Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 131 wyników dla: Dubowicz

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
18 9 1828 Białogródka Mikołaj Dubowicz 7d KuĽmińce s. ur. Wojciecha i Honoraty z Mondzelewskich 178-03-94 95R 105 Ż DM
25 1 1829 Białogródka Ludwika Dubowicz 65 Polachowa ur., wdowa po Jakubie, synowie Grzegorz i Wojciech, córka Małgorzata 178-03-95 88V 5 Ż DM
22 3 1829 Białogródka Julianna Zielińska 4/52 Polachowa c. ur. Józefa i Małgorzaty z Dubowiczów 178-03-95 92R 20 Ż DM
11 3 1830 Kuniów Mikołaj Dubowicz 80 Hucisko Nowe żona Magdalena z Łagowskich, nie miał potomstwa R 87 R-V 16 0
10 4 1830 Białogródka Grzegorz Dubowicz 42 Sosnoweczka ur., żona Marianna z Wiszniewskich, synowie Feliks i Wincenty, córka Tekla 178-03-96 79R 27 Ż DM
27 4 1831 Kuniów Marianna Dubowicz 90 Hucisko Nowe z Kozubowskich, wdowa po Mikołaju od dawnego czasu potomstwa pozbawiona R 77 R 38 0
17 2 1837 Białogródka Wincenty Zieliński 10/365 Polachowa s. ur. Józefa i Małgorzaty z Dubowiczów 178-03-108 168R 12 Ż DM
16 9 1848 Białogródka Józef Zieliński 50 Polachowa e. cholery, żona Małgorzata z Dubowiczów, synowie Franciszek i Stanisław, córka Anna 178-3-117 176V 138 Ż DM
13 11 1851 Białogródka Barbara Dubowicz 1 Ledzianka c. 1-dw. Stanisława i Franciszki Miedzianowskiej 178-03-120 488R 69 Ż DM
9 11 1853 Białogródka Tekla Dubowicz 6/52 Ledzianka c. 1-dw. Stanisława i Franciszki Miedziachowskiej 178-03-121 526V 103 Ż DM 0
16 4 1855 Białogródka Leon Dubowicz 8/365 Ledzianka s. 1-dw., Stanisława i Franciszki z Miedziachowskich 178-03-123 537R 52 Ż DM
10 2 1860 Białogródka Honorata Dubowicz 70 KuĽmińce 1-dw., z M±dzelowskich, m±ż Wojciech, synowie Stanisław, Jan i Piotr, córki Marianna i Franciszka 178-03-75 143V 13 Ż DM
13 3 1862 Białogródka Kazimierz Podgórski 1 Polachowa s. 1-dw. Józefa i Franciszki z Dubowiczów 178-03-77 157V 29 Ż DM
11 12 1862 Białogródka Antoni Dubowicz 7 Ledzianka s. 1-dw. Stanisława i Franciszki z Miedziachowskich 178-03-77 171V 114 Ż DM
4 9 1865 Białogródka Aniela Dubowicz 6/12 Ledzianka c. 1-dw. Stanisława i Franciszki 178-03-81 195R 49 Ż DM
3 11 1866 Białogródka Regina Dubowicz 10 KuĽmińce c. Jana i Józefy 178-03-81 261R 82 Ż DM
29 12 1868 Białogródka Wojciech Dubowicz 80 KuĽmińce 1-dw., wdowiec, synowie Stanisław, Jan i Piotr, córki Marianna i Franciszka 178-03-81 407V 87 Ż DM

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
1 12 1796 Białogródka Teresa Gałęzka Teodor Wiktoria Ja¶kiewicz dopeł.chrz. 6.09.1798, g. Grzegorz Olęski i Barbara Dubowicz 178-51-95 98R 41 Ż DM
18 3 1799 Białogródka Józef Mysłowski Sosnóweczka Teofila imię ojca -zaplamiony tekst, chrz. 19.03., g. Michał Gałęzki i g. Agnieszka Dubowicz, as. G. Franciszek Rudkowski i Konstancja Zaleska 178-51-95 103V-105R 28 Ż DM
6 10 1799 Białogródka Anna Dubowicz Sosnóweczka Jakub Ludwika Marcinowska data chrz., g. Antoni Olęski i Anastazja Jakubowska 178-51-95 110R 76 Ż DM
10 1 1827 Białogródka Honorata Podgórska KuĽmińce Antoni Konstancja Sławecka Wawrzyniec Dobrowolski i Anna Makowska ż. Stanisława, as. Jan Makowski i Honorata Dubowiczowa panna 178-03-93 54R 3 Ż DM
22 8 1827 Białogródka Tekla Dubowicz Szarłajówka Grzegorz Marianna Wiszniowska Grzegorz Oleński i Anna Linicka ż. Jana 178-03-93 59V 57 Ż DM
30 8 1827 Białogródka Róża Niemierowska Suchorzyńce Franciszek Marianna Orłowska Marcin Goczyński i Barbara Niemierowicz ż. Jędrzeja, as. Grzegorz Dubowicz i Marianna Bereżańska ż. Jana 178-03-93 59V 59 Ż DM
3 9 1827 Białogródka Feliks Sk±pski KuĽmińce Stanisław Józefa Siedlecka Bazyli Solecki i Honorata Dubowicz Wojciecha, as. Kazimierz Zeromski i Karolina Falińska panna 178-03-93 60R 61 Ż DM
30 9 1827 Białogródka Franciszek Bejczyński Sosnoweczka Marcin Marianna Oleńska Grzegorz Dubowicz i Honorata Oleńska ż. Antoniego 178-03-93 60R 66 Ż DM
7 3 1828 Białogródka Ignacy Jakubowski Sosnoweczka Ignacy Anastazja Puzerowska Piotr Majewski i Marianna Dubowicz ż. Grzegorza 178-03-94 67R 20 Ż DM
16 8 1828 Białogródka Ludwik Grzybowski KuĽmińce Piotr Julianna Rowińkowska Wojciech Dubowicz i Konstancja Sławecka z Podgórskich 178-03-94 72R 51 Ż DM
8 9 1828 Białogródka Mikołaj Dubowicz KuĽmińce Wojciech Honorata Mondzelowska Jan Makowski i Anna Makowiecka ż. Stanisława 178-03-94 73V 61 Ż DM
21 2 1829 Białogródka Julianna Zielińska Polachowa Józef Małgorzata Dubowicz Hieronim Bogusławski i Katarzyna Bogusławska 178-03-95 64R 22 Ż DM
12 6 1829 Białogródka Antonina Łaniecka Sosnoweczka Jan Anna Jakubowska Grzegorz Dubowicz i Rozalia Zublewska 178-03-95 70V 54 Ż DM
20 9 1829 Białogródka Michał Makowski KuĽmińce Jan Marianna Podgórska Wojciech Lwowicz ? (Dubowicz) i Agata Sinkiewicz 178-03-95 75R 81 Ż DM
8 11 1830 Białogródka Franciszek Zieliński Polachowa Józef Małgorzata Dubowicz Józef Kustowski i Agnieszka Kozielska ż. Piotra 178-03-96 63R 74 Ż DM
2 1 1832 Białogródka Anastazja Makowska KuĽmińce Jan Marianna Podgórska Wojciech Dubowicz i Anastazja Syngilewicz ż. Aleksandra 178-03-98 37R 4 Ż DM
13 9 1832 Białogródka Stanisław Zielińska Polachówka Józef Małgorzata Dubowicz Wojciech Dubowicz i Domicela Rowinkowska ż. Marcina 178-03-98 48R 92 Ż DM
14 11 1833 Kisielin Emilia Salezia Lesiecka Kupiczów Piotr Franciszek Zuzanna Godlewska Ignacy Dubowicz, Katarzyna Konradiowa; as: Wincenty Konrady, Marianna Popiel; ch 848 278 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0158.htm
19 8 1833 Białogródka Ludwik Dubin (Dubowicz) KuĽmińce Grzegorz Honorata Mondzelowska Jan Makowski i Agata Syngielwicz ż. Aleksandra 178-03-99 50R 74 Ż DM
22 9 1835 Kisielin Maurycy Zenon Lisiecki Kupiczów Piotr Zuzanna Godlewska Ignacy Dubowicz - "k", Julianna Łotocka; as: Karol Łotocki, Tekla Kondradiowa, K 597 26-27 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0015.htm
17 2 1835 Białogródka Marcela Makowska KuĽmińce Jan Marianna Podgórska Michał Małachowski i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-03-101 112V 13 Ż DM
28 5 1837 Kisielin Henryk Lucyan Konradi Swinarzyn Wincenty Tekla Godlewska Ignacy Dubowicz - "k", Apolonia Domańska; ch: 10.06. 852 265 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0138.htm
8 2 1837 Białogródka Wincenty Zieliński Polachowa Józef Małgorzata Dubowicz Piotr Kozielski i Anna Winiarska ż. Jana 178-03-108 146V 22 Ż DM
6 2 1839 Białogródka Rozalia Makowska KuĽmińce Jan Marianna Podgórska ur. Wojciech Dubowicz i ur. Konstancja Makowska panna 178-3-112 116V 22 Ż DM
28 11 1842 Kamień Koszyrski Bogumił Łaskarzewski Huta Wojehoska Karol Prakseda Dubowicz 175 11 21 0
11 7 1845 Jampol Jan Gwalbert Dubowicz Zahorce Wincenty Tekla Wierzycka Jan Sydorowicz, Marianna Grzewłocka, ż. Stanisława 876 573 35 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0309.htm
24 6 1845 Białogródka Jan Chrzciciel Zieliński KuĽmińce Mikołaj s. Macieja Honorata c. Antoniego Podgórska Franciszek Faliński i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-3-113 92R 66 Ż DM
8 7 1845 Białogródka Stanisław Podgórski KuĽmińce Antoni s. Łukasza Konstancja c. Szymona Sławecka Wojciech Dubowicz i Apolonia Noniewicz ż. Teodora 178-3-113 92V 69 Ż DM
1 8 1845 Białogródka Antonina Gęsicka Polachowa Ignacy s. Jana Marianna Dubowicz Kazimierz Brzeziński i Petronela Królikowska ż. Józefa 178-3-113 93V 79 Ż DM
26 11 1845 Białogródka Petronela Makowska KuĽmińce Jan s. Jana Marianna c. Dominika Podgórska Julian Podgórski i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-3-113 100R 128 Ż DM
21 3 1848 Białogródka Grzegorz Łoziński KuĽmińce Tomasz Antonina Wolska Antoni Podgórski i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-3-117 128V 24 Ż DM
31 8 1848 Białogródka Joanna Zielińska KuĽmińce Michał Honorata Podgórska Jakub Kornatowski i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-3-117 138V 84 Ż DM
14 9 1848 Białogródka Józefa Gęsicka Polachowa Ignacy Marianna Dubowicz Kazimierz Brzeziński i Petronela Królikowska ż. Józefa 178-3-117 140R 93 Ż DM
21 2 1849 Białogródka Piotr Kozielski KuĽmińce IN Honorata Marcin Rowiński i Franciszka Dubowicz ż. Stanisława 178-03-118 515V-516R 48 Ż DM
24 2 1849 Białogródka Klementyna Falińska KuĽmińce Franciszek Marianna Łukarzewska Eustachy Zalewski i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-03-118 516V-517R 49 Ż DM 0
28 8 1849 Białogródka Marianna Zalewska KuĽmińce Stanisław [Eustachy] Paulina Kibicka [Skibicka] Wojciech Dubowicz i Konstancja Podgórska ż. Antoniego 178-03-118 540V-541R 121 Ż DM
29 8 1849 Białogródka Marianna Dubowicz Ledzianka Stanisław, s. Wojciecha Franciszka Miedziachowska Maciej Kobylański i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-118 541V-542R 124 Ż DM
1 10 1849 Białogródka Agnieszka Bogusławska KuĽmińce Jan Tekla Rowinkowska Jan Dubowicz i Agnieszka Podgórska ż. Julianna 178-03-118 543V-544R 132 Ż DM
24 1 1851 Białogródka Jan Zieliński Polachowa Franciszek Marianna Kozłowska Wojciech Dubowicz i Franciszka Słomińska ż. Jana 178-03-120 439V-440R 28 Ż DM
1 4 1853 Białogródka Franciszka Kobylańska KuĽmińce Wojciech Dorota Stawska Jan Konferowicz i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-03-121 467V-468R 24 Ż DM
28 9 1853 Białogródka Tekla Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedziachowska Jan Kryński i Julianna Kozielska ż. Feliksa 178-03-121 483V-484R 87 Ż DM
3 12 1853 Białogródka Barbara Podgórska KuĽmińce Tomasz Józefa Noniewicz Julian Podgórski i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-03-121 490V-491R 115 Ż DM
20 8 1854 Białogródka Jan Kobylański Ledzianka Maciej Marianna Zielińska Stanisław Dubowicz i Elżbieta Białokur ż. Andrzeja 178-03-122 412V-413R 56 Ż DM
9 4 1855 Białogródka Leon Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedziachowska Feliks Kozielski i Marianna Kobylańska ż. Macieja 178-03-123 493V-494R 28 Ż DM
20 6 1855 Białogródka Petronela Kobylańska Ledzianka Piotr Marianna Zielińska Stanisław Dubowicz i Klara Krynicka ż. Jakuba 178-03-123 497V-498R 44 Ż DM
29 9 1855 Białogródka Michał Podgórski KuĽmińce Julian Agnieszka Sławecka Jan Dubowicz i Pelagia Szchorowska ż. Eliasza 178-03-123 506V-507R 82 Ż DM
21 2 1856 Białogródka Tomasz Karpiński Ledzianka Ignacy Marianna Pikulska Stanisław Dubowicz i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 569V-570R 34 Ż DM
18 3 1856 Białogródka Józef Rowińkowski KuĽmińce Wincenty Katarzyna Popławska Jan Dubowicz i Barbara Małachowska ż. Ignacego 178-03-124 569V-570R 36 Ż DM
28 3 1856 Białogródka Antoni Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedziachowska Jakub Kryński i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 571V-572R 41 Ż DM
4 8 1856 Białogródka Franciszka Rajewska Ledzianka Rafał Cecylia Krzemieniowska Szymon Gostwicki i Franciszka Dubowicz ż. Stanisława 178-03-124 582V-583R 86 Ż DM
6 9 1856 Białogródka Regina Dubowicz KuĽmińce Jan Józefa Noniewicz Ignacy Małachowski i Marianna Falińska ż. Franciszka 178-03-124 582V-583R 88 Ż DM
1 12 1856 Białogródka Jan Chudecki Piłki Kazimierz Joanna Kalińska Jan Dubowicz i Krystyna Zaręba ż. Hieronima 178-03-124 590V-591R 121 Ż DM
25 3 1858 Białogródka Marianna Podgórska KuĽmińce Jan Feliksa Zagajewska Jan Dubowicz i Barbara Małachowska ż. Ignacego 178-3-74 221V-222R 33 Ż DM JZ
8 4 1858 Białogródka Aniela Rowinkowska KuĽmińce Wincenty Katarzyna Popławska Jan Dubowicz i Krystyna Wolska ż. Juliana 178-3-74 222V-223R 39 Ż DM
6 8 1858 Białogródka Marianna Kobylańska Piłki Jan Franciszka Jasińska Jan Dubowicz i Katarzyna Suchodolska wdowa 178-3-74 230V-231R 71 Ż DM
26 9 1858 Białogródka Tomasz Dubowicz KuĽmińce Jan Józefa Noniewicz Ignacy Małachowski i Marianna Falińska ż. Franciszka 178-3-74 234V-235R 85 Ż DM
26 10 1858 Białogródka Jakub Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedzichowska Jakub Kryński i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-3-74 236V-237R 96 Ż DM
22 6 1860 Białogródka Paulin Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedziachowska Andrzej Lipiński i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-75 116V-117R 60 Ż DM
2 7 1860 Białogródka Kamila Dubowicz KuĽmińce Jan Józefa Noniewicz Ignacy Małachowski i Krystyna Wolska ż. Juliana 178-03-75 117V-118R 63 Ż DM
8 12 1860 Białogródka Marianna Zagorska Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Franciszka Dubowicz ż. Stanisława 178-03-75 127V-128R 113 Ż DM
15 1 1862 Białogródka Paulina Rajewska Ledzianka Rafał Cecylia Krzemieniowska Jakub Kryński i Franciszka Dubowicz ż. Stanisława 178-03-77 103V-104R 5 Ż DM
14 7 1862 Białogródka Aniela Makowska KuĽmińce IN Józefa Makowska c. panny, Piotr Dubowicz i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-03-77 116V-117R 62 Ż DM
12 7 1863 Białogródka Antoni Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Stanisław Dubowicz i Zofia Krzemińska ż. Wawrzyńca 178-03-81 17V-18R 67 Ż DM
11 11 1863 Białogródka Benedykt Podgórski KuĽmińce Franciszek Franciszka Dubowicz Wincenty Rowinkowski i Marianna G±sińska ż. Ignacego 178-03-81 29V-30R 113 Ż DM
19 11 1863 Białogródka Salomea Dubowicz KuĽmińce Jan Józefa Noniewicz Ignacy Małachowski i Marianna Falińska ż. Franciszka 178-03-81 30V-31R 118 Ż DM
4 12 1863 Białogródka Marianna Dubowicz KuĽmińce Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Katarzyna Rowinkowska ż. Wincentego 178-03-81 31V-32R 122 Ż DM
24 9 1864 Białogródka Klementyna Krzemińska Ledzianka Wawrzyniec Zofia Zaj±czkowska Stanisław Dubowicz i Józefa Dębicka ż. Jana 178-03-81 85V-86R 83 Ż DM
20 10 1864 Białogródka Jan Popławski Chrystówka Ludwik Marianna Olszewska Piotr Dubowicz i Antonina Medecka ż. Józefa 178-03-81 89V-90R 97 Ż DM
27 1 1865 Białogródka Aniela Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedzianowska Rafał Krajewski i Katarzyna Zielińska ż. Wawrzyńca 178-03-81 137V-138R 17 Ż DM
1 2 1865 Białogródka Jan Niemirowicz Chrystówka Seweryn Klementyna Zaj±czkowska Jan Krymski i Marianna Dubowicz ż. Piotra 178-03-81 138V-139R 22 Ż DM
30 12 1865 Białogródka Marianna Krzemińska Kropiwno Jan Franciszka Zaj±czkowska Franciszek Miedzianowski i Marianna Dubowicz ż. Piotra 178-03-81 164V-165R 126 Ż DM
9 10 1866 Białogródka Lucyna Dubowicz KuĽmińce Jan Józefa Noniewicz Ignacy Małchowski i Agnieszka Kozłowska ż. Hieronima 178-03-81 221V-222R 90 Ż DM
6 11 1866 Białogródka Michał Dubowicz KuĽmińce Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-03-81 222V-223R 96 Ż DM
15 1 1867 Białogródka Karol Makowski KuĽmińce Władysław Rozalia Podgórska Filip Faliński i Marianna Dubowicz ż. Piotra 178-03-81 265V-266R 2 Ż DM
11 2 1867 Białogródka Marianna Podgórska KuĽmińce Franciszek Franciszka Dubowicz Piotr Dubowicz i Marianna G±sicka ż. Ignacego 178-03-81 268V-269R 14 Ż DM
12 10 1867 Białogródka Marianna Łaszcz KuĽmińce Wincenty Józefa Makowska Wincenty Rowinkowski i Marianna Dubowicz ż. Piotra 178-03-81 292V-293R 106 Ż DM
12 11 1867 Białogródka Franciszek Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Wawrzyniec Krzemiński i Franciszka Dubowicz ż. Stanisława 178-03-81 297V-298R 126 Ż DM
8 1 1868 Białogródka Aniela Małachowska KuĽmińce Ignacy Barbara G ęsicka Jan Dubowicz i Klementyna Binkowska 178-03-81 344V-345R 6 Ż DM
2 6 1868 Białogródka Jan Rowinkowski KuĽmińce Wincenty Katarzyna Popławska Jan Dubowicz i Marianna Dubowicz ż. Piotra 178-03-81 356V-357R 53 Ż DM
25 7 1868 Białogródka Karol Dzięgielowski KuĽmińce Franciszek Agnieszka Andruszewicz Hieronim Kozłowski i Marinna Dubowicz ż. Piotra 178-03-81 360V-361R 69 Ż DM
10 9 1868 Białogródka Mikołaj Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedzianowska Maciej Kobylański i Julianna Kowalewska ż. Piotra 178-03-81 364V-365R 88 Ż DM
20 10 1868 Białogródka Jan Podgórski KuĽmińce Franciszek Franciszka Dubowicz Piotr Dubowicz i Marianna G±sińska ż. Ignacego 178-03-81 368V-369R 103 Ż DM
6 12 1869 Białogródka Aniela Dubowicz Kornica Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Katarzyna Rowinkowska ż. Wincentego 178-03-81 451V-452R 170 Ż DM
20 2 1870 Białogródka Antonina Makowska KuĽmińce Władysław Rozalia Podgórska Wincenty Rowinkowski i Marianna Dubowicz 178-3-84 9V-10R 26 Ż DM
1 1 1875 Białogródka Stanisław Podgórski KuĽmińce Franciszek Franciszka Dubowicz Wincenty Rowinkowski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-03-133 2V-2R 2 Ż DM
9 6 1875 Białogródka Józefa Dubowicz KuĽmińce Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Franciszka Podgórska ż. Franciszka 178-03-133 17V-18R 83 Ż DM
4 8 1875 Białogródka Marianna Makowska KuĽmińce Władysław Rozalia Podgórska Wincenty Rowinkowski i Marianna Dubowicz ż. Piotra 178-03-133 22V-23R 111 Ż DM
6 9 1875 Białogródka Klementyna Kobylańska Ledzianka Maciej Elżbieta Ostrowska Stanisław Dubowicz i Elżbieta Białokur ż. Andrzeja 178-03-133 26V-27R 130 Ż DM
2 7 1882 Białogródka Aniela Trawińska Okopy Ludwik Marianna Dubowicz Jan Zagajewski Franciszka Zagajewska, ż. Wincentego 17-2-77 59 Ch JZ
4 9 1889 Białogródka Bronisław Trawiński Okopy Ludwik Marianna Dubowicz Wincenty Piotrowski, Karolina Zagajewska z. Andrzeja 17-2-80 29V-30R 144 Ch
4 9 1889 Białogródka Jan Dubowicz Ledzianka Paweł Agnieszka Konferowicz Józef Urbański, Michalina Jastrzębska ż. Jana 17-2-80 31V-32R 151 Ch
12 10 1903 Białogródka Rozalia Dzięgielewska KuĽmińce Karol Eleonora Kłopotowska chł. Michał Dubowicz, Waleria Makowska ż. Karola 17-2-84 4V-5R 154 Ch
1 12 1904 Białogródka Karolina Baraniecka Hulowce Franciszek Józefa Dubowicz chł. Franciszek Jakubowski, Karolina Kamińska z. Franciszka 17-2-84 79V-80R 214 Ch

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
20 5 1828 Białogródka Józef Zieliński Sosnoweczka 30w Franciszek Rozalia Gęsicka Małgorzata Dubowicz Sosnoweczka 20 Jakub Marianna Marcinowska Jan Berażański i Andrzej Drużbiński 178-03-94 79V 7 Ż DM
3 7 1832 Białogródka Wawrzyniec Andruszewicz Sosnoweczka 30 Mikołaj Magdalena Dubowicz Kunegunda Mecherzyńska Sosnoweczka 16 Jan Anna Marcinowska Jan Gałęski, Piotr Marcinkiewicz 178-03-98 60V 20 Ż DM
2 5 1833 Kisielin Franciszek Ksawery Piotr Lesiecki Kupiczów 27 Zuzanna Mierzwińska Kupiczów 30 Ignacy Dubowicz, Wincenty Konradi 848 279 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0159.htm
4 11 1834 Lachowce Piotr Marcinkiewicz Bisówka 23 Jan Marianna Kalnicka Franciszka Kozłowska Bisówka 20 Franciszek Justyna Mirecka Jan Gałęski, Feliks Dubowicz 171-1-7 102V 11 R DM
12 2 1850 Kamień Koszyrski Szymon Baczewski Worokoml 24 Józef Zofia Suchocka Leonora Czwalińska Szczytyń Adam Juliana Łaskarzewska Dominik Dubowicz, Florian Łaskarzewski 183 25-26 2
26 2 1850 Białogródka Franciszek Zieliński Polachowa 20 Józef Małgorzata Dubowicz Marianna Kozłowska Szarłajówka 17 Antoni Aniela [Aleksandra] Dobrosielska Franciszek Dubowicz, Jan Słomiński 178-03-119 498V 17 Ż DM
6 2 1855 Białogródka Wincenty Rowinkowski KuĽmińce 23 Marcin Domicela Modzelowska Katarzyna Popławska Smorszczki 19 Marcin Julianna Malawska Jakub Kornatowski, Jan Dubowicz 178-03-123 519R 10 Ż DM Mg
2 10 1855 Białogródka Kazimierz Słomiński KuĽmińce 24 Wincenty Marianna Kozielska Konstancja Skucka KuĽmińce 17 Jan Marianna Nawrocka Franciszek Faliński, Jan Dubowicz 178-03-123 522R 16 Ż DM Mg 0
30 10 1855 Białogródka Stanisław Zieliński Polachowa 27 Józef Małgorzata Dubowicz Klementyna z d. Michalska Czaplicka Polachowa 26w Jan Tekla Pawłowska Kajetan Podgórski, Jan Zieliński 178-03-123 525R 22 Ż DM
22 11 1855 Białogródka Jan Dubowicz KuĽmińce 27 Wojciech Honorata Mondzelowska Józefa z d. Noniewicz Podgórska KuĽmińce 32w Teodor Apolonia Chobrzyńska Józef Podgórski, Julian Podgórski 178-03-123 527R 27 Ż DM JZ
20 11 1858 Białogródka Franciszek Majewski Futor Dosin 62w Marcin Kunegunda Marianna z d. Noniewicz Krzemieniowska Dworzec 48 Teodor Apolonia Chobrzyńska Franciszek Faliński, Jan Dubowicz 178-03-74 255R 25 Ż DM 0
24 2 1860 Białogródka Jan Bogusławski KuĽmińce 31w Wiktor Anna Kaleńska Franciszka Grzybowska KuĽmińce 18 Grzegorz Marianna Jezierska Jan Studziński, Piotr Dubowicz 178-03-75 134V 11 Ż DM
29 6 1860 Białogródka Piotr Dubowicz KuĽmińce 23 Wojciech Honorata M±dzelowska Marianna Podgórska KuĽmińce 19 Tomasz Józefa Noniewicz Franciszek Faliński, Michał Roszkowski 178-03-75 135V 16 Ż DM
28 10 1862 Białogródka Franciszek Podgórski KuĽmińce 20 Antoni Konstancja Sławecka Franciszka z d. Dubowicz Podgórska KuĽmińce 25w Wojciech Honorata M±dzelowska Franciszek Faliński, Wincenty Rowinkowski 178-03-77 144R 25 Ż DM
28 10 1862 Białogródka Stanisław Zieliński Polachówka 30w Józef Małgorzata Dubowicz Antonina Staszewska Polachówka 20 Piotr Julianna Słowicka Piotr Mirecki, Mikołaj Rybczyński 178-03-77 144V 26 Ż DM
27 10 1863 Białogródka Grzegorz Karpiński Kropiwno 19 Kazimierz Aleksandra Antonina Zielińska Chrystówka 18 Józef Małgorzata Dubowicz Jan Smolarski i Tomasz Zarzycki 178-03-81 45V 21 Ż DM
28 6 1864 Białogródka Józef Zagajewski Ksi±żęcin par. Lachowce 23 Antoni Petronela Jurkowska Antonina G±sińska Polachowa 18 Ignacy Marianna Dubowicz Gabriel Piotrowski i Konstanty Lasowski (Lisowski) 178-03-81 109V 18 Ż DM, JZ
16 6 1868 Białogródka Stanisław Sieciechowski Woliczka Mała par. Teofipol 27 Sylwester Joanna Borewicz Józefa Gęsicka Polachowa 19 Ignacy Marianna Dubowicz Michał Czarnecki, Andrzej Boresławski 178-03-81 386R 18 Ż DM
9 6 1869 Białogródka Adam Kozłowski Łazuczyn Wielki par. Bazalia 22 Józef Elżbieta Witkowska Marianna Dubowicz Ledzianka 18 Stanisław `Franciszka Miedziachowska Grzegorz Stolnicki, Jan Więckiewicz 178-03-81 463V 13 Ż DM
14 6 1870 Białogródka Gabriel Zaręba Polachowa 49w Łukasz Rozalia Terlecka Anastazja z d. Makowska Podgórska KuĽmińce 36w Jan Marianna Podgórska Wincenty Rowinkowski, Jan Dubowicz 178-03-84 62V 23 Ż DM
8 11 1870 Białogródka Franciszek Makowski KuĽmińce 25 Jan Marianna Podgórska Michalina Dłużniewska Bisówka Wielka 18 Karol Emilia Sinkiewicz Jan Dubowicz, Franciszek Małachowski 178-03-84 74V 47 Ż DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl