Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 187 wyników dla: Kozieradzka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 3 1830 Ostropol Wiktoria Kozieradzka 7/12 Józefówka c. ur. Józefa i Teresy z Zwinogrodzkich 178-3-96 247V 8 Ż 460 DM
20 2 1833 Ostropol Marianna Kozieradzka 9/52 Józefówka c. Józefa i Teresy z Zwinogrodzkich 178-3-99 232R 10 Ż 441 DM
7 1 1836 Młynów Anna Kozieradzka 75 Peremiłówka mąż Józef 822 167R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0170.htm
3 9 1837 Łanowce Józef Janiszewski 1,5 Domaninka s. Feliksa i Balbiny z Koziorowskich [Kozieradzka, Kozieracka] 245-1-11 423R 20 R 421 DM
21 7 1839 Kulczyny Katarzyna Kozieradzka 1 Krasiłów c. Stefana i Rozalii z Krzesznickich 178-3-112 376R 44 Ż 723 DM
7 5 1841 Międzyrzec Salomea Kozieradzka 53 Międzyrzec z Janikowskich,mąż Antoni,s.Hipolit,Maurycy,Gracjan, Leonard,Henryk,c.Olimpia 171-1-12 251V 16 R AS
26 8 1845 Sielec Apolonia Beczyńska (Byczyńska) 43 Biskupicze Ruskie z d. Kozieradzka, mąż Michał, córki Tekla, Anna, Ewa, Julianna 577 21 21 AGAD 11 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0011.htm
12 8 1845 Bazalia Tekla Kozieradzka 75 Bazalia ur., wolnego stanu 178-3-113 245V 114 Ż DM
1 10 1847 Kulczyny Antonina Kozieradzka 1 Krasiłów c. panny Rozalii Kozieradzkiej 178-3-116 418R 81 Ż 821 DM
20 6 1847 Kulczyny Anna Kozieradzka 3 Krasiłów c. Rozalii Kozieradzkiej wolnego stanu 178-3-116 416R 59 Ż 817 DM
12 9 1847 Dubno Marianna Kozieradzka 60 Młodawa z gorączki, prac., mąż Bonifacy Kozieracki, córka Marianna 833 312 103 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0169.htm
26 3 1848 Białogródka Anna Kozieradzka 1,5 Chwedorówka c. 1-dw. Karola i Karoliny z Gęsieckich 178-3-117 161V 47 Ż DM
8 8 1848 Kulczyny Rozalia Kozieradzka 41 Krasiłów wdowa po Stefanie, syn Michał 178-3-117 525R 57 Ż 1032 DM 0
9 9 1850 Kulczyny Marianna Ostaszewska 40 Wolica Dubiska z d. Kozieradzka, mąż Ksawery, syn Wilhelm, córki Anna i Aleksandra 178-3-119 214R 61 Ż 420 DM 0
3 2 1852 Tajkury Klara Kozieradzka 9 Zawizów c. Jakuba i Józefy 171-1-17 124V 3 R 127 BW
6 2 1854 Białogródka Barbara Kozieradzka 80 Sachnowce 1-dw., z Koźmińskich, wdowa, synowie Stanisław, Józef i Feliks, córki Marianna, Tekla i Franciszka 178-3-122 437V 14 Ż DM
12 9 1860 Starokonstantynów Franciszka Kozieradzka 60 Werborodyńce z d. Buszczyńska, wdowa po Janie, córki Elżbieta i Prakseda 178-3-130 324V 112 Ż 611 DM
26 12 1860 Starokonstantynów Franciszka Buszczyńska 60 Werborodyńce z d. Kozieradzka, wdowa po Wincentym, syn Jan, córki Katarzyna i Anna 178-3-130 328R 147 Ż 618 DM
18 4 1861 Białogródka Aniela Kozieradzka 3 Zielona c. 1-dw. Feliksa i Franciszki 178-3-76 170V 27 Ż DM
20 1 1862 Ostropol Helena Mieleniewska 34 Józefówka z d. Kozieradzka, mąż Jan, synowie Antoni i Jan 178-3-77 314V 4 Ż 623 DM
27 11 1863 Ostropol Józefa Kozieradzka 1 Pasieczna c. Karola i Marianny z Berezowskich 17-1-325 5V 33 Ch 10 DM
18 5 1864 Ostropol Urszula Kozieradzka 6/12 Pasieczna c. Franciszka i Marianny z Koczyńskich [Skoczyńskich] 17-1-325 11R 24 Ch 21 DM
4 4 1868 Łuck Domicela Kozieradzka 48 Horodyszcze mąż Karol 398 54 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0030.htm
29 12 1870 Białogródka Franciszka Kozieradzka 30 Zielona 1-dw., z Zielińskich, mąż Feliks, syn Wincenty, córki Katarzyna, Anna i Marianna 178-3-84 98R 101 Ż DM
8 4 1871 Białogródka Marianna Kozieradzka 3 Zielona c. Feliksa i Franciszki 178-3-84 178R 30 Ż DM
5 11 1877 Białogródka Aniela Kozieradzka 19 Dańkowce chł., panna 178-3-133 159R 94 Ż DM
16 9 1878 Szumbar Julia Kozieradzka 52 Nowystaw z Fafiusów, szl., wdowa, syn Zygmunt 626 39 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0021.htm
10 6 1888 Białogródka Franciszka Kozieradzka 18 Nowa Wieś z d. Krajewska, mąż Kazimierz, bezpotomna 17-2-79 53V 41 Ch 105 DM
11 4 1901 Starokonstantynów Michalina Kozieradzka 1 Werborodyńce c. Wincentego i Anny z Skotnickich 17-1-505 61R 53 Ch 121 DM
24 5 1901 Starokonstantynów Klementyna Kozieradzka 2 Werborodyńce c. Franciszka i Marii z Orzechowskich 17-1-505 64R 70 Ch 127 DM
26 5 1901 Starokonstantynów Paulina Ziębicka 40 Wierzchniaki z d. Kozieradzka, mąż Antoni, syn po I-mężu Marian, po II-mężu synowie Feliks i Władysław 17-1-505 64V 74 Ch 128 DM
22 1 1902 Ostropol Julia Orzyńska 34 Józefówka z d. Kozieradzka, mąż i potomstwo wyznania prawosławnego 17-1-325 198V 3 Ch 378 DM
17 10 1912 Starokonstantynów Wincentyna Kozieradzka 56 Werborodyńce z d. Szulikowska, mąż Wawrzyniec, synowie Antoni i Władysław, córki Paulina i Elżbieta 17-2-89 73R 95 Ch 128 DM
10 2 1913 Tajkury Apolonia Baranowska [Barańska] 32 Ulbarów z d. Kozieradzka, m. Kazimierz, c. Maria 740-4-697 49R 16 R 45 BW 0
9 8 1913 Starokonstantynów Antonina Kozieradzka 8/12 Werborodyńce c. Antoniego i Jadwigi z Taborowskich 17-2-89 143V 87 Ch 267 DM
1 9 1915 Starokonstantynów Anastazja Kozieradzka 7 Werborodyńce c. Franciszka i Marii z Warzechów 17-2-90 49V 85 Ch 100 DM
2 1 1916 Starokonstantynów Katarzyna Kozieradzka 56 Werborodyńce z d. Krajewska, wdowa, córki Rozalia, Zofia, Jadwiga i Maria 17-2-90 89V 1 Ch 169 DM 0
10 11 1917 Starokonstantynów Maria Kozieradzka 3 Werborodyńce c. Antoniego i Jadwigi z Taborowskich 17-2-90 178R 118 Ch 329 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 7 1799 Białogródka Anna Aniela Krystyna Kozieradzka Beleżyńce Maciej Teodora Mozarowska data chrz., g. Jan Mozarowski Major 178-51-95 108R 58 Ż DM
1 5 1822 Łanowce Filipina Jakuba Polanowska Domaninka Walenty Katarzyna Koziroska [Kozieradzka] dopełnienie chrztu 24.01.1832, asyst. Hr. Jan Nepomucen Siekierzyński h. Zadora i Aleksandra Radzimińska panna, Erazm Lenczowski i Apolonia Strzałka wdowa 245-1-6 354R 2 R 354 DM
1 3 1827 Ostropol Helena Kozieradzka Józefówka Józef Teresa Winogrodzka Paweł Skompski, Anna Statkiewicz 178-3-93 199V 15 Ż 386 KP2, DM
24 12 1827 Owrucz Ewa Anastazja Kozieradzka Iwankowo Józef Aleksandra Pokalewicz m. ur. Iwankowo- parafia iwankowicka Podolskiej Gubernii, chrzest 28.10.1830 178-3-3 404V 33 Ż MW
10 3 1830 Białogródka Katarzyna Sieradzka Chwedorówka Salezy Tekla Kozieradzka Jan Królikowski i Apolonia Kłopotowska ż. Piotra 178-3-96 54V 15 Ż DM
28 5 1830 Białogródka Stanisław Zarzycki Chwedorówka Jan Joanna Strzelbicka Marcin Kosmiński i Barbara Kozieradzka 178-3-96 57R 29 Ż DM
17 9 1830 Białogródka Justyna Kozieradzka Chwedorówka Jan Marianna Wąsowicz Jan Żukowski i Joanna z Strzelbickich Zarzycka ż. Jana 178-3-96 61aV 58 Ż DM
26 9 1830 Owrucz Dioniza Karolina Kozieradzka Kłoczki Józef Aleksandra Pokalewicz 178-3-3 405R 34 Ż MW
21 3 1830 Zasław św. Józefa Józefa Wojnowska Radyszowce (Radoszówka) Józef Marianna Kozieradzka Wawrzyniec Siedlecki, Rozalia Czarnecka 178-3-96 18R 20 Ż 33 RG
9 8 1830 Łanowce Kajetan Ignacy Janiszowski [Janiszewski] Domaninka Feliks Balbina Kozieradzka Ignacy Kozieradzki i Brygida Michałowska zamężna 245-1-4 350R 115 R 649 DM
26 7 1832 Kołki Anna Jankowska Czetwertnia Józef Klara Gołębiowska Grzegorz Gidziński, Marianna Kozieradzka - ż. Macieja; as: Stanisław Horczyński, 818 51 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0057.htm
10 12 1832 Ostropol Marianna Kozieradzka Józefówka Józef Teresa Winogrodzka Roch Łotocki i Anna Statkiewicz 178-3-98 224V 60 Ż 427 DM
14 10 1833 Ostropol Julian Misiewicz Ostropol Stefan Marianna Zielińska Bazyli Misiewicz i Teresa Kozieradzka ż. Józefa 178-3-99 222V 60 Ż 425 DM
3 5 1834 Białogródka Florentyna Sieradzka Chwedorówka Salezy Tekla Kozieradzka Szymon Wojnowski i Marianna z Zawadzkich Biskupska ż. Józefa 178-3-100 78R 33 Ż DM
3 5 1834 Białogródka Teofila Wojnowska Chwedorówka Szymon Anna Kobylańska Walenty Kuźmiński i Barabra Kozieradzka ż. Jana 178-3-100 78R 34 Ż DM
26 5 1834 Bazalia Henryk Kozubski Kuszmirówka par. Kupiel Maciej Zofia Zajączkowska rodzice z zaboru austriackiego na paszporcie; dopeł.chrz.7.01.1836; Wlm Kazimierz Michalski i Wlm Teresa Kozieradzka Regentowa 178-3-106 262V 5 Ż DM
27 5 1834 Ostropol Jan Łotocki Józefówka Roch Justyna Nowogrodzka Jan Gorecki i Anna Statkiewicz, asyst. Jan Statkiewicz i Teresa Kozieradzka 178-3-100 238R 25 Ż 460 DM
17 6 1835 Sielec Julianna Byczyńska Biskupicze Ruskie Michał Apolonia Kozieradzka Józef Zakrzywicki, Marianna Tomkiewicz 850 165 6 AGAD 92 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0092.htm
28 3 1836 Łanowce Józef Marian Janiszewski Domaninka Feliks Balbina Kozieradzka chrzest 28.03.1836 tylko z wody, Wilhelm Lerkam i Domicela Janiszewska wdowa, asyst. Marian Nasierowski i Anna Sakowicz panna 245-1-10 389V 11 R 392 DM
28 3 1836 Łanowce Józef Marian Janiszewski Domaninka Feliks Balbina Kozieradzka dopełnienie chrztu 28.10.1836, asyst. Franciszek Małachowski chorąży i Marianna Lerkam ż. Wilhelma , Feliks Radzimiński i Teofila Małachowska, Wojciech Talko i Domicela Janiszewska 245-1-10 402R 26 R 394 DM
16 7 1837 Starokonstantynów Prakseda Kozieradzka Werborodyńce Jan Franciszka Buczyńska Wincenty Żurawski i Katarzyna Żurawska ż. Jędrzeja, asyst. Sebastian Ostrowski i Katarzyna Sawicka zamężna 178-3-108 189V 84 Ż 371 DM
23 12 1839 Nowogród Wołyński Ewa Sucharzewska Horodyszcze Wincenty Wiktoria Kozieradzka Michał Zajączkowski i Franciszka Gorczyńska panna 178-3-72 27R 210 Ż 54 DM
7 10 1840 Międzyrzec Olimpia Kozieradzka Gracjan Kajetanna Wańkowicz Antoni Kirkor sowietnik Justyna Poznańska. As.Franciszek Staroszkiewicz,Olimpia Kozieradzka panna 171-1-12 244V 13 R AS
9 5 1841 Korzec Maryanna Beytner Futor Korecki Józef Antonina Kozieradzka 872 194 48 0
9 8 1842 Ostróg Klara Kozieradzka Hulcza Jakub Józefa Moszyńska 881 12 V 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0014.htm
29 1 1842 Nowogród Wołyński Franciszka Sucharzewska Słobódka Kniazka Wincenty Wiktoria Kozieradzka 873 7 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0005.htm
10 1 1843 Kołki Paulina Kozieradzka Chopniów Józef Leonora Niedźwiecka Józef Otfinowski, Róża Wiercińska - "p"; ch: 11.01. 829 210R 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0224.htm
11 1 1843 Nowogród Wołyński Józef Marczewski Kołodzianka Ignacy Brygida Kozieradzka Karol Marczewski, Tekla Marczewska ż. Jakuba 874 2 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0003.htm
2 12 1843 Nowogród Wołyński Mikołaj Sucharzewski Słoboda Kniazka Wincenty Wiktora Kozieradzka 874 73 216 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0038.htm
23 1 1844 Nowogród Wołyński Wiktor Kułakowski Zwiahel Józef Anna Rybczyńska Malinowski Ludwik, Kozieradzka Honorata, ż.Edwarda 35 JZ 0
1 11 1844 Białogródka Franciszek Gęsicki Chwedorówka Stanisław Franciszka Kozieradzka Paweł Mirecki i Petronela Zarzecka panna 905-2-2 14R 105 W 28 DM
11 12 1844 Białogródka Damazy Sieradzki Chwedorówka Jan Tekla Kozieradzka Roch Ostrowski i Aniela Kuźmińska ż. Marcina 905-2-2 15V 121 W 31 DM
3 4 1845 Starokonstantynów Benedykt Krajewski Werborodyńce Marcin Marianna Maciejewska Piotr Krajewski i Franciszka Kozieradzka ż. Jana 178-3-113 150R 41 Ż 300 DM
19 6 1847 Kulczyny Antonina Kozieradzka Krasiłów NN Rozalia Kozieradzka Józef Wysocki i Karolina Proczkowska ż. Feliksa 178-3-116 396V 50 Ż 779 DM
11 6 1848 Białogródka Michalina Sieradzka Chwedorówka Salezy Tekla Kozieradzka Franciszek Kosmiński i Franciszka Gęsicka ż. Stanisława 178-3-117 134R 56 Ż DM
2 11 1849 Białogródka Karol Gęsicki Chwedorówka Stanisław Franciszka Kozieradzka Feliks Małachowski i Apolonia Metelska ż. Klemensa 178-3-118 546V-547R 140 Ż DM
17 12 1849 Krzemieniec Maria Anna Kozieradzka Krzemieniec Aleksander Julia Pfaffius Andrzej Miłaszewski i Maria Chońska ż. Michała, Józef Piczman i Joanna Miłaszewska ż. Andrzeja 426-1-23 34V-35R 103 T/FS 873 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F22?i=872&cat=300453
4 7 1850 Ostropol Józefa Mileniewska Józefówka Jan Helena Kozieradzka Ignacy Kurowski i Paulina Mileniewska ż. Antoniego 178-3-119 247V-248R 26 Ż 484-485 DM
3 1 1850 Korzec Antoni Bejszner Futor Korecki Józef Antonina Kozieradzka Jan Grabowski i sołdatka Katarzyna Dulewicz ż. Jana 171-1-16 407v-408r 53 R Na
14 10 1852 Tajkury Teresa Czwalińska Nowosiółki Jan Helena Kozieradzka chrzest 14.10.1852, Antoni Gwozdecki i Agnieszka Gajewska 171-1-17 117V-118R 16 R 120 BW
13 6 1853 Ostropol Antoni Milieniewski Józefówka Jan Helena Kozieradzka Bernard Łotocki i Aniela Kurowska ż. Ignacego 178-3-121 790V-791R 21 Ż 1489-1490 DM
1 4 1855 Białogródka Anna Gęsińska Chwedorówka Stanisław Franciszka Kozieradzka Grzegorz Szwajdecki i Marianna Janiszewska ż. Joachima 178-3-123 492V-493R 26 Ż DM
16 4 1855 Korzec Adam Wąż Słobódka Usteńska Wincenty Agnieszka Gutkowska Florian Korzeniowski i Magdalena Kozieradzka ż. Wincentego 171-1-51 96V-97R 27 R 104 DM
12 10 1856 Równe Józef Czwaliński Hlińsk Jan Tekla Kozieradzka Ludwik Szpaczyński i Anna Siwicka 171-1-67 156V-157R 27 R 159 DM
14 5 1861 Lubar Konstancja Kozieradzka Lubar Eliasz Anna Zielińska Antoni Zieliński, Prakseda Wierzchowska 641-1-21 15 59 Ż MP
24 11 1861 Ostropol Jan Miliniewski Józefówka Jan Helena Kozieradzka Bernard Łotocki i Teresa Tyszecka ż. Jana, asyst. Władysław Łotocki i Hiacynta Mańkowska ż. Timofieja 178-3-76 314V-315R 49 Ż 595-596 DM
9 2 1862 Białogródka Ignacy Gąsiński Chwedorówka Stanisław Franciszka Kozieradzka Antoni Zarzycki i Cecylia Kuźmińska ż. Franciszka 178-3-77 105V-106R 13 Ż DM
29 8 1862 Ostropol Józefa Kozieradzka Pasieczna Karol Marianna Berezowska Władysław Łotocki i Anna Mańkowska 178-3-77 304V-305R 32 Ż 604-605 DM
12 3 1862 Równe Julia Czwalińska Hlińsk Jan Aleksandra Kozieradzka chrzest 13.03.1862, Jakub Piątkowski i Justyna Szpaczyńska 887 509-510 11 AGAD 279 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0279.htm
25 5 1863 Żytomierz Aniela Kotwicka Dubowiec Jakób Brygida Godlewska Stefan Dubrawski, Zofia Kozieradzka 178-3-54 41 131 Ż DG
26 8 1863 Żytomierz Maria Kozieradzka Żytomierz Eliasz Anna Zielińska Bolesław Swierokomski, Justyna Zielinska 178-3-54 61 211 Ż DG
20 9 1863 Żytomierz Józef Dubowiec NN Rozalia Kozieradzka Nieprawego łoża syn, chrzestni: Kiryłło Piontkowski, Aleksandra Fedorowska 178-3-54 65 229 Ż DG
12 2 1863 Białogródka Anna Kozieradzka Zielona Feliks Franciszka Zielińska Kazimierz Omieciński i Benedykta Lipińska ż. Sylwestra 178-3-81 4V-5R 15 Ż DM
17 6 1863 Białogródka Jan Pasztalian Chwedorówka Antoni Justyna Kozieradzka Antoni Zarzycki i Katarzyna Pasztalian ż. Antoniego 178-3-81 14V-15R 56 Ż DM
22 10 1863 Ostropol Urszula Kozieradzka Pasieczna Franciszek Marianna Tuczyńska Jan Deczyński i Marianna Kozieradzka 17-1-323 8V-9R 40 Ch 16-17 DM
25 8 1863 Równe Ludwika Czwalińska Hlińsk Jan Aleksandra Kozieradzka chrzest 1.09.1863, Leopold Ukuński i Justyna Szpaczyńska 650-1-2 99V-100R 26 R 130 BW
26 11 1863 Równe Aniela Szuwarska Hlińsk Józef Józefa Denisowicz [Duniewicz] chrzest 3.12.1863, Andrzej Górski i Aleksandra Kozieradzka, as. Paweł Burzyński i Marianna Szuwarska 650-1-2 103V-104R 39 R 134 BW
12 7 1864 Białogródka Marianna Micińska Zielona Kazimierz Franciszka Zaręba Franciszek Hostyński i Franciszka Kozieradzka ż. Feliksa 178-3-81 79V-80R 58 Ż DM
24 9 1864 Białogródka Tekla Kozieradzka Dańkowce Stanisław Teresa Strzemecka Fortunat Makarewicz i Ewa Baranowska ż. Michała 178-3-81 85V-86R 84 Ż DM
29 10 1864 Ostropol Michalina Kozieradzka Pasieczna Karol Marianna Berezowska Tomasz Mańkowski i Honorata Gątkiewicz 17-1-323 23V-24R 42 Ch 45-46 DM 0
21 9 1865 Żytomierz Antonina Kozieradzka Dubowiec Adam Zofia Kozaczewska Józef Kurowski, Karolina Czerniawska 178-3-61 38 246 Ż DG
14 11 1865 Żytomierz Elżbieta Kozieradzka Balarka Kazimierz Anastazja Kotwicka córka 1-dw./ Jan Dubieniecki, Elżbieta Kuriata 178-3-61 48 317 Ż DG
24 3 1866 Żytomierz Józef Kucharski Futor Wasilewskiego Stefan Anna Kozieradzka [26.03.1866] syn 1 dw., Jan Goraj i Frnciszka Łonska 178-3-63 17 70 Ż 33 i 34 DG
6 9 1866 Białogródka Marianna Pasztalan Chwedorówka Antoni Justyna Kozieradzka Antoni Zarzycki i Antonina Metelska 178-3-81 219V-220R 83 Ż DM
13 2 1869 Białogródka Tekla Zielińska Zielona Wincenty Stefania Ostrowska Piotr Lipiński i Franciszka Kozieradzka ż. Feliksa 178-3-81 414V-415R 24 Ż DM
23 11 1870 Białogródka Maria Klementyna Sobieszczańska Polachowa Adam Klementyna Kozieradzka Prot Kamiński i Anna Kamińska panna c. Andrzeja 178-3-84 42V-43R 155 Ż DM
13 3 1873 Białogródka Andrzej Lewandowski Sachnowce Jan Michalina Kozieradzka Dionizy Słomiński i Antonina Lubikowska 178-3-84 345V-346R 51 Ż DM
20 4 1892 Dubno Mikołaj Sawicki Borkowszczyzna Antoni Józefa Józef Sochacki i Maria Kozieradzka 740-10-21 72V-73R 36 R 10 DM
17 2 1902 Jałowicze Maria Zielińska Worsuń Feliks Józefa Kozieradzka 962 3V-4R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20962/pages/PL_1_436_962_0004.htm
12 9 1902 Ostropol Maria Ognicka Ferdynandów Franciszek Zofia Kozieradzka Jan Wroński i Michalina Kostecka 17-1-323 402V-403R 31 Ch 786-787 DM
12 3 1903 Żytomierz Aniela Kozieradzka Berezówka Józef Antonina Czerniawska Tomasz Kozieradzki, Aniela Piątkowska ż. Józefa 178-3-171 107V-108R 95 Ż 211 DW
5 4 1903 Żytomierz Stanisława Karpińska Cmokówka Marceli Antonina Kozieradzka Benedykt Karpiński, Katarzyna Wojciszewska ż. Antoniego 178-3-171 115V-116R 132 Ż 227 DW
16 5 1903 Żytomierz Emilia Sikorska Berezówka Antoni Aniela Newieska Jan Newieski, Antonina Kozieradzka ż. Józefa 178-3-171 131V-132R 214 Ż 259 DW
11 6 1903 Żytomierz Antoni Kruszenicki Chutor Wasilewskiego Dominik Julia Osłowska Feliks Wąsowicz, Antonina Kozieradzka ż. Jana 178-3-171 135V-136R 232 Ż 267 DW 0
17 9 1903 Żytomierz Emilia Krasowska Chutor Kudrawcowa Piotr Honorata Rybczyńska Jan Krasowski, Maria Kozieradzka ż. Jana 178-3-171 160V-161R 357 Ż 317 DW
3 1 1905 Ostropol Aniela Ognicka Hubin Józef Maria Kozieradzka Aleksander Ognicki i Wincentyna Obuchowska ż. Błażeja 17-1-323 443V-444R 2 Ch 865-866 DM
8 3 1905 Ostropol Eliasz Ostaszewski Pyszki Adam Marian Zuzanna Górska Seweryn Kozieradzki i Wacława Kozieradzka panna 17-1-323 451V-452R 25 Ch 881-882 DM
18 9 1906 Nowogród Wołyński Wincentyna Rudnicka Ostróżek Andrzej Anna Kozieradzka Wiktor Kozieradzki i Salomea Włodziejewska 178-3-202 75V-76R 462 Ż 151 DW
23 4 1908 Starokonstantynów Grzegorz Niewęgłowski Werborodyńce Jan Franciszka Kozieradzka Franciszek Szepelski i Antonina Niewęgłowska ż. Stanisława 17-2-88 14V-15R 57 Ch 30-31 DM
16 9 1908 Starokonstantynów Anastazja Kozieradzka Werborodyńce Franciszek Maria Orzechowska Mateusz Żurawski i Wiktoria Niewęgłowska ż. Jana 17-2-88 27V-28R 112 Ch 56-57 DM
19 3 1908 Ostropol Józef Ognicki Hubin Józef Maria Kozieradzka Roman Kurowski i Anna Ogniowska ż. Kazimierza 17-1-323 503V-504R 18 Ch 982-983 DM 0
12 7 1912 Starokonstantynów Faustyna Niewęgłowska Werborodyńce Jan Franciszka Kozieradzka Franciszek Szepelski i Anna Kozieradzka wdowa 17-2-89 21V-22R 81 Ch 45-46 DM 0
7 8 1912 Starokonstantynów Mikołaj Rusiecki Starokonstantynów IN Maria c. Jana Rusiecka Celestyn Suchodolski i Anna Kozieradzka wdowa 17-2-89 24V-25R 96 Ch 51-52 DM
15 12 1912 Starokonstantynów Stanisław Adamowski Starokonstantynów Franciszek Anna Nowicka Jan Śledziński i Anna Kozieradzka wdowa 17-2-89 36V-37R 144 Ch 75-76 DM
31 12 1912 Starokonstantynów Antonina Kozieradzka Werborodyńce Antoni Jadwiga Taborowska chrzest 03.01.1913, Franciszek Kozieradzki i Anna Słotwińska ż. Józefa 17-2-89 77V-78R 2 Ch 137-138 DM
10 11 1913 Starokonstantynów Michalina Niewęgłowska Werborodyńce Piotr Elżbieta Kozieradzka Jan Tomaszewski i Józefa Buszczyńska ż. Jana 17-2-89 113V-114R 145 Ch 209-210 DM
19 1 1914 Tajkury Karol Domański Hulcza Antoni Michalina Bogusz Antoni Kozieradzki i Maria Kozieradzka ż. Józefa 740-4-697 59V-60R 11 R 55 DM
22 2 1916 Starokonstantynów Rozalia Niewęgłowska Werborodyńce Piotr Elżbieta Kozieradzka Albin Niewęgłowski i Franciszka Niewęgłowska ż. Jana 17-2-90 57V-58R 21 Ch 114-115 DM
31 10 1916 Starokonstantynów Zofia Sakiewicz Folwark Małaszycha Ignacy Józefa Taborowska Grzegorz Święcicki i Jadwiga Kozieradzka ż. Antoniego 17-2-90 76V-77R 98 Ch 152-155 DM
5 12 1916 Nowy Zawod Feliksa Twardowska Nowy Zawod Franciszek Aniela Kozieradzka Dominik Lewandowski, Emilia Słowińska 178-3-197 361V-362R 389 Ż 717 DW
27 3 1917 Starokonstantynów Tadeusz Niewęgłowski Werborodyńce Jan Franciszka Kozieradzka Franciszek Tomyk - austriacki poddany i Zofia Niewęgłowska panna 17-2-90 116V-117R 24 Ch 222-223 DM
5 3 1921 Starokonstantynów Albin Niewęgłowski Werborodyńce Piotr Elżbieta Kozieradzka Albin Niewęgłowski i Rozalia Ziembicka 17-2-91 cz.2 210V-211R 45 Ch 24-25 DM 0
27 1 1921 Starokonstantynów Aleksander Niewęgłowski Werborodyńce Jan Franciszka Kozieradzka Józef Słotwiński i Emilia Radzymińska ż. Jana 17-2-91 cz.2 211V-212R 49 Ch 26-27 DM
27 6 1921 Starokonstantynów Janina Kozieradzka Samczyńce Jan Maria Stańkiewicz Paweł Wawryniuk i Konstancja Kopyłowska panna 17-2-91 cz.2 224V-225R 101 Ch 52-53 DM
14 8 1921 Starokonstantynów Jadwiga Kozieradzka Werborodyńce Antoni Jadwiga Taborowska Jan Popławski i Marianna Marczuk zamężna 17-2-91 cz.2 229V-230R 123 Ch 62-63 DM
15 7 1921 Butowce Roman Jaskulski Wierzbówka Antoni Rozalia Kozieradzka Piotr Dąbrowski i Aleksandra Sokołowska ż. Klemensa 17-2-90 318V 35 Ch 612 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 2 1828 Białogródka Salezy Sieradzki Suchorzyńce 27 Franciszek Aleksandra Jarodzka Tekla Kozieradzka Suchorzyńce 20 Łukasz Barbara Kośmińska Stanisław Sławecki i Jan Królikowski 178-3-94 78R 2 Ż DM
11 11 1828 Nowogród Wołyński Paweł Kamiński Słodoba Jurkowiecka 22 Piotr Tekla Kozieradzka Marianna Gorczyńska Horodyszcze 18 Ignacy Rozalia Ostrowska Jędrzej Świrski i Stanisław Rudkowski 1045-2-296 22R 77 CDIAK/FS 44 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-YQB?i=43&cc=1503045&cat=989324
4 2 1830 Cudnów Wiktor Albin Piotrowski Krasnohurka 23 Aleksander Domicela Proskura Maria Kozieradzka Krasnohurka 22 Maciej Teodora Możarowska Jan Piotrowski, Jan Biliński 178-3-3 321R 9 Ż 608 DM
7 2 1832 Nowogród Wołyński Antoni Swirski Smołdyrów 24 Konstanty Marianna Kozieradzka Teresa Domin Smołdyrów 18 jan Dorota Gódzyńska ur. Antoni Bagiński, Wojciech Orliński 245-1-6 34R 193 R 1732 DW
9 7 1833 Ostropol Paweł Olszewski Józefówka 50w Jan Joanna Kozieradzka Marcjanna Kurowska Józefówka 30w Maciej Teofila Berezowska Józef Domaszewski, Teodor Gorecki 178-3-99 227V 8 Ż 433 DM
23 1 1838 Szumbar Stanisław Goliszewski Sosnówka 20 Wojciech Anna Kozieradzka Maryanna Kurowska Szumbar 20 Grzegorz Zofia Łozicka Jan Pacewicz, Grzegorz Bielski 201 42 1 54 227 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0121.htm
1 11 1839 Bazalia Aleksander Szulc 23w Krzysztof Krystyna Wierzbicka Marcelina Piotrowska Wasylówka 20 Michał Tekla Piotrowska Adam Szulc, Mikołaj Szulc, Izabela Kozieradzka 178-3-112 234R 17 Ż DM
3 6 1840 Korzec Józef Bejtner par. Korzec 20 Józef Wiktoria Dzietowiecka Antonina Kozieradzka par. Korzec 18 Tomasz Aniela Kalemberg Andrzej Raczyński, Marcin Zubilewicz 871 153 7 AGAD 81 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0081.htm
9 2 1841 Żytomierz Paweł Konsewicz 25w Mikołaj Agnieszka Domatewicz Marianna Korostecka zd. Kurowska 21w Antoni Katarzyna Kozieradzka 178-51-465 19 Ż Ni
10 5 1842 Żytomierz Walerian Bużkiewicz 24 Witali Anna Białobłocka Paulina Kostiukiewicz 18 Andrzej Marianna Kozieradzka 178 51 484 13 Ż Ni
21 2 1843 Ostróg Jan Pawłowski Mizocz 38 Michał Scholastyka Lipska Urszula Jaruszkiewicz lub Januszkiewicz Mizocz 23 Teodor Barbara Kozieradzka 882 18 V 9 AGAD DW
3 2 1846 Żytomierz Kazimierz Trybel Szafrańskie Budysko par.Pulińska 58w Jędrzej Agnieszka NN Marianna Kozieradzka zd. Kwiecińska Dubowiec 43w Jan Marianna NN Piotr Żurawski , Jakub Żurawski 178-3-14 56 13 Ż Ni
12 5 1846 Starokonstantynów Paweł Żurawski Werborodyńce 40w Mikołaj Anna Konacholska Rozalia z d. Szymańska Kozieradzka Werborodyńce 30w Marcin Rozalia Bońkowska Jan Bońkowski, Jan Sawicki 178-3-114 27V 11 Ż 53 DM
13 4 1847 Ostropol Jan Mieleniewski Józefówka 24 Eliasz Marianna Podwysocka Helena Kozieradzka Józefówka 19 Józef Teresa Winogrodzka Antoni Mańkowski, Władysław Gorecki 178-3-116 278V-279R 3 Ż 549-550 DM
30 5 1848 Sielec Józef Podgórski Biskupicze Ruskie 26 Antoni Regina Hulewicz Anna Byczyńska Biskupicze Ruskie 19 Michał Apolonia Kozieradzka 580 18 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20580/pages/PL_1_436_580_0010.htm
17 5 1851 Włodzimierz Stanisław Wertes Ochnówka 32w Stanisław Barbara Wilkos Katarzyna z Jasińskich Kozieradzka Ochnówka Karol Teresa Turska 787 50 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0027.htm
15 2 1853 Białogródka Antoni Pasztalianiec Puzyrki Małe 27 Kasper Tekla Wolska Justyna Kozieradzka Puzyrki Małe 19 Jan Marianna Wąsowicz Michał Wolski, Józef Wolski 178-3-121 496R 6 Ż DM
2 2 1860 Szumsk Franciszek Goliszewski Sosnówka, par. Szumbar 36 Wojciech Anna Kozidracka [Kozieradzka] Emilia Skalska Waśkowce 26 Stanisław Katarzyna Czerkawska Jan Świderski, Piotr Kowalski 245-1-18 207V 5 R 211 DW
7 2 1860 Bazalia Erazm Dąbrowski Łazuczynek Mały 27 Bartłomiej Elżbieta Gałęzowska Antonina Kozieradzka Łazuczynek Mały 21 Pia Petronela Królikowska Józef Kozłowski, Adam Więckiewicz, Urszula Steczkowska 178-3-130 39V-40R 8 Ż DM
8 9 1860 Żytomierz Aleksander Piotrowski Chyżyńce par. Cudnów 29 Albin Maria Kozieradzka Karolina Głębocka Żytomierz 21 Jan Klementyna Ignacy Knoll, Michał Głębocki 178-3-52 88R 48 Ż 179 DM
4 2 1862 Białogródka Józef Sieradzki Chwedorówka 26 Salezy Tekla Kozieradzka Paulina Demska Trusiłówka 18 Jan Anna Ciurkowska Konstanty Białokur, Józef Liniewicz 178-3-77 134V 6 Ż DM
23 11 1862 Białogródka Adam Sobieszczański Białogródka 23 Jan Teresa Łabudzińska Klementyna Kozieradzka Białogródka 20 Maksymilian Rozalia Czajkowska Józef Sobieszczański, Prot Kamiński 178-3-77 150R 37 Ż DM
27 10 1863 Żytomierz Szczepan Kucharski Futor Wasilewskiego, par. Żytomierz 28 Wojciech Agnieszka Jaroszynska Anna Kozieradzka Futor Wasilewskiego, par. Żytomierz 25 Celestyn Barbara Kotwicka 1-dw., Paweł Rzewuski, Sebastian Kaminski 178-3-54 104 R 48 Ż DG
31 1 1865 Białogródka Jan Górski Bułajówka par. Kulczyny Franciszek Katarzyna Jasińska Józefa Kozieradzka Zielona 17 Feliks Franciszka Zielińska Daniel Sałaciński i Tomasz Goralewicz 178-3-81 171V 6 Ż DM
1 11 1865 Białogródka Franciszek Bilecki Kraczanówka par. Łabuń 20 Antoni Aniela Wielechowska Marianna Sieradzka Puzyrki Małe 19 Salezy Tekla Kozieradzka Franciszek Kusmiński i Ksawery Bilecki 178-3-81 181R 25 Ż DM
29 1 1867 Białogródka Antoni Gęsicki Chwedorówka 23 Stanisław Franciszka Kozieradzka Marianna Budziszewska Puzyrki Małe 18 Józef Lucyna Rużycka Franciszek Kuźmiński, Józef Makarewicz 178-3-81 307R 4 Ż DM
15 2 1870 Bazalia Franciszek Górski Łazuczynek Mały 29 Franciszek Marianna Piotrowska Michalina Sieracka Łazuczynek Mały 22 Franciszek Tekla Kozieradzka Melchior Malinowski, Marcin Krotewicz 17-1-8 102R 16 Ch 203 DM
13 2 1872 Białogródka Jan Lewandowski Sachnowce 24 Antoni Agnieszka Bujalska Michalina Kozieradzka Dańkowce 21 Stanisław Teresa Strzemecka Jan Konferowicz, Teofil Zwięckowski 178-3-84 262R 22 Ż DM
4 6 1872 Białogródka Karol Gąsiński [Gęsicki] Chwedorówka 23 Stanisław Franciszka Kozieradzka Michalina Zwięckowska Chrystówka 18 Jan Barbara Noniewicz Franciszek Kuśmiński, Jan Dzięgielowski 178-3-84 270R 38 Ż DM
24 9 1872 Białogródka Józef Sieracki [Sieradzki] Chwedorówka 35w Salezy Tekla Kozieradzka [Kozieracka] Antonina z d. Zielińska Karpińska Kropiwna 28w Józef Marianna [Małgorzata] Dubowicz Jan Kuźmiński, Ludwik Sieradzki 178-3-84 279R 56 Ż DM
28 4 1874 Białogródka Wincenty Królikowski Polachowa 22 Józef Petronela Kozielska Teofila Pasztelan Chwedorówka 17 Antoni Justyna Kozieradzka Józef Kustowski, Józef Podgórski 178-3-84 491R 22 Ż DM
27 10 1874 Białogródka Andrzej Słomiński Woliczka par. Teofilpol 33 Jan Wiktoria Kozłowska Anna Gęsicka Chwedorówka 18 Stanisław Franciszka Kozieradzka Karol Sinicki, Karol Cichocki 178-3-84 502R 44 Ż DM
22 2 1881 Białogródka Kazimierz Zieliński Ledzianka 28 Wawrzyniec Katarzyna Hryniewiecka Magdalena Kozieradzka Zielona 18 Ksawery Magdalena Adam Kamiński, Józef Zalewski 178-3-133 349V 13 Ż 675 DM
5 5 1885 Białogródka Wojciech Pasztalan Chwedorówka 25 Antoni Faustyna Kozieradzka Marianna Metelska Chwedorówka 20 Klemens Apolonia Zielińska Józef Mikołajewski, Wincenty Królikowski 178-3-133 626R 15 Ż 1216 DM
15 2 1887 Bazalia Jan Kwiatkowski Łazuczynek Mały 32 Józef Julianna Kulikowska Magdalena z d. Łukarzewska Kozieradzka Czuchele 34 Wojciech Franciszka Sokołowska Franciszek Kulczycki, Wawrzyniec Kwiatkowski 17-1-8 297R 12 Ch 581 DM
13 2 1900 Ostropol Kajetan Omelański Tereszpol par. Kumanowce, Podole 24 Celestyn Franciszka Kowalska Rozalia Ognicka Ferdynandów 19 Franciszek Zofia Kozieradzka Maksymilian Guzowski, Kazimierz Omelański, Jan Krzyżanowski 17-1-324 129V 6 Ch 244 DM
22 4 1901 Starokonstantynów Jan Niewęgłowski Werborodyńce 23 Konstantyn Franciszka Kwaśnicka Franciszka Kozieradzka Werborodyńce 18 Błażej Katarzyna Krajewska Jan Tomaszewski, Karol Tomaszewski 17-1-505 42V 9 Ch 84 DM 0
18 1 1904 Bazalia Feliks Pawłowski Łazuczyn Mały 26 Teodor Maria Ziemska Tekla Górska Łazuczyn Mały 20 Franciszek Michalina Kozieradzka Piotr Wysokiński, Florian Wysokiński 17-1-8 511R 3 Ch 995 DM
24 7 1905 Ostropol Konstanty Karpiński par. Stara-Sieniawa, Podole 26 Piotr Brygida Bagińska Kazimiera Kozieradzka Pyszki 19 Seweryn Aniela Niemaszewska Konstanty Karpiński, Antoni Drobiszewski 17-1-324 144R 4 Ch 270 DM 0
24 9 1906 Starokonstantynów Piotr Niewęgłowski Werborodyńce 22 Kazimierz Agata Ostrowska Elżbieta Kozieradzka Werborodyńce 20 Wawrzyniec Wincentyna Szulimowska Józef Radzicki, Antoni Niewidalski 178-52-28 389R 28 Ż 392 DM
15 6 1908 Bazalia Leon Cichocki Łazuczynek Mały 29 Jan Barbara Sokołowska Emilia Kozieradzka Łazuczynek Mały 19 Jan Maria Kozłowska Jakub Stopnicki, Antoni Kaźmiruk 17-1-8 569R 39 Ch 1109 DM
29 1 1912 Starokonstantynów Julian Ziębicki Wierzchniaki 20 Antoni Paulina Kozieradzka Rozalia Niewidalska Werborodyńce 17 Józef Helena Kochal Franciszek Stefański, Teofil Niewidalski 17-2-89 39V 2 Ch 81 DM
23 7 1917 Starokonstantynów Stanisław Kotkowski Werborodyńce 50w Michał Apolonia Anna z d. Fotnicka Kozieradzka Werborodyńce 38w Wincenty Apolonia Józef Radzicki, Piotr Fotnicki 17-2-90 145V 21 Ch 280 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
178 15 Kozieradzka Marianna, wdowa 57 Ostropol Ferdynandów 1888 Żytomierz DM 178-49-23
196 14 żona Zofia z d. Kozieradzka 30 Ostropol Hubin 1888 Żytomierz DM 178-49-23
225 2 Kozieradzka Paulina 18 Starokonstantynów Wierzchniaki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
279 273 Chł. Kozieradzka Magdalena, wdowa 37 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
279 277 matka Petronela Kozieradzka, wdowa 72 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
404 2 Chł. Kozieradzka Cecylia 20 Bazalia Koszelówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
134 182 Kozieradzka Wiktoria z... 41 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
112 13 Kozieradzka Maria, wdowa 61 Beresteczko Haliczany 1912 Żytomierz DM 178-49-48
114 17 żona Aniela Kozieradzka 25 Beresteczko Haliczany 1912 Żytomierz DM 178-49-48
54 1 żona Helena z d. Kozieradzka 31 Zasław św. Józefa Folwark Helenów 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl