Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 270 wyników dla: Smyk

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
23 4 1831 Wieledniki Maciej Rypik 57 Rudnia Pełczańska żona Anastazja ze Smyków 178-3-4 410V 12 Ż MW
14 3 1831 Wieledniki Julianna Smykowska 5 Rudnia Starożerewska córka Pawła i Marianny 178-3-4 411R 14 Ż MW
18 3 1831 Wieledniki Gabriel Smykowski 6 Rudnia Starożerewska syn Franciszka i Barbary 178-3-4 411R 15 Ż MW
25 8 1838 Wieledniki Katarzyna Galicka 1,5 Rudnia Barbarówka córka Stanisława i Agaty Smyk 178-3-6 439R 37 Ż MW
29 10 1839 Olewsk Romuald Smyk 2 Rudnia Bystra z bólu w piersiach 178-3-8 502R 14 Ż Na
2 5 1839 Wieledniki Marianna Smykowska 45 Rudnia Starożerewska 178-3-8 475V 14 Ż MW
22 5 1839 Wieledniki Maria Smykowska 25 Rudnia Starożerewska 178-3-8 475V 16 Ż MW
11 10 1839 Wieledniki Tetiana Smyk 50 Rudnia Staropełczańska 178-3-8 476R 26 Ż MW
8 1 1840 Wieledniki Prakseda Rychwalska 23 Rudnia Starożerewska Pełczańska ze Smyków 178-3-9 384R 6 Ż MW
16 1 1840 Wieledniki Marianna Rychwalska 16/52 Rudnia Starożerewska Pełczańska córka Wawrzyńca i Praksedy Smyk 178-3-9 384R 7 Ż MW
24 2 1840 Wieledniki Jan Smyk 1 Rudnia Starożerewska Pełczańska syn Michała i Zofii 178-3-9 384V 11 Ż MW
26 1 1844 Toporyszcze Jan Smyk 70 Leźnik wolno żyjący, żona Barbara z Fontaniów, syn Jan 178-51-514 502V 23 Ż DM
26 1 1844 Toporyszcze Barbara Smyk 67 Leźnik wolno żyjąca z d. Fontana, syn Jan 178-51-514 503R 24 Ż DM
26 4 1845 Olewsk Jan Żołnierczuk 50 Rudnia Suszczańska z przyczyny kłótni sąsiedzkiej, żona Katarzyna z d. Smyk, synowie Nikodem i Mikołaj, córki Oxenia i Elżbieta 178/3/12 443V 9 Ż Na
17 9 1847 Olewsk Franciszek Chomątowski 95 Rudnia Choczyńska w wieku podeszłym, żona Jaryna z d. Smyk, synowie Łukasz, Leon, Kazimierz i Marcin, córka Zofia 178/3/19 485R 13 Ż Na
19 2 1847 Wieledniki Łucja Galicka 67 Rudnia Barbarówka ze Smyków 178-3-19 453V 7 Ż MW
31 1 1847 Wieledniki Jan Smykowski 7 Rudnia Staropełczańska syn Kazimierza i Katarzyny 178-3-19 454R 14 Ż MW
1 9 1847 Wieledniki Jan Smykowski 65 Rudnia Staropełczańska syn Marcina 178-3-19 454V 23 Ż MW
20 11 1847 Wieledniki Stefan Smykowski 75 Rudnia Staropełczańska syn Józefa 178-3-19 455R 30 Ż MW
26 11 1847 Wieledniki Teodora Smykowska 60 Rudnia Staropełczańska z Saczewów 178-3-19 455V 31 Ż MW
2 12 1847 Wieledniki Agnieszka Smykowska 30 Rudnia Staropełczańska z Rękasów 178-3-19 455V 32 Ż MW
4 9 1847 Wieledniki Kazimierz Smykowski 8 Rudnia Staropełczańska syn Piotra i Agnieszki 178-3-19 455V 33 Ż MW
8 9 1847 Wieledniki Kazimierz Smykowski 4 Rudnia Staropełczańska syn Piotra i Agnieszki 178-3-19 455V 34 Ż MW
15 2 1851 Wieledniki Hieronim Rychwalski 6 Rudnia Staropełczańska syn Kazimierza i Katarzyny Smykowskiej 178-3-31 505V 15 Ż MW
31 3 1851 Wieledniki Piotr Synicki 2 Rudnia Hutlanka syn Macieja i Heleny Smykowskiej 178-3-31 506R 29 Ż MW
9 9 1854 Wieledniki Bazyli Smykowski 1 Rudnia Staropełczańska syn Pawła i Tekli Rychwalskiej 178-3-38 574V 30 Ż MW
2 1 1857 Olewsk Oksana Żołnierczuk 20 Rudnia Perżańska z bólu wewnętrznego, c. Jana i Katarzyna z d. Smyk 178-3-126 799V 1 Ż Na
26 3 1859 Wieledniki Jacek Smykowski 1 Rudnia Hutlanka syn Jana i Barbary Kordis 178-3-50 625R 7 Ż MW
30 11 1859 Wieledniki Anna Smykowska 6/12 Rudnia Pełczanka syn Pawła i Tekli z Rychwalskich 178-3-50 627R 32 Ż MW
22 11 1859 Wieledniki Anastazja Smykowska 68 Rudnia Staropełczańska z Jurkowskich 178-3-50 627R 33 Ż MW
25 3 1863 Wieledniki Domicela Smykowska 1 Rudnia Wygnanka córka Stanisława i Małgorzaty 178-3-56 19R 6 Ż MW
19 3 1863 Wieledniki Anna Smykowska 2 córka Łukasza i Anny 178-3-56 19V 13 Ż MW
21 3 1863 Wieledniki Domicela Smykowska 3/12 Rudnia Pełczanka córka Bartłomieja i heleny z Rychwalskich 178-3-56 19V 14 Ż MW
28 6 1863 Wieledniki Andrzej Smykowski 65 Rudnia Średnia Medweżańska syn Stefana 178-3-56 19V 16 Ż MW
23 2 1864 Wieledniki Tekla Smykowska 40 Rudnia Staropełczańska z Rychwalskich 178-3-56 38V 13 Ż MW
30 3 1864 Wieledniki Tomasz Smykowska 1 Jasieniec Chłuplański imiona rodziców Gracjan i Pawlina Agata w akcie zaznaczone przerywaną linią 178-3-56 38V 15 Ż MW
5 5 1864 Wieledniki Stanisław Smykowski 6/12 Rudnia Wygnanka syn Wawrzyńca i Ewy z Synickich 178-3-56 40V 37 Ż MW
29 4 1865 Żytomierz Julian Smykowski 60 Żytomierz z suchot, emerytowany registr.kol., syn Wincentego, zmarł w szpitalu miejskim 178-3-61 145V 111 Ż DG
30 3 1866 Wieledniki Marianna Synicka 5 Rudnia Jasieniec Chłuplański córka Franciszka i Zofii ze Smykowskich 178-3-56 79V 14 Ż MW
11 2 1868 Wieledniki Jakub Smykowski 40 Woniajki 178-3-56 115R 7 Ż MW
30 7 1868 Wieledniki Franciszek Smykowski 2 Rudnia Staropełczańska syn Łukasza i Anny 178-3-56 116R 20 Ż MW
10 11 1868 Wieledniki Stefan Smykowski 1 Rudnia Staropełczańska syn Franciszka i Elzbiety 178-3-56 117R 31 Ż MW
27 2 1868 Wieledniki Teresa Smykowska 78 Jasieniec Chłuplański 78 l., wdowa po Andrzeju Smykowskim 178-3-56 117R 33 Ż MW
4 1 1869 Wieledniki Gabriel Smykowski 40 Rudnia Pełczańska 178-3-56 139V 2 Ż MW 0
29 11 1869 Wieledniki Piotr Smykowski 6/12 Rudnia Pełczańska syn Gracjana i Franciszki z Rychwalskich 178-3-56 142R 31 Ż MW
10 4 1870 Wieledniki Łukasz Smykowski 47 Rudnia Staropełczańska żona Anna Smykowska, syn Jana i Anastazji 178-3-56 162R 9 Ż MW
14 4 1870 Wieledniki Jan Smykowski 2 Rudnia Staropełczańska syn Grzegorza i Franciszki 178-3-56 162R 11 Ż MW
18 4 1870 Wieledniki Grzegorz Smykowski 3 Rudnia Hutlanka syn Pawła i Anny 178-3-56 162R 12 Ż MW
24 4 1870 Wieledniki Piotr Smykowski 2 Rudnia Staropełczańska syn Benedykta i Anny 178-3-56 162R 13 Ż MW
3 9 1871 Wieledniki Anastazja Smykowska 40 Rudnia Pełczańska żona Symeona Smykowskiego, z Draczewskich, córka Klemensa 178-3-56 186V 11 Ż MW
15 11 1871 Wieledniki Wiktoria Galicka 3/12 Rudnia Pełczańska córka Jana i Franciszki ze Smykowskich 178-3-56 187R 16 Ż MW
19 11 1871 Wieledniki Józef Rychwalski 45 Rudnia Pełczańska żona Marta ze Smykowskich, syn Macieja i Anny 178-3-56 187V 18 Ż MW
12 3 1872 Wieledniki Jan Smykowski 45 Biłka syn Aleksandra i Marianny 178-3-56 206R 23 Ż MW
20 10 1872 Wieledniki Eudoksja Smykowska 2 Rudnia Pełczańska córka Benedykta i Anny z Borowskich 178-3-56 207V 45 Ż MW
24 1 1874 Wieledniki Franciszka Smykowska 12 Hamarnia Pełczańska córka Łukasza i Ewy 178-3-56 264V 9 Ż MW
5 10 1874 Wieledniki Piotr Smykowski 51 Buda Pełczańska żona Anna z Drażewiczów?, syn Jana i Anny 178-3-56 268V 32 Ż MW
12 10 1874 Wieledniki Julia Smykowska 45 Rudnia Pełczańska mąż Bartłomiej Smykowski, wdowa po Rajmundzie Rychwalskim 178-3-56 268V 33 Ż MW
5 12 1874 Wieledniki Jan Smykowski 2 Rudnia Wygnanka syn Seweryna i Ewy z Synickich 178-3-56 270R 39 Ż MW
19 12 1874 Wieledniki Roman Smykowski 6 Rudnia Pełczańska syn Grzegorza i Agrypiny z Kordiszów 178-3-56 271R 44 Ż MW
23 12 1874 Wieledniki Grzegorz Smykowski 55 Rudnia Pełczańska żona Agrypina z Kordiszów, syn Jana i Agrypiny 178-3-56 271V 45 Ż MW 0
14 8 1910 Młynów Emilia Smyk 54 Dolina z d. Tur, mąż Wiktor 740-4-447 22V 56 R 636 RK
21 1 1916 Włodzimierz Stanisława Kusiuk 4,5 w.Oranie c.Trofima i Klementyny ze Smyków 1077 2-3 6 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0002.htm
18 2 1920 Młynów Władysław Smyków 15/12 Wygoda Jałowiecka 740-6-321 62 19 R AK2
27 6 1932 Radziwiłłów Aniela Tomaszek 23 Brody ze Smyków, mąż Teofil, syn Ryszard, córka Genowefa 1-119 271 R 19 T 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
25 7 1797 Puliny Jakub Borowy Rudnia Kremenka Mateusz Oleksandra Rudnik Smyk Tomasz, Kotwica Oleksandra ż. Ignacego 2 5 JZ
20 11 1827 Łuck Marianna Frydryk Łuck NN Domicella wdowa soł Foksa Smykałów sołdat, Justyna Dmaszowa 368 30 95 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0016.htm
7 9 1829 Wieledniki Anna Smykowska Hutlanka Michał Eufrozyna 178-3-3 415V 9 Ż MW
5 9 1829 Owrucz Jan Smyk Rudnia Ihnatpolska Tadeusz Dominika 178-3-3 400R 8 Ż MW
14 4 1830 Olewsk Kazimierz Smykowski Rudnia Perżańska Józef Anna Chomontowska Jan Kotwicki i Anna żona Piotra Szybickiego 178-3-3 490R 18 Ż Na
12 4 1830 Olewsk Jan Chomontowski Rudnia Perżańska Antoni Agata Smyk Bazyli Chomontowski i Jadwiga Chomontowska panna 178-3-3 490R 19 Ż Na
13 5 1830 Wieledniki Agnieszka Rychwalska Rudnia Lipnicka Wawrzyniec Helena Smyk 178-3-3 417V 26 Ż MW
15 9 1830 Wieledniki Marianna Smyk Jasieniec Matiowski Jan Justyna Ludwicka 178-3-3 418R 34 Ż MW
6 2 1831 Wieledniki Łukasz Smykowski Rudnia Starożerewska Ignacy Charytyna 178-3-4 406V 24 Ż MW
20 9 1832 Korzec Anna Sołonynk Korzec Stefan Katarzyna Lis Szymon Duda i Pryśka Smykowska mężatka 245-1-6 73v 104 R Na
18 11 1837 Wieledniki Jan Czudak Rudnia Hamarnia Łuhińska Jan Teodora Smyk 178-3-6 426V 33 Ż MW
7 2 1838 Olewsk Romuald Smyk Rudnia Bystra Szymon Marianna Siwkowska Wojciech Zajączkowski i Lukeria Charczyńska 178-3-6 451R 2 Ż Na
9 11 1838 Wieledniki Łukasz Smykowski Rudnia Starożerewska Jan Horpyna Kostian 178-3-8 463V 7 Ż MW
11 1 1838 Wieledniki Piotr Smyk Rudnia Starożerewska Franciszek Barbara Kowzian 178-3-6 423R 4 Ż MW
9 2 1838 Wieledniki Jan Laszonek Rudnia Duby Jakub Pelagia Smyk 178-3-6 424R 13 Ż MW
19 2 1838 Wieledniki Maksymilian Smyk Hamarnia Pełczańska Teodor Ewa Syczewska 178-3-6 425R 19 Ż MW
12 4 1838 Wieledniki Marcin Smyk Rudnia Hamarnia Łuhińska Grzegorz Helena Czudak 178-3-6 426V 34 Ż MW
25 8 1838 Wieledniki Róża Rychwalska Rudnia Grabarka Jan Anna Smyk 178-3-6 430V 66 Ż MW
13 4 1839 Olewsk Wojciech Kotwicki Rudnia Radowelska Jakub Domicela Bondar Szymon Smyk i Agnieszka ż. Ludwika Kotwickiego 178-3-8 495V 9 Ż Na
20 11 1839 Wieledniki Jan Sycz Rudnia Hutlanka Stefan Marianna Smyk 178-3-9 378V 9 Ż MW
30 1 1839 Wieledniki Marianna Rychwalska Rudnia Lipnicka Kazimierz Katarzyna Smyk 178-3-8 464R 12 Ż MW
6 1 1839 Wieledniki Katarzyna Smykowska Rudnia Łuhinkowska Teodor Marianna Rychwalska 178-3-8 464V 21 Ż MW
20 2 1839 Wieledniki Teodor Czudak Rudnia Hamarnia Łuhińska Jan Teodora Smyk 178-3-8 465R 27 Ż MW 0
13 8 1839 Wieledniki Jan Smyk Rudnia Hutlanka Michał Zofia Bagińska 178-3-8 468R 59 Ż MW 0
13 7 1839 Wieledniki Jan Smyk Rudnia Staropełczańska Żerewska Franciszek Barbara Kościuszko 178-3-8 468R 61 Ż MW
23 9 1839 Wieledniki Marianna Rychwalska Rudnia Staropełczańska Żerewska Wawrzyniec Prakseda Smyk 178-3-8 468V 65 Ż MW
12 3 1840 Chabno Jan Tarczyński Rudnia Kowszyłówka NN Marianna Tarczyńska Daniło Tumański, Teodora Smyk, chrz. 14.03.1840 178-51-456 25V 10 Ż BS 63
19 7 1840 Chabno Jan Smyk Kowszyłówka Papierna Bazyli Motra Sadowska Szymon Jaroszewicz, Apolonia Kostro, mężatka, chrz. 21.07.1840 178-51-456 27V 22 Ż BS 67
1 8 1840 Chabno Marianna Zielińska Kowszyłówka Papierna Jan Katarzyna Smyk Ignacy Adaminko, Teodora Smyk , mężatka, chrz. 4.08.1840 178-51-456 27V 28R 24 Ż BS 67-
1 8 1840 Chabno Dominik Czepiel Rudnia Wyższa Hrezla Szymon Marianna Jan Baszyński, Tekla Smyk, mężatka, chrz. 4.08.1840 178-51-456 28R 25 Ż BS 68
20 12 1840 Chabno Anna Smyk Buda Warowska Jan Eudokia Sikorska Adam Drapinowski, Agata Rebryn, mężatka, chrz. 26.12.1840 178-51-456 30R 39 Ż BS 72
24 6 1840 Olewsk Jan Smyk Rudnia Bystra Szymon Magdalena Siwkowska Wojciech Zajączkowski i Łukeria Charczyńska 178/3/9 406V 23 Ż Na
24 6 1840 Olewsk Paulina Smyk Rudnia Bystra Szymon Magdalena Siwkowska Wojciech Zajączkowski i Łukeria Charczyńska 178/3/9 406V 23 Ż Na
26 9 1840 Olewsk Tekla Żołnierczuk Rudnia Suszczańska Jan Katarzyna Smyk Hieronim Szydłowski i Anna Targoni żona Wawrzyńca 178/3/9 407R 31 Ż Na
15 1 1840 Wieledniki Agnieszka Syczewska Rudnia Hutlanka Stefan Tetiana Smyk 178-3-9 378V 10 Ż MW
15 4 1840 Wieledniki Marcin Synicki Rudnia Lipnicka Wincenty Teresa Smyk 178-3-9 380R 36 Ż MW
14 6 1840 Wieledniki Anna Chomutowska Rudnia Staromakakowska Jan Domicela Smyk 178-3-9 380V 43 Ż MW
20 4 1845 Olewsk Józef Smyk Rudnia Bystra Szymon Magdalena Siwkowska Jan Charczyński i Apolonia Zajączkowska żona Mikołaja 178/3/12 438R 12 Ż Na
5 3 1845 Wieledniki Teofila Synicka Rudnia Jasieniec Franciszek Zofia Smyk 178-3-12 391V 6 Ż MW 0
20 5 1845 Wieledniki Ewa Czudak Hamarnia Łuhińska Jan Teodora Smyk 178-3-12 393V 25 Ż MW
25 4 1845 Wieledniki Marianna Smykowska Hamarnia Pełczańska Teodor Ewa Syczewska 178-3-12 394R 30 Ż MW
7 12 1845 Wieledniki Tekla Smykowska Hamarnia Łuhińska Michał Tetiana Sakolewicz 178-3-12 396V 55 Ż MW
28 8 1845 Stawiszcze Józefa Jasińska Bahwa odn. Hipolit Marianna Chmielewska odn. Jakub Jasiński, Julianna Smykowska 685-2-1020 6v 30 Ch 12 KP2
31 7 1846 Wyszogródek Ignacy Sawraj Pachinia Antoni Ewa Olech Fedko Kowaliw i Motra Turewicz ż. Oleksa, asyst. Andruch Smyk i Jewterka Proć ż. Pawła 877 696 27 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0358.htm
15 6 1847 Chabno Petronela Linkiewicz Rudnia Hreżla Antoni Tekla Smyk Michał Beszyński, Tekla Paprocka, chrz. 22.06.1847 178-51-548 131R 29 Ż BS 269
13 9 1847 Olewsk Michał Smyk Rudnia Bystra Kasper Katarzyna Adam Targoni i Magdalena Smyk żona Szymona 178/3/19 480V 23 Ż Na
2 1 1847 Wieledniki Stefan Smykowski Rudnia Staropełczańska Paweł Tekla Rychwalska 178-3-19 446R 1 Ż MW
6 4 1847 Wieledniki Benedykt Synicki Rudnia Wygnanka Wincenty Teresa Smyk 178-3-19 447V 16 Ż MW
6 1 1847 Wieledniki Łucja Rychwalska Rudnia Staropełczańska Karol Ewa Smykowska 178-3-19 447V 18 Ż MW
7 10 1847 Wieledniki Teresa Smykowska Rudnia Pełczańska Teodor Helena Jurkowska 178-3-19 450R 40 Ż MW
6 11 1847 Wieledniki Karolina Syczewska Rudnia Hamarnia Pełczańska Józef Tekla Smykowska 178-3-19 450R 42 Ż MW
30 8 1850 Starokonstantynów Ludwik Smyk Połowinniki Józef Aleksandra Oleksowa chł. Grzegorz Kowalczuk, Teodora Smyk ż. Jana 178-3-119 20V-21R 94 Ż 40 DW
3 3 1851 Olewsk Katarzyna Zajączkowska Rudnia Bystra Jakub Dorota Kotwicka Szymon Smyk i Joanna Chalecka 178/3/31 602V-603R 11 Ż Na
6 1 1851 Wieledniki Jan Smykowski Rudnia Staropełczańska Paweł Tekla Rychwalska 178-3-31 491V 1 Ż MW 0
26 7 1851 Wieledniki Maria Czudak Rudnia Hamarnia Łuhińska Jan Teodora Smykowska 178-3-31 496V 32 Ż MW
27 9 1851 Wieledniki Tomasz Synicki Rudnia Hutlanka Maciej Helena Smykowska 178-3-31 497V 42 Ż MW
11 12 1851 Wieledniki Anna Synicka Rudnia Jasieniec Chłuplański Franciszek Zofia Smykowska 178-3-31 499V 54 Ż MW
15 11 1853 Wieledniki Prakseda Rychwalska Rudnia Staropełczańska Karol Ewa Smykowska 178-3-38 558V 4 Ż MW 0
9 11 1853 Wieledniki Michalina Rychwalska Rudnia Staropełczańska Józef Marcela Smykowska 178-3-38 558V 6 Ż MW
12 2 1854 Wieledniki Bazyli Smykowski Rudnia Staropełczańska Paweł Tekla Rychwalska 178-3-38 558V 3 Ż MW
27 3 1854 Wieledniki Karolina Chomutowska Rudnia Średnia Medweżańska Adam Marianna Smykowska 178-3-38 561V 23 Ż MW
6 8 1854 Wieledniki Feliksa Smykowska Rudnia Hutlanka Jan Barbara Kordisz 178-3-38 563V 34 Ż MW
10 8 1857 Olewsk Kajetan Kotwicki Rudnia Radowelska Marcin Marianna Smyk Wincenty Smyk i Petronela Targoni ż. Józefa 178-3-126 790V-791R 23 Ż Na
18 12 1858 Wieledniki Bazyli Smykowski Rudnia Hutlanka Piotr Anna Łozińska 178-3-50 606V 12 Ż MW
1 1 1859 Olewsk Agata Smyk Rudnia Perżańska Łukasz Anna Garbowska Jan Chomątowski i Wiktoria Chomątowska panna 178/3/50 761V-762R 20 Ż Na
25 2 1859 Wieledniki Józef Chomutowski Rudnia Średnia Medweżańska Adam Marianna Smykowska 178-3-50 605V 8 Ż MW
23 4 1859 Wieledniki Karolina Smykowska Rudnia Staropełczańska Łukasz Anna Rychwalska 178-3-50 608V 17 Ż MW
21 10 1859 Wieledniki Franciszek Rychwalski Rudnia Wygnanka Józef Marta Smykowska 178-3-50 614V 49 Ż MW
1 11 1859 Wieledniki Łukasz Smykowski Rudnia Staropełczańska Franciszek Elzbieta Rychwalska 178-3-50 616V 57 Ż MW
8 11 1859 Wieledniki Jan Syczewski Rudnia Hutlanka Mateusz Helena Smykowska 178-3-50 616V 59 Ż MW
5 2 1863 Wieledniki Domicela Smykowska Rudnia Staropełczańska Bartłomiej? Helena Rychwalska 178-3-56 3V 17 Ż MW 0
9 3 1863 Wieledniki Franciszka Smykowska Rudnia Hutlanka Łukasz Agnieszka Rychwalska 178-3-56 3V 18 Ż MW
16 5 1863 Wieledniki Jan Smykowski Rudnia Łuhinkowska Gabriel Franciszka Rypińska 178-3-56 7V 40 Ż MW
29 5 1863 Wieledniki Anna Smykowska Rudnia Staropełczańska Grzegorz Horpyna Kordisz 178-3-56 7V 39 Ż MW
21 9 1863 Wieledniki Władysław Smykowski Rudnia Wygnanka Seweryn Ewa Syczewska 178-3-56 10V 57 Ż MW
24 8 1863 Wieledniki Tekla Smykowska Jasieniec Chłuplański Jakub Agata Chomutowska 178-3-56 10V 60 Ż MW
28 10 1863 Wieledniki Szymon Rychwalski Rudnia Staropełczańska Tomasz Domicela Smykowska 178-3-56 11V 64 Ż MW
8 10 1863 Wieledniki Franciszek Smykowski Rudnia Pełczanka Benedykt Anna Borowa 178-3-56 11V 65 Ż MW 0
13 11 1863 Wieledniki Marianna Rychwalska Rudnia Staropełczańska Józef Marta Smykowska 178-3-56 12V 69 Ż MW
2 2 1864 Wieledniki Agata Synicka Rudnia Wygnanka Stanisław Honorata Smykowska 178-3-56 22V 5 Ż MW
28 2 1864 Wieledniki Marianna Smykowska Rudnia Staropełczańska Łukasz Anna Rychwalska 178-3-56 23V 8 Ż MW
