Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 825 wyników dla: Chodorowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 3 1779 Szumsk Szymon Chodorski Chodorowski Zahajce 297-1-184 92V Ł RK
9 8 1825 Krzemieniec Julian Stefański 4 Krzemieniec s. Wincentego i Marianny Chodorowskiej 299 220 106 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0116.htm
17 6 1827 Krzemieniec Józef Chodorowski 50 Telawka z przypadkowego zabicia się, wdowiec, syn Jan i Józef, córka Marianna i Katarzyna 426-1-6 8V 63 T 877 DM
20 10 1827 Krzemieniec Józef Wierzbicki 4/12 Krzemieniec s. szl. Józefa i Julianny Chodorowskiej 426-1-6 19V 149 T 888 DM
24 2 1827 Zasław, Św. Józefa Maciej Chodorowski 42 Zasław zostawił żonę Wiktorię z Krasnopolskich, syna Jana i córki: Wiktorię i Antoninę 178-3-93 47 17 Ż MO 92
29 6 1827 Bazalia Chodorowski 5 Bazalia s. ur. Jana i Marianny (nie zapisano imienia) 178-3-93 256R 73 Ż DM
30 3 1827 Korzec Jan Rybczyński 6/12 Balarka Aleksandrowska s. Józefa i Krystyny z Chodorowskich 245-1-1 91V 30 R 179 DM
26 1 1828 Łuck Jan Chodorowski 2/12 Siekierzyce s. Jakuba i Tekli Kowalskiej 814 27 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0031.htm
17 6 1829 Ołyka Wincenty Chodorowski 22 Pyszny Bór stanu wolnego 815 178 24 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0182.htm
3 11 1829 Bazalia -fil.Tereszki Eliasz Górski 73 Hrycyki ur., wdowiec, syn Mikołaj żonaty i córka Balbina za Chodorowskim 178-3-95 247V 33 Ż DM
7 4 1829 Teofilpol Marianna Chodorowska 35 Bereżyńce mąż ur. Kazimierz Chodorowski 178-3-95 338v 16 Ż 656 KP2
7 9 1829 Klewań Walenty Chodorowski 57 Klewań ślusarz,s.Franciszek,Wojciech, Bazyli 171-1-2 162R 19 R 173 AS
1 10 1830 Aleksandria Jan Chodorowski 40 Kamienna Góra ur., żona Ludwika z Lubczyńskich, synowie Karol i Józef 171-1-3 209R 19 R DM
1 11 1830 Zasław św. Jana Aleksander Gołębiowski 6 mies Zasław rodz. ur. Marcin i Katarzyna z Chodorowskich Gołębiowscy, na diarię 178-3-96 13r 39 Ż 24 KP2
8 3 1830 Kazimierka Jan Chodorowski 67 Kazimierka szlachcic, kawaler 171-1-3 260R 2 R 263 DM
30 8 1831 Czartorysk Floryan Konopacki 28 Majdan Grabina poz. ż. Agnieszkę z Chodorowskich, s. Józefa; poch: 31.08. 817 12 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0095.htm
27 10 1831 Aleksandria Jan Chodorowski 3 Sołomka s. ur. Józefa i Katarzyny z Domańskich (inny zapis - Domaniewska) 171-1-4 189R 24 R DM
24 3 1831 Zasław św. Jana Marcin Gołębiowski 43 Zasław ur., żona Katarzyna z Chodorowskich, syn Jakub, córki Brygida, Julianna i Marianna 178-3-97 18V 46 Ż DM
5 11 1831 Stepań Ignacy Sewruk 2 Werbcze Wielkie s. ur. Walentego i Franciszki z Chodorowskich 171-1-4 210R 16 R DM
8 12 1832 Korzec Michał Klepusiński 5 Balarka Michijowiecka z suchot, syn Antoniego i Heleny z d. Chodorowskiej 245-1-6 103r 81 R Na
18 1 1833 Wiszenki Ignacy Suchodolski 9/365 Nowy Zapust r: Wojciech i Katarzyna z Chodorowskich; poch: 19.01. 819 63 2 AGAD 64 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0064.htm
6 3 1834 Wiszenki Floryan Zalewski 4 Zapust Wiszenecki r: Stanisław i Katarzyna z Chodorowskich; poch: 08.03. 820 54 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0054.htm
20 3 1834 Deraźne Jan Chodorowski 60 Znamirówka pozostawił żonę Marcelinę z Oszczepkowskich, synów Józefa, Kazimierza i Stanisława, córki Annę, Katarzynę i Ludwikę 171-1-7 203R 7 R DM
15 1 1835 Wiszenki Domicela Suchodolska 1 Budki Wiszeneckie r: Wojciech i Katarzyna z Chodorowskich; poch: 18.01. 821 60 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0061.htm
18 1 1835 Łuck Paweł Chodorowski 1 Siekierycze s. Jakuba i Tekli z Kowalskich 373 68 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0038.htm
3 3 1835 Korzec Maciej Chodorowski 70 Balarka Lubtowska żona Antonina z domu Pawłowska, córka Helena 245-1-9 88 26 R PW
13 6 1835 Aleksandria Józef Chodorowski 67 Józefówka żona Marianna 171-1-8 176V 7 R 183 DM
25 11 1835 Klewań Franciszek Chodorowski 35 Klewań ż. Julia, c.Marianna, Marcjanna 171-1-8 147V 28 R 153 AS
20 12 1836 Równe Elżbieta Chodorowska 59 Równe ur. z Kłosowskich, wdowa po I-mężu Janie Goltzu, II-mężu Jakubie Chodorowskim, pozostawiła syna po I-mężu Jana Goltza 171-1-9 135R 32 R DM
9 2 1836 Korzec Antonina Chodorowska 80w Balarka Michijowska ze starości, wdowa po Macieju Chodorowskim, córka Helena 245-1-10 102v 11 R Na
25 6 1838 Kuniów Franciszek Chodorowski 68 Wilia s. Bazyli 171-1-11 90 R 13 R ZP
11 12 1838 Berezne Franciszek Zarczyński 10/365 Majdan Mokwiński s. Antoniego i Ewy z d. Chodorowskiej 171-1-11 244R 21 R Na
1 10 1838 Aleksandria Adam Chodorowski 1 Kamienna Góra s. Józefa i Katarzyny z Dumelskich (Domalewskich) 171-1-11 196R 10 R 199 DM
8 10 1838 Aleksandria Franciszka Sewruk 8/365 Sołomka c. Walentego i Franciszki z Chodorowskich 171-1-11 196V 13 R 200 DM
26 1 1839 Ołyka Wincenty Skarżyński 4/365 Pyszny Bór Kaspra i Marianny z Chodorowskich 825 161 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0168.htm
30 5 1839 Korzec Tomasz Klepuszewski 10/52 Balarka Lubtowska s. Antoniego i Heleny z Chodorowskich 178-51-433 95R 50 Ż 102
14 4 1840 Tuczyn Ludwik Chodorowski 2 Siedliszcze Małe s. Kazimierza i Józefy 880 146 R 17
25 5 1840 Aleksandria Franciszek Staniszewski 2 Koźlin s. Michała i Anny z Chodorowskich 880 155 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0172.htm
21 2 1841 Dąbrowica Józef Janczewski 55 Folwark Klesowski poz. ż. Julię z Chodorowskich, bezdzietny; poch: 23.02. 827 124a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0127.htm
15 2 1841 Szumsk Franciszek Chodorowski 75 Waśkowce żona Barbara z Jełłowickich, synowie Andrzej, Józef i Teodor, córka Marianna 872 568 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0301.htm
6 12 1841 Równe Jędrzej Bzowski 60 Chocin ur., wdowiec po Annie z Chodorowskich, synowie Aleksander i Klemens 171-1-12 133R 38 R DM
12 3 1841 Stepań Tomasz Lipiński 3 Majdan Huta s. Marka i Agnieszki z Chodorowskich 171-1-12 221R 8 R 224 DM
4 4 1842 Targowica Teofila Chodorowska 3 Borzemiec c. NN i Agnieszki Chodorowskiej 828 132 V 13 ZP
8 11 1842 Korzec Franciszek Chodorowski 5,5 Balarka lub Kamionka Lubtowska syn Jana i Marianny z Kwiatkowskich 873 201 87 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0105.htm
13 5 1842 Deraźne Jędrzej Kopiej 48 Znamirówka żona Agata z Chodorowskich, synowie Michał, Józef, Antoni, Grzegorz i Franciszek, córki Katarzyna, Anna i Karolina 881 251 V 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0266.htm
9 4 1845 Szpanów Aleksander Bzowski 18 Szpanów s. Andrzeja i Anny z Chodorowskich, kawaler 884 199 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0205.htm
14 8 1845 Lubar Wojciech Chodorowski 3/12 Lubar s. Piotra i Marianny z Górskich 178-3-12 181R 71 Ż 359 DM
9 7 1845 Deraźne Franciszek Chodorowski 9 Tuchirz s. Józefa i Józefy z Bielawskich 884 218 V 15 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0225.htm
26 7 1846 Targowica Józef Podgórski 2 Podhajce s. Stanisława i Małgorzaty Chodorowskiej 832 200 V 7 AGAD ZP
14 6 1846 Stepań Emilia Lipińska 1/12 Huta c. Marka i Agnieszki z Chodorowskich 885 216R 20 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0226.htm
29 12 1847 Jampol Jozafat Chodorowski 73 Jampol urodzony, żona Barbara z Zajączkowskich, córka Marianna 245-1-13 330 V 45 R 655 DW
12 1 1847 Ostróg Walenty Chodorowski 70 Ostróg wdowiec po Julianie, synowie Tomasz i Franciszek, córki Franciszka i Karolina 171-1-13 31V 5 R DM
27 4 1847 Aleksandria Antoni Chodorowski 105 Kamienna Góra 1-dw., wdowiec, syn Karol i córka Dorota 171-1-13 197R 5 R 202 DM
4 10 1847 Butowce Marek Różański 3 Orzechówka s. Jana i Marianny z Chodorowskich 178-3-116 218V 47 Ż 432 DM
14 9 1847 Zasław św. Jana Jan Chodorowski 1/365 Zasław s. Tomasza i Brygidy z Burkowskich 178-3-116 16V 47 Ż 33 DM
2 6 1847 Szumsk Erazm Olszewski 2 Antonowce s. Aleksandra i Marianny z Chodorowskich 245-1-13 356R 27 R 706 DM
6 2 1848 Zasław św. Jana Michał Chodorowski 8 Zasław z suchot, s. 1-dw. Tomasza i Brygidy z Borkowskich 178-3-117 107V 15 Ż
1 2 1849 Kuniów Władysław Chodorowski 1 Radohoszcza Wielka s. Józefa i Elżbiety z Felińskich (Teleżyńskich?) 171-1-15 105V 1 R 108 DM
30 1 1849 Aleksandria Piotr Chodorowski 30 Józefówka ż. Klara z Łosiów, s. Walenty, c. Genowefa Honorata 171-1-15 403V 2 R 405 BW
3 3 1850 Korzec Jan Chodorowski 56 Balarka Lubtowa z suchot; żona Marianna z d. Kwiatkowska, synowie Ignacy i Józef, córki Magdalena, Elżebieta, Aleksandra i Ewa 171-1-16 452v 21 R Na
26 3 1850 Tuczyn Jan Słodkowski 50 Cecylówka ż. Rozalia z Chodorowskich, s. Adam, Jan, Antoni, Ludwik, c. Marianna, Balbina, Domicela, Antonina 171-1-16 605R 7 R 617 BW
23 6 1851 Bazalia Marceli Chodorowski 4/365 Bazalia s. Mikołaja i Ludwiki 178-3-120 139V 81 Ż DM
14 2 1851 Starokonstantynów Jan Kamiński 18 Derkacze od epilepsji, s. ob. Jana i Franciszki z d. Chodorowskiej 178-3-120 69V 35 Ż 135 DW
2 7 1851 Deraźne Adam Chodorowski 3 Tuchirz s. Józefa i Józefy z Bielawskich 171-2-1 141R 11 R 143 BW
8 10 1851 Deraźne Kornelia Kopiej 9 Tuchirz c. Andrzeja i Agaty z Chodorowskich 171-2-1 142V 21 R 145 BW
11 1 1851 Lubar Piotr Chodorowski 55 Demkowce żona z Górskich, synowie Józef, Franciszek i Jakub, córki Marianna i Józefa 178-3-31 464V 4 Ż 912 DM
22 7 1851 Tuczyn Marianna Sewruk 4 Leonówka c. Andrzeja i Ludwiki z Chodorowskich 171-2-1 85V 14 R 88 BW
17 1 1851 Horyńgród Klemens Słotwiński 62 Antopol wdowiec [po Katarzynie z Chodorowskich - BW], s. Konstanty, Karol, Feliks, Władysław 171-2-1 149V 1 R 152 BW
8 4 1852 Deraźne Adalbert [Wojciech] Skarliński 1,5 Balarka s. Antoniego i Franciszki z Chodorowskich 171-1-17 463R 8 R 466 BW
10 5 1852 Aleksandria Władysław Chodorowski 7 Majdan Koźliński s. Józefa i Katarzyny z Domalewskich 171-1-17 437V 12 R 441 BW
18 7 1852 Aleksandria Dorota Ejsmont 65 Kamienna Góra [z Chodorowskich - BW] wdowa po Marcinie, s. Wincenty, Andrzej 171-1-17 438R 15 R 441 BW
19 8 1853 Tuczyn Antoni Słodkowski 16 Cecylówka s. Jana i Rozalii z Chodorowskich 171-1-33 478R 16 R 472 BW
10 8 1853 Aleksandria Adolf Chodorowski 4 Majdan Koźliński s. Kazimierza i Anny z Gniteckich 171-1-33 498V 25 R 490 BW
12 8 1853 Aleksandria Ludwik Chodorowski 6 Majdan Koźliński s. Kazimierza i Anny z Gniteckich 171-1-33 498V 26 R 490 BW
22 11 1854 Berezne Kamila Żarczyńska 2 Majdan Mokwiński c. Antoniego i Ewy z Chodorowskich 171-1-37 165R 20 R 168 BW
19 1 1855 Ołyka Jan Chodorowski 80 Pyszny Bór wdowiec, synowie Kasper i Wincenty żonaci, córki Marianna, Józefa i Konstancja zamężne 479 41-42 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0022.htm
7 3 1855 Bazalia Tomasz Chodorowski 12/52 Klitna Wielka s. Mateusza i Apolonii 178-3-123 121R 48 Ż DM
27 10 1855 Bazalia Marianna Chodorowska 2,5 Nowa Grobla c. z nieprawego łoża Katarzyny Chodorowskiej 178-3-123 138R 183 Ż DM
19 11 1855 Deraźne Józef Chodorowski 68 Postójne ż. wyznania prawosławnego Prakseda z Gołębiowskich, c. wyznania prawosławnego Marianna i Aleksandra, s. Ludwik, Lucjan 171-1-51 400V 28 R 403 BW
16 3 1856 Lubar Ignacy Chodorowski 96 Lubar żona Anna z d. Dybowska Chodorowska, syn Michał, córka Aleksandra 641-1-16 38R 21 Ż MP
2 3 1856 Aleksandria Teofil Chodorowski 6 Kamienna Góra s. Ludwika i Agaty z Kotowskich 171-1-67 301R 5 R 300 BW
20 4 1858 Tuczyn Dominik Sewruk 1 Mała Leonówka s. Andrzeja i Ludwiki z Chodorowskich 650-1-1 402V 11 R 420 BW
19 5 1860 Łuck Michał Chodorowski 30 Siniaków odnodworzec, żona Anastazja z Seredyńskich, syn Aleksander, córka Fruzyna 841 429 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0237.htm
28 1 1861 Bazalia Jan Chodorowski 7/52 Wolica Wąsowicza s. Mateusza i Julii 17-1-5 58R 6 Ch 116 DM
20 2 1862 Ołyka Wincenty Chodorowski 43 Pyszny Bór żona Zofia z Grabowskich, dzieci Daniel, Justyn, Jan, Kasper, Józef, Ludwika i Marianna 485 49 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0026.htm
4 3 1862 Aleksandria Marcin Chodorowski 1 Kamienna Góra s. 1-dw. Karola i Joanny z Dziekońskich 887 112 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0060.htm
9 12 1862 Aleksandria Karol Chodorowski 41 Kamienna Góra żona Joanna z Dziekońskich, synowie Kasper i Melchior 887 121 38 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0065.htm
31 3 1862 Stepań Nikodem Kotecki 80 Ost żona Petronela z Chodorowskich, syn Ludwik 887 289 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0157.htm
5 3 1862 Równe Franciszka Sewruk 68 Złotyjów z Chodorowskich, m. Walenty, c. Anna, Teofila, Michalina 887 559 11 AGAD 307 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0307.htm
3 7 1862 Równe [Pelagia] Julia Pruchniakowska 5/12 Omelana c. Adolfa i Anieli z Chodorowskich 887 563 24 AGAD 309 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0309.htm
21 7 1862 Równe Antoni Pruchniakowski 5 Omelana s. Adolfa i Anieli z Chodorowskich 887 564 26 AGAD 309 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0309.htm
23 4 1863 Żytomierz Mikołaj Chodorowski 5m Kamionka syn szer. Kazimierza i Domicelli z Zieleznickich (brak przyczyny zgonu) 178-3-54 132R 122 Ż DG
17 3 1863 Aleksandria Franciszek Chodorowski 2 Majdan Koźliński s. Stanisława i Pauliny z d. Sewruk 650-1-2 222R 5 R 291 BW
18 10 1864 Ołyka Izydor Chodorowski 2 Pyszny Bór Kaspra i Joanny Grabowskiej 487 64 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0034.htm
12 6 1864 Ołyka Leon Chodorowski 2 Pyszny Bór Wincentego i Zofii z Grabowskich 487 59 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0032.htm
25 3 1864 Korzec Ignacy Chodorowski 32 Kropiwna kawaler 171-1-83 69V 21 R 72 DM
4 5 1865 Ołyka Franciszek Chodorowski 25 Wólka Kotowska s. Jakuba, stanu wolnego 488 54 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0029.htm
1 1 1865 Krzemieniec Jan Chodorowski 63 Krzemieniec mieszcz., wdowiec po Józefie, dzieci nie zostawił 1-37 41V 2 T 49
4 3 1865 Żytomierz Józef Chodorowski 2 Żytomierz z kaszlu, syn Franciszka i Anny z Omiecińskich 178-3-61 141R 53 Ż DG
26 10 1865 Żytomierz Dominik Chodorowski 11m Dubowiec ?, syn Franciszka i Anny z Omiecińskich 178-3-61 158V 293 Ż DG
31 12 1865 Żytomierz Jan Chodorowski 72 Dubowiec z przeziębienia, 1-dw.wdowiec, zostawił synów : Marcina, Franciszka, Wojciecha i Mikołaja i córkę Katarzynę 178-3-61 168R 423 Ż DG
24 5 1865 Rzyszczów Henryk Chodorowski 2 1/2 Kaniów s. Adolfa i Rozalii z Zambrzyckich Chodorowskich, 312-1-89 201 26 m.K KM
15 6 1866 Żytomierz Adam Chodorowski 5 Berezówka z guza, syn 1-dw. Franciszka i Anny z Omiecińskich 178-3-63 131V 213 Ż DG 209
3 12 1867 Tuczyn Rozalia Słodkowska 70 Cecylówka z Chodorowskich, miesz., wdowa po Janie, synowie Jan i Ludwik, córki Marianna, Balbina, Domicela i Antonina 681 49 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0026.htm
1 6 1869 Ołyka Kamila Skarżyńska 14 Pyszny Bór Kaspra i Marianny z Chodorowskich 490 71 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0037.htm
27 1 1870 Ołyka Marianna Krupińska 23 Pyszny Bór z Chodorowskich, zostawiła męża Józefa i syna Bronisława 491 53 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0028.htm
4 7 1870 Ołyka Bronisław Krupiński 6/12 Pyszny Bór Józefa i Marianny z Chodorowskich 491 63 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0033.htm
10 7 1870 Kuniów Leokadia Kamila Sarnowska 1 Radohoszcz Wielka c. Henryka i Leokadii Chodorowskiej 178-3-78 236R 30 Ż DM
28 3 1873 Ołyka Józef Skarżyński 20 Pyszny Bór mieszczanin, s. Kaspra i Marianny z Chodorowskich 494 49 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0027.htm
9 2 1873 Tuczyn Stanisław Chodorowski 30 Horyńgród miesz., żona Wiktoria z Grochowskich, córki Teofila i Bronisława 687 49 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20687/pages/PL_1_436_687_0026.htm
24 7 1874 Katerburg Krystyna Lewicka 1 Katerburg c. Jana i Wandy z Chodorowskich 203 196 13
16 9 1874 Kulczyny Władysław Chodorowski 14 Krasiłów s. Łukasza i Marianny z Przełuskich 17-1-235 726R 71 Ch 1421 DM
24 2 1875 Ołyka Konstancja Bojkowska 50 Pyszny Bór z Chodorowskich, mąż Józef, dzieci z I małż. z Janem Chomickim - Rozalia i Józefa 496 69 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0036.htm
1 7 1876 Tuczyn Ludwika Sewruk 56 Leonówka z Chodorowskich, mieszczanka, mąż Andrzej, synowie Józef i Faustyn, córki Felicja i Michalina 690 45 19 DW
25 12 1877 Ołyka Emilia Krupińska 1 Pyszny Bór Wojciecha i Matyldy z Chodorowskich 498 87 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0045.htm
16 10 1879 Ołyka Kasper Skarżyński 72 Pyszny Bór żona Marianna z Chodorowskich, syn Albin, córka Józefa zamężna za Adamem Słodkowskim 500 91 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0047.htm
21 10 1880 Ołyka Stanisław Chodorowski 3,5 Suchowce Szymona i Kamili z Babińskich 501 90 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0047.htm
2 7 1880 Kuniów Henryka Sarnowska 2 Radohoszcz c. Henryka i Leokadii z Chodorowskich 178-3-78 617V 44 Ż DM
4 1 1881 Ołyka Marianna Skarżyńska 64 Pyszny Bór z Chodorowskich, wdowa po Kasprze, zostawiła s. Albina i córkę zamężną za Adamem Słodkowskim 502 71 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0038.htm
16 8 1881 Ołyka Franciszek Krupiński 1 Pyszny Bór Wojciecha i Matyldy z Chodorowskich 502 86 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0045.htm
30 1 1882 Berezne Stefania Falkowska 3 Jakubówka s. Władysława i Apolonii z Chodorowskich 740-2-5 118R 5 R 107 DM
14 3 1883 Berezne Władysław Żarczyński 3/52 Majdan Mokwiński s. sołdata Franciszka i Marianny z Chodorowskich 740-2-5 164V 8 R 149 DM
26 7 1885 Ołyka Franciszek Chodorowski 2 Pyszny Bór Józefa i Marianny z Kownackich 506 90 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0047.htm
18 8 1885 Ołyka Zenon Chodorowski 13 Pyszny Bór Rafała i Marianny z Ostrowskich 506 95 58 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0049.htm
8 10 1885 Ołyka Marian Chodorowski 1/12 Pyszny Bór Rafała i Marianny z Ostrowskich 506 96 61 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0050.htm
30 7 1887 Kuniów Józef Chodorowski 82 Radohoszcz szl., żona Elżbieta z Teleżyńskich, synowie Urban, Bronisław i Bolesław, córki Wanda, Kamila, Eugenia, Leokadia, Emilia, Jadwiga, Józefa i Mirosława 178-3-86 118V 27 Ż DM
19 7 1888 Ołyka Franciszek Chodorowski 2 Pyszny Bór Rafała i Marianny z Ostrowskich 508 92 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0048.htm
13 10 1888 Krzemieniec Balbina Sędomirska 67 Krzemieniec z Chodorowskich, miesz., mąż Łukasz, syn Franciszek, córka Katarzyna 426-1-81A 47V 63 T
13 10 1889 Kuniów Czesława Gruźdź 3/12 Radohoszcz c. Adama i Mirosławy z Chodorowskich 178-3-86 320V 43 Ż DM
6 4 1890 Tuczyn Bronisław Boczkowski 1 Majdan Pustomycki s. żołn.rez. Faustyna i Bronisławy z Chodorowskich 704 51 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0028.htm
10 11 1890 Tuczyn Hieronim Gnietecki 1 Cecylówka s. miesz. Piotra i Ludwiki z Chodorowskich 704 58 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0031.htm
22 4 1891 Kuniów Zygmunt Krajewski 8 Radohoszcz Wielka s. Henryka i Józefy Chodorowskiej 178-3-86 395R 15 Ż DM
21 1 1891 Berezne Józefa Żarczyńska 2 Majan Mokwiński z kaszlu c. Franciszka i Marianny z Chodorowskich 740-2-6 196V 3 R 198 AD1
28 7 1892 Ołyka Zygmunt Chodorowski 2/52 Chorłupy s. Kaspra i Anny 1018 84 33 MO 0
20 1 1892 Kuniów Elżbieta Krajewska 3 Radohoszcz Wielka c. Henryka i Józefy Chodakowskiej ? [Chodorowskiej -D.M] 178-3-86 448R 7 Ż DM
20 3 1893 Ołyka Hieronim Słodkowski 3/52 Pyszny Bór Telesfor i Aniela z Chodorowskich 1018 227 30 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0120.htm
4 3 1893 Ołyka Kasper Chodorowski 86 Pyszny Bór żona Joanna ze Skarzyńskich, dzieci: Rafał, Józef, Fortunat, Aleksander, Antoni, Matylda 1018 224 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0119.htm
27 1 1893 Włodzimierz Michalina Wasilkowska 2,4 Stefanówka c. chł. płockiej gub. Józefa i Marianny z Chodorowskich 811 124 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0064.htm
20 1 1894 Ołyka Ludwika Prozorowska 43 Chorłupy z Chodorowskich, mąż Julian, dzieci: Klemens, Stanisław, Apolonia, Maria, Natalia i Afanazja.. 1018 375 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0197.htm
18 2 1895 Tuczyn Feliks Łoś 10/12 Leonówka s. mieszcz. Mikołaja i Wiktorii z Chodorowskich 915 40V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0035.htm
14 3 1895 Tuczyn Piotr Gnitecki 50 Cecylówka miesz., żona Ludwika z Chodorowskich, dzieci: Samuel, Regina, Apolinary i Władyslaw 915 41R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0035.htm
22 8 1895 Tuczyn Karol Chodorowski 43 Majdan Rudeński miesz., żona Franciszka z Gniateckich, dzieci: Leonarda, Agata, Marianna i Stanisław 915 42R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0036.htm
10 9 1895 Tuczyn Franciszek Dąbrowski 23 Majdan Rudeński miesz., żona leonarda z Chodorowskich 915 43R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0037.htm
12 12 1895 Kuniów Alfred Rudnicki 3 Radohoszcza Wielka s. chł., Stefana i Jadwigi Chodorowskiej [w opisie zapisano córka ] 178-3-86 592V 84 Ż DM
19 8 1895 Ołyka Franciszek Szczepkowski 1,5 Silno Józef i Emilia z Chodorowskich 1018 508 50 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0266.htm
28 3 1895 Berezne Jan Chodorowski 2 Folwark Czerniło syn Piotra i Eufrozyny z Boreckich 740-2-7 74V 10 R 72 AD1
18 4 1896 Kuniów Barbara Sawicka Zakoty c. Michała i Elżbiety z Chodorowskich (szl., z Kamieńca) 178-3-86 641V 27 Ż DM
22 4 1897 Ołyka Gracjan Słodkowski 4 Pyszny Bór Telesfora i Anieli z Chodorowskich 1018 804 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0418.htm
25 12 1900 Tuczyn Karol Wincenty Boczkowski 3 Kudranka s. Faustyna i Bronisławy z Chodorowskich 956 77 39 0
15 4 1901 Tuczyn Stefania Wabiszczewicz 19 Leonówka c. Filipa i Kunegundy z Chodorowskich 957 46 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0037.htm
3 11 1901 Tuczyn Filip Wabiszczewicz 49 Leonówka żona Kunegunda z Chodorowskich, dzieci: Safania (?), Józefa, Aniela i Marcelina 957 50 37 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0039.htm
15 1 1903 Niewirków Franciszek Jakubowski 13 Nowa Huta Gracjana i Michaliny z Chodorowskich 981 74 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0067.htm
26 4 1904 Ołyka Dionizy Chodorowski 2 Moszczanica Ludwik i Ludwika z Dawidowiczów 984 73 33 MO 0
5 12 1904 Ostropol Stanisław Markowski 30 par. Ostropol kawaler, s. Mikołaja i Franciszki z Chodorowskich, zabity na drodze w Kierunku Krasnosiółki, parafianin ostropolski 17-1-325 215V 25 Ch 411 DM
8 2 1905 Ołyka Franciszek Chodorowski 10/356 Pyszny Bór Antoni i Katarzyna ze Słodkowskich 985 70 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0065.htm
2 3 1905 Tuczyn Antoni Chodorowski 2 Majdan Rudeński s. Franciszka i Marceliny 988 42R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0032.htm
22 7 1905 Młynów Józef Chodorowski 3/12 Beregi rodzice: Dionizy i Bolesława z d. Korczykowska 740-2-411 160R 34 R 1461 RK
4 4 1906 Ołyka Marianna Chodorowski 48 Pyszny Bór Lucjana i Emilii ze Słodkowskich 1019 315 26 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0170.htm
1 12 1906 Ołyka Roman Chodorowski 1,5 Pyszny Bór Adama i Anny Moroz 1019 333 79 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0179.htm
15 6 1906 Berezne Adam Hajdamowicz 3 Lipniki par. Kazimierka s. Gracjana i Bronisławy Chodorowicz [Chodorowskiej] 740-4-2 73V 40 R 76 DM
11 4 1908 Ołyka Franciszek Kamiński 10/356 Silno s. szl. Cezarego i Katarzyny z Chodorowskich 1019 663 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0351.htm
11 9 1910 Tbilisi Stefan Chodorowski 50 Tbilisi szlachcic, żona Aleksandra z d. Łżetenko c. Wawrzyńca 108 88 Tb
21 6 1911 Ołyka Józef Lechnia 8/52 Cumań Stanisława i Emilii z Chodorowskich 1063 82 56 MO
22 5 1911 Romanów Albin Sawicki 56 Hołubin żona Teofila z Chodorowskich, synowie Onufry i Jan, córki Katarzyna, Franciszka, Antonina i Feliksa 178-3-216 78V 39 Ż 149 DM
15 4 1912 Ołyka Józef Lechnia 1 Cumań Stanisława i Heleny z Chodorowskich 1050 142 23 MO
19 1 1912 Ostropol Aniela Markowska 23 Hubin c. Mikołaja i Franciszki z Chodorowskich 17-2-93 185R 4 Ch 303 DM
1 9 1913 Korzec f. Horodnica Stanisława Pawłowska 2/12 Majdan Bereźnicki c. Celestyna i Kamili z Chodorowskich 178-3-181 163R 53 Ż 321 DM
3 3 1914 Ołyka Jan Chodorowski 62 Zalisocze 1063 211 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0223.htm
18 11 1914 Ostropol Helena Zawadowska 2/52 Ładyhy c. Józefa i Józefy z Chodorowskich 17-2-93 206R 16 Ch 342 DM
13 6 1916 Ołyka Stanisława Snitkowska 1 Ołyka Terencjusza i Pauliny z Chodorowskich 1081 176 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0097.htm
8 7 1916 Ołyka Terencjusz Snitko 26 Turczyn zostawił żonę Paulinę z Chodorowskich 1081 182 64 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0100.htm
7 3 1916 Nowy Zawod Alojzy Bargilewski 25 Huta Justynówka od tyfusu, mieszcz., s. Władysława, żona Józefa z Chodorowskich, syn Adolf, córka Paulina 178-3-197 399R 71 Ż 778 DW
27 5 1917 Pokostówka Józef Sikorski 58 Krzywa Rzeczka żona Józefa z Chodorowskich, synowie Jakub, Bronisław, Marcin, Wojciech, Wincenty i Piotr, córki Zofia i Stanisława 178-3-211 30R 16 Ż 60 DM
5 6 1919 Berezne Władysława Hajdamowicz 10 Lipniki c.Gracjana i Bronisł. z Chodorowskich 740-4-11 65R 76 R AS
29 4 1920 Międzyrzec Teofil Chodorowski 6/52 Woronucha s.Franciszka i Antoniny z Suchodolskich,na ospę 740-4-363 20R 29 R AS
18 1 1922 Berezne Władysław Gilewski 2 Podrałówka s.Piotra i Adeli z Chodorowskich 740-4-11 194V 4 R AS
24 8 1924 Kostopol Franciszek Rakowski 3/12 Maszcza s. Stanisława i Jadwigi z Chodorowskich 740-4-414 48V 23 R 55 DM
11 10 1925 Kostopol Jan Chodorowski 36 Kostopol żona Anna z Zawackich, córki Janina i Władysława 740-4-415 35V 19 R 37 DM
11 4 1936 Krzemieniec Antoni Chodorowski 68 Krzemieniec s. Tomasza i Ewy, żona Franciszka z Mieleszkiewiczów, dzieci: Bogdan, Leokadia, Krystyna, Irena i Aniela 14 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 2 1745 Szumsk Piotr Chodorowski Borki Jan Anna Michał Podhorski, Teresa Ługanowska 297-1-180 20R Ł RK 42
28 1 1766 Szumsk Franciszek Salezy Chodorowski Bykowce Piotr Marianna Antoni Kowalski, Marianna Pukalska 297-1-180 129V Ł 4491 RK 0
13 3 1766 Szumsk Józef Chodorski Chodorowski Zahajce Sebastian Regina Jakub Wawro, Anastazja Wawra 297-1-180 130V Ł 4493 RK 0
27 10 1766 Szumsk Jan Chodkowski Chodorowski Szumsk Teodor Pelagia Andrzej Zielinski, Ewa Rokicka 297-1-180 135R Ł 4502 RK
25 3 1770 Szumsk Aleksander Jarocki Bykowce Michał Marianna bliźniak, Piotr Chodorowski, Katarzyna Stawinska 297-1-180 150V Ł RK 4537
3 10 1779 Szumsk Marianna Krotowicz Kretowicz Michałowka Franciszek Zofia Petronela Krotowiczowa, Piotr Chodorowski, Mariannna Chodorowska, Łukasz Zaklicki 297-1-181 35V Ł 36 RK
18 2 1786 Szumsk Maciej Kretowicz Bykowce Franciszek Zofia Piotr Chodorowski, Ewa Kochalska, Tomasz Kretowicz, Barbara Stępkowska, Łukasz Zaklicki, Petronela Kretowiczowa 297-1-181 78V Ł 79 RK
28 7 1790 Szumsk Józef Kradwich (Krotowicz?) Michałowka Marcin Aleksandra Piotr Chodorowski, Petronela Kradwichowa 297-1-181 102R Ł 23 RK
9 8 1804 Lubar Marianna Piaskowska Chwilińce (Filińce) Andrzej Marianna łacina, data chrztu, Michał Chodorowski, Teresa Sulikowska, ass. Piotr Sulikowski, Zofia Iwanicka 178-51-174 62V Ż Mg
4 5 1824 Szumbar Florian Chodorowski Szumbar Józef Anna Wierczyńska 297-1-188 51 V Ł 0
16 10 1825 Kołki Rozalia Brzozowska Ignatówka Michał Franciszka Olszewska dop. ch: 28.02.1828. Jan Chodorowski, Teresa Kowalska - ż. Błażeja; as: Stefan K 814 91 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0095.htm
30 1 1825 Deraźne Grzegorz Kopiej Łopatnia par. Ołyka Jędrzej Agata Chodorowska dopeł.chrz.28.01.1837; Józef Chodorowski i Ludwika Chodorowska panna 171-1-10 201V 4 R DM
0 1826 Łuck Michał Chodorowski Majdan Siekierzycki Jakub Tekla Kowalska Gabriel Paszkowski, Magdalena Paszkowska panna 368 73 2 ZP 0
4 9 1826 Deraźne Jan Chodorowski Majdan Chołoniewicki Jan Marianna Szczepkowska 59 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0004.htm
17 1 1826 Łuck Michał Chodorowski Majdan Siekierzycki Jakub Tekla Kowalska Dopełnienie: Gabriel Paszkowski, Magdalena panna z Majdanu Siekierzyckiego 368 72 2 815 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0037.htm
9 12 1827 Bazalia Mikołaj Chodorowski Bazalia Jan Marianna Ambrożewicz Wincenty Krzyszkowski i Antonina Czerniawska ż. Antoniego 178-3-93 241R 126 Ż DM
11 7 1827 Korzec Cyprian Zabłocki Balarka Lubtowa Franciszek Apolonia Zalewska Jan Chodorowski i Anna Zabłocka zamężna 245-1-1 72R 71 R 142 DM
27 6 1828 Ołyka Jan Chodorowski Balarka Józef Katarzyna Domalewska 814 147 31 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0151.htm
27 6 1828 Wiszenki Józef Zalewski par. wiszenecka Stanisław Katarzyna Chodorowski Michał Zieliński, Xawera Naumowicz; As: Mateusz Wawrzynowski, Apolonia Bielaszew 814 80 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0084.htm
12 2 1828 Aleksandria Julia Kamińska Józefówka Józef Ewa Moroz ch.12.02.1828, Ur. Mikołaj Chodorowski, Ur. Franciszka Sawicka ż. Józefa 171-1-1 178V 5 R Mg
25 6 1828 Aleksandria Paulina Chodorowska Józefówka Mikołaj Józefa Kobrynowicz ch.26.06.1828, Ur. Józef Chodorowski, Ewa Chodorowska panna 171-1-1 179R 14 R Mg
12 8 1828 Bazalia Stefan Terlecki Bazalia Jan Teodora Winiarska Jan Chodorowski i ur. Agnieszka Krzeszkowska, Wojciech Cieliński i Anna Kamińska 178-3-94 225V 67 Ż DM
20 9 1828 Bazalia Tekla Lubiniecka Bazalia Piotr Marianna Terlecka ur. Mikołaj Chodorowski i ur. Anna Kamińska 178-3-94 227R 80 Ż DM
8 2 1829 Aleksandria Apolonia Sewruk Kamienna Góra Kazimierz Katarzyna Suchodolska Karol Chodorowski i Marianna Chodorowska 171-1-2 169V 4 R DM
19 1 1829 Ostróg (Mizocz) Jan Chodorowski Moszczanica Wielka Andrzej Marianna Mierzwińska Wiktor Piaszczyński, Domicella Hejewska 89 O 0
27 9 1829 Łuck Stanisław Chodorowski Siekierzyce Jakub Tekla Kowalska Stanisław Bedhaski, Marianna Paszkowska małżonka Gabrjela 368 87 55 815 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0044.htm
11 2 1829 Równe Lucjan Karol Chodorowski Równe Józef Praxeda Gołębiowska ch. 14.02.1829, Karol Sawicki, Paulina Masłowska, asystowali Ignacy Wołosiewicz, Marianna Lisiewicz 171-1-2 131R 8 R RG
4 10 1829 Bazalia Brygida Bujalska Bazalia Jan Marianna Suska ur. Jan Chodorowski i Franciszka Bujalska 178-3-95 216aR 79 Ż DM
0 0 1829 Deraźne Jan Skarliński Chołoniewicze Paweł Magdalena Żołędziewska dopeł. chrz. 08.09.1829; Stanisław Grochowski, Tekla Chodorowska, Feliks Chodorowski, Magdalena Grochowska , Jakub Kraśnikiewicz i Dorota Horyszkiewicz 171-1-2 196V 23 R DM
0 0 1829 Deraźne Antoni Skarliński Chołoniewicze Paweł Magdalena Żołędziewska dopeł. chrz. 08.09.1829; Stanisław Grochowski, Tekla Chodorowska, Feliks Chodorowski, Magdalena Grochowska , Jakub Krasnikiewicz i Dorota Horyszkiewicz 171-1-2 196V 23a R DM
0 0 1829 Deraźne Katarzyna Skarlińska Chołoniewicze Paweł Magdalena Żołędziewska dopeł. chrz. 08.09.1829; Stanisław Grochowski, Tekla Chodorowska, Feliks Chodorowski, Magdalena Grochowska , Jakub Krasnikiewicz i Dorota Horyszkiewicz 171-1-2 196V 23b R DM
20 12 1829 Deraźne Józef Wiktor Konopacki Chołoniewicze Florian Agnieszka Chodorowska Józef Chodorowski i Anna Garbolińska 171-1-2 197V 30 R DM
1 11 1829 Korzec Karolina Sawicka Balarka Aleksandrowska Marcin Anna Górska Jan Chodorowski i Apolonia Sawicka zamężna 245-1-3 79R 104 R 155 DM
15 12 1830 Równe Kazimierz Słodkowski Hlińsk Jan Anastazja Kirnicka dopeł.chrz. 1.09.1841, as. Józef Chodorowski i Marianna Paplińska, as. Marcin Kozłowski i Anna Dąbrowska 171-1-12 118V 27 R DM 0
30 6 1830 Aleksandria Paulina Drzewiecka Kamienna Góra Stefan Ludwika Lipińska Jan Chodorowski i Małgorzata Lipińska wdowa 171-1-3 201V 11 R DM
13 1 1830 Klewań Paweł Miskiewicz Klewań Jędrzej Marianna sław. Piotr Żuliński kolator kościoła klewańskiego, Helena Chrzanowska, as. Franciszek Chodorowski, Katarzyna Żulińska 171-1-3 170R 2 R 7642 DW
30 9 1831 Łuck Franciszek Chodorowski Majdan Siekierzycki Korma zwany Jakub Tekla Kowalska Karol Kowalski, Agnieszka Paszkowska małżonka Pawła 368 126 48 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0064.htm
3 3 1831 Aleksandria Kazimierz Chodorowski Józefówka Józef Katarzyna Domaniewska Stefan Szuwarski i Aleksandra Łoś ż. Gabriela 171-1-4 179V 9 R DM
20 5 1831 Aleksandria Julia Sewruk Kamienna Góra Kazimierz Katarzyna Suchodolska Karol Chodorowski i Marianna Chodorowska ż. Jana 171-1-4 180V 12 R DM
24 9 1831 Aleksandria Hieronim Chodorowski Józefówka Mikołaj Józefa Kobrzynowicz Dominik Prokopowicz i Ewa Chodorowska panna 171-1-4 182R 23 R DM,JJ
9 4 1832 Ostróg Marianna Tołpiszkiewicz Płużne Franciszek Marianna Korzyńska Ur. Karol Chodorowski, Ur. Konstancja Torczyńska 171-1-5 6R 29 R MZ
2 2 1832 Korzec Ignacy Chodorowski Balarka Michiejowiecka Jan Marianna Kwiatkowska Piotr Orzechowski i Marianna Zeryniewiecka mężatka 245-1-6 58v 15 R Na
6 5 1832 Deraźne Stanisław Garbaliński Chołoniewicze Franciszek Anna Szumska Jan Chodorowski i Agnieszka Juzikiewicz ż. Wojciecha 171-1-5 192R 13 R DM 0
24 8 1832 Deraźne Ludwik Adamski Chołoniewicze Marcin Lucyna Szczepkowska Jan Chodorowski i Anna Garbalińska 171-1-5 194R 26 R DM
27 3 1832 Nowogród Wołyński Józef Chodorowski Józefówka Balarka Piotr Antonina Jandulska ur. Wincenty Turowski, Wiktoria Sokołowska ż. Józefa 245-1-6 7R 1278 R 703 DW
10 6 1833 Aleksandria Małgorzata Zaręba Sołomka Piotr Katarzyna Kamieńska Józef Chodorowski i Tekla Laszewicz ż. Stefana 171-1-6 166R-166V 12 R DM
8 7 1833 Aleksandria Antoni Chodorowski Sołomka Józef Katarzyna Domalewska Józef Kamieński i Ewa Chodorowska panna 171-1-6 168R 19 R DM
18 10 1833 Kulczyny Łukasz Chodorowski Antoniny Tomasz Agnieszka Borkowska Józef Michalski i Franciszka Siedlecka ż. Tomasza 178-3-99 322V 71 Ż 612 DM
18 9 1833 Klewań Eustachy Miskiewicz Klewań Jędrzej Marianna Franciszek Chodorowski, Eudoksja Kondratiukowa 171-1-6 136V 34 R 135 AS
4 8 1834 Ołyka Katarzyna Słodkowska Pyszny Bór Franciszek Zofia Trybulska ur. Gasper Chodorowski, Maryanna Damalewska mężatka 820 116V 111 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0121.htm
8 9 1834 Korzec Józef Chodorowski Balarka Lubtowska Jan Marianna Kwiatkowska Piotr Orzechowski i Marianna Hrynowicka ż. Tomasza 245-1-8 79v 100 R Na
12 2 1834 Deraźne Agnieszka Kołodyńska Balarka Eliasz Elżbieta Borecka Kazimierz Chodorowski i Tekla Chodorowska 171-1-7 193V 4 R DM
18 1 1834 Aleksandria Petronela Drzewiecka Nowy Zawód Stefan Ludwika Lipińska Karol Chodorowski i Katarzyna Sewruk ż. Kazimierza 171-1-7 176R 1 R DM
4 7 1834 Aleksandria Józefa Przyłuska Kamienna Góra Tomasz Petronela Belina Karol Chodorowski i Katarzyna Sewruk ż. Kazimierza 171-1-7 178V 15 R DM
29 9 1834 Aleksandria Jozafat Ostrowski Majdan Hłażowski Antoni Regina Rudnicka Ludwik Chodorowski i Anastazja Łoś ż. Kajetana 171-1-7 179V 20 R DM
10 2 1834 Klewań Julia Żulińska Klewań Erazm Katarzyna Radziewicz Maciej Borzym, Elżbieta Żulińska. As. Franciszek Chodorowski, Albina Sławuszewska 171-1-7 144R- 144V 2 R 149 - 150 AS
4 4 1835 Bazalia Wincenty Bujalski Bazalia Tomasz Franciszka Paluchowska Jan Terlecki i Teresa Komarnicka, Mikołaj Chodorowski i Wiktoria Mazurkiewicz 178-3-101 234V 36 Ż DM
23 9 1835 Bazalia Stanisław Chodorowski Bazalia Mikołaj Ludwika Sawicka Wojciech Niemirowski i Agnieszka Topolnicka, Tomasz Topolnicki i Karolina Niemirowska 178-3-101 238R 84 Ż DM
19 10 1835 Niewirków Franciszek Chodorowski Moczulanka Piotr Antonina Łasewicz Antoni Boczkowski, Magdalena Zarzycka panna 171-1-8 250 R 25 R AS
11 7 1835 Deraźne Małgorzata Horoszkiewicz Znamirówka Franciszek Marianna Kowalska Józef Chodorowski i Krystyna Kopiej 171-1-8 187R 16 R DM
24 7 1836 Bazalia Ignacy Niemirowski Bazalia Wojciech Karolina Skibicka Antoni Motylewski i Justyna Konferowicz, Antoni Komarnicki i Ludwika Chodorowska, Mikołaj Chodorowski i Teresa Komarnicka 178-3-106 268R 71 Ż DM
2 8 1836 Korzec Antonina Wilczyńska Głuszków Franciszek Agata Choińska ... Chodorowski i Elżbieta Kulikowska ż. Tomasza 245-1-10 75v 84 R Na
1 5 1836 Deraźne Florian Horoszkiewicz Ładessa Marcin Marianna Praszkowska Kazimierz Chodorowski i Magdalena Praszkowska 171-1-9 191V 16 R DM
2 3 1836 Aleksandria Helena Chodorowska Kamienna Góra Józef Katarzyna Łozińska Karol Chodorowski i Zofia Czerwińska ż. Bernarda 171-1-9 171R 6 R 184 DM
20 6 1836 Aleksandria Adolf Przyłuski Kamienna Góra Tomasz Petronela Belina Karol Chodorowski i Katarzyna Chodorowska ż. Józefa 171-1-9 172V 16 R 186 DM
29 11 1836 Aleksandria Andrzej Ostapowicz Kamienna Góra Józef Małgorzata Wasylewska narodzony z rana, chrzest 29.11., Ludwik Chodorowski i Katarzyna Szlejf ż. Ludwika 171-1-9 174V 27 R 188 DM
22 12 1836 Aleksandria Adam Łoś Balarka Jan Zofia Bielecka Ludwik Chodorowski i Marianna Łoś panna 171-1-9 174V 28 R 188 DM
8 12 1836 Lubar Franciszek Chodorowski Futor Lubarski Piotr Marianna Górska Jan Rudnicki i Katarzyna Grodecka ż. Bazylego, asyst. Bazyli Grodecki i Helena Duszyńska ż. Wojciecha 178-51-386 410V 111 Ż 414 DM
28 3 1837 Korzec Franciszek Chodorowski Balarka Lubtowska Jan Marianna Kwiatkowska 245-1-11 74 42 R PW
8 4 1837 Deraźne Franciszek Bielawski Balarka Maciej Anna Kopiej Kazimierz Chodorowski i Agata Kopiej panna, Mateusz Kamiński i Apolonia Ihnatowicz 171-1-10 203R 13 R DM
6 5 1837 Deraźne Franciszek Chodorowski Znamirówka Józef Józefa Bielańska Józef Żukowski i Ludwika Chodorowska panna 171-1-10 203V 16 R DM
21 1 1837 Aleksandria Agnieszka Kuczyńska Kamienna Góra Andrzej Marianna Czerwińska Karol Chodorowski i Petronela Przyłuska ż. Tomasza 171-1-10 187V 4 R 190 DM
10 4 1837 Aleksandria Leon Kuczyński Nowy Zawód Jan Anna Prokopowicz Mikołaj Chodorowski i Anna Prokopowicz panna 171-1-10 187V 7 R 190 DM 0
25 5 1837 Aleksandria Grzegorz Szlejf Kamienna Góra Ludwik Katarzyna Wasylewska Karol Chodorowski i Rozalia Marczuk ż. Jana 171-1-10 188R 11 R 190 DM
8 6 1837 Aleksandria Aleksandra Łoś Józefówka Piotr Marianna Hryniewiecka Ludwik Chodorowski i Józefa Chodorowska ż. Mikołaja 171-1-10 188V 14 R 191 DM
15 9 1838 Ołyka Hipolit Michał Chodorowski Pyszny Bór Kasper Joanna Grabowska 824 129 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0130.htm
1 8 1838 Kuniów Augustyn Chodorowski Zboryszów, par. Beresteczko Andrzej Marianna Mierzwińska dopełnienie chrztu 7.7.1846 chrzestni: Stanisław ?, Anna Brzozowska wdowa 885 85 39 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0086.htm
17 6 1838 Niewirków Aniela Pulikowska Moczulanka Tomasz Elżbieta Weluk ? Ur.Piotr Chodorowski, Ur.Aleksandra Czerwiń ska ż. Michała 171-1-11 275 R 26 R AS
27 8 1838 Niewirków Bartłomiej Chodorowski Moczulanka Piotr Antonina Łosiewicz Ur.Tomasz Sokołowski Ur.Marianna Łosiewicz ż.Wawrzyńca 171-1-11 278 R 43 R AS
6 6 1838 Deraźne Ludwik Chodorowski Znamirówka Kazimierz Józefa Żukowska Jan Kownacki i Katarzyna Kopiej 171-1-11 208R 20 R DM 0
27 8 1838 Aleksandria Jan Chodorowski Józefówka Ludwik Marianna Kotowska Florian Michałowski i Ewa Kamińska ż. Józefa 171-1-11 188V 16 R 193 DM
3 9 1838 Aleksandria Kazimierz Kuczyński Kamienna Góra Jędrzej Marianna Czerwińska Karol Chodorowski i Ludwika Chodorowska wdowa 171-1-11 190R 18 R 193 DM
2 10 1838 Aleksandria Franciszek Chodorowski Kamienna Góra Józef Katarzyna Domalewska Michał Staniszewski i Julia Domalewska panna 171-1-11 190V 23 R 194 DM
14 12 1838 Aleksandria Franciszek Drzewiecki Józefówka Stefan Ludwika Lipińska Mikołaj Chodorowski i Ewa Kamińska zamężna 171-1-11 192R 30 R 195 DM
20 2 1839 Aleksandria Leon Chodorowski Józefówka Mikołaj Józefa Kobranowicz 879 162 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0164.htm
22 9 1839 Aleksandria Marianna Prokopowicz Kamienna Góra Florian Franciszka Bilin Karol Chodorowski żonaty, Petronela Przełuska 879 163 V 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0166.htm
7 5 1839 Nowogród Wołyński s. [...] Bóbr Balarka Józefówka Kazimierz Marianna Żołnowska brak zapisu imienia, Piotr Chodorowski i Teresa Sokołowska ż. Jędrzeja 178-3-72 11V 86 Ż 23 DM
17 6 1839 Nowogród Wołyński Julianna Osińska Balarka Józefówka Szymon Franciszka Chodorowska Piotr Chodorowski i Marianna Felińska ż. Kazimierza 178-3-72 14R 106 Ż 28 DM
10 8 1839 Nowogród Wołyński Katarzyna Łaszewicz Balarka Józefówka Tomasz Marianna Misiuna Stanisław Chodorowski i Marianna Felińska ż. Kazimierza 178-3-72 17V 134 Ż 35 DM
1 10 1839 Nowogród Wołyński Franciszek Osiński Balarka Józefówka Ignacy Anna Bóbr Piotr Chodorowski i Marianna Turowska ż. Józefa 178-3-72 21V 167 Ż 43 DM
28 1 1839 Korzec Apolonia Wilczyńska Majdan Hłużkowo Franciszek Agata Chwoińska Piotr Chodorowski żonaty, Elżbieta Pulikowska żona Tomasza 178-51-433 60V 16 Ż 64
17 5 1839 Korzec Stanisław Wilczyński Majdan Głuszków Gabriel Agnieszka Sokołowska Piotr Chodorowski żonaty, Elżbieta Pulikowska żona Tomasza 178-51-433 67R 66 Ż 72
9 11 1840 Aleksandria Marcjanna Łoś Józefówka Jan Zofia Bilek Ludwik Chodorowski z Klarą Łoś panną 880 153 R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0169.htm
26 5 1840 Kuniów Urban Chodorowski Radohoszcz Wielka Józef Elżbieta Teleżyńska 880 50 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0053.htm
23 10 1840 Ołyka Rafał Jan Chodorowski Pyszny Bór Kacper Joanna Grabowska 464 14 32 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0008.htm
20 1 1840 Aleksandria Anastazy Łoś Józefówka Piotr Marianna Hryniewiecka Ludwik Chodorowski żonaty, Józefa Chodorowska mężatka 880 149 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0166.htm
3 9 1840 Aleksandria Wawrzyniec Pulikowski Józefówka Józef Marianna Łoś Piotr Chodorowski kawaler, Julia Łosiowa mężatka 880 152 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0169.htm
26 8 1840 Nowogród Wołyński Bartłomiej Juchimowicz Balarka Józefówka Karol Franciszka Bóbr ur. Piotr Chodorowski, Marianna Jelińska ż. Kazimierza 871 44 168 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0023.htm
2 7 1841 Aleksandria Józef Kuczewski Sołomka Wawrzyniec Franciszka Przyłuska Mikołaj Chodorowski i Klara Chodorowska zamężna 171-1-12 174R 12 R JJ
9 2 1841 Aleksandria Joanna Scholastyka Drzewiecka Józefówka Stefan Ludwika Lipińska Mikołaj Chodorowski i Ewa Kamińska zamężna 171-1-12 172R 2 R JJ
13 10 1841 Nowogród Wołyński Jan Chodorowski Józefówka Antoni Anna Ostrowska 872 48 188 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0028.htm
7 8 1841 Aleksandria Dominik Hipolit Chodorowski Józefówka Mikołaj Józefa Kobrynowicz Florian Michałowski kawaler i Franciszka Szuwarska panna 171-1-12 174R 14 R JJ
8 8 1841 Aleksandria Dominik Przyłuski Kamienna Góra Tomasz Petronela Bilina Karol Chodorowski i Katarzyna Jurkowska panna 171-1-12 174V 15 R DM
3 10 1841 Aleksandria Karolina Prokopowicz Kamienna Góra Mikołaj Konstancja Bogucka Mikołaj Chodorowski i Teresa Prokopowicz panna 171-1-12 175R 20 R DM
18 10 1841 Aleksandria Marceli Łoś Józefówka Stefan Dorota Krzeminowska Piotr Chodorowski i Klara Dziekońska panna 171-1-12 176R 25 R JJ
7 1 1841 Niewirków Wiktoria Boczkowska Mokre Adrian Katarzyna Marczewska Piotr Chodorowski, Agnieszka Boczkowska ż. Tadeusza 171-1-12 257 V 10 R AS
15 6 1841 Deraźne Jan Chodorowski Znamirówka Józef Józefa Bielawska Wm Dominik Znamirowski i Wiktoria Przełuska panna 171-1-12 194R 24 R DM
20 1 1842 Aleksandria Genowefa Chodorowska Józefówka Piotr Justyna Jasińska Mikołaj Chodorowski żonaty, Klara Dziekońska panna 881 207 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0215.htm
10 10 1842 Niewirków Jan Kanty Chodorowski Willa Wincenty Prakseda Żygadło 881 285 V 40
1 1 1842 Ołyka Daniel Mieczysław Chodorowski Pyszny Bór Wincenty Zofia Grabowska 466 1 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0001.htm
22 3 1843 Tuczyn Józef Chodorowski Siedliszcze Małe Ludwik Małgorzata Kotowska 882 150 V 10 0
27 8 1843 Ołyka Marianna Moroz Pyszny Bór Jan Antonina Skarżyńska ur. Kasper Chodorowski, Franciszka Sawruk ż. Grzegorza 467 9 23 AGAD MO, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0005.htm
10 12 1843 Nowogród Wołyński Jakub Chodorowski Józefówka Mikołaj Rozalia Myszkiewicz 875 1 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0004.htm
29 11 1843 Łanowce Saturnin Jan Olszewski Kuźmin par. Starykonstantynów Aleksander Marianna Chodorowska dopeł.chrz.6.VIII.1845, ur. Jozefat Chodorowski i ur. Józefa Puchalska ż. Michała 876 846 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0451.htm
26 12 1843 Niewirków Franciszek Szachniewicz Moczulanka Józef Elżbieta Nowicka Piotr Chodorowski,Elżbieta Polikowska ż.Tomasza 883 241V 30 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0248.htm
21 6 1844 Tuczyn Antoni Łukomski Małe Siedliszcze Jan Ewa Mórg Stanisław Chodorowski, Anna Sewrukowa 883 147V 24 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0151.htm
24 9 1844 Tuczyn Władysław Chodorowski Małe Siedliszcze Józef Katarzyna Domalewska Aleksander Kotowski, Teresa Łosiowa 883 150R 37 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0153.htm
26 11 1844 Ołyka Andrzej Józef Chodorowski Pyszny Bór Kasper Joanna Grabowska 468 17 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0009.htm
9 9 1844 Wiszenki Aleksander Kowalski Smolarnia Jezierska Józef Marjanna Surmińska Jakub Chodorowski, Aniela Kowalska; ch; 10.08. 770 31 53 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0016.htm
6 2 1844 Aleksandria Teofila Przyłuska Kamienna Góra Tomasz Petronela Bilin Karol Chodorowski żonaty, Tekla Szczepańska mężatka 883 154a V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0165.htm
17 2 1844 Aleksandria Walenty Chodorowski Józefówka Piotr Klara Łoś Mikołaj Chodorowski żonaty, Klara Dziekuńska panna 883 155a R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0165.htm
17 4 1844 Aleksandria Wiktor Chodorowski Józefówka Michał Józefa Kobryn 883 156a R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0166.htm
19 12 1844 Kuniów Eugeniusz Chodorowski Radohoszcza Wielka Józef Elżbieta Teleżyńska 883 75 R 80 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0078.htm
13 4 1845 Tuczyn Stanisław Chodorowski Siedliszcze Małe Ludwik Marcella Kotowska 884 174 R 19
27 1 1845 Łuck Jan Bajkowski Korma Ignacy Marianna Kalinowska Jakub Chodorowski Aniela Kowalska 381 3 7 ZP 0
20 1 1845 Niewirków Franciszek Bobawski Moczulanka Bartłomiej Józefa Nowicka Piotr Chodorowski i Elżbieta Pulikowska 884 272 11 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0279.htm
15 5 1845 Aleksandria Jan Nepomucen Kamiński Józefówka Józef Ewa Moroz Piotr Chodorowski żonaty, Józefa Chodorowska mężatka 884 185 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0191.htm
12 5 1845 Lubar Wojciech Chodorowski Futor Lubarski Piotr Marianna Grabowska Wincenty Jurkowski i Domicela Rudnicka ż. Jana 178-3-12 162V 48 Ż 323 DM
18 8 1846 Tuczyn Ludwik Chodorowski Cecylówka Kazimierz Anna Gniatecka Stanisław Gniatecki, Teresa Gniatecka bratowa 885 167V 27 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0174.htm
28 8 1846 Tuczyn Jan Kotowski Małe Siedliszcze Aleksander Salomea Żarczyńska Ludwik Chodorowski, Franciszka Gorczycka wdowa 885 167V 28 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0174.htm
29 11 1846 Tuczyn Andrzej Chodorowski Małe Siedliszcze Ludwik Małgorzata Kotowska Aleksander Kotowski, Katarzyna Kopiejowa, ż. Erazma 885 170R 43 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0176.htm
5 6 1846 Niewirków Antoni Chodorowski Moczulanka Piotr Anastazja Łaszewicz Grzegorz Niegojenko, Elżbieta Wilczyńska ż.Michała 885 234R 19 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0244.htm
5 9 1846 Bazalia Zachariasz Chodorowski Łazuczynek Mały Tomasz Elżbieta Jakuszewska Józef Więckiewicz i Barbara Żukowska 178-3-115 239R 98 Ż 471 DM
16 2 1846 Aleksandria Symeon Chodorowski Józefówka Mikołaj Józefa Kobrynowicz Józef Sawicki i Dorota Łoś zamężna 885 178R 3 AGAD 184 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0184.htm
21 3 1846 Aleksandria Benedykt Prokopowicz Kamienna Góra Florian Franciszka Bilina Karol Chodorowski i Petronela Przyłuska panna 885 178V 7 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0185.htm
31 8 1846 Aleksandria Róża Pulikowska Majdan Łażowski Józef Marianna Łoś Piotr Chodorowski i Ludwika Łoś zamężna 885 179V 14 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0186.htm
19 6 1847 Ołyka Justyn Gerwazy Chodorowski Pyszny Bór Wincenty Zofia Grabowska 471 12 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0007.htm
23 1 1847 Kodnia Ludwik Buszkiewicz Kodnia Walery Paulina Kostiukiewicz Michał Chodorowski assesor i Maria Radziszewska Majorowa wdowa, Wlm Adalbert Jaworski i Wlm Johanna Dobrowolska panna 178-3-18 1V 4 Ż DM
13 9 1847 Niewirków Mikołaj Chodorowski Moczulanka Piotr Antonina Lasiewicz Grzegorz Niegojenko, Agnieszka Boczkowska ż.Antoniego 171-1-13 283 R 32 R AS
2 10 1847 Kuniów Władysław Chodorowski Radohoszcz Wielka Józef Elżbieta Teleżyńska W. Antoni Brzozowski, Józefa Michałowska ż. Gabriela 171-1-13 75R 53 R 864 DW
27 3 1847 Aleksandria Henryka Kuczewska Sołomka Wawrzyniec Franciszka Przyłuska Mikołaj Chodorowski i Ludwika Kobrynowicz panna, asyst. Dominik Szadkowski kawaler i Henryka Jarosiewicz zamężna 171-1-13 194R 11 R 199 JJ, DM
14 9 1847 Zasław św. Jana Jan Chodorowski Zasław Tomasz Brygida Burkowska Mateusz Gągalski i Katarzyna Słowikowska 178-3-116 6V 46 Ż 14 DM
25 12 1847 Lubar Jan Chodorowski Futor Lubarski Tomasz Apolonia Iwańska Józef Skulski i Domicela Kulikowska ż. Antoniego 178-3-19 305V 114 Ż 605 DM
30 11 1847 Kulczyny Petronela Bujalska Antoniny Józef Katarzyna Zielińska Karol Chodorowski i Anna Wolska ż. Ludwika 178-3-116 402R 101 Ż 790 DM
29 10 1848 Białogródka Rafał Chodorowski Podlisce IN Julianna Chodorowska s. panny, Agafon Żontowski i Agata Okryńska wdowa 178-3-117 142V 108 Ż DM
9 2 1848 Tuczyn Walenty Gniatecki Cecylówka IN Apolonia Kazimierz Chodorowski i Franciszka Słowińska ż. Piotra 171-1-14 203V 4 R DM
5 4 1848 Tuczyn Józef Gniatecki Cecylówka Jan Anna Kuriata Kazimierz Chodorowski i Anna Gniatecka ż. Cypriana 171-1-14 205V 17 R DM
8 3 1848 Aleksandria Joanna Szoszyńska Józefówka Antoni Antonina Sawicka Piotr Chodorowski i Małgorzata Dębowska zamężna 171-1-14 230R 4 R 226 JJ, DM
25 3 1848 Aleksandria Adam Aleksander Kobrynowicz Sołomka Józef Ludwika Kołodzińska Mikołaj Chodorowski Paulina Satkowska panna 171-1-14 230V 5 R 227 DM
16 5 1848 Aleksandria Zofia Orlińska Nowy Zawód Bazyli Marianna Grębowska Jakub Chodorowski kawaler i Franciszka Prokopowicz zamężna 171-1-14 231R 11 R 227 DM
25 7 1848 Aleksandria Kunegunda Sokołowska Kamienna Góra IN Emilia Karol Chodorowski i Faustyna Jakutowicz panna 171-1-14 231V 17 R 228 DM
22 8 1848 Aleksandria Ludwika Chodorowska Józefówka Piotr Klara Łoś Mikołaj Chodorowski i Marianna Kuczyńska zamężna 171-1-14 232R 19 R 228 DM
21 12 1848 Aleksandria Anastazja Ejsmont Kamienna Góra Wincenty Sabina Jankowska Karol Chodorowski i Petronela Chodorowska panna 171-1-14 233V 31 R 230 DM
17 4 1848 Bazalia Józef Piechta Bazalia Mikołaj Marianna Motylewska Mikołaj Chodorowski i Konstancja Benedyktowicz 178-3-117 297R 43 Ż 582 DM
12 8 1848 Bazalia Józef Chodorowski Łazuczynek Mały Tomasz Elżbieta Jakuszewska Józef Więckiewicz i Ludwika Chodorowska 178-3-117 302R 83 Ż 592 DM
8 4 1848 Deraźne Adam Chodorowski Tuchirz Józef Józefa Bielawska chrzest 12.04.1848, Michał Kopiej i Magdalena Żukowska panna 171-1-14 245V 10 R 242 BW
15 5 1848 Deraźne Ludwik Adamski Widymir Teodor Waleria Grochowska chrzest 20.05.1848, Józef Chodorowski i Wiktora Adamska panna 171-1-14 246V 15 R 243 BW
29 2 1848 Korzec Katarzyna Wilczyńska Majdan Głuszków Gabriel Agnieszka Murawska Piotr Chodorowski i Agata Wilczyńska ż. Franciszka 245-1-14 408R 48 R 789 DM
30 9 1849 Annopol Franciszek Rudnicki Żuków Feliks Karolina Chodakowska Andrzej Chodorowski i Katarzyna Świdzińska panna 171-1-15 120V-121R 44 R 123 DM
12 7 1849 Tuczyn Jan Bogucki Tuczyn Ignacy Katarzyna Konopnicka chrzest 30.12.1852, Walerian Chodorowski i Teresa Lubieniecka ż. Macieja, as. Maciej Lubieniecki i Antonina Ankwicz panna 171-1-17 415V-416R 34 R 419 BW
8 7 1850 Ołyka Jan Chodorowski Pyszny Bór Wincenty Zofia Grabowska 474 26 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0014.htm
15 2 1850 Bazalia Faustyna Gluzicka Bazalia Piotr Tekla Lubiniecka Mikołaj Chodorowski, Agnieszka Kasperska 178-3-119 68V-69R 15 Ż 134 DW
21 7 1850 Bazalia Petronella Antoszczuk Janówka Teodor Anna 1-dw. Mikołaj Chodorowski, Prakseda Laszczukowa 178-3-119 82V-83R 66 Ż 162 DW
19 9 1850 Bazalia Mikołaj Chodorowski Czuchele Piotr Franciszka Strzałkowska szl. Piotr Piotrowski, Teresa Wróblewska 178-3-119 88V-89R 91 Ż 174 DW
29 11 1850 Bazalia Andrzej Seweryniuk Łazuczynek Wojciech Marianna 1-dw. Mikołaj Chodorowski, chł. Franciszka Jóźczukowa 178-3-119 94V-95R 115 Ż 186 DW
1 1 1850 Aleksandria Katarzyna Przyłuska Kamienna Góra Tomasz Petronela Bilina chrzest 1.01.1850, Jan Chodorowski i Marianna Charska zamężna 171-1-16 642V-643R 1 R 655 JJ, BW
25 1 1850 Aleksandria Józef Kowalewski Sołomka Michał Helena Markiewicz chrzest 2.02.1850, Lucjan Chodorowski i Paulina Wabiszkiewicz panna, as. Norbert Dziekoński i Petronela Jasińska panna 171-1-16 643V-644R 6 R 656 JJ, BW
21 3 1850 Tuczyn Teofil Chodorowski Siedliszcze Ludwik Małgorzata Kotowska chrzest 22.03.1850, Andrzej Sewruk i Marianna Krajewska panna 171-1-16 592V-593R 11 R 605 BW
3 5 1850 Równe Stanisław Przyłuski Barmaki Klemens Dominika Jaworska chrzest 4.05.1850, Andrzej Chodorowski i Tekla Faszczewska 171-1-16 494V-495R 13 R 506 BW
28 5 1850 Kulczyny Magdalena Szafrańska Wolica Tatarska Łukasz Franciszka Bobrowska Tomasz Chodorowski i Wiktoria Bobrowska 178-3-119 190V-191R 55 Ż 372-373 DM
18 4 1851 Ołyka Fortunat Chodorowski Pyszny Bór Kasper Joanna Grabowska 475 12 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0007.htm
19 6 1851 Bazalia Marceli Chodorowski Bazalia Mikołaj Ludwika Sawicka Mikołaj Piechta i Anna Kalińska 178-3-120 104V-105R 85 Ż DM
4 5 1851 Wiszenki Stanisław Galla Majdan Jezierski Jan Elżbieta Komnacka Jakub Chodorowski i Domicela Zalewska ż. Jana 776 8-9 18 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20776/pages/PL_1_436_776_0005.htm
11 3 1851 Kuniów Józef Bronisław Chodorowski Radohoszcza Wielka Józef Elżbieta Teleżyńska Stanisław Dziewulski i Małgorzata Wysocka ż. Faustyna 17-2-1 296V-297R 18 R 302 DM
16 1 1851 Deraźne Ludwik Chodorowski Tuchirz Józef Józefa Bielawska chrzest 17.01.1851, Michał Kopiej i Ewa Kowalska 171-2-1 125V-126R 3 R 128 BW
29 10 1851 Aleksandria Narcyz Łoś Józefówka Piotr Marianna Hryniewiecka chrzest 1.11.1851, Mikołaj Chodorowski i Ludwika Kobrynowicz zamężna 171-2-1 118V-119R 26 R 121 BW
25 12 1851 Niewirków Adam Rybczyński Moczulanka NN Karolina Rybczyńska s. nieślubny Karoliny, chrzest 1.02.1852, Józef Chodorowski i Tekla Stachurska panna 171-1-17 544V-545R 29 R 547 BW
27 7 1852 Ołyka Kasper Karol Chodorowski Pyszny Bór Wincenty Zofia Grabowska 476 24 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0013.htm
22 9 1852 Deraźne Antonina Chodorowska Znamirówka NN Agnieszka Chodorowska c. nieślubna Agnieszki, chrzest 1.10.1852, Józef Chodorowski i Aniela Żukowska ż. Ludwika 171-1-17 455V-456R 24 R 459 BW
3 1 1852 Tuczyn Karol Chodorowski Cecylówka Kazimierz Anna Gniatecka chrzest 6.01.1852, Jan Gniatecki i Marianna Słodkowska panna 171-1-17 409V-410R 1 R 413 BW
23 12 1852 Tuczyn Maria Konstancja Bogucka Tuczyn Ignacy Katarzyna Konopnicka chrzest 30.12.1852, Walerian Chodorowski i Teresa Lubieniecka ż. Macieja, as. Maciej Lubieniecki i Antonina Ankwicz panna 171-1-17 415V-416R 33 R 419 BW
19 2 1852 Aleksandria Konrad Chodorowski Maszcza Ludwik Małgorzata Kotowska chrzest 20.02.1852, Jan Chodorowski i Petronela Przyłuska zamężna 171-1-17 424V-425R 7 R 428 BW
18 7 1852 Aleksandria Wincenty Ejsmont Kamienna Góra Wincenty Sabina Jankowska chrzest 20.07.1852, Karol Chodorowski i Honorata Jucewicz zamężna 171-1-17 428V-429R 21 R 432 BW
29 10 1852 Aleksandria Karol Chodorowski Majdan Koźliński Stanisław Paulina Sewruk chrzest 2.11.1852, Jan Sewruk i Ewa Wabiszczewicz zamężna 171-1-17 429V-430R 27 R 433 BW
1 11 1852 Korzec Antonina Boczkowska Majdan Kropiwnia Adrian Elżbieta Chodorowska Ignacy Chodorowski i Rozalia Zabłocka ż. Eliasza 171-1-17 261V-262R 131 R 265 DM
15 11 1853 Ołyka Aleksander Chodorowski Pyszny Bór Kasper Joanna Grabowska 477 30 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0016.htm
10 4 1853 Bazalia Wojciech Gluzicki Bazalia Piotr Tekla Lubiniecka Mikołaj Chodorowski i Anna Barwicka 178-3-121 79V-80R 43 Ż 160-161 DM
23 7 1853 Bazalia Magdalena Zamłyńska Lutarówka Jan Marianna Walewska Tomasz Chodorowski i Urszula Bukowska 178-3-121 89V-90R 83 Ż 180-181 DM
27 9 1853 Bazalia Michał Chodorowski Bazalia Mikołaj Ludwika Sawicka Mikołaj Piechta i Anna Kamińska 178-3-121 95V-96R 107 Ż 192-193 DM
15 10 1853 Aleksandria Teresa Malinowska Majdan Koźliński Andrzej Katarzyna Chorążewska chrzest 18.10.1853, Franciszek Chodorowski i Katarzyna Chodorowska ż. Jakuba 171-1-33 490V-491R 33 R 482 BW
7 3 1853 Deraźne Jan Kopiej Zacisze Ignacy Anna Skarlińska chrzest 8.03.1853, Józef Chodorowski i Dorota Dawidowicz ż. Szymona 171-1-33 511V-512R 6 R 503 BW
24 5 1854 Olewsk Franciszka Gawłowska Budki Snowidowskie Wincenty Marianna Chodorowska NN Chodorowski i Marcela Chmielewska żona Joachima 178/3/38 698V-699R 11 Ż Na
31 1 1854 Bazalia Julia Krzyżanowska Bazalia Ksawery Wiktoria Piechta Mikołaj Chodorowski i Anna Kamińska 178-3-122 3V-4R 9 Ż DM
20 12 1854 Bazalia Tomasz Chodorowski Klitna Wielka Mateusz Julianna Szatkowska Mateusz Jaworski i Justyna Kalińska 178-3-122 26V-27R 125 Ż DM
23 8 1854 Aleksandria Jan Chodorowski Majdan Koźliński Kazimierz Anna Gnitecka chrzest 24.08.1854, Jan Urbanowicz i Katarzyna Chodakowska ż. Józefa 171-1-37 325V-326R 15 R 322 BW
16 1 1854 Deraźne Józef Kopiej Zabrody Michał Katarzyna Kołodyńska chrzest 27.01.1854, Józef Chodorowski i Małgorzata Kopiej panna 171-1-37 338V-339R 4 R 334 BW
22 10 1854 Deraźne Adam Żukowski Witalisówka Antoni Honorata Domalewska chrzest 24.10.1854, Józef Chodorowski i Karolina Grochowska panna 171-1-37 344V-345R 27 R 340 BW
3 10 1854 Niewirków Ewa Bronowicka Rudnia Niemila Grzegorz Franciszka Brusiłowicz Lucjan Chodorowski i Marianna Lewicka ż. Teodora 171-1-37 307V-308R 46 R 305 DM
11 12 1854 Kulczyny Jan Chodorowski Peczyska Tomasz Ewa Lisowska Michał Rutkowski i Franciszka Nowakowska panna 178-3-122 107V-108R 99 Ż 207-208 DM
21 6 1854 Tuczyn Mikołaj Wacław Gutowicz Tuczyn Piotr Julia Buszkiewicz chrzest 29.06.1854, Mikołaj Jacykow i Cecylia Walewska wdowa, as. Walerian Chodorowski i Amalia Walewska ż. Michała, Michał Walewski i Aleksandra Wilga panna 171-1-37 283V-284R 23 R 283 BW
15 11 1854 Tuczyn Gertruda Kotowska Kryniczka Aleksander Salomea Żarczyńska chrzest 16.11.1854, Walery Chodorowski i Teodora Śnieżek ż. Hipolita 171-1-37 286V-287R 35 R 286 BW
9 1 1855 Aleksandria Kasper Rafał Chodorowski Majdan Koźliński Jakub Katarzyna Kotecka chrzest 10.01.1855 171-1-51 364V-365R 3 R 369 BW
6 2 1855 Aleksandria Florian Chodorowski Kamienna Góra Ludwik Małgorzata Kotowska chrzest 7.02.1855, Franciszek Dubiński i Ferdynanda Michałowska ż. Floriana 171-1-51 365V-366R 5 R 370 BW
29 1 1855 Niewirków Franciszka Konstancja Szenger Bystrzyce Hipolit Konstancja Romzachryst Lucjan Chodorowski i Aniela Lichtańska ż. Jana, asyst. Jan Domini i Petronela Lewicka ż. Teodora 171-1-51 334V-335R 17 R 339 DM
20 5 1855 Niewirków Hieronim Chodorowski Moczulanka Józef Balbina Rudnicka Ludwik Rudnicki kawaler i Aniela Rudnicka ż. Franciszka 171-1-51 337V-338R 31 R 342 DM
26 1 1856 Aleksandria Ignacy Czerwiński Kamienna Góra Gabriel Konstancja Jasińska chrzest 29.01.1856, Karol Chodorowski i Marianna Tuler ż. Ułasa, as. Józef Sakowski i Joanna Brzytyńska ż. Ignacego 171-1-67 289V-290R 5 R 288 BW
18 8 1856 Aleksandria Helena Grochowska Majdan Koźliński Kazimierz Antonina Kuczyńska chrzest 19.08.1856, Stanisław Chodorowski i Katarzyna Chodorowska ż. Józefa 171-1-67 293V-294R 21 R 292 BW
17 1 1857 Ołyka Antoni Chodorowski Pyszny Bór Kasper Joanna Grabowska 481 6 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0004.htm
27 1 1857 Kulczyny Jan Chryzostom Chodorowski Peczyska Tomasz Ewa Lisowska Grzegorz Prasołowski i Elżbieta Saczyńska ż. Stanisława 178-3-125 124V-125R 16 Ż 238-239 DM
11 10 1857 Kulczyny Franciszek Lisowski Salicha Mała Wawryk Feliksa Brzeżewska Tomasz Chodorowski i Franciszka Osmulska ż. Wincentego 178-3-125 138V-139R 90 Ż 266-267 DM
5 1 1857 Deraźne Tytus Ejsmond Marcelindorf Wincenty Sabina Jankowska chrzest 24.01.1857, Mikołaj Chodorowski i Eleonora Guzewicz zamężna 171-1-72 332V-333R 1 R 455 BW
25 5 1858 Ołyka Józef Chodorowski Pyszny Bór Wincenty Zofia Grabowska 482 18-19 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0010.htm
7 5 1858 Bazalia Stanisław Próchnicki Zozulińce Wielkie Bernard Józefa Leszczyńska Mateusz Chodorowski i Marianna Wilgocka 178-3-127 10V-11R 54 Ż DM
6 11 1858 Bazalia Salomea Komarnicka Bazalia Jan Honorata Bogucka Mikołaj Chodorowski i Marianna Piechta 178-3-127 24V-25R 123 Ż DM
11 2 1858 Lubar Mieczysław Chodorowski Lubar Adolf Rozalia Zambronicka Aleksander Jachimowicz, Olimpia de Latour, as: Michał Chodorowski, Honorata Jachimowicz 641-1-18 8 25 Ż MP
15 3 1858 Aleksandria Modest Chodorowski Peremenka Ludwik Małgorzata Kotowska chrzest 24.04.1858, Walerian Żera i Wincentyna Bobrowicz panna 650-1-1 452V-453R 13 R 494 BW
21 8 1858 Aleksandria Joanna Franciszka Czerwińska Kamienna Góra Gabriel Konstancja Jasińska chrzest 24.08.1858, Jakub Chodorowski i Wiktoria Jasińska panna 650-1-1 454V-455R 21 R 496 BW
3 3 1859 Ołyka Jan Chodorowski Pyszny Bór Kasper Joanna Skarżyńska 483 4 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0003.htm
5 1 1859 Aleksandria Melchior Chodorowski Kamienna Góra Karol Joanna Dziekońska chrzest 6.01.1859, Norbert Dziekoński i Franciszka Kamińska ż. Joachima 171-1-73 381V-382R 2 R 376 BW
13 3 1859 Bazalia Józef Chodorowski Bazalia Mikołaj Ludwika Sawicka Antoni Szatulski i Marianna Piechta 178-3-129 10V-11R 40 Ż DM
3 8 1859 Bazalia Dominik Chodorowski Borszczówka Tomasz Elżbieta Jakuszewska Wincenty Piotrowski i Urszula Bukowska 178-3-129 23V-24R 89 Ż DM
26 2 1859 Kulczyny Aleksander Chodorowski Peczyska Tomasz Ewa Lisowska Ksawery Polański i Nimfedora Soczyńska ż. Stanisława 178-3-129 116V-117R 23 Ż 244-245 DM
18 4 1859 Deraźne Adolf Chodorowski Postójne Lucjan Cecylia Leniewicz chrzest 25.04.1859, Jan Chomicki i Józefa Chodorowska ż. Józefa 171-1-73 408V-409R 17 R 394 BW
23 3 1859 Aleksandria Aleksander Chodorowski Majdan Koźliński Jakub Katarzyna Kotecka chrzest 25.03.1859, Adolf Przyłuski i Honorata Jucewicz ż. Karola 171-1-73 383V-384R 12 R 378 BW
29 5 1860 Ołyka Piotr Paweł Chodorowski Pyszny Bór Wincenty Zofia Grabowska Józef Bojkowski, Marianna Skarżyńska z. Kaspra 841 317-318 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0010.htm
9 3 1860 Deraźne Lucjan Kowalski Znamirówka NN Kamila Kowalska s. nieślubny Kamili, chrzest 13.03.1860, Jan Chodorowski i Teofila Naumowicz ż. Jana 171-3-24 233V-234R 7 R 318-319 BW
15 1 1860 Bazalia Paulina Zalewska Lutarówka Józef Katarzyna Jagnicka Tomasz Chodorowski i Joanna Piotrowska 178-3-130 2V-3R 7 Ż DM
12 3 1860 Bazalia Tomasz Zaborowski Koszelówka Stefan Franciszka Chodorowska Mateusz Chodorowski i Tekla Fedorowicz 178-3-130 9V-10R 33 Ż DM
19 3 1861 Kuniów Józefa Helena Chodorowska Radohoszcz Józef Elżbieta Teleżyńska dopeł.chrz., 20.11.1880, asyt. Urban Chodorowski i Kamila Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-78 600V-601R 70 Ż DM
28 6 1862 Ołyka Leon Paweł Chodorowski Pyszny Bór Wincenty Zofia Grabowska 485 10 13 AGAD 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0006.htm
23 4 1862 Starokonstantynów Wojciech Rześniowiecki Zapadyńce Wincenty Marianna Stojanowska Łukasz Chodorowski i Domicela Olszewska ż. Erazma 178-3-131 14V-15R 53 Ż 30-31 DM
11 2 1862 Aleksandria Franciszek Chodorowski Majdan Koźliński Wojciech Paulina Sewruk Franciszek Chodorowski i Czerwińska ż. Grzegorza 887 85-86 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0046.htm
25 3 1862 Aleksandria Witalis Chodorowski Kostopol Ludwik Małgorzata Kotowska Kazimierz Gregorowicz i Aniela Lichtańska panna 887 89-90 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0048.htm
24 12 1862 Niewirków Adam Chodorowski Moczulanka Augustyn Marcelina Rudnicka chrzest 1.01.1863, Jan Żygadło i Marianna Żygadło ż. Feliksa 650-1-2 181V-182R 1 R 240 BW
4 4 1863 Ołyka Izydor Chodorowski Pyszny Bór Kasper Joanna Grabowska 486 8 9 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0005.htm
6 5 1863 Deraźne Rozalia Adamska Zahułek Ludwik Krystyna Burzyńska chrzest 12.05.1863, Jan Chodorowski i Joanna Żarczyńska ż. Grzegorza 650-1-2 232V-233R 22 R 302 BW
7 5 1863 Żytomierz Józef Chodorowski Dubowiec Franciszek Anna Omiecińska Piotr Kurowski, Marcianna Gornicka 178-3-54 39 116 Ż DG
1 4 1863 Aleksandria Franciszka Orlińska Majdan Koźliński Cherubin Karolina Chodorowska chrzest 1.04.1863, Franciszek Chodorowski i Teresa Prokopowicz panna 650-1-2 205V-206R 9 R 269 BW
24 3 1863 Korzec Włodzimierz Chodakowski Futor Korecki Franciszek Małgorzata Bołsunowska chrzest 2.04.1863, Michał Chodorowski i Emilia Ostrowska ż. Sylwestra 650-1-2 7V-8R 21 R 9 BW
9 11 1863 Korzec f. Horodnica Franciszka Żygadło Szopy Feliks Maria Palikowska [Szpalikowska] chrzest 10.11.1863, Franciszek Chodorowski i Aniela Bagińska ż. Dominika 650-1-2 34V-35R 47 R 36 BW
11 4 1863 Niewirków Franciszek Bagiński Moczulanka Klemens Marianna Chodorowska chrzest 14.04.1863, Augustyn Chodorowski i Marianna Żygadło ż. Feliksa 650-1-2 185V-186R 27 R 244 BW
26 12 1863 Deraźne Stanisław Dąbrowski Zacisze Franciszek Kamila Kowalska chrzest 3.01.1863, Jan Chodorowski i Joanna Żarczyńska ż. Grzegorza 171-1-83 240V-241R 1 R 264 BW
7 5 1864 Kazimierka Aleksandra Żarczyńska Włodzimierzówka? Józef Antonina Morawska chrzest 12.05.1864, Jan Chodorowski i Marianna Gajdamowicz panna 171-1-83 286V-287R 15 R 322 BW
20 9 1864 Deraźne Marianna Żarczyńska Zacisze Grzegorz Joanna Chodorowska chrzest 10.10.1864, Jan Chodorowski i Józefa Brzozowska panna 171-1-83 248V-249R 27 R 272 BW
5 9 1864 Deraźne Jan Krasinkiewicz Zacisze Karol Katarzyna Kopiej chrzest 10.10.1864, Jan Chodorowski i Anna Kopiej ż. Józefa 171-1-83 249V-250R 28 R 273 BW 0
8 2 1865 Horochów Jan Trębaczewski Strzelcze Józef Franciszka Antoni Chodorowski, Lucyna Kamińska 101 12-13 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0007.htm
13 9 1865 Żytomierz Marianna Chodorowska Kamionka Kazimierz Domicella Zielisko córka 1-dw./ Joachim Chodorowski, Benigna Chodorowska 178-3-61 38 241 Ż DG
18 8 1865 Żytomierz Marcelina Korbut Futor Ejzyka Adolf Pawlina Łanucka syn mieszczan / Antoni Chodorowski, Teresa Kowalska 178-3-61 35 221 Ż DG
22 5 1865 Żytomierz Julian Kostrowicki Kamionka Edmund Marianna Chodorowska córka mieszczan, Kazimierz Chodorowski, Tekla Teplak 178-3-61 20 115 Ż DG
20 10 1866 Kuniów Jan Zubowski Radohoszcz NN Antonina Jan Chodorowski i Katarzyna Makarusz 178-3-78 94V-95R 67 Ż DM
15 2 1866 Bazalia Wawrzyniec Chodorowski Mończyńce Mateusz Julianna Szatkowska Otton Jaworski i Franciszka Chodorowska 17-1-7 147V-148R 30 Ch 198-199 DM
15 4 1866 Kulczyny Franciszek Chodorowski Krasiłów Łukasz Marianna Przyłuska Antoni Korzeniowski i Barbara Bieńkowska ż. Jakuba 17-1-235 180V-181R 33 Ch 353-354 DM
27 2 1867 Bazalia Faustyna Garlińska Mończyńce Józef Balbina Teodorowicz Mateusz Chodorowski i Anastazja Wierzbicka 17-1-7 190V-191R 30 Ch 284-285 DM
12 12 1871 Ołyka Zenon Chodorowski Pyszny Bór Rafał Marianna Ostrowska 492 47 67 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0025.htm
29 5 1871 Kuniów Witold Chodorowski Radohoszcz Jan Barbara Sokołowska Józef Chodorowski i Julia Żyro, Urban Chodorowski i Kamila Chodorowska 178-3-78 272V-273R 5 Ż DM
16 8 1872 Nowogród Wołyński Kamila Osińska Józefówka Jan Elżbieta Bagińska Józef Chodorowski, Antonina Kuriata 178-3-156 261V-262R 195 Ż 520 DW
5 9 1872 Nowogród Wołyński Emilia Konopacka Józefówka Ludwik Tekla Sokołowska Józef Chodorowski, Józefa Konopacka 178-3-156 264V-265R 210 Ż 526 DW
17 7 1872 Nowogród Wołyński Kamila Bobrowska Huta Kurczycka Grzegorz Zofia Chodorowska Józef Chodorowski, Honorata Chodorowska 178-3-156 271V-272R 243 Ż 540 DW
17 10 1872 Nowogród Wołyński Józef Łaszewicz Józefówka Jakub Marcela Zięba Jakub Chodorowski, Anna Osińska 178-3-156 279V-280R 276 Ż 556 DW
5 9 1873 Ołyka Adam Chodorowski Pyszny Bór Rafał Marianna Ostrowska 494 22 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0012.htm
9 10 1873 Kuniów Krystyna Lewicka Radohoszcz Wielka Jan Wanda Chodorowska Józef Chodorowski i Kamila Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-78 315V-316R 53 Ż DM
7 7 1874 Kuniów Izabella Chodorowska Radohoszcz Wielka Bronisław Zofia Ostrowska szl. Bolesław Chodorowski i Stanisława Konczakowska ż. Fortunata, asyt. Fortunat Konczakowski i Cecy 178-3-78 344V-345R 63 Ż DM
30 1 1874 Kulczyny Feliks Czernicki Peczyska Józef Wincentyna Pawłowska Antoni Krzywicki i Józefa Krzywicka ż. Wincentego, asyst. Klementyn Chodorowski i Emilia Pawłowska panna 17-1-235 666V-667R 15 Ch 1303-1304 DM
1 5 1874 Kulczyny Florian Piasecki Peczyska Piotr Paulina Duchniewicz Klementyn Chodorowski i Agnieszka Gilewska, asyst. Apollon Zdaniewicz i Wincentyna Czernicka 17-1-235 676V-677R 53 Ch 1323-1324 DM
30 10 1874 Kulczyny Marianna Krzywicka Puzyrki par. Białogródka Wincenty Józefa Metelska Klementyn Chodorowski i Wincentyna Czernicka, asyst. Stefan Stachowski i Konstancja Chodorowska 17-1-235 693V-694R 124 Ch 1357-1358 DM
1 1 1875 Ołyka Józef Chodorowski Hulanka - w lesie Szymon Kamila Babińska 496 2 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0002.htm
7 1 1876 Ołyka Lucjan Chodorowski Pyszny Bór Rafał Marianna Ostrowska 497 2 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0002.htm
23 5 1876 Ołyka Józefat Chodorowski Pyszny Bór Józef Marcjanna Kownacka 497 20 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0011.htm
4 1 1876 Kuniów Eugeniusz Chodorowski Radohoszcz Wielka Bronisław Zofia Ostrowska Urban Chodorowski i Waleria Chodorowska panna 178-3-78 403V-404R 2 Ż DM
28 1 1877 Ołyka Stanisław Chodorowski Suchowce Szymon Kamila Babińska 498 12 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0007.htm
24 12 1877 Kuniów Bolesława Florentyna Złotolińska Radohoszcz Wielka Mieczysław Kamilia Chodorowska Urban Chodorowski i Elżbieta Chodorowska ż. Józefa 178-3-78 495V-496R 1 Ż DM
3 3 1879 Tuczyn Kazimierz Chodorowski Janin Gracjan Aleksandra Żukowska 693 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0004.htm
3 3 1880 Kuniów Krystyna Sarnowska Radziwiłłów Augustyn Henryk Leokadia Chodorowska Bronisław Chodorowski i Kamilia Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-78 591V-592R 35 Ż DM
20 5 1880 Kuniów Idalia Wilhelmina Rudnicka Radohoszcz Stefan Jadwiga Chodorowska Bronisław Chodorowski i Leokadia Sarnowska ż. Henryka 178-3-78 591V-592R 36 Ż DM
15 8 1880 Kuniów Marian Chodorowski Radohoszcz Bronisław Zofia Ostrowska Bolesław Chodorowski i Waleria Chodorowska panna 178-3-78 600V-601R 71 Ż DM
6 4 1880 Cudnów Wiktor Chodorowski Rudnia Leśna Dominik Wiktoria Gajko Leon Wiszniewski i Agnieszka Orczyńska ż. Karola 178-3-67 497V-498R 104 Ż 986-987 DM
12 8 1881 Ołyka Roman Chodorowski Pyszny Bór Rafał Marianna Ostrowska 502 36 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0019.htm
24 8 1881 Ołyka Aleksander Chodorowski Suchowce Szymon Kamila Babińska 502 38 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0020.htm
4 1 1881 Berezdów Jan Kościuszkiewicz Nahaczówka Józef Marianna Buczyńska Jan Chodorowski i Rozalia Meliniewska ż. Mikołaja 178-3-169 592V-593R 3 Ż DM
14 10 1882 Kuniów Bronisław Rudnicki Radohoszcz Stefan Jadwiga Chodorowska Bronisław Chodorowski i Leokadia Sarnowska ż. Henryka 178-3-78 680V-681V 65 Ż DM
19 5 1883 Ołyka Franciszek Chodorowski Pyszny Bór Józef Marianna Kownacka 504 20 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0011.htm
14 10 1883 Ołyka Teofil Chodorowski Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 504 46 67 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0024.htm
10 10 1883 Kuniów Lion Lewicki Radohoszcz IN Wanda Chodorowska s. nieślubny wdowy, ch.15.7.1884, Bronisław Chodorowski i Józefa Krajewska ż. Heneryka 178-3-78 773V-774R 40 Ż DM
19 8 1885 Ołyka Marian Chodorowski Pyszny Bór Rafał Marianna Ostrowska 506 38 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0020.htm
1 1 1885 Kuniów Stanisław Gruźdź Radohoszcz Adam Celina Chodorowska Bronisław Chodorowski i Kamila Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-86 3V-4R 10 Ż DM
12 4 1886 Ołyka Dionizy Chodorowski Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 507 24 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0013.htm
20 4 1886 Ołyka Piotr Chodorowski Pyszny Bór Fortunat Marianna Domalewska 507 26 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0014.htm
7 6 1886 Kuniów Edward Chodorowski Radohoszcz Bronisław Zofia Ostrowska Henryk Krajewski i Kamila Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-86 55V-56R 44 Ż DM
11 10 1887 Ołyka Wacław Chodorowski Pyszny Bór Aleksander Marianna Kownacka 1050 4 75 MO
8 10 1888 Ołyka Stanisław Chodorowski Pyszny Bór Fortunat Marianna Domalewska 508 48 95 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0025.htm
6 10 1888 Ołyka Bronisław Chodorowski Chrystowiec Józef Marianna Kownacka 508 48 96 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0025.htm
13 3 1888 Kuniów Karolina Styczyńska Radohoszcz Eweryst Michał Emilia Chodorowska Bronisław Chodorowski i Kamila Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-86 133V-134R 40 Ż DM
5 2 1888 Młynów Karol Wójcicki Peremiłówka Ignacy Franciszka Wereszczyńska Krzemieniec, Bolesław Chodorowski, Franciszka Boguszewska ż. Andrzeja, Antoni Ciszkowski, Zofia Jaszczołt ż. Józefa 740-2-402 40V-41R 16 R 1827 RK
28 9 1889 Ołyka Hieronim Chodorowski Pyszny Bór Aleksander Maria Kownacka 509 42 83 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0022.htm
25 10 1889 Ołyka Marceli Chodorowski Pyszny Bór Antoni Katarzyna Słodkowska 509 48 96 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0026.htm
2 10 1890 Kuniów Eufemia Rudnicka Radohoszcz Wielka Stefan Jadwiga Chodorowska Bolesław Chodorowski i Kamilia Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-86 335V-336R 77 Ż DM
27 11 1892 Brody Magdalena Ochrim Suchowola 211 Antoni Anna Lechkun Jan Chodorowski, Katarzyna Buhaj ż. Jana 618-2-2039 37V 12 CDIAL 822 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9RQQ-SMG2?i=821&cc=1910265&cat=260850
18 7 1892 Ołyka Zygmunt Chodorowski Chorłupy Kasper Anna Winiarska 1018 34 68 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0020.htm
16 1 1893 Ołyka Hilary Chodorowski Pyszny Bór Józef Marianna Kowalska 1018 99 8 MO 0
20 4 1895 Ołyka Jan Chodorowski Pyszny Bór Antoni Katarzyna Słodkowska 1018 413 33 MO 0
25 10 1895 Ołyka Aleksandra Chodorowski Pyszny Bór Aleksander Marianna Kownacka 1018 469 115 MO 0
10 9 1895 Kuniów Mikołaj Rudnicki Radohoszcz Wielka Stefan Ludwika Chodorowska Bronisław Chodorowski i Kamila Złotolińska wdowa 178-3-86 562V-563R 116 Ż DM
3 4 1897 Ołyka Józef Chodorowski Pyszny Bór Antoni Katarzyna Słodkowska 1018 698 37 MO
16 1 1898 Ołyka Melchior Chodorowski Pyszny Bór Aleksander Marianna Kownacka 1018 826 9 MO 0
10 7 1898 Tuczyn Stanislaw Chodorowski Karczemka Adolf Maria Korczakowska 937 12V-13R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0013.htm
10 12 1898 Brody Anna Semczuk Suchowola 81 Eliasz Anna Petryszyn Jan Chodorowski, Anastazja Mazur ż. Franciszka L 23
15 2 1898 Kuniów Janina Zaliwska Radohoszcza Wielka Piotr Ludgarda Lewicka ch. 5.07.1898, Bronisław Chodorowski i Helena Krajewska ż. Józefa 178-3-86 714V-715R 74 Ż DM
6 9 1898 Kuniów Władysław Łobaczewski Radohoszcza Wielka Kazimierz Konstancja Chodorowska Bronisław Chodorowski i Wanda Lewicka wdowa 178-3-86 721V-722R 104 Ż DM
20 12 1899 Młynów Feliksa Szpitalewska Smordwa Józef Maria Chodorowska Jan Chodorowski, Paulina Łopatyńska ż. Franciszka 740-2-407 73V-74R 138 R 1640 RK
5 3 1900 Tuczyn Wacław Chodorowski Horyńgród Adolf Maria Korczakowska 956 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0005.htm
4 12 1900 Niewirków Nikodem Chodorowski Moczulanka Stanisław Teofila Szlasska 951 38 V-39 R 189 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0041.htm
8 4 1900 Kuniów Wilhelm Zalewski Radohoszcza Wielka Piotr Ludgarda Lewicka Bronisław Chodorowski i Aniela Chodorowska ż. Bolesława 178-3-86 820V-821R 53 Ż DM
9 4 1900 Kuniów Izabela Rowieńska Radohoszcza Wielka Konstanty Wilhelmina Rudnicka Bolesław Chodorowski i Magdalena Baryszewska panna 178-3-86 820V-821R 54 Ż DM
19 1 1900 Ostropol Agafia Gajewska Worobijówka Jan Maria Wyszyńska Jan Chodorowski i Karolina Wesołowska 17-1-323 367V-368R 4 Ch 718-719 DM
5 11 1902 Brody Mikołaj Gródecki Suchowola 15 Jan Maria Zbawdeń Jan Chodorowski, Maria Szewczun ż. Jakuba L 18
3 1 1902 Niewirków Bronislaw Chodorowski Moczulanka Adam Helena Stachurska 965 2V-3R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0003.htm
7 3 1902 Tuczyn Tomasz Chodorowski Majdan Rudeński Franciszek Marcelina Bagińska Konstanty Słodkowski, Michalina Dworaczek ż. Piotra 969 6V-7R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0009.htm
0 1902 Hołoby Jan Chodorowski Kasper Anna Winiarska nr aktu 52 t. II 569
14 4 1902 Jałowicze Kazimierz Józef Chodorowski Podhajce Bolesław Szczęsny Aniela Boryszewska 962 7V-8R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20962/pages/PL_1_436_962_0008.htm
23 2 1902 Młynów Antonina Ludwicka Peremiłówka Kazimierz Marianna Dorożkiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Antoni Chodorowski, Maria Chodorowska panna 740-2-407 96V-97R 27 R 1658 RK
6 6 1903 Niewirków Czesław Chodorowski Moczulanka Antoni Wiktoria Dąbrowska Hieronim Bagiński, Zofia Łukomska z. Józefa 966 26V-27R 102 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0029.htm
12 8 1903 Niewirków Zofia Chodorowska Moczulanka Stanisław Teofila Szlaska Antoni Chodorowski, Ewa Baczyńska ż. Hieronima 966 35V-36R 139 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0038.htm
22 4 1903 Żytomierz Kazimierz Chodorowski Żytomierz Józef Anna Parczewska Antoni Olszanowski, Antonina Balicka ż. Albina 178-3-171 123V-124R 174 Ż 243 DW
10 6 1903 Żytomierz Wiktoria Niedzielska Żytomierz Jozafat Michalina Kundzicz Józef Chodorowski, Helena Niedzielska ż. Stanisława 178-3-171 135V-136R 231 Ż 267 DW
22 6 1903 Żytomierz Piotr Pancer Żytomierz Aleksander Aniela Zatwarnicka Józef Chodorowski, Anna Sińkiewicz wdowa 178-3-171 139V-140R 251 Ż 275 DW
2 9 1903 Żytomierz Władysław Błocki Chutor Ajzyka Adam Wiktoria Chodorowska Władysław Chodorowski, Stanisława Chodorowska panna 178-3-171 159V-160R 352 Ż 315 DW
29 9 1903 Żytomierz Michał Chodorowski Psyszcze Józef Katarzyna Olszanowska Antoni Dudkowski, Michalina Dudkowska panna 178-3-171 163V-164R 369 Ż 323 DW 0
20 9 1903 Żytomierz Kazimierz Siemaszko Psyszcze Jan Agata Wojciszewska Józef Chodorowski, Karolina Ordyńska panna 178-3-171 165V-166R 380 Ż 327 DW
17 7 1903 Żytomierz Julian Niedzielski Poprawka NN Maria Józef Chodorowski, Katarzyna Sarosiek (matka wdowa) 178-3-171 185V-186R 483 Ż 367 DW
20 9 1904 Ołyka Józef Chodorowski Borbin Kazimierz Agnieszka Miś 984 37 141 MO 0
15 5 1904 Tuczyn Zofia Urbanowicz Karczemka Telesfor Kazimiera Kamińska Rafał Chodorowski, Klementyna Grochowska 989 10V-11R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0011.htm
1 1 1904 Ołyka Marceli Cecer Kaczew Jakub Zofia Kaznowska Marceli Chodorowski, Ewelina Kownacka 984 3 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0003.htm
1 1 1904 Ołyka Józefa Chodorowski Pyszny Bór Fortunat Petronela Gala Stanisław Suchodolski, Cecylia Konefał 984 4 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0004.htm
29 1 1905 Ołyka Franciszek Chodorowski Pyszny Bór Antoni Katarzyna Słodkowska Jan Kownacki, Bronisława Krupińska 985 7 21 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0007.htm
13 5 1905 Ołyka Izydor Chodorowski Pyszny Bór Aleksander Marianna Kownacka 985 19 71 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0020.htm
14 5 1905 Ołyka Roman Chodorowski Pyszny Bór Adam Aniela Moroz 985 20 74 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0021.htm
17 1 1905 Tuczyn Antoni Chodorowski Majdan Rudeński Franciszek Marcelina Bagińska 988 2V-3R 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0003.htm
16 4 1905 Młynów Józef Chodorowski Beregi Dionizy Bolesława Korczykowska Równe, Mieczysław Raich, Salomea Nowak panna 740-2-411 125V-126R 46 R 1428 RK
26 11 1905 Dubno Aleksander Lewandowski Dubno Andrzej Tomasz Antonina Piper, Peiper Józef Chodorowski i Anna Wentura wdowa 740-10-21 32V-33R 124 R 34 DM 0
1 11 1906 Ołyka Tadeusz Chodorowski Chrystowce Izydor Zofia Kamińska 1019 259 183 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0139.htm
1 4 1906 Nowogród Wołyński Franciszek Chodorowski Józefówka Stanisław Kamila Osińska Jan Chodorowski, Aleksandra Osińska 178-3-202 28V-29R 190 Ż 57 DW
6 6 1906 Nowogród Wołyński Franciszek Chodorowski Józefówka Witalis Maria Kurowska Jan Chodorowski i Waleria Jaworska 178-3-202 41V-42R 283 Ż 83 DW
20 6 1906 Nowogród Wołyński Jan Chodorowski Podłuby Józef Karolina Stachurska Hilary Stachurski i Teofila Ryczkowska 178-3-202 45V-46R 313 Ż 91 DW
28 9 1906 Nowogród Wołyński Rafał Chodorowski Józefówka Tomasz Tekla Turowska Ignacy Garbowski i Maria Osińska 178-3-202 76V-77R 467 Ż 153 DW
14 10 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Garbowski Karpiłówka Antoni Marcelina Kraszewska Józef Chodorowski i Teofila Naumowicz 178-3-202 84V-85R 508 Ż 169 DW
7 11 1906 Nowogród Wołyński Franciszka Olszewska Józefówka Jan Marianna Mielnicka Stanisław Chodorowski i Aleksandra Osińska 178-3-202 96V-97R 569 Ż 193 DW
20 11 1906 Nowogród Wołyński Bronislawa Łaszewicz Józefówka Franciszek Maria Łaszewicz Józef Chodorowski i Franciszka Łaszewicz 178-3-202 107V-108R 621 Ż 215 DW
8 12 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Chodorowski Józefówka Józef Aniela Łaszewicz Witali Łaszewicz i kamila Chodorowska 178-3-202 112V-113R 646 Ż 225 DW
11 11 1906 Nowogród Wołyński Bronisław Zahorowski Paranin Jan Kamila Chodorowska Jan Chodorowski i Antonina Kraszewska 178-3-202 121V-122R 692 Ż 243 DW
30 6 1907 Jałowicze Henryk Józef Chodorowski Podhajce Bolesław Aniela Boreszewska 998 9V-10R 27 AGAD MO, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20998/pages/1_436_0_0_998_0012.htm
30 1 1907 Cudnów filia Romanów Franciszek Chodorowski Gwoździarnia Teofil Serafina Jędrzejewska Rafał Jędrzejewski i Apolonia Wiszniewska ż. Stanisława 178-3-215 66V-67R 37 Ż 129-130 DM
9 6 1907 Cudnów filia Romanów Mieczysław Chodorowski Romanów Aleksander Władysława Iziurkowska Józef Sobiechiert i Maria Kaczanowska panna 178-3-215 85V-86R 153 Ż 167-168 DM
11 1 1908 Ołyka Marceli Chodorowski Pyszny Bór Lucjan Helena Słodkowska 1019 500-501 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0267.htm
19 4 1908 Ołyka Roman Chodorowski Pyszny Bór Aleksander Maria Kownacka 1019 534 78 MO
21 4 1908 Ołyka Stanisław Chodorowski Pyszny Bór Antoni Katarzyna Słodkowska 1019 536 81 MO
20 3 1908 Tuczyn Antoni Chodorowski Raśniki Kazimierz Marcelina Bagińska 1029 12-13 27 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0009.htm
10 12 1908 Tuczyn Stanisław Chodorowski Majdan Rudeński Franciszek Józefa Grochowska 1029 42-43 103 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0025.htm
22 2 1909 Ołyka Zygfryd Chodorowski Chrystowce Izydor Zofia Kamińska 1019 30 59 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0019.htm
12 8 1909 Ołyka Ryszard Chodorowski Bogusławka Aleksander Władysława Jezierkowska 1019 76 176 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0043.htm
28 5 1910 Dubno Piotr Zieliński Dubno Otton Konstancja Wieczor Jan Chodorowski i Maria Wesołowska panna 740-4-162 84V-85R 67 R 74 DM
28 1 1911 Ołyka Witold Chodorowski Palcze Stanisław Emilia Falkowska 1063 4V-5R 17 AGAD 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0006.htm
1 1 1911 Tuczyn Jan Chodorowski Majdan Pustomycki Damian Anna Kamińska 1032 1V-2R 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201032/pages/1_436_0_0_1032_0005.htm
2 6 1911 Korzec f. Horodnica Hieronim Konopacki Józefówka par. Emilczyn Franciszek Adela Garbowska Franciszek Chodorowski i Marcelina Chodorowska ż. Józefa 178-3-181 16V-17R 89 Ż 33-34 DM
24 2 1911 Dubno Stefan Monastyrski Dubno Karol Irena Boltz Dionizy Chodorowski i Maria Gorska wdowa 740-4-158 13V-14R 58 R 15 DM
13 2 1913 Młynów Jan Sokołowski Moszków Stanisław Władysława Semiętkowska Antoni Chodorowski, Wiktoria Mazurkiewicz ż. Jana 740-4-447 167V-168R 19 R 782 RK
18 12 1913 Horodnica Bronisław Chodorowski Lewacze par. Niewirków Franciszek Antonina Suchodolska chrzest 5.01.1914, Józef Chodorowski i Franciszka Chodorowska panna 178-3-181 167V-168R 2 Ż 329-330 DM
18 2 1914 Horodnica Franciszek Chodorowski Mieczysławka Antoni Wiktoria Dębrowska Józef Żygadło i Marcelina Bagińska panna 178-3-181 175V-176R 47 Ż 345-346 DM
1 8 1916 Nowy Zawod Wiktoria Jaroszyńska Konstantynówka Jakub Marcelina Rudnicka Jan Chodorowski, Apolonia Rudnicka panna 178-3-197 341V-342R 288 Ż 677 DW
12 10 1916 Nowy Zawod Wincenty Suchodolski Huta Justynówka Mikołaj Franciszka Rybczyńska Stanisław Chodorowski, Paulina Suchodolska ż. Ludwika 178-3-197 350V-351R 334 Ż 695 DW
3 12 1916 Nowy Zawod Leontyna Lisowska Pokostówka Szymon Dominika Halicka Andrzej Chodorowski, Julia Kłosowicz 178-3-197 367V-368R 417 Ż 729 DW
6 12 1916 Nowy Zawod Józefa Aleksandrowicz Pokostówka Antoni Marcelina Ochman Andrzej Chodorowski, Antonina Ochman 178-3-197 367V-368R 419 Ż 729 DW
3 2 1918 Kołki Jadwiga Jankiewicz Piotr Anastazja Lesicka Józef Chodorowski, Stefania Moskalenko 1085 4 9 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0005.jpg
26 12 1918 Kołki Władysław Krupiński Antoni Helena Hiszpańska Lucjan Chodorowski, Bronisława Paszkowska 1085 45 130 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0046.jpg
10 4 1922 Ostróg Mieczysław Tomaszewski Radohoszcza Walery Maria Chodorowska Mieczysław Chodorowski, Ludwika Chodorowska 116 100 O DW 0
19 11 1922 Berezne Bolesław Chodorowski Rudnia Bobrowska Aleksander Władysława Jeziorkowska Franciszek Muchorowski, Marianna Muchorowska 740-4-11 184V 215 R AS
13 6 1923 Kostopol Tadeusz Chodorowski Maszcza Zofia Duda Dominik Romanowski i Teofila Pro [...] 740-4-414 2V 7 R 5 DM
26 9 1923 Kostopol Czesław Szwangruber Kolonia Kostopolska Wincenty Elżbieta Hurbanowicz Władysław Chodorowski i Anna Waszkiewicz panna 740-4-414 4R 16 R 6 DM
6 12 1923 Kostopol Zygmunt Chodorowski Kostopol Władysław Antonina Zaręba Zygmunt Sawicki i Helena Boroczyńska ż. Konstantego 740-4-414 7V 38 R 10 DM 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
12 2 1792 Szumsk Piotr Chodorowski Bykowce Ewa Szymańska (wdowa) Bykowce Ł 4 R 0
20 2 1799 Szumsk Ignacy Ostrowski Michałówka k Helena Kulczycka Michałówka p Franciszek Chodorowski, Błażej Rużycki, Agnieszka Dobrzyńska 297-1-183 30V Ł RK
26 4 1800 Szumsk Jan Sekretowski Bykowce k Tekla Zwierzchowska Bykowce p Franciszek Chodorowski, Ewa Chodorowska, Antonina Krotowiczówna 297-1-183 33V Ł RK
19 10 1801 Szumsk Franciszek Kowalewski Bykowce k Marianna Bogusławska Bykowce p Franciszek Mikulski, Franciszek Chodorowski 297-1-183 37V Ł RK
12 10 1802 Szumsk Gabriel Jasiński Michałówka k Antonina Kretowicz Michałówka p Józef Chodorowski, Rafał Kulczycki, Ignacy Jasiński 297-1-183 41R Ł RK
9 2 1808 Jampol Franciszek Chodorowski k Teresa z d. Chęcińska Rut(k)owska Dowhalówka w Jan Chodorowicz, Stefan Szumlański 178-51-184 15R 1 Ż 31 DM
18 9 1827 Korzec Piotr Chodorowski Majdan Hłuszkowski 22 Jędrzej Agata Antonina Łasiewicz Majdan Hłuszkowski 16 Tomasz Rozalia Mikołaj Misiuna, Walenty Karasiewicz, Piotr Bagiński 245-1-1 85R 21 R 167 DM
27 5 1828 Aleksandria Jakub Suchodolski Aleksandria 50w Jan Marianna Jasińska Regina Kuczewska z Bagnickich Aleksandria 37w Maciej Tekla Ur. Antoni Chodorowski, Ur. Bernard Czerwiński 171-1-1 181R 1 R 7073 Mg
7 2 1828 Deraźne Kajetan Kołodyński Majdan Chołoniewicki 39 Maciej Katarzyna Grochowska Anastazja Kowalska Majdan Chołoniewicki 20 Wojciech Anna Ostrowska Wojciech Kowalski, Jakub Chodorowski, Jan Kownacki 171-1-1 201V 4 R Mg
29 7 1828 Zasław św. Józefa ur. Karol Hubert Nowe Miasto Zasław 25 ur. Antoni Barbara brak ur. Apolonia Kowalewska Nowe Miasto Zasław 18 ur. Józef Magdalena brak Hieronim Ihnatowicz, Klaudiusz Lewicki, Franciszek Chodorowski 178-3-94 47V 36 Ż 91 KP2
17 2 1829 Deraźne Florian Konopacki Majdan Lipieński 22 Marcin Konstancja Mołodecka Agnieszka Chodorowska Majdan Lipieński 18 Jakub Agnieszka Borecka Jan Chodorowski, Franciszek Garboliński, Fryderyk Hildebrand 171-1-2 198V 3 R DM
12 2 1830 Białogródka Kazimierz Chodorowski Polachowa 35w Michał Marianna Kozłowska Marianna Kaczor Polachowa 30 Benedykt Rozalia Łebedyńska Łukasz Chomiński i Wincenty Grzybowski 178-3-96 68V 2 Ż DM
4 5 1830 Kulczyny Ludwik Kukliński Salicha Mała 50w Teodor Apolonia Witwicka Zofia z Zabirzewskich Ordyńska Salicha Mała 40w Józef Agata Kopystyńska Urodzeni, świad: Ur. Jan Mądzelowski, Stanisław Chodorowski 178-3-96 341V 14 Ż Mg
12 10 1831 Aleksandria Maciej Nastalski 20 Mateusz Barbara Szumakiewicz Antonina Lubczyńska Kamienna Góra 18 Eliasz Marianna Tomaszewska Michał Stankiewicz, Franciszek Chodorowski 171-1-4 185R 3 R DM
20 10 1831 Wieledniki Michał Chodorowski Dominik Teresa Piasecka Katarzyna Szębell ze Staniszewskich Antoni Franciszka Łopuszańska 178-3-4 408V 4 Ż MW
2 10 1832 Deraźne Jan Borucki Chołoniewicze 28 Jan Marcela Poli..cz Katarzyna Buczkowska Majdan Lipieński 18 Maciej Teresa Myszak Kazimierz Chodorowski, Franciszek Garbaliński, Maksym Tereszko 171-1-5 199V 9 R DM
30 10 1832 Deraźne Józef Chodorowski Chołoniewicze 21 Jan Marcjanna Oszczepkowska Józefa Bielawska Chołoniewicze 18 Mikołaj Marcjanna Żukowska Franciszek Garbaliński, Piotr Kamiński, Stanisław Borucki 171-1-5 199V-199aR 10 R DM
2 7 1832 Klewań Franciszek Chodorowski par.Klewań 27 Walenty Marianna Sągowska Julianna Krokowska par.Klewań 20 Wojciech Petronela Rochmistrzowska Józef Szpitalewski, Ignacy Tonder 171-1-5 153R 6 R 165 AS
20 11 1832 Klewań Eliasz Krokowski par.Klewań 34 Wojciech Petronela Rachmistrzowska Paulina Staszewska par.Klewań 19 Kazimierz Marianna Teodorowicz Józef Swierczewski, Franciszek Chodorowski 171-1-5 154V 13 R 167 AS
29 1 1833 Krzemieniec Jan Chodorowski Krzemieniec 29 Teodor Julianna Józefa Jaworska Krzemieniec 25 Jan Anna Jakub Białoszewski i Ambroży Dynysiewicz 426-1-5 87R 5 T 816 DM
5 2 1833 Białogródka Tomasz Chodorowski Białogródka 20 Stefan Joanna Załużczyńska Brygida Burkowska Białogródka 17 Ignacy Anastazja Sosnowska Grzegorz Jakuszewski, Jędrzej Zalewski 178-3-99 56V 11 Ż DM
12 2 1833 Klewań Wojciech Chodorowski par.Klewań 24 Walenty Marianna Sągowska Rozalia Lipińska par.Klewań 23 Stefan Katarzyna Guzowska Cezary Byczkowski, Michał Lipiński 171-1-6 140V 3 R 139 AS
5 2 1833 Nowogród Wołyński Antoni Chodorowski Kurczyce 25 Andrzej Agata Misiura Anna Ostrowska Medwedów 16 Bartłomiej Marcjanna Gajdamowicz Piotr Ostrowski, Szymon Górawski 245-1-7 38R 234 R 42 DM
18 11 1834 Łuck Stanisław Kownacki Majdan Kotowski par. Ołyka 25 NN Katarzyna Paszkowska Rozalia Kowalska Majdan Siekierzycki 18 Wojciech Anna Ostrowska Szymon Moroz, Jakób Chodorowski 371 25 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0015.htm
28 1 1835 Uściług Józef Kamiński par. Uściług 39 Daniel Anna Tomkuwer Anastazja Kwaśniewska par. Uściług 40 Gabryel Marianna Antoni Kiełzewski, Woyciech Chodorowski 850 224 1 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0124.htm
17 2 1835 Teofilpol Joachim Zagórski Teofilpol 47w Jan Helena Czurłaj Antonina Eyssmontowa z Chodorowskich Korowie 48w Mikołaj Jadwiga Frans Konstanty Żukowski, Jan Przyłuski, 178-3-101 379 4 Ż SK
4 10 1836 Bazalia Jan Chodorowski Bazalia 22 Antoni Marianna Denis Petronela Mościcka Bazalia 25 Paweł Marianna Łozińska Michał Mazurkiewicz, Piotr Motylewski 178-3-106 283V 28 Ż DM
4 10 1836 Bazalia Jan Chodorowski Petronela Mościcka zapis powtórzony aktu nr 28 178-3-106 284R 31 Ż DM
5 7 1836 Deraźne Maciej Bielawski Balarka 28w Teodor Agnieszka Ostrowska Anna Kopiej Balarka 20 Maciej Marianna Komnacka Stanisław Grochowski, Kazimierz Chodorowski, Franciszek Kownacki 171-1-9 198R 5 R DM
25 10 1836 Deraźne Kazimierz Chodorowski Znamirówka 24 Jan Marcelina (O-)Szczepkowska Józefa Żukowska Znamirówka 18 Mikołaj Franciszka Żołędziewska Józef Kopiej, Stanisław Grochowski 171-1-9 199V 12 R DM
17 5 1836 Aleksandria Antoni Łoś Józefówka 26 Teodor Katarzyna Goral, Góral Konstancja Kobrynowicz Józefówka 16 Piotr Marianna Prokopowicz Ludwik Chodorowski, Jan Łoś 171-1-9 179R 5 R 192 DM
28 6 1836 Aleksandria Ludwik Chodorowski Józefówka 34 Józef Marianna Sawicka Małgorzata Kotowska Józefówka 18 Jan Tekla Łoś Józef Kamiński, Karol Sewruk 171-1-9 180R 7 R 193 DM
7 11 1837 Ołyka Kasper Chodorowski Pyszny Bór 22 Jan Łucja Domalewska Joanna Grabowska Pyszny Bór 17 Rafał Balbina Słowikowska 823 145 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0153.htm
18 9 1838 Połonne Józef Kaczkowski Połonne 36w Wincenty Anna Anna Głuchowska z d. Bruzkowska Połonne 30w Jakub Ewa Jan Chodorowski, Paweł Goliszewski 245-1-12 134V 24 R 3038 DW
29 1 1839 Aleksandria Feliks Wojtkowski par. Aleksandria 22 Jakub Wiktoria Niewińska Agnieszka z Chomieckich Janowicz par. Aleksandria 28w Stefan Anna Terlecka Józef Kamiński, Dominik Zorski, Piotr Chodorowski 879 167 R 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0169.htm
15 8 1839 Kuniów Józef Chodorowski Radohoszcza 31 Franciszek Marianna Zajączkowska Elżbieta Teleżyńska Radohoszcza 18 Mikołaj Antonina Wołowicz 879 58 R 10 AGAD 59 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0059.htm
12 7 1839 Łuck Franciszek Engler par. Łuck 21 Franciszek Krystyna Magdalena Kowalska par. Łuck 19 Wojciech Anna Ostrowska Jakub Samborski, Jakub Chodorowski 375 48 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0026.htm
24 9 1839 Lubar Józef Zabłocki Karań 22 Jan Helena Marianna Grabowska Karań 20 Józef Marianna Połub Piotr Chodorowski, Szymon Krzyżanowski, Wincenty Skorodyński 178-3-8 366R-366V 15 Ż 703-704 DM
29 9 1840 Nowogród Wołyński Stanisław Chodorowski Balarka Józefówka 25 Andrzej Agata Misiun Marianna Kucharska Balarka Józefówka 22 Marianna Myszkiewicz 871 75 27
24 11 1840 Tuczyn Kazimierz Chodorowski Siedliszcze Małe 28 Jan Marcella Koszczukowska Anna Gniatecka Słobódka Cycylówka 18 Andrzej Marianna Kamińska 880 144 V 6 AGAD DW
24 11 1840 Aleksandria Piotr Chodorowski Józefówka 20 Józef Józefa Kamińska Klara Łoś Józefówka 20 Bazyli Agata Rybczyńska 880 154 V 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0171.htm
5 10 1841 Ołyka Wincenty Chodorowski Par. Ołyka 24 Jan Łucja Domalewska Zofia Grabowska Par. Ołyka 18 Rafał Balbina Słowikowska 827 162 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0165.htm
18 5 1841 Deraźne Franciszek Bielawski Zuzanka 24 Mikołaj Marianna Żukowska Marianna z d. Domalewska Kopiej Zahułek 34w Bartłomiej Rozalia Jagodzińska p. młoda z d. Domalewska wdowa po Teodorze [przyp. DM]; Józef Chodorowski, Stanisław Domalewski 171-1-12 197R 4 R DM
5 7 1842 Nowogród Wołyński Piotr Chodorowski Józefówka 31 Andrzej Agata Misiun Franciszka Osińska Józefówka 27 Andrzej Agata Misiun Michał Naumowicz, Adam Naumowicz 873 69 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0038.htm
11 10 1842 Nowogród Wołyński Mikołaj Chodorowski Józefówka 23 Jędrzej Agata Misiurewicz Rozalia Myszkiewicz Józefówka 18 Jakub Magdalena Boczkowska 873 73 31 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0040.htm
15 10 1844 Tuczyn Andrzej Sewruk Małe Siedliszcze 27 Kazimierz Katarzyna Suchodolska Ludwika Chodorowska Małe Siedliszcze 25 Jan Marianna Oszczepowska Stefan Szuwarski, Wojciech Chodorowski 883 155V 8 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0159.htm
25 11 1845 Tuczyn Wojciech Chodorowski Siedliszcze Małe 27 Jan Marcelina Oszczep...wska Pawlina Sewruk Siedliszcze Małe 19 Kazimierz Katarzyna Suchodolska 884 179 V 4 AGAD DW
4 2 1845 Łuck Jan Paszkowski młodzian par. Łuck 25 Paweł Agnieszka Domalewska Aniela Kowalska par. Łuck 18 Wojciech Anna Ostrowska Stanisław Bednarski, Michał Chodorowski 381 24 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0013.htm
21 1 1845 Bazalia Tomasz Chodorowski Karolina par. Teofipol 22 Jan Marianna Ambroziewicz Elżbieta Jakuszewska Łazuczynek Mały 18 Stanisław Marianna Rożkowska Wincenty Jakuszewski, Piotr Ostrowski, Marianna Ostrowska 178-3-113 229R 1 Ż DM 0
16 9 1845 Równe Teofil Domański par. Równe 24 Bonifacy Franciszka Wasilewska Emilia Oborska par. Równe 20 Józef Anna Berezowska Ludwik Łukowski, Józef Chodorowski, Marcin Majchrowski 884 150V 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0155.htm
25 2 1845 Lubar Franciszek Zajączkowski Futor Lubarski 20 Antoni Helena Jasnogrodzka Karolina Kaleńska Kowalenki Paweł Anastazja Lelawska Tomasz Chodorowski, Jędrzej Borkowski 178-3-12 171V 11 Ż 340 DM
10 2 1846 Krzemieniec Felicjan Masiuk Krzemieniec 26 Felicjan Wiktoria Rozalia Boniuczka Krzemieniec 24 Grzegorz Marianna Rosołowska Mateusz Borysow i Jan Chodorowski 426-1-19 17V 6 T/FS 609 DM
28 5 1846 Żytomierz Marcin Chodorowski wieś Dubowiec 23 Jan Marianna Bartnicka Teresa Nehrebecka wieś Dubowiec 17 Benedykt Marianna Żarecka Franciszek Nowicki 178 3 14 62 40 Ż Ni
22 5 1846 Bazalia Benedykt Dobrzański Bazalia 40 Jan Teresa Szatkowska Franciszka Bujalska Bazalia 23 Józef Gertruda Mazurkiewicz Mikołaj Piechta, Jan Chodorowski, Marcin Mokrzycki 178-3-115 251R 14 Ż 494 DM 0
8 5 1846 Kulczyny Karol Chodorowski Antoniny 26 Stefan Anna Wiktoria Miedziachowska Antoniny 30 Jan Anastazja Kasperska Maciej Jasiński, Franciszek Gągolewski 178-3-115 368R 13 Ż 721 DM 0
26 1 1847 Aleksandria Józef Kobrynowicz Józefówka 30 Piotr Marianna Prokopowicz Ludwika Łoś Józefówka 30w Eliasz Elżbieta Borecka Józef Sawicki, Mikołaj Chodorowski 171-1-13 196R 1 R 201 MO, DM
23 11 1847 Deraźne Wincenty Adamski Widymir 20 Marian Łucja Oszczepkowska Helena Sawicka Zauholce 20 Grzegorz Marianna Krzywińska Józef Chodorowski i Bazyli Żołędziewski 171-1-13 215R 3 R 222 BW
21 11 1848 Aleksandria Jakub Chodorowski Nowy Zawód 22 Józef Katarzyna Domalewska Katarzyna Kotecka Nowy Zawód 20 Krzysztof Magdalena Popławska Franciszek Szuwarski, Fabian Komnacki 171-1-14 234R 2 R 230 DM
6 2 1849 Deraźne Antoni Żukowski Tuchirz 25 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Honorata Domalewska Zahułek 24 Bartłomiej Rozalia Jagodzińska Józef Chodorowski, Konstanty Kopiej 171-1-15 341V 1 R 342 BW
24 4 1849 Aleksandria Wojciech Szuwarski Józefówka 25 Stefan Rozalia Sawicka Klara z d. Łoś Chodorowska Józefówka 28w Bazyli Agata Rudzińska Stefan Łoś, Mikołaj Chodorowski 171-1-15 401R 3 R 402 BW
29 5 1849 Cudnów Józef Chodorowski Turczynówka 28 Andrzej Katarzyna Jackiewicz Anna Moszczyńska Turczynówka 22 Ignacy Tekla Bilecka Stefan Krajewski, Mikołaj Lewandowski 569-1-72 47V 21 Ż 97 DM
5 3 1850 Łuck Michał Chodorowski par. Łuck 23 Jakub Tekla Kowalska Apolonia Seredzińska par. Łuck 26 Kasper Marianna Czyżewska 835 33 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0018.htm
3 9 1850 Niewirków Feliks Kucharski Moczulanka 24 Paweł Marianna Czerwińska Zofia Leszczyńska Moczulanka 20 Bazyli Marianna Budnik Stanisław Pulikowski, Józef Chodorowski 171-1-16 626V 13 R 639 BW
29 10 1850 Niewirków Tomasz Karasiewicz Głuszkowo par. Korzec 19 Walenty Domicela Bagińska Joanna Garbolińska Moczulanka 20 Maciej Franciszka Gilewska Wawrzyniec Żygadło, Józef Chodorowski 171-1-16 626V 14 R 639 BW
29 10 1850 Niewirków Antoni Nowicki Moczulanka 23 Ignacy Julianna Cybulska Aniela Garbolińska Moczulanka 18 Maciej Franciszka Gilewska Wawrzyniec Żygadło, Józef Chodorowski 171-1-16 627R 15 R 639 BW
10 6 1851 Aleksandria Roman Ostrowski Majdan Hłużowski 25 Antoni Regina Rudnicka Franciszka Kudyńska Berestowiec 25 Dymitr Zofia Paszkowska Józef Chodorowski i Stefan Szuwarski 171-2-1 121R 3 R 123 BW
22 11 1853 Bazalia Mateusz Chodorowski Klitna Wielka 21 Szymon Balbina Górska Julianna Szatkowska Klitna Wielka 17 Alojzy Zuzanna Kurowska Franciszek Kaliński, Józef Fiałkowski, Felicja Cichocka 178-3-121 122R-122V 38 Ż 242-243 DM
21 6 1853 Cudnów Józef Chodorowski Kniażyn 33w Andrzej Katarzyna Wojnarowska Klara Liniewicz Horodyszcze 22 Tadeusz Apolonia Białokur Dominik Białokur, Grzegorz Wendałowski 569-1-77 66R 20 Ż 113 DM
8 11 1853 Niewirków Józef Chodorowski Moczulanka 23 Piotr Antonina Łaszewska Balbina Rudnicka Lewacze 20 Ignacy Katarzyna Szeremeta Grzegorz Rudnicki, Wawrzyniec Żygadło 171-1-33 604V 7 R 591 BW
2 10 1855 Łuck Jan Horoszkiewicz par. Łuck 20 Franciszek Marianna Kowalska Elżbieta Srydzińska par. Łuck 26 Kasper Katarzyna Maliszewska Michał Kopiej, Stanisław Chodorowski 391 48 12 AGAD 29 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20391/pages/PL_1_436_391_0029.htm
31 1 1855 Cudnów Bartłomiej Lewicki Gwoździarnia 23 Longin Maria Sucharowczańska Cecylia Karpińska Gwoździarnia 18 Jakub Maria Kowalska Jan Chodorowski, Ignacy Lewicki 569-1-79 63R 7 Ż 113 SJ, DM
11 9 1855 Niewirków Lucjan Chodorowski Bystrzyce 26 Józef Prakseda Gołębiowska Cecylia Leniewicz Bystrzyce 19 Mikołaj Anna Koszewicz Antoni Kochaniewski, Michał Kamiński, Andrzej Piotrowski 171-1-51 350V 9 R 355 DM
2 10 1855 Niewirków Stanisław Chodorowski Józefówka par. Nowogród Wołyński 45w Andrzej Agata Misiuna Joanna z d. Garbolińska Karasiewicz Moczulanka 30w Maciej Franciszka Gilewska Stanisław Chodorowski, Jan Karasiewicz, Feliks Chodorowski 171-1-51 351R 10 R 355 DM
8 7 1856 Bazalia Jakub Ruczyński Czerniawa par. Kupiel 56w Wincenty Tekla Zamojska Antonina z d. Więckiewicz Niemirowska Bogdanówka 30w Józef Tekla Niewiadomska Mikołaj Chodorowski, Nestor Popławski, Marianna Skwarczewska 178-3-124 106V 31 Ż DM
29 10 1856 Lubar Adolf Krasiński par. Mołczany, dek. Jampol, Podole 53w Stanisław Tekla Brinken Cezaryna Bilińska Lubar 32 Józef Anna Kanicka Apollon Biliński, Michał Chodorowski, Onufry Latur 641-1-16 29R 16 Ż 31 DM
19 2 1856 Aleksandria Karol Chodorowski Józefówka 34 Jan Ludwika Lubczyńska Joanna Dziekońska Józefówka 24 Grzegorz Katarzyna Szandra Karol Jucewicz, Jan Burzyński 171-1-67 299R 2 R 297 BW
21 10 1856 Aleksandria Fabian Kownacki Józefówka 24 Michał Ewa Kamińska Marianna Kamińska Józefówka 18 Mikołaj Anna Bagińska Karol Chodorowski, Leon Sawicki 171-1-67 299V 3 R 298 BW
3 2 1857 Lubar Tomasz Chodorowski Futor Lubarski 35w Andrzej Teresa Jackiewicz Wiktoria Witomska Lubar 23 Marcin Marianna Chmielewska Michał Rzymski, Celestyn Mirecki, Andrzej Poczętowski 641-1-17 26R 3 Ż 30 DM
10 2 1857 Żytomierz Piotr Omieciński Dubowiec 21 Mikołaj Ewa Bilska Domicela Czerniawska Dubowiec 20 Maciej Ksawera Pejtuch Franciszek Chodorowski, Stefan Dubrawski 178-3-44 96R 20 Ż 194 DM
10 10 1857 Żytomierz Jan Chodorowski Huta Justynówka par. Puliny 20 Józef Anastazja Suchodolska Józefa Talko Balarka 17 Bazyli Antonina Skrzymińska Piotr Szkorupiński, Antoni Suchodolski, Alojzy Szkorupiński 178-3-44 109R 72 Ż 220 DM
27 10 1857 Żytomierz Piotr Kurowski Dubowiec 20 Jan Anastazja Niemirowska Apolonia Barańska Dubowiec 20 Ignacy Paulina Malicka Michał Czerniawski, Franciszek Chodorowski, Antoni Węgłowski 178-3-44 109V 73 Ż 221 DM 0
5 11 1857 Deraźne Adam Bielawski Omelanka par. Stepań 22 Ludwik Eleonora Stroińska Zofia Jasińska Deraźne 20 Józef Anna Bachtałowska Józef Bielawski, Franciszek Bielawski, Michał Kopiej, Józef Chodorowski 171-1-72 345V 13 R 475 BW
26 1 1858 Dederkały Franciszek Liszniewski Sadki 30 Wincenty Cecylia Rowińska Franciszka z Chodorowskich Markowska Sadki 23w Stefan Katarzyna ...wiska 55 72 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0038.htm
19 1 1858 Aleksandria Kornel Grochowski par. Aleksandria 35 Paweł Marcelina Sawicka Marianna Jasińska Majdan Koźliński 20 Jakub Magdalena Naumowicz Kazimierz Grochowski, Józef Chodorowski 650-1-1 459V 1 R 501 BW
11 6 1859 Kuniów Wincenty Sasinowski Noworodczyce 40w Stanisław Karolina Suchocka Paulina Strutyńska Noworoczyce 18 Stanisław Franciszka Szmigulecka Józef Chodorowski i Leon Salicki 886 262 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0137.htm
24 5 1859 Bazalia Wincenty Witkowski Wasylówka 33 Ignacy Anna Piotrowska Karolina Piechta Bazalia 20 Mikołaj Marianna Motylewska Stanisław Chodorowski, Nestor Popławski, Honorata Bukowska 178-3-129 42V-43R 11 Ż DM
11 10 1859 Aleksandria Franciszek Chodorowski Majdan Koźliński 22 Józef Katarzyna Domalewska Marianna Dziekońska Józefówka 20 Józef Konstancja Murawska Norbert Dziekoński, Franciszek Burzyński 171-1-73 397R 8 R 391 BW
12 6 1860 Żytomierz Ludwik Krassowski Dubowiec 23 Łukasz Tekla Sienkiewicz Anna Białoszkiewicz Berezówka 20 Hieronim Teresa Murawska Wojciech Chodorowski, Wincenty Górski 178-3-52 84V 33 Ż 172 DM
29 6 1860 Żytomierz Jakub Kotwicki Dubowiec 23w Kazimierz Antonina Zahorowska Brygida Godlewska Dubowiec 20 Antoni Katarzyna Omiecińska Mikołaj Wieczór, Franciszek Chodorowski 178-3-52 86R 39 Ż 175 DM
3 7 1860 Żytomierz Antoni Chodorowski Kamionka Niższa 25 Franciszek Apolonia Borowska Benigna Miziewicz Kamionka Niższa 20 Mikołaj Marianna Stokowiecka Jan Kotwicki, Józef Baszyński, Wojciech Świdziński 178-3-52 86V 41 Ż 176 DM
26 11 1861 Bazalia Stanisław Chwedorowski (Chodorowski Bazalia 25 Mikołaj Ludwika Sawicka Petronela Bilska Szmyrki 17 Marcin Anna Borewicz Jan Gluzicki, Erazm Komarnicki, Zofia Dąbrowska 17-1-5 83R-83V 48 Ch 152-153 DM
19 11 1863 Żytomierz Józef Kolbuszewski Żytomierz, par. Żytomierz 25 Franciszek Karolina Kestler Eleonora Koestler Żytomierz, par. Żytomierz 19 Wojciech Eleonora Wysoka dw., Krzysztof Godlewski ?, Antoni Chodorowski, Piotr Makowski, Parcheim N 178-3-54 106 V 59 Ż DG
27 10 1863 Nowogród Wołyński Jan Chodorowski Józefówka 20 Stanisław Joanna Karbolińska Wiktoria Laszewicz Słoboda Spaska 18 Jan Katarzyna Szczepkowska 178-3-152 11 38 Ż 21 MO
1 3 1864 Ołyka Józef Bojkowski Pyszny Bór 32 Tomasz Apolonia Krzaczkowska Konstancja z Chodorowskich Chomicka Pyszny Bór 35 Jan Łucja Domalewska 487 46 7 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0024.htm
2 8 1864 Szumsk Aleksander Kulczycki Stepanówka 28 Ferdynand Lucyna Justycka Julia Błendowska zd. Baryszewska Stepanówka 30w Wincenty Domicela Lityńska Józef Chodorowski, Urban Chodorowski, Józef Złotoliński 245-1-20 191R 18 R RK
22 11 1864 Bazalia Wincenty Mosiewicz Bazalia 24 Kazimierz Marcelina Boguszewska Zofia Motylewska Bazalia 18 Piotr Marianna Gluzicka Jan Gluzicki, Jan Chodorowski, Zofia Dąbrowska 17-1-8 27R-27V 36 Ch 54-55 DM
26 1 1864 Kazimierka Karol Kuriata Lisucha 27 Antoni Aleksandra Kuriata Józefa Chodorowska Pieczałówka 30 Ludwik Małgorzata Kotowska Ignacy Żygadło, Mikołaj Lisiecki, Jan Chodorowski 171-1-83 307R 1 R 330 BW
28 6 1864 Deraźne Franciszek Kopiej Zacisze 24 Andrzej Agafia Chodorowska Aniela Dawidowicz Balarka 18 Szymon Dorota Skarlińska Michał Kopiej, Ignacy Kopiej, Jan Chodorowski 171-1-83 256R 4 R 281 BW
14 2 1865 Żytomierz Andrzej Stasulewicz Kamionka Niż. 33 Jan Agata Joanna Zielizko Kamionka Niż. 17 Paweł Franciszka Józefowicz (szer.i ob.) Kazimierz Chodorowski, Jan Kotwicki 178-3-61 118V 37 Ż 128 DG
28 5 1865 Cudnów Jan Chodorowski Gwoździarnia 18 Feliks Małgorzata Chmielowska Balbina Przewłocka Huta Cudnowska Gabriel Marianna Świca Stanisław Rudnicki, Jan Mirowski 178-3-58 38R-38V 28 Ż 74-75 DM
14 11 1865 Bazalia Wincenty Stopnicki Łazuczynek Mały 19 Grzegorz Barbara Stachurska Maria Sokołowska Łazuczynek Mały 18 Tomasz Agnieszka Krotewicz Jan Gluzicki, Jan Chodorowski, Elżbieta Szatkowska 17-1-8 48V 61 Ch 97 DM
21 11 1865 Bazalia Mikołaj Chodorowski Bazalia 37 Jan Maria Kurowska Franciszka Jaworska Klitna Wielka 20 Adam Domicela Sawicka Józef Szatkowski, Jan Chodorowski, Elżbieta Szatkowska 17-1-8 50R 66 Ch 100 DM
23 2 1869 Ołyka Rafał Chodorowski Pyszny Bór 28 Kasper Joanna Grabowska Marianna Ostrowska Dobra 22 Piotr Agnieszka Słodkowska 490 52 4 AGAD 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0027.htm
25 5 1869 Kuniów Augustyn Henryk Sarnowski Radohoszcz Wielka 36 Samoił Elżbieta Wajner Leokadia Chodorowska Radohoszcz 23 Józef Elżbieta Tyliżyńska (Teleżyń Józef Pniewski, Jan Czosnowski, Urban Chodorowski 178-3-78 195V 6 Ż DM
12 7 1870 Tuczyn Andrzej Chodorowski Koźlin, par. Aleksandria 24 Ludwik Marcelina Kotowska Franciszka Gnietecka Urszulin 25 Kazimierz Hanna Kuriata Piotr Reszczyński, Jan Kopiej 684 41 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0022.htm
20 6 1871 Tuczyn Wiktor Chodorowski Józefówka par. Aleksandria 25w Mikołaj Józefa Kobnorowicz [Kobrynowicz] Wiktoria Wabiszczewicz Tuczyn 20 Sylwester Cecylia Gurowska Mikołaj Kamiński, Marcin Wdziekoński, Aleksander Makowski 685 35-36 5 AGAD 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0019.htm
19 2 1872 Kuniów Józef Bronisław Chodorowski Radohoszcz 21 Józef Elżbieta Teleżyńska Zofia Ostrowska Ostróg par. Ostróg 20 Wincenty Magdalena Janicka Marian Arent, Józef Baryszewski, Antoni Głowacki 178-3-78 294R 3 Ż DM
25 6 1872 Białogródka Franciszek Szymański Junaczki par. Kulczyny 23 Jakub Julia Ostrowska Ludwika Modzelewska Czyżówka 19 Mateusz Helena Domaszewska Mateusz Chodorowski, Mikołaj Żytkiewicz 178-3-84 275R 48 Ż DM
20 2 1872 Bazalia Franciszek Boruchowski Klitna Wielka 19 Karol Balbina Kurowska Tekla Żółkiewska Zozulińce Małe 19 Grzegorz Julia Bystrzycka Mateusz Chodorowski, Józef Kozik 17-1-8 131R 23 Ch 260 DM
14 1 1873 Kuniów Jan Lewicki Radohoszcz Wielka 27 Mikołaj Katarzyna Moczulska Wanda Chodorowska Radohoszcz Wielka 22 Józef Elżbieta Teleżyńska Mieczysław Złotoliński, Bronisław Chodorowski 178-3-78 320V 1 Ż DM
22 6 1875 Ołyka Józef Chodorowski Pyszny Bór 30 Kasper Joanna Grabowska Marianna Kownacka Pyszny Bór 21 Wojciech Agnieszka Wysocka 496 59 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0030.htm
12 2 1875 Kuniów Stefan Rudnicki Klitna par. Bazalia 38w Alojzy Marianna Witwińska Jadwiga Chodorowska Radohoszcz Wielka 20 Józef Elżbieta Teleżyńska Mieczysław Złotoliński, Bronisław Chodorowski, Rajmund Baryszewski 178-3-78 389V 10 Ż DM
15 5 1877 Kuniów Adam Gruźdź Radziwiłłów 31 Stanisław Maria Halicka Celina Chodorowska Radohoszcz 18 Józef Elżbieta Teleżyńska Konstanty Tomaszewski i Bronisław Chodorowski 178-3-78 479R 6 Ż DM
8 10 1878 Tuczyn Feliks Żygadło Cecylówka 21 Jan Antonina Jasińska Adela Chodorowska Cecylówka 22 Stanisław Paulina Sewruk Andrzej Chodorowski, Feliks Gnietecki 692 43 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20692/pages/PL_1_436_692_0024.htm
12 11 1878 Tuczyn Jan Chodorowski Cecylówka 25 Stanisław Paulina Sewruk Ludwika Fulen Krąglik 22 Ludwik Aleksandra Orlińska 692 47 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20692/pages/PL_1_436_692_0026.htm
7 9 1880 Cudnów Marcin Chodorowski Sieniawka 24 Jan Katarzyna Bobrowska Katarzyna Dobrowolska Futor Łuciański 18 Sebastian Zofia Święcicka Kazimierz Święcicki, Benedykt Osiński 178-3-58 282R 35 Ż 559 DM
16 11 1880 Cudnów Piotr Chodorowski Piatka 25 Józef Klara Białokur Maksymiliana Terlecka Korowińce 20 Leonard Petronela Płocińska Jan Terlecki, Józef Rybicki 178-3-58 288V 61 Ż 572 DM
7 2 1882 Ołyka Fortunat Chodorowski Pyszny Bór 30 Kasper Joanna Skarżyńska Marianna Domalewska Pyszny Bór 18 Wincenty Teofila Bojkowska 503 64 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0034.htm
7 11 1882 Bazalia Augustyn Lisowski Peczyska par. Kulczyny 22 Józef Teofila Szmigielska Antonina Trzcińska Sewruki 18 Piotr Marianna Morawska Klementyn Chodorowski, Mikołaj Szmigielski 17-1-8 250V 39 Ch 492 DM
6 6 1882 Berezne Franciszek Chodorowski Majdan Rudeński par. Tuczyn 18 Stanisław Paulina Sewruk Katarzyna Bronowicka Podrałówka 18 Paweł Antonina Kuriata Edward Kotiużyński, Mateusz Szachniewicz 740-2-5 110V 14 R 103 DM
15 9 1885 Tuczyn Adam Chodorowski Leonówka 27 Lucjan Cecylia Liniewicz Maria Korczakowska Tuczyn 18 Jan Anna Wabiszczewicz 699 40 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0023.htm
22 9 1885 Tuczyn Modest