Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 81 wyników dla: Borowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
5 11 1828 Targowica Szymon Borowicz 2/52 Targowica s. Jana i Julianny 814 282 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0285.htm
17 12 1830 Targowica Jan Borowicz 40 Targowica wd. Julianna Cichocka, s. Feliks 816 228 R 19 ZP 0
23 3 1830 Ostróg Wiktoria Michałowska 1 Nowomalin rodzice Joachim i Konstancja zd. Oborowicz 171-1-3 26V 31 R MZ
22 1 1831 Berezne Anna Borowicz 2 Druchowa z ospy, c. Eliasza Marianny 171-1-4 218R 1 R Na 0
18 3 1834 Targowica Wiktor Wysocki 4 Targowica s. Ignacego i Anny Borowicz 820 251 V 59 ZP 0
21 8 1841 Ostróg Tekla Niemczycka 35 Stojło z Oborowiczów, urodzona, mąż Ignacy, syn Antoni, córki Marianna, Katarzyna i Anna R 26 V 81 0
3 4 1842 Nowogród Wołyński Marianna Lewicka 2,5 Susły córka Piotra i Agnieszki z Borowiczów 873 95 77 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0052.htm
22 1 1845 Teofilpol Antonina Siecichowska 1 Wolica c. 1-dw. Sylwestra i Joanny z Borowiczów 178-3-113 409V 7 Ż DM
6 2 1846 Szumsk Józef Wiszniowski 67 Szumsk żona Agnieszka z Borowiczów, syn Mikołaj 877 876 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0453.htm
7 8 1848 Kuniów Katarzyna Oborowicz 89 Bołotkowce z Boguszewskich, wdowa, synowie Sebastian i Jan, córka Teresa 171-1-14 86 V-87 R 43 R DW
4 1 1859 Ostróg Katarzyna Oborowicz 16 Biełaszów c. 1-dw. Józefa i Rozalii 886 111 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0059.htm
3 5 1860 Dubno Mikołaj Borowicz 71 Dubno wdowiec, synowie Edward, Tomasz i Franciszek 841 65 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0034.htm
25 1 1863 Żytomierz Anna Skimborowicz 72 Żytomierz ze starości, majorowa, wdowa, z Wojtkowskich, zostawiła synów Hippolita i Ludwika i córkę Zofię 178-3-54 124R 23 Ż DG
4 11 1873 Sidorów Mikołaj Królik 3/52 Tłusteńkie 153 s. Jana i Marianny Samborowicz 1205L 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0051.htm
20 10 1907 Tbilisi Michał Borowicz 1,5 Tbilisi s. chłopa lubelskiej gub. 126 Tb

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
15 1 1754 Szumsk Antoni Hucisko Surażskie Jan Festyna? Maciej Oborowicz, Agnieszka Zielinska 297-1-180 55V Ł RK 134
22 9 1759 Szumsk Teresa Hoborowicz Obarowicz Huta Szumska Mikołaj Jadwiga Marcin Stachirczuk, Marianna Jakusiowa 297-1-180 86V Ł RK 218
28 2 1774 Szumsk Kazimierz Babiński Huta Szumska Michał Agnieszka Maciej Strzelecki, Rozalia Borowiczowa 297-1-181 5V Ł 6 RK
13 11 1774 Szumsk Stanisław Strzelecki Kąty Maciej Marianna Andrzej Białobrzyski, Rozalia Borowiczowa 297-1-181 10V Ł 11 RK
19 11 1775 Szumsk Tomasz Chmielowski Chmielecki Kąty Michał Teresa Jan Domagalski, Rozalia Borowiczowa, Joachim Mielnik, Dorota Lesczycha 297-1-181 14R Ł 014a RK
1 6 1783 Szumsk Antoni Kukurowski Kokurowski Kąty Kazimierz Marianna Jakub Domagalski, Regina Mikujczukowa, Andrzej Białobrzyki, Regina Oborowiczowa 297-1-181 62R Ł 062a RK
31 7 1783 Szumsk Angela Jasienska Jasińska Kąty Paweł Agnieszka Katarzyna Dumanska, Józef Oborowicz 297-1-181 62V Ł 63 RK
15 5 1790 Szumsk Jan Nepomucen Kwiatkowski Szumsk Wojciech Salomea Wincenty Taralski, Marianna Piątkowska, Dominik Baraniecki, Konstancja Borowiczowa 297-1-181 100V Ł 20 RK
8 9 1793 Szumsk Mikołaj Borowicz Szumsk Jan Błażej Konstancja 12 V Ł 0
21 9 1802 Ostróg Tekla Urszula Julianna ...rewicz Mizocz Jan Apolonia Tomasz Jaronski, Ur... Zaborowiczowa 297-1-136 24 Ł SK
14 2 1802 Ostróg Szafrański Mizocz Jan Katarzyna Piotr Zaborowicz, Urszula Jarońska 297-1-136 16 Ł SK
2 6 1804 Ostróg Anna Zaborowicz Mizocz Feliks Urszula ... Gerinus, Konstancja Zagórska 297-1-136 42 Ł SK
20 5 1806 Ostróg Jan Nepomucen Januszewski Mizocz Mikołaj Agnieszka Feliks Zaborowicz, Ludwika Goltzowa 297-1-136 58 Ł SK
21 6 1806 Ostróg Petronela Tekla Zaborowicz Mizocz Feliks Urszula Antoni Gering, Teresa Kleynerowa 297-1-136 58 Ł SK
28 7 1807 Ostróg ? Zaborowicz Mizocz Feliks Urszula Kowalska Stanisław Marianowski, Konstancja Zagurska 297-1-136 66 Ł SK
18 6 1808 Ostróg Rozalia Klara Julianna Lipska Mizocz Ignacy Katarzyna Olszewska Feliks Zaborowicz, Klara Urbańska 297-1-136 77 Ł 1118 SK
12 7 1808 Ostróg Bonawentura Wrześniowski Mizocz Mikołaj Zofia Ochromowicz Paweł Krzemiński, Urszula Zaborowiczowa 297-1-136 79 Ł 1120 SK
13 9 1808 Ostróg Mateusz Szejanowski Mizocz Jakub Helena Wrzesiowska Chrzest 27.09.1808: Feliks Zaborowicz, Klara Urbańska 297-1-136 85 Ł 1127 SK
4 2 1809 Ostróg Franciszek Andrzej Rudziński Mizocz Grzegorz Marianna Tuszyńska Feliks Zaborowicz, Marianna Hofmanowa 297-1-136 93 Ł 1141 SK
3 5 1809 Ostróg Ludwika Monika Zaborowicz Mizocz Feliks Urszula Kowalska Jan Hoffman, Marianna Rudzińska 297-1-136 97 Ł 1145 SK
16 12 1809 Ostróg Łucja Wiktoria Wrzesiowska Mizocz Mikołaj Zofia Chrzest 19.12.1809: Feliks Zaborowicz, Magdalena Millerowa 297-1-136 109 Ł 1161 SK
15 4 1810 Ostróg Józef Łabz Derman NN Marianna Łabzowa Wawrzyniec Rojewski, Urszula Zaborowiczowa 297-1-136 118 Ł SK
18 9 1810 Ostróg Tekla Julianna Franciszka Januszewska Mizocz NN Agnieszka Feliks Zaborowicz, Wiktoria Domańska 297-1-136 129 Ł SK
22 2 1812 Ostróg Helena Zaborowicz Mizocz Feliks Urszula Kowalska Franciszek Urbański, Anna Szumlańska 297-1-136 176 Ł 891 SK
22 2 1812 Ostróg Tekla Zaborowicz Mizocz Feliks Urszula Kowalska Antoni Dibeiler, Klara Urbańska 297-1-136 176 Ł 891 SK
6 3 1812 Ostróg Dorota Harasiewicz Mizocz Bazyli Marianna Chrzest 25.03.1812: Feliks Zaborowicz, Klara Urbańska 297-1-136 177 Ł 892 SK
22 5 1812 Ostróg Feliks Rudziński Mizocz Grzegorz Marianna Tuszyńska Antoni Dibeiler, Urszula Zaborowiczowa 297-1-136 179 Ł 896 SK
12 7 1814 Ostróg Feliks Ignacy Zaborowicz Mizocz Feliks Urszula Kowalewska Chrzest 14.7.1814: Grzegorz Ludziński, Katarzyna Woycicka 297-1-136 213 Ł SK
19 4 1815 Ostróg Leon Szejanowski Mizocz Jakub Helena Wrzesiowska Jan Ellaszewicz, Urszula Zaborowiczowa 297-1-136 231 Ł SK
10 4 1827 Nowogród Kasper Borowicz Susły Wincenty Agata Buczyńska Ostrowski Paweł Lisianski Jakub, Lisianska Regina Gołębiowska Rozalia 94 JZ
19 11 1827 Szumsk Elżbieta Uborowicz Huta Zalesicka Franciszek Kunegunda Garlińska Symon Jakubowski, Marianna Kracicka ż. Marcina, Maciej Czernichewicz, Marianna Borkowska panna 245-1-1 387V 89 R RK
28 10 1828 Targowica Symeon Borowicz Targowica Jan Julianna Jakub Cichocki, Anastazja Użyńska 814 278 R 36 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0281.htm
23 12 1829 Skurcze Adam Wiktor Wysocki Mychlin Ignacy Anna Borowiczowa 815 84V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0087.htm
22 4 1829 Lachowce Karolina Judycka Kurjanki Teofil Józefa Borowicz Wincenty Borodzic i Ewa Bagińska ż. Wincentego 171-1-2 88V 29 R DM
8 12 1829 Bazalia Mikołaj Bilski Szmyrki Marcin Anna Borowicz ur. Ignacy Witwicki i ur. Marianna Kamińska 178-3-95 217R 98 Ż DM
4 6 1830 Targowica Piotr Lewczyński Targowica Andrzej Chwoska Grzyb Teodor Jędrzejewski, Julianna Borowicz 816 220 V 13 ZP 0
3 8 1840 Nowogród Wołyński Dominik Malinowski Majdan Katerynówka Franciszek Rozalia Nazarewicz Malinowski Bazyli, Borowicz Karolina, ż.Macieja 871 40 153 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0021.htm
8 11 1840 Ostróg Józef Nemczyński Stojło Ignacy Marianna Oborowicz 880 11 R 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0012.htm
12 1 1841 Kołodno Paweł Głuziowski Szymkowce Wawrzyniec Agnieszka Borowiczowa 872 689 4
20 6 1841 Nowogród Wołyński Antoni Miler Cecylówka Jan Magdalena Świrska Borowicz Jakub, Lewkowicz Kudwika, ż.Kaietana, Dąbrowski Gabryel, Sokołowska Józ 872 30 112 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0018.htm
1 4 1842 Szumsk Marianna Krasicka Huta Piaseczna Grzegorz Helena Uborowicz 873 571 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0296.htm
9 7 1845 Ostróg Elżbieta Dyczyńska Choteń Adam Teresa Oborowicz 884 15 V 84
16 9 1845 Teofilpol Tekla Gurska Kotiużyńce Franciszek Katarzyna Jasińska Józef Borowicz i Anna Boguszewska ż. Michała 178-3-113 400V 54 Ż DM
8 8 1847 Młynów Cyryl Wysocki Arszyczyn Ignacy Anna Borowicz Aleksander Raczkowski mieszczanin, Marianna Pęska odnodworka 833 369R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0199.htm
21 2 1858 Krasnopol Marianna Gawłowska Januszpol Bazyli s. Ignacego Agnieszka Borowicz 1-dw. Karol Studziński, Julianna Olechnowska, Jan Szelągowski, Anastazja Olechnowska ż. Jana 178-3-45 4V-5R 25 Ż 9
31 7 1860 Dubno Ignacy Adam Borowicz Dubno Edward Antonina Boratyńska 841 37-38 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0020.htm
13 10 1873 Sidorów Mikołaj Królik Tłusteńkie 153 Jan Marianna Samborowicz 1205L 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0031.htm
5 1 1873 Kuniów Celina Oborowicz Iliaszówka Dominik Franciszka Krotowicz Franciszek Lipiński i Katarzyna Sinkowska 178-3-78 302V-303R 4 Ż DM
12 12 1874 Sidorów Andrzej Królik Tłusteńkie Jan Marianna Samborowicz 1205L 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0066.htm
7 1 1880 Dederkały Jan Jeżewski Sadki Karol Celestyna Soborowicz Faustyn Szczepanowski, Barbara Skrzypkowska ż. Bartłomieja 57 3-4 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0003.htm
5 8 1894 Jałowicze Stanisław Borowicz Pjanie Antoni Maria Sejnik Wincenty Nowicki, Stefania Łopatkiewicz panna 166 23-24 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0013.htm
10 4 1911 Tbilisi Stanisław Borowicz Tbilisi Michał s. Łukasza Aniela Uletówna Antoni Gwozdzoński, Anna Osińska 87 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
1 10 1797 Szumsk Jan Nepomucen Kański Koński Kuty k Marianna Listowska Kuty p Walenty Jeżewski, Stefan Zułkowski, Błażej Borowicz, Teresa Jeżewska 297-1-183 25R Ł RK
7 10 1828 Ostróg Józef Oborowicz Honorata Ziemlanowska łacina, Stanisław Przewłocki, Jan ? Fric 171-1-1 21V R Mg
17 11 1835 Bazalia Florian Uhrynowicz Sobkowce par. Kupiel 19 Adam Agnieszka Julianna Bujalska Kołki 16 Jan Salomea Józef Borowicz, Andrzej Jabłoński 178-03-101 248R 27 Ż DM
2 11 1841 Ostróg Mikołaj Kokorski Klonowiec 30 Jędrzej Katarzyna Burkowska Marianna Niemczycka Stojło 18 Ignacy Tekla Oborowicz R 18 R 18 0
22 2 1842 Nowogród Michał Salc Zwiahel 24 Marcin Elżbieta Marianna Dubek Zwiahel 18 Teodor Ewa Turczyńska Maciej Przybylski, Jakub Borowicz 873 63 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0035.htm
8 1 1842 Żytomierz Ignacy Boniecki 30 Karol Karolina Krotowicz Zofia Slimborowicz 18 Teodor Anna Wojtkowska 178 51 484 1 Ż Ni
14 2 1843 Ostróg Franciszek Oborowicz Hurby 50 Mikołaj Helena Krasicka Regina Adaszyńska Hurby 44 Jędrzej Katarzyna Żurkowska 882 18 R 7
11 1 1845 Teofilpol Jan Borosławski Trojanówka 27w Piotr Marianna Borowicz Wiktoria Siecichowska Wolica Mała 18 Gabriel Józefa Olszewska Jan Borosławski, Antoni Sinicki, Michał Czarnecki 178-3-113 404R 1 Ż DM
15 1 1859 Ostróg Jakub Piotrowski Hurby 30 Wojciech Magdalena Konechowicz? Magdalena Zagórska Hurby 28 Józef Katarzyna Grabowska Wojciech Oborowicz i Feliks Berkowski 886 90 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0048.htm
19 6 1866 Kuniów Franciszek Łapiński Hurby par. Ostróg 18 Józef Elżbieta Korotowicz Joanna Jasińska Noworodczyce 18 Gabriel Agnieszka Kobierska Jan Krasicki, Dominik Oborowicz, Jan Łaszowski 178-3-78 99R 3 Ż DM
7 2 1893 Ołyka Jan Antoni Borowicz Pjanie, par. Jałowicze 28 Józef Konstancja Opietec Maria Wanda Sejnik Suchowce 22 Faustyn Olimpia Burzyńska Antoni Grabowski, Kazimierz Kruszyński 1018 203 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0107.htm
29 7 1921 Tbilisi Michał Pączek 32 Franciszek s. Jana Maria c. Fr Gwoździk Elżbieta Martyrosjanc (orm.-greg.) 23 Karapsip Elżbieta Antoni Borowicz i 506 17 Tb
29 12 1923 Radziwiłłów Aleksander Krzyżaniak Jakub Marianna Borowicz Józefa Witkowska Andrzej Maria Pasiecznik Feliks Embel, Antoni Ejsmont 1-119 62 V 29 T 0
10 11 1929 Ludwipol Feliks Gorczyca Nowiny 20 Franciszek Agnieszka Polun Marcelina Borowicz 1015 40V-41R 171 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0043.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
98 Magdalena Borowiczowa 42 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
1 28 Borowicz Edward 66 Dubno Dubno 1892 Łuck DW
255 12 żona Petronela Borowicz 88 Łabuń Mikulin 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl