Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 912 wyników dla: Urban

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
13 9 1719 Torczyn Wacław Urbański 60 52a b/n Ł EH
13 4 1821 Dubno Antonina Urbańska 62 Warkowicze 65 10 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0006.htm
8 4 1823 Kuniów Franciszka Hurbanowska 60 Poczapki szl., mężatka 297-1-086 62V Ł
13 2 1824 Krzemieniec Marianna Urbańska 50 Krzemieniec 299 175 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0093.htm
14 3 1825 Krzemieniec Helena Urbańska 3 Oderadówka 299 209 45 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0110.htm
29 1 1827 Zasław, Św. Józefa Katarzyna Michalina Urbanowicz 1 Wierzbowce Fabiana i Salomei 178-3-93 46 6 Ż MO 90
5 10 1827 Szumsk Marianna Urban 1,5 Bryków ze słabości niewiadomej, ur., rodz. Michał i Marianna zd. Koniczankowska 245-1-1 406R 43 R RK
15 9 1827 Białogródka b/i Urbańska 6/12 Tarnawka c. ur. Józefa i Marianny z Doroszewskich 178-03-93 74R 72 Ż DM
6 5 1827 Zasław, Św. Józefa Emilian Deręgowski 1 Wierzbowce Józefa i Teresy z Urbanowiczów 178-3-93 49 42 Ż MO 96
19 2 1828 Lachowce Anna Hurbanowska 7 Semenów c. Ur. Sebastiana i Rozalii z Rokickich 171-1-1 124R 22 R Mg
31 5 1828 Lachowce Cecylia Hurbanowska 6/12 Semenów c. Ur. Sebastiana i Aleksandry z Rokickich 171-1-1 127V 57 R Mg
29 7 1828 Lachowce Sebastian Urbanowski 40 Semenów m. Ur. Aleksandry z Rokickich, zost. c. Mariannę 171-1-1 128R 62 R Mg
4 10 1828 Kuniów Marianna Wojciechowska 4 Illaszówka c. Ur., Jana i Marianny z Hurbanowskich 171-1-1 98V-99R 40 R Mg
30 10 1829 Kołki Stanisław Urbanowski 62 Czetwertnia Pułkownik Wojsk Pol., poz. ż. Monikę z Rohozińskich; poch: 06.11. 815 116a 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0119.htm
13 11 1829 Szumsk Magdalena Urbanowska 40 Szumsk z gangreny, pr., bez potomstwa 245-1-3 409R 190 R
3 5 1829 Ostróg Jakub Urbanowski 60 Hucisko Nowomalińskie potomstwa nie zostawil, wdowa Teresa 171-1-2 23V 18 R 7204 MZ
5 1 1830 Turzysk Teresa Urbańska 69 Kleczkowicze z d. Czechowska, ur., wdowa po Kazimierzu, c.Julianna 845 335R 82 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0328.htm
17 5 1830 Krzywin Gabriel Wikszemski 70 Krupiec Ur., żona Elżbieta z Urbańskich, 4s. Ludwik, Stanisław, Franciszek i Wincenty oraz córka Anna 171-1-3 45V 9 R Mg
12 1 1831 Bucyń Balbina Brzostowska 33 Kaczyn z Czempkowskich, mąż Hieronim, córki Marcjanna, Tekla i Dominika, syn Urban 846 276
12 1 1831 Bucyń Balbina Brzostowska 33 Kaczyn z Czempkowskich, mąż Hieronim, córki Marcjanna, Tekla i Dominika, syn Urban 28 11 1 846 276 0
27 3 1831 Radziwiłłów Krystyna Urbanowska 53 Radziwiłłów wdowa po Janie, syn Jan, córka Aleksandra 817 221 34 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0225.htm
7 7 1831 Krzemieniec Tomasz Urbański 36 Krzemieniec z cholery, kawaler 01-7 107R 145 T 975 DM
31 12 1831 Olewsk Jan Bielak 10/12 Olewsk syn Jana i Petroneli z Urbańskich, z konwulsji 178-3-4 452R 23 Ż Na
4 2 1832 Włodzimierz Jan Urbański 8 s. ur. Józefa i Magdaleny z Winiarskich 847 51 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0027.htm
22 8 1832 Krzemieniec Filip Krzaczkowski 12 Podliśce s. szl., Jana i Marianny z Urbańskich 01-7 127V 99 T 996 DM
8 11 1834 Targowica Stanisław Jakubowski 7 Borzemiec s. Jana i Pawliny Urbanowskiej 820 252 R 63 ZP 0
28 2 1834 Kołki Jan Urbański 2/52 Kołki poz. m. Franciszkę, ojciec niewiadomy; poch: 02.03. 820 67a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0069.htm
17 3 1834 Kołki Franciszka Urbańska 20 Kołki wolnego stanu; poch: 19.03. 820 67a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0069.htm
11 5 1835 Luboml Tomasz Urban 80 Jagodzin 850 428 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0227.htm
19 7 1835 Białogródka Andrzej Urbański 66 Krzyworudka ur., żona Marianna z Doroszewskich, synowie Stanisław, Mikołaj, Maciej, Jan i Szymon 178-03-101 140V-141R 77 Ż DM
4 4 1836 Kołki Monika Urbanowska 56 Czetwertnia z Rohozińskich, "w" po Stanisławie, bezpotomna; poch: 07.04. 822 66a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
12 3 1836 Kołki Marianna Urbańska 25 Kołki r: Tomasz i Anastazja z Kopylców; poch: 14.03. 822 66a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
21 10 1836 Katerburg Andrzej Jądkowski 1 Katerburg s. Józefa i Franciszki z Urbanowiczów 201 106 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0060.htm
30 8 1836 Białogródka Jan Urbański 7/52 Ledzianka s. ur. Mikołaja i Rozalii z Bujalskich 178-03-106 144V 52 Ż DM
2 6 1837 Luboml Barbara Waluch 3 Jagodzin r. Kazimierz, Anna Urban 852 596 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0312.htm
24 11 1837 Luboml Jan Waluch 2 Jagodzin r. Kazimierz, Anna Urban 852 610 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0319.htm
10 10 1838 Katerburg Paweł Urbanowski 0,5 Tetylkowce s.Stefana i Katarzyny z Rutkowskich 199 175 35 251
19 8 1838 Włodzimierz Honorata Urbanowska 35 Łasków z Rutkowskich, ur., mąż Michał, synowie Władysław i Leon, córki Julia, Kaliksta, Emilia i Teofila 853 63 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0034.htm
15 2 1838 Białogródka Jan Urbański 1/52 Ledzianka s. ur. Mikołaja i Rozalii z Bujalskich 178-3-110 158V 16 Ż DM
19 12 1839 Tajkury Bona Rutkowska 71 Zawizów z Niedźwiedzkich, wdowa po Mateuszu, syn Urban 879 47 V 20
17 4 1839 Sielec Józef Urbanowski 70 Czestny Chrest ur., wdowiec po Tekli z Milewskich, synowie Wiktor, Michał, Antoni, Jan, Wincenty i Feliks, córki Anna, Paulina, Józefa i Marianna 572 12-13 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20572/pages/PL_1_436_572_0008.htm
26 1 1839 Berezne Franciszek Urbanowicz 2 Druchowa s. Michała i Agaty z Kosarzeckich 879 222 V 6
8 11 1839 Annopol Rozalia Korczyńska 60 Annopol z Urbańskich, mąż Stanisław, córka Teresa 879 105 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0106.htm
26 1 1839 Ostrówki Anastazja Kurbaniuk 64 Równo ur. Jędrzejewska 550 33 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20550/pages/PL_1_436_550_0019.htm
2 9 1839 Białogródka Marianna Urbańska 9/12 Ledzianka c. ur. Mikołaja i Rozalii z Bujalskich 178-3-112 143V 56 Ż DM
15 6 1840 Tajkury Bronisław Antoni Urbanowski 2 Ujezdce s. Jana i Teresy z Giżewskich 880 44 R 11
8 3 1840 Berezne Zuzanna Urbanowicz 3/12 Futor Jakubówka c. Wincentego i Anieli z Łosiów 880 198 V 7
24 3 1840 Luboml Barbara Waluch 4/12 Jahodyn c. Kazimierza i Anny z Urbanów 855 279R 34 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0290.htm
22 3 1840 Korzec Józef Siedlecki 3 Futor Korecki syn Klary z Urbanowiczów 871 171 36 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0090.htm
10 4 1840 Włodzimierz Józef Urbański 60 Włodzimierz ur., wdowiec po Magdalenie, synowie Leon i Walenty, córka Anastazja 855 40V 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0044.htm
3 3 1841 Berezdów Jan Midziński 3 Futor Kurczykowski s.Jana i Katarzyny z Urbanowiczów 872 339 12
15 11 1841 Targowica Marcela Urbanowicz 14 Perekładowicze c. Feliksa i Anny Chylińskiej 827 271 R 24 ZP 0
13 5 1842 Berezdów Jan Miedziński 27 Futorek Kurczykowski ur., żona Katarzyna z Urbanowiczów, syn Eliasz 873 275 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0143.htm
30 5 1843 Targowica Franciszka Urbanowicz 23 Mstyszyn w stanie panieńskim 829 124 R 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0136.htm
2 1 1843 Annopol Katarzyna Urbańska 60 Las Kurasz z Piotrowskich, mąż Łukasz, syn Wincenty, córka Tekla 882 113 R 2
6 7 1843 Tuczyn Julian Urbanowicz 1 Janin s. Grzegorza i Julianny z Kozłowskich 882 162 V 12
1 4 1843 Ostrówki Szymon Kurbaniuk 73 Równo pracowity, wdowiec po Anastazji z Kamienia, syn Wojciech 554 34 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0019.htm
22 1 1843 Berezdów Eliasz Miedziński 1,5 Prawutyn Mały z kaszlu, s. ur. Jana i Katarzyny z Urbanowiczów 874 327 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0167.htm
18 12 1843 Luboml Joachim Urbanowski 4/12 Luboml m. Antonina Urbanowska 858 564 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0298.htm
21 2 1844 Katerburg Zofia Urbanowicz 56 Katerburg wdowa po Gabrielu, córka Franciszka zamężna i Honorata panna 199 334 3 382
1 7 1844 Ostróg Benedykt Ulanicki 67 Borszczówka wdowiec po Agnieszce z Staniszewskich, synowie Franciszek, Urban, Mamert, Henryk, Jędrzej i Władysław, córki Waleria, Pawlina, Helena i Stefania 883 28 V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0032.htm
3 4 1844 Luboml Joachim Pendel 2,5 Jagodzin r. Szymon, Jadwiga Urban 859 623 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0331.htm
8 10 1844 Lachowce Jędrzej Urbanowski 70 Lachowce pracowity, kawaler 883 106 V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0110.htm
2 8 1845 Annopol Józef Sokulski 8/12 Las Kurasz s. Grzegorza i Tekli z Urbańskich 884 81 R 28
3 3 1845 Łuck Joanna Duklana Rakowska 35 Łuck c. ur. Mikołaja i Ludwiki z Urbanowskich, obywatelka gub. podolskiej pow. jampolskiego przybyła na kurację 381 34 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0019.htm
21 7 1845 Aleksandria Hieronim Urbanowicz 51 Majdan Nowy Zawód żona Franciszka z Cudnowiczów, synowie Jan, Paweł i Marceli, córka Honorata 884 192 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0199.htm
26 5 1845 Niewirków Eustachy Lewicki 1 Niewirków Feliks i Maryanna z Urbanowiczów 884 286 10 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0293.htm
19 4 1845 Ostróg Konstanty Urbanowski 2 Dermań z konwulsji, Urodzony Jan, Teresa zd Giżewska 884 47R 31 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0048.htm
1 9 1846 Jałowicze Antonina, Emilia Mieńska 14 mies Połonka c. Antoniego i Marceliny Urbańskiej 832 196 R 12 ZP 0
14 3 1846 Szumsk Katarzyna Baszota 55 Litowiszcze z Urbanowskich, jednodworka, mąż Michał, syn Mikołaj, córka Urszula 877 880 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0455.htm
18 3 1846 Kisielin Antonina Urbanowska 2,5 Kisielin r: Michał i Magdalena z Chmielowskich; poch: 20.03. 861 193 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0103.htm
8 1 1846 Kuniów Katarzyna Olszewska 48 Posiw z Urbanowskich, syn Franciszek 885 93 1 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0094.htm
11 4 1847 Katerburg Maryanna Jątka 1 Katerburg c.Józefa i Franciszki z Urbanowiczów 199 62 11 466
11 4 1847 Katerburg Maryanna Jątka 1 Katerburg c.Józefa i Franciszki z Urbanowiczów 199 62 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0032.htm
17 1 1847 Ostróg Marianna Burbaniuk 17 Płużne c. prac. Łukasza i Anny 171-1-13 32R 8 R DM
25 10 1847 Białogródka Franciszek Urbański 5 Kuczmanówka s. 1-dw. Jana i Anny z Sławeckich 178-3-116 128V 77 Ż DM
24 5 1848 Łokacze Petronela Urbańska 25 Drohinicze Ob., mąż Walenty, córka Katarzyna 352 13 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20352/pages/PL_1_436_352_0009.htm
6 10 1851 Beresteczko Antonina Tomaszewska 29 Piaski mąż Piotr, dwaj synowie Makar Celestyn i Aleksander Urban, trzy córki Olimpia, Joanna Emilia i Aniela Weronika 13 32 20
14 2 1851 Katerburg Agnieszka Jontek 6 Katerburg c. Józefa i Franciszki z Urbanowiczów 202 275 1
20 3 1851 Katerburg Henryk Jontek 6/12 Katerburg c. Józefa i Franciszki z Urbanowiczów 202 277 5
9 4 1851 Luboml Jadwiga Kuć 31 Jagodzin z d. Urban, chł., mąż Szymon, synowie Szymon, Józef i Franciszek, córka Marianna 864 185 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0100.htm
31 12 1851 Katerburg Franciszek Hurbanowski 11/12 Tetylkowce s. Stefana i Katarzyny z Radewiczów 202 230 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0121.htm
3 10 1852 Złoczówka Marianna Urbanowicz 44 Boremel z d. Konopacka, szl., mąż Jan, syn Konstanty, córka Franciszka 836 289 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0153.htm
12 4 1853 Nieświcz Jan Urbanowicz 40 Ławrów szl., wdowiec, syn Konstanty, córka Franciszka 448 29 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0018.htm
7 11 1853 Włodzimierz Jan Celiński 20 Włodzimierz s. wlm. Urbana i Barbary z Parysów, kawaler 789 90 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0047.htm
13 12 1853 Maciejów Marianna Urbanowska 30 Maciejów panna 417 25 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20417/pages/PL_1_436_417_0015.htm
12 4 1854 Łuck Barbara Urbanowicz 55 Łuck mąż Jan, córka Paulina 838 65 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0035.htm
10 4 1855 Ostrówki Stefan Pogorzelec 2 Wola Ostrowiecka s. Łukasza i Marianny z d. Dziurban 565 33 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0018.htm
28 7 1855 Ołyka Aleksander Wiszniewski 13/12 Humienniki Karola i Anny z Urbańskich 479 54 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0029.htm
5 11 1855 Katerburg Ludwik Gurbanowski 2 Tetylkowce s.Stefana i Katarzyny 201 91 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0051.htm
29 4 1855 Kowel Jan Urbanik 29 Kowel rekrut rezerwowej brygady 13. dywizji piechoty, kawaler 257 38 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0021.htm
17 6 1855 Kowel Augustyn Urbanik 24 Kowel rekrut 12. dywizji piechoty, kawaler 257 151 243 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0080.htm
26 1 1857 Katerburg Jan Hurbanowski 4 Tetylkowce s, Stefana i Katarzyny z Dobrowolskich 202 114 1
13 2 1857 Łuck Jan Urbanowicz 60 Łuck wdowiec 393 74 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0039.htm
20 3 1858 Łuck Jan Urbanowski 57 Podhajce szl., żona Teresa, synowie Edward i Maurycy, córki Julianna i Teresa 394 95 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0051.htm
16 2 1859 Opalin Leon Urbanowski 24 Zabuże kawaler 356 19 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20536/pages/PL_1_436_536_0012.htm
8 10 1860 Opalin Antoni Urbanowski 58 Zabuże 1-dw., żona Agata z Pęczkowskich, córki Franciszka i Józefa 537 23 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20537/pages/PL_1_436_537_0013.htm
20 4 1862 Ołyka Lucyna Urbanowicz 24 Borbin z Orzechowskich, mąż Jakub, bez potomstwa 485 53 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0028.htm
6 5 1862 Luboml Ignacy Urban 83 Jagodzin 306 137 54 891 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0071.htm
10 9 1863 Krzemieniec Piotr Hurbanowski 30 Krzemieniec chłop z Tetylkowiec par. Katerburg, kawaler 0.1-36 60R 70 T
14 3 1863 Żytomierz Marianna Leszczyńska 68 Żytomierz z suchot, dw., wdowa z Urbanowiczów, bezdzietna 178-3-54 128V 78 Ż DG
14 1 1863 Lachowce Honorata Breza 45 Siekierzyńce par. Kuniów parafianka kuniewska, z Radzimińskich, żona szl. Hipolita Brezy, pozostawiła synów Achillesa, Urbana i córki Michalinę, Marię i Annę 178-3-146 31R 7 Ż DM
17 11 1863 Białogródka Karolina Urbańska 1,5 Ledzianka c. Mikołaja i Rozalii 178-03-81 60R 64 Ż DM
29 11 1863 Białogródka Magdalena Urbańska 15 Krzyworudka panna 178-03-81 60V 68 Ż DM
10 11 1864 Luboml Katarzyna Urban 90 Jagodzin z Sztuberów, wdowa, córka Anna 308 112 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0058.htm
19 9 1864 Opalin Agata Urbańska 50 Zabuże szlachcianka, wdowa 541 16 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20541/pages/PL_1_436_541_0010.htm
5 1 1867 Tuczyn Grzegorz Urbanowicz 73 Leonówka mieszcz., żona Joanna z Kozłowskich, synowie Stefan, Stanisław, Eliasz, Adam i Józef, córki Feliksa i Emilia 681 40 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0022.htm
2 7 1867 Tuczyn Teofil Urbanowicz 9 Leonówka s. miesz. Eliasza i Julii z Sewruków 681 45 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0024.htm
21 11 1867 Tuczyn Teofil Łoś 5 Leonówka s. miesz. Adama i Emilii z Urbanowiczów 681 49 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0026.htm
10 7 1867 Krzemieniec Władysław Urbański 3/365 Krzemieniec od drgawek, s. NN i mieszcz. Anny 426-1-41 46R 52 T 508
28 6 1867 Białogródka Antoni Krzesiński 28 Jakimowce ur., żona Franciszka z Urbańskich, córka Maria 178-03-81 333V 51 Ż DM
23 7 1868 Białogródka Maria Zalewska 6/12 Tarnawka c. 1-dw. Franciszka i Anny z Urbańskich 178-03-81 401V 51 Ż DM
16 3 1869 Ołyka Władysław Urbanowski 40 Metelno s. Michała, zostawił żonę Wiktorię z Domanowskich, syna Mariana Kaliksta i córkę Henrykę 490 67 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0035.htm
2 1 1869 Luboml Agnieszka Urban 3 Rymacze r. Franciszek, Apolonia Szynkaruk 312 95 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0053.htm
1 1 1870 Katerburg Józef Jątko 66 Katerburg żona Franciszka z Urbanowskich, synowie Franciszek i Piotr, córki marianna, Józefa i Anna 203 394 1
20 4 1870 Ołyka Emilia Nowowiejska 50 Humienniki z Baczyńskich, c. Józefa, zostawiła męża Mikołaja i trzy córki zamężne: Felicję za Urbanem Boguszem, Honoratę za hrabią Oskarem Tyszkiewiczem i Henrykę - pannę. 491 60 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0032.htm
25 11 1873 Jałowicze Walery Urbanowicz 6 Podhajce s. Rocha i Tekli Bańkowskiej 147 38 15 0
6 10 1874 Horochów Anna Urban 1 Nowosiółki Czeskie c. Czechów Jana i Barbary z Ryszków 110 98 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0052.htm
17 10 1874 Horochów Franciszek Urban 3 Nowosiółki Czeskie c. Czechów Jana i Barbary z Ryszków 110 98 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0052.htm
22 1 1875 Kupiel Kazimierz Gurban 60 Pisarzówka Wojtowiecka od przeziębienia, chłop, żona Katarzyna, synowie Michał i Jakub 178-3-80 156R 6 Ż 303 DW
8 6 1875 Kupiel Kasper Urban 34 Pisarzówka Wojtowiecka od suchot, żołn., kawaler 178-3-80 160V 53 Ż 312 DW
12 8 1876 Jałowicze Karolina Urbanowicz 18 Podhajce c. Rocha i Tekli z Dajkowskich 150 38 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0022.htm
18 5 1877 Kuniów Jan Wojtiszek 87 Antonówka żona Józefa z Urbanów 178-03-78 491R 29 Ż DM
9 4 1878 Jałowicze Jakub Urbanowicz 48 Borzemiec żonaty 152 27 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20152/pages/PL_1_436_152_0018.htm
27 4 1878 Jałowicze Maria Jakubowska 7 Nadczyce c. Konstantego i Wiktorii z Urbanowiczów 152 28 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20152/pages/PL_1_436_152_0018.htm
30 4 1878 Ołyka Anna Malimon 65 Ołyka z Urbanowskich, mąż Jan, potomstwa nie zostawiła 499 84 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0044.htm
19 9 1882 Kuniów Erazm Hipolit Breza 76 Warszawa par. Św. Krzyża poch. 6.10.1882 w Kuniowie, ziemianin z ostrogskiego powiatu, wdowiec po Honoracie Radzimińskiej, pozostawił po sobie 3 synów: Achilesa-Jana-Tytusa, Urbana i Romana-Augustyna oraz 4 córki: Michalinę-Ernestę, Marię-Leontynę, Dorotę-Celestynę i Annę 178-3-78 709R 46 Ż DM
2 5 1883 Dederkały Krystyna Breza 4 Matwiejowce, par. Katerburg c. szl. Urbana i Anny z Ledóchowskich 58 225 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0116.htm
27 4 1886 Dederkały Józef Stańkiewicz 50 Wołkowce żona Domicela i syn Urban 1-80 101V 11 T 878 DM
30 7 1887 Kuniów Józef Chodorowski 82 Radohoszcz szl., żona Elżbieta z Teleżyńskich, synowie Urban, Bronisław i Bolesław, córki Wanda, Kamila, Eugenia, Leokadia, Emilia, Jadwiga, Józefa i Mirosława 178-3-86 118V 27 Ż DM
27 2 1889 Radziwiłłów Honorata Buczyńska 61 Sestratyn chł., wdowa, synowie Urban i Teodot 0.1-81 B 70R 12 T
9 2 1890 Krzemieniec Stefan Urbanowski 87 Krzemieniec zostawił żonę i dzieci Łukasza i Jana 0.1-81W 33V 10 T
21 9 1890 Tuczyn Tomasz Urbanowicz 9/12 Reczyca s. miesz. Floriana i Kunegundy z Kopiejów 704 56 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0030.htm
26 11 1890 Tuczyn Faustyn Urbanowicz 4,8 Leonówka s. miesz. Józefa i Eufrozyny z Żarczyńskich 704 58 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0031.htm
24 4 1891 Torczyn Michał Urban 1,5 Prohonów s. Łukasza i Marianny z Piątkowskich 677 56 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0030.htm
22 6 1892 Ołyka Felicja Joanna Bogusz 56 Humienniki z Nowowiejskich, mąż trzech imion Urban Wincenty Józef, synowie czterech imion: Jozef Marian Mikołaj Stanisław oraz Stanisław Marian Marceli Paweł i córkę Emilia Maria Józefa Janina 1018 82 26 MO 0
25 1 1892 Torczyn Feliks Urbanowski 87 Chorochoryn żona Marianna z Połodniewskich, synowie Jan, Mieczysław i Edmund, córki Marianna, Feliksa i Emma 678 50 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0027.htm
1 2 1894 Horochów Jan Urban 59 Kołbania chłop, żona Barbara z Nizaków, synowie Wacław, Józef, Jan i Franciszek, córki Anna i Marianna 130 49 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0027.htm
16 2 1897 Ołyka Jan Bąk 6 Nosowicze Urbana i Marii z Fonfalów 1018 797 12 MO
5 2 1897 Kuniów Elżbieta Chodorowska 78 Radohoszcz Mała szl., wdowa, synowie Urban i Bolesław, córki Wanda, Kamila, Eugenia, Leokadia, Emilia, Jadwiga Józefa i Mirosława 178-3-86 685R 6 Ż DM
1899 Tbilisi Stanislaw Urbanowicz 16/12 Tbilisi s. Józefa obywatela Tb
18 10 1901 Tuczyn Hieronim Bagiński 1 Leonówka s. Stanisława i Scholastyki z Urbanowiczów 957 49 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0039.htm
12 8 1902 Tuczyn Czesław Prokopowicz 19/12 Leonówka s. Władysława i Honoraty z Urbanowiczów 969 AK
4 1 1903 Jałowicze Tekla Urbanowicz 80 Targowica chłopka, mąż Roch, syn Stanisław Feliks, córka Paulina 975 36 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0023.htm
4 1 1903 Horochów Maria Urbańska 65 Chołoniów panna 961 48 2 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0039.htm
8 4 1904 Ołyka Marianna Chlebok 1,5 Chorłupy Michał i Katarzyna Urbanek 984 72 27 MO 0
22 1 1904 Jałowicze Zofia Urbanowicz 5 Podhajce c. chł. Józefa i Marianny z Brzeźniakiewiczów 976 36R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0022.htm
30 1 1905 Horochów Józef Urban 32 Kołbania żona Anna z Furmanków, synowie Wacław, Józef, Jarosław i Alojzy, córki Barbara, Franciszka i Maria 974 48 R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0042.htm
31 1 1905 Ołyka Paweł Brylkow 3/52 Romanów Józefa i Anny Urban 985 70 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0065.htm
23 6 1905 Włodzimierz Katarzyna Ziembrzycka 45 Włodzimierz z Urbańskich, chł.gm. Staw pow. Chełm, mąż Ignacy, synowie Bolesław, Władysław i Mieczysław, córki Apolonia, Antonina i Bronisława 991 86R 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0084.htm
25 11 1906 Białogródka Antonina Zagajewska 1,5 Polachowa c. Feliksa i Marianny z Urbańskich 141 JZ 0 0
18 5 1907 Horochów Barbara Urban 19 Kowbań córka Józefa i Anny Furman 993 19 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0049.htm
15 2 1908 Ołyka Zofia Cieszkowska 1 Ołyka Józefa i Katarzyny z Urbanowiczów 1019 655 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0347.htm
10 10 1909 Ołyka Konstancja Kopij 2 Ołyka Adolfa i Marianny z Urbańskich 1019 160 88 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0086.htm
15 10 1909 Tajkury Antonina Urbańska 14 Kopytków c. Piotra i Teofili z Bożyckich 49 R 0
21 2 1909 Ołyka Jadwiga Urbańska 94 Ołyka z Sulikow, zostawiła synów Jana, Roberta i Wincentego 1019 140 15 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0076.htm
11 7 1910 Tajkury Jan Majka 56 Kolonia Krajewska austriacki poddany, żona Anna z Urbańskich, córka Wiktoria R-740-4-69 50 R 46 R
15 5 1913 Jałowicze Roch Urbanowicz 92 Targowica chłop, wdowiec po Tekli z Bajkowskich, synowie Stanisław i Feliks, córka Paulina 1047 42 10
19 5 1914 Torczyn Marian Tadeusz Chmiel 5/52 Usicze Piotra i Stanisławy z Urbanowiczów 1056 55 16 MO
13 12 1914 Torczyn Ryszard Wojciechowski 59 Chorochoryn zostawił żonę Emę z Urbanowskich, 1056 61 34 MO
29 12 1914 Torczyn Wojciech Kotuła 62 Oderady Zostawił żonę Annę Urbanik, dzieci Edwarda, Józefa, Anielę, Helenę i Genowefę 1056 61 35 MO
22 11 1914 Ołyka Stanisław Urbański 2/52 Miłowica Antoniego i Wiktorii z Błaszczyków 1063 222 106 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0234.htm
16 2 1914 Tuczyn Hipolit Urbanowicz 50 Leonówka żona Cecylia, dzieci Michalina, Maria, Antonina, Stanisław, Filip, Wincenty, Wiktoria, Jadwiga i Walentyna 1057 65 7 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0036.htm
19 10 1914 Tuczyn Grzegorz Reszczyński 5 Sobówka s. Antoniego i Katarzyny z Urbanowiczów 1057 78 47 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0042.htm
20 11 1914 Tuczyn Anna Urbanowicz 3/12 Leonówka c. Seweryna i Anieli z Kuczyńskich 1057 79 53 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0043.htm
23 5 1915 Tbilisi Ewa Urbanowicz 75 Tbilisi c. Kaspra, chłopka mińskiej gub. 213 58
10 9 1915 Horochów Jan Lede 2 Nowosiółki syjn Józefa i Marii Urban 1066 61 47 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0038.htm
14 12 1915 Horochów Anna Urban 21 Kowbań panna, córka Józefa i Anny Furmanik 1066 64 62 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0041.htm
18 7 1915 Luboml Stanisława Urbańska 20 Luboml r. Aleksander, Franciszka Czerwińska 1067 87 68 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0048.htm
2 11 1916 Włodzimierz Leokadia Urbaniak 2 kol.Bolesławówka c.Antoniego i Karoliny z Winiarzów 1077 26-27 84 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0014.htm
12 3 1917 Tbilisi Kotfrit Urban 26 Tbilisi 1 Kaukaskiej Drużyny Budowl. 303 110 Tb
24 4 1918 Tbilisi Albina Urbanowicz 70 Tbilisi c. Jana, obywatelka m. Tbilisi 373 54 Tb
25 4 1927 Radziwiłłów Aleksander Paszkowski 63 Krupiec żona Anastazja z Urbanowiczów, synowie Jan, Klemens, Józef i Antoni, córki Franciszka i Maria 1-119 157 V 10 T
1931 Tuczyn Aleksander Prokopowicz 38 Leonówka żona Dioniza z Urbanowiczów, dzieci Bronisława, Stanisław i Kazimierz MU
17 1 1931 Radziwiłłów Anastazja Paszkowska 63 Sestratyn z Urbanowiczów, wdowa, synowie Klemens, Józef i Antoni, córki Franciszka i Maria 1-119 253 R 2 T 0
1932 Tuczyn Dioniza Prokopowicz Leonówka z Urbanowiczów, wdowa po Aleksandrze, dzieci Bronisława, Stanisław i Kazimierz MU

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1 Tbilisi Olga Brazowska Jelizawietpol Franciszek Maria Czurbanowa (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 182V 145 Tb
9 6 1631 Ostróg Jan Urbanowicz Andrzej Anastazja data chrztu t.8. 623 ks. WŻ DM
10 1 1778 Torczyn Antoni Sebastian Urbański Sadów Szymon Julianna Gawłowska Michał Piotrowski, Katarzyna Kwapinska 2a 1 Ł EH
21 2 1801 Ostróg Franciszka Urbańska Mizocz Franciszek Klara Adam Swieykowski, Jadwiga Wrześniowska 297-1-136 3 Ł SK
29 4 1801 Ostróg Piotr Urbanowski Toczewiki Jakub Franciszka ? Wojciechowski, Tekla Sakiewicz 297-1-136 4 Ł SK
27 4 1802 Ostróg Stanisław Mohylew... Mizocz Jan Antonina Jan Kostecki, Klara Urbańska 297-1-136 18 Ł SK
2 3 1802 Ostróg Franciszka Marianna Urbanoska Ostróg Marianna ... Ziemianoski, Marianna Semenicka 297-1-136 16 Ł SK
15 12 1803 Ostróg Barbara Sangurska Toczewiki Franciszek Marianna Michał Sangurski, Franciszka Urbanowska 297-1-136 38 Ł SK
31 1 1804 Ostróg Franciszek Harasiewicz Mizocz Bazyli Marianna Bernard ...wacki, Klara Urbańska 297-1-136 39 Ł SK
8 10 1805 Ostróg Franciszek Urbanowski Ostróg Jan Julianna Józef Anseniewicz, Anna Czerwińska 297-1-136 53 Ł SK
5 11 1805 Ostróg Karol Marcin Harasiewicz Mizocz Bazyli Marianna Marcin Kozłowski, Klara Urbańska 297-1-136 54 Ł SK
19 1 1806 Ostróg Henryk Jan Sobolewski Mizocz Wojciech Anastazja Franciszek Urbański, Teresa Kleynerowa 297-1-136 55 Ł 1083 SK
11 6 1806 Ostróg Małgorzata Łucja Nieckowska Mizocz ? Marianna Franciszek Urbański, Katarzyna Czarnecka 297-1-136 58 Ł SK
26 12 1806 Ostróg Agnieszka Wrzesiowska Mizocz Kajetan Anna Jan Hoffman, Klara Urbańska 297-1-136 61 Ł 1090 SK
16 6 1807 Ostróg Jakub Antoni Szejanowski Mizocz Jakub ? Helena Jan Nieckowski, Klara Urbańska 297-1-136 65 Ł SK
16 9 1807 Ostróg Klara Harasiewicz Mizocz Bazyli Marianna Teodor Janiszewski, Klara Urbanowska 297-1-136 68 Ł 1103 SK
16 9 1807 Ostróg Franciszka Harasiewicz Mizocz Bazyli Marianna Teodor Janiszewski, Klara Urbanowska 297-1-136 68 Ł 1103 SK
17 11 1807 Ostróg Stanisław Urbanowski Toczewiki Michał Magdalena Mikołaj Buzowski, Helena Petrycka 297-1-136 69 Ł SK
30 4 1808 Ostróg Stanisław NN Mizoczyk NN NN Teodor Janiszewski, Klara Urbanowska 297-1-136 75 Ł 1115 SK
18 6 1808 Ostróg Rozalia Klara Julianna Lipska Mizocz Ignacy Katarzyna Olszewska Feliks Zaborowicz, Klara Urbańska 297-1-136 77 Ł 1118 SK
13 9 1808 Ostróg Mateusz Szejanowski Mizocz Jakub Helena Wrzesiowska Chrzest 27.09.1808: Feliks Zaborowicz, Klara Urbańska 297-1-136 85 Ł 1127 SK
29 10 1808 Ostróg Jan Michał Koprowski Mizocz Franciszka Jan Głowacki, Klara Urbańska 297-1-136 88 Ł 1131 SK
7 3 1809 Ostróg Jan Hurbanowski Toczewiki Jakub Franciszka Jan Siedlecki, Anna Woyciechowska 297-1-136 94 Ł 1142 SK
28 10 1821 Kozłów Katarzyna Urbańska Pokropiwna 45 Błażej Julianna Posinajło 659L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20659/pages/PL_1_301_659_0002.htm
18 5 1827 Kozin Helena Urbanowicz Kozin Michał Franciszka Maciorkowska 296 4 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0003.htm
5 4 1827 Kołki Balbina Monika Kulikowska Czetwertnia Grzegorz Magdalena Michałowska Ignacy Baliesij Major Woys Rosyjskich, Monika Urbanowska, ż. Stanisława, As: Fab 813 101-102a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0101.htm
24 1 1827 Kozłów Paweł Jarocki Dmuchawiec 80 Józef Agnieszka Urban Kazimierz Dereń, Tekla Mazepa ż. Kacpra 656L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20656/pages/PL_1_301_656_0002.htm
17 7 1827 Ostrówki Józef Jadamiuk Równo Jan Marianna Łupuszak Wojciech Kurbanowski m. Julianny, Maciej Jadamiuk, Marianna Wołoszczuk ż. Pawła 843 373 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0205.htm
30 1 1827 Białogródka Piotr Błażejewski Gnojniczka Wawrzyniec Agnieszka Michnicka Michał Jadrowski i Aleksandra Urbańska ż. Jana, as. Franciszek Wolański i Apolonia Dzikowicka panna 178-03-93 54V 9 Ż DM
17 1 1827 Zasław św. Józefa Antoni Mazurkiewicz Łuczniki Szymon Teodora Urbanowska 178-03-009 30 8 Ż MO 60
12 6 1828 Targowica Onufry Urbanowski Ostryjów Michał Honorata Rudkowska Józef Kisiel starosta, Jadwiga Tuczewska 814 277 R 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0280.htm
18 9 1828 Turzysk Tekla Felicja Urbanowska Torchowiszcze Wiktor Honorata Zaleska 709 16 48 EW 0
9 7 1828 Kołki Jan z Dukli Urbański Kołki Tomasz Anastazja Kopylcz ch: 11.06. Feliks Narolski, Antonina Znachorowska - ż. Gabriela 814 93-94a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0097.htm
9 7 1828 Szumsk Marianna Krzaczkowska Rachmanów Hieronim Anna Urbańska Łukasz Cieszkowski, Katarzyna Włodzimirska, Augustyn Włodzimirski, Marianna Skrzypkowska ż. Bartłomi 245-1-2 391R 165 R RK
7 9 1828 Szumsk Marianna Urban Bryków Michał Marianna Włodzimirska Jan Ma?, Marianna Czuchawska ż. Kazimierza, Paweł Macieiewski, Anna Maciejewska ż. Jakuba 245-1-2 392V 184 R RK
14 9 1828 Kuniów Franciszek Olszewski Illaszówka Kazimierz Katarzyna Hurbanowska ? ch. 16.09.1828, Ur. Jan Wojciechowski, Ur. Tekla Wrzesińska ż. Grzegorza, 171-1-1 68V-69V 54 R Mg
2 5 1828 Stepań Atanazy Adam Płotnicki Trostaniec Herubin Józefa Orda ch.10.05.1828, W. Antoni Urbanowski, Ur. Marianna Gozdawska, asys. Ur. Ignacy Gruszecki, W. Izabella 171-1-1 207V-208R 16 R Mg 710
25 9 1828 Białogródka Szymon Urbański Krzyworudka Jędrzej Marianna Doroszewska Maciej Medwedowski i Honorata Zahorska zmężna 178-03-94 74V 68 Ż DM
2 3 1829 Kuniów Kazimierz Wojciechowski Illaszówka Jan Marianna Hurbanowska R 51 R 16 0
1 7 1829 Radziwiłłów Piotr Klefert Rogatka Pograniczna Józef Franciszka Urbańska 815 280 33 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0285.htm
1 9 1829 Kozin Jan Marian Joachim Jastrzębski Marian Ewelina Urbańska dopełnienie 296 54 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0029.htm
8 8 1829 Luboml Marianna Pendel Jagodzin Szymon Jadwiga Urban Szymon Szynkaruk, Marianna Romańczuk ż. Piotra 844 542 72 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0295.htm
12 11 1829 Luboml Katarzyna Stuber Jagodzin Jan Marianna Szulhan Maciej Waluch, Jadwiga Urbanowa 844 549 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0299.htm
21 2 1830 Targowica Feliks Leon Urbanowski Ostryjów Michał Honorata Budkowska Józef Kalas Urbanowski, Róża Kisiel 816 220 R 10 ZP 0
15 2 1830 Turzysk Julianna Józefa Urbanowska Torhowiszcze Wiktor Honorata Zalewska 709 32 93 EW 0
24 9 1830 Kozin Kamillus Urbanowicz Staryki Michał Franciszka Trojnowska 296 33 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0018.htm
NN 12 1830 Wiszenki Henryka Rydzewska Wołodkowszczyzna Leon Elżbieta Kuczyńska As: Wincenty Krzysztof Sławuszewski, Monika Urbanowska; ch: 30.09.1835. 821 53a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0054.htm
29 1 1830 Ostrówki Franciszek Wysocki Ostrówki Józef Anna Wiśniewska Wincenty Szołkowski, Anastazja Kurbanowska ż. Szymona 845 270V 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0262.htm
4 2 1830 Ostróg Marianna Wołkowińska Nowomalin Zachariasz Magdalena Urbanowska Wincenty Wierzbicki, Marianna Szpakowska 171-1-3 3R 17 R MZ
1 2 1831 Lwów, św. Mikołaja Agata Dorota Urbańska Lwów 579 Jan Rozalia 827L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20827/pages/PL_1_301_827_0002.htm
5 7 1831 Jałowicze Jan Chrzciciel Sylwester Zalewski Połonka Walenty Domicela Drzewińska Józef Urbanowski, Apolonia Kontopowicz 817 256 R 52 138 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0010.htm
6 3 1831 Olewsk Wiktoria Kozińska Buda Borowska Bartlomiej Katarzyna Bagińska Nazar Chalecki i Elżbieta z Chmieowskich Urbańska, asystowali Jan Wojciechowski i Marianna z Piekarskich Rudnicka 178-3-4 447R 14 Ż Na
22 12 1831 Olewsk Jan Bieluk Olewsk Jan Petronela Urbańska Ignat Swiryd Sołowiej i Anastazja żona Stefana Zacharki, asystowali Jan Urbański kawaler i Barbara Dubik panna 178-3-4 448R 25 Ż Na
29 12 1832 Nieświcz Krystyna Anna Urbanowska Rykanie Wiktor Honorata Zalewska W. Józef Kozika kawaler, ur. Krystyna Erno ż. Tomasza, as. ur. Michał Urbanowski, Anna S 819 13R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0014.htm
29 3 1832 Młynów Marianna Urbanowicz Koryty, b. par. Dorohostaje Feliks Agnieszka (dop.) Franciszek Czaplicki, Katarzyna Buczkowska 820 178R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
5 3 1832 Szumsk Franciszka Zaręba Zaremba Balarnia Wojciech Ludwika Urban Maciej Czerkawski, Marianna Jaworowska wdowa 245-1-6 389V 6 R RK
28 1 1833 Targowica Józef Lipiński Ostryjów Piotr Marianna Buszyńska Jan Urbanowski, Kasylda Kisiel panna 819 274 R 64 ZP 0
22 3 1833 Targowica Wincenty, Oktawian Sawicki Krasne Józef Karolina Saczebitowicz Józef Urbanowski, Antonina Rolińska ż. Marcina 819 274 V 67 ZP 0
3 12 1833 Targowica Bibianna, Emilia Urbanowska Ostryjów Michał Honorata Kotkowska Józef Torczyński, Ludwika Szydłowska 819 276 V 78 ZP 0
7 11 1833 Szumbar Michał Krzaczkowski Sosnówka Hieronim Marianna Urbańska 200 78 14
25 7 1833 Młynów Jakub Urbanowicz Koryty, b. par. Dorohostaje Feliks Agnieszka Franciszek Czaplicki, Katarzyna Buczkowska 820 178R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
4 12 1833 Luboml Barbara Urbanysz Jagodzin Kazimierz Anna Waluch Bartłomiej Szruber, Agnieszka Pendel ż. Szymona 848 521 101 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0297.htm
1 2 1833 Ostróg Jan Wojciechowski Futor Hubalski Jan Marianna Urbanowska Jakub Modzelowski, Barbara ....lińska 171-1-6 3V 17 R MZ
25 12 1833 Białogródka Wiktoria Urbańska Krzyworudka Stanisław Franciszka Wieczór Franciszek Sławecki i Marianna Bujalska ż. Antoniego 178-03-99 54R 113 Ż DM
12 10 1834 Targowica Marianna Pernet Ostryjów Antoni Apolonia Jaroszewska Jan Urbanowski, Anna Górska ż. Henryka dopełnienie 821 265 V - 266 R 9 ZP
21 2 1834 Kołki Jan Piotr Urbański Kołki NN Franciszka E?? Narolski, ?? Hulaniewicz - ż. Aleksandra; as: Dominik Bielski, Urszula Pwsta 820 58 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0059.htm
10 6 1834 Krystynopol Feliks Urbanek Krystynopol 128 Józef Magdalena Pillek 721L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20721/pages/PL_1_301_721_0001.htm
5 1 1834 Białogródka Honorata Brzyska Krzyworudka Maciej Anna Słomińska Stanisław Urbański i Anna Wojciechowska panna 178-03-100 74V 5 Ż DM
20 8 1834 Białogródka Józef Sławecka Ledzianka Franciszek Anna Sawicka Mikołaj Urbański i Marianna Gęsicka ż. Andrzeja 178-03-100 82V 70 Ż DM
7 10 1834 Białogródka Józef Zawadzki Kuczmanówka Michał Domicela Sławecka Antoni Podgórski i Franciszka Urbańska ż. Stanisława 178-03-100 84V 88 Ż DM
8 12 1835 Katerburg Andrzej Jątka Katerburg Józef Franciszka Urbanowicz 199 191 41
8 1 1835 Luboml Agnieszka Waluch Jagodzin Kazimierz Anna Urban Bartłomiej Stuper, Jadwiga Pendel ż. Szymona 850 359 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0191.htm
6 3 1835 Kołki Tekla Urbańska Kołki Tomasz Anastazja Kopyl Felix Narolski, Konstancja Bogucka - ż. Józefa; ch: 22.03. 821 68 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0069.htm
7 4 1835 Kołki Aleksander Górski Czetwertnia Franciszek Marianna Antoszewska Apolinary Rylski, Monika Urbanowska - (w); ch: 07.04. 821 68-69a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0069.htm
20 8 1835 Wiszenki Kamilla Rydzewska Wołodkowszczyzna Leon Elżbieta Kuczyńska Wincenty Krzysztof Słauszewski, Monika Urbanowska; ch: 30.09.1835. 821 53 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0054.htm
22 11 1835 Luboml Antoni Petryk Jagodzin Mikołaj Matrona Antoniuk Szymon Urban, Agnieszka Kaspruk ż. Piotra 850 389 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0206.htm
11 10 1836 Szumbar Jan Rajmund Krzeczkowski Kordyszów Hieronim Marianna Urbańska Konstanty Ichuszewski, Franciszka Klibert wdowa 54 258 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0137.htm
3 4 1836 Opalin Leon Alfons Urbanowski Zabuże Antoni Agata Pęczkowska 515 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20515/pages/PL_1_436_515_0002.htm
22 2 1836 Luboml Jan Waluch Jagodzin Kazimierz Anna Urban Bartłomiej Stuber, Jadwiga Urban ż. Szymona 851 485 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0269.htm
10 7 1836 Białogródka Jan Gwalbert Aleksander Urbański Ledzianka Mikołaj Rozalia Bujalska Franciszek Wierzbicki i Marianna Zielińska ż. Wincentego 178-03-106 121R 56 Ż DM
16 7 1836 Białogródka Julian Brzyski Krzyworudka Maciej Anna Słomińska Stanisław Urbański i Honorata Zahorska ż. Piotra 178-03-106 121V 62 Ż DM
24 12 1836 Białogródka Adam Urbański Ledzianka Stanisław Franciszka Wieczór Wincenty Zieliński i Marianna Bujalska ż. Jakuba 178-03-106 127V 109 Ż DM
11 5 1836 Lachowce Zygmunt Mamert Rudnicki Turówka Franciszek Emilia Tyszewska [Tyszecka] Feliks Urbanowicz i Józefa Popławska ż. Jana 171-1-9 103R 36 R DM
25 10 1836 Katerburg Szymon Hryczyn Tetylkowce Jan Marianna Wolańska ur. Jan Micewski, Katarzyna Konopacka, as. prac. Mikołaj Pisarczuk, Dorota Urbańska dziwka 199 75 27 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0040.htm
23 2 1837 Kisielin Jan Łotocki Kupiczów Karol Julianna Rzączewska Jan Urbanowski - "k", Ludwika Rzączewska - "p"; as: Aleksander Gołaszewski - "k" 852 264 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0138.htm
29 9 1837 Luboml Róża Stuber Jagodzin Jan Marianna Szulhak Antoni Stuber, Jadwiga Urban ż. Szymona 852 531 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0280.htm
28 11 1837 Luboml Katarzyna Waluch Jagodzin Kazimierz Anna Urban Jan Tołyż, Franciszka Szynkaruk ż. Szymona 852 537 107 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0283.htm
30 3 1837 Krzywin Aniela Gągała Lisicze Józef Agnieszka Kamińska ch.30.03.1837, Ur. Franciszek Malinowski, Ur. Aniela z Wąsowiczów Urbańska ż. Józefa 171-1-10 62V 10 R Mg
21 7 1838 Targowica Magdalena Piotrowski Mstyszyn NN Marianna Piotrowska Mikołaj Tasiemak, Franciszka Urbanowicz panna 824 223 V - 224 R 7 ZP 0
9 10 1838 Turzysk Franciszka Urbanowska Kozłów, par. Łokacze Antoni Agata Penczkowska dopełnienie 726 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20726/pages/PL_1_436_726_0002.htm
9 10 1838 Łokacze Franciszka Urbanowska Kozłow Antoni Agata Pęczkowska 853 74 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0041.htm
12 11 1838 Łokacze Antoni Adolf Nejmyc Rohowicze Karol Karolina Paprowska szl. Ludwik Nejmyc, ur. Józefa Urbanowska panna 853 75 17 343 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0042.htm
12 9 1838 Luboml Marianna Rekuta Jagodzin Mikołaj Elżbieta Romańczuk Szymon Urbaniuk, Marianna Chirman ż. Franciszka 853 501 71 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0284.htm
5 2 1838 Białogródka Jan Urbański Ledzianka Mikołaj Rozalia Bujalska Józef Bujalski i Marianna Bujalska panna 178-3-110 133R 18 Ż DM
3 11 1838 Białogródka Józef Brzyski Chrystówka Maciej Anna Słomińska Benedykt Osiński i Franciszka Urbańska ż. Stanisława 178-3-110 145V 120 Ż DM
15 10 1839 Tuczyn Emilia Urbanowicz Janin Grzegorz Julia Kozłowska Jan Gajdamowicz, Marianna Kosarzecka 879 155 V 40 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0158.htm
25 5 1839 Tajkury Bronisław Antoni Urbanowski Ujezdce Jan Teresa Giżewska 879 39 V - 40 R 11 0
29 7 1839 Berezne Zuzanna Urbanowicz Jakubówka Wincenty Aniela Łoś 879 216 V 22 0
19 1 1839 Białogródka Marianna Urbańska Ledzianka Mikołaj Rozalia Bujalska ur. Wincenty Zieliński i ur. Marianna Gąsiecka ż. Jędrzeja 178-3-112 115R 9 Ż DM
12 4 1839 Ołyka Konstanty Urbanowicz Borbin Jan Marianna Konopacka 825 147 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0154.htm
1 12 1839 Luboml Barbara Waluch Jagodzin Kazimierz Anna Urban Antoni stuber, Jadwiga Urban ż. Szymona 303 38 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0020.htm
23 6 1839 Białogródka Jan Urbański Krzyworudka Stanisław Franciszka Wieczór ur. Piotr Różycki i ur. Franciszka Sławecka ż. Józefa 178-3-112 122R 65 Ż DM
20 11 1839 Białogródka Petronela Brzyska Krzyworudka Maciej Anna Słomińska ur. Piotr Różycki i ur. Franciszka Urbańska ż. Stanisława 178-3-112 127R 106 Ż DM
14 5 1840 Berezne Julianna Kuncewicz Druchowa Marcin Helena Urbanowicz 880 193 V 22 0
29 8 1840 Korzec Klara Franciszka Siedlecka Futor Korecki NN Klara Urbanowicz prac. Kondrat Nieczyporenka żonaty, ur. Maryanna Malinowska ż. Marka 871 130 95 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0069.htm
15 12 1840 Luboml Marianna Pawlica Jagodzin Bartłomiej Tekla Myssan Szymon Urban, Urszula Szulhacz ż. Wawrzyńca 855 270R 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0281.htm
20 7 1841 Berezdów Eliasz Miedziński Futorek Kurczykowski Jan Katarzyna Urbanowicz 872 300 50 0
29 3 1841 Katerburg Franciszek Jątka Katerburg Józef Franciszka Hurbanowicz 199 96 13 872 794
13 3 1841 Włodzimierz Eufrazy Ludwik Łopuszański Bortnów Alojzy Tekla Sulimowska Kazimierz Sankowski, Maryanna Urbanowska 856 11 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0006.htm
3 11 1841 Włodzimierz Teofila Karolina Urbanowska Łasków Michał Magdalena Chmielowska Mateusz Michalewicz, Tekla Sankowska ż. Kazimierza 856 30 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0016.htm
11 10 1841 Łuck Maksymilian Szuszkiewicz Kulczyn Teodor Marianna Arenowicz Michał Kuczyński, Aniela Urbanowicz 377 27 53 827 11V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0014.htm
26 12 1841 Połonne Józef Szczepan Konstanty Jastrzębski Rohuciny Jarosław Flora Urbańska Edward Kościszewski żonaty, Teresa Bejzymowa wdowa 872 145 177 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0079.htm
12 1 1841 Luboml Paweł Weremko Jagodzin Szymon Franciszka Gadzała Jan Gadzała, Jadwiga Urban ż. Ignacego 856 502 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0276.htm
29 4 1841 Luboml Katarzyna Waluch Jagodzin Kazimierz Anna Urban Franciszek Rudzki, Katarzyna Stuber ż. Bartłomieja 856 511 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0281.htm
7 9 1841 Luboml Joachim Kuć Jagodzin Szymon Jadwiga Urban Antoni Kuć, Jadwiga Romańczuk ż. Piotra 856 520 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0285.htm
1 1 1841 Ostrówki Julia Kurbaniak Równo Katarzyna Kurbaniak Franciszek Kowelski, Marianna Lewandowska 552 2 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0002.htm
2 6 1841 Ostróg Stanisław Zborowski Korszów Ignacy Karolina Rudzińska wlm. Marcin Chrzanowski, Ewa Karpińska ż. Stanisława, as. Stanisław Karpiński, Teresa Urbanowska 881 10 R 55 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0011.htm
22 4 1842 Tuczyn Ewa Gajdamowicz Janin Jan Agata Urbanowicz 881 190 V 16 0
11 7 1842 Tuczyn Julian Urbanowicz Janin Grzegorz Julia Kozłowska 881 192 R 26 0
16 12 1842 Tuczyn Antoni Urbanowicz Janin Stefan Ewa Bagińska 881 195 V 46
1 4 1842 Kazimierka Franciszka Kunicka Lipniki Franciszek Tekla Urbanowicz 881 221 R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
7 12 1842 Kazimierka Franciszka Urbanowicz Lipniki Michał Agata Kostrzycka Stanisław Reszczyński, Waleria Imberk ż. Aleksandra 881 221 R - 221 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
18 7 1842 Połonne Szymon Urbański Połonne NN Józefa 873 316 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0164.htm
25 10 1842 Luboml Szymon Szulhacz Jagodzin Wawrzyniec Urszula Szynkaruk Szymon Urban, Ewa Pendel ż. Grzegorza 857 511 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0274.htm
3 7 1842 Berezdów Józefa Iwanicka Futor Kurczykowski Gabriel Franciszka Sierakowska ur. Jan Czyżewski, Zofia Urbanowicz ż. Jana 873 225 47 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0118.htm
21 9 1843 Tajkury Konstanty Mateusz Urbanowicz Ujezdce Jan Teresa Giżewska 882 49 R 19 0
22 3 1843 Annopol Aleksandra Sokulska Las Kurasz Grzegorz Tekla Urbańska 882 103 R 11 0
20 11 1843 Włodzimierz Edmund Leopold Urbanowski Uściług Feliks Marianna Pułudniewska Joachim Owsiany, Dorota Wielhorska 858 26 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0015.htm
5 3 1843 Kisielin Teofil Staniewski Kisielin Stanisław Barbara Kasianowska Michał Urbanowski, Wincenta Woyciechowa - ż. Sabby; as: Sabba Woyciechów, Paulin 858 177 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0093.htm
26 8 1843 Kisielin Antonina Tekla Urbanowska Kisielin Michał Magdalena Chmielowska Wiktor Wereszczyński - "w", Julia Garlicka - ż. Antoniego; as: Paweł Matkowski, 858 182 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0096.htm
14 6 1843 Berezne Bazyli Jan Urbanowicz Białoszówka Wiktor Aniela Łoś 882 212 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0213.htm
26 3 1843 Luboml Franciszek Kuć Jagodzin Szymon Jadwiga Urban Antoni Kuć, Marianna Romańczuk ż.Piotra 858 478 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0255.htm
6 9 1843 Luboml Joachim Urbanowski Luboml Antonina Urbanowska Michał Iwanicki, Marianna Zborowska ż. Piotra 858 492 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0262.htm
28 11 1843 Luboml Jędrzej Stuber Jagodzin Jan Marianna Jaroszczuk Bartłomiej Stuber, Jadwiga Urban ż. Szymona 858 504 113 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0268.htm
27 8 1843 Wyszogródek Róża Burban Wereszczaki Antoni Teresa Werbicka 874 932 23 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0472.htm
29 8 1843 Wyszogródek Joanna Bartczyszyn Wereszczaki Jan Tekla Burban Antoni Pęcak, Anna Krzywokulska 874 932 24 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0472.htm
7 7 1844 Kazimirka Benedykt Kuriata Lipniki Andrzej Marianna Zielinska ... Urbanowicz, Franciszka Rybczyńska, zona Stanisława 883 220 R 17 B 0
24 11 1844 Kazimirka Stanisław Urbanowicz Lipniki Michał Agnieszka Kosarzycka Jakub Kalisławski, Franciszka Rybczyńska zona Stanisł 883 221 R 25 B 0
23 12 1844 Kazimirka Adam Dąbrowski Lipniki Kajetan Zuzanna Sawicka Michał Urbanowicz, Franciszka Ry..dzyńska 883 221 R 26 B 0
1 3 1844 Tuczyn Józef Urbanowicz Janin Grzegorz Julianna Kozłowska Jan Gajdamowicz, Marianna Kosarzecka 883 145V 12 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0149.htm
10 11 1844 Tuczyn Tekla Urbanowicz Janin Stefan Ewa Bagińska Franciszek Kosarzecki, Magdalena Kosarzecka bratowa 883 151R 44 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0154.htm
17 3 1844 Kisielin Józef Bolesław Marian Wirski Kisielin Jan Anna Wereszczyńska Michał Urbanowski, Julianna Garlicka - "w"; ch: 14.04. 859 169 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0088.htm
25 8 1844 Luboml Ludwika Waluch Jagodzin Kazimierz Anna Urban Franciszek Rudzki, Helana Szuszko ż. Michała 859 579 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0309.htm
10 4 1845 Tuczyn Franciszka Gajdamowicz Janin Jan Agata Urbanowicz 884 174 R 18
10 10 1845 Ostróg Edward Maksymilian Urbanowski Dermań Jan Teresa Giżewska 884 21 V 121
21 3 1845 Kisielin Karol Gierzban Żurawiec Gotlib Franciszka Bojer Michał Urbanowski, Józefa Orłowska - ch: 23.03. 860 320 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0169.htm
21 4 1845 Kisielin Józef Adam Łotocki Kupiczów Karol Julia Zączewska Michał Urbanowski, Józefa Malkowska - ż. Pawła - ch: 24.04. 860 321 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0169.htm
30 7 1845 Kisielin Hieronima Tekla Urbanowska Kisielin Michał Magdalena Chmielowska Leon Modzelewski, Paulina Jakubowska; ch: 05.08. 860 322 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0170.htm
15 1 1845 Kazimierka Pawlina Kunicka Lipniki Franciszek Tekla Urbanowicz 884 252 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0258.htm
19 11 1845 Kazimierka Konstanty Maliszewski Lipniki Maciej Rozalia Basikowska ur. Franciszek Kunicki, Agata Urbanowicz ż. Michała 884 255 R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0262.htm
27 5 1845 Katerburg Jan Urbanowski Tetylkowce Stefan Katarzyna Rudziewicz 200 16 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0009.htm
8 4 1845 Luboml Stanisław Urbanowski Zgorany Antonina Urbanowska Teodor Dziaduk, Apolonia Zalewska ż. Stanisława 860 377 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0202.htm
26 2 1845 Białogródka Ignacy Kozielski Krzyworudka Daniel s. Jana Franciszka c. Franciszka Majewska Stanisław Urbański i Marianna Rużycka ż. Ignacego 178-3-113 87R 24 Ż DM
1 3 1845 Białogródka Kazimierz Zieliński Ledzianka Wawrzyniec s. Wojciecha Katarzyna c. Jana Hryniewiecka Piotr Grzybowski i Rozalia Urbańska ż. Mikołaja 178-3-113 87R 27 Ż DM
1 11 1845 Białogródka Jan Rutkowski Sosnoweczka Maciej s. Wawrzyńca Marianna c. Józefa Urbańska Józef Olęski i Teresa Dłużniewska ż. Karola 178-3-113 98R 115 Ż DM
15 1 1846 Tuczyn Marianna Kozłowska Janin Jan Joanna Kosarzecka Stefan Urbanowicz, Wiktoria Murawska 885 163R 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0169.htm
27 3 1846 Tuczyn Tomasz, s. nieprawego łoża Zelisko Sobówka Marcela Zelisko Michał Urbanowicz, Elżbieta Kuriatowa 885 165R 13 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0171.htm
22 6 1846 Tuczyn Pawlina Lewicka Korościatyn Feliks Marianna Urbanowicz Mikołaj Cieszchanowski sztab Kapitan, Apolonia Wysocka, asyst. Piotr Najkowski 885 166V 23 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0173.htm
23 3 1846 Kazimierka Katarzyna Stanisława Ostrowska Płatyczne Kazimierz Konstancja Domalewska Karol Prokopowicz, Marianna Urbańska, ż. Jana 885 249 4 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0259.htm
17 1 1846 Kazimierka Ewa Kuriata Lipniki Maciej Klara Kuriata Michał Urbanowicz, Anna Kuriata panna 885 249 7 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0259.htm
10 4 1846 Kazimierka Leon Kosarzycki Hołubne Michał Ewa Reszczyńska Stefan Urbanowicz, Pelagia Nieciecka, ż. Mikołaja 885 250 12 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0260.htm
8 12 1846 Kazimierka Ambroży Urbanowicz Hołubne Stefan Ewa Bagińska Franciszek Kosarzycki żonaty,Magdalena kosarzycka panna 885 252 25 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0262.htm
7 12 1846 Kazimierka Aniela Koncewicz Hołubne Tomasz Marianna Bagińska Stanisław Urbanowicz kawaler, Rozalia Kosarzycka ż. Jana 885 252 26 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0262.htm
6 6 1846 Katerburg Maryanna Jątka Katerburg Józef Franciszka Hurbanowicz 200 89 8
3 3 1846 Luboml Józef Kuć Jagodzin Szymon Jadwiga Urban Paweł Gadzała, Elżbieta Staniuk ż. Szymona 861 458 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0195.htm
27 12 1846 Luboml Jan Waluch Jagodzin Kazimierz Anna Urban Wojciech Pendel, Jadwiga Urban ż. Szymona 861 477 100 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0205.htm
8 1 1846 Białogródka Ignacy Urbański Krzyworudka Stanisław s. Andrzeja Franciszka c. Jana Wieczor Benedykt Osiński i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 126R 3 Ż DM
29 3 1846 Białogródka Józef Urbański Krzyworudka Maciej s. Andrzeja Marianna c. Józefa Sławecka Piotr Zahorski i Franciszka Urbańska ż. Stanisława 178-03-115 130V 39 Ż DM
16 9 1846 Białogródka Franciszka Urbańska Ledzianka Mikołaj s. Jędrzeja Rozalia c. Jakuba Bujalska Jakub Kryński i Katarzyna Bujalska ż. Józefa 178-03-115 136V 87 Ż DM
27 7 1847 Kisielin Felicjanna Kochan Kisielin Bolesław Karolina Romanowska Michał Urbanowski, Anna wirska - "w"; ch: 28.07. 862 246 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0132.htm
21 6 1847 Kisielin Bronisław Ostrowski Osmichowicze NN Rozalia Ostrowska Michał Urbanowski, Antonina Zakrzewska - ż. Alexandra; ch: 21.06. 862 245 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0132.htm
19 11 1847 Kisielin Feliksa Skulska Moczułki Stanisław Karolina Hernicz Michał Urbanowski, Brygida Makowiecka - ż. Michała; ch: 20.11. 862 249 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0134.htm
4 1 1847 Luboml Jan Jaszczuk Jagodzin Chilimon? Anna Kołtun Bartłomiej Stuber, Marianna Urban 862 359 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0193.htm
28 8 1847 Luboml Anna Jaśko Jagodzin Piotr Helena Juźwuk Michał Olejniuk, Jadwiga Hurban ż. Jana 862 375 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0201.htm
3 11 1847 Luboml Karol Baran Jagodzin Sebastian Marianna Romańczuk Szymon Urban, Marianna Romańczuk ż.Piotra 862 379 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0203.htm
23 7 1847 Kołki Maria Magdalena Hulkiewicz Rudnia Olchowska Łukasz Katarzyna Sulikowska Franciszek Gorajewski, Sabina Urbańska 833 171 28 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0096.htm
20 9 1847 Wasylów Szymon Stankiewicz Hryhorówka Jan Agata Onoszko Urban Żarczyński, Waleria Rejchner, ż. Jana, chrz. 28.09.1847 178-51-548 24V 32 Ż BS 50
24 9 1847 Wasylów Włodzimierz Lewicki Hryhorówka NN Tekla Lewicka Urban Żarczyński, Waleria Rejchner, ż. Jana, as. Narcyz Kowalski, Tekla Hublicka, ż.Michała, chrz. 2 178-51-548 24V 25R 33 Ż BS 50-
24 5 1847 Białogródka Franciszek Urbański Kuczmanówka Jan Anna Sławecka ur. Franciszek Orłowski i ur. Aniela Sławecka ż. Franciszka 178-3-116 105R 48 Ż DM
7 9 1847 Białogródka Marianna Kozielska Krzyworudka Daniel Franciszka Majewska 1-dw. Stanisław Urbański i ur. Marianna Orłowska ż. Franciszka 178-3-116 109V 84 Ż DM 0
24 10 1847 Białogródka Antoni Zielińska Ledzianka Wojciech Marianna Bujalska 1-dw. Maciej Kobylański i 1-dw. Rozalia Urbańska ż. Mikołaja 178-3-116 111R 97 Ż DM
19 4 1848 Torczyn Wiktoria Kamila Urbanowska Szepel Jan Teresa Giżewska Michał Urbanowski, Nepomucena Różańska wdowa 635 12 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0007.htm
7 1 1848 Białogródka Seweryna Lewicka Bisóweczka Feliks Marianna Urbanowska Adam Kalinowski i Antonina Lipska ż. Aleksandra 178-3-117 125V 4 Ż DM
5 9 1848 Białogródka Magdalena Urbańska Kuczmanówka Jan Anna Sławecka Franciszek Orłowski i Paulina Mierzejewska ż. Walentego 178-3-117 139V 88 Ż DM
23 5 1849 Nieświcz Piotr Urbanowicz Ławrów Ignacy Agata Piernotowa 444 11-12 12 0
7 1 1849 Łokacze Antoni Rybczyński Wojnica Adam Katarzyna Gronowicz Maciej Fronderf, Honorata Urbańska z. Józefa 353 5-6 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20353/pages/PL_1_436_353_0004.htm
24 9 1849 Łokacze Michał Urbański Droginicze Walenty Rozalia Sawicka 353 17-18 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20353/pages/PL_1_436_353_0010.htm
7 6 1850 Katerburg Henryk Jontek Katerburg Józef Franciszka Urbanowicz 202 296-297 14
29 8 1850 Łuck Jan Aleksander Sokulski Łuck Wincenty Teresa Brejer Piotr Kurbanow, Lubow Todorowa 835 17-18 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0010.htm
22 9 1850 Nieświcz Emilia Urbanowicz Ławrów Ignacy Agata Pornet 445 16-17 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0009.htm
17 5 1850 Luboml Teresa Waluch Jagodzin Kazimierz Anna Urban Mikołaj Szynkaruk, Urszula Szulgacz ż. Wawrzyńca 863 572 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0304.htm
5 12 1850 Luboml Mikołaj Romańczuk Jagodzin Marcin Petronela Stocka Szymon Urban, Marianna Baran ż. Sebastiana 863 594 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0315.htm
28 1 1851 Katerburg Franciszek Hurbanowski Tetylkowce Stefan Katarzyna Radewicz 202 245-246 3
2 11 1851 Luboml Michał Stuber Jagodzin Stanisław Marianna Urban Antoni Stasiuk, Tekla Romańczuk 864 142 93 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0077.htm
13 11 1851 Luboml Katarzyna Lewczuk Jagodzin Michał Anna Kużel Franciszek Gadzała, Agnieszka Burban? ż. Szymona 864 144 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0078.htm
19 8 1854 Katerburg Ludwik Hurbanowski Rybcza Stefan Katarzyna 202 152-153 15
21 9 1854 Ołyka Marianna Zofia Kamińska Długoszyje Dionizy Paulina Urbanowicz 478 24 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0013.htm
19 12 1855 Ołyka Feliks Wiszniewski Humienniki Karol Anna Urbańska 479 30 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0016.htm
20 5 1856 Targowica Stanisław Urbanowicz Borzemiec Roch Kamila Bajkowska 172-1-51 211 V-212 R 7 R 0
10 8 1856 Ołyka Joanna Kamińska Suchowce Dionizy Paulina Urbanowicz 480 38 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0020.htm
29 9 1857 Białogródka Michał Kozielski Ledzianka Tomasz Rozalia Zielińska szl. Mikołaj Urbański, Katarzyna Słomińska ż. Juliana 178-3-73 321V-322R 88 Ż
12 10 1857 Ołyka Marceli Urbanowicz Oderady Henryk Małgorzata Diudus 481 36 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0019.htm
9 6 1857 Ołyka Antoni Wiszniewski Humienniki Karol Anna Urbańska 481 18 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0010.htm
18 1 1857 Łokacze Antonina Urbańska Bobicze Walenty Róża Sawicka 898 116V-117R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0117.htm
26 11 1857 Sławuta Aniela Urbanowicz Sławuta Józef Michalina Radomska 1-dw. Roman Jakubowski, Felicja Jakubowska panna 178-3-73 442V-443R 64 Ż 834
16 9 1858 Luboml Agnieszka Stuber Jagodzin Stanisław Marianna Urban Szymon Porch, Anastazja Stuber ż. Bartłomieja 888 53V-54R 94 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0056.htm
17 2 1860 Katerburg Sabina Hurbanowska Tetylkowce Adam Anna Kazmiruk 202 4-5 5
29 1 1860 Targowica Józefa Urbanowicz Podhajce Ignacy Agata Piernet 841 282-283 2 0
7 8 1860 Targowica Rozalia Urbanowicz Podhajce Roch Tekla Bajkowska 841 288-289 12 0
1 6 1860 Łysin Józef Urbanowicz Wołkowyje Aleksander Karolina Studzińska 841 187-188 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0104.htm
1 1 1861 Tajkury Anna Klementyna Sołtykiewicz Kołodenka Bartłomiej Erazmina Mozer Wiktor Skwarecki, Franciszka Urbańska panna
19 3 1861 Kuniów Józefa Helena Chodorowska Radohoszcz Józef Elżbieta Teleżyńska dopeł.chrz., 20.11.1880, asyt. Urban Chodorowski i Kamila Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-78 600V-601R 70 Ż DM
31 3 1863 Białogródka Wincenty Schabikowski Krzyworudka Piotr Domicela Kozielska Szymon Urbański i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 8V-9R 31 Ż DM
15 10 1863 Białogródka Józef Sławecki Ledzianka Julian Marcela Stawska Jan Wachowski i Rozalia Urbańska ż. Mikołaja 178-03-81 26V-27R 103 Ż DM
2 10 1864 Targowica Franciszek Urbanowicz Podhajce Roch Tekla Bajkowska 842 776-777 16 0
28 7 1864 Nieświcz Emma Ignacja Urbanowska Ławrów Feliks Maria Połodniewska Feliks Żakczewski, Paulina Falkowska 459 10-11 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20459/pages/PL_1_436_459_0006.htm
26 1 1864 Białogródka Polikarp Kozielski Krzyworudka Daniel Franciszka Majewska Szymon Urbański i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 67V-68R 11 Ż DM
22 3 1864 Białogródka Karol Urbański Czyżówka Jan Petronela Okajewicz Piotr Dobrowolski i Marianna Zaręba ż. Jana 178-03-81 71V-72R 27 Ż DM
26 4 1864 Białogródka Katarzyna Urbańska Krzyworudka Szymon Aniela Majewska Marceli Ładziński i Marianna Kozielska ż. Daniela 178-03-81 73V-74R 34 Ż DM
19 10 1864 Białogródka Józefa Dobrowolska Smorszczki Piotr Anna Konferewicz Jan Sławecki i Józefa Urbańska ż. Jana 178-03-81 88V-89R 95 Ż DM
26 12 1864 Białogródka Stefania Orłowska Krzyworudka Józef Aleksandra Zagórska Marceli Ładziński i Aniela Urbańska ż. Szymona 178-03-81 95V-96R 123 Ż DM
6 4 1865 Różniatów Jakub Urbański Spas? Michał Julianna Gęś Franciszek Berwid, ...Drzymankowska 1173 2 B 0
3 2 1865 Białogródka Błażej Chęciński Krzyworudka Stanisław Magdalena Polkiewicz Marceli Ładziński i Aniela Urbańska ż. Szymona 178-03-81 138V-139R 23 Ż DM
14 12 1866 Włodzimierz Walery Gołębiowski Włodzimierz Wojciech Eufrozyna Jędrzejewska Jan Urbański, Marcela Sawicka ż. Leopolda 801 30-31 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0017.htm
21 6 1866 Żytomierz Katarzyna Jagodzińska Żytomierz Franciszek Marianna Urban [29.06.1866] córka emeryt.żołnierza, Grzegorz Bagiński i Pelagia Kołomejczyk 178-3-63 34 152 Ż 65 i 66 DG
5 7 1866 Białogródka Marianna Urbańska Czyżówka Jan Petronela Okajewicz Piotr Dobrowolski i Marianna Zaręba ż. Jana 178-03-81 213V-214R 59 Ż DM
29 9 1866 Białogródka Lucyna Dobrowolski Smorszczki Piotr Anna Konferewicz Jan Sławecki i Petronela Urbańska ż. Jana 178-03-81 220V-221R 85 Ż DM
3 11 1866 Białogródka Teodor Zalewski Tarnawka Franciszek Anna Urbańska Jan Rychlicki i Marianna Glińska ż. Jana 178-03-81 222V-223R 95 Ż DM
9 11 1866 Białogródka Teodora Urbański Krzyworudka Szymon Aniela Majewska Jan Zagorski i Agnieszka Zagorska ż. Łukasza 178-03-81 223V-224R 99 Ż DM
24 12 1866 Białogródka Adam Miedzianowski Teleżyńce Józef Marcelina Sławecka Franciszek Miedzianowski i Petronela Urbańska 178-03-81 229V-230R 121 Ż DM
4 3 1867 Tuczyn Kazimierz Łoś Leonówka Adam Emilia Urbanowicz Józef Urbanowicz, Urszula Bagińska ż. Kazimierza 681 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0005.htm
2 8 1867 Ołyka Michalina Anna Urbanowska Metelno Władysław Wiktoria Domanowska 489 22 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0012.htm
13 2 1867 Tuczyn Scholastyka Urbanowicz Leonówka Adam Barbara Reszczyńska 681 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0004.htm
14 10 1867 Tuczyn Jadwiga Urbanowicz Leonówka Józef Eufrozyna Żarczyńska Eliasz Urbanowicz, Franciszka Pawlowska wdowa 681 24-25 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0013.htm
21 10 1867 Tuczyn Urszula Urbanowicz Leonówka Stanisław Apolonia Sewruk 681 24-25 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0013.htm
0 1867 Gm.ewang. Friedrich Marquart Przybrudzie Friedrich Anna Urban BZ
13 8 1867 Katerburg Piotr Hurbanowski Tetylkowce Adam Marianna Kazimieruk Piotr Jątko i Daria Rudakowska ż. Stefana 1-41 79V-80R 14 T 544 DM
14 1 1867 Krzemieniec Aleksander Gołdakowski Bereżce Marceli Franciszka Urbańska 426-1-41 3V-4R 9 T 466
7 7 1867 Krzemieniec Władysław Urbanowski Krzemieniec NN Aniela Konstanty Binkowski, Anna Zalewska ż. Mikołaja 426-1-41 12V-13R 47 T 475
28 2 1867 Białogródka Maria Krzesińska Jakimowce Antoni Franciszka Urbańska Jan Zagorski i Kamila Święcicka ż. Stefana 178-03-81 277V-278R 50 Ż DM
13 8 1867 Białogródka Seweryn Jarczewski Białogródka Ludwik Józef Jadwiga Urbańska Franciszek Piotrowski i Teresa Dobrowolska panna 178-03-81 287V-288R 90 Ż DM
9 11 1867 Białogródka Andrzej Orłowski Krzyworudka Józef Aleksandra Zahorska Andrzej Orłowski i Aniela Urbańska ż. Szymona 178-03-81 296V-297R 123 Ż DM
28 12 1867 Białogródka Maria Zalewska Tarnawka Franciszek Anna Urbańska Seweryn Kejl i Konstancja Piotrowska ż. Wincentego 178-03-81 303V-304R 145 Ż DM
9 1 1868 Tuczyn Honorata Urbanowicz Wielka Leonówka Eliasz Julia Sewruk 682 2-3 2 0
13 9 1868 Łuck Józef Jakubowski Podhajce Konstanty Wiktoria Urbanowska 398 28-29 54 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0015.htm
21 11 1868 Ołyka Marian Kalikst Urbanowski Metelno Władysław Wiktoria Domanowska 490 10 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0006.htm
8 3 1868 Białogródka Mikołaj Leśniowski Czyżówka Michał Tekla Sinicka Jan Urbański i Marcelina Sinicka panna 178-03-81 348V-349R 22 Ż DM
7 5 1868 Białogródka Florian Zagrocki /Zagrodzki Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Aniela Urbańska ż. Szymona 178-03-81 353V-354R 42 Ż DM
12 1 1869 Tuczyn Seweryn Urbanowicz Leonówka Duża Adam Barbara Reszczyńska 683 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0002.htm
17 7 1869 Tuczyn Filipina Łoś Leonówka Duża Adam Emilia Urbanowicz Józef Urbanowicz, Urszula Bagińska ż. Kazimierza 683 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0008.htm
15 11 1869 Tuczyn Elżbieta Kopiej Reczyca Faustyn Joanna Dziekańska Eliasz Urbanowicz, Józefa Kopiej ż. Stanisława 683 22-23 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0012.htm
7 1 1869 Białogródka Jan Urbański Białogródka Jakub Ludwika Zalewska Józef Zalewski i Franciszka Jarzembska ż. Adama 178-03-81 410V-411R 8 Ż DM
24 4 1869 Białogródka Wojciech Jarczewski Białogródka Józef Anna Urbańska s. pruskich poddanych, chrz: Adam Sobieszczański i Teresa Dobrowolska panna 178-03-81 429V-430R 82 Ż DM
19 7 1869 Białogródka Jan Urbański Krzyworudka Szymon Aniela Ignacy Kozielski i Agnieszka Zagórska ż. Łukasza 178-03-81 431V-432R 90 Ż DM
7 8 1869 Białogródka Roman Zalewski Tarnawka Franciszek Anna Urbańska Józef Podgórski i Anastazja Kardaszewicz ż. Romana 178-03-81 440V-441R 126 Ż DM
7 11 1869 Białogródka Marianna Kozielska Ledzianka Jakub Aniela Różycka Jan Urbański i Marianna Sławecka ż. Tomasza 178-03-81 446V-447R 150 Ż DM
22 1 1870 Radziwiłłów Maria Ołdakowska Podzamcze Marceli Franciszka Urbanowska 1-51 1 V-2 R 4 T 0
4 4 1870 Tuczyn Julian Urbanowicz Woskodawy Józef Eufrozyna Zareszyńska 684 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0005.htm
5 9 1870 Tuczyn Wawrzyniec Urbanowicz Leonówka Eliasz Julia Sewruk 684 21-22 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0012.htm
22 9 1870 Tuczyn Łukasz Urbanowicz Leonówka Stanislaw Apolonia Sewruk 684 27-28 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0015.htm
22 8 1871 Ołyka Maria Jakubowska Romanów Konstanty Wiktoria Urbanowska 492 35 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0019.htm
29 5 1871 Kuniów Witold Chodorowski Radohoszcz Jan Barbara Sokołowska Józef Chodorowski i Julia Żyro, Urban Chodorowski i Kamila Chodorowska 178-3-78 272V-273R 5 Ż DM
3 7 1872 Radziwiłłów Józef Ołdakowski Podzamcze Marceli Franciszka Urbanowska 1-60 6 V-7 R 24 T 0
29 1 1872 Tuczyn Michalina Prokopowicz Leonówka Duża Tomasz Joanna Kopiej Józef Urbanowicz i Marianna Bagińska ż. Franciszka 686 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0004.htm
16 2 1872 Wyszogródek Jakub Burban Wereszczaki Leon Anna Sawraj 1-61 3V-4R 8 T 824
20 5 1872 Wyszogródek Anna Dębowska Łopuszna Mikołaj Marianna Burban 1-61 9V-10R 25 T 830
13 4 1873 Ołyka Karol Urbanowicz Suchowce Aleksander Karolina Studzińska 494 14 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0008.htm
16 4 1873 Ołyka Leonard Jakubowski Romanów Konstanty Wiktoria Urbanowska 494 14 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0008.htm
22 6 1874 Jałowicze Józef Urbanowicz Podhajce Roch Tekla Bajkowska Feliks Walicki, Apolonia Górska, Jan Myśliński, Rozalia Paszkowska panna 148 8-9 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0006.htm
13 12 1875 Grzymałów Józefa Kamińska Zarubińce Józef Emilia Krajewska Wojciech Puklicz, Teresa Urbańska 1677 23 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0012.htm
27 2 1876 Ołyka Anastazja Jakubowska Romanówka Konstanty Wiktoria Urbanowska 497 14 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0008.htm
1 2 1876 Tuczyn Karol Urbanowicz Leonówka Eliasz Apolonia Sewruk Kazimierz Bagiński, Emilia Łoś ż. Adama 690 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20690/pages/PL_1_436_690_0005.htm
1 11 1876 Tuczyn Marianna Łoś Leonówka Adam Emilia Urbanowicz 691 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0002.htm
4 1 1876 Kuniów Eugeniusz Chodorowski Radohoszcz Wielka Bronisław Zofia Ostrowska Urban Chodorowski i Waleria Chodorowska panna 178-3-78 403V-404R 2 Ż DM
5 4 1877 Krzemieniec Jan Urbanowski Krzemieniec Stefan Rozalia Wołoszyńska 1-71 7V-8R 27 T
24 12 1877 Kuniów Bolesława Florentyna Złotolińska Radohoszcz Wielka Mieczysław Kamilia Chodorowska Urban Chodorowski i Elżbieta Chodorowska ż. Józefa 178-3-78 495V-496R 1 Ż DM
27 8 1879 Jałowicze Feliks Urbanowicz Podhajce Roch Tekla Bańkowska 153 12-13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20153/pages/PL_1_436_153_0007.htm
14 1 1879 Tuczyn Fabian Łoś Leonówka Adam Emilia Urbanowicz 693 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0002.htm
21 6 1879 Tuczyn Alojzy Urbanowicz Leonówka Józef Eufrozyna Żarczyńska 693 16-17 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0009.htm
24 7 1880 Torczyn Anna Jadwiga Rakowska Boratyn Roman Ludwika Urbanowska 666 20-21 28 0
16 12 1880 Jałowicze Kazimierz Jakubowski Nadczyce Konstanty Wiktoria Urbanowska 154 12-13 12 0
26 1 1881 Wołków Agata Franczuk Wołków 71 Jan Elżbieta Urban 1815L 2 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201815/pages/PL_1_301_1815_0002.htm
8 1 1884 Jałowicze Zofia Jakubowska Nadczyce Konstanty Wiktoria Urbanowska Eustachy Dulski, Oktawia Szubiakowska 157 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20157/pages/PL_1_436_157_0003.htm
15 2 1884 Tuczyn Adolf Sewruk Krąglik Stanislaw Antonina Bagińska Marceli Urbanowicz, Pelagia Makowska panna 698 4-5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0003.htm
14 2 1885 Tuczyn Faustyn Łoś Leonówka Adam Emilia Urbanowicz 699 6-7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0004.htm
1 3 1885 Tuczyn Stanisława Misiewicz Leonówka Franciszek Anna Jaworska Florian Urbanowicz, Zofia Maciejewska panna 699 8-9 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0005.htm
26 7 1886 Jałowicze Julia Bloch Targowica Walenty Julia Sztop Józef Mysliński, Tekla Urbanowicz 159 12-13 16 0
7 4 1886 Turzysk Igor Leon Moturzyński Lityn Grzegorz Leokadia Urbanowska 754 6-7 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0004.htm
0 1886 Tajkury Stanisława z Urbanów Goszczaruk Grzegorz Marcjanna Chajneta akt konwersji 7/1919 O
9 12 1886 Tuczyn Piotr Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Marcin Urbanowicz, Kamila Prokopowicz, panna 700 70 MU
1 11 1887 Horochów Anna Urban Nowosiółki Czeskie Wacław Marianna Rudolf Józef Rudolf, Franciszka Werba 123 54-55 103 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0030.htm
27 12 1887 Tuczyn Stefania Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Marceli Urbanowicz, Kamila Prokopowicz panna 702 2-3 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20702/pages/PL_1_436_702_0002.htm
1 4 1887 Dederkały Władysław Porański/Porajski Wołkowce Józef Rozalia Rokicka Urban Stankiewicz i Teofila Aleksandrowicz ż. Franciszka 1-81 74V-75R 14 T DM 973
30 1 1888 Torczyn Marianna Urban Prohonów Łukasz Marcjanna Piątkowska 674 6-7 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20674/pages/PL_1_436_674_0004.htm
10 8 1888 Ołyka Wawrzyniec Swawrzak Bogusławka Antoni Marianna Urbanowicz 508 40 77 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0021.htm
2 5 1888 Tuczyn Piotr Urbanowicz Zielona Andrzej Maria Marcinkowska 702 14-15 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20702/pages/PL_1_436_702_0008.htm
17 4 1888 Horochów Barbara Urban Nowosiółki Czeskie Józef Anna Furmanek 124 18-19 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0010.htm
3 4 1888 Tuczyn Waleria Marcinek Annowal Wojciech Anna Urban 702 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20702/pages/PL_1_436_702_0006.htm
13 7 1889 Białogródka Magdalena Zielińska Ledzianka Antoni Józefa Podgórska Andrzej Ciszewski, Franciszka Urbańska ż. Józefa 17-2-80 24V-25R 117 Ch
19 10 1889 Torczyn Michał Urban Prohonów Łukasz Marianna Piątkowska 675 28-29 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0015.htm
1 6 1889 Krzemieniec Anna Morasz Smyga Antoni Bronisława Rumon Wojciech Urban, Marianna Mazurkiewicz ż. Apolinarego 01-81B 14V-15R 56 T
4 9 1889 Białogródka Jan Dubowicz Ledzianka Paweł Agnieszka Konferowicz Józef Urbański, Michalina Jastrzębska ż. Jana 17-2-80 31V-32R 151 Ch
22 4 1889 Włodzimierz Anna Urbaniak Andrzej Helena Słomiana Nr aktu 213 t. V 583
7 5 1890 Ołyka Wiktoria Urbańska Huta Bogusławka Jan Marianna Maryniak 510 14 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0017.htm
15 9 1890 Jałowicze Józef Myśliński Targowica Władysław Paulina Urbanowicz 163 23-24 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0013.htm
30 1 1891 Tuczyn Marceli Urbanowicz Karczemka Witalis Kornela Bagińska Władyslaw Urbanowicz, Jadwiga Bagińska z. Celestyna 705 6-7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0004.htm
30 3 1891 Tuczyn Stanisław Marcinek Annowald Wojciech Anna Urban 705 12-13 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0007.htm
24 4 1891 Tuczyn Marceli Urbanowicz Leonówka Józef Helena Reszczyńska 705 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0008.htm
28 6 1891 Tuczyn Petronela Reszczyńska Leonówka Jakub Łucja Sinicka Kajetan Urbanowicz, Scholastyka Bagińska ż. Stanisława 705 20-21 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0011.htm
24 7 1891 Tuczyn Krystyna Urbanowicz Reczyca Florian Kunegunda Kopiej 705 26-27 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0014.htm
7 8 1891 Tuczyn Kajetan Urbanowicz Leonówka Józef Eufrozyna Żarczyńska Eliasz Urbanowicz, Barbara Urbanowicz z. Adama 705 28-29 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0015.htm
11 10 1891 Tuczyn Jan Urbanowicz Leonówka Marceli Maria Bagińska Wawrzyniec Urbanowicz, Michalina Bagińska panna 705 36-37 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0019.htm
2 11 1891 Tuczyn Karolina Urbanowicz Leonówka Andrzej Maria Markowska 705 40-41 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0021.htm
26 12 1891 Tuczyn Jan Urbanowicz Leonówka Telesfor Kazimiera Kamińska 705 44-45 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0023.htm
10 8 1891 Tuczyn Józefa Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Wawrzyniec Urbanowicz, Filipina Łoś, panna 705 28-29 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0015.htm
3 11 1891 Włodzimierz Karol Urbaniak Andrzej Helena Słomiana Nr aktu 237 t. V 583
19 5 1892 Torczyn Leon Urban Prohonów Łukasz Marianna Piątkowska 678 16-17 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0009.htm
2 8 1893 Horochów Anna Urban Nowosiółki Czeskie Józef Anna Furmanek 129 26-27 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0014.htm
3 10 1893 Horochów Franciszek Urban Nowosiółki Czeskie Wacław Maria Rudolf 129 36-37 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0019.htm
23 10 1893 Tuczyn Aleksander Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz i Salomea Łoś, żona Adolfa 707 MU AK
1 3 1894 Jałowicze Bronisława Myślińska Targowica Władysław Paulina Urbanowicz 166 9-10 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0006.htm
4 9 1894 Włodzimierz Michał Wacht Marcelówka Eugeniusz Maria Mika Wawrzyniec Wrona, Klara Kwiatkowska ż. Urbana 812 68-69 162 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0037.htm
14 3 1894 Włodzimierz Józef Urbaniak Marianówka Andrzej Helena Słomiana Jan Ziemnik, Zofia Chmielowiec ż. Szymona 812 25-26 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0014.htm
19 1 1895 Horochów Marceli Michał Urbański Horochów Józef Antonina Wińska Sądzia pokoju Mikołaj Szablowski s. Mikołaja, Eleonora Kajetanowicz c. Antoniego 900 1V-2R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20900/pages/PL_1_436_900_0001.htm
20 7 1895 Tuczyn Paulina Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz i Gertruda Urbanowicz, panna 915 AK
4 2 1895 Białogródka Helena Łukarzewska Szarłajówka Antoni Marianna Urbańska Andrzej Łukarzewski, Cecylia Łukarzewska ż. Józefa 17-2-82 7V-8R 32 Ch
6 2 1896 Jałowicze Mariana Myślińska Targowica Władysław Pawlina Urbanowicz 904 2 V-3 R 5 0
25 2 1896 Ołyka Aniela Urbańska Huta Bogusławka Jan Marianna Maryniak 1018 542 34 MO 0
11 12 1896 Tuczyn Teofil Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz i Magdalena Urbanowicz, żona Wawrzyńca 916 AK
13 3 1898 Horochów Maria Urban Nowosiółki Czeskie Wacław Maria Rudolf Józef Opoczyński, Barbara Rudolf ż. Józefa 927 4V-5R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0005.htm
13 12 1898 Horochów Zofia Urban Kołbania Józef Anna Furmanek 927 23V-24R 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0024.htm
8 11 1898 Horochów Maria Urbańska Horochów Józef Apolonia Wińska 927 22V-23R 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0023.htm
14 1 1898 Tuczyn Andrzej Urbanowicz Leonówka Kajetan Wincentyna Chodorowska Stanislaw Bagiński, Anna Chodorowska panna 937 1V-2R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0002.htm
18 3 1898 Tuczyn Grzegorz Urbanowicz Leonówka Józef Helena Reszczyńska 937 6V-7R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0007.htm
6 4 1898 Tuczyn Dioniza Urbanowicz Leonówka Seweryn Aniela Kuczyńska 937 6V-7R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0007.htm
5 4 1898 Tuczyn Wincenty Urbanowicz Reczyca Florian Kunegunda Kopiej 937 7V-8R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0008.htm
14 6 1898 Tuczyn Antoni Urbanowicz Urszulin Marceli Marianna Bagińska Kazimierz Urbanowicz, Zofia Bagińska ż. Franciszka 937 9V-10R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0010.htm
22 6 1898 Tuczyn Paulina Misiewicz Dowhaniec Stanisław Teofila Urbanowicz 937 10V-11R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0011.htm
20 12 1898 Tuczyn Emilia Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Chrzestni: Kazimierz Urbanowicz, Kamila Bagińska ż. Józefa 937 18V-19R 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0019.htm
3 1 1899 Tuczyn Michał Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz 938 2 V-3 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20938/pages/PL_1_436_938_0003.htm
25 2 1899 Władysław Zagajewski Polachowa Feliks Marianna Urbańska JZ 0 0
1 1 1900 Jałowicze Stanisław Urbanowicz Targowica Feliks Apolonia Dolińska 945 1 V-2 R 2 0
9 1 1900 Jałowicze Antoni Urbanowicz-Myśliński Targowica Władysław Paulina Urbanowicz 945 2 V-3 R 4 0
9 3 1900 Włodzimierz Wiktoria Urbaniak Marianówka Andrzej Helena Słomiana 958 16V-17R 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0015.htm
12 2 1900 Tuczyn Julia Urbanowicz Leonówka Łukasz Ludwika Szczejcher 956 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0004.htm
15 3 1900 Tuczyn Aniela Reszczyńska Tuczyn Józef Anna Szymańska Franciszek Waszkiewicz, Cecylia Urbanowicz ż. Hipolita 956 12-13 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0007.htm
1 4 1900 Tuczyn Rozalia Urbanowicz Urszulin Marceli Maria Bagińska 956 12-13 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0007.htm
8 4 1900 Tuczyn Antonina Urbanowicz Leonówka Andrzej Marianna Turska Łukasz Urbanowicz, Anna Turkiewicz panna 956 14-15 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0008.htm
18 6 1900 Tuczyn Józefa Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz Andrzej Łoś, Waleria Misiewicz panna 956 24-25 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0013.htm
30 7 1900 Tuczyn Dominik Urbanowicz Leonówka Marceli Aniela Bagińska 956 28-29 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0015.htm
30 9 1900 Tuczyn Hieronim Bagiński Leonówka Stanisław Scholastyka Urbanowicz 956 38-39 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0020.htm
13 11 1900 Tuczyn Wiktor Urbanowicz Leonówka Seweryn Anna Kuczyńska Łukasz Urbanowicz, Aniela Urbanowicz ż. Marcelego 956 40-41 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0021.htm
15 11 1900 Tuczyn Leopolda Kopij Reczyca Dionizy Marcelina Domalewska Stanisław Domalewski, Kunegunda Urbanowicz ż. Floriana 956 44-45 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0023.htm
9 6 1900 Horochów Władysław Prychodko Podliski Antonii Anna Urban Andrzej Chryniuk, Maria Urban panna 943 13V-14R 51 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0014.htm
1 6 1900 Horochów Barbara Urban Kowbań Jan Anna Horochowa Józef Urban, Maria Urban panna 943 14V-15R 53 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0015.htm
4 7 1900 Horochów Wacław Urban Czeskie Nowosiółki Wacław Maria Rudolf 943 15V-16R 60 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0016.htm
20 12 1900 Horochów Jarosław Urban Kowbań Józef Anna Furmanek 943 25V-26R 100 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0026.htm
12 7 1900 Tajkury Maria Urban Franciszek Anna Gonakowa akt konwersji 4/1919 O
3 12 1901 Radziwiłłów Józef Paszkowski Sytno Aleksander Anastazja Urbanowicz 142 V-143 R 44 0
16 6 1901 Horochów Władysław Urban Kowbań Jan Anna Gorak Horak 944 13 46 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0013.htm
31 3 1901 Jagielnica Petronella Rzeźniczek Jagielnica 138 Piotr Inta Urban 1845L 3 13 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201845/pages/1_301_0_0_1845_0004.htm
1 1 1901 Tuczyn Władysława Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz i Kamila Bagińska, żona Józefa 957 1V-2R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0002.htm
20 1 1901 Tuczyn Wincenty Urbanowicz Leonówka Kajetan Wincentyna Chodorowska 957 4V-5R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0005.htm
5 2 1901 Tuczyn Antoni Urbanowicz Leonówka Józef Helena Reszczyńska 957 5V-6R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0006.htm
11 3 1901 Tuczyn Stanisław Urbanowicz Leonówka Hipolit Cecylia Szymańska 957 8V-9R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0009.htm
25 4 1901 Tuczyn Stanisław Urbanowicz Karczemka Telesfor Kazimiera Kamińska Julian Urbanowicz, Florentyna Grochowska ż. Konstantego 957 13V-14R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0014.htm
23 5 1901 Tuczyn Michał Misiewicz Dowhaniec Stanisław Teofila Urbanowicz 957 14V-15R 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0015.htm
20 10 1901 Tuczyn Wojciech Urbanowicz Leonówka Marceli Aniela Bagińska 957 23V-24R 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0024.htm
10 2 1902 Tuczyn Piotr Urbanowicz Leonówka Łukasz Ludwika Szenger Florian Urbanowicz, Weronika Ostrowska wdowa 969 4V-5R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0005.htm
24 3 1902 Tuczyn Aleksandra Reszczyńska Tuczyn Józef Anna Szymańska Łukasz Urbanowicz, Maria Kuriata panna 969 6V-7R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0009.htm
16 7 1902 Tuczyn Piotr Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz Karol Urbanowicz, Waleria Misiewicz panna 969 14V-15R 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0017.htm
31 10 1902 Tuczyn Petronela Urbanowicz Urszulin Marceli Maria Bagińska Kazimierz Urbanowicz, Zofia Bagińska z. Franciszka 969 18V-19R 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0021.htm
8 12 1902 Tuczyn Anna Bagińska Leonówka Stanisław Scholastyka Urbanowicz Seweryn Urbanowicz, Waleria Misiewicz panna 969 21V-22R 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0024.htm
23 12 1902 Tuczyn Wiktoria Urbanowicz Leonówka Hipolit Cecylia Szymańska Łukasz Urbanowicz, Helena Urbanowicz ż. Józefa 969 22V-23R 106 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0025.htm
3 8 1902 Horochów Maria Urban Kowbań Jan Anna Gorak Horak 960 20 74 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0022.htm
17 10 1902 Horochów Anna Laube Kowbań Józef Maria Urban 960 27 104 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0029.htm
3 12 1902 Horochów Alojzy Urban Kowbań Józef Anna Furmanek 960 30 113 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0032.htm
14 4 1902 Jałowicze Ludwika Urbanowicz Targowica Feliks Antonina Dulińska 962 6V-7R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20962/pages/PL_1_436_962_0007.htm
17 4 1903 Włodzimierz Stanisław Żabicki Aleksandrówka Wojciech Katarzyna Gancarz Jan Dul, Helena Urbaniak ż. Andrzeja 972 13V-14R 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0019.htm
13 1 1903 Tuczyn Zygmunt Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz, Aniela Polikowska żona Tomasza 970 MU AK
15 8 1904 Ołyka Marian Urbański Bogusławka Bogusławka Stanisław Albertyna 984 30 115 MO 0
25 1 1904 Tuczyn Paweł Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz 989 3V-4R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0004.htm
10 2 1904 Tuczyn Stanisław Urbanowicz Leonówka Józef Helena Reszczyńska Władysław Prokopowicz, Maria Konopacka 989 5V-6R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0006.htm
15 5 1904 Tuczyn Zofia Urbanowicz Karczemka Telesfor Kazimiera Kamińska Rafał Chodorowski, Klementyna Grochowska 989 10V-11R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0011.htm
16 8 1904 Tuczyn Seweryn Urbanowicz Leonówka Marceli Anna Bagińska 989 16V-17R 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0017.htm
2 9 1904 Tuczyn Rajmund Urbanowicz Leonówka Kajetan Wincentyna Chodorowska 989 17V-18R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0018.htm
4 10 1904 Tuczyn Franciszek Konsewicz Sobówka Józef Kamila Urbanowicz Stanisław Urbanowicz, Franciszka Konsewicz 989 18V-19R 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0019.htm
10 10 1904 Tuczyn Bolesław Urbanowicz Leonówka Karol Anna Łukomska 989 19V-20R 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0020.htm
10 10 1904 Tuczyn Marceli Reszczyński Sobówka Antoni Katarzyna Urbanowicz 989 19V-20R 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0020.htm
3 6 1904 Horochów Maria Przychodko Podliski Antoni Anna Urban 973 14 52 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0014.htm
20 6 1904 Horochów Józefa Kotula Jezierce Wojciech Anna Urbanik 973 17 61 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0017.htm
29 8 1904 Horochów Józef Urban Kowbań Jan Anna Gorak Horak 973 22 82 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0024.htm
26 11 1904 Białogródka Petronela Łukarzewska Szarłajówka Antoni Marianna Urbańska Andrzej Łukarzewski, Tekla Łukarzewska ż. Józefa 17-2-84 77V-78R 205 Ch
17 8 1905 Ołyka Janina Chlebachów Chorłupy Michał Katarzyna Urbaniak 985 28 108 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0028.htm
4 1 1905 Tuczyn Jadwiga Urbanowicz Leonówka Hipolit Cecylia Szymańska Andrzej Urbanowicz, Helena Urbanowicz 988 1V-2R 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0002.htm
8 2 1905 Tuczyn Kazimierz Misiewicz Krucha Stanisław Teofila Urbanowicz 988 3V-4R 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0004.htm
12 4 1905 Tuczyn Czesław Prokopowicz Leonówka Władyslaw Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz, Aniela Postkowska 988 8V-9R 36 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0009.htm
1 7 1905 Tuczyn Antonina Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz 988 12V-13R 55 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0013.htm
1 11 1905 Tuczyn Aniela Konsewicz Sobówka Józef Kamila Urbanowicz 988 18V-19R 89 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0019.htm
4 11 1905 Tuczyn Eliasz Domalewski Leonówka Stanisław Gertruda Urbanowicz 988 19V-20R 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0020.htm
12 6 1905 Białogródka Antonina Zagajewska Polachowa Feliks Marianna Urbańska Piotr Nowosielski Józefa Kozielska, ż. Jóżefa 17-2-84 79 JZ 0
13 3 1906 Horochów Józef Kotel Bużany Wojciech Anna Urbanik 992 7 27 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0010.htm
20 8 1906 Horochów Bronisława Laube Kowbań Józef Maria Urban 992 16 73 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0020.htm
4 4 1906 Ołyka Izydor Kopij Bogusławka Adolf Marianna Urbańska 1019 203 70 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0108.htm
29 10 1907 Ołyka Stanisława Kopiej Ołyka Adolf Marianna Urbańska 1019 423 177 MO
29 11 1907 Jałowicze Andrzej Urbanowicz Targowica Feliks Antonina Dolińska 998 15V-16R 43 MO
16 9 1907 Horochów Stanisław Prychodko Horochów Antoni Anna Urban 993 20 83 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0025.htm
20 11 1907 Kowel Cezaryna Kozłowska Rokitnica Michał Rozalia Urban Józef Jastrzębski, Marianna Urban z. Józefa 1004 28V-29R 136 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0032.htm
15 11 1908 Horochów Zofia Laube Kowbań Józef Maria Urban 994 29 112 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0034.htm
2 3 1908 Tuczyn Roman Urbanowicz Leonówka Łukasz Ludwika Szeler 1029 10-11 21 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0008.htm
3 5 1908 Tuczyn Stanisława Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz 1029 16-17 39 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0011.htm
24 6 1908 Tuczyn Wacław Falkowski Karczemka Gracjan Antonina Urbanowicz Władysław Urbanowicz, Krystyna Urbanowicz 1029 20-21 46 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0014.htm
10 6 1908 Tuczyn Felicjan Domalewski Leonówka Stanisław Gertruda Urbanowicz 1029 22-23 52 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0015.htm
18 7 1908 Tuczyn Tomasz Urbanowicz Urszulin Marceli Maria Bagińska 1029 24-25 59 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0016.htm
20 12 1908 Tuczyn Jadwiga Urbanowicz Leonówka Seweryn Aniela Kuczyńska 1029 44-45 107 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0028.htm
4 5 1908 Kijów Św. Aleksandra Maria Kazimiera Urbanowicz Biała Cerkiew Aleksander Bronisława Wisznicka Kazimierz Kleczyński i Idalia Kleczyńska 312/1/129 35V-36R 137 m.K JM1
30 11 1909 Tajkury ... Lewiński Władysław Bronisława Kubacka Piotr Urbański, Katarzyna Staniszewska R-740-4-69 1 V-2 R 4
28 3 1909 Horochów Wacław Urban Kowbań Jan Anna Gorol 995 8 35 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0012.htm
3 6 1910 Horochów Maria Urban Raczyn Józef Olga Jakiel 996 16 73 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0018.htm
8 7 1910 Koniuchy Jan Urban Kołbania Jan Anna Horak 996 19 86 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0021.htm
4 10 1910 Horochów Stefan Laube Kowbań Józef Maria Urban 996 23 108 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0025.htm
26 2 1911 Radziwiłłów Antoni Urbanowicz Iwanie, par. Ptycza Marian Felicja Sawicka 1-101 46 V-47 R 12 T 0
18 2 1911 Ołyka Kazimierz Kopiej Miłowica Adolf Marianna Urbańska 1063 11 43 MO
5 3 1911 Ołyka Zygmunt Ciszkowski Torczyn Józef Katarzyna Urbaniewicz 1063 13 50 MO
8 11 1911 Tbilisi Władysław Drżąc Tbilisi Jakub s. Andrzeja Stefania c. Jana Urbanik Jakub Torabuło, Józefa Filus 22R 141 Tb
10 3 1911 Horochów Katarzyna Prychodko Podliski Antoni Anna Urban 997 7 23 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0009.htm
20 12 1913 Tbilisi Adam Urbanis Tbilisi Ignacy s. Ignacego Apolonia c. Piotra Bakuczenis Adam Budrys, Zofia Zauer 71V-72R 5 Tb
17 5 1913 Ołyka Antonina Kopij Ołyka Adolf Maria Urbańska 1063 108 73 MO
13 12 1913 Tbilisi Regina Chalina Rolke Tbilisi Bronisław Michał s. Stani Helena c. Stanisław Urbanowicz Stanisław Urbanowicz, Janina Macharewicz 70R 115 Tb
13 5 1913 Horochów Janina Laube Kowbań Józef Maria Urban 1045 15 56 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0016.htm
11 6 1913 Horochów Józef Urban Raczyn Józef Olga Jagieło 1045 16 60 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0017.htm
9 5 1913 Horochów Jadwiga Helena Urbańska Chołoniów Stanisław Natalia Jordan 1045 18 65 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0019.htm
9 2 1914 Tbilisi Paulina Giriunas Tbilisi Ignacy s. Józefa Anna c. Franciszka Pupielis Antoni Żukas, Anna Urbanas 72V-73R 11 Tb
20 1 1914 Jałowicze Adela Kotuła Jarosławicze Wojciech Anna Urbanik 1V-2R 3
20 8 1914 Jałowicze Stefania Urbanowicz Targowica Feliks Antonina Dolińska 11V-12R 32
8 11 1914 Jałowicze Wanda Klebach Pjanie Michał Katarzyna Urban 14V-15R 41
9 11 1914 Ołyka Stanisław Urbański Ołyka Antoni Wiktoria Błaszczyk 1063 191 146 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0202.htm
20 8 1914 Tbilisi Emilia Urbanowicz Tbilisi Eugeniusz s.Michała Aldona c.Leona Kronkowska (adoptowana) Mirosław Koczarowski, Helena Michajłowska 131V 36 Tb
28 9 1914 Włodzimierz Wołyński Leokadia Urbaniak Bolesławówka Antoni Karolina Winiarz 1058 40 192 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0041.htm
14 1 1914 Horochów Wiktoria Piotrowska Brany Bolesław Maria Urbanowicz 1059 2 4 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0002.htm
23 4 1914 Horochów Jan Prychodko Horochów Antoni Anna Urban 1059 13 47 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0014.htm
14 8 1915 Berezne Teofil Urbanowicz Lipniki Stanisław Antonina Hajdamowicz t. VII 269
14 3 1915 Tbilisi Witold Urban Tbilisi Jan s.Adama Anna c.Stanislawa Jezierska Piotr Sokołowski, Helena Jezierska 104V-105R 25 Tb
12 3 1915 Tbilisi Wiktoria Dżonc Tbilisi Jakub s.Andrzeja Stefania c.Jana Urbanik Hipolit Kozłowski, Julia Jaworska 108R 40 Tb
12 4 1915 Kijów Św. Aleksandra Jan Władysław Trzciński Kijów Zygmunt Seweryn Wojciech s. Leona Aniela Maria c. Konstantyna Urbanowicz Konstantyn Urbanowicz i Maria Trzcińska 312/1/129 45V-46R 177 m.K JM1
18 2 1917 Tbilisi Roman Reczek Tbilisi Michał s.Macieja Cecylia c.Kazimierza Wnorowska Piotr Sokołowski, Anna Urban 167V 54 Tb
10 2 1918 Tbilisi Sławena Urban Tbilisi Wacław s.Wacława Maria c.Franciszka Pustych (Chrzest 1921) Jaromir Urban s.Wacława, Antonina Nowak z d. Piwowarowa 248R 58 Tb
18 5 1918 Tbilisi Mieczysław Grudziński Tbilisi Karol s.Władysława Maria c.Konstantego Przyłucka Wajne Swanstren, Zofia Urbanowicz 198V 67 Tb
15 6 1918 Tbilisi Antoni Purwenas Tbilisi Maciej s.Antoniego Aniela c.Kazimierza Urbanelis Kazimierz Bałtuszko, Anna Bałtuszko 198V 69 Tb
2 7 1918 Tbilisi Bolesław Urban Tbilisi Jan s.Adama Anna c.Stanisława Jezierska Kazimierz Potemkowski, Ludwika Sokołowska 200R 78 Tb DW
10 7 1918 Tbilisi Zdzisław Todys Tbilisi Franciszek s.Tomasza Chadża Kurban Fetach Zenon Polanowski, Stanisława Golińska 203R 95 Tb DW
20 8 1920 Tuczyn Bronisława Prokopowicz Leonówka Aleksander Dioniza Urbanowicz MU 0
0 1923 Tuczyn Stanisław Prokopowicz Leonówka Aleksander Dioniza Urbanowicz MU 0
22 8 1928 Tuczyn Kazimierz Prokopowicz Leonówka Aleksander Dioniza Urbanowicz MU 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
11 2 1766 Jagielnica Wojciech Urbańczuk Chomiakówka Marianna Turska Nagorzanka Antoni Rolak, Anastazji Rolaczka z Jagielnicy 435L 1a http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20435/pages/PL_1_301_435_0002.htm
12 2 1800 Meżyrów Andrzej Michałowski Marianna Czerlejowska Kłopotowce ur. Józef Urbanowicz, Andrzej Ziobrowski, Marcin Komorowski 31V 3 Ch
26 1 1819 Kuniów Jan Wojciechowski Poczapki Marianna Hurbanowska Poczapki 31 R 0
17 2 1824 Bereźnica (Znosicze) Józef Złotkowski par. Bereźnica Katarzyna Rutkowska par. Bere?nica Aram Gatalski, Onufry Urbański, Stefan Bogucki 25 5-6
8 5 1827 Ołyka Marcin Bieliński Borbin 38 Paweł Magdalena Hurbanowska Marianna Podhorodecka Borbin 20 Bazyli Teresa Kotecka 813 157 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0159.htm
23 1 1827 Luboml Szymon Pendel Jagodzin 20 Maciej Agnieszka Pendel Jadwiga Urban Jagodzin 15 Ignacy Katarzyna Stuber Szymon Szynkaruk, Stanisław Tołyż 301 5 7 843 318 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0004.htm
30 1 1827 Luboml Bartłomiej Struś Jagodzin 16 Maciej Magdalena Urban Marianna Stuber Jagodzin 17 Paweł Anna Grabowska Michał Kozioł, Jan Waluch 301 8 14 843 321 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0005.htm
4 8 1827 Krzemieniec Wojciech Zaręba Krzemieniec 25 Julian Katarzyna Ludwika Urbanowska Krzemieniec 20 Mikołaj Tekla ur. Aleksander Doliński i ur. Grzegorz Bogusławski 01-5 8R 33 T 737 DM
30 1 1828 Radziwiłłów Antoni Wyszyński Radziwiłłów 20 Wawrzyniec Ksawera - Aleksandra Urbanowska Radziwiłłów 15 Jan Krystyna Kotłuniuk 814 256 5 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0260.htm
29 1 1828 Łuck Mojżesz Partycki Worotniów 31 Józef Anastazja Urbaniańska Katarzyna Łoś Worotniów 21 Józef Petronela Wis Hieronim Chołdecki, Jan Lichtański 814 21a 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0023.htm
22 1 1828 Luboml Jan Stuber Jagodzin 25w Szymon Jadwiga Matyszczuk Marianna Szólhacz Jagodzin 16 Wojciech Marianna Borowik Ignacy Urban, Tomasz Dyczko 301 28 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0016.htm
12 8 1828 Równe Michał Sierociński par. Klewań 22 Marianna Lach Równe 24 Michał Barbara Sław. Eliasz Cwilecki, Sław. Jan Urbanowski 171-1-1 153R-153V 8 R Mg 7043
21 7 1829 Jałowicze Tomasz Sofczyński Jarosławicze 32 Jan Klara Wilczyńska Helena Urbanowska Jarosławicze 29 Józef Tekla Milewska Mateusz Turawski, Jan Moszyński 815 320 R 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0326.htm
16 2 1830 Żytomierz Bazyli Zahacki Żytomierz 45w Maciej Anna Obiedzińska Tekla Czaplińska zd.Karpińska Żytomierz 30w Jakub Jadwiga Górska Eliasz Urbański , Bazyli Rusiecki 178 3 3 53 18 Ż Ni
10 1 1831 Czartorysk Antoni Połoński par. Czartorysk 45w Antoni Józef Anna Malinowska par. Czartorysk 20 Jan Ewa Urbańska Antoni Konopacki, Ludwik Lubicz Załęski, Antoni Leliwa Tyszkiewicz, Ja 817 10 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0093.htm
19 5 1831 Żytomierz Bartlomiej Omieciński Żytomierz 26 Józef Ewa Szaciło Antonina Urbańska Żytomierz 21 Eliasz Zofia Lewkowicz Jan Horyszowskim , Adam Exler , Antoni Boczkowski 178 3 4 49 27 Ż Ni
24 1 1832 Luboml Wojciech Iwańczuk Rymacze 18 Józef Zinka Marianna Rudzka Rymacze 14 Franciszek Doxima Rybaczuk Wojciech Sawosz, Ignacy Urban 301 93 4 847 560 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0049.htm
24 1 1832 Luboml Jan Matysko Jagodzin 15 Szymon Zofia Kuć Katarzyna Iwko Jagodzin 18 Piotr Marianna Szynkaruk Ignacy Urban, Jan Weremko 301 94 6 847 560 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0049.htm
29 5 1832 Ostrówki Kazimierz Jadamiuk Równo 15 Piotr Marianna Szymczuk Krystyna Muzyka Ostrówki 16 Wawrzyniec Marianna Łysiak Wojciech Kurbaniuk, Piotr Roki?, Jan Reszkiewicz 847 504 8 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0275.htm
22 5 1832 Szumbar Feliks Dąbrowski Nowostaw 25 Wawrzyniec Marianna Piątkowska Wiktoria Ptaszyńska Nowostaw 25 Teodor Marianna Michał Urbański, Mikołaj Jakubowski 245-1-6 425V 4 R RK
22 1 1833 Luboml Kazimierz Waluch Jagodzin 19 Błażej Tacjana Struk Anna Urban Jagodzin 18 Ignacy Anna Stuber Błażej Waluch. Ignacy Urban 301 120 6 848 529 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0063.htm
29 1 1833 Białogródka Stanisław Urbański Krzyworudka 23 Andrzej Marianna Doroszewska Franciszka Wieczór Krzyworudka 18 Paweł Marianna Sawicka Antoni Zaklicki, Tomasz Brzyski 178-3-99 55V 5 Ż DM
19 11 1833 Lachowce Daniel Mondzelewski Kuczmanówka par. Białogródka 25 Piotr Anna Gadomska Anna Zawadzka Książęcin 16 Augustyn Marianna Simkiewicz Michał Zawadzki, Mikołaj Urbański, Jan Więckowski 171-1-6 92R 19 R DM
21 10 1834 Białogródka Mikołaj Urbański Krzyworudka 27 Andrzej Marianna Doroszewska Rozalia Bujalska Krzyworudka 17 Jakub Anna Wieczór Piotr Miedziachowski, Jan Krajewski 178-3-100 91R 9 Ż DM
28 4 1835 Dubno Wawrzyniec Leśniecki Dubno 20 Piotr Elżbieta Rozalia z Urbańskich Wężycka Dubno 30w Jan Magdalena (wdowa po Józefie) 821 161R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0163.htm
12 5 1835 Luboml Mikołaj Stasiuk Jagodzin 20 Kazimierz Anastazja Stuper Marianna Nehoda Jagodzin 17 Paweł Anna Juśko Józef Sawosz, Ignacy Urban 850 408 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0216.htm
2 6 1835 Połonne Piotr Rzepnicki Nowosielica 36 Wojciech Marianna Porębska Józefa Urbańska Nowosielica 22 Wincenty Magdalena Znajewska Stanisław Cepali, Michał Weszczerski 245-1-9 161V 21 R DW 2820
12 7 1836 Ostróg Stanisław Zadarnowski Toczewiki 21 Wojciech Katarzyna Wierzbicka Agnieszka Grabowska Toczewiki 18 Jan Magdalena Urbanowska Jakub Zadarnowski, Jakub Tuziński, Sylwester Tuziński 171-1-9 26V 15 R DM
14 6 1836 Białogródka Karol Zieliński Ledzianka 30 Stanisław Magdalena Rosołowska Tekla Stawska Ledzianka 20 Mateusz Marianna Gostwicka Mikołaj Urbański, Wawrzyniec Zieliński 178-03-106 132V 16 Ż DM
19 7 1836 Białogródka Piotr Kozielski Ledzianka 38 Mikołaj Marcela Zawadzka Aleksandra Miedziachowska Ledzianka 18 Jan Marianna Gadomska Mikołaj Urbański, Wawrzyniec Słomiński 178-03-106 134R 21 Ż DM
26 9 1837 Kuniów Józef Jezierski Eliaszówka 23 Franciszek Agnieszka Baranowska Katarzyna Wojciechowska Eliaszówka 18 Jan Marianna Urbanowska Hipolit Tański, Michał Wolski 171-1-10 92 V-93 R 14 ZP R 0
3 6 1838 Luboml Walenty Romańczuk Jagodzin 44w Bartłomiej Katarzyna Chirman Agnieszka Adamczuk ze Szczygłów Jagodzin 40w Mikołaj Barbara Banałyk Antoni Urban, Sebastian Macehoniuk? 853 535 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0301.htm
5 6 1838 Białogródka Adam Srodowski Antoniny par. Kulczyny 60w Jan Gertruda Żychlińska Rozalia Mirecka Ledzianka 48w Jan Marianna Miedziachowska p.m.wdowiec po Rozalii Ilińskiej, Mikołaj Urbański i Tomasz Różycki 178-03-110 152V 14 Ż DM
19 6 1838 Białogródka Maciej Urbański Kuczmanówka 22 Jedrzej Marianna Doroszewska Marianna Sławecka Kuczmanówka 17 Józef Franciszka Święcicka Mikołaj Urbański i Tomasz Różycki 178-03-110 153R 16 Ż DM
30 8 1838 Białogródka Alfred Bogdanowicz Suraż par. Szumsk 28 Jan Julianna Dzierdziejowska Salomea Gurowska Sosnówka 20 Maciej Franciszka Moczulska Urban Rutkowski i Józef Suszowski 178-03-110 154R 20 Ż DM
24 9 1839 Klewań Kasper Artymowicz par. Klewań 29 Sebastian Brygida Urbanowska Joanna Wabiszewicz par. Klewań 18 Stanisław Agnieszka Kwiatkowska 879 135 V 7
17 11 1840 Jałowicze Feliks Lewicki Podłożce 28 Mikołaj Marianna Urbanowicz Podłożce 24 Piotr Petronela Gurbolińska Hipolit Terlicz, Kazimierz Wiszniewski 826 272 V - 273 R 3 ZP 0
10 11 1840 Berezdów Józef Buczyński Paszuki 39 Teodor Marianna Jasińska Rozalia Przyłuska Chorowiec 17 Michał Marianna Urbanowicz 871 288 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0149.htm
2 2 1841 Annopol Grzegorz Sokulski Kurasz 20 Jan Zuzanna Woznicka Tekla Urbańska Kurasz 17 Łukasz Katarzyna Jaworska R 74 R 1 0
25 5 1841 Berezdów Piotr Urbanowicz Chutorek Kurczykowski 20 Jan Zofia Chodakowska Honorata Lipska Paszuki Bazyli Anna Bołsunowska 872 318 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0169.htm
31 8 1841 Berezdów Michał Urbanowicz Chutorek Kurczykowski 22 Szymon Anna Górska Marianna Bilewicz Prawutyń Mały 22 Kajetan Magdalena Zabłocka 872 323 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0172.htm
9 11 1841 Luboml Kajetan Rudzki Jankowce 19 Leon Franciszka Waluch Anna Kohut Rakowiec 17 Jan Helena Iwańczuk Jan Grabowski, Antoni Urban? 856 542 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0297.htm
22 2 1842 Niewirków Stefan Urbanowicz Janin, par. Tuczyn 22 Grzegorz Julianna Kozłowska Ewa Bagińska Ozierce 20 Łukasz Tekla Bahińska Jan Kozłowski, Wincenty Murawski 881 288 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0294.htm
22 2 1843 Ostróg Wincenty Urbański Łubaszka, par. Aleksandria 24 Łukasz Katarzyna Jaworska Franciszka Woźnicka Tesów 19 Eliasz Wiktoria Waśnicka 882 18 V 11
10 10 1843 Krzywin Jan Urbanowicz Futorek, par.Berezdów 25 Szymon Anna Gurska Zofia Denisiewicz Hołowle 19 Stefan Teresa Pawłowska 882 45 R 5
10 10 1843 Kisielin Jan Piotr Maraszko Stydyn 42w Aleksander Marianna Mozejko Marianna Sękowska Stydyn 35 Jan Konstancya Łuńska Michał Urbanowski, Jan Siciński, Romuald Stadnicki 858 188-189 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0099.htm
6 2 1844 Szumsk Mikołaj Pogorzelski Borki, par. Szumbar 19 Florian Marianna Mikulska Katarzyna Krzaczkowska Kordyszów 18 Hieronim Marianna Urbanowska 875 687 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0362.htm
16 4 1844 Tuczyn Antoni Łukomski Janin 30w Benedykt Agnieszka Ziembowska Marianna Gałęzowska Janin 20 Marcin Marcelina Lipińska Bazyli Gajdamowicz, Stanisław Urbanowicz 883 152V 2 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0156.htm
14 5 1844 Dąbrowica Józef Nerodkiewicz par. Dąbrowica 22 Maksymilian Franciszka Markiewicz Eufrozyna Syczewska par. Dąbrowica 19 Bazyli Maryanna Wincenty Heinrych, Jakub Nerodkiewicz, Urban Syczewski 830 114 - 115a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0115.htm
18 11 1845 Niewirków Tomasz Koncewicz Druchowa 24 Marcin Helena Urbanowicz Maryanna Bagińska Medwedówka 18 Tomasz Agnieszka Łukomska Dominik Koncewicz i Stefan Urbanowicz 884 284 13 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0291.htm
11 2 1845 Białogródka Maciej Rutkowski Sosnoweczka 22 Wawrzyniec s. Franciszka Marianna c. Jana Kalnicka Marianna Urbańska Beleżyńce 20 Sebastian s. Jana Apolonia c. Franciszka Krzewicka Józef Andruszewicz i Józef Kaliński 178-03-113 103V 8 Ż DM
27 1 1846 Szumsk Józef Rowiński Waśkowce 27 Kazimierz Franciszka Wasilewska Urszula Baszota Litowiszcze 20 Michał Katarzyna Urbanowicz 877 857 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0443.htm
18 8 1846 Krzemieniec Mikołaj Zaleski Krzemieniec 25 Felicjan Tekla Uszańska Paulina Antoniewska Krzemieniec 19 Teodor Krystyna Urbańska Józef Ostrożyński i Maciej Byczkowski 01-19 23R 17 DM 614 T
17 2 1846 Białogródka Jan Urbański Krzyworudka 27 Andrzej s. Tomasza Marianna c. Benedykta Doroszewska Józefa Sławecka Kuczmanówka 20 Józef s. Augustyna Franciszka c. Bartłomieja Święcicka Daniel Kozielski, Tomasz Różycki, Jan Podgórski 178-03-115 144R 10 Ż DM
29 1 1846 Żytomierz Józef Bańkowski Żytomierz 21 Ignacy Franciszka Urbańska Anastazja Żytyńska Żytomierz 19 Jan Marianna Kalińska Aleksander Szkudłowski , Jan Kumenowy 178 3 14 55 9 Ż Ni
1 6 1847 Kisielin Józef Tchorzewski Osmichowicze 25 Konstanty Tekla Tarczewska Konelia Skałecka Osmichowicze 17 Jan Rozalia Zarzycka Michał Urbanowski, Paweł Matkowski, Karol Kański 862 253 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0136.htm
26 9 1848 Łokacze Walenty Urbański Droginicze 32w Józef Magdalena Rozalia Sawicka Łokacze 19 Michał Anastazja Bogdaszewska 352 9-10 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20352/pages/PL_1_436_352_0006.htm
1 2 1848 Nieświcz Ignacy Urbanowicz 22 Feliks Agnieszka Agata Pernet Ławrów 18 Antoni Apolonia Jaroszyńska ur. Wojciech Jankowski, Gabriel Pernet 443 15 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0009.htm
3 6 1850 Luboml Szymon Kuć Jagodzin 18 Szymon Jadwiga Urban Agnieszka Gadzała Jagodzin 20 Jakub Krystyna Grabowska Piotr Romańczuk, Andrzej Szewczuk 863 611 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0324.htm
26 2 1850 Kisielin Wincenty Tomaszewski par. Torczyn 29 Franciszek Agnieszka Malińska Aniela Jakubowska Studynie 17 Jan Paulina Urbanowska szl. Bronisław Olszański, Adolf Olszański, Mikołaj Jankowski 863 296 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0157.htm
13 5 1850 Żytomierz Jan Bańkowski 30 Ignacy Franciszka Urbańska Zuzanna Stralska 20 Antoni Anna Antoszewska 178 3 2 72 30 Ż Ni
1852 Aleksandria Jan Urbanowicz Hieronim Franciszka Cudnowicz Franciszka Kopij MU 9
28 6 1854 Krzemieniec Jan Jastrzębski Horynka, par. Katerburg 26 Marian Ewelina Urbańska Amelia Hodoba Krzemieniec 17 Aleksy Aleksandra Danieszer 0.1-26 38R 10 T
1856 Tuczyn Eliasz Urbanowicz Grzegorz Julianna Kozłowska Julia Sewruk MU 1
10 2 1857 Kisielin Piotr Łuczaj Kisielin 25 Jan Antonina Mimaszewska Emilia Urbanowska Kisielin 22 Michał Honorata Rudnicka 898 179 V 1
17 11 1857 Puliny Feliks Fischer Starczanka 23 Franciszek Joanna Urbańska Izabela Chmi