Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 292 wyników dla: Tyszecki

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 11 1827 Krzemieniec Antoni Bartoszewski 12 Krzemieniec s. ur. Szymona i Marianny z Tyszeckich 426-1-6 21V 164 T 890 DM
28 4 1827 Korzec Józefina Domańska 2 Korzec c. Hipolita i Doroty z Tyszeckich 245-1-1 92V 38 R 181 DM
21 11 1827 Korzec Marcin Maleski 60 Topcza żona Marianna z Tyszeckich, synowie Maksymilian i Jan 245-1-1 97V 85 R 191 DM
23 12 1827 Korzec Jan Sokołowski 44 Korzec żona Teresa z Tyszeckich, bezpotomny 245-1-1 98R 93 R 192 DM
20 2 1828 Niewirków Jan Szembel 60 Niewirków Ur., żona Katarzyna z Tyszeckich 171-1-1 269V 33 R Mg 7165
17 3 1828 Berezdów Wincenty Tyszecki 63 Krasnystaw żona Marianna z Szymańskich, syn Wincenty 245-1-2 83V 21 R 167 DM
21 6 1830 Krzywin Apolonia Terlecka 1 Lisicze córka Ur. Jędrzeja i Agnieszki z Tyszeckich 171-1-3 46R 12 R Mg
26 8 1830 Zasław św. Józefa Wincenty Galiński 31 Sławuta z apopleksji, żona Łucja z Tyszeckich, synowie Jana i Leon, córki Klementyna i Joanna 178-3-96 44V 54 Ż 81 RG
13 7 1831 Korzec Jan Tyszecki 60 Hozdów Hwozdów żona Marianna z domu Kozłowska, synowie Tomasz, Ambroży, Witalis, Gabriel i Antoni, córki Józefa i Petronela 245-1-5 91 86 R PW
3 9 1831 Zasław św. Józefa Leon Konstanty Galiński 1 i 1/2 Sławuta s.Wincentego i Lucyi (?) z Tyszeckich 178-3-97 67R 113 Ż 80 RG
10 2 1832 Zasław św. Józefa Joanna Galińska 6 Sławuta c. Wincentego i Łucji z d. Tyszeckiej 178-3-98 31V 7 Ż 62 RG
7 3 1834 Korzec Domicella Tyszecka 56 Duplinki z gorączki, z d. Honczewska, mąż Wacław Tyszecki, synowie Franciszek i Benedykt, córki Józefata, Małgorzata i Salomea 245-1-8 92v 24 R Na
4 11 1834 Niewirków Marianna Kamińska Niemilla niemowlę,c.Jana i Magdaleny z Tyszeckich 171-1-7 303 R 30 R AS
19 3 1834 Zasław św. Józefa Franciszek Jarczewski 23 Sławuta s. Piotra i Rozalii z d. Tyszeckiej, pozost. wd. Elżbietę z d. Brzezińską 178-3-100 61R 24 Ż 124 RG
6 4 1835 Korzec Antoni Tyszecki 50 Suchowola żona Zuzanna z domu Lisiewicz, synowie Roch i Florian, córki Elżbieta, Teresa i Zuzanna 245-1-9 90 37 R PW
29 1 1835 Niewirków Józefa Kamińska 2 Wołkoszów c.Macieja i Magdaleny z Tyszeckich 171-1-8 252 V 5 R AS
12 5 1838 Niewirków Adam Kierkiewicz 70 Wołkoszów Zostawił żonę Antoninę z Tyszeckich,synów Józefa i Kazimierza,córki :Katarzynę i Mariannę 171-1-11 288 R 7 R AS
3 6 1838 Niewirków Wacław Tyszecki 80w Wołkoszów z przeziębienia,zostawił syna Józefa i córkę Magdalenę 171-1-11 288 R 8 R AS
3 5 1839 Niewirków Antonina Kierkiewicz 59 Wołkoszów z Tyszeckich, wdowa po Marcinie, synowie Józef i Kazimierz, córki Katarzyna i Marianna 879 270 V 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0280.htm
3 1 1842 Korzec Franciszek Bórkowski 3/4 Korzec s. Stanisława i Angeli z Tyszeckich 873 174 4 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0092.htm
25 4 1842 Korzec Aleksander Tyszecki 1,5 Kamionka Suchowolska s. Rocha i Rozalii z Łaskarzewskich 873 188 46 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0099.htm
18 9 1843 Korzec Anna Sokołowska 61 Korzec z Tyszeckich, wdowa po Janie, córka Antonina 874 262 53 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0134.htm
1 1 1844 Korzec Stanisław Milewski 4,5 Kamionka Suchowolska syn Kazimierza i Teresy z Tyszeckich 875 211 1 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0108.htm
17 2 1846 Korzec Mateusz Dziekoński 70 Balarka Sapożynka znaleziony w lesie - podana data pogrzebu. żona Katarzyna z Tyszeckich 877 188 20 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0101.htm
27 3 1847 Korzec Ludwik Tyszecki 1 Kamionka Suchowolska syn Macieja i Elżbiety z Felińskich 61 PW R
23 4 1847 Korzec Antonina Felińska 1 Kamionka Suchowolska córka Józefa i Elżbiety z Tyszeckich 91 PW R
11 5 1847 Korzec Jan Milewski 2 Kamionka Suchowolska syn Kazimierza i Teresy z Tyszeckich 104 PW R
14 3 1847 Olewsk Grzegorz Tyszecki 55 Balarka Snowidowska w podeszłym wieku, żona Marianna z d. Hanuszkiewicz, synowie Michał, Daniel i Stefan, córki Magdalena i Katarzyna 178-3-19 484R 3 Ż Na
25 3 1848 Korzec Piotr Łabudziński 70 Korzec żona Łucja z Żeromskich oraz syn Jan i córka Marianna, po I-żonie Mariannie Tyszeckiej synowie Antoni i Leopold i zamężna córka Barbara Brunert 245-1-14 450R 39 R 867 DM
13 4 1849 Korzec Walenty Tyszecki 43 Piszczów wolnego stanu parafianin 245-1-15 477V 33 R 649 DM
9 5 1850 Korzec Aleksander Feliński 6 1/2 Kamionka Suchowolska z biegunki; s. Józefa i Elżbiety z d. Tyszeckiej 171-1-16 456r 40 R Na
26 5 1851 Olewsk Teresa Kotwicka 4 Rudnia Radowelska z suchot, córka Kaspra i Katarzyny z d. Tyszeckiej 178-3-31 612V 5 Ż Na
25 1 1853 Korzec Jan Różański 10/12 Korzec s. Jakuba i Antoniny z Tyszeckich 171-1-33 322V 15 R 318 DM 0
13 3 1853 Korzec Jan Feliński 2 Kamionka Suchowolska s. Józefa i Elżbiety z Tyszeckich 171-1-33 325R 28 R 320 DM
26 3 1853 Korzec Piotr Tyszecki 9/12 Kamionka Suchowolska s. Macieja i Elżbiety z Felińskich 171-1-33 325V 31 R 321 DM 0
15 10 1853 Korzec Helena Różańska 3,5 Korzec c. Jakuba i Teresy z Tyszeckich 171-1-33 337R 102 R 333 DM
22 12 1853 Korzec Józef Cholewiński 27 Korzec żona Antonina z Tyszeckich, córka Julianna 171-1-33 340R 120 R 336 DM
3 5 1854 Korzec Stanisław Tyszecki 3 Kamionka s. Rocha i Rozalii z Łaskarzewskich 171-1-37 138R 70 R 142 DM
11 6 1854 Korzec Feliks Jankowski 1,5 Kamionka s. Józefa i Joanny z Tyszeckich 171-1-37 139R 76 R 143 DM
19 4 1859 Annopol Wincenty Terlecki 21 Annopol kawaler, s. Andrzeja i Agnieszki z Tyszeckich 886 382 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0203.htm
18 7 1859 Owrucz Michał Tyszecki 1 Owrucz od suchot, s. NN i Anieli 178-3-50 687V 24 Ż 1351 MW,DW
24 10 1862 Korzec Marcin Jankowski 2 Kamionka Suchowolska z krupu, syn Józefa i Joanny z d. Tyszeckiej 887 457 67 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0248.htm
12 1 1864 Korzec Kamila Gawdowska [Gałdowska] 6/12 Kamionka Suchowolska c. Stanisława i Franciszki z Tyszeckich 171-1-83 66V 2 R 69 DM
28 7 1864 Korzec Grzegorz Jankowski 2 Kamionka Suchowolska s. Józefa i Joanny z Tyszeckich 171-1-83 72R 35 R 74 DM
20 10 1865 Białogródka Marian Tyszecki 2 Ledzianka s. ur. Józefa i Agaty 178-3-81 196R 55 Ż DM
21 2 1866 Olewsk Józef Kotwicki 5 Rudnia Radowelska syn Kacpra i Katarzyny z d. Tyszeckiej 178-3-246 14r 5 Ż Na
29 8 1868 Białogródka Dominik Tyszecki 1 Ledzianka s. 1-dw. Józefa i Agaty 178-3-81 403V 61 Ż DM
2 3 1869 Białogródka Dominik Tyszecki 87 Beleżyńce 1-dw., wdowiec, synowie Józef i Ludwik, córki Franciszka i Felicjana 178-3-81 475V 15 Ż DM
20 6 1870 Olewsk Kazimierz Tyszecki 47 Słoboda Snowidowska z puchliny, podoficer, s. Grzegorza, żona Aleksandra z d. Całko, córki Karolina i Teresa 178-3-246 26v 21 Ż Na
9 9 1873 Wieledniki Agnieszka Tyszecka 90 Rudnia Niższa Medweżańska wdowa, mąż Teodor Tyszecki 178-3-56 229V 16 Ż MW
28 5 1874 Białogródka Józef Tyszecki 54 Ledzianka chł., żona Agata z Sławeckich, syn Leonard, córki Waleria i Maria 178-3-84 513R 68 Ż DM
5 12 1875 Olewsk Karol Tyszecki 1 Staryki z kaszlu, syn Waleriana i Rozalii z d. Kuriaty 178-3-246 51r 35 Ż Na
10 12 1875 Olewsk Katarzyna Tyszecka 50 Staryki z wewnętrznej choroby, z d. Lech, mąż Jan Tyszecki, synowie Walerian, Piotr Wojciech i Wawrzyniec, córki Paulina, Marianna i Ewa 178-3-246 51r 36 Ż Na
16 1 1877 Olewsk Feliks Tyszecki 2 Słoboda Snowidowska z kaszlu, syn Dominika i Marianny z d. Rękas 178-3-246 58v 4 Ż Na
17 10 1879 Olewsk Katarzyna Tyszecka 50 Słoboda Sobiczyńska z bólu głowy, z domu Lech, mąż Tomasz Tyszecki, synowie Karol, Józef, Jan, Franciszek, Stanisław i Michał, córki Teresa, Joanna, Aniela, Karolina i Paulina 178-3-246 68r 8 Ż Na
14 6 1880 Olewsk Stanisław Rękas 10 Rudnia Zamysłowska z gorączki, syn Wincentego i Magdaleny z d. Tyszeckiej 178-3-246 74r 22 Ż Na
27 4 1881 Olewsk Feliks Tyszecki 6 Słoboda Snowidowska z ospy, syn Karola i Agnieszki z d. Kozińskiej 178-3-246 78v 12 Ż Na
3 1 1882 Berezne Józef Garbowski 2 Łomsk s. Jana i Teresy z Tyszeckich 740-2-5 117V 3 R 107 DM
18 2 1886 Berezne Marianna Kuriata 4 Nowa Rudnia na krup, c. Adama i Anny z Tyszeckich 740-2-6 75R 14 R 66 AD1
8 1 1886 Olewsk Paweł Tyszecki 4 Staryki z krawej biegunki, syn Walentego i Rozalii z d. Kuriaty 178-3-246 109v 5 Ż Na
13 2 1886 Olewsk Karolina Zalewska 2 Słoboda Kupiel z padaczki, córka Franciszka i Ewy z d. Tyszeckiej 178-3-246 110r 9 Ż Na
20 9 1887 Olewsk Piotr Janiewicz 1,5 Stary Zawód z krwawej biegunki, syn Józefa i Franciszki z d. Tyszeckiej 178-3-246 117r 15 Ż Na
26 9 1887 Olewsk Stefan Kotwicki 6/12 Słoboda Kupiel z krwawej biegunki, syn Grzegorza i Ewy z d. Tyszeckiej 178-3-246 117r 16 Ż Na
14 11 1887 Olewsk Franciszek Tyszecki 3 Staryki z krupu, syn Piotra i Marianny z d. Bronowickiej 178-3-246 122r 5 Ż Na
6 1 1888 Krzemieniec Stanisław Tyszecki 7 Kołosowa s. szl. Ludwika i Marii 426-1-81A 41V 2 T
26 12 1888 Olewsk Ewa Janiewicz 5 Słoboda Kupiel z oparzenia, córka Józefa i Franciszki z d. Tyszeckiej 178-3-246 131v 63 Ż Na
2 1 1889 Olewsk Adam Tyszecki 6 Buda Snowidowska z ospy, syn Józefa i Marianny z d. Całko 178-3-246 133v 1 Ż Na
11 1 1889 Olewsk Michał Tyszecki 4 Buda Snowidowska z ospy, syn Franciszka i Marianny z d. Lech 178-3-246 133v 2 Ż Na
12 3 1889 Olewsk Paweł Janiewicz 8 Stary Zawód z ospy, syn Józefa i Franciszki z d. Tyszeckiej 178-3-246 137v 27 Ż Na
5 12 1889 Olewsk Ludwik Janiewicz 1,5 Stary Zawód z krupu, syn Józefa i Franciszki z d. Tyszeckiej 178-3-246 141r 48 Ż Na
21 2 1890 Olewsk Michał Tyszecki 61 Buda Snowidowska z zapalenia płuc, s. Grzegorza, żona Domicela Dawidowicz, synowie Feliks i Adam 178-3-246 144r 12 Ż Na
22 2 1890 Olewsk Tomasz Tyszecki 64 Buda Snowidowska ze starości, s. Grzegorza, synowie Karol, Józef, Jan, Franciszek, Michał i Stanisław, córki Joanna, Karolina i Anna 178-3-246 144v 15 Ż Na
12 2 1891 Krzemieniec Aleksander Tyszecki 78 Kokorów tytularny radca, parafianin żytomirski, dzieci Ludomir, Wiktor, Wacław, Felicja i Olimpia 426-1-81G 35R 5 T DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TC5Y?i=868&cat=300453
20 9 1891 Olewsk Marianna Kotwicka 4 Słoboda Kupiel z krwawej biegunki, córka Grzegorza i Ewy z d. Tyszeckiej 178-3-246 154r 28 Ż Na
18 11 1891 Olewsk Aleksander Tyszecki 1 Buda Snowidowska z krupu, syn Feliksa i Anny z d. Niżyńskiej 178-3-246 154v 33 Ż Na
29 6 1892 Olewsk Stefan Tyszecki 6/12 Staryki z krwawej biegunki, syn Piotra i Karoliny z d. Całko (wpis w 1893 r.) 178-3-246 165r 6 Ż Na
20 2 1893 Olewsk Feliks Jakubowski 7/365 Buda Snowidowska z padaczki, syn Adama i Anny z d. Tyszeckiej 178-3-246 167v 20 Ż Na
3 5 1893 Olewsk Walery Zajączkowski 13 Nowa Aleksandrówka z wodnej choroby, syn Stanisława i Karoliny z d. Tyszeckiej 178-3-246 169r 30 Ż Na
12 5 1893 Olewsk Paweł Janiewicz 2 Stary Zawód z padaczki, syn Józefa i Franciszki z d. Tyszeckiej 178-3-246 169v 31 Ż Na
13 12 1893 Olewsk Hieronim Tyszecki 2 Staryki z krupu, syn Walentego i Rozalii z d. Kuriaty 178-3-246 175r 11 Ż Na
13 10 1893 Olewsk Stanisław Gajdemski 3 Buda Wojtkiewicka z padaczki, syn Franciszka i Teresy z d. Tyszeckiej 178-3-246 175r 12 Ż Na
27 3 1894 Olewsk Aleksander Jakubowski 6/12 Buda Snowidowska z padaczki, syn Adama i Anny z d. Tyszeckiej 178-3-246 176r 18 Ż Na
24 8 1894 Olewsk Feliks Tyszecki 2 Buda Snowidowska z przeziębienia, syn Józefa i Marianny z d. Całko 178-3-246 181r 46 Ż Na
19 4 1895 Olewsk Dominik s. Grzegorza Tyszecki 63 Budki Snowidowskie z tyfusu, żona Marianna z d. Rękas, synowie Józef i Adam, córki Ewa i Anna 178-3-246 193r 38 Ż Na 0
29 4 1895 Olewsk Domicela Tyszecka 59 Budki Snowidowskie z tyfusu, z domu Dawidowicz, mąż Michał Tyszecki, synowie Feliks i Adam 178-3-246 193r 39 Ż Na
9 8 1895 Olewsk Józef s. Grzegorza Tyszecki 51 Budki Snowidowskie z tyfusu, żona Marianna z d. Całko, synowie Benedykt i Adam, córki Anna i Anastazja 178-3-246 194r 49 Ż Na
18 11 1895 Olewsk Wincenty Tyszecki 2 Ludwipol z krupu, syn Ignacego i Agnieszki z d. Piekarskiej 178-3-246 195r 58 Ż Na
17 5 1897 Olewsk Magdalena Tyszecka 38 Budki Snowidowskie z domu Lech, mąż Józef Tyszecki, synowie Piotr i Wiktor, córki Anastazja, Rozalia, Anna, Paulina i Aniela 178-3-246 204r 12 Ż Na
5 12 1897 Olewsk Franciszek Tyszecki 1 Zolnia z zapalenia płuc, syn Feliksa i Heleny z d. Kotwickiej 178-3-246 206v 27 Ż Na
23 2 1898 Olewsk Antoni Zajączkowski 7/12 Radorobel z suchot, syn Piotra i Pauliny z d. Tyszeckiej 178-3-246 213r 29 Ż Na
13 4 1898 Olewsk Waleria Zajączkowska 3 Budki Sobieckie z odry, córka Stanisława i Karoliny z d. Tyszeckiej 178-3-246 214v 39 Ż Na
9 11 1898 Olewsk Karol Tyszecki 55 Budki Snowidowskie z suchot, żona Angnieszka, synowie Adam, Jan, Feliks i Bronisław, córki Paulina, Marianna i Joanna 178-3-246 216r 48 Ż Na
12 12 1898 Olewsk Józef Tyszecki 2 Słoboda Snowidowska z czarnej choroby, córka Jana i Marianny z d. Dawidowicz 178-3-246 217v 56 Ż Na
13 9 1907 Korzec Julian Tyszecki 3/52 Kamionka Suchowolska s. Feliksa i Ludwiki z Jankowskich 740-2-332 95V 80 R 101 DM
22 6 1908 Tbilisi Kazimierz Tyszecki 66 Tbilisi emerytowany wojskowy podoficer z szlachciców wołyńskiej gub., żona Ludwika c. Józefa, dzieci: Aleksander l.18, Mikołaj l. 17 i Aleksandra l. 10 60 138 Tb
20 9 1917 Berezne Adela Pawłowska 2 Bronisławka c. Jana i Józefy z Tyszeckich 740-4-8 153V 61 R 73 DM 0
31 8 1918 Kowel Wacław Tyszecki 57 Konary zostawił żonę Henrykę z Czajkowskich 1086 41 48 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201086/album/index.html#img=1_436_0_0_1086_0039.jpg
6 1 1920 Korzec Jan Tyszecki 53 Futor żona Antonina z domu Rogozińska 740-4-351 36 6 R PW
10 2 1920 Korzec Feliks Tyszecki 5 Wodnik syn Adolfa i Franciszki z domu Turowska 740-4-351 39 41 R PW
15 2 1920 Korzec Eliasz Tyszecki 40 Kamionka Suchowolska żona Józefa z domu Dulewicz 740-4-351 40 47 R PW
1 8 1920 Korzec Józef Tyszecki 8 Czerteż syn Adolfa i Franciszki z domu Turowska 740-4-351 50 148 R PW
6 8 1920 Korzec Mikołaj Tyszecki 35 Kamionka Suchowolska żona Aniela z domu Czekalska 740-4-351 50 151 R PW
17 7 1924 Korzec Edmund Bzowski 11/12 Zabara s. Adama i Marii z Tyszeckich 740-4-352 35R 31 R 36 DM
15 4 1925 Tajkury Władysław Tyszecki 2 Tajkury s. Bronisława i Zofii z d. Kuriata 740-4-698 132R 7 R 131 BW
4 9 1934 Poczajów Olimpia Kamieńska 90 Poczajów z Tyszeckich - c. Aleksandra i Wiktorii z Porazińskich, dzieci: Władysław i Wiktoria 7 0
15 11 1934 Poczajów Wiktor Centkiewicz 22 Rostoki s. Józefa i Józefy z d. Mazurkiewicz, 2.voto Tyszeckiej 15 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 3 1775 Szumsk Wincenty Tyszecki Szumsk Wincenty Eleonora Leon Ekler, Helena Wirkowska, Szymon Grabowski, Eufrozyna Lewczycka, Maciej Kozak, Teresa Lachowiecka 297-1-181 12R Ł 012a RK
6 12 1800 Czartorysk Barbara Marianna Piaskowska Medweże Tadeusz Franciszka Szabańska ur. Tomasz Tyszecki, Zuzanna Radwańska 297-1-185 141V Ł 7825 DW
23 4 1816 Torczyn Wojciech Tyszecki Siedmiarki Antoni Julianna Jędrzejowska Michał Zulinski, Marianna Jędrzejowska 29a 17 EH Ł
26 7 1827 Korzec Hieronim Tyszecki Duplinki Józef Franciszka Judykowska Wawrzyniec Leśnicki i Anna Skubicka panna 245-1-1 72V 74 R 143 DM
21 2 1828 Annopol Józef Chodakowski Żuków Feliks Anna Rożańska ch.23.02.1828, Ur. Ignacy Tyszecki, Ur. Magdalena Zielińska ż. Macieja, asyt. Ur. Józef Okólski, Ur. 171-1-1 131R 7 R Mg
24 12 1828 Annopol Jan Lewicki Żuków Franciszek Duklana Tokarska ch. 26.12.1828, Ur. Ignacy Tyszecki, Teresa Lipska, asyst.Ur. Klemens Krukowski, Ur. Helena Płotnick 171-1-1 135R 43 R Mg
3 9 1828 Białogródka Ludwik Tyszecki par. Białogródka Dominik Anna Pieńkowska Piotr Łabudziński i Bronisława z Pawłowskich Padkowska 178-3-94 73R 60 Ż DM
4 3 1829 Niewirków Kazimiera Kuriata Rudnia Pohoryłowska Kazimierz Renata Żukowska Maciej Mikłaszewski Gertruda Maligranda, Asyst.Jan Tyszecki, Justyna Żukowska 171-1-2 293 R 122 R AS
12 12 1829 Berezdów Ignacy Zabłocki Diaków Józef Jadwiga Bołsunowska Ignacy Tyszecki i Teodora Głowacka, asyst. Jakub Mielinowski i Aniela Jasińska 245-1-3 121R 90 R 237 DM
9 5 1830 Krzemieniec Grzegorz Pachuciński Nowy Poczajow Antoni Klara ob.gr.unicki Poczajów, Tadeusz Tyszecki i Julianna Plackowska 426-1-3 129V 108 T 631 DM
5 4 1830 Olewsk Wojciech Boczkowski Balarka Snowidowska Jan Apolonia Anuszewicz NN Tyszecki i Agnieszka żona Pawła Boczkowskiego 178-3-3 489R 9 Ż Na
30 7 1830 Olewsk Katarzyna Tyszecka Balarka Olewska Teodor Agnieszka Gawłowska Grzegorz Tyszecki i Teresa Sosnowska panna 178-3-3 490V 24 Ż Na
11 2 1830 Żytomierz Adam Józef Tyszecki Żytomierz Kazimierz Wiktoria Zarębska Wincenty Grabowski Anna Zarębska 178 3 3 R15 101 Ż MP
4 8 1830 Berezdów Justyna Aniela Rykowska Chyżawka Józef Józefa Tyszecka Ambroży Tyszecki i Krystyna Jasińska panna, asyst. Eliasz Roszkowski i Marianna żona Bazylego 245-1-4 95V 68 R 189 DM
24 6 1832 Korzec Zofia Tyszecka Kamionka Antoni Zuzanna Lesiewicz Dionizy Tyszecki i Zofia Milewska ż. Antoniego 245-1-6 65r 54 R Na
15 9 1832 Międzyrzec Józefa Białkowska Boczanica Marcin Anna Jan Tyszecki,Marcela Mostowska 171-1-5 244R 34 R AS
28 8 1832 Berezdów Balbina Zabłocka Diaków Józef Jadwiga Bołsunowska Jakub Tyszecki i Teodora Głowacka ż. Jana, asyst. Jakub Mielenowski i Angela Jasińska 245-1-6 112R 59 R 16 DM
14 1 1833 Annopol Romuald Raczewski Krasnosiółka Adam Antonina Baczewska Ignacy Tyszecki i Marianna Obrycka ż. Klemensa, asyst. Klemens Obrycki i Julianna Kulczycka ż. Tomasza 171-1-6 100V 6 R 96 DM
25 1 1833 Berezdów Paweł Cybulski Berezdów Jan Honorata Drąbińska Krystyna Tchórzewska ż. Piotra, asyst. Ignacy Tyszecki i Teodora Kumelska, Mateusz Sztejn i Katarzyna Świerczyńska, Jan Grzegorz Świerczyński i Teofila Sztejn 245-1-7 119V 5 R 3 DM
13 2 1833 Berezdów Klementyna Julia Honorata Raczyńska Szymon Karolina Drowolska Ignacy Tyszecki i Franciszka Krukowska ż. Klemensa, asyst. Adolf Raczyński i Karolina Raczyńska panna 245-1-7 120R 9 R 4 DM
25 6 1833 Berezdów Emilia Poznańska Maraczówka Michał Hieronim Zuzanna Będorska [Bendorska] Ignacy Tyszecki i Duklana Lewicka ż. Franciszka, asyst. Franciszek Lewicki i Teresa Baczewska, Konstanty Baczewski i Julianna Kulczycka 245-1-7 125R 50 R 14 DM
20 5 1834 Korzec Antoni Tyszecki Kamionka od Suchej Woli Dionizy Marianna Sydorska Antoni Sieciuk i Franciszka Terlicka ż. Jakuba 245-1-8 73r 62 R Na
15 2 1834 Międzyrzec Julia Antonina Czerwińska Międzyrzec Feliks Marianna Kosmowska Ur.Antoni Białobłocki kaw. Ur.Tekla Marczewska męż. As.Jan Tyszecki żonaty , Marianna Cielińska wd. 171-1-7 243R 11 R AS
19 6 1834 Berezdów Piotr Zabłocki Diaków Józef Jadwiga Bołsunowska Ignacy Tyszecki i Teodozja Głowacka ż. Jana, asyst. Jakub Mieleniewski i Teresa Mieleniewska panna 245-1-8 108R 33 R 10 DM
21 9 1834 Berezdów Brygida Tekla Raczewska Siomaki Adam Antonina Baczewska Ignacy Tyszecki i Julianna Kulczycka ż. Tomasza, asyst. Maciej Szymański i Teresa Baczewska 245-1-8 111R 60 R 16 DM
6 2 1835 Łuck Edward Ziemniaczkowski Łuck Ignacy Marianna Suchodolska Dopełnienie: Aleksander Tyszecki, Tekla Podstańska 373 13 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0007.htm
11 8 1835 Łuck Joanna Medwidów Łuck Jan Marianna Bohusz Aleksander Tyszecki, Antonina Pruszyńska 373 28 56 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0015.htm
1 1 1835 Berezdów Martyna Szymańska Siomaki Maciej Marianna Czajkowska Ignacy Tyszecki i Julianna Kulczycka ż. Tomasza, asyst. Tomasz Kulczycki i Teresa Baczewska, Konstanty Baczewski i Eufrozyna Różycka 245-1-9 100V 5 R 3 DM
6 3 1836 Korzec Agnieszka Zwolska Kamionka Suchowolska Franciszek Teresa Lublińska Dionizy Tyszecki i Marianna Budzińska ż. Józefa 245-1-10 65r 19 R Na
29 8 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Julia Raczewska Szepetówka Adam Antonina Baczewska Ignacy Tyszecki i Marianna Bagińska ż. Mateusza 178-3-106 91R 33 Ż 177 DM
18 4 1837 Białogródka Julianna Krauze Tarnawka Mikołaj Honorata Rabczewska Dominik Tyszecki i Prakseda Jarzemska ż. Michała 178-3-108 150V 52 Ż DM
19 5 1838 Olewsk Feliksa Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie Bazyli Marianna Garbowska Sebastian Boczkowski i Marianna ż. Grzegorza Tyszeckiego 178-3-6 452R 14 Ż Na 878
1 1 1838 Korzec Marianna Tomaszewska Futor Pełczyński Wojciech Aleksandra Chwedorczuk Roch Tyszecki i Katarzyna Bielińska ż. Michała 245-1-12 58V 5 R 60 DM
12 1 1838 Korzec Paulina Tyszecka Hozdów Franciszek Honorata Czaplińska Ignacy Tyszecki i Dominika Kondratowicz 245-1-12 60V 15 R 62 DM
9 3 1838 Korzec Tomasz Romański Holendry Maciej Prakseda Kowalska Antoni Sieciński i Barbara Malinowska, asyst. Franciszek Tyszecki i Marianna Siecińska ż. Antoniego 245-1-12 64R 37 R 65 DM
29 3 1838 Korzec Eustachy Franciszek Olizarowski Korzec Andrzej Karolina Ciechońska Ignacy Tyszecki i Marianna Kukulska wdowa 245-1-12 65R 43 R 66 DM
30 7 1838 Żytomierz Zuzanna Tołłoczko Żytomierz Atanazy Brygida Kościuszko Michał Tyszecki i Izabella Kaszubska, asyst. Ferdynand Orla Oszmianiec sowietnik i Agata Gradowska sowietnikowa 178-3-6 24R 229 Ż 49 DM
4 9 1839 Korzec Antoni Fasowicz Korzec Jan Anna Zielińska Ignacy Tyszecki żonaty, Sabina Goldman zamężna 178-51-433 74R 108 Ż 79 0
25 12 1839 Korzec Adam Rykowski Futur Hozdowski Józef Józefa Tyszecka Ignacy Tyszecki żonaty, Marianna Rykowska żona 178-51-433 80V 142 Ż 85
1 11 1839 Zasław św. Józefa Antoni Tyszecki Zasław Majdan Antoni Honorata Czaplicka Felicjan Poznański, Marianna Rączkowska 178-3-112 65V 120 Ż 127 RG 0
7 7 1840 Korzec Zenon Olizarowski Korzec Andrzej Karolina Ciechońska ur. Ignacy Tyszecki żonaty, Aleksandra Byczkowska panna 871 129 90 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0069.htm
3 1 1840 Olewsk Daniel Tyszecki Budki Snowidowskie Grzegorz Marianna Hanuszkiewicz Andrzej Hanuszkiewicz i Marianna Hanuszkiewicz żona Bazylego 178/3/9 404R 3 Ż Na
24 1 1841 Korzec Alexander Tyszecki Kamionka Suchowolska Roch Rozalia Łaskarzewska 872 183 14
30 1 1843 Kuniów Jan Tyszecki Dobryń Ambroży Honorata Czaplińska 882 59 V 18 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0061.htm
25 3 1843 Korzec Szymon Tyszecki Kamionka Suchowolska Marcin Elżbieta Felińska 874 185 53 PW 0
23 5 1843 Korzec Jan Nepomucen Tyszecki Huta Krywal Józef Franciszka Judykowska 874 192 75 PW 0
29 3 1845 Korzec Ludwik Tyszecki Kamionka Suchowolska Maciej Elżbieta Felińska 876 142 49 PW 0
25 10 1845 Olewsk Szymon Tyszecki Staryki Jan Katarzyna Lech Jakub Lech i Katarzyna Lech panna córka Jana 178/3/12 440V 43 Ż Na
10 3 1846 Korzec Franciszek Tyszecki Kamionka Suchowolska Florian Antonina Bielecka 877 134 35 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0074.htm
27 8 1847 Horyńgród Wincenty Cezar Augustyn Sokołowski Kotów Wincenty Brigida Ossenkowska ch.14.09.1847, Jan Tyszecki, Cecylia Migucka, as. Piotr Migucki, Tekla Baranowicz, Ludwik Barszczewski, Antonina Złotkowska 171-1-13 187V 16 R Mg
2 3 1848 Białogródka Józef Gliński Dworzec Romuald Teresa Czarkowska Ludwik Tyszecki i Karolina Tarczewska ż. Macieja 178-3-117 131R 39 Ż DM
24 2 1849 Korzec Anna Bronikowska Korzec Andrzej Katarzyna Dębowiecka Ignacy Tyszecki i Łucja Łabudzińska wdowa, asyst. Paweł Grodziński nauczyciel szkółki parafialnej i Marianna Łabudzińska panna 245-1-15 427V-428R 26 R 580 DM
24 9 1850 Korzec Tomasz Tyszecki Hozdów Ambroży Honorata Czaplińska Ignacy Tyszecki i (?) Rakowska 171-1-16 419v-420r 98 R Na
20 9 1850 Niewirków Bronisława Wisznicka Wołkoszów Ludwik Kasylda Osenkowska chrzest 2.11.1850, Aleksander Tyszecki i Emilia Białecka ż. Witalisa, as. Józef Wilczyński i Karolina Snarska panna 171-1-16 621V-622R 51 R 634 BW
19 1 1851 Białogródka Marianna Małachowska Waśkowczyki Feliks Anna Wolska Józef Tyszecki i Karolina Słowińska ż. Franciszka 178-3-120 438V-439R 26 Ż DM
24 2 1851 Korzec Aleksander Tyszecki Kamionka Józef Brygida Rudnicka Stanisław Bołsunowski i Józefa Lenkowicz ż. Józefa 178/3/72 70v-71r 48 Ż Na
12 5 1851 Korzec Stanisław Tyszecki Kamionka Suchowolska Roch Rozalia Łaskarzewska Konstanty Czekalski i Anna Gajdemska 178/3/72 76v-77r 69 Ż Na
22 5 1851 Lubar Stanisław Erazm Tyszecki Lubar Ludwik Maria Sobańska [Sabańska] Mateusz Miłoszyński i Olimpia Latour ż. Onufreja 178-3-31 443V-444R 38 Ż 867-868 DM
30 12 1851 Korzec Szczepan Sydonowicz Korzec Franciszek Barbara Tomaszewska chrzest 1.01.1852, Ambroży Tyszecki i Marianna Gruszecka 171-1-17 236V-237R 2 R 240 DM
29 6 1852 Korzec Piotr Tyszecki Kamionka Suchowolska Maciej Elżbieta Felińska Józef Feliński i Joanna Jankowska ż. Józefa 171-1-17 246V-247R 53 R 250 DM
24 10 1853 Berezdów Rafał Tyszecki Futor Cwiet Józef Brygida Rybicka Tomasz Drohomirecki kawaler i Katarzyna Łaszczewska panna, asyst. Symforian Krzysztofowicz i Magdalena Anusiewicz panna 171-1-33 360V-361R 80 R 356 DM
9 7 1854 Olewsk Józef Tyszecki Budki Radowelskie Tomasz Katarzyna Lech Maciej Rudnicki i Domicella Chomątowska żona Piotra 178/3/38 701V-702R 19 Ż Na
24 7 1854 Korzec Eliasz Paszkowski Kozak Teofil Anna Synhajewska Ambroży Tyszecki i Józefa Plesiecka 171-1-37 100V-101R 61 R 107 DM
7 1 1855 Korzec Paweł Tyszecki Kamionka Suchowolska Florian Antonina Bielecka Franciszek Czekalski i Antonina Iwanicka rekrutka 171-1-51 91V-92R 5 R 99 DM
6 11 1858 Białogródka Leonard Tyszecki Rublanka Józef Agata Sławecka Marcin Dobrzański i Marianna Sławecka ż. Stefana 178-3-74 238V-239R 101 Ż DM
25 1 1858 Olewsk Karol Tyszecki Rudnia Staryki Mikołaj Dorota Lech Michał Tyszecki i Felicja Hanuszkiewicz panna 178-3-128 170v-171r 19 Ż Na
8 1 1859 Olewsk Piotr Tyszecki Staryki Jan Katarzyna Lech Mateusz Garbowski i Anastazja Lech żona Jana 178/3/50 759V-760R 10 Ż Na
2 1 1859 Olewsk Franciszek Tyszecki Słoboda Snowidowska Tomasz Katarzyna Lech Leon Chmielowski i Rozalia Rudnicka żona Franciszka żołnierza 178/3/50 763V-764R 26 Ż Na
24 6 1859 Olewsk Feliks Tyszecki Słoboda Snowidowska Michał Domicela Dawidowicz Atanazy Dawidowicz i Karolina Chmielewska żona Leona 178/3/50 766V-767R 38 Ż Na
12 2 1859 Annopol Piotr Tyszecki Gliniki Andrzej Waśkowska Wincenty Konarzewski i Tekla Radziwiluk ż. Samuela 886 340-341 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0181.htm
27 8 1863 Torczyn Augustyn Hyrycz Usicze Paweł Kamila Szyszko Gabriel Tyszecki, Marianna Danilowicz (Danilewicz?) ż. 649 36 EH
16 2 1863 Białogródka Karol Koźliński Beleżyńce IN Anna Dominik Tyszecki i Felicjana Wolska ż. Jana 178-3-81 9V-10R 36 Ż DM
15 8 1863 Białogródka Marian Tyszecki Ledzianka Józef Agata Sławecka Józef Kozielski Marianna Sławecka ż. Tomasza 178-3-81 22V-23R 85 Ż DM
17 6 1863 Korzec Franciszka Bazylińska Wierzyca Jan Salomea Wolska [Zwolska?] chrzest 19.06.1863, Ambroży Tyszecki i Marianna Jasnogórska ż. Konstantego 650-1-2 12V-13R 41 R 14 BW
26 3 1866 Międzyrzec Korecki Jan Antoni Krynicki Mańków Ludwik Marcelina Szamborska Jan Tyszecki i Barbara Konsewicz wdowa 487-1-64 4V-5R 13 R 7 DM
27 4 1867 Torczyn Ludwik Hyrycz Usicze Kajetan Anastazja Romanowska Łukasz Hyrycz, Marianna Tyszecka ż. Gabriela, as.: Gabriel Tyszecki, Agnieszka H 653 10-11 19 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0006.htm
6 8 1867 Białogródka Dominik Tyszecki Ledzianka Józef Agata Sławecka Andrzej Białokur i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-3-81 283V-284R 73 Ż DM
10 2 1879 Radziwiłłów Aleksander Tyszecki Kiwerce Ludomir Maria Bartwińska 1-74 52 V-53 R 9 T 0
10 8 1881 Radziwiłłów Stanisław Tyszecki Radziwiłłów Ludomir Maria Bartwińska 1-75 47 V-48 R 21 T 0
9 1 1882 Olewsk Paweł Tyszecki Rudnia Staryki Walerian Rozalia Kuriata 178-3-57 315V-316R 13 Ż
28 6 1882 Olewsk Piotr Tyszecki Ludwipol Ignacy Agnieszka Piekarska Adam Marcinowski, Cecylia Wachowska ż. Rafała 178-3-57 326V-327R 54 Ż
20 11 1891 Berezne Józef Garbowski Lado Maciej Anastazja Kozińska chrzest 20.02.1892 Józef Tyszecki , Karolina Lech ż. Aleksandra 740-2-8 205V-206R 11 R 205 AD1
20 9 1898 Torczyn Piotr Staniszewski Usicze NN Katarzyna Szczepańska Antoni Tyszecki, Anna Tyszecka panna 935 14V-15R 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0015.htm
20 2 1907 Korzec Antoni Tyszecki Kamionka Suchowolska Eliasz Aniela Śliwińska Adam Czerwiński i Agata Śliwińska panna 740-2-332 14V-15R 67 R 17 DM
26 2 1907 Korzec Aleksandra Romańska Gwozdów Antoni Karolina Wojciechowska Jan Tyszecki i Aleksandra Bilewicz ż. Ignacego 740-2-332 16V-17R 77 R 19 DM
8 4 1907 Korzec Bronisława Tyszecka Futor Gwozdowski Jan Aniela Wilczyńska Andrzej Tyszecki i Aleksandra Bilewicz ż. Ignacego 740-2-332 24V-25R 119 R 27 DM
18 4 1907 Korzec Rozalia Romańska Gwozdów Karol Zofia Wojciechowska Jan Tyszecki i Tekla Bilewicz ż. Grzegorza 740-2-332 26V-27R 127 R 29 DM
24 8 1907 Korzec Julian Tyszecki Kamionka Suchowolska Feliks Ludwika Jankowska Dominik Korzeniewski i Marcelina Czekalska ż. Jana 740-2-332 46V-47R 230 R 49 DM
19 9 1907 Korzec Zygmunt Mieczysław Bilewicz Gwozdów Ignacy Aleksandra Bronowicka Jan Tyszecki i Tekla Bilewicz ż. Grzegorza 740-2-332 51V-52R 254 R 54 DM
16 10 1907 Korzec Bronisława Nieczyporowska Kamionka Suchowolska Konstanty Kornelia Tyszecka Mikołaj Tyszecki i Zofia Chodakowska panna 740-2-332 55V-56R 271 R 58 DM
6 7 1911 Korzec f. Horodnica Aleksander Tyszecki Anastaziówka Mała Hipolit Maria Doros [Dorosz] Antoni Dłużewski i Anna Cyrklewicz ż. Bolesława 178-3-181 22V-23R 125 Ż 45-46 DM
1 6 1912 Torczyn Zygmunt Tyszecki Usicze Nikodem Bronisława Błędowska Erazm Szczebietowicz, Zofia Tyszecka ż. Konstantego 1042 20-21 37 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0013.htm
3 3 1913 Korzec f. Horodnica Piotr Cyrklewicz Bronnica Adolf Anna Łukomska Hipolit Tyszecki i Marianna Cyrklewicz 178-3-181 123V-124R 50 Ż 244-245 DM
16 1 1914 Torczyn Stanisław Tyszecki Usicze Nikodem Bronislawa Błędowska 1056 4-5 6
5 4 1920 Korzec Adam Jankowski Kamionka Suchowolska Grzegorz Petronela Tyszecka Feliks Tyszecki, Agata Dąbrowska 740-4-351 7 56 R PW
20 9 1920 Korzec Zygmunt Tyszecki Futor - prawdopodobnie Korecki Teodor Stanisława Bagińska Wincenty Tyszecki, Helena Czaplińska 740-4-351 19 156 R PW
23 9 1923 Międzyrzec Roman Żygadło Żeleźnica Marcin Katarzyna Świstuniuk Franciszek Tyszecki,Zofia Marczuk panna 740-4-363 99R 43 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 5 1831 Berezdów Szymon Raczyński Mirutyn 30w Sylwester Marianna Woroniecka Karolina Drowolska Chwoszczówka 26 Michał Marianna Laskowska Erazm Podgórski, Ignacy Tyszecki 245-1-5 107V 3 R 195 DM 0
2 2 1832 Korzec Bazyli Malinowski prawosławny 40w Jan Anna Odeluk Dorota Tyszecka prawosławny Ludwik Marianna Zagórska Mikołaj Chudakowski i Ambroży Tyszecki 245-1-6 81v 4 R Na
26 8 1834 Łuck Aleksander Tyszecki Łuck 30 Józef Teresa Zawadzka Julianna Teodorowicz Łuck 26 Bazyli Anna Krauz Bazyli Wybranowski, Jan Powstański 371 15 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0010.htm
10 6 1834 Korzec Franciszek Boguski Kamionka 27 Szymon Marianna Waśkowska Julia Janiszewska Kamionka 20 Michał Apolonia Krzemieńska Stanisław Zalewski i Ambroży Tyszecki 245-1-8 87v 15 R Na
9 2 1836 Białogródka Mikołaj Krauz Tarnawka 28 Jakub Marianna Menikowska Eleonora Rapczewska [Rabczewska] Tarnawka 25 Ignacy [Marianna ?] Czyżewska Adam Traczewski, Jan Krauz, Dominik Tyszecki 178-3-106 130R 6 Ż 252 DM
1 11 1836 Korzec Tomasz Więckowski Korzec 25 Michał Teresa Guzowska Franciszka Iwanicka Korzec 20 Jan Marianna Teodorowicz Józef Florański, Ambroży Tyszecki 245-1-10 97r 23 R Na
15 11 1836 Korzec Roch Tyszecki Kamionka Suchowolska 20 Antoni Zuzanna Lisiewicz Rozalia Łaskarzewska Balarka Michijowska 18 Antoni Magdalena Szypolińska Dionizy Tyszecki, Wincenty Zwolski 245-1-10 99r 27 R Na
7 2 1837 Korzec Maciej Tyszecki Kamionka Sucha 20 Dionizy Marianna Sydorska Elżbieta Felińska Kamionka Sucha (Suchowolska) 18 Jan Marianna Czarnecka 245-1-11 104 9 R PW
7 2 1837 Korzec Franciszek Tyszecki Futor Korecki 33 Jan Marianna Kozłowska Honorata Czaplińska Kosyniów, Koszeniów 18 Adam Regina Mileniewska 245-1-11 105 11 R PW
5 9 1840 Korzec Feliks Rokoszewski par. Korzec 33 Józef Franciszka Marciszewska Franciszka Brzezicka par. Korzec 18 Teodor Marianna Ordyńska Ignacy Tyszecki, Ludwik Kamiński 871 155 12 AGAD 82 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0082.htm
26 10 1841 Korzec Jan Feliński Kamionka Suchowolska 21 Jan Marianna Czarnecka Elżbieta Tyszecka Kamionka Suchowolska 19 Antoni Zuzanna Leśniewicz Ignacy Tyszecki, Wawrzyniec Borowski 872 243 38 AGAD 130 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0130.htm
21 2 1843 Korzec Florian Tyszecki Kamionka Suchowolska 20 Antoni Zuzanna Lisiewicz Antonina Bielecka Balarka Sapożynka 18 Wojciech Łucja Chorążyczewska 874 234 18 AGAD PW
28 5 1844 Torczyn Andrzej Franciszek Tyszecki Torczyn 24 Zofia z Kamińskich Paprocka Chorochoryn 31w 631 16 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20631/pages/PL_1_436_631_0009.htm
18 11 1845 Korzec Dionizy Tyszecki Kamionka Suchowolska 53w Konstanty Marianna Zubrzycka Katarzyna Węglowska Korzec 35 Sebastian Agata Kędzierska 876 194 36 AGAD 104 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0104.htm
10 2 1846 Międzyrzec Konstanty Tyszecki par.Łuck 38 Ignacy Franciszka Krajewska Franciszka Sokołowska par.Żytomierz 25 Michał Justyna Sinkiewicz Ksawery Miszel, Edward Miszel 885 265V 3 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0276.htm
19 11 1846 Łabuń Mikołaj Żaborowski Sławuta par. Zasław św. Józefa 45 Feliks Urszula Kowalewska Elżbieta Felińska Białokrynicze 20 Michał Elżbieta Nobel Jan Żuliński, Bolesław Kamiński, Ludwik Tyszecki 178-3-115 118V 12 Ż 233 DM
18 2 1848 Żytomierz Ludwik Tyszecki 43 Piotr Tekla Pilecka Marianna Zawadzka zd. Sabańska 35w Tomasz Apolonia Wonicka Aleksander Tyszecki , Mikołaj Kowalski , Andrzej Kwiatkowski 178-3-23 54 6 Ż Ni
25 1 1849 Korzec Józef Tyszecki Futor Korecki 45w Wacław Rozalia Krzyżanowska Brygida Rudnicka Futor Korecki 30 Franciszek Justyna Kozłowicz Ambroży Tyszecki, Jan Rykowski, Franciszek Śmiałkowski 245-1-15 458V 3 R 612 DM
9 7 1850 Korzec Ignacy Tyszecki Korzec 62w Jan Barbara Kasperska Marianna Dębowiecka Korzec 32 Szymon Anna Nowicka Antoni Zabłocki, Franciszek Kokulski, Antoni Kowaliński 171-1-16 440r 22 R Na
1 3 1853 Annopol Andrzej Tyszecki par. Korzec 27 Józef Franciszka Indykowska [Judykowska] Katarzyna Waśkowska par. Annopol 20 Stanisław Agnieszka Frąckiewicz Józef Bielakiewicz, Adam Frąckiewicz 171-1-33 153V 6 R 152 BW
8 2 1853 Korzec Feliks Suchowiecki Ochmanówka 48w Franciszek Anna Szczepkowska Marcjanna z d. Sawicka Floriańska Kamionka 38w Kasper Barbara Borecka Ambroży Tyszecki, Stanisław Bagiński 171-1-33 312R 4 R 308 DM
12 6 1853 Korzec Ludwik Kamiński Korzec 56w Paweł Helena Aleksandra Muchlin Korzec 36p Antoni Zuzanna Ignacy Tyszecki, Franciszek Kukulski 171-1-33 315R 10 R 311 DM
12 10 1854 Korzec Aleksander Kaltemberg par. luter.-ewang. 24 Jan Aniela Kobielska Zofia Mierzwińska Korzec 29 [Michał ?] Konstancja Gotfryd p. młody paszport warszawski, Jan Tysiacki [Tyszecki], Andrzej Bronikowski 171-1-37 120V 15 R 126 DM
12 1 1858 Białogródka Józef Tyszecki Dworzec 36 Dominik Anna Pieńkowska Agata Sławecka Rublanka 17 Tomasz Petronela Krzewicka ? Stefan Sławecki, Michał Sławecki 178-3-74 247V 1 Ż DM
11 9 1858 Olewsk Michał Tyszecki Słoboda Snowidowska 25 Grzegorz Marianna Hanuszkiewicz Domicela Dawidowicz Słoboda Snowidowska 22 Karol Agnieszka Chmielewska Franciszek Rudnicki, Hieronim Szydłowski 178-3-128 183r 11 Ż Na
18 11 1862 Berezdów Florian Tyszecki Kamionka Suchowolska par. Korzec 42w Antoni Zuzanna Trychor Marianna z d. Solecka Piotrowska 36w Ignacy Marianna Kurkiewicz Grzegorz Zwolski, Jan Lenkiewicz 17-1-25 60R 42 Ch 92 DM
3 11 1863 Korzec Tomasz Romański Hozdów 23 Maciej Prakseda Kowalska Ewa Marcinkowska Balarka Usteńska 20 Jan Julianna Bagińska Tomasz Marcinkowski, Jan Tyszecki 650-1-2 49R 13 R 54 BW
24 6 1863 Szpanów Stanisław Piekutowski Szpanów 28 Ignacy Gertruda Anna Szałaj Szpanów 28 Szczepan Tekla Suczewska [Saczewska] Michał Kotowicz, Adam Tyszecki, Antoni Górecki 650-1-2 298V 1 R 381 BW
30 8 1864 Korzec Adam Kuriata Kamionka Suchodolska 20 Wojciech Justyna Markiewicz Michalina Tyszecka Kamionka Suchodolska 17 Roch Rozalia Łaskarzewska Ambroży Tyszecki, Kalikst Zwolski, Jan Jędrzejewski 171-1-83 55R 18 R 57 DM
28 11 1864 Korzec Jan Tyszecki Futor Hozdowski 20 Ambroży Honorata Czaplińska Cecylia Zabłocka Słoboda Usteńska 20 Tadeusz Agnieszka Dziekońska Tomasz Marcinkowski, Maciej Romański 171-1-83 63V 35 R 66 DM
10 11 1877 Radziwiłłów Ludomir Tyszecki Radziwiłłów 28 Aleksander Wiktoria Porazińska Maria Bartwińska Radziwiłłów 22 Mikołaj Anna Górska 1-71 61 R 8 T
25 11 1879 Krzemieniec Wiktor Tyszecki Taraż, par. Wiśniowiec 32 Aleksander Wiktoria Porozińska Roza Kamieńska Kokorów 28 Franciszek Antonina Świętojańska 1-73 31R 20 T
20 2 1883 Berezne Piotr Tyszecki Rudnia Staryki par. Olewsk 23 Jan Katarzyna Lech Marianna Bronowicka Rudnia Nowa 18 Antoni Agnieszka Żygadło Florian Kuriata, Grzegorz Bronowicki 740-2-5 153V 2 R 143 DM
22 5 1886 Berezne Wojciech Tyszecki Staryki, par. Olewsk 22 Jan Katarzyna Lech Katarzyna Hanuszkiewicz Tatynne 18 Stanisław Marcelina Wisznowska Bronisław Hanuszkiewicz, Jan Hanuszkiewicz 740-2-6 64V 6 R 61 AD1 0
27 1 1891 Berezne Adam Lech Tatynne 25 Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz Kamila Taranowska Kamienne 19 Jan Helena Urbanowicz Wojciech Tyszecki i Wincenty Rudnicki 740-2-6 187V 6 R 190 AD1
31 1 1893 Torczyn Władysław Moszczyński Zaborol, par Łuck- katedra 22 Stanisław Salomea Bilecka Ludwika Garczyńska Budki Usickie 18 Konstanty Józefa Pogonowska Jan Tyszecki, Ignacy Semeniuk, Marceli Kostecki 679 39 2 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0021.htm
13 2 1894 Torczyn Antoni Lisiecki Usicze 30 Jan Dorota Lewicka Aniela Witkowska Bujany 20 Jacenty Paulina Krauze Jan Hyrycz, Józef Tyszecki 680 34 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0023.htm
16 10 1894 Berezne Józef Bronowicki Nowa Rudnia 22 Antoni Agnieszka Żygadło Katarzyna Lech Rudnia Łęczyńska 19 Michał Tekla Kuriata Grzegorz Bronowicki i Piotr Tyszecki 740-2-7 28R 20 R 32 AD1
15 2 1900 Torczyn Józef Hyrycz Usicze 34 Franciszek Agnieszka Romanowska Ewelina Pietkiewicz Usicze 38 Jan Tekla Kamińska Jan Hyrycz, drugi Jan Hyrycz, Antoni Tyszecki 954 48 11 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0026.htm
30 5 1910 Niewirków Wincenty Tyszecki Futor Uzdowski [Hozdowski]par. Korzec 21 Tomasz Marianna Wojciechowska Rafalina Rudnicka Lewacze 22 Jozafat Helena Fajkowska Józef Kuriata, Gracjan Rudnicki 1016 64V 14 AGAD 50 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201016/pages/1_436_0_0_1016_0050.htm
19 6 1911 Torczyn Nikodem Tyszecki Usicze 24 Gabriel Teresa Sawicka Bronisława Błędowska Litwa 20 Antoni Maria Cześniowska Erazm Szczebietowicz, Klemens Szczebietowicz 1026 39R 8 AGAD DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0024.htm
15 6 1914 Torczyn Józef Tyszecki Usicze 27 Józef Antonina Bujalska Eufemia Moor Usicze 18 Władysław Maria Bujalska 1056 48 7
1 2 1915 Nieświcz Jan Błędowski par. Torczyn 23 Antoni Maria Trzeszniowska Wincentyna Omańska par. Nieświcz 27 Michał Franciszka Radzewicz Antoni Tyszecki, Edmund Radzewicz 1068 47 2 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201068/pages/1_436_0_0_1068_0026.htm
25 5 1918 Tbilisi Karol Andreoletti Włochy 19 Giowanni Augustyna Gresner Aleksandra Maria Tyszecka par. Tbilisi 18 Konstanty Ludwika Bujko Walenty Andreoletti, Aleksander Tyszecki 427 45 Tb
3 8 1919 Wiszenki Mścisław Tyszecki Kopaczówka Jan Tekla Niewińska Franciszka Brodnicka Kopaczówka Michał E? Soszyńska Jan Tuński, Leon Teczyski 35-9-1359 32R 31 Ł 100049 RK
15 2 1920 Korzec Franciszek Winckowski 35 wd. Jan Anna Iwanicka Adela Zwolska 25 Tomasz Paulina Turowska Feliks Tyszecki, Jan Czekalski 740-4-351 25 20 R PW
30 1 1921 Berezne Józef Tyszecki w Walenty Rozalia Kuriata Kamila Bronowicka Józef Ewa Kuriata Józef Bronowicki , Franciszek Garbowski 740-4-11 142R 5 R 119 AS
30 7 1922 Tajkury Bronisław Tyszecki 24 Rafał Teresa Cwieląg Zofia Kuriata 28 Walery Anna Dubska Mikołaj Jaroszewski, Stanisław Han 740-4-698 57V 17 R 59 BW
1923 Torczyn Leon Tyszecki Józef Antonina Bujecka Jadwiga Szczebietowicz 9
1926 Torczyn Klemens Tyszecki 24 Bazyli Wiktoria Jaworska Bronisława Borek 27
3 2 1929 Lewacze Józef Tyszecki Aniela Boczkowska Mokre 20 Piotr Marianna Żygadło 1015 38V-39R 161 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0041.htm
13 2 1938 Torczyn Zygmunt Tyszecki Usicze 26 Nikodem Bronisława Błędowska Maria Mroczkowska nr aktu 5 1042 20-21 37 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0013.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
41 Magdalena z Tyszeckich żona 33 Niewirków Niewirków 1838 CDIAK AS 1045-2-228
25 Ur. Jgnacy Tyszecki żonaty 44 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1844 CDIAK AS 1045-2-235
319 47 Gertruda Zaleńska (Załęska ?) z Tyszeckich 61 Kotelnia Zabara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
48 2 Ur. Jan Tyszecki wdowiec 60 Horyńgród Horbaków 1857 AGAD DM 433-7
5 1 Nauczyciel Adam Tyszecki 31 Równe Równe 1862 Równe DW
1166 139 Kuklicka Zofia z Tyszeckich, zamężna 36 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2513 215 Tyszecki Aleksander syn Jakuba 47 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2514 216 Tyszecki Michał syn Jakuba, żonaty 62 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2 2 Szl. Aleksander Tyszecki 52 Stary Wiśniowiec Zwiniacze 1872 Tarnopol DW 426-2-231
6 19 Tytularny sowietnik urodzony Tyszecki Aleksander s. Jakuba 54 Krzemieniec Kokorów 1872 Tarnopol DM 426-2-115
403 1 Wolska Felicja z Tyszeckich, wdowa 50 Ostróg Moszczanica 1875 Równe DM 654-1-81
4 15 Mieszcz. Antoni Tyszecki 49 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 12 Żona Anna z Tyszeckich 36 Berezne 22.Rudnia Kniaź Sielska 1885 Równe DW 597-1-1
6 14 Żona Teresa z Tyszeckich 23 Berezdów Korytyszcza 1885 Równe DW
6 19 Żona Teresa z Tyszeckich 42 Berezne Lado 1885 Równe DW 597-1-1
24 69 Żona Aniela z Tyszeckich 27 Berezdów Korytyszcza 1885 Równe DW
90 191 Tyszecki Jan Chł. 42 Korzec Chutor Gwozdowski 1885 Równe DW 597-1-1 8V 17
91 194 Tyszecki Tomasz Chł. 36 Korzec Chutor Gwozdowski 1885 Równe DW
297 742 Żona Tekla z Tyszeckich 43 Korzec Dermanka 1885 Równe DW
480 125 Żona Barbara z Tyszeckich 36 Korzec Sapożyna 1885 Równe DW 597-1-1
489 127 Żona Anna z Tyszeckich 48 Korzec Majdan Kropiwna 1885 Równe DW 597-1-1
500 113 Tyszecki Paweł Mieszcz. 37 Korzec Kamionka Suchowolska 1885 Równe DW 597-1-1
500 113 Tyszecki Marceli 47 Korzec Kamionka Suchowolska 1885 Równe DW 597-1-1
501 113 Tyszecki Franciszek Mieszcz. 40 Korzec Kamionka Suchowolska 1885 Równe DW 597-1-1
506 131 Żona Teofila z Tyszeckich 40 Korzec Kamionka Suchowolska 1885 Równe DW 597-1-1
531 121 Tyszecki Wiktor Mieszcz. 37 Korzec Kamionka Suchowolska 1885 Równe DW 597-1-1
3 844 Tyszecki Wiktor wdowiec 54 Krzemieniec Kokorów 1903 Tarnopol DW
3 852 Tyszecki Wacław 44 Krzemieniec Kulików 1903 Tarnopol DW
45 58 .. Syn Antoni Tyszecki 29 .. Torczyn Usicze 1910 Łuck EH
46 60 .. chł. Bazyli Tyszecki 68 .. Torczyn Usicze 1910 Łuck EH
2 2 Chł. Piotr Tyszecki 51 Międzyrzec Majków 1912 CDIAK DW 1045-2-928
4 9 ż. Paulina z Tyszeckich 23 Międzyrzec Daniczów 1912 CDIAK DW 1045-2-928
300 41 Tyszecki Hipolit 30 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
176 493 Tyszecki Florian 39 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
178 499 Tyszecki Bolesław, żona prawosławna 32 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
508 18 Petrowa Franciszka z Tyszeckich, mąż prawosławny 49 Sławuta Rowki 1915 Żytomierz DM 178-49-64
568 20 Tyszecki Józef 32 Sławuta Januszówka 1915 Żytomierz DM 178-49-64


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl