Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 290 wyników dla: Sinkowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 11 1725 Torczyn nn Sinkowski 3 55a b/n Ł EH
12 12 1827 Hołoby Faustyn Sinkowski 30 Kozin parafianin Kościoła Sukulskiego, żona Marianna z domu Fułkowska, dzieci: Antonina, Kamila 843 504 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0281.htm
27 1 1827 Dubno Ludwik Lisinkowski 2 Warkowicze z ospy, s. prac. Zenona i Tekli z Szuszkiewiczów 813 192R 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0194.htm
13 7 1829 Krzemieniec Edward Sinkowski 1 Krzemieniec s. Jana i Justyny z Sztatliowskich 426-1-7 64V 453 T 933 DM
7 8 1831 Krzemieniec Antoni Sinkowski 1 Krzemieniec s. ur., Jana i Justyny z Szatkowskich 426-1-7 109V 174 T 978 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997V-3?i=977&cat=300453
12 6 1832 Białogródka Stanisław Mikowski? (Sinkowski) 2 Białogródka s. ur. Mikołaja i Franciszki z Szymańskich 178-3-98 68R 48 Ż DM
27 1 1835 Białogródka Józef Sinkowski 80 Białogródka 1-dw., żona Marianna z Lachowskich, syn Mikołaj 178-3-101 132R 11 Ż DM
12 6 1835 Szumsk Marcin Sinkowski 70 Mosty żona Franciszka z Jakuszewskich, synowie Wojciech i Tomasz, córki Franciszka i Marianna 245-1-9 388R 27 R 756 DM
16 8 1836 Szumsk Kazimierz Sinkowski 20 Hucisko Pikulskie z żołądka, pr., rodz. Wojciech i Klara 245-1-10 482R 44 R RK
17 4 1838 Butowce Tomasz Kalinowski 2 tyg. Butowce s. pracowitej wdowy Aleksandry z Sinkowskich Kalinowskiej 178-3-110 229V 23 Ż 436 DM
19 12 1839 Szumsk Jan Jakuszewicz 80 Mosty wdowiec po Katarzynie z Sinkowskich, córka Marianna 178-51-433 307V 61 Ż 322 DM
19 5 1845 Białogródka Grzegorz Sinkowski 2/12 Białogródka s. z nieprawego łoża 1-dw. Wiktorii c. Michała 178-3-113 115R 54 Ż DM
2 1 1847 Białogródka Jędrzej Sinkowski 15 Białogródka s. Mikołaja i Franciszki z Szymańskich 178-3-116 120R 2 Ż DM
25 12 1847 Szumsk Mikołaj Mendelski 6/12 Huta Szumska s. Józefa i Józefy z Sinkowskich 245-1-13 359R 51 R 712 DM
21 8 1848 Tuczyn Henryk Osinkowski 23 Pustomyty s. wż., Tomasza i Krystyny z Szybkowskich 171-1-14 218V 22 R DM
18 6 1848 Szumsk Jan Adaszyński 1 Huta Horodyska s. Józefa i Marianny z Sinkowskich 245-1-14 221V 83 R 425 DM
4 9 1853 Horyńgród Antoni Osinkowski 4 Kotów s. Feliksa i Anny z Białeckich 171-1-33 456R 20 R 450 BW
19 3 1855 Białogródka Mikołaj Sinkowski 55 Białogródka 1-dw., żona Franciszka Szymańska, córki Marianna i Eufrozyna 178-3-123 535V 45 Ż DM
18 7 1859 Szumsk Wojciech Sinkowski 48 Mosty żona Domicela z Kopaczyńskich, synowie Franciszek, Ludwik i Andrzej, córka Antonina 245-1-16 206V 44 R / FS 208 DM
12 3 1860 Włodzimierz Agnieszka Karkuszewska 1 Włodzimierz c. mieszcz. Kaspra i Katarzyny z Stasinkowskich 889 279V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0277.htm
18 6 1860 Szumsk Adolf Zieliński 2,5 Huta Stara s. Grzegorza i Marianny z Sinkowskich 245-1-18 224R 28 R 227 DM
24 6 1860 Szumsk Marianna Mendelska 18 Iserna c. Józefa i Józefy z Sinkowskich 245-1-18 224R 30 R 227 DM
30 12 1861 Szumsk Piotr Sinkowski 39 Huta Nowa kawaler, odstawny sołdat 245-1-19 189V 1 R 334 DM
11 11 1862 Szumsk Stanisław Kalinowski 28 Huta Stara żona Aniela z Sinkowskich, syn Mikołaj 245-1-19 198V 57 R 352 DM
19 12 1864 Szumsk Piotr Sinkowski 9/12 Mosty rodz. Andrzej i Marianna zd. Heblińska 245-1-21 209V 64 R RK
25 9 1864 Berezdów Ludwik Wisznicki 57 Sieliczów żona Kasylda z Osinkowskich [Osenkowskich], synowie Józef, Michał i Jan, córki Bronisława i Sabina 17-1-26 67V 37 Ch 104 DM
4 11 1866 Żytomierz Kazimierz Gasinkowski Żytomierz rządowy adiutant, umarł w szpitalu wojennym 178-3-63 143V 348 Ż DG 233
10 2 1867 Torczyn Petronela Garczyńska 2 Boratyn c. Jakuba i Antoniny z Sinkowskich 653 49 4 0
9 10 1874 Szumsk Katarzyna Soroczyńska 1 Stara Huta ospa, c. chł. Jana i Anieli Sinkowskiej 1-227 66V 87 T DM 572
4 11 1874 Szumsk Franciszek Sinkowski 1 Hucisko Horodyskie ospa, s. chł. Adama i Marianny Chrystik 1-227 69R 101 T DM 574
8 3 1878 Szumsk Klementyna Soczyńska 2 Kamienna Góra c. 1-dw., Piotra i Petroneli Sinkowskiej 1-230 60V 13 T DM 775
24 7 1889 Szumsk Antoni Sinkowski 14 Hucisko Horydyskie s. Adama i Marianny Chrystyk 426-1-232 74V 63 T 942 DM
26 7 1894 Szumsk Petronela Chwoina 48 Huta Antonowiecka z Sinkowskich, chł., mąż Jan, synowie Bronislaw i Julian, córki Olimpia, Wiktoria, Joanna, Stanislawa i Leontyna 01-233 344R 86 T
29 8 1894 Szumsk Aniela Kucharska-Tkaczuk 2,5 Kąty c. chł. Wincentego i Franciszki z Sinkowskich 01-233 345V 96 T
7 9 1895 Szumbar Aniela Fyfczuk 28 Borki z Sinkowskich, chłopka, mąż Maksym prawosławny, córka Stefanina 1020 158 16 AGAD DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0093.htm
14 2 1910 Cudnów filia Romanów Tomasz Andrzejewski 40 Romanów żona Maria z Sinkowskich, syn Wacław, córki Helena i Elżbieta 178-3-215 325V 12 Ż 612 DM
10 1 1914 Tajkury Tomasz Jan Osinkowski 58 Zdołbunów żona Maria, syn Zenon, Mieczysław i Józef, córka Maria 740-4-697 99R 6 R 87 DM
18 1 1915 Szumbar Regina Wencel 3 Piszczatyńce c. miesz. Wincentego i Marianny z Sinkowskich 1-106 96R 4 T
7 6 1917 Szumsk Jan Łukomski 9/12 Litowiszcze s. Michała i Walerii z d. Sinkowskiej 426-1-257 76V 49 T 82 RK 0
29 11 1918 Wiszenki Karol Sinkowski 48 Antonówka żona Franciszka z d. Ożgo 35-9-769 35R 74 Ł 4570 RK
12 2 1919 Wiszenki Ignacy Sinkowski 88 Antonówka wdowiec 35-9-1359 38V 14 Ł 100148 RK
26 3 1920 Szumsk Józef Sinkowski 60 Huta Stara żona Franciszka z d. Jasińska, dzieci: Jan, Piotr, Dominik, Marceli, Stanisława 426-1-259 32R 85 T 54 RK
5 4 1920 Szumsk Franciszek Hornicki 1,5 Hucisko Pikulskie s. Marcelego i Karoliny z d. Sinkowskiej 426-1-259 34R 101 T 58 RK
3 2 1921 Szumsk Stanisław Sinkowski 60 Hucisko Horodelskie żona Katarzyna z d. Ostrowska, dzieci: Franciszek, Piotr, Józef, Julian, Jan, Maria, Petronela, Maria 426-1-259 101R 16 T 151 RK
15 4 1921 Szumsk Adam Sinkowski 80 Hucisko Horodelskie dzieci: Stanisław, Karol, Ma[...], Bronisław 426-1-259 105V 49 T 160 RK
1 7 1921 Szumsk Bronisław Chojna [Choina] 45 Huta Antonowiecka s. Jana i Petroneli z d. Sinkowskiej 426-1-259 108V 75 T 166 RK
5 10 1922 Berezne Włodzimierz Jankiewicz 45 Berezne żona Bolesława z Osinkowskich,syn Stanisław 740-4-11 202R 63 R AS
12 1 1923 Szumsk Stanisław Sinkowski 1 Iserna s. Piotra i Bronisławy z d. Gabruk 426-1-260 45V 5 T 92 RK
29 7 1924 Szumsk Apolonia Byzgin [Bezgin] 1 Hucisko Horodelskie c. Kuźmy i Marii z d. Sinkowskiej 426-1-261 61R 54 T 118 RK
29 10 1924 Szumsk Wojciech Sinkowski 11 Iserna s. Piotra i Bronisławy z d. Gabruk 426-1-261 69R 100 T 134 RK
3 8 1937 Kąty Paweł Sinkowski 6/52 Hurby data ur. 23.06.1937, s. Walerego i Eweliny z Jakuszewskich 426-1-292 52R 36 T 86 DM
5 8 1937 Kąty Piotr Sinkowski 6/52 Hurby data ur. 23.06.1937, s. Walerego i Eweliny z Jakuszewskich 426-1-292 52V 37 T 87 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
7 8 1740 Szumsk Węgliński Franciszek Franciszka Dwornicki, Agnieszka Szumowska, Sinkowski, Anna Żaracha, Jakub Szumowski, Marianna Nimirowska 297-1-180 6V Ł RK 14
16 5 1754 Szumsk Helena Sobkowska Huta Rachmanowska Kazimierz Anna Tomasz Sinkowski, Anna Jaskowa 297-1-180 57R Ł RK 139
21 6 1756 Szumsk Jan Sieńkiewicz Sinkowski Huta Rachmanowska Tomasz Agata Wawrzyniec Woynaszowski, Regina Wieslicka 297-1-180 66R Ł RK 170
22 2 1758 Szumsk Maciej Budyło Huta Szumska Szymon Marianna Tomasz Sinkowski, Katarzyna Jadaszewicz 297-1-180 76R Ł 195 RK
11 11 1762 Szumsk Marcin Siękiewicz Sinkowski Huta Pikulskiego Tomasz Agnieszka Błażej Bąkowski, Barbara Zieleznicka 297-1-180 111R Ł 4454 RK
6 4 1765 Szumsk Wojciech Sienkiewicz Sinkowski Huta Rachmanowska Tomasz Agnieszka Jan Adaszewicz, Rozalia Gdowska 297-1-180 125V Ł 4483 RK
20 4 1767 Szumsk Wojciech Swinkowski Sinkowski Huta Szumska Tomasz Agnieszka Hiacynt Szlachetka, Agnieszka Butkowska 297-1-180 139R Ł 4511 RK
2 1 1770 Szumsk Stefan Zinkowski Sinkowski Huta Szumska Tomasz Agnieszka Wojciech Obrocki, Barbara Zieleznicka 297-1-180 149R Ł RK 4534
29 6 1770 Szumsk Piotr Winiarz Hucisko Mekieczkowe Prokop Helena Tomasz Sinkowski, Katarzyna Jakusiewiczowa, Józef Gizicki, Marianna Smolenska 297-1-180 152R Ł RK 4540
20 2 1771 Szumsk Maciej Sęnkowski Sinkowski Hucisko Szumskie Tomasz Agnieszka Jan Mrozowski, Horpyna Sira, Wojciech Mrozowski, Marianna Rogoska 297-1-180 153V Ł RK 4543
22 4 1776 Szumsk Wojciech Sieńkowski Sinkowski Antonowce Tomasz Agnieszka Hiacynt Szlachetka, Marianna Hornicka 297-1-181 15V Ł 016-1 RK
14 11 1778 Szumsk Józef Rachmanów Mikołaj Katarzyna Jan Sinkowski, Helena Jakusiowa 297-1-181 31V Ł 32 RK
19 1 1779 Szumsk Józef Szepiński Sopiński Rachmanów Mikołaj Katarzyna Jan Sinkowski, Helena Jakusiewiczowa 297-1-181 32R Ł 032a RK
10 8 1780 Szumsk Wawrzyniec Sopinski Sopiński Huta Antonowiecka Mikołaj Katarzyna Florian Pasternaczkowski, Katarzyna Hornicka, Marcin Sinkowski, Helena Jakusiewiczowa 297-1-181 41R Ł 041a RK
8 1783 Szumsk Teresa Bukarowska Huta Mostowa Jakub Rozalia Dionizy Kondradczuk, Katarzyna Hornicka, Marcin Sinkowski, Anna Jakasiewiczowa 297-1-181 63R Ł 063a RK
18 10 1784 Szumsk Szymon Zieliński Mosty Jan Marianna Jan Dylowski, Katarzyna Sopinska, Marcin Sinkowski, Marianna Sopinska 297-1-181 69V Ł 70 RK
5 2 1785 Szumsk Błażej Sinkowski Mosty Marcin Anna Jan Jakosiewicz, Marianna Gornicka 297-1-181 71R Ł 071a RK
5 3 1785 Szumsk Dorota Giżycka Huta Pikulska Szymon Teofila Antoni Jakosiewicz, Marianna Hornicka, Marcin Sinkowski, Marianna Obrocka 297-1-181 72R Ł 072a RK
17 8 1786 Szumsk Bartłomiej Hornicki Huta Mostowa Paweł Marianna Marcin Sinkowski, Marianna Hornicka 297-1-181 80V Ł 81 RK
24 10 1797 Bóbrka Szymon Pasinkowski Bóbrka Sebastian Agnieszka Jadwiga Frazik 78L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2078/pages/PL_1_301_78_0001.htm
30 7 1827 Szumsk Ignacy Hornicki Mosty Wojciech Rozalia Pastrowicz Stanisław Ciechanowski, Elżbieta Chruszczewska ż. Stanisława, Wojciech Sinkowski, Łucja Jasińska mał 245-1-1 382V 59 R RK
10 10 1831 Międzyrzec Franciszek Seraficki Zieliński Rusywel Józef Julianna Bociorowska Ur.Józef Osinkowski, Antonina Walczyńska ż. Kalasantego.As.Kalasanty Walczyński, Anna Dobrowolska, Jan Osinkowski,Worzyrówna Anna 171-1-4 275R 30 R AS
23 11 1833 Szumsk Stefan Sienkowski Sinkowski Huta Szumska Wojciech Marcela Giżycka Wawrzyniec Szlachetka, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-7 387V 59 R 1953 RK
7 3 1833 Szumsk Franciszka Hornicka Mosty Wojciech Rozalia Pestrowicz Wojciech Sinkowski, Domicela Domańska ż. Ludwika 245-1-7 379V 10 R 1937 RK
8 1 1835 Kijów Karolina Kleparska Kijów Bernard Karolina Winkret Paweł Kursinkowski, Pułkownik i Kawaler, Tekla Kirewicka, ż. Antoniego, Kapitana Wojsk Polskich, chrz. 20.01.1835 178-51-372 23R 2 Ż BS 48
24 3 1835 Międzyrzec Ludwik Bogucki Kołowerta Franciszek Julia Janiszewska Anastazy Broszkowski wd Zofia Głowacka panna.As. Feliks Osinkowski kaw. Krystyna Ratyłowska panna 171-1-8 225V 11 R AS
5 1 1836 Krupiec Franciszek Sinkowski Podzamcze Franciszek Katarzyna Tyc 823 227R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0236.htm
22 5 1836 Szumsk Jan Szynkowski Sinkowski Huta Szumska Wojciech Marianna Gieżyńska Giżycka Jakub Kucharski, Helena Hulewicz mężatka 245-1-10 451V 32 R 2210 RK
25 3 1836 Cudnów Wincenty Wasinkowski Wróblówka Andrzej Anna Gumińska Adam Mazurkiewicz i Aleksandra Moskalewska ż. Wojciecha, asyst. Franciszek Laskowski i Aleksandra Ozorkiewiczówna panna 569-1-59 7V 40 Ż 15 DM
27 4 1838 Międzyrzec Konstancja Gruszecka Kołowerta Józef Marianna Dzieczyńska Feliks Osinkowski kaw. Marianna Egieltówna 171-1-11 253V 16 R AS
31 7 1838 Szumsk Ignacy Szyńkowski [Sinkowski] Huta Szumska Wojciech Marcela Giżycka Łukasz Hulewicz, Katarzyna Kukurowska ż. Kazimierza 245-1-12 281R 44 R 276 RK 0
5 10 1838 Szumsk Franciszek Sinkowski Hucisko Mostowe Wojciech Domicela Kopaczyńska Bartłomiej Hornicki, Aleksandra Hetmanczuk ż. Mikołaja 245-1-12 285R 67 R 280 RK
22 2 1840 Ostróg Maciej Śliwiński Hurby Jan Krzysztofa [Karolina] Smorzewska matka Karoliny Krzysztofa też Krystyna, Piotr Sinkowski i Antonina Błażejewska ż. Wincentego 880 3 R 18 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0004.htm
21 8 1843 Horochów Mieczysław Sinkowski Uhrynów, par. Skurcze Józef Ludwika Popłaska dopełnienie 88 22-23 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0012.htm
25 2 1844 Szumsk Jan Zieliński Hucisko Surażskie Jan Joanna Czerniachewicz Stanisław Sinkowski, Agnieszka Jastrzębska ż. Michała 875 657 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0345.htm
26 11 1845 Cudnów Piotr Wierzchowiecki Wróblówka Feliks s. Szymona Marcjanna Chodakowska Józef Wasinkowski i Aleksandra Wasinkowska panna, asyst. Stefan Gumiński i Weronika ż. Mikołaja 178-3-12 201R 199 Ż DM
22 8 1846 Szumsk Antonina Zielińska Hucisko Surażskie Jan Joanna Czerniachiewicz Piotr Sinkowski, Marianna Zielińska ż. Józefa 877 841 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0435.htm
14 11 1846 Szumsk Antoni Sinkowski Huta Nowa Wojciech Marianna Giżycka Maciej Śliwiński i Agnieszka Sinkowska ż. Ignacego 245-1-15 225V-226R 106 R 306 DM
15 5 1847 Szumsk Stanisław Sinkowski Mosty Wojciech Domicela Kopaczyńska Ludwik Domański i Elżbieta Jakuszewska ż. Wawrzyńca 245-1-13 337V 39 R 669 DM 0
14 12 1847 Szumsk Adam Sinkowski Mosty Tomasz Franciszka Kozłowska Franciszek Sopiński i Anna Hornicka ż. Jana 245-1-13 347R 96 R 688 DM
17 3 1848 Szumsk Józef Strzelecki Mosty Franciszek Małgorzata Hornicka Tomasz Sinkorski [Sinkowski albo Sikorski] i Elżbieta Jakuszewska ż. Wawrzyńca 245-1-14 189V 16 R 364 DM
6 10 1848 Szumsk Michał Sinkowski Huta Stara Mikołaj Zuzanna Paszkiewicz Jakub Krasicki i Ludwika Giżewska ż. Jana 245-1-14 199R 71 R 383 DM
17 8 1850 Tuczyn Henryk Osinkowski Matwiejówka Wincenty Antonina Złotkowska chrzest 30.08.1850, Piotr Pruszyński i Julia żona księdza prawosławnego Filipa Rzepeckiego 171-1-16 595V-596R 22 R 608 BW
25 2 1850 Szumsk Maciej Sinkowski Mosty Wojciech Domicela Kopaczyńska Wawrzyniec Jakuszewski i Katarzyna Hornicka panna 426-1-239 92V-93R 20 T 104 DM
3 7 1850 Szumsk Petronela Czarnecka Huta Nowa Teodor Marianna Szlachetko Maciej Śliwiński i Agnieszka Sinkowska ż. Stanisława, asyst. Stanisław Sinkowski i Agnieszka Sinkowska ż. Ignacego 426-1-239 99V-100R 50 T 111 DM
24 7 1850 Szumsk Jakub Listowski Mosty Tomasz Małgorzata Jasińska Wawrzyniec Jakuszewski i Helena Hulewicz ż. Łukasza, asyst. Tomasz Sinkowski i Katarzyna Hornicka ż. Ignacego 426-1-239 100V-101R 54 T 112 DM
11 8 1850 Szumsk Karol Medelski Hucisko Piekulskie Józef Józefa Sinkowska Piotr Krasicki i Marianna Sinkowska ż. Wojciecha, asyst. Wojciech Sinkowski i Marianna Krasicka 426-1-239 103V-104R 64 T 115 DM
3 5 1852 Szumsk Karol Stankiewicz Huta Piaseczna Piotr Marianna Kozłowska Tomasz Sinkowski i Tekla Zawadzka ż. Stefana 426-1-241 107V-108R 38 T 111 DM
26 3 1854 Szumsk Antoni Sinkowski Huta Nowa Ignacy Aniela Michałowska Mikołaj Jastrzębski i Franciszka Listowska ż. Michała, asyst. Michał Listowski i Katarzyna Jasińska ż. Michała 172-1-30 362V-363R 14 R / FS 364 DM
23 6 1855 Szumsk Jan Sinkowski Huta Nowa Wojciech Marcjanna Giżycka Ignacy Sinkowski i Julianna Krasicka panna 172-1-41 387V-388R 32 R 390 DM
7 5 1856 Szumsk Stanisław Sinkowski Hucisko Horodyskie Tomasz Franciszka Kozłowska Józef Sikorski i Urszula Jasińska ż. Pawła, asyst. Józef Adaszyński i Katarzyna Kokurowska ż. Wawrzyńca 172-1-51 361V-362R 34 R / FS 367 DM
30 4 1860 Szumsk Wojciech Sinkowski Huta Piaseczna Ignacy Małgorzata Hornicka Wojciech Pestrowicz i Marcjanna Zielińska ż. Jana, asyst. Jan Wereszczyński i Lucyna Suchodolska panna 245-1-18 184V-185R 38 R 188 DM
30 1 1863 Szumsk Ignacy Sinkowski Mosty Ludwik Lucyna Heblińska Jan Bilewicz, Franciszka Sinkowska ż. Tomasza 245-1-21 176V-177R 11 R RK
4 10 1863 Szumsk Franciszka Suprowicz Huta Piaseczna Wincenty Marianna Głowacka Hieronim Sinkowski, Katarzyna Zielonka ż. Wojciecha 245-1-21 196V-197R 94 R RK
4 11 1863 Szumsk Antonina Telicka Huta Piaseczna Wincenty Józefa Suprowicz Hieronim Sinkowski, Rozalia Soroczyńska ż. Wincentego 245-1-21 199V-200R 108 R RK
9 3 1864 Szumsk Piotr Sinkowski Mosty Andrzej Marianna Hiblińska Leon Hornicki, Małgorzata Listowska ż. Tomasza 245-1-20 150V-151R 25 R
13 3 1864 Szumsk Józef Sinkowski Huta Piaseczna Hieronim Teofila Czempkowska szl. Franciszek Suprowicz, Marianna Suprowicz ż. Wincentego 245-1-20 151V-152R 29 R
13 11 1870 Szumsk Marcin Sinkowski Mosty Ludwik Łucja Giblińska Adam Sinkowski, Joanna Bielewicz ż. Piotra 426-1-53 25V-26R 110 T/FS RK
20 5 1870 Szumsk Antoni Popławski Kurjanki Andrzej Julia Żepecka Wawrzyniec Sinkowski, Zofia Stępkowska ż. Antoniego 1-53 14V-15R 52 T RK
2 1 1870 Kuniów Konstanty Sinkowski Chiniówka Jakub Antonina Sabatyńska Dominik Adaszyński i Marianna Petrykowska 178-3-78 205V-206R 2 Ż DM
4 2 1873 Szumsk Adolf Paszkiewicz Huta Piaseczna Leon Anna Zielińska chrz. 4.02 Jakub Sinkowski, Lucyna Kupniewicz, asyt. Piotr Przewłocki, Dioniza Zarzycka 1-226 70V-71R 11 T DM 388
19 7 1873 Szumsk Mikołaj Sinkowski Mosty Ludwik Lucyna Gęblińska chrz. 22.06 Antoni Sopiński, Katarzyna Jakuszewska ż. Józefa 1-226 85V-86R 69 T DM 404
1 9 1874 Ołyka Mikołaj Sinkowski Prażnin Wojciech Katarzyna Leszczyńska 495 34 51 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0018.htm
28 3 1874 Szumsk Józef Sinkowski Huta Antonowiecka Stanisław Aleksandra Sawicka chrz. 1.04 Antoni Sawicki, Antonina Kiszkowska ż. Antoniego 1-227 9V-10R 33 T DM 514
17 8 1874 Szumsk Mikołaj Sinkowski Stara Huta Michał Urszula Oborska chrz. 25.08 Ignacy Jastrzębski, Aniela Supczyńska ż. Jana 1-227 18V-19R 72 T DM 523
15 10 1876 Ołyka Gracjan Osinkowski Satyjów Franciszek Adela Straszewska 497 40 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0021.htm
10 11 1880 Katerburg Staniaław Sinkowski Horynka NN Michalina 204 377-378 29 0
13 4 1880 Ołyka Romuald Osinkowski Ołyka Franciszek Adela Straszewska 501 30 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0016.htm
24 4 1881 Szumsk Adela Krasicka Zielony Dąb Hieronim Marcelina Zawacka chrz. 26.04 Franciszek Sinkowski, Marcelina Jastrzębska ż. Jana 426-1-231 14V-15R 53 T DM 806
25 5 1882 Szumsk Waleria Zielińska Majdan Dubieński Adolf Paulina Szuprowicz Wincenty Sinkowski, Jadwiga Wiszniewska ż. Stanislawa 426-1-232 303V-304R 58 T
9 8 1887 Szumsk Jan Krasicki Majdan Dubieński Jan Joanna Paszkowska Wincenty Sinkowski i Stanisława Szuprowicz ż. Jana 426-1-232 105V-106R 118 DM 973 T
17 8 1887 Szumsk Anastazaja Listowska Mosty Antoni Marianna Adaszyńska Wojciech Sinkowski i Aleksandra Kucharska ż. Szymona 426-1-232 106V-107R 121 DM 974 T
24 9 1887 Szumsk Franciszek Sinkowski Huta Dubieńska Wiktor Aleksandra Malinowska szl., Antoni Szuprowicz i Marianna Fuina ż. Mikołaja 426-1-232 107V-108R 130 DM 975 T
12 12 1887 Szumsk Józefa Gornicka Hucisko Horodyskie Wincenty Tekla Kuczakowska Wojciech Sinkowski i Józefa Kuczkowska panna 426-1-232 119V-120R 175 DM 987 T
17 8 1890 Młynów Anna Sawicka Miatyń Jan Teofila Tomaszewska Warkowicze, Michał Sinkowski, Justyna Kuniszko ż. Mirona 740-2-407 14V-15R 68 R 1588 RK
16 4 1893 Szumsk Piotr Sinkowski Sadeczki Stanisław Paulina Bączkowska Franciszek Łoziński, Marianna Karolewska ż. Wincentego 86V-87R 65 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T6MP?i=213&cat=833998
22 7 1893 Szumsk Marian Sinkowski Mosty Jan Marianna Maniakowska Wojciech Sinkowski, Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 95V-96R 107 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T6MJ?i=223&cat=834000
11 10 1893 Szumsk Jan Trzpit Hucisko Antonowieckie Marek Anna Soroczyńska Wincenty Sinkowski, Anna Popławska ż. Franciszka 106V-107R 152 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD12?i=235&cat=834001
21 1 1893 Kuniów Józef Sinkowski Hurby par. Ostróg Stanisław Apolonia Malinowska Dionizy Materkowski i Marianna Krasicka ż. Mariana 178-3-86 459V-460R 8 Ż DM
28 8 1893 Kuniów Augustyn Sinkowski Kudryń par. Ostróg Ksawery Klementyna Dongefner Franciszek Lundowicz ? i Marianna Dongefner panna 178-3-86 480V-481R 121 Ż DM
20 11 1894 Kuniów Kazimierz Sinkowski Kudryń par. Ostróg Wiktor Aleksandra Malinowska Roman Telicki i Antonina Dobrzańska 178-3-86 517V-518R 136 Ż DM
2 12 1895 Szumsk Mikołaj Sinkowski Marynki Ignacy Antonina Kasperska 426-1-233 214V-215R 193 T
9 12 1895 Kuniów Walerian Sinkowski Hurby par. Ostróg Stefan Domicela Kuźlińska z guber.mińskiej - m. Łohiszyna, Jan Daszkowski i Anna Ostaszewska panna 178-3-86 570V-571R 157 Ż DM
26 5 1895 Tynna Stanisława Polańska Tynna Franciszek Konstancja Mikulska Jan Sinkowski, Kazimiera Faustyna z domu Wojdewicz 17-1-550 107-108 56 Ch KP2
1 7 1895 Młynów Stanisław Jaruszewicz Kosarewo Karol Katarzyna Sinkowska Mikołaj Sinkowski, Rozalia Jaruszewicz ż. Mojseja 740-2-411 83V-84R 66 R 1398 RK 0
8 2 1898 Młynów Anna Jaruszewicz Kosarewo Karol Katarzyna Sinkowska Mikołaj Sinkowski, Rozalia Staryczuk ż. Musieja? 740-2-409 5V-6R 21 R 1702 RK
2 8 1904 Ołyka Henryk Sinkowski Bogusławka Mikołaj Bronisława Kownacka 984 29 109 MO 0
16 7 1906 Ołyka Stanisław Sinkowski Bogusławka Mikołaj Bronisława Kownacka 1019 225 114 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0119.htm
1 8 1907 Ołyka Kazimierz Osinkowski Ołyka Gracjan Antonina Rzepecka 1019 409 150 MO
21 2 1909 Szumsk Bronisław Sinkowski Hucisko Horodyskie Adam Franciszka Lewandowska Wiktor Hajdaszyński, Antonina Kucharska ż. Antoniego 56V-57R 30 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CJ-7?i=881&cat=834003
1 3 1909 Szumsk Helena Hornicka Mosty Jan Karolina Gołyszewska Mikołaj Sinkowski, Aleksandra Listowska ż. Jana 57V-58R 33 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-B?i=882&cat=834000
4 5 1909 Szumsk Joanna Pietrowska Piotrowska Mosty Stefan Józefa Sopińska Jan Sinkowski, Józefa Gorszkowska panna 63V-64R 67 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-6?i=888&cat=833998
28 6 1909 Szumsk Jan Sinkowski Hucisko Horodyskie Stanisław Katarzyna Ostrowska Stefan Hornicki, Anastazja Hornicka ż. Jana 67V-68R 95 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C6-G?i=892&cat=834002
15 7 1909 Szumsk Joanna Bogusińska Litowiszcze Antoni Antonina Stachur Józef Sinkowski, Antonina Mikołajewska ż Michała 69V-70R 107 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-J?i=894&cat=834002
2 10 1909 Szumsk Franciszek Huszak Hucisko Horodyskie Józef Michalina Adaszyńska Tomasz Sinkowski, Anna Jasińska panna 77V-78R 156 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CN-Z?i=902&cat=834003
1 11 1909 Szumsk Sabina Wereszczyńska Majdan Dubieński Paweł Tekla Grabowska Jan Sinkowski, Emilia Wasilkowska ż. Piotra 83V-84R 192 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C2-4?i=908&cat=834003
23 10 1910 Młynów Józefa Kowalska Użyniec Tomasz Antonina Nowicka austriaccy poddani, Adolf Sinkowski, Marianna Wasilewska ż. Piotra 740-4-447 57V-58R 133 R 672 RK
2 9 1910 Dubno Stefan Andrzejczak Radów Józef Katarzyna Rychlic Antoni Sinkowski i Franciszka Kaczanek ż. Grzegorza 740-4-162 92V-93R 97 R 82 DM 0
29 9 1910 Dubno Józef Sinkowski Radów Antoni Franciszka Domalewska Jan Sinkowski i Maria Hrync panna 740-4-162 94V-95R 107 R 84 DM
26 1 1911 Ołyka Stanisław Sinkowski Bogusławka Władysław Anna Kowalska 1063 3V-4R 14 AGAD 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0005.htm
6 10 1911 Dubno Tadeusz Sinkowski Radów Jan Monika Słowik Adolf Sinkowski i Maria Marcinek ż. Walentego 740-4-158 25V-26R 120 R 27 DM
26 3 1912 Ołyka Marian Sinkowski Bogusławka Mikołaj Bronisława Kownacka 1050 48 89 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0026.htm
21 3 1915 Tajkury Stanisław Masiewicz Zdołbunów Mikołaj Karolina Kozioł chrzest 30.03.1915, Zenon Osinkowski i Maria Tomaszewska ż. Marcina 740-4-697 122V-123R 38 R 111 BW
2 9 1916 Ołyka Adam Sinkowski Antonówka Karol Franciszka Ożdżga 1081 141 100 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0078.htm
16 9 1917 Szumsk Franciszek Sinkowski Mosty Jan Apolonia Pacewicz Antoni Kozłowski, Aleksandra Listowska ż. Jana 426-1-257 31R 117 T 33 RK
27 9 1917 Szumsk Maria Zajkowska Hucisko Pikulskie Grzegorz Elżbieta Jasińska Jan Sinkowski, Krystyna Suchodolska panna 426-1-257 31R 119 T 33 RK
12 4 1918 Wiszenki Władysław Gajdemski Antonówka Józef Katarzyna Siedlecka Karol Sinkowski, Feliksa Pajdak ż. Franciszka 35-9-769 9V-10R 42 Ł 4520-4521 RK
14 4 1919 Szumsk Genowefa Sinkowska Mosty Mikołaj Anna Gorzkowska Marian Sinkowski, Józefa Las 426-1-258 15R 55 T 17 RK
10 3 1919 Szumsk Marceli Sinkowski Huta Stara Józef Franciszka Jasińska chyba 10.03.1920, Piotr Sinkowski, Klementyna Jastrzębska 426-1-259 147V T 215 RK
9 3 1919 Szumsk Jan Zajcew Huta Stara Grzegorz Elżbieta Jasińska chyba 09.03.1920, Jan Sinkowski, Anna Borkowska 426-1-259 147V T 215 RK
24 9 1920 Szumsk syn Jastrzembski [Jastrzębski] Marynki Ludwik Rozalia Listowska Jan Sinkowski, Bronisława Listowska 426-1-259 3R T 7 RK
17 9 1920 Szumsk Filipina Kozłowska Mosty Wincenty Maria Lasowska Marian Sinkowski, Józefa Lasowska 426-1-259 5R 117 T 9 RK
22 2 1921 Tajkury Helena Bartmańska Posiahwa Antoni Ludwika Karpińska chrzest 6.03.1921, Mieczysław Osinkowski i Helena Wilamowska ż. Jana 740-4-698 33V 11 R 35 BW
22 1 1922 Szumsk Anna Jastrzębska Marynki Jan Antonina Sinkowska Jan Sinkowski, Rozalia Jastrzębska 426-1-259 121R 26 T 185 RK
15 4 1922 Szumsk Stanisław Jastrzembski [Jastrzębski] Marynki Grzegorz Antonina Bączkowska Jan Sinkowski, Anna Listowska ż. Mikołaja 426-1-259 131R 77 T 195 RK
10 4 1922 Szumsk Maria Gabruk Iserna Antoni Emilia Wyrzykowska Piotr Sinkowski, Maria Gabruk panna 426-1-259 132R 82 T 196 RK
3 6 1922 Szumsk Jadwiga Krasicka Marynki Franciszek Franciszka Orłowska Franciszek Sinkowski, Anna Oborska ż. Franciszka 426-1-259 139R 120 T 203 RK
25 6 1923 Szumsk Helena Borkowska Huta Stara Jan Anna Giżycka Piotr Sinkowski, Helena Girzycka ż. Jana 426-1-260 19R 109 T 39 RK
2 7 1923 Szumsk Klementyna Gryszpińska Antonowce Karol Rozalia Strzelecka Jan Sinkowski, Justyna Janicka ż. Mikołaja 426-1-260 21R 122 T 43 RK
27 7 1923 Szumsk Helena Jasińska Hucisko Pikulskie Józef Maria Kaczkowska Jan Sinkowski, Petronela Chmurowska ż. Antoniego 426-1-260 22V 129 T 46 RK
15 8 1923 Szumsk Ludwik Sinkowski Mosty Marian Marianna Jastrzębska Piotr Rokitnicki, Anna Sopińska ż. Antoniego 426-1-260 23V 136 T 48 RK
2 8 1923 Szumsk Kamila Kowalewska Sadeczki Małe Witalis Teofila Listowska Piotr Sinkowski, Anastazja Listowska panna 426-1-260 24V 142 T 50 RK
20 10 1923 Szumsk Antoni Sinkowski Huta Stara Piotr Krystyna Białobrzycka Jan Bernacki, Anna Borkowska ż. Jana 426-1-260 32R 186 T 65 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 11 1716 Torczyn Michał Grabski Anna Raczynska Wojciech Wąsowski, Sinkowski 38a b/nr EH
4 7 1798 Szumsk Maciej Sienkowski Sinkowski Huta Barszczewskiego k Marianna Śliwińska Huta Barszczewskiego p Andrzej Smoliński, Ignacy Wierzbicki 297-1-183 27V Ł RK
21 11 1798 Szumsk Kasper Obrocki Huta Barszczewskiego k Barbara Smolińska Huta Barszczewskiego p Jan Sinkowski, Katarzyna Sinkowska, Rozalia Smolińska 297-1-183 29V Ł RK
20 11 1798 Szumsk Wojciech Sinkowski Huta Barszczewskiego k Klara Jadaszyńska Huta Barszczewskiego p Ignacy Wierzbicki, Dominik Męczyński 297-1-183 29R Ł RK
