Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 125 wyników dla: Dubin

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 5 1827 Bereźnica Feliks Konopacki 5 Bereźnica s. Piotra i Tekli z Dubinów 813 131 6 AGAD 131 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0131.htm
5 1 1830 Bereźnica Marianna Dubin 60 Bereźnica z d. Śliwińska, mąż Stefan, córka Aniela panna 816 87V 1 AGAD 90 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0090.htm
13 2 1831 Kodnia Jan Dubiniecki 1 Kodnia s. Samuela i Elżbiety z Bołsunowskich 178-51-281 13V 14 Ż 17 DM
19 2 1834 Bereźnica Stefan Dubina 80 Bereźnica wdowiec, syn Maciej, córki zamężne Tekla i Aniela 820 91R 2 AGAD 95 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0095.htm
16 4 1834 Bereźnica Marianna Padlewska 41 Bereźnica z d. Dubina, wdowa po Feliksie, bezpotomna 820 91V 7 AGAD 96 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0096.htm
1 7 1837 Białogródka Marianna Dubin 46 Białogródka ur., z Wiszniewskich, wdowa, synowie Feliks i Wincenty, córka Tekla 178-3-108 174R 70 Ż DM
23 3 1842 Maciejów Anna Wańkiewicz 75 Maciejów z d. Dubiniec, wdowiec Jakim Wańkiewicz, syn Bazyli 408 11 3 AGAD 7 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20408/pages/PL_1_436_408_0007.htm
1 11 1843 Bereźnica Jan Skwarkowski 43 Bereźnica żona Aniela z Dubinów, synowie Edward i Feliks, córki Anna i Apolonia 829 261V 18 AGAD 276 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0276.htm
11 3 1844 Luboml Grzegorz Dobrzyński 2 Rymacze r. Jan, Marianna Dubin 859 620 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0330.htm
9 4 1846 Kulczyny Józef Kamiński 70 Woskodawińce żona Tekla z Dubiniewskich, synowie Antoni, Jędrzej i Michał, córki Marianna i Katarzyna 178-3-115 373R 21 Ż 731 DM
1 5 1847 Lachowce Dominik Bolechowski 0,5 Semenów s. 1-dw. Dominika i Honoraty z Dubiniewiczów 171-1-13 105R 28 R DM
18 7 1848 Kodnia Elżbieta Ordyjewicz 40 Kodnia 1-dw., z Dubinieckich, wdowa po Grzegorzu, syn Szymon i jedna córka - brak imienia 178-3-20 13R 20 Ż DM
12 8 1848 Kodnia Mikołaj Andruchowicz 2 Kodnia s. 1-dw. Dominika i Karoliny Dubinieckiej 178-3-20 14R 28 Ż DM
7 7 1849 Starokonstantynów Krystyna Dubina 40 Starokonstantynów od gorączki, mąż żołn. inwalidzkiej kompanii Tymoteusz, synowie Andrzej i Marcin, córka Julianna 178-3-118 55V 129 Ż 106 DW
20 3 1851 Bazalia Cyryl Dubiniewicz 1 Zozulińce Małe s. Jana i Magdaleny 178-3-120 133V 37 Ż DM
19 2 1853 Korytnica Alojzy Liwicki 55 Czerników żona Tekla z Dubinieckich, syn Feliks, córki Rozalia, Wiktoria, Ludwika i Marianna 225 18 5 0
31 5 1853 Tuczyn Marianna Dubin 57 Tuczyn z d. Koralewska, m. Marcin, c. Marianna, Julia, Anna 171-1-33 477R 12 R 471 BW
9 12 1858 Kodnia Wiktoria Andruchowicz 4 Agatówka c. Dominika i Karoliny z Dubinieckich 178-3-128 723R 16 Ż 1386 DM
21 12 1858 Kodnia Hieronim Kowba [Kołba] 2 Kodnia s. Józefa i Petroneli z Dubinieckich 178-3-128 723R 18 Ż 1386 DM
25 12 1858 Kodnia Augustyn Kowba [Kołba] 7 Kodnia s. Józefa i Petroneli z Dubinieckich 178-3-128 723V 19 Ż 1387 DM
27 2 1859 Bazalia Magdalena Dubiniewicz 6 Wasylówka c. 1-dw., Jana i Magdaleny 178-3-129 54V 25 Ż DM
11 6 1862 Starokonstantynów Jakub Mazur 60 Jemce żona Tatiana z Dubinów, syn Konstanty, córki Jakulina i Eufrozyna 178-3-131 53R 53 Ż 107 DM
24 9 1864 Bazalia Jan Dubiniewicz 60 Kołki żona Magdalena, bezpotomny 17-1-9 27V 73 Ch 53 DM
10 11 1868 Łuck Dominik Dołgow (?) 21 Łuck z Dubinek, pow. Włodzimierz Wołyński 398 60 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0033.htm
6 4 1874 Radziwiłłów Andrzej Dubina 66 Leduchów chłop, wdowiec, córka Efimia 1-68 95V 18 T
20 3 1917 Torczyn Anna Dubiniuk 27 Boratyn ze Smajdów, zostawiła wdowca Józefa, córkę Ewę 1082 36 13 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0038.htm
26 2 1920 Starokonstantynów Salomea Kobjuk 35 Nowosielica z tyfusu, włościanka, z d. Dubin, mąż Jan 17-2-91 174R 107 Ch 308 DM
1 3 1920 Starokonstantynów Maria Dubiniewicz 22 Werborodyńce z tyfusu, włościanka, panna, w 2 rub. wpisano imię Aleksandra 17-2-91 175V 117 Ch 311 DM
15 8 1930 Radziwiłłów Agata Dubina 73 Bałki z Tuszakowskich, mąż Piotr 1-119 231 R 17 T 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
1 10 1825 Wiszenki Józef Hładyszewski Łuków Maciej Prakseda wlm. Mikołaj Płazowski, Krystyna Płazowska siostra Mikołaja, uczc. Piotr Magierowski, Zuzanna Lipkowska, Bazyli Dubinowicz, Katarzyna Pawlukowa, chrzest 1.10.1825. Jest to prawdopodobnie dopełnienie ceremonii z 20.9.1825. W jednym akcie Krystyna Płaz 297-1-12 96V Ł AR
20 3 1827 Krasnopol Krystyna NN Januszpol NN NN NN chrzest 20.03.1827, Jan Dubinelewski i Marianna Waśkowska 178-51-302 9R 35 Ż 11 DM
1 12 1827 Krasnopol Andrzej Maguński Januszpol Stanisław Katarzyna Medyńska chrzest 1.12.1827, Teodor Dubiniecki i Franciszka Brzeźnicka 178-51-302 17V 86 Ż 20 DM
22 8 1829 Bereźnica Filip Benicjusz Konopacki Bereźnica Piotr Tekla Dubin Feliks Mierzwiński i Katarzyna Buczyńska 815 130 V 22 AGAD 135 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0135.htm
8 10 1831 Kodnia Anna Hordyjewicz Kodnia Grzegorz Elżbieta Dubiniecka Franciszek Obuchowski i Rozalia Bołsunowska wdowa 178-51-287 24R 25 Ż 27 DM
27 4 1832 Bereźnica Katarzyna Konopacka Bereźnica Piotr Teresa Dubin Jan Szkwarkowski i Julia Konopacka 818 67R 5 AGAD 73 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0073.htm
29 10 1832 Bereźnica Aniela Narcyza Byczyńska Bereźnica Franciszek Petronela Jankowska Leon Chomicki i Aniela Dubinianka panna 818 69V 24 AGAD 76 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0076.htm
25 10 1832 Kodnia Kazimierz Kołb Kodnia Teodor Teodora Bołsunowska Samuel Dubiniecki i Grudzińska, Maciej Dubiniecki 178-51-287 29R 27 Ż 32 DM
19 8 1833 Białogródka Ludwik Dubin (Dubowicz) Kuźmińce Grzegorz Honorata Mondzelowska Jan Makowski i Agata Syngielwicz ż. Aleksandra 178-3-99 50R 74 Ż DM
12 10 1834 Bereźnica Edward Jan Kanty Szkwarkowski Bereźnica Jan Aniela Dubin Piotr Konopacki i Teresa Piekarska z Słodkowskich 820 88R 28 AGAD 93 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0093.htm
1 4 1835 Bereźnica Wiktoria Tomaszewska Bereźnica Walenty Honorata Sawicka Piotr Konopacki i Marianna Nienadkiewicz, Szymon Zahorski i Aniela Skwarkowska z Dubinów 821 112V 4 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0114.htm
14 5 1835 Bereźnica Zofia Konopacka Bereźnica Piotr Tekla Dubin Marcin Jełowicki i Prakseda Stradomska z Kormańskich, asyst. Seweryn Izdebski i Apolonia Krasińska 821 113R 8 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0114.htm
8 8 1836 Międzyrzec Józef Kalasanty Bielecki Międzyrzec Jan Pelagia Albert Hutnicki,Paraska Dubinicka,As.kaw.Piotr Orzechowski,Agnieszka Jakimczycha 171-1-9 245V 22 R AS
20 5 1836 Bereźnica Józefa Kaliszewska Bereźnica Jan Katarzyna Skwarkowska Maciej Kaznowski i Aniela Skwarkowska z Dubinów 822 105V 11 AGAD 107 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0107.htm
11 4 1837 Białogródka Franciszka Dubin Kuźmińce Wojciech Honorata Mondzelewska Jan Makowski i Katarzyna Falińska ż. Jakuba 178-3-108 149V 44 Ż DM
6 11 1837 Bereźnica Apolonia Szkwarkowska Bereźnica Jan Aniela Dubin Piotr Konopacki i Apolonia Chomicka 823 124V-125R 25 AGAD 133 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0133.htm
2 11 1838 Ostropol Stefan Skulbaszewski Ostropol Stefan Genowefa Porzezińska Józef Czarnecki i Duklana Wierzejska, asyst. Ignacy Dubiniewicz i Ludwika Krzefińska panna, Spiridon Wierzbicki i Julia Bułdyskowa panna 178-3-110 284R 59 Ż 558 DM
1 2 1838 Bereźnica Ignacy Błażej Konopacki Bereźnica Piotr Tekla Dubin Jan Skwarkowski i Józefa Undewiter ż. Augusta 824 82V 8 AGAD 85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0085.htm
9 4 1839 Jampol Maria Najsyk Zahorce Joachim Anastazja Leon Dubiniewicz i Honorata Dubiniewicz panna 178-51-433 263V 17 Ż 275 DM
9 9 1839 Bereźnica Jan Konopacki Bereźnica Piotr Tekla Dubin Józef Wroński i Józefa Ungiewiter ż. Augustyna 825 102R 24 AGAD 108 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0108.htm
19 9 1840 Bereźnica Feliks Władysław Szkwarkowski Bereźnica Jan Aniela Dubin Grzegorz Łyszkiewicz i Katarzyna Buczyńska ż. Szczepana, asyst. Jan Korniewicz i Marianna Dawidowicz 826 131V 21 AGAD 133 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0133.htm
15 4 1842 Nabrzuska Franciszek Joachim Dubiniuk Nabrzuska Kazimierz Katarzyna Andruszuk Maciej Hołodziuk 857 642 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0345.htm
3 11 1845 Bazalia Wincenty Dubiniewicz Kołki Jan Magdalena Bielecka Szymon Zawadzki i Marianna Bujalska 178-3-113 222V 122 Ż DM
11 3 1845 Stawiszcze Kazimierz Manel Bahwa odn. Jan Marianna Dubiniecka ur. Ksawery Wojciechowski, Marianna Stocka 685-2-1020 3v 12 Ch 6 KP2
1 1 1845 Nowogród Wołyński Józef Galfryd Padwinski Smołdyrów Faustyn Tekla Kucicka Adolf Marzine... i Magdalena Dubinska, żona Jana 876 8 31 6 SM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0006.htm
9 1 1845 Kodnia Tomasz Andruchowicz Kodnia Dominik Karolina Dubiniecka Marcin Dubieniecki i Anna Piotrowska ż. Feliksa 178-3-12 248R 3 Ż 492 DM
24 12 1845 Kodnia Ewa Szymańska Kodnia Piotr Helena Hryniewicz Mikołaj Korzun i Karolina Dubiniecka ż. Macieja 178-3-12 252R 35 Ż 500 DM
10 12 1846 Kodnia Mikołaj Andruchowicz Kodnia Dominik Karolina Dubiniecka Franciszek Kozłowski i Joanna Wyhowska ż. Gabriela 178-3-15 217R 28 Ż 222 DM
11 1 1847 Kodnia Paweł Tomaszewski Kodnia Benedykt Marianna Cieciniowska Piotr Szymański i Marianna Obuchowska wdowa, Stefan Perehuda i Marianna Dubiniecka ż. Szymona 178-3-18 1R 2 Ż DM
23 10 1847 Makarów Anna Zubrzycka Makowiszcze Adam Tekla Dubin Jan Ka.....wski, Zofia Rusiecka, panna, chrz.2.11.1847 178-51-548 64R 31 Ż BS 129
19 8 1847 Kodnia Anna Bołsunowska Kodnia Hilary Katarzyna Żarska Augustyn Didkowski i Rozalia Olszewska ż. Franciszka, Marcin Dubiniecki i Aleksandra Cychmystruk ż. Zachariasza 178-3-18 4R 20 Ż DM
9 1 1849 Kodnia Paweł Andruchowicz Kodnia Dominik Karolina Dubiniecka Marcin Dubiniecki i Joanna Wyhowska ż. Gabriela 178-3-25 1V-2R 2 Ż DM
23 4 1849 Kodnia Franciszka Szymańska Kodnia Piotr Julianna Hryniewicz Kazimierz Dubiniecki Anna Perehuda ż. Pawła 178-3-25 3V-4R 8 Ż DM
3 12 1850 Białogródka Barbara Dubin Ledzianka Stanisław Franciszka Miedzianowska Maciej Kobylański i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-3-119 491V-492R 93 Ż DM
27 1 1850 Bazalia Cyryl Dubiniewicz Zozulińczyki 1-dw. Jan Rozalia Bielecka szl. Andrzej Niewiński, Domicela Kowalewska 178-3-119 66V-67R 5 Ż 130 DW
28 2 1850 Kodnia Aleksander Łempicki Kodnia Jan Tekla Pułhowska Piotr Szymański i Katarzyna Perehuda ż. Leona, asyst. Marcin Dubinicki i Anna Perehuda 178-3-27 2V-3R 8 Ż 5-6 DM
19 12 1850 Kodnia Adam Góralski Kodnia Andrzej Tekla Łopuszyńska Piotr Andruchowicz i Karolina Dubiniecka ż. Macieja, asyst. Jan Kowba i Rozalia Rysicz ż. Mikołaja 178-3-27 7V-8R 26 Ż 15-16 DM
23 3 1851 Bazalia Józefa Boluchowska Kołki Dominik Honorata Dubiniewicz Andrzej Popławski i Feliksa Popławska 178-3-120 96V-97R 43 Ż DM
18 8 1851 Kodnia Katarzyna Kozłowska Kodnia NN Barbara Kozłowska c. panny, Kazimierz Kowba i Anna Dubiniecka panna 178-3-31 410V-411R 19 Ż 804-805 DM
28 8 1851 Kodnia Augustyn Osowski Kodnia Mateusz Teodora Kozłowska Ignacy Zieniewicz i Anna Dubiniecka panna 178-3-31 410V-411R 20 Ż 804-805 DM 0
1 9 1851 Kodnia Rozalia Andruchowska Kodnia Dominik Karolina Dubiniecka Franciszek Olszewski i Anna Ditkowska ż. Tomasza 178-3-31 411V-412R 21 Ż 806-807 DM
28 3 1853 St. Oleksiniec Wojciech Lechkun Łopuszna Michał Anna Kondecka chł. Jan Semelakowski, Marcela Dubinczuk ż.Jana 878 282-283 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0149.htm
25 4 1854 Krzemieniec Leon Dubinowicz Krzemieniec Leon Paulina Janczenko 0.1-26 11V-13R 32 T
27 7 1854 Kodnia Feliks Grabowski Kodnia Fortunat Józefa Mileniewska Ignacy Zieniewicz i Justyna Lewkowska panna, asyst. Tomasz Łukomski i Anna Dubiniecka panna 178-3-38 493V-494R 14 Ż 963-964 DM
15 12 1854 Kodnia Wiktoria Andruchowska Kodnia Dominik Karolina Dubiniecka Franciszek Olszewski i Joanna Wyhowska ż. Gabriela, asyst. Tomasz Witkowski i Petronela Kowba ż. Józefa 178-3-38 496V-497R 27 Ż 969-970 DM
16 4 1855 Kodnia Katarzyna Korzun Kodnia Ignacy Anna Gajewska Maciej Dubiniecki i Anna Łempicka ż. Dominika 178-3-40 4V-5R 11 Ż 9-10 DM
7 6 1855 Kodnia Małgorzata Dubiniecki Kodnia Maciej Karolina Nowakowska Filip Ditkowski i Anna Ditkowska ż. Tomasza, asyst. Józef Łaszczewski i Anna Perehuda ż. Pawła 178-3-40 5V-6R 15 Ż 11-12 DM
17 7 1855 Kodnia Wincenty Osowski Kodnia Maciej Teodora Kozłowska Ignacy Zieniewicz i Anna Obuchowska ż. Jana, asyst. Jan Topolnicki i Anna Dubiniecka panna 178-3-40 6V-7R 18 Ż 13-14 DM
24 8 1855 Tuczyn Bronisław Wabiszczewicz Płotnicki Tuczyn Franciszek Franciszka Radzicka chrzest 23.10.1855, Aleksander Tiery i Julia Dubin panna 171-1-51 312V-313R 21 R 317 BW
31 12 1857 Kodnia Sylwester Andruchowicz Agatówka Dominik Karolina Dubiniecka chrzest 02.01.1858, Rafał Żarski i Domicela Zahorowska ż. Grzegorza 178-3-128 705V-706R 4 Ż 1356-1357 DM 0
26 4 1857 Kulczyny Józef Dubiniewicz Kulczyny Leon Paulina Janczeńska [Janczenko] Jan Gostyński i Anastazja Zabłotna ż. Michała 178-3-125 128V-129R 40 Ż 246-247 DM
12 8 1858 Kodnia Wawrzyniec Siedlecki Horodyszcze Paweł Paulina Dubiniecka Wawrzyniec Sulatycki i Klara Omicińska panna 178-3-128 709V-710R 18 Ż 1364-1365 DM
22 3 1859 Kodnia Józefa Osowska Kodnia Mateusz Teodora Kozłowska Jan Topolnicki i Petronela Kowba ż. Józefa, asyst. Hipolit Kozłowski i Aleksandra Dubiniecka panna 178-3-48 2V-3R 6 Ż 5-6 DM
9 6 1861 Kodnia Małgorzata Kozłowska Agatówka Hipolit Julianna Rysicz Jan Dubiniecki i Anna Zieniewicz ż. Jana 178-3-53 4V-5R 11 Ż 9-10 DM
11 6 1861 Kodnia Feliks Andruchowicz Agatówka Dominik Karolina Dubiniecka Józef Piasecki i Balbina Dubiniecka ż. Kazimierza 178-3-53 5V-6R 15 Ż 11-12 DM
15 9 1861 Kodnia Marianna Siedlecka Horodyszcze Paweł Paulina Dubiniecka Bartłomiej Hryniewicz i Katarzyna Ejsmont ż. Filipa 178-3-53 6V-7R 17 Ż 13-14 DM 0
7 10 1863 Żytomierz Józef Galicki Balarka Stefan Domicella Korobczyńska Jan Kuriata, Rozalia Dubiniecka 178-3-54 69 243 Ż DG
20 2 1863 Butowce Albin Pilikowski Pieńki Zachariasz Aleksandra Dubiniewicz Anzelm Zaruski i Marianna Odyniecka 178-3-82 2V-3R 14 Ż 5-6 DM
9 11 1863 Kulczyny Klementyna Henryka Ursyn Krasiłów Hipolit Marianna Dubiniewicz Erazm Zamiechowski i Marianna Zawilska ż. Ignacego 17-1-235 26V-27R 104 Ch 53-54 DM
6 4 1866 Żytomierz Gabriel Dubiniecki Balarka Jan Rozalia Węgłowska [07.04.1866] syn 1-dw., Paweł Korzun i Domicella Omiecińska 178-3-63 24 93 Ż 45 i 46 DG
16 7 1866 Kulczyny Marianna Kunicka Krasiłów Jan Anna Kurdybanowska Jan Mogiński i Sabina Dubiniewicz panna 17-1-235 185V-186R 56 Ch 363-364 DM
30 9 1866 Kulczyny Michalina Ursyn Krasiłów Hipolit Marianna Dubiniewicz Antoni Korzeniowski i Julia Żukowska 17-1-235 194V-195R 89 Ch 381-382 DM
24 11 1869 Ostróg Klemens Wilczyński Luczyn Konstanty Anna Cymbalska Józef Dubiniewicz, Teresa Zabłocka żona Józefa 654-1-56 18R 3 R MZ
7 11 1903 Żytomierz Antoni Sieradzki Chutor Wasilewskiego Feliks Dioniza Dubiniecka Antoni Świderski, Maria Kotwicka ż. Jana 178-3-171 176V-177R 437 Ż 349 DW
23 11 1903 Żytomierz Józefa Kotwicka Chutor Wasilewskiego Dominik Anastazja Dubiniecka Dominik Twardowski, Józefa Twardowska ż. Feliksa 178-3-171 177V-178R 442 Ż 351 DW
31 7 1908 Starokonstantynów Rozalia Kubiuk Nowosielica Jan Salomea Dubin Andrzej Kaźmiruk i Marcelina Strumińska 17-2-88 22V-23R 91 Ch 46-47 DM
2 1 1911 Nowy Zawod Paulina Dobrowolska Pieczkur Stanisław Ludwika Temborska Jan Temborski, Teofila Dubina ż. Dymitra 178-3-196 26V-27R 128 Ż 54 DW
5 11 1921 Starokonstantynów Anna Dubiniewicz Jemce Władysław Klementyna Mazurek Stanisław Lewkowski i Teresa Mazur ż. Jana 17-2-91 cz.2 240V-241R 165 Ch 84-85 DM
20 3 1923 Sarny Kazimiera Łurzypczyńska Mokwin Stanisław Lidia Dubiniecka Jan Bala, Julia Jaworska 740-4-753 29V 59 R 33 AS
6 6 1923 Kostopol Jadwiga Ling Kostopol Edward Olga Majster Jan Dubiniecki i Jadwiga Sawicka 740-4-414 2R 5 R 4 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 5 1828 Bereźnica Józef Konopacki Kurasz 30 Jan Marianna Mołachowska Julia Romanowska Kurasz 29 Roman Anastazja Izycka Szczepan Buczyński, Stefan Dubin, Nikodem Korniewicz 214 126 5 AGAD 130 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0130.htm
12 1 1834 Bereźnica Jan Szkwarkowski Bereźnica 27 Maciej Józefa Suchocka Aniela Dubina Bereźnica 27 Stefan Marianna Niwińska Jan Jankowski, Szczepan Buczyński, Piotr Konopacki 820 90R 1 AGAD 94 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0094.htm
3 11 1840 Puliny Aleksander Lelewicz Olizarka 26 Józef Angela Lachowiecka Julia Paszkowska Olizarka 18 Jan Magdalena Dubiniecka Stanisław Paszkowski, Ludwik Lelewicz 178-3-9 347V 31 Ż 681 DM
8 5 1841 Krzemieniec Leon Dubiniewicz Krzemieniec 30 Mikołaj Katarzyna Pawlina Janczenko Krzemieniec 19 Grzegorz Klara 872 423 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0224.htm
1 11 1847 Ostropol Wincenty Zatorski Czarna 25 Józef Agnieszka Łopuszańska Marcelina Łuczyńska Czarna 24 Jan Marianna Kulczycka Ignacy Dubiniewicz, Józef Czarnecki 178-3-116 281V 10 Ż 555 DM
29 6 1848 Białogródka Stanisław Dubin Kuźmińce 22 Wojciech Honorata Mondzelewska Franciszka Miedzianowska Kuźmińce 19 Jakub Marianna Gadomska Franciszek Faliński, Jakub Buderadzki 178-3-117 149R 17 Ż DM
29 1 1850 Kodnia Paweł Siedlecki Kodnia 26 Andrzej Jadwiga Żytkiewicz Paulina Dubiniecka Kodnia 24 Samuel Elżbieta Bołsunowska Antoni Siedlecki, Józef Kowba 178-3-27 11V 2 Ż 18 DM
28 10 1851 Zasław św. Józefa Antoni Szerszewicz Zasław par.Św.Józefa 33 Jakub s.Teodora Franciszka c.Józefa Józefowicz Helena Domańska Zasław, par.Św.Józefa 27 Ignacy Antonina Sawicka Pan młody podoficer zasławskiej drużyny inwalidów. Julian Sawicki s.Seweryna, Teodor Dubin s.Piotra pisarz, Józef Pogorzelski s.Jana pocztylion 178-3-120 414V 13 Ż 813 RG
4 2 1851 Kodnia Józef Kowba Kodnia 20 Mikołaj Teodozja Bołsunowska Petronela Gomonko Kodnia 19 Grzegorz Elżbieta Dubiniecka Jan Bołsunowski, Tomasz Perehuda, Jan Topolnicki 178-3-31 417V 4 Ż 817 DM
10 2 1857 Puliny Jan Dubiniecki Kotuzowka 22 Sylwester Aniela Jakuszewska Marianna Święcicka Michajłówka 16 Jan Marianna Dworzecka Konopacki Wincenty Maszkowski Karol Borowski Jakub 16 JZ
24 1 1860 Kodnia Józef Podhajecki Kodnia 22 Łukasz Antonina Matuszewicz Helena Dubiniecka Kodnia 17 Maciej Karolina Nowakowska Paweł Podhajecki, Kazimierz Niewmierzycki, Szymon Gogoł 178-3-51 11V 1 Ż 13 DM
24 9 1861 Bazalia Stefan Maćków Bogdanówka 24 Andrzej Anna Marianna Dubiniewicz Bogdanówka 20 Jan Kunegunda Piotrowska Aleksander Motorny, Andrzej Szymański, Katarzyna Zalewska 17-1-5 51V 31 Ch 103 DM
6 5 1862 Butowce Zachariasz Pilikowski Dracze 40 Franciszek Marianna Jakubowska Aleksandra Dubiniewicz Dracze 24 Jan Domicela Górzyńska Ksawery Pogonowski, Rafał Stefański, Ignacy Dubiniewicz 178-3-77 292R 4 Ż 579 DM
10 2 1863 Kulczyny Hipolit Ursyn Krasiłów 23 Feliks Rozalia Przełuska Marianna Dubiniewicz Krasiłów 22 Jan Domicela Zawilska Aleksander Rybicki, Antoni Korzeniowski 17-1-235 37R 6 Ch 73 DM
21 11 1865 Żytomierz Kazimierz Kozieradzki Balarka 25 Karol Katarzyna Malicka Anastazja Kotwicka Balarka 20 Józef Katarzyna Ostryńska (1-dw.i mieszcz.) Jan Kuriata, Jan Dubiniecki 178-3-61 133V 97 Ż 158 DG
7 2 1865 Cudnów Władysław Dubiniecki Romanów 39 Paweł Agata Stefańska Marcelina z d. Skuratowska Dobrowolska Romanów 38 Adam Tekla Grom Stanisław Grabowski, Tomasz Walkiewicz 178-3-58 36R 19 Ż 70 DM
2 2 1898 Stawiszcze Józef Bagiński Litwinówka 22 Mikołaj Józefa Dubinecka Apolonia Malicka Bahwa 22 Anastazy Antonina Kotewicz Marceli Wroczyński, Wiktor Świderski, Stefan Mokrzycki 1042-1-27 62R 3 CDIAK 62 DM
17 10 1920 Starokonstantynów Władysław Dubiniewicz Werborodyńce 20 Aleksander Józefa Szepelska Klementyna Mazur Jemce 20 Benedykt Julia Jezierska Jan Szczudło, Antoni Wróblewski 17-1-91 149R 38 Ch 269 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
460 555 Dubiniewska Apolonia z Piątkowskich, wdowa 66 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
462 391 Dubiniecki Hipolit syn Antoniego, kawaler 28 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3071 47 Dubiniewski Jan syn Gabriela 29 Żytomierz Balarka 1864 Ż DM 178-51-90
57 4 Dubiniewicz Roman 45 Ostropol Kalinówka 1888 Żytomierz DM 178-49-23
111 4 Dubiniewicz Kazimierz 38 Ostropol Mecherzyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-23
111 3 Dubiniewicz Klementyna 28 Ostropol Mecherzyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-23
35 54 Dubiniecki Wacław 30 Dubno Ludgardówka 1892 Łuck DW 22-1-279a
303 1 Dubiniecki Bartłomiej 64 Zasław św. Józefa Werbowce /Wierzbowce 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl