Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 830 wyników dla: Makowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 12 1821 Krzemieniec Salomea Makowska 50 Krzemieniec wdowa 299 123 123 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0067.htm
6 2 1821 Dubno Rozalia Makowska 65 Olibów szlachcianka 65 7 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0004.htm
6 1 1824 Krotoszyn Cecylia Szemakowska 76 Krotoszyn wdowa 717L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20717/pages/PL_1_301_717_0001.htm
10 11 1824 Krzemieniec Anna Makowska 60 Wesołówka wdowa 299 196 162 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0104.htm
10 9 1827 Białogródka Tekla Makowska 32 Białogródka ur., z Miedzianowskich, mąż Piotr, córka Ewa 178-3-93 73V 69 Ż DM
8 9 1828 Zasław św. Jana Katarzyna (ur.) Makowska 1 Wójtowce rodzice ur. Franciszek Makowski i Agnieszka Piekarska, z kaszlu 178-3-94 22V 45 Ż 42 KP2
15 3 1828 Stary Oleksiniec Katarzyna Makowska 38 Iwanie z domu Mazur, mąż Łukasz, s. Jan 245-1-2 276 15 R 530 DM1
4 9 1829 Ptycza Teodora Makowska 86 Mykitycze wdowa, mąż ś.p. Jan Makowski 815 307V 24 AGAD 313 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0313.htm
23 11 1829 Ostróg Łukasz Sobolewski 60 Ostróg zostawił wdowę Franciszke zd. Makowska, w maj. Karola Jabłonowskiego 171-1-2 27R 54 R 7207 MZ
6 11 1830 Stepań Katarzyna Franciszka Makowska 1,5 Stepań c. ur. Andrzeja i Marianny z Zarzyckich 171-1-3 241R-241V 24 R DM
26 6 1830 Berezdów Tekla Sadowska 18 Maraczówka z d. Makowska, mąż Paweł 245-1-4 108R 48 R 213 DM
12 3 1831 Szumsk Franciszek Śliwiński 40 Huta Szumska żona Zofia zd. Makowska 245-1-5 380V 14 R RK
10 12 1831 Zasław św. Jana Anna Makowska 3 Wojtowce c. ur. Franciszka i Agnieszki z Piekarskich 178-3-97 25R 96 Ż DM
15 5 1831 Korzec Antoni Kokulski 50 Korzec żona Marianna z domu Makowska, syn Franciszek, córki Karolina, Julianna i Paulina 245-1-5 89 70 R PW
8 11 1832 Ostrówki Marianna Kruszewska 78/365 Równo r. Kazimierz, Urszula Makowska 545 64 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0033.htm
5 8 1832 Ostróg Julianna Makowska 6/12 Milatyn z konwulsji, rodzice Wiel. Piotr -Kapitan, Franciszka zd Kopycka 171-1-5 32R 111 R MZ
24 12 1832 Krzemieniec Aniela Makowska 0,5 Krzemieniec c. ur., Franciszka i Joanny 426-1-7 130V 133 T 999 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HM-T?i=998&cat=300453
17 10 1833 Ostróg Marianna Makowska 16 Ostróg z gorączki, panna 171-1-6 38V 69 R MZ 8425
25 12 1833 Ostróg Franciszka Makowska 26 Milatyn z suchot, zd. Kopycka, Wiel. Wdowiec Major Wojs Rosyjskich Piotr, córka Marianna-Dominika 171-1-6 40R 79 R MZ 8426
17 6 1834 Berezne Katarzyna Makowska 54 Mokwin z gorączki, mąż Barłomiej, córki Karolina, Cecylia Teresa i Hieronima 171-1-7 230V 7 R Na
29 11 1834 Dubno Prakseda Makowska 25 Dubno z d. Pawlikowska, mąż Wincenty 820 174V 94 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0179.htm
12 6 1835 Radziwiłłów Katarzyna Makowska 3/12 Radziwiłłów córka Agaty Makowskiej 821 241 11 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0243.htm
7 11 1835 Łuck Helena Makowska 13 Żwirów c. Franciszka i Tekli Chojnowskiej 373 104 75 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0056.htm
15 5 1835 Klewań Anna Makowska 1 Nowosiółki c.Jana i Marianny z Janickich 171-1-8 146R 15 R 151 AS
3 1 1835 Berezdów Apolonia Makowska 90 Przysiółek Budyszcze z d. Jastrzębska, wdowa po Szymonie, syn Kazimierz i córka Agnieszka 245-1-9 115R 3 R 33 DM
31 1 1836 Dederkały Marianna Makowska 0,5 Dederkały Małe c. Józefa i Marianny z Wróblewskich 54 248 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0132.htm
19 7 1836 Ołyka Honorata Makowska 13 Borbin stanu wolnego 822 307 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0319.htm
4 12 1836 Bazalia Marianna Makowska 10 Wasylówka c. ur. Kaspra i Apolonii 178-3-106 294V 63 Ż DM
28 12 1837 Luboml Anna Makowska 45 Kropiwnik ur. Broniewicz 852 615 107 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0322.htm
20 3 1837 Stepań Marianna Malewicz 46 Stepań z d. Makowska, mąż Ludwik, synowie Józef, Wincenty i Awit kawalerowie, córki Ludwika, Wiktoria, Aleksandra, Róża i Barbara panny 171-1-10 229V 16 R 232 DM
29 4 1839 Łuck Aleksandra Makowska 32 Łuck Mężatka z Kliczan 375 67 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0036.htm
29 8 1839 Białogródka Adolf Zaklicki 2 Puzyrki Małe s. 1-dw. Jędrzeja i Tekli z Makowska 178-3-112 143R 55 Ż DM
3 10 1839 Zasław św. Jana Franciszka Makowska 4 Wójtowce c. Feliksa i Anny z Mareckich 178-3-112 21R 42 Ż 42 DM
5 10 1839 Zasław św. Jana Paulina Makowska 6/12 Wójtowce c. Michała i Anny z Popławskich 178-3-112 21V 45 Ż 43 DM
26 10 1840 Cudnów Marianna Szymańska 50 Cudnów z d. Makowska, wdowa po Wojciechu, córki Katarzyna i Anastazja 569-1-63 48R 86 Ż DM
13 7 1841 Międzyrzec Olimpia Makowska 7/12 Międzyrzec c.Feliksa i Anieli z Pawłowskich 171-1-12 252V 22 R AS
21 11 1842 Międzyrzec Adela Makowska 6/12 Międzyrzec c. w.ż. Feliksa i Anieli z Pawłowskich 881 186 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0195.htm
27 3 1842 Radziwiłłów Emilia Makowska 10/12 Radziwiłłów córka Agaty Makowskiej 828 97 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0099.htm
15 7 1842 Nowogród Wołyński Franciszka Makowska 0,5 Zwiahel córka Marka i Anny z Kuriatów 873 104 133 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
26 9 1842 Katerburg Elżbieta Makowska 8/12 Piszczatyńce c. Jana i Teresy z Dąbrowskich 200 221 13 873 852 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0116.htm
3 9 1842 Kuniów Petronela Makowska 80 Kozin wolnego stanu, syn Erazm 881 60 R 25 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0067.htm
20 8 1842 Zasław św. Jana Salomea Makowska 5 Wojtowce c. Franciszka i Agnieszki z d. Piekarskiej 178-51-485 20V 38 Ż 23 RG
16 12 1843 Zasław św. Jana Anna Makowska 65 Wojtowce wdowa, pozost. s.: Mikołaja, Jana i Piotra oraz c. Mariannę 178-51-510 23V 73 Ż 27 RG
3 5 1844 Tuczyn Julianna Makowska 7 Tuczyn z konwulsji, c. Jana i Marianny 883 152aR 9 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0162.htm
26 7 1844 Tuczyn Marianna Makowska 30 Tuczyn z wodnej puchliny, mąż Jan, c.Karolina 883 152aV 15 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0163.htm
3 7 1844 Ptycza Marcelina Makowska 19 Piratyn ur. panna 830 239V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0248.htm
13 5 1844 Toporyszcze Marcjanna Makowska 70 Rudnia Kropiwenka rudniczka, z d. Siniak, mąż Bazyli, syn Aleksander 178-51-514 503V 29 Ż DM
21 5 1845 Tuczyn Aleksandra Makowska 3/12 Tuczyn c. Karola i Antoniny 884 180 V 6
18 5 1845 Łuck Aleksandra Makowska 50 Horodyszcze mąż Roman, córki Maria, Anna i Aleksandra 381 37 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0020.htm
24 3 1845 Klewań Marianna Makowska 90 Kardasz z d. Janicka, wd. s. Jan, Frydryk, Florian, c. Zofia, Katarzyna 884 163V 10 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0168.htm
24 8 1846 Horyńgród Joanna Makowska 1,5 Horyńgród z gorączki, c. Jana i Marianny 885 162 6 AGAD MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0168.htm
29 5 1846 Tajkury Anna Żółkiewska 89 Wilhor z d. Makowska, wdowa po Piotrze 885 55V 8 AGAD 57 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0057.htm
7 3 1846 Ostróg Jędrzej Wołkowiński 4/52 Toczewiki z konwulsji, wolnożyjących Józef, Zofia zd. Makowska 885 33R 26 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0034.htm
9 3 1847 Krzemieniec Balbina Staniszewska 26 Dworzec z d. Makowska, mąż Józef, syn Franciszek 426-1-21 29R 26 T 724 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X472-6?i=723&cat=300453
2 2 1847 Toporyszcze Marianna Nawrocka 72 Kopelnia z d. Makowska, wdowa po Jędrzeju, synowie Jędrzej i Michał, córki Wiktoria i Marianna 178-3-19 515R 2 Ż 1012 DM
23 12 1847 Zasław św. Jana Marianna Makowska 6/12 Wójtowce c. Aleksandra i Marceliny z Krasowskich 178-3-116 19R 72 Ż 38 DM
23 8 1848 Tuczyn Marianna Makowska 33 Tuczyn ur., z Puchalskich, mąż Jan 171-1-14 218V 23 R DM
15 9 1848 Berezne Aniela Makowska 1 Berezne z suchot, c. Krystyny Makowskiej 171-1-14 302R 23 R Na
23 7 1848 Klewań Katarzyna Kwiatkowska 70 Kardasz z d. Makowska, m. Wawrzyniec, bezdzietna 171-1-14 188R 26 R 193 BW
18 4 1849 Zasław św. Jana Franciszka Makowska 15 Borysów c. Franciszka i Agnieszki 178-3-118 427V 28 Ż 783 DM
14 12 1849 Korzec Marianna Siezieniewska 60 Piszczów z d. Makowska, wdowa po Antonim, syn Alojzy, córka Agata 245-1-15 488V 78 R 671 DM
11 7 1850 Berezdów Marianna Makowska 1 Senihów c. Andrzeja i Franciszki z Sinickich 171-1-16 577V 40 R 590 DM
25 12 1850 Międzyrzec Marianna Makowska 17 Hłuboczek c. Piotra i Franciszki z Kopyckich 171-1-16 757R 29 R 769 BW
12 7 1852 Ostróg Helena Makowska 8/12 Ostróg c. Piotra i Justyny z Krzyżanowskich 171-1-17 53R 79 R 54 BW
5 8 1853 Krzemieniec Lucyna Makowska 80 Krzemieniec brak informacji o mężu i dzieciach 878 95 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0053.htm
30 4 1853 Zasław św. Józefa Marianna Makowska 78 Szepetówka z d.Załuska, wd., pozostawiła s.Adama 178-3-121 443V 37 Ż 834 RG
23 3 1854 Kamień Koszyrski Michalina Makowska 2 Hłusza c. Józefa i Katarzyny z Jabłońskich 187 19 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20187/pages/PL_1_436_187_0012.htm
1 9 1854 Toporyszcze Anastazja Łuniewska 85 Kropiwenka chł., z d. Makowska, wdowa, syn Adam i córka Marianna 178-3-38 671R 39 Ż DM
10 8 1855 Turzysk Antonina Makowska 60 Wierzbiczno szlachcianka, panna 727 16 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20727/pages/PL_1_436_727_0010.htm
14 6 1856 Białogródka Anna Makowska 56 Kuźmińce 1-dw., wdowa po Stanisławie, synowie Franciszek i Władysław, córki Konstancja i Józefa 178-3-124 610V 44 Ż DM
7 4 1861 Krzemieniec Marianna Makowska 60 mąż Jan, córka Anna 426-1-35 60R 78 T
7 4 1861 Zasław św. Jana Marianna Kurzyńska 36 Wojtowce z d.Makowska, pozost. wd.Grzegorza, s.: Karola i Stefana i c.: Mariannę i Franciszkę 17-1-119 29R 13 Ch RG
11 10 1861 Zasław św. Jana Marianna Makowska 4/52 Wojtowce c.Jana i Katarzyny z d.Bułajewskiej 17-1-119 31V 36 Ch RG
28 12 1861 Zasław św. Jana Apolonia Makowska 40 Wojtowce wd., pozost. s.: Franciszka, Jana i Teodora 17-1-119 33R 48 Ch RG
27 6 1862 Międzyrzec Józefa Makowska 3/12 Słauta c. w.ż. Feliksa i Anieli z Pawłowskich 887 320a 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0176.htm
9 3 1862 Korzec Józefa Makowska 1 Szytnia córka Wincentego i Anny z d. Kalityńskiej 887 448 31 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0243.htm
23 12 1862 Zasław św. Jana Anna Makowska 2 Zasław c. Feliksa i Karoliny z Bogackich 178-3-77 282R 60 Ż 559 DM
13 9 1863 Kowel Maria Makowska 6/365 Kowel c. 1-dw. Władyslawa i Wiktorii z Lewandowskich 264 58 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0032.htm
29 12 1864 Szumsk Mateusz Sopiński 2 Mosty rodz. Franciszek i Katarzyna zd. Makowska 245-1-21 210R 67 R RK
10 12 1866 Zasław św. Jana Jadwiga Makowska 5 Zasław c. Feliksa i Karoliny z d.Sawickiej 685-6-6 108V 51 Ch RG
18 9 1867 Turzysk Maria Makowska 1 Obeniże c. Franciszka i Ludwiki z Zanickich 736 16 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0010.htm
18 9 1869 Berezne Leopolda Maria Makowska 1 Berezne c. Hipolita i Anny z Małachowskich 487-1-28 30R 24 R 23 DM
3 3 1870 Szumsk Apolonia Hornicka 74 Mosty zd. Makowska, wdowa po Bartłomieju Hornickim, dzieci: Stanisław, Kazimierz, Domicella 1-53 45R 12 RK
23 3 1870 Szumsk Franciszek Sopiński 65 Mosty żona Katarzyna zd. Makowska, dzieci: Antoni, Benedykt, Wincenty, Julia, Lucyna 1-53 46V 19 RK
1 9 1871 Ostróg Zofia Okowińska 80 Hucisko Nowomalińskie zd Makowska, wdowa po Józefie, s. Franciszek, Kazimierz, Karol, Anastazy, c. Karolina 654-1-56 87 L 5 R MZ
13 2 1872 Zasław św. Jana Marcjanna Makowska 50 Wojtowce pozost. wd. Aleksandra 685-6-6 259V 12 Ch RG
26 1 1874 Radziwiłłów Józefa Makowska 60 Radziwiłłów z d. Falbańska, wdowa po em. kandydacie Antonim, synowie Grzegorz, Aleksander i Michał, córki Teresa i Julia 1-68 93V 6 T
26 1 1875 Brody Marianna Makowska 4/12 Smólno c. Ignacego i Marii Ziębickiej 618-2-2307 CDIAL DW
15 10 1880 Rzyszczów Rozalia Makowska 1 Rzyszczów konwulsje, c. Józefa i Anny z Jankowskich 312-1-114 24 28 m.K KM
26 12 1882 Międzyrzec Korecki Emilia Makowska 47 Międzyrzec Korecki z d. Czerychoska [Czerechowska ], mąż Karol, syn Mikołaj 740-2-301 158V 20 R 93 DM
16 3 1883 Turzysk Wincenta Makowska 75 Sielec wdowa po Józefie, s. Kajetan, Feliks, c. Tekla, Franciszka 751 28 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0017.htm
31 3 1887 Luboml Feliksa Gar 65 Wysock ur. Makowska 330 145 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0076.htm
20 12 1888 Białogródka Józefa Makowska 65 Polachówka z d. Mokrzycka, wdowa, córka Franciszka 17-2-79 60R 100 Ch 118 DM
25 12 1898 Kowel Michalina Makowska 11/12 Biełaszów c. ch., pow. Ostrów, gm. Komorowo Antoniego i Franciszki z d. Kubat 931 74 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0051.htm
5 4 1899 Radziwiłłów Zofia Konopacka 62 Niemirówka z Szadurskich, mąż Józef, synowie Aleksander, Ignacy, Jan i Włodzimierz, córka Olimpia Makowska 1-81 N 72 R 17 T 0
27 10 1901 Tuczyn Anna Makowska 45 Tuczyn z Kuczewskich, wdowa, dzieci: Filipina i Helena 957 49 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0039.htm
16 10 1901 Zasław św. Jana Paulina Makowska 27 Wójtowce z d. Sosnowska, mąż Michał, synowie Michał i Jan 17-2-72 31V 35 Ch 578 DM
2 1 1903 Radziwiłłów Józef Konopacki 82 Niemirówka wdowiec, synowie Aleksander, Ignacy, Jan i Władysław, córka Olimpia Makowska 123 V 2 0
17 6 1903 Luboml Józefa Szewelska 87 Wysock ur. Makowska 964 84V 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0072.htm
31 3 1904 Krzemieniec Teresa Makowska 97 Krzemieniec z Boguszewskich, mieszczanka, wdowa, córka Wiktoria 30 V 32 0
17 12 1904 Horochów Stanisława Makowska 2 lata 3m Starostaw córka Tomasza i Aleksandry z Kowalczuków 973 57 56 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0051.htm
6 8 1905 Białogródka Józefa Makowska 5/12 Kuźmińce c. chł. Antoniego i Anieli z Zarzyckich 17-2-84 186R 102 Ch
21 7 1907 Ołyka Janina Makowska 9/12 Metelno Antoniego i Stefanii Szumacher 1019 477 51 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0255.htm
10 5 1909 Horochów Anna Makowska 40 Bużany mąż Jan, dzieci: Władysław, Adolf, Bronisław, Maria, Kamila, Janina 995 51 31 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0047.htm
13 3 1910 Tajkury Feliksa Makowska 17 Lipin szlachcianka, panna, c. Stanisława i Eufrozyny z Maleckich 740-4-694 46 V 18 R
23 11 1912 Starokonstantynów Stanisława Makowska 72 Starokonstantynów zmarła w szpitalu, kogo pozostawiła nie podano 17-2-89 74V 104 Ch 131 DM
8 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Józefa Makowska 74 Kijów z Sochaczewa, wdowa, ojciec: Szymon 312/1/129 129V 31 m.K. JM1
27 2 1916 Nowy Zawod Marcelina Makowska 40 Czechowce od tyfusu, mieszcz., z Weselskich, wdowa, z 1-go małż. z Wierzbickim synowie Feliks i Witalis, z 2-go z Makowskim syn Donat i córki Paulina, Wiktoria i Rafalina 178-3-197 397V 58 Ż 775 DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 7 1745 Szumsk Elżbieta Makowiecka Makowska Borki Stanisław Leonora Kajetan Rudrzycki, Wiktoria Piorunska 297-1-180 21V Ł RK 45
29 6 1747 Szumsk Piotr Kwiatkowski Kąty Stanisław Krystyna Grzegorz Jasinszuk, Magdalena Makowska 297-1-180 27V Ł RK 57
1 10 1747 Szumsk Justyna Makowska? Kruholec Tomasz Anna Jan Zakrowski, Anna Slusarzowna, Teodor Rokicki, Regina Bartczycha 297-1-180 28V Ł RK 59
30 3 1751 Szumsk Zofia Makowska Kruholec Tomasz Anna Józef Medynski, Agata? Janowa 297-1-180 41V Ł RK 88
10 12 1752 Szumsk Mikołaj Panienik Kruholec Michał Marianna Szymon Sen, Anna Makowska 297-1-180 50R Ł RK 117
25 11 1753 Szumsk Katarzyna Makowska Kruholec Tomasz Anna Marianna Pasieczniczka, Damian Krzybot 297-1-180 55R Ł RK 133
18 4 1754 Szumsk Marianna Korzenioska Korzeniowska Kordyszów Marcin Marianna Franciszek Braciszewski, Justyna Makowska panna, Jan Kulczycki, Anna Kutczynska 297-1-180 57R Ł RK 139
26 2 1755 Szumsk Małgorzata Makowska Kąty Mikołaj Magdalena Jan Bendiurek, Anastazja Domagalska 297-1-180 60R Ł RK 150
23 1 1763 Szumsk Katarzyna Makowska Kąty Mikołaj Magdalena Maciej Podolski, Anastazja Dombrowska 297-1-180 112V Ł 4457 RK
30 10 1764 Szumsk Marianna Makowska Chodaki Sebastian Zofia Szymon Zychowski, Marianna Filaroska 297-1-180 123V Ł 4479 RK
3 12 1798 Białogródka Barbara Dobrowolska Suchorzyńce Marcin Antonina Makowska chrz. 4.11, Józef Gumienny i Konstancja Franciszkowa 178-51-95 100V 64 Ż DM
7 3 1798 Wiszenki Franciszka Makowska Wiszenki Marcin Pelagia Mikołaj Mykitiuk, Małgorzata Sobkowska panna 297-1-12 13V AR
28 2 1799 Lubar Wincenty Skalski Awratyn Jan Anna Rembecka łacina, data chrztu, Michał Sawicki, Katarzyna Makowska 178-51-174 3V Ż Mg
1 11 1799 Wiszenki Michał Onczar Wiszenki Szymon Prakseda ur. Stanisław Teleżyński, Apolonia Makowska, Mikołaj Ogrodnik, Prakseda Wasyl, data chrztu wg. kalendarza juliańskiego 297-1-12 18V AR
10 1 1801 Wiszenki Jan Sakowski Wiszenki Augustyn Helena ur. Wawrzyniec Karwacki, Pelagia Makowska 297-1-12 21R AR
4 6 1801 Wiszenki Petronela Bołdaz Wiszenki Szymon Prakseda ur. Stanisław Teleżyński, Pelagia Makowska, por. Szymon i Prakseda Onczar 297-1-12 22V AR
28 6 1803 Wiszenki Elżbieta Hanczaruk Wiszenki Szymon Prakseda Mikołaj Kowalski, Anastazja Makowska 297-1-12 28R AR
16 5 1804 Smiła Adam Majewski Konstantynów Jan Honorata Witkowska s. GGDD, chrzestni MD Stanisław Łagowski, MD Katarzyna Makowska, Stanisław Łagowski cześnik sanocki, MD Justyna Dudkiewiczowna 178-51-195 335 Ż EH
16 5 1804 Smiła Wiktoria Majewska Konstantynów Jan Honorata Witkowska c. GGDD, chrzestni: MD Stanisław Łagowski, MD Katarzyna Makowska, Stanisław Łagowski cześnik sanocki, MD Justyna Dudkiewiczowna 178-51-195 335 Ż EH
27 10 1806 Lubar Tadeusz Szymon Lebiedziewicz Lubar Ignacy Anna łacina, chrzest 28.10.1806, Tomasz Gadomski, Agata Makowska 178-51-174 86R 109 Ż Mg 206
2 3 1817 Torczyn Helena Makowska Horochorynskie Budki Jan Franciszka de Szawolankie Wincenty Zulinski, Marianna Węgrzyńczowa 74 EH
15 5 1822 Berezne Zofia Makowska Siedliszcze Ignacy Antonina Chmielewska Marianna Ryszkowska, asystowali Klemens ...wiński kawaler i Eufrozyna Wasilewska panna 171-1-5 221R-221V 16 R 8318 Na
7 7 1824 Torczyn Jan Bandurowski Szepel Grzegorz Tekla Makowska chrz. 09.07; Konrad Mielniczuk, Pelagia Mielnikowa 66 b/n Ł EH
10 10 1824 Lachowce Klara Bielska Lachowce Józef Apolonia Makowska data chrztu; Hieronim Ihnatowicz i Marianna Kiecińska 178-51-266 7V Ż 16 DM
4 5 1827 Wiszenki Anastazja Makowska NN Agata Makowska Chrz. 4.05.1827. prac. Jan Chmieluk i Maryna Bortnianka wdowa; Stefan Wyżewski 813 87 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0087.htm
14 7 1827 Krzemieniec Marianna Rakiewicz Wesołówka Stefan Marianna c.pracowitych ochrz. 17.07., prac. Antoni Haczkowski i Rozalia Makowska 426-1-3 15V 108 T 516 DM
12 2 1827 Szumsk Agnieszka Makowska Kąty Mikołaj Aniela Janicka Antoni Białobrzycki, Agnieszka Suchodolska ż. Antoniego 245-1-1 376R 20 R RK
10 1 1827 Białogródka Honorata Podgórska Kuźmińce Antoni Konstancja Sławecka Wawrzyniec Dobrowolski i Anna Makowska ż. Stanisława, as. Jan Makowski i Honorata Dubowiczowa panna 178-3-93 54R 3 Ż DM
27 11 1827 Starokonstantynów Kapucyni Grzegorz Fedczenko Przedmieście Zakuźmin Maciej (sławetny) Katarzyna Makowska Artem Kozyrow, Agnieszka Rubin 178-3-93 185V 29 Ż 359 KP2
11 12 1827 Starokonstantynów Dominikanie Anna Makowska Derkacze Jan Tekla Puchalska Mateusz Dembicki, Ulana Daneluk 178-3-93 151R/151V 121 Ż 292/293 KP2
22 11 1827 Zasław św. Jana Katarzyna Makowska Zasław Franciszek Agnieszka Piekarska 178-3-93 10 56 Ż 22 MO
24 5 1827 Dubno Aniela Babulka Olibów Wojciech Anna Jepsiowska Bogusław Wajner i Marianna Makowska ż. Jana 813 174R 56 AGAD 176 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0176.htm
14 9 1827 Dubno Elena [Helena] Kurakin Dubno Jan Helena Makowska Wincenty Makowski i Ewa Bartłomiejowa ż. Jerzego 813 180V 91 AGAD 183 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0183.htm
24 11 1827 Łanowce Jan Łosiński Wolica Piotr Aleksandra Stołaszczyn Leon Kuczalski, Antonina Makowska panna 245-1-1 321 25 R 607 DM1
24 11 1827 Łanowce Mikołaj Kucharz Kuśkowce Wielkie Józef Franciszka Leon Kuczalski, Antonina Makowska panna 245-1-1 322 26 R 608 DM1
29 5 1827 Wyszogródek Aleksander Kalinowski Musurowce Wojciech Katarzyna Bazyli Turżański, Joanna Makowska panna 245-1-1 334 23 R 631 DM1
28 7 1828 Krzemieniec Anna Lityńska Andruha Wielka Maciej Rozalia Makowska Szymon Wiszniowski i Brygida Siechniewicz ż. Jana 426-1-3 57R 162 T 557 DM
20 7 1828 Ostrówki Józefa Julianna Anastazja Rutkowska Równo Julian Justyna Makowska Michał Łabicki m. Anny, Franciszka Czaplicka 847 479 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0262.htm
20 5 1828 Białogródka Petronela Makowska Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Jan Faliński i Łucja Popławska ż. Rocha 178-3-94 70R 38 Ż DM
13 9 1828 Białogródka Tekla Zielińska Kuźmińce Franciszek Agnieszka Wierzbicka Kazimierz Zagrobski i Anna z Zalewskich Makowska 178-3-94 74R 64 Ż DM
4 1 1828 Bazalia Jan Boguszewski Kotiurzyńce Mikołaj Anna Makowska ur. Jan Popławski i ur. Marianna z Jastrzębskich Bartosiewicz ż. Jana 178-3-94 219R 1 Ż DM
26 1 1828 Nowy Wiśniowiec Jan Sieniawski Wiśniowiec Damian Anna Cybuch Grzegorz Sieniawski, Helena Makowska panna, asys. Antoni Cybuch, Anna Sieniawska ż. Jana 245-1-2 301 7 R 579 DM1
17 7 1828 Nowy Wiśniowiec Marianna Szapowała Przedmieście Muchawiec Antoni Helena Makowska Stefan Sierota, Paraszka Paliczuk ż. Józefa, asys. Antoni Koszakowski, Zofia Boyko ż. Grzegorza 245-1-2 304 32 R 584 DM1 0
20 8 1828 Wyszogródek Franciszek Ludwik Rayski\Rajski Szyły Antoni Joanna Makowska Tomasz Hulecki, Ksawera Piegłowska wdowa, Joachim Piegłowski, Marianna Hulecka ż. Tomasza 245-1-2 338 32 R 649 DM1
12 6 1829 Krzemieniec Antoni Onufry Piotrowski Białokrynica Konstanty Paulina Makowska ur. Faustyn Kurowski i Joanna Siatecka 426-1-3 93R 90 T 593 DM
18 6 1829 Ostrówki Marianna Rutkowska Równo Julian Justyna Makowska Ignacy Chmieleski, Katarzyna Czaplicka wdowa 847 480 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0263.htm
2 1 1829 Zasław św. Jana Anna Makowska Wójtowce ur. Franciszek Agata Piekarska ur. Jan Dzwonkowski, Marianna Makowska, Bazyli Zieliński, Marianna Zagajewska 178-3-95 4R 1 Ż 4 KP2, JZ
3 5 1829 Stepań Katarzyna Franciszka Makowska Stepań Andrzej Marianna Zarzycka Jan Skibiński i Rozalia Skibińska 171-1-2 204R 17 R DM 0
19 9 1829 Stepań Ewa Eleonora Seredyńska Wyrka Kazimierz Agnieszka Ziębicka Piotr Dąbrowski i Marianna Makowska 171-1-2 206R 31 R DM
21 1 1829 Łabuń Franciszek Pioruński Mikulin ur. Feliks Karolina Wysocka ur. Józef Wysocki, Ludwika Makowska 178-3-95 128R 8 Ż 249 KP2
21 11 1829 Łabuń Cecylia Kondracka Szkarawka Wielka ur. Roman Tekla Zagórska sław. Denys Karszałowski, ur. Ludwika Makowska 178-3-95 138R 69 Ż 269 KP2
11 6 1829 Klewań Zofia Rozalia Makowska Hruszwica Jan Marianna Janicka ur. Wojciech Babulka, Marianna Sienicka, as. Karol Sztanszewski, Rozalia Wierzbicka 171-1-2 153R 21 R 164 DW
10 5 1829 Korzec Bonifacy Jan Nepomucen Ostrowski Hołownica Jakub Zuzanna Szczerba Wincenty Zbrożek i Tekla Suchozenit zamężna, asyst. Józef Rożakowski i Marianna Makowska panna 245-1-3 70V 52 R 138 DM
31 7 1830 Szumbar Maryanna Lewicka Borki Jakub Róża Makowska 200 59 11
7 7 1830 Białogródka Jan Sławecki Kuźmińce Antoni Konstancja Podgórska Wawrzyniec Dąbrowski i Anna Makowska zamężna 178-3-96 59R 42 Ż DM
28 8 1830 Białogródka Karolina Szwajdecka Białogródka Feliks Ewa Makowska Piotr Iżewski i Tekla Hoffman panna 178-3-96 61aR 53 Ż DM
6 2 1830 Aleksandria Adolf Norbert Malewicz Kostopol Ludwik Marianna Makowska Teodor Lichtański i Ewa Zabłocka ż. Karola 171-1-3 200V 4 R DM
24 8 1830 Stepań Kazimierz Adam Gutkowski Tchory Adam Małgorzata Mozyrska Kazimierz Seredyński i Marianna Makowska 171-1-3 234V 27 R DM
3 9 1830 Niewirków Rozalia Mikłaszewska Jezierce Teodor Tekla Makowska Józef Kuriata,Karolina Hamicka męż. 171-1-3 289 R 37 R AS
28 8 1830 Łabuń Ludwik Feliks Potrykowski Łabuń Wojciech Joanna Makowska Franciszek Jurkowski i Franciszka Romer, asyst. Jan Jurkowski i Marianna Głowaczewska, Anatol Głowczewski i Katarzyna Jurkowska 178-3-96 112V 47 Ż 213 DM
19 5 1830 Bazalia Erazm Boguszewski Kotiurzyńce Mikołaj Anna Makowska Piotr Siciński i Marianna Gierska 178-3-96 191V 50 Ż 354 DM
3 8 1830 Bazalia Joachim Kuraszkiewicz Wasylówka Jan Tekla Makowska Adam Popławski i Zofia Zińkowska 178-3-96 197R 96 Ż 365 DM
12 10 1831 Ptycza Anna Mikołajczuk Mykitycze Jakub Katarzyna Ignacy Filipów, Teresa Makowska wdowa 817 235V 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0242.htm
10 1 1831 Krzemieniec Agata Lityńska Wesołówka Maciej Rozalia Makowska Antoni Stachowski i Brygida Siechniewicz ż. Jana 426-1-3 147R 14 T 649 DM
27 12 1831 Ostrówki Emilia Makowska Sokół par. Luboml Józef Anna Bruniewicz Józef Nejman m. Marianny, Brygida Stejn ż. Tadeusza 847 459 2 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0252.htm
29 11 1831 Zasław św. Jana Jędrzej Daszkiewicz Wójtowce Michał Anna Dzięgielewska Aleksander Hryniewiecki i Marianna Makowska 178-3-97 7R 49 Ż DM
12 6 1831 Szumsk Józefa Adaszyńska Huta Szumska Tomasz Teresa Michalczuk Sebastian Białobycki, Aniela Makowska ż. Mikołaja 245-1-5 370R 27 R 1874 RK
14 1 1831 Niewirków Anastazja Rzewucka Lipki Klemens Paulina Łomakowska? Antoni ...bicki , Tekla Złotolińska panna.Asyst Ignacy .........,Antonina Lencewiczowa,Michał Terner,Ewa Stecka 171-1-4 240 V 7 R AS
20 11 1831 Niewirków Katarzyna Mikłaszewska Słoboda Jezierce Teodor Tekla Makowska Józef Kuriata,Katarzyna Humiel... męż. 171-1-4 245 V 45 R AS
22 8 1832 Ostrówki Marianna Róża Kruszowska Równo Kazimierz Urszula Makowska Michał Łabicki m. Anny, Wilgeforta Strażyc ż. Franciszka 847 479 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0262.htm
2 1 1832 Białogródka Anastazja Makowska Kuźmińce Jan Marianna Podgórska Wojciech Dubowicz i Anastazja Syngilewicz ż. Aleksandra 178-3-98 37R 4 Ż DM
17 2 1832 Białogródka Konstancja Kustowska Polachowa Józef Katarzyna Makowska Szymon Kozielski i Marianna Wezdecka (Bezdecka) ż. Józefa 178-3-98 39R 19 Ż DM
1 5 1832 Białogródka Jan Mondzelowski Kuźmińce Wojciech Honorata Antoni Podgurski i Marianna Makowska ż. Jana 178-3-98 51R 115 Ż DM
29 12 1832 Zasław św. Jana Franciszka Makowska Wójtowce Franciszek Agnieszka Piekarska Bazyli Zieliński i Agnieszka Siekierzyńska 178-3-98 7R 55 Ż DM
13 6 1832 Stepań Antonina Stupnicka Rudnia Mydzka Jan Marianna Galińska Feliks Zagrobski i Marianna Makowska ż. Andrzeja, Szymon Rakowski i Anna Stupnicka ż. Tomasza 171-1-5 206V 18 R DM
6 7 1832 Stepań Paweł Słoński Stepań IN Teresa Kurowicka s. z nieprawego łoża, separatki; Jakub Baczyński i Marianna Makowska ż. Andrzeja 171-1-5 206V 19 R DM
7 9 1832 Stepań Jan Chrzciciel Baczyński Stepań Jakub Anna Lenkowska Feliks Zagrobski i Rozalia Niemińska panna, Piotr Kulczycki i Marianna Makowska ż. Andrzeja 171-1-5 207R 22 R DM
9 11 1832 Stepań Teodora Boryszkiewicz Stepań Jakub Marianna Duczyńska Jan Humen i Marianna Makowska ż. Andrzeja, Owsiej Radkiewicz i Anna Hrycajda ż. Nikifora 171-1-5 209R 33 R DM
4 4 1832 Deraźne Michał Izydor Malewicz Stawek Ludwik Marianna Makowska Karol Brzostowski i Salomea Molska ż. Konstantego 171-1-5 190V-191R 6 R DM
21 6 1832 Deraźne Franciszek Dąbrowski Znamirówka Kazimierz Anastazja Makowska Franciszek Kownacki i Elżbieta Kołodyńska 171-1-5 193R 19 R DM
5 6 1832 Ostropol Ewa Makowska Józefówka Józef Tekla Sinkiewicz Jan Statkiewicz i Krystyna Miliniewska zamężna 178-3-98 219R 26 Ż 416 DM
4 3 1832 Klewań Julia Makowska Hruszwica Piotr Franciszka Kopycka Szczepan Lipski, Franciszka Sokołowska As. Józef Małowicki, Antonina Lipska 171-1-5 148R 2 R 157 AS
22 8 1832 Łanowce Marianna Ludwika Dąbrowska Domaninka Jakub Antonina Makowska Michał Ansion i Marianna Łuszyńska, asyst. Leon Szyszyński i Teresa Łoszewska panna 245-1-6 356V 17 R 357 DM
4 8 1833 Ostróg Marianna Dominika Makowska Milatyn Piotr Franciszka Kopycka Stefan Wojnarowski, Julia Czujkowska 99 O 0
17 7 1833 Ptycza Aleksy Mikołajczyk Mykitycze Jakub Katarzyna Marcin Rzymski, Teresa Makowska wdowa 819 259V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0269.htm
22 7 1833 Luboml Ludwik Ochman Luboml Antoni Agnieszka Racinowska? Feliks Kowalewski, Zofia Makowska 848 507 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0290.htm
20 5 1833 Szumsk Teresa Hornicka Mosty Bartłomiej Apolonia Makowska Walenty Rowiński, Katarzyna Krasicka ż. Antoniego 245-1-7 382V 28 R 1943 RK
18 1 1833 Ostróg Agnieszka Sypko Buszcza Kasper Katarzyna Makowska Kazimierz Bernacki, Józefa Gaiewska 171-1-6 3R 12 R MZ
20 1 1833 Białogródka Józefa Falińska Szarłajówka Mikołaj Marcjanna Hudzińska Franciszek Faliński i Anna Makowska ż. Stanisława 178-3-99 44R 13 Ż DM
17 2 1833 Białogródka Jan Podgórski Kuźmińce Antoni Konstancja Sławecka Piotr Grzybowski i Marianna Makowska z Podgórskich ż. Jana 178-3-99 45R 23 Ż DM
13 4 1833 Białogródka Gabriel Zaklicki Puzyrki Małe Jędrzej Tekla Makowska Maciej Leniewicz i Marianna Zaklicka 178-3-99 47V 49 Ż DM
19 2 1833 Zasław św. Jana Jan Daszkiewicz Wójtowce Michał Antonina Dzięciołowska Jan Dzwonkowski i Agnieszka Makowska 178-3-99 3R 11 Ż DM 0
8 6 1833 Zasław św. Jana Antoni Krasowski Borysów Eliasz Magdalena Siedlarska Kazimierz Zieliński i Marianna Makowska 178-3-99 5R 30 Ż DM
24 12 1833 Zasław św. Jana Ewa Dobrowolska Wójtowce Jakub Małgorzata Brzezińska Jan Bułajewski i Agnieszka Makowska 178-3-99 8R 63 Ż DM
13 10 1833 Stepań Michał Paszkowski Stepań Józef Eufrozyna Rogowska Feliks Zagrobski i Marianna Makowska ż. Andrzeja 171-1-6 211R 43 R DM
24 7 1833 Butowce Jakub Leniewicz Bołkuny Jan Teofila Makowska Jan Pawłowski kawaler i Agnieszka Sebastiańska ż. Aleksandra 178-3-99 173V 35 Ż 334 DM
27 8 1834 Zasław św. Jana Rozalia Makowska Wójtowce Aleksander Marianna Krassowska Aleksander Hryniewiecki i Anna Hryniewiecka 178-3-100 6V 33 Ż 15 DM
25 6 1834 Luboml Pulcheria Kamila Makowska Kropiwnik Józef Anna Broniewicz Stanisław Kossakowski, Katarzyna Sztejn 849 461 54 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0255.htm
12 12 1834 Białogródka Franciszek Iwerski Kuźmińce Michał Aleksandra Dmochowska Stefan Podgórski i Anna Makowska ż. Stanisława 178-3-100 87V 111 Ż DM
21 7 1834 Berezne Krystyna Makowska Berezne Ignacy Antonina Chmielewska Józef Nadolski i Marianna Grafowa, asystowali Tomasz Białokur i Rozalia Jaszewska 171-1-7 225R 12 R Na
9 2 1834 Korzec Apolonia Rakowska Balarka Lubtowska Mikołaj Małgorzata Makowska Jan Leśnicki i Karolina Zalewska, asystowali Andrzej Pawłowski i Teresa Wysocka ż. Andrzeja 245-1-8 68r 29 R Na
7 10 1834 Niewirków Marianna Mikłaszewski Czernica ? Teodor Tekla Makowska Józef Kuriata, Karolina Nonicka 171-1-7 284 V 48 R AS
13 1 1835 Stepań Karol Malewicz Stepań Ludwik Marianna Makowska Michał Kwiatkowski i Krystyna Dolanowska ż. Mikołaja porucznika WR, asesor kowieński 171-1-8 196R 1 R 202 DM
28 12 1835 Dederkały Helena Piotrowska Dederkały Małe Konstanty Paulina Makowska Witalis Czarnocki podkomorzy pow. krzemieckiego, Marinna Borkowska sędzina wdowa 54 234 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0125.htm
13 3 1835 Radziwiłłów Katarzyna Makowska Radziwiłłów nn Agata 821 232a 10 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0234.htm
7 1 1835 Krzemieniec Antonina Łomakowska Krzemieniec Paweł Julia Cybulska Piotr Żyglewicz i Elżbieta Fursiewicz 426-1-8 1R 2 T/FS 1033 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9974-2?i=1032&cat=300453
1 6 1835 Krzemieniec Jakub Lityński Wesołówka Maciej Rozalia Makowska Antoni Stokowski i Anastazja Wiszniowska 426-1-8 14R 59 T/FS 1045 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9945-Y?i=1044&cat=300453
17 2 1835 Białogródka Marcela Makowska Kuźmińce Jan Marianna Podgórska Michał Małachowski i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-3-101 112V 13 Ż DM
3 5 1835 Białogródka Józefa Kozielska Polachowa Piotr Agnieszka Gęsicka Jan Gęsicki i Anna Makowska ż. Stanisława 178-3-101 114R-114V 28 Ż DM
9 10 1835 Białogródka Józef Czarniecki Puzyrki Wielkie Florian Agnieszka Makowska Adam Bobrowski i Cecylia Ostrowska ż. Teodora 178-3-101 122R 87 Ż DM
29 7 1835 Biała Cerkiew Marianna Błocka Biała Cerkiew Zachariasz Rozalia Wiszniowska Jan Fedorowicz, Melania Makowska, ż. Mikołaja, chrz. 30.07.1835 178-51-372 5V 26 Ż BS 13
22 9 1835 Byszów Konstanty Stupnicki Byszów Jan Józefa Makowska Eliasz Markiewicz, Helena Sokołowska, panna, as. Franciszek Skrobuński, Marianna Mehedowska, panna, Grzegorz Mehedowski, Róża Rakowska, panna, chrz. 25.09.1835 178-51-372 12V 8 Ż BS 27
16 7 1835 Bazalia Aleksander Kuraszkiewicz Wasylówka Jan Tekla Makowska Jan Popławski i Anastazja Buszyńska 178-3-101 236R 60 Ż DM
14 8 1835 Bazalia Hipolit Zalewski Łazuczyn Wielki Ignacy Józefa Makowska Franciszek Górski i Antonina Tatałaj, Wincenty Tatałaj i Katarzyna Górska 178-3-101 237R 72 Ż DM
8 4 1835 Toporyszcze Grzegorz Bronowicki Fedorówka Józef Marianna Makowska chrzest 1.07.1836; Stefan Błocki i Petronela Tyszkiewicz 178-51-386 122R 48 Ż 125 DM
8 1 1835 Katerburg Tekla Dąbrowska Matwiejowce Jakub Antonina Makowska 199 117 1 AGAD 61 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0061.htm
27 11 1836 Radziwiłłów Katarzyna Makowska Radziwiłłów nn Agata 822 214 39 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0222.htm
14 12 1836 Białogródka Antonina Kustowska Polachowa Józef Katarzyna Makowska Jan Gęsiński i Wiktoria Kojejska ? wdowa 178-3-106 127R 105 Ż DM 0
6 10 1836 Butowce Marianna Leniewicz Bołkuny Jan Teofila Makowska ur. Jan Pawłowski m. Marianny, Marianna Zalubowska ż. Piotra, as. Grzegorz Zawadzki, Teresa Makowska panna 178-3-106 223R 41 Ż 431 DW
30 11 1836 Bazalia Emilia Zalewska Łazuczyn Wielki Ignacy Józefa Makowska Wojciech Górski i Marianna Stachurska, Franciszek Stachurski i Marianna Górska 178-3-106 271R 107 Ż DM
9 6 1836 Berezne Felicjan Antoni Makowski Berezne Ignacy Antonina Chmielewska Jan Lwowicz kawaler i Józefa Gross, asystowali Józef Niwiński i Marianna Kozłowiczówna, Ignacy Lachowicz wikariusz tego kościoła i Nimfa Grossówna, Ignacy Olszański i Domicella Makowska panna 171-1-9 224R 7 R Na
13 8 1836 Berezne Józef Sławiński Mokwin Ignacy Pestochia Jan Nowicki kawaler i Teresa Makowska panna 171-1-9 225R 13 R Na
18 4 1836 Cudnów Apolonia Makowska Huta Sobolówka Franciszek Domicela Murzanowska chrzest 27.12; Jan Raduszyński i Tekla Bagińska ż. Jana 569-1-59 34R 201 Ż 68 DM
30 7 1836 Stepań Dominik Gołębiowski Stepań Paweł Helena Boczkowska Jan Laroppe - nauczyciel w szkole parafialnej i Joanna Szczecińska ż. Wincentego, asyst. Henryl Bylewski i Salomea Makowska panna 171-1-9 210V 35 R 224 DM
30 8 1836 Stepań Jan Chrzciciel Ludwik Laroppe Stepań Jan Helena Witwicka Ludwik Ma[...] i [...], asyst. Henryk Bylewski i Salomea Makowska panna 171-1-9 211V 42 R 225 DM
12 1 1836 Toporyszcze Marcjanna Makowska Rudnia Kropiwenka Adam Dorota Zelizko Łukasz Ordyński i Tekla Jasińska 178-51-386 116R 1 Ż 119 DM 0
24 5 1836 Toporyszcze Helena Wolwach Kropiwenka Jan Marianna Gągało Łukasz Ordyński i Marianna Makowska 178-51-386 121R 42 Ż 124 DM
2 3 1836 Zasław św. Jana Helena Ruszkowska Wójtowce Tomasz Anna Falkowska Aleksander Makowski i Agnieszka Makowska 178-3-106 2V 11 Ż 6 DM
31 7 1836 Zasław św. Jana Klara Daszkiewicz Wójtowce Michał Antonina Dziędzilewska [Dzięciołowska] Antoni Piekarski i Agnieszka Makowska 178-3-106 6R 32 Ż 13 DM
29 9 1836 Zasław św. Jana Jozafata Makowska Borysów Aleksander Marianna Krasowska Jan Żurakowski i Marianna Kozłowska 178-3-106 8R 45 Ż 17 DM
6 7 1837 Łuck Piotr Bonawentura Romanowski par. łucka Gasper Apolonia Makowska Paweł Lesowicz, Barbara Domaradzka 374 25 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0017.htm
17 2 1837 Złoczówka Zofia Gardziejewska Rusinowe Beresteczko Andrzej Agnieszka Zielińska Jan Markowski i Katarzyna Malczewska, asyst. Franciszek Dąbski i Marianna Makowska panna 823 220R 5 R 229 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0229.htm
11 4 1837 Białogródka Franciszka Szwajdecka Białogródka Feliks Ewa Makowska Marcin Kędzierski i Cecylia Mierzejewska ż. Stefana 178-3-108 149V 45 Ż DM
5 7 1837 Białogródka Józefa Rowińkowska Kuźmińce Marcin Domicela Mondzelewska Piotr Grzybowski i Anna Makowska ż. Stanisława 178-3-108 153R 75 Ż DM
2 9 1837 Białogródka Franciszka Czarnecki Puzyrki Wielkie Florian Agnieszka Makowska Grzegorz Chojna i Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-108 156V 100 Ż DM
19 5 1837 Tuczyn Julianna Makowska Tuczyn Jan Marianna Bogucka Jan Marczyński i Rozalia Jamerska, Ignacy Wiliżyński i Teresa Krakowska 171-1-10 171R 10 R DM
27 3 1837 Stepań Aleksandra Aniela Lachowski Stepań Stanisław Agata Karpińska Jan Laroppe i Marianna Makowska ż. Andrzeja 171-1-10 218V 16 R 221 DM
15 4 1837 Zasław św. Jana Marcjanna Dobrowolska Wójtowce Jakub Małgorzata Bielecka Antoni Piekarski i Agnieszka Makowska 178-3-108 2V 12 Ż 6 DM
16 11 1837 Zasław św. Jana Salomea Makowska Wójtowce Franciszek Agnieszka Piekarska Bazyli Zieliński i Franciszka Czyż 178-3-108 9V 49 Ż 20 DM
25 7 1837 Katerburg Maryanna Dąbrowska Matwiejowce Jakub Marianna Makowska 200 182 27 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0095.htm
8 10 1837 Hulewicze Ludwik Bulik Hulewicze Franciszek Marta Chmielar szeregowy Serhej [Sergiej] Padałka i Aleksandra Makowska ż. Romana 852 361 38 AGAD 190 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0190.htm
3 7 1838 Dederkały Józef Piotrowski Dederkały Małe Konstanty Paulina Makowska 54 210 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0113.htm
5 2 1838 Ostróg Dorota Justyna Makowska Ostróg Piotr Justyna Krzyżanowska Paweł Liprand i Dorota Krzyżanowska 171-1-11 5R 26 R DM
1 4 1838 Białogródka Józefa Makowska Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Kajetan Małecki i Paulina Maliszewska ż. Wincentego 178-3-110 135V 39 Ż DM
23 11 1838 Bazalia Joanna Kuraszkiewicz Wasylówka Jan Tekla Makowska ur. Andrzej Popławski i ur. Anna Krotowicz 170-3-110 247R 91 Ż DM
20 8 1838 Butowce Karolina Zalubowska Bołkuny Grzegorz Teresa Makowska Józef Popławski i Agnieszka Krupczyńska ż. Franciszka, asyst. Jan Zalubowski i Wiktoria Kotyskówna panna 170-3-110 218V 23 Ż 417 DM
25 1 1838 Zasław św. Jana Paulina Dobrowolska Wójtowce IN Marianna Michał Popławski i Aleksandra Makowska 178-3-110 1V 6 Ż 5 DM
20 2 1838 Zasław św. Jana Piotr Makowski Borysów Mikołaj Rozalia Bryk Aleksander Hryniewiecki i Agnieszka Makowska 178-3-110 2V 10 Ż 7 DM
10 4 1838 Zasław św. Jana Wincenty Roszkowski Wójtowce Tomasz Anna Falkowska Antoni Piekarski i Agnieszka Makowska 178-3-110 3V 17 Ż 9 DM
6 2 1839 Białogródka Rozalia Makowska Kuźmińce Jan Marianna Podgórska ur. Wojciech Dubowicz i ur. Konstancja Makowska panna 178-3-112 116V 22 Ż DM
16 12 1839 Klewań Euzebiusz Antoni Markiewicz Hruszwica Piotr Karolina Makowska 879 132 V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0134.htm
28 7 1839 Białogródka Anna Kustowska Polachowa Józef Katarzyna Makowska ur. Kazimierz Brzeziński i ur. Kozielska wdowa 178-3-112 123R 74 Ż DM
26 11 1839 Białogródka Teofila Czernicka Puzyrki Wielkie Florian Agnieszka Makowska ur. Franciszek Karczewski i ur. Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-112 127V 108 Ż DM
16 12 1839 Bazalia Tomasz Kuraszkiewicz Wasylówka Jan Tekla Makowska Jan Popławski i Anastazja Niewińska 178-3-112 224R 132 Ż 436 DM
23 6 1839 Butowce Jan Leniewicz Bołkuny Jan Teofila Makowska Piotr Zalubowski i Teresa Zalubowska ż. Grzegorza 178-3-112 204V 29 Ż 398 DM
28 4 1839 Berezdów Anna Makowska Stołby IN Magdalena Mankiewicz Bazyli Brodecki i Teodora Rafalska wdowa 178-51-433 150V 40 Ż 159 DM
7 8 1839 Klewań Dominik Wejdler Martynówka par. Kuniów Jan Franciszka Fidekowska dop. ch. 23. 10.1846 r. Gracjan Lipski, Marianna Solnicka. As. Jan Wejdler, Katarzyna Makowska panna 885 142R 25 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0144.htm
5 1 1839 Bereźnica Jan Karol Burzymski Majdan Niemowicki Jan Balbina Godziewicz Maciej Kaznowski i Honorata Makowska panna 825 99V 5 AGAD 103 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0103.htm
11 6 1839 Bereźnica Teresa Burzymska [Burzyńska] Majdan Niemowicki Jan Cecylia Makowska Stefan Dobrowolski i Petronela Sokołowska, asyst. Aleksander Wójcicki i Petronela Sokołowska panna 825 100V 15 AGAD 104 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0104.htm
28 1 1840 Szumsk Anna Sopińska Mosty Franciszek Katarzyna Malwiecka [Makowska] 871 469 7 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0246.htm
11 12 1840 Międzyrzec Olimpia Makowska Międzyrzec Feliks Aniela Pawłowska 880 218 R 33 0
13 2 1840 Horochów Emilia Makowska Dereczyn Józef Katarzyna Jabłońska Konstanty Janiszewski marszałek pow. kowelskiego, Tekla Solutryńska 78 5 13 AGAD 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0003.htm
22 6 1840 Ostrówki Paulina Tekla Makowska Kropiwnik Józef Wincencja Jaworska Henryk Szymański, Marianna Rakowska 551 12 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20551/pages/PL_1_436_551_0007.htm
22 10 1840 Horbulów Marianna Rychalska Dubowik Marcin Tekla Makowska Jan Koszarowski, Marianna Rychalska, chrz. 23.10.1840 178-51-456 35V 24 Ż BS 83
3 6 1840 Targowica Aleksander Kwiatkowski Targowica Konstanty Katarzyna Chmielewska Jakub Ciechocki, Feliksa Makowska panna 826 277 R 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0279.htm
3 7 1840 Cudnów Kamila Makowska Stołpów Ksawery Scholastyka Chodorowicz Józef Górski i Julianna Zielińska ż. Józefa 569-1-63 11R 96 Ż DM
27 4 1840 Miropol Teofil Baczyński Kotelanka Grzegorz Józef Agata Romakowska Józef Feliks Maliszewski i Anna Maria Otwinowska 871 312 33 AGAD 161 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0161.htm
9 3 1841 Szumsk Kazimierz Hornicki Mosty Bartłomiej Apolonia Makowska 872 532 15
29 1 1841 Nowogród Wołyński Franciszka Makowska Chutor Zwiahelski Marek Anna Kuriata 1-dw. Franciszek Dąbrowski, Katarzyna Salcówna panna 872 9 30 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0007.htm
18 3 1841 Ostróg Józefa Sypko Buszcza Kasper Katarzyna Makowska R 4 R 26 0
3 7 1841 Radziwiłłów Agata Makowska Radziwiłłów nn Agata 827 223 16 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0226.htm
3 7 1841 Radziwiłłów Emilia Makowska Radziwiłłów nn Agata 827 223 17 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0226.htm
1 10 1841 Włodzimierz Antonina Dąbrowska Radowicze Kajetan Zuzanna Makowska Jan Bojko, Pelagia Wołoszyńska z. Michała 856 27 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0014.htm
26 2 1841 Berezne Jan Żygadło Białoszówka Kazimierz Antonina Łoś Wiktor Urbanowicz żonaty i Antonina Makowska mężatka 171-1-12 227V 12 R Na 0
14 6 1841 Niewirków Teresa Mikłaszewska Słoboda Ozierce Teodor Tekla Makowska Józef Kuriata,Rozalia Żygadło wdowa 171-1-12 260 R 26 R AS
12 2 1841 Klewań Piotr Kazimierz Markiewicz Hruszwica Piotr Karolina Makoska [Makowska] Stanisław Górski, Anna Dunin.As.Stefan Selnicki Tekla Gojżeska wd. 171-1-12 135V 7 R 138 AS
12 1 1841 Bereźnica Adolf Piotr Burzyński Majdan Niemowicze Jan Cecylia Makowska Maciej Kaznowski i Helena Makowska panna 827 126R 3 AGAD 129 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0129.htm
8 4 1842 Międzyrzec Adela Makowska Międzyrzec Feliks Aniela Pawłowska 881 180 R 11 0
13 10 1842 Berezne Edwarda Pawlina Charnicka Druchowa Paweł Marianna Leśniowska dopełnienie, ur. Michał Kwiatkowski młodzian, Zofia Makowska panna 882 211 R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0212.htm
13 9 1842 Luboml Franciszka Makowska Kropiwnik Józef Wincentyna Jaworska Ignacy Rakowski, Katarzyna Petrykowska wdowa 857 512 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0274.htm
23 11 1842 Dederkały Cecylia Klementyna Lewicka Dederkały Wielkie Jakub Róża Makowska 873 815 19 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0427.htm
30 3 1843 Ostróg Kornelia Aniela Makowska Ostróg Piotr Justyna Krzyżanowska 882 10 R 72
3 11 1843 Tuczyn Karolina Makowska Tuczyn Jan Marianna Bogucka 882 155V 36 AGAD DW
12 5 1843 Niewirków Jan Nepomucen Mikłaszewski Ozierce Teodor Tekla Makowska 882 246 V 36 0
2 10 1843 Dederkaly Marianna Piotrowska Dederkały Wielkie Konstanty Paulina Makowska Franciszek Andrzejowski, Marcella Kuźmińska ż. Daniela 54 117 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0063.htm
4 9 1843 Włodzimierz Karolina Dąbrowska Radowicze Kajetan Józefa Makowska Marcin Matuszyński, Pelagia Wołoszyńska ż. Michała 858 21 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0012.htm
16 11 1843 Szumsk Stanisław Hornicki Mosty Bartłomiej Apolonia Makowska 874 745 94 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0376.htm
27 5 1843 Zasław św. Jana Petronela Makowska Wojtowce Mikołaj Rozalia Grak Jan Kracewski, Agnieszka Makowska 178-51-510 5R 25 Ż 8 RG
21 5 1843 Bereźnica Antonina Burzyńska Znosicze Jan Cecylia Makowska Gabriel Korabowicz i Karolina Chomicka wdowa 829 253V 17 AGAD 268 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0268.htm
6 7 1844 Radziwiłłów Kamila Makowska Radziwiłłów nn Agata 830 213 24 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0217.htm
22 4 1844 Szumbar Marcjanna Wiktoria Makowska Borki Ignacy Teresa Boguszewska Hieronim Kraczkowski, Marianna Budzińska 625 234 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0124.htm
2 4 1844 Ostrówki Franciszka Teodora Rossowiecka Kropiwnik par. Luboml Teodor Zofia Makowska Józef Makowski, Wincenta Makowska 555 8 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0005.htm
2 1 1844 Toporyszcze Lucyna Dydkowska Toporyszcze Jan Dominika Makowska Józef Popławski i Anna Perehuda ż. Jana 178-51-514 479R 3 Ż DM
19 3 1844 Toporyszcze Marcjanna Ordyńska Kropiwenka Łukasz Marianna Szulatycka Adam Dymiński i Dorota Makowska ż. Adama 178-51-514 484V 38 Ż DM
1 7 1844 Toporyszcze Piotr Dymiński Kropiwenka Adam Marianna Rychwalska Adam Łuniewski i Dorota Makowska ż. Adama 178-51-514 486aR 49 Ż DM
23 7 1844 Toporyszcze Anna Olwach Kropiwenka Bartłomiej Aniela Grzybowska Wiktor Dymiński i Dorota Makowska ż. Adama 178-51-514 486V 60 Ż DM
28 3 1844 Białogródka Antoni Czerniecki Puzyki Wielkie Florian Anna Makowska Grzegorz Choina i Marianna Burzymska 905-2-2 6R 44 W 12 DM
4 5 1844 Lubar Aniela Makowska Popławszczyzna Walenty Honorata Buczyńska Mateusz [...]czyński i Agnieszka Graczewska ż. Teodora 178-51-514 316V 35 Ż 13 DM
16 4 1844 Klewań Józef Jabłoński Szostaków Mateusz Marianna Karysińska Jan Szklarski, Katarzyna Makowska panna 883 129R 13 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0132.htm
24 2 1845 Tuczyn Aleksandra Makowska Tuczyn Karol Antonina Bogucka 884 172 V 11
6 4 1845 Białogródka Wincenty Szwajdecki Białogródka Feliks s. Wojciecha Ewa Makowska Marcin Kędzierski i Cecylia Mierzejewska ż. Stefana 178-3-113 88V 39 Ż DM
26 11 1845 Białogródka Petronela Makowska Kuźmińce Jan s. Jana Marianna c. Dominika Podgórska Julian Podgórski i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-3-113 100R 128 Ż DM
21 9 1845 Butowce Katarzyna Zalubowska Bołkuny Grzegorz Teresa Makowska Jan Krupa i Marianna Pogonowska ż. Andrzeja 178-3-113 202V 37 Ż DM
16 4 1845 Teofilpol Józef Boguszewski Kotiużyńce Michał Anna Makowska Jan Trembecki i Rozalia Mosiewicz ż. Michała 178-3-113 397R 28 Ż DM
12 5 1845 Berezne Zygmunt Pankracy Łoziński Berezne Karol Zofia Makowska Soter Bobrowicz (wikariusz kościoła berezneńskiego) i Józefa Sokołowska panna 884 241V 35 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0248.htm
11 6 1845 Toporyszcze Ludwika Makowska Rudnia Kropiweńka Adam Dorota Żelizko Stanisław Lisowski i Ewa Jasińska ż. Leona 178-3-12 456V 72 Ż 890 DM
1 11 1845 Toporyszcze Urszula Dydkowska Toporyszcze Jan Dominika Makowska Michał Nawrocki i Anna Perehuda ż. Jana 178-3-12 463V 114 Ż 904 DM
16 11 1845 Toporyszcze Franciszek Jasiniecki Worów Ignacy Franciszka Bigocka Antoni Jasiniecki i Helena Makowska ż. Stanisława 178-3-12 465R 121 Ż 907 DM
1 9 1845 Cudnów Helena Makowska Cudnów IN Marianna Franciszek Grabiarz i Pulcheria Paprocka ż. Onufrego 178-3-12 195R 141 Ż DM
21 12 1845 Stepań Adam Janicki Wyrka Jan Aniela Lachowska Aleksander Rowicki i Salomea Makowska panna, asyst. Stanisław Lachowski i Emilia Magnuszewska wdowa 884 229R 54 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0235.htm
3 3 1845 Lubar Dorota Rudkowska Lubar IN Józefa c. Stefana Budkowska Hilary Bajkowski i Scholastyka Makowska ż. Ksawerego 178-3-12 160V 26 Ż 319 DM
3 7 1845 Maciejów Kamilla Gahr Maciejów Antoni Feliksa Makowska Franciszek Ksawery Miączyński i Józefa Florkowska ż. Wincentego 411 3-4 5 AGAD 2-3 DW, JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20411/pages/PL_1_436_411_0002.htm
14 4 1846 Szumsk Antoni Sopiński Mosty Franciszek Katarzyna Makowska Franciszek Sopiński, Franciszka Sinkowska ż. Tomasza 877 828 29 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0429.htm
27 9 1846 Tuczyn Michalina Makowska Tuczyn Karol Antonina Bogucka Dominik Bogucki, Antonina Jelecka 885 168V 33 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0175.htm
26 6 1846 Białogródka Władysław Maliszewski Kuźmińce Władysław s. Józefa Petronela c. Stanisława Makowska Florian Maliszewski i Urszula Hajdzich ż. Antoniego 178-3-115 133V 60 Ż DM
8 9 1846 Berezne Marianna Muchorowska Łukawka / Teklówka Jan Lucyna Ciechnowska Jan Zaręba żonaty i Krystyna Makowska panna; asystowali Feliks Imberg żonaty i Agnieszka Aleksandrowicz panna 885 222R 20 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0232.htm
25 1 1846 Wyszogródek Paweł Kotlarczuk Martyszkowce Wincenty Elżbieta Makowska Józef Szypuła i Dałymonka Mielniczuk ż. Hryćka, Iwan Hantiuk i Teodora Czechowska ż. Klemensa 877 688 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0354.htm
23 10 1846 Niewirków Ewa Mikłaszewska Słoboda Ozierce Teodor Tekla Makowska Jerzy Kuriata,Rozalia Żygadło wdowa 885 237V 39 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0248.htm
16 9 1846 Bazalia filia Tereszki Władysław Przetocki Hrycyki Paweł Apolonia Makowska Michał Michalewski i Aleksandra Rosołowska 178-3-115 246R 40 Ż 485 DM
20 1 1846 Kulczyny Jan Czernicki Kremenczuki Florian Agnieszka Makowska Paweł Pulkiewicz i Dorota Kuklińska ż. Pawła 178-3-115 349R 15 Ż 684 DM
2 8 1846 Lubar Maria Makowska Lubar Ksawery Scholastyka Chodorowska Tadeusz Barański i Kunegunda Piotrowska ż. Władysława 178-3-15 275V 76 Ż 17 DM
26 8 1847 Katerburg Ludwik Rokicki Piszczatyńce Mikołaj Julianna Makowska 199 49 26
27 9 1847 Wiszewicze Ludwik Gałęzowski Komarówka Jan Anna Golczewska Józef Garliński, Aleksandra Makowska, chrz. 1.11.1847 178-51-548 101R 32 Ż BS 201
2 7 1847 Iwanków Kamilla Witmanowska Huta Ocytelska Antoni Rozalia Iwon Górecki, Marianna Makowska, chrz. 3.07.1847 178-51-548 119V 11 Ż BS 246
10 11 1847 Rozważów Marianna Wercz Zmijawka Mikołaj Marianna Makowska Jan Ludwiczenko, Idalia Ludwiczenko, ż. Jana, chrz. 12.11.1847 178-51-548 126R 21 Ż BS 259
23 8 1847 Białogródka Ludwika Podgórska Kuźmińce Józef Agnieszka Sławecka ur. Ignacy Małachowski i 1-dw. Konstancja Makowska panna 178-3-116 108R 75 Ż DM
16 9 1847 Białogródka Korneli Maliszewski Teleżyńce Władysław Petronela Makowska ur. Aleksander Zieliński i ur. Paulina Maliszewska ż. Wincentego 178-3-116 110R 91 Ż DM
1 8 1847 Berezne Amelia Łozińska Berezne Karol Zofia Makowska Hipolit Makowski kawaler i Domicella Makowska panna 171-1-13 243V 28 R Na
17 8 1847 Berezne Aniela Makowska Berezne NN Krystyna Makowska Hipolit Makowski kawaler i Marianna Dobkiewicz ż. Ignacego 171-1-13 243V 29 R Na
18 8 1847 Berezne Amelia Łozińska Karol Zofia Makowska Hipolit Makowski kawaler i Marianna Dobkiewicz ż. Ignacego, asystowali Leon Małachowski żonaty i Domicella Makowska panna 171-1-14 288R 2 R Na
15 2 1847 Toporyszcze Jan Kotwicki Kropiwenka Aleksander Regina Galicka chrz. 3.05; Jakub Borowski i Dorota Makowska 178-3-19 499V 40 Ż 982 DM
26 6 1847 Toporyszcze Marianna Dymińska Kropiwenka Wiktor Ewa Makowska Józef Makowski i Marianna Dymińska 178-3-19 502R 59 Ż 987 DM
24 12 1847 Międzyrzec Adam Jakubowski Samostrzały Antoni Małgorzata Pomadowska Aleksander Załuzki ?, Aniela Makowska 171-1-14 337R 2 R 1425 AS
2 4 1847 Zasław św. Jana Franciszka Kalińska Soszne Stefan Aniela Makowska Jan Mondzelewski i Teresa Mondzelewska ż. Józefa 178-3-116 3R 17 Ż 7 DM
22 6 1847 Zasław św. Jana Marianna Makowska Wójtowce Aleksander Marianna Krasowska Grzegorz Kaliński i Karolina Kamieńska ż. Antoniego 178-3-116 4V 31 Ż 10 DM 0
15 12 1847 Zasław św. Jana Antonina Kurzyńska Wójtowce Grzegorz Marianna Makowska Jan Ruciński i Franciszka Rychter ż. Franciszka 178-3-116 8R 56 Ż 17 DM
1 6 1848 Korytnica Herasim Rosowiecki Wręby Teodor Zofia Makowska 221 3 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20221/pages/PL_1_436_221_0002.htm
30 11 1848 Radziwiłłów Anna Makowska Radziwiłłów nn Agata 834 582 18 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0303.htm
9 3 1848 Ostróg Stanisław Franciszek Krzyżanowski Milatyn Franciszek Helena Klimowska Wlm Józef Krzyżanowski i Wlm Justyna Makowska Pułkownikowa 171-1-14 9R 49 R DM
2 4 1848 Białogródka Józef Szwajdecki Białogródka Feliks Ewa Makowska Piotr Jeżowski i Aleksandra Nikityniuk ż. Bazylego 178-3-117 129V 30 Ż DM
3 3 1848 Międzyrzec Teofil Marek Janczewski Międzyrzec Stanisław Petronela Kotkowska Faustyn Łaskarzewski Aniela Makowska 171-1-14 338V 11 R 1427 AS 0
17 7 1848 Butowce Jan Zalubowski Bołkuny Grzegorz Teresa Makowska Adam Pawłowski i Aniela Łaskarzewska ż. Franciszka 178-3-117 277V 22 Ż 544 DM
19 8 1848 Szumsk Józef Jastrzębski Huta Stara Ignacy Agnieszka Makowska Adam Kalinowski i Antonina Jastrzębska ż. Stanisława 245-1-14 196R 53 R 377 DM 0
7 1 1849 Włodzimierz Lucyna Gar Włodzimierz Antoni Feliksa Makowska 870 7-8 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0005.htm
6 7 1849 Zasław św. Józefa Joanna Wierzańska Szepetówka Józef s.Tomasza Katarzyna c.Zachariasza Krotowska Paweł Wierzański s.Jana, Rozalia Makowska ż.Adama 178-3-118 456V-457R 62 Ż 834-835 RG
26 9 1849 Zasław św. Józefa Joanna Mysłowska Łeńkowce Ignacy Franciszka Makowska Tomasz Andruski, Katarzyna Mowczan 178-3-118 464V-465R 87 Ż 850-851 RG
6 2 1849 Zasław św. Jana Karol Kurzyński Wójtowce Grzegorz Marianna Makowska Jan Kryński i Anna Błażejewska wdowa 178-3-118 395V-396R 7 Ż 734-735 DM
8 10 1849 Ostróg Anna Makowska Ostróg Piotr Justyna Krzyżanowska chrzest 26.07.1850, Piotr Rupniewski i Antonina Sadkiewicz ż. Jana 171-1-16 114V-115R 76 R 119 BW
24 5 1849 Szumsk Magdalena Hornicka Mosty Bartłomiej Apolonia Makowska Adwert Sopiński i Elżbieta Kaszewska ż.. Wawrzyńca 245-1-15 210V-211R 45 R 291 DM
15 12 1849 Szumsk Ludwika Sopińska Mosty Franciszek Katarzyna Makowska Maciej Sopiński i Anna Hornicka ż. Jana 245-1-15 228V-229R 117 R 309 DM
18 2 1850 Białogródka Konrad Maliszewski Dworzec Władysław Petronela Makowska Jan Krasucki i Julia Romanowska ż. Józefa 178-3-119 475V-476R 14 Ż DM
24 4 1850 Białogródka Celestyna Makowska Kuźmińce IN Konstancja Makowska c. panny, Władysław Maliszewski i Zuzanna Madak ż. Andrzeja 178-3-119 480V-481R 39 Ż DM
24 8 1850 Białogródka Hipolit Czernicki Puzyrki Wielkie Florian Agnieszka Makowska Kajetan Kretowicz i Apolonia Wysocka ż. Mateusza 178-3-119 487V-488R 73 Ż DM
12 11 1850 Klewań Adolf Michałowski Kardasz Konstanty Marcelina Wereszczyńska chrzest 3.12.1850, Mateusz [Maciej?] Buczyński i Katarzyna Wejdler ż. Jana, as. Stanisław Mysłowski i Zofia Makowska panna 171-1-16 522V-523R 30 R 537 BW
28 5 1850 Ostróg Lucyna Wilhelmina Sadkiewicz Ostróg Jan Antonina Kobylińska chrzest 11.06.1850, Dymitr Bibikow i Emilia Brant ż. Wilhelma, as. Władysław Makowski i Karolina Makowska ż. Władysława 171-1-16 111V-112R 63 R 116 BW
