Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 2039 wyników dla: Rak

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1717 Petlikowce Stare Anna Pirakowska 50 1063L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201063/pages/PL_1_301_1063_0001.htm
10 1725 Torczyn Marianna Mirowska 22 brak dnia, GD 55a b/n Ł EH
1725 Torczyn nn Sierakowski 5 brak dnia, m-ca 55a b/n Ł EH
2 7 1727 Torczyn nn nn 60 Okorsk brak danych, hortulanus 56 b/n Ł EH
20 3 1729 Torczyn nn nn 60 Okorsk brak danych, szewc 57 b/n Ł EH
15 2 1731 Torczyn nn Prakucki 80 Torczyn organista 58 b/n Ł EH
24 7 1776 Szczurowice Marcin 65 Szczurowice żebrak 1310L 46 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0029.htm
28 5 1798 Lubar Agata Mazur 3/52 Bratałów łacina, rodzice: Sebastian, Prakseda 178-49-3 609V Ż Mg 0
24 3 1803 Kuniów Jan Kalafonia 2 Hucisko Stare s. mieszczan Jana i Praksedy 297-1-086 3V Ł
30 3 1803 Kuniów Ignacy Kalafonia 2 Eliaszówka s. Jana i Praksedy 297-1-086 4R Ł
27 3 1804 Kuniów Benedykt Kamiński 0 Kamionka s. prac. Onufrego i Praksedy, zm. zaraz po urodzeniu 297-1-086 6R Ł
27 6 1810 Kuniów Jakub Sierakowski 60 Radohoszcz Wielka prac. 297-1-086 23R Ł
15 11 1810 Kuniów Jakub Chwoina ?/12 Kamionka s. prac. Macieja i Praksedy 297-1-086 23V Ł
15 5 1813 Kuniów Jakub Rakowski 65 Kuniów ur., zostawił żonę Anastazję, córkę i syna 297-1-086 35V Ł
20 1 1815 Krzemieniec Jan Iszczuk 1 Krzemieniec s. Łukasza i Praksedy 299 43 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0025.htm
4 12 1816 Krzemieniec Feliks Rakowski 3 Ludwiszcze s. Stefana i Marianny 299 55 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0031.htm
3 12 1819 Krzemieniec Michał 1 Lisznia s. Praksedy wdowy 299 97 125 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
17 9 1819 Kuniów Maciej Gajewski 4/52 Płoska s. szl. Józefa i Praksedy 297-1-086 52R Ł
24 12 1821 Krzemieniec Łukasz Mirecki 6 Budki s. Andrzeja i Praksedy 299 136 90 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0074.htm
15 12 1822 Krzemieniec Franciszek Mirecki 1,5 Budki s. Andrzeja i Praksedy 299 148 177 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0080.htm
23 2 1824 Krzemieniec Antoni Rakowski 22 Ludwiszcze kawaler 299 176 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0094.htm
12 2 1824 Kuniów Marek Albertowicz 1,5 Illaszówka s. prac. Wawrzyńca i Praksedy 297-1-086 65R Ł
20 7 1824 Kuniów Szymon Rutkowski 8 Płoska s. szl. Michała i Praksedy 297-1-086 66R-V Ł
19 5 1826 Kuniów Cyprian Łubicki 50 Karpiłówka prac., żona Prakseda 297-1-086 73V Ł
12 9 1826 Krzemieniec Klara Kosinska 4 Tuniki c. Michała i Praksedy 299 249 155 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0130.htm
23 3 1827 Szumbar Alexandra Stasiuk 70 Szumbar wdowa po Antonim, córki Prakseda i Magdalena 199 284 4 538
21 11 1827 Łuck Teofil Klarynowicz 13 Żydyczyn s. Jędrzeja i Marianny Rakowskiej 813 39 80 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0040.htm
12 3 1827 Ostrówki Marianna Stasiuk 1 Równo c. prac. Stanisława i Praksedy z Poźniaków 545 5 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0003.htm
23 8 1827 Drużkopol Piotr Kowal 6/12 Drużkopol s. prac. Praksedy c. Benedykta i Marianny 63 8 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0005.htm
24 12 1827 Sokul Jan Wasylewski 31 Pożarki lokaj ww. Rakuzy stanu wolnego 813 84 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0084.htm
20 1 1827 Kisielin Eliasz Kraszczewski 1 Kisielin z gorączki, s. sław. Walentego i Praksedy z Romanowskich 843 445 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0244.htm
22 1 1827 Kisielin Marianna Kraszczewska 5 Kisielin z ospy, c. sław. Walentego i Praksedy z Romanowskich 843 445 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0244.htm
6 9 1827 Białogródka Janko Janek 60 Pokoszczówka s. zmarłych rodziców parac. Józefa i Magdaleny z Ilczuków, żebrak zmarł w ubóstwie 178-03-93 73R 67 Ż DM
6 12 1827 Zasław, Św. Józefa Józef Lidorski 3 Minkowce Jana i Praksedy z Jurkowskich 178-3-93 52 87 Ż MO 103
6 2 1827 Horodyszcze Mikołaj Głucheński 64 Rześniówka pozostała wdowa Rozalia i córka Prakseda 178-3-93 94 1 Ż MO 184
1 4 1827 Horodyszcze Jadwiga Turakiewicz 67 Kamionka wdowa 178-3-93 95 15 Ż MO 187
12 1 1827 Bazalia Wiktoria Rakowska 1 Kotiurzyńce c. prac. Grzegorza i Marianny 178-3-93 249V 6 Ż DM
16 2 1827 Bazalia Katarzyna Rakoska 45 Kotiurzyńce ur., zamężna, pozostawiła męża 178-3-93 250V 18 Ż DM
17 3 1827 Bazalia Piotr Parobek 70 Swinna prac., żona Prakseda, córka Anna 178-3-93 252V 39 Ż DM
13 4 1827 Bazalia Teresa Rakowska 60 Bazalia ur., z Ignasiewiczów, wdowa po Wincentym, córki Marianna i Tekla 178-3-93 254V 56 Ż DM
1 10 1827 Bazalia Jakub Sadowski 20 Łazuczyn Wielki z przybicia ziemią w kopalni, s. ur. Wojciecha i Katarzyny z Rakowskich 178-3-93 259V 112 Ż DM
22 12 1827 Bazalia Katarzyna Sadowska 39 Kotiurzyńce ur., z Rakowskich, wdowa po Wojciechu, pozostawiła dwóch synów i trzy córki 178-3-93 260V 125 Ż DM
11 5 1827 Teofilpol Jan brak zapisu nazwiska 4 Kuńcza s. ur., brak imienia ojca i Marianny - ślubnych małżonków 178-3-93 343V 15 Ż DM
7 8 1828 Ołyka Wiktoria Przygrodzka 80 Romaszkowszczyzna wdowa po Ignacym Przygrodzkim, zostawiła syna Józefa Żurakowskiego z pierwszego zamęścia 814 160 27 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0164.htm
5 8 1828 Łuck Grzegorz Szczerbiński 1 Łuck s. Feliksa i Praksedy Piotrowskiej 814 34 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0038.htm
10 12 1828 Łuck Józef Kozik 50 Podhajce Wdowa Prakseda Daniluk, s. Jan, Józef, Feliks, Franciszek, Ignacy, Stanisław 814 37a 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0041.htm
22 2 1828 Dederkały Jan Juchniewicz 68 Dederkały Wielkie urodzony, żona Prakseda, syn Piotr i córka Antonina 01-6 3V 10 T 840 DM
6 7 1828 Ostróg Agnieszka Popławska 13 Choteń Ur., rodz. Antoni i Franciszka zd. Merakawicz 171-1-1 29V 53 R Mg
13 2 1828 Lachowce Paulina Bartosiewicz 1 Szuńki c. Ur. Marcina i Praksedy 171-1-1 123V 16 R Mg
22 3 1828 Kazimierka Chmielewska 1 Perespa c. ucz. Łukasza i Marianny z Rakowskich 171-1-1 229V 7 R Mg 7122
3 11 1828 Stepań Andrzej Jakubowski 65 Butejki Ur., mąż Praksedy, zost. 3s. Jana, Stanisława iPiotra oraz 3c. Mariannę, Annę i Izabellę 171-1-1 214R 18 R Mg 7106
17 11 1828 Stepań Leon Radziszewski 47 Rudnia Mydzka Sł., mąż Marianny z Gieraków, zost. 2 synów Macieja i Antoniego 171-1-1 214R 19 R Mg 7106
15 4 1828 Białogródka Wincenty Derejdakowski 4 Białogródka s. prac. Kazimierza i Praksedy z Karnorów 178-03-94 87V 46 Ż DM
5 12 1828 Bazalia Marianna Rakowska 1 Kotiurzyńce c. ur., nie zapisano informacji o rodzicach 178-3-94 241V 80 Ż DM
11 1 1829 Kuniów Wawrzyniec Albertowicz 65 Illaszówka pracowity, żona Prakseda z Woźnych 72 V 1 0
1 4 1829 Kuniów Anna Sztunder 36 Bołotkowce pracowita, z Górskich, mąż Panas obrz. G-R, syn Miron G-R, córki Julianna, Prakseda, Anastazja, Jadwiga i Stefania 75 R 11 0
24 1 1829 Turzysk Filip Studziżur 9/52 Stawek s. Wojciecha i Praksedy z Kubików 844 353 74 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0197.htm
18 11 1829 Turzysk Katarzyna Czyżewska 48 Radowicze wdowa po Mikołaju, dwie córki: Prakseda 844 353 76 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0197.htm
13 3 1829 Łuck Antoni Szczerbiński 5 Łuck s. Felicjana i Praksedy Piotrowskiej 815 32 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0032.htm
27 5 1829 Łuck Franciszek Nielipowicz 2/365 Łuck s. Pawła i Praksedy 815 37 53 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0037.htm
12 7 1829 Łuck Franciszek Dąbrowski 40 Miłusze wd. Katarzyna Kondraciuk, c. Prakseda 815 38 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0038.htm
21 10 1829 Łuck Paweł Szypusz 66 Rowańce wdowiec. Pozostawił c. Prakseda, Wiktoria, Franciszka - wszystkie zamężne 815 44 112 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0044.htm
15 9 1829 Dederkały Dominik Słobodzianiuk 15 Dederkały Wielkie z kolki, s. pracowitych Tomasza i Praksedy Montuk 01-6 7V 13 T 844 DM
3 9 1829 Krzemieniec Jan Paszyński 80 Krzemieniec szl., pozostawił dwóch synów Józefa i (brak zapisu imienia 2 syna) 01-7 68R 487 T 936 DM
29 9 1829 Krzemieniec Wojciech Janicki Sycówka s. pr. Marcina i Antoniny (brak zapisu wieku dziecka) 01-7 69R 499 T 937 DM
23 10 1829 Krzemieniec Konstancja Nowakowska Krzemieniec c. sł. Wojciecha i Marianny Nowakowskiej (brak podanego wieku dziecka) 01-7 70V 513 T 939 DM
28 11 1829 Krzemieniec Aleksander Malczewski 6/52 Szpikołosy s. szl. Jana i Anny z Żyrakowskich 01-7 73V 541 T 942 DM
23 10 1829 Krzemieniec Andrzej Giżycki 54 kawaler, żebrak z parafii lubarskiej 01-7 76R 566 T 944 DM
13 9 1829 Lachowce Onufry Komarowski 1 Lachowce s. prac. Konrada i Praksedy z Kuczeruków 171-1-2 109V 38 R DM
28 2 1829 Bazalia Wawrzyniec Misiuczek 50 Wolica Polowa prac., żonaty, pozostawił syna Sylwestra i córki Aleksandra i Prakseda obrządku gr.-ros. 178-3-95 238V 30 Ż DM
21 3 1829 Bazalia Stanisław Siekierzyński 70 Łazuczynek Mały prac., żebrak, bez potomny 178-3-95 238V 38 Ż DM
27 10 1829 Bazalia Tekla Rakowska 16 Kotiurzyńce c. ur. Jana i Katarzyny 178-3-95 241V 103 Ż DM
13 3 1830 Ptycza Piotr Sasimowicz 63 Werba szewc ubogi, żona Prakseda z d. Ostapowicz, bezdzietny bo mu poumierali 816 204V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0210.htm
17 2 1830 Kuniów Franciszek Wiszniowski 44 Kuniów żona Hapka z Korysów, z 1-go małżeństwa syn Antoni i córka Anna, z 2-go Prakseda R 86 R 10
7 3 1830 Kuniów Szczepan Ozimkowski 43 Dołocz żona Jaryna, syn Grzegorz, córka Prakseda R 87 R 15 0
5 10 1830 Turzysk Patronela Franczuk 0,5 Tuliczów c. Jana i Praksedy z Maryminkow 845 337R 104 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0330.htm
5 10 1830 Radziwiłłów Franciszek Pajuczynski 10 Radziwiłłów s. Wojciecha i Praksedy Gaszynskiej 816 197a 39 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0201.htm
11 2 1830 Ołyka Agnieszka Klebanowicz 30 Ołyka z Olchowskich, mąż Zinka, synowie Michał, Tadeusz, Mikołaj, córki Anastazja, Katarzyna, Małgorzata, Prakseda 816 302 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0308.htm
30 12 1830 Ołyka Leon Jan Pociejowski 13 Nowosiółki Jakuba i Praksedy z Ejsmontów 816 309 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0315.htm
3 6 1830 Krzemieniec Antoni Rakocki 65 Krzemieniec kawaler 01-7 82R 624 T 950 DM
31 1 1830 Szumsk Antoni Chmieluk 70 Kąty żona Prakseda zd. Jakubiuk 245-1-4 388V 225 R RK
3 1 1830 Tajkury Walens Sierakowski 6 Nowy Mylsk ze szkarlatyny, s. W. Adama i Izabeli z Mrowczyńskich 171-1-3 56R 53 R DW 532
17 3 1831 Kuniów Andrzej Ozimkowski 70 wdowiec po Praksedzie z Makijawiczów, syn Stanisław żonaty R 74 R 25 0
18 3 1831 Radziwiłłów Łucja Brzezicka 2/12 Radziwiłłów c. Praksedy Brzezickiej, ojciec nieznany 817 220a 23 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0224.htm
6 4 1831 Radziwiłłów Maciej Lesiuk 35 Batków żona Prakseda Lesiuk 817 223 49 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0227.htm
18 9 1831 Radziwiłłów Florian Rudnik 5 Lewiatyn s. Teodora i Praksedy 817 228 86 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0232.htm
6 4 1831 Ołyka Ostap Zanozowski 40 Ołyka żona Natalia z Lubarow, s. Daniel, c. Anna i Prakseda 817 318 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
12 6 1831 Ołyka Jan Sosnowski 50 Uizdce żona Prakseda, córka Marianna 817 321 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
9 12 1831 Jałowicze Helena Piotrowska 2 Jałowicze c. Macieja i Praksedy Piotrowsiej 817 260 R 74 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0269.htm
11 7 1831 Przewały Kazimierz Jaworski 50 Przewały żona Prakseda 846 329V 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0324.htm
5 6 1831 Dąbrowica Jan Rakowicz 30 Dąbrowica poz. 2c. Julię i Ludwikę. 817 85a 66 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0089.htm
21 3 1831 Krzemieniec Emilianna Romanowska 1 Folwarki Wielkie c. pr., Grzegorza i Praksedy 01-7 98R 58 T 966 DM
28 3 1831 Krzemieniec Jakub Żebrak 81 Komnatka jakoby pozostawił żonę we wsi Tury niewiadomo jakiego imienia 01-7 103V 105 T 972 DM
25 4 1831 Krzemieniec Apolonia Żebrak 36 Bereźce nie mająca męża 01-7 103V 107 T 972 DM
22 11 1831 Krzemieniec Wawrzyniec Żółkiewski 80 Krzemieniec sł., żona Brygida z Rakalewiczów, synowie Józef i Piotr 01-7 113V 219 T 982 DM
14 1 1831 Ostróg Pelagia Bojrak 1 Ostróg z konwulsji, rodzice Teodor i Zofia zd Zalewska 1-171-4 19R 12 R MZ
16 3 1831 Ostróg Franciszka Lebdowicz 6 Moszczanica z konwulsji, rodzice Józef i Zuzanna zd Sierakowska 1-171-4 23R 54 R MZ
9 4 1831 Ostróg Zuzanna Lebdowicz 25 Moszczanica zd Sierakowska, Wdowiec Józef, dzieci Julia , Karolina 1-171-4 24V 76 R MZ
17 10 1831 Ostróg Jan Banachowski 88 Luczyn wdowiec, córka Prakseda 1-171-4 31V 153 R MZ
26 12 1831 Ostróg Adam Birkowski 40 Luczyn wdowa Lubka, dzieci Filip, Stefania, Prakseda 1-171-4 33R 174 R MZ
23 7 1831 Białogródka Wincenty Białokur 40 Białogródka e. cholery, ur., żona Dorota z Wojtkiewiczów, syn Feliks i dwie córki - Dorota i (brak imienia) 178-3-97 100R 65 Ż DM
3 2 1831 Lachowce Anna Woźna 1 Szuńki c. prac. Pawła i Praksedy z Kowalczuków 171-1-4 105R 13 R DM
8 3 1831 Lachowce Marcin Bartosiewicz 44 Szuńki prac., żona Prakseda, syn Józef 171-1-4 106V 28 R DM
29 3 1831 Lachowce Marianna Matusych 60 Daniłówka prac., z Wojtkowskich, mąż Semen, córki Zofia i Prakseda 171-1-4 108R 41 R DM
11 4 1831 Lachowce Stefan Nizgiert (Mizgiert) 60 Sachnowce ur., żona Prakseda, synowie Jan i Franciszek, córki Marianna, Wiktoria, Urszula i Julia 171-1-4 109R 50 R DM
25 5 1831 Lachowce Wincenty Lisicki 42 Lachowce e. cholery, prac., żona Prakseda z Jaszczuków, syn Franciszek 171-1-4 111V 79 R DM
20 2 1832 Ptycza Franciszka Piaszczyńska 5 Werba rodzice: ur. Szymon i Prakseda z d. Pietraszewska 818 299V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0307.htm
15 12 1832 Turzysk Marianna Jakowczuk 9/365 Tuliczów c. Grzegorza i Praksedy z Maciuków 847 655 31 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0352.htm
22 2 1832 Radziwiłłów Tomasz Orłowski 46 Drancza żona Prakseda, synowie; Piotr, Wojciech, córki; Pelagia, Marianna 818 289 2 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0296.htm
1 5 1832 Radziwiłłów Bartłomiej Lesiuk 0,5 Batków s. Macieja i Praksedy 818 290 12 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0297.htm
3 10 1832 Radziwiłłów Katarzyna Rudnik 7 Lewiatyn c. Teodora i Praksedy 818 293a 35 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0300.htm
10 10 1832 Radziwiłłów Teodor Rudnik 36 Lewiatyn żona Prakseda 818 293a 36 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0300.htm
20 2 1832 Kisielin Mikulski 4/12 Kisielin s. Mikołaja i Praksedy z Ostrówskich 847 316 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0169.htm
3 6 1832 Jałowicze Jan Piotrowski 1 Jałowicze s. Macieja i Praksedy 818 223 R 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0230.htm
7 1 1832 Włodzimierz Michał Jabłoński 90 sław., wdowiec, żebrak, dawniej mieszkał w Uściługu 847 47 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0025.htm
23 10 1832 Włodzimierz Maciej Bałandowicz 9 Owadno s. prac. Jana i Praksedy 847 69 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0036.htm
17 1 1832 Hołoby Józef Srzedziński 44 Świdniki żona Prakseda z d. Ziemowicz 847 223R/394 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0213.htm
3 4 1832 Dederkały Zuzanna Tkaczuk 6 Dederkały z gorączki, c. pracowitych Franciszka i Praksedy Wiłowskiej 01-6 17V 21 T 854 DM
17 7 1832 Dederkały Eliasz Kropiwa 52 Sadki z pomieszania zmysłów, żona Prakseda, synowie Łukasz, Stanisław i Błażej 01-6 18R 30 T 854 DM
15 2 1832 Krzemieniec Jędrzej Mirecki 41 Budki pr., pozostawił 38 letnią żonę Praksedę, syna Tomasza, córki Marianna, Teresa, Barbara i Anna 01-7 118R 26 T 986 DM
1 4 1832 Szumsk Marianna Trzeciak 5/12 Bajmaki z konwulsji, ur., rodz. Jakub i Marianna zd. Sirakowska 245-1-6 414R 43 R RK
28 1 1832 Ostróg Marianna Dobrowolska 55 Chorów z raka, wdowa, s. Florian, Aleksander, Hieronim, c. Marianna, Domicela, Anna 171-1-5 24R 18 R MZ
1 8 1832 Ostróg Józef Lachowski 35 Międzyrzecz Ostrogski rodzice Ignacy, Prakseda zd Malewicz 171-1-5 31V 109 R MZ
29 9 1832 Ostróg Ludwika Zawadzka 4 Choteń z suchot, rodzice Ur. Michał, Marianna zd Rakowska 171-1-5 33R 120 R MZ
15 12 1832 Lachowce Józefa Radwalska 3/12 Żemelińce c. ur. Antoniego i Praksedy z Zuzalewskich 171-1-5 121R 88 R DM
7 2 1833 Radziwiłłów Ewdokia Rudnik 6 Lewiatyn c. Teodora i Praksedy 819 252a 5 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0261.htm
26 3 1833 Kuniów Dorota Bartusiewicz 80 Górszczyzna wdowa, synowie Jan, Grzegorz i Jan Nepomucen, córki Prakseda, Marianna i Katarzyna 171-1-6 74 R 23 R 0
27 2 1833 Łuck Ignacy Kozik 7 Podhajce s.Józefa i Praksedy 370 6 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0005.htm
8 1 1833 Łuck Jan Siekacki 3 Bodiaczów s. Antoniego i Praksedy Charkiewicz 370 2 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0002.htm
28 6 1833 Łuck Stanisław Siekacki 0,5 Bodiaczów s. Antoniego i Praksedy 370 15 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0009.htm
7 9 1833 Łuck Jan Kwiatkowski 13 Podhajce s. Wojciecha i Praksedy 370 21 70 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0012.htm
28 6 1833 Ostrówki Jan Stasiuk 40/365 Równo r. Stanisław, Prakseda Woźniak 545 81 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0041.htm
1 1 1833 Lachowce Paweł Tokarski 58 Semenów prac., żona Parakseda z Juśków, potomstwa od dawna pozbawiony 171-1-6 93R 1 R DM
10 1 1833 Ostróg Karol Kowalski 2/12 Nowomalin z konwulsji, r. Ur. Michal i Prakseda 171-1-6 29R 3 R MZ 8415
25 2 1833 Ostróg Aleksandra Żurakowska 40 Hulcza z połogu, niewiadoma przechodząca 171-1-6 31R 14 R MZ 8417
1 7 1834 Dederkały Daniel Skrzypkowski 30 Dederkały Wielkie z maligny, urodzony, żona Anna z Sierakowskich, syn Jan i córka Maryanna małoletni 01-6 23V 9 T 860 DM
5 1 1834 Hołoby Franciszka Rakowska 3 Hołoby rodzice: sł. Jerzy i Apolonia z domu Husarska 849 191V/348 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0190.htm
6 10 1834 Szumsk Jakub Szerakowski Sierakowski 20 Bajmaki z puchliny, ur., żona Katarzyna zd. Gutowska, dziecko: Karol 245-1-8 383V 29 R RK
14 10 1835 Turzysk Marcin Jaśkiewicz 46 Lityn ż.Maria z d. Ziniuk, s.Józef, c.Prakseda 711 26 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0015.htm
24 12 1835 Radziwiłłów Michał Orłowski 2/12 Drancza syn Jana i Praksedy 821 245a 38 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0247.htm
8 6 1835 Ołyka Stanisław Gwozdziecki 40 Didycze żona Tekla z Moraszków, syn Grzegorz, córka Prakseda 821 142 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0143.htm
19 2 1835 Łuck Romuald Bystry 75 Iwanczyce wd. Anna z Rakowskich c. Magdalena po mężu Cieciszowska 373 72 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0040.htm
3 10 1835 Młynów Piotr Antonowicz 30 Pianie żona Anna, dzieci: Marianna, Prakseda, Aleksandra 821 190R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0192.htm
6 11 1835 Młynów Michał Stawuszewski 48 Dobratyn żona Marianna, dziecko: Prakseda 821 190V 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0193.htm
5 1 1835 Hołoby Antoni Rakowski 86 Hołoby wdowiec 850 256R/499 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0265.htm
12 2 1835 Krzemieniec Zuzanna Migorowicz 4 Krzemieniec parafianka krzemieniecka [brak zapisu o rodzicach-DM] 01-8 52V 10 T 1085 DM
18 2 1835 Krzemieniec Kazimierz Kulbaszewski 2 Krzemieniec parafianin krzemieniecki [brak zapisu o rodzicach-DM] 01-8 52V 11 T 1085 DM
28 1 1835 Krzemieniec Faustyn Posławski 6 Szpikołosy z gorączki, [brak zapisu o rodzicach-DM] 01-8 53R 14 T 1085 DM
8 4 1835 Krzemieniec Hieronim NN 70 Krzemieniec chłop, żebrak niewiadomego nazwiska 01-8 54R 20 T 1086 DM
14 4 1835 Krzemieniec Feliks Cybulski 1,5 Krzemieniec parafianin krzemieniecki [brak zapisu o rodzicach-DM] 01-8 54V 23 T 1087 DM
15 4 1835 Krzemieniec Filip Rudnicki 8/52 Krzemieniec parafianin krzemieniecki [brak zapisu o rodzicach-DM] 01-8 55R 24 T 1087 DM
16 4 1835 Krzemieniec Piotr Markuszewski 6 Podliśce parafianin krzemieniecki [brak zapisu o rodzicach-DM] 01-8 55V 28 T 1088 DM
30 7 1835 Zasław św. Jana Franciszek Mikołajów 1,5 Zasław Nieślubny syn Praksedy Mikołajówny 178-3-101 18 38 Ż SK 35
17 12 1835 Zasław św. Jana Stanisław Ruszkowski 8 Zasław Rodzice: Grzegorz i Marianna z Rakoców 178-3-101 21 62 Ż SK 41
2 11 1835 Lachowce Dorota Potałocha 70 Szuńki prac., mąż Daniel, córka Prakseda 171-1-8 124R 60 R DM
10 1 1836 Katerburg Józef Wiszniowski 2 Temnohajce s.Antoniego i Maryi z Sierakowskich 201 99 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0056.htm
30 12 1836 Maciejów Tomasz Zabłocki 1,5 Paryduby s. ur. Wojciecha i Praksedy z Zachunowiczów 403 14 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20403/pages/PL_1_436_403_0009.htm
4 1 1836 Ptycza Franciszek Sobek 11/12 Białogródka rodzice: pr. Szymon i Prakseda z d. Hawryluk 822 230R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0239.htm
6 7 1836 Krzemieniec Tomasz Masłowski 60 Żołoby pracowity, żebrak 01-10 56R 61 T 114 DM
6 1 1836 Szumsk Kasper Szerak 3 Załuże z gorączki, pr., rodz. Mikołaj i Anna 245-1-10 475V 4 R RK
1 3 1836 Ostróg Kazimierz Mierzwicki 46 Ostróg szlachetny, żona Anna, synowie Michał, Józef i Wiktor, córki Prakseda i Justyna 171-1-9 31V 21 R DM
7 12 1836 Białogródka Marianna Rakowska 1,5 Polachowa c. 1-dw. Konstntego i Krystyny z Niewodzińskich 178-03-106 147R 72 Ż DM
2 1 1837 Katerburg Jan Wiszniewski 2 Temnohajce s. Antoniego i Marianny z Sierakowskich 200 193 1 177
2 3 1837 Korytnica Marianna Krupczańska 3 Korytnica c. Józefa i Praksedy 211 9 2 0
23 3 1837 Kuniów Mikołaj Malinowski 80 Lachów wdowa Marianna,s. Kasper, Konstanty, c. Prakseda 171-1-10 95 V 18 ZP R 0
5 10 1837 Kuniów Antoni Sierakowski 38 Bołotkowce żona Eleonora z Kapustyńskich, syn Kazimierz, córka Ernestyna 171-1-10 97 V 40 R 0
13 3 1837 Koniuchy Michał Drojhalski 48 Zahornów żona Prakseda z Litwińskich 852 247 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0128.htm
24 8 1837 Dederkały Mikołaj Radzimiński 3 Dederkały Wielkie s. sław. Jana i Praksedy z Jaworskich 54 190 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0103.htm
10 1 1837 Szumbar Katarzyna Diduk 2 Szumbar c. Bazylego i Praksedy 54 203 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0109.htm
30 1 1837 Ptycza Marianna Korniejczuk 27 Komarówka z d. Peczalska, mąż pr. Jan Korniejczuk, dziecko: Prakseda 823 275V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0309.htm
8 4 1837 Ptycza Jan Gnatowicz 66 Nosowica pr., żona Marcela, dzieci: Jędrzej, Wincenty, Szymon, Prakseda, Oksenia, Motra 823 277R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0310.htm
12 1 1837 Targowica Petronela Kurakowa 41 Podhajce z Marciszewskich, wd. Jan, parafianka z m. Druszkopol c. Julia 823 310 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0343.htm
23 9 1837 Ostrówki Jan Klekociuk 3 Wilczy Przewóz r. Bazyli, Prakseda Buławko 548 34 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20548/pages/PL_1_436_548_0020.htm
27 8 1837 Szumsk Piotr Borkowski 40 Sadeczki z żołądka, pr., żona Marianna zd. Hawryluk, dziecko: Prakseda 245-1-11 500R 67 R RK
19 10 1837 Lachowce Mikołaj Woźniuk 1 Szuńki s. pracowitych Pawła i Praksedy z Kowalczuków 171-1-10 131R 64 R DM
8 11 1837 Lachowce Katarzyna Woźniuk 10 Szuńki c. pracowitych Pawła i Praksedy z Kowalczuków 171-1-10 131V 68 R DM
18 11 1837 Lachowce Paweł Trębicki 48 Szuńki pracowity, wdowiec po Praksedzie z Kowalczuków, syn Adam, córka Katarzyna, Wiktoria i Katarzyna (2) 171-1-10 132R 69 R DM
6 10 1837 Krzywin Zuzanna Żurakowska 50 Krzywin Ur., zd. Budzińska, z par. Annopol, mąż Jakub 171-1-10 71R 24 R Mg
4 9 1837 Ostróg Agnieszka Karpińska 28 Choteń mąż Franciszek, syn Michał, córki Prakseda, Honorata i Marianna 171-1-10 42R 76 R DM
30 3 1837 Białogródka Jakub Zaręba 18 Puzyrki Wielkie s. ur. Pawła i Elżbiety z Rakuckich 178-03-108 170R 33 Ż DM
1 5 1837 Białogródka Jakub Rakowski 2/52 Polachowa s. 1-dw. Konstantego i Krystyny z Niewodzińskich 178-03-108 172R 50 Ż DM
14 1 1838 Włodzimierz Piotr Bronicki 63 Ochnówka pr., wdowiec po Teresie, synowie Wojciech, Grzegorz i Ignacy, córki Małgorzata i Prakseda 853 46 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0026.htm
7 10 1838 Dederkały Jędrzej Tyssowski 70 Radoszówka sławetny, żona Prakseda, synowie Feliks i Ludwik, córki Ludwika, Marianna i Antonina 54 221 25 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0118.htm
17 9 1838 Szumbar Paweł Hawrysiuk 1 Szumbar s.Damiana i Praksedy 201 45 8 54 230 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0123.htm
9 1 1838 Radziwiłłów Jan Kosowski 3 Radziwiłłów syn Mikołaja i Praksedy 824 195 1 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0196.htm
16 11 1838 Beresteczko Marianna Serafinowicz 37 Mirżwa wdowa po Michale, córki Anastazja, Rozalia, Prakseda, Józefa i Magdalena 1 30 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0017.htm
10 1 1838 Luboml Elżbieta Wasylewicz 3,5 Luboml r. Andrzej, Prakseda Machniuk 853 545 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0306.htm
20 2 1838 Luboml Konstancja Wasylewicz 17 Luboml r. Andrzej, Prakseda Machniuk 853 552 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0310.htm
14 1 1838 Ostróg Ignacy Machan 60 Ostróg wdowiec, doktor medycyny wolno praktykujący 171-1-11 31R 15 R DM
17 11 1839 Szumbar Marcin Krakowiak 72 Sosnówka żona Praxeda obrządku greko-ruskiego 201 35 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0019.htm
3 2 1839 Równe Tomasz Kucharz 61 Krzywicze żona Marianna, córki Prakseda, Matuszka i Marianna obrz. gr.-ros. 879 119 R 2
11 3 1839 Równe Grzegorz Jachiewicz 54 Równe odstawny podoficer służący przysiężnym przy kaznaczestwie rówieńskim, żona Agata, syn Jakub, córka Prakseda obrz. gr.-ros. 879 120 R 6
1 4 1839 Równe Walenty Godlewski 60 Równe żona Prakseda, bez potomstwa 879 121 R 12
20 3 1839 Lachowce Katarzyna Trębicka 5 Szuńki c. Pawła i Praksedy z Kowalczuków 879 84 V 17
2 5 1839 Turzysk Jan Franciszek 17 Tuliczów s. Jana i Praksedy z Bindów 715 21 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0013.htm
20 9 1839 Turzysk Julia Pirakowska 83 Tuliczów z Ostrowskich, mąż Roch 715 28 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0018.htm
20 7 1839 Radziwiłłów Anna Orłowska 3 Drancza córka Tomasza i Praksedy 825 231 18 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0239.htm
19 12 1839 Radziwiłłów Jan Braksztaym 28 Radziwiłłów kawaler 825 235 36 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0243.htm
20 12 1839 Radziwiłłów Anna Braksztaym 62 Radziwiłłów wdowa po Janie 825 235 37 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0243.htm
5 11 1839 Hołoby Agata Mołożyńska 89 Jezierzany z domu Paszkowska, mąż ś.p. Bazyli Mołożyński, dzieci: Aleksander, Tekla, Prakseda 854 245V/418 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0241.htm
9 1 1839 Włodzimierz Mikołaj Kowalski 15/12 Uściług s. sław. Franciszka i Marianny z Żurakowskich 854 75 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0042.htm
3 5 1840 Katerburg Antoni Rokitnicki 2,5 Ludwiszcze s. Franciszka i Izabelli z Orakowskich 199 140 8 871 722 300
4 2 1840 Szumbar Grzegorz Orakowski 73 Sosnówka żona Agnieszka, synowie Piotr, Franciszek i Aleksander, córki Izabella i Zofia 201 72 2 871 696 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0041.htm
11 3 1840 Dąbrowica Tomasz Hordzijeński 30 Krzywica poz. ż. Ewę z Grąkowskich, 2s. Adama i Józefa, c. Maryannę; poch: 13.03. 826 127a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0128.htm
1 5 1840 Jampol Eudoksja Skrzyńska 0.5 Worobiówka c. Wawrzyńca i Anny z Sierakowskich 871 463 27
21 3 1840 Kuniów Teresa Borysiuk 48 Willa z Ryszkowskich, mąż Paweł, synowie Dominik, Maksymilian i Kazimierz, córki Prakseda, Marianna i Domicella 880 58 V 8
29 1 1840 Lachowce Kazimierz Sowiński 18 Załuże s. Marcina i Praksedy z Borlików 880 81 R 10
6 5 1840 Lachowce Adam Trębicki 13 Szuńki s. Pawła i Praksedy z Kowalczuków 880 84 R 30
27 1 1840 Równe Anna Moskal 28 Jasiennicze prac., mąż Martyn, syn Wasyl, córka Prakseda 880 111 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0115.htm
2 5 1840 Targowica Józef Woszczyński 82 Bokujma wd.Prakseda Romankiewicz, s. Jan 826 283 R 10 ZP 0
12 12 1840 Luboml Wawrzyniec Januszkiewicz 40 Luboml wolnożyjący, żona Prakseda z Kornelewiczów, synowie Aleksander, Fabian, Władysław, Jan i Józef, córka Karolina 855 282V 94 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
14 1 1840 Ołyka Jan Twarowski 35 Ołyka żona Julianna Cuchilewicz, córki Tekla i Prakseda 464 21 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0013.htm
22 2 1840 Dederkały Zenon Raczyński 10 Dederkały Wielkie s. Jana i Praksedy z Soroczyńskich 871 739 5 54 143 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0078.htm
12 3 1840 Drużkopol Mikołaj Sirakowski 40 Dołhe wolnożyj., żona Agnieszka, synowie Eliasz i Michał. Córka Paulina 78 68 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0038.htm
8 6 1840 Krzemieniec Florian Rakowski 30 Kulików dzieci: Wincenty i Marianna 871 421 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0220.htm
23 4 1840 Korzec Jan Rakowski 4 Słobudka Usteńska syn Mikołaja i Małgorzaty z Ostrowskich 871 174 50 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0091.htm
18 11 1840 Korzec Piotr Sidorski 23 Horodnica żona Lucyna z Krakowskich, córka Franciszka 871 185 90 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0097.htm
27 12 1840 Korzec Katarzyna Rakowska 1 z 52 Balarka Lubtowska córka Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 871 188 102 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0098.htm
5 8 1840 Włodzimierz Karol Ciśliński 60 Włodzimierz sław., żona Prakseda z Szymonowiczów, syn Paweł 855 47V 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0051.htm
15 11 1840 Włodzimierz Jan Kowalczuk 25/52 Uściług s. prac. Franciszka i Marianny z Żurakowskich 855 52V 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0056.htm
20 2 1840 Nieświcz Franciszek Sierakiewicz 45 Bakowce ur., żona Apolonia, córka Franciszka 435 21 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0013.htm
27 11 1840 Nieświcz Jan Czubak 50 Ławrów prac., żona Prakseda z Daniuluków, syn Jędrzej, córki Marianna, Anna i Teodora 435 27 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0016.htm
30 12 1841 Białozórka Tomasz Iwanicki 9 Białozórka s.Józefa i Praksedy 872 764 18
25 5 1841 St. Oleksiniec Jozefat Szapowałow Łosiatyń s.Bazylego i Praksedy 872 604 17
30 10 1841 St. Wiśniowiec Jan Nizbrycki 31 Czajczyńce żona Ewa z Berezowiczów, syn Łukasz, córki Marianna i Prakseda 872 656 69
12 4 1841 Kołodno Joanna Błaszczyszyn 3 Witkowce c.Wawrzyńca i Franciszki z Zamorakowych 872 736 17
24 6 1841 Dederkały Ludwik Tyssowski 19 Radoszówka s.Andrzeja i Praksedy, kawaler 872 823 5
22 11 1841 Dederkały Marianna Jaworska 80 Dederkały Wielkie z Olszewskich, wdowa po Janie, córki Prakseda, Julia, Magdalena i Eleonora 872 826 19
19 1 1841 Jampol Katarzyna Sierakowska 4 Worobiówka c.Karola i Marianny 872 512 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0270.htm
10 12 1841 Kuniów Stanisław Kułakowski 70 Kuniów żona Katarzyna, syn Jan, córki Marianna, Aleksandra i Prakseda R 52 V 39
18 1 1841 Ostróg Aniela Żorgacz 1 Międzyrzecz Ostrogski c. Praksedy R 20 V 6 0
15 2 1841 Ostróg Józef Gajewski 50 Borszczówka żona Prakseda z Bartoszewiczów, dzieci nie zostawił R 21 V 17 0
19 3 1841 Jampol Marianna Sierakowska 5 Worobiówka c.Karola i Marianny z Druzukowskich 872 516 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0272.htm
8 2 1841 Ołyka Joachim Trochimowicz 70 Ołyka pracowity, żona Prakseda, córki Marcjanna i Domicela 465 18 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20465/pages/PL_1_436_465_0011.htm
9 1 1841 Radziwiłłów Honorata Rakszewska 52 Leduchów z domu Suska, wdowa po Bonawenturze, córka Aleksandra 827 231 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0234.htm
7 11 1841 Radziwiłłów Anna Pawelska 14 Radziwiłłów córka Daniela i Praksedy 827 235 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0238.htm
31 7 1841 Ołyka Jakub Paciejewski 72 Cumań żona Prakseda z Ejsmontów, dzieci Marcin, Karol, Kajetan i Antonina 827 165 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0168.htm
12 4 1841 Łysin Pelagia Bednaruk 58 Perekale prac., wdowa, córka Prakseda zamężna 827 189R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0192.htm
12 9 1841 Połonne Jan Szczodrak 30 wdowiec po Mariannie, syn Mikołaj, córka Marianna 872 168 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0091.htm
14 12 1841 Połonne Elżbieta Szczodrak 4 Nowosielica c. Józefa i Franciszki 872 176 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0095.htm
18 2 1841 Łuck Wojciech Kwiatkowski 50 Podhajce Pozostawił wdowę Praksedę, syna Mikołaja córki: Teklę, Oksenę, Melanię. 377 49 16 827 24v ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0027.htm
5 8 1841 Łuck Antoni Janiszewski 3/12 Poddębce s. Pawła i Praksedy z Laczków 377 59 51 827 30R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0032.htm
17 2 1841 St. Wiśniowiec Jacek Gorlicki 82 Stary Wiśniowiec prac., wdowiec po Praksedzie, syn Ignacy, córki Rozalia i Anna 872 642 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0341.htm
4 4 1841 St. Wiśniowiec Grzegorz Karczewski 57 Śnihorówka prac., wdowiec po Praksedzie, synowie Jan i Józef, córki Tekla, Marianna, Józefa i Paulina 872 646 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0343.htm
27 6 1841 St. Wiśniowiec Paulina Charczewska 8 Śnihorówka c. prac. Grzegorza i Praksedy 872 651 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0345.htm
26 2 1841 Krzemieniec Marianna Rakowska 70 Ludwiszcze dzieci: Józef i Zofia 872 446 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0236.htm
22 8 1841 Krzemieniec Antoni Rakowski 1 Kulików s.Floriana i Joanny 872 460 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0243.htm
4 8 1841 Nowogród Wołyński Feliks Bagiński 35 Michijówka żona Charatyna z Diachtiarów, synowie Xawery, Józef i Ludwik, córka Prakseda obrz. grekokatolickiego 872 103 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0056.htm
26 1 1841 Horochów Marianna Łukaszewicz 4 Horochów c. sław. Jacentego i Marianny z Krakowiaków 79 44 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0026.htm
10 8 1841 Jampol Marcjanna Skrzyńska 1,75 Worobiówka c.Wawrzyńca i Anny z Sierakowskich 872 521-522 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0275.htm
23 7 1841 Luboml Mateusz Rekuta 4 Rymacze r. Jan, Prakseda 856 554 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0303.htm
12 12 1841 Lachowce Michał Bielak 74 Szymkowce pracowity, żona Agata, syn Dawid, córki Prakseda i Kapitulina 178-49-17 31V 65 Ż DM
14 1 1842 Łanowce Hedwiga Sierakowska 5 Niemierzyńce c.Adama i Elizy z Burginionów 873 785 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0410.htm
24 10 1842 Kuniów Marianna Korsyniuk 35 Siwer z Ożalskich, mąż Mojżesz - odstawny żołnierz, syn Jakub, córki Helena, Agnieszka i Prakseda 881 60 V 29
26 8 1842 Ostróg Jan Turkiewicz 6 Ostróg s. Stefana i Maryanny z Trakiewiczów 881 41 R 74
14 9 1842 Ostróg Józef Wtorczyński 2 Ostróg s. Stefana i Maryanny z Trakiewiczów 881 42 V 85
20 5 1842 Krzywin Anna Sierakowska 24 Krzywin c. Adama i Marianny z Lelawskich 881 83 R 8
19 5 1842 Nowogród Wołyński Agnieszka Kozakiewicz 3,5 Susły córka Szymona i Praksedy z Piaseckich 873 100 109 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
30 3 1842 Kowel Ludwik Rudzki 1 Hrydki s. Adama i Augustyny z Sierakiewiczów 245 16 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0011.htm
3 11 1842 Ołyka Augustyn Hołdakowski 4 Ołyka Antoniego i Praksedy z Porchuniewiczów 466 28 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0015.htm
17 4 1842 Łuck Ignacy Szczerbiński 13 Łuck s.Feliksa i Praksedy 378 52 24 828 164V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0029.htm
29 3 1842 Połonne Jan Kuźmiński 45 Żołudki prac., żona Prakseda, córki Marianna i Matylda 873 362 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0187.htm
19 10 1842 Połonne Dionizy Wierzbicki 7 Połonne s. ur. Felicjana i Praksedy z Bardeckich 873 376 110 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0194.htm
17 5 1842 Lachowce Stanisław Woroniecki 6 Książęcin s. Antoniego i Praksedy z Wyrzykowskich 881 107 V 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0116.htm
24 11 1842 Lachowce Anna Zakorczuk 60 Szuńki z Mojsiejów, wdowa po maksymie, syn Ułas, córki Julianna i Prakseda 881 111 V 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0120.htm
30 6 1842 Berezdów Franciszka Turakiewicz 7 Berezdów c. szl. Jana i Teodory z Malarskich 873 280 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0146.htm
24 10 1842 Berezdów Jakub Zwierzchowski 70 Romanów chłop, wdowiec po 1-ej żonie Marii z Tomaszuków i po 2-ej Praksedzie z Tretiaków, z 1-go małż. córki Odorka, Anastazja, Maria i Odiuszka 873 291 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0151.htm
4 3 1842 Nowogród Wołyński Stefan Pawłow 35 Futor Zwiahelski żona Prakseda, syn Bazyli, córki Likeria, Paraska, Pryska 873 89 43 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0048.htm
28 3 1842 Nowogród Wołyński Antoni Kuczyński 4 Tartak syn Józefa i Teresy z Rakowskich 873 94 70 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0051.htm
3 12 1842 Jampol Michalina Sierakowska 0,5 Worobiówka c. 1-dw. Jana i Brygidy z Malińskich 873 563 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0292.htm
1 6 1842 Wyszogródek Teresa Delikatna 53 Szyły ż. Fedka, synowie Wasyl i Andrej, córka Prakseda 873 703 17 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0367.htm
20 10 1842 Korzec Jan Rakowski 8/12 Balarka Lubtowska s. Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 873 200 82 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0105.htm
22 11 1843 Katerburg Paulina Wiszniowska 3 Temnohajce c.Antoniego i Marianny z Sierakowskich 201 65 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0036.htm
4 11 1843 Katerburg Józef Stasiuk 80 Borszczówka wdowiec po Praksedzie 201 65 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0036.htm
20 1 1843 Ostróg Franciszek Karpiński 50 Balarka Choteńska żona Agnieszka z Zalewskich, synowie Michał, Jan i Stanisław, córki Prakseda i Honorata 882 25 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0026.htm
21 6 1843 Jałowicze Maciej Piotrowski 41 Jałowicze wd. Prakseda Piotrowska, c. Franciszka, Michalina, 829 114 R 8 ZP 0
16 1 1843 Katerburg Karolina Korf 2 Rybcza c. Feliksa i Zofii z Rakowskich 201 61 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0034.htm
2 10 1843 Radziwiłłów Bazyli Niczułkiewicz 52 Radziwiłłów żona Aleksandra Rydiuczuk, córki: Prakseda, Teodora 829 89 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0099.htm
21 2 1843 Swojczów Bazyli Motorzyński 80 Turia wdowiec po Agacie z Paszkowskich, syn Aleksander, córki Tekla i Prakseda 605 19 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0012.htm
16 2 1843 Lachowce Michał Kowalewski 1 Dzwonki s. Jana i Praksedy z Mojsejów 882 95 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0096.htm
5 3 1843 Lachowce Piotr Kowalewski 5 Dzwonki s. Jana i Praksedy z Mojsejów 882 96 R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0097.htm
14 8 1843 Lachowce Kondrat Skomarowski 40 Lachowce żona Prakseda z Mielniczuków, synowie Jakub, Jan i Grzegorz, córka Teodora 882 99 R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0100.htm
25 1 1843 Korzec Józef Sieńkiewicz 1,5 Hołownica nieślubnych rodziców , brak imion 874 245 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0125.htm
11 2 1843 Korzec Saturnin Krasiński 17 Olszanica brak danych 874 248 14 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0127.htm
21 6 1843 Ostróg Franciszek Piasecki 22 Derewiańcze s. Mikołaja i Praksedy z Koryniczuków 882 29 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0030.htm
15 8 1843 Jampol Jan Romański 2 Juźkowce s. prac. Praksedy i Romana 874 687 37 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0347.htm
11 1 1844 Berezdów Jakub Turakiewicz 54 Berezdów z puchliny, szl., wdowiec po Tekli z Sarnickich, potomstwa nie zostawił 875 307 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0157.htm
16 4 1844 Szpanów Anastazja Żerebczuk 35 Oleksin z Piątkowskich, mąż Hrycko, syn Antoni, córki: Oksana,Chwedora, Prakseda 883 167 V 3 B 0
26 2 1844 Korzec Rozalia Górska 4 Balarka Lubtowska córka Dominika i Praksedy z Nieczyporowskich 875 220 28 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0113.htm
12 2 1844 Korzec Stanisław Górski 14/12 Balarka Lubtowska syn 1-dw. Dominika i Praksedy z Nieczyporowskich 875 217 21 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0111.htm
9 1 1844 Korzec Klemens Mudrak 10/365 Storożów syn prac. Antoniego i Marianny z Wasilewskich 875 214 11 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0110.htm
7 1 1844 Korzec Piotr Romański 2/12 Rzyczki syn ur. Macieja i Praksedy z Kowalskich 875 213 9 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0109.htm
24 5 1844 Szumsk Rozalia Bogucka 28 Waśkowce z Krakowieckich, ur., mąż Aleksander, syn Faustyn, córki Marianna, Anastazja i Adolfa 875 709 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0375.htm
26 3 1844 Sielec Anna Łukaszewicz 51 Sielec z d. Rakowska, wdowa po Jędrzeju, syn Ignacy, córka Tekla 576 16 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0010.htm
13 1 1844 Beresteczko Marianna Makarska 70 Płaszowa wdowa po Semenie, córki Marianna i Prakseda 6 15 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%206/pages/PL_1_436_6_0010.htm
18 12 1844 Korzec Bazyli Mudrak 84 Zapust Storożowski żona Brygida z domu Rudiakowska, syn Antoni 875 242 95 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0124.htm
5 2 1844 Jampol Michał Akajewicz 55 Świętec 1-dw., żona Anna z Sierakowskich, potomstwa nie zostawił 875 634 8 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0333.htm
17 6 1844 Łanowce Elżbieta Sierakowska 35 Niemierzyńce Wlm z Borgienów, wdowa po Adamie, pozostawiła synów Dionizego i Władysława 875 957 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0508.htm
10 1 1845 Dederkały Ewa Sierakowska 65 Dederkały Wielkie z Leszczyńskich, wdowa po Jakubie, synowie Karol, ?ukasz, Jan, Kazimierz, Bart?omiej, córki Elżbieta i Anna 54 85 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0046.htm
5 6 1845 Katerburg Julia Wiszniewska 8 Temnohajce c.Antoniego i Marianny z Sierakowskich 200 34 18 419
1 5 1845 Kuniów Jan Marciniuk 48 Teremne zona Anastazja, syn Izydor, córki Marianna, Zofia, Prakseda i Anastazja 884 111 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0114.htm
26 5 1845 Dera?ne Hapka Byrak 60 Postojne wdowa 884 217 V 11
3 6 1845 Korzec Jan Rakowski 7/52 Balarka Lubtowska syn Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 876 214 52 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0115.htm
9 3 1845 Korzec Antonina Kuklinowska 3 Kropiwnia córka Antoniego i Heleny z Rakowskich 876 205 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0110.htm
23 9 1845 Szumsk Jozefat Skórski 70 Chodaki żona Darka z Morozów, syn Klemens, córki Julianna i Prakseda 876 677 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0362.htm
21 5 1845 Kowel Jan Sierakiewicz 78 Myślina ur., żona Katarzyna z Jasińskich, synowie Stanisław, Józef i Ignacy, córka Paulina 248 24 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0015.htm
18 11 1845 Kowel Olimpia Popławska 5 Rudniki c. ur. Rocha i Pauliny z Sierakiewiczów 248 33 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0019.htm
18 3 1845 Szumbar Hipolit Rokitnicki 9 Borki s. 1-dw. Franciszka i Izabeli z Orakowskich 625 227 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0120.htm
10 3 1845 Kamień Koszyrski Jóżef Żywicki 57 Jałowateck pracowity, wdowiec po Anastazji z Litwinów, synowie Jan i Józef, córki Julianna i Prakseda 178 32 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20178/pages/PL_1_436_178_0019.htm
14 2 1845 Hulewicze Tomasz Orzechowski 9 Majdan Hulewiczowski s. 1-dw. Mikołaja i Katarzyny z Rakowskich 133 21 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0015.htm
18 5 1845 Hulewicze Agnieszka Niżnik 4/12 Czersk c. prac. Józefa i Praksedy z Nazaruków 133 27 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0018.htm
3 3 1845 Łuck Joanna Duklana Rakowska 35 Łuck c. ur. Mikołaja i Ludwiki z Urbanowskich, obywatelka gub. podolskiej pow. jampolskiego przybyła na kurację 381 34 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0019.htm
5 7 1845 Łuck Piotr Kowaleski 1 Łuck s. Pawła i Katarzyny z Żurakowskich 381 38 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0021.htm
18 12 1845 Korzec Marianna Bielecka 2/52 Balarka Usteńska córka Józefa i Tekli z Rakowskich 876 227 91 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0121.htm
4 11 1845 Lachowce Marcin Sowiński 52 Załuże wolnożyjący, żona Prakseda Sowińska, synowie Teodor i Aleksander, córka Tacjana 884 138 R 50 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0142.htm
4 6 1845 Łabuń Jan Skoc 60 Tytków wdowiec po Praksedzie, synowie Wojciech, Józef, Kazimierz i Jan 178-3-113 140R 32 Ż DM
15 9 1845 Ostróg Anna Żurakoska 70 Płużne wdowa po Urodzonym Janie, dzieci nie pozostawiła 884 56R 84 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0058.htm
5 8 1845 Teofilpol Karol Rakowski 1 Kotiużyńce s. 1-dw. Augustyna i Marianny z Zbińskich 178-3-113 414R 51 Ż DM
12 4 1845 Zasław św. Jana Ewa Rakuc 82 Zasław ur., wdowa, pozostawila córkę Mariannę 178-3-113 79V 18 Ż DM
4 8 1846 Szumsk Zygmunt Baczyński 4/12 Chodaki s. ur. Ferdynanda i Aleksandry z Rakszewskich 877 888 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0459.htm
8 5 1846 Korzec Anna Rakowska 60 Daniczów par. Międzyrzec Korecki wdowa 877 195 46 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0104.htm
3 4 1846 Kazimierka Julia Rakucka 38 Kosmaczów z suchot, m. Mikołaj Rakiecki 885 256 12 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0266.htm
25 4 1846 Hulewicze Julianna Weger 4 Czersk c. prac. Antoniego i Praksedy z Danilczuków 134 31 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0017.htm
25 4 1846 Przewały Tekla Maria Sierakowska 75 Turyczany z d. Ciołek Poniatowska, hrabina, mąż Ignacy, s. Karol 861 548 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0239.htm
4 2 1846 Kamień Koszyrski Jan Nepomucen Baczewski 42 Worokoml ur., żona Prakseda z Michalewiczów, syn Jan, córka Marianna 179 23 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20179/pages/PL_1_436_179_0014.htm
1 11 1846 Jampol Jan Nizabitowski 59 Michałówka brak danych o parafii, żonie, potomstwie 877 777 30 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0401.htm
26 1 1846 Łanowce Katarzyna Nieborak 53 Wolica pr., wdowa po Pawle, córka Anna 877 743 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0384.htm
25 11 1846 Białogródka Józef Rakowski 15 Polachowa s. 1-dw. Konstantego s. Jana i Krystyny Niewodzińskiej c. Józefa 178-03-115 157V 86 Ż DM
13 12 1846 Białogródka Filip Zapałowski 18 Sieniutki s. 1-dw. Michała s. Jakuba i Anny Pulkiewicz c. Franciszka, zmarł w szpitalu w Białogródce z powodu karbunkułu - czyli czyraków 178-03-115 89 Ż DM
11 12 1846 Ostróg Adela Chwoina 3 Szlachów z gorączki, Odnodworca Kazimierz, Karolina zd żurakoska 885 46V 107 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0048.htm
18 12 1846 Ostróg Edward Chwoina 5 Szlachów z kaszlu, Odnodworca Kazimierz, Karolina zd Żurakoska 885 47V 111 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0049.htm
17 8 1846 Starokonstantynów Katarzyna Burak 2 Smerynki c. prac. Jana i Barbary z Biłyków 178-3-114 50R 89 Ż DM
5 8 1847 Beresteczko Józef Bajrak 2 Kutrów s. urodzonej Tekli 9 17 11
19 3 1847 Jampol Wincenty Romański 50 Juśkowce pracowity, żona Chwedka, synowie Leon i Tomasz, córki Martyna i Prakseda 245-1-13 324 V 10 R 0
18 1 1847 Dederkały Marcin Słobodziński 65 Sadki wdowiec po Praksedzie, synowie Jakub i Antoni 54 49 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0026.htm
23 3 1847 Radziwiłłów Jan Orłowski 2 Drancza syn Jana i Praksedy 833 526 8 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0282.htm
10 1 1847 Korzec Julia Rakowska 11 Balarka Usteńska córka Jana i Anastazji z domu Dziekońska 9 PW R
13 2 1847 Korzec Tekla Bielecka 27 Balarka Usteńska z domu Rakowska, mąż Józef, syn Feliks, córka Aleksandra 26 PW R
12 3 1847 Korzec Stefanina Rakowska 2 Balarka Usteńska córka Michała i Wiktorii z Orlińskich 35 PW R
2 4 1847 Korzec Jan Górski 2 Balarka Lubtowska syn Dominika i Praksedy z Nieczyporowskich 68 PW R
26 7 1847 Korzec Barbara Rakowska 28 Balarka Usteńska z domu Pawłowska, mąż Hieronim, synowie Józafat, Fabian, córka Józefa 119 PW R
13 2 1847 Kamień Koszyrski Leon Bodakowski 45 Szwajówka prac., żona Joanna z Mysików, synowie Ignacy, Karol i Józef, córki Prakseda, Anastazja, Barbara, Marianna i Eleonora 180 27 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20180/pages/PL_1_436_180_0016.htm
21 2 1847 Ostróg Franciszek Rak 20 Ostróg rekrut polski, zmarł w Lazarecie Ostrogskim 171-1-13 34R 23 R DM
1 6 1847 Ostróg Edward Lechtański 1/52 Międzyrzec Ostrogski s. 1-dw., Fabiana i Praksedy z Żorgaczów 171-1-13 39R 64 R DM
20 12 1847 Białogródka Jan Greszczuk 2 Chrystówka s. prac., Piotra i Praksedy z Moczulskich 178-3-116 130R 89 Ż DM
16 1 1848 Katerburg Jan Wiszniowski 4 Temnohajce s.Antoniego i Marianny z Sierakowskich 199 19 2 474
20 3 1848 Targowica Jakub Żłobicki 30 Lichaczówka wd. Prakseda, 834 367 V 9 ZP 0
29 7 1848 Szumbar Jakub Pacholczuk 52 Cecyniówka żona Anna z d.Strychar, synowie Antoni i Piotr, córki Barbara, Prakseda i Ewa 625 183 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0097.htm
20 9 1848 Szumbar Damian Wawrysiuk 47 Szumbar wdowiec po Praksedzie z Mazurów, synowie Piotr, Jan, Wincenty, Marcin i Franciszek 625 184-185 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0097.htm
1 1848 Torczyn Oktawia Rakowska 1,5 Boratyn c. szl. Eugeniusza 635 37 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0021.htm
5 3 1848 Torczyn Aleksandra Rakowska 3 Boratyn c. szl. Eugeniusza 635 37 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0021.htm
16 9 1848 Swojczów Franciszka Godzińska 35 Mokowicze z Demczuków, chł., mąż Tomasz, synowie Daniel, Piotr, Jakub i Mikołaj, córka Prakseda 610 33 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20610/pages/PL_1_436_610_0018.htm
9 4 1848 Nieświcz Jędrzej Sirakiewicz 3 Bakowce s. 1-dw. Mateusza i Zofii z Szadursjich 443 21 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0013.htm
22 8 1848 Zasław św. Jana Karol Obodziński 65 Borysów od cholery, 1-dw., żona Marianna z Żurakowskich, córka Joanna 178-3-117 113R 74 Ż
2 9 1848 Zasław św. Jana Paweł Żurakowski 47 Borysów od udaru krwi, s. Cyryla, W., żona Teresa z Nowosielskich, nie zostawił potomstwa 178-3-117 113V 77 Ż
14 1 1848 Ostróg Marianna Żurakowska 40 Ostróg rekrutka, zmarła w szpitalu ostrogskim 171-1-14 31V 15 R DM
7 7 1848 Ostróg Zofia Bajrak 30 Ostróg epidemia cholery, z Halewskich, mąż Teodor, potomstwa nie pozostawiła 171-1-14 38V 71 R DM
9 10 1849 Nieświcz Zofia Sirakowicz 40 Bakowce mąż Maciej, córki Antonina, Maria, Michalina i Barbara 444 42 16 0
27 1 1849 Sielec Helena Czubarska 63 Czestny Chrest z d. Doroszkiewicz, chł., mąż Taras, córki Anna i Prakseda 581 29 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0018.htm
9 6 1849 Lachowce Piotr Czernecki 50 Kurijanki chł., żona Prakseda Saliuk 171-1-15 181R 29 R DM
19 6 1849 Starokonstantynów Kunegunda Kurowska 74 Starokonstantynów od raka, z d. Zawadzka, szl., wdowa po Janie, z 1-go męża Turewicza syn Antoni, córka Anna, z 2-go córka Marianna 178-3-118 51V 99 Ż 98 DW
4 11 1850 Kowel Jan Popławski 1 Rudniki s. Wlm. Michała i Pauliny z Sierakiewiczów 253 48 45 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0026.htm
1 4 1850 Ołyka Jan Pirożyński 45 Ołyka wdowa Stefanida Trofimowicz, dzieci Jan, Jadwiga, Prakseda, Natalia 474 60 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0032.htm
9 7 1850 Łuck Jan Kadłubowski 46 Łuck obywate, żona Prakseda, dzieci nie zostawił 835 49 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0027.htm
1 12 1850 Przewały Ignacy Sierakowski 80 Turyczany wdowiec po Tekli Poniatowskiej, s. Karol 863 664 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0351.htm
21 5 1850 Lachowce Franciszek Jezierski 16 Bisówka s. 1-dw. Piotra i Marianny z Rakczewskich 171-1-16 321V 31 R DM
4 8 1851 Katerburg Karol Wiszniewski 6/12 Temnohajce s. Antoniego i Marianny z Sierakowskich 202 280 11
27 1 1851 Korytnica Anastazja Prus 39 Ludzin wdowa po Janie, córka Prakseda 223 27 4 0
26 6 1851 Korytnica Marianna Kowalska 48 Uściług z Żurakowskich, mąż Franciszek, syn Kazimierz, córki Honorata i Marianna 223 30 22 0
14 2 1851 Turzysk Jakub Maciuk 52 Tuliczów wdowiec po Praksedzie Kołaczyńskiej, s. Wincenty, c. Pelagia, Teodora 724 26 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20724/pages/PL_1_436_724_0016.htm
9 9 1851 Szumbar Karolina Sierakowska 2 Borki c.Bartłomieja i Józefy z Omelańskich 625 146 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0077.htm
16 4 1852 Nieświcz Damian Daniluk 53 Nieświcz żona Prakseda, syn Andrzej 447 29 20 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0017.htm
4 5 1852 Sielec Wojciech Grabas 68 Biskupicze Ruskie chł., żona Eudokia z d. Markowa, syn Sinofon, córki Matrona, Prakseda i Ewa 584 36 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0020.htm
27 4 1852 Katerburg Jan Korf 2,5 Rybcza s. 1-dw. Feliksa i Zofii z Orakowskich 202 235 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0123.htm
17 12 1853 Jampol Kasper Akajewicz 70 Ditkowce żona Elżbieta z Sirakowskich, synowie Marcin, Franc, Maciej, Jan, Wincenty i Piotr, córki Rozalia, Benita i Karolina 878 169 87
20 11 1853 Szumsk Stefan Bilewicz 81 Waśkowce wdowiec po Praksedzie z Listowskich, syn Józef, córka Anna 878 270 67
1 5 1853 Katerburg Piotr Orakowski 47 Rybcza kawaler 878 609 11
2 2 1853 Swojczów Józefa Sierocińska 2 Tartak Ossowski c. w.ż. Stanisława i Praksedy z Bojków 894 195R 3 615 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20615/pages/PL_1_436_615_0018.htm
15 10 1853 Turzysk Adalbert Studziżur 64 Mokrzec żona Prakseda Chalawska, s. Michał, Józef, c. Teodora, Rozalia, Marianna 865 282 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0148.htm
5 4 1853 Łuck Eugeniusz Rakowski 42 Łuck ziemianin z par. Torczyn, żona Ksawera z Konopackich, synowie Ludwik, Roman i Paweł, córki Anna, Helena i Eugenia Antonina 389 79 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0042.htm
10 10 1853 Ostrówki Michał Jasionczuk 0,5 Wola Ostrowiecka s. NN i Praksedy 563 49 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0026.htm
5 8 1853 Krzemieniec Lucyna Makowska 80 Krzemieniec brak informacji o mężu i dzieciach 878 95 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0053.htm
9 3 1854 Turzysk Roch Pirakowski 83 Tuliczów żona Helena z Załęskich Wietrzycka, nie zostawił potomstwa 866 222 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0117.htm
1 11 1854 Torczyn Antonina Rakowska 3 Boratyn c. wdowy szl. Ksawery z Konopackich 838 146 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0074.htm
22 3 1854 Szumbar Jan Rokitnicki 10 Borki s.Franciszka i Izabeli z Rakowskich 625 104 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0056.htm
23 3 1854 Kowel Franciszka Myślińska 80 Myślina z Sierakiewiczów, wielmożna, od 18 lat wdowa po Janie, syn Tomasz, córka Salomea 256 32 13 866 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0019.htm
18 11 1854 Krzemieniec Marek Jaszczuk 80 Krzemieniec chłop, brak informacji o żonie i dzieciach 0.1-26 57R 81 T
22 2 1854 Katerburg Maria Orakowska 28 Piszczatyńce mąż Franciszek, syn Bazyli, córki Zofia i Ewelina 202 163 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0085.htm
9 3 1854 Horochów Maciej Demski 60 Boryszkowicze chłop, żona Teresa, syn Jan, córki Prakseda i Agnieszka 92 57 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2092/pages/PL_1_436_92_0033.htm
7 2 1855 Kowel Karol Sobolewski 39 Lubitów chł., żona Prakseda, bezpotomny 257 32 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0018.htm
13 5 1855 Kowel Sebastian Rak 24 Kowel rekrut samodzielnego korpusu kaukaskiego 257 67 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0036.htm
5 6 1855 Wiszenki Emilia Adamowicz 1 Majdan Jezierski c. w.ż. Jacentego i Praksedy z Sawickich 777 41 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0022.htm
25 11 1856 Krzemieniec Wincenty Szyrakowski Krzemieniec podoficer, nic więcej nie podano 0.1-28 64V 86 T
5 3 1856 Kowel Antoni Turowski 80 Kowel żebrak, wdowiec, bezpotomny 258 40 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20258/pages/PL_1_436_258_0021.htm
8 3 1856 Kowel Petronela Sierakiewicz 45 Myślina z Jasińskich, 1-dw., mąż Stanisław, dzieci nie zostawiła 258 41 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20258/pages/PL_1_436_258_0023.htm
18 3 1856 Ostrówki Piotr Wołoszczuk 7 Równo r. August, Prakseda Szostak 566 32 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20566/pages/PL_1_436_566_0018.htm
6 5 1856 Białogródka Antoni Makowski 13 Kuźmińce s. 1-dw, brak zapisu o rodzicach 178-03-124 609R 34 Ż DM
22 12 1857 Przewały Józef Sierakowski 8/12 Turyczany s. Karola i Marianny z Miączyńskich 869 278 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0152.htm
3 5 1857 Krzemieniec Maciej Borakowski 80 Krzemieniec miesz., wdowiec po Mariannie, dzieci nie zostawił 0.1-29 60V 32 T
5 1 1858 Łokacze Franciszek Sieczkaruk 63 Droginicze żona Prakseda, syn Michał 362 22 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20362/pages/PL_1_436_362_0013.htm
2 5 1858 Turzysk Franciszek Jasieniecki 48 Tuliczów żona Marianna Harasymowicz, dzieci Jarynka, Grzegorz, Prakseda, Pawluk, Todoluk i Jan 730 20 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0011.htm
17 1 1858 Nieświcz Wiktor Domaracki 5/52 Bakowce s. 1-dw. Pawła i Antoniny z Sierakiewiczów 839 182 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0095.htm
17 2 1858 Hołoby Jerzy Rakowski 68 Hołoby chłop, żona Apolonia z d. Huzarska, synowie Józef, Ignacy i Flor, córki Maria, Tekla, Marcjanna, Rozalia i Aleksandra 888 139V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0141.htm
19 4 1859 Brody Józef Wąsowicz 11/52 Suchowola 78 s. Jana i Franciszki Dobrak L 51V
18 5 1859 Lachowce Jan Bartosiewicz 70 Hulowce 1-dw., żona Marianna z Nawrockich, córka Prakseda 886 198 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0104.htm
17 7 1859 Lachowce Antonina Niewińska 14 Hulowce c. 1-dw., Jana i Praksedy Bartosiewicz 886 200 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0105.htm
27 10 1859 Lachowce Ewa Dacyk 60 Lachowce chł., wdowa po Danile Dacyku, synowie Wiktor, Andrzej, Kornel i Szymon, córki Marianna i Prakseda 886 205 42 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0107.htm
20 8 1860 Wiszenki Jan Adamowicz 1/52 Majdan Jezierski s. szl. Jacentego i Praksedy z Sawickich 841 640 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0353.htm
20 9 1860 Łuck Tomasz Niewiadomski 58 Krasne podoficer, żona Prakseda, dzieci nie zostawił 841 432 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0238.htm
18 1 1861 Luboml Agnieszka Krawiec 4 Jagodzin r. Remigiusz?, Prakseda Mazz dek 305 124 17 890 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0066.htm
22 3 1862 Kamień Koszyrski Wincenty Rudnicki 57 Jałowateck chłop, żona Dorota, dzieci Mikołaj Jan, Aleksander, Prakseda 194 33 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0019.htm
20 12 1862 Krzemieniec Marianna Horbakowska 80 Bereżce wdowa, syn Jan, córka Prakseda 0.1-35 64V 106 T
21 12 1862 Żytomierz Jan Januszewski 72 Zabrudzie z żołądka, 1-dw., (brakuje numeru metryki) 178-3-54 123R Ż DG
24 12 1862 Żytomierz Ambroży Pielarski 92 Zabrudzie z suchot, dw., Zostawił Honoratę z Rudkowskich (brakuje numeru metryki) 178-3-54 123R Ż DG
28 11 1863 Beresteczko Agnieszka Niwinkicka 65 Smolawa mąż Nikodem, córki Prakseda, Tekla i Stefanina 24 40 19
10 7 1863 Ołyka Jadwiga Orłowska 9/12 Długoszyje z Mohylewskiej Guberni, Jana i Praksedy z Poskonnych 486 52 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0028.htm
17 11 1863 Włodzimierz Dominik Danielewicz 2/12 Włodzimierz s. miesz. Mikołaja i Praksedy z Hajdukiewiczów 798 75 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0040.htm
5 1 1863 Żytomierz Aniela Pawłowska 42 Żytomierz z raka, panna, mieszczanka. W dniu 19.01.1863 r dodano nazwisko Pilipczikowa 178-3-54 122R 6 Ż DG
21 1 1863 Żytomierz Wiktor Łozinski 2 Zabrudzie (brak przyczyny zgonu) syn Józefata i Karoliny 178-3-54 125R 31 Ż DG
12 2 1863 Żytomierz Józef Ulewicz Żytomierz w Żytomirskim Szpitalu Wojennym (brak przyczyny zgonu i wieku) 178-3-54 126V 49 Ż DG
29 3 1863 Żytomierz Tomasz Mazurkiewicz Żytomierz s. Wojciecha, aresztant, zmarł w więzieniu na zamku ? (brak innych danych) 178-3-54 130R 93 Ż DG
30 3 1863 Żytomierz Agnieszka Skokowska 62 Żytomierz z Borowskich, wdowa, zostawiła synów Jana i Stanisława (brak przyczyny zgonu) 178-3-54 130R 94 Ż DG
23 4 1863 Żytomierz Mikołaj Chodorowski 5m Kamionka syn szer. Kazimierza i Domicelli z Zieleznickich (brak przyczyny zgonu) 178-3-54 132R 122 Ż DG
18 5 1863 Żytomierz Adam Gajewski ? Żytomierz szeregowy, zmarł w Żytomirskim szpitalu wojennym (brak przyczyny zgonu) 178-3-54 133R 135 Ż DG
28 5 1863 Żytomierz Maria Bielska 8 Żytomierz wychowanka żytomierskiego domu dziecka, panna (brak przyczyny zgonu) 178-3-54 134R 148 Ż DG
17 6 1863 Żytomierz Franciszek Antoniewicz Żytomierz utonął w rzece Teterow, mieszkaniec miasta Dubna (brak wieku) 178-3-54 135R 162 Ż DG
23 7 1863 Żytomierz Kajetan Rezwicz Żytomierz s. Wincentego, aresztant, zmarł w więzieniu na zamku (brak wieku) 178-3-54 136V 189 Ż DG
10 8 1863 Żytomierz Wojciech Jaworski Żytomierz szeregowy, zmarł w Żytomirskim szpitalu wojennym (brak wieku i przyczyny zgonu) 178-3-54 137V 204 Ż DG
13 10 1863 Żytomierz Tomasz Domaniecki Żytomierz (brak przyczyny zgonu) polityczny aresztant, zmarł w żytomirskim szpitalu wojennym 178-3-54 140R 243 Ż DG
22 11 1863 Żytomierz Aniela Krakówka 67 Żytomierz ze starości. Dw., wdowa z Ostrowskich, dzieci nie miała 178-3-54 142V 273 Ż DG
26 12 1863 Żytomierz Waleria Sanocka 6m Żytomierz z suchot, córka Maurycego i Malwiny z Półtoraków 178-3-54 146V 322 Ż DG
30 8 1864 Różniatów Jan Burak 2/12 Spas s. Bazylego i Anny z Punów 0
5 8 1864 Kuniów Jan Holender 87 Karpiówka jednodworzec, pozostawił córki Teklę i Praksedę 178-3-78 51R 23 Ż DM
1 7 1865 Dederkały Aleksander Sierakowski 5 Dederkały Wielkie s. Bartłomieja i Józefy z Omelańskich 56 188 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0099.htm
4 2 1865 Ostrówki Jan Rak 70 Wola Ostrowiecka synowie Andrzej i Adam 571 45 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0024.htm
3 10 1865 Krzemieniec Magdalena Poznańska 73 Krzemieniec mieszcz., wdowa po Franciszku, syn Roman, córka Prakseda 1-37 53R 77 T 60
25 2 1865 Katerburg Agnieszka Orakowska 85 Katerburg wdowa po Grzegorzu, synowie Franciszek i Aleksander, córka Zofia 1-37 119R 4 T 126 DM
25 3 1865 Żytomierz Adam Dzierżek 60 Żytomierz z suchot, były przewodniczący szlachty pow.Mohylewskiego gub,podolskiej, wdowiec, zostawił córkę Marcelinę po mężu Rakowską z parafii barskiej 178-3-61 142V 72 Ż DG
2 5 1865 Żytomierz Katarzyna Jakimenko 30 Żytomierz z raka, z Gajewskich, zostawiła męża Mikołaja Jakimienka 178-3-61 145V 113 Ż DG
3 9 1865 Żytomierz Wiktor Rakowski 20 Żytomierz z konwulsji, kawaler 178-3-61 151V 201 Ż DG
30 10 1865 Żytomierz Małgorzata Aleksiejew 62 Żytomierz z raka, żołnierka, zmarła w szpitalu miejskim 178-3-61 158V 297 Ż DG
19 12 1865 Żytomierz Malwina Zajączkowska 22 Żytomierz z raka, panna 178-3-61 165V 398 Ż DG
16 3 1865 Rzyszczów Kazimierz Rakowski 1 Piwce syn Nikodema i Cyryli Jankowicz, 312-1-89 200 10 m.K KM
24 7 1866 Kuniów Marianna Krakowska 62 Miakoty 1-dw., wdowa synowie Roman i Stanisław 178-3-78 105R 17 Ż DM
28 2 1866 Szumbar Magdalena Omelańska 65 Borki mąż Mikołaj, synowie Grzegorz, To masz i Hilary, córki Agnieszka Studnicka i Józefa Sierakowska 626 211 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0110.htm
9 4 1866 Krzemieniec Jan Dąbrowski 65 Bereżce od starości, chłop właściciel, żona Prakseda, syn Bazyli, córka Paraskowia 426-1-39 38R 31 T 283
28 8 1866 Krzemieniec Marta Antonicka 40 Krzemieniec od raka, mieszcz. ,dziewka 426-1-39 41V 54 T 287
28 1 1866 Żytomierz Cyprian Rakowski 84 Żytomierz z choroby torbielowatej, były przewodniczący szlachty gub.podolskiej, pow.bracławskiego, wdowiec, zostawił synów Aleksandra i Antoniego oraz c.Karolinę po mężu Jaroszyńską 178-3-63 116R 47 Ż DG 179
8 2 1866 Żytomierz Karolina Wiesiołowska 40 Żytomierz z d.Rakowska, z porodu, wdowa, zostawiła synów Jana i Aleksandra 178-3-63 117R 60 Ż DG 181
17 6 1866 Żytomierz Andrzej Wawruszko Żytomierz szeregowy, zmarł w żytomirskim szpitalu wojennym, brak wieku i przyczyny zgonu 178-3-63 131V 214 Ż DG 209
18 7 1866 Żytomierz Agaton Sanocki 2 Żytomierz z tyfusu, syn Mamerta i Malwiny z Półtoraków 178-3-63 134R 240 Ż DG 214
14 8 1866 Żytomierz Antoni Czyżewski Żytomierz szeregowy, zmarł w żytomierskim szpitalu wojennym, brak wieku i przyczyny zgonu 178-3-63 135V 262 Ż DG 217
23 8 1866 Żytomierz Leopolda Bogatko 42 Żytomierz z d.Krak, z duru brzusznego, dw., wdowa, zostawiła syna Stefana 178-3-63 136V 273 Ż DG 219
26 8 1866 Żytomierz Michalina Żurakowska 1 Żytomierz z konwulsji, córka mieszczan Józefa i Franciszki z Zielińskich 178-3-63 136V 275 Ż DG 219
3 9 1866 Żytomierz Julia Teleszyńska 67 Żytomierz z d. Ochocka, z raka, dw., wdowa, zostawiła synów: Tadeusza, Faustyna i Dimitra oraz córkę Emilię po mężu Niewiarowską 178-3-63 137R 280 Ż DG 220
28 9 1866 Żytomierz Salomea Rakubińska 53 Poprawka z paraliżu, bezdzietna wdowa 178-3-63 139R 302 Ż DG 224
30 10 1866 Żytomierz Franciszek Celestyn Eismont 48 Żytomierz syn Piotra, z pomieszania umysłu, lekarz wolno praktykujący, zmarł w szpitalu miejskim 178-3-63 142V 340 Ż DG 231
10 12 1866 Żytomierz Pawlina Sobecka 48 Żytomierz z raka, wdowa, bezdzietna 178-3-63 146R 377 Ż DG 238
21 2 1866 Białogródka Wincenty Zdarzyński Białogródka brak zapisu wieku i informacji o rodzinie 178-03-81 249V 13 Ż DM
20 5 1867 Horochów Mikołaj Nowosad 70 Dołhe chłop, żona Prakseda, córki Machryna i Pelagia 103 69 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0038.htm
24 1 1867 Krzemieniec Franciszka Witkowska 70 Krzemieniec od raka, mieszcz., wdowa po Grzegorzu, córka Teofila 426-1-41 38R 5 T 500
2 3 1867 Krzemieniec Franciszka Rakowska 23 Szpikołosy od gorączki, 1-dw., mąż Jakub, syn Jan 426-1-41 40R 17 T 502
9 9 1867 Krzemieniec Marianna Traczuk 50 Krzemieniec od raka, mieszcz., wdowa po Antonim, dzieci nie zostawiła 426-1-41 47V 61 T 510
26 12 1867 Krzemieniec Franciszek Demski 4 Krzemieniec s. NN i chł. Praksedy. 426-1-41 52R 86 T 514
13 1 1867 St. Oleksiniec Stefan Gresyna 80 Łopuszno od starości, chł., żona Prakseda, Syn Aleksander, córka Apolonia 426-1-41 103V 1 T 569
26 3 1867 Rzyszcz?w Karolina Gezow 5 Rzyszcz?w c?rka Henryka i Julii Krakowskiej 312-1-92 226 13 m.K KM
24 9 1867 Nieświcz Marta Sokołowska 61 Wigurzyce od raka, W., wdowa, synowie Władysław, Karol, Bolesław i Mieczysław, córki Florentyna, Józefa, Amelia, Malwina i Teofila 462 34 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0019.htm
21 1 1868 Stary Oleksiniec Katarzyna Rawska 18 Krutniów od gorączki, c. chł. Stefana i Praksedy z Tałałajów 426-1-41 100V 3 T DW 870
12 8 1868 Kowel Anastazja Rafalska 5 Myślina c. 1-dw. Leona i Leonory z Sierakiewiczów 269 38 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0021.htm
5 5 1868 Torczyn Paweł Julian Rakowski 17 Boratyn s. ... Eugeniusza i Ksawery z Konopackich primo voto Rakowskiej secundo voto Kuwiczyńskiej 654 48 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0029.htm
10 7 1868 Katerburg Ludwika Orakoska 16 Rybcza panna z nieprawego łoża 1-44 124V 14 T 894 DM
14 12 1869 Krzemieniec Wojciech Piotrowski 67 Krzemieniec żebrak, wdowiec, dawno stracił potomstwo 1-48 68R-V 70 T
2 1 1869 Rzyszcz?w Emilia Rakowska 30 Kozin przy porodzie, wdowiec Albin Rakowski, synowie Leopold, Wac?aw, c?rki Stefania, Joanna 312-1-96 237 2 m.K KM
26 10 1870 Brody Franciszka Półtorak 3 Suchowola 188 c. NN i Katarzyny, pokojówki z Podkamienia L 159V
21 4 1870 Katerburg Feliks Korf 50 Rybcza żona Zofia z Orakowskich, 3 córki: Marianna, Antonina 203 396 8
11 11 1870 Katerburg Zofia Korf 48 Rybcza z Orakowskich, wdowa po feliksie, córki Maria, Antonina i Magdalena 203 399 17
6 4 1870 Białozórka Krystyna Rakowska 8/12 Szybenna c. Antoniego i Karoliny z Sawickich 1-53 65R 7 T
1 1 1870 Luboml Kajetan Dominczuk 36 Ziemlica chłop, żona Prakseda, synowie Antoni, Ludwik i Ksawery, córka Józefa 313 107 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0056.htm
2 2 1870 Krzemieniec Maria Rakowska 5/12 Szpikołosy c. 1-dw. Jakuba i Marceli z Rokickich 1-50 40R 17 T
27 11 1870 Szumsk Karol Listowski 8 Załuże syn Andrzeja i Joanny zd. Sierakowska 1-53 53R 59 RK
2 12 1870 Szumsk Jan Listowski 2 Załuże syn Andrzeja i Joanny zd. Sierakowska 1-53 53V 61 RK
21 2 1870 Wyszogródek Maria Kaspruk 3 Musurowce c. chł. Stefana i Praksedy z Delikatnych 1-54 19R 5 T
9 5 1870 Wyszogródek Maria Szymczyszyn 4 Musurowce c. chł. Stefana i Praksedy z Delikatnych 1-54 20V 10 T
1 7 1870 Wyszogródek Antonina Szymczyszyn 3 Musurowce c. chł. Stefana i Praksedy z Delikatnych 1-54 22R 16 T
23 11 1870 Wyszogródek Franciszek Szymczyszyn 1/12 Musurowce s. chł. Stefana i Praksedy z Delikatnych 1-54 25R 31 T
23 6 1870 Łanowce Józefa Rakowska 24 Domaninka 1-dw., z Kuszkiewiczów, mąż Aleksander, synowie Aleksander i Włodzimierz 1-46 17V 18 T 1033 DM
16 7 1871 Łanowce Włodzimierz Rakowski 4 Domaninka s. 1-dw. Aleksandra i Józefy z Kuszkiewiczów 1-55 149V 10 T
19 5 1871 Kowel Klemens Myśliński 21 szl., s. Jana i Julii z Sierakiewiczów, kawaler, utonął w Turii 272 33 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20272/pages/PL_1_436_272_0018.htm
13 8 1871 Jampol Kazimierz Sierakowski 63 Tychoml 1-dw., żona Tekla z d. Listowska, syn Jan, córki Klara i Lucyna 1-55 99R 33 T
5 9 1872 Radziwiłłów Michał Jabłoński 5 Stojanówka s. Stefana i Praksedy z Stamburskich 1-60 24 R 30 T 0
1 9 1872 Sidorów Jan Nakoneczny 5 Sidorów 88 s. Kazimierza i Kseni Karakola 1205L 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0015.htm
4 10 1872 Sidorów Józef Nakoneczny 2 Sidorów 154 s. Kazimierza i Kseni Karakula 1205L 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0015.htm
14 2 1872 Sidorów Jan Sworakowski 6 Czarnokuńce Wielkie 290 s. Tomasza i Konstancji Chilarskiej 1205L 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0016.htm
27 8 1872 Szumsk Marianna Oborska 45 Załuże z cholery, z Listowskich, mąż Michał, syn Piotr, córki Katarzyna, Domicela i Prakseda 01-226 60R 99 T DM 377
13 9 1873 Kowel Stanisław Ogorodnikow 70 Kowel podoficer, żona Anastazja, syn Iwo, córki Prakseda i Julia 274 40 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0022.htm
29 8 1874 Sidorów Stefan Nakoneczny 1 Sidorów 88 s. Kazimierza i Kseni z d. Karakuh 1205L 130 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0079.htm
29 1 1874 Dederkały Franciszek Sierakowski 21 Dederkały Wielkie s. 1-dw. Bartłomieja i Józefy z Omelańskich 57 239 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0132.htm
23 2 1874 Horochów Michał Sesperak 6 Pieczychwosty s. austr. poddanych Pawla i Marceliny 110 82 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0044.htm
20 12 1874 Krzemieniec Aleksander Rakowski 1,5 Szpikołosy s. chł. Jakuba i Marceli z Rokickich 1-68 46R 107 T
22 12 1876 Brody Maria Krąkowska 67 z d. Wolff, wlm., wdowa po Antonim dziedzicu dóbr Tarnówko w Królestwie Polskim L 403R 18
2 2 1877 Torczyn Anastazja Wiszniewska 70 Uroczyszcze Chmielnik wdowa, synowie Lewiton, Władysław i Błażej, córki Prakseda i Salomea 663 44 8 0
17 11 1878 Katerburg Wacław Orakowski 12 Piszczatyńce s. Franciszka i Wincentyny z Iwińskich 203 70 12
25 7 1878 Torczyn Amelia Rakowska 27 Boratyn mąż Roman, synowie Ludwik i Eugeniusz, córki Klementyna, Wiktoria i Maria-Ksawera 664 46 21 0
24 3 1878 Kowel Antoni Bochenek 17/12 Kowel s. miesz. kieleckiej gub. pow. ostrowskiego gm. Raków Władysława i Kazimiery z Szymańskich 279 65 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0034.htm
21 2 1879 Dederkały Józefa Sierakowska 56 Dederkały Wielkie mąż Bartłomiej, synowie Władysław... 57 82 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0045.htm
14 1 1879 Turzysk Marian Dworakowski 1,5 Dolsk s. Józefa i Marii z Wojciechowskich 747 20 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0013.htm
28 11 1879 Dederkały Jan Sierakowski 68 Dederkały Wielkie żona Brygida z Malińskich, córki Wiktoria i Antonina 57 90 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0049.htm
14 12 1879 Krzemieniec Tomasz Rakowski 3 Szpikołosy s. chł. Jakuba i Marceliny z Rokickich 1-73 45V 86 T
22 6 1880 Katerburg Grzegorz Szawłowski 1/52 Piszczatyńce s. Leona i Konstancji z Orakowskich 204 395 17
11 8 1880 Brody Maria Srakowska 10/12 c. Franciszka i Klementyny Diabelskiej L
25 12 1881 Brody Ludwik Roth 2/12 s. NN i Marii Michaliny z Krakowa L 34
20 10 1881 Brody Józef Duma 65 Suchowola 3 kawaler, zebrak L 8
14 11 1882 Horochów Józef Szatkowski 80 Porwańcze Krakowiak, chłop, wdowiec, syn Jan, córki Paraskiewa i Ewa 118 77 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0044.htm
7 4 1882 Dederkały Brygida Sierakowska 65 Dederkały Wielkie z Malińskich, wdowa po Janie, córki Wiktoria i Antonina 1-76 137R 9 T DM 307
27 7 1883 Turzysk Adam Piasecki 1,5 Zadyby s. Teofila i Anny z Sierakowskich 751 32 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0019.htm
17 2 1884 Katerburg Marcelina Rakowska 30 Wilja mšż jakub, synowie Jan i Stanisław, córka Marcelina 204 245 1
2 3 1884 Katerburg Stanisław Rakowski 3/12 Wilja s. Jakuba i Marceliny z Rokickich 204 245 4
27 12 1885 Katerburg Józefa Rakowska 10/12 Wilja c. Jakuba i Anny 204 217 19
27 4 1885 Brody Andrzej Leitel 5 Suchowola s. Adama i Praksedy L 2
30 5 1885 Włodzimierz Franciszka Rozfan 2 Adamówka c. chł. gm. Krzynowłoga Wielka, pow. Przasnysz Michała i Zofii z Draksów 803 114 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0059.htm
26 7 1886 Jałowicze Filip Orak 7 Jałowicze s. austr. podd. Szymona Wernera 159 43 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0025.htm
7 9 1886 Jałowicze Józef Orak 23 Świszczów s. Franciszka i Anny Salejerówny z Królestwa Polskiego 159 44 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0025.htm
22 8 1887 Grzymałów Michał Piestrak 11/12 Ostapie s.Bartłomieja i Antoniny zd.Metelska 1614L 84 26 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0043.htm
1 8 1887 Grzymałów Antonina Piestrak 27 Ostapie z d.Metelska, mąż Bartłomiej 1614L 83 25 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0043.htm
8 1 1887 Grzymałów Kazimierz Dziubiński 24 Hlibów m.Marii zd.Rakszawa 1614 93 2 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0048.htm
27 1 1887 Grzymałów Mateusz Piestrak 26 Hlibów m.Teodory zd.Zadrożna 1614 93 7 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0048.htm
22 2 1887 Grzymałów Jan Rakszawa 9/12 Hlibów s.Michała i Marii zd.Szkwyra 1614 94 15 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0048.htm
30 11 1889 Dederkały Adolf Godziszewski 3 Dederkały Wielkie s.chł. Antoniego i Petroneli z Sierakowskich 0.1-81B 94V 15 T
21 1 1889 Kowel Helena Mariańska 20 Biełaszów z d. Sierakiewicz, mąż Antoni, 290 76 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0041.htm
6 2 1889 Turzysk Apolonia Szostakowska 25 Rużyn c. Adama i Marceli z Rakowskich 757 34 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0019.htm
31 3 1889 Turzysk Ferdynand Rzoniecki 63 Zadyby żona Cecylia Sierakowska, c. Marianna, Zofia, Stefania 757 34 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0019.htm
28 2 1889 Szumsk Mikołaj Nowakowski 70 Waśkowce wdowiec, potomstwo prawosławne, Pantalion, Sawa, Hirion, Piotr, Nikifor i Prakseda Bojczuk 01-232 69R 25 T 936 DM
12 5 1890 Krzemieniec Anna Sierakowska 9/12 Krzemieniec c. NN i miesz. Ludwiki 0.1-81W 36R 27 T
25 1 1890 Szumsk Teodor Gadomski 64 Iłowica em. Podoficer, żona prawosławna chł. Paraskowia, dzieci prawosławne Sydor, Prakseda, Andrej, Iwan, Pawło i Feodor 01-233 163V 12 T
9 11 1890 Dederkały Karol Godziszewski 1 Dederkały s. Antoniego i Petroneli z Sierakowskich 0.1-81W 74R 23 T
18 11 1891 Semenówka Walenty Sztrak (Strack) 0,5 Semenówka s. przesiedl. ze wsi Gniłuszki saratowskiej gub. Martina i Katarzyny z d. Sommer 55 52 Tb
6 12 1891 Semenówka Franz Sztrak (Strack) 1 Semenówka s. przesiedl. ze wsi Gniłuszki saratowskiej gub. Ignaciusa i Marii Anny z d. Aliks 56 60 Tb
24 12 1891 Semenówka Elżbieta Sommer 20/12 Semenówka c. przesiedl. Ze wsi Gniłuszki saratowskiej gub. Johannesa i Anny Marii z d. Sztrak (Strack) 59 74 Tb
14 11 1891 Katerburg Jakub Rakowski 50 Wilja żona Anna z Dobrowolskich, dzieci: Jan, Marcin i Antonina 204 41-42 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
19 11 1891 Katerburg Maria Rakowska 3 Wilja c. Jakuba i Anny z Dobrowolskich 204 42 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0027.htm
25 2 1892 Szumbar Marian Godziszewski 3/12 Dederkały Wielkie s. Antoniego i Petroneli z Sierakowskich 1020 222 5
27 2 1892 Brody Józefa Półtorak 3 Gaje Starobrodzkie 1 c. Jana i Marii Orzechowskiej L 3
7 10 1892 Kuniów Roman Chmurowski 1 Peremerówka s. Adama i Walentyny Krakowieckiej [Kretowicz] 178-3-86 455R 55 Ż DM
8 4 1893 Szumbar Franciszek Sierakowski 1 Dederkały Wielkie s. Władysława i Witaliny z Wodnickich 1020 193 8 0
21 5 1893 Brody Jan Moliński 47 Suchowola 103 żona Prakseda z d. Puszka L 2
13 4 1893 Włodzimierz Władysław Rosłan 1 Adamówka s. chł. płockiej gub. Michała i Zofii z Draksów 811 135 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0069.htm
2 6 1893 Włodzimierz Władysław Pawłowski 67 Włodzimierz szl., wolnopraktykujący lekarz, kawaler 811 138 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0071.htm
18 8 1893 Włodzimierz Tomasz Bobrowski 65 Włodzimierz miesz., od 1-ej żony Józefy z Proniewiczów córki Teofila i Maria, o 2-ej żonie i ich dzieciach brak danych 811 141 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0072.htm
21 12 1893 Włodzimierz Józef Słodkowski 67 Włodzimierz s. Józefa, szl., wolnopraktykujący lekarz, żona Józefa z Dobkiewiczów, synowie Kazimierz, Bolesław i Stanisław, córki Helena i Maria 811 155 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0079.htm
14 8 1894 Ołyka Jan Różyczka 65 Huta Bogusławka żona Małgorzata z Strakow, dz - Ferdynand, Teresa, Amelia i Anna 1018 384 35 MO
3 12 1894 Ołyka Stanisława Felicja Bogusz 8/12 Humenniki Józefa i Amelii Mazaraki 1018 390 52 MO
20 5 1894 Szumbar Franciszek Orakowski 87 Piszczatyńce mieszcz., żona Wincentyna z Iwińskich, syn Ludwik, córki Konstacja, Karolina i Witalina 627 82 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0047.htm
13 3 1894 Torczyn Teresa Rakowska 5/12 Boratyń c. sz. Ksawerego Ludwika i Stanisławy z Rakowskich 680 44 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0029.htm
25 2 1894 Szumsk Józefa Porańska 11 Żołobki c. miesz. Józefa i Rozalii z Rakowskich 01-233 338R 40 T
23 2 1895 Szumbar Antonina Godziszewska 15 Dederkały Wielkie c. chłopów Dominika i Wiktorii z Sierakowskich 1020 154 5 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0091.htm
2 1 1896 Szumbar Wincentyna Orakowska 67 Piszczatyńce z Iwińskich, mieszczanka, wdowa, syn Ludwik, córki Konstancja, Karolina i Witalina 1020 84 3 0
8 9 1898 Ołyka Joachim Kamiński 3 Palcze Piotr i Antonina z Paltaraków 1018 954 51 MO 0
25 9 1898 Ołyka Wacław Antoni Bogusz 7 Humenniki syn Józefa-Mariana-Mikołaja-Stanisława oraz Stanisławy-Amelii Mazaraki 1018 955 53 MO 0
23 4 1898 Kowel Józef Zdunik 4 Kalinówka s. NN i chł. Pow. Lublin, gm. Rakołupy Agnieszki, wdowy 931 56 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0042.htm
15 2 1899 Kowel Rozalia Rakowska 2 Biełaszów c. chł. łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Poręba Konstantego i Agnieszki z Bernackich 932 50 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0041.htm
13 7 1899 Kowel Feliksa Ostrowska 2 Biełaszów c. chł. suwalskiej gub. pow.sejneńskiego gm. Krasnopol Antoniego i Aleksandry z Burakowskich 932 65 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0049.htm
21 2 1899 Horochów Jan Stasiewicz 28 Drużkopol chłop, żona Zofia z Szaraków, syn Wojciech, córki Anastazja i Maria 928 69 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0037.htm
10 8 1900 Szumbar Władyslaw Sierakowski 42 Obory chłop, żona Witalina z Wodnickich, dzieci: Marianna, Kalina (?), Adolf, Anna, Pawlina i Jan 89 V 6 0
13 4 1900 Kowel Antoni Rak 45 Biełaszów chłop, żona Antonina z d. Boratyńska, synowie Franciszek i Ludwik 947 61 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0046.htm
7 10 1900 Kowel Salomea Rakowska 64 Biełaszów z d. Zyszko, chł., wdowa, synowie Konstanty, Franciszek i Stanisław, 947 73 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0052.htm
6 11 1901 Torczyn Leontyna Gorak 40 Koszów z Leśniewskich, mąż Józef, synowie Antoni, Jan i Kazimierz, córki Maria i Helena 955 62 38 0
13 12 1901 Torczyn Helena Gorak 1,5 Koszów c. Józefa i Leontyny z Leśniewskich 955 64 45
12 2 1901 Kowel Agata Kecler 40 Biełaszów z Rakowskich, chł. łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Jasienica, mąż Karol, córki Anna, Franciszka, Józefa i Bronisława 948 52 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0041.htm
3 3 1902 Szumbar Rozalia Rudzka 63 Piszczatyńce mieszczanka, mąż Aleksander, synowie Józef i Romuald (na raka) 5 0
1 4 1902 Szumsk Jan Wróblewski 90 Szumsk żebrak, chłop 0.1-236 319V 41 T
8 10 1902 Szumsk Wiktoria Godziszewska 55 Dederkały Wielkie z Sierakowskich, chł., mąż Dominik, synowie Franciszek i Karol, córki Aniela, Maria, Bronisława, Teofila 0.1-236 327V 89 T
11 9 1905 Ołyka Małgorzata Różyczko 86 Huta Bogusławka z Straków, syn Ferdynand, c. Amalia, Teresa, Anna 985 79 67 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0074.htm
24 2 1905 Ołyka Jan Materkowski 4/52 Huta Bogusławka Adam i Ludwika Zarakowska 985 71 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0066.htm
16 1 1905 Włodzimierz Ewa Górak 5 Leonia c. chł. Michała i Barbary z Maziarzów 991 75R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0073.htm
2 3 1906 Kowel Józefa Michalak 11/12 Zielona c. chł. kaliskiej gub. pow. Konin gm. Stare Miasto Andrzeja i Marianny z d. Dworakowskiej 1003 88 9 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201003/pages/1_436_0_0_1003_0049.htm
8 9 1906 Luboml Anna Ronikier 52 Czmykos ur. Sierakowska 1009 489 93 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0261.htm
19 6 1909 Ołyka Maria Rewes 9/12 Nosowicze Ignacego i Stanisławy z Rakowskich 1019 149 45 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0080.htm
9 2 1909 Tbilisi Edward Strakaj 48 Tbilisi s. Józefa, mieszczanin m. Jekaterinburga, żona Anna z d. Anisimowa c. Dymitra, córka Anna l. 17, synowie Wiktor i Paweł l. 19 63 13 Tb
2 3 1909 Tbilisi Serop Karakaszew 26 Tbilisi mieszkaniec Tbilisi, kawaler 64 22 Tb
15 1 1910 Tbilisi Felicja Pietrakiewicz 48 Tbilisi szlachcianka 92 8 Tb
10 10 1910 Tajkury Maria Górak 8 Porozów c. austriackich poddanych Franciszka i Marii z d. Acze R-740-4-69 51 R 52 R
10 2 1911 Tbilisi Jan Kirakozow-Karaszew 10/12 Tbilisi s. tureckich poddanych 117 11 Tb
15 11 1911 Tbilisi Jan Rak 23 Tbilisi chłop piotrkowskiej gub. 132 87 Tb
24 1 1911 Ołyka Józef Krakowiak 10 Długoszyje Franciszka i Katarzyny Lechowicz 1063 75 10 MO
13 4 1911 Ołyka Ewinia Gilerak 48 Chorłupy z Borowskich, zostawiła męża Leona 1063 80 43 MO
17 7 1912 Torczyn Ludwik Rakowski 72 Torczyn od wylewu krwi do mózgu, szl., żona Emilia z Pogonowskich, córki Stanisława, Apolonia i Maria 1042 66 19 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0038.htm
3 2 1913 Kowel Andrzej Michalak 30 Lubliniec s. Franciszka, chłop kaliskiej gub., pow. Konin, gm. Stare Miasto, żona Marianna z d. Dworakowska, syn Adam 1048 84 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201048/pages/1_436_0_0_1048_0045.htm
12 1 1913 Ołyka Franciszek Gilerak 2 Nosowicze Józefa i Marii z Tarnogórskich 1063 143 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0151.htm
26 6 1913 Ołyka Józef Rewes 10/12 Dubiszcze Ignacego i Stanisławy z Rakowskich 1063 148 44 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0156.htm
8 10 1914 Tbilisi Aleksander Adamczewski 65 Tbilisi s. Floriana, obywatel miasta Rewela, żona Zinajda z d. Rakszenko c. Jana, syn Aleksander l. 18 197 77 Tb
24 5 1914 Kowel Mieczysław Dutkiewicz 4 Kowel s. chł. gm. Rakołupy, pow. chełmski Jana i Marii z Myślińskich 1055 92 25 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0050.htm
10 11 1914 Ołyka Genowefa Rakowska 2/52 Nosowicze córka Heleny Rakowskiej 1063 221 103 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0233.htm
5 12 1914 Ołyka Walenty Krakowiak 50 Nosowicze zostawił żonę Mariannę z Wierzbickich, synów: Jana, Michała, Stefana, Józefa, Stanisława i córke Józefę 1063 222 109 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0234.htm
3 8 1914 Włodzimierz Franciszka Sembor 11 Moczyska Jana i Wiktorii Rak 1058 98 115 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0085.htm
28 12 1914 Włodzimierz Agnieszka Krakowiak 4 Białozowszczyzna Franciszka i Józefy Nicało 1058 114 206 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0101.htm
26 9 1914 Horochów Józef Horak 83 Czeskie Nowosiółki wdowiec 1059 57 29 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0038.htm
23 1 1915 Szumbar Petronela Godziszewska 60 Dederkały Wielkie z Sierakowskich, chł., wdowa, synowie Jan i Franciszek, córki Aniela i Marianna 1-106 96R 6 T
26 4 1915 Kijów, św. Aleksandr Antoni Weraksa 57 Kijów ojciec: Franciszek 312/1/129 141V 104 m.K. JM1
11 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Benigna Rakowska 83 Kijów z domu Bułajewska, wdowa po Franciszku, dzieci: Kazimierz, Maria, Eleonora i Aleksandra, ojciec: Marcin 312/1/129 159V 218 m.K. JM1
4 7 1916 Tbilisi Regina Krakowiak 4/12 Tbilisi c. Wincentego i Stanislawy 256 101
22 9 1916 Tbilisi Maksym Jermoliński 56 Tbilisi s. Andrzeja, chłop lubelskiej gub., pow. Chelm, rakołupskiej gromady 266 154
1 2 1916 Włodzimierz Zdzisław Sierakowski 4/12 kol.Sierakowka s.Zygmunta i Janiny-Rogberty z Rogowskich 1077 4-5 9 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0003.htm
29 6 1916 Jałowicze Kazimierz Bielawski 50 Dolina zostawił wdowę Marię z Rakowskich, s. Antoniego, c. Katarzynę i Franciszkę 1071 46 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201071/pages/1_436_0_0_1071_0025.htm
9 3 1917 Tbilisi Stanisław Rakowski 24 Lazaret 8 s. Antoniego, szeregowy 153 Bakińskieo Pułku 303 106 Tb
26 5 1917 Tbilisi Jan Burak 25 Lazaret 43 s. Wincentego, szeregowy 66 Brygady Artylerii 328 231 Tb
7 9 1917 Tbilisi Stanisława Barakowa 10/12 Tbilisi c. Franciszka 343 308 Tb
6 7 1918 Włodzimierz Aleksander Bernat 1 3/12 Nowa Werba s.Józefa i Józefy z Krakowiaków 1077 74-75 52 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0038.htm
21 11 1918 Włodzimierz Stefania Sierakowska 56 kol.Sierakówka z Konopackich, ob.ziemska, wdowa po śp.Ludomirze Sierakowskim, zos. s.Eugeniusza Zygmunta Kazimierza i Tadeusza c.Annę Stanisławę i Zofię 1077 104-105 141 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0053.htm
8 1 1922 Młynów Petronela Wanda Bekiesz 2/12 kol. Malowana z kokluszu, c. Bolesława i Ludwiki z Rakowskich 740-6-136 57V 5 R 27 DW
18 2 1922 Młynów Wojciech Wawrzyniewicz 56 Horodyszcze z raka, wdowiec, potomstwa nie zostawił 740-6-136 59V 21 R 29 DW
27 2 1922 Młynów Maria Porczyńska 48 Młynów z raka, z Kożuchowskich, mąż Tadeusz 740-6-136 60R 27 R 29 DW
19 9 1925 Młynów Wincenty Linhard 65 Nowiny Czeskie z raka zołšdka, s. Franciszka i Weroniki, żona Anna ze Sztiepanków, dzieci Franciszek i Wincenty 132R 47 R 102 DW
18 2 1926 Radziwiłłów Ignacy Gózrak 28 Radziwiłłów żona Katarzyna, córka Maria. 1-119 132 R 5 T
10 12 1930 Radziwiłłów Jan Małecki 20 Drańcza Polska żona Prakseda z Kuczabskich, córka Anna 1-119 232 V 30 T 0
25 11 1931 Radziwiłłów Andrzej Witold Kurkowski 8,5 Radziwiłłów s. Ludwika i Praksedy z Czujów 1-119 256 V 29 T 0
3 3 1934 Krzemieniec Ludwika Żurakowska 84 Krzemieniec z Dobrowolskich, c. Aleksandra i Konstancji z d. Doliwa, wdowa po Narcyzie, dzieci: Wacław i Stefania. 36 V 16 0
9 1 1938 Krzemieniec Maria Zywult 50 Krzemieniec ur. 1888 z Żurakowskich - c. Wilhelma i Marii z Ławeckich, pracownica handlu 3
18 9 1938 Krzemieniec Józefa Żurakowska 53 Krzemieniec c. Wilhelma i Marii z Ławeckich 46 0
12 3 1939 Krzemieniec Stefan Olszewski 61 Krzemieniec s. Adolfa i Wiktorii z Rucińskich, rolnik z Łosiatyna, żona Stefania z Żurakowskich, dzieci: Bolesław Waldemar i Janina 19 0
16 12 1939 Krzemieniec Jan Patkowski 19 Białokrynica ur. 16.8,1920 w Krakowie, s. Kazimierza Sylwestra i Marii z Wesnerów, kawaler 90 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
25 5 1634 Ostróg Regina Krakowska Stanisław Anna data chrztu t.8. 619 ks. WŻ DM
12 12 1640 Ostróg Ludwik Wołczkowicz Jan Jadwiga data chrztu, chrz. Wojciech Rakowski Rektor szkoły Parafialnej w Ostrogu t.8. 624 ks. WŻ DM
8 6 1686 Czartorysk Marcjanna Sczeniowska Jan Teodora ur. Jan Rakowski, Katarzyna Ulatowska 297-1-185 6R Ł
15 3 1694 Czartorysk Józef Sczeniowski Jan Teodora ur. Jan Rakowski, Katarzyna Ulatowska 297-1-185 8R Ł
3 1 1710 Czartorysk Tomasz Rodziewicz Kazimierz Agnieszka Rakowska ur. Paweł Zahorowski, Aleksandra Balkowska 297-1-185 17R Ł
3 2 1720 Grzymałów Błażej Pułtorak Okno Jakub Agnieszka Maciej Krulik, Agnieszka Marczowa 374L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20374/pages/PL_1_301_374_0001.htm
4 1 1726 Czartorysk Józef Daniel Jasiński Chołuzja Andrzej Cecylia Rakowska W. Antoni ...yna, Judyta z Wilczopolskich Konopacka, Jan Kanty Brzezicki, Teofila Ujazdowska panna 297-1-185 33V Ł
2 2 1727 Czartorysk Piotr Tomkowicz Bielków Albert prac. Bazyli Chołodiuk, Prakseda Apponicha 297-1-185 35V Ł
1 2 1729 Torczyn Marianna Borowik Grzegorz Ewa Antoni Szczebietowicz, Rakowska 26a b/nr Ł EH
0 1730 Torczyn Gabriel Rafael Kisiel Samuel Konstancja brak pełnej daty; Gabriel Zahorowski, Angelika Wasilewska, Adam Wasilewski, Teresa Kisie 27 b/nr Ł EH
6 5 1732 Czartorysk Joanna Marianna Michałowska Rudka Szymon Petronela Józef Wierzbicki, Zofia Rosińska, Wawrzyniec Rogowski, Prakseda Michalczycha 297-1-185 40V Ł
1 11 1740 Czartorysk Marcin Słupski Lisów Maciej Justyna Konrad Padunczyk, Prakseda Leurszukowa 297-1-185 52R Ł
22 11 1743 Szumsk Stanisław Kuchniewicz Kordyszów Łukasz Katarzyna Józef Woyciechowski, Konstancja Chorakówna, Hieronim Oryszewski, Regina Borzymowska 297-1-180 16V Ł RK 34
5 12 1745 Szumsk Andrzej Mikołaj Sirakoski Sirakowski Nowostaw Jan Regina Józef Odynski, Aleksandra Tomaszewska, Kazimierz Zahoroski, Anna Tchorzewska 297-1-180 23R Ł RK 48
29 11 1747 Szumsk Katarzyna Sopinska Sopińska Rachmanów Aleksander Rozalia Antoni Sopinski, Ewa Wasilowa, Eliasz Jurczenko, Prakseda Kuszczaczycha 297-1-180 29V Ł RK 61
10 3 1748 Szumsk Franciszka Krowinska Nowostaw Agnieszka Jan Sierakoski, Anna Dobraska 297-1-180 31R Ł RK 64
8 1 1756 Białogródka Paweł Kołtunowaty Jan Teodora Ruska Eustachy Burak i Teresa Kędzierska 178-51-95 8V 1 Ż DM
4 6 1757 Radziechów Ignacy Józef Erazm Sierakowski Pawłów Jan Agnieszka 1154L http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201154/pages/PL_1_301_1154_0001.htm
30 4 1758 Czartorysk Katarzyna Sieneńska Samanyk Rudnia Jan Teresa Ignacy Gane, Prakseda Lewczycha 297-1-185 73V Ł 9269 DW
12 6 1760 Czartorysk Antoni Żukowski Bilów Jan Marianna Piotr Łukaszow Bartek, Prakseda Leskówna 297-1-185 77R Ł 9275 DW
4 9 1760 Czartorysk Róża Samoń Rudnia Jan Teresa Ignacy Gam, Prakseda Lewczych 297-1-185 77R Ł 9275 DW
21 1 1762 Ostróg Jan Stankiewicz Sijance Adam Anna ur. Tomasz Jackowski, Teresa Rakowska 297-1-136 27 Ł SK
16 2 1763 Czartorysk Jozefata Konstancja Konopacka Hołuzja Józef Joanna W. Dominik Sirakowski, Anna Bienakowska 297-1-185 80R Ł 9281 DW
31 8 1763 Czartorysk Kajetan Rajmund Antoni Piotr Konopacki Hołuzja Adam Fortunata Boguszewska Jan Gumienny, Prakseda Petricha, dop. zmarł 297-1-185 81V Ł 9284 DW
11 11 1776 Szczurowice Martyna Solarewczuk Grzymałówka Jakub Rozalia Czarnecka Mateusz Krakowicz i Żona Rozalia 1310L 37 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0022.htm
2 12 1779 Szczurowice Barbara Szafrańska Smarżów Paweł Katarzyna Jan Stępczuk, Parakseda Gadznurowa 1310L 31 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0018.htm
11 3 1783 Szczurowice Paweł Jakimiec Szczurowice Paweł Marianna Jakub Piziuk, Rakseda Kariandukowa 1310L 25 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0014.htm
23 2 1784 Szczurowice Fryderyk Romanówka brak danych 1310L 30 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0017.htm
22 6 1784 Biały Kamień Jan Szmerakowski Usznia 61 Kazimierz Agnieszka Paweł Misuła, Anna Rogoska 28L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2028/pages/PL_1_301_28_0002.htm
24 1 1784 Torczyn Marianna Piasecka Chorochoryn Bartłomiej Katarzyna Błędowska brak daty ur.; dop. chrz. 24.01; Józef Matuszewicz, Tekla Biniewska panna, Jan Kozaczyńs 19, 19a b/n Ł EH
28 5 1784 Kozowa Justyna Paterak Kozowa 321 Jan Magdalena Naberezniak 694L 1c http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20694/pages/PL_1_301_694_0001c.htm
0 1785 Torczyn Franciszek Siedlecki Stefan Joanna de Wilczkow brak pełnej daty, wpis 1789; Piotr Wojciechowski, Marianna Kobucka 42a b/n Ł EH
11 11 1787 Kołomyja Apolonia Halczewska Piadyki 26 Maciej Apolonia Araczkowska Bazyli Oleksiuk, Agata Sztefurak ż. Jana 597L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20597/pages/PL_1_301_597_0003.htm
5 11 1791 Kołomyja Salomea Karpińska Piadyki 1 Tadeusz Anna Zurakowska 597L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20597/pages/PL_1_301_597_0004.htm
2 2 1798 Lubar Walenty Ignacy Padewski Wyszczukusy (Wyszczykusy) Stefan Katarzyna łacina, data chrztu, Mikołaj Sokołowski, Apolonia Dworakowska, ass. Antoni Sarnawski, Barbara Sokołowa 178-49-3 596V Ż Mg
24 4 1799 Torczyn Katarzyna Szepel chrzest 24.10.1815; rodzice brak; Jan Rudkowski, Marianna Orzechowska 26 28 EH Ł
7 3 1799 Lubar Tomasz Osowski Lipna Józef Anastazja Malawska łacina, Jan Gorecki, Agnieszka Sumerakowa 178-51-174 5R Ż Mg
8 5 1799 Lubar Grzegorz Bielecki Lubar Stanisław Marianna łacina, data chrztu, Jan Bronicki, Prakseda Fiedorowna 178-51-174 8V Ż Mg
8 1 1801 Ostróg Marcjanna Furman ? Sadki Mikołaj Helena Mateusz Chaiewski, Prakseda Torbijciowa 297-1-136 1 Ł SK
9 6 1801 Ostróg Jan Krakowski Ostróg Marcin Marianna Antoni Romanowski, Eudoksja Dobrz... 297-1-136 6 Ł SK
0 1801 Lubar Franciszka Dowhaluk Lipna Jan Ludwika łacina, Jan Gorecki, Agnieszka Summerakowa, wszywka po karcie nr 28, 178-51-174 Ż Mg
3 2 1801 Lubar Piotr Ignacy Bazyli Sawicki Chwilińce (Filińce) Michał Agata Kasperska łacina, data ur. i chrztu, Kazimierz Tynowski, Prakseda Krynicka 178-51-174 29R Ż Mg
5 5 1802 Ostróg Mikołaj Podgruszecki Płużne Jan Marcjanna Podhorodecka Franciszek Sierakoski, ...nill Izycka 297-1-136 20 Ł SK
6 12 1802 Ostróg Mikołaj Iwanowski Nowomalin Jan Marianna Andrzej Grzegorzewski, Prakseda Pietruszewska 297-1-136 34 Ł CK
16 6 1803 Ostróg Antonina Traktier Ostróg Jan Petronela Stefanowska Piotr Janowski, Anna Rachnicka 297-1-136 33 Ł CK
29 9 1803 Lubar Michał Bonisławski Motrunki Antoni Anastazja Jasińska polski, data chrztu, Ludwik Żurakowski, Helena Borucka, wszywka po karcie nr 53 178-51-174 Ż Mg
4 11 1803 Lubar Florian Wojciech Michał Rakowski Horopaje Maciej Józefa Rakowska łacina, data dopeł. Chrztu czternastolatka 10.11.1803, Jan Nepomucen Iliński, Antonina Rakowska, Rafał Dzierzek, Salomea Oskierczyna, ass. Dominik Oskierko, Salomea Boczkowska 178-51-174 55R Ż Mg
7 8 1804 Ostróg Kajetan Mrozowski Borszczówka ? Marianna Józef Gajewski, Prakseda Koczubeicha 297-1-136 44 Ł SK
28 8 1804 Ostróg Jan Krzymiński Nowomalin Andrzej Marianna Antoni Zarzycki, Prakseda Baranowska 297-1-136 45 Ł SK
18 9 1804 Lubar Tekla Koziak Jakub Tatiana łacina, data chrztu, Jan Borysiuk, Prakseda Połońska, Jan Lokay, Antonina Borysowa 178-51-174 64R Ż Mg
4 5 1805 Sokul Jan Aleksander Błonski Lubliniec, par. Kowel Stefan Elżbieta Gajewska (dop.) Wincenty Rakuza, Olimpia Rakuza panna siostra, Jan Nepo. Wierzbicki, ?? T 813 79a 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0079.htm
22 1 1805 Ostróg Jan Żurakowski Łuczyn Jakub Marianna Kazimierz Janoski, Barbara Krzyżanowska 297-1-136 48 Ł SK
3 3 1805 Lubar Kazimierz Bonisławski Motrunki Antoni Anastazja Jasińska łacina, data chrztu, Ludwik Żurakowski, Helena Borucka 178-51-174 69R Ż Mg 153
31 7 1805 Lubar Antoni Strzałkowski Motrunki Andrzej Rozalia Oliszewska polski, chrzest 2.08.1805, Ludwik Żurakowski, Katarzyna Filipowicz, wszywka po karcie nr 72 178-51-174 Ż Mg 166
15 8 1805 Lubar Laurenty Murawski Czartoryja Dymitr Julianna łacina, data chrztu, Jan Dobrowolański, Marianna Ksienicka, Feliks Dobrański, Prakseda Bogusławska 178-51-174 73V Ż Mg 168
19 8 1805 Lubar Marianna Leszczyńska Demkowce Grzegorz Anna łacina, data chrztu, Józef Szymański, Prakseda Matużejowa, Wincenty Miałkowski, Barbara Bagińska 178-51-174 73V Ż Mg 168
2 11 1805 Lubar Prakseda Luiza Głębocka Lubar Piotr Eufrozyna Smigielska łacina, data chrztu, Adrian Bukar, Prakseda Walewska 178-51-174 75V Ż Mg 176
4 2 1806 Ostróg Brygida Kirowska Ostróg Jan Elżbieta Jan Łapiński, Prakseda Oporkówna panna 297-1-136 56 Ł SK
17 7 1806 Ostróg Aleksander Kwiatkowski Tesow Andrzej Katarzyna Iwaszkiewicz Franciszek Szlachciński, Prakseda Pocijowa 297-1-136 59 Ł SK
12 5 1806 Lubar Aleksander Żurakowski Motrunki Ludwik Marianna Janowska polski i łacina, chrzest 13.05.1806, Józef Jasiński, Eufrozyna Borucka, wszywka 4, po karcie nr 81 178-51-174 Ż Mg 196
25 9 1806 Lubar Franciszka Chłodzińska Pedynki Jakub Elżbieta łacina, chrzest 26.09.1806, Benedykt Wyszomirski, Prakseda Lewicka 178-51-174 85R 97 Ż Mg 204
22 10 1806 Lubar Karolina Chronowska Pedynki Józef Gertruda Zielińska łacina, chrzest 23.10.1806, Wojciech Walewski, Katarzyna Jukowska, ass. Adam Kamieński, Prakseda Walewska 178-51-174 86R 107 Ż Mg 206
22 3 1807 Ostróg Gabriel Żurakowski Luczyn Jakub Marianna Kazimierz Janowski, Barbara Piątkowska 297-1-136 63 Ł SK
20 11 1807 Ostróg Tadeusz Klemens Staszewski Chorów Michał Teofila Cielecka Chrzest 11.05.1808: Józef Staniszewski, Prakseda Sonkajłucha 297-1-136 75 Ł 1115 SK
22 2 1808 Ostróg Eleonora Tymińska Międzyrzecz Marcin Angela Atanazy Woźnicki, Prakseda Pietruszewska 297-1-136 72 Ł 1109 SK
23 2 1808 Ostróg Eleonora Tymińska Międzyrzecz Marcin Aniela Daszkiewicz Jan Lewicki, Prakseda Pietruszewska 297-1-136 72 Ł 1109 SK
1 3 1808 Ostróg Kazimierz Miszanowski Dorohoszcza Łukasz Marianna Antoni Kosobucki, Prakseda Fedorowiczowa 297-1-136 73 Ł 1111 SK
12 3 1808 Ostróg Józef Telicki Majdan Zachariasz Marianna Franciszek Sierakowski, Tekla Telicka 297-1-136 73 Ł 1111 SK
4 10 1808 Ostróg Franciszek Bielecki Sadki Benedykt Marianna Bazyli Wielogórski, Prakseda Zielińska 297-1-136 86 Ł 1129 SK
4 10 1808 Ostróg Marianna Żytnikowska Ostróg Andrzej Krystyna Onufry Wasylczuk, Prakseda Jnaczycka 297-1-136 86 Ł 1129 SK
8 5 1809 Ostróg Franciszka Wiśniewska Międzyrzecz Bazyli Elżbieta Mikołaj Kukulski, Prakseda Zielińska 297-1-136 97 Ł 1145 SK
13 12 1809 Ostróg Barbara Brykowska Dorohoszcza Antoni Magdalena Marek Żurakowski, Matrona Baszyńska 297-1-136 109 Ł 1161 SK
18 8 1810 Ostróg Marianna Róża Tylecka Majdan Płużeński Bazyli Rozalia Franciszek Sierakowski, Marianna Tylicka 297-1-136 128 Ł SK
21 9 1810 Ostróg Tomasz Hołownia Luczyn Jan Tekla Grzegorz Horbowski, Prakseda Wężykowska 297-1-136 130 Ł SK
? 11 1810 Ostróg Anna Głowacka Badówka Franciszek Anna Kajetan Kalemberk, Eudoksja Żurakowska 297-1-136 135 Ł SK
15 12 1810 Ostróg Antoni Żurakowski Luczyn Jakub Marianna Wojciech Okuniowski, Marianna Dawidiukowa 297-1-136 136 Ł SK
27 12 1811 Białogródka Jan Libikowski Puzyrki Wielkie Kazimierz Julianna Rakowska d.chrz. (ojciec nobilis) Józef Teleżyński i Rozalia Małachowska 178-51-95 104V 11 Ż DM
28 1 1811 Bazalia -fil.Tereszki Honorata Eufrozyna Otylia Zardecka Sorokoduby Michał Tekla Gutowska dopeł.ch. 11.7.1829 córki 18-letniej, as. JW. Hrabia Jan Sierakowski i JW. Honorata Poniatowska, as. JW. Dymitr Szygary Pułk. WR i JW. Otylia Grocholska Marszałkowa Pow. Starokonst. 178-3-95 223V 27 Ż DM
2 4 1811 Ostróg Marianna NN Ostróg Nowe Miasto NN Zofia Leon Gadkiewicz, Prakseda Lesiewiczówna 297-1-136 146 Ł 860 SK
9 4 1811 Ostróg Apolonia Jaguszyńska Tesow Dawid Heroina Józef Żurakowski, Ludwika Gaszyńska 297-1-136 147 Ł 861 SK
26 10 1811 Ostróg Michał Hieronim Żurakowski Sijance Józef Jadwiga Sadowska Piotr Żułkiewski, Genowefa Dziakiewiczowa 297-1-136 166 Ł 881 SK
18 1 1812 Ostróg Antoni Brykowski Dorohoszcza Antoni Magdalena Marek Żurakowski, Petronela Baszyńska 297-1-136 173 Ł 888 SK
30 5 1812 Ostróg Felicjanna Petronela Żułkiewiskich Sijance Piotr Tekla Tołpiszkiewicz Aleksander Gaszyński, Jadwiga Żurakowska 297-1-136 179 Ł 896 SK
24 5 1813 Dederkały Franciszek Grendyszuk Dederkały Wielkie Stanisław Marianna Szarak 43 R 0
26 1 1813 Ostróg Agata Matkowska Hucisko Nowomalińskie Antoni Agnieszka Franciszek Krajewski, Prakseda Mielniczka 297-1-136 190 Ł 908 CK
20 1 1814 Ostróg Józef Petraszewski Biełaszów Kajetan Apolonia Karpo Demczuk, Prakseda Tytianówna 297-1-136 202 Ł SK
5 3 1814 Ostróg Marianna Brykowa Dorohoszcza Antoni Magdalena Jakub Chlebowski, Magdalena Żurakowska 297-1-136 205 Ł SK
6 3 1814 Ostróg Franciszka Rawska Dorohoszcza Tomasz Salezja Stanisław Plewiński, Ewa Żurakowska 297-1-136 205 Ł SK
16 5 1815 Sokul Aleksandra Rakusz Pożarki Wincenty Barbara Baczewska (dop.) Florian Orzęcki, Karolina Strojnowska Jana małżonka 818 43V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0050.htm
2 12 1819 Krzywin Bolesław Rupniewski Krzywin Feliks Franciszka Solecka dopeł.ch.16.08.1836, asys. W. Justyn Czaplic, JOX. Teresa Jabłonowska ż. Maksymiliana, brak numeru a 171-1-9 65R R Mg
24 6 1821 Kozłów Piotr Merecki Pokropiwna 9 Jan Marta Szugan Walenty Horak, Maria Bendniuk ż. Michała 659L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20659/pages/PL_1_301_659_0001.htm
13 1 1822 Kozłów Jan Lezański Pokropiwna 57 Antoni Anastazja Horak 659L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20659/pages/PL_1_301_659_0002.htm
30 5 1822 Szumbar Aleksander Rakowski Szumbar Józef Franciszka Kretowicz 297-1-188 48 R Ł 0
13 2 1824 Szumbar Apolonia Melanicka Borki Mikołaj Magdalena Kasperska Józef Michałowski, Tekla Ziewiecka, Kazimierz Czuhajewski, Prakseda Dmytruk 297-1-188 51 R Ł 0
7 11 1824 Łuck Kamila Eleonora Subucka Żydyczyn Jan Julianna Bartoszewicz Dopełnienie: Roch Kaszucki, Katarzyna Krakowska 368 96 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0049.htm
4 6 1825 Torczyn Anna Kozłowska Szepel Jan Tekla Ostrowicz chrz. 05.06; brak 69a b/n Ł EH
10 8 1825 Torczyn Kajetan Roman Szerakow Torczyn Andrzej Barbara Jan Antonowicz, Antonina Brzezicka, Eliasz Semionow, Marianna Horoszkowa 70 b/n Ł EH
8 8 1827 Czartorysk Zuzanna Rozalia Juscińska Medwecz Karol Barbara Szawłowska Jerzy Obsa, Fortunata Sierakowska - ż. Ignacego; as: Tadeusz Ostrowicz, Justyna 813 136 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0135.htm
25 9 1827 Jałowicze Justyna Bąkowska Pułhanów Jan Helena Szymańska Jan Mielników, Prakseda Iwanow 813 294 - 295 a 9 138 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0269.htm
30 12 1827 Czartorysk Antoni Czarniecki Medweż Marcin Paulina Milewska Ostrowicz, Fortunata Sierakowska - ż. Ignacego; as: Ignacy Sierakowski, Jozefata 814 130 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0134.htm
22 9 1827 Łuck Tekla Wręga Serniki Antoni Balbina Wiktorowska Piotr Wodowiecki, Prakseda Kosińska małżonka Jana 368 25 80 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0013.htm
18 10 1827 Kołki Florentyn Iwanowski Żydyczyn Telesfor Julianna Baczewska Sierociński Bazylian, Barbara Rakuzowa; as: Jan Eysmont, Helena Makarewicz, Anie 826 95-96a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0096.htm
11 6 1827 Koblin Antonina Niewińska Murawica Stefan Marianna Kulczycka Jan Majewski, Prakseda Szpaczynska, Wincenty Szpaczynski, Marianna Inklitowska 813 212 11 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0214.htm
24 4 1827 Hołoby Apolonia Józefa Rakowska Hołoby Jerzy Apolonia Husarska Antoni Dudkiewicz organista, Marianna Husarska panna 843 493 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0275.htm
24 4 1827 Hołoby Apolonia Józefa Rakowska Hołoby Jerzy Apolonia Husarska (dop.) Leopold Kuszczyc Sędzia Pow. Kowel., Brygida Baum panna, Franciszek Kałus 843 494 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0276.htm
20 8 1827 Dombrowica Ludwika Rakowicz Dombrowica Jan Marjanna Nichimowska Bazyli Bałan, Helena Romanowska - "p"; as: Franciszek Kosowski, Praxeda Nichimow 813 140 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
24 4 1827 Dederkały Katarzyna Woźniuk Dederkały Małe Tomasz Anastazja Drapaluk c. pracowitych, chrz. 25.04., prac. Harazym Kotiuk i Prakseda Plutiuk 01-4 2R 13 T 699 DM
25 5 1827 Dederkały Lucyna Konstancya Charitowska Szkrobotówka Andrzej Antonina c. urodz., chrz. 26.06., urodz. Tomasz Domaradzki i Prakseda Nazarkiewicz, asyst., sław. 01-4 2V 17 T 700 DM
13 3 1827 Krzemieniec Longin Cyriak Kwaśniewski Ludwiszcze Jan Marianna Krakowska s. urodz., ochrz. 16.03., urodz. Antoni Brodowski i urodz. Helena Małuska ż. Michała, as 01-3 8V 57 T 509 DM
14 7 1827 Krzemieniec Marianna Rakiewicz Wesołówka Stefan Marianna c.pracowitych ochrz. 17.07., prac. Antoni Haczkowski i Rozalia Makowska 01-3 15V 108 T 516 DM
23 12 1827 Krzemieniec Wiktoria Anastazja Pułtorak Ludwiszcze Daniel Marianna Przytuł c. prac., urodzona w majątku Podsędka Kamieńskiego, chrz. 26.12., Maciej Słobodzianiuk i 01-3 27V 188 T 528 DM
19 4 1827 Ostrówki Wojciech Hulewicz Ostrówki Michał Magdalena Kołtun Józef Frąk m. Konstancji, Franciszka Kołtun ż. Filipa 843 372 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0205.htm
29 11 1827 Białogródka Katarzyna Grzeszczuk Chrystówka Ignacy Marianna Maćko Iwan Kameńszczuk i Prakseda Zacharczuk ż. Tymoteusza 178-03-93 62V 85 Ż DM
18 7 1827 Zasław św. Jana Szymon Wincenty Zienkowski Zasław Grzegorz Marianna Rakoć 178-03-009 8 42 Ż MO 18
1 2 1827 Horodyszcze Piotr Sułkowski Białopol Jakub Domicela Falkowska Jędrzej Bogulski, Marianna Mrakowska 178-3-93 78 6 Ż MO 153
28 6 1827 Bazalia Paulina Sobolewska Lutarówka Jan Marianna Witkowska Mikołaj Piotrowski i Marianna Rakowska ż. Grzegorza 178-3-93 233R 59 Ż DM
27 8 1827 Bazalia Stefan Mosiewicz Kotiurzyńce Paweł Wiktoria Sadowska Walenty Rakowski i Agnieszka z Kalińskich Chobrzyńska ż. Jana 178-3-93 236V 88 Ż DM
16 9 1827 Bazalia Józef b/N Kotiurzyńce Aleksander Teodora Antoni Rakowski i Regina Krzyżańska 178-3-93 237R 93 Ż DM
16 9 1827 Bazalia Anna Gałęzowska par. Bazalia Tomasz Apolonia Mościcka brak zapisu o chrzestnych 178-3-93 237R 94 Ż DM
4 10 1827 Bazalia Franciszek Dokmaszewicz Swinna Tomasz Marianna Eliasz Wojczuk i Prakseda Promeniuczka 178-3-93 239R 111 Ż DM
28 12 1827 Bazalia Teresa Sławecka Kotiurzyńce Andrzej Barbara Nowosielska Kazimierz Rakowski i Urszula Mosiewicz 178-3-93 241V 129 Ż DM
24 3 1827 Teofilpol Ludwik Krakowski Teofilpol Antoni Agata Gajewska Antoni Mazurkiewicz i Katarzyna Nowotarska 178-3-93 331R 23 Ż DM
23 12 1827 Teofilpol Marianna Malczycka Wolica Mała Rajmund Jadwiga brak zapisu o chrzestnych 178-3-93 339R 61 Ż DM
12 7 1828 Szumbar Dawid Studnicki Borki Karol Marianna Turzańska Marcin Pacewicz, Prakseda Łosicka 200 47 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0026.htm
2 12 1828 Czartorysk Jan Franciszek Jaworski Wólka Hołuzyjska Tomasz Julianna Wozniuk Ignacy Sierakowski, Justyna Morawska - "p"; ch: 06.12. 814 133 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0137.htm
19 10 1828 Czartorysk Józef Ludwik Konopacki Hołuzja Mateusz Tekla Wilczopolska Wojciech Konopacki, Katarzyna Felczyńska; as: Ignacy Sierakowski, Sabina Felczyń 814 133 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0137.htm
13 8 1828 Czartorysk Maryanna Tekla Justyna Hipolita Sierakowska Wólka Hołuzyjska Ignacy Fortunata Murawska Jan Grodzki, Tekla Worcszczak - ż. Sylwestra; ch: 17.08. 814 132 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0136.htm
5 1 1828 Kołki Tekla Trakiewicz Majdan Rudnicki Antoni Katarzyna Kozłowska ch: 13.09. Stanisław Kozłowski, Agnieszka Kozłowska 814 94 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0098.htm
15 9 1828 Jałowicze Anna Matwiejczuk Nowostaw Michał Magdalena Domaszuk Bazyli Madryczek, Prakseda Kozaczuk 814 284a 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0287.htm
18 1 1828 Łuck Wincenta Ewa Poźniakowska Łuck Wojciech Helena Jarocka Alojzy Korewa, Prakseda Miller z Dawidowiczów 368 38 5 814 2a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0020.htm
22 2 1828 Łuck Piotr Piotrowski Niemieckie Józef Marianna Krotkowska Sylwester Żurakowski, Marianna Wadowicka 368 42 16 814 4a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0022.htm
5 4 1828 Łuck Paulina Petronela Wodomicka Rokinie Piotr Marianna Brodnicka Cyryl Sierociński, Antonina Żurakowska 368 46 30 814 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0024.htm
19 4 1828 Łuck Aleksandra Ostapczuk Łuck Roman Marianna Józef Jasikiewicz, Prakseda Szczebińska 368 48 35 814 7a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0024.htm
14 7 1828 Łuck Jan Surażyński Łuck Antoni Marianna Pawłowska Gabrjel Mazurek, Prakseda Miler 368 57 63 814 12a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0029.htm
7 9 1828 Łuck Jan Radecki Bodiaczów Stanisław Ewa Grzeszczuk Jan Jakowczuk, Prakseda Antonowa 368 60 75 814 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0031.htm
16 11 1828 Łuck Katarzyna Wasilkowska Bodiaczów Stefan Katarzyna Hryszczuk Stanisław Radecki, Prakseda Siekacka małżonka Antoniego 368 68 104 814 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0035.htm
2 6 1828 Ptycza Waleria Kozłowska Ptycza Paweł Tekla Tyszewska Teodor Kowalski, Prakseda Deniszanka, Ksawery Kozłowski, Marta Kulasiewicz 814 268a 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0271.htm
4 1 1828 Krzemieniec Paweł Grembowiec Krzemieniec Stefan Apolonia Tomasz Sapek i Prakseda Mirecka ż. Jana 01-3 29R 7 T 529 DM
17 2 1828 Krzemieniec Grzegorz Godziński Krzemieniec Wojciech Helena Hordijczuk Maciej Jełowski i Prakseda Jełowska ż. Konstantego 01-3 36V 56 T 537 DM
3 11 1828 Krzemieniec Karol Morakoszczański Krzemieniec IN Prakseda s. z nieprawego łoża, Franciszek Kondzielewski i Marianna Pawlikówna 01-3 71R 220 T 571 DM
5 2 1828 Krzemieniec Julia Zakrzewska Krzemieniec Cyprian Józefa Barducka Aleksander Piczman i Prakseda Wierzbicka 01-10 13V 52 T 51 DM
8 10 1828 Szumsk Franciszka Ochrymowicz Ochromowicz Zaleśce Dymitr Anastazja Sopińska Michał Dałgalewski, Prakseda Budkowska 245-1-2 393V 197 R RK
10 10 1828 Szumsk Franciszek Błasczuk Błaszczuk Załuże Franciszek Magdalena Pawłowska Stanisław Pawłowski, Prakseda Błasczuk 245-1-2 394R 199 R RK
27 2 1828 Ostróg Wiktoria Żurakowska Dorohoszcze Marek Magdalena Lisowska chrzest 1.03.1828, Jędrzej, Tekla Kromberg ż. Jana 171-1-1 6V 35 R Mg
25 10 1828 Ostróg Aniela Jankowska Białotyń Piotr Zuzanna Lelawska data chrztu, Antoni Sierakawski, Marianna Lelawska 171-1-1 15R R Mg
6 2 1828 Tajkury Romuald Sierakowski Nowo-Mylsk Adam Izabella Mrówczyńska ch. 06.02.1828, ochrzczony z wody, Ur. Antoni Jankowski, Ur. Pelagia Mrówczyńska, panna 171-1-1 42V 23 R Mg
29 12 1828 Kazimierka Tomasz Kosobucki Rudnia Kosmaczowska Piotr Domicella ch. 30.12.1828, prac. Ignacy Targoni, prac. Prakseda Targoniówna panna 171-1-1 227R 26 R 7119 Mg
3 8 1828 Niewirków Antoni Puhaczewski Hubków Ksawery Tekla Czerwińska ch. 22.08.1828, Ur. Jakub Rakowski, Ur. Marianna Strutyńska 171-1-1 260V 84 R 7154 Mg
2 1 1828 Klewań Salomea Bajrak Klewań Teodor G-U Helena Matwiejczyk ch. 02.01.1828, Ur. ... Zieliński, Ur. Małgorzata Przedzimińska panna, asys. Sław. Jakub ...wiejczuk 171-1-1 158R 2 R 7049 Mg
2 9 1828 Klewań Józef Aleksander brak pozostałych danych 171-1-1 161R 24 R 7052 Mg
1 2 1828 Tuczyn Franciszek Grabowski Kudranka NN Konstancja Grabowska ch. 1.02.1828, Kazimierz Żurakowski, Franciszka Popiel 171-1-1 190V 4 R Mg 708
10 8 1828 Tuczyn Wawrzyniec Stanisław Alfred ? Łyczkowski Pustomyty Kazimierz Sabina Żurakowska ch. 10.08.1828, W. Ignacy Ciołkowski, W. Emilia Pruszyńska, asys. W. Erazm Pruszyński, W. Paulina Ci 171-1-1 192R 15 R Mg 708
11 2 1828 Bazalia Andrzej Markiewicz Wolica Mikołaj Anastazja Rakowska ur. Franciszek Lachowski i Elżbieta Lachowska, ur. Andrzej Łabędzki i Tekla Motylewska 178-3-94 221R 19 Ż DM
16 7 1828 Bazalia Marianna Rakowska Kotiurzyńce Kazimierz Marianna Baczyńska ur. Kajetan Gorecki i Małgorzata Gluzicka, Franciszek Gluzicki i Marianna Kakowska 178-3-94 224R 51 Ż DM
20 8 1828 Bazalia Franciszek Motylewski Bazalia Antoni Marianna Rakowska W. Wincenty Krzeczkowski i Marianna Kamińska 178-3-94 226R 74 Ż DM
8 9 1828 Bazalia Marianna Rakowska Łazuczynek Łukasz Julianna Szulska ur. Stanisław Rewera i ur. Anna Adaszyńska 178-3-94 227R 79 Ż DM
29 9 1828 Bazalia -fil.Tereszki Franciszek Sitarczuk Sewruki Franciszek Eudokia pr. Błażej Młynarczuk i pr. Marianna Szkurak 178-3-95 219R 11 Ż DM
30 4 1829 Targowica Ludwik Wełnicze NN Monika Antoni Podgórski, Prakseda Kulesza 815 311 R 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0316.htm
5 11 1829 Jałowicze Marcin Łuszczakiewicz Jałowicze Paweł Zofia Kotowska Stanisław Podgórski, Prakseda Piotrowska 815 319 V 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0326.htm
10 2 1829 Łuck Jan Eliasz Listowski Łuck Józef Wiktoria Więckowska Erazm Szczucki, Prakseda Miller 368 74 12 815 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0038.htm
1 6 1829 Łuck Wiktoria Partycka Worotniów Mojżesz Katarzyna Łoś Jan Baczewski, Prakseda Miller 368 81 40 815 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0041.htm
14 11 1829 Łuck Katarzyna Romanowska Łuck Daniel Katarzyna Czyż Ignacy Celiński, Prakseda Miller małżonka Józefa 368 89 63 815 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0045.htm
25 7 1829 Hołoby Ignacy Rakowski Hołoby Jerzy Apolonia Huzarska Jerzy Rybczyński, Cecylia Waliska ż. Marszałka Hieronima , Władysław Wilga Kpt. 844 207R/391 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0219.htm
4 5 1829 Luboml Józefa Róża Wunderlich Luboml Jan Olimpia Wyrzykowska Ignacy Sierakowski, Joanna Winakoska? 844 534 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0296.htm
22 5 1829 Luboml Ludwika Helena Franciszka Żółcińska Luboml Karol Zofia Rozen Tomasz Korowicki, Tekla Sierakowska 844 534 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0296.htm
2 8 1829 Luboml Anna Klekociuk Luboml Jan Zofia Szczepaniuk Jan Sacina, Prakseda Klekociuk ż. Andrzeja 844 541 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0295.htm
1 8 1829 Krzemieniec Paulina Ulanicka Folwarki Wielkie Aleksander Agnieszka c. nieślubnych rodziców, chrz., ur. Tomasz Żukowski i Julianna Rakowska 01-3 97V 121 T 598 DM
7 5 1829 Ostrówki Katarzyna Jadamiuk Równo Piotr Marianna Szymczuk Aleksander Łukaszuk m. Praksedy, Anna Stasiuk ż. Mateusza 844 599 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0324.htm
5 1 1829 Ostróg Marianna Rogoszewski Dorohoszcza Antoni Anna Zielińska Jan Lew..., Magdalena Żurakowska 171-1-2 1V 3 R MZ 718
27 1 1829 Ostróg Karolina Antonina Lebdowicz Moszczanica Józef Zuzanna Sierakowska 171-1-2 2V 10 R MZ 718
29 0 1829 Ostróg Barbara Radzijewska Ostróg Jakub Franciszka Brzozowska Mateusz Mierzwiński, Józefa Brzozowska, Stefan Kocierzowski, Joanna Dyrakowska żona Jana 171-1-2 14R 108 R MZ 719
9 2 1829 Białogródka Karolina Julia Woyna Pokoszczówka Dominik Joanna Olszańska Wincenty Czapliński-Rotmistrz i Elżbieta z Maliszkiewiczów Rakucka ż. Jana 178-03-95 79R 106 Ż DM
13 12 1829 Lachowce Cyprian Mikulski Książęcin Franciszek Róża Rakowska Kazimierz Zagajewski i Anna Medyńska ż. Michała, as. Jan Szyszkowski i Agnieszka Sapińska 171-1-2 95V 87 R DM
26 6 1829 Bazalia Jan Motylewski Mecherzyńce Mateusz Tekla Rakowska ur. Mikołaj Bekorski i Marianna Kobierska 178-3-95 215V 49 Ż DM 415
12 7 1830 Jałowicze Jan Rudnicki Nowostaw Mikołaj Prakseda Zacharko Tychniczuk, Prakseda Garlica 816 243 V 39 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0249.htm
7 7 1830 Łuck Aleksy Czerczyce NN Marianna