23 1 1799 Szumsk Mateusz Giżycki Huta Barszczewskiego k Marianna Pikulska Huta Barszczewskiego p Jan Sinkowski, Apolonia Obrocka, Anna Patrowiczowa 297-1-183 30R Ł RK
27 1 1801 Szumsk Łukasz Bąkowski Hucisko Mostowe k Katarzyna Sinkoska Sinkowska Hucisko Mostowe p Jan Dylowski, Szymon Kasiaba, Jan Sinkowski 297-1-183 35V Ł RK
15 9 1801 Jampol Stanisław Sinkowski k Marianna z d. Kowalska Kozicka Jakimowce w Jan Chodorowicz, Józef Zakiewicz 178-51-184 2R 11 Ż 5 DM
26 10 1802 Szumsk Marcin Sinkowski Hucisko Mostowe w Franciszka Jakusiewicz Hucisko Mostowe p Jan Dylowski, Józef Strzelecki 297-1-183 41V Ł RK
11 1 1803 Szumsk Leon Zawadzki Hucisko Mostowe k Marianna Sopińska Hucisko Mostowe p Maciej Szlachetka, Franciszek Wereszczyński, Maciej Sinkowski 297-1-183 42V Ł RK
11 9 1804 Szumsk Józef Hornicki Huta Szumska k Marianna Adaszyńska Huta Szumska p Aleksander Barszczewski, Jan Sinkowski 297-1-183 52R Ł RK
21 2 1804 Szumsk Antoni Szlachetka Huta Antonowiecka k Marianna Śliwińska Huta Antonowiecka p Jan Sinkowski, Wincenty Śliwiński, Aleksander Garliński, Teodora Garlińska 297-1-183 49V Ł RK
30 9 1807 Szumsk Mateusz Krasicki Huta Szumska w Katarzyna Hornicka Huta Szumska w Jan Sinkowski, Marcin Sinkowski 297-1-183 61V Ł RK
30 1 1810 Szumsk Feliks Sopiński Hucisko Mostowe k Anna Zielińska Hucisko Pikulskie p Józef Obrocki, Marcin Sinkowski 297-1-183 71R Ł RK
21 5 1811 Szumsk Marcin Sinkowski Mosty k Aleksandra Jakuszewska Hucisko Stanisławowe p Andrzej Smoliński, Antoni Szlachetka 297-1-183 74R Ł RK
3 8 1813 Szumsk Kazimierz Sinkowski par. ??? k Marianna Pilaska Pilawska Iłowica p Jan Rayski, Jan Wasilewski 297-1-183 79V Ł RK
24 1 1826 Dubno Józef Nowakowski w Julianna Kaszewska Radów w Zenon Lisinkowski, Stefan Nielipowicz 64 148 AGAD 77 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0077.htm
3 11 1829 Białogródka Mikołaj Sinkowski par. Białogródka 24 Józef Helena Karniewska Franciszka Szymańska par. Białogródka 21 Franciszek Marianna Chwedorowska Maciej Różycki i Jan Gutowicz 178-3-95 85V 23 Ż DM
7 6 1831 Międzyrzec Józef Osinkowski Kołowerta 26 Tomasz Krystyna Szydłowska Marianna Jucewicz Kołowerta 18 Józef Agnieszka Nicewicz Ur.Napoleon Markowski, Jan Gruszecki 171-1-4 278R 5 R AS
22 1 1833 Krzemieniec Mikołaj Sinkowski Szepetyn 36k Marcyn Franciszka Zuzanna Paszkiewicz Szepetyn 20 Józef Julianna Wojciech Kuczakowski i Bazyli Sinkowski 426-1-5 86V 3 T 816 DM
10 2 1835 Szumsk Wojciech Sinkowski Mosty 25 Marcin Franciszka Jakusiewicz Domicela Kopaczyńska Rudnia Antonowiecka 19 Antoni Agnieszka Przytomska Kasper Listowski, Ignacy Osipczuk, Grzegorz Sitaryński [Sitarski] 245-1-9 378R 5 R 737 DM
17 5 1836 Szumsk Józef Stankiewicz Hucisko Piaseczne 26 Łukasz Marianna Franciszka Sinkowska Mosty 20 Marcin Franciszka Ludwik Grzybowski, Stanisław Bonczkowski, Teodor Sinkowski 245-1-10 467R 18 R RK
30 5 1836 Szumsk Franciszek Sopiński Mosty 23 Wawrzyniec Apolonia Katarzyna Makowska Most Antonowiecki 17 Mikołaj Aniela Wojciech Sinkowski, Jędrzej Kucharski, Kasper Listowski 245-1-10 467V 19 R RK
21 2 1837 Szumsk Józef Zawadzki Mosty 20 Piotr Marianna Jakuszewska Teresa Kucharska Kąty 18 Sebastian Katarzyna Domagalska Wojciech Sinkowski, Jakub Kucharski, Wincenty Sadowski 245-1-11 489R 9 R RK
10 10 1837 Dubno Wojciech Zarzecki Studzianki par. Ptycza 22 Marcin Franciszka Woroniecka Anastazja Szumowska Wolica 17 Józef Anna Serafinowicz Józef Osinkowski, Ignacy Gorecki 823 175V 18 AGAD 184 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0184.htm
23 10 1838 Międzyrzec Feliks Osinkowski Kołowerta 25 Tomasz Krystyna Szydłowska Anna Białecka Kotowa? 20 Józef Antonina Majewska Antoni Białobłocki,Jan Krajewski 171-1-11 261R 5 R AS
29 1 1839 Szumsk Ignacy Sinkowski Huta Szumska 22 Marcin Aleksandra Zaremba Agnieszka Adaszyńska Huta Szumska 19 Wincenty Małgorzata Sopińska Mikołaj Sinkowski, Wawrzyniec Szlachetka, Henryk Żukowski 178-51-433 298V 3 Ż 311 DM
10 5 1839 Szumsk Grzegorz Krasicki Huta Piaseczna 26 Wojciech Marianna Szlachetka Helena Oberewicz Huta Piaseczna 20 Franciszek Kunegunda Garlińska Jędrzej Suprowicz, Jan Popławski, Piotr Sinkowski 178-51-433 299aR 10 Ż 312 DM
8 2 1859 Szumsk Ignacy Sinkowski Huta Nowa 42w Marcin Aleksandra Zaręba Małgorzata z d. Hornicka Strzelecka Huta Nowa 35w Wojciech Rozalia Pestrowicz w.ż. Tomasz Szlachetko, ob. Józef Jankowski 245-1-16 186V 3 R/ FS 188 DW, DM
8 11 1859 Szumsk Franciszek Sinkowski Mosty 20 Wojciech Domicela Kopaczyńska Franciszka Krasicka Mosty 17 Józef Rozalia Zielińska 1-dw. Jan Wereszczyński, chł. Jan Hornicki, Józef Adaszyński 245-1-16 197R 24 R/ FS 198 DW, DM
2 2 1860 Kołki Hieronim Sinkowski Par. Ołyka 24 Stanisław Agnieszka Romanowska Teofila Szczepkowska par. Kołki 19 Jan Katarzyna Kopij 841 505 4 0
13 11 1860 Szumsk Ludwik Sinkowski Mosty 18 Wojciech Domicela Kopaczyńska Lucyna Hyblińska [Heblińska] Waśkowce 20 Hieronim Marcjanna Bogusławska Paweł Kozłowski, Paweł Giżycki, Jan Leszczyński 245-1-18 216V 23 R 220 DW
4 11 1862 Szumsk Andrzej Sinkowski Mosty 20 Wojciech Domicela Przytomska [Kopaczyńska ?] Marianna Hyblińska [Heblińska] Mosty 19 Józef Franciszka Marciniuk Jan Leszczyński, Józef Adaszyński, Mikołaj Stawski 245-1-19 183R 24 R 323 DM
4 6 1867 Kuniów Jakub Sinkowski Chiniówka 27 Piotr Dioniza Sokulska Antonina Adaszyńska Chiniówka 26w Bartłomiej Marianna Dymińska Dominik Ostaszewski, Hieronim Stankiewicz, Aleksander Ostaszewski 178-3-78 128V 12 Ż DM
12 10 1869 Krzemieniec Adam Sinkowski Hucisko Horodyskie 21 Tomasz Franciszka Kozłowska Amalia Pokrand Stożek 22 Jan Karolina Krejc 1-48 41R 12 T
27 5 1874 Szumsk Piotr Czerniachowicz Huta Antonowiecka 36w Józef Marianna Zwierzyniecka Katarzyna z Jastrzębskich Wereszczyńska 41w Michał Agnieszka Chmiel Stanisław Sinkowski, Augustyn Dromerecki 1-227 39R 8 T DM 543
19 1 1875 Kuniów Jan Ostaszewski Hurby par. Ostróg 23 Maciej Anna Sokołowska Petronela Kochańska Chiniówka 18 Karol Karolina Wierzbicka Antoni Materkowski, Ksawery Sinkowski, Aleksander Ostaszewski 178-3-78 387V 1 Ż DM
2 5 1876 Szumsk Wincenty Kokurowski Marynki 40w Michał Marianna Głowacka Ludwika z Sinkowskich Sieniawska Hucisko Kowalowe 35w Feliks Marianna Gęblińska Franciszek Giżycki, Adam Kokurowski 1-228 42R 8 T DM 624
15 9 1896 Ołyka Stanisław Sinkowski Huta Bogusławka 22 Ignacy Katarzyna Leszczyńska Emilia Kownacka Bolesławka 18 Michał Marianna Krzeczkowska 1018 640 26 MO
15 4 1901 Młynów Polikarp Rodziewicz Radziewicz Karolinka 50w Szymon Karolina Antonowicz Anna Wójcik z d. Szliwa Chorupań 40w Jakub Katarzyna Świniarz ona: austriacka poddana, Aleksander Rodziewicz, Władysław Sinkowski 740-2-402 110R 12 R 1890 RK
28 5 1906 Krzemieniec Grzegorz Szumiński Kołosowa 19 Włodzimierz Anna Borek Joanna Marcinkowska Folwarki 16 Benedykt Kamila Antonowicz Kalikst Sinkowski, Jan Sydorkiewicz 426-1-94 28R 8 T DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C9-J?i=340&cat=300459
11 2 1907 Młynów Adolf Sinkowski Ozlijów 31w Michał Tekla Pestrowicz Helena Pol z d. Tomaszewska Miatyń 38w Andrzej Aniela Serwerowska Szymon Sikora, Wojciech Gąsior 740-2-414 90V 10 R 1551 RK
27 1 1908 Szumsk Jan Sinkowski Mosty 34w Andrzej Marianna Jasińska Apolonia Pacewicz Załuże 20 Paweł Tekla Gruszyńska Wincenty Sopiński, Szymon Barszczewski 45V 2 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WD-T?i=649&cat=833999
25 5 1908 Szumsk Stanisław Sinkowski Sadeczki 47w Tomasz Franciszka Kulowska Katarzyna Ostrowska Bacaje 33 Józef Wiktoria Jakubowska Bolesław Strączyński, Wincenty Łabeński 49R 16 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WX-9?i=652&cat=834001
1 6 1908 Szumsk Franciszek Sinkowski Huta Stara 24 Michał Urszula Krasicka Maria Zielińska Hucisko Pikulskie 20 Stanisław Paulina Oborska Franciszek Zieliński, Bolesław Strączyński 49V 17 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WD-Z?i=653&cat=833998
9 11 1908 Szumsk Mikołaj Sinkowski Mosty 26 Andrzej Maria Gimblińska Heblińska Marcelina Sikorska Kąty 19 Kasper Anna Kucharska Jan Błatywski, Jan Jasiński 54R 36 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3W6-6?i=657&cat=834001
10 2 1908 Ołyka Władysław Sinkowski Bogusławka 24 Ignacy Katarzyna Leszczyńska Anna Kowalska Bogusławka 17 Aleksander Helena Bojkowska 1019 627 12 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0332.htm
1 2 1909 Szumsk Franciszek Lipa Kiryłówka par. Dubno 23 Paweł Marianna Anna Soczyńska Góra Kamienna 23 Piotr Teresa Sinkowska Ignacy Krasicki, Mikołaj Sinkowski 94V 13 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-F?i=919&cat=833998
25 1 1909 Szumsk Jan Gabruk Iserna 25 Franciszek Józefa Jasińska Anna Maniakowska Iserna 20 Feliks Maria Jasińska Jakub Suchodolski, Mikołaj Sinkowski 92V 5 T/FS RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C5-G?i=917&cat=833998
15 8 1910 Szumsk Franciszek Sinkowski Hucisko Horodyskie 22 Stanisław Paulina Paszkowska Sabina Hornicka Mosty 17 Stanisław Honorata Wróblewska Mateusz Mostyński, Jan Sopiński 77V 30 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C7-P?i=1057&cat=834000
20 11 1910 Szumsk Adolf Sinkowski Mosty 25 Ignacy Antonina Kasperska Józefa Jasińska Iłowica 20 Wawrzyniec Prakseda Oborska Mikołaj Krasicki, Piotr Oborski 82V 49 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34H-V?i=1062&cat=833999
7 2 1910 Dubno Antoni Sinkowski Radów 27 Michał Tekla Pistrowicz [Pestrowicz] Franciszka Domalewska Radów 21 Ludwik Karolina Zalewska Grzegorz Piasecki, Jan Sinkowski 740-4-162 111V 5 R 96 DM
23 1 1911 Tajkury Zenon Osinkowski gm. Równe 21 Jan Maria Tomaszewska Feliksa Skowalczyńska par. Tajkury 20 Feliks Marianna Komnacka Józef Szczyglewski, Rafał Stelmaszczuk 740-4-695 34R 4 R 35 BW
2 6 1913 Tajkury Aleksander Popławski [Białystok] 23 Franciszek Katarzyna Kędzierowska Maria Wojtczuk vel Trondek par. Tajkury 31 Józef Karolina Łopańska Ignacy Kaczyński, Zenon Osinkowski 740-4-697 35V 10 R 38 BW
12 11 1917 Torczyn Edmund Osinkowski Torczyn 25 Franciszek Adela Straszewska Maria Hulanicka p. Torczyn 20 Stanisław Zuzanna Omelańska 1082 31 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0032.htm
2 2 1919 Szumsk Tomasz Sinkowski Wojciech Joanna Gabruk Maria Romaszewska Antoni Maria Czechowska Karol Gabruk, Feliks Gabruk 426-1-258 48R 6 T 50 RK
9 2 1919 Szumsk Franciszek Kozłowski Jan Marcelina Choina Bronisława Sopińska Wincenty Józefa Jarmolińska Jan Sopiński, Marian Sinkowski 426-1-258 48V 11 T 51 RK
9 2 1919 Szumsk Jan Sopiński Wincenty Józefa Jarmolińska Bronisława Kozłowska Jan Marcelina Choina Michał Choina, Marian Sinkowski 426-1-258 48V 12 T 51 RK
21 11 1920 Szumsk Julian Sinkowski 21 Stanisław Paulina Bonczkowska [Bączkowska] Ewelina Oborska 25 Franciszek Katarzyna Górska Adolf Jakuszewski, Antoni Bilewicz 426-1-259 20R 48 T 30 RK
3 11 1921 Szumsk Marian Sińkowski [Sinkowski] 28 Jan Anna Maniakowska Maria Jastrzębska 27 Antoni Anna Podgórska Franciszek Sinkowski, Dionizy Głowacki 426-1-259 97R 61 T 143 RK
20 11 1921 Szumsk Tomasz Sinkowski 28w Wojciech Joanna Tomczuk Maria Czechowska z d. Kucharska 23w Stanisław Marcelina Sikorska Piotr Kucharski, Marian Hajdaszyński 426-1-259 98R 70 T 145 RK
28 5 1922 Szumsk Piotr Sinkowski Mikołaj Adela Maniakowska Krystyna Białobrzycka Antoni Agnieszka Piotrowska Jan Gabruk, Józef Jastrzębski 426-1-259 151R 24 T 222 RK
9 11 1924 Tajkury Leon Osinkowski 22 Kornel Wiktoria Maliszkiewicz Maria Sahajdakowska 23 Jan Teodozja Budkiewicz Filip Bartmański, Antoni Bartmański 740-4-698 99R 28 R 100 BW
3 2 1924 Szumsk Marian Sinkowski Wincenty Aniela Wojciechowska Józefa Sinkowska Jan Joanna Maniakowska Jan Telicki, Paweł Pobereźny 426-1-261 41R 6 T 80 RK
24 2 1924 Szumsk Jan Sinkowski Wojciech Katarzyna Suprowicz Leontyna Śliwińska Antoni Aniela Łopuszańska Grzegorz Jastrzębski, Józef Kalinowski 426-1-261 44V 26 T 87 RK 0
8 7 1934 Kąty Stanisław Sinkowski Marynki 24 Wojciech Katarzyna Suprowicz Anastazja Bączkowska Hucisko Piaseczne 18 Franciszek Paulina Zielińska Cezary Bacajewski, Julian Dzwonkowski 426-1-289 33R 29 T 66 DM
11 11 1934 Kąty Józef Jasiński Kąty 26 Jan Antonina Kucharska Helena Leszczyńska Kąty 24 Józef Maria Listowska Józef Sinkowski, Józef Jasiński 426-1-289 37R 45 T 74 DM
30 5 1937 Kąty Wincenty Sinkowski Marynki 24 Wojciech Katarzyna Suprowicz Maria Paszkowska Marynki 21 NN Petronela Paszkowska Grzegorz Jastrzębski, Jan Jastrzębski 426-1-292 37V 19 T 59 DM
22 6 1941 Szumsk Karol Sinkowski Konstancja Listowska Waśkowce 22 Jan Waleria Błażejewska dopisek 426-1-258 12R 44 T 14 RK
29 8 1943 Szumsk Franciszek Sinkowski Mosty 26 Jan Apolonia Pacewicz Maria Fobienko? dopisek 426-1-257 31R 117 T 33 RK

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
201 113 Andrzej Sinkowski - Kawa 35 Ostróg Czerniachów 1813 Ostróg par. DW
645 7 żona Aleksandra z Sinkowskich 36 Kotelnia Pawełki 1853 Żytomierz DM 178-3-37
4 14 żona Marianna z Sinkowskich 36 Szumsk Hucisko Horodyskie 1857 Łuck DM 35-1-71
7 18 Pracowity Wojciech Sinkowski s. Marcina 46 Szumsk Mosty 1857 Łuck DM 35-1-71
15 35 żona Franciszka z Sinkowskich 40 Szumsk Huta Piaseczna 1857 Łuck DM 35-1-71
64 197 Sinkowski Michał 29 Młynów Użyniec 1869 Równe RK 171-1-104
4 14 Zięć Stanisław Sinkowski 22 Szumsk Rudnia Antonowiecka 1872 Łuck DM 193-1-164
5 18 Chł. Andrzej Sinkowski s. Wojciecha 29 Szumsk Mosty 1872 Łuck DM 193-1-164
5 19 Brat Józef Sinkowski 14 Szumsk Mosty 1872 Łuck DM 193-1-164
5 14 żona Petronela z Sinkowskich 25 Szumsk Nowa Huta Dubieńska 1872 Łuck DM 193-1-164
6 18 Adam Sinkowski s. Tomasza 25 Szumsk Hucisko Horodyskie 1872 Łuck DM 193-1-164
6 20 Chł. Ludwik Sinkiewicz (Sinkowski) 30 Szumsk Mosty 1872 Łuck DM 193-1-164
7 20 Chł. Józef Sinkowski s. Ignacego 30 Szumsk Hucisko Surażskie 1872 Łuck DM 193-1-164
8 17 Chł. Ignacy Sinkowski s. Marcina 56 Szumsk Nowa Huta Dubieńska 1872 Łuck DM 193-1-164
14 42 żona Franciszka z Sinkowskich 55 Szumsk Huta Piaseczna 1872 Łuck DM 193-1-164
2 3 chłop Michał Sinkowski 47 Szumsk Huta Stara 1881 Równe RK 245-1-34
3 10 chłop Franciszek Sinkowski 47 Szumsk Hucisko Horodyskie 1881 Równe RK 245-1-34
4 13 chłop Adam Sinkowski 57 Szumsk Hucisko Horodyskie 1881 Równe RK 245-1-34
7 14 chłop Franciszek Sinkowski 27 Szumsk Suraż 1881 Równe RK 245-1-34
14 40 chłop Ignacy Sinkowski kawaler 19 Szumsk Marynki 1881 Równe RK 245-1-34
14 41 Jan Sinkowski 11 Szumsk Marynki 1881 Równe RK 245-1-34
14 42 Marcin Sinkowski 7 Szumsk Marynki 1881 Równe RK 245-1-34
14 32 chłop Andrzej Sinkowski 47 Szumsk Mosty 1881 Równe RK 245-1-34
18 38 Sinkowski Mikołaj 27 Dubno Kraśnica 1892 Łuck DW 22-1-279a
18 39 Sinkowski Adolf 14 Dubno Kraśnica 1892 Łuck DW 22-1-279a
4 10 Chłop Józef Sinkowski 33 Szumbar Katerburg 1901 Tarnopol DW
6 13 Austr. poddany Kalikst Sinkowski 40 Szumbar Katerburg 1901 Tarnopol DW
6 14 Antoni Sinkowski 29 Szumbar Katerburg 1901 Tarnopol DW
15 32 Chłopka Anna z Sinkowskich 33 Szumbar Borki 1901 Tarnopol DW
34 135 Żona Stanisława z Sinkowskich 19 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
31 47 Sinkowski Karol 41 Wiszenki Wachówka 1911 Żytomierz DM 178-49-38
347 4 Sinkowski Adolf 36 Młynów Ozlijów 1912 Żytomierz RK 178-49-51
501 39 Sinkowski Wincenty 65 Dubno Kiryłówka 1912 Żytomierz DM 178-03-49
512 5 Sinkowski Franciszek 25 Dubno Kosteniec 1912 Żytomierz DM 178-03-49
625 278 Sinkowski Jan s. Antoniego 17 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
626 279 Sinkowski Stanisław 38 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
627 282 Sinkowski Mikołaj 30 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
627 286 Sinkowski Ignacy, wdowiec 80 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
628 288 Sinkowski Karol 28 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
634 304 Sinkowski Władysław 29 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
639 27 Sinkowski Jan 35 Dubno Radów 1912 Żytomierz DM 178-03-49
640 32 Sinkowski Antoni 32 Dubno Radów 1912 Żytomierz DM 178-03-49
676 34 Sinkowski Franciszek 20 Dubno Semiduby 1912 Żytomierz DM 178-03-49
727 41 Sinkowski Jan 35 Dubno Jasinowicze 1912 Żytomierz DM 178-03-49
1169 107 Sinkowski Stanisław s. Piotra 58 Ostróg Hurby 1915 Żytomierz DM 178-49-63
6 19 Chł. Kalikst Sinkowski 55 Jampol Zahorce 1916 T DW 426-2-84


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl