Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 784 wyników dla: Jakubowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
12 3 1819 Krzemieniec Jan Jakubowski 6/52 Krzemieniec s. Joachima i Katarzyny 299 90 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0049.htm
17 11 1819 Krzemieniec Maciej Jakubowski 55 Krzemieniec 299 96 116 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
4 5 1820 Krzemieniec Józef Jakubowski 1/12 Krzemieniec s. Joachima i Katarzyny 299 102 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0056.htm
12 12 1823 Krzemieniec Leopold Zygmunt Jakubowski 3/52 Krzemieniec s. Tomasza i Karoliny Bocheńskiej 299 167 125 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0089.htm
18 1 1827 Turzysk Feliks Tomasz Jasiński 25/365 Bobły s. urodzonych Jana i Maroianny z jakubowskich 843 365 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0201.htm
1 12 1827 Ołyka Jan Brodowski 35 Balarka Kotowska wdowa Tekla y Jakubowskich, 813 164 33 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0166.htm
28 4 1827 Torczyn Tomasz Jakubowski 18 Oderady ur., kawaler 813 53a 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0054.htm
13 8 1827 Torczyn Marianna Okorska 2/52 Chorochoryn c. ur. Mikołaja i Wiktorii z Jakubowskich 813 54a 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0055.htm
7 11 1827 Kołki Leontyna Wosińska 2 Słodomicze r: Fabian i Zofia z Jakubowskich; 8.11. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 111a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
24 4 1827 Koblin Mateusz Jakubowski 3 Podhajce Józef i Aleksandra z Dziubińskich 813 217a 5 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0220.htm
17 8 1827 Ptycza Łukasz Jakubowski 50 Turkowicze umarł w d. chorążego Kaliksta Chamca, doktor medycy, kawaler, rodzice: szlachetnie urodzeni Teodor i , mieszczanie Krzemienieccy 813 285R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
1 8 1827 Krzemieniec Piotr Potelnicki 1 Krzemieniec s. sław. Jakuba i Marianny z Jakubowskich 01-6 12V-13R 98 T 881 DM
14 3 1827 Białogródka Franciszka Beyzymskich 5 Sochowce (Sachnowce) c. ur. Jana i Marianny Jakubowskiej 178-03-93 68R 15 Ż DM
21 2 1828 Łuck Cezary Sotera Stecki 7 Górka s. Adama i Agnieszki Jakubowskiej 814 29a 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0033.htm
18 5 1828 Krzemieniec Tekla Bankowska 27 Krzemieniec z bólu głowy, z Jakubowskich, pozostawiła męża z dwojgiem dzieci: Stanisław i Adam 01-7 38R 262 T 906 DM
19 5 1828 Krzemieniec Joachim Jakubowski 68 Krzemieniec z zapalenia płuc, żona Katarzyna z Bileckich 01-7 38V 264 T 907 DM
1 3 1828 Lachowce Jan Jagnin 45 Kaletyńce Wielkie m. Ur. Konstancji z Jakubowskich, zost. 3c. Anastazję, Franciszkę i Teklę 171-1-1 125R 30 R Mg
4 3 1828 Lachowce Wojciech Wiadrowski 85w Bisówka wdowiec po Ur. Mariannie z Jakubowskich, zost. s. Michała (żonatego) 171-1-1 125R 31 R Mg
9 3 1828 Kuniów Jan Jakubowski 50 Bołotkowce Sł., zost., żonę Teofilę z Jarockich i syna Antoniego 171-1-1 90V-91R 14 R Mg
25 7 1828 Kuniów Michał Jakubowski 1 Bołotkowce s. Ur., Jana i Tatiany z Iwanów 171-1-1 96V-97R 34 R Mg
3 11 1828 Stepań Andrzej Jakubowski 65 Butejki Ur., mąż Praksedy, zost. 3s. Jana, Stanisława iPiotra oraz 3c. Mariannę, Annę i Izabellę 171-1-1 214R 18 R Mg 7106
15 7 1828 Białogródka Jan Mendecki 1 Białogródka s. Jana i Marianny z Jakubowskich 178-03-94 94R 100 Ż DM
7 10 1828 Białogródka Ignacy Jakubowski 0,5 Sosnoweczka s. ur. Ignacego i Anastazji Majewskiej 178-03-94 95V 110 Ż DM
29 7 1829 Ołyka Teresa Jakubowska 60 Ołyka mąż Jan Jakubowski 815 179 25 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0183.htm
24 2 1829 Ptycza Rozalia Jakubowska 76 Buderaż wdowa, mąż ś.p. Jan Jakubowski, dzieci: córka w wdowim stanie z dziećmi, synowie żonaci: Marceli, Józef, Bonifacy 815 306V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0312.htm
22 4 1829 Lachowce Wojciech Dzwięckowski 36 Bisówka ur., żona Anna z Jakubowskich, syn Dominik, córki Marianna, Katarzyna i Paulina 171-1-2 108V 27 R DM
14 7 1830 Kuniów Jan Jakubowski 6 Bołotkowce s. Jana i Tetianny z Iwanów R 90 R 33 0
26 1 1830 Lachowce Anna Dobrowolska 45 Unijów ur., z Jakubowskich, mąż Jakub, syn Grzegorz i córka Marianna 171-1-3 115V 7 R DM
13 6 1830 Lachowce Fortunat Stachowski 4 Dzwonki s. ur. Jana i Marianny z Jakubowskich 171-1-3 118V 36 R DM
14 6 1830 Lachowce Dymitr Stachowski 2 Dzwonki s. ur. Jana i Marianny z Jakubowskich 171-1-3 118V 37 R DM
22 4 1831 Kuniów Katarzyna Krassowska 30 Kuniów z Jakubowskich, mąż Jakub, bez potomstwa R 76 R 34 0
15 11 1831 Ołyka NN Wysocka 6/12 Balarka Macieja i Anny z Jakubowskich 817 325 62 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
8 7 1831 Krzemieniec Joanna Kretowicz 3 Krzemieniec c. ur., Franciszka i Domicelii z Jakubowskich 01-7 107R 148 T 975 DM
26 1 1831 Szumsk Józef Jakubowski 9/52 Bacaje rodz. Jan i Marianna zd. Hocewicz 245-1-5 379R 2 R RK
30 1 1831 Lachowce Jerzy Jakubowski 95 Semenów prac., wdowiec 171-1-4 105R 11 R DM
27 2 1831 Lachowce Katarzyna Zielskich 10/12 Daniłówka c. ur. Jana i Krystyny z Jakubowskich 171-1-4 106V 27 R DM
16 7 1831 Lachowce Krystyna Zielińska 35 Daniłówka e. cholery, ur., z Jakubowskich, mąż Jan, syn Aleksander 171-1-4 113R 91 R DM
8 6 1832 Białogródka Konstanty Zarzycki 56 Białogródka ur., żona Agnieszka z Jakubowskich 178-03-98 68R 46 Ż DM
6 3 1832 Ostróg Wincenty Jakubowski 50 Bilmaż Ur. Wdowiec 171-1-5 25V 36 R MZ
24 4 1832 Lachowce Józef Jakubowski 8 Hulowce s. ur. Jan i Agnieszki z Horyszewskich 171-1-5 114V 35 R DM
9 6 1832 Lachowce Jan Winiarski 0,5 Książęcin s. ur. Jana i Annyz Jakubowskich 171-1-5 116V 50 R DM
28 6 1832 Lachowce Paulina Więckowska 4 Książęcin c. ur. Macieja i Anny z Jakubowskich 171-1-5 117V 59 R DM
28 3 1833 Ołyka NN Bober 30 Balarka żona Tekla z Jakubowskich 819 147 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0154.htm
4 12 1833 Kołki Franciszka Wysocka 4 Majdan Łyczkowski r: Ignacy i Marianna z Jakubowskich; poch: 06.12. 819 76 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0078.htm
28 3 1833 Koblin Józef Jakubowski 60 Podhajce dzieci: Apolonia, Marianna, Aleksandra 819 209V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0218.htm
14 9 1833 Białogródka Kazimierz Kobylański 3 Gnojniczka s. ur. Michała i Franciszki z Jakubowskich 178-3-99 66V 76 Ż DM
29 12 1833 Białogródka Michał Jakubowski 50 Polachowa ur., wdowiec po Mariannie z Markowskich, pozostawił syna i córkę Apolonię 178-3-99 68V 101 Ż DM
17 2 1833 Lachowce Jan Jakubowski 45 Okniny ur., żona Agnieszka z Oryszewskich, synowie Franciszek i Wincenty, córki Marianna i Julianna 171-1-6 93V 9 R DM
9 4 1833 Lachowce Anna Winiarska 46 Książęcin ur., z Jakubowskich, mąż Jan, córki Franciszka, Marianna, Katarzyna Petronela 171-1-6 95R 26 R DM
16 1 1834 Łuck Władysław Stecki 12 Górka s. Adama i Agnieszki Jakubowskiej 372 2 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0002.htm
8 11 1834 Targowica Stanisław Jakubowski 7 Borzemiec s. Jana i Pawliny Urbanowskiej 820 252 R 63 ZP 0
6 4 1834 Szumbar Franciszek Jasiński 2 Cecyniówka s.Jana i Marianny z Jakubowskich 199 315 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0163.htm
25 4 1834 Białogródka Antoni Jakubowski 80 Szarłajówka ur., wdowiec po Felicjanie z Dawiczów, synowie Jan i Kazimierz, córka Marianna 171-1-100 97R 40 Ż DM
7 7 1834 Białogródka Jan Jakubowski 75 Sosnoweczka ur., wdowiec po Ewie z Mińkiewiczów, syn Roman i córka Anna 171-1-100 98R 53 Ż DM
26 11 1834 Białogródka Teresa Wolska 79 Bisóweczka ur., z Jakubowskich, wdowa po Andrzeju, synowie Maciej i Jan, córki Lucyna, Marianna, Marianna-2-ga i Agnieszka 171-1-100 100V 87 Ż DM
18 4 1835 Dederkały Antoni Malawski Miziurzyńce s. Ludwika i Faustyny z Jakubowskich 199 215 11 24
7 2 1835 Kołki Łucja Wysocka 4 Majdan Łyczkowski r: Maciej i Anna z Jakubowskich; poch: 09.02. 821 78 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0079.htm
22 12 1835 Kołki Marianna Wysocka 30 Majdan Łyczkowski z Jakubowskich, poz. m. Ignacego i 2s. Ludwika i Karola; poch: 24.12. 821 80 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0081.htm
9 12 1835 Łuck Bartłomiej Jakubowski 60 Żabka wd. Konstancja, c.Teodora, Marianna, Katarzyna, Julianna 373 110 87 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0059.htm
16 8 1835 Białogródka Justyna Olińska 70 Sosnoweczka ur., z Jakubowskich, mąż Grzegorz, córka Marianna 178-03-101 142V 91 Ż DM
20 11 1835 Białogródka Marianna Kobylańska 3 Gnojniczka c. ur. Michała i Franciszki z Jakubowskich 178-03-101 144V 108 Ż DM
29 1 1835 Lachowce Katarzyna Czapska 63 Lachowce ur., z Jakubowskich, wdowa po Stanisławie Czapskim, syn Jan, córki Tekla, Marianna i Krzysztofa 171-1-8 118V 6 R DM
6 4 1835 Lachowce Józef Jakubowski 55 Lachowce ur., żona Marianna Święcicka, synowie Kasper i Mikołaj, córka Anna 171-1-8 120R-120V 24 R DM
22 4 1835 Lachowce Jan Jakubowski 70 Denysówka ur., wdowiec po magdalenie z Kłodnickich, córka Anna 171-1-8 121R 30 R DM
1 7 1835 Lachowce Marianna Dziembrowska 13 Denysówka panna, c. ur. Wojciecha i Anny z Jakubowskich 171-1-8 122R 41 R DM
4 12 1835 Lachowce Marcin Jakubowski 56 Lachowce 1-dw., żona Marianna z Popławskich, syn Wincenty 171-1-8 125R 68 R DM
5 12 1835 Lachowce Teodor Jakubowski 17 Lachowce 1-dw., s. Marcina i Marianny z Popławskich 171-1-8 125R 69 R DM
10 4 1836 Szumbar Adam Jasiński 2 Cecyniówka s. Wlm. Jana i Marianny z Jakubowskich 54 263 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0140.htm
30 11 1836 Lachowce Tomasz Jakubowski 38 Semenów prac., żona Katarzyna z Fedorów, synowie Tomasz i Stefan, córki Katarzyna i Ewa 171-1-9 116V 33 R DM
24 12 1837 Ołyka Karol Pasiewicz 4 Satyjów Józefa i Franciszki z Jakubowskich 823 155 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0163.htm
29 6 1837 Kołki Frozyna Wysocka 1 Majdan Łyczkowski r: Maciej i Anna z Jakubowskich; poch: 31.06. 823 85 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0090.htm
30 6 1837 Kołki Konstancja Wysocka 4,5 Majdan Łyczkowski r: Maciej i Anna z Jakubowskich; poch: 31.06. 823 85 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0090.htm
26 7 1837 Łuck Paweł Jakubowski 3,6 Żabka s. Pawła i Marcianny Wasilewskiej 374 78 40 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0045.htm
5 11 1837 Lachowce Jan Jakubowski 2 Hulowce s. urodzonych Ignacego i Anastazji z Pożarowskich 171-1-10 131V 67 R DM
2 12 1837 Lachowce Antoni Michalski 14 Mikłasze s. 1-dw. Mikołaja i Marianny z Jakubowskich 171-1-10 132R 70 R DM
5 12 1838 Beresteczko Franciszek Nejman 2/12 Piaski s. Marianny i Wawrzyńca Jakubowskiego 1 31 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0017.htm
27 7 1838 Ostróg Apolonia Choina 0,5 Białotyń c. Jana i Antoniny z Jakubowskich 171-1-11 41R 88 R DM
15 3 1839 Targowica Rozalia Jankowska 53 Targowica z Jakubowskich, wdowa 825 264 V 6 ZP 0
21 4 1839 Targowica Kajetan Jakubowski 3 Bokujma s. Piotra i Anny Izdebskiej 825 265 V 13 ZP 0
17 3 1839 Bucyń Jan Jakubowski 70 Borzów stanu wolnego, sławetny, parafianin kościoła Rateńskiego 32 12 1 0
18 5 1839 Ostróg Aleksandra Wysocka 2 Mosty c. Macieja i Anny z Jakubowskich 879 23 V 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0025.htm
6 1 1839 Łuck Klemens Jakubowski 48 Didowicze żona Marianna, synowie: Tomasz, Antoni, Kasper. Hipolit, Feliks, córki: Salomea, Julianna 375 57 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0031.htm
28 3 1840 Równe Marianna Suska 32 Beheń z Jakubowskich, mąż Hipolit, synowie Stanisław, Jan i Ludwik 880 113 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0117.htm
3 4 1840 Kołki Władysława Amelia Wosińska 0,5 Kopyle r: Fabian i Zofia z Jakubowskich; 826 99a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0100.htm
14 12 1840 Krzemieniec Józef Jakubowski 1/365 Studzianka s. Franciszki 871 436 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0228.htm
25 3 1840 Łysin Tadeusz Jakubowski 80 Łopawsze W., wdowiec, córka Tekla 826 205R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0206.htm
2 9 1841 Łanowce Magdalena Zacharczuk 6/52 Domaninka c.Antoniego i Magdaleny z Jakubowskich 872 781 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0412.htm
19 9 1841 Kuniów Feliksa Jasińska 2 Juśkowce c. Jana i Marianny z Jakubowskich R 51 V 28 0
28 11 1841 Łanowce Stefan Pozikowski 80 Grzybowa żona Konstancja z Jakubowskich, córka Julianna zamężna 872 782 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0413.htm
27 1 1841 Ptycza Jan Jakubowski 4/52 Pełcza s. ur. Łukasza i Katarzyny z Jankowskich 827 247R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0251.htm
5 10 1841 Lachowce Marianna Jakubowska 57 Lachowce 1-dw., z Święcickich, wdowa po Józefie Jakubowskim, synowie Kasper i Michał, córka Anna 178-49-17 29V 53 Ż DM
30 3 1842 Ostróg Marianna Wysocka 9/12 Mosty c. Macieja i Anny z Jakubowskich 881 37 R 41
16 5 1842 Nowogród Wołyński Eweryst Karol Jakubowski 7/12 Zwiahel syn Jana i Leonory z domu Kirkur 873 100 108 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
8 5 1842 Korzec Józefa Jakubowska 0,5 Horodnica c. Marianny Jakubowskiej 873 188 48 PW 0
10 6 1842 Kowel Kazimierz Myśliński 32 Kowel urodzony, żona Józefa z Jakubowskich, syn Jan, córka Waleria 245 17 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0012.htm
26 6 1842 Szumsk Marianna Paszyńska 8/12 Bacaje c. Józefa i Marianny z Jakubowskich 873 609 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0316.htm
12 11 1842 Kowel Joachim Jakubowski 60 Kowel obywatel, żona Ewa z d. Lesiecka, córka Józefa wdowa 425 19 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0013.htm
11 8 1842 Aleksandria Lucjan Władysław Jakubowski 9/12 Swiatije s. Aleksandra i Marianny z Rudnickich 881 216 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0225.htm
24 5 1842 Łuck Alfred Stecki 10 Górka s. Adama i Agnieszki z Jakubowskich 378 45 31 828 166R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0025.htm
25 5 1842 Łuck Edward Kowalski 2 Korma Siekierzycka s. Karola i Marianny z Jakubowskich 378 52 32 828 166R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0029.htm
21 7 1842 Ptycza Stanisław Jakubowski 1 Pełcza rodzice: ur. Bonifacy i Monika z d. Szpaczyńska 828 110V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0113.htm
22 11 1842 Lachowce Anna Dąbrowska 40 Denysówka z Jakubowskich, ur., mąż Jan, synowie Dominik, Seweryn, Erazm i Karol 881 111 R 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0119.htm
1 2 1843 Ostróg Stanisław Trzciński 4 Buderaż s. Ludwika i Zofii z Jakubowskich 882 25 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0027.htm
7 10 1843 Szumsk Jan Paszyński 4 Bacaje s. Józefa i Marianny z Jakubowskich 874 773 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0392.htm
27 3 1843 Korzec Prakseda Pawłowska 42 Huta Krywal z Jakubowskich, mąż Jan, 874 253 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0129.htm
27 2 1844 Kisielin Ignacy Jakubowski 1 Marianówka r: Józef i Franciszka z Chrząstowskich; poch: 29.02. 859 181 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0094.htm
6 1 1844 Kuniów Justyna Żuchowska 60 Zakoty z jakubowskich, mąż Paweł, syn Paweł, córka Urszula 883 80 R 2
6 12 1844 Puliny Andrzej Jakubowski 45 Usyczna ż. Anna z Husakowskich 80 JZ 0
25 3 1844 Dederkały Domicella Kretowicz 54 Dederkały Wielkie z Jakubowskich, ur., mąż Wawrzyniec, synowie Łukasz i Karol 54 107 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0058.htm
18 11 1845 Kowel Polikron Łoza 2 Kowel s. ur. Stefana i Józefy z Jakubowskich 248 33 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0019.htm
25 5 1845 Lachowce Jan Jakubowski 75 Semenów żona Oksenia z Kuciuków, synowie Feliks i Stefan, córki Marianna, Anna, Tacjana 884 135 R 28 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0139.htm
7 9 1845 Lachowce Kasper Kwiatkowski 42 Lachowce wolnożyjący, żona Anna z Jakubowskich, córki Paulina, Franciszka, Marianna i syn Wincenty 884 137 R 44 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0141.htm
26 2 1845 Kołki Franciszek Chorążyczewski 3 Majdan Czernyzki Józef i Domicella z Jakubowskich 831 79 7 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0082.htm
18 12 1845 Kołki Karol Ostrowski 11 Majdan Czarnyzki Jakub i Tekla z Jakubowskich 831 81 27 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0084.htm
28 9 1845 Białogródka Ewa Andruszewicz 3/12 Dworzec c. Józefa s. Antoniego i Apolonii z Jakubowskich c. Jana 178-03-113 117R 74 Ż DM
13 9 1846 Szumsk Julianna Paszyńska 5/12 Bacaje c. Józefa i Marcjanny z Jakubowskich 877 890 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0460.htm
23 12 1846 Szumsk Jan Jakubowski 15 Bacaje s. ur. Szymona i Marianny z Krajewskich 877 896 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0463.htm
22 2 1846 Łuck Walery Jakubowski 6 Serniki s. Joachima i Rozalii z Mierzyjewskich 382 40 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0022.htm
25 9 1846 Kołki Andrzej Woźnicki 60 Trosteń Żona Wincenta z Jakubowskich, dzieci: Feliks, Tekla i Zuzanna 832 93 21 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0099.htm
10 9 1846 Białogródka Jan s. Jędrzeja Łoniewski 45 Sosnoweczka 1-dw., żona Anna z Jakubowskich c. Jana, synowie Antoni, Jan i Tomasz, córka Marianna i Tekla 178-03-115 155V 65 Ż DM
12 2 1847 Puliny Dionizy Jakubowski 7 Usyczna s. Andrzeja i Anny z Husakowskich 34 JZ 0
13 4 1847 Ostróg Antonina Chwoina 45 Biełotyń 1-dw, z Jakubowskich, mąż Jan, synowie Józef, Antoni i Paweł, córki Aniela i Marianna 171-1-13 36R 40 R DM
24 11 1848 Dederkały Mikołaj Malewski 4 Dederkały Wielkie s. Ludwika i Faustyny z Jakubowskich 56 55 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0031.htm
13 8 1848 Katerburg Faustyn Jakubowski 3/4 Wilja s.Pawła i Józefy z Wierzbickich 199 26 23 495
23 11 1848 Dederkały Ludwik Malewski 71 Dederkały Wielkie emerytowany ułan, żona szlachcianka Faustyna z Jakubowskich, synowie Piotr, Aleksander, Stanisław i Szymon, córka Marianna 56 55 39 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0031.htm
20 1 1848 Jałowicze Franciszek Bąkowski 18 Jałowicze s. Jana Heleny Jakubowskiej 834 377 V 5 ZP 0
5 8 1848 Targowica Piotr Jakubowski 3 Bokujma s. jednodworców Marcelego i Reginy z Wojcickich 834 715 23 0
21 1 1848 Targowica Piotr Jakubowski 57 Bokujma wd. Anna Izdebska, s. Jan, c. Ewa, Marianna, Anna, Aleksandra, Marcjanna 834 366 V 4 ZP 0
21 6 1848 Targowica Józef Jakubowski 1 Bokujma s. Marcelego i Reginy Wojcickiej 834 368 R 14 ZP 0
3 2 1848 Kamień Koszyrski Stanisław Jakubowski 76 Wojehoszcz ur., żona Katarzyna z Frajndorfów, synowie Aleksander, Wincenty, Bazyli, Józef i Kajetan 181 24 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20181/pages/PL_1_436_181_0016.htm
8 8 1848 Zasław św. Józefa Antoni Medwedowski 3 Sławuta od cholery, s. 1-dw. Franciszka s. Franciszka i Franciszki c. Jakuba z Jakubowskich 178-3-117 70R 102 Ż
18 6 1848 Zasław św. Jana Jakub Jakubowski 1 Zasław od krupy, s. NN i 1-dw. Apolonii 178-3-117 110V 46 Ż
13 11 1848 Zasław św. Jana Karolina Pulkiewicz 2 Mokrzec od szkarlatyny, c. 1-dw. Stanisława i Marianny z Jakubowskich 178-3-117 116V 107 Ż
8 1 1848 Bucyń Piotr Pawłowski 26 Suszyczno z zapalenia płuc, w.ż., żona Elżbieta z Jakubowskich, syn Józef 41 16-17 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2041/pages/PL_1_436_41_0009.htm
23 9 1848 Ostróg Kazimierz Jakubowski 40 Milatyn 1-dw., żona Apolonia z Iżyckich 171-1-14 45R 120 R DM
13 1 1849 Lachowce Stefan Wojciechowski 65 Lachowce chł., żona Anna z Jakubowskich, synowie Józef, Ksawery i Tomasz, c. Magdalena, Elżbieta i Marianna 171-1-15 176V 2 R DM
4 2 1850 Katerburg Mikołaj Jakubowski 5 Wilja s. Pawła i Józefy z Wierzbickich 202 316-317 3
3 3 1850 Kowel Michał Łoza 8/12 Kowel s. Wlm. Stefana i Józefy z Jakubowskich 253 38 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0021.htm
29 11 1850 Lachowce Jan Stachowski 45 Załuże 1-dw., żona Marianna z Jakubowskich, córki Sabina i Franciszka 171-1-16 327V 67 R DM
8 9 1851 Łuck Marian Jakubowski 1,5 Łuck s. szl. Teofila i Aleksandry 387 102 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0053.htm
21 5 1852 Korytnica Wandolina Feliksa Katyńska 12 Korytnica c. Jakuba i Justyny z Jakubowskich 224 22 16 0
26 11 1852 Torczyn Karol Jakubowski 6 Siedmiarki s. jednodw. Józefa i Franciszki z Chrząstowskich 638 35 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0019.htm
25 5 1854 Torczyn Ludwika Suchodolska 1 Ulaniki c. 1-dw. Bartłomieja i Julianny z Jakubowskich 838 141 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0071.htm
25 5 1854 Torczyn Antoni Jakubowski 1 Ulaniki s. szl. Józefa i Franciszki z Chrząstowskich 838 142 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0072.htm
20 11 1854 Luboml Piotr Jakubowski 42 Luboml 866 189 111 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0098.htm
12 7 1855 Korytnica Jakub Katyński 68 Korytnica żona Justyna z Jakubowskich, syn Paweł, córki Teresa i Zofia 227 22 32 0
12 3 1855 Kowel Michał Łoza 0,5 Kowel s. wlm. Stefana i Józefy z Jakubowskich 257 34 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0019.htm
28 10 1855 Krzemieniec Maria Tomaszewicz 6 Krzemieniec c. wlm. podporucznika Korpusu Inżynierów III Okręgu Adama i Aleksandry z d. Jakubowskiej 0.1-27 52R 102 T
14 8 1857 Ostropol Kamila Maksymilia Szpiganowicz 6/52 Mszaniec c. szl. Mikołaja i Amelii z Jakubowskich 178-3-73 334R 22 Ż DM
19 1 1858 Maciejów Aleksander Jakubowski 43 Paryduby s. Wlm. Stanisława i Antoniny z Gromadzkich, kawaler 421 20 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20421/pages/PL_1_436_421_0013.htm
27 9 1859 Lachowce Antoni Jakubowski 85 Lachowce 1-dw., żona Franciszka z Święcickich 886 204 37 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0107.htm
13 6 1860 Ptycza Marianna Naumowicz 14 Pełcza c. odnodworców Feliksa i Anny z Jakubowskich 841 276 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0152.htm
16 1 1860 Łuck Ludwik Kowalski 6 Serniki s. Karola i Marianny z Jakubowskich 841 426 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0235.htm
27 9 1860 Łuck Władysław Jakubowski 5/12 Żabno s. szlachciców Leona i Lucyny z Lichtańskich 841 432 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0238.htm
27 11 1860 Krzemieniec Mikołaj Jakubowski 3,5 Krzemieniec s. 1-dw. Stanisława i Anny 0.1-33 62V 90 T
14 12 1860 Krzemieniec Jan Jakubowski 9 Krzemieniec s. 1-dw. Stanisława i Anny z Wołoszyńskich 0.1-33 64R 97 T
23 6 1861 Dederkały Wojciech Jakubowski 80 Dederkały Wielkie wdowiec, dzieci nie zostawił 56 269 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0141.htm
25 1 1861 Szumsk Marianna Grudziecka 32 Bacaje z Jakubowskich, 1-dw., mąż Józef, syn Franciszek 245-1-17 204R 6 R
4 12 1862 Kowel Stefan Łoza 42 Kowel szl., żona Józefa z Jakubowskich, synowie Adolf i August i z 1-go małż Jan i córka Waleria 263 56 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0030.htm
21 8 1862 Krzemieniec Leokadia Tomaszewska 5 Krzemieniec c. porucznika od Inżynierów Adama i Aleksandry z Jakubowskich 0.1-35 59V 74 T
26 3 1863 Targowica Marceli Jakubowski 42 Bokujma szlachcic, żona Regina z d. Wojcicka, syn Adolf, córki Tekla, Marianna, Elżbieta i Marcjanna 22-1-214 414 V 4 Ł 0
1 9 1863 Krzemieniec Piotr Prandecki 7/12 Urla s. szl. Władyslawa i Marianny z Jakubowskich 0.1-36 59V 68 T
17 11 1863 Żytomierz Adam Jakubowski 3 Żytomierz z krupu, syn Alojzego i Cezaryny z Ziółkowskich (jedna z 2 metryk o nr 271) 178-3-54 142V 271 Ż DG
20 3 1864 Młynów Katarzyna Błońska 12 Pereweredów Franciszka i Apolonii z Jakubowskich 842 656 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0350.htm
29 1 1864 Krzemieniec Stanisław Jakubowski 62 Krzemieniec aresztant, 1-dw. wiśniowieckiej społeczności 1-38 55V 13 T 224
2 2 1864 Lachowce Wincenty Jakubowski 30 Hulowce 1-dw., wdowiec 178-3-146 76V 5 Ż DM
29 1 1866 Łuck Elżbieta Myczkowska 1 Żabka c. Stanisława i Marianny z Jakubowskich 396 54 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20396/pages/PL_1_436_396_0029.htm
12 2 1866 Łuck Hipolit Osiński 66 Łuck 1-dw., żona Helena z Jakubowskich, dzieci Stanisław, Kamila i Antonina 396 55 14
16 5 1866 Katerburg Józef Jaroszewski 3/12 Rybcza s. Kazimierza i Marii Jakubowskiej 1-39 104R 5 T 350 DM
27 10 1866 Żytomierz Tomasz Łuczycki 48 Żytomierz z cholery, obywatel, zostawił żonę Katarzynę z Jakubowskich, synów Ludwika i Feliksa oraz córkę Dionizję 178-3-63 141V 330 Ż DG 229
2 1 1867 Torczyn Jan Gołdański 2/52 Prohonów s. Walentego i Agaty z Jakubowskich 653 49 1 0
26 12 1867 Torczyn Adam Wołdański 3/12 Prohonów s. Walentego i Agaty z Jakubowskich 653 58 39 0
1 2 1867 Dederkały Edmund Antoni Jakubowski 3/12 Wołkowce s. szlachciców Karola i Józefy z Gąseckich 56 135 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0071.htm
26 4 1867 St. Oleksiniec Bazyli Jakubowski 38 Łosiatyn od suchot, szl., stanu wolnego 426-1-41 106R 17 T 571
1 1 1869 Torczyn Andrzej Woldański 1/12 Progonów s. Walentego i Agaty z Jakubowskich 655 55 1 0
1 1 1869 Torczyn Katarzyna Woldańska 1/12 Progonów c. Walentego i Agaty z Jakubowskich 655 55 1 0
28 10 1870 Katerburg Jan Jakubowski 38 Wilja żona Józefa z Rokickich, synowie Antoni, Bolesław, Władysław i Stanisław, córka Rozalia 203 399 16
1 3 1870 Radziwiłłów Zygmunt Jakubowski 1 Radziwiłłów s. Stanisława i Emilii z Zarzyckich 1-51 18 V 8 T 0
11 5 1870 Szumsk Jan Jakubowski 75 Bacaje wdowiec, dzieci: Antoni, Stanisław, Stefan, Aleksander, Karolina 1-53 48V 33 RK
2 10 1871 Torczyn Józef Jakubowski 76 Horodyszcze wdowiec, syn Jan, córki Rozalia, Salomea, Ludwika i Feliksa 657 58 16 0
18 12 1872 Radziwiłłów Henryk Jakubowski 2 Radziwiłłów s. chłopów Stanisława i Emilii z Zarzyckich 1-60 27 R 48 T 0
12 4 1872 Dederkały Stefan Jakubowski 56 Sadki 1-dw., żona Salomea z Fedorowskich, synowie Julian, Karol, Władysław i Józef, córki Aniela i Zuzanna 57 324 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0175.htm
10 12 1872 Dederkały Marianna Osiecka 75 Adamówka z Jakubowskich, 1-dw., mąż Józef, syn Stanisław, córki karolina, Marianna, Zuzanna, Anastazja i Karolina 57 331 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0179.htm
5 1 1872 Luboml Józef Jakubowski 54 Maszewo szl., wdowiec, syn Stanisław 315 88 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0047.htm
17 6 1872 Krzemieniec Marceli Jakubowski 1,5 Białokrynica s. 1-dw. Wincentego i Franciszki z Rogowskich 1-62 44V 51 T 910
9 1 1872 Szumsk Teodor Jakubowski 5 Bacaje z odry, s. 1-dw. Aleksandra i Antoniny Wróblewskiej 01-226 48R 7 T DM 365
22 1 1872 Szumsk Kazimierz Jakubowski 2 Bacaje z odry, s. mieszcz. Michała i Joanny Żaborowskiej 01-226 48V 11 T DM 366
11 2 1872 Katerburg Jan Jakubowski 35 Baszkowce wdowiec po Katarzynie, nie zostawił po sobie nikogo 203 271 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0146.htm
19 4 1873 Torczyn Jan Suchodolski 2 Smolarnia s. Józefa i Sabiny z Jakubowskich 659 43 9 0
1 2 1873 Dederkały Władysław Jakubowski 12 Sadki s. 1-dw. Stefana i Salomei z Fedorowiczów 57 282 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0154.htm
16 2 1873 Kuniów Jan Jakubowski 5 Górszczyzna s. Karola i Katarzyny Falkowskiej 178-3-82 327V 15 Ż DM
11 12 1873 Kuniów Mikołaj Jakubowski 11 Hucisko s. Wincentego i Pauliny Jasińskiej 178-3-84 330V 44 Ż DM
30 10 1874 Szumsk Jan Jakubowski 5 Bacaje ospa, s. 1-dw Aleksandra i Antoniny Wróblewskiej 1-227 68V 97 T DM 574
11 11 1874 Szumsk Kazimierz Jakubowski 2 Bacaje ospa, s. 1-dw Aleksandra i Antoniny Wróblewskiej 1-227 70R 107 T DM 575
27 6 1875 Katerburg Paweł Jakubowski 70 Wilja wdowiec po Mariannie, syn Kazimierz 203 155 14
12 3 1876 Torczyn Ewelina Rudnicka 3/12 Horodynie c. Ludwika i Salomei z Jakubowskich 662 40 3 0
24 1 1876 Tuczyn Wawrzyniec Jakubowski 80 Woskodawy chłop, nikogo nie zostawił 690 39 5 0
4 3 1877 Krzemieniec Franciszek Jakubowski 5 Białokrynica s. chł. Wincentego i Franciszki z Rogowskich 1-71 31R 15 T
11 10 1877 Krzemieniec Jan Jakubowski 80 Baszkowce 1-dw., żona Karolina, synowie Apoloniusz, Józef i Szczepan, córka Maria 1-71 37V 67 T
5 1 1878 Ołyka Józefa Kowalska 18 Długoszyje Karola i Marianny z Jakubowskich 499 76 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0040.htm
28 9 1880 Katerburg Władysław Jakubowski 18 Wilja s. Jana i Józefy z Rokickich 204 396 22 DW
6 1 1880 Torczyn Rozalia Suchodolska 9 Czernyw c. Józefa i Sabiny z Jakubowskich 666 41 4 0
6 6 1881 Dederkały Faustyna Malewska 90 Sadki z Jakubowskich, 1-dw., wdowa, synowie Stanisław i Ludwik, córki Barbara i Maria 58 282 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0145.htm
13 9 1881 Torczyn Antonina Rudnicka 7 Horodynie c. Ludwika i Salomei z Jakubowskich 667 62 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0030.htm
7 5 1881 Szumsk Józef Rowiński 8 Bacaje z odry, s. mieszczan Feliksa i Lucyny Jakubowskiej 01-231 59R 59 T DM 850
22 6 1881 Szumsk Franciszek Rowiński 6 Bacaje z ospy, s. mieszczan Feliksa i Lucyny Jakubowskiej 01-231 61R 71 T DM 852
18 10 1881 Szumsk Konstantyn Wróblewski 3 Załuże z ospy, s. chł. Jana i Konstancji Jakubowskiej 01-231 65R 94 T DM 856
20 8 1881 Kuniów Jan Jakubowski 8 Gurszczyzna s. Karola i Katarzyny z Falkowskich 178-3-78 662R 24 Ż DM
1 7 1881 Katerburg Antoni Jakubowski 2 Wilja s. Kazimierza i Julii z Mądzelewskich 204 358 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0200.htm
8 9 1882 Szumsk Lucyna Brodziewska 23 Szupinki c. miesz. Marcelego i Anieli z Jakubowskich 1-232 373V 60 T
20 6 1883 Katerburg Antoni Jakubowski 27 Wilja żona Antonina z Stępkowskich, córka Ludwika 204 280 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0159.htm
22 1 1883 Ołyka Antoni Jakubowski 40 Humienniki żona Joanna z Wiszniewskich, bez potomstwa 504 76 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0039.htm
22 11 1884 Dederkały Władysław Ejsmunt 3 Bykowce s. Rudolfa i Marii z Jakubowskich 58 172 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0088.htm
20 9 1885 Jałowicze Józef Jakubowski 79 Pjanie żona Konstancja Koncewicz, syn Konstanty 158 44 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20158/pages/PL_1_436_158_0024.htm
4 3 1886 Dederkały Franciszek Ejsmont 10 Bykowce s. mieszczan Rudolfa i Marianny z Jakubowskich 58 174 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0090.htm
1 5 1886 Szumsk Aniela Brodziewska 64 Żołobki z Jakubowskich, mieszczanka, wdowa, dzieci: Apoloniusz, Włodzimierz, Petronela Bereżecka, Marianna Rekonwald i Aniela 01-232 279R 51 T
26 11 1886 Szumsk Emilia Supiński 2/52 Monastyrek c. chł. Antoniego i Anieli z Jakubowskich 01-232 286R 91 T
28 4 1887 Szumsk Julia Wróblewska 2 Załuże c. chł. Jana i Konstancji z Jakubowskich 01-232 152V 33 T
29 12 1887 Szumsk Antoni Jakubowski 70 Bacaje chłop, wdowiec, córka Wiktoria Ostrowska 01-232 162V 94 T
12 12 1889 Kuniów Piotr Jakubowski 7 Hucisko s. Franciszka i Anastazji z Bezemskich 178-3-86 321V 51 Ż DM
13 6 1890 Ołyka Bolesław Jakubowski 8 Palcze Erazma i Marianny z Cholewińskich 510 52 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0051.htm
28 10 1891 Dederkały Jan Ejsmont 1/52 Bykowce s.Rudolfa i Marianny z Jakubowskich 58 37 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0020.htm
25 2 1892 Krzemieniec Joanna Szlemer 3 Andruha Wielka c. miesz. Franciszka i Karoliny z Jakubowskich 0.1-81D 33V 11 T
1 9 1892 Krzemieniec Jan Skolimowski 10/12 Krzemieniec s. miesz. Kornela i Pauliny z Jakubowskich 0.1-81D 38R 56 T
29 12 1894 Torczyn Kacper Jakubowski 72 Smolarnia Horodyńska mieszcz., żona Aleksandra z Łaskarzewskich, córki Katarzyna, Klementyna i Józefa 680 49 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0031.htm
10 5 1894 Szumsk Maria Kalnicka 7 Bryków c. miesz. Bernarda i Kornelii z Jakubowskich 01-233 342R 70 T
2 6 1894 Szumsk Jan Jakubowski 22 Bacaje chłop, s. Michała i Joanny z Zaborowskich, kawaler 01-233 343R 76 T
5 8 1894 Szumsk Teodor Jakubowski 9/12 Bajmaki s. chł. Kazimierza i Julii z Mądzelewskich 01-233 344V 87 T
8 3 1895 Szumsk Feliks Kalnicki 1 Bołożówka c. miesz. Floriana i Petroneli z Jakubowskich 01-233 251V 21 T
27 6 1895 Szumsk Franciszek Kaliński 4 Bryków s. miesz. Bernarda i Kornelii z Jakubowskich 01-233 254V 44 T
27 12 1895 Kuniów Stefan Jakubowski 6/12 Gurszczyzna s. mieszczan krzemienieckiej społ. Antoniego i Anny z Adamowiczów 178-3-86 593V 89 Ż DM
5 12 1896 Szumbar Jan Jakubowski 2/52 Wilja s. chłopów Stanisława i Marianny z Wójcickich 1020 90 20 0
20 1 1896 Turzysk Franciszka Siemiątkowska 1 Wierzbiczno c. Szymona i Magdaleny z Jakubowskich 919 26R 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0022.htm
23 1 1896 Kuniów Karol Jakubowski 88 Gurszczyzna żona Katarzyna z Falkowskich, synowie Antoni i Marcin, córki Paulina i Teofila 178-3-86 639R 8 Ż DM
23 11 1898 Ołyka Józef Jakubowski 35 Dubiszcze żona Apolonia z Skorupskich i córka Janina 1018 959 65 MO 0
9 2 1899 Turzysk Antoni Jakubowski 2 Wierzbiczno s. Piotra i Aleksandry z Nowakowskich 940 34 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0028.htm
10 3 1899 Turzysk Józef Siemiątkowski 2 Wierzbiczno s. Szymona i Magdaleny z Jakubowskich 940 35 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0029.htm
30 9 1899 Szumsk Feliks Rowiński 70 Bacaje chłop, żona Lucyna z Jakubowskich, syn Jan 01-235 76R 64 T
1 4 1900 Torczyn Antoni Jakubowski 68 Smolarnia Horodyńska łucki mieszczanin, żona Klara z Słodkowskich 954 59 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0032.htm
17 2 1901 Krzemieniec Klemens Jakubowski 80 Krzemieniec chłop, synowie Franciszek i Jan, córki Eleonora, Anna i Paulina 43 R 14 0
15 10 1901 Krzemieniec Bronislaw Dabrowski 2/52 Rybcza s. chlopów Łukasza i Karoliny z Jakubowskich 46 V 42 0
1 3 1902 Szumbar Józef Jakubowski 7/12 Wilja s. Bolesława i Witaliny z Staniszewskich 4 0
19 8 1902 Krzemieniec Roman Jakubowski 1 Bereżce pruskich poddanych Michała i Rozalii z Jakubowskich 40 R 54 0
5 9 1902 Krzemieniec Maria Dobrowolska 19 Rybcza c. chłopów Jana i Katarzyny z Jakubowskich 40 R 55 0
1 12 1902 Krzemieniec Karolina Dobrowolska 2 Rybcza c. chłopów Jana i Katarzyny z Jakubowskich 41 V 65 0
2 2 1902 Szumsk Wincentyna Kozłowska 1,5 Mosty c. chł. Stanisława i Pauliny z Jakubowskich 0.1-236 315R 12 T
15 1 1903 Niewirków Franciszek Jakubowski 13 Nowa Huta Gracjana i Michaliny z Chodorowskich 981 74 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0067.htm
9 1 1903 Krzemieniec Maria Jakubowska 1 Rybcza c. chłopów Wiktora i Karoliny z Jakubowskich 42 R 5 0
21 2 1903 Krzemieniec Zuzanna Janczyńska 35 Rybcza z Jakubowskich, chłopka, mąż Wincenty 43 V 17 0
8 7 1903 Krzemieniec Feliksa Dobrowolska 3/12 Rybcza c. chłopów Aleksandra i Rozalii z Jakubowskich 48 R 56 0
30 10 1903 Szumsk Paulina Mysłowska 30 Onyszkowce panna, córka chł. Michała i Franciszki z Jakubowskich 0.1-237 103V 117 T
28 11 1903 Szumsk Wiktoria Ostrowska 58 Bacaje z Jakubowskich, chł., mąż józef, dzieci Hieronim, Wincenty i Karolina 0.1-237 106R 130 T
7 3 1904 Krzemieniec Józef Dąbrowski 4 Rybcza s. chłopów Łukasza i Karoliny z Jakubowskich 29 V 21 0
19 7 1904 Krzemieniec Karolina Dobrowolska 76 Rybcza z Jakubowskich, chłopka, mąż Grzegorz 33 R 50 0
1 1 1904 Szumsk Joanna Tomczuk 3 Litowiska c. chł. Andrzeja i Pauliny z Jakubowskich 0.1-238 63V 1 T
27 3 1904 Horochów Aleksander Jakubowski 53 Bużany pozostawił żonę Julię z Grylaszewskich, dzieci: Józefa, Helana 973 50 14 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0044.htm
8 8 1905 Horochów Joanna Chlińska 30 Kołbania z Jakubowskich, mąż Wincenty, córka Joanna 974 54V 43 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0050.htm
4 1 1905 Szumsk Anna Sopińska 46 Obycz z Jakubowskich, c. Stanisława, chł., mąż Antoni, syn Tomasz 01-236 208R 7 T
5 7 1906 Szumbar Julian Jakubowski 2/12 Wilja s. chłopów Sylwestra i Marii z d. Tulwow 1020 121 17 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0073.htm
29 12 1907 Szumsk Kazimierz Giżycki 80 Litowiszcze chłop, żona Kamila z Jakubowskich, syn Grzegorz 01-236 83V 83 T
22 9 1915 Szumbar Teofila Wawrysiuk 25 Szumbar z Jakubowskich, chł., mąż Piotr, syn Józef, córka Bronisława 1-106 98V 19 T
15 2 1917 Tbilisi Leon Jakubowski 20/12 Tbilisi s. Witolda szl.kowieńskiej gub. 297 76 Tb
27 11 1928 Radziwiłłów Kazimierz Nowacki 2,5/12 Krupiec s. Czesława i Pelagii z Jakubowskich 1-119 182 V 34 T 0
28 7 1936 Dederkały Antonina Rewinkowska 2/52 Sadki Wielkie c. Piotra i Rozalii z Jakubowskich 33-1-718 7 R 3 Ł 0
14 11 1939 Krzemieniec Wiesław Kuciński 0,5 Krzemieniec s. Józefa i Zofii z Jakubowskich, mieszkańców wsi Kuty k/Krzemień 81 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
30 12 1750 Czartorysk Jan Jakubowski Czartorysk Jakub Marianna dop., Jan Poziomski, Ewa Sosnowska 297-1-185 65V Ł
8 9 1791 Szumsk Bartłomiej Jakubowski Michałówka Ł 4 R
26 2 1794 Szumsk Franciszek Jakubowski Załuże Mikołaj Magdalena 16 R Ł 0
7 4 1803 Ostróg Franciszek Nikodem Dzikiewicz Sadki Michał Franciszka Mończynska Ignacy Jakubowski, Matylda Michaloska 297-1-136 31 Ł SK
16 8 1804 Ostróg Wawrzyniec Semenowicz Sadki Wincenty Teresa Ignacy Jakubowski, Tekla Szczepkowska 297-1-136 45 Ł SK
21 9 1804 Ostróg Tekla Rucińska Stójło Franciszek Małgorzata Andrzej Jakubowski, Dorota Kiermiponowna 297-1-136 46 Ł SK
22 8 1805 Ostróg Hipolit Jakubowski Sadki Ignacy Tekla Koto... Jakub Krzyżanowski, Franciszka Szepkowska 297-1-136 52 Ł SK
2 4 1806 Ostróg Maria Woźnicka Tesow Jan Maria Ignacy Jakubowski, Helena Rynkiewiczowa 297-1-136 57 Ł SK
31 8 1806 Ostróg Augustyn Jakubowski Sadki Ignacy Tekla Kotowicz Adam Jasiński, Rozalia Kotowiczowa 297-1-136 59 Ł SK
8 12 1807 Ostróg Mikołaj Edmund Ambroży Jakubowski Sadki Ignacy Tekla Kotowicz Feliks Missuna, Rozalia Kotowiczowa 297-1-136 71 Ł 1107 SK
22 7 1813 Torczyn Eliam Jakubowski Torczyn Paweł Anastazja Prokop Ledinowicz, Feliciana Maniecka, asysta Kajetan Szczidłowski, Tacianna Har 11 21 EH Ł
25 1 1814 Torczyn Agnieszka Torczyn nn Marianna Janicka Paweł Jakubowski, Marianna Berczewska, asysta: K. Szczerski, Elżbieta Pawłowska, 15a 8 EH Ł
10 8 1814 Torczyn Wawrzyniec Jakubowski Chorchoryn Felicjan (Feliks?) Dorota Mekierska Sebastian Witwinski, Katarzyna Russiełowiczowa, asysta: Jan Michałowski, Ewa Kar 19a 35 EH Ł
19 2 1815 Torczyn Kazimierz Sadorkow? Torczyn Ignacy Jaryna Paweł Jakubowski, Marianna Riawinska?, asysta: Stefan Zussich?, Zofia Szczudłows 22a 5 EH Ł
5 11 1816 Torczyn Karol Jakubowski Chorchoryn Felicjan (Feliks?) Dorota Mekierska Sebastian Witwinski, Tekla Jackowska, asysta: Paweł Piuro, Marianna Domanska 34 49 EH Ł
13 7 1816 Krzemieniec Jakub Antoni Jakubowski Solomna, par. tarnorudzka Alojzy Dorota Jakubowska Franciszek Skarbek Rudzki i Zefira Rudzka z Piaseckich 01-3 62R 185 T 562 DM
16 2 1818 Torczyn Maciej Jakubowski Smolejow Tadeusz Wiktoria Puciłowska chrzest 17.02.1818; Antoni Olszewski, Anna Gorska 42a b/nr EH
11 1 1819 Torczyn Paweł Eremita Jakubowski Chorochoryn Felicjan (Felicii) Dorota de Mekierszkie chrzest 12.01.1819; Rochus Witwinski, Salomea Witwinska, asysta: Marian Radziemi 47 b/nr EH
0 1823 Czartorysk Joanna Franciszka Pęska Stanisław Maryanna Ławrowska as: Stanisław Jakubowski, Augusta Krasicka; ch: 18.10.1829 dop. 815 140a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0144.htm
17 5 1823 Torczyn Stanisław Berliński Budki Berezkie Mikołaj Klara Tadeusz Jakubowski, Franciszka Kozłowska 60a b/n Ł EH
30 9 1823 Torczyn Michał Jakubowski Chorochoryn Felicjan Dorota Mekierska Sebastian Witwicki, Marcianna Szymanowska 62 b/n Ł EH
10 1 1824 Torczyn Paweł Radziewicz Woderady Wincenty Marianna Lisowska Józef Jakubowski, Petronela Jakubowska 64, 64a b/n Ł EH
19 2 1824 Torczyn Konstancja Jasińska Budki Podberezkie Jan Marianna Berlińska Józef Jakubowski, Karolina Berlińska 65 b/n Ł EH
6 9 1824 Torczyn Regina Marianna Jakubowska Siedmiarki Tadeusz Petronela Soroczyńska chrz. 09.09; Piotr Jakubowski, Małgorzata Surminska, as. Michał Surmiński, Marianna Tubi 67 b/n Ł EH
7 9 1825 Torczyn Róża Jakubowska Gródek Józef Anna dop. 20.09; Marcin Rostowiecki, Tekla Rympina, as. Tomasz Jakubowski, Anna Wolińska 70a b/n Ł EH
6 5 1826 Ptycza Ignacy Gabriel Jakubowski Buderaż Stanisław Tekla Chincinska (dop.) Kajetan Chęcinski, Monika Jakubowska 822 225V 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0235.htm
6 5 1826 Ptycza Józef Antoni Jakubowski Buderaż Stanisław Tekla Chincinska (dop.) Ignacy Tarnowski, Aleksandra Jaroszyńska 822 225V 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0235.htm
2 10 1827 Łuck Michał Malinowski Żabka Jan Wiktoria Dąbrowska Paweł Jakubowski, Marcjanna Oliwa 368 26 82 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0014.htm
5 10 1827 Łuck Antoni Jakubowski Żabka Klemens Marianna Oliwa Paweł Jakubowski, Małgorzata z Żabki 368 27 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0014.htm
26 10 1827 Szumsk Franciszka Żukowska Załuże Paweł Justyna Jakubowska Kazimierz Wienckiewicz, Marianna Blacharska ż. Wincentego, Jan Jakubowski, Marianna Krajewska panna 245-1-1 385R 75 R RK
13 11 1827 Szumsk Stanisław Jakubowski Bacaje Jan Marianna Krotewicz Kretowicz Mikołaj Hocewicz, Katarzyna Wróblewska ż. Wojciecha, Paweł Żukowski, Marianna Jakubowska ż. Szymona 245-1-1 386R 81 R RK
19 11 1827 Szumsk Elżbieta Uborowicz Huta Zalesicka Franciszek Kunegunda Garlińska Symon Jakubowski, Marianna Kracicka ż. Marcina, Maciej Czernichewicz, Marianna Borkowska panna 245-1-1 387V 89 R RK
17 4 1827 Zasław św. Józefa Wincenty Jakubowski Sławuta Antoni Barbara Juczyńska 178-03-009 33 30 Ż MO 66
2 5 1828 Łuck Florentyna Pałuska Klepaczów Michał Marianna Wolańska Klemens Jakubowski, Elźbieta Ryżewska 368 49 38 814 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0025.htm
8 4 1828 Ptycza Józef Jaszowski Wielka Milcza Jan Karolina Matuszewicz Bonifacy Jakubowski, Katarzyna Gustowska córka Józefa panna 814 267R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0270.htm
8 4 1828 Ptycza Józef Jaszowski Wielka Milcza Jan Karolina Matuszewicz Bonifacy Jakubowski, Józefa Szpaczynska panna 814 268R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0271.htm
7 10 1828 Ptycza Mateusz Zdaniewicz Wielka Milcza NN Brygida Antoszewska Bonifacy Jakubowski, Józefa Szpaczynska 814 269R 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0272.htm
14 2 1828 Szumsk Ignacy Chucewicz Chuczewicz Załuże Mikołaj Brygida Żukowska Jan Jakubowski, Justyna Żukowska ż. Pawła 245-1-2 388R 126 R RK
20 2 1828 Lachowce Franciszek Ziobrowski Bisówka NN Apolonia Ziobrowska 21.02.1828, Ur. Ignacy Jakubowski, Ur. Konstancja Gałęcka?, ż. Teodora, asyst. Ur. Wawrzyniec Andrus 171-1-1 106R 12 R Mg
6 1 1828 Niewirków Anna Wieczorek Siedliszcze Michał Barbara Parchorowicz ch. 7.01.1828, Ur. Adam Jakubowski, Ur. Katarzyna Zaręba, wdowa, asys. Ur. Stanisław Antoszewski, Jó 171-1-1 252R 54 R 7145 Mg
7 3 1828 Białogródka Ignacy Jakubowski Sosnoweczka Ignacy Anastazja Puzerowska Piotr Majewski i Marianna Dubowicz ż. Grzegorza 178-03-94 67R 20 Ż DM
10 4 1829 Łuck Leon Jakubowski Żabka Paweł Marianna Wasylewska Bazyli Czyżewski, Helena Wasylewska panna 368 77 24 815 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0039.htm
25 10 1829 Łuck Teofila Pałuska Klepaczów Michał Marianna Wolańska Klemens Jakubowski, Marianna Romanowska małżonka Marcina 368 87 57 815 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0044.htm
24 11 1829 Łuck Stanisław Myszkowski Żabka Szymon Marianna Zabłocka Paweł Jakubowski, Jadwiga Malinowska małżonka Feliksa 368 90 67 815 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0046.htm
14 2 1829 Ptycza Walenty Jakubowski Milcza Wielka Bonifacy Monika Szpaczyńska Michał Antoszewski, Jozefata Szpaczyńska panna 815 301R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0306.htm
20 2 1829 Ptycza Anastazja Jakubowska Milcza Wielka Marceli Julianna Szymanczewska Bonifacy Jakubowski, Brygida z Antoszewskich Zdaniewicz 815 301V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0307.htm
8 5 1829 Ptycza Benedykt Jakubowski Buderaż Stanisław Tekla Chęcinska Józef Bogacki syn Jerzego, Katarzyna Niwinska panna córka Mikołaja, oboje ze wsi 815 302R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0307.htm
24 1 1829 Białogródka Jan Czarnecki Szarłajówka Piotr Anna ch. 24.01., Michał Jakubowski i Aleksandra Łukarzewska 178-03-95 73V 72 Ż DM
28 10 1829 Białogródka Szymon Jakubowski Sonoweczka Ignacy Anastazja Puzyr Walenty Winogrodzki i Marianna Beyzymska ż. Marcina 178-03-95 76V 91 Ż DM
11 4 1830 Kozin Agnieszka Jakubowa Budy Białogrodeckie NN Anna Tadeusz Jakubowski, Anna Mołodkiewicz 296 29 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0016.htm
11 6 1830 Dederkały Antoni Jakubowski Sadki Jan Ludwika Jaworska s. urodz., chrz. 17.06., urodz. Grzegorz Jakubowski i urodz. Tekla Hulewicz ż. Mikołaja 01-4 12R 12 T 709 DM
17 2 1830 Szumsk Antonina Żukowska Załuże Paweł Justyna Jakubowska Franciszek Myśliński, żona Jana Jakubowskiego, Wojciech Wróblewski, Marianna Jakubowska ż. Szymona 245-1-4 370V 325 R RK
27 11 1830 Szumsk Józef Jakobowski Jakubowski Bacaje Jan Marianna Krotowicz Mikołaj Hacewicz, Aleksandra Węckowska ż. Kazimierza 245-1-4 380V 1014 R RK
2 5 1830 Olewsk Adam Zalewski Majdan Borowski Józef Marianna Antonowicz Benedykt Koziński i Rozalia żona Mateusza Jakubowskiego 178-3-3 489V 13 Ż Na
6 7 1830 Olewsk Paulina Zarucka Majdan Borowski Kazimierz Teresa Januszkiewicz Michał Boczkowski i Rozalia żona Mateusza Jakubowskiego 178-3-3 491R 26 Ż Na
18 4 1831 Łuck Agnieszka Malinowska Sapohów Jan Wiktoria Dąbrowska Paweł Jakubowski, Helena Strzemińska panna 368 121 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0061.htm
17 1 1831 Dederkały Marianna Mazurkiewicz Szkrobotówka Jan Honorata Olszewska c. urodz., chrz. 18.01., urodz. Jan Jakubowski i prac. Magdalena Juźków ż. Petra, asyst. 01-4 14R 2 T DM 711
12 5 1831 Krzywin Bonifacy Lisowski Rypiszcze Piotr Marianna Stojanowska ch.14.05.1831, Sł. Łukasz Myszeniecki, Ur. Marianna Baszyńska panna, asys. Ur. Tadeusz Jakubowski, U 171-1-4 35R 10 R Mg
7 9 1831 Olewsk Anna Zarucka Balarka Netreba Maciej Marianna Gnetecka Benedykt Koziński i Rozalia żoa Mateusza Jakubowskiego 178-3-4 448R 23 Ż Na
5 3 1832 Łuck Wacław Jakubowski Kiwerce Józef Katarzyna Ronikowska Kazimierz Sankowski, Leontyna Szemioth 368 134 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0068.htm
8 5 1832 Łuck Florian Jakubowski Żabka Paweł Marianna Wasilewska Maciej Kazimirski, Zofia Oliwa małżonka Hipolita 368 137 36 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0069.htm
4 3 1832 Łuck Agnieszka Krzylanka Łuck NN Marianna Krzylanka Leon Jakubowski młodzian, Eudoksja Matwiej panna 368 141 51 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0071.htm
15 8 1832 Łuck Hipolit Jakubowski Kiwerce Franciszek Marianna Gedymin Jan Burkiewicz, Leontyna Szemiot panna 368 141 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0071.htm
17 6 1832 Ptycza Leon Jakubowski Buderaż Stanisław Tekla Chęcińska Feliks Antoszewski, Małgorzata Stetkiewicz 818 296R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0303.htm
7 3 1832 Szumsk Jan Jakubowski Bacaje Szymon Marianna Krajewska Franciszek Myśliński, Justyna Żukowska ż. Pawła 245-1-6 389V 8 R RK
21 7 1832 Białogródka Jakub Jakubowski Szarłajówka Jan Marianna Jaskulska Teodor Noniewicz i Aleksandra Łukaszewska ż. Michała 178-03-98 46R 75 Ż DM
20 7 1832 Białogródka Kazimierz Kobylański Szarłajówka Michał Franciszka Jakubowska Jan Jakubowski i Honorata z Iwerskich Kobylańska ż. Gabriela 178-03-98 46R 76 Ż DM
31 12 1833 Ptycza Jan Statkiewicz Buderaż Łukasz Małgorzata Jankowska Stanisław Jakubowski, Katarzyna Milecka, Feliks Antoszewski, Anna Antoszewska 820 231R 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0235.htm
24 5 1833 Ostróg Joanna Sliwińska Białotyń NN Domicela Tomasz Jakubowski, Katarzyna Pulkiewicz-panna 171-1-6 9R 63 R MZ
9 2 1833 Białogródka Józef Roman Jakubowski Białogródka Michał Marianna Paszkiewicz Michał Dębicki i Agata Słomińska panna 178-03-99 45R 21 Ż DM
1 4 1833 Białogródka Agnieszka Hryniewiecka Szarłajówka Jan Julianna Maciewicz Jan Jakubowski i Aleksandra Łukarzewska ż. Sylwestra 178-03-99 46R 35 Ż DM
12 1 1833 Lachowce Wincenty Jakubowski Hulowce Jan Agnieszka Oryszewska Piotr Majewski i Agnieszka Majewska ż. Jana 171-1-6 78R 3 R DM
13 1 1834 Targowica Antoni Jakubowski Bokujma Piotr Joanna Izdebska Jan Burzyński, Anna Łuczyńska panna 820 245 R 81 ZP
28 10 1834 Ptycza Szymon Czerwiński Pełcza Dominik Marianna Statkiewicz Stanisław Jakubowski, Małgorzata Statkiewicz 820 233V 43 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0238.htm
11 9 1835 Krzemieniec Helena Zabłocka Krzemieniec Aleksander Anna Stańkiewicz Nicyfor Jakubowski i Zofia Podgalska 01-8 18R 89 T 1050 DM
1 8 1835 Białogródka Józef Buderacki Białogródka Jakub Krystyna Męczyńska Michał Jakubowski i Tekla Wyszyńska wdowa po Antonim 178-03-101 118V 60 Ż DM
30 6 1835 Lachowce Jan Jakubowski Hulowce Ignacy Anastazja Dominik Majewski i Julianna Majewska ż. Jana 171-1-8 111R 26 R DM
6 5 1836 Dederkały Stanisław Malewski Miziurzyńce Ludwik Faustyna Wojciech Jakubowski, Domicela Chwajnowska 54 237 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0127.htm
19 2 1837 Łuck Józef Osiński Didowicze Michał Antonina Hodowańska Paweł Jakubowski, Ludwika Trędowska mężatka 374 9 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0005.htm
15 4 1837 Łuck Adam Pruszyński Bajów Wojciech Helena Żukowska Eliasz Litwiński, Agnieszka z Jakubowskich Stecka wdowa 374 16 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0013.htm
21 4 1837 Łuck Adolf Jakubowski Żabka Paweł Marcjanna Wasilewska Paweł Szczurkiewicz, Ludwika Grędowska 374 18 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0014.htm
26 8 1837 Łuck Róża Kowalska Korma Karol Marianna Jakubowska Paweł Jakubowski, Teodora Maślankiewicz 374 29 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0019.htm
20 10 1837 Szumsk Anna Paszyńska Bacaje Józef Marianna Jakubowska Szymon Jakubowski, Petronela Żukowska panna 245-1-11 483R 75 R RK
20 2 1838 Ptycza Piotr Jakubowski Pełcza Bonifacy Monika Szpaczyńska Szymon Krasnostawski, Tekla Petrycka 824 202R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0203.htm
24 3 1838 Ptycza Katarzyna Cieszlicka Pełcza Klemens Paulina Dytkowska Szymon Szymański, Marianna Dytkowska, Marceli Jakubowski, Salomea Kastell 824 202V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0204.htm
26 3 1838 Ptycza Marianna Cieszlińska Pełcza Klemens Paulina Ditkowska Marceli Jakubowski, Marianna Ditkowska 826 259V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0262.htm
17 9 1838 Nieświcz Romuald Jakubowski Ławrów Joachim Rozalia Mierzyńska 433 11 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0006.htm
21 4 1838 Kołki Marceli Cybulski Jabłonka Samuel Aniela Jakubowska Konstanty Jakubowski, Cecylia Powstańska - "p"; ch: 26.04. 824 61a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0062.htm
23 11 1839 Katerburg Klemens Kazimierz Jakubowski Ludwiszcze Paweł Józefa Wierzbicka 200 152 32
4 9 1839 Łuck Antoni Oliwa Smolarnia Zieleźniecka Józef Marcelina Gągalska Tomasz Jakubowski, Agnieskza Baranowska 375 24 48 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0013.htm
29 1 1839 Ptycza Franciszek Podbielski Buderaż Maciej Cecylia Cieszla Stanisław Jakubowski, Małgorzata Stetkiewicz 825 236V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0245.htm
2 11 1840 Szumsk Michał Jakubowski Bacaje Szymon Marianna Krajewska 871 489 83 0
24 2 1840 Lachowce Jan Jakubowski Hulowce Ignacy Anastazja Puserowska 880 65 R 15 0
15 11 1840 Wyszogródek Leopold Jan Hulecki Płyska Jan Justyna Szuldes Matwij Wasylewicz Jakubowski, maryanna Kaczarewska 871 601 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0317.htm
30 4 1840 Łuck Józef Mroczkowski Kiwerce Tomasz Joanna Józef Jakubowski, Dorota Szyszkowska 376 10 - 11 32 826 8V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0006.htm
27 9 1840 Łuck Dominika Straszewska Jan Rozalia Tomasz Jakubowski, Teodora Cichocka 376 19 58 826 15R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0010.htm
21 11 1840 Łuck Adolf Martynowicz Żabka Aleksander Teresa Dąbrowska Paweł Jakubowski, Marcjanna Oliwa 376 24 72 826 18V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0013.htm
25 3 1840 Równe Wiktor Jakubowski Równe Szymon Teofila Dworzańska 880 104 V 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0108.htm
21 2 1840 Hołoby Aleksander Rakowski Hołoby Jerzy Apolonia Huzarska Mikołaj Jakubowski młodzian, Delfina Harasymowicz panna 855 202V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0209.htm
5 3 1840 Hołoby Helena Tarnogrodzka Byteń Leon Domicella Strzelecka Mikołaj Jakubowski młodzian, Delfina Harasymowicz panna, Michał Majewski wdowiec 855 203R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0209.htm
16 5 1840 Malin Jan Jakubowski Nianiowska Buda Bazyli Józefa Teter Maciej Wiszniewski, Otena Chili, ż. Stefana, chrz. 16.05.1840 178-51-456 4R 12 Ż BS 10
23 1 1840 Korostyszew Tymoteusz s. Łucji Tesnówka NN Łucja, c. Jana Łoś Bazyli Jakubowski, Teresa Domaleńska, chrz. 23.01.1840 178-51-456 13V 5 Ż BS 37
16 5 1841 Białozórka Jan Jakubowski Szybenna Józef Brygida Antoni Jakubowski i Zuzanna Manasterska 872 752 11
27 11 1841 Łuck Jozafat Jakubowski Kiwerce Józef Katarzyna Ronikowska Józef Listowski, Ludwika Trętowska 377 31 63 827 14R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0016.htm
2 7 1841 Radziwiłłów Eleodor Antoni Jakubowski Radziwiłłów Ignacy Zofia Nowacka 827 223 18 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0226.htm
15 6 1841 Łuck Modest Łubiński Kiwerce Tomasz Marianna Żłobnicka Franciszek Jakubowski, Dorota Szyszkowska 377 18 36 827 8R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0010.htm
3 1 1841 Ptycza Jan Jankowski Pełcza Łukasz Katarzyna Jakubowska Marceli Jakubowski, Agnieszka Radowska 827 237R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0240.htm
13 11 1841 Ptycza Stanisław Jakubowski Pełcza Bonifacy Monika Szpaczyńska Wincenty Konopka, Małgorzata Stetkiewicz 827 242R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0245.htm
11 7 1841 Nowogród Wołyński Jan Jakubowski Serednia Jan Karolina Kulikowska 872 33 125 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0020.htm
26 10 1841 Nowogród Wołyński Eweryst Jakubowski Nowogród Wołyński Jan Anna Kirkur 872 52 205 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0030.htm
11 12 1842 Ostróg Adolf Henryk Jakubowski Moszczanica Stanisław Seweryna Bielska 882 2 R 11 0
13 11 1842 Kamień Koszyrski Adolf Jakubowski Wojehoszcz Wincenty Magdalena Kuczyńska 175 13 25 0
3 8 1842 Radziwiłłów Józef Jakubowski Radziwiłłów Ignacy Zofia Nawacka 828 86 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0088.htm
1 3 1842 Krzemieniec Albin Jakubowski 873 454 27
12 10 1842 Łuck Leontyna Gładkowska Żabka Ignacy Agnieszka Dzwonkowska Feliks Jakubowski, Kunegunda Szydłowska 378 23 65 828 152R 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0012.htm
4 10 1842 Lachowce Franciszek Jakubowski Hulowce Ignacy Anastazja Majewska 881 122 V 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0131.htm
24 3 1843 Katerburg Aleksander Jakubowski Ludwiszcze Paweł Józefa Wierzbicka 201 50 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0029.htm
10 1 1843 Równe Sylwester Jakubowski Równe Szymon Teofila Dworzańska 882 120 R 6 0
25 3 1843 Targowica Anna Lubrzycka Bokujma Jan Julianna Izdebska Piotr Jakubowski, Anna Szeremecka ż. Juliana 829 117 R 7 ZP 0
1 4 1843 Szumsk Franciszek Jakubowski Bacaje Szymon Marianna Krajewska Wojciech Łopuszański, Marianna Kłodnicka wdowa 874 724 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0367.htm
14 7 1843 Ptycza Anna Ditkowska Pełcza Jan Marianna Słowikowska Wincenty Konopko, Monika Jakubowska, Bonifacy Jakubowski, Tekla Zubkowicz 829 95R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0105.htm
20 3 1843 Kisielin Ignacy Jakubowski Marianówka Józef Franciszka Chrząstowska Jan Jaworski, Elżbieta Jaworska - ż. Karola; as: Filip Chrząstowski, Salomea Jaw 858 178 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0094.htm
20 6 1843 Kisielin Hippolit Moraszko Stydynie Jan Piotr Marianna Sękowska Mikołay Brusztajn, Pawlina Jakubowska - "w"; as: Michał Jakubowski, Józefa Matko 858 183 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0096.htm
12 6 1843 Bucyń Julianna Czepełowska Siedliszcze Kasper Anna Ciechanowska ur. Tomasz Jakubowski komornik, Anna Moszyńska panna 36 5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2036/pages/PL_1_436_36_0003.htm
20 11 1844 Radziwiłłów Stanisław Jakubowski Radziwiłłów Ignacy Zofia Nawacka 830 217 46 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0222.htm
29 8 1844 Szumsk Tomasz Trzeciak Załuze Wojciech Dorota Wiszkiewicz Szymon Jakubowski, Marianna Trzeciak ż. Tomasza 875 673 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0354.htm
13 1 1844 Hołoby Honorata Stanisława Jasinska Hołoby Paweł Marianna Bojczuk Mikołaj Jakubowski młodzian, Emilia Pawła Pileckiego małżonka, Eustachy Starszew 859 195R/373 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0197.htm
12 5 1845 Targowica Sabina, Aniela Myślińska Targowica Augustyn Tekla Gadomska Mikołaj Jakubowski, Tekla Myślińska ż. Franciszka 831 187 V 11 ZP 0
2 7 1845 Targowica Piotr Jakubowski Bokujma Marceli Regina Wojcicka Józef Wojcicki, Marianna Wojcicka panna 831 188 R 13 ZP 0
12 4 1845 Dederkały Katarzyna Ranson Dederkały Wielkie Józef Józefa Sietrawska Wojciech Jakubowski, Aleksandra Wyszpolska ż. Antoniego 54 78 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0042.htm
10 2 1845 Nabrzuska Adolf Bolesław Kamiński Leszniowka Michał Jadwiga Krzewicka Alexander Jakubowski, Klara Pawłowska 860 566 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0303.htm
15 2 1846 Swojczów Grzegorz Lemiński Budy Ossowskie Szymon Marianna Zielińska Aleksander Jakubowski, Marianna Uleryk panna 775 260 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0139.htm
14 10 1846 Lachowce Piotr Makosiej Lachowce Łukasz Anna Salimek prac. Grzegorz Jakubowski, pr. Marianna Ciałko, ż. Antoniego 885 104R 59 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0105.htm
26 8 1846 Lachowce Augustyn Jakubowski Hulowce Piotr Anna Trojanowska 1-dw. Piotr Ciecierski, 1-dw. Aniela Godlewska, ż. Alojzego 885 102V 44 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0104.htm
2 5 1846 Lachowce Piotr Jakubowski Hulowce Ignacy Anastazja Puzynawska 1-dw. Piotr Majewski, Teofila Jakubowska ż. Piotra 885 100R 24 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0101.htm
8 7 1846 Białogródka Antoni Jakubowski Paweł s. Jana Katarzyna c. Tomasza Chrakowiecka Wojciech Łukarzewski i Marianna Krzemińska ż. Kazimierza 178-03-115 134R 65 Ż DM
10 3 1847 Torczyn Ludwik Karasiewicz Chorochoryń Ignacy Marianna Karpińska Michał Jakubowski, Aleksandra Strzałkowska 634 4 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20634/pages/PL_1_436_634_0003.htm
16 3 1847 Targowica Józef Jakubowski Bokujma Marceli Regina Wojcicka Józef Zdanowicz, Anna Wojcicka panna 833 398 5 ZP 0
26 12 1847 Katerburg Szczepan Jakubowski Ludwiszcze Jan Karolina Horodecka 199 53 39
14 10 1847 Katerburg Kalist Faustyn Jakubowski Wilja Paweł Józefa Wierzbicka 199 51 34
2o 7 1847 Brusiłów Anna Kamińska Koczorów Ignacy Marianna Chodakowska Ignacy Jakubowski, Aniela Niedźwiecka, ż. Pawła, chrz. 26.07.1847 178-51-548 77V 78R 37 Ż BS 156
21 11 1847 Brusiłów Cecylia Zomentowska Koczorów Medard Cecylia Chomentowska Ignacy Jakubowski, Aniela Niedźwiecka, ż. Antoniego, chrz. 23.11.1847 178-51-548 83R 83V 63 Ż BS 167
29 1 1848 Torczyn Karol Jakubowski Budki Horodyńskie Józef Franciszka Chrząstowska 635 4 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0003.htm
29 8 1848 Zasław św. Józefa Klementyna Krupska Sławuta Franciszek s. Antoniego Julia c. Józefa Zilińska 1-dw. Mikołaj Jakubowski s. Józefa kawaler, codzoziemka Katarzyna Blech 178-3-117 22V 88 Ż
7 2 1848 Ostróg Aniela Bucin Biełotyń Teodor Karolina Kutyłowska Mikołaj Jakubowski i Zofia Kołosowska 171-1-14 4R 19 R DM
2 1 1849 Łuck Józef Jakubowski Żabka Tomasz Marianna Malinowska 385 5-6 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20385/pages/PL_1_436_385_0004.htm
10 1 1850 Szumbar Aniela Wierzbicka Nowystaw Mikołaj Antonina Mińkowska Mikołaj Jakubowski, Antonina Rekonwald ż. Franciszka 625 149-150 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0079.htm
7 11 1852 Dederkały Karol Jakubowski Sadki Stefan Salomea Chodorowicz Mikołaj Hulewicz, Antonina Iżewska ż. Michala 55 271-272 20 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0141.htm
27 3 1852 Sielec Apolonia Horynkiewicz Sielec Dionizy Wiktoria Bobilewicz Kajetan Jakubowski, Emilia Górska panna 584 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0004.htm
1 4 1852 Łuck Dionizy Jakubowski Żabka Feliks Paulina Strzymińska 388 18-19 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0010.htm
24 12 1853 Łuck Adam Jan Jakubowski Żabka Tomasz Marianna Malinowska 389 50-51 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0026.htm
19 5 1854 Torczyn Antoni Jakubowski Ulaniki Józef Franciszka Chrzanowska Michał Bogusławski, Anna Ulanicka ż. Antoniego 838 105-106 20 0
14 10 1854 Torczyn Teresa Piotrowska Budki Horodyńskie Marcin Salomea Jakubowska Kacper Jakubowski, Dioniza Łaskarzewska ż. Emila 640 37 838 117-118 0
10 3 1855 Łuck Franciszek Antoni Malicki Żabka Michał Kunegunda Chiżewska Hipolit Jakubowski, Marianna Jakubowska wdowa 391 8-9 7 0
17 2 1855 Luboml Ignacy Mienkiewicz Luboml Antoni Leokadia Finkiewicz? Michał Jakubowski, Józefa Finkiewicz 867 209 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0108.htm
10 7 1856 Torczyn Antoni Jaworski Horodyń Karol Elżbieta Łaskarzewska Kasper Jakubowski, Karolina Pietkiewicz ż. Mamerta, a 642 18 EH
8 9 1857 Horochów Marianna Sawicka Chołoniów Kajetan Honorata Stanisław Jakubowski, Zofia Harasymowicz 898 47V-48R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0051.htm
26 11 1857 Sławuta Aniela Urbanowicz Sławuta Józef Michalina Radomska 1-dw. Roman Jakubowski, Felicja Jakubowska panna 178-3-73 442V-443R 64 Ż 834
9 5 1858 Krzemieniec Mikołaj Jakubowski Krzemieniec Stanislaw Anna Wołoszyńska 0.1-30 12V-13R 34 T
8 9 1859 Torczyn Adam Jakubowski Ulaniki Józef Joanna 1.v. Wojcicka Antoni Ulanicki, Joanna Bogusławska ż. Michała 645 30-31 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0016.htm
22 2 1859 Lachowce Józefa Jakubowski Hulowce Franciszek Józefa Nawrocka 1-dw. Adam Oryszewski, Anna Jaśkowicz, ż. Baltazara 886 145-146 16 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0076.htm
27 2 1859 Lachowce Karol Jakubowski Hulowce Piotr Anna Trojanowska Jacek Wolski, Teresa Baranicka, ż. Józefa 886 147-148 18 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0077.htm
11 11 1859 Lachowce Marcin Jakubowski Hulowce Wincenty Aniela Lastowska Piotr Oryszewski, Franciszka Lastowska, ż. Cypriana 886 173-174 70 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0090.htm
1 2 1860 Ptycza Józef Jakubowski Buderaż Leon Teofila Markowska 841 248-249 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0136.htm
27 2 1860 Ptycza Aleksander Jakubowski Pełcza Walenty Salomea Jankowska 841 250-251 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0137.htm
11 11 1860 Ptycza Marcin Jakubowski Pełcza Sylwester Urszula Czerwińska 841 256-257 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0140.htm
28 4 1860 Łuck Władysław Jakubowski Żabno Leon Lucyna Lichtańska 841 378-379 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0210.htm
12 6 1861 Turzysk Antoni Jakubowski Tuliczów NN Maria Jakubowska 890 116V-117R 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0119.htm
19 9 1861 Dederkały Władysław Jakubowski Sadki Stefan Salomea Chodorowicz Antoni Jakubowski, Franciszka Mysłowska z. Michala 56 256-257 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0135.htm
6 2 1861 Szumsk Antoni Jakubowski Żołobki Jan Józefa Rokicka szl. Marceli Brodzieski, Petronela Skrypkowska ż. Józefa 245-1-17 175V-176R 25 R
25 2 1861 Szumsk Wiktor Jakubowski Bacaje Stanisław Zofia Rekonwald 245-1-17 176V-177R 31 R
17 3 1862 Torczyn Karolina Jakubowska Czarne Łozy Feliks Lucyna Suchodolska Leon Jakubowski, Salomea Piotrowska ż. Marcina 648 6-7 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0004.htm
1 8 1863 Dederkały Piotr Jakubowski /Adamczuk Dederkały Małe Franciszek Marcela Demichowicz Daniel Grocholski, Katarzyna Mazurek z. Wawrzyńca 56 201-202 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0106.htm
1 1 1863 Lachowce Sylwester Ernest Piątkowski Warywodki Erazm Eleonora Seredyńska szl. Karol Jakubowski i Antonina Puzichowska ż. Stefana 178-3-146 1V-2R 4 Ż DM
9 10 1863 Lachowce Józef Goryszewski Hulowce Adam Marianna Gradomska Antoni Jakubowski i Marianna Goryszewska wdowa 178-3-146 12V-13R 48 Ż DM
21 5 1863 Szumsk Władysław Jakubowski Żołobki Jan Józefa Rokicka Józef Krzeżewski, Zofia Gmitrowska ż. Wawrzyńca 245-1-21 185V-186R 49 R RK
27 10 1863 Szumsk Teresa Jakubowska Bacaje Mikołaj Joanna Żaborowska Antoni Jakubowski, Wiktoria Bogumił ż. Mikołaja 245-1-21 197V-198R 98 R RK
26 12 1863 Białogródka Wiktoria Trojanowska Pokaszczówka Ignacy Franciszka Kędzierska Piotr Jakubowski i Karolina Trojanowska ż. Stanisława 178-03-81 65V-66R 4 Ż DM
30 6 1864 Targowica Piotr Jakubowski Bokujma Leon Teofila Markowska 842 772-773 10 0
30 3 1864 Torczyn Michał Garczyński Chorochoryń Jan Julia Daniecka Michał Jakubowski, Elżbieta Okorska ż. Adolfa, as.: Adolf Okorski, Salomea Jaku 650 6-7 11 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0004.htm
30 5 1864 Torczyn Feliksa Chrząstowska Ulaniki Filip Waleria Łaskowska szl. Jan Jakubowski, 1-dw. Marianna Szymanowska ż. Tomasza 650 10-11 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0006.htm
24 4 1864 Lachowce Wojciech Jakubowski Hulowce Piotr Anna Trojanowska Józef Baraniecki i Karolina Trojanowska ż. Stanisława 178-3-146 47V-48R 26 Ż DM
24 9 1865 Torczyn Gerard Daniecki Chorochoryn Alojzy Marcelina Zielonka Michał Jakubowski, Antonina Nowicka panna 651 24-25 34 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20651/pages/PL_1_436_650_0013.htm
29 5 1865 Lachowce Grzegorz Jakubowski Hulowce Franciszek Józefa Nawrocka Adam Goryszewski i Józefa Nowicka ż. Tomasza 178-3-146 93V-94R 31 Ż DM
25 7 1865 Lachowce Józef Jakubowski Hulowce Antoni Barabara Paczkowska Dominik Korycki i Prakseda Iwańska ż. Jana 178-3-146 95V-96R 39 Ż DM
25 1 1865 Żytomierz Józefa Szpalińska Żytomierz Franciszek Tekla Dembska jedna z bliźniaczek, córka dw., Antoni Jakubowski, Franciszka Grabowska 178-3-61 6 19 Ż DG
16 11 1866 Dederkały Edmund Antoni Jakubowski Wołkowce Karol Józefa Gąsecka 56 153-154 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0081.htm
8 9 1866 Krzemieniec Aleksander Jakubowski Ludwiszcze Stanisław Zofia Rekonwald 426-1-39 15V-17R 58 T 261
17 7 1867 Dederkały Marianna Jeżewska Sadki Karol Celestyna Chodorowicz szl. Karol Jakubowski, Marianna Ratner ż. Józefa 56 116-117 11 1-41 118V-119R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0062.htm
2 10 1867 Lachowce Michał Konstanty Żelizetowski Kornica Stanisław Klotylda Kulska s. mieszkających na paszporcie, ch. Kazimierz Jakubowski i Emilia Witska ż. Galberta 178-3-146 182V-183R 63 Ż DM
1 3 1868 Łuck Hieronim Malinowski Żabka Józef Klara Romanowska Mikołaj Jakubowski, Katarzyna Malinowska 398 10-11 15 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0006.htm
11 3 1868 Łuck Konstanty Feliks Markowski Klepaczów Jozafat Marianna Kornatowska Michał Jakubowski, Julia Rybczyńska 398 10-11 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0006.htm
13 9 1868 Łuck Józef Jakubowski Podhajce Konstanty Wiktoria Urbanowska 398 28-29 54 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0015.htm
23 12 1868 Torczyn Wiktoria Łaskarzewska Horodynie Dionizy Emilia Pytkiewicz 1-dw. Kasper Jakubowski, Paulina Łaskarzewska ż. Wincentego 654 22-23 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0019.htm
5 6 1868 Kuniów Antoni Jakubowski Górszczyzna Karol Katarzyna Falkowska Wincenty Podgruszecki i Konstancja Żukowska 178-3-78 147V-148R 23 Ż DM
6 4 1868 Lachowce Leon Goryszewski Hulowce Adam Marianna Gradomska Antoni Jakubowski i Prakseda Iwińska ż. Jana 178-3-146 211V-212R 23 Ż DM
27 7 1868 Lachowce Jan Jakubowski Hulowce Franciszek Józefa Nawrocka Piotr Ulanicki i Anna Jaśkiewicz ż. Baltazara 178-3-146 216V-217R 37 Ż DM
24 2 1869 Białogródka Anna Karpińska Białogródka Stefan Paulina Adam Jakubowski i Aniela Skulbaszewska ż. Michała 178-03-81 418V-419R 67 Ż DM
5 6 1869 Białogródka Walery Dunin-Wąs Wąsowicz Białogródka Julian Mikołaj Olimpia Milatycka cudzoziemiec Kazimierz Jakubowski i Karolina Zassowska wdowa 178-03-81 427V-428R 76 Ż DM
7 3 1870 Szumsk Kazimierz Jakubowski Bacaje Michał Joanna Zaborowska Antoni Jakubowski, Aleksandra Wróblewska ż. Michała 1-53 7V-8R 31 T RK
7 10 1870 Kuniów Marian Jakubowski Gurszczyzna Karol Katarzyna Falkowska Piotr Żukowski i Karolina Świderska 178-3-78 220V-221R 63 Ż DM
21 3 1871 Krzemieniec Paweł Brojak Baszkowce Michał Kunegunda Kowalewska chł. Józef Jakubowski, Prakseda Dworzycka ż. Aleksandra 1-55 180V-181R 27 T
19 1 1871 Radziwiłłów Henryk Jakubowski Buhajówka Stanisław Emilia Zarzycka 1-55 106 V-107 R 3 T
9 9 1872 Dederkały Tomasz Jakubowski Wołkowce Karol Józefa Gąsecka 57 307-308 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0167.htm
12 7 1872 Szumsk Jan Jakubowski Bacaje Michał Joanna Żaborowska 0.1-65 15V-16R 60 T
25 12 1872 Szumsk Tomasz Jakubowski Bacaje Aleksander Antonina Wróblewska Jakub Jakuszewski, Lucyna Rowińska ż. Feliksa 0.1-65 37V-38R 135 T
28 2 1872 Jampol Aleksander Jakubowski Lachowce Adam Paulina Rozwalska 1-58 4V-5R 20 T 711
6 8 1872 Krzemieniec Franciszek Jakubowski Ludwiszcze Stanisław Zofia Rekonwald 1-62 13V-14R 49 T 879
16 7 1873 Katerburg Antoni Jakubowski Wilja Kazimierz Julia Mondzelewska 203 211-212 13
5 9 1873 Torczyn Jan Marian Jakubowski Smolarnia Hipolit Pawlina Leśniewicz 659 22-23 31 0
16 4 1873 Ołyka Leonard Jakubowski Romanów Konstanty Wiktoria Urbanowska 494 14 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0008.htm
21 7 1873 Szumsk Józef Rowiński Bacaje Feliks Lucyna Jakubowska chrz. 29.06 mieszczanin Michał Jakubowski, Aleksandra Wróblewska ż. Jana, asyt.Leon Korz 1-226 85V-86R 72 T DM 404
11 10 1873 Szumsk Aleksander Iwiński/Niwiński Rochmanów Marcin Joanna Paszyńska chrz. 22.10 1-dw Rafał Rencz, Antonina Jakubowska, asyt. Michał Jakubowski, Marianna Pas 1-226 94V-95R 108 T DM 413
13 1 1873 Kuniów Jan Jakubowski Górszczyzna Karol Katarzyna Falkowska Piotr Żukowski i Antonina Falkowska 178-3-78 303V-304R 7 Ż DM
18 6 1874 Katerburg Marcelina Stępkowska Wilja Franciszek Zofia Pilecka chł. Kazimierz Jakubowski, Agnieszka Melichowska ż. Floriana 203 164-165 12
3 4 1874 Radziwiłłów Stanisław Jakubowski Lewiatyn Stanisław Emilia Zarzycka 1-68 74V-75R 11 T
18 4 1874 Kuniów Jan Jakubowski Radohoszcz Wielka Karol Katarzyna Falkowska Stefan Jasiński i Zuzanna Micherska panna 178-3-78 336V-337R 23 Ż DM
5 2 1875 Torczyn Agata Jakubowska Smolarnia Feliks Antonina Brodnicka Kacper Jakubowski, Paulina Łaskarzewska z. Wimcemtego 661 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0005.htm
1 10 1875 Torczyn Maksymilian Jakubowski Czarne Łozy Hipolit Pawlina Leśniewicz 661 32-33 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0017.htm
16 9 1876 Torczyn Antoni Piotrowski Smolarnia Horodyńska Józef Albertyna Kamińska Feliks Jakubowski, Faustyna Soszyńska ż. Michała 662 18-19 36 EH 0
28 1 1876 Dederkały Franciszek Jakubowski Sadki Karol Maria Mińkiewicz 57 166-167 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0093.htm
10 11 1876 Szumsk Józef Jakubowski Bacaje Michał Ludwika Krynicka chrz. 13.11 Szymon Wróblewski, Ludwika Wróblewska ż. Konstantego 1-228 30V-31R 126 T DM 613
13 12 1876 Szumsk Waleria Paszyńska Bacaje Jan Apolonia Piotrowska chrz. 16.12 brak imienia Jakubowski, Agnieszka Supińska ż. Jana 1-228 34V-35R 141 T DM 617
18 10 1877 Szumsk Karol Listowski Marynki Łukasz Franciszka Kokurowska chrz. 8.11 Aleksander Jakubowski, Franciszka Kucharska ż. Wawrzyńca 1-229 31V-32R 124 T DM 677
15 12 1877 Szumsk Marianna Wróblewska Bacaje Konstanty Ludwika Bogumił chrz. 16.12 Michał Jakubowski, Józefa Wróblewska ż. Ksawerego 1-229 34V-35R 136 T DM 680
17 2 1878 Dederkały Jan Jakubowski Sadki Karol Marianna Minkiewicz 57 99-100 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0054.htm
1 6 1878 Szumsk Marcelina Jakubowska Bacaje Michał Ludwika Krynicka chrz. 2.06 Aleksander Jakubowski, Ludwika Wróblewska ż. Konstantego 1-230 15V-16R 58 T DM 730
8 2 1879 Krzemieniec Jan Jakubowski Białokrynica Wincenty s.Jakuba Franciszka Rogowska chł. Paweł Jaworski, Anastazja Makarewicz ż. Wawrzyńca 426-1-73 2V-3R 7 T
7 3 1879 Szumsk Konstanty Wróblewski Załuże Ksawery Józefa Świderska Aleksander Jakubowski i Ludwika Wróblewska ż. Konstantego 01-226 125V-126R 36 T 444 DM
28 10 1879 Szumsk Teofila Głowacka Bacaje Jan Stefania Myślińska Michał Jakubowski i Ludwika Wróblewska ż. Konstantego 01-226 149V-150R 133 T 468 DM
16 12 1880 Jałowicze Kazimierz Jakubowski Nadczyce Konstanty Wiktoria Urbanowska 154 12-13 12 0
18 6 1881 Katerburg Sylwester Jakubowski Wilja Kazimierz Julia Mądzelewska 204 332-333 17 0
18 1 1881 Torczyn Antoni Jakubowski Smolarnia Hipolit Pawlina Leśniewicz 667 4-5 5 0
25 8 1881 Dederkały Karol Jakubowski Dederkały Julian Franciszka Omelańska Joachim Błaszczuk, Olga Eulempiew ż. Grzegorza 58 246-247 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0126.htm
17 2 1882 Szumsk Emilia Supińska Obycz Feliks Marcelina Kubikowska Karol Jakubowski, Melania Bogolubowa 01-232 293V-294R 19 T
29 3 1882 Szumsk Adolf Jakubowski Bacaje Michał Ludwika Krynicka Karol Jakubowski, Agnieszka Supińska ż. Jana 01-232 297V-298R 36 T
2 9 1882 Torczyn Franciszka Łaskarzewska Smolarnia Horodyńska Wincenty Paulina Osolińska (Ossolińska) Antoni Jakubowski, Salomea Rudnicka ż. Ludwika 668 14-15 28 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20668/pages/PL_1_436_668_0009.htm
15 12 1883 Torczyn Łucja Rudnicka Horodyń Ludwik Salomea Jakubowska Jan Jakubowski, Adela Bogdanowska ż. Mieczysława, as.: 669 49 EH
2 2 1883 Dederkały Kazimierz Jakubowski Pototurów Karol Józefa Gąsecka Kazimierz Czosnowski, Katarzyna Zielonko 58 181-182 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0094.htm
26 8 1883 Ołyka Bolesław Jakubowski Palcze Erazm Marianna Fortunata Oliwinska 504 40 58 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0021.htm
24 9 1883 Ołyka Cezary Stanisław Jakubowski Humienniki Władysław Aneta Podczaszyńska 504 48 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0025.htm
10 2 1883 Kuniów Dorota Zabłocka fut. Koziński IN Tekla Wiernicka c. nieślubna wdowy, Franciszek Jakubowski i Maria Frol ż. Kaspra 178-3-78 717V-718R 17 Ż DM
20 2 1883 Kuniów Piotr Jakubowski Hucisko Franciszek Anastazja Bezemska Bazyli Jakuszewski i Maria Jakuszewska ż. Tomasza 178-3-78 718V-719R 21 Ż DM
26 9 1884 Kuniów Michał Jasiński Hucisko Leon Franciszka Jakuszewska Franciszek Jakubowski i Józefa Bezemska ż. Marcina 178-3-78 780V-781R 65 Ż DM
13 3 1885 Szumsk Józef Głowacki Bacaje Jan Stefanina Mysłowska Aleksander Jakubowski, Agnieszka Supińska ż. Jana 01-232 171V-172R 35 T
1 4 1885 Szumsk Filip Jakubowski Obycz Karol s. Stefana Marianna Mińkiewicz Konstanty Wróblewski, Agnieszka Supińska 01-232 175V-176R 55 T
29 6 1885 Szumsk Paweł Kozłowski Zaliśce Piotr Domicela Fedorowicz Tomasz Jakubowski, Rozalia Godlewska ż. Jana 01-232 179V-180R 71 T
28 8 1886 Torczyn Jan Piotrowski Smolarnia Franciszek Klementyna Hulanicka Jan Daniecki, Maria Leśniewicz, as.: Kasper Jakubowski 672 31 EH
23 8 1886 Katerburg Ludwik Jakubowski Wilja Kazimierz Julia Mądzelewska 204 167-168 16
25 3 1886 Szumsk Marian Jakubowski Bacaje Michał Ludwika Krynicka 01-232 237V-238R 48 T
8 4 1887 Szumsk Apolonia Pacewicz Załuże Paweł Tekla Janicka Kazimierz Jakubowski i Agnieszka Supińska ż. Jana 01-232 93V-94R 58 DM 961 T
25 9 1887 Szumsk Karolina Kozłowska Zaliśce Piotr Domicela Tedorowicz Tomasz Jakubowski i Marianna Godlewska ż. Antoniego 01-232 107V-108R 129 DM 975 T
1 10 1887 Szumsk Edward Jakubowski Bacaje Edward Ludwika Krynicka Jan Głowacki i Agnieszka Supińska ż. Jana 01-232 109V-110R 138 DM 977 T
10 6 1888 Katerburg Feliks Jakubowski Wilja Kazimierz Julia Mondzelewska 204 107-108 16
13 6 1888 Horochów Katarzyna Chmielnicka Horochów Tymoteusz Anna Krukowska Michał Jakubowski, Teodora Rychtowska 124 26-27 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0014.htm
23 11 1888 Kuniów Władysław Świderski Gurszczyzna Tomasz Petronela Zabłocka Karol Jakubowski i Michalina Butyńska ż. Michała 178-3-86 151V-152R 116 Ż DM
1 4 1889 Ołyka Aleksander Jakubowski Palcze Erazm Maria Cholewińska 509 16 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0009.htm
26 2 1889 Szumsk Marianna Kozłowska Zaliśce Piotr Domicela Tomasz Jakubowski i Anna Balgos ż. Todona 01-232 6V-7R 26 T 872 DM
20 11 1889 Szumsk Stanisław Jakubowski Załuże Franciszek Marianna Tomczuk Jan Godlewski i Chimka Ostapczuk ż. Teodora 01-232 36V-37R 174 T 902 DM
24 12 1889 Szumsk Adam Jakubowski Bacaje Kazimierz Karolina Olszewska Józef Daszkiewicz i Konstancja Wróblewska ż. Jana 01-232 39V-40R 195 T 905 DM
20 2 1890 Szumbar Wincenty Jakubowski Borki Aleksander Emilia Omelańska 627 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0002.htm
8 1 1890 Krzemieniec Józef Jakubowski Smyga Julian Franciszka Sobotnicka 0.1-81W 1V-2R 4 T
20 12 1890 Katerburg Stanisław Jakubowski Rybcza Wiktor Joanna Różycka 0.1-81W 93V-94R 29 T
18 1 1891 Kuniów Paweł Jakubowski Hucisko Stare Franciszek Franciszka Podgruszecka Antoni Jakuszewski i Józefa Krzemińska ż. Marcina 178-3-86 357V-358R 5 Ż DM
22 12 1892 Jałowicze Alfred Sawicki Jałowicze Jan Franciszka Prasałowska Konstanty Jakubowski, Helena Dulska panna 165 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0004.htm
13 10 1892 Krzemieniec Stanisław Jakubowski Ludwiszcze Aleksander Aniela Omelańska Franciszek Szlemer, Władysława Bączkowska panna 0.1-81D 19V-20R 76 T
9 11 1893 Szumsk Teodor Jakubowski Bajmaki Kazimierz Julia Mondzelewska Mikołaj Kucharski, Franciszka Chruszczewska ż. Stanisława 108V-109R 160 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD19?i=238&cat=834001
17 8 1893 Kuniów Anastazy Jakubowski Gurszczyzna Antoni Anna Adamowicz Karol Adamowicz i Katarzyna Gutewicz ż. Marcina 178-3-86 479V-480R 111 Ż DM
2 10 1893 Kuniów Dionizy Jakubowski Gurszczyzna Karol Marianna Mińkiewicz Jan Mińkiewicz i Katarzyna Jakuszewska ż. Karola 178-3-86 482V-483R 133 Ż DM
21 2 1894 Szumbar Dionizy Jakubowski Wilja Stanisław Marianna Wójcicka Jan Rakowski, Maria Stępkowska ż. Franciszka 627 55-56 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0034.htm
18 8 1894 Szumsk Jan Jakubowski Cyranka Józef Józefa Jarmulińska 01-233 293V-294R 115 T
14 9 1894 Szumsk Jan Jakubowski Bacaje Kazimierz Karolina Olszewska 01-233 294V-295R 119 T
10 12 1895 Luboml Jerzy Jakubowski Ziemlica Andrzej Józef Górski s. Alo Wiktoria Margaryta Jakubowska (panna) 981 10 V-11 R 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0011.htm
8 9 1895 Luboml Rajmund Niebynowski? Maszów Kazimierz Ewelina Wroczyńska Stanisław Jakubowski, Na? Woncewicz ż. Wasyla 909 31V 118 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0032.htm
7 6 1895 Kuniów Stefan Jakubowski Gorszczyzna Antoni Anna Adamowicz Jan Boczkowski i Paulina Jakubowska panna 178-3-86 551V-552R 65 Ż DM
17 4 1896 Kuniów Adam Jakubowski Hucisko Nowe Franciszek Franciszka Podgruszecka Adam Sokołowski i Maria Korolko ż. Piotra 178-3-86 606V-607R 43 Ż DM
21 7 1896 Kuniów Anna Świderska Gurszczyzna Tomasz Petronela Zabłocka Józef Jakubowski i Anna Boczkowska ż. Jana 178-3-86 614V-615R 76 Ż DM
29 11 1896 Kuniów Bronisława Jakubowska Gurszczyzna Antoni Anna Adamowicz Marcin Jakubowski i Anna Boczkowska ż. Jana 178-3-86 626V-627R 125 Ż DM
17 1 1897 Turzysk Antoni Jakubowski Wierzbiczno Piotr Aleksandra Nowakowska 920 3V-4R 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0004.htm
10 11 1898 Szumsk Ludwik Jakubowski Cyranka Józef Józefa Jarmolińska 01-234 48V-49R 188 T
14 9 1899 Turzysk Józef Jakubowski Wierzbiczno Piotr Aleksandra Nowakowska 940 11V-12R 55 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0012.htm
7 12 1899 Ostróg Eugenia Lebedź Juwkowce Ibraim Ewa Lebedź (Chrzest 1922) Aleksander Jakubowski, Marcelina Bereżecka 117 105 O
6 3 1900 Krzemieniec Bronislaw Jakubowski Smyga Julian Franciszka Omelańska 6 V-7 R 23 0
18 8 1900 Krzemieniec Sylwester Jakubowski Wilja Stanisław Maria Wójcicka 14 V-15 R 56 0
13 7 1901 Krzemieniec Józef Jakubowski Wilja Boleslaw Witalina Staniszewska 15 V-16 R 60 0
20 3 1901 Torczyn Władysław Starczewski Antonówka Szepelska Hipolit Tekla Morozińska Marian Jakubowski, Katarzyna Burzyńska z. Stefana 955 10-11 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0006.htm
6 6 1901 Szumsk Adolf Jakubowski Zaliśce Franciszek Maria Tomczuk 0.1-236 356V-357R 92 T
1 12 1901 Niewirków Eligi Jakubowski Nowa Huta Adam Stanisława Bagińska 952 62-63 155 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0032.htm
9 1 1902 Krzemieniec Roman Michał Jakubowski Bereżce Michał Rozalia Bania 4 V-5 R 16 0
7 11 1902 Krzemieniec Dionizy Jakubowski Smyga Julian Franciszka Omelańska 25 V-26 R 98 0
18 10 1902 Szumsk Wincenty Jakubowski Cyranka Józef Józefa Jarmolińska 01-236 273V-274R 193 T
20 3 1903 Szumbar Wincenty Jakubowski Wilja Boleslaw Witalina Staniszewska 196 V-197 R 8 0
7 10 1903 Niewirków Wincenty Jakubowski Nowa Huta Adam Stanisława Bagińska Kazimierz Bagiński, Magdalena Bagińska ż. Antoniego 966 42V-43R 167 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0045.htm
20 9 1903 Białogródka Antoni Jakubowski 17-2-84 2V 134 Ch
31 12 1903 Luboml Janina Jakubowska Warszawa Andrzej Józef s. Alojzego Wiktoria Małgorzata Jakubowska (ojciec Górski) Jerzy Jakubowski, Zofia Jakubowska 1009 20 39 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0014.htm
31 5 1904 Krzemieniec Piotr Jakubowski Rybcza Wiktor Magdalena Rokicka 43 0
18 6 1904 Kowel Julian Jakubowski Kowel Jan Julia Sieduszewska 979 14V-15R 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0015.htm
7 9 1904 Szumsk Bronislaw Jakubowski Waśkowce Marcin Tekla Jasińska 0.1-238 38V-39R 151 T
1 12 1904 Białogródka Karolina Baraniecka Hulowce Franciszek Józefa Dubowicz chł. Franciszek Jakubowski, Karolina Kamińska z. Franciszka 17-2-84 79V-80R 214 Ch
7 8 1905 Niewirków Leonard Jakubowski Nowa Huta Adam Stanisława Bagińska Kazimierz Bagiński, Magdalena Bagińska panna 983 34V-35R 135 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0035.htm
0 1907 Kuniów Jan Jakubowski Hucisko Nowe Karol Anastazja Popławska 27/1943 O
1 1 1907 Szumsk Mikołaj Jakubowski Zaliśce Franciszek Marianna Tomczuk 01-236 1V-2R 3 T
21 3 1907 Szumsk Zygmunt Jakubowski Bacaje Kazimierz Karolina Olszewska 01-236 13V-14R 61 T
8 6 1907 Kowel Antoni Jakubowski Kowel Jan Julia Sieduszewska 1004 16V-17R 76 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0020.htm
23 7 1909 Niewirków Władyslaw Jakubowski Nowa Huta Florian Michalina Chorążewska chrzest w kaplicy w Horodnicy par. Korzec 1015 44V-45R 184 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0046.htm
13 5 1909 Szumsk Zygmunt Rowińska Bacaje Jan Brygida Rudnicka Roman Jakubowski, Antonina Paszyńska ż. Adama 63V-64R 71 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-6?i=888&cat=834002
16 5 1909 Szumsk Feliks Jakubowski Bacaje Adolf Adela Janicka Józef Myśliński, Karolina Jakubowska ż. Karola 64V-65R 75 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-K?i=889&cat=834000
29 7 1912 Białogródka Stanisława Jasińska Książęcin Franciszek Józefa Jakubowska chł. Franciszek Jakubowski, Antonina Jakubowska z. Piotra 137
18 3 1912 Horochów Ferdynand Jakubowski Olga Aleksander Maria Zawistowska chrzest w Złoczówce 1039 9 28 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0012.htm
6 9 1913 Ołyka Kazimierz Jakubowski Ołyka Cezary Stanisław Stanisława Knes 1063 124 152 MO
30 11 1914 Białogródka Stanisław Zagajewski Hulowce Ludwik Julia Zawadzka Mieczysław Jakubowski Józefa Zawadzka, ż. Jana 164 JZ
18 11 1914 Tbilisi Leokadia Osubk jelizawietopolska gub. Lucjan s. Jana Aniela c. Andrzeja Fudalej Julian Jakubowski, Barbara Kowalska 111V-112R 56 Tb
19 1 1914 Włodzimierz Wołyński Józef Jakubowski Kalinówka Marcin Stanisława Cichowska 1058 5 19 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0005.htm
17 11 1915 Tbilisi Leon Jakubowski Tbilisi Witold s. Leopolda Maria c. Aleksandra Lewandowska Ludwik Raksniewicz 121V 98 Tb
9 7 1916 Tbilisi Wanda Rakspewicz Tbilisi Ludwik s.Feliksa Anna c.Józefa Sarcewicz Witold Jakubowski, Joanna Jugnowa 139V 70 Tb
12 2 1917 Tbilisi Mieczysław Frejberg Tbilisi Jan s.Tomasza Magdalena c.Michała Podrech Józef Jakubowski, Bronislawa Karzanowa 161V-162R 31 Tb
23 9 1917 Tbilisi Bronislaw Jeżewski Tbilisi Jan s.Karpa Anna c.Ignacego Jachowicz Witold Jakubowski, Helena Antonowicz 175V 104 Tb
9 11 1918 Tbilisi Józefa Chmielewska Tbilisi Antoni s.Andrzeja Stefania c.Onufrego Wąsowicz (chrzest 1919) Józef Jakubowski, Stefania Nowicka 220V 29 Tb DW
29 10 1920 Ostróg Władysław Boczkowski Kurhany Antoni Maria Witkowska Andrzej Jakubowski, Maria Kaczanowska 25 150 O
28 4 1938 St.Wiśniowiec Stanisława Daniela Sołowiej Krzywczyki NN Aleksandra Stanisław Jakubowski z Orłopola i Magdalena Prejs ż. J 6 R 32 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
10 6 1745 Szumsk Eliasz Jakubowski Rudnia Surażska Katarzyna Kokorowska Rudnia Surażska Stefan Piwowarczuk, Józef Medyński 297-1-180 10R Ł RK
30 1 1763 Szumsk Hiacynt Jacoboski Jakubowski Waśkowce Marianna Pociągłaska Waśkowce p Błażej Adamowicz, Kazimierz Nowakoski 297-1-180 39V Ł RK
21 2 1773 Szumsk Stanisław Jakuboski Jakubowski Załuże k Katarzyna Budzińska Kąty p Wojciech Tomaszeski, Jakub Rzepka 297-1-180 61R Ł RK
30 1 1799 Meżyrów Jakub Jakubowski Katarzyna Sokołowska Hołowczyńce szl. kazimierz Sokołowski, Jan Jakubowski, Michał Filisztyński 31R 5 Ch
20 10 1807 Szumsk Maciej Jakubowski Bajmaki k Anna Konstancja Płaskiewicz Bajmaki w Antoni Zyszczyński, Józef Gutkowski 297-1-183 62R Ł RK
2 7 1811 Dubno Franciszek Korzeniowski Wiktoria Tarnawska Dubno Marcin Płoszczowski, Jan Jakubowski, Marianna Sobkowska 64 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0006.htm
9 11 1812 Szumsk Gabriel Jakubowski Majdan Antonowiecki k Jadwiga Leszniowska Majdan Antonowiecki p Maciej Bielawski, Dominik Kobylański 297-1-183 78R Ł RK
15 9 1812 Szumsk Michał Guzoski Guzowski Majdan Antonowiecki k Domicela Rudzka Antonowce p Maciej Wasylewski, Jerzy Łatowicz, Bartłomiej Jakubowski, wszyscy trzej z Majdanu Dubieńskiego 297-1-183 77R Ł RK
4 2 1812 Szumsk Józef Jakubowski Majdan Antonowiecki k Justyna Majewska Majdan Antonowiecki p Maciej Bilaski, Bazyli Łachoski 297-1-183 75V Ł RK
23 8 1825 Krzemieniec Szymon Piątkowski Krzemieniec 28 Marianna Oska ? Krzemieniec 19 Ludwik Cichocki, Marcin Jakubowski 300 59 38 ZP
24 4 1827 Krupiec Mateusz Jakubowski Poczajów 28 Michał Hieronim Franciszka Zawadzka Tekla Wysocka Poczajów 18 Grzegorz Petronela 813 243 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0246.htm
30 10 1827 Szumsk Szymon Jakubowski Bacaje 28w Mateusz Zofia Popławska Anna Kraiewska Krajewska Bacaje 18 Maciej Julianna Hostrowska Józef Bogucki, Bartłomiej Skrzypkowski, Jan Birecki 245-1-1 397R 17 R RK
29 1 1828 Łuck Franciszek Jakubowski Kiwerce 26 Stanisław Agnieszka Kałusowska Marianna Gydymin Łuck 18 Józef Katarzyna Dyczyńska Piotr Sawicki, Mateusz Sawicki 814 20 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0022.htm
8 7 1828 Ptycza Stefan Jaskiewicz Wielka Milcza (z m. Brody) 29 Jakub Anastazja Katarzyna Szpaczynska Wielka Milcza 20 Jan Rozalia Kunicka Jan Szpaczynski, Bonifacy Jakubowski, Feliks Gustowski 814 271a 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0274.htm
5 2 1828 Szumsk Józef Wiszniewski Mołodków, par. Białozórka 27 Antoni Marianna Kolnicka Tekla Więckiewicz Most Antonowiecki 19 Kazimierz Aleksandra Andrzewicz Ignacy Modzelowski, Jan Jakubowski, Grzegorz Wróblewski 245-1-2 399V 41 R RK
28 10 1828 Lachowce Aleksander Moroz Kaletyńce, G-R 23 Jan Magdalena Anastazja Głowacka Kaletyńce 18 Wincenty Agnieszka prac. Jakub Semeniuk, prac. Damian Jakubowski 171-1-1 120V 23 R Mg
10 2 1829 Radziwiłłów Ignacy Jakubowski Radziwiłłów 28 Ignacy Marianna - Józefa Sanicka Radziwiłłów 19 Roman Marianna - 815 286 1 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0291.htm
27 1 1829 Hołoby Julian Bachowiec par. Hołoby 18 Jan Tekla Smieciuch par. Hołoby 18 Piotr Jan Herbatowski, Joachim Jakubowski, Michał Chmielewski 844 208R/393 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0220.htm
17 2 1829 Szumbar Paweł Jakubowski par. Katerburg 23 Jan Wiktoria Bielecka Józefa Wierzbicka Cecyniówka 21 Michał Marianna Pawłowska ur. Józef Witowski, Feliks Czepelowski 245-1-3 416V-417R 4 R
2 2 1830 Szumbar Gabriel Błażeiewski Błażejewski par. Katerynburg 28 Wojciech Marianna Magdalena Grzymała Cecyniówka 28w Karol Tekla Esman Paweł Jakubowski, Mikołaj Jakubowski, Grzegorz Kukorowski 245-1-4 403R 1 RK
25 1 1831 Ołyka Grzegorz Bober Balarka 28 Aleksander Katarzyna Popławska Tekla z Jakubowskich Brodowska Balarka 30 Wojciech Apolonia Cybulska 817 309 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0318.htm
10 2 1831 Krzemieniec Wawrzyniec Jakubowski Willia par. Katerburg 34k Jan Wiktoria Antonina Klimowska Krzemieniec 20 Józef Róża Józef Witowski i Michał Andrzejewski 01-5 59V 6 T 789 DM
25 10 1831 Dederkały Daniel Skrzepkowski Dederkały Wielkie 25 Stanisław Katarzyna Michniewicz Anna Sierakowska Dederkały Wielkie 18 Jakub Ewa Leszczyńska Stanisław Skrzyński, Wojciech Jakubowski 245-1-5 410R 5 R RK
17 5 1831 Olewsk Adam Nowicki Folwark Tepenica 24 Józef Eleonora Statkowska Barbara Józwikiewicz Folwark Tepenica 18 Franciszek Anastazja Błędowska Ignacy Jakubowski, Mikołaj Goleniewski, Hieronim Szydłowski 178-3-4 449R 2 Ż Na 879
22 5 1832 Szumbar Feliks Dąbrowski Nowostaw 25 Wawrzyniec Marianna Piątkowska Wiktoria Ptaszyńska Nowostaw 25 Teodor Marianna Michał Urbański, Mikołaj Jakubowski 245-1-6 425V 4 R RK
14 2 1832 Białogródka Jan Gałęski Sosnoweczka 26 Michał Marianna Ordywicz Marianna Podgórska Sosnoweczka 18 Józef Katarzyna Niewodzińska Jan Jakubowski, Antoni Pogórski 178-03-98 58V 12 Ż DM
30 5 1832 Białogródka Jan Krzymiński Szarłajówka 40w Jan Elżbieta Kornatowska Rozalia Lewandowska Szarłajówka 28 Michał Aniela Włodziańska Tomasz Brzyski, Jan Jakubowski 178-03-98 59V 15 Ż DM
21 10 1832 Białogródka Stanisław Zabrodzki Pokoszczówka 20 Jaśko Regina Swirska Marianna Juzczuk Pokoszczówka 19 Grzegorz Krystyna Mazur Chwedko Czerniuk, Jan Jakubowski 178-03-98 61V 24 Ż DM
28 11 1833 Szumsk Kazimierz Więckiewicz Mosty 50w Ignacy Marianna Chocewicz Chorewicz? Marianna Woroszyło zd. Gadomska Rachmanów 40w Jan Wiktoria Leszniowska Stanisław Ciwiński, Szymon Jakubowski, Franciszek Myśliński 245-1-7 395V 23 R RK
29 1 1833 Białogródka Andrzej Gęsicki Ledzianka 47w Feliks Katarzyna Świderska Marianna z d. Kobylańska Zielińska Ledzianka 30w Stefan Urszula Popławska Jan Jakubowski, Łukasz Słomiński 178-3-99 55R-55V 3 Ż DM
14 2 1833 Białogródka Antoni Ostrowski Waśkowczyki 19 Grzegorz Józefa Kwilińska Franciszka z d. Moszczyńska Brzezińska Waśkowczyki 45w Wawrzyniec Marianna Moszczyńska Tomasz Brzyski i Jan Jakubowski 178-3-99 57R 14 Ż DM
22 5 1833 Białogródka Grzegorz Ostrowski Waśkowczyki 50w Szymon Marianna Zakrzewska Franciszka z d. Bejzymska Rokoszyńska Waśkowczyki 45w Stanisław Apolonia N... Tomasz Brzyski, Jan Jakubowski 178-3-99 57V 17 Ż DM
15 7 1833 Białogródka Marcin Mecherzyński Sosnoweczka 45w Michał Agnieszka Rogowska Teresa Gałęska Sosnoweczka 28 Michał Marianna Ordewicz Jan Jakubowski, Piotr Miedzianowski 178-3-99 58R 20 Ż DM
4 4 1834 Łuck Tomasz Łubiński Kiwerce 45 Bartłomiej Anastazja Marianna z Żłobnickich Kwiatkowska Kiwerce 35 Jędrzej Ewa Jan Szyszkowski, Józef Jakubowski 371 7 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0006.htm
28 10 1834 Krzemieniec Paweł Zuchowski Zakoty, par. Kuniów 24 Paweł Justyna Jakubowska Marianna Osińska par.Krzemieniec 19 Tomasz Jadwiga Jan Jakubowski, Franciszek Olszewski i Klemens Gordziejewski 01-5 101V 18 T 831 DM
20 1 1835 Białogródka Franciszek Zorhacz Białogródka 41 Adam Anna Rotmańska Anna Huczyńska Białogródka 19 Erazm Tekla Bączkowska Stefan Huczyński, M. Jakubowski 178-3-101 125R 1 Ż DM
26 1 1836 Szumbar Sylwester Goździjewski Nowy Staw 21 Jan Joanna Rozańska Dorota Tenicka Nowy Staw 23 Stanislaw Aniela Nahrebecka Mikołaj Jakubowski, Stefan Krocewicz 54 260 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0138.htm
26 4 1836 Dederkały Mateusz Rutkowski Dederkały Wielkie 27 Kazimierz Helena Jankiewicz Apolonia Głowacka Sadki 20 Konstanty Marianna Choińska Wojciech Jakubowski, Michał Byczkowski 54 246 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0131.htm
1 11 1836 Krzemieniec Michał Kowalkiewicz Borsuki par. Katerburg 22 Grzegorz Helena Wiszomirska Magdalena Brudzewska Ludwiszcze 20 Franciszek Helena Zawska Mikołaj Jakubowski i Józef Gorzkowski 01-10 44R 23 DM 98 T
4 2 1836 Szumsk Wawrzyniec Świderski Szumsk 50w Tomasz Magdalena Kawecka Marianna Jakubowska Bacaje 27 Stefan Marianna Gorzelowska Józef Gorzelowski, Antoni Kolczycki, Szymon Jakubowski 245-1-10 465R 10 R RK
9 2 1836 Szumsk Trojanowski Litowiszcze 25 Jan Rozalia Marianna Trzeciak Załuże 19 Tadeusz Teresa Antoni Strzelecki, Wojciech Wróblewski, Stefan Jakubowski 245-1-10 465V 12 R RK
18 10 1836 Szumsk Kajetan Kozłowski Hucisko Horodyskie 20 Bartłomiej Apolonia Honorata Malnowska Malinowska Hucisko Rozebrane 18 Ksawery Franciszka Szymon Jakubowski, Józef Oborski, Marcin Luciński 245-1-10 470R 29 R RK
18 10 1836 Szumsk Jan Czerklewicz Cerklewicz Huta Szumska 21 Teodor Agnieszka Aleksandra Kozłowska Hucisko Horodyskie 18 Bartłomiej Apolonia Szymon Jakubowski, Wawrzyniec Szlachetko, Jan Fiedorowicz 245-1-10 470V 30 R RK
7 2 1837 Szumsk Wincenty Pacewicz Borki, par. Szumbar 27 Marcin Helena Rozycka Różycka Ludwika Skrzypkowska Rachmanów 20 Bartłomiej Marianna Porańska Jan Milukowski, Mikołaj Jakubowski, Jan Skrzypkowski 245-1-11 487R 1 R RK
28 2 1837 Lachowce Wiktor Ziobrowski Bisówka 28 Tomasz Marianna Mierzyiowskich Magdalena Czarnecka Bisówka Wawrzyniec Teresa Gałęzka Szymon Grzybowski, Jakub Sinicki, Piotr Jakubowski 171-1-10 115V-116R 7 R DM
13 2 1838 Ostróg Franciszek Ostaszewski Białotyń 22 Jakub Teresa P...wicz Elżbieta Telicka Derwiańcze 17 Józef Tekla ...szyńska Franciszek Wierzbicki, Tomasz Jakubowski 171-1-11 21V 4 R DM
24 5 1838 Olewsk Andrzej Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie 19 Józef Marianna Łoś Anastazja Rudnicka Radowelskie 16 Franciszek Katarzyna Latko Maciej Hanuszkiewicz, Stefan Boczkowski, Wincenty Jakubowski 178-3-6 455V 6 Ż Na 884
24 5 1838 Olewsk Maciej Garbowski Rudnia Radowelska 24 Grzegorz Anastazja Dworzecka Magdalena Kotwicka Rudnia Siedlicka 19 Wojciech Helena Targoni Maciej Hanuszkiewicz, Stefan Boczkowski, Wincenty Jakubowski 178-3-6 456R 7 Ż Na
5 2 1839 Lachowce Piotr Jakubowski par.Lachowce 20 Sebastian Marianna Rożewska Anna Trojanowska par.Lachowce 17 Jan Agnieszka Mirecka 879 77V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0079.htm
16 7 1839 Dederkały Jan Kowalewski Dederkały Wielkie 45 Karol Prakseda Oczartowska Karolina z Czaplińskich Sawicka Dederkały Wielkie 25w Franciszek Marianna Mirowska Józef Sietrawski, Wojciech Jakubowski 54 163 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0087.htm
18 7 1839 Krzemieniec Grzegorz Jakubowski Krzemieniec 32 Jakub Anastazja Pawlina Kopczyńska Krzemieniec 17 Antoni Krystyna Mikołaj Chlebowski i Jan Jakubowski 01-13 28R 13 DM 305 T
22 10 1839 Lachowce Stefan Jakubowski par.Lachowce 20 Jan Oksena Kuna Józefa Gutkowska par.Lachowce 19 Ignacy Marianna Witkowska 879 80V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0082.htm
18 2 1840 Nieświcz Antoni Smorczewski Korszów 37w Józef Teresa Olszewska Barbara Bochel Korszów 19 Piotr Tekla Lichtańska Ignacy Wilczyński, Joachim Jakubowski 435 15 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0009.htm
30 6 1840 Radziwiłłów Ignacy Jakubowski Radziwiłłów 36w Ignacy Marianna Zofia Nawacka Radziwiłłów 22 Sylwester Konstancja Chmielewska 826 245 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0246.htm
23 6 1840 Kamień Koszyrski Wincenty Jakubowski Wojehoszcz 25 Stanisław Antonina Gromadzka Magdalena Kuczyńska Wojehoszcz 21 Teodor Brygida Mołcznowska Józef Jakubowski, leon Bartoszewski 173 12 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20173/pages/PL_1_436_173_0007.htm
22 2 1840 Ptycza Łukasz Jankowski Pełcza 24 Karol Anna Rafewska Katarzyna Jakubowska Buderaż 19 Stanisław Tekla Chincińska Łukasz Jankowski, Łukasz Stetkiewicz, Marceli Jakubowski 826 263V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0266.htm
3 11 1840 Ptycza Łukasz Krasnostawski Pełcza Michał Agnieszka Jaroszyńska Franciszka Bokujemska Białogródka Józef Aniela Augustynowicz Stanisław Jakubowski, Ditkowski, Marcin Jakubowski 826 264V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0267.htm
16 11 1841 Białozórka Piotr Kasperski par.Bazalija 36 Jakub Rozalia Janiszewska Tekla Słotwińska par.Białozórka 26 Michał Maryanna Olszewska Antoni Jakubowski, Franciszek Korzeniowski 872 759 7
9 11 1841 Targowica Marceli Jakubowski par. ptycka 20 Stanisław Tekla Chęcińska Regina Wojnjcka Bokujma 20 Grzegorz Domicela Mroczyńska Franciszek Naumowicz, Piotr Wojnicki 827 266 V 6 ZP 0
2 2 1841 Łuck Karol Sławiński 20 Felicjanna Karpińska 18 Izydor Jakubowski, Jan Białorzeski 377 36 4 827 16V-17R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0020.htm
22 11 1842 Torczyn Wiktor Garczyński Chorochoryń 19 Piotr Elżbieta Mikierska? Agnieszka Słupska Budki Usickie 19 Wojciech Franciszka My?lińska Joachim Korzeniowski, Jan Strzałkowski, Karol Jakubowski 629 10 EH
22 2 1842 Ptycza Kazimierz Tobolewski Buderaż 18 Kasper Klara Krasnostawska Konstancja Stetkiewicz Buderaż 17 Łukasz Magłorzata Jankowska Kazimierz Zaręba, Stanisław Jakubowski, Piotr Jankowski 828 107R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0109.htm
2 3 1842 Opalin Józef Jakubowski Wólka Chrypska 22 Stanisław Antonina Gromacka Józefa Ejsmont Wólka Chrypska 19 Jan Franciszka Podlewska 857 636 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0341.htm
21 2 1843 Wiszenki Stanisław Oliwa Smolarnia Jezierska 27 Szymon Apolonia Boguszyńska Helena Kowalska Smolarnia Jezierska 19 Bazyli Teresa Gołębiowska Augustyn Bobr, Tomasz Jakubowski 829 203V-204R 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0218.htm
7 8 1843 Dederkały Józef Ranson Dederkały Wielkie 25 Jakub Zuzanna Lerkan Józefa Sietrawska Dederkały Wielkie 18 Józef Klara Popiel Wojciech Jakubowski, Łukasz Kretowicz 54 122 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0066.htm
2 2 1843 Kowel Stefan Łoza Kowel 23 Mateusz Teresa Rudnicka Józefa z Jakubowskich Myślińska Kowel 26w Joachim Ewa Lisiecka 858 299 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0159.htm
24 10 1843 Hołoby Marceli Żukowski par. Hołoby 43 Augustyn Elżbieta Markowska Emilia Ambruszkiewicz par. Hołoby 20 Józef Antonina Jabłońska Jakub Pachniewski, Fortunat Wojciechowski, Mikołaj Jakubowski 858 213V/409 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0217.htm
20 6 1843 Ptycza Antoni Sobierzański Buderaż 25 NN Marianna Sobierzańska Małgorzata z Jankowskich Stetkiewicz Buderaż 35 Piotr Anna Wysocka Grzegorz Sobierzański, Stanisław Jakubowski, Piotr Jankowski 829 102R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0112.htm
8 10 1844 Hołoby Mikołaj Jakubowski Hołoby 29 Ignacy Tekla Kotowicz Józefa Krasinska Hołoby 18 Paweł Józefa Kobylanska Mamert Kałusowski, Polidor Ruczyński, Mikołaj Kobylański 859 199R/381 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0201.htm
20 7 1844 Krzemieniec Józef Karpiński Krzemieniec 26 Piotr Marcjanna Sawicka Agata Gatłasz Krzemieniec 23 Stanisław Franciszka Będzińska Tomasz Jakubowski i Ignacy Krempowicz 01-17 22R 7 DM 511 T
25 11 1845 Torczyn Marcin Piotrowski 30 Józef Fruzyna Szczebiotowicz Salomea Jakubowska 20 Klemens Marianna Oliwa Kasper Lisniewicz, Feliks Jakubowski, Michał Osiński 632 15 EH
11 11 1845 Targowica Piotr Jankowski Ptycza par. ptycka 25 Paweł Marianna Krestecka Honorata Zdanowicz Bokujma 17 Ludwik Anna Dzikowska Klemens Ciślicki, Sylwester Jakubowski 831 191 V - 192 R 3 ZP 0
6 5 1845 Krzemieniec Franciszek Rekonwald Ludwiszcze 47w Józef Antonina Sadowska Antonina Brodziejewska Ludwiszcze 28 Józef Ewa Minkowska Ignacy Buczyński i Paweł Jakubowski 01-18 26R 13 DM 560 T
24 5 1845 Białogródka Stefan Kurzewiński (wdowiec po T Białogródka 52w Paweł s. Macieja Rozalia Świętochowska Antonina Rutkowska Białogródka 26 Józef s. Andrzeja Domicela c. Ignacego Grandowska Tomasz Mogiński i Maciej Jakubowski 178-03-113 105R 14 Ż DM
4 4 1846 Dederkały Benedykt Skrzypkowski Dederkały Wielkie 25 Stanisław Katarzyna Porańska Barbara Malewska Radoszówka 20 Ludwik Faustyna Poniatowska Wojciech Jakubowski, Franciszek Andrzejowski 54 67 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0036.htm
17 2 1846 Torczyn Jakub Garczyński Chorochoryń 19 Piotr Petronela Dymińska Antonina Sinkowska Chorochoryń 22 Faustyn Marianna Suchodolska Michał Jakubowski,Jan Strzałkowski 832 43V 4 633 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0049.htm
31 1 1846 Korzec Paweł Uchacewicz Korzyść 40 Jan Zofia Romańska Agnieszka Stecka z Jakubowskich Korzyść 43w Fortunat Julia 877 169 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0091.htm
4 8 1846 Hołoby Ignacy Czuma par. Hołoby 32 Jan Barbara Baranowska Karolina Kobylańska par. Hołoby 22 Michał Zuzanna Wankowicz Aleksander Kobylański, Anicet Jakubowski, Paweł Pilecki 861 557 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0243.htm
21 7 1846 Sokul Franciszek Jakubowski Borowicze 29 Michał Franciszka Zawadzka Marianna Szawłowska Borowicze 23 Józef Domicella Gutkowska Feliks Dmochowski, Ignacy Bydelski, Józef Sędzimir, Józef Prawosadowic 832 67R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0072.htm
16 6 1846 Krzemieniec Mikołaj Wierzbicki Ludwiszcze 31 Michał Marianna Pawłowska Antonina Minkowska Ludwiszcze 18 Teodor Marcjanna Birecka Paweł Jakubowski i Marceli Brudzewski 01-19 21V 14 DM 613 T
22 9 1846 Krzemieniec Stanisław Berezowski Krzemieniec 21 Stanisław Marianna Kicka Anastazja Głębocka Nowosiółki 20 Benedykt Katarzyna Lewkowicz Michał Jakubowski i Franciszek Tomaszewski 01-19 23V 18 DM 615 T
20 10 1846 Krzemieniec Antoni Brudzewski Krzemieniec 22 Franciszek Helena Zabawska Albina Hipsz Krzemieniec 24 Józef Magdalena Palmir Marceli Brudzewski i Michał Jakubowski 01-19 24R 19 DM 615 T
3 2 1846 Kuniów Antoni Jakubowski Bacaje par. Szumsk 20 Jan Marianna Krutowicz Rozalia Zabłocka Gorszczyzna 17 Jan Antonina Lisiecka Józef Paszyński, Feliks Grabiński, Michał Zabłocki 885 90 2 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0091.htm
19 5 1846 Białogródka Szymon Szymański Białogródka 28w Józef s. Kajetana Teresa c. Jakuba Dobrzyńska Marianna Stawska Ledzianka 26 Mateusz s. Franciszka Marianna c. Jana Zarzycka Maciej Jakubowski, Grzegorz Kustowski, Józef Rudkowski 178-03-115 144V 11 Ż DM
3 11 1846 Żytomierz Wincenty Milewski Żytomierz 25w Benedykt Teofila Gorecka Urszula Adamowicz Żytomierz 20 Józef Marianna Jakubowska Tomasz Łuczycki , Antoni Jakubowski 178 3 14 69 67 Ż Ni
20 4 1847 Ptycza Stanisław Prochowski Buderaż 18 Jan Zofia Karpińska Marianna Ditkowska Pełcza 20 Jakub Agnieszka Jankowska Wincenty Konopka, Jan Krasucki, Walenty Jakubowski 833 494 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0266.htm
5 13 1847 Ostróg Łukasz Jakubowski Ostróg 22 Jan Tekla NN Karolina Dębicka Toczewiki 19 Jan Anna Marcinkowska Jędrzej Górski, Miron Sadawik 171-1-13 25R 5 R DM
21 11 1848 Kuniów Wincenty Jakubowski Hulowce, par. Lachowce 24 Ignacy Anastazja Puzyrewska Paulina Jasińska Hucisko Nowe 16 Karol Tekla Rogowska R 83 V 21 0
8 2 1848 Dederkały Stefan Jakubowski Bacaje, par. Szumsk 23 Jan Marianna Kretowicz Salomea Chodorowicz Sadki 16 Stefan Katarzyna Stawicka Franciszek Ejsmund, Wojciech Jakubowski, Karol Ciechanowski 54 14 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0008.htm
3 7 1849 Swojczów Mikołaj Jakubowski Mogilno 26 Aleksander Tekla Wesołowska Antonina Martynowicz Mogilno 25 Jan Wiktoria Dulimska 611 45 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20611/pages/PL_1_436_611_0024.htm
16 1 1849 Żytomierz Łukasz Jakubowski 20 Jan Marianna Broszman Anna Barankiewicz 17 Bazyli Barbara Popławska 178 3 67 3 Ż Ni
4 2 1851 Puliny Walenty Jakubowski Usyczna 24 Andrzej Anna Husakowska Paulina Bagińska Usyczna 18 Walenty Helena Waszlowska Łukomski Piotr Bagiński Jan Jandulski Tomasz 7 JZ
4 2 1851 Puliny Michał Jakubowski Usyczna 26 Andrzej Anna Husakowska Marianna Słodkowska Szafrańskie Budyszcze 18 Michał Katarzyna Abramowicz Świecicki Piotr Abramowicz Ignacy 8 JZ
11 11 1851 Dederkały Mikołaj Urzędowski Sadki Kazimierz Marianna Dobrzańska Marianna Chodorowicz Sadki 17 Szczepan Katarzyna Tawicka Jan Kretowicz, Stanisław Jakubowski 55 317 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0164.htm
22 2 1853 Łuck Stanisław Jakubowski par. Łuck 24 Paweł Marianna Joanna Oliwa par. Łuck 20 Józef Marianna 389 57 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0030.htm
24 10 1854 Krzemieniec Stanisław Jakubowski Bacaje, par.Szumsk 25 Jan Marianna Kretowicz Zofia Rekonwald par.Krzemieniec 19 Franciszek Balbina Andrzejewska 0.1-26 40R 14 T
29 10 1854 Torczyn Józef Jakubowski Ulaniki 50w Tadeusz Wiktoria Pawłowska Joanna z Jakubowskich Wojcicka Torczyn 38 Jakub Małgorzata Witkowska 640 45 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20640/pages/PL_1_436_640_0024.htm
19 1 1858 Katerburg Jan Jakubowski Wilia 22 Paweł Józefa Wierzbicka Józefa Rokicka Wilia 18 Mikołaj Julia Makowiecka Michał Jakubowski, Franciszek Rekonwald, Maciej Grządkowski 202 64 1
2 2 1858 Łuck Hipolit Dąbrowski Jeziorko 27 Jakub Elżbieta Romanowska Józefa Ilnicka par. Łuck 22 Antoni Marianna Ziemiaczkowska Wacław Romanowski, Mikołaj Jakubowski 394 68 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0036.htm
9 11 1858 Dederkały Józef Sieniawski Sadki 27w Franciszek Domicella Gordzilewska Antonina Chodorowicz Sadki 19 Stefan Katarzyna Stawiska Stefan Jakubowski, Franciszek Wiszniewski 55 79 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0041.htm
25 11 1858 Dederkały Aleksander Januszkiewicz Sadki 23 Andrzej Elżbieta Marcinkowska Petronela Gordzilewska Sadki 19 Józef Elżbieta Sieniawska Stefan Jakubowski, Józef Sieniawski 55 80 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0042.htm
12 7 1859 Nieświcz Leon Jakubowski Żabka, par. Łuck 31 Paweł Marianna Wasilewska Lucyna Lichtańska Korszów 22 Jan Klemensa Siemaszko Józef Siemaszko, Leon Ejsmond 454 26 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20454/pages/PL_1_436_454_0014.htm
8 2 1859 Szumsk Michał Mysłowski Bajmaki 31 Jakub Domicela Ciechowska Franciszka Jakubowska Bacaje 19 Szymon Marianna Krajewska szl. Klemens Gordzylewski, Karol Jakubowski, chł. Piotr Macijewski 245-1-16 186R 2 R
23 10 1860 Torczyn Ludwik Ilnicki Ozdeniż 25 Antoni Marianna Ziemiaczek Marianna Krasnowolska Ozdeniż 20 Michał Marianna Suczyńska Karol Ostrowski, Hieronim Jakubowski 646 30-31 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0016.htm
6 11 1860 Szumsk Aleksander Jakubowski Bacaje 21 Jan Marianna Kretowicz Antonina Wróblewska Załuże 21 Grzegorz Agnieszka Podgruszecka 245-1-18 212R 14 R
15 10 1861 Opalin Jan Antoni Grontkowski Par. Brześć Litewski 26 Jan Franciszka Niewiadomska Julia Pogonowska Par. Opalin 22 Piotr Anna Piątkowska Józef s. Leona Wilczyńskiego, Kazimierz s. Wincentego Jakubowskiego, S 538 10 1 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20538/pages/PL_1_436_538_0007.htm
30 9 1862 Torczyn Wawrzyniec Malinowski Żabka, par. Łuck 28 Jan Wiktoria Dąbrowska Katarzyna Jaworska Horodynie 20 Karol Elżbieta Łaskarzewska Antoni Jakubowski, Wincenty Łaskarzewski, Władysław Dubiski 648 39 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0021.htm
11 11 1862 Nieświcz Piotr Jakubowski Szprachy 22 Bonifacy Monika Szpaczyńska Michalina Rodziewicz Szprachy 18 Michał Salomea Kalatyńska 457 26 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0014.htm
28 7 1863 Luboml Józef Malewski Przewały 25 Jan Franciszka P? Klementyna Kuczewska? Luboml 17 Leonard Józefa Konczewska S?Jakubowski, Napoleon Cholewiński 892 79R 24 307 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0080.htm