18 2 1864 Wieledniki Prakseda Smykowska Rudnia Hutlanka Ignacy Pawlina Syczewska 178-3-56 23V 11 Ż MW
1 6 1864 Wieledniki Zofia Smykowska Rudnia Czerwonka Józef Katarzyna Linka 178-3-56 26V 28 Ż MW 0
20 9 1864 Wieledniki Adam Smykowski Rudnia Staropełczańska Bartłomiej Helena Rychwalska 178-3-56 28V 42 Ż MW
13 12 1864 Wieledniki Franciszek Zieleziński Rudnia Czerwonka Jan Marianna Smykowska 178-3-56 29V 44 Ż MW 0
1 1 1864 Wieledniki Anna Smykowska Rudnia Staropełczańska Franciszek Elżbieta Rychwalska 178-3-56 44V 1 Ż MW
11 2 1865 Wieledniki Ewa Smykowska Hamarnia Pełczańska Jan Barbara Kordisz 178-3-56 45V 8 Ż MW
17 2 1865 Wieledniki Franciszek Smykowski Rudnia Wygnanka Jakub Marianna Kotwicka 178-3-56 47V 18 Ż MW
31 3 1865 Wieledniki Wojciech Smykowski Rudnia Wygnanka Seweryn Jadwiga Synicka 178-3-56 47V 20 Ż MW
20 2 1865 Wieledniki Feliks Smykowski Rudnia Pełczanka Gabriel Franciszka Rychwalska 178-3-56 48V 22 Ż MW
6 1 1865 Wieledniki Łukasz Syczewski Hamarnia Pełczańska Stefan Tacjana Smykowska 178-3-56 49V 29 Ż MW
25 3 1865 Wieledniki Józef Smykowski Rudnia Jasieniec Chłuplański Jakub Agata Byczkowska 178-3-56 49V 31 Ż MW 0
9 5 1865 Wieledniki Józefa Sinicka Kazimirówka Franciszek Zofia Smykowska Józef Piotrowski, Rozalia Wolatyńska 178-3-56 51V 45 Ż MW, DW
25 5 1865 Wieledniki Adam Rychwalski Rudnia Pełczańska Karol Ewa Smykowska Franciszek Smykowski, Anna Smykowska ż. Łukasza 178-3-56 52V 48 Ż MW
25 6 1865 Wieledniki Łukasz Smykowski Rudnia Pełczańska Piotr Anna Rychwalska 178-3-56 53V 55 Ż MW
2 10 1865 Wieledniki Atanazy Smykowski Rudnia Pełczańska Paweł Anna Rychwalska 178-3-56 53V 57 Ż MW
14 9 1865 Wieledniki Anastazja Smykowska Rudnia Pełczanka Benedykt Anna Borowska 178-3-56 54V 58 Ż MW
19 11 1865 Wieledniki Stanisław Smykowski Hamarnia Pełczańska Jan Krystyna Rychwalska 178-3-56 55V 64 Ż MW
26 12 1866 Olewsk Karolina Gnietecka Zolna Feliks Paulina Smykowska 178-3-57 61V-62R 1 Ż
20 3 1866 Wieledniki Helena Chomutowska Usow Adam Marianna Smykowska 178-3-56 68V 28 Ż MW
9 7 1866 Wieledniki Franciszka Smykowska Rudnia Pełczanka Grzegorz Agnieszka Kordisz 178-3-56 69V 35 Ż MW 0
15 11 1866 Wieledniki Łukasz Rychwalski Rudnia Staropełczańska Józef Marianna Smykowska bliźnięta 178-3-56 71V 46 Ż MW
15 11 1866 Wieledniki Jan Rychwalski Rudnia Staropełczańska Józef Marianna Smykowska bliźnięta 178-3-56 71V 47 Ż MW
18 10 1866 Wieledniki Marianna Smykowska Rudnia Wygnanka Stanisław Honorata Synicka 178-3-56 73V 56 Ż MW
17 1 1867 Wieledniki Ewa Smykowska Hamarnia Pełczańska Paweł Anna Rychwalska 178-3-56 82V 8 Ż MW
28 6 1867 Wieledniki Franciszek Smykowski Rudnia Pełczańska Łukasz Anna Rychwalska 178-3-56 88V 45 Ż MW
15 8 1867 Wieledniki Jan Smykowski Rudnia Pełczańska Gabriel Franciszka Rypińska 178-3-56 89V 52 Ż MW
8 10 1867 Wieledniki Stefan Smykowski Rudnia Pełczanka Franciszek Elżbieta Rychwalska 178-3-56 90V 60 Ż MW
15 9 1867 Wieledniki Adam Zieleziński Rudnia Czerwonka Jan Marianna Smykowska 178-3-56 91V 66 Ż MW
16 1 1868 Wieledniki Marcin Smykowski Lipniki Piotr Anna Łoznacka? 178-3-56 100V 5 Ż MW
21 1 1868 Wieledniki Sebastian Smykowski Rudnia Wygnanka Seweryn Ewa Synicka 178-3-56 100V 6 Ż MW
10 6 1868 Wieledniki Aniela Smykowska Rudnia Staropełczańska Bartłomiej Helena Rychwalska 178-3-56 104V 27 Ż MW
7 8 1868 Wieledniki Piotr Smykowska Rudnia Pełczanka Benedykt Anna Borowska 178-3-56 104V 28 Ż MW
15 8 1868 Wieledniki Grzegorz Smykowski Rudnia Staropełczańska Paweł Anna Rychwalska 178-3-56 105V 35 Ż MW
31 8 1868 Wieledniki Joachim Smykowski Hamarnia Pełczańska Łukasz Ewa Rychwalska 178-3-56 105V 36 Ż MW
15 5 1869 Wieledniki Roman Smykowski Rudnia Pełczańska Grzegorz Agrypina Kordisz bliźnięta 178-3-56 125V 35 Ż MW
15 5 1869 Wieledniki Ewa Smykowska Rudnia Pełczańska Grzegorz Agrypina Kordisz bliźnięta 178-3-56 125V 36 Ż MW
17 6 1869 Wieledniki Jan Smykowski Rudnia Pełczańska Łukasz Anna Rychwalska 178-3-56 126V 39 Ż MW
6 11 1869 Wieledniki Michalina Smykowska Rudnia Staropełczańska Franciszek Elżbieta Rychwalska 178-3-56 133V 67 Ż MW
20 10 1869 Wieledniki Katarzyna Smykowska Rudnia Wygnanka Stanisław Honorata Synicka 178-3-56 143V 2 Ż MW
1 2 1870 Wieledniki Stanisław Zieleziński Rudnia Czerwonka Jan Marianna Smykowska 178-3-56 143V 6 Ż MW
3 8 1870 Wieledniki Marianna Smykowska Rudnia Pełczańska Paweł Anna Kordisz 178-3-56 149V 37 Ż MW
26 8 1870 Wieledniki Kazimierz Synicki Rudnia Kazimierówka Franciszek Zofia Smykowska 178-3-56 149V 41 Ż MW
1 2 1871 Wieledniki Marianna Rychwalska Rudnia Pełczańska Bartłomiej Julianna Smykowska 178-3-56 167V 7 Ż MW
26 3 1871 Wieledniki Eudoksja Smykowska Rudnia Pełczańska Benedykt Anna Borowska 178-3-56 168V 18 Ż MW
15 6 1871 Wieledniki Józef Smykowski Hamarnia Pełczańska Łukasz Ewa Rychwalska 178-3-56 173V 48 Ż MW 0
25 8 1871 Wieledniki Wiktoria Galicka Rudnia Pełczańska Jan Franciszka Smykowska 178-3-56 175V 55 Ż MW
27 9 1871 Wieledniki Atanazy Żurawski Hamarnia Pełczańska Kazimierz Tekla Smykowska 178-3-56 175V 59 Ż MW
20 10 1871 Wieledniki Bazyli Smykowski Rudnia Pełczańska Szczepan Marianna Rychwalska 178-3-56 176V 64 Ż MW
15 3 1872 Wieledniki Łukasz Smykowski Rudnia Pełczańska Paweł Aniela Rychwalska 178-3-56 191V 23 Ż MW
25 8 1872 Wieledniki Szczepan Smykowski Rudnia Wygnanka Stanisław Honorata Synicka 178-3-56 195V 46 Ż MW
1 10 1872 Wieledniki Adam Zieleziński Rudnia Kowanka Jan Marianna Smykowska 178-3-56 209V 2 Ż MW
7 2 1872 Nowogród Antonina Smyk Broniki Jan Rozalia Tuczyńska Łukasz Tuczyński, Wiktoria Garbowska 178-3-156 227V-228R 38 Ż 452 DW
11 5 1872 Nowogród Józefa Smyk Broniki Paweł Karolina Lublińska Tomasz Talko, Wiktoria Garbowska 178-3-156 243V-244R 115 Ż 484 DW
3 3 1873 Wieledniki Adam Jan Smykowski Rudnia Wygnanka Seweryn Ewa Synicka 178-3-56 212V 22 Ż MW
8 7 1873 Wieledniki Karolina Galicka Skrebelicze Jan Franciszka Smykowska 178-3-56 215V 40 Ż MW
24 4 1873 Wieledniki Marianna Smykowska Rudnia Pełczańska Franciszek Elżbieta Rychwalska 178-3-56 216V 47 Ż MW
20 8 1873 Wieledniki Antonina Smykowska Hamarnia Pełczańska Jan Marianna Rychwalska 178-3-56 217V 53 Ż MW
14 9 1873 Wieledniki Adam Smykowski Hamarnia Pełczańska Jan Prakseda Rychwalska 178-3-56 218V 57 Ż MW
14 11 1873 Wieledniki Teofila Smykowska Rudnia Pełczańska Szczepan Marianna Rychwalska 178-3-56 220V 67 Ż MW
26 11 1873 Wieledniki Marianna Smykowska Rudnia Pełczańska Paweł Anna Kordisz 178-3-56 220V 72 Ż MW
3 1 1874 Wieledniki Marianna Żurawska Hamarnia Pełczańska Kazimierz Felina Smykowska 178-3-56 231V 2 Ż MW
19 7 1874 Wieledniki Symeon Smykowski Hamarnia Pełczańska Łukasz Ewa Rychwalska 178-3-56 243V 40 Ż MW
5 8 1874 Wieledniki Jan Smykowski Rudnia Pełczańska Benedykt Anna Borowska bliźnięta 178-3-56 244V 43 Ż MW
5 8 1874 Wieledniki Marianna Smykowska Rudnia Pełczańska Benedykt Anna Borowska bliźnięta 178-3-56 245V 44 Ż MW
15 8 1874 Wieledniki Karolina Smykowska Rudnia Pełczańska Bartłomiej Julia Rychwalska 178-3-56 246V 49 Ż MW 0
27 8 1878 Olewsk Paulina Kotwicka Rudnia Radowelska Antoni Teresa Smykowska 178-3-57 252V-253R 60 Ż
1 9 1882 Olewsk Teresa Smykowska Rudnia Pierzańska Kazimierz Ewa Chomętowska 178-3-57 330V-331R 70 Ż
26 1 1897 Młynów Antoni Zarko Ziarko Dobratyn Jan Franciszka Bielska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Wiktor Smykowski, Mairanna Jurgilewicz panna 740-2-412 3V-4R 12 R 1742 RK
28 9 1906 Młynów Zofia Ziarko Dolina NN Franciszka Smyk gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, nieślubna córka wdowy, Jan Grocholski, Paulina Mieldzioc ż. Stanisława 740-2-414 20V-21R 96 R 1490 RK
8 8 1911 Włodzimierz Stanisława Kusiuk Zarzecze Trofim Klementyna Smyk 1038 34V-35R 167 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0038.htm
7 8 1911 Młynów Maria Smyk Dolina Wiktor Emilia Jurgielewicz Feliks Fedorowicz, Anna Dawidowicz ż. Feliksa 740-4-447 91V-92R 107 R 707 RK
13 6 1913 Młynów Antoni Smyk Dolina Wiktor Emilia Jurgielewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Franciszek Jarmoszka, Franciszka Bielawska panna 740-4-447 181V-182R 73 R 796 RK
23 4 1915 Sł.Czernicka Franciszka Smykowska Kamienny Majdan Aleksander Rozalia Garbowska Mokrzecki Józef, Oswiałt Faustyna, ż. Jana 95 JZ

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
29 1 1741 Szumsk Jan Siryj Zahajce Marianna Smyk Zahajce Jakub Wawro, Zofia Onopryianka, Jan Palij, Agnieszka Wawrówna, Michał Błendowski 297-1-180 4R Ł RK
23 9 1828 Wołoczyska prac. Błażej Rabczyk Korostów 36W prac. ś.p. Jan ś.p. Ewa brak prac. Marianna Smykowa Korostów 20 prac. Antoni Anna brak prac. Andrzej Barwiński, Rozalia Rabczyk 178-3-94 275V 12 Ż 527 KP2
10 11 1829 Ożohowce prac. Jędrzej Wojtyna Jachnowce 22 prac. Jakub Marianna prac. Marianna Pietrowicz Jachnowce 25 prac. Józef Jagniszka prac. Szymon Darmoroz, Iwan Smyk 178-3-95 270 12 Ż 522 KP2
27 7 1830 Olewsk Nazar Targoni Rudnia Perżańska 15 Grzegorz Marta Kowalczuk Aleksandra Chomontowska Rudnia Perżańska 15 Franciszek Jiryna Smyk Stefan Kotwicki, Onufry Targoni, Bazyli Kochanowicz 178-3-3 493V 4 Ż Na 904
19 1 1830 Wieledniki Teodor Smykowski Bazyli Apolonia Kotwicka Marianna Rychwalska Mikołaj Tetiana Saczew 178-3-3 421R 1 Ż MW 0
9 2 1830 Wieledniki Mateusz Siniecki Józef Marta Szewc Tetiana Rypik Maciej Anastazja Smyk 178-3-3 421R-V 3 Ż MW
4 5 1830 Wieledniki Iwan Kostianow Andrzej Tetiana Wakutow Agnieszka Smyk Bazyli Helena 178-3-3 421V 5 Ż MW
1 11 1830 Wieledniki Jan Chomątowski Bazyli Marianna Smyk Józefa Juztycka Mikołaj Bogumiła Najkiewicz 178-3-3 423R 12 Ż MW
27 4 1831 Żytomierz Bolesław Kopijowski Żytomierz 21 Adam Róża Prochnicka Amelia Village Żytomierz 16 Zygmunt Julianna Nakwiatowska Julian Smykowski , Dominik Mianowski 178 3 4 48 21 Ż Ni
29 8 1837 Berezne Wincenty Bronowicki Druchowa 40w Marcin Helena Smyk Marianna Wasylewska z d. Hyngiel Chotyń 30w Szymon Tekla Pacuła Jan Bronowicki, Grzegorz Bronowicki, Jakub Kuriata 171-1-10 242V-243R 7 R Na
12 5 1838 Olewsk Wojciech Kotwicki Rudnia Siedlicka 49 Jan Marianna Wachowska Jadwiga Tyszecka Rudnia Siedlicka 30 NN Marianna Smyk Piotr Kotwicki, Jóżef Hanuszkiewicz 178-3-6 455V 5 Ż Na 884
12 6 1838 Olewsk Andrzej Garbowski Budki Radowelskie 20 Grzegorz Agnieszka Suchodolska Agata Dworak Rudnia Perżańska 18 Piotr Anastazja Smyk Grzegorz Rudnicki, Jan Garbowski, Maciej Garbowski 178-3-6 456R 8 Ż Na
6 11 1838 Olewsk Jan Żołnierczuk Rudnia Suszczańska 46 Piotr Zofia Chomątowska Katarzyna Smyk Rudnia Perżańska 20 Józef Anna Chomątowska Stanisław Żołnierczuk, Jan Jasiński, Hieronim Szydłowski 178-3-6 456R 9 Ż Na
6 2 1838 Wieledniki Kazimierz Rychwalski Wawrzyniec Helena Smyk Katarzyna Smyk Jan Teodora Zaborowska 178-3-6 432R 2 Ż MW
29 5 1838 Wieledniki Michał Smykowski Maciej Katarzyna Syczewska Marianna Jurczak Michał Joanna 178-3-6 433R 6 Ż MW 0
9 10 1838 Wieledniki Stefan Smykowski Jakub Olesia Sycz Marianna Smyk Stefan Chmeika? 178-3-6 434R 10 Ż MW
27 8 1839 Olewsk Jan Charczyński Bystra 20 Maciej Marianna Mielnik Julia Szymańska Barbarówka 20 Gabriel Marianna Koszejed Marcin Charczyński, Józef Kotwicki, Szymon Smyk 178-3-8 499V 3 Ż Na
22 1 1839 Wieledniki Stefan Syczewski Józef Maria Lipska Tekla Smyk Jan Anastazja Jurczak 178-3-8 471R 3 Ż MW
29 1 1839 Wieledniki Tomasz Minkiewicz Tomasz Anna Smyk Anna Rewucka Roman Marianna Całka 178-3-8 471V 4 Ż MW
8 10 1839 Wieledniki Karol Rychwalski Stefan Dorota? Ewa Smyk Ignacy Marianna Baszyńska wdowiec po Agnieszce z Głazów i panna 178-3-8 472V 10 Ż MW
22 10 1839 Wieledniki Tomasz Kotwicki Jakub Dumna Anastazja Hańkiewicz ze Smykowskich Jan Anna kawaler i wdowa, ze Smykowskich 178-3-8 472V 11 Ż MW 0
18 8 1840 Olewsk Szymon Chomątowski Rudnia Perżańska 45w Bazyli Róża Szyczewska Marianna Dworzecka Rudnia Zamysłowska 27w Jan Katarzyna Garbowska Józef Smyk, Wincenty Rękas 178/3/9 409V 4 Ż Na
21 1 1840 Wieledniki Paweł Smykowski Michał Eufrozyna Byczkowska Helena Święcicka z Rychwalskich Bazyli Agnieszka wdowiec wdowa 178-3-9 382R 2 Ż MW
2 5 1843 Nowogród Wołyński Mikołaj Skokowski Czyżówka 20 Jan Józefa Bonda Bondyni Agata Smykowska Czyżówka 18 Grzegorz Konstancja Szymek 874 101 24 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0053.htm
26 11 1844 Żytomierz Karol Merkfał 40 Antoni Agnieszka Markowska Marianna Tyszkiewicz 20 Józef Apolonia Smyk 178 51 514 78 Ż Ni
4 2 1845 Olewsk Tomasz Chomątowski Rudnia Perha 18 Antoni Agnieszka Smyk Helena Rękas Rudnia Zamysłowska 16 Paweł Brygida Kotwicka Jan Chomątowski, Grzegorz Rękas 178/3/12 441R 1 Ż Na
11 2 1845 Wieledniki Ignacy Rychwalski Wawrzyniec Helena Smyk Marianna Towarnicka Jan Anna Chomutowska 178-3-12 397R 2 Ż MW
30 9 1845 Wieledniki Józef Syczewski Jan Anna Smyk Eufrozyna Jurczak Bazyli Marta Rypik 178-3-12 399V 11 Ż MW
16 9 1851 Wieledniki Stefan Chomutowski Leon Agnieszka Szlak Tatiana Smykowska z Czypulewiczów Michał Katarzyna wdowiec po Marii Korenczuk? i wdowa po Michale Smykowskim 178-3-31 503V 5 Ż MW
6 9 1859 Olewsk Kazimierz Chomątowski Rudnia Chotyńska 30w Franciszek Regina Smyk Anna Lech Rykówka 20 Wojciech Marcelina Garbowska Benedykt Kotwicki, Andrzej Garbowski 178/3/50 771V 10 Ż Na
25 1 1859 Wieledniki Franciszek Rychwalski Jakub Domicela Lisowska Anna Korbisz Bazyli Marianna Smykowska wdowiec i panna 178-3-50 619V 1 Ż MW 0
8 11 1859 Wieledniki Benedykt Smykowski Maciej Katarzyna Syczewska Anna Rychwalska Stanisław Tekla Witkowska 178-3-50 623V 14 Ż MW
22 11 1859 Wieledniki Nikifor Lisowski Teodor Dumna Agnieszka Syczewska Stefan Tetiana Smykowska 178-3-50 623R 15 Ż MW
19 1 1864 Wieledniki Paweł Syczewski Andrzej Anastazja Lipicka Brygida Synicka Wincenty Teresa Smykowska wdowiec 178-3-56 32V 1 Ż MW 0
10 5 1864 Wieledniki Paweł Smykowski Ignacy Oryna? Baszyńska? Anna Rychwalska Stanisław Marianna Perdysz? wdowiec 178-3-56 34V 9 Ż MW
6 2 1866 Nowogród Wołyński Paweł Smyk Broniki 22 Antoni Marianna Lulewicz Karolina Lublińska Słoboda Czernicka 20 Jakub Agnieszka Mokrzecka 178-3-152 71 15 Ż 141 MO
6 2 1866 Nowogród Wołyński Grzegorz Jasiński Karpiłówka 30w Bazyli Domicela Smyk Waleria Skokowska Karpiłówka 20 Wawrzyniec Marianna Weselska 178-3-152 72 19 Ż 143 MO
5 5 1866 Wieledniki Karol Rychwalski Mikołaj Tetiana Synicka Katarzyna Szrubowicz z Czyżewskich Jan Marianna Smykowska wdowiec i wdowa 178-3-56 75V 1 Ż MW
29 10 1867 Wieledniki Ambroży Goźdź Stanisław Agata Marianna Smykowska Michał Tetiana 178-3-56 96V 9 Ż MW
1 8 1868 Nowogród Wołyński Marcin Jaworski Huta Kurczycka 20 Mikołaj Agnieszka Juzwicz Katarzyna Skokowska Huta Kurczycka 18 Mikołaj Agnieszka Smyk 178-3-152 126 26 Ż 249 MO
2 2 1868 Wieledniki Tomasz Wiszniewski Stanisław Anna Marianna Smykowska Walenty Agnieszka wdowiec i wdowa 178-3-56 110V 2 Ż MW
5 2 1870 Wieledniki Jakub Rychwalski Piotr Agnieszka Franciszka Smykowska z Rypików Onufry Marianna wdowa po Gabrielu Smykowskim 178-3-56 154V 3 Ż MW
10 5 1870 Wieledniki Kazimierz Żurawski Wincenty Prakseda Feliksa Smykowska Jan Barbara 178-3-56 154V 4 Ż MW
8 11 1870 Wieledniki Szczepan Smykowski Paweł Tekla Marianna Rychwalska Łukasz Julianna 178-3-56 157V 15 Ż MW
22 11 1870 Wieledniki Jan Galicki Bazyli Ewa Franciszka Smykowska Łukasz Anna 178-3-56 159R 21 Ż MW
31 1 1871 Wieledniki Jan Smykowski Szczepan Rozalia Ewa Rychwalska Michał Rozalia 178-3-56 181R 3 Ż MW
13 5 1873 Wieledniki Tomasz Smykowski Szczepan Rozalia Anna Synicka Jakub Augustyna 178-3-56 225V 5 Ż MW
21 10 1873 Wieledniki Franciszek Syczewski Paweł Julianna Anastazja Smykowska Grzegorz Agnieszka 178-3-56 226V 10 Ż MW
14 11 1910 Młynów Wiktor Smyk Dolina 31w Stanisław Zuzanna Bielska Emilia Jurgielewicz Dolina 24 Dominik Ewa Małyszka Małyszko Ludwik Jarmoszka, Józef Luty 740-4-447 10V 37 R 624 RK
1 1919 Młynów Antoni Węgrowski Użyniec 29 Wojciech Józefa Sobieraj Olga Radczuk Użyniec 17 Aleksy Eufrozyna Mamuciuk Kuźma Michalczuk, Filip Smyk 740-6-136 56R 10 R DW 25
20 2 1925 Młynów Józef Rakowski Pańska Dolina 23 Franciszek Zuzanna Szubzda Katarzyna Piechota Pańska Dolina 21 Adam Franciszka Mruczek Antoni Bielawski, Franciszek Smykla 79V 7 R DW 50
7 11 1935 Wyszogródek Jan Krawczuk Pachinia 23 Dymitr Maria Smyk Anastazja z Mazurków Torbińska Korzkowce 23 Antoni Magdalena Lewandowska 3 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
221 8 Smyk Jan s. Jana 31 Toporyszcze Liznik 1853 Żytomierz DM 178-03-37
3 8 Pracowita Smyk Katarzyna z Waleckich c. Józefa 34 Krzemieniec Królewski Most 1872 Tarnopol DM
307 481 Smyk Jan, mieszcz., Puliny, wdowiec 56 Nowogród Wołyński Broniki 1885 Równe EH 597-1-1
307 561 Smyk Katarzyna, mieszcz., Puliny., panna 35 Nowogród Wołyński Broniki 1885 Równe EH 597-1-1
310 486 Smyk Paweł, mieszcz., Puliny, żonaty 28 Nowogród Wołyński Broniki 1885 Równe EH 597-1-1
0 107 Smyk Katarzyna m.pr. 74 Krzemieniec Bereżce Małe 1903 Tarnopol DW
476 72 Smyk Wiktor 33 Młynów Dolina 1912 Żytomierz RK 178-49-51


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl