Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 102 wyników dla: Bogdanowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 2 1831 Horochów Franciszek Tarnowski 4/12 Haliczany s. ur. Kajetana i Krystyny z Bogdanowiczów 846 79R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0080.htm
15 4 1831 Horochów Marianna Tarnowska 10 Borotczyce c. ur. Kajetana i Krystyny z Bogdanowiczów 846 82V 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0084.htm
17 4 1831 Horochów Marcin Tarnawski 4 Borotczyce s. ur. Kajetana i Krystyny z Bogdanowiczów 846 85R 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0086.htm
22 10 1832 Włodzimierz Franciszek Krzyczkowski 2/52 Włodzimierz s. slaw. Stefana i Anny z Bogdanowiczów 847 69 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0036.htm
21 2 1836 Ostróg Franciszek Bogdanowicz 48 Buderaż urodzony, pozostawił żonę i córkę 171-1-9 31R 16 R DM
8 11 1837 Luboml Józefa Bogdanowicz 27 Luboml ur. Faliszewska 852 608 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0318.htm
24 1 1838 Włodzimierz Wojciech Bogdanowicz 1 Włodzimierz s. slaw. Wincentego i Marianny z Lachowiczów 853 47 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0026.htm
22 11 1841 Szumsk Kamilla Jezowska 2 Kordyszów c.Wincentego i Józefy z Bogdanowiczów 872 577 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0305.htm
13 5 1842 Lachowce Piotr Bogdanowicz 5,5 Iwkowce s. ur. Franciszka i Karoliny z Niedziałowskich 881 107 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0116.htm
27 12 1843 Lachowce Józefa Hoffman 30 Iwkowce z Bogdanowiczów, mąż Fryderyk 882 101 V 61
13 7 1848 Zasław św. Józefa Stanisław Bogdanowicz 1 Szepetówka od krwawej biegunki, s. szl. Jana s. Jana i Salomei c. Macieja z Górowskich 178-3-117 67V 88 Ż
1 9 1848 Zasław św. Józefa Apolonia Bogdanowicz 40 Sławuta od cholery, 1-dw., mąż Mateusz 178-3-117 77V 146 Ż
8 10 1848 Zasław św. Józefa Tekla Święcicka 60 Zasław - Nowe Miasto od cholery, a Samborskich c. Antoniego, ob., mąż Jan s. Józefa, z 1-go małż z Józefem Bogdanowiczem syn Karol, z Janem Syn Marceli i córka Konstancja 178-3-117 83V 170 Ż
30 10 1850 Kowel Ewelina Adelajda Jeżowska 17 Kowel z Bogdanowiczów, Wlm., mąż Felicjan - sztabskapitan, adiutant ukraińskiego jegierskiego pułku, bez potomstwa 253 48 44 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0026.htm
14 2 1851 Włodzimierz Anna Krzyczkowska 37 Włodzimierz z Bogdanowiczów, mieszcz., mąż Stefan, synowie Paweł i Antoni, córki Anastazja, Marianna, Apolonia i Teofila 787 68 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0037.htm
27 8 1855 Nieświcz Józef Bogdanowicz 35 Hubin w.ż., żona Anna, syn Józef, córki Maria i Michalina (cholera) 450 42 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0023.htm
26 2 1859 Włodzimierz Franciszek Bogdanowicz 5/12 Włodzimierz s. Wincentego i Agnieszki z Jasińskich 795 54 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0029.htm
29 3 1860 Złoczówka Franciszek Bogdanowicz 2,5 Kołodeże s. Karola i Franciszki z Bogdanowiczów 841 239 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0131.htm
22 3 1860 Dubno Marianna Bogdanowicz 60 Dubno wdowa po Józefie, syn Mateusz, córka Katarzyna 841 64 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0034.htm
6 6 1863 Żytomierz Pelagia Świerczewska 50 Żytomierz z guza wodnego, z d. Bogdanowicz, mieszkanka pow. Radomyślskiego, gub.Kijowskiej, parafianka kościoła Horbulewskiego (taki sam numer jak poprzedniej metryki 178-3-54 134R 152 Ż DG
17 11 1867 Radziwiłłów Stanisław Bogdanowicz 10 Srebno s. jednodworców Jana i Aleksandry 426-1-41 74 V 32 T 538
21 5 1874 Jałowicze Helena Bogdanowicz 2 Pjanie c. Wiktora i Stanisławy Szymańskiej 148 33 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0020.htm
16 8 1874 Krzemieniec Karol Bogdanowicz 11/365 Krzemieniec s. cudzoziemców Ludwika i Karoliny z Sztererów 1-68 41R-V 76 T
26 12 1882 Horochów Józef Bogdanowicz 45 Nowosiółki chłop, kawaler 118 78 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0044.htm
24 9 1893 Włodzimierz Jan Szepelakowski 48 Włodzimierz em. żołnierz z mieszczan, żona Emulia z d. Zarębińska, z 1-go małż z Katarzyną z Bogdanowiczów syn Apolinary, z 2-go syn Antoni, córki Marianna i Helena 811 145-146 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0074.htm
12 11 1901 Torczyn Tomasz Doliński lub Woliński 35 Chorochoryn z guberni radomskiej powiatu kozienickiego gminy Mariampol, żona Marianna z Bogdanowiczów, synowie Paweł i Józef, córki Teofila, Bronisława i Weronika 955 63 40 0
24 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Marianna Jaworska 55 Kijów z domu Bogdanowicz, żona Antoniego, dzieci: Ludwik, Robert, Balbina, Jadwiga, Józefa 312/1/129 132R 48 m.K. JM1
2 10 1918 Włodzimierz Stanisław Hajdukiewicz 63 m.Włodzimierz s.Wojciecha, rol., poz. wdową Aleksandry z Bogdanowiczów mąż, zos. s.Jana i c.Maryę, z 1. żony Tekli c.Maryannę 1077 92-93 107 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0047.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
16 6 1639 Ostróg Katarzyna Bogdanowicz Wojciech Jadwiga data chrztu t.8. 615 ks. WŻ DM
1 2 1715 Torczyn Aleksander Franciszek Gawłowski Józef Marianna Antoni Bogdanowicz, Anna Wolska 2a, 3 b/nr Ł EH
2 2 1717 Torczyn Marianna Jadwiga Piotrowski Torczyn Antoni Barbara R. Tymofeiowicz Uszakow, Joanna Bogdanowiczowa, Gasper Ewalt, Marianna Zassowa, Władysła 4 b/nr Ł EH
19 12 1717 Torczyn Adam Tomasz Koźluk Torczyn Wawrzyniec Zofia Wawrzyniec Dubiecki, Joanna Bogdanowiczowa 5 b/nr Ł EH
26 6 1718 Torczyn Paulina Brzesianska ? Felicjan Barbara Kazimierz Bogdanowicz, Eufrozyna Biało[...]cka 6 b/nr Ł EH
2 8 1725 Torczyn Marianna Brzesciański Felician Barbara Kazimierz Bogdanowicz, Martianna Kisielowa 15a b/nr Ł EH
6 7 1727 Torczyn Piotr Okorski Antoni Anna Antoni Piotrowski, Joanna Bogdanowiczowa 23a b/nr Ł EH
23 7 1836 Ostróg Piotr Bogdanowicz Buderaż Franciszek Karolina Wlm Stanisław Konopka i Magdalena Trusiewicz panna 171-1-9 13V 77 R DM
23 7 1836 Ostróg Julia Bogdanowicz Buderaż Franciszek Karolina Wlm Stanisław Konopka i Aleksandra Trusiewicz 171-1-9 14R 78 R DM
1 6 1837 Szumsk Antoni Mierzeiowski Mierzejewski Suraż Maciej Antonina Palczewska Józef Walendowski, Anastazja Czesnowska ż. Józefa, Antoni Omilanowski, Julia Bogdanowicz 245-1-11 477V 41 R RK
9 5 1838 Swojczów Marcjanna Bogdanowicz Hnojno Franciszek Jadwiga Wider Adam Kozłowski, Salomea Klemorowska ż. Jana 600 5 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0003.htm
28 6 1838 Krzywin Paweł Malinowski Baranie Franciszek Marianna Krasucka ch.29.06.1838, Ur. Feliks Welski, Ur. Karolina Radzikowska ż. Fabiana, asys. Ur. Mateusz Bogdanowicz, Ur. Anna Welska ż. Feliksa 171-1-11 51R 22 R Mg
4 8 1839 Białogródka Dominik Marian Wincenty Bogdanowicz Sosnówka Jan s. Jana Salomea c. Macieja Gurowska dopeł.chrz. 9.09.1845, asyst. Franciszek Majewski -Odst. Kapitan WP i Anna Zasterc ż. Tomasza -Konsyliarza 178-3-113 95V 92 Ż DM
4 8 1839 Białogródka Dominik Marian Bogdanowicz Sosnówka Alfred Jan Salomea Gurowska chrz., z samej wody 6.08, ur. Franciszek Majewski Kapitan WR i ur. Zofia Sleżyńska Podsędkowa ż. Jana 178-3-112 123V 77 Ż DM
23 10 1839 Białogródka Jan Łukasz Kozłowski Szymon Franciszka Muszlińska ur. Stanisław Judycki i ur. Katarzyna Bogdanowicz wdowa 178-3-112 126V 100 Ż DM
3 1 1841 Włodzimierz Józefa Bogdanowicz Włodzimierz Wincenty Marianna Lachowicz 856 4 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0003.htm
26 4 1841 Włodzimierz Wojciech Gidziński Włodzimierz Joachim Katarzyna Żułkowska Grzegorz Bogdanowicz, Józefa Pańkiewicz ż. Jana 856 14 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0008.htm
14 9 1841 Włodzimierz Rozalia Jarzębowska Dubniki Gasper Prakseda Sińkiewicz Józef Marcinkowski, Antonina Bogdanowicz panna 856 26 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0014.htm
19 12 1841 Włodzimierz Stefan Bogdanowicz Zarzecze NN Rozalia 856 34 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0018.htm
31 1 1843 Włodzimierz Apolonia Krzyczkowska Włodzimierz Stefan Anna Bogdanowicz 858 6 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0005.htm
11 7 1847 Białogródka Zygmunt Łakaszewicz Białogródka Adam Aniela Pęska ur. Antoni Łukaszewicz i ur. Salomea Bogdanowicz ż. Alfreda 178-3-116 106V 61 Ż DM
8 1 1848 Zasław św. Józefa Seweryn Kiejs Białowiejski Szepetówka Michał s. Kazimierza Celestyna c. Józefa Okońska ur. Jan Bogdanowicz s. Jana żonaty, Helena Taborowska ż. Jana 178-3-117 2R 6 Ż
30 10 1848 Zasław św. Józefa Marceli Michał Solecki Leszczana Apoloniusz s. Seweryna Marianna c. Michała Radzimińska szl. Szymon Radzimiński s. Michała, katarzyna Bogdanowiczowa 178-3-117 27R 106 Ż
27 2 1849 Włodzimierz Ignacy Bogdanowicz Włodzimierz Wincenty Marianna Suchowiwicz 870 13-14 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0008.htm
21 11 1850 Włodzimierz Wołyński Antoni Krzeczkowski Włodzimierz Stefan Anna Bogdanowicz 787 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0003.htm
16 4 1850 Nieświcz Maria Bogdanowicz Hubin Józef Anna Sobczyńska 445 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0005.htm
27 4 1850 Sielec Katarzyna Bogdanowicz Rusnów Michał Konstancja Szepelak 582 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20582/pages/PL_1_436_582_0006.htm
23 6 1851 Włodzimierz Jan Bogdanowicz Włodzimierz Wincenty Marianna Łachowicz 787 26-27 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0014.htm
7 8 1851 Kamień Koszyrski Władysław Ilkowski Wojehoszcz Konstanty Salomea Radziewicz Józef Bogdanowicz, Efimia Starczewska ż. Józefa 184 22-23 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0012.htm
4 10 1854 Włodzimierz Michał (?) Błaszczykowska Chobułtów Tomasz Maria Zielińska Hipolit Kubiszeski, Franciszka Bogdanowicz panna 895 37V-38R 49 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20895/pages/PL_1_436_895_0039.htm
1 5 1859 Włodzimierz Filip Lachowicz Włodzimierz Dominik Dominika Gilecka Teofil Bogdanowicz, Franciszka Szatrzycka ż. Leona 795 12-13 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0007.htm
1 2 1860 Złoczówka Mieczysław Bogdanowicz Kołodeże Karol Bronisława Bogdanowicz 841 213-214 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0118.htm
8 7 1860 Krupiec Joanna Temińska Chotyń Paweł Józefa Kondracka Jan Bogdanowicz, Maria Kondracka ż. Jana 841 91-92 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0050.htm
17 5 1863 Nabrzuska Florian Paszkowski Majdan Julian Joanna Brzezicka Doma Bogdanowicz, Leonilda Roszkowska 892 283 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0265.htm
5 8 1874 Krzemieniec Karol Bogdanowicz Krzemieniec Ludwik Karolina Szterer 0.1-68 13V-14R 49 T
12 6 1875 Brody Antoni Kisielewicz Suchowola Onufry Katarzyna Bogdanowicz L
15 2 1885 Tuczyn Maria Bogdanowicz Dorohobuż Antoni Marianna Gęsiorowska 699 10-11 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0006.htm
13 2 1908 Radziwiłłów Zofia Kondracka Berdyczów Włodzimierz Amelia Bogdanowicz 1-97 68 V-69 R 38 T 0
29 10 1917 Tbilisi Eugeniusz Kubiczek Tbilisi Jan s.Antoniego Maria c.Jana Bogdanowicz Bazyli Moksatow, Maria Powlak 179R 123 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
13 2 1827 Ptycza Jan Bogacki Buderaż 22 Jerzy Antonina Bogdanowicz Kunegunda Stetkiewicz Buderaż 16 Marcin Marianna Antoszewska Antoni Dziewulski, Józef Bogacki rodzony, Piotr Bogacki brat stryjeczn 813 283a 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0258.htm
26 5 1829 Włodzimierz Wincenty Bogdanowicz Włodzimierz 20 Ignacy Petronela Szumowska Marianna Lachowicz Włodzimierz 18 Paweł Helena Lackowska 844 38 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0024.htm
25 9 1832 Szumsk Franciszek Bogdanowicz Andruszówka 36w Józef Wiktoria Kowalewska Karolina Niedzwiałkowska Andruszówka 16 Feliks Justyna Jankowska Adolf Bogdanowicz, Karol Strzelecki, Grzegorz Bogdanowicz 245-1-6 406R 29 R RK
2 2 1836 Ołyka Roch Barszczewski Worsuń Par. Jałowicze 33w Bazyli Katarzyna Ciszowska Anna Dziewulska Borbin 23 Antoni Antonina Bogdanowicz 822 293 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0305.htm
26 1 1836 Ostróg Fryderyk Hoffman Buderaż 27 Piotr Marianna Jurowska Józefa z Niezwiatowskich Hurowska Buderaż 23w Feliks Justyna Jankowska Feliks Grabiński, Karolina Bogdanowicz, Felicjanna Grabińska 171-1-9 24R 4 R DM
13 2 1838 Szumsk Jakub Kwiatkowski Żołobki 33 Paweł Marianna Wierzbicka Ludwika Wołłowicz zd. Astanowicz Żołobki 36w Bartłomiej Teresa Bogdanowicz Julian Świętojański, Antoni Jackowski, Stanisław Dziewulski 245-1-12 290R 9 R RK
30 8 1838 Białogródka Alfred Bogdanowicz Suraż par. Szumsk 28 Jan Julianna Dzierdziejowska Salomea Gurowska Sosnówka 20 Maciej Franciszka Moczulska Urban Rutkowski i Józef Suszowski 178-03-110 154R 20 Ż DM
8 1 1839 Ostróg Narcyz Ochrynowicz Buderaż 34 Jędrzej Wiktoria Malakiewicz Karolina z Niedziałowskich Bogdanowicz Buderaż 22 Feliks Justyna Jankowska 879 15 R 1
12 5 1840 Nieświcz Jakub Choiński Hubin 20 Piotr Anastazja Bogdanowicz Rozalia Pióro Hubin 19 Paweł Wiktoria Okorska 435 16 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0010.htm
27 4 1841 Nieświcz Józef Bogdanowicz Hubin 23 Grzegorz Anna Ulanicka Anna Sobczyńska Hubin 19 Wawrzyniec Katarzyna Konopka 436 18 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0011.htm
26 1 1841 Nieświcz Ignacy Kuzniarewicz par. Skurcze 26 Konstanty Ewa Mikłaszewska Marianna Bogdanowicz Hubin 27 Grzegorz Anna Ulanicka 436 15 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0009.htm
2 2 1841 Włodzimierz Wojciech Gidziński Włodzimierz 22 Tomasz Anastazja Bogdanowicz Zofia Sińkiewicz Włodzimierz 21 Józef Ewa Krupska 856 37 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0019.htm
1843 Łokacze Franciszek Odrowąż-Pieniążek Ignacy Józefa Bogdanowicz Leontyna Rudnicka nr aktu 5 t. V 165
3 10 1848 Swojczów Feliks Starczewski Mokowicze 24 Wincenty Marianna Bogdanowicz Feliksa z Jaworskich Kwiatkowska Mokowicze 24 Tadeusz Marianna Bilska Jan Kuczyński, Szymon Antonowicz 610 19 4 0
28 1 1851 Włodzimierz Rafał Fedorowicz Włodzimierz 32 Stanisław Tekla Bogdanowicz Kamila Matkowska Włodzimierz 17 Jan Eleonora Młodecka 787 46 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0025.htm
27 5 1851 Włodzimierz Jan Szepelakowski Włodzimierz 57w Konstanty Anna Teresa z Garbolińskich Jacen Włodzimierz 34 Franciszek Marianna Grabowska Aleksander Borusiewicz, Wincenty Bogdanowicz 787 51 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0027.htm
2 11 1852 Włodzimierz Tomasz Kulczycki Dubienka 19 Antoni Agnieszka Rużkiewicz Franciszka Bogdanowicz par. Włodzimierz 17 Wincenty Marianna Łachowicz 788 51 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0027.htm
2 3 1853 Szumbar Karol Pietruszewski Kurylno, par. Lachowce 30 Wincenty Marianna Zitomska Katarzyna Moszczyńska Cecyniówka 20 Wincenty Marianna Kamińska Albin Bogdanowicz, Grzymajło 625 78 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0043.htm
25 9 1855 Włodzimierz Wincenty Bogdanowicz Włodzimierz 50w Ignacy Małgorzata Smotrzewicz ? Agnieszka z Jasińskich Danklewicz Włodzimierz 55 Grzegorz Anastazja Pańkiewicz 791 38 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20791/pages/PL_1_436_791_0020.htm
19 2 1856 Włodzimierz Jan Bobrowski Włodzimierz 20 Andrzej Joanna Tkaczuk Maria Krzeczkowska Włodzimierz 18 Stefan Joanna Bogdanowicz 792 19R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20897/pages/PL_1_436_897_0028.htm
14 10 1856 Włodzimierz Grzegorz Bogdanowicz Złoczówka 29 Jan Aleksandra Kobrynowicz Franciszka Bogdanowicz Chobułtów 20 Michał Konstancja Szepelska Mikołaj Borkowski, Leon Szatrzycki 792 21V-22R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20897/pages/PL_1_436_897_0031.htm
3 2 1859 Włodzimierz Walenty Gidziński Włodzimierz 60w Michał Aniela ? Onyszkiewicz Konstancja z Szepelakowskich Bogdanowicz Chołbutów 47 Kacper Ewa Gierasimowicz 899 21V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20899/pages/PL_1_436_899_0023.htm
16 2 1860 Łuck Zachariasz Ejgenfeld Łuck 32, Antoni Justyna Julia Starczewska Łuck 33 Wincenty Maria Bogdanowicz 841 413 7 0
16 11 1865 Żytomierz Feliks Bogdanowicz Żytomierz 23 Ksawery Maria Kapturowska Dioniza Grocholska Żytomierz 18 Stanisław Benigna Dobrowolska (ob.i dw.) Kazimierz Bogdanowicz, Jakób Kaczurowski 178-3-61 133R 95 Ż 157 DG
20 11 1866 Żytomierz Tomasz Lebedyński Żytomierz 22 Andrzej Marianna Tarasewicz Katarzyna Kowalska Żytomierz 18 Michał Teresa Dziadowicz (1-dw i 1-dw.) Kazimierz Bogdanowicz, Aksent Kodekow i Stefan Misierewicz 178-3-63 100R 72 Ż DG 166
17 9 1895 Tbilisi Leon Jan Karpowicz wołyńska gub. 22 Leon Wincenty Justyna Kałusowska Maria Baniewicz 21 Stanisław Józefa Bogdanowicz Władyslaw Karpowicz 54 24 Tb
12 7 1900 Brody Antoni Kisielewicz Brody 736 (*Suchowola) 25 Onufry Katarzyna Bogdanowicz Maria Rzewucka Stare Brody 80 (*Czanysz, p. 29 Dymitr Paraskiewa Wiszniowska L 1
11 2 1903 Tbilisi Wincenty Sadowski wileńska gub. 29 Kazimierz Rozalia Walukiewicz Kamila Dąbrowska wileńska gub. 17 Teodor Franciszka Bogdanowicz Kazimierz Misiewicz, Franciszek Wołodkiewicz 57 14 Tb
19 9 1904 Luboml Antoni Michlewski Luboml 32 Antoni Marianna Pacanowska Marianna Rusinek z Kulczyckich Luboml 30w Tomasz Franciszka Bogdanowicz Adolf Kalisz, Wincenty Michlewski 1009 110 17 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0063.htm
22 7 1910 Tbilisi Jan Kubiczek pow. Będzin, piotrkowska gub. 26 Antoni Franciszka Czarnecka Marianna Bogdanowicz 24 NN NN A. Mościcki, F. Kanty 236 32 Tb
14 2 1910 Horochów Józef Szymkowski par. Beresteczko 24 Piotr Katarzyna Bogdanowicz Paulina Prichodko Horochów 20 Stanislaw Apolonia Kranowońska 996 33 5 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0035.htm
15 9 1913 Radziwiłłów Ludwik Szyszkowski wd. 26 Ignacy Marianna Bogdanowicz Gwoździk par. Radziwiłłów 18 Wojciech Anna Parakowska 1-103 16 V 9
20 5 1917 Tbilisi Stefan Baranowski Warszawa 21 Sylwester Aleksandra Władysława Olszak Warszawa 21 Aleksander Paulina Wudel Antoni Bogdanowicz, Wincenty Gordoński 365 28 Tb
3 8 1919 Włodzimierz Michał Oleszko m.Włodzimierz 26 Józef Anna Nogas Marya Hajdukiewicz m.Włodzimierz 17 Stanisław Aleksandra Bogdanowicz Justyn Panasewicz Włodzimierz Telejko 1076 93-94 66 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0049.htm
27 11 1937 Radziwiłłów Jerzy Bogdanowicz Radziwiłłów 43 Włodzimierz Olga Czorbo Ewa Hałuszka Radziwiłłów 35 Józef Tatiana Legan 20 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
65 207 Żona Franciszka z Bogdanowiczów 28 Złoczówka Kołodeże 1869 Równe DW
10 25 Chł. Bronisław Bogdanowicz 16 Jampol Świętec 1901 Tarnopol DW
56 98 Katarzyna Bogdanowicz wdowa 92 Radziwiłów Radziwiłów 1903 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl