Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 96 wyników dla: Korbut

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 6 1827 Wołoczyska Krystyna Marcinów 3 Korostów rodzice Andrzej i Franciszka Marcinów, na szkorbut 178-3-93 309V 80 Ż 595 KP2
26 1 1828 Szumsk Magdalena Korbut 5 Kordyszów rodz. Wojciech i Cecylia 245-1-2 405R 53 R RK
15 10 1829 Łuck Anna Brandt 78 Jarowica z Korbutów, wd. Po Mikołaju 815 44 110 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0044.htm
13 1 1837 Kisielin Karol Bazyli Szczeniowski 13/365 Kisielin r: Erazm i Maryanna z Korbutów, poch: 15.01. 852 272 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0143.htm
18 3 1837 Międzyrzec Franciszek Jasiński 57 Kołowerta s.Stanisława i Barbary z Korbutów,ż.Pulcheria z Cierpick- ich,c.Kamila,Apolonia 171-1-10 273V 17 R AS 0
3 8 1839 Berdyczów Katarzyna Kruchalska 1 Berdyczów c. 1-dw. Augustyna i Anny z Korbutów 178-3-08 185V 125 Ż 351 DM
11 4 1840 Nieświcz Jan Gizewski 47 Ławrów W., żona Elżbieta z Korbutów, synowie Dawid, Wincenty i Jakub, córki Romana, Benesykta i Emilia 435 22 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0014.htm
4 9 1841 Łuck Aniela Korbut 60 Biwaki Wdowa po Michale pozostawiła syna Józefa i córki: Rozalię i Julię. 377 60 56 827 31R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0033.htm
6 3 1846 Toporyszcze Piotr Tyszkiewicz 6/12 Fedorówka s. ur. Kazimierza i Anastazji z Korbutów 178-3-15 468R 8 Ż 97 DM
17 11 1846 Toporyszcze Katarzyna Bronicka 1 Sały c. 1-dw. Macieja i Agaty z Korbutów 178-3-15 474R 55 Ż 109 DM
29 10 1851 Toporyszcze Maciej Bronicki 50 Sały mieszczanin, żona Agata z Korbutów, synowie Jan, Mikołaj, Hieronim i Feliks 178-03-31 586R 40 Ż DM
4 12 1857 Toporyszcze Agata Bronicka 50 Sały z d. Korbut, wdowa, synowie Mikołaj i Hieronim, córki Ewa i Anastazja 178-3-126 758R 51 Ż 1422 DM
7 11 1857 Toporyszcze Józef Tylikiewicz 1 Sały s. Kazimierza i Anastazji z Korbutów 178-3-126 757R 44 Ż 1420 DM
25 9 1859 Toporyszcze Łukasz Korbut 50 Korytyszcze tyfus; żona Teofila z Sierżańskich, synowie Piotr i Karol, córki Lucyna i Marianna 178-3-50 734V 64 Ż DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 8 1799 Czartorysk Dominik Szczęsny Józef Komarnicki Hołuzja Jan Zofia Jełowicka dop.chrztu 8.2.1801, Wlm. Tomasz Korbut, Fortunata Konopacka, Adam Żabka, Marianna de Diotti 297-1-185 142R Ł 7826 DW
2 9 1800 Czartorysk Maurycy Joachim Korbut Hołuzje Tomasz Barbara Połońska Jan Han kapitan, Honorata Rymińska wojska żytomierska, as. Józef Rymiński wojski żytomierski, Cecylia Hanowa, Jan Komarnicki, Dominika Ziabczyna 297-1-185 141R-V Ł 7824 DW
1 2 1801 Czartorysk Jozchim Ignacy Komarnicki Hołuzja Jan Zofia Jełowicka dop.chrztu 8.2.1801, Wlm. Adam Żabka, Marianna de Diotti Tomasz Korbut, Dominika Żabczyna 297-1-185 142R Ł 7826 DW
15 12 1827 Żytomierz Walerian Gostomski Żytomierz Mateusz Regina Jelec Teodor Morawicki Barbara Korbutt 178 3 3 R21 144 Ż MP 0
18 6 1828 Opalin Karolina Pilecka Huszcza Jakub Justyna Bogatko Aleksander Korbut, Teresa Bogatko 511 5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0004.htm
30 12 1829 Nieświcz Dawid Tomasz Giżewski Ławrów Jan Elżbieta Korbut 816 13R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0014.htm
28 5 1830 Żytomierz Magdalena Kroszenicka Dubowiec Maciej Marianna Gołębiowska Władysław Browińśki Katarzyna Korbutt 178 3 3 R20 136 Ż MP
24 8 1830 Żytomierz Franciszka Nowicka Futor Niewiejskiego Józef Barbara Niewiejska Józef Uściłowski Katarzyna Korbut 178 3 3 V30 218 Ż MP
3 10 1830 Żytomierz Rozalia Sokołowska Futor Bileckiego Józef Katarzyna Korbut Aleksander Toborowski Ewa Dobrowolska as: Florian Dobrowolski Mochlak 178 3 3 V35 257 Ż MP
19 2 1830 Berdyczów Agnieszka Ostrowska Berdyczów Walenty Apolonia Korbut Jan Kuczyński, Marianna Jewiska 178 3 3 V117 32 Ż MP
3 4 1830 Berdyczów Katarzyna Korbut Berdyczów Mikołaj Barbara Tomasz Wasilewski, Marianna Lewkoska 178 3 3 V120 55 Ż MP
10 11 1835 Byszów Teodor Laskowski Jabłonówka Albin Katarzyna Miedzwiecka Sylwester Miedzwiecki, Anna Korbut, as. Jędrzej Miedzwiecki, Klara Miedzwiecka, chrz. 11.11.1835 178-51-372 13R 11 Ż BS 28
10 1 1836 Ptycza Justyna Zuzanna Wilczyńska Werba Michał Marianna Korbut Józef Chiliński, Teresa Lewicka, Jan Łomiński, Tekla Korbutt 822 221R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0230.htm
31 12 1836 Kisielin Karol Bazyli Szczeniowski Kisielin Erazm Maryanna Korbutt Dyonizy Bliziński, Tekla Piotrowska - "w"; as: Teodor Pszeniczny, Maryanna Mrzań 852 261 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0136.htm
1 5 1836 Nieświcz Jakub Modest Giżewski Ławrów Jan Elżbieta Korbut 431 7 13 822 18R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0004.htm
28 5 1836 Toporyszcze Feliks Bronicki Sały Maciej Agata Korbut Franciszek Bronicki i Emilia Stetkiewicz panna 178-51-386 121R 41 Ż 124 DM
19 5 1839 Nieświcz Emilia Giżewska Ławrów Jan Elżbieta Korbut 434 9 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0005.htm
3 10 1839 Berdyczów Ludwik Saganowski Berdyczów Jan Marianna Korbut Grzegorz Paszkowski i Marianna Piotrowska ż. Kazimierza 178-3-8 156R 202 Ż 293 DM
16 7 1844 Toporyszcze Eliasz Szajdecki Kazimierówka Stefan Marianna Smorodzka Aleksander Hornicki i Tekla Korbut ż. Jakuba 178-51-514 486R 57 Ż DM
23 12 1844 Toporyszcze Tomasz Wasylewski Nebiża Jakub Marianna Korbut chrzest 1.01.1845, Michał Siwaczenko i Katarzyna Rudnicka ż. Michała 178-03-12 445R 3 Ż 867 DM
5 5 1845 Dubno Antoni Wilczyński Dubno Michał Marianna Korbut 831 116V 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0120.htm
11 7 1845 Toporyszcze Piotr Tyszkiewicz Fedorówka Kazimierz Anastazja Korbut Leon Maciejewski i Rozalia Daniłowska ż. Antoniego 178-03-12 457V 77 Ż 892 DM
4 8 1845 Toporyszcze Marianna Korbut Korytyszcze Łukasz Teofila Sirżańska Józef Perehuda i Antonina Wojciechowska panna c. Jana 178-03-12 458R 81 Ż 893 DM
2 3 1846 Dąbrowica Jan Tomasz Korbut Chilin Ignacy Rozalia Awdykamowicz Wacław Chemirzewski - "k", Placyda Korbut - "p"; as: Paweł Pawlikowski, Józefa D 832 116 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0123.htm
13 4 1846 Toporyszcze Katarzyna Branicka Sały Maciej Agata Korbut Teodor Szumowicz i Anna Szemiot ż. Jana 178-03-15 447R 24 Ż 56 DM
26 4 1847 Makarów Marceli Hraczyk Żmórówka Michał Domicela Michałowska Dymitry Korbutt, Elzbieta Józefowiczowa, chrz.27.04.1847 178-51-548 60V 12 Ż BS 122
27 3 1847 Korostyszew Aleksandra Wesołowska Kryczanka Jan Rozalia Korbut Jan Jaworski, Emilia Hintz, panna, chrz. 28.03.1847 178-51-548 89V 19 Ż BS 180
3 12 1847 Toporyszcze Barbara Wasilewska Nebiża Jakub Marianna Korbut Michał Siwaczenko i Teodora Rudnicka ż. Bazylego 178-3-19 508V 108 Ż 1000 DM
2 8 1847 Butowce Gotfryd Korbut Wiśniowiecki Dańkowce par. Białogródka Józef Eleonora Fost Aleksander Andrzejewski i Emilia Lippoman ż. Władysława, asyst. Władysław Lippoman i Maria Andrzejewska panna 178-3-116 206V 32 Ż 410 DM
12 5 1848 Dąbrowica Ewa Floryanna Korbut Chilin Ignacy Rozalia Awdykamowicz Wacław Chumirzewski - "k", Józefa Dawidowicz - "p"; as: Jakub Łukianowicz - "k", 834 149a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0156.htm
6 4 1851 Toporyszcze Franciszka Wasylewska Nebiża Jakub Marianna Korbut Lew Feliński i Teodora Budnicka ż. Bazylego 178-03-31 552V-553R 30 Ż DM
27 3 1857 Toporyszcze Józef Tyszkiewicz Sały Kazimierz Anastazja Korbut Paweł Możarowski i Anastazja Nawrocka ż. Mikołaja 178-3-126 710V-711R 15 Ż DM
20 2 1857 Toporyszcze Leon Orzechowski Dobryń Karol Marianna Świtelska Antoni Jurkowski i Tekla Korbut ż. Jakuba 178-3-126 713V-714R 25 Ż 1341-1342 DM
30 4 1857 Toporyszcze Katarzyna Korbut Korytyszcze Piotr Józefa Szymanowska Wojciech Podgórski i Marianna Statkiewicz ż. Sylwestra 178-3-126 714V-715R 31 Ż DM
1 8 1857 Toporyszcze Piotr Wasylewski Nebiża Jakub Marianna Korbut Leon Telicki i Teodora Budnicka panna 178-3-126 724V-725R 55 Ż DM
15 1 1858 Korzec Paweł Kopiec Korzec Jakub Józefa Majewska Jan Li... ski i ... Szkorbutowa ż. Jakuba 650-1-1 3V-4R 10 R Na
20 6 1858 Toporyszcze Jan Daniłowski Fedorówka Antoni Rozalia Soroczyńska Gabriel Korbut i Aniela Daniłowska ż. Franciszka 178-3-128 106V-107R 68 Ż 211-212 DM
5 6 1859 Toporyszcze Walery Tyszkiewicz Sały Kazimierz Anastazja Korbut Paweł Możarowski i Aniela Szemiot 178-03-50 704V-705R 54 Ż DM
17 8 1859 Toporyszcze Sabina Korbut Leźnik Piotr Józefa Szymanowska Wojciech Podgórski i Marianna Sierżańska panna 178-03-50 708V-709R 71 Ż DM
28 3 1862 Korzec Józef Aleksander Bagiński Horodnica Franciszek Paulina Sosnowska Józef Korbut i Franciszka Berczyńska panna 887 341-342 27 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0188.htm
5 8 1863 Żytomierz Józefa Futor Żniprupy NN Marianna Łanucka Nieprawego łoża córka Jan Połubinski, Cecylia Korbut 178-3-54 53 184 Ż DG
26 9 1863 Żytomierz Józefa Dzikowicka Żytomierz Mikołaj Pawlina Kowalewska Paweł Korbut, Krystyna Wróblewska 178-3-54 67 241 Ż DG
18 8 1865 Żytomierz Marcelina Korbut Futor Ejzyka Adolf Pawlina Łanucka syn mieszczan / Antoni Chodorowski, Teresa Kowalska 178-3-61 35 221 Ż DG
2 2 1866 Żytomierz Marian Drohomirecki Żytomierz Teodor Antonina Kołodzińska [05.02.1866] syn dw., Leon Lipkowski i Barbara Lipkowska, asyst. Józef Rechel i Anna Korbut 178-3-63 8 28 Ż 15 i 16 DG
13 4 1866 Żytomierz Franciszek Kurowski Dubowiec Stefan Teresa Korbut [17.04.1866] syn żołnierza, Józef Szychewicz i Teofila Dobrowińska 178-3-63 25 98 Ż 47 i 48 DG
17 11 1872 Nowogród Teofila Napolska Weryn Andrzej Raina Suchowiecka Aleksander Chędeski, Paulina Korbut 178-3-156 292V-293R 327 Ż 582 DW
13 10 1903 Żytomierz Franciszek Baranowski Chutor Ajzyka Stanisław Katarzyna Wierzbicka Julian Korbut, Rozalia Baranowska ż. Jakuba 178-3-171 168V-169R 395 Ż 333 DW
7 12 1903 Żytomierz Kazimierz Czeczel Żytomierz Franciszek Michalina Korbut Kazimierz Kozłowski, Petronela Czeczel ż. Antoniego 178-3-171 179V-180R 453 Ż 355 DW
2 11 1913 Kijów Św. Aleksandra Stanisława Supełło Warszawa Teofil Walerian Waleria Sawicka Władysław Mackiełło i Michalina Korbut 312/1/129 53V-54R 210 m.K JM1
15 9 1914 Kijów Św. Aleksandra Maria Wygornicka Liwinowsk Józef Ewa Paszkowska Jan Korbut i Józefa Wygornicka 312/1/129 31V-32R 124 m.K JM1
19 3 1915 Kijów Św. Aleksandra Zofia Krukowska Kijów Mikołaj Bronisława Gulecka Konstanty Korbut i Kazimiera Studniewa 312/1/129 14V-15R 55 m.K JM1
23 1 1915 Kijów Św. Aleksandra Jerzy Czerepowicki Kijów Paweł Izabela Korbut Leon Wojciechowski i Henryka Korbut, Wacław Kentycki i Zofia de Mezer 312/1/129 29V-30R 113 m.K JM1
25 2 1915 Kijów Św. Aleksandra Tadeusz Cetnerowski Kijów Rajmund Maria Czerniawska Jan Rożalski i Henryka Korbut 312/1/129 51V-52R 201 m.K JM1
17 10 1915 Kijów Św. Aleksandra Stanisława Korbut Kijów Franciszek Rozalia Wadzicka Piotr Czajgucki i Agrypina Gundzirowska 312/1/129 66V-67R 263 m.K JM1

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 7 1823 Cudnów Teodor Bogdanowicz Wójtowce 45w Stefan Zofia Sokół Antonina z d. Korbutowska Maluszyna Karpowce 40w Józef Wiktoria Maszkiewska Szymon Susłowski, Jan Osiński, Grzegorz Sokół 569-1-56 12R 19 Ż DM
4 11 1823 Cudnów Mikołaj Wojnarowski Sieniawka 34w Maciej Marianna Tchorzewska Małgorzata Kotiużyńska Sieniawka 20 Antoni Aleksandra Korbut Teodor Spasowski, Piotr Studziński 569-1-56 21V 33 Ż DM
13 2 1827 Kotelnia Andrzej Korbut Słoboda Berezianka 20 Ignacy Elzbieta Horodyska Marianna Łońska Słoboda Berezianka 17 Marcin Aleksandra Zabrodzka Łukasz Długosz, Alojzy Załęski, Maciej Iskrzycki, Tomasz Łoński, Jan Bożański, Jan Brzezicki 178-51-301 2R 5 Ż 5 BS
13 5 1829 Kotelnia Franciszek Sławiński Lasawka 28 Grzegorz Marianna Kuryant Barbara Szkołdycka Lasawka 30 Daniel Julianna Korbut Aleksander Grabowski, Kazimierz Sokol, Ludwik Nehrebecki, Andrzej Tarnawski 178-51-301 11R 12 Ż 23 BS
31 8 1830 Krzemieniec Julian Tarkowski Krzemieniec 20 Aleksander Katarzyna Julianna Korbut Krzemieniec 19 Michał Angela Tomasz Niedziecki i Antoni Bulałczewski 01-5 54R 44 T 783 DM
9 5 1830 Żytomierz Aleksander Korbut G-R Żytomierz 25 Pantaleon Franciszka Szymańska Marianna Campe zd.Hadziewicz Żytomierz 26w Stefan Magdalena Stegaydakowska Antoni Aulich geometra , Eliasz Hadzewicz 178 3 3 56 31 Ż Ni
10 5 1831 Leszczyn Pantaleon Jeremenczuk G-R Łowków 43 Jan Anastazja NN Tekla Woznikowa Leszczyn 17 Marcin Anna Dawidowska Jakim Lubczenko , Bartłomiej Korbut 178-3-4 190 3 Ż Ni
5 11 1835 Ptycza Michał Wilczyński Werba 22 Antoni Katarzyna Strażyc Marianna Korbut Werba 16 Ludwik Tekla Szulaczewska Rafał Lachmanowicz, Nikodem Salatycki, Jan Chiliński 821 253R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0255.htm
9 2 1836 Cudnów Jędrzej Zawadzki Wróblówka 24 Karol Rozalia Korbut Apolonia Laskowska z d. Szklarska Wróblówka 30w Jan Marianna Danilewicz Grzegorz Danilewicz, Piotr Gumiński 569-1-59 42V 22 Ż 85 DM
21 5 1836 Toporyszcze Kazimierz Tyszkiewicz par. Toporyszcze 19 Jan Marianna Nasińska Anastazja Korbut Fedorówka 16 Grzegorz Marianna Pilecka Józef Bronowicki, Daniel Brażewski 178-51-386 134R 13 Ż 137 DM 0
29 9 1840 Żytomierz Gracjan Hulanicki 20 Bazyli Marianna Skulska Marianna Korbut zd.Łońska 24w Marcin Anna Zabrodzka Antoni Wiszniewski , Jan Podhajecki 178 3 10 71 47 Ż Ni
9 2 1841 Nieświcz Paweł Młodanowski Ławrów 26 Wincenty Tekla Michalska Romania Gizewska Ławrów 17 Jan Elżbieta Korbut Antoni Peretiatkiewicz, Jakub Hulanicki, Elżbieta z Korbutów Gizewska 436 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0010.htm
13 5 1842 Żytomierz Józef Korbut 28 Michał Aniela NN Cecylia Kostrowicka 17 Piotr Magdalena Maciejewska 178 51 484 15 Ż Ni
12 9 1843 Żytomierz Jan Sokołowski 25 Józef Katarzyna Korbut Anna Gajewska 20 Józef Anna Moszczycka 178 51 5 60 Ż Ni
21 11 1845 Bohusław ur. Mikołaj Karpowicz 43 Stefan Marianna Konosińska ur. Karolina Korbut 49W Józef Kamenoluczski Anastazja Rychlińska ur. Antoni Siemaszko, Walenty Kronhelm gub. sekretarz, Ignacy Kopietkiewicz, Józef Mierzyjewski 685-2-1021 18v 2 Ch 33 KP2
9 9 1845 Cudnów Jędrzej Zawadzki Jasnogród 36w Karol Rozalia Korbut Marianna Burb Romanów 18 Talimon Petronela Turczanowska Teodor Spasowski, Jan Tomaszewski 178-03-12 207V 22 Ż DM
14 11 1846 Żytomierz Józef Godziemba Żytomierz 29 Andrzej Paulina Cedrońska Katarzyna Korbut Żytomierz 28 Paweł Leon Barbara Olszewska Indult wydany przez Gen. Wikarego Diec. Łucko-Żyt. Prałata Stanisława Łoweckiego . Bazyli Czajkowski ,Franciszek Kosakowski , Paweł Korbut 178 3 14 70 70 Ż Ni
23 11 1847 Kotelnia Jan Szarogrodzki Łebedyńce par. Wczorajsze 55w Stefan Marianna Korbut Karolina z d. Bilecka Hajewska Mińkowce 43w Konstanty Tekla Włodek Bartłomiej Miałkowski, Jan Romanowski, Łukasz Gwozdecki 178-3-19 285V-286R 20 Ż 566-567 DM
8 2 1848 Krupiec Adam Piotrowski Poczajów 50w Jan Marianna Kułakowska Tekla z Szulaczewskich Korbut Poczajów 45 Wawrzyniec Marianna Rudolf 834 559 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0292.htm
13 11 1849 Żytomierz Stefan Sokołowski 20 Józef Katarzyna Korbut Apolonia Lucyńska 18 Marcin Magdalena Troszyn 178 3 83 69 Ż Ni
19 2 1850 Żytomierz Stefan Kurowski 20 Jan Anastazja Nemirowska Teresa Korbut 18 Aleksander Katarzyna Zalcznicka 178 3 2 69 18 Ż Ni
1 7 1851 Toporyszcze Mikołaj Szpakowski Kowalska Buda par. Uszomierz 37w Paweł Aleksandra Dubrawska Aleksandra Korbut Nebiża 17 Andrzej Katarzyna Borowska Józef Wiszniewski, Grzegorz Murawicki 178-03-31 575R 8 Ż DM
19 1 1858 Toporyszcze Franciszek Szemiot Sały 24 Jan Anna Mileniewska Ewa Bronicka Sały 22 Maciej Agata Korbut Paweł Możarowski, Jan Szumowicz 178-3-128 124V 1 Ż 246 DM
28 6 1859 Toporyszcze Jan Janowicz Rogówka par. Puliny 30 Jan Domicela Korbut Marcjanna z d. Korzun Nieumierzycka Leźnik 25w Piotr Anna Korycka Piotr Korycki, Franciszek Baranowski 178-03-50 724V 11 Ż DM
25 8 1863 Żytomierz Wojciech Jankowski Baraszowka, par. Żytomierz 29 Bonifacy Marianna Sawicka Marianna z Laskowskich Borowska Baraszowka, par. Żytomierz 33 Bazyli Petronela Żytniewicz szeregowy, wdowa, Józef Korbut, Paweł Lewandowski, Karol Borowski 178-3-54 101 V 38 Ż DG
26 11 1863 Żytomierz Karol Korbut Korytyszcze, par.Toporzyszcze 26 Łukasz Teofila Sierżańska Helena Malawska Żytomierz, par. Żytomierz 25 Mikołaj Marianna Tomaszkowska dw., dw., Michał Mrowczynski, Romuald Sierakowski 178-3-54 108 V 66 Ż DG
17 7 1866 Żytomierz Marceli Łanucki Futor Bieleckiego 24 Franciszek Marianna Kruczkowska Aniela Boczkowska Futor Bieleckiego 17 Antoni Rozalia Lingrow (ob.i wolnożyj.) Łukasz Żnykrup i Adolf Korbut 178-3-63 91R 38 Ż DG 149
11 9 1866 Żytomierz Michał Głębocki Żytomierz 47 Mateusz Marianna Zabłocka Krystyna Szwajkowska z d.Siemaszko Żytomierz 45 Klemens Marcianna Lewkowicz (Mieszc.,wdowiec i mieszcz.wdowa) radca kanc. Stefan Gulanicki i Stanisław-Józef Korbut 178-3-63 92V 44 Ż DG 152

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
107 17 Korbut Tekla z Smorockich, mąż prawosławny 41 Toporyszcze Dobryń 1853 Żytomierz DM 178-03-37
196 40 Korbut Łukasz s. Jana 43 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
243 2 żona Marianna z Korbutów 29 Toporyszcze Nebiża/Niebiża 1853 Żytomierz DM 178-03-37
337 15 Bronicka Agata z Korbutów, wdowa 48 Toporyszcze Sały 1853 Żytomierz DM 178-03-37
341 33 żona Anastazja z Korbutów 33 Toporyszcze Sały 1853 Żytomierz DM 178-03-37
418 3 Baczyńska Rozalia z Korbutów, mąż prawosławny 24 Toporyszcze Fedorówka 1853 Żytomierz DM 178-03-37
623 754 żona Katarzyna z Korbutów 42 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
747 894 Jakowlewa Agata z Korbutów 25 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1039 123 Korbut Anna z Kocowskich, wdowa 52 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1057 881 Korbut Antoni 30 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1066 126 Korbut Anna z Pławskich, wdowa 65 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1114 132 Korbut Marcjanna z Hadziewiczów, wdowa 63 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2630 287 Wesołowska Rozalia z Korbutów, wdowa 36 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3141 48 Kurowska Teresa z Korbutów, mąż w wojsku 32 Żytomierz Dubowiec 1864 Ż DM 178-51-90
3649 19 Korbut Józef syn Michała 48 Żytomierz Futor Ejzyka 1864 Ż DM 178-51-90
16 43 Korbut Jerzy 56 Stawiszcze Stawiszcze 1880 CDIAK DM 1042-1-16
354 675 Korbut Paulina 37 Nowogród W. Wierowka 1885 Równe EH 597-1-1
356 686 Korbut Małgorzata 26 Nowogród W. Wierowka 1885 Równe EH 597-1-1


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl