Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 241 wyników dla: Maksymowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 11 1827 St. Wiśniowiec Tekla Maksymowicz 1 Wierzbowiec z koru, r. Jan i Domicella z Kądzielskich 245-1-1 305 33 R 577 DM1
28 12 1831 Horochów Andrzej Romanowski 36 Podberezie sław., żona Marianna z Maksymowiczów, syn Wincenty 846 89V 119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0091.htm
28 2 1832 Luboml Helena Maksymowicz 30 Luboml ur. Kotowicz 847 579 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0313.htm
23 4 1834 Dubno Józef Pawlikowski 76 Dubno żona Marianna z Maksymowiczów 820 164R 32 AGAD 168 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0168.htm
17 1 1839 Berezne Agnieszka Maksymowicz 1 Rudnia Łęczyńska c. Jana i Małgorzaty 879 222 R 4 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0230.htm
8 6 1840 Berezne Antoni Kuriata 7/365 Rudnia Potasznia s. Franciszka i Aleksandry z Maksymowiczów 880 199 R 12 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0217.htm
12 9 1846 Berezne Apolonia Maksymowicz 6/12 Rudnia Potasznia z kaszlu, c. Piotra i Apolonii z d. Sobol 885 229V 18 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0240.htm
9 2 1848 Korzec Michał Kuriata 2 Klonowa s. Franciszka i Aleksandry z Maksymowiczów 245-1-14 448R 24 R 863 DM
7 1 1849 Beresteczko Justyna Sińkowska 34 Beresteczko z Maksymowiczów, mąż Jan, 11 29 2 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2011/pages/PL_1_436_11_0017.htm
9 12 1850 Horochów Agnieszka Maksymowicz 8 Podliski c. Józefa i Anny z Izinickich 88 75 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0039.htm
13 6 1850 Korzec Teodor Maksymowicz 15 Korzec z gorączki; stanu wolnego 171-1-16 458v 55 R Na
12 3 1850 Berezne Anna Maksymowicz 40 Rudnia Potasznia z d. Wasilewska, m. Szymon, s. Piotr, Wincenty, c. Aleksandra 171-1-16 485V 6 R 497 BW
11 9 1852 Berezne Ewa Kuriata 4 Woronówka c. Franciszka i Aleksandry Maksymowicz 171-1-17 513R 26 R AD1
29 9 1852 Berezne Marianna Maksymowicz 40 Tyszyca z Gniteckich mąż Teodor córki Konstancja i Aleksandra 171-1-17 513R 27 R AD1
17 5 1854 Berezne Szymon Maksymowicz 70 Rudnia Potasznia wdowiec po Aleksandrze z Wasilewskich, s. Piotr, Wincenty, c. Aleksandra 171-1-37 163R 8 R 166 BW
24 1 1856 Beresteczko Rozalia Maksymowicz 77 Beresteczko odnodworka, wdowa po Janie 18 19 3 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0011.htm
28 1 1862 Berezne Marianna Maksymowicz 56 Rudnia Kniasielska z d. Kuriata, m. Jan 887 497 4 AGAD 270 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0270.htm
12 4 1862 Międzyrzec Boleslaw Harasimowicz 37 Międzyrzec s. Mikołaja i Marianny z Dubickich Maksymowiczów, kapitan sztabowy, kawaler 887 319a 13 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0175.htm
6 1 1863 Berezne Piotr Maksymowicz 45 Potasznia ż. Marianna z Pawłowskich, s. Jan, c. Marianna, Franciszka, Joanna 650-1-2 86V 1 R 113 BW
17 1 1863 Berezne Jan Maksymowicz 80 Rudnia Łęczyńska wdowiec, s. Mikołaj 650-1-2 86V 2 R 113 BW
6 2 1867 Berezne Grzegorz Maksymowicz 70 Potasznia 487-1-26 28V 8 R 29 DM
18 9 1867 Berezne Jan Mucharowski 30 Rudnia Bobrowska żona Teresa z Maksymowiczów, syn Andrzej 487-1-26 31R 29 R 31 DM 0
7 1 1869 Berezne Kamila Maksymowicz 5/52 Rudnia Łęczyńska c. Mikołaja i Anny z Kuriatów 487-1-28 27V 1 R 21 DM 0
23 1 1871 Horochów Grzegorz Maksymowicz 90 Horochów mieszczanin 107 64 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20107/pages/PL_1_436_107_0036.htm
18 8 1873 Kowel Julia Hulewicz 1 Kowel c. wlm. Ignacego i Heleny z Maksymowiczów 274 38 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0021.htm
26 1 1874 Horochów Aleksander Maksymowicz 7 Podliski s. chł. Ludwika i Francszki z Wadzickich 110 81 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0044.htm
28 10 1877 Luboml Joanna Maksymowicz 55 Luboml 320 118 71 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0061.htm
21 1 1878 Horochów Teofil Maksymowicz 60 Brany chłop, żona Waleria z Szankowskich 114 78 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20114/pages/PL_1_436_114_0042.htm
26 9 1881 Horochów Waleria Maksymowicz 62 Drużkopol chł., wdowa 117 66 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0036.htm
11 5 1882 Berezne Bronisław Maksymowicz 6/12 Rudnia Łęczyńska s. Jana i Marianny z Bronowickich 740-2-5 120V 20 R 110 DM
22 1 1887 Grzymałów Antoni Jastrzębski 1,5/12 Poznanka Het s.Jana i Karoliny z d. Maksymowicz 1614 77 3 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0040.htm
29 11 1887 Berezne Karolina Lech 2 Rudnia Łęczyńska c. Stanisława i Franciszki Maksymowicz 720-2-6 115V 50 R 106 AD1
14 12 1887 Berezne Feliks Maksymowicz 4 Potasznia s. Jana i Marianny z Bronowickich 720-2-6 115V 53 R 106 AD1
10 6 1892 Berezne Hipolit Lech 9 Rudnia Łęczyńska s. Stanisłąwa i Franciszki z Maksymowiczów 740-2-8 240V 18 R 233 AD1
6 7 1892 Berezne Kazimierz Maksymowicz 5.12 Potasznia s. Jana i Marianny z Bronowickich 740-2-8 240V 20 R 233 AD1
2 11 1894 Berezne Bronisława Maksymowicz 1 Rudnia Łęczyńska c. Gracjana i Kamili z Misiunów 740-2-7 38V 55 R 41 AD1
29 11 1897 Brody Marian Freidenberger 3/12 s. Kacpra - mechanika młynarskiego i Petroneli Maksymowicz L 22
10 4 1900 Jałowicze Maria Maksymowicz 80 Ostrożec wdowa 945 30 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20945/pages/PL_1_436_945_0027.htm
26 2 1903 Horochów Maria Wawrynowicz 32 Podliski z Maksymowiczów, pozostawiła męża Stanisława, dzieci: Adam, Władysław, Ewa, Maria, Anna 961 49 12 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0040.htm
1 8 1915 Horochów Tymon Maksymowicz 75 Horochów żona Tatiana, dzieci: Mikołaj 1066 60 39 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0037.htm
15 11 1918 Kowel Kajetan Maksymowicz 73 Kowel zostawił żonę Bronisławę 1086 43 60 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201086/album/index.html#img=1_436_0_0_1086_0040.jpg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 6 1802 Czartorysk Magdalena Maksymowicz Kościuchnówka Tomasz Agnieszka Wlm. Józef Młodzianowski, Joanna Żarowska 297-1-185 147V Ł 7837 DW
6 9 1803 Zaturce Anna Pawłowska Semerynki Mikołaj Marianna data chrztu, Michal Mikołajewicz i Domicella Konstantowa, Grzegorz Maksymowicz i Apolonia Janowa 297-1-46 42R Ł 781 DW 0
31 1 1804 Ostróg Piotr Marcinkowski Nowomalin Mateusz He... Grzegorz Maksymowicz, Brygida Piasecka 297-1-136 39 Ł SK
9 2 1804 Ostróg Mateusz Obarewicz Nowomalin Łukasz Katarzyna Grzegorz Maksymowicz, Katarzyna Piasecka 297-1-136 39 Ł SK
12 6 1828 Deraźne Antoni Skarliński Majdan Lipieński Paweł Magdalena Żołędziowska ch. 13.06.1828, z wody, Ur. Grzegorz Grochowski, Ur. Ewa Komnacka, asyst. Tereszko Maksymowicz, Magd 171-1-1 198V 15 R Mg
3 1 1829 Korzec Jan Franciszek Tuziński Klecka Wielka Jakub Zofia Kościńska Piotr Kosiński i Chima Miska wdowa, asyst. Franciszek Maksymowicz i Marianna Tuszyńska wdowa 245-1-3 62R 2 R 121 DM
8 1 1829 Horochów Józef Niedzielski Horochów Mikołaj Marianna Stychowska sław. Mateusz Hołdowański, Marianna Maksymowicz ż. Ezrama 844 87 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0050.htm
11 10 1830 Ostróg Karol Maksymowicz Ostróg Jan Anastazja urodzony w majętności JW Karola Jabłonowskiego, Teodor Sochacki, Agnieszka Rudolff, ass. Tomasz Huczyński, Józefa Wodzińska 171-1-3 13R 97 R MZ
29 1 1830 Żytomierz Ferdynand Kłoczkowski Żytomierz Antoni Karolina Rozembrok Stefan Białkowski Apolonia Maksymowicz 178 3 3 V5 31 Ż MP
6 8 1830 Berdyczów Pulheria Maksymowicz Berdyczów Marcin Franciszka Siniewicz Antoni Zarucki, Marianna Bukowska 178 3 3 R130 147 Ż MP
25 5 1832 Kulczyny Jan Furmaniuk Rosołowce Ignacy Anastazja Krykun Józef Maksymowicz i Krystyna Maksymczuk ż. Teodora 178-3-98 332V 35 Ż 630 DM
23 4 1832 Dubno Wojciech Stachowski Dubno NN Józefa Stachowska Miron Sawelow i Marianna Maksymowicz ż. Michała, asyst. Onysym Synowiec i Anna Ostrowska panna 818 124R 35 AGAD 131 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0131.htm
26 9 1833 Stepań Michał Lachowski Stepań Stanisław Agata Karpińska Jerzy Maksymowicz i Wm Szulcową baronową 171-1-6 211R 41 R DM 0
2 11 1834 Stepań Karolina Lachowska Stepań Stanisław Agata Karpińska Jerzy Maksymowicz porucznik WR i Zofia Karska ż. Stanisława, asyst. Jan Skibiński i Helena Boczkowska panna 171-1-7 216R 45 R 223 DM
16 2 1835 Stepań Julian Wiktor Turkiewicz Stepań Jan Paulina Buderawska Jan Perro i Anna Pląskowska ż. Izydora, asyst. Jerzy Maksymowicz porucznik WR i Aleksandra Suszczewska ż. Aleksandra, Stefan Mokrzański i Teresa Mondzelewska 171-1-8 197R 7 R 203 DM
15 10 1835 Stepań Henryk Faustyn Bogucki Majętność Żadki Ignacy Katarzyna Konopnicka Józef Bogucki i Anna Pląskowska ż. Izydora, asyst. Izydor Pląskowski i Izabella Piotrowska ż. Józefa, Jerzy Maksymowicz i Konstancja Bogucka ż. Józefa 171-1-8 201R 33 R 207 DM
27 11 1836 Berezne Mikołaj Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Jan Małgorzata Kuriata Bazyli Lech żonaty i Katarzyna Kuriata ż. Macieja 171-1-9 227R 26 R Na
1 1 1837 Kuniów Wiktoria Ryszkowska Dołocze Hipolit Teresa Ignacy Kisłowski, Anastazja Maksymowicz 171-1-10 80 V 5 ZP R 0
25 12 1837 Połonne Jan Drapikowski Baranówka Antoni Domicela Jan Maksymowicz żonaty, Agnieszka Konkolewska panna 245-1-12 117V 117 R DW 300
21 11 1837 Równe Cecylia Kotwicka Obarów Józef Marianna Zacharzewska Wlm Kazimierz Maksymowicz Rotmistrz Pułku Huzarów WR i Marta ż. Damiana 171-1-10 139V 25 R DM
28 8 1837 Berezne Róża Lech Rudnia Łęczyńska Jan Katarzyna Kondracka Adam Lech i Małgorzata Maksymowicz ż. Jana 171-1-10 238R 20 R Na
26 11 1837 Berezne Piotr Maksymowicz Rudnia Potasznia Wojciech Agnieszka Kuriata Antoni Kuriata żonaty i Wiktoria Kuriata ż. Szymona 171-1-10 240R 32 R Na
14 5 1838 Berezne Zofia Bronowicka Rudnia Druchowska Hilary Agnieszka Maksymowicz Franciszek Kuriata kawaler i Agata Kosarzycka mężatka 171-1-11 235R 10 R Na
12 9 1838 Berezne Nikodem Borodzicz Rudnia Potasznia Franciszek Ewa Kuriata Piotr Maksymowicz i Franciszka Kuriata ż. Jana 171-1-11 236V 21 R Na
15 5 1839 Berdyczów Stanisław Szymański Berdyczów Teodor Agnieszka Soroczyńska Włodzimierz Maksymowicz i Aleksandra Górska ż. Pawła 178-3-8 144R 106 Ż 269 DM
16 4 1840 Berezne Marianna Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Marianna Kuriata 880 193 V 20 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0212.htm
1 1 1840 Połonne Marianna Maksymowicz Baranówka Franciszek Anna 871 195 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0102.htm
1 6 1840 Berezne Antoni Kuriata Rudnia Potasznia Franciszek Aleksandra Maksymowicz 880 194 R 24 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0212.htm
11 1 1841 Berezne Apolonia Kuriata Rudnia Potasznia Feliks Katarzyna Kuriata Piotr Maksymowicz żonaty i Apolonia Kuriata mężatka 171-1-12 226R 1 R Na
12 6 1841 Berezne Antoni Kuriata Rudnia Potasznia Jan Marianna Bagińska Bazyli Kuriata żonaty i Marianna Maksymowicz mężatka 171-1-12 228V 23 R Na
5 12 1841 Berezne Katarzyna Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Jan Małgorzata Mucharowska 881 269 V 5 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0276.htm
23 1 1842 Połonne Paulina Maksymowicz Baranówka Jan Wiktoria 873 299-300 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0155.htm
25 9 1843 Berezne Władysław Kuriata Rudnia Potasznia Feliks Katarzyna Halczuk w.ż. Piotr Maksymowicz, Marianna Kuryktowa ż. Teodora 882 213 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0214.htm
16 1 1844 Korzec Antoni Kuriata Klonowe Franciszek Aleksandra Maksymowicz 875 130 11 PW 0
9 4 1844 Połonne Jan Maksymowicz Baranówka Jan Wiktoria Stanisław Konkolewski żonaty, Elżbieta Konkolewska ż. Jana 875 403 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0206.htm
5 6 1844 Berezne Anna Kuriata Woronówka Walenty Apolonia Kurzyńska Piotr Maksymowicz kawaler,Antonina Kuryatowa ż. Michała 883 201V 16 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0212.htm
16 12 1845 Horochów Tomasz Maksymowicz Horochów Jan Prakseda Antoni Krzysztalski, Ewa Gryszkowska 83 19 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0010.htm
27 5 1845 Berezne Jan Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Marianna Kuriata Mikołaj Kwiatnicki wdowiec i Marianna Kuriata ż. Antoniego 884 238V 18 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0245.htm
3 6 1845 Stawiszcze Paulina Baczyńska Sabadasz prac. Stanisław Józefa Skuratowska odstawny żołnierz Jędrzej Koprzyński, Barbara Maksymowicz 685-2-1020 5v 23 Ch 10 KP2
15 3 1845 Tetyjów Józef Szymański Tetyjów odn. Jan Julianna Lenkiewicz odn. Augustyn Wrącki, ur. Anna Maksymowicz 685-2-1020 14r 14 Ch 27 KP2 0
12 11 1845 Tetyjów Teresa Pawłowska Tetyjów odn. Kazimierz Marianna Wojciechowska odn. Franciszek Trojański, ur. Anna Maksymowicz 685-2-1020 19v 48 Ch 38 KP2
2 1 1846 Korzec Michał Kuriata Klonowe Franciszek Aleksandra Maksymowicz 877 123 2 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0068.htm
1 2 1846 Ostróg Amelia Gralewska Bielmaż Nn Anastazja Pracowity Chorytan Maksymowicz, Rozalia Dzwonkowska żona Ur. Teodora 885 6R 29 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0007.htm
28 1 1846 Berezne Apolonia Maksymowicz Woronówka Piotr Apolonia Sobolewska Aleksander Imberg żonaty i Tekla Pikulska ż. Andrzeja 885 219V 5 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0230.htm
7 2 1847 Biała Cerkiew Wincenty Marszewski Biała Cerkiew NN Petronela Marszewska Wincenty Maksymowicz, Marianna Mokejowna, chrz. 8.02.1847 178-51-548 2R 13 Ż BS 5
11 6 1847 Berezne Antoni Kuriata Rudnia Potasznia Teodor Marianna Kuriata Grzegorz Maksymowicz żonaty i Antonina Karniwska wdowa 171-1-13 241V 16 R Na
31 7 1847 Berezne Aniela Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Apolonia Sobolewska Jan Pawłowski i Paulina Bagińska ż. Gabriela 171-1-13 243R 27 R Na
18 3 1848 Berezne Józefa Bagińska Rudnia Potasznia Gabriel Paulina Suchodolska Mikołaj ...wiecki żonaty i Agnieszka Maksymowicz ż. Wojciecha 171-1-14 288V 6 R Na
6 1 1848 Beresteczko Genowefa Feliksa Konopko Mytnica Adam Julia Mitykowska Wlm. Włodzimierz Maksymowicz kapitan kawaler orderów i ur. Agata Proniewicz ż. Aleksandra, as. ur. Aleksander Proniewicz i Anna Szuszewska ż. Jana 10 2 4 AGAD 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2010/pages/PL_1_436_10_0002.htm
20 4 1850 Horochów Jan Maksymowicz Horochów Jan Prakseda Groszkowska 88 8-9 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0005.htm
1 12 1850 Berezne Honorata Kuriata Koziarnik Franciszek Aleksandra Maksymowicz chrzest 7.01.1851, Adam Kuriata i Honorata Kuriata ż. Feliksa 171-2-1 54V-55R 1 R 57 BW
17 1 1850 Berezne Marianna Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Apolonia Sobolewska chrzest 17.01.1850, Stefan Pawłowski i Paulina Bagińska ż. Gabriela 171-1-16 468V-469R 10 R 480 BW
24 6 1850 Międzyrzec Maria Ochmanowicz Charaług Konstanty Antoni Maria Czarnecka chrzest 1.09.1852, Romuald Pogorzelski i Salomea Maksymowicz ż. Romualda 171-1-17 571V-572R 18 R 577 BW
25 11 1851 Berezne Jan Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Apolonia Sobolewska chrzest 26.11.1851, Grzegorz Kuriata i Paulina Bagińska ż. Gabriela 171-2-1 60V-61R 36 R 63 BW
3 10 1852 Berezne Michał Kuriata Koziarnik Franciszek Aleksandra Wasilewska Piotr Maksymowicz i Antonina kuriata panna 171-1-17 503V-504R 24 R AD1
15 3 1852 Korzec Agnieszka Maksymowicz Korzec Jan Marcelina Jaskuła Piotr Tomaszewski i Hanka Mamczur ż. Ułasa 171-1-17 240V-241R 23 R 244 DM
16 2 1854 Berezne Julianna Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Apolonia Sobolewska chrzest 17.02.1854, Grzegorz Kuriata i Paulina Bagińska ż. Gabriela 171-1-37 148V-149R 3 R 153 BW
1 11 1854 Berezne Karolina Bronowicka Rudnia Potasznia Paweł Antonina Kuriata ch. 04.02.1855 , Dionzy Kuriata i Apolonia Maksymowicz ż. Piotra 171-1-51 155V-156R 5 R 163 AD1
2 2 1855 Berezne Agata Borodicz Rudnia Potasznia Józef Tekla Dawidowicz Mikołaj Kuriata i Tekla Maksymowicz ż.Mikołaja 171-1-51 155V-156R 6 R 163 AD1
25 3 1856 Berezne Franciszka Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Apolonia Sobolewska Władysław Hutnicki i Brygida Kuriata ż. Mikołaja 171-1-67 134V-135R 22 R 137 DM
24 11 1856 Berezne Jan Sinicki Rudnia Potasznia Jan Karolina Kuriata Władysław Rudnicki i Apolonia Maksymowicz ż. Piotra 171-1-67 137V-138R 34 R 140 DM
9 3 1857 Berezne Franciszka Kuriata Koziarnik Franciszek Aleksandra Maksymowicz Aleksander Imberg i Elżbieta Kuriata ż. Stefana 171-1-72 141V-142R 10 R 194 DM
8 4 1862 Kowel Zygmunt Apollo Hulewicz Kowel Ignacy Kazimierz Józef sy Helena Maksymowicz Józef Zawisza, Leontyna Kozakiewicz 263 12-13 12 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0007.htm
4 8 1862 Korzec Michał Maksymowicz Korzec Karol Marianna Stepanowska Wojciech Dunajewicz i Marianna Br.. 887 365-366 61 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0200.htm
7 2 1862 Berezne Joanna Maksymowicz Potasznia Piotr Marianna Pawłowska chrzest 8.02.1862, Mikołaj Rudnicki i Brygida Bekeszczuk 887 466-467 5 AGAD 253 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0253.htm
22 4 1863 Żytomierz Antoni Nowicki Żytomierz Adam Anna Jurkowska Józef Maksymowicz, Teresa Popczyńska 178-3-54 35 101 Ż DG
7 3 1863 Berezne Mikołaj Kuriata Tyszyca Franciszek Aleksandra Maksymowicz chrzest 9.05.1863, Jan Kuriata i Marcelina Kuriata panna 650-1-2 70V 20 R 93 BW
15 11 1863 Korzec Adam Maksymowicz Przedmieście Koreckie Józefin Karol Marianna Stefanowska chrzest 15.11.1863, Jan Maksymowicz i Tekla Jaskuła ż. Pawła 650-1-2 19V-20R 69 R 21 BW
25 2 1864 Horochów Aleksandra Maksymowicz Horochów Ludwik Franciszka 100 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20100/pages/PL_1_436_100_0004.htm
20 1 1864 Berezne Gracjan Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Mikołaj Anna Kuriata Antoni Kuriata i Elżbieta Halczuk 487-1-23 1V-2R 3 R 4 DM
28 8 1865 Żytomierz Hipolit August Wachowski Żytomierz Franciszek Julia Romiszowska syn dw./ Józef Maksymowicz, Olga Remiszowska- żona ases.kol. W zastępstwie ? JoannyJurkowskiej żony 178-3-61 41 263 Ż DG
24 12 1865 Żytomierz Ewelina-Maria Ulianicka Żytomierz Lubiecz ? Eleonora Aleksandrowicz [02.02.1866] córka nadw.radcy, Józef Maksymowicz i Henryka Ulianicka 178-3-63 8 Ż 15 i 16 DG
18 3 1865 Berezne Karolina Lech Rudnia Łęczyńska Jan Franciszka Bronowicka Mikołaj Maksymowicz i Małgorzata Lech 487-1-24 3V-4R 13 R 6 DM
3 5 1866 Berezne Konstancja Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Mikołaj Anna Kuriata Piotr Żygadło i Ewa Żygadło 487-1-25 6V-7R 18 R 9 DM
5 1 1867 Berezne Józef Żygadło Rudnia Łęczyńska Wincenty Ewa Kuriata Jan Maksymowicz i Franciszka Kuriata 487-1-26 4V-5R 12 R 7 DM
8 7 1867 Berezne Joanna Lech Rudnia Łęczyńska Jan Franciszka Bronowicka Mikołaj Maksymowicz i Małgorzata Lech 487-1-26 10V-11R 34 R 13 DM
1 9 1868 Łuck Maria Dominika Łączyńska Iwanczyce Dominik Kamila Wiszniewska Jan Siemiątkowski, Marianna Maksymowicz 398 28-29 53 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0015.htm
22 12 1880 Berezne Tomasz Halczuk Rudnia Łęczycka Aleksander Wiktoria Kuriata chrzest 12.01.1881, Jan Maksymowicz i Marianna Lech ż. Szymona 740-2-5 39V-40R 3 R 39 DM
27 5 1880 Berezne Gracjan Lech Rudnia Łęczyńska Jan Franciszka Bronowicka Szymon Lech i Anna Maksymowicz ż. Mikołaja 740-2-5 9V-10R 41 R 12 DM
20 1 1880 Berezne Kamila Lech Rudnia Łęczyńska Stanisław Franciszka Maksymowicz Jan Maksymowicz i Marianna Lech 740-2-5 1V-2R 5 R 4 DM
25 10 1881 Berezne Bronisław Maksymowicz Rudnia Łęczycka Jan Marianna Bronowicka Szymon Lech i Michalina Halczuk ż. Dominika 740-2-5 55V-56R 65 R 55 DM 0
22 2 1881 Berezne Piotr Kuriata Rudnia Łęczycka Franciszek Franciszka Kuriata Jan Maksymowicz i Tekla Lech ż. Michała 740-2-5 43V-44R 20 R 43 DM
12 6 1881 Sławuta Antoni Maksymowicz Sławuta Piotr Dorota Markowska Władysław Maliszewski i Klementyna Kadrakijew ż. Gotliba 17-2-61 9V-10R 42 Ch 19-20 DM
18 8 1882 Berezne Honorata Lech Rudnia Łęczyńska Stanisław Franciszka Maksymowicz Jan Maksymowicz i Marianna Lech ż. Szymona 740-2-5 95V-96R 69 R 89 DM
11 2 1882 Berezne Kazimierz Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Mikołaj Anna Kuriata Michał Lech i Ewa Żygadło ż. Wincentego 740-2-5 83V-84R 24 R 78 DM
10 9 1882 Berezne Franciszek Lech Rudnia Łęczyńska Jan Franciszka Bronowicka Szymon Lech i Anna Maksymowicz ż. Mikołaja 740-2-5 97V-98R 80 R 91 DM
11 6 1883 Berezne Adam Maksymowicz Rudnia Bobrowska Jan Marianna Bronowicka Franciszek Szachniewicz i Karolina Lech panna 740-2-5 135V-136R 41 R 126 DM
24 9 1883 Berezne Stanisław Halczuk Rudnia Łęczyńska Aleksander Wiktoria Kuriata Jan Maksymowicz i Marianna Lech ż. Szymona 740-2-5 142V-143R 72 R 133 DM
23 5 1885 Berezne Filomena Lech Rudnia Łęczyńska Jan Franciszka Bronowicka Szymon Lech i Anna Maksymowicz ż. Mikołaja 740-2-6 10V-11R 49 R 13 AD1 0
14 10 1885 Berezne Aniela Lech Rudnia Łęczyńska Adam Marianna Lech Gracjan Maksymowicz i Karolina Lech panna 740-2-6 19V-20R 91 R 22 AD1
5 11 1885 Berezne Aniela Lech Rudnia Łęczyńska Adam Marianna Lech Gracjan Maksymowicz i Karolina Lech 740-2-6 23V-24R 112 R 27 AD1
6 6 1886 Berezne Wojciech Kuriata Rudnia Łęczyńska Kacper Irena Kuriata Gracjan Maksymowicz i Karolina Lech 740-2-6 50V-51R 44 R 50 AD1
25 7 1886 Berezne Franciszka Halczuk Rudnia Łęczyńska Stefan Klara Żygadło Dominik Kuriata i Konstancja Maksymowicz panna 740-2-6 54V-55R 67 R 54 AD1
19 9 1886 Berezne Karolina Lech Rudnia Łęczyńska Stanisław Franciszka Maksymowicz Szymon Lech i Karolina Lech panna 740-2-6 55V-56R 74 R 55 AD1
8 2 1887 Grzymałów Apolonia Maksymowicz Grzymałów Jakub Katarzyna Furtak Józef Czajkowski, Eudoksja Kołymiuk 1614L 1 3 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0001.htm
25 9 1887 Berezne Kamila Maksymowicz Potasznia Jan Marianna Lech Jan Kuriata i Anatazja Kuriata ż. Wojciecha 740-2-6 93R-94R 74 R 86 AD1
26 9 1887 Berezne Gracjan Lech Rudnia Łęczyńska Adam Marianna Lech Gracjan Maksymowicz i Michalina Halczuk z. Dominika 740-2-6 94V-95R 80 R 87 AD1
3 9 1888 Turzysk Rozalia Sobolewska Dąbrowa Tomasz Tekla Maksymowicz 756 18-19 35 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0010.htm
19 2 1888 Horochów Stanisław Bazyli Maksymowicz Horochów Hipolit Anna Skawińska 124 6-7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0004.htm
29 10 1888 Horochów Ewa Wawrynowicz Horochów Stanisław Marianna Maksymowicz 124 38-39 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0020.htm
18 12 1890 Horochów Maria Maksymowicz Skryhołowy Hipolit Anna Skawińska 126 53-54 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0028.htm
11 11 1890 Sławuta Wacław Jedliczek Mińkowce Józef Maria Korzena Józef Szwestka i Dorota Maksymowicz 17-2-53 48V-49R 54 Ch 75-76 DM
26 3 1891 Horochów Adam Wawrynowicz Podliski Stanisław Maria Maksymowicz 127 14-15 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20127/pages/PL_1_436_127_0008.htm
24 2 1891 Berezne Franciszka Halczuk Rudnia Łęczyńska Aleksander Wiktoria Kuriata Szymon Lech, Anna Maksymowicz panna 740-2-6 168V-169R 16 R 172 AD1
5 3 1891 Berezne Jan Kotwicki Rudnia Bobrowska Józef Aniela Maksymowicz Jan Zygadło, Paulina Kuriata ż. Jana 740-2-6 169V-170R 24 R 173 AD1
24 6 1891 Berezne Jan Lech Rudnia Łęczyńska Stanisław Franciszka Maksymowicz Szymon Lech, Marianna Lech ż. Adama 740-2-6 172V-173R 42 R 176 AD1
5 8 1891 Berezne Teofila Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Gracjan Kamila Misiuna Józef Kuriata, Michalina Halczuk ż. Dominika 740-2-6 176V-177R 65 R 180 AD1 0
2 3 1892 Berezne Kazimierz Maksymowicz Potasznia Jan Marianna Lech Jan Kuriata , Anastazja Kuriata ż. Wojciecha 740-2-8 207V-208R 20 R 207 AD1
29 6 1892 Berezne Teofila Lech Rudnia Łęczyńska Józef Aniela Szachniewicz Augustyn Halczuk , Kamila Maksymowicz ż. Gracjana 740-2-8 212V-213R 51 R 212 AD1
9 5 1893 Berezne Karolina Kuriata Rudnia Łęczyńska Kacper Urszula Kuriata Gracjan Maksymowicz i Franciszka Lech ż. Stanisława 740-2-8 254V-255R 50 R 245 AD1
3 9 1893 Berezne Gracjan Kotwicki Rudnia Bobrowska Józef Aniela Maksymowicz Stanisław Kotwicki i Wiktoria Mucharowska ż. Jana 740-2-8 259V260R 84 R 250 AD1
28 11 1893 Berezne Celestyna Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Łukasz Magdalena Zinkiewicz Józef Lech i Kamila Kuriata ż. Franciszka 740-2-8 266V-267R 122 R 257 AD1
1 2 1894 Horochów Marianna Wawrynowicz Horochów Stanisław Marianna Maksymowicz 130 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0004.htm
16 1 1894 Berezne Bronisława Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Gracjan Kamila Misiuna Augustyn Halczuk i Magdalena Kuriata ż. Józefa 740-2-7 2V-3R 9 R 5 AD1
8 7 1895 Berezne Adam Kuriata Nowa Rudnia Kacper Urszula Kuriata Gracjan Maksymowicz i Marcelina Lech panna 740-2-7 53V-54R 74 R 55 AD1
2 10 1895 Berezne Franciszka Kotwicka Rudnia Bobrowska Józef Aniela Maksymowicz Walenty Kotwicki i Marianna Mucharowska ż. Jana 740-2-7 58V-59R 117 R 60 AD1
21 11 1895 Berezne Felicjan Pawłowski Potasznia Paweł Anna Kuriata Antoni Pawłowski i Marianna Maksymowicz ż. Jana 740-2-7 61V-62R 134 R 63 AD1
2 2 1901 Horochów Anna Wawrzynowicz Horochów Stanisław Maria Maksymowicz 944 3 7 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0003.htm
18 10 1906 Berezne Tomasz Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Gracjan Kamila Misiuna Kasper Lech i Michalina Halczuk ż. Dionizego 740-4-2 39V-40R 190 R 41 DM
17 10 1906 Berezne Bronisław Lech Rudnia Łęczyńska Gracjan Paulina Mochorowska Ignacy Maksymowicz i Aniela Wereszczyńska ż. Jana 740-4-2 39V-40R 189 R 41 DM
21 9 1906 Berezne Filomena Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Łukasz Magdalena Zielenkiewicz Adam Kuriata i Honorata Lech panna 740-4-2 35V-36R 171 R 37 DM
31 1 1906 Berezne Leon Lech Koziarnik Hieronim Paulina Kuriata Gracjan Kuriata i Kamila Maksymowicz panna 740-4-2 7V-8R 31 R 9 DM
17 12 1906 Berezne Bronisław Kotwicki Bobrowska Rudnia Józef Aniela Maksymowicz Walerian Kotwicki i Celestyna Bielak ż. Dominika 740-4-2 46V-47R 225 R 48 DM 0
8 12 1907 Horochów Anna Maksymowicz Skryhołowy Jan Antonina Drewnowska 993 26 106 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0031.htm
4 5 1910 Horochów Bolesław Maksymowicz Skryhołów Jan Antonina Drewnowska 996 12 55 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0014.htm
17 8 1912 Horochów Józef Maksymowicz Skryhołów Jan Antonina Drewnowska 1039 19 66 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0023.htm
25 4 1913 Horochów Maria Maksymowicz Matów Stanisław Bazyli Marcelina Domańska 1045 11 38 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0012.htm
7 11 1914 Horochów Zygmund Maksymowicz Matów Stanisław Bazyli Marcelina Domańska 1059 23 86 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0026.htm
6 3 1915 Kowel Mieczysław Niwiński Kowel Józef Maria Jakubas Franciszek Janowski, Józefa Maksymowicz 1072 14-15 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0008.htm
20 12 1916 Berezne Bronisława Maksymowicz Rudnia Łęczyńska IN Celestyna Maksymowicz chrzest 6.01.1917, Władysław Maksymowicz i Aniela Maksymowicz 740-4-8 2V-3R 3 R 3 DM
7 6 1917 Berezne Bronisława Lech Rudnia Łęczyńska Antoni Teofila Maksymowicz Władysław Maksymowicz i Feliksa Lech 740-4-8 27V-28R 78 R 28 DM
1 11 1918 Nieświcz Kazimierz Maksymowicz Nieświcz Julian Michalina Straszewska 1087 15 70 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201087/album/index.html#img=1_436_0_0_1087_0018.jpg

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
12 2 1800 Czartorysk Jakub Zieńkowski Antonina Garbarzewska Kościuchnówka prac. Teodor Iskow, Tomasz Maksymowicz 297-1-185 164R-V Ł 9440 DW
20 4 1830 Zozów Szymon Stobiecki Pariówka 30 Michał s. Jana Katarzyna c. Józefa Zdzielska Helena Rewkowska Pariówka 18 Eliasz s. Mikołaja Helena c. Jana Bilińska młodzi ur.; świadkowie: ur.ur. Bazyli Rudnicki, Mateusz Rewkowski, Marcin Maksymowicz 178-51-339 158 3 Ż EH
19 6 1832 Dubno Mikołaj Pawlikowski par. Dubno 70w Jakub Katarzyna Wojciechowska Marianna z d. Marecka Maksymowicz Dubno 42w Adam Agnieszka Rajewska Zachary Horbaczewski, Józef Strągowski 818 150V 15 AGAD 158 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0158.htm
11 2 1834 Berezne Grzegorz Kuriata Potasznia Chotyńska 21 Szymon Agata Marianna Bronowicka Potasznia Chotyńska 16 Leon Anna Michał Bronowicki, Piotr Maksymowicz, Piotr Kuriata 171-1-7 228R 2 R Na
8 9 1835 Połonne Jan Maksymowicz Baranówka 22 Józef Urszula Tuszyńska Wiktoria Budziewicz Baranówka 19 Jan Magdalena Burzyńska Wojciech Łabunowski, Jan Zwoliński 245-1-9 162V 27 R DW 2822
19 1 1836 Berezne Jan Maksymowicz Rudnia Łęczyńska 40 Herman Agnieszka Kuriata Małgorzata Lech Rudnia Łęczyńska 26w Antoni Anna Kuriata Bazyli Lech, Adam Lech, K - Małgorzata z Kuriatów Lech, jej rodzice: Antoni i Anna z Kuriatów Machorowscy 171-1-9 228R 2 R Na
10 9 1839 Berdyczów Michał Dmytrewicz Berdyczów 40 Ignacy Anastazja Lelawska Dorota Symon Berdyczów 24 Jan Agata Dziadewicz Włodzimierz Maksymowicz, Jan Słomczyński, Stanisław Łoński 178-3-8 168R 25 Ż 316 DM
6 8 1839 Berezne Franciszek Kuriata Rudnia Potasznia 23 Jan Marianna Basych Aleksandra Maksymowicz Rudnia Potasznia 17 Szymon Eudokia Leszczyńska Jan Kuriata, Wawrzyniec Jaworski, Szymon Maksymowicz, Szymon Kuriata 879 220 R 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0228.htm
16 11 1841 Berezne Szymon Żygadło par. Niewirków, Mokre 35w Szymon Rozalia Lech Anna z d. Bronowicka, po I mężu Kuriata Rudnia Potasznia 35w Jan Teresa Nitecka Piotr Maksymowicz, Wawrzyniec Żygadło 171-1-12 232V 7 R Na
21 2 1843 Berezne Teodor Kuriata Rudnia Potasznia 23 Michał Katarzyna Romanowska Marianna Kuriata Rudnia Potasznia 14 Antoni Marianna Kuriata Piotr Maksymowicz, Klemens Bagiński, Adam Maksymowicz 882 215 V 3 AGAD 217 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0217.htm
7 2 1843 Berezne Józef Borodycz Potasznia 21 Michał Julianna Bagińska Tekla Dawidowicz Balarka Bobrowska 18 Jan Rozalia Chorążewska Wojciech Maksymowicz, Stanisław Dawidowicz, Klemens Bagiński 882 215 R 2 AGAD 216 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0216.htm
14 6 1845 Połonne Jan Maksymowicz Baranówka 28w Józef Urszula Franciszka Słomowska Baranówka 20 Daniel Anna Stanisław Kąkolewski, Jan Słomowski 876 289 19 AGAD 154 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0154.htm
6 10 1846 Żytomierz Teofil Maksymowicz Żytomierz 20 Leon Teresa Hankowska Marianna Godlewska Żytomierz 20 Leon Katarzyna Czaplińska Józef Wągrodzki , Stefan Rudnicki 178-3-14 68 61 Ż Ni
23 11 1847 Berezne Leon Kuriata Rudnia Potasznia 20 Jan Katarzyna Chwoińska Ewa Kuriata Rudnia Potasznia 16 Jan Franciszka Wasilewska Mikołaj Kniahnicki, Piotr Maksymowicz, Grzegorz Borodycz 171-1-13 250R 7 R Na
6 6 1848 Berezne Antoni Kotwicki Rudnia Bobrowiecka 30 Jan Anastazja Kuriata Magdalena Lech Rudnia Bobrowska 30w Jan Eudokia Maksymowicz Kazimierz Muchorowski, Adam Kuriata 171-1-14 296V 4 R Na
17 7 1849 Horochów Ludwik Maksymowicz Horochów 19 Grzegorz Anna Karpowicz Franciszka Wodnicka Horochów Szymon Maria 87 66 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2087/pages/PL_1_436_87_0035.htm
12 2 1850 Horochów Piotr Smałuch par. Horochów 20w Bazyli Apolonia Maksymowicz Apolonia Gnatkowska par. Horochów 18 Ludwik Barbara 88 45 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0023.htm
5 11 1850 Korzec Jan Maksymowicz Korzec 19 Franciszek Anna Masalska Teresa Jaskuła Korzec 19 Józef Marianna Dyć Piotr Sawczuk, Piotr Tomaszewski, Charyton Ustymenko 171-1-16 446v 35 R Na
19 11 1850 Połonne Józef Łabanowski Baranówka 22 Wojciech Lucyna Michalska Apolonia Maksymowicz Baranówka 21 Józef Urszula Tuczyńska Jan Drapikowski, Jan Słomowski 171-1-16 70R 48 R 74 DM
7 6 1853 Ostróg Ludwik Spaczyński Glińsk par. Dubno 24 Piotr Helena Maksymowicz Petronela Krynicka [Kirnicka?] Kunin 20 Mirosław Tekla Jan Górski, Jan Barański, Józef Kirnicki 171-1-33 35V 7 R 37 BW
4 9 1855 Hulewicze Walerian Teodorowicz par. Hulewicze 25 Bazyli Anna Łaszczewska Karolina Tebelska par. Hulewicze 19 Józef Zofia Wróblewska Józef Tebelski, Makary Maksymowicz, Bazyli Borusiewicz 867 475 4 AGAD 251 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0251.htm
16 10 1860 Żytomierz Franciszek Maszkiewicz Żytomierz 38 Maciej Anna Tomaszewska Karolina z d. Kowalińska Zabłocka Żytomierz 38w Jan Marianna Wilczowiecka Jan Nowicki, Antoni Kowaliński, Teodor Maksymowicz 178-3-52 89V 54 Ż 182 DM
22 9 1863 Korzec Wojciech Dujnowicz par. Korzec 20 Stefan Tekla Stefanowska Rozalia Jakutowicz par. Korzec 20 Jan Marianna Murawska Antoni Nickowski, Karol Maksymowicz, Konstanty Jasnogórski 650-1-2 46V 8 R 49 BW
16 5 1866 Horochów Ludwik Maksymowicz par. Horochów 40w Grzegorz Agnieszka Apolonia z Kułakowskich Gmiter par. Horochów 38 Kasper Anna 102 29 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0016.htm
12 10 1880 Berezne Jan Maksymowicz Rudnia Łęczyńska 30 Piotr Apolonia Sobolewska Marianna Bronowicka Rudnia Bobrowska 19 Ignacy Aniela Lech Stanisław Lech, Aleksander Lech 740-2-18 28R 14 R 28 DM
22 11 1881 Berezne Adam Bronowicki Rudnia Łęczycka 35w Andrzej Aleksandra Selinowska Lucyna Halczuk Rudnia Łęczycka 18 Mateusz Antonina Lech Jan Maksymowicz, Antoni Żygadło 740-2-5 62R 12 R 61 DM
15 11 1887 Horochów Stanisław Wawrynowicz par. Horochów 20 Józef Antonina Wolczyńska Marianna Maksymowicz par. Horochów 20 Ludwik Apolonia Kułakowska Karol Majewski, Jan Wolczyński 123 73 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0040.htm
28 1 1892 Kowel Zdzisław Modest Filipowicz Kowel 25 Wojciech Florentyna Rudnicka Zofia Jadowska Kowel 18 Franciszek Emilia Kowalska Ignacy Maksymowicz, Jan Egerszdorf 293 46 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20293/pages/PL_1_436_293_0025.htm
14 11 1893 Ołyka Edward Rudkowski Długoszyje 32 Alojzy Anna Maksymowicz Katarzyna Apanowicz Długoszyje 25 Franciszek Waleria Jasińska Józef Kwiatkowski, Florian Kownacki, Józef Szpaczański 1018 215 40 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0113.htm
24 1 1893 Berezne Łukasz Maksymowicz Rudnia Łęczyńska 19 Mikołaj Anna Kuriata Marianna Zinkiewicz Rudnia Łęczyńska 18 Piotr Ewa Kuriata Adam Lech i Józef Lech 740-2-8 271R 4 R 260 AD1
1 7 1901 Tbilisi Antoni Maksymowicz wileńska gub. 26 Ignacy Teresa Simaszko Apolonia Kozakiewicz 17 Grzegorz Paulina Zezulńska Konstanty i Bolesław Kozakiewicze, Michał Żłobiński 10 16 Tb
14 11 1904 Horochów Jan Maksymowicz Skobełka 25 Hipolit Anna Skawińska Antonina Drewnowska par. Horochów 23 Mikołaj Tekla Zajęczkowska Stanisław Węgierski, Jan Skawiński 973 36V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0040.htm
11 2 1907 Horochów Andrzej Prychodko Horochów 21 Stanisław Apolonia Krajenowska Helena Wawrzynowicz Horochów 18 Stanisław Maria Maksymowicz 993 33 5 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0039.htm
8 9 1911 Tbilisi Edmund Ramlau Tbilisi 29 Walenty Julia Kozłowska Maria Maksymowicz Petersburg 25 Piotr Anna P. Stepanow i in. 265 38 Tb
23 10 1911 Horochów Stanisław Wasyl Maksymowicz Skryhołów 23 Apolinary Anna Skawińska Marcelina Domańska Cehów 20 Józef Teofila Domańska 997 35 14 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0037.htm
1918 Aleksandria Stanisław Maksymowicz Andrzej Marcjanna Stasiuk Karolina Piątek 32
16 2 1919 Berezne Hipolit Żygadło Aleksander Kamila Kozińska Helena Maksymowicz Ignacy Józefa Cielecka Piotr Żurawski,Teofil Jaworski 740-4-11 39V 23 R 31 AS
22 11 1932 Horochów Wincenty Bojanowski Anna Maksymowicz Skryhołowy 25 Jan Antonina Drewnowska 993 26 106 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0031.htm
4 2 1934 Horochów Stanisław Sobczyński Bużany 28 Wojciech Emilia Malinowska Maria Maksymowicz Matów 21 Stanisław Bazyli Marcelina Domańska nr aktu 8 992 4 13 1045 11 38 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0007.htm
23 4 1941 Horochów Antoni Tyszkiewicz Horochów 24 Anna Aniela Prychodko Władysława Maksymowicz dopisek 1083 38 12 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0026.jpg
27 5 1955 Gorzów USC Bolesław Maksymowicz Skryhołów 40 Jan Antonina Drewnowska 996 12 55 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0014.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
85 x Dom leśniczego: Maksymowicz, ten Rusin Horbulów Modylów 1790 CDIAK DM 1044-1-1
439 22 Ur. Maksymowicz Grzegorz 33 Żytomierz Wilsk 1790 CDIAK DM 1044-1-1
1 siostra Salomea Sipajło Maksymowiczówna 26 Równe Obarów 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 Grzegorz Maksymowicz 40 Deraźne Zbuż 1844 CDIAK DM 1045-2-236
7 Szymon Maksymowicz 50 Berezne Rudnia Potasznia 1844 CDIAK AS 1045-2-238
9 Jan Maksymowicz 60 Berezne Rudnia Łęczyńska 1844 CDIAK AS 1045-2-238
47 1 Anna Maksymowicz z d. Masalska, wdowa 46 Korzec Korzec przedmieście Józefin 1852 R DM 171-3-2 4R 6
47 2 syn Jan Maksymowicz 22 Korzec Korzec przedmieście Józefin 1852 R DM 171-3-2 4R 6
137 6 Maksymowicz Teofil s. Konstantego 46 Wiszenki Rożyszcze 1857 Łuck DM 1-35-62
3 9 Maksymowicz Salomea 37 Międzyrzec Korecki Charaług 1858 Równe DM 171-3-4 3R 5
3 5 Salomea Maksymowicz 40 Równe Równe 1862 Równe DW
2 4 Mieszcz. Mikołaj Maksymowicz 56 Berezne Rudnia Łęczyńska 1885 Równe DW 597-1-1
5 16 Chł. Jan Maksymowicz 36 Berezne Rudnia Łęczyńska 1885 Równe DW 597-1-1
11 28 Żona Franciszka z Maksymowiczów 27 Berezne Rudnia Łęczyńska 1885 Równe DW 597-1-1
38 88 Maksymowicz Teresa Chł. wdowa 52 Korzec Korzec 1885 Równe DW
39 78 Maksymowicz Franciszek Chł. 54 Korzec Korzec 1885 Równe DW
39 94 Maksymowicz Anna Mpraw. 46 Korzec Korzec 1885 Równe DW
7 18 Maksymowicz Jan 57 Horochów Skobełka 1902 Łuck DM 193-1-161 6V 13
22 29 Maksymowicz Jan 53 Horochów Horochów 1902 Łuck DM 193-1-161 1V 3
33 47 Maksymowicz Tomasz 56 Horochów Horochów 1902 Łuck DM 193-1-161 2R 4
37 60 żona Maria z d. Maksymowicz 32 Horochów Horochów 1902 Łuck DM 193-1-161 2V 5
54 89 Maksymowicz Hipolit 52 Horochów Horochów 1902 Łuck DM 193-1-161 3V 7
13 30 Maksymowicz Zofia z Gocanów, wdowa po Grzegorzu 51 Nieświcz Nieświcz 1911 Żytomierz DM 178-49-39
13 26 Maksymowicz Julian 24 Nieświcz Nieświcz 1911 Żytomierz DM 178-49-39
194 12 Maksymowicz Józef 19 Beresteczko Korytno 1912 Żytomierz DM 178-49-48
494 4 Maksymowicz Hipolit 60 Ptycza Żabokrzyki 1912 Żytomierz DM 178-49-49
80 227 żona Anna z d. Maksymowicz 31 Korzec Korzec 1914 CDIAK/FS DM 1045-2-942 6R 792


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl