Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1341 wyników dla: Garb

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 5 1792 Olewsk Aleksander Garb 60 Rudnia Lwa 178-3-128 Ż Na 0
23 11 1796 Olewsk Tomasz Garb 19 Staryki 178-3-128 14R Ż Na
18 12 1800 Olewsk Apolonia Garb 40 Stanków / Hanków 178-3-128 20R Ż Na
25 4 1802 Olewsk Stanisław Garb 90 Staryki 178-3-128 22V Ż Na
30 6 1804 Olewsk Adam Garb 10/52 Staryki syn Karola i Marianny 178-3-128 24R Ż Na
26 3 1808 Olewsk Anastazja Garb 3 Rudnia Miakołowska córka Michała i Anny 178-3-128 31V Ż Na
8 4 1812 Olewsk Anastazja Garbowska 42 Rudnia Tepenicka zamężna 178-3-128 37V Ż Na
9 4 1814 Olewsk Mateusz Garbowski 85w Rudnia Staryki pozostawił trzech synów 178-3-128 40V Ż Na
[?] 10 1814 Olewsk Marianna Garbowska 33 Rudnia Staryki pozostawiła męża i trzech synów 178-3-128 41R Ż Na
29 10 1815 Olewsk Antoni Garb Staryki syn Grzegorza i Anny 178-3-128 43V Ż Na
31 8 1816 Olewsk Marianna Garbowska 14 Rudnia Perchińska [?] córka Grzegorza i Anastazji 178-3-128 46R Ż Na
2 11 1827 Nieświcz Franciszek Garbolski 4/52 Ławrów s. prac. Marcina i Marianny 429 8 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20429/pages/PL_1_436_429_0005.htm
6 3 1827 Bazalia Anna Dolińska 3 Czuchele c. ur. Ludwika i Zofii z Garbulińskich 178-3-93 252R 32 Ż DM
30 7 1827 Wołoczyska Ignacy Garbarczuk 60W Niemierzyńce z kolki 178-3-93 310V 95 Ż 597 KP2
29 9 1827 Wołoczyska Marianna Garbul 1 Januszowce rodzice Szymon i Katarzyna Garbul, na diarię 178-3-93 312R 124 Ż 600 KP2
10 4 1828 Horyńgród Jan Swięcicki 40 Garbarnia Rasnicka wolnego stanu, garbarz wędrowny, zost. siostrę, żonę garbarza Dąbrowskiego 171-1-1 188V 9 R 7081 Mg
16 12 1828 Białogródka Jan Mazur 10/52 Kropiwno s. prac. Garbra i Marianny Jaśko 178-3-94 97R 127 Ż DM
26 3 1829 Deraźne Jan Garbaliński 7 Chołoniewicze s. ur. Franciszka i Anny z Szumskich 171-1-2 199V 6 R DM
30 8 1829 Wołoczyska Michał Garbul 1 Korostów rodzice prac. Jan i Franciszka Garbul, z wewnętrznej słabości 178-3-95 288r 53 Ż 558 KP2
17 4 1829 Kazimierka Stanisław Garboliński 60 Ilniki żona Katarzyna z Żabińskich, synowie Maciej i Jan, córka Helena 171-1-2 253R 9 R 244 DM
12 5 1829 Kazimierka Marianna Garbolińska 6 mies. Ilniki c. Macieja i Franciszki z Gilewskich 171-1-2 253V 11 R 245 DM
13 6 1829 Kazimierka Zofia Gilewska 3 Ilniki c. Wincentego i Apolonii z Garbolińskich 171-1-2 253V 12 R 245 DM
5 2 1830 Olewsk Józef Garbowski 25 Rudnia Miakotowska kawaler, z kurczu wewnętrznego 178-3-3 495V 6 Ż 907 Na
6 4 1830 Olewsk Teresa Lech 3 Rudnia Lwa córka Wojciecha i Marianny z Garbowskich, z ospy 178-3-3 496R 11 Ż Na
15 8 1830 Olewsk Anna Garbowska 60 Rudnia Staryki z domu Lech, owdowiła Grzegorza, zostawiła synów Anastazego i Feliksa oraz córki Teklę, Euksemię i Mariannę, z biegunki 178-3-3 496V 18 Ż Na
20 8 1830 Olewsk Jan Garbowski 19 Rudnia Staryki młodzieniec wolnego stanu, z biegunki 178-3-3 497R 21 Ż Na 910
27 8 1830 Olewsk Katarzyna Garbowska 3 Rudnia Staryki córka Karola i Katarzyny z Petryńskich, z biegunki 178-3-3 497R 23 Ż 910 Na
25 9 1830 Olewsk Anna Garbowska 5 Rudnia Staryki córka Jana i Marianny z Lechów, z biegunki 178-3-3 497V 25 Ż Na
23 9 1830 Deraźne Józef Garbaliński 8 Chołoniewicze s. ur. Franciszka i Anny z Szumskich 171-1-3 228V 21 R DM
20 1 1831 Olewsk Grzegorz Garbowski 60 Ruda Radowelska owdowił żonę i pięcioro dzieci, z kolek 178-3-4 450R 4 Ż Na
12 8 1831 Olewsk Jan Garbowski 36 Rudnia Staryki owdowił Annę, zostawił po sobie synów Jana i Grzegorza oraz corki Katarzynę i Rozalię; umarł nagle 178-3-4 451V 17 Ż Na
17 8 1831 Bereźnica Maciej Garboliński 60 Majdan Cepcewicki żona Marianna z Siedleckich, synowie Tomasz i Karol, córki Rozalia, Wiktoria i Marianna 817 75V 12 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0080.htm
15 12 1831 Bereźnica Marianna Garbolińska 48 Cepczewicze z d. Siedlecka, wdowa 817 76R 16 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0080.htm
20 2 1832 Horochów Prakseda Garbaczuk 53 Cehów z puchlizny, prac., mąż Gabriel, córka Honorata panna 847 129 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0069.htm
25 4 1832 Niewirków Jan Gilewski 1 Antonówka s.Hiacynta i Apolonii z Garbolińskich 171-1-5 280 V 12 R AS
25 6 1832 Niewirków Andrzej Rudnicki 1 s.Jana i Franciszki z Garbolińskich 171-1-5 282 V 19 R AS
24 4 1834 Niewirków Wincenty Gilewski 30 ż.Apolonia z Garbolińskich 171-1-7 298 V 12 R AS
5 4 1835 Stepań Kazimierz Zieliński 69 Majdan Huta wdowiec po Teresie z Garbolińskich, synowie Michał żonaty, Jan i Wawrzyniec kawalerowie, córka Krystyna zamężna 171-1-8 207R 1 R 213 DM
12 6 1837 Korytnica Mikołaj Gołębiowski Garbarz 60 par. Korytnica wdowiec 211 10 8 0
16 12 1837 Niewirków Józef Nieżyński 53 Siwki ż.Marianna z Garbolińskich, potomstwa nie zostawił 171--1-10 296 V 24 R AS
1 4 1839 Olewsk Jan Garbowski 70 Rudnia Radowelska zostawił po sobie synów Jana i Teodora oraz córkę Mariannę, ze starości 178-3-8 501R 6 Ż Na
20 4 1839 Olewsk Marcela Garbowska 49 Rudnia Radowelska owdowiła Jakuba, zostawiła po sobie synów Michała i Jana oraz córki Annę i Mariannę, z suchot 178-3-8 501V 8 Ż Na
15 8 1839 Niewirków Dominik Pulikowski 1 Moczulanka s. Stanisława i Apolonii z Garbolińskich 879 272 V 21 AGAD 282 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0282.htm
26 12 1839 Kulczyny Ewa Garbarz 30 Kulczyny z d. Kopczyszyn, mąż Józef, synowie Mikołaj i Jakub, córki Barbara i Anna 178-3-112 378V 63 Ż 728 DM
29 5 1839 Nowogród Wołyński Agnieszka Zelazko 80 Huta Marianówka z d. Garbowska, mąż Tomasz, synowie Jakub, Karol, Jan, Ignacy i Bazyli, córka Franciszka 178-3-72 49R 64 Ż 95 DM
24 7 1839 Nowogród Wołyński Wincenty Garbowski 2 Majdan Kuleszowski c. Michała i Doroty z Borkowskich 178-3-72 50V 76 Ż 98 DM
1 12 1840 Nowogród Wołyński Brygida Garbowska 6/52 Wyhód c. Piotra i Klary z Marcinowskich 871 101 111 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0054.htm
18 4 1840 Korzec Apolonia Bielecka 6 Balarka Lubomirka córka ur. Mikołaja i Heleny z Garbalińskich 871 174 49 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0091.htm
7 12 1840 Korzec Jan Bielecki 4 Balarka Lubomirka syn Mikołaja i Heleny z Garbalińskich 871 186 95 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0097.htm
19 3 1841 Nowogród Wołyński Józef Garbowski 12/365 Majdan Kuleszowski s.Kaspra i Agnieszki z Lisowskich 872 94 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0052.htm
11 2 1841 Korzec Antoni Guzowski 60 Balarka Lubomirka ur., wdowiec po Wiktoryi z Garbolińskich, synowie Michał i Piotr, córki Katarzyna i Marcelina 872 254 16 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0136.htm
27 10 1841 Nowogród Wołyński Aniela Skokowska 2 Rudnia Talecka c.Jana i Katarzyny z Garbowskich 872 107 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0058.htm
15 5 1842 Nowogród Wołyński Agata Garbowska 10/52 Rudnia Talecka córka Mateusza i Tekli z Wachowskich 873 100 106 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
20 4 1842 Kołki Piotr Garbaliński 45 Majdan Mykowski poz. ż. Brygidę z Ostrowskich, 3s. Ignacego, Stanisława, Józefa i 3c. Anielę, Różę i Marianę; poch: 23.04. 828 235R 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0238.htm
6 3 1842 Niewirków Jan Garboliński 28 Siwki żona Anna z Dudkowskich, syn Józef 881 290 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0297.htm
21 3 1842 Nowogród Wołyński Marianna Garbowska 1 Rudnia Talecka córka Józefa i Elżbiety z Całków 873 92 61 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0049.htm
8 7 1842 Nowogród Wołyński Kacper Szpakowski 12/52 Iwanówka syn Józefa i Julianny z Garbowskich 873 103 127 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
12 1 1843 Niewirków Tomasz Niegojenko 1 Siwki s. Jana i Magdaleny z Garbolińskich 882 257 R 4
4 11 1843 Beresteczko Antoni Garbowski 90 Rydków wdowiec po Teresie, syn Michał 5 22 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0013.htm
19 3 1843 Nowogród Wołyński Józef Szpakowski 40 Iwanówka żona Julianna z Garbowskich 874 142 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0074.htm
27 3 1843 Nowogród Wołyński Rozalia Garbowska 80 Rudnia Talecka wdowa po Garbowskim, synowie Maciej, Stefan, córki Katarzyna, Agnieszka 874 145 40 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0075.htm
19 7 1843 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Garbowski 97 Rudnia Talecka żona Agnieszka z domu Lisowska 874 153 74 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0079.htm
22 1 1844 Korzec Piotr Guzowski 15 Balarka Lubomirka syn ur. Antoniego i Wiktorii z Garbalińskich 875 216 17 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0111.htm
29 12 1844 Olewsk Marianna Garbowska 52 Staryki ze starości lat, mąż Mikołaj Garbowski, synowie Jan, Maciej, Kazimierz i Wojciech, córki Katarzyna, Agnieszka i Ewa 178/3/12 443R 2 Ż Na
29 12 1844 Olewsk Katarzyna Garbowska 5/52 Staryki ze słabości naturalnej, córka Antoniego i Gertrudy z d. Rudnickiej 178/3/12 443R 3 Ż Na
22 4 1845 Nieświcz Adam Garboluk 30 Ławrów żonaty z Ruską 440 17 13 0
3 7 1845 Olewsk Aleksandra Garbowska 3 Rudnia Radowelska z zapalenia gardła, córka Macieja i Magdaleny z d. Kotwickiej 178/3/12 443V 12 Ż Na
11 11 1845 Toporyszcze Kasper Garb 60 Rudnia Toporzyska wolno żyjący, żona Rozalia z Piątkowskich 178-3-12 483R 38 Ż 943 DM
4 3 1846 Bazalia Marcelina Pawlina Żmudzka 6/52 Janówka c. Piotra i Magdaleny z Garbulińskich 178-3-115 260R 23 Ż 510 DM
16 4 1847 Olewsk Wojciech Garbowski 21 Staryki z suchot, żona Katarzyna z d. Lech, syn Jan, córka Anna 178/3/19 484R 5 Ż Na
7 11 1847 Niewirków Stanisław Garboliński 5 Siwki s.Jana i Anna z Dudkowskich 171-1-13 294 V 38 R AS
15 11 1847 Niewirków Marianna Niegojenko 3 Siwki c.Jana i Magdaleny z Garbolińskich 171-1-13 295 R 41 R AS
1 10 1847 Toporyszcze Jan Garbowski 3 Fedorówka s. Mateusza i Teofili z Ulaszyńskich 178-3-19 520V 68 Ż 1023 DM
29 8 1847 Międzyrzec Jan Garbowski 57 Kołowerta wd.s.Ignacy,Henryk,Józef,c.Magdalena,Salomea,Marianna, Emilia,Franciszka 171-1-13 276V 29 R AS
20 2 1848 Stepań Franciszka Garbowska 7 Zbuż c. Bazylego i Katarzyny z Ziębickich 171-1-14 280V 6 R 278 DM
8 8 1848 Stepań Aleksandra Garbowska 3 Zbuż c. Bazylego i Katarzyny z Ziębickich 171-1-14 283V 31 R 281 DM
19 1 1850 Stepań Bazyli Garbowski 36 Złotolin ż. Katarzyna z Ziembickich, s. Kazimierz, Stanisław, c. Marianna 171-1-16 713V 1 R 726 BW
20 8 1850 Niewirków Mateusz Niegojenko 12 Siwki s. Jana i Magdaleny z Garbolińskich 171-1-16 632V 26 R 645 BW
1 7 1850 Szumsk Franciszek Walczuk 60 Chodaki żona Katarzyna z Garbaczuków, syn Harasym 426-1-239 128V 33 T 140 DM
11 5 1851 Olewsk Wiktoria Garbowska 3 Balarka Radowelska z odry. córka Jana i Marceliny z d. Rudnickiej 178-3-31 612V 4 Ż Na
3 9 1851 Olewsk Agnieszka Garbowska 80 Słoboda Radowelska wdowa, mąż Grzegorz Garbowski, synowie Andrzej, Marcin i Jan 178-3-31 613R 9 Ż Na
21 3 1854 Olewsk Marianna Garbowska 2 Budki Radowelskie z choroby naturalnej, córka Teodora i Franciszki z d. Rudnickiej 178/3/38 709V 3 Ż Na
20 5 1854 Olewsk Piotr Siemko 3 Rudnia Bystrowska z drgawek, syn Lucjana i Anny z d. Garbowskiej 178/3/38 710R 5 Ż Na
25 4 1854 Wieledniki Anna Chomutowska 62 Rudnia Zletyńska z Garbowskich 178-3-38 574R 23 Ż MW 0
6 9 1854 Toporyszcze Wincenty Garb 8 Rudnia Toporyska s. Wolno żyjących Macieja i Marcjanny Czyżewskiej 178-3-38 671R 40 Ż DM
21 9 1854 Niewirków Tomasz Karasiewicz 28 Moczulanka żona Joanna z Garbolińskich 171-1-37 318V 15 R 315 DM
29 9 1857 Olewsk Jan Garbowski 86w Staryki z bólu wewnętrznego, synowie Józef, Mateusz i Antoni, córka Agnieszka 178-3-126 800V 6 Ż Na 0
18 12 1858 Toporyszcze Feliks Garb 2/52 Toporyska Rudnia s. Macieja i Marcjanny z Czyżewskich 178-3-128 145V 75 Ż 288 DM
12 4 1859 Olewsk Julianna Garbowska 70 Słoboda Stary Kut z puchlizny, z d. Czerwińska, mąż Franciszek Garbowski, synowie Feliks, Grzegorz, Jóżef, Aleksander i Mateusz, córka Marianna 178/3/50 774R 6 Ż Na
24 11 1859 Toporyszcze Michalina Garb 2/52 Toporyska Rudnia z boleści żołądka; c. wolno żyjących Macieja i Marcjanny Czyżewskiej 178-3-50 736R 77 Ż DM
17 7 1862 Kulczyny Jacek Garbar 60 Kulczyny wdowiec 178-3-131 200V 51 Ż 385 DM
4 2 1863 Klewań Franciszek Garbuliński 90 Hołyszowski Futor Botomia s. Tomasza, wdowiec po Annie z Szumskich, s. Grzegorz, Andrzej, Stanisław żonaci, Antoni w rosyjskiej służbie wojskowej 650-1-2 146R 4 R 190 BW
25 5 1863 Olewsk Antoni Hanuszewicz 3 Budki Snowidowskie z naturalnej ospy, syn Bazylego i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 2v 10 Ż Na 0
6 10 1863 Olewsk Kamila Garbowska 3 Słoboda Radowelska z odry, córka Teodora i Franciszki z d. Rudnickiej 178-3-246 4r 24 Ż Na
8 12 1863 Klewań Agafia Garbulińska 32 Hołyszew z Ostrowskich, m. Andrzej, s. Adam, c. Dorota, Karolina, Aniela 650-1-2 152R-152V 28 R 202-203 BW
15 12 1863 Klewań Aniela Garbulińska 1 Hołyszew c. Andrzeja i Agafii z Ostrowskich 650-1-2 152V-153R 30 R 203-204 BW
9 7 1863 Kazimierka Ignacy Harmaszewski 5 Krzeszów s. Wincentego i Agnieszki z Garbowskich 650-1-2 283V 10 R 366 BW
13 7 1863 Kazimierka Lucjan Harmaszewski 7 Krzeszów s. Wincentego i Agnieszki z Garbowskich 650-1-2 283V 11 R 366 BW
9 6 1864 Olewsk Franciszek Garbowski 7 Rykówka z odry, syn Marcina i Marianny z d. Dawidowicz 178-3-246 8r 18 Ż Na
23 7 1864 Olewsk Jan Kotwicki 4/12 Słoboda Radowelska z padaczki, syn Mamerta i Łucji z d. Garbowskiej 178-3-246 8v 22 Ż Na
7 9 1864 Olewsk Franciszek Garbowski 100 Staryki z bólu w piersiach, synowie Feliks, Grzegorz, Józef, Aleksander i Maciej, córka Marianna 178-3-246 9r 25 Ż Na
19 12 1864 Olewsk Jan Garbowski 70w Staryki ze starości, synowie Piotr, Narcyz, Wincenty i Jan, córki Agnieszka i Aniela 178-3-246 9v 29 Ż Na
8 1 1865 Żytomierz Karolina Garbowska 1 Futor Ejzyka z konwulsji, córka Szymona i Aleksandry z Jasińskich 178-3-61 137V 1 Ż DG
23 9 1865 Olewsk Franciszek Kotwicki 3 Słoboda Radowelska z zapalenia gardła, syn Mamerta i Marcjanny z d. Garbowskiej 178-3-246 12r 11 Ż Na
3 10 1866 Olewsk Marianna Garbowska 2 Słoboda Radowelska z kaszlu, córka Seweryna i Aleksandry z d. Garbowskiej 178-3-246 14v 12 Ż Na
13 10 1866 Olewsk Helena Garbowska 62 Staryki z d. Kuriata, z puchliny i kolek, mąż Józef Garbowski, synowie Tomasz, Mikołaj i Jan, córka Marianna 178-3-246 15r 14 Ż Na
1 11 1866 Olewsk Kamila Garbowska 6/52 Rudnia Sobiecka z kaszlu, córka Jana i Agnieszki z d. Janowicz 178-3-246 15r 15 Ż Na 0
10 12 1866 Olewsk Piotr Garbowski 50 Rudnia Radowelska z puchliny i choroby żołądka, żona Anna z d. Korczyńska, syn Franciszek 178-3-246 15v 17 Ż Na
27 3 1868 Olewsk Jan Garbowski 50 Rykówka z kaszlu, żołnierz rezerwy, kawaler 178-3-246 19r 5 Ż Na
26 6 1868 Olewsk Ewa Garbowska 9/12 Staryki z gorączki, córka Antoniego i Antoniny z d. Lech 178-3-246 19v 11 Ż Na
28 6 1868 Olewsk Gracjan Garbowski 7/12 Staryki z gorączki, syn Marka i Dionizy z d. Felińskiej 178-3-246 19v 13 Ż Na
29 6 1868 Olewsk Marianna Garbowska 6/12 Staryki z konwulsji, córka Mateusza i Teofili z d. Kotwickiej 178-3-246 19v 14 Ż Na 0
4 7 1868 Olewsk Antonina Lech 8/12 Staryki z gorączki, córka Jana i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 20r 15 Ż Na
20 10 1869 Olewsk Marcin Garbowski 60w Rykówka z choroby wewnętrznej, s. Grzegorza, synowie Kazimierz i Stefan, córki Rozalia i Teresa 178-3-246 22v 15 Ż Na
30 3 1869 Olewsk Brygida Garbowska 40 uroczysko Kupiel z gorączki, mąż Jan Garbowski, syn Adam, córki Kamila i Ewa 178-3-246 21v 4 Ż Na
7 8 1870 Olewsk Stefan Kotwicki 49 Rykówka ojciec Jan, żona Marianna z d. Garbowska, synowie Jan i Józef, córki Karolina i Paulina 178-3-246 27v 31 Ż Na
5 8 1870 Olewsk Florian Garbowski 3 Staryki z choroby wewnętrznej, syn Jana i Małgorzaty z d. Lech 178-3-246 27v 30 Ż Na
11 1 1870 Olewsk Ewa Garbowska 1,5 uroczysko Kupiel z konsulsji, córka Jana i Brygidy 178-3-246 24v 3 Ż Na
24 2 1870 Olewsk Antoni Lech 5 Rudnia Lwa z gorączki, syn Wawrzyńca i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 25r 7 Ż Na
2 7 1870 Olewsk Franciszek Garbowski 3 Staryki z gorączki, syn Aleksandra i Ewy z d. Lech 178-3-246 26v 24 Ż Na
10 6 1870 Olewsk Bazyli Lech 27 Staryki z suchot, s. Tomasza, żona Anna z d. Garbowska, synowie Wojciech i Adam 178-3-246 26v 20 Ż Na
4 6 1870 Olewsk Tomasz Garbowski 25 Rudnia Radowelska z suchot, ojciec Michał 178-3-246 26r 19 Ż Na
8 8 1872 Olewsk Rajmund Garbowski 4/12 Staryki z konwulsji, syn Marka i Dionizji z d. Felińskiej 178-3-246 33v 11 Ż Na
14 8 1872 Olewsk Anna Garbowska 58w Staryki z choroby wewnętrznej, z domu Romaniewicz, synowie Jan i Antoni, córki Marianna i Klara 178-3-246 33v 12 Ż Na
22 8 1872 Olewsk Antonina Radomska 8 Staryki z krwawej biegunki, córka Dionizego i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 33v 13 Ż Na
1 9 1872 Olewsk Anastazja Radomska 1 Staryki z krwawej biegunki, córka Dionizego i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 34r 15 Ż Na
10 6 1873 Olewsk Anna Garbowska 60w Słoboda Radowelska z paraliżu, mąż Jan Garbowski, synowie Adami i Feliks, córka Antonina 178-3-246 37v 15 Ż Na
1 12 1873 Olewsk Marceli Garbowski 1 Staryki z wewnętrznej choroby, syn Macieja i Teofili z d. Kotwickiej 178-3-246 38v 21 Ż Na
10 12 1873 Olewsk Marianna Garbowska 5 Staryki z gorączki, córka Jana i Marianny z d. Lech 178-3-246 38v 22 Ż Na
8 1 1874 Olewsk Ewa Garbowska 8/12 Słoboda Sobiczyńska z ospy, córka Piotra i Wiktorii z d. Hanuszewicz 178-3-246 39v 2 Ż Na
23 1 1874 Olewsk Piotr Garbowski 6/12 Staryki z ospy, syn Aleksandra i Ewy z d. Lech 178-3-246 40v 9 Ż Na
22 3 1874 Olewsk Kamila Bober 5/12 Radorobel z ospy, córka Mikołaja i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 42r 23 Ż Na
7 7 1874 Olewsk Mikołaj Bober 27 Radorobel z gorączki, s. Franciszka, żona Antonina z d. Garbowska, córka Wiktoria 178-3-246 43r 32 Ż Na 0
4 8 1874 Olewsk Hieronim Naumowicz 3 Radorobel z ospy, syn Jana i Marceliny z d. Garbowskiej 178-3-246 43v 34 Ż Na
30 8 1874 Olewsk Antonina Dawidowicz 6 Słoboda Sobiczyńska z żołądka, córka Anastazego i Eufrozyny z d. Garbowskiej 178-3-246 43v 36 Ż Na
11 9 1874 Olewsk Katarzyna Dawidowicz 8 Słoboda Sobiczyńska z krwawej biegunki, córka Anastazego i Eufrozyny z d. Garbowskiej 178-3-246 44r 40 Ż Na
22 9 1874 Olewsk Marianna Chmielowska 26 Słoboda Snowidowska z krwawej biegunki, z domu Garbowska, mąż Franciszek s. Michała Chmielowski, syn Piotr, córka Marianna 178-3-246 44v 45 Ż Na
8 11 1874 Olewsk Łukasz Garbowski 2 Rudnia Sobiczyńska z gorączki, syn Jana i Agnieszki z d. Janowicz 178-3-246 45v 53 Ż Na
12 11 1874 Olewsk Feliks Garbowski 2 Rudnia Sobiczyńska z gorączki, syn Stanisława i Franciszki z d. Lech 178-3-246 45v 54 Ż Na
24 11 1874 Olewsk Paweł Boczkowski 84 Andrejówka ze starości, s. Wincentego, żona Katarzyna z d. Garbowska (to był jej drugi mąż), synowie Jan, Celestyn, Wiktor, Jakub, Józef, Stefan i Joachim, córki Józefa i Paulina 178-3-246 46r 57 Ż Na
4 12 1874 Olewsk Kamila Garbowska 3 Słoboda Radowelska z żoładka, córka Cypriana i Ewy z d. Chmielowskiej 178-3-246 46r 58 Ż Na
23 3 1875 Olewsk Stanisław Smykowski 6 Rudnia Bystra z tyfusu, syn Feliksa i Katarzyny z d. Garbowskiej 178-3-246 48v 13 Ż Na
27 6 1875 Olewsk Karol Rudnicki 6/12 Balarka Radowelska z czarnej choroby, syn Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 49r 18 Ż Na
20 9 1875 Olewsk Piotr Garbowski 4 Słoboda Aleksandrówka z gorączki, syn Tomasza i Ewy z d. Hanuszewicz 178-3-246 50r 29 Ż Na
14 10 1875 Olewsk Tomasz Radomski 18 Rokitne z gorączki, syn Dionizego i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 50r 30 Ż Na
10 11 1875 Olewsk Aniela Kotwicka 3 Balarka Radowelska z czarnej choroby, córka Mamerta i Łucji z d. Garbowskiej 178-3-246 50v 32 Ż Na 0
1 12 1875 Olewsk Rozalia Garbowska 11 Staryki z żołądka, córka Grzegorza i Anastazji z d. Skurzyńskiej 178-3-246 50v 33 Ż Na
15 12 1875 Olewsk Maciej Garbowski 3 Staryki z żołądka, syn Leona i Pauliny z d. Pawłowskiej 178-3-246 51r 38 Ż Na
11 1 1876 Olewsk Marcjanna Garbowska 60 Balarka Radowelska z boleści piersiowej, z domu Rudnicka, mąż Jan s. Jana Garbowski, syn Cyprian, córki Antonina, Łucja i ... 178-3-246 53r 3 Ż Na
1 6 1876 Olewsk Ewa Dawidowicz 3/12 Słoboda Snowidowska z żołądka, córka Anastazego i Franciszki z d. Garbowskiej 178-3-246 54r 12 Ż Na
20 7 1876 Olewsk Jan Garbowski 75 Rudnia Radowelska ze starości, s. Jakuba, wdowiec, synowie Kazimierz i Kalikst, córka Marianna 178-3-246 54v 15 Ż Na
6 1 1877 Olewsk Tomasz Smyk 5 Rudnia Bystra z gorączki, syn Feliksa i Katarzyny z d. Garbowskiej 178-3-246 58r 1 Ż Na 0
13 1 1877 Olewsk Teresa Garbowska 52 Staryki z zapalenia płuc, z domu Lech, mąż Piotr Garbowski, synowie Mikolaj, Piotr i Kazimierz, córki Anna i Apolonia 178-3-246 58r 2 Ż Na
26 12 1878 Ołyka Albertyna Suchodolska 1/12 Wólka Kotowska Jana i Doroty z Garbalińskich 499 93 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0048.htm
10 1 1878 Olewsk Antonina Garbowska 3 Słoboda Aleksandrówka z kaszlu, córka Jana i Małgorzaty z d. Lech 178-3-246 62v 2 Ż Na
15 1 1878 Olewsk Piotr Garbowski 1/12 Rudnia Radowelska z gorączki, syn Kazimierza i Tekli z d. Zajączkowskiej 178-3-246 62v 3 Ż Na
20 8 1879 Olewsk Rozalia Garbowska 2 Balarka Radowelska z bólu żołądka, córka Cypriana i Ewy z d. Chmielowskiej 178-3-246 67v 4 Ż Na
30 8 1879 Olewsk Aleksander Garbowski 60 Staryki z paraliżu, s. Franciszka, żona Ewa z d. Lech, synowie Tomasz, Stanisław, Hieronim, Bazyli i Grzegorz, córka Marianna 178-3-246 67v 5 Ż Na
19 10 1879 Olewsk Michalina Garbowska 3 Rudnia Sobiczyńska ze szkarlatyny, córka Jana i Aleksandry z d. Lech 178-3-246 68r 9 Ż Na
24 10 1879 Olewsk Teresa Garbowska 2 Rudnia Sobiczyńska ze szkarlatyny, córka Stanisława i Franciszki z d. Skurzyńskiej 178-3-246 68v 11 Ż Na
25 11 1879 Olewsk Antoni Garbowski 5 Słoboda Sobiczyńska ze szkarlatyny, syn Piotra i Wiktorii z d. Hanuszkiewicz 178-3-246 68v 13 Ż Na
8 5 1880 Olewsk Modest Garbowski 8 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, syn Cypriana i Ewy z d. Chmielowskiej 178-3-246 73r 13 Ż Na
8 5 1880 Olewsk Antoni Garbowski 6 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, syn Cypriana i Ewy z d. Chmielowskiej 178-3-246 73r 14 Ż Na
11 5 1880 Olewsk Paulina Rudnicka 3 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, córka Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 73r 15 Ż Na
17 5 1880 Olewsk Kamila Buczkowska 4 Ludwipol ze szkarlatyny, córka Józefa i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 73v 17 Ż Na
27 5 1880 Olewsk Apolonia Garbowska 31 Sobiczyński Młynek z połogu, z domu Kotwicka, mąż Jan Garbowski, syn Michał, córki Łucja, Ewa i Józefa 178-3-246 73v 20 Ż Na
9 10 1880 Olewsk Piotr Garbowski 6/12 Słoboda Radowelska z krupu, syn Adama i Joanny z d. Naumowicz 178-3-246 74r 23 Ż Na
1 12 1880 Olewsk Tekla Kotwicka 80 Rudnia Radowelska z przeziębienia, z domu Garbowska, wdowa, synowie Andrzej i Kazimierz 178-3-246 74v 25 Ż Na
17 12 1880 Olewsk Eufrozyna Dawidowicz 42 Słoboda Snowidowska z przeziębienia, z domu Garbowska, mąż Anastazy Dawidowicz, syn Florian, córki Marianna i Marcjanna 178-3-246 74v 27 Ż Na
1 4 1880 Berezne Apolonia Garbowska 62 Tynne z d. Hanuszewicz, wdowa po Feliksie 740-2-5 33R 16 R 33 DM
30 1 1880 Berezne Konstancja Garbowska 3 Omelno c. Jana i Marianny z Lechów 740-2-5 31V 4 R 32 DM
14 2 1881 Olewsk Anastazja Garbowska 2 Balarka Radowelska z ospy, córka Cypriana i Ewy z d. Chmielowskiej 178-3-246 77v 4 Ż Na 0
14 3 1881 Olewsk Marcelina Garbowska 5 Balarka Radowelska z ospy, córka Seweryna i Aleksandry z d. Garbowskiej 178-3-246 78r 7 Ż Na
14 4 1881 Olewsk Feliks Chmielowski 6/12 Słoboda Snowidowska z ospy, syn Benedykta i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 78v 10 Ż Na
4 5 1881 Olewsk Anna Garbowska 3 Rudnia Sobiecka z ospy, córka Stanisława i Franciszki z d. Lech 178-3-246 79r 13 Ż Na
28 5 1881 Olewsk Adam Sokołowski 6/12 Słoboda Aleksandrówka z ospy. syn Józefa i Franciszki z d. Garbowskiej 178-3-246 79v 17 Ż Na
9 7 1881 Berezne Anastazja Kuriata 55 Rudnia Łęczycka z d. Cielecka, mąż Sebastian, synowie Adam, Jan i Franciszek, córki Dorota Garbowska i Waleria panna 740-2-5 73V 26 R 69 DM
16 3 1881 Berezne Marianna Karpińska 55 Druchowa z d. Bagińska, mąż Adam, synowie Bernard, Stefan i Franciszek, córki Marianna Garbyluk i Agnieszka panna 740-2-5 72R 17 R 67 DM
9 11 1882 Olewsk Mikołaj Garbowski 40 Słoboda Aleksandrówka z suchot, żona Marianna z d. Hanuszewicz, synowie Edward i Franciszek, córki Ewa i Antonina 178-3-246 86v 18 Ż Na 0
20 5 1882 Olewsk Ewa Smykowska 2 Rudnia Bystra z czarmej choroby, córka Feliksa i Katarzyny z d. Garbowskiej 178-3-246 85r 9 Ż Na
24 3 1882 Olewsk Tomasz Jasiński 5 Staryki ze szkarlatyny, syn Adama i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 84v 7 Ż Na
20 9 1882 Berezne Serafina Garbowska 3 Czabel c. Piotra i Tekla z Kuriatów 740-2-5 123V 37 R 113 DM
3 1 1882 Berezne Józef Garbowski 2 Łomsk s. Jana i Teresy z Tyszeckich 740-2-5 117V 3 R 107 DM
27 1 1883 Olewsk Ewa Garbowska 2 Słoboda Borowska z wewnętrznej choroby, córka Tomasza i Michaliny z d. Kozińskiej 178-3-246 88v 4 Ż Na
8 2 1883 Olewsk Piotr Garbowski 60 Staryki ze starości, em. podoficer Gruzińskiego Pułku Grenadierów, żona Marianna z d. Kotwicka, synowie Piotr i Kazimierz 178-3-246 89r 7 Ż Na
13 2 1883 Olewsk Michalina Garbowska 6/12 Radorobel z koklusza, córka Adama i Joanny z d. Naumowicz 178-3-246 89r 8 Ż Na
22 2 1883 Olewsk Tomasz Garbowski 53 Słoboda Aleksandrówka z wewnętrznej choroby, em. szeregowiec Tomskiego Pułku Piechoty, żona Ewa z d. Hanuszewicz, syn Florian i córka Paulina 178-3-246 89v 11 Ż Na
17 6 1883 Olewsk Jan Garbowski 4 Rudnia Lwa z czarnej choroby, syn Pawła i Doroty z d. Kuriaty 178-3-246 91r 22 Ż Na 0
10 7 1883 Olewsk Anna Gnitecka 90 Żubrowicze ze starości, z domu Garbowska, wdowa 178-3-246 91v 26 Ż Na
8 9 1883 Olewsk Jan Garbowski 80 Balarka Radowelska ze starości, chł., wdowiec 178-3-246 91v 27 Ż Na
26 9 1883 Olewsk Adam Garbowski 1 Staryki z żołądka, syn Marka i Dionizy z d. Felińskiej 178-3-246 91v 28 Ż Na
24 12 1883 Olewsk Maciej Garbowski 66 Staryki ze starości, żona Lucyna z d. Hanuszewicz, synowie Kazimierz i Marek, córki Anna, Marianna, Paulina i Zofia 178-3-246 92r 31 Ż Na
11 1 1884 Olewsk Antonina Garbowska 3 Aleksandrówka Kisorycka córka Mikołaja i Marianny z d. Hanuszewicz 178-3-246 94r 4 Ż Na 0
12 2 1884 Olewsk Jan Garbowski 2 Balarka Radowelska z padaczki, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 94v 8 Ż Na
31 12 1884 Berezne Klara Kuriata 30 Pypło pochówek 02.01.1885 z gorączki, z d. Garbowska, mąż Feliks, córki Ewa, Teresa, Marianna i Franciszka 740-2-6 35V 1 R 34 AD1
14 1 1885 Olewsk Anna Garbowska 64 Rudnia Radowelska ze starości, z domu Chrząska, wdowa, mąż Piotr Garbowski, synowie Marcin i Franciszek, córka Józefa 178-3-246 98v 3 Ż Na
17 1 1885 Olewsk Łucja Garbowska 59 Staryki ze starości, z domu Hanuszewicz, wdowa, synowie Kazimierz i Marek, córki Anna, Marianna, Paulina i Zofia 178-3-246 99r 5 Ż Na
4 6 1885 Olewsk Teofila Garbowska 48 Staryki z padaczki, z domu Kotwicka, mąż Maciej Garbowski, synowie Maciej, Witalis i Grzegorz, córki Ewa, Aniela i Anastazja 178-3-246 100r 10 Ż Na
19 2 1885 Olewsk Marianna Naumowicz 32 Radorobel z zapalenia płuc, z domu Garbowska, mąż Jan Naumowicz, syn Mikołaj, córki Balbina i Antonina 178-3-246 100v 14 Ż Na
21 7 1885 Olewsk Józef Garbowski 5 Balarka Radowelska z żołądka, syn Seweryna i Aleksandry z d. Garbowskiej 178-3-246 102v 27 Ż Na
4 8 1885 Olewsk Paulina Boczkowska 6/12 Ludwipol z krwawej biegunki, córka Józefa i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 103r 28 Ż Na
4 8 1885 Olewsk Marianna Boczkowska 6 Andrejówka z krwawej biegunki, córka Józefa i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 103r 29 Ż Na
4 8 1885 Olewsk Józef Garbowski 76 Rudnia Sobiczyńska z paraliżu, emerytowany szeregowy, s. Franciszka, wdowiec, synowie Jan i Stanisław 178-3-246 103v 31 Ż Na
10 8 1885 Olewsk Piotr Garbowski 4 Rykówka z biegunki, córka Kazimierza i Tekli z d. Zajączkowskiej 178-3-246 103v 33 Ż Na 0
27 8 1885 Olewsk Andrzej Garbowski 76 Rykówka z krwawej biegunki, s. Grzegorza, żona Anastazja z d. Kozińska, synowie Kazimierz, Mikołaj i Michał, córki Julia, Katarzyna, Łucja, Antonina, Marianna i Saturnina 178-3-246 105r 40 Ż Na
13 10 1885 Olewsk Józef Garbowski 90 Staryki ze starości, s. Jana, wdowiec, syn Jan i cóka Marianna 178-3-246 106r 46 Ż Na
19 5 1885 Olewsk Piotr Lech 80 Staryki ze starości, s. Mikołaja, żona Józefa z d. Garbowska, synowie Maciej i Adam 178-3-246 109r 2 Ż Na
2 4 1885 Olewsk Jan Lech 85 Staryki ze starości, s. Mikołaja żona Marianna z d. Garbowska, syn Kazimierz 178-3-246 109r 3 Ż Na
20 8 1885 Berezne Stanisława Garbowska 4 Zabara z krupu, c. Adama i Anny z Lechów 740-2-6 39V 27 R 38 AD1
24 11 1885 Berezne Józef Garbuliński 48 Podrałówka z gorączki, żona Zofia z Pawlikowskich, syn Jan, córki Honorata, Antonina i Wiktoria 740-2-6 41V 37 R 40 AD1
13 3 1886 Tuczyn Józef Garbowski 1,1 Sitonowski Futor s.szl. Ignacego i Katarzyny z Kuriatów 700 57 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20700/pages/PL_1_436_700_0031.htm
1 2 1886 Olewsk Walerian Lech 70 Rudnia Lwa ze starości, s. Antoniego, żona Marianna z d. Garbowska, syn Wincenty, córki Karolina i Magdalena 178-3-246 109v 8 Ż Na
1 4 1886 Olewsk Aleksandra Garbowska 54 Nowa Aleksandrówka mąż Jan Garbowski, synowie Feliks i Grzegorz 178-3-246 110v 14 Ż Na
11 10 1886 Olewsk Wiktoria Garbowska 45 Nowa Aleksandrówka z tyfusu, mąż Piotr Garbowski, synowie Stanisław, Jan i Hieronim 178-3-246 112r 25 Ż Na
31 1 1887 Olewsk Franciszek Hanuszewicz 33 Kisorycka Aleksandrówka żona Antonina z d. Garbowska, synowie Felicjan, Onufry i Adam, córka Michalina 178-3-246 115v 4 Ż Na
27 12 1887 Olewsk Michalina Siedlecka 2 Budki Wojtkiewickie z puchliny, córka Jana i Lucyny z d. Garbowskiej 178-3-246 119r 28 Ż Na
16 10 1887 Olewsk Paulina Rudnicka 7 Staryki z krupu, córka Michała i Zofii z d. Garbowskiej 178-3-246 121v 3 Ż Na
21 11 1887 Olewsk Józef Garbowski 1 Staryki z krupu, syn Stanisława i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 122r 4 Ż Na
16 2 1887 Berezne Antonina Garbowska 10 Siechy c. Piotra i Karolina z Hanuszkiewiczów 720-2-6 112V 15 R 103 AD1
27 4 1888 Olewsk Franciszka Dworzecka 5 Rudnia Choczyńska z ospy, córka Piotra i Kamili z d. Garbowskiej 178-3-246 124r 18 Ż Na
19 5 1888 Olewsk Feliks Dworzecki 10 Rudnia Choczyńska utonął w Uborci z nieostrożności, syn Piotra i Kamili z d. Garbowskiej 178-3-246 124v 20 Ż Na
15 7 1888 Olewsk Klara Garbowska 1/12 Nowa Aleksandrówka z krupu, córka Ignacego i Józefy z d. Rużyckiej 178-3-246 125v 27 Ż Na 0
5 9 1888 Olewsk Aniela Lech 18 Staryki z krwawej biegunki, córka Bazylego i Anny z d. Garbowskiej 178-3-246 126v 32 Ż Na
20 10 1888 Olewsk Marianna Garbowska 5 Rudnia Sobiczyńska ze szkarlatyny, córka Stanisława i Franciszki z d. Lech 178-3-246 128v 45 Ż Na
5 12 1888 Olewsk Paweł Kotwicki 1,5 Rudnia Sobiczyńska z ospy, syn Piotra i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 131r 58 Ż Na
20 12 1888 Olewsk Jan Chmielowski 6 Buda Snowidowska z ospy, syn Benedykta i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 131r 60 Ż Na
8 1 1889 Olewsk Paulina Garbowska 14 Rudnia Lwa z ospy, córka Jana i Anieli z d. Lech 178-3-246 134v 9 Ż Na
9 1 1889 Olewsk Paulina Garbowska 1 Staryki z krupu, córka Kazimierza i Teresy z d. Garbowskiej 178-3-246 135r 10 Ż Na
9 1 1889 Olewsk Michał Garbowski 3 Staryki ze szkarlatyny, syn Jana i Adeli z d. Lech 178-3-246 135r 11 Ż Na
10 1 1889 Olewsk Hipolit Garbowski 7 Staryki ze szkarlatyny, syn Antoniego i Antoniny z d. Lech 178-3-246 135r 12 Ż Na
10 1 1889 Olewsk Kazimierz Garbowski 3 Staryki ze szkarlatyny, syn Marka i Dionizy z d. Felińskiej 178-3-246 135v 13 Ż Na
27 1 1889 Olewsk Mateusz Siedlecki 9 Buda Wojtkiewicka z ospy, syn Jana i Lucyny z d. Garbowskiej 178-3-246 136v 19 Ż Na
12 3 1889 Olewsk Józef Garbowski 2 Balarka Radowelska z ospy, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 138r 28 Ż Na
12 3 1889 Olewsk Piotr Garbowski 6/12 Rudnia Radowelska z krupu, syn Franciszka i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 138r 29 Ż Na
16 3 1889 Olewsk Paweł Kotwicki 3 Rudnia Radowelska z ospy, syn Jana i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 138v 31 Ż Na
16 4 1889 Olewsk Aniela Lech 3 Słoboda Kupiel ze szkarlatyny, córka Marcina i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 139v 37 Ż Na
4 3 1889 Olewsk Jan Lech 5 Staryki ze szkarlatyny, syn Adama i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 141r 46 Ż Na
2 10 1889 Olewsk Aleksander Garbowski 1 Staryki z przeziębienia, syn Stanisława i Anastazji z d. Garbowskiej 178-3-246 143r 4 Ż Na
18 11 1889 Olewsk Kamila Grzesiuk 14 Buda Wojtkiewicka z przeziębienia, córka Konstantego i Teresy z d. Garbowskiej 178-3-246 142v 3 Ż Na
26 6 1890 Olewsk Antoni Zinkiewicz 4/12 Andrejówka z padaczki, syn Joachima i Józefy z d. Garbowskiej, włościanie powiatu nowograd-wołyńskiego 178-3-246 146r 22 Ż Na
4 9 1890 Olewsk Jan Rudnicki 1 Nowa Aleksandrówka z padaczki, syn Marcina i Franciszki z d. Garbowskiej 178-3-246 146r 24 Ż Na
18 12 1890 Olewsk Józefa Zinkiewicz 20 Andrejówka z gorączki tyfusowej, z domu Garbowska, mąż Joachim Zinkiewicz 178-3-246 147r 30 Ż Na
20 12 1890 Olewsk Antoni Garbowski 46 Staryki z gorączki tyfusowej, s. Feliksa, żona Antonina z d. Lech, synowie Hilary, Tomasz, Józef, Teofil, Hipolit i Wiktor, córka Antonina 178-3-246 147v 31 Ż Na
18 1 1891 Olewsk Adam Smykowski 17 Rudnia Bystra z gorączki tyfusowej, syn Feliksa i Katarzyny z d. Garbowskiej 178-3-246 150r 4 Ż Na
22 1 1891 Olewsk Anna Garbowska 1/12 Staryki z krupu, córka Tomasza i Teresy z d. Skurzyńskiej 178-3-246 150v 7 Ż Na
16 2 1891 Olewsk Józef Kotwicki 1 Rudnia Radowelska z gorączki tyfusowej, syn Jana i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 151r 11 Ż Na 0
27 11 1891 Olewsk Apolon Rudnicki 1 Balarka Radowelska z przeziębienia, syn Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 155r 35 Ż Na
12 4 1891 Berezne Antonina Muchorowska 6.12 Rudnia Bobrowska na kor c. Józefa i Anieli z Garbowskich 740-2-6 197R 9 R 198 AD1
8 10 1891 Berezne Wiktor Mucharowski 20 Rudnia Bobrowska przygnieciony przez drzewo, syn Józefa i Antoniny z Garbowskich 740-2-6 198R 19 R 199 AD1
1 11 1891 Berezne Katarzyna Lech 50 Łomsk z Garbowskich, mąż Jan Lech, syn Mikołaj, córki Leontyna Kozińska, Karolina, Marianna, Waleria, Michalina - panny 740-2-6 198V 21 R 200 AD1
17 2 1892 Olewsk Antonina Lech 48 Słoboda Kupiel z gorączki tyfusowej, z domu Garbowska, mąż Marcin Lech, syn Florian, córki Adela i Karolina, pasierbice Wiktoria i Kamila 178-3-246 158v 15 Ż Na
10 3 1892 Olewsk Narcyz Garbowski 44 Staryki z zapalenia płuc, żona Franciszka Lech 178-3-246 160r 22 Ż Na
26 4 1892 Olewsk Gertruda Garbowska 77 Nowa Aleksandrówka ze starości, mąż Antoni Garbowski, synowie Augustyn i Ignacy 178-3-246 160r 23 Ż Na
10 7 1892 Olewsk Michalina Lech 10 Staryki z krwawej biegunki, córka Adama i Feliksy z d. Garbowskiej (wpis w 1893 r.) 178-3-246 165v 8 Ż Na 0
15 7 1892 Olewsk Hieronim Garbowski 4 Staryki z krwawej biegunki, syn Rafała i Antoniny z d. Hanuszewicz (wpis w 1893 r.) 178-3-246 165v 9 Ż Na
15 7 1892 Olewsk Daniel Garbowski 3 Staryki z krwawej biegunki, syn Rafała i Antoniny z d. Hanuszewicz (wpis w 1893 r.) 178-3-246 166r 10 Ż Na
22 7 1892 Olewsk Adam Lech 1 Staryki z krwawej biegunki, syn Wojciecha i Kamili z d. Garbowskiej, mieszczan rowieńskich (wpis w 1893 r.) 178-3-246 166r 11 Ż Na
3 10 1892 Olewsk Stanisław Lech 5 Staryki z krwawej biegunki, syn Adama i Marianny z Garbowskiej, mieszczan rowieńskich (wpis w 1893 r.) 178-3-246 166v 13 Ż Na
7 3 1892 Berezne Marcelina Garbolińska 3 Podrałówka c. Jana i Katarzyny z Kuriataów 740-2-8 239V 10 R 232 AD1
10 6 1892 Berezne Hipolit Garbowski 3 Czabel s. szlachciców Piotra i Tekli z Kuriatów 740-2-8 240V 19 R 233 AD1
19 11 1893 Turzysk Franciszek Biernat 70 Wierzbiczno żona Zofia Garbaczyk, s. Józef, c. Marianna, Małgorzata 761 58 31 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0030.htm
18 1 1893 Olewsk Marianna Rękas 66 Rudnia Zamysłowska ze starości, wdowa, z domu Garbowska, syn Paweł, córka Dominika i Anna 178-3-246 167r 16 Ż Na
17 3 1893 Olewsk Antonina Rzewucka 41 Mariampol z padaczki, z domu Garbowska, mąż Wincenty Rzewucki, synowie Damian i Adam, córki Teodora, Zofia, Marianna, Aleksandra i Ewa 178-3-246 167v 21 Ż Na
23 7 1893 Olewsk Fryderyk Rudnicki 6/12 Balarka Radowelska z suchot, syn Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 170v 37 Ż Na
12 8 1893 Olewsk Jan Garbowski 5 Balarka Radowelska z krwawej biegunki, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 170v 39 Ż Na
20 8 1893 Olewsk Feliks Garbowski 2 Balarka Radowelska z krupu, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 171r 41 Ż Na
7 10 1893 Olewsk Adam Jasiński 89 Staryki ze starości, s. Andrzeja, żona Marianna Garbowska, synowie Wincenty, Hieronim i Felicjan, córka Antonina 178-3-246 171r 42 Ż Na
20 6 1893 Olewsk Kazimierz Garbowski 60 Staryki z choroby wewnętrznej, żona Teresa z d. Garbowska, synowie Wiktor, Wawrzyniec, Rafał i Ludwik, córki Marcjanna, Adela, Antonina i Anastazja 178-3-246 174r 6 Ż Na
17 8 1893 Olewsk Michalina Garbowska 6/12 Staryki z wewnętrznej choroby, córka Kazimierza i Anieli z d. Lech 178-3-246 174v 9 Ż Na
11 1 1894 Olewsk Leon Garbowski 27 Staryki z paraliżu, żona Albina z d. Pawłowska, synowie Antoni i Stanisław, córki Elżbieta i Ewa 178-3-246 174v 8 Ż Na
11 1 1894 Olewsk Franciszek Garbowski 2 Budki Borowskie z przeziębienia, syn Wincentego i Ewy z d. Garbowskiej 178-3-246 176r 16 Ż Na
6 4 1894 Olewsk Anastazja Skurzyńska 2 Kisorycka Aleksandrówka z przeziębienia, córka Józefa i Franciszki z d. Garbowskiej 178-3-246 177r 22 Ż Na
8 5 1894 Olewsk Augustyn Garbowski 50 Nowa Aleksandrówka z zapalenia płuc, s. Antoniego, żona Teresa z d. Boczkowska, synowie Antoni, Klemens, Franciszek, Józef i Władysław, córka Antonina 178-3-246 178r 28 Ż Na
5 6 1894 Olewsk Franciszek Boczkowski 8/12 Dworzyszcze z utonięcia, syn Piotra i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 178v 32 Ż Na
14 7 1894 Olewsk Franciszka Garbowska 2 Balarka Radowelska z gorączki tyfusowej, córka Stanisława i Pauliny z d. Kotwickiej 178-3-246 179v 37 Ż Na
14 8 1894 Olewsk Tekla Kotwicka 3 Rudnia Radowelska z krupu, córka Jana i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 180r 41 Ż Na
13 9 1894 Olewsk Marianna Garbowska 30 Staryki z zapalenia płuc, z domu Kotwicka, mąż Piotr Garbowski, synowie Wincenty i Jan, córki Ewa i Marianna 178-3-246 181v 50 Ż Na
23 10 1894 Olewsk Rozalia Garbowska 1 Nowa Aleksandrówka ze szkarlatyny, córka Ignacego i Józefy z d. Rudnickiej 178-3-246 183r 60 Ż Na
4 11 1894 Olewsk Teofila Rudnicka 7 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, córka Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 184r 66 Ż Na
3 12 1894 Olewsk Teresa Garbowska 5 Rudnia Sobiecka ze szkarlatyny, córka Kazimierza i Antoniny z d. Chomątowskiej 178-3-246 187r 82 Ż Na
5 12 1894 Olewsk Adam Garbowski 6/12 Rudnia Sobiecka z odry, syn Kazimierza i Antoniny z d. Chomątowskiej 178-3-246 187r 84 Ż Na
18 12 1894 Olewsk Paulina Garbowska 3 Rudnia Sobiecka z odry, córka Jana i Joanny z d. Lech 178-3-246 188r 89 Ż Na
18 12 1894 Olewsk Ewa Garbowska 6 Rudnia Sobiecka z odry, córka Stanisława i Franciszki z d. Lech 178-3-246 188r 90 Ż Na 0
2 1 1895 Olewsk Małgorzata Garbowska 52 Staryki z kaszlu, z domu Lech, mąż Jan Garbowski, syn Karol i córka Karolina 178-3-246 189v 3 Ż Na
2 1 1895 Olewsk Serafin Garbowski 1,5 Staryki z gorączki, syn Marcina i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 189v 4 Ż Na
2 1 1895 Olewsk Tomasz Garbowski 2 Staryki z kości w gardle, syn Piotra i Franciszki z d. Kozińskiej 178-3-246 189v 5 Ż Na
5 1 1895 Olewsk Wincenty Garbowski 1 Dołhań z odry, syn Wincentego i Ewy z d. Garbowskiej 178-3-246 190r 9 Ż Na
11 1 1895 Olewsk Ewa Grzesiuk 3 Budki Wojtkiewickie ze szkarlatyny, córka Konstantego i Teresy z d. Garbowskiej 178-3-246 190v 15 Ż Na
27 1 1895 Olewsk Stanisław Garbowski 3 Nowa Aleksandrówka ze szkarlatyny, syn Stanisława i Apolonii z d. Lech 178-3-246 191v 23 Ż Na
28 1 1895 Olewsk Kamila Garbowska 3 Nowa Aleksandrówka z odry, córka Jana i Rozalii z d. Dworzeckiej 178-3-246 191v 24 Ż Na
26 3 1895 Olewsk Michał s. Jakuba Garbowski 98w Rudnia Radowelska ze starości, synowie Piotr i Leon 178-3-246 193r 37 Ż Na
7 5 1895 Olewsk Marcjanna Rudnicka 6/12 Balarka Radowelska z krupu, córka Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 193v 42 Ż Na
11 5 1895 Olewsk Onufry Garbowski 6/12 Staryki z czarnej choroby, syn Rafała i Antoniny z d. Hanuszewicz 178-3-246 193v 44 Ż Na
9 lub 9 1895 Olewsk Kamila Lech 30 Staryki z czarnej choroby, z domu Garbowska, mąż Wojciech Lech, córki Karolina, Zofia i Paulina 178-3-246 195r 55 Ż Na
25 3 1895 Olewsk Marianna Garbowska 1 Staryki z odry, córka Tomasza i Teresy z d. Skurzyńskiej 178-3-246 195v 61 Ż Na
14 11 1895 Olewsk Marianna Garbowska 1 Staryki z odry, córka Michała i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 195v 62 Ż Na
23 2 1895 Olewsk Maciej Garbowski 75w Staryki z suchot, synowie Maciej i Witalis, córki Ewa, Anastazja i Aniela 178-3-246 196r 63 Ż Na
12 12 1895 Berezne Jan Lech 54 Łomsk mąż nieżyjącej Katarzyny z Garbowskich, syn Mikołaj, córki: Marianna, Waleria i Michalina 740-2-7 79R 50 R 76 AD1
26 1 1896 Olewsk Seweryn Garbowski 59 Radorobel z guza, żona Aleksandra z d. Garbowska, synowie Jan i Feliks, córki Ludwa, Ewelina, Łucja i Stanisława 178-3-246 198r 6 Ż Na
10 6 1896 Olewsk Anastazja Januszkiewicz 1 Słoboda Borki z czarnej choroby, córka Michała i Ewy z d. Garbowskiej 178-3-246 199v 16 Ż Na
21 5 1897 Olewsk Magdalena Garbowska 80w Słoboda Lwa ze starości, z domu Tyszecka, mąż szeregowy rezerwy Józef Garbowski 178-3-246 204v 13 Ż Na
20 7 1897 Olewsk Paulina Kotwicka 3/12 Stary Zawód z suchot, córka Pawła i Anieli z d. Garbowskiej 178-3-246 204v 14 Ż Na
6 9 1897 Olewsk Piotr Garbowski 8 Budki Sobieckie z krwawej biegunki, syn Ignacego i Józefy z d. Rudnickiej 178-3-246 205v 20 Ż Na
15 9 1897 Olewsk Zofia Garbowska 3 Budki Wojtkiewickie z zapalenia płuc, córka Macieja i Karoliny 178-3-246 210r 12 Ż Na
10 10 1897 Olewsk Rafał Garbowski 1/12 Rudnia Lwa z suchot, syn Wawrzyńca i Antoniny z d. Lech 178-3-246 210v 13 Ż Na
6 12 1897 Olewsk Zofia Garbowska 2 Staryki z zapalenia płuc, córka Michała i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 211r 16 Ż Na
12 12 1897 Olewsk Grzegorz Garbowski 85 Staryki ze starości 178-3-246 211r 18 Ż Na
30 5 1898 Olewsk Józef Garbowski 3/12 Lado z suchot, córka Aleksandra i Kamili z d. Hanuszewicz, parafian kościoła berezneńskiego 178-3-246 208v 3 Ż Na
2 2 1898 Olewsk Kamila Rudnicka 2 Staryki z zapalenia płuc, córka Hieronima i Pauliny z d. Garbowskiej 178-3-246 212r 24 Ż Na
15 12 1898 Olewsk Aniela Boczkowska 2 Dworzyszcze z odry, córka Piotra i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 217v 57 Ż Na
6 1 1899 Olewsk Julian Rękas 1 Rudnia Zamysłowska z ospy, syn Feliksa i Katarzyny z d. Garbowskiej 178-3-246 219v 2 Ż Na
7 2 1899 Olewsk Emilia Tyszecka 1/12 Słoboda Snowidowska z suchot, córka Michała i Łucji z d. Garbowskiej 178-3-246 220r 7 Ż Na
3 6 1899 Olewsk Paulina Garbowska 4 Radorobel z krupu, córka Kaliksta i Anny z d. Bagińskiej 178-3-246 222v 26 Ż Na
28 lu 6 1899 Olewsk Marianna Kotwicka 1 Stary Zawód z konwulsji, córka Pawła i Anieli z d. Garbowskiej 178-3-246 223r 29 Ż Na
17 7 1899 Olewsk Ewa Garbowska 30 Budki Borowskie z padaczki, z domu Garbowska, mąż Wincenty Garbowski, synowie Adam i Piotr 178-3-246 223r 30 Ż Na
26 7 1899 Olewsk Antonina Garbowska 4 Rykówka ze szklarlatyny, córka Piotra i Teresy z d. Lech 178-3-246 223r 31 Ż Na
24 12 1899 Olewsk Filip Garbowski 4/12 Rykówka (lub 25) z czarnej choroby, syn Jana i Pauliny z d. Rudnickiej 178-3-246 225v 55 Ż Na
10 1 1901 Ostropol Mikołaj Garbusiński 58 Chiżniki żona Petronela z Myszkowskich, syn Seweryn i córka Seweryna 17-1-325 192R 2 Ch 365 DM
8 3 1906 Berezne Leonia Garbowska 6/12 Łada c. Hilarego i Heleny z Hutnickich 740-4-2 71V 18 R 74 DM
2 12 1906 Berezne Antonina Halczuk 2/12 Rudnia Łęczyńska c. Kazimierza i Honoraty z Garbolińskich 740-4-2 78R 73 R 80 DM
15 6 1907 Cudnów filia Romanów Karolina Moszkowska 1/12 Słoboda Niwna c. Józefa i Agnieszki z Garbowskich 178-3-215 123V 59 Ż 238 DM
17 10 1907 Korzec Jan Lisowski 1,5 Bronnica s. Mikołaja i Anny z Garbowskich 740-2-332 98V 105 R 104 DM
19 11 1911 Romanów Antoni Anuszkiewicz 1 Słoboda Niwna s. Jana i Antoniny z Garbowskich mieszczan pulińskich 178-3-216 82R 66 Ż 156 DM
3 5 1912 Sł.Czernicka Maria Mokrzecka 61 Czernicka Słobódka z d. Garbowska, wdowa, synowie: Ludwik, Franciszek, Jan, Hipolit, Antoni, Paweł, córki: Józefa, Wiktoria 30 JZ
14 4 1912 Korzec f. Horodnica Piotr Lisowski 12 Lipnik s. Floriana i Marianny z Garbowskich 178-3-181 109R 24 Ż 215 DM
8 3 1914 Tuczyn Kazimierz Garbowski 60 Kudranka żona Pelagia, dzieci Albin, Aniela, Apolonia i Maria 1057 67 12 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0037.htm
6 11 1914 Horodnica Teofila Garbowska 1 Zabara c. Ignacego i Anieli z Żygadłów 178-3-181 214R 46 Ż 423 DM
30 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Janina Strutyńska 0,5 Kijów Rodzice: Franciszek i Aleksandra Garbarczuk 312/1/129 166V 270 m.K. JM1
13 1 1915 Starokonstantynów Franciszek Garbaluk 4/12 Starokonstantynów s. nieślubny Marii Gabraluk c. Grzegorza 17-2-90 36R 6 Ch 73 DM
1 8 1916 Nowy Zawod Rafalina Zubrycka 26 Targoniowa Rudnia od suchot, mieszcz., z d.Garbowska, mąż Dominik, syn Longin 178-3-197 414R 191 Ż 808 DW
11 11 1916 Nowy Zawod Longin Zubrycki 10/12 Targoniowa Rudnia od konwulsji, s. mieszcz. Dominika i Rafaliny z Garbowskich 178-3-197 422V 261 Ż 825 DW
14 1 1917 Włodzimierz Piotr Ryczko 70 m.Włodzimierz poz. Wdową Agaty z Karabelów mąż, zos. z 1. żony Maryanny z Garbaczów s.Józefa, z 2. żony Agaty s.Mikołaja i c.Antoninę 1077 32-33 3 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0017.htm
11 11 1917 Pokostówka Marianna Szaciło 2 Nowoszyjka c. Jana i Ludwiki z Garbowskich 178-3-211 36V 56 Ż 73 DM
7 12 1917 Pokostówka Teofil Weselski 1,5 Leśna Poruba s. Jana i Pauliny z Garbowskich 178-3-211 37V 62 Ż 75 DM
3 12 1920 Międzyrzec Władysław Garboliński 8/52 Siniów s.Władyslawa i Wiktorii z Bobrów 740-4-363 24R 52 R AS
26 9 1922 Sarny Czesława Garbowska 1 Radzież c.Władysława i Pauliny z Burzyńskich 740-4-753 53V 30 R 57 AS
25 4 1924 Sarny Michalina Jankowska 50 Radzież z d. Kołodyńska córka Stanisława, córka zamężna Helena Garbowska 740-4-754 90V 13 R 94 DM
30 4 1924 Sarny Hilary Garbowski 14 Radzież s. Antoniego i Antoniny z Paszkowskich 740-4-754 91R 17 R 94 DM
23 11 1925 Sarny Franciszek Garbowski 16 Radzież s. Rafała i Heleny z Jankowskich 740-4-754 46V 38 R 49 DM
15 8 1925 Sarny Alfons Garbowski 5 Radzież s. Norberta i Emilii z Paszkowskich 740-4-754 49V 25 R 53 DM
11 10 1937 Krzemieniec Roman Szwinienko 13 Krzemieniec ur. 9.8.1924 r., s. Kosmy i Franciszki z Garbowskich. 49 R 66 0
3 9 1939 Włodzimierz Wołyński NSJ Marianna Treska 2/365 Zofiówka c. Aleksandra i Bronisławy z Garbaczów 1089 18 51 AGAD 18 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0018.jpg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 5 1758 Szumsk Magdalena Dulska Zaleśce Mikołaj Agnieszka Józef Medynski, Marianna Garboska 297-1-180 79R Ł 201 RK
7 1 1778 Szumsk Kasper Garbiński Darbiński Huta Szumska Aleksander Marcjanna Podgorska bliźniak, Franciszek Tyminski, Reina Biernacka 297-1-181 24R Ł 024a RK 0
7 1 1778 Szumsk Agnieszka Garbińska Darbińska Huta Szumska Aleksander Marcjanna Podgórska bliźniaczka, Wojciech Podgurski, Anna Barszczewska 297-1-181 24R Ł 024a RK
18 10 1780 Torczyn Łukasz Piotr z Alkantry Miklewski Torczyn Stanisław Barbara Nykowa chrz.: 19.10; Jan Garbużynski, Wiktoria z Białostockich Nykowa; dop.: 31.10; Mathia Kacz 10 b/nr Ł EH
22 4 1784 Szumsk Wincenty Wojciech Korczyński Rachmanów Mikołaj Petronela Garbińska Stanisław Jurkoski, Marianna Głębocka, Jakub Sopinski, Apolonia Demczukoska 297-1-181 67R Ł 067a RK
1 4 1786 Kołomyja Marianna Kozakowska Piadyki 5 Bazyli Helena Garbowska 301-597 4 AGAD 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20597/pages/PL_1_301_597_0003.htm
23 10 1793 Szumsk Jan Capistranum Garbaty Waśkowce Dymitr Marianna 14 R Ł 0
30 5 1798 Lubar Kazimierz Kajetan Stanisław Woyciechowski Ożarówka Antoni Anna łacina, data chrztu, Michał Krukowski, Anna Garbowska, ass. Prokop Koniopacki, Joanna Krukowska 178-49-3 603V Ż Mg
19 5 1799 Lubar Helena Car Wolica Jakub Marianna łacina, data chrztu, Onufry Garbaczewski, Antonina Łagowska 178-51-174 9V Ż Mg
31 5 1799 Lubar Jakub Salomon Hołodniuk Wolica Bartłomiej Katarzyna łacina, data chrztu, Antoni Hołodniuk, Aniela Garbaczewska 178-51-174 9V Ż Mg
23 10 1801 Ostróg Urszula Keslernowska Białotyn Piotr Wiktoria Andrzej Garbiec, Anna Polkiewicz 297-1-136 12 Ł SK
15 6 1803 Ostróg Julianna Kotołowska Białotyn Piotr Wiktoria Andrzej Garboski, Anna Polkiewiczowa 297-1-136 33 Ł CK
21 3 1804 Dąbrowica Adam Sulimowski Michał Helena dop. ch: 29.06.1836 As: Franciszek Garbowski, Marianna Tyszkiewicz, Marcin Łodzi 822 96a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0097.htm
15 8 1805 Ostróg Dorian Baszyński Białotyn Franciszek Rozalia Mikołaj Krzymowski, Katarzyna Garbcowa 297-1-136 52 Ł SK
26 12 1805 Ostróg Wiktoria Polkiewicz Białotyn Grzegorz Joachima Piotr Polkiewicz, Katarzyna Garbowska 297-1-136 55 Ł SK
31 1 1806 Ostróg Jan Kotyłowski Białotyn Piotr Wiktoria Tomasz Kurowski, Katarzyna Garbcowa 297-1-136 56 Ł SK
4 7 1806 Ostróg Marianna Polkiewicz Białotyn Wojciech Agnieszka Andrzej Garbiec, Agnieszka Polkiewiczowa 297-1-136 58 Ł SK
8 5 1806 Lubar Mikołaj Bukar Ożarówka Seweryn Julia Budzyńska łacina, chrzest 9.05.1806, Kazimierz Budzyński, Anna Garbowska 178-51-174 81V 63 Ż Mg 192 0
2 3 1807 Ostróg Franciszek Garbiec Białotyn Andrzej Katarzyna Michał Przewłocki, Marianna Kosobucka 297-1-136 63 Ł SK
25 8 1807 Lubar Stanisław Wojciech Woyciechowski Ożarówka Antoni Anna Topolnicka łacina, data chrztu, Antoni Budzyński, Anna Garbowska 178-51-174 94V Ż Mg 226
9 2 1808 Ostróg Jan Baszyński Białotyn Piotr Elżbieta Józef Dobrowolski, Katarzyna Garbowska 297-1-136 72 Ł 1109 SK
3 1 1812 Puliny Gabriel Gongało Rudnia Kremenka Bartłomej Aleksandra Borowski Piotr, Garbycha Tekla 18R 2 JZ
29 11 1812 Ostróg Stanisław Garbarz Nowomalin Jan Katarzyna Choynowska Stanisław Lipski, Angela Fedorowiczowa 297-1-136 188 Ł 906 SK
0 1813 Olewsk Józef Skurzyński Paweł Aleksandra Dudkowska Jakub Garbowski i Helena Chomętowska, Wojciech Kotwicki i Marianna Kotwicka 178-3-128 168v-169r 10 Ż Na
30 9 1817 Puliny Grzegorz Borowski Rudnia Kremenka Benedykt Katarzyna Libeda Michał, Garbowa Tekla 23R 1 JZ
19 7 1820 Torczyn Julianna Garbowska Szepel Stefan Anastazja Wojciechowska Franciszek Szymonowicz, Wiktoria Solawska 53 b/n Ł EH
9 10 1827 Nieświcz Franciszek Borgiasz Garbolski Ławrów Marcin Marianna 427 12 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0007.htm
16 11 1827 Korzec Katarzyna Korzec NN Rozalia Grzegorz Harczyn sołdat i Helena Garbarska 245-1-1 77V 113 R 153 DM
5 9 1828 Nieświcz Wiktoria Garbolska Ławrów Marcin Marianna 427 26 31 AGAD 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0014.htm
12 3 1828 Kazimierka Zofia Rudnicka Ilniki Jan Franciszka Garbolińska 15.08.1828, dopeł. chrztu, asys. Ur. Piotr Chorążyczewski, Ur. Apolonia Chorążyczewska 171-1-1 226R 19 R 7118 Mg
28 3 1828 Bazalia Wojciech Piotrowski Kotiurzyńce Jędrzej Joanna chrz., tylko w wody 29.03., ur. Leon Garbiński i Helena Świderska 178-3-94 222R 31 Ż DM
19 10 1828 Kupiel Kalikst Edward Borowski Pisarzówka ur. Wincenty Józefa Gallsz ur. Stanisław Garboliński, ur. Karolina Delatur 178-3-94 294R 48 Ż 563 KP2
14 3 1828 Wołoczyska Józefa Wołowik Korostów prac. Mikołaj Marianna Jaszczyszyn prac. Józef Garbulow, Ludwika Koza 178-3-94 270R 28 Ż 516 KP2
29 9 1828 Wołoczyska Michał Garbulowy Korostów prac. Jan Franciszka Jaszczyszyn prac. Paweł Hulak, Magdalena Komaniuk 178-3-94 273R 74 Ż 522 KP2
4 12 1829 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Staryki Józef Helena Kuriata Jan Lech i Anna Lechówna 178-3-3 488R 4 Ż Na
20 12 1829 Deraźne Józef Wiktor Konopacki Chołoniewicze Florian Agnieszka Chodorowska Józef Chodorowski i Anna Garbolińska 171-1-2 197V 30 R DM
26 1 1829 Wołoczyska Franciszka Rybakowa Korostów prac. Łukasz Marianna Kiszkowa prac. Błażej Barwiński, Agnieszka Garbulowa 178-3-95 274v 10 Ż 530 KP2
16 7 1829 Niewirków Eliasz Nagalewski Siwki Jan Magdalena Garbolińska Jakub Lewandowski, Ewa Wieczorkowa. 171-1-2 294 R 137 R AS
15 4 1829 Korzec Aniela Misiuna Balarka Aleksandrowska Mikołaj Katarzyna Garbalińska Gabriel Janiszewski i Ewa Żarczyńska zamężna 245-1-3 68V 41 R 134 DM
12 4 1830 Ołyka Aniela Garbalińska Dermanka Piotr Brygida Ostrowska 816 285 9 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0291.htm
23 12 1830 Ołyka Ewa Garbalińska Dermanka Kotowska Piotr Brygida Ostrowska 817 294 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0303.htm
18 2 1830 Olewsk Maciej Garbowski Rudnia Staryki Franciszek Julianna Czerwińska Walenty Lech i Katarzyna żona Franciszka Lecha 178-3-3 488V 7 Ż Na
25 5 1830 Olewsk Józef Garbowski Rudnia Staryki Jan Anna Lech Jan Garbowski i Marianna żona Jana Lecha 178-3-3 489V 14 Ż Na
23 7 1830 Olewsk Feliks Garbowski Rudnia Staryki Franciszek Anna Lech Jan Lech i Wiktoria żona Antoniego Garbowskiego 178-3-3 490V 23 Ż Na
2 11 1830 Olewsk Teresa Jasińska Rudnia Staryki Gabriel Wiktoria Lech Jan Garbowski i Małgorzata Lechówna 178-3-3 492V 37 Ż Na
20 9 1830 Lubar Michał Nęczyński Kyrijówka Wojciwech Marianna Garbowska Jan Żecki Wqiktoria Kozłowska as:Szymon Burkowski SalomeaSkoniecka 178-3-3 368R 87 Ż MP
10 10 1830 Lubar Franciszek Jabłońśki Lubar Maciej Marianna Kacperska Dominik Kowaliński Marianna łuczycka as:Aleksander Garbowski Marianna Kolwaińśka 178 3 3 V368 91 Ż MP
14 1 1830 Żytomierz Praxeda Garbowska Nowa Rudnia Józef Marianna Pałubińska Kiryło Kondratowicz Anastazja Szwejkowska 178 3 3 V3 16 Ż MP
7 4 1830 Żytomierz Maria Kinalewska Futor Kinalewskiego Faustyn Rozalia Garbowska Jan Kinalewski Weneranda Kinalewska 178 3 3 V14 96 Ż MP 0
12 9 1830 Żytomierz Hipolit Władysław Jaworski Żytomierz Wojciech Johanna Wrzeżewska Aleksander Cariew Apolonia Garbaczewska Łukasz Wigurani Julią Bielakowską 178 3 3 V32 233 Ż MP
30 11 1830 Niewirków Andrzej Rudnicki Majdan Siedliski Jan Franciszka Garbolińska Tomasz Pulikowski, Honorata Sokołowska panna 171-1-3 291 V 50 R AS
2 2 1831 Olewsk Agata Garbowska Rudnia Staryki Jan Marianna Lech Grzegorz Sawicki, Anna żona Franciszka Garbowskiego 178-3-4 446R 4 Ż Na 873
25 4 1831 Olewsk Jan Lech Rudnia Lwa Wojciech Marianna Garbowska Grzegorz Sawicki kawaler i Tekla żona Antoniego Ziębickiego, asystowali Tomasz Lech i Apolonia żona Stanisława Ziębickiego 178-3-4 447R 15 Ż Na
31 7 1831 Olewsk Anna Lech Rudnia Staryki Franciszek Katarzyna Garbowska Tomasz Garbowski i Anna żona Franciszka Lecha 178-3-4 447V 17 Ż Na
31 7 1831 Olewsk Anna Lech Rudnia Staryki Franciszek Katarzyna Garbowska natychmiast po porodzie ochrzczona z wody, asystowali Grzegorz Sawicki i Tekla żona Antoniego Ziębickiego 178-3-4 448R 22 Ż Na
22 10 1831 Olewsk Rozalia Lech Rudnia Staryki Michał Magdalena Bartosz Franciszek Lech i Anna żona Jana Garbowskiego 178-3-4 448R 26 Ż Na
16 10 1831 Korzec Teresa Misiuk Balarka Aleksandrowska Mikołaj Katarzyna Garbolińska 245-1-5 66 81 R PW 0
1 8 1831 Nowogród Wołyński Izajasz Garb par. Nowogród Woł. Jakub Marianna Żurawska ur. Jan Całko, Marianna Garkowa mężatka 245-1-5 13V 1167 R 517 DW
2 9 1831 Nowogród Wołyński Szymon Całko par. Nowogród Woł. Jędrzej Domicela Chomont ur. Jan Całko, Agnieszka Garbowa mężatka 245-1-5 16V 1190 R 606 DW
4 5 1831 Niewirków Grzegorz Gilewski Siwki Wincenty Apolonia Garbolińska Józef Niżyński, Magdalena Nagalewska 171-1-4 243 R 23 R AS
15 11 1831 Niewirków Aniela Nagalewska Siwki Jan Magdalena Garbolińska Jan Niżyński,Franciszka Rudnicka męż. 171-1-4 245 V 46 R AS 0
13 9 1831 Niewirków Tekla Garbolińska Siwki Marcin Franciszka Gilewska Józef Niżeński, Magdalena Nagalewska 171-1-4 246 R 47 R AS
17 9 1832 Ołyka Stanisław Garbaliński Dermanka Piotr Brygida Ostrowska 818 271 54 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0278.htm
3 1 1832 Korzec Marianna Bilecka Balarka Aleksandrowska Mikołaj Julianna Garbolińska Kazimierz Ziarczyński i Katarzyna Misiuna ż. Mikołaja 245-1-6 57v 11 R Na
6 5 1832 Deraźne Stanisław Garbaliński Chołoniewicze Franciszek Anna Szumska Jan Chodorowski i Agnieszka Juzikiewicz ż. Wojciecha 171-1-5 192R 13 R DM 0
24 8 1832 Deraźne Ludwik Adamski Chołoniewicze Marcin Lucyna Szczepkowska Jan Chodorowski i Anna Garbalińska 171-1-5 194R 26 R DM
21 1 1832 Nowogród Wołyński Jan Garbowski Rudnia Talecka Mateusz Tekla Wach prac. Tomasz Borowski, ur. Domicela ...kowa mężatka 245-1-6 3V 1250 R 601 DW
30 7 1832 Nowogród Wołyński Jan Antoni Kozakiewicz Susły Jan Rozalia Garbolińska ur. Gabriel Guławski, Apolonia Lewicka ż. Jana 245-1-6 14V 1335 R 1023 DW
19 2 1833 Berezne Józef Garbowski Rudnia Druchowska Józef Helena Piotr ...głowski i Marianna Gnitecka 171-1-6 220V 4 R Na
12 3 1833 Niewirków Franciszka Stagolewska Siwki Jan Magdalena Garbolińska Jan Niżyński,Marianna Niżyńska mężatka 171-1-6 264 V 29 R AS 0
20 6 1833 Niewirków Piotr Laszewski Moczulanka Jan Franciszka Garbowska Mikołaj Żygadło,Julianna Bagińska ż.Jana 171-1-6 264 V 31 R AS
12 6 1834 Kołki Marianna Garbalińska Majdan Mykowski Piotr Brygida Ostrowska Franciszek Grodzki, Katarzyna Ostrowska - ż. Marcina; ch: 12.06. 820 62a 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0064.htm
4 11 1834 Zasław św. Jana Karolina Burkowska Kominy Feliks Wiktoria Skibicka Antoni Garbowski i Anna Chwoina 178-3-100 9V 51 Ż 21 DM
15 3 1834 Berezne Benedykt Dzygadło Rudnia Siedliska Józef Tekla Garb Jan Kondracki żonaty i Konstacja Dzygadło panna 171-1-7 225R 13 R Na
18 6 1834 Berezne Apolonia Węgłowska Rudnia Bobrowska Jan Anna Suchodolska Leon Muchorowski żonaty i Helena Garbowska mężatka 171-1-7 225V 16 R Na
10 2 1834 Korzec Apolonia Bilecka Balarka Aleksandrówka Mikołaj Helena Garbolińska Gabriel Janiszecki i Magdalena Bilecka 245-1-8 68v 30 R Na
5 5 1834 Niewirków Marianna Pulikowska Moczulanka Tomasz Elżbieta Stylak Maciej Garboliński żonaty, Franciszka Rudnicka ż.Jana 171-1-7 278 R 22 R AS
4 6 1834 Niewirków Zofia Garbolińska Moczulanka Maciej Franciszka Gilecka Józef Murawski ,Franciszka Rudnicka ż.Jana 171-1-7 278 V 38 nr R AS
13 12 1834 Niewirków Mikołaj Bobowski Bystrzyca Bartłomiej Józefa Nonicka Maciej Garboliński,Elżbieta Pawlikowska ż.Tomasza 171-1-7 287 R 58 R AS
26 11 1835 Niewirków Katarzyna Nagatyńska Siwki Jan Magdalena Garbolińska ch.z wody.Dopełn.ch. 12.04.1836 Asyst. .... Sokołowski,Teresa .....owska żona Wojciecha 171-1-9 266 V 20 R AS 0
3 11 1836 Ołyka Rozalia Garbalińska Dobra Piotr Brygida Ostrowska 822 287 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0299.htm
8 3 1836 Krzemieniec Katarzyna Hulewicz Krzemieniec Paweł Agnieszka Fedorczuk Garbiel Fedoręczyk i Tekla Paszyńska 426-1-10 6R 21 T 42 DM
7 7 1836 Berezne Piotr Garbowski Rudnia Bobrowska Józef Helena Kuriata Piotr Węgłowski żonaty i Rozalia Lech ż. Michała 171-1-9 224R 8 R Na
7 12 1836 Berezne Mikołaj Węgłowski Rudnia Bobrowska Piotr Franciszka Lech Józef Garbowski i Magdalena Lech ż. Jana 171-1-9 227R 27 R Na
17 2 1836 Olewsk Marianna Jasińska Staryki Gabriel Wiktoria Lech Jakub Lech i Agata Garbowska ż. Jana 178/51/386 558v 8 Ż Na
11 6 1836 Olewsk Małgorzata Garbowska Łomsk Antoni Wiktoria Jasińska Jan Lech i Apolonia Hanuszkiewicz panna 178/51/386 560r 19 Ż Na
25 8 1836 Olewsk Antonina Garbowska Łomsk Franciszek Anna Lech Bazyli Garbowski i Katarzyna Gis ż. Pawła 178/51/386 560r 21 Ż Na
9 9 1836 Olewsk Józef Lech Rudnia Lwa Jan Oksenia Garbowska Jakub Lech i Katarzyna Lech wdowa 178/51/386 560v 24 Ż Na
21 11 1836 Lubar Aleksander Jan Malichowski Lubar Wincenty Aniela Ostrowska Fabian Kamiński i Marianna Święcicka wdowa, asyst. Piotr Michałowski i Domicela Garbowska ż. Aleksandra 178-51-386 409R 102 Ż 412 DM
21 1 1837 Ostróg Agnieszka Sabańska Bodiaki Józef Karolina Tokarska Adam Garbowski Teodora Kolińska 171-1-10 2R 8 R DM
25 1 1837 Ostróg Polikarp Piotr Nowicki Mizocz Jan Franciszka Dziekowska Adam Garbowski i Katarzyna Promińska 171-1-10 3R 12 R DM
9 4 1837 Berezne Leon Kuriata Rudnia Bobrowska Józef Teresa Żygadło Michał Lech żonaty i A... Garbowska ż. Józefa 171-1-10 236V 10 R Na
5 4 1837 Berezne Anna Żygadło Rudnia Siedliska Józef Tekla Garbowska Olimpij Tymaszuk żonaty i Rozalia Targoni mężatka, asystowali Szymon Żygadło żonaty i Ewa Kuriata panna 171-1-10 237R 13 R Na
31 10 1837 Kazimierka Marianna Garbowska Piasków Bazyli Katarzyna Ziębicka Grzegorz Burzyński i Krystyna Droszewicz wdowa 171-1-10 249R 13 R 251 DM
1 11 1838 Ptycza Feliks Bączkowski Budy Białogródeckie Jan Marianna Siedlecka Antoni Garb, Anna Ledzińska 824 206V 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0208.htm
3 2 1838 Olewsk Andrzej Kotwicki Rudnia Radowelska Maciej Tekla Garbowska Ludwik Kotwicki i Teresa ż. Piotra Kotwickiego 178-3-6 451R 5 Ż Na
7 2 1838 Olewsk Dorota Hermaszewska Łomsk Sylwester Katarzyna Jasińska Jan Garbowski i Antonina ż. Józefa Tchornickiego 178-3-6 451V 8 Ż Na
10 1 1838 Olewsk Tekla Lech Staryki Franciszek Katarzyna Bur Maciej Garbowski i Marianna ż. Jana Lecha 178-3-6 452R 12 Ż 878 Na
19 5 1838 Olewsk Feliksa Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie Bazyli Marianna Garbowska Sebastian Boczkowski i Marianna ż. Grzegorza Tyszeckiego 178-3-6 452R 14 Ż Na 878
13 6 1838 Olewsk Piotr Garbowski Rudnia Radowelska Michał Franciszka Piekarska Teodor Garbowski i Apolonia ż. Wojciecha Piekarskiego 178-3-6 452R 16 Ż Na 878
6 5 1838 Olewsk Teresa Gajdemska Balarka Wojtkiewicka Ignacy Agata Bielawska Aleksander Garbowski i Marianna ż. Jakuba Grzesiuka 178-3-6 453R 26 Ż Na
14 9 1838 Olewsk Krzysztof Garbowski Łomsk Antoni Wiktoria Jasińska Aleksander Garbowski i Rozalia Hermaszewska wdowa 178-3-6 453R 29 Ż Na
23 8 1838 Olewsk Jan Garbowski Staryki Feliks Anna Romaniewicz Jakub Lech i Marianna Garbowska panna 178-3-6 453V 30 Ż Na
23 9 1838 Olewsk Tekla Garbowska Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Gabriel Jasiński i Marianna ż. Jana Lecha 178-3-6 453V 31 Ż Na
2 7 1838 Olewsk Małgorzata Lech Staryki Jan Anna Kuriata Aleksander Garbowski i Katarzyna ż. Franciszka Lecha 178-3-6 453V 32 Ż Na
27 12 1838 Olewsk Marianna Kotwicka Rudnia Radowelska Karol Anna Charczyńska Piotr Kotwicki i Marcela ż. Jana Garbowskiego 178-3-8 495R 3 Ż Na
28 11 1838 Połonne Antonina Garbarz Połonne Stefan Regina Franciszek Zabłocki kawaler, Salomea Dworzycka panna 245-1-12 126R 186 R DW 302
23 3 1838 Berezne Anna Mucharowska Rudnia Bobrowska Leon Marianna Lech Jan Węgłowski żonaty i Helena Garbowska mężatka 171-1-11 235R 8 R Na
8 10 1838 Niewirków Dionizy Pulikowski Moczulanka Stanisław Apolonia Garbolińska Piotr Chodakowski, Ur. Agnieszka Boczkow ska ż.Tadeusza 171-1-11 278 V 47 R AS
13 5 1839 Niewirków Mateusz Niejsienko Siwki Jan Magdalena Garbolińska 879 259 R 9 0
20 10 1839 Dąbrowica Jędrzey Garbowski Karasin Franciszek Anna Lech Józef Dębowski, Anna Nierodkiewicz; ch: 29.10. 825 113a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0119.htm
18 1 1839 Olewsk Piotr Garbowski Rudnia Radowelska Teodor Franciszka Rudnicka Józef Targoni i Katarzyna ż. Grzegorza Węgla 178-3-8 495R 2 Ż Na
4 3 1839 Olewsk Kazimierz Garbowski Staryki Maciej Łucja Hanuszkiewicz Maciej Hanuszkiewicz i Marianna Hanuszkiewicz panna 178-3-8 496R 12 Ż Na
6 4 1839 Olewsk Wilhelm Garbowski Staryki Jan Agata Targoni Jan Lech i Marianna Lech panna 178-3-8 496R 13 Ż Na
21 2 1839 Olewsk Leon Garbowski Staryki NN Anna Targoni Jan Garbowski i Marinna ż. Jakuba Lecha, matka wdowa po mężu Garbowska,dziecko pozamałżeńskie 178-3-8 496R 14 Ż Na
10 1 1839 Olewsk Karolina Garbowska Staryki Grzegorz Marianna Lech Jakub Lech i Teresa ż. Jana Lecha 178-3-8 496R 15 Ż Na
7 5 1839 Olewsk Anna Jasińska Staryki Gabriel Wiktoria Lech Jan Garbowski i Marinna ż. Jakuba Lecha 178-3-8 496V 16 Ż Na
30 3 1839 Olewsk Franciszka Lech Staryki NN Marianna Lech Józef Garbowski i Katarzyna Lech panna, niewpisane imię ojca 178-3-8 496V 17 Ż Na
27 5 1839 Olewsk Joanna Garbowska Budki Radowel Andrzej Agata Dworak Józef Rudnicki i Anastazja ż. Andrzeja Hanuszkiewicza 178-3-8 496V 18 Ż Na
25 9 1839 Olewsk Tekla Garbowska Łomsk Jan Marcjanna Targoni Maciej Jasiński i Domicela ż. Jana Kowacza 178-3-8 498R 33 Ż Na
12 2 1839 Wieledniki Agata Chomutowska Rudnia Hamarnia Łuhińska Jan Marianna Garbowska chrzest 05.04.1839 178-3-8 465R 29 Ż MW
9 4 1839 Nowogród Wołyński Paweł Garbowski Rudnia Talecka Mateusz Tekla Wachowska Bazyli Maszkowski i Agnieszka Garbowska panna 178-3-72 9R 67 Ż 18 DM
18 4 1839 Nowogród Wołyński Marek Konopacki Huta Kuka Antoni Tekla Weselska Jan Garbowski i Domicela Całko ż. Jędrzeja 178-3-72 9V 70 Ż 19 DM
3 6 1839 Nowogród Wołyński Erazm Garbowski Słoboda Wyhoda Piotr Klara Marcinowska Karol Betner i Franciszka Rostkowska ż. Bazylego 178-3-72 13V 101 Ż 27 DM
25 6 1839 Nowogród Wołyński Piotr Garbowski Narajówka Walenty Franciszka Skobelska Urban Skobelski i Teresa Zakrzewska ż. Łukasza 178-3-72 15R 113 Ż 30 DM 0
19 7 1839 Nowogród Wołyński Anna Hornicka Huta Kuka Feliks Paulina Bielecka Jan Garbowski i Aleksandra Weselska ż. Franciszka 178-3-72 16R 120 Ż 32 DM
2 10 1839 Nowogród Wołyński Michał Weselski Rudnia Talecka Franciszek Julianna Krasnowska Jan Skokowski i Regina Garbowska ż. Michała 178-3-72 22R 168 Ż 44 DM
16 10 1839 Nowogród Wołyński Angela Skokowska Rudnia Talecka Jan Katarzyna Garbowska Jan Skokowski i Katarzyna Skokowska panna 178-3-72 23R 178 Ż 46 DM
2 11 1839 Nowogród Wołyński Karol Garbowski Huta Kuka Jan Marianna Szymanowska Franciszek Weselski i Tekla Morzanowska panna 178-3-72 24R 186 Ż 48 DM
5 1 1840 Niewirków Mereżarna Rudnicka Moczulanka Jan Franciszka Garbolińska 880 229 V 6 0
8 4 1840 Niewirków Marianna Garbolińska Moczulanka Maciej Franciszka Gilewska 880 231 V 21
28 5 1840 Niewirków Maria Pulikowska Moczulanka Stanisław Apolonia Garbolińska 880 232 V 30 0
8 9 1840 Niewirków Józef Garboliński Siwki Jan Anna Dewkowska 880 234 V 44 0
15 1 1840 Kołki Józef Garbaliński Majdan Mykowski Piotr Brygida Ostrowska Ignacy Kamiński, Zuzanna Skierewska - ż. Jana; ch: 06.02. 826 93 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0094.htm
19 12 1840 Jałowicze Stanisław Tarczyński Jarosławicze Jan Rozalia Garbaczewska Józef Bańkowski, Karolina Bańkowska ż. Stanisława 826 271 V 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0274.htm
22 1 1840 Nowogród Wołyński Jan Całka Rudnia Talecka Jan Małgorzata Kotwicka Paweł Brzezicki, Tekla Garbowska ż. Mateusza 871 9 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0006.htm
8 2 1840 Nowogród Wołyński Jan Wachowski Rudnia Talecka Stanisław Helena Sawicka Skokowski Jan, Garbowska Tekla, ż.Mateusza 871 11 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0007.htm
29 7 1840 Nowogród Wołyński Aniela Garbowska Rudnia Karpiłówka Antoni Józefa Kuriata 871 39 150 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0021.htm
2 8 1840 Nowogród Wołyński Piotr Garbowski Rudnia Talecka Maciej Anna Skokowska 871 39 151 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0021.htm
2 10 1840 Nowogród Wołyński Brygida Garbowska Wyhód Piotr Klara Marcinowska 871 49 188 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0026.htm
26 10 1840 Nowogród Wołyński Urszula Garbowska Majdan Kuleszowski Michał Dorota Borkowska 871 54 209 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0028.htm
23 12 1840 Nowogród Wołyński Józef Garbowski Majdan Kuleszowski Kasper Agnieszka Lisowska 871 63 244 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0033.htm
6 5 1840 Korostyszew Jan Garbowski Borczówka Mateusz Teofila Ulaszyńska Jan Sokulski, Katarzyna Wojciechowska, chrz. 9.05.1840 178-51-456 15V 21 Ż BS 41
29 3 1840 Olewsk Paweł Kotwicki Rykówka Jan Tekla Rudnicka Gaspar Kotwicki i Anna Garbowska panna 178/3/9 405V 17 Ż Na 0
23 3 1840 Olewsk Katarzyna Garbowska Staryki Maciej Anna Targoni Jakub Lech i Oksenia Lech żona Jana 178/3/9 406V 24 Ż Na
26 5 1840 Olewsk Jan Garbowski Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Jakub Lech i Anna Lech panna 178/3/9 406V 25 Ż Na
4 7 1840 Olewsk Józef Rękas Rudnia Zamysłowska Wincenty Oksena Szymon Chomątowski i Agata Garbowska żona Andrzeja 178/3/9 407R 30 Ż Na
22 8 1840 Olewsk Rozalia Lech Staryki Jan Teresa Lech Jan Lech i Marianna Garbowska panna 178/3/9 408R 39 Ż Na
28 7 1840 Olewsk Adam Lech Staryki Jan Marianna Kuriata Michał Lech i Anna Garbowska żona Macieja 178/3/9 408R 40 Ż Na
1 11 1840 Olewsk Antoni Garbowski Staryki Feliks Anna Romaniewicz Franciszek Lech i Marianna Lech żona Jana 178/3/9 408R 41 Ż Na
7 12 1840 Olewsk Łucja Garbowska Budki Radowel Jan Marcela Rudnicka Mikołaj Rudnicki i Eufrozyna Chalecka panna 178/3/9 408V 45 Ż Na
30 7 1840 Cudnów Ignacy Ganowski Rudnia Buszcza par. Puliny Marcin Agnieszka Garbowska Wojciech Dobrowolski i Barbara Lech ż. Jana 569-1-63 13R 118 Ż DM
7 4 1840 Berezne Wincenty Żygadło Rudnia Siedliska Józef Tekla Garbowska 880 194 R 25 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0212.htm
6 12 1840 Berezne Mikołaj Garbowski Rudnia Bobrowska Józef Julianna Kuriata 880 196 R 41 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0214.htm
7 5 1841 Nowogród Wołyński Marianna Garbowska Rudnia Talecka Józef Elżbieta Całko Skokowski Jan, Skokowska Marianna, ż.Michała 872 23 87 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0014.htm
3 4 1841 Nowogród Wołyński Paweł Borowski Rudnia Talecka Tomasz Marianna Giżycka Krzeczkowski Dymitr, Garbowska Tekla, ż.Mateusza 872 19 70 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0012.htm
16 6 1841 Nowogród Wołyński Antonina Garbowska Narajówka Walenty Franciszka Skobelska 872 31 118 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0019.htm
29 6 1841 Nowogród Wołyński Petronella Skokowska Rudnia Talecka Jan Katarzyna Garbowska 872 32 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0019.htm
8 8 1841 Nowogród Wołyński Klara Hajko Huta Kuka Kazimierz Julianna Hornicka Jan Garbowski, Aleksandra Weselska ż. Franciszka 872 36 (2.) 140 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0022.htm
28 10 1841 Nowogród Wołyński Tekla Miaskowska Michałówka Karol Agnieszka Garbowska Drągowski Woyciech, Całko Regina, ż.Jana 872 50 198 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0029.htm
27 12 1841 Nowogród Wołyński Tomasz Garbowski Wyhoda Piotr Klara Marciszowska 872 60 237 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0034.htm
29 12 1841 Nowogród Wołyński Kacper Szpakowski Huta Iwanówka Józef Julianna Garbowska 873 1 1 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0002.htm
6 3 1841 Berezne Helena Kotwicka Rudnia Bobrowska Jan Katarzyna Kląkowska Leon Mucharowski żonaty i Helena Garbowska mężatka 171-1-12 227R 11 R Na
16 9 1841 Berezne Karolina Garbolińska Rudnia Potasznia Karol Marcella Dawidowicz Szymon Kuriata żonaty i Anna Kuriata wdowa 171-1-12 230R 34 R Na
19 7 1841 Niewirków Tomasz Niegojenko Siwki Jan Magdalena Garbolińska Józef Wereszczyński,Ewa Niżyńska ż.Grzegorza 171-1-12 260 V 29 R AS
9 1 1841 Bereźnica Antonina Niewęgłowska Majdan Choszczowata Andrzej Rozalia Garbolińska Jan Kalinowski i Wiktoria Niewęgłowska ż. Teodora 827 126R 1 AGAD 129 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0129.htm
20 1 1841 Bereźnica Marianna Grzembowska [Grzębowska] Huta Niemowicka Filon Marcelina Garbolińska Grzegorz Łyszkiewicz i Marianna Grzembowska panna 827 126V 5 AGAD 130 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0130.htm
15 10 1841 Bereźnica Aniela Grzębowska Huta Niemowicka Józef Aleksandra Janicka Teodor Niewęgłowski i Marcela Garbolińska ż. Filona 827 128R 22 AGAD 131 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0131.htm
7 1 1842 Nowogród Wołyński Paulina Garbowska Huta Kuka Jan Marcjanna Szymanowska Józef Wąchalski, Justyna Brzezicka - żona Pawła 873 2 6 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0003.htm
5 1 1842 Nowogród Wołyński Lucyna Garbowska Rudnia Talecka Maciej Anna Skokowska 873 2 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0003.htm
20 2 1842 Nowogród Wołyński Agnieszka Garbowska Rudnia Talecka Mateusz Tekla Wachowska 873 12 47 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0008.htm
1 5 1842 Nowogród Wołyński Jakub Garbowski Majdan Kuleszowski Kasper Ewa Lisowska 873 22 87 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0013.htm
29 12 1843 Niewirków Stanisław Garboliński Siwki Jan Anna Dudkowska 882 243 R 15 AGAD DW
18 2 1843 Bereźnica Elżbieta Garbolińska Dołhe Tomasz Petronela Serafinowicz 829 252R 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0266.htm
20 8 1843 Berezne Stanisław Bernard Garboliński Rudnia Potasznia Karol Marcella Dawidowicz 882 212 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0214.htm
17 1 1843 Nowogród Wołyński Scholastyka Garbowska Karpiłówka Antoni Józefa Kuriata 874 3 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0003.htm
27 1 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Garbowski Rudnia Talecka Józef Elżbieta Całka 874 7 20 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0005.htm
13 4 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Szpakowski Majdan Kuleszowski Józef Julianna Garbowska 874 23 66 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0013.htm
9 6 1843 Nowogród Wołyński Małgorzata Garbowska Rudnia Talecka Mateusz Tekla Wachowska 874 35 102 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0019.htm
20 9 1843 Nowogród Wołyński Eustachy Ostrowski Fedorówka Kacper Krystyna Garbowska 874 54 159 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0029.htm
24 9 1843 Nowogród Wołyński Stanisław Skokowski Kamienny Majdan Jan Katarzyna Garbowska 874 56 166 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0030.htm
6 11 1843 Nowogród Wołyński Teodor Garbowski Majdan Kamienny Piotr Klara Pieluszewska 874 67 200 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0035.htm
7 11 1843 Nowogród Wołyński Stanisław Garbowski Majdan Kuleszowski Michał Dorota Boczkowska 874 70 208 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0037.htm
16 12 1844 Niewirków Anna Pulikowska Moczulanka Tomasz Elżbieta Hulaka Piotr Chadorowski i Franciszka Garbolińska 884 272 6 AGAD LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0279.htm
7 11 1844 Olewsk Katarzyna Garbowska Staryki Antoni Gertruda Rudnicka Maciej Garbowski i Anna Rudnicka żona Józefa 178/3/12 437R 1 Ż Na
24 6 1844 Olewsk Jan Garbowski Staryki Jan Agata Targoni Jan Lech i Katarzyna Lech żona Franciszka 178/3/12 437R 3 Ż Na
22 7 1844 Toporyszcze Eliasz Garb Rudnia Toporyska Kasper Rozalia Piątkowska Jakub Ogoński i Dominika Zabrodzka ż. Michała 178-51-514 486V 59 Ż DM
12 3 1844 Berezne Wiktoria Kuriata Rudnia Bobrowska Wojciech Anna Chorążewska Józef Garboski żonaty,Anna Kuryatówna panna 883 200V 11 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0211.htm
8 10 1844 Berezne Jan Żygadło Rudnia Siedliska Józef Tekla Garbowska Woln.Szymon Zygadło,Rozalia Targoniowa ż. Harasyma 883 204R 32 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0214.htm
17 12 1844 Klewań Marianna Kozik Konstantynów Johan Johanna Pierożyńska Franciszek Garboliński, Katarzyna Szydłowska wdowa 883 131V 28 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0135.htm
13 8 1845 Nieświcz Marianna Garboluk Ławrów Jędrzej Anna prac, Józef Korolczuk, Marianna Węgrukówna dziewka 440 4 16 DW
9 8 1845 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Garbowski Karpilowka Antoni Józefa Kuriata Garbowski Jan, Skokowska Marianna, ż.Leona 144 JZ 0
5 4 1845 Niewirków Maryanna Niegajenko Siwki Jan Maryanna Garbolińska Feliks Nizyński i Maryanna Chorożyczeńska 884 274 20 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0281.htm
20 5 1845 Niewirków Aniela Pulikowska Mokre Stanisław Apolonia Garbolińska Jan Rudnicki i Maryanna Klereszczyńska 884 276 36 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0281.htm
15 10 1845 Niewirków Franciszka Bagińska Huta Siedliska Woyciech Apolonia Garbolińska Franciszek Łukomski i Katarzyna Wereszczyńska 884 279 70 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0286.htm
16 2 1845 Olewsk Kazimierz Rudnicki Buda Radowelska Mikołaj Marianna Hanuszkiewicz Wojciech Piekarski i Franciszka Garbowska żona Teodora 178/3/12 437V 8 Ż Na
2 5 1845 Olewsk Zofia Kotwicka Balarka Radowelska Wojciech Anna Lech Julian Szydłowski i Anna Garbowska żona Jana 178/3/12 438R 13 Ż Na
25 3 1845 Olewsk Kazimierz Kotwicki Rudnia Radowelska Maciej Agnieszka Garbowska Wojciech Kotwicki i Anna Garbowska żona Jana 178/3/12 438V 17 Ż Na
15 3 1845 Olewsk Aleksander Garbowski Staryki Maciej Anna Targoni Józef Garbowski i Eufrozyna Chalecka panna córka Nazara 178/3/12 438V 21 Ż Na
10 4 1845 Olewsk Marianna Garbowska Staryki Maciej Łucja Hanuszkiewicz Maciej Hanuszkiewicz i Gertruda Garbowska żona Antoniego 178/3/12 438V 22 Ż Na
23 2 1845 Olewsk Piotr Garbowski Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Julian Szydłowski i Franciszka Kotwicka panna córka Ludwika 178/3/12 439R 23 Ż Na
9 1 1845 Olewsk Marianna Garbowska Staryki Feliks Anna Romaniewicz Mikołaj Kleczkowski i Marianna Hanuszkiewicz żona Bazylego 178/3/12 439R 24 Ż Na
5 2 1845 Olewsk Jan Garbowski Staryki Wojciech Katarzyna Lech Piotr Garbowski i Tekla Kozińska panna córka Antoniego 178/3/12 439R 25 Ż Na
11 4 1845 Olewsk Józef Jasiński Staryki Gabriel Wiktoria Lech Józef Garbowski i Marianna Lech żona Jakuba 178/3/12 439V 29 Ż Na
7 8 1845 Olewsk Marianna Piekarska Balarka Radowelska Wojciech Apolonia Kotwicka Jan Garbowski i Anastazja Kotwicka żona Józefa 178/3/12 439V 32 Ż Na 0
11 9 1845 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Radowelska Maciej Magdalena Kotwicka Kasper Kotwicki i Petronela Targoni żona Józefa 178/3/12 440R 35 Ż Na
6 9 1845 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Radowelska Michał Franciszka Piekarska Kazimierz Piekarski i Magdalena Garbowska żona Macieja 178/3/12 440R 36 Ż Na
19 11 1845 Olewsk Katarzyna Kotwicka Słoboda Radowelska Stefan Marianna Garbowska Mikołaj Rudnicki i Franciszka Garbowska żona Teodora 178/3/12 440R 37 Ż Na
1 10 1845 Olewsk Teresa Garbowska Staryki Jan Anastazja Lech Józef Garbowski i Katarzyna Garbowska żona Franciszka 178/3/12 440V 42 Ż Na
10 2 1845 Berezne Rajmund Garboliński Balarka Chotyńska Karol Marcjanna Dawidowicz Stanisław Dawidowicz kawaler i Tekla Dawidowicz ż. Józefa 884 236V 6 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0243.htm
17 1 1845 Nowogród Wołyński Antoni Ostrowski Fedorówka Kacper Krystyna Garbowska Jan Zapolski i Petronela Ostrowska żona Józefa 876 3 11 3 SM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0003.htm
9 2 1845 Nowogród Wołyński Apolonia Stachowska Kamienny Maydan Antoni Józefa Płotnicka Klemens Mokrzecki i Klara Garbowska, wdowa 876 7 26 5 SM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0005.htm
28 3 1845 Owrucz Marianna Chomutowska Rudnia Mieczna Marcin Anastazja Garb 178-3-12 383R 13 Ż MW
1 5 1845 Owrucz Bazyli Garb Rudnia Mieczna Jan Prakseda Śląska 178-3-12 384R 22 Ż MW
12 5 1845 Lubar Krystyna Jędrzejewska Futor Blewa Jędrzej Regina Jakubowska Władysław Korczyński i Domicela Garbowska wdowa 178-3-12 162V 49 Ż 323 DM 0
21 4 1846 Nieświcz Józef Torczyński Ławrów Jan Rozalia Garbaczewska 441 2 9 0
6 10 1846 Nowogród Wołyński Emilia Garbowska Huta Kuka Józef Marianna Szymanowska Pawe?????? Paweł, Błońska Anna, ż.Jana 175 JZ 0
30 3 1846 Jampol Leon Karpiński Moskalówka NN Anna Karpińska nieprawego łoża; wlm. Franciszek Garbiński, wlm. Ludwika Czarniecka, ż. Augustyna 877 751 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0388.htm
2 12 1846 Olewsk Marianna Garbowska Staryki Maciej Anna Targoni Maciej Garbowski i Agnieszka Garbowska panna 178-3-19 479V 13 Ż Na
29 12 1846 Olewsk Feliks Marcinkiewicz Sobieczyn Jakub Marianna Pokotyło Julian Szydłowski i Dorota Garbowska żona Kazimierza 178-3-19 479V 15 Ż Na
10 1 1846 Bazalia Marcelina Żmudzka Janówka Piotr Magdalena Garbulińska Wlm Michał Klimkowski i Honorata Skolimowska 178-3-115 231V 9 Ż 456 DM
19 4 1846 Lubar Marianna Czerniej Pedynki Józef Urszula Garbowska Jan Gumiński i Emilia Garbowska ż. Jana 178-3-15 271V 37 Ż 9 DM
25 8 1847 Nowogród Wołyński Rozalia Garbowska Kuleszowski Majdan Ignacy Tekla Adamowicz 147 JZ
11 1 1847 Nowogród Wołyński Feliks Garbowski Rudnia Talecka Józef Elżbieta Całko Wysocki Maciej, Garbowska Tekla, ż. Mateusza 9 R JZ
17 1 1847 Olewsk Rozalia Garbowska Balarka Radowelska Jan Marianna Rudnicka Karol Rudnicki i Marianna Rudnicka żona Mikołaja 178-3-19 478R 1 Ż Na
17 1 1847 Olewsk Marianna Garbowska Balarka Radowelska Teodor Franciszka Rudnicka Jan Rudnicki i Rozalia Rudnicka żona Grzegorza 178-3-19 478R 2 Ż Na
2 2 1847 Olewsk Balbina Piekarska Balarka Radowelska Kazimierz Marianna Kotwicka Józef Rudnicki i Franciszka Garbowska żona Teodora 178-3-19 478R 3 Ż Na
28 0 1847 Olewsk Dorota Kozińska Słoboda Borowska Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Tomasz Zaruski i Franciszka Garbowska żona Teodora 178-3-19 478V 5 Ż Na 0
18 2 1847 Olewsk Franciszka Lech Staryki Jan Marianna Lech Aleksander Garbowski i Marianna Lech żona Jana 178-3-19 479R 11 Ż Na
29 12 1847 Olewsk Anna? Garbowska Staryki Wojciech Katarzyna Lech Maciej Garbowski i Wiktoria Jasińska żona Gabriela 178-3-19 479R 12 Ż Na
29 6 1847 Olewsk Piotr Dworecki Rudnia Choczyńska Ludwik Anna Targoni Józef Kotwicki i Dorota Garbowska żona Kazimierza 178-3-19 480V 22 Ż Na
22 6 1847 Olewsk Jan Garbowski Staryki Józef Helena Kuriata Józef Zalewski i Dorota Lech panna córka Jana 178-3-19 481R 25 Ż Na
23 12 1847 Olewsk Adam Lech Rudnia Lwa Szymon Katarzyna Garbowska Wawrzyniec Lech i Marianna Skurzyńska panna 178-3-19 481V 32 Ż Na
20 9 1847 Berezne Mateusz Garboliński Jakubówka Karol Marcjanna Dawidowicz Jan NN kawaler i Julia Siewicka 171-1-13 244V 36 R Na
21 7 1847 Toporyszcze Prakseda Bojarska Fedorówka Józef Marianna Brażewska Stanisław Ułaszyński i Teofila Garbowska ż. Mateusza 178-3-19 502V 64 Ż 988 DM
8 9 1847 Lubar Józefa Garbowska Pedynki Jan Emilia Dańkiewicz Józef Skulski i Julia Wigularska ż. Wincentego 178-3-19 301V 74 Ż 597 DM
16 3 1847 Klewań Honorata Kozik Konstantynówka Roman Joanna Pierożyńska Franciszek Garboliński, Katarzyna Szydłowska wd. 171-1-13 149R 10 R 153 AS
15 3 1848 Puliny Józef Szemet Kisielówka Kazimierz Małgorzata Borowska Garbowski Stefan, Borowska Łucja, panna 81 JZ
18 9 1848 Nowogród Wołyński Jan Wachowski Cwilka Roman Marcianna Drapikowska Garbowski Grzegorz, Drapejkowska Katarzyna, ż. Wincentego 205 JZ
23 5 1848 Niewirków Petronela Niegojenko Siwki Jan Magdalena Garbolińska Feliks Niżyński i Agnieszka Niżyńska ż. Jana 171-1-14 322V 33 R 320 DM
24 7 1849 Bazalia Jan Igliński Łazuczyn Wielki Leon Anna 1-dw. Jan Jaduszyński, chł. Julia Garbińska 178-3-118 96V-97R 78 Ż DW 183
29 11 1850 Deraźne Franciszka Grochowska Ołyczka Klemens Honorata Litwińska chrzest 1.01.1851, Witalis Kołodyński i Anna Garbalińska 171-2-1 125V-126R 1 R 128 BW
2 2 1850 Berezne Michał Garbaliński Rudnia Potasznia Karol Marianna Dawidowicz chrzest 17.02.1850, Adam Bagiński i Julia Kniahnicka wdowa 171-1-16 470V-471R 20 R 482 BW
8 4 1851 Włodzimierz Apolinary Szepelakowski Włodzimierz Jan Teresa Garbolińska 787 24-25 34 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0013.htm
3 1 1851 Olewsk Agnieszka Kotwicka Słoboda Rykowska Stefan Marianna Garbowska Jan Rudnicki i Anna Kotwicka panna 178/3/31 600V-601R 2 Ż Na
14 1 1851 Olewsk Rozalia Rudnicka Balarka Radowelska Mikołaj Marianna Hanuszkiewicz Teodor Garbowski i jego siostra Anastazja Garbowska 178/3/31 600V-601R 4 Ż Na
16 1 1851 Olewsk Agnieszka Skurzyńska Rudnia Perha Szymon Marianna Turowska Hieronim Szydłowski i Petronela Garbowska żona Antoniego 178/3/31 601V-602R 6 Ż Na
22 4 1851 Olewsk Józefa Piekarska Balarka Radowelska Wojciech Apolonia Kotwicka Jan Garbowski i Katarzyna Rudnicka 178/3/31 603V-604R 15 Ż Na
7 5 1851 Olewsk Marianna Garbowska Balarka Radowelska Teodor Franciszka Rudnicka Jan Rudnicki i Marianna Garbowska 178/3/31 604V-605R 17 Ż Na 0
16 6 1851 Olewsk Piotr Chomątowski Rudnia Perha Łukasz Anna Garbowska Szymon Chomątowski i Anna Dworecka żona Macieja 178/3/31 605V-606R 21 Ż Na
8 8 1851 Olewsk Paweł Garbowski Rudnia Lwa Józef Magdalena Tyszecka Piotr Chomątowski i Maria Hanuszkiewicz panna 178/3/31 606V-607R 27 Ż Na
25 8 1851 Olewsk Benedykt Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowicka Bazyli Marianna Garbowska Józef Rudnicki i Łucja? Hanuszkiewicz żoną Jana 178/3/31 607V-608R 29 Ż Na
1 10 1851 Olewsk Klara Garbowska Balarka Snowidowicka Gertruda Garbowska Antoni Tołkacz i Agnieszka Gawłowska żona Pawła 178/3/31 607V-608R 30 Ż Na
18 10 1851 Olewsk Tekla Garbowska Balarka Radowelska Marek Marianna Dawidowicz Hieronim Szydłowski i Aleksandra Kotwicka panna 178/3/31 608V-609R 33 Ż Na 0
15 8 1851 Toporyszcze Maria Garbowska Beżów Maciej Teofila Ulaszyńska chrz. 26.12; Adam Budzyński i Katarzyna Zwierzchowska panna 178-3-31 568V-569R 97 Ż DM
5 2 1851 Klewań Dorota Garbolińska Moczułki Andrzej Agata Ostrowska chrzest 8.02.1851, Franciszek Guzowski i Magdalena Ostrowska panna 171-2-1 32V-33R 7 R 35 BW
18 12 1852 Bereźnica Jan Garbaliński Korczyk Tomasz Apolonia Miszkiewicz 837 216-217 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0117.htm
3 11 1853 Klewań Józefa Grochowska Ruda Klemens Aniela Garbalińska chrzest 5.11.1853, Julian Maciejewski i Joanna Guzowska ż. Franciszka 171-1-33 428V-429R 25 R 423 BW
3 11 1853 Klewań Karolina Garbolińska Smolarnia Andrzej Agnieszka Ostrowska chrzest 5.11.1853, Julian Maciejewski i Magdalena Ostrowska panna 171-1-33 428V-429R 26 R 423 BW
26 1 1854 Bereźnica Salezja Hermaszewska Majdan Sarnecki Wincenty Jagniszka Garbowska 838 258-259 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0138.htm
2 1 1854 Olewsk Paulina Garbowska Rudnia Starykowska Mateusz Lucyna Jędrzewicz Walenty Lech i Wiktoria Anuszkiewicz panna 178/3/38 694V-695R 2 Ż Na
28 2 1854 Olewsk Jan Rudnicki Budki Radowelskie Karol Anna Rudnicka Teodor Garbowski i Aleksandra Kotwicka panna 178/3/38 696V-697R 8 Ż Na
30 5 1854 Olewsk Domicela Garbowska Budki Radowelskie Teodor Franciszka Rudnicka Jan Rudnicki i Agnieszka Kotwicka żona Benedykta 178/3/38 698V-699R 12 Ż Na
4 7 1854 Olewsk Marcin Kotwicki Budki Radowel Stefan Marianna Garbowska Benedykt Kotwicki i Marianna Kotwicka panna 178/3/38 700V-701R 18 Ż Na
5 8 1854 Olewsk Jan Piekarski Budki Radowel Grzegorz Józefa Kotwicka Jan Garbowski i Aleksandra Kotwicka panna 178/3/38 701V-702R 20 Ż Na
19 7 1854 Toporyszcze Wincenty Garbów Toporyska Rudnia Maciej Marcjanna Czyżewska Jan Rękas i Feliksa Bogdanowicz ż. Maksymiliana 178-3-38 644V-645R 71 Ż DM
2 7 1854 Berezne Tomasz Garbowski Rudnia Łęczyńska Aleksander Ewa Lech chrzest 3.07.1854, Adam Kuriata i Katarzyna Galczuk ż. Józefa 171-1-37 152V-153R 17 R 157 BW
20 1 1855 Lubar Karol Radziejewski Lubar Dominik Kazimiera Garbowska Stefan Krzyżanowski, Karolina Czerniej ż. Antoniego 641-1-15 2V-3R 8 Ż 5 MP, DM
13 10 1855 Lubar Ludwika Garbowska Chutor Lubarski Antoni Franciszka Obertyńska szl. Bernard Batowski, 1-dw. Katarzyna Ogińska 641-1-15 11V-12R 65 Ż 14 MP, DM
15 3 1856 Olewsk Marianna Lech Staryki Feliks Agnieszka Lech Jan Garbowski i Katarzyna Tyszecka ż. Jana 178-3-126 788V-789R 13 Ż Na
10 1 1856 Olewsk Paulina Tyszecka Staryki Jan Katarzyna Lech Jan Garbowski i Anna Hanuszkiewicz panna 178-3-126 788V-789R 14 Ż Na
19 3 1856 Klewań Aniela Grochowska Ruda Klemens Aniela Garbolińska Franciszek Wdziękowski i Emilia Dobrowolska panna 171-1-67 177V-178R 5 R 179 DM
1 4 1856 Klewań Benedykt Mikołajczuk Bronniki Józef Honorata Kilianowska Karol Żuliński i Zuzanna Garbowicz ż. Andrzeja 171-1-67 178V-179R 7 R 180 DM
10 10 1856 Klewań Adam Garbuliński Ołyczka Andrzej Agata Ostrowska Stanisław Pawłowski i Anna Garbulińska ż. Grzegorza 171-1-67 181V-182R 17 R 183 DM
20 4 1857 Olewsk Karolina Garbowska Słoboda Radowelska Teodor Franciszka Rudnicka Stefan Kotwicki i Anna Rudnicka ż. Karola 178-3-126 787V-788R 9 Ż Na
12 6 1857 Olewsk Antonina Garbowska Słoboda Radowelska Jan Marcela Rudnicka Mikołaj Rudnicki i Magdalena Rudnicka panna 178-3-126 788V-789R 15 Ż Na
4 9 1857 Olewsk Michalina Garbowska Staryki Jan Anastazja Lech Grzegorz Garbowski i Józefa Lech ż. Piotra 178-3-126 791V-792R 25 Ż Na
14 5 1857 Olewsk Zofia Garbowska Staryki Mateusz Łucja Hanuszkiewicz Jan Lech i Anastazja Garbowska ż. Jana 178-3-126 791V-792R 26 Ż Na
24 4 1857 Olewsk Rozalia Garbowska Staryki Grzegorz Agnieszka Kuriata Piotr Lech i Anastazja Garbowska ż. Jana 178-3-126 791V-792R 27 Ż Na
25 5 1857 Olewsk Joanna Lech Staryki Jan Marianna Garbowska Grzegorz Garbowski i Józefa Lech ż. Piotra 178-3-126 791V-792R 28 Ż Na
28 5 1857 Olewsk Mateusz Lech Staryki Piotr Józefa Garbowska Jan Lech i Łucja Garbowska ż. Mateusza 178-3-126 792-V-793R 29 Ż Na
20 9 1857 Olewsk Michał Tuszyński Słoboda Dzierżanówka Piotr Marianna Rudnicka Wincenty Tuszyński i Franciszka Garbowska ż. Teodora 178-3-126 792-V-793R 30 Ż Na
13 4 1857 Lubar Mikołaj Wincenty Talimon Wyszczykusy Jan Marianna Garbowska Bartłomiej Pietruszewski, Marianna Pietrykowska 641-1-17 11 39 Ż. MP
9 6 1858 Wołoczyska Jan Mikuliszyn Niemierzyńce Franciszek Marianna Jakubowska chł. Mateusz Grywkow, Marianna Garbul ż. Mikołaja 178-3-127 69V-70R 29 Ż DW 139
16 8 1858 Wołoczyska Stefanina Barwińska Korostowa Gabriel Marianna Ryntiuk chł. Tomasz Romanow, Domicela Garbul ż. Franciszka 178-3-127 73V-74R 48 Ż DW 147
29 3 1858 Bazalia Julia Ostromęcki Łazuczyn Wielki Grzegorz Marianna Popławska Jan Piotrowski i Julia Garbińska 178-3-127 7V-8R 37 Ż DM
10 1 1858 Olewsk Aniela Jasińska Rudnia Staryki Gabriel Domicella Hnetecka Kazimierz Garbowski i Agnieszka Garbowska panna 178-3-128 167v-168r 6 Ż Na
12 1 1858 Olewsk Stanisław Garbowski Rudnia Staryki Aleksander Ewa Lech Narcyz Garbowski i Anna Garbowska panna 178-3-128 167v-168r 7 Ż Na
23 2 1858 Olewsk Helena Rudnicka Słoboda Snowidowska Maciej Marianna Kotwicka Leon Chmielowski i Gertruda Garbowska ż. Antoniego 178-3-128 167v-168r 8 Ż Na
23 3 1858 Olewsk Karolina Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowska Wasyli Marianna Garbowska Mikołaj Rudnicki i Teresa Hanuszkiewicz ż. Jana 178-3-128 169v-170r 15 Ż Na
25 1 1858 Olewsk Wincenty Lech Rudnia Staryki Jakub Marianna Lech Grzegorz Garbowski i Ewa Garbowska ż. Aleksandra 178-3-128 170v-171r 20 Ż Na
18 1 1858 Olewsk Anna Lech Rudnia Lwa Maciej Marianna Skurzyńska Feliks Lech i Teresa Garbowska ż. Piotra 178-3-128 172v-173r 28 Ż Na
12 8 1858 Olewsk Stefan Kotwicki Rudnia Radowelska Feliks Lucyna Targoni Teodor Garbowski i Agata Targoni panna 178-3-128 175v-176r 37 Ż Na
12 5 1858 Olewsk Magdalena Lech Rudnia Lwa Wawrzyniec Marianna Garbowska Wojciech Kotwicki i Teresa Garbowska żołnierka 178-3-128 176v-177r 39 Ż Na
2 10 1858 Olewsk Michał Garbowski Słoboda Radowelska Marcin Marianna Dawidowicz Feliks Szydłowski i Julia Garbowska panna 178-3-128 176v-177r 40 Ż Na
19 11 1858 Toporyszcze Feliks Garb Rudnia Toporyska Maciej Marcjanna Czyżewska Karol Szatałowicz i Feliksa Bogdanowicz 178-3-128 118V-119R 116 Ż 235-236 DM
15 4 1859 Bereźnica Karolina Garbowska Luchcze Kasper Ludwika Niewęgłowska 840 270-271 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0145.htm
4 1 1859 Olewsk Honorata Skurzyńska Rudnia Lwa Mateusz Marta Kotwicka Mateusz Lech i Teresa Garbowska żona rekruta 178/3/50 759V-760R 9 Ż Na
8 1 1859 Olewsk Piotr Tyszecki Staryki Jan Katarzyna Lech Mateusz Garbowski i Anastazja Lech żona Jana 178/3/50 759V-760R 10 Ż Na
13 2 1859 Olewsk Stanisław Garbowski Słoboda Snowidowska Piotr Wiktoria Hanuszkiewicz Piotr Chmielewski i Teresa Hanuszkiewicz żona Jana 178/3/50 760V-761R 14 Ż Na
20 2 1859 Olewsk Ignacy Garbowski Słoboda Snowidowska Antoni Gertruda Rudnicka Jan Hanuszkiewicz i Karolina Chmielowska żona Leona 178/3/50 760V-761R 15 Ż Na
19 2 1859 Olewsk Kamila Garbowska Słoboda Sobiczyńska Jan Brygida Rudnicka Adam Hanuszkiewic i Wiktoria Lech żona Ignacego 178/3/50 761V-762R 17 Ż Na 0
3 4 1859 Olewsk Eleonora Tuszyńska Słoboda Dzierżanowska Piotr Marianna Rudnicka Benedykt Kotwicki i Fruzyna Garbowska panna 178/3/50 761V-762R 18 Ż Na
12 3 1859 Olewsk Marianna Garbowska Słoboda Radowelska Andrzej Agata Dworecka Stefan Kotwicki i Fruzyna Hanuszkiewicz żona Macieja 178/3/50 761V-762R 19 Ż Na
1 1 1859 Olewsk Agata Smyk Rudnia Perżańska Łukasz Anna Garbowska Jan Chomątowski i Wiktoria Chomątowska panna 178/3/50 761V-762R 20 Ż Na
2 3 1859 Olewsk Wincenty Koziński Słoboda Borowska Mikołaj Justyna Januszkiewicz Aleksander Garbowski i Apolonia Garbowska żona Feliksa 178/3/50 762V-763R 23 Ż Na
4 5 1859 Olewsk Józefa Kotwicka Rykówka Stefan Marianna Garbowska Jan Hanuszkiewicz i Teresa Garbowska żona Piotra rekruta 178/3/50 762V-763R 24 Ż Na
2 1 1859 Olewsk Honorata Skurzyńska Rudnia Lwa Mateusz Marta Kotwicka Mateusz Lech i Teresa Garbowska żona Piotra 178/3/50 764V-765R 29 Ż Na
9 11 1859 Toporyszcze Michalina Garb Toporyska Rudnia Maciej Marianna Czyżewska Jan Kotwicki i Feliksa Bogdanowicz ż. Maksymiliana 178-3-50 714V-715R 103 Ż DM
6 11 1860 Kazimierka Sylwester Hermaszewski Krzeszów Wincenty Agnieszka Garbowska chrzest 9.11.1860, Józef Makrocki i Honorata Jankiewicz ż. Antoniego 171-3-24 280V-281R 37 R 391 BW
24 3 1861 Włodzimierz Karolina Garbulińska Włodzimierz Mikołaj Józefa Lewandowska 796 12-13 17 890 263V-264R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0007.htm
24 12 1861 Międzyrzec Franciszek Mańczewski Międzyrzec Walenty Marianna Leśniewska chrzest 1.01.1862, Łukasz Małanuszewski i Katarzyna Garbul panna 887 297-298 1 AGAD 162 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0162.htm
19 6 1861 Lubar Józef Garbowski Lubar Andrzej Franciszka Jatkiewicz Maciej Skulski, Honorata Terechowicz 641-1-21 12 43 Ż MP
5 9 1861 Lubar Wiktor Gutowski Piedynki Bazyli Teresa Kasperska Jan Garbowski, Katarzyna Ogińska, (dziecko zmarło 9 kwietnia 1863) 641-1-21 17 66 Ż MP
29 11 1861 Ostropol Anna Oszczapowska Ostropol Józef Tekla Hornicka Maciej Sadłowski i Honorata Grocholska ż. Antoniego, asyst. Kazimierz Zarzycki i Marianna Garbowska 178-3-76 314V-315R 50 Ż 595-596 DM
26 1 1862 Tuczyn Rafał Gniatecki Cecylówka Antoni Antonina Garbowska Rafał Walczycki i Józefa Gniatecka panna 887 6-7 7 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0004.htm
7 9 1862 Ostropol Jan Albert Ostropol Marcin Agnieszka Łotocka Wojciech Zieliński i Marianna Garbowska 178-3-77 304V-305R 33 Ż 604-605 DM
3 3 1862 Klewań Konstancja Ostapowicz Żuków Kazimierz Marianna Skoczyńska chrzest 6.03.1862, Franciszek Guzowski i Rozalia Chomicka ż. Jana, as. Stanisław Garbuliński i Marianna Szumska ż. Pawła 887 580-581 6 AGAD 318 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0318.htm
28 8 1862 Klewań Tomasz Kołodyński Moczułki Wincenty Domicela Naumowicz chrzest 2.09.1862, Tomasz Bielawski i Anna Garbulińska ż. Grzegorza 887 594-595 22 AGAD 325 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0325.htm
6 9 1862 Klewań Aniela Garbulińska Żuków Andrzej Agata Ostrowska chrzest 11.09.1862, Józef Garbuliński i Anna Garbulińska ż. Grzegorza, as. Franciszek Dąbrowski i Anna Janicka ż. Stanisława 887 594-595 23 AGAD 325 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0325.htm
25 10 1862 Niewirków Michał Żygadło Moczulanka Łukasz Tekla Garbolińska chrzest 25.04.1863, Wincenty Nowakowski i Marianna Boczkowska panna 650-1-2 185V-186R 28 R 244 BW
1 11 1863 Żytomierz Karolina Garbowska Futor Wasilewskiego Szymon Aleksandra Jasinska Faustyn Mondżewski, Lucjana Kuriatow 178-3-54 75 273 Ż DG
7 2 1863 Ostropol Romuald Stryjewski Ostropol Benedykt Anna Maciej Sadłowski i Marianna Garbowska 17-1-323 1V-2R 4 Ch 2-3 DM 0
13 3 1863 Ostropol Wiktoria Dowhalska Ostropol Leon Tekla Gorecka Teodor Garbowski i Agnieszka Albertowicz 17-1-323 2V-3R 9 Ch 4-5 DM
12 10 1863 Kazimierka Aniela Harmaszewska [Hermaszewska] Kreszew [Krzeszów] Wincenty Agnieszka Garbowska chrzest 15.10.1863, Hieronim Sawicki i Dorota Jezierska ż. Aleksandra 650-1-2 269V-270R 27 R 349 BW
14 2 1864 Tuczyn Apolonia Gniatecka Cecylówka Antoni Antonina Garbowska Wincenty Danilecki i Józefa Gniatecka panna 1045-2-200 2V-3R 5 CDIAK 328 DM
25 1 1864 Włodzimierzec Paulina Rudnicka Majdan Prurwa Szymon Teresa Garbolińska w.ż. Jan Rudnicki, 1-dw. Julianna Łabędzka 842 308-309 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0167.htm
2 3 1865 Miropol Anna Noga Kotelanka Jan Anastazja Garbarczuk chrzest w Połonnym, chł. Wojciech Sosnowy, Antonina Dregałowa ż. Romana 178-3-149 53V-54R 26 Ż 105 DW
13 8 1865 Miropol Anna Sosnowa Kotelanka Jakub Salomea Garbarczuk szl. Mikołaj Stogniew, chł. Antonina Dreganowa z. Romana 178-3-149 59V-60R 62 Ż 117 DW
24 3 1866 Włodzimierz Anna Kamieńska Włodzimierz Jan Wiktoria Czerwińska Mikołaj Garbuliński, Apolonia Rabkiewicz ż. Stefana 801 12-13 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0008.htm
14 5 1866 Włodzimierz Zofia Garbulińska Włodzimierz Mikołaj Józefa Lewandowska 801 14-15 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0009.htm
26 12 1866 Olewsk Antoni Garbowski Borowska Słoboda Jan Teresa Tyszecka 178-3-57 61V-62R 2 Ż
10 12 1866 Olewsk Szymon Siedlecki Wojtkiewickie Budki Jan Lucjanna Garbowska 178-3-57 61V-62R 5 Ż
25 12 1866 Olewsk Fabian Garbowski Rudnia Staryki Jan Aniela Lech 178-3-57 62V-63R 8 Ż
25 12 1866 Olewsk Ewa Garbowska Rudnia Staryki Mikołaj Marianna Hanuszewicz 178-3-57 63V-64R 11 Ż
21 4 1866 Żytomierz Marianna Garbowska Futor Wyhowskiego Szymon Aleksandra Jasińska [23.04.1866] Antoni Sokołowski i Lucyna Kuriata 178-3-63 25 102 Ż 47 i 48 DG
31 3 1866 Żytomierz Wincentyna Garbowska Futor Ejzyka Andrzej Tekla Jakubowska [24.94.1866] córka mieszczan, Cyryl Balicki i Joanna Garbowska 178-3-63 26 104 Ż 49 i 50 DG
13 5 1866 Żytomierz Marcella Gumowska Futor Ejzyka Jan Marianna Garbowska [15.05.1866] córka 1-dw., Franciszek Popiel i Balbina Żnykrup, asyst.: Walenty Murawski i Petronela 178-3-63 28 118 Ż 53 i 54 DG
15 11 1866 Żytomierz Emilia Żytomierz Marianna Wiszniewska [16.11.1866] nieślubna córka mieszcz., Kacper Garbowski i Zofia Mazurkiewicz 178-3-63 58 281 Ż 113 i 114 DG
19 2 1867 Olewsk Bona Kotwicka Radowelska Słoboda Mamert Lucjanna Garbowska 178-3-57 63V-64R 12 Ż
29 1 1867 Olewsk Franciszek Garbowski Rudnia Staryki Aleksander Ewa Lech szl. Narcyz Garbowski, Klara Garbowska panna 178-3-57 65V-66R 25 Ż
12 4 1867 Olewsk Elżbieta Garbowska Rudnia Staryki Leon Balbina Pawłowska 178-3-57 66V-67R 26 Ż
26 2 1867 Olewsk Franciszka Garbowska Rudnia Staryki Jan Anastazja Lech 178-3-57 66V-67R 30 Ż
24 5 1867 Olewsk Teresa Lech Rudnia Staryki Bernard Agnieszka Garbowska 178-3-57 67V-68R 33 Ż
24 2 1867 Olewsk Ewa Lech Rudnia Staryki Jan Marianna Garbowska 178-3-57 67V-68R 34 Ż
5 6 1867 Olewsk Antonina Dawidowicz Snowidowska Słoboda Atanazy Fruzyna Garbowska 178-3-57 67V-68R 36 Ż
11 9 1867 Olewsk Ewa Garbowska Rudnia Sobicka Jan Agnieszka Janowicz 178-3-57 70V-71R 48 Ż
16 9 1867 Olewsk Marianna Garbowska Rudnia Staryki Maciej Teofila Kotwicka 178-3-57 71V-72R 53 Ż
23 10 1867 Olewsk Wiktor Chmielewski Snowidowska Słoboda Benedykt Marianna Garbowska 178-3-57 71V-72R 56 Ż
19 11 1867 Olewsk Stanisław Garbowski Radowelska Słoboda Cyprian Ewa Dawidowicz 178-3-57 72V-73R 59 Ż
20 10 1867 Olewsk Ewa Garbowska Rudnia Staryki Antoni Antonina Lech 178-3-57 73V-74R 63 Ż
10 12 1867 Olewsk Paulina Garbowska Snowidowska Słoboda Tomasz Ewa Hanuszewicz 178-3-57 74V-75R 67 Ż
19 8 1868 Krzemieniec Grzegorz Mirecki Komarówka Józef Julia Garbecka chł. Piotr Mirecki, Anna Żabaturszczuk ż. Piotra 426-1-44 18V-19R 54 T 785 DW
19 12 1871 Nowogród Wołyński Łukasz Dworzecki Medwedówka Wojciech Domicela Garbowska Franciszek Wachowski, Marianna Ziębicka 178-3-156 228V-229R 41 Ż 454 DW
15 4 1872 Tuczyn Wojciech Gnietecki Kudranka Antoni Antonina Garbowska 686 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0006.htm
22 1 1872 Nowogród Wołyński Wincenty Garbowski Karpiłówka Ignacy Katarzyna Sokołowska Walenty Całko, Orszula Garbowska 178-3-156 222V-223R 20 Ż 442 DW
22 1 1872 Nowogród Wołyński Jan Garbowski Słoboda Krasna Karol Emilia Czerniachowicz Piotr Czerniachowicz, Aniela Popławska 178-3-156 223V-224R 26 Ż 444 DW
7 2 1872 Nowogród Wołyński Antonina Smyk Broniki Jan Rozalia Tuczyńska Łukasz Tuczyński, Wiktoria Garbowska 178-3-156 227V-228R 38 Ż 452 DW
26 2 1872 Nowogród Wołyński Julianna Bońkowska Krasna Słoboda Michał Salomea Zachanowicz Piotr Czerniachowicz, Emilia Garbowska 178-3-156 231V-232R 54 Ż 460 DW
10 3 1872 Nowogród Wołyński Antoni Kułakowski Rudnia Jan Franciszka Paszkowska Paweł Garbowski, Franciszka Karlińska 178-3-156 233V-234R 67 Ż 464 DW
8 5 1872 Nowogród Wołyński Stanisław Lewicki Susły Gabriel Marianna Olszewska Stefan Jędrzejewski, Franciszka Garbowska 178-3-156 242V-243R 111 Ż 482 DW 0
12 5 1872 Nowogród Wołyński Stanisław Garbowski Kamienny Majdan Tomasz Rozalia Żurawska Mateusz Skokowski, Marianna Garbowska 178-3-156 242V-243R 112 Ż 482 DW
11 5 1872 Nowogród Wołyński Józefa Smyk Broniki Paweł Karolina Lublińska Tomasz Talko, Wiktoria Garbowska 178-3-156 243V-244R 115 Ż 484 DW
11 6 1872 Nowogród Wołyński Antoni Nowacki Rudnia Talecka Tadeusz Paulina Polańska Piotr Garbowski, Katarzyna Zapałowska panna 178-3-156 247V-248R 138 Ż 492 DW
5 7 1872 Nowogród Wołyński Karolina Mokrzycka Dermanka Karol Marianna Garbowska Feliks Mokrzycki, Franciszka Drągowska 178-3-156 254V-255R 160 Ż 506 DW
5 7 1872 Nowogród Wołyński Ewa Garbowska Kamienny Majdan Wojciech Julianna Paszkowska Adam Garbowski, Justyna Lewandowska 178-3-156 255V-256R 167 Ż 508 DW
28 7 1872 Nowogród Wołyński Katarzyna Drapikowska Rudnia Talecka Jakub Antonina Lublińska Antoni Garbowski, Aniela Rykowska 178-3-156 258V-259R 179 Ż 514 DW
11 8 1872 Nowogród Wołyński Helena Malinowska Czernicka Słobódka Feliks Marianna Garbowska Józef Karliński, Anna Karlińska 178-3-156 260V-261R 189 Ż 518 DW
28 8 1872 Nowogród Wołyński Domicela Garlińska Żadkówka Piotr Małgorzata Garbowska Józef Garbowski, Franciszka Garbowska 178-3-156 262V-263R 199 Ż 522 DW
6 9 1872 Nowogród Wołyński Michał Całko Kamienny Majdan Jan Katarzyna Zawadzka Teodor Garbowski, Petronela Stochalska 178-3-156 264V-265R 212 Ż 526 DW
14 9 1872 Nowogród Wołyński Tomasz Garbowski Kamienny Majdan Jan Franciszka Całko Józef Całko, Katarzyna Całko 178-3-156 265V-266R 218 Ż 528 DW
30 9 1872 Nowogród Wołyński Hieronim Garbowski Kamienny Majdan Erazm Teresa Drapikowska Piotr Skokowski, Petroneka Stochalska 178-3-156 268V-269R 230 Ż 534 DW
29 9 1872 Nowogród Wołyński Paulina Garbowska Karpiłówka Grzegorz Orszula Wachowska Paweł Wachowski, Anna Całko 178-3-156 268V-269R 232 Ż 534 DW
10 10 1872 Nowogród Wołyński Karolina Drapikowska Karpiłówka Antoni Tekla Marcinkowska Wincenty Drapikowski, Katarzyna Garbowska 178-3-156 278V-279R 269 Ż 554 DW
2 11 1872 Nowogród Wołyński Aniela Konopacka Józefówka Tomasz Zofia Garbalińska Łukasz Bagiński, Ludwika Chodorowska 178-3-156 284V-285R 293 Ż 566 DW
10 11 1872 Nowogród Wołyński Paweł Drapiejkowski Rudnia Talecka Klemens Marianna Garbowska Tomasz Zapałowski, Aniela Rykowska 178-3-156 286V-287R 303 Ż 570 DW
8 12 1872 Nowogród Wołyński Józef Garbowski Horodyszcze NN Antonina Jan Komnacki, Karolina Szulakowska panna 178-3-156 295V-296R 337 Ż 588 DW
16 12 1872 Nowogród Wołyński Józef Garbowski Nowogród NN Tekla Feliks Rejter, Marianna Nawrocka 178-3-156 296V-297R 341 Ż 590 DW
16 12 1872 Nowogród Wołyński Grzegorz Rogowski Hulsk Jan Lucyna Garbowska Adam Padanowski, Tekla Lachowicz 178-3-156 296V-297R 342 Ż 590 DW
8 5 1877 Ołyka Stanisław Suchodolski Wólka Kotowska Jan Dorota Garbalińska 498 30 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0016.htm
12 10 1877 Olewsk Rafał Garbowski Rudnia Staryki Wincenty Agnieszka Hanuszewicz Bernard Lech, Marianna Garbowska ż. Józefa 178-3-57 238V-239R 1 Ż
13 12 1877 Olewsk Joanna Garbowska Radorobla Adam Joanna Namowicz 178-3-57 239V-240R 6 Ż
6 11 1877 Luboml Franciszka Juźwiuk Zamłynie Jan Helena Stachniuk Antoni Garbar, Katarzyna Kołtuniuk ż. Piotra 320 48 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0025.htm
5 3 1877 Rzyszczów Teofil Garbuliński Prucki Wielkie Julia Garbulińska Feliks Moraszko, Melania Taraszkiewicz, ż. Jakuba 312-1-110 298 11 m.K KM
29 11 1878 Ołyka Albertyna Suchodolska Wólka Kotowska Jan Dorota Garbalińska 499 54 74 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0028.htm
8 1 1878 Olewsk Marianna Rudnicka Budy Michał Aniela Tyc Jan Rudnicki, Aleksandra Garbowska z. Seweryna 178-3-57 241V-242R 14 Ż
3 3 1878 Olewsk Anastazja Chmielowska Snowidowska Słoboda Benedykt Marianna Garbowska 178-3-57 242V-243R 19 Ż
15 3 1878 Olewsk Feliks Dworecki Rudnia Choczyńska Piotr Kamila Garbowska 178-3-57 244V-245R 28 Ż
29 3 1878 Olewsk Hilary Garbowski Rudnia Lwa Adam Anna Lech 178-3-57 245V-246R 32 Ż
14 5 1878 Olewsk Marcjanna Garbowska Rudnia Staryki Piotr Marcjanna Kotwicka 178-3-57 247V-248R 39 Ż
15 6 1878 Olewsk Antonina Garbowska Rudnia Staryki Kazimierz Teresa Garbowska 178-3-57 248V-249R 42 Ż
21 11 1879 Berezne Katarzyna Garbowska Omelno Tomasz Marianna Wasilewska chrzest 30.01.1880, Bazyli Lech, Katarzyna Lech 740-2-5 2V-3R 10 R 5 DM
1 11 1879 Berezne Łucja Lech Omelno Bazyli Aniela Lech chrzest 30.01.1880, Stanisław Garbowski i Dorota Lech panna 740-2-5 2V-3R 9 R 5 DM
11 11 1879 Berezne Serafina Garbowska Czabel Piotr Tekla Kuriata chrzest 06.01.1880, Rafał Węgłowski i Julia Garbowska 740-2-5 1V-2R 4 R 4 DM
2 4 1880 Ołyka Teofil Suchodolski Wólka Kotowska Jan Dorota Garbalińska 501 26 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0014.htm
19 9 1880 Rzyszczów Kazimierz Drozdowicz Rzyszczów Antoni Julia Garbulińska Jan Stankiewicz, Wiktoria Oskirko, ż. Grzegorza 312-1-114 5 16 m.K KM
1 12 1880 Berezne Waleria Lech Łomsk Jan Katarzyna Garbowska chrzest 14.01.1881, Michał Lech i Aniela Lech 740-2-5 40V-41R 5 R 40 DM
30 8 1880 Berezne Agnieszka Januszewicz Omelno Wincenty Marianna Garbowska Józef Koczyński i Marianna Garbowska 740-2-5 15V-16R 74 R 18 DM
8 9 1880 Berezne Kajetan Garbowski Omelno Jan Marianna Lech Roman Kotwicki i Marianna Rudnicka panna 740-2-5 15V-16R 73 R 18 DM
20 3 1880 Berezne Aniela Januszewska Omelno IN Ewelina Januszewska c. panny, Karol Bagiński i Dorota Garbowska 740-2-5 11V-12R 54 R 14 DM
25 2 1880 Berezne Anastazja Lech Łomsk Jan Marianna Garbowska Wincenty Lech i Aniela Hermaszewska panna 740-2-5 6V-7R 26 R 9 DM
3 1 1880 Cudnów Stefan Głowacki Futor Ożgi Dominik Anna Ganowska Paweł Kościewski i Rafalina Garbowska ż. Władysława 178-3-67 478V-479R 9 Ż 948-949 DM
25 2 1880 Cudnów Fabian Garbowski Rozwerten Józef Karolina Wąsowicz Dionizy Dobrowolski i Julia Garbowska ż. Dionizego 178-3-67 487V-488R 53 Ż 966-967 DM
20 10 1881 Olewsk Albertyna Garbowska Rudnia Lwa Paweł Dorota Kuriata 178-3-57 316V-317R 17 Ż
20 10 1881 Olewsk Stanisława Garbowska Rudnia Lwa Adam Anna Lech 178-3-57 315V-316R 15 Ż
6 12 1881 Olewsk Konstanty Garbowski Rudnia Staryki Jan Aniela Lech 178-3-57 314V-315R 10 Ż
28 12 1881 Olewsk Tomasz Skurzyński Rudnia Staryki Tomasz Katarzyna Piekarska szl. Józef Garbowski, Apolonia Lech 178-3-57 314V-315R 11 Ż
20 8 1881 Berezne Marianna Mucharska Rudnia Bobrowska Józef Aniela Garbowska Aleksander Kotwicki i Franciszka Lech ż. Piotra 740-2-5 52V-53R 53 R 52 DM
5 6 1881 Berezne Felicjan Garbowski Omelno Jan Teresa Tyszecka Tomasz Garbowski i Katarzyna Lech ż. Jana 740-2-5 49V-50R 43 R 49 DM
23 1 1881 Berezne Marianna Kuriata Pypło Feliks Klara Garbowska Florian Kuriata i Anna Kuriata ż. Tomasza 740-2-5 41V-42R 12 R 41 DM
21 4 1882 Olewsk Adam Garbowski Staryki Marek Dioniza Felińska 178-3-57 321V-322R 36 Ż
10 4 1882 Olewsk Jan Chmielewski Słoboda Snowidowicka Benedykt Marianna Garbowska 178-3-57 320V-321R 32 Ż
2 4 1882 Olewsk Jan Boczkowski Andrejówka Józef Karolina Garbowska 178-3-57 320V-321R 29 Ż
16 4 1882 Olewsk Piotr Garbowski Rykówka Kazimierz Tekla Zajączkowska 178-3-57 320V-321R 30 Ż
1 3 1882 Olewsk Zofia Sokołowska Aleksandrówka Józef Franciszka Garbowska 178-3-57 318V-319R 25 Ż
28 12 1882 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Staryki Rafał Antonina Januszewicz 178-3-57 314V-315R 12 Ż
30 1 1882 Olewsk Jan Garbowski Radowska Balarka Mikołaj Józefa Kotwicka 178-3-57 313V-314R 9 Ż
2 1 1882 Olewsk Jan Rudnicki Słoboda Sobiczyńska Adam Aniela Hanuszewicz szl. Mateusz Hanuszewicz, Teresa Garbowska ż. Augustyna 178-3-57 311V-312R 1 Ż
26 5 1882 Olewsk Jan Garbowski Radowelska Balarka Cyprian Ewa Dawidowicz 178-3-57 323V-324R 44 Ż
24 4 1882 Olewsk Teodor Garbowski Rudnia Radowelska Piotr Marianna Rękas Kazimierz Rudnicki, Wiktoria Garbowska ż. Piotra 178-3-57 324V-325R 46 Ż
16 6 1882 Olewsk Michalina Garbolińska Radorobla Adam Joanna Naumowicz 178-3-57 325V-326R 50 Ż
12 7 1882 Olewsk Antonina Hanuszewicz Aleksandrówka Stanisław Katarzyna Lech Mikołaj Garbowski, Antonina Polinkiewicz z. Mariana 178-3-57 330V-331R 69 Ż
14 9 1882 Olewsk Filomena Garbowska Rudnia Staryki Tomasz Teresa Skurzyńska 178-3-57 332V-333R 76 Ż
9 10 1882 Olewsk Grzegorz Garbowski Aleksandrówka Nowa Jan Aleksandra Całko 178-3-57 332V-333R 77 Ż
1 10 1882 Olewsk Felicjan Jasiński Rudnia Staryki Adam Marianna Garbowska 178-3-57 332V-333R 78 Ż
11 9 1882 Olewsk Józefa Dworecka Rudnia Choszczyńska Piotr Kamila Garbowska Józef Bober, Zofia Hanuszewicz panna 178-3-57 333V-334R 81 Ż
10 2 1882 Meżyrów Adam Garboliński Petranie Antoni Antonina Miedźwiecka 904-6-3 3 W 2 JS1
12 10 1882 Meżyrów Franciszka Gutkowska Hołowczyńce Ludwik Emilia Garbata 904-6-3 43 W 8 JS1
17 6 1882 Berezne Antonina Lech Rudnia Łęczyńska Szymon Marianna Garbowska Aleksander Kuriata i Ewa Żygadło ż. Wincentego 740-2-5 90V-91R 49 R 85 DM
25 11 1882 Berezne Waleria Garbowska Łomsk Tomasz Marianna Wasilewska Ignacy Lech i Aniela Lech ż. Bazylego 740-2-5 103V-104R 103 R 97 DM
25 11 1882 Berezne Marcjanna Garbowska Łomsk Tomasz Marianna Wasilewska Bronisław Hanuszkiewicz i Franciszka Lach ż. Wincentego 740-2-5 103V-104R 104 R 97 DM
25 10 1882 Berezne Franciszek Lech Tatynne Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz Tomasz Garbowski i Tekla Hanuszkiewicz ż. Bronisława 740-2-5 104V-105R 105 R 98 DM
1 4 1883 Ołyka Józef Suchodolski Wólka Kotowska Jan Dorota Garbalińska 504 12 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0007.htm
17 1 1883 Tuczyn Petronela Gnietecka Kudranka Antoni Antonina Garbowska Maciej Reszczyński, Józefa Gorajewska 697 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20697/pages/PL_1_436_697_0004.htm
16 4 1883 Berezne Florian Garbowski Łomsk Piotr Karolina Anuszkiewicz Adam Pawłow