Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1704 wyników dla: Tomaszewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
3 10 1750 Szumsk Aleksandra Tomaszewska 70 Horbowce zd. Hummicka 297-1-184 16V Ł 39 RK
21 9 1767 Szumsk Katarzyna Tomaszewska 3 Suraż 297-1-184 71R Ł RK
20 10 1800 Lubar Michał Pawłowski 3 Semenówka łacina, rodzice: Teodor, Domicella zd. Tomaszewska 178-49-3 665R Ż Mg
16 4 1804 Kuniów Marianna Tomaszewska 4 Radohoszcz Wielka c. ur. Jana i Marcjanny 297-1-086 6V Ł
24 2 1804 Tetyjów, dekanat Humań Anna Tomaszewska 2 Roszuszki c. ur. Tomasza i Aleksandry Tomaszewskich 178-51-195 286 Ż EH
13 1 1812 Krzemieniec Marianna Tomaszewska 58 Podwysokie 299 7 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0006.htm
12 3 1813 Kuniów Anna Tomaszewska 60 Kuniów szl., wdowa 297-1-086 34R Ł
11 3 1823 Krzemieniec Katarzyna Tomaszewska 50 Krzemieniec wdowa 299 154 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
17 1 1827 Kołki Marianna Tomaszewska 30 Krasne panna; 19.01. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 108 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0108.htm
2 3 1827 Ostropol Brygida Dubilewska 0,5 Pyszki ojciec Kazimierz Dubilewski, matka Marianna Tomaszewska, przyczyna zgonu: ból głowy 178-3-93 423 19 Ż 218V KP2
9 3 1827 Ostropol Franciszek Dubilewski 8 Pyszki ojciec Kazimierz Dubilewski, matka Marianna Tomaszewska, przyczyna zgonu: rozwolnienie żołądka 178-3-93 424 23 Ż 219R KP2
28 4 1828 Krzemieniec Zofia Tomaszewska 50 Krzemieniec mšż Roman, synowie Michał i Franciszek, córka Julianna 426-1-7 36V 253 T 905 DM
9 5 1828 Lachowce Elżbieta Mokrzycka 45 Hulowce z domu Tomaszewska, ż. Ur. Józefa, bezpotomna 171-1-1 127R 52 R Mg
20 12 1828 Kuniów Tekla Tomaszewska 28 Radohoszcz Wielka c. Wiel., Jana i Marianny z Krajewskich, panna 171-1-1 100V-101R 48 R Mg
2 4 1828 Aleksandria Katarzyna Sewruk 37 Kamienna Góra Ur., zd. Tomaszewska, żona Jana 171-1-1 182V 9 R Mg
3 4 1828 Międzyrzec Małgorzata Tomaszewska 4 i 9/12 Międzyrzec c. Ur. Aleksego i Marianny zd. Grabowska 171-1-1 247V 27 R 7140 Mg
4 5 1828 Kulczyny Marianna Tomaszewska 36 Metce Ur., mšż Bazyli, 2 synów Antoni i Jan, 2córki: Anna i Aniela 178-3-94 340R 52 Ż Mg
31 3 1828 Berezdów Helena Tomaszewska 45 Zakrynicze z d. Mieleniewska, wdowa po Antonim, synowie Walenty i Jan, córki Petronela i Marianna 245-1-2 83V 24 R 167 DM
30 10 1829 Krzemieniec Katarzyna Tomaszewska 2 Krzemieniec c. sł. Jacentego i Marianny z Szarkiewiczów 426-1-7 71R 519 T 939 DM
9 2 1829 Szumsk Helena Tomaszewska 50 Kąty ze starości, prac., mąż Kazimierz, synowie Roman, Feliks i Karol 245-1-3 401V 132 R
13 12 1829 Szumsk Katarzyna Tomaszewska 80 Kąty z gorączki, prac., wdowa, 4 synów i 3 córki 245-1-3 411R 205 R
15 10 1829 Kulczyny Ewa Tomaszewska 70w Czepelówka Ur.,zd. Kowalewska, wdowa po Tomaszu 178-3-95 371R 64 Ż Mg
24 2 1829 Międzyrzec Konstancja Tomaszewska 1/52 Międzyrzec c.Jerzego i Joanny zd.Sznajder 171-1-2 281V 12 R AS
26 5 1829 Równe Katarzyna Siwicka 70 Piatyhorce z d. Tomaszewska, wdowa po Stefanie, synowie Modest, Jan i Martynian, córki Małgorzata i Aniela 171-1-2 146R 20 R 157 EH, DM
31 5 1829 Berezdów Tekla Tomaszewska 55 Maniatyn z d. Kostiukiewicz, mąż Stefan, syn Feliks 245-1-3 129V 32 R 255 DM
1 4 1830 Lipowiec Zofia Tomaszewska 23 Chorosza ur., z Michałowskich, żona Jakuba, zostawiła 2 synów 178-51-339 177 12 Ż EH 0
27 1 1830 Kulczyny Tekla Tomaszewska 5 Maniowce rodzice: Wincenty i Katarzyna zd. Rudkowska 178-3-96 346V 7 Ż Mg
11 7 1830 Kulczyny Adam Ostrowski 1,5 Krasiłów rodzice: Józef i Anna zd. Tomaszewska 178-3-96 350R 33 Ż Mg
23 7 1830 Kulczyny Łucja Tomaszewska 1 Krasiłów rodzice: Stefan i Magdalena zd. Derenowska 178-3-96 350V 37 Ż Mg
27 8 1830 Lubar Teresa Wierzbicka 50 Wolica z d. Tomaszewska, wdowa po Piotrze, syn Wojciech, córki Anna, Zuzanna, Małgorzata i Tekla 178-3-3 375R 85 Ż 713 DM
30 1 1830 Horodyszcze Natalia Tomaszewska 10/365 Horodyszcze c. Jana i Julianny z Białousów 178-3-96 101V 64 Ż 183 DM
30 10 1831 Radziwiłłów Anna Tomaszewska 70 Radziwiłłów mąż Grzegorz Tomaszewski 817 229 91 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0233.htm
23 6 1831 Szumsk Antoni Kucharski 1 Kąty rodz. Sebastian i Katarzyna zd. Tomaszewska 245-1-5 388V 78 R RK
31 3 1831 Kulczyny Rozalia Tomaszewska 30w Krasiłów Ur., zd. Łysakowska, wdowa po Mateuszu, córka Julianna 178-3-97 409R 98 Ż Mg
16 3 1831 Korzec Petronela Tomaszewska 55 Koseniów z domu Krzewicka, mąż Teodor, syn Wojciech, córka Anna 245-1-5 83 26 R PW
31 1 1831 Nowogród Wołyński. Ewa Tomaszewska 30 Nowogród Wołyński z cholery, sław., mąż Antoni, córki Marianna i Dorota, syn Piotr 245-1-5 34R 597 R 1245 DW
2 2 1831 Nowogród Wołyński. Dorota Tomaszewska 1 Nowogród Woł. z robaków, c. sław. Antoniego i zm. Ewy 245-1-5 34V 601 R 1256 DW
7 2 1831 Nowogród Wołyński. Marianna Tomaszewska 14 Nowogród Woł. z cholery, c. sław. Antoniego i zm. Ewy 245-1-5 35R 604 R 1300 DW
26 1 1831 Międzyrzec Anna Tomaszewska 1/12 Daniczów c.Prac. Michała i Anastazji z Dunarbio ? 171-1-4 282R 10 R AS
4 11 1831 Gródek Marianna Tomaszewska 18 Gródek Urodzona, panna, zmarła z gorączki nerwowej 685-4-5 1278V 192 Ch 705 MN
19 7 1831 Klewań Katarzyna Tomaszewska 37 Płoska z d. Dolanowska, mąż Stanisław 171-1-4 161R 35 R 171 AS
21 2 1832 Włodzimierz Wiktoria Tomaszewska 24/52 Radowicze c. prac. Ignacego i Katarzyny z Troczyńskich 847 50 16 AGAD 27 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0027.htm
22 5 1832 Ostróg Karolina Tomaszewska 6/12 Nowomalin z ospy, pracowitej Barbary 171-1-5 30R 89 R MZ
3 11 1832 Korzec Marianna Tomaszewska 1 Korzyść z suchot, córka Stefana i Anastazji z d. Ratnickiej 245-1-6 102r 73 R Na
31 12 1832 Kulczyny Salomea Zagórska 45 Maniowce pochówek 1.01.1833, z d. Tomaszewska, wdowa po Józefie, córki Marianna i Julianna 178-3-99 331R 1 Ż 631 DM
19 12 1832 Ostropol Katarzyna Tomaszewska 60 Ostropol mąż Jan 178-3-98 236V 38 Ż 448 DM
5 2 1832 Równe Marianna Tomaszewska 50 Złotyjów wdowa po Józefie, potomstwa po sobie nie pozostawiła 171-1-5 144R-144V 4 R 153-154 DM
27 10 1833 Ostrówki Marianna Tomaszewska 37 Równo ur. Swied 545 84 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0043.htm
1 10 1833 Kulczyny Domicela Tomaszewska 18 Salicha Mała c. Macieja i Marianny z Borkowskich 178-3-99 338R 67 Ż 645 DM
29 9 1833 Ostropol Agata Tomaszewska 6 Wisznopol c. Jana i Marianny z Jaworskich 178-3-99 235R 38 Ż 447 DM
7 1 1834 Ostróg Karolina Tomaszewska 20 Płużne panna 171-1-7 30R 2 R MZ 8707
5 2 1834 Kulczyny Marianna Tomaszewska 26 Słobódka Krasiłowska mąż Stefan, synowie Kazimierz i Jan, córka Petronela 178-3-100 352V 6 Ż 682 DM
25 3 1834 Horodyszcze Anastazja Tomaszewska 50 Szepetówka wdowa, córka Anna 178-3-100 132R 17 Ż 264 DM
16 11 1834 Miropol Anna Tomaszewska 20 Miropol sierota, panna która zmysłów zupełnych nie miała 245-1-8 186V 30 R 192 DM
3 3 1835 Ostrówki Marianna Tomaszewska 1 Równo c. prac. Dawida i Tekli z Wawrzyków 546 25 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0014.htm
23 2 1835 Bazalia Franciszka Tomaszewska 56 Czuchele ur., wdowa, synowie Jan i Roch 178-3-101 232R 23 Ż DM
30 8 1835 Bazalia Paulina Tomaszewska 8 Janówka c. ur. Andrzeja i Apolonii 178-3-101 258R 122 Ż DM
24 2 1835 Ostropol Barbara Czarnecka 0,5 Ostropol Rodzice: Tomasz, Anastazja Tomaszewska 178-3-101 278R 16 Ż 519 SK
1 10 1835 Teofilpol Filip Wierzbicki 19/52 Ledochówka Rodzice: Tomasz, Klotylda Tomaszewska 178-3-101 386 60 Ż SK
1 3 1836 Kotelnia Marianna Tomaszewska 49 Kryłówka z d. Koncewicz, wdowa po Wojciechu, synowie Jan, Karol i Michał 178-51-386 295V 7 Ż 299 DM 0
2 4 1836 Bereźnica Julianna Tomaszewska 58 Cepcewicze z d. Sawicka, wdowa po Kajetanie, synowie Adam i Antoni, córki Honorata i Apolonia 822 113R 1 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0114.htm
16 12 1837 Drużkopol Marianna Tomaszewska 40 Brany mąż Zachariasz, córka Olena 75 98 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0052.htm
30 1 1837 Złoczówka Franciszka Tomaszewska 57 Złoczówka wdowa po Jerzym, syn Andrzej i córka Brygida 823 223R 4 AGAD 232 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0232.htm
27 4 1838 Włodzimierzec Rozalia Tomaszewska 4 Mulczyce c. Mitrofana i Salomei z Zawadzkich 824 79V 10 AGAD 82 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0082.htm
4 3 1838 Radziwiłłów Petronela Tomaszewska 1 Batków córka Józefa i Anastazji 824 196 6 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0197.htm
20 10 1838 Radziwiłłów Jakub Tyc 47 Radziwiłłów żona Wincenta Tomaszewska, synowie: Jakub, Aleksander, córki: Ludwika, Zofia 824 199 28 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0200.htm
4 7 1838 Ostróg Katarzyna Tomaszewska 10/52 Międzyrzec Ostrogski c. Tekli Tomaszewskiej z nieprawego łoża 171-1-11 41R 84 R DM
4 4 1838 Bazalia Honorata Tomaszewska 1 Czuchele c. Jana i Marianny 178-3-110 264R 37 Ż 522 DM
23 10 1838 Kulczyny Anna Bezdecka 33 Słobódka Krasiłowska z d. Tomaszewska, mąż Piotr, synowie Józef i Feliks, córka Marianna 178-3-110 408V 39 Ż 781 DM
14 1 1838 Równe Paulina Tomaszewska 1,5 Biała Krynica c. Piotra i Justyny z Ziętkiewiczów 171-1-11 147R 1 R 151 DM
21 2 1838 Klewań Olimpia Tomaszewska 3 Płoska c.Stanisława i Antoniny z Dolanowskich 171-1-11 159V 6 R 164 AS
27 10 1838 Klewań Marianna Tomaszewska 60 Miłostów s. Jan, c. Zofia 171-1-11 161V 23 R 166 AS
22 1 1839 Horyńgród Emilia Tomaszewska 1,5 Horyńgród c. ur. Franciszka i Heleny 879 146 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0148.htm
3 10 1839 Olewsk Katarzyna Tomaszewska 4/12 Olewsk 178-3-8 501V 13 Ż Na
24 12 1839 Krzywin Krystyna Tomaszewska 70 Krzywin ze starości, ur., z Gejzymów, wdowa po Stanisławie, córki Franciszka Sokołowska i Katarzyna Szymańska 879 37 R 18 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0038.htm
26 4 1839 Berdyczów Marianna Tomaszewska 27 Berdyczów ur., z d. Żabokrzycka, mąż Wincenty, córka Julia 178-3-08 180R 73 Ż 340 DM
7 12 1839 Kulczyny Marianna Tomaszewska 9 Maniowce c. Wincentego i Katarzyny z Gregorowiczów 178-3-112 378R 60 Ż 727 DM
3 9 1839 Ostropol Anastazja Partyka 30 Czarna z d. Tomaszewska, mąż Filip, synowie Eliasz i Mikołaj, córka Petronela 178-3-112 269R 33 Ż 521 DM
2 5 1840 Cudnów Marianna Tomaszewska 8 Romanów c. Kazimierza i Barbary z Zahorskich 569-1-63 45R 52 Ż DM
23 9 1840 Cudnów Ludwika Chmielowska 60 Romanów z d. Tomaszewska, wdowa po Janie, syn Mikołaj, córki Lucyna i Aniela 569-1-63 47V 80 Ż DM
18 3 1841 Krzemieniec Konstancja Tomaszewska 18 Krzemieniec córka Karolina 872 449 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0237.htm
19 3 1841 Krzemieniec Karolina Tomaszewska 10/365 Krzemieniec c.Jana i Konstancji 872 449 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0237.htm
19 3 1841 Aleksandria Anastazja Tomaszewska 70 Aleksandria ur., mąż Jan 171-1-12 179V 4 R DM
3 12 1841 Jałowicze Marta Tomaszewska 75 Horodnica Mała z Urżyńskich wdowa po Wincentym s. Franciszek, c. Balbina, Julia, Angela, 827 258 V 9 AGAD 263 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0263.htm
14 12 1841 Jałowicze Pawlina Tomaszewska 4 Jałowicze c. Wincentego i Katarzyny Chmielowskiej 827 259 R 10 AGAD 263 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0263.htm
4 12 1842 Ostróg Agnieszka Tomaszewska 70 Ostróg z Świrszczkowskich, wdowa po Antonim, syn Józef, córki Anna, Marianna i Klotylda 881 44 V 100
10 10 1843 Korzec Antonina Tomaszewska 1 Piszczów córka Wojciecha i Aleksandry z Chwedorczuków 874 268 70 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0137.htm
26 8 1844 Radziwiłłów Antoni Szytler 58 Radziwiłłów żona Anastazja Tomaszewska, synowie: Władysław, Kazimierz, córki: Emilia, Konstancja 830 225 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0229.htm
11 10 1844 Ostróg Magdalena Tomaszewska 90 Międzyrzecz Ostrogski z Kułakowskich, wdowa po Wincentym, córka Barbara 883 30 V 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0034.htm
7 2 1844 Kuniów Marianna Tomaszewska 87 Radohoszcza Wielka z Jezierskich, wdowa, synowie Michał, Jan i Onufry, córki Antonina i Wincenta 883 80 V 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0084.htm
18 2 1844 Dubno Marianna Tomaszewska 50 Dubno wdowa po Janie, potomstwa nie pozostawiła 830 134V 18 AGAD 136 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0136.htm
11 11 1844 Katerburg Franciszka Tomaszewska 45 Matwiejowce mąż Teodor, syn Karol 199 338 16 AGAD 175 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0175.htm
10 5 1845 Beresteczko Marianna Tomaszewska 36 Beresteczko z Boholców, mąż Kajetan, syn Antoni, córka Cezaryna 7 18 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%207/pages/PL_1_436_7_0011.htm
26 11 1845 Korzec Dorota Masalska 24 Korzec z domu Tomaszewska, mąż Józef 876 226 86 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0121.htm
15 3 1845 Ostróg Zofia Tomaszewska 7 Ostróg z suchot, matka panna Odnodworka Rozalia 884 45V 21 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0047.htm
6 1 1845 Wyszogródek Franciszka Micherska 76 Biłka Mała z d. Tomaszewska, wdowa po Janie, synowie Wincenty i Stanisław, córka Antonina 876 760 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0405.htm
27 11 1845 Międzyrzec Aniela Tomaszewska 3/52 Kołowerta c.Kazimierza i Anny 884 270R 32 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0277.htm
8 8 1845 Leszczyn Aleksandra Tomaszewska 2 Łuka s. Szymona i Heleny z Kiniewiczów 178-3-12 286V 8 Ż 563 DM
28 5 1846 Starokonstantynów Agnieszka Tomaszewska 50 Werborodyńce 1-dw., z Jagłowskich, mąż Feliks, synowie Bartłomiej i Jan, córka Józefa 178-3-114 46V 55 Ż 76 DM
21 12 1846 Korzec Anna Tomaszewska 54 Korzec wdowa po Mikołaju, syn Piotr 877 204 79 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0109.htm
8 10 1847 Kulczyny Paulina Tomaszewska 1,5 Rosołowce c. Franciszka i Balbiny z Ilaszyńskich 178-3-116 418R 80 Ż 821 DM
10 7 1847 Korytnica Teresa Tomaszewska 1 Uściług c. Józefa i Anieli z Nowickich 220 16 20 0
12 1 1847 Ostróg Anna Tomaszewska 90 Ostróg urodz., z Osuchowskich, wdowa po Bazylim, synowie Jerzy i Jakub, córki Julianna i Justyna 171-1-13 31V 4 R DM
15 4 1847 Niewirków Marianna Tomaszewska 19 Niewirków córka Szymona i Tekli z Świteckich 171-1-13 291 R 17 R AS
13 2 1847 Kuniów Wincentyna Tomaszewska 52 Radohoszcza Wielka z Wielmożnych, panna 171-1-13 81V 8 R 85 DM
23 1 1847 Starokonstantynów Marianna Majewska 66 Starokonstantynów z d. Tomaszewska, wdowa po Antonim, syn Karol 178-3-116 185V 10 Ż 369 DM
20 2 1847 Starokonstantynów Józefa Majewska 80 Demkowce z d. Tomaszewska, wdowa po Józefie, synowie Mateusz i Gaspar, córka Antonina 178-3-116 187V 21 Ż 373 DM
11 2 1848 Torczyn Michał Tchorzewski 26 Usicze 1-dw., żona Joanna z d. Tomaszewska, syn Ignacy, córki Marianna i Wiktoria 635 33 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0019.htm
2 4 1848 Nieświcz Franciszka Tomaszewska 17 Nieświcz prac., dziewka 443 21 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0013.htm
30 12 1848 Kodnia Lucyna Tomaszewska 13 Kodnia c. 1-dw. Benedykta i Marianny Cecinowskiej 178-3-20 14V 33 Ż DM
5 7 1848 Humań Katarzyna Tomaszewska 30 Humań sławetna, wdowa, bezpotomna 685-2-1025 4a 29 Ch EH
1 11 1848 Wiszenki Agafia Pieńkowska 87 Rudnia z d. Tomaszewska, wdowa po Benedykcie, synowie Tymoteusz i Kasper 834 197 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0107.htm
12 6 1848 Szumsk Paulina Tomaszewska 3 Kąty c. Daniela i Franciszki z Kozłowskich 245-1-14 221R 80 R 424 DM
18 8 1848 Korzec Celestyna Tomaszewska 8 Piszczów c. Wojciecha i Aleksandry z Chwedorczuków 245-1-14 466R 134 R 899 DM
2 2 1848 Kulczyny Tekla Iliaszyńska 70 Rosołowce z d. Tomaszewska, wdowa, synowie Józef i Jan, córki Tekla i Balbina 178-3-117 521R 18 Ż 1024 DM
22 7 1848 Kołki Maria Tomaszewska 1 Sitnica c. Wincentego i Franciszki z Tomaszewskich 834 238 21 AGAD 128 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0128.htm
28 5 1848 Bazalia Waleria Tomaszewska 5/12 Bogdanówka c. Petroneli Tomaszewskiej 178-3-117 331R 87 Ż 649 DM
7 8 1849 Korytnica Marianna Tomaszewska 6 Uściług c. Józefa i Anieli z Nowickich 222 37 19 0
25 2 1849 Nieświcz Salomea Tomaszewska 70 Ławrów szlachcianka, panna, c. Gabriela i Rozalii z Janiszewskich 444 37 3 0
3 1 1849 Starokonstantynów Brygida Tomaszewska 80 Swinna od starości, z Gajewskich, 1-dw., wdowa po Dymitrze, synowie Józef, August i Kazimierz 178-3-118 39V 1 Ż 74 DW
21 6 1849 Starokonstantynów Cecylia Tomaszewska 6 Starokonstantynów od krwawej biegunki, c. ob. Erazma i Apolonii z Jakuszyńskich 178-3-118 52R 102 Ż 99 DW
10 12 1849 Szumsk Anastazja Gadzicka 80 Majdan Antonowiecki z d. Tomaszewska, wdowa po Jakubie, córka Anna 245-1-15 249R 62 R 346 DM
25 9 1850 Katerburg Joanna Tomaszewska 10/52 Matwiejowce c. Karola i Franciszki z Muszyńskich 202 326 25
15 5 1850 Berezdów Marianna Tomaszewska 25 Paszuki panna mająca około 25 lat 171-1-16 576R 31 R 588 DM
7 8 1850 Kodnia Franciszka Tomaszewska 9/12 Kodnia c. Benedykta i Marianny z Cecyniowskich 178-3-27 18V 11 Ż 26 DM 0
5 9 1851 Korzec Marianna Tomaszewska 21 Korzec z paraliżu, z d. Dym, mąż Piotr, syn Ignacy 178-3-72 126r 74 Ż Na
14 11 1851 Deraźne Kamila Fremy 23 Lipno z d. Tomaszewska, m. Felicjan, s. Dionizy Józef 171-2-1 143R 24 R 145 BW
26 1 1851 Międzyrzec Paulina Tomaszewska 4/365 Żeleźnica c. Kazimierza i Anny z Maciejewskich 171-2-1 232R 6 R 232 BW 0
6 10 1851 Beresteczko Antonina Tomaszewska 29 Piaski mąż Piotr, dwaj synowie Makar Celestyn i Aleksander Urban, trzy córki Olimpia, Joanna Emilia i Aniela Weronika 13 32 20 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2013/pages/PL_1_436_13_0018.htm
23 10 1851 Beresteczko Marianna Tomaszewska 79 Burkacze szlachcianka, wdowa po Janie, syn Piotr, córka Justyna 13 32 21 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2013/pages/PL_1_436_13_0018.htm
26 1 1852 Nieświcz Róża Tomaszewska 76 Ławrów właścicielka części Ławrowa 447 26 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0015.htm
23 1 1852 Międzyrzec Marianna Tomaszewska 5 Żeleźnica c. Kazimierza i Anny z Maciejewskich 171-1-17 581R 5 R 586 BW
2 3 1852 Beresteczko Anna Tomaszewska 64 Smolawa wdowa po Grzegorzu, córki Anna, Józefa, Marianna i Petronela 14 36 7 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2014/pages/PL_1_436_14_0020.htm
24 4 1852 Korzec Dorota Szymonowicz 44 Korzec z d. Tomaszewska, rekrutka 171-1-17 292R 39 R 295 DM
24 6 1852 Szumsk Lucyna Tomaszewska 6 Kąty c. Jana i Teresy z Wereszczyńskich 426-1-241 133R 37 T 136 DM
15 10 1853 Szumsk Katarzyna Tomaszewska 41 Kąty z Gabruków, wdowa po Stanisławie, córki Marianna i Joanna 878 267 60 AGAD DW
17 10 1853 Szumsk Joanna Tomaszewska 7 Kąty c. Stanisława i Katarzyny z Gabruków 878 267-268 61
18 8 1853 Korytnica Aniela Tomaszewska 36 Uściług z d. Nowicka, wolna, mąż Józef 225 21 25
23 3 1853 Nieświcz Anna Tomaszewska 63 Wigurzyce z Szumkowskich, wdowa po podkomorzym łuckim Danielu, ze wsi Pułhanowa jałowickiej par., syn Ignacy, córka Maria 448 28 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0017.htm
18 3 1853 Krzemieniec Teresa Tomaszewska 30 Szpikołosy mąż Paweł, synowie Karol, Jan, Stanisław i Józef, córka Izabella 878 85 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0048.htm
8 5 1853 Kulczyny Katarzyna Tomaszewska 5 Maniowce c. Antoniego i Katarzyny z Jaskulskich 178-3-121 220R 48 Ż 426 DM
28 6 1853 Bazalia Marianna Tomaszewska 31 Czuchele wdowa, syn Kazimierz 178-3-121 136R 102 Ż 270 DM
20 12 1854 Beresteczko Agnieszka Tomaszewska 87 Werbeń wdowa po Benedykcie, synowie Andrzej, Jan i Mikołaj, córki Franciszka, Tekla i Katarzyna 16 37 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0020.htm
11 9 1854 Cudnów Agnieszka Tomaszewska 11 Szulajki c. Piotra i Anny z Bielskich 569-1-78 89V 119 Ż 170 DM
11 7 1854 Korzec Agata Tomaszewska 8 Piszczów c. Wojciecha i Aleksandry 171-1-37 140R 83 R 144 DM
23 1 1855 Lubar Marcjanna Konarzewska 30 Motowidłówka z d. Tomaszewska , mąż Paweł Konarzewski, synowie: Józef, Jan, córki: Franciszka, Aleksandra i Małgorzata. 641-1-15 28V 9 Ż MP
8 3 1856 Beresteczko Olimpia Tomaszewska 10 Piaski c. Piotra i Antoniny z Piątkowskich 18 20 6 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0012.htm
1 4 1856 Kulczyny Brygida Chworostowska 30 Słobódka Krasiłowska z d. Tomaszewska, mąż Wojciech, syn Jan 178-3-124 215R 32 Ż 392 DM
18 5 1858 Łokacze Marianna Tomaszewska 9 Markowicze c. 1-dw. Jana i Józefy z Boczemskich 362 24 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20362/pages/PL_1_436_362_0014.htm
13 4 1858 Łabuń Ludwika Tomaszewska 40 Sasanówka 1-dw., z Błońskich, mąż Tomasz, synowie Jan, Roman i Maciej, córki Adela, Wiktoria i Karolina 178-3-74 346R 23 Ż DM 0
19 4 1858 Bazalia Franciszka Tomaszewska 40 Łazuczynek Mały chłopka kazienna, wolnego stanu parafianka 178-3-127 54R 48 Ż DM
8 4 1858 Kulczyny Antonina Tomaszewska 6 Krasiłów c. Andrzeja i Anny z Wysockich 178-3-127 151R 27 Ż 294 DM
22 12 1859 Krzemieniec Anna Tomaszewska 50 Grabówka chł., mąż Jakub, córki Tekla, Anastazja, Honorata i Antonina 426-1-32 60R 76 T
27 11 1859 Kulczyny Krystyna Tomaszewska 6 Mazepińce c. Antoniego i Katarzyny z Jaskulskich 178-3-129 150R 71 Ż 310 DM
9 1 1860 Młynów Anna Tomaszewska 82 Młynów z Bernatowskich, szl., wdowa po Józefie 841 170 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0094.htm
3 2 1860 Łabuń Kamila Tomaszewska 26 Kochanówka 1-dw., z Pracewiczów, mąż Piotr, córka Franciszka 178-3-75 326V 7 Ż DM
15 5 1860 Starokonstantynów Marianna Tomaszewska 69 Nowiki wolnego stanu parafianka 178-3-130 320V 72 Ż 603 DM
2 10 1860 Starokonstantynów Joanna Tomaszewska 14 Świnna c. Augustyna i Scholastyki z Lityńskich 178-3-130 325R 117 Ż 612 DM
29 12 1860 Starokonstantynów Franciszka Tomaszewska 57 Świnna z d. Krzeszniowska, wdowa po Józefie, córki Ludwika, Julianna, Karolina, Aniela, Paulina i Franciszka 178-3-130 328V 149 Ż 619 DM
25 5 1860 Krzemieniec Antonina Tomaszewska 3 Grabówka c. chł. Jakuba i Anny z Strzyżyńskich 426-1-33 52V 35 T/FS 805 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQWQ-H?i=804&cat=300453
6 1 1860 Szumsk Magdalena Tomaszewska 5/12 Kąty c. nieślubna sołdatki Teresy Tomaszewskiej z Wereszczyńskich 245-1-18 219V 2 R 223 DM
21 11 1861 Ostropol Marianna Tomaszewska 3 Pyszki c. Franciszka i Antoniny z Mieleniewskich 178-3-76 330V 27 Ż 621 DM
25 11 1861 Ostropol Aniela Tomaszewska 17 Hubin c. Franciszka i Apolonii 178-3-76 331R 29 Ż 622 DM
10 9 1861 Kodnia Marianna Tomaszewska 60 Kodnia wdowa po Benedykcie, synowie Grzegorz, Leon, Paweł i Rafał 178-3-53 21V 14 Ż 35 DM
21 8 1862 Krzemieniec Leokadia Tomaszewska 5 Krzemieniec c. porucznika od Inżynierów Adama i Aleksandry z Jakubowskich 426-1-35 59V 74 T
2 3 1862 Równe Tekla Tomaszewska 14 Ulbarów c. Pawła i Marianny z Horbatowskich 887 558 8 AGAD 306 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0306.htm
7 5 1862 Berezdów Józefa Tomaszewska 1,5 Berezdów c. Walentego i Agnieszki z Glińskich 17-1-25 68V 43 Ch 109 DM
10 5 1863 Włodzimierz Petronela Tomaszewska 4 Włodzimierz c. chł. Kazimierza i Katarzyny z Ciechockich 798 67 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0036.htm
24 5 1863 Krzemieniec Anastazja Tomaszewska 64 Krzemieniec miesz., wdowa po Romanie, syn Andrzej, córka Katarzyna 0.1-36 56R 50 T
5 4 1863 Międzyrzec Anastazja Tomaszewska 88 Kołowerta z Radomskich, wdowa, c. Elżbieta, Marianna 650-1-2 351V 15 R 441 BW
21 3 1864 Krzemieniec Albina Przewłocka 88 Krzemieniec z d. Tomaszewska, W., wdowa po Klemensie, córki Apolonia, Kamila, Anna i Pelagia 1-38 58V 29 T 227
15 7 1864 Kulczyny Matylda Tomaszewska 18 Słobódka Krasiłowska c. Stefana i Magdaleny z Różyckich 17-1-235 110R 46 Ch 213 DM
27 10 1864 Międzyrzec Korecki Zofia Hankiewicz 3 Kołowerta c. Seweryna i Elżbiety z Hankiewiczów ? [akt ślubu Elżbieta Tomaszewska] 487-1-62 30V 9 R 15 DM
4 11 1864 Klewań Kamila Tomaszewska 43 Omelana z Lubeckich, z pierwszego małżeństwa Antecka, m. Józef Tomaszewski, s. z pierwszego małżeństwa Wiktor Antecki nieżonaty, z drugiego małżeństwa s. Antoni, c. Amelia, Malwina 171-1-83 164R 31 R 179 BW 0
23 5 1865 Krzemieniec Honorata Tomaszewska 20 Krzemieniec chł., panna 1-37 48V 51 T 56
10 7 1865 Żytomierz Celestyna Tomaszewska 2 Żytomierz z żołądka, syn Apolona i Karoliny z Kozłowskich 178-3-61 148V 155 Ż DG
10 8 1865 Kulczyny Marianna Tomaszewska 2 Łahodyńce c. Józefa i Honoraty z Statkiewiczów 17-1-235 166R 38 Ch 324 DM 0
29 11 1865 Międzyrzec Korecki Aniela Tomaszewska 4 Żeleźnica c. Kazimierza i Anny z Maciejewskich 487-1-63 32R 21 R 16 DM
18 11 1866 Brody Róża Domeradzka 41 z d. Tomaszewska, wdowa po Józefie L 35R
24 1 1866 Zasław św. Jana Tekla Tomaszewska 3 Soszne c. Jana i Julii z d. Hryniewieckiej 685-6-6 103V 2 Ch RG
19 11 1866 Bazalia Marianna Tomaszewska 55 Borszczówka wdowa, syn Feliks 17-1-9 65R 119 Ch 127 DM
17 9 1867 Rzyszczów Helena Tomaszewska 3 Kuźmińce córka Tomasza i Teodory 312-1-92 227 28 m.K KM
26 7 1867 Ostróg Michalina Perłowska 10 Nowomalin z dezynterii, rodzice Jan, Kornelia zd Tomaszewska 654-1-56 108 L 2 R 110 MZ
7 11 1868 Łuck Dominika Tomaszewska 9 Łuck c.Karoliny 398 60 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0033.htm
15 11 1868 Lachowce Katarzyna Tomaszewska 6 Hulowce c. 1-dw. Michała i Magdaleny 178-3-146 245R 30 Ż DM
12 1 1869 Rzyszczów Wiktoria Tomaszewska 70 Mikołów wdowa, synowie: Wincenty, Tomasz i Piotr, córka Marianna 312-1-96 237 5 m.K KM
4 11 1869 Ostróg Fabian Szymański 60 Ostróg wdowiec po Barbarze zd Tomaszewska, c. Joanna 654-1-56 101 L 2 R 103 MZ
3 2 1870 Ostróg Regina Tomaszewska 60 Deremań zd Rudnicka, wdowiec Dominik, c. Leontyna 654-1-56 98 L 6 R MZ
17 2 1870 Ostróg Franciszek Tarasiewicz 50 Ostróg wdowa Aleksandra zd Tomaszewska, potomstwa nie zostawił 654-1-56 98 P 3 R MZ
2 12 1871 Krzemieniec Elżbieta Tomaszewska 50 Krzemieniec z d. Pruszyńska, ziemianka, mąż Onufry, czasowo mieszkająca w Krzemieńcu celem leczenia, Synowie Stanisław i leonard, córka Celestyna 1-55 163R 76 T
16 7 1872 Ostróg Waleria Kut... 30 Ostróg zd Tomaszewska, wdowiec Bazyli, potomstwa nie pozostawiła 654-1-56 80 L 1 R MZ
27 1 1874 Kulczyny Marianna Tomaszewska 2 Słobódka Krasiłowska c. Antoniego i Marianny z Głuchowskich 17-1-235 718V 11 Ch 1406 DM
8 12 1874 Kulczyny Anna Szepelska 55 Zastawki z d. Tomaszewska, mąż Jan, synowie Fiodor i Grzegorz, córka Petronela 17-1-235 728V 88 Ch 1426 DM
25 2 1875 Białogródka Joanna Tomaszewska 1,5 Hulowce c. chł. Michała i Magdaleny Tarczyńskiej 178-3-133 61R 28 Ż DM
27 7 1876 Jałowicze Józef Suk 34 Worsuń mieszkaniec Królestwa Polskiego, żona Franciszka Tomaszewska, córki Wiktoria i Antonina 150 37 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0021.htm
7 2 1877 Tuczyn Julia Ogij 60 Szkarów z d. Tomaszewska, chł., wdowa po Józefie, nikogo nie zostawiła 691 49 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0026.htm
30 9 1877 Białogródka Joanna Tomaszewska 10 Hulowce c. chł. Michała i Magdaleny Gorczyńskiej 178-3-133 158R 83 Ż DM
11 3 1878 Krzemieniec Rozalia Tomaszewska 62 Krzemieniec wdowa po gubernialnym sekretarzu 1-72 26R 24 T
18 10 1886 Katerburg Urszula Tomaszewska 80 Rybcza panna 204 186 25
20 3 1886 Szumbar Petronela Tomaszewska 1 Zahajce c.Stanisława i Marianny z Zielińskich 627 132 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0078.htm
11 3 1888 Białogródka Aleksandra Mondzelewska 74 Futor Dosin z d. Tomaszewska, mąż Mateusz, synowie Józef i Adolf, córki Anna, Maria, Rozalia, Ludwika i Olimpia 17-2-79 51V 22 Ch 101 DM
6 3 1891 Luboml Tekla Tomaszewska 60 Luboml obywatelka Lubomla 334 135 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0072.htm
25 10 1892 Kuniów Franciszka Tomaszewska 86 Radohoszcz Wielka z Kalczyckich, wdowa, synowie Aleksander, Józef, Konstanty i córka Karolina 178-3-86 456R 59 Ż DM
5 3 1892 Białogródka Aniela Maciejewska 32 Hulowce z d. Tomaszewska, mąż Grzegorz, potomstwa nie pozostawiła 17-2-87 54V 23 Ch 97 DM
20 1 1894 Radziwiłłów Romuald Jankowski 90 Sestratyn chłop, żona Maria z Serwirowskich, córki Apolonia Sasicka, Waleria Buczyńska, Konstancja Zawadska, Agata Tomaszewska 1-81 Z 57 V 4 T 0
16 10 1895 Szumbar Marianna Tomaszewska 37 Zahajce z Zielińskich, mieszczanka, mąż Stanisław, syn Kazimierz, córki Adolfina, Jadwiga, Antonina i Rozalia 1020 159 19 AGAD DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0094.htm
26 9 1896 Młynów Aniela Tomaszewska 50 Dobratyn od kołtuna, z Suchackich, chł., mąż Tadeusz, synowie Tadeusz, Władysław, Jan i Albin 740-7-94 91V 33 R 214 DW
7 5 1900 Tuczyn Kamila Tomaszewska 27 Tuczyn z Prokopowiczów, mąż prawosławny Mefidij (?), cóka prawosławna Anna 956 71 16 0
8 1 1901 Młynów Anna Potapa 90 Murawica z d. Tomaszewska, wdowa, mąż śp. Maciej, dzieci: Jan, Wiktor, Anna 740-4-446 1V 2 R 486 RK
16 2 1901 Starokonstantynów Apolonia Fotnicka 25 Starokonstantynów z d. Tomaszewska, mąż Łukasz, córki Marianna, Antonina, Katarzyna i Anna 17-1-505 56V 25 Ch 112 DM
3 5 1901 Starokonstantynów Maria Tomaszewska 1 Świnna c. Piotra i Anieli z Krzewickich 17-1-505 62V 63 Ch 124 DM
24 5 1901 Starokonstantynów Franciszka Dubilewicz 53 Starokonstantynów z d. Tomaszewska, mąż Hieronim, córki Antonina i Maria 17-1-505 64R 71 Ch 127 DM
8 6 1901 Starokonstantynów Zofia Tomaszewska 46 Starokonstantynów z d. Sulimowska, mąż Roman, córki Maria, Teodozja i Helena (akt dopisany z powodu pominięcia) 17-1-505 75R 135 Ch 149 DM
10 10 1903 Krzemieniec Barbara Olaniuk 75 Krzemieniec mieswzczanka, córka Zuzanna Tomaszewska 50 V 76 0
13 7 1903 Horochów Anna Tomaszewska 7/12 Tarnawka córka Konstancji Iwanownej, niezamężnej 961 51 31 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0042.htm
19 8 1903 Ostropol Tomaszewska 18/12 Pyszki c. Władysława i Marii z Truchanowskich, której imienia nie zapisano 17-1-325 207V 26 Ch 396 DM
25 1 1904 Niewirków Ludwika Tomaszewska 88 Moczulanka z Kuczyńskich, wdowa, bezdzietna 982 75 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0065.htm
20 3 1904 Horochów Konstancja Tomaszewska 15 Skobełka córka Antoniego i Marii z Sawickich 973 49 11 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0043.htm
30 1 1905 Tuczyn Nepomucena Tomaszewska 39 Woskodawy mąż Andrzej 988 41V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0032.htm
2 2 1905 Młynów Karolina Sawicka 4 Miatyń rodzice: Jan i Teofila z d. Tomaszewska 740-2-411 155V 7 R 1457 RK
20 3 1906 Ostropol Julia Ognicka 75 Hubin z d. Tomaszewska, wdowa 17-1-325 225V 9 Ch 429 DM
28 5 1908 Starokonstantynów Franciszka Tomaszewska 11 Werborodyńce c. Jana i Wiktorii z Misiewiczów 17-2-88 71R 39 Ch 141 DM
2 1 1908 Ostropol Julianna Berezowska 56 Józefówka z d. Tomaszewska, mąż Andrzej, synowie Andrzej i Ignacy 17-1-325 236V 1 Ch 448 DM
17 10 1908 Ostropol Katarzyna Tomaszewska 48 Ostropol z d. Poławska ?, mąż Józef, synowie Stanisław i Roman, córki Aniela, Franciszka, Józefa, Rozalia, Karolina, Marcelina i Maria 17-1-325 240R 23 Ch 455 DM
19 1 1909 Horochów Antonina Tomaszewska 70 Horochów Karpińska, wdowa , dzieci: Bronisław, Józef, Wiktor, Władysław, Zygmund, Roman, Stanisława, 995 48 3 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0044.htm
28 11 1910 Ostropol Paulina Tomaszewska 1/12 Kalinówka c. panny Karoliny Tomaszewskiej 17-2-93 174V 32 Ch 90 DM
8 2 1910 Dubno Maria Świcińska 75 Zbytyń z d. Tomaszewska, wdowa, potomstwa po sobie nie pozostawiła 740-4-162 132R 10 R 108 DM
21 5 1912 Starokonstantynów Maria Krupczyńska 33 Starokonstantynów z d. Tomaszewska, mąż Józef, synowowie Bolesław i Feliks, córka Helena 17-2-89 65V 51 Ch 113 DM
22 12 1912 Ostropol Ewa Tomaszewska 62 Wisznopol wdowa, synowie Julian, Adam i Wiktor 17-2-93 192R 31 Ch 317 DM
18 6 1913 Starokonstantynów Teofila Michalska 74 Szkarawka Mała z d. Tomaszewska, wdowa, córka zamężna Józefa Gawińska 17-2-89 140R 64 Ch 260 DM
8 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Aleksandra Stefienko 28 Kijów z domu Tomaszewska, żona Sergiusza, ojciec: Stanisław 312/1/129 129V 32 m.K. JM1
26 12 1916 Tbilisi Łucja Tomaszewska 31 Tbilisi c. Justyna, chłopka kowieńskiej gub. 281 226
27 10 1919 Szumsk Petronela Tomaszewska 50 Kąty z d. Mazurek, mąż Jan, dzieci: Karol, Franciszek, Józef, Antonina, Anna, Justyna 426-1-258 67R 120 T 70 RK
2 2 1920 Starokonstantynów Antonina Tomaszewska 25 Demkowce z tyfusu, włościanka z d. Halicka, mąż Władysław, syn Jan Halicki 17-2-91 167R 66 Ch 294 DM
8 1 1920 Szumsk Maria Jakóbowska [Jakubowska] 50 Zaleśce z d. Tomaszewska, mąż Franciszek, dzieci: Stanisław, [...], Mikołaj, Karolina, Antonina, Anna 426-1-259 22V 9 T 35 RK
21 2 1920 Szumsk Maria Tomaszewska 70 Szumsk panna 426-1-259 27V 50 T 45 RK
7 11 1922 Młynów Maria Tomaszewska 75 Arszyczyn ze starości, z Grabiańskich, mąż Bazyli, synowie Dymitr i Cyprian, 740-8-158 66V 92 R 36 DW
28 12 1922 Młynów Aniela Tomaszewska 81 Czerec ze starości, z Kuców, wdowa, syn Julian Zaworski z 1-go małżeństwa 740-8-158 67R 100 R 36 DW
12 6 1924 Szumsk Stanisława Tomaszewska 25/12 Kąty c. Aleksandra i Heleny 426-1-261 59V 44 T 115 RK
22 3 1934 Kąty Aniela Tomaszewska 75 Kąty z d. Jabłońska, wdowa, syn Stanisław 426-1-289 43R 18 T 84 DM 0
19 3 1936 Kąty Antonina Tomaszewska 82 Kuty data ur. 23.09.1853, z d. Fedorowicz c. Antoniego i Tekli z Gabruków, wdowa, synowie Antoni, Karol i Wincenty, córki Katarzyna i Stanisława 426-1-291 39R 9 T 75 DM
12 11 1936 Kąty Anna Kucharska 33 Kuty rok ur. 1903, z d. Tomaszewska córka Jana i Petroneli z Mazurków, mąż Stanisław, synowie Jan, Wacław i Franciszek, córki Dioniza i Jadwiga 426-1-291 44R 51 T 85 DM
5 11 1940 Krzemieniec Narcyza Tomaszewska 78 Sapanów z d. Mielonko, c. Klaudiusza urodzona w Berdyczowie, dzieci: Zygmunt, Bronisława i Janina 69 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 3 1743 Szumsk Adam Józef Andrzej Dyderkał Dederkał Dederkały Małe Jan Marianna Michał Stawski, Anna Tomaszewska, Józef Witwicki, Franciszka Tomaszewska, Wyszpolski, Jadwiga Kołątaiowa, Karol Wyszpolski, Elżbieta Wyszpolska 297-1-180 14V Ł RK 30
5 12 1745 Szumsk Andrzej Mikołaj Sirakoski Sirakowski Nowostaw Jan Regina Józef Odynski, Aleksandra Tomaszewska, Kazimierz Zahoroski, Anna Tchorzewska 297-1-180 23R Ł RK 48
4 8 1748 Szumsk Magdalena Tomaszewska Kruholec Stanisław Regina Teodor Rokicki, Marianna Tkaczycha 297-1-180 33R Ł RK 68
16 9 1759 Szumsk Anna Tomaszewska Tomczuk Załuże Michał Marianna Wojciech Tomaszewski, Agnieszka Tomaszowska 297-1-180 86V Ł RK 218
23 1 1766 Czartorysk Antoni Warzymski Czartorysk Jan Anastazja Tomaszewska Jan Weys, Piczłoska ? 297-1-185 86V Ł DW 929
24 8 1769 Szumsk Bartłomiej Jasinski Jasiński Kąty Antoni Agnieszka Józef Podholski, Zofia Tomaszewska 297-1-180 148R Ł RK 4532
14 9 1777 Szumsk Anna Tomaszewska Kąty Mikołaj Teresa Kazimierz Kokorowski, Regina Matwieyczukowa 297-1-181 22V Ł 23 RK
21 5 1778 Czartorysk Erazm Wincenty Ferrariusz Złotnicki Serchów Jakub Marianna Terlecka W. Kasper Wojhad, ur. Wincenta Chajęnska, as. W. Franciszek Hulewicz, ur. Anna Tomaszewska 297-1-185 99R Ł 9318 DW
10 2 1779 Szumsk Antoni Jasinski Jasiński Kąty Antoni Agnieszka Andrzej Białobrzeski, Zofia Tomaszewska 297-1-181 32V Ł 33 RK
11 8 1785 Szumsk Wawrzyniec Kawecki Zahajce Teodor Antonina Józef Stroynowski, Wiktoria Zielonczyna, Adam Ulanowski, Anastazja Tomaszewska 297-1-181 74V Ł 75 RK
11 8 1785 Szumsk Tomasz Adamowski Zahajce Franciszek Katarzyna Józef Stroynowski, Anastazja Tomaszewska 297-1-181 75R Ł 075a RK
26 5 1786 Szumsk Grzegorz VII Waśkowce Wojciech Marianna Paweł Szczepanowski, Ewa Kosicka, Michał Dziedziuk, Magdalena Tomaszewska 297-1-181 77V Ł 78 RK
8 2 1787 Ostróg Wincenta Barbara Joanna Kotowska Ostróg Radochoszcza Józef Anna Kryłaszewska Chrzest 02.11.1805, chrzestni: Franciszek Starzewski, Anna Tomaszewska 297-1-136 53 Ł SK
5 9 1797 Wiszenki Marianna Naumowicz Retów Kazimierz Anna Mateusz Naumowicz, Teresa Tomaszewska 297-1-12 12R AR
7 1 1799 Lubar Agnieszka Dankiewicz Semenówka Jan Anastazja łacina, data chrztu, Aleksander Michalewski, Marianna Tomaszewska 178-51-174 2R Ż Mg
3 7 1800 Lubar Eliasz Józef Wyszomierski Pedynki Jan Franciszka łacina, data chrztu, Tomasz Maszkiewicz, Agnieszka Balicka, ass. Wojciech Czerniechowski, Marianna Tomaszewska 178-51-174 24V Ż Mg
8 12 1801 Gródek Mikołaj Zagórski Podlesny Oleksiniec Józef Katarzyna Tomaszewska Wyszomirski Kazimierz, Wyszomirska Agnieszka JZ
20 12 1801 Ostróg Tomasz Białous Majdan Nowomaliński Stefan Katarzyna Piotr Białous, Katarzyna Tomaszewska 297-1-136 13 Ł SK
19 3 1801 Lubar Józef Pawłowski Semenówka Teodor Ludwika Tomaszewska łacina, chrzest 20.03.1801, Stefan Fredro, Hapia Iwanicka 178-51-174 31R Ż Mg
9 6 1801 Lubar Felicjanna Dankiewicz Wolica Jan Anastazja łacina, chrzest 10.06.1801, Marcin Michalewski, Marianna Tomaszewska 178-51-174 33R Ż Mg
13 4 1802 Wiszenki Józef Moszyński Sołtysy Wincenty Magdalena wlm. Kwiryniusz Tomaszewski, Zuzanna Tomaszewska 297-1-12 25R AR
28 3 1803 Lubar Marianna Wyszomirska Pedynki Wincenty Barbara łacina, data chrztu, Tomasz Zawistowski, Marianna Tomaszewska ? 178-51-174 49V Ż Mg
5 4 1804 Ostróg Wincenty Biłous Nowomalin Stefan Katarzyna Piotr Biłous, Katarzyna Tomaszewska 297-1-136 41 Ł SK
15 6 1804 Ostróg Antoni Cymbalski Luczyn NN ? Cymbalska Leon Krzyzanowski, ? Tomaszewska 297-1-136 42 Ł SK
1 1 1804 Lubar Anastazja Dankiewicz Semenówka Jan Anastazja łacina, chrzest 2.01.1804, Tomasz Zawistowski, Marianna Tomaszewska 178-51-174 56R Ż Mg 0
30 1 1804 Lubar Franciszka Pawłowska Semenówka Teodor Domicella łacina, data ur. i chrztu, Joachim Michalewski, Marcjanna Tomaszewska 178-51-174 57R Ż Mg
9 5 1804 Lubar Fortunat Wierciński Semenówka Hiacynt (Jacek) Katarzyna łacina, chrzest 10.05.1804, Józef Straszyński, Marianna Tomaszewska 178-51-174 60V Ż Mg 0
9 6 1804 Lubar Anna Tomaszewska Boruszkowce Jan Apolonia Kinarska łacina, data chrztu, Jakub Kondracki, Apolonia Macharska, ass. Bazyli Lazarewicz, Marta Piotrowska 178-51-174 61V Ż Mg
1 11 1804 Lubar Józef Iwaszkiewicz Lubar Michał Marianna łacina, chrzest 3.11.1804, Antoni Łukawski, Teresa Koszarska, ass. Stefan Jabłoński, Katarzyna Tomaszewska 178-51-174 64V Ż Mg
9 6 1804 Humań Maria Tomaszewska Dymytrzeszki (Dmitruszki?) Jakub Maria chrzestni: Jan Alexandryi, Zofia Izbachowa 178-51-195 309a Ż EH
10 11 1804 Tetyjów, dek. Humań Marianna Tomaszewska Dąbrowka Paweł Wiktoria Żawryda c. ur., chrz. 21.11, chrzestni: Józef Zailski, Katarzyna Rymszowa 178-51-195 283a Ż EH
12 3 1804 Wiszenki Franciszka Tomaszewska Czołnica Kwiryniusz Tekla wlm. Stefan Rudkowski, Katarzyna Wyhowska 297-1-12 29V AR
25 7 1806 Lubar Jakub Dankiewicz Semenówka Jan Anastazja łacina, chrzest 26.07.1806, Tomasz Zawistowski, Marianna Tomaszewska 178-51-174 8(83)R 82 Ż Mg 200
29 6 1806 Zaturce Piotr Skarbiński Zaturce Jan Ewa Romanowska data chrztu, ur. Feliks Składowski i Teresa Rudnicka, as. Antoni Kotowiński i Marianna Tomaszewska 297-1-46 47R Ł 795 DW
29 7 1806 Zaturce Aniela Witkowska Zaturce Jan Dorota Sawicka data chrztu, ur. Józef Gwanowski i Marianna Tomaszewska, as. Józef Kuraszewicz i Domicella Ciechańska 297-1-46 47V Ł 797 DW
28 1 1807 Ostróg Franciszek Obarewicz Majdan Nowomaliński Stefan Marianna Stanisław Obornicki, Katarzyna Tomaszewska 297-1-136 62 Ł SK
14 1 1807 Lubar Henryk Ornowski Lubar Józef Barbara łacina, chrzest 15.01.1807, Andrzej Krajewski, Katarzyna Tomaszewska 178-51-174 88V Ż Mg 211
1 4 1807 Lubar Jan Pawłowski Semenówka Teodor Domicella Tomaszewska łacina, chrzest 2.04.1807, Michał Komanowski, Waleria Tomaszewska 178-51-174 91R Ż Mg 218
11 4 1807 Lubar Domicella Majewska Derewiczka (Derewicze) Jan Marianna Tomaszewska łacina, chrzest 12.04.1807, Grzegorz Morawski, Barbara Sikorska 178-51-174 91R Ż Mg 218
21 7 1807 Wiszenki Magdalena Naumowicz Retów Kazimierz Anna wlm. Paweł Ptaszkowski, Teresa Tomaszewska, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 41R AR
10 3 1811 Ostróg Antonina Tekla Tomaszewska Buderaż Jan Teofila Korzeniowska Chrzest 14.03.1811: Andrzej Lubański, Rozalia Kozłowska 297-1-136 144 Ł 858 SK
25 7 1811 Ostróg Domicela Pacewicz Ostróg Franciszek Barbara Data dopełnienia chrztu, Grzegorz Stawicki, Tekla Tomaszewska 297-1-136 157 Ł 872 SK
17 7 1811 Wiszenki Izabela Magdalena Tąszewska (Tążewska) Swoz Krzysztof Franciszka Remiszewska Kazimierz Słoniewski vice sędzia łucki, Tekla Tomaszewska 297-1-12 53R AR
24 6 1812 Kozin Józefa Zofia Trebuchin Poczajów Mateusz Marianna Tomaszewska dopełnienie 296 53 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0028.htm
15 4 1813 Wiszenki Izydor Jan Pikuliński Czołnica Aleksander Franciszka Żwan wlm. Feliks Przygocki, Tekla Tomaszewska, Marcin Jełowicki, Apolonia Żwan panna, Jan Korzeniowski, Zuzanna Nehrebecka 297-1-12 57R AR
17 8 1813 Wiszenki Sybilla Marianna Julianna Nehrebecka Czołnica Jan Zuzanna Tomaszewska wlm. Aleksander Pikuliński, Kunegunda Korzeniowska, Jan Korzeniowski, Franciszka Pikulińska, Erazm Korzeniowski, Apolonia Żwan, Augustyn Kudrebski, Eliza Popowa żona majora wojsk ros. 297-1-12 58R AR
8 10 1814 Wiszenki Katarzyna Nehrebecka Sołtysy Jan Zuzanna Tomaszewska Szymon Bliziński komornik łucki, Barbara Korzeniowska podstolina halicka, wlm. Jan Korzeniowski, Julianna Blizińska, chrzest 11.10.1814 297-1-12 60V AR
16 3 1815 Łuck Karol (d.Herszko) Marczewski Czarny Ostrów, pow. proskurowski Herszko Dopełnienie. Marcin Krzyżanowski, Salomea Tomaszewska 373 8 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0005.htm
8 12 1815 Ostróg Marianna Agata Meszhorn Ostróg Nowe Miasto Jan Agata Śliwińska Chrzest 10.12.1815: Jan Śleziński, Tekla Tomaszewska 297-1-136 240 Ł 963 SK
2 2 1819 Jałowicze Marianna Tomaszewska Pułhanów Daniel Anna Szufkowska Jakub Hulanicki, RóżaTomaszewska panna dopełnienie 820 242 R 78 138 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0016.htm
30 4 1819 Wiszenki Witalis Tuszyński Susk NN Anna Michał Brzeziński, Marianna Tomaszewska 297-1-12 72V Ł AR
21 10 1825 Horochów Marianna Olimpia Tomaszewska Skobelka Andrzej Franciszka Dębowska chrzest z wody 64/1825, dop.chrztu 13.6.1838 853 114 64 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0061.htm
27 12 1825 Humań Konstancja Szyller Humań ur. Antoni porucznik Anastazja Tomaszewska chrzest 8.09.1826 r., kopia chrztu z 1826 r. wpisana w księdze 1845 r., ur. hr Aleksander Potocki, generałowa Szynrod 685-2-1020 82r 57 Ch 160 KP2
1 3 1825 Lachowce Marianna Wiktoria Koryzna Kaszczyńce Stanisław Antonina Tomaszewska data chrztu; Antoni Urbanowicz i Ludwika Sołtan 178-51-266 12R Ż 25 DM
11 10 1825 Lachowce Franciszek Marchilewicz Lachowce Bazyli Aleksandra Szeptycka data chrztu; Jan Szeptycki i Teodora Tomaszewska 178-51-266 20R Ż 41 DM
19 9 1825 Wiszenki Józef Borkowski Jezioro Stanisław Zofia wlm. Józef Późnak, Tekla Tomaszewska, chrzest 20.9.1825 297-1-12 96V Ł AR
17 2 1826 Lachowce Julianna Kwiatkowska Lachowce IN Agata Kwiatkowska data chrztu; Wincenty Chochołowski i Teresa Tomaszewska, asyst. Jakub Hryćków Franciszka Jakubowska 178-51-266 24V Ż 50 DM
8 12 1826 Lachowce Marianna Bieciałów Denysówka Franciszek Joanna Tomaszewska data chrztu z wody 8.12; Paweł Izdebski i Marianna Korzebylska, dopeł.chrztu: 27.12; Marcin Kamiński i Marianna Ordyńska, Ignacy Ursyn i Anastazja Kamińska, Piotr Gładyszewski i Marianna Ursyn 178-51-266 31V Ż 64 DM
24 8 1827 Wiszenki Piotr Reykimowicz Rożyszcze Józef Regina Chrz. 25.08.1827. szl.Tadeusz Łożeński i Anastazya Tomaszewska. As: Bazyli Toma 813 89 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0089.htm
25 1 1827 Wiszenki Kamilla Tomaszewska Czołnica Witalis Apolonia Żwan Chrz. 25.01.1827. szl. Józef Stankiewicz i szl. Franciska Romanowska wdowa; Teod 813 85 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0085.htm
17 10 1827 Łuck Florentyn Łukasz Jan Kanty Markmiller Łuck Franciszek Ksawery Aniela Wietrzyńska Ignacy Byczkowski sędzia, Salomea Tomaszewska małżonka Rocha 368 28 90 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0015.htm
10 2 1827 Dombrowica Franciszek Krasowski Karpiłówka Marcin Urszula Niznarowska Paweł Drewnowski, Marjanna Tomaszewska - "p"; ch: 13.02. 813 138 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0138.htm
7 11 1827 Krzemieniec Tomaszewska Grabówka Jacek Marianna 426-1-3 24V 171 T 525 DM
12 11 1827 Kowel Salomea Tomaszewska Kowel Franciszek Wiktoria Bryłka 237 8 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20237/pages/PL_1_436_237_0005.htm
2 6 1827 Szumsk Jakub Śliwiński Kąty Józef Marianna Woyda Wojda Wajda Ignacy Tomaszewski, Łucja Tomaszewska wdowa, Wojciech Woyda, Tekla Kucharska ż. Stanisława 245-1-1 380R 43 R RK
3 11 1827 Szumsk Karol Listowski Kąty Marcin Magdalena Kucharska Antoni Jasiński, Anastazja Tomaszewska ż. Wasyla 245-1-1 386R 79 R RK
26 7 1827 Kuniów Józef Klemens Koryzma Juśkowce Stanisław Antonina Tomaszewska dopeł. 23.01.1828, asyst. W. Antoni Gorajski, Agnieszka Tomaszewska panna, W. Felicjan Sarnacki, W. 171-1-1 53V-54R 5 R Mg
19 4 1827 Horodyszcze Wojciech Jaworski Horodyszcze Marek Anastazja Białous Florian Rejzler, Natalia Jaworska, Franciszek Jaworski, Marianna Tomaszewska 178-3-93 81 21 Ż MO 158
7 5 1827 Horodyszcze Mikołaj Trześniowski Szepetówka Józef Anna Tomaszewska Dominik Krotoński, Elżbieta Jabłońska, Józef Łukasiewicz, Helena Mazurkiewicz 178-3-93 81 22 Ż MO 159
14 12 1827 Horodyszcze Franciszek Lewandowski Horodyszcze Antoni Katarzyna Tomaszewska Szczepan Łagorzewski, Teresa Filipowicz, Daniel Tychon, Katarzyna Filipowicz 178-3-93 82 52 Ż MO 161
10 10 1827 Starokonstantynów Dominikanie Ludwika Tomaszewska Swinna Józef Franciszka Krzysznowska Kazimierz Kossowski, Józefa Puchalska 178-3-93 148R 99 Ż 286 KP2 0
1 12 1827 Sielec Paulina Karolina Tomaszewska Sielec Antoni Paulina Głowacka Łukasz Biliński, Marianna Pawłowska 843 156- 157 25 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0085.htm
10 8 1827 Dubno Erazm Korczyński Warkowicze Grzegorz Małgorzata Tomaszewska Grzegorz Lewkowicz i Tekla Sienkiewicz panna 813 177V 75 AGAD 180 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0180.htm
9 1 1827 Włodzimierzec Franciszek Ksawery Mikołaj Lipnicki Rafałówka Antoni Wincentyna Tomaszewska Hr. Olizarówna panna i Ignacy Chomiński, asyst. Piotr Michałowski i Marianna Hamberg wdowa 813 112 2 AGAD 112 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0112.htm
25 5 1827 Kołodno Marianna Tomaszewska Szymkowce Kajetan Anna Królikowska Stanisław Turzański, Honorata Dziegańska panna 245-1-1 350 7 R 662 DM1
2 9 1828 Kamień Koszyrski Feliks Bobołowicz Czorcze Jan Krystyna Tomaszewska 167 32 6 0
24 2 1828 Wiszenki Franciszka Mieszkiewicz Wełnianka (z Rożyszcz) Michał Marianna Postemska Grzegorz Mieszkiewicz, Anastazja Tomaszewska; ch: Jan Czajkowski - Kapelan rożys 814 79 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0083.htm
23 8 1828 Szumsk Anna Wróblewska Załuże Wojciech Katarzyna Heyśmot (Ejsmont) Mikołaj Hucewicz, Franciszka Tomaszewska małżonka, Roman Sebadzuk, Zofia Berdyniuk ż. Eliasza 245-1-2 392R 179 R RK
7 11 1828 Kulczyny Michał Ostrowski Krasiłów Wojciech Urszula Płoszczyńska ch. 1828.11.08, Ur. Florian Chworostowski, Ur. Agnieszka Tagieresz, ż. Tomasza, ass. Ur. Adam Lysanowski, Ur. Magdalena Tomaszewska, ż. Stefana 178-3-94 323V 69 Ż Mg
15 12 1828 Kulczyny Adam Ostrowski Krasiłów Józef Anna Tomaszewska ch. 1828.12.16, Ur. Florian Chworostowski, Ur. Wiktoria Doronowska, ż. Jakuba 178-3-94 324R 75 Ż Mg
16 9 1828 Butowce Zofia Kostiuk Butowce ur. Klemens Salomea Jakubowa prac. Maksym Kozluk, prac. Teodora Tomaszewska 178-3-94 246V 47 Ż 472 KP2
21 1 1828 Wołoczyska Agnieszka Mazur Wołoczyska ojciec NN prac. Tekla wdowa Mazur sław. Franciszek Pawłow, Katarzyna Tomaszewska 178-3-94 268R 6 Ż 512 KP2
29 2 1828 Ostropol Konstancja Helena Bąkowska Ostropol ur. Teodor Julia Tomaszewska WUr. Benedykt Kochnacki doktor medycyny, Honorata Cybulska 178-3-94 194R 11 Ż 371 KP2
28 3 1828 Ostropol Agata Tomaszewska Pyszki ur. Jan Marianna brak Jan Adamski, Urszula Kosowska 178-3-94 195R 18 Ż 373 KP2
21 4 1828 Teofilpol Trynitarski Katarzyna Tomaszewska Teofilpol sław. Wojciech Brygida Pietraszewska ur. Symeon Komarzyński, Marianna Pawłowska 178-3-94 302V 20 Ż 580 KP2
4 10 1828 Teofilpol Trynitarski Franciszka Małecka Teofilpol prac. Brygidion Dorota brak ur. Szymon Hołowczyc, Brygida Tomaszewska 178-3-94 305R 44 Ż 585 KP2
25 3 1828 Berezdów Stefania Marianna Kutowińska Pańkowce par. Międzybóż (Podole) Antoni Franciszka Tomaszewska 25.03.1828 chrzest z samej wody - Jan Suchay i Salomea Rokowska ż. Józefa, dopeł.chrz. 16.08.1842 Michał Hryniewicz i Julia Gałęzowska ż. Eligiusza, Teofil Gliński i Józefa Hryniewicz ż. Michała, Adolf Kutowiński i Honorata Esterling ż. Marcina 873 229 59 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0120.htm
12 7 1828 Bereźnica Honorata Kaczanowska Remczyce Józef Marianna Tomaszewska Karol Rodziewicz i Euzebia Mierzwińska z Kaszewskich 814 121 32 AGAD 125 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0125.htm
24 3 1828 Kodnia Tekla Tomaszewska Kodnia Jakub Maria Pawłowska Andrzej Karpiński i Marianna Bołsunowska zamężna, asyst. Łukasz Rysiewicz i Tekla Gitkowska, Teodor Kołba i Tekla Wójcicka zamężna 178-51-287 7V 10 Ż 11 DM
30 6 1828 Połonne Piotr Kornafel Połonne Wawrzyniec Katarzyna prac. Jan Demczuk i Marianna Tomaszewska 245-1-2 93V 91 R 2676 DW
8 5 1829 Kuniów Elżbieta Joanna Tomaszewska Kuniów Franciszek Marianna Wiszniowska R 53 V 25 0
25 11 1829 Kołki Katarzyna Tekla Tomaszewska Kołki Franciszek Anna Nagurniczewska Karol Grabowski, Helena Wierp - wdowa; ch: 15.12. 815 112 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0113.htm
17 11 1829 Jałowicze Wiktor Mieński Połonka Franciszek Marianna Iwanicka Justyn Majewski, Zofia Tomaszewska 815 319 V 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0326.htm
5 12 1829 Opalin Mikołaj Konopko Opalin Adam Małgorzata Kruchowska sław. Kazimierz Szwalkowski, prac. Julianna Tomaszewska ż. Andrzeja 511 13 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0008.htm
25 2 1829 Krzemieniec Maciej Tomaszewski Krzemieniec IN Rozalia Tomaszewska Joachim Maiewski i sław. Anna Mazurkiewicz 426-1-3 85V 42 T 586 DM
6 2 1829 Ostróg Cecylia Jarmaszewska Nowomalin Michał Barbara Tomaszewska 171-1-2 3V 18 R 718 MZ
11 4 1829 Ostróg Leonard Krzemiński Miedzyrzecz Jan Anna Ladaszyńska Paweł Listowski, Barbara Tomaszewska panna, Magdalena Krzemińska panna, Wojciech Adaszyński 171-1-2 7R 48 R MZ 718
11 11 1829 Ostróg Aniela Malinowska Stójło majętność Sosnowskiego Tomasz Antonina Franciszek Rudziński, Marianna Chojmowa, as. Marcin, Katarzyna Tomaszewska 171-1-2 12V 95 R 719 MZ
11 7 1829 Ostropol Alojzy Tomaszewski Józefówka ojciec NN ur. Domicella Tomaszewska ur. Wiktor Odynecki, Klara Gorecka 178-3-95 196r 40 Ż 377 KP2
10 4 1829 Wołoczyska Kafsylda Ilnicka Wołoczyska sław. Józef Marcella Tomaszewska ur. Ignacy Stępkowski, Anna Oberlejtner 178-3-95 276r 30 Ż 533 KP2
17 2 1829 Międzyrzec Konstancja Tomaszewska Międzyrzec Jerzy Joanna Sznajder .Feliks Czerwiński, Franciszka Medecka Popielowa .Asyst. Antoni Białobłocki,Anna z Nowakowskich Bociorowska, Franciszek Skrobocki,Barbara z Grzegorzewskich Konsiewiczowa 171-1-2 258V 15 R AS
20 12 1829 Bereźnica Ignacy Jan Ewangelista Kaczanowski Remczyce Józef Marianna Tomaszewska Michał Szemetyłło i Marianna Kurowska z Żułkowskich, asyst. Adolf Kaszowski kawaler i Franciszka Kaszowska z Krasickich, Michał Sorokin i Eleonora Gryllewicz 815 132 R 34 AGAD 136 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0136.htm
22 2 1829 Sielec Teofila Papużyńska Sielec Franciszek Konstancja Tomaszewska Antoni Chojnowski, Marcela Kostkiewicz 844 166 8 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0093.htm
28 11 1829 Korzec Andrzej Stepanowski Żydkówka Ignacy Magdalena Tomaszewska Józef Lubiszewski i Dorota Tomaszewska ż. Gabriela 245-1-3 81R 110 R 158 DM
25 1 1829 Dubno Paulina Strzelecka Dubno Jan Konstancja Duczkowska Antoni Haskiewicz i Marianna Tomaszewska 815 186V-187R 13 AGAD 191 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0191.htm
15 3 1829 Dubno Adolfina Kazimiera Żurakowska Paweł Róża Tomaszewska dopełnienie chrztu 26.8.1829, asyst. Michał Czercycki i Marianna Czercycka panna, Grzegorz Czercyki i Apolonia Dobrzańska ż. Józefa podkomorzego 815 198R 81 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0202.htm
23 4 1830 Równe Karolina Waleria Lubieniecka Basowy Kąt Karol Honorata Staszkiewicz ur. Kazimierz Karwosiecki, W. Tekla z Brzozowskich Krzywicka, as. W. Ludwik Krzywicki, ur. Teresa z Jungów Lubieniecka, W. Jakub Ożyc, ur. Aniela Tomaszewska 171-1-3 151V 15 R 7628 DW
6 8 1830 Wiszenki Stefan Karolkowski Rożyszcze Antoni Anastazja Tomaszewska NN, ch: 06.08. 816 49a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0051.htm
19 12 1830 Kołki Olimpia Gracja Tomaszewska Kołki Franciszek Anna Nagórniczewska Xawery Słoniewski, Ludwika Nagórniczewska - panna; ch: 04.01. 1831. 817 57 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0059.htm
7 12 1830 Kisielin Olimpia Tekla Tomaszewska Kołki Franciszek Anna Nagorniczewska As: Jan Dubicki, Tekla Piotrowska, Ludwik Nogorniszewski, Wincenta Woyciechowska 853 264 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0146.htm
17 5 1830 Krzemieniec Marianna Tomaszewska Krzemieniec Jakub Anna Strzyżyńska Grzegorz Tomaszewski i Anna Zabłocka 426-1-3 124V 76 T 626 DM
22 11 1830 Krzemieniec Katarzyna Tomaszewska Krzemieniec Roman Anazstazja Aleksandrowska Jan Juzefowicz i Julianna Dolińska ż. Jana 426-1-3 141V 204 T 644 DM
15 9 1830 Szumsk Wiktoria Tomaszewska Kąty Tomasz Aniela Zilińska Zielińska Roman Kiereyczuk, Anna Tomaszewska ż. Ignacego 245-1-4 377V 902 R 2141 RK
6 9 1830 Szumsk Michał Wróblewski Załuże Wojciech Katarzyna Esmont Ejsmont Mikołaj Hacewicz, Marianna Tomaszewska ż. Szymona 245-1-4 376V 804 R 2138 RK
1 9 1830 Szumsk Stefan Woycieszko Wojcieszko Kruholec Mikołaj Katarzyna Baluk Karol Hawryluk, Julianna Tomaszewska ż. Wincentego 245-1-4 376V 803 R 2138 RK
11 11 1830 Aleksandria Lucyna Konarzewska Aleksandria Faustyn Eleonora Łowicka Wlm Joachim Sachnowski Kapitan WR i Anastazja Tomaszewska ż. Jana, as. Piotr Jemilski i Karolina Dubińska ż. Jana 171-1-3 203R 20 R DM
14 3 1830 Opalin Mateusz Duchnicki Opalin Józef Marianna Jarocka Franciszek Piotrowski, Helena Tomaszewska 511 14 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0008.htm
18 11 1830 Opalin Mateusz Duchnicki Opalin Jakub Franciszka Kruk Aleksander Kruk, Anzelma(?) Tomaszewska 511 16 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0009.htm
6 1 1830 Iwnica Agnieszka Drozdowska Iwnica Wojciech Marianna Piotrowska Feliks Kryszewski Magdalena Pióro as: Stanisław Samborski Marianna Tomaszewska 178-3-3 399R 3 Ż MP
18 1 1830 Iwnica Paweł Drozdowski Iwnica Tomasz Marianna Grabowska Tomasz Goszycki Ewa Nowicka as: Tymon ŁukomskiTeofila Tomaszewska 178 3 3 V399 7 Ż MP
25 3 1830 Żytomierz Franciszek Soroczyński Dubowiec Florian Julianna Tomaszewska Jeremiasz Ejsmont Tekla Ruszcyc as: Sylwester Łopuszewicz Wiktoria Poziomska 178 3 3 V14 95 Ż MP
20 7 1830 Żytomierz Aleksander Pasławski Kamionka Rudni wyższej Jakób Marcela Piotrowska Franciszek Szymanowski Anną Tomaszewska 178 3 3 R26 182 Ż MP
4 8 1830 Kodnia Antoni Kadłubowski Żurbińce Jakób Aleksandra Tomaszewska Andrzej markowski Anna Lapkiewiczowa 178 3 3 V391 24 Ż MP
12 3 1830 Cudnów Grzegorz Martyniuk Jasnogród Franciszek Tekla Mielnik Jan Zagrodzki, Dorota Tomaszewska 178 3 3 R310 44 Ż MP
14 7 1830 Cudnów Bonawentura Wasylewski Futor Borejki Feliks Janina Bordziakowska Bordziakowski Agnieszka Tomaszewska 178 3 3 R316 102 Ż MP
9 11 1830 Cudnów Karolina Tomaszewska Futor Borejki Michał tekla Wyczałkowska Sylwester Bordzikowski, Brygida Piotrowska, as:Grzegorz Biliński, Johanna Wasilewska 178-3-3 323V 160 Ż MP
10 6 1830 Berdyczów Małgorzata Wojtkiewicz Berdyczów Antoni Leonora Jan Oratowski, Anna Tomaszewska 178 3 3 R125 98 Ż MP
17 10 1830 Niewirków Józefa Rokszywolska Niewirków Bazyli Marcjanna Bociarowska Stanisław Krukowski, Tekla Tomaszewska . Asyst.Piątkowski Fabian kaw.,Anna Wrębicka panna 171-1-3 290 R 42 R AS
7 8 1830 Międzyrzec Petronela Tomaszewska Międzyrzec Jędrzej Anna Sznajder hr.August Wasiecki,Tekla Barwińska.As.Ur.Feliks Myczkowski,Marianna Czerwińska 171-1-3 271R 34 R AS
26 2 1830 Ostropol Anna Świacka Samczyki Wojciech Marianna Popławska Maciej Niezbrzycki i Agnieszka Tomaszewska ż. Feliksa 178-3-96 236R 10 Ż 437 DM
14 4 1830 Ostropol Piotr Czernicki Józefówka Tomasz Anastazja Tomaszewska Jan Górecki i Franciszka Statkiewicz ż. Jana, asyst. Ignacy Kurowski i Tomaszewska panna 178-3-96 237R 19 Ż 439 DM
4 7 1830 Ostropol Karolina Tomaszewska Pyszki Jan Marianna Jaworska Bazyli Chlebowicz i Magdalena Ziemkowicz panna, asyst. Marcin Żukowski i Anastazja Wiszniowska ż. Tomasza 178-3-96 239R 36 Ż 443 DM
26 8 1830 Ostropol Aleksandra Zefiryna Bąkowska Ostropol Teodor Julia Tomaszewska Wlm Franciszek Łagowski kapitan WP i Wlm Emilia Linhart ż. Józefa, asyst. Józef Linhart i Wlm Tekla Sobecka panna 178-3-96 240R 44 Ż 445 DM
24 10 1830 Ostropol Rafał Niepokulczycki Ostropol Paweł Marianna Sołtanowska Bazyli Leonków i Helena Daniewicz ż. Tadeusza, asyst. Bazyli Misiewicz i Barbara Tomaszewska panna, Grzegorz Arseniów i Marianna Lewkowa 178-3-96 241R 56 Ż 447 DM
27 12 1830 Szpanów Lucyna Seweryna Marcjanna Malinowska Szpanów Adam Balbina Tomaszewska Seweryn Zmijewski, Salomea Jozefska ż. Jana.As.J.Postolko, Marianna Zmijewska ż. Seweryna,Wincenty Jabłoński,M.Postolko żona Józefa, Jan Lubkowski,Katarzyna Sztark ż.Teodora 171-1-4 190R 1 R AS
19 1 1830 Horodyszcze Piotr Trzeszniowski Szepetówka Józef Anna Tomaszewska Antoni Piotrowski i Helena Griner panna, asyst. Wojciech Trzeszniowski i Anna Tokarska wdowa 178-3-96 89V 195 Ż 160 DM
20 1 1830 Horodyszcze Natalia Tomaszewska Horodyszcze Jan Julianna Białous Jan Łagorzewski i Małgorzata Skibińska, asyst. Józef Jaworski i Urszula Pasymczuk ż. Stefana 178-3-96 89V 196 Ż 160 DM
27 1 1830 Tajkury Marianna Grochowska Kwasiłów Marcin Urszula Jukiew[…] Stanisław Partycki i Paulina Tomaszewska 171-1-3 48R 64 R 52 DM
2 11 1830 Bereźnica Teofila Tomaszewska Bereźnica Walenty Honorata Sinicka Piotr Konopacki i Katarzyna Szkwarkowska panna 813 82V 27 AGAD 85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0085.htm
2 6 1830 Sielec Erazm Antoni Papużyński Sielec Franciszek Konstancja Tomaszewska Łukasz Biliński, Petronela Baranowska wd. 845 89R 11 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0094.htm
23 1 1830 Dubno Jan Chryzostom Makowiecki Dubno Antoni Tekla Tomaszewska Józef Landawer i Rozalia Ittar panna 816 112R 8 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0114.htm
15 2 1830 Bazalia Julian Gluzicki Bogdanówka Wojciech Petronela Tomaszewska Wincenty Krzyszkowski i Marianna Buszyńska 178-3-96 186V 12 Ż 344 DM
14 6 1830 Bazalia Bazyli Mazur Czuchele Jan Marianna Antoni Błażejewski i Franciszka Tomaszewska 178-3-96 193R 62 Ż 357 DM
27 8 1831 Radziwiłłów Anna Tomaszewska Suchodoły Michał Marianna - 817 210a 29 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0214.htm
19 10 1831 Sielec Piotr Łukaszewski Sielec Telemon Teresa Grzegorz Szczurowski, Barbara Tomaszewska ż. Kajetana 846 117R 20 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0119.htm
20 8 1831 Krzemieniec Wincenty Łopuszański Andruha Wielka Sylwester Elżbieta Romaszewska Maciej Szerkowski i Katarzyna Tomaszewska panna 426-1-3 160R 98 T 662 DM
23 11 1831 Ostróg Karolina Jarmuszewska Nowomalin Michał Barbara Tomaszewska Jan Krzewmiński, Apolonia Turska 171-1-4 12V 95 R MZ
8 4 1831 Horyńgród Dionizy Boczkowski Wasiutyńce, par. Bar Błażej Paulina Wigura dopeł. ch. 23.04.1834, asys. W. Michał Tomaszewski, W. Wiktoria Dubicka, W. Robert Dubicki, W. Agnieszka Tomaszewska 171-1-7 159R 7 R Mg
16 9 1831 Korzec Marianna Tomaszewska Korzyść Stefan Anastazja Górska 245-1-5 65 73 R PW
29 8 1831 Kulczyny Ignacy Ostrowski Krasiłów Józef Anna Tomaszewska chrzest: 1831.08.30, Ur. Wawrzyniec Markowski, Ur. Wiltoria Do...ska, ż. Jakuba, ass. Ur. Adam Łysakowski, Ur. Anna Szczucka, ż. Pawła 178-3-97 383V 60 Ż Mg
29 8 1831 Nowogród Wołyński Rozalia Tomaszewska Horodyszcze Andrzej Agnieszka Jędrzejowska ur. Stanisław Łysogórski, Salomea Krypska panna 245-1-5 15V 1185 R 549 DW
14 9 1831 Niewirków Katarzyna Tomaszewska Niewirków Szymon Tekla Świtecka Jan Kalinowski ,Teresa Tegazowa męż. 171-1-4 245 R 39 R AS
11 3 1831 Zasław św. Józefa Józef Boremski Zasław Nowe Miasto ur.Tomasz Tekla Jakubowska ur.Klemens Szymański,ur.Marianna Tomaszewska. 178-3-97 29R 18 Ż 57 RG
30 7 1831 Zasław św. Józefa Aniela Tomaszewska Siwki ur.Mikołaj Katarzyna Krymska ur.Tomasz Dzierżanowski, ur.Anna Sobieszczańska 178-3-97 37V 69 Ż 74 RG
12 8 1831 Ostropol Klemens Hipolit Rabczewski Józefówka Piotr Franciszka Kaczurowska Michał Krzyżanowski i Katarzyna Olszewska ż. Pawła, asyst. Wiktor Leszczyński i Marianna Tomaszewska, asyst. Florian Maliszewski i Anna Nielipowicz zamężna 178-3-97 263R 31 Ż 496 DM
1 1 1831 Annopol Jan Bielecki Sadki par. Ostróg Benedykt Marianna Tomaszewska Ignacy Kalinowski i Aleksandra Pańkowa ż. Mosieja 171-1-4 118R 2 R 125 DM
25 1 1831 Cudnów Agata Tomaszewska Michalenki Tomasz Marianna Słubska [Słupska] Wincenty Dobrowolski i Tekla Czechorska ż. Stefana 178-3-4 283V 17 Ż 558 DM
18 3 1831 Cudnów Józef Horbaczewski Tewelówka Andrzej Marianna Tomaszewska Erazm Czarnecki i Julianna Zielińska ż. Józefa 178-3-4 285V 41 Ż 562 DM
20 6 1831 Cudnów Emilia Tomaszewska Futor Borejki Jan Agnieszka Borecka Teodor Spasowski i Marcjanna Bordzikowska ż. Sylwestra 178-3-4 287V 70 Ż 566 DM 0
10 2 1831 Bereźnica Wincenty Cyryl Kaczanowski Niemowicze Józef Marianna Tomaszewska Jan Sokołowski i Cecylia Kaszowska z Wisłockich 817 67V 9 AGAD 72 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0072.htm
12 11 1832 Opalin Marianna Bocion Opalin Stanislaw Barbara Hernowska slaw. Hieronim Teleszczuk, Helena Tomaszewska 511 24 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0013.htm
22 7 1832 Jałowicze Piotr Paweł Krzywicki Pułhanów Antoni Aleksandra Szuszkowska Daniel Tomaszewski - podkomorzy, Zofia Tomaszewska 818 219 V 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0011.htm
4 1 1832 Horyńgród Julia Sołotwińska Babin Klemens Katarzyna Chodorowska ch.7.01.1832, Ur. Feliks Chrościkowski, Ur. Paulina Tomaszewska panna 171-1-5 157R 1 R Mg
7 8 1832 Ostróg Wincenty Uberewicz Nowomalin Sebastian Elżbieta Marcinkowska Ur. Stanisław Tomaszewski, Ur. Barbara Tomaszewska 171-1-5 11R 76 R MZ
26 9 1832 Berezdów Konstancja Tekla Kutowińska Pańkowce par. Międzybóż (Podole) Antoni Franciszka Tomaszewska 26.09.1832 chrzest z samej wody - Jan Kobylański i Marianna Gęsiorowska wdowa, dopeł.chrz. 16.08.1842 Michał Hryniewicz i Julianna Gałęzowska ż. Eligiusza, Teofil Gliński i Józefa Hryniewicz ż. Józefa, Adolf Kutowiński i Honorata Esterling ż. Marcina 873 229 60 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0120.htm
1 9 1832 Nowogród Wołyński Justyna Wyhornicka Horodyszcze Jan Brygida Grzybowska ur. Jędrzej Sucharzewski, Agnieszka Tomaszewska ż. Kazimierza 245-1-6 17V 1358 R 1132 DW
7 11 1832 Kulczyny Michał Szmuniewski Krasiłów Onufry Marianna Żółtomirska chrzest 3.04.1833, Adam Łysakowski i Magdalena Tomaszewska ż. Stefana 178-3-99 318V 25 Ż 604 DM
26 2 1832 Kulczyny Aleksander Jasiński Krasiłów Paweł Anna Różycka Stefan Zamoński i Magdalena Tomaszewska ż. Stefana 178-3-98 331R 21 Ż 627 DM
20 11 1832 Kulczyny Feliks Ostrowski Krasiłów Józef Anna Tomaszewska Adam Łysakowski i Wiktoria Derenowska ż. Jakuba 178-3-98 335V 63 Ż 636 DM
31 5 1832 Ostropol Ferdynand Mikołaj Bąkowski Serbinówka Teodor Tekla Tomaszewska Wm. Mikołaj Dolanowski i Teresa Żochowska zamężna 178-3-98 219R 25 Ż 416 DM
14 10 1832 Ostropol Paweł Swaryczewski Samczyki Józef Franciszka Grzybowska Maciej Niezbrzycki i Agnieszka Tomaszewska ż. Feliksa 178-3-98 223V 54 Ż 425 DM 0
28 2 1832 Szpanów Kunegunda Malinowska Szpanów Adam Balbina Tomaszewska Grzegorz Żera, Marta Tomaszewska żona Wincentego 183V 3 R AS
22 9 1832 Horodyszcze Stefan Stecko Horodyszcze Kazimierz Marianna Ślusarczuk Augustyn Juzków i Marianna Tomaszewska ż. Jana 178-3-98 94R 47 Ż 180 DM
3 9 1832 Bereźnica Rozalia Tomaszewska Horodziec Mitrofan Salomea Zawadzka Franciszek Delikowski i Marianna Lejman panna 818 69R 21 AGAD 75 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0075.htm
13 9 1832 Dubno Tekla Żurakowska Dubno Paweł Rozalia Tomaszewska chrzest 18.09.1832 tylko z samej wody, Erazm Kałusowski i Teresa panna 818 135V 80 AGAD 143 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0143.htm
17 5 1832 Zasław św. Józefa Józefa Kalińska Radyszówka Wincenty Marianna Siedlecka Józef Wojarwski, Katarzyna Tomaszewska 178-3-98 23R 32 Ż 45 RG
4 10 1832 Zasław św. Józefa Franciszka Matuszewicz Zasław Majdan Jan Marianna Byczkowska Józef Dąbrowski, Marianna Tomaszewska 178-3-98 21R 57 Ż 41 RG
29 11 1832 Zasław św. Józefa Marianna Siedlecka Radyszówka Józef Tekla Kostenecka Bazyli Sobieszczański, Katarzyna Tomaszewska 178-3-98 24R 73 Ż 47 RG
1 4 1833 Kołki Piotr Ostrowski Domaszew Michał Ewa Tomaszewska Michał Krzaczkowski, Marianna Krzaczkowska - ż. Pawła; ch: 03.04. 819 69 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0070.htm
12 2 1833 Ostróg Ignacy Manastyrski Ostróg Stefan Katarzyna Lachowicka Jerzy Ostrogski, Katarzyna Tomaszewska 171-1-6 4V 24 R MZ
14 5 1833 Ostróg Zofia Tomaszewska Rozważ Łukasz Kunegunda Bogusławska Antoni Niezabitowski, Marianna Orlicka żona Pawła 171-1-6 8V 58 R MZ
13 10 1833 Aleksandria Maksymilian Chruścikowski Kustyń Feliks Tekla Romanowska Jan Kostecki i Barbara Sicińska ż. Józefa, as. Józef Postolko i Anastazja Tomaszewska ż. Jana 171-1-6 169R 26 R DM
2 12 1833 Zasław św. Jana Franciszka Tomaszewska Michla Stanisław Marianna Nahajewska Antoni Niepokojczycki i Antonina Kisiel, as. Ludwik Majcherowicz i Marianna Myszyńska 178-3-99 7V 58 Ż DM
20 1 1833 Korzec Fabian Soroczyński Korzyść Teodor Zofia Tomaszewska 245-1-7 72 16 R PW
11 2 1833 Kulczyny Marianna Tomaszewska Maniowce Wincenty Katarzyna Jakubowska Adam Humeniuk i Tekla Turkiewicz ż. Kazimierza 178-3-99 317R 12 Ż 601 DM
24 10 1833 Annopol Teofila Okuniewska Annopol Paweł Anna Tomaszewska Feliks Bilekiewicz (Bielakiewicz) i Marianna Niwińska ż. Józefa 171-1-6 105V 40 R 102 DM
5 4 1833 Szpanów Wladysław Malinowski Horodyszcze Adam Balbina Tomaszewska Szymon Rojewski, ...na Tomaszewska 171-1-6 183V 5 R AS
3 4 1833 Horodyszcze Wincenty Trzeszniowski Szepetówka Józef Anna Tomaszewska Mikołaj Ilkiewicz kawaler i Elżbieta Waśkowska ż. Tomasza, asyst. Leon Bederacki i Helena Grynier panna 178-3-99 91R 18 Ż 180 DM
25 2 1833 Klewań Wiktoria Kaczanowska Płoska Józef Marianna Tomaszewska Aleksander Kulikowski, Klementyna Wasilewska 171-1-6 134V 13 R 132 AS
1 1 1834 Wiszenki Bazyli Kuralkowski Rożyszcze Antoni Anastazja Tomaszewska Franciszek Krupiński, Tekla Jakubowska; as: Adam Pruszyński, Ewa Pruszyńska; ch: 820 37 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0037.htm
14 4 1834 Zasław św. Jana Benedykt Majewski Zasław Grzegorz Tekla Zielińska Wojciech Boner i Marianna Tomaszewska 178-3-100 4V 20 Ż 11 DM
30 4 1834 Szumsk Marianna Tomaszewska Kąty Szymon Agnieszka Sitnar Michał Jasiński, Helena Hulewicka ż. Łukasza 245-1-8 372R 25 R 1996 RK
24 6 1834 Korzec Elżbieta Tomaszewska Korzyść Stefan Anastazja Teodor Szkodlewski i Anna Jędrzejewska, asystowali Teodor Soroczyński i Julianna Kazakowicz ż. Zachariasza 245-1-8 75r 75 R Na
12 1 1834 Kulczyny Marianna Ostrowska Krasiłów Józef Anna Tomaszewska Jakub Ciułkowski podporucznik WR i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-3-100 337R 8 Ż 652 DM
2 12 1834 Ostropol Barbara Czarnecka Ostropol Tomasz Anastazja Tomaszewska Konstanty Kiliewicz i Genowefa Skulbaszewska 178-3-100 242V 53 Ż 469 DM
25 11 1834 Szpanów Karol Targoni Szpanów Julian Marianna Łętowska Filip Biernacki podp.w. ros,Marianna Oligiata męż.Asyst. Jakub Oligiata, Nepomucena Tomaszewska męż. 171-1-7 188R 6 R AS
17 12 1834 Klewań Olimpia Euzebia Tomaszewska Płoska Stanisław Antonina Dalanowska Eliasz Byczkowski, Martyna z Boguszów Porczyńska. As. Walenty Porczyński, Aniela z Horainów Byczkowska, Marcin Kuchciński, Marcjanna Dworzańska 171-1-7 151R 40 R 156 AS
5 6 1834 Berezdów Walery Świętochowski Korytyszcze Franciszek Karolina Dniestrzańska Zefiryn Łaganowski i Petronela Godlewska ż. Wojciecha, Maksymilian Kirkor i Agnieszka Tomaszewska, Michał Tomaszewski i Franciszka Kirkor, Aleksander Świętochowski i Antonina Mierzejewska 245-1-8 107V 29 R 9 DM
23 3 1834 Zasław św. Józefa Władysław Białoszewski Putryńce Joachim Joanna Kossobudzka Jan Morawski, Marianna Tomaszewska 178-3-100 24V 28 Ż 51 RG
27 12 1834 Włodzimierzec Joanna Tomaszewska Dubówka par. Bereźnica Mitrofan [Metrofan] Salomea Zawadzka Dominik Bajkowski i Urszula Kirkiewicz wdowa 820 77R 42 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0080.htm
21 11 1834 Bereźnica Feliks Kujawski Majdan Cepcewicki Wincenty Zofia Sawicka Grzegorz Chmielnicki i Honorata Tomaszewska, asyst. Antoni Sawicki i Marianna Jankiewicz 820 89R 35 AGAD 93 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0093.htm
10 3 1835 Opalin Mateusz Kruk Opalin Szymon Marianna Teleszczuk Aleksander Kruk, Anna Tomaszewska 514 2 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20514/pages/PL_1_436_514_0002.htm
23 2 1835 Łuck Anastazja Kostowska Wólka NN Franciszka Tomaszewska Jakub Szelongowski, Helena Konaszewicz 373 8 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0005.htm
18 6 1835 Krzemieniec Antoni Aleksandrowicz Bonówka Maciej Ewa Tomaszewska Tomasz Tarkowski i Marianna Ilczyska 426-1-8 14V 68 T/FS 1047 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9973-L?i=1046&cat=300453
21 3 1835 Zasław św. Jana Katarzyna Kurowska Michla Feliks Marianna Zawielichowska Jan Ostrogski, Marianna Tomaszewska ż. Stanisława 178-3-101 3 14 Ż SK
23 10 1835 Zasław św. Jana Karolina Tomaszewska Michla Stanisław Marianna Nahajewska Paweł Miałkowski, Tekla Czernelowska 178-3-101 9 52 Ż SK
12 3 1835 Ostróg Józefa Tomaszewska Józef Marianna Zalewska Szymon Toporowski, Karolina Zalewska 171-1-8 6R 31 R 899
3 7 1835 Ostropol Józefa Swaryczewska Samczyki Józef Agnieszka Grzybowska Maciej Niezbrzycki, Agnieszka Tomaszewska 178-3-101 267V 27 Ż 498 SK
4 1 1835 Starokonstantynów Julianna Dubielewicz Swinna Kazimierz Marianna Tomaszewska Augustyn Tomaszewski, Katarzyna Dubielewiczowa 178-3-101 163R 1 Ż 316 CK
25 3 1835 Starokonstantynów Emilia Tomaszewska Starokonstantynów Błażej Apolonia Wikuszyńska Tomasz Sokalski, Zuzanna Szyk 178-3-101 167V 40 Ż 325 CK
6 4 1835 Starokonstantynów Karolina Tomaszewska Swinna Józef Franciszka Krzeszniowskich Czesław Mickiewicz, Magdalena Gorecka 178-3-101 168R 43 Ż 326 CK
24 7 1835 Starokonstantynów Anna Różkowska Swinna Mikołaj Antonina Centomirska Szymon Terechowicz, Katarzyna Tomaszewska 178-3-101 172R 87 Ż 334 CK
25 5 1835 Teofilpol Dezyderiusz Filip Wierzbicki Ledochówka Tomasz Klotylda Tomaszewska Franciszek Rudnicki, Anna Medecka 178-3-101 376 17 Ż SK 0
28 2 1835 Aleksandria Władysław Pawłowski Aleksandria Feliks Anastazja Ludkowska Aleksy Stecki i Anastazja Tomaszewska ż. Jana, asyst. Jan Tomaszewski i Celestyna Zejtleban ż. Feliksa 171-1-8 169V 5 R 176 DM
5 3 1835 Aleksandria Teofil Chruścikowski Kustyń Feliks Tekla Romanowska Jan Szemalla i Katarzyna Żukowska ż. Antoniego, asyst. Jan Jurkiewicz i Nepomucena Tomaszewska ż. Piotra 171-1-8 170R 6 R 176 DM
16 10 1835 Kazimierka Jadwiga Malinowska Jarynówka Adam Balbina Tomaszewska Józef Gorczycki i Julia Tomaszewska panna 171-1-8 219-220R 18 R 226 DM
3 8 1835 Szumsk Stefan Giżycki Waśkowce Tomasz Marianna Tomaszewska Antoni Krasicki i Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-9 372R 19 R 726 DM
28 8 1835 Szumsk Marianna Tomaszewska Kąty Stanisław Katarzyna Cymbaluk Jan Chwedorowicz i Katarzyna Jasińska ż. Antoniego 245-1-9 373V 28 R 729 DM
11 1 1835 Włodzimierzec Wincenty Dawidowicz Rybczyce Kazimierz Marianna Tomaszewska dopełnienie chrztu 25.01.1835, Franciszek Wyżykowski i Marianna Metelska ż. Grzegorza 821 82R 6 AGAD 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0083.htm
1 4 1835 Bereźnica Wiktoria Tomaszewska Bereźnica Walenty Honorata Sawicka Piotr Konopacki i Marianna Nienadkiewicz, Szymon Zahorski i Aniela Skwarkowska z Dubinów 821 112V 4 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0114.htm
30 6 1836 Wiszenki Ignacy Koralkowski Rożyszcze Antoni Anastazja Tomaszewska Piotr Minkiewicz, Karolina Sokołowska "p"; as: Mikołaj Domański, Franciszka Łaza 822 49a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0050.htm
17 9 1836 Młynów Józef Juniewicz Koblin Leopold Julianna Tomaszewska Karol Jaksiński, Magdalena ? 822 160V 28 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0164.htm
7 3 1836 Nieświcz Feliksa Tomaszewska Czaruków Jan Marcjanna Górska 431 4 7 822 17R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0003.htm
26 6 1836 Katerburg Joanna Mielnicka Matwiejowce Jan Franciszka Wierzbicka ur. Jan Górski, Franciszka Tomaszewska 199 72-73 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0038.htm
2 5 1836 Cudnów Aniela Tomaszewska Tewelówka Feliks Katarzyna Lisowska Jan Tomaszewski i Apolonia Truszkowska ż. Józefa, asyst. Józef Truszkowski i Marianna Horbaczewska panna 569-1-59 13V 76 Ż 27 DM
25 6 1836 Cudnów Anna Łastowiecka par. Cudów Mateusz Marianna Korczewska Gabriel Hołub i Agnieszka Tomaszewska ż. Jana, asyst. Teodor Spasowski i Marcjanna Hołub ż. Gabriela 569-1-59 20V 117 Ż 41 DM
30 9 1836 Cudnów Aniela Wasilewska Sieniawka Feliks Joanna Bordziakowska Paweł Kłodnicki i Agnieszka Tomaszewska ż. Jana, asyst. Andrzej Juszczyński i Marianna Spasowska ż. Teodora 569-1-59 26R 151 Ż 52 DM
23 12 1836 Cudnów Róża Tomaszewska Huta Cudnowska Józef Marianna Obertyńska Feliks Czerniachowicz i Marianna Przewłocka ż. Antoniego 569-1-59 33V 197 Ż 67 DM
26 12 1836 Cudnów Józefa Dymitrowicz Kułki Feliks Wiktoria Pulikowska Andrzej Pulikowski i Agnieszka Kosobucka ż. Michała, asyst. Mateusz Turowski i Tekla Tomaszewska ż. Michała 569-1-59 34R 200 Ż 68 DM
4 12 1836 Kulczyny Ignacy Bezdecki Słobódka Krasiłowska Piotr Anna Tomaszewska Stefan Tomaszewski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-106 242V 79 Ż 469 DM
9 12 1836 Kulczyny Jan Czostkowski Maniowce Józef Katarzyna Tomaszewska Wincenty Tomaszewski i Tekla Turczyńska ż. Kazimierza 178-3-106 243R 80 Ż 470 DM
29 10 1836 Międzyrzec Honorata Jurkowska Huszcza Antoni Franciszka Tomaszewska Jedrzej Tomaszewski, Teresa Tomaszewska 171-1-9 248V 37 R AS
23 1 1836 Aleksandria Rajmund Przyhuliński Żytynek Wojciech Zofia Głębska Aleksy Stecki i Anastazja Tomaszewska ż. Jana 171-1-9 170R 1 R 183 DM
30 1 1836 Aleksandria Dionizy Bronisław Stecki Zaborol Aleksy Marianna Kałusowska Ignacy Danilecki i Anastazja Tomaszewska ż. Jana 171-1-9 170R 2 R 183 DM
14 2 1836 Aleksandria Apolonia Osowska Koźlin Antoni Agata Kniażyńska Jan Dubiński i Anastazja Tomaszewska ż. Jana 171-1-9 170V 4 R 184 DM
14 2 1836 Aleksandria Agata Osowska Koźlin Antoni Agata Kniażyńska Jan Dubiński i Anastazja Tomaszewska ż. Jana 171-1-9 170V 4a R 184 DM
6 6 1836 Zasław św. Jana Felicjana Porębska Michla Antoni Franciszka Brukner Franciszek Sadłowski i Marianna Tomaszewska 178-3-106 5R 27 Ż 11 DM
2 2 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Marianna Tomaszewska Horodyszcze IN Helena Paweł Zaręba i Łucja Wasilowa ż. Jakuba 178-3-106 84R 5 Ż 163 DM
13 8 1836 Annopol Dominik Korycki Annopol Jakub Petronela Tomaszewska sław. Józef Klej, prac. Anna Jakowczuk ż. Tereszka 171-1-9 45R 26 R 51 DW
28 8 1836 Włodzimierzec Tadeusz Kunicki Huta Stepangrodzka Kazimierz Anna Tomaszewska dopełnienie chrztu 4.10.1836, asyst. Tomasz Turowski i Zofia Kunicka panna 822 76V 37 AGAD 78 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0078.htm
20 8 1836 Sielec Ludwik Osypowski Sielec Marcin Józefa Brzezińska Ernest Neymitz, Marianna Tomaszewska żona Kajetana 851 201 23 AGAD 109 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0109.htm
25 1 1837 Radziwiłłów Agnieszka Tomaszewska Suchodoły Michał Marianna Hrycaj 823 244 R-V 3 0
15 6 1837 Radziwiłłów Petronella Tomaszewska Radziwiłłów Józef Anastazja Romanowa 823 246 V 18 0
12 6 1837 Szpanów Honorata Paulina Tomaszewska Horodyszcze Piotr Justyna Żytkiewicz Kazimierz Tarnogórski, Dorota Sztarkówna 171-1-10 195R 6 R AS
29 6 1837 Jałowicze Petronela Paulina Tomaszewska Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska Tadeusz Majewski, Helena Tomaszewska ż. Franciszka 823 281 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0315.htm
8 3 1837 Ostróg Zofia Tomaszewska Ostróg IN Rozalia Grzegorz Kobierski i Anna Baszyńska 171-1-10 5R 25 R DM
4 3 1837 Połonne Jan Olechowski Połonne Franciszka Teodor Sokołowski, Antonina Tomaszewska ż. Bazylego 245-1-12 112V 78 R DW 299
17 6 1837 Korzec Antoni Sydonowicz Korzec Franciszek Barbara Tomaszewska 245-1-11 84 80 R PW
11 1 1837 Kulczyny Karolina Derenowska Słobódka Krasiłowska Jan Anna Różycka Piotr Ptaszkowski i Magdalena Tomaszewska ż. Stefana 178-3-108 232R 8 454 Ż DM
14 2 1837 Kulczyny Ludwika Politewicz Słobódka Krasiłowska Franciszek Marianna Żukowska Stefan Zamłyński i Magdalena Tomaszewska ż. Stefana 178-3-108 234R 19 458 Ż DM
13 11 1837 Kulczyny Feliks Bezdecki Słobódka Krasiłowska Piotr Anna Tomaszewska Ignacy Ostrowski i Magdalena Tomaszewska ż. Stefana 178-3-108 244R 80 478 Ż DM
7 1 1837 Starokonstantynów Julia Malwina Tomaszewska Starokonstantynów Erazm Apolonia Jakuszyńska Wiktor Rudiakiewicz i Domicela Grębecka ż. Józefa, asyst. Bazyli Opatowicz i Salomea Micińska ż. Mikołaja 178-3-108 180R 9 Ż 352 DM 0
2 3 1837 Starokonstantynów Franciszka Godlewska Starokonstantynów Paweł Teresa Grabowska Eliasz Szulatycki i Katarzyna Korczyńska, asyst. Grzegorz Korczyński Apolonia Tomaszewska, Piotr Jurij i Antonina Rojewska 178-3-108 182V 31 Ż 357 DM
3 5 1837 Starokonstantynów Stanisław Ognicki Świnna Józef Anna Szymańska Kazimierz Wolski i Rozalia Ognicka ż. Jana, asyst. Augustyn Tomaszewski i Franciszka Tomaszewska ż. Józefa 178-3-108 185V 55 Ż 363 DM
5 7 1837 Starokonstantynów Elżbieta Myszkowska Beregiele Feliks Paulina Żurakowska Franciszek Tomaszewski i Karolina Dziubińska, asyst. Jan Waśkowski i Paulina Tomaszewska 178-3-108 189R 80 Ż 370 DM
28 11 1837 Starokonstantynów Aniela Tomaszewska Świnna Józef Franciszka Krzeszniowska Maciej Centomirski i Magdalena Gorecka ż. Feliksa 178-3-108 195V 135 Ż 383 DM
24 12 1837 Starokonstantynów Stefan Dubilewski Świnna Kazimierz Marianna Tomaszewska Józef Majewski i Katarzyna Dubilewska ż. Jana, asyst. Wojciech Łebedyński i Magdalena Terechowicz ż. Grzegorza 178-3-108 196V 142 Ż 385 DM
6 12 1837 Łysin Mikołaj Grocholski Łopawsze Grzegorz Prakseda Marcin Sikorski kawaler i Marianna Malicka, asyst. Franciszek Kossowski i Marianna Tomaszewska 823 209R 32 AGAD 217 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0217.htm
28 2 1837 Złoczówka Roman Mazurek Złoczówka Jan Katarzyna Antoni Charytonow i Brygida Tomaszewska panna 823 220R 7 R 229 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0229.htm
21 2 1837 Zasław św. Józefa Marianna Tomaszewska Siewki Mikołaj Katarzyna Krymska Wawrzyniec Siedlecki, Helena Sobieszczańska 178-3-108 52R 21 Ż 100 RG
25 10 1837 Łanowce Michalina Dukacz Łanowce NN Apolonia Michał Centkiewicz i Paulina Tomaszewska wdowa 245-1-11 416R 31 R 414 DM 0
4 12 1837 Sielec Mikołaj Kornicki Sielec Eliasz Marianna Rządkowska Józef Adugalski, Marianna Tomaszewska żona Kajetana. Asyst. Kajetan Tomaszewski, Tekla Krotkiewicz panna 852 207 27 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0107.htm
10 3 1837 Bereźnica Ludwik NN Cepcewicze NN NN NN Jan Kazanowski i Honorata Tomaszewska 823 120V 4 AGAD 129 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0129.htm
19 8 1838 Kuniów Benigna Stefania Złotolińska Radohoszcz Wielka Ignacy Apolonia Rytarowska Aleksander Iliński-podkomorzy,Marianna Tomaszewska - wdowa 81 R 52 ZP 0
27 8 1838 Opalin Mateusz Kruk Opalin Szymon Marianna Teleszczuk sł. Jakub Duchnicki, sł. Anna Tomaszewska 517 5 9 0
12 8 1838 Swojczów Michał Burowski Swojczów Maksymilian Anna Porucka Andrzej Żółtowski, Pawlina Tomaszewska wdowa 600 8 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0005.htm
13 4 1838 Nieświcz Julia Tomaszewska Czaruków Jan Marcjanna Gorska 433 6 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0004.htm
24 5 1838 Krzemieniec Tekla Tomaszewska Krzemieniec Jakub Anna Strzyżyńska sł. Józef Dembicki i sł. Anna Wasiutyńska 01-12 14R 57 T 227 DM
6 12 1838 Krzemieniec Mikołaj Szpigalski Krzemieniec Joachim Anna Tomaszewska sł. Jan Jankowski i ur. Apolonia Nowakowska 01-13 1V 3 T 277 DM
29 8 1838 Horyńgród Jan Adolf Pilecki Horyńgród Jędrzej Barbara Kozminska ch.11.09.1838, Ur. Mikołaj Głowacki, Ur. Helena Tomaszewska, as. Ur. Franciszek Tomaszewski, Ur. Salomea Głowacka, Ur. Ludwik Wisznicki, Ur. Gawłowicka 171-1-11 165V 12 R Mg
17 10 1838 Niewirków Zuzanna Kuczyńska Hłuboczówka Jan Wiktoria Zawadzka chrzest 3.11.1838 Ur.Marek Łukomski, Ur. Ludwika Tomaszewska ż. Michała 171-1-11 279 V 51 R AS
13 3 1838 Owrucz Marianna Fabiańska Owrucz Aleksander Róża Tomaszewska 178-3-6 418R 14 Ż MW
9 9 1838 Międzyrzec Grzegorz Dyczyński Międzyrzec Tomasz Ludwika Tomaszewska Maciej Dyczyński, Marianna Białogłocka. As.Feliks Malinowski, Julia Pawłowska wd. 171-1-11 256V 34 R AS
18 1 1838 Klewań Julianna Lucyna Tomaszewska Płoska Stanisław Antonina Dolanowska Baltazar Dworzański, Katarzyna Porczyńska. As. Walenty Porczyński, Józefa Kościuszkiewicz, Jan Porczyński, Julianna Kochańska 171-1-11 153R 6 R 157 AS
1 1 1838 Korzec Marianna Tomaszewska Futor Pełczyński Wojciech Aleksandra Chwedorczuk Roch Tyszecki i Katarzyna Bielińska ż. Michała 245-1-12 58V 5 R 60 DM
20 1 1838 Korzec Karol Soroczyński Korzyść Jan Julia Zawadzka Jan Hetmańczuk i Helena Leśkowa, asyst. Jan Olszański i Józefa Tomaszewska 245-1-12 60V 16 R 62 DM
24 9 1838 Korzec Rozalia Brodowska Balarka Lubtowska Szymon Anna Leśniewska Jan Gajewski i Brygida Jankowska ż. Jędrzeja, asyst. Wincenty Jankowski i Małgorzata Tomaszewska 245-1-12 75R 103 R 76 DM
1 10 1838 Korzec Jan Sydonowicz Korzec Franciszek Barbara Tomaszewska Jakub Majewski i Teresa Burkowska zamężna 245-1-12 75V 107 R 77 DM
18 4 1839 Kuniów Nuteria Katarzyna Tomaszewska Miakoty Franciszek Pawlina Dziubińska 879 51 V 23 0
7 4 1839 Jałowicze Dionizy Tomaszewski Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska Witalis Tomaszewski, Marcjanna Tomaszewska panna 825 250 R - 250 V 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0258.htm
28 11 1839 Włodzimierzec Marianna Kunicka Huta Stepangrodzka Kazimierz Anna Tomaszewska chrzest 9.05.1840, Wincenty Bóbr i Anna Bóbr ż. Jana 826 105V 20 AGAD 107 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0107.htm
14 4 1839 Ostróg Waleria Tomaszewska Ostróg Józef Marianna Zalewska 879 6 V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0008.htm
2 10 1839 Aleksandria Franciszek Piotr Jankowski Aleksandria Ludwik Emilia Postalko Piotr Jemielski żonaty, Anastazja Tomaszewska mężatka 880 150 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0166.htm
5 6 1839 Nieświcz Kamila Kotecka Ławrów Jan Anna Zielińska Stanisław Kozika wdowiec, Roza Tomaszewska panna 434 10 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0006.htm
3 5 1839 Krzemieniec Zofia Kowalska Wesołówka Marcin Agnieszka Ostrowska ur. Stanisław Sichniewicz i ur. Róża Tomaszewska 01-13 9V 47 T 285 DM
22 5 1839 Krzemieniec Jan Wasiutyński Krzemieniec Michał Anna Kuklińska sł. Jan Jerusielimic i sł. Anna Tomaszewska 01-13 11R 54 T 286 DM
4 12 1839 Krzemieniec Franciszek Rużycki Wesołówka Mikołaj Franciszka Wróblewska ur. Jan Michalewicz i ur. Anastazja Tomaszewska 01-13 20R 109 T 295 DM
17 6 1839 Olewsk Katarzyna Tomaszewska Olewsk NN Regina Tomaszewska Piotr Głębocki i Krystyna NN panna, dziecko nieślubne, niewpisane nazwisko świadka-kobiety 178-3-8 496V 19 Ż Na
30 3 1839 Bazalia Marianna Tomaszewska Czuchele Roch Wiktoria Suska Piotr Iwanicki i Agnieszka Szyngler, asyst. Tomasz Kamiński i Franciszka Szyngler 178-3-112 219R 38 Ż 426 DM
29 10 1839 Bazalia f. Terszki Zefiryna Tomaszewska Mońki Antoni Anna Lipińska Józef Stokowski i Katarzyna Bernatowicz, asyst. Józef Bernatowicz i Petronela Wyszowata 178-3-112 230V 49 Ż 446 DM 0
26 2 1839 Berdyczów Rozalia Oliszewska Berdyczów Jan Anna Tomaszewska Michał Włosiecki i Katarzyna Kamińska ż. Jana 178-3-8 142V 92 Ż 266 DM
9 7 1839 Berdyczów Karolina Horochowska Rajgródek Kazimierz Julianna Kozicka Dominik Korzeniowski i Zuzanna Tomaszewska ż. Jakuba 178-3-8 148V 141 Ż 278 DM
26 12 1839 Berdyczów Wiktoria Tomaszewska Rajgródek Piotr Marcjanna Wyszutyńska Jakub Tomaszewski i Marianna Nowencz ż. Jana 178-3-8 160V 239 Ż 302 DM
15 4 1839 Kulczyny Antonina Markowska Słobódka Krasiłowska Wawrzyniec Marianna Tomaszewska Antoni Bańkowski i Tekla Zasadzka ż. Teodora 178-3-112 348V 36 Ż 670 DM
15 12 1839 Kulczyny Karolina Łysakowska Słobódka Krasiłowska Adam Katarzyna Ostrowska Wawrzyniec Markowski i Wiktoria Tomaszewska ż. Stefana 178-3-112 360V 108 Ż 694 DM
30 8 1839 Ostropol Antonina Tomaszewska Wisznopol Jan Marianna Jaworska Julian Narewicz i Tekla Rogalska ż. Jana 178-3-112 255V 47 Ż 494 DM
12 9 1839 Ostropol Wincenty Krzyżanowski Józefówka Franciszek Józefa Tomaszewska Józef Mańkowski i Salomea Szatkowska, asyst. Franciszek Lipiński i Stanisława Leszczyńska ż. Teodora 178-3-112 255V-256R 48 Ż 494-495 DM
24 9 1839 Berezdów Tekla Tomaszewska Paszuki IN Marianna Tomaszewska Teodor Kamiński i Józefa Paszyńska 178-51-433 155V 72 Ż 164 DM
2 12 1839 Łanowce Łucja Krzyżanowska Łanowce Adam Paulina Tomaszewska Teodor Michałowicz i Anna Rusinkiewicz 178-51-433 391V 29 Ż 409 DM
1 5 1839 Bereźnica Domicela Nicewicz Majdan Niemowicki Onufry Aleksandra Bilecka Maciej Kaznowski i Tomaszewska ż. Walentego 825 100V 13 AGAD 104 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0104.htm
3 1 1840 Korzec Adelajda Tomaszewska Majdan Krzyżyk Wojciech Julianna Chwid 871 109 13 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0059.htm
5 3 1840 Radziwiłłów Anastazja Tomaszewska Suchodoły Michał Marianna Hryciuk 826 237 8 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0238.htm
22 1 1840 Horochów Ignacy Konopko Borotczyce Maciej Justyna Tomaszewska 78 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0002.htm
28 3 1840 Wiszenki Józefa Amelia Tomaszewska Susk Stanisław Antonina Dolanowska Maciej Gibiński, Ludwika Moszyńska; as: Jan Pikuliński, Ludwika Horczyńska; ch: 826 81 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0082.htm
31 10 1840 Jałowicze Emilia Narcyza Micyska Połonka Celestyn Paulina Wolska Mikołaj Niemirowski, Marianna Tomaszewska panna 826 271 R 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0273.htm
20 2 1840 Młynów Katarzyna Tomaszewska Dorohostaje Wielkie NN Brygida Tomaszewska Sydor Stepasiuk, Domasta Harmatiuk 826 179V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0181.htm
25 12 1840 Korzec Wiktoria Sydonowicz Korzec Franciszek Barbara Tomaszewska sław. Franciszek Sosnkowski, Maryanna Jakubkowa 871 147 145 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0078.htm
3 4 1840 Tajkury Jan Nepomucen Izydor Żurakowski Glinki Paweł Róża Tomaszewska 880 39V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0041.htm
29 10 1840 Krzemieniec Anastazja Tomaszewska Grabówka Jakub Anna Strozyńska 871 383 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0201.htm
21 10 1840 Owrucz Julia Fabiańska Owrucz Aleksander Róża Tomaszewska 178-3-9 388V 21 Ż MW
1 3 1840 Cudnów Kazimierz Dutewicz Romanów Tomasz Tekla Tomaszewska Karol Banaszewski i Marianna Lipińska ż. Łukasza, asyst. Jan Szulc i Honorata Tołowińska panna 569-1-63 4R 29 Ż DM
16 7 1840 Cudnów Prakseda Tomaszewska Michałówka Piotr Marianna Kowalska Roman Karnożycki i Marianna Petrykowska ż. Jana 569-1-63 12R 107 Ż DM
8 8 1840 Cudnów Zuzanna Tomaszewska Tewelówka Feliks Katarzyna Lisowska Erazm Czarnecki i Agnieszka Tomaszewska ż. Jana, asyst. Józef Truszkowski i Marianna Czarnecka ż. Erazma 569-1-63 13V 123 Ż DM
1 9 1840 Cudnów Stefan Tylicki Hołubin Franciszek Katarzyna Zalewska Wincenty Jaworski i Małgorzata Tomaszewska ż. Ludwika 569-1-63 15V 141 Ż DM
1 11 1840 Cudnów Franciszka Truszkowska Tewelówka Mateusz Wiktoria Bogusławska Adam Czarnecki i Katarzyna Tomaszewska ż. Feliksa 569-1-63 20R 187 Ż DM
12 11 1840 Cudnów Marcjanna Wasiutyńska Sieniawka Dominik Anna Wasilewska Erazm Czarnecki i Agnieszka Tomaszewska ż. Jana 569-1-63 21R 193 Ż DM 0
6 5 1840 Krasnopol Aniela Katarzyna Tomaszewska Krasnopol Mikołaj Honorata Kleczkowska Jan Krzyczewski i Joanna Czyżewska ż. Dymitra 178-3-9 202V 35 Ż 399 DM
1 10 1840 Maciejów Antonina Marianna Papurzyńska Maciejów Franciszek Katarzyna Tomaszewska Jan Kobyliński i Jadwiga Zielińska, asyst. Józef Chomikowski i Tekla Sawicka panna 406 7 12 AGAD 4 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20406/pages/PL_1_436_406_0004.htm
10 2 1840 Łysin Bolesław Karol Mitykowski Rohóźno Jan Apolonia Krzyżanowska Józef Hencen i Barbara Tomaszewska ż. Filipa, asyst. Bazyli Dembiński i Adela Tomaszewska panna, Franciszek Światłowski wdowiec i Emilia Górska 826 197R 2 AGAD 198 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0198.htm
10 2 1840 Bereźnica Paulina Tomaszewska Bereźnica Walenty Honorata Kozłowska Tomasz Szydłowski i Aleksandra Stepanowa ż. Dymitra, asyst. Dymitr Stepanow porucznik i Tekla Konopacka ż. Piotra 826 129V 6 AGAD 131 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0131.htm
27 10 1840 Bereźnica Teresa Franciszka Kacznowska Cepcewicze Józef Marianna Tomaszewska Faustyn Michałowski i Franciszka Sawicka ż. Kaspra 826 131V 24 AGAD 133 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0133.htm
4 11 1840 Żytomierz Marcjanna Lasota Żytomierz Wincenty Agnieszka Tomaszewska Marcin Popielewicz i Julianna Paszkowska ż. Józefa, asyst. Paweł Popielewicz i Petronela Prusek ż. Piotra 178-3-10 40R 310 Ż 80 DM
25 9 1840 Żytomierz Feliksa Soroczyńska Dubowiec Florian Helena Tomaszewska Mikołaj Dębicki registrator i Józefa Tustanowska panna 178-3-10 41R 317 Ż 82 DM
8 12 1841 St. Wiśniowiec Marianna Sabina Zakrzewska Nowy Wiśniowiec Sylwester Eufrozyna Tomaszewska 872 627 50 0
9 3 1841 Krzemieniec Karolina Tomaszewska Krzemieniec Jan Konstancja Małecka 872 392 14 0
18 3 1841 Korzec Józef Masalski Korzec Józef Dorota Tomaszewska 872 189 32 0
20 7 1841 Włodzimierz Antoni Łuczaj Chotiaczów Jan Antonina Tomaszewska 856 19 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0010.htm
12 12 1841 Włodzimierz Jan Adamczuk Puzów Piotr Helena Tomaszewska Grzegorz Moroz, Barbara Adamczuk ż. Jakuba 856 33 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0017.htm
15 6 1841 Nieświcz Wiktoria Wardyńska Wigurzyce NN Tekla Michał Jasiński żonaty, Marcianna Tomaszewska ż. Jana 436 5 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0003.htm
26 1 1841 Jałowicze Julianna Tomaszewska Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska Anastazy Szyszkowski, Katarzyna Kwiatkowska ż. Konstantego 827 250 R - 250 V 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0254.htm
10 4 1841 Jałowicze Karolina Bąkowska Horodnica Wielka NN Franciszka Bąkowska Grzegorz Gurowski, Helena Tomaszewska ż. Franciszka 827 250 V 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0255.htm
14 8 1841 Jałowicze Euzebij Marcjan Peretiatkiewicz Pułhanów Antoni Marianna Tomaszewska Konstanty Żytyński, Agnieszka Stecka wdowa 827 251 R 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0255.htm
16 8 1841 Jałowicze Roch Kaczorowski Jałowicze Andrzej Marianna Tomaszewska Mikołaj Walkowski, Domicela Tomaszewska ż. Witalisa 827 251 R -251 V 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0255.htm
19 6 1841 Niewirków Antoni Kuczyński Hłuboczanka Jan Wiktoria Zawadzka Franciszek Zawadzki, Ludwika Tomaszewska ż. Michała 171-1-12 260 V 27 R AS
3 8 1841 Felsztyn Paweł Bednarz Korytno prac. Bazyli Anna prac. Maciej Tomaszewski, Franciszka Tomaszewska 685-4-74 24v 138 Ch 49 KP2
10 10 1841 Międzyrzec Franciszka Tomaszewska Daniczów Jan Apolonia Szulak Piotr Kowalczuk kaw. Marianna Ihnatówna 171-1-12 246R 25 R AS
1 3 1842 Korzec Ignacy Kazimierz Tomaszewski Korzyść NN Józefa Tomaszewska 873 123 33 PW 0
29 5 1842 Korzec Antonina Tomaszewska Piszczów Antoni Aleksandra Chwedorowicz 873 135 69 PW 0
1 11 1842 Szumsk Stanisław Kucharski Kąty Teodor Katarzyna Tomaszewska 873 586 85 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0304.htm
19 4 1842 Beresteczko Cezaryna Tomaszewska Beresteczko Kajetan Marianna Bohel (?) 4 5 12 4 8 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%204/pages/PL_1_436_4_0003.htm
2 9 1842 Beresteczko Stefan Popczuk Werbeń Maciej Franciszka Tomaszewska 4 10 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%204/pages/PL_1_436_4_0006.htm
15 7 1842 Wiszenki Maria Aniela Tomaszewska Susk Stanisław Antonina Dolanowska Joachim Osmolski, Kazimiera Głowacka; ch: 16.07. 828 216R 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0219.htm
26 2 1842 Łuck Aleksander Dobrowolski Łuck Seweryn Aniela Naruszewicz Bazyli Ładow sędzia, Salomea Tomaszewska podstolina 378 4 11 828 141V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0003.htm
8 7 1842 Łuck Teofila Kamilla Tomaszewska Zaborol Witalis Domicela Sokołowska Władysław Czarnecki, Katarzyna Miodkowska 378 15-16 42 828 148V 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0008.htm
21 9 1842 Miropol Stanisława Szymańska Kotelanka Mikołaj Franciszka Bilecka Jan Wojewódzki i Magdalena Tomaszewska panna 873 396 50 AGAD 205 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0205.htm
19 10 1842 Zasław św. Jana Antonina Tomaszewska Oliki Franciszek Paulina Dziubińska Antoni Kornatowski, Anna Zapołowska 178-51-485 8R 45 Ż 10 RG
11 6 1842 Bereźnica Małgorzata Tomaszewska Swarynie Metrofan Salomea Zawadzka Józef Czekan kawaler i Ludwika Pernezko ż. Tomasza 828 263R 14 AGAD 269 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0269.htm
14 7 1843 Szumsk Ignacy Jastrzębski Huta Szumska Feliks Petronela Tomaszewska Ignacy Sińkowski, Zofia Kalinowska z. Adama 874 733 57 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0370.htm
13 8 1843 Korzec Hipolit Sydorowicz Korzec Franciszek Barbara Tomaszewska 874 205 112 PW 0
30 9 1843 Włodzimierz Marianna Tomaszewska Uściług Józef Aniela Nowicka 858 22 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0013.htm
10 5 1843 Kołki Antoni Mikołaj Kaczanowski Sobjatyn Józef Marianna Tomaszewska Wawrzyniec Stecki, Klotylda Konopacka - ż. Wojciecha; ch: 27.06. 829 214R 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0228.htm
24 2 1843 Jałowicze Franciszka Tomaszewska Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska Albin Stepnowski, Franciszka Mysłońska ż. Jana 829 109 R 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0119.htm
15 3 1843 Jałowicze Józef Grzegorz Peretiatkiewicz Pułhanów Antoni Marianna Tomaszewska Kazimierz Komarnicki, Józefa Peretiatkiewicz ż. Walentego 829 109 R - 109 V 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0119.htm
31 7 1843 Jałowicze Ignacy Tchórzewski Korszowiec Michał Joanna Tomaszewska Franciszek Tomaszewski, Katarzyna Chtuszczyk 829 109 V 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0120.htm
30 8 1843 Młynów Emilia Zakrzewska Młynów Sylwester Eufrozyna Tomaszewska Karol Gliński, Marianna Żylkiewicz, Julian Żylkiewicz 829 39R 26 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0039.htm
14 1 1843 Kisielin Antonina Aniela Tomaszewska Kupiczów Józef Konstancja Zagórska Wiktor Orłowski, Anastazya Hryniewiczówna; ch: 18.01. 858 175 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0092.htm
1 1 1843 Swojczów Adam Zińkiewicz Mołczanów Grzegorz Anna Tomaszewska w.ż. Szymon Skibiński, Teresa Jonczkowa mężatka, as. Mateusz Łaszczewski, prac. Teresa Kraszewska mężatka 858 197 1 605 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0001.htm
10 4 1843 Miropol Józef Mieleniewski Kozarka Feliks Marianna Koryścińska Erazm Sawicki i Marianna Tomaszewska ż. Wojciecha 874 355 33 AGAD 181 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0181.htm
26 7 1843 Zasław św. Józefa Anna Tomaszewska Sławuta Stanisław Marianna Nahajewska Józef Bodran, Helena Białoczewska 178-51-510 38V 56 Ż 42 RG
20 9 1843 Zasław św. Jana Józefa Wasikowska Zasław NN Marianna NN Kazimierz Tuzinkiewicz, Anna Tomaszewska 178-51-510 8V 46 Ż 12 RG
1 10 1843 Zasław św. Jana Florian Zapołowski Holiki Michał Anna Pulkiewicz Mikołaj Podelski, Paulina Tomaszewska 178-51-510 9V 53 Ż 13 RG
14 2 1843 Bereźnica Faustyna Wirzyńska [Wierzyska] Bereźnica Jakub Rozalia Jankowska Maciej Kaznowski i Honorata Tomaszewska 829 251V 6 AGAD 266 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0266.htm
27 3 1844 Nieświcz Marianna Tomaszewska Czaruków Jan Marianna Górska 439 4 14 0
2 5 1844 Targowica Stanisław Kaczorowski Targowica Andrzej Marianna Tomaszewska Jan Starzycki, Tekla Myslińska ż. Michała 830 188 R 9 ZP 0
24 12 1844 Korzec Marianna Sydonowicz Korzec Franciszek Barbara Tomaszewska 875 178 152 PW 0
5 5 1844 Szumsk Joanna Uszut Kąty Jędrzej Gertruda Tomaszewska 875 664 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0348.htm
25 8 1844 Horochów Ludwik Jurgielewicz Mirków Bazyli Marianna Tomaszewska 82 17 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2082/pages/PL_1_436_82_0009.htm
7 12 1844 Połonne Emilia Kurowska Kopczyńce Hilary Pelagia Stanisław Staniszewski żonaty, Magdalena Tomaszewska wdowa 875 438 175 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0223.htm
4 7 1844 Niewirków Józef Kuczyński Słoboda Hłyboczanka Jan Wiktoria Zawacka Wincenty Bagińska,Ludwika Tomaszewska wdowa 883 244R 43 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0250.htm
7 12 1844 Równe Anna Tomaszewska Ulbarów Paweł Marianna Horbatowska Mikołaj Tarnogórski i Marianna [...]jewska 883 118V 43 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0122.htm
6 8 1844 Międzyrzec Kajetan Dzieczyński Międzyrzec Tomasz Ludwika Tomaszewska Maciej Dzieczyński, Tacjana Babińska.As. Teodor Bondarzewski, M. Dzieczyńska 883 229R 25 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0235.htm
21 4 1844 Annopol Leon Cielątkowski Annopol Andrzej Aniela Oczeretowicz Jan Tomaszewski i Marianna Stężycka wdowa, asyst. Piotr Waśkowski i Rozalia Manczurska ż. Jana, Stanisław Oczeretowicz i Elżbieta Tomaszewska ż. Michała 883 56R 26 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0059.htm
11 9 1844 Białogródka Marianna Mondzelewska Kuczmanówka Mateusz Aleksandra Tomaszewska Franciszek Sławecki i Aniela Strzemecka ż. Jana 905-2-2 12R 91 W 24 DM
27 1 1844 Maciejów Paulina Franciszka Tomaszewska Hodowicze Wincenty Tekla Łabeńska Bazyli Szumski i Marianna Kruszewska panna 410 2 3 AGAD 2 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20410/pages/PL_1_436_410_0002.htm
3 1 1844 Dubno Matylda Genowefa Żurakowska Dubno Paweł Róża Tomaszewska Ignacy Dubicki i Elżbieta Szczerkowska ż. Feliksa, asyst. Feliks Szczerkowski i Julia Sitarska 830 118V 14 R 120 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0120.htm
27 2 1845 Ostróg Julianna Tomaszewska Ostróg Józef Marianna Zalewska 884 6 V 35 AGAD DW
1 6 1845 Ostróg Karolina Krasucka Chorów Piotr Franciszka Tomaszewska 884 13 R 69
12 9 1845 Szumsk Paulina Tomaszewska Kąty Daniel Franciszka Kucharska 876 632 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0339.htm
12 12 1845 Szumsk Łucja Tomaszewska Kąty Jan Teresa Wereszczyńska Michał Gizycki, Marianna Ostrowska ż. Jana 876 643 98 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0345.htm
1 7 1845 Wiszenki Karolina Emilia Tomaszewska Susk Stanisław Antonina Dolanowska Jan Jełowicki, Karolina Snieżko; ch: 01.07. 771 11-12 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0006.htm
28 12 1845 Dąbrowica Tomasz Kunicki Krupów Kazimierz Anna Stomaszewska Teodor Orzelewski, Maryanna Dawidowicz; ch: 27.01.1846. 832 114 5 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0121.htm
11 8 1845 Bazalia Anna Czostkowska Wasylówka Józef Katarzyna Tomaszewska Jan Krocewicz i Urszula Baszota 178-3-113 220V 90 Ż DM
29 1 1845 Stawiszcze Marcelina Stawerska Janiszówka odn. Józef Agnieszka Tomaszewska odn. Platon Iwanicki, Teresa Białocka 685-2-1020 2v 5 Ch 4 KP2
11 1 1845 Stawiszcze Zenona Antonina Nowińska Tynówka wielm. Florian Emilia Tomaszewska chrzest 11.03, wielm. Teodor Tytareńko, Agnieszka Nowińska 685-2-1020 3v 11 Ch 6 KP2
15 11 1845 Złotopol Leopoldyna Kamińska Wodziana wielm. Faustyn Olimpia Tomaszewska wielm. Marszałek ptu czechryńskiego Piotr Suchodolski, Tekla Kamińska 685-2-1020 55v 79 Ch 110 KP2
23 7 1845 Cudnów Katarzyna Oliszewska Rudnia Bartkowa Antoni s. Stanisława Marianna Bobrowska Pius Raduszyński i Marianna Tomaszewska ż. Szymona 178-3-12 193R 121 Ż DM 0
28 7 1845 Cudnów Jakub Pawlikowski Futor Borejki Aleksander s. Antoniego Rozalia Wasilewska Grzegorz Bieliński i Cecylia Tomaszewska ż. Jana 178-3-12 193V 124 Ż DM
31 7 1845 Cudnów Ignacy Zieliński Szulajki Klemens s. Aleksandra Anna Nieciecka Feliks Huczyński i Anna Tomaszewska ż. Piotra 178-3-12 194R 130 Ż DM
8 11 1845 Międzyrzec Aniela Tomaszewska Kołowerta Kazimierz Anna Józef Gruszecki, Jadwiga Sarnicka 884 263R 26 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0270.htm
19 8 1845 Lubar Joanna Tomaszewska Demkowce Piotr Anna Gedywicz Adam Osmólski i Helena Wojnarowska ż. Michała 178-3-12 165R 70 Ż 328 DM
18 11 1845 Lubar Elżbieta Konoplicka Demkowce IN Marianna Konoplicka c. panny, Wincenty Ratliński i Anna Tomaszewska ż. Piotra 178-3-12 167V 99 Ż 333 DM
3 11 1845 Leszczyn Józefina Tomaszewska Łuka Szymon Helena Kiniewicz Jan Bilski i Franciszka Osolińska ż. Piotra 178-3-12 283V 13 Ż 559 DM
21 11 1845 Kulczyny Cecylia Zwolińska Antoniny Narcyz Apolonia Tomaszewska Franciszek Kaszperuk i Józefa Skibicka ż. Grzegorza 178-3-113 373R 92 Ż 720 DM
25 5 1845 Starokonstantynów Paulina Tomaszewska Świnna Józef Franciszka Krzeszniowska Franciszek Gilewicz i Magdalena Górecka ż. Feliksa 178-3-113 153V 63 Ż 307 DM
6 7 1845 Starokonstantynów Aniela Szulakowska Ohijowce Jakub Marianna Tomaszewska Jan Wojnarowski i Katarzyna Szulakowska ż. Michała 178-3-113 154V 71 Ż 309 DM
14 10 1845 Klewań Feliks Krzemiński Susk Maciej Marianna Dworzańska Feliks Grabowski, Antonina Tomaszewska ż. Stanisława 884 159V 16 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0164.htm
14 1 1845 Beresteczko Antoni Popczuk Werbeń Maciej Franciszka Tomaszewska Jan Popczuk z Ewą Eliaszanką 7 2 4 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%207/pages/PL_1_436_7_0002.htm
7 2 1845 Beresteczko Olimpia Apolonia Tomaszewska Burkaczyzna Piotr Antonina Piątkowska 7 3 7 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%207/pages/PL_1_436_7_0002.htm
21 9 1845 Jałowicze Tekla Tomaszewska Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska Alojzy Kaczorowski, Domicela Tomaszewska 831 179 R - 179 V 8 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0182.htm
8 2 1846 Kuniów Marianna Karolina Tomaszewska Radohoszcz Wielka Jan Franciszka Kaleczycka dopełnienie chrztu w 1848 r. 75 R 54 R DW
20 6 1846 Jałowicze Władysław Leon Majewski Połonka Justyn Faustyna Czernecka Kazimierz Komarnicki, Rozalia Tomaszewska panna 832 192 R - 192 V 4 AGAD 201 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0201.htm
14 4 1846 Radziwiłłów Franciszka Tomaszewska Suchodoły Jan Agnieszka Stromińska 832 252 15 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0261.htm
4 4 1846 Szumsk Joanna Tomaszewska Kąty NN Katarzyna Gabruk Jędrzej Tomaszewski, petronela Tomaszewska z. Karola 877 827 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0428.htm
20 11 1846 Szumsk Jan Kasperski Kąty NN Katarzyna Tomasz Rodziński, Franciszka Tomaszewska ż. Daniela 877 852 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0441.htm
17 1 1846 Korzec Antonina Szawłowska Korzyść Leon Marianna Tomaszewska 877 125 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0069.htm
5 2 1846 Korzec Agata Tomaszewska Piszczów Wojciech Aleksandra Chwedorczuk 877 127 14 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0070.htm
30 11 1846 Łokacze Barbara Tomaszewska Markowicze Jan Józefa 351 7 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20351/pages/PL_1_436_351_0004.htm
23 1 1846 Sielec Franciszka Łuczaj Chmielów Jan Antonina Tomaszewska 861 198 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0106.htm
15 7 1846 Kisielin Wincenty Jewczyński Czernijew Tomasz Marianna Juszczyńska Wawrzyniec Chomicki, Konstancya Tomaszewska - ż. Józefa; ch: 17.07. 861 185 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0098.htm
12 2 1846 Krzywin Ludwika Dembowska Lisicze Leon Marianna Tomaszewska Bazyli Kamiński, Antonina Leszczyńska, panna 885 73 4 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0074.htm
28 2 1846 Kuniów Albina Anastazja Złotolińska Radohoszcz Wielka Ignacy Apolonia Rytarowska Onufry Tomaszewski, Katarzyna Kaleczycka wdowa, asystowali: Rafał Smotryn, Agnieszka Tomaszewska ż. 885 83 16 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0084.htm
10 6 1846 Kijów Bronisława Kodrembska Kijów Walery Justyna Kozłowska Dominik Kondrembski, Franciszka Tomaszewska, as. Antoni ....iński,, Podporucznik, Anna Bubińska, chrz.17.06.1847, ojciec Kapitan Inżynier Wodnej Komunikacji 178-51-548 42V 37 Ż BS 86
3 7 1846 Ostróg Józef Tomaszewski Stubło NN Marianna Tomaszewska Ur. Dominik Tomaszewski, Ur. Józefa Pieszyńska 885 14R 76 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0015.htm
17 2 1846 Starokonstantynów Wincenty Kudelski Świnna Ludwik Marianna Świadzka Bazyli Woroniecki i Franciszka Tomaszewska ż. Józefa 178-3-114 4V 29 Ż 9 DM
4 8 1846 Zasław św. Jana Emilian Budkowski Bielczyn Zygmunt Honorata Tomaszewska Mikołaj Trzemecki i Zofia Śleżyńska ż. Jana 178-3-115 5V 37 Ż 12 DM
20 7 1846 Klewań Władysław Justyn Majewski par. Jałowicze Justyn Faustyna Czarnecka dop. chrztu 16.03.1849, Kazimierz Komarnicki i Zofia Tomaszewska panna, as. Antoni Kleczyński i Julia Komarnicka mężatka 171-1-15 240V-241R 9 R 243 BW
26 3 1846 Kulczyny Jan Szepelski Zastawki Jan Anna Tomaszewska Marcin Werbachowski i Marianna Ganowska wdowa 178-3-115 351R 34 Ż 688 DM
24 9 1846 Lubar Jozafat Konarzewski Motowidłówka Paweł Marcelina Tomaszewska Kazimierz Cichocki i Teofila Konarzewska ż. Józefa 178-3-15 276V 85 Ż 19 DM
8 8 1846 Starokonstantynów Joanna Tomaszewska Świnna Augustyn Scholastyka Lipińska Franciszek Gilewicz i Małgorzata Terechowicz ż. Szymona 178-3-114 15R 108 Ż 30 DM
1 9 1846 Starokonstantynów Wiktoria Terechowicz Świnna Tomasz Agnieszka Ognicka Konstanty Krotewicz i Franciszka Tomaszewska ż. Józefa 178-3-114 16V 121 Ż 33 DM
22 11 1846 Starokonstantynów Rozalia Piotrowska Świnna Tomasz Anastazja Gilewicz Franciszek Gilewicz i Franciszka Tomaszewska ż. Józefa 178-3-114 21V 163 Ż 43 DM
5 2 1846 Beresteczko Dorota Obrębska Piaski Walenty Ewa Tomaszewska 8 2 4 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0002.htm
8 5 1846 Beresteczko Joanna Tomaszewska Burkaczyzna Piotr Antonina Piątkowska 8 6 12 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0004.htm
24 2 1847 Korytnica Józefa Kułażyńska Załuże Bazyli Klara Tomaszewska 220 2 7
7 10 1847 Radziwiłłów Konstancja Tomaszewska Suchodoły Jan Agnieszka Strawińska 833 511 20 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0274.htm
31 5 1847 Kołki Marya Petronela Tomaszewska Sitnica Wincenty Franciszka Tomaszewska Hipolit Węgłowski,Salomea Tomaszewska 833 167 20 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0094.htm
8 2 1847 Kulczyny Apolonia Tomaszewska Krasiłów Andrzej Anna Wysocka Wojciech Chmielnicki i Marianna Fedorowicz ż. Stefana 178-3-116 392V 13 Ż 771 DM
20 3 1847 Ostróg Aniela Tomaszewska Stubło IN Marianna Wincenty Bagiński i Regina Tomaszewska ż. Dominika 171-1-13 6V 34 R DM
20 8 1847 Ostróg Marcjanna Tomaszewska Ostróg IN Rozalia Bazyli Wereszczan i Katarzyna Piątkowska ż. Ignacego 171-1-13 15R 84 R DM
27 11 1847 Ostróg Celestyna Tomaszewska Ostróg Józef Marianna Zalewska Grzegorz Wojtkowski i Franciszka Łozińska wdowa 171-1-14 3V 15 R DM
7 10 1847 Kijów Konstanty Milewski Kijów Mikołaj Konstancja Tomaszewska Piotr Sienkiewicz, Kollegski Sekretarz, Anna Pieńkowska, chrz.12.10.1847 178-51-548 47R 62 Ż BS 95-
28 7 1847 Brusiłów Włodzimierz Fiałkowski Brusiłów Gabriel Rozalia Tomaszewska Wiel. Jan Koplewski, Dymisjonowany od Ułanów Porucznik Wojsk Rosyjskich, Regina Miller, ż. Ambrożego, as. Ambroży Miller, Antonina Fiałkowska, panna, chrz. 28.07.1847 178-51-548 78R 38 Ż BS 157
4 1 1847 Horyńgród Kacper Hilary Gurowski Szubków Heronim Józefa Leszczyńska ch.6.01.1847, Józef Majewski, Elżbieta Tomaszewska, as.Karol Chmielowski, Karolina Kowalska 171-1-13 186R 2 R Mg
24 1 1847 Białogródka Paulina Mondzelowska Kuczmanówka Mateusz Aleksandra Tomaszewska ur. Marcin Sławecki i ur. Anna Sławecka ż. Franciszka 178-3-116 100R 9 Ż DM
18 9 1847 Równe Tekla Tomaszewska Ulbarów Paweł Marianna Horbatowska Józef Kamiński i Marianna Paplińska, as. Franciszek Papliński i Helena Witkowska 171-1-13 133V 31 R DM
12 11 1847 Krzemieniec Józefa Wyszyńska Krzemieniec Tomasz Rozalia Rudkowska Sylwester Żukowski i Anastazja Tomaszewska wdowa 426-1-21 12R 68 T DM
9 12 1847 Niewirków Marcjanna Paszkowska Medwedówka Piotr Antonina Dzieczyńska Piotr Chodakowski, Katarzyna Tomaszewska panna 171-1-13 286 R 50 R AS
8 12 1847 Międzyrzec Marianna Tomaszewska Żeleźnica Kazimierz Anna Maciejewska ch.7.2.1848 r. Ludwik Tomaszewski,Paulina Zawadzka panna 171-1-14 337V 6 R 1426 AS
27 5 1847 Ostropol Klementyna Dobrowolska Charkowce Ignacy Paulina Jurkowska Karol Iwanowski i Aleksandra Tomaszewska panna, asyst. Franciszek Tuszyński i Marianna Kowalińska ż. Dominika 178-3-116 273V 16 Ż 539 DM
31 7 1847 Ostropol Ignacy Antonowicz Worobijówka Tomasz Apolonia Żydkowska Aleksander Stecki Chorąży WR i Aleksandra Tomaszewska panna, asyst. Ludwik Konopacki i Nepomucena Iwanowska panna 178-3-116 275R 26 Ż 542 DM
15 11 1847 Zasław św. Jana Karolina Krzewska Krzywołuka Józef Wincentyna Antoni Siekacki i Marianna Tomaszewska ż. Stanisława 178-3-116 7V 53 Ż 16 DM
22 10 1847 Starokonstantynów Antoni Szulakowski Ohijowce Jakub Marianna Tomaszewska Jan Wojnarowski i Krystyna Radzicka ż. Stefana 178-3-116 173R 109 Ż 344 DM 0
3 8 1847 Szumsk Marianna Obremska Antonowce Mateusz Aniela Czapska Rafał Rudkowski i Marianna Tomaszewska ż. Macieja 245-1-13 340R 55 R 674 DM 0
24 7 1847 Beresteczko Jakub Popczuk Werbeń Maciej Franciszka Tomaszewska 9 6 12 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%209/pages/PL_1_436_9_0004.htm
17 10 1847 Beresteczko Łukasz Obremski Krasiłówka Walenty Ewa Tomaszewska 9 9 17 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%209/pages/PL_1_436_9_0005.htm
11 12 1847 Beresteczko Aniela Jasińska Piaski Tomasz Marianna Chiżewska w.ż. Franciszek Kamiński żonaty i Anastazja Tomaszewska ż. Alojzego 10 1 1 AGAD 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2010/pages/PL_1_436_10_0001.htm
21 12 1848 Katerburg Wiktoria Tomaszewska Karol Franciszka Muszyńska 199 12 24
1 7 1848 Łysin Konstancja Sydorczuk Łysin Jan Tekla Tomaszewska 834 507 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0264.htm
6 7 1848 Łokacze Karolina Tomaszewska Wólka Markowiecka Józef Rozalia Socharska 352 5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20352/pages/PL_1_436_352_0003.htm
4 9 1848 Torczyn Michał Usicze Michał Joanna Tomaszewska 635 16 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0009.htm
16 9 1848 Kowel Jan Woroniecki Biełaszów Kasper Franciszka Tomaszewska dopełnienie 253 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0002.htm
21 7 1848 Jałowicze Maria Magdalena Tomaszewska Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska chł. Franciszek Tomaszewski, szl. Zofia Łuczyńska 834 724-725 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0377.htm
9 12 1848 Zasław św. Józefa Aleksander Białozur Babia Góra Karol Julia Oleńska ob. Jan Pawłoski żonaty, szl. paulina Tomaszewska z. Franciszka 178-3-117 30V 121 Ż
28 11 1848 Kodnia Lucyna Tomaszewska Kodnia Benedykt Marianna Cecinowska 178-3-20 4V 23 Ż
28 2 1848 Ostróg Eleonora Tomaszewska Biełaszów Dominik Roberta Rudnicka Edmund Rudnicki i Marianna Sokołowska ż. Piotra 171-1-14 6V 34 R DM
1 8 1848 Równe Stefan Adolf Górski Tynne Mateusz Urszula Pleszkowska Franciszek Papliński i Feliksa Tomaszewska panna 171-1-14 151V 16 R DM
16 5 1848 Humań Grzegorz Sijewicz Humań Jan Antonina Rereszkiewicz chrz. 18.05; Grzegorz Zaliński, Katarzyna Tomaszewska 685-2-1023 4a 24 Ch EH 0
10 6 1848 Wiszenki Paulina Gawrzyńska Stanisławka Paweł Marianna Tomaszewska [...] Nowicki i Karolina Tomaszewska 834 168 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0093.htm
2 5 1848 Ostropol Urszula Tomaszewska Wisznopol IN Zuzanna Tomaszewska c. panny, Andrzej Trybulewicz i Aniela Kozielska ż. Tomasza 178-3-117 351V 23 Ż 689 DM
3 3 1848 Berezdów Jan Sawicki Berezdów IN Antonina Gabriel Galiński i Agnieszka Tomaszewska ż. Walentego 17-1-19 3V 15 Ch 7 DM
16 10 1848 Berezdów Teofila Tomaszewska Paszuki IN Marianna Jan Paszyński i Marianna Fedorowicz ż. Felicjana 17-1-19 13R 74 Ch 26 DM
18 5 1848 Szumsk Zofia Kucharska Kąty Teodor Katarzyna Tomaszewska Stefan Jasiński i Emilia Błażek ż. Andrzeja 245-1-14 192R 29 R 369 DM
5 9 1848 Szumsk Joanna Kucharska Kąty Wincenty Katarzyna Kukurowska Antoni Hulewicz i Barbara Tomaszewska ż. Grzegorza 245-1-14 197V 62 R 380 DM
1 3 1848 Kulczyny Kazimierz Zwoliński Antoniny Narcyz Apolonia Tomaszewska Franciszek Kasperski i Józefa Skibicka ż. Grzegorza 178-3-117 495V 15 Ż 973 DM
27 1 1848 Korzec Agata Tomaszewska Korzyść NN Józefa Tomaszewska Ułas Ziniar i Marianna Szawłowska ż. Leona 245-1-14 404R 26 R 781 DM
10 7 1848 Korzec Józefa Joanna Sydonowicz Korzec Franciszek Barbara Tomaszewska Jakub Majewski i Marianna Gruszecka ż. Józefa 245-1-14 415R 91 R 803 DM 0
5 8 1849 Łokacze Marianna Tomaszewska Markowicze Jan Józefa Bogemska 353 13-14 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20353/pages/PL_1_436_353_0008.htm
12 9 1849 Maciejów Marianna Zuzanna Jasińska Stachórka Karol Matylda Owsiana Wlm. Wincenty Florkowski lekarz, Marianna Tomaszewska 415 13-14 12 AGAD 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20415/pages/PL_1_436_415_0010.htm
5 6 1849 Kodnia Antoni Głowacki Żurbińce Sylwester Marianna Tomaszewska [Klimaszewska] Jan Kozłowski i Anastazja Kwiatkowska ż. Stanisława 178-3-25 4V-5R 11 Ż 9-10 DM
3 10 1849 Kodnia Maria Tomaszewska Kodnia Benedykt Marianna Cieciniowska Piotr Szymański i Ewa Ditkowska ż. Augustyna, Andrzej Sobolewski i Joanna Wyhowska ż. Gabriela 178-3-25 6V-7R 19 Ż DM
8 12 1849 Kodnia Stefan Markowski Agatówka Michał Józefa Tomaszewska Dominik Goralski i Barbara Ciecinowska ż. Józefa, Wincenty Klimszewski i Salomea Tomaszewska panna 178-3-25 8V-9R 28 Ż DM
26 8 1849 Ostróg Celestyna Tomaszewska Ostróg IN Katarzyna Bazyli Mostowski i Tekla Zięba ż. Wincentego 171-1-15 19V-20R 72 R 22 DM
29 5 1849 Zasław św. Józefa Józefa Wojciechowska Zasław Nowe Miasto Feliks s.Kazimierza Teresa Gołębiowska Grzegorz Zwoliński s.Jana, Helena Tomaszewska panna 178-3-118 452V-453R 50 Ż 826-827 RG
12 11 1849 Niewirków Edmund Kalinowski Niewirków IN Antonina Kalinowska Tomasz Janiszewski i Tekla Tomaszewska wdowa 171-1-15 417V-418R 46 R 419 DM
23 5 1849 Tajkury Helena Budkowska Tajkury Zygmunt Teresa Tomaszewska Stefan Kuszelewski i Florentyna Gumowska 171-1-15 72V-73R 8 R 75 DM
26 10 1849 Maciejów Ewaryst Józef Stanisław Czyżewski Widuty Adam Jadwiga Bojarowska Karol Turowicz i Karolina Tomaszewska panna, asyst. Józef Tomaszewski i Izabela Turowicz 415 13-14 13 AGAD 10 DW, JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20415/pages/PL_1_436_415_0010.htm
18 2 1849 Szumsk Antonina Kowalska Huta Surażska Albin [Albert] Marianna Kupniewicz Mikołaj Maniakowski i Petronela Tomaszewska ż. Karola 245-1-15 201V-202R 10 R 282 DM
15 7 1849 Szumsk Joanna Tomaszewska Kąty Jan Teresa Wereszczyńska Kajetan Kozłowski i Katarzyna Zielińska ż. Mikity 245-1-15 214V-215R 61 R 295 DM
25 11 1849 Korzec Katarzyna Kowalska Futor Holendry Jan Marianna Bagińska Józef Korzeniowski i Ludwika Tomaszewska ż. Michała 245-1-15 450V-451R 119 R 603 DM
31 1 1849 Kulczyny Petronela Szepelska Zastawki Jan Anna Tomaszewska Michał Czostkowski i Marianna Ganowska ż. Fabiana 178-3-118 161V-162R 15 Ż 305-306 DM
6 5 1849 Kulczyny Hanna Tomaszewska Słobódka Krasiłowska Stefan Magdalena Różycka Ignacy Chworostowski i Hanna Derenowska ż. Jana 178-3-118 166V-167R 45 Ż 315-316 DM
16 7 1849 Kulczyny Jan Chworostowski Słobódka Krasiłowska Wojciech Brygida Tomaszewska Jan Górski i Magdalena Tomaszewska ż. Jana 178-3-118 169V-170R 60 Ż 321-322 DM
7 8 1849 Kulczyny Agnieszka Sławecka Łahodyńce Ludwik Antonina Szmigielska Mikołaj Szesicki i Magdalena Tomaszewska 178-3-118 169V-170R 64 Ż 321-322 DM
11 7 1850 Katerburg Joanna Pawlina Tomaszewska Matwiejowce Karol Franciszka Muszyńska 202 298-299 17
20 1 1850 Korytnica Jan Kwas Uściług NN Marianna Tomaszewska 863 337-338 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0178.htm
26 12 1850 Kisielin Bronisław Papużyński Nyry Franciszek Konstancja Tomaszewska 893 148V-149R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0151.htm
3 8 1850 Kołki Marianna Eleonora Tomaszewska Sitnica Julian Faustyna Bernatowicz Józef Tomaszewski lekarz, Franciszka Tomaszewska z. Wincentego 835 232-233 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0121.htm
4 7 1850 Starokonstantynów Karolina Kurowska Swinna Teodor Anastazja Łozińska 1-dw. Tomasz Terechowicz, Scholastyka Tomaszewska ż. Augustyna 178-3-119 15V-16R 69 Ż 30 DW
18 7 1850 Starokonstantynów Anna Kudelska Swinna Ludwik Marianna Swiadzka 1-dw. Tomasz Piotrowski, Franciszka Tomaszewska ż. Piotra 178-3-119 17V-18R 78 Ż 34 DW
6 9 1850 Starokonstantynów Jan Sawicki Swinna Łukasz Marianna Borkowska 1-dw. Bazyli Woroniecki, Scholastyka Tomaszewska ż. Augustyna 178-3-119 21V-22R 98 Ż 42 DW
1 11 1850 Starokonstantynów Hipolit Szulakowski Ohyjowce Jakub Marianna Tomaszewska szl. Leon Waniewicz, 1-dw. Anna Radzicka wdowa 178-3-119 25V-26R 119 Ż 50 DW
28 12 1850 Łuck Marianna Mikuszewska Kniahininek jan Franciszka Tomaszewska 1-dw. Bazyli Bielecki, Prakseda Orzechowska 387 2-3 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0002.htm
30 11 1850 Zasław św. Józefa Andrzej Czapski Zasław Jan (żołn.) Tekla Pantaleon Sołbudow (żołn.), Helena Tomaszewska 178-3-119 402V-403R 103 Ż 785-786 RG
5 3 1850 Ostropol Teofila Tomaszewska Ostropol Marcin Marianna Burowska Feliks Krzesiński Marianna Cholewińska panna 178-3-119 243V-244R 11 Ż 456-477 DM
12 12 1850 Deraźne Dionizy Józef Fremi Lipno Felicjan Kamila Tomaszewska chrzest 21.12.1850, Dionizy Makarowicz i Magdalena Marcinkiewicz wdowa, as. Dominik Jaworski i Nepomucena Makarowicz mężatka 171-1-16 681V-682R 34 R 694 BW
6 8 1850 Berezdów Amelia Łysogórska Berezdów Jan Prakseda Antonowicz Józef Sawicki kawaler i Józefa Tomaszewska ż. Antoniego 171-1-16 546V-547R 57 R 561 DM
1 9 1850 Berezdów Jan Mieleniewski Futor Kurczykowski Klementyn Marianna Tkaczuk Piotr Urbanowicz i Agnieszka Tomaszewska ż. Walentego, asyst. Grzegorz Urbanowicz i Małgorzata Trzcińska ż. Pawła 171-1-16 548V-549R 67 R 563 DM
7 10 1850 Beresteczko Maria Popczuk Werbeń Maciej Franciszka Tomaszewska 12 14-15 20 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2012/pages/PL_1_436_12_0008.htm
10 6 1850 Kulczyny Aniela Zwolińska Antoniny Narcyz Apolonia Tomaszewska Franciszek Kasperski i Franciszka Łozińska 178-3-119 191V-192R 63 Ż 374-375 DM
22 7 1850 Kulczyny Krystyna Tomaszewska Maniowce Antoni Katarzyna Jaskulska Wincenty Turkiewicz i Rozalia Nowicka 178-3-119 194V-195R 82 Ż 380-381 DM
11 11 1850 Kodnia Marcin Czerkawski Agatówka Tomasz Agata Tomaszewska Dominik Góralski i Marianna Rudkowska ż. Antoniego, asyst. Antoni Sielecki i Magdalena Tomaszewska panna 178-3-27 6V-7R 24 Ż 13-14 DM