Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1561 wyników dla: Rudnicki

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 5 1777 Szumsk Jan Rudnicki 79 Huta Szumska 297-1-184 87V Ł RK 0
20 1 1799 Lubar Wincenty Rudnicki 2 Demkowce łacina, Antoni, Katarzyna 178-49-3 624R Ż Mg 0
7 9 1800 Lubar Jan Rudnicki 56 Demkowce łacina, żona 178-49-3 664R Ż Mg
2 8 1801 Klewań Piotr Rudnicki 50 Klewań kawaler 207 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20207/pages/PL_1_436_207_0003.htm
8 2 1827 Torczyn Antoni Rudnicki 11/52 Okorsk s. ur. Franciszka i Marcelli z Groszkowskich 813 52a-52 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0053.htm
3 5 1827 Łuck Maurycy Rudnicki 18 Czerczyce wolnego stanu 813 31 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0032.htm
1 10 1827 Łuck Paweł Rudnicki 80 Łuck wolnego stanu 813 38 73 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0039.htm
20 12 1827 Łuck Aleksander Domaradzki 15 Łuck s. Jana i Elżbiety Rudnickiej z par. mielnickiej 813 41a 89 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0042.htm
9 4 1827 Włodzimierzec Tomasz Żytnicki 4 Huta Rafałowska s. sław. Jana i Marianny z Rudnickich 813 121a 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0121.htm
29 8 1827 Łabuń Józef Cichocki 45 Łabuń żona Anna z Rudnickich, przyczyna zgonu: romatyzm (reumatyzm) 178-3-93 127V 52 Ż 248 KP2
17 3 1828 Kozin Tadeusz Rudnicki 82 Janówka wlm., żona Fortunata, synowie Józef, Michał, Ludwik i Władysław, córki Tekla, Teresa, Honorata, Scholastyka, Sabina i Zuzanna 298 7 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0004.htm
6 6 1828 Krzemieniec Aleksander Rudnicki 0,5 Krzemieniec s. Stanisława i Zofii z Wałasiewiczów 01-7 39V 271 T 908 DM
9 4 1828 Annopol Anastazja Szczawińska 2 Hubelce c. Ur. Ambrożego i Anny z Rudnickich 171-1-1 141V 25 R Mg
26 10 1828 Annopol Roman Rudnicki 0,5 Hubelce s. Ur. Feliksa i Marianny z Łosiów 171-1-1 143V 45 R Mg
26 4 1828 Aleksandria Józefa Ostrowska 6/52 Majdan Łużowski c., Ur. Antoniego i Reginy z Rudnickich 171-1-1 183R 14 R Mg
31 7 1828 Horodyszcze uczc. Teresa Rudnicka 40/52 Jagodna rodzice uczc. Michał Rudnicki, Barbara Galicka 178-3-94 115R 45 Ż 224 KP2
25 10 1828 Horodyszcze ucz. Piotr Rudnicki 56 Jagodna brak informacji o rodzinie i przyczynie zgonu 178-3-94 115V 52 Ż 225 KP2
25 7 1829 Łuck Piotr Rudnicki 25 Boruchów wd. Tekla Rybczyńska, c.Aleksandra 815 38 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0038.htm
8 11 1829 Przewały Kasper Rudnicki 70 Hajki 70 lat, żona Apolonia Chwesczuk, s. Jan, c. Marianna, Maria, Jaryna 844 511 18 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0284.htm
30 3 1829 Kazimierka Jakub Rudnicki 43 Hnidaszów wdowiec po Rozalii z Gilewskich, syn Walenty, córki Katarzyna i Tekla 171-1-2 253R 7 R 244 DM
8 10 1830 Lubar Franciszek Rudnicki 80 Czartoria Nowa żona Brygida z Werteckich, syn Dionizy 178-3-3 377V 105 Ż 718 DM
6 9 1831 Horochów Bazyli Lewicki 27 Starystaw s. ur. Jana i Balbiny z Rudnickich 846 87R 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0088.htm
10 9 1831 Horochów Balbina Lewicka 48 Jezierce z Rudnickich, ur., mąż Jan, synowie Jan i Józef kawalerowie, córka zamężna Tekla Butrawiczowa 846 87R 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0088.htm
5 8 1831 Luboml Jan Rudnicki 42 Luboml 846 314V 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0309.htm
23 12 1831 Tuczyn Mikołaj Bogucki 57 Tuczyn ur., żona Agnieszka z Rudnickich, syn Mikołaj, córki Róża, Marianna, Emilia i Barbara 171-1-4 232R 30 R DM
2 9 1831 Kulczyny Dominik Rudnicki 1 Krasiłów rodzice: Dymitr i Marianna zd. Sożańska 178-03-97 411V 116 Ż Mg
30 4 1831 Korzec Jan Rudnicki 1 Rudnia Piaskowa syn Szymona i Elżbiety z domu Link, Linka 245-1-5 88 62 R PW
13 3 1831 Kazimierka Franciszek Łoziński 5 mies. Karaczun s. Szymona i Ewy z Rudnickich 171-1-4 238V 5 R 249 DM
4 2 1831 Annopol Bazyli Rudnicki 60 Hubelce żona Teresa z Wilkowskich, syn Jan i córka Wiktoria 171-1-4 129R 9 R 136 DM
2 10 1832 Ołyka Małgorzata Kownacka 55 Majdan Łopatyński z Rudnickich, wdowa, zostawiła synów: Józef, Stanisław, Dominik, Robert, Franciszek i córki: Anna Sawicka wdowa, Agata, Marianna 818 257 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0264.htm
21 4 1832 Białogródka Józef Bilecki 86 Białogródka ur., wdowiec po Jadwidze z Rudnickich 178-03-98 67R 34 Ż DM
9 2 1832 Korzec Józefa Dubiska 2 Korzec z koru, córka Hilarego i Marianny z d. Rudnickiej 245-1-6 91v 11 R Na
16 5 1832 Niewirków Magdalena Leszczyńska 3 Majdan Siedliski c.Bazylego i Marianny z Rudnickich 171-1-5 282 R 15 R AS
25 6 1832 Niewirków Andrzej Rudnicki 1 s.Jana i Franciszki z Garbolińskich 171-1-5 282 V 19 R AS
25 12 1832 Niewirków Antoni Boczkowski 2/12 Moczulanka s.Antoniego i Agnieszki z Rudnickich 171-1-5 285 R 38 R AS 0
21 11 1832 Annopol Ambroży Szczawiński 36 Hubelce żona Anna z Rudnickich, synowie Antoni i Gabriel, córka Marianna 171-1-5 134V 29 R 143 DM
23 11 1832 Annopol Marianna Szczawińska 1 Hubelce c. Ambrożego i Anny z Rudnickich 171-1-5 134V 30 R 143 DM
2 1 1833 Kuniów Anastazy Rudnicki 2 Willa s. Tomasza i Tekli z Kutyłowskich 171-1-6 72 V 1 R 0
15 4 1833 Kuniów Bronisław Rudnicki 7 Willa s. Tomasza i Tekli z Kutołowskich 171-1-6 74 V 25 R 0
19 4 1833 Koblin Mikołaj Rudnicki 30 Młynów żona Domacha 819 210R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0218.htm
28 2 1833 Ostróg Jakub Rudnicki 38 Międzyrzecz Ostrogski nagła śmierć, wdowa Ur. Marianna zd Szujska, c. Waleria 171-1-6 33V 34 R MZ 8420
25 9 1833 Annopol Józef Rudnicki 1 Hubelce s. Bartłomieja i Joanny z Szymańskich 171-1-6 114R 25 R 111 DM
26 9 1834 Tuczyn Alojzy Reszczyński 14/52 Tuczyn s. ur. Pawła i Agnieszki Rudnickiej 171-1-7 175V 20 R DM
10 5 1834 Międzyrzec Franciszek Rudnicki 70 Chmielówka ż.Justyna z Piszkiewiczów,s.Paweł, Franciszek,c.Brygida 171-1-7 267R 23 R AS
18 1 1835 Wiszenki Adam Rudnicki 1 Majdan Jeziorski r: Marek i Tekla z Szyszków; poch: 20.01. 821 61a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0062.htm
27 4 1835 Łuck Wojciech Rudnicki 11 Łuck s. Macieja i Wiktorii z Radomylskich 2-voto Michałowskiej 373 85 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0046.htm
15 4 1835 Krzemieniec Filip Rudnicki 8/52 Krzemieniec parafianin krzemieniecki [brak zapisu o rodzicach-DM] 426-1-8 55R 24 T 1087 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994V-J?i=1086&cat=300453
2 7 1835 Międzyrzec Cyryl Rudnicki 2 Międzyrzec s.Ur.Filipa i Zofii z Ihnatowiczów 171-1-8 240V 35 R AS
25 11 1836 Niewirków Szymon Rudnicki 101 Lewacze wdowiec,pozostawił synów: Ludwika,Ignacego,Adama, Jana,Feliksa 171-1-9 284 V 20 R AS
10 9 1836 Niewirków Jakub Rudnicki 49 Huta Siedliska ż.Dominika 171-1-9 284 R 17 R AS
23 10 1836 Szumbar Marcelli Rudnicki 2/52 Borki s. ur. Augustyna i Pauliny z Tyszkiewiczów 54 265 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0141.htm
14 2 1836 Cudnów Piotr Goliński 7 Dryhłów s. ur. Teodora i Domiceli z Rudnickich 569-1-59 63R 21 Ż 117 DM
21 10 1836 Cudnów Michał Lisiński 30 Gwoździarnia sławetny, wdowiec po Mariannie z Rudnickich, synowie Jan i Mateusz, córka Aniela 569-1-59 71R 84 Ż 133 DM
23 11 1836 Międzyrzec Mieczysław Rudnicki 5 Huszcza s.Kazimierza i Anny z Detonow[Datonow] 171-1-9 259V 30 R AS
20 6 1837 Radziwiłłów Andrzej Rudnicki 52 Radziwiłłów żona Katarzyna, synowie: Antoni, Jan 823 258 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0291.htm
4 1 1837 Kowel Paulina Rudnicka 4 Rudniki c. ur. Szczepana i Tekli z Rudnickich 852 325 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0171.htm
13 2 1837 Krzemieniec Jan Rudnicki 28 Krzemieniec aresztant, zmarł w szpitalu 426-1-11 46V 17 T 191 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQ79?i=190&cat=300453
30 5 1837 Lachowce Zygmunt Mamert Rudnicki 1 Turówka s. urodz. Franciszka i Emilii z Tyszewskich 171-1-10 128R 39 R DM
2 2 1838 Beresteczko Teresa Rudnicka 42 Krasiłówka mąż Jacek, z 1-go małżeństwa z Franciszkiem Ksawerym Kierlierem synowie Paweł, Edward i Ksawery i córka Wirginia za Szczepickim, z Jackiem Rudnickim córka Izabella (od gangreny) 1 24 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0014.htm
3 2 1838 Kotelnia Antoni Rudnicki 24 Nowa Kotelnia kawaler, Porucznik Wojsk Rosyjskich, s. Wielmożnych Antoniego Podkomorzego Żytomierskiego i Jadwigi z Rogowskich 178-3-6 168V 6 Ż 324 DM
23 3 1839 Równe Mateusz Tański 70 Ulbarów wdowiec po Reginie z Rudnickich, synowie Stanisław i Michał, córka Aniela 879 121 R 10
18 6 1839 Kołki Wojciech Siedlecki 90 Jaromel poz. ż. Juliannę z Rudnickich, s. Jakuba, c. Mariannę; poch: 21.06. 825 77a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0079.htm
2 4 1839 Annopol Baltazar Rudnicki 1,5 Hubelce s, Jana i Marianny z Słoniewiczów 879 104 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0105.htm
4 4 1839 Katerburg Karol Grządkowski Rybcza s.Andrzeja i Klary z Rudnickich 200 164 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0085.htm
17 12 1839 Kodnia Franciszek Wiszowaty 79 Sołotwin ur., żona Marianna z Rudnickich, syn Jan, córki Justyna, Helena, Joanna i Marianna 178-03-08 345V 37 Ż 662 DM
29 12 1840 Ostróg Korneli Łabęcki 7 Majdan Płużeński s. Piotra i Sabiny z Rudnickich 880 24 R 90
3 2 1840 Radziwiłłów Ksawery Rudnicki 2/52 Radziwiłłów syn Franciszka i Józefy z d. Paszkowska 826 248 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0250.htm
12 10 1840 Horochów Klara Czarnecka 22 Laszki z Rudnickich Łaskich, wlm., mąż Józef, córka Leontyna 78 62 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0035.htm
12 2 1840 Łuck Adam Osiński Harażdża s. Stanisława i Anieli Rudnickiej 376 38 11 826 26V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0025.htm
24 7 1840 Sokul Stanisław Rudnicki 89 Czebenie żona Józefa z d. Wojtkowska, dzieci: Józef, Agata, Róża 826 76R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0077.htm
17 11 1840 Nowogród Wołyński Antoni Szczawiński 17 Kołodianka s. ur. Ambrożego i Anny z Rudnickich 871 100 103 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0054.htm
28 11 1840 Cudnów Jakub Padewski 4/12 Wójtowce s. Szymona i Wiktorii z Rudnickich 569-1-63 49V 99 Ż DM
5 12 1840 Kotelnia Tomasz Rudnicki 1,5 Nowa Kotelnia s. Jana i Anny z Pawlikowskich 178-3-9 183V 52 Ż 364 DM
12 2 1841 Jampol Rafał Rudnicki 25 Pohorylce s.Mikołaja i Julianny z Pasikowskich 872 514 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0271.htm
9 2 1841 Ostróg Dorota Łabęcka 3 Majdan Płużeński c. Piotra i Sabiny z Rudnickich R 21 R 13 0
1 1 1841 Ołyka Mikołaj Korsak 46 Tuszebin urodzony, żona Teresa z Rudnickich, bezdzietny 465 18 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20465/pages/PL_1_436_465_0011.htm
24 8 1841 Ołyka Franciszek Jaworski 14 Borbin Wincentego i Ewy z Rudnickich 827 165 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0168.htm
21 10 1841 Ołyka Wincenty Jaworski 65 Borbin żona Ewa z Rudnickich, córki Marianna i Ewa 827 165 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0168.htm
6 12 1841 Nowogród Wołyński Piotr Rudnicki 27 Kajetanówka żona Marianna z Przewłockich, synowie Szymon i Gabriel, córka Helena 872 113 129 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0061.htm
19 1 1841 Kowel Kasper Rudnicki 54 Rudniki ur., kawaler 244 21 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0012.htm
5 2 1841 Kowel Jozafat Rudnicki 80 Rudniki ur., wdowiec, córka Józefa 244 23 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0013.htm
9 5 1841 Kowel Jan Rudnicki 90 Rudniki ur., wdowiec, córka Urszula 244 26 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0015.htm
1 7 1841 Kowel Atanazy Rudnicki 5 Rudniki s. ur. Szymona i Katarzyny z Kornickich 244 27 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0015.htm
21 6 1841 Felsztyn prac. Andrzej Rudnicki 60W Warowce dzieci: Bartłomiej, Anna, Rozalia, Agnieszka 685-4-74 72r 66, Ch 141 KP2
23 4 1842 Annopol Ksawery Waśkowski 40 Hubelce żona Wiktoria z Rudnickich, synowie Roman i Franciszek, córka Rozalia 881 96 R 8
13 7 1842 Kowel Albina Rudnicka 16 Rudniki c. ur. Stefana i Tekli z Rudnickich 425 17 12 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0012.htm
21 11 1842 Kowel Bonifacy Rudnicki 64 Czerkasy ur., żona Ludwika z Mijakowskich, z 1-go małż. synowie Józefat i Izydor, córka Karolina, z 2-go syn Benedykt i córka Julia 425 19 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0013.htm
11 8 1842 Aleksandria Lucjan Władysław Jakubowski 9/12 Swiatije s. Aleksandra i Marianny z Rudnickich 881 216 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0225.htm
18 6 1842 Berezdów Józefa Halicka 17 Senihów c. szl. Mikołaja i Anny z Rudnickich, panna 873 279 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0145.htm
11 2 1842 Nowogród Wołyński August Domański 0,5 Zwiahel syn Stanisława i Katarzyny z Rudnickich 873 86 25 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0046.htm
11 1 1842 Nowogród Wołyński Izabela Domańska 11 Zwiahel c. Stanisława i Katarzyny z Rudnickich 873 86 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0046.htm
13 3 1842 Nowogród Wołyński Benedykt Rudnicki 15 Kamienny Bród syn Antoniego i Apolonii z Pulikowskich 873 91 52 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0049.htm
21 3 1842 Nowogród Wołyński Józef Rudnicki 1/365 Tartak syn Piotra i Ewy z Daniszewskich (Duniszewskich) 873 92 59 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0049.htm
29 5 1842 Nowogród Wołyński Stanisław Domański 4 Zwiahel syn Stanisława i Katarzyny z Rudnickich 873 101 115 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0055.htm
8 2 1842 Korzec Stefan Kitowski 59/52 Rudnia Piaskowa syn Jana i Marianny z Rudnickich 873 176 12 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0093.htm
11 4 1842 Korzec Augustyn Budziński 8 Kamionka Suchowolska s. Józefa i Marianny z Rudnickich 873 184 36 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0097.htm
16 4 1842 Korzec Magdalena Budzińska 9/12 Kamionka Suchowolska c. Józefa i Marianny z Rudnickich 873 186 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0098.htm
9 3 1843 Katerburg Sabina Grządkowska 8 Rybcza c.Andrzeja i Klary z Rudnickich 201 62 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0035.htm
23 11 1843 Kazimierka Joachim Rudnicki 80 Karaczun żona Magdalena, synowie Alojzy, Józef i Kazimierz 882 228 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0229.htm
14 6 1843 Annopol Rozalia Waśkowska 7 Hubelce c. Ksawerego i Wiktorii z Rudnickich 882 116 R 26
12 9 1843 Annopol Jan Paszyński 2/12 Hubelce s. Jakuba i Franciszki z Rudnickich 882 117 R 33
21 1 1843 Katerburg Paweł Grządkowski 1,5 Rybcza s.Andrzeja i Klary z Rudnickich 201 61 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0034.htm
2 10 1843 Aleksandria Franciszka Orłowska 2 Majdan Łużowski c. Antoniego i Reginy z Rudnickich 882 171 R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0172.htm
18 9 1843 Korzec Jan Kitowski 45 Rudnia Piaskowa żona Marianna z Rudnickich, synowie Grzegorz, Jakub, córki Barbara, Julia, Marianna 874 262 54 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0134.htm
15 1 1843 Nowogród Wołyński Gabriel Rudnicki 4 Kamienny Bród syn Piotra i Marianny z Przewłockich 874 136 4 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0071.htm
17 1 1843 Nowogród Wołyński Antoni Kuczyński 4 Kamienny Bród syn Bartłomieja i Heleny z Rudnickich 874 136 5 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0071.htm
20 1 1843 Nowogród Wołyński Julianna Kuźmińska 4 Kamienny Bród córka Aleksandra i Marcianny z Rudnickich 874 137 8 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0071.htm
24 1 1843 Nowogród Wołyński Jan Kuźmiński 2 Kamienny Bród córka Aleksandra i Marcianny z Rudnickich 874 137 9 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0071.htm
4 2 1843 Nowogród Wołyński Wiktoria Kapuścińska 0,5 Susły córka Mateusza i Katarzyny z Rudnickich 874 139 16 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0072.htm
9 12 1843 Nowogród Wołyński Leon Rudnicki 3 Kamienny Bród syn Apolinarego i ? z domu Wasilewicz 874 165 120 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0085.htm
27 4 1844 Jampol Mikołaj Rudnicki 75 Pohorylce ur., żona Julianna Rudnicka, synowie: Jan, Eustachy, Marceli, Bazyli, córki: Teresa, Julianna, Paulina 875 640 24 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0336.htm
29 12 1844 Olewsk Katarzyna Garbowska 5/52 Staryki ze słabości naturalnej, córka Antoniego i Gertrudy z d. Rudnickiej 178/3/12 443R 3 Ż Na
26 2 1844 Annopol Marcin Rudnicki 12/52 Żuków s. Feliksa i Karoliny z Chodakowskich 883 64V 5 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0068.htm
29 3 1845 Katerburg Sabina Grządkowska 0,5 Rybcza c.Andrzeja i Klary z Rudnickich 200 28 9 410
27 11 1845 Łokacze Kamila Zabłocka 13 Zamlicze c. szl. Dominika i Agnieszki z Rudnickich 350 11 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20350/pages/PL_1_436_350_0008.htm
8 2 1845 Szumsk Stefan Rudnicki 57 Szumsk wolnożyjący, stanu wolnego 876 663 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0355.htm
3 3 1845 Maciejów Marianna Piątkowska 8 Maciejów c. Jakuba i Magdaleny z Rudnickich 411 16-17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20411/pages/PL_1_436_411_0011.htm
3 11 1845 Kowel Wojciech Rudnicki 70 Rudniki ur., żona Katarzyna z Szczorowskich, synowie Szymon, Joachim i Grzegorz, córki Józefa, Agnieszka i Tekla 248 32 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0019.htm
9 9 1845 Łuck Józefa Osińska 5 Miłusze c. 1-dw. Stanisława i Kamili z Rudnickich 381 42 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0023.htm
24 11 1845 Łuck Teofila Odrowąż-Pieniążek 9/12 Czerczyce c. wlm. Franciszka i Leontyny z Rudnickich 381 45 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0024.htm
20 3 1845 Horochów Jan Antoni Lewicki 38 Myśliny s. Jana i Brygidy z Rudnickich, ur., kawaler 83 50 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0029.htm
7 7 1845 Szpanów Jan Herman 90 Horodyszcze ur., żona Zofia z Rudnickich, synowie Michał i Józef 884 199 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0205.htm
5 3 1845 Cudnów Ksawery Rudnicki 2 Romanów s. z nieprawego łoża 1-dw. Salomei Rudnickiej 178-03-12 214R 27 Ż DM
1 8 1845 Cudnów Antoni Malinowski 0,5 Słoboda Kajetanówka s. ur. Karola i Małgorzaty z Rudnickich 178-03-12 219R 80 Ż DM
11 1 1845 Zasław św. Jana Wacław Szymański 2,5 Myślatyn s. ur. Bazylego i Lucyny z Rudnickich 178-3-113 78R 3 Ż DM
29 3 1845 Zasław św. Jana Marianna Aniela Szymańska 1/365 Myślatyn c. ur. Bazylego i Lucyny z Rudnickich 178-3-113 79V 15 Ż DM
30 8 1845 Bazalia Jakub Witwicki 2 Zozulińce Małe s. ur. Grzegorza i Franciszki z Rudnickich 178-03-113 246R 122 Ż DM
7 4 1845 Antonówka dek. Humań ur. Anastazja Rudnicka 70 Osota Stara córka Stefana Jaworskiego, wdowa po Antonim Rudnickim, dzieci: Józef, Waleria, ze starości 685-2-1022 27r 2 Ch 49 KP2
4 10 1845 Bohusław Ludwika Piotrowska 4/12 Nabutów rodzice ur. Wincenty i Józefy z Rudnickich Piotrowscy, z zawałków 685-2-1022 21v 17 Ch 40 KP2
16 8 1845 Lubar Michalina Orzechowska 2 Lubar c. Grzegorza i Pauliny z Rudnickich 178-3-12 181R 72 Ż 359 DM
28 1 1846 Kazimierka Benigna Łozińska 3 Karaczun z kaszlu, c.Szymona i Ewy z Rudnickich 885 255 4 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0265.htm
28 9 1846 Niewirków Franciszek Rudnicki 8/12 Hruszówka s.Mikołaja i Teresy z Morgów 885 245R 21 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0255.htm
26 12 1846 Niewirków Marianna Bagińska 3 Huta Siedliska c.Franciszka i Anny z Rudnickich 885 247R 33 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0257.htm
25 3 1846 Annopol Piotr Zabłocki 30 Hubelce żona Anna z Rudnickich, córki Teofila, Anna, Marianna i Marianna 885 70R 18 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0071.htm
11 12 1846 Berezdów Aleksander Szpakowski 1 Jabłonówka s. rekrutki Marianny Szpakowskiej z Rudnickich 877 290 78 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0156.htm
17 1 1847 Korzec Antonina Marcinkowska 12 Majdan Bereźnicki córka Szymona i Marianny z Rudnickich 17 R PW
14 3 1847 Korzec Jan Rudnicki 1 Klonowe syn Szymona i Elżbiety z Linków 41 PW R
7 2 1847 Skórcze Kalikst Rudnicki 16/12 Leniów s. Bernarda i Marianny z Wierzbickich 833 75 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0044.htm
12 2 1847 Ostróg Czesław Łabęcki 7/12 Biełotyń s. urodz. Piotra i Sabiny z Rudnickich 171-1-13 33V 21 R DM
12 9 1847 Ostróg Franciszka Rudnicka 6/12 Balarka Choteńska c. ur., Zuzanny Rudnickiej z nieprawego łoża 171-1-13 43V 99 R DM
24 2 1847 Tuczyn Marceli Jasieński 37 Matwiejówka ur., żona Ludwika z Rudnickich, synowie Aleksander-Tomasz, Seweryn-Karol i Saturnian, córki Marcelina, Róża i Wiktoria 171-1-13 178V 6 R DM
14 2 1847 Tuczyn Adam Dąbrowski 1 Janin s. ur. Jana i Justyny z Rudnickich 171-1-13 180R 14 R DM
27 4 1847 Tuczyn Wincenty Rudnicki 67 Janin ur., żona Magdalena z Reszczyńskich, syn Władysław, córki Marianna, Marcjanna i Karolina 171-1-13 181R 19 R DM
11 1 1847 Niewirków Marcin Bielski 70 Niewirków ż.Klara z Rudnickich,syn Ludwik, córki :Emilia, Kamila, Kalasanta, Ludwika,Paulina,Romana 171-1-13 290 R 3 R AS
19 4 1847 Niewirków Jan Łabędzki 2 Huta Bystrzecka s.Marcina i Katarzyny z Rudnickich 171-1-13 291 V 21 R AS
8 11 1847 Niewirków Aniela Niżyńska 1/2 Siwki c.Stanisława i Apolonii z Rudnickich 171-1-13 294 V 39 R AS
28 4 1847 Owrucz Marek Rudnicki 3/356 Owrucz z konwulsji, s. Wlm. Edwarda i Olimpii z Lenkiewiczów 178-3-19 443V 5 Ż 874 MW
26 9 1847 Ostropol Mieczysław Rudnicki 5 Ładyhy s. Apollona i Pauliny z Wieprzewskich 178-3-116 288V 35 Ż 569 DM
15 12 1847 Lubar Ksawery Orzechowski 3 Karań S. Grzegorza i Pauliny z Rudnickich 178-3-19 319V 100 Ż 631 DM
24 6 1848 Katerburg Jan Rudnicki 23 Temnohajce żona Dorota z Borowińskich, bezdzietnie 199 22 12 484
27 1 1848 Annopol Antoni Rudnicki 3/12 Żuków od żołądka, s. 1-dw.Feliksa i Karoliny z Chodakowskich 171-1-14 104V 6 T 1201 DW
2 3 1848 Nieświcz Maciej Mroczkowski 1/52 Uhrynów s. 1-dw. Michała i Katarzyny z Rudnickich 443 20 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0013.htm
19 1 1848 Berezne Feliks Lisowski 80 Rudnia Druchowska ze starości, żona Horpyna z Rudnickich, syn Adam, córki Marianna i Prakseda 171-1-14 299R 1 R Na 0
1 3 1848 Aleksandria Franciszek Ostrowski 10 Majdan Łażowski s. Antoniego i Reginy z Rudnickich 171-1-14 234V 4 R 231 DM
31 1 1849 Beresteczko Jacenty Rudnicki 34 Smolawa żona Józefa z Bartosiewiczów, syn Bolesław, córka Antonina 11 30 6
3 3 1849 Łuck Ignacy Rudnicki 85 Łuck szl., wdowiec, syn Paweł 385 91 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20385/pages/PL_1_436_385_0049.htm
2 11 1849 Starokonstantynów Jan Domaradzki 76 Zapadyńce od starości, kolegialny asesor i kawaler, żona Elżbieta z Rudnickich, syn Walery, córka Julia 178-3-118 59V 164 Ż 114 DW
12 1 1850 Kowel Fortunat Rudnicki 9/12 Rudniki s. Wlm. Piotra i Sotery z Popławskich 253 35 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0019.htm
20 8 1850 Kamień Koszyrski Stefan Ostrowski 22 Jałowateck s. chłopów Mikołaja i Franciszki z Rudnickich 183 35-36 8 0
19 3 1850 Kowel Ignacy Rudnicki 80 Rudniki Wlm., kawaler 253 38 15 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0021.htm
24 5 1850 Kowel Leon Rudnicki 27 Rudniki s. Wlm. Stefana i Tekli z rudnickich, kawaler 253 41 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0022.htm
12 12 1850 Luboml Stanisław Rudnicki 0,5 Luboml r. Jan, Olimpia Krasuska 863 636 87 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0336.htm
13 7 1850 Starokonstantynów Tadeusz Rudnicki 9/12 Samczyki s. szl. Tadeusza i Urszuli z Glinczewskich 178-3-119 54R 84 Ż 106 DW
6 1 1851 Zasław św. Józefa Walerian Szymański 3 Seredyńce syn Bazylego s.Michała i Lucyny z d.Rudnickiej c.Jana 178-3-120 419R 5 Ż 821 RG
6 5 1851 Olewsk Marianna Rudnicka 56 Balarka Radowelska z obrzmienia wodnego. mąż Grzegorz Rudnicki, synowie Mikołaj, Józef i Jan, córki Marcelina, Franciszka, Agnieszka, Rozalia, Elżbieta i Magdalena 178/3/31 612R 3 Ż Na
11 5 1851 Olewsk Wiktoria Garbowska 3 Balarka Radowelska z odry. córka Jana i Marceliny z d. Rudnickiej 178/3/31 612V 4 Ż Na
10 5 1851 Starokonstantynów Dominika Domańska 15 Starokonstantynów od gorączki, c. szl. Stanisława i Katarzyny z Rudnickich 178-3-120 74R 70 Ż 144 DW
1 1 1851 Hulewicze Jan Komarski 56 Gruszewno od kaszlu, szl., s. Wawrzyńca i Marianny z d. Rudnickiej, młodzian 864 278 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0153.htm
12 11 1852 Nieświcz Michalina Mroczkowska 3 Uhrynów c. Michała i Katarzyny z Rudnickich 447 34 38 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0019.htm
27 4 1852 Torczyn Dominik Rudnicki 78 Usicze jednodworzec, żona Salomea z Pudelskich, syn Franciszek, córki Katarzyna i Franciszka 638 32 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0018.htm
26 5 1852 Torczyn Marek Rudnicki 75 Budy Horodyńskie jednodw., żona Tekla z Szyszków, sunowie Antoni, Jan i Bazyli, córla Marianna 638 33 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0018.htm
24 6 1853 Krzemieniec Jan Rudnicki 29 Krzemieniec żona Katarzyna z Lewickich, bezpotomny 878 93 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0052.htm
27 3 1853 Bazalia Wawrzyniec Rudnicki 3 Sorokoduby s. nieślubny Agnieszki Rudnickiej 178-1-121 129R 47 Ż 256 DM
19 10 1854 Beresteczko Mateusz Rudnicki 1 Staryki s. Łukasza i Anny z Sandomierskich 16 32 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0018.htm
8 3 1854 Kowel Feliksa Popławska 13/365 Rudniki c. wielmoznych Feliksa i Józefy z Rudnickich 256 29 8 866 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0017.htm
13 3 1854 Kowel Florian Myśliński 72 Myślina wielmożny, od 2 lat wdowiec po Urszuli z Rudnickich, synowie Jan i Henryk 256 30 9 866 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0018.htm
21 3 1854 Kowel Dionizy Myśliński 5/12 Myślina s. Mikołaja i Franciszki z Rudnickich 256 31 12 866 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0018.htm
15 4 1854 Kowel Henryk Myśliński 20 Myślina s. wielmożnych Floriana i Urszuli z Rudnickich 256 34 18 866 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0020.htm
21 3 1854 Olewsk Marianna Garbowska 2 Budki Radowelskie z choroby naturalnej, córka Teodora i Franciszki z d. Rudnickiej 178/3/38 709V 3 Ż Na
7 6 1854 Bazalia Gabriel Rudnicki 10/52 Sorokoduby s. nieślubny 1-dw. Agnieszki Rudnickiej 178-03-122 44V 63 Ż DM
16 2 1854 Berezdów Józef Strażnikiewicz 66 Zakrynicze żona Anna z Rudnickich, synowie Aleksander i Teodor, córka Teresa 17-1-20 62V 9 Ch 78 DM 0
4 2 1855 Katerburg Ksawery Rudnicki 70 Rybcza 1-dw., córki Emilia, Wiktoria i Klara 201 79 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0045.htm
5 3 1855 Katerburg Antoni Sadowski 4 Rybcza s. 1-dw. Antoniego i Emilii z Rudnickich 201 80 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0046.htm
7 4 1855 Kowel Rozalia Popławska 9/365 Rudniki c. wlm. Marcina i Józefy z Rudnickich 257 35 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0020.htm
11 4 1855 Kowel Julia Popławska 14/365 Rudniki c. wlm. Marcina i Józefy z Rudnickich 257 36 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0020.htm
28 10 1855 Kowel Brygida Myślińska 5 Myślina c. wlm. Mikołaja i Franciszki z Rudnickich 257 197 335 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0104.htm
20 9 1855 Łabuń Józef Rudnicki 4 Chrabuźna s. 1-dw. Stanisława i Ewy Górskiej 178-03-123 728V 64 Ż DM 0
15 7 1855 Lubar Klemens Rudnicki 2 Piedynki s. Bazylego i Marianny z d. Wyszomirska Rudnickich, 641-1-15 34V 72 Ż MP
13 8 1855 Lubar Agata Rudnicka 60 Czartoria Nowa z d. Gulnicka, mąż Dionizy Rudnicki, 641-1-15 35V 85 Ż MP
11 8 1855 Korytnica Jan Rudnicki 43 Rokitnica żona Olimpia z Krasuckich, synowie Edmund, Stanisław, Jan i Izydor 227 26 73 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20227/pages/PL_1_436_227_0015.htm
20 5 1856 Łabuń Teofila Dąbrowska 1 Chrabuźna c. 1-dw. Eliasza i Franciszki Rudnickiej 178-3-124 682V 27 Ż DM
4 7 1856 Lubar Konstanty Rudnicki 2 Demkowce s. Hieronima i Marii z d. Brzozowskiej 641-1-16 40R 42 Ż MP
9 9 1856 Lubar Hipolit Kisielewski 7 Lubar s. Wiktora i Marianny z d. Rudnickiej 641-1-16 41R 55 Ż MP
8 10 1856 Lubar Józef Rudnicki 10/52. Nowa Czartoria s. Anastazego i Rozalii z d. Jabłońska 641-1-16 41R 58 Ż MP
6 7 1857 Torczyn Józef Rudnicki 1,5 Budki Horodyńskie s. Tomasza i Tekli 643 46 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0025.htm
27 3 1857 Maciejów Zygmunt Piątkowski 8 Maciejów s. chł. Jakuba i Magdaleny z d. Rudnickiej 420 18 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20420/pages/PL_1_436_420_0011.htm
22 2 1857 Łabuń Rozalia Wonicka 56 Maciewiczki Małe z Rudnickich, wdowa po Aleksandrze, córka Marianna 178-3-73 370V 12 Ż DM
26 4 1857 Bazalia Wincenty Rudnicki 9/12 Sorokoduby s. nieślubny 1-dw. Agnieszki Rudnickiej 178-03-125 63R 45 Ż DM
27 2 1857 Lubar Józef Rudnicki 65 Czartoria żona Rozalia z d. Jabłońska, bezdzietni 641 -1-17 39R 11 Ż MP
12 8 1858 Turzysk Bertold Rudnicki 6 Bobły s. Wlm. Józefa i Marianny z Kowalskich 730 22 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0012.htm
10 3 1858 Torczyn Antoni Mroczkowski 7 Budki Usickie s. 1-dw. Michała i Katarzyny z Rudnickich 644 81 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0027.htm
13 2 1858 Olewsk Józef Rudnicki 54 Słoboda Snowidowska z choroby wewnętrznej, żona Józefa z d. Hanuszkiewicz, synowie Mateusz, Franciszek, Wincenty, Wiktor i Leon, córki Brygida, Józefa, Urszula i Karolina 178-3-128 187r 5 Ż Na
26 2 1858 Olewsk Grzegorz Rudnicki 76w Słoboda Radowelska ze starości, synowie Mikołaj, Józef i Jan, córki Marcelina, Franciszka i Magdalena 178-3-128 187v 7 Ż Na
11 6 1858 Olewsk Michał Tuszyński 1 Słoboda Dzierżanówka z ospy, syn Piotra i Marianny z d. Rudnickiej 178-3-128 187v 8 Ż Na
20 7 1858 Olewsk Jan Hanuszkiewicz 9 Słoboda Sobiczyńska z wewnętrznej choroby, syn Stanisława i Anny z d. Rudnickiej 178-3-128 187v 9 Ż Na
12 3 1858 Toporyszcze Florian Rudnicki 18 Berezówka s. Jana i Katarzyny z Wasilewskich 178-3-128 138V 18 Ż 274 DM
5 7 1858 Toporyszcze Jan Rudnicki 47 Palijowska Huta żona Katarzyna z Wasilewskich, synowie Wincenty i Józef, córki Anna i Petronela 178-3-128 141R 38 Ż 279 DM
29 1 1859 Włodzimierzec Ludwik Rudnicki 3 Majdan Prurwa s. wolnożyjących Jana i Katarzyny z Maliszewskich 840 380 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0206.htm
4 11 1859 Turzysk Józef Rudnicki 43 Kleczkowicze kawaler 731 29 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0016.htm
24 6 1859 Krzemieniec Piotr Rudnicki 4/12 Krzemieniec s. NN i miesz. Anny 0.1-32 53V 38 T
4 11 1859 Kuniów Gustaw Tucewicz 4 Korytno s. szl. Izydora i Józefy Rudnickiej 886 283 39 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0148.htm
15 6 1859 Toporyszcze Augustyn Twardowski 1 Fasowska Rudnia ospa; s. ur. Antoniego i Rozalii Rudnickiej 178-3-50 733R 47 Ż DM
12 12 1860 Torczyn Mikołaj Garczyński 5/365 Budki Usickie s. Mikołaja i Franciszki z Rudnickich 646 40 25 841 473 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0022.htm
23 7 1860 Bereżnica Franciszek Brezowski 4 Wydymer s. szl. Gabriela i Karoliny z Rudnickich 841 591 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0326.htm
29 7 1860 Bereżnica Adam Brezowski 8 Wydymer s. szl. Gabriela i Karoliny z Rudnickich 841 592 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0327.htm
16 8 1860 Włodzimierzec Antoni Rudnicki 1 Majdan Kanonicki s.w.ż. Walentego i Józefy z Makarewiczów 841 726 16 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0401.htm
2 1 1860 Kowel Tekla Rudnicka 59 Rudniki z Rudnickich, szl., wdowa od 15 lat po Szczepanie, syn Józef, córka Honorata 889 22V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0024.htm
14 8 1860 Łabuń Apolonia Pieńkowska 40 Chrabuźna z Rudnickich, mąż Józef żołnierz, synowie Michał i Leontyn 178-03-75 329R 32 Ż DM
4 5 1861 Łabuń Leontyn Pieńkowski 4 Chrabuźna s. 1-dw. Józefa i Pauliny Rudnickiej 178-03-76 364R 37 Ż DM
1 11 1861 Łabuń Józefa Konoplicka 3/12 Chrabuźna c. 1-dw. Ignacego i Pauliny Rudnickiej 178-03-76 367V 71 Ż DM
23 11 1861 Łabuń Jakub Majewski 3 Tatarska Berezna s. 1-dw. Michała i Józefy Rudnickiej 178-03-76 368V 81 Ż DM
22 3 1862 Kamień Koszyrski Wincenty Rudnicki 57 Jałowateck chłop, żona Dorota, dzieci Mikołaj Jan, Aleksander, Prakseda 194 33 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0019.htm
31 7 1862 Kowel Kalikst Rudnicki 1 Rudniki s.wlm. Piotra i Albiny z Popławskich 263 50 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0027.htm
5 10 1862 Kowel Antoni Rudnicki 6 Rudniki s. szl. Piotra i Emilii z Popławskich 263 52 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0028.htm
15 11 1862 Kowel Aleksander Rudnicki 12 Rudniki s. szl. Franciszka i Antoniny z Kornickich 263 54 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0029.htm
22 5 1862 Nabrzuska Dominik Kozakiewicz 2 Majdan Karpiłowski syn Onufrego i Karoliny z Rudnickich 891 213R 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0191.htm
26 11 1862 Tuczyn Kornelia Bagińska 0,5 Kudranka c. szl. Bartłomieja i Karoliny Rudnickiej 887 49 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0026.htm
21 3 1862 Derażne Florian Lewczyński 6/12 Zawód Bereściański s. Benedykta i Anastazji z Rudnickich parafian niewirkowskich 887 167 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0090.htm
16 12 1862 Stepań Tomasz [Szymon ?] Rudnicki 80 Mydzk inne zapisy-Szymon Rudnicki; żona Katarzyna z Kornickich, synowie Jan, Władysław, Kazimierz i Józef 887 294 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0159.htm
17 4 1863 Żytomierz Michalina Burm 24 Żytomierz z porodu, żona poddanego austriackiego Józefa Burm, z Rudnickich, zostawiła synów: Karola i trzyimiennego Filipa-Wilhelma-Stanisława 178-3-54 131V 116 Ż DG
5 8 1863 Żytomierz Kazimierz Rudnicki 16 Żytomierz z gorączki durowej, dw., kawaler 178-3-54 137R 200 Ż DG
13 6 1863 Olewsk Anna Kotwicka 1 Rudnia Radowelska z padaczki, córka Jana i Urszuli z d. Rudnickiej 178-3-246 2v 12 Ż Na
6 10 1863 Olewsk Kamila Garbowska 3 Słoboda Radowelska z odry, córka Teodora i Franciszki z d. Rudnickiej 178-3-246 4r 24 Ż Na
4 1 1864 Kowel Wiktor Bonawentura Rudnicki 0,5 Rudniki s. szl. Piotra i Albiny z Popławskich 265 47 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0026.htm
5 10 1864 Kowel Stanisław Rudnicki 73 Myślina szl., wdowiec po Aleksandrze od 2 lat 265 59 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0032.htm
27 11 1864 Kowel Antoni Rudnicki 3 Rudniki s. wlm. Józefa i Emilii z Lisieckich 265 61 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0033.htm
16 3 1864 Tuczyn Ksawery Bagiński 1 Kudranka s. Bartłomieja i Karoliny z Rudnickich 1045-2-200 24V 6 CDIAK DM
1 5 1865 Kowel Franciszek Rudnicki 33 Rudniki s. W. Feliksa i Agaty z Myślińskich, kawaler 266 40 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0022.htm
28 11 1865 Lachowce Józef Rudnicki 78 Załuże szl., żona Julianna z Kuźmińskich, syn Antoni, córki Franciszka, Józefa, Wiktoria, Aniela i Maria 178-3-146 121R 38 Ż DM
22 7 1865 Żytomierz Karol Wurm 8 Żytomierz z choroby zębów, syn Józefa i Michaliny z Rudnickich 178-3-61 149R 164 Ż DG
6 11 1865 Żytomierz Maria Gawrońska 52 Żytomierz z cholery, kapitanowa, wdowa z Rudnickich, bezdzietna 178-3-61 158R 292 Ż DG
23 11 1865 Żytomierz Stefan Lityński 3 Żytomierz ze szkarlatyny, syn Władysława i Elizy z Zarudnickich 178-3-61 162V 356 Ż DG
17 1 1866 Katerburg Andrzej Grządkowski 65 Rybcza wdowiec po Klarze Rudnickiej, córka Apolonia 1-39 103V 1 T 350 DM
17 10 1866 Krzemieniec Józefa Lewińska 1,5 Krzemieniec od kuru, c. mieszcz. Stefana i Tekli z Rudnickich 426-1-39 46R 84 T 291
6 2 1866 Wieledniki Romuald Rudnicki 53 Koptiowszczyzna syn Aleksandra i Marianny z Rybalskich 178-3-56 78V 6 Ż MW
13 10 1866 Olewsk Eleonora Tyszyńska 6 Słoboda Dzierżanówka z kaszlu, córka Piotra i Marianny z d. Rudnickiej 178-3-246 15r 13 Ż Na
15 12 1867 Torczyn Jan Rudnicki 4 Budki Horodyńskie s. Walentego i Walerii z Kawarskich 653 58 37 0
16 2 1867 Ołyka Franciszka Ostrowska 50 Ołyka z Rudnickich, wdowa po Mikołaju, córka Joanna zamężna za Janem Kozakiewiczem 489 53 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0028.htm
1 3 1867 Tuczyn Józef Gniatecki 0,5 Cecylówka s. miesz. Jana i Marianny z Rudnickich 681 41 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0022.htm
29 8 1867 Krzemieniec Anna Lewińska 1/12 Krzemieniec od kokluszu, c. mieszcz. Stefana i Tekli z Rudnickich 426-1-41 47R 59 T 509
15 4 1868 Torczyn Marianna Kawarska 13 Koszów c. Tomasza i Marianny z Rudnickich 654 47 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0029.htm
14 11 1868 Krzemieniec Józefa Lewińska 5/52 Krzemieniec od konwulsji, c.miesz. Stefana i Tekli z Rudnickich 426-1-44 54V-55R 80 T DW 822
10 2 1868 Olewsk Dionizy Rudnicki 3/12 Słoboda Radowelska z kaszlu, syn Józefa i Katarzyny z d. Chmielewskiej 178-3-246 18v 2 Ż Na
25 7 1868 Olewsk Adam Koziński 3/12 Słoboda Borowska z konwulsji, syn Ludwika i Magdaleny z d. Rudnickiej 178-3-246 20r 16 Ż Na
14 2 1869 Ołyka Kamila Leszczyńska 1,5 Prażnin Benedykta i Anastazji z Rudnickich 490 66 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0035.htm
16 1 1869 Olewsk Franciszek Rudnicki 32 Kupiel Sobiczyńska z choroby wewnętrznej, żona Rozalia z d. Lech, synowie Andrzej, Edward i Karol 178-3-246 21v 1 Ż Na 0
16 7 1870 Szumbar Antoni Rudnicki 42 Sosnówka 1-dw., żona Marianna, synowie Franciszek i Bronisław, córka Justyna 626 154 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0079.htm
9 5 1870 Olewsk Józef Rudnicki 4 Rykówka z gorączki, syn Feliksa i Rozalii z d. Lech 178-3-246 26r 15 Ż Na
22 5 1870 Olewsk Jan Lech 1,5 Rudnia Lwa z konwulsji, syn Szymona i Rozalii z d. Rudnickiej 178-3-246 26r 17 Ż Na 0
18 2 1870 Torczyn Ksawera Szyszko 2 Budki Usickie od kokluszu, c. 1-dw. Franciszka i Karoliny z Rudnickich 656 47 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0025.htm
18 10 1870 Torczyn Karol Rudnicki 3 Chorochoryń od kokluszu, s. mieszcz. Mikołaja i Michaliny z Okorskich 656 55 31 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0029.htm
15 9 1871 Ołyka Katarzyna Szyszka 62 Ołyka z Rudnickich, wdowa po Franciszku, syn Karol, córki: Antonina, Petronela, Ludwika zamężna za Kazimierzem Krawczyńskim, Marianna, Eufrozyna zamężna za Ferdynandem Huniborgiem i Julia wdowa 492 74 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0039.htm
1 12 1871 Łanowce Paweł Kański 11/12 Krasnołuka s. chł. Jana i Klary z Rudnickich 1-55 152R 19 T
12 3 1871 Jampol Aleksander Rudnicki 10/12 Pohorylce s. 1-dw. Bazylego i Marianny z Jurkowskich 1-55 96R 13 T
14 4 1871 Turzysk Wincenty Monkiewicz 1,5 Bobły s. Rudolfa i Leonildy z Rudnickich 739 20 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0012.htm
1 1 1871 Szumbar Franciszek Rudnicki 4 Cecyniówka s. 1-dw. Antoniego i Marianny z Pawłowskich 626 156 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0080.htm
16 3 1871 Gródek Szymon Słobodzian 1 Gródek s. Bartłomea i Katarzyny Rudnickiej 69 JZ
10 5 1871 Kowel Ignacy Rudnicki 78 Rudniki mieszcz., żona Tekla, synowie Jan, Karol i Hipolit, córki Paulina, Ludwika i Petronela 272 33 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20272/pages/PL_1_436_272_0018.htm
6 11 1871 Olewsk Anna Rudnicka 30 Okopy z choroby wewnętrznej, z d. Lech, mąż Jan Rudnicki, syn Franciszek, córki Rozalia i Aniela 178-3-246 31r 17 Ż Na
14 6 1872 Szumbar Bronisław Rudnicki 3 Cecyniówka s.wdowy Marianny 626 109 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0056.htm
1 7 1872 Torczyn Ambroży Krupiński 3 Chorochoryń s. Franciszka i Sabiny z Rudnickich 658 54 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0028.htm
6 9 1872 Torczyn Bronisław Rudnicki 2 Budki Horodyńskie s. Kajetana i Marianny z Sawickich 658 58 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0030.htm
24 12 1872 Łanowce Rozalia Kańska 4/12 Juśkowce c. chł. Jana i Klary z Rudnickich z par. jampolskiej 1-57 25R 28 T
27 10 1873 Torczyn Michalina Tamowska 4 Koszów c. Ignacego i Tekli z Rudnickich 659 51 33 0
20 10 1873 Gródek Franciszka Słobodzian 2 Gródek s. Bartłomea i Katarzyny Rudnickiej 255 JZ
27 2 1873 Kowel Antoni Rudnicki 60 Rudniki mieszcz., wdowiec 274 30 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0017.htm
12 12 1873 Kowel Karol Rudnicki 40 Rudniki mieszcz., kawaler 274 46 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0025.htm
25 4 1873 Tuczyn Leontyna Gnietecka 12/52 Cecylówka c. miesz. Jana i Marianny z Rudnickich 687 50 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20687/pages/PL_1_436_687_0026.htm
7 11 1873 Tuczyn Edward Bagiński 4 Kudranka s. miesz. Bartłomieja i Karoliny z Rudnickich 687 55 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20687/pages/PL_1_436_687_0029.htm
21 1 1873 Białogródka Karol Piotrowski 2 Książęcin s. chł. Feliksa i Józefy Rudnickiej 178-03-84 426R 4 Ż DM
2 10 1873 Białogródka Jan Rudnicki 62 Książęcin 1-dw., żona Marcelina Mereżyńska, córka Józefa 178-03-84 439R 82 Ż DM
29 5 1874 Torczyn Petronela Brzeźniakowska 2 Budki Usickie c. Wincentego i Feliksy z Rudnickich 660 68 38 DW
19 1 1874 Kowel Józef Rudnicki 53 Rudniki wdowiec 275 45 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0025.htm
5 1 1874 Olewsk Franciszek Rudnicki 1 Słoboda Kupiel z ospy, syn Wincentego i Agnieszki z d. Skurzyńskiej 178-3-246 39v 1 Ż Na
10 1 1874 Olewsk Anna Kotwicka 6 Słoboda Radowel z ospy, córka Jana i Agnieszki z d. Rudnickiej 178-3-246 39v 4 Ż Na
20 1 1874 Olewsk Aniela Lech 3 Rudnia Lwa z ospy, córka Jana i Rozalii z d. Rudnickiej 178-3-246 40r 7 Ż Na
21 1 1874 Olewsk Marcin Rudnicki 2 Rudnia Lwa z ospy, córka Leona i Marianny z d. Lech 178-3-246 40r 8 Ż Na
8 5 1874 Olewsk Adam Rudnicki 25 Słoboda Sobiczyńska z suchot, żona Katarzyna z d. Ryżkowska, syn Tomasz 178-3-246 42v 28 Ż Na
15 9 1874 Olewsk Karol Rudnicki 6 Słoboda Sobiczyńska z krwawej biegunki, syn Jana i Józefy z d. Chmielowskiej 178-3-246 44v 42 Ż Na
28 12 1875 Tuczyn Justyna Dąbrowska 60 Urszulin z Rudnickich, mąż Jan, synowie Stanisław, Piotr, Marcin, Kałłanty, Paweł, córka Urszula 689 55 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20689/pages/PL_1_436_689_0029.htm
20 7 1875 Krzemieniec Józef Lewiński 5 Krzemieniec s. miesz. Stefana i Tekli z Rudnickich 1-69 41R 52 T
13 7 1875 Białogródka Władysław Batorski 57 Zielona chł., żona Julia z Rudnickich, potomstwa nie pozostawił 178-3-133 66V 81 Ż DM 0
3 2 1875 Olewsk Dionizy Rudnicki 1,5 Nowa Słoboda Sobiczyńska z gorączki, syn Mikołaja i Marianny z d. Hanuszewicz 178-3-246 48r 6 Ż Na
27 6 1875 Olewsk Karol Rudnicki 6/12 Balarka Radowelska z czarnej choroby, syn Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 49r 18 Ż Na
27 7 1875 Olewsk Leon Rękas 3 Zolnia z gorączki, syn Wincentego i Józefy z d. Rudnickiej 178-3-246 49r 20 Ż Na
1 3 1876 Katerburg Józef Rudnicki 19 Piszczatyńce kawaler, s. Klary 202 125 8
3 3 1876 Krzemieniec Wojciech Lewicki 4 Krzemieniec s. miesz. Stefana i Tekli z Rudnickich 426-1-70 34R 17 T
15 1 1877 Torczyn Mikołaj Rudnicki 60 Budki Horodyńskie żona Anna 663 43 6 DW
24 3 1877 Olewsk Franciszka Laszewicz 6/12 Zolnia z żołądka, córka Stanisława i Antoniny z d. Rudnickiej 178-3-246 59r 8 Ż Na
2 12 1878 Krzemieniec Józef Dobrowolski-Wykrestowy 11/52 Bonówka s. Chł. Aleksandra i Apolonii z Rudnickich 1-72 32V 75 T
12 3 1878 Kowel Jan Rudnicki 53 Rudniki miesz., żona Marianna z d. Moczulska, syn Franciszek, córka Marianna 279 63 16 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0033.htm
23 9 1878 Kowel Anzelm Rudnicki 4/12 Rudniki s. NN i miesz. Antoniny niezamężnej 279 83 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0043.htm
5 10 1879 Torczyn Marianna Orlińska 21 Budki Horodyńskie z Rudnickich, mąż Stanisław, córka Józefa 665 52 18 0
23 7 1879 Szumbar Anna Łosińska 5 Szumbar c. Rocha i Anastazji z Rudnickich 626 19 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0010.htm
1 4 1879 Radziwiłłów Władysław Grzegorz Dereng 5/12 Radziwiłłów s. mieszczan miasta Warszawy Alberta i Marii z Rudnickich 1-73 69 R 16 T
5 3 1879 Olewsk Adam Laszewicz 1 Zolnia z czarnej choroby, syn Stanisława i Antoniny z d. Rudnickiej 178-3-246 67r 1 Ż Na
8 10 1879 Olewsk Ewa Chalecka 2 Słoboda Sobiczyńska ze szkarlatyny, córka Justyna i Aleksandry z d. Rudnickiej 178-3-246 67v 6 Ż Na
14 10 1879 Olewsk Antoni Rudnicki 2/12 Słoboda Kupiel z kaszlu, syn Wiktora i Anieli z d. Skurzyńskiej 178-3-246 67v 7 Ż Na
24 7 1880 Szumbar Wincenty Łosiński 1 Szumbar s.Rocha i Anastazji z Rudnickich 626 136 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0070.htm
18 1 1880 Krzemieniec Kazimierz Jan Ostkiewicz-Rudnicki 70 Krzemieniec s. szl. Bernarda 1-74 35V 7 T
28 5 1880 Radziwiłłów Franciszek Wiktor Dereng 0,5 Radziwiłłów s. mieszcz. m. Warszawy Alberta i Marceliny z Rudnickich 1-74 69R 12 T
23 2 1880 Berezne Felicjan Rudnicki 6/12 Potasznia s. Mikołaja i Anieli z Szachniewiczów 740-2-5 32V 10 R 33 DM
4 2 1880 Berezne Mikołaj Rudnicki 38 Potasznia żona Aniela a Szachniewiczów, synowie Franciszek i Felicjan, córki Paulina, Marianna , Michalina, Antonina, Marcelina i Elżbieta 740-2-5 32R 7 R 32 DM
26 1 1881 Katerburg Fabian Pilecki 57 Piszczatyńce żona Wiktoria z Rudnickich 204 351 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0197.htm
21 4 1881 Olewsk Joanna Kozińska 2 Słoboda Borowska z ospy, córka Wincentego i Marianny z d. Rudnickiej 178-3-246 78v 11 Ż Na
11 3 1883 Olewsk Michał Rudnicki 25 Netreba z suchot, żona Katarzyna z d. Chmielowska 178-3-246 90r 14 Ż Na
10 7 1883 Olewsk Katarzyna Rudnicka 26 Słoboda Sobiecka z gorączki, z domu Rękas, mąż Kazimierz Rudnicki 178-3-246 91v 25 Ż Na
16 11 1883 Olewsk Katarzyna Rudnicka 60 Budki Sobieckie ze starości, z domu Chmielowska, mąż Józef Rudnicki, synowie Feliks, Adam, Grzegorz i Hieronim, córki Balbina i Zofia 178-3-246 92r 29 Ż Na
6 4 1883 Berezne Kazimierz Rudnicki 9 Koziarnik s. Rafała i Marceliny z Jaworskich 740-2-5 166V 20 R 151 DM
2 3 1884 Olewsk Piotr Chalecki 1 Budki Sobiczyńskie z krupu, syn Justyna i Aleksandry z d. Rudnickiej 178-3-246 95v 13 Ż Na
15 1 1885 Olewsk Helena Siedlecka 1 Budki Wojtkiewickie z żołądka, córka Michała i Agnieszki z d. Rudnickiej 178-3-246 99v 7 Ż Na
26 2 1885 Olewsk Rafał Rudnicki 2 Nowa Aleksandrówka z padaczki, syn Onufrego i Ludwiki z d. Rudnickiej 178-3-246 101r 17 Ż Na 0
6 10 1886 Berezne Rozalia Szachniewicz 50 Podrałówka z porodu z Rudnickich, żona Ludwika, syn Marcin, córka Michalina Halczuk 740-2-6 79R 52 R 70 AD1
7 1 1886 Olewsk Albert Lech 2/52 Staryki z padaczki, syn Kazimierza i Marianny z d. Rudnickiej 178-3-246 109r 4 Ż Na
19 2 1886 Olewsk Józef Rudnicki 67w Sobiczyńska Aleksandrówka z suchot, synowie Feliks, Adam, Grzegorz i Hieronim, córki Marianna, Albina i Zofia 178-3-246 110r 11 Ż Na
3 3 1886 Olewsk Jan Rudnicki 60 Nowa Aleksandrówka z zapalenia płuc, s. Franciszka, żona Józefa z d. Chmielowska, synowie Antoni, Feliks, Franciszek i Ludwik, córki Agata, Ewa, Anna i Marianna 178-3-246 110r 12 Ż Na
8 11 1886 Olewsk Anna Rudnicka 59 Nowa Aleksandrówka z przeziębienia, z domu Rudnicka, mąż Karol Rudnicki, synowie Kazimierz, Michał, Jan, Jan i Józef; córki Waleria i Elżbieta 178-3-246 112r 28 Ż Na
12 2 1887 Katerburg Klara Kańska 50 Matwiejowce z Rudnickich, wdowa, dzieci: Marcin, Apolonia, Pawlina i Jadwiga 204 154 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0089.htm
3 6 1888 Olewsk Kazimierz Rudnicki 36 Nowa Aleksandrówka z suchot, żona Ewa z d. Gajdemska, rodzice Karol i Anna z d. Rudnicka 178-3-246 125r 22 Ż Na
28 3 1889 Olewsk Marianna Rudnicka 56 Słoboda Kupiel z zapalenia mózgu, z domu Kotwicka, mąż Maciej Rudnicki, synowie Józef, Feliks, Jan i Grzegorz, córki Antonina, Lucjanna, Franciszka i Tekla 178-3-246 139r 34 Ż Na
17 4 1889 Olewsk Adam Rudnicki 8 Słoboda Kupiel ze szkarlatyny, syn Leona i Marianny z d. Lech 178-3-246 139v 38 Ż Na
5 8 1889 Olewsk Michał Rudnicki 6/12 Nowa Aleksandrówka z padaczki, syn Józefa i Józefy z d. Chaleckiej 178-3-246 140r 42 Ż Na
26 3 1890 Tuczyn Maria Gnietecka 58 Cecylówka z Rudnickich, mieszcz., mąż Jan, dzieci: Nikodem, Izydor, Franciszka, Teresa, Sabina, Agnieszka, Anastazja, Karolina i Izabela 704 51 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0028.htm
25 1 1890 Szumsk Franciszek Leszniowski 70 Bajmaki chł., żona Julia z Rudnickich, dzieci: Stanisław, Seweryna Bartosiewicz, Marianna Piotrowska, Anna Piotrowska 01-233 165R 13 T
30 1 1890 Szumsk Jan Rudnicki 1 Bacaje s. chł. Walerego i Anieli z Bogumiłów 01-233 165R 14 T
4 9 1890 Olewsk Jan Rudnicki 1 Nowa Aleksandrówka z padaczki, syn Marcina i Franciszki z d. Garbowskiej 178-3-246 146r 24 Ż Na
29 12 1891 Szumbar Jan Łosiński 1/52 Kotiaczyn s. Rocha i Anastazji z Rudnickich 1020 244 9
19 12 1891 Torczyn Domicela Daszkiewicz 34 Ulaniki z Rudnickich, mąż Stanislaw, synowie Feliks i Paweł 677 62 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0033.htm
8 6 1891 Olewsk Hilary Laszewicz 1,5 Zolnia z krupu, syn Stanisława i Antoniny z d. Rudnickiej 178-3-246 152v 20 Ż Na
27 8 1891 Olewsk Karol Rudnicki 74 Nowa Aleksandrówka ze starości, synowie Michał, Jan, Jan i Józef, córki Waleria i Elżbieta 178-3-246 153v 25 Ż Na
27 11 1891 Olewsk Apolon Rudnicki 1 Balarka Radowelska z przeziębienia, syn Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 155r 35 Ż Na
22 8 1892 Torczyn Paweł Daszkiewicz 2 Ulaniki s. Stanisława i Michaliny z Rudnickich 678 57 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0031.htm
18 1 1892 Torczyn Jan Włosowski 48 Oderady żona Karolina z Rudnickich, syn Tomasz, córki Julia i Józefa 678 49 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0027.htm
10 2 1892 Olewsk Marcela Zajączkowska 2/12 Nowa Aleksandrówka z padaczki, córka Jana i Agaty z d. Rudnickiej 178-3-246 158r 12 Ż Na
17 2 1892 Olewsk Piotr Kotwicki 4/12 Rudnia Tepenicka z padaczki, syn Andrzeja i Karoliny z d. Rudnickiej 178-3-246 158v 14 Ż Na
25 2 1892 Olewsk Mikołaj Rudnicki 74 Nowa Aleksandrówka ze starości, s. Grzegorza, żona Marianna z d. Hanuszewicz, synowie Kazimierz, Jan, Onufry i Marcin, córki Katarzyna, Marianna i Kamila 178-3-246 159r 16 Ż Na
1 10 1892 Olewsk Albina Skurzyńska 2 Dołhań z biegunki, córka Józefa i Elżbiety z d. Rudnickiej 178-3-246 162r 36 Ż Na
26 2 1893 Torczyn Katarzyna Mroczkowska 80 Budki Usickie z Rudnickich, wdowa po Michale, synowie Erazm i Jan, córka Helena 679 52 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0029.htm
14 1 1893 Kowel Hipolit Rudnicki 55 Rudniki mieszcz. m. Milanowicz, kawaler 294 81 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20294/pages/PL_1_436_294_0042.htm
27 3 1893 Olewsk Józef Rudnicki 2 Nowa Aleksandrówka z krupu, syn Grzegorza i Heleny z d. Pawłowskiej 178-3-246 168v 25 Ż Na
22 5 1893 Olewsk Józef Zajączkowski 5 Nowa Aleksandrówka z krupu, syn Jana i Agaty z d. Rudnickiej 178-3-246 169v 33 Ż Na
14 6 1893 Olewsk Ewa Zajączkowska 3 Nowa Aleksandrówka z przeziębienia, córka Jana i Agaty z d. Rudnickiej 178-3-246 170r 36 Ż Na
23 7 1893 Olewsk Fryderyk Rudnicki 6/12 Balarka Radowelska z suchot, syn Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 170v 37 Ż Na
7 12 1894 Szumbar Bronisław Sławecki 3 Sosnówka s. mieszczan Starokonstantynowa Jana i Stanisławy z Rudnickich 627 87 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0050.htm
16 10 1894 Gródek Antonina Żyłowska 7 Gródek c. Kaspra i Józefy Rudnickiej 195 JZ
24 3 1894 Torczyn Stanisław Daszkiewicz 67 Ulaniki chłop, żona Michalina z Rudnickich, syn Feliks 680 45 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0029.htm
6 10 1894 Olewsk Feliks Rudnicki 68 Nowa Aleksandrówka z zapalenia płuc, s. Franciszka, żona Rozalia z d. Lech, synowie Ludwik i Wojciech 178-3-246 182r 53 Ż Na
23 10 1894 Olewsk Rozalia Garbowska 1 Nowa Aleksandrówka ze szkarlatyny, córka Ignacego i Józefy z d. Rudnickiej 178-3-246 183r 60 Ż Na
14 11 1894 Olewsk Ewa Skurzyńska 2 Dołhań ze szklarlatyny, córka Józefa i Elżbiety z d. Rudnickiej 178-3-246 185r 72 Ż Na
19 11 1894 Olewsk Jan Rudnicki 8 lub 6/12 Nowa Aleksandrówka z krupu, syn Wojciecha i Kamili z d. Zajączkowskiej 178-3-246 186r 76 Ż Na
8 12 1894 Olewsk Piotr Skobelski 3 Budki Borowskie z krupu, syn Grzegorza i Franciszki z d. Rudnickiej 178-3-246 187v 85 Ż Na
16 4 1895 Szumsk Wincenty Mądzelewski 5 Bołożówka s. chł. Joachima i Magdaleny z Rudnickich 01-233 253R 33 T
28 9 1895 Szumsk Jan Rudnicki 87 Szumsk chłop, żona Tekla z Wiszniewskich, syn Piotr 01-233 257V 68 T
12 12 1895 Kuniów Alfred Rudnicki 3 Radohoszcza Wielka s. chł., Stefana i Jadwigi Chodorowskiej [w opisie zapisano córka ] 178-3-86 592V 84 Ż DM
2 1 1895 Olewsk Antoni Rudnicki 1,5 Staryki ze szklarlatyny, syn Michała i Zofii z d. Rutkowskiej 178-3-246 189v 2 Ż Na
26 1 1895 Olewsk Stanisław Rudnicki 3 Nowa Aleksandrówka ze szkarlatyny, syn Jana i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 191v 22 Ż Na 0
8 6 1895 Olewsk Stefan Lech 2 Dołhań ze szkarlatyny, syn Józefa i Zofii z d. Rudnickiej 178-3-246 194r 47 Ż Na
12 10 1895 Olewsk Wiktor Lech 5 Staryki z puchliny, syn Kazimierza i Marianny z d. Rudnickiej 178-3-246 195r 56 Ż Na
26 11 1895 Olewsk Franciszek Rudnicki 4 Nowa Aleksandrówka z czarnej choroby, syn Jana i Urszuli z d. Marcinowskiej 178-3-246 195v 60 Ż Na
12 4 1897 Olewsk Urszula Rudnicka 37 Nowa Aleksandrówka z porodu, z domu Marcinowska, mąż Jan Rudnicki, synowie Leonard, Feliks, Józef, Aleksander i Wincenty, córki Karolina i Rozalia 178-3-246 203v 9 Ż Na
6 9 1897 Olewsk Piotr Garbowski 8 Budki Sobieckie z krwawej biegunki, syn Ignacego i Józefy z d. Rudnickiej 178-3-246 205v 20 Ż Na
12 8 1897 Olewsk Anastazja Grzesiuk 6 Budki Wojtkiewickie z konwulsji, córka Jakuba i Józefy z d. Rudnickiej 178-3-246 210r 11 Ż Na
27 11 1898 Kowel Ksawery Rudnicki 80 Rudniki mieszcz. Milanowicz, żona Joanna z Piaseckich, syn Stanisław, córki Celestyna, Zuzanna i Antonina 931 70 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0049.htm
1 10 1898 Horochów Eliasz Rudnicki 42 Oszczów chłop, żona Maria, synowie Aleksander i Jakub, córki Ernesta, Malwina i Ludwika 927 53 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0043.htm
3 2 1898 Olewsk Teofila Ru..s..cka 6 Netreba z odry, córka Władysława i Rozalii z d. Rudnickiej 178-3-246 212v 25 Ż Na
18 3 1898 Olewsk Wincenty Rudnicki 11/12 Nowa Aleksandrówka z suchot, syn Jana i Urszuli z d. Marcinowskiej 178-3-246 214r 34 Ż Na
5 9 1898 Olewsk Jan Rudnicki 23 Słoboda Kupiel z konwulsji, żona Karolina, syn Adam 178-3-246 216r 46 Ż Na
13 9 1899 Kowel Edward Rudnicki 77 Kowel mieszcz. m. Milanowicz, żona Maria z d. Rudnicka, synowie Kazimierz i Konstanty, córki Maria i Wiktoria 932 73 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0053.htm
18 3 1899 Olewsk Paulina Jasińska 6/12 Kolonia Suszczańska z koklusza, córka Jana i Marii z d. Rudnickiej 178-3-246 221r 13 Ż Na
30 5 1899 Olewsk Feliks Rudnicki 4 Budki Sobieckie z krupu, syn Józefa i Józefy z d. Chaleckiej 178-3-246 222v 25 Ż Na
24 12 1899 Olewsk Filip Garbowski 4/12 Rykówka (lub 25) z czarnej choroby, syn Jana i Pauliny z d. Rudnickiej 178-3-246 225v 55 Ż Na
26 2 1900 Niewirków Helena Bagińska 8 Moczulanka c. mieszczan społeczności rówieńskiej Franciszka i Antoniny z Rudnickich 951 68 13 0
1 11 1900 Niewirków Hieronima Żygadło 2 Mokre c. mieszczan Piotra i Anieli z Rudnickich 951 78 51 0
1 6 1900 Torczyn Feliksa Berezowska 2/12 Budki Usickie z Rudnickich, mąż Wincenty, synowie Ignacy, Aleksander i Antoni, córka Michalina 954 61 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0033.htm
29 9 1900 Torczyn Antoni Rudnicki 21 Budki Horodyńskie s. Józefa i Julii z Szwajkowskich 954 63 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0034.htm
14 6 1901 Torczyn Sabina Krupińska 62 Kolonia Hamska z Rudnickich, mąż Franciszek, synowie Rafał i Baltazar, córki Matylda, Franciszka i Anna 955 56 19 DW
11 11 1901 Torczyn Tekla Szyszko 73 Budki Horodyńskie z Marcinkowskich, mąż Stefan, z 1-go męża Rudnickiego syn Kazimierz i córka Pawlina, z 2-go synowie Józef i Jan, córki Katarzyna i Karolina 955 62 39 DW
28 11 1901 Torczyn Paweł Rudnicki 28 Budki Horodyńskie kawaler 955 63 42 DW
21 1 1901 Włodzimierz Jan Kiszka 33 Marianówka s. Kazimierza, chł. lubelskiej gub. janowskiego pow. gm. Kawęczyn, żona Anastazja z Rudnickich, syn Maciej, córki Rozalia i Józefa 959 100 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20959/pages/PL_1_436_959_0086.htm
4 1 1901 Torczyn Karolina Szyszko 68 Budki Horodyńskie z Rudnickich, mąż Franciszek, synowie Kajetan, Tomasz i Władysław, córki Emilia, Michalina i Helena 955 50 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0027.htm
18 8 1902 Gródek Bartłomej Słobodzian 70 Gródek s. Warzyńca, wdoweic po Katarzynie Rudnickiej, syn Jan, córka Julia 151 JZ
17 6 1902 Szumsk Józef Rowiński 6/365 Bacaje s. miesz. Jana i Brygidy z Rudnickich 0.1-236 322V 59 T
11 12 1902 Szumsk Jan Łosiński 18 Żołobki s. chł. Rocha i Anastazji z Rudnickich, kawaler 0.1-236 331V 114 T
3 1 1902 Niewirków Michalina Węgłowska 6 Jakubówka c. szlachciców Bolesława i Józefy z Rudnickich 965 73 V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0068.htm
18 3 1903 Niewirków Ewa Bagińska 23 Stara Huta z Rudnickich, zostawiła męża Adama i córkę Weronikę 981 77 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0070.htm
16 2 1903 Niewirków Dioniza Renczkowska 20 Lewacze z Rudnickich, zostawiła męża Aleksandra 981 76 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0069.htm
22 7 1903 Krzemieniec Norbert Rudnicki 1/12 Żołobki s. chłopki Mirosławy 48 V 60 0
21 8 1903 Niewirków Klemens Bagiński 2 Nowa Huta Adama i Elżbiety z Rudnickich 981 83 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0076.htm
18 11 1903 Niewirków Marianna Bronowicka 5 Niemilja Marcina i Marceliny z Rudnickich 981 86 75 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0079.htm
13 7 1903 Szumsk Stanisław Rowiński 7 Bacaje s. miesz. Jana i Brygidy z Rudnickich 0.1-237 94V 61 T
17 3 1904 Torczyn Stanisława Bałuta 2 Smoligów c. austr. poddanych Wincentego i Joanny z Rudnickich 986 48R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0027.htm
11 9 1904 Torczyn Aniela Kostecka 1,5 Budki Usickie c. chł. Piotra i Ludwiki z Rudnickich 986 49V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0029.htm
29 7 1904 Torczyn Adam Rudnicki 8/12 Kolonia Chmielnik s. chł. Piotra i Konstancji z Łaskarzewskich 986 49V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0029.htm
4 12 1904 Torczyn Władysław Rudnicki 5/12 Budki Horodyńskie s. chł. Józefa iJulii z Szwajkowskich 986 51R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0030.htm
29 6 1904 Szumsk Walery Rudnicki 45 Bacaje chł., żona Aniela, córki Apolonia, Karolina i Seweryna 0.1-238 70V 68 T
20 7 1905 Niewirków Franciszek Chorążewski 50 Siwki mieszcz., żona Antonina z Rudnickich, synowie Adam i Józef, córka Wiktoria 983 86V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0077.htm
18 4 1905 Szumsk Waleria Kretowicz 65 Bołoźówka z Rudnickich, c. Tomasza, chł., wdowa, córka Maria 01-236 214R 78 T
24 5 1906 Berezne Rafał Rudnicki 64 Koziarnik syn Kazimierza, wdowiec, synowie Hieronim i Jan, córki Antonina 740-4-2 73V 37 R 76 DM
13 9 1906 Romanów Antoni Rudnicki 17 Romanów s. Łukasza i Józefy z Boruckich 178-3-215 56V 77 Ż 110 DM
8 4 1908 Jałowicze Leokadia Jankowska 1 Czekno Hipolita i Józefy z Rudnickich 999 4 MO
18 3 1910 Cudnów filia Romanów Bronisław Rudnicki 3 Kajetanówka s. Kamila i Pauliny z Ożgów 178-3-215 327R 29 Ż 615 DM
8 4 1910 Cudnów filia Romanów Oktawian Rudnicki 9/12 Kajetanówka s. Jana i Michaliny z Janiszewskich 178-3-215 328R 39 Ż 617 DM 0
8 5 1910 Cudnów filia Romanów Henryk Rudnicki 5 Bykówka s. Franciszka i Teofili z Wolskich 178-3-215 330R 56 Ż 621 DM
14 11 1910 Cudnów filia Romanów Franciszek Pulikowski 58 Futor Drenniki żona Kamila z Rudnickich, synowie Longin, Józef i Serafin, córka Paulina 178-3-215 335R 108 Ż 631 DM
28 11 1910 Cudnów filia Romanów Lucjan Lisowski 2 Hołubin s. Wiktora i Tekli z Rudnickich 178-3-215 336R 118 Ż 633 DM
23 3 1911 Tbilisi Ludwik Rudnicki 72 Erywań s. Józefa, synowie Boleslaw l. 26 i Franciszek l. 25 121 32 Tb
13 2 1911 Jałowicze Leonarda Jankowska 16 Czekno Stanisława i Stefanii z Rudnickich 1002 37 4 MO
24 7 1911 Horochów Marcelina Konopko 1 Boroczyce córka Piotra i Łucji Rudnickiej 997 52 36 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0045.htm
21 2 1911 Korzec f. Horodnica Antoni Stachurski 60 Zabara par. Emilczyn żona Marianna z Rudnickich, synowie Kazimierz i Hilary, córki Karolina, Helena i Paulina 178-03-181 51V 26 Ż 103 DM
26 3 1911 Korzec f. Horodnica Augustyn Niżyński 4/12 Zabara par. Emilczyn s. Gracjana i Konstancji z Rudnickich 178-03-181 52R 32 Ż 104 DM
30 8 1911 Korzec f. Horodnica Teofila Bagińska 1 Nowa Huta c. Adama i Elżbiety z Rudnickich 178-03-181 56R 61 Ż 112 DM
10 12 1911 Korzec f. Horodnica Stanisław Rudnicki 3 Bronnica s. Hieronima i Rozalii z Chwoińskich 178-03-181 59V 84 Ż 119 DM
15 12 1911 Korzec f. Horodnica Antoni Kuriata 6/365 Bronnica s. Mikołaja i Agaty z Rudnickich 178-03-181 59V 86 Ż 119 DM
1 9 1911 Romanów Karolina Siracka 14 Marianówka c. Andrzeja i Feliksy z Rudnickich mieszczan miropolskich 178-3-216 80R 52 Ż 152 DM
25 3 1912 Torczyn Jadwiga Kawarska 0,5 Budki Horodyńskie c. chł. Kazimierza i Kamili z Rudnickich 1042 61 5 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0035.htm
16 4 1912 Starokonstantynów Paulina Serycka 6/12 Kosteniec c. Franciszka i Franciszki z Rudnickich 17-2-89 64R 41 Ch 110 DM
15 1 1913 Torczyn Jan Marcinkowski 1,5 Budki Horodyńskie s. chł. Antoniego i Marii z Rudnickich 1051 50 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0029.htm
10 10 1913 Ołyka Stanisław Zalewski 5/12 Kadyszcze Michal i Teofili z Rudnickich 1063 150 70 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0158.htm
16 10 1914 Jałowicze Kajetan Folfuszyński 96 Korszowiec chłop, wdowiec po Franciszce z Brudnickich, synowie Paweł, Wladysław, Teofil, Jan, Adolf i Mikołaj, córki Maria i Joanna 1054 44R 16
15 1 1914 Torczyn Katarzyna Chmielewska 15 Ulaniki Witolda i Domicelli z Rudnickich 1056 50 1 MO
17 4 1914 Torczyn Ludwik Hiricz 2 Kolonia Chmielnik Jana i Augustyny z Rudnickich 1056 53 11 MO
28 10 1914 Torczyn Apolonia Marcinkowska 6 Horodyńskie Budki Antoniego i Marii z Rudnickich 1056 59 29 MO
8 10 1914 Kowel Paweł Rudnicki 55 Rudniki s. Tomasza, miesz., żona Marianna z d. Gan, synowie Franciszek, Kazimierz i Konstanty, córki Tekla i Józefa 1055 102 56 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0055.htm
9 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Marian Rudnicki 28 Kijów żołnierz z Wielkich Dyletyńców gm. Felsztyn, ojciec: Franciszek 312/1/129 162R 235 m.K. JM1
30 1 1915 Kowel Robert Rudnicki 9 Myślin Antoni i Marianna z Myślińskich 1072 70 6 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0037.htm
14 6 1915 Kowel Józef Julian Rudnicki 18 Rudniki kawaler 1072 84 46 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0045.htm
13 7 1915 Kowel Tomasz Rudnicki 87 Rudniki żona Marcelina z Popławskich, s. Konstanty i c. Józefa 1072 89 63 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0047.htm
19 11 1915 Kowel Franciszek Zieliński 61 Kowel zostawił żonę Zofię z Rudnickich, syna Adama, córki Leontynę, Annę, Władysławę i Józefę 1072 108 119 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0057.htm
14 12 1915 Kowel Franciszek Zieliński 45 Kowel zostawił żonę Zofię z Rudnickich, syna Adama i córkę Józefę 1072 109 123 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0057.htm
13 7 1916 Włodzimierz Wilhelmina-Józefa Hryszczukowa 49 w.Chołbutowa z Rudnickich, poz. wdowcem Antoniego Hryszczuka żona, zos. c.Sylwinę Rudnicką i z 1. męża Frusiewicza s.Wincentego, 1077 24-25 90 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0014.htm
12 2 1916 Tajkury Antonina Miżwazak 3 Korostów c. Jana i Antoniny z Rudnickich 740-4-697 207R 3 R 177 DM
23 5 1917 Włodzimierz Tomasz Rudnicki 84 kol.Maryanówka poz. Rozalii z Mazurów mąż. Zos. s.Pawła Andrzeja Stanisława i c.Anastazyę 1077 44-45 41 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0023.htm
27 8 1917 Torczyn Julian Rudnicki 34 Horodyńskie Budki zostawił żonę Marie z Marcinkowskich, córki Dominikę i Amelię 1082 39 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0041.htm
29 8 1917 Torczyn Wincenty Rudnicki 83 Horodyńskie Budki wdowiec, zostawił dzieci Franciszka, Emilię, Marię, Józefę 1082 39 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0041.htm
2 12 1917 Torczyn Antoni Marcinkowski 46 Horodyńskie Budki zostawił wdowę Marie z Rudnickich, dzieci Kaliksta, Janinę, Pelagię, Paulinę, Petronelę i Adelę 1082 41 47 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0043.htm
28 3 1917 Ołyka Józef Rudnicki 76 Reczyszcze zostawił żonę Adelę z Czarczów i pięcioro dzieci 1081 239 18 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0130.htm
28 2 1918 Włodzimierz Franciszek Barański 3 w.Chobułtowa s.Franciszka i Lucyi-Adelajdy z Rudnickich 1077 62-63 16 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0032.htm
12 4 1918 Włodzimierz Stanisława Lecko 1/52 m.Włodzimierz c.Wiktora i Katarzyny z Rudnickich 1077 66-67 29 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0034.htm
27 5 1919 Berezne Jan Tarnowicz 50 Kamienne ż.Apolonia z Rudnickich,s.Adam, Franciszek,c.Ewa, Emilia,Antonina 740-4-11 64V 72 R AS
28 6 1919 Berezne Jan Rudnicki Koziarnik ż.Aniela,s.Józef,c. Paulina,Janina 740-4-11 66V 91 R AS
29 10 1919 Berezne Helena Kuriata 12 Bronisławka c.Jana i Emilii z Rudnickich 740-4-11 72R 149 R AS
28 1 1922 Berezne Witalis Rudnicki 18 Natalia s.Fabiana i Emilii z Kozłowskich 740-4-11 195V 9 R AS
27 4 1922 Berezne Adam Rudnicki 25 Siwki s.Antoniego i Antoniny 740-4-11 198V 35 R AS
15 7 1934 Krzemieniec Justyna Sadowska 73 Krzemieniec z Rudnickich, c. Antoniego i Marii z Pawłowskich, wdowa, syn Rafał 39 V 38 0
5 12 1935 Krzemieniec Marcin Dobrowolski 68 Mordwa s. Aleksandra i Apolonii z Rudnickich, rolnik, żona Agafia z Obołończyków, dzieci: Aleksander i Eudokia 42 R 65 0
2 1935 Szumbar Jan Głowacki 63 Dębina s. Feliksa i Michaliny z Rudnickich, dzieci nieślubne; Antoni Olszewski, Feliksa, Witalisa i Maria 33-1-660 8 R 3 Ł 0
23 2 1966 USC Opole Kazimierz Rudnicki 75 Opole s. Piotra i Konstancji z Łaskarzewskich 677 8-9 12 dopis http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0005.htm
16 10 1969 Werbkowice Leopold Kawarski 67 Werbkowice s. Kazimierza i Kamili z Rudnickich 967 4V-5R 16 dopis 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 4 1621 Ostróg Wojciech Rudnicki Mikołaj Katarzyna data chrztu t.8. 621 ks. WŻ DM
4 7 1632 Ostróg Jan Rudnicki Paweł Małgorzata data chrztu t.8. 621 ks. WŻ DM
22 8 1717 Torczyn Hiacynt Rudnicki Marcin Cecylia Antoni Piotrowski, Anna Morszkowska 5 b/nr Ł EH
10 3 1741 Szumsk Grzegorz Rudnicki? Józef Magdalena Michał Frydlewicz, Marianna Sopińska 297-1-180 8V Ł RK 18
5 3 1742 Szumsk Michał Rudnicki Załuże Józef Anna Jan Turowski, Franciszka Małyńska 297-1-180 12V Ł RK 26
24 8 1764 Szumsk Bartłomiej Pietnicki Zahajce Sebastian Marianna Szymon Chmielowski, Anna Jakuboska, Daniel Rudnicki, Marianna Bartaszkowa 297-1-180 122V Ł 4477 RK
28 5 1769 Czartorysk Julian Stanislaw Aksak Kościuchnówka Stefan Ewa dop. chrztu rocznego dziecka, as. Sylwester Rudnicki, Aniela Wojnarowska, W. Wojciech Zakrzewski, Franciszka Sliwicka 297-1-185 90V Ł DW 9301
6 1 1771 Szumsk Andrzej Nowakoski Nowakowski Waśkowce Jan Katarzyna Piotr Rudnicki, Marianna Budzynkowa 297-1-180 153R Ł RK 4542
8 10 1776 Szumsk Szymon Jadaszewicz Hucisko Szumskie Tomasz Marianna Wojciech Stankiewicz, Marianna Bielewiczowa, Józef Rudnicki, Magdalena Woynaszeska 297-1-181 18R Ł 018a RK
21 9 1777 Szumsk Tekla Pasek Hucisko Horodyskie Błażej Marianna Józef Rudnicki, Agnieszka Białobrzyska 297-1-181 23R Ł 023a RK
31 1 1779 Szumsk Katarzyna Pastorewicz Pastrewicz Hucisko Horodyskie Tomasz Katarzyna Józef Rudnicki, Zofia Jakusiewiczowa 297-1-181 32R Ł 032a RK
25 3 1779 Szumsk Marianna Sliwinska Śliwińska Hucisko Szymon Apolonia Maciej Jadaszynski, Marianna Kukurowska, Józef Rudnicki, Zofia Bielecka 297-1-181 33V Ł 34 RK
31 12 1780 Torczyn Marianna Anastazja Gołaszewska Ulaniki Ignacy Krystyna Droieska Antoni Rudnicki, Marianna Czechurska panna; dop.: 28.04.1781; Józef Sędomirz, Aleksandra 11 b/nr Ł EH
14 5 1780 Szumsk Katarzyna Śliwińska Hucisko Horodyskie Szymon Brygida Paweł Sczepanowski, Elżbieta Bernacka panna, Szymon Sliwinski, Marianna Jadaszewiczowa, Józef Rudnicki, Regina Zaklicka 297-1-181 40R Ł 040a RK
27 10 1785 Zaturce Justyna Kaczanowska Semerynki Kazimierz Agnieszka Polikron Rudnicki, Katarzyna Dymczyka 297-1-46 6R Ł 694 DW
11 12 1786 Zaturce Jan Ewangelista Rudnicki Wólka Sadowska Antoni Magdalena Stanisław Milewski, Apolonia Korzeniewska, Mikołaj Korzeniewski, Marianna Wilczyńska, Jan Wilczyński, Tekla Alkiewicz 297-1-46 6V Ł 695 DW
16 4 1789 Szumsk Wojciech Kobyłecki Bryków Franciszek Agnieszka Marcin Białokur, Marianna Jędrzejowska, Józef Rudnicki, Marianna Tarnawska 297-1-181 96V Ł 9 RK
5 8 1795 Lubar Dominik Kajetan Aleksander Rudnicki Gabryelówka, par. Teofilpol Fabian Justyna Orłowska łacina, chrzest z wody 5.08.1795, dopeł. Chrztu 17.07.1802, Antoni Sztreyt, Anna Karaczewska, ass. Jan Karaczewski, Teresa Zakrzewska, wszywka| po karcie nr 42
10 1 1798 Lubar Paweł Zimonski Demkowce Wojciech Marianna łacina, data chrztu, Paweł Rudnicki, Franciszka Rudnicka, ass. Paweł Glinski, Marianna Sotkiewicz, panna 178-49-3 595R Ż Mg
7 2 1798 Lubar Andrzej Ognicki Demkowce Józef Rozalia łacina, data chrztu, Wojciech Rudnicki, Anna Konopnicka, ass. Paweł Gliński, Marianna Gołębiowska 178-49-3 596V Ż Mg
25 3 1798 Lubar Wincenty Rudnicki Demkowce Antoni Katarzyna łacina, data chrztu, Michał Krynicki, Marianna Konopacka, ass. Teodor Łopuszański, Marianna Rudnicka 178-49-3 598R Ż Mg
20 6 1798 Lubar Małgorzata Jędrzejowska Demkowce Jan Marianna łacina, data chrztu, Michał Rudnicki, Anna Jotkiewicz 178-49-3 604R Ż Mg
27 6 1798 Lubar Marianna Zabucka Demkowce Ignacy Apolonia łacina, data dopełnienia chrztu, Michał Krynicki, Helena Rudnicka, ass. Antoni Rudnicki, Marianna Jotkiewiczowa 178-49-3 604V Ż Mg
19 11 1798 Lubar Karol Stasiuk Demkowce Szymon Katarzyna łacina, data chrztu, Michał Rudnicki, Marianna Jędrzejowska 178-49-3 613R Ż Mg 0
11 5 1799 Lubar Stanisław Rudnicki Demkowce Wojciech Marianna Kamieńska łacina, data chrztu, Laurenty Miciński, Marianna Konopnicka, ass. Onufry Jatkiewicz, Anna Głowaczewska 178-51-174 8V Ż Mg
21 8 1799 Lubar Tadeusz Hiacynt (Jacek) Rudnicki Korostki Walenty Łucja łacina, data chrztu, Jan Solnicki, Marianna Hrycycha, ass. Paweł Sandecki, Marianna Chwedorycha 178-51-174 13R Ż Mg
28 8 1799 Lubar Marianna Rudnicka Demkowce Michał Franciszka Jatkiewicz łacina, data chrztu, Franciszek Rudnicki, Marianna Konoplicka, ass. Onufry Jatkiewicz, Apolonia Zabucka 178-51-174 13V Ż Mg
7 10 1799 Lubar Dionizy Rudnicki Lubar Franciszek Brigida Wertecka łacina, chrzest 9.10.1799, Józef Markiewicz, Anna Zozulińska 178-51-174 16R Ż Mg
2 6 1800 Lubar Erazm Florenty Łoziński Demkowce Onufry Zofia łacina, data chrztu, Jan Jędrzejewski, Anna Zwolińska, Franciszek Rudnicki, Apolonia Pawlicha 178-51-174 24R Ż Mg
6 5 1800 Lubar Jan Onufry Rudnicki Demkowce Franciszek Justyna Kalinowska łacina, chrzest 7.06.1800, Józef Mieciński, Elżbieta Zakrzewska 178-51-174 24R Ż Mg
0 1801 Ostróg Izydor Rudnicki Bonifacy Zuzanna Rutkowska 30 letni, dop. chrztu 22 listopada 1831 roku przed jego slubem, chrzestni Mateusz Kwalkiewicz, Marianna Witkowska, Magdalena Kwalkiewicz, Wincenty Wodziński, Karolina żurawska 1-171-4 12V 93 R MZ
12 1 1801 Lubar Agata NN Demkowce NN NN łacina, chrzest z wody 13.01.1801, Antoni Rudnicki, Franciszka Rudnicka 178-51-174 28R-28V Ż Mg
26 1 1801 Lubar Rajmund Zaborski Demkowce Ignacy Apolonia Dobrowolska łacina, data ur. i chrztu, Antoni Rudnicki, Katarzyna Ostaszewska 178-51-174 29R Ż Mg
10 2 1801 Lubar Antoni Kaczorowski Demkowce Szymon Marianna łacina, chrzest 11.02.1801, Antoni Rudnicki, Brygida Wieczfińska 178-51-174 29V Ż Mg
31 3 1801 Lubar Wincenty Waśkiewicz Demkowce Michał Marianna łacina, chrzest 1.04.1801, Antoni Rudnicki, Marianna Rudnicka 178-51-174 31R Ż Mg
24 9 1801 Lubar Tomasz Stasiuk Demkowce Szymon Katarzyna łacina, data chrztu, Michał Rudnicki, Justyna Rudnicka 178-51-174 35R Ż Mg
13 10 1801 Lubar Józef Zozuliński Demkowce Jan Marianna łacina, chrzest 14.10.1801, Antoni Rudnicki, Anna Gołębiowska, ass. Paweł Gliński, Katarzyna Ostaszewska 178-51-174 35R Ż Mg 0
1 12 1801 Lubar Marcin Jędrzejowski Demkowce Jan Marcjanna łacina, data ur. i chrztu, Michał Rudnicki, Marcjanna Rudnicka 178-51-174 36V Ż Mg
10 4 1802 Ostróg Wojciech Szczy...ski Wierzchów Aleksander Aleksandra Stefan Rudnicki, Justyna Kut...kowa 297-1-136 17 Ł SK
9 1 1802 Lubar Seweryn Rudziński Demkowce Jan Aniela łacina, chrzest 10.01.1802, Antoni Rudnicki, Marcjanna Jędrzejowska 178-51-174 37R Ż Mg
2 3 1802 Lubar Helena Skibicka Lubar Józef Tekla łacina, data chrztu, Antoni Rudnicki, Julianna Dankowska 178-51-174 39R Ż Mg
24 6 1802 Lubar Jan Rudnicki Demkowce Wojciech Marianna łacina, data chrztu, Jan Jędrzejowski, Anna Gołębiowska 178-51-174 42R Ż Mg
4 9 1802 Lubar Marianna Szydłowska Demkowce Stefan Marianna Rudnicka łacina, data chrztu, Franciszek Rudnicki, Anna Gołębiowska 178-51-174 44R Ż Mg
10 2 1803 Lubar Jan NN Lubar NN NN łacina, data chrztu, Tadeusz Rudnicki, Elżbieta Zalewska 178-51-174 48R Ż Mg
13 5 1803 Lubar August NN Lubar NN NN łacina, chrzest 14.05.1803, Franciszek Rudnicki, Zofia Łozińska 178-51-174 51R Ż Mg
8 6 1803 Lubar Medard Felicjan Ignacy Bieliński Kiryówka (Kiryjówka) Józef Tekla Woynarowska (Wojnarowska) łacina, chrzest 15.06.1803, Wojciech Rudnicki, Anastazja Kisielowa, ass. Antoni Komarnicki, Ludwika Baginska 178-51-174 52R Ż Mg
16 11 1803 Lubar Stanisław Rudnicki Demkowce Michał Franciszka łacina, data chrztu, Jan Jutkiewicz, Apolonia Zabudzka 178-51-174 55V Ż Mg
0 1803 Lubar Jan Rudnicki Demkowce Franciszek Justyna Kalinowska łacina, dopeł. chrztu 20.03.1804, Jan Turkiewicz, Anna Gołębiowska 178-51-174 58V Ż Mg
19 1 1804 Lubar Stefan Michalski Lubar Antoni Katarzyna łacina, chrzest 20.01.1804, Franciszek Rudnicki, Tekla Łopuszańska 178-51-174 56V Ż Mg
13 4 1804 Lubar Ignacy Rudnicki Demkowce Michał Marianna łacina, chrzest 14.04.1804, Stefan Radziejowski, Kunegunda Kamieńska 178-51-174 59R Ż Mg
1 5 1804 Lubar Tekla Szydłowska Demkowce Stefan Domicella łacina, chrzest 2.05.1804, Franciszek Rudnicki, Brygida Łopuszańska 178-51-174 60R Ż Mg
12 6 1804 Lubar Kazimierz Sobański Lubar Józef Salomea Damecka łacina, data chrztu, Fabian Rudnicki, Teresa Sulikowska, Józef Wyhowski, Apolonia Wysoczańska 178-51-174 61V Ż Mg
6 11 1804 Lubar Katarzyna Kęplińska Lubar Andrzej Regina łacina, data chrztu, Hiacynt Chocimirski, Justyna Rudnicka, ass. Ignacy Rudnicki, Marianna Bilicka 178-51-174 65R Ż Mg
6 12 1804 Humań Dionizy Rudnicki Ositna Antoni Marianna s. gen., chrzestni: ksiądz Mateusz Dimidowski, gen. Zofia Łopuszańska 178-51-195 307 Ż EH
17 8 1805 Ostróg Tekla Szczyglewska Wierzchów Bartłomiej Teresa Stefan Rudnicki, Aleksandra Szczyglewska 297-1-136 52 Ł SK
12 3 1805 Lubar Józef Rudnicki Lubar Franciszek Brygida łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Katarzyna Słomska, Paweł Misiewicz, Brygida Wyszomirska, Ambroży Wyszomirski, Agnieszka Michalska 178-51-174 69R Ż Mg 153
10 7 1805 Lubar Marcin Winnicki Demkowce Jan Katarzyna łacina, data chrztu, Ignacy Rudnicki, Apolonia Haluszka, ass. Sidor (Izydor) Stasenków, Aleksandra Zarembowa 178-51-174 71V-72R Ż Mg 161
14 7 1805 Lubar Anna Rudnicka Demkowce Franciszek Justyna Kalimowska łacina, data chrztu, Wojciech Rudnicki, Aleksandra Justkiewicz, Ignacy Rudnicki, Anna Gołembiowska 178-51-174 72R Ż Mg 164
26 7 1805 Lubar Jakub Rudnicki Demkowce Antoni Katarzyna Swidowna łacina, data chrztu, Onufry Jatkiewicz, Anna Gołębiowska, Michał Rudnicki, Aneta Jatkiewicz 178-51-174 72V Ż Mg 165
8 8 1805 Lubar Kajetan Pawski Demkowce Paweł Elżbieta łacina, data chrztu, Antoni Rudnicki, Aleksandra Jatkiewicz, ass. Jan Laskowski, Franciszka Rudnicka 178-51-174 73R Ż Mg 167
10 3 1805 Lubar Marianna Zabuska Demkowce Ignacy Apolonia łacina, data chrztu z wody, dopeł. chrztu 8.08.1805, Antoni Rudnicki, Franciszka Rudnicka 178-51-174 73V Ż Mg 168
23 10 1805 Lubar Jan Olszewski Demkowce Mikołaj Konstancja Śliwińska łacina, data ur. i chrztu, Franciszek Rudnicki, Franciszka Rudnicka 178-51-174 75R Ż Mg 175 0
19 12 1805 Lubar Adam Małkowski Demkowce Wincenty Teofila łacina, chrzest 20.12.1805, Antoni Rudnicki, ... Czechowska 178-51-174 76V Ż Mg 180
14 5 1806 Ostróg Jan Nepomucen Rudnicki Międzyrzecz Jakub Filip Anastazja Cyryl Połtawcow, Krystyna Krejowa 297-1-136 57 Ł SK
19 2 1806 Lubar Józef Szczuka Demkowce Marcin Magdalena Rudnicka łacina, data chrztu, Michał Rudnicki, Anna Woynarowska 178-51-174 78V 27 Ż Mg 185
19 3 1806 Lubar Józef Żukowski Lubar Szymon Marianna łacina, chrzest 20.03.1806, Michał Rudnicki, Justyna Rudnicka 178-51-174 80R 45 Ż Mg 189
1 5 1806 Lubar Józef Rudnicki Kutyszcze Józef Marianna łacina, chrzest 2.05.1806, Jan Krzyżanowski, Kunegunda Kamieńska 178-51-174 81R 61 Ż Mg 191
4 8 1806 Lubar Dominik Padecki Demkowce Paweł Elżbieta łacina, chrzest 13.11.1806, Ignacy Rudnicki, Aleksandra Jatkiewicz 178-51-174 87R 115 Ż Mg 208
19 10 1807 Ostróg Teresa Kajewska Sadki Mateusz Katarzyna Franciszek Rudnicki, Wiktoria Waśniewska 297-1-136 69 Ł SK
23 11 1807 Ostróg Klemens Woźnicki Kurasz Jan Marianna Chrzest 02.12.1807:Franciszek Rudnicki, Dorota Kułakowska 297-1-136 70 Ł SK
19 3 1807 Lubar Joachim Rudnicki Demkowce Wojciech Marianna Kamieńska łacina, chrzest 20.03.1807, Onufry Jatkiewicz, Franciszka Rudnicka 178-51-174 90V Ż Mg 216
23 5 1807 Lubar Józef Rudnicki Lubar Franciszek Marianna Wartecka łacina, data ur. i chrztu, Kajetan Wyszyński, Marianna Misiewicz 178-51-174 92V Ż Mg 221
7 7 1807 Lubar Marianna Stasiuk Demkowce Szymon Katarzyna łacina, chrzest 8.07.1807, Michał Rudnicki, Justyna Marcinowa 178-51-174 93V-94R Ż Mg 223
11 11 1807 Lubar Franciszka Leniewicz Kiryówka (Kiryjówka) Kazimierz Marianna łacina, chrzest 12.11.1807, Jan Rudnicki, Franciszka Małachowska 178-51-174 96V Ż Mg 235
7 10 1808 Ostróg Franciszek Kud... Sadki Franciszek Justyna Tołpiszkowicz ? Rudnicki, Katarzyna Kułakowska 297-1-136 86 Ł 1129 SK
1 7 1810 Ostróg Władysław Piotr Paweł Rudnicki Bielmarz Tadeusz Fortunata Mossakowska Franciszek Moraczewski, Tekla Rudnicka 297-1-136 124 Ł SK
1 2 1814 Ostróg Franciszka Tyszkowska Chorów Bazyli Marianna Filip Rudnicki, Antonina Wysoczyńska 297-1-136 202 Ł SK
22 11 1817 Torczyn Alexander Kirkur Kwasowica Maxymilian Franciszka Kaniewska wpis między 10-15.12.1817, z wody; Bazyli Rudnicki, Anna Gorczynska 41 b/nr EH
8 9 1818 Torczyn Marianna Thorzewska Okorsk Ignacy Helena Zukowska chrzest 13.10.1818; Dominik Rudnicki, Anna Gruszkowska, asysta: Zulinski, Salome 45a b/nr EH
10 12 1822 Kowel Leon Rudnicki Rudniki Szczepan Tekla Rudnicka dopełnienie 847 332 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0178.htm
14 8 1822 Torczyn Euzebiusz Bernard Sydorowicz Torczyn Franciszek Marianna Dębicka dop. 21.08.1824; Jan Rudnicki, Euzebia Rossowiecka panna, as. Tomasz Łukaszewski, Cecyli 67 b/n Ł EH
15 9 1824 Kowel Polikron Rudnicki Rudniki Tomasz Salomea Pawłowska dopełnienie 847 333 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0178.htm
25 11 1826 Torczyn Antoni Rudnicki Okorsk Franciszek [..]cella Groszkowska Stanisław Tomaszewski, Zofia Wierzchowska panna 75a b/n Ł EH
20 12 1827 Turzysk Franciszek Ksawery Rudnicki Tuliczów Mikołaj Ewa Mikołajuk 709 8 24 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0005.htm
19 3 1827 Łuck Józefa Rudnicka Krupa Kazimierz Anna Bartoszewska Leopold Jakób Rudnicki, Helena Zakrzewska małżonka 368 5 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0003.htm
21 3 1827 Łuck Zenon Bronin Serniki Fryderyk Józefa Kosińska Jan Rudnicki, Apolonia Izdebska 368 5 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0003.htm
31 12 1827 Krzemieniec Aleksander Mikołaj Rudnicki Krzemieniec Stanisław Zofia Januszkiewicz Wlm Stefan Roussel i Ruczkowska ż. Jana 01-3 28R 1 T 528 DM
17 10 1827 Łuck Łukasz Rudnicki Teremne Jan Katarzyna Wiszniewska Szymon Naruszewicz, Katarzyna Łukawin wdowa po Jerzym 368 28 88 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0015.htm
18 3 1827 Wiszenki Tomasz Józef Rudnicki Uroczysko Bohaczowka Tomasz Agata Woytkowska dop.,Stanisław Rudnicki, Katarzyna Podczaszyńska; ch: 30.01.1838. 824 41a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0042.htm
19 1 1827 Białogródka Honorata Piątkowska Jakimowce Józef Petronela Mazur Ksawery Rudnicki i Marianna Wiercińska, as. Aleksander Antypowicz i Antonina Suchacka panna 178-03-93 54V 5 Ż DM
17 4 1827 Butowce Krystyna Skrzyńska Prochorowce Maciej Tekla Karczewska Józef Rudnicki, Agnieszka Rudnicka 178-3-93 261V 5 Ż 506 KP2
2 8 1827 Kupiel Stefan Kapura Krzaczki Antoni Zofia brak Kazimierz Rudnicki, Antonina Bazylicha 178-3-93 318R 14 Ż 610 KP2
2 10 1827 Kupiel Michał Rudnicki Słobódka Nudkowa Gaspar Teresa Wyszyńska Piotr Dąbrowski, Magdalena Wyszyńska 178-3-93 319V 21 Ż 613 KP2
5 11 1827 Kupiel Michał Więckiewicz Czerniawa Bartłomiej Marianna Przełuska Kazimierz Rudnicki, Marianna Gołyńska 178-3-93 320R 24 Ż 614 KP2
4 8 1828 Łuck Dominik Sewruk Hawczyce Jan Nepomucen Franciszka Kamińska Marek Rudnicki z Dermanki Kotowskiej, Marcelina Sadowska żona Ignacego 368 58 68 814 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0030.htm
28 1 1828 Horochów Mikołaj Rudnicki Boroczyce Józef Marianna Jaworska Aleksander Skomorowski, Salomea Lisiecka, as.: Józef Lisiecki, Elżbieta Bilińska 844 85 1 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0049.htm
12 2 1828 Annopol Piotr Magulski Jan Zofia Kuraczyńska ch.13.02.1828, Ur. Feliks Rudnicki, Ur. Katarzyna Szczawińska ż. Baltazara 171-1-1 130V 6 R Mg
27 2 1828 Annopol Roman Rudnicki Hubelce Feliks Marianna Mielnik ch. 28.02.1828, Ur. Gabriel Heyn (Hejn), Ur. Wiktoria Milanowska ż. Jędrzeja, asyst. Ur. Franciszek 171-1-1 131R 10 R Mg
16 9 1828 Annopol Marianna Waśkowska Hubelce Jędrzej Helena Kornatowska ch. 16.09.1828, Ur. Bartłomiej Rudnicki, Marianna Szczawińska panna 171-1-1 133V 30 R Mg
19 9 1828 Kazimierka Michał Józef Burzymski Jakub Katarzyna Polikowska łac., Joachim Rudnicki, Franciszka Nastalska, asys. Michał Dębicki, Elżbieta Burzymska 171-1-1 226V 23 R 7119 Mg
30 7 1828 Niewirków Jan Rudnicki Lewacze Mikołaj Krystyna Sawicka ch. 24.06.1828, Ur. Józef Nizynski, Ur. Ewa Rudnicka mężatka, wszywka - akt bez numeru 171-1-1 258R R 7151 Mg
3 7 1828 Niewirków Antoni Rudnicki Niewirków Jan Apolonia ch. 3.07.1828, Ur. Jan Kalinowski, Honorata Tyskiewicz panna 171-1-1 259R 78 R 7152 Mg
8 1 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Alexy Zagórski Stary Konstantynów ojciec NN ur. Józefa Zagórska ur. Piotr Rudnicki, sław. Agata Demin 178-3-94 152V 6 Ż 296 KP2
4 2 1828 Łabuń Andrzej Jackiewicz Dobre Łozy ur. Jakub Marianna Kołodyńska ur. Stanisław Rudnicki, Tekla Suska 178-3-94 118V 4 Ż 231 KP2
2 5 1828 Łabuń Antonina Marianna Kiełczewska Łabuń WUr. Stanisław Leonilda Sobolewska WUr. Franciszek Rudnicki, WUr. Rozalia Łobaczewska, chrzest 13.05.1828 178-3-94 130V bez nr Ż 255 KP2
20 9 1829 Gródek Józef Kacper Gródek Marianna Ziembicka Puszko Rudnicki Ignacy Kozłowski Adam, Owsiak Marianna Kokowska Agnieszka 163 JZ
2 3 1829 Kowel Kazimierz Teofil Rudnicki ? Szymon Katarzyna Kornicka Lambert? Kłopotowski, Julia Dmuchowska 2 EH
14 11 1829 Radziwiłłów Mieczysław Piotr Rudnicki Radziwiłłów Kazimierz Anna Datun 815 284 56 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0289.htm
27 2 1829 Ołyka Bazyli Rudnicki Dermanka Marek Tekla Szyszkowska 815 156 15 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0160.htm
20 9 1829 Łuck Rozalia Kulwanowska Boruchów Franciszek Zuzanna Rusiłowicz Aleksander Rudnicki, Helena Rybczyńska małżonka Jana 368 85 52 815 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0043.htm
24 1 1829 Krzemieniec Antoni Rudnicki Kokorów Augustyn Paulina Tyszkiewicz szl. Ignacy Mitkowski i szl. Klara Grodkowska ż. Jędrzeja 01-3 80V 15 T 581 DM
10 1 1829 Berezne Jan Pawłowski Balarka Chotyńska Tomasz Regina Kącewicz Zachariasz Rudnicki i Ewa Paszkowska mężatka 171-1-2 233R 2 R Na
25 11 1829 Cudnów Katarzyna Kuraszkiewicz Kuletanowice Benedykt Marianna Kruszyńska Jan Rudnicki, Katarzyna Ostrowska 178 3 3 R306 4 Ż MP
26 9 1829 Kupiel Jozefat Michnowski Kusznierówka ojciec NN ur. Marianna Michnowska ur. Kasper Rudnicki, ur. Anna Ciechocka 178-3-95 300R 80 Ż 582 KP2
8 3 1829 Horodyszcze Jan Holiński Jagodna ur. Piotr Marianna Żygadło ur. Michał Rudnicki, Tekla Potomnicka 178-3-95 104R 142 Ż 200 KP2
2 1 1829 Derażne Julia Kamila Czekońska Lipne Leonard Zofia Wróblewska Wlm Józef Łodzia Gronowski i Tekla Czekońska, Andrzej Brudnicki, Wideforta Iwanowska 171-1-2 194R 2 R DM
26 7 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Jakub Józefowicz Skowródki prac. Paweł Marianna Jankowska ur. Atanazy Rudnicki, Anna Śliwińska 178-3-95 160V 74 Ż 308 KP2
8 5 1829 Nowogród Stanisław Kuzmiński Kamienny Bród Aleksander Antonina Rudnicka ur. Stanisław Rudnicki, Katarzyna Rogowska mężatka 245-1-6 12V 1319 R 939 DW
9 2 1829 Międzyrzec Apolonia Sokołowska Charaług Piotr Teresa Asińska Jan Grudziński,Justyna Niekraszowa.As.Franciszek Rudnicki,Anastazja Grudzińska 171-1-2 258R 13 R AS
26 3 1829 Klewań Kazimierz Rudnicki Derewiane Ignacy Agnieszka ur. Antoni Dąbski, Katarzyna Mińkowska panna 171-1-2 152R 11 R 163 DW
12 7 1830 Jałowicze Jan Rudnicki Nowostaw Mikołaj Prakseda Zacharko Tychniczuk, Prakseda Garlica 816 243 V 39 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0249.htm
3 5 1830 Krzemieniec Aleksander Rudnicki Krzemieniec IN Marianna Piotr Dedów i Helena Rapczyńska ż. Stefana 01-3 123R 68 T 624 DM
27 8 1830 Olewsk Jan Piekarski Balarka Radowelska Józef Marcela Kowalska Grzegorz Rudnicki i Ewa Rudnicka panna 178-3-3 491R 27 Ż Na
18 9 1830 Olewsk Mateusz Rudnicki Balarka Snowidowska Józef Józefa Anuszewicz Józef Boczkowski i Łucja Hanuszewiczówna 178-3-3 491V 29 Ż Na
27 6 1830 Tuczyn Piotr Paweł Sawicki Janin Piotr Rozalia Reszczyńska Wincenty Rudnicki i Magdalena Reszczyńska 171-1-3 195R 12 R DM
14 6 1830 Kulczyny Antonina Bawrowska Salicha Wielka Andrzej Marianna Marjanowska chrzest: 1830.06.15, Ur. Ksawery Rudnicki, Karolina Rudnicka, panna 178-03-96 331V 44 Ż Mg
4 8 1830 Kulczyny Dominik Rudnicki Krasiłów Dymitra Marianna Sozańska chrzest: 1830.08.20, Ur. Jan Twardowski, Ur. Karolina Twardowska, panna 178-03-96 332V 53 Ż Mg
16 3 1830 Lubar Józef Rudnicki Dembowce Ignacy Paxeda Wojnarowska Mikołaj Olszewski Katarzyna Siecińska 178 3 3 R359 19 Ż MP
1 5 1830 Lubar Mikołaj Rudnicki Dembowce Stanisław Franciszka Konoplicka Marek GrowaczewskiBarbara Korendowicz 178 3 3 R361 35 Ż MP
26 3 1830 Iwnica Patynski Iwnica Tomasz Rozalia Piskorska Grzegorz Rudnicki Anastazja Brzuszyńska as:Ludwik Kondracki Franciszka katusowska 178 3 3 R400 16 Ż MP
26 2 1830 Żytomierz Rozalia Poradowska Żytomierz Józef Kamila Olencka Jan Rudnicki Małgorzata Matusiewicz 178 3 3 V8 52 Ż MP
26 2 1830 Żytomierz Rozalia Melania Paradowska Żytomierz Józef Kamila Olędzka asystowali: Jan Rudnicki Jukowska Wiktor Paradowski Olga Andrzejkiewiczówna 178 3 3 V35 255 Ż MP
6 7 1830 Trojanów Eliasz Pereuda Sosnówka Michał Honorata Rudnicka Wincenty Rudnicki Antonina Łukaszewiczówna as: Antoni Jarmołowicz Aleksandra Samotis 178 3 3 R215 47 Ż MP
23 7 1830 Cudnów Daniel Rudnicki Kwietanówka Jan Anastazja Dzigal Jędrzej Gołębiowski, Aleksandra Turowska 178 3 3 V316 106 Ż MP
27 8 1830 Cudnów Antoni Anastazja Maciej Rudnicki, Małgorzata Pulikowska 178 3 3 V319 122 Ż MP
11 9 1830 Cudnów Euryk Hozek Kwietanówka Stefan Antonina Szatkowska Jan Rudnicki, Franciszka Palikowska 178 3 3 V320 132 Ż MP
24 9 1830 Niewirków Franciszek Rudnicki Lewacze Ignacy Katarzyna Szeremet Jan Rudnicki kaw. Anna Żygadłowa męż. 171-1-3 289 V 40 R AS
30 11 1830 Niewirków Andrzej Rudnicki Majdan Siedliski Jan Franciszka Garbolińska Tomasz Pulikowski, Honorata Sokołowska panna 171-1-3 291 V 50 R AS
28 2 1830 Annopol Mikołaj Rudnicki Hubelce Feliks Marianna Gabriel Hej i Wiktoria Milanowska ż. Andrzeja 171-1-3 128R 11 R 133 DM
5 4 1830 Annopol Marianna Monika Nowosielecka Hubelce Mikołaj Helena Seladyn Bartłomiej Rudnicki i Franciszka Dytkowska ż. Stefana, asyst. Józef Hej i Helena Moklak ż. Wojciecha 171-1-3 128V 15 R 134 DM
1 7 1831 Włodzimierz Adolf Rudnicki Chobułtów Franciszek Józefa Naszkowska (Myszkowska?!) Stanisław Sanowicz, Feliksa Pieńkowska 36 EH
7 2 1831 Krzemieniec Marianna Strzelecka Grabówka Mikołaj Tekla Ludwik Rudnicki i Apolonia Kamińska 01-3 149R 26 T 651 DM
22 1 1831 Olewsk Marcelina Tyszecka Balarka Snowidowska Paweł Jadwiga Rudnicka Józef Rudnicki, Marcela Boczkowska 178-3-4 446R 2 Ż Na 873
20 3 1831 Nowogród Katarzyna Kuźmińska Kamienny Bród Aleksander Marcjanna Rudnicka ur. Maciej Rudnicki kawaler, Katarzyna Rogowska mężatka 245-1-5 5V 1105 R 116 DW
16 5 1831 Nowogród Filip Rudnicki Kamienny Bród Wincenty Magdalena Pulikowska ur. Maciej Kuźmiński, Jadwiga Daniszowska mężatka 245-1-5 9R 1131 R 300 DW
28 6 1831 Nowogród Jan Czyżewski Kamienny Bród Benedykt Julianna Lubar Stanisław Rudnicki, Franciszka Kuczyńska panna 245-1-5 11V 1150 R 413 DW
20 1 1831 Niewirków Agnieszka Bagińska Huta Siedliska Łukasz Marianna Rudnicka Jan Rudnicki,Katarzyna Łukomska 171-1-4 240 V 6 R AS
24 7 1831 Niewirków Jakub Rudnicki Lewacze Ludwik Anna Szeremet Antoni Zawadzki,Anna Rudnicka męż. 171-1-4 244 R 31 R AS
5 4 1831 Ostropol Zygmunt Wilhelm Rudnicki Czarna Romuald Helena Sachnowska chrzest z samej wody 5.04.1831, Stefan Sawiczuk i Jewdocha Romaniuczka 178-3-98 215R 1 Ż 408 DM
29 9 1831 Annopol Tekla Lipska Annopol Jan Agnieszka Grzegorska Bartłomiej Rudnicki i Apolonia Dytkowska ż. Stefana 171-1-4 123R 33 R 130 DM
2 3 1832 Turzysk Tomasz Rudnicki Harusza Feliks Agata Myślińska Ludwik Merlini, Wiktoria Gromadzka mężatka, as.: Maciej Tatarzyński, Józefa Bacz 709 53 7 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0027.htm
16 2 1832 Szumbar Mateusz Rudnicki Borki Augustyn Paulina Tyszkiewicz 200 67 3
28 8 1832 Kowel Ludwik Rudnicki Rudniki Antoni Johanna Rudnicka Mikołaj Puchalski, Julia Łaszewska panna 847 328 20 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0176.htm
6 11 1832 Kowel Karol Rudnicki Rudniki Ignacy Marcjanna Drużałowska 847 329-330 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0176.htm
10 12 1832 Tuczyn Marianna Sawicka Słoboda Janin Piotr Rozalia Reszczyńska Michał Rudnicki i Magdalena Reszczyńska 171-1-5 167V 19 R DM
19 8 1832 Annopol Józef Rudnicki Hubelce Bartłomiej Joanna Szymańska ur. Paweł Waśkowski, Anastazja Szymańska wdowa 171-1-5 124R 24 R 8213 DW
19 8 1832 Annopol Józef Rudnicki Hubelce Bartłomiej Joanna Szymańska ur. Paweł Waśkowski, Anastazja Szymańska wdowa 171-1-5 124R 25 R 8213 DW
23 12 1832 Korzec Seweryn Rudnicki Rudnia Piaskowa Szymon Elżbieta Link, Linka 245-1-7 70 5 R PW
31 8 1832 Nowogród Aleksander Bejter Nowogród Antoni Joanna Tochmalska ur. Teofil Rudnicki, Anna Leszczyńska ż. Józefa 245-1-6 18R 1360 R 1137 DW 0
6 12 1832 Nowogród Ambroży Rudnicki Kamienny Bród Maciej Aleksandra Drongowska ur. Antoni Przewłocki, Eleonora Kaczyńska mężatka 245-1-6 26V 1429 R 1457 DW
24 7 1832 Międzyrzec Józef Kalasanty Sokołowski Wacław Jan Tekla Kozłowska Paweł Rudnicki,Rozalia Murgowa 171-1-5 242R 25 R AS
11 3 1832 Butowce Franciszek Saczyński Stećki Józef Marianna Malaska Wm. Jan Rudnicki i Elżbieta Sławińska z Milerów, asyst. Adolf Sławiński i Gertruda Gruszczyńska z Leśkiewiczów 178-03-98 166R 6 Ż 318 DM
14 4 1832 Butowce Walerian Rudnicki Kapustyn Józef Julia Kuźmińska chrzest 14.04 z samej wody, Wincenty Sitkiewicz i Teresa Baławińska z Dolińskich 178-03-98 166V 9 Ż 319 DM
14 4 1832 Butowce Walerian Rudnicki Kapustyn Józef Julia Kuźmińska dopeł.chrztu 28.05., Wm Wojciech Woronicz Marszałek i Wm. Marianna Urbanowska z Przyłuskich Kasztelanowa Brzezińska wdowa 178-03-98 167R 13 Ż 320 DM
4 7 1832 Butowce Elżbieta Skrzyńska Prochorówka Maciej Tekla Karczewska Józef Rudnicki i Teresa Baławińska ż. Jakuba, asyst. Jakub Baławiński i Julia Rudnicka ż. Józefa, Feliks Jasinicki i Tekla Korzeniowska ż. Macieja 178-03-98 169R 24 Ż 324 DM
21 11 1832 Butowce Marianna Cecylia Jasieninicka Żabcze Feliks Marcjanna Terpiłowska Jakub Baławiński i Paulina Sitkiewicz ż. Wincentego, Józef Rudnicki i Teresa Baławińska ż. Jakuba, Adolf Sławiński i Julia Rudnicka ż. Józefa 178-03-98 171R 39 Ż 328 DM
16 9 1833 Ołyka Adam Rudnicki Dermanka Marek Tekla Szysak 819 136 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0142.htm
15 4 1833 Niewirków Grzegorz Rudnicki Lewacze Ignacy Katarzyna Szeremet Jan Rudnicki,Anna Żygadło ż. Franciszka 171-1-6 263 V 24 R AS
19 5 1833 Annopol Konstanty Waśkowski Hubelce Mikołaj Magdalena Szczawińska Bartłomiej Rudnicki i Tekla Kopycka ż. Marcina 171-1-6 103V 26 R 99 DM
20 5 1834 Łokacze Leon Rudnicki Rohowicze Franciszek Dorota Lisiewicz Karol Kański, Domicela Łozowska panna, as.: Józef Staw 24 EH
15 12 1834 Kuniów Tomasz Rudnicki Kuniów Franciszek Emilia Tyszecka R 77 V 91 0
8 7 1834 Wiszenki Johanna Marianna Łaskarzewska Nowosady Mikołaj Brygida Podczaska Piotr Rudnicki, Angela Łaskarzewska; as: Karol Krętowski, Józefa Łaskarzewska; c 820 44 53 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0044.htm
5 4 1834 Młynów (Ostrożec) Wincenty Skwarnicki Ostrożec Bazyli Dorota Zwolinska Kazimierz Rudnicki, Urszula Głębocka 820 177V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
19 3 1834 Kisielin Józefa Gągalska Leżachów Antoni Klara Lichtańska Bernard Rudnicki, Agnieszka Kamińska; as: Konstanty Lichtański, Salomea Młotowa; 849 233 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0131.htm
15 4 1834 Kisielin Emilia Malinowska Wiczynie Józef Katarzyna Pracka Bernard Rudnicki, Praxeda Stradomska; ch: 23.04. 849 235 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0132.htm
26 5 1834 Krzywin Zofia Czarnecka Krzywin NN Tekla Czarnecka ch. 27.05.1834, Sł. Jan Rudnicki, Sł. Elżbieta Baszyńska panna 171-1-7 47R 17 R Mg
7 3 1834 Berezne Mieczysław Izydor Czyndacki Berezne Teodor Józefa Dydkowska Bazyli Tiapełkow kapitan artylerii wojska rosyjskiego i Justyna Rudnicka, Jan Rudnicki i Eufrozyna Wasilewska 171-1-7 224V 9 R Na
10 8 1834 Kulczyny Władysław Rudnicki Krasiłów Dymitr Marianna Sozańska Michał Obryn (Obren) porucznik WP i Franciszka Bielska wdowa 178-03-100 341V 58 Ż 661 DM
28 9 1835 Kowel Ludwik Rudnicki Rudniki Ignacy Marcianna Druzałowska Tomasz Kozłowski, Julia Kornicka 24 EH
26 1 1835 Kołki Michał Gustaw Brzozowski Czornyż Antoni K. Teresa Stachurska as: Izydor Rudnicki, Tekla Klimowska - ż. Sebastiana, Feliks Narolski, Józefa Ru 821 68 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0069.htm
31 9 1835 Wiszenki Kajetan Zaleski Majdan Jeziorski NN Wiktoria Marek Rudnicki, Tekla Wolek; ch: 05.11. 821 54 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0055.htm
16 12 1835 Wiszenki Wiktoria Wolek Majdan Jeziorski Wojciech Domicela Paszkowska Antoni Rudnicki, Karolina Wolek; ch: 18.12. 821 56 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0057.htm
20 4 1835 Łuck Petronela Szyszko Jeziorko Franciszek Katarzyna Krzakowska Marek Rudnicki, Konstancja Paszkowska, asystowali Antoni Rudnicki, Franciszka Pa 373 29 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0015.htm
17 2 1835 Krzemieniec Hilary Rudnicki Krzemieniec Ludwik Aleksandra Szykowska Grzegorz Atamon i Anna Kamińska 01-8 4V 17 T 1037 DM
9 4 1835 Połonne Marianna Czwalińska Medwedówka Stanisław Antonina Bogucka ur. Kazimierz Rudnicki żonaty, Karolina Mozejko ż. Kazimierza 245-1-9 146V 43 R DW
30 11 1835 Tuczyn Barbara Sawicka Janin Piotr Rozalia Reszczyńska Wincenty Rudnicki i Anastazja Reszczyńska 171-1-8 160R 25 R DM
9 3 1835 Starokonstantynów Franciszek Sławiński Starokonstantynów Jan Wiktoria Łabędź Piotr Rudnicki, Apolonia Kowalska 178-3-101 167R 34 Ż 324 CK
24 5 1835 Starokonstantynów Marcelli Wiktor Rudnicki Semerynki Ludwik Aniela Krokielnicka Stefan Huczyński, Honorata Popiel 178-3-101 170R 67 Ż 330 CK
0 0 1835 Łabuń Feliksa Woronowicz Józef Rozalia Zdanowicz chrzest 5.05.1855; 20-letniej panny z powiatu Ostróg przechrzczonej z wiary mahometańskiej; Romuald Rudnicki i Ewelina Graf Gumiecka 178-03-123 705V-706R 38 Ż DM
20 10 1835 Berezne Edward Wdziękoński Polany Jan Aniela Erlikowicz Jan Rudnicki i Eufrozyna Wasilewska panna, asystowali Tomasz Kiełbiewicz i Justyna Rudnicka mężatka 171-1-8 212R 23 R Na
7 1 1835 Kupiel Marcella Koczalska Czerniawa Michał Marianna Rudnicka Ignacy Rudnicki, Marianna Petysz 178-3-101 320 4 Ż SK
17 3 1835 Kupiel Józef Barszczeski Czerniawa Jan Agnieszka Gurska Kazimierz Rudnicki, Petronela Wóytoska 178-3-101 322 30 Ż SK
25 5 1835 Teofilpol Dezyderiusz Filip Wierzbicki Ledochówka Tomasz Klotylda Tomaszewska Franciszek Rudnicki, Anna Medecka 178-3-101 376 17 Ż SK 0
14 9 1835 Niewirków Mateusz Rudnicki Lewacze Ignacy Katarzyna Szeremet Jan Rudnicki, Anna Żygadło wdowa 171-1-8 249 R 20 R AS
31 12 1835 Cudnów Honorata Kosobucka Kajetanówka Michał Agata Zielonko chrzest 1.01.1836; Maciej Rudnicki i Tekla Gołębiowska ż. Andrzeja 569-1-59 1R 1 Ż 2 DM
8 10 1836 Szumbar Marcelli Rudnicki Borki Augustyn Paulina Tyszkiewicz Andrzej Grządkowski, Józefa Woroniewicz z. Jana 54 258 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0137.htm
29 1 1836 Wiszenki Marianna Kozłowska Czebenie Karol Róża Rudnicka Józef Rudnicki, Teresa Czmielewska; as: Jan Czmielewski, Klara Burzymska; ch: 3 822 43 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0044.htm
19 6 1836 Wiszenki Aloizy Rudnicki Susk Piotr Agata Woytkowska Hieronim Łaskarzewski, Antonina ?? Ozga; as: Jakub Jastrzębski, Marianna Łaskarz 822 47 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0048.htm
1 8 1836 Łuck Jan Krupiński Majdan Jeziorański Marek Anna Marcinkowska Marek Rudnicki, Rozalia Beka małżonka Jana 374 6 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0004.htm
19 10 1836 Łuck Julia Lucja Petronela Szczepicka Łuck Antoni Wirginia Kerler Jacenty Rudnicki, Elźbieta Trzetrzewińska małżonka Ignacego 374 7 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0004.htm
28 2 1836 Włodzimierzec Józef Rudnicki Majdan Prurwa Jan Katarzyna Kołodyńska 822 69R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0070.htm
11 5 1836 Lachowce Zygmunt Mamert Rudnicki Turówka Franciszek Emilia Tyszewska [Tyszecka] Feliks Urbanowicz i Józefa Popławska ż. Jana 171-1-9 103R 36 R DM
6 12 1836 Katerburg Franciszek Piotrowski Rybcza Piotr Justyna Niewińska ur. Dionizy Grządkowski, z Rudnickich Grządkowska ż. Andrzeja 199 77 34 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0041.htm
17 2 1836 Bazalia Franciszka Kulczycka Karolina Szymon Rozalia Strzałkowska Mikołaj Rudnicki i Katarzyna Gałęzowska, Andrzej Kozłowski i Salomea Rudnicka 178-03-106 263R 13 Ż DM
26 12 1836 Bazalia Stefan Rudnicki Szmyrki Alojzy Marianna Witwicka Tomasz Pirzycki i Konstancja Matusiewicz, Kajetan Bezdecki i Agata Guzowska 178-03-106 272R 118 Ż DM
2 8 1836 Tuczyn Wawrzyniec Sawicki Janin Szymon Magdalena Reszczyńska Władysław Rudnicki i Marianna Wołodkowicz 171-1-9 159R 21 R DM
30 6 1836 Niewirków Elżbieta Żygadło Rudnia Stryja Piotr Tekla Suchodomska ch.z wody.Dopeł.9.02.1837 Asyst.Feliks Rudnicki, Marianna Żygadło żona Grzegorza 171-1-10 283 R 20 R AS
10 7 1836 Niewirków Michał Bagińska Lewacze Łukasz Marianna Rudnicka Jan Rudnicki, Eufrozyna ż.Macieja 171-1-9 268 R 26 R AS
23 8 1836 Niewirków Elżbieta Wasylewska Lewacze Wincenty Marianna Wejtowska Feliks Rudnicki, Katarzyna Rudnicka ż.Ignacego 171-1-9 268 V 28 R AS
7 2 1836 Cudnów Maciej Turowski Kajetanówka Piotr Anastazja Wasilewicz Maciej Rudnicki i Marianna Turowska ż. Józefa 569-1-59 4V 23 Ż 9 DM
24 6 1836 Cudnów Jan Rudnicki Kajetanówka Stanisław Anna Rzewuska Stefan Pawlikowski i Agnieszka Rudnicka ż. Macieja 569-1-59 18V 107 Ż 37 DM
11 10 1836 Cudnów Daniel Rudnicki Wójtowce Józef Honorata Piotrowska Wincenty Bohdanowicz i Franciszka Gruszczyńska ż. Piotra 569-1-59 26V 154 Ż 53 DM 0
15 11 1836 Olewsk Edmund Witwiński Olewsk Antoni Ludwika Kalinowska Edward Rudnicki i Franciszka Łuczycka ż. Józefa; asyst.: Jerzy Deler i Emilia Kalinowska ż. Karola 178/51/386 561v 32 Ż Na
30 1 1837 Korzec Stanisław Rudnicki Rudnia Piaskowa Szymon Elżbieta Linkiewicz 245-1-11 67 14 R PW
1 5 1837 Kuniów Florian Rudnicki Wilia Tomasz Tekla Kutyłowska Maciej Nałkowski, Waleria Piekarska panna 171-1-10 85 R 41 ZP R 0
24 5 1837 Wiszenki Józef Łaskarzewski Uroczysko Chlewiszcze Mikołaj Brygida Podczaszyńska Piotr Rudnicki, Józefa Barcikowska; ch: 31.05. 823 65a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0069.htm
8 10 1837 Szumsk Marianna Głowacka Hucisko Horodyskie Łukasz Marianna Czosnowska Tomasz Rudnicki, Katarzyna Kucharska ż. Sebastiana 245-1-11 482V 71 R RK
21 9 1837 Ostróg Karolina Żarska Holendry Ostrogorskie Stefan Franciszka Krajewska Ludwik Rudnicki? I ... Piotrowska 171-1-10 15V 89 R DM
24 12 1837 Tuczyn Ewa Sawicka Janin Piotr Rozalia Reszczyńska Wincenty Rudnicki i Marianna Reszczyńska 171-1-10 174V 24 R DM 0
14 2 1837 Łokacze Bronisława Werner Rohowicze Leon Franciszka Ignacy Bajkowski, Dorota Rudnicka, as. Franciszek Rudnicki, Tekla Bajkowska 852 77 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0040.htm
8 3 1837 Łokacze Marianna Dmuchowska Rohowicze NN Marianna Franciszek Rudnicki, Marianna Bohemska 852 78 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0041.htm
29 7 1837 Niewirków Łukasz Rudnicki Lewacze Jan Zofia Dyszkant Teodor Łukaszewicz, Elżbieta Rudnicka panna 171-1-10 286 V 41 R AS
7 7 1837 Międzyrzec Aleksandra Żygadło Chmielówka Antoni Franciszka Utler Jan Rudnicki,Karolina Babińska panna 171-1-10 261R 31 R AS
8 12 1838 Beresteczko Adam Rudnicki Łobaczówka Józef Marianna Jaworska 1 17 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0009.htm
22 3 1838 Wiszenki Wincenty Rudnicki Majdan Jezierski Antoni Tekla Wolek Stanisław Mysłowski, Marianna Wolek; as: Paweł Wolek, Anna Sawicka; ch: 10.04. 824 43a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0044.htm
10 6 1838 Łokacze Kajetan Rudnicki Rohowicze Franciszek Dorota Lisiewicz 853 72 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0040.htm
30 8 1838 Łokacze Marianna Maron Rohowicze Krzysztof Julianna Nejmic Franciszek Rudnicki żonaty, Karolina Nejmic mężatka 853 73 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0041.htm
2 12 1838 Ostrówki Antonina Ewa Kozaczuk Równo Anna Kozaczuk Ignacy Rudnicki, Anna Łabicka ż. Michała 853 455 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0258.htm
27 4 1838 Olewsk Witalis Kotwicki Balarka Radowelska Ludwik Agnieszka Hanuszkiewicz Andrzej Piekarski i Marianna ż. Grzegorza Rudnickiego 178-3-6 451V 7 Ż Na
8 9 1838 Olewsk Józef Chomątowski Rudnia Perżańska Jan Julianna Krzyżanowska Stefan Kotwicki i Marianna ż. Grzegorza Rudnickiego 178-3-6 452V 22 Ż Na 879
13 2 1838 Połonne Jordan Rudnicki Lubomirka Dionizy Marianna Józef Sieńkiewicz zonaty, Krystyna Sikorska ż. Pawła 245-1-12 107R 36 R DW 298
18 5 1838 Połonne Celestyn Laudański Brazyńce Michał Franciszka Paweł Rudnicki żonaty, Ludwika Rudkowska wdowa 245-1-12 114V 94 R DW 299
6 1 1838 Annopol Baltazar Rudnicki Hubelce Jan Marianna Staniewicz ur. Tomasz Szczawiński, Marianna Szczawińska z. Stanisława, as. Ur. Feliksa Rudnicki, Apolonia Rybicka z. Kajetana 171-1-11 122R 1 R 333 DW
12 3 1838 Annopol Grzegorz Dytkowski Hubelce Tomasz Aniela Matecka ur. Jan Rudnicki, Wiktoria Waśkowska ż. Ksawerego 171-1-11 123R 9 R 334 DW
2 4 1838 Annopol Wincenty Rudnicki Żuków Feliks Karolina Chodakowska ur. Ludwik Mieleniewski, Wiktoria Swieczyńska ż. Tomasza, as. Piotr Obiedziński, Marianna Sajkowska 171-1-11 123V 12 R 335 DW
1 9 1838 Annopol Adam Sokulski Las Kurasz Grzegorz Anna Mikuszewska ur. Grzegorz Karasiewicz, w.ż. Marianna Forosowicz ż. Jana, ur. Paweł Rudnicki, w.ż. Barbara Sorokin ż. Jakuba 171-1-11 125V 29 R 337 DW
9 3 1838 Tuczyn Franciszka Sawicka Janin Szymon Magdalena Reszczyńska ur. Władysław Rudnicki i ur. Marianna Wołodkowicz 171-1-11 171R 6 R DM
22 3 1838 Tuczyn Józef Reszczyński Janin Paweł Agnieszka Rudnicka ur. Władysław Rudnicki i ur. Rozalia Dąbrowska 171-1-11 171V 7 R DM
5 3 1838 Wieledniki Józef Rudnicki Rudnia Ralionowska Frankówka Andrzej Anastazja Dowbasz 178-3-6 424V 15 Ż MW
5 4 1838 Wieledniki Wincenty Rudnicki Krasiłówka Józef Józefa Hanuszkiewicz 178-3-6 427R 38 Ż MW
5 6 1838 Bazalia f. Tereszki Julian Rudnicki IN Regina ur. Józef Głogojoski i Katarzyna Sniatkowska 178-03-110 254V 22 Ż DM
4 3 1838 Niewirków Franciszka Siedliszcze NN Karolina Ur.Mikołaj Rudnicki ,Balbina Slezińska ż. Antoniego 171-1-11 274 R 18 R AS
16 10 1838 Niewirków Rafał Rudnicki Lewacze Adam Anna Szeremetow Ur.Tomasz Trojan, Ur. Katarzyna Rudnicka ż. Ignacego 171-1-11 279 R 49 R AS
16 2 1838 Kulczyny Faustyna Julia Anszewska Krasiłów Leon Kasylda Ziemborska dopeł.chrz. 10.02.1838, Apollon Rudnicki i Marianna Domańska ż. Piotra, Jan Busz i Aniela Salińska panna 178-03-110 385R 7 737 Ż DM
16 7 1838 Kulczyny Józef Rudnicki Woskodawińce IN Marianna Rudnicka s. panny, Michał Nowacki i Marianna Witkowska ż. Łukasza 178-03-110 391V 46 750 Ż DM
28 2 1838 Kotelnia Teofil Roman Orłowski Wołosów Adam Kamila Jezierska chrzest z samej wody 13.03., Antoni Rudnicki Podkomorzy Żytomierski i Józefa Felińska wdowa Sędzina Dąbrowiecka, asyst. Franciszek Sokulski Sędzia Kijowski i Anna Naskręcka ż. Cyrylego, Seweryn Trypolski i Otylia Jezierska panna 178-3-6 155V 28 Ż 299 DM
21 8 1838 Kazimierka Jacek Michał Rudnicki Karaczun Alojzy Teresa Suszczyńska Jan Burzyński i Katarzyna Illaszewicz ż. Teodora, asyst. Teodor Illaszewicz i Ewa Łozińska ż. Szymona 171-1-11 245R 2 R 247 DM
28 5 1839 Tuczyn Jan Boczkowski Janin Piotr Barbara Reszczyńska Wincenty Rudnicki, Agnieszka Reszczyńska 879 153 V 28 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0156.htm
19 12 1839 Radziwiłłów Ksawery Rudnicki Radziwiłłów Franciszek Józefa Paszkowska 826 235 1 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0236.htm
18 3 1839 Katerburg Gabryel Rudnicki Ludwiszcze Marcin Ewa Miednicka 200 140 6
27 7 1839 Sokul Antoni Kozłowski Czebenie Karol Róża Rudnicka Józef Rudnicki, Apolonia Czmielewska Klementego małżonka, Klemens Czmielewski, A 825 41R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0043.htm
14 9 1839 Ostrówki Marianna Aniela Tekla Łabicka Równo Michał Anna Moszyńska Bonifacy Rudnicki, Aniela Moszyńska 550 17 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20550/pages/PL_1_436_550_0009.htm
27 5 1839 Olewsk Joanna Garbowska Budki Radowel Andrzej Agata Dworak Józef Rudnicki i Anastazja ż. Andrzeja Hanuszkiewicza 178-3-8 496V 18 Ż Na
28 12 1839 Horbulów Jan Rudnicki Barszczów Szczepan Wiktoria Balicka Andrzej Wójcicki, Marianna Antonowska, as. Bazyli Antonowski, Teresa Wójcicka, chrz. 5.01.1840 178-51-456 32V 4 Ż BS 77
3 6 1839 Horbulów Magdalena Trojanowska Słoboda Bukacze Seweryn Anna Kulesz Jan Rudnicki, Joanna Szubiniecka, panna, chrz. 5.03.1840 178-51-456 33R 9 Ż BS 78
23 7 1839 Bazalia Eliasz Kozłowski Zozulińce Wielkie Stanisław Franciszka Radlińska Wlm Apollon Rudnicki i Wlm Ludwika Wieprzecka panna 178-03-112 220V 68 Ż 429 DM
20 9 1839 Bazalia Tekla Karolina Buczyńska Zozulińce Wielkie Stanisław Brygida Kłopotowska W. Apollon Rudnicki i Marianna Solińska, asyst. W. Leon Soliński i Marianna Solarska 178-03-112 222R 98 Ż 432 DM
27 10 1839 Bazalia Narcyz Próchnicki Zozulińce Wielkie Wawrzyniec Petronela Dąbrowska W. Apollon Rudnicki i Księżna Sapieha panna, asyst. Adam Goryszewski i W. Joanna Rudnicka 178-03-112 223R 110 Ż 434 DM
28 1 1839 Berdyczów Martyna Szubartowska Połowieck Adam Marcjanna Rotajewska Antoni Rudnicki podkomorzy żytomirski i Augusta Pogorska panna 178-3-8 135R 35 Ż 251 DM
18 10 1839 Kulczyny Piotr Rudnicki Krasiłów IN Marianna Rudnicka s. panny, Józef Proczkowski i Antonina Sawicka ż. Mateusza 178-3-112 357V 90 Ż 688 DM
25 3 1840 Nowogród Wołyński Wincenty Kuczyński Tartak Ostrożecki Jan Honorata Domańska Rudnicki Stanisław, Rudnicka Alexandra, ż. Macieya 871 20 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0011.htm
19 7 1840 Lachowce Leon Rudnicki Żyźnikowce Jan Salomea Boguszewska 880 70 V 47 0
24 5 1840 Niewirków Stanisław Rudnicki Lewacze Maciej Eufrozyna Pawłowska 880 232 R 27 0
13 1 1840 Przewały Paweł Rudnicki Hajki Jan Wiktoria Subczyńska 855 256R 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0267.htm
18 2 1840 Włodzimierzec Symeon Rudnicki Majdan Prurwa Augustyn Agata Nowakowska 826 102R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0103.htm
4 12 1840 Włodzimierzec Mikołaj Jakub Rudnicki Majdan Prurwa Franciszek Józefa Buszewicz 826 108V 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0110.htm
29 2 1840 Horbulów Teofila Trojanowska Słoboda Bukacze Seweryn Anna Kulesz Jan Rudnicki, Nadzieja Bożyczkowa, as. Jan Goski, Tekla Rudnicka, panna, chrz. 5.03.1840 178-51-456 33V 10 Ż BS 79
7 12 1840 Olewsk Łucja Garbowska Budki Radowel Jan Marcela Rudnicka Mikołaj Rudnicki i Eufrozyna Chalecka panna 178/3/9 408V 45 Ż Na
30 8 1840 Cudnów Albin Rudnicki Kajetanówka Maciej Agnieszka Niedźwiedzka Piotr Turowski i Waleria Rudnicka ż. Jana, asyst. Marek Turowski i Katarzyna Rudnicka panna 569-1-63 15V 140 Ż DM
6 11 1840 Cudnów Leonard Rudnicki Kozara IN Magdalena Jan Kobylański i Anna Siomakiewicz ż. Marcina 569-1-63 20V 188 Ż DM
9 11 1840 Cudnów Jędrzej Kosobucki Kajetanówka Michał Agnieszka Zielunko Marcin Rudnicki i Małgorzata Pulikowska ż. Stefana 569-1-63 20V 191 Ż DM
22 12 1840 Cudnów Szczepan Kobylański Kozara Jan Tekla Serafinowicz Paweł Rudnicki i Anna Rudnicka ż. Jana, asyst. Rafał Kobylański i Małgorzata Serafinowicz panna 569-1-63 23V 217 Ż DM
13 3 1840 Kodnia Eufrazja Ossowska Reja par. Trojanów Zachariasz Anastazja Waśkowska Rafał Rudnicki i Magdalena Orańska ż. Bartłomieja 178-3-9 295V 8 Ż 581 DM
22 5 1841 Miropol Urban Rudnicki Kozarka Jan Marianna Wojciechowska 872 365 44 DW
16 2 1841 Nowogród Wołyński Leon Rudnicki Kamienny Bród Apolinary Agnieszka Wasylewicz ur. Piotr Rudnicki, Marcjanna Kuźmińska ż. Aleksandra 872 13 44 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0009.htm
24 11 1841 Beresteczko Bolesław Rudnicki Smolawa Jacenty Józefa Bartosiewicz 3 9 29
22 10 1841 Beresteczko Bolesław Rudnicki Jacenty Józefa Bartosiewicz dopełnienie 5 5 13 0
8 7 1841 Kowel Hippolit Rudnicki Rudniki Ignacy Marianna Drużyłowska 244 6 12 0
7 11 1841 Tuczyn Wiktoria Sawicka Janin Szymon Magdalena Reszczyńska Wincenty Rudnicki i Marianna Reszczyńska 171-1-12 159V 34 Ż DM
9 1 1841 Felsztyn Marianna Kulesza Dobrohorszcze prac. Wojciech Marianna prac. Piotr Rudnicki, Marianna Kudłowa 685-4-74 3r 7 Ch 6 KP2
21 3 1841 Felsztyn Kazimierz Wasyliszyn Oleszkowce prac. Stanisław Józefa prac. Marcin Rudnicki, Apolonia Stanisławowa 685-4-74 11v 61 Ch 23 KP2
1 5 1841 Felsztyn Wojciech Olejnik Żuczkowce prac. Wojciech Magdalena prac. Marcin Rudnicki, Agnieszka Krzywińska 685-4-74 13v 72 Ch 27 KP2
26 7 1841 Felsztyn Wawrzyniec Maćków Oleszkowce prac. Józef Anna prac. Marcin Rudnicki, Dorota Adamowa 685-4-74 23v 131 Ch 47 KP2
4 8 1841 Felsztyn Marianna Przysiężna Żuczkowce prac. Tomasz Marianna prac. Marcin Rudnicki, Ewa Tomaszowa 685-4-74 25r 140 Ch 50 KP2
4 9 1841 Felsztyn Jan Rudnicki Oleszkowce prac. Marcin Franciszka prac. Piotr Rudnicki, Katarzyna Andruszczyszyn 685-4-74 30r 167 Ch 60 KP2
20 9 1841 Felsztyn Mateusz Wasyliszyn Oleszkowce prac. Maciej Rozalia prac. Marcin Rudnicki, Magdalena Kierepkowa 685-4-74 31r 174 Ch 62 KP2
3 11 1841 Felsztyn Katarzyna Rudnicka Żuczkowce prac. Marcin Marianna prac. Marcin Rudnicki, Franciszka Bartłomiejowa 685-4-74 38r 215 Ch 76 KP2
7 9 1842 Tuczyn Mikołaj Rudnicki Janin Władysław Justyna Bagińska 881 193 R 33 0
27 4 1842 Niewirków Teofil Rudnicki Ludwipol Adam Teresa Murawska 881 281 R 15 0
13 7 1842 Niewirków Ludwik Rudnicki Lewacze Jan Aniela Bielawska 881 283 V 30 0
21 4 1842 Torczyn Franciszek Rudnicki Okorsk Wielki Franciszek Marianna Żukowska Adam Tchorzewski, Teresa Tchorzewska panna 629 17 EH
22 7 1842 Beresteczko Pawlina Helena Szczepicka Krasiłówka Antoni Wirginia Kierlier Jacenty Rudnicki, Józefa Kayzer 4 8 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%204/pages/PL_1_436_4_0005.htm
16 4 1842 Łuck Waleria Tąszewska Krupa Leon Marianna Rudnicka Tomasz Rudnicki kanonik, Józefa Długosz 378 10 26 828 144V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0006.htm
18 11 1842 Połonne Feliks Kamiński Brazyńce Łukasz Marianna Paweł Rudnicki żonaty, Ludwika Rudkowska wdowa 873 332 168 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0172.htm
19 3 1842 Nowogród Wołyński Józef Rudnicki Tartak Ostrożecki Piotr Ewa Daniszewska Kuczyński Józef, Mielnicka Agata, wdowa 873 16 62 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0010.htm
19 12 1842 Nowogród Wołyński Rafał Rudnicki Zabara Dawidowka Kazimierz Katarzyna Ręczkowska 873 56 222 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0031.htm
26 12 1842 Nowogród Wołyński Klemens Rudnicki Zabara Dawidowka Karol Agnieszka Januszkiewicz ur. Ludwik Gołębiowski, Franciszka Dombrowska ż. Wawrzyńca 873 57 225 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0031.htm
21 1 1842 Włodzimierzec Antoni Rudnicki Majdan Prurwa Franciszek Katarzyna Jankiewicz 828 239R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0242.htm
27 11 1843 Annopol Marcin Rudnicki Żuków Feliks Karolina Chodakowska 882 107 V 47 0
19 3 1843 Korzec Józef Rudnicki Rudnia Klonowska Alojzy Feliks Anna Rafalskich 874 181 41 PW 0
13 10 1843 Dąbrowica Teresa Grąkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Jędrzey Rudnicki, Maryanna Makarewicz; ch: 15.10. 829 246a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0260.htm
3 12 1843 Włodzimierzec Jan Rudnicki Majdan Kanonicki Florian Joanna Łabeńska 830 88V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0090.htm
3 12 1843 Włodzimierzec Alojzy Rudnicki Majdan Kanonicki Florian Joanna Łabeńska 830 88V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0090.htm
14 1 1843 Nowogród Wołyński Antoni Rudnicki Kamienny Bród Apolinary Agnieszka Wasilewicz 874 3 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0003.htm
14 1 1843 Nowogród Wołyński Anna Nowakowska Zabara Dawidówka Wincenty Aleksandra Hanuszkiewicz Stefan Rudnicki, Franciszka Dąbrowska z. Wawrzyńca 874 4 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0004.htm
29 10 1843 Nowogród Wołyński Szymon Rudnicki Tartak Ostróżecki Piotr Ewa Daniszewska 874 66 196 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0035.htm
10 5 1843 Bazalia Jakub Rudnicki Zozulińce Wielkie Grzegorz Franciszka Witwicka dopeł.chrz. 13.05.1845, Dominik Latalski i Brygida Chotowicka 178-03-113 218V 57 Ż DM
4 1 1844 Tuczyn Franciszek Reszczyński Janin Paweł Agnieszka Rudnicka Władysław Rudnicki, Ewa Gajdamowicz 883 144R 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0147.htm
2 3 1844 Kazimirka Gracjan Sokołowski Jabłonne Paweł Teresa Marcinkowska Mikołaj Rudnicki,Katarzyna Lewicka 883 219 R 10 AGAD B
21 10 1844 Tuczyn Joanna Sawicka Janin Szymon Magdalena Reszczyńska Wincenty Rudnicki, Klara Sołtysowa 883 150V 40 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0154.htm
21 12 1844 Połonne Ewa Lawdańska Brazyńce Michał Agnieszka Paweł Rudnicki żonaty, Marianna Krzyńska wdowa 875 442 187 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0225.htm
10 2 1844 Niewirków Franciszka Bagińska Lewacze Łukasz Marianna Rudnicka Tomasz Rudnicki, Zofia Rudnicka ż.Jana 883 241R 25 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0247.htm
23 4 1844 Niewirków Konstancja Żygadło Rudnia Stryja Piotr Marianna Gilewska Jan Rudnicki,Franciszka Bagińska wdowa 883 242V 34 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0249.htm
6 7 1844 Berezdów Dominik Wincenty Piotrowski Prawutyn Wielki Andrzej Emilia Chołodecka Józef Rudnicki i Domicela Zagrobska ż. Jana, asyst. Teodor Zawadzki i Franciszka Krasińska panna 875 264 59 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0135.htm
30 4 1844 Annopol Katarzyna Góralska Hubelce Michał Elżbieta Ostrowska Jan Rudnicki i Marianna Siedlecka ż. Józefa, asyst. Józef Siedlecki i Helena Ostrowska ż. Teodora 883 56R 27 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0059.htm
23 9 1844 Annopol Tekla Zabłocka Hubelce Jan Karolina Dytkowska Jan Rudnicki i Wiktoria Waśkowska wdowa 883 59R 49 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0062.htm
26 1 1845 Annopol Grzegorz Rudnicki Żuków Feliks Karolina Chodakowska 884 70 R 3
28 9 1845 Torczyn Władysław Rudnicki Okorsk Franciszek Marianna Leon Tchorzewski, Franciszka Rudnicka 632 28 EH
3 6 1845 Korzec Jan Rudnicki Rudnia Piaskowa Ignacy Katarzyna Żygadło 876 161 105 PW 0
30 12 1845 Nowogród Wołyński Wiktoria Rudnicka Tartak Piotr