Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 491 wyników dla: Chmielowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 8 1755 Szumsk Konstancja Chmielowska Chmielewska 25 Zahajce 297-1-184 24R Ł 55 RK
6 10 1769 Szumsk Katarzyna Chmielowska Chmielewska 2 Zahajce rodzice: Szymon i Katarzyna 297-1-184 75R Ł RK 0
18 11 1823 Olewsk Magdalena Chmielowska 3 Dubna córka Mikołaja i Marianny 178-3-128 56V Ż Na
8 8 1827 Katerburg Tekla Chmielowska 4 Rybcza z kaszlu, rodz. Eliasz i Antonina z Pałaszewskich 245-1-1 262 29 R 515 DM1 0
25 4 1828 Łuck Teresa Chmielowska 60 Poddębce Wdowa. Pozostawiła: s. Jan, c. Józefa, Marianna, Cecylia 814 31 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0035.htm
22 11 1828 Zasław św. Jana Marcelina Chmielowska 1 Zasław rodzice ur. Szymon Chmielowski i Łucja Barszczewska, z kaszlu 178-3-94 23V 56 Ż 44 KP2
16 2 1828 Starokonstantynów Kap Gabriel Fartuszny 6/12 Szkarawka Mała rodzice prac.Mikołaj Fartuszny, Tekla Chmielowska, z ospy naturalnej 178-3-94 187R 38 Ż 358 KP2
27 8 1828 Łabuń Ewa Chmielowska 46 Łabuń rodzice ur. Tomasz Chmielowski i Marianna Pajewska, mąż ur. Stefan Chmielowski, dzieci: Adalbert i Rozalia 178-3-94 149R 62 Ż 290 KP2
4 1 1829 Horyńgród Zofia Chmielowska 52 Horyńgród Ucz., mąż Grzegorz, syn Marcin i córka Teresa 171-1-2 184R 1 R Mg
10 4 1829 Ostropol ur. Wiktoria Paprocka 58 Ostropol z domu Chmielowska, mąż ur. Antoni Paprocki, dzieci: Piotr, Aleksander, Paweł, Petronella, z kolek 178-3-95 208v 35 Ż 401 KP2
2 1 1830 Włodzimierz Katarzyna Chmielowska 6 Nowosiółki c. prac. Damiana i Katarzyny z Prędyków 845 20R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0024.htm
25 2 1830 Olewsk Anna Chmielowska 90 Olewsk wdowa po zmarłym Andrzeju, ze starości 178-3-3 495V 7 Ż Na 907
26 1 1830 Tuczyn Anna Chmielowska 2,5 Rzeczyca c. ur. Szymona i Agaty z Kuriatów 171-1-3 198R 3 R DM
3 8 1830 Szpanów Karolina Chmielowska 1 Szpanów córka Mateusza i Katarzyny z Pawłowskich 171-1-3 219V-220R 6 R AS
14 12 1830 Łabuń Józefa Chmielowska 55 Futor Wróblewskiego parafianka łabuńska 178-3-96 122V 60 Ż 233 DM
19 3 1831 Radziwiłłów Honorata Chmielowska 2 Radziwiłłów c. Jana i Ksawery 817 220 25 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0224.htm
20 5 1831 Horyńgród Apolonia Chmielowska 30w Horyńgród Ucz., wdowa po Janie, syn Karol 171-1-4 176R 11 R Mg
5 9 1831 Horyńgród Franciszek Skrzyszewski 30 Garbarnia Rasnicka Ur., żona Teresa zd. Chmielowska, troje dzieci 171-1-4 177R 15 R Mg
9 7 1831 Zasław św. Jana Konstancja Chmielowska 2 Zasław c. Wlm kaznaczeja tytularnego urzędnika Szymona i Łucji z Barszczewskich 178-3-97 22R 72 Ż DM
6 7 1831 Nowogród Wołyński. Katarzyna Chmielowska 1 Susły z konwulsji, s. ur. Jana i Magdaleny z Czyżakowskich 245-1-5 45R 687 R 1646 DW
18 8 1831 Owrucz Agata Chmielowska 70 Hładkowicze z cholery, ur., wdowa, z Obuchowskich, córka Marianna 178-3-4 402V 26 Ż 791 MW, DW
19 8 1831 Owrucz Marianna Chmielowska 25 Hładkowicze z cholery, ur., panna, c. swego imienia ojca i Agaty z Obuchowskich 178-3-4 402V 27 Ż 791 MW, DW 0
17 7 1831 Kotelnia Marianna Chmielowska 56 Gardyszówka z d. Kobryńska, wdowa po Benedykcie, synowie Jan, Hipolit, Dionizy, Rafał i Józef, córki Anna i Paulina 178-3-4 214R 52 Ż 423 DM
11 9 1831 Łabuń Marcelina Trelewska 36 Dobre Łozy z d. Chmielowska, mąż Grzegorz, synowie Ludwik i Florentyn, córki Scholastyka i Paulina 178-3-97 147V 80 Ż 282 DM
22 9 1832 Jałowicze Szymon Grzybowski 40 Pułhanów wd. Agnieszka Chmielowska, s. Stanisław, Andrzej, c. Marta, Tekla 818 223 V 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0231.htm
14 6 1832 Tuczyn Marianna Chmielowska 4 Rzeczyca c. sławetnego śp. Szymona i Agaty 171-1-5 172R 10 R DM
13 6 1833 Korzec Szymon Kraszewski 0,5 Majdan Bereźnicki syn Teodora i Marianny z domu Chmielowska 245-1-7 109 56 R PW
16 2 1833 Kazimierka Antonina Chmielowska 62 Jasnober wdowa po Tomaszu, córka Teodora 171-1-6 234R 1 R 234 DM
10 12 1834 Radziwiłłów Katarzyna Chmielowska 55 Radziwiłłów z d. Bogdaszewska, mąż Stefan 820 230a 31 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0234.htm
18 3 1835 Zasław św. Jana Marianna Chmielowska 6,5 Zasław Rodzice: Szymon i Łucja z Barszczewskich 178-3-101 15 14 Ż SK 29
21 4 1835 Zasław św. Józefa Tekla Chmielowska 12/52 Zasław Rodzice: Franciszek, Tekla Zatorska 178-3-101 87 30 Ż SK
2 5 1836 Białozórka Katarzyna Chmielowska 60 Szybenna z wieku, ur., wdowa, córka Johanna 245-1-10 417V 6 R 3350 DW
29 1 1836 Ostropol Wiktoria Chmielowska Józefówka c. ur. Teodora i Anieli z Winogrodzkich 178-3-106 314V 5 Ż 606 DM
11 4 1837 Szumsk Antoni Jastrzębski 3 Huta Szumska z ospy, pr., rodz. Michał i Agnieszka zd. Chmielowska 245-1-11 497R 42 R RK
13 4 1837 Zasław św. Jana Anna Marcinkowska 50 Zasław z d. Chmielowska, wdowa, syn Karol 178-3-108 19R 18 Ż 38 DM
27 2 1838 Połonne Agnieszka Chmielowska 7 Połonne z suchot, c. ur. Ludwika i Jadwigi 245-1-12 141R 22 R 3050 DW
16 4 1838 Połonne Jadwiga Chmielowska 26 Połonne z biegunki, ur., mąż Ludwik, syn Maciej 245-1-12 142V 39 R 3053 DW
26 12 1839 Miropol Petronela Chmielowska 60 par. Miropol z d. Czwalińska, wdowa po Stanisławie, synowie Ludwik i Jan, córki Domicela i Rozalia 178-51-433 201V 47 Ż 213 DM
6 1 1839 Nowogród Wołyński Domicela Chmielowska 4 Susły c. Jana i Konstancji z Szwejkowskich 178-3-72 43R 4 Ż 83 DM
25 1 1840 Nowogród Wołyński Marianna Chmielowska 2/12 Susły c.Jana i Konstancji z Szwiejchowskich 871 80 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0043.htm
23 9 1840 Cudnów Ludwika Chmielowska 60 Romanów z d. Tomaszewska, wdowa po Janie, syn Mikołaj, córki Lucyna i Aniela 569-1-63 47V 80 Ż DM
4 5 1841 Nowogród Wołyński Marianna Chmielowska 3 Susły c.Jana i Konstancji z Szwiejchowskich 872 97 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0053.htm
25 4 1841 Nowogród Wołyński Rozalia Chmielowska 0,5 Susły c.Jana i Konstancji z Szwiejchowskich 872 96 37 AGAD 53 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0053.htm
15 3 1841 Korzec Maryanna Chmielowska 66 Wierzyca z Brzezickich, wdowa po Janie, córka Łucya zamężna 872 259 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0138.htm
26 2 1842 Nowogród Wołyński Zofia Chmielowska 3 Susły córka Stefana i Wiktorii z Żmijewskich 873 89 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0048.htm
18 3 1842 Nowogród Wołyński Franciszka Chmielowska 2/52 Susły córka Jana i Konstancji z Szwejchowskich 873 91 54 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0049.htm
21 2 1842 Miropol Marianna Chmielowska 26 Miropol z d. Kalemberg, mąż Jan, córki Brygida i Marianna 873 426 28 AGAD 222 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0222.htm
5 11 1842 Miropol Ewa Biernacka 97 Miropol z d. Jakubowska, wdowa po Józefie, syn Kajetan, córki Marianna Chmielowska, Tekla Murawska, Teresa Sokolska [Sokulska] i Rozalia Krukowska 873 442 118 AGAD 231 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0231.htm
21 9 1845 Cudnów Katarzyna Chmielowska 6/12 Słoboda Niwna c. sław. Sylwestra i Anny z Metelskich 178-3-12 222R 111 Ż DM
13 8 1846 Targowica Konstanty Kwiatkowski 40 Podhajce wd. Katarzyna Chmielowska, s. Karol, Leon,Aleksander, Ignacy, c. Paulina, Marianna 832 200 V 8 ZP 0
14 7 1846 Lubar Ludwika Chmielowska 1 Lipna c. Józefa i Karoliny z Chmielowskich 178-3-15 288V 48 Ż 43 DM
20 9 1847 Horyńgród Bibiana Czetwertyńska 74w Horyńgród JOX., zd. Chmielowska, od ponad 20 lat wdowa po Marcinie, 2 synów Heliodor i Edmund, od 24 lat parafianka horyńgrodzka 171-1-13 192R 13 R Mg
22 7 1848 Zasław św. Józefa Elżbieta Chmielowska 60 Zasław - Majdan od krwawej biegunki, z Domaszewskich, c. Wincentego, szl., mąż Franciszek s. Józefa, 178-3-117 68V 93 Ż
31 8 1848 Międzyrzec Helena Bondarzewska 39 Międzyrzec od cholery, z d. Chmielowska, mąż Fedor (Teodor)- feldfebel, córka Petronela po 1-ym mężu Kotkowskim 171-1-14 355R 34 R 352 DW
10 4 1849 Kodnia Agnieszka Chmielowska 10 Kodnia c. ur. Rafała i Marianny Sikorskiej 178-3-25 20R 6 Ż DM
21 12 1849 Ostropol Wiktoria Chmielowska 75 Józefówka wdowa po Janie, córka Barbara 178-3-118 220V 50 Ż 404 DM
19 5 1850 Międzyrzec Teodora Chmielowska 1/12 Błudów c. Talimona i Marianny z Wojciechowskich 171-1-16 754R 12 R 766 BW
25 9 1850 Maciejów Anna Chmielowska 11/365 Maciejów matka Sabina Chmielowska 416 35 15 AGAD 21 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20416/pages/PL_1_436_416_0021.htm
31 1 1850 Miropol Marianna Dąbrowska 60 Polanki z d. Chmielowska, mąż Teodor 171-1-16 279R 6 R 286 DM
23 4 1850 Hulewicze Ewa Chmielowska 8/52 Hulewicze c. Stanisława i Teresy z Ksiuków 863 758 11 AGAD 403 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0403.htm
31 8 1851 Łuck Katarzyna Chmielowska 65 Iwanczyce szl., wdowa 387 101 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0053.htm
12 4 1851 Hulewicze Apolonia Chmielowska 70 Parośle ze starości, chł., z Niewiadomskich, wdowa po Janie, córka Aleksandra 864 280 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0154.htm
12 5 1851 Krzywin Agnieszka Chmielowska 60 Łaszanówka z Kurkiewiczów, m. Mikołaj, s. Jan, Mikołaj, Seweryn, Józef, Marcin, Aleksander, c. Wiktoria, Łucja, Franciszka 171-2-1 328R 12 R 332 BW
26 2 1851 Miropol Klementyna Chmielowska 7 Miropol c. Celestyna i Antoniny z Bańkowskich 178-3-72 259V 14 Ż 564 DM
12 3 1851 Miropol Agnieszka Iwaśkiewicz [Iwaszkiewicz] 40 Małaszówka z d. Domalewska, mąż Andrzej, synowie Florian, Kajetan i Ksawery, córka zamężna Marianna Chmielowska 178-3-72 288R 22 Ż 567 DM
12 10 1859 Włodzimierz Feliksa Chmielowska 1 Goryczów c. Piotra i Julii z Witkowskich 795 65 42 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0034.htm
27 5 1860 Krzemieniec Maria Chmielowska 35 Krzemieniec miesz., mąż Roman, syn Michał, córka Anastazja 426-1-33 52R 32 T/FS 804 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQWQ-J?i=803&cat=300453
13 5 1860 Kodnia Helena Podhorodecka 80 Różki z d. Chmielowska, wdowa po Janie, córka zamężna Apolonia Kowalska 178-3-51 21R 12 Ż 21 DM
27 8 1862 Łabuń Józefa Chmielowska 23 Onackowce z d. Glińska, mąż Hipolit, bez potomstwa 178-3-77 349V 51 Ż 690 DM
17 4 1863 Hulewicze Ewa Chmielowska 16/12 Hulewicze c. chł. Dominika i Joanny z Ksiuków 892 170R 8 AGAD 167 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0167.htm
27 7 1863 Hulewicze Rozalia Chmielowska 17 Kaszówka od suchot, c. chł. Stanisława i Rozalii z d. Szwałkowskiej 892 171R 14 AGAD 168 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0168.htm
26 3 1866 Białogródka Anna Chmielowska 19 Białogródka z Sztabowiczów, mąż Sylwester 178-3-81 251R 22 Ż DM
2 2 1869 Wieledniki Józefa Chmielowska 2 Wieledniki córka Józefa i Karoliny z Chmielowskich 178-3-56 140R 7 Ż MW
18 1 1870 Turzysk Julia Chmielowska 65 Turzysk wdowa s. Zygmunt 738 22 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20738/pages/PL_1_436_738_0014.htm
9 5 1870 Torczyn Leontyna Chmielowska 10 Torczyn od suchot, c. 1-dw. Jakuba i Marianny z Ptaszyńskich 656 52 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0028.htm
22 9 1874 Olewsk Marianna Chmielowska 26 Słoboda Snowidowska z krwawej biegunki, z domu Garbowska, mąż Franciszek s. Michała Chmielowski, syn Piotr, córka Marianna 178-3-246 44v 45 Ż Na
11 3 1883 Olewsk Michał Rudnicki 25 Netreba z suchot, żona Katarzyna z d. Chmielowska 178-3-246 90r 14 Ż Na
16 11 1883 Olewsk Katarzyna Rudnicka 60 Budki Sobieckie ze starości, z domu Chmielowska, mąż Józef Rudnicki, synowie Feliks, Adam, Grzegorz i Hieronim, córki Balbina i Zofia 178-3-246 92r 29 Ż Na
3 3 1886 Olewsk Jan Rudnicki 60 Nowa Aleksandrówka z zapalenia płuc, s. Franciszka, żona Józefa z d. Chmielowska, synowie Antoni, Feliks, Franciszek i Ludwik, córki Agata, Ewa, Anna i Marianna 178-3-246 110r 12 Ż Na
23 9 1888 Olewsk Dioniza Chmielowska 56 Buda Snowidowska z gorączki tyfusowej, z domu Hanuszewicz, mąż Piotr Chmielowski 178-3-246 127r 36 Ż Na
9 4 1889 Kowel Zofia Chmielowska 60 Kowel z Borszczewskich, szl., mąż Leon 290 82 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0044.htm
3 6 1892 Olewsk Anastazja Chmielowska 1,5/12 Buda Snowidowska z krupu, córka Franciszka i Katarzyny z d. Ręczkowskiej 178-3-246 161r 30 Ż Na
10 11 1894 Olewsk Paulina Chmielowska 1 Buda Snowidowska z odry, córka Wiktora i Walerii z d. Boczkowskiej 178-3-246 184v 69 Ż Na
1 11 1897 Ołyka Maria Chmielowska 74 Długoszyje z Ptaszyńskich, mąż Jakub, dzieci: Mieczysław, Witold, Felicja i Michalina 1018 814 78 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0424.htm
18 1 1898 Olewsk Józefa Chmielowska 20 Budki Snowidowskie z porodu, mąż Piotr, córka Franciszka 178-3-246 211v 20 Ż Na
17 2 1898 Olewsk Marianna Chmielowska 55 Budki Snowidowskie z suchot, mąż Benedykt, synowie Stanisław i Feliks 178-3-246 213r 28 Ż Na
16 5 1898 Olewsk Franciszka Chmielowska 4/12 Andrejówka z zapalenia mózgu, córka Piotra i Józefy z d. Zinkiewicz 178-3-246 215v 43 Ż Na
7 1 1903 Tuczyn Anna Chmielowska 2 Szubków c. chłopów Józefa i Michaliny z Pawłowskich 970 41 V 1 0
18 11 1907 Cudnów filia Romanów Barbara Chmielowska 60 Korczówka wdowa, syn Andrzej, córki Józefa, Maria i Sabina 178-3-215 128V 100 Ż 248 DM
30 8 1913 Jałowicze Stanisława Chmielowska 1 Nowostaw c. chł. Mikołaja i Marii z Matusiewiczów 1047 44 18
25 10 1921 Młynów Marcelina Chmielowska 75 Peremiłówka z d. Mozalska, wdowa, dzieci: Łukasz, Tymoteusz, Stefan, Anastazja, Agata 740-4-446 60V 59 R 544 RK

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 12 1722 Torczyn Katarzyna Chmielowska Andrzej Teofila Paweł Gozdzieiowski, Apolonia Strzałkowska, Hulaniki 13 b/nr Ł EH
27 10 1766 Szumsk Szymon Biskupski Zahajce Eliasz Katarzyna Grzegorz Ogrodnik, Katarzyna Chmielowska 297-1-180 135V Ł 4503 RK
28 3 1767 Szumsk Anna Bielewicz Hucisko Szumskie Andrzej Marianna Michał Sliwka, Anna Wereszczynska, Maciej Choinski, Regina Chmielowska 297-1-180 138R Ł 4508 RK
1 4 1767 Szumsk Marianna Chmiel Chmielowska Waśkowce Michał Teresa Maciej Choinski, Anastazja Bielewiczowna, Grzegorz Bilski, Anna Olchowska 297-1-180 138V Ł 4509 RK
24 5 1767 Szumsk Katarzyna Chmielowska Zahajce Szymon Katarzyna Grzegorz Paszkowski, Chimka Kołomyiczykowa 297-1-180 139R Ł 4511 RK
28 11 1773 Czartorysk Józef Andrzej Wilgoszewski Czartorysk Józef Anna Józef Toczyski, Katarzyna Chmielowska, Adam Lesczyński, Marianna Jurewiczowa 297-1-185 93R Ł 9306 DW
8 3 1774 Szumsk Józef Skoliński Zahajce Jan Anna Szymon Zelmanowicz, Marianna Chmielowska 297-1-181 5V Ł 6 RK
6 7 1779 Szumsk Dominika Chmielowska Kąty Michał Teresa Maciej Jakusiewicz, Rozalia Domańska, Jan Domagalski, Agnieszka Sikorska 297-1-181 34V Ł 35 RK
2 10 1786 Szumsk Justyna Chmielowska Szumsk Jan Teresa Józef Sopinski, Marianna Szewczycha 297-1-181 81R Ł 081a RK
22 4 1793 Wiszenki Wojciech Skrypczuk Swoz Mikołaj Krystyna Maciej Murzyński, Marianna Chmielowska, dop. ceremonii 26.4.1793 297-1-12 3V AR
21 5 1793 Wiszenki Zofia Chmielowska Swoz Michał Anna Paweł Stepaniuk, Marianna Chmielowska 297-1-12 3V AR
30 10 1795 Wiszenki Teresa Chmielowska Swoz Wawrzyniec Zofia uczc. Stanisław Chmielowski, Marianna Chmieluk 297-1-12 9R AR
29 10 1798 Lubar Anastazja Horopaje Daniel Irena łacina, data chrztu, Jakub Krzeszkowski, Anna Chmielowska 178-49-3 612V Ż Mg
16 10 1799 Lubar Teresa Szudracka Horopaje Andrzej Eufemia łacina, data chrztu, Anna Chmielowska, Jakub Krzeczkowski 178-51-174 16R Ż Mg
20 3 1800 Szumbar Magdalena Kasperska Borki Józef Marianna Rutkowska Franciszek Judycki, Teresa Chmielowska Ł 4 V 0
27 10 1801 Wiszenki Szymon Chmielowski Swoz Wojciech Marianna pr. Piotr Chmielowski, Oksenia Chmielowska 297-1-12 23R AR
5 10 1805 Wiszenki Franciszek Chmielowski Swoz Maciej Marianna Teodor Sardaczuk, Marianna Chmielowska siostra, dziecki urodzone kilka dni wcześniej, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 36V AR
19 4 1806 Wiszenki Agafia Naumowicz Majdan Retowski Kazimierz Agnieszka pr. Szymon Kondratowicz, Marianna Chmielowska, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 38R AR
31 5 1807 Lubar Adam Kozłowski Bratałów Daniel Tekla Chmielowska ? łacina, chrzest 1.06.1807, Jan Sinn, Brygida Ciedlecka (Cielecka?) 178-51-174 93R Ż Mg 222
9 11 1811 Ostróg Karolina Chmielowska Mizocz Andrzej Marianna Grzybowska Grzegorz Grodziński, Marianna Różycka 297-1-136 167 Ł 882 SK
27 12 1812 Wiszenki Zofia Chmielowska Susk Stefan Daria Grzegorz Krawczuk, Marianna Cylanka 297-1-12 56V AR
24 4 1819 Wiszenki Domicela Chmielowska Swoz NN Katarzyna Filanka wlm. Piotr Słoniewski chorąży, wlm. Julianna Słoniewska, dop. ceremonii 4.8.1820 297-1-12 74V Ł AR
19 9 1821 Sielec Rozalia Kostkiewicz Grzybowica par. Zabłotce Łukasz Marianna Dębicka dop. ch. 22. 10. 1831 r. Asyst. Tomasz Papużyński, Katarzyna Chmielowska ż. Jana 846 117V 23 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0120.htm
0 0 1822 Zasław św. Jana Florian Borowski Bielczynka Benedykt Agnieszka Przedborska chrzest 29.06.1834, Jan Dobrowolski i Lucyna Chmielowska 178-3-100 5V 27 Ż 13 DM
13 11 1822 Sielec Waleria Kostkiewicz Grzybowica par. Zabłotce Łukasz Marianna Dębicka dop. ch. 22. 10. 1831 r. Asyst. Tomasz Papużyński, Katarzyna Chmielowska ż. Jana 846 117R 22 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0119.htm
3 5 1823 Wiszenki Julianna Czechowska Chopniów Józef Krystyna Jakub (?) uczc. Wojciech, Katarzyna Piotrowska, Michał Korzeniewicz, Helena Chmielowska 297-1-12 86V Ł AR
14 2 1825 Fastów Ludwika Piotrowski Ustymówka Erazm s. Wojciecha Emiliac. Jakuba Grudzińska c. ur., dopeł. Chrz. 16.07.1830, asysta: W. Michał Grudziński porucznik wojsk rosyjskich, Aleksandra Obedzińska podandkowa pow. zwinogrodzkiego, W. Franciszek Grudziński kolegialny sekr., W. Anna Chmielowska podandkowa winnicka 178-51-339 28 33 Ż EH
16 12 1825 Wiszenki Józef Jasowski Chopniów Józef Gertruda Jan Jakubowski, Marianna Rudnicka, Paweł Stankiewicz, Helena Chmielowska, chrzest 17.12.1825 297-1-12 97V Ł AR
1 1 1826 Lachowce Jan Nowicki Kaletyńce Wielkie Sylwester Wiktoria Niedzielska data chrztu; Andrzej Suchodolski i Apolonia Chmielowska 178-51-266 23R Ż 47 DM
19 1 1826 Lachowce Mikołaj Stasiuk Kaletyńce Wielkie Karol Anna data chrztu; Jan Stargczewski i Apolonia Chmielowska 178-51-266 23V Ż 48 DM
18 9 1827 Kołki Kornelia Wiktoria Chmielowska Łyczki Wojciech Helena Dębowska Antoni Eysmont, Agnieszka Maszczewska, ż. Franciszka; ch: 19.09. Szymon Niwiński 813 104a 22 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0104.htm
24 6 1827 Szumbar Jan Bankowski Cecyniówka Ludwik Marianna Chmielowska Patrycjusz Bachmański, Justyna Lottowa ż. Michala 200 43 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0024.htm
24 4 1827 Zasław św. Jana Marcella Chmielowska Zasław Szymon Łucja Barszczewska 178-3-93 5 23 Ż 11 MO
19 7 1827 Krasnopol Anna Pielechowska Januszpol Bartłomiej Anastazja Romanowska chrzest 20.07.1827, Karol Studziński i Katarzyna Chmielowska 178-51-302 12R 51 Ż 14 DM
28 12 1828 Targowica Marianna Martyniuk Podhajce Michał Marianna Jan Kawecki, Marianna Chmielowska 814 278 V 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0282.htm
28 2 1828 Stary Oleksiniec Kazimierz Podleśny Korszyłówka Maciej Melania Hytruk Antoni Franków, Tatiana Chmielowska ż. Tomasza, asys, Bazyli Krawczun, Anna Paniasiuk ż. Pawła 245-1-2 266 7 R 510 DM1
5 10 1828 Szumsk Jakub Jastrzębski Jastrzembski Huta Szumska Michał Agnieszka Chmielowska Antoni Jastrzembski, Rozalia Weresczyńska ż. Franciszka 245-1-2 393V 195 R RK
13 10 1828 Szumsk Jakub Jastrzębski Huta Szumska Michał Ludwika Chmielowska Antoni Jastrzębski, Rozalia Weresczyńska 245-1-2 394R 202 R RK
18 2 1828 Horyńgród Teofila Julianna Skrzyszewska Horyńgród Franciszek Teresa Chmielowska 18.02.1828, Szlach. Daniel Kupczycki, Ur. Marianna Pawłowska, panna 171-1-1 184V 4 R 7077 Mg
12 7 1828 Horyńgród Apolonia Bartmańska Horyńgród Jan Rozalia Swidłowska 17.07.1828, Szlach. Daniel Kupczycki, ucz. Zofia Chmielowska 171-1-1 184V 7 R 7077 Mg
18 1 1828 Kazimierka Agnieszka Meisell Perespa Antoni Anna Chmielowska ch. 20.01.1828, pogrobowiec, Ur. Marcin Adaszynski, Elżbieta Matuszynska ż. Łukasza 171-1-1 224R 4 R 7116 Mg
31 5 1828 Międzyrzec Petronela Chmielowska Międzyrzec NN Helena Chmielowska ch. 3.06.1828, Ur. Ksawery Wojciechowski, Ur. Marianna Hryniewiecka 171-1-1 233V 17 R 7126 Mg
13 6 1828 Tuczyn Jan Sniezny Rzeczyca NN Apolonia Sniezna ch. 16.06.1828, Ur. Jan Kuczyński, Sł. Agata Chmielowska 171-1-1 191V 12 R Mg 708
20 4 1828 Zasław św. Józefa Domicella Curiei Zasław ur. Kasper Katarzyna Chmielowska ur. Jan Ostrowski,ur. Julia Błażejewska 178-3-94 31V 42 Ż 59 KP2
6 5 1828 Zasław św. Jana Marcellina Tekla Chmielowska Zasław ur. Szymon Łucja Barszczewska ur. Michał Korycki (pocztmajster zasławski, tytularny sowietnik), ur. Marcjanna Szpilarska 178-3-94 9R 37 Ż 15 KP2
14 9 1828 Zasław św. Jana Julianna Józefa Hańska Michla ur. Bernard Ludwika Lewińska ur. Symon Biliński, Łucja Chmielowska 178-3-94 10V 45 Ż 18 KP2
1 1 1828 Połonne Paulina Golczewska Łodzianówka Jakub Teresa Chmielowska ur. Marcin Golczewski, Marianna Topolnicka 245-1-2 88V 8 R 2665 DW
6 1 1828 Połonne Honorata Felińska Łodzianówka Andrzej Agata Bagińska ur. Szymon Olkiewicz, Tekla Chmielowska 245-1-2 88V 11 R 2665 DW
25 2 1828 Połonne Leonora Chmielowska Baranówka Kasper Marianna Bernacka ur. Adam Podlewski, Franciszka Dobrzeniecka panna 245-1-2 90R 37 R 2669 DW
13 6 1829 Radziwiłłów Honorata Chmielowska Radziwiłłów Jan Sylwestra - 815 280a 29 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0285.htm
27 10 1829 Horyńgród Karol Sołotwiński Babin Tomasz Teresa Kędzierska ch.27.10.1829, Ur. Stanisław Czwaliński, Ucz. Apolonia Chmielowska, asysta Grzegorz Chmielowski, Ur. Antonina Czwalińska 171-1-2 181R 9 R Mg
4 11 1829 Horyńgród Karol Bartmański Horyńgród Jan Rozalia Swidłowska ch.5.11.1829, Ur. Marcin Samborski, Ucz. Apolonia Chmielowska, asys. Ur. Daniel Kupczycki, Ur. Anna Wężowska 171-1-2 181R 10 R Mg
16 4 1829 Tuczyn Marianna Chmielowska Rzeczyca Szymon Agata Koriatewska Aleksander Urbanowicz i Tekla Dy.... 171-1-2 187R 8 R DM
11 4 1829 Zasław św. Jana Konstancja Chmielowska Zasław wielm. Szymon Łucja Barszczewska wielm. ks. Tomasz Huawin wikary kościoła par. Zasław św. Jana Chrzciciela, Franciszka Bileniewska 178-3-95 7R 25 Ż 10 KP2
23 8 1829 Starokonstantynów Kapucyni Michalina Jastrzębska Kosteniec wielm. Kasper Cecylia Czeczel JW. Karol Jastrzębski podkomorzy ptu zasławskiego, JW. Honorata Chmielowska 178-3-95 184r 77 Ż 354 KP2
10 9 1829 Turzysk Tekla Suchecka Turzysk Michał Joanna Krasnowolska Maciej Tatarzyński, Zuzanna Jaworska, as. Józef Ulanowski, Katarzyna Tatarzyńska panna, Ksawery Kulikowski, Barbara Chmielowska panna 709 26 76 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0014.htm
18 2 1829 Dubno Marceli Grajewski Kryłów Jan Anna Chmielowska Kazimierz Szyjanowski i Tekla Sinkiewicz panna 815 188R 19 AGAD 192 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0192.htm
15 5 1829 Hulewicze Dorota Sawicka Majdan Lipieniecki Wojciech Helena Bielecka dopełnienie chrztu 18.08.1829, asyst. Szymon Kozłowski i Anastazja Sawicka, Franciszek Orzechowski i Aleksandra Chmielowska 844 364 23 AGAD 199 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0199.htm
20 2 1830 Kołki Tekla Chmielowska Łyczki Wojciech Helena Domska Daniel Powstański, Agnieszka Maszewska - ż. Franciszka; ch: 23.02. 816 56a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0058.htm
12 4 1830 Krzemieniec Antoni Sapik Budki Tomasz Zofia ob.gr.unicki Poczajów, Teodor Borodyński i Anna Chmielowska 426-1-3 129R 104 T 630 DM
5 8 1830 Zasław św. Jana Marianna Franciszka Chmielowska Zasław Szymon Łucja Baranowska JW Ks. Franciszek Borgiasz Markowski Probosz i Wlm Anna Nęcińska wdowa 178-3-96 4R 24 Ż DM
25 11 1830 Zasław św. Jana Karol Franciszek Torczyński Luterka Jan Krystyna Teleżyńska WJKs. Franciszek Borgiasz Markowski Proboszcz i Lucyna Chmielowska, as. Daniel Łempicki i Zuzanna Korycka 178-3-96 6R 44 Ż DM
20 6 1830 Kotelnia Alojzy Waśkowski Gardyszówka Karol Małgorzata Pruszkowska Feliks Kobylińśki Joanna Chmielowska as: Jan Białoszycki Zofia Przyłucka 178-3-3 190V 48 Ż MP
5 1 1830 Cudnów Antoni Kulikowski Kujżycie Fabian Helena Chmielowska Kazimierz Pawlikowski, Franciszka Chmielowska 178-3-3 306V 6 Ż MP
1 11 1830 Cudnów Karolina Wańkiewicz Olanowce Jan Marcjanna Raczkowska Gzregorz Czernecki, Agnieszka Chmielowska 178 3 3 V322 153 MP
7 3 1830 Berdyczów Grzegorz Wadowicki Gardyszowka Jakób Zuzanna Chmielowska Heronim Obodyński, Marianna Rudzińska 178 3 3 V118 37 Ż MP
24 10 1830 Owrucz Bartłomiej Redczyc Redczyce Jan Magdalena Chmielowska 178-3-3 405R 35 Ż MW
8 1 1830 Łabuń Ksaweryna Honorata Chmielowska Futor Brocki Wojciech Marianna Kozłowska Antoni Opacki wdowiec i Helena Wróblewska zamężna, asyst. Grzegorz Wróblewski i Magdalena Węcławska zamężna 178-3-96 109R 3 Ż 198 DM
11 8 1830 Łabuń Domicela Staniszewska Łabuń Aleksander Salomea Kamińska Roman Węgrzynowicz i Marianna Chmielowska, asyst. Adam Skamirowski i Aleksandra Węcławska 178-3-96 112V 44 Ż 213 DM
16 10 1830 Łabuń Florentyn Jan Trębski Dobre Łozy Grzegorz Marcelina Chmielowska Jan Chmielowski kawaler porucznik WR i Helena Omiecińska, asyst. Wincenty Grabowski i Elżbieta Piotrowa komisarzowa 178-3-96 113R 54 Ż 214 DM
15 9 1830 Sielec Nikodem Józef Jan Kapistran Hulanicki Sielec Grzegorz Salomea Barańska Józef Hulanicki, Katarzyna Chmielowska żona Jana 845 90R 16 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0095.htm
24 9 1830 Łabuń Tytus Wincenty Sipajło Tytków Karol Monika chrzest 23.08.1831, Ignacy Stempkowski i Marianna Iwanowska, Franciszek Rudnicki i Antonina Sieraczyńska, Jan Sieraczyński i Teresa Beyzym wdowa, Adam Puławski i [...] Iwanowska, Mieczysław Pruszyński i Tekla Chmielowska 178-3-97 134V 35 Ż 256 DM
9 9 1831 Targowica Mikołaj Kwiatkowski Borzemiec Konstanty Katarzyna Chmielowska Kazimierz Wysocki, Rozalia Leśnicka 817 248 R 32 ZP 0
19 7 1831 Radziwiłłów Maria Magdalena Kutasiewicz Radziwiłłów Paweł Honorata Chmielowska 817 209a 25 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0213.htm
14 11 1831 Horyńgród Zofia Salomea Krzeszewska Horyńgród Franciszek Teresa Chmielowska ch.15.11.1831, Ur. Feliks Chrościkowski, W. Anna Łotocka, asys. ksiądz G-R Jakub Naruszewicz, Ur. Domicela Samborska, ojciec zmarł 3 m-ce przed urodzeniem dziecka 171-1-4 168R 9 R Mg
9 2 1831 Zasław św. Jana Wincenty Zagórski Michla Piotr Antonina Lesińska Franciszek Borgiasz Makowski - Proboszcz Zasławski i Lucyna Chmielowska, as. Franciszek Pawłowski i Marianna Strutyńska, Faustyn Jasypowicz i Emalia Pawłowska panna 178-3-97 2R 10 Ż DM
10 10 1831 Zasław św. Jana Franciszek Lubarski Zasław Roman Joanna Gołkowska Prokop Zachowski i Łucja Chmielowska, as. Teodor Szkuratowski Chorąży WR i Julia Gutkowska 178-3-97 6R 42 Ż DM
15 10 1831 Sielec Zuzanna Kostkiewicz Bubnów Łukasz Marianna Dębicka Tomasz Papużyński, Katarzyna Chmielowska ż. Jana 846 117R 21 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0119.htm
4 6 1831 Cudnów Paulina Kulikowska Kniażyn Fabian Aniela Chmielowska Stanisław Wojewódzki i Franciszka Pawlikowska panna 178-3-4 287R 64 Ż 565 DM
16 8 1831 Cudnów Alojza Chmielowska Rudnia Leśna Augustyn Brygida Borowska Eustachy Miaskowski i Marianna Zabłocka wdowa 178-3-4 293R 134 Ż 577 DM 0
31 5 1831 Łabuń Franciszek Jedliński Łabuń Stefan Zofia Babińska Adam Skomorowski i Marianna Chmieska ? [Chmielowska] ż. Wojciecha, asyst. Grzegorz Jedliński i Bogumiła Nehrebecka córka Antoniego 178-3-97 133V 22 Ż 254 DM
26 9 1831 Hulewicze Justyn Michniewicz Majdan Lipieniecki Wojciech Helena Ostrowska Jan Mieliński mąż Justyny i Tekla Chmielowska panna, Antoni Mirowski kawaler i Agata Turowska ż. Kazimierza 846 217R 16 AGAD 210 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0210.htm
4 11 1832 Targowica Karol Kwiatkowski Borzemiec Konstanty Agnieszka Chmielowska Antoni Bratkowski, Katarzyna Wiktorowska panna 813 211 R 57 ZP 0
6 11 1832 Wiszenki Joanna Zilińska Czołnica Mikołaj Dorota Chmielowska Szymon Tankowski, Joann Zylińska; ch: 08.11. 818 102 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0109.htm
8 3 1832 Zasław św. Jana Wiktoria Zawadzka par. Zasław Naum Marianna Chojnowska Franciszek Markowski i Łucja Chmielowska 178-3-98 1V 7 Ż DM
15 10 1832 Zasław św. Jana Florentyna Sokulska Soszne Filip Antonina Nienadkiewicz Prokop Zahowski i Łucja Chmielowska, as. Naum Zawadzki i Tekla Urbańska wdowa 178-3-98 5R 41 Ż DM
26 8 1832 Ostropol Augustyn Liniewicz Józefówka Fabian Barbara Chmielowska Jan Borecki i Józefa Mańkowska, asyst. Antoni Mańkowski i Rozalia Gorecka panna 178-3-98 221R 39 Ż 420 DM
19 12 1832 Ostropol Krystyna Chmielowska Józefówka Teodor Aniela Winogrodzka Tomasz Filipowicz i Justyna Łotocka 178-3-98 225R 63 Ż 428 DM
5 4 1833 Bereźnica Nikodem Ksawery Czarnecki Majdan Cepcewicki Michał Marianna Buczyńska Leon Chomicki i Rozalia Chmielowska 819 111V 12 AGAD 118 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0118.htm
29 3 1833 Horyńgród Józefa Bartmańska Horyńgród Jędrzej Magdalena ch.3.04.1833, Ucz. Feliks Ossenkowski, Ucz. Barbara Zaręba, as. Ucz. Stefan Harasymiuk, Ur. Teresa Chmielowska 171-1-6 146R 2 R Mg
17 10 1833 Berezne Władysław Jozafat Makowski Berezne Ignacy Antonina Chmielowska Jozafat Moszyński kawaler i Eufrozyna Wasilewska panna 171-1-6 222R 17 R Na
23 3 1833 Korzec Szymon Kraszewski Majdan Bereźnicki Teodor Marianna Chmielowska 245-1-7 75 37 R PW
24 5 1833 Ostropol Katarzyna Śniechowska Józefówka Stefan Domicela Załuska Ignacy Liniewicz i Anna Statkiewicz, asyst. Ludwik Liniewicz i Wiktoria Chmielowska 178-3-99 217R 27 Ż 414 DM
21 8 1833 Ostropol Emilia Żurawski Ostropol Jan Ludwika Markowska Stanisław Poraziński i Salomea Chmielowska zamężna 178-3-99 221R 51 Ż 422 DM
12 11 1833 Ostropol Marcin Gorecki Józefówka Antoni Rozalia Liniewicz Piotr Liniewicz i Wiktoria Chmielowska, asyst. Teodor Chmielowski i Barbara Liniewicz zamężna 178-3-99 223V 67 Ż 427 DM
10 5 1833 Łabuń Antonina Jackiewicz Futor Łabuński Stefan Konstancja Berezowska Kasper Pańkowski i Marianna Chmielowska 178-3-99 72R 28 Ż 144 DM
19 2 1833 Sielec Szymon Chmielowski Sielec NN Julianna Chmielowska Józef Konfland, Józefa Markiewicz panna 848 152 2 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0082.htm
17 5 1834 Targowica Józef Trusiewicz Podlisze Ksawery Zofia Leszczyńska Maciej Chmielowski, Katarzyna Chmielowska panna 820 247 R 93 ZP 0
20 11 1834 Targowica Pawlina Kwiatkowska Bokujma Konstanty Katarzyna Chmielowska Rafał Majewski, Anna Bratkowska ż. Antoniego dopełnienie 821 266 R - 266 V 12 ZP 0
21 11 1834 Horyńgród Feliks Słotwiński Antopol Klemens Katarzyna ch.23.11.1834, Ur. Feliks Harasymowicz, Ur. Apolonia Chmielowska, wdowa 171-1-7 160V 16 R Mg
15 9 1834 Korzec Jan Kraszewski Majdan Bereźnicki Teodor Marianna Chmielowska 245-1-9 59 34 R PW
20 1 1834 Łabuń Agnieszka Gałkowska Futor Łabuński Ksawery Rozalia Rogowska Kazimierz Babicki i Marianna Skamirowska, asyst. Józef Wyszyński i Marianna Chmielowska 178-3-100 102V 6 Ż 206 DM
4 7 1834 Miropol Joanna Stankiewicz Miropol Antoni Domicela Chmielowska Józef Misiurewicz i Joanna Siergiejowa, asyst. Stanisław Kozłowski i Domicela Stankiewicz 245-1-8 175V 41 R 181 DM
27 2 1834 Hulewicze Kazimierz Bulik Hulewicze Andrzej Barbara Romaniuk Bazyli Bulik i Prakseda Chmielowska ż. Jana 849 312 10 AGAD 174 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0174.htm
21 12 1835 Sokul Julianna Ferlejewska Nawoz Piotr Katarzyna Hładyszewska Paweł Ferlejewski, Salomea Ferlejewska z d.Chmielowska Kaspra małżonka, Ignacy 821 42V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0044.htm
2 6 1835 Horyńgród Antoni Wabiszczewicz Folwark Taerczyn (Babin) Grzegorz Eufrozyna ch.3.06.1835, Szl. Tomasz Słotwiński, Szl. Franciszka Harasymowicz, asys. Antoni Godulski, Katarzyna Chmielowska wdowa po Grzegorzu 171-1-8 150R 6 R Mg
11 9 1835 Fastów Jan Łukaszewicz Fastów Andrzej Marianna Mackiewicz Franciszek Łukaszewicz, Marianna Chmielowska, ż. Bartłomieja, as. Samuel Łukaszeiwcz, Agata Sikorska, wdowa, chrz. 12.09.1835 178-51-372 18V 12 Ż BS 39
22 4 1835 Zasław św. Józefa Antonina Chmielowska Seredyńce Kazimierz Marianna Jurkowska Józef Kaydecki, Henryka Rodecka 178-3-101 31 37 Ż SK
2 4 1835 Berezdów Jan Rybicki Chorowiec Józef Wiktoria Chmielowska Michał Przyłuski i Magdalena Rybicka ż. Romana, asyst. Józef Zabłocki i Marianna Iwanicka panna 245-1-9 103R 26 R 8 DM
9 10 1836 Nieświcz Brygida Chrząstowska Ławrów Franciszek Justyna Chmielowska 431 13 27 822 20R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0007.htm
12 6 1836 Ostropol Antoni Tomasz Liniewicz Józefówka Fabian Barbara Chmielowska Stanisław Porzeziński i Franciszka Kłopotowska, asyst. Józef Porzeziński i paulina Dutewicz 178-3-106 304R 25 Ż 586 DM
6 10 1836 Zasław św. Jana Aniela Chmielowska Zasław Szymon Łucja Barszczewska Karol Palmir i Anna Nęcińska 178-3-106 8V 47 Ż 18 DM
3 10 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Franciszek Korzeniowski Seredyńce Łukasz Justyna Błażejewska Wojciech Podlewski i Regina Chmielowska ż. Jana 178-3-106 91V 36 Ż 178 DM
29 6 1837 Jałowicze Petronela Paulina Tomaszewska Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska Tadeusz Majewski, Helena Tomaszewska ż. Franciszka 823 281 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0315.htm
6 3 1837 Młynów Romuald Górski Moszków Franciszek Marianna Antoszewska Franciszek Przewaliński, Helena Chmielowska, Szymon Rakucki, Zofia Sosnowska 823 190R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0198.htm
23 1 1837 Młynów Helena Grabowska Peremiłówka NN Anna Grabowska Franciszek Przewaliński, Helena Chmielowska 823 190V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0199.htm
9 3 1837 Ostróg Franciszka Kibowicz Ostróg Wincenty Antonina Kozłowska Kazimierz Eygiert i Klementyna Chmielowska panna 171-1-10 6R 30 R DM
6 10 1837 Miropol Brygida Chmielowska Miropol Jan Marianna Kalemberg Piotr Sokołowski i Apolonia Sokołowska z Osińskich 245-1-11 230V 69 R 229 DM
29 3 1837 Zasław św. Józefa Józef Rybicki Minkowce (Mińkowce) Józef Wiktoria Chmielowska Michał Malinowski, Urszula Orłowska 178-3-108 56V 39 Ż 109 RG
28 1 1837 Hulewicze Bazyli Bulik Hulewicze Jan Ksenia Chmielowska Walenty Chmielowski i Anna Kulesza ż. Jędrzeja 852 353 4 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0186.htm
29 1 1837 Hulewicze Petronela Krysak Hulewicze Andrzej Maria Ratańczuk Andrzej Krysak i Aleksandra Chmielowska panna 852 353 5 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0186.htm
13 1 1838 Zasław św. Józefa Marianna Kiury Zasław Majdan Kasper Katarzyna Chmielowska Mikołaj Grudziński i Marianna Błażyńska 170-3-110 45R 8 Ż 86 DM
13 1 1838 Kotelnia Paweł Pstrągowski Kotelnia Felicjan Anna Zieleznicka Piotr Sawarowski i Marianna Grabowska ż. Ignacego, asyst. Medard Sińkiewicz i Joanna Chmielowska wdowa 178-3-6 152V 5 Ż 293 DM
23 1 1838 Ostropol Marianna Liniewicz Józefówka Fabian Barbara Chmielowska Jan Górecki i Apolonia Liniewicz ż. Ignacego, asyst. Kazimierz Kasperski i Rozalia Górecka panna 178-3-110 277R 7 Ż 544 DM
16 6 1838 Ostropol Paulina Kasperska Mszaniec Jędrzej Katarzyna Kurowska Michał Krzyżanowski i Wincentyna Terpiłowska, asyst. Kazimierz Kasperski i Aniela Chmielowska 178-3-110 282R 40 Ż 554 DM
24 10 1838 Ostropol Dymitr Muraszewski Hubin Eliasz Katarzyna Antoni Sarzyński i Marianna Chmielowska 178-3-110 284R 57 Ż 558 DM
24 3 1838 Miropol Marianna Chmielowska Ludwikówka Szymon Agnieszka Domalewska Piotr Czarnecki i Rozalia Domalewska panna 245-1-12 151V 21 R 153 ES
28 12 1838 Zasław św. Józefa Jan Tomasz Błażejewski Sławuta Jakub Marianna Chmielowska Franciszek Wojnarowski, Ksawera Tarnowska 178-3-112 46V 3 Ż 89 RG
16 9 1838 Żytomierz Józefa Rabsztyńska Żytomierz NN Agnieszka Józef Dobrzański i Katarzyna Chmielowska panna 178-3-6 28V 275 Ż 58 DM
7 4 1839 Jałowicze Dionizy Tomaszewski Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska Witalis Tomaszewski, Marcjanna Tomaszewska panna 825 250 R - 250 V 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0258.htm
26 3 1839 Nowogród Wołyński Aniela Kapuścińska Susły Hipolit Apolonia Kosowska Jan Abratowicz i Wiktoria Chmielowska ż. Stefana 178-3-72 8R 57 Ż 16 DM
17 10 1839 Nowogród Wołyński Zofia Chmielowska Susły Stefan Wiktoria Żmijewska Ludwik Olszewski i Urszula Raszka ż. Jana 178-3-72 23V 181 Ż 47 DM
7 3 1839 Zasław św. Józefa Franciszka Chmielowska Minkowce Mikołaj Agnieszka Kurkiewicz Michał Malinowski, Karolina Pawłowska 178-3-112 49V 21 Ż 95 RG
3 10 1839 Zasław św. Józefa Teresa Kley Klej Minkowce Józef Łucja Chmielowska Jerzy Karamanowicz, Karolina Pawłowska 178-3-112 63R 105 Ż 122 RG
21 12 1840 Nowogród Wołyński Rozalia Chmielowska Susły Jan Konstancja Szwiejchowska 872 2 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0002.htm
18 9 1840 Nieświcz Mateusz Chrząstowski Ławrów Franciszek Justyna Chmielowska 435 9 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0005.htm
19 1 1840 Kotelnia Agnieszka Chmielowska Gardyszówka Rafał Marianna Sikorska Kazimierz Niewmierzycki i Marianna Nowaczewska ż. Bazylego, asyst. Paweł Rudziński i Helena Niewmierzycka panna córka Pawła 178-3-9 164R 2 Ż 326 DM
29 5 1840 Owrucz Feliks Redczyc Redczyce Jan Magdalena Chmielowska 178-3-9 387V 15 Ż MW
5 7 1840 Cudnów Karolina Terlecka Kołki Jan Dioniza Łabejkowska Hieronim Poznański i Wlm Aleksandra Obiedzińska wdowa, asyst. Wlm Kleofas Bolesław Obiedziński i Brygida Chmielowska ż. Augusta 569-1-63 12R 108 Ż DM
24 12 1840 Cudnów Julia Chmielowska Rudnia Hodycha Józef Anna Radzichowska data chrztu (wpis do księgi 12.1840) Teodor Mazurkiewicz i Marianna Kuriata 569-1-63 26R 232 Ż DM
30 3 1840 Krasnopol Marianna Aleksandrowicz Krasnopol Franciszek Joanna Chmielowska Rafał Zwoliński i Tekla Wojna ż. Ambrożego 178-3-9 202R 25 Ż 398 DM
23 11 1840 Miropol Klementyna Jahołkowska Miropol Karol Longina Chmielowska Andrzej Jędrzejewski i Klementyna Sokołowska ż. Piotra 871 319 73 AGAD 165 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0165.htm
26 11 1840 Miropol Konrad Żółtowicz Miropol NN Magdalena Żółtowicz Piotr Krynicki i Marianna Chmielowska z Kalembergów ż. Jana 871 319-320 74 AGAD 165 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0165.htm
12 6 1840 Beresteczko Antonina Chmielowska Mytnica Franciszek Konstancja Komnacka 2 5 14 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%202/pages/PL_1_436_2_0003.htm
19 3 1840 Berezdów Zofia Weronika Okólska Jaruń par. Nowogród Wołyński Józef Joanna Oborowska chrzest za samej wody 13.04.1840 Józef Hackiewicz wdowiec i Barbara Chmielowska wdowa, dopełnienie chrztu 28.08.1841 Romuald Stecki i Franciszka Woronicz wdowa, Antoni Woronicz i Zofia Kraszewska ż. Józefa 872 301 56 AGAD 160 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0160.htm
6 11 1840 Hulewicze Marcin Chmielowski Hulewicze Stanisław Aleksandra Romaniuk Jędrzej Kulesza i Apolonia Chmielowska ż. Wincentego 855 225R 29 AGAD 234 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0234.htm
3 11 1841 Włodzimierz Teofila Karolina Urbanowska Łasków Michał Magdalena Chmielowska Mateusz Michalewicz, Tekla Sankowska ż. Kazimierza 856 30 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0016.htm
26 1 1841 Jałowicze Julianna Tomaszewska Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska Anastazy Szyszkowski, Katarzyna Kwiatkowska ż. Konstantego 827 250 R - 250 V 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0254.htm
22 12 1841 Felsztyn Ewa Chmielowska Felsztyn ur. Józef Marianna Łozińska ur. Mikołaj Dembowski, Apolonia Bebech, Antoni Eliaszów, Elżbieta Malinkowska 685-4-74 45r 256 Ch 90 KP2
30 7 1841 Hulewicze Aniela Kredzińska Hulewicze Franciszek Katarzyna Chmielowska Józef Abramowicz 856 456 21 AGAD 250 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0250.htm
3 3 1842 Nowogród Wołyński Franciszka Chmielowska Susły Jan Konstancja Szwiejchowska 873 14 52 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0009.htm
18 6 1842 Berezdów Bartłomiej Rybicki Paszuki Józef Wiktoria Chmielowska ur. Józef Buczyński, Agnieszka Zabłocka ż. Łukasza 873 223 40 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0117.htm
9 1 1842 Annopol Marianna Klej Annopol Józef Lucyna Chmielowska 881 86 V 5 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0094.htm
15 9 1843 Kazimierka Nikodem Matuszewski Jasnober Michał Marianna Chmielowska 882 223 V 20
14 2 1843 Nieświcz Michał Chrząstowski Wigurzyce Franciszek Justyna Chmielowska 438 2 5 0
24 2 1843 Jałowicze Franciszka Tomaszewska Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska Albin Stepnowski, Franciszka Mysłońska ż. Jana 829 109 R 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0119.htm
26 8 1843 Kisielin Antonina Tekla Urbanowska Kisielin Michał Magdalena Chmielowska Wiktor Wereszczyński - "w", Julia Garlicka - ż. Antoniego; as: Paweł Matkowski, 858 182 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0096.htm
2 3 1843 Nowogród Wołyński Helena Chmielowska Susły Jan Konstancja Świechowska, Swiejchowska 874 13 37 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0008.htm
9 3 1843 Nowogród Wołyński Franciszka Chmielowska Susły Stefan Wiktora Żmijewska 874 16 46 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0010.htm
3 9 1843 Miropol Emilia Jahołkowska Miropol Karol Longina Chmielowska Tomasz Jahołkowski i Marianna Nęcińska wdowa 874 372 83 AGAD 190 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0190.htm
2 2 1844 Nieświcz Michalina Chrząstowska Wigurzyce Franciszek Justyna Chmielowska 439 2 6 0
16 3 1844 Kisielin Sabina Chmielowska Dobrosienie Stefan Dorota Mielniczuk Aloizy Romanowski, Anna Ostrorug - ż. Karola; ch: 17.03. 859 167 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0087.htm
23 8 1844 Połonne Klementyna Chmielowska Łodzianówka Celestyn Antonina Jan Sokołowski żonaty, Tekla Ciechocka ż. Tomasza 875 426 139 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0217.htm
2 11 1844 Humań Olga Czarnecka Antonówka ur. Józef Franciszka Chmielowska chrzest 23.09.1845 r., ur. Julian Kozaczyński, Tekla Gadzińska 685-2-1020 81r 53 Ch 158 KP2
20 10 1844 Cudnów Urszula Radzikowska Rudnia Hodycha Wincenty s. Pawła Waleria Temborska chrzest 21.10.1844 (wpis 12.1845) Tomasz Kociuba i Anna Chmielowska ż. Józefa 178-3-12 203R 221 Ż DM
6 2 1844 Kazimierka Romuald Bagiński Jasnober Leon Katarzyna Cybulska Jan Kotecki, Franciszka Chmielowska 883 218 V 5 AGAD 225 B, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0225.htm
29 3 1844 Lubar Marianna Chmielowska Futor Lubarski Teodor Paulina Franciszek Magulski i Karolina Górecka ż. Jana 178-51-514 314V 21 Ż 9 DM
19 10 1844 Hulewicze Łukasz Cieślikowski Hulewicze Wojciech Justyna Chmielowska Kazimierz Orzechowski i Maria Kossakowska panna, asyst. Dionizy Złotkowski i Wiktoria Orzechowska ż. Kazimierza 859 358 25 AGAD 188 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0188.htm
5 2 1845 Teofilpol Teofila Chmielowska Olejniki Rajmund Karolina Lityńska Antoni Kamiński - Kurator Gimnazjum Rówieńskiego i Franciszka Sajewska 178-3-113 395V 14 Ż DM
30 7 1845 Kisielin Hieronima Tekla Urbanowska Kisielin Michał Magdalena Chmielowska Leon Modzelewski, Paulina Jakubowska; ch: 05.08. 860 322 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0170.htm
17 3 1845 Kazimierka Józefa Chmielowska Jasnober Konstanty Franciszka Filiczkowska 884 253 R - 253 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0259.htm
19 6 1845 Teofilpol Marceli Łapiński Olejniki Jan Marianna Kosmowska Józef Dubilewski i Karolina Chmielowska ż. Rajmunda 178-3-113 398V 37 Ż DM
30 7 1845 Owrucz Marianna Chmielowska Hładkowicze Jan Marianna Całko 178-3-12 385R 29 Ż MW
24 4 1845 Cudnów Marianna Chmielowska Rudnia Chodycha Józef s. Stanisława Anna Radzichowska Franciszek Temberowski i Marianna Kulikowska 178-3-12 189V 81 Ż DM
14 12 1845 Cudnów Ambroży Galicki Futor Hodyski Mikołaj Honorata Adam Galicki i Anna Chmielowska 178-3-12 201V 207 Ż DM
24 9 1845 Lubar Ludwika Chmielowska Lipna Józef Karolina Chmielowska Ludwik Jagiełłowicz i Krystyna Świętosławska ż. Kazimierza 178-3-12 166R 81 Ż 330 DM 0
22 11 1845 Maciejów Klementyna Cecylia Chmielowska Józefina Józef Elżbieta Łączyńska Wincenty Florkowski, Felixa Hudziewicz panna 411 9 12 AGAD 5 DW, JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20411/pages/PL_1_436_411_0005.htm
21 9 1845 Jałowicze Tekla Tomaszewska Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska Alojzy Kaczorowski, Domicela Tomaszewska 831 179 R - 179 V 8 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0182.htm
21 12 1845 Hulewicze Stefan Bulik Hulewicze Antoni Julianna Chmielowska Piotr Bulik i Matrona Petruk ż. Teodora 860 545 27 AGAD 291 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0291.htm
12 7 1846 Nieświcz Antonina Chrząstowska Wigurzyce Franciszek Justyna Chmielowska 441 4 17 0
24 7 1846 Kisielin Chrystyna Chmielowska Dorosienie Stefan Helena Mielniczuk Stefan Pankiewicz, Ewa Jaworska - ż. Stanisława; ch: 27.07. 861 185 15 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0098.htm
1 9 1846 Krzywin Zofia Kleiow Stryhany Józef Łucja Chmielowska Tomasz Mierzwinski, Anna Galinska ż. Piotra 885 76 28 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0077.htm
5 4 1846 Bazalia filia Tereszki Otylda Nider Tereszki Karol Eleonora Chmielowska Nepomucen Poradowski i Marianna Kwalkiewicz 178-3-115 244V 20 Ż 482 DM
20 7 1846 Miropol Emilia Jahołkowska Miropol Karol Longina Chmielowska Piotr Sokołowski i Marianna Nęcińska wdowa, asyst. Piotr Duchnowski i Konstancja Szatkowska ż. Ignacego 877 307 45 AGAD 164 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0164.htm
3 8 1846 Łabuń Stefan Gruszczyński Łabuń Jan Barbara Chmielowska Antoni Ostrowski i Katarzyna Zakiewicz panna 178-3-115 111R 58 Ż 219 DM
11 10 1847 Luboml Wiktoria Seweryna Jełtuchowska Luboml Antoni Teofila Bańkowska Wincenty Wolański, Marianna Chmielowska ż. Jakuba 862 379 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0203.htm
7 3 1847 Byszów Tomasz Mazurkiewicz Jabłonówka Grzegorz Wiktoria Kodłkowska Michał Montrezor, Stefania Chmielowska, chrz. 8.03.1847 178-51-548 51V 4 Ż BS 104
31 3 1847 Olewsk Leon Rudnicki Balarka Snowidowska Józef Józefa Hanuszkiewicz Michał Hanuszkiewicz i Marianna Chmielowska córka Joachima 178-3-19 478V 8 Ż Na
7 9 1847 Kazimierka Gracjan Filiczkowski Ilniki Jan Konstancja Matuszyńska Piotr Matuszyński i Franciszka Chmielowska ż. Konstantego 171-1-13 258V 19 R 267 DM
2 12 1848 Nowogród Wołyński Katarzyna Rudiakowska Susły Józef Marianna Lewuszewska Nowakowski Józef, Chmielowska Wiktoria, wdowa 251 JZ
21 7 1848 Jałowicze Maria Magdalena Tomaszewska Jałowicze Wincenty Katarzyna Chmielowska chł. Franciszek Tomaszewski, szl. Zofia Łuczyńska 834 724-725 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0377.htm
24 5 1848 Berezdów Maria Chmielowska Żołobne Kazimierz Marianna Jurkowska Marcin Laskowski i Elżbieta Pawulska ż. Antoniego 17-1-19 6V 35 Ch 13 DM
24 2 1850 Hulewicze Ewa Chmielowska Hulewicze Stanisław Teresa Ksiuk Antoni Bulik i Karolina Bulik ż. Adama 863 732-733 7 AGAD 390 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0390.htm
23 1 1850 Kazimierka Honorata Joanna Chmielowska Jasnober Konstanty Franciszka Filiczkowska Michał Matuszyński i Antonina Bagińska ż. Aleksandra 171-1-16 718V-719R 3 R 731 DM
31 3 1850 Horyńgród Franciszka Chmielowska Szubków Karol Ludwika chrzest 2.04.1850, Tomasz Chomicki i Zuzanna Johanoff, as. Tomasz Bardecki i Franciszka Kuczyńska 171-1-16 635V 5 R 648 BW
23 4 1850 Międzyrzec Teodora Chmielowska Błudów Talimon Marianna Wojciechowska chrzest 24.04.1850, Ignacy Marczenko i Joanna Ostrowska ż. Szymona 171-1-16 741V-742R 8 R 754 BW
26 1 1850 Miropol Franciszka Jankowska Miropol Karol Longina Chmielowska Eustachy Raczyński i Marianna Nęcińska wdowa 171-1-16 231V-232R 12 R 239 DM
27 6 1851 Kisielin Emilia Jabłońska Marianówka Antoni Agnieszka Chmielowska 893 151V-152R 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0154.htm
1 10 1851 Krzywin Aniela Chmielowska Łaszanówka Jan Teresa Olszanowska chrzest 2.10.1851, Roch Mierzwiński i Łucja Klej ż. Józefa 171-2-1 318V-319R 25 R 323 BW
13 9 1851 Beresteczko Amelia Elżbieta Chmielowska Haliczany Stanisław Klementyna Zawadzka 13 10-11 14 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2013/pages/PL_1_436_13_0006.htm
26 12 1852 Horyńgród Stefania Chmielowska Szubków Karol Ludwika Sokołowska chrzest 27.12.1852, Tomasz Chomicki i Karolina Kruszewska ż. Jana 171-1-33 449V-450R 1 R 444 BW
2 3 1852 Lachowce Helena Chmielowska Hulowce Rajmund Karolina Lityńska chrzest 8.03.1852, Rafał Walczycki i Anna Jedlińska ż. Michała 171-1-17 155V-156R 21 R 158 BW
21 7 1853 Hulewicze Antonina Chmielowska Hulewicze Piotr Wiktoria Niewiadomska Rafał Janiewicz i Justyna Cieszkowska [Cieślikowska ?] ż. Wojciecha 865 324-325 12 AGAD 173 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0173.htm
31 3 1853 Kamień Koszyrski Aleksander Miszpilkonowy Huta Kamieńska Aleksander Aleksandra Chmielowska 186 4-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0003.htm
2 7 1853 Równe Maria Kamila Porczyńska Równe Piotr Kamila Ostrowska chrzest 29.07.1853, Franciszek Kuczyński i Anna Chmielowska, as. Jan Turowicz i Kasylda Poziomska panna 171-1-33 396V-397R 22 R 391 BW
22 3 1854 Berezdów Amelia Benedykta Szankowska Korczówka Antoni Amelia Baraniecka Antoni Kawecki i Tekla Klukowska ż. Saturniana, asyst. Saturnin Klukowski i Celestyna Chmielowska ż. Jakuba, Józef Białokur i Teresa Kaleńska ż. Witalisa, Władysław Terlecki i Józefa Baraniecka panna 17-1-20 7V-8R 27 Ch 15-16 DM
13 8 1855 Lubar Emilia Grabowska Kiryjówka Jan Anna Gembicka Jan Grandowski, Franciszka Chmielowska ż. Józefa 641-1-15 8V-9R 48 Ż 11 MP, DM
1 10 1855 Lubar Michał Chmielowski Karań nn Justyna Chmielowska Chł. Stefan Bilski, 1-dw. Anna Łopuszańska ż. Macieja (Dziecko panieńskie) 641-1-15 11V-12R 61 Ż 14 MP, DM
23 7 1855 Krzemieniec Hipolit Chmielowski Tylawka Kazimierz Anna Zabłocka mieszcz. Ignacy Krzyczkowski, Wiktoria Chmielowska ż. Piotra 426-1-27 16V-17R 47 T/FS 169 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ48-S?i=168&cat=300453
9 5 1857 Nabrzuska Józefa Drużyńska Grywa August Marianna Turczyk Aleksander Michałowski, Julia Chmielowska 869 356-357 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0190.htm
9 11 1857 Miropol Filomena Korzowska Kamień Wincenty Aniela Chmielowska Stanisław Talko i Aniela Zielińska ż. Jakuba 178-3-73 399V-400R 69 Ż 750-751 DM
9 11 1857 Miropol Henryka Korzowska Kamień Wincenty Aniela Chmielowska Wawrzyniec Korzowski i Ludwika Sarzyńska ż. Tadeusza 178-3-73 400V-401R 70 Ż 752-753 DM
17 11 1857 Kazimierka Marcjanna Chmielowska Jasnober Konstanty Franciszka Filiczkowska chrzest 18.11.1857, Jan Adaszyński i Agnieszka Matuszyńska ż. Michała 171-1-72 366V-367R 34 R 506 BW
9 8 1858 Krzemieniec Klara Chmielowska Tylawka Kazimierz Anna Zabłocka mieszcz. Ignacy Krzyczkowski, Wiktoria Chmielowska ż. Piotra 426-1-30 18V-19R 51 T/FS 395 DW
19 1 1858 Krasnopol Marianna Chmielowska Nosówki Jan s. Łukasza Marcjanna Żurawska 178-3-45 3V-4R 14 Ż
19 1 1858 Krasnopol Franciszka Chmielowska Nosówki Jan s. Łukasza Marcjanna Żurawska Franciszek Buza, Marcjanna Żukowska wdowa 178-3-45 3V-4R 15 Ż
10 7 1858 Krasnopol Franciszka Chmielowska Januszpol Piotr s. Ludwika Honorata Iwanicka 178-3-45 9V-10R 66 Ż 19
3 2 1858 Olewsk Agata Piekarska Słoboda Radowelska Grzegorz Tekla Chmielowska Stefan Rudnicki i Katarzyna Zalewska rekrutka 178-3-128 167v-168r 5 Ż Na
29 5 1858 Lubar Dominik Wincenty Roskosz Lubar Konstanty Emilia Chmielowska Dominik Chmielowski, Julia Gozdziszewska 641-1-18 11 37 Ż MP
12 8 1858 Kodnia Zuzanna Michałowska Jankowce Ludwik Apolonia Giżyńska Franciszek Olszewski i Antonina Chmielowska ż. Celestyna 178-3-128 710V-711R 19 Ż 1366-1367 DM
14 3 1858 Iwnica Marianna Chmielowska Smołówka Klemens Agnieszka Mączakowska Augustyn Lewkowski i Antonina Czudowska ż. Jana 178-3-128 727V-728R 8 Ż 1391-1392 DM
20 2 1859 Olewsk Ignacy Garbowski Słoboda Snowidowska Antoni Gertruda Rudnicka Jan Hanuszkiewicz i Karolina Chmielowska żona Leona 178/3/50 760V-761R 15 Ż Na
3 10 1860 Krzemieniec Petronela Chmielowska Tylawka Kazimierz Anna Zabłocka 0.1-33 22V-23R 62 T
7 3 1861 Łabuń Jan Wiszniewski Futor Łabuński Marcin Teofila Chmielowska Jan Zasłocki i Katarzyna Białous 178-3-76 337V-338R 19 Ż DM 0
7 5 1861 Połonne Marianna Chmielowska Baranówka Adolf Joanna Święcicka Aleksander Chmielowski i Katarzyna Szylk ż. Michała 178-3-76 20V-21R 76 Ż DM
24 6 1861 Połonne Wiktoria Chmielowska Niczpały IN Paulina Chmielowska Aleksander Wysocki i Kornela Winiarska ż. Sebastiana 178-3-76 26V-27R 101 Ż DM
26 10 1861 Połonne Bronisława Chmielowska Baranówka Józef Marianna Rogowska Franciszek Rogowski i Salomea Kowalewska ż. Franciszka 178-3-76 46V-47R 181 Ż DM
19 12 1861 Połonne Antoni Ostrowski Poninka Feliks Antonina Szałaj Karol Szałaj i Tekla Chmielowska ż. Adama 178-3-76 53V-54R 208 Ż DM
21 6 1861 Kodnia Antonina Michałowska Jankowce Ludomir Apolonia Iżewska Jan Wołotowski i Antonina Chmielowska ż. Celestyna, asyst. Franciszek Olszewski i Barbara Kazimir ż. Floriana 178-3-53 4V-5R 12 Ż 9-10 DM
11 8 1862 Brody Maria Muzyka Suchowola 157 Jan Anna Chmielowska Józef Lesów, Barbara Chorycz L 41
14 12 1862 Hulewicze Ewa Chmielowska Hulewicze Dominik Joanna Ksiuk Bazyli Bulik i Petronela Kowalczuk ż. Ignacego 136 18-19 18 ADAD 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20136/pages/PL_1_436_136_0010.htm
22 10 1862 Kazimierka Franciszek Domalewski Karaczun Stanisław Marianna Chmielowska Feliks Burzyński i Joanna Szelążek ż. Mikołaja 887 225-226 18 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0122.htm
2 11 1863 Kowel Kamila Chmielowska Kowel Maurycy Anastazja Burczyńska Ksawery Korzeniowski, Leontyna Kazakiewicz 264 36-37 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0019.htm
6 4 1863 Krzemieniec Bronisława Chmielowska Tylawka Kazimierz Anna Zabłocka 426-1-36 9V-10R 26 T
22 2 1863 Żytomierz Feliksa Niepokolczycka Żytomierz Dominik Józefa Gańska Samuel Czubiński, Antonina Chmielowska 178-3-54 25 59 Ż DG
21 4 1864 Kazimierka Jerzy Domalewski Karaczun Stanisław Marianna Chmielowska chrzest 21.04.1864, Stanisław Burzyński i Julia Szelążek ż. Mikołaja 171-1-83 285V-286R 10 R 321 BW
24 3 1864 Wieledniki Seweryna Chmielowska Folwark Elizin Józef Karolina Chmielowska 178-3-56 68V 26 Ż MW
11 7 1864 Horyńgród Adolf Czypirski [Czepirski] Szubków Wincenty Rozalia Szaszkiewicz chrzest 14.07.1864, Piotr Dębnowiecki i Delfina Kawer wdowa, as. Wincenty Jażdżowski i Ludwika Chmielowska ż. Karola 171-1-83 266V-267R 2 R 302 BW
28 12 1864 Horyńgród Karolina Kirkiewicz Szubków Franciszek Wiktoria Gęsiorowska chrzest 30.12.1864, Jan Łukaszewicz i Emilia Chmielowska ż. Marcina, as. Wincenty Kamiński i Teofila Jażdżowska ż. Wincentego 171-1-83 270V-271R 10 R 306 BW
4 11 1864 Kazimierka Andrzej Burzyński Jasnober Jan Paulina Marcinkowska chrzest 9.11.1864, Ignacy Opacki i Józefa Chmielowska panna 171-1-83 291V-292R 35 R 327 BW
10 2 1865 Krzemieniec Maria Chmielowska Tylawka Kazimierz Anna Zabłocka 1-37 5V-6R 20 T
16 7 1865 Żytomierz Maria Antonina Dembska Żytomierz Adolf Anna Dulewicz Marceli Filipowicz, Antonina Chmielowska 178-3-61 30 190 Ż DG
25 5 1865 Żytomierz Joanna Chmielowska Żytomierz Wiktor Franciszka Syrokomska córka mieszczan/ Michał Jagowski, Marianna Kraszewska 178-3-61 22 127 Ż DG
26 2 1865 Żytomierz Wiktoria Kajdańska Żytomierz Karol Teresa Osińska córka obywateli, Józef Tyczyna, Antonina Chmielowska 178-3-61 10 51 Ż DG
21 12 1865 Białogródka Marianna Chmielowska Białogródka Sylwester Anna Burkowska Karol Zieliński i Rozalia Kuśmińska ż. Jana 178-3-81 161V-162R 114 Ż DM
12 3 1866 Żytomierz Władysław Żytomierz Maria Chmielowska [15.03.1866] nieślubny syn dw., Józefat Turczyński i Maria Oczkowska 178-3-63 16 67 Ż 31 i 32 DG
21 12 1869 Ostróg Joanna Taszewska Milatyn Gracjan Pawlina Chmielowska Mieczysław Sosnowski, Teodozja Krzyżanowska panna, Ass. Antoni Sawicki, Apolonia Wierzbicka żona Marcelego 654-1-56 20R 3 R MZ
16 3 1870 Dederkały Jan Sławecki Sadki Antoni Teofila Chmielowska 56 4-5 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0003.htm
3 1 1870 Ostróg Antonina Falkowska Rozważ Adam Helena Jasińska Antoni Głębocki, Franciszka Chmielowska żona Nikodema 654-1-56 19V 4 R MZ
13 4 1872 Nowogród Wołyński Tomasz Raszko Susły Józef Apolonia Borewicz Tomasz Borewicz, Paulina Chmielowska 178-3-156 238V-239R 93 Ż 474 DW
31 5 1872 Nowogród Wołyński Jan Siedlecki Susły Józef Julianna Lewicka Tomasz Borewicz, Paulina Chmielowska 178-3-156 246V-247R 132 Ż 490 DW
12 11 1874 Białogródka Marceli Kamiński Hulowce Karol Helena Chmielowska Dominik Kuczyński i Józefa Żukowska ż. Augusta 178-3-84 474V-475R 148 Ż DM
21 1 1878 Olewsk Paulina Chmielowska Snowidowska Słoboda Franciszek Katarzyna Wieżkowska 178-3-57 241V-242R 16 Ż
3 3 1878 Olewsk Anastazja Chmielowska Snowidowska Słoboda Benedykt Marianna Garbowska 178-3-57 242V-243R 19 Ż
26 7 1880 Torczyn Stefan Leśniewicz Ulaniki Feliks Róża Chmielowska 666 20-21 29 0
5 8 1880 Torczyn Maria Ulanicka Ulaniki January Feliksa Chmielowska 666 20-21 30 0
20 11 1880 Cudnów Karolina Osińska Kniażyn Stanisław Antonina Bandyrowska Michał Pawlikowski i Józefa Chmielowska ż. Grzegorza 178-3-67 533V-534R 281 Ż 1058-1059 DM
2 12 1880 Cudnów Serafina Kociubińska Folwark Hodycha Jan Franciszka Chmielowska Wawrzyniec Jacewicz i Józefa Kociubińska ż. Serafina 178-3-67 535V-536R 291 Ż 1062-1063 DM
8 8 1881 Szumbar Władysław Sławecki Szumbar Antoni Teofila Chmielowska Karol Kamiński, Marianna Konarska wdowa 627 15-16 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0010.htm
21 3 1882 Torczyn Longin Leśniewicz Ulaniki Feliks Rozalia Chmielowska Aleksander Myśliński, Feliksa Ulanicka z. Januarego 668 8-9 13 AGAD 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20668/pages/PL_1_436_668_0006.htm
20 3 1882 Olewsk Ludwik Rudnicki Słoboda Sobiczyńska Jan Józefa Chmielowska 178-3-57 318V-319R 24 Ż
8 2 1882 Olewsk Marianna Kotwicka Radowelska Balarka Dionizy Katarzyna Chmielowska 178-3-57 317V-318R 20 Ż
7 8 1883 Międzyrzec Korecki Antoni Wilczyński Wacławka Konstanty Teofila Kuczyńska Piotr Kuczyński i Karolina Chmielowska 740-2-302 5V-6R 15 R 7 DM
18 2 1884 Szumbar Konstancja Sławecka Nowystaw Antoni Teofila Chmielowska Franciszek Ksawery Porański, Paulina Stradomska z. Wincentego 627 159-160 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0094.htm
14 10 1884 Humań Michał Paluch Rogi Franciszek Magdalena Chmielowska żołn. Grzegorz Jaruszewski, Regina Dziemidowicz ż. Kazimierza 931-1-2438 11V-12R 41 Cz 96 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9G-W91P-8?i=95&cc=4133834&cat=999975
27 2 1887 Tuczyn Aleksander Kirkiewicz Szubków Wincenty Honorata Karczewska Józef Tyczeński, Emilia Chmielowska ż. Marcina 701 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20701/pages/PL_1_436_701_0004.htm
18 5 1889 Białogródka Henryka Klementyna Ostrowska Białogródka Michał Józef Franciszka Janina Delikowska szl. Jordan Delikowski, Olimpia Chmielowska z. Bogusława, Henryk Ostrowski, Feli 17-2-80 24V-25R 116 Ch
11 8 1889 Krzemieniec Helena Kobierska Tetyjów, pow. taraszczański Euzebiusz Hipolit Helena Chmielowska chrzest w Tetyjowie 01-81B 29V 112 T
15 12 1893 Torczyn Janina Chmielowska Horodynie Witold Domicela Rudnicka 679 34-35 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0018.htm
30 11 1903 Żytomierz Maria Palkiewicz Żytomierz Henryk Rozalia Szumińska Julian Łanucki, Emilia Chmielowska ż. Jana 178-3-171 179V-180R 451 Ż 355 DW
13 7 1906 Tajkury Feliksa Franczuk Tajkury Piotr Kamila Chmielowska chrzest 22.07.1906, Semen Zubacz i Anastazja Żukowska ż. Józefa 740-4-692 74V-75R 67 R 74 BW
5 3 1906 Nowogród Wołyński Maria Wojciechowska Susły Adam Wiktoria Chmielowska Ludwik Borewicz, Franciszka Jasiniewicz 178-3-202 18V-19R 123 Ż 37 DW
2 3 1907 Cudnów filia Romanów Helena Raciborzyńska Romanów Józef Teofila Chmielowska Feliks Piaskowski i Helena Sobolewska ż. Franciszka 178-3-215 71V-72R 72 Ż 139-140 DM
1 4 1907 Cudnów filia Romanów Albin Kasperski Romanów Jan Krystyna Chmielowska Cezary Wojnarowski i Antonina Skorocińska panna 178-3-215 76V-77R 98 Ż 149-150 DM
29 4 1910 Cudnów filia Romanów Ludwika Chmielowska Romanów Ludwik Maria Łapkowska Stanisław Zaręba i Bożena Orłowska ż. Teodora 178-3-215 274V-275R 102 Ż 517-518 DM
11 7 1910 Cudnów filia Romanów Pelagia Kasperska Romanów Jan Krystyna Chmielowska Cezary Wojnarowski i Maria Kotwicka panna 178-3-215 281V-282R 150 Ż 531-532 DM
1 10 1910 Cudnów filia Romanów Bogdan Kryczmar Wróblówka Ignacy Józefa Chmielowska Cezary Danilewicz i Maria Chmielowska ż. Henryka 178-3-215 291V-292R 220 Ż 551-552 DM
27 9 1910 Cudnów filia Romanów Wacław Raciborzyński Słoboda Niwna Józef Teofila Chmielowska Roman Kustra i Helena Sobolewska ż. Franciszka 178-3-215 291V-292R 222 Ż 551-552 DM
19 12 1910 Cudnów filia Romanów Marian Horbaczewski Tewelówka Wincenty Anna Chmielowska Michał Chmielowski i Magdalena Majewska ż. Feliksa 178-3-215 302V-303R 295 Ż 573-574 DM
22 12 1910 Cudnów filia Romanów Jan Garbowski Futor Ożgi Józef Kamila Kościewska Piotr Kościewski i Adela Chmielowska ż. Antoniego 178-3-215 302V-303R 297 Ż 573-574 DM
9 3 1910 Cudnów filia Romanów Antoni Gołębiowski Siaberka Dionizy Franciszka Pulikowska Mikołaj Pulikowski i Teofila Chmielowska ż. Antoniego 178-3-215 302V-303R 299 Ż 573-574 DM
14 2 1911 Romanów Franciszka Chmielowska Korczówka Antoni Teofila Gołębiowska Michał Szpakowski i Franciszka Gołębiowska ż. Dionizego 178-3-216 9V-10R 54 Ż 19-20 DM
27 10 1911 Romanów Janina Chmielowska Futor Ożgi Antoni Adolfina Safińska Józef Garbowski i Teofila Weselska ż. Teofila 178-3-216 43V-44R 253 Ż 87-88 DM
7 9 1911 Nowy Zawod Leokadia Baszyńska Szyjecka Buda Jan Karolina Chmielowska Gwidon Baszyński, Michalina Burawska ż. Antoniego 178-3-196 100V-101R 515 Ż 202 DW
21 3 1911 Cudnów Stanisława Kulesza Hłuboczek Antoni Michalina Chmielowska Eliasz Chmielowski i Helena Kulesza ż. Dominika 178-3-231 398V-399R 70 Ż 789-790 DM
6 7 1911 Cudnów Józefa Pińkowska Kniażyn Jan Aniela Chmielowska Dominik Pińkowski i Michalina Kulesza ż. Antoniego 178-3-231 409V-410R 122 Ż 811-812 DM
18 9 1911 Cudnów Józef Szczucki Ryżów Michał Antonina Chmielowska Dominik Masłowski i Aniela Szczucka panna 178-3-231 419V-420R 175 Ż 831-832 DM
1 6 1920 Berezne Genowefa Zielińska Wielkie Pole par.Kazimierka Bolesław Marianna Chmielowska Edward Chmielowski, Bronisława Chmielowska ż.Jana 740-4-11 100V 120 R AS
5 4 1920 Krzemieniec Wincenty Chmielowski Trzy Kopce Stanisław Stanisława Stańkiewicz Alojzy Modzelewski, Rozalia Chmielowska ż. Szczepana 426-1-122 5V 24 T 376 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4FW9?i=375&cat=300453
4 10 1921 Młynów Henryk Franciszek Połoszczański Karolinka Adolf Helena Krajewska Antoni Hołatko, Katarzyna Chmielowska ż. Tymoteusza 740-4-446 47V 118 R 531 RK
20 10 1923 Kostopol Regina Bużyńska Nowo-Kurhany Feliks Józefa Matuszyńska Teofil Burzyński i Katarzyna Chmielowska ż. Narcyza 740-4-414 5R 24 R 7 DM
10 5 1923 Kostopol Stanisława Widrun Kostopol Konstanty Konstancja Mniankowska Jan Szwangruber i Józefa Chmielowska 740-4-414 6V 33 R 9 DM
14 10 1947 Kazimierka Sabina Matuszewska Jasnober Piotr Anna Chorążyczewska Jan Burzyński i Franciszka Chmielowska ż. Konstantego 171-1-13 258V 20 R 267 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 2 1759 Szumsk Bazyli Hawryluk Huta Dubieńska Ewa Chmielowska Huta Dubieńska Stanisław Bernacki, Jakub Zawalski, Magdalena Biernacka, Regina Biernacka 297-1-180 30R Ł RK
8 2 1814 Kuniów Jan Koblinowski Siekierzyńce 30 Marianna Chmielowska Siekierzyńce 20 22 R-V 0
3 2 1829 Jałowicze Iwan Kataryniuk Pułhanów 20 Chwedor Katarzyna Łukielanek Marianna Brzymowska Pułhanów 19 Szymon Jadwiga Chmielowska Jakub Kałeniuk, Paweł Babiuk 815 320 R 9 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0326.htm
18 8 1830 Lachowce Wojciech Sokołowski Kuniów, par. Kuniów 40w Maciej Katarzyna Ziębicka Apolonia Chmielowska Kaletyńce Wielkie 25w Jakub Marianna Domańska Jan Rostkowski, Panas Sztunder 171-1-3 112V 16 R DM
9 2 1830 Ostropol Fabian Leniewicz Józefówka 32 Stanisław Teofila Piotrowska Barbara Chmielowska Józefówka 20 Paweł Wiktoria Starżyska Aleksander i Wiktor Odynecki 178-3-96 244V 8 Ż 454 DM
25 1 1831 Targowica Konstanty Kwiatkowski Borzemiec 18 Marcin Agnieszka Katarzyna Chmielowska Borzemiec 20 Łukasz Pelagia Tomasz Burzyński, Konstanty Kawecki 817 250 R 9 AGAD ZP
27 10 1831 Cudnów Aleksander Temberski Słoboda Widły 35w Jan Apolonia Talko Apolonia Rudnicka Słoboda Widły 20 Józef Agnieszka Chmielowska Teodor Galicki, Mikołaj Grabiarz 178-3-4 298V 15 Ż 588 DM
18 10 1831 Lubar Kirył Szatruk Karań (G-R) 25 Łućko Anna Marianna Chmielowska Karań 18 Jan Prakseda Trzcińska Hilary Stanowski, Mikita Nazarów 178-3-4 337R 14 Ż 664 MP
24 1 1832 Wiszenki Mikołaj Zieliński Czołnica 28w Michał Fruzyna Jankowska Dorota Chmielowska Czołnica Stanisław Katarzyna Ciekawicka Adam Słoniewski, Marcin Monastyrski 818 106 1 AGAD 113 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0113.htm
17 1 1832 Kotelnia Tomasz Wiensławski Kotelnia 25 Jan Aleksandra Zakusiłow Franciszka Pstrągowska Gardyszówka 18 Andrzej Antonina Chmielowska Szymon Poźlewicz, Bazyli Nowaczewski, Maciej Iskrzycki 178-51-301 23R 1 Ż 47 BS
10 7 1832 Korzec Teodor Kraszewski 20 Szymon Marianna Oczeret Marianna Chmielowska 18 Benedykt Tekla Sadecka Tomasz Zukowski i Jan Arabski 245-1-6 85r 17 R Na
24 9 1833 Miropol Antoni Stankiewicz Miropol 34 Jakub Agnieszka Myczkowska Domicela Chmielowska Miropol 17 Stanisław Petronela Czwalińska Karol Łukomski, Marcin Szatkowski 245-1-7 184V 12 R 191 DM
21 1 1834 Sielec Marcin Sabbo par.Sielec 50w Jan Marianna Julianna Chmielowska par.Sielec 30 Łukasz Teresa Jan Kwaszczyński, Józef Jastrzębski 849 142 2 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0080.htm
9 2 1836 Jałowicze Wincenty Tomaszewski Borzemiec 26 Jakub Tekla Dybowska Katarzyna Chmielowska Borzemiec 17 Łukasz Pelagia Antonowicz Maciej Piotrowski, Jan Tuczapski 822 236 V 2 140 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0245.htm
19 1 1836 Miropol Mikołaj Szymański Kotelanka 23 Grzegorz Marianna Chmielowska Franciszka Bielecka Kotelanka 20 Marcin Marianna Stanisław Cholewiński, Marcin Kłaczkowski, Ignacy Bielecki 245-1-10 129R 1 R 133 DM
14 2 1837 Szumsk Kasper Baranowski Kąty 19 Wojciech Marianna Chmielowska Chmielewska Antonina Zieleńska Zielińska Hucisko Złamane 18 Feliks Marianna Hornicka Szymon Tomczuk, Jan Listowski, Paweł Jasiński 245-1-11 488V 7 R RK
7 2 1837 Berezne Feliks Sokołowski par. Korzec 28 Tomasz Marianna Chmielowska Marianna Kmita Chotyń 26 Kajetan Anna Wojno Kajetan Kmita, Jan Sokołowski, Wincenty Lewandowski 171-1-10 242R 4 R Na
7 11 1837 Cudnów Wincenty Radzichowski Rudnia Wysoki Piec 24 Paweł Antonina Mysłowska Waleria Tymborska Rudnia Hodycha 16 Aleksander Anna Chmielowska Mikołaj Radzichowski, Teodor Goliński 569-1-60 41V 44 Ż 77 DM
31 1 1837 Dubno Karol Sobczyński Huta Obhowska 23 Franciszek Jadwiga Chmielowska Anastazja Popławska Huta Obhowska 17 Józef Aleksandra Targoni Stanisław Bagiński, Józef Teodorowicz 823 174R 13 AGAD 182 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0182.htm
25 11 1838 Równe Ludwik Zwierzchowski par. Równe 47 Józef Agata Piotrowska Katarzyna Dobrowolska par. Równe 30 Michał Elżbieta Chmielowska Ignacy Piotrowski, Włodzimierz Kowalski, Kazimierz Gorecki 171-1-11 146V 4 R 151 DM
6 11 1838 Cudnów Grzegorz Atamański Piatka 25 Leon Anastazja Zakusiło Tekla Sankiewicz Piatka 20 Piotr Rozalia Chmielowska Ignacy Bilecki, Jędrzej Pieńkowski 569-1-61 40V 44 Ż 78 DM
1 10 1839 Lubar Ksawery Stankiewicz Lubar 24 Jakub Marianna Myczkowska Karolina Chmielowska Lubar 20 Andrzej Marianna Grzebowska Adam Jurkowski, Tomasz Iwanicki 178-3-8 366V 16 Ż 704 DM
10 11 1840 Turzysk Benedykt Strutyński Dolsk 21 Andrzej Marianna Chmielowska Lucyna Omanowska Dolsk 20 Jakub Marianna Wojciechowska 716 8 2 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20716/pages/PL_1_436_716_0005.htm
11 2 1840 Połonne Karol Jahałkowski Miropol 23 Mikołaj Katarzyna Longina Chmielowska par. Połonne 18 Jan Tekla Józef Bereziński, Antoni Łabędzki 871 228 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0119.htm
4 2 1840 Kotelnia Jan Serdakowski Gardyszówka 19 Józef Barbara Sobolewska Paulina Chmielowska Gardyszówka 18 Benedykt Marianna Kobornicka Protazy Osiecki, Paweł Sobolewski, Teodor Osiecki 178-3-9 172R 2 Ż 342 DM
9 2 1841 Cudnów Józef Olszański Kruteńka 26 Eliasz Marianna Niemir Klara Święcicka Huta Cudnowska 18 Jan Marianna Chmielowska Teodor Sienkiewicz, Ignacy Czerwiński 569-1-64 25R 10 Ż 50 DM
7 2 1843 Miropol Jędrzej Iwaszkiewicz Ulcha 30w Józef Klara Żółkiewska Agnieszka z d. Domalewska Chmielowska Ludwikówka 30w Benedykt Rozalia Żołędziewska Maciej Czarnecki, Kazimierz Pawłowski 874 402 8 AGAD 200 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0200.htm
17 10 1843 Krzemieniec Karol Omylanowski Bereżce Małe 27 Antoni Franciszka Kaplinska Magdalena Bankowska Bereżce Małe 20 Ludwik Marianna Chmielowska Antoni Bereżecki i Ludwik Olszewski 01-16 27V 16 DM 464 T
9 7 1844 Berezne Karol Łoziński Berezne 27 Wojciech Marianna Polikowska Zofia Markowska Berezne 22 Ignacy Antonina Chmielowska Hipolit Makowski, Stanisław Lipecki, Dominik Simkiewicz, Krzysztof Wiszniowski 883 213R 3 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0218.htm
30 1 1844 Berezdów Kazimierz Czyżewski Mirutyn 19 Ignacy Tekla Moszczyńska Konstancja Żygadło Futorek Kuczykowskiego 17 Jan Domicela Chmielowska Jan Czyżewski, Karol Żygadło, 875 284 5 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0145.htm
21 11 1844 Cudnów Józef Chmielowski Tiutiunniki 29 Benedykt Marianna Kobryńska Karolina Chmielowska Cudnów 18 Augustyn Brygida Borowska Ludwik Halicki, Adam Wojakowski 569-1-67 36R 55 Ż 72 DM
9 4 1844 Lubar Stefan Głuszecki Kotelanka par. Miropol 24 Zachariasz Apolonia Chmielowska Józefa Iwanicka Czartoria Nowa 16 Jan Agata Opowska Stanisław Sadłowski, Jakub Dymiński 178-51-514 331V 11 Ż 42 DM
7 10 1845 Kowel Karol Bujalski Kowel 27 Kajetan Tekla Chmielowska Dioniza Pogonowska Kowel 22 Wawrzyniec Magdalena Hann Kajetan Zarudzki, Hipolit Lubliński, Anastazy Pogonowski 860 4 EH
5 8 1845 Żytomierz Jakub Kowalski Żytomierz 23 Paweł Katarzyna Smolińska Apolonia Podhorecka Żytomierz 18 Aleksander Helena Chmielowska Teodor Jaworski 178-3-12 45 40 Ż Ni
20 5 1845 Bazalia filia Tereszki Jan Mołodecki Tryski 43 Antoni Rozalia Chmielowska Anna z d. Gołębiowska Kłopotowska Tryski 26w Aleksander Zofia Lipińska Mikołaj Kretowicz, Jan Lipiński, Franciszka Lipińska 178-3-113 237R 7 Ż DM
12 11 1845 Cudnów Ludwik Gorecki Sosnówka par. Trojanów 20 Józef Domicela Kociurzyńska Wiktoria Chmielowska Słoboda Kruteńka 20 Jan Marianna Szpakowska Józef Olszański , Teodor Szpakowski 178-3-12 210R 38 Ż DM
28 1 1845 Krasnopol Mikołaj Malarewicz Nosówki 25 Mikołaj Magdalena Libert Salomea Aleksandrowicz Krasnopol 23 Franciszek Joanna Chmielowska Maciej Piasecki, Jan Szczepański, Jan Malarewicz 178-3-12 236R 3 Ż 470 DM
28 10 1845 Krasnopol Mateusz Florański Januszpol 63w Stanisław Judyta Konstancja Chmielowska Januszpol 30 Bazyli Anastazja Szpinczewska Stefan Florański, Jan Dzierzkowski 178-3-12 238V 17 Ż 475 DM
25 11 1845 Połonne Józef Borysiewicz Berezna 25 Wojciech Marianna Skomska Pawlina [Paulina] Golczewska Łodzianówka 18 Jakub Teresa Chmielowska Franciszek Cichocki, Jan Rudkowski [Rutkowski] 876 287a-288a 39 AGAD 158 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0158.htm
23 1 1846 Krzemieniec Leopold Bujalski Krzemieniec 29 Kajetan Tekla Chmielowska Henryka Mirosławska Krzemieniec 20 Józef Tekla Blawman Aleksander Borszczoym i Michał Osipowski 426-1-19 15R 1 DM 606 T
9 6 1846 Krzemieniec Leon Korakiewicz Wesołówka 24 Stefan Katarzyna Izdebska Urszula Bańkowska Kulików 24 Ludwik Marianna Chmielowska Grzegorz Laskowski i Władysław Stokowski 426-1-19 21R 13 DM 612 T
12 5 1846 Cudnów Wincenty Korzowski Kozara 41 Stanisław Afia (Agafia?) Steblecka Aniela Chmielowska Kozara 25 Jan Jadwiga Tomaszewska Anastazy Mieleszko, Karol Ilnicki 569-1-69 25V 19 Ż 51 DM
6 4 1847 Turzysk Aleksander Jakubski Targowiszcze 23 Kazimierz Józefa Brandowska Emilia Chmielowska Dolsk 25 Walenty Antonina Sankowska 722 10 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20722/pages/PL_1_436_722_0006.htm
26 1 1847 Cudnów Łukasz Sieńkiewicz Piatka 27 Piotr Rozalia Chmielowska Elżbieta Pawlikowska Piatka 25 Józef Lucyna Krupska Kalikst Lisiecki, Stefan Masło 569-1-70 39V 4 Ż 78 DM
23 11 1848 Żytomierz Michał Salis 19 Michał Konstancja Chmielowska Róża Niestomska 19 Antoni Ludwika Kozielińska 178-3-23 69 65 Ż Ni
30 1 1849 Cudnów Hipolit Pociata Troszcza par. Krasnopol 23 Marcin Elżbieta Bułkoniewicz Teofila Gałęzowska Stawki 17 Michał Anna Chmielowska Józef Szymański, Feliks Popiel 569-1-72 43R 3 Ż 88 DM
19 11 1850 Połonne Franciszek Bagiński Łodzianówka 22 Jakub Katarzyna Mokrzycka Seweryna Chmielowska Baranówka 19 Kasper Marianna Biernacka Dymitr Feliński i Kajetan Bagiński 171-1-16 71V 52 R 76 DM
27 5 1851 Korzec Marcin Laskowski par. Korzec 26 Ignacy Urszula Julianna Chmielowska par. Korzec 20 Kazimierz Marcelina Jarkowska Karol Morawski, Józef Romanowski 178-3-72 102V 10 Ż 200 Na
11 2 1851 Lubar Szymon Wodowicki Januszpol par. Krasnopol 25 Jakub Zuzanna Chmielowska Marianna Pawlikowska Lubar 20 Paweł Paulina Grabowska Wincenty Lebiedziewicz, Jan Grabowski 178-3-31 457R-457V 7 Ż 898-899 DM
1 3 1853 Łuck Piotr Laskowski par. Łuck 27 Franciszek Józefa Malinowska Katarzyna Chrzanowska par. Łuck 26 Jan Katarzyna Chmielowska 389 58 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0030.htm
8 6 1853 Bazalia Konstanty Skibicki Połowinniki par. Starokonstantynów 23 Michał Helena Wińska ? Julia Chmielowska Tereszki 32 Konstanty Julianna Katerin Wiktor Garliński, Ignacy Pawłowski, Paulina Zabiełło 178-3-121 116V 22 Ż 231 DM
14 11 1854 Cudnów Tomasz Bobrowski Cudnów 27 Szymon Agnieszka Ostaszewska Paulina Kulikowska Cudnów 20 Fabian Aniela Chmielowska Joachim Olędzki, Wincenty Malinowski 569-1-78 70V 37 Ż 137 DM
17 11 1857 Puliny Feliks Fischer Starczanka 23 Franciszek Joanna Urbańska Izabela Chmielowska Starczanka 22 Augustyn Brygida Borowska Lewandowski Stanisław Rogoziński Ignacy Dombrowski Hieronim 74 JZ
23 11 1858 Iwnica Adam Szajdecki Szachworostówka par. Korostyszów 30 Jan Faustyna Baszyńska Helena Chmielowska Smołówka 20 Kalikst Konstancja Skoczek Józef Lisowski, Apolinary Jarmuński, Maciej Zabrodzki 178-3-128 736V 9 Ż 1408 DM
10 1 1860 Łabuń Dionizy Golczewski Chrabuźna 21 Jakub Teresa Chmielowska Antonina Wysocka Kustowce 18 Mikołaj Aleksandra Kaczmarska Jan Kostecki, Józef Borysowicz 178-3-75 319R 1 Ż DM
1 5 1860 Szumsk Jan Popławski par. Szumsk 42 Andrzej Antonina Wasilkowska Anna Tryngort Uhorsk 30 Józef Marianna Chmielowska Jan Kuczakowski, Jan Wereszczyński, Kazimierz Oborski 245-1-18 209V 9 R 213 DW
19 2 1861 Połonne Jan Kaczkowski Połonne 21 Paweł Barbara Brawera Klementyna Johałkowska Połonne 20 Karol Longina Chmielowska Marcin Uruski, Stefan Uruski 178-3-76 63R 12 Ż DM
21 11 1861 Połonne Gracjan Tuszewski Niczypały 28 IN Kamila Blanż (Blansz) Paulina Chmielowska Niczypały 19 Wojciech Marianna Kozłowska Aleksander Sikorski, Edward Sikorski 178-3-76 83R 52 Ż DM
24 11 1863 Nowogród Wołyński Dominik Mesztel Stryjowa 22 Antoni Anna Chmielowska Rozalia Kamińska Słoboda Czernicka 18 Paweł Marianna Gorszczyńska 178-3-152 14 51 Ż 27 MO
3 11 1863 Hulewicze Antoni Kuczyński Majdan Hulewiczowski 22 Jan Aniela Michniewicz Michalina Cieślikowska Majdan Hulewiczowski 22 Wojciech Justyna Chmielowska Grzegorz Cieślikowski, Rafał Janiewicz, Jan Spadkowski 892 166R 3 AGAD 163 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0163.htm
23 2 1864 Nowogród Wołyński Stanisław Bereżecki Słoboda Wola 20 Stefan Franciszka Bielecka Helena Chmielowska Susły 20 Jan Konstancja Szwejkowska 178-3-152 21 20 Ż 41 MO
30 1 1865 Nowogród Wołyński Aleksander Dymow Nowogród Wołyński 26 Jan Józefa Czechowska Antonina Chmielowska Nowogród Wołyński 20 Kazimierz Marianna Jurkowska 178-3-152 36 4 Ż 71 MO
28 5 1865 Cudnów Jan Chodorowski Gwoździarnia 18 Feliks Małgorzata Chmielowska Balbina Przewłocka Huta Cudnowska Gabriel Marianna Świca Stanisław Rudnicki, Jan Mirowski 178-3-58 38R-38V 28 Ż 74-75 DM
15 8 1865 Cudnów Jan Bielecki Słoboda Niwna 22 Mikołaj Tekla Malinowska Karolina Metelska Słoboda Niwna 18 Seweryn Anna Chmielowska Grzegorz Anuszkiewicz, Wincenty Sawicki 178-3-58 48R-48V 50 Ż 94-95 DM
12 11 1867 Cudnów Tomasz Zieliński Stołpów 21 Franciszek Karolina Szwarczewska Aleksandra Chmielowska Korczówka 18 Michał Wiktoria Husakowska Teodor Brzeżewski, Andrzej Szwarczewski 178-3-58 89R 60 Ż 176 DM
4 6 1867 Ostropol Jan Woroniecki Świnna par. Starokonstantynów 25 Bazyli Apolonia Majewska Honorata Chmielowska Ostropol 21 Wojciech Marianna Kozłowska Jan Majewski, Tomasz Majewski 17-1-324 20V 5 Ch 38 DM
23 11 1869 Nowogród Wołyński Wiktor Siedlecki Słoboda Kniazka 25 Mateusz Antonina Markiewicz Honorata Chmielowska Susły 20 Ambroży Franciszka Kozakiewicz 178-3-152 162 48 Ż 318 MO
25 1 1870 Krzemieniec Jan Paradowski Bonówka 45 Filip Helena Będzińska Rozalia z Kucewiczów Chmielowska Krzemieniec 45w Jan Marianna Jaśkiewicz 1-50 30R-V 3 T
28 6 1871 Dederkały Karol Kamieński Hulowce, par. Białogródka 23 Wojciech Franciszka Malinowska Helena Chmielowska Sadki 19 Rajmund Karolina Lityńska 57 351 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0189.htm
2 7 1872 Krzemieniec Mikołaj Oszmianiec Horynka, par. Katerburg 26 Michał Antonina Wiszniewska Jadwiga Jakubska Krzemieniec 22 Aleksander Emilia Chmielowska 1-62 31R 12 T 896
13 11 1877 Cudnów Wojciech Olszewski Rudnia Dryhłowska 35 Antoni Marianna Bobrowska Zofia Chmielowska z Wojnyszów Kruteńka 32w Stefan Domicela Piotrowska 178-3-58 236V 38 Ż 469
3 2 1880 Cudnów Ludwik Studziński Wójtowce 40 Józef Honorata Chmielowska Anna Padewska Wójtowce 40 Ignacy Karolina Sokół Antoni Jurkowski, Stanisław Studziński 178-3-58 275V 9 Ż 546 DM
2 2 1882 Białogródka Piotr Kułakowski 35w Marcin Anna Zajączkowska Marianna Chmielowska Białogródka 17 Michał Anna Burkowska Ignacy Jasiński, Mikołaj Kędzierski 178-3-133 403R 11 Ż 780 DM
6 11 1883 Białogródka Ludwik Podgórski Ternawka 29 Jan Maria Antonina Chmielowska z Suchoniewiczów Ternawka 25w Feliks Domicela Ryżko Marcin Moczulski, Kondrat Zozula 178-3-133 480R 32 Ż DW 928
15 11 1892 Cudnów Dominik Masłowski Ryżów 23 Antoni Franciszka Dybowska Marianna Chmielowska Futor Odyski ? [Hodycha?] 18 Grzegorz Józefa Osińska Józef Szczucki, Marcel Jędrzejewski 178-3-263 80V 70 Ż 151 DM
2 9 1901 Cudnów Kamil Liniewicz Wójtowce 25 Mikołaj Antonina Chmielowska Kamila Malawska Wójtowce 20 Karol Marianna Górska Józef Liniewicz, Julian Kuczkowski 178-3-263 281V 42 Ż 536 DM
9 9 1901 Cudnów Rafał Ryżko Rudnia Dryhłowska 28 Andrzej Balbina Weres Serafina Kociubińska Hodycha 20 Jan Franciszka Chmielowska Dominik Kociubiński, Feliks Ryżko 178-3-263 284R 51 Ż 541 DM
23 9 1901 Cudnów Franciszek Kociubiński Rudnia Dryhłowska 28 Jan Rozalia Grabowska Rozalia Jacewicz Futor Hodycha 19 Wawrzyniec Jadwiga Chmielowska Dominik Kociubiński, Antoni Grabowski 178-3-263 284R 52 Ż 541 DM
10 2 1902 Cudnów Michał Szczucki Ryżów 22 Józef Rozalia Kułakowska Antonina Chmielowska Futor Hodyski 18 Grzegorz Józefa Osińska Piotr Kociubiński, Michał Pińkowski 178-3-263 296R 12 Ż 563 DM
30 6 1902 Cudnów Marian Pawłowski par. Krasnopol 25 Józef Anna Chmielowska Apolonia z d. Olipińska Matusiewicz [...?] 22w Ignacy Magdalena Ryszniewiecka Franciszek Pawłowski, Franciszek Olipiński 178-3-263 305V 50 Ż 582 DM
6 7 1902 Cudnów Jan Kaspruk vel Gapniuk Romanów 28 IN Paulina Gapniuk Krystyna Chmielowska Korczówka 28 Marcin Karolina Simińska Stanisław Simiński, Augustyn Bajkowski 178-3-263 306V 53 Ż 584 DM
29 9 1902 Cudnów Ignacy Kreczmer Wróblówka 25 Władysław Apolonia Mazurkiewicz Józefa Chmielowska Korczówka 20 Mikołaj Barbara Łuczycka Franciszek Kreczmer, Stanisław Małachowski 178-3-263 308V 62 Ż 588 DM
6 6 1905 Cudnów Jan Pińkowski Kniażyn 24 Andrzej Faustyna Kułakowska Aniela Chmielowska Hłyboczek 18 Grzegorz Józefa Osińska Paweł Czarnecki, Józef Pińkowski 178-3-263 378V 30 Ż 723 DM
28 8 1911 Ołyka Zygmunt Cyryl Stybała Huta Bogusławka 21 Franciszek Amelia Różyczka Zofia Ludwika Chmielowska Huta Bogusławka 22 Ludwik Ewa Grzegorzewska 1063 69 24 AGAD MO
17 6 1912 Cudnów Paweł Kuriata Hodycha 27 Piotr Małgorzata Tymborowska Faustyna Chmielowska Hłyboczek 19 Grzegorz Józefa Osińska Mikołaj Szaciło, Piotr Kociubiński 178-3-263 557V 41 Ż 1070 DM
1919 Korzec Tomasz Piotrowski Jan Maria Chmielowska Franciszka Bronowicka nr aktu 7 t. IV 433

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
5 7 żona Justyna z d. Chmielowska 43 Hulewicze Hulewicze 1856 Łuck MO 195-1-32 113V 4
15 20 żona Helena Chmielowska 30 Hulewicze Hulewicze 1856 Łuck MO 195-1-32 114R 5
298 349 Chmielowska Katarzyna córka Jana, panna 55 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
298 350 Chmielowska Elżbieta córka Jana, siostra, panna 35 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
303 356 Chmielowska Paulina córka Grzegorza, panna 40 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
308 359 Chmielowska Antonina z Bąkowskich, zamężna 33 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
313 364 Chmielowska Joanna z Piątkowskich, wdowa 60 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3 9 Rozalia Chmielowska, wdowa 45 Hulewicze Kaszówka 1865 Łuck AC1 195-1-42 5V (-) 11
10 25 żona Justyna z d. Chmielowska 52 Hulewicze Hulewicze 1865 Łuck AC1 195-1-42 2R 4
173 502 Emilia Chmielowska z Szmytów, wdowa 25 Wiszenki Czebenie Stare 1871 Łuck DM 22-1-239
25 87 Chmielowska Rozalia z Kucewiczów c. Jana m. praw. 44 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
1 9 Rozalia z d. Szwałkowska Chmielowska 53 Hulewicze Kaszówka 1873 Łuck AT 195-1-54 93V 8
1 1 Sabina Chmielowska Iwanicka 35 Hulewicze Czeremoszno 1873 Łuck AT 195-1-54 95V 10
15 44 Justyna z d. Chmielowska , Cieślikowska , wdowa 58 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1873 Łuck AT 195-1-54 91V 6
94 308 M. Aniela z Żarczyńskich Chmielowska 44 Kazimierka Ilniki 1885 Równe DW 597-1-1
153 510 M. Franciszka Chmielowska 27 Kazimierka Płatyczne 1885 Równe DW 597-1-1
152 5 żona Barbara z d. Chmielowska 75 Ostropol Charkowce 1888 Żytomierz DM 178-49-23
4 11 Gawryluk Franciszka z d. Chmielowska m.pr. 64 Szumbar Piszczatyńce 1903 Tarnopol DW 426-1-60
5 13 Chł. Maria Chmielowska mąż nie wiadomo gdzie 42 Międzyrzec Rusywel 1912 CDIAK DW 1045-2-928
33 91 córka Franciszka Chmielowska 15 Miropol Miasto Miropol 1912 ES
294 7 siostra Chmielowska Michalina 27 Kisielin Dorosiny 1912 Żytomierz DM 178-49-68


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl