Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 142 wyników dla: Karpowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
3 4 1817 Krzemieniec Katarzyna Hładka 25 Krzemieniec z Karpowiczów, wd. Bazyli, c. Aleksandra, s. Maksym, 299 58 -59 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0033.htm
7 5 1827 Turzysk Józefa Karpowicz 2 Sielec c. Pawla i Marianny z Dąbrowskich 843 366 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0202.htm
10 3 1827 Turzysk Józef Karpowicz 2 Sielec s. Pawla i Marianny z Dąbrowskich 843 365 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0201.htm
12 6 1831 Ostróg Karol Karpowicz 8/12 Płużne rodzice Franciszek i Eleonora zd Stasiewicz 1-171-4 28R 116 R MZ
5 4 1833 Dąbrowica Eufrozyna Cynacewicz 6 Jasieniec r: Grzegorz i Aniela z Karpowiczów; poch: 06.04. 819 108 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0114.htm
14 8 1833 Krzywin Eleonora Karpowicz 27 Krzywin Ur., mąż Franciszek, syn Grzegorz Józef, mieszkała w Płużnem, par. Ostróg 171-1-6 49V 26 R Mg
14 9 1834 Krzywin Grzegorz Karpowicz 1,5 Płużne, par. Ostróg syn Ur. Franciszka i Eleonory ze Stasiewiczów 171-1-7 57R 21 R Mg
13 9 1837 Krzemieniec Łukasz Karpowicz 1 Wesołówka z pracowitych 01-11 54V 77 T 200 DM
10 1 1843 Niewirków Marianna Karpowicz 4 Niewirków c. Wincentego i Pawliny z Bińkowskich 882 257 R 3
20 2 1848 Ostróg Michał Karpowicz 40 Białotyń 1-dw., żona Tekla z Górskich, syn Antoni i córka Michalina 171-1-14 34R 33 R DM
8 3 1848 Ostróg Mikołaj Karpowicz 76 Milatyn wdowiec, potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-14 34V 37 R DM
4 10 1850 Katerburg Feliks Gniewkowski 4 Piszczatyńce s. Sylwestra i Anny z Karpowiczów 202 326 26
10 10 1850 Kowel Teodor Karpowicz 50 Biełaszów sadownik, żona Domicella z Mężykowskich, syn Ludwik Roch, córka Eleonora 253 47 41 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0025.htm
3 8 1850 Horochów Stanisław Lachowski 12 Horochów s. miesz. Józefa i Katarzyny z Karpowiczów 88 69 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0036.htm
10 7 1854 Krzemieniec Karolina Niwkowska 5 Szpikołosy c. szer. rez. Wincentegi i Anny z Karpowiczów 0.1-26 52R 52 T
2 5 1855 Ołyka Tekla Bieńkowska 73 Satyjów z d. Molska, Wlm., wdowa po Andrzeju, synowie Brunon i Edward, córki Antonina Sosnowska, Paulina Karpowicz i Julia panna 479 50 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0027.htm
7 12 1855 Kowel Brygida Jedrzyjewska 61 Kowel żołnierka, z Karpowiczów, mąż Józef, córki Franciszka, Anna, Marianna i Józefa 257 201 343 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0106.htm
4 8 1855 Krzemieniec Sylwester Gniewkowski 15 Wesołówka s. szer. Wincentego i Anny z d. Karpowicz 0.1-27 48V 81 T
1 5 1856 Krzemieniec Apolonia Gęsiorowska 3 Wesołówka c. chł. Eliasza i mariannyz Karpowiczów 0.1-28 57V 43 T
12 3 1858 Krzemieniec Antoni Karpowicz 80 Wesołówka em. szeregowy, żona Katarzyna z d. Lenartowicz, córka Anna 0.1-30 50R 30 T
11 8 1865 Żytomierz Marianna Karpowicz 75 Żytomierz ze starości, dw., wdowa, zostawiła syna Karola 178-3-61 150V 185 Ż DG
1 4 1869 Kowel Kazimierz kakowski 62 Kowel mieszcz., żona Maryśka z d. Karpowicz, dzieci z 1-go małż. Grzegorz, Dominika i Jaryna, z 2-go Ignacy i Jakub 270 40 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20270/pages/PL_1_436_270_0022.htm
7 8 1903 Horochów Katarzyna Karpowicz 60 Horochów z Tyszkiewiczów, wdowa, dzieci: Jan, Ewa 961 52 38 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0043.htm
8 4 1910 Horochów Mikołaj Karpowicz 8 dni Kol. Kołodeżska syn Dawida i Karoliny Dębickiej 996 52 30 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0046.htm
25 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Helena Karpowicz 57 Kijów ojciec: Leon 312/1/129 132R 47 m.K. JM1

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1 Tajkury Józefa Karpowicz z d.Paszkiewicz akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów), wdowa O
23 5 1816 Torczyn Helena Karpowicz Chorchoryn Jan Ewa Walenty Domanski, Wiktoria Dąbska 30a 23 EH Ł
9 8 1827 Turzysk Piotr Karpowicz Turzysk Paweł Marianna Dąbrowska 709 6 17 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0004.htm
NN 0 1827 Dombrowica Jan Karpowicz Milacz Bazyli Anna Leonty Jarmołycz, Eufinia Harassymowicz; ch: 25.05. 813 139a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0139.htm
28 8 1827 Dombrowica Eufrozyna Ignacewicz Jasieniec Grzegorz Anna Karpowicz Aleksander Wołoszkiewicz, Justyna Sidorowiczówna; ch: 29.08. 813 140 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
29 10 1827 Krzemieniec Anastazja Nahaczewska Bereźce Bazyli Ewa Krzymen c. sław., chrz. 1.11., Antoni Granowski i Helena Karpowicz 01-3 24R 166 T 524 DM
11 11 1828 Ołyka Marcin Antoni Karpowicz Ołyka Michał Eleonora Zejtleben 814 152 55 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0156.htm
29 1 1828 Krzemieniec Dominika Kamińska Podbereżce Michał Regina Skoropacka Jan Karpowicz i Barbara Tyczkowska 01-3 32V 29 T 533 DM
19 12 1829 Dąbrowica Marjanna Cynacewicz Jasieniec Grzegorz Anna Karpowicz Aleksander Wołoszkiewicz, Justyna Rukawiczka; ch: 19.12. 815 144 60 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0148.htm
26 10 1830 Ostróg Łukasz Grzegorz Boryszewski Dermań Wincety Domicela Mikołaj Karpowicz, Magdalena Błocka 171-1-3 14V 111 R MZ
7 10 1831 Ostróg Euchiel Proniewicz Płużne Wincenty Henrieta Kozłowska Franciszek Karpowicz, Marianna Hulecka, Damian Żukowski, Marianna Olszańska 1-171-4 11V 84 R MZ
5 10 1831 Lachowce Marianna Mikulska Książęcin Franciszek Rozalia Karpowicz Kazimierz Zagajewski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-4 92R 43 R DM
6 4 1833 Ostróg Grzegorz Karpowicz Płużne Franciszek Eleonora Stasiewicz Andrzej Sokołowski, Józefa Maciejewska, Augustyn Stasiewicz, Helena Modzyńska, Józef Stasiewicz, Tekla Olszańska-panna 171-1-6 7R 45 R MZ
18 2 1833 Lachowce Eliasz Augustynowicz Książęcin Franciszek Katarzyna Karpowicz Jan Ulanicki i Anna Piotrowska 171-1-6 79R 11 R DM
3 7 1834 Wiszenki Xawery Franciszek Domański Neswirz Jan Tekla Karpowicz Jan Podczaski, Anastazja Wasilkowska; ch: 05.07. 820 44a 51 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0044.htm
8 10 1835 Łuck Brygida Eleonora Karpowicz Iwańczyce Norbert Józefa Odzga Bonifacy Mijakowski, Wiktoria Grabowska 373 37 74 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0019.htm
5 5 1835 Ostróg Waleria Ukryńska Majdaniec Jan Tekla Jankowska Franciszek Karpowicz Marianna Olszańska 171-1-8 8V 40 R 899
31 10 1836 Bucyń Lucylla Karolina Jankowska Grabów Józef Klara Gołębiowska Franciszek Karpowicz, Marianna Borysowicz 29 11-12 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2029/pages/PL_1_436_29_0006.htm
8 7 1836 Targowica Małgorzata Karpowicz Mstyszyn NN Konstancja Karpowicz Jan Flotowczyc, Franciszka Horbanowicz panna 140 15 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0010.htm
16 8 1836 Krzemieniec Roch Ludwik Karpowicz Podbereżce Teodozy Domicella Miejżanowska Andrzej Tkaczyński i Anna Chęcińska 01-10 19V 76 T 59 DM
6 6 1836 Ostróg Paulina Szyjanowska Urwenna Mateusz Teresa Omelkowska Piotr Karpowicz i Antonina Wilczyńska 171-1-9 11R 62 R DM
19 9 1837 Dąbrowica Cypryanna Karpowicz Dąbrowica Marcin Domicella Rabeszko Józef Marcinkiewicz, Anna Jędrzeiewska; as: Łukasz Stormancewicz, Franciszka Rab 823 113 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0118.htm
29 11 1837 Ostróg Adolf Włodzimierz Sałaj Białotyń Szczepan Tekla Saczewska Franciszek Karpowicz i Feliksa Czerwińska, asyt. Antoni Szankowski i Emilia Sałaj panna 171-1-10 21R 120 R DM
15 12 1838 Targowica Anna Karpowicz Mstyszyn NN Konstancja Karpowicz Michał Bulbin, Tekla Adamowicz panna 824 225 V 19 ZP 0
4 6 1838 Ostróg Aleksander Milewski Białotyń Anastazy Marianna Frankowska Franciszek Karpowicz i Tekla Sałaj 171-1-11 9V 52 R DM
19 7 1838 Horyńgród Wincenta Witolda Karpowicz Horyńgród Michał Eleonora Zeytleben (Zejtleben) ch.5.08.1838, Ur. Ignacy Ułowicz (Ułłowicz), Ur. Barbara Zarucka, as. Ur. Wincenty Karpowicz, Ur.Karolina Żylewicz, Ur.Piotr Żylewicz, Ur.Klara Ułowiczowa 171-1-11 165V 11 R Mg
8 9 1839 Niewirków Maria Apolonia Amelia Karpowicz Niewirków Wincenty Paulina Bieńkowska 879 261 V 24 0
28 3 1839 Krzemieniec Józef Gęsierowski Wesołówka Eliasz Marianna Karpowicz Jan Wawczyński i Marianna Kozakiewicz 01-13 7V 34 T 283 DM
20 2 1840 Krzemieniec Leonora Karpowicz Podbereżce Teodozy Domicella Miszanowska 871 360 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0189.htm
11 11 1840 Łuck Aleksandra Józefa Wanda Karpowicz Łuck Dionizy Michalina Kieszkowska Ignacy Trzetrzewiński , Marianna Karpowicz 376 23 71 826 18R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0012.htm
8 4 1840 Bucyń Karol Kętrzyński Nece Ignacy Marcjanna Białkowska ur. Franciszek Karpowicz, Marianna Borysiewiczowa 33 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2033/pages/PL_1_436_33_0002.htm
13 4 1841 Włodzimierz Anastazja Ziemlicka Trostianka Franciszek Julianna Szuryn Antoni Kosiński, Agnieszka Karpowicz 856 13 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0007.htm
27 7 1841 Krzywin Gustaw Pantaleon Jabłonowski Krzywin Jan Magdalena Angeli ch.15.08.1841, Ur. Franciszek Karpowicz, Ur. Karolina Angeli wdowa 171-1-12 33R 22 R Mg
5 11 1842 Niewirków Karol Emeryk Karpowicz Niewirków Wincenty Paulina Bieńkowska 881 286 R 45 0
19 9 1843 Krzywin Józefa Stasiewicz Krzywin Karol Augustyna Emot ur. Julian Czaplic, Cecylia Karpowicz ż. Franciszka 882 37 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0039.htm
6 9 1843 Krzywin Ignacy Ochmanowicz Budki Szlachowe Konstanty Antoni Marianna Czarnecka wlm. Ignacy Chilewski, ur. Cecylia Karpowicz ż. Franciszka 882 37 R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0038.htm
21 12 1843 Krzywin Aniela Cecylia Franciszka Mickiewicz Komarówka Julian Klementyna Czerniawska dopełnienie, wlm. Franciszek Karpowicz, Cecylia Wisznicka 883 36 R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0039.htm
28 8 1845 Jałowicze Filipina Rozalia Karpowicz Załawie Wincenty Paulina Bieńkowska Franciszek Bieńkawski, Klara Dobrzańska wdowa 831 179 R 7 ZP 0
9 5 1845 Horochów Mikołaj Lachowski Horochów Jan Józefa Korniejewicz Jan Karpowicz, Dorota Kramarewiczka 83 10 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0006.htm
20 6 1845 Horochów Władysław Wojciech Kocowski Borotczyce Andrzej Marianna Wrońska Jan Wadlewski, Domicela Karpowiczowa mężatka 83 12 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0007.htm
1 8 1845 Horochów Józefa Kopaczyńska Chołoniów Jan Balbina Trześniowska Jan Konopka, Domicella Karpowiczowa 83 14 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0008.htm
26 7 1846 Katerburg Feliks Gniwkowski Piszczatyńce Anna Karpowicz 200 89 9
26 7 1846 Katerburg Jakub Gniwkowski Piszczatyńce Anna Karpowicz 200 89 9
8 7 1846 Krzywin Zenon Antoni Emmott Krzywin Edward Amelia Sokołowska Jan Orzechowicz, Cecylia Karpowiczowa ż. Franciszka 885 75 20 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0076.htm
5 1 1846 Ostróg Julian Ludwik Szymański Bielmaż Feliks Salomea łukaszewicz Ur. Jan Jabłonoski, Cecylia Karpowicz, ass. Ur. Franciszek Karpowicz, Ur. Rozalia łukasiewicz-panna 885 7V 38 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0009.htm
7 11 1847 Kisielin Karolina Bartek Swinarzyn Adam Anna Chomicka Jerzy Karpowicz, Petronella Remiszewska; ch: 09.11. 862 248 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0133.htm
4 9 1847 Jałowicze Rozalia Wiktoria Karpowicz Załawie Wincenty Pawlina Bieńkowska Leon Bienkowski, Marianna Jasińska panna 833 387 5 ZP 0
10 8 1847 Krzywin Karolina Józefa Turkiewicz Komarówka Jan Paulina Buderaska ch.15.08.1847, Franciszek Karpowicz, Cecylia Wisznicka ż. Sotera, asys. Ignacy Klimowicz, Cecylia Karpowicz ż. Franciszka 171-1-13 51R 21 R Mg
10 3 1848 Jałowicze Franciszek Edmund Bieńkowski Swiszczów Franciszek Anna Rogalska Wincenty Karpowicz, Marianna Jasińska panna 834 723-724 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0376.htm
24 5 1849 Ołyka Wincenty Martynowicz Romanów Ignacy Rozalia Straszewska szl. Jan Straszewski, Marianna Karpowicz ż. Pawła 473 17 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0011.htm
23 4 1850 Katerburg Karolina Gniewkowska Piszczatyńce Wincenty Anna Karpowicz 202 294-295 10
25 9 1850 Jałowicze Władyslaw Remberger Stepań Wilhelm Marianna Michałowska dop., as. Bazyli Tyczkiewicz, Paulina Karpowicz z. Wincentego 841 761-762 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0420.htm
2 4 1853 Krzemieniec Apolonia Gęsiorowska Wesołówka Ilia Marianna Karpowicz 878 15-16 21 0
24 6 1854 Jałowicze Władysław Karpowicz Załawie Wincenty Ignacy Paulina Bieńkowska Józef Karwoski, Kamila Tuszewska 838 402-403 5 0
15 8 1859 Krzemieniec Antoni Gęsiorowski Wesołówka Eliasz Marianna Karpowicz 0.1-32 20V-21R 59 T
23 5 1860 Jałowicze Feliksa Łopatkiewicz Pjanie Piotr Feliksa Tyszkiewicz Ludwik Laskowski, Paulina Karpowicz ż. Wincentego 841 763-764 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0421.htm
8 1 1862 Kamień Koszyrski Jadwiga Karpowicz Rakowy Las Stanisław Pelagia Kwapiszewska Józef Orda, Leontyna Orda ż. Edmunda 194 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0002.htm
23 3 1862 Nabrzuska Piotr Struniewski Huta Borowieńska Michał Eleonora Karpowicz Ignacy Gromaszczewski, Franciszka Winowicz wdowa 891 207V-208R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0186.htm
8 8 1865 Żytomierz Franciszek Dubowiec Katarzyna Chodorowska nieślubny syn / Pior Stawiński, Karolina Karpowicz 178-3-61 37 235 Ż DG
16 7 1879 Kowel Aleksander Malinowski Kowel Stefan Pauina Żuk miesz. Józef Żuk, Salomea Karpowicz ż. Andrzeja 280 36-37 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20280/pages/PL_1_436_280_0019.htm
4 1 1881 Kowel Wiktoria Ambruszka Kowel NN Marianna Michał Karpowicz, Wiktoria Kobierska 282 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0002.htm
1 2 1888 Kowel Ignacy Jaworski Kowel Mikołaj Marianna Karpowicz 289 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0003.htm
0 1897 Tbilisi Wiera Roszczupkina Kutaisi Iwan Maria Woronowa (konwersja 1918) Stefan Karpowicz, Kazimierz Baltuszko 202R 88 Tb
27 7 1905 Tbilisi Jerzy Władysław Kujawski st.Otradna, woj.kubańskie Kazimierz s.Konstantego Leonarda c.Jana Grzyb Martyna Karpowicz 164V 42 Tb
7 9 1907 Tbilisi Zofia Aldona Kujawska st.Otradna, woj.kubańskie Kazimierz s.Konstantego Leonarda c.Jana Grzyb Martyna Karpowicz 164V-165R 43 Tb
22 12 1907 Tajkury Konstanty Karpowicz Włodzimierz Józefa Paszkiewicz akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) O
27 6 1909 Tajkury Paweł Karpowicz Włodzimierz Józefa Paszkiewicz akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) O
28 3 1910 Horochów Mikołaj Karpowicz Kolonia Kołodeska Dawid Karolina Dębicka 996 9 40 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0011.htm
20 7 1911 Horochów Maria Karpowicz Olha Dawid Karolina Dębicka 997 18 65 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0021.htm
5 3 1912 Tbilisi Walentyna Wołonczukas Tbilisi Adam s, Józefa Władysława Zysk Stanisław Baronowski, Martyna Karpowicz 41V 91 Tb
21 12 1914 Tbilisi Władysław Kowalski Tbilisi Antoni s.Antoniego Felicja c.Juliana Szkulaten Józef Karpowicz, Urszula Jankowska 105R 26 Tb
3 3 1914 Horochów Kajetan Karpowicz Olga Donimor Karolina Dębicka 1059 7 24 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0008.htm
7 5 1915 Tbilisi Benedykt Ignacy Atabekow Tbilisi Józef s.Atabeja Maria c.Walentego Kujawska Tadeusz Bortatar, Martyna Karpowicz 110R 49 Tb
25 12 1915 Tbilisi Józef Łapenis Tbilisi Józef s.Jana Marianna c.Adama Wajtajtis Franciszek Karpowicz, Katarzyna Karpowicz 123R 1 Tb
2 4 1915 Tbilisi Aleksander Muszyński Zakatały Andrzej s.Józefa Kazimiera Lipowska Feliks Karpowicz, Anna Tomaszunas 175V 102 Tb
9 9 1915 Kijów Św. Aleksandra Maria Ewa Bożydar-Podhorodeńska Kijów Bolesław Ignacy Natalia Karpowicz Zygmunt Lisicki i Maria Bożydar-Podhorodeńska, Władysław Bożydar-Podgorodecki i Teofila Lisicka 312/1/129 60V-61R 238 m.K JM1
15 3 1916 Tbilisi Bronisława Ławrewianiec Tbilisi Stanisław s.Jana Michalina c.Jana Puczel Józef Karpowicz, Elżbieta Graniewicz 127R-V 20 Tb
15 4 1917 Tbilisi Paweł Karpowicz Tbilisi Franciszek s.Joachima Katarzyna c.Piotra Dawidonis Franciszek Dauksza, Wiktoria Samulenis 168R 57 Tb
5 6 1919 Tbilisi Jerzy Władysław Karpowicz Tbilisi Stefan s.Jana Wiera c.Iwana Raszczupkina Jerzy Kujawski, Konstancja Szymańska 222V 40 Tb DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
6 7 1783 Szczurowice Ignacy Siedlecki Marianna Zgierska Antoni Karpowicz, Zachariasz Wysocki 1310L 62 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0042.htm
13 2 1827 Krzemieniec Franciszek Siechniewicz Wesołówka 26 Sylwester Krystyna Przehulińska Marianna Lityńska Wesołówka 16 Maciej Agata Karpowicz ur. Tadeusz Lityński i ur. Maciej Ostachowicz 01-5 3R 11 T 732 DM
4 5 1830 Poryck Jan Bieńkowski par. Poryck 49w Fortunat Marianna Zielińska Julianna Karpowicz z Brzeźniakiewiczów par. Poryck 44w Jan Teodora Fedorowicz 845 42R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0046.htm
26 7 1831 Żytomierz Kazimierz Karpowicz G-R , Waćków 45w Szymon Domicela NN Anastazja Brodzka Waćkow 30 Jakub Marcianna Milecka Walenty Brodzki , Michał Osłowski 178 3 4 52 38 Ż Ni
2 2 1833 Dąbrowica Marcin Karpowicz Dąbrowica 25 Jan Marjanna Szed Domicella Rabeszko Dąbrowica 27 Jan Katarzyna Karol Sakowski, Teodor Rabeszko 819 104a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0110.htm
29 1 1833 Szumbar Wincenty Gniewkowski 18 Ignacy Marcjanna Steblewska Anna Karpowicz Zahajce 13 Antoni Katarzyna Lenartowicz Bazyli Byczkowski, Jan Dąbrowski, Piotr Sidorowicz 245-1-7 406V 3 R RK
17 1 1833 Ostróg Wincenty Nowicki Mohylany w Karol Wiktoria Bordecka Marianna Miłkowska Mohylany Kazimierz Tekla Bętkowska Fryderyk Lachesta, Konstanty Białecki, Jan Szepietowski, Franciszek Karpowicz 171-1-6 21R 1 R 8407 MZ 0
12 2 1833 Ostróg Joachim Białaszewski Ostróg 24 Kazimierz Józefa Joanna Kossobudzka Majdam Płużeński 24 Antoni Marianna Jan Kossobudzki, Piotr Karpowicz, Piotr Jankowski 171-1-6 24R 12 R 8410 MZ
14 6 1834 Łuck Norbert Karpowicz Łuck 35 Stefan Marianna Konoszyńska Józefa Ożga Łuck 26 Ignacy Franciszka Dąbrowska Romuald Bystry, Kazimierz Sieciszowski 371 11 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0008.htm
20 5 1835 Żytomierz Makary Stawicki 38 Mikołaj Marianna NN Marianna Jachimowicz 18 Jan Marcela Karpowicz 178 51 3 15 Ż
4 9 1838 Krzemieniec Jakub Kotyński Podbereżce 25 Michał Anna Orzechowska Domicella Morozowska Podbereżce 16 Piotr Katarzyna Bosakowicz Cyprian Malinowski i Teodor Karpowicz 01-12 30R 15 DM 244 T
25 8 1838 Krzywin Edward Dietl Krzywin 32 Jan Franciszka Kulczycka Antonina Miłkowska Krzywin 25 Kazimierz Tekla Poznańska Ur. Andrzej Sokołowski, Ur. Soter Wisznicki, Ur. Franciszek Karpowicz 171-1-11 57R-57V 4 R Mg
2 2 1839 Krzemieniec Eliasz Gęsierowski Wesołówka 22 Antoni Katarzyna Marianna Karpowicz Wesołówka 18 Antoni Katarzyna Antoni Haczkowski i Piotr Lasniewski 01-13 23V 4 DM 301 T
1 8 1840 Krzywin Franciszek Karpowicz Białotyń, par. Ostróg 37 Stanisław Katarzyna Kaczyńska Cecylia Angeli Krzywin 18 Józef Karolina Sochacka 880 31 V 2
6 7 1840 Łuck Dionizy Karpowicz par. ołycka 23 Paweł Marianna Dąbrowska Michalina Kierzkowska par. łucka 18 Michał Anna Bogudzka Ignacy Trzetrzewiński, Feliks Spadowski 376 31 7 826 22V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0017.htm
25 4 1843 Dąbrowica Placyd Złotnicki Łuck 25 Leopold Zuzanna Szatrzycka Franciszka Horbaczewska Lubikowicze 24 Jan Scholastyka Łotocka Michał Rezon, Franciszek Karpowicz 829 247 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0261.htm
26 9 1843 Żytomierz Stefan Karpowicz 24 Grzegorz Elżbieta Korczewska Katarzyna Szum 22 Stefan Antonina Wazilińska 178 51 5 70 Ż Ni
24 11 1846 Krzywin Aleksander Karol Petion Ostróg, par. Ostróg 29 Ludwik Karolina Smoleńska Józefa Angeli Kołomla 19 Józef Karolina Sochacka Ignacy Franciszek Klimowicz, Karol Stasiewicz, Franciszek Karpowicz, Edward Emmott 885 78 4 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0079.htm
17 7 1849 Horochów Ludwik Maksymowicz Horochów 19 Grzegorz Anna Karpowicz Franciszka Wodnicka Horochów Szymon Maria 87 66 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2087/pages/PL_1_436_87_0035.htm
25 6 1850 Żytomierz Michał Denisewicz 23 Tomasz Karolina Paszkiewicz Jadwiga Karpowicz 24 Bazyli Teofila NN 178 3 2 76 46 Ż Ni
27 11 1858 Kowel Kazimierz Towiański Kowel 38 Ludwik Katarzyna Leszczyńska Franciszka Jędrzejewska Kowel 28 Józef Brygida Karpowicz 260 43 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0025.htm
8 11 1859 Krzemieniec Franciszek Różycki Wesołówka 22 Mikołaj Franciszka Wróblewska Józefa Gniewkowska Wesołówka 20 Wincenty Anna Karpowicz 0.1-32 42V 15 T
23 5 1860 Krzemieniec Józef Gęsiorowski Wesołówka 19 Eliasz Marianna Karpowicz Marianna Pańko-Żurachwa Białokrynica 18 Pańko Marianna Chweszczuk 0.1-33 36V 9 T
10 11 1863 Krzemieniec Jan Gniewkowski Wesołówka 19 Wincenty Anna Karpowicz Antonina Kozakiewicz Wesołówka 18 Michał Aniela Korkowska 0.1-36 49V 9 T
16 4 1863 Żytomierz, Kaplica Sióstr Karol Aleksandrowicz Żytomierz, par. Żytomierz 28 Karol Maria Karpowicz Maria Jałowicka Żytomierz, par. Żytomierz 20 Marcin Maria Rakowska Sztab-kapitan, Cyprian Rakowski, Antoni Rakowski, Włądysłąw Jełowicki 178-3-54 97 V 16 Ż DG
3 2 1867 Krzemieniec Jan Gniewkowski Wesołówka 22w Wincenty Anna Karpowicz Tekla Sawicka z Minkowskich Stożek 32w Bazyli Marianna 426-1-41 28V-29R 4 T 491
22 10 1867 Krzemieniec Franciszek Gęsiorowski Wesołówka 22 Eliasz Marianna Karpowicz Marianna Gilewicz Lisznia 20 Seweryn Magdalena Puszkiewicz chł. Feliks Puszkiewicz, Ludwik Gilewicz 426-1-41 33R-V 14 T 495
10 11 1868 Krzemieniec Jakub Gniewkowski Wesołówka 20 Wincenty Anna Karpowicz Emilia Chomicka Szpikołosy 19 Ignacy Honorata Malczewska Jan Gniewkowski, mieszcz. Paweł Micowski 426-1-44 38V 20 T DW 806
17 5 1893 Tbilisi Medard Felicjan Asłanowicz Warszawa 26 Stanislaw Julia Brzezińska Emma Maria Kurc Tbilisi protestantka 18 Samuel Krystyna Mader inż.. Michał Karpowicz s. Wincentego, Michał Akimow, Onufry Szałkiewic 20 13 Tb
17 9 1895 Tbilisi Leon Jan Karpowicz wołyńska gub. 22 Leon Wincenty Justyna Kałusowska Maria Baniewicz 21 Stanisław Józefa Bogdanowicz Władyslaw Karpowicz 54 24 Tb
26 9 1900 Tbilisi Franciszek Karpowicz kowieńska gub. 28 Joachim Katarzyna Gudelis Katarzyna Dawidonis 16 Piotr Maria Wojtajtis Franciszek Bednar, Karol Ławrtlik, 153 25 Tb
10 2 1908 Tbilisi Stanislaw Wrona pow. Końskie, radomska gub. 36 Józef Małgorzata Maj Maria Funk pow. Poniewież, kowieńska gub 30 Franciszek Felicja Łaminis Józef Karpowicz, Piotr Malikis 178 8 Tb
24 11 1909 Horochów Darmidon Karpowicz Kol. Kołodzierska 25 Marcin Katarzyna Strygólska Karolina Dymbicka Kol. Kołodzierska 19 Aleksander Aniela Szatkowska 995 36 20 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0040.htm
8 9 1913 Tbilisi Bronisław Chmielikowski 23 Kazimierz Barbara Berlińska Nina Karpowicz 18 Jan Martyna Kujawska ojciec Bernard Ganze, ks. I. Najczum 307 28 Tb
24 9 1917 Tbilisi Stefan Rzepkowski Łódź, piotrkowska gub. 18 Józef Antonina Cieślak Malwina Zeziul pow. nowoaleksandrowski, kowi 20 Stefan Elżbieta Krumin Władysław Karpowicz, Andrzej Ilewicz 388 74 Tb
29 7 1918 Tbilisi Stefan Karpowicz 20 Jan Martyna Kujawska Wiera Roszczupkina Kutaisi 20 Jan Maria Woronowa A. Nikołajew, G. Stojanow 445 81 Tb
6 1 1920 Tbilisi Julian Jastrzębski Polska 29 Serafim Maria Lemke Helena Anna Skrocka Polska 25 Adam Maria Weis Michał Karpowicz, Leonid Werewkin 481 2 Tb
28 9 1920 Tbilisi Bolesław Łukomski Polska 49 Wacław Kamila Świderska Helena Karpowicz Polska 17 Władysław Zofia Urbanowicz Otton Ciecierski, Georgij Amiradżib 494 29 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl