Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 227 wyników dla: Bogdanowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
1 5 1827 Dubno Marianna Bogdanowicz 4/12 Dubno c. nieślubna Barbary Bogdanowicz 813 196V 36 AGAD 199 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0199.htm
5 2 1829 Łabuń Józefa Bogdanowicz 4 Sasanówka rodzice ur. Bartłomiej Bogdanowicz, Marianna Cieślewicz, z ospy 178-3-95 143V 4 Ż 280 KP2
31 1 1830 Zasław św. Józefa Anna Bogdanowicz 68 Sławuta z nerwowej gorączki, mąż Michał, synowie Mateusz, Antoni, Dominik i Wincenty, córki Tekla i Małgorzata 178-3-96 38V 5 Ż 69 RG
13 1 1830 Dubno Ludwika Bogdanowicz 3 Dubno c. Julianny Bogdanowicz wdowy z nieprawego łoża 816 134R 8 AGAD 135 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0135.htm
1 2 1831 Horochów Franciszek Tarnowski 4/12 Haliczany s. ur. Kajetana i Krystyny z Bogdanowiczów 846 79R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0080.htm
15 4 1831 Horochów Marianna Tarnowska 10 Borotczyce c. ur. Kajetana i Krystyny z Bogdanowiczów 846 82V 48 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0084.htm
17 4 1831 Horochów Marcin Tarnawski 4 Borotczyce s. ur. Kajetana i Krystyny z Bogdanowiczów 846 85R 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0086.htm
22 10 1832 Włodzimierz Franciszek Krzyczkowski 2/52 Włodzimierz s. slaw. Stefana i Anny z Bogdanowiczów 847 69 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0036.htm
21 2 1836 Ostróg Franciszek Bogdanowicz 48 Buderaż urodzony, pozostawił żonę i córkę 171-1-9 31R 16 R DM
8 7 1836 Zasław św. Jana Stanisław Bogdanowicz 2/12 Zasław s. Seweryna i Anieli z Wilkowskich 178-3-106 17R 25 Ż 33 DM
8 11 1837 Luboml Józefa Bogdanowicz 27 Luboml ur. Faliszewska 852 608 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0318.htm
17 11 1837 Złoczówka Piotr Mierzwiński 1,5 Żabcze s. Józefa i Marianny z Bogdanowiczów 823 223V 19 AGAD 233 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0233.htm
24 1 1838 Włodzimierz Wojciech Bogdanowicz 1 Włodzimierz s. slaw. Wincentego i Marianny z Lachowiczów 853 47 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0026.htm
22 11 1841 Szumsk Kamilla Jezowska 2 Kordyszów c.Wincentego i Józefy z Bogdanowiczów 872 577 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0305.htm
13 5 1842 Lachowce Piotr Bogdanowicz 5,5 Iwkowce s. ur. Franciszka i Karoliny z Niedziałowskich 881 107 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0116.htm
27 12 1843 Lachowce Józefa Hoffman 30 Iwkowce z Bogdanowiczów, mąż Fryderyk 882 101 V 61
13 7 1848 Zasław św. Józefa Stanisław Bogdanowicz 1 Szepetówka od krwawej biegunki, s. szl. Jana s. Jana i Salomei c. Macieja z Górowskich 178-3-117 67V 88 Ż
1 9 1848 Zasław św. Józefa Apolonia Bogdanowicz 40 Sławuta od cholery, 1-dw., mąż Mateusz 178-3-117 77V 146 Ż
8 10 1848 Zasław św. Józefa Tekla Święcicka 60 Zasław - Nowe Miasto od cholery, a Samborskich c. Antoniego, ob., mąż Jan s. Józefa, z 1-go małż z Józefem Bogdanowiczem syn Karol, z Janem Syn Marceli i córka Konstancja 178-3-117 83V 170 Ż
10 3 1849 Ostróg Julia Bogdanowicz 14 Hrymiacze c. Aleksandra i Karoliny z Niedziwiałkowskich 171-1-15 45V 36 R 48 DM
27 11 1849 Klewań Domicela Bogdanowicz 57 Płoska m. Sławomir, s. Feliks, c. Marianna 171-1-15 258V 34 R 261 BW
30 10 1850 Kowel Ewelina Adelajda Jeżowska 17 Kowel z Bogdanowiczów, Wlm., mąż Felicjan - sztabskapitan, adiutant ukraińskiego jegierskiego pułku, bez potomstwa 253 48 44 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0026.htm
20 8 1850 Zasław św. Józefa Marianna Bogdanowicz 6/12 Zasław Nowe Miasto c.Karola i Katarzyny z d.Rucińskiej 178-3-119 436V 73 Ż 853 RG
23 8 1850 Zasław św. Józefa Marianna Bogdanowicz 6/12 Szepetówka c.Jana i Salomei z d.Gurowskiej 178-3-119 437R 76 Ż 854 RG
31 10 1850 Korzec Ludwik Bogdanowicz 22 Pieczywody z suchot; stanu wolnego 171-1-16 463v 86 R Na
14 2 1851 Włodzimierz Anna Krzyczkowska 37 Włodzimierz z Bogdanowiczów, mieszcz., mąż Stefan, synowie Paweł i Antoni, córki Anastazja, Marianna, Apolonia i Teofila 787 68 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0037.htm
12 10 1854 Lachowce Cecylia Bogdanowicz 40 Lachowce z d. Rudkowska, mąż Jan, bezpotomna 171-1-37 638R 53 R 624 DM
27 8 1855 Nieświcz Józef Bogdanowicz 35 Hubin w.ż., żona Anna, syn Józef, córki Maria i Michalina (cholera) 450 42 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0023.htm
27 6 1856 Klewań Petronela Bogdanowicz 12/365 Miłostów c. Wincentego i Honoraty z Kulikowskich 171-1-67 194R 11 R 193 DM
26 2 1859 Włodzimierz Franciszek Bogdanowicz 5/12 Włodzimierz s. Wincentego i Agnieszki z Jasińskich 795 54 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0029.htm
20 8 1859 Owrucz Jan Cholewa 1 Fośnia Wielka s. szl. Jana i Zuzanny z Bogdanowiczów 178-3-50 688V 30 Ż 1853 MW,DW
29 3 1860 Złoczówka Franciszek Bogdanowicz 2,5 Kołodeże s. Karola i Franciszki z Bogdanowiczów 841 239 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0131.htm
22 3 1860 Dubno Marianna Bogdanowicz 60 Dubno wdowa po Józefie, syn Mateusz, córka Katarzyna 841 64 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0034.htm
6 6 1863 Żytomierz Pelagia Świerczewska 50 Żytomierz z guza wodnego, z d. Bogdanowicz, mieszkanka pow. Radomyślskiego, gub.Kijowskiej, parafianka kościoła Horbulewskiego (taki sam numer jak poprzedniej metryki 178-3-54 134R 152 Ż DG
10 2 1863 Butowce Katarzyna Bogdanowicz 70 Medwedówka Mała wdowa, bezpotomna 178-3-82 13V 3 Ż 27 DM
17 11 1867 Radziwiłłów Stanisław Bogdanowicz 10 Srebno s. jednodworców Jana i Aleksandry 426-1-41 74 V 32 T 538
21 5 1874 Jałowicze Helena Bogdanowicz 2 Pjanie c. Wiktora i Stanisławy Szymańskiej 148 33 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0020.htm
16 8 1874 Krzemieniec Karol Bogdanowicz 11/365 Krzemieniec s. cudzoziemców Ludwika i Karoliny z Sztererów 1-68 41R-V 76 T
26 12 1882 Horochów Józef Bogdanowicz 45 Nowosiółki chłop, kawaler 118 78 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0044.htm
24 9 1893 Włodzimierz Jan Szepelakowski 48 Włodzimierz em. żołnierz z mieszczan, żona Emulia z d. Zarębińska, z 1-go małż z Katarzyną z Bogdanowiczów syn Apolinary, z 2-go syn Antoni, córki Marianna i Helena 811 145-146 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0074.htm
12 11 1901 Torczyn Tomasz Doliński lub Woliński 35 Chorochoryn z guberni radomskiej powiatu kozienickiego gminy Mariampol, żona Marianna z Bogdanowiczów, synowie Paweł i Józef, córki Teofila, Bronisława i Weronika 955 63 40 DW
29 9 1913 Młynów Paulina Studzińska 80 Młynów z d. Bogdanowicz, wdowa, mąż śp. Karol 740-4-447 157R 52 R 770 RK
24 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Marianna Jaworska 55 Kijów z domu Bogdanowicz, żona Antoniego, dzieci: Ludwik, Robert, Balbina, Jadwiga, Józefa 312/1/129 132R 48 m.K. JM1
2 10 1918 Włodzimierz Stanisław Hajdukiewicz 63 m.Włodzimierz s.Wojciecha, rol., poz. wdową Aleksandry z Bogdanowiczów mąż, zos. s.Jana i c.Maryę, z 1. żony Tekli c.Maryannę 1077 92-93 107 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0047.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
16 6 1639 Ostróg Katarzyna Bogdanowicz Wojciech Jadwiga data chrztu t.8. 615 ks. WŻ DM
1 2 1715 Torczyn Aleksander Franciszek Gawłowski Józef Marianna Antoni Bogdanowicz, Anna Wolska 2a, 3 b/nr Ł EH
2 2 1717 Torczyn Marianna Jadwiga Piotrowski Torczyn Antoni Barbara R. Tymofeiowicz Uszakow, Joanna Bogdanowiczowa, Gasper Ewalt, Marianna Zassowa, Władysła 4 b/nr Ł EH
19 12 1717 Torczyn Adam Tomasz Koźluk Torczyn Wawrzyniec Zofia Wawrzyniec Dubiecki, Joanna Bogdanowiczowa 5 b/nr Ł EH
26 6 1718 Torczyn Paulina Brzesianska ? Felicjan Barbara Kazimierz Bogdanowicz, Eufrozyna Biało[...]cka 6 b/nr Ł EH
2 8 1725 Torczyn Marianna Brzesciański Felician Barbara Kazimierz Bogdanowicz, Martianna Kisielowa 15a b/nr Ł EH
6 7 1727 Torczyn Piotr Okorski Antoni Anna Antoni Piotrowski, Joanna Bogdanowiczowa 23a b/nr Ł EH
4 4 1828 Zasław św. Józefa Wincenta Czarnecka Sławuta ur. Tomasz Antonina Sawicka ur. Ignacy Niedzielski, ur. Tekla Bogdanowicz 178-3-94 30V 36 Ż 57 KP2
9 4 1828 Zasław św. Józefa Franciszka Sawicka Sławuta ur. Kazimierz Antonina Dowicz ur. Mateusz Bogdanowicz, ur. Tekla Rosicka 178-3-94 31R 37 Ż 58 KP2
30 6 1828 Zasław św. Józefa Piotr Paweł Brefsel Sławuta sław. Franciszek Anna Iwaszkiewicz ur. Mateusz Bogdanowicz, ur. Julianna Ostrowska 178-3-94 36R 66 Ż 68 KP2
9 12 1828 Zasław św. Józefa Ambroży Kotwicki Cwetocha ur. Stanisław Agnieszka Jasińska ur. Michał Malinowski, Katarzyna Bogdanowicz 178-3-94 41V 102 Ż 79 KP2
30 7 1828 Zasław św. Jana Petronella Kowalewska Michla ur. Stanisław Antonina Bogdanowicz ur. Kazimierz Ostrówski, Ur. Petronella Kutyłowska 178-3-94 7V 28 Ż 12 KP2
6 11 1828 Horodyszcze Mikołaj Ostrowski Mohijowce ur. Michał Prakseda Bogdanowicz ur. Aleksander Baczyński, wielm. Agnieszka Wierzańska 178-3-94 105V 116/III Ż 205 KP2
27 1 1829 Zasław św. Jana Agnieszka Gawińska Zasław ur. Tomasz Anna Bogdanowicz ur. Teodor Szkoratowski chorąży, Julianna Masłowska 178-3-95 5R 7 Ż 6 KP2
28 1 1829 Zasław św. Józefa Dorota Danilewicz Sławuta ojciec NN ur. Marianna Danilewicz ur. Zachariasz Kociurbiński, Tekla Bogdanowicz 178-3-95 24V 4 Ż 45 KP2
28 5 1829 Zasław św. Józefa Józef Władysław Miaskowski Zasław Majdan ojciec NN ur. Klementyna Miaskowska ur. Władysław Wołoszanowski, Anna Bogdanowicz 178-3-95 29R 29 Ż 54 KP2
16 7 1829 Zasław św. Józefa Julian Rudkowski Sławuta ur. Kazimierz Teresa Weremec ur. Mateusz Bogdanowicz, ur. Julianna Łukomska 178-3-95 31R 41 Ż 58 KP2
27 9 1829 Zasław św. Józefa Jozefat Michalski Sławuta ur. Mikołaj Helena Sawicka ur. Hipolit Wierszyński, ur. Katarzyna Bogdanowicz 178-3-95 34V 63 Ż 65 KP2
1 10 1829 Horodyszcze Franciszka Jankowska Szepetówka ur. Piotr Angela Lipska ur. Ludwik Bordziakowski, Franciszka Bogdanowicz 178-3-95 108V 176 Ż 210 KP2
5 5 1829 Dubno Domicela Trzeszniowska [Afanasiejew] Dubno Jan Agnieszka Trzeszniowska c. nieprawych rodziców, Dominik Bogdanowicz i Franciszka Jaworowska ż. Piotra 815 191R 38 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0195.htm
10 2 1830 Horodyszcze Dorota Burdziakowska Szepetówka Ludwik Fryderyka Wielogórska Ludwik Lichtarski i Tekla Płaszczewska , asyst. Maciej Zarzecki i Franciszka Bogdanowicz panna, asyst. Ignacy Płaszczewski i Helena Burdziakowska panna 178-3-96 90V 204 Ż 162 DM
6 6 1830 Dubno Helena Magdalena Ittar Załuże Hygin Aurora Prunet Henryk Ittar i Magdalena Ittar ż. Benedykta, asyst. Sergiusz Ittar i Julianna Bogdanowicz ż. Adama 816 120R-120V 57 AGAD 122-123 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0122.htm
25 8 1830 Dubno Joanna Franciszka Ludwika Landauer Dubno Józef Teresa Ittar Henryk Ittar wdowiec i Magdalena Laudauer ż. Bazylego, Benedykt Ittar i Julia Bogdanowicz wdowa 816 124R 74 AGAD 125 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0125.htm
14 6 1833 Niewirków Alfred Antoni Skulski Suraż par.Szumsk Antoni Józefa Balicka Dopeł.ch.30.8.1834 r.Alfred Bogdanowicz, Rozalia Jaworska żona Jana. Asyst. Marceli Lubomirski. Dorota Lubomirska ż.Józefa, Wincenty Karpowicz, Salomea Złotolińska 171-1-7 283 R 41 R AS
23 7 1836 Ostróg Piotr Bogdanowicz Buderaż Franciszek Karolina Wlm Stanisław Konopka i Magdalena Trusiewicz panna 171-1-9 13V 77 R DM
23 7 1836 Ostróg Julia Bogdanowicz Buderaż Franciszek Karolina Wlm Stanisław Konopka i Aleksandra Trusiewicz 171-1-9 14R 78 R DM
23 2 1837 Szumsk Stefania Cieszkowska Suraż Józef Anastazja Omilianowska Augustyn Wilczyński, Marianna Czarnocka ż. Witalisa, Aleksander Czarnocki, Stefania Czarnocka panna, Alfred Bogdanowicz, Florentyna Czarnocka 245-1-11 473V 17 R 1731 RK
1 6 1837 Szumsk Antoni Mierzeiowski Mierzejewski Suraż Maciej Antonina Palczewska Józef Walendowski, Anastazja Czesnowska ż. Józefa, Antoni Omilanowski, Julia Bogdanowicz 245-1-11 477V 41 R 1740 RK
9 5 1838 Swojczów Marcjanna Bogdanowicz Hnojno Franciszek Jadwiga Wider Adam Kozłowski, Salomea Klemorowska ż. Jana 600 5 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0003.htm
28 6 1838 Krzywin Paweł Malinowski Baranie Franciszek Marianna Krasucka ch.29.06.1838, Ur. Feliks Welski, Ur. Karolina Radzikowska ż. Fabiana, asys. Ur. Mateusz Bogdanowicz, Ur. Anna Welska ż. Feliksa 171-1-11 51R 22 R Mg
4 8 1839 Białogródka Dominik Marian Wincenty Bogdanowicz Sosnówka Jan s. Jana Salomea c. Macieja Gurowska dopeł.chrz. 9.09.1845, asyst. Franciszek Majewski -Odst. Kapitan WP i Anna Zasterc ż. Tomasza -Konsyliarza 178-3-113 95V 92 Ż DM
4 8 1839 Białogródka Dominik Marian Bogdanowicz Sosnówka Alfred Jan Salomea Gurowska chrz., z samej wody 6.08, ur. Franciszek Majewski Kapitan WR i ur. Zofia Sleżyńska Podsędkowa ż. Jana 178-3-112 123V 77 Ż DM
23 10 1839 Białogródka Jan Łukasz Kozłowski Szymon Franciszka Muszlińska ur. Stanisław Judycki i ur. Katarzyna Bogdanowicz wdowa 178-3-112 126V 100 Ż DM
2 7 1839 Szumsk Kamila Maria Jeżowska Suraż Wincenty Józefa Bogdanowicz Władysław Rychliński i Paulina Wilczyńska ż. Augustyna, asyst. Augustyn Wilczyński i Dorota Wojciechowska 178-51-433 288aV 46 Ż 301 DM
3 1 1841 Włodzimierz Józefa Bogdanowicz Włodzimierz Wincenty Marianna Lachowicz 856 4 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0003.htm
26 4 1841 Włodzimierz Wojciech Gidziński Włodzimierz Joachim Katarzyna Żułkowska Grzegorz Bogdanowicz, Józefa Pańkiewicz ż. Jana 856 14 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0008.htm
14 9 1841 Włodzimierz Rozalia Jarzębowska Dubniki Gasper Prakseda Sińkiewicz Józef Marcinkowski, Antonina Bogdanowicz panna 856 26 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0014.htm
19 12 1841 Włodzimierz Stefan Bogdanowicz Zarzecze NN Rozalia 856 34 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0018.htm
14 3 1842 Zasław św. Józefa Jan Sieromski Sławuta Kacper Józefa Mrozowska Mateusz Bogdanowicz, Małgorzata Orzechowska 178-51-485 30V 31 Ż 33 RG
31 1 1843 Włodzimierz Apolonia Krzyczkowska Włodzimierz Stefan Anna Bogdanowicz 858 6 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0005.htm
24 12 1846 Zasław św. Jana Ksawery Bohdanowicz [Bogdanowicz] Zasław IN Aniela Witkowska Franciszek Załuski i Marianna Rostkowska ż. Szymona 178-3-115 8V 63 Ż 18 DM
11 7 1847 Białogródka Zygmunt Łakaszewicz Białogródka Adam Aniela Pęska ur. Antoni Łukaszewicz i ur. Salomea Bogdanowicz ż. Alfreda 178-3-116 106V 61 Ż DM
5 8 1847 Równe Adolf Antoni Bogucki Obarów Ignacy Katarzyna Konopnicka Franciszek Styczyński i Józefa Nowicka, as. Karol Bogdanowicz i Honorata Bogucka 171-1-13 132V 28 R DM
8 1 1848 Zasław św. Józefa Seweryn Kiejs Białowiejski Szepetówka Michał s. Kazimierza Celestyna c. Józefa Okońska ur. Jan Bogdanowicz s. Jana żonaty, Helena Taborowska ż. Jana 178-3-117 2R 6 Ż
30 10 1848 Zasław św. Józefa Marceli Michał Solecki Leszczana Apoloniusz s. Seweryna Marianna c. Michała Radzimińska szl. Szymon Radzimiński s. Michała, katarzyna Bogdanowiczowa 178-3-117 27R 106 Ż
27 2 1849 Włodzimierz Ignacy Bogdanowicz Włodzimierz Wincenty Marianna Suchowiwicz 870 13-14 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0008.htm
27 3 1849 Zasław św. Józefa Marianna Teodozja Fultanowska Szepetówka Stefan s.Mikołaja Karolina c.Mikołaja Przetocka Jan Bogdanowicz s.Jana, Petronela Janiszewska wd. po Augustynie 178-3-118 447V-448R 34 Ż 816-817 RG
8 9 1849 Zasław św. Józefa Marianna Bogdanowicz Szepetówka Jan s.Jana Salomea c.Macieja Gurowska Ludwik Iwanowski s.Andrzeja radca tytularny medycyny, Helena Taborowska ż.Jana, Michał Kiejś(?) s.Kazimierza, Emilia Sławek ż.Platona. 178-3-118 462V-463R 79 Ż 846-847 RG
13 9 1849 Zasław św. Józefa Marianna Bogdanowicz Zasław Nowe Miasto Karol s.Józefa Katarzyna c.Stanisława Rucińska Bazyli Kopaczewski s.Józefa, Karolina Tarczewska ż.Macieja 178-3-118 462V-463R 81 Ż 846-847 RG
15 10 1849 Zasław św. Jana Franciszka Bogdanowicz Zasław IN Aniela Franciszek Zieliński i Marianna Roskowska ż. Szymona 178-3-118 407V-408R 57 Ż 758-759 DM 0
21 11 1850 Włodzimierz Wołyński Antoni Krzeczkowski Włodzimierz Stefan Anna Bogdanowicz 787 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0003.htm
16 4 1850 Nieświcz Maria Bogdanowicz Hubin Józef Anna Sobczyńska 445 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0005.htm
27 4 1850 Sielec Katarzyna Bogdanowicz Rusnów Michał Konstancja Szepelak 582 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20582/pages/PL_1_436_582_0006.htm
4 12 1850 Zasław św. Józefa Franciszek Makowski Szepetówka Adam Rozalia Sieromska Michał Kiejs, Salomea Bogdanowicz 178-3-119 402V-403R 105 Ż 785-786 RG
5 10 1850 Korzec Franciszek Bzowski Piszczew Aleksander Helena Czemerys Ludwik Bogdanowicz i Julia Sielecka wdowa, asyst. Daniel Łempicki i Karolina Szymańska 171-1-16 423v-424r 115 R Na
23 6 1851 Włodzimierz Jan Bogdanowicz Włodzimierz Wincenty Marianna Łachowicz 787 26-27 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0014.htm
7 8 1851 Kamień Koszyrski Władysław Ilkowski Wojehoszcz Konstanty Salomea Radziewicz Józef Bogdanowicz, Efimia Starczewska ż. Józefa 184 22-23 22 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0012.htm
14 2 1851 Korzec Julia Chodorowska Storożów Franciszek Eleonora Liebel Ludwik Bogdanowicz i Antonina Galińska ż. Michała 178/3/72 67v-68r 36 Ż Na
21 3 1851 Korzec Ludwik Bogdanowicz Storożów Ludwik Aniela Kuczewska Daniel Łępicki i Franciszka Posakowska, Michał Galiński i Sabina Łępicka 178/3/72 69v-70r 42 Ż Na 0
1 9 1851 Zasław św. Józefa Kazimierz Bogdanowicz Zasław Nowe Miasto Józef Krystyna Rucińska Tomasz Ruciński s.Stanisława, Elżbieta Kopaczewska ż.Bazylego 178-3-120 394V-395R 64 Ż 773-774 RG
11 12 1851 Zasław św. Józefa Maria Eugenia Kiejs-Białowiejski Szepetówka Michał s.Kazimierza Celestyna c.Józefa Okońska Jan Bogdanowicz s.Jana, Ludwika Niewlińska 178-3-120 406V-407R 101 Ż 797-798 RG
12 9 1852 Klewań Antoni Bogdanowicz Martynówka Wincenty Honorata Kulikowska chrzest 21.09.1852, Jan Weidler i Elżbieta Sztengel ż. Andrzeja, as. Marcin Gojarski i Katarzyna Weidler ż. Jana 171-1-17 383V-384R 26 R 387 BW
26 7 1853 Zasław św. Józefa Anna Sartor Piluje Władysław s.Filipa Aleksandra c.Mateusza Górowska Rodz.cudzoziemcy. Jan Bogdanowicz s.Jana, Celestyna Kejs 178-3-121 410V-411R 58 Ż 772-773 RG http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20426/pages/PL_1_436_426_0005.htm
27 7 1853 Zasław św. Józefa Aniela Bogdanowicz Zasław Karol s.Józefa Katarzyna c.Stanisława Ruczyńska Julian Sawicki s.Bazylego, Waleria Oleńska 178-3-121 411V-412R 59 Ż 774-775 RG http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20426/pages/PL_1_436_426_0005.htm
7 8 1853 Zasław św. Józefa Roman Edmund Bogdanowicz Szepetówka Jan s.Jana Salomea c.Mateusza Górowska Ignacy Gutman, Celestyna Kiejs 178-3-121 412V-413R 64 Ż 776-777 RG
17 10 1853 Bazalia Józef Turski Koszelówka Konstanty Antonina Jaworska Franciszek Turski i Olga Bogdanowicz 178-3-121 98V-99R 117 Ż 198-199 DM
5 3 1853 Korzec Wacław Konrad Lewicki Kamionka Suchowolska Wincenty Marianna Cybulska Ludwik Bogdanowicz i Józefa Iżewska ż. Wincentego 171-1-33 280V-281R 44 R 279 DM
4 10 1854 Włodzimierz Michał (?) Błaszczykowska Chobułtów Tomasz Maria Zielińska Hipolit Kubiszeski, Franciszka Bogdanowicz panna 895 37V-38R 49 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20895/pages/PL_1_436_895_0039.htm
19 7 1854 Toporyszcze Wincenty Garbów Toporyska Rudnia Maciej Marcjanna Czyżewska Jan Rękas i Feliksa Bogdanowicz ż. Maksymiliana 178-3-38 644V-645R 71 Ż DM
8 6 1854 Zasław św. Józefa Antonina Siennicka Zasław Marceli Jula Mowczan Julian Biernacki, Katarzyna Bogdanowicz 178-3-122 460V-461R 37 Ż 899-900 RG
15 10 1855 Łabuń Anastazja Średzińska Rożyczna Julian Domicela Wilczyńska Karol Bogdanowicz i Julia Duczyńska 178-3-123 713V-714R 77 Ż DM
8 6 1856 Klewań Petronela Bogdanowicz Miłostów Wincenty Honorata Kulikowska Mikołaj Pilarski i Marianna [Ludwika ?] Kołodkiewicz ż. Ksawerego 171-1-67 179v-180R 12 R 181 DM
19 11 1858 Toporyszcze Feliks Garb Rudnia Toporyska Maciej Marcjanna Czyżewska Karol Szatałowicz i Feliksa Bogdanowicz 178-3-128 118V-119R 116 Ż 235-236 DM
1 5 1859 Włodzimierz Filip Lachowicz Włodzimierz Dominik Dominika Gilecka Teofil Bogdanowicz, Franciszka Szatrzycka ż. Leona 795 12-13 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0007.htm
9 11 1859 Toporyszcze Michalina Garb Toporyska Rudnia Maciej Marianna Czyżewska Jan Kotwicki i Feliksa Bogdanowicz ż. Maksymiliana 178-3-50 714V-715R 103 Ż DM
8 3 1859 Deraźne Stanisław Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska chrzest 10.03.1859, Antoni Skarliński i Aniela Bogdanowicz wdowa 171-1-73 406V-407R 11 R 392 BW 0
1 2 1860 Złoczówka Mieczysław Bogdanowicz Kołodeże Karol Bronisława Bogdanowicz 841 213-214 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0118.htm
8 7 1860 Krupiec Joanna Temińska Chotyń Paweł Józefa Kondracka Jan Bogdanowicz, Maria Kondracka ż. Jana 841 91-92 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0050.htm
27 9 1861 Połonne Władysław Bogdanowicz Połonne Stanisław Magdalena Jankowska Ignacy Bogdanowicz i Apolonia Falkowska ż. Rafała 178-3-76 38V-39R 148 Ż DM
17 5 1863 Nabrzuska Florian Paszkowski Majdan Julian Joanna Brzezicka Doma Bogdanowicz, Leonilda Roszkowska 892 283 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0265.htm
13 3 1863 Zasław św. Jana Krystyna Marianna Rucińska Zasław Antoni Anna Baranowska Karol Bogdanowicz i Marianna Ulatowska 685-6-6 3V-4R 14 Ch 7-8 DM
28 6 1863 Korzec Julia Ludwika Butler Horodnica Wincenty Franciszka Monsiel chrzest 30.06.1863, Ludwik Bogdanowicz i Józefa Butler panna 650-1-2 13V-14R 45 R 15 BW 0
12 7 1863 Łanowce Jan Marian Bogdanowicz Grzybowa NN Honorata Jakub Lewandowski i Petronela Tomaszewska ż. Władysława 245-1-21 320V-321R 16 R 295 DM
5 2 1865 Zasław św. Jana Marceli Lipiński Zasław Gracjan Dioniza Ostrowska Karol Bogdanowicz i Franciszka Zielińska panna 685-6-6 64V-65R 12 Ch 128-129 DM 0
23 12 1865 Zasław św. Jana Tomasz Baranowski Zasław Jakub Petronela Załucka Karol Bogdanowicz i Dioniza Lipska 685-6-6 73V-74R 58 Ch 146-147 DM
25 7 1866 Zasław św. Jana Anna Baranowska Zasław Antoni Salomea Tochmańska Marceli Lipski, Aniela Bogdanowicz 685-6-6 90V-91R 28 Ch RG
5 2 1867 Zasław św. Jana Jan Ruciński Zasław Antoni Anna Baranowska Karol Bogdanowicz, Dioniza Lipska 685-6-6 111V-112R 9 Ch RG
4 10 1869 Zasław św. Jana Feliks Lipski Zasław Gracjan Dioniza Kucharska Karol Bogdanowicz, Aniela Baranowska ż. Jana 685-6-6 174V-175R 53 Ch RG
1 4 1870 Białogródka Stanisław Zwierzchowski Futor Czarna Dubrowa Wiktor Ignacy Aleksandra Piotrowska chrz. 1.06., Karol Popławski i Celestyna Kejs ż. Michała, as. Michał Kejs i Salomea Bogdanowicz ż. Alfreda 178-3-84 19V-20R 63 Ż DM
5 8 1874 Krzemieniec Karol Bogdanowicz Krzemieniec Ludwik Karolina Szterer 0.1-68 13V-14R 49 T
12 6 1875 Brody Antoni Kisielewicz Suchowola Onufry Katarzyna Bogdanowicz L
15 2 1885 Tuczyn Maria Bogdanowicz Dorohobuż Antoni Marianna Gęsiorowska 699 10-11 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0006.htm
7 7 1887 Meżyrów Zofia Jadwiga Burzkiewicz Sewerynówka Zygmunt Sabina Maszycka Mikołaj Bogdanowicz i Maria Brońska wdowa asyst. Hipolit Maszycki i Helena Wesołowska 904-6-8 153V-154R 41 W JS1
15 3 1903 Żytomierz Ludwika Bogdanowicz Psyszcze Florian Józefa Strzałkowska Franciszek Szymkowicz, Franciszka Orlińska ż. Wincentego 178-3-171 110V-111R 109 Ż 217 DW
13 2 1908 Radziwiłłów Zofia Kondracka Berdyczów Włodzimierz Amelia Bogdanowicz 1-97 68 V-69 R 38 T 0
1 10 1910 Cudnów filia Romanów Helena Danielewicz Wróblówka Franciszek Karolina Bystrzycka Jan Korejba i Maria Bogdanowicz ż. Wojciecha 178-3-215 290V-291R 217 Ż 549-550 DM
29 10 1917 Tbilisi Eugeniusz Kubiczek Tbilisi Jan s.Antoniego Maria c.Jana Bogdanowicz Bazyli Moksatow, Maria Powlak 179R 123 Tb
16 9 1918 Tajkury Stanisław Popowicz Tajkury Ignacy Ksawera Bobowicz Teofil Bogdanowicz i Maria Bobryńska panna 740-4-697 275V-276R 56 R 242 DM
8 2 1923 Młynów Adam Stanisław Bohdanowicz Użesien kol. nieślubny Józefa Bogdanowicz Jan Zdanowicz, Antonina Korytko panna 740-6-321 28 83 R AK2

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
16 11 1804 Wyszogródek Bartłomiej Bogdanowicz Lulińce 24 Marianna Cieślewicz Lulińce 20 Jan Korzeniowski, Jakub Zaręba, Franciszek Podgórski 297-1-19 5V-6R 13 Ł DM
28 7 1823 Cudnów Teodor Bogdanowicz Wójtowce 45w Stefan Zofia Sokół Antonina z d. Korbutowska Maluszyna Karpowce 40w Józef Wiktoria Maszkiewska Szymon Susłowski, Jan Osiński, Grzegorz Sokół 569-1-56 12R 19 Ż DM
13 2 1827 Ptycza Jan Bogacki Buderaż 22 Jerzy Antonina Bogdanowicz Kunegunda Stetkiewicz Buderaż 16 Marcin Marianna Antoszewska Antoni Dziewulski, Józef Bogacki rodzony, Piotr Bogacki brat stryjeczn 813 283a 5 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0258.htm
18 11 1828 Łabuń ur. Jan Jezierski Rozyczna 25 ur. Franciszek Marianna Morzejewska Franciszka Sokołowska Sawarce 30W ur. Augustyn Stefania Bogdanowicz ur. Jan Fistyk, Piotr Kunicki 178-3-94 136V/137 20 Ż 266/267 KP2
26 5 1829 Włodzimierz Wincenty Bogdanowicz Włodzimierz 20 Ignacy Petronela Szumowska Marianna Lachowicz Włodzimierz 18 Paweł Helena Lackowska 844 38 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0024.htm
16 2 1830 Horodyszcze Justyn Jesopowicz [Josipowicz] Zasław 38 Sylwester Justyna Hrynkowicz Franciszka Bogdanowicz Szepetówka 20 Bartłomiej Anna Krasowska Szymon Biliński, Klemens Krukowski 178-3-96 98V 7 Ż 178 DM
27 5 1830 Cudnów Ignacy Biernadzki Karpowce 24 Antoni Joanna Nowicka Rozalia Pieniążek Cudnów 24 Ignacy Józefa Bogdanowicz Seweryn Naramowski, Ksawery Kasperski 178-3-3 323R 21 Ż 612 DM
9 10 1830 Cudnów Antoni Pieniążek Cudnów 29 Ignacy Józefa Bogdanowicz Joanna Święcicka Seifert Ditkowce 23w Dominik Tekla Jakubowska Seweryn Naramowski, Feliks Czajkowski 178-3-3 326R 34 Ż 618 DM
16 11 1830 Cudnów Feliks Czajkowski Cudnów 52w Jan Anna Domańska Katarzyna z d. Pieniążek Czarnecka Cudnów 30w Ignacy Józefa Bogdanowicz Antoni Odrowąż Pieniążek, Ignacy Biernacki 178-3-3 327V 41 Ż 621 DM
25 9 1832 Szumsk Franciszek Bogdanowicz Andruszówka 36w Józef Wiktoria Kowalewska Karolina Niedzwiałkowska Andruszówka 16 Feliks Justyna Jankowska Adolf Bogdanowicz, Karol Strzelecki, Grzegorz Bogdanowicz 245-1-6 406R 29 R RK
14 7 1835 Szumsk Wincenty Jeżowski Suraż 47w Walenty Teresa Borowska Józefa Bogdanowicz Suraż 18 Kazimierz Julia Dzierdziejewska Witalis Czarnocki, Alfred Bogdanowicz, Józef Cieszkowski 245-1-9 379R 9 R 739 DM
2 2 1836 Ołyka Roch Barszczewski Worsuń Par. Jałowicze 33w Bazyli Katarzyna Ciszowska Anna Dziewulska Borbin 23 Antoni Antonina Bogdanowicz 822 293 2 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0305.htm
26 1 1836 Ostróg Fryderyk Hoffman Buderaż 27 Piotr Marianna Jurowska Józefa z Niezwiatowskich Hurowska Buderaż 23w Feliks Justyna Jankowska Feliks Grabiński, Karolina Bogdanowicz, Felicjanna Grabińska 171-1-9 24R 4 R DM
13 2 1838 Szumsk Jakub Kwiatkowski Żołobki 33 Paweł Marianna Wierzbicka Ludwika Wołłowicz zd. Astanowicz Żołobki 36w Bartłomiej Teresa Bogdanowicz Julian Świętojański, Antoni Jackowski, Stanisław Dziewulski 245-1-12 290R 9 R RK
30 8 1838 Białogródka Alfred Bogdanowicz Suraż par. Szumsk 28 Jan Julianna Dzierdziejowska Salomea Gurowska Sosnówka 20 Maciej Franciszka Moczulska Urban Rutkowski i Józef Suszowski 178-3-110 154R 20 Ż DM
8 1 1839 Ostróg Narcyz Ochrynowicz Buderaż 34 Jędrzej Wiktoria Malakiewicz Karolina z Niedziałowskich Bogdanowicz Buderaż 22 Feliks Justyna Jankowska 879 15 R 1 DW
9 7 1839 Cudnów Franciszek Wierzchowiecki Wójtowce 35w Szymon Apolonia Gruszczyńska Marianna z d. Paprocka Rzeszniowiecka Wójtowce 30w Wojciech Barbara Ilnicka Piotr Gruszczyński, Wincenty Bogdanowicz 569-1-62 32R 27 Ż 64 DM
12 5 1840 Nieświcz Jakub Choiński Hubin 20 Piotr Anastazja Bogdanowicz Rozalia Pióro Hubin 19 Paweł Wiktoria Okorska 435 16 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0010.htm
27 4 1841 Nieświcz Józef Bogdanowicz Hubin 23 Grzegorz Anna Ulanicka Anna Sobczyńska Hubin 19 Wawrzyniec Katarzyna Konopka 436 18 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0011.htm
26 1 1841 Nieświcz Ignacy Kuzniarewicz par. Skurcze 26 Konstanty Ewa Mikłaszewska Marianna Bogdanowicz Hubin 27 Grzegorz Anna Ulanicka 436 15 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0009.htm
2 2 1841 Włodzimierz Wojciech Gidziński Włodzimierz 22 Tomasz Anastazja Bogdanowicz Zofia Sińkiewicz Włodzimierz 21 Józef Ewa Krupska 856 37 4 AGAD 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0019.htm
1843 Łokacze Franciszek Odrowąż-Pieniążek Ignacy Józefa Bogdanowicz Leontyna Rudnicka nr aktu 5 t. V 165
12 5 1843 Zasław św. Józefa Mateusz Bogdanowicz Sławuta 49w Michał Dorota Nowabowska Apolonia Kublin Sławuta 32 Maciej Marianna Dort Aleksander Żurakowski, Wojciech Kutyłowski 178-51-510 58V 16 Ż 62 RG
3 10 1848 Swojczów Feliks Starczewski Mokowicze 24 Wincenty Marianna Bogdanowicz Feliksa z Jaworskich Kwiatkowska Mokowicze 24 Tadeusz Marianna Bilska Jan Kuczyński, Szymon Antonowicz 610 19 4 0
15 2 1849 Korzec Ludwik Bogdanowicz Piszczów 27 Jan Julia Dzierdziejewska Aniela Kuczewska Piszczów 21 Maciej Tekla Mrokowska Wincenty Lewicki, Feliks Boczkowski, Aleksander Bzowski 245-1-15 461V 9 R 618 DM
2 11 1850 Zasław św. Józefa Baltazar Chomiętowski Rossoszki (Rozszuszki) par.Humań 32 Piotr s.Jana Maria c.Andrzeja Bogdanowicz Ludwika Fudakowska Szepetówka 29 Florian s.Wojciecha Franciszka c.Antoniego Jaczewska Ignacy Fudakowski s.Floriana, Ludwik Iwanowski s.Andrzeja 178-3-119 420V 29 Ż 821 RG
8 5 1850 Korzec Józef Szatałowicz par. Kupiel (?) 27 Bazyli Marcjanna Baranowska Michalina Bosakowska Szytnia 19 Franciszek Franciszka Więckowska Ludwik Bogdanowicz, Feliks Boczkowski, Karol Kuczewski 171-1-16 438r 18 R Na
12 6 1850 Połonne Wincenty Piotrowski Połonne 24 Jan Jadwiga Antonina Drzewiecka Połonne 19 Marcin Marianna Lachowiecka Stanisław Bogdanowicz, Jan Sałaciński 171-1-16 62V-63R 26 R 67 DM
28 1 1851 Włodzimierz Rafał Fedorowicz Włodzimierz 32 Stanisław Tekla Bogdanowicz Kamila Matkowska Włodzimierz 17 Jan Eleonora Młodecka 787 46 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0025.htm
27 5 1851 Włodzimierz Jan Szepelakowski Włodzimierz 57w Konstanty Anna Teresa z Garbolińskich Jacen Włodzimierz 34 Franciszek Marianna Grabowska Aleksander Borusiewicz, Wincenty Bogdanowicz 787 51 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0027.htm
29 4 1851 Białogródka Władysław Sartor Leszczana par. Zasław św. Józefa 23 Filip Celestyna Aleksandra Gurowska Białogródka 18 Maciej Franciszka Moczulska Józef Tuszewski, Jan Bogdanowicz 178-3-120 473V 11 Ż DM
11 2 1851 Cudnów Michał Stachowski Wójtowce 24 Łukasz Salomea Kozińska Justyna Michalewska Mieleńce 16 Marcin Anastazja Trebowicz Wawrzyniec Bogdanowicz, Franciszek Liniewicz 569-1-75 66R 12 Ż 89 DM
2 11 1852 Włodzimierz Tomasz Kulczycki Dubienka 19 Antoni Agnieszka Rużkiewicz Franciszka Bogdanowicz par. Włodzimierz 17 Wincenty Marianna Łachowicz 788 51 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0027.htm
15 6 1852 Równe Wincenty Bogdanowicz Aresztów 40w Michał Anna Piotrowska Honorata Kulikowska Aresztów 26 Grzegorz Magdalena Michałowska Faustyn Sokołowski, Eliasz Stankiewicz 171-1-17 361R 6 R 364 BW
11 5 1852 Korzec Andrzej Jaruszyński par. Sławuta 40 Franciszek Tekla Bogdanowicz Salomea Rejter par. Korzec 21 Stefan Józefa Kotficka [Kotwicka] Andrzej Niwiński, Mateusz Lachowicz 171-1-17 275V 18 R 279 DM
2 3 1853 Szumbar Karol Pietruszewski Kurylno, par. Lachowce 30 Wincenty Marianna Zitomska Katarzyna Moszczyńska Cecyniówka 20 Wincenty Marianna Kamińska Albin Bogdanowicz, Grzymajło 625 78 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0043.htm
20 6 1854 Wieledniki Feliks Bogdanowicz Dominik Antonina Wygowska Teofila Dąbrowska Aleksander Marianna Pepowska wdowiec po Wiktorii Bronikowskiej i panna 178-3-38 569V 5 Ż MW
21 11 1854 Zasław św. Józefa Jan Sawicki Konotopy, par. Połonne 42w Seweryn Julianna Pioruńska Elżbieta Kamińska Zasław 22 Marcin Magdalena Kapuścińska Karol Bogdanowicz, Franciszek Bindykowski 178-03-122 489R 16 Ż 954 RG
1 7 1854 Korzec Klemens Leśniewicz Piszczów 29 Jan Justyna Leśniewicz Feliksa Kłodzianowska Storożów 16 Stanisław Katarzyna Dubińska Gracjan Dubiński, Ludwik Bogdanowicz 171-1-37 118V 11 R 124 DM
25 9 1855 Włodzimierz Wincenty Bogdanowicz Włodzimierz 50w Ignacy Małgorzata Smotrzewicz ? Agnieszka z Jasińskich Danklewicz Włodzimierz 55 Grzegorz Anastazja Pańkiewicz 791 38 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20791/pages/PL_1_436_791_0020.htm
19 2 1856 Włodzimierz Jan Bobrowski Włodzimierz 20 Andrzej Joanna Tkaczuk Maria Krzeczkowska Włodzimierz 18 Stefan Joanna Bogdanowicz 792 19R 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20897/pages/PL_1_436_897_0028.htm
14 10 1856 Włodzimierz Grzegorz Bogdanowicz Złoczówka 29 Jan Aleksandra Kobrynowicz Franciszka Bogdanowicz Chobułtów 20 Michał Konstancja Szepelska Mikołaj Borkowski, Leon Szatrzycki 792 21V-22R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20897/pages/PL_1_436_897_0031.htm
17 11 1857 Żytomierz Narcyz Josipowicz Żytomierz 26 Jan Franciszka Bogdanowicz Rafalina Bogusiewicz Żytomierz 17 Klementyn Franciszka Jurkiewicz Władysław Słowiński, [...] Korczyński 178-3-44 112V 86 Ż 227 DM
23 6 1857 Cudnów Franciszek Wysoczański Bratałów 42w Michał Agata Zozulińska Elżbieta Bogdanowicz Wójtowce 19 Szymon Józefa Maluta Dominik Miałkowski, Jan Osiński 569-1-81 68V 29 Ż 132 DM
3 2 1859 Włodzimierz Walenty Gidziński Włodzimierz 60w Michał Aniela ? Onyszkiewicz Konstancja z Szepelakowskich Bogdanowicz Chołbutów 47 Kacper Ewa Gierasimowicz 899 21V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20899/pages/PL_1_436_899_0023.htm
16 2 1860 Łuck Zachariasz Ejgenfeld Łuck 32, Antoni Justyna Julia Starczewska Łuck 33 Wincenty Maria Bogdanowicz 841 413 7 0
1 10 1861 Zasław św. Jana Antoni Ruciński Zasław 23 Tomasz Rozalia Tarnawska Anna Baranowska Zasław 17 Jan Aniela Węglowska Karol Bogdanowicz, Józef Ulatowski 17-1-119 22V 14 Ch RG
20 10 1863 Połonne Jakub Możejko Połonne 28 Kazimierz Karolina Sieżycka [Sieszycka] Franciszka Bogdanowicz Połonne 19 Jan Apolonia Osowińska Tomasz Dąbrowski, Michał Dobrowolski 17-1-328 17R 32 Ch 34 DM
16 11 1865 Żytomierz Feliks Bogdanowicz Żytomierz 23 Ksawery Maria Kapturowska Dioniza Grocholska Żytomierz 18 Stanisław Benigna Dobrowolska (ob.i dw.) Kazimierz Bogdanowicz, Jakób Kaczurowski 178-3-61 133R 95 Ż 157 DG
20 11 1866 Żytomierz Tomasz Lebedyński Żytomierz 22 Andrzej Marianna Tarasewicz Katarzyna Kowalska Żytomierz 18 Michał Teresa Dziadowicz (1-dw i 1-dw.) Kazimierz Bogdanowicz, Aksent Kodekow i Stefan Misierewicz 178-3-63 100R 72 Ż 166 DG
9 7 1867 Zasław św. Jana Paweł Czechowski Zasław 24 Jan Jadwiga Kosecka Joanna Gutewicz Zasław 17 Mateusz Tekla Tomalewska Jan Baranowski, Karol Bodanowicz/Bogdanowicz 685-6-6 129R 11 Ch RG
11 10 1870 Zasław św. Jana Józef Pieprzycki Zasław 33w Bartłomiej Anna Kucharska Marianna Baranowska Zasław 19 Jan Aniela Węgłowska Pan młody z Król. Polsk., św.: Jan Gadalski, Karol Bogdanowicz 685-6-6 207V 11 Ch RG
15 10 1872 Zasław św. Jana Hieronim Bułajewski Borysów 50w Jan Katarzyna Kurzyńska Maria Tomolewska Borysów 35w Jan Helena Zabłocka Błażej Tomolewski, Karol Bogdanowicz 685-6-6 256R 16 Ch RG
2 2 1881 Zasław św. Jana Jan Tyczyński Zasław 30 Mikołaj Julia Frydryk Teresa Krzyżanowska Zasław 18 Grzegorz Józefa Kostecka Mateusz Gutewicz, Karol Bogdanowicz 17-2-72 18V 2 Ch 36 RG
17 9 1895 Tbilisi Leon Jan Karpowicz wołyńska gub. 22 Leon Wincenty Justyna Kałusowska Maria Baniewicz 21 Stanisław Józefa Bogdanowicz Władyslaw Karpowicz 54 24 Tb
12 7 1900 Brody Antoni Kisielewicz Brody 736 (*Suchowola) 25 Onufry Katarzyna Bogdanowicz Maria Rzewucka Stare Brody 80 (*Czanysz, p. 29 Dymitr Paraskiewa Wiszniowska L 1
11 2 1903 Tbilisi Wincenty Sadowski wileńska gub. 29 Kazimierz Rozalia Walukiewicz Kamila Dąbrowska wileńska gub. 17 Teodor Franciszka Bogdanowicz Kazimierz Misiewicz, Franciszek Wołodkiewicz 57 14 Tb
19 9 1904 Luboml Antoni Michlewski Luboml 32 Antoni Marianna Pacanowska Marianna Rusinek z Kulczyckich Luboml 30w Tomasz Franciszka Bogdanowicz Adolf Kalisz, Wincenty Michlewski 1009 110 17 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0063.htm
17 2 1908 Fastów Aleksander Romanowski par. Fastów 32w Stefan Julia Bogdanowicz Katarzyna Gorczyńska z d. Dybowska par. Fastów 27w Franciszek Paulina Zaremba 1268-1-50 263R 7 CDIAK 271 KM, DW
22 7 1910 Tbilisi Jan Kubiczek pow. Będzin, piotrkowska gub. 26 Antoni Franciszka Czarnecka Marianna Bogdanowicz 24 NN NN A. Mościcki, F. Kanty 236 32 Tb
14 2 1910 Horochów Józef Szymkowski par. Beresteczko 24 Piotr Katarzyna Bogdanowicz Paulina Prichodko Horochów 20 Stanislaw Apolonia Kranowońska 996 33 5 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0035.htm
15 9 1913 Radziwiłłów Ludwik Szyszkowski wd. 26 Ignacy Marianna Bogdanowicz Gwoździk par. Radziwiłłów 18 Wojciech Anna Parakowska 1-103 16 V 9
30 10 1914 Tajkury Zenon Kobyliński Aresztów par. Równe 27 Władysław Franciszka Bogdanowicz Tekla Lubowicka Zdołbunów 21 Leonard Antoni Adolfina Lewicka Józef Szczerbiński, Antoni Nieszkierski 740-4-697 89R 19 R 84 DM
20 5 1917 Tbilisi Stefan Baranowski Warszawa 21 Sylwester Aleksandra Władysława Olszak Warszawa 21 Aleksander Paulina Wudel Antoni Bogdanowicz, Wincenty Gordoński 365 28 Tb
3 8 1919 Włodzimierz Michał Oleszko m.Włodzimierz 26 Józef Anna Nogas Maria Hajdukiewicz m.Włodzimierz 17 Stanisław Aleksandra Bogdanowicz Justyn Panasewicz, Włodzimierz Telejko 1076 93-94 66 AGAD CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0049.htm
27 11 1937 Radziwiłłów Jerzy Bogdanowicz Radziwiłłów 53w Włodzimierz Olga Czorbo Ewa Hałuszka Radziwiłłów 35 Józef Tatiana Legan Kasper Domagała z Zygmuntówki, Stanisław Zięba z Radziwiłłowa, M - właściciel nieruchomości ur. 22.11.1884 Pundałowa, Litwa, K - ur. 8.3.1902 Gródek Jagielloński 426-1-157 18V 20 T/FS 644 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-939C-T?i=643&cat=833899

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 Karolina Bogdanowicz, wdowa 20 Ostróg Buderaż 1837 Równe Mg 654-1-8
2 Antoni Bogdanowicz - żonaty 80 Ostróg Sadki 1837 Równe Mg 654-1-8
13 Wojciech Bogdanowicz - ekonom 31 Równe Równe 1842 CDIAK DM 1045-2-230
65 207 Żona Franciszka z Bogdanowiczów 28 Złoczówka Kołodeże 1869 Równe DW
387 41 Bogdanowicz Honorata z Kulikowskich, wdowa 54 Ostróg Hulcza 1875 Równe DM 654-1-81
635 11 Bogdanowicz Jan 17 Ostróg Mizocz, powiat Dubno 1875 Równe DM 654-1-81
548 1 żona Emilia z Bogdanowiczów 35 Starokonstantynów Połowinniki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
20 29 Bogdanowicz Aniela 63 Dubno Zbytyń 1892 Łuck DW 22-1-279a
10 25 Chł. Bronisław Bogdanowicz 16 Jampol Świętec 1901 Tarnopol DW
56 98 Katarzyna Bogdanowicz wdowa 92 Radziwiłów Radziwiłów 1903 Tarnopol DW
181 554 Julia Bogdanowicz niez. 40 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
138 5 Bogdanowicz Józef, wdowiec po Marii 69 Nieświcz Budki Hubińskie 1911 Żytomierz DM 178-49-39
138 7 Bogdanowicz Antoni 33 Nieświcz Budki Hubińskie 1911 Żytomierz DM 178-49-39
139 11 Bogdanowicz Jan 35 Nieświcz Budki Hubińskie 1911 Żytomierz DM 178-49-39
140 14 Bogdanowicz Karol 39 Nieświcz Budki Hubińskie 1911 Żytomierz DM 178-49-39
165 87 żona Maria z Bogdanowiczów 28 Nieświcz Budki Hubińskie 1911 Żytomierz DM 178-49-39
49 124 Studzińska Paulina z Bogdanowiczów, wdowa 80 Młynów Młynów 1912 Żytomierz DM 178-49-51
4 7 Szl. Mieczysław Bogdanowicz 45 Jampol Świętec 1916 T DW 426-2-84 14R 7094


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl