Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 196 wyników dla: Kozielska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
19 11 1830 Białogródka Eufrozyna Kozielska 1/52 Polachowa c. ur. Szymona i Marianny z Kornatowskich 178-03-96 84V 69 Ż DM
23 4 1832 Białogródka Marianna Kozielska 72 Ledzianka ur., z Zawadzkich, mąż Mikołaj, synowie Adam, Piotr i Józef 178-03-98 67R 36 Ż DM
27 4 1836 Białogródka Marianna Kozielska 30 Ledzianka w połogu, ur., z Chwalińskich, mąż Jan, synowie Feliks, Stefan i Józef 178-03-106 142R 32 Ż DM
11 3 1837 Białogródka Agnieszka Kozielska 7/52 Polachowa c. ur. Szymona i Marianny z Kornatowskich 178-03-108 169R 22 Ż DM
10 10 1848 Białogródka Franciszka Kozielska 2 Ledzianka ospa, c. ur. Stanisława i Salomei z Hryniewieckich 178-3-117 181V 166 Ż DM
19 10 1848 Białogródka Marianna Kozielska 2 Ledzianka e. cholery, c. ur. Piotra i Aleksandry z Miedziachowskich 178-3-117 182R 170 Ż DM
18 12 1856 Białogródka Aniela Kozielska 8/12 Ledzianka c. ur. Tomasza i Rozalii z Zielińskich 178-03-124 614R 64 Ż DM
27 11 1866 Białogródka Franciszka Kozielska 3 Ledzianka c. Szymona i Marianny 178-03-81 262R 88 Ż DM
1 3 1868 Białogródka Antonina Kozielska 12 Krzyworudka panna 178-03-81 396R 17 Ż DM
6 7 1868 Białogródka Józefa Kozielska 40 Futor Romanów 1-dw., mąż Ignacy, synowie Antoni i Wincenty 178-03-81 401R 46 Ż DM
17 8 1888 Szumbar Franciszka Kozielska 0,25 Borki c.Józefa i Krystyny z Piotrowskich 627 103 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0061.htm
28 6 1888 Szumbar Krystyna Kozielska 30 Borki z Piotrowskich, szl., mąż Józef, synowie: Jan, Karol i Wincenty, córki: Marianna, Marcelina i Franciszka 627 102 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0061.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
12 2 1828 Białogródka Jan Zieliński Polachowa Józef Teodora Kozielska Jan Gęsicki i Agnieszak Zielińska ż. Piotra 178-03-94 65V 11 Ż DM
26 5 1828 Białogródka Petronela Grzybowska Polachowa Józef Marianna Rajewska Maciej Szpaliński i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-03-94 70R 39 Ż DM
15 2 1829 Białogródka Józef Górski Polachowa Jan Agnieszka Rogalska Jan Winiarski i Wiktoria Kozielska z Mireckich 178-03-95 64R 21 Ż DM
22 3 1830 Białogródka Kazimierz Słomiński Polachowa Jakub Marianna Kozielska Piotr Kozielski i Anastazja Gęsicka 178-03-96 55R 17 Ż DM
5 11 1830 Białogródka Karolina Kozielska Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Jan Gęsicki i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-03-96 62R 67 Ż DM
8 11 1830 Białogródka Franciszek Zieliński Polachowa Józef Małgorzata Dubowicz Józef Kustowski i Agnieszka Kozielska ż. Piotra 178-03-96 63R 74 Ż DM
25 12 1830 Białogródka Stefan Kozielski Ledzianka Jan Marianna Falińska Józef Faliński i Agnieszka Kozielska, as. Franciszek Zagajewski i Marianna Kobylańska (wpis do księgi 17.02.1856 na podstawie nakazu Diecezji łuckiej nr 565) 178-03-124 566V-567R 21 Ż DM
21 11 1831 Białogródka Cecylia Kozielska Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Józef Kustowski i Marianna Słomińska 178-3-97 79V 63 Ż DM
6 1 1832 Białogródka Marianna Kozielska Sosnoweczka Józef Cecylia Mecherzyńska Jan Leyman i Jozafata z Rajewskich Medwedowska ż. Macieja 178-03-98 38R 9 Ż DM
13 1 1832 Białogródka Jozafata Marianna Gęsicka Polachowa Jan Anastazja Kobylańska Józef Kurtowski i Wiktoria Kozielska ż. Teodora, as. Tomasz Winiarski i Apolonia Gwozdecka ż. Józefa 178-03-98 38R 10 Ż DM
2 8 1832 Białogródka Domicela Gęsicka Polachowa Kazimierz Franciszka Brzezińska Feliks Skąpski i Wiktoria Kozielska 178-03-98 46V 80 Ż DM
12 4 1833 Białogródka Franciszek Wojciechowski Ledzianka Gabriel Agata Kozielska Adam Kozielski i Ewa Zaręba ż. Mikołaja 178-03-99 47V 47 Ż DM
13 10 1833 Białogródka Agnieszka Królikowska Polachowa Józef Petronela Kozielska Jan Gęsicki i Apolonia Bezdecka z Bujalskch ż. Józefa 178-03-99 52R 91 Ż DM
1 10 1833 Białogródka Józefa Kozielska Ledzianka Jan Marianna Falińska Franciszek Faliński i Franciszka Słomińska z Białokurów ż. Jana 178-03-99 52R 93 Ż DM
15 1 1834 Białogródka Antoni Pustelnik Kozielski Ledzianka Adam Teresa Waśkowska Michał Wierzbicki i Marianna z Falińskich Kozielska ż. Jana 178-03-100 74V 8 Ż DM
4 4 1834 Białogródka Marianna Wierzbicka Ledzianka Michał Marianna Dankowska Jakub Bujalski i Marianna z Falińskich Kozielska ż. Jana 178-03-100 77R 27 Ż DM
24 8 1834 Białogródka Anastazja Gostwicka Ledzianka Szymon Franciszka Teleżyńska Andrzej Zarzycki i Marcjanna Kozielska ż. Jana 178-03-100 82V 69 Ż DM
28 8 1834 Białogródka Józefa Jarocka Ledzianka Jan Rozalia Terlecka Stefan Winiarski i Teresa Kozielska ż. Adama 178-03-100 82V 72 Ż DM
16 3 1835 Białogródka Piotr Gęsicki Polachowa Jan Anastazja Kobylańska Piotr Kozielski i Wiktoria Kozielska ż. Teodora 178-03-101 113R 17 Ż DM
3 5 1835 Białogródka Józefa Kozielska Polachowa Piotr Agnieszka Gęsicka Jan Gęsicki i Anna Makowska ż. Stanisława 178-03-101 114R-114V 28 Ż DM
28 8 1835 Białogródka Józefa Miecherzyńska Ledzianka Piotr Rozalia Kustowska Józef Faliński i Teresa Kozielska ż. Adama 178-03-101 120R-120V 73 Ż DM
22 11 1835 Białogródka Apolonia Bezdecka Polachowa Józef Joanna Gruszkowska Franciszek Sankowski i Agnieszka Kozielska ż. Piotra 178-03-101 123V 96 Ż DM
9 1 1836 Białogródka Józef Ciszewski Ledzianka Jan Marianna Piotrowska Józef Faliński i Teresa Kozielska ż. Adama 178-03-106 114R 1 Ż DM
30 3 1836 Białogródka Paulina Kozielska Dworzec Józef Cecylia Micherzyńska Piotr Kozielski i Wiktoria Kozielska ż. Teodora 178-03-106 118R 32 Ż DM
2 6 1836 Białogródka Jan Krulikowski Polachowa Józef Petronela Kozielska Jan Gęsicki i Róża Wąsowicz ż. Mikołaja 178-03-106 119V 46 Ż DM
2 6 1836 Białogródka Antoni Krulikowski Polachowa Józef Petronela Kozielska Szymon Kozielski i Tekla Sańkowska 178-03-106 119V 47 Ż DM
12 7 1836 Białogródka Jan z Dukli Winiarski Polachowa Jan Anna Poradowska Jan Gęsicki i Agnieszka Kozielska ż. Piotra 178-03-106 121R 59 Ż DM
22 1 1837 Białogródka Agnieszka Kozielska Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Jan Winiarski i Petronela Królikowska ż. Józefa 178-03-108 145V 12 Ż DM
4 7 1837 Białogródka Józefa Kozielska Ledzianka Adam Teresa Wachowska Jan Ciszewski i Anna Sławecka ż. Franciszka 178-03-108 153R 74 Ż DM
28 2 1838 Białogródka Maciej Skomski Polachowa Józef Agnieszka Ulidach Józef Królikowski i Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-110 134R 27 Ż DM
9 4 1838 Białogródka Leon Nidziński Polachowa Piotr Dorota Baranowska Kazimierz Brzeziński i Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-110 136R 44 Ż DM
1 5 1838 Białogródka Agnieszka Rakowska Polachowa Konstanty Krystyna Niewodzińska Michał Zaręba i Agnieszka Kozielska ż. Piotra 178-3-110 138R 59 Ż DM
8 6 1838 Białogródka Franciszka Kustowska Polachowa Ignacy Marianna Kozielska Józef Królikowski i Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-110 139R 65 Ż DM
25 6 1838 Białogródka Paweł Szyszkowski Polachowa Jan Magdalena Szymańska Kazimierz Brzeziński i Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-110 139V 70 Ż DM
24 7 1838 Białogródka Józefa Królikowska Polachowa Józef Petronela Kozielska Józef Kustowski i Tekla Sakowska ż. Gabriela 178-3-110 141R 81 Ż DM
30 7 1838 Białogródka Józefa Michirzyńska Ledzianka Jędrzej Marianna Wojciechowska Stefan Winiarski i Teresa Kozielska ż. Adama 178-3-110 141R 83 Ż DM
28 7 1839 Białogródka Anna Kustowska Polachowa Józef Katarzyna Makowska ur. Kazimierz Brzeziński i ur. Kozielska wdowa 178-3-112 123R 74 Ż DM
12 8 1839 Białogródka Teresa Antoszczuk Polachowa Mikołaj Julianna Zabrocka pr. Eliasz Jurczuk i ur. Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-112 123V 78 Ż DM
5 12 1839 Białogródka Karolina Kozielska Kuźmińce IN Aleksandra ur. Wincenty Kobierski i ur. Domicela Bujalska ż. Marcina 178-3-112 128R 114 Ż DM
17 12 1839 Białogródka Stefan Grzybowski Polachowa Jan Marianna Kozielska ur. Ignacy Gęsiecki i ur. Petronela Królikowska ż. Józefa 178-3-112 128V 118 Ż DM
14 1 1842 Lachowce Paweł Hryniewiecki Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska Michał Zawadzki, Anna Medyńska, ż. Antoniego, Łukasz Kozłowski, Domicella Leszczy 881 113 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0122.htm
26 9 1842 Lachowce Józefa Kornatowska Denysówka Leon Urszula Paszyńska ur. Józef Kornatowski, Marianna Kozielska ż. Szymona 881 122 V 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0131.htm
22 2 1845 Białogródka Katarzyna Kustowska Polachówka Ignacy s. Michała Marianna c. Piotra Kozielska Szymon Kozielski i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-3-113 86V 23 Ż DM
12 4 1845 Białogródka Leon Hryniewiecki Sosnoweczka Mikołaj s. Jana Agnieszka c. Teodora Kozielska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-113 89R 44 Ż DM
8 6 1845 Białogródka Antoni Kobylański Ledzianka Sebastian s. Bazylego Salomea c. Adama Kozielska Andrzej Zarzycki i Domicela Kobylańska ż. Michała 178-3-113 92R 64 Ż DM
6 9 1845 Białogródka Marianna Józefa Dubicka Ledzianka Jan s. Jędrzeja Karolina c. Gabriela Ciszewska Jan Dubicki i Aleksandra Kozielska ż. Jana 178-3-113 95R 90 Ż DM
18 9 1845 Białogródka Aniela Różycka Ledzianka Ignacy s. Mikołaja Marianna c. Pawła Chrzanowska Tomasz Różycki i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-3-113 96V 100 Ż DM
10 11 1845 Białogródka Paulina Osińska Krzyworudka Benedykt s. Jana Antonina c. Franciszka Sławecka Franciszek Orłowski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-3-113 99R 119 Ż DM
2 1 1846 Białogródka Joanna Winiarska Polachowa Piotr s. Ludwika Petronela c. Józefa Kustowska Antoni Szyszkowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-03-115 126R 1 Ż DM
8 1 1846 Białogródka Ignacy Urbański Krzyworudka Stanisław s. Andrzeja Franciszka c. Jana Wieczor Benedykt Osiński i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 126R 3 Ż DM
13 1 1846 Białogródka Hilary Wierzbicki Ledzianka Franciszek s. Kazimierza Teresa c. Jędrzeja Słomińska Michał Kobylański i Julianna Kozielska ż. Jana 178-03-115 126V 6 Ż DM
18 1 1846 Białogródka Józef Karpiński Krzyworudka Stefan s. Karola Antonina c. Piotra Zahorska Tomasz Różycki i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 127R 9 Ż DM
1 2 1846 Białogródka Anna Kustowska Polachówka Łukasz s. Rafała Marianna c. Teodora Kozielska Józef Kustowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-03-115 128R 19 Ż DM
13 2 1846 Białogródka Dorota Niewodzińska Polachowa Jan s. Pawła Marianna c. Antoniego Szyszkowska Józef Królikowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-03-115 129V 28 Ż DM
24 3 1846 Białogródka Marianna Kozielska Ledzianka Piotr s. Mikołaja Aleksandra c. Jana Miedziachowska Łukasz Słomiński i Teresa Wierzbicka ż. Franciszka 178-03-115 130V 38 Ż DM
30 4 1846 Białogródka Marcela Kustowska Polachowa Ignacy s. Michała Marianna c. Piotra Kozielska Franciszek Kustowski i Franciszka Kozielska ż. Szymona 178-03-115 132R 49 Ż DM
18 10 1846 Białogródka Tekla Hryniewiecka Ledzianka Łukasz s. Jana Urszula c. Andrzeja Gęsicka Wawrzyniec Zieliński i Aleksandra Kozielska ż. Jana 178-03-115 138R 98 Ż DM
21 10 1846 Białogródka Antoni Kobylański Ledzianka Sebastian s. Bazylego Salomea c. Adama Kozielska Andrzej Zarzycki i Agnieszka Zielińska ż. Jakuba 178-03-115 138R 100 Ż DM
20 12 1846 Białogródka Franciszka Orłowska Kuczmanówka Franciszek s. Feliksa Julianna c. Jana Kozielska Feliks Borkowski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 140V 118 Ż DM
21 3 1847 Białogródka Józef Hryniewiecki Sosnóweczka Franciszek Marianna Kozielska ur. Jan Niewirowicz i 1-dw. Teresa Gałęzka ż. Jana 178-3-116 102R 27 Ż DM
23 3 1847 Białogródka Agnieszka Kozielska Polachowa Szymon Marianna Kornatowska ur. Łukasz Kustowski i ur. Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-3-116 102V 28 Ż DM
25 3 1847 Białogródka Antoni Królikowski Polachowa Józef Petronela Kozielska 1-dw. Ignacy Gęsiecki i 1-dw. Franciszka Brzezińska ż. Kazimierza 178-3-116 102V 29 Ż DM
14 4 1847 Białogródka Katarzyna Mirecka Ledzianka IN Marianna c. Kajetana 1-dw. Łukasz Słomiński i ur. Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-3-116 103V 38 Ż DM
20 8 1847 Białogródka Jan Kustowski Polachowka Łukasz Marianna Kozielska 1-dw. Józef Królikowski i 1-dw. Marianna Różycka ż. Franciszka 178-3-116 108R 73 Ż DM
6 9 1847 Białogródka Grzegorz Majewski Kuźmińce Maciej Magdalena Hryniewiecka ur. Ignacy Małachowski i ur. Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-3-116 109R 81 Ż DM
7 9 1847 Białogródka Marianna Kozielska Krzyworudka Daniel Franciszka Majewska 1-dw. Stanisław Urbański i ur. Marianna Orłowska ż. Franciszka 178-3-116 109V 84 Ż DM 0
22 8 1848 Zasław św. Józefa Filipina Kozielska Sulżyn Stanisław s. Jana Aniela c. Benedykta Harasimowicz szl. Karol Kaliński s. Jana, Anna Macka ż. Marcina 178-3-117 22R 85 Ż
1 1 1848 Białogródka Franciszka Zielińska Ledzianka Wawrzyniec Katarzyna Hryniewiecka Jan Kozielski i Teresa Kozielska ż. Stanisława 178-3-117 125R 1 Ż DM 0
14 1 1848 Białogródka Jan Brzeziński Polachowa Kazimierz Franciszka Gęsicka Ignacy Kustowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-3-117 126R 7 Ż DM
21 1 1848 Białogródka Tomasz Błażejewski Ledzianka Gabriel Agnieszka Hryniewiecka Jan Kozielski i Salomea Kozielska ż. Stanisława 178-3-117 127R 13 Ż DM
20 5 1848 Białogródka Agnieszka Niedzińska Polachowa Piotr Dorota Barakowska Józef Królikowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-3-117 132R 44 Ż DM
11 6 1848 Białogródka Katarzyna Kozielska Ledzianka Jan Aleksandra Zielińska Grzegorz Kozyrski i Marianna Kobylańska ż. Macieja 178-3-117 134R 55 Ż DM
2 2 1856 Białogródka Józefa Buderacka Sosnówka Kajetan Marianna Grzybowska Jan Czyż i Józefa Kozielska ż. Ignacego 178-03-124 563V-564R 9 Ż DM
9 2 1856 Białogródka Apolonia Kozielska Ledzianka Stanisław Salomea Hryniowiecka Szymon Kozielski i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 564V-565R 14 Ż DM
25 2 1856 Białogródka Katarzyna Hryniowiecka Białogródka Franciszek Agnieszka Kozielska Tomasz Zarzycki i Marianna Asłamowicz ż. Andrzeja 178-03-124 569V-570R 33 Ż DM
21 2 1856 Białogródka Tomasz Karpiński Ledzianka Ignacy Marianna Pikulska Stanisław Dubowicz i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 569V-570R 34 Ż DM
21 3 1856 Białogródka Jan Rutkowski Sosnóweczka Józef Marianna Kozielska Tomasz Markiewicz i Emilia Dłużniewska ż. Karola 178-03-124 570V-571R 39 Ż DM
28 3 1856 Białogródka Antoni Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedziachowska Jakub Kryński i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 571V-572R 41 Ż DM
13 4 1856 Białogródka Gabriel Słomiński Ledzianka Tomasz Wiktoria Pasztalian Tomasz Bujalski i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-124 572V-573R 46 Ż DM
13 6 1856 Białogródka Antonina Kozielska Tarnawka Daniel Franciszka Majewska Paweł Mirecki i Antonina Kuźmińska ż. Józefa 178-03-124 576V-577R 61 Ż DM
29 8 1856 Białogródka Augustyn Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Tomasz Faliński i Katarzyna Słomińska ż. Juliana 178-03-124 582V-583R 85 Ż DM
3 12 1856 Białogródka Barbara Kozielska Ledzianka Feliks Apolonia Ciszewska Paweł Zaręba i Marianna Sławecka ż. Jana 178-03-124 590V-591R 122 Ż DM
14 12 1856 Białogródka Barbara Urbańska Krzyworudka Szymon Aniela Majewska Maciej Brzyski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-124 591V-592R 125 Ż DM
8 12 1857 Białogródka Ambroży Rutkowski Sosnóweczka Józef Marianna Kozielska szl. Ignacy Kozielski, Marianna Kornatowska ż. Stanisława 178-3-73 329V-330R 119 Ż
26 6 1861 Ostróg Aniela Kozielska Choteń Feliks Rozalia Gulańska Feliks Krajczyński i Franciszka Zagajewska ż. Franciszka 654-1-36 3V Rapt. R DM
10 3 1863 Białogródka Franciszka Zagorska Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 6V-7R 21 Ż DM
31 3 1863 Białogródka Wincenty Schabikowski Krzyworudka Piotr Domicela Kozielska Szymon Urbański i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 8V-9R 31 Ż DM
23 6 1863 Białogródka Jan Słomiński Ledzianka Bazyli Marianna Dębicka Franciszek Różycki i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 16V-17R 61 Ż DM
12 7 1863 Białogródka Antoni Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Stanisław Dubowicz i Zofia Krzemińska ż. Wawrzyńca 178-03-81 17V-18R 67 Ż DM
13 11 1863 Białogródka Marcin Kustowski Polachowa Stefan Cecylia Kozielska Stefan Czyż i Agata Skupska ż. Jana 178-03-81 29V-30R 114 Ż DM
16 11 1863 Białogródka Jan Piotrowski Polachowa Józef Joanna Winiarska Jan Skupski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 29V-30R 115 Ż DM
26 1 1864 Białogródka Agnieszka Niemirowicz Sosnoweczka Jan Marianna Olędzka Jakub Kornatowski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 67V-68R 12 Ż DM
15 4 1864 Białogródka Franciszka Kozielska Ledzianka Szymon Marianna Słomińska Jan Wachowski i Helena Hryniewiecka ż. Stefana 178-03-81 72V-73R 31 Ż DM
26 4 1864 Białogródka Katarzyna Urbańska Krzyworudka Szymon Aniela Majewska Marceli Ładziński i Marianna Kozielska ż. Daniela 178-03-81 73V-74R 34 Ż DM
28 5 1864 Białogródka Franciszka Kozielska Ledzianka Tomasz Rozalia Zielińska Rafał Krajewski i Marianna Słomińska ż. Bazylego 178-03-81 75V-76R 42 Ż DM
26 7 1864 Białogródka Antonina Kozielska Sosnówka Stefan Marianna Orłowska Tomasz Studziński i Marianna Kornatowska ż. Stanisława 178-03-81 83V-84R 76 Ż DM
28 10 1864 Białogródka Sabina Kozielska Polachówka Tomasz Magdalena Cichocka Stefan Kustowski i Karolina Cichocka ż. Feliksa 178-03-81 90V-91R 100 Ż DM
22 11 1864 Białogródka Katarzyna Rutkowska Sosnoweczka Józef Marianna Kozielska Roman Mirecki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 92V-93R 108 Ż DM
27 3 1865 Białogródka Jan Paszkiewicz Polachowa Antoni Konstancja Kustowska Piotr Bujalski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 140V-141R 32 Ż DM
25 4 1865 Białogródka Franciszek Łukomski Ledzianka Mikołaj Karolina Kopaczewska Franciszek Różycki i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 143V-144R 44 Ż DM
30 5 1865 Białogródka Petronela Busłanowska Polachowa Józef Józefa Kozielska Tomasz Kozielski i Marianna Gąsińska ż. Ignacego 178-03-81 144V-145R 47 Ż DM
9 8 1865 Białogródka Jan Kalnicki Sosnoweczka Józef Józefa Ciszewska Jakub Kornatowski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 148V-149R 62 Ż DM
21 9 1865 Białogródka Andrzej Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Andrzej Lipiński i Zofia Krzemieniowska ż. Wawrzyńca 178-03-81 152V-153R 80 Ż DM
5 10 1865 Białogródka Michalina Radziszewska Sosnoweczka Jan Rozalia Ostrowska Józef Kaleński i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 154V-155R 86 Ż DM
10 12 1865 Białogródka Jan Pilawski Dworzec Stefan Marianna Mokrzyńska Leon Ładziński i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 162V-163R 118 Ż DM
16 1 1866 Białogródka Karolina Mikołajewska Polachowa Piotr Paulina Kozielska Józef Sławecki i Agata Skupska ż. Jana 178-03-81 200V-201R 6 Ż DM
23 6 1866 Białogródka Adam Korzeniowski Sosnówka Jan Agata Wolska Jakub Kornatowski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 211V-212R 50 Ż DM
8 8 1866 Białogródka Karol Brzeziński Polachowa Ignacy Antonina Czyż Jan Kustowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 215V-216R 67 Ż DM
1 10 1866 Białogródka Ludwik Niewirowicz Sosnówka Jan Marianna Olędzka Wawrzyniec Radziszewski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 220V-221R 86 Ż DM
18 11 1866 Białogródka Elżbieta Kozielska Suchorzyńce Józef Józefa Rogalińska Aleksander Sowiński i Anastazja Zielińska panna 178-03-81 224V-225R 104 Ż DM
9 5 1867 Białogródka Stanisław Kustowski Polachowa Stefan Cecylia Kozielska Stefan Czyż i Marianna Piotrowska ż. Andrzeja 178-03-81 274V-275R 40 Ż DM
29 7 1867 Białogródka Franciszka Wierzbicka Ledzianka Aleksander Paulina Kozielska Kazimierz Zieliński i Marianna Sławecka ż. Tomasza 178-03-81 282V-283R 69 Ż DM
6 8 1867 Białogródka Dominik Tyszecki Ledzianka Józef Agata Sławecka Andrzej Białokur i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 283V-284R 73 Ż DM
1 9 1867 Białogródka Antonina Mikołajewska Polachówka Piotr Paulina Kozielska Łukasz Kustowski i Cecylia Kustowska ż. Stefana 178-03-81 286V-287R 85 Ż DM
7 10 1867 Białogródka Aleksander Rutkowski Sosnoweczka Józef Marianna Kozielska Wincenty Sawicki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 291V-292R 102 Ż DM
7 10 1867 Białogródka Zofia Rutkowska Sosnoweczka Józef Marianna Kozielska Józef Jaskulski i Marcelina Mirecka ż. Romana 178-03-81 291V-292R 103 Ż DM
12 11 1867 Białogródka Franciszek Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Wawrzyniec Krzemiński i Franciszka Dubowicz ż. Stanisława 178-03-81 297V-298R 126 Ż DM
15 11 1867 Białogródka Marianna Rużycka Ledzianka Franciszek Barbara Proczkowska Tomasz Sławecki i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 297V-298R 127 Ż DM
15 3 1868 Białogródka Aniela Pilawska Dworzec Stefan Marcelina Erazm Wołkowski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 349V-350R 27 Ż DM
18 4 1868 Białogródka Józef Paszkiewicz Polachowa Antoni Konstancja Kustowska Józef Bołsunowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 352V-353R 37 Ż DM
1 5 1868 Białogródka Franciszka Kobylańska Ledzianka Antoni Antonina Zielińska Wojciech Zieliński i Salomea Kozielska ż. Stanisława 178-03-81 353V-354R 41 Ż DM
7 5 1868 Białogródka Florian Zagrocki /Zagrodzki Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Aniela Urbańska ż. Szymona 178-03-81 353V-354R 42 Ż DM
7 7 1868 Białogródka Jan Studziński Sosnoweczka Julian Katarzyna Wierzbicka Jan Radziszewski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 358V-359R 63 Ż DM
10 7 1868 Białogródka Feliks Zieliński Sosnówka Mateusz Honorata Mroczkowska Józef Kalnicki i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 358V-359R 64 Ż DM
21 9 1868 Białogródka Józef Słomiński Ledzianka Adam Marianna Kozielska Aleksander Wierzbicki i Marianna Zielińska ż. Andrzeja 178-03-81 366V-367R 95 Ż DM
22 9 1868 Białogródka Tekla Zagajewska Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Królikowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 366V-367R 96 Ż DM, JZ
5 12 1868 Białogródka Mikołaj Radziszewski Sosnówka Jan Honorata Ostrowska Tomasz Studziński i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 373V-374R 121 Ż DM
4 4 1869 Białogródka Franciszka Witkowska Sosnówka Jan Dorota Radziszewska Józef Kalnicki i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 419V-420R 44 Ż DM
23 7 1869 Białogródka Maria Kozielska Futor Romanów Ignacy Julianna Bogusławska Ludwik Paszyński i Antonina Szostacka ż. Piotra 178-03-81 432V-433R 93 Ż DM
26 7 1869 Białogródka Paulina Bołsunowska Polachowa Józef Józefa Kozielska Ignacy Gąsiński i Domicela Czyż ż. Stefana 178-03-81 432V-433R 94 Ż DM
21 8 1869 Białogródka Stefan Pasławski Sosnówka Jan Antonina Kornatowska Tomasz Studziński i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 433V-434R 100 Ż DM
21 9 1869 Białogródka Mateusz Medyński Książęcin Franciszek Agata Kozielska Jan Podgórski i Tekla Mikulska 178-03-81 438V-439R 120 Ż DM
7 11 1869 Białogródka Marianna Kozielska Ledzianka Jakub Aniela Różycka Jan Urbański i Marianna Sławecka ż. Tomasza 178-03-81 446V-447R 150 Ż DM
22 9 1871 Białogródka Ignacy Zagajewski Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Królikowski Magdalena Kozielska, ż. Tomasza 132 JZ 0
12 8 1872 Białogródka Aniela Medyńska Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska Jan Zagajewski Tekla Mikulska, ż. Michała 93 JZ 0 0
2 5 1874 Białogródka Józef Królikowski Polachowa Ignacy Marianna Bronezińska Józef Zagajewski Magdalena Kozielska, ż. Tomasza 58 JZ 0 0
13 2 1878 Białogródka Antonina Kozielska Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Ignacy Królikowski Antonina Zagajewska, ż. Józefa 13 JZ 0 0
29 7 1879 Białogródka Antonina Medyńska+F91 Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska Jan Zagajewski Marianna Niemirowska, ż. Wincentego 77 JZ 0 0
30 1 1880 Białogródka Petrunela Zagajewska Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Królikowski Magdalena Kozielska, ż. Tomasza 18 JZ 0 0
22 9 1881 Białogródka Józefa Kozielska Sosnóweczka Franciszek Marianna Czyż Wawrzyniec Andrusiewicz, Józefa Brzezińska ż. Piotra 17-2-76 19V-20R 113 Ch
15 11 1881 Białogródka Marianna Sławecka Ledzianka Wincenty Salomea Kustowska Szymon Ciszewski, Józefa Kozielska ż. Jana 17-2-76 25V-26R 147 Ch
13 7 1885 Białogródka Mikołaj Zagajewski Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Krolikowski Magdalena Kozielska, ż. Tomasza 109 JZ
31 3 1886 Szumbar Marcelina Kozielska Szumbar Józef Krystyna Piotrowska 627 123-124 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0072.htm
15 6 1888 Szumbar Franciszka Kozielska Borki Józef Krystyna Piotrowska Walery Lubowicki, Leonora Piwońska ż. Andrzeja 627 89-90 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0051.htm
3 9 1889 Białogródka Franciszka Goświcka Ledzianka Antoni Apolonia Kozielska Jan Słomiński, Antonina Kuźnicka ż. Stanisława 17-2-80 29V-30R 145 Ch
16 9 1889 Białogródka Kornelia Sławecka Ledzianka Apolinary Agata Zielińska Karol Kobylański, Marianna Kozielska ż. Dominika 17-2-80 31V-32R 155 Ch
2 3 1892 Kuniów Cezar Rosielski Stajło par. Ostróg Piotr Antonina Dzwonkowska Ludwik Nowosielski i Marianna Kozielska ż. Feliksa 178-3-86 407V-408R 29 Ż DM
12 8 1898 Białogródka (córka) Łukasiewicz Ledzianka Józef Anastazja Kozielska chł. Grzegorz Wierzbicki, Feliksa Różycka ż. Jana 17-2-84 1R 125 Ch
10 5 1902 Szumsk Wiktoria Kozielska Kaletyńce Wielkie Roman Franciszka Wierzbicka 01-236 252V-253R 105 T
17 8 1904 Białogródka Władysław Sobko Sochurzyńce Stanisław Anna Kozielska Kazimierz Sobko, Józefa Łaszcz ż. Andrzeja 17-2-84 64V-65R 135 Ch
21 1 1905 Białogródka Ignacy Kobylański Ledzianka Jan Marianna Kozielska Roman Zieliński, Rozalia Ciszewska ż. Andrzeja 17-2-84 127V-128R 14 Ch
10 4 1905 Białogródka Bronisław Kobylański Ledzianka Józef Franciszka Lipska Jan Kobylański, Antonina Kozielska wdowa 17-2-84 129V-130R 58 Ch
12 6 1905 Białogródka Antonina Zagajewska Polachowa Feliks Marianna Urbańska Piotr Nowosielski Józefa Kozielska, ż. Jóżefa 17-2-84 79 JZ 0
25 10 1905 Białogródka Aniela Kozielska Polachowa Jan Antonina Podgórska chł. Jan Czyż, Józefa Królikowska z. Józefa 17-2-84 147V-148R 146 Ch
5 11 1905 Białogródka Edward Łukarzewski Ledzianka Antoni Barbara Kozielska chł. Hipolit Boryslawski, Rozalia Ciszewska ż. Andrzeja 17-2-84 147V-148R 147 Ch
30 6 1907 Białogródka Marianna Sobko Sochurzyńce Stanisław Anna Kozielska Michał Zagajewski Józefa Łaszcz, ż. Andrzeja 108 JZ 0 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
5 2 1828 Lachowce Tomasz Winiarski Polachówka, par. Białogródka 25 Szymon Marianna Kozielska Julianna Gluzicka Denysówka 20 Piotr Anna Kamińska Ur. Teodor Kozielski, Ur. Kazimierz Rudkowski 171-1-1 115V 4 R Mg
26 2 1830 Białogródka Tomasz Krajewski Ledzianka 29 Jakub Marianna Wiszniewska Małgorzata Kobylańska Ledzianka 23 Stanisław Apolonia Kozielska Maciej Krzywiński i Piotr Grześko 178-03-96 69V 6 Ż DM
15 6 1830 Białogródka Maciej Brzyski Polachowa 26 IN Aleksandra Brzyska Anna Słomińska Polachowa 20 Wincenty Marianna Kozielska Andrzej Zalewski i Hieronim Boguslawski 178-03-96 71R 12 Ż DM
19 10 1830 Białogródka Jan Kamiński Polachowa 24w Marcin Kazimiera Makowska Teofila Winiarska Polachowa 20 Szymon Marianna Kozielska Bartłomiej Podgórski i Franciszek Czarnecki 178-03-96 72V 19 Ż DM
18 10 1831 Białogródka Wincenty Żukowski Ledzianka 23 Franciszek Marianna Kozielska Agnieszka Krzymińska Ledzianka 18 Bazyli Marianna Zawadzka Jan Gęsicki, Maciej Krzymiński 178-3-97 87R 21 Ż DM
5 2 1833 lachowce Jan Winiarski Polachowa par. Białogródka 25 Szymon Marianna Kozielska Anna Paradowska Książęcin 16 Mikołaj Marianna Piotrowska Jan Szyszkowski, Jan Zawadzki 171-1-6 88V-89R 5 R DM
10 2 1835 Białogródka Łukasz Kustowski Polachowa 22 Rafał Rozalia Staszewska Marianna Kozielska Polachowa 18 Teodor Wiktoria Mirecka Jakub Buderadzki, Piotr Miedziachowski 178-3-101 126R 6 Ż DM
2 2 1836 Białogródka Ignacy Kustowski Polachowa 28 Michał Rozalia Mirecka Marianna Kozielska Polachowa 20 Piotr Agnieszka Gęsicka Ignacy Kustowski, Franciszek Semkowski 178-03-106 129R 2 Ż DM
17 5 1836 Białogródka Wincenty Żukowski Ledzianka 35w Franciszek Marianna Kozielska Marianna Zacharzewska Ledzianka 20 Ignacy Teresa Ostrowska Roch Ostrowski, Leon Wierzbicki 178-03-106 131V 12 Ż DM
13 2 1838 Lachowce Jan Słomiński Poluchowa par. białogródecka 22 Wincenty Marianna Kozielska Franciszka Glińska Książęcin 18 Feliks Ewa Bilecka Jan Winiarski, Jan Zawadzki 108 R 4 ZP
19 6 1838 Białogródka Jan Grzybowski Polachowa 23 Józef Marianna Rajewska Marcjanna Kozielska Polachowa 17 Piotr Agnieszka Gąsicka Jędrzej Strzemecki i Jan Nidziński 178-03-110 152V 15 Ż DM
24 7 1838 Białogródka Kasper Mikołajewski Polachówka 32 Szymon Anna Szymańska Klara Winiarska Polachówka 21 Szymon Marianna Kozielska Maciej Różycki i Józef Baczyński 178-03-110 153V 19 Ż DM
17 11 1846 Białogródka Nikodem Jarocki Polachowa 29 Kazimierz s. Jakuba Marianna c. Mikołaja Kozielska Teresa Winiarska Polachowa 21 Ludwik s. Franciszka Franciszka c. Kazimierza Podgórska Szymon Kozielski, Franciszek Kustowski, Jakub Buderacki 178-03-115 148R 26 Ż DM
26 1 1847 Białogródka Tomasz Winiarski Polachowa 40w Szymon s. Jana Marianna c. Jana Kozielska Michalina Baranowska Polachowa 22 Jan s. Piotra Marianna c. Franciszka Olędzka (wd./p Julii Gluzickiej) Jan Nidziński, Jakub Buderacki, Jan Winiarski 178-3-116 114R 2 Ż DM
26 9 1848 Białogródka Stefan Kustowski Polachówka 23 Rafał Rozalia Staszewska Cecylia Kozielska Polachowa 17 Szymon Marianna Kornatowska Franciszek Zieliński, Franciszek Kustowski, Michał Ruszkowski 178-3-117 150V 23 Ż DM
24 11 1857 Łabuń Florian Czyżewski Łabuń 25 Marcin Helena Mioduszewska Anna Kozielska Łabuń 23 Jan Agafia Rozwadowska Wiktor Nowicki i Bazyli Korzynowicz 178-3-73 367R 23 Ż DM
9 2 1864 Białogródka Józef Sławecki Kuźmińce 20 Franciszek Marianna Wieczor Antonina Kustowska Polachowa 16 Łukasz Marianna Kozielska Wincenty Rowinkowski i Franciszek Makowski 178-03-81 104R 7 Ż DM
5 7 1864 Białogródka Franciszek Medyński Książęcin par. Lachowce 24 Jakub Cecylia Zagajewska Agnieszka Kozielska Polachowa 17 Szymon Marianna Kornatowska Łukasz Romaszewski i Jan Piotrowski 178-03-81 110V 20 Ż DM, JZ
23 11 1864 Białogródka Jan Iwiński Bisówka Wielka par. Lachowce 25 Wincenty Teresa Ulicka Salomea Kustowska Polachowa 18 Ignacy Marianna Kozielska Jan Czyż i Benedykt Sobolewski 178-03-81 117R 33 Ż DM
27 6 1865 Białogródka Adam Słomiński Ledzianka 25 Andrzej Domicela b/N Marianna Kozielska Ledzianka 19 Stanisław Salomea Hryniewiecka Józef Wierzbicki Jan Kozielski 178-03-81 176V 16 Ż DM
7 11 1865 Białogródka Jan Zieliński Ledzianka 35 Bazyli Marianna Bujalska Marianna z Słomińskich Kozielska Ledzianka 30w Andrzej Domicela Bobrzecka Andrzej Białokur i Tomasz Zarzycki 178-03-81 182R 27 Ż DM
29 1 1867 Białogródka Antoni Kobylański Ledzianka 21 Sebastian Salomea Kozielska Antonina Zielińska Ledzianka 19 Wawrzyniec Katarzyna Hryniewiecka Grzegorz Kobierski, Jakub Kozielski 178-03-81 307V 5 Ż DM
12 5 1868 Białogródka Józef Kustowski Polachowa 19 Łukasz Marianna Kozielska Marianna Podgórska Polachowa 17 Kajetan Franciszka Zielińska Tomasz Kozielski, Tomasz Zarzycki 178-03-81 383V 13 Ż DM
21 9 1868 Białogródka Szczepan Zieliński Ledzianka 30 Jakub Agnieszka Rymsza (Remsza) Marianna Kozielska Ledzianka 19 Piotr Aleksandra Miedziachowska Grzegorz Kobierski, Franciszek Białokur 178-03-81 388V 23 Ż DM
18 5 1869 Białogródka Ludwik Orłowski Kuczmanówka 30w Franciszek Katarzyna Zagajewska Marcelina Kustowska Polachowa 18 Ignacy Marianna Kozielska Michał Roszkowski, Wincenty Brzeziński 178-03-81 461V 9 Ż DM, JZ
20 10 1869 Białogródka Józef Kobylański Ledzianka 19 Sebastian Salomea Kozielska Marianna Urbańska Krzyworudka 18 Stanisław Franciszka Wieczer Jan Kwiatkowski, Karol Słomiński 178-03-81 466V 19 Ż DM
21 5 1906 Białogródka Michał Zagajewski Książęcin 24 Piotr Antonina Ostrowska Marianna Kozielska Białogródka 22 Jan Józefa Hryniowiecka Józef Ostrowski Jan Żukowski 37 JZ 0
24 5 1912 Białogródka Teofil Zagajewski Hulowce 26 Mikołaj Honorata Białokur Karolina z Zdarzyńskich Kozielska-Niewirowicz Dworcy 21 Simfirian Waleria Marcinkowska Jan Franczuk Jan Zawadzki 19 JZ 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl