Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 228 wyników dla: Weselski

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 3 1788 Olewsk Mateusz Weselski 80 Rudnia Zolnia 178-3-128 Ż Na
13 1 1831 Nowogród Wołyński. Marianna Kuriata 12/365 Rudnia Karpiłówka z kaszlu, c. wolnych Macieja i Anny z Weselskich 245-1-5 32R 582 R 1219 DW
3 3 1831 Nowogród Wołyński. Grzegorz Weselski 70 Majdan Niepoznanicze z staro¶ci, ur., wdowiec 245-1-5 36V 618 R 1411 DW
26 7 1831 Berezdów Jan Weselski 1 Korytyszcze s. Feliksa i Anny z Dobrzańskich 245-1-5 119V 70 R 216 DM
15 1 1833 Horodyszcze Walerian Weselski 7 Klementowicze s. Adama i Tekli z Turowskich 178-3-99 104R 4 Ż 201 DM
1 1 1834 Berezdów Mikołaj Iwanicki 5 Futor Kurczykowski s. Józefa i Małgorzaty z Weselskich 245-1-8 122R 2 R 34 DM
10 12 1834 Berezdów Felicjan Iwanicki 4 Futor Kurczykowski s. Józefa i Małgorzaty z Weselskich 245-1-8 130V 71 R 51 DM
18 2 1839 Nowogród Wołyński Katarzyna Kuriata 1,5 Rudnia Karpiłówka c. Macieja i Anny z Weselskich 178-3-72 44V 17 Ż 86 DM
20 8 1839 Nowogród Wołyński Antoni Ostrzyński 50 Nemylnia żona Balbina z Weselskich, synowie Jan i Onufry, córka Teresa 178-3-72 51V 88 Ż 100 DM
14 2 1841 Nowogród Wołyński Aleksandra Bielawska 50 Huta Kuleszowska z Weselskich, m±ż Konstanty, synowie Gabriel, Wojciech i Jan, córka Domicella 872 92 17 AGAD 51 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0051.htm
10 12 1841 Nowogród Wołyński Szymon Skokowski 3/52 Karpiłówka s.Wawrzyńca i Marianny z Weselskich 872 111 117 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0060.htm
22 12 1841 Nowogród Wołyński Stefan Zelazko 7/52 Maryanówka s.Ignacego i Petronelli z Weselskich 872 112 126 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0061.htm
7 5 1842 Nowogród Wołyński Jan Weselski 5 Huta Kuleszowska syn Antoniego i Franciszki z Skokowskich 873 99 101 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
26 6 1842 Nowogród Wołyński Marcin Weselski 60 Huta Kuleszowska żona Franciszka z Skokowskich, synowie Stefan, Antoni, Grzegorz, Adam, Franciszek, Kajetan, córki Katarzyna, Elżbieta, Joanna, Anna 873 102 123 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0055.htm
20 12 1842 Nowogród Wołyński Michał Weselski 4 Rudnia Talecka syn Franciszka i Julianny z Krasnowskich 873 109 161 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0059.htm
13 10 1842 Annopol Feliks Mieleniewski 3/12 Żuków s. Józefa i Rozalii z Weselskich 881 99 R 27 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0107.htm
22 2 1846 Berezdów Seweryn Iwanicki 14/12 Klementowicze s. Józefa i Małgorzaty z Weselskich 877 268 12 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0145.htm
16 3 1846 Miropol Stefan Przewłocki 66 Zielone Stojło wdowiec po Katarzynie z Weselskich, synowie Antoni Gabriel i Marcin, córka Marianna Rudnicka 877 347 10 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0185.htm
9 4 1847 Niewirków Stanisław Weselski 35 Huta Bystrzecka ż.Tekla z B±kowskich , synowie:Józef, Adam, Franciszek,Mikołaj 171-1-13 290 V 13 R AS
27 4 1847 Toporyszcze Gabriel Skokowski 62 Rudnia Borowa żona Franciszka z Weselskich, syn Franciszek, córki Marianna, Agnieszka i Julianna 178-3-19 518V 40 Ż 1019 DM
9 2 1847 Annopol Mikołaj Mileniewski 4 Żuków s. Józefa i Rozalii z Weselskich 171-1-13 119V 7 R 124 DM
23 9 1848 Annopol Łucja Mieleniewska 4 Żuków od szkarlatyny, c. W. Józefa i Rozalii z Weselskich 171-1-14 109R 31 R 1205 DW
28 9 1848 Annopol Helena Mieleniewska 7/12 Żuków od szkarlatyny, c. W. Józefa i Rozalii z Weselskich 171-1-14 109R 32 R 1205 DW
16 4 1851 Toporyszcze Augustyn Weselski 17 Bobryk Stary s. wolno żyj±cych Stefana i Teresy z Komnackich 178-3-31 583V 26 Ż DM
8 9 1853 Berezdów Jan Mieleniewski 4 Maraczówka s. Józefa i Rozalii z Weselskich 171-1-33 385V 66 R 380 DM
5 4 1854 Targowica Aniela Moroczyńska 2 Bokujma c. Jana i Tekli z Weselskich 172-1-30 218V 12 R 218 DM
2 7 1854 Targowica Józef Moroczyński 2 Bokujma s. Jana i Tekli z Weselskich 172-1-30 219R 18 R 218 DM
30 10 1855 Kowel Aleksander Zdanowski 4 Rudniki s. wlm. Piotra i Franciszki z Weselskich 257 197 336 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0104.htm
4 4 1856 Targowica Jan Moroczyński 60 Podhajce żona Tekla z Weselskich 172-1-51 217 V 2 R 224 DW
15 8 1858 Toporyszcze Stefan Weselski 60 Bobryk Stary żona Teresa z Komnackich, syn Andrzej 178-3-128 143R 53 Ż 283 DM
17 11 1860 Berezdów Paulina Mieleniewska 8/12 Maraczówka c. Józefa i Rozalii Weselskich 17-1-23 74V 87 Ch 98 DM
23 11 1860 Berezdów Karolina Mieleniewska 3 Maraczówka c. Józefa i Rozalii Weselskich 17-1-23 75R 88 Ch 99 DM
4 3 1906 Romanów Helena Wojciechowska 5 Bykówka c. Pawła i Petroneli z Weselskich 178-3-215 52R 19 Ż 101 DM
18 7 1908 Cudnów f. Romanów Cezaryna Siracka 8/12 Słoboda Niwna c. Dominika i Rafaliny z Weselskich 178-3-215 184R 68 Ż 351 DM
4 1 1916 Nowy Zawod Kalikst Jan Niewęgłowski 55 Stara Szyjka od zapalenia mózgu, szl., żona Emilia z Weselskich, syn leon, córki Wincentyna, Janina, Franciszka, Maria i Wiktoria 178-3-197 393V 27 Ż 767 DW
27 2 1916 Nowy Zawod Marcelina Makowska 40 Czechowce od tyfusu, mieszcz., z Weselskich, wdowa, z 1-go małż. z Wierzbickim synowie Feliks i Witalis, z 2-go z Makowskim syn Donat i córki Paulina, Wiktoria i Rafalina 178-3-197 397V 58 Ż 775 DW
23 3 1916 Nowy Zawod Teofila Bińkowski 8/12 Korczówka od szkarlatyny, s. chł. Witalisa i Antonint z Weselskich 178-3-197 401V 89 Ż 783 DW
12 6 1916 Nowy Zawod Jan Nowicki 1 Konstantynówka od koru, s. chł. Piotra i Antoniny z Weselskich 178-3-197 410V 162 Ż 801 DW
10 6 1916 Nowy Zawod Telesfor Weselski 5/12 Stara Szyjka od krupy, s. NN i szl. Józefy 178-3-197 411V 170 Ż 803 DW
27 7 1916 Nowy Zawod Witalis Bińkowski 44 Dołowa Linia z gardłowych suchot, chł., żona Antonina z Weselskich, synowie Norbert, Longin, Donat i Cezary 178-3-197 412V 179 Ż 805 DW
27 9 1916 Nowy Zawod Kamila Weselski 2/12 Korczówka od kokluszu, s. szl. Benedykta i Antoniny z Kruszenieckich 178-3-197 417R 214 Ż 814 DW
8 10 1916 Nowy Zawod Stanisław Weselski 2/12 Towszcza, par. Romanów s. chł. Anny c. Wiktora 178-3-197 421R 245 Ż 822 DW
29 9 1917 Pokostówka Walenty Weselski 0,5 Korczówka s. Franciszka i Teofili z Łońskich 178-3-211 35R 48 Ż 70 DM
7 12 1917 Pokostówka Teofil Weselski 1,5 Le¶na Poruba s. Jana i Pauliny z Garbowskich 178-3-211 37V 62 Ż 75 DM

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 11 1827 Berezdów Klemens Lutowski Romanów Ignacy Katarzyna Ziobrowska Adam Weselski i Pelagia Niewirkowska ż. Mikołaja 245-1-1 109R 82 R 214 DM
28 12 1827 Berezdów Anastazja Jaworska Majdan Krasula Teodor Honorata Kuriata Bazyli Weselski i Wiktoria Cybulska ż. Antoniego 245-1-1 110V 94 R 217 DM
30 3 1830 Cudnów Franciszek Zapolski Jawne Jakób Zofia Bagińska Bazyli Weselski, Domicella Pawłowska 178 3 3 V326 188 MP
27 5 1831 Nowogród Wołyński Jan Żygadło Majdan Nepoznanicze Gabriel Rozalia Zawadzka ur. Jan Weselski, Helena Mierzwińska 245-1-5 9V 1134 R 300 DW
9 12 1831 Nowogród Wołyński Waleria Jasińska par. Nowogród Józef Franciszka Dudłowska wolny Jakub Weselski, Agnieszka Zarudzka mężatka 245-1-5 22V 1230 R 755 DW
5 3 1832 Nowogród Wołyński Teofil Weselski Huta Kuleszowska Jakub Agnieszka Węgłowska ur. Antoni Balcewski, Agnieszka Zarucka ż. Mikołaja 245-1-6 6V 1274 R 658 DW
16 5 1832 Nowogród Wołyński Jan Nepomucen Weselski Huta Kuleszowska Mateusz Barbara Dworecka ur. Antoni Murzanowski, Marianna Ostrowska wdowa 245-1-6 9R 1292 R 740 DW
7 6 1832 Nowogród Wołyński Bazyli Teter Huta Kuka Jan Anna Zielińska ur. Stanisław Weselski, Anna Błońska ż. Jana 245-1-6 12R 1314 R 918 DW
21 8 1832 Nowogród Wołyński Ludwik Weselski Huta Kuka Franciszek Julianna Mierzwińska ur. Stanisław Weselski, Rozalia Wyslińska ż. Jędrzeja 245-1-6 17R 1353 R 1114 DW
3 7 1832 Berezdów Lucyna Lutowska Romanów Ignacy Katarzyna Ziobrowska Adam Weselski i Konstancja Czyżakowska ż. Jana 245-1-6 110R 41 R 12 DM
27 5 1836 Toporyszcze Petronela Rękas Bobryk Stary Józef Barbara Żelizko Stefan Weselski i Domicela Żelizko ż. Tomasza 178-51-386 121R 43 Ż 124 DM
15 9 1836 Toporyszcze Nikodem Węgłowski Bobryk Stary Maciej Marianna Dworecka Stefan Weselski i Marcjanna Miler 178-51-386 125V 75 Ż 129 DM
6 11 1836 Toporyszcze Karolina Lisowska Bobryk Stary Grzegorz Apolonia Zelizko Stefan Weselski i Marianna Zelizko 178-51-386 127R 90 Ż 130 DM
15 8 1839 Puliny Anna Lipska Rudnia Bostowa Jan Marianna Borowska Weselski Mikołaj, Mierzwińska Anna, ż. Jana 186 JZ 0 0
3 2 1839 Nowogród Wołyński Ignacy Grabowski Huta Marianówka Michał Marianna Weselska Stefan Weselski i Franciszka Weselska ż. Antoniego 178-3-72 3V 23 Ż 7 DM
18 2 1839 Nowogród Wołyński Konstancja B±kowska Huta Kuleszowska Ignacy Marcjanna Dworecka Grzegorz Weselski i Barbara Weselska ż. Mateusza 178-3-72 5R 34 Ż 10 DM
2 5 1839 Nowogród Wołyński Kamila Jandulska Huta Kuleszowska Józef Teofila Maliszewska Stefan Weselski i Barbara Weselska ż. Mateusza 178-3-72 11R 81 Ż 22 DM 0
29 6 1839 Nowogród Wołyński Franciszka Suchowiecka Niepoznanicze Adam Marianna Polanowska Grzegorz Weselski i Barbara Weselska ż. Stefana 178-3-72 17R 131 Ż 34 DM
2 10 1839 Nowogród Wołyński Michał Weselski Rudnia Talecka Franciszek Julianna Krasnowska Jan Skokowski i Regina Garbowska ż. Michała 178-3-72 22R 168 Ż 44 DM
2 11 1839 Nowogród Wołyński Karol Garbowski Huta Kuka Jan Marianna Szymanowska Franciszek Weselski i Tekla Morzanowska panna 178-3-72 24R 186 Ż 48 DM
13 5 1840 Nowogród Wołyński Jan Weselski Huta Kuka Franciszek Julianna Mierzwińska 871 26 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0014.htm
25 2 1840 Niewirków Józef Kazimierz Weselski Huta Antonowiecka Stanisław Bonkowska 880 233 R 33 AGAD DW
26 1 1840 Nowogród Wołyński Romuald Weselski Huta Kuka Antoni Franciszka Skokowska Grabowski Michał, Zarudzka Agnieszka, ż.Nikodema 871 8 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0005.htm
23 10 1840 Nowogród Wołyński Urszula Weselska Huta Kuleszowska Marcin Franciszka Skoczek ur. Mateusz Weselski, Aleksandra Bielawska ż. Konstantego 871 53 204 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0028.htm
4 10 1842 Niewirków Franciszek Weselski Huta Bystrzycka Stanisław Tekla B±kowska 881 285 R 38 0
8 8 1842 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Weselski Huta Kuleszowska Antoni Franciszka Skokowska 873 35 136 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0019.htm
26 9 1842 Nowogród Wołyński Wacław Weselski Huta Kuka Franciszek Julianna Mierzwińska 873 42 167 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0024.htm
31 7 1843 Horodyszcze Ignacy Homolicki Szepetówka Adam Antonina Laskowska Adam Weselski i Urszula Flaszyńska panna 178-49-18 9R 48 Ż DM
15 7 1844 Toporyszcze Wincenty Wołodkiewicz Rosówka Benedykt Aleksandra Weselska Grzegorz Weselski i Maksymiliana Zabrodzka ż. Teodora 178-51-514 486V 58 Ż DM
25 11 1844 Niewirków Mikołaj Weselski Huta Bystrzecka Stanisław Tekla B±kowska Grzegorz Żygadło,Katarzyna Brusiłowicz ż.Pawła.Asyst. Piotr Senhajewski,Anna Chor±życzewska ż.Ignacego 883 247R 61 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0253.htm
24 3 1845 Berezdów Wiktoria Popławska Horodniawka Paweł Julia Kusznierzewska Wawrzyniec Weselski i Rozalia Boczkowska ż. Jakuba 876 387 27 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0208.htm
17 1 1846 Niewirków Marianna Wojnarowska Huta Bystrzecka Józef Katarzyna Czerniachowicz Stanisław Weselski, Agnieszka Wereszczyńska ż.Bazylego 885 231V 3 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0242.htm
19 3 1846 Niewirków Józefa Czerniachowicz Huta Bystrzecka Adam Karolina Lewandowska Stanisław Weselski, Józefa Łabędzka ż.Jana 885 233R 13 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0243.htm
13 1 1847 Horbulów Honorata Wołodkowicz Słobudka Benedykt Aleksandra Weselska Grzegorz Weselski, Balbina Szymonowa, as. Jan Wołodkowicz, Marianna Weselska, mężatka, chrz. 15.01.1847 178-51-548 102R 1 Ż BS 203
3 1 1847 Malin Telesfor Łagowski Bułhaki Tomasz Julia Żurawska Grzegorz Weselski, Anna Pikulska, małżonka, chrz. 5.01.1847 178-51-548 108V 5 Ż BS 224
9 10 1847 Malin Wincenty Siewko Budyłówka Dominik Anna Łagowska Grzegorz Weselski, Julia Łagowska, chrz. 12.10.1847 178-51-548 114V 55 Ż BS 235
4 6 1851 Toporyszcze Aleksander Szemiot Bobryk Stary Andrzej Marianna Kluczyńska Stefan Weselski i Marianna Wachowska ż. Stanisława 178-3-31 556V-557R 48 Ż DM
26 10 1851 Toporyszcze Łucja Łagowska Bobryk Stary Grzegorz Rozalia Lisowska Stefan Weselski i Marianna Węgłowska ż. Macieja 178-3-31 567V-568R 90 Ż DM
29 3 1857 Toporyszcze Jakub Rękas Bobryk Stary Klementyn Małgorzata Wachowska Stefan Weselski i Józefa Rękas z Wachowskich wdowa 178-3-126 711V-712R 17 Ż 1337-1338 DM
21 4 1872 Nowogród Wołyński Adolf Weselski Huta Kuka Jan Marianna Popławska Mikołaj Babiński, Franciszka Weselska 178-3-156 239V-240R 98 Ż 476 DW
24 12 1872 Nowogród Wołyński Tomasz Weselski Kudynowicze Wacław Antonina Bołsunowska Józef Bołsunowski, Aniela Czaplińska 178-3-156 296V-297R 343 Ż 590 DW
8 5 1880 Cudnów Stanisława Sokołowska Rudnia Le¶na Andrzej Franciszka Kuchnicka Franciszek Weselski i Karolina Jewrak ż. Jana 178-3-67 501V-502R 125 Ż 994-995 DM
6 6 1902 Żytomierz Norbert Karaszewicz Żytomierz Leon Florentyna Bartoszyńska Józef Weselski, Franciszka Dubrawska ż. Mikołaja 178-3-171 119V-120R 152 Ż 235 DW 0
4 1 1903 Żytomierz Eligiusz Jordan Dubrawski Żytomierz Mikołaj Franciszka Weselska Józef Weselski, Helena Chamiec ż. Bonawentury, as. Eugeniusz Karaszewicz, Karolina Karaszewicz panna 178-3-171 119V-120R 151 Ż 235 DW
27 5 1906 Nowogród Wołyński Feliks Bartnicki Fedorówka Adolf Antonina Ostrowska Stanisław Weselski, Antonina Bartnicka 178-3-202 39V-40R 271 Ż 79 DW
1 6 1906 Nowogród Wołyński Paweł Weselski Mohylówka Adam Emilia Adamowicz Benedykt Zawadzki, Franciszka Kędzierska 178-3-202 40V-41R 275 Ż 81 DW
8 7 1906 Nowogród Wołyński Bolesław Adamski Fedorówka Andrzej Barbara Dobrowolska Stanisław Weselski i Adela Dobrowolska 178-3-202 54V-55R 359 Ż 109 DW
2 9 1906 Nowogród Wołyński Stanisława Borecka Mohylówka Jan Antonina Weselska Adam Weselski i Teofila Weselska 178-3-202 68V-69R 429 Ż 137 DW 0
7 10 1906 Nowogród Wołyński Franciszka Weselska Krasna Słoboda Jan Maria Zielińska Adam Weselski i Joanna Kępska 178-3-202 82V-83R 500 Ż 165 DW
24 10 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Piekarski Jawne Feliks Serafina ¦więcicka Stefan Weselski i Feliksa Piekarska 178-3-202 94V-95R 556 Ż 189 DW
26 9 1906 Nowogród Wołyński Bronisław Weselski Wierówka Walerian Teofila Kara¶ Paweł Żygadło i Honorata Ostrowska 178-3-202 97V-98R 572 Ż 195 DW
25 11 1906 Nowogród Wołyński Konstanty Ostrowski Wierówka Wiktor Feliksa Wyszyńska Walery Weselski i Franciszka Wojciechowska 178-3-202 100V-101R 588 Ż 201 DW
18 1 1907 Cudnów filia Romanów Gwidon Weselski Futor Ożgi Stefan Paulina Piekarska Adolf ¦więcicki i Kamila Piekarska panna 178-3-215 63V-64R 19 Ż 123-124 DM
20 9 1907 Cudnów filia Romanów Franciszek Weselski Futor Ożgi Teofil Teofila Rogowska Franciszek Kosowski i Helena Safińska panna 178-3-215 99V-100R 235 Ż 195-196 DM
1 1 1909 Cudnów filia Romanów Marian Weselski Bykówka Wojciech Karolina Żelizko Józef Karpiński i Serafina Zwolińska ż. Antoniego 178-3-215 196V-197R 21 Ż 368-369 DM
4 3 1909 Cudnów filia Romanów Kazimierz Weselski Futor Ożgi Stefan Paulina Piekarska Piotr Kostiewski i Feliksa Piekarska panna 178-3-215 204V-205R 67 Ż 384-385 DM
4 12 1909 Cudnów filia Romanów Bolesław Kossowski Futor Ożgi Franciszek Paulina Filińska Stefan Weselski i Konstancja Ożgo ż. Adolfa 178-3-215 237V-238R 266 Ż 450-451 DM
1 1 1911 Romanów Feliks Ganowski Futor Ożgi Antoni Bronisława Marcinkowska Teofil Weselski i Ewa ¦więcicka ż. Ignacego 178-3-216 2V-3R 11 Ż 5-6 DM
8 4 1911 Romanów Feliks Weselski Futor Ożga Stefan Paulina Piekarska Maciej ¦więcicki i Kamila Piekarska panna 178-3-216 19V-20R 110 Ż 39-40 DM
2 6 1911 Romanów Jan Weselski Kajetanówka Wiktor Teofila Turowska Dionizy Jarocki i Anna Dobrowolska ż. Baltazara 178-3-216 28V-29R 163 Ż 57-58 DM
7 11 1911 Romanów Cezary Kosowski Futor Ożgi Franciszek Paulina Felińska Teofil Weselski i Rozalia Ku¶likowska ż. Jana 178-3-216 46V-47R 272 Ż 93-94 DM
17 1 1911 Nowy Zawod Antoni Szatyło-Kulikowski Korczówka Piotr Józefa Mianowska Adolf Weselski, Ludwika Kulikowska panna 178-3-196 30V-31R 149 Ż 62 DW
22 3 1911 Nowy Zawod Serafima Weselska Korczówka Jan Maria Tumczyńska Wincenty Weselski, Antonina Lulewicz ż. Antoniego 178-3-196 49V-50R 245 Ż 100 DW
25 3 1911 Nowy Zawod Marian Weselski Wjunki Józef Kamila Popławska Ludwik Paszkowski, Petronela Jarocka 178-3-196 52V-53R 257 Ż 106 DW
10 4 1911 Nowy Zawod Leon Weselski Korczówka Adolf Teofila Lewandowska Ludwik Słowiński, Antonina Weselska ż. Pawła 178-3-196 57V-58R 283 Ż 116 DW
5 4 1911 Nowy Zawod Marcelina Weselska Korczówka Antoni Helena Baszyńska Kalikst Weselski, Marcelina Weselska ż. Franciszka 178-3-196 57V-58R 285 Ż 116 DW
15 5 1911 Nowy Zawod Stanisław Weselski Korczówka Adam Teofila Kuriata Tomasz Krzywulski, Teofila Słodkowska panna 178-3-196 71V-72R 351 Ż 144 DW
15 5 1911 Nowy Zawod Stanisława Weselska Korczówka Adam Teofila Kuriata Jan Weselski, Antonina Lulewicz ż. Antoniego 178-3-196 71V-72R 352 Ż 144 DW
7 6 1911 Nowy Zawod Franciszka Paprocka Kozyń Franciszek Rozalia Werbowska Feliks Weselski, Michalina Targońska ż. Kazimierza 178-3-196 78V-79R 387 Ż 158 DW
28 8 1911 Nowy Zawod Szymon Weselski Korczówka Alfons Wincentyna Kłosowicz Mikołaj Michałowski, Gertruda Weselska panna 178-3-196 98V-99R 508 Ż 198 DW
26 10 1911 Nowy Zawod Bronisław Weselski Pokostówka Adolf Marcelina Hajko Gwidon Halicki, Emilia Mianowska 178-3-196 116V-117R 612 Ż 234 DW
24 10 1911 Nowy Zawod Jan Weselski Korczówka Paweł Antonina Skokowska Jan Skokowski, Helena Weselska panna 178-3-196 117V-118R 620 Ż 236 DW
13 9 1911 Cudnów Wincentyna Dobrowolska Czajkówka Dominik Teofila Weselska Antoni Weselski i Emilia Dobrowolska ż. Feliksa 178-3-231 417V-418R 165 Ż 827-828 DM
15 8 1914 Horodnica Kornelia Hajko Krynice Ambroży Kamila Rudnicka Adolf Weselski i Teofila Nagalewska panna 178-3-181 191V-192R 142 Ż 377-378 DM
6 1 1916 Nowy Zawod Janina Weselska Dołowa Linia Feliks Maria Słowińska Antoni Weselski i Anna Słowińska panna, chrzest w f. Pokostówka 178-3-197 292V-293R 41 Ż 579-580 DM
10 1 1916 Nowy Zawod Telesfor Weselski Staroszyjka IN Józefa Paweł Adlof i Stanisława Weselska panna, chrzest w f. Pokostówka 178-3-197 293V-294R 47 Ż 581-582 DM
26 2 1916 Nowy Zawod Gabriela Maciejewska Kozina Franciszek Ewelina Weselska Feliks Weselski i Michalina Targońska ż. Michała, chrzest w f. Pokostówka 178-3-197 300V-301R 82 Ż 595-596 DM
19 3 1916 Nowy Zawod Longina Kotwicka Szyjecka Buda Celestyn Petronela Mo¶cicka Franciszek Weselski i Dominika Łońska ż. Feliksa 178-3-197 303V-304R 96 Ż 601-602 DM
8 4 1916 Nowy Zawod Bronisław Weselski Szyjecka Buda Franciszek Marcelina Kotwicka Celestyn Kotwicki, Cecylia Kotwicka ż. Bolesława 178-3-197 306V-307R 115 Ż 607 DW
4 4 1916 Nowy Zawod Leokadia Kulikowska Korczówka Piotr Józefa Mianowska Paweł Weselski, Marcelina Mianowska ż. Michała 178-3-197 320V-321R 182 Ż 635 DW
10 5 1916 Nowy Zawod Walenty Weselski Korczówka Franciszek Teofila Łońska Dominik Jasiński, Józefa Weselska z. Franciszka 178-3-197 320V-321R 185 Ż 635 DW
17 5 1916 Nowy Zawod Feliksa Weselska Korczówka Paweł Antonina Skokowska Antoni Weselski, Michalina Weselska ż. Franciszka 178-3-197 321V-322R 187 Ż 637 DW
19 7 1916 Nowy Zawod Kamil Weselski Korczówka Benedykt Aniela Kruszelnicka Jan Kruszelnicki, katarzyna Weselska ż. Antoniego 178-3-197 328V-329R 221 Ż 651 DW
31 7 1916 Nowy Zawod Kamil (?) Weselski Korczówka Benedykt Aniela Kruszenicka Jan Kruszelnicki, Katarzyna Weselska ż. Antoniego 178-3-197 335V-336R 259 Ż 665 DW
15 10 1916 Nowy Zawod Wincentyna Petrakowska Wjunki Dominik Michalina Słodkowska Jan Weselski, Józefa Lipska ż. Kaliksta 178-3-197 352V-353R 343 Ż 699 DW
22 9 1916 Nowy Zawod Wacław Michalec Nowy Zawod Mikołaj Rozalia Lisicka Franciszek Weselski, Michalina Jasiniecka ż. Mikołaja 178-3-197 355V-356R 358 Ż 705 DW
25 5 1916 Horodnica Paweł Weselski Krynice Adolf Marcelina Gajewska Ambroży Gajewski Helena Weselska panna 178-3-181 286V-287R 88 Ż 563-564 DM
28 2 1917 Pokostówka Genowefa Weselska Czajkówka Antoni Katarzyna Kruszniewska Walenty Weselski i Teofila Dobrowolska ż. Dominika 178-3-211 1V-2R 1 Ż 3-4 DM 0
30 4 1917 Pokostówka Józefa Galicka Pokostówka Kajetan Karolina Garbowska Franciszek Weselski i Ludwika Szaciło ż. Jana 178-3-211 6V-7R 31 Ż 15-16 DM
9 6 1917 Pokostówka Antonina Weselska Korczówka Alfons Wincentyna Kłosowicz Walerian Weselski i Antonina Lulewicz ż. Antoniego 178-3-211 6V-7R 36 Ż 15-16 DM
15 6 1917 Pokostówka Edward Weselski Korczówka Antoni Helena Baszyńska Franciszek Weselski i Antonina Weselska ż. Pawła 178-3-211 8V-9R 44 Ż 19-20 DM
24 8 1917 Pokostówka Alfons Maszewski Berezówka Bronisław Teofila Weselska Franciszek Weselski i Maria Weselska ż. Józefa 178-3-211 10V-11R 60 Ż 23-24 DM
16 12 1917 Pokostówka Cezary Weselski Korczówka Jan Józefa Bagińska Franciszek Bagiński i Antonina Bagińska ż. Michała 178-3-211 16V-17R 94 Ż 35-36 DM

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 10 1827 Berezdów Józef Iwanicki Futor Kurczykowski 18 Piotr Marianna Szumańska Małgorzata Weselska Futor Kurczykowski 18 Adam Tekla Jabłońska Jan Weselski, Jan Czyżakowski 245-1-1 114V 16 R 225 DM
23 1 1827 Nowogród Wołyński Mateusz Zapolski Majdan Jawne Jan Wiktoria Domicela Piekarska Majdan Jawne 17 Sebastian Anna Piotr Pawłowski, Jakub Weselski 1045-2-296 2V 6 CDIAK/FS 25 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YK7?i=24&cc=1503045&cat=989324
7 10 1828 Nowogród Wołyński Marcin Weselski Majdan Niepoznanicze 40w Teodor Ewa Hołub Franciszka Skokowska Majdan Niepoznanicze 25 Jan Katarzyna Mikołaj Weselski, Józef Ło¶ 1045-2-296 20V 73 CDIAK/FS 43 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-Y26?i=42&cc=1503045&cat=989324
22 11 1832 Nowogród Wołyński Feliks Hornicki Huta Kuka 24 Jan Ludwika Misiuna Paulina Bielska Huta Kuka 20 Władysław Anna ur. Jan Teodorowicz, Stanisław Weselski 245-1-6 42R 225 R 2041 DW
5 2 1833 Nowogród Wołyński Stanisław Weselski Huta Kuka 23 Dominik Anna Węgłowska Tekla Bońkowska Huta Kuleszowska 18 Józef Zuzanna Jandulska Adam Umiński, Stefan Weselski 245-1-7 38V 236 R 43 DM
7 5 1833 Nowogród Wołyński Jan Weselski Karpiłówka 33 Jan Magdalena Baszyńska Małgorzata Drapikowska 30w Mateusz Apolonia Mikołaj Kuriata, Maciej Skokowski 245-1-7 40R 241 R 44 DM
14 10 1834 Nowogród Wołyński Jan Weselski Niepoznanicze 20 Jan Anna Lisowska Anna Dworzecka Niepoznanicze 18 Łukasz Ewa Borkowska Mikołaj Weselski, Antoni Halicki, Felicjan Dworzecki 245-1-8 43R 26 R 47 DM
4 11 1834 Nowogród Wołyński Ignacy B±kowski par. Nowogród Wołyński 20 Szymon Anna Weselska Marcjanna Dworecka Majdan Kuleszowski 18 Ignacy Anna Rzepka Antoni B±kowski, Stefan Weselski 245-1-8 44V 32 R 49 DM
2 2 1839 Nowogród Wołyński Ignacy Nowicki Kulesze 25 Jan Katarzyna Taborowska Marianna Jagodzińska Majdan Niepoznanicze 20 Józef Anna Borowska Wawrzyniec Suchowiecki, Wincenty Weselski 178-3-72 33V 15 Ż 65 DM
31 8 1841 Nowogród Wołyński Jan Zawadzki Niepoznanicze 26 Grzegorz Katarzyna Lisowska Anastazja Zelazko Niepoznanicze 21 Konstanty Helena Weselska Weselski ?, B±kowski Stanisław 872 81 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0045.htm
9 2 1841 Nowogród Wołyński Onufry Babiński Huta Kuka 20 Franciszek Marianna Raszakowska Ewa Teter Huta Kuka 18 Jan Anna Zinkiewicz Jan Garbowski, Franciszek Weselski 872 70 18 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
20 7 1841 Niewirków Ignacy Misiuna Huta Bystrzecka 22 Onufry Marianna Sosnowska Katarzyna Żygadło Mokre 18 Jan Katarzyna Lech Stanisław Weselski, Piotr J±dalski 171-1-12 267 V 14 R AS
17 5 1842 Nowogród Wołyński Konstanty Bielawski Huta Kuleszowska 56w Andrzej Anna Ryszek Marianna Go¶cińska Huta Kuleszowska 30 Jan Marianna Żurawska Marcin Boczkowski, Jakub Weselski 873 67 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0037.htm
7 2 1843 Nowogród Wołyński Jan Wincenty Weselski Rudnia Mostowa parafia Puliny 25 Jan Anna Walewska Franciszka Drapiejkowska Rudnia Cwilska 18 Paweł Małgorzata Holak 874 87 10 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0046.htm
23 5 1843 Nowogród Wołyński Bazyli Weselski Majdan Jawne 50w Jędrzej Agnieszka Teter Lucya (Łucja) Czarnecka Majdan Jawne 25 Stefan Rajkowski, Piotr Chiliński 874 109 32 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0057.htm
6 2 1844 Toporyszcze Wojciech Szemiot Bobryk Stary 45 Kazimierz Katarzyna Niewiadomska Tekla Sokołowska Nebiża 20 Grzegorz Marianna Szymańska Jan Aleksandrowicz, Jakub Rękas, Stefan Weselski 178-51-514 494V 11 Ż DM
4 2 1845 Nowogród Wołyński Jędrzej Lisowski Huta Kuleszowska 20 Stanisław Marianna Szlak Elżbieta Boczkowska Niemylanka 20 Jakub Marianna Kotwicka B±kowski Stanisław, Weselski Tomasz 876 6 JZ
17 11 1846 Toporyszcze Stefan Weselski Stary Bobryk 40w Szymon Katarzyna Dworecka Teresa z d. Komnacka Lisowska Stary Bobryk 40w Szymon Rozalia Hańba Grzegorz Lisowski, Grzegorz Łagowski, Stanisław Lisowski 178-3-15 466V 22 Ż 94 DM
27 10 1863 Żytomierz Szymon Łagowski Słoboda Kozynka, par.Puliny 26 Wojciech Agnieszka Garbowska Seweryna Dubrawska Żytomierz, par. Żytomierz 18 Józef Balbina Dynowska dw., Józef Weselski, Rafał Szafirowski, Adam Gutowski 178-3-54 104 R 49 Ż DG
28 4 1863 Nowogród Wołyński Jan Weselski Huta Kuleszowska 23 Mateusz Barbara Dworecka Klara Mierzwińska Huta Kuleszowska 19 Sebastian Marianna Zelazko 178-3-152 4 10 Ż 7 MO
14 7 1863 Nowogród Wołyński Teodor Weselski Huta Kuleszowska 20 Mateusz Barbara Dworecka Stefanina Garbowska Majdan Kuleszowski 16 Kasper Agnieszka Lisowska 178-3-152 7 23 Ż 14 MO
28 6 1864 Nowogród Wołyński Andrzej Weselski Huta Kuka 26 Franciszek Aleksandra Mierzwińska Franciszka Popławska Huta Dziekonka 18 Feliks Balbina NiedĽwiedzka 178-3-152 24 30 Ż 46 MO
12 7 1864 Nowogród Wołyński Józef Weselski Mohylówka 25w Jan Magdalena Grodzińska Teofila Zwolińska Niepoznanicze 19 Karol Cecylia Paszkowska 178-3-152 25 36 Ż 49 MO
7 2 1865 Nowogród Wołyński Piotr Weselski Karpiłówka 20 Wincenty Franciszka Drapiejkowska Karolina Skokowska Wersznica 18 Jakub Barbara Usakowska 178-3-152 40 12 Ż 79 MO
7 2 1865 Cudnów Franciszek Weselski Futor Żerebiecki 23 Stanisław Tekla Rozkowska Zenona Dubrawska Szeniawa 17 Józef Balbina Denowska Wojciech Hot, Adam Wilski 178-3-58 35V 17 Ż 69 DM
20 11 1866 Cudnów Jan Garbowski Futor Szeremety par. Puliny 25 Adam Anna Całka Katarzyna Miszkiewicz Bykówka 17 Jan Ludwika Ilińska Wincenty Weselski, Franciszek Wolski 178-3-58 72V 50 Ż 143 DM
8 10 1867 Cudnów Jan Weselski Futor Ożgi 23 Karol Kazimierz Aleksandra Sawicka Anna Sofińska Futor Ożgi 18 Jakub Zofia Weres Jan Bagiński, Józef Kochański 178-3-58 86V 49 Ż 170 DM
22 8 1868 Nowogród Wołyński Jan Weselski Huta Kuka 26 Franciszek Aleksandra Mierzwińska Marianna Popławska Huta Dziekonka 19 Feliks Balbina NiedĽwiedzka 178-3-152 127 29 Ż 252 MO
8 2 1870 Nowogród Wołyński Franciszek Weselski Apolonówka par. Puliny 22 Jan Magdalena Grudzicka Marianna Paszkowska Majdan Kamienny 19 Maksymilian Teresa Mokrzycka 178-3-152 169 14 Ż 333 MO
8 11 1870 Nowogród Wołyński Wacław Weselski Bobrycka Balarka par. Puliny 20 Florian Antonina Mierzwińska Antonina Bołsunowska Kudynowicze 20 Stanisław Wanda Goławska 178-3-152 195 65 Ż 385 MO
19 10 1880 Cudnów Teofil ¦więcicki Futor Ożgi 28 Leon Justyna Żurawska Ewa Domalewska Siaberka 20 Tadeusz Rozalia Jasińska Jan Weselski, Ignacy Sofiński 178-3-58 286R 51 Ż 567 DM
19 1 1892 Cudnów Józef Suchodolski Bykówka 35w Antoni Magdalena Orzechowska Franciszka Ostrowska Hołubin 19 Ignacy Karolina Sawicka Klemens Sawicki, Celestyn Weselski 178-3-263 64R 4 Ż 118 DM
26 1 1892 Cudnów Antoni Li¶kiewicz Bykówka 27 Gabriel Petronela Linkiewicz Celestyna Bagińska Huta Marianówka 18 Ignacy Aniela Sawicka Jan Weselski, Dominik Telicki 178-3-263 65V 9 Ż 121 DM
2 9 1901 Cudnów Franciszek Pawłowski par. Nowogród Wołyński 28 Cyryl Honorata Wańkiewicz Kazimiera Murzanowska Huta Marianówka 19 Ksawery Marianna Sieradzka Jan Weselski, Ludwik Telicki 178-3-263 282V 46 Ż 538 DM
22 9 1902 Cudnów Józef Safiński Futor Ożgi 28 Stanisław Marianna Paszkowska Józefa Tymborowska Siaberka 18 Bazyli Maria Sawicka Teofil ¦więcicki, Teofil Weselski 178-3-263 308V 61 Ż 588 DM
27 10 1902 Cudnów Florian Weselski par. Puliny 29 Andrzej Marcelina Łagowska Józefa Górska Wiła/ Wiły 19 Jan Michalina Bagińska Kamil Łagowski Franciszek Weselski 178-3-263 312R 75 Ż 595 DM
2 2 1903 Cudnów Wincenty Baszyński Wiła 26 Leon Maria Sawicka Franciszka Wasilewska GwoĽdziarnia 18 Antoni Zuzanna Ma¶lukowska Franciszek Baszyński, Antoni Weselski 178-3-263 323R 15 Ż 613 DM
19 10 1903 Cudnów Bolesław Perehuda Szaniawka 28 Antoni Maria Ejsmont Marcelina Kulesza Hłyboczek [Hłuboczek] 18 Józef Paulina Lech Spiridon Weselski, Witalis Kulesza 178-3-263 340R 84 Ż 647 DM
24 1 1906 Nowogród Wołyński Jan Grabowski Apołonówka 22 Antoni Barbara Boczkowska Ewa Kędzierska z d. Garbowska Apołonówka 26w Jan Marcelina Popczyńska Florian Sokołowski, Franciszek Weselski 178-3-202 127V 13 Ż 254 DW
7 5 1906 Nowogród Wołyński Piotr Rudnicki Zabara 23 Hieronim Rozalia Kuriata Klara Grabowska Apołonówka 19 jan Franciszka Weselska Wiktor Ostrowski, Walery Weselski 178-3-202 141V 70 Ż 282 DW
17 10 1910 Nowy Zawod Alfons Weselski par. Nowy Zawod 21 Józef Katarzyna Czerwińska Wincentyna Kłosowicz par. Trojanów 24 Paweł Zofia Chodska Franciszek Ochman, Adolf Weselski 178-3-196 138V 22 Ż 277 DM
24 10 1910 Nowy Zawod Albin Zielonka par. Puliny 23 Kazimierz Małgorzata Arabska Paulina Wolska par. Nowy Zawod 21 Szymon Teofila Lech Antoni Osiński, Franciszek Weselski 178-3-196 139V 26 Ż 279 DM
14 2 1910 Miropol Adolf Weselski Majdan Jawne par. Nowogród Wołyński 42w Antoni Anastazja Zapałowska Antonina Korejba Polanki 20 Andrzej Franciszka Siedlecka Adolf Tylicki, Franciszek Pawłowski 178-3-192 110R 8 Ż 216 DM
12 6 1911 Cudnów Józef Weselski par. Puliny 46 Teofil Helena G±gało Józefa Lech Wiła 20 Franciszek Agnieszka Puchalska Jan Skokowski, Stanisław Lisicki 178-3-263 540R 35 Ż 1035 DM
29 4 1914 Cudnów Emeryk Agaton Weselski Sznejerka 18 Józef Lucyna Wiszniewska Józefa Nehrebecka Rudnia Bartkowa 17 Sebastian Anna Demińska Adam Kaleński, Andrzej Kaleński 178-3-263 591V 26 Ż 1133 DM
15 5 1916 Nowy Zawod Paweł Weselski Tartaczek 34 Józef Maria Zapolska Longina Piastkowska Krzywa Rzeczka 18 Paweł Aniela Borecka Paweł Swesta, Jan Jaroszewski 178-3-197 379V 21 Ż 742 DW
26 11 1917 Pokostówka Feliks Weselski Korczówka 42w Franciszek Marianna Paszkowska Teofila Bagińska Budyszcze 20 Teodor Józefa Lisicka Franciszek Maciejewski, Kazimierz Targoński 178-3-211 25R 24 Ż 51 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowo¶ć Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
351 6 Weselski Szymon 32 Żytomierz Rudnia Toporyska 1790 CDIAK DM 1044-1-1
572 1 Sławetny Weselski Piotr, rudnik ... Żytomierz Rudnia Nowa 1790 CDIAK DM 1044-1-1
607 30 Weselski Paweł 30 Żytomierz Barasze Wielkie 1790 CDIAK DM 1044-1-1
1 Ur. Balbina z Weselskich Ostrzyńska wd. 49 Nowogród Wołyński Niemylnia 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 Bazyli Weselski 45 Nowogród Wołyński Jawne 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 Ur. Jan Weselski 44 Nowogród Wołyński 45.Rudnia Karpiłówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 Ur. Stefan Weselski 29 Nowogród Wołyński 67.Majdan Niepoznanicze 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 Grzegorz Weselski kawaler 26 Nowogród Wołyński 67.Majdan Niepoznanicze 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 Ur. Franciszek Weselski 37 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
2 Wiktoria z Weselskich Dworzecka wd. 74 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
2 Katarzyna z Weselskich żona 41 Nowogród Wołyński 66.Rudnia Kuleszowska 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 Ur. Jakub Weselski 44 Nowogród Wołyński 72.Huta Kuleszowska 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 Agnieszka z Weselskich żona 34 Nowogród Wołyński 72.Huta Kuleszowska 1844 CDIAK AS 1045-2-235
4 Agnieszka z Weselskich żona 34 Nowogród Wołyński 70.Majdan Kuleszowski 1844 CDIAK AS 1045-2-235
4 Anna z Weselskich żona 34 Nowogród Wołyński 72.Huta Kuleszowska 1844 CDIAK AS 1045-2-235
6 Petronela z Weselskich żona 24 Nowogród Wołyński 71.Huta Marianówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
7 Marianna z Weselskich żona 24 Nowogród Wołyński 71.Huta Marianówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
8 Marianna z Weselskich żona 48 Nowogród Wołyński Huta Dziekunka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
9 Jadwiga z Weselskich żona 39 Nowogród Wołyński 45.Rudnia Karpiłówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
10 Ur. Franciszek Weselski 36 Nowogród Wołyński Rudnia Talecka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
10 Jan Weselski kawaler 43 Nowogród Wołyński Rudnia Talecka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
10 Ur. Mateusz Weselski 42 Nowogród Wołyński 72.Huta Kuleszowska 1844 CDIAK AS 1045-2-235
11 Marianna z Weselskich żona 31 Nowogród Wołyński 45.Rudnia Karpiłówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
15 Anna z Weselskich żona 39 Nowogród Wołyński 45.Rudnia Karpiłówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
18 Aleksandra z Weselskich żona 47 Nowogród Wołyński 67.Majdan Niepoznanicze 1844 CDIAK AS 1045-2-235
19 Marianna z Weselskich żona 49 Nowogród Wołyński Huta Dziekunka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
19 Marianna z Weselskich Dworzecka wd. 74 Nowogród Wołyński 67.Majdan Niepoznanicze 1844 CDIAK AS 1045-2-235
20 Barbara z Weselskich żona 60 Nowogród Wołyński 67.Majdan Niepoznanicze 1844 CDIAK AS 1045-2-235
20 Tekla z Weselskich żona 31 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
33 Józefa z Weselskich żona 39 Nowogród Wołyński 67.Majdan Niepoznanicze 1844 CDIAK AS 1045-2-235
33 26 Weselski Stefan s. Szymona 51 Toporyszcze Bobryk Stary 1853 Żytomierz DM 178-03-37
290 4 żona Anna z Weselskich 34 Toporyszcze Ryżańska Buda 1853 Żytomierz DM 178-03-37
2628 225 Weselski Józef syn Stefana, kawaler 40 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2628 287 siostra Petronela Zielińska z Weselskich, wdowa 46 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3063 31 żona Rozalia z Weselskich 44 Żytomierz Balarka 1864 Ż DM 178-51-90
3689 11 Weselski Walenty syn Józefa, kawaler 36 Żytomierz Futor Kobylańskiego 1864 Ż DM 178-51-90
215 262 Weselski Józef, szlach., żonaty 60 Nowogród Wołyński Apolonówka 1885 Równe EH
347 566 Weselski Kajetan, szlach., żonaty 50 Nowogród W. Wierowka 1885 Równe EH 597-1-1
825 47 Weselski Edmund 36 BereĽnica Znosicze 1911 Żytomierz DM 178-49-37
826 50 Weselski Antoni 45 BereĽnica Znosicze 1911 Żytomierz DM 178-49-37
828 55 Weselski Adam 41 BereĽnica Znosicze 1911 Żytomierz DM 178-49-37
19 49 ż. Rafalina z Weselskich 21 Miropol Huta Żaborzycka 1912 ES
35 84 ż. Antonina z Weselskich 26 Miropol Huta Żaborzycka 1912 ES
660 7 Weselski Franciszek 28 Dubno Spasów 1912 Żytomierz DM 178-03-49


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl