Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 54 wyników dla: Mileniewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 2 1831 Nowogród Woł. Julia Mileniewska Milewińska 50 Zwiahel z zgniłej gorączki, wdowa, córka Aleksandra 245-1-5 34V 603 R 1256 DW
16 11 1845 Łabuń Stefania Mileniewska 12/52 Łotowce c. 1-dw. Ignacego i Zuzanny z Siwakowskich 178-3-113 143R 59 Ż DM
6 3 1847 Toporyszcze Petronela Mileniewska 56 Kisielówka mąż Paweł, syn Andrzej i córka Marianna 178-3-19 516V 21 Ż 1015 DM
5 6 1858 Toporyszcze Brygida Mileniewska 18 Kisielówka c. Andrzeja i Julii z Swirszczewskich 178-3-128 140R 31 Ż 277 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
17 4 1828 Annopol Anzelm Szczawiński Hubelce Stanisław Marianna Gromadzińska ch. 18.04.1828, Ur. Jakub Szczawiński, Ur. Wiktoria Mileniewska ż. Jędrzeja 171-1-1 132R 17 R Mg
8 7 1838 Kodnia Marianna Mileniewska Reja par. Trojanów Kazimierz Magdalena Zaleska ur. Zachariasz Ossowski i ur. Konstancja Półchowska ż. Michała, Jan Mileniewski i Barbara Filipowicz ż. Wawrzyńca 178-3-6 270R 25 Ż 522 DM
15 7 1844 Toporyszcze Kamila Mileniewska Rudnia Worowska Jerzy Małgorzata Janowicz Ignacy Jasiniecki i Marianna Ulaszyńska ż. Antoniego 178-51-514 486R 55 Ż DM
10 2 1847 Torczyn Konstanty Garczyński Budki Usickie Bazyli Franciszka Rudnicka Spirydion Kromer, Marcella Mileniewska 634 4 10 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20634/pages/PL_1_436_634_0003.htm
21 8 1847 Toporyszcze Tomasz Bobrowski Kopelnia Stanisław Helena Mileniewska Piotr Janusiewicz i Aniela Szemiot ż. Jana 178-3-19 504R 75 Ż 991 DM
1 10 1847 Toporyszcze Franciszek Korzeniowski Rudnia Worowska Klemens Julianna Mileniewska Aleksander Sławuta i Marianna Chrząstowska ż. Jana 178-3-19 505V 86 Ż 994 DM 0
1 11 1849 Ostropol Karol Domaszewski Pyszki Franciszek Antonina Mileniewska Antoni Mileniewski i Anastazja Kamińska ż. Jana, asyst. Dominik Skulbaszewski i Paulina Mileniewska ż. Antoniego 178-3-118 204V-205R 27 Ż 379-382 DM
11 12 1850 Toporyszcze Franciszek Mileniewska Dobryńska Huta Franciszek Florentyna Godzilińska Lew Mileniewski i Anastazja Mileniewska 178-03-31 544V-545R 2 Ż DM
12 4 1850 Ostropol Leontyn Mańkowski Ładyhy Jan Marianna Żurawska Jan Korczewski i Cecylia Mileniewska ż. Jana 178-3-119 245V-246R 17 Ż 480-481 DM
4 7 1850 Ostropol Józefa Mileniewska Józefówka Jan Helena Kozieradzka Ignacy Kurowski i Paulina Mileniewska ż. Antoniego 178-3-119 247V-248R 26 Ż 484-485 DM
17 3 1851 Toporyszcze Józefa Borowska Kopelnia Słoboda Tomasz Helena Mileniewska Jan Mileniewsk Marianna Kotewicz ż. Stanisława 178-03-31 550V-551R 24 Ż DM
7 5 1851 Toporyszcze Domicela Pikulska Dobryńska Huta Franciszek Julianna Osiecka Stefan Osiecki i Florentyna Mileniewska ż. Franciszka 178-03-31 555V-556R 42 Ż DM
10 7 1851 Toporyszcze Aleksander Skokowski Staryki Rudnia Paweł Anastazja Rychwalska Antoni Potebnia i Józefa Mileniewska ż. Andrzeja 178-03-31 557V-558R 52 Ż DM
18 7 1851 Toporyszcze Rozalia Mileniewska Kisielówka Aleksander Apolonia Nowakowska Tomasz Maciejewski i Paulina Didkowska ż. Lwa 178-03-31 557V-558R 53 Ż DM
20 9 1851 Toporyszcze Władysław Jurewicz Dobryń Andrzej Agata Połyń Franciszek Mileniewski i Teresa Mileniewska ż. Józefa 178-03-31 563V-564R 77 Ż DM
1 10 1851 Toporyszcze Michał Rychwalski Rudnia Staryki Jan Anna Goleniowska Jan Gągało i Józefa Mileniewska ż. Andrzeja 178-03-31 564V-565R 80 Ż DM
20 2 1851 Ostropol Petronela Statkiewicz Charkowce Aleksander Honorata Mileniewska Franciszek Gątkiewicz i Joanna Strutyńska ż. Wawrzyńca 178-03-120 324V-325R 11 Ż 638-639 DM
15 6 1851 Ostropol Jan Obuchowicz Hubin Błażej Tekla Mileniewska Jan Ognicki i Eleonora Kurowska ż. Dominika 178-03-120 326V-327R 22 Ż 642-643 DM
18 2 1854 Toporyszcze Eleonora Osiecka Dobryńska Huta Franciszek Marianna Czwalińska Józef Mileniewski i Florentyna Mileniewska ż. Franciszka 178-03-38 631V-632R 14 Ż DM
20 3 1854 Toporyszcze Aleksandra Nowakowska Kisielówka Franciszek Aniela Świrszczewska Dionizy Świrszczewski i Apolonia Mileniewska ż. Aleksandra 178-03-38 633V-634R 23 Ż DM
28 3 1854 Toporyszcze Tekla Mileniewska Dobryńska Huta Józef Teresa Wisłocka Franciszek Mileniewski i Tekla Osiecka panna 178-03-38 634V-635R 25 Ż DM
26 4 1854 Toporyszcze Marcelina Jurewicz Dobryń Andrzej Agata Połyń Andrzej Pikulski i Teresa Mileniewska ż. Józefa 178-03-38 639V-640R 49 Ż DM 0
4 10 1854 Toporyszcze Franciszek Koszewicz Sały Karol Anastazja Mileniewska Lew Mileniewski i Marianna Koszewicz ż. Stanisława 178-03-38 646V-647R 80 Ż DM
24 12 1854 Toporyszcze Stanisław Jakuszewski Dobryńska Huta Piotr Marianna Targoni Stefan Osiecki i Teresa Mileniewska ż. Józefa 178-03-38 652V-653R 102 Ż DM
21 1 1856 Łabuń Julia Kożelska Białopol Stanisław Aniela Artymowicz Wiktor Kochanowski i Regina Mileniewska 178-03-124 652V-653R 5 Ż DM
1 2 1858 Łabuń Józef Kunicki Łotówka Marcin Domicela Chrzanowska Wojciech Kunicki i Zuzanna Mileniewska 178-03-74 316V-317R 10 Ż DM
10 1 1858 Toporyszcze Marcjanna Mileniewska Dobryńska Huta Franciszek Florentyna Godzielewska Feliks Osiecki i Aniela Lachewicz ż. Tomasza 178-3-128 92V-93R 10 Ż 183-184 DM
31 5 1858 Toporyszcze Władysław Osiecki Huta Dobryńska Feliks Katarzyna Zielonko Stefan Osiecki i Teresa Mileniewska ż. Józefa 178-3-128 106V-107R 65 Ż 211-212 DM
7 11 1858 Toporyszcze Adolfina Mileniewska Huta Dobryńska Leon Apolonia Massanowska Stefan Osiecki i Helena Massanowska 178-3-128 117V-118R 109 Ż 233-234 DM 0
6 11 1861 Łabuń Julianna Jędrzejewska Łotówka Zachariasz Franciszka Mileniewska Bazyli Leszczyński i Domicela Guterewicz panna 178-03-76 346V-348R 74 Ż DM
2 1 1862 Łabuń Tekla Mileniewska Łotówka Ignacy Zuzanna Siwakowska Tomasz Kulczycki i Michalina Leszczyńska panna 178-3-77 322V-323R 4 Ż 638-639 DM
13 12 1863 Ostropol Karol Michalski Pyszki Grzegorz Teofila Domaszewska Stanisław Kasperski i Paulina Mileniewska 17-1-323 10V-11R 49 Ch 20-21 DM
16 3 1864 Ostropol Józef Przeorski Pasieczna Aleksander Honorata Mileniewska Maciej Sadłowski i Julia Dyczyńska panna 17-1-323 16V-17R 16 Ch 31-32 DM
11 3 1880 Berezdów Paulina Jagielska Prawutyn Wielki Franciszek Antonina Mileniewska Jan Sadowski i Marianna Paszyńska wdowa 178-3-169 573V-574R 24 Ż DM
2 6 1882 Krzywin Władysław Przyłucki Krzywin Józef Maria Mileniewska Antoni Bielecki i Justyna Biczkowska ż. Jana 17-2-71 119V-120R 14 Ch 130-131 DM
25 7 1911 Ostropol Bronisław Grzebieniewski Żytyńce Wojciech Maria Watras Stanisław Wysocki i Bronisława Mileniewska panna 17-2-93 46V-47R 34 Ch 110-111 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 11 1830 Kodnia Józef Zinkiewicz Kodnia 27 Kasper Franciszka Lisiecka Dorota Radecka Kodnia 18 Maciej Marianna Mileniewska Wojciech Drozdowski, Tomasz Abramowicz 178-3-3 384R 6 Ż 731 DM
9 2 1836 Toporyszcze Piotr Hurkowski par. Toporyszcze 31w Jakub Ewa Maszkowska Marianna Murawicka Kisielówka 25 Stefan Helena Mileniewska Bazyli Didkowski, Antoni Daniłowski 178-51-386 133V 10 Ż 137 DM
7 2 1837 Korzec Franciszek Tyszecki Futor Korecki 33 Jan Marianna Kozłowska Honorata Czaplińska Kosyniów, Koszeniów 18 Adam Regina Mileniewska 245-1-11 105 11 R PW
21 2 1837 Ostropol Franciszek Konoplicki Józefówka 24 Jędrzej Marianna Jędrzejowska Franciszka Mileniewska Józefówka 20 Mikołaj Krystyna Kosińska Antoni Rzymowski, Andrzej Sachaniewicz 178-03-108 332R 11 Ż 644 DM
29 1 1839 Kodnia Marcin Puchalski Gozdawka par. Trojanów 26 Tomasz Marianna Pieńkowska Domicela Radecka Futor Lachowiecki 17 Maciej Marianna Mileniewska Antoni Jankowski, Wojciech Koziński, Franciszek Puchalski 178-3-8 338R 1 Ż 648 DM
14 2 1843 Korzec Wawrzyniec Różański Parszuki parafia Berezdów 23 Karol Anna Niedaszkowska Zuzanna Czaplińska Kamionka 18 Adam Regina Mileniewska 874 231 12 AGAD PW
25 11 1845 Żytomierz Ludwik Canto Ewangelik , Chutor Wrangla 27 Gotlib Rozyna Kin Anna Głębocka Sokołowa Góra 20 Wincenty Marcianna Mileniewska Marcin Smigielski , Piotr Baszyński 178 3 12 53 73 Ż Ni
8 7 1845 Łabuń Piotr Lubaszewski Łeńkowce par. Zasław Św. Józefa 25 Mikołaj Anastazja Zaborowska Prakseda Muszkowska Rożyczna 19 Józef Anna Mileniewska Paweł Kosteniecki, Korfanty Kunicki, Wawrzyniec Sławiński 178-3-113 133V 11 Ż DM
28 1 1845 Berezdów Stefan Mośnicki Maniatyn 23 Adam Katarzyna Mileniewska Zofia Łysogórska Berezdów 26 Alojzy Marianna Łobocka Jan Rybicki, Erazm Otowczyc, 876 407 2 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0220.htm
2 11 1847 Annopol Jan Waśkowski Annopol 26 Paweł Eufrozyna By... Anna Mileniewska Diatyłówka 20 Jan Rozalia Paszyńska Kazimierz Waśkowski, Jan Tyski, Stanisław Waśkowski 171-1-13 117V 8 R 122 DM
21 11 1854 Toporyszcze Wojciech Kramiński par. Toporyszcze 67w Gabriel Agnieszka Dąbrowska Marianna z d. Mileniewska Ulaszyńska Toporyszcze 47w Jan Aleksandra Lewkowska Antoni Jasiniecki, Józef Perehuda 178-03-38 663V 15 Ż DM
8 6 1858 Łabuń Zachariasz Jędrzejewski Świnna par. Połonne 21 Kazimierz Tekla Matkowska Franciszka Mileniewska Łotówka 17 Feliks Domicela Osowska Franciszek Rożański, Feliks Górski 178-03-74 339V 15 Ż DM
19 1 1858 Toporyszcze Franciszek Szemiot Sały 24 Jan Anna Mileniewska Ewa Bronicka Sały 22 Maciej Agata Korbut Paweł Możarowski, Jan Szumowicz 178-3-128 124V 1 Ż 246 DM
26 10 1863 Ostropol Michał Sehen Józefówka 23 Kajetan Marianna Gorecka Ewelina Konoplicka Pyszki 23 Franciszek Franciszka Mileniewska Jarema Korzeniewski, Łukasz Korzeniewski 17-1-324 2R 4 Ch 3 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
87 Brygida Mileniewska 27 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1844 CDIAK AS 1045-2-235


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl