Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 670 wyników dla: Orzechowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 7 1820 Krzemieniec Marianna Orzechowska 3/52 Krzemieniec c. Stanisława i Anieli 299 103 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0056.htm
1 10 1821 Krzemieniec Rozalia Orzechowska 70 Krzemieniec 299 121 104 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0066.htm
21 9 1824 Krzemieniec Orzechowska 4/52 Krzemieniec c. Stanisława i Anieli 299 191 132 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0101.htm
7 4 1827 Łuck Anna Orzechowska 66 Łuck Wdowa po Antonim, pozostawiła c. Małgorzatę 813 30 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0031.htm
4 10 1827 Dubno Zofia Arnold 36 Dubno z d. Orzechowska, mąż Marcin, synowie Fryderyk i Karol 813 205V 90 AGAD 208 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0208.htm
20 3 1827 Korzec Joanna Orzechowska 9 Balarka Lubtowa c. Piotra i Tekli z Zabłockich 245-1-1 91V 28 R 179 DM
18 11 1827 Stary Oleksiniec Julia Orzechowska 4 1\2 Oleksiniec ospa, r. Onufry i Marianna Marciniuk 245-1-1 289 48 R 547 DM1
12 10 1828 Koblin Tekla Orzechowska 28 Pekałów rodzice: ur. Jan i Joanna z domu Żukowska 814 214a 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0218.htm
21 7 1828 Międzyrzec Wawrzyniec Węglowski 46 Międzyrzec Ur., żona Józefa zd. Orzechowska, organista kościelny 171-1-1 248V 41 R Mg 7142
24 12 1828 Starokonstantynów Dominikanie Joanna Orzechowska 3/12 Ohijowce rodzice ur. Michał Orzechowski, Joanna Kłossowska, z konwulsji 178-3-94 178V 140 Ż 344 KP2
28 1 1828 Stary Oleksiniec Katarzyna Zinicz 29 Oleksiniec Nowy z domu Orzechowska, mąż Bazyli, 245-1-2 275 7 R 528 DM1
24 5 1829 Kulczyny Katarzyna Gadomska 56w Salicha Mała Ur., zd. Orzechowska, wdowa po Józefie 178-3-95 368V 38 Ż Mg
10 2 1829 Łabuń Katarzyna Orzechowska 11 Chrabuźna rodzice prac. Zachariasz Orzechowski, Agnieszka Hryniewicz, z koru 178-3-95 143V 5 Ż 280 KP2
4 10 1829 Starokonstantynów Dominikanie Cecylia Orzechowska 5 Ohijowce rodzice ur. Michał Orzechowski, Joanna Kłossowska, z suchot 178-3-95 177v 103 Ż 342 KP2
10 7 1830 Niewirków Anna Orzechowska 50 Majdan Siedliski mąż Stanisław,s.Józef,córki: Julianna i Anna 171-1-3 295 R 15 R AS 0
10 10 1830 Hulewicze Leonora Orzechowska 85 Hulewicze wdowa po Jakubie 131 22 17 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0012.htm
25 1 1831 Nowogród Wołyński. Petronela Orzechowska 10/12 Hurki z konwulsji, c. ur. Karola i Anny z Andrzejowskich 245-1-5 33V 593 R 1240 DW
16 7 1831 Krzemieniec Marianna Orzechowska 4 Krzemieniec c. sł., Stanisława i Angeli z Szaszynkiewiczów 426-1-7 108R 161 T 976 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997K-9?i=975&cat=300453
20 9 1833 Korzec Tekla Orzechowska 28 Balarka Lubtowska z domu Zabłocka, mąż Piotr, córki Agnieszka i Julianna 245-1-7 115 87 R PW
1 8 1835 Zasław św. Józefa Bogumiła Orzechowska 8,5/12 Sławuta Rodzice: Bazyli, Małgorzata Jarczyńska 178-3-101 97 92 Ż SK
10 2 1837 Opalin Marianna Orzechowska 60 Opalin wdowa po Jędrzeju, córka Barbara 516 11-12 3 0
1 11 1837 Annopol Elżbieta Linkiewicz 23 Krasnosiółka z d. Orzechowska, mąż Jan 171-1-10 60R 31 R 62 DM
17 2 1837 Stepań Anna Orzechowska 6 Wyrka c. Pawła i Marianny z Butwinowskich 171-1-10 229R 11 R 231 DM
17 4 1837 Łysin Helena Orzechowska 54 Wołkowyje mąż Maksymilian 823 215V-216R 16 AGAD 225 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0225.htm
15 7 1837 Łysin Tekla Orzechowska 5 Łopawsze c. Mikołaja i Katarzyny 823 217V 30 AGAD 227 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0227.htm
22 2 1839 Stepań Julianna Orzechowska 60 Tchory z Kobylańskich, mąż Antoni, synowie Kasper, Ignacy, Aleksander i Józef, córki Barbara i Anna 879 211 R 8 DW
25 1 1840 Nowogród Wołyński Franciszka Orzechowska 50 Kożuszki z Marczewskich, mąż Józef, syn Rafał, córka Justyna 871 81 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0043.htm
9 12 1840 Kazimierka Marianna Orzechowska 70 Jasnober z Kubaszewiczów, wdowa, syn Karol, córka Elżbieta zamężna 880 208 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0227.htm
12 2 1840 Kisielin Maryanna Orzechowska 85 z Szemerowskich, "w" po Tomaszu, bezdzietna; poch: 15.02. 855 164 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0169.htm
25 11 1840 Nowogród Wołyński Karolina Orzechowska 2/52 Kożuszki c. Józefa i Zuzanny z Harasymowiczów 871 100 106 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0054.htm
14 3 1841 Kisielin Orzechowska 70 Twerdynie z Sobolewskich; "w" po Janie, poz. zamężną c. Katarzynę Tarnogrodzką; poch: 16.03. 856 285 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0154.htm
20 11 1841 Tuczyn Petronela Orzechowska 1 Sobówka c. sław. Marianny Orzechowskiej wdowy 171-1-12 171R 33 Ż DM
2 2 1842 Lachowce Eufrozyna Orzechowska 24 Juskowce panna, c. Macieja i Marianny z Wilczyńskich 881 103 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0111.htm
10 4 1842 Nowogród Wołyński Franciszka Orzechowska 6/12 Susły córka Jana i Anny z Szpęglerów 873 96 82 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0052.htm
25 6 1842 Nowogród Wołyński Konstancja Orzechowska 28 Kożuszki z domu Arasymowicz ? Harasymowicz, mąż Faustyn 873 102 121 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0055.htm
19 11 1842 Nowogród Wołyński Anna Orzechowska 20 Susły z domu Szpęgler, mąż Jan 873 108 154 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0058.htm
1 9 1842 Luboml Józefa Płużańska 3,5 Luboml r. Kazimierz, Anna Orzechowska 857 571 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0304.htm
26 2 1842 Miropol Antonina Broniszewska 26 Miropol z d. Orzechowska, mąż Karol, syn Jan i córka Joanna 873 427 35 AGAD 222 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0222.htm
23 3 1845 Korzec Aleksander Bielecki 70 Balarka Sapożynka żona Katarzyna z domu Orzechowska, synowie Wojciech, Maciej, Jan, córki Agata, Apolonia, Urszula, Marianna 876 207 32 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0111.htm
20 2 1845 Kołki Petronela Orzechowska 82 Kukły z Mirowskich, syn Franciszek 831 79 6 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0082.htm
16 8 1845 Lubar Michalina Orzechowska 2 Lubar c. Grzegorza i Pauliny z Rudnickich 178-3-12 181R 72 Ż 359 DM
20 1 1846 Nowogród Wołyński Marianna Paszkowska 70 Susły z d. Orzechowska, mąż Jan, synowie Józef, Wincenty, Anna, Regina, Helena 15 JZ
19 1 1846 Korzec Katarzyna Bielecka 64 Balarka Sapożynka wdowa po Aleksandrze, z domu Orzechowska, syn Wojciech,Maciej, Jan, córka Agata, Urszula, Marianna 877 185 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0099.htm
9 11 1846 Nowogród Wołyński Katarzyna Orzechowska 80 Huta Kuleszowska z d. Kalińska, mąż Ludwik, syn Antoni, Józef, Fawstyn, Franciszka, Anna 121 JZ
22 11 1847 Stepań Tekla Sawicka 55 Wyrka mąż Antoni, z d. Gołębiowska, po I-mężu syn Józef Orzechowski i córka Apolonia Orzechowska 171-1-13 238R 34 R 246 DM
8 7 1848 Ostróg Marianna Orzechowska 40 Ostróg epidemia cholery, zmarła w szpitalu 171-1-14 39R 73 R DM
28 5 1848 Korzec Aniela Orzechowska 8 Balarka Lubtowa c. Piotra i Katarzyny z Zabłockich 245-1-14 453R 55 R 873 DM
3 9 1853 Berezdów Tekla Augustynowicz 56 Horodniawka e. cholery, z d. Orzechowska, wdowa po Marcinie, potomstwa po sobie nie pozostawiła 171-1-33 385V 65 R 380 DM 0
18 11 1853 Korzec Franciszka Wiszniewska 47 Ochmanówka z d. Orzechowska, mąż Jakub, synowie Józef i Stanisław, córki Katarzyna, Ludwika, Franciszka i Wiktoria 171-1-33 338V 110 R 335 DM
17 8 1855 Lubar Katarzyna Orzechowska 3 Karań c. Grzegorza i Pauliny z d. Rudnicka Orzechowskich, 641-1-15 36R 90 Ż MP
28 2 1857 Teofilpol Agnieszka Orzechowska 70 Teofilpol wolnego stanu parafianka 178-3-125 232V 11 Ż 445 DM
9 8 1858 Lubar Julia Orzechowska 2 Karań c. Grzegorz i Paulina z d. Rudnicka 641-1-18 43V 53 Ż MP
21 8 1859 Krzemieniec Barbara Orzechowska 82 Krzemieniec wdowa po Michale 426-1-32 55V 51 T
4 9 1859 Tuczyn Marianna Orzechowska 2 Wielka Leonówka c. Józefa i Anieli z Kownackich 171-1-73 348R 16 R 343 BW
14 7 1860 Starokonstantynów Marianna Orzechowska 2 Weremijówka c. Jana i Franciszki z Maciejewskich 178-3-130 322R 89 Ż 606 DM
24 10 1863 Korzec Magdalena Orzechowska 55 Derażnia m. Piotr, s. Feliks, c. Aleksandra 650-1-2 61V 45 R 75 BW
6 11 1865 Kulczyny Franciszka Orzechowska 14/12 Woskodawińce c. Piotra i Anny z Krzyżanowskich 17-1-235 169R 61 Ch 330 DM
19 6 1866 Żytomierz Wincentyna Orzechowska 7 Żytomierz z gorączki, córka mieszc. Jana i Anny z Klepackich 178-3-63 131V 215 Ż DG 209
29 5 1866 Kulczyny Joanna Orzechowska 70 Krasiłów z d. Rajkowska, mąż Andrzej, synowie Michał, Jan, Piotr i Wojciech, córki Eleonora i Marianna 17-1-235 216V-217R 41 Ch 424-425 DM
14 7 1867 Tuczyn Antonina Orzechowska 3 Leonówka c. miesz. Józefa i Anieli z Kownackich 681 45 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0024.htm
8 6 1869 Krzemieniec Julia Orzechowska 5 Krzemieniec c. mieszczam Józefa i Rozalii z Kamińskich 1-48 60V 29 T
19 3 1871 Krzemieniec Wincentyna Orzechowska 8/12 Szpikołosy s. NN i chł. Julii 1-55 155V 21 T
14 4 1872 Wiśniowiec Katarzyna Orzechowska 2 Kotiurzyńce c. chł. Hipolita i Antoniny z Kulczyckich 1-56 24R 24 T
5 3 1872 Wyszogródek Marianna Orzechowska 1 Martyszkowce c. chł. Hipolita i Antoniny z Kulczyckich 1-61 35R 8 T 855
5 3 1877 Tuczyn Marianna Łukomska 70 Leonówka z d. Kuriatowa, 1.v. Orzechowska, miesz., mąż Jan, syn z 1-go małż. Józef 691 50 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0026.htm
8 6 1878 Kowel Leopolda Waleria Orzechowska 27 Kowel z d. Tarnowska, miesz., mąż Aleksander, łomżyńskiej gub. pow. bożyczyńskiego 279 75 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0039.htm
26 6 1882 Dederkały Aniela Orzechowska 62 Dederkały Wielkie z Korczewskich, wdowa po Józefie, syn Jan 1-76 137V 14 T DM 308
11 5 1885 Radziwiłłów Katarzyna Kałakoć 55 Radziwiłłów z d. Orzechowska, mąż Wincenty, synowie Andrzej, Karol, Jan, Tomasz, Norbert i Metody, córki Wiktoria, Katarzyna, Maria, Józefa i Franciszka 1-79 25 T DW
12 4 1890 Krzemieniec Brygida Orzechowska 81 Krzemieniec z Szczuckich, chł., wdowa, córka Helena Wasiutyńska 0.1-81W 34R-V 14 T
7 1 1892 Krzemieniec Agnieszka Orzechowska 82 Krzemieniec wdowa, dzieci Bronislaw i Tekla 0.1-81D 32V 2 T
5 2 1894 Torczyn Zuzanna Puszczewicz 52 Budki Horodyńskie z d. Orzechowska, chl. gm. Rychwał kaliskiej gub., mąż Ignacy, synowie Roman, Adam, Władyslaw, Stanisław, Sylwester i Józef, córki Marianna i Franciszka 680 43 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0028.htm
2 12 1904 Krzemieniec Konstancja Orzechowska 66 Krzemieniec mieszczanka, wdowa, syn Mikołaj, córki Katarzyna i Maria 34 V 68 0
3 6 1906 Tajkury Eleonora Orzechowska 42 Zdołbunów z Dąbrowolskich, c. Józefa, m. Józef, s. Henryk, c. Konstancja, Emilia, Aurelia 740-4-692 100V 20 R 98 BW
15 8 1907 Horochów Ludwika Orzechowska 90 Skobelka z Piotrowskich, mąż Wojciech 993 34 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0052.htm
16 7 1915 Tajkury Maria Orzechowska 36 Zdołbunów z d. Brzozowska, m. Henryk Ludwik, s. Zygmunt, Władysław, c. Felicja 740-4-697 166V 64 R 148 BW
2 9 1916 Nowy Zawod Paulina Krzywulska 60 Czechowce od tyfusu, mieszcz., z d. Orzechowska, syn Gwidon, córki Teofila, Wiktoria i Ludwika za Wacławem Lulewiczem 178-3-197 417R 216 Ż 814 DW
18 1 1917 Szumsk Teresa Orzechowska 40 Majdan Antonowiecki z d. Krasicka, mąż Franciszek, dzieci: Franciszka, Anastazja, Janina, Stanisława, Helena, Paulina, Maria, Teresa 426-1-257 69R 4 T 67 RK
22 5 1919 Berezne Helena Orzechowska 36 Polany zd.Michalkiewicz, mąż Adam 740-4-11 64R 67 R AS
24 1 1919 Szumsk Franciszka Orzechowska 17 Majdan Antonowiecki c. Franciszka i Teresy z d. Krasickiej 426-1-258 57R 6 T 59 RK
12 2 1920 Starokonstantynów Ewelina Gilewicz 78 Ohijowce włościanka, z d. Orzechowska, wdowa 17-2-91 170V 87 Ch 301 DM
16 10 1920 Korzec Jan Feliński 74 Sapożyn żona Emilia z domu Orzechowska 740-4-351 53 185 R PW
20 12 1920 Korzec Emilia Felińska 58 Sapożyn z domu Orzechowska 740-4-351 55 201 R PW
2 5 1921 Starokonstantynów Feliksa Orzechowska 12 Grygorówka z zapalenia płuc, c. włościan Józefa i Józefy z Krzywickich 17-2-91 cz.2 288R 53 Ch 169 DM
20 4 1925 Młynów Helena Katarzyna Fąfara 6/365 Kolonia Radowo rodzice: Stanisław i Julianna z d. Orzechowska 740-8-158 19R 24 R 9986 RK

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 9 1714 Czartorysk Antoni Patalak Czartorysk Marcin Katarzyna Michał Pototowski, Anna Orzechowska 297-1-185 22R Ł
16 6 1729 Czartorysk Marianna Tatarowska Michał Apolonia Tomasz Młotowski, Anna Orzechowska, Brzezicki, Turtar 297-1-185 37V Ł
6 1 1735 Czartorysk Paweł Worbik Józef Marianna ur. Franciszek Czerkososki, Anna Orzechowska 297-1-185 43R Ł
15 10 1747 Szumsk Marcin Jadaszczyk Jadaszko Rudnia Michał Ewa Ozuchoska Orzechowska Jan Filaroski, Katarzyna Zychoszczanka 297-1-180 29R Ł RK 60
28 10 1757 Szumsk Teresa Orzechowska Suraż Maciej Zofia Jakub Fiarowski, Marianna Antonczycha 297-1-180 73V Ł RK 190
26 10 1769 Szumsk Marianna Orzechowska Szumsk Antoni Helena Daniel Festaszyn, Agnieszka Kokoruwna, Teodor Eleyn 297-1-180 148V Ł RK 4533
9 8 1772 Szumsk Franciszka Orzechowska Załuże Antoni Helena Jan Tomczuk, Paraskewa Sewelowna, Jan Iwaniec, Agnieszka Tomczukowa 297-1-180 160V Ł RK 4559 0
30 7 1784 Zaturce Ignacy NN NN data chrztu, znaleziony w Zaturcach, ur. Kazimierz Rosnowski, Marianna Orzechowska 297-1-46 3R Ł 686 DW
7 2 1785 Zaturce Jan de Matha Łowicki Zaturce Maciej Katarzyna ur. Józef Tubalski, Antonina Kisielówna, as. Andrzej Majewski, Marianna Orzechowska 297-1-46 4V Ł 689 DW
10 10 1798 Białogródka Teresa Orzechowska Trusiłówka Marcin Anastazja g. Maciej Tomkiewicz i g. Konstancja Osmulska 178-51-95 98V 47 Ż DM
24 4 1799 Torczyn Katarzyna Szepel chrzest 24.10.1815; rodzice brak; Jan Rudkowski, Marianna Orzechowska 26 28 EH Ł
9 7 1804 Czartorysk Anna Krystyna Cielecka Kamienucha Seweryn Tekla Wlm. Franciszek Cielecki kawaler, Marianna Orzechowska 297-1-185 154V Ł 9421 DW
2 3 1805 Lubar Józef Słubski Kutyszcze Grzegorz Marianna łacina, data chrztu, Mikołaj Kuliński, Zofia Olchowska, ass. Jan Holiński, Zuzanna Orzechowska 178-51-174 68V Ż Mg 152
21 9 1805 Lubar Mateusz Kozłowski Lubar Piotr Agnieszka Pieńkowska łacina, data chrztu, Sebastian Trojecki, Tekla Orzechowska 178-51-174 73aV Ż Mg 170 0
28 2 1806 Lubar Helena Orzechowska Lubar Andrzej Magdalena Bielecka łacina, chrzest 1.03.1806, Piotr Kozłowski, Franciszka Rafałowska 178-51-174 79R 30 Ż Mg 186
4 1809 Torczyn Julianna Sikorski Szepel Piotr Marianna Olędzka chrzest 24.10.1815; Jan Rudkowski, Marianna Orzechowska 26a 29 EH Ł
10 1 1819 Młynów Wiktor Sulimowski Michałówka par. Owrucz Antoni Klara Tomkowicz (dop.) Adam Orzechowski, Aniela Orzechowska 822 156R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0159.htm
5 2 1824 Młynów Dionizy Sulimowski Policzyńce, par. Machnówka Antoni Klara Tomkowicz (dop.) Adam Orzechowski, Aniela Orzechowska 822 156V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0160.htm
6 7 1824 Hulewicze Felicjanna Mirowska Majdan Lipieniecki Jan Katarzyna Orzechowska dopełnienie chrztu 1.01.1827, asyst. Mikołaj Kraszewski i Tekla Sowińska ż. Abramka 843 475 1 AGAD 263 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0263.htm
1 3 1827 Krzemieniec Maryanna Żyglewicz Krzemieniec Franciszek Justyna Żurowiecka c. sław., ochrz. 1.03., sław. Grzegorz Lisoski i Aniela Orzechowska ż. Stanisława, asyst 426-1-3 7R 45 T 507 DM
30 9 1827 Starokonstantynów Kapucyni Michał Bińkowski Paszkowce Antoni Pelagia Orzechowska Bazyli Stadnik, Barbara Biłyk 178-3-93 184R 21 Ż 356 KP2
6 8 1827 Hulewicze Anna Orzechowska Majdan Lipieniecki Mikołaj Katarzyna Rakowska Franciszek Sawicki i Anna Jabłońska ż. Kazimierza 843 481 18 AGAD 267 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0267.htm
19 6 1827 Hulewicze Julianna Konopacka Majdan Lipieniecki Jan Franciszka Orzechowska Abraham Sowiński i Marcela Jankiewicz ż. Michała, asyst. Jan Dąbrowski i Anna Kordaszewska ż. Jędrzeja 843 479 13 AGAD 266 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0266.htm
19 6 1827 Hulewicze Paweł Konopacki Majdan Lipieniecki Jan Franciszka Orzechowska Jan Skawiński i Małgorzata Knyszowskiego ż. Wojciecha, asyst. Tomasz Knysz i Ewa Bremska ż. Karola 843 479 11 AGAD 266 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0266.htm
12 2 1827 Korzec Tekla Konefał Majdan Sapożyński Wincenty Wiktoria Jan Wiśniowski i Tekla Orzechowska zamężna, asyst. Jan Mroczkowski i Katarzyna Dąbrowska panna 245-1-1 65R 17 R 128 DM
6 11 1827 Korzec Grzegorz Frankowski Balarka Lubtowa Franciszek Klara Orzechowska Piotr Orzechowski i Tekla Łosowska zamężna 245-1-1 77R 110 R 152 DM
19 11 1827 Berezdów Klementyna Solecka Romanów Ignacy Marianna Kurkiewicz Jakub Zwierzchowski i Marianna Orzechowska ż. Feliksa 245-1-1 108V 80 R 213 DM
16 10 1827 St. Wiśniowiec Łukasz Grzymotowicz Wiśniowiec Stary Stanisław Joanna Barabasz Stanisław Marcinkowski, Anastazja Barabasz ż. Bazylego asys. Ignacy Dudkowski, Anna Orzechowska ż. Andrzeja 245-1-1 296 31 R 559 DM1
8 9 1827 Hulewicze Anna Michniewicz Majdan Lipieniecki Wojciech Aleksandra Orzechowska Michał Orzechowski i Anna Kraszewska ż. Józefa 843 481 19 AGAD 267 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0267.htm
24 9 1827 Hulewicze Mateusz Smoktunowicz Majdan Lipieniecki Jan Franciszka Bazyli Sawicki i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 843 481 20 AGAD 267 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0267.htm
14 11 1827 Hulewicze Stanisław Turowski Majdan Lipieniecki Kazimierz Agata Gajdemska dopełnienie chrztu 26.12.1827, chrzest z wody Michał Gajdemski i Katarzyna Orzechowska ż. Mikołaja, asystowali przy dopełnieniu Abraham Sowiński i Helena Gajdemska ż. Mateusza 843 484 33 AGAD 268 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0268.htm
7 4 1828 Krzemieniec Marianna Orzechowska Krzemieniec Stanisław Aniela Panierkiewicz Jan Bilecki i sław. Aleksandra Ordińska ż. Aleksandra 426-1-3 42R 87 T 542 DM
16 5 1828 Krzemieniec Antonina Orzechowska Krzemieniec IN Magdalena c. nieślubna, Piotr Biernacki i ur. Barbara Hatujowa 426-1-3 47V 114 T 548 DM
11 6 1828 Szumsk Jan Osietyński Ozietyński Huta Zalesicka Stanisław Teresa Orzechowska Wojciech Kuczerowski, Marianna Krasicka ż. Marka, Antoni Krasicki, Marianna Zieleniowska ż. Kazimier 245-1-2 390R 154 R RK
31 3 1828 Białogródka Leon Kornel Szatkowski Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka Adam Gorodniewski i Anna Orzechowska panna 178-3-94 67V 24 Ż DM
1 7 1828 Starokonstantynów Dominikanie Ludwika Orzechowska Ohijowce ur. Michał Joanna Kłossowska ur. Mikołaj Czyżewski, ur. Marianna Waniewicz 178-3-94 157V 68 Ż 304 KP2
16 9 1828 Berezdów Zofia Orzechowska Romanów Feliks Marianna Hanuszewicz Ignacy Lutowski i Franciszka Solecka 245-1-2 73V 78 R 149 DM
16 10 1828 Stary Oleksiniec Teresa Kołontaj Oleksiniec Nowy Tomasz Franciszka Siemion Stelmachów, Marianna Orzechowska ż. Onufrego 245-1-2 269 28 R 516 DM1
6 8 1829 Berezdów Wincenty Gorecki Romanów Jan Marianna Kurkiewicz Leonid Szuszkowski i Marianna Orzechowska ż. Feliksa 245-1-3 117R 57 R 229 DM
22 3 1829 Kupiel Marianna Paulina Szczepanowska Pisarzówka ur. Ignacy Anna Orzechowska ur. Franciszek Wachowski, Luiza Janicka 178-3-95 292V 22 Ż 567 KP2
24 8 1829 Zasław św. Józefa Joanna Orzechowska Sławuta ur. Bazyli Małgorzata Jurczycka ur. Szymon Brunak, Julianna Leonardt 178-3-95 33R 53 Ż 62 KP2 0
8 1 1829 Łabuń Ewa Kowalska Chrabuźna prac. Jan Rozalia Hryniewicz ur. Andrzej Wiszniowski, Agata Orzechowska 178-3-95 127R 3,1 Ż 247 KP2
16 12 1829 Starokonstantynów Dominikanie Walerian Orzechowski Starokonstantynów ur. Ignacy Józefa Sławińska ur. Karol Dmuchowski, Teodozja Orzechowska 178-3-95 163R/163V 122 Ż 315/316 KP2
15 5 1829 Niewirków Zofia Orzechowska Majdan Siedlicki Jan Rozalia Kwiatkowska Tomasz Kwiatkowski Aleksandra Zubikowska męż. 171-1-2 293 V 132 R AS
10 8 1829 Korzec Katarzyna Wiszniewska Majdan Kropiwna Jakub Franciszka Orzechowska Antoni Kruczkowski i Marianna Wiszniewska panna 245-1-3 74V 76 R 146 DM
4 8 1829 Berezdów Dominik Solecki Romanów Ignacy Marianna Kurkiewicz Leonid Szuszkowski i Marianna Orzechowska ż. Feliksa 245-1-3 117V 61 R 230 DM
1 10 1830 Nowogród Wołyński Joanna Jędrzejewska Kożuszki Józef Paulina Marzewska Marczewski Ignacy, Orzechowska Brygida, mężatka 1022 JZ
20 11 1830 Łuck Cecylia Kalinowska Łuck Paweł Honorata Orzechowska Michał Żuliński, Serafina Dąbska 368 111 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0056.htm
9 8 1830 Hołoby Kajetan Wacław Wawrzyniec Gromacki Świdniki Jan Kazimierz Wiktoria Necewicz Jan Dzikowiecki, Saloma Pólikowska, Roch Pólikowski, Anna Orzechowska 845 213V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0193.htm
19 6 1830 Luboml Konstanty Felicjan Płużański Szack Kazimierz Anna Orzechowska Franciszek Makowski, Ludwika Bujalska ż. Kazimierza 845 309R 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0302.htm
17 1 1830 Ostróg Antoni Marceli Bogusz Michałkowce Jan Franciszka Orzechowska Kazimierz Szczepkowski, Helena Molska, ass. Piotr Makowski, Lucyna Kopycka panna, Piotr Molski, 171-1-3 1V 7 R MZ
17 3 1830 Lubar Gabriel Sobatjanowicz Lubar Jędrzej Róża Rzeczyw Wawrzyniec Dąbrowski Marianna Malikowska as:Maciej Orzechowski Marianna Orzechowska 178 3 3 R359 20 Ż MP
7 12 1830 Lubar Tomasz Wasilewski Lubar Jan Katarzyna Orzechowska Jan Lipnicki Marianna Kwietniowska as:Piotr Łuczycki Józefa Diatałowicz 178 3 3 V370 107 Ż MP
29 3 1830 Kodnia Marcin Perehuda Kodnia Stefan Tekla Orzechowska Mikołąj Bołtunowski Teresa Perehudowa as: Leon Perehuda Marianna Topolnicka 178-3-3 390R 11 Ż MP
16 12 1830 Cudnów Józef Szmit Cudnów Jędrzej Konstancja Uniatowska Wincenty Wyrwolski, Katarzyna Urzędowska ,as: Jan Kondratow, Petronella Orzechowska 178 3 3 R325 178 MP
2 8 1830 Berezdów Eufrozyna Kamińska Paszuki Teodor Franciszka Orzechowska Józef Szymański i Justyna Waśkowska 245-1-4 95V 67 R 189 DM
9 10 1830 Berezdów Justyna Orzechowska Romanów Feliks Marianna Hańkiewicz Leonid Szpakowski i Marianna Bączkowska 245-1-4 97R 86 R 192 DM
3 9 1830 Korzec Karolina Wdowenko Szytnia Franciszek Agnieszka Orzechowska Stanisław Jędrzejowski i Katarzyna Brzezicka 245-1-4 68R 100 R 134 DM
26 11 1830 Dubno Katarzyna Orzechowska Dubno NN Barbara Cyryl Proko[...] i Marianna Szpatowska ż. Feliksa 816 126V 90 AGAD 128 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0128.htm
13 2 1830 Hulewicze Walenty Gajdemski Majdan Lipieniecki Michał Rozalia Orzechowska Szymon Kozłowski i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 845 198R 8 AGAD 177 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0177.htm
23 7 1830 Hulewicze Anna Gajdemska Majdan Paweł Marianna Domaszewska Gajdemski kawaler i Anna Orzechowska ż. Tomasza 845 200V 23 AGAD 180 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0180.htm
21 12 1830 Hulewicze Ewa Konopacka Majdan Lipieniecki Jan Franciszka Orzechowska Wawrzyniec Kuczyński i Helena Gajdemska ż. Mateusza, asyst. Abraham Sowiński wdowiec i Marcela Jankiewicz ż. Michała 845 203R 36 AGAD 182 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0182.htm
1 5 1831 Koblin Ksawera Bławdziewicz Młynów Feliks Aniela Stanisław Szandra, Aniela Orzechowska Ekonomowa 817 152R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0155.htm
5 5 1831 Humań Domicella Krynicka Monasterzyszcze ur. Jędrzej Marianna ur. Jan Fiałkowski, Marianna Orzechowska 685-2-1020 75v 22 Ch 147 KP2
13 8 1831 Zasław św. Józefa Marianna Karolina Orzechowska Sławuta ur.Bazyli Małgorzata Jurczyńska ur.Grzegorz Konczewski, Aniela Nahorska 178-3-97 38V 75 Ż 76 RG
1 10 1831 Kazimierka Franciszka Matuszyńska Jasnober Łukasz Elżbieta Orzechowska Kajetan Guzewicz i Agnieszka Orlińska ż. Jana 171-1-4 234R-234V 7 R 244-245 DM 0
10 6 1832 Luboml Anna Feliksa Małgorzata Płużańska Huta Szklana Kazimierz Anna Orzechowska Józef Makowski, ? Kucharska 847 547 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0297.htm
30 6 1832 Ostróg Emilia Róża Bogusz Michalpol Jan Franciszka Orzechowska Ur. Paweł Gostecki, Ur. Róża Swederska-panna, Ass. Nowicki, Ur. Tekla Gołębiowska żona Jana 171-1-5 8V 52 R MZ
12 12 1832 Lachowce Antoni Zawadzki Unijów Dominik Katarzyna Różycka Jan Lewandowski i Marianna Orzechowska ż. Jakuba 171-1-5 102V 87 R DM
11 9 1832 Korzec Mikołaj Binkowski Balarka Lubtowska Franciszek Elżbieta Dębowska Józef Zalewski i Tekla Orzechowska mężatka 245-1-6 72v 98 R Na
4 12 1832 Korzec Franciszka Wiszniowska par. Korzec Jakub Franciszka Orzechowska Gabriel Żurawski i Aleksandra Kuchcicka, asystowali Józef Konefał i Anna Dziekońska mężatka 245-1-6 79r 137 R Na
10 1 1832 Nowogród Wołyński Katarzyna Orzechowska Ostrożek Antoni Teresa Rykowska ur. Józef Orzechowski, Marianna Poroszkowska 245-1-6 3R 1246 R 544 DW
30 4 1832 Nowogród Wołyński Józef Kosiński Sujemce Łukasz Franciszka Orzechowska ur. Józef Orzechowski, Dorota Marczewska mężatka 245-1-6 9V 1296 R 807 DW 0
28 4 1832 Nowogród Wołyński Antoni Zalewski Balarka Lubtowska Maciej Klara Łaskarzewska ur. Michał Sawicki, Tekla Orzechowska ż. Piotra 245-1-6 16R 1345 R 1052 DW
3 9 1832 Berezdów Jan Terlecki Broniki Mikołaj Karolina Chodakowska chrzest 4.08.1832, Józef Łabudziński i Zuzanna panna, asyst. Piotr Waśkowski i Marianna Orzechowska 245-1-6 117R 98 R 26 DM
6 11 1832 Dubno Karol Szapatowski Dubno Feliks Marianna Orzechowska Michał Wereszczak i Magdalena Radziszewska panna, asyst. Józef Bielakiewicz i Marianna Dymicka panna 818 139V 96 AGAD 147 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0147.htm
1 6 1833 Korzec Erazm Łaszewicz Balarka Lubtowska Antoni Marianna Orzechowska 245-1-7 79 62 R PW
14 1 1833 Deraźne Wincenta Kurowicki Diuksyn Adrian Teresa Kalityńska Stanisław Szawłowski i Kasylda Winiarska, Remigiusz Szczuka i Anna Orzechowska panna 171-1-6 191R 2 R DM
14 6 1833 Horodyszcze Bazyli Szpaczyński Kupina Józef Julianna Orzechowska Franciszek Frankowski i Marianna Orzechowska ż. Feliksa 178-3-99 93V 32 Ż 185 DM
24 6 1833 Berezdów Adolf Kusznierzewski [Kuśnierzewsk Bronnik Jakub Tekla Doczomska [Dobrzańska ?] Mikołaj Terlecki i Marianna Orzechowska, asyst. Atanazy Jezierski i Karolina Terlecka 245-1-7 124V 48 R 13 DM
29 7 1833 Berezdów Józefa Kamińska Paszuki Teodor Franciszka Orzechowska Feliks Orzechowski i Anastazja Mościcka 245-1-7 125V 54 R 15 DM
5 9 1833 Łabuń Michał Tomasiewicz Chrabuźna Jan Teresa Sitarska Wojciech Żółkowski i Agata Orzechowska 178-3-99 73V 42 Ż 147 DM
11 8 1834 Ostróg Anna Krasnicka Storonicze Teodor Marianna Orzechowska Franciszek Suszyński, Tekla Lipczyńska 76 O 0
25 11 1834 Berezdów Klementyna Terlecka Bronniki Mikołaj Karolina Klemens Bołsunowski i Angela Szuszkowska, asyst. Piotr Waśkowski i Marianna Orzechowska 245-1-8 113V 80 R 21 DM 0
12 2 1834 Tajkury Piotr Faustyn Bogusz Podliski Jan Franciszka Orzechowska Stanisław Witkowski i Róża Łukasiewicz 171-1-7 58R-58V 3 R 65-66 DM
1 2 1835 Luboml Kazimierz Feliks Płużański Huta Kazimierz Anna Orzechowska Erazm Pomorski, Józefa Starczewska ż. Józefa 850 361 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0192.htm
16 8 1835 Ostróg Marianna Jakubowska Nowomalin Jakub Anna Orzechowska Michal Jakuszewski, Katarzyna Skibicka 171-1-8 12V 65 R 900
5 7 1835 Zasław św. Józefa Marceli Linkiewicz Sławuta Jan Elżbieta Orzechowska Wojciech Butyński, Tekla Rosicka 178-3-101 46 97 Ż SK 0
15 9 1835 Łabuń Filipina Rozalia Orzechowska Kraczanowce Ignacy Józefa Sławińska Wincenty Łańcucki, Eleonora Waśkowska 178-3-101 150R 39 Ż 297 SK 0
9 5 1835 Starokonstantynów Anna Konoplicka Ohyjowce Onufry Marianna Woroniecka Wincenty Baczyński, Marianna Orzechowska 178-3-101 170R 63 Ż 330 CK 0
18 4 1835 Korzec Józef Wiszniowski Storożów Jakub Franciszka Orzechowska 245-1-9 57 27 R PW
22 10 1836 Krzemieniec Aleksander Kozłowski Krzemieniec Michał Magdalena Bednarska Tomasz Tasińkiewicz i Aniela Orzechowska 426-1-10 25R 97 T 67 DM
2 3 1836 Korzec Maciej Łasiewicz Balarka Michijowska Antoni Marianna Orzechowska Łukasz Cyrklewicz i Katarzyna Wiszniowska ż. Jakuba; asyst. Józef Zielinkowski i Teresa Romanowska ż. Jana 245-1-10 68v 40 R Na
31 5 1836 Berezdów Jan Kamiński Paszuki Teodor Franciszka Orzechowska Jan Zabłocki, Marianna Orzechowska żona Feliksa 245-1-10 150R 33 R 10
13 12 1836 Berezdów Łucja Szpaczyńska Huta Józef Julianna Orzechowska Stefan Rutkowski, Teodora Kochanowska żona Bazylego 245-1-10 156V 86 R 23
2 1 1836 Hulewicze Genowefa Orzechowska Majdan Lipieniecki Franciszek Joanna Szydłowska Tomasz Orzechowski i Tekla Smoktunowicz ż. Marcina, asyst. Mikołaj Wiszniewski kawaler i Aleksandra Sawicka panna 851 338 1 AGAD 189 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0189.htm
31 1 1836 Hulewicze Zygfryd Lewkowicz Majdan Lipieniecki Bazyli Anastazja Orzechowska Wincenty Jankiewicz i Barbara Kraszewska ż. Wawrzyńca, asyst. Jan Kuczyński i Tekla Jankiewicz ż. Wincentego, Mikołaj Wiszniewski i Konstancja Bielecka ż. Hieronima 851 341 7 AGAD 191 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0191.htm
13 11 1837 Dubno Antoni Grzybowski Dubno Piotr Tekla Orzechowska Mikołaj Czernobajow lekarz sztabowy i Ewa Rybienin ż. Włodzimierza, asyst. Franciszek Dubicki i Elżbieta Podhorodecka ż. Jana 823 169V 82 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0178.htm
15 5 1837 Berezdów Jan Kamiński Paszuki Teodor Franciszka Orzechowska Jan Zagrobski i Rozalia Kowalińska ż. Aleksandra, asyst. Pióro i Julianna Szymańska panna 245-1-11 157R 43 R 155 DM
24 4 1838 Luboml Józefa Barbara Emilia Płużańska Huta Szklana Kazimierz Anna Orzechowska Wincenty Wolański, Barbara Pomorska ż. Erazma 853 491 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0279.htm
11 2 1838 Wieledniki Marianna Orzechowska Trościaniec Jan Magdalena Chomutowska 178-3-6 424R 12 Ż MW 0
28 12 1838 Wieledniki Katarzyna Olszewska Małachówka Jakub Regina Orzechowska 178-3-6 431V 75 Ż MW
23 7 1838 Kotelnia Jakub Kulewski Nowa Kotelnia Piotr Rozalia Orzechowska Łukasz Podhajecki i Marianna Hajewska ż. Grzegorza, asyst. Tomasz pawłowski i Karolina Kulewska panna 178-3-6 158V 54 Ż 305 DM
11 1 1838 Korzec Józef Załęski Balarka Lubtowska Krzysztof Franciszka Zabłocka Jędrzej Zabłocki i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 245-1-12 60R 12 R 61 DM
24 8 1838 Korzec Ludwika Wiszniowska Ochmanówka Jakub Franciszka Orzechowska Stefan Korzeniowski i Anna Dziekońska ż. Stanisława 245-1-12 73V 93 R 75 DM
19 5 1838 Berezdów Konstanty Kamiński Paszuki Teodor Franciszka Orzechowska Jan Pióro i Magdalena Paszyńska, asyst. Jan Lipski i Honorata Lipska 245-1-12 176V 40 R 177 DM
25 10 1838 Berezdów Marianna Szpaczyńska Huta Józef Marianna Orzechowska Erazm Osiński i Domicela Lipska 245-1-12 180V 69 R 181 DM
9 4 1839 Równe Józef Bogusz Biała Krynica Jan Franciszka Orzechowska 879 107R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0108.htm
26 7 1839 Kodnia Marianna Perehuda Kodnia Stefan Tekla Orzechowska ur. Tomasz Bołsunowski i ur. Marianna Topolnicka ż. Józefa 178-3-8 333V 24 Ż 639 DM
29 10 1839 Berdyczów Petronela Orzechowska Berdyczów IN Aniela Franciszek Zajączkowski i Anastazja Suchodolska ż. Konstantego 178-3-8 157V 215 Ż 296 DM
12 7 1839 Miropol Jan Gwalbert Broniszewski Kołodeżno Karol Antonina Orzechowska Piotr Krynicki i Dorota Kozłowska ż. Łukasza 178-51-433 187V 43 Ż 198 DM
14 5 1839 Korzec Julia Marcinkowska Balarka Lubtowska Jan Franciszka Chorążewska Roman Górski kawaler, Katarzyna Orzechowska żona Piotra 178-51-433 67V 65 Ż 72
19 5 1839 Korzec Zofia Bronowicka Balarka Lubtowska Jan Krystyna Zabłocka Wojciech Zabłocki żonaty, Katarzyna Orzechowska żona Piotra 178-51-433 68V 69 Ż 73
8 8 1839 Korzec Andrzej Teofil Cybulski Balarka Lubtowska Błażej Regina Gogoł Jędrzej Zabłocki żonaty, Katarzyna Orzechowska żona Piotra 178-51-433 72R 96 Ż 77
19 3 1840 Nowogród Wołyński Karolina Orzechowska Balarka Aleksandrówka Jan Rozalia Sawicka 871 18 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0010.htm
1 6 1840 Horyńgród Petronella Orzechowska Horyńgród NN Marianna 880 129 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0132.htm
3 1 1840 Nowogród Wołyński Tomasz Żmijewski Stryjowa Kasper Maryanna Orzechowska 871 3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0003.htm
2 3 1840 Deraźne Aleksander Borecki Czudwy Stanisław Anna Orzechowska 880 161 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0179.htm
23 5 1840 Nowogród Wołyński Joanna Chomicz Balarka Aleksandrówka Karol Magdalena Orzechowska 871 35 133 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0019.htm
7 10 1840 Nowogród Wołyński Maryanna Marczewska Kołodianka Aleksander Petronella Olszewska Olszewski Wincenty, Orzechowska Marianna, ż.Józefa 871 51 198 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0027.htm
8 11 1840 Nowogród Wołyński Karolina Orzechowska Kożuszki Józef Zuzanna Harasymowicz 871 55 215 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0029.htm
16 11 1840 Nowogród Wołyński Stanisław Kościński Zaremie Łukasz Franciszka Orzechowska 871 57 220 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0030.htm
25 5 1840 Korzec Aniela Orzechowska Balarka Lubtowska Piotr Katarzyna Zabłocka 871 125 76 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0067.htm
13 12 1840 Ostróg Łucja Frankowska Balarka Choteńska Franciszek Katarzyna Orzechowska 880 11 V 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0013.htm
10 10 1840 Chabno Franciszek Wiszniewski Buda Hołubiejowska Piotr Eudokia Orzechowska Jan Wiszniewski, Katarzyna Turowska, mężatka, chrz. 12.10.1840 178-51-456 29R 33 Ż BS 70
6 2 1840 Kodnia Dorota Mierzwińska Kodnia IN Marianna Orzechowska córka nieprawych rodziców, trzymała co chrztu Franciszka Lorens córka Jana, asystował Damian Horaimczuk 178-3-9 295R 3 Ż 580 DM
9 6 1841 Nowogród Wołyński Feliks Żmijewski Stryjowa Kasper Marianna Orzechowska 872 27 103 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0017.htm
29 5 1841 Włodzimierz Ignacy Szpetowski Włodzimierz Feliks Maryanna Orzechowska 856 15 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0008.htm
26 9 1841 Nowogród Wołyński Franciszka Orzechowska Susły Jan Anna Szpęgler 872 45 177 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0026.htm
28 11 1841 Nowogród Wołyński Barbara Orzechowska Kożuszki Józef Zuzanna Arasymowicz 872 55 218 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0031.htm
18 12 1841 Nowogród Wołyński Katarzyna Kaszewska Nowogród Wołyński Hieronim Julianna Orzechowska 872 58 228 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0033.htm
15 1 1841 Równe Paweł Bogusz Biała Krynica Jan Franciszka Orzechowska Paweł T ... ewski i Helena Kiełbiewicz ż. Tomasza, as. Edward Bieńkowski i Katarzyna Tarnogórska 171-1-12 112R 2 R DM
9 8 1841 Równe Ewa Joanna Byczkowska Omelana Józef Zofia Bogdaszewska Józef Korzeniowski i Zofia Orzechowska, as. Lucjan Orzeszko kawaler i Julia Orzeszko panna 171-1-12 118R 26 R DM
16 7 1841 Berezdów Marianna Kamińska Paszuki Teodor Franciszka Orzechowska Jan Pióro i Petronela Bołsunowska ż. Jana, asyst. Jan Lipski Dorota Zabłocka panna 872 299a 47 AGAD 159 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0159.htm
18 2 1842 Radziwiłłów Antonina Orzechowska Radziwiłłów Feliks Barbara 828 82 9 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0084.htm
27 6 1842 Deraźne Petronella Sulikowska Makarówka Łukasz Barbara Orzechowska 881 240 V 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0254.htm
25 8 1842 Nowogród Wołyński Łaszewicz Majdan Czartorysk Tomasz Marianna Orzechowska 873 37 146 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0020.htm
14 3 1842 Zasław św. Józefa Jan Sieromski Sławuta Kacper Józefa Mrozowska Mateusz Bogdanowicz, Małgorzata Orzechowska 178-51-485 30V 31 Ż 33 RG
18 12 1843 Nowogród Wołyński Antoni Zalewski par. Nowogród Adam Rozalia Chwoińska Wojciech Zabłocki, Katarzyna Orzechowska 875 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0004.htm
15 2 1843 Nowogród Wołyński Julianna Orzechowska Kożuszki Faustyn Teresa Szpęgler 874 10 28 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0007.htm
23 11 1843 Nowogród Wołyński Jan Żmijewski Susły Kacper Marianna Orzechowska 874 71 212 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0037.htm
22 2 1843 Miropol Konstanty Prokowski Pilipy Piotr Eufrozyna Rezanowicz Stanisław Talko i Marianna Orzechowska ż. Józefa 874 349 13 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0178.htm
6 9 1844 Korzec Marianna Wiszniewska Ochmanówka Jakub Franciszka Orzechowska 875 167 120 PW 0
18 6 1844 Równe Marcelina Bogusz Helesin Jan Franciszka Orzechowska 883 115 R 27 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0118.htm
1 12 1844 Toporyszcze Lucyna Hnitecka Rudnia Staryki Piotr Marianna Grzybowska chrzest 5.01.1845, Marcin Grzybowski i Ewa Orzechowska ż. Stefana 178-3-12 447R 13 Ż 871 DM
27 2 1844 Berezdów Wiktoria Kamińska Paszuki Teodor Franciszka Orzechowska Jan Kamiński i Petronela Bołsunowska ż. Jana, asyst. Jan Bołsunowski i Dorota Zabłocka panna 875 252 23 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0129.htm
6 4 1844 Dubno Helena Grzybowska Dubno Piotr Tekla Orzechowska Jan Dobrzyjałowski i Marcela Bielska ż. Łukasza, asyst. Michał Wróblewski i Emilia Kulesza wdowa 830 119R 19 R 120 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0120.htm
18 2 1845 Bazalia Konstanty Cichocki Zozulińce Małe Maciej Marianna Orzechowska Bartłomiej Zagórski i Domicela Kowalewska 178-3-113 216V 24 Ż DM
11 2 1845 Toporyszcze Aleksandra Dydkowska Kazimierówka Stefan Wiktoria Orzechowska Jędrzej Hańba i Feliksa Sokołowska ż. Adama 178-3-12 450R 31 Ż 877 DM
16 4 1845 Toporyszcze Kamila Falińska Berezówka Franciszek Domicela Orzechowska Piotr Grocholski i Marianna Zieniewicz ż. Konstantego 178-3-12 452R 44 Ż 881 DM 0
7 9 1845 Toporyszcze Justyna Pikulska Kazimierówka Franciszek Julianna Osiecka Stefan Dydkowski i Anna Orzechowska ż. Jana 178-3-12 461V 100 Ż 900 DM
7 1 1845 Nowogród Wołyński Józef Orzechowski Kożuszki Faustyn Faustyna Szpieger Grzegorz Ruzanski i Karolina Orzechowska. żona Józefa 876 1 3 2 SM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0002.htm
14 1 1845 Międzyrzec Jakub Międzyrzec NN NN NN Marcin Grodzicki,Ma gdalena Orzechowska 884 260R 1 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0267.htm
2 11 1845 Trojanów Józef Januszkiewicz Olanówka Grzegorz Marianna Iwanicka Józef Kłosowicz i Marianna Orzechowska ż. Władysława 178-3-12 303R 54 Ż 593 DM
10 1 1846 Nowogród Wołyński Anna Lewicka (Ławicka) Susły Jan Honorata Orzechowska 877 3 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0003.htm
12 1 1846 Starokonstantynów Ewa Orzechowska Ohijowce Józef Marianna Ostaszewska Jan Rudzicki i Ewa Wierzbicka ż. Wojciecha 178-3-114 1V 7 Ż 3 DM
5 2 1846 Stepań Julian Sulikowski Wyrka Andrzej Marianna Sawicka Antoni Polakiewicz i Apolonia Orzechowska panna 885 203R 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0213.htm
19 12 1846 Berezdów Grzegorz Kamiński Paszuki Teodor Franciszka Orzechowska Jan Szymański i Józefa Buczyńska ż. Józefa, asyst. Józef Buczyński i Dorota Zabłocka panna 877 243 110 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0131.htm
8 5 1846 Międzyrzec Mikolaj Stanisław Babiński Międzyrzec Jan Tacjanna Jan Babiński, Magdale na Orzechowska 885 260V 10 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0271.htm
18 8 1846 Międzyrzec Józefa Dyczyńska Międzyrzec Tomasz Ludwika Teodor Bondarzewski, Marianna Gruszecka.As Konstanty Żórawski, Magdalena Orzechowska 885 261V 18 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0272.htm
1 1 1846 Zasław św. Jana Anna Rozalia Bóbr Mokrzec Jan Rozalia Orzechowska Jan Tomczuk i Tatiana Wasylowa 178-3-115 1R 2 Ż 3 DM
4 11 1846 Lubar Joanna Kraczkowska Lubar Adam Aniela Orzechowska Antoni Wolanin i Rozalia Górska ż. Franciszka 178-3-15 277V 98 Ż 21 DM
21 12 1847 Sokul Stefan Daniel Sobolewski Zubrowszczyna Onufry Helena Orzechowska Wawrzyniec Zakrzewski, Teofila Zubkowiczowa Józefa małżonka 834 77R/154 1 AGAD 84 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0084.htm
26 8 1847 Toporyszcze Jan Faliński Berezówka Franciszek Dominika Orzechowska Feliks Faliński i Cecylia Telecka 178-3-19 504V 77 Ż 992 DM
28 12 1847 Starokonstantynów Karolina Świadzka Samczyńce Karol Antonina Ostaszewska Ludwik Kudelski i Marcjanna Orzechowska ż. Józefa 178-3-116 176V 143 Ż 351 DM
17 9 1848 Nowogród Wołyński Jan Jędrzejewski Susły Ignacy Helena Orzechowska ? Jasiniewicz Józef, Orzechowska Rozalia, panna 204 JZ
21 6 1848 Nowogród Wołyński Apolonia Orzechowska Susły Faustyn Teresa Sapęgra ? Chmielwoski Stefan, Kapuścińska Regina, panna 150 JZ
18 12 1848 Międzyrzec Wiktoria Babińska Międzyrzec NN Tekla Czerwińska 1-dw. Feliks Snopkowski, Magdalena Orzechowska ż. Piotra, as. Chł. Nikodem Grzegorzewski, Marianna Snopkowska ż. Feliksa 171-1-14 341R 24 R 1429 DW
10 9 1848 Korzec Marianna Dziekońska Balarka Usteńska Tomasz Tekla Brodowska Eliasz Zabrocki i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra, asyst. Tadeusz Zabłocki i Anastazja Rakowska ż. Jana 245-1-14 418V 113 R 810 DM
20 9 1848 Korzec Jan Hanuszkiewicz Balarka Lubtowa Franciszek Agata Bielawska Eliasz Zabłocki i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 245-1-14 419R 116 R 811 DM
30 1 1849 Starokonstantynów Józefa Ostrowska Weremijówka Ignacy Rozalia Tarczewska 1-dw. Michał Szostacki, Marianna Orzechowska ż. Stefana 178-3-118 3V-4R 12 Ż
8 3 1849 Korzec Franciszek Bielawski Balarka Lubtowa Jan Justyna Sawicka Paweł Sawicki i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 245-1-15 428V-429R 32 R 581 DM
1 5 1849 Korzec Katarzyna Załęska Balarka Lubtowska Krzysztof Franciszka Zabłocka Jan Leśniewski i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 245-1-15 432V-433R 46 R 585 DM
15 5 1849 Korzec Józefa Chmielnicka Balarka Lubtowska Bartłomiej Marianna Rakowska Jan Gogoł i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 245-1-15 435V-436R 58 R 588 DM
6 7 1849 Korzec Jan Szydłowski Kamionka Jan Marianna Orzechowska Jan Bruchlej i Józefa Sadowska panna 245-1-15 440V-441R 79 R 593 DM
13 11 1849 Korzec Stanisław Marcinkowski Balarka Lubtowska Jan Franciszka Chorążyczewska Jan Leśnicki i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 245-1-15 449V-450R 115 R 602 DM
17 12 1849 Korzec Wiktoria Wiszniewska Ochmanówka Jakub Franciszka Orzechowska Jan Wiszniewski i Teresa Romanowska ż. Ignacego 245-1-15 454V-455R 133 R 607 DM
8 2 1849 Kulczyny Jan Tatrczuk Krasiłów Józef Marianna Orzechowska Jan Ciszewski i Marianna Zielińska ż. Aleksandra 178-3-118 162V-163R 21 Ż 307-308 DM
1 6 1850 Łuck Natan ? Sobolewski Łuck Onufry Helena Orzechowska 835 13-14 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0008.htm
14 3 1850 Starokonstantynów Józef Majewski Reszniówka Franciszek Domicela Baczyńska 1-dw. Jakub Szulakowski, Marcjanna Orzechowska ż. Józefa 178-3-119 7V-8R 30 Ż 14 DW
28 12 1850 Łuck Marianna Mikuszewska Kniahininek jan Franciszka Tomaszewska 1-dw. Bazyli Bielecki, Prakseda Orzechowska 387 2-3 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0002.htm
11 10 1850 Korzec Ignacy Bielawski Balarka Lubtowa Józef Agnieszka Orzechowska Tomasz Załęski i Aniela Pawłowska ż. Stanisława 171-1-16 421v-422r 105 R Na
11 1 1850 Ostróg Marianna Krasicka Hurby Marek Marianna Orzechowska chrzest 30.01.1850, Kajetan Materkowski i Marianna Telicka ż. Tomasza 171-1-16 101V-102R 11 R 106 BW
15 2 1850 Stepań Wiktoria Sulikowska Mielnikowe Józef Apolonia Orzechowska chrzest 9.03.1850, Stanisław Konopacki i Marianna Rakowska ż. Karola 171-1-16 696V-697R 11 R 709 BW
4 2 1850 Horyńgród Piotr Aleksandrowicz Horyńgród Michał Elżbieta Brzeźnicka chrzest 5.02.1850, Tomasz Bardecki i Teofila Jaździewska, as. Józef Onoszko i Agata Orzechowska 171-1-16 635R 2 R 647 BW
21 8 1851 Toporyszcze Franciszek Orzechowski Kazimierówka Karol Marianna Świtelska chrz. 7.10; Stanisław Szaciło i Anna Orzechowska ż. Jana 178-3-31 565V-566R 82 Ż DM
14 9 1851 Starokonstantynów Michał Anglikowski Połowinniki Józef Ewa Majewska 1-dw. Jan Wojnarowski, Marcjanna Orzechowska z. Jakuba 178-3-120 48V-49R 117 Ż 94 DW
4 1 1851 Korzec Tekla Gogol Balarka Lubtowska Jan Konstancja Brodowska Jan Leśniewski i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 178/3/72 60v-61r 10 Ż Na 0
22 2 1851 Korzec Marianna Zalińska Balarka Lubtowska Tomasz Julianna Broniewiecka Piotr Kuczyński i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 178/3/72 63v-64r 19 Ż Na
15 4 1851 Krzemieniec Ludwika Czeliszczew Krzemieniec Aleksander Katarzyna Orzechowska Tomasz Kamiński i Petronela Wasiutyńska ż. Jana 426-1-24 10V-11R 30 T DM
25 1 1851 Lubar Cyryla Orzechowska Lipna Aleksander Serafina Gumińska Antoni Sawicz i Florentyna Jastrzębska ż. Jarosława 178-3-31 437V-438R 8 Ż 855-856 DM
27 10 1851 Lubar Marianna Orzechowska Wolica Grzegorz Paulina Rudnicka Jan Zaręba i Aleksandra Andrusiewicz ż. Antoniego 178-3-31 451V-452R 76 Ż 887-888 DM
22 6 1852 Stepań Józefa Anna Sulikowska Mielnikowe Józef Apolonia Orzechowska chrzest 23.06.1852, Jan Sulikowski i Rozalia Wawrynowicz ż. Wincentego 171-1-17 476V-477R 29 R 480 BW
18 8 1852 Klewań Ludwik Kulpiński Płoska Józef Teresa Wabiszczewicz chrzest 25.08.1852, Stanisław Kamiński i Karolina Orzechowska ż. Jana 171-1-17 382V-383R 24 R 386 BW
20 8 1852 Korzec Konstancja Broniewiecka Balarka Lubtowska Sebastian Ludwika Chorążyczewska Grzegorz Zahorowski sołdat i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 171-1-17 249V-250R 70 R 253 DM
29 4 1853 Krzemieniec Rozalia Czeliszcz Krzemieniec Aleksander Katarzyna Orzechowska 878 23-24 33 0
10 2 1853 Szumsk Jan Grzybowski Zaliśce Piotr Tekla Orzechowska 878 199-200 53 DW
10 9 1853 St. Oleksiniec Petronela Orzechowska Stary Oleksiniec Jan Prakseda Nazarewicz 878 292-293 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0154.htm
12 2 1853 St. Oleksiniec Ignacy Góralski Nowy Oleksiniec Wawrzyniec Rozalia Moczulska chł. Michał Moczulski, Franciszka Orzechowska ż. Dymitra 878 276-277 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0146.htm
6 8 1853 Klewań Zuzanna Stankiewicz Płoska Eliasz Apolonia Jaworska chrzest 16.08.1853, Jan Jaworski i Paulina Bzowska ż. Wawrzyńca, as. Wawrzyniec Bzowski i Karolina Orzechowska ż. Jana 171-1-33 426V-427R 19 R 421 BW
13 2 1853 Korzec Ewa Bielawska Balarka Lubtowska Józef Agnieszka Orzechowska Konstanty Załęski i Anastazja Leśniewska ż. Ludwika 171-1-33 273V-274R 22 R 272 DM
26 8 1853 Korzec Ludwik Zabłocki Balarka Lubtowska Eliasz Rozalia Pawłowska Jan Leśniewski i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 171-1-33 292V-293R 81 R 291 DM
17 9 1854 Szumsk Paulina Sopińska Obycz Wojciech Zofia Zagórska Franciszek Napanowicz i Teofila Orzechowska ż. Jana, asyst. Jan Orzechowski i Joanna Korczewska panna 172-1-30 373V-374R 60 R / FS 375 DM
27 12 1854 Korzec Joanna Orzechowska Balarka Lubtowska Piotr Katarzyna Zabłocka Jan Leśniewski i Aniela Bronowiecka 171-1-37 110V-111R 102 R 117 DM
20 11 1854 Międzyrzec Korecki Feliks Kamiński Rusywel Ignacy Rozalia Matuszewska chrzest 1.01.1855, Jan Marcinkowski i Katarzyna Orzechowska ż. Ignacego 171-1-51 465V-466R 1 R 464 DM
4 1 1855 Krzemieniec Julianna Czeliszczewa Krzemieniec Aleksander Katarzyna Orzechowska em. podoficer Teodor Ignatiew, Marianna Jaworska ż. Stanisława 426-1-27 1V-2R 2 T/FS 154 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4D-8?i=153&cat=300453
7 5 1855 Łabuń Franciszka Orzechowska Tadeuszpol Piotr Jadwiga Porępska Józef Snichowski i Marianna Wilczyńska panna 178-3-123 705V-706R 39 Ż DM
5 3 1856 Łabuń Anna Orzechowska Macewicze Małe Jan Helena Radzicka Jakub Szulakowski i Franciszka Woroniecka 178-3-124 655V-656R 16 Ż DM
20 10 1856 Łabuń Michalina Orzechowska Tadeuszpol Ignacy Antonina Gorecka Bazyli Oczkowski i Julianna Cichocka 178-3-124 666V-667R 74 Ż DM
15 9 1857 Krzemieniec Tekla Czeliszcz Krzemieniec Aleksander Katarzyna Orzechowska 426-1-29 21V-22R 62 T
25 12 1857 Korzec Antoni Bielawski Balarka Lubtowska Józef Agnieszka Orzechowska Konstanty ...ski i Anastazja ...ska ż. Ludwika 650-1-1 1V-2R 1 R Na
21 2 1857 Lubar Julia Korań Paulina Rudnicka Orzechowska Stefan Bilski, Rozalia Łopuszańska ( dziecko wdowy) 641-1-17 7 19 Ż. MP
20 4 1857 Teofilpol Elżbieta Rutkowska Nowostawce Wincenty Anna Orzechowska Jan Kozik i Franciszka Hajewicz/Gajewicz 178-3-125 214V-215R 16 Ż 412-416 DM
12 12 1857 Toporyszcze Jan Orzechowski Andryjów Stanisław Anna Orzechowska Hipolit Korytko i Lucyna Mołodecka ż. Jana 178-3-126 735V-736R 99 Ż DM
18 11 1857 Kulczyny Walerian Tatarczuk Krasiłów Józef Marianna Orzechowska Andrzej Tomaszewski 178-3-125 140V-141R 99 Ż 270-271 DM
26 4 1857 Miropol Marceli Kurowski Kotelanka Ferdynand Wiktoria Orzechowska Antoni Kurowski i Paulina Wileżyńska panna, asyst. Feliks Kurowski i Katarzyna Osiecka wdowa 178-3-73 387V-388R 32 Ż 726-727 DM
18 5 1858 Wiszenki Bronisława Kozłowska Magazyn Feliks Teresa Orzechowska 780 28-29 34 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0015.htm
13 9 1858 Lubar Józef Piontkowski Karań Piotr Julianna Rudnicka Stefan Bilski, Katarzyna Demczuk, as: Jan Wilczyński, Paulina Orzechowska 641-1-18 15 57 Ż MP
20 4 1858 Kazimierka Marianna Orzechowska Hołubne Józef Aniela Kownacka chrzest w Bereznem 22.04.1858, Mikołaj Lisiecki i Teresa Kozłowska panna 650-1-1 514V-515R 23 R 580 BW
20 3 1859 Bazalia Aleksandra Myszkowska Medysówka Aleksander Julia Orzechowska Adam Motylewski i Anna Myszkowska 178-3-129 12V-13R 45 Ż DM 0
7 3 1859 Lubar Apolonia Orzechowska Bratałow Wincenty Karolina Remiszewska Jan Lebiedziewicz, Emilia Remiszewska 641-1-19 11 27 Ż MP
8 1 1860 Łabuń Marianna Orzechowska Dobre Łozy Piotr Ludwika Porępska Kazimierz Wilczyński i Marianna Śnichowska 178-3-75 300V-301R 4 Ż DM
28 6 1860 Krzemieniec Leontyna Czeliszczew Krzemieniec Aleksander Katarzyna Orzechowska Sylwester Żukowski, Wiktoria Głowacka 0.1-33 16V-17R 45 T
5 5 1861 Połonne Stanisław Wilgas Nowosielica Kazimierz Katarzyna Orzechowska Michał Kordas i Elżbieta Kolasa ż. Kazimierza 178-3-76 19V-20R 75 Ż DM
26 12 1861 Bazalia Stefan Myszkowski (Mieszkowski ?) Medysówka Aleksander Emilia Orzechowska Antoni Bogucki i Anna Górska 17-1-5 83R 175 Ch 150 DM
27 1 1862 Tuczyn Weronika Orzechowska Leonówka Józef Aniela Kownacka Jan Korczakowski i Zofia Siedlecka panna 887 6-7 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0004.htm
10 10 1862 Starokonstantynów Ksawery Kudelski Ohijowce Marcin Dorota Sawicka Stefan Radzicki i Weronika Orzechowska ż. Józefa 178-3-131 27V-28R 119 Ż 56-57 DM
26 7 1862 Korzec Anna Marcinkowska Balarka Usteńska Józef Julia Orzechowska Feliks Zabłocki i Waleria Kuczyńska ż. Michała 887 363-364 60 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0199.htm
26 4 1862 Krzemieniec Katarzyna Orzechowska Krzemieniec Józef Rozalia Kaszyńska 426-1-35 13V-14R 39 T 918 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4D-H?i=917&cat=300453
6 5 1862 Kulczyny Karolina Pawłowska Łahodyńce Antoni Marianna Makowiecka Józef Jaskulski i Joanna Orzechowska 178-3-131 158V-159R 65 Ż 304-305 DM
30 9 1862 Łanowce Adam Didyk Siniowce Filip Antonina Błażczuk Adam Didyk i Tekla Orzechowska 245-1-19 293V-294R 24 R 301 DM
21 7 1863 Krzemieniec Aleksander Czeliszczew Krzemieniec Aleksander Katarzyna Orzechowska 426-1-36 18V-19R 51 T
5 4 1863 Żytomierz Wincenta Orzechowska Żytomierz Jan Anna Klepacka Antoni Rogoziński, Pelagia Czernobroska, asystowali Stanisław Walewicki, Karolina Marcinkowska 178-3-54 31 83 Ż DG
19 8 1863 Żytomierz Piotr Zbrożko Żytomierz Jan Rozalia Postupalska Bazyli Artienow, Elżbieta Orzechowska 178-3-54 57 203 Ż DG
21 1 1863 Kulczyny Marianna Sulatycka Łahodyńce Józef Franciszka Pawłowska Józef Szyk i Aniela Orzechowska, asyst. Karol Szyk i Marianna Szyk 17-1-235 2V-3R 7 Ch 5-6 DM
26 11 1863 Stepań Paulina Orzechowska Wyrka Józef Eufrozyna Żarczyńska chrzest 27.11.1863, Marcin Sulikowski i Marianna Kotecka ż. Karola 650-1-2 321V-322R 75 R 402 BW
12 2 1863 Korzec f. Horodnica Piotr Bilawski [Bielawski] Anastaziówka Józef Agnieszka Orzechowska chrzest 14.02.1863, Jan Orzechowski i Anastazja Liśniewska ż. Ludwika 650-1-2 25V-26R 12 R 27 BW
29 12 1864 Radziwiłłów Tomasz Kałakoć Radziwiłłów Wincenty Katarzyna Orzechowska chrzest w 1865 426-1-37 59 V-60 R 2 T/FS DW
2 7 1864 Luboml Katarzyna Błaszczuk Ziemlica Tomasz Katarzyna Orzechowska 308 48-49 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0025.htm
12 6 1864 Tuczyn Antonina Orzechowska Leonówka Józef Aniela Kownacka Marcin Daszulewski i Domicela Masiewicz ż. Józefa 1045-2-200 7V-8R 21 CDIAK 333 DM
23 1 1864 Kulczyny Jan Żurawski Słobódka Krasiłowska Franciszek Marianna Ptaszkowska Jan Orłowski i Anna Orzechowska ż. Piotra 17-1-235 64V-65R 10 Ch 126-127 DM
28 9 1864 Kulczyny Franciszka Orzechowska Woskodawińce Piotr Anna Krzyżewska Franciszek Tarszewski i Anna Orzechowska panna 17-1-235 86V-87R 99 Ch 170-171 DM
30 7 1864 Targowica Wiktoria Grudzińska Borzemiec Paweł Bogumiła Orzechowska Hieronim Czyżewski i Apolonia Kwiatkowska ż. Piotra 842 774-775 13 AGAD 414 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0414.htm
7 2 1865 Krzemieniec Julia Orzechowska Krzemieniec Józef Rozalia Kamińska 426-1-37 6V-7R 24 T/FS 14 DW
24 2 1865 Żytomierz Maciej Święcicki Żytomierz Wincenty Józefa Olchowska syn mieszczan, Paweł Szybiński, Elżbieta Orzechowska 178-3-61 9 43 Ż DG
9 1 1865 Żytomierz Cezaryna Orzechowska Żytomierz Jan Anna Klepacka Jan Masłowski, Cezaryna Sokołowska 178-3-61 3 5 Ż DG
23 11 1866 Kulczyny Antonina Nienadowska Woskodawińce Łukasz Wiktoria Żytkiewicz Adam Witwicki i Anna Orzechowska 17-1-235 197V-198R 103 Ch 387-388 DM
2 4 1867 Radziwiłłów Maria Kałakoć Radziwiłłów Wincenty Katarzyna Orzechowska 426-1-41 57 V-58 R 10 T/FS 520 DW
19 11 1867 Krzemieniec Maria Orzechowska Krzemieniec Józef Rozalia Kamińska 426-1-41 21V-22R 82 T 484 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43KY-X?i=483&cat=300453
26 11 1868 Krzemieniec Mikołaj Kamiński Krzemieniec Józef Antonina Łomakowicz mieszcz. Stanisław Orzechowski, Rozalia Orzechowska ż. Józefa 426-1-44 23V-24R 70 T 790 DW
28 2 1869 Tuczyn Helena Domalewska Leonówka Duża NN Aniela Jan Łukomski, Aniela Orzechowska ż. Józefa 683 8-9 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0005.htm
27 2 1869 Łuck Walery Kozłowski Troscianka Feliks Teresa Orzechowska 399 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20399/pages/PL_1_436_399_0004.htm
17 7 1870 Krzemieniec Wincentyna Orzechowska Kołosów NN Julia 1-dw. Antoni Malczewski, Emilia ż. feldfebla Grzegorza Simakowa 1-50 18V-20R 64 T
13 6 1870 Łanowce Antoni Misiński Kozaczki Michał Marianna Olszewska Andrzej Wysocki i Antonina Orzechowska ż. Hipolita 1-46 6V-7R 18 T 1021 DM
18 10 1870 Białozórka Jan Mieszkowski Szybenna Aleksander Emilia Orzechowska 426-1-53 59V-60R 13 T/FS 351 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QCK-2?i=350&cat=834006
15 11 1871 Ołyka Katarzyna Orzechowska Ołyka Wincenty Marianna Ostaszewska 493 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0002.htm
9 3 1872 Radziwiłłów Franciszka Kałakoć Radziwiłłów Wincenty Katarzyna Orzechowska 1-60 3 V-4 R 12 T 0
9 11 1872 Białozórka Karolina Mieszkowska Szybenna Aleksander Emilia Orzechowska szl. Jan Judycki, Wiktoria Knol ż. Feliksa 426-1-64 4V-5R 18 T/FS 956 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QCY-D?i=955&cat=834006
9 6 1874 Kulczyny Józefa Zielińska Krasiłów Antoni Franciszka Sławska Stanisław Pilecki i Marcelina Korzeniowska, asyst. Stefan Wróblewski i Antonina Orzechowska 17-1-235 679V-680R 65 Ch 1329-1330 DM 0
23 2 1875 Radziwiłłów Metody Kałakoć Radziwiłłów Wincenty Katarzyna Orzechowska 1-69 54V-55R 16 T
2 12 1875 Kuniów Waleria Orzechowska Siwir Dominik Michalina Remza Wincenty Orzechowski i Józefa Jakutowicz ż. Aleksandra 178-3-78 382V-383R 88 Ż DM
22 1 1876 Dederkały Witalina Mierzejewska Dederkały Wielkie Kajetan Józefa Bereżecka Henryk Tenowski, Lucyna Orzechowska z. Jana 57 166-167 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0093.htm
1 2 1876 Jałowicze Jan Grudziński Świszczów Paweł Bogusława Orzechowska 150 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0003.htm
22 9 1878 Dederkały Wacław Ziłonko Dederkały Wielkie Wojciech Katarzyna Omelinowska Adam Bogusz, Lucyna Orzechowska z. Jana 57 112-113 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0061.htm
6 2 1878 Kuniów Bronisława Orzechowska kol. Siwer Dominik Michalina Remza Michał Orzechowski i Józefa Jakutowicz ż. Aleksandra 178-3-78 498V-499R 13 Ż DM, PO
13 4 1878 Kuniów Apolonia Ignatowicz Siwir Karol Franciszka Orzechowska Aleksander Jakutowicz i Michalina Orzechowska ż. Dominika 178-3-78 503V-504R 35 Ż DM
15 8 1879 Krzemieniec Maria Łoś Krzemieniec Bronisław Katarzyna Orzechowska 426-1-73 11V-12R 44 T
18 3 1880 Cudnów Kamila Bagińska Huta Sobolówka Mateusz Barbara Milewicz Józef Święcicki i Anna Orzechowska panna 178-3-67 492V-493R 78 Ż 976-977 DM
1 12 1881 Gródek Andrzej Słobodzian Gródek Jan s. Tomasza Apolonia Tiutiunnik Kińczyk Wojciech, Orzechowska Marianna, ż. Jana 291 JZ
20 4 1881 Łanowce Genowefa Miśkowska Oreszkowce Aleksander Emilia Orzechowska Stanisław Petrowski i Karolina Kanikowska wdowa po Cyrylu 1-75 86V-87R 8 T 96 DM
26 12 1885 Kuniów Stefan Malinowski Peremorówka Władysław Emilia Orzechowska Karol Malinowski i Apolonia Malinowska panna 178-3-86 27V-28R 108 Ż DM
26 12 1885 Kuniów Michał Malinowski Peremorówka Władysław Emilia Orzechowska Michał Orzechowski i Karolina Orzechowska panna 178-3-86 28V-29R 109 Ż DM
13 7 1886 Meżyrów Karol Palecki Sewerynówka Jan Anna Stankiewicz Aleksander Gabrielow i Maria Orzechowska żona Wincentego 904-6-7 151V-152R 41 W JS1
10 1 1887 Dederkały Bolesław Stańkiewicz Wołkowce Urban Józefa Staniszewska Longin Krzyżanowski i Ludwika Orzechowska z. Jana 1-81 71V-72R 6 T DM 970
26 12 1888 Krzemieniec Szczepan Łoś Krzemieniec Bronisław Katarzyna Orzechowska 01-81A 30V-31R 119 T
6 8 1888 Kuniów Konstantyn Malinowski Peremerówka Władysław Emilia Orzechowska Kazimierz Krasowski i Anastazja Malinowska ż. Stanisława 178-3-86 142V-143R 74 Ż DM
6 8 1888 Kuniów Antoni Malinowski Peremerówka Władysław Emilia Orzechowska Marceli Orzechowski i Józefa Tokarska ż. Antoniego 178-3-86 142V-143R 75 Ż DM
8 3 1891 Krzemieniec Jan Łoś Krzemieniec Bronisław Katarzyna Orzechowska 426-1-81G 5V-6R 18 T
31 10 1891 Krzemieniec Karol Sęczkowski Krzemieniec Andrzej Adela Bereżecka Wojciech Sęczkowski, Katarzyna Orzechowska panna 426-1-81G 21V-22R 84 T
8 6 1891 Kuniów Leokadia Krasowska Peremorówka Kazimierz Honorata Tyszkiewicz Józef Kutowiński i Zofia Orzechowska ż. Władysława 178-3-86 369V-370R 63 Ż DM
28 5 1891 Berezne Magdalena Dąbrowska Folwark Czerniło Kalasanty Honorata Orzechowska Ignacy Hajdarowicz, Benigna Bielawska ż. Franciszka 740-2-6 171V-172R 32 R 175 AD1
7 2 1892 Krzemieniec Antonina Malawska Krzemieniec Szymon Maria Orzechowska 0.1-81D 3V-4R 10 T
6 2 1893 Kuniów Stanisława Orzechowska Siwir IN Apolonia Michał Wiszniewski i Ludwika Hubner panna 178-3-86 463V-464R 23 Ż DM
11 4 1893 Kuniów Teresa Orzechowska Siewierz Michał Maria Lange Marceli Orzechowski, Ernestyna Lange panna 178-3-86 469V-470R 53 Ż
1 8 1893 Kuniów Petronela Orzechowska Kuniów Marceli Anna Łastowska Michał Orzechowski i Karolina Galimska ż. Józefa 178-3-86 477V-478R 104 Ż DM
20 4 1894 Kuniów Adolf Orzechowski Siwir Michał Maria Lange Piotr Kinton i Bronisława Orzechowska 178-3-86 509V-510R 57 Ż DM
30 6 1895 Kuniów Bronisława Malinowska Peremorówka Władysław Emilia Orzechowska Józef Matkowski i Anastazja Malinowska ż. Stanisława 178-3-86 555V-556R 81 Ż DM, DW
2 10 1895 Berezne Józefa Dąbrowska Majdan Mokwiński Kalasanty Honorata Orzechowska Łucjan Rudnicki i Petronela Rudnicka panna 740-2-7 60V-61R 128 R 62 AD1
9 8 1896 Kuniów Jadwiga Ostaszewska Hurby par. Ostróg Dominik Marianna Krynicka Jan Ozimkowski i Zofia Orzechowska ż. Władysława 178-3-86 616V-617R 83 Ż DM
1 8 1898 Kuniów Michalina Orzechowska Siwer Michał Maria Lang Władysław Orzechowski i Berta Lang panna 178-3-86 717V-718R 85 Ż DM
24 12 1898 Stawiszcze Stefan Kopaczewski Rozumnica Piotr Aniela Orzechowska Jan Kopaczewski i Anna Kopaczewska ż. Jana 1042-1-27 58V-59R 36 CDIAK 59 DM
14 3 1899 Kuniów Matylda Malinowska Peremerówka Władysław Emilia Orzechowska Kazimierz Krasowski i Zofia Orzechowska ż. Władysława 178-3-86 768V-769R 59 Ż DM
2 7 1900 Kuniów Maria Ostaszewska Hurby Dominik Maria Krynicka Maciej Śliwiński i Zofia Orzechowska ż. Władysława 178-3-86 829V-830R 97 Ż DM
18 5 1900 Krzemieniec Antoni Łoś Krzemieniec Bronisław Katarzyna Orzechowska Józef Czarnecki, Zofia Florentyna Popławska 426-1-82 10 V-11 R 37 T/FS 19 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R9HV-T?i=18&cat=833690
15 12 1901 Tuczyn Teofila Orzechowska Leonówka Bazyli Petronela Reszczyńska 969 1V-2R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0002.htm
21 4 1901 Szumsk Rozalia Malecka Waśkowce Wincenty Maria Orzechowska 0.1-236 353V-354R 74 T
5 8 1901 Młynów Zofia Lechnicka Murawica Michał Lucyna Komarnicka Henryk Orzechowski, Natalia Orzechowska panna 740-2-407 94V-95R 20 R 1656 RK
23 11 1901 Zasław św. Jana Kazimierz Rybicki Płużne Julian Olimpia Apolonia Orzechowska Adolf Rosiński i Maria Orzechowska 17-2-72 14V-15R 53 Ch 552-553 DM
15 1 1901 Starokonstantynów Franciszka Zdaniewicz Hrehorówka Antoni Ludwika Sikorska Mieczysław Dalfert i Józefa Orzechowska ż. Józefa 17-1-505 3V-4R 16 Ch 7-8 DM
18 2 1901 Starokonstantynów Maria Orzechowska Zapadyńce IN Feliksa Włodzimierz Olszewski i Franciszka Łukaszewicz ż. Wacława 17-1-505 7V-8R 29 Ch 15-16 DM
18 2 1901 Starokonstantynów Antonina Dziegciowska Hrehorówka Piotr Maria Mańkiewicz Paweł Skrzyszewski i Józefa Orzechowska ż. Józefa 17-1-505 7V-8R 31 Ch 15-16 DM
16 5 1902 Młynów Zofia Chwedońska Chwiedońska Pereweredów Józef Maria Chocholska gub. Lubelska, pow. Lubartów, Kajetan Chwedoński, Helena Orzechowska ż. Adama 740-2-407 104V-105R 67 R 1666 RK
13 1 1903 Żytomierz Zofia Orzechowska Żytomierz Bernard Helena Zajączkowska Wojciech Orzechowski, Sabina Wojnałowska panna 178-3-171 91V-92R 15 Ż 179 DW
6 12 1903 Młynów Antoni Mużyło Młynów Rafał Magdalena Bielska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Paweł Kopiewicz, Natalia Orzechowska panna 740-2-411 26V-27R 130 R 1345 RK
11 6 1903 Zdołbunów Apolinaria Kazimiera Szałabaj Kopaczówka, pow. Łuck Jan Pelagia Orzechowska akt konwersji 6/1926 (z prawosławia) z 9.3.1926, zam. w Łucku, ochrzczona w cerkwi w Sernikach O 9002 DW
18 4 1903 Żytomierz Aniela Orzechowska Żytomierz Wojciech Paulina Perehuda Józef Perehuda, Józefa Perehuda ż. Mikołaja 178-3-171 123V-124R 172 Ż 243 DW
27 6 1903 Żytomierz Klementyna Gereśniak Żytomierz Jan Paulina Orzechowska Kazimierz Łobodziński, Maria Majdanowicz ż. Stanisława 178-3-171 140V-141R 254 Ż 277 DW
10 2 1904 Krzemieniec Felicjan Łoś Krzemieniec Bronisław Katarzyna Orzechowska 47 0
3 1 1904 Tuczyn ... Orzechowska Leonówka Feliks Michalina Chomicka imię nieczytelne 989 1V-2R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0002.htm
20 5 1905 Tuczyn Zofia Orzechowska Leonówka Bazyli Petronela Reszczyńska 988 9V-10R 40 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0010.htm
23 4 1905 Dubno Bolesław Zieliński Obhów Antoni Anna Markowska Stanisław Jastrzębski i Teresa Orzechowska ż. Franciszka 740-10-21 16V-17R 58 R 18 DM
19 8 1905 Dubno Waleria Zielińska Obhów Antoni Helena Lewicka Kacper Kajdanowicz i Teresa Orzechowska ż. Franciszka 740-10-21 22V-23R 84 R 24 DM
6 11 1905 Dubno Bronisława Malicka Semiduby Wincenty Maria Orzechowska Jan Rouszer i Teofila Kopec ż. Wojciecha 740-10-21 28V-29R 108 R 30 DM 0
18 4 1906 Młynów Felicja Halina Orzechowska Młynów Henryk Ludwik Maria Brzozowska gub. Warszawska, Bolesław Kozaryn, Maria Kozaryn panna 740-2-414 11V-12R 53 R 1481 RK
1 8 1906 Nowogród Wołyński Wincentyna Czarnecka Glinki Kalikst Maria Orzechowska Faustyn Indulski i Teofila Lisowska 178-3-202 58V-59R 376 Ż 117 DW
28 9 1906 Nowogród Wołyński Maria Orzechowska Nowogród Wołyński Cezary Władysława Boczkowska Gracjan Boczkowski i Józefa Orzechowska 178-3-202 80V-81R 490 Ż 161 DW
11 4 1907 Młynów Mieczysław Fedoński Wojnica par. Łysin Józef Maria Chocholska Kniahinin, Franciszek Traczek, Helena Orzechowska ż. Adama 740-2-414 62V-63R 44 R 1526 RK
9 1 1907 Korzec Marian Brodowski Anastaziówka Wielka Jan Joanna Orzechowska Fabian Brodowski i Bronisława Brodowska ż. Antoniego 740-2-332 4V-5R 20 R 6 DM
24 1 1907 Korzec Jan Kosowicki Lubtów Tomasz Konstancja Bronowicka Stanisław Liśniewski i Antonina Orzechowska ż. Feliksa 740-2-332 12V-13R 58 R 15 DM
24 1 1908 Starokonstantynów Janina Orzechowska Zapadyńce Bronisław Bronisława Więckowska Kazimierz Jastrzębski i Feliksa Więckowska 17-2-88 8V-9R 33 Ch 18-19 DM
6 4 1908 Starokonstantynów Feliksa Orzechowska Hryhorówka Józef Józefa Krzywicka Konstanty Studziński i Maria Łukowska ż. Władysława 17-2-88 12V-13R 50 Ch 26-27 DM
16 9 1908 Starokonstantynów Anastazja Kozieradzka Werborodyńce Franciszek Maria Orzechowska Mateusz Żurawski i Wiktoria Niewęgłowska ż. Jana 17-2-88 27V-28R 112 Ch 56-57 DM
10 3 1909 Cudnów filia Romanów Emilia Orzechowska Sobolówka Anastazy Józefa Czerniachowicz Faustyn Czerniachowicz i Oktawia Czerniachowicz ż. Adolfa 178-3-215 206V-207R 81 Ż 388-389 DM 0
1 5 1909 Cudnów filia Romanów Józef Orzechowski Braczki Adolf Cezaryna Święcicka Adolf Dobrowolski i Ludwika Orzechowska panna 178-3-215 213V-214R 121 Ż 402-403 DM
8 3 1910 Młynów Maria Ratajewska Młynów Adam Maria Szwarc Schwarz gub. Kaliska, pow. Konin, Franciszek Brocczyk, Maria Orzechowska ż. Henryka 740-4-447 36V-37R 37 R 650 RK 0
30 1 1910 Dubno Wacław Gryszpiński Kiryłówka Andrzej Stanisława Krasicka Stanisław Krasicki i Teresa Orzechowska ż. Franciszka 740-4-162 70V-71R 12 R 60 DM
12 6 1910 Dubno Bolesław Malicki Chiczawka Wincenty Maria Orzechowska Jan Leszczyński i Teofila Kopecka ż. Wojciecha 740-4-162 84V-85R 68 R 74 DM
7 8 1910 Cudnów filia Romanów Ewa Garbowska Bykówka Marian Karolina Weselska Józef Osiński i Karolina Orzechowska ż. Adama 178-3-215 284V-285R 170 Ż 537-538 DM
4 8 1910 Cudnów filia Romanów Józefa Orzechowski Braczki Adolf Cezaryna Święcicka Ignacy Święcicki i Kazimiera Orzechowska panna 178-3-215 285V-286R 179 Ż 539-540 DM
1 10 1910 Cudnów filia Romanów Jan Święcicki Sobolówka Feliks Kamila Bagińska Cezary Bagiński i Józefa Orzechowska ż. Jana 178-3-215 291V-292R 221 Ż 551-552 DM
8 10 1910 Nowy Zawod [...] [...] [...] Antoni Anna [...] Jan Kuslikowski i Konstancja Orzechowska ż. Balbina 178-3-196 2V-3R 10 Ż 6-7 DM
15 11 1910 Nowy Zawod Józef Guzowski [...] Paweł Dominika Orzechowska Kajetan Guzowski i [...] 178-3-196 13V-14R 65 Ż 28-29 DM
27 11 1910 Nowy Zawod Rafalina Orzechowska Czechowce IN Paulina Teofil Hojka i Teofila Wierzbicka zamężna 178-3-196 17V-18R 82 Ż 36-37 DM
16 12 1911 Brody Stanisława Wiczus Gaje Smoleńskie Antoni Anna Orzechowska L 34
25 7 1911 Młynów Józefa Sierpina Młynów Franciszek Ewa Wąsik austriaccy poddani, Kazimierz Jezierski, Maria Orzechowska ż. Henryka 740-4-447 89V-90R 100 R 704 RK
16 1 1911 Korzec f. Horodnica Bronisław Chmielnicki Lubtów Józef Anna Juźwińska Benedykt Orzechowski i Marianna Orzechowska ż. Ignacego 178-3-181 3V-4R 17 Ż 7-8 DM
2 3 1911 Dubno Helena Orzechowska Obhów Franciszek Teresa Krasicka Walenty Krasicki i Stanisława Gryszpińska ż. Andrzeja 740-4-158 9V-10R 43 R 11 DM
20 12 1911 Romanów Stanisława Szpakowska Sobolówka Michał Rafalina Gołębiowska Dionizy Gołębiowski i Stanisława Orzechowska panna 178-3-216 50V-51R 300 Ż 101-102 DM
13 12 1911 Romanów Łucja Orzechowska Futor Rudnicki Jan Józefa Szpakowska Stefan Dąbrowski, Felicja Rudnicka panna 178-3-216 52V-53R 309 Ż 105-106 DM
29 1 1911 Nowy Zawod Wincentyna Rebczyńska Huta Justynówka Dominik Kamila Orzechowska Florian Wróblewski, Paulina Ptoszyńska 178-3-196 31V-32R 151 Ż 64 DW
22 3 1911 Nowy Zawod Ernest Baszyński Dermań Antoni Waleria Orzechowska Józef Metelski, Łucja Praniowska z. Józefa 178-3-196 50V-51R 249 Ż 102 DW
29 4 1911 Nowy Zawod Stanisława Czerniachowicz Osiczna Wojciech Sabina Łoś Marian Czerniachowicz, Stanisława Orzechowska panna 178-3-196 67V-68R 332 Ż 136 DW
10 7 1911 Nowy Zawod Feliks Łebedyński Sobolówka, par. Cudnów Bernard Karolina Wąsowicz Wincenty Bajkowski, Józefa Orzechowska ż. Anastazego 178-3-196 87V-88R 439 Ż 176 DW
7 8 1911 Nowy Zawod Antoni Tylicki Ziatyniec Adolf Adolfina Orzechowska Józef Tylicki, Ewelina Święcicka ż. Ignacego 178-3-196 94V-95R 479 Ż 190 DW
20 10 1911 Nowy Zawod Leontyna Orzechowska Czechowce Jakub Emilia Dworzecka Józef Orzechowski, Wincentyna Dworzecka panna 178-3-196 112V-113R 590 Ż 226 DW
20 11 1911 Nowy Zawod Rozalia Orzechowska Czechowce Mateusz Franciszka Kuczyńska Bronisław Bargilewicz, Kamila Sachniewicz 178-3-196 122V-123R 649 Ż 246 DW
9 6 1911 Cudnów Domicela Teodorowicz Braczki Karol Eufrozyna Baszyńska Henryk Szpakowski i Kazimiera Orzechowska panna 178-3-231 407V-408R 113 Ż 807-808 DM 0
23 1 1912 Korzec f. Horodnica Paweł Orzechowski Lubtów Ignacy Marianna Cybulska Stanisław Rakowski i Aniela Orzechowska panna 178-3-181 64V-65R 18 Ż 129-130 DM
21 4 1912 Korzec f. Horodnica Aleksander Zalewski Lubtów Feliks Stefania Chmielnicka Antoni Pawłowski i Maria Orzechowska ż. Ignacego 178-3-181 73V-74R 74 Ż 147-148 DM
20 4 1912 Korzec f. Horodnica Paweł Zalewski Lubtów Maciej Antonina Orzechowska Ignacy Orzechowski i Aniela Orzechowska 178-3-181 76V-77R 90 Ż 153-154 DM
20 4 1913 Ołyka Janina Rybicka Długoszyje Stefan Sabina Orzechowska 1063 105 62 AGAD MO
20 1 1913 Kijów Św. Aleksandra Witold Sepetowski Łuczyny Władysław Emilia Orzechowska Franciszek Krasnosielski i Feliksa Rogowska 312/1/129 44V-45R 176 m.K JM1
8 8 1913 Młynów Józef Orzechowski Młynów Henryk Ludwik Maria Brzozowska gub. Warszawska, Kazimierz Jezierski, Leokadia Orzechowska wdowa 740-4-447 186V-187R 95 R 801 RK
15 10 1913 Korzec f. Horodnica Józef Pawłowski Lubtów Feliks Emilia Orzechowska Ignacy Orzechowski i Teofila Paszkowska ż. Antoniego 178-3-181 144V-145R 180 Ż 286-287 DM
30 3 1913 Ostropol Aniela Wiktoria Orzechowska Ostropol Mikołaj Emilia Zamolińska Adam Zamoliński i Anna Baczyńska ż. Apollona 17-2-93 76V-77R 13 Ch 130-131 DM
18 10 1914 Szumbar Filipina Demichowicz Dederkały Wielkie Feliks Malwina Skrzypkowska Cyryl Ratner i Maria Demichowicz, asyst. Jan Demichowicz i Aniela Orzechowska ż. Bronisława 426-1-105 96V-97R 14 T/FS 391 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D39P-K?i=390&cat=306849
26 3 1914 Horodnica Rozalia Zabłocka Lubtów Piotr Tekla Orzechowska Witalis Zalewski i Rozalia Brodowska panna 178-3-181 180V-181R 78 Ż 355-356 DM
2 5 1914 Horodnica Bronisława Orzechowska Myszakowa Karol Tekla Załomska Grzegorz Jaworski i Teofila Zinkiewicz ż. Marcina 178-3-181 184V-185R 104 Ż 363-364 DM
1 12 1914 Horodnica Cecylia Zalewska Lubtów Maciej Antonina Orzechowska Józef Zalewski i Maria Orzechowska ż. Ignacego 178-3-181 201V-202R 207 Ż 397-403 DM
28 11 1915 Kijów Św. Aleksandra Mieczysław Francek Kijów Klemens s. Szymona Natalia Mirgorod Jan Olszewski i Janina Orzechowska 312/1/129 75V-76R 299 m.K JM1
8 3 1915 Horodnica Gertruda Zalewska Lubtów Józef Julia Poznańska Hipolit Zalewski i Władysława Orzechowska ż. Jakuba 178-3-181 225V-226R 58 Ż 445-446 DM
15 1 1916 Nowy Zawod Paulina Molewicz Czechowce Paweł Karolina Orzechowska Piotr Kotwicki i Karolina Kozieracka ż. Jana 178-3-197 286V-287R 15 Ż 567-568 DM
20 1 1916 Nowy Zawod Teofila Felińska Ziatyniec Jan Kamila Telicka Konstanty Telicki i Konstancja Orzechowska ż. Baltazara 178-3-197 288V-289R 24 Ż 571-572 DM
19 6 1916 Nowy Zawod Aniela Cal-Całko Protówka Dionizy Kamila Orzechowska Gwidon Orzechowski, Maria Smykowska ż. Szymona 178-3-197 323V-324R 200 Ż 641 DW
6 7 1916 Nowy Zawod Rafalina Orzechowska Czechowce Adolf Teofila Burkowska Walenty Macijewski, Emilia Truszkowska ż. Jana 178-3-197 328V-329R 225 Ż 651 DW
23 7 1916 Nowy Zawod Janina Orzechowska Czechowce Władysław Kamila Sachniewicz Ludwik Sachniewicz, Teofila Sachniewicz panna 178-3-197 334V-335R 253 Ż 663 DW
1 10 1916 Nowy Zawod Aniela Telicka Ziatyniec Adolf Adolfina Orzechowska Franciszek Chiliński, Antonina Baranowska panna 178-3-197 351V-352R 336 Ż 697 DW
9 7 1917 Szumsk Antoni Śliwiński Hurby par. Ostróg Józef Jadwiga Orzechowska Antoni Naumowicz, Zofia Orzechowska wdowa 426-1-257 23R 86 T 25 RK
6 10 1920 Berezne Kazimiera Żarczyńska Śnieszków (Śnieżków) par.Kazimierka Antoni Michalina Hnitecka Gracjan Żarczyński, Regina Orzechowska 740-4-11 100V 118 R AS
2 11 1921 Berezne Bolesław Żarczyński Zalesie Franciszek Florentyna Orzechowska Aleksander Słowiński, Elżbieta Żarczyńska 740-4-11 138V 177 R AS 0
1 1 1921 Butowce Roman Ostrowski Orzechówka Marian Anna Orzechowska Józef Majewski i Maria Orzechowska panna 17-2-90 314V 3 Ch 604 DM
15 8 1921 Sarny Kazimierz Orzechowski Osty Stanisław Dioniza Felińska Wladysław Feliński, Helena Orzechowska 740-4-753 11R 65 R 14 AS 0
15 10 1922 Ostróg Józefa Jackiewicz Chorów Jan Jadwiga Rutkowska Józef Jackiewicz, Rozalia Orzechowska 130 154 O 8514 DW 0
20 4 1922 Młynów Tadeusz Orzechowski Młynów Józef Bronisława Kulasa Jan Szmid, Julia Orzechowska panna 740-8-158 26R 80 R 9994 RK
1 1 1922 Sarny Kazimierz Janicki Osty Jan Emilia Orzechowska Stanisław Orzechowski, Bronisława Orzechowska 740-4-753 77 1 R 80 AS
1 9 1922 Sarny Rozalia Filińska Osty Hieronim Helena Orzechowska Władyslaw Orzechowski, Helena Szumska ż. Adama 740-4-753 59V 77 R 63 AS
19 6 1922 Sarny Eryka Gorecka S...... Czesław Orzechowska Władysław - Mieczysław Dudek, Lucyna Mozler, Edmund Gorecki, Maria Pochowska 740-4-753 60R 81 R 63 AS
19 12 1922 Ostróg Helena Anna Kultys Ostróg Józef Janina Sztangier Adam Połeć, Anna Orzechowska 138 189 O 8518 DW
13 2 1923 Szumsk Emilia Ostrowska Majdan Antonowiecki Józef Aniela Buciorowska Stanisław Sawicki, Maria Orzechowska ż. Franciszka 426-1-260 6V 35 T 14 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 11 1746 Szumsk Krzysztof Tusz Chodaki Marianna Orzechowska Chodaki Jan Filarowski, Katarzyna Orzechowska 297-1-180 12R Ł RK
26 5 1765 Szumsk Tadeusz Grzybowski Huta Surażska k Zofia Orzechowska Huta Surażska p Jakub Jakusiewicz, Marianna Jakusiewiczowa 297-1-180 45V Ł RK
13 11 1799 Białogródka Jan Kucharz Teleżyńce k Aleksandra Orzechowska Teleżyńce p Bartłomiej Słotwiński, Onufry Gumienny 178-49-5 47V Ż DM
13 2 1810 Szumsk Jan Kowalczuk Chodaki, obrz. gr.-ros. k Anastazja Orzchowska Orzechowska Chodaki p Piotr Fabianczuk, Andrzej Lewczun 297-1-183 71V Ł RK
3 7 1827 Nowogród Wołyński Gabriel Nowicki Kanuny 50w Józef Antonina Bajkowska Rozalia z d. Orzechowska Jędrzejowska Susły 30w Piotr Anna Stefan Bereżecki, Wojciech Orzechowski 1045-2-296 9R 30 CDIAK/FS 31 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YV9?i=30&cc=1503045&cat=989324
15 4 1828 Ostróg Jan Bogusz Płoska 26 Teodor Jadwiga Mielnik Franciszka Orzechowska Płoska 22 Kacper Marianna Gruszczyńska Szymon Tuczyński, Bazyli Hordynowicz, Jan Gołębiowski 171-1-1 19R 9 R Mg
3 6 1828 Berezdów Jakub Wiszniewski Romanów 46w Bartłomiej Helena Orzechowska Rozalia Zabłocka Paszuki 30 Grzegorz Anna Kamińska Benedykt Zabłocki, Ignacy Lutowski 245-1-2 79V 8 R 160 DM
11 11 1828 Berezdów Józef Szpaczyński Józefówka par. Połonne 21 Bartłomiej Barbara Kretowicz Helena Orzechowska Romanów 17 Maciej Teresa Wolińska Andrzej Szpaczyński, Ignacy [...] 245-1-2 80V 11 R 162 DM
11 11 1828 Berezdów Jan Kwiatkowski Romanów 18 Łukasz Marianna Orzechowska Domicela Ilczenko Romanów 17 Stefan Anastazja Górecka Ignacy Ziobrowski, Ignacy Siedlecki 245-1-2 80V 12 R 162 DM
28 7 1829 Luboml Kazimierz Płużański Luboml 37w Jakub Katarzyna Kraszyńska Anna Orzechowska Luboml 22 Józef Zofia Piasecka Aleksander Przesmycki, Erazm Pomorski 301 61 37 844 570 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0033.htm
3 2 1829 Torczyn Walenty Szczurkiewicz Boratyn 24 Jan Marianna Małgorzata Orzechowska Boratyn 22 Jakub Anna Idrancewska ur. Jakub Romanowski, Filip Konopko, Apolonia Rossiewiczówna 815 57V 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0058.htm
27 1 1829 Berezdów Teodor Kamiński Paszuki 25 Maciej Marcela Paszyńska Franciszka Orzechowska Romanów 16 Maciej Teresa Łukaszewicz Ignacy Lutowski, Józef Buczyński 245-1-3 122R 2 R 239 DM
4 5 1830 Lubar Jan Wasilewski Lubar 30 Tomasz Marianna Jańska Katarzyna Orzechowska Lubar 20 Wojciech Marianna Popiel Kazimierz Fedorowicz, Czesław Krzyżanowski 178-3-3 365R 13 Ż 694 DM
23 11 1830 Horodyszcze Marcin Augustynowicz par. Horodyszcze 40w Franciszek Marianna Tekla Orzechowska par. Horodyszcze 30w Jan Teresa Jędrzej Kozłowski, Onufry Iwanowski 178-3-96 100R 13 Ż 181 DM
20 9 1831 Dubno Wawrzyniec Żelechowski Dubno 56 Szymon Rozalia Orzechowska Honorata Świerszczyńska Dubno 39 Adam Kunegunda Wiszniewska Jan Rożnowski, Zachary Horbaczewski 817 110R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0113.htm
7 2 1832 Szumsk Ignacy Przytomski Majdan Antonowiecki 50w Maciej Marianna Jasińska Marianna Minkowska z d. Wereszczyńska Majdan Antonowiecki 40w Józef Agnieszka Orzechowska Jan Wereszczyński, Teodor Kupiński 245-1-6 402R 14 R RK
24 4 1832 Miropol Grzegorz Ditkowski Pilipy par. G-R 40w Stefan Rozalia Rozbicka Franciszka Żukowska Pilipy 30 Paweł Ewa Orzechowska Piotr Prokowski, Ignacy Talko 245-1-6 177V 8 R 179 DM
3 7 1832 Zasław św. Józefa Piotr Choyna (Chojna) Sławuta 22 Mateusz Marianna Żytnicka Helena Orzechowska Sławuta 20 Bazyli Małgorzata Turzyńska Jan Kutyłowski, Antoni Romanowski 178-3-98 28V 28 Ż 56 RG
30 9 1834 Nowogród Wołyński Feliks Zubrzycki Susły 27 Ignacy Konstancja Ostrowska Katarzyna Grzybowska Futor Zwiahelski Michał Katarzyna Orzechowska Mateusz Kompielecki, Józef Lewicki 245-1-8 42V 24 R 47 DM
8 7 1835 Dubno Piotr Grzybowski Dubno 36 Wacław Anna Tekla Orzechowska Dubno 20 Franciszek Helena Majewska Michał Rosiecki, Tomasz Janowicz, Michał Budyński 821 161V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0164.htm
30 6 1835 Krzemieniec Grzegorz Strzelecki Krzemieniec 19 Stanisław Agnieszka Kołosowska Helena Paradowska Krzemieniec 18 Paweł Agata Zorzechowska Tomasz Ulaniewicz i Józef Tarnowski 426-1-8 37R 13 T 1069 DM
29 5 1835 Zasław św. Józefa Jan Linkiewicz 24 Łukasz Aniela Bielak Elżbieta Orzechowska 20 Bazyli Małgorzata Turczyńska Wojciech Butyński, Napoleon Kamiński, Łukasz Wereszczyński 178-3-101 66 10 Ż SK
21 5 1836 Toporyszcze Szymon Bagiński par. Toporyszcze 26 Teodor Katarzyna Orzechowska Petronela Czyżewska Dobryń 21 Mikołaj Franciszka Maślukowska Bazyli Jurewicz, Tomasz Świtelski 178-51-386 134R 14 Ż 137 DM
4 9 1838 Krzemieniec Jakub Kotyński Podbereżce 25 Michał Anna Orzechowska Domicella Morozowska Podbereżce 16 Piotr Katarzyna Bosakowicz Cyprian Malinowski i Teodor Karpowicz 426-1-12 30R 15 DM 244 T
28 8 1838 Puliny Teodor Bergielewicz Huta Justynówka 30w Eliasz Anna Suchodoska [Suchodolska] Rozalia z d. Targoni Orzechowska Budzisko Szafrańskie 30w Jan Anna Kuriata Maciej Makowski, Antoni Borecki 178-3-6 359R 29 Ż 699 DM
29 10 1838 Puliny Stanisław Górski Tartak 20 Talimon Dorota Żurawska Marianna Targońska Budzisko Szafrańskie 17 Józef Anastazja Orzechowska Nikodem Górski, Michał Słodkowski 178-3-6 362V 43 Ż 706 DM
9 4 1839 Stepań Antoni Sawicki Wyrka 46w Michał Krystyna Łozowicka Tekla Orzechowska z d. Gołębiowska Wyrka 40w Sebastian Katarzyna Orzechowska Andrzej i Dominik Sulikowscy, Dominik Kołodyński 879 207 V 4 AGAD DW, DM
22 1 1839 Nowogród Wołyński Jan Rybczyński Hurki 28 Józef Magdalena Siekierzyńska Justyna Orzechowska Kożuszki 18 Józef Franciszka Marczewska Ignacy Ihnatowicz, Walenty Orzechowski 178-3-72 31V 8 Ż 61 DM
4 6 1839 Nowogród Wołyński Józef Jasieniewicz Susły 21 Jan Anna Ostrowska Brygida z d. Grzybowska Wyhornicka Susły 27w Michał Katarzyna Orzechowska Jan Raszko, Antoni Lewicki 178-3-72 37R 29 Ż 72 DM
2 2 1839 Deraźne Stanisław Borecki Czudwy 33 Jakub Marianna Polakowska Anna Orzechowska Czudwy 30 Wojciech Marianna Witwicka 879 188 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0190.htm
14 7 1840 Nowogród Wołyński Michał Stachowski Balarka Nemylanka 20 Mateusz Rozalia Orzechowska Marianna Zielonka Balarka Nemylanka 20 Paweł Marianna Wojciechowska 871 71 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0038.htm
18 8 1840 Krzemieniec Kazimierz Lisowski Krzemieniec 28w Adam Ewa Anna Orzechowska Krzemieniec 19 Stanisław Aniela 871 401 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0210.htm
26 7 1840 Puliny Leon Targoński Budzisko Szafrańskie 23 Józef Anastazja Orzechowska Małgorzata Jaroszewska Michałówka 18 Jan Agnieszka Lachowicz Grzegorz Abramowicz, Jan Jarewski 178-3-9 344R 18 Ż 674 DM
2 2 1841 Gródek Bartłomej Łęga Gródek 20 Błażej Apolonia Zagórska Marianna Orzechowska Gródek 18 Michał Teresa Gilowska Kozaczyński Szymon Sagadyn Tomasz 8 JZ
19 5 1841 Stary Oleksiniec Józef Góralski Nowy Oleksiniec 22 Paweł Anna Agnieszka Orzechowska Nowy Oleksiniec 17 Onufry Marianna Wąsik 872 594 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0315.htm
9 11 1841 Niewirków Jan Łukomski Sobówka par. Tuczyn 25 Stefan Marianna Szmyrak Marianna z Kuriatów Orzechowska Niewirków 25w Ignacy Kuriata Anna Stupnicka Kazimierz Łukomski, Kazimierz Kierkiewicz 171-1-12 268 R 16 R AS
8 2 1841 Korzec Błażej Borowski Pereweźnia 21 Ignacy Klara Sawicka Katarzyna Bóbr Pereweźnia 20 Jan Teresa Orzechowska Jan Linkiewicz, Paweł Kuriata 872 231 13 AGAD 124 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0124.htm
4 10 1842 Stepań Ignacy Onuchowski Odzgowa 26 Antoni Helena Kobylańska Józefa Turowska Tchory 20 Kazimierz Rozalia Orzechowska 881 173V 12 AGAD DW
1 2 1842 Nowogród Wołyński Józef Żurawski par. Puliny 30w Jan Helena Marianna Bóbr Józefówka 30 Jan Teresa Orzechowska Józef Żygadło, Wawrzyniec Łaszewicz 873 58 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0032.htm
25 10 1842 Nowogród Wołyński Wojciech Kapuściński Susły 23 Mateusz Anna Bułhakiewicz Helena Paszkowska Kożuszki 18 Jan Marianna Orzechowska 873 76 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0041.htm
8 11 1842 Nowogród Wołyński Adam Jędrzejewski Susły 24 Jan Rozalia Orzechowska Franciszka z Ostrowskich Nowakowska Susły 35w Stanisław 873 77 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0042.htm
22 11 1842 Nowogród Wołyński Józef Paszkowski Kożuszki 26 Jan Marianna Orzechowska Anna z Boruszewskich Zubrzycka Susły 22w Jan Franciszka Kozakiewicz 873 81 47 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0044.htm
27 11 1842 Ostrówki Erazm Kromberk Ostrówki 36 Fabian Barbara Kęslar Klementyna Pawlikowska Ostrówki 18 Stanisław Barbara Orzechowska Michał Boryczewski, Ludwik Jaworski 553 34 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20553/pages/PL_1_436_553_0019.htm
22 2 1842 Krzemieniec Aleksander Czyliszcz Krzemieniec 23 Jan Anna Katarzyna Orzechowska Krzemieniec 17 Stanisław Aniela Antoni Żyglewicz i Tomasz Kamiński 873 494 8 DW DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0257.htm
23 5 1843 Dubno Jan Bednarski Marcelinka, par. Krzemieniec 62w Jan Marianna Orzechowska Barbara Chliszczewska Załuże 40 Mikołaj Ewa 829 12R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0012.htm
31 5 1843 Żytomierz Józef Mazurkiewicz Poprawka 20 Wincenty Agnieszka Bagińska Katarzyna Orzechowska Poprawka 16 Jan Rozalia Kwiatkowska Jakub Baczmanowski, Dymitr Pogorzelski 178-51-501 26R 33 Ż 28 Ni 0
21 2 1843 Nowogród Wołyński Józef Boruszewski Susły 20 Jan Franciszka Kozakiewicz Prakseda Grzybowska Susły 20 Michał Katarzyna Orzechowska 874 99 22 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0052.htm
29 8 1843 Nowogród Wołyński Mateusz Kapuściński Susły 50w Jan Anastazja Nowakowska Regina Paszkowska Kożuszki 45 Jan Marianna Orzechowska 874 122 45 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0063.htm
3 10 1843 Nowogród Wołyński Wiktor Jędrzejewski Susły 20 Jan Rozalia Orzechowska Rozalia Olszewska Susły 16 Tadeusz Józefa Rudzka 874 125 48 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0065.htm
30 10 1843 Nowogród Wołyński Ignacy Jędrzejewski Susły 50w Teodor Marianna Zubrzycka ? Julianna Orzechowska Susły 23 Józef Brygida Lesiecka 874 130 53 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0067.htm
10 10 1843 Żytomierz Jan Nowicki Żytomierz 24 Stanisław Marianna Skrzymowska Anna Orzechowska Żytomierz 30 Jakub Marianna Naciewicz Szymon Lisowski, Teodor Tożejko 178-51-501 38V 75 Ż 41 Ni
2 7 1844 Korzec Piotr Kuklinowski BD 21 Marcin Katarzyna Burkowska Urszula Bielecka BD 19 Aleksander Katarzyna Orzechowska 875 205 15 PW
30 4 1844 Hulewicze Jan Gajdemski Majdan Hulewiczowski 22 Michał Rozalia Ostrowska Tekla Orzechowska Majdan Hulewiczowski 17 Tomasz Teresa Rakowska 132 16 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20132/pages/PL_1_436_132_0009.htm
6 8 1844 Kołki Kazimierz Krzyżanowski Krasnowola 56 Michał Elżbieta Orzechowska Joanna Zielonka Krasnowola 30 Stanisław Helena Kruszczoska Ignacy Kozakiewicz i Aleksander Januszewski 830 83V 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0085.htm
23 1 1844 Toporyszcze Gabriel Gątarski Kazimierówka 20 Tomasz Julianna Metelska Magdalena Orzechowska Kazimierówka 18 Marcin Aleksandra Wysocka Kazimierz Piłkiewicz, Mikołaj Hańba, Jan Szaciło 178-51-514 492V 3 Ż DM
3 11 1845 Korzec Stefan Chodakowski Futor Korecki 24 Jan Anna Nehrebecka Katarzyna Wiszniewska Ochmanówka 16 Jakub Franciszka Orzechowska 876 191 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0103.htm
4 6 1845 Łuck Ignacy Michalewski par. Łuck 30 Antoni Justyna Jasińska Józefa Wilczyńska z Buderackich par. Łuck 30w Ignacy Joanna Orzechowska 381 28 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0015.htm
18 11 1845 Trojanów Antoni Suchodolski Olanówka 28 Jakub Anna Borowska Marianna Orzechowska Olanówka 18 Stanisław Marianna Laskiewicz Jan Orzechowski, Tomasz Orzechowski 178-3-12 310V 23 Ż 608 DM
4 11 1845 Kotelnia Aleksander Domaracki Wołosów 27 Stefan Barbara Janowicz Anastazja Kuczyńska Kotelnia 25 Jan Apolonia Orzechowska Tomasz Łącki, Łukasz Jaworski, Jan Sieszycki 178-3-12 272V 15 Ż 539 DM
25 8 1846 Nowogród Wołyński Wincenty Paszkowski Kożuszki 28w Jan Marianna Orzechowska Anna Karlinska Rzadkowka 17 Stanislaw Apolonia Płotnicka Karliński Paweł, Rudkowski Piotr 876 35 JZ
30 9 1846 Hulewicze Feliks Kozłowski Majdan Hulewiczowski 21 Szymon Marianna Szypulińska Teresa Orzechowska Majdan Hulewiczowski 21 Mikołaj Katarzyna Rakowska 134 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0009.htm
10 2 1846 Stawiszcze Bazyli Izdebski Janiszówka 35 Jan Anna Myszewska Honorata Zuzulska Sewerynówka 17 Grzegorz Marianna Orzechowska Tomasz Dembicki, Fortunat Orzechowski, Grzegorz Izdebski 1042-1-8 42V 2 CDIAK DM
15 9 1846 Cudnów Andrzej Kotwicki Rudnia Wysokopiecka 42w Kazimierz Marianna Bagińska Marianna z d. Targoni Grabowska Swoboda Szyjka w Józef Anastazja Orzechowska Rafał Lech, Adam Goraj, Grzegorz Dworzecki 569-1-69 28V 31 Ż 57 DM
3 11 1846 Cudnów Józef Prejs Rudnia Wysokopiecka 23 Jan Marianna Rogalska Marianna Stawińska Rudnia Wysokopiecka 20 Jędrzej Rozalia Orzechowska Kazimierz Kotwicki, Piotr Tarnawski 569-1-69 30R 37 Ż 60 DM
11 2 1846 Lubar Adam Kreczkowski Lubar 52w Michał Ewa Kalińska Franciszka Orzechowska Lubar 35 Franciszek Tekla Modlibowska Józef Skulski, Tomasz Kreczkowski, Piotr Chmielewski 178-3-15 281V 11 Ż 29 DM
15 2 1848 Ostróg Jan Frankowski Balarka Choteńska 25 Franciszek Karolina Orzechowska Karolina Bagińska Balarka Choteńska 18 Franciszek Wiktoria Jankowska Wincenty Jankowski, Wojciech Antonowicz, Mateusz Jankowski 171-1-14 24R 4 R DM
15 2 1848 Ostróg Grzegorz Frankowski Balarka Choteńska 22 Franciszek Karolina Orzechowska Eufrozyna Jankowska Balarka Choteńska 19 Wincenty Dorota Kopczyńska Łukasz Frankowski, Prokop Jankowski, Wojciech Antonowicz 171-1-14 24R 5 R DM
19 9 1848 Stepań Józef Sulikowski Mielnikowe 26 Wawrzyniec Agnieszka Kobylańska Apolonia Orzechowska Wyrka 20 Jan Tekla Gołębiowska Wawrzyniec Dawidowicz, Michał Sulikowski, Jakub Dawidowicz 171-1-14 278R 12 R 275 DM
21 11 1848 Korzec Józef Bielawski Balarka Lubtowa 20 Jan Katarzyna Zielińska Agnieszka Orzechowska Balarka Lubtowa 18 Piotr Tekla Zabłocka Stanisław Pawłowski, Tomasz Czerwiński, Ksawery Cyrklewicz 245-1-14 441R 27 R 852 DM
24 7 1849 Cudnów Jan Janiszewski Słoboda Niwna 19 Teodor Agnieszka Woronowska Ewa Orzechowska Słoboda Niwna 20 Kazimierz Tekla Malinowska Klemens Sawicki, Mikołaj Grabiarz 569-1-72 48V 25 Ż 99 DM
30 10 1849 Korzec Ignacy Turowski Balarka Sapożynka 18 Franciszek Magdalena Dziekońska Franciszka Wiszniewska Ochmanówka 17 Jakub Franciszka Orzechowska Stanisław Krasnowski, Łukasz Sidorski 245-1-15 467R 20 R 629 DM
1 10 1850 Starokonstantynów Mikołaj Dzikowicki Starokonstantynów 23 Jan Petronela Orzechowska Paulina Kowalewska Starokonstantynów 17 Paweł Klara Białobrzeska Leon Sztejn, szl. Józef Konkowski 178-3-119 39R 28 Ż 77 DW
12 2 1850 Cudnów Piotr Chomicz Bykówka 22 Karol Magdalena Orzechowska Waleria Leskiewicz Bykówka 16 Jan Ludwika Nowicka Jan Piekarski, Wawrzyniec Kowalski 569-1-73 63R 9 Ż 95 DM
12 2 1850 Cudnów Bartłomiej Kłosowski Ulanówka par. Trojanów 19 Piotr Franciszka Dubicka Joanna Orzechowska Bykówka 16 Władysław Maria Leskiewicz Hieronim Kłosowski, Paweł Siedlecki 569-1-73 63R 10 Ż 95 DM
13 5 1851 Krzemieniec Antoni Bednarski Krzemieniec 29w Stanisław Marianna Orzechowska Katarzyna Sęczkowska Krzemieniec 20 Wojciech Rozalia Żyglewicz Paweł Maksymów, Marcin Osowski 426-1-24 34R 8 T DM
18 11 1851 Cudnów Mateusz Kowalski Bykówka 22 Jakub Franciszka Orcińska Marianna Chomicz Bykówka 18 Karol Magdalena Orzechowska Witalis Słowiński, Wawrzyniec Kowalski 569-1-75 72V 43 Ż 102 DM
24 8 1852 Korzec Józef Marcinkowski Balarka Usteńska 22 Jan Łucja Górska Julianna Orzechowska Balarka Lubtowska 18 Piotr Tekla Zabłocka Jan Marcinkowski, Adam Marcinkowski, Romuald Górski 171-1-17 280V 28 R 284 DM
6 11 1855 Targowica Jakub Urbanowicz par. Targowica 22 Feliks Agnieszka Jakubowska Lucyna Orzechowska par. Targowica 20 Piotr Anna Zawadzka Mateusz Paszkowski, Kazimierz Bielecki, Roch Urbanowicz 172-1-41 230V 5 R 233 DM
12 2 1856 Klewań Stanisław Kamiński Orżów 26 Andrzej Tekla Mikłaszewska Tekla Omelańska Ruda 28 Antoni Marianna Orzechowska Julian Maciejewski i Witalis Grochowski 171-1-67 186V 1 R 186 DM
3 2 1857 Toporyszcze Stanisław Orzechowski 20 Ignacy Marianna Piskun Anna Orzechowska Andrijów/ Andrzejów 19 Józef Anna Perehuda Józef Mołodecki, Jan Orzechowski 178-3-126 741V 5 Ż 1391 DM
25 10 1859 Lubar Ignacy Remaszewski Lubar 29 Ignacy Marianna Motylewska Petronela Kraczkowska Lubar 20 Adam Aniela Orzechowska Jan Dąbrowski, Walerian Dąbrowski 641-1-19 31V 19 Ż 36 DM
31 1 1860 Torczyn Rajmund Sobolewski Rohowicze par. Łokacze 22 Aleksander Konstancja Orzechowska Karolina Radziewicz Koszów 19 Adam Rozalia Żmudzka Józef Orzechowski, Aleksander Sobolewski 646 25 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0014.htm
2 2 1860 Wiszenki Bazyli Futkowski Rożyszcze 53w Stefan Justyna Malinowska Katarzyna z Rogowskich Orzechowska Rożyszcze 53 Tadeusz Barbara Szydłowska Jan Szejn, Michał Tuński 841 622 1 781 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0344.htm
16 10 1860 Berezdów Franciszek Zabłocki Paszuki 25 Jan Wiktoria Chodakowska Zofia Kamińska Paszuki 25 Teodor Franciszka Orzechowska Eliasz Godziszewski, Antoni Iwanicki, Piotr Popiel 17-1-23 48R 14 Ch 65 DM
10 2 1863 Kulczyny Antoni Tałałaj Krasiłów 23 Franciszek Marianna Janowska Sabina Tatarowska Krasiłów 20 Józef Marianna Orzechowska Augustyn Jakubowski, Józef Sławski 17-1-235 37R-37V 7 Ch 73-74 DM
20 1 1863 Klewań Stanisław Służbicki Radochówka par. Ołyka 30 Kasper Anna Dębińska Karolina Orzechowska z d. Stankiewicz Klewań 35w Jan Anna Szwigielska [Szmigielska] Franciszek Guzowski, Józef Zacharzewski, Daniel Nowowiejski 650-1-2 140R-140V 2 R 180-181 BW
12 7 1864 Korzec Antoni Biliński Pilipowicze par. Nowogród Wołyński 21 Mikołaj Katarzyna Dąbrowska Marianna Wiszniewska Kropiwna 18 Jakub Franciszka Orzechowska Stefan Chodakowski, Wincenty Kozieracki 171-1-83 52R 12 R 54 DM
31 10 1865 Cudnów Wincenty Chyliński par. Puliny 25 Jakub Marianna Borowska Katarzyna Orzechowska Bykówka 20 Stanisław Marianna Leśkiewicz Jan Jaroszyński, Józef Kochański 178-3-58 54R 65 Ż 106 DM
5 9 1865 Kulczyny Józef Chmielnicki Krasiłów 23 Julian Honorata Tałałaj Franciszka Tatarowska Krasiłów 18 Józef Marianna Orzechowska Augustyn Jakubowski, Michał Ostrowski 17-1-235 155R 21 Ch 302 DM
23 10 1866 Stary Oleksiniec Wojciech Goralski Nowy Oleksiniec 23 Józef Agnieszka Orzechowska Anastazja Bartczyszyn Borszczówka 20 Józef Agnieszka Krzyskowa 426-1-39 93V 17 T/FS 340 DW
16 1 1866 Nowogród Wołyński Kazimierz Bielawski Rohaczew 50w Jan Rozalia Janiszewska Julianna Turowska z Kościńskich Zaremie 40w Łukasz Franciszka Orzechowska 178-3-152 68 4 Ż 135 MO
1 5 1866 Nowogród Wołyński Józef Paszkowski Chałe Błoto 60w Jan Marianna Orzechowska Katarzyna Grzybowska Słoboda Wola 20 Mateusz Katarzyna Zemlo 178-3-152 73 24 Ż 145 MO
17 4 1866 Cudnów Jan Piekarski Bykówka 25 Kazimierz Małgorzata Święcicka Joanna Chomicz Bykówka 20 Karol Magdalena Orzechowska Onufry Piekarski, Michał Żurawski 178-3-58 62V 9 Ż 123 DM
16 7 1867 Nowogród Wołyński Józef Boczkowski Niemylnia 40w Franciszek Marianna Bielawska Benigna Ostrowska Niemylnia 20 Aleksander Anna Orzechowska 178-3-152 99 28 Ż 196 MO
27 10 1868 Stary Oleksiniec Józef Goralski Nowy Oleksiniec 19 Józef Agnieszka Orzechowska Maria Myśliwiec Baszuki 19 Michał Zofia Mazur Michał Moczulski, Antoni Paszkowski 426-1-41 98R 4 T DW 867
23 11 1869 Torczyn Alojzy Kozłowski par.Łuck 20 Feliks Teresa Orzechowska Pawlina Wiszniewska Uroczyszcze Chmielnik 16 Mikołaj Maria Łaskarzewska Adam Jaworski, Alojzy Orzechowski 655 52 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20655/pages/PL_1_436_655_0029.htm
14 9 1869 Nowogród Wołyński Jan Kotwicki Nowogród Wołyński 22 Kalikst Katarzyna Skoczek Marcjanna Nowakowska ? Nowogród Wołyński 18 Józef Antonina Orzechowska 178-3-152 148 21 Ż 291 MO
26 10 1869 Nowogród Wołyński Seweryn Orzechowski Susły 22 NN Rozalia Orzechowska Stefanina Kamińska z Kościukiewiczów Słoboda Wola w Jan Marianna Szołomicka 178-3-152 153 31 Ż 301 MO
16 11 1869 Nowogród Wołyński Jan Lewicki Hały 22 Jan Honorata Orzechowska Teresa Paszkowska Hały 18 Józef Anna Boruszewska 178-3-152 160 44 Ż 314 MO
8 2 1870 Nowogród Wołyński Szymon Malicki Zaremie 32 Paweł Magdalena Małaszkiewicz Apolonia Orzechowska Zaremie 20 Faustyn Teresa Felińska 178-3-152 168 13 Ż 332 MO
10 5 1870 Nowogród Wołyński Mikołaj Lasocki Medwedów 50w Józef Katarzyna Juchimowicz Anna Orzechowska z Nowickich Medwedów 45w Grzegorz Marianna Chomentowska 178-3-152 176 28 Ż 347 MO
4 10 1870 Nowogród Wołyński Paweł Marczewski Susły 23 Aleksander Petronela Olszewska Marianna Lewicka Susły 18 Jan Honorata Orzechowska 178-3-152 189 54 Ż 374 MO
8 11 1870 Nowogród Wołyński Adam Grabowski Tesnówka par. Puliny 25 Kajetan Marianna Borowska Ludwika Ostrowska Niemylanka 19 Aleksander Anna Orzechowska 178-3-152 194 63 Ż 383 MO
29 10 1872 Krzemieniec Antoni Malczewski Szpikołosy 21 Franciszek Anastazja Wiszniewska Kornelia Orzechowska Żołoby 17 NN Tekla 1-62 32V 15 T 898
26 5 1874 Radziwiłłów Jan Orłowski Drańcza 27 Wojciech Anna Witkowska Wiktoria Staniszewska Radziwiłłów 29 Michał Petronela Orzechowska 1-68 89V 5 T
19 10 1875 Torczyn Antoni Wąsowski par. Kisielin 27 Grzegorz Anna Orzechowska Petronela z Wojcickich Omańska Torczyn 23 Aleksander Marianna Jaworska Adam Bernacki, Kasjan Tuński, Józef Zalewski 661 46 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0024.htm
23 2 1875 Krzemieniec Piotr Plebański Krzemieniec 29 Jakub Marianna Klibańska Ludwika Czeliszczew Krzemieniec 23 Aleksander Katarzyna Orzechowska miesz. Jan Bednarski, Bartłomiej Onyszkiewicz 426-1-69 8 T DW
18 1 1877 Radziwiłłów Karol Hubert Kałakoć Radziwiłłów 26 Wincenty Katarzyna Orzechowska Magdalena Gorczyńska Brody, par. Brody 24 Jan Agnieszka Koczan 1-71 57 V 1 T
22 10 1878 Tuczyn Michał Żarczyński Lipniki, par. Kazimirka 26 Józef Antonina Murawska Honorata Orzechowska Leonówka 19 Józef Aniela Kownacka 692 44 16 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20692/pages/PL_1_436_692_0024.htm
30 7 1878 Krzemieniec Bronisław Maciej Łoś Jampol 22 Franciszek Magdalena Jankowska Katarzyna Orzechowska Żołoby 17 NN Tekla 426-1-72 19V 7 T
21 1 1879 Gródek Jan Słobodzian Gródek 20 Bartłomej Katarzyna Rudnicka Katarzyna Zagórska Gródek 17 Stefan Anna Orzechowska Orzechowski Jan Moszniowski Jan 2 JZ
20 1 1880 Cudnów Michał Tetera Niwna 20 Jan Józefa Rudzińska Domicela Janiszewska Niwna 23 Jan Ewa Orzechowska Ludwik Janiszewski, Augustyn Sawicki 178-3-58 274R 4 Ż 543 DM
25 10 1881 Radziwiłłów Błażej Andrzej Kałakoć Radziwiłłów 32 Wincenty Katarzyna Orzechowska Weronika Rożańska Radziwiłłów 21 Jan Maria Nakielska 1-75 96 V 5 T DW
20 2 1883 Kuniów Władysław Malinowski Peremorówka 28w Jan Julia Wereszczyńska Emilia Orzechowska Siwer 23 Dominik Michalina Remza Władysław Orzechowski i Wincenty Wolski 178-3-78 745V 10 Ż DM
3 7 1888 Kowel Jan Rożański Biełaszew 24 Michał Marianna Broznowska Teofila Szarwiłło Biełaszew 25 Antoni Marianna Orzechowska 289 59 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0032.htm
17 6 1890 Torczyn Antoni Wąsowski Bujany 38w Grzegorz Agnieszka Orzechowska Franciszka Pastryk Bujany 17 Stanisław Lucyna Wojcicka 676 37 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0019.htm
22 6 1891 Kuniów Józef Galimski Dorohoszcz par. Ostróg 28 Jan Bogumiła Galimska Karolina Orzechowska Siwer 21 Dominik Michalina Rymsza (Remza) Dionizy Galimski i Adolf Galimski 178-3-68 388V 13 Ż DM, PO
8 11 1892 Krzemieniec Jakub Bilewicz Waśkowce, par. Szumsk 25 Jan Marianna Kozłowska Marianna Orzechowska Stożek 18 Maciej Ewa 0.1-81D 31R 15 T
19 1 1892 Cudnów Józef Suchodolski Bykówka 35w Antoni Magdalena Orzechowska Franciszka Ostrowska Hołubin 19 Ignacy Karolina Sawicka Klemens Sawicki, Celestyn Weselski 178-3-263 64R 4 Ż 118 DM
20 10 1892 Cudnów Andrzej Pacewicz Korowińce 26 Michał Paulina Orzechowska Bronisława czajkowska Manie 20 Tytus Marianna Wyszyńska Ignacy Sitnicki, Leonard Konecki lub Kopecki 178-3-263 78V 62 Ż 147 DM
2 2 1892 Radziwiłłów Błażej Andrzej Kałakuć Radziwiłłów 40w Wincenty Katarzyna Orzechowska Franciszka Wodnicka Radziwiłłów 27 NN Franciszka Bazyli Pokojnik, Jan Orłowski 426-1-81D 56V 1 T/FS 9 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDKK?i=8&cat=833690
10 10 1893 Jałowicze Józef Grudziński par. Jałowicze 24 Paweł Bogumiła Orzechowska Feliksa Olchowicz par. Jałowicze 22 Jan Kamila Sawicka 165 32 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0018.htm
7 11 1893 Ołyka Franciszek Kownacki Wólka Kotowska 26 Dominik Teofila Trybulska Emilia Gajdemska Łuck 26 Kasper Jacenta Orzechowska Teofil Konefał, Franciszek i Piotr Kownaccy 1018 215 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0113.htm
29 1 1895 Kuniów Julian Rybicki 25 Franciszek Antonina Olitalska Apolonia Orzechowska Siwir 18 Dominik Michalina Remsza (Remza) Władysław Orzechowski i Feliks Sobowski, Antoni Bublewski 178-3-86 574V 1 Ż DM, PO
25 6 1895 Kowel Julian Kaczan Biełaszów 29w Mateusz Magdalena Rafałowicz Antonina Szarwiłło Biełaszów 26 Antoni Marianna Orzechowska Józef Szarwiłło, Józef Różański 906 34V 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0027.htm
16 11 1897 Torczyn Wacław Puszczewicz Chorochoryn 27 Ignacy Zuzanna Orzechowska Filipina Wereżyńska Chorochoryn 22 Bazyli Katarzyna Dymińska 914 34 V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20914/pages/PL_1_436_914_0028.htm
18 10 1898 Szumsk Wincenty Malicki Waśkowce 23 Antoni Marianna Kwiatkowska Maria Orzechowska Waśkowce 23 Maciej Małgorzata Kryska 426-1-234 64R 40 T
16 5 1899 Torczyn Jan Jaworski Budki Horodyńskie 30 Józef Marianna Suchodolska Marianna z Puszczewiczów Rudnicka Budki Horodyńskie 29w Ignacy Zuzanna Orzechowska Franciszek Dżec, Tomasz Szyszko. 936 26 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0023.htm
29 6 1903 Jałowicze Jan Grudziński 27 Paweł Bogumiła Orzechowska Anastazja Gierzban 19 Karol Katarzyna Olchowicz 975 26V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0019.htm
6 6 1905 Bazalia Feliks Wesołowski Słobódka Kupielska par. Kupiel Ignacy Józefa Orzechowska Michalina Pawłowska Łazuczyn Mały 19 Jan Petronela Wierzbicka Jan Wesołowski, Michał Kozłowski 17-1-8 527R 19 Ch 1027 DM
5 2 1906 Niewirków Maciej Żarczyński Natalia, par. Berezne 22 Michał Honorata Orzechowska Małgorzata Kuriata Rudnia Pohoryłowska 18 Paweł Anna Muchorowska 1012 58R 11 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0049.htm
20 5 1906 Młynów Bolesław Kozaryn Młynów 24 Marcel Julia Gruszecka Natalia Anna Orzechowska Młynów 20 Jan Leokadia Katarzyna Gronkiewicz Józef Jaszczołt, Marian Piotrowski 740-2-414 33R 7 R 1499 RK
11 6 1906 Bazalia Piotr Kowalewski Zozulińce Małe 32w Dominik Paulina Orzechowska Maria Jaworska Żerebki Małe 19 Wincenty Cezaryna Sokołowska Gabriel Zagórski, Jan Kowalewski 17-1-8 539V 29 Ch 1052 DM
28 1 1907 Bazalia Jan Kowalewski Zozulińce Małe 24 Dominik Paulina Orzechowska Franciszka Rydwaniecka Zozulińce Małe 18 Teodor Helena Woźniakowska Stanisław Kowalewski, Antoni Zagórski 17-1-8 549R 4 Ch 1070 DM
3 6 1907 Bazalia Antoni Zagórski Zozulińce Małe 20 Józef Anna Dżygarska Dominika Kowalewska Zozulińce Małe 17 Dominik Paulina Orzechowska Cezary Zagórski, Aleksander Zagórski 17-1-8 553R 20 Ch 1078 DM
11 2 1907 Fastów Franciszek Mazurenko par. Kijów 29 Leonty Lucyna Karmen Maria Orzechowska par. Fastów 23 Wincenty Karolina Szymańska 1268-1-50 235R 3 CDIAK 243 KM, DW
21 10 1907 Fastów Władysław Nieboraczkowski par. Białopol 27 Julian Aleksandra Antoninna Czechowicz par. Fastów 24 Marceli Genowefa Orzechowska 1268-1-50 239R 19 CDIAK 247 KM, DW
3 10 1910 Starokonstantynów Tomasz Skrzyszewski Zapadyńce 24 Jan Kamila Orzechowska Antonina Wiszniewska Zapadyńce 20 Karol Karolina Kowalewska Józef Chmielnicki, Kazimierz Wiszniewski 17-2-88 151R 44 Ch 301 DM
17 10 1910 Cudnów filia Romanów Albin Szponarski par. Cudnów 60w Adam Brygida Malinowska Julia Orzechowska par. Cudnów 25 Antoni Antonina Piekarska Jan Szponarski, Marian Gorski 178-3-215 318V 49 Ż 600 DM
29 8 1910 Nowy Zawod Józef Kuźmiński par. Nowy Zawod 32 Jan Paulina Orzechowska Józefa Łozowicka par. Nowy Zawod 20 Piotr Paulina Werbicka Ludwik Słodkowski, Józef Abramowicz 178-3-196 134R 4 Ż 268 DM
21 11 1910 Nowy Zawod Franciszek Łozowicki par. Nowy Zawod 21 Piotr Paulina Wierzbicka Feliksa Kuźmińska par. Nowy Zawod 20 Jan Paulina Orzechowska Dominik Lulewicz, Marcin Jakuszewski 178-3-196 142R 36 Ż 284 DM
28 11 1910 Nowy Zawod Dominik Rebczyński par. Nowy Zawod 21 Jan Celestyna Cebulska Kamila Orzechowska par. Nowy Zawod 24 Paweł Agnieszka Hojka Stanisław Krzywulski, Fabian Sachniewicz, Teofil Wierzbicki 178-3-196 142V 38 Ż 285 DM
21 8 1911 Korzec f. Horodnica Kazimierz Sołtyk Kolonia Zików (zam. od 1896 r.) 21 Wacław Feliksa Michalczewska Aniela Brodowska Anastaziówka Wielka 21 Filip Marcelina Orzechowska Jakub Orzechowski, Adam Pawłowski 178-3-181 44R 12 Ż 88 DM
9 10 1911 Torczyn Leon Dąbrowski Chutor Dudy 40 Florian Maria Bernacka Bronisława Sobolewska Chutor Dudy 20 Jan Emilia Orzechowska Konstanty Bernacki, Antoni B...ski 1026 40V 13 AGAD 26 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0026.htm
6 5 1912 Bazalia Józef Dzwoniewski Wolica Wąsowicza 28 Edward Domicela Mogińska Petronela Krzyszewska par. Bazalia 18 Jan Kamila Orzechowska Antoni Kostecki, Bazyli Janicki 17-1-8 619V 22 Ch 1207 DM
19 8 1912 Romanów Adolf Karpiński par. Puliny 24 Feliks Antonina Podrucka Antonina Święcicka par. Romanów 18 Ignacy Ewa Orzechowska Wojciech Karpiński, Józef Ganowski 178-3-216 157R 39 Ż 304 DM
29 1 1912 Cudnów Ignacy Święcicki Braczki 32 Wawrzyniec Marianna Chaszczyńska Kazimiera Orzechowska Braczki 23 Wincenty Marcelina Bagińska Józef Święcicki, Kazimierz Bagiński 178-3-263 550R 12 Ż 1055 DM
30 4 1913 Korzec f. Horodnica Teofil Rakowski Budki Uściański 45w Jan Helena Turowska Anna z d. Orzechowska Brodowska Anastaziówka Wielka 40w Jan Irena Pawłowska Kazimierz Szczawiński, Aleksander Rusiecki 178-3-181 150V 9 Ż 297 DM
8 9 1913 Starokonstantynów Mieczysław Janicki Futor Łanok 26 Mikołaj Maria Orzechowska Kazimiera Dębicka Krasnosiółka 19 Mieczysław Józefa Borewicz Feliks Kretowicz, Jan Indruski 17-2-89 126R 26 Ch 233 DM
25 5 1914 Horodnica Bolesław Filiński Sapożyn 30 Jan Emilia Orzechowska Antonina Liśniewska Lubtów 30 Józef Małgorzata Borowska Bolesław Filiński, Antoni Liśniewski 178-3-181 205V 13 Ż 406 DM
21 4 1915 Tbilisi Leon Krzyżanowski Warszawa 25 Jan Eleonora Orzechowska Władysława Gąsiorowska pow. nowoaleksandryjski, lube 24 Andrzej Ludwika Tarczyńska Edward Leman, Mikołaj Psarow 329 8 Tb
22 2 1916 Nowy Zawod Szymon Smykowski Chutor Szeremetowa, par. Puliny 73w Jan Tekla Cal-Całko Maria Łozowicka z d. Orzechowska Czechowce 45w Walerian Paulina Wolska Mateusz Orzechowski 178-3-197 378V 17 Ż 740 DW
10 7 1916 Nowy Zawod Mikołaj Kaniż Czechowce 52w Aleksander Ewa Paszkowska Sabina Orzechowska z d. Krzywulska Czechowce 50w Jan Apolonia Chodorowska Władysław Bargilewicz, Józef Orzechowski 178-3-197 383V 37 Ż 750 DW
5 2 1917 Szumsk Feliks Jakubowski Wilja par. Szumbar 28 Kazimierz Julia Mondzelewska Matylda Malinowska Żołobki 18 Władysław Emilia Orzechowska Mieczysław Pacewicz, Wincenty Jakubowski 426-1-257 41R 4 T 44 RK
27 7 1919 Berezne Kajetan Dąbrowski Kalasanty Honorata Orzechowska Kamila Zawisza Józef Elżbieta Lesicka Gracjan Bagiński,Piotr Pawłowski 740-4-11 43V 61 R 35 AS
28 3 1921 Dubno Władysław Olewnik Rozalia Malecka Waśkowce 20 Wincenty Maria Orzechowska 426-1-236 353V-354R 74 dopisek T
22 5 1921 Starokonstantynów Zygmunt Skrzyszewski Wierzchniaki 27 Jan Kamila Orzechowska Ludwika z d. Gilecka Peretiatiak Wierzchniaki 33w Jan Aleksandra Turzańska Tomasz Czerwiński, Feliks Sikorski 17-2-91 cz. 2 259V 40 Ch 118 DM
18 9 1921 Starokonstantynów Stefan Taborowski Starokonstantynów 30 Piotr Magdalena Orzechowska Anna Zamuluk Hrehorówka 22 Stefan Maria Woroniecka Józef Orzechowski, Józef Lisowski 17-2-91 cz. 2 269R 77 Ch 137 DM
16 10 1921 Sarny Mieczysław Drzewiecki Antoni Emilia Kamińska Sabina Orzechowska Marcin Norbertyna Kotecka Anastazy K...ki 740-4-753 71R 29 R 74 AS
6 11 1921 Sarny Hieronim Feliński Franciszek Adela Żarczyńska Helena Orzechowska Hieronim Walentyna Paszkowska Jan Żarczyński, Adam Szumski 740-4-753 71V 33 R 75 AS 0
25 11 1923 Sarny Anastazy Wysocki Osty 27 Franciszek Paulina Orzechowska Michalina Felińska Osty 27w Adolf Ka... Łucja Wysocka, Władysław Orzechowski 740-4-753 85R 51 R 88 AS
22 7 1934 Krzemieniec Karol Żurowski Krzemieniec 34 Maria Helena Orzechowska Białokrynica 23 Franciszek Teresa Krasicka 26 V 24 0
21 1 1934 Kąty Jan Witkowski Majdan Antonowiecki 27 Józef Karolina Kupniewicz Stanisława Orzechowska Huta Majdańska 24 Franciszek Teresa Krasicka Adam Wasylkowski, Paweł Wesołowski z Stożka 426-1-289 26R 1 T 52 DM
1 5 1934 Kąty Teodor Timoszczuk Panasiuk Stożek par. Krzemieniec, wyzn. G-R 26 Michał Agata Radczuk Paulina Orzechowska Budki Antonowieckie p Franciszek Teresa Krasicka Jan Timoszczuk, Teodor Timoszczuk 426-1-289 31R 21 T 62 DM
10 6 1935 Chruszczobród Józef Galewski Felicja Halina Orzechowska 29 Henryk Ludwik Maria Brzozowska dopisek 740-2-414 12R 53 R 1481 RK

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
548 10 Orzechowska Marianna, wdowa 41 Żytomierz Mokrzańszczyzna 1790 CDIAK DM 1044-1-1
7 Zofia Orzechowska 65 Równe Równe 1842 CDIAK DM 1045-2-230
5 Franciszka Orzechowska wd. 74 Nowogród Wołyński 23.Wieś Kożuszki 1844 CDIAK AS 1045-2-235
10 Marianna z Jędrzejewskich Orzechowska wd. 29 Nowogród Wołyński 23.Wieś Kożuszki 1844 CDIAK AS 1045-2-235
18 Marianna z Koscińskich Orzechowska rekrutka 34 Nowogród Wołyński 12.Majdan Zaremelski 1844 CDIAK AS 1045-2-235
196 1 Orzechowska Katarzyna [z d. Rogowska -DM] 50 Wiszenki Bejnarówka 1857 Łuck DM 1-35-62
5 12 żona Anastazja z d. Orzechowska 48 Włodzimierzec Majdan Kunin 1858 Łuck DM 22-1-308 125V 15
14 Służąca Marianna Orzechowska 31 Dederkały Sadki 1860 Tarnopol DW 426-2-242
16 40 żona Bogumiła z d. Orzechowska 22 Targowica Borzemiec 1861 Równe DM 172-2-1 8V 11
17 44 żona Lucyna z d. Orzechowska 24 Targowica Borzemiec 1861 Równe DM 172-2-1 8V 11
4 6 Tekla Orzechowska 20 Równe Równe 1862 Równe DW
1656 167 Orzechowska Helena z Grabowskich, wdowa 47 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1670 170 Orzechowska Anna z Żurawskich, wdowa 56 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1689 Orzechowska Józefa z Wojtkowskich, zamężna 30 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1 3 Marceliny matka Franciszka z d. Orzechowska 61 Tajkury Korostowa 1865 Równe DM 172-1-117 64R 67
92 322 Orzechowska Józefa 21 Młynów Tereszów 1869 Równe RK 171-1-104
116 390 Orzechowska Anna z d. Zawadzka, wdowa 60 Młynów Pereweredów 1869 Równe RK 171-1-104
2 2 Jednodworka Orzechowska Aniela z Malinowskich wdowa 55 Krzemieniec Kołosowa 1872 Tarnopol DM
5 14 żona Benigna z d. Orzechowska 55 Stawiszcze Śnieżki 1880 CDIAK DM 1042-1-16
6 20 Matka Aniela Orzechowska wdowa 70 Dederkały Dederkaly Wielkie 1881 Równe DW 245-1-34
155 236 ż. Emilia ur. Orzechowska 29 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
155 239 Orzechowska Julia ur. Łotocka 60 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
407 106 Orzechowska Regina wd. 45 Korzec Lubtów 1885 Równe DW 597-1-1
410 107 Orzechowska Katarzyna wd. 63 Korzec Lubtów 1885 Równe DW 597-1-1
50 145 Orzechowska Magdalena 21 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żyto