Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 740 wyników dla: Turowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
2 3 1810 Olewsk Franciszek Turowski 2 Zubkowicze syn Jakuba i Marianny 178-3-128 33V Ż Na
7 12 1829 Zasław św. Józefa Wincenty Turowski 5/12 Zasław Majdan rodzice ur. Antoni Turowski, Marianna Ulatowska, z kaszlu 178-3-95 59R 78 Ż 113 KP2
13 8 1829 Horodyszcze ur. Jan Turowski 32 Szepetówka wolnego stanu, Regent ptu zasławskiego, z suchot 178-3-95 124R 41 Ż 241 KP2
10 2 1831 Korzec Karol Turowski 1 Balarka Sapożynka syn Franciszka i Magdaleny z domu Dziekońska 245-1-5 82 14 R PW
3 3 1831 Narodycze Konstantyn Turowski Jurowski 1 Sucharówka o. Bazyli, m. Magdalena Hulowiecka 178-3-4 418V 7 Ż 820 AB1
26 1 1832 Lachowce Wincentyna Pawulska 1,5 Lachowce c. ur. Antoniego i Elżbiety z Turowskich 171-1-5 111R 9 R DM
1 5 1832 Zasław św. Józefa Ludwik Turowski 19 Zasław Majdan s. Adama i Marianny z d. Domskiej 178-3-98 32V 27 Ż 64 RG
15 1 1833 Horodyszcze Walerian Weselski 7 Klementowicze s. Adama i Tekli z Turowskich 178-3-99 104R 4 Ż 201 DM
12 3 1833 Zasław św. Józefa Wincenty Turowski 8/12 Zasław Majdan s. Antoniego i Heleny z d. Bordziakowskiej 178-3-99 38R 14 Ż 80 RG
7 4 1834 Korzec Kazimierz Turowski 1,5 Balarka Sapożynka z ospy, syn Franciszka i Magdaleny Dziekońskiej 245-1-8 95r 39 R Na 0
12 1 1836 Wiszenki Anastazja Żarczyńska 60 Maydan Jezierski z Turowskich, wdowa po Adamie, poz. s. Adama i c. Marcelinę; poch: 15.01. 822 53 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0054.htm
23 1 1836 Lubar Leon Wojciechowski 80 Lubar wdowiec po I-ż. Franciszce z Turowskich, po II-ż. Annie z Remiszowskich, pozostała III-żona Marcjanna z Januszkiewiczów; potomstwo po I-żonie Franciszce syn Kazimierz i córki Katarzyna i Aleksandra 178-51-386 427R 9 Ż 430 DM
8 1 1836 Włodzimierzec Jan Dawidowicz 52 Majdan Stepangrodzki żona Julianna z Turowskich, syn Józef, córki Marianna, Petronela, Rozalia, Antonina i Julianna 822 87R 1 AGAD 88 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0088.htm
12 5 1837 Włodzimierzec Piotr Turowski 10/12 Huta Stepangrodzka s. Franciszka i Karoliny z Kunickich 823 105R 11 AGAD 110 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0110.htm
14 4 1838 Włodzimierzec Franciszek Turowski 2 Huta Stepangrodzka s. Michała i Katarzyny z Dawidowiczów 824 79R 7 AGAD 81 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0081.htm
7 2 1838 Włodzimierzec Florian Turowski 2 Huta Stepangrodzka s. Franciszka i Pauliny z Grejnerów 824 79R 6 AGAD 81 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0081.htm
7 1 1838 Włodzimierzec Florian Turowski 12/52 Huta Stepangrodzka s. Franciszka i Pauliny z Grejnerów 824 78R 1 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0080.htm
21 5 1838 Międzyrzec Florian Drzewiecki 35 s.Macieja i Ludwiki z Turowskich,żona Franciszka z Sławniewieżow,c.Amelia,s.Zygmunt 171-1-11 266V 23 R AS
22 11 1838 Miropol Aleksandra Pulikowska 17 Ulanówka z kaszlu, ur., c. Antoniego i Klary z Turowskich 245-1-12 171V 49 R 172 DW
24 5 1838 Korzec Szymon Turowski 90 Słoboda Głuszków wdowiec po Zofii z Mucharskich, synowie Bazyli i Szymon, córka Anastazja 245-1-12 96R 65 R 97 DM
26 9 1840 Nowogród Wołyński Marianna Suchodolska 30 Kurczyce z Turowskich, mąż Piotr, syn Szymon, córka Teofila 871 104 127 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0056.htm
12 11 1840 Nowogród Wołyński Magdalena Suchodolska 7/52 Kurczyce c. Piotra i Maryanny z Turowskich 871 105 128 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0056.htm
29 5 1840 Cudnów Eleonora Ożga 2 Kajetanówka c. Jana i Magdaleny z Turowskich 569-1-63 45V 58 Ż DM 0
12 6 1841 Berezdów Anna Brzezicka 108 Krasula z Turowskich, wdowa po Dominiku, syn Stefan, córka Marianna 872 343 23 AGAD 182 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0182.htm
28 3 1841 Annopol Mateusz Okuniewski 51 Gliniki wdowiec po Mariannie z Septurowskich, syn Piotr, córki Paraska i Marianna R 78 V 10 0
13 8 1841 Ostróg Justyna Korewa 1 Chorów s. Jana i Julii z Turowskich R 26 R 76 0
25 5 1841 Nowogród Wołyński Jan Suchodolski 0,5 Kurczyce s.Piotra i Marianny z Turowskich 872 99 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0054.htm
20 3 1842 Włodzimierzec Tomasz Turowski 60 Majdan Stepangrodzki wolnego stanu parafianin 828 251V 8 AGAD 256 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0256.htm
15 9 1842 Miropol Antoni Pulikowski 45 Ulanówka żona Agnieszka, córki Rozalia, Domicela i Honorata, po I-żonie Klarze z Turowskich syn Ambroży 873 440 107 AGAD 230 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0230.htm
15 12 1843 Stepań Joachim Onuchowski 1/4 Odzgowa s. Ignacego i Józefy z Turowskich 882 208V 30 AGAD DW
27 11 1843 Zasław św. Józefa Józef, Wincenty Turowski 2 Zasław Majdan s. Antoniego i Heleny z d. Burdziakowskiej 178-51-510 85R 74 Ż 88 RG
5 8 1845 Kuniów Jan Marian Korewa 1 Dańkówka s. Jana i Julii z Turowskich 884 111 V 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0115.htm
12 5 1845 Korzec Józefa Kraszewska 8/12 Majdan Bereźnicki córka Krzysztofa i Apolonii z Turowskich 876 211 45 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0113.htm
10 11 1845 Cudnów Piotr Turowski 80 Słoboda Niwna 1-dw., żona Teresa z Jasińskich, synowie Wincenty, Franciszek, Jan, Józef, Stanisław i Maciej, córka Aleksandra 178-3-12 223R 125 Ż DM
25 8 1845 Uszomierz Joanna Bagińska 1/52 Słoboda Ocówka c. Bazylego i Marianny z Turowskich 178-3-12 435R 51 Ż 850 DM
18 9 1845 Uszomierz Wiktoryn Mostowicz 6/12 Słoboda Felisin s. Klemensa i Urszuli z Turowskich 178-3-12 435R 53 Ż 850 DM
24 12 1846 Kamień Koszyrski Leon Turowski 3,5 Huta Wojehoska z gorączki, s. 1-dw. Karola i Katarzyny z Baczewskich 179 28 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20179/pages/PL_1_436_179_0017.htm
13 3 1847 Korzec Paweł Kraszewski 1 Majdan Bereźnicki syn Krzysztofa i Apolonii z Turowskich 40 PW R
28 7 1847 Stepań Ignacy Onuchowski 28 Odzgowa żona Józefa z Turowskich (brzemienna), córka Marianna 171-1-13 236R 19 R 244 DM
9 7 1847 Kuniów Leonard Turowski 60 Dertka żona Domicela z Wiszniewskich, córka Julia 171-1-13 83R 27 R 86 DM
3 2 1848 Kuniów Julia Korewa 30 Dertka z Turowskich, mąż Jan, synowie Onufry i Faustyn 171-1-14 84 V 8 R DW
26 11 1848 Swojczów Julian Turowski 2,5/12 Dominopol s. chł. Franciszka i Apolonii z Traczyńskich 610 34 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20610/pages/PL_1_436_610_0019.htm
4 8 1848 Kuniów Faustyn Korewa 3 Dertka s. Jana i Julii z Turowskich 171-1-14 86 V 41 R DW
7 3 1850 Swojczów Wojciech Turowski 70 Dominopol chłop, zona Zofia z Łubarzów 612 41 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0023.htm
7 4 1850 Butowce Tomasz Majorski 76 Butowce żona Elżbieta z Turowskich, potomstwa nie pozostawił 178-3-119 237R 11 Ż 463 DM
8 5 1850 Bazalia Jan Turowski 5 Lutarówka s. Łukasza i Franciszki 178-3-119 132R 49 Ż 259 DM
27 7 1850 Bazalia Antoni Turowski 3 Lutarówka s. Łukasza i Franciszki 178-3-119 134R 71 Ż 263 DM
16 12 1851 Miropol Timofiej [Tymoteusz] Nowakowski 110 Ludwikówka żona Anastazja z Turowskich 178-3-72 294R 58 Ż 579 DM
13 10 1852 Korzec Józef Turowski 3,5 Majdan Głuszków s. Piotra i Agnieszki z Zielińskich 171-1-17 298R 72 R 301 DM
21 4 1854 Łuck Paulina Olszańska 48 Łuck z Turowskich, mąż Michał 838 65 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0035.htm
8 3 1854 Korzec Łukasz Turowski 31 Balarka Sapożynka żona Brygida z Zwolskich 171-1-37 131R 29 R 135 DM 0
27 4 1854 Korzec Franciszek Cybulski 27 Majdan Bereźnicki żona Domicela z Turowskich, córki Marianna i Zofia 171-1-37 135V 56 R 140 DM
22 6 1855 Bazalia Walenty Turowski 1,5 Lutarówka s. Łukasza i Franciszki 178-3-123 128R 101 Ż DM
21 12 1855 Bazalia Feliks Turowski 5 Lutarówka s. Zenona i Marianny 178-3-123 142V 217 Ż DM
5 3 1856 Kowel Antoni Turowski 80 Kowel żebrak, wdowiec, bezpotomny 258 40 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20258/pages/PL_1_436_258_0021.htm
25 8 1857 Deraźne Wincenty Turowski 7 Stawek s. Anieli Turowskiej 171-1-72 349V 13 R 482 BW
23 4 1859 Deraźne Ludwika Turowska 1/52 Złaźne c. Anieli Turowskiej 171-1-73 427R 10 R 421 BW
11 3 1860 Dąbrowica Marianna Czarnecka 2 Majdan Hrański c. szl. Jakuba i Anny z Turowskich 841 754 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0416.htm
11 3 1860 Łuck Józef Godlewski 25 Łuck szlachcic, żona Karolina z Turowskich, syn Antoni 841 427 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0236.htm
7 4 1862 Kamień Koszyrski Edmund Turowski 3 Ozierce s. jednodworki Emilii panny 194 33 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0019.htm
13 12 1863 Kulczyny Wincenty Sangowicz 26 Peczyska żona Paulina z Turowskich [akt ślubu Wincenty Songowicz] 17-1-235 60R 76 Ch 117 DM
1 10 1864 Korzec Franciszek Turowski 1 Sapożyn s. Józefa i Heleny z Osińskich 171-1-83 73R 40 R 75 DM
11 12 1864 Korzec Teofil Turowski 1 Sapożyn s. Feliksa i Teresy z Dąbrowskich 171-1-83 74R 47 R 76 DM
23 1 1869 Wieledniki Rozalia Rychwalska 6/12 Tesnówka córka Grzegorza i Franciszki z Turowskich 178-3-56 140R 6 Ż MW
19 1 1872 Wieledniki Franciszka Turowska 45 Berezowy Grud mąż Maciej Turowski, z Cwiecińskich, córka Szymona i Anastazji 178-3-56 204V 8 Ż MW
19 11 1872 Wieledniki Adam Turowski 4 Berezowy Grud syn Bernarda i Marianny z Górskich 178-3-56 208V 53 Ż MW
6 1 1881 Turzysk Adolf Turowski 2 Błażennik s. Józefa i Marii 749 30 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0017.htm
30 10 1888 Olewsk Franciszek Januszewicz 1 Budki Borowskie z ospy, syn Jana i Anny z d. Turowskiej 178-3-246 129r 47 Ż Na
10 3 1889 Kowel Leon Majewski 4 Biełaszów s. chł suwalskiej gub. i pow., gm. Sejwy Feliksa i Franciszki z Turowskich 290 79 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0042.htm
20 4 1896 Olewsk Michał Januszkiewicz 21 Budki Borowskie z guza, syn Jana i Anny z d. Turowskiej 178-3-246 199r 13 Ż Na
3 5 1906 Romanów Wiktor Paluszkiewicz 7/52 Hołubin s. Floriana i Kazimiery z Turowskich 178-3-215 53V 39 Ż 104 DM
6 5 1906 Romanów Józef Paluszkiewicz 7/52 Hołubin s. Floriana i Kazimiery z Turowskich 178-3-215 53V 41 Ż 104 DM
6 11 1906 Romanów Oktawian Turowski 6/12 Kajetanówka s. Ludwika i Rozalii z Janiszewskich 178-3-215 57V 86 Ż 112 DM
18 6 1906 Tajkury Antoni Turowski 1 Zdołbunów s. Aleksandra i Anny z Baranowskich 740-4-692 101R 24 R 98 BW 0
2 1 1907 Cudnów filia Romanów Franciszek Turowski 75 Futor Żerebiecki pochówek 3.01., żona Agata, synowie Celestyn, Adolf, Jan, Józef, Teofil, Longin, Selwan i Wincenty, córki Serafina i Romania 178-3-215 119V 25 Ż 230 DM
22 9 1907 Cudnów filia Romanów Marcelina Osińska 6/12 Sieniawka c. Józefa i Serafiny z Turowskich 178-3-215 126R 77 Ż 243 DM
18 12 1907 Cudnów filia Romanów Anastazy Turowski 2/12 Futor Żerebiecki s. nieślubny wdowy Agaty Turowskiej 178-3-215 130R 112 Ż 251 DM
6 5 1907 Korzec Teofila Turowski 41 Sapożyn s. Józefa, żona Honorata z Bagińskich, synowie Julian, Florian, Leonard i Piotr, córki Stefania i Zofia 740-2-332 91V 50 R 97 DM
1 10 1907 Korzec Wincenty Marcinkowski 6/12 Lubomirka s. Józefa i Antoniny z Turowskich 740-2-332 97R 91 R 102 DM
22 10 1907 Korzec Feliksa Rakowska 12 Budki Uścieńskie c. Fabiana i Anny z Turowskich 740-2-332 99R 110 R 104 DM
2 12 1907 Korzec Gracjan Marcinkowski 2 Lubomirka s. Józefa i Antoniny z Turowskich 740-2-332 100V 122 R 106 DM
6 5 1908 Cudnów f. Romanów Rafalina Skokowska 7 Romanów c. Franciszka i Marii z Turowskich 178-3-215 182V 50 Ż 348 DM
20 6 1908 Cudnów f. Romanów Antoni Turowski 52 Futor Żerebiecki żona Salomea z Pulikowskich, synowie Józef i Fabian, córki Janina, Helena i Oktawia 178-3-215 183V 61 Ż 350 DM
14 7 1908 Cudnów f. Romanów Adam Turowski 71 Słoboda Niwna żona Helena z Sawickich, synowie Bernard, Walenty i Tadeusz, córka Teofila 178-3-215 184R 67 Ż 351 DM
13 2 1909 Cudnów filia Romanów Ignacy Turowski 98 Marianówka żona Anna z Święcickich, synowie Marcin, Dionizy, Mikołaj, Michał i Zygmunt, córki Paulina, Marcelina i Janina 178-3-215 249R 21 Ż 466 DM
29 10 1909 Cudnów filia Romanów Henryk Turowski 5 Futor Żerebiecki s. Kazimierza i Zuzanny z Ostrowskich 178-3-215 255V 101 Ż 479 DM
8 12 1909 Cudnów filia Romanów Franciszek Paluszkiewicz 3 Hołubin s. Floriana i Kazimiery z Turowskich 178-3-215 258V 130 Ż 485 DM
13 1 1910 Cudnów filia Romanów Rozalia Pulikowska 2 Siaberka c. Wawrzyńca i Wiktorii z Turowskich 178-3-215 324V 3 Ż 610 DM
17 2 1910 Cudnów filia Romanów Klementyna Metelska 3 Słoboda Niwna c. Władysława i Teofili z Turowskich 178-3-215 325V 14 Ż 612 DM
28 5 1910 Cudnów filia Romanów Józef Turowski 50 Marianówka żona Maria z Sobolewskich, synowie Franciszek, Mikołaj, Adolf, Kazimierz i Bronisław, córki Franciszka, Janina i Kamila 178-3-215 330R 60 Ż 621 DM
14 10 1911 Korzec f. Horodnica Kazimierz Michniewicz 3/12 Mieczysławka s. Benedykta i Julii z Turowskich 178-3-181 58R 73 Ż 116 DM
15 2 1911 Romanów Stanisław Turowski 59 Kajetanówka żona Sabina z Szemetów 178-3-216 76R 21 Ż 144 DM
29 10 1911 Romanów Gwidon Turowski 18 Futor Żerebiecki s. Huberta i Petroneli z Szponarskich 178-3-216 81V 64 Ż 155 DM
21 10 1912 Romanów Albert Turowski 1 Futor Żerebiecki s. Franciszka i Agaty z Bińkowskich 178-3-216 176V 77 Ż 340 DM 0
22 12 1913 Korzec f. Horodnica Franciszek Turowski 80 Myszakówka wdowiec, syn Józef, córki Józefa, Aniela, Karolina, Apolonia i Barbara 178-3-181 165V 78 Ż 326 DM
1 5 1914 Horodnica Bronisława Falkowska 15 Myszakowa c. Antoniego i Anieli z Turowskich 178-3-181 211V 26 Ż 418 DM
27 1 1915 Horodnica Florian Turowski 2 Myszakowa s. Jana i Józefy z Suchickich 178-3-181 256V 11 Ż 504 DM
24 1 1916 Horodnica Bronisława Falkowska 5 Myszakowa c. Jana i Apolonii z Turowskich 178-3-181 315V 15 Ż 618 DM
8 5 1916 Nowy Zawod Adolf Turowski 32 Czerniachów, par. Puliny od tyfusu, mieszcz., żona Teofila z Chalimowskich, syn Jan, córka Maria 178-3-197 409R 149 Ż 798 DW
19 6 1916 Nowy Zawod Saturnin Turowski 32 Olizarka, par. Puliny od tyfusu, mieszcz., s. Leona, kawaler 178-3-197 410V 164 Ż 801 DW
6 7 1916 Nowy Zawod Piotr Turowski 2 Kozina od szkarlatyny, s. mieszcz. Jakuba i Marii z Zubryczów 178-3-197 412V 178 Ż 805 DW
1 10 1916 Nowy Zawod Agat Guzowski 2/12 Olizarka od suchot, s. chł. Kaliksta i Emilii z Turowskich 178-3-197 418V 227 Ż 817 DW
15 12 1916 Nowy Zawod Jan Kopczyński 65 Jazwinki od tyfusu, chłop, żona Franciszka z Turowskich, synowie Florian, Adolf i Eliasz, córki Sabina, Kamila, Bronisława, Felicjanna, Justyna i Stanisława 178-3-197 425V 282 Ż 831 DW
15 12 1916 Nowy Zawod Franciszka Turowska 55 Jazwinki od tyfusu, chł., z Turowskich, synowie Florian, Adolf i Eliasz, córki Sabina, Kamila, Bronisława, Felicjanna, Justyna i Stanisława 178-3-197 425V 283 Ż 831 DW
20 12 1916 Horodnica Ewelina Łabęska 4,5 Huta Krywalska c. Ignacego i Józefy z Turowskich 178-3-181 324V 100 Ż 636 DM
15 2 1920 Korzec Feliks Turowski 3 Czerteż syn Jana i Adeli z domu Tyszecka 740-4-351 40 46 R PW
6 4 1920 Korzec Marian Turowski 17 Czerteż syn Jana i Adeli z domu Tyszecka 740-4-351 45 104 R PW
1 9 1924 Korzec Zofia Załenska [Załęska] Wodnik c. Józefa i Marii z Turowskich brak zapisanego wieku zmarłej córki 740-4-352 36R 40 R 37 DM
23 1 1928 Radziwiłłów Anna Kijanowska 23 Radziwiłłów c. Walentego i Stefanii z Turowskich, panna 1-119 178 V 1 T

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 3 1742 Szumsk Michał Rudnicki Załuże Józef Anna Jan Turowski, Franciszka Małyńska 297-1-180 12V Ł RK 26
28 12 1798 Zaturce Jan Turowski Wólka Sadowska Wojciech Teofila Iwanowska data chrztu, ur. Franciszek Bajkowski, Teresa Alkiewiczowa, as. Kazimierz Okorski, Anna Bajkowska 297-1-46 34V Ł 765 DW
2 9 1803 Wiszenki Marianna Skołyńska Majdan Jezierski Grzegorz Rozalia Mikołaj Turowski, Tatiana Skoczyńska 297-1-12 28R AR
14 1 1804 Zaturce Józef Turowski Wólka Sadowska Wojciech Teofila data chrztu, szl. Augustyn Okorski i Wiktoria Bujańska, Józef Iwanowski i Elżbieta Wilczewska, Franciszek Jasiński i Magdalena Omańska 297-1-46 43R Ł 783 DW
30 4 1805 Lubar Antoni Dąbrowski NN Tekla łacina, data chrztu, Jan Janicki, Aleksandra Baranowska, Joachim Turowski, Helena Skrobecka 178-51-174 70R-70V Ż Mg 158
26 10 1806 Ostróg Tadeusz Turowski Płużne Filip Józefa Żukowska chrzest 28.10.1828, ksiądz Jan Lelawski, Marianna Warznicka ?,asysta Karol Gilewski,Magdalena Iżycka 171-1-1 7R 37 R Mg
0 1811 Olewsk Franciszek Skurzyński Paweł Aleksandra Dudkowska Wasyli Turowski i Domicella Skurzyńska, Bartłomiej Linowski i Marianna Skurzyńska 178-3-128 168v-169r 9 Ż Na
23 3 1817 Wiszenki Antoni Turowski Majdan Jezierski NN Agnieszka wlm. Jan Wiśniowski, Tekla Rosińska 297-1-12 67V Ł AR 0
26 2 1818 Wiszenki Maciej Turowski Smolarnia Suska Antoni Magdalena wlm. Michał Surmiński, Agnieszka Oliwowa 297-1-12 70R Ł AR
10 10 1820 Wiszenki Ludwika Kamińska Budki Wiszeneckie Maciej Marianna Bernadska (Bernadzka) Antoni Turowski, Tekla Samulińska, Dawid Kamiński, Anna Kamińska 297-1-12 75V Ł AR
3 3 1825 Lachowce Teofila Alojza Dorota Filewska Jurówka Daniel Justyna Renchaz ? chrzest 10.03; Ignacy Lisikiewicz i Julianna Lekszycka, asyst. Jakub Lekszycki i Barbara Zagórska, Antoni Turowski i Jadwiga Filewska 178-51-266 12V Ż 26 DM
10 6 1827 Zasław św. Józefa Antoni Turowski Zasław Antoni Marianna Ulatowska 178-3-9 35 47 Ż MO 70
1 1 1827 Korzec Bazyli Ziembicki Balarka Aleksandrowska Jakub Józefa Paweł Turowski i Anna Suchowiecka zamężna 245-1-1 63R 2 R 124 DM
11 2 1827 Korzec Eliasz Turowski Majdan Sapożyński Franciszek Magdalena Dziekuńska Jakub Czerwiński i Julianna Wiśniowska zamężna 245-1-1 65R 16 R 128 DM
5 3 1827 Korzec Kazimierz Turowski Balarka Aleksandrowska Paweł Justyna Łaszewicz Feliks Suchowiecki i Franciszka Chomicz zamężna 245-1-1 66V 26 R 131 DM 0
8 3 1827 Korzec Katarzyna Wilczyńska Majdan Hłuszkowski Jan Anna Leśniewska Szymon Turowski i Tekla Sobolewska zamężna 245-1-1 66V 28 R 131 DM
2 4 1827 Korzec Apolonia Sobolewska Majdan Hłuszkowski Józef Agnieszka Zabłocka Szymon Turowski i Jaryna Semenicka, asyst. Gabriel Wilczyński i Tekla Sobolewska zamężna 245-1-1 68R 40 R 134 DM
28 9 1827 Korzec Franciszek Uchański Majdan Hłuszkowski Mikołaj Marianna Szymon Turowski i Anna Wilczyńska panna 245-1-1 75R 96 R 148 DM
26 4 1827 Włodzimierzec Józef Walewski Stepangród Teodor Marianna Guzowska Michał Tarowski i Konstancja Turowska ż. Aleksandra, asyst. Michał Turowski i Prakseda Jasienicz ż. Tomasza 813 115 13 AGAD 115 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0115.htm
14 11 1827 Hulewicze Stanisław Turowski Majdan Lipieniecki Kazimierz Agata Gajdemska dopełnienie chrztu 26.12.1827, chrzest z wody Michał Gajdemski i Katarzyna Orzechowska ż. Mikołaja, asystowali przy dopełnieniu Abraham Sowiński i Helena Gajdemska ż. Mateusza 843 484 33 AGAD 268 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0268.htm
14 10 1828 Bazalia -fil.Tereszki Franciszek Lamajkowski Wolica Wąsowicza Eustachy Magdalena Portowska ur. Filip Turowski i ur. Marianna Klechniowska 178-3-95 219V 15 Ż DM
9 9 1828 Kulczyny Honorata Solecka Rosołowce Benedykt Antonina Widorska ch. 1828.09.13, Wlm. Wiktor Grocholski, Marianna Laskowska, panna, ass. Wlm. Piotr Rohoziński, Aniela Rohozińska, panna, Antoni Turowski, Eliza Pretetkiewicz, wdowa 178-3-94 322R 59 Ż Mg
3 10 1828 Zasław św. Józefa Barbara Białozub Babia Góra ur. Teodor Teresa Rutkowska ur. Jan Nepomucen Turowski regent ziemski powiatu zasławskiego, ur. Franciszka Gałkowska 178-3-94 38V/39R 85 Ż 73/74 KP2
5 11 1828 Włodzimierzec Michał Bielawski Majdan Stepanhorodzki Aleksander Dominika Pierzecka dop. chrztu 3.6.1829, ur. Michał Turowski, Marianna z Pierzeckich Szostakowska ż. Kazimierza 815 119R 22 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0123.htm
9 3 1829 Korzec Franciszek Turowski Majdan Hłuszkowski Szymon Marianna Boczkowska Władysław Sobolewski i Anna Wilczyńska 245-1-3 66V 28 R 130 DM
8 2 1829 Hulewicze Kazimierz Apolinary Turowski Majdan Lipieniecki Kazimierz Agata Gajdemska Michał Gajdemski i Anna Kraszewska ż. Mikołaja, asyst. Marcin Smoktunowicz i Marianna Jankiewicz ż. Michała 844 357 4 AGAD 196 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0196.htm
8 9 1829 Wieledniki Wincenty Turowski Krywotyń? Jan Agnieszka Kubaszewicz ochrzczony w kościele w Uszomierzu 15.09.1829 178-3-3 415R 5 Ż MW
18 7 1829 Zasław św. Józefa Wincenty Turowski Zasław Majdan ur. Antoni Marianna Ulatowska ur. Michał Gałkowski kollegski sekretarz, Natalia Hryhorowicz 178-3-95 31R 43 Ż 58 KP2
16 10 1829 Korzec Franciszek Pawłowski Majdan Grabowiec Kazimierz Wiktoria Kubaszewicz Szymon Turowski i Aleksandra Pulikowska 245-1-3 78R 99 R 153 DM
6 11 1829 Korzec Karol Turowski Balarka Sapożyńska Franciszek Magdalena Dziekuńska Tomasz Czerwiński kawaler i Dorota Leśniewska zamężna 245-1-3 79R 105 R 155 DM
8 3 1830 Wieledniki Aleksander Turowski Buda Krywotyń Mateusz Marcelina Sawicka 178-3-3 416V 17 Ż MW
25 7 1830 Cudnów Apolonia Rudnicka Kwietnówka Maciej Agnieszka Miedźwiedzka Daniel Turowski, Marianna Turowska 178 3 3 V316 107 Ż MP
11 4 1830 Narodycze Konstanty Turowski Buda Bazarska Bazyli Magdalena Walowecka Maciej Malinowski, Ewa Malinowska żona Bazylego 178-3-3 437V 128 Ż 804 AB1 0
17 3 1830 Horodyszcze Józef Martosiewicz Szepetówka Marcin Agnieszka Pawłowska Adam Turowski i Anastazja Tokarska wdowa 178-3-96 91R 208 Ż 163 DM
17 9 1830 Berezdów Franciszek Stochmalewicz Zakrynicze Kazimierz Franciszka Kuriata Stanisław Turowski i Ewa Rożkowska ż. Eliasza 245-1-4 96V 78 R 191 DM
29 8 1830 Korzec Tekla Uchańska Majdan Hłuszkowski Mikołaj Marianna Boczkowska Szymon Turowski i Tekla Sobolewska zamężna 245-1-4 68R 97 R 134 DM
16 2 1831 Korzec Ignacy Turowski Balarka Sapożynka ? Franciszek Magdalena Dziekońska 245-1-5 58 18 R PW
3 3 1831 Cudnów Kazimierz Turowski Kajetanówka Piotr Zofia Wasilewska Maciej Rudnicki i Marianna Turowska ż. Józefa 178-3-4 284V 33 Ż 560 DM
11 8 1831 Cudnów Jan Turowski Kajetanówka Antoni Marianna Ziemba, Zięba Jan Kudnicki i Anna Zielonka ż. Marcina 178-3-4 289R 90 Ż 569 DM
29 11 1832 Zasław św. Jana Narcyz Feliks Josipowicz Michla Justyn Jan Franciszka Bohdanowicz Antoni Turowski -Regent ziemski i Zuzanna Korycka, as. Cyprian Niepokrzywnicki i Petronela Poznańska 178-3-98 6R 46 Ż DM
23 2 1832 Korzec Maciej Turowski Majdan Hłuszowski Feliks Salomea Osińska Gabriel Wilczyński i Regina Bagińska ż. Szymona 245-1-6 59v 22 R Na
27 3 1832 Nowogród Wołyński Józef Chodorowski Józefówka Balarka Piotr Antonina Jandulska ur. Wincenty Turowski, Wiktoria Sokołowska ż. Józefa 245-1-6 7R 1278 R 703 DW
1 6 1832 Nowogród Wołyński Jakub Turowski Majdan Prosicki Wincenty Anna Hojka ur. Antoni Sokołowski, Magdalena Miszkiewicz mężatka 245-1-6 12R 1312 R 918 DW 0
1 5 1832 Nowogród Wołyński Katarzyna Osińska Balarka Prosicka Kasper Barbara Żornowska ur. Wincenty Turowski, Ewa Ostrowska ż. Piotra 245-1-6 12R 1315 R 918 DW
25 7 1832 Nowogród Wołyński Paweł Turowski Józefówka Jan Franciszka ur. Józef Turowski, Wiktoria Sokołowska mężatka 245-1-6 14V 1334 R 1023 DW
1 5 1832 Horodyszcze Walerian Napoleon Taborowski Szepetówka Aleksander Balbina Rogoszewska Adam Turowski i Helena Piotrowska ż. Antoniego, asyst. Antoni Piotrowski i Agnieszka Balicka wdowa 178-3-98 90V 15 Ż 173 DM
3 9 1832 Berezdów Stanisław Gawroński Wereśna Fryderyk Honorata Kostrzańska Antoni Turowski i Apolonia Remizowicz ż. Karola 245-1-6 112V 61 R 17 DM
22 7 1832 Zasław św. Józefa Wincenty Antoni Turowski Zasław Majdan Antoni Helena Bordziakowska Wincenty Nowoszycki, Julia Domańska 178-3-98 23V 44 Ż 46 RG
9 5 1832 Włodzimierzec Marianna Zofia Gronkowska Stepangród Jan Antonina Iwaszkiewicz dopełnienie chrztu 15.08.1832, asyst. Maciej Kunicki i Karolina Wilczyńska z Turowskich ż. Dionizego, chrzest z wody Onufry Gronkowski i Karolina Wilczyńska ż. Dionizego 818 58R 10 AGAD 64 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0064.htm
10 6 1833 Białogródka Antoni Wincenty Bordziakowski Białogródka Bartłomiej Ludwik Fryderyka Wielogórska Antoni Turowski-Regent Pow. Zasławskiego i Klara Zarudzka ż. Mateusza 178-3-99 48R 54 Ż DM
19 1 1833 Korzec Kazimierz Turowski Balarka Sapożynka Franciszek Magdalena Dziekońska 245-1-7 71 13 R PW
23 5 1833 Korzec Jan Turowski Balarka Hłużkowo Bazyli Magdalena Bagińska 245-1-7 79 59 R PW
22 6 1833 Włodzimierzec Antonina Dawidowicz Majdan Stepangrodzki Jan Julia Turowska dopełnienie chrztu 3.09.1833, asyst. Maciej Turowski i Katarzyna Kunicka ż. Jana 819 84V 41 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0087.htm
28 5 1833 Hulewicze Feliks Turowski Majdan Kazimierz Agata Gajdemska Andrzej Wiszniewski i Marianna Jankiewicz ż. Michała 848 334 15 AGAD 192 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0192.htm
11 9 1834 Białogródka Ludwika Tekla Bordziakowska Ludwik Bartłomiej Fryderyka Wielogórska Antoni Turowski-Regent Zasławski i Anna Okońska ż. Józefa 178-3-100 83V 79 Ż DM
12 12 1834 Starokonstantynów Stanisław Adam Turowski Starokonstantynów Antoni Teofila Jankowska Melchior Czyżewski, Tekla Przecławska 178-3-101 164R 11 Ż 318 CK
18 12 1834 Włodzimierzec Jan Mazurkiewicz Majdan Stepangrodzki Bazyli Elżbieta Danilkiewicz dopełnienie chrztu 7.01.1835, Ignacy Turowski i Anna Iwaszkiewicz, asyst. Franciszek Turowski i Teodora Turowska panna 821 81V 3 AGAD 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0083.htm
10 12 1834 Włodzimierzec Julianna Bielawska Majdan Stepangrodzki Jan Anna Narolska dopełnienie chrztu 7.01.1835, asyst. Ignacy Turowski i Anna Iwaszkiewicz panna 821 81V 4 AGAD 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0083.htm
8 9 1835 Zasław św. Jana Mikołaj Jesipowicz Michla Justyn Franciszka Rozgadorowicz Antoni Turowski, Helena Pańkiewiczowa 178-3-101 8 44 Ż SK
9 1 1835 Bazalia Seweryn Turowski Wolica Wąsowicza Tadeusz Cecylia Dzwoniewska Stefan Krynicki i Magdalena Dąbrowska, Kajetan Olszewski i Marianna Czerniawska 178-3-101 232V 7 Ż DM
15 11 1835 Bazalia f. Tereszki Leopold Dąbrowski Wolica Wąsowicza Ignacy Magdalena Wołkowińska Kazimierz Zawadowski i Józefa Turowska, Tadeusz Turowski i Teodora Czerniawska 178-3-101 244R 50 Ż DM
28 1 1835 Korzec Stanisław Turowski Michijówka Franciszek Magdalena Dziekońska 245-1-9 54 6 R PW
18 12 1835 Włodzimierzec Franciszek Turowski Huta Stepangrodzka Michał Katarzyna Dawidowicz dopełnienie chrztu 16.01.1836, asyst. Dominik Bajkowski i Anna Kunicka ż. Kazimierza 822 67V-68R 4 AGAD 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
6 8 1835 Włodzimierzec Joanna Gęsiorowska Majdan Stepangrodzki Kasper Teresa Bielawska dopełnienie chrztu 17.01.1836, asyst. Tomasz Turowski i Teodora Turowska panna, Antoni Dawidowicz i Klotylda Bielawska panna 822 68R 5 AGAD 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
4 1 1835 Włodzimierzec Jan Mazurkiewicz Majdan Stepangrodzki Józef Marianna Oczkowska dopełnienie chrztu 7.01.1835, asyst. Onufry Czerwiński i Paulina Grejner panna, Tomasz Turowski i Barbara Walewska panna 821 81V-82R 5 AGAD 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0083.htm
2 1 1835 Włodzimierzec Stefan Grąkowski Słoboda Kruszyna Jan Antonina Iwaszkiewicz Szymon Rudnicki i Karolina Wilczyńska z Turowskich ż. Dionizego 821 83V-84R 15 AGAD 85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0085.htm
17 4 1835 Włodzimierzec Joanna Grejner Huta Stepangrodzka Jakub Rozalia Kunicka Dominik Bajkowski i Karolina Wilczyńska z Turowskich ż. Dionizego 821 90V 45 AGAD 92 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0092.htm
9 3 1836 Kamień Koszyrski Franciszek Soter Baczewski Wojehoszcz Tomasz Franciszka Turowska Karol Turowski, Marianna Rubinowska 169 3 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20169/pages/PL_1_436_169_0002.htm
7 2 1836 Cudnów Maciej Turowski Kajetanówka Piotr Anastazja Wasilewicz Maciej Rudnicki i Marianna Turowska ż. Józefa 569-1-59 4V 23 Ż 9 DM
30 6 1836 Cudnów Małgorzata Ożga Kajetanówka Jan Magdalena Turowska Piotr Turowski i Małgorzata Pulikowska ż. Stefana 569-1-59 19V 111 Ż 39 DM
26 12 1836 Cudnów Józefa Dymitrowicz Kułki Feliks Wiktoria Pulikowska Andrzej Pulikowski i Agnieszka Kosobucka ż. Michała, asyst. Mateusz Turowski i Tekla Tomaszewska ż. Michała 569-1-59 34R 200 Ż 68 DM
13 7 1836 Włodzimierzec Wincenty Turowski Huta Stepangrodzka Tomasz Karolina Kunicka Szymon Kunicki i Helena Kunicka ż. Jakuba 822 74V 30 AGAD 76 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0076.htm
28 8 1836 Włodzimierzec Tadeusz Kunicki Huta Stepangrodzka Kazimierz Anna Tomaszewska dopełnienie chrztu 4.10.1836, asyst. Tomasz Turowski i Zofia Kunicka panna 822 76V 37 AGAD 78 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0078.htm
22 6 1836 Włodzimierzec Piotr Turowski Huta Stepangrodzka Tomasz Karolina Kunicka dopełnienie chrztu 21.01.1837, asyst. Dominik Bajkowski i Petronela Grejner ż. Leona, asyst. Franciszek Turowski i Anna Sulikowska panna 823 87R 1 AGAD 92 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0092.htm
8 2 1837 Korzec Antoni Turowski Sapożyn Franciszek Magdalena Dziekońska 245-1-11 68 15 R PW
31 1 1837 Włodzimierzec Franciszka Turowska Majdan Stepangrodzki Ignacy Marianna Iwaszkiewicz Franciszek Turowski i Katarzyna Bajkowska ż. Dominika 823 90V 16 AGAD 96 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0096.htm
28 12 1837 Włodzimierzec Franciszka Julia Wilczyńska Huta Stepangrodzka Jan Barbara Walewska chrzest 24.01.1838, Tomasz Turowski i Agata Kunicka ż. Szymona, asyst. Leon Grejner i Teodora Kunicka ż. Franciszka 824 72R 4 AGAD 73 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0073.htm
5 12 1838 Swojczów Mikołaj Potocki Dominopol Józef Józefa Czyżewska prac. Maciej Turowski, Anastazja Halaczkowska ż. Wojciecha, as. Wojciech Hałaczkowski, Marianna Postawczuk ż. Piotra 600 11 31 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0006.htm
12 12 1838 Swojczów Karol Swistowski Dominopol Jan Marianna Traczyńska Jan Turowski, Agnieszka Turowska ż. Kaspra 600 12 33 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0007.htm
25 3 1838 Białogródka Józef Słomiński Waśkowczyki Julian Katarzyna Sławecka Michał Turowski i Teresa Wierzbicka ż. Antoniego 178-3-110 135R 36 Ż DM
29 5 1838 Zasław św. Józefa Ferdynand Antoni Turowski Zasław Majdan Antoni Helena Burdziakowska W. Józef Konaszewicz Strapczy Sądu Powiatowego Zasławskiego i Józefa Paczoska ż. Józefa, asyst. Józef Paczuski i Helena Perakiewicz, Kajetan Perakiewicz i Dorota Przyszychowska 170-3-110 56R 54 Ż 108 DM
1 9 1838 Włodzimierzec Michał Turowski Huta Stepangrodzka Tomasz Karolina Kunicka Szymon Kunicki i Helena Kunicka ż. Jakuba 824 74R 20 AGAD 75 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0075.htm
21 11 1839 Bazalia f. Terszki Katarzyna Dąbrowska Wolica Wąsowicza Ignacy Magdalena Wołkowińska Tadeusz Turowski i Marianna Bujalska wdowa 178-3-112 230V 53 Ż 446 DM
19 4 1839 Nowogród Wołyński Katarzyna Felińska Balarka Józefówka Kazimierz Marianna Boczkowska Wincenty Turowski i Barbara Osińska ż. Kaspra 178-3-72 9V 71 Ż 19 DM
24 4 1839 Nowogród Wołyński Józef Jachimowicz Balarka Józefówka Jan Marianna Felińska Wincenty Turowski i Teresa Sokołowska ż. Jędrzeja 178-3-72 10V 78 Ż 21 DM
12 11 1839 Korzec Józef Turowski Majdan Głuszków Bazyli Magdalena Bagińska Michał Czerwiński żonaty, Tekla Sobolewska żona Władysława 178-51-433 79V 136 Ż 84
28 5 1839 Zasław św. Józefa Idalia Klimkowska Zasław Nowe Miasto Wincenty Joanna Boner Antoni Turowski adwokat, Anna Gronowska 178-3-112 55R 58 Ż 106 RG
4 6 1839 Zasław św. Józefa Franciszka Celestyna Polkiewicz Zasław Nowe Miasto Józef Antonina Janicka Antoni Turowski adwokat, Marianna Grabowska 178-3-112 55V 60 Ż 107 RG
27 2 1840 Nowogród Wołyński Roman Turowski Balarka Józefówka Wincenty Anna Hajko ur. Józef Turowski, Magdalena Myszkiewicz ż. Jakuba 871 15 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0009.htm
20 6 1840 Nowogród Wołyński Julianna Turowska Balarka Józefówka Stanisław Marianna Kowalewska Józef Turowski, Teresa Sokołowska ż. Jędrzeja 871 33 127 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0018.htm
11 7 1840 Nowogród Wołyński Jan Turowski Balarka Józefówka Józef Marianna Jelińska 871 36 139 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0019.htm
17 7 1840 Nowogród Wołyński Floryan Turowski Słoboda Spaska Szymon Marianna Boczkowska 871 38 146 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0020.htm
8 1 1840 Chabno Paweł Turowski Buda Hołubiejowska Piotr Katarzyna nn Błażej Turowski, Apolonia Malinowska, mężatka, chrz. 9.01.1840 178-51-456 24R 1 Ż BS 60
15 4 1840 Cudnów Wincenty Andrejów Kajetanówka Jan Marianna Mateusz Turowski i Marianna Turowska ż. Daniela 569-1-63 7V 65 Ż DM 0
24 4 1840 Cudnów Józefa Ożga Kajetanówka Jan Magdalena Turowska Piotr Turowski i Małgorzata Pulikowska ż. Szczepana 569-1-63 8R 71 Ż DM
9 6 1840 Cudnów Antonina Turkowska Bykówka Paweł Ewa Hnitecka Mateusz Turowski i Klara Filińska ż. Jana 569-1-63 10R 86 Ż DM
23 8 1840 Cudnów Sabina Rudnicka Kajetanówka Stanisław Joanna Rewucka Mateusz Turowski i Małgorzata Pulikowska ż. Stefana 569-1-63 15R 138 Ż DM
30 8 1840 Cudnów Albin Rudnicki Kajetanówka Maciej Agnieszka Niedźwiedzka Piotr Turowski i Waleria Rudnicka ż. Jana, asyst. Marek Turowski i Katarzyna Rudnicka panna 569-1-63 15V 140 Ż DM
9 12 1840 Cudnów Franciszek Turowski Kajetanówka Mateusz Krystyna Puchalska Andrzej Pulikowski i Małgorzata Pulikowska ż. Stefana 569-1-63 23R 213 Ż DM
16 6 1841 Nowogród Wołyński Piotr Turowski Józefówka Stanisław Marianna Chodorowska 872 29 108 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0018.htm
4 5 1841 Katerburg Romuald Turowski Piszczatyńce Sylwester Antonina Kwiatkowska 199 98 19 872 795
17 3 1842 Korzec Franciszek Turowski Majdan Głuszków Bazyli Magdalena Bagińska Franciszek Wilczyński Tekla Sobolewska 873 125 40 PW 0
27 1 1842 Nowogród Wołyński Piotr Turowski Medwedów Jan Franciszka Kotwicka 873 9 34 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0006.htm
12 6 1843 Korzec Jan Nepomucen Turowski Balarka Sapożynka Franciszek Magdalena Dziekońska 874 197 90 PW 0
26 5 1843 Nowogród Wołyński Filip Turowski Medwedów Jan Franciszka Kotwicka 874 32 94 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0018.htm
25 5 1844 Hulewicze Witalis Turowski Majdan Hulewiczowski Kazimierz Agata Gajdemska Wawrzyniec Kraszewski i Magdalena Mirowska ż. Antoniego 859 353 15 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0186.htm
25 7 1845 Bazalia - filia Tereszki Pantaleon Turowski Wolica Wąsowicza Tadeusz Cecylia Dzwoniewska Kazimierz Czerniawski i Dorota Mogińska 178-3-113 226R 28 Ż DM
25 5 1845 Cudnów Maria Magdalena Niedźwiecka Słoboda Kajetanówka IN Marianna Andrzej Turowski i Katarzyna Pulikowska ż. Jana 178-3-12 190V 94 Ż DM
24 10 1845 Cudnów Rozalia Sawicka Futor Niwna Ignacy s. Marcina Teodora Janiszewska Marcin Turowski i Marianna Żarczyńska ż. Stefana 178-3-12 198V 178 Ż DM
29 12 1845 Cudnów Fryderyk Turowski Słoboda Kajetanówka Jan s. Bazylego Anna Rudnicka Fryderyk Pulikowski i Małgorzata Pulikowska ż. Stefana 178-3-12 203R 219 Ż DM
26 2 1845 Uszomierz Wiktoryn Mostowicz Słoboda Felisin Klemens Urszula Turowska Kazimierz Turowski i Aleksandra Płyszewska ż. Piotra 178-3-12 414V 20 Ż 810 DM
6 6 1845 Uszomierz Antoni Turowski Słoboda Krasnohórka Tomasz Regina Polin Marcin Rychwalski i Agnieszka Kotwicka ż. Jana 178-3-12 418V 57 Ż 818 DM
18 10 1845 Uszomierz Józef Turowski Słoboda Krywotyn Emilczyński Jan Marianna Kubaszewicz Karol Żurawski i Marianna Turowska ż. Tomasza 178-3-12 423V 106 Ż 828 DM
21 1 1846 Bazalia Antoni Sowiński Borszczówka IN Katarzyna Sowińska syn nieślubny panny, Łukasz Turowski i Rozalia Bukowska 178-3-115 232R 14 Ż 457 DM
5 8 1847 Korzec Wawrzyniec Turowski Balarka Sapożynka Łukasz Brygida Zwolska 30 81 PW R
30 7 1847 Chabno Mikołaj Kudrzycki Buda Hołubiejowska Franciszek Ewa Borowicka Teodor Turowski, Marianna Turowska, chrz. 31.07.1847 178-51-548 131V 35 Ż 270 BS
9 2 1848 Bazalia Franciszka Metelska Lutarówka Jan Katarzyna Gilewicz Łukasz Turowski i Marianna Turowska 178-3-117 294V 22 Ż 577 DM
9 8 1848 Korzec Józef Turowski Majdan Głuszków Piotr Agnieszka Zielińska Kajetan Jaworski i Agnieszka Wilczyńska ż. Gabriela 245-1-14 417R 104 R 807 DM
21 3 1849 Bazalia Aleksandra Kozik Lutarówka Maciej Franciszka Piotruszewska szl. Zenon Turowski, 1-dw. Agata Kozikowa 178-3-118 89V-90R 41 Ż DW 169
23 10 1849 Korzec Marcjanna Wilczyńska Majdan Głuszków Franciszek Agata Choińska Piotr Turowski i Apolonia Turowska panna 245-1-15 447V-448R 104 R 600 DM
24 12 1849 Korzec Wiktoria Lisowska Majdan Głuszków Karol Marianna Sadowska Piotr Turowski i Regina Stachurska ż. Aleksandra 245-1-15 454V-455R 132 R 607 DM 0
5 3 1850 Stepań Wincenty Turowski Mielnikowe NN Anna Turowska chrzest 5.03.1850, Stanisław Brusiłowicz i Paulina Karczewska ż. Aleksandra 171-1-16 696V-697R 10 R 709 BW
22 2 1851 Bazalia Feliks Turowski Lutarówka Zenon Marianna Czajkowska Tomasz Gałęzowski i Franciszka Turska 178-3-120 92V-93R 25 Ż DM
8 9 1851 Bazalia Mikołaj Borysławski Lutarówka Jan Wiktoria Cichocka Łukasz Turowski i Marcjanna Gałęzowska 178-3-120 111V-112R 117 Ż DM
20 4 1851 Korzec Ludwik Turowski Głuszków Piotr Antonina Ilińska Kajetan Jaworski i Ewa Wilczyńska ż. Kazimierza 178/3/72 74v-75r 64 Ż Na
5 9 1852 Korzec Kamila Dąbrowska Balarka Sapożynka Maciej Józefa Dziekońska Józef Turowski i Anna Czerwińska ż. Jakuba 171-1-17 253V-254R 89 R 257 DM
20 9 1852 Korzec Eliasz Turowski Ochmanówka Ignacy Franciszka Wiszniewska Stefan Chodakowski i Katarzyna Diupon ż. Waleriana 171-1-17 256V-257R 104 R 260 DM
10 9 1852 Korzec Antoni Wilczyński Majdan Głuszków Franciszek Agata Choińska Piotr Turowski i Apolonia Czerwińska ż. Aleksandra 171-1-17 257V-258R 107 R 261 DM
1 2 1853 Korzec Kamila Czekalska Kamionka Suchowolska Wojciech Julianna Synhajewska Ignacy Turowski i Anna Budzińska ż. Eliasza 171-1-33 269V-270R 11 R 268 DM
1 3 1853 Korzec Franciszka Michniewicz Balarka Myszakowa Stefan Justyna Kuriata Bazyli Turowski i Agnieszka Wilczyńska ż. Gabriela 171-1-33 274V-275R 25 R 273 DM
20 9 1853 Korzec Jan Lisowski Majdan Głuszków Karol Marianna Sobolewska Piotr Turowski i Elżbieta Wilczyńska ż. Michała 171-1-33 296V-297R 92 R 295 DM
10 6 1854 Korytnica Władysław Turowski Poromów Jan Wiktoria Brożyk 226 8-9 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0005.htm
13 2 1854 Bazalia Walenty Turowski Lutarówka Łukasz Franciszka Borewicz Mikołaj Borewicz i Anna Jano[w]ska 178-3-122 5V-6R 16 Ż DM 0
3 10 1854 Korzec Władysław Turowski Ochmanówka Ignacy Franciszka Wiszniewska Stefan Chodakowski i Marianna Jastrzębska 171-1-37 105V-106R 84 R 112 DM
14 7 1855 Bazalia Marianna Czajkowska Lutarówka Daniel Franciszka Ławecka Łukasz Turowski i Marcelina Gałęzowska 178-3-123 89V-90R 61 Ż DM
23 6 1855 Korzec Piotr Wilczyński Majdan Głuszków Franciszek Agata Chwoińska Piotr Turowski i Elżbieta Wilczyńska ż. Mikołaja 171-1-51 104V-105R 59 R 112 DM
29 12 1857 Korzec Dominik Turowski Balarka Głuszków Piotr Justyna Kuriata Kazimierz Wilczyński i Anna Rudnicka ż. Feliksa 650-1-1 1V-2R 2 R Na
9 2 1857 Bazalia Franciszka Gałęzowska Lutarówka Paweł Aleksandra Piotrowska Łukasz Turowski i Marcelina Gałęzowska 178-3-125 5V-6R 20 Ż DM
4 11 1858 Bazalia Karol Turowski Lutarówka Łukasz Franciszka Borewicz Józef Gałęzowski i Anna Ryżko 178-3-127 24V-25R 122 Ż DM
28 10 1859 Kamień Koszyrski Edmund Turowski Ozierce NN Emilia Florian Czwaliński, Emilia Malinowska wdowa 192 16-17 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20192/pages/PL_1_436_192_0010.htm
26 7 1859 Bazalia Anna Gałęzowska Lutarówka Paweł Aleksandra Piotrowska Łukasz Turowski i Marcelina Gałęzowska 178-3-129 21V-22R 83 Ż DM
18 4 1859 Deraźne Ludwik Turowski Złaźne NN Anna Turowska s. nieślubny Anny, chrzest 19.04.1859, Eliasz Wabiszczewicz i Apolonia Hanuszkiewicz ż. Marcina 171-1-73 408V-409R 16 R 394 BW
27 2 1860 Bazalia Anastazja Girecka Wolica Wąsowicza Anna c. ślubna wdowy; Stefan Turowski i Marianna Turowska 178-3-130 7V-8R 26 Ż DM
18 6 1860 Bazalia Józefa Bystrzycka Wolica Wąsowicza Wojciech Teodora Mogińska Stefan Turowski i Józefa Markiewicz 178-3-130 19V-20R 69 Ż DM
7 11 1861 Połonne Franciszka Leśniewska Józefówka Bazyli Marcjanna Kuklinowska Michał Turowski i Marianna Święcicka ż. Zachariasza 178-3-76 45V-46R 178 Ż DM
28 7 1861 Bazalia Anna Markiewicz Wolica Wąsowicza Bazyli Józefa Medwedowska Stefan Turowski i Teodora Mogińska 17-1-5 24V-25R 94 Ch 48-49 DM
22 9 1861 Bazalia Władysław Turowski Wolica Wąsowicza Zenon Marianna Czajkowska Kazimierz Popławski i Teodora Mogińska 17-1-5 32V-33R 128 Ch 64-65 DM
10 8 1862 Swojczów Michał Turowski Dominopol Franciszek Apolonia Traczyńska 623 16-17 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0009.htm
24 1 1862 Wieledniki Anna Krzyżanowska Łoźnica? Wincenty Anna Chomutowska urodzona w parafii Turowskiej 178-3-56 4V 24 Ż MW
16 9 1862 Korzec Michał Turowski Głuszków Piotr Justyna Kuriata Józef Rudnicki i Apolonia Rudnicka ż. Franciszka 887 377-378 81 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0206.htm
25 9 1862 Korzec Władysław Wilczyński Głuszków Kazimierz Ewa Czekalska Piotr Turowski (?) i Anna Rudnicka ż. Feliksa 887 383-384 89 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0209.htm
28 9 1862 Lachowce Wacława Bielińska Hulowce Wojciech Karolina Gutewicz Edmund Turowski i Józefa Dorner ż. Zefiryna 171-1-75 72V-73R 42 R 74 DM
28 11 1863 Bazalia Franciszka Markiewicz Wolica Wąsowicza Bazyli Józefa Medwedowska Szczepan Turowski i Celestyna Grawman 17-1-7 35V-36R 140 Ch 71-72 DM
26 12 1863 Bazalia Szczepan Kozłowski Wolica Wąsowicza Paweł Apolonia Czerniawska Szczepan Turowski i Hapka Wasylewa 17-1-7 39V-40R 153 Ch 79-80 DM
16 12 1863 Kulczyny Jan Turowski Peczyska Marcin Petronela Sangowicz Jan Pawłowski i Katarzyna Pawłowska 17-1-235 31V-32R 119 Ch 63-64 DM
11 12 1863 Korzec Teofil Turowski Balarka Sapożynka Feliks Teresa Dąbrowska chrzest 15.12.1863, Tomasz Dąbrowski i Małgorzata Dąbrowska panna 650-1-2 21V-22R 75 R 23 BW
9 3 1863 Korzec f. Horodnica Franciszek Turowski Sapożyn Józef Anna Osinkowska chrzest 10.03.1863, Franciszek Czerwiński i Tekla Gogola wdowa 650-1-2 26V-27R 17 R 28 BW
5 5 1864 Bazalia Antonina Trzcińska Wolica Wąsowicza IN Franciszka Morawska Szczepan Turowski i Karolina Milańska 17-1-7 56V-57R 61 Ch 112-113 DM
16 7 1865 Żytomierz Marian Tadeusz Turowski Żytomierz Piotr Celestyn Pawlina Wierzbowska córka tytularnego radcy / Stanisław Dworzycki- właść.ziemski, Marianna Czerniecka 178-3-61 32 202 Ż DG
10 11 1866 Wieledniki Feliks Turowski Berezowy Grud Piotr Franciszka Cwieckiewicz 178-3-56 84V 24 Ż MW
11 2 1866 Bazalia Walenty Kozłowski Wolica Wąsowicza Paweł Apolonia Czerniawska Stefan Turowski i Honorata Mogińska 17-1-7 146V-147R 28 Ch 196-197 DM
11 4 1866 Bazalia Anastazja Roszkowska Wolica Wąsowicza IN Rozalia Zenon Turowski i Marianna Markiewicz 17-1-7 154V-155R 60 Ch 212-213 DM
11 1 1867 Bazalia Ignacy Popławski Wolica Wąsowicza Leopold Józefa Medwedowska Stefan Turowski i Lucyna Medwedowska 17-1-7 187V-188R 13 Ch 278-279 DM
24 12 1868 Wieledniki Adam Turowski Berezowy Grud Bernard Marianna Górska 178-3-56 119V 7 Ż MW
10 1 1871 Wieledniki Marek Turowski Berezowy Grud Jan Tekla Tyszecka 178-3-56 169V 23 Ż MW
21 6 1871 Wieledniki Longin Turowski Berezowy Grud Bernard Marianna Turska 178-3-56 175V 58 Ż MW
8 2 1872 Turzysk Jan Turowski Radowicze Julian Teofila Łobjadew 740 2-3 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0002.htm
21 6 1872 Nowogród Wołyński Paweł Turowski Józefówka Jan Marianna Bagińska Łukasz Bagiński, Katarzyna Chodorowska 178-3-156 252R-253R 149 Ż 502 DW
15 7 1872 Nowogród Wołyński Paweł Turowski Spaska Słoboda Stanisław Maria Szachniewicz Joachim Sokołowski, Marianna Łaszewicz 178-3-156 271V-272R 241 Ż 540 DW
9 9 1872 Nowogród Wołyński Józef Turowski Medwedówka Roman Waleria Łasiewicz Franciszek Wachowski, Katarzyna Łasiewicz 178-3-156 276V-277R 261 Ż 550 DW
19 11 1872 Nowogród Wołyński Aniela Koziradzka Majdan Grzegorz Lucyna Bagińska Feliks Turowski, Honorata Wolska 178-3-156 289V-290R 316 Ż 576 DW
9 12 1872 Nowogród Wołyński Kamila Ryszkowska Medwedów Józef Julia Zawadzka Roman Turowski, Franciszka Dachowska 178-3-156 298V-299R 348 Ż 594 DW
30 1 1873 Wieledniki Antoni Turowski Berezowy Grud Jan Tekla Tyszecka 178-3-56 211V 16 Ż MW
30 1 1873 Wieledniki Wincenty Turowski Berezowy Grud Jan Tekla Tyszecka 178-3-56 211V 17 Ż MW
24 5 1874 Wieledniki Józef Turowski Berezowy Grud Bernard Marianna Górska 178-3-56 243V 39 Ż MW
21 1 1880 Cudnów Karolina Turowska Kajetanówka Jan Paulina Suchodolska Wiktor Turowski i Karolina Suchodolska ż. Józefa 178-3-67 482V-483R 26 Ż 956-957 DM
1 5 1880 Cudnów Wiktoria Dobrowolska Kajetanówka Paweł Michalina Rakowska Wiktor Turowski i Ewelina Ożga ż. Jana 178-3-67 501V-502R 122 Ż 994-995 DM
14 5 1880 Cudnów Antoni Turowski Futor Hreczyny Feliks Franciszka Kuriata Józef Turowski i Magdalena Tomaszewska ż. Konstantego 178-3-67 502V-503R 130 Ż 996-997 DM
24 7 1881 Turzysk Hipolit Turowski Turzysk Józef Rozalia Herman 749 14-15 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0008.htm
6 6 1894 Tbilisi Anna Jegorowa Tbilisi Jakub s.Andrzeja Agata Samirowa (chrzest 1919) Antoni Kopturowski, Franciszka Szczepańska 221R 33 Tb
2 2 1900 Niewirków Bronisław Turowski Nowa Huta Dominik Antonina Żygadło 951 5 V-6 R 22 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0008.htm
0 1903 Kowel Michał Turowski Adela t.II 185 104
18 1 1903 Żytomierz Feliks Węgłowski Chutor Wasilewskiego Antoni Aniela Baszyńska Józef Turowski, Petronela Węgłowska ż. Józefa 178-3-171 97V-98R 45 Ż 191 DW
13 2 1903 Żytomierz Aleksander Wasilewski Żytomierz Józef Tekla Gładyszewska Witalis Turowski, Magdalena Gładyszewska panna 178-3-171 102V-103R 66 Ż 201 DW
23 2 1903 Żytomierz Józef Turowski Żytomierz Jan Bolesława Bzura Feliks Morozowski, Anastazja Gołębiowska panna 178-3-171 105V-106R 83 Ż 207 DW
9 3 1903 Żytomierz Władysław Sołtecki Żytomierz Józef Michalina Balicka Władysław Turowski, Stanisława Kłosowicz panna 178-3-171 107V-108R 92 Ż 211 DW
30 3 1903 Żytomierz Adela Sawicka Chutor Wasilewskiego Adolf Karolina Żurawska Józef Turowski, Klementyna Borawska ż. Jana 178-3-171 126V-127R 188 Ż 249 DW
23 1 1903 Żytomierz Jan Żurawski Chutor Wasilewskiego Walenty Anna Makowska Józef Turowski, Józefa Łagowska 178-3-171 126V-127R 189 Ż 249 DW
18 2 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Nowakowski Zabara Ludwik Aniela Stachurska Antoni Turowski, Stefania Nowakowska 178-3-202 17V-18R 114 Ż 35 DW
17 3 1906 Nowogród Wołyński Franciszek Turowski Zabara Antoni Rozalia Wyszyńska Józef Wyszyński, Klara Wyszyńska 178-3-202 26V-27R 176 Ż 53 DW
27 5 1906 Nowogród Wołyński Wincenty Turowski Józefówka Andrzej Paulina Garbowska Karol Konopacki i Kamila Turowska 178-3-202 39V-40R 272 Ż 79 DW
9 9 1906 Nowogród Wołyński Paweł Turowski Karpiłówka Stanisław Kamila Marczewska Wawrzyniec Skokowski i Aniela Żygadło 178-3-202 70V-71R 436 Ż 141 DW
1 11 1906 Nowogród Wołyński Janina Bilecka Medwedowo Tomasz Antonina Lewicka Franciszek Turowski i Emilia Nowakowska 178-3-202 101V-102R 592 Ż 203 DW
24 12 1906 Nowogród Wołyński Antoni Turowski Medwedowo Jan Teofila Kuriata Mikołaj Ryszkowski i Kamila Turowska 178-3-202 120V-121R 690 Ż 241 DW 0
7 1 1907 Cudnów filia Romanów Alfons Kociński Futor Żerebiecki Władysław Wiktoria Dzygorska Józef Turowski i Franciszka Papa panna 178-3-215 62V-63R 13 Ż 121-122 DM
29 1 1907 Cudnów filia Romanów Marcelina Osińska Sieniawka Józef Serafina Turowska Adolf Turowski i Feliksa Nagalewska ż. Szymona 178-3-215 68V-69R 50 Ż 133-134 DM
2 2 1907 Cudnów filia Romanów Bronisław Domalewski Siaberka Kalikst Faustyna Sobolewska Franciszek Turowski i Maria Tymborowska ż. Stanisława 178-3-215 69V-70R 60 Ż 135-136 DM
2 3 1907 Cudnów filia Romanów Bronisław Turowski Marianówka Józef Maria Sobolewska Marcin Borawski i Balbina Jaworska ż. Feliksa 178-3-215 71V-72R 70 Ż 139-140 DM
10 3 1907 Cudnów filia Romanów Adolf Turowski Bykówka Paweł Anastazja Liśkiewicz Adolf Turowski i Domicela Chomicz panna 178-3-215 72V-73R 77 Ż 141-142 DM
10 3 1907 Cudnów filia Romanów Witalis Turowski Bykówka Paweł Anastazja Liśkiewicz Adolf Turowski i Kamila Wańkowicz panna 178-3-215 72V-73R 78 Ż 141-142 DM
24 3 1907 Cudnów filia Romanów Stanisław Turowski Kajetanówka Paweł Sabina Kupczyńska Wiktor Turowski i Bronisława Rymsza ż. Dominika 178-3-215 74V-75R 86 Ż 145-146 DM
17 10 1907 Cudnów filia Romanów Anastazy Turowski Futor Żerebiecki IN Agata Bońkowska Jan Kutuza i Petronela Kuriata ż. Aleksandra 178-3-215 102V-103R 257 Ż 201-202 DM 0
9 2 1907 Korzec Kazimierz Turowski Wodnik Feliks Teofila Kąkol Antoni Siedlecki i Marianna Petrowska [Piotrowska ] ż. Jana 740-2-332 10V-11R 50 R 12 DM
9 2 1907 Korzec Piotr Turowski Sapożyn Teofil Honorata Bagińska Jan Turowski i Oktawia Godzińska ż. Franciszka 740-2-332 15V-16R 72 R 18 DM
29 4 1907 Korzec Adam Turowski Mieczysławka Wiktor Maria Rudnicka Bolesław Rudnicki i Wiktoria Rudnicka ż. Feliksa 740-2-332 27V-28R 135 R 30 DM
24 5 1907 Korzec Paulina Bielecka Czerteż Aleksander Antonina Korzeniewska Jan Turowski i Adela Wysocka ż. Antoniego 740-2-332 32V-33R 160 R 35 DM
1 6 1907 Korzec Filomena Wilczyńska Głuszków NN Aniela Wilczyńska Antoni Turowski i Karolina Turowska panna 740-2-332 35V-36R 174 R 38 DM
17 6 1907 Korzec Aleksander Turowski Budki Uścieńskie Stanisław Sabina Łabęska Antoni Zabłocki i Józefa Kwiatkowska ż. Marcelego 740-2-332 38V-39R 189 R 41 DM
27 6 1907 Korzec Dominik Lisowski Głuszków Jan Karolina Łabęska Jan Turowski i Marianna Wilczyńska ż. Fortunata 740-2-332 43V-44R 212 R 46 DM
1 8 1907 Korzec Józefa Kadłubowska Kowalewicze Jakub Rozalia Brusiło Wiktor Turowski i Franciszka Chmielnicka ż. Józefa 740-2-332 44V-45R 220 R 47 DM
24 10 1907 Korzec Adolf Turowski Czerteż Jan Adela Tyszecka Antoni Bronowicki i Paulina Tyszecka panna 740-2-332 55V-56R 274 R 58 DM
24 3 1908 Starokonstantynów Grzegorz Rakowski Pohoryła Niższa Wincenty Maria Mołodecka Konstanty Turowski i Konstancja Cybulska ż. Pawła 17-2-88 11V-12R 48 Ch 24-25 DM
9 1 1909 Cudnów filia Romanów Feliksa Ilińska Słoboda Niwna Władysław Ewa Metelska Walenty Turowski i Teofila Ilińska ż. Cezarego 178-3-215 194V-195R 8 Ż 364-365 DM
19 1 1909 Cudnów filia Romanów Marian Anuszkiewicz Słoboda Niwna Jan Antonina Garbowska Tadeusz Turowski i Karolina Dobrowolska ż. Józefa 178-3-215 197V-198R 27 Ż 370-371 DM
16 4 1909 Cudnów filia Romanów Genowefa Bilecka Słoboda Niwna Wincenty Petronela Janiszewska Bernard Turowski i Stanisława Ilińska ż. Józefa 178-3-215 208V-209R 94 Ż 392-393 DM
4 5 1909 Cudnów filia Romanów Stanisław Fedorowski Słoboda Niwna Franciszek Agnieszka Sawicka Bernard Turowski i Wincentyna Bilecka ż. Wincentego 178-3-215 211V-212R 110 Ż 398-399 DM
3 5 1909 Cudnów filia Romanów Józef Szpakowski Futor Żerebiecki Feliks Antonina Malinowska Adolf Turowski i Jadwiga Malinowska ż. Dominika 178-3-215 211V-212R 111 Ż 398-399 DM
1 5 1909 Cudnów filia Romanów Bernard Bilecki Słoboda Niwna Ignacy Maria Dubińska Bernard Turowski i Kamila Sawicka ż. Bernarda 178-3-215 212V-213R 115 Ż 400-401 DM
21 12 1909 Cudnów filia Romanów Józef Turowski Słoboda Niwna Franciszek Antonina Moszkowska Adolf Moszkowski i Romania Sawicka ż. Kazimierza 178-3-215 238V-239R 274 Ż 452-453 DM
12 12 1909 Cudnów filia Romanów Ernest Kociński Futor Żerebiecki Władysław Wiktoria Drygańska Józef Turowski i Franciszka Papa panna 178-3-215 239V-240R 281 Ż 454-455 DM
1 4 1910 Tajkury Bolesław Turowski Zdołbunów Aleksander Anna Baranowska Walerian Sosnowski, Franciszka Galendowska panna, chrzest w Zdołbunowie 740-4-694 14 V-15 R 55 R 16 DW
30 12 1910 Korzec f. Horodnica Antoni Kadłubowski Kowalewicze Jakub Rozalia Brusiło [chrzest 30.01.1911] Wiktor Turowski i Marianna Dąbrowska ż. Emeryka 178-3-181 3V-4R 14 Ż 7-8 DM
1 1 1910 Bazalia f. Tereszki Tomasz Żarczyński Tereszki Władysław Antonina Krzewicka Jan Turowski i Karolina Wierzbicka ż. Karola, asyst. Józef Żarczyński i Karolina Mecherzyńska panna 17-2-47 101V 1 Ch 204 DM
12 4 1910 Bazalia f. Tereszki Ludwik Turowski Tereszki Jan Helena Stawińska Jakub Kulski i Antonina Żarczyńska ż. Władysława, asyst, Teodor Gorczyński i Paulina Sikorska ż. Józefa 17-2-47 103V-104R 24 Ch 208-209 DM
26 2 1910 Cudnów filia Romanów Franciszek Metelski Słoboda Niwna Adolf Józefa Rybczyńska Bernard Turowski i Franciszka Sawicka panna 178-3-215 264V-265R 31 Ż 497-498 DM
24 5 1910 Cudnów filia Romanów Julia Metelska Słoboda Niwna Włodzimierz Teofila Turowska Walenty Turowski o Adela Janiszewska ż. Augustyna 178-3-215 276V-277R 116 Ż 521-522 DM
23 7 1910 Cudnów filia Romanów Longina Pulikowska Siaberka Antoni Marcelina Bagińska Bernard Turowski i Julia Ostrowska ż. Albina 178-3-215 281V-282R 154 Ż 531-532 DM
15 12 1910 Cudnów filia Romanów Franciszek Turowski Marianówka Marcin Maria Garbowska Józef Zieliński i Kazimiera Lewandowska ż. Adolfa 178-3-215 301V-302R 294 Ż 571-572 DM
27 11 1910 Nowy Zawod Ernest Ochman Pokostówka Albin Waleria Kratowska Jan Turowski i Marianna Kratowska 178-3-196 18V-19R 90 Ż 38-39 DM
8 12 1910 Nowy Zawod Leontyna Turowska Oledarka, par. Puliny Wacław Maria Garlińska Paweł Turowski, Maria Turowska panna 178-3-196 20V-21R 99 Ż 42-43 DW
12 12 1910 Nowy Zawod Stefania Murawska Huta Osiczna Edward Genowefa Kłosowska Narcyz Turowski, Józefa Murawska ż. Jana 178-3-196 22V-23R 108 Ż 46-47 DW
6 1 1910 Romanów Leon Jędrzejewski Futor Misiury Rafał Celestyna Górska chrzest 6.01.1911, Konstanty Turowski i Józefa Nagalewska ż. Witalisa 178-3-216 1V-2R 3 Ż 3-4 DM
15 8 1910 Romanów Julia Czarnecka Słoboda Niwna Grzegorz Aleksandra Syngajewska Bernard Turowski i Teofila Syngajewska ż. Izydora 178-3-216 35V-36R 208 Ż 71-72 DM
23 1 1911 Korzec f. Horodnica Małgorzata Wilczyńska Głuszków Franciszek Karolina Turowska Jan Turowski i Apolonia Czekalska 178-3-181 1V-2R 6 Ż 3-4 DM
4 4 1911 Korzec f. Horodnica Józef Bagiński Nowa Huta Antoni Barbara Turowska Gracjan Turowski i Michalina Kuriata 178-3-181 9V-10R 50 Ż 19-20 DM
6 6 1911 Korzec f. Horodnica Franciszek Naumowicz Lipina Jan Agnieszka Kuriata Wiktor Turowski i Ewa Rudnicka ż. Bolesława 178-3-181 17V-18R 94 Ż 35-36 DM
13 6 1911 Korzec f. Horodnica Aleksander Turowski Myszakowa Tomasz Adela Dąbrowska Piotr Jaworski i Rozalia Kuriata ż. Wincentego 178-3-181 18V-19R 103 Ż 37-38 DM
10 7 1911 Korzec f. Horodnica Florian Turowski Zapruda par. Emilczyn Florian Zofia Łaszewicz Józef Boczkowski i Aniela Suchodolska ż. Pawła 178-3-181 22V-23R 126 Ż 45-46 DM
14 7 1911 Korzec f. Horodnica Bronisława Falkowska Myszakowa Jan Apolonia Turowska Jan Turowski i Anna Michniewicz ż. Józefa 178-3-181 22V-23R 127 Ż 45-46 DM
24 7 1911 Korzec f. Horodnica Florian Turowski Zapruda par. Emilczyn Paweł Karolina Osińska Józef Boczkowski i Michalina Dudkowska ż. Jana 178-3-181 23V-24R 134 Ż 47-48 DM
13 8 1911 Korzec f. Horodnica Kazimierz Michniewicz Myszakowa Benedykt Julia Turowska Adam Turowski i Franciszka Wierzbicka córka Michała 178-3-181 25V-26R 141 Ż 51-52 DM
21 8 1911 Korzec f. Horodnica Teofila Chmielnicka Majdan Bereźnicki Jan Ewa Kozińska Jan Turowski i Antonina Kraszewska ż. Antoniego 178-3-181 27V-28R 152 Ż 55-56 DM
16 10 1911 Korzec f. Horodnica Antoni Falkowski Myszakowa Jan Józefa Chmielnicka Adam Turowski i Ewa Wierzbicka ż. Kaspra 178-3-181 33V-34R 189 Ż 67-68 DM
26 11 1911 Korzec f. Horodnica Ludwika Kadłubowska Kowalewicze Ludwik Paulina Dąbrowska Wiktor Turowski i Ewa Rudnicka 178-3-181 37V-38R 214 Ż 75-76 DM
6 1 1911 Romanów Stanisława Metelska Słoboda Niwna Łukasz Marcelina Sawicka Bernard Turowski i Longina Sawicka panna 178-3-216 2V-3R 9 Ż 5-6 DM
16 2 1911 Romanów Longin Turowski Słoboda Niwna Franciszek Antonina Moszkowska Cezary Ilnicki i Wincentyna Bilecka ż. Wincentego 178-3-216 9V-10R 52 Ż 19-20 DM
13 2 1911 Romanów Alojzy Turowski Marianówka Mikołaj Petronela Grabowska Fortunat Saulewicz i Kamila Zielińska panna 178-3-216 10V-11R 57 Ż 21-22 DM
5 3 1911 Romanów Jan Turowski Futor Żerebiecki Antoni Aleksandra Gładysz/Hładysz Cezary Hładysz i Elżbieta Popowska ż. Jana 178-3-216 16V-17R 95 Ż 33-34 DM
2 4 1911 Romanów Henryk Turowski Futor Żerebiecki Kazimierz Zuzanna Ostrowska Józef Ostrowski i Józefa Maksiuk ż. Antoniego 178-3-216 17V-18R 100 Ż 35-36 DM
11 4 1911 Romanów Józef Turowski Marianówka Franciszek Rozalia Misiuna Kazimierz Misiuna i Anna Turowska panna 178-3-216 19V-20R 114 Ż 39-40 DM
19 4 1911 Romanów Rozalia Czarnecka Futor Żerebiecki Józef Antonina Dzygańska Kazimierz Turowski i Franciszka Kotuza ż. Franciszka 178-3-216 20V-21R 119 Ż 41-42 DM
26 5 1911 Romanów Adolf Turowski Kajetanówka Wiktor Kamila Safińska Jan Malinowski i Sabina Turowska panna 178-3-216 26V-27R 153 Ż 53-54 DM
8 9 1911 Romanów Antonina Sawicka Słoboda Niwna Maciej Marianna Jarocka Bernard Turowski i Wincentyna Bilecka ż. Wincentego 178-3-216 40V-41R 236 Ż 81-82 DM
11 10 1911 Romanów Albert Turowski Futor Żerebiecki Franciszek Agata Bonkowska Franciszek Kotuza i Zuzanna Turowska ż. Kazimierza 178-3-216 44V-45R 262 Ż 89-90 DM
1 1 1911 Nowy Zawod Józefa Szpakowska Olizarka, par. Puliny Michał Karolina Turowska Józef Turowski, Telimena Czerniachowicz panna 178-3-196 26V-27R 129 Ż 54 DW
28 1 1911 Nowy Zawod Dominika Węgłowska Truszkowskie Budzisko Piotr Antonina Żurawska Saturnin Turowski, Józefa Żurawska ż. Wojciecha 178-3-196 33V-34R 162 Ż 68 DW
28 1 1911 Nowy Zawod Franciszek Turowski Truszkowskie Budzisko Saturnin Emilia Żurawska Piotr Węgłowski, Franciszka Żurawska z. Franciszka 178-3-196 34V-35R 166 Ż 70 DW
5 3 1911 Nowy Zawod Józef Turowski Roszcza Jan Katarzyna Kratowska Józef Turowski, Łucja Kratowska ż. Józefa 178-3-196 45V-46R 222 Ż 92 DW
9 5 1911 Nowy Zawod Feliksa Paszkowska Olizarka, par. Puliny Jan Leontyna Malinowska Paweł Turowski, Aniela Paszkowska panna 178-3-196 68V-69R 340 Ż 138 DW
3 5 1911 Nowy Zawod Zofia Kuk Olanówka, par. Trojanów Adilf Róża Pawlik Jan Turowski, Wiktoria Zielińska ż. Ludwika 178-3-196 74V-75R 368 Ż 150 DW
5 5 1911 Nowy Zawod Florian Temborski Berezówka, par. Cudnów Karol Michalina Bińkowska Jan Turowski, Ewa Temborska ż. Adolfa 178-3-196 74V-75R 370 Ż 150 DW
24 7 1911 Nowy Zawod Aleksander Kupczyński Olanówka, par. Trojanów Antoni Józefa Kłosowska Stanisław Turowski, Stanisława Kłosowska ż. Piotra 178-3-196 91V-92R 464 Ż 184 DW
20 12 1911 Nowy Zawod Feliksa Turowska Olizarka, par. Puliny Leon Helena Targońska Paweł Turowski, Karolina Szpakowska ż. Michała 178-3-196 129V-130R 690 Ż 260 DW
18 12 1911 Nowy Zawod Józef Turowski Zielona Mikołaj Aniela Żurawska Piotr Wąsowicz, Marcelina Bagińska ż. Roberta 178-3-196 129V-130R 691 Ż 260 DW 0
28 9 1912 Korzec f. Horodnica Aleksander Osiński Krynice Franciszek Kamila Kulikowska Józef Turowski i Marcelina Hryniewicz 178-3-181 89V-90R 178 Ż 179-180 DM
1 1 1913 Korzec f. Horodnica Rozalia Wyszyńska Zabara Józef Teofila Cybulska Antoni Turowski i Agata Wyszyńska ż. Tomasza 178-3-181 115V-116R 1 Ż 228-229 DM 0
1 4 1913 Korzec f. Horodnica Adela Kadłubowska Kowalewicze Jakub Rozalia Brusiło Wiktor Turowski i Regina Kadłubowska ż. Józefa 178-3-181 125V-126R 66 Ż 248-249 DM
3 7 1913 Korzec f. Horodnica Antonina Dzygan Mokre Jan Aniela Żygadło Grzegorz Turowski i Barbara Bagińska ż. Antoniego 178-3-181 132V-133R 108 Ż 262-263 DM
12 7 1913 Korzec f. Horodnica Florian Turowski Myszakowa Jan Józefa Sumińska Piotr Michniewicz i Aniela Chwałkowska 178-3-181 133V-134R 113 Ż 264-265 DM 0
14 8 1913 Korzec f. Horodnica Antoni Wierciński ? [Wilczyński] Głuszków Franciszek Karolina Turowska Jan Turowski i Apolonia Węgłowska ż. Antoniego 178-3-181 138V-139R 140 Ż 274-275 DM
28 12 1913 Horodnica Antoni Falkowski Głuszków Jan Apolonia Turowska Jan Turowski i Kamila Michniewicz ż. Andrzeja 178-3-181 170V-171R 21 Ż 335-336 DM
26 3 1914 Horodnica Rozalia Jaworska Myszakowa Piotr Paulina Kołosowska Tomasz Turowski Petronela Kuriata ż. Leona 178-3-181 179V-180R 71 Ż 353-354 DM
4 4 1914 Horodnica Ewelina Żarczyńska Lipina Jan Teofila Misiuna Wiktor Turowski i Ewa Rudnicka ż. Bolesława 178-3-181 180V-181R 81 Ż 355-356 DM
29 8 1914 Horodnica Adela Falikowska Myszakowa Antoni Aniela Turowska Jan Turowski i Karolina Wilczyńska ż. Franciszka 178-3-181 192V-193R 148 Ż 379-380 DM 0
4 12 1914 Horodnica Cezary Turowski Grabów Dionizy Teofila Nowosielecka Tomasz Nowosielecki i Teofila Turewicz panna 178-3-181 200V-201R 200 Ż 395-396 DM
1 3 1915 Horodnica Wincenty Michniewicz Myszakowa Benedykt Julia Turowska Adolf Turowski i Franciszka Lisowska ż. Łukasza 178-3-181 223V-224R 46 Ż 441-442 DM
6 6 1915 Horodnica Ludwika Naumowicz Lipina Jan Agnieszka Kuriata Wiktor Turowski i Honorata Niżyńska ż. Józefa 178-3-181 233V-234R 103 Ż 461-462 DM 0
16 12 1915 Horodnica Mieczysław Turowski Bronnicka Huta Stanisław Teofila Kowalska chrzest 01.01.1916, Andrzej Kuzerenko i Helena Turowska panna 178-3-181 269V-270R 2 Ż 529-530 DM
28 4 1916 Tajkury Aleksander Turowski Zdołbunów Aleksander Anna Baranowska Michał Wedler i Rozalia Komarowska ż. Andrzeja 740-4-697 181V-182R 30 R 162 DM
20 2 1916 Nowy Zawod Rafalina Malinowska Olizarka Hieronim Franciszka Torowska [Turowska ?] Leon Turowski i Marcelina Szpakowska ż. Leona 178-3-197 297V-298R 70 Ż 589-590 DM
1 3 1916 Nowy Zawod Franciszek Turowski Berezówka Józef Wincentyna Baszyńska Kamil Tetera i Maria Baszyńska ż. Zenona, chrzest w f. Pokostówka 178-3-197 304V-305R 102 Ż 603-604 DM
9 4 1916 Nowy Zawod Antoni Turowski Tartaczek Józef Józefa Kratowska Jan Kratowski, Petronela Turowska ż. Antoniego 178-3-197 307V-308R 120 Ż 609 DW
14 4 1916 Nowy Zawod Bolesław Kratowski Dermań Jan Maria Stańkiewicz Józef Turowski, Filomena Jaroszyńska ż. Józefa 178-3-197 308V-309R 122 Ż 611 DW
22 4 1916 Nowy Zawod Dominik Turowski Olizarka Wacław Maria Garlińska Jan Turowski, Maria Turowska ż. Pawła 178-3-197 309V-310R 129 Ż 613 DW 0
27 6 1916 Nowy Zawod Józefa Lisowska Budyszcze Jan Paulina Małowska Jan Turowski, Józefa Suchodolska ż. Józefa 178-3-197 326V-327R 215 Ż 647 DW
26 6 1916 Nowy Zawod Kalikst Domalewski Dorohań Michał Justyna Kozłowska Mateusz Turowski, Helena Sinicka ż. Stanisława 178-3-197 328V-329R 223 Ż 651 DW
2 8 1916 Nowy Zawod Zofia Balicka Budyszcze Jan Kamila Kruszewska Bronisław Turowski, Wiktoria Kruszewska ż. Michała 178-3-197 342V-343R 292 Ż 679 DW
16 12 1916 Nowy Zawod Antoni Szmajchel Michałówka Aleksander Michalina Niewieska Jan Turowski, Antoni Zubrzycki 178-3-197 364V-365R 402 Ż 723 DW
23 2 1916 Horodnica Elżbieta Kozerenko Bronnicka Huta Andrzej Józefa Tetera Stanisław Turowski i Franciszka Ostryńska ż. Józefa 178-3-181 277V-278R 41 Ż 545-546 DM
24 3 1916 Horodnica Aniela Zalewska Zabara Franciszek Ludwika Rudnicka Wiktor Turowski i Ewa Rudnicka ż. Bolesława 178-3-181 279V-280R 54 Ż 549-550 DM
7 4 1916 Horodnica Bronisław Falkowski Myszakowa Jan Apolonia Turowska Jan Turowski i Petronela Kuriata ż. Leona 178-3-181 280V-281R 57 Ż 551-552 DM
1 4 1916 Horodnica Wacław Sawicki Myszakowa NN Ewa Sawicka Wacław Turowski i Stanisława Sawicka panna 178-3-181 281V-282R 63 Ż 553-554 DM
6 4 1916 Horodnica Konstanty Turowski Myszakowa Adam Antonina Muchorowska Włodzimierz Łukawiec i Józefa Bagińska panna 178-3-181 281V-282R 65 Ż 553-554 DM 0
13 5 1916 Horodnica Rozalia Turowska Myszakowa Jan Adela Bielawska Adam Turowski i Wincentyna Michniewicz ż. Ludwika 178-3-181 287V-288R 92 Ż 565-566 DM
4 5 1917 Sł.Czernicka Wincentyna Mokrzecka Kamienny Majdan Józef Bronisława Szilke Turowski Stanisław, Szilke Wincentyna, panna 81 JZ
4 4 1917 Pokostówka Franciszek Turowski Budyszcze Bronisław Albina Czerniawska Antoni Turowski i Stanisława Tetera panna 178-3-211 3V-4R 17 Ż 9-10 DM 0
2 5 1917 Pokostówka Antonina Lisowska Budyszcze IN Bernardyna Antoni Turowski i Małgorzata Turowska ż. Władysława 178-3-211 5V-6R 26 Ż 13-14 DM
5 9 1917 Pokostówka Cezaryna Ochman Pokostówka Franciszek Waleria Gnieciak Jan Turowski i Zofia Świderska ż. Stanisława 178-3-211 12V-13R 69 Ż 27-28 DM
12 11 1917 Pokostówka Józefa Turowska Berezówka IN Paulina Gwidon Turowski i Marcelina Turowska ż. Antoniego 178-3-211 15V-16R 85 Ż 33-34 DM
28 1 1920 Międzyrzec Adela Bagińska Sołpa Wielka Antoni Barbara Turowska Gracjan Turowski, Leontyna Turowska panna 740-4-363 3V 12 R AS
27 8 1920 Korzec Adolf Turowski Wodnik Antoni Franciszka Czaplińska Józef Strzelecki, Antonina Czekalska 740-4-351 12 96 R PW
20 12 1920 Korzec Roman Turowski Sapożyn Stefanina Turowska Władysław Bagiński, Agata Rakowska 740-4-351 20 163 R PW
17 8 1923 Międzyrzec Jadwiga Bagińska Woronucha Antoni Barbara Turowska Gracjan Turowski,Feliksa Kroczkowska panna 740-4-363 97V 37 R AS
20 3 1924 Międzyrzec Mieczyslaw Turowski Woronucha Gracjan Genowefa Polańska Adam Bagiński, Kamila Żygadło ż.Michała 740-4-363 118R 28 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 2 1751 Szumsk Maciej Zychowski Rudnia Surażska Zofia Filarowska Rudnia Surażska Krzysztof Turowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 18R Ł RK
22 5 1827 Horodyszcze Mikołaj Niebrzydzki Sudyłków 25 Marcin Katarzyna Kuklińska Honorata Szatkowska Sudyłków 19 Jan Katatrzyna Drohojewska Sylwester Radecki, Mateusz Turowski 178-3-93 91 14 Ż MO 178
23 1 1827 Nowogród Wołyński Jan Szaciło Andrejowicze 18 Jan Wiktoria Honorata Karasiewicz Iwanówka 18 Mikołaj Marianna Józef Turowski, Marcin Boczkowski 1045-2-296 1R-1V 2 CDIAK/FS 23-24 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YR2?i=23&cc=1503045&cat=989324
2 2 1828 Włodzimierzec Kazimierz Szostakowski Stepangród 66w Joachim Zofia Krotkowska Marianna z d. Pierzecka Wysocka Stepangród 39w Szymon Zofia Malinowska Szymon Pierzecki, Jan Turowski 814 112 15 AGAD 116 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0116.htm
22 1 1828 Włodzimierzec Jan Bielawski Stepangród 21 Jerzy Anna Wysocka Anna Narolska Stepangród 15 Jan Helena Czerwińska Teodor Gołębiowski, Ignacy Turowski, Prakseda Narolska 814 112a 13 AGAD 116 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0116.htm
13 5 1828 Nowogród Wołyński Józef Turowski Józefówka 22 Piotr Teresa Anuszewicz Marianna Felińska Józefówka 17 Józef Marianna Łaszewicz Jakub Miszkiewicz, Wincenty Turowski 1045-2-296 16R 55 CDIAK/FS 38 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YGH?i=37&cc=1503045&cat=989324
3 11 1829 Bazalia -fil.Tereszki Tadeusz Turowski par. Bazalia 24 Filip Józefa Bielska Cecylia Dzwoniecka par. Bazalia 18 Michał Marianna Lipska Pius Piątkowski, Jakub Dzwoniewski. Agnieszka Piątkowska 178-3-95 235V 5 Ż DM
29 9 1829 Horodyszcze ur. Stefan tajny sowietnik Hrychorowicz par. Zasław (gr.-kat.) 32 ur. Jakub Marianna ur. Anna Górowska Szepetówka 23 ur. Adam Marianna Turowska ur. Mateusz Hrychorowicz, Antoni Turowski 178-3-95 117V 28 Ż 228 KP2
17 11 1829 Berezdów Józef Mańkiewicz Wereśna 26 Jan Ewa Radecka Teofila Offmanowicz Wereśna 17 Zachariasz Józefa Zaborowska Konstanty Offmanowicz, Stanisław Turowski, Franciszek Proszkowski 245-1-3 125V 22 R 246 DM
4 8 1829 Dubno Mateusz Turowski Dubno 27 Adam Marianna Dąbska Julianna Borecka Dubno 25 Jan Agnieszka Zielińska Michał Jordan, Jan Denefeld 815 210R 12 AGAD 214 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0214.htm
2 2 1830 Zasław św. Józefa Michał Wołodkiewicz Zasław Majdan 24w Józef Helena Nagrodzka Stanisława Mikłaszewska Zasław Majdan 23 Józef Teodora Chełkowska Albin Białobrzeski, Michał Gadkowski, Antoni Turowski 178-3-96 31V 3 Ż 56 RG
22 2 1831 Łabuń Kornel Spendowski Kalenicze Małe 42w Wojciech Zofia Kryczyńska Franciszka Parznicka Kalenicze Małe 27 Łukasz Marianna Turowska Aleksander [...], M. Turowski 178-3-97 138V 5 Ż 264 DM
30 8 1831 Białogródka Antoni Turowski Białogródka 35w Adam Marianna Dombska Helena Burdziakowska Białogródka 23 Franciszek Wiktoria Lublińska Mikołaj Jeżowski, Józef Dobraczyński 178-3-97 85V 15 Ż DM
22 10 1831 Nowogród Wołyński Jan Turowski Kijanka G-R 30 Mikołaj Maria Samojłowiej Tekla Stepowicz Kijanka Jan Marianna Huczyńska ur. Aleksander Nowoselecki, Antoni Kamiński 245-1-5 28V 168 R 1122 DW
8 11 1831 Nowogród Wołyński Jan Suchowiecki Aleksandrówka, par. Korzec 25 Franciszek Anna Kowalewska Joanna Jelińska Majdan Prosicki 17 Józef Marianna Łaszczewicz Wawrzyniec Łaszczewicz, Paweł Turowski 245-1-5 30R 173 R 1139 DW
31 1 1831 Butowce Leon Dzwoniecki par. Bazalia 25 Michał Marianna Lipska Agnieszka Jakulska par. Butowce 20 Józef Agnieszka Goralewicz Tadeusz Turowski, Jan Markiewicz 178-3-97 218R-218V 2 Ż 416-417 DM
16 8 1831 Berezdów Fryderyk Gawroński Zakrynicze 25 Gabriel Zuzanna Kondratowicz Honorata Kostrzemska Zakrynicze 19 Piotr Marianna Karol Remizowicz, Stanisław Turowski, Jan Gawroński 245-1-5 107V 4 R 195 DM
31 7 1832 Swojczów Wojciech Turowski Dominopol 45w Kazimierz Marianna Chomicka Zofia z Lebieczmonów Bielakowska Dominopol 36 Sebastian Anna Pretakoron Wojciech Iwanicki, Eliasz Jusciuk 847 155 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0085.htm
24 1 1832 Korzec Szymon Malinowski Majdan Hłuszków 24 Szymon Teresa Swistunowska Anastazja Markowska z d. Turowska Majdan Hłuszków 25w Szymon Zofia Popowska Piotr Bagiński i Jan Turowski 245-1-6 81v 3 R Na
30 10 1832 Nowogród Wołyński Andrzej Lasocki Józefówka 37w Gabriel Marianna Ilińska Anna Kowalewska Iwanówka 25 Bartłomiej Marianna Kuczyńska ur. Wincenty Turowski, Jan Kłosowski 245-1-6 41R 221 R 2021 DW
6 11 1832 Nowogród Wołyński Aleksander Podajski Rudnia Czyżowiecka (G-R) 22 Prochor Marianna Kowalewska Marianna Smyczek Czyżówka 23 Grzegorz Marianna Jasińska prac. Wawrzyn Kotwicki, Jan Turowski 245-1-6 41V 223 R 2037 DW
30 5 1832 Kamień Koszyrski Kajetan Baczewski Worokoml 24 Józef Zofia Suchocka Rozalia Łaskarzewska Czorcze 18 Piotr Marianna Przybyszowska ur. Nepomucen Baczewski, Jakub Łaskarzewski, Karol Turowski, Józef Łaskarzewski 847 678 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0364.htm
24 1 1832 Zasław św. Józefa Wincenty Klimkowski 20 Jan Julia Czajkowska Joanna Boner 20 Michał Marianna Kapuścińska Antoni Turowski, Michał Nowoszycki 178-3-98 25V 4 Ż 50 RG
2 2 1833 Koblin (Młynów) Jan Szczyglowski Arszyczyn 25 Marcin Tekla Małgorzata Boczkowska Arszyczyn 18 Bazyli Julianna Mateusz Turowski, Julian Grabiański, Konstanty Grzybowski 819 207R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0215.htm
8 10 1833 Zasław św. Józefa Wincenty Grabowski Zasław Majdan 34 Antoni Marianna Metychowska Julia Gałkowska Zasław Majdan 33w Maciej Kunegunda Bieńkowska Jan Połonecki (radca tytularny i kawaler św. Anny 3 kl.), Antoni Turowski, Wincenty Klimkowski. Pan mł.-sekr. gubernialny. 178-3-99 35R 19 Ż 75 RG
5 2 1833 Włodzimierzec Ignacy Turowski Majdan Stepangrodzki 20 Jan Konstancja Kowalczewska Marcelina Iwaszkiewicz Majdan Stepangrodzki 17 Marcin Marianna Wysocka Szymon Kunicki, Tomasz Turowski 819 89V 3 AGAD 92 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0092.htm
4 3 1834 Korzec Alojzy Boczkowski Majdan Głuszków 22 Kazimierz Anna Łaszewicz Anna Stachurska Majdan Głuszków 18 Jan Jadwiga Buchajewska Bazyli Turowski i Michał Wilczyński 245-1-8 86v 12 R Na
8 5 1834 Berezdów Antoni Burdziakowski Senihów 26 Franciszek Wiktoria Lublińska Angela Boniecka Senihów 18 Józef Mamertyna Wagińska Antoni Turowski, Ludwik Burdziakowski, Dominik Burdziakowski 245-1-8 117R 6 R 27 DM
3 3 1834 Nowogród Wołyński Fryderyk Prochor Świderski Nowogród Wołyński 37w Grzegorz Zofia Marianna Lipczyńska Nowogród Wołyński 20 Maciej Ewa Bazyli Turowski, Józef Turowski 245-1-8 39V 12 R 44 DM
16 9 1834 Nowogród Wołyński Jakub Kulikowski Majdan Iwanówka 21 Jan Wiktoria Bielawska Aniela Kłossowicz Majdan Iwanówka 20 Stefan Helena Turowska Walenty Karasiewicz, Stanisław Turowski 245-1-8 42R 21 R 46 DM
4 11 1834 Nowogród Wołyński Wincenty Turowski Józefówka 20 Piotr Teresa Hanuszewicz Marcjanna Kowalewska Iwanówka 22 Bartłomiej Marcjanna Kuczyńska Jędrzej Lasocki, Maciej Kowalewski 245-1-8 44R 30 R 48 DM
17 2 1835 Cudnów Michał Kosobucki Kajetanówka 33 Aleksander Marianna Agnieszka Zielonko Bykówka 18 Józef Agata Sokołowska Antoni Turowski, Wawrzyniec Gołębiowski 569-1-58 35R 10 Ż 44 DM
20 1 1835 Włodzimierzec Michał Turowski par. Włodzimierzec 61w Krzysztof Katarzyna z d. Dawidowicz Kunicka Huta Stepangrodzka 36w ur. Jan Turowski, sław. Adam Imberg 821 93R 1 AGAD 94 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0094.htm
1 11 1836 Katerburg Jan Glinka Piszczatyńce 26 Ignacy Tekla Huszewska Jagnieszka Dubiecka Piszczatyńce 24 Jakub Rozalia Grządkowska Jan Turowski, Teodozy Leszczynowicz 201 97 8 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0055.htm
17 5 1836 Cudnów Daniel Turowski Kajetanówka 28 Józef Marianna Jasińska Marianna Pulikowska Kajetanówka 20 Szymon Magdalena Markiewicz Jędrzej Gołębiowski, Józef Turowski 569-1-59 45R 33 Ż 90 DM 0
24 1 1837 Korzec Jan Turowski Balarka Aleksandrówka par. Nowogród Wołyński 22 Paweł Justyna Łasiewicz Apolonia Wilczyńska Majdan Głuszków 20 Jan Anna Leśniewska Józef Rebczyński, Karol Ziemblicki 245-1-11 100V 2 R 103 PW
8 5 1837 Zasław św. Jana Wacław Bielawski par. Zasław św. Jana 25 Teodor Zofia Żółtowska Honorata Dobraczyńska par. Zasław św. Jana 20 Karol Marianna Olszańska Antoni Turowski, Józef Mezer, Adam Stawiński 178-3-108 14V 7 Ż 29 DM
20 6 1837 Cudnów Stefan Hożga Kajetanówka 40w Mikołaj Marianna Wilczyńska Elżbieta z d. Pakierska Remsza Kajetanówka 36w Wojciech Marianna Myszkiewicz Antoni Turowski, Mojżesz Rogala 569-1-60 37R 25 Ż 68 DM
17 1 1837 Miropol Jakub Zalewski Zakrynicze par. Korzec 26 Ignacy Katarzyna Gąsiecka Karolina Haskiewicz [Hackiewicz] Miropol 20 Ignacy Domicela Podgórska Mikołaj Pilecki, Leopold Królikowski, Stanisław Turowski 245-1-11 234V 2 R 233 DM
10 1 1837 Włodzimierzec Franciszek Turowski Huta Stepangrodzka 20 Jan Konstancja Kowalska Rozalia Grejner Huta Stepangrodzka 20 Wincenty Rozalia Kunicka Franciszek Turowski, Szymon Kunicki, Aleksander Kunicki 823 98R 1 AGAD 103 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0103.htm
30 1 1838 Swojczów Maciej Turowski Dominopol 20 Jan Zofia Traczyńska Marcjanna Łachowska Huta Swojczowska 18 Marcin Anna Leszczyńska Jan Zieliński, Bazyli Kuczeruk 600 13 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0008.htm
4 9 1838 Korzec Karol Lisowski par. Korzec 20 Józef Prakseda Niedzielska Marianna Sobolewska par. Korzec 17 Władysław Tekla Suchowiecka Bazyli Turowski, Michał Wilczyński 245-1-12 85R 21 R 86 DM
9 10 1838 Korzec Aleksy Stachurski par. Korzec 20 Aleksander Jadwiga Buhajewska Regina Kulikowska par. Korzec 19 Wojciech Ewa Pawluk Gabriel Wilczyński, Piotr Turowski 245-1-12 86R 25 R 87 DM
6 2 1838 Włodzimierzec Franciszek Iwaszkiewicz Majdan Stepanhorodzki 20 Marcin Marianna Wysocka Justyna Sulikowska Majdan Stepanhorodzki 18 Wincenty Anna Tomasz Turowski, Aleksander Kunicki 824 76 R 1 AGAD 78 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0078.htm
12 6 1838 Włodzimierzec Tomasz Turowski Huta Stepanhorodzka 36 Michał Agnieszka Niewiadomska Zofia Kunicka Huta Stepanhorodzka 37 Wawrzyniec Felicjanna Kuźmińska Tomasz Turowski, Wincenty Grejner 824 77 R 5 AGAD 79 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0079.htm
15 1 1839 Włodzimierzec Kazimierz Turowski Huta Stepanhorodzka 22 Krzysztof Konstancja Kowalska Anna Iwaszkiewicz Huta Stepanhorodzka 22 Leon Marianna Wysocka ur. Tomasz Turowski, Jędrzej Grejner 825 86R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0088.htm
22 10 1839 Bazalia -Tereszki Jan Połeniuk Korczówka 40 Stefan Tekla Kryśków Paulina Piątkowska Korczówka 18 Michał Tekla Dworecka Franciszek Piotrowski, Jan Jan Huczenko, Zenon Turowski 178-3-112 237R 9 Ż DM
12 11 1839 Nowogród Wołyński Jan Ostrowski Medwedów 22 Bartłomiej Marianna Gajdamowicz Marianna Lasocka Balarka Józefówka 18 Jędrzej Marianna Turowska Karol Wachowski, Piotr Turowski 178-3-72 41R 45 Ż 80 DM
17 11 1840 Kamień Koszyrski Karol Turowski Huta Wojehoska 29 Stanislaw Marianna Łaskarzewska Katarzyna Baczewska Worokoml 20 Józef Zofia Sochacka Józef Pluszczewski, Mateusz Nienadkiewicz 173 15 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20173/pages/PL_1_436_173_0009.htm
9 6 1840 Cudnów Paweł Jurkowski Słoboda Bykówka 56w Jan Katarzyna Ewa Hnitecka Hołubin 25 Marcin Agnieszka Garbalińska Wincenty Ostrowski, Mateusz Turowski 569-1-63 29V 11 Ż DM
3 11 1840 Puliny Jędrzej Gołębiowski Kajetanówka par. Cudnów 40w Wawrzyniec Zofia Turowska Agnieszka Miedźwiecka Huta Justynówka 18 Mateusz Marianna Święcicka Maciej Makowski, Mateusz Turowski 178-3-9 347R 29 Ż 680 DM
18 5 1841 Niewirków Michał Wilczyński Głuszkowo par. Korzec 23 Jan Anna Leśniewska Elżbieta Rudnicka Lewacze 20 Szymon Agnieszka Burzyńska Bazyli Turowski,Michał Chwojnicki 171-1-12 266 R 9 R AS
13 9 1842 Cudnów Jan Turowski Kajetanówka 22 Bazyli Marianna Skorzyńska Anna Rudnicka Kajetanówka 19 Stanisław Joanna Rewucka Jan Pulikowski, Fryderyk Pulikowski 569-1-65 31R 17 Ż 56 DM
15 11 1842 Cudnów Jędrzej Pulikowski Kajetanówka 26 Szymon Magdalena Markiewicz Wiktoria Pałaszkiewicz Słoboda Widły 17 Jan Anna Jodko Józef Turowski,, Mikołaj Wąsowicz 569-1-65 34R 30 Ż 62 DM
18 7 1843 Żytomierz Florian Paszkowski par. Puliny 20 Franciszek Agnieszka Sobolewska Anna Buczyńska Futor Buczyńskiego 18 Zachariasz Aleksandra Sokołowska Mikołaj Januszewicz, Teodor Turowski 178-51-501 32R 51 Ż 34 Ni
31 1 1843 Nowogród Wołyński Józef Orłowski Medwedów 20 Franciszek Barbara Kosińska Marcella Turowska Medwedów 16 Wincenty Anna Hajek Karol Wachowski, Tomasz Turowski 874 82 5 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0043.htm
7 2 1843 Cudnów Walenty Niedźwiedzki Kajetanówka 22 Mateusz Katarzyna Bagińska Rozalia Kowalska Kajetanówka 20 Stanisław Helena Weselska Jędrzej Gołębiowski, Marek Turowski 569-1-66 31R 10 Ż 63 DM
30 1 1844 Dąbrowica Józef Dawidowicz par. Dąbrowica 20 Jan Helena Turowska Justyna Gronkowska par. Dąbrowica 18 Jan Antonina Iwaszkiewicz Tadeusz Turowski, Jan Kunicki, Felix Gronkowski 830 114a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0115.htm
11 2 1845 Bazalia filia Tereszki Kazimierz Czerniawski 28 Aleksander Barbara Wasilewska Domicela Śniatkowska Tryski 23 Michał Katarzyna Kucharska Tadeusz Turowski, Jan Gorski, Cecylia Turowska 178-3-113 236R 2 Ż DM
24 2 1845 Puliny Bazyli Turowski Turowa 41w Wojciech Anastazja Konopacka Justyna Malczewska Turowa 24 Kazimierz Ludwika Nawrocka Józef Domalewski, Józef Kochański 178-3-12 357V 20 Ż 704 DM
27 5 1846 Korzec Łukasz Turowski Kamionka Suchowolska 20 Franciszek Magdalena Dziekońska Brygida Zwolska Kamionka Suchowolska 18 Maciej Marianna Kuriata 877 174 18 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0094.htm
26 1 1847 Cudnów Józef Iliński Słoboda Niwna 24 Kazimierz Marianna Boczkowska Anastazja Lenkiewicz Słoboda Niwna 18 Maciej Tekla Kuriata Maciej Turowski, Klemens Sawicki 569-1-70 40V 8 Ż 80 DM
6 6 1848 Lachowce Onufry Popowski Radohoszcza Mała par. Kuniów 20 Jan Wiktoria Malinowska Anna Hofman Żemelińce 18 Kasper Petronela Balkowska Piotr Turowski, Felicjan ...owski 171-1-14 130R 9 R DM
13 6 1848 Cudnów Mateusz Pulikowski Kajetanówka 27 Maciej Marianna Rudnicka Urszula Turowska Kajetanówka 22 Józef Maria Jasińska Michał Kosobudzki, Józef Turowski 569-1-71 45R 27 Ż 88 DM
6 2 1849 Cudnów Marek Turowski Towszcza 30 Józef Marianna Jasińska Dorota Malinowska Futor Żerebiecki 19 Maciej Małgorzata Lalewicz Joachim Malinowski, Narcyz Turowski 569-1-72 44V 10 Ż 91 DM
16 10 1849 Cudnów Szymon Turowski Kajetanówka 25 Antoni Marcjanna Dziumba Aleksandra Zalewska Kajetanówka 20 Wincenty Teresa Rudnicka Maciej Rudnicki, Karol Malinowski 569-1-72 50V 34 Ż 103 DM
2 10 1849 Korzec Tomasz Załęski Balarka Lubtowska 21 Krzysztof Franciszka Zabłocka Justyna Broniewiecka Balarka Lubomirka 20 Wincenty Apolonia Sosnowska Józef Zabłocki, Ignacy Turowski 245-1-15 464V 15 R 624 DM
30 10 1849 Korzec Ignacy Turowski Balarka Sapożynka 18 Franciszek Magdalena Dziekońska Franciszka Wiszniewska Ochmanówka 17 Jakub Franciszka Orzechowska Stanisław Krasnowski, Łukasz Sidorski 245-1-15 467R 20 R 629 DM
22 10 1850 Zaturce August Romanowski Korszów par. Torczyn 18 Jakub Agnieszka Piasecka Marianna Piotrowska Wólka Sadowska 20 Franciszek Katarzyna Turowska Mateusz Piasecki, Józef Turowski, Rodor? (Robert?) Osiński 863 6 AGAD EH
30 7 1850 Cudnów Andrzej Turowski Kajetanówka 30 Józef Marianna Jasińska Rozalia z d. Kowalska Niedźwiecka Kajetanówka 25w Stanisław Helena Weselska Stefan Pulikowski, Narcyz Turowski 569-1-73 69R 38 Ż 107 DM
1 7 1851 Toporyszcze Anzelm Ćwiciński Krasnogórka par. Uszomierz 22 Jan Marianna Chmarska Aleksandra Makowska Rudnia Kropiwenka 17 Adam Dorota Zelizko Wiktor Dymiński, Aleksander Turowski 178-3-31 575V 9 Ż DM
3 2 1853 Bazalia Stefan Tomaszewski Lutarówka 64w Jan Katarzyna Zakrzewska Marianna Rzepko Lutarówka 35 Jakub Tekla Piotrowska Tomasz Pawłowicz, Zenon Turowski, Marianna Turowska 178-3-121 110R-110V 4 Ż 218-219 DM
18 10 1853 Cudnów Tomasz Niemkin Huta Marianówka 24 Jan Anna Korysz Dorota Bagińska Huta Marianówka 17 Jakub Karolina Łopuszańska Andrzej Grabowski, Ignacy Turowski 569-1-77 69V 35 Ż 120 DM
15 2 1854 Cudnów Benedykt Jędrzejewski Futor Żerebiecki 20 Jan Marcjanna Piotrowicz Barbara Jarocka Futor Żerebiecki 18 Wawrzyniec Małgorzata Polańska Marek Turowski, Joachim Malinowski 569-1-78 64R 11 Ż 124 DM
20 6 1854 Korzec Piotr Turowski Majdan Głuszków 32w Bazyli Magdalena Bagińska Justyna Kuriata Rudnia Klonowa 22 Józef Julianna Oczeret Gabriel Wilczyński, Michał Kuriata 171-1-37 118R 10 R 123 DM
24 4 1855 Bazalia Adam Barwicki Lutarówka 36w Wojciech Tekla Chodorowska Apolonia Lipińska Bazalia 28 Łukasz Marianna Zarzycka Łukasz Turowski, Wojciech Piotrowski, Franciszka Turowska 178-3-123 108R 8 Ż DM
25 9 1855 Cudnów Antoni Turowski Futor Żerebiecki 27 Józef Mariann Jasińska Anna Kuriata Futor Żerebiecki 22 Ambroży Marianna Łukasiewicz Adam Szponarski, Stanisław Pulikowski 569-1-79 67R 24 Ż 121 SJ, DM
28 10 1856 Cudnów Wiktor Dziekoński Kajetanówka 25 Grzegorz Marcjanna Rudnicka Leonora Ożga Kajetanówka 17 Stefan Elżbieta Pakirska [Pakierska] Jan Turowski, Franciszek Rudnicki 569-1-80 70V 36 Ż 128 DM
14 7 1857 Bazalia Józef Horodelski Bahłajki par. Starokonstantynów 33 Antoni Tekla Mańkowska Barbara Dzwoniewska Zozulińce Małe 24 Aleksander Katarzyna Komarnicka Ignacy Samborski, Szczepan Turowski, Agnieszka Samborska 178-3-125 49V 25 Ż DM
20 10 1857 Bazalia Jan Łabędzki Zozulińce Wielkie 20 Ignacy Anna Jarosiewicz Marianna Dzwoniewska Zozulińce Wielkie 25 Jakub Konstancja Radecka Antoni Iwanowski, Szczepan Turowski, Tekla Iwanowska 178-3-125 51V 31 Ż DM
20 1 1857 Żytomierz Błażej Turowski par. Puliny 28w Stanisław Anna Naumowicz Teofila Budzyńska Żytomierz 17 Jan Aleksandra Żalińska [...] Żaliński, Tomasz Morawicki, Michał Turowski 178-3-44 92V 6 Ż 187 DM
9 6 1857 Cudnów Marcin Rogalski Futor Żerebiecki 40w Stefan Magdalena Kotwicka Anna z d. Wasiutyńska [Lalewicz ?] Futor Żerebiecki 30w Jan Marianna Kochanowska Marek Turowski, Hilary Rymsza 569-1-81 67V 25 Ż 130 DM
14 4 1858 Zaturce Piotr Dąbrowski Wólka Sadowska 25 Łukasz Katarzyna Lasowska? Katarzyna Piotrowska Wólka Sadowska 22 Franciszek Katarzyna Turowska Kajetan Okorski, Kazimierz Turowski, Justyn? Tuński 888 4 EH
23 11 1858 Bazalia Gracjan Kaliński Klitna Wielka 23 Franciszek Katarzyna Bujalska Joanna Bujalska Klitna Wielka 17 Szymon Klara Zawadzka Maciej Ostrowski, Szczepan Turowski, Marianna Turowska 178-3-127 46R 48 Ż DM
5 7 1859 Wieledniki Jan Turowski Maciej Marianna Sawicka Tekla Tymecka Józef Franciszka Indykowska 178-3-50 621V 9 Ż MW
10 3 1859 Toporyszcze Alfons Mitraszewski Żytomierz par. Żytomierz 25 Makary Anna Wachowska [Waśkowska] Oktawia Borucka Mokreńszczyzna b/w Leon Joanna Stefańska Celestyn Turowski, Józef Borucki 178-3-50 722V 7 Ż DM
24 1 1860 Bereźnica Franciszek Turowski Huta Stepangrodzka 23 Ignacy Marianna W...kiewicz Marianna Miszkiewicz Cerkwiszcze 18 Józef Franciszka ...nicka 841 581 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0321.htm
15 5 1860 Włodzimierzec Andrzej Cybulski Majdan Stepanhorodzki 39 Stanisław Marianna Jaworska Karolina z Bielawskich Bielawska Majdan Stepanhorodzki 32 Jan Anna Narolska Ignacy Turowski, Marcin Tokarski 841 711 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0392.htm
16 10 1860 Bazalia Kajetan Kisielewski Wolica Wąsowicza 23 Franciszek Anna Sosnowska Paulina Kuczalska Korczówka 19 Paweł Franciszka Horodelska Franciszek Lipski, Stefan Turowski, Julia Garbińska 178-3-130 46R 27 Ż DM
27 5 1862 Bazalia Paweł Kozłowski Klitna Mała 30 Stanisław Franciszka Rolińska Apolonia Czerniawska Wolica Wąsowicza 24 Karol Marianna Turowska Antoni Rydwaniecki, Stefan Turowski, Józefa Rydwaniecka 178-3-131 104V 13 Ż DM
21 10 1862 Bazalia Marcin Turowski Wolica Wąsowicza 23 Zenon Marianna Czajkowska Petronela Songowicz Wolica Wąsowicza 18 Jan Franciszka Dobrowolska Bartłomiej Kuczalski, Dionizy Dzwoniewski, Antonina Kuczalska 178-3-131 109V 28 Ż DM
21 10 1862 Bazalia Szczepan Turowski Wolica Wąsowicza 30 Tadeusz Cecylia Dzwoniewska Tekla Mogińska Wolica Wąsowicza 18 Wojciech Teodora Bystrzycka Franciszek Lipski, Mieczysław Piątkowski, Franciszka Turowska 178-3-131 110R 30 Ż DM
30 9 1862 Korzec Feliks Turowski Balarka Sapożynka 22 Szymon Marianna Boczkowska Teresa Dąbrowska Balarka Sapożynka 19 Józef Anna Dziekońska 887 433 26 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0235.htm
13 10 1863 Nowogród Wołyński Stanisław Turowski Huta Kurczycka 26 Franciszek Magdalena Dziekońska Zofia Kowacz Huta Kurczycka 20 Jan Domicela Dobrzycka 178-3-152 9 31 Ż 18 MO
20 10 1863 Nowogród Wołyński Piotr Turowski Medwedów 25 Stanisław Marianna Kowalewska Rozalia Dworzecka Medwedów 19 Feliks Marianna Skurzyńska 178-3-152 9 32 Ż 18 MO
16 2 1864 Włodzimierzec Jerzy Kunicki Huta Stepanhorodzka 20 Szymon Agata Krzeniwicz Brygida Turowska Huta Stepanhorodzka 18 Kazimierz Anna Iwaszkiewicz szl. Feliks Zawadzki, 1-dw. Bazyli Turowski 842 352 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0189.htm
15 11 1864 Nowogród Wołyński Karol Turowski Jabłoniec par. Uszomierz 27 Mikołaj Anastazja Borecka Marianna Grabowska Huta Kuleszowska 17 Michał Marianna Weselska 178-3-152 33 66 Ż 65 MO
9 6 1864 Bazalia Jan Piechowicz Kamień par. Miropol 28 Wojciech Helena Rożbicka Balbina Czerniawska Wolica Wąsowicza 18 Kazimierz Domicela Śniatkowska Szczepan Turowski, Leopold Turowski, Tekla Turowska 17-1-8 18V-19R 11 Ch 37-38 DM
13 6 1865 Nowogród Wołyński Jan Turowski Huta Iwanówka 50w Piotr Teresa Rudnicka Tekla Żukowska ze Skokowskich Wersznica 40w Jan Katarzyna Horobiow 178-3-152 46 24 Ż 91 MO
26 9 1865 Wieledniki Bernard Turowski Maciej Marianna Klukowska Marianna Górska Wojciech Konstancja Chomutowska 178-3-56 58V 5 Ż MW
25 7 1865 Cudnów Jakub Leśkiewicz par. Cudnów 21 Szymon Konstancja Chomicz Anastazja Syngajewska Słoboda Niwna 18 Jan Balbina Korczewska Nikodem Sawicki, Adam Turowski 178-3-58 47V-48R 49 Ż 93-94 DM
22 8 1865 Cudnów Franciszek Turowski Huta Marianówka 40 Grzegorz Anna Bagińska Katarzyna Jaworska Huta Marianówka 20 Stanisław Honorata Bagińska Jan Żołnowski, Bazyli Sobecki 178-3-58 49R 52 Ż 96 DM
7 11 1865 Cudnów Polikarp Czerniej Lubar par. Lubar 41 Wincenty Regina Anna z d. Kuriata Turowska Futor Żerebiecki 34w Ambroży Marianna Łukaszewicz Franciszek Turowski, Paweł Grabiarz 178-3-58 55R 68 Ż 108 DM
25 7 1865 Wieledniki Grzegorz Rychwalski Tesnówka 20 Józef Wiktoria Franciszka Turowska Słoboda Berezowa Gruda 18 Maciej Marianna Szymon Skorzyński, Bernard Turowski 178-3-56 58R 3 Ż 112 MW, DW
7 2 1865 Bazalia Paweł Dzwoniewski Zozulińczyki 25 Aleksander Katarzyna Komarnicka Aniela Markiewicz Wolica Wąsowicza 17 Feliks Marianna Ostrowska Józef Zagórski, Apollon Turowski, Franciszek Kowalewski 17-1-8 34V 19 Ch 69 DM
28 8 1866 Cudnów Kazimierz Turowski Kajetanówka 32 Antoni Marcjanna Zięba Balbina Kuczyńska Kajetanówka 30 Franciszek Apolonia Kulikowska Stefan Pulikowski, Feliks Turowski 178-3-58 66V 25 Ż 131 DM
22 5 1866 Bazalia Leon Popławski Wolica Wąsowicza 25 Kazimierz Marianna Walicka Józefa z d. Medwedowska Markiewicz Wolica Wąsowicza 30w Jakub Franciszka Torczyńska Franciszek Lipski, Apollon Turowski, Marcelina Piotrowska 17-1-8 54V 10 Ch 109 DM
26 2 1867 Nowogród Wołyński Jan Turowski Iwanówka 50w Piotr Teresa Rudnicka Agnieszka Malinowska z Krupowiczów Katerynówka 40w Grzegorz Józefa Zawadzka 178-3-152 93 17 Ż 185 MO
10 9 1867 Cudnów Adam Turowski Słoboda Niwna 29 Maciej Marianna Guzowska Helena Sawicka Słoboda Niwna 18 Klemens Agnieszka Anuszkiewicz Marcin Metelski, Jan Sawicki 178-3-58 85R 44 Ż 168 DM 0
12 5 1868 Nowogród Wołyński Feliks Jaworski Majdan Bereznicki par. Korzec 48w Jan Zofia Domańska Franciszka Sokołowska z Turowskich Józefówka 35w Józef Marianna Jelińska 178-3-152 122 18 Ż 241 MO
29 8 1868 Nowogród Wołyński Jakub Turowski Medwedów 37 Jakub Franciszka Kotwicka Katarzyna Boczkowska Słoboda Spaska 20 Alojzy Anna Stachowska 178-3-152 128 31 Ż 254 MO
8 2 1870 Bazalia Dionizy Dzwoniewski Zozulińczyki 36 Aleksander Katarzyna Komarnicka Augustyna Fedorowicz Koszelówka 19 Franciszek Tekla Lachowska Jan Komarnicki, Apollon Turowski 17-1-8 101R 11 Ch 201 DM
31 1 1871 Bazalia Ludwik Czerniawski Wolica Wąsowicza 24 Karol Marianna Turowska Paulina Krotewicz Wolica Wąsowicza 18 Seweryn Marianna Modzelewska Dominik Piotrowski, Apollon Turowski 17-1-8 113V 6 Ch 226 DM
16 1 1872 Wieledniki Maciej Turowski Maciej Marcelina Murawska Augustyna Szostak z Synickich Maciej Tetiana wdowiec po Franciszce z Cwiecińskich, wdowa po Symeonie Szostaku 178-3-56 199V 2 Ż MW
6 2 1872 Bazalia Klementyn Krzewicki Rześniówka 26 Józef Balbina Bujalska Anna Turowska Rześniówka 21 Zenon Marianna Czajkowska Józef Baczyński, Apollon Turowski 17-1-8 128R 12 Ch 254 DM
13 5 1873 Wieledniki Grzegorz Turowski Maciej Anna Anna Ligacka Mikołaj Pawlina 178-3-56 225V 6 Ż MW
11 2 1873 Bazalia Konstanty Sudyłkowski Klitenka Mała 35w Grzegorz Ewa Mołodecka Józefa Borysławska Wolica Wąsowicza 24 Teofil Petronela Borewicz Grzegorz Pawłowicz, Hipolit Turowski 17-1-8 145R 12 Ch 287 DM
10 6 1873 Bazalia Apollon Turowski Wolica Wąsowicza 32 Fabian Cecylia Dzwoniewska Ewelina Jarocka Wolica Wąsowicza 22 Wincenty Aniela Turczyńska Paweł Borysławski, Jan Szuszmański 17-1-8 146R 16 Ch 289 DM
17 6 1873 Bazalia Dionizy Mogiński Wolica Wąsowicza 25 Wojciech Teodora Bystrzycka Paulina Gorczyńska Tereszki 22 Piotr Marianna Słotwińska Szczepan Turowski, Hubert Kulski 17-1-8 147R 20 Ch 291 DM
18 5 1880 Bazalia Tomasz Wojciechowski Sewruki 60w Aleksander Anna Szymańska Marianna Jarocka z d. Kraśnicka ? Tereszki 50w Dominik Marianna Apollon Turowski, Dominik Wierzbicki 17-1-8 225V 10 Ch 445 DM
8 6 1880 Bazalia Władysław Turowski Wolica Wąsowicza 19 Zenon Marianna Czajkowska Benigna Kozłowska Łazuczynek Mały 18 Józef Konstancja Sokołowska Szczepan Turowski, Edward Dzwoniewski 17-1-8 226R 12 Ch 446 DM
9 11 1880 Cudnów Stanisław Turowski Kajetanówka 27 Daniel Marianna Pulikowska Sabina Szelipowska Futor Drennicki 18 Mateusz Agnieszka Szpakowska Paweł Dobrowolski, Stanisław Turowski 178-3-58 288R 59 Ż 571 DM
23 11 1880 Cudnów Kasper Szponarski Furor Hreczyny 24 Adam Brygida Malinowska Serafina Jędrzejewska Futor Misiury 21 Benedykt Barbara Jarocka Władysław Lewandowski, Fryderyk Turowski 178-3-58 288V 62 Ż 572 DM
3 7 1883 Bazalia Bazyli Tarczyński Wolica Wąsowicza 52w Jan Marianna Przyłuska Julia Garbińska Wolica Wąsowicza 15 Franciszek Ewa Leszczyńska Szczepan Turowski, Jan Wierzbicki 17-1-8 261V 33 Ch 513 DM
29 9 1883 Bazalia Edward Dzwoniewski Wolica Wąsowicza 35 Leon Agnieszka Jaskulska Domicela Mogińska Wolica Wąsowicza 18 Wojciech Honorata Słotwińska Marceli Turowski, Franciszek Słotwiński 17-1-8 263R 39 Ch 516 DM
8 2 1887 Bazalia Apollon Turowski Wolica Wąsowicza 44w Tadeusz Cecylia Dzwoniewska Petronela Jabłońska Mończyńce 20 Franciszek Franciszka Szymańska Kasper Czarnecki, Feliks Turowski 17-1-8 296V 10 Ch 580 DM
22 5 1888 Kowel Józef Turowski Biełaszew 26 Antoni Józefa Brysiak Matylda Lechlejt Kowel 37 Fryderyk Agata Chrystuk 289 58 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0031.htm
4 6 1889 Bazalia Kazimierz Wierzbicki Korczówka 22 Dominik Paulina Turowska Karolina Żarczyńska Tereszki 21 Stanisław Honorata Emiliant Apollon Turowski, Józef Mołodecki 17-1-8 330V 26 Ch 647 DM
3 5 1892 Kowel Adam Matusiewicz Biełaszów 32w Feliks Anna Boćkowska Franciszka z Turowskich Majewska Biełaszów 32w Józef Elżbieta Paszkiewicz Władyslaw Romankiewicz, Adam Brzosko 293 51 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20293/pages/PL_1_436_293_0028.htm
3 2 1892 Cudnów Kazimierz Turowski Futor Żerebiecki 30 Marek Dorota Malinowska Zuzanna Ostrowska Futor Hreczyny 20 Jakub Ewa Szczepkowska Bogdan Tyszkiewicz, Stanisław Szponarski 178-3-263 67V 17 Ż 125 DM
9 2 1892 Cudnów Franciszek Sobolewski Huta Marianówka 24 Kalikst Agnieszka Rajkowska Kamila Lisowska Hołubin 20 Józef Agnieszka Biernacka Stanisław Szponarski, Józef Turowski 178-3-263 69V 26 Ż 129 DM
16 2 1892 Cudnów Jan Turowski Kajetanówka 42w Daniel Marianna Pulikowska Rozalia Pulikowska Hołubin 21 Franciszek Marianna Sawicka Franciszek Malinowski, Kazimierz Biliński 178-3-263 70V 30 Ż 131 DM
20 9 1892 Cudnów Władysław Metelski Słoboda Niwna 27 Wiktor Salomea Holakowska Anastazja Sawicka Słoboda Niwna 21 Wawrzyniec Franciszka Kuriata Feliks Turowski, Wawrzyniec Sawicki 178-3-263 75R 48 Ż 140 DM
25 10 1892 Cudnów Michał Ostrzyński Huta Marianówka 45w Feliks Urszula Paluszkiewicz Celestyna Sobolewska Huta Marianówka 19 Kalikst Agnieszka Rajkowska Ludwik Niesiołowski, Józef Turowski 178-3-263 79R 63 Ż 148 DM
25 10 1892 Cudnów Franciszek Chomicz Futor Misiury 23 Piotr Waleria Liśkiewicz Józefa Dobrowolska Kajetanówka 20 Franciszek Krystyna Czarnecka Józef Anuszkiewicz, Józef Turowski 178-3-263 79V 65 Ż 149 DM
6 2 1894 Kowel Maciej Grabowski Biełaszów 24 Ignacy Katarzyna Szulkowska Józefa Lenkowska Biełaszów 19 Paweł Rozalia Chorąży Piotr Paszkowski, Franciszek Turowski 295 48 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20295/pages/PL_1_436_295_0026.htm
12 10 1900 Tbilisi Karol Ławrenczyk kowieńska gub. 29 Józef Urszula Powroza Maria Proniewicz kowieńska gub. 22 Józef Salomea Naruszewicz Antoni Konturowski, Leczkeniat 157 31 Tb
11 2 1901 Cudnów Franciszek Chodorowski Słoboda Niwna 24 Jan Agnieszka Wesołowska Agnieszka Sawicka Słoboda Niwna 18 Ignacy Józefa Metelska Wiktor Sawicki, Bernard Turowski 178-3-263 277R 23 Ż 527 DM
23 9 1901 Cudnów Paweł Turowski Kajetanówka 30 Andrzej Emilia Malinowska Sabina Kopczyńska Hołubin 25 Franciszek Marianna Rudzińska Stanisław Kowalski, Adolf Dobrowolski 178-3-263 284V 54 Ż 542 DM
23 9 1901 Cudnów Augustyn Janiszewski Słoboda Niwna 23 Grzegorz Eufrozyna Sawicka Adela Sawicka Słoboda Niwna 18 Ludwik Paulina Anuszkiewicz Stanisław Sawicki, Bernard Turowski 178-3-263 285R 55 Ż 543 DM
25 11 1901 Cudnów Antoni Lewandowski Hołubin 27 Franciszek Marcelina Suchowiecka Antonina Chomicz Futor Misiury 17 Stanisław Albina Ilnicka Bernard Turowski, Józef Anuszkiewicz 178-3-263 290V 78 Ż 554 DM
22 9 1902 Cudnów Ludwik Turowski Kajetanówka 24 Andrzej Emilia Malinowska Rozalia Janiszewska Kajetanówka 21 Józef Franciszka Turowska Zygmunt Gołębiowski, Antoni Dobrowolski 178-3-263 308R 60 Ż 587 DM
6 10 1902 Cudnów Adolf Sobolewski Huta Marianówka 27 Kalikst Agnieszka Rajkowska Marianna z d. Horbaczewska Miączyńska Manie 23w Antoni Anna Nowosielecka Marcin Borowski, Józef Turowski 178-3-263 309R 64 Ż 589 DM
27 10 1902 Cudnów Władysław Kotiużyński Gwoździarnia 33 Wawrzyniec Apolonia Raczyńska Marcelina z d. Raduszyńska Kotiużyńska Tewelówka 24 Władysław Albina Zalewska Antoni Krasicki, Augustyn Turowski 178-3-263 311R 72 Ż 593 DM
27 10 1902 Cudnów Antoni Turowski Futor Hreczyny 22 Feliks Franciszka Kuriata Aleksandra Hładysz Romanów 18 Jan Józefa Zamkowska Stefan Dorożyński, Augustyn Turowski 178-3-263 311V 73 Ż 594 DM
17 11 1902 Cudnów Paweł Turowski Futor Żerebiecki 32 Marek Dorota Malinowska Anastazja Liśkiewicz Bykówka 19 Gabriel Petronela Walkiewicz Jarosław Tyszkiewicz, Józef Turowski 178-3-263 315R 88 Ż 601 DM
19 4 1903 Tbilisi Osip Kuszner kowieńska gub. 33 NN Elżbieta Anna Pranowicz Kowno 19 Józef Salomea Naruszewicz Michał Żwirblis, Antoni Kanturowski 60 19 Tb
26 10 1903 Tbilisi Antoni Pokalnis Wojtkuny, pow. Wiłkomir 32 Tomasz Elżbieta Żiudkus Tekla Augustynas kowieńska gub. 21 Georgij Urszula Wiesiałka Antoni Kanturowski, Wincenty Kapaściński 73 45 Tb
16 2 1903 Cudnów Adolf Bober Słoboda Niwna 28 Benedykt Konstancja Metelska Adela Gołębiowska Słoboda Niwna 20 Aleksander Rozalia Sawicka Albin Wojciechowski, Bernard Turowski 178-3-263 328R 35 Ż 623 DM
26 10 1903 Cudnów Hilary Grontkowski par. Miropol 24 Józef Ludwika Guzowska Cecylia Brodowska Słoboda Niwna 26 Bazyli Katarzyna Metelska Bernard Turowski, Konstanty Sawicki 178-3-263 341R 88 Ż 649 DM
17 5 1904 Bazalia Jan Turowski Wolica Wąsowicza 28 Apollon Katarzyna Jarocka Helena Stawińska Tereszki 18 Franciszek Aniela Okarska Marcin Motylewski, Wincenty Słotwiński 17-1-8 516V 26 Ch 1006 DM
10 10 1905 Bazalia Jan Szantor Tereszki 31w Antoni Anna Kalina Maria Mecherzyńska Tereszki 18 Józef Franciszka Łukarzewska Jan Turowski, Antoni Szantor 17-1-8 530R 31 Ch 1033 DM
13 11 1905 Cudnów Konstanty Dubiński Słoboda Niwna 23 Marcin Franciszka Kozłowska Wiktoria Tymborowska Słoboda Niwna Mateusz Michalina Żarczyńska Franciszek Turowski, Augustyn Bajkowski 178-3-263 388V 69 Ż 743 DM
1 5 1906 Tbilisi Jan Robak pow. Radzyń, siedlecka gub. 29 Mikołaj Anna Bobruk Barbara Grzybowska Tbilisi 19 Bazyli Praskowia Hornik Antoni Kapturowski, Jozafat Szpakowski 135 19 Tb
26 11 1906 Tbilisi Antoni Kapturowski pow. Rosienie, koweńska gub. 34 Szymon Maria Orłowska Stefania Bałtrunas kowieńska gub. 18 Stanisław Wiktoria Sobolewska Michał Żwirblis, Maciej Tomaszunas 155 59 Tb
4 6 1906 Berezne Ignacy Turowski Soszniki par. Stepań 26 Augustyn Eufrozyna Kuligowska Anastazja Lech Łomsk 19 Bazyli Aniela Lech Michał Lech, Józef Kuriata z Alfredówki 740-4-2 53V 18 R 55 DM
30 5 1906 Nowogród Wołyński Antoni Niżyński Mieczysławka par. Korzec 27 Józef Franciszka Pawłowska Teofila Ziębicka Medwedowo 20 Szymon Aniela Kubaszewicz Jan Wachowski, Jan Turowski 178-3-202 145V 86 Ż 290 DW
25 5 1908 Starokonstantynów Konstanty Turowski Pohoryła Niższa 28 Marceli Petronela Sangowicz Julia Ostrowska Świnna 19 Piotr Apolonia Bujalska Jan Albertowicz, Czesław Zalewski 17-2-88 48V 21 Ch 97 DM
17 5 1909 Tbilisi Leon Jaszewski pow. Nowoaleksandrowsk, kowieńska gub. 39 Bonifacy Urszula Eleonora Putra pow. Nowoaleksandrowsk, kowie 22 Antoni Marianna Tymoteusz Baranowski, Augustyn Kapturowski 208 26 Tb
18 5 1909 Starokonstantynów Jan Albertowicz Pohoryła Niższa 26 Wojciech Anna Zajączkowska Maria Sikorska Wierzchniaki 18 Piotr Konstancja Dębicka Konstanty Turowski, Józef Pawłowski 17-2-88 57V 18 Ch 115 DM
5 9 1910 Cudnów filia Romanów Bernard Turowski par. Cudnów 33 Adam Helena Sawicka Franciszka Jarocka par. Cudnów 26 Adam Agnieszka Bagińska Józef Ilnicki, Klemens Sawicki 178-3-215 314V 33 Ż 592 DM
21 11 1910 Cudnów filia Romanów Rafał Jędrzejewski par. Cudnów 30 Benedykt Helena Karpińska Celestyna Górska par. Cudnów 28 Jan Magdalena Żołnowska Antoni Turowski, Roman Tomaszewski 178-3-215 322V 65 Ż 608 DM
10 10 1910 Bazalia Antoni Pawłowicz Sorokoduby 18 Wincenty Franciszka Łabędź Oktawia Wojda Sorokoduby 24 Franciszek Olimpia Krajewska Jan Turowski, Franciszek Winogrodzki 17-1-8 599V 45 Ch 1168 DM
28 8 1911 Korzec f. Horodnica Marceli Michniewicz Myszakowa 21 Piotr Kamila Korzeniewska Rozalia Lisowska Myszakowa 24 Piotr Józefa Turowska Antoni Falkowski, Ludwik Turowski 178-3-181 44V 13 Ż 89 DM
4 9 1911 Korzec f. Horodnica Teofil Rudnicki Butycha 30 Ludwik Józefa Hanuszkiewicz Magdalena Linkiewicz Kowalewicze 21 Józef Marianna Kuriata Józef Turowski, Wincenty Dąbrowski 178-3-181 44V 14 Ż 89 DM
13 2 1911 Romanów Franciszek Turowski par. Romanów 25 Józef Maria Sobolewska Rozalia Misiuna par. Romanów 21 Mikołaj Paulina Szumska Kamil Sobolewski 178-3-216 60R 12 Ż 115 DM
20 2 1911 Romanów Longin Szponarski par. Romanów 21 Kasper Serafina Andryjewska Karolina Chomicz par. Romanów 17 Józef Tekla Wolska Jan Szponarski, Antoni Turowski 178-3-216 61R 15 Ż 117 DM 0
1912 Kowel Franciszek Turowski w Józef Dominika Gwiazdowska Joanna Falicka t.II 185 13
17 1 1912 Tbilisi Jan Slesarunas pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 26 Adam Natalia Parogis Elżbieta Żowtowt kowieńska gub. 28 Michał Eleonora Polimonowa Jan Trynkukas, A. Kapturowski 272 4 Tb
18 5 1912 Romanów Cezary Bońkowski par. Romanów 20 Zygmunt Paulina Pawłowska Walentyna Pociata par. Romanów 22 Bernard Anna Święcicka Franciszek Turowski 178-3-216 155R 31 Ż 300 DM
24 5 1912 Romanów Jan Czerniachowski par. Romanów 47w Bonifacy Agnieszka Turowska Paulina z d. Bagińska Szponarska par. Romanów 30 Hipolit Urszula Święcicka Bernard Turowski, Feliks Czerniachowski 178-3-216 155R 32 Ż 300 DM
14 10 1912 Romanów Feliks Święcicki par. Romanów 28 Ludwik Waleria Lachowicz Maria Chłodnicka par. Romanów 20 Stanisław Petronela Korzowska Adolf Święcicki i Franciszek Turowski 178-3-216 159R 47 Ż 308 DM
3 2 1913 Korzec f. Horodnica Andrzej Suchodolski Nowy Chmieryn par. Nowogród Wołyński 25 IN Rafalina Suchodolska Apolonia Pawłowska Lipina 20 Franciszek Domicela Chmielnicka Franciszek Turowski, Hilary Żygadło 178-3-181 148V 1 Ż 293 DM
18 5 1914 Horodnica Jan Mucharowski Huta Korycka 21 Andrzej Paulina Żygadło Genowefa Paczkowska Myszakowa 18 Franciszek Paulina Burowska Adam Turowski i Ignacy Suchodolski 178-3-181 205R 12 Ż 405 DM
31 8 1914 Horodnica Konstanty Wilczyński Głuszków 28 Jan Aniela Lech Małgorzata Czekalska Głuszków 25 Mikołaj Aniela Zabłocka Jan Turowski, Franciszek Wilczyński 178-3-181 206V 17 Ż 408 DM
16 8 1915 Horodnica Jan Turowski Myszakowa 25 Michał Aleksandra Kuriata Adela Bielawska Myszakowa 26 Jan Anastazja Lisowska Ludwik Turowski, Florian Falikowski 178-3-181 252V 5 Ż 499 DM
7 2 1916 Horodnica Gracjan Turowski Huta Nowa par. Niewirków 27 Dominik Antonina Żygadło Genowefa Polańska Huta Korecka 20 Franciszek Teofila Zagadzka Józef Turowski, Teofil Polański 178-3-181 308V 2 Ż 606 DM
2 7 1917 Pokostówka Stanisław Paszkowski Trojanów par. Trojanów 26 Paweł Antonina Talko Adela Ratuszyńska Faustynówka 20 Ludwik Helena Sychowska Ignacy Turowski, Wincenty Paszkowski 178-3-211 19V 1 Ż 40 DM 0
2 7 1917 Pokostówka Kamil Malinowski Wiły 33 Ignacy Maria Zamkowska Józefa Górska Wiły 17 Karol Franciszka Wąsowicz Adolf Turowskim, Edward Górski 178-3-211 20R 3 Ż 41 DM
24 9 1917 Pokostówka Marian Czerniawski Pokostówka 24 Franciszek Katarzyna Chumińska Rafalina Balicka Wiły 20 Jakub Maria Wojnaszewska Andrzej Chodorowski, Bronisław Turowski 178-3-211 21R 8 Ż 43 DM
22 10 1917 Pokostówka Antoni Turowski Budyszcze 30 Stanisław Feliksa Bagińska Marcelina Lisowska Budyszcze 19 Józef Maria Turowska Soter Turowski, Tomasz Oborski 178-3-211 22R 12 Ż 45 DM
3 6 1919 Tbilisi Stanislaw Siwiak Gimoluki, pow. łukowski, siedlecka gub. 25 Franciszek Anna Szczepańska Anna Jegorowa Tbilisi 25 Jakub Agafia Semirowa Antoni Kapturowski, Antoni Sołdatais 466 21 Tb
21 10 1920 Korzec Cezary Turowski 25 Józef Kamila Kuriata Tekla Maciejewska 22 Piotr Maria Pawłowska Gracjan Kuriata, Adam Kuriata 740-4-351 30 47 R PW
16 5 1921 Ludwipol Konstanty Turowski Bronisława Węgłowska Jakubówka 20 Michał Aniela Misiuna dopisek 952 51 124 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0026.htm
4 9 1921 Międzyrzec Faustyn Polański Franciszek Teofila Zahajewska Albertyna Murawska Bernard Helena Laszecka Mikołaj Drozdowski, Gracjan Turowski 740-4-363 42R 12 R AS
26 8 1923 Ludwipol Bronisław Turowski Nowa Huta 23 Dominik Antonina Żygadło Kornelia Brusiło Nowa Huta 22 Ludwik Aniela Węgłowska 951 5 V-6 R 22 952 56-57 138 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0029.htm
21 9 1924 Młynów Józef Turowski Peremiłówka 25 Antoni Klementyna Sewruk Nadzieja Hryciuk Peremiłówka 18 Łukasz Anastazja Czajuk Józef Lis, Marcin Sać 740-4-446 43V 34 R 605 RK
15 11 1925 Hołoby Stanisław Turowski Stanisława Żondarczuk Jagodno 18 Aleksander Antonina Jabłońska 1004 23V-24R 114 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0027.htm
12 2 1933 Ludwipol Adam Turowski Kamila Żygadło Janówka 33 Ludwik Hieronima Brusiło 951 33 V-34 R 163 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0036.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
118 608 Antoni Turowski Ostróg Nowomalin 1813 par. Ostróg DW
Piotr Turowski /skreślony / b/w Nowogród Wołyński Zeremie Majdan 1819 CDIAK AS 1045-2/216
113 1 Stanisław Turowski 53 Kamień Koszyrski Budy Wojehoskie 1826 AGAD DM 433-13
6 Kazimierz Turowski - żonaty 47 Ostróg Futory Ostrogskie 1837 Równe Mg 654-1-8
1 Ur.Antoni Turowski kawaler 26 Nowogród Wołyński 4.Stryjowa 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 Elzbieta z Turowskich żona 36 Nowogród Wołyński 27.Hurki 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 Ur. Aleksander Turowski wd. 101 Nowogród Wołyński 28.Kurmań 1844 CDIAK AS 1045-2-235
4 Anastazja z Turowskich żona 39 Nowogród Wołyński 12.Majdan Zaremelski 1844 CDIAK AS 1045-2-235
4 Ur. Szymon Turowski 43 Nowogród Wołyński 51.Spaska Słoboda 1844 CDIAK AS 1045-2-235
5 Marianna z Turowskich Ejsmontowa mężatka 30 Nowogród Wołyński 12.Majdan Zaremelski 1844 CDIAK AS 1045-2-235
6 Odno. Wincenty Turowski 49 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
7 Ur. Paweł Turowski 63 Nowogród Wołyński 51.Spaska Słoboda 1844 CDIAK AS 1045-2-235
7 Odno. Jan Turowski 46 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
8 Józef Turowski 35 Nowogród Wołyński 50.Balarka Jozefówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
10 Ur. Paweł Turowski 63 Nowogród Wołyński 51.Spaska Słoboda 1844 CDIAK AS 1045-2-235
10 Marcjanna z Turowskich żona 21 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
11 Petronela z Turowskich żona 20 Nowogród Wołyński 51.Spaska Słoboda 1844 CDIAK AS 1045-2-235
17 Maciej Turowski 38 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
20 Ur. Józef Turowski 30 Nowogród Wołyński 50.Balarka Jozefówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
23 Ur. Józef Turowski 32 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1844 CDIAK AS 1045-2-235
25 Sła. Teodora z Turowskich Paziukowa wd. 49 Nowogród Wołyński 78.Huta Iwanówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
26 Odno. Józef Turowski 39 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
27 Ur. Piotr Turowski 94 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
39 Antoni Turowski żonaty 39 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1844 CDIAK AS 1045-2-235
391 10 Turowski Stanisław s. Aleksandra 41 Toporyszcze Turczynka 1853 Żytomierz DM 178-03-37
5 20 Leon Turowski s. Franciszka 18 Białozórka Halczyńce 1857 AGAD DM 433-1
5 21 Brat Kazimierz Turowski 15 Białozórka Halczyńce 1857 AGAD DM 433-1
1 1 Kazimierz Turowski 37 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1858 Łuck DM 22-1-308 126R 15
1 1 Ignacy Turowski 47 Włodzimierzec Majdan Stepangrodzki 1858 Łuck DM 22-1-308 127V 17
2 4 Tomasz Turowski 60 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1858 Łuck DM 22-1-308 126V 16
4 12 Tomasz Turowski 60 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1858 Łuck DM 22-1-308 126V 16
8 20 Hilary Turowski 30 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1858 Łuck DM 22-1-308 127R 16
12 31 Franciszek Turowski 30 Włodzimierzec Majdan Stepangrodzki 1858 Łuck DM 22-1-308 128R 17
13 30 Maciej Turowski 42 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1858 Łuck DM 22-1-308 127R 16
2 7 Franciszek Turowski 53 Włodzimierzec Majdan Stepangrodzki 1864 Łuck AC1 22-1-216 104V 7
2 4 Tomasz Turowski 60 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1864 Łuck AC1 22-1-216 107R 9
5 14 Hilary Turowski 38 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1864 Łuck AC1 22-1-216 108R 10
9 25 Bazyli Turowski, wdowiec 23 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1864 Łuck AC1 22-1-216 108V 11
11 37 Ignacy Turowski 50 Włodzimierzec Majdan Stepangrodzki 1864 Łuck AC1 22-1-216 106R 8
11 38 syn Ignacego, Franciszek Turowski 25 Włodzimierzec Majdan Stepangrodzki 1864 Łuck AC1 22-1-216 106R 8
14 41 Maciej Turowski 50 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1864 Łuck AC1 22-1-216 109R 11
15 44 Kazimierz Turowski 47 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1864 Łuck AC1 22-1-216 109V 12
1160 139 żona Lucyna z Turowskich 32 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1455 143 Miliniewska Pawlina z Turowskich, wdowa 55 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2560 219 Turowski Celestyn syn Piotra 39 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3244 33 żona Rozalia z Turowskich 50 Żytomierz Kamionka 1864 Ż DM 178-51-90
278 683 Żona Antonina z Turowskich 19 Korzec Lubomirka 1885 Równe DW
288 717 Żona Antonina z Turowskich 24 Korzec Dermanka 1885 Równe DW
349 878 Żona Franciszka z Turowskich 39 Korzec Pereweżnia 2-go Stanu 1885 Równe DW
360 912 Żona Franciszka z Turowskich 54 Korzec Majdan Bereźnicki 1885 Równe DW
463 121 Żona Aniela z Turowskich 39 Korzec Sapożyna 1885 Równe DW 597-1-1
473 106 Turowski Feliks Chł. 46 Korzec Sapożyna 1885 Równe DW 597-1-1
474 124 Żona Teofila z Turowskich 21 Korzec Sapożyna 1885 Równe DW 597-1-1
477 Turowski Józef Chł. 56 Korzec Sapożyna 1885 Równe DW 597-1-1
478 125 Żona Tekla z Turowskich 42 Korzec Sapożyna 1885 Równe DW 597-1-1
483 108 Turowski Fabian Mieszcz. 36 Korzec Sapożyna 1885 Równe DW 597-1-1
536 123 Turowski Wawrzyniec 49 Korzec Kamionka Suchowolska 1885 Równe DW 597-1-1
567 130 Turowski Franciszek Mieszcz. 45 Korzec Głuszkowa 1885 Równe DW 597-1-1