23 12 1850 Stepań Wiktoria Korewo Stepań Jan Katarzyna Bagińska chrzest 27.12.1850, Ksawery Łukaszewicz i Salomea Makowska panna, as. Jakub Przybyszewski i Dorota Jankowska panna 171-1-16 705V-706R 54 R 718 BW
1 1 1850 Berezne Filomena Marianna Agnieszka Łozińska Berezne Karol Zofia Makowska chrzest 15.01.1850, Ignacy Kleczkowski i Julia Budzińska wdowa, as. Hipolit Kuźmiński i Marianna Czadowska ż. Szymona 171-1-16 468V-469R 9 R 480 BW
27 4 1850 Berezne Piotr Muchorowski Teklówka Jan Łucja Aleksandrowicz chrzest 28.04.1850, Jan Zarembiński i Krystyna Makowska panna, as. Feliks Imberg i Agata Aleksandrowicz panna 171-1-16 472V-473R 30 R 484 BW
23 12 1851 Włodzimierz Wiktoria Makowska Worczyn NN Zuzanna mieszcz. M. Brześcia Karol Lang, Justyna Gryciuk ż. Gabriela 787 42-43 62 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0022.htm
20 3 1851 Białogródka Aleksander Szwajdecki Sosnóweczka Feliks Ewa Makowska Hieronim Zaręba i Rozalia Szwajdecka ż. Grzegorza 178-3-120 445V-446R 53 Ż DM
18 1 1851 Klewań Ludwik Markiewicz Hruszwica Piotr Karolina Makowska chrzest 23.01.1851, Ignacy Lipski i Nepomucena Lipska panna 171-2-1 31V-32R 4 R 34 BW
10 3 1851 Lubar Joanna Słomińska Kirijówka Jan Karolina Stokalska Karol Kudelski i Teresa Makowska ż. Szymona 178-3-31 439V-440R 17 Ż 859-860 DM
25 11 1851 Lubar Feliks Rutkowski Lubar IN Józefa c. Jana Hilary Bajkowski i Scholastyka Makowska ż. Ksawerego 178-3-31 452V-453R 85 Ż 889-890 DM
16 10 1851 Berezne Florentyna Andrzejeska [Andrzejewska] Berezne Wincenty Franciszka Olechowska chrzest 22.10.1851, Hipolit Makowski i Józefa Kleczkowska ż. Ignacego, as. Ignacy Kleczkowski i Krystyna Makowska panna 171-2-1 59V-60R 33 R 62 BW
6 4 1851 Tuczyn Antonina Bogucka Tuczyn Kalasanty Marcjanna Czapska chrzest 10.04.1851, Ezechiel Bogucki i Katarzyna Juźwicz ż. Pawła, as. Henryk Sokołowski i Anna Osinkowska ż. Feliksa, Paweł Juźwicz i Antonina Makowska ż. Karola 171-2-1 71V-72R 12 R 74 BW
20 5 1851 Tuczyn Zofia Makowska Tuczyn Jan Urszula Krajewska chrzest 21.05.1851, Karol Makowski i Ewa Bogucka ż. Mikołaja, as. Kajetan Sokołowski i Tekla Dudek ż. Stanisława 171-2-1 73V-74R 21 R 76 BW
10 11 1851 Tuczyn Katarzyna Makowska Tuczyn Karol Antonina Bogucka chrzest 11.11.1851, Walerian Chodorowicz i Eleonora Sosnowska ż. Wawrzyńca 171-2-1 75V-76R 34 R 78 BW
10 12 1851 Ostróg Helena Makowska Ostróg Piotr Justyna Krzyżanowska chrzest 26.12.1851, Terencjusz Łukomski i Anna Dergiman ż. Stanisława, as. Stanisław Dergiman i Emilia Panasiewicz panna 171-2-1 265V-266R 114 R 270 BW
18 8 1852 Ostróg Aniela Bech Ostróg Franciszek Lucyna Panasiewicz chrzest 26.08.1852, Andrzej Wojtkiewicz i Justyna Makowska ż. Piotra 171-1-17 19V-20R 82 R 22 BW
18 9 1852 Ostróg Józef Witalis Połoński Ostróg Wincenty Jan Julia Chrzanowska chrzest 1.10.1852, Wincenty Omieciński i Justyna Makowska ż. Piotra, as. Paweł Zmysłowski i Helena Dergiman ż. Stanisława, Piotr Makowski i Lucyna Bech 171-1-17 22V-23R 92 R 25 BW
13 1 1852 Niewirków Gaudenty Mikołaj Piotr Łoziński Ludwipol Karol Zofia Makowska chrzest 10.02.1852, Józef Brodzki i Helena Wyszomirska panna, as. Władysław Makowski i Karolina Białobłocka panna 171-1-17 544V-545R 32 R 547 BW
1 6 1853 Szumbar Michalina Makowska Sosnówka Ignacy Teresa Boguszewska Jan Pacewicz, Elżbieta Wiatrowska ż. Jana 625 70-71 5 878 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0039.htm
7 6 1853 Białogródka Aniela Szwajdecka Białogródka Feliks Ewa Makowska Hieronim Zaręba i Rozalia Szwajdecka ż. Grzegorza 178-3-121 472V-473R 45 Ż DM
3 9 1853 Białogródka Joanna Paszkowska Chrystówka Mikołaj Anastazja Makowska Jan Grzybowski i Józefa Zalewska ż. Karola 178-3-121 480V-481R 75 Ż DM
13 9 1853 Wiszenki Joanna Nowicka Stanisławka Józef Karolina Makowska Jan Nowicki i Marianna Załędzka (Załęska) wdowa 22-1-120 149V-150R 26 Ł DM
22 2 1853 Butowce Piotr Wodziński Stećki Piotr Petronela Krzywicka Gabriel Lewicki i Aniela Makowska 178-3-121 579V 11 Ż 1092 DM
4 3 1853 Berezne Kazimierz Łoziński Polany Karol Zofia Makowska Andrzej Chlebcewicz i Julia Burzyńska wdowa, asystowali Ignacy Dobajewicz i Anastazja Chlebcewicz żona Andrzeja 171-1-17 562V-563R 31 R AD1
5 7 1853 Berezdów Klementyna Maliszewska Chorowiec Stanisław Petronela Makowska Erazm Czarkas wdowiec i Katarzyna Waśkowska ż. Józefa, asyst. Józef Waśkowski i Konstancja Makowska panna 171-1-33 353V-354R 49 R 349 DM
25 7 1853 Ostróg Maria Anna Makowska Ostróg Piotr Justyna Krzyżanowska chrzest 12.08.1853, Józef Krzyżanowski i Helena Dergiman ż. Stanisława, as. Michał Krzyżanowski i Emilia Dergiman panna 171-1-33 17V-18R 56 R 20 BW
11 12 1853 Ostróg Franciszka Makowska Ostróg Zachariasz Anna chrzest 11.012.1853, Wawrzyniec Dąbrowski i Aleksandra Zaklecka panna 171-1-33 26V-27R 89 R 29 BW
25 6 1853 Kazimierka Marianna Urbanowicz Ilniki Wiktor Aniela Łoś chrzest 1.07.1853, Jan Sokołowski i Antonina Makowska wdowa 171-1-33 577V-578R 19 R 567 BW
1 10 1853 Korzec Michał Talkiewicz Korzec Stanisław Eleonora Ditrich Ignacy Ziębicki i Tekla Sosnowska, Wiktor Kostkiewicz i Franciszka Makowska, Jan Nienatkiewicz i Dominika Nienatkiewicz panna 171-1-33 297V-298R 97 R 296 DM
22 3 1854 Toporyszcze Katarzyna Didkowska Toporyska Rudnia Jan Dominika Makowska Teodor Semenenko i Marcjanna Rękas ż. Jana 178-3-38 633V-634R 24 Ż DM
6 9 1854 Szumsk Marianna Jastrzębska Huta Stara Józef Tekla Makowska Jan Orłowski i Zofia Kalinowska ż. Adama, asyst. Stanisław Kalinowski i Klara Oborska ż. Antoniego 172-1-30 373V-374R 57 R / FS 375 DM
29 3 1854 Międzyrzec Korecki Franciszek Janczewski Międzyrzec Korecki Stanisław Petronela Kotkowska Faustyn Łaskarzewski kawaler i Aniela Makowska ż. Feliksa 171-1-37 438V-439R 13 R 425 DM
15 1 1855 Łuck Antonina Makowska Łuck Aleksander Aleksandra Rudnicka 391 2-3 2 AGAD DW
12 7 1855 Białogródka Jan Paszkowski Chrystówka Mikołaj Anastazja Makowska Jan Grzybowski i Marianna Falińska ż. Franciszka 178-3-123 498V-499R 48 Ż DM
16 7 1855 Szumsk Benedykt Sopiński Mosty Franciszek Katarzyna Makowska Wawrzyniec Jakuszewski i Anna Hornicka ż. Jana, asyst. Karol Omelczuk i Aniela Łasiewicz z Sopińskich wdowa 172-1-41 387V-388R 34 R 390 DM 0
12 2 1856 Bazalia Marianna Przetocka Hrycyki Paweł Apolonia Makowska Michał Michałowski i Rozalia Pawłowska 178-3-124 61V-62R 12 Ż DM
22 9 1856 Bazalia Michalina Maria Wiktoria Wisłocka Kotiurzyńce par. Kupiel Bolesław Olimpia Głaskowska chrzest z samej wody - Kamieniec Podolski, chrzestni: Tytus Łochowski i Zofia Szybelska; dopeł.chrz. 5.12.1856, as. Klemens Żurakowski Chorąży i Katarzyna Makowska, Stanisław Żurakowski deputat, Ewelina Łochowska, Franciszek Łochowski, Cecylia Żurako 178-3-124 92V-93R 136 Ż DM
13 11 1856 Berezne Marianna Leniewicz Folwark Tadeusz Józefa Chomicka Hipolit Makowski i Krystyna Makowska panna, asyst. Bolesław Makowski i Aniela Chomicka panna 171-1-67 138V-139R 37 R 141 DM
23 1 1857 Kowel Adela Maria Makowska Różyn Ludwik Katarzyna Chabrowska 869 5-6 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0004.htm
29 6 1857 Białogródka Paulina Konferowicz Smorszczki Jan Marianna Kaleńska Jan Studziński i Marcjanna Makowska panna 178-3-73 152V-153R 59 Ż DM
19 4 1857 Toporyszcze Jakub Bagiński Kropiwenka Józef Marianna Bielińska Bazyli Jasiński i Aleksandra Makowska ż. Józefa 178-3-126 713V-714R 26 Ż DM
1 10 1857 Toporyszcze Jan Mianowski Rudnia Szlachowa Albin Marcelina Makowska Kazimierz Polewski i Marianna Klukowska panna 178-3-126 730V-731R 78 Ż DM
11 12 1857 Berezne Maria Gertruda Tchórzewska Łęczyn Wincenty Katarzyna Zabłocka Jan Lwowicz i Maria Ćwiklicz panna, asyst. Ignacy Kleczkowski i Domicela Makowska panna 171-1-72 149V-150R 41 R 202 DM
14 1 1858 Białogródka Paulina Paszkowska Chrystówka Mikołaj Anastazja Makowska Karol Zalewski i Marianna Falińska ż. Franciszka 178-3-74 515V-216R 9 Ż DM
25 6 1858 Białogródka Jan Karpiński Dworzec Paweł Tekla Makowska Jan Niewiński i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-3-74 227V-228R 58 Ż DM 0
18 5 1858 Toporyszcze Piotr Celestyn Dymiński Kropiwenka Wiktor Ewa Makowska Józef Makowski i Marianna Wolska ż. Wawrzyńca 178-3-128 105V-106R 62 Ż 209-210 DM
6 6 1858 Toporyszcze Edward Didkowski Rudnia Toporyska Jan Domicela Makowska Franciszek Orłowski i Marianna Kramińska ż. Wojciecha 178-3-128 106V-107R 66 Ż 211-212 DM
2 1 1858 Tuczyn Marcella Makowska Tuczyn Jan Urszula Krajewska chrzest 6.01.1858, Jan Krukowski i Antonina Makowska ż. Karola 650-1-1 387V-388R 1 R 402 BW
11 7 1859 Krzemieniec Marianna Kamińska Krzemieniec Józef Antonina Łomakowska 0.1-32 18V-19R 53 T
8 9 1859 Toporyszcze Aniela Mianowska Rudnia Szlachowa Albin Marcelina Makowska Jan Mianowski i Michalina Mianowska panna 178-3-50 712V-713R 90 Ż DM
8 11 1859 Toporyszcze Karol Dydkowski Toporyska Rudnia Jan Domicela Makowska Wojciech Kramiński i Julianna Orłowska, Franciszek Orłowski i Marianna Kramińska 178-3-50 714V-715R 102 Ż DM
22 1 1859 Szumsk Wincenty Sopiński Mosty Franciszek Katarzyna Makowska Tomasz Listowski i Wiktoria Kotulska ż. Kazimierza, asyst. Ignacy Jastrzębski i Katarzyna Listowska ż. Mikołaja 245-1-16 156V-157R 8 R / FS 158 DM
21 9 1859 Szumsk Antoni Jastrzębski Huta Stara Józef Tekla Makowska Antoni Kalinowski i Marianna Orłowska ż. Mikołaja, asyst. Mikołaj Orłowski i Klara Jastrzębska panna 245-1-16 174V-175R 79 R / FS 176 DM
10 3 1859 Tuczyn Eufrozyna Makowska Tuczyn Karol Antonina Bogucka chrzest 17.03.1859, Ignacy Marcinkiewicz i Anna Krauze ż. Justyniana 171-1-73 333V-334R 10 R 329 BW
1 1 1860 Zasław św. Jana Marianna Kurzyńska Wójtowce Grzegorz Marianna Makowska Franciszek Kurzyński i Marianna Karpińska 178-3-75 222V-223R 1 Ż 406-407 DM 0
27 7 1860 Zasław św. Jana Anna Makowska Zasław Feliks Karolina Bogucka Maciej Gutowicz i Ewa Gajewska 178-3-75 230V-231R 34 Ż 422-423 DM
3 9 1861 Lubar Joachim Bonisławski Bierezowka Grzegorz Antonina Popławska Jacenty Andrusiewicz, Teresa Makowska 641-1-21 17 68 Ż MP
18 5 1861 Zasław św. Jana Klementyna Makowska Wojtowce Piotr Tekla Kalnicka Mateusz Kobierski, Karolina Kurczyńska 17-1-119 8V-9R 31 Ch RG
14 9 1861 Zasław św. Jana Marianna Makowska Wojtowce Jan Katarzyna Bułajewska Kazimierz Hryniewiecki, Paulina Ciesielska 17-1-119 13V-14R 58 Ch RG
5 4 1862 Międzyrzec Józefa Wilhelmina Makowska Międzyrzec Feliks Aniela Pawłowska chrzest 8.05.1862, Faustyn Łaskarzewski i Joanna Nikitowicz wdowa, as. Bolesław Pawłowski kawaler i Apolonia Kuźmińska panna 887 299-300 7 AGAD 163 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0163.htm
14 7 1862 Białogródka Aniela Makowska Kuźmińce IN Józefa Makowska c. panny, Piotr Dubowicz i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-77 116V-117R 62 Ż DM
15 5 1862 Tuczyn Józefa Makowska Tuczyn Wiktor Joanna Bogucka Wojciech Thier i Antonina Bogucka ż. Dominika 887 14-15 21 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0008.htm
1 3 1862 Berezdów Albina Maliszewska Kurczyk Władysław Petronela Makowska Wiktor Przewłocki i Karolina Szumkowska panna 17-1-25 7V-8R 27 Ch 15-16 DM
30 12 1862 Berezdów Ewa Makowska Korytyszcze Andrzej Karolina Stawska Feliks Siemaszko i Aniela Lewkowicz z Stanisława 17-1-25 25V-26R 100 Ch 51-52 DM
23 3 1863 Kamień Koszyrski Jan Makowski Worokoml NN Emilia Makowska 195 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20195/pages/PL_1_436_195_0003.htm
14 5 1863 Żytomierz Zofia Paszkowska Żytomierz Aleksander Pawlina Kiejłach ? Paweł Wnorowski, Kamilla Mieszczanska, asystowali:Stanisław Jezierski, Julia Makowska 178-3-54 39 122 Ż DG
21 9 1863 Szumsk Mateusz Sopiński Mosty Franciszek Katarzyna Makowska Ignacy Jastrzębski, Domicela Franczuk ż. Antoniego 245-1-21 194V-195R 85 R RK
13 7 1863 Zasław św. Jana Antonina Makowska Wójtowce Piotr Paulina Malicka Józef Teleżyński i Maria Hussakowska 685-6-6 8V-9R 36 Ch 17-18 DM
18 10 1863 Zasław św. Jana Seweryna Makowska Wójtowce Jan Antonina Grzybowska Franciszek Turkiewicz i Tekla Zielińska 685-6-6 12V-13R 59 Ch 25-26 DM
5 4 1863 Berezne Wincenty Kajetan Liniewicz Ostyże Tadeusz Józefa Chomicka chrzest 28.04.1863, Bolesław Makowski i Domicela Makowska panna, as. Eustachy Wróblewski i Karolina Chomicka ż. Dominika 650-1-2 70R 16 R 92 BW
6 6 1863 Berezne Norbert Antoni Makowski Berezne Hipolit Roch Anna Małachowska chrzest 13.06.1863, Leon Małachowski i Anna Chodkiewicz, as. Bolesław Makowski i Domicela Makowska, Celestyn Małachowski i Antonina Makowska 650-1-2 71R 22 R 94 BW
17 1 1863 Korzec Bazyli Kaletyński Szytnia Józef Magdalena Bochenkiewicz chrzest 18.01.1863, Stanisław Milewski i Anna Makowska 650-1-2 3V-4R 5 R 5 BW
29 4 1863 Korzec Antonina Sinicka Majdan Krzyżyk Leon Hieronima Makowska chrzest 9.05.1863, Florian Korzeniowski i Barbara Ilnicka wdowa 650-1-2 9V-10R 31 R 11 BW
14 8 1863 Międzyrzec Edward Łodkowski Międzyrzec Justyn Paulina Kwaśnicka [Kwaśniewska?] chrzest 18.09.1863, Adolf Iwanicki i Emilia Makowska zamężna 650-1-2 341V-342R 19 R 428 BW
20 5 1864 Szumsk Feliks Śliwiński Huta Stara Michał Joanna Makowska w.ż. Franciszek Jastrzębski, Domicela Białobrzycka panna 245-1-20 158V-159R 49 R
11 3 1864 Bazalia Teofila Karpińska Łazuczyn Wielki Franciszek Tekla Makowska Hilary Musztafa i Tekla Nowoszycka 17-1-7 55V-56R 58 Ch 110-111 DM
19 1 1864 Zasław św. Jana Marianna Siedlecka Wójtowce Tomasz Franciszka Mondzelewska Jan Mondzelewski i Katarzyna Makowska 685-6-6 28V-29R 1 Ch 57-58 DM
20 1 1864 Berezdów Ferdynand Maliszewski Kurczyk Władysław Petronela Makowska Neriusz Sokolnicki i Amelia Szankowska wdowa 178-3-169 30V-31R 13 Ż 62-63 DM
25 10 1864 Berezdów Sabina Didkowska Maniatyn Jan Krystyna Wierzbicka Teodor Waśkowski i Aniela Makowska ż. Józefa 178-3-169 47V-48R 83 Ż 96-97 DM
19 3 1865 Żytomierz Michał Stankiewicz Poprawka Jan Katarzyna Ejsmont syn 1-dw., Józef Mazurkiewicz, Katarzyna Gumakowska 178-3-61 13 71 Ż DG
30 11 1865 Żytomierz Waleria Białkowska Żytomierz Wiktor Marianna Makowska córka mieszczan/ Seweryn Dubowski, Julia Kramińska 178-3-61 50 327 Ż DG
28 3 1865 Żytomierz Stefan Dombrowski Żytomierz Marcin Jadwiga Makowska [27.12.1866] syn dw., Leon Wołoszyński i Serafina Laudańska, asyst.: Ignacy Popławski i Teofila Żuko 178-3-63 64 311 Ż 125 i 126 DG
14 1 1865 Białogródka Paweł Grzybowski Futor Dosin Jan Józefa Gęsicka Franciszek Faliński i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-81 135V-136R 11 Ż DM
27 1 1865 Białogródka Marianna Łaszcz Kuźmińce Wincenty Józefa Makowska Ignacy Małachowski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-81 137V-138R 20 Ż DM
28 1 1865 Zasław św. Jana Franciszek Malicki Bielczyn Antoni Marianna Teodor Czyżewski i Paulina Makowska ż. Piotra 685-6-6 62V-63R 5 Ch 124-125 DM
10 9 1865 Zasław św. Jana Marianna Makowska Wójtowce Piotr Paulina Malinowska Franciszek Horkiewicz i Marianna Hussakowska 685-6-6 71V-72R 49 Ch 142-143 DM
2 9 1865 Berezne Bronisław Symforian Malakowski Druchowa Feliks Krystyna Makowska Władysław Sumowski i Albina Malakowska, asyst. Bolesław Makowski i Antonina Malakowska 487-1-24 8V-9R 39 R 11 DM 0
2 7 1866 Międzyrzec Korecki Emilia Łodkowska Międzyrzec Korecki Józef Paulina Kwaśnicka Antoni Morawski [Murawski] i Emilia Makowska 487-1-64 4V-5R 16 R 7 DM
11 8 1866 Turzysk Maria Makowska Błazennik Franciszek Ludwika Zanicka 735 8-9 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0005.htm
20 4 1866 Luboml Cezar Jan Mysakowski Luboml Florian Barbara Szymakowska? ksiądz Stanisław Małachowski, Ludwika Wunderlich, Felin Mysakowski, Anna Golc ż. Hieroni 310 28 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0015.htm
6 7 1866 Kuniów Jan Malinowski Iliaszówka Jan Karolina Wierzbicka Grzegorz Malinowski i Anastazja Makowska 178-3-78 89V-90R 42 Ż DM
18 1 1866 Żytomierz Józef Kajdański Futor Łukaszewicza Wincenty Aleksandra Szkuratowska [23.01.1866] syn obywateli, Witali Sadowski i Anna Trijmakowska 178-3-63 6 16 Ż 11 i 12 DG
6 11 1866 Białogródka Michał Dubowicz Kuźmińce Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-81 222V-223R 96 Ż DM
23 12 1866 Białogródka Stefan Binkowski Kuźmińce Michał Klementyna Falińska Wincenty Rowinkowski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-81 228V-229R 120 Ż DM
29 3 1866 Zasław św. Jana Marianna Makowska Bielówka Jan Antonina Grzybowska Jakub Winiarski, Urszula Zalewska 685-6-6 92V-93R 39 Ch RG
9 2 1866 Kulczyny Apolinary Terlecki Wolica Tatarska Karol Marcelina Makowska Andrzej Łatyński i Honorata Łatyńska 17-1-235 175V-176R 14 Ch 343-344 DM
12 10 1867 Rzyszczów Maria Grodecka Miedwiedow Dominik Tekla Makowska Hipolit Rzeczycki, Maria, żona Rafała Tyczkowskiego 312-1-92 216 41 m.K KM
5 2 1867 Tuczyn Agata Dorota Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska Marceli Kunicki, Anna Korczakowska ż. Jana 681 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0003.htm
16 5 1867 Radziwiłłów Joanna Kułagowska Radziwiłłów Szymon Teresa Makowska 426-1-41 57 V-58 R 12 T 520
12 10 1867 Białogródka Marianna Łaszcz Kuźmińce Wincenty Józefa Makowska Wincenty Rowinkowski i Marianna Dubowicz ż. Piotra 178-3-81 292V-293R 106 Ż DM
23 3 1867 Ostróg Bronisław Władysław Różycki Ostróg Henryk Emilia Dergemann Stanisław Dergeman, Justyna Makowska żona Piotra, Ass. Cezary Cywiński, Joanna Sosnowska żona Cypriana, Cyprian Sosnowski, Leokadia Sosnowska 654-1-56 2R 2 R MZ
1 7 1867 Ostróg Marianna Petronela Dergiman Ostróg Stanisław Anna Ziębicka Ludwik Witkowski, Justyna Makowska żona Piotra 654-1-56 3V 3 R MZ
15 10 1867 Zasław św. Jana Teresa Makowska Wojtowce Wojciech Karolina Zielińska Kazimierz Hryniewiecki, Karolina Kurzyńska 685-6-6 122V-123R 61 Ch RG
8 8 1867 Berezne Marian Kajetan Malakowski Druchowa Feliks Krystyna Makowska Bolesław Makowski i Anna Makowska, asyst. Hipolit Makowski i Domicela Makowska 487-1-26 12V-13R 41 R 15 DM
17 3 1868 Turzysk Maria Makowska Obeniże Franciszek Ludwika Myślińska 737 2-3 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20737/pages/PL_1_436_737_0002.htm
4 4 1868 Katerburg Maria Majewska Matwiejowce Marceli Wiktoria Kozicka Gabriel Wiszniewski i Leonora Makowska ż. Mateusza 426-1-44 109V-110R 6 T 879 DM
16 3 1868 Białogródka Józef Czajkowski Kuczmanówka Michał Maria Pasztalan Filip Faliński i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-81 349V-350R 26 Ż DM
26 7 1868 Białogródka Jakub Faliński Kuźmińce Filip Karolina Kornatowska Jan Sikorski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-81 360V-361R 71 Ż DM
19 8 1868 Zasław św. Jana Józef Piotrowski Mokrzec Mateusz Teresa Makowska Marcin Malinowski, Marcelina Różycka ż. Jana 685-6-6 148V-149R 44 Ch RG
16 1 1869 Tuczyn Władysław Paweł Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska Stanisław Wdziekoński, Paulina Paplińska ż. Wiktora 683 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0002.htm
20 10 1869 Białogródka Piotr Bińkowski Kuźmińce Michał Klementyna Falińska Wincenty Rowinkowski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-81 444V-445R 143 Ż DM
20 6 1870 Radziwiłłów Jan Kułagowski Radziwiłłów Szymon Teresa Makowska 1-51 4 V-5 R 13 T 0
4 2 1870 Białogródka Agata Zielińska Kuźmińce Jan Petronela Makowska Michał Bińkowski i Anastazja Malawska 178-3-84 6V-7R 18 Ż DM
20 2 1870 Białogródka Antonina Makowska Kuźmińce Władysław Rozalia Podgórska Wincenty Rowinkowski i Marianna Dubowicz 178-3-84 9V-10R 26 Ż DM
16 8 1870 Białogródka Maria Kozłowska Kuźmińce Hieronim Agnieszka Sławecka Julian Wolski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-84 30V-31R 107 Ż DM
17 9 1870 Białogródka Franciszka Łaszcz Chrystówka Wincenty Józefa Makowska Antoni Gąsicki i Karolina Mysłowska ż. Eliasza 178-3-84 34V-35R 122 Ż DM
14 12 1870 Białogródka Jan Faliński Kuźmińce Filip Karolina Kornatowska Jan Sikorski i Józefa Makowska 178-3-84 44V-45R 163 Ż DM
20 1 1871 Rzyszczów Antoni Piotrowski Rzyszczów Józef Franciszka Makowska Marek Matyniuk 312-1-100 372 5 m.K KM
4 6 1871 Białogródka Marianna Zaręba Polachowa Gabriel Anastazja Makowska Jan Dubowicz i Marianna Kustowska 178-3-84 119V-120R 74 Ż DM
8 10 1871 Białogródka Józefa Makowska Kuźmińce Franciszek Michalina Dłużniewska Michał Bińkowski i Agnieszka Mondzelewska ż. Franciszka 178-3-84 137V-138R 143 Ż DM
8 8 1871 Zasław św. Jana Roman Góralski Zasław Józef Marianna Gągalewska Paweł Sawicki, Katarzyna Makowska ż. Jana 685-6-6 222V-223R 40 Ch RG
1 4 1871 Tuczyn Teodor Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska Józef Zalewski i Maria Zahajdakowska panna, Wiktor Papliński i Katarzyna Makowska panna 685 10-11 15 AGAD 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0006.htm
2 7 1871 Tuczyn Józefa Reszczyńska Tuczyn Hieronim Honorata Teodorowicz Alojzy Bagiński i Antonina Makowska ż. Karola 685 18-19 29 AGAD 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0010.htm
4 3 1872 Brody Maria Kazmirczuk Suchowola 1 Jan Melania Salka Jan Nestorowicz, Anna Makowska L
11 8 1872 Białogródka Jan Sławecki Chrystówka Wincenty Tekla Oleńska Józef Sławecki i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-84 226V-227R 95 Ż DM
18 1 1872 Zasław św. Jana Antonina Piotrowska Mokrzec Mateusz Teresa Makowska Franciszek Polatewicz, Aniela Choina ż. Jakuba 685-6-6 239V-240R 5 Ch RG
22 1 1872 Zasław św. Jana Karol Hryniewiecki Wojtowce Antoni Antonina Michałowska Piotr Ostrowski, Paulina Makowska 685-6-6 240V-241R 7 Ch RG
22 2 1872 Zasław św. Jana Roman Kalenicki Wojtowce Franciszek Antonina Korsak Jakub Lędzki, Antonina Makowska ż. Jana 685-6-6 241V-242R 15 Ch RG
6 8 1872 Zasław św. Jana Jan Kurzyński Wojtowce Grzegorz Karolina Siekierzyńska Wincenty Hryniewiecki, Julia Makowska ż. Marcela 685-6-6 247V-248R 42 Ch RG
2 9 1872 Zasław św. Jana Klementyna Makowska Borysów Stefan Marianna Władziejewska Stanisław Kacjanowski, Franciszka Krasowska 685-6-6 247V-248R 44 Ch RG
23 10 1872 Zasław św. Jana Franciszka Makowska Wojtowce Jan Antonina Grzybowska Wincenty Hryniewiecki, Marianna Zielińska ż. Jana 685-6-6 249V-250R 51 Ch RG
11 12 1873 Turzysk Antonina Malwina Dobrzyńska Łuczyce Franciszek Julia Raczyńska Rudolf Monkiewicz, Ludwika Makowska ż. Franciszka 742 2-3 3 0
4 2 1873 Radziwiłłów Walenty Kułagowski Radziwiłłów Szymon Teresa Makowska 426-1-67 58 V-59 R 7 T
9 3 1873 Białogródka Franciszek Krymski Chrystówka Andrzej Celestyna Tarnawska Wincenty Sławecki i Józefa Makowska 178-3-84 343V-344R 45 Ż DM
11 3 1873 Białogródka Bronisława Makowska Kuźmińce Władysław Rozalia Podgórska Wincenty Rowiński i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-84 345V-346R 50 Ż DM
21 8 1873 Białogródka Anna Łaszcz Dosin Wincenty Józefa Makowska Wincenty Rowiński i Antonina Pasławska ż. Jana 178-3-84 371V-372V 128 Ż DM 0
15 2 1873 Zasław św. Jana Jan Hryniewiecki Wojtowce Franciszek Marianna Kacjanowska Wojciech Makowski, Antonina Makowska ż. Jana 685-6-6 267V-268R 8 Ch RG
16 9 1873 Zasław św. Jana Bazyli Piotrowski Mokrzec Mateusz Teresa Makowska Jan Różycki, Anna Choina 685-6-6 276V-277R 52 Ch RG
20 11 1873 Zasław św. Jana Franciszka Makowska Wojtowce Wojciech Karolina Zielińska Stefan Kalnicki, Karolina Kurzyńska ż. Grzegorza 685-6-6 279V-280R 66 Ch RG
2 2 1874 Turzysk Ludomir Maria Monkiewicz Bobły Rudolf Leonilda Rudnicka Józef Falski, Ludwika Makowska ż. Franciszka 742 4-5 6 0
4 1 1874 Białogródka Leon Zaręba Chrystówka Gabriel Anastazja Makowska Jan Dubowicz i Marianna Kustowska 178-3-84 446V-447R 4 Ż DM
1 2 1874 Białogródka Kamila Zielińska Dosin Jan Petronela Makowska Michał Bieńkowski i Antonina Pasławska ż. Jana 178-3-84 451V-452R 22 Ż DM
9 3 1874 Białogródka Franciszka Wojnowska Kuźmińce Marcin Rozalia Makowska Hieronim Kozłowski i Rozalia Makowska ż. Władysława 178-3-84 453V-454R 34 Ż DM
9 10 1874 Białogródka Anna Krymska Chrystówka Andrzej Celestyna Tarnawska Wincenty Sławecki i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-84 471V-472R 130 Ż DM
4 10 1874 Zasław św. Jana Olimpia Zagajewska Wojtowce Ignacy Karolina Robakiewicz Jakub Chwystyk, Julia Makowska ż. Marcina 685-6-6 300V-301R 36 Ch 584-585 RG
1 1 1875 Białogródka Stanisław Podgórski Kuźmińce Franciszek Franciszka Dubowicz Wincenty Rowinkowski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-133 2V-2R 2 Ż DM
4 8 1875 Białogródka Marianna Makowska Kuźmińce Władysław Rozalia Podgórska Wincenty Rowinkowski i Marianna Dubowicz ż. Piotra 178-3-133 22V-23R 111 Ż DM
6 6 1876 Radziwiłłów Antoni Kułagowski Radziwiłłów Szymon Teresa Makowska 1-70 49V-50R 27 T
16 12 1876 Szumsk Ksawery Śliwiński Stara Huta Michał Joanna Makowska chrz. 27.12 Antoni Jastrzębski, Katarzyna Giżycka ż. Jana 1-228 36V-37R 148 T DM 619
26 2 1877 Turzysk Feliksa Kazimiera Ziarkowska Bobły Ksawery Antonina Białkowska Rudolf Monkiewicz, Ludwika Makowska wdowa 745 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20745/pages/PL_1_436_745_0002.htm
9 3 1877 Tuczyn Franciszek Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska 691 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0004.htm
9 7 1877 Białogródka Józef Wojnowski Kuźmińce Marcel Rozalia Makowska Władysław Makowski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-133 128V-129R 77 Ż DM
20 8 1878 Rzyszczów Wincenty Piotrowski Rzyszczów Józef Franciszka Makowska Jakub Kowalski, Anna Szczelawska, wdowa 312-1-111 9 16 m.K KM
20 4 1879 Tuczyn Bernard Masiewicz Tuczyn Józef Katarzyna Makowska Józef Zinkiewicz, Aniela Domańska panna 693 14-15 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0008.htm
1 8 1879 Tuczyn Teofila Makowska Tuczyn NN Marcelina c. Jana Makowska 693 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0010.htm
23 8 1879 Tuczyn Filipina Makowska Woskodawy Julian Anna Kugewska Jakub Piątkowski, Lucyna Kugewska panna 693 22-23 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0012.htm
9 12 1879 Tuczyn Walery Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska 693 30-31 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0016.htm
1 3 1879 Międzyrzec Korecki Edward Chomicki Międzyrzec Korecki Adolf Julia Makowska Antoni Miller i Aniela Chomicka panna 740-2-301 9V-10R 25 R 11 DM
17 8 1879 Rzyszczów D? Makowska Gulaniki Józef Anna Jankowska Józef Jankowski, Franciszka Piotrowska, żona Józefa 312-1-112 22 m.K KM
7 5 1880 Radziwiłłów Maria Kułagowska Radziwiłłów Szymon Teresa Makowska 1-74 56V-57R 26 T
15 9 1880 Rzyszczów Stanisław Piotrowski Rzyszczów Józef Franciszka Makowska Jakub Kowalenko, Anna Makowska, ż. Jana 312-1-114 5 17 m.K KM
16 2 1880 Berezdów Ludwik Siemaszko Korytyszcze Feliks Anna Makowska Antoni Czyżewski i Petronela Czyżewska panna 178-3-169 573V-574R 23 Ż DM
22 11 1880 Cudnów Józefa Matusiewicz Cudnów Faustyn Helena Makowska Walenty Maziarz i Aniela Kuperwas wdowa 178-3-67 533V-534R 282 Ż 1058-1059 DM
1 12 1880 Międzyrzec Korecki Aniela Janczewska Międzyrzec Korecki Aleksander Józefa Makowska Franciszek Górski i Karolina Iwanicka 740-2-301 54V-55R 28 R 35 DM
6 12 1881 Turzysk Mikołaj Jaworski Dolsk Michał Tekla Makowska Bazyli Teodorowicz, Paulina Orzeszko panna 749 22-23 31 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0012.htm
16 1 1881 Szumsk Paulina Śliwińska Stara Huta Michał Joanna Makowska chrz.22.02 Antoni Adaszyński, Marianna Michałowska ż. Wawrzyńca 426-1-231 6V-7R 21 T DM 798
20 7 1881 Kuniów Eliasz Olszewski Zakoty Marcin Józefa Makowska Franciszek Krajewski i Teofila Gurska ż. Józefa 178-3-78 635V-636R 54 Ż DM
19 3 1881 Międzyrzec Korecki Józef Chomicki Międzyrzec Korecki Adolf Julia Makowska Antoni Miller i Aniela Chomicka panna 740-2-301 91V-92R 7 R 53 DM
8 5 1882 Horochów Stanislawa Makowska Bożów Jan Anna 118 16-17 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0009.htm
15 1 1882 Międzyrzec Korecki Karolina Białecka Podliski NN Leontyna Białecka Józef Norejkowicz i Emilia Makowska ż. Karola 740-2-301 129V-130R 1 R 73 DM 0
10 11 1882 Berezdów Andrzej Bielecki Chyżawka Jakub Ewa Makowska Józef Kamiński i Marianna Bielecka panna 178-3-169 655V-656R 125 Ż DM
12 11 1883 Międzyrzec Korecki Honorata Femiak Międzyrzec Andrzej Anna Rap Gracjan Malczewski i Brygida Makowska 740-2-302 9V-10R 26 R 11 DM
15 2 1884 Tuczyn Adolf Sewruk Krąglik Stanislaw Antonina Bagińska Marceli Urbanowicz, Pelagia Makowska panna 698 4-5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0003.htm
18 5 1885 Turzysk Feliksa Zofia Jaworska Jachimówka Michał Tekla Makowska 753 12-13 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20753/pages/PL_1_436_753_0007.htm
15 2 1885 Tuczyn Faustyn Masiewicz Tuczyn Józef Katarzyna Makowska 699 8-9 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0005.htm
7 8 1885 Kuniów Karol Ostaszewski Radohoszcz Michał Antonina Makowska Kazimierz Ostaszewski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 15V-16R 59 Ż DM
6 10 1885 Kuniów Adam Olszewski Zakoty Marcin Józefa Makowska Jan Boczkowski i Teofila Górska ż. Józefa 178-3-86 21V-22R 84 Ż DM
18 1 1887 Tuczyn Antoni Masiewicz Tuczyn Józef Katarzyna Makowska 701 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20701/pages/PL_1_436_701_0002.htm
8 5 1887 Horochów Ewa Jasińska Oszczów Jan Marianna Łaptas Jan Konieczny, Anna Makowska 123 26-27 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0016.htm
15 7 1887 Dederkały Marianna Kwiatkowska Dederkały Wielkie Karol Feliksa Demichowicz Franciszek Andrzejewski i Antonina Makowska wdowa 1-81 76V-77R 21 T DM 975
1 8 1887 Dederkały Antonina Kwiatkowska Pototurów Kajetan Marianna Mazurek Benedykt Pachomak i Antonina Makowska wdowa 1-81 78V-79R 25 T DM 977
1 2 1888 Kuniów Rozalia Ostaszewska Radohoszcz Michał Antonina Makowska Kazimierz Ostaszewski i Anna Krynicka ż. Erazma 178-3-86 126V-127R 12 Ż DM
4 10 1889 Kuniów Jan Ostaszewski Radohoszcz Michał Antonina Makowska Franciszek Śliwiński i Wiktoria Kondrat panna 178-3-86 197V-198R 98 Ż DM
1 4 1890 Młynów August Mielcer Beregi August Barbara Niekwapił Dubno, Józef Proszek, Helena Makowska ż. Władysława 740-2-407 6V-7R 27 R 1580 RK
25 5 1891 Kuniów Grzegorz Olszewski Zakoty Marcin Józefa Makowska Ignacy Zabłocki i Tekla Żukowska ż. Karola 178-3-86 367V-368R 55 Ż DM
21 9 1892 Krzemieniec Tekla Niżyńska Krzemieniec Jan Maria Łomakowska 0.1-81D 18V-19R 70 T
13 8 1892 Kuniów Anastazja Ostaszewska Radohoszcz Mała Michał Antonina Makowska Marcin Staszewski i Józefa Staszewska panna 178-3-86 421V-422R 84 Ż DM
3 12 1893 Kuniów Piotr Krzemiński Hucisko Nowe Karol Teresa Makowska Marcin Jasiński i Aniela Jakuszewska panna 178-3-86 456V-487R 156 Ż DM
26 12 1894 Kuniów Julia Krzemińska Hucisko Karol Teresa Makowska Piotr Bezymski i Julia Nawrocka 178-3-86 518V-519R 141 Ż DM
27 5 1896 Kuniów Antonina Ostaszewska Radohoszcza Mała Michał Antonina Makowska Antoni Kaczanowski i Marianna Ostaszewska ż. Kazimierza 178-3-86 609V-610R 55 Ż DM
24 12 1896 Kuniów Emilia Kamińska Hucisko Nowe Karol Teresa Makowska Stanisław Paciorkowski i Julia Nawrocka wdowa 178-3-86 627V-628R 129 Ż DM
4 7 1898 Horochów Janina Makowska Fusów Jan Anna Skórska 927 10V-11R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0011.htm
3 11 1898 Kuniów Teofila Staszewska Radohoszcza Mała Michał Antonina Makowska Bronisław Kondrat i Helena Kondrat panna 178-3-86 729V-730R 133 Ż DM
1 8 1899 Horochów Jan Dudkiewicz Fusów Józef Maria Teklak Antoni Dudujew, Anna Makowska ż. Jana 928 34-35 66 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0018.htm
16 1 1899 Kuniów Józefa Krzemińska Hucisko Nowe Karol Teresa Makowska Karol Jakubowski i Maria Jakuszewska ż. Józefa 178-3-86 759V-760R 20 Ż DM
10 12 1900 Tuczyn Aleksander Łukomski Leonówka Modest Adela Makowska 956 46-47 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0024.htm
23 1 1901 Zasław św. Jana s. [...] Lisowski Borysów Stefan Anna Petrowa Franciszek Makowski i Józefa Makowska 17-2-72 3R 8 Ch 529 DM
22 7 1902 Tuczyn Helena Kryst Tuczyn Bronisław Maria Makowska 969 14V-15R 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0017.htm
28 9 1902 Horochów Stanisława Makowska Janin Tomasz Aleksandra Kowalczuk 960 25 95 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0027.htm
13 11 1902 Horochów Maria Piotrowska Krasów Jan Agnieszka Makowska 960 29 109 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0031.htm
12 10 1903 Białogródka Rozalia Dzięgielewska Kuźmińce Karol Eleonora Kłopotowska chł. Michał Dubowicz, Waleria Makowska ż. Karola 17-2-84 4V-5R 154 Ch
23 1 1903 Żytomierz Jan Żurawski Chutor Wasilewskiego Walenty Anna Makowska Józef Turowski, Józefa Łagowska 178-3-171 126V-127R 189 Ż 249 DW
19 5 1903 Żytomierz Dominika Burawska Chutor Wasilewskiego Adam Józefa Makowska Mikołaj Burawski, Teofila Burawska panna 178-3-171 131V-132R 212 Ż 259 DW
20 1 1904 Tuczyn Wincenty Łukomski Leonówka Modest Adela Makowska Eliasz Makowski, Bibiana Makowska ż. Aleksandra 989 4V-5R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0005.htm
27 8 1904 Horochów Anna Piotrowska Krasów Jan Agnieszka Makowska 973 21 80 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0023.htm
23 1 1904 Zasław św. Jana Józefa Akajewicz Borysów Jan Antonina Makowska Franciszek Ostrowski i Maria Śleszyńska 17-2-72 2V-3R 5 Ch 582-583 DM
27 10 1904 Zasław św. Jana Maria Makowska Wójtowce Antoni Leontyna Łazanowska Jan Kalnicki i Maria Makowska 17-2-72 12V-13R 45 Ch 602-603 DM 0
21 5 1904 Ostropol Józef Wesołowski Czarna Antoni Karolina Makowska Władysław Wasikowski i Benigna Bańkowska ż. Ignacego 17-1-323 431V-432R 24 Ch 842-843 DM
8 1 1905 Tuczyn Adela Makowska Krąglik Bolesław Wiktoria Kr... 988 2V-3R 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0003.htm
10 2 1905 Tuczyn Anna Kryst Tuczyn Bronisław Maria Makowska Kazimierz Makowski, Józefa Żmudowska 988 3V-4R 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0004.htm
23 1 1905 Ostropol Stanisława Zielińska Hubin Józef Franciszka Makowska Cezary Henryk Partum i Rozalia Bit [Busz ?] 17-1-323 446V-447R 10 Ch 871-872 DM
8 7 1906 Horochów Wacław Piotrowski Krasów Jan Agnieszka Makowska 992 12 55 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0016.htm
26 11 1906 Ołyka Janina Makowska Metelno Antoni Czesława Szawacher 1019 271 207 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0144.htm
10 7 1906 Ostropol Marian Wesołowski Czarna Antoni Karolina Makowska Roman Szturmaniewicz i Adela Kirpc [Kerbc] ż. Karola 17-1-323 469V-470R 28 Ch 916-917 DM
28 1 1906 Nowogród Wołyński Jan Lewkowicz Futor Zwiahelski Stanisław Emilia Skokowska Stefan Trojanowski, Józefa Makowska 178-3-202 8V-9R 53 Ż 17 DW
4 4 1906 Nowogród Wołyński Jan Czyżewski Horbasza Mała Ludwik Aniela Makowska Franciszek Makowski, Anna Waśkowska 178-3-202 29V-30R 200 Ż 59 DW 0
24 6 1908 Ostropol Jadwiga Zielińska Hubin Józef Franciszka Makowska Władysław Mańkowski i Aniela Mańkowska panna 17-1-323 507V-508R 28 Ch 990-991 DM
24 2 1909 Ostropol Wincenty Wesołowski Czarna Antoni Karolina Makowska Jan Rozdolski i Adela Kerdec ż. Karola 17-2-93 4V-5R 14 Ch 8-9 DM
25 1 1909 Horochów Helena Piotrowska Krasów Jan Agnieszka Makowska 995 4 13 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0007.htm
9 9 1910 Tajkury Stefania Makowska Tajkury Michał Anna Ogrodniczuk Feliks Machlewski, Stefania Makowska panna 740-4-694 20 V-21 R 87 R 22 DW
1 11 1910 Nowy Zawod Gwidon Gołębiowski Nowy Zawod Jan Kamila Makowska Józef Gołębiowski i Domicela Skocka ż. Franciszka 178-3-196 10V-11R 46 Ż 22-23 DM
3 1 1911 Horochów Maria Kotyło Bużany Jan Stanisława Makowska 997 3 7 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0005.htm
9 3 1911 Horochów Piotr Kułakowski Bużany Piotr Kamila Makowska 997 10 34 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0012.htm
23 1 1911 Nowy Zawod Wincenty Święcicki Czechowce Ludwik Franciszka Zapolska Lohcin Święcicki, Maria Makowska wdowa 178-3-196 30V-31R 148 Ż 62 DW
25 3 1911 Tajkury Feliks Węgliński Koleśniki Hipolit Klementyna Makowska chrzest 1.05.1911, Jan Zalewski i Jadwiga Kopyłowska ż. Józefa 740-4-695 11V-12R 43 R 13 BW
7 12 1912 Tajkury Anna Ogrodniczuk Tajkury Franciszek Helena Misiura Paweł Ogrodniczuk i Anna Makowska ż. Michała 740-4-696 24V-25R 94 R 26 DM
15 3 1913 Horochów Władysław Kutyła Bużany Jan Stanisława Makowska 1045 11 40 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0012.htm
1 11 1915 Kijów Św. Aleksandra Mieczysław Zyber Kijów Albin Paulina Głowacka Ferdynand Stachowski i Paulina Czymakowska 312/1/129 74V-75R 296 m.K JM1
10 8 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Józef Siedlecki Szepetówka Aleksander Feliksa Lebiedziewicz Józef Krowski i Rozalia Makowska 17-2-47a 21V-22R 68 Ch 43-44 DM
3 4 1916 Tbilisi Zofia Lejmakowska Lecchet Szymon s.Aleksandra Rozalia c.Mikołaja Brezińska Jan Jurek, Janina Kitkowska 130R-V 31 Tb
16 1 1916 Nowy Zawod Marcin Bołdysek Buda Szyjecka Michał Paulina Makowska Leon Balicki i Michalina Makowska ż. Franciszka 178-3-197 287V-288R 18 Ż 569-570 DM
2 9 1916 Nowy Zawod Maria Butyniec Zdań-Balarka Bronisław Wiktoria Makowska Jakub Rudnicki, Feliksa Gaudyńska ż. Dionizego 178-3-197 343V-344R 296 Ż 681 DW
11 11 1916 Nowy Zawod Jan Gołębiowski Zdań-Balarka Jan Kamila Makowska Jan Cierpicki, Emilia Fiałkowska 178-3-197 359V-360R 378 Ż 713 DW
27 11 1916 Nowy Zawod Maria Makowska Zdań-Balarka Jakub Michalina Zagacka Jakub Rudnicki, Teofila Sawicka 178-3-197 361V-362R 386 Ż 717 DW
12 1 1917 Berezne Bolesław Falkowski Jakubówka Jan Maria Makowska Czesław Kuriata i Michalina Żygadło 740-4-8 13V-14R 35 R 14 DM
30 5 1918 Horochów Kazimiera Makowska Bużany Władysław Antonina Trębaczewska 1083 53 6 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0041.jpg
19 3 1919 Tajkury Helena Kubiak Kopytków Stanisław Marianna Świderska chrzest 23.03.1919, Wojciech Janusz i Anna Makowska panna 740-4-698 3V 8 R 5 BW
28 7 1919 Tajkury Helena Makowska Kolonia Kopytkowska Franciszek Aniela Messerszmit chrzest 3.08.1919, Bolesław Makowski i Emilia Basista ż. Tomasza 740-4-698 5V 16 R 7 BW
21 9 1920 Ostróg Józef Makowski Białotyn Jan Józefa Kossowska Witold Kossowski, Bronislawa Makowska 108 O DW
5 9 1921 Ostróg Helena Malczewska Ostróg Józef Maria Makowska Stanislaw makowski, Joanna Drzewiecka 76 162 O DW
29 10 1922 Ostróg Stanisława Moszyńska Antoni Weronika Malinowska Stanisław Owczynowski, Klementyna Makowska 134 170 O 8516 DW 0
15 5 1922 Tajkury January Buceń-Berliński Kołodenka Józef Joanna Makowska chrzest 30.07.1922, Józef Leśniewicz i Irena Makowska panna 740-4-698 51R 21 R 52 BW
19 11 1964 Tuczyn Waleria Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska Dominik Bogucki i Franciszka Walczycka panna 1045-2-200 14V-15R 40 CDIAK 340 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
17 7 1810 Skazińce Wojciech Trzciński Balakiery w Marianna Makowska Bałakiery Zadarnowski Franciszek Jaworska Magdalena Korciely? Paweł 11 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0031.htm
6 7 1824 Krzemieniec Stanisław Wilażyński Andruha 45 Marianna Makowska Andruha 40w Rafał Szubiakowski, Jan Zajączkowski 300 34 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0018.htm
2 8 1827 Krzemieniec Konstanty Piotrowski Krzemieniec 24 Mikołaj Ewa Paulina Makowska Krzemieniec 20 Ignacy Anna ur. Bazyli Pawłowicz i ur. Andrzej Malinowski 426-1-5 7R-7V 30 T 736-737 DM
11 9 1827 Krzemieniec Maciej Lityński Wesołówka 60w Feliks Rozalia Rozalia Makowska Wesołówka 35p Maciej Wiktoria ur. Jan Siechniewicz i ur. Szymon Wiśniowski 426-1-5 8V 35 T 738 DM
18 9 1827 Zasław św. Jana Maciej Markiewicz Par. Kuniowska 30 Jan Rozalia Pulkiewicz Anna Sadłowska Michla 17 Franciszek Rozalia Makowska 178-3-93 17 15 Ż 35 MO
13 1 1827 Łabuń Jan Leniewicz Mikulin 23 Franciszek Julianna Zalubowska Teofila Makowska Sasanówka 17 Sebastian Ludwika Osicka Jan Gułowski, Franciszek Leniewicz 178-3-93 114R/114V 2 Ż 222/223 KP2
23 10 1827 Butowce Maciej Fijałkowski Malki 20 Paweł Agata Makowska Marianna Krzemińska Lesińce 18 Eliasz Małanka Szymczuk Teodor Fijałkowski, Chwedko Harasymczuk 178-3-93 270R/270V 11 Ż 521/522 KP2
6 11 1827 Wyszogródek Antoni Rajski Szyły 37 Maciej Zuzanna Smolska Joanna Urszula Makowska Musurowce 20 Stanisław Antonina Derkowicz Józef Piegłowski, Joachim Piegłowski, Feliks Skrzyszewski 245-1-1 343 15 R 649 DM1
2 7 1828 Zasław św. Jana ur. Jan Sadło Zasław 24 ur. Franciszek Rozalia Makowska Tekla Nowicka Zasław 19 ur. Michał Marianna brak ur. Franciszek Krzeczkowski, Hieronim Ihnatowicz, Feliks Lewicki 178-3-94 16R 13 Ż 29 KP2 0
24 11 1829 Łuck Teodor Czarnecki Łuck 33 Jan Agata Gołębiowska Marianna Z Michalewiczów Makowska Łuck 35 Paweł Pelagia Czajkowska Jędrzej Więckowski, Jan Rawczuk 815 29 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0029.htm
24 2 1829 Krzemieniec Szymon Hajdaweruk Folwarki Wielkie 35w Jan Agnieszka Marianna ur. Makowska Folwarki Wielkie 30w Antoni Zofia Walenty Sześciuk i Mikołaj Zaborowski 426-1-5 34R 21 T 763 DM
17 11 1829 Białogródka Feliks Szwajdecki Białogródka 25 Wojciech Eufrozyna Jeżewska Ewa Makowska Białogródka 19 Piotr Tekla Miedzianowska Józef Kędzierski i Tomasz Topolnicki 178-3-95 87R 29 Ż DM
27 10 1829 Lachowce Jan Kamiński Semenów 22 Marcin Kazimiera Makowska Tekla Podgórska Semenów 19 Jan Marcelina Łuszczycka Bartłomiej Podgórski i Tadeusz Kamiński 171-1-2 103R 26 R DM
10 11 1829 Bazalia Jan Kuraszkiewicz 20 Tomasz Tekla Tekla Makowska Wasylówka 17 Kasper Apolonia Jan Bujalski, Antoni Zieliński, Marianna Bartoszewicz 178-3-95 230R 34 Ż DM
26 5 1829 Berezne Teodor Mikłaszewski par. Niewirków 20 Józef Anna Tekla Makowska Mokwin 17 Marcin Marianna Kazimierz Kuriata, Michał Kuriata, Tomasz Grzyboń? 171-1-2 238R 5 R Na
3 11 1829 Berezdów Paweł Sadowski Maraczówka 24 Eliasz Marianna Paszyńska Tekla Makowska par. Berezdów 17 Jan Marianna Załuska Konstanty Paszyński, Michał Radomski 245-1-3 125R 19 R 245 DM 0
8 5 1829 Korzec Józef Laskowski Derażnia 20 Ignacy Urszula Makowska Rozalia Łuczyńska Derażnia 19 Zachariasz Tekla Bohacka [Bogacka] Paweł Komar, Onyszko Hulewicz 245-1-3 87V 16 R 170 DM
26 5 1830 Krzemieniec Jakub Lewicki k Teodor Anastazja Róża Makowska Stożek p Modest Salomea Joachim Potatyn i Wincenty Zaręczyński 426-1-5 50R 27 T 779 DM
27 7 1830 Żytomierz Ignacy Hryhororozun G-R , Żytomierz 42 Szymon Katarzyna Panko Agnieszka Makowska Żytomierz 24 Szymon Apolonia Juszerska Mikolaj Dębski , Piotr Jarosz 178-3-3 61 51 Ż Ni
19 10 1830 Białogródka Jan Kamiński Polachowa 24w Marcin Kazimiera Makowska Teofila Winiarska Polachowa 20 Szymon Marianna Kozielska Bartłomiej Podgórski i Franciszek Czarnecki 178-3-96 72V 19 Ż DM
17 2 1831 Luboml Józef Czaczkowski par. Proskurów 30 Michał Antonina Kurowska Aleksandra Sztejn Nudyże 18 Tadeusz Marianna Makowska Michał Czaczkowski, Seweryn Dyjakowski, Józef Makowski 301 85 2 846 307R BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0045.htm
7 6 1831 Żytomierz Franciszek Żurawski Żytomierz 38w Józef Agnieszka Saczewska Agnieszka Hrechoczuczka zd.Makowska Żytomierz 24w Szymon Apolonia Jastrzębska Piotr Morhaiewski , Czyżewski 178 3 4 50 29 Ż Ni
8 2 1831 Białogródka Franciszek Czarnecki Polachowa 28 Szymon Marcjanna Dąbrowska Julianna Gęsicka Polachowa 25w Marcin Kazimiera? Makowska Jan Czarnecki, Feliks Skąpski 178-3-97 83R 6 Ż DM
23 5 1831 Lachowce Michał Kotowicz Dzwonki 50w Jan Marianna Makowska Apolonia Paskiewicz Dzwonki 40w Michał Anna Krzewińska Bazyli Piotrowski, Jakub Mińkiewicz 171-1-4 98V 11 R DM 7884
28 6 1831 Lachowce Franciszek Czyż Bisówka Wielka 50w Jan Anna Kułakowska Katarzyna Popławska Bisówka Mała 30 Erazm Anastazja Makowska Jan Marcinkiewicz, Jan Mirecki 171-1-4 99R 13 R DM
29 5 1832 Szumsk Bartłomiej Hornicki Mosty 45w Paweł Marianna Nowakowska Apolonia Makowska Mosty 26 Mikołaj Aniela Adaszyńska Mikołaj Soroczyński, Kazimierz Sirakowski, Franciszek Kowalewski 245-1-6 404R 21 R RK
12 6 1832 Równe Antoni Remiszewski par. Równe 47w Wojciech Magdalena Makowska Aniela Smorczewska par. Równe 26 Ignacy Katarzyna Maciurkowska Wlm. Karol Bogdaszewski, Józef Smorczewski, Jan Bartnicki 171-1-5 142V 3 R 8232 DW
21 2 1832 Dubno Wawrzyniec Horecki Kniahinin 48 Stanisław Rozalia Gawińska Anastazja Gajewska Kniahinin 22 Stanisław Wiktoria Makowska Józef Sakowski, Fryderyk Godlewski 818 148R-148V 9 AGAD 155-156 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0155.htm
18 7 1832 Zasław św. Józefa Andrzej Pienkowski Czetyrboki 50w Samuel Teresa Falkowska Tekla Romanowska Ławrynowce 20w Jan Marianna Makowska Stanisław Kozłowski, Konstanty Lubaszewski 178-3-98 29R 29 Ż 57 RG
14 2 1832 Łanowce Jakub Dąbrowski Kuśkowce Wielkie 30 Wawrzyniec Marianna Piątkowska Antonina Makowska Kuśkowce Wielkie 20 Ignacy Agnieszka Wiszniowska Jan Budziński, Piotr Szawłowski 245-1-6 362R-362V 5 R 362-363 DM
29 10 1833 Korzec Franciszek Kokulski Korzec 22 Antoni Marianna Makowska Marianna Grabowska Korzec 20 Józef Marianna Sawicka 245-1-7 98 31 R PW
23 4 1833 Turzysk Dominik Panasiewicz Błażenniki 36 Jan Marianna Horydiuk Apolonia Pinkowna Błażenniki 19 Jan Katarzyna Makowska 710 30 1 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20710/pages/PL_1_436_710_0016.htm
29 1 1833 Białogródka Antoni Zaklicki Puzyrki Małe 23 Andrzej Tekla Makowska Justyna Jasińska Puzyrki Małe 18 Antoni Wiktoria Krzymińska Michał Wolski, Jan Zaklicki 178-3-99 55V 4 Ż DM
27 8 1833 Białogródka Florian Czernicki Puzyrki Wielkie 19 Jan Anna Kuklińska Agnieszka Makowska Puzyrki Wielkie 16 Franciszek Teresa Draczewska Grzegorz Choina, Stefan Zaręba 178-3-99 58V 21 Ż DM
4 2 1834 Ptycza Piotr Bogacki Turkowicze 28 Grzegorz Franciszka Teresa Makowska Turkowicze 30 Jan Karpiński, Szymon Szymański 820 235R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0239.htm
11 11 1834 Krzemieniec Jan Sydorowicz Kokorów 29 Daniel Marianna Daniłow Zofia Szyszkowska PodbereŸce 25 Wincenty Marianna Hamakowska Maksym Gmitruk i Teodor Mielniczuk 426-1-5 102R-102V 20 T 831-832 DM
26 5 1835 Krzemieniec Teodor Smoliński Rudki 43w Franciszek Marianna Jankowska Marianna Wilczyńska Wesołówka 31p Ignacy Apolonia Makowska Antoni Kozłowski i Jan Smoliński 426-1-8 34V 8 T 1067 DM
20 10 1835 Korzec Jan Zabulewicz Korzec 24 Bazyli Teodora Wasylewska Rozalia Książek Korzec 21 Jakub Franciszka Makowska 245-1-9 78 16 R PW
27 5 1835 Cudnów Kajetan Ustrzycki Karpowce 23 Jan Zofia Brzezicka Katarzyna Szymańska Cudnów 18 Wojciech Marianna Makowska Paweł Ustrzycki, Tomasz Dublan 569-1-58 36V 15 Ż 47 DM
30 5 1836 Szumsk Franciszek Sopiński Mosty 23 Wawrzyniec Apolonia Katarzyna Makowska Most Antonowiecki 17 Mikołaj Aniela Wojciech Sinkowski, Jędrzej Kucharski, Kasper Listowski 245-1-10 467V 19 R RK
5 7 1836 Równe Piotr Markiewicz par. Klewań 27 Antoni Apolonia Orłowska Karolina Makowska par. Równe 18 Wincenty Rozalia Strzałkowska Jan Poziumski, Benedykt Chorążyczewski, Jan Borkowski, Józef Angel 171-1-9 127V 3 R DM
28 6 1836 Korzec Ambroży Sosnowski Derażnia Średnia 25 Daniel Agata Jaszczuk Agnieszka Ilczuk Derażnia Średnia 20w Piotr Ludwika Makowska Prokop Hulewicz, Antoni Romanowski 245-1-10 94v 18 R Na 0
1 11 1836 Cudnów Stanisław Mielnicki Tartak Ostrożecki par. Nowogród Wołyński 30 Grzegorz Konstancja Kaniewska Ewa Kowalska Słoboda Bykówka 18 Szymon Katarzyna Makowska Jan Święcicki, Stanisław Kraczkowski 569-1-59 54R 68 Ż 108 DM
8 11 1836 Bereźnica Jan Burzyński Niemowicze 20 Jan Agnieszka Kulikowska Cecylia Makowska Niemowicze 18 Bartłomiej Katarzyna Chomecka Mikołaj Guzowski, Antoni Kotecki, Ludwik Jeleński 822 112R 8 AGAD 113 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0113.htm
7 2 1837 Krzemieniec Adam Siechniewicz Szpikołosy 35 Sylwester Katarzyna Przehulańska Rozalia ur. Makowska p.v. Lityńska Wesołówka 40w Wawrzyniec Marianna Wojciechowska Antoni Soroczyński i Franciszek Siechniewicz 426-1-11 30V 4 T/FS 171 DM
21 11 1837 Szumsk Antoni Kowalewski Suraż 28 Jan Anna Makowska Tekla Sopińska Suraż 20 Szymon Domicela Wyszyńska Jan Kowalewski, Klemens Gorzdzielewski, Józef Malski 245-1-11 491R 18 R RK
18 7 1837 Butowce Grzegorz Zalubowski Bołkuny 24 Mikołaj Marianna Borkowska Teresa Makowska Bołkuny 18 Sebastian Ludwika Wincenty Wierzbicki, Kazimierz Rożański 178-3-108 250R 12 Ż 489 DM
30 1 1838 Kowel Bazyli Chiżyński Koszary Wielkie 20 Aleksander Natalia Koszelewska Petronela Trocińska Koszary Wielkie 20 Jędrzej Apolonia Makowska 241 19 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20241/pages/PL_1_436_241_0011.htm
13 11 1838 Berezne Piotr Kapatsiewicz Jakubówka 23 Szymon Tekla Muniewicz Anna Worumzer Jakubówka 23 Maksymilian Teodora Makowska Jan Wyrzycki, Jan Łoś, Grzegorz Burzyński 171-1-11 241R 5 R Na
7 8 1838 Zasław św. Józefa Mateusz Kamiński Zubary 27 Marcin Kazimiera Makowska Joanna Sankowska Zubary 26 Jan Krystyna Tarszewska Mateusz Kaleński, Jan Falkowski, Konstanty Kaleński 178-3-110 78R 15 Ż 152 DM
24 4 1838 Starokonstantynów Romuald Szydelski par. Międzybóż, Podole 26 Adam Antonina Makowska Zofia Czyżowska Starokonstantynów 17 Melchior Benedykta Rudnicka Antoni Zimmermann, Jan Filiborn 178-3-110 187R 9 Ż 359 DM
9 10 1838 Korzec Kazimierz Florański Korzec 19 Józef Marianna Buczyńska Julia Kukulska Korzec 17 Antoni Marianna Makowska 245-1-12 86V 26 R 88 DM
6 11 1838 Korzec Jan Mejer Piszczów 40w Albert Salomea Witkiewicz Agata Siezieniewska Piszczów 18 Antoni Marianna Makowska Piotr Butkiewicz, Bazyli Brodowicz 245-1-12 87R 29 R 88 DM
12 11 1839 Włodzimierz Paweł Dąbrowski Włodzimierz 22 Grzegorz Helena Gidzińska Kunegunda Wyszyńska Włodzimierz 20 Franciszek Helena Szumakowska 854 70 18 AGAD 40 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0040.htm
19 11 1840 Ostrówki Teodor Rossowicki 40 Michał Katarzyna Surmaczewska Ofia Makowska Kropiwnik par. Luboml 18 Józef Anna Broniewicz Józef Makowski, Ludwik Jaworski, Jan Makowski 855 296V 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0308.htm
3 2 1840 Kowel Michał Łoza Moszczona 38 Mateusz Teresa Rudnicka Marianna Leszczyńska Moszczona 35 Józef Dorota Makowska 243 16 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20243/pages/PL_1_436_243_0010.htm
10 11 1840 Cudnów Paweł Ciechanowski Haliówka par. Krasnopol 55w Jan Klara Piotrowska Anastazja z d. Szymańska Kowalska Karpowce 35w Wojciech Marianna Makowska Tomasz Dublan, Wincenty Lewkowicz 569-1-63 32R 21 Ż DM
23 9 1841 Stepań Piotr Przytulski Krasówka 25 Teodor Marianna Piskorska Wiktoria Malewicz Krasówka 27 Ludwik Marianna Makowska Jan Błażejewski, Hilarion Terlecki 171-1-12 216V 9 R 220 DM
9 7 1842 Łanowce Piotr Pieściurowski 50 Cezar Katarzyna Makowska Barbara Leszczewska p.v.Kadoch Szymon Agnieszka 873 783 2 DW
1 3 1842 Miropol Franciszek Wysoczański Szyjka par. Cudnów 23 Ksawery Wincentyna Zbylitowska Karolina Baczyńska Kotelanka 21 Józef Agata Romakowska Eustachy Cetnerowski, Franciszek Srokowski, Tytus Kryński, Józef Romakowski 873 410 5 AGAD 213 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0213.htm
11 6 1844 Lachowce Jan Kamiński Żemelińce 40 Marcin Kazimiera Makowska Franciszka z Moszczyńskich Koszycka Żemelińce 28 Wincenty Konstancja Bojanowska 883 100 R 13 0
9 7 1844 Maciejów Antoni Gaher Nowosiółki 25 Michał Magdalena Osowiecka Feliksa Makowska Nowosiółki 23 Franciszek Tekla Chojnowska 410 11 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20410/pages/PL_1_436_410_0007.htm
25 6 1844 Żytomierz Adolf Piotrowski 32 Franciszek Franciszka Bomiczkowska Józefa Łukomska zd.Makowska 26w Jan Marianna Piechnowska 178 51 514 35 Ż Ni
19 11 1845 Korzec Franciszek Kokulski Korzec 34w Antoni Marianna Makowska Elżbieta Zielińska Korzec 23 Maciej Józefa Bogucka 876 194 37 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0104.htm
11 2 1845 Białogródka Władysław Maliszewski Zasław par. Zasław św. Józefa 30 Józef s. Antoniego Barbara c. Jana Staniszewska Petronela Makowska Kuzmińce 17 Stanisław s. Jana Anna c. Antoniego Zalewska Sylwester Wąsowicz i Jan Iwanowski 178-3-113 103R 5 Ż DM
11 2 1845 Białogródka Piotr Winiarski Polachowa 26 Ludwik s. Józefa Franciszka c. Kazimierza Podgórska Petronela Kustowska Polachowa 26 Józef s. Michała Katarzyna c. Jana Matawska ? [Makowska] Józef Królikowski i Julian Chwedorowicz 178-3-113 103R 6 Ż DM
8 7 1845 Toporyszcze Wiktor Dymiński Rudnia Kropiweńka 25 Konrad Tekla Gonk Ewa Makowska Rudnia Kropiweńka 17 Adam Dorota Żelizko Łukasz Ordyński, Adam Łaniewski, Jan Makowski 178-3-12 474R 13 Ż 925 DM
2 9 1845 Sielec Ignacy Łukaszewicz Chmielów 20 Jędrzej Anna Makowska Julia Jastrzębska Menczyce 18 Józef Anna Kiślińska? Stanisław Skibicki, Antoni Zakrzywicki 577 12 4 AGAD 7 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0007.htm
2 6 1846 Kowel Sebastian Brzeziński par. Kowel 23 Józef Anna Popławska Franciszka Trocińska Domańszczyzna 20 Jędrzej Apolonia Makowska 249 17 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20249/pages/PL_1_436_249_0009.htm
10 11 1846 Szumsk Ignacy Jastrzębski Huta Szumska 19 Michal Agnieszka Chmiel Agnieszka Makowska Huta Szumska 18 Mikolaj Aniela Zielińska 877 866 24 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0448.htm
12 5 1846 Jampol Grzegorz Bielski Tychoml 29 Józef Apolonia Makowska Józefa Kwiatkowska Tychoml 25 Bazyli Katarzyna Radecka Jan Piątkiewicz , Jan Kaczanowski 877 766 6 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0396.htm
16 6 1846 Łuck Andrzej Bogdaszewski 52w Andrzej Teresa Makowska Katarzyna Michalska 32 Jan Marianna Borkowska Seweryn Michalski, Fortunat Korczyński, Józef Wojciechowski 382 32 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0018.htm
6 10 1846 Białogródka Łukasz Kobylański Zielona 23 Jan s. Adama Katarzyna c. Kajetana Demkowska Marianna Zaklicka Puzyrki Małe 21 Andrzej s. Macieja Tekla c. Jana Makowska Łukasz Zieliński, Antoni Makadenowicz, Grzegorz Gliński 178-3-115 146R 18 Ż DM
17 2 1846 Zasław św. Jana Grzegorz Kurzyński par. Zasław św. Jana 20 Józef Urszula Bielecka Marianna Makowska par. Zasław św. Jana 19 Feliks Anna Marecka Michał Błażejewski, Franciszek Kurzyński, Jan Siedlarski 178-3-115 12R 11 Ż 24 DM
8 9 1847 Korzec Józef Łaskowski Derażnia Średnia 40w Ignacy Urszula Makowska Anna Popowska Derażnia Średnia 20 Stefan Barbara Kondratiuk 12 PW R
6 7 1847 Cudnów Witalis Słowiński Nowy Zawód par. Puliny 25 Maciej Marianna Zielińska Katarzyna Kowalska Bykówka 19 Szymon Anna Makowska Antoni Twardowski, Stanisław Mielnicki 569-1-70 46R 29 Ż 91 DM
14 11 1848 Białogródka Franciszek Gągolewski Antoniny par. Kulczyny 25 Grzegorz Apolonia Makowska Krystyna Małachowska Kuźmińce 21 Jan Franciszka Siedlecka Ludwik Wolski, Leon Wychowskim 178-3-117 152R 30 Ż DM
14 11 1848 Cudnów Jan Domalewski Turowa, par. Puliny 21 Jan Apolonia Magdzielińska Agnieszka Kowalska Bykówka 17 Szymon Anna Makowska Jan Feliński, Stanisław Domalewski 569-1-71 50R 47 Ż 98 DM
23 1 1849 Korzec Mateusz Sikorski Korzec 44w Jan Katarzyna Karolina z d. Makowska Chomicka Korzec 46w Bartłomiej Katarzyna Andrzej Bronikowski, Franciszek Milewski 245-1-15 457V 1 R 610 DM
8 5 1849 Jampol Leon Malewski Jampol 35 Paweł Agata Korzeniowska Antonina Makowska Jampol 24 Józef Cecylia Głowacka Paweł Henkier, Aleksander Olszewski 245-1-15 84R 3 R 118 DM
16 7 1850 Maciejów Józef Michalewicz Wielka Głusza par. Kamień Koszyrski 24 Mikołaj Anastazja Makowska Marianna Soroczyńska Maciejów 20 Michał Tekla ?? Andrzej Chmielewski, Marian Michalewicz 416 24 4 AGAD 13 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20416/pages/PL_1_436_416_0013.htm
11 2 1851 Białogródka Ignacy Trojanowski Teleżyńce 22w Jan Agnieszka Mirecka Karolina Szwajdecka Białogródka 18 Feliks Ewa Makowska Roman Mirecki, Mikołaj Ruczkowski 178-3-120 471V 7 Ż DM
7 10 1851 Białogródka Mikołaj Paszkowski Chrystówka 26 Szymon Zuzanna Rafałowicz Anastazja Makowska Kuźmińce 19 Jan Marianna Podgórska Franciszek Faliński, Ignacy Małachowski 178-3-120 475R 14 Ż DM
1 7 1851 Toporyszcze Anzelm Ćwiciński Krasnogórka par. Uszomierz 22 Jan Marianna Chmarska Aleksandra Makowska Rudnia Kropiwenka 17 Adam Dorota Zelizko Wiktor Dymiński, Aleksander Turowski 178-3-31 575V 9 Ż DM
3 6 1851 Klewań Jan Wiszniowski Kardasz 33w Hieronim Franciszka Chaberska Zofia Makowska Kardasz 18 Jan Marianna Janicka Ludwik Wiszniowski, Feliks Wiszniowski, Michał Wedler 171-2-1 43V 3 R 46 BW
14 10 1851 Klewań Jan Wejdler Kardasz 29 Jan Anastazja Jakuszewska