Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 975 wyników dla: Gabruk

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
3 11 1828 Szumsk Aleksandra Gabryluk Gabruk 19 Huta Szumska mąż Stefan 245-1-2 410R 114 R RK
28 11 1831 Szumsk Józef Jasiński 2 Załuże rodz. Wawrzyniec i Małgorzata z d. Gabruk 245-1-5 394R 124 R RK
1 9 1835 Szumsk Piotr Fedorowicz 2/52 Kąty s. Antoniego i Tekli z Gabruków [jeszcze inne zapisy Antoni Fiedorowicz, Chwedorowicz, Teodorowicz] 245-1-9 389R 35 R 758 DM
9 6 1835 Hulewicze Franciszek Ksiuk 3/12 Czersk s. Macieja i Marianny z Gabruków 850 539 10 AGAD 287 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0287.htm
11 12 1836 Szumsk Marianna Gabruk 2 Iserna z koru, pr., rodz. Karol i Marianna 245-1-10 487R 73 R RK
19 1 1837 Szumsk Mikołaj Gabruk 5 Iserna z ospy, pr., rodz. Karol i Marianna zd. Woźniuk 245-1-11 493R 11 R RK
28 4 1837 Hulewicze Julianna Ksiuk 6/12 Czersk c. Jakuba i Katarzyny z Gabruków 852 372 26 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0195.htm
1 4 1838 Szumsk Regina Gabruk 32 Iserna z d. Chruszczewska [też zapisana jako Derkacz], mąż Paweł [też jako Cymbaluk] synowie Józef, Jędrzej i Piotr, córki Elżbieta i Marianna 245-1-12 298R 19 R 293 DM
10 4 1839 Szumsk Marianna Gabruk 1 Iserna c. Pawła i Reginy z Chruszczewskich 178-51-433 304V 30 Ż 318 DM
25 11 1840 Szumsk Elżbieta Tomczuk 65 Załuże z Gabruków, mąż Franciszek, bez potomstwa 871 513 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0270.htm
27 4 1841 Szumsk Stefan Gabruk 9/12 Iserna s.Karola i Urszuli z Wolskich 872 570 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0302.htm
7 7 1841 Szumsk Marianna Gabruk 1 Iserna c.Pawła i Justyny z Juzyków 872 573 33 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0303.htm
1 2 1842 Szumsk Franciszek Gabruk 3/12 Iserna s. Jana i Izabeli z Moszczyńskich 873 602 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0312.htm
18 1 1843 Szumsk Marianna Gabruk 1/12 Iserna c. Karola i Marianny z Wolskich 874 761 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0386.htm
16 4 1843 Szumsk Józef Tomaszewski 5 Kąty s. Stanislawa i Katarzyny z Gabruków 874 765 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0388.htm
17 3 1844 Szumsk Joanna Hulewicz 12/52 Kąty c. Antoniego i Franciszki z Gabruków 875 703 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0372.htm
12 10 1844 Szumsk Jan Gabruk 54 Iserna żona Izabella z Mostyńskich, syn Ludwik, córki Tekla, Justyna, Marianna, Zuzanna i Joanna 875 714 67 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0377.htm
22 2 1845 Hulewicze Jan Gabruk 58 Czersk prac., wdowiec po Eufemii z Kowalczuków, córki Katarzyna, Ewa i Petronela 133 22 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0015.htm
3 2 1846 Szumsk Elzbieta Gabruk 16 Iserna c. Pawla i Reginy z Chruszczewskich 877 875 15 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0452.htm
9 3 1846 Szumsk Stefan Fiedorowicz 8/12 Kąty s. Antoniego i Tekli z Gabruków 877 879 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0454.htm
21 11 1846 Szumsk Marianna Gabruk 3 Iserna c. Pawla i Anieli z Krajewskich 877 894 71 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0462.htm
13 8 1846 Hulewicze Wawrzyniec Medwediuk 13 Czersk s. prac. Kaspra i Petroneli z Gabruków 134 35 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0019.htm
1 4 1848 Szumsk Mikołaj Gabruk 3/12 Iserna s. Sylwestra i Urszuli z Rawskich 245-1-14 215V 39 R 413 DM
11 9 1848 Szumsk Andrzej Gabruk 90 Iserna żona Apolonia z Szymańskich, syn Karol, córki Julianna i Katarzyna 245-1-14 227V 131 R 437 DM
18 4 1849 Szumsk Agnieszka Wereszczyńska 5 Iserna c. Jana i Julianny z Gabruków 245-1-15 243V 28 R 335 DM
17 9 1850 Szumsk Wincenty Hulewicz 2 Kąty s. Antoniego i Franciszki z Gabruków 426-1-239 134R 65 T 145 DM
6 10 1850 Szumsk Anastazja Gabruk 6 Iserna c. Pawła i Justyny z Stepczuków 426-1-239 134V 70 T 146 DM
10 10 1850 Szumsk Jan Gabruk 5 Iserna s. Pawła i Anieli z Krajewskich [akt ślubu Paweł Cymbaluk] 426-1-239 135R 71 T 146 DM
24 12 1850 Szumsk Apolonia Gabruk 63 Iserna z d. Kupniewicz, wdowa po Antonim [1841 r. akt zgonu Antoni Cymbaluk], synowie Paweł, Jan i Ignacy, córki Tekla, Michalina, Marianna i Helena 426-1-239 137V 86 T 149 DM
12 2 1850 Hulewicze Maciej Ksiuk 58 Czersk żona Maria z Gabruków, synowie Józef, Kasper, Jan, Klemens i Marcin 863 756 5 AGAD 402 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0402.htm
28 2 1852 Szumsk Marcjanna Gabruk 33 Iserna z d. Mostyńska, mąż Karol, syn Paweł i córka Marcjanna 426-1-241 129V 10 T 133 DM
25 4 1853 Szumsk Marianna Gabruk 2 Iserna c. Pawła i Anieli z Krajewskich 878 255 28
15 10 1853 Szumsk Katarzyna Tomaszewska 41 Kąty z Gabruków, wdowa po Stanisławie, córki Marianna i Joanna 878 267 60 AGAD DW
17 10 1853 Szumsk Joanna Tomaszewska 7 Kąty c. Stanisława i Katarzyny z Gabruków 878 267-268 61
19 7 1854 Dederkały Marianna Kwiatkowska 3/12 Pototurów c. Piotra i Heleny z Gabruków 55 206 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0108.htm
6 5 1854 Szumsk Sylwester Gabruk 2,5 Iserna s. Ignacego i Ludwiki z Stelmaszuków 172-1-30 394V 31 R / FS 396 DM
8 1 1855 Szumsk Paweł Gabruk 56 Iserna żona Justyna z Stepczuków, synowie Józef, Andrzej, Piotr, Franciszek i Kazimierz, córka Urszula 172-1-41 408R 6 R / FS 410 DM
18 9 1855 Szumsk Franciszek Gabruk 5 Iserna s. Bartłomieja i Franciszki z Michałowskich 172-1-41 427R 118 R / FS 429 DM
7 10 1855 Szumsk Kazimierz Gabruk 6 Iserna s. Ignacego i Ludwiki z Stelmaszczuków 172-1-41 427V 121 R / FS 430 DM
9 11 1855 Szumsk Kazimierz Mostyński 1,5 Iserna s. Jana i Konstancji z Gabruków 172-1-41 429V 134 R / FS 432 DM
22 12 1855 Szumsk Helena Lewandowska 20 Hucisko Surażskie c. Jana i Marianny z Gabruków 172-1-41 435R 167 R / FS 436 DM
8 10 1855 Hulewicze Józef Turyk 3 Czersk s. Józefa i Ewy z Gabruków 867 485 21 AGAD 258 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0258.htm
20 1 1856 Szumsk Aniela Hulewicz 4 Kąty c. Antoniego i Franciszki z Gabruków 172-1-51 392R 8 R / FS 397 DM
19 4 1856 Szumsk Antoni Chwedorowicz 43 Kąty żona Tekla z Gabruków, syn Grzegorz, córki Marianna, Lucyna, Franciszka, Aniela i Antonina 172-1-51 398R 51 R / FS 403 DM
13 1 1861 Szumsk Franciszka Lewandowska 1,5/12 Chodaki c. chł. Wincentego i Zuzanny z Gabruków 245-1-17 203V 3 R
25 11 1861 Szumsk Stefanina Husiatyńska 2 Iserna c. chł. Franciszka i Lucyny z Gabruków 245-1-17 211R 47 R
11 3 1862 Szumsk Marcjanna Hulewicz 4 Kąty c. Antoniego i Franciszki z Gabruków 245-1-19 192V 20 R 340 DM
27 5 1862 Szumsk Julianna Wereszczyńska 71 Kąty z d. Gabruk, wdowa po Janie, syn Piotr, córki Teresa, Marianna i Anna 245-1-19 195R 35 R 345 DM 0
4 7 1862 Szumsk Franciszek Hulewicz 9/12 Kąty s. Antoniego i Franciszki z Gabruków 245-1-19 196R 40 R 347 DM
25 11 1862 Szumsk Marianna Gabruk 3 Iserna c. Józefa i Marcjanny z Martyniuków 245-1-19 199R 60 R 353 DM
1 8 1863 Szumsk Jan Lewandowski 1 Chodaki rodz. Wincenty i Zuzanna zd. Gabruk 245-1-21 223R 40 R RK
29 12 1863 Szumsk Paulina Gabruk 1 Iserna rodz. Ignacy i Ludwika zd. Stelmasiuk 245-1-21 227R 70 R RK
10 3 1864 Szumsk Lucyna Gabruk 6/12 Chodaki rodz. Wawrzyniec i Katarzyna zd. Tomczuk 245-1-21 201V 18 R RK
26 7 1864 Szumsk Paweł Gabruk 1 Iserna rodz. Józef i Marcjanna zd. Mostyńska 245-1-21 204R 32 R RK
25 1 1867 Dederkały Jan Kwiatkowski 2 Pototurów s. Piotra i Haliny z Gabruków 56 135 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0071.htm
21 11 1870 Szumsk Marcin Smoliński 2 Iserna syn wdowy Marianny zd. Gabruk Smolińskiej 426-1-53 52V 55 RK
14 3 1872 Szumsk Piotr Gabruk 2 Iserna z konwulsji, s. chł. Kaspra i Magdaleny Sikorskiej 426-1-226 52R 44 T DM 369
14 5 1872 Szumsk Franciszka Hulewicz 50 Kąty z Gabruków, zmarła z bólu żołądka, mąż Antoni, synowie Karol i Jan, córka Marianna 426-1-226 53R 56 T DM 370
13 8 1872 Szumsk Katarzyna Gabruk 28 Iserna z gorączki, z Tomczuków, mąż Wawrzyniec, syn Franciszek i Michał 426-1-226 57R 83 T DM 374
23 8 1872 Szumsk Łukasz Gabruk 35 Załuże z cholery, żona Katarzyna z Tomczuków, córka Antonina 426-1-226 59V 97 T DM 377
3 9 1872 Szumsk Marianna Gabruk 22 Iserna panna, c. chł. Karola i Marcelii Mostyńskiej 426-1-226 60V 102 T DM 378
4 9 1872 Szumsk Mikołaj Gabruk 7 Iserna z cholery, s. chł. Pawła i Joanny Mostyńskiej 426-1-226 60V 104 T DM 378
25 9 1872 Szumsk Anna Rawska 10 Chodaki z cholery, c. chł. Jana i Marianny Gabruk 426-1-226 62V 116 T DM 380
27 9 1872 Szumsk Antonina Smolińska 4 Iserna z cholery, c. chł. Franciszka i Marianny Gabruk 426-1-226 63R 118 T DM 380
20 10 1872 Szumsk Marcelina Jarmolińska 3/12 Cyranka z kaszlu, c. chł. Piotra i Klary Gabruk 426-1-226 63V 125 T DM 381
17 3 1874 Szumsk Grzegorz Gabruk 3 Iserna s. chł. Wojciecha i Tekli Gabruk 1-227 53R 17 T DM 557
31 1 1876 Szumsk Izabela Iwańczuk/Gabruk 66 Chodaki mąż Jan, synowie Marcin, córka Zuzanna 1-228 49V 7 T DM 632
16 11 1877 Szumsk Jan Iwańczuk/Gabruk 66 Chodaki ze starości, wdowiec po Izabeli, córka Elżbieta 1-229 60V 55 T DM 707
21 12 1877 Szumsk Karolina Gabruk 1 Iserna z krupy, s. chł., Wawrzyńca i Doroty Jasińskiej 1-229 62R 65 T DM 708
20 8 1877 Jałowicze Adolf Dzikowski 6 Nowostaw s. Gabruka i Marianny z Bileckich 151 27 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20151/pages/PL_1_436_151_0017.htm
20 1 1878 Szumsk Aniela Gabruk 70 Iserna chł., wdowa po Pawle, synowie Tomasz, Karol, Wawrzyniec i Wojciech 1-230 58V 3 T DM 773
5 8 1878 Szumsk Józef Gabruk 3 Iserna s. chł., Jana i Agnieszki Sikorskiej 1-230 64V 39 T DM 779
2 11 1878 Szumsk Jan Mostyński 65 Iserna chł., żona Konstancja z Gabruków, synowie Antoni, Benedykt i Paweł 1-230 67V 64 T DM 782
23 12 1878 Szumsk Józefa Marciniuk 34 Załuże z Gabruków, zm. w połogu, mąż Benedykt, córka Tekla 1-230 71V 87 T DM 786
27 12 1878 Szumsk Marcjanna Lewandowska 5/52 Chodaki c. Wincentego i Zuzanny Gabruk 1-230 71V 88 T DM 786
1 7 1879 Szumsk Franciszka Gabruk 4 Iserna z cholery, c. Kaspra i Magdaleny Sikorskiej 426-1-226 176R 29 T 495 DM
6 7 1879 Szumsk Józef Gabruk 12 Iserna z cholery, c. Kaspra i Magdaleny Sikorskiej 426-1-226 176R 30 T 495 DM
23 2 1881 Szumsk Benedykt Mostyński 22 Iserna kawaler, s. ch., Jana i Konstancji Gabruk 426-1-231 53V 25 T DM 845
26 4 1882 Szumsk Jan Jasiński 19 Kąty s. chł. Franciszka i Józefy z Gabruków 1-232 369R 33 T
23 4 1882 Szumsk Emilia Jarmolińska 7 Cyranka c. chł. Antoniego i Antoniny z Gabruków 1-232 368V 30 T
14 4 1882 Szumsk Antoni Gabruk 1,5 Iserna s. chł. Franciszka i Józefy z Jasińskich 1-232 368R 26 T
14 10 1882 Szumsk Marianna Lewandowska 60 Kąty z Gabruków, chł., wdowa po Janie, córka Teresa 1-232 374V 66 T
24 11 1882 Szumsk Adam Śliwiński 3 Zielony Dąb s. miesz. Mikołaja i Marianny z Gabruków 1-232 377R 82 T
4 5 1885 Szumsk Jan Gabruk 80 Hucisko Surażskie chłop, żona Petronela, dzieci greckiego wyznania Konrat, Akulina, Anna, Bazyli i Marianna 426-1-232 216R 39 T
12 6 1885 Szumsk Marcelina Maniakowska 56 Iserna chł., mąż Mikołaj, po 1-ym mężu córka Katarzyna Gabruk, z 2-im Hieronim i Franciszka 426-1-232 217R 48 T
20 10 1885 Szumsk Antonina Jasińska 65 Kąty chł., mąż Tomasz, syn Kasper, córki Ludwika Suchodolska i Józefa Gabruk 426-1-232 223V 97 T
12 2 1886 Szumsk Elżbieta Gabruk 0,5 Iserna c. chł. Ludwika i Stefanii 426-1-232 274R 13 T
15 2 1886 Szumsk Franciszek Gabruk 48 Stara Huta em. żołnierz, żona Lucyna z Leszczyńskich, dzieci: Agnieszka Jasińska, Józefa, Antonina, Marianna i Dorota 426-1-232 274V 17 T DW
10 5 1886 Szumsk Karol Gabruk 103 Iserna chłop, wdowiec, syn Paweł 426-1-232 280R 55 T
23 4 1887 Szumsk Antonina Gabruk 18 Chodaki c. chł. Marcina i Katarzyny z Supińskich 426-1-232 152V 32 T
29 5 1887 Szumsk Jan Rawski 80 Chodaki chłop, żona Marianna z Gabruków, córki Marianna Kucharska i Konstancja Śliwińska 426-1-232 153V 37 T
17 10 1887 Szumsk Wiktor Skorski 4/365 Chodaki s. chł. Piotra i Katarzyny z Gabruków 426-1-232 157R 59 T
19 10 1887 Szumsk Wojciech Gabruk 0,5 Chodaki s. chł. Stefana i Elżbiety z Jasińskich 426-1-232 157R 60 T
2 7 1889 Szumsk Katarzyna Maciejewska 36 Szumsk z Gabruków, mąż emeryt.żołnierz, syn Michał 426-1-232 74R 60 T 941 DM
19 3 1889 Szumsk Waleria Gabruk 3 Iserna szkarlatyna, c. Wincentego i Doroty 426-1-232 70R 32 T 937 DM
25 2 1889 Szumsk Paulina Gabruk 4/12 Iserna c. Antoniego i Anny 426-1-232 68V 22 T 936 DM
20 1 1889 Szumsk Agnieszka Sikorska 1/365 Kąty c. Pawła i Urszuli Gabruk 426-1-232 66V 10 T 934 DM
12 1 1890 Szumsk Joanna Gabruk 54 Iserna z Mostyńskich, chł., mąż Paweł, dzieci; Marianna, Petronela Jasińska, Mikołaj i Jan 01-233 162V 4 T
15 1 1890 Szumsk Tomasz Gabruk 2/52 Iserna s. chł. Grzegorza i Antoniny z Orębów 01-233 163R 5 T
23 1 1890 Szumsk Anna Gabruk 5/12 Iserna c. chł. Franciszka i Józefy 01-233 163V 11 T
5 8 1891 Szumsk Maria Gabruk 0,5 Iserna c. chł. Grzegorza i Antoniny z Orębów 01-233 74R 54 T
13 9 1891 Szumsk Jan Gabruk 1 Iserna s. chł. Wawrzyńca i Doroty z Janickich 01-233 77V 73 T
30 9 1891 Szumsk Antoni Gabruk 16 Iserna s. chł. Wawrzyńca i Doroty z Janickich 01-233 79V 87 T
5 11 1891 Szumsk Sabina Gabruk 4 Iserna c. Józefa i Marii z Mokusińskich 01-233 83R 108 T
15 11 1891 Szumsk Stanisław Gabruk 26 Iserna chłop, żona Aniela z Podhorodeckich, synowie Adolf i Piotr 01-233 84V 116 T
17 11 1891 Szumsk Piotr Jarmoliński 50 Cyranka chłop, żona Klara z Gabruków, synowie Jan i Bronisław 01-233 84V 117 T
25 1 1893 Szumsk Ludwik Gabruk 44 Iserna chłop, żona Aleksandra z Tomczuków, syn Piotr, córki Stefania, Elżbieta, Antonina, Marianna i Anna 01-233 263R 8 T
23 2 1894 Szumsk Antoni Gabruk 25 Iserna s. chł. Wojciecha i Tekli z Kucharskich, kawaler 01-233 338R 38 T
1 3 1894 Szumsk Antoni Gabruk 25 Iserna żołnierz, kawaler 01-233 338V 42 T
11 8 1894 Szumsk Jan Sikorski 12/52 Kąty s. chł. Pawła i Orszuli z Gabruków 01-233 344V 89 T
29 8 1894 Szumsk Karol Tomczuk 1,5 Załuże s. chł. Jana i Małgorzaty z Gabruków 01-233 345V 97 T
21 11 1894 Szumsk Paulina Gabruk 7 Iserna c. chł. Kazimierza i Joanny z Kopnickich 01-233 350R 125 T
24 11 1894 Szumsk Karolina Gabruk 3 Iserna c. chł. Franciszka i Joanny z Oborskich 01-233 350V 127 T
15 12 1894 Szumsk Marian Gabruk 10 Iserna s. chł. Kazimierza i Anny z Kupniewiczów 01-233 351V 136 T
12 1 1895 Szumsk Tomasz Tomczuk 5 Załuże s.chł. Jana i Malgorzaty z Gabruków 01-233 248V 3 T
17 11 1895 Szumsk Tekla Gabruk 65 Iserna z Kucharskich, chł., mąż Wojciech, syn Józef, córki Marianna, Anna i Antonina 01-233 260V 86 T
15 1 1898 Szumsk Mikołaj Gabruk 4 Iserna s. chł. Grzegorza i Antoniny z Orębów 01-234 81R 6 T
15 1 1898 Szumsk Grzegorz Gabruk 33 Iserna chłop, żona Antonina z Orębów, syn Franciszek 01-234 81V 7 T
15 2 1898 Szumsk Feliks Gabruk 9/12 Iserna s. chł. Józefa i Marii z Mokosińskich 01-234 83R 16 T DW
28 2 1898 Szumsk Katarzyna Sikorska 3 Kąty c. chł. Pawła i Urszuli z Gabruków 01-234 84R 22 T
2 4 1898 Szumsk Franciszek Gabruk 1 Iserna s. chł. Grzegorza i Antoniny z Orębów 01-234 86R 33 T
12 4 1898 Szumsk Magdalena Gabruk 61 Iserna z Sikorskich, chł., mąż Kasper, synowie Jan i Franciszek 01-234 87R 40 T
17 4 1899 Szumsk Marianna Gabruk 1 Iserna c. NN i Stefanii 01-235 69V 25 T
5 2 1901 Szumsk Lucyna Husiatyńska 72 Iserna z Gabruków, chł., mąż Franciszek, synowie Wincenty, Karol i Jan, córka Maria 0.1-236 419R 17 T
14 2 1901 Szumsk Paulina Gabruk 0,5 Litowiska c. chł. Jana i Teresy z Mokosińskich 0.1-236 420R 22 T
20 4 1901 Szumsk Antonina Jasińska 66 Kąty z Gabruków, chł., mąż Szymon, synowie Wojciech, Józef i Franciszek, córki Teresa, Franciszka, Paulina, Maria i Anna 0.1-236 424V 49 T
9 11 1901 Szumsk Piotr Gabruk 80 Iserna chłop, żona Franciszka z Maniakowskich, synowie Józef i Tomasz, córki Maria i Paulina 0.1-236 435R 111 T
26 7 1902 Szumsk Piotr Gabruk 20 Iserna s. chł. Ludwika i Aleksandry z Marciniuków, kawaler 0.1-236 325R 74 T
13 11 1902 Szumsk Ignacy Gabruk 90 Iserna chłop, wdowiec, synowie Franciszek i Józef, córki Franciszka i Urszula 0.1-236 329R 98 T
2 12 1902 Szumsk Karolina Gabruk 6/52 Iserna c. chł. Macieja i Marii z Gabruków 0.1-236 331R 109 T
7 12 1902 Szumsk Antonina Gabruk 0,5 Iserna c. chł. Franciszka i Józefy z Jasińskich 0.1-236 331V 112 T
24 1 1903 Szumsk Wawrzyniec Gabruk 80 Iserna chłop, żona Dorota z d. Janicka, synowie Michal, Piotr i Karol, córki Maria i Anna 0.1-237 85V 8 T
10 4 1903 Szumsk Małgorzata Tomczuk 40 Załuże z d. Gabruk, chł., mąż Jan, córki Katarzyna i Teofila 0.1-237 90R 36 T
21 5 1903 Szumsk Maria Gabruk 19 Iserna z d. Gabruk, chł., mąż Jan 0.1-237 92R 47 T
6 7 1903 Szumsk Józef Gabruk 2 Iserna s. chł. Anny 0.1-237 94R 58 T
3 11 1903 Szumsk Teofila Maniakowska 4/12 Iserna c. chł. Hieronima i Marii z Gabruków 0.1-237 104V 121 T
13 12 1903 Szumsk Joanna Gabruk 60 Iserna chł., panna 0.1-237 106V 135 T
18 12 1903 Szumsk Antonina Gabruk 2 Iserna c. chł. Józefa i Marceliny z Jasińskich 0.1-237 107V 139 T
24 1 1904 Szumsk Karolina Gabruk 1/12 Iserna c. chł. Franciszka i Marianny z Giżyckich 0.1-238 65R 15 T
14 2 1904 Szumsk Jan Gabruk 2/12 Iserna s. chł. Antoniego i Marceliny z Kucharskich 0.1-238 66V 26 T
8 3 1904 Szumsk Anna Gabruk 20 Iserna c. chł. Ludwika i Aleksandry z Franczuków 0.1-238 67V 36 T
5 4 1904 Szumsk Katarzyna Tomczuk 8 Załuże c. chł. Jana i Małgorzaty z Gabruków 0.1-238 68V 46 T
20 4 1904 Szumsk Katarzyna Zielińska 46 Hucisko Horodyskie z Gabruków, chł., mąż Jan, synowie Józef, Paweł. Mikołaj, Stanisław, Adolf i Bronisław, córki Maria, Antonina, Paulina i Petronela 0.1-238 68V 50 T
2 6 1904 Szumsk Maria Gabruk 28 Iserna z Jasińskich, chł., mąż Józef, syn Jan 0.1-238 70R 62 T
2 1 1905 Szumsk Franciszka Gabruk 46 Iserna c. Macieja, chł., wdowa, synowie Jan i Tomasz, córki Maria i Paulina 426-1-236 208R 6 T
22 1 1905 Szumsk Józefa Świątkowska 9/12 Iserna c. chł. Józefa i Antoniny z Gabruków 426-1-236 208V 23 T
24 2 1905 Szumsk Maria Maniakowska 4/12 Iserna c. Hieronima i Marii z Gabruków 426-1-236 211V 54 T
14 4 1905 Szumsk Tomasz Gabruk 70 Iserna chłop, żona Franciszka z Zawadzkich, syn Antoni, córka Paulina 426-1-236 213V 74 T
7 6 1905 Szumsk Domicella Jasińska 2 Kąty c. chł. Kazimierza i Petronelli z Gabruków 426-1-236 216R 96 T
22 7 1905 Szumsk Bronisław Gabruk 2 Iserna s. chł. Antoniego i Anny z Tomczuków 426-1-236 217R 109 T
30 3 1906 Szumsk Tekla Gabruk 12 Iserna c. chł. Antoniego i Anny z Tomczuków 426-1-236 148V 35 T
14 6 1906 Szumsk Joanna Gabruk 19 Iserna z Śliwińskich, c. Antoniego, mąż Józef, Syn Mikołaj 426-1-236 151R 57 T
8 9 1906 Szumsk Mikołaj Gabruk 1 Iserna s. chł. Józefa i Joanny z Śliwińskich 426-1-236 152V 68 T
2 11 1906 Szumsk Magdalena Kucharska 20 Chodaki c. chł. Antoniego i Marii z Gabruków 426-1-236 154R 79 T
27 11 1906 Szumsk Urszula Białobrzycka 57 Kąty z Gabruków, chł., mąż Jan, synowie Antoni i Józef 426-1-236 154V 84 T
8 1 1907 Szumsk Petronela Gabruk 8 Załuże c. chł. Franciszka i Joanny z Oborskich 426-1-236 73V 3 T
2 7 1907 Szumsk Helena Kwiatkowska 85 Pototury z Gabruków, chł., mąż Jan, syn Antoni, córki Joanna i Maria 426-1-236 79R 46 T
28 8 1907 Szumsk Franciszka Gabruk 70 Załuże chł., wdowa 426-1-236 80R 53 T
5 2 1917 Szumsk Antoni Kucharski 70 Chodaki żona Klara z d. Gabruk, dzieci: Franciszek, Mikołaj, Józef, Marcelina, Anna 426-1-257 70R 10 T 69 RK
18 2 1917 Szumsk Klara Jarmolińska 75 Cyranka z d. Gabruk, wdowa, dzieci: Jan, Bronisław 426-1-257 71R 18 T 71 RK
29 5 1917 Szumsk Jan Gabruk 80 Iserna żona Agnieszka z d. Sikorska, dzieci: Antoni, Mikołaj, Franciszek, Anna 426-1-257 75V 45 T 80 RK
17 11 1919 Szumsk Joanna Gabruk 50 Załuże z d. Oborska, mąż Franciszek, dzieci: Walery, Maria, Józefa, Wiktoria 426-1-258 69R 137 T 72 RK
19 11 1919 Szumsk Maria Wereszczyńska 50 Iserna z d. Gabruk, maż Jan, dzieci: Piotr, Wojciech, Antoni, Stefan, Stanisław 426-1-258 69V 141 T 73 RK
22 12 1919 Szumsk Joanna Gabruk 70 Iserna z d. Kopniewicz, wdowa, dzieci: Jan, Józef, Maria, Antonina, Barbara 426-1-258 71R 157 T 74 RK
12 1 1920 Szumsk Antoni Gabruk 70 Iserna żona Anna z d. Tomczuk, dzieci: Franciszek, Jan, Paulina, Maria 426-1-259 23R 16 T 36 RK
20 1 1920 Szumsk Katarzyna Gabruk 80 Chodaki z d. Sopińska, dzieci: Jan, Stefan 426-1-259 24R 22 T 38 RK
29 9 1920 Szumsk Paweł Mostyński 60 Iserna s. Jana i Konstancji z d. Gabruk 426-1-259 40V 154 T 71 RK
24 2 1921 Szumsk Agnieszka Gabruk 80 Iserna dzieci: Antoni, Mikołaj, Anna 426-1-259 102V 25 T 154 RK
1 6 1921 Szumsk Stanisław Gabruk 6/12 Iserna s. Franciszka i [...] z d. Sikorskiej 426-1-259 107V 66 T 164 RK
7 7 1921 Szumsk Michał Gabruk 1,5 Załuże s. Walerego i Marceliny z d. Sikorskiej 426-1-259 109R 78 T 167 RK
20 8 1921 Szumsk Maria Tomczuk 3 Załuże c. Jana i Anny z d. Gabruk 426-1-259 111R 93 T 171 RK
12 1 1923 Szumsk Stanisław Sinkowski 1 Iserna s. Piotra i Bronisławy z d. Gabruk 426-1-260 45V 5 T 92 RK
15 1 1923 Szumsk Franciszek Gabruk 6/12 Iserna s. Józefa i Franciszki z d. Maniakowskiej 426-1-260 45V 6 T 92 RK
24 2 1923 Szumsk Jan Tomczuk 70 Załuże s. Franciszka, żona Anna z d. Gabruk, córka: Teofila 426-1-260 47V 21 T 96 RK
2 4 1923 Szumsk Stanisława Gabruk 1,5 Chodaki c. Stefana i Tekli z d. Woźniuk 426-1-260 49R 33 T 99 RK
21 4 1923 Szumsk Maria Rutkowska 40 Iserna z d. Gabruk, mąż Bazyli, dzieci: Anna, Antonina, Piotr, Ignacy, Maria, Zofia, Helena 426-1-260 51R 47 T 103 RK 0
24 4 1923 Szumsk Stefan Gabruk 2 Iserna s. Tomasza i Marianny z d. Gabruk 426-1-260 51R 48 T 103 RK
23 12 1923 Szumsk Anna Rawska 3 Chodaki c. Jana i Marii z d. Gabruk 426-1-260 57R 97 T 115 RK
19 2 1924 Szumsk Stanisława Gabruk 1 Załuże c. Walerego i Marceliny z d. Sikorskiej 426-1-261 54V 13 T 105 RK 0
7 10 1924 Szumsk Ludwik Kasiuba 55 Załuże żona Anna z d. Gabruk, dzieci: Stanisław, Jan, Gracjan, Leontyna, Marcelina, Maria 426-1-261 66V 86 T 129 RK
20 10 1924 Szumsk Franciszka Fedorowicz 90 Kąty z d. Gabruk, wdowa, dzieci: Jan, Adolf, Katarzyna, Antonina, Marianna 426-1-261 68R 96 T 132 RK
29 10 1924 Szumsk Wojciech Sinkowski 11 Iserna s. Piotra i Bronisławy z d. Gabruk 426-1-261 69R 100 T 134 RK
21 11 1924 Szumsk Maria Gabruk 45 Iserna z d. Gabruk, mąż Tomasz, dzieci: Stanisław, Franciszek, Anna, Helena, Józefa, Karolina, Stanisława 426-1-261 70R 107 T 136 RK
21 12 1924 Szumsk Łucja Sikorska 30 Kąty c. Pawła i Urszuli z d. Gabruk 426-1-261 71V 117 T 139 RK
25 12 1924 Szumsk Gracjan Kasiuba 2 Załuże s. Ludwika i Anny z d. Gabruk 426-1-261 72R 118 T 140 RK
23 1 1934 Kąty Michał Gabruk 63 Iserna rolnik, żona Adela z Jastrzębskich, synowie Józef i Grzegorz 426-1-289 41V 5 T 81 DM
27 3 1934 Kąty Ignacy Jasiński 62 Kąty syn Stanisława, żona Paulina z Gabruków, synowie Franciszek i Stanisław 426-1-289 43R 20 T 84 DM
30 8 1934 Kąty Karol Gabruk 31 Iserna data ur. 10.12.1902, kawaler, s. Jana i Teresy z Mokusińskich 426-1-289 45V 38 T 89 DM
14 3 1935 Kąty Tomasz Gabruk 55 Iserna syn Piotra i Franciszki z Maniakowskich, wdowiec, synowie Stanisław i Franciszek, córki Anna, Karolina, Helena, Stanisława i Józefa 426-1-290 42V 13 T 83 DM
28 10 1935 Kąty Walenty Błażejewski 7 Hucisko Pikulskie s. Józefa i Barbary z Gabruków 426-1-290 46R 44 T 90 DM 0
7 3 1936 Kąty Wojciech Jasiński 78 Kuty syn Szymona i Antoniny z Gabruków, wdowiec, syn Józef, córki Adela i Stanisława 426-1-291 38V 7 T 74 DM
19 3 1936 Kąty Antonina Tomaszewska 82 Kuty data ur. 23.09.1853, z d. Fedorowicz c. Antoniego i Tekli z Gabruków, wdowa, synowie Antoni, Karol i Wincenty, córki Katarzyna i Stanisława 426-1-291 39R 9 T 75 DM
14 4 1936 Kąty Elżbieta Gabruk 50 Iserna panna, c. Ludwika i Aleksandry 426-1-291 39V 14 T 76 DM
29 4 1936 Kąty Helena Jasińska 31 Iserna data ur. 19.01.1905, z d. Gabruk c. Antoniego i Marceliny z Kucharskich, mąż Antoni 426-1-291 39V 15 T 76 DM
30 4 1936 Kąty Maria Wyrzykowska 37 Iserna data ur. 21.02.1899, z d. Gabruk c. Wojciecha i Józefy z Śliwińskich, mąż Kazimierz, synowie Stanisław Michał (2 imion) i Jerzy, córki Aleksandra, Mieczysława i Zofia 426-1-291 39V 16 T 76 DM
28 3 1937 Kąty Emilia Gabruk 38 Iserna z d. Tarkowska córka Justyny Tarkowskiej, mąż Antoni, syn Zygmunt, córki Maria, Janina i Helena 426-1-292 49V 16 T 81 DM
21 7 1937 Kąty Adolf Fedorowicz 50 Kąty data ur. 16.02.1887, syn Antoniego i Franciszki z Gabruków, żona Franciszka, synowie Jan i Antoni, córki Ewelina, Apolonia, Genowefa i Zofia 426-1-292 51V 32 T 85 DM
14 10 1937 Kąty apollonia Mielnik 3/12 Iserna data ur. 3.06.1937, c. Ananiasza i Pauliny z Gabruków 426-1-292 53V 48 T 89 DM
9 11 1937 Kąty Eugeniusz Gabruk 3/52 Iserna data 18.10.1937, s. Bronisława i Marii z Nakoniecznych 426-1-292 54R 51 T 90 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 10 1756 Szumsk Teresa Gabrylczuk Gabruk Rachmanów Maciej Anna Leon Jekler, Marianna Sopińska 297-1-180 68R Ł RK 177
3 5 1765 Szumsk Stanisław Slahetko Szlachetko Huta Surażska Hiacynt Katarzyna Jakub Podolski, Katarzyna Gabrukowa 297-1-180 126R Ł 4484 RK
22 5 1786 Szumsk Piotr Celestyn Walczuk Iserna Jakub Agnieszka Wojciech Gabruk, Mataska Borkowa 297-1-181 77V Ł 78 RK
25 6 1789 Szumsk Magdalena Walczuk Iserna Jakub Agnieszka Wojciech Gabruk, Marianna Jadaszkowa 297-1-181 97V Ł 12 RK
10 6 1827 Drużkopol Małgorzata Gabruk/ Majewska Drużkopol Mikaj Anna Gabruk 62 7 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2062/pages/PL_1_436_62_0004.htm
11 3 1827 Szumsk Józef Cymbaluk Iserna Piotr Marianna Kurczak Karol Gabruk, Dorota Welczyńska małżonka 245-1-1 377R 27 R RK
26 5 1827 Szumsk Magdalena Gabruk Iserna Jan Marianna Maciej Kraiewski, Julianna Wereszczyńska 245-1-1 379V 42 R RK
15 6 1831 Szumsk Jan Lewandowski Hucisko Szumskie Antoni Franciszka Gabruk Grzegorz Bohanowicz, Franciszka Bekałowska 245-1-5 370V 29 R 1875 RK
1 11 1832 Szumsk Helena Wereszczyńska Hucisko Pikulskie Jan Łucja Gabruk Stanisław Wereszczyński, Marianna Zielińska ż. Józefa, Kajetan Żegadło, Marianna Kowalska ż. Antoniego 245-1-6 396V 61 R 1810 RK 0
15 8 1834 Szumsk Marianna Cichońska Iserna Jan Rozalia Kraiewska Krajewska Sylwester Gabruk, Dorota Wereszczyńska ż. Józefa 245-1-8 373V 39 R 1999 RK
4 1 1834 Szumsk Urszula Wereszczyńska Iserna Józef Dorota Skuczylas Skoczylas Antoni Gabruk, Marianna Kraiewska ż. Macieja 245-1-8 369R 2 R 1990 RK
28 11 1834 Szumsk Marianna Cymbaluk Iserna Karol Marta Pryszczuk Antoni Chwedoruk, Marianna Gabruk ż. Jana 245-1-8 375V 54 R 2003 RK
27 3 1835 Hulewicze Franciszek Ksiuk Czersk Maciej Marianna Gabruk Maciej Ksiuk i Agata Ksiuk ż. Łukasza 850 526 5 AGAD 280 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0280.htm
12 6 1836 Szumsk Antonina Płakszuk Płaszczuk Iserna Jan Marianna Jan Gabruk, Regina Gabruk ż. Pawła 245-1-10 452V 36 R 2212 RK
1 1 1836 Szumsk Anna Wereszczyńska Iserna Jan Julianna Gabruk Karol Gabruk, Dorota Wereszczyńska ż. Józefa 245-1-10 447V 3 R 2202 RK
19 12 1836 Szumsk Mikołaj Gabruk Iserna Karol Marianna Maciej Kraiewski, Marianna Błaszczuk ż. Jana 245-1-10 461V 86 R 2231 RK
12 12 1836 Szumsk Andrzej Listowski Kąty Kasper Marianna Paweł Gabruk, Petronela Haszuk ż. Pawła 245-1-10 460V 82 R 2229 RK
9 9 1836 Hulewicze Julianna Ksiuk Czersk Jakub Katarzyna Gabruk Szymon Ksiuk i Apolonia Szostakowska ż. Lucjana 851 349 31 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0195.htm
1 2 1839 Szumsk Piotr Wereszczyński Iserna Jan Julianna Gabruk Paweł Gabruk i Marianna Gabruk ż. Piotra 178-51-433 282V 4 Ż 294 DM
16 2 1839 Szumsk Grzegorz Teodorowicz Kuty [Kąty] Antoni Tekla Smolińska Karol Gabruk i Tekla Jasińska ż. Michała 178-51-433 283R 9 Ż 294 DM
13 10 1839 Szumsk Teresa Lewandowska Hucisko Surażskie Jan Małgorzata Cymbaluk Sylwester Gabruk i Marianna Maniakowska ż. Teodora 178-51-433 292R 68 Ż 304 DM
13 10 1839 Szumsk Józefa Gabruk Iserna Sylwester Rozalia Janczuk Jan Gabruk i Tekla Fiedorowicz ż. Antoniego 178-51-433 292R 69 Ż 304 DM
1 2 1840 Szumsk Marianna Kowalska Iserna Józef Michalina Gabruk 871 471 13 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0247.htm
3 8 1840 Szumsk Stefan Gabruk Iserna Karol Marcela Wolska 871 482 59 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0253.htm
1 1 1840 Hulewicze Marianna Turyk Czersk Józef Ewa Gabruk Wojciech Kapłun i Eudoksja Ksiuk ż. Michała 855 220R 1 AGAD 229 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0229.htm
1 11 1841 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Jan Izabella Mostowska 872 549 81
14 12 1841 Szumsk Lucjanna Fiedorowicz Kąty Antoni Tekla Gabruk 872 551 90
18 1 1842 Szumsk Karol Hulewicz Kąty Antoni Franciszka Gabruk 873 566 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0294.htm
12 8 1842 Szumsk Klara Gabruk Iserna Sylwester Urszula Rawska 873 579 57 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0300.htm
3 10 1842 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Paweł Justyna Kucharska Jan Gabruk, Marianna Maniak ż. Teodora 873 583 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0302.htm
12 11 1842 Szumsk Marcin Gabruk Iserna Jan Izabella Mostyńska 873 586 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0304.htm
25 8 1842 Hulewicze Sabina Turyk Czersk Józef Ewa Gabruk Wojciech Kapłun i Teofila Barczuk ż. Adama 857 391 19 AGAD 210 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0210.htm
2 1 1843 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Karol Marianna Molska Paweł Jasiński, Izabela Gabruk ż. Jana 874 714 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0360.htm
26 12 1843 Szumsk Marianna Hulewicz Kąty Antoni Franciszka Gabruk 874 749 105 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0378.htm
20 11 1843 Hulewicze Feliks Turyk Czersk Osip [Józef] Ewa Gabruk Maciej Ksiuk i Teofila Barczuk ż. Adama 858 337-338 24 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0179.htm
21 6 1844 Szumsk Jan Gabruk Iserna Sylwester Urszula Ramska 875 666 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0349.htm
17 7 1844 Szumsk Anna Gabruk Iserna Paweł Justyna Ostapiuk 875 668 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0350.htm
24 10 1844 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Bartłomiej Franciszka Smolińska 875 678 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0356.htm
15 11 1844 Szumsk Agnieszka Wereszczyńska Iserna Jan Julia Gabruk 875 681 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0358.htm
3 8 1845 Szumsk Stefan Hulewicz Kąty Antoni Tekla Gabruk 876 628 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0337.htm
4 4 1846 Szumsk Joanna Tomaszewska Kąty NN Katarzyna Gabruk Jędrzej Tomaszewski, petronela Tomaszewska z. Karola 877 827 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0428.htm
17 8 1846 Szumsk Ludwik Gabruk Iserna Ignacy Ludwika Stelmaszuk Teodor Maniakowski, Aniela Kurniewicz z. Jędrzeja 877 839 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0434.htm
13 9 1846 Szumsk Feliks Maniakowski Iserna Mikołaj Aleksandra Jasińska Paweł Gabruk, Aniela Kupniewicz ż. Jędrzeja 877 842 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0436.htm
1 8 1846 Hulewicze Wawrzyniec Medwediuk Czersk Kasper Petronela Gabruk Marcin Portianko i Aleksandra Wegiera ż. Jana 861 619 18 AGAD 279 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0279.htm
22 4 1847 Szumsk Jakub Chruszczewski Kąty Łukasz Ewa Bilewicz Paweł Gabruk i Tekla Gieżycka ż. Benedykta 245-1-13 336V 34 R 667 DM
5 8 1847 Szumsk Klara Mostyńska Iserna Jan Konstancja Płaksiuk Paweł Gabruk i Marianna Maniakowska ż. Teodora 245-1-13 340R 54 R 674 DM
20 10 1847 Szumsk Urszula Gabruk Iserna Paweł Justyna Kaszubczuk Karol Gabruk i Ewa Chruszczewska ż. Łukasza 245-1-13 344R 79 R 682 DM
20 12 1847 Szumsk Mikołaj Gabruk Iserna Sylwester Urszula Lewińska [Rawska ?] Jan Lewandowski i Marianna Lewandowska ż. Teodora 245-1-13 347R 97 R 688 DM
7 1 1848 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Karol Marianna Mostyńska Paweł Gabruk i Izabela Mostyńska wdowa 245-1-14 187R 1 R 359 DM
17 6 1848 Szumsk Aleksandra Gabruk Iserna Paweł Aniela Krajewska Jan Wereszczyński i Aleksandra Mańkowska ż. Mikołaja 245-1-14 192V 33 R 370 DM
21 6 1848 Szumsk Jan Woronowski Iserna Tomasz Paulina Cymbaluk Andrzej Kupniewicz i Ludwika Gabruk ż. Ignacego 245-1-14 193R 35 R 371 DM
27 2 1849 Szumsk Kazimierz Gabruk Iserna Ignacy Ludwika Lewandowska Jan Husiatyński i Aniela Kupniewicz ż. Andrzeja 245-1-15 202V-203R 13 R 283 DM
4 3 1849 Szumsk Franciszka Gabruk Iserna Sylwester Urszula Rawska Antoni Gabruk i Izabella Gabruk wdowa 245-1-15 202V-203R 15 R 283 DM
6 6 1849 Szumsk Antonina Kowalska Chodaki Józef Michalina Gabruk Tomasz Woronowski i Anna Matwiejczuk z Jana 245-1-15 210V-211R 48 R 291 DM
18 6 1849 Szumsk Piotr Stechański Huta Surażska Wojciech Elżbieta Lewandowska Ignacy Gabruk i Lucyna Wereszczyńska ż. Jana 245-1-15 211V-212R 49 R 292 DM
2 8 1849 Szumsk Aniela Chwedorowicz Kąty Antoni Tekla Gabruk Wincenty Kucharski i Marianna Jasińska ż. Antoniego 245-1-15 216V-217R 70 R 297 DM
5 1 1850 Szumsk Honorata Lewandowska Huta Surażska Franciszek Elżbieta Stawska Ignacy Gabruk i Elżbieta Stechańska ż. Wojciecha 426-1-239 87V-88R 2 T 99 DM
4 3 1850 Szumsk Karolina Wereszczyńska Iserna Jan Marianna Mostyńska Ignacy Gabruk i Aleksandra Maniakowska ż. Mikołaja 426-1-239 92V-93R 22 T 104 DM
5 3 1850 Szumsk Kazimierz Gabruk Iserna Paweł Justyna Stepczuk Paweł Jasiński i Marianna Maniakowska ż. Teodora 426-1-239 92V-93R 23 T 104 DM
9 4 1850 Szumsk Marianna Mostyńska Iserna Jan Konstancja Gabruk Andrzej Hołowatiuk i Aleksandra Maniakowska ż. Mikołaja 426-1-239 95V-96R 32 T 107 DM
20 7 1850 Szumsk Magdalena Iwanczuk Chodaki Jan Marianna Gabruk Jan Iwanczuk i Marianna Skurska ż. Jakuba 426-1-239 100V-101R 53 T 112 DM
12 8 1850 Szumsk Józef Smoliński Hucisko Surażskie Feliks Marianna Malinowska Kajetan Kozłowski i Justyna Gabruk ż. Pawła, asyst. Albin Kowalski i Honorata Kozłowska ż. Kajetana 426-1-239 102V-103R 63 T 114 DM
3 10 1850 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Bartłomiej Franciszka Michałowska Mikołaj Śliwiński i Marianna Lewandowska ż. Jana 426-1-239 108V-109R 87 T 120 DM
1 11 1850 Szumsk Karol Maniakowski Iserna Teodor Marianna Lewandowska Karol Gabruk i Aniela Kupniewicz ż. Andrzeja 426-1-239 110V-111R 93 T 122 DM 0
12 12 1850 Szumsk Karolina Kowalska Iserna Albin Marcjanna Kupniewicz Teodor Maniak [Maniakowski] i Justyna Gabruk ż. Pawła 426-1-239 113V-114R 104 T 125 DM
3 1 1852 Szumsk Sylwester Gabruk Iserna Ignacy Ludwika Stelmaszuk Sylwester Gabruk i Marianna Śliwińska ż. Mikołaja 426-1-241 99V-100R 6 T 103 DM
7 4 1853 Szumsk Wincenty Husiatyński Iserna Franc Lucyna Gabruk 878 185-186 26 0
23 9 1853 Szumsk Antonina Chwedorowicz Kąty Antoni Tekla Gabruk 878 209-210 74 0
5 3 1854 Szumsk Kazimierz Mostyński Iserna Jan Konstancja Gabruk Teodor Maniakowski i Justyna Gabruk ż. Pawła 172-1-30 361V-362R 11 R / FS 363 DM
2 8 1854 Szumsk Marianna Hulewicz Kąty Antoni Franciszka Gabruk Paweł Jasiński i Tekla Giżycka ż.. Benedykta, asyst. Wincenty Kucharski i Urszula Jasińska ż. Pawła 172-1-30 370V-371R 46 R / FS 372 DM
10 8 1854 Szumsk Franciszka Woronowska Chodaki Tomasz Paulina Kowalska [Gabruk] Kasper Rawski i Aleksandra Kowalska panna 172-1-30 370V-371R 48 R / FS 372 DM
21 8 1854 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Ignacy Ludwika Stelmaszczuk Albin Kowalski i Marianna Śliwińska ż. Mikołaja, asyst. Bartłomiej Maniakowski i Lucyna Husiatyńska ż. Franciszka 172-1-30 371V-372R 51 R / FS 373 DM
31 8 1854 Szumsk Anna Maniakowska Iserna Teodor Marianna Lewandowska Paweł Gabruk i Izabella Gabruk z Mostyńskich wdowa, asyst. Piotr Mikołuk i Prakseda Hołowatiuk ż. Gabriela 172-1-30 372V-373R 53 R / FS 374 DM
2 9 1854 Szumsk Karol Husiatyński Iserna Jan Klara Wereszczyńska Mikołaj Maniakowski i Justyna Gabruk ż. Pawła, asyst. Franciszek Husiatyński i Honorata Wereszczyńska 172-1-30 372V-373R 54 R / FS 374 DM
14 6 1855 Szumsk Bazyli Maniakowski Iserna Mikołaj Aleksandra Jasińska Albert Kowalski i Justyna Gabruk z Stepczuków wdowa, asyst. Jan Husiatyński i Krystyna Michałowska ż. Antoniego 172-1-41 356V-387R 30 R 389 DM
21 6 1855 Szumsk Jan Wereszczyński Iserna NN Honorata Karol Gabruk i Justyna Gabruk z Stepczuków wdowa, asyst. Jan Mostyński i Klara Husiatyńska ż. Jana 172-1-41 356V-387R 31 R 389 DM
10 3 1856 Szumsk Grzegorz Śliwiński Iserna Mikołaj Marianna Krajewska Teodor Maniakowski i Ludwika Gabruk ż. Ignacego, asyst. Jan Mostyński i Elżbieta Chwedorowicz ż. Tomasza 172-1-51 357V-358R 20 R / FS 364 DM
21 4 1856 Szumsk Karolina Wereszczyńska Iserna Jan Marianna Grzybowska Karol Gabruk i Ludwika Gabruk ż. Ignacego 172-1-51 360V-361R 29 R / FS 366 DM
9 6 1856 Szumsk Marianna Maniakowska Iserna Bartłomiej Magdalena Giżycka Józef Gabruk i Aleksandra Maniakowska ż. Mikołaja 172-1-51 363V-364R 42 R / FS 369 DM
14 6 1856 Szumsk Antoni Mostyński Iserna Jan Konstancja Gabruk Teodor Maniakowski i Marianna Śliwińska ż. Mikołaja 172-1-51 364V-365R 45 R / FS 370 DM
4 12 1856 Szumsk Anna Husiatyńska Iserna Jan Klara Wereszczyńska Józef Kowalski i Aniela Kupniewicz ż. Andrzeja, asyst. Kasper Gabruk sołdat i rekrutka Aleksandra Maniakowska ż. Mikołaja 172-1-51 376V-377R 96 R / FS 382 DM
18 2 1859 Szumsk Antonina Głowacka Iserna Franciszek Karolina Kupniewicz Franciszek Husiatyński i Ludwika Gabruk ż. Ignacego 245-1-16 159V-160R 19 R / FS 161 DM
7 4 1859 Szumsk Antonina Kupniewicz Iserna Andrzej Aniela Bączkowska Teodor Maniakowski i Marcjanna Kowalska ż. Alberta, asyst. Ignacy Gabruk i Magdalena Maniakowska ż. Bartłomieja 245-1-16 164V-165R 38 R / FS 166 DM
18 7 1859 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Józef Marcjanna Tomczuk Teodor Maniakowski i Marianna Śliwińska ż. Mikołaja, asyst. Jan Piątkowski i Marianna Smolińska z Malinowskich wdowa 245-1-16 169V-170R 60 R / FS 171 DM
24 10 1859 Szumsk Piotr Cymbaluk Iserna Kasper Magdalena Sikorska Tomasz Cymbaluk i Marcjanna Gabruk ż. Józefa 245-1-16 177V-178R 92 R / FS 179 DM
26 12 1859 Szumsk Stefania Husiatyńska Iserna Franciszek Lucyna Gabruk Teodor Maniakowski i Klara Husiatyńska ż. Jana 245-1-16 183V-184R 113 R / FS 185 DM 0
24 3 1860 Szumsk Józef Gabruk Iserna Ignacy Ludwika Stelmaszczuk Teodor Maniakowski i Marianna Śliwińska ż. Mikołaja 245-1-18 180V-181R 22 R 184 DM
27 8 1860 Szumsk Joanna Mostyńska Iserna Władysław Marianna Błażczuk Jan Iwanczuk i Marcjanna Gabruk ż. Józefa 245-1-18 194V-195R 78 R 198 DM
5 11 1860 Szumsk Marianna Krajewska Hucisko Surażskie Jan Katarzyna Stelmaszczuk Andrzej Woźniuk i Ludwika Gabruk ż. Ignacego 245-1-18 200V-201R 102 R 204 DM
28 11 1860 Szumsk Franciszka Lewandowska Chodaki Wincenty Zuzanna Gabruk Jakub Sikorski i Józefa Lewandowska ż. Jana 245-1-18 202V-203R 109 R 206 DM
10 1 1861 Szumsk Paweł Mostyński Iserna Jan Konstancja Gabruk 245-1-17 172V-173R 14 R
30 9 1861 Szumsk Franciszek Hulewicz Kąty Antoni Franciszka Gabruk 245-1-17 187V-188R 73 R
16 10 1861 Szumsk Teresa Jasińska Kąty Szymon Antonina Gabruk 245-1-17 187V-188R 75 R
7 4 1862 Szumsk Jan Cymbaluk Iserna Kasper Magdalena Sikorska Józef Gabruk i Klara Husiatyńska ż. Jana 245-1-19 155V-156R 27 R 269-270 DM
22 6 1862 Szumsk Jan Lewandowski Chodaki Wincenty Zuzanna Gabruk Wawrzyniec Gabruk i Anna Skurska z Rawskich wdowa 245-1-19 158V-159R 37 R 275-276 DM
25 7 1862 Szumsk Jan Głowacki Iserna Franciszek Karolina Kupniewicz Teodor Maniakowski i Marcjanna Gabruk ż. Józefa 245-1-19 160V-161R 47 R 279-280 DM 0
8 9 1862 Szumsk Jan Jasiński Kąty Franciszek Józefa Gabruk Jan Sikorski i Franciszka Hulewicz ż. Antoniego 245-1-19 164V-165R 64 R 287-288 DM
11 9 1862 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Paweł Joanna Mostyńska Paweł Głowacki i Marianna Śliwińska ż. Mikołaja, asyst. Bazyli Mostyński i Marcjanna Gabruk ż. Józefa 245-1-19 165V-166R 66 R 289-290 DM
22 9 1862 Szumsk Paulina Gabruk Iserna Ignacy Ludwika Stelmaszuk Albert Kowalski i Klara Husiatyńska ż. Jana 245-1-19 165V-166R 68 R 289-290 DM
4 1 1863 Szumsk Kasper Smoliński Iserna Michał Katarzyna Gabruk Józef Gabruk, Marianna Śliwińska ż. Mikołaja 245-1-21 174V-175R 2 R RK
26 5 1863 Szumsk Marianna Mostyńska Iserna Jan Konstancja Gabruk Teodor Mąsiakowski, Józefa Jasińska ż. Franciszka 245-1-21 184V-185R 45 R RK
17 8 1863 Szumsk Paweł Gabruk Iserna Józef Marcelina Martyniuk Marciniuk Franciszek Głowacki, Barbara Jarmolińska ż. Augusta 245-1-21 190V-191R 70 R RK
20 9 1863 Szumsk Lucyna Gabruk Chodaki Wawrzyniec Katarzyna Tomczuk Jan Lewandowski, Joanna Rawska ż. Kaspra 245-1-21 193V-194R 84 R RK
7 11 1863 Szumsk Marianna Husiatyńska Iserna Franciszek Lucyna Gabruk Teodor Maniakowski, Klara Husiatyńska ż. Jana 245-1-21 198V-199R 104 R RK
21 11 1863 Szumsk Marianna Jasińska Kąty Jan Marianna Gabruk Franciszek Giżycki, Franciszka Jasińska ż. Pawła 245-1-21 200V-201R 110 R RK
17 2 1864 Szumsk Konstancja Rawska Chodaki Jan Marianna Gabruk 245-1-20 146V-147R 15 R
2 10 1864 Szumsk Franciszek Gabruk Kąty Wojciech Tekla Kucharska 245-1-20 169V-170R 84 R
22 10 1864 Szumsk Jan Lewandowski Chodaki Wincenty Zuzanna Gabruk chł. Jakub Lewandowski, Joanna Rawska ż. em. żołn. kaspra 245-1-20 172V-173R 91 R
23 10 1864 Szumsk Urszula Gabruk Iserna Ignacy Ludwika Stelmaszczuk 245-1-20 172V-173R 93 R
26 9 1870 Szumsk Wincenty Smoliński Iserna Michał Katarzyna Mostyńska Mikołaj Maniakowski, Franciszka Gabruk ż. Piotra 1-53 21V-22R 87 T RK
14 9 1870 Szumsk Marianna Lewandowska Chodaki Wincenty Zuzanna Gabruk Feliks Kowalczuk, Aniela Skurska ż. Jakuba 1-53 20V-21R 84 T RK
6 8 1870 Szumsk Józef Jasiński Kąty Franciszek Józefa Gabruk Tomasz Kasperski, Antonina Lubecka ż. Arseniusza 1-53 18V-19R 72 T RK
23 2 1870 Szumsk Piotr Gabruk Kąty Piotr Magdalena Sińkowska Łukasz Matkowski, Tekla Gabruk ż. Wojciecha 1-53 5V-6R 24 T RK
13 2 1870 Szumsk Paulina Gabruk Iserna Jan Franciszka Maniak Łukasz Maniak, Maria Smolińska ż. Adama 1-53 4V-5R 20 T RK
11 1 1870 Szumsk Antoni Białobrzycki Kąty Jan Urszula Gabruk Wawrzyniec Kucharski, Franciszka Jasińska ż. Michała 1-53 2V-3R 6 T RK
2 1 1872 Szumsk Jan Chwedorowicz Kąty Antoni Franciszka Gabruk 426-1-65 1V-2R 2 T
1 4 1872 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Kasper Magdalena Sikorska Tomasz Gabruk, Tekla Gabruk ż. Wojciecha 426-1-65 9V-10R 34 T
29 7 1872 Szumsk Feliks Lewandowski Chodaki Wincenty Zuzanna Gabruk 426-1-65 16V-17R 62 T
25 7 1872 Szumsk Marcelina Jarmolińska Cyranka Piotr Klara Gabruk 426-1-65 16V-17R 64 T
17 9 1872 Szumsk Józef Gabruk Iserna Piotr Franciszka Maniakowska Ignacy Gabruk, Joanna Gabruk ż. Pawła 426-1-65 26V-27R 90 T
1 10 1872 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty Szymon Antonina Gabruk 426-1-65 27V-28R 93 T
10 11 1872 Szumsk Elżbieta Gabruk Iserna Ludwik Aleksandra Marciniuk 426-1-65 30V-31R 107 T
24 12 1872 Szumsk Franciszka Gabruk Iserna Wojciech Tekla Kucharska 426-1-65 35V-36R 127 T
4 9 1873 Szumsk Marianna Chruszczewska Kąty Stefan Franciszka Jasińska chrz. 9.09 Piotr Gabruk, Marianna Sikorska ż. Jana 1-226 89V-90R 85 T DM 408
16 9 1873 Szumsk Marianna Białobrzycka Kąty Jan Urszula Gabruk chrz. 18.09 Tomasz Kasperski, Franciszka Jasińska 1-226 90V-91R 90 T 409 DM
27 9 1873 Szumsk Mikołaj Gabruk Iserna Paweł Joanna Mostyńska chrz. 28.09 Piotr Gabruk, Barbara Maniakowska ż. Łukasza 1-226 91V-92R 93 T DM 410
21 10 1873 Szumsk Piotr Gabruk Iserna Wincenty Dorota Iwanicka chrz. 22.10 Jajetan Wereszczyński, Tekla Gabruk 1-226 94V-95R 106 T DM 413
16 3 1874 Szumsk Paulina Wereszczyńska Iserna Kajetan Joanna Jasińska chrz. 26.03 Paweł Gabruk, Tekla Gabruk ż. Wojciecha 1-227 8V-9R 31 T DM 513
3 5 1874 Szumsk Katarzyna Fedorowicz Kąty Antoni Franciszka Gabruk chrz. 4.05 Ludwik Kiryjczuk, Motoria Chruszczewska ż. Grzegorza 1-227 12V-13R 47 T DM 517
31 10 1874 Szumsk Ignacy Smoliński Waśkowce Franciszek Marianna Gabruk chrz. 1.11 Jakub Malicki, Wiktoria Godzińska ż. Andrzeja 1-227 25V-26R 99 T 530 DM
12 11 1874 Szumsk Józef Gabruk Iserna Jan Agnieszka Sikorska chrz. 13.11 Tomasz Gabruk, Anna Smolińska ż. Antoniego 1-227 28V-29R 110 T DM 533
19 1 1876 Szumsk Anna Śliwińska Iserna Mikołaj Marianna Gabruk chrz. 25.01 Kasper Zieliński, Anna Chuina ż. Jana 1-228 2V-3R 6 T DM 585
3 4 1876 Szumsk Józef Smoliński Iserna Mikołaj Marianna Smolińska chrz. 5.04 Łukasz Mostyński, Aniela Gabruk ż. Jana 1-228 10V-11R 40 T DM 593
3 4 1876 Szumsk Józef Wereszczyński Iserna Piotr Marianna Minkowska chrz. 5.04 Jan Jasiński, Tekla Gabruk ż. Wojciecha 1-228 11V-12R 41 T DM 594
18 4 1876 Szumsk Wincenty Leszczyński Kąty Jan Teresa Gabruk? chrz. 29.04 Adam Sińkowski, Franciszka Jasińska ż. Michała 1-228 14V-15R 56 T DM 597
17 6 1876 Szumsk Jan Jasiński Kąty Józef Franciszka Iwańczuk/Gabruk chrz. 27.06 Łukasz Tomaszewski, Agnieszka Kucharska ż. Feliksa 1-228 18V-19R 70 T DM 601
15 8 1876 Szumsk Jan Gabruk Iserna Kazimierz Joanna Kupniewicz chrz. 16.08 Paweł Gabruk, Marianna Maniakowska ż. Franciszka 1-228 23V-24R 93 T DM 606
2 9 1876 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Ludwik Aleksandra Marciniuk chrz. 10.09 Franciszek Gabruk, Tekla Gabruk ż. Wojciecha 1-228 25V-26R 103 T DM 608
6 10 1876 Szumsk Antoni Milniczuk Kąty Antoni Franciszka Gabruk chrz. 10.10 Stefan Bilecki, Franciszka Kucharska ż. Wincentego 1-228 26V-27R 108 T DM 609
16 11 1876 Szumsk Mikołąj Gabruk Chodaki Marcin Katarzyna Sopińska chrz. 25.11 Antoni Kucharski, Anna Kowalska ż. Feliksa 1-228 31V-32R 130 T DM 614
25 11 1876 Szumsk Antonina Gabruk Iserna Franciszek Ludwika Leszczyńska chrz. 28.11 Tomasz Gabruk, Barbara Maniakowska ż. Łukasza 1-228 32V-33R 133 T DM 615
9 1 1877 Szumsk Paulina Jasińska Kąty Franciszek Józefa Gabruk chrz. 10.01 Jan Gabruk, Antonina Isernicka ż. Arsena 1-229 1V-2R 3 T DM 647
29 4 1877 Szumsk Antoni Skorski Chodaki Józef Teresa Nowicka chrz. 30.04 Marcin Gabruk, Franciszka Rawska ż. Józefa 1-229 12V-13R 48 T DM 658
15 6 1877 Szumsk Jan Mostyński Iserna Paweł Joanna Cymbaluk/Gabruk chrz. 25.06 Feliks Maniakowski, Katarzyna Chwedorowicz ż. Marcina 1-229 17V-18R 66 T DM 663
14 9 1877 Szumsk Karol Maniakowski Iserna Feliks Marianna Osiatyńska chrz. 15.09 Jan Gabruk, Joanna Gabruk ż. Pawła 1-229 26V-27R 101 T DM 672
2 10 1877 Szumsk Karol Gabruk Iserna Wawrzyniec Marianna Jasińska chrz. 2.10 Gmitr Woźniuk, Tekla Gabruk ż. Wojciecha 1-229 29V-30R 114 T DM 675
2 10 1877 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Wawrzyniec Marianna Jasińska chrz. 2.10 Michał Tomczuk, Marianna Franczuk ż. Daniela 1-229 29V-30R 115 T DM 675
10 10 1877 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Bartłomiej Paulina Maniakowska chrz. 18.10 Jan Gabruk, Agnieszka Maniakowska ż. Grzegorza 1-229 30V-31R 120 T DM 676
11 12 1877 Szumsk Stanisław Tomczuk Chodaki Michał Aniela Tomczuk chrz. 11.12 Marcin Gabruk, Anna Lewandowska ż. Jana 1-229 34V-35R 133 T DM 680
26 12 1877 Szumsk Stanisław Chwedorowicz Kąty Antoni Franciszka Gabruk chrz. 6.01.1878 Paweł Kiryjczuk, Agnieszka Kucharska ż. Franciszka 426-1-230 2V-3R 5 T DM 717
11 2 1878 Szumsk Antoni Gabruk Iserna Jan Agnieszka Sikorska chrz. 12.02 Mikołaj Smoliński, Franciszka Gabruk ż. Tomasza 426-1-230 5V-6R 20 T DM 720
26 3 1878 Szumsk Marianna Smolińska Iserna Mikołaj Marianna Barańska chrz. 27.03 Jan Gabruk, Barabara Maniakowska ż. Łukasza 426-1-230 8V-9R 32 T DM 723
6 7 1878 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Wojciech Tekla Kucharska chrz. 9.07 Grzegorz Maniakowski, Marianna Listowska ż. Daniela 426-1-230 19V-20R 75 T DM 734
18 8 1878 Szumsk Stefan Sikorski Kąty Paweł Magdalena Lewandowska chrz. 20.8 Jan Gabruk, Antonina Sikorska ż. Wincentego 426-1-230 24V-25R 96 T DM 739
9 9 1878 Szumsk Maria Gabruk Iserna Franciszek Józefa Jasińska chrz. 10.09 Kasper Jasiński, Lucyna Jasińska ż. Jana 426-1-230 26V-27R 105 T DM 741
25 9 1878 Szumsk Karolina Gabruk Iserna Kazimierz Joanna Kupniewicz chrz. 26.09 Marceli Fedorowicz, Lucyna Gabruk ż. Franciszka 426-1-230 28V-29R 114 T DM 743
25 10 1878 Szumsk Józef Maniakowski Iserna Grzegorz Agnieszka Jasińska chrz. 26.10 Paweł Gabruk, Tekla Gabruk ż. Wojciecha 426-1-230 31V-32R 129 T DM 746
12 11 1878 Szumsk Anna Gabruk Iserna Ludwik Aleksandra Franczuk chrz. 13.11 Tomasz Gabruk, Agnieszka Gabruk ż. Jana 426-1-230 32V-33R 137 T DM 747
19 11 1878 Szumsk Marcelina Lewandowska Chodaki Wincenty Zuzanna Gabruk chrz. 21.11 Józef Rawski, Franciszka Jasińska ż. Józefa 426-1-230 33V-34R 142 T DM 748
7 1 1879 Szumsk Tomasz Gabruk Iserna Piotr Franciszka Maniakowska Ludwik Tomczuk i Teresa Michałowska ż. Gabriela 01-226 119V-120R 7 T 438 DM
22 1 1879 Szumsk Jan Gabruk Chodaki Marcin Katarzyna Sopińska Józef Zieliński i Anna Kowalska ż. Feliksa 01-226 121V-112R 17 T 440 DM
27 1 1879 Szumsk Adam Śliwiński Zielony Dąb Mikołaj Marcjanna Gabruk Leon Paszkiewicz i Franciszka Paszkiewicz panna 01-226 121V-112R 18 T 440 DM
1 6 1879 Szumsk Jan Jarmoliński Cyranka Piotr Klara Gabruk Antoni Jarmoliński i Adela Jarmolińska ż. Ignacego 01-226 130V-131R 59 T 449 DM
10 7 1879 Szumsk Jan Wereszczyński Huta Moszkowa Kajetan Joanna Iwanicka Jan Głowacki i Tekla Gabruk ż. Wojciecha 01-226 133V-134R 70 T 452 DM
18 7 1879 Szumsk Anna Skorska Chodaki Józef Teresa Nowicka Antoni Kucharski i Katarzyna Gabruk ż. Marcina 01-226 134V-135R 74 T 453 DM
27 7 1879 Szumsk Paulina Giżycka Kąty Karol Marianna Kucharska Jan Gabruk i Katarzyna Kucharska ż. Andrzeja 01-226 135V-136R 77 T 454 DM
4 8 1879 Szumsk Anna Osiatyńska/Husiatyńska Iserna Wincenty Franciszka Maniakowska Wojciech Gabruk i Katarzyna Kucharska ż. Andrzeja 01-226 137V-138R 85 T 456 DM
15 10 1879 Szumsk Marianna Smolińska Iserna Tomasz Anna Husiatyńska Feliks Maniakowski i Agnieszka Gabruk ż. Jana 01-226 146V-147R 123 T 465 DM
20 10 1879 Szumsk Anna Gabruk Iserna Wawrzyniec Dorota Janicka Feliks Kowalski i Tekla Gabruk z. Wojciecha 01-226 147V-148R 125 T 466 DM
7 11 1879 Szumsk Józef Zieliński Iserna Piotr Katarzyna Gabruk Feliks Maniakowski i Marianna Smolińska ż. Mikołaja 01-226 150V-151R 137 T 469 DM
18 1 1881 Szumsk Agnieszka Sikorska Kąty Paweł Magdalena Lewandowska chrz. 22.01 Jan Gabruk, Marianna Jasińska ż. Karola 426-1-231 2V-3R 5 T DM 794
1 2 1881 Szumsk Karol Gabruk Iserna Jan Agnieszka Sikorska chrz. 2.02 Feliks Maniakowski, Małgorzata Husiatyńska ż. Karola 426-1-231 4V-5R 14 T DM 796
28 6 1881 Szumsk Piotr Gabruk Iserna Ludwik Aleksandra Marciniuk chrz. 29.06 Tomasz Gabruk, Tekla Gabruk ż. Wojciecha 426-1-231 19V-20R 75 T DM 811
20 11 1881 Szumsk Antonina Zielińska Iserna Piotr Katarzyna Gabruk chrz. 29.11 Jan Gabruk, Anastazja Mostyńska ż. Antoniego 426-1-231 37V-38R 151 T DM 829
11 12 1881 Szumsk Antoni Husiatyński Iserna Wincenty Franciszka Maniakowska chrz. 13.12 Jan Gabruk, Józefa Gabruk ż. Franciszka 426-1-231 38V-39R 156 T DM 830
13 2 1882 Szumsk Antonina Jasińska Kąty Karol Marianna Sikorska Jan Gabruk, paulina Kucharska ż. Kaspra 426-1-232 293V-294R 18 T
19 2 1882 Szumsk Karol Gabruk Iserna Wawrzyniec Dorota Listowska Wojciech Gabruk, Antonina Wereszczyńska ż. Antoniego 426-1-232 293V-294R 20 T
13 6 1882 Szumsk Rozalia Jarmolińska Cyranka Antoni Antonina Gabruk Marian Jarmoliński, Antonina Kowalska ż. Ludwika 426-1-232 304V-305R 64 T
1 10 1882 Szumsk Aniela Wereszczyńska Hucisko Moszkowe Kajetan Joanna Janicka Wojciech Gabruk, Anna Zielińska ż. Grzegorza 426-1-232 316V-317R 110 T
27 10 1882 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Franciszek Lucyna Leszczyńska Tomasz Gabruk, Tekla Gabruk ż. Wojciecha 426-1-232 320V-321R 127 T
6 10 1882 Szumsk Marianna Śliwińska Chodaki Grzegorz Konstancja Rawska Marcin Gabruk, Anna Kowalczuk ż. Feliksa 426-1-232 320V-321R 130 T
11 11 1882 Szumsk Marcjanna Rawska Chodaki Józef Marianna Nowicka Marcin Gabruk, Teresa Skorska ż. Józefa 426-1-232 321V-322R 134 T
22 11 1882 Szumsk Jan Gabruk Iserna Franciszek Józefa Jasińska Kasper Jasiński, Franciszka Fedorowicz ż. Antoniego 426-1-232 323V-324R 139 T
2 12 1882 Szumsk Adolfina Jarmolińska Cyranka Piotr Klara Gabruk Antoni Jarmoliński, Józefa Sopińska ż. Wincentego 426-1-232 326V-327R 150 T
27 2 1885 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Antoni Marianna Sikorska Józef Kucharski, Agnieszka Gabruk ż. Jana 426-1-232 170V-171R 27 T
16 6 1885 Szumsk Józef Sikorski Kąty Paweł Magdalena Lewandowska Jan Gabruk, Anna Maniakowska ż. Antoniego 426-1-232 178V-179R 66 T
4 7 1885 Szumsk Józefa Gabruk Iserna Jan Marianna Jasińska Andrzej Jasiński, Agnieszka Maniakowska ż. Grzegorza 426-1-232 179V-180R 75 T
14 7 1885 Szumsk Marian Gabruk Iserna Kazimierz s. Pawła Joanna Kupniewicz Wincenty Husiatyński, Urszula Białobrzycka ż. Jana 426-1-232 180V-181R 79 T
21 7 1885 Szumsk Magdalena Gabruk Iserna Ludwik Aleksandra Tomczuk Wawrzyniec Gabruk, Anna Gabruk ż. Antoniego 426-1-232 181V-182R 82 T
26 9 1885 Szumsk Adam Gabruk Iserna Franciszek Józefa Jasińska Wincenty Husiatyński, Zofia Mielnik 426-1-232 187V-188R 114 T
27 9 1885 Szumsk Waleria Gabruk Iserna Wawrzyniec Dorota Janicka Ludwik Gabruk, Agnieszka Maniak ż. Grzegorza 426-1-232 187V-188R 115 T
25 11 1885 Szumsk Katarzyna Rawska Chodaki Józef Marianna Nowicka Stefan Gabruk, Konstancja Śliwińska ż. Grzegorza 426-1-232 194V-195R 148 T
28 11 1885 Szumsk Mikołaj Zieliński Iserna Piotr Katarzyna Gabruk Antoni Mostyński, Agnieszka Gabruk ż. Jana 426-1-232 194V-195R 149 T
18 12 1885 Szumsk Antoni Husiatyński Iserna Wincenty Franciszka Maniak Antoni Maniakowski, Agnieszka Gabruk ż. Jana 426-1-232 196V-197R 155 T
12 4 1886 Szumsk Antonina Gabruk Iserna Wojciech Tekla Kucharska 426-1-232 239V-240R 55 T
20 6 1886 Szumsk Antoni Gabruk Iserna Antoni Anna Tomczuk 426-1-232 243V-244R 77 T
4 7 1886 Szumsk Józefa Jasińska Kąty Stefan Agnieszka Gabruk 426-1-232 246V-247R 91 T
16 12 1886 Szumsk Mikołaj Gabruk Iserna Jan Agnieszka Sikorska 426-1-232 263V-264R 171 T
4 1 1887 Szumsk Lucyna Gabruk Iserna IN Urszula c. nieślubna, Ludwik Gabruk i Tekla Gabruk ż. Wojciecha 426-1-232 83V-84R 7 DM 951 T
27 1 1887 Szumsk Petronela Lewandowska Chodaki Jan Aleksandra Sikorska Stefan Gabruk i Barbara ż. Marcina 426-1-232 85V-86R 20 DM 953 T
30 1 1887 Szumsk Franciszek Maniakowski Iserna Grzegorz Agnieszka Jasińska Antoni Mostyński i Marinna Gabruk ż. Jana 426-1-232 86V-87R 24 DM 954 T
15 2 1887 Szumsk Afanzy Wereszczyński Iserna Jan Marianna Gabruk Józef Tomczuk i Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 426-1-232 88V-89R 32 DM 956 T
16 2 1887 Szumsk Adolf Fedorowicz Kąty Antoni Franciszka Gabruk Franciszek Gabruk i Agnieszka Jasińska ż. Stefana 426-1-232 88V-89R 33 DM 956 T
3 4 1887 Szumsk Franciszek Śliwiński Chodaki Wawrzyniec Konstancja Rawska Stefan Gabruk i Marianna Rawska ż. Józefa 426-1-232 91V-92R 49 DM 959 T
22 4 1887 Szumsk Wojciech Gabruk Chodaki Stefan Elżbieta Kasiuba Antoni Kucharski i Aleksandra Lewandowska ż. Jana 426-1-232 94V-95R 64 DM 962 T
29 6 1887 Szumsk Paulina Sikorska Kąty Paweł Magdalena Sikorska Antoni Maniakowski i Agnieszka Gabruk ż. Jana 426-1-232 100V-101R 95 DM 968 T
24 7 1887 Szumsk Paulina Gabruk Iserna Kazimierz Joanna Kupniewicz Ignacy Błaszczuk i Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 426-1-232 102V-103R 102 DM 970 T
20 8 1887 Szumsk Adolf Gabruk Iserna Stanisław Aniela Podhorodecka Wasyl Jakuszewski i Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 426-1-232 105V-106R 119 DM 973 T
18 8 1887 Szumsk Bronisława Gabruk Iserna Jan Marianna Jasińska Andrzej Jasiński i Agnieszka Maniakowska ż. Grzegorza 426-1-232 105V-106R 120 DM 973 T
13 10 1887 Szumsk Wiktor Skorski Chodaki Piotr Katarzyna Gabruk Stefan Gabruk i Teresa Skorska ż. Józefa 426-1-232 110V-111R 143 DM 978 T
25 10 1887 Szumsk Sabina Gabruk Iserna Józef Marianna Mokusińska Ludwik Gabruk i Katarzyna Zielińska ż. Piotra 426-1-232 111V-112R 147 DM 979 T
19 1 1889 Szumsk Agnieszka Sikorska Kąty Paweł Urszula Gabruk Jakub Sikorski i Franciszka Teodorowicz ż. Antoniego 426-1-232 2V-3R 7 T 868 DM
11 3 1889 Szumsk Marianna Krajewska Hucisko Surażkie Mikołaj Ludwika Kukurowska Grzegorz Gabruk i Józefa Gabruk ż. Franciszka 426-1-232 8V-9R 38 T 874 DM
4 9 1889 Szumsk Rozalia Lewandowska Chodaki Jan Aleksandra Gabruk Piotr Sikorski i Barbara Mielnik ż. Marcina 426-1-232 26V-27R 126 T 892 DM
9 9 1889 Szumsk Anna Gabruk Iserna Franciszek Józefa Jasińska Kasper Jasiński i Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 426-1-232 27V-28R 130 T 893 DM
18 12 1889 Szumsk Adela Jasińska Waśkowce Kazimierz Petronela Gabruk Adam Sikorski i Marianna Jasińska ż. Jana 426-1-232 38V-39R 191 T 904 DM
30 12 1889 Szumsk Tomasz Gabruk Iserna Grzegorz Antonina Oręba Wincenty Husiatyński i Józefa Gabruk ż. Franciszka 426-1-232 39V-40R 197 T 905 DM
4 1 1890 Szumsk Lucyna Sikorska Kąty Paweł Urszula Gabruk Jan Jasiński, Barbara Jasińska panna 426-1-233 100V-101R 2 T
15 1 1890 Szumsk Paulina Śliwińska Chodaki Hieronim Klementyna Lewandowska Józef Skorski, Elżbieta Gabruk ż. Stefana 426-1-233 102V-103R 14 T
17 1 1890 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Jan Agnieszka Sikorska Wojciech Gabruk, Józefa Gabruk ż. Franciszka 426-1-233 103V-104R 17 T
9 2 1890 Szumsk Karolina Gabruk Iserna Józef Marianna Mokusińska Antoni Mostyński, Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 426-1-233 106V-107R 34 T
10 2 1890 Szumsk Karolina Fedorowicz Kąty Antoni Franciszka Gabruk Franciszek Gabruk, Marianna Kucharska ż. Mikołaja 426-1-233 107V-108R 37 T
28 2 1890 Szumsk Tomasz Sińkowski Hucisko Horodyskie Wojciech Joanna Kasiuba Jakub Łosiński, Elżbieta Gabruk ż. Stefana 426-1-233 109V-110R 49 T
7 3 1890 Szumsk Tomasz Tomczuk Załuże Jan Małgorzata Gabruk Franciszek Błaszczuk, Marianna Tomczuk ż. Daniela 426-1-233 110V-111R 54 T
24 3 1890 Szumsk Karol Gabruk Iserna Stanisław Aniela Mikołaj Kucharski, Katarzyna Okorska ż. Piotra 426-1-233 112V-113R 61 T
15 5 1890 Szumsk Jan Gabruk Iserna Wawrzyniec Dorota Janicka 426-1-233 115V-116R 79 T
11 10 1890 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Antoni Anna Tomczuk 426-1-233 130V-131R 147 T
8 10 1890 Szumsk Paulina Zielińska Hucisko Pikulskie Piotr Katarzyna Gabruk 426-1-233 130V-131R 148 T
31 1 1891 Szumsk Karolina Gabruk Iserna Franciszek Józefa Jasińska 426-1-233 4V-5R 16 T
26 2 1891 Szumsk Aleksander Jasiński Kąty Kazimierz Agnieszka Gabruk 426-1-233 8V-9R 31 T
6 3 1891 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Grzegorz Antonina Oręba 426-1-233 9V-10R 34 T
20 5 1891 Szumsk Piotr Gabruk Iserna Stanisław Aniela Grudecka 426-1-233 19V-20R 75 T
28 7 1891 Szumsk Franciszek Gabruk Chodaki Stefan Elżbieta Kasiuba 426-1-233 26V-27R 104 T
22 8 1891 Szumsk Józef Gabruk Iserna Kazimierz Joanna Kupniewicz 426-1-233 29V-30R 113 T
1 10 1891 Szumsk Marian Skorski Chodaki Piotr Katarzyna Gabruk 426-1-233 35V-36R 140 T
4 11 1891 Szumsk Karolina Gabruk Iserna Jan Marianna Jasińska 426-1-233 93V-94R 165 T
27 12 1893 Szumsk Jasiński Kąty Stefan Agnieszka Gabruk 426-1-233 266R 2 T
9 1 1893 Szumsk Paweł Usiatyński Iserna Jan Marianna Listowska Franciszek Gabruk, Małgorzata Usiatyńska ż. Karola 72V-73R 9 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDX6?i=199&cat=833998
18 3 1893 Szumsk Franciszek Usiatyński Iserna Wincenty Franciszka Maniak Maniakowska Antoni Mytiński, Józefa Gabruk ż. Franciszka 81V-82R 45 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDL?i=208&cat=833998
29 3 1893 Szumsk Barbara Gabruk Iserna Kazimierz Joanna Kupniewicz Tomasz Gabruk, Antonina Śliwińska ż. Antoniego 82V-83R 52 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDXF?i=209&cat=834001
16 5 1893 Szumsk Paulina Maniakowska Iserna Feliks Maria Husiatyńska Jan Gabruk, Barbara Maniakowska ż. Łukasza 87V-88R 70 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDFS?i=214&cat=833999
26 5 1893 Szumsk Antonina Maniakowska Iserna Antoni Anna Sikorska Jan Gabruk, Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 89R 77 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8Y?i=216&cat=833998
22 9 1893 Szumsk Mateusz Gabruk Iserna Franciszek Józefa Jasińska Mikołaj Krajewski, Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 102V-103R 133 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8V?i=230&cat=833998
11 9 1893 Szumsk Tekla Gabruk Iserna Antoni Anna Tomczuk Jan Tomczuk, Maria Gabruk ż. Józefa 102V-103R 134 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8V?i=230&cat=833999
27 9 1893 Szumsk Mikołaj Gabruk Iserna Jerzy Antonina Oremba Antoni Śliwiński, Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 102V-103R 136 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8V?i=230&cat=834001
29 10 1893 Szumsk Maria Sikorska Chodaki Piotr Paulina Łukomska Stefan Gabruk, Marianna Rawska ż. Józefa 107V-108R 154 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDBV?i=236&cat=833999
31 10 1893 Szumsk Walery Gabruk Załuże Franciszek Joanna Oborska Feliks Tomczuk, Agnieszka Siruk panna 108V-109R 158 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD19?i=238&cat=833999
6 11 1893 Szumsk Marcelina Gabruk Chodaki Stanisław Elżbieta Kasiuba Piotr Sikorski, Barbara Melniczuk ż. Maksyma 110V-111R 165 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8S?i=240&cat=833998
19 4 1894 Szumsk Jan Sikorski Kąty Paweł Urszula Gabruk 426-1-233 279V-280R 58 T
19 4 1894 Szumsk Katarzyna Sikorska Kąty Paweł Urszula Gabruk 426-1-233 279V-280R 59 T
20 10 1894 Szumsk Ludwik Rymarczuk Załuże Franciszek Józefa Gabruk Adolf Tomczuk, Anna Marciniuczka panna 426-1-233 298V-299R 134 T
22 2 1895 Szumsk Piotr Magnuszewski Iserna Jan Maria Gabruk 426-1-233 175V-176R 37 T
20 4 1895 Szumsk Karol Gabruk Iserna Wawrzyniec Dorota Janicka 426-1-233 182V-183R 65 T
21 5 1895 Szumsk Feliks Gabruk Iserna Mikołaj Dorota Gabruk 426-1-233 186V-187R 82 T
20 8 1895 Szumsk Adolf Gabruk Iserna Józef Marianna Oborska 426-1-233 200V-201R 138 T
11 10 1895 Szumsk Marianna Gabruk Załuże Franciszek Joanna Oborska 426-1-233 208V-209R 170 T
13 12 1895 Szumsk Łucja Jasińska Kąty Kazimierz Petronela Gabruk 426-1-233 216V-217R 204 T
10 2 1898 Szumsk Bronisław Zieliński Hucisko Pikulskie Piotr Katarzyna Gabruk 426-1-234 7V-8R 28 T
20 4 1898 Szumsk Wojciech Maniakowski Iserna Jan Marianna Gabruk 426-1-234 14V-15R 56 T
30 4 1898 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Paweł Urszula Gabruk 426-1-234 16V-17R 64 T
24 5 1898 Szumsk Joanna Kucharska Chodaki Antoni Marianna Gabruk 426-1-234 18V-19R 72 T
29 8 1898 Szumsk Wincenty Jasiński Kąty Kazimierz Petronela Gabruk 426-1-234 34V-35R 134 T
14 9 1898 Szumsk Antoni Gabruk Iserna Franciszek Marianna Giżycka 426-1-234 37V-38R 146 T
1 10 1898 Szumsk Franciszek Suchodolski Iserna Jakub Antonina Gabruk 426-1-234 38V-39R 152 T
9 10 1898 Szumsk Franciszka Gabruk Iserna Mikołaj Dorota Gabruk 426-1-234 40V-41R 157 T
16 11 1898 Szumsk Michał Gabruk Iserna NN Stefanina 426-1-234 46V-47R 181 T
23 9 1899 Szumsk Aleksander Gabruk 426-1-235 34V 136 T
4 10 1899 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty Stefan Agnieszka Gabruk 426-1-235 39V-40R 157 T
9 11 1899 Szumsk Paulina Gabruk Iserna Józef Franciszka Maniakowska 426-1-235 45V-46R 184 T
15 1 1901 Szumsk Antonina Sikorska Kąty Paweł Urszula Gabruk 0.1-236 338V-339R 15 T
2 2 1901 Szumsk Antoni Suchodolski Iserna Jakub Antonina Gabruk 0.1-236 339V-340R 20 T
1 3 1901 Szumsk Antonina Gabruk Iserna Józef Marianna Jasińska 0.1-236 342V-343R 31 T
11 6 1901 Szumsk Adolf Gabruk Iserna Wojciech Józefa Śliwińska 0.1-236 357V-358R 96 T
4 8 1901 Szumsk Bronislaw Gabruk Iserna Antoni Marcelina Kucharska Józef Kucharski, Tekla Mostyńska ż. Mikołaja 0.1-236 363V-364R 119 T
18 8 1901 Szumsk Marianna Świątkowska Iserna Józef Antonina Gabruk 0.1-236 367V-368R 136 T
26 8 1901 Szumsk Adolf Sikorski Chodaki Antoni Katarzyna Babiżewska Jan Gabruk, Anna Sikorska panna 0.1-236 368V-369R 139 T
7 10 1901 Szumsk Antoni Wereszczyński Iserna Jan Maria Gabruk 0.1-236 376V-377R 173 T
5 2 1902 Szumsk Aleksander Suchodolski Iserna Jakub Antonina Gabruk 426-1-236 232V-233R 27 T
16 2 1902 Szumsk Feliks Gabruk Iserna Józef Franciszka Maniakowska 426-1-236 236V-237R 43 T
17 2 1902 Szumsk Karol Gabruk Iserna Jan Teresa Mokosińska 426-1-236 237V-238R 45 T
17 3 1902 Szumsk Józef Gabruk Iserna Piotr Antonina Osińska 426-1-236 241V-242R 62 T
2 5 1902 Szumsk Antonina Gabruk Iserna Franciszek Józefa Jasińska 426-1-236 248V-249R 89 T
2 7 1902 Szumsk Józef Gabruk Chodaki Jan Marianna Baranowska 426-1-236 255V-256R 119 T
2 9 1902 Szumsk Stefanina Jasińska Kąty Ignacy Paulina Gabruk 426-1-236 265V-266R 157 T
6 9 1902 Szumsk Maria Gabruk Iserna Mikołaj Dorota Gabruk 426-1-236 267V-268R 165 T
8 10 1902 Szumsk Wiktoria Gabruk Chodaki Stefan Elżbieta Kasiuba 426-1-236 272V-273R 186 T
22 10 1902 Szumsk Karolina Gabruk Iserna Tomasz Maria Gabruk 426-1-236 274V-275R 194 T
5 6 1903 Szumsk Domicela Jasińska Kąty Kazimierz Petronela Gabruk 0.1-237 24V-25R 95 T
23 7 1903 Szumsk Teofila Maniakowska Iserna Hieronim Anna Gabruk 0.1-237 33V-34R 130 T
15 10 1903 Szumsk Adolfa Jasińska Kąty Stefan Aniela Gabruk 0.1-237 43V-44R 170 T
18 10 1903 Szumsk Bronisław Gabruk Iserna Antoni Anna Tomczuk 0.1-237 43V-44R 171 T
17 11 1903 Szumsk Stanisław Gabruk Iserna Tomasz Marianna Gabruk 0.1-237 50V-51R 200 T
9 12 1903 Szumsk Jan Gabruk Iserna Antoni Antonina Kucharska 0.1-237 55V-56R 220 T
4 1 1904 Szumsk Karolina Gabruk Iserna Franciszek Maria Girzycka 426-1-238 2V-3R 5 T
12 2 1904 Szumsk Paulina Gabruk Iserna Jan Teresa Mokosińska 426-1-238 11V-12R 41 T
14 1 1904 Szumsk Jan Sikorski Kąty Paweł Urszula Gabruk 426-1-238 11V-12R 43 T
18 4 1904 Szumsk Bronisława Tomczuk Załuże Jan Anna Gabruk Franciszek Gabruk, Lucyna Jasińska ż. Karola 426-1-238 22V-23R 85 T
2 9 1904 Szumsk Stefan Wereszczyński Iserna Jan Marianna Gabruk 426-1-238 38V-39R 150 T
20 11 1904 Szumsk Marianna Maniakowska Iserna Hieronim Marianna Gabruk 426-1-238 46V-47R 185 T
19 1 1905 Szumsk Helena Gabruk Iserna Antoni Marcelina Kucharska 426-1-236 158V-159R 14 T
19 3 1905 Szumsk Józefa Suchodolska Iserna Jakub Antonina Gabruk 1260 426-1-236 163V-164R 37 T
20 2 1905 Szumsk Antoni Gabruk Iserna Piotr Antonina Jasińska 426-1-236 166V-167R 51 T
13 10 1905 Szumsk Mikołaj Gabruk Iserna Józef Joanna Śliwińska 426-1-236 182V-183R 134 T
16 10 1905 Szumsk Wiktoria Gabruk Załuże Franciszek Joanna Oborska 426-1-236 183V-184R 137 T
25 12 1905 Szumsk Joanna Gabruk Chodaki Jan Maria Baranowska 426-1-236 192V-193R 181 T
22 8 1905 Dubno Jan Gabruk Listwin Franciszek Maria Giżycka z gm. Szumskiej, Michał Lewicki i Adolfina Soroczyńska ż. Antoniego 740-10-21 23V-24R 88 R 25 DM
20 1 1906 Szumsk Karolina Gabruk Iserna Tymoteusz Maria Gabruk 426-1-236 87V-88R 12 T
30 7 1906 Szumsk Paulina Gabruk Iserna Antoni Anna Tomczuk 426-1-236 106V-107R 109 T
18 9 1906 Szumsk Józefa Gabruk Iserna Józef Franciszka Maniakowska 426-1-236 113V-114R 142 T
5 10 1906 Szumsk Franciszka Świątkowska Iserna Józef Antonina Gabruk 426-1-236 115V-116R 154 T
18 10 1906 Szumsk Wiktor Gabruk Iserna Mikołaj Dorota Gabruk 426-1-236 117V-118R 162 T
31 10 1906 Szumsk Karol Tomczuk Załuże Jan Anna Gabruk 426-1-236 118V-119R 170 T
3 2 1907 Szumsk Karolina Jasińska Kąty Kazimierz Petronela Gabruk 426-1-236 4V-5R 20 T
22 3 1907 Szumsk Józefa Gabruk Iserna Antoni Marcelina Kucharska 426-1-236 13V-14R 62 T
28 3 1907 Szumsk Helena Gabruk Iserna Jan Teresa Mokosińska 426-1-236 13V-14R 64 T/FS DW
1 8 1907 Szumsk Józefa Maniakowska Iserna Hieronim Maria Gabruk 426-1-236 28V-29R 136 T
8 12 1907 Szumsk Józef Mostyński Iserna Franciszek Maria Gabruk 426-1-236 42V-43R 209 T
8 12 1907 Szumsk Marianna Suchodolska Iserna Jakub Antonina Gabruk 426-1-236 43V-44R 211 T
24 1 1908 Szumsk Dionizy Kokurowski Marynki Franciszek Feliksa Chruszczewska Antoni Gabruk, Paulina Jasińska ż. Piotra 426-1-97 4V-5R 16 T RK 609 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WV-1?i=608&cat=833998
15 1 1908 Szumsk Stanisława Przytomska Daniłówka Aleksander Paulina Paszkowska Piotr Gabruk, Maria Minkowska ż. Adama 426-1-97 5V-6R 21 T RK 610 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WK-F?i=609&cat=833998
23 1 1908 Szumsk córka Kokurowska Marynki Paweł Paulina Jasińska Piotr Gabruk, Marianna Sinkowska ż. Marcina 426-1-97 5V-6R 22 T RK 610 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WK-F?i=609&cat=833999
3 2 1908 Szumsk Marian Błaszczuk Załuże Adam Petronela Lewandowska Jan Gabruk, Lucyna Kucharska ż. Franciszka 426-1-97 5V-6R 23 T RK 610 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WK-F?i=609&cat=834000
1 3 1908 Szumsk Izydor Mortyński Iserna Mikołaj Antonina Łopuszańska Mikołaj Gabruk, Paulina Sikorska ż. Antoniego 426-1-97 10V-11R 46 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-Q?i=614&cat=833998
13 4 1908 Szumsk Jerzy Gabruk Marynki Michał Adela Jastrzembska Jerzy Jastrzembski, Ludwika Choina panna 426-1-97 13V-14R 63 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-Z?i=617&cat=834000
3 6 1908 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty Ignacy Paulina Gabruk Stefan Sikorski, Wiktoria Jasińska 426-1-97 19V-20R 95 T RK 624 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-7?i=623&cat=834002
31 7 1908 Szumsk Józefa Gabruk Iserna Piotr Antonina Jasińska Jan Garbowski, Aleksandra Smolińska ż. Józefa 426-1-97 25V-26R 122 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-R?i=629&cat=833999
14 8 1908 Szumsk Stanisława Wereszczyńska Iserna Jan Maria Gabruk Kazimierz Fedorowicz, Wiktoria Jampolska 426-1-97 27V-28R 133 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-F?i=631&cat=834000
26 8 1908 Szumsk Franciszka Lewandowska Chodaki Piotr Maria Sikorska Franciszek Kucharski, Maria Gabruk ż. Jana 426-1-97 28V-29R 136 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WX-8?i=632&cat=833998
12 10 1908 Szumsk Stanisława Gabruk Iserna Michał Dorota Gabruk Kazimierz Jasiński, Karolina Fedorowicz ż. Kamila 426-1-97 33V-34R 165 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HD-1?i=637&cat=834002
23 10 1908 Szumsk Waleria Gabruk Marynki Antoni Justyna Listowska Józef Listowski, Marianna Kokurowska ż. Stanisława 426-1-97 34V-35R 170 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WN-5?i=638&cat=834002
2 11 1908 Szumsk syn Maniakowski Iserna Antoni Antonina Fedorowicz Tomasz Gabruk, Wiktoria Jampolska wdowa 426-1-97 36V-37R 180 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WF-C?i=640&cat=834002
13 11 1908 Szumsk Joanna Melnik Mielnik Chodaki Stefan Katarzyna Rawska Jan Gabruk, Emilia Sikorska ż. Franciszka 426-1-97 38V-39R 187 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-9?i=642&cat=833999
6 11 1908 Szumsk Michalina Listowska Marynki Franciszek Anna Kucharska Antoni Gabruk, Anna Listowska ż. Józefa 426-1-97 38V-39R 190 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-9?i=642&cat=834002
16 12 1908 Szumsk Józef Tomczuk Załuże Marian Marianna Giżycka Franciszek Gabruk, Aleksandra Smolińska ż. Józefa 426-1-97 41V-42R 205 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-4?i=645&cat=834002
10 12 1908 Szumsk Anna Smolińska Iserna Antoni Elżbieta Maniakowska Tomasz Gabruk, Antonina Martyńska ż. Antoniego 426-1-97 42V-43R 206 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-1?i=646&cat=833998
21 12 1908 Szumsk Bronisław Białobrzycki Kąty Antoni Petronela Kucharska Józef Gabruk, Marcelina Jasińska ż. Jana 426-1-97 42V-43R 209 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-1?i=646&cat=834001
25 1 1909 Szumsk Wincenty Suchodolski Iserna Jakub Antonina Gabruk Jan Gabruk, Józefa Jasińska panna 53V-54R 12 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-3?i=878&cat=834003
21 4 1909 Szumsk Stanisława Gabruk Iserna Franciszek Maria Giżycka Adolf Gabruk, Adela Gabruk ż. Michała 61V-62R 60 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34L-N?i=886&cat=834003
1 5 1909 Szumsk Stanisława Tomczuk Załuże Jan Anna Gabruk Wincenty Tomczuk, Karolina Listowska ż. Franciszka 63V-64R 68 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-6?i=888&cat=833999
12 7 1909 Szumsk Stanisław Gabruk Iserna Józef Karolina Kucharska Tomasz Gabruk, Anna Gabruk ż. Józefa 69V-70R 103 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-J?i=894&cat=833998
18 7 1909 Szumsk Stanisława Gabruk Iserna Antoni Marcelina Kucharska Antoni Sikorski, Marianna Husiatyńska ż. Józefa 70V-71R 110 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-T?i=895&cat=833999
28 8 1909 Szumsk Aniela Maniakowska Iserna Hieronim Marianna Gabruk Adolf Gabruk, Antonina Gabruk ż. Piotra 73V-74R 129 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-M?i=898&cat=834000
1 10 1909 Szumsk Petronela Gabruk Załuże Franciszek Anna Oborska Jerzy Jasiński, Paulina Tomczuk ż. Karola 78V-79R 157 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R341-S?i=903&cat=833998
3 10 1909 Szumsk Franciszek Kasiuba Załuże Ludwik Anna Gabruk Michał Kasiuba, Paulina Marciniuk ż. Stefana 78V-79R 158 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R341-S?i=903&cat=833999
8 10 1909 Szumsk Mikołaj Świtecki Iserna Józef Antonina Gabruk Ludwik Jastrzembski, Antonina Jastrzembska ż. Stanisława 79V-80R 164 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-X?i=904&cat=833999
19 10 1909 Szumsk Franciszek Maniakowski Iserna Józef Karolina Jasińska Jan Gabruk, Antonina Gabruk ż. Piotra 81V-82R 175 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-8?i=906&cat=833998
15 12 1909 Szumsk Antoni Gabruk Iserna Jan Anna Maniakowska Jakub Suchodolski, Karolina Gabruk panna 87V-88R 214 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-W?i=912&cat=834001
23 12 1909 Szumsk Bronisław Gabruk Chodaki Jan Marianna Borowska Mikołaj Kucharski, Marianna Lewandowska ż. Piotra 88V-89R 219 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-L?i=913&cat=834000
13 1 1917 Szumsk Marianna Tomczuk Załuże Karol Paulina Kasiuba Franciszek Gabruk, Paulina Tomczuk ż. Karola 426-1-257 3R 5 T 5 RK
15 2 1917 Szumsk Antoni Gabruk Iserna Mikołaj Franciszka Kucharska Antoni Gabruk, Karolina Kucharska panna 426-1-257 7R 21 T 9 RK
27 2 1917 Szumsk Anna Gabruk Iserna Józef Franciszka Maniakowska Antoni Gabruk, Adela Gabruk ż. Michała 426-1-257 8R 27 T 10 RK
28 2 1917 Szumsk Paulina Kucharska Chodaki Mikołaj Magdalena Listowska Jan Gabruk, Franciszka Lewandowska ż. Karola 426-1-257 8R 28 T 10 RK
5 3 1917 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Tomasz Maria Gabruk Jan Sikorski, Karolina Gabruk ż. Józefa 426-1-257 9R 32 T 11 RK
25 4 1917 Szumsk Marcelina Gabruk Iserna Jan Anna Maniakowska Józef Gabruk, Anna Gabruk panna 426-1-257 14R 50 T 16 RK
10 5 1917 Szumsk Antonina Sikorska Iserna Józef Anna Listowska Mikołaj Sikorski, Franciszka Gabruk panna 426-1-257 18R 65 T 20 RK
30 6 1917 Szumsk Anna Gabruk Iserna Antoni Marcelina Kucharska Józef Gabruk, Franciszka Kucharska ż. Mikołaja 426-1-257 22R 83 T 24 RK 0
13 7 1917 Szumsk Stanisław Głowacki Drygany Józef Antonina Sawicka Karol Gabruk, Maria Antonowicz panna 426-1-257 26R 97 T 28 RK
10 8 1917 Szumsk Bronisław Gabruk Iserna Franciszek Maria Jasińska Jan Gabruk, Marianna Gabruk c. Antoniego 426-1-257 27R 101 T 29 RK
23 11 1917 Szumsk Klementyna Lewandowska Chodaki Karol Franciszka Giżycka Jan Gabruk, Magdalena Kucharska ż. Mikołaja 426-1-257 34R 130 T 36 RK
22 11 1917 Szumsk Mikołaj Smoliński Iserna Karol Anna Garbel Mikołaj Gabruk, Anna Sikorska ż. Józefa 426-1-257 35R 134 T 37 RK
7 12 1917 Szumsk Bronisław Gabruk Iserna Karol Karolina Listowska Piotr Gabruk, Stefania Chruszczewska ż. Mikołaja 426-1-257 36R 137 T 38 RK
30 1 1919 Szumsk Józef Jastrzembski [Jastrzębski] Iserna Bronisław Teresa Maniakowska Jan Gabruk, Stanisława Zacharowska 426-1-258 5R 15 T 7 RK
14 3 1919 Szumsk Marianna Kasiuba Załuże Ludwik Anna Gabruk Karol Tomczuk, Michalina Wróblewska 426-1-258 10R 34 T 12 RK
23 3 1919 Szumsk Janina Husiatyńska Iserna Franciszek Maria Krutewicz [Kretowicz] Adam Gabruk, Józefa Śliwińska 426-1-258 11R 38 T 13 RK
2 4 1919 Szumsk Władysław Fedorowicz Kąty Marian Stanisława Kucharska Karol Gabruk, Joanna Jasińska 426-1-258 12R 41 T 14 RK
14 5 1919 Szumsk Karolina Gabruk Iserna Antoni Marcelina Kucharska Jan Kucharski, Franciszka Gabruk 426-1-258 18R 67 T 20 RK
20 5 1919 Szumsk Maria Tomczuk Załuże Jan Anna Gabruk Karol Gabruk, Anna Kasiuba 426-1-258 19R 72 T 21 RK
16 6 1919 Szumsk Antoni Gabruk Iserna Ignacy Karolina Girzycka [Giżycka] Józef Sikorski, Franciszka Gabruk 426-1-258 21R 79 T 23 RK
22 6 1919 Szumsk Antonina Gabruk Iserna Franciszek Franciszka Girzycka [Giżycka] Franciszek Hulewicz, Maria Gabruk 426-1-258 22R 84 T 24 RK
9 7 1919 Szumsk Bronisław Gabruk Iserna Józef Franciszka Maniakowska Antoni Maniakowski, Anna Gabruk 426-1-258 24R 89 T 26 RK
20 7 1919 Szumsk Emilia Maniakowska Iserna Franciszek Antonina Gabruk Mikołaj Śliwiński, Marianna Kucharska 426-1-258 26R 98 T 28 RK
7 9 1919 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty Jan Maria Kucharska Adam Gabruk, Józefa Mokosińska 426-1-258 30R 114 T 32 RK
10 9 1919 Szumsk Aniela Gabruk Iserna Karol Karolina Listowska Tomasz Gabruk, Antonina Maniakowska 426-1-258 30R 116 T 32 RK
24 9 1919 Szumsk Aniela Gabruk Iserna Józef Karolina Kucharska Antoni Maniakowski, Marianna Wereszczyńska 426-1-258 32R 121 T 34 RK
31 9 1919 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Piotr Antonina Jasińska Adam Gabruk, Antonina Maniakowska 426-1-258 33R 126 T 35 RK
13 9 1919 Szumsk Wiktoria Gabruk Iserna Franciszek Maria Jasińska Adolf Tomczuk, Karolina Gabruk 426-1-258 33R 127 T 35 RK
7 10 1919 Szumsk Franciszek Maniakowski Iserna Antoni Antonina Kokurowska Józef Gabruk, Bronisława Maniakowska 426-1-258 35R 136 T 37 RK
12 10 1919 Szumsk Marianna Magnuszewska Iserna Piotr Maria Fedorowicz Franciszek Husiatyński, Franciszka Gabruk 426-1-258 38R 146 T 40 RK
1 11 1919 Szumsk Stanisław Suchodolski Iserna Jakub Antonina Gabruk Adam Gabruk, Karolina Gabruk 426-1-258 40R 155 T 42 RK
1 11 1919 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Jan Maria Lewandowska Mikołaj Śliwiński, Karolina Gabruk 426-1-258 43R 165 T 45 RK
13 3 1919 Szumsk Józef Jasiński Kąty Antoni Bronisława Husiatyńska chyba 13.03.1920, Antoni Sikorski, Maria Gabruk 426-1-259 147V T 215 RK
3 10 1920 Szumsk Filomena Gabruk Iserna Jan Jadwiga Szlachetko Franciszek Suchodolski, Wiktoria Szlachetko 426-1-259 4R 115 T 8 RK
16 10 1920 Szumsk Julian Kopiński Chodaki Wiktor Maria Sikorska Franciszek Gabruk, Karolina Unold 426-1-259 7R 130 T 11 RK
25 10 1920 Szumsk Anna Rawska Chodaki Jan Maria Gabruk Apolinary Unold, Franciszka Sikorska 426-1-259 8R 132 T 12 RK
27 10 1920 Szumsk Marceli Baranowski Kąty Franciszek Marianna Jasińska Mikołaj Kokurowski, Maria Gabruk 426-1-259 8R 134 T 12 RK 0
22 11 1920 Szumsk Stanisław Gabruk Iserna Franciszek Antonina [...]rska Mikołaj Śliwiński, Helena Gabruk 426-1-259 11R 149 T 15 RK
2 12 1920 Szumsk Helena Kucharska Kąty Jan Karolina Listowska Antoni Gabruk, Aniela Jasińska 426-1-259 11R 150 T 15 RK 0
2 1 1921 Szumsk Leontyna Maniakowska Iserna Mikołaj Bronisława Kucharska Mikołaj Gabruk, Antonina Maniakowska 426-1-259 49R 5 T 87 RK
27 2 1921 Szumsk Piotr Śliwiński Iserna Mikołaj Józefa Gordzilewska [Gordzielewska] Jakub Suchodolski, Maria Gabruk 426-1-259 54R 30 T 92 RK
17 3 1921 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Ignacy Karolina Girzycka [Giżycka] Tomasz Gabruk, Maria Gabruk 426-1-259 56R 40 T 94 RK
5 4 1921 Szumsk Adam Błażejewski Hucisko Pikulskie Józef Barbara Gabruk Karol Gabruk, Paulina Gabruk 426-1-259 59R 55 T 97 RK
1 4 1921 Szumsk Marian Smoliński Iserna Aleksander Maria Fedorowicz Ignacy Gabruk, Karolina Smolińska 426-1-259 60R 58 T 98 RK
17 8 1921 Szumsk Dominik Maniakowski Iserna Franciszek Antonina Gabruk Józef Sikorski, Maria Borlińska 426-1-259 72R 119 T 110 RK
29 8 1921 Szumsk Bolesław Gabruk Kąty [...] Maria Szymańska Paweł Jasiński, Rozalia Kucharska 426-1-259 73R 123 T 111 RK
20 9 1921 Szumsk Stanisław Gabruk Iserna [...] Maria Lewandowska Antoni Maniakowski, Anna Lewandowska 426-1-259 76R 136 T 114 RK
21 10 1921 Szumsk Stanisław Łukomski Iserna [...] Bronisława Gabrukowska [Gabruk] Mikołaj Gabruk, Petronela Dubicz 426-1-259 80R 157 T 118 RK 0
15 11 1921 Szumsk Franciszek Martyniuk [Marciniuk] Iserna Bazyli Stanisława Sikorska Aleksander Gabruk, Anna Sikorska 426-1-259 84R 176 T 122 RK
7 11 1921 Szumsk Stanisława Chruszczewska Iserna Mikołaj Stefania Gabruk Mikołaj Marcinkowski, Paulina Gabruk 426-1-259 85R 181 T 123 RK
22 12 1921 Szumsk Stanisława Gabruk Chodaki Stefan Tekla Woźniuk Mikołaj Kucharski, Julia Śliwińska 426-1-259 88R 199 T 126 RK
4 1 1922 Szumsk Stefan Gabruk Iserna Tomasz Maria Gabruk Piotr Magnuszewski, Karolina Gabruk 426-1-259 116R 3 T 180 RK
22 2 1922 Szumsk Feliks Jastrzębski Iserna Bronisław Teresa Maniakowska Antoni Gabruk, Józefa Maniakowska 426-1-259 124R 44 T 188 RK
7 3 1922 Szumsk Piotr Gabruk Iserna Karol Karolina Listowska Adam Gabruk, Paulina Gabruk panna 426-1-259 125R 50 T 189 RK
21 3 1922 Szumsk Marianna Tomczuk Michał Kamila Bilawicz [Bilewicz] Walery Gabruk, Anna Kasiuba ż. Ludwika 426-1-259 127R 60 T 191 RK
11 3 1922 Szumsk Helena Gabruk Marynki Antoni Justyna Listowska Feliks Gabruk, Karolina Kucharska ż. Jana 426-1-259 130R 75 T 194 RK
1 4 1922 Szumsk Marian Błażejewski Hucisko Pikulskie Leon Maria Gabruk Władysław Listowski, Władysława Zielińska ż. Marcelego 426-1-259 131R 78 T 195 RK
17 4 1922 Szumsk Bronisława Husiatyńska Iserna Adolf Karolina Jasińska Franciszek Usiatyński, Stanisława Gabruk ż. Bazylego 426-1-259 132R 81 T 196 RK
10 4 1922 Szumsk Maria Gabruk Iserna Antoni Emilia Wyrzykowska Piotr Sinkowski, Maria Gabruk panna 426-1-259 132R 82 T 196 RK
8 6 1922 Szumsk Wiktoria Błaszczuk Załuże Mikołaj Franciszka Gabruk Ignacy Gabruk, Marianna Błażczuk 426-1-259 138R 115 T 202 RK
27 7 1922 Szumsk Leon Gabruk Hurby Karol Maria Browkrzycka Stanisław Stawiński, Maria Gabruk panna 426-1-259 142R 132 T 206 RK
11 7 1922 Szumsk Bronisław Gabruk Iserna Franciszek Antonina Łukomska Franciszek Suchodolski, Maria Gabruk panna 426-1-259 143R 136 T 207 RK
20 7 1922 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Józef Franciszka Maniakowska Tomasz Gabruk, Karolina Gabruk ż. Karola 426-1-259 143R 137 T 207 RK
20 11 1922 Szumsk Franciszka Naumowicz Marynki Adolf Stanisława Sinkowska Antoni Gabruk, Karolina Białobrzycka panna 426-1-259 1R 220 T 3 RK
24 12 1922 Szumsk Stanisława Gabruk Załuże Walerian Marcelina Sikorska Cezary Wróblewski, Wincentyna Piotrowska ż. Stanisława 426-1-259 2R 227 T 5 RK
13 1 1923 Szumsk Maria Maniakowska Iserna Franciszek Józefa Gabruk Walery Gabruk, Teresa Jastrzębska ż. Bronisława 426-1-260 2R 9 T 5 RK
12 3 1923 Szumsk Aleksander Husiatyński Iserna Franciszek Józefa Gabruk Adam Gabruk, Karolina Giżycka ż. Mariana 426-1-260 8V 48 T 18 RK
17 3 1923 Szumsk Bronisław Gabruk Iserna Józef Karolina Kucharska Antoni Maniakowski, Anna Gabruk ż. Jana 426-1-260 9R 49 T 19 RK
13 6 1923 Szumsk Sabina Kokurowska Waśkowce Mikołaj Feliksa Baranowska Marian Romaszewski, Marianna Gabruk ż. Jana 426-1-260 18V 107 T 38 RK
23 7 1923 Szumsk Apolinary Śliwiński Chodaki Hieronim Julia Kruczewska Feliks Gabruk, Maria Śliwińska ż. Józefa 426-1-260 21V 125 T 44 RK
2 10 1923 Szumsk Bronisław Suchodolski Iserna Jakub Antonina Gabruk Franciszek Husiatyński, Józefa Mokosińska ż. Antoniego 426-1-260 28V 165 T 58 RK
1 11 1923 Szumsk Zygmunt Gabruk Iserna Antoni Emilia Tarkowska Piotr Zieliński, Paulina Maniakowska panna 426-1-260 32V 189 T 66 RK
10 12 1923 Szumsk Filipina Gabruk Iserna Jan Maria Lewandowska Antoni Maniakowski, Józefa Śliwińska ż. Mikołaja 426-1-260 35V 211 T 72 RK
10 12 1923 Szumsk Filipina Gabruk Iserna Jan Maria Lewandowska Antoni Maniakowski, Józefa |liwińska ż. Mikołaja 426-1-260 35V 211 T 72 RK
6 1 1924 Szumsk Julia Gabruk Chodaki Stefan Tekla Woźniuk [Woźniak] Mikołaj Kucharski, Maria Gabruk ż. Jana 426-1-261 3R 10 T 7 RK
1 1 1924 Szumsk Zygmunt Maniakowski Iserna Franciszek Antonina Gabruk Józef Sikorski, Józefa Maniakowska ż. Franciszka 426-1-261 4R 17 T 9 RK
1 2 1924 Szumsk Marceli Tomczuk Załuże Piotr Marianna Piotrowska Walery Gabruk, Anna Kasiuba ż. Ludwika 426-1-261 4V 21 T 10 RK
1 2 1924 Szumsk Adam Gabruk Iserna Jan Anna Maniakowska Franciszek Husiatyński, Antonina Maniakowska ż. Antoniego 426-1-261 6R 29 T 13 RK 0
16 3 1924 Szumsk Janina Fedorowicz Kąty Marian Stanisława Kucharska Mikołaj Gabruk, Rozalia Kucharska panna 426-1-261 10V 56 T 22 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 1 1798 Szumsk Michał Grygosiuk Iserna k Marianna Szymańska Iserna p Andrzej Gabruk, Anastazja Daniłowa, Katarzyna Szymańska 297-1-183 26R Ł RK
1 10 1811 Szumsk Jan Płasiuk Suraż, obrz. gr.-ros. k Marianna Gabruk Iserna p Antoni Cymbaluk, Piotr Mostowski 297-1-183 74V Ł RK
30 1 1827 Szumsk Karol Gabruk Hucisko Surażskie 20 Jakub Zuzanna Dobkocka Marianna Woźniuk Hucisko Surażskie 20 Jędrzej Agata Kazyńska Antoni Lewandowski, Jan Wereszyński 245-1-1 392R 4 R RK
24 1 1832 Szumsk Paweł Cymbaluk Iserna 18 Antoni Apolonia Kupniewicz Aniela Krajewska Iserna 17 Jan Wiktoria Smolińska Antoni Lewandowski, Piotr Cymbaluk, Sylwester Gabruk 245-1-6 399R 2 R RK
7 10 1834 Szumsk Jan Lewandowski Hucisko Szumskie 20 Piotr Franciszka Mazurek Marta Cymbaluk Iserna 18 Maciej Anna Smolińska Jan Fiedorowicz, Antoni Lewandowski, Sylwester Gabruk 245-1-8 377R 2 R RK
3 2 1835 Szumsk Feliks Smoleński [Smoliński] Iserna 34w Stefan Marianna Oborska Marianna Malinowska Hucisko Szumskie 20 Ksawery Franciszka Krajewska Stefan Lisowski, Jan Fiedorowicz, Sylwester Gabruk 245-1-9 377V 3 R 736 DM
20 10 1835 Szumsk Jan Gabruk Iserna 35w Jędrzej Apolonia Szymańska Izabela Moszczyńska Iserna 20 Maciej Marianna Wesołowska Paweł Gabruk, Jan Fedorowicz, Bartłomiej Fiedorowicz 245-1-9 380R 13 R 741 DM
19 1 1836 Szumsk Sylwester Gabruk Błaszczuk Iserna 25 Jan Marianna Smolińska Urszula Rawska Chodaki 20 Jan Rozalia on: Sylwester Gabruk czyli Błaszczuk, Sylwester Błaszczuk, Paweł Gabruk, Bartłomiej Fiedorowicz 245-1-10 463R 1 R RK
26 1 1836 Szumsk Bartłomiej Gabruk Iserna 20 Maciej Helena Franciszka Parchomiuk Iserna 18 Dymitr Marianna Jan Lewandowski, Jan Fiedorowiczx, Jan Wereszczyński 245-1-10 463V 4 R RK
26 1 1836 Szumsk Teodor Moniakowski Maniakowski Iserna 20 Franciszek Katarzyna Michałowska Marianna Lewandowska Hucisko Surażskie 19 Piotr Franciszka Paweł Gabruk, Wojciech Stechański, Jan Michałowski 245-1-10 464R 5 R RK
2 2 1836 Hulewicze Kasper Ksiuk Czersk 25 Maciej Marianna Gabruk Anna Mołczan Czersk 18 Jan Anastazja Roman Niżnik, Adam Mołczan 851 357 5 AGAD 198 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0198.htm
2 2 1836 Hulewicze Józef Turyk par. Hulewicze, par. G-U 18 Józef Zenobia Ewa Gabruk par. Hulewicze 18 Jan Justyna Szymon Czabowski, Aleksander Turyk 851 358 6 AGAD 199 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0199.htm
6 11 1838 Szumsk Paweł Gabruk Iserna 46w Bartłomiej Rozalia Mostyńska Justyna Kasijanowska Chodaki 19 Tomasz Apolonia Rudnik Sylwester Gabruk, Franciszek Rawski, Mikołaj Maniakowski 245-1-12 293V 23 R RK
26 11 1839 Szumsk Jędrzej Kupniewicz Iserna 23 Wincenty Marianna Maćków Aniela Bączkowska Iserna 20 Piotr Teresa Zielińska Sylwester Gabruk, Stefan Bączkowski, Józef Kupniewicz 178-51-433 300R 14 Ż 313 DM
2 2 1841 Szumsk Antoni Hulewicz Iserna 19 Łukasz Helena Kucharska Franciszka Gabruk Iserna 18 Jan Marianna Smolińska 872 555 5 AGAD DW
8 11 1842 Szumsk Ignacy Gabruk Iserna 20 Antoni Apolonia Kupniewicz Ludwika Stelmasiuk Hucisko Surażskie 18 Borys Łucja 873 597 17 AGAD 309 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0309.htm
1 2 1842 Hulewicze Kasper Wedmediuk Czerniawka 18 Adam Marianna Czajuk Petronela Gabruk Czersk 16 Jan Justyna Kowalczuk Adam Mowczan, Szymon Ksiuk 857 400 2 AGAD 215 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0215.htm
24 1 1843 Szumsk Jan Rawski Chodaki 20 Jan Rozalia Jasińska Marianna Gabruk Iserna 18 Antoni Apolonia Kupniewicz Józef Kowalski, Sylwester Gabruk 874 751 3 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0379.htm
30 1 1844 Szumsk Tomasz Woronowski Iserna 19 Wincenty Apolonia Popielnicka Paulina Gabruk Iserna 18 Piotr Marianna Korczuk Paweł Gabryk, Ignacy Cymbaluk 875 685 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0361.htm
12 11 1844 Szumsk Jan Tomaszewski Kąty 19 Kazimierz Helena Listowska Teresa Wereszczyńska Iserna 18 Jan Helena Gabruk 875 693 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0365.htm
10 11 1846 Szumsk Jan Mostyński Iserna 20 Maciej Marianna Krawciuk Konstancja Gabruk Iserna 19 Jan Marianna Smolińska 877 865 21 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0447.htm
9 9 1846 Hulewicze Szymon Wegiera Czersk 37w Marcin Helena Ksiuk Ewa Turyk z Gabruków Czersk 22w Jan Justyna Kowalczuk Adam Mowczan, Szymon Ksiuk, Ignacy Niewiarowski 134 16 2 AGAD 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0009.htm
15 2 1848 Szumsk Bartłomiej Maniaczuk [Maniakowski] Iserna 22 Franciszek Katarzyna Gabruk Magdalena Giżycka Kąty 20 Jędrzej Małgorzata Kucharska Paweł Jasiński, Mikołaj Maniuczka [Maniakowski], Jan Orłowski 245-1-14 204V 7 R 394 DM
15 2 1848 Szumsk Marcin Kokurowski Kąty 20 Paweł Tekla Bielewicz Agnieszka Słobodzianiuk Kruholec 18 Tomasz Anna Gabruk Michał Jasiński, Wincenty Kucharski, Stefan Babiejrzuk 245-1-14 204V-205R 8 R 394-395 DM
7 11 1848 Szumsk Piotr Kwiatkowski Pototurów par. Dederkały 20 Maciej Helena Łuczko Helena Gabruk Iserna 19 Antoni Apolonia Kupniewicz Albert Kowalski, Karol Tomaszewski 245-1-14 208R-208V 18 R 401-402 DM
23 1 1849 Szumsk Jan Wereszczyński Iserna 34w Józef Dorota Oborska Marianna z d. Grzybkowska Jastrzębska Huta Stara 25w Marcin Dorota Oborska Ignacy Jastrzębski, Sylwester Gabruk, Stanisław Ciechanowski 245-1-15 231R 1 R 311 DM
6 2 1850 Hulewicze Jan Ksiuk Czersk 24 Marianna Gabruk Franciszka Mazuryk Czersk 21 Franciszek Prakseda Kowalczuk Bazyli Krawiec, Stefan Mularczuk, Jakub Bulik 863 750 2 AGAD 399 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0399.htm
3 2 1852 Szumsk Franciszek Husiatyński Chodaki 21 Stanisław Teresa Zielińska Lucyna Gabruk Chodaki 19 Piotr Marianna Kurczak Teodor Maniakowski, Paweł Gabruk, Józef Gabruk 426-1-241 123V 5 T 127 DM 0
26 10 1852 Szumsk Karol Gabruk Iserna 45w Andrzej Apolonia Kowalska Apolonia z d. Roszkowska Mostyńska Iserna 45w Jan Marianna Rawska Paweł Gabruk, Teodor Maniakowski, Jan Mostyński 426-1-241 125V 13 T 129 DM
23 11 1852 Szumsk Jan Jasiński Kąty 23 Grzegorz Antonina Hyblińska Marianna Wereszczyńska Iserna 20 Jan Julia Gabruk Antoni Hulewicz, Kazimierz Baranowski, Tomasz Giżycki 426-1-241 126V 17 T 130 DM
31 1 1854 Szumsk Jakub Sikorski Chodaki 26w Wojciech Barbara Stepczuk Magdalena Płaksiuk Iserna 18 Jan Marianna Henryk Paweł Gabruk, Jan Mostyński, Józef Gabruk 172-1-30 383V 1 R / FS 385 DM
23 10 1855 Szumsk Jan Lewandowski Chodaki 26 Antoni Franciszka Gabruk Józefa Giżycka Kąty 19 Andrzej Małgorzata Kucharska Kasper Rawski, Ignacy Gabruk, Bartłomiej Maniakowski 172-1-41 403R 9 R / FS 405 DM
13 11 1855 Szumsk Jan Listowski Waśkowce 22 Wojciech Marianna Marciniuk Anna Wereszczyńska Kąty 18 Jan Julianna Gabruk Tomasz Andrejczuk, Wawrzyniec Budziński, Józef Gabruk 172-1-41 404R-404V 12 R / FS 406-407 DM
15 1 1856 Szumsk Jakub Skurski Chodaki 26 Wojciech Barbara Stepczuk Aniela z d. Tomczuk Marciniuk Załuże 23w Tomasz Marianna Kozłowska Franciszek Rawski, Sylwester Tomczuk, Józef Gabruk 172-1-51 381V 1 R / FS 387 DM
5 2 1856 Szumsk Władysław Mostyński Iserna 25 Maciej Marianna Krajewska Marianna Tomczuk Kąty 22 Szymon Agnieszka Białobrzycka Józef Sitarczuk, Gabriel Głowacki, Karol Gabruk 172-1-51 382V-383R 5 R / FS 388 DM
5 2 1856 Szumsk Jakub Lewandowski Chodaki 20 Antoni Franciszka Gabruk Marianna Skurska Chodaki 20 Wojciech Barbara Iwańczuk Jan Rawski, Jakub Skurski, Kasper Gabruk 172-1-51 383R 6 R / FS 388 DM
5 2 1856 Szumsk Józef Gabruk Iserna 20 Paweł Regina Chruszczewska Marcjanna Martyniuk Kąty 20 Trochim Zofia Kucharska Jan Orłowski, Karol Jarmoliński, Mikołaj Chruszczewski 172-1-51 383V 7 R / FS 389 DM
18 1 1859 Szumsk Wincenty Lewandowski Chodaki 18 Antoni Aniela Krajewska Zuzanna Gabruk Chodaki 20 Jan Izabela Mostyńska Jan Rawski, Jakub Skórski, Jan Skórski 245-1-16 185V 1 R/ FS 187 DW, DM 0
11 11 1860 Szumsk Grzegorz Chwedorowicz Kąty 21 Antoni Tekla Gabruk Franciszka Marciniuk Załuże 21 Wawrzyniec Katarzyna Jasińska Paweł Jasiński, Karol Jarmoliński, Józef Jasiński 245-1-18 213R 16 R 216 DW
13 11 1860 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty 20 Piotr Marianna Bruczkowska Józefa Gabruk Iserna 18 Sylwester Urszula Rawska Jan Rawski, Lucjan Jasiński, Stanisław Jasiński 245-1-18 214R 18 R 217 DW
28 4 1863 Szumsk Franciszek Smoliński Iserna 28 Franciszek Marianna Malinowska Marianna Tomaszewska Kąty 20 Stanisław Katarzyna Gabruk Albert Kowalski, Jan Jasiński, Piotr Wereszczyński 245-1-21 207V 5 R RK
20 10 1863 Szumsk Piotr Wereszczyński Kąty 20 Jan Julianna Gabruk Marianna Minkowska Huta Stara 20 Jan Rozalia Krajewska Jan Orłowski, Franciszek Giżycki, Tomasz Chwiedorowicz 245-1-21 211V 16 R RK
20 10 1863 Szumsk Marcin Gabruk Chodaki 20 Jan Justyna Stanczyk Katarzyna Sopińska Obycz 18 Wojciech Klara Oborska Jakub Skurski, Roman Sopiński, Feliks Lewczuk 245-1-21 211V 17 R RK
10 11 1863 Szumsk Wojciech Gabruk Iserna 23 Paweł Aniela Krajewska Tekla Kucharska Kąty 20 Wincenty Katarzyna Kokurowska Franciszek Kucharski, Mikołaj Śliwiński, Franciszek Gabruk 245-1-21 213V 21 R RK
23 2 1864 Szumsk Marcin Chwiedorowicz Chwedorow Kąty 21 Wincenty Marianna Leszczyńska Katarzyna Krajewska Iserna 22 Marcin Magdalena Mostyńska Grzegorz Chwedorowicz, Paweł Gabruk, Jakub Chruszczewski 245-1-20 187V 11 R RK
25 1 1870 Szumsk Mikołaj Maniakowski Iserna 48w Franciszek Katarzyna Michałowska Marianna z Martyniuków Gabruk Iserna 28w Florian Zofia Kucharska Teodor Maniakowski, Albert Kowalski, Jan Listowski 1-53 33V-34R 2 T RK
25 1 1870 Szumsk Aleksander Wereszczyński Iserna 44w Józef Helena Gabruk Aniela z Bączkowskich Kupniewicz Iserna 30w Piotr Teresa Zielińska Piotr Wereszczyński, Józef Listowski, Albert Kowalski 1-53 33V-34R 3 T RK
29 6 1870 Szumsk Mikołaj Marciniuk Załuże 36w Piotr Katarzyna Bilewicz Tekla Kowalska Chodaki 19 Józef Magdalena Gabruk Józef Marciniuk 1-53 38V-39R 22 T RK
13 2 1872 Szumsk Michał Franczuk Załuże 25 Wojciech Paulina Broczkowska Aniela z d.Tomczuk Jakurska Chodaki 36w Tomasz Marianna Kozłowska Pior Oborski, Wawrzyniec Gabruk 426-1-226 36R 3 T 353 DM
24 9 1872 Szumsk Wawrzyniec Gabruk Iserna 32w Paweł Aniela Krajewska Dorota Janicka Hucisko? 19 Franciszek Maria Mokusińska Michał Tomczuk, Tomasz Gabruk 426-1-226 39R-40V 15 T/FS 367 DM
12 11 1872 Szumsk Franciszek Marciniuk Załuże 20 Ignacy Justyna Tomczuk Anastazja Gęblińska Waśkowce 18 Franciszek Katarzyna Listowska Ludwik Tomczuk, Bartłomiej Gabruk 426-1-226 44R 25 T DM 361
19 11 1872 Szumsk Antoni Mostyński Iserna 20 Jan Konstancja Gabruk Anastazja Jasińska Kąty 20 Grzegorz Marcelina Kucharska Jóżef Krajewski, Bartłomiej Borkowski 426-1-226 45V 28 T DM 363
22 7 1873 Szumsk Franciszek Maniakowski Iserna 26w Mikołaj Aleksandra Sikorska Marianna z Husiatyńskich Sikorska Iserna 26w Jan Klara Wereszczyńska Paweł Gabruk Jan Gabruk Toedor Marciniuk 1-226 110V 15 T DM 429
23 9 1873 Szumsk Józef Sikorski Chodaki 18 Jakub Magdalena Plakjel? Teresa Nowicka Suraż 18 Jan Salomea Kucharska Wawrzyniec Gabruk, Dominik Nowicki, Safron Szewczuk 1-226 112R 18 T DM 430
11 11 1873 Szumsk Teodor Giżycki Waśkowce 35w Józef Anna Leszczyńska Karolina Wereszczyńska Iserna 20 Jan Marianna Grzybowska Franciszek Giżycki, Wojciech Gabruk Kajetan Giżycki 1-226 116R 26 T DM 434
3 11 1874 Szumsk Wincenty Rawski Chodaki 19 Karol Anna Kucharska Franciszka Skorska Chodaki 18 Jakub Aniela Tomczuk Marcin Gabruk, Wawrzyniec Gabruk, Józef Skorski 1-227 44V 19 T DM 549
10 11 1874 Szumsk Józef Jasiński Kąty 20 Stanisław Tekla Hornicka Franciszka Iwańczuk/Gabruk Chodaki 17 Jan Izabela Mostyńska Maciej Jasiński, Wincenty Lewandowski, Marcin Gabruk 1-227 45R 20 T DM 549
26 9 1876 Szumsk Kazimierz Kokurowski Waśkowce 50w Marcin Krystyna Kowalska Teresa z Wereszczyńskich Waśkowce 45w Jan Helena Gabruk Jan Jasiński, Kajetan Giżycki 1-228 44R 12 T DM 626
30 1 1877 Szumsk Antoni Maniakowski Iserna 22 Bartłomiej Paulina Kokurowska Anna Lewandowska Chodaki 18 Jakub Maria Oborska Karol Osiatyński/Husiatyński, Paweł Gabruk 1-229 38V 3 T DM 684
6 11 1877 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna 24 Ignacy Ludwika Lewandowska Józefa Jasińska Kąty 18 Tomasz Antonina Sikorska Wawrzyniec Gabruk, Feliks Maniakowski, Antoni Fedorowicz 426-1-229 48R 22 T/FS 693 DM
22 1 1878 Szumsk Teodor Maniakowski Iserna 60w Franciszek Katarzyna Michałowska Agnieszka Kowalska Iserna 50 Wojciech Franciszka Kokurowska Paweł Gabruk, Józef Mazurek 1-230 41V 1 T DM 756
17 9 1878 Szumsk Wincenty Janicki Hucisko Moszkowe 23 Franciszek Marianna Mogosinska Aniela Sikorska Chodaki 19 Jakub Aniela Tomczuk Wojciech Gabruk, Wincenty Rawski 1-230 50V 19 T DM 765
24 9 1878 Szumsk Antoni Hulewicz Kąty 50w Łukasz Helena Kucharska Anastazaja z Czerniawskich Antonowicz Kąty 45w Franciszek Katarzyna Grzybowska Jan Leszczyński, Tomasz Gabruk 1-230 51R 20 T DM 765
22 10 1878 Szumsk Karol Jasiński Kąty 22 Franciszek Marianna Chruszczewska Marianna Sikorska Kąty 20 Tadeusz Franciszka Jasińska Maciej Kucharski, Jan Gabruk 426-1-230 53R 24 T 767 DM
22 10 1878 Szumsk Ignacy Chruszczewski Kąty 24 Feliks Antonina Gabruk Antonina Jasińska Kąty 21 Franciszek Marianna Hornicka Mateusz Jasiński, Antoni Chruszczewski 426-1-230 53V 25 T 768 DM
29 10 1878 Szumsk Grzegorz Śliwiński Zielony Dąb 22 Mikołaj Marianna Krajewska Konstancja Rawska Chodaki 18 Jan Marianna Gabruk Tomasz Chwedorowicz, Filip Kowalczuk 1-230 54V 27 T DM 769
19 11 1878 Szumsk Tomasz Smoliński Iserna 22 Feliks Marianna Malinowska Anna Husiatyńska Iserna 22 Jan Klara Wereszczyńska Jan Gabruk, Wojciech Gabruk 1-230 56R 30 T DM 770
28 1 1879 Szumsk Karol Osiatyński/ Husiatyński Iserna 22 Franciszek Lucyna Sikorska?/Gabruk Małgorzata Kucharska Kąty 22 Józef Aniela Jasińska?/ Marciniu Franciszek Tomczuk i Andrzej Kucharski 426-1-226 157R 2 T 475 DM
2 2 1879 Szumsk Antoni Śliwiński Suraż 28 Kazimierz Julia Niewiadomska Antonina Kupniewicz Iserna 20 Andrzej Aniela Husiatyńska Jan Brzostowski i Kazimierz Gabruk 426-1-226 158V 5 T/FS 477 DM
14 10 1879 Szumsk Adam Kokurowski Kąty 50w Paweł Tekla Kasiuba Katarzyna Mostyńska Iserna 50w Piotr Apolonia Żemirowska Franciszek Giżycki i Paweł Gabruk 426-1-226 166V 21 T 485 DM
8 11 1881 Szumsk Kasper Sikorski Kąty 19 Tadeusz Franciszka Jasińska Anna Kucharska Kąty 17 Wincenty Katarzyna Kukurowska Jan Gabruk, Karol Jasiński, Wojciech Gabruk 426-1-231 46R 19 T DM 837
8 11 1881 Szumsk Wojciech Jasiński Kąty 23 Szymon Antonina Gabruk Helena Jasińska Kąty 19 Paweł Franciszka Jasińska Adam Kucharski, Stefan Błaszczuk, Jóżef Jasiński 426-1-231 45R 16 T DM 836
7 11 1882 Szumsk Antoni Gabruk Iserna 21 Tomasz Franciszka Sikaruk Anna Tomczuk Załuże 20 Franciszek Magdalena Tomczuk 426-1-232 333V 26 T/FS DW
12 6 1883 Bazalia Adam Perwak Czuchele 30 Józef Marianna Niewiadomska Marianna z d. Gabruk Fursa Czuchele 40w Jan Helena Łukasz Pasieczniuk, Gmitr Krapoziuk 17-1-8 259V 26 Ch 509 DM
27 1 1885 Szumsk Stefan Jasiński Kąty 24 Józef Dorota Agnieszka Gabruk Iserna 18 Franciszek Lucyna Franciszek Giżycki, Jan Białobrzycki 426-1-232 202V 6 T DW
14 7 1885 Szumsk Grzegorz Oborski Biełaszów, par. Ostróg 36w Józef Rozalia Paulina Gabruk Iserna 21 Tomasz Franciszka Wojciech Gabruk, Cyryl Cymbaluk 426-1-232 204V 14 T
22 9 1885 Szumsk Piotr Skorski Chodaki 19 Michał Anna Tomczuk Katarzyna Gabruk Suraż 18 Wojciech Tekla Kucharska Antoni Kucharski, Wincenty Janicki 426-1-232 205R 16 T
2 2 1886 Szumsk Stanisław Gabruk Iserna 21 Wojciech Tekla Kucharska Aniela Podhorodecka Załuże 19 Jan Agnieszka Świderska Jan Wróblewski, Tomasz Gabruk, Kasper Sikorski 426-1-232 266R 3 T/FS DW
1 2 1887 Szumsk Józef Gabruk Iserna 27 Ignacy Ludwika Lewandowska Marianna Mokusińska Litowiszcze 20 Mikołaj Agnieszka Brączkowska Franciszek Gabruk, Grzegorz Śliwiński 426-1-232 124V 3 T DM 992
1 2 1887 Szumsk Wincenty Listowski Mosty 21 Mikołaj Katarzyna Gęblińska Józefa Gabruk Iserna 18 Franciszek Lucyna Leszczyńska Feliks Maniakowski, Daniel Malinczuk, Jan Listowski 426-1-232 124V 4 T DM 992
22 11 1887 Szumsk Paweł Sikorski Kąty 38w Franciszek Aleksandra Kukurowska Urszula Gabruk Iserna 20 Ignacy Ludwika Lewandowska Franciszek Gabruk, Jan Jasiński 426-1-232 130V 27 T DM 999
22 11 1887 Szumsk Stanisław Chruszczewski Kąty 23 Mikołaj Franciszka Kucharska Franciszka Jasińska Kąty 18 Szymon Antonina Gabruk Andrzej Kucharski, Józef Kucharski 426-1-232 130V 28 T DM 999
29 1 1889 Szumsk Jan Suchodolski Kąty 20 Michał Ludwika Jastrzębska Franciszka Jasińska Kąty 20 Stanisław Józefa Jasińska Franciszek Gabruk, Wincenty Sikorski 1-232 43V 9 T 911 DM
5 2 1889 Szumsk Hieronim Śliwiński Zielony Dąb 24 Mikołaj Magdalena Florentyna Lewandowska Chodaki 19 Jakub Marianna Skorska Marcin Gabruk, Jan Gabruk, Antoni Kucharski 426-1-232 43V 10 T/FS 911 DM
19 11 1889 Szumsk Jan Kucharski Kąty 20 Franciszek Marianna Listowska Józefa Fedorowicz Kąty 18 Antoni Franciszka Gabruk Stanisław Gabruk, Franciszek Gabruk 1-232 50R 35 T DM 917
3 2 1891 Szumsk Paweł Gabruk Iserna 50w Karol Marcelina Petronela z d. Jakuszewska Jarmolińska Cyranka 38w Jan Tekla Szabańska Marcin Fedorowicz, Jan Bednarski 426-1-233 42V 4 T/FS 295 DW, DM
3 2 1891 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna 22 Wawrzyniec Marta Janicka Joanna Górska Załuże 18 Piotr Paulina Mukosińska 426-1-233 43R 6 T/FS DW
7 2 1894 Szumsk Franciszek Jasiński Kruholec 20 Marian Franciszka Gabruk Honorata Kondratiuk Kruholec 17 Jan Marcelina Kowalska 426-1-233 309V 10 T
30 1 1894 Szumsk Józef Walczuk Dederkały Wielkie, par. Szumbar 22 Jan Justyna Kaczaniuk Lucyna Mazurek Pototury 18 Stefan Joanna Gabruk 426-1-233 309R 8 T
25 9 1894 Szumsk Józef Jasiński Iserna 23 Franciszek Józefa Gabruk Joanna Wereszczyńska Zielony Dąb 30 Jan Katarzyna Jastrzębska 426-1-233 314R 28 T
25 9 1894 Szumsk Józef