Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 788 wyników dla: Kurowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 12 1773 Szumsk Anastazja Kokorczuk Kokurowska 2 Kąty rodzice: Kazimierz i Marianna 297-1-184 82R Ł RK
30 11 1779 Szumsk Katarzyna Kokorowska Kokurowska Kordyszów rodzice: Paweł i Katarzyna 297-1-184 93V Ł RK
30 3 1799 Lubar Dorota Kurowska 66 Lubar łacina, wdowa 178-49-3 625R Ż Mg
8 9 1811 Krzemieniec Katarzyna Kurowska 30 Andruha panna 299 5 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0004.htm
11 10 1827 Luboml Franciszka Kurowska 12 Luboml r. Ignacy, Justyna Piotrowska 843 348 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0190.htm
22 8 1827 Ostropol Adam Załuski 8/12 Józefówka rodzice Bazyli Załuski i Balbina Kurowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 432 62 Ż 223V KP2
30 12 1827 Ostropol Piotr Kulbaszewski 3 Józefówka ojciec Wojciech, matka Marianna Kurowska, przyczyna zgonu: zawałki 178-3-93 436 87 Ż 225V KP2
20 2 1827 Butowce Antonina Guralewicz 1 Czerniatynek rodzice Franciszek Guralewicz i Marianna Kurowska, z zawałków 178-3-93 272V 5 Ż 526 KP2
11 3 1827 Butowce Teodora Guralewicz 6 Czerniatynek rodzice Franciszek Guralewicz i Marianna Kurowska, z żołądka 178-3-93 273R 9 Ż 527 KP2
15 12 1828 Bazalia Tekla Kurowska 60 Bazalia ur., parafianka bazaliańska 178-3-94 242R 83 Ż DM
11 12 1828 Stary Konstantynów Dom Helena Dąbrowska 11 Werborodyńce rodzice ur. Andrzej Dąbrowski, Franciszka Kurowska, z puchliny 178-3-94 178R 137 Ż 343 KP2
29 12 1828 Stary Konstantynów Dom Ignacy Kudelski 11/12 rodzice ur. Wincenty Kudelski, Marianna Kurowska, z kaszlu 178-3-94 178V 144 Ż 344 KP2
1 1 1828 Ostropol Ignacy Kulmanowski 2,5 Józefówka rodzice ur. Wojciech Kulmanowski, Marianna Kurowska, z zawałków 178-3-94 206R 1 Ż 394 KP2
10 2 1828 Ostropol ur. Marianna Kurowska 50 Józefówka mąż ur. Jędrzej Kurowski, na suchoty 178-3-94 207V 15 Ż 397 KP2
29 3 1828 Ostropol Marianna Kurowska 6/12 Józefówka rodzice ur. Jan i Marianna Kurowscy, z konwulsji 178-3-94 211R 44 Ż 404 KP2
20 6 1828 Ostropol ur. Jan Kurowski 30 Józefówka żona Marianna Kurowska, z gorączki 178-3-94 214R 65 Ż 410 KP2
18 10 1828 Ostropol Julianna Kulmanowska 7/12 Józefówka rodzice ur. Adalbert Kulmanowski, Marianna Kurowska, z ospy 178-3-94 216V 88 Ż 415 KP2
12 4 1829 Butowce ur. Honorata Kurowska 50W Butowce wdowa, dzieci: Antoni, Wincenty, z gorączki 178-3-95 259V 15 Ż 502 KP2
19 4 1829 Butowce ur. Marianna Kurowska 13 Prochorówka panna, z suchot 178-3-95 259V 16 Ż 502 KP2
13 9 1829 Stary Konstantynów Dom Jan Kudelski 6 Swinna rodzice ur. Wincenty Kudelski, Marianna Kurowska, z zawałków 178-3-95 176v/177r 96 Ż 340/341 KP2
2 3 1829 Ostropol ur. Agnieszka Czarnecka 35 Józefówka z domu Kurowska, mąż ur. Tomasz Czarnecki, dzieci: Józef, Marianna, Zofia, Melania, z gorączki 178-3-95 207v 21 Ż 399 KP2
25 1 1830 Szumsk Petronela Kukurowska Kokurowska 80 Waśkowce wdowa 245-1-4 388V 223 R RK
28 1 1830 Ostróg Marianna Kurowska 70 Ostróg zd. Domska, wdowiec Maciej, s. Piotr 171-1-3 23V 7 R MZ
20 6 1830 Krzemieniec Honorata Kurowska 38 Andruha Wielka ur., mąż Faustyn Rotmistrz WR, syn Cezary 426-1-7 83R 635 T/FS 951 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9975-D?i=950&cat=300453
14 6 1832 Ostróg Teodoria Petronela Kurowska 1/12 Ostróg z ospy, rodzice Ur. Maciej, Tekla zd Buczyńska 171-1-5 30V 96 R MZ
15 2 1833 Kołki Anna Kurowska 6 Majdan Czornyżki r: Wojciech i Brygitta Sawicka; poch: 17.02. 819 74 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0076.htm
20 10 1833 Szumsk Magdalena Kokurowska 24 Hucisko Mykiczkowe z połogu, pr., mąż Tomasz 245-1-7 401R 40 R RK
25 4 1834 Luboml Katarzyna Obnińska 82 Luboml ur. Kurowska 849 505 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0278.htm
1 3 1834 Białogródka Olimpia Kurowska 1 Dworzec c. ur. Grzegorza i Marianny z Szeręgowskich 171-1-100 95R 14 Ż DM
14 3 1834 Ostropol Marianna Kulmanowska 36 Józefówka z d. Kurowska, mąż Michał 178-03-100 250R 10 Ż 483 DM
11 2 1835 Starokonstantynów Felicjan Kudelski 2 Świnna Rodzice: Wincenty, Marianna Kurowska 178-3-101 201 29 Ż SK
1 11 1836 Szumsk Helena Kukunowska Kokurowska 3 Huta Szumska z ospy, pr., rodz. Michał i Marianna zd. Głowacka 245-1-10 484R 54 R RK
22 9 1836 Ostropol Franciszka Swaryczewska 50 Hubin 1-dw., z d. Kurowska, mąż Antoni, synowie Andrzej i Antoni, córki Marianna i Teresa 178-3-106 318R 27 Ż 613 DM
28 4 1837 Ostropol Apolonia Kurowska 55 Pyszki mąż Mikołaj 178-3-108 342R 27 Ż 664 DM
10 8 1838 Katerburg Felixa Kurowska 8/52 Temnohajce c. Jana i Elżbiety 199 173 29 245
20 3 1839 Miropol Marianna Nikurowska 55 Kotiużyńce z d. Kubicka wdowa po Wojciechu, synowie Antoni, Sylwester i Apollon, córka Balbina 178-51-433 198R 14 Ż 209 DM
23 3 1840 Kuniów Anna Kurowska 70 Kuniów z Chichłowskich, mąż Stanisław, potomstwa nie zostawiła 880 58 V 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0061.htm
2 4 1841 Ostróg Honorata Kurowska 7 Ostróg c. Marcina i Tekli z Buczyńskich R 22 V 34 0
8 7 1841 Połonne Marianna Kurowska 60 Połonne mąż Józef, z I małżeństwa syn Alexander i córka Emilia, z II - syn Michał Karol i córka Eleonora 872 164 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0089.htm
20 9 1841 Luboml Antonina Czaczkowska 72 Luboml ur. Kurowska 856 557 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0305.htm
27 11 1842 Krzemieniec Eleonora Kurowska 38 Krzemieniec córka Konstancja 873 533 111 DW
10 8 1842 Ostróg Józefa Bronisława Kurowska 2 Ostróg c. Ludwika i Brygidy z Kozickich 881 40 V 71
21 2 1842 Nieświcz Ewa Kurowska 70 Nieświcz panna 437 14 9 B 0
13 2 1842 Szumsk Magdalena Kukurowska 0,5 Huta Szumska c. Antoniego i Katarzyny z Mogusińskich 873 602 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0312.htm
7 1 1842 Połonne Katarzyna Kurowska 1 Kupczyńce c. ur. Hilarego i Walerii 873 352 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0182.htm
13 5 1843 Szumsk Marcella Kukurowska 60 Huta Szumska z Adaszyńskich, wdowa po Ludwiku, syn Jan, córka Katarzyna 874 767 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0389.htm
13 10 1843 Nowogród Wołyński Marcianna Kurowska 70 Niepoznanicze z domu Rudnicka, mąż Gabriel, synowie Stefan, Gabriel, Filip 874 161 107 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0083.htm
3 9 1844 Krzywin Małgorzata Kurowska 3/12 Krzywin c. Józefiny, panny mieszkającej w Sławucie 883 42 R 24 0
27 6 1844 Szumsk Barbara Kukurowska 30 Waśkowce z Michalczuków, mąż Ludwik, synowie Michal i Sylwester 875 710 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0375.htm
16 7 1844 Szumsk Antonina Kukurowska 15 Kąty lub Kucharska, c. Stanisława i Tekli z Domagalskich 875 711 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0376.htm
6 11 1846 Łuck Antonina Kurowska 61 Łuck ur., wdowa, synowie Stanisław, Dionizy i Karol, córki Franciszka i Józefa 382 62 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0034.htm
1 3 1847 Ostropol Helena Grocholska 45 Futor Ostropolski z d. Kurowska, mąż Andrzej, synowie Maciej, Kazimierz i Teodor, córki Magdalena i Wiktoria 178-3-116 285R 14 Ż 562 DM
8 1 1847 Ostropol Agata Kurowska 90 Józefówka wdowa, syn Ignacy i córka Anna 178-3-116 283R 1 Ż 558 DM 0
14 8 1847 Równe Teresa Kurowska 55 Chocin mąż Adrian, córki Zofia i Bogumiła Wincenta 171-1-13 144R 31 R DM
14 3 1847 Lachowce Marianna Kurowska 42 Kaletyńce Małe 1-dw., z d. Zaćwilichowska, mąż Feliks, synowie Michał i Jan, córki Julia, Katarzyna i Aniela 171-1-13 103V 14 R DM 0
13 5 1847 Stepań Brygida Kurowska 55 Wyrka wdowa po Wojciechu, z d. Sawicka, syn Ksawery, córki Marianna i Honorata 171-1-13 235V 12 R 244 DM
30 10 1847 Ostropol Marcelina Kurowska 20 Wisznopol z d. Sochaniewicz, mąż Stefan, córka Marianna 178-3-116 290R 43 Ż 572 DM
25 1 1848 Ostropol Marcjanna Kurowska 5 Hubin c. Dominika i Eleonory z Krotewiczów 178-3-117 362R 2 Ż 710 DM
20 8 1848 Ostropol Justyna Karpińska 41 Charkowce e. cholery, z d. Kurowska, wdowa po Wawrzyńcu, synowie Franciszek i Piotr, córki Franciszka, Karolina i Katarzyna 178-3-117 370R 51 Ż 726 DM
8 5 1849 Starokonstantynów Paweł Olszewski 78 Swinna od starości, 1-dw., żona Marcjanna z d. Kurowska, syn Jan, córka Marianna 178-3-118 48V 74 Ż 92 DW
19 6 1849 Starokonstantynów Kunegunda Kurowska 74 Starokonstantynów od raka, z d. Zawadzka, szl., wdowa po Janie, z 1-go męża Turewicza syn Antoni, córka Anna, z 2-go córka Marianna 178-3-118 51V 99 Ż 98 DW
24 11 1850 Starokonstantynów Rozalia Kurowska 1/12 Swinna od epilepsji, c. 1-dw. Ignacego i Katarzyny z Wesołowskich 178-3-119 60V 136 Ż 119 DW
26 12 1850 Starokonstantynów Katarzyna Kurowska 78 Starokonstantynów od gorączki, szl., z Łozińskich, wdowa po Tymoteuszu, syn Franciszek, córka Marianna 178-3-119 63V 159 Ż 125 DW
8 3 1850 Bazalia Felicja Kurowska 2 Szmyrki c. Franciszka i Marianny 178-3-119 129R 24 Ż 253 DM
9 5 1851 Butowce Teresa Kurowska 57 Prochorówka od paraliżu, z Skrzyskich, szl., wdowa, syn Karol 178-3-120 21V 13 Ż 41 DW
2 1 1853 Butowce Marianna Moszczyńska 66 Butowce z d. Szylkiewicz, wdowa, córka zamężna Marianna Kurowska 178-3-121 592R 1 Ż 1114 DM 0
20 2 1854 Krzemieniec Franciszek Kowaliński 72 Krzemieniec ob., żona Marianna z d. Kurowska, syn Franciszek, córka Balbina 426-1-26 45V 13 T 120 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4X-X?i=119&cat=300453
28 11 1854 Ostropol Teresa Kurowska 40 Mecherzyńce mąż Piotr, synowie Antoni i Józef, córka Marianna 178-3-122 575V 30 Ż 1120 DM
13 4 1855 Ostropol Tekla Kurowska 7 Hubin c. Dominika i Eleonory z Kretowiczów 178-3-123 693V 13 Ż 1363 DM
25 6 1855 Ostropol Marianna Kurowska 3 Mecherzyńce c. Piotra i Teresy z Filipowiczów 178-3-123 694V 20 Ż 1365 DM
28 2 1857 Lubar Tekla Kamińska 21 Gizowszczyzna z d. Kurowska, mąż Tomasz, syn Jan 641 -1-17 39R 12 Ż MP
1 7 1858 Łabuń Marianna Kurowska 68 Kośków ur., z Wysockich, wdowa po Michale, bez potomna 178-03-74 347V 38 Ż DM
25 12 1858 Łabuń Katarzyna Kurowska 7 Futor Łabuński c. 1-dw. Józefa i Agnieszki Zawadzkiej 178-03-74 350V 72 Ż DM
14 1 1859 Annopol Julia Misiuna 27 Kurasz z d. Kurowska, mąż syn Leonard i Julian, córka Bronisława 886 379 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0202.htm
22 4 1863 Szumbar Zofia Kurowska 90 Borki 1-dw., wdowa po Grzegorzu 626 256 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0132.htm
18 10 1863 Żytomierz Józefa Kurowska 3m Futor Szymanowskiego z suchot, córka Jakóba i Katarzyny z Szymanowskich 178-3-54 140V 250 Ż DG
12 11 1863 Szumsk Katarzyna Kokurowska 36 Huta Nowa panna 245-1-21 225V 56 R RK
9 3 1865 Żytomierz Anna Kurowska 60 Żytomierz ze starości, dw.,wdowa, bezdzietna 178-3-61 141V 60 Ż DG
18 3 1868 Szumbar Agata Kurowska 35 Borki 1-dw., syn Franciszek 626 180 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0092.htm
17 7 1872 Szumsk Domicela Kukurowska 70 Kąty chłopka, mąż Adam, synowie Franciszek i Mateusz, córka Lucyna 01-226 54V 68 T DM 372
16 7 1874 Szumsk Marcelina Kokurowska 1 Kąty ospa, c. chł. Franciszka i Joanny Kucharskiej 1-227 61R 52 T DM 566
26 7 1874 Szumsk Antonina Kokurowska 3 Waśkowce ospa, c. Michała i Marianny Jasińskiej 1-227 61V 57 T DM 567
28 7 1874 Szumsk Anna Kokurowska 6 Waśkowce ospa, c. Michała i Marianny Jasińskiej 1-227 62R 58 T DM 567
2 3 1876 Szumsk Antonina Kokurowska 46 Waśkowce chłopka, mąż Kazimierz, synowie Stefan, Franciszek, Piotr, Tomasz 1-228 51V 19 T DM 634
13 2 1878 Szumsk Marianna Kokurowska 58 Waśkowce chł., panna c. Szymona i Małgorzaty Jasińskiej 1-230 59R 6 T DM 773
13 11 1878 Szumsk Marianna Kurowska 80 Marynki chł., z Głowackich, synowie Wawrzyniec, Paweł, Antoni i córka Anna 1-230 68V 71 T DM 783
27 2 1879 Szumsk Franciszka Kokurowska 54 Kąty z Oborskich, mąż Adam, córki Józefa, Paulina, Antonina, Marianna i Agata 01-226 172R 7 T 491 DM
11 4 1881 Szumsk Antonina Kokurowska 6 Kąty c. żołnierza Mateusza i Doroty Kucharskiej 01-231 57V 49 T DM 849
12 10 1881 Szumsk Tekla Kokurowska 2 tyg. Waśkowce c. chł. Jana i Anny Franczuk 01-231 64R 90 T DM 855
5 12 1881 Szumsk Paulina Kokurowska 5 Marynki c. chł. Józefa i Karoliny Adaszyńskiej 01-231 67R 107 T DM 858
5 1 1882 Szumsk Wiktoria Kukurowska 2 Waśkowce c. chł. Jana i Anny 1-232 364R 1 T
23 4 1882 Szumsk Petronela Kukurowska 5 Marynki c. chł. Wawrzyńca i Lucyny z Gęblińskich 1-232 369R 32 T
2 7 1882 Szumsk Jan Tomczuk 90 Załuże chłop, żona Marianna z Franczuków, synowie Jan, Paweł i Wincenty, córka Anna Kukurowska 1-232 371R 45 T
29 9 1885 Szumsk Karolina Kukurowska 13 Waśkowce c. chł. Jana i Anny 01-232 222R 87 T
4 3 1886 Szumsk Teresa Kukurowska 68 Waśkowce chł., mąż Tomasz 01-232 275V 26 T
25 6 1887 Szumsk Marcelina Kukurowska 26 Waśkowce z Gruszczewskich, chł., mąż Franciszek, synowie Antoni i Jan 01-232 154R 40 T
1 4 1889 Szumsk Franciszek Kucharski 69 Kąty żona Marianna, synowie Karol, Jan, córki Dorota Kukurowska i Antonina Giżycka 01-232 70V 38 T 938 DM
21 5 1891 Szumsk Antonina Kukurowska 2/52 Waśkowce c. sylwestra i Michaliny z Burkowskich 01-233 71V 37 T
17 11 1891 Szumsk Paulina Kokurowska 13 Kąty c. chł. Franciszka i Anny z Kucharskich 01-233 85R 118 T
9 1 1894 Szumsk Marianna Kokurowska 9 Waśkowce c. chł. Michala i Marceliny z Kucharskich 01-233 334R 5 T
12 1 1894 Szumsk Karolina Kokurowska 40 Marynki z Adaszyńskich, chł., mąż Józef, synowie Karol i Piotr, córki Antonina, Maria i Kamila 01-233 334R 8 T
29 6 1894 Szumsk Kamila Kokurowska 9 Marynki c. chł. Józefa i karoliny z Adaszyńskich 01-233 344R 84 T
13 3 1895 Szumsk Agnieszka Kokurowska 52 Hucisko Kowalowe z Giżyckich, ch, mąż Daniel, synowie Alojzy, Paweł i Franciszek, córki Ludwika i Marianna 01-233 251V 22 T
14 11 1895 Szumsk Józefa Kokurowska 4 Marynki c. NN i chł. Marianny 01-233 260R 84 T
3 1 1898 Szumsk Anna Kokurowska 50 Waśkowce z Tomczuków, chł., mąż Jan, synowie Mikołaj, Ksawery i Karol, córki Maria, Antonina i Emilia 01-234 80V 1 T
31 1 1899 Szumsk Anna Kokurowska 3 Marynki c. chł. Stanisława i Marii z Kucharskich 01-235 66V 7 T
18 10 1901 Szumsk Wiktoria Kokurowska 3 Waśkowce c. chł. Michała i Antoniny z Girzyckich 0.1-236 433R 99 T
27 11 1901 Szumsk Antonina Kokurowska 25 Marynki c. chł. Józefa i Karoliny z Adaszyńskich 0.1-236 436R 117 T
26 3 1902 Szumsk Marcelina Kokurowska 17 Kąty c. chł. Mateusza i Doroty z Kucharskich, panna 0.1-236 319V 39 T
1 7 1902 Szumsk Karolina Kokurowska 21 Waśkowce c. chł. Michala i Marianny z Jasińskich 0.1-236 322V 60 T
16 12 1903 Szumsk Lucyna Kokurowska 80 Marynki z d. Choblińska, chł., mąż Wawrzyniec, dzieci Jan i Marcin 0.1-237 107R 138 T
28 1 1905 Horochów Agnieszka Proskurowska 80 Drużkopol z Wojnarowskich, wdowa, dzieci z 1. męża Pietrukuna: Jan, Marcelina, Katarzyna, Dominika, Eudokia i Olga 974 48 R 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0042.htm
23 7 1905 Szumsk Stanisława Kokurowska 5 Waśkowce c. chł. Piotra i Karoliny z Jasińskich 01-236 217V 110 T
16 12 1907 Szumsk Maria Kokurowska 70 Marynki z Lipczuków, mąż Paweł, syn Paweł 01-236 83R 78 T
13 2 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Seweryna Kornatowska 60 Białokrynica z d. Kurowska, wdowa, córka Julia zamężna Kornatowska 17-2-47a 39V 15 Ch 77 DM 0
28 8 1917 Starokonstantynów Helena Kurowska 5/12 Wierzchniaki c. Stanisława i Marii z Gilewskich 17-2-90 173R 90 Ch 319 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 7 1638 Ostróg Krystyna Kurowska Dominik Maryna data chrztu t.8. 619 ks. WŻ DM
4 12 1697 Czartorysk Mikołaj Snitka Antoni Katarzyna ur. Jan Sczeniowski, Teofila Kurowska 297-1-185 10R Ł
4 1 1699 Czartorysk Kasper Snitka Antoni Katarzyna ur. Paweł Zahorowski, Teofila Kurowska 297-1-185 10V Ł
9 5 1756 Szumsk Marianna Kokorowska Kokurowska Sadeczki Wojciech Jadwiga Michał Kotowicz, Agnieszka Bednarka, Tomasz Kozacz, Zofia Pasieczka 297-1-180 65V Ł RK 167
5 10 1756 Szumsk Rozalia Kokur Kokurowska Antonowce Stefan Marianna Andrzej Rawski, Katarzyna Obierczycha 297-1-180 68R Ł RK 177
7 8 1774 Szumsk Marianna Kakupowska Kokurowska? Załuże Łukasz Marianna Jan Cymbaluk, Marianna Domczycha 297-1-181 8R Ł 008a RK
24 11 1776 Szumsk Katarzyna Kokurczyk Kokurowska Kąty Kazimierz Marianna Andrzej Białobrzyski, Agnieszka Jasińska 297-1-181 18R Ł 018a RK
15 3 1778 Szumsk Marianna Kokorowska Kokurowska Huta Antonowiecka Wojciech Barbara Kazimierz Kokorowski, Agnieszka Woycieszczukowa 297-1-181 25R Ł 025a RK
19 4 1778 Szumsk Anastazja Kokorowska Kokurowska Kordyszów Paweł Agnieszka Bartłomiej Woyciechowski, Agnieszka Kanoska 297-1-181 26R Ł 026a RK
7 3 1779 Szumsk Piotr Domanski Domański Kruholec Antoni Teresa Paweł Kukurowski, Agnieszka Kokurowska 297-1-181 33R Ł 033a RK
21 3 1779 Szumsk Marianna Gudzynska Gudzowska Bołożówka Walenty Zofia Honia Padszynski, Anastazja Kukurowska 297-1-181 33R Ł 033a RK
25 3 1779 Szumsk Marianna Sliwinska Śliwińska Hucisko Szymon Apolonia Maciej Jadaszynski, Marianna Kukurowska, Józef Rudnicki, Zofia Bielecka 297-1-181 33V Ł 34 RK
20 4 1779 Szumsk Wojciech Domagalski Kąty Józef Agnieszka Wojciech Rogowski, Marianna Kukurowska, Piotrowski, Katarzyna Szydłowska 297-1-181 33V Ł 34 RK
24 11 1779 Szumsk Katarzyna Kokorowska Kokurowska Kordyszów Paweł Agnieszka Maciej Jadaszynski, Salomea Kwiatkowska 297-1-181 36V Ł 37 RK
21 6 1782 Szumsk Antonina Białobrzyska Kąty Andrzej Agnieszka Paweł Jasinski, Marianna Kukurowska 297-1-181 55R Ł 055a RK
28 8 1782 Szumsk Roch Kordyszów Maciej Kowalewski, Marianna Kukurowska, Kazimierz Kukurowski, Salomea Kwiatkowska 297-1-181 57R Ł 057a RK
4 9 1783 Szumsk Mateusz Wawrzyniec Łukasz Siwaluk Siwak? Załuże Jakub Agnieszka Mateusz Kowalewski, Marianna Kukurowska 297-1-181 63R Ł 063a RK
6 2 1786 Szumsk Agata Kokorowska Kokurowska Kordyszów Paweł Agnieszka Antoni Nowakowski, Agnieszka Wojciechowska 297-1-181 78V Ł 79 RK
3 7 1786 Szumsk Magdalena Kokor Kokurowska Kąty Kazimierz Marianna Leon Eccler, Agnieszka Jasinska 297-1-181 80R Ł 080a RK
12 8 1808 Ostróg Marianna Kurowska Ostróg Tomasz Katarzyna Józef Sienicki, Katarzyna Kronbergowa panna 297-1-136 81 Ł 1123 SK
19 3 1814 Ostróg Józefa Rozalia Niezabitowska Futor Ostrogski Stanisław Rozalia Hetrów Teodor Sochacki, Justyna Kurowska 297-1-136 206 Ł SK
31 10 1815 Ostróg Franciszka Zofia Karolina Kurowska Ostróg Ignacy Justyna Piotrowska Franciszek Nowicki, Brygida Serednicka 297-1-136 237 Ł 960 SK
11 11 1815 Ostróg Józef Jan Domaczewski Derewiancze Jakub Marianna Wyrzykowska Chrzest 06.12.1815: Jan Tokarski, Marianna Kurowska 297-1-136 240 Ł 963 SK
1 7 1816 Torczyn Piotr Paweł Folfozynski Sadow Józef Apollonia Pawłowska Tadeusz Dobrowolski, Helena Kurowska 31 28 EH Ł
9 1 1816 Ostróg Rozalia Wiktoria Szarkowska ? Ostróg Erazm Hera Wojciech Kozłowski, Katarzyna Kurowska 297-1-136 241 Ł CK 0
6 5 1816 Ostróg Józef Nowicki Ostróg Stanisław Marianna Szpilewska Chrzest 25.06.1816: Michał Maliszewski, Katarzyna Kurowska 297-1-136 253 Ł SK
14 5 1822 Szumbar Domicela Kurowska Szumbar Grzegorz Zofia Łozicka 297-1-188 48 R Ł 0
23 2 1824 Szumbar Brygida Kurowska Szumbar Grzegorz Zofia Łozicka 297-1-188 51 R Ł 0
9 3 1827 Szumbar Anna Kurowska Szumbar Grzegorz Zofia Łozińska 200 42,43 4,6
24 2 1827 Kołki Anna Kurowska Majdan Rudnicki Wojciech Brygida Żołędziowska Paweł Żołędziowski, Angela Wł.Szpryngiera małż.; ch: 24.02. Aleksander Sielecki 813 101 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0101.htm
9 3 1827 Szumbar Anna Kurowska Szumbar Grzegorz Zofia Łozińska akuszerka Pałaszka z Kondratiuków Taradajowa wdowa 200 42 4
9 3 1827 Szumbar Anna Kurowska Szumbar Grzegorz Zofia Łozińska dop., Feliks Czepielowski, Marianna Baczyńska, Szczepan Krocewicz, Helena Baczyń 200 43 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0024.htm
6 12 1827 Szumsk Konstancja Wiszniowski Wiśniowski Kordyszów Aleksander Eleonora Kurowska Jan Dewalko, Magdalena Domańska wdowa 245-1-1 388V 94 R RK
8 2 1827 Bazalia Apolonia Olszewska Szmyrki Wincenty Helena Zaterska Łukasz Wiszniowski i Marianna Kurowska 178-3-93 228V 21 Ż DM
29 1 1827 Ostropol Piotr Obuchowicz Hubin Jędrzej Rozalia Zielińska Michał Strutyński, Ewa Kurowska 178-3-93 198V 7 Ż 384 KP2
5 10 1827 Ostropol Franciszka Kurowska Pyszki Jakub Anna Grocholska Jan Grocholski, Anna Sehen 178-3-93 207V 69 Ż 402 KP2
29 12 1827 Ostropol Stefan Tomaszewski Samczyki Feliks Agnieszka Jagłowska Antoni Gurski kawaler, Franciszka Kurowska (wdowa) 178-3-93 209V 84 Ż 406 KP2, DM
20 4 1828 Szumbar Wojciech Grzymajło Cecyniówka Franciszek Tekla Wołoszyńska Łosicki, Zofia Kurowska 200 47 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0026.htm
23 9 1828 Szumsk Walerian Hornicki Huta Szumska Maciej Marianna Oborska Antoni Krasicki, Anna Iwaniuch, Franciszek Kamiński, Rozalia Kukurowska 245-1-2 393R 191 R RK
6 7 1828 Łabuń Józef Kalasanty Adamczuk Tytków uczc. Michał Tekla Czabanowska uczc. Marcin Komys, Wiktoria Kurowska 178-3-94 123R 29 Ż 240 KP2
8 4 1828 Ostropol Józef Biernacki Kozówka ? ur. Teodor Rozalia Kurowska Jan Kurowski, Gertruda Konoplicka 178-3-94 195R 20 Ż 373 KP2
8 7 1828 Ostropol Małgorzata Grocholska Futor Ostropolski ur. Andrzej Marianna Kurowska ur. Jan Postański, ur. Barbara Sochwar 178-3-94 196V 29 Ż 376 KP2
5 2 1829 Szumbar Agata Apolonia Kurowska Szumbar Grzegorz Zofia Łozińska 200 51 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0028.htm
20 11 1829 Krzywin Stefan Feliks Mieczysław Białecki Krupiec Józef Teresa Toczyńska ch.26.12.1829, W. Franciszek Krajewski, wdowiec, W. Krystyna Kurowska, wdowa 171-1-2 32R 26 R Mg
4 8 1829 Lachowce Dominik Nawrocki Lachowce Maciej Teresa Kurowska Antoni Małecki i Marianna Mirecka wdowa 171-1-2 91R 51 R DM
26 6 1829 Bazalia Julianna Kurowska Szmyrki Franciszek Marianna ur. Łukasz Wiszniowski i Tekla Kucharska 178-3-95 215V 50 Ż DM 415
19 7 1829 Bazalia Eliasz Wiszniowski Szmyrki Łukasz Franciszka Wasylewska ur. Marcin i Marianna Kurowska 178-3-95 215V 54 Ż DM 415
2 11 1829 Berezne Lucyna Kurowska Berezne Piotr Antonina Pawłowska Józef Grott? i Marianna Niwińska wdowa 171-1-2 236R 20 R Na
4 11 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Karol Kudelski Swinna ur. Wincenty Marianna Kurowska ur. Kazimierz Wolski, Józefa Puchalska 178-3-95 162R 109 Ż 313 KP2
1 4 1830 Szumsk Józef Jastrzębski Jastrzembski Huta Szumska Antoni Marianna Kokorowska Kokurowska Maciej Wereszczyński, Tekla Listowska ż. Stefana 245-1-4 372V 500 R RK
24 5 1830 Lubar Szymon Makowski Czartoryja Nowa Walenty Honorata Buczyńska Hilary Kurowski Barbara Dańkiewicz as:Onufry Buczyński Marianna Kurowska 178 3 3 V362 46 Ż MP 0
11 8 1830 Lubar Dawid Drąkowski Kiryjówka Jan Franciszka Leniewicz Łukasz Szymanowicz Agnieszka Łudkowska as:Grzegorz Szpinczewski Marianna Kurowska 178 3 3 R366 74 Ż MP
18 4 1830 Żytomierz Franciszka Kurowska Futor Bieleckiego Jan Barbara Duczenko Bazyli Strzelecki Petronella Drzewiecka as:Jan Grzybowski Katarzyna Notwińśka 178 3 3 R16 108 Ż MP
19 4 1830 Krasnopol Wojciech Amarantowicz Januszpol Mikołaj Brygida Kurowska Tomasz Ulanowski, Pawlina Szczegielska 178 3 3 R237 26 Ż MP
11 5 1830 Krasnopol Elżbieta Galinowska Nosówki Antoni Marianna Kurowska Leon Domańśki, Marianna Piekalska, as: Szymon Piekalski, Erazmina Rzeszewska 178 3 3 R238 34 Ż MP
22 2 1830 Ostropol Felicjan Młynarski Ostropol Karol Marianna Zielińska Tomasz Dowhalski i Antonina Kurowska panna 178-3-96 236R 9 Ż 437 DM
17 6 1830 Ostropol Jan Bernacki Korzówka Teodor Rozalia Kurowska Jan Konoplicki i Katarzyna Kasperska ż. Jędrzeja, asyst. Kajetan Markowski i Domicela Konoplicka panna 178-3-96 238V 32 Ż 442 DM 0
11 1 1831 Szumsk Agata Sikorska Kąty Franciszek Aleksandra Kukorowska Kokurowska Kazimierz Jasiński, Aniela Błasczuk ż. Sebastiana 245-1-5 367R 3 R RK
23 1 1831 Szumsk Agnieszka Sopińska Kąty Feliks Franciszka Kokorowska Kokurowska Ignacy Tomaszewski, Ewa Listowska ż. Józefa 245-1-5 367V 5 R RK
13 2 1831 Szumsk Ignacy Jastrzębski Jastrzembski Huta Szumska Antoni Marianna Kurowska Maciej Wereszczyński, Magdalena Domańska panna 245-1-5 368R 9 R RK
22 5 1831 Ostróg Juliusz Kotkowski Ostróg Wincenty Bożena Kozicka Dominik Tede..., Jan Januszkowski, Anna Kotkowska, Franciszek kozicki, Katrzyna Kurowska 1-171-4 8V 55 R MZ 779
9 10 1831 Nowogród Marianna Kurowska Niepoznanicze Majdan Mikołaj Anna Turowska ur. Wawrzyniec Suchowiecki, Anna Suchowiecka ż. Wojciecha 245-1-5 19R 1209 R 651 DW
7 1 1831 Ostropol Agnieszka Kasperska Korzówka Jan Katarzyna Kurowska Jan Donalewicz i Gertruda Konoplicka zamężna 178-3-97 259R 3 Ż 488 DM
6 8 1831 Ostropol Kajetan Załuski Józefówka Bazyli Balbina Kurowska Michał Krzyżanowski i Agnieszka Łotocka, asyst. Mateusz Dobrzański i Anna Krzyżanowska, Ignacy Kurowski i Brygida Gorecka zamężna 178-3-97 262V 30 Ż 495 DM
27 2 1832 Białogródka Roman Gurowski Białogródka Antoni Piotr Barbara Radzimińska Adam Grudniewski i Marianna Kurowska ż. Grzegorza, as. Maciej Szymański i Honorata panna 178-03-98 40R 25 Ż DM
27 5 1832 Ostróg Teodoria Petronela Kurowska Ostróg Maciej Tekla Buczyńska Ur. Grzegorz Wojtkowski, Ur. Wiktoria Charytanowska-wdowa 171-1-5 8R 45 R MZ
1 3 1832 Ostropol Helena Łotocka Józefówka Rafał Justyna Zwinogrodzka Teodor Gorecki i Brygida Gorecka, asyst. Michał Krzyżanowski i Anna Kurowska zamężna 178-3-98 216V 10 Ż 411 DM
20 5 1833 Szumsk Franciszek Jastrzębski Hucisko Szumskie Antoni Marianna Kokorowska Kokurowska Stefan Lissowski, Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 245-1-7 382R 25 R RK
21 7 1833 Szumsk Magdalena Sikorska Kąty Franciszek Julianna Kokorowska Kokurowska Bazyli Tomaszewski, Aniela Błażczuk ż. Sebastiana 245-1-7 385R 42 R RK
21 2 1833 Białogródka Olimpia Eleonora Kurowska Białogródka Grzegorz Marianna Szeręgowska Ludwik Bordziakowski i Salomea Reinhold wdowa 178-03-99 45V 28 Ż DM
18 1 1833 Berezne Józefa Kurowska Berezne Piotr Antonina Podlewska Daniel Taranowski sztablekarz żonaty i Julia Liecierska rotmistrzowa, asystowali Karol Ziemieszczowski i Konstancja Białokurowa 171-1-6 220R 2 R Na
12 3 1833 Ostropol Franciszek Karpińska Charkowce Wawrzyniec Justyna Kurowska Aleksander Gątkiewicz i Łucja Kuczyńska, asyst. Józef Koszycki i Katarzyna Gątkiewicz 178-3-99 215V 17 Ż 411 DM
27 3 1833 Ostropol Dionizy Biernacki Korzówka Teodor Katarzyna Kurowska Feliks Miełoszyński i Urszula Kosowska wdowa 178-3-99 216V 23 Ż 413 DM
21 4 1833 Ostropol Augustyn Krzyżanowski Józefówka Michał Anna Kurowska Józef Domaszewski i Brygida Gorecka, asyst. Piotr Gorecki i Franciszka Statkiewicz 178-3-99 217R 26 Ż 414 DM 0
13 7 1833 Ostropol Jan Gwalbert Łabędzki Samczyki IN Anna Antoni Swaryczewski i Antonina Górska ż. Antoniego, asyst. Aleksander Mazurów i Kunegunda Kurowska wdowa 178-3-99 219V 40 Ż 419 DM
9 1 1834 Ostróg Honorata Marianna Kurowska Ostróg Maciej Tekla Buczyńska Wincenty Kotkowski, Ewa Kozłowska 5 O 0
26 7 1834 Ostropol Wincenty Apollo Broniewicz Józefówka Tomasz Aleksandra Nazdrewicz Józef Domaszewski i Anna Kurowska ż. Ignacego 178-3-100 239R 31 Ż 462 DM 0
12 9 1834 Ostropol Piotr Karpiński Charkowce Wawrzyniec Anastazja Kurowska Aleksander Gątkiewicz i Anastazja Korzeniowska wdowa 178-3-100 239V 34 Ż 463 DM
21 3 1835 Zasław św. Jana Katarzyna Kurowska Michla Feliks Marianna Zawielichowska Jan Ostrogski, Marianna Tomaszewska ż. Stanisława 178-3-101 3 14 Ż SK
12 2 1835 Ostróg Pawlina Magdalena Kozicka Ostróg Franciszek Kamila Wołoszanowska Andrzej Skalski Katarzyna Kurowska, Ludwik Kurowski Marianna Koziejewska 171-1-8 14R 79 R 900
25 7 1835 Połonne Magdalena Marianna Nowicka Konotopy Michał Antonina Czernicka Aleksander Sieciński młodzian, Marianna Kurowska ż. Władysława 245-1-9 149V 64 R DW
10 7 1835 Biała Cerkiew Elżbieta Stefańska Biała Cerkiew Aleksander Barbara Kurowska Wincenty Ogiński, Aniela Rakowska, ż. Rafała, as. Jan Kurowski, Balbina Jagminowicz, ż. Mateusza, chrz. 11.07.1835 178-51-372 5R 24 Ż BS 12
18 7 1835 Ostropol Wincenta Kaszperska Józefówka Andrzej Katarzyna Kurowska Jan Dworzański, Franciszka Statkiewicz 178-3-101 268R 30 Ż 499 SK
7 10 1835 Starokonstantynów Bregida Kurowska Swinna Kazimierz Marianna Centornirska Szymon Terechowicz, Teresa Mickiewicz 178-3-101 175V 119 Ż 341 CK
29 10 1835 Klewań Lucylla Kukurowska Zarzyck Franciszek Marianna Rogalska prac. Wojciech Rogalski, Marianna Buczyńska 171-1-8 142V 21 R 9134 DW
23 9 1836 Butowce Tekla Piotrowska Bołkuny Stanisław Aniela Ostrowska ur. Bazyli Ilnicki m. Petroneli, Marianna Kurowska ż. Michała 178-3-106 223R 38 Ż 431 DW
7 10 1836 Butowce Franciszek Lubikowski Medwedówka Mała Jan Franciszka Izdebska ur. Jan Lasota m. Agnieszki, Marianna Kurowska ż. Michała, as. Piotr Switlowski m. Marianny, Petronela Ilnicka ż. Bazylego 178-3-106 223V 42 Ż 432 DW
13 2 1836 Ostropol Katarzyna Berezowska Józefówka Michał Katarzyna Jan Dederkał i Franciszka Dederkał ż. Wawrzyńca, asyst. Kazimierz Kasperski i Anna Kurowska ż. Ignacego 178-3-106 301V 10 Ż 581 DM
13 8 1837 Derażne Ewa Micewska Makarówka Stanisław Marianna Kurowska Józef Sulikowski i Dorota Jezierska zamężna 171-1-10 206R 30 R DM
2 2 1837 Aleksandria Marcin Bonacki Kostopol Bazyli Katarzyna Targoni Antoni Stocki i Honorata Kurowska (Kaplica Podłużne par. Derażne) 171-1-10 189R 25 R 192 DM
13 1 1837 Ostropol Hilary Karpiński Charkowce Wawrzyniec Katarzyna Kurowska Mikołaj Gątkiewicz i Julia Iwanowska ż. Karola, asyst. Feliks Sehen i Katarzyna Gątkiewicz ż. Aleksandra 178-3-108 316V 3 Ż 614 DM
24 2 1837 Ostropol Maciej Grochowski Ostropol Jędrzej Helena Kurowska Hryćko Maruszkiewisz i Marianna Petryczenko ż. Wasyla 178-3-108 318V 11 Ż 618 DM
20 11 1837 Annopol Salomea Szczawińska Hubelce Jakub Wiktoria Kurowska Ksawery Waśkowski i Anna Zabłocka ż . Piotra 171-1-10 51R 41 R 53 DM
24 7 1838 Puliny Anna Kurowska Popławka Stanisław Teresa Husakowska Kurowski Kajetan, Husakowska Marianna, z. Pawła 174 JZ 0 0
8 12 1838 Ołyka Marianna Anna Kurowska Bereźnica par. Bereźnicka Jan Honorata Kulesza dopełnienie 467 7 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0004.htm
12 6 1838 Katerburg Felixa Kurowska Temnohajce Feliks Katarzyna Dumańska 199 151 17
4 2 1838 Szumsk Agata Kukurowska Kokurowska Huta Stara Szumska Antoni Katarzyna Mogusińska Mogosińska Michał Kukurowski, Eudochia Listowska ż. Józefa 245-1-12 275V 11 R RK
31 7 1838 Szumsk Ignacy Szyńkowski Sinkowski Huta Szumska Wojciech Marcela Giżycka Łukasz Hulewicz, Katarzyna Kukurowska ż. Kazimierza 245-1-12 281R 44 R RK
7 8 1838 Szumsk Kajetan Sikorski Kąty Franciszek Julianna Kukurowska Kokurowska Wawrzyniec Sikorski, Zofia Martyniuk ż. Trochyma 245-1-12 281R 45 R RK
16 10 1838 Szumsk Łukasz Kucharska Kąty Piotr Małgorzata Kukurowska Kokurowska Adam Kukurowski, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-12 285V 70 R RK
6 12 1838 Szumsk Anna Listowska Huta Szumska Michał Franciszka Chruszczewska Józef Listowski, Katarzyna Kukurowska ż. Kazimierza 245-1-12 286V 77 R RK
9 12 1838 Połonne Włodzimierz Kurowski Kopczyńce Hilary Pelagia Feliks Gliwiński żonaty, Tekla Kurowska ż. Jana 245-1-12 126R 188 R DW 302
20 5 1838 Bazalia Erazm Tytus Rajkowski Wasylówka Julian Katarzyna Kurowska ur. Tadeusz Boruchowski i ur. Petronela Korzeniowska 178-03-110 239R 40 Ż DM
20 5 1838 Bazalia Nikodem Kamil Rajkowski Wasylówka Julian Katarzyna Szkurowska ur. Pantalemon Ziembowicz i ur. Marianna Kurowska panna 178-03-110 239R 41 Ż DM
3 4 1838 Ostropol Franciszka Śniechowska Futor Ostropolski Stefan Magdalena Załuska Józef Statkiewicz i Teresa Kurowska 178-3-110 280R 26 Ż 550 DM
16 6 1838 Ostropol Paulina Kasperska Mszaniec Jędrzej Katarzyna Kurowska Michał Krzyżanowski i Wincentyna Terpiłowska, asyst. Kazimierz Kasperski i Aniela Chmielowska 178-3-110 282R 40 Ż 554 DM
30 3 1839 Ostróg Tadeusz Artur Wróblewski Ostróg Franciszek Marcelina Kurowska 879 7 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0008.htm
17 3 1839 Łokacze Ludomira Kurowska Łokacze Wiktor Joanna Stebetowska 344 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20344/pages/PL_1_436_344_0001.htm
3 5 1839 Malin Aniela Kownacka Medówka p. Lipowiec Władysław Julia Kurawska Andrzej Kolencki, W. Honorata Pungowska, as. W. Cezary Kownacki, W. Franciszka Kurowska, panna, chrz. 13.01.1840 178-51-456 1V 3 Ż BS 5
29 9 1839 Ostropol Michalina Biernadzka Korzówka Teodor Rozalia Kurowska Konstanty Judkiewicz i Motra Dmytrowa, asyst. Jan Konoplicki i Marianna Dometewicz 178-3-112 256V-257R 53 Ż 496-497 DM
9 2 1839 Szumsk Ignacy Zawadzki Huta Szumska Marcin Magdalena Hornicka Antoni Kukurowski i Marianna Kukurowska ż. Stefana 178-51-433 282V 6 Ż 294 DM
16 4 1839 Nowogród Wołyński Józef Sawicki Niepoznanicze Paweł Małgorzata Jagodzińska Łukasz Bałandowicz i Aleksandra Kurowska ż. Marcina 178-3-72 9V 68 Ż 19 DM
15 3 1839 Nowogród Wołyński Franciszka Kurowska Niepoznanicze Stefan Anna Suchowiecka Józef Bober i Wiktoria Suchowiecka ż. Antoniego 178-3-72 15R 112 Ż 30 DM
15 8 1840 Puliny Antoni Kurowski Popławka Kajetan Ewa Stachowska Husakowski Paweł, Kurowska Agata, ż. Pawła 154 JZ 0 0
3 3 1840 Ostróg Aniela Kurowska Rozważ Feliks Marianna Zawielechowska 880 3 V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0005.htm
28 7 1841 Szumsk Magdalena Kukurowska Huta Szumska Antoni Katarzyna Bogusińska 872 541 49
4 9 1841 Szumsk Tekla Kucharska Kąty Wincenty Katarzyna Kukurowska 872 544 62
13 9 1841 Szumsk Helena Kukurowska Waśkowce Szymon Rozalia Listowska 872 545 64
9 3 1841 Ostróg Bronisława Józefa Kurowska Ostróg Ludwik Brygida Kozicka R 4 R 28 0
11 10 1841 Szumbar Maryanna Goliszewska Borki Stanisław Marianna Kurowska 200 4 7 872 785
11 2 1841 Połonne Katarzyna Kurowska Krywczyńce Hilary Pelagia 872 120 25 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0065.htm
13 10 1841 Nowogród Wołyński Barbara Kurowska Niepoznanicz Stefan Anna Suchowiecka 872 47 186 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0027.htm
25 7 1841 Felsztyn Anna Rodziewicz Warowce ur. Maciej Anna Kurowska ur. Antoni Bystrzycki, Magdalena Turzańska 685-4-74 23r 128 Ch 46 KP2
6 7 1841 Derażne Mikołaj Micewski Makarówka Stanisław Marianna Kurowska Jakub Przybyszewski i Marianna Sulikowska panna 171-1-12 194V 28 R DM
12 3 1842 Szumsk Grzegorz Sikorski Kąty Franciszek Julianna Kukurowska 873 569 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0295.htm
11 10 1842 Połonne Marianna Kurowska Berezna Józef Agnieszka Jan Suchodolski żonaty, Rozalia Rebczyńska ż. Jana 873 328 153 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0170.htm
9 11 1842 Połonne Aleksandra Koncewicz Poninka Ludwik Małgorzata Stefan Święcicki żonaty, Aleksandra Niekurowska ż. Tadeusza 873 331 163 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0171.htm
14 11 1842 Połonne Katarzyna Kurowska Kopczyńce Hilary Pelagia 873 332 166 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0172.htm
19 8 1843 Szumsk Marianna Kukurowska Waśkowce Szymon Rozalia Listowska Wojciech Listowski, Aleksandra Rodzińska ż. Arasyma 874 735 63 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0371.htm
20 1 1843 Stepań Adam Dziekoński Wyrka Franciszek Honorata Kurowska 882 193 V 4 0
5 5 1843 Horodyszcze Aniela Zwirewska Kośków Franciszek Teresa Kwiatkowska Jan Lebikowski i Marianna Kurowska, Klemens Berezowski i Marianna Smoczyńska 178-49-18 6R 30 Ż DM
30 8 1843 Horodyszcze Otolia/Otylia Radzichowska Pleśna Marcin Cecylia Lewicka Ignacy Wiszniowski i Marianna Kurowska, Grzegorz Kurowski i Adolfina Wiszniowska 178-49-18 10V 57 Ż DM
24 10 1843 Horodyszcze Jan Lubiszewski Kośków Jan Franciszka Dr..owiecka Jan Lasota i Marianna Kurowska ż. Michała, Klemens Berezowski i Honorata Lubiszewska 178-49-18 13R 72 Ż DM
5 4 1844 Puliny Wincenty Husakowski Popławka Jan Elżbieta Kurowska Husakowski Tomasz, Burba Elżbieta, ż. Jana 103 JZ 0
3 4 1844 Szumsk Wincenty Sińkowski Huta Szumska Wojciech Marianna Giżycka Ignacy Oborski, Katarzyna Kukurowska ż. Kazimierza 875 661 34 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0347.htm
26 7 1844 Szumsk Anna Hornicka Mosty Jan Anna Kukurowska 875 669 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0351.htm
28 10 1844 Szumsk Łukasz Sikorski Kąty Franciszek Aleksandra Kukurowska Michał Jasiński, Katarzyna Kukurowska ż. Kazimierza 875 679 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0357.htm
23 11 1844 Szumsk Katarzyna Listowska Huta Szumska Michał Franciszka Chruszczewska Łukasz Chruszczewski, Katarzyna Kukurowska ż. Antoniego 875 681 95 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0358.htm
27 6 1844 Szumbar Antonina Goliszewska Sosnówka Stanisław Marianna Kurowska 625 235 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0125.htm
16 4 1844 Połonne Klementyna Kurowska Kopczyńce Feliks Katarzyna 875 404 73 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0206.htm
7 12 1844 Połonne Emilia Kurowska Kopczyńce Hilary Pelagia Stanisław Staniszewski żonaty, Magdalena Tomaszewska wdowa 875 438 175 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0223.htm
25 6 1845 Ostróg Nepomucena Paulina Wroblewska Ostróg Franciszek Marcellina Kurowska 884 15 V 85
6 4 1845 Puliny Jan Michalski Popławka Feliks Konstancja Krotowicz Husakowski Jan, Kurowska Teresa, ż. Stanisława 86 JZ 0 0
7 11 1845 Puliny Franciszek Kurowski Popławka Stanisław Teresa Husakowska Talko Wincenty, Kurowska Agata, ż. Pawła 218 JZ 0 0
10 12 1845 Puliny Emilia Husakowska Popławka Jan Elżbieta Kurowska Husakowski Tomasz, Burba Elżbieta, ż. Jana 238 JZ 0 0
13 1 1845 Szumsk Karol Listowski Katarynówka Kazimierz Anna Jasińska Jakub Kucharski, Katarzyna Kukurowska ż. Kazimierza 876 606 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0326.htm
22 1 1845 Szumsk Marianna Kucharska Kąty Wincenty Katarzyna Kukurowska 876 606-607 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0326.htm
3 7 1845 Szumsk Petronela Bilewicz Waśkowce Jan Teresa Kokurowska 876 623 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0335.htm
15 9 1845 Teofilpol Marianna Szadkowska Karolina Alojzy Zuzanna Kurowska Feliks Ostromecki i Paulina Borkowska ż. Mikołaja 178-3-113 400V 53 Ż DM
29 8 1845 Berezne Krystyna Nikurowska Rudnia Bobrowska NN Ludwika Nikurowska Jan Zaściński kawaler i Antonina Zaścińska panna 884 241R 33 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0247.htm
11 2 1845 Stawiszcze Waleria Kurowska Woronne ur. Jan Marianna Żawryd chrzest 8.04, ur. Jan Bilski, Marianna Piniewska 685-2-1020 4v 17 Ch 8 KP2
3 7 1845 Toporyszcze Klementyna Kurowska Hołowin Jan Julia Kruszewska Bazyli Trocki sędzia powiatu żytomirskiego i Emilia Sanocka ż. Jana, asyst. Jan Sanocki sędzia i Józefa Dołner ż. Franciszka 178-03-12 457V 78 Ż 892 DM
4 3 1845 Stepań Aniela Micewska Wyrka Stanisław Marianna Kurowska Ksawery Kurowski i Honorata Dziekańska ż. Franciszka 884 222V 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0229.htm
7 2 1845 Berezdów Romuald Lubiniecki Krasula Apolinary Marianna Oborowska Wlm Leopold Iżykowski i Wlm Marianna Kurowska ż. Władysława, asyst. Wlm Aleksander Drohomirecki i Wlm Honorata Iżykowska ż. Leopolda 876 384 17 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0207.htm
20 4 1845 Ostropol Wojciech Swaryczewski Hubin Andrzej Anastazja Muraszewska Jan Ognicki i Ewa Kurowska ż. Grzegorza 178-3-113 253R 9 Ż 506 DM
10 10 1845 Ostropol Franciszka Kurowska Hubin Dominik Eleonora Kretowicz Jan Ognicki i Aleksandra Kołtuniuk ż. Jana 178-3-113 257R 33 Ż 514 DM
6 10 1846 Szumsk Franciszka Kaszubciuk Załuże Jakub Agnieszka Kukurowska Ignacy Pełypczuk, Małgorzata jakubciuk ż. Pawła 877 846 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0438.htm
1 12 1846 Szumbar Ksawery Goliszewski Borki Stanisław Tekla Kurowska Augustyn Rudnicki, Marianna Budzyńska z. Antoniego 625 206 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0109.htm
18 2 1846 Starokonstantynów Konstanty Korkowski Starykonstantynów Wincenty Marianna Kurowska Michał Walczycki i Agnieszka Pawłowska panna 178-3-114 4V 28 Ż DM
19 2 1846 Starokonstantynów Leon Misiewicz Świnna Benedykt Anna Kurowska Łukasz Kurowski i Anastazja Kurowska ż. Teodora 178-3-114 5R 31 Ż DM
21 9 1846 Bazalia Franciszka Różycka Szmyrki Antoni Aniela Kurowska Ksawery Frankiewicz i Marianna Różycka 178-03-115 240R 107 Ż 473 DM
2 6 1846 Toporyszcze Władysław Jan Paweł Kurowski Worów Antoni Franciszka Kaleńska Władysław Kownacki i Franciszka Mianowska ż. Jana, asyst. Jan Mianowski i Julia Kownacka ż. Władysława, Bazyli Jandałowski -pułkownik i Julia Kurowska ż. Jana 178-03-15 450R 43 Ż 62 DM
15 9 1846 Ostropol Marianna Kurowska Wisznopol Stefan Marcelina Suchaniewicz Dominik Czyż i Marianna Dziarska ż. Stanisława 178-03-115 276V 34 Ż 543 DM
17 11 1846 Ostropol Elżbieta Berezowska Józefówka Franciszek Agnieszka Strutyńska Teodor Orzyński i Anna Kurowska ż. Ignacego 178-03-115 279R 47 Ż 548 DM
24 11 1846 Berezdów Jan Ignacy Grębecki Dąbrówka par. Nowogród Wołyński Andrzej Antonina Chilewicz Mateusz von Szteyn i Marianna Kurowska ż. Władysława, asyst. Aleksander Drohomirecki i Honorata Iżykowska ż. Leopolda, Jan Chilewicz i Bronisława Grębecka ż. Pawła 877 244 113 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0132.htm
26 12 1847 Szumbar Franciszka Kurowska Sosnówka NN Anna 625 195 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0103.htm
7 12 1847 Fastów Ambroży Kurowski Czerwona Antoni Łucja Izbicka Jan Paprocki, Apolonia Kurowska, ż. Mikołaja, chrz.8.12.1847 178-51-548 32V 39 Ż BS 66
4 2 1847 Wiszewicze Leon Tomaszewski Michalska Rudnia Piotr Anna Boykow Baltazar Korczyński, Eudokja Kurowska, chrz. 18.01.1847 178-51-548 95V 4 Ż BS 192
10 1 1847 Stepań Karol Dziekański Wyrka Franciszek Honorata Kurowska Grzegorz Mokrzycki i Anna Mokrzycka panna 171-1-13 222R 2 R 230 DM
12 8 1847 Toporyszcze Tadeusz Kurowski Worów Antoni Franciszka Kaleńska JWm Jan Sanocki Prezes Sądu i Wlm Franciszka Mianowska Porucznikowa; as. JWm Lambert Opocki i Julia Komnacka, Wlm Jakub Łukjanów i Eleonora Kurowska 178-3-19 505R 81 Ż 993 DM
24 3 1847 Toporyszcze Symeon Stanisław Prażmowski Januszpol par. Krasnopol Grzegorz Maksymiliana Polanowska dopeł.chrztu 21.09.1847, W. Antoni Kurowski i JW. Aleksandra Kaleńska Chorążyna wdowa, W. Michał Łazarkiewicz i W. Franciszka Kurowska i inni 178-3-19 505V 84 Ż 994 DM
29 1 1847 Ostropol Kazimierz Sochaniewicz Wisznopol Jan Marianna Wierzbicka Hilary Rzymowski i Kunegunda Gątkiewicz ż. Jana, asyst. Adam Małaski i Marcjanna Kurowska ż. Stefana 178-3-116 271R 1 Ż 534 DM
15 3 1847 Ostropol Józef Karpiński Charkowce Wawrzyniec Justyna Kurowska Feliks Sehen i Katarzyna Sehen ż. Michała 178-3-116 272R 8 Ż 536 DM
25 7 1847 Ostropol Anna Jatkiewicz Wisznopol Tomasz Antonina Sokalska Bazyli Jatkiewicz i Marcjanna Kurowska ż. Stefana 178-3-116 274V 22 Ż 541 DM
26 8 1847 Ostropol Ludwika Kasperska Józefówka Andrzej Katarzyna Kurowska Teodor Orzyński i Justyna Łotocka ż. Rocha 178-3-116 275R 24 Ż 542 DM
15 12 1847 Ostropol Antonina Hrebenczuk Żytyńce Piotr Elżbieta Partyka Franciszek Suski i Marianna Kurowska ż. Adama 178-3-116 277R 36 Ż 546 DM
2 9 1848 Dederkały Róża Hulanicka Radoszówka Jan Anastazja Kurowska Józef Ostrozyński, Karolina Kowalska ż. Jana 54 8 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0005.htm
9 1 1848 Ostróg Barbara Kurowska Chotnia Teodor Brygida Frolik Jędrzej Frolik i Rozalia Grześciuk 171-1-14 1V 3 R DM
3 2 1848 Ostropol Błażej Swaryczewski Hubin Andrzej Anastazja Muraszewska Jan Ognicki i Eleonora Kurowska ż. Dominika 178-3-117 349R 6 Ż 684 DM
23 9 1848 Ostropol Tekla Kurowska Hubin Damian [Dominik] Eleonora Krutewicz Jan Ognicki i Urszula Sawicka 178-3-117 354R-354V 35 Ż 694-695 DM 0
27 2 1848 Bazalia Julianna Kalińska Szmyrki Jan Marianna Bilska Ksawery Frankiewicz i Marianna Kurowska 178-3-117 295R 27 Ż 578 DM
18 7 1849 Ostróg Rozyna Daszkiewicz Ostróg Jan Kamila Kotkowska Bazyli Pogasiejów Sowietnik i Florentyna Sejdel ż. Fryderyka, asyst. Konstanty Sosnowski i Pulcheria Kurowska panna 171-1-15 17V-18R 64 R 20 DM
19 6 1849 Ostropol Agnieszka Swaryczewska Hubin Antoni Marianna Ognicka Jan Ognicki i Dominika Kurowska zamężna 178-3-118 201V-202R 11 Ż 373-375 DM
28 4 1850 Starokonstantynów Franciszka Woroniecka Swinna Stanisław Anastazja Kurowska 1-dw. Bazyli Woroniecki, Urszula Dobrzańska ż. Gabriela 178-3-119 11V-12R 48 Ż 22 DW
4 7 1850 Starokonstantynów Karolina Kurowska Swinna Teodor Anastazja Łozińska 1-dw. Tomasz Terechowicz, Scholastyka Tomaszewska ż. Augustyna 178-3-119 15V-16R 69 Ż 30 DW
28 10 1850 Starokonstantynów Rozalia Kurowska Swinna Ignacy Katarzyna Włopowska 1-dw. Antoni Szymański, Marianna Dobrzańska ż. Augustyna 178-3-119 24V-25R 115 Ż 48 DW
4 4 1850 Ostropol Franciszka Kurowska Mecherzyńce Piotr Teresa Piasecka Rafał Wilczyński i Teresa Sehen panna 178-3-119 244V-245R 15 Ż 478-479 DM
26 4 1850 Ostropol Marcelina Swaryczewska Hubin Andrzej Anastazja Muraszewska Polikarp Mazur i Eleonora Kurowska ż. Dominika 178-3-119 245V-246R 19 Ż 480-481 DM 0
8 2 1851 Stary Konstantynów Jan Majewski Swinna Jan Marianna Kurowska 1-dw. Ludwik Kudelski, Julianna Centomirska ż. Macieja 178-3-120 27V-28R 13 Ż 52 DW
29 5 1851 Stary Konstantynów Feliks Kurowski Swinna Antoni Wiktoria Krotowicz 1-dw. Tomasz Terechowicz, Eleonora Kurowska ż. Dominika 178-3-120 38V-39R 66 Ż 74 DW
15 6 1851 Stary Konstantynów Anna Karkowska Stary Konstantynów Wincenty Marianna Kurowska Erazm Grycajew, Marianna Hofman ż. Jana 178-3-120 39V-40R 74 Ż 76 DW
30 12 1851 Stary Konstantynów Emilia Niewęgłowska Werborodyńce Piotr Petronela Kurowska 1-dw. Jan Sawicki, Katarzyna Buszczyńska ż. Jana 178-3-120 55V-56R 152 Ż 108 DW
4 5 1851 Kuniów Florian Myżykowski (Mużykowski) Borowica Wielka Jan Julia Kurowska Maciej Kornijuk i Anna Sobotnicka ż. Jana 17-2-1 297V-298R 25 R 303 DM
15 6 1851 Ostropol Jan Obuchowicz Hubin Błażej Tekla Mileniewska Jan Ognicki i Eleonora Kurowska ż. Dominika 178-03-120 326V-327R 22 Ż 642-643 DM
16 2 1853 Szumsk Agnieszka Kucharska Kąty Wincenty Katarzyna Kokurowska 878 179-180 14 0
27 1 1853 Łuck Teofila Kurowska Serniki Stanisław Julia Łatkowska 389 2-3 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0002.htm
17 1 1853 Bazalia Franciszek Boruchowski Klitna Wielka Karol Zuzanna Kurowska Teofil Łabędź i Marianna Próchnicka 178-3-121 70V-71R 5 Ż 142-143 DM
13 6 1853 Ostropol Antoni Milieniewski Józefówka Jan Helena Kozieradzka Bernard Łotocki i Aniela Kurowska ż. Ignacego 178-3-121 790V-791R 21 Ż 1489-1490 DM
20 8 1853 Ostropol Ludwika Ognicka Hubin Jan Julia Tomaszewska Franciszek Terechowicz i Eleonora Kurowska 178-3-121 792V-793R 30 Ż 1493-1494 DM
4 1 1853 Butowce Tytus Dębicki Butowce Józef Petronela Frankowska Maciej Skrzyński i Marianna Kurowska 178-3-121 578V 4 Ż 1090 DM
17 1 1853 Butowce Fabian Popiel Kapustyn Jan Tekla Iwanicka Jan Romański i Marianna Kurowska 178-3-121 579R 7 Ż 1091 DM 0
10 2 1854 Szumbar Józef Goliszewski Sosnówka Stanisław Marianna Kurowska 625 90-91 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0049.htm
12 2 1854 Bazalia Piotr Zalewski Szmyrki Michał Franciszka Kurowska Tomasz Frankiewicz i Franciszka Olszewska 178-03-122 4V-5R 15 Ż DM
22 6 1854 Berezdów Marianna Komarnicka Romanów Kazimierz Helena Frąckiewicz Szymon Szteyn i Marianna Kurowska ż. Władysława 17-1-20 18V-19R 72 Ch 37-38 DM
31 1 1854 Ostropol Petronela Obuchowicz Hubin Błażej Tekla Malinowska Jakub Zieliński i Eleonora Kurowska ż. Dominika 178-3-122 549V-550R 4 Ż 1069-1070 DM
20 3 1855 Łabuń Józef Berezowski Sasanówka Franciszek Cecylia Kossowska Franciszek Wilechowski i Agnieszka Kurowska 178-03-123 702V-703R 25 Ż DM 0
21 3 1855 Ostropol Benedykta Kurowska Wisznopol Aleksander Aniela Żołędziowska Franciszek Żołędziowski i Dominika Kurowska ż. Seweryna 178-3-123 682V-683R 12 Ż 1344-1345 DM
6 8 1855 Ostropol Marianna Kurowska Hubin Dominik Eleonora Kretowicz Jan Adamski i Anastazja Strutyńska wdowa 178-3-123 684V-685R 20 Ż 1348-1349 DM
29 6 1855 Butowce Petronela Bahrynowska Malkia Feliks Józefa Krynicka Ksawery Zaklikowski i Marianna Kurowska 178-3-123 665V-666R 32 Ż 1315-1316 DM
19 4 1856 Bazalia Antonina Boruchowska Korczówka Karol Zofia Kurowska Jan Nowosielski i Rozalia Piątkowska 178-03-124 68V-69R 38 Ż DM
16 8 1856 Ostropol Marianna Obuchowicz Hubin Błażej Tekla Miliniewska Joachim Ognicki i Eleonora Kurowska ż. Dominika 178-3-124 640V-641R 36 Ż 1217-1218 DM
19 9 1857 Puliny Anna Husakowska Kołodziewka Józef Tekla Mazurkiewicz Teodor, Kurowska Teresa, ż. Stanisława 225 JZ 0 0
26 3 1857 Ostropol Benedykt Zieliński Hubin Jakub Antonina Wysocka Kasper Mazur i Leonora Kurowska ż. Dominika 178-3-73 315V-317R 8 Ż DM
27 8 1857 Bazalia Marianna Kurowska Bogdanówka IN Franciszka Jan Skwarczewski i Marianna Onufryjewa 178-03-125 25V-26R 98 Ż DM
8 2 1857 Lubar Józef Kamiński Gizowszczyzna Tomasz Tekla Kurowska Mikołaj Gromdzewski, Anna Osmolski, as: Andrzej Morawski, Marianna Jodłowska 641-1-17 5 10 Ż. MP
4 7 1857 Lubar Józefa Maria Kurowska Lubar Antoni Izabela Białobłocka Antoni Kalinowski, Helena Magun - wdowa 641-1-17 15 56 Ż. MP
1 11 1857 Lubar Teofila Kurowska Guzowszczyzna Hilary Pelagia Marcinkiewicz Jan Gromdzewski, Marianna Jatkiewicz, as: Feliks Czołowski, Domicela Gromdzewska 641-1-17 23 90 MP
18 12 1857 Lubar Salomea Piotrowska Lubar Franciszek Marcelina Kurowska Jan Michalski, Paulina Gwozdziewska 641-1-17 25 106 MP
14 12 1858 Wołoczyska Marcelina Krzemińska Porochnia Jan Antonina Kurowska szl. Ignacy Krzyżanowski, Aniela Dachniewicz ż. Piotra 178-3-127 80V-81R 76 Ż DW 161
6 1 1858 Toporyszcze Julianna Jasiniecka Borowa Rudnia Piotr Konstancja Gliwicz Dionizy Sienkiewicz i Franciszka Kurowska wdowa 178-3-128 90V-91R 4 Ż 179-180 DM
26 1 1858 Toporyszcze Teofil Krzeczkowski Rudnia Toporyska Paweł Zuzanna Kalitowicz Grzegorz Prażmowski i Franciszka Kurowska wdowa 178-3-128 98V-99R 33 Ż 195-196 DM
16 9 1858 Toporyszcze Kornel Władysław Tucewicz Worów Franciszek Tit Emilia Mierzwińska Leonard Boczkowski i Franciszka Kurowska 178-3-128 116V-117R 107 Ż 231-232 DM
17 7 1858 Ostropol Rozalia Kurowska Hubin Dominik Eleonora Kretowicz Jan Ognicki i Agnieszka Terechowicz ż. Tomasza, asyst. Franciszek Kretowicz i Anastazja Strutyńska wdowa 178-3-74 293V-294R 27 Ż 558-562 DM
23 10 1858 Ostropol Błażej Obuchowicz Hubin Błażej Tekla Malinowska Michał Czajkowski i Eleonora Kurowska ż. Dominika 178-3-74 296V-297R 39 Ż 564-568 DM
2 2 1859 Bazalia Agata Zalewska Szmyrki Michał Franciszka Kurowska Tomasz Frankiewicz i Kamila Rosińska 178-03-129 4V-5R 16 Ż DM
26 4 1859 Toporyszcze Marcel Jasiniecki Borowa Rudnia Piotr Konstancja Hlywicz Leon Kaleński i Franciszka Kurowska wdowa 178-03-50 701V-702R 41 Ż DM
25 9 1859 Toporyszcze Maria Władysława Róża Kaleńska Toporyszcze Leon Helena Paszkowska Ignacy Paszkowski i Franciszka Kurowska, Bolesław Hanicki i Antonina Paszkowska, Justyn Paszkowski i Salomea Kalitowicz wdowa 178-03-50 712V-713R 93 Ż DM
15 2 1859 Lubar Grzegorz Kurowski Lubar nn Julia Kurowska (stan wolny) Wincenty Skorodyński, Agnieszka Cyranowska - wdowa 641-1-19 9 19 Ż MP
30 3 1859 Lubar Lew Pawlicz Gizowszczyzna Antoni Anna Glendzewska Tomasz Jodkowicz, Katarzyna Kurowska - wdowa, as: Jan Jodłowski, Agnieszka Laudańska - wdowa 641-1-19 13 37 Ż MP
10 9 1860 Szumbar Petronela Goliszewska Sosnówka Stanisław Marianna Kurowska Adam Goliszewski, Elżbieta Wiatrowska ż. Jana 626 320-321 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0165.htm
12 12 1860 Łysin Lucyna Kurowska Łopawsze Paweł Teofila Szczepkowska 841 193-194 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0107.htm
1 1 1861 Szumsk Antoni Kucharski Kąty Wincenty Katarzyna Kokurowska chł. Antoni Chruszczewski, Franciszka Listowska ż. Michała 245-1-17 170V-171R 7 R
29 9 1861 Szumsk Karol Kondratiuk Kruholec Mikołaj Anastazja Kokurowska 245-1-17 186V-187R 71 R
1 11 1861 Szumsk Aniela Kokurowska Waśkowce Szymon Rozalia Listowska 245-1-17 189V-190R 83 R
19 4 1861 Ostróg Józef Kozieracki Hulcza Michał Magdalena Kurowska Grzegorz Gradomski i Marianna Bagińska wdowa 654-1-36 1V Rapt. R DM
21 5 1861 Połonne Hipolit Horecki/Gorecki Barbarówka Adam Apolonia Kurowska Paweł Jaszczewski i Anna Nowakowska ż. Kazimierza 178-03-76 25V-26R 96 Ż DM
16 9 1861 Połonne Stanisław Bagiński Burtyn Tadeusz Agnieszka Mikurowska Tadeusz Mikurowski i Marianna Łowińska ż. Jana 178-03-76 36V-37R 141 Ż DM
2 8 1861 Bazalia Aniela Kurowska Zozulińczyki Jan Marianna Skwarczewska Grzegorz Wąsowicz i Wiktoria Kowalewska 17-1-5 25V-26R 97 Ch 50-51 DM 0
19 1 1861 Ostropol Paulina Obuchowicz Hubin Błażej Tekla Malinowska Karp Mazur i Eleonora Kurowska ż. Dominika 178-03-76 299V-300R 4 Ż 565-566 DM
21 7 1861 Ostropol Maria Więckowska Hubin Jan Seweryna Szepet Karol Czajkowski i Marcelina Strzałkowska ż. Antoniego, asyst. Joachim Obniski i Eleonora Kurowska 178-03-76 307V-308R 28 Ż 581-582 DM
19 7 1862 Bazalia Magdalena Kurowska Szmyrki Feliks Filipina Bilska Mikołaj Niwiński i Ewa Frankiewicz 178-03-131 81V-82R 79 Ż DM
25 4 1862 Starokonstantynów Aniela Korkowska Starokonstantynów Marianna Kurowska c. wdowy, Jan Poliśkiewicz i Marianna Rankowska wdowa 178-03-131 14V-15R 55 Ż DM
8 6 1862 Starokonstantynów Medeard Ciszewski Świnna Franciszek Katarzyna Kurowska Ignacy Łempicki i Kasylda Chocianowska ż. Jana 178-03-131 19V-20R 75 Ż DM
21 1 1862 Ostropol Agnieszka Kurowska Hubin Dominik Eleonora Krotewicz Joachim Ognicki i Wiktoria Kurowska 178-3-77 298V-299R 4 Ż 592-593 DM
11 1 1863 Żytomierz Antoni Kurowski Dubowiec Paweł Ludwika Borowska Stanisław Drohomirecki, Marcianna Kurowska 178-3-54 7 15 Ż DG
30 1 1863 Żytomierz Piotr Omieciński Dubowiec Józef Franciszka Kurowska Józef Kurowski, Karolina Czerniawska 178-3-54 15 32 Ż DG
27 7 1863 Żytomierz Józefa Kurowska Futor Szymanowskiego Jakób Katarzyna Szymanowska Teodor Zabłocki, Prakseda Czarnecka 178-3-54 51 174 Ż DG
5 8 1863 Żytomierz Maria Jasinska Żytomierz Rajmund Klementyna Kurowska Leon Litewski, Marcelina Czerwinska, asystowali: Juliusz Izdebski, Helena Michałowska, Ferdynand Kur 178-3-54 55 193 Ż DG
29 7 1863 Żytomierz Pawlina Kurowska Żytomierz Władysław Eleonora Siemińska córka dw./ Aleksander Okończyc, Katarzyna Minell ? 178-3-61 27 Ż DG
1 1 1863 Szumsk Bazyli Kondratiuk Kruholec Mikołaj Anastazja Korurowska Kokurowska Oksenty Baraniuk, Ludwika Agafanow ż. Zachariasza 245-1-21 174V-175R 1 R RK
17 7 1863 Szumsk Jan Kucharski Kąty Franciszek Ewa Kokurowska Mikołaj Chruszczewski, Paulina Kucharska ż. Jana 245-1-21 187V-188R 60 R RK
24 7 1863 Szumsk Anna Kucharska Kąty Wincenty Katarzyna Kokurowska Mikołaj Chruszczewski, Franciszka Jasińska ż. Mariana 245-1-21 188V-189R 62 R RK
1 11 1863 Szumsk Karol Kasperski Kąty Tomasz Franciszka Tomczuk Jan Tomczuk, Katarzyna Kokurowska ż. Wawrzyńca 245-1-21 197V-198R 99 R RK
28 12 1863 Szumsk Tomasz Kucharska Kąty Franciszek Marianna Listowska Daniel Kokurowska, Małgorzata Listowska ż. Tomasza 245-1-21 203V-204R 123 R RK
10 5 1863 Bazalia Zofia Zaleska Szmyrki Michał Franciszka Kurowska Mikołaj Niwiński i Marianna Staniszewska 17-1-7 12V-13R 48 Ch 25-26 DM
22 6 1863 Bazalia Paulina Okarska Łazuczyn Wielki Paweł Joanna Kurowska Paweł Mosiewicz i Tekla Wysocka 17-1-7 17V-18R 67 Ch 35-36 DM
14 12 1863 Bazalia Julia Wiktoria Kurowska Staszów gubernia Radomska, zam. Czuchele Apolinariusz Aniela Garlińska chrzest 13.09.1864; Józef Garliński i Olimpia Żukowska 17-1-7 72V-73R 128 Ch 144-145 DM
7 11 1863 Ostropol Seweryna Burczyńska Ferdynandów Józef Franciszka Tomaszewska [Kurowska ?] Maciej Sadłowski i Teresa Lewicka 17-1-323 9V-10R 44 Ch 18-19 DM
30 1 1864 Szumsk Piotr Listowski Waśkowce Jakub Marianna Kokurowska 245-1-20 145V-146R 10 R
13 2 1864 Szumsk Ludwika Kokurowska Huta Nowa Paweł Marianna Lipczuk 245-1-20 146V-147R 13 R
18 8 1864 Szumsk Ludwika Kokurowska Huta Nowa Daniel Agnieszka Giżycka chł. Franciszek Kucharski, Franciszka Listowska ż. Jana 245-1-20 164V-165R 69 R
11 2 1864 Ostropol Józef Więckowski Worobijówka Władysław Antonina Jackiewicz Mikołaj pawłowski i Tekla Kurowska 17-1-323 15V-16R 9 Ch 29-30 DM
25 10 1865 Żytomierz Sabina Kurowska Dubowiec Józef Pawlina Dubrowska córka 1-dw./ Ignacy Dobrowski, Domicella Omiecińska 178-3-61 43 283 Ż DG
29 5 1865 Żytomierz Kamilla Sowńska Poprawka Władysław Julia Kurowska córka mieszczan/ Gabriel Żytyński, Zofia Mazurkiewicz 178-3-61 22 129 Ż DG
18 1 1865 Żytomierz Erazmina Liberata Kurowska Żytomierz Mirosław Maria Dalner Apolon Ledóchowski, Maria Dobrowolska, asystowali: Micha Podhorodecki, Zuzanna Kurowska 178-3-61 8 38 Ż DG
21 11 1865 Żytomierz Emilia Kurowska Poprawka Bazyli Marcianna Świencicka córka mieszczan/ Józef Oczkowski, Maria Korzenko 178-3-61 46 302 Ż DG
25 11 1866 Horochów (Drużkopol) Joanna Wolańska Rzyszczów Franciszek Józefa Kurowska 102 22-23 40 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0013.htm
7 2 1866 Żytomierz Antoni Omieciński Dubowiec Józef Franciszka Kurowska [13.02.1866] syn 1-dw., Józef Kurowski i Karolina Czerniawska 178-3-63 11 38 Ż 21 i 22 DG
1 3 1866 Żytomierz Franciszka Kurowska Futor Szymanowskiego Jakób Katarzyna Szymanowska [04.03.1866] córka mieszczan, Józef Zabłocki i Marcelina Gulewicz 178-3-63 14 55 Ż 27 i 28 DG
10 6 1866 Żytomierz Józefa Kurowska Dubowiec Piotr Apolonia Barańska [11.06.1866] córka 1-dw., Piotr Omieciński i Anastazja Wieczor 178-3-63 31 134 Ż 59 i 60 DG
27 10 1866 Żytomierz Franciszek Rasnowski Dubowiec Karol Antonina Kurowska [30.10.1866] syn 1-dw., Jakób Kotwicki i Anastazja Kutowska 178-3-63 54 263 Ż 105 i 106 DG
15 7 1867 Bazalia Małgorzata Okarska Łazuczyn Wielki Paweł Joanna Kurowska Paweł Mosiewicz i Julia Sienicka 17-1-7 204V-205R 96 Ch 312-313 DM
6 9 1870 Szumsk Anna Kokurowska Kąty Franciszek Anna Kucharska Anna Giżycka, Marcelina Giżycka ż. Franciszka 1-53 19V-20R 80 T RK
30 6 1870 Szumsk Aniela Baranowska Kąty Maciej Ludwika Kokurowska Tomasz Kucharski żołnierz, Maria Kucharska ż. Jana 1-53 15V-16R 60 T RK
29 6 1870 Szumsk Petronela Kucharska Kąty Piotr Agnieszka Kokurowska Jan Bielecki, Katarzyna Kucharska ż. Jana 1-53 15V-16R 58 T RK
2 4 1870 Ostróg Franciszek Kozeracki Hulcza Michał Magdalena Kurowska Stanisław Bogusz, Marianna żolędź żona Romualda 654-1-56 25R 3 R MZ
23 7 1871 Ostróg Magdalena Apolinara Naszkierska Hulcza Joachim Franciszka Kurowska Alijan Nehrebecki, Amelia Nehrebecka, Ass. Michał Kosieradzki, Erazmina Nehrebecka 654-1-56 41R 5 R 44 MZ
25 12 1871 Ostróg Apolonia Kozieracka Hulcza Michał Magdalena Kurowska chrzest styczeń 1872, Karol Szeglowski, Katarzyna Piotrowska, Ass. Stanisław Bogusz, Marianna Rogowska panna 654-1-56 46R 5 R 49 MZ
21 10 1872 Szumsk Józef Kucharski Kąty Franciszek Antonina Kokurowska 0.1-65 27V-28R 96 T
10 11 1872 Szumsk Karolina Kokurowska Waśkowce Jan Anna Franczuk 0.1-65 30V-31R 108 T
30 10 1872 Nowogród Paulina Kurowska Niemylanka Józef Katarzyna Dubicka Kazimierz Kotwicki, Franciszka Boczkowska 178-3-156 284V-285R 296 Ż 566 DW
16 2 1873 Szumsk Eleonora Franczuk Załuże Jan Anna Kucharska chrz. 18.02 Mateusz Franczuk, Anna Kokurowska ż. Jana 1-226 71V-72R 13 T DM 389
19 10 1873 Szumsk Marcelina Kokurowska Kąty Franciszek Joanna Kucharska chrz. 22.10 Wojciech Jasiński, Marcelina Giżycka asyt. Feliks Kucharski, Paulina Giżycka 1-226 94V-95R 107 T DM 413
15 4 1873 Ostróg Antoni Naszkierski Hulcza Joachim Franciszka Skurowska Leon Rogucz, Karolina Kozierska panna 654-1-56 62V 5 R MZ
9 1 1874 Szumsk Feliks Kokurowski Waśkowce Sylwester Michalina Bruczkowska chrz. 12.01 Antoni Rutkowski, Anna Kokurowska zamężna, asyt. Mikołaj Matkowski, Katarzyn 1-227 2V-3R 8 T DM 507
28 1 1874 Szumsk Paulina Jasińska Kąty Wojciech Antonina Kucharska chrz.30.01 Michał Chruszczewski, Joanna Kokurowska zamężna, asyt. Józef Giżycki, Paweł K 1-227 4V-5R 16 T DM 509
18 2 1874 Szumsk Konstancja Jelinkowska Kąty Konstanty Magdalena Nazarewicz chrz. 23.02 Michał Chruszczewski, Joanna Kokurowska, asyt. Józef Giżycki, Paweł Kucharsk 1-227 6V-7R 21 T DM 511
23 4 1874 Szumsk Tekla Giżycka Stara Huta Wincenty Katarzyna Kokurowska chrz. 28.04 Feliks Kwiatkowski, Antonina Głowacka panna 1-227 12V-13R 46 T DM 517
17 9 1874 Szumsk Józefa Kokurowska Kąty Paweł Marianna Lipczuk chrz. 19.09 Łukasz Listowski, Ludwika Listowska ż. Franciszka 1-227 21V-22R 81 T DM 526
27 9 1874 Szumsk Szymon Listowski Waśkowce Jakub Marianna Kokurowska chrz. 28.09 Józef Kowalski, Antonina Tomczuk ż. Jana 1-227 24V-25R 96 T DM 529
8 11 1874 Szumsk Anna Giżycka Kąty Franciszek Marianna Piotrowska chrz. 10.11 Józef Krasicki, Anna Kokurowska ż. Franciszka 1-227 26V-27R 104 T DM 531
11 11 1874 Szumsk Karol Jasiński Załuże Mikołaj Antonina Giżycka chrz. 12.11 Jan Kokurowski, Antonina Kokurowska ż. Józefa 1-227 27V-28R 108 T DM 532
2 2 1876 Szumsk Marianna Kokurowska Waśkowce Kazimierz Antonina Jarmolińska chrz. 5.02 Jan Kokurowski, Helena Bilewicz ż. Łukasza 1-228 5V-6R 17 T DM 588
3 2 1876 Szumsk Marianna Kokurowska Kąty Franciszek Joanna Kucharska chrz. 10.02 Stanisław Kucharski, Marcelina Giżycka ż. Franciszka 1-228 5V-6R 20 T DM 588
16 7 1876 Szumsk Marianna Kokurowska Waśkowce Jan Anna Tomczuk chrz. 18.07 Mikołaj Jasiński, Antonina Adamska ż. Marcelego 1-228 21V-22R 82 T DM 604
31 7 1876 Szumsk Józefa Tomaszewska Kąty Łukasz Teresa Jasińska chrz. 8.08 Wincenty Sikorski, Marianna Kokurowska ż. Józefa 1-228 22V-23R 88 T DM 605
4 11 1876 Szumsk Józefa Kucharska Kąty Stanisław Paulina Jasińska chrz. 8.11 Józef Krasicki, Joanna Kokurowska ż. Franciszka 1-228 29V-30R 122 T DM 612
24 11 1876 Szumsk Franciszek Jasiński Załuże Mikołaj Antonina Giżycka chrz. 28.11 Maciej Franczuk, Anna Kokurowska ż. Jana 1-228 32V-33R 134 T DM 615
13 1 1877 Szumsk Paulina Kokurowska Marynki Józef Karolina Adaszyńska chrz. 16.01 Jan Hornicki, Marianna Listowska ż. Pawła 1-229 2V-3R 6 T DM 648
8 3 1877 Szumsk Marcelina Kucharska Kąty Franciszek Agnieszka Kokurowska chrz. 11.03 Jan Chruszczewski, Katarzyna Kucharska ż. Andrzeja 1-229 9V-10R 35 T DM 655
15 6 1877 Szumsk Karol Gębliński Waśkowce Józef Franciszka Listowska chrz. 16.06 Łukasz Bilewicz, Teresa Kokurowska ż. Sylwestra 1-229 16V-17R 62 T DM 662
20 6 1877 Szumsk Petronela Kokurowska Marynki Wawrzyniec Lucyna Gęblińska chrz. 26.06 Antoni Chruszczewski, Marianna Sińkowska ż. Andrzeja 1-229 17V-18R 67 T DM 663
16 7 1877 Szumsk Kamila Baranowska Kąty Maciej Lucyna Kokurowska chrz. 23.07 Grzegorz Trojanowski, Brygida Wereszczyńska ż. Mikołaja 1-229 19V-20R 75 T DM 665
16 7 1877 Szumsk Paulina Kokurowska Kąty Maciej Dorota Kucharska chrz. 24.07 Franciszek Giżycki, Antonina Kucharska panna 1-229 19V-20R 76 T DM 665
21 9 1877 Szumsk Franciszek Listowski Marynki Józef Karolina Jastrzębska chrz. 2.10 Franciszek Giżycki, Antonina Kokurowska ż. Daniela 1-229 29V-30R 113 T DM 675
18 10 1877 Szumsk Karol Listowski Marynki Łukasz Franciszka Kokurowska chrz. 8.11 Aleksander Jakubowski, Franciszka Kucharska ż. Wawrzyńca 1-229 31V-32R 124 T DM 677
15 1 1878 Szumsk Karolina Kokurowska Marynki Paweł Marianna Leszczyńska chrz. 29.01 Józef Krajewski, Marcelina Listowska ż. Łukasza 1-230 4V-5R 16 T DM 719
16 2 1878 Szumsk Karol Tomczuk Załuże Jan Marianna Kokurowska chrz. 19.02 Jan Kokurowski, Elżbieta Kokurowska ż. Jana 1-230 6V-7R 21 T DM 721
2 5 1878 Szumsk Marianna Kokurowska Waśkowce Sylwester Michalina Burkowska chrz. 8.05 Łukasz Bilewicz, Antonina Kasiuba ż. Jana 1-230 13V-14R 49 T DM 728
19 9 1878 Szumsk Maria Kokurowska Hucisko Kowalowe Józef Karolina Adaszyńska chrz. 24.09 Józef Jasiński, Aleksandra Kucharska ż. Szymona 1-230 27V-28R 111 T DM 742
10 10 1878 Szumsk Grzegorz Chruszczewski Kąty Jan Ewa Krasicka chrz. 15.10 Grzegorz Jasiński, Agnieszka Kokurowska ż. Daniela 1-230 29V-30R 120 T DM 744
9 12 1878 Szumsk Joanna Kokurowska Waśkowce Michał Marianna Jasińska chrz. 13.12 Jakub Listowski, Teresa Kokurowska ż. Kazimierza 1-230 36V-37R 153 T DM 751
2 1 1879 Szumsk Antonina Kokurowska Waśkowce Michał Marianna Kucharska Kazimierz Kowalski i Antonina Giżycka ż. Antoniego 01-226 118V -119R 3 T 437 DM
1 2 1879 Szumsk Paulina Kukurowska Kąty Franciszek Anna Kucharska Wawrzyniec Kucharski i Franciszka Kucharska ż. Mikołaja 01-226 122V-123R 25 T 441 DM
6 7 1879 Szumsk Małgorzata Listowska Waśkowce Jakub Marianna Kokurowska Wincenty Zabłocki i Marianna Kokurowska ż. Michała 01-226 133V-134R 69 T 452 DM
21 7 1879 Szumsk Marcelina Kokurowska Kąty Maciej Dorota Kucharska Stanisław Giżycki i Marcelina Giżycka ż. Franciszka 01-226 135V-136R 79 T 454 DM
7 10 1879 Szumsk Wiktoria Kokurowska Waśkowce Jan Anna Franczuk Mateusz Franczuk i Antonina Lubecka ż. Arsena 01-226 145V-146R 117 T 464 DM
24 11 1879 Szumsk Karolina Kucharska Kąty Franciszek Aniela Kokurowska Andrzej Kucharski i Franciszka Kucharska ż. Wawrzyńca 01-226 151V-152R 143 T 470 DM
23 1 1881 Szumsk Paulina Kokurowska Waśkowce Michał Marcelina Kucharska chrz. 25.01 Łukasz Bilewicz, Antonina Stachurska ż. Stanisława 426-1-231 3V-4R 10 T 795 DM
22 2 1881 Szumsk Anastazja Listowska Waśkowce Piotr Katarzyna Gęblińska chrz. 23.02 Mikołaj Jarmoliński, Anna Kokurowska ż. Jana 01-231 6V-7R 24 T DM 798
8 4 1881 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Wojciech Antonina Kucharska chrz. 13.04 Adam Sikorski, Joanna Kokurowska ż. Franciszka 01-231 12V-13R 46 T DM 804
15 5 1881 Szumsk Grzegorz Baranowski Kąty Maciej Lucyna Kokurowska chrz. 1.06 Kasper Jasiński, Matrona Kiryjczuk 01-231 17V-18R 66 T DM 809
10 8 1881 Szumsk Wawrzyniec Kokurowski Waśkowce Sylwester Michalina Burkowska chrz. 17.08 Wincenty Zabłocki, Marcelina Kokurowska, asyt. Franciszek Kokurowski, Katarz 01-231 23V-24R 91 T DM 815
30 8 1881 Szumsk Stefania Hulewicz Kąty Jan Antonina Kokurowska chrz. 30.08 Franciszek Kokurowski, Marianna Kokurowska ż. Michała 01-231 26V-27R 104 T DM 818
24 9 1881 Szumsk Tekla Kokurowska Waśkowce Jan Anna Franczuk chrz. 27.09 Mateusz Franczuk, Marianna Ganczaruk z. Tomasza 01-231 30V-31R 120 T DM 822
1 3 1882 Szumsk Albin Fomczuk Załuże Paweł Aniela Kukurowska 01-232 295V-296R 25 T
24 4 1882 Szumsk Marek Franczuk Załuże Jan Antonina Kukurowska 01-232 300V-301R 47 T
3 7 1882 Szumsk Józef Stachurski Waśkowce Stanisław Antonina Kucharska Łukasz Bilewicz, Dorota Kukurowska ż. Macieja 01-232 307V-308R 73 T
31 8 1882 Szumsk Róża Kukurowska Waśkowce Stanisław Katarzyna Listowska Wincenty Zabłocki, Paulina Bączkowska ż. Jakuba 01-232 310V-311R 85 T
10 9 1882 Szumsk Mikołaj Tomaszewski Kąty Łukasz Teresa Jasińska Łukasz Giżycki, Joanna Kukurowska ż. Franciszka 01-232 311V-312R 90 T
12 8 1882 Meżyrów Aniela Kurowska Serbinowce Michał Wiktoria 904-6-3 36 W 7 JS1
23 10 1883 Berezne Helena Kuriata Rudnia Bobrowska Edward Ewa Kurowska Aleksander Kotwicki i Aniela Kotwicka ż. Kajetana 740-2-5 145V-146R 83 R 136 DM
6 2 1885 Szumsk Apolonia Tomczuk Załuże Paweł Antonina Kukurowska Jan Kukurowski, Marianna Siruk ż. Piotra 01-232 168V-169R 18 T
21 5 1885 Szumsk Marianna Kukurowska Waśkowce Michał Marcelina Kucharska Łukasz Giżycki, Marcelina Hulewicz ż. Jana 01-232 177V-178R 63 T
24 8 1885 Szumsk Ludwika Tomczuk Załuże Jan Antonina Kukurowska Jakub Listowski, Katarzyna Kukurowska z. Jana 01-232 184V-185R 98 T
30 10 1885 Szumsk Wiktor Giżycki Waśkowce Jakub Katarzyna Gęblińska Łukasz Gilewicz, Marcelina Kukurowska z. Michała 01-232 190V-191R 133 T
9 9 1885 Meżyrów Michalina Kłuskoska Kluskoska Serbinowce Jan Albina Kurowska 904-6-6 57 W JS1
22 6 1886 Szumsk Marianna Baranowska Kąty Maciej Lucyna Kukurowska 01-232 246V-247R 93 T
1 5 1887 Grzymałów Julia Kurowska Kałaharówka Konrad Maria Szymańska Mikołaj Mazur, Marta Mezan 1614 52 b.nr EK 0
15 3 1887 Szumsk Józefa Kukurowska Waśkowce Michał Marcelina Kucharska Łukasz Bilewicz i Antonina Hulewicz ż. Jana 01-232 90V-91R 44 DM 958 T
20 3 1887 Szumsk Benedykt Tomczuk Załuże Paweł Aniela Kukurowska Jan Kukurowski i Anastazja Marciniuk ż. Franciszka 01-232 91V-92R 47 DM 959 T
6 10 1887 Szumsk Franciszka Szomańska Kąty Feliks Agnieszka Krajewska Franciszek Tomaszewski i Anna Kukurowska ż. Jana 01-232 109V-110R 139 DM 977 T
15 3 1887 Meżyrów Leonard Tarczyński Serbinowce Rafał Józefa Kuroska Atanazy Łopow i Wincentyna Kurowska żona Michała 904-6-8 148V-149R 17 W JS1 0
8 3 1887 Meżyrów Jan Kluskowski Kłuskowski Serbinowce Jan Albina Kurowska Wincenty Zazula i Aniela Kozin 904-6-8 149V-150R 21 W JS1
5 6 1888 Ołyka Matylda Grabowska Reczyszcze Marcin Marcelina Kurowska 508 26 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0014.htm
29 12 1888 Meżyrów Bronisław Kluskowski Kłuskowski Serbinowce Jan Albina Kurowska Leon Odziumowski i Franciszka Jankowska żona Stanisława 904-6-10 158V-159R 3 W JS1
1 1 1889 Szumsk Antonina Baranowska Kąty Maciej Lucyna Kukurowska Stefan Błaszczuk i Franciszka Baranowska ż. Grzegorza 01-232 2V-3R 5 T 868 DM
10 2 1889 Szumsk Antonina Kukurowska Waśkowce Jan Anna Franczuk Jan Franczuk i Marianna Listowska wdowa 01-232 4V-5R 19 T 870 DM
3 3 1889 Szumsk Antoni Kukurowski Waśkowce Michał Marcelina Kucharska Łukasz Giżycki i Katarzyna Kukurowska ż. Stanisława 01-232 7V-8R 30 T 873 DM
11 3 1889 Szumsk Marianna Krajewska Hucisko Surażkie Mikołaj Ludwika Kukurowska Grzegorz Gabruk i Józefa Gabruk ż. Franciszka 01-232 8V-9R 38 T 874 DM
12 5 1889 Szumsk Józefa Hulewicz Waśkowce IN Antonina Kukurowska c. nieślubna, Piotr Listowski i Marcelina Kukurowska ż. Michała 01-232 15V-16R 73 T 881 DM
14 7 1889 Szumsk Antonina Giżycka Kąty Łukasz Aniela Jasińska Łukasz Bilewicz i Marcelina Kukurowska ż. Michała 01-232 21V-22R 101 T 887 DM
18 7 1889 Szumsk Józef Giżycki Waśkowce Franciszek Stefania Lewandowska Piotr Listowski i Anna Kukurowska ż. Jana 01-232 21V-22R 104 T 887 DM
10 11 1889 Szumsk Franciszek Kukurowski Waśkowce Stanisław Katarzyna Listowska Piotr Listowski i Macelina Kukurowska ż. Michała 01-232 34V-35R 165 T 900 DM
15 11 1889 Szumsk Stanisław Szomański Kąty Feliks Agnieszka Krajewska Mikołaj Jasiński i Anna Kukurowska ż. Jana 01-232 35V-36R 173 T 901 DM
30 12 1889 Szumsk Marianna Giżycka Waśkowce Stanisław Antonina Kucharska Adam Leszczyński i Dorota Kukurowska ż. Macieja 01-232 39V-40R 198 T 905 DM
1 2 1889 Meżyrów Józef Korczyński Serbinowce Rafał Józefa Kurowska Jakub Laskowski i Anna Kluskowska żona Jana 904-6-10 160V-161R 11 W JS1
21 3 1889 Meżyrów Anna Kurowska Serbinowce Michał Wincentyna Pulia Jan Kluskowski i Eugenia Szpoczyńska żona Mikołaja 904-6-10 162V-163R 21 W JS1
17 1 1890 Lwów-bazylika Antoni Kazimierz Jaworski Lwów, Ormiańska 2 Bartłomiej Paulina Kurowska 1671L 3 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201671/pages/PL_1_301_1671_0003.htm
7 1 1890 Szumsk Lucjan Listowski Waśkowce Karol Julia Gilewicz Tomasz Kukurowski, Katarzyna Kukurowska ż. Stanisława 01-233 102V-103R 12 T
3 3 1890 Szumsk Kazimierz Listowski Waśkowce Piotr Michalina Listowska Jak Kukurowski, Katarzyna Kukurowska ż. Stanislawa 01-233 110V-111R 51 T
10 9 1890 Szumsk Franciszek Jasiński Antonowce Józef Michalina Kukurowska 01-233 126V-127R 131 T
9 9 1890 Szumsk Teofila Kukurowska Waśkowce Franciszek Franciszka Wiszniewska 01-233 126V-127R 133 T
1 9 1891 Szumsk Stefan Baranowski Kąty Maciej Lucyna Kokurowska 01-233 29V-30R 116 T
1 9 1891 Szumsk Stefanina Baranowska Kąty Maciej Lucyna Kokurowska 01-233 30V-31R 117 T
11 7 1891 Meżyrów Antoni Korczyński Sewerynówka Rafał Józefa Kurowska Stanisław Bojarski i Bronisława ? panna 904-6-12 160V-161R 40 W JS1 0
21 2 1893 Szumsk Józefa Kokurowska Marynki NN Marianna Kokurowska Mikołaj Krajewski, Elżbieta Listowska ż. Antoniego 78V-79R 36 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD63?i=205&cat=834001
3 3 1893 Szumsk Jan Kokurowski Waśkowce NN Petronela Kokurowska Piotr Kokurowski, Teofila Jasińska ż. Jana 79V-80R 38 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDD?i=206&cat=833999
15 3 1893 Szumsk Karolina Kokurowska Hucisko Kowalskie Stanisław Marianna Kucharska Paweł Kucharski, Franciszka Listowska ż. Antoniego 80V-81R 44 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDFM?i=207&cat=834001
11 6 1893 Szumsk Emilia Kokurowska Waśkowce Jan Anna Tomczuk Paweł Tomczuk, Maria Leszczyńska ż. Adama 90V-91R 87 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8P?i=218&cat=834000
21 2 1894 Szumsk Leon Jasiński Antonowce Józef Michalina Kokurowska 01-233 272V-273R 32 T
14 3 1894 Szumsk Józef Baranowski Kąty Maciej Lucyna Kokurowska 01-233 275V-276R 44 T
28 4 1894 Szumsk Aleksander Krajewski Suraż Mikołaj Ludwika Kokurowska 01-233 281V-282R 67 T
22 5 1895 Szumsk Joanna Kokurowska Waśkowce Michał Antonina Giżycka 01-233 186V-187R 84 T
18 7 1895 Szumsk Kamila Burkowska Sadeczki Małe Mateusz Paulina Kokurowska 01-233 195V-196R 119 T
20 9 1895 Szumsk Franciszka Tomczuk Załuże Paweł Aniela Kokurowska 01-233 205V-206R 157 T
22 9 1895 Szumsk Franciszek Krajewski Hucisko Kowalowe Mikołaj Ludwika Kokurowska Antoni Listowski, Franciszka Bilawska ż. Tomasza 01-233 205V-206R 158 T
8 11 1895 Szumsk Julia Wiszniewska Bryków Adolf Helena Kokurowska 01-233 211V-212R 183 T
29 1 1898 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Mikołaj Joanna Kokurowska 01-234 5V-6R 17 T
15 3 1898 Szumsk Marian Jasiński Antonowce Józef Michalina Kokurowska 01-234 13V-14R 50 T
29 10 1898 Szumsk Aleksander Burkowski Sadeczki Małe Mateusz Paulina Kokurowska 01-234 43V-44R 169 T
13 11 1898 Szumsk Wiktoria Kokurowska Waśkowce Michał Antonina Giżycka 01-234 46V-47R 183 T
7 12 1898 Szumsk Jan Dzwonkowski Marynki Adolf Paulina Kokurowska 01-234 51V-52R 201 T
10 9 1899 Szumsk Olimpia Kokurowska Waśkowce Mikołaj Joanna Listowska 01-235 36V-37R 147 T
14 12 1899 Szumsk Tekla Kokurowska Kąty NN Aniela 01-235 49V-50R 199 T
20 2 1900 Niewirków Franciszka Gilewska Huta Bystrzecka Ludwik Stanisława Nikurowska 951 7 V-8 R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0010.htm
28 1 1901 Szumsk Franciszka Dzwonkowska Marynki Adolf Paulina Kokurowska 0.1-236 340V-341R 22 T
7 3 1901 Szumsk Jan Wereszczyński Marynki Franciszek Marianna Kokurowska 0.1-236 344V-345R 37 T
20 4 1901 Szumsk Antonina Jasińska Antonowce Józef Michalina Kokurowska 0.1-236 351V-352R 66 T
4 7 1901 Szumsk Bronisława Kokurowska Wołkowce Stanisław Józefa Jasińska 0.1-236 361V-362R 110 T
2 10 1901 Szumsk Zygmunt Bilewicz Waśkowce Stanisław Maria Kokurowska Antoni Mazurek, Joanna Kokurowska ż. Mikołaja 0.1-236 374V-375R 168 T
1 12 1901 Szumsk Franciszek Burkowski Sadki Małe Maciej Paulina Kokurowska 0.1-236 384V-385R 207 T
23 4 1901 Niewirków Antoni Bagiński Medwedówka Ludwik Feliksa Nikurowska 952 26-27 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0014.htm
26 7 1902 Szumsk Wiktoria Kokurowska Waśkowce Michał Antonina Stachurska Piotr Listowski, Daria Andrejczuk ż. Joachima 01-236 259V-260R 133 T 1036 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X4Q5-7?i=1035&cat=833998
16 8 1902 Szumsk Helena Kokurowska Waśkowce Stanisław Katarzyna Listowska 01-236 262V-263R 146 T
13 11 1902 Szumsk Paulina Wereszczyńska Hucisko Janowe Franciszek Marianna Kokurowska 01-236 278V-279R 213 T
19 11 1902 Szumsk Elżbieta Chruszczewska Marynki Józef Marianna Kokurowska 01-236 279V-280R 217 T
19 12 1902 Szumsk Anna Dzwonkowska Marynki Adolf Paulina Kokurowska 01-236 284V-285R 240 T
23 5 1902 Fastów Maria Kurowska Czerwona NN Karolina Kurowska Tomasz Kurowski, Cezaryna żona Antoniego Oliszewskiego 1268-1-50 156V-157R 21 CDIAK 165 KM, DW
3 3 1903 Niewirków Bolesław Bagiński Medwedówka Ludwik Feliksa Niekurowska 966 13V-14R 52 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0014.htm
25 9 1903 Niewirków Adela Gilewska Huta Bystrzecka Ludwik Stanisława Nikurowska 966 39V-40R 156 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0042.htm
16 5 1903 Włodzimierz Stefania Iwanczewska Zarzecze Władyslaw Łucja Bajbus Włodzimierz Malinowski, Beata Kurowska panna 972 27V-28R 135 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0033.htm
24 1 1903 Szumsk Paulina Krajewska Marynki Mikołaj Ludwika Kokurowska 0.1-237 4V-5R 15 T
12 8 1903 Szumsk Antoni Jasiński Antonowce Józef Michalina Kokurowska 0.1-237 36V-37R 141 T
9 9 1903 Szumsk Anna Kokurowska Marynki Stanislaw Maria Kucharska 0.1-237 38V-39R 151 T
4 9 1903 Szumsk Władysława Kokurowska Waśkowce Stanisław Józefa Jasińska 0.1-237 39V-40R 154 T
9 9 1903 Szumsk Leontyna Jasińska Kąty Józef Karolina Kokurowska 0.1-237 39V-40R 155 T
26 11 1903 Szumsk Maria Kokurowska Waśkowce Franciszek Paulina Sikorska 0.1-237 51V-52R 203 T
20 3 1903 Żytomierz Ludwik Kurowski Dubówka Stanisław Paulina Kotwicka Jan Szkorupiński, Julia Kurowska ż. Antoniego 178-3-171 111V-112R 111 Ż 219 DW
9 3 1903 Żytomierz Antoni Popławski Berezówka Piotr Paulina Gruszecka Antoni Piątkowski, Elżbieta Kurowska wdowa 178-3-171 113V-114R 122 Ż 223 DW
20 4 1903 Żytomierz Józefa Żurawska Dubówka Antoni Sabina Kurowska Stanisław Kurowski, Julia Kurowska ż. Antoniego 178-3-171 122V-123R 166 Ż 241 DW
20 4 1903 Żytomierz Józefa Kurowska Balarka Stanisław Antonina Skrzemińska Feliks Jaroszyński, Filomena Jaroszyńska ż. Józefa 178-3-171 122V-123R 167 Ż 241 DW
4 5 1903 Żytomierz Józef Kotwicki Chutor Wasilewskiego Antoni Marcelina Paszkowska Antoni Buczyński, Maria Kurowska ż. Antoniego 178-3-171 126V-127R 185 Ż 249 DW
20 5 1903 Żytomierz Franciszka Kurowska Dubówka Antoni Aniela Kotwicka Antoni Omieciński, Sabina Rasnowska ż. Jana 178-3-171 131V-132R 213 Ż 259 DW
4 11 1903 Żytomierz Maria Stankiewicz Poprawka Antoni Kamila Kurowska Aleksander Kurowski, Honorata Stankiewicz ż. Józefa 178-3-171 173V-174R 423 Ż 343 DW
13 12 1903 Żytomierz Helena Kurowska Chutor Januszewicza Aleksander Marcelina Słodkowska Teofil Łaszewicz, Emilia Łaszewicz panna 178-3-171 181V-182R 463 Ż 359 DW
19 10 1904 Niewirków Tekla Niekurowska Stara Huta Feliks Józefa Chorążewska 982 37V-38R 145 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0040.htm
21 1 1904 Szumsk Wincentyna Chruszczewska Marynki Józef Maria Kokurowska 0.1-238 6V-7R 22 T
1 1 1905 Szumsk Aniela Kukurowska Waśkowce Michał Antonina Giżycka 01-236 158V-159R 13 T
17 1 1905 Szumsk Anna Borkowska Sadeczki Maciej Paulina Kukurowska 01-236 159V-160R 16 T
2 2 1905 Szumsk Antonina Wereszczyńska Hucisko Janowe Franciszek maria Kokurowska 01-236 159V-160R 20 T
8 6 1905 Szumsk Feliks Chruszczewski Marynki Józef Maria Kukurowska 01-236 171V-172R 78 T
11 2 1906 Szumsk Jan Leszczyński Marynki Stefan Maria Kokurowska 01-236 89V-90R 22 T
1 3 1906 Szumsk Jan Jasiński Kąty Józef Karolina Kokurowska 1171 01-236 92V-93R 36 T
13 5 1906 Szumsk Józef Suchodolski Kąty Antoni Joanna Kokurowska 01-236 98V-99R 68 T
2 6 1906 Szumsk Maria Kokurowska Suraż Franciszek Marianna Wereszczyńska 01-236 103V-104R 91 T
1 9 1906 Szumsk Anna Kokurowska Waśkowce Piotr Karolina Jasińska 01-236 110V-111R 130 T
7 12 1906 Szumsk Anna Jasińska Załuże Antoni Maria Kokurowska 01-236 123V-124R 192 T
19 2 1907 Szumsk Józef Wereszczyński Marynki Franciszek Marianna Kokurowska 01-236 7V-8R 32 T
29 4 1907 Szumsk Maria Kokurowska Kąty Antoni Adela Sikorska 01-236 18V-19R 86 T
20 5 1907 Szumsk Maria Kokurowska Marynki Stanisław Maria Kucharska 01-236 20V-21R 97 T
7 6 1907 Szumsk Antonina Kokurowska Marynki Eliasz Marianna Sopińska 01-236 21V-22R 103 T
12 6 1907 Szumsk Antonina Kokurowska Waśkowce Antoni Ludwika Tomczuk 01-236 23V-24R 111 T
11 7 1907 Szumsk Józef Dzwonkowski Marynki Adolf Paulina Kokurowska 01-236 25V-26R 125 T
24 7 1907 Szumsk Anna Kokurowska Waśkowce Izydor Adela Leszczyńska 01-236 27V-28R 133 T
24 8 1907 Szumsk Ludwika Kokurowska Waśkowce Józef Józefa Listowska 01-236 30V-31R 146 T
18 9 1907 Szumsk Franciszka Jasińska Antonowce Józef Michalina Kokurowska 01-236 33V-34R 163 T
1 12 1907 Szumsk Józef Borkowski Sadeczki Maciej Paulina Kokurowska 01-236 42V-43R 207 T
18 1 1907 Fastów Piotr Śledź Śniegurowka Stefan Jerena Kurowska Michał Lipski, Franciszka Izbicka 1268-1-50 215V-216R 5 CDIAK 224 KM, DW
16 9 1907 Fastów Mieczysław Czechowicz Śniegurowka Franciszek Wincentyna Kurowska Franciszek Rokicki, Albina Szarajewska 1268-1-50 226V-227R 54 CDIAK 235 KM, DW
23 1 1908 Szumsk córka Kokurowska Marynki Paweł Paulina Jasińska Piotr Gabruk, Marianna Sinkowska ż. Marcina 426-1-97 5V-6R 22 T RK 610 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WK-F?i=609&cat=833999
13 2 1908 Szumsk Marcelina Listowska Waśkowce Wincenty Rozalia Kukurowska Kokurowska Konstanty Kukurowski, Maria Listowska ż. Karola 426-1-97 7V-8R 32 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WN-L?i=611&cat=833999
27 2 1908 Szumsk Leon Tomczuk Załuże Karol Paulina Kasiuba Ludwik Kasiuba, Ludwika Kokurowska ż. Antoniego 426-1-97 8V-9R 39 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WV-P?i=612&cat=834001
1 3 1908 Szumsk Józef Leszczyński Hucisko Pikulskie Stefan Maria Kukurowska Jakub Zieliński, Anna Wolska ż. Łukasza 426-1-97 9V-10R 42 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-5?i=613&cat=833999
8 4 1908 Szumsk Joanna Tomczuk Załuże Stanisław Paulina Kokurowska Józef Kokurowski, Józefa Kasiuba ż. Józefa 426-1-97 12V-13R 59 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-Z?i=616&cat=834001
9 5 1908 Szumsk Mikołaj Kokurowski Waśkowce Stanisław Józefa Jasińska Konstanty Kokurkowski, Adela Kokurowska ż. Izydora 426-1-97 16V-17R 79 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HF-R?i=620&cat=834001
3 8 1908 Szumsk Anna Suchodolska Kąty Antoni Anna Kukurowska Franciszek Wereszczyński, Anna Suchodolska ż. Jana 426-1-97 26V-27R 130 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-2?i=630&cat=834002
19 9 1908 Szumsk Domicela Kokurowska Waśkowce Ksawery Marcelina Hryniewicz Karol Kokurowski, Maria Rolińska 426-1-97 31V-32R 151 T RK 636 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-B?i=635&cat=833998
2 10 1908 Szumsk Marianna Kokurowska Waśkowce Konstanty Marcelina Bilewicz Wincenty Listowski, Józefa Kokurowska ż. Stanisława 426-1-97 32V-33R 159 T RK 637 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-C?i=636&cat=834001
23 10 1908 Szumsk Waleria Gabruk Marynki Antoni Justyna Listowska Józef Listowski, Marianna Kokurowska ż. Stanisława 426-1-97 34V-35R 170 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WN-5?i=638&cat=834002
9 12 1908 Szumsk Marianna Kwiatkowska Waśkowce Jan Franciszka Kukurowska Antoni Giżycki, Marianna Nowakowska ż. Piotra 426-1-97 41V-42R 201 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-4?i=645&cat=833998
1 10 1908 Fastów Maria Śledź Śniegurowka Stefan Irena Kurowska Michał Lipski, Franciszka Izbicka 1268-1-50 256V-257R 58 CDIAK 265 KM, DW
8 12 1908 Fastów Anna Kaleńska Fastów Florian Zofia Kurowska Paweł Karaczun, Katarzyna Kaleńska 1268-1-50 259V-260R 69 CDIAK 268 KM, DW
11 1 1909 Niewirków Bronislawa Nikurowska Stara Huta Feliks Józefa Chorążewska 1015 3V-4R 9 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0006.htm
9 2 1909 Niewirków Roman Żygadło Stara Huta Jan s.Franciszka Adela Nikurowska 1015 8V-9R 29 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0011.htm
12 4 1909 Niewirków Stanisław Dymarski Słoboda Promska Franciszek s.Aleksandra Karolina Kurowska Stefan Brusiło, Józefa Maciuszkiewicz ż. Karola 1015 14V-15R 57 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0017.htm
15 11 1909 Niewirków Leontyna Nikurowska Stara Huta Antoni Józefa Klepuszewska 1015 45V-46R 190 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0048.htm
4 2 1909 Szumsk Piotr Jasiński Załuże Antoni Marianna Kokurowska Józef Tomczuk, Paulina Tomczuk ż. Karola 54V-55R 18 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CJ-P?i=879&cat=834003
26 2 1909 Szumsk Aniela Wereszczyńska Hucisko Moszkowe Franciszek Maria Kokurowska Karol Kasperski, Paulina Dzwonkowska ż. Adolfa 57V-58R 31 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-B?i=882&cat=833998
10 3 1909 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty Józef Karolina Kokurowska Kazimierz Fedorowicz, Paulina Głowadzka 58V-59R 39 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R345-B?i=883&cat=834000
12 3 1909 Szumsk Maria Jasińska Suraż Stanisław Emilia Lewandowska Aleksander Proniewicz, Magdalena Kokurowska ż. Franciszka 59V-60R 43 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-V?i=884&cat=833998
15 6 1909 Szumsk Jan Bilewicz Waśkowce Karol Julia Leszczynowicz Karol Listowski, Józefa Kokurowska ż. Józefa 66V-67R 88 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-L?i=891&cat=834001
4 9 1909 Szumsk Justyna Kokurowska Waśkowce Mikołaj Joanna Listowska Marek Listowski, Ludwika Kokurowska ż. Antoniego 74V-75R 138 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-S?i=899&cat=834003
7 9 1909 Szumsk Jan Bilewicz Waśkowce Stanisław Maria Kokurowska Franciszek Listowski, Antonina Leszczyńska ż. Piotra 75V-76R 141 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34Y-2?i=900&cat=834000
15 11 1909 Szumsk Wiktor Błaszczuk Załuże Mikołaj Joanna Kokurowska Antoni Błaszczuk, Petronela Myronczuk ż. Jakuba 83V-84R 191 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C2-4?i=908&cat=834002
2 12 1909 Szumsk Julian Dzwonkowski Marynki Adolf Paulina Kokurowska Mikołaj Krasicki, Antonina Lewińska ż. Aleksandra 86V-87R 210 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-B?i=911&cat=834003
3 7 1910 Dubno Wiktoria Kukorska [Kukurowska] Semiduby Alojzy Maria Sopińska Wacław Nowak i Franciszka Tomaszewska ż. Antoniego 740-4-162 86V-87R 76 R 76 DM
25 10 1910 Ostropol Bolesław Jarzymowski Folwark Naryszczak Jan Domicela Derdelewska Jan Głowacki i Emilia Konkurowska ? 17-2-93 33V-34R 54 Ch 67-68 DM
25 1 1910 Fastów Weronika Bruchlej Fastów Antoni Helena Urbanowicz Wojciech Wasilewski, Magdalena Kurowska 1268-1-50 333V-334R 15 CDIAK 305 KM, DW
21 9 1910 Fastów Bronisława Kaleńska Fastów Florian Zofia Kurowska Tomasz Kurowski, Katarzyna Kaleńska 1268-1-50 342V-343R 52 CDIAK 314 KM, DW
8 10 1910 Fastów Piotr Śledź Fastów Stefan Irena Kurowska Walenty Izbicki, Paulina Izbicka 1268-1-50 344V-345R 59 CDIAK 316 KM, DW
28 11 1911 Dubno Jan Zieliński Załuże Paweł Maria Supińska Stefan Leszczyński i Maria Kokurowska ż. Eliasza 740-4-158 30V-31R 142 R 32 DM 0
19 4 1912 Starokonstantynów Tadeusz Gilewicz Świnna Celestyn Bronisława Kurowska Feliks Kretowicz i Marcjanna Sikorska ż. Józefa 17-2-89 12V-13R 46 Ch 27-28 DM
16 6 1912 Starokonstantynów Zofia Ostaszewska Rasztówka Tadeusz Ludwika Kurowska Stanisław Ostaszewski i Anna Ziębicka ż. Feliksa 17-2-89 17V-18R 66 Ch 37-38 DM
16 9 1912 Starokonstantynów Marian Jurkowski Samczyki Ksawery Józefa Kurowska Jan Jaguszewski i Wiktoria Franków ż. Jana 17-2-89 30V-31R 117 Ch 63-64 DM
19 1 1915 Starokonstantynów Kazimierz Niewęgłowski Futor Stepek Kazimierz Paulina Kurowska Antoni Wesołowski i Helena Niewęgłowska panna 17-2-90 2V-3R 15 Ch 8-9 DM
28 3 1915 Starokonstantynów Stefan Nowicki Starokonstantynów Józef Honorata Kurowska Ludwik Więckowski i Maria Ciesielska wdowa 17-2-90 12V-13R 49 Ch 26-27 DM 0
17 7 1916 Tajkury Bronisława Szulakowska Kołodenka Ludwik Rozalia Kurowska Augustyn Romani i Maria Lachocka panna 740-4-697 183V-184R 40 R 164 DM
7 7 1916 Starokonstantynów Zofia Piątkowska Futor Stepek Jakub Józefa Kurowska Stefan Malinowski i Paulina Niewęgłowska wdowa 17-2-90 68V-69R 68 Ch 136-140 DM 0
13 4 1917 Pokostówka Janina Kurowska Sobolówka Józef Karolina Orcińska Dominik Święcicki i Walentyna Niedźwiedzka panna 178-03-211 4V-5R 23 Ż 11-12 DM
27 1 1917 Starokonstantynów Helena Kurowska Wierzchniaki Stanisław Maria Gilewska Wincenty Konopelski i Teresa Sikorska wdowa 17-2-90 113V-114R 11 Ch 216-217 DM
5 3 1917 Starokonstantynów Bronisław Ostaszewski Rasztówka Tadeusz Ludwika Kurowska Feliks Kurowski i Maria Osowska panna 17-2-90 114V-115R 16 Ch 218-219 DM
5 5 1917 Starokonstantynów Jan Gilewicz Świnna Celestyn Bronisława Kurowska Feliks Szymański i Franciszka Ognicka ż. Antoniego 17-2-90 121V-122R 44 Ch 232-233 DM
3 12 1920 Starokonstantynów Genowefa Wesołowska Stepek Świnnowski Antoni Bronisława Kurowska chrzest 5.12.1920 w Ostropolu; Franciszek Giżycki i Paulina Dowgalska 17-2-91 cz.2 207V-208R 34 Ch 18-19 DM
23 9 1921 Starokonstantynów Stefan Ostaszewski Rasztówka Tadeusz Ludwika Kurowska Stanisław Ostaszewski i Karolina Kurowska panna 17-2-91 cz.2 236V-237R 148 Ch 76-77 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
1 1769 Szumsk Wojciech Obierczuk Rudnia Antonowiecka w Marianna Kokur Kokurowska Rudnia Antonowiecka p Jan Borkowski, Kazimierz Kokurczuk, Agnieszka Piwowarowa 297-1-180 51R Ł RK
1 11 1796 Szumsk Jan Szumaszewski Szumarzews Rudnia Antonowiecka k Anastazja Kopor Koper Rudnia Antonowiecka p Jakub Blicharski, Szymon Szumaszewski, Agnieszka Kukurowska, Marianna Szumaszewska 297-1-183 20R Ł RK
9 11 1799 Szumsk Jan Kokorowski Kuty k Angela Jasińska Kuty p Andrzej Jaworowski, Agnieszka Kukurowska, Marianna Daniłowa 297-1-183 32R Ł RK
28 10 1806 Szumsk Gabriel Andryiczuk Andryjczuk Waśkowce, obrz. gr. k Angela Greluk Kukurowska Kuty w Jan Walczuk, Bazyli Kondraczuk 297-1-183 59V Ł RK
4 10 1820 Jampol Marcin Nawrocki k Teresa Kurowska Swięciec p Michał Nawrocki, Antoni Nawrocki, Adam Wendałowicz 178-51-184 34R Ż 69 DM
8 5 1827 Ptycza Stanisław Wojciech Dobrowolski par. Skurcze 27 Józef Wiktoria Kurowska Zofia Zuzanna Łagowska Kamienica 20 Michał Klara Budzynska ojciec panny młodej Michał Łagowski, Mikołaj Osypowicz posesor wsi Pod 813 283R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0258.htm
13 2 1827 Dubno Jan Gryzowski Dubno 27 Tomasz Salomea Orlicka Anastazja Kurowska Dubno 26 Marcin Zofia Niewiadomska 813 186-187a 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0188.htm
30 1 1827 Ostropol Józef Wysocki Czarna 22 Jan Elżbieta Lisiecka Julianna Twardochleb Czarna 14 Kazimierz Agata brak Baltazar Popiel, Wincenty Sikorski, Marianna Kurowska 178-3-93 210R 1 Ż 407 KP2
30 1 1827 Stary Konstantynów Domini Feliks Ostrowski Werborodyńce 22 Wawrzyniec Brygida Janicka Zuzanna Dąbrowska Werborodyńce 21 Jan Franciszka Kurowska Wincenty Żurawski, Jan Sawicki 178-3-93 154R 5 Ż 298 KP2
6 11 1827 Stary Konstantynów Domini Jan Sawicki Werborodyńce 18 Jędrzej Marianna Dłużniewska Katarzyna Strutyńska Werborodyńce 16 Jan Marianna Kurowska Wincenty Żurawski, Jan Kośmiderski 178-3-93 160R 29 Ż 310 KP2
22 1 1828 Szumsk Wojciech Zieliński Majdan Dubieński 20 Jan Elżbieta Smolińska Teresa Kukurowska Kokurowska Majdan Dubieński 18 Franciszek Marianna Nakow Józef Zawatski, Ignacy Tomaszewski, Michał Jastrzębski 245-1-2 397R 30 R RK
29 1 1828 Szumsk Franciszek Sikorski Hucisko Mykiczkowe 25 Adam Marianna Piczuk Aleksandra Kukurowska Kokurowska Hucisko Mykiczkowe 18 Franciszek Agnieszka Listowska Michał Kucharski, Ludwik Domański 245-1-2 398V 36 R RK
2 2 1828 Szumsk Feliks Sopiński Huta Szumska 36w Mikołaj Katarzyna Ornicka Franciszka Kukurowska Kokurowska Huta Szumska 25 Jan Anastazja Biedniuk Kazimierz Listowski, Michał Kukurowski, Józef Listowski 245-1-2 399R 39 R RK
25 11 1828 Łabuń ur. Michał Ostrowski Dobre Łozy 37W ur. Jędrzej Agnieszka Kurowska Helena Wysocka Dobre Łozy 23 ur. Antoni Justyna Terlikowska ur. Piotr Rogowski, Józef Czajkowski, Józef Kamiński 178-3-94 137 21 Ż 267 KP2
11 11 1828 Ostropol ur. Józef Szwaryczewski Irszyki 28 ur. Marcin Marianna Piotrowska ur. Franciszka Kurowska Irszyki 30W ur. Wawrzyniec Magdalena Grzybowska ur. Aleksander Gątkiewicz, Piotr Piotrowski 178-3-94 204R 18 Ż 391 KP2
22 9 1829 Luboml Mateusz Tarnowski parafia międzyborska 44w Antoni Wiktoria Szlegieran Marianna Czaczkowska Luboml 30 Michał Antonina Kurowska Michał Czaczkowski, Adam Grodecki 301 62 39 844 572 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0033.htm
26 5 1829 Łabuń ur. Rajmund Suski Tadeuszpol 21 ur. Andrzej Agnieszka Kobierska ur. Marianna Górska Tadeuszpol 18 ur. Stefan Teresa Kurowska ur. Maciej Krzyżanowski, Jan Kołodyński 178-3-95 140V 9 Ż 274 KP2
17 11 1829 Ostropol ur. Andrzej Kaszperski Józefówka 28 Paweł Anna Kowalska ur. Katarzyna Kurowska Józefówka 18 Andrzej Marianna Statkiewicz ur. Ignacy Leniewicz, Mateusz Adamski 178-3-95 204v 27 Ż 394 KP2
25 5 1830 Annopol Jakub Szczawiński Hubelce 20 Karol Tekla Ditkowska Wiktoria Kurowska Korostek 18 Marcin Agnieszka Krowicka Ambroży Szczawiński, Bazyli Kurowski 171-1-3 137V 3 R 143 DM
17 2 1831 Luboml Józef Czaczkowski par. Proskurów 30 Michał Antonina Kurowska Aleksandra Sztejn Nudyże 18 Tadeusz Marianna Makowska Michał Czaczkowski, Seweryn Dyjakowski, Józef Makowski 301 85 2 846 307R BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0045.htm
31 5 1831 Ostropol Antoni Swaryczewski Hubin 23 Antoni Franciszka Kurowska Marianna Ognicka Hubin 20 Antoni Teresa Niedaszkowska Jan Gątkiewicz, Bartłomiej Strutyński 178-03-97 269R 9 Ż 504 DM
24 1 1832 Białogródka Stefan Witwicki Trusiłówka 45w Stefan Joanna Kuklińska Apolonia Winiarska Trusiłówka 30 Józef Marianna Kurowska Piotr Modzelowski, Grzegorz Grzybowski 178-03-98 56R 2 Ż DM
31 1 1832 Ostropol Wawrzyniec Karpiński Hubin 30 Piotr Agnieszka Załuska Justyna Kurowska Hubin 18 Grzegorz Turowski Ewa Juszkowska Aleksander Gątkiewicz, Feliks Sehen 178-03-98 226V 2 Ż 429 DM
12 2 1833 Szumsk Tomasz Zieliński Hucisko Pikulskie 24 Feliks Marianna Hornicka Magdalena Kokorowska Kokurowska Hucisko Pikulskie 26 Ludwik Marcela Adaszyńska Jan Chwedorowicz, Ignacy Tomaszewski, Józef Mikołayczuk 245-1-7 392R 10 R RK
5 2 1833 Ostropol Łukasz Grocholski Pyszki 25 Jędrzej Helena Kurowska Teresa Jelnicka Pyszki 18 Maciej Anastazja Czerniachowska Jan Biernadzki, Teodor Ostrowski 178-3-99 226V 3 Ż 431 DM
9 7 1833 Ostropol Paweł Olszewski Józefówka 50w Jan Joanna Kozieradzka Marcjanna Kurowska Józefówka 30w Maciej Teofila Berezowska Józef Domaszewski, Teodor Gorecki 178-3-99 227V 8 Ż 433 DM
3 2 1835 Puliny Józef Skorostecki Starczanka 20 Jgnacy Katarzyna Marianna Kurowska Popławka 16 Antoni Katarzyna Kozieracka Husakowski Józef Husakowski Paweł 5 JZ
28 4 1835 Zasław św. Józefa Kazimierz Komarnicki 27 Kazimierz Feliksa Kurowska Helena Franckiewiczówna parafia Olszyńska z Galicji 20 Franciszek Elżbieta Bialik Jan Lassowski, Szczepan Moczulski, Tomasz Skibicki 178-3-101 64 6 Ż SK
10 11 1835 Ostropol Marcin Zawistowski Pyszki 40w Stefan Marianna Katarzyna Kurowska Pyszki 20w Szymon Marianna Daniecka Jan Kozielski, Jan Kamiński, 178-3-101 275 11 Ż 513 SK
29 9 1835 Stary Konstantynów Łukasz Butwin Ohyjowce 40w Wincenty Barbara Kurowska Marianna Woroniecka z Zajączkowskich Ohyjowce 32w Maciej Anna Borzemska Piotr Radecki, Szymon Więckowski, 178-3-101 183 19 Ż SK
11 10 1836 Szumsk Piotr Kucharski Kąty 20 Łukasz Teodora Małgorzata Kukunowska Kokurowska Kąty 18 Paweł Tekla Łukasz Hulewicz, Sebastian Kucharski, Michał Jasiński 245-1-10 469V 26 R RK
18 5 1836 Stepań Stanisław Nicewski Słoboda Ossowa 27 Augustyn Teresa Kwiatkowska Marianna Kurowska Wyrka 20 Wojciech Brygia Sawicka Jan i Łukasz [...]kowscy, Jan Nicewski 171-1-9 217V 4 R 231 DM
14 11 1837 Ostropol Łukasz Kamiński Pyszki 20 Wojciech Rozalia Kurowska Marianna Zielińska Pyszki 18 Julian Pelagia Tomasz Sehen, Jan Ostrowski, Józef Wojciechowski 178-03-108 336R 22 Ż 652 DM
23 1 1838 Szumbar Stanisław Goliszewski Sosnówka 20 Wojciech Anna Kozieradzka Maryanna Kurowska Szumbar 20 Grzegorz Zofia Łozicka Jan Pacewicz, Grzegorz Bielski 201 42 1 54 227 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0121.htm
15 2 1838 Ostróg Franciszek Wróblewski Ostróg 33 Franciszek Agnieszka Zawadzka Marcelina Kurowska Ostróg 18 Marceli Katarzyna Kotkowska Wlm Ignacy Kotkowski , Jan Hołowiński, Józef Bocheński 171-1-11 22R 5 R DM
25 1 1839 Annopol Karol Bogucki Tuczyn 40 Aleksander Marianna Marianna z Krzymowskich Powalska Annopol 40 Tomasz Wiktoria Kurowska 879 99 R 1
5 11 1839 Ostropol Gabriel Kamiński Wisznopol 25 Wojciech Rozalia Kurowska Katarzyna Domańska Wisznopol 18 Maciej Rozalia Wójcicka Tomasz Sehen, Tomasz Różański 178-3-112 264R 13 Ż 511 DM
10 11 1840 Szumsk Wincenty Kucharski Kąty 20 Jakub Gertruda Giżycka Katarzyna Kukurowska Kąty 17 Paweł Tekla Leszczyńska 871 502 21 AGAD DW
19 5 1840 Miropol Maksymilian Leszczyński Bułdyczów 42w Adam Agata Hankiewicz Katarzyna Skrzyńska Miropol 26 Jakub Helena Kurowska 871 328 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0170.htm
2 11 1841 Szumsk Grzegorz Bączkowski Huta Piaseczna 20 Jędrzej Marianna Marczuk Marianna Jastrzębska Huta Szumska 18 Antoni Marianna Kukurowska 872 561 17
9 2 1841 Żytomierz Paweł Konsewicz 25w Mikołaj Agnieszka Domatewicz Marianna Korostecka zd. Kurowska 21w Antoni Katarzyna Kozieradzka 178 51 4 19 Ż Ni
1 2 1842 Stepań Franciszek Dziekański Wyrka 51 Paweł Teresa Kuczyńska Honorata Kurowska Wyrka 29 Wojciech Brygida Sawicka 881 170 R 1 AGAD DW
27 6 1843 Żytomierz Hermenegild Węgłowski 24 Jan Apolonia Żurawska Dorota Trzcińska 18 Ignacy Katarzyna Kurowska 178 51 5 45 Ż Ni
6 2 1844 Żytomierz Tomasz Trzciński 24 Ignacy Katarzyna Kurowska Wiktoria Borecka 18 Agaton Magdalena Wajtlewska 178 51 514 15 Ż Ni
25 2 1845 Szumsk Stefan Leszczyński Kąty 20 Adam Sranciszka Kukurowska Apolonia Jasińska Kąty 19 Piotr Marianna Kozlowska Łukasz Hulewicz, Teodor Maniakowski 876 650 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0348.htm
18 11 1845 Hulewicze Jan Wąsowski Majdan Hulewiczowski 59w Maciej Marianna Kępińska Anna z Wolańskich Michniewicz Majdan Hulewiczowski 41w Onufry Marianna Kurowska 133 18 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0012.htm
10 2 1846 Starokonstantynów Michał Wiszniowski Werborodyńce 25 Tomasz Marianna Aleksandra Swaryczewska Werborodyńce 19 Antoni Franciszka Kurowska Jacek Niewęgłowski, Ignacy Niewęgłowski 178-3-114 26V 8 Ż DM
7 9 1847 Ostróg Ezachiel Wierciński Stojło 32 Jan Marianna Kurowska Anna Magnuszewska Słobudka 19 Michał Tekla Staniszewska Jan... i Michał Magnuszewski 171-1-13 28V 18 R DM
16 11 1847 Żytomierz Stefan Dubrawski Dubowiec 20 Marcin Aniela Omiecińska Aniela Kurowska wieś Dubowiec 18 Antoni Katarzyna Kozieracka Piotr Szymon , Mikołaj Wieczor 178-3-1 63 56 Ż Ni
23 11 1847 Bazalia Piotr Chwedorowski Czuchele 20 Jan Marianna Kurowska Franciszka Strzałkowska Czuchele 20 Łukasz Teresa Tymanowska Piotr Wiszniowski, Wojciech Kulesza, Wiktoria Wolska 178-03-116 252R 28 Ż DM
30 1 1847 Ostropol Gabriel Kamiński Jaremicze 36w Wojciech Rozalia Kurowska Magdalena Kuczyńska Ostropol 28 Stefan Aleksandra Zaręba Franciszek Mysiewicz, Mateusz Sadłowski 178-3-116 278V 2 Ż 549 DM
26 10 1847 Łabuń Michał Ćwietliński Kośków 25 Jan Teresa Morawska Anna Kurowska Kośków 18 Michał Marianna Wysocka Franciszek Lisiecki, Franciszek Kaleński 178-03-116 148R 14 Ż 295 DM
20 11 1847 Łabuń Jan Jastrzębski Łabuń 30 Wojciech Magdalena Mioduszewska Marianna z d. Górska Suska Futor Tytkowiecki 40w Stefan Teresa Kurowska Wojciech Kobierski, Marcin Ussakowski 178-03-116 149R 18 Ż 297 DM
10 10 1848 Żytomierz Zachariasz Piaskowski 28 Mateusz Marianna Zabrodzka Zofia Trzcińska 19 Ignacy NN Kurowska 178 3 23 65 49 Ż Ni
25 8 1849 Żytomierz Leopold Szatkowski 28 Ludwik Maria Żmigrodzka Hortensja Boniecka zd.Kurowska 25w Antoni Tekla Kurcewicz 178 3 77 44 Ż Ni
25 10 1853 Szumsk Franc Jastrzębski Huta Stara 25 Antoni Marcjanna Kokurowska Anna Chwedorowicz Kąty 20 Tomasz Lucyna Kucharska 878 239-240 13
8 2 1853 Bazalia Michał Zalewski Szmyrki 25 Wawrzyniec Anna Witwicka Franciszka Kurowska Szmyrki 18 Franciszek Marianna Budkiewicz Mikołaj Niwiński, Jan świderski, Teresa Kurowska 178-3-121 110V 5 Ż 219 DM
22 11 1853 Bazalia Mateusz Chodorowski Klitna Wielka 21 Szymon Balbina Górska Julianna Szatkowska Klitna Wielka 17 Alojzy Zuzanna Kurowska Franciszek Kaliński, Józef Fiałkowski, Felicja Cichocka 178-3-121 122R-122V 38 Ż 242-243 DM
30 1 1855 Lubar Mikołaj Horodyski Władyn par. Nowogród Wołyński 34 Jakub Helena Wilkowska Franciszka Kurowska Wygnanka 20 Antoni Marianna Wierzańska Tomasz Kołomyjski, Julian Wereszczyński, Seweryn Kurowski 641-1-15 18V 5 Ż 21 DM
9 10 1855 Lubar Julian Wereszczyński Nowogród Wołyński par. Nowogród Wołyński 25 Ignacy Anna Wilenkiewicz Krystyna Kurowska Futor Lubarski 24 Antoni Marianna Wierzańska Aleksander Witkowski, Feliks Urbanowicz, Seweryn Kurowski 641-1-15 21R 16 Ż 23 DM
29 7 1856 Ołyka Karol Żuliński Klewań 22 Piotr Elżbieta Bakumowska Marcelina Kukurowska Humienniki 18 Franciszek Marianna Rogalska 480 49 6 MO
15 9 1856 Łabuń Łukasz Kamiński Chrabuźna 40w Wojciech Rozalia Kurowska Marianna Jackiewicz Futor Łabuński 18 Franciszek Otylia Wysocka Jan Kostecki , Józef Wysocki 178-03-124 675R 16 Ż DM
5 2 1856 Bazalia Jan Krzemiński Porochnia par. Wołoczyska 22 Franciszek Teresa Rusiecka Antonina Kurowska Szmyrki 18 Franciszek Marianna Gutkiewicz Jakub Kornaczewicz, Adam Czerniawski, Franciszka Zaleska 178-03-124 98V 4 Ż DM
6 10 1857 Ostropol Roman Załuzki Charkowce 25 Bazyli Balbina Kurowska Petronela Zielińska Charkowce 23 Klemens Józefa Mężyńska Józef Mańkowski i Tomasz Mańkowski 178-3-73 330R 9 Ż DM
11 5 1857 Żytomierz Bazyli Suchowicz Żytomierz 38 Andrzej Wiktoria Bogucka Marianna z d. Chmielewska Bober Żytomierz 34w Marcin Apolonia Kurowska Feliks Truszkowski, Józef Leszczyński 178-3-44 100R 35 Ż 202 DM
2 2 1858 Bazalia Jan Komarnicki Bazalia 30 Kazimierz Feliksa Kurowska Honorata z d. Bogucka Motylewska Bazalia 30w Roch Apolonia Szulc Mikołaj Piechta, Józef Pasławski, Ludwika Chwedorowska [Chodorowska] 178-03-127 32V-33R 8 Ż DM
4 5 1858 Lubar Mikołaj Karbowski Pedynki 46w Stanisław Marcjanna Berezowska Paulina Kasperska Pedynki 19 Andrzej Katarzyna Kurowska Tomasz Kasperski, Andrzej Karbowski 178-3-128 772V-773R 8 Ż 1473-1474 DM
26 10 1858 Lubar Bazyli Gutowski Pedynki 40w Bazyli Marianna Karbowska Teresa Kasperska Pedynki 23 Andrzej Katarzyna Kurowska Mikołaj Karbowski, Dominik Radziejewski 178-3-128 776V 19 Ż 1481 DM
11 5 1858 Butowce Franciszek Ciszewski Butowce 30 Jan Sabina Penczkowska Katarzyna Kurowska Butowce 20 Feliks Marianna Cwilikowska Franciszek Delikowski, Gabriel Lewicki 178-3-74 282V 6 Ż DM
18 10 1859 Puliny Franciszek Jasiński Babiczówka 50 Gabryel Apolonia Talko Teresa z Husakowskich Kurowska Popławka 40 Mikołaj Magdalena Paszkowska Bilecki Konstanty Józef Burba Szwichewicz Franciszek 55 JZ
27 11 1859 Puliny Franciszek Jasiński 50 Dominik Barbara Czepel Teresa z Husakowskich Kurowska Popławka 40 Franciszek Franciszka Buchowska Bilecki Konstanty Bilecki Jan Szwichewicz Joahim 74 JZ
25 1 1859 Lubar Wiktor Grodzicki Troszcza par. Krasnopol 38 Klementyn Agata Kunicka Józefa Kurowska Gizowszczyzna 18 Feliks Katarzyna Marcinkiewicz Jan Grondżewski ? (Gronczewski) , Antoni Lewicki 641-1-19 25V 1 Ż 30 DM 0
6 11 1860 Szumsk Lucjan Kucharski Kąty 18 Piotr Małgorzata Kokurowska Marianna Sawicka Kruholec 18 Michał Magdalena Brodzijewska 245-1-18 212V 15 R DW
5 11 1861 Szumbar Jan Jaroszewski Sosnówka 26 Franciszek Wiktoria Niwińska Józefa Goliszewska Sosnówka 20 Stanisław Marianna Kurowska 626 305 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0157.htm
14 9 1861 Łabuń Lucjan Pawłowski Hryców 27 Filip Sabina Piątkowska Józefa Korzeniowska Hryców 26w Maciej Tekla Kurowska Ksawery Zaklikowski, Bazyli Leszczyński 178-03-76 356R 14 Ż DM
10 9 1861 Połonne Wincenty Mucharski Smolki 35 Paweł Zofia Nikurowska Agata Kisielewicz Smolki 18 Józef Zuzanna Wybranowska Kazimierz Załęski, Piotr Mucharski 178-03-76 71V 29 Ż DM
5 3 1861 Bazalia Paweł Staniszewski Sewruki 36 Franciszek Franciszka Staniszewska Marianna Różycka Żerebki Wielkie 17 Antoni Aniela Kurowska Kazimierz Brodkiewicz, Michał Tochmaniewicz, Franciszka Zalewska 17-1-5 45V 13 Ch 91 DM
26 11 1861 Bazalia Paweł Okarski Łazuczyn Wielki 18 Wojciech Franciszka Wyrzykowska Honorata Kurowska Szmyrki 17 Franciszek Marianna Budkiewicz Antoni Okarski, Feliks Kurowski, Józefa Okarska 17-1-5 83R 47 Ch 152 DM
21 10 1862 Ostropol Józef Burczyński Wisznopol 23 Wincenty Marianna Wiszniewska Franciszka Kurowska Hubin 19 Dominik Leontyna Krotewicz Jan Skrzyński, Maciej Sadłowski 178-3-77 312V 9 Ż 619 DM
10 11 1863 Szumsk Wojciech Gabruk Iserna 23 Paweł Aniela Krajewska Tekla Kucharska Kąty 20 Wincenty Katarzyna Kokurowska Franciszek Kucharski, Mikołaj Śliwiński, Franciszek Gabruk 245-1-21 213V 21 R RK
27 10 1863 Bazalia Antoni Królikowski Triski 35 Marcin Teofila Żukowska Józefa Szatkowska Łazuczynek Mały 20 Alojzy Marianna Kurowska Kajetan Wierzbicki, Jan Jarocki, Rozalia Wierzbicka 17-1-8 10V 28 Ch 21 DM
9 2 1864 Szumsk Łukasz Łucjan Bilewicz Waśkowce 20 Piotr Katarzyna Listowska Helena Kokurowska Waśkowce 20 Szymon Rozalia Listowska Paweł Jasiński, Piotr Mostyński, Karol Listowski 245-1-20 184V 5 R RK
7 2 1865 Horochów f. Druzkopol Franciszek Wolniewicz par. Horochów 35 Faustyn Salomea Józefa Kurowska par. Horochów 24 Adam Brygida 101 27 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0015.htm
8 7 1865 Żytomierz Ludwik Sydorowicz Żytomierz 52 Szymon Marianna Kurowska Ludwika Drapczewska Żytomierz 42 Ludwik Zofia Ilanicka (ob., wdowiec.i dw., wdowa z Bańkowskich) Paweł Niewierowski, Antoni Murawski 178-3-61 124V 61 Ż 140 DG
2 2 1866 Szumbar Franciszek Jaroszewski Rybcza 19 Jan Tekla Piotrowska Antonina Goliszewska Sosnówka 19 Stanisław Marianna Kurowska 626 203 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0106.htm
23 1 1866 Żytomierz Józef Kowda Kroszenka 22 Bazyli Petronela Drohomirecka Aniela Kurowska Poprawka 17 Bazyli Marcianna Święcicka Jan Konaszewski i Stanisław Drohomirecki 178-3-63 82V 4 Ż DG 132
12 10 1866 Żytomierska Kaplica Semin Józef Wekker Żytomierz 29 Albin Maksymilla Szelepińska Helena Kurowska Żytomierz 17 Jan Julia Kruszewska (oboje wysokourodzeni) wysokour.odzeni: Ferdynand Kurowski i August Śliwiński 178-3-63 95V 56 Ż DG 158
19 11 1867 Ostropol Alojzy Skrzyński Wisznopol 20 Jan Teresa Czostkowska Marianna Kurowska Wisznopol 18 Stefan Marianna Suchaniewicz Wiktor Pawski, Franciszek Skrzyński 17-1-324 23V 11 Ch 44 DM
12 11 1867 Bazalia Wincenty Zalewski Łazuczynek Mały 23 Michał Katarzyna Goryszewska Marianna Szatkowska Łazuczynek Mały 22 Alojzy Zuzanna Kurowska Kazimierz Przyłuski, Jan Gorski, Marianna Dworecka 17-1-8 76V 38 Ch 153 DM
20 2 1872 Bazalia Franciszek Boruchowski Klitna Wielka 19 Karol Balbina Kurowska Tekla Żółkiewska Zozulińce Małe 19 Grzegorz Julia Bystrzycka Mateusz Chodorowski, Józef Kozik 17-1-8 131R 23 Ch 260 DM
11 11 1873 Szumsk Franciszek Babirzecki Dytnicze par.Dubno 24 Michał Rozalia Oberczuk Lucyna Hornicka Marynki 18 Jan Anna Kokurowska Franciszek Kucharski Paweł Kokurowski 1-226 117R 28 T DM 435
21 4 1874 Krzemieniec Ksawery Goliszewski Ludwiszcze 25 Stanisław Marianna Kurowska Julianna Stanisławska Ludwiszcze 16 Marcin Krystyna Giżycka 426-1-68 24V-25R 4 T
27 10 1874 Szumsk Grzegorz Jasiński Kąty 26 Kajetan Franciszka Kokurowska Antonina Chruszczewska Kąty 20 Antoni Apolonia Giżycka Maciej Jasiński, Józef Giżycki, Franciszek Jasiński 1-227 42V 15 T DM 547
31 10 1876 Szumsk Aleksander Głowacki Kąty 25 Jan Franciszka Kucharska Apolonia Jasińska Kąty 20 Franciszek Franciszka