Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 84 wyników dla: Majer

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
14 3 1831 Radziwiłłów Justyna Majerowicz 60 Radziwiłłów mąż Roman Majerowicz 817 219 18 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0223.htm
29 6 1834 Radziwiłłów Ignacy Majerowicz 45 Radziwiłłów żona Małgorzata Gumienna, 2 córki Iryny 820 227 13 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0231.htm
13 4 1840 Radziwiłłów Roman Majerowicz 73 Radziwiłłów wdowiec po Justynie, syn Józef, córka Salomea 826 250 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0252.htm
13 6 1841 Korzec Klara Rudzka 45 Korzec z Nidermajerów, mąż Julian - rotmistrz wojsk rosyjskich, bez potomstwa 872 273 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0145.htm
5 9 1844 Radziwiłłów Michał Kopot 4/12 Radziwiłłów syn Jana i Salomei z d. Majerowicz 830 225 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0229.htm
27 7 1846 Korzec Jan Nidermajer 56 Korzec żona Józefa z Orlickich 877 199 60 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0106.htm
15 6 1854 Wieledniki Stanisław Sodyl 5/52 Rudnia Przebrodzka syn Antoniego i Aleksandry Majerczyk 178-3-38 573V 17 Ż MW
13 9 1864 Wiszenki Anna Majer 94 Stary Zapust z d. Brzezińska, cudzoziemka, wdowa 784 52 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0027.htm
6 2 1866 Łuck Konstanty Majer 0,5 Łuck s. obcokrajowców Emiliana i Marii z d. Gukkler 396 55 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20396/pages/PL_1_436_396_0030.htm
7 10 1867 Ostróg Franciszek Józef Majer 53 Białotyń wdowa Teresa zd Hartlich, z suchot, s. Władysław, Józef, c. Petronela 654-1-56 107 P 3 R 109 MZ
25 9 1872 Tuczyn Bogumił Gering 3 Horyńgród s. Grzegorza i Antoniny z Gegenmajerów 686 55 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0031.htm
13 9 1878 Radziwiłłów Karolina Majer 72 Radziwiłłów z Stringów, pruska podd., syn Tawgot, córka Matylda 1-72 58V 22 T
24 9 1904 Ołyka Julian Lipski 2/52 Huta Bogusławka Józef i Józefa Majer 984 78 63 MO 0
1 12 1906 Ołyka Władysław Lipski 1/12 Huta Bogusławka Józefa i Józefy z Majerów 1019 332 78 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0178.htm
14 7 1907 Tbilisi Waleria Majer 3 Tbilisi c. Antoniego - glównego zawiadowcy stacji kol. Aleksandropol 73 Tb
7 4 1911 Ołyka Czesław Lenicki 9/12 Huta Bogusławka Władysława i Emilii Majer 1063 79 37 MO
6 1 1915 Tbilisi Stefan Łopatto 65 Tbilisi s. Hipolita, emerytowany pułkownik z szlachciców mińskiej gub., żona Aleksandra z d. Majer c. Władysława 202 2
2 4 1915 Tbilisi Emilia Mitelmajer 16 Tbilisi c. Mikołaja i Małgorzaty 209 38
3 4 1915 Tbilisi Maria Mitelmajer 9 Tbilisi c. Mikołaja i Małgorzaty 209 39
27 3 1917 Tbilisi Leopold Majer Tbilisi 21 Kaukaskiego Pułku Strzelców 309 138 Tb
11 5 1917 Tbilisi Johan Majer 25 Tbilisi 10 Kaukaskiej Drużyny 324 211 Tb

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
27 3 1778 Czartorysk Józefa Majer Czartorysk Michał Anna szl. Antoni Karczewski, Anna Sobańska, as. uczciwy Benedykt Magoniewski, Marianna Hryniewiczowa, sław. Szymon Wejna, Zofia Rybczyńska 297-1-185 98V Ł 9317 DW
20 11 1804 Lubar Felicjan Franciszek Ksawery Bobrowski Lubar Szymon Agnieszka Ostaszewska łacina, data chrztu, Benedykt Hulewicz, Helena Zaleska, ass. Wincenty Borkiewicz, Katarzyna Dalmajer 178-51-174 65V Ż Mg
18 5 1806 Lubar Franciszek Karol Antoni Talmajer Lubar Antoni Katarzyna Blayle ? łacina, chrzest 13.06.1806, Antoni Pawski, Anna Zarucka, ass. Józefat Kisielewicz, Agnieszka Pawska 178-51-174 R 68 Ż Mg 197
28 3 1829 Korzec Józefa Helena Behr Korzec Karol Katarzyna Okryńska dopełnienie chrztu 25.11.1832, Alojzy Szczepanowski i Marianna Jakińska, asystowali Jan Rott kolegski registrator, Józefa Nidermajer ż. Jana, Jan Teleżyński, Konstancja Saydel ż. Karola, Ignacy Dobkiewicz, Marianna Rott, Jan Rott, Ewelina Okryńska pa 245-1-6 77v 128 R Na
15 2 1830 Radziwiłłów Julianna Kopot' Radziwiłłów Jan Salomea Majerowicz 816 178a 12 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0181.htm
13 10 1831 Korzec Edward Władysław Potyon / Petyon Korzec Ludwik Karolina Smolińska dopełnienie chrztu, asystowali Jan Potocki, Józefa Niedermajer ż. Jana, Jan Teleżyński, Dorota Rott panna, Franciszek Layman i Marianna Rott panna 245-1-6 58v 17 R Na
29 12 1831 Korzec Tomasz Władysław Lewicki Szytnia Roman Rozalia Mrokowska dopełnienie chrztu, asystowali Feliks Myśliński, Józefa Niedermajer ż. Jana, Józef Rożakowski, Zofia Myślińska ż. Feliksa, Paweł Ławkowski i Teresa Myślińska panna 245-1-6 59r 19 R Na
28 5 1832 Radziwiłłów Józef Majerowicz Radziwiłłów Ignacy Melania - 818 283a 27 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0290.htm
5 4 1833 Radziwiłłów Ignacy Kopolia Radziwiłłów Jan Salomea Majerowicz 819 239 16 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0247.htm
1 3 1836 Radziwiłłów Ewdokia Kopot' Radziwiłłów Jan Salomea Majerowicz 822 209 9 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0217.htm
27 5 1836 Ostróg Petronela Grabowska Ostróg IN Ewa Jan Majerski i Marianna Muszyńska 171-1-9 10V 58 R DM
14 5 1838 Radziwiłłów Jan Kopot Radziwiłłów Jan Salomea Majerowicz 824 188 16 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0190.htm
1 2 1842 Radziwiłłów Petronela Kopot Radziwiłłów Jan Salomea Majerowicz 828 81 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0083.htm
17 1 1843 Machliniec Maria Weis Machliniec 1 Adam Małgorzata Majer 862L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20862/pages/PL_1_301_862_0002.htm
11 1 1843 Szpanów Karol Jakub Hillenmajer Szpanów Karol Dorota Sztark 882 172 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0173.htm
30 10 1843 Horodyszcze Klementyna Sułkowska Białopol Józef Teofila Byczkowska Edward Majerski i Zuzanna Sułkowska panna 178-49-18 13V 73 Ż DM
20 5 1844 Radziwiłłów Michał Kopot Radziwiłłów Jan Salomea Majerowicz 830 212 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0216.htm
22 9 1845 Radziwiłłów Tomasz Kopot Radziwiłłów Jan Salomea Majerowicz 831 240 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0246.htm
28 9 1847 Fastów Władysław Majernowski Stawki NN Tekla Majernowska Borgo Krychorow, wojenny topograf, Marianna Olszewska, ż. Nestora. chrz.29.09.1847 178-51-548 31V 30 Ż BS 64
16 8 1847 Groswerder Matris Friens Kolonia Kleinwerder Henryk Zuzanna Majer Mateusz Wagner, Eleonora Szen, as. Mateusz Buchmüller, Margarita Raytin, chrz. 16.08.1847 178-51-548 142R 28 Ż BS 292
20 12 1848 Zasław św. Józefa Franciszek Opaliński Seredyńce Jan s. Wincentego Tekla c. Karola Nagajewska 1-dw. Kajetan Roszczyna s. Daniela, szl. Anastazja Majerska ż. Edwarda 178-3-117 30R 118 Ż
9 7 1850 Łuck Leon Jan Majer Wincenty Emilia Wierzchowska 835 19-20 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0011.htm
5 6 1851 Kamień Koszyrski Karolina Teresa Majer Mariampol Józef Paulina Pits Ferdynand Frajtag, Teresa Kryner ż. Krystyna 184 20-21 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0011.htm
6 6 1854 Machliniec Joannes Weiss Machliniec 1 Adam Margaretha Majer Joseph Menzel z żoną Marią 866L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20866/pages/PL_1_301_866_0002.htm
7 2 1859 Ostróg Leonard Brutl Białotyń Józef Katarzyna Lahner Leonard Grimm i Teresa Majer ż. Franciszka 886 10-11 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0006.htm
7 2 1859 Ostróg Teresa Brutl Białotyń Józef Katarzyna Lahner Leonard Grimm i Teresa Majer ż. Franciszka 886 10-11 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0006.htm
20 12 1860 Łuck Józefa Eugenia Majer Łuck Emilian Marianna Gukler 841 400-401 68 0
18 3 1868 Łuck Albina Karolina Majer Teremne Józef Józefa Gonnus 398 12-13 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0007.htm
10 5 1872 Ostróg Alojza Antonina Majer Białotyń Wencel (Wacław) Karolina Kraus Zagraniczni, Franciszek Mann, Marianna Rożańska 654-1-56 50V 1 R MZ
14 7 1873 Ostróg Anna Szlachowik Buderaż Józef Marianna Kopecek Franciszek Majer, Anna Musel panna 654-1-56 63V 7 R MZ
6 7 1894 Ołyka Zofia Majer Huta Bogusławka Julian Marianna Szal 1018 315 100 MO 0
17 10 1906 Ołyka Władysław Lipski Huta Bogusławka Józef Józefa Majer 1019 255 175 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0137.htm
2 7 1908 Ołyka Henryk Lenicki Bogusławka Władysław Emilia Majer 1019 558 128 MO
17 2 1912 Ołyka Eugeniusz Lenicki Bogusławka Władysław Emilia Majer 1050 26 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0015.htm
4 2 1914 Tbilisi Margarita Wert Aleksandrodorf Antoni s. Karola Emilia c. Stefana Majer Ferdynand Maul, Margarita Gaus 74R 18 Tb
21 6 1916 Tbilisi Genowefa Adamiak Tbilisi Wawrzyniec s.Walentego Stanisława c.Stanis Wieprzycka Franciszek Trocki, Janina Majer 135R-V 52 Tb
5 8 1916 Tbilisi Bronisława Sielewicz Tbilisi Andrzej Antonina Ciechanowska Leonard Ciechanowski, Klementyna Majer 138V-139R 68 Tb
1 2 1919 Tbilisi Paweł Żwirblis Tbilisi Michał Emilia Żukowska Stanisław Majer, Petronela Pepol 217V 12 Tb DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
5 11 1833 Gródek Jagieloński Jan Ludwig Lwów 52w Apolonia Majer Gródek 116 C 24 Henryk 353L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20353/pages/PL_1_301_353_0001.htm
23 11 1833 Ostróg Andrzej Tomaszewski Szpanów, par. Szpanów 33 Piotr Agata Chodorowska Nepomucena Postolka Białotyń 19 Józef Anna Ferszter Karol Hiłermajer, Klemens Wysocki, Józef Postolko 171-1-6 28R 28 R 8414 MZ
19 10 1837 Lachowce Rajmund Chmielowski Teofipol par. Teofipol 30 Szymon Tekla Prokopowicz Karolina Lityńska Lachowce 18 Jerzy Tersa Krasucka Bazyli Czerniowski, Jan Majerski 171-1-10 121V-122R 26 R DM
9 2 1841 Żytomierz Wincenty Majer 32 Kajetan Barbara Berezowska Emilia Wierzchowska 22 Ignacy Marianna Kudlewicz 178 51 4 17 Ż Ni
25 7 1843 Horodyszcze kaplica Sudył Edward Majerski Myślatyn par. Zasław św. Jana 29 Antoni Tekla ? Anastazja Wysoczyńska Białopol 26 Łukasz Rozalia Sułkowska Józef Sułkowski, Aleksander Lisowski 178-49-18 27R 8 Ż DM
12 11 1844 Radziwiłłów Piotr Tuszakowski Radziwiłłów 21 Tadeusz Anna Matyaszczuk Marianna Kopat Radziwiłłów 19 Jan Salomea Majerowicz 830 221 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0225.htm
6 11 1850 Łuck Jan Gabrycht par. Łuck 21 Jan Joanna Majer Rozalia Lange par. Łuck 18 Marcin Magdalena Nowicka 835 36 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0020.htm
7 1 1860 Łuck Emilian Majer par. Brody, Austria 27 Michał Józefa Majer Maria Gunler Łuck 22 Dominik Barbara Gorts Jakub Kosacki, Antoni Żylej 841 407 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0225.htm
25 4 1865 Radziwiłłów Jozafat Kamiński Radziwiłłów 21 Józef Elżbieta Gołębiowska Petronela Kopet' Radziwiłłów 21 Jan Salomea Majer 1-37 72 R 2 T 0
25 9 1866 Brody Łukasz Boczmaniuk Brody 33 Stefan Marianna Sirka Joanna Wilhelmina Huber Starebrody 18 Jan Franciszka Plarer Michał Majer, Michał Baraniecki L 26V
15 1 1889 Ołyka Antoni Górski Pełża 23 Ludwik Rozalia z Knoblów Adela z Berezowskich Majerczuk Pełża 24 Adam Maria Niewińska 509 59 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0032.htm
16 6 1892 Tbilisi Mikołaj Mittelmajer gub. samarska 24 Andrzej Anna Małgorzata Damm Artagali (luteranka) 27 Georgi Jakub Fryderyka Katarzy Holcwart Wincenty Litwinowicz i Maciej 6 11 Tb
3 5 1898 Ołyka Adolf Czylek Niemań 22 Jan Agata Ciwińska Franciszka Majer Huta Bogusławka 17 Julian Marianna Szala 1018 922 12 MO
8 9 1899 Tbilisi Karol Łuniewski grodnieńska gub. 31 Andrzej Józefa Ostrowska Eleonora Czechowska wołyńska gub. 31 Tadeusz Kazimiera Poznańska Ludomir Czechowski, Tomasz Łuniewski, W. Majer 133 43 Tb
30 9 1901 Ołyka Józef Lipski Huta Bogusławka 28 Gotlib Teresa Józefa Majer Huta Bogusławka 17 Julian Marianna Szam 953 56 28
26 5 1905 Tbilisi Wincenty Tomaszewski kowieńska gub. 27 Ignacy Helena Barcewicz Bronisława Rauba kowieńska gub. 19 Kazimierz Joanna Majer Jakub Groczis, Jan Riabczun 111 29 Tb
18 9 1905 Tbilisi Ernest Karol Gerstle Niemcy (luteranin) 27 Jakub Fridrich Luiza Majer Anna Pogosowa z d. Tomazawa Persja 25 Georgij Maria Osandow Mikołaj Dżmuchadze, Eliasz Okronpridze 118 43 Tb
24 11 1911 Tbilisi Michał Rau pow. nowouzieński, samarska gub. 27 Wilhelm Maria Tidrich Maria z Ostaldów Parzyjagło samarska gub. 41 Krzysztof Katarzyna Majer Faustyn Zaborski, Włodzimierz Pawłow 270 48 Tb
17 10 1915 Kijów, św.. Aleksandra Antoni Gawlik Wałowice, pow. rawski 29 Szymon Józefa Kijewska Michalina Królikowska Żółkiewka, pow. Krasnystaw 29 Aleksander Kamila Borczakowska Wincenty Danka, Józef Kimajer 312/1/129 114R 116 m.K. JM1
21 6 1916 Tbilisi Józef Gerner gr. zujska, pow, Symferopol, taurydzka 26 Walenty Christina Gerner Doroteja Majer Tbilisi (luteranka) 18 Frydrich Barbara Plininger Feofiłakt Łaperow, Michał Rot 344 12 Tb
23 10 1916 Kijów, św. Mikołaja Antoni Gulewski Kijów 32 Michał Agnieszka Witow Józefa Obermajer Kijów 19 Stanisław Petronella Domańska Leonard Józefowicz Domański, Adam Adamowicz Szypk 312/1/109 110V 77 m.K JM1
26 10 1917 Tbilisi Leonard Ciechanowski gm. Górka, pow. łaski, piotrkowska gub. 25 Wojciech Maria Dębowska Klementyna Majer pow. sieradzki, kaliska gub. 22 Antoni Emilia Kacalińska Leonard Majer, Bazyli Sitczenko 396 89 Tb
15 1 1918 Włodzimierz Franciszek Bogumił Golger w.Ochnówka 28 Filip Franciszka Holdenmajer Stanisława Bamburska w.Ochnówka 19 Franciszek Józefa Kryczyńska Wacław Maszek Tadeusz Bamburski 1076 40-41 3 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0021.htm
11 7 1920 Tbilisi Franciszek Gławan Węgry 34w Michał Apolonia Piecharowa Maria z d. Opałcka 27 Andrzej Eufrozyna Horodecka Maks Kirnmajer, Georgij Gaładi 491 22 Tb
30 9 1923 Tbilisi Stanisław Majer 26 Antoni s. Jakuba Emilia c. P Kacalińska Wanda Wielgorecka 18 Władysław s. Ignacego Maria c. Floriana Mioduszewska Paulin majer, Borys Korenecki 535 20 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
92 Jan Majerski, kawaler 20 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
3 5 żona Tekla Maier [Majer] 33 Sokul Kol. Mirosławka 1911 Żytomierz DM 178-49-40
4 12 Majer Adolf 22 Sokul Rakowa Góra 1911 Żytomierz DM 178-49-40


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl