Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 488 wyników dla: Antonowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
26 7 1827 Torczyn Maciej Przykucki 1/3 Torczyn s. Jana i Paraskewii z Antonowiczów 813 54a 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0055.htm
26 2 1828 Koblin Adam Antonowicz 60 Karolinka żona Katarzyna z domu Kiziejska, dzieci: Hipolit, Piotr, Franciszka, Teresa 814 212a 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0216.htm
9 12 1829 Ołyka Jan Antonowicz 86 Bereściany żona Urszula z Lwowiczów, dzieci Łukasz, Bonifacy, Józef oraz córka Teodora 815 183 45 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0187.htm
5 9 1829 Targowica Anna Chmielewska 5 Borzemiec c. ur. Łukasza i Pelagii Antonowicz 815 316 V 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0323.htm
3 10 1835 Młynów Piotr Antonowicz 30 Pianie żona Anna, dzieci: Marianna, Prakseda, Aleksandra 821 190R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0192.htm
5 12 1835 Młynów Teresa Antonowicz 14 Karolinka rodzice: ur. Adam i Katarzyna 821 191V 31 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0194.htm
24 11 1837 Łuck Feliks Wasilewski 7/365 Górka s. Jana i Marcianny Antonowicz 374 98 110 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0055.htm
1 10 1838 Katerburg Alexandra Antonowicz 2 Tetylkowce c.Michała i Marianny z Dubieckich 199 175 34 250
26 4 1838 Targowica Pelagia Chmielewska 70 Borzemiec z Antonowiczów, wd. Łukasz,s. Jakub, Maciej, c. Justyna, Katarzyna, Katarzyna 824 228 R 12 ZP 0
6 3 1839 Lachowce Apolonia Antonowicz 60 Kaletyńce Wielkie wdowa po Jakubie 879 84 R 14
26 1 1839 Stepań Józef Janotowicz 31 Kryczylsk młodzian, s.Szymona i Maryanny z Antonowiczów 879 210 V 3
13 5 1840 Tajkury Marianna Antonowicz 78 Nowy Mylsk z Grzegorzewskich, wdowa po Szymonie, syn Jan, córka Franciszka za Siwickim 880 44 R 9
15 3 1841 Ostróg Małgorzata Antonowicz 80 Stubło z Majewskich, wdowa po Feliksie, syn Fabian R 22 R 27
25 3 1841 Kowel Apolonia Antonowicz 68 Kowel z Wolańskich, sł., wdowa, syn Damian 244 24 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0014.htm
10 11 1841 Luboml Paulina Antonowicz 4,5 Binduga r. Antoni, Teresa Hrynowska 856 561 103 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0307.htm
12 2 1842 Sielec Kamilla Abramowicz 19/12 Czestny Krest c. ur. Adama i Katarzyny z Antonowiczów 574 10 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20574/pages/PL_1_436_574_0008.htm
23 6 1842 Luboml Franciszka Antonowicz 3/12 Sawosze r. Bartłomiej, Magdalena Sawosz 857 568 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0303.htm
26 11 1842 Luboml Mikołaj Antonowicz 4 Sawosze r. Bartłomiej, Magdalena Sawosz 857 581 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0309.htm
21 12 1843 Luboml Jakub Antonowicz 45 Kąty 858 564 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0298.htm
14 2 1845 Młynów Magdalena Antonowicz 67 Karolinka prac., wdowa, syn Szymon, córka Anastazja 831 173V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0177.htm
30 11 1847 Horochów Tekla Puchalska 34 Strzelcze z Antonowiczów, wlm., mąż Krzysztof, córki Krystyna, Anna, Marianna i Antonina 85 50 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0030.htm
27 12 1847 Horochów Marianna Puchalska 2 Strzelcze c. wlm. Krzysztofa i Tekli z Antonowiczów 85 52 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0031.htm
10 4 1847 Młynów Kajetan Antonowicz 0,5 Karolinka rodzice: prac. Szymon i Anastazja 833 379R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0204.htm
5 10 1848 Korytnica Gabriel Chmilnicki 70 Kładniów żona Marianna z Antonowiczów 221 19 38 0
7 2 1850 Horochów Mikołaj Antonowicz 3 Jezierce s. 1-dw. Adama i Teresy z Hryniewieckich 88 59 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0031.htm
10 1 1854 Luboml Magdalena Antonowicz 33 Sawosze ur. Sawosz 866 134 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0071.htm
6 3 1854 Luboml Antonina Matyszczuk 0,5 Kupracze r. Jan, Franciszka Antonowicz 866 145 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0076.htm
2 5 1854 Luboml Teresa Antonowicz 40 Jankowce ur. Tołyż 866 162 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0085.htm
17 12 1856 Szumbar Teresa Antonowicz 45 Borki wdowa po Józefie, synowie Michał i Stanisław, córki Barbara i Teofila 625 40 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0023.htm
7 1 1858 Luboml Franciszka Matyszczuk 40 Kupracze ur. Antonowicz 888 76V 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0079.htm
26 2 1861 Krzemieniec Józef Antonowicz 40 Folwarki Wielkie żona Petronela 0.1-34 59V 30 T
11 3 1861 Szumsk Antoni Antonowicz 2 Androszówka s. 1-dw. Wojciecha i Anny z Naumowiczów 245-1-17 205V 14 R
9 4 1862 Międzyrzec Konstanty Antonowicz 35 Międzyrzec s. Jana, kapitan sztabowy jeleckiego pułku piechoty, żona Wiktoria Ewelina z d. Kiplińska, bez potomstwa 887 319 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0174.htm
5 3 1862 Nieświcz Adolf Antonowicz 5 Nieświcz s. chł. Floriana i Heleny z Ryszkowskich 457 30 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0017.htm
9 3 1862 Nieświcz Narcyza Antonowicz 3 Nieświcz s. chł. Floriana i Heleny z Ryżkowskich 457 30 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0017.htm
18 2 1862 Luboml Agnieszka Antonowicz 45 Kąty z d. Macehoniuk 306 128 27 891 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0067.htm
16 3 1867 Nieświcz Feliks Bromirski 35 Hryhorowicze wlm., żona Lucyna z Antonowiczów, córka Julia 462 31 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0018.htm
9 4 1868 Luboml Anna Antonowicz 1,5 Kąty r. Józef, Jadwiga Hryciuk 311 102 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0055.htm
30 12 1869 Szumsk Anna Antonowicz 45 Hucisko Surażskie z d. Naumowicz, mąż Wojciech Antonowicz, dzieci: Szymon, Teresa 1-53 43V 2 RK
17 2 1871 Luboml Franciszka Sobczuk 3 Jagodzin r. Jan, Marianna Antonowicz 314 133 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0068.htm
16 3 1872 Luboml Agnieszka Biluk 1 Kąty r. Mateusz, Łucja Antonowicz 315 96 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0051.htm
28 1 1873 Luboml Franciszka Biluk 2/12 Kąty r. Mateusz, Łucja Antonowicz 316 81 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0042.htm
22 9 1873 Luboml Marianna Antonowicz 15 Kąty 316 132 219 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0068.htm
26 1 1874 Krzemieniec Maria Antonowicz 90 Folwarki Wielkie z d. Dubiecka, wdowa po oberoficerze Michale, syn Antoni, córki Paulina i Joanna 1-68 32R 6 T
9 9 1876 Szumsk Leon Jastrzębski 1 Stara Huta s. chł. Kajetana i Teresy Antonowicz 1-228 55V 43 T DM 638
24 1 1876 Luboml Jadwiga Antonowicz 60 Kąty ur. Borowik 319 113 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0059.htm
4 5 1877 Szumsk Wojciech Antonowicz 60 Zielony Dąb 1-dw., żona Anna, syn Szmon 1-229 56R 28 T DM 702
10 1 1878 Krzemieniec Feliksa Marciniuk 3 Folwarki Wielkie c. chł. Benedykta i Kamili z d. Antonowicz 1-72 23V 4 T
1 12 1878 Krzemieniec Józefa Marceniuk 1,5 Folwarki Wielkie c. chł. Benedykta i Kamili z d. Antonowicz 1-72 32V 74 T
27 2 1879 Horochów Marianna Antonowicz 0,5 Chołoniów c. NN i chł. Józefy 115 76 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0041.htm
13 1 1879 Luboml Katarzyna Antonowicz 40 Kąty ur. Kapitaniuk 322 141 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0071.htm
9 2 1879 Luboml Stefan Antonowicz 4 Kąty r. Maciej, Katarzyna Kupracz 322 146 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0074.htm
25 6 1880 Luboml Mikołaj Antonowicz 8,5 Kąty r. Maciej, Katarzyna Kapitaniuk 323 145 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0078.htm
12 5 1881 Luboml Bartłomiej Antonowicz 75 Sawosze 324 121 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0064.htm
27 5 1881 Luboml Paweł Andruszczuk 4 Terebejki r. Antoni, Marianna Antonowicz 324 122 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0065.htm
3 7 1881 Luboml Franciszek Andruszczuk 2 Terebejki r. Wojciech, Marianna Antonowicz 324 125 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0066.htm
30 4 1884 Jałowicze Teresa Antonowicz 74 Pjanie wdowa 157 40 10 0
23 1 1884 Horochów Aleksandra Antonowicz 37 Chołoniów z Czajkowskich, chł., mąż Walerian, synowie Jan i Józef, córka Anna 120 61 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20120/pages/PL_1_436_120_0035.htm
7 2 1884 Horochów Walerian Antonowicz 51 Chołoniów chłop, wdowiec, synowie Jan i Józef, córka Anna 120 63 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20120/pages/PL_1_436_120_0036.htm
24 2 1886 Luboml Marianna Antonowicz 4 Kąty r. Tomasz, Józefa Jasionek 329 119 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0061.htm
27 10 1886 Luboml Andrzej Antonowicz 1 Kąty r. Tomasz, Józefa Jasionek 329 141 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0072.htm
16 12 1886 Luboml Michał Antonowicz 2/12 Kąty r. Maciej, Apolonia Jaszczuk 329 151 118 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0077.htm
18 9 1887 Szumsk Józef Jarmoliński 45 Hołybisy z Cyranki, chłop, żona Ludwika z Jastrzębskich, synowie Piotr, Karol, Paweł, Antoni, Adolf, córki Karolina, Franciszka Antonowicz i Stanisława 01-232 156V 55 T
9 6 1887 Luboml Anna Pawliczuk 66 Jagodzin ur. Antonowicz 330 154 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0079.htm
15 11 1887 Luboml Piotr Antonowicz 5/12 Kąty r. Bartłomiej, Tekla Duchnicka 330 173 139 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0090.htm
26 1 1888 Luboml Agnieszka Andruszczuk 1 Terebejki r. Wojciech, Marianna Antonowicz 331 129 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0066.htm
23 2 1888 Luboml Karolina Antonowicz 3 Kąty r. Bartłomiej, Tekla Duchnicka 331 139 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0071.htm
14 12 1889 Krzemieniec Antoni Marciniuk 3 Folwarki Wielkie s. chł. Benedykta i Kamili z Antonowiczów 01-81B 48V 68 T
5 2 1890 Luboml Józefa Antonowicz 35 Kąty ur. Jasionek 333 115 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0060.htm
7 2 1890 Luboml Tomasz Antonowicz 70 Kąty 333 115 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0060.htm
20 2 1890 Luboml Bartłomiej Antonowicz 30 Kąty 333 118 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0062.htm
6 3 1890 Luboml Apolonia Antonowicz 33 Kąty ur. Jaszczuk 333 122 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0064.htm
22 9 1890 Luboml Józefa Antonowicz 3 Kąty r. Tomasz, Józefa Jasionek 333 134 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0070.htm
21 8 1891 Luboml Antoni Ołyniuk 50 Kupracze chłop, żona Tekla z Antonowiczów 334 144 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0079.htm
11 11 1892 Krzemieniec Paulina Antonowicz 62 Folwarki panna, dzieci Feliks, Jan, Józef, Kamila i Aleksandra 0.1-81D 40V 78 T
16 2 1892 Luboml Tekla Ołyniuk 45 Kupracze ur. Antonowicz 335 97 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0052.htm
10 2 1894 Luboml Helena Antonowicz 80 Sawosze ur. Szymczuk 337 119 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0061.htm
1 4 1894 Luboml Michał Kupracz 0,5 Kąty r. Antoni, Anna Antonowicz 337 123 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0063.htm
1 5 1895 Szumbar Cyriak Kański 9/12 Matwiejowce s. chłopów Marcina i Aleksandry z Antonowiczów 1020 154 6 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0091.htm
18 2 1896 Luboml Marianna Andruszczuk 42 Terebejki ur. Antonowicz 910 81R 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0068.htm
12 5 1897 Szumbar Aleksandra Kańska 32 Matwijowce z Antonowiczów, mąż Marcin, syn Stanisław, córka Aniela 1020 52 8 0
2 11 1897 Szumbar Aniela Kańska 1 Matwijowce c. Marcina i Aleksandry z Antonowiczów 1020 53 12 0
2 1 1901 Szumbar Barbara Centkiewicz 72 Wołkowce z Antonowiczów, chłopka, mąż Walenty, córki Józefa i Karolina 2 0
8 1 1901 Luboml Marianna Sobczuk 80 Jahodyn z Antonowiczów, wdowa, dzieci Jan, Bartłomiej i Marianna 950 130 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0068.htm
7 4 1901 Horochów Adam Antonowicz 67 Kwasów pozostawił żonę Karolinę z Oranowskich, dzieci: Antoni, Władysław, Adam 944 47 23 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0041.htm
2 12 1902 Krzemieniec Jan Antonowicz 48 Folwarki Duże chłop, zona Aleksandra, córka Franciszka Goliszewska 41 V 67 0
30 4 1902 Luboml Błażej Pawliczuk 22 Jagodzin chłop. Żona Joanna z Antonowiczów, córka Agnieszka 981 85V 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0081.htm
24 5 1902 Luboml Mateusz Biluk 65 Kąty chłop, żona Łucja z Antonowiczów, dzieci Benedykt, Marianna, Anna, Tekla, Magdalena i Franciszka 981 87R 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0082.htm
29 5 1903 Luboml Agnieszka Czerpak 0,5 Rymacze r. Łukasz, Apolonia Antonowicz 964 84R 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0069.htm
8 1 1904 Krzemieniec Stanisław Antonowicz 63 Krzemieniec mieszczanin, żona Julia z Juchnowskich, córka Anna 27 V 3 0
21 5 1904 Luboml Józef Czerpak 3 Rymacze r. Łukasz, Apolonia Antonowicz 1009 131 51 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0074.htm
14 7 1905 Horochów Henryk Antonowicz 5/12 Krasów s. Wladyslawa Walentego i Wandy Waleriany z hrabiów Rottermund 974 53R 36 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0048.htm
2 3 1905 Szumsk Antoni Antonowicz 21 Stara Huta s. Szymona, chłop 01-236 211V 55 T
27 7 1905 Horochów Karolina Antonowicz 61 Kwasów z Oranowskich, wdowa po Adamie, dzieci: Władysław i Adam 992 48 1 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0037.htm
28 1 1905 Luboml Franciszek Antonowicz 14 Kąty r. Jan, Marianna Malec 1009 267 16 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0145.htm
23 7 1905 Luboml Marianna Pradun 2 Jagodzin r. Sylwester, Joanna Antonowicz 1009 290 87 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0157.htm
3 11 1905 Luboml Marianna Antonowicz 17 Kąty r. Bartłomiej, Tekla Duchnicka 1009 302 123 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0163.htm
23 11 1905 Luboml Feliks Kołtuniuk 1,5 Rymacze r. Jan, Anna Antonowicz 1009 305 132 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0164.htm
12 9 1906 Luboml Anna Petryk 63 Jankowce ur. Antonowicz 1009 489 91 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0261.htm
25 4 1907 Jałowicze Mieczysław August Antonowicz 20 Nadczyce Ludwika i Sabiny z Sinickich 998 8 MO
5 2 1907 Luboml Łucja Biluk 70 Kąty ur. Antonowicz 1009 649 11 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0344.htm
18 8 1907 Luboml Paweł Czerpak 1 Rymacze r. Łukasz, Apolonia Antonowicz 1009 664 55 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0352.htm
13 11 1907 Luboml Jan Antonowicz 45 Kąty 1009 671 77 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0355.htm
22 12 1907 Luboml Anna Kozieł 19 Terebejki ur. Antonowicz 1009 674 86 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0357.htm
4 1 1908 Luboml Józef Antonowicz 19 Kąty r. Maciej, Apolonia Jaszczuk 1010 81V 1 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0072.htm
28 11 1908 Luboml Piotr Antonowicz 1,5 Rymacze r. Stanisław, Agnieszka Kapelan 1010 98R 100 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0088.htm
7 12 1909 Luboml Tomasz Czerpak 1,5 Rymacze r. Łukasz, Apolonia Antonowicz 1009 840 115 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0443.htm
19 3 1911 Horochów Józef Prychodko 60 Podliski żona Maria Antonowicz, dzieci: Maciej, Józef, Józefa, Maria, Anna 997 50 18 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0043.htm
7 8 1911 Luboml Paweł Antonowicz 7 Rymacze r. Stanisław, Agnieszka Dobrzyńska 1060 368 65 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0196.htm
30 5 1912 Luboml Michalina Antonowicz 16 Kąty r. Jan, Marianna Malec 1060 517 41 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0273.htm
23 4 1915 Luboml Piotr Kołtuniuk 3,5 Rymacze r. Jan, Anna Antonowicz 1067 78 42 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0043.htm
20 12 1915 Luboml Agnieszka Antonowicz Rymacze 1067 148 281 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0078.htm
10 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Cezary Józef Orłowski 1 Kijów z Warszawy Rodzice: Ludwik i Maria Antonowicz 312/1/129 130R 34 m.K. JM1
7 10 1937 Krzemieniec Kamila Marcinkowska 90 Folwarki Duże z Antonowiczów, c. Antoniego i Pauliny, syn Jan, córki Konstancja i Anna. 48 V 63 0
19 11 1940 Krzemieniec Julia Antonowicz 75 Krzemieniec z Czaplickich, c. Karola i Teofili 73 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
24 3 1727 Czartorysk Katarzyna Zabłocka Czaplin Piotr Zofia Łotcewska Jan Antonowicz 297-1-185 36R Ł
10 3 1779 Torczyn Marianna Błońska Bujany Kazimierz Katarzyna chrz.: 11.03; Grzegorz Błasiukiewicz, Krystyna Antonowiczowa 6 b/nr Ł EH
10 8 1825 Torczyn Kajetan Roman Szerakow Torczyn Andrzej Barbara Jan Antonowicz, Antonina Brzezicka, Eliasz Semionow, Marianna Horoszkowa 70 b/n Ł EH
16 12 1827 Szumbar Teodor Antonowicz Zahajce Jan Matrona Olejnik 200 45 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0025.htm
22 12 1827 Krzemieniec Józef Strzelecki Grabówka Józef Katarzyna s. prac., chrz. 22.12., prac. Jan Tomaszewski i Marianna Antonowicz wdowa 01-3 27R 184 T 527 DM
30 1 1828 Koblin Katarzyna Szumajko Karolinka Piotr Katarzyna Sienkiewicz Jan Antonowicz, Helena Tymoszowa 814 207 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0211.htm
8 6 1828 Koblin syn? Korecki Karolinka Józef Magdalena Jarmoluk Kazimierz Jarmoluk, Agata Szumajczka, Jan Antonowicz, Antonina Fedok 814 208 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0212.htm
8 6 1829 Targowica Stefania, Brygida Strojnowska Targowica Rafał Józefa Antonowicz Józef Antonowicz, rotmistrz WP, Iluminata Buszczyńska wdowa dopełnienie 813 208 V 42 ZP 0
8 10 1829 Targowica Brygida Stefania Strojnowska Targowica Rafał Józefa Antonowicz Konstanty Byczyński, Joanna Pruszyńska 815 312 R 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0317.htm
1 1 1829 Krzemieniec Józef Antonowicz Krzemieniec Fabian Teresa Krynicka ur. Roman Andruszkiewicz i sław. Marianna Skakalska ż. Jana 01-3 77V-78R 1 T 578 DM
9 6 1829 Krzemieniec Antoni Antonowicz Krzemieniec Michał Marianna Dubiecka ur. Fryderyk Herter i ur. Apolonia Grotkowska 01-3 92V 88 T 593 DM
25 5 1830 Koblin Piotr Antonowicz Karolinka Jan Teresa Bagińska Józef Soroczyński, Marianna Kardowska 816 152R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0154.htm
1 5 1831 Targowica Władysław Strojnowski Targowica Rafał Józefa Antonowicz Ludwik Złosnorowski, Joanna Pruszyńska ż. Franciszka 817 247 V 26 ZP 0
29 4 1831 Targowica Władysław, Piotr Strojnowski Targowica Rafał Józefa Antonowicz W.J.Antonowicz rotmistrz, Iluminata Buszczyńska wdowa, dopełnienie 813 208 V - 209 R 43 ZP 0
9 8 1831 Koblin Marianna Korecka Karolinka Józef Magdalena Jan Antonowicz, Agata Kowczuk 817 152R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0155.htm
22 1 1832 Targowica Marianna, Anna, Ludwika, Strojnowska Targowica Rafał Józefa Antonowicz Antoni Strojnowski, Kornela Frankowska ż. Józefa dopełnienie 820 248 R 98 ZP 0
27 3 1832 Kowel Karol Żornowski Kowel Antoni Teresa Władyszewska Gabriel Antonowicz, Anastazja Kuszenicka 847 323 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0173.htm
14 10 1832 Kowel Antoni Iwankiewicz Lubliniec Teodor Anastazja Żurawska Daniel Antonowicz, Tekla Leśnicka 847 329 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0176.htm
3 1 1832 Koblin Antoni Chilczyński Karolinka Wincenty Franciszka Antonowicz Michał Sinkiewicz, Magdalena Korecka 818 171R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0178.htm
22 1 1833 Targowica Marianna, Anastazja Strojnowska Targowica Rafał Józefa Antonowicz Michał Strojnowski major W.P., Franciszka Misiukiewicz ż. Franciszka 819 274 R 63 ZP 0
13 1 1833 Koblin Michał Sienkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Jan Antonowicz, Ewa Przyroda 819 201R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0209.htm
12 2 1833 Dąbrowica Franciszek Wilczyński Dąbrowica Jan Tekla Karasz Jan Antonowicz, Salomea Karasz - "p"; ch: 14.02. 819 99 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0101.htm
11 11 1834 Litowiż Michalina Komarnicka Leżnica Józef Józefa Grabowska Józef Antonowicz, Józefa z Sobolewskich Jana Czerniaka 4 EH
20 1 1834 Targowica Tomasz Krajewski Borzemiec Andrzej Aleksandra Kumanowska Piotr Brzezniakiewicz, Pelagia Antonowicz wdowa 820 245 V 84 ZP 0
18 11 1834 Targowica Edward, Leon Strojnowski Targowica Rafał Józefa Antonowicz Szymon Antonowicz, Antonina Stajanowska wdowa 825 260 V 41 ZP 0
31 5 1834 Młynów Marianna Sienkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Jan Antonowicz, Rozalia Roszczyn 820 178V RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0183.htm
15 6 1835 Kuniów Jan Antonowicz Mosty Jan Konstancja Krałowska R 89 R 35 0
10 5 1835 Młynów Antonina Domicella Szumejko Karolinka Piotr Katarzyna Jan Antonowicz, Rozalia Rodziewicz, Michał Sienkiewicz, Hapka Kordowska 821 179V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0182.htm
12 4 1835 Krzemieniec Józefa Predesiewicz Krzemieniec Bazyli Zuzanna Antonowicz Jan Jarusiewicz i Aleksandra Predesiewicz 01-8 9V 37 T 1042 DM
13 2 1836 Młynów Tomasz Korecki Karolinka Józef Magdalena Jan Antonowicz, Agata Kowczuk 822 156V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0160.htm
30 3 1837 Lachowce Aniela Binkowska Miłasze Paweł Apolonia Miączyńska Paweł Lipiński, Ewa Antonowicz z. Onufrego 103 R 19 ZP 0
4 1 1837 Koniuchy Marianna Smolarczuk Szelwów Piotr Salomea Jaworska Jan Antonowicz, Eufemia Salomoniuk 852 241 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0125.htm
13 5 1837 Koniuchy Pius Zygmunt Antonowicz Szelwów Jan Eleonora Kwiatkowska 852 242 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0126.htm
17 3 1837 Katerburg Alexandra Antonowicz Tetylkowce Michał Maria Dubiecka 200 176 11
11 9 1837 Przewały Aleksander Władysław Abramowicz Staweczki Adam Katarzyna Antonowicz 852 632 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0330.htm
12 4 1837 Łuck Ludwika Kownacka Siekierzyce Dominik Domicela Antonowicz Nikodem Kopiej, Marianna Porchowska 374 15 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0010.htm
21 11 1838 Lachowce Marianna Binkowska Hulowce Paweł Apolonia Mierzyńska Wojciech Wojciechowski, Ewa Antonowicz ż. Antoniego 105 R 67 ZP 0
1 9 1838 Drużkopol Stanisław Stefan Antonowicz Krasów Szymon Aniela Komarnicka 853 164 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0087.htm
10 2 1838 Młynów Bernard Sinkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Jan Antonowicz, Rozalia Roszczyn, Ignacy Kłosowski, Aleksandra Szumejko 824 138R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0139.htm
20 10 1839 Targowica Józefa, Antonina, Anna Strojnowska Targowica Rafał Józefa Antonowicz Józef Antonowicz, Aniela ................... panna 825 260 V 40 ZP 0
3 7 1840 Sielec Kamila Abramowicz Czestny Krest Adam Katarzyna Antonowicz 573 5 15 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0003.htm
5 12 1841 Ostróg Wiktoria Antonowicz Ostróg NN Marianna R 12 V 110 0
23 9 1841 Młynów Tekla Kordowska Karolinka Mikołaj Tekla Feliks Antonowicz, Katarzyna Korecka 827 170R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0173.htm
1 10 1841 Luboml Franciszka Antonowicz Sawosze Bartłomiej Magdalena Sawosz Wojciech Błaszczuk, Anastazja Sawosz ż. Jana 856 521 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0286.htm
29 5 1842 Młynów Jakub Pińczuk Karolinka Jan Teresa Bazyli Ohrazowski, Karolina Antonowicz 828 40V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0043.htm
11 1 1842 Luboml Antoni Matysko Kupracze Jan Franciszka Antonowicz Bartłomiej Antonowicz, Katarzyna Kahaniuk ż. Kazimierza 857 481 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0259.htm
17 12 1843 Ostróg Franciszek Antonowicz Balarka Choteńska NN Marianna 882 15 V 117 0
2 10 1843 Targowica Aniela, Helena Strojnowska Targowica Rafał Józefa Antonowicz Paweł Studziński, Wilhelmina Kolanowska ż. Pawła 830 186 V 3 ZP 0
12 5 1843 Łokacze Helena Łaszczewska Ujmica Tadeusz Marianna Bazyli Antonowicz kawaler, Apolonia Sarnecka panna 348 4 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20348/pages/PL_1_436_348_0003.htm
19 1 1843 Młynów Feliksa Antonowicz Karolinka Szymon Anastazja Feliks Antonowicz, Marianna Grodzka 829 35V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0036.htm
24 5 1843 Luboml Anna Antonowicz Sawosze Bartłomiej Magdalena Sawosz Jakub Sawosz, Helena Olejniuk ż. Jana 858 484 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0258.htm
11 3 1844 Młynów Pelagia Korecka Karolinka Jakub Katarzyna Feliks Antonowicz, Marianna Grodzka, Józef Kordowski, Teresa Jeńczkiewicz 830 177V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0182.htm
20 2 1844 Horochów Leon Konstanty Rykaczewski Rzyszczów Seweryn Antonina Antonowicz wlm. Bazyli Antonowicz, Anna Rążewska wdowa 82 6 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2082/pages/PL_1_436_82_0004.htm
29 1 1844 Luboml Agnieszka Prończuk Kąty Łukasz Marianna Waluch Jan Waluch, Anna Antonowicz 859 556 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0297.htm
13 3 1844 Luboml Józef Kupracz Kąty Józef Agnieszka Bahniuk Bartłomiej Antonowicz, Magdalena Macehoniuk ż. Tomasza 859 561 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0300.htm
24 10 1844 Luboml Teresa Matyszczuk Kupracze Jan Franciszka Antonowicz Jan Waluch, Anna Pawliczuk ż. Onufrego 859 587 108 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0313.htm
7 11 1844 Luboml Michał Antonowicz Rymacze Wojciech Anna Szewczuk Józef Dyczko, Agnieszka Rudzka ż. Sebastiana 859 590 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0314.htm
25 3 1845 Ostróg Anna Antonowicz Balarka Choteńska Wojciech Aniela Naumowicz 884 8 V 43
15 5 1845 Młynów Stanisław Minkiewicz Karolinka Jan Karolina Korecka Feliks Antonowicz, Mariann Grodzka, Szymon Antonowicz, Teresa Kordawska 831 169V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0173.htm
20 1 1845 Luboml Sebastian Sawosz Sawosze Kazimierz Katarzyna Szewc Błażej Antonowicz, Marta Sawosz ż. Jacka 860 369 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0198.htm
22 9 1845 Luboml Tekla Antonowicz Sawosze Bartłomiej Magdalena Sawosz Jacek Sawosz, Helena Olejniuk ż. Jana 860 390 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0209.htm
1 8 1846 Młynów Tekla Antonowicz Karolinka Feliks Aleksandra Szumczyk Jóżef Kordecki, Karolina Antonowicz, Andrzej Łuciuk, Helena Mackiewicz Wińcenteg 832 185V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0195.htm
5 3 1847 Targowica Teofila Bogumiła Strojnowska Targowica Rafał Józefa Antonowicz Michał Strojnowski, Ewa Gruszyńska panna 833 398 6 ZP 0
11 2 1847 Młynów Józefa Kordowska Karolinka Mikołaj Tekla Jankowska Szymon Antonowicz, Marianna małżonką Józefa Kordowskiego 833 365R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0197.htm
10 9 1847 Luboml Mateusz Matysiuk Kupracze Jan Franciszka Antonowicz Jan Waluch, Marianna Antonowicz 862 376 68 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0202.htm
30 6 1848 Młynów Emilia Sinkiewicz Karolinka Jan Karolina Feliks Antonowicz, Tekla Kordowska 834 245V/478 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0248.htm
17 8 1848 Młynów Marianna Antonowicz Karolinka Szymon Anastazja Tekla Antonowicz, Marianna Kordowska 834 246V/480 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
12 1 1850 Szumbar Antoni Antonowicz Borki Fabian Teresa Krynicka 625 149-150 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0079.htm
21 9 1850 Swojczów Rozalia Remiszewska Budy Ossowskie Kazimierz Petronela Antonowiczewska 612 18-19 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0010.htm
3 1 1850 Luboml Stefan Oleniuk Kupracze Jan Helena Sawosz Bartłomiej Antonowicz, Teresa Kaspruk ż. Wojciecha 863 556 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0296.htm
21 6 1850 Luboml Franciszek Matyszczuk Kupracze Jan Franciszka Antonowicz Grzegorz Pendel, Katarzyna K? ż. Kazimierza 863 576 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0306.htm
11 3 1851 Torczyn Jan Bolesław Liszewski Torczyn Jan Antonina Antonowicz kpt. Antoni Chiliński, Franciszka Sawranowicz 637 8-9 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20637/pages/PL_1_436_637_0005.htm
21 6 1851 Luboml Paweł Antonowicz Sawosze Marcin Helena Sawosz Błażej Pawliczuk, Marta Sawosz ż. Jacka 864 124 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0068.htm
2 8 1851 Luboml Joanna Pawliczuk Kąty Onufry Anna Szeremeta Bartłomiej Antonowicz, Marianna Pawliczuk ż. Błażeja 864 130 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0071.htm
27 8 1851 Luboml Tomasz Pawliczuk Kąty Tomasz Magdalena Kupracz Piotr Adamczuk, Magdalena Antonowicz ż. Bartosza 864 132 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0072.htm
27 9 1851 Luboml Maciej Oleniuk Kupracze Jan Helena Sawosz Bartłomiej Antonowicz, Agnieszka Bekiesz ż. Stanisława 864 138 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0075.htm
20 5 1853 Horochów Helena Antonowicz Chołoniów Ambrozy Anna Makarewicz Jan Makarewicz, Franciszka Konopka wdowa 91 6-7 8 0
13 10 1853 Horochów Edward Szymon Antonowicz Kwasów Józef Fryderyka Rybicka Szymon Antonowicz, Maria Piwnicka 91 20-21 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2091/pages/PL_1_436_91_0011.htm
8 2 1853 Luboml Franciszka Sawosz Sawosze Kazimierz Katarzyna Szewczuk Bartłomiej Antonowicz, Marianna Sawosz ż. Jana 865 61 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0034.htm
23 10 1853 Luboml Magdalena Macegoniuk Kąty Gabriel Anna Mordacz Wawrzyniec Pawliczuk, Magdalena Antonowicz ż. Bartłomieja 865 116 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0062.htm
17 4 1855 Luboml Grzegorz Matysko Kupracze Jan Franciszka Antonowicz Grzegorz Pendel, Katarzyna Fedyk? ż. Kazimierza 867 217 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0112.htm
21 8 1855 Luboml Marianna Pawliczuk Kąty Onufry Jadwiga Antonowicz Tomasz Antonowicz, Helena Antonowicz ż. Bartosza? 867 235 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0121.htm
7 9 1856 Włodzimierz Regina Maria Rykaczewska Droginicze, par. Łokacze Seweryn Antonina Antonowicz 803 68-69 187 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0035.htm
24 5 1856 Luboml Marianna Michalec Jagodzin Jan Marianna Antonowicz Tomasz Antonowicz, Agnieszka Baran ż. Stanisława 868 70 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0037.htm
10 11 1857 Luboml Michał Sawosz Sawosze Kazimierz Katarzyna Szewczuk Franciszek Ołyniuk, Helena Antonowicz ż. Bartłomieja 869 121 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0063.htm
8 10 1857 Ostrówki Anna Walko Równo Jan Anna Waśko Bazyli Antonowicz, Magdalena Hryczyk 869 444 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0238.htm
19 9 1857 Ostropol Konstantyn Antonowicz Worobijówka Tomasz Apolonia Żydkowska Jan Adamski i Franciszka Wierszowiecka wdowa 178-3-73 322V-323R 31 Ż DM
5 3 1858 Nieświcz Franciszka Tumińska Nieświcz Ludwik Emilia Soroczyńska Stefan Maziarczuk, Aniela Antonowicz panna 453 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20453/pages/PL_1_436_453_0003.htm
23 3 1859 Szumbar Aleksandra Antonowicz Szumbar NN Paulina Antonowicz Daniel Fuczek, Antonina Łobrzyńska ż. Filipa 625 2-3 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0002.htm
29 10 1859 Nieświcz Narcyza Fortunata Antonowicz Nieświcz Teofil Helena Rożkowska 840 142-143 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0076.htm
24 8 1859 Luboml Jan Sobczuk Jagodzin Jan Marianna Antonowicz 870 92-93 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0050.htm
29 10 1859 Luboml Marianna Antonowicz Kąty Tomasz Jadwiga Borowik 870 104-105 111 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0056.htm
18 11 1859 Luboml Marianna Bila Kąty Mateusz Łucja Antonowicz 870 104-105 114 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0056.htm
10 1 1859 Kuniów Antoni Antonowicz Chiniówka Wojciech Anna Naumowicz Ksawery Malinowski i Zuzanna Winnicka ż. Ignacego 886 214-215 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0113.htm
4 8 1860 Sokul Zuzanna Marianna Antonowicz Padałówka Aleksander Marianna Sobolewska Leopold Sawicki, Antonina Sobolewska 841 672-673 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0370.htm
24 12 1860 Luboml Ewa Pawliczuk Kąty Onufry Anna Antonowicz Bartłomiej Antonowicz, Anna Macygoniuk ż. Gabriela 304 72-73 117 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0037.htm
6 3 1860 Krzemieniec Anna Janczyńska Folwarki Wielkie Franciszek Petronela Nowakowska Antoni Grządkowski, Anna Antonowicz panna 0.1-33 7V-8R 20 T
24 8 1861 Luboml Ludwika Proncuk Kąty Łukasz Marianna Waluch Bartłomiej Antonowicz, Agnieszka Błaszczuk ż. Łukasza 305 48-49 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0026.htm
9 6 1861 Szumbar Feliks Antonowicz Szumbar NN Paulina Jakub Dydiuk, Antonina Wawrzyńska ż. Filipa 626 295-296 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0152.htm
19 6 1861 Krzemieniec Julian Marciniuk Folwarki Bazyli Katarzyna Sochacka Antoni Antonowicz, Elżbieta Darowska 0.1-34 20V-21R 50 T
28 6 1862 Krzemieniec Leontyna Sochacka Folwarki Wielki Mikołaj Rozalia Bondarczuk szl. Antoni Antonowicz, żołn. Ludwika Waśkiewicz 0.1-35 16V-17R 47 T
14 7 1862 Luboml Benedykt Biluk Kąty Mateusz Łucja Antonowicz Franciszek Macegoniuk, Franciszka Jaszczuk ż. Wawrzyńca 306 60 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0031.htm
20 8 1862 Luboml Bartłomiej Antonowicz Kąty Tomasz Agnieszka Borowik Bartłomiej Antonowicz, Agnieszka Porch ż. Piotra 306 64 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0033.htm
12 3 1863 Szumbar Karolina Antonowicz Szumbar NN Paulina 626 245-6 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0127.htm
3 4 1863 Luboml Anna Sobczuk Jagodzin Jan Marianna Antonowicz Stanisław Baran, Marianna Sobczuk ż. Adama 307 28 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0015.htm
22 7 1863 Luboml Jakub Paszyński Kąty Szymon Ewa Antonowicz Jakub Prokopczuk, Tatiana Pryczuk ż. Jakuba 307 40 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0021.htm
8 11 1863 Luboml Anna Sawosz Sawosze Antoni Marianna Antonowicz Maciej Stasiuk, Marianna Sawosz ż. Franciszka 307 68 120 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0035.htm
8 4 1863 Stary Oleksiniec Karolina Centkiewicz Łosiatyn Walenty Barbara Antonowicz chł. Jan Centkiewicz, Teofila Winniczuk ż. Bazylego 245-1-21 230V-231R 9 R
3 2 1864 Luboml Jan Antonowicz Kąty Maciej Katarzyna Szczuchraj bartłomiej Antonowicz, maria Pawliczuk ż. Stefana 308 18-19 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0010.htm
15 7 1864 Szumsk Marianna Antonowicz Hucisko Surażskie Wojciech Anna Naumowicz 245-1-20 161V-162R 60 R
25 1 1865 Luboml Agnieszka Pawliczuk Kąty Paweł Franciszka Pendel Bartłomiej Antonowicz, Maria Proncuk ż. Stanisława 309 8 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0005.htm
30 9 1865 Luboml Jan Pawliczuk Kąty Stefan Maria Pradun Bartłomiej Antonowicz, Łucja Jazczuk ż. Jana 309 36 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0020.htm
7 5 1865 Stary Oleksiniec Jakub Centkiewicz Łosiatyn Walenty Barbara Antonowicz 1-37 85V-86R 13 T 93
7 2 1865 Żytomierz Józefa Wojciszewska Żytomierz Wojciech Wiktoria Antonowicz Karol Zieliński, Agata Rymsza 178-3-61 8 35 Ż DG
3 7 1866 Horochów Antoni Kamil Antonowicz Kwasów Adam Karolina Oranowska 102 10-11 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0006.htm
26 7 1866 Luboml Anna Antonowicz Kąty Tomasz Jadwiga Gryciuk Bartłomiej Antonowicz, Anna Sawosz ż. Błażeja 310 38 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0020.htm
16 8 1867 Nieświcz Józef Siatecki Uhrynów Jan Aniela Antonowicz 462 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0006.htm
13 8 1867 Nieświcz Ludwik Antonowicz Nieświcz Teofil Helena Ryszkowska 462 8-9 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0005.htm
16 7 1868 Luboml Tekla Biluk Kąty Mateusz Łucja Antonowicz Franciszek Olejniuk, Katarzyna Olejniuk ż. Józefa 311 36 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0019.htm
19 7 1869 Krzemieniec Wincentyna Maria Magdalena Gorzkowska Folwarki Antoni Rozalia Koczakowska mieszcz. Antoni Antonowicz, Józefa Domaracka ż. Jakuba 1-48 14V-15R 41 T
20 1 1870 Szumsk Antoni Jastrzębski Huta Stara Kajetan Teresa Antonowicz Jan Giżycki, Marianna Jastrzembska ż. Pawła 1-53 3V-4R 11 T RK
6 3 1871 Luboml Agnieszka Bilio Kąty Mateusz Łucja Antonowicz Stefan Ołyniuk, Anna Petryk ż. Stanisława 314 14 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0009.htm
24 12 1871 Luboml Józef Ołyniuk Sawosze Franciszek Marianna Bonczuk Bartłomiej Antonowicz, Franciszka Stachniuk ż. Andrzeja 314 78 168 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0041.htm
15 10 1872 Horochów Władysław Walenty Antonowicz Kwasów Adam Kasper Karolina Oranowska 108 40-41 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0022.htm
6 5 1872 Luboml Mikołaj Antonowicz Kąty Maciej Katarzyna Kapitaniuk Łukasz Kaganiuk, Łucja Biluk ż. Mateusza 315 18 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0010.htm
19 6 1872 Luboml Bartłomiej Sobczuk Jagodzin Jan Marianna Antonowicz Stefan Baran, Marianna Antonowicz ż. Bartłomieja 315 22 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0012.htm
14 11 1872 Luboml Jan Tołyż Sawosze Piotr Katarzyna Szpanceruk? Bartłomiej Antonowicz, Tekla Sawosz ż. Stanisława 315 48 117 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0025.htm
17 12 1872 Luboml Franciszka Biluk Kąty Mateusz Łucja Antonowicz Stefan Ołyniuk, Tekla Ołyniuk ż. Antoniego 315 54 135 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0028.htm
8 9 1873 Szumsk Grzegorz Jastrzębski Cyranka Kajetan Teresa Antonowicz chrz. 9.09 Paweł Jastrzębski, Ludwika Jastrzębska ż. Jana 1-226 88V-89R 83 T DM 407
17 8 1873 Luboml Wawrzyniec Jaszczuk Kąty Gabriel Marianna Szklanczuk Bartłomiej Antonowicz, Antonina Pawliczuk ż. Onufrego 316 34 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0018.htm
28 4 1874 Krzemieniec Teofila Marceniuk-Semeniuk Folwarki Wielkie Benedykt Kamila Antonowicz 426-1-68 7V-8R 28 T
10 6 1874 Luboml Magdalena Biluk Kąty Mateusz Łucja Antonowicz Józef Ołyniuk, Marianna Proncuk ż. Wasyla 317 16 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0009.htm
2 6 1875 Luboml Stefan Antonowicz Kąty Maciej Katarzyna Kapitan 318 20-21 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0011.htm
13 11 1875 Luboml Franciszka Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz 318 50-51 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0026.htm
18 4 1876 Szumsk Leon Jastrzębski Stara Huta Kajetan Teresa Antonowicz chrz. 26.04 Jan Jastrzębski, Marianna Burkowska ż. Stanisława 1-228 14V-15R 54 T DM 597
8 12 1876 Luboml Anna Antonowicz Kąty Tomasz Józefa Jasionek Bartłomiej Antonowicz, Teodora Błaszczuk ż. Łukasza 319 64 156 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0033.htm
15 3 1877 Krzemieniec Józefa Marceniuk Folwarki Wielkie Benedykt Kamila Antonowicz 1-71 5V--7R 21 T
18 2 1877 Luboml Agnieszka Petruk Jankowce Stanisław Anna Antonowicz Piotr Rudzki, Agnieszka Grabowska ż. Ignacego 320 10 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0006.htm
27 7 1877 Luboml Franciszka Biluk Kąty Maciej Łucja Antonowicz Wawrzyniec Proncuk, Katarzyna Ołyniuk ż. Józefa 320 28 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0015.htm
13 10 1878 Luboml Stanisław Antonowicz Kąty Tomasz Józefa Jasionek Stanisław Sawosz, Marianna Jaszczuk ż. Gabriela 321 48 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0025.htm
1 7 1879 Krzemieniec Marian Marceniuk Folwarki Wielkie Benedykt s.Bazylego Kamila Antonowicz miesz. Antoni Antonowicz, chł. Joanna Koszkiewicz ż. Pawła 426-1-73 9V-10R 36 T
2 8 1879 Luboml Franciszek Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Szymon Dejneka, Łucja Mordacz ż. Grzegorza 322 50 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0026.htm
31 8 1879 Luboml Magdalena Petruk Jankowce Stanisław Anna Antonowicz Andrzej Gryciuk, Franciszka Kupracz ż. Stanisława 322 56 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0029.htm
27 12 1879 Luboml Joanna Antonowicz Kąty Maciej Apolonia Jaszczuk Mikołaj Pawliczuk, Joanna Błaszczuk ż. Jana 322 90 178 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0046.htm
12 8 1880 Luboml Apolonia Antonowicz Kąty Tomasz Józefa Jasionek Bartłomiej Antonowicz, Franciszka Pawliczuk ż. Grzegorza 323 38 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0020.htm
22 11 1881 Luboml Katarzyna Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Antoni Ołyniuk, Łucja Mordacz ż. Grzegorza 324 58 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0030.htm
20 12 1881 Luboml Jan Petruk Jankowce Stanisław Anna Antonowicz Franciszek Petruk, Marianna Grabowska ż. Marcina 324 72 141 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0037.htm
13 4 1882 Horochów Bronisława Dmytrowska Chołoniów NN Marianna Antonowicz 118 20-21 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0011.htm
9 10 1882 Luboml Marianna Antonowicz Kąty Tomasz Józefa Jasionczak Łukasz Błaszczuk, Marianna Parchoniuk ż. Gabriela 325 60 117 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0031.htm
3 8 1883 Luboml Marianna Antonowicz Kąty Maciej Apolonia Jaszczuk Wojciech Jaszczuk, Teodora Błaszczuk ż. Łukasza 326 44 87 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0023.htm
20 9 1883 Luboml Józefa Petryk Jankowce Stanisław Anna Antonowicz Paweł Gryciuk, Tekla Ołyniuk ż. Antoniego 326 58 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0031.htm
23 12 1884 Szumsk Marcelina Oborska Stara Huta Julian Paulina Telicka Stanisław Jastrzębski, Franciszka Antonowicz ż. Szymona 01-232 165V-166R 1 T
16 2 1884 Luboml Marcin Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Grzegorz Mordacz, Marianna Andruszczuk ż. Antoniego 327 8 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0005.htm
15 11 1884 Luboml Andrzej Jaszczuk Rymacze Jakub Anna Matyszczuk Maciej Antonowicz, Marianna Rudzka ż. Michała 327 72 143 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0038.htm
5 8 1885 Luboml Karolina Antonowicz Kąty Bartłomiej Tekla Duchnicka 328 34-35 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0018.htm
27 10 1885 Luboml Andrzej Antonowicz Kąty Tomasz Józefa Jasionek 328 62-63 122 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0032.htm
21 12 1885 Szumsk Anna Jastrzębska Stara Huta Józef Agnieszka Jarmolińska Paweł Jastrzębski, Franciszka Antonowicz ż. Szymona 01-232 198V-199R 162 T
21 1 1886 Luboml Franciszka Petruk Jankowce Stanislaw Anna Antonowicz 329 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0005.htm
27 10 1886 Luboml Michał Antonowicz Kąty Maciej Antonina Jaszczuk 329 66-67 130 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0034.htm
9 1 1887 Luboml Agnieszka Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Franciszek Kozieł, Agnieszka Ołyniuk ż. Stefana 330 4 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0003.htm
28 6 1887 Luboml Piotr Antonowicz Kąty Bartłomiej Tekla Duchnicka Jan Kupracz, Katarzyna Sawosz ż. Antoniego 330 38 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0021.htm
31 12 1887 Luboml Józefa Antonowicz Kąty Tomasz Józefa Jasionek Błażej Mordacz, Tekla Macegoniuk ż. Andrzeja 330 102 203 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0053.htm
16 7 1887 Szumsk Kamila Antonowicz Stara Huta Szymon Franciszka Jarmolińska Jan Telicki i Karolina Jarmolińska panna 01-232 102V-103R 101 DM 970 T
1 5 1888 Różniatów Magdalena Antonowicz Lipowica NN Maria Antonowicz Mikołaj...... 1173 8 B 0
27 1 1888 Luboml Józef Antonowicz Kąty Maciej Apolonia Jaszczuk Jakub Jaszczuk, Agnieszka Proncuk ż. Wojciecha 331 8 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0005.htm
30 10 1888 Luboml Anna Antonowicz Kąty Jan Marianna Malec Mateusz Malec, Agnieszka Proncuk ż. Wojciecha 331 70 138 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0036.htm
7 11 1888 Luboml Jan Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Antoni Andruszczuk, Helena Dejneka ż. Franciszka 331 72 143 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0037.htm
18 2 1889 Krzemieniec Joanna Marciniuk Folwarki Benedykt Kamila Antonowicz 01-81B 5V-6R 18 T
13 1 1889 Luboml Marianna Antonowicz Kąty Bartłomiej Tekla Duchnicka Franciszek Parchoniuk, Ewa Staniuk ż. Jana 332 4 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0003.htm
13 6 1889 Luboml Antoni Kupracz Kąty Antoni Anna Antonowicz Wojciech Proncuk, Marianna Kupracz ż. Mateusza 332 32 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0017.htm
31 5 1889 Szumsk Antoni Giżycki Cyranka Paweł Karolina Jarmolińska Marian Jarmoliński i Franciszka Antonowicz ż. Szymona 01-232 19V-20R 94 T 885 DM
30 1 1890 Szumsk Rozalia Antonowicz Huta Szumska Szymon Franciszka Jarmolińska Józef Jastrzębski, Agnieszka Jastrzębska ż. Józefa 01-233 106V-107R 32 T
30 10 1890 Kuniów Antonina Jakuszewska Borowica Wielka Julian Waleria Rosińska Mikołaj Hryniewski i Zofia Antonowicz ż. Józefa 178-3-86 337V-338R 87 Ż DM
15 12 1891 Katerburg Stanisław Kański Matwiejowce Marcin Aleksandra Antonowicz 204 31-32 31 Nul Null 0
13 5 1891 Szumsk Józefa Zielińska Bryków Jan Wiktoria Antonowicz 01-233 18V-19R 71 T
24 7 1891 Krzemieniec Jan Marciniuk Folwarki Benedykt Kamila Antonowicz 0.1-81G 15V-16R 59 T
20 6 1891 Luboml Franciszek Antonowicz Kąty Jan Marianna Malec Jerzy Pawliczuk, Marianna Sawosz ż. Sylwestra 334 32-33 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0017.htm
9 2 1892 Luboml Roman Andruszuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz 335 12-13 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0007.htm
20 10 1893 Luboml Michał Kupracz Kąty Antoni Anna Antonowicz Michał Jaszczuk, Agnieszka Proncuk ż. Wojciecha 336 62 122 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0032.htm
13 2 1894 Luboml Agata Antonowicz Kąty Jan Marianna Malec Sylwester Sawosz, Agnieszka Pawliczuk ż. Józefa 337 12 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0007.htm
7 9 1894 Luboml Jan Pawliczuk Kąty Jan Agnieszka Kloc Grzegorz Pawliczuk, Marianna Antonowicz ż. Jana 337 58 113 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0030.htm
12 9 1894 Luboml Anastazja Pawliczuk Kąty Grzegorz Marcelina Grabowska Jan Antonowicz, Tekla Błaszczuk ż. Józefa 337 60 117 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0031.htm
30 1 1895 Szumsk Marianna Antonowicz Stara Huta Szymon Franciszka Jarmolińska 01-233 170V-171R 18 T
4 1 1895 Luboml Piotr Malec Jagodzin Mateusz Cyryla Pawliczuk Piotr Stachniuk, Marianna Antonowicz ż. Jana 909 2V 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0003.htm
30 8 1896 Luboml Rozalia Kupracz Kąty Antoni Anna Antonowicz Jan Antonowicz, Marcelina Kupracz ż. Józefa 910 28V 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0029.htm
27 10 1896 Luboml Michalina Antonowicz Kąty Jan Marianna Malec Mateusz Malec, Marianna Sawosz ż. Sylwestra 910 34V 133 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0035.htm
25 7 1897 Luboml Marianna Kołtuniuk Rymacze Jan Anna Antonowicz Jakub Sztuber, Marianna Antonowicz ż. Jana 911 16V 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0017.htm
7 12 1898 Horochów Maria Antonowicz Kwasów Antoni Stanisława Miakowska Władysław Antonowicz, Maria Puzynowska panna 927 21V-22R 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0022.htm
27 10 1899 Szumbar Malwina Goliszewska Sosnówka Józef Franciszka Antonowicz 1020 6-7 16
22 11 1899 Szumsk Marcelina Antonowicz Stara Huta Szymon Franciszka Jarmolińska 01-235 47V-48R 189 T
1 10 1899 Luboml Wawrzyniec Antonowicz Kąty Jan Marianna Malec Stefan Petruk, Józefa Stachniuk ż. Piotra 934 30V 120 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0032.htm
17 11 1900 Luboml Agnieszka Pawliczuk Jagodzin Błażej Joanna Antonowicz Jozef Rudzki, Anna Rudzka ż. Grzegorza 949 82 161 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0042.htm
11 5 1901 Luboml Marianna Petruk Jankowce Stefan Franciszka Malec Mateusz Malec, Marianna Antonowicz ż. Jana 950 26 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0015.htm
3 8 1901 Luboml Michalina Jaszczuk Sawosze Łukasz Karolina Pawlica Jan Antonowicz, Franciszka Rudzka ż. Stanisława 950 44 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0024.htm
27 9 1901 Luboml Józef Czerpak Rymacze Łukasz Apolonia Antonowicz Piotr Dyczko, Anna Czerpak ż. Mikołaja 950 64 127 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0034.htm
31 5 1902 Luboml Franciszek Kołtuniuk Rymacze Jan Anna Antonowicz Chł. Jan Rudzki, Anastazja Struś ż. Stefana 981 21 V-22 R 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0022.htm
17 4 1902 Luboml Jan Antonowicz Kąty Jan Marianna Malec 981 17 V-18 R 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0018.htm
22 1 1902 Luboml Michalina Antonowicz Rymacze Stanisław Agnieszka Kapelan Łukasz Czerpak, Marianna Demczuk ż. Antoniego 981 6 V-7 R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0007.htm
25 10 1902 Szumsk Ludwika Goliszewska Sosnówka, par. Szumbar Józef Franciszka Antonowicz Dominik Goliszewski, Zuzanna Kucharska ż. Jana 01-236 272V-273R 187 T
18 12 1902 Luboml Agnieszka Czerpak Rymacze Łukasz Apolonia Antonowicz 981 56 V-57 R 220 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0057.htm
15 8 1903 Szumsk Rafał Antonowicz Stara Huta Szymon Franciszka Jarmolińska 0.1-237 37V-38R 146 T
14 3 1903 Horochów Jadwiga Antonowicz Kwasów Władysław Wiktor Wanda Rottermud 961 11 37 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0012.htm
6 11 1903 Luboml Marianna Pradun Jagodzin Sylwester Joanna Antonowicz Mikołaj Waluch, Katarzyna Czuń ż. Karola 964 37V 147 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0038.htm
21 7 1904 Luboml Feliks Kołtuniuk Rymacze Jan Anna Antonowicz Władysław Matyszczuk, Franciszka Sawoszczuk ż. Piotra 1009 48 94 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0029.htm
3 8 1904 Luboml Paweł Antonowicz Rymacze Stanisław Agnieszka Kapelan Aleksander Stasiuk, Katarzyna Rudzka ż. Stefana 1009 52 103 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0031.htm
10 7 1905 Luboml Łukasz Błaszczuk Kąty Stefan Agnieszka Bagniuk Łukasz Jaszczuk, Marianna Antonowicz ż. Jana 1009 194 83 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0106.htm
5 9 1905 Luboml Karol Iwko Rymacze Franciszek Marianna Antonowicz Józef Błaszczuk, Magdalena Jaszczuk ż. Bartłomieja 1009 206 108 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0112.htm
17 2 1906 Szumsk Florian Romanowski Tbilisi Karol Kamila Antonowicz chrzest w Tbilisi 01-236 127V-128R 214 T
7 5 1906 Luboml Stanisław Pradun Jagodzin Sylwester Joanna Antonowicz Jan Proncuk, Antonina Feldsztajn ż. Michała 1009 342 65 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0184.htm
29 6 1906 Luboml Paweł Czerpak Rymacze Łukasz Apolonia Antonowicz Franciszek Rudzki, Karolina Weremko ż. Wawrzyńca 1009 352 86 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0189.htm
24 10 1906 Luboml Paweł Kołtun Rymacze Jan Anna Antonowicz Michał Kołtun, Marianna Kuć ż. Jana 1009 404 189 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0215.htm
25 3 1907 Horochów Jerzy Antonowicz Kwasów Władysław Walenty Wanda Herminia Idalia Ber Rottermund 993 13 54 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0016.htm
23 8 1907 Luboml Piotr Antonowicz Rymacze Stanisław Agnieszka Kapelan Józef Proncuk, Apolonia Czerpak ż. Łukasza 1009 571 138 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0303.htm
4 1 1908 Luboml Karol Antonowicz Kąty Jan Marianna Malec Stefan Petruk, Karolina Jaszczuk ż. Łukasza 1010 3V 9 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0005.htm
10 6 1908 Luboml Tomasz Czerpak Rymacze Łukasz Apolonia Antonowicz Józef Rudzki, Franciszka Kornijczuk ż. Karola 1010 23V 92 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0025.htm
16 2 1909 Luboml Katarzyna Pradun Jagodzin Sylwester Joanna Antonowicz Jan Pendel, Karolina Niegoda ż. Piotra 1009 691 29 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0366.htm
10 11 1909 Luboml Marianna Antonowicz Rymacze Stanisław Agnieszka Kapelan Jan Kołtuniuk, Elżbieta Iwańczuk ż. Andrzeja 1009 758 162 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0400.htm
3 1 1910 Jałowicze Teodozja Brulińska Świszczów Wincenty Halina Antonowicz 1001 6-7 8 MO
24 7 1910 Horochów Maria Janina Antonowicz Kwasów Władysław Walenty Wanda Żulieta Hermina Rottermund 996 23 107 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0025.htm
7 4 1910 Luboml Adam Czerpak Rymacze Łukasz Apolonia Antonowicz Paweł Tołyż, Karolina Rudzka ż. Józefa 1060 26 52 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0016.htm
18 6 1911 Luboml Piotr Kołtuniuk Rymacze Jan Anna Antonowicz Piotr Dolak, Apolonia Czerpak ż. Łukasza 1060 239 95 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0130.htm
14 2 1912 Torczyn Aleksander Antonowicz Chorochoryn Jan Pelagia Halkiewicz 1042 8-9 14 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0007.htm
1 10 1912 Tbilisi Kazimierz Idaliński Eczmiadzin Antoni s. Kazimierza Bronisława c. Julia Kaczmerowska Dawid Szameronow, Anastazja Antonowicz 48V 3 Tb
29 3 1912 Luboml Franciszka Czerpak Rymacze Łukasz Apolonia Antonowicz Karol Proncuk, Anastazja Rudzka ż. Franciszka 1060 402 43 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0214.htm
29 9 1912 Luboml Mikołaj Antonowicz Rymacze Stanisław Agnieszka Kapelan Jan Iwko, Marianna Demczuk ż. Antoniego 1060 442 120 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0234.htm
31 3 1913 Tbilisi Antoni Mikołaj Romanowski Tbilisi Karol s. Józefa Kamila c. Szymona Antonowicz Jan Borysiewicz, Franciszka Romanowska 54R 33 Tb
21 1 1913 Luboml Stefan Pradun Jagodzin Sylwester Joanna Antonowicz Paweł Kapelan, Józefa Kondracka 1060 544 13 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0288.htm
19 4 1913 Luboml Karolina Demczuk Rymacze Antoni Marianna Szewczuk Stanisław Antonowicz, Helena Rudzka ż. Jana 1060 570 66 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0301.htm
4 8 1913 Luboml Anastazja Iwko Rymacze Franciszek Marianna Antonowicz Stanisław Antonowicz, Marianna Jaszczuk ż. Andrzeja 1060 590 107 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0311.htm
15 9 1913 Luboml Stanisław Iwko Rymacze Paweł Petronela Grabowska Stanisław Antonowicz, Marianna Tołyż ż. Dominika 1060 602 132 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0317.htm
29 10 1913 Luboml Józef Kołtun Rymacze Jan Anna Antonowicz Stanisław Antonowicz, Apolonia Rudzka ż. Franciszka 1060 619 162 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0326.htm
26 3 1914 Luboml Michalina Czerpak Rymacze Łukasz Apolonia Antonowicz Franciszek Tołyż, Karolina Tołyż ż. Wawrzyńca 1060 721 46 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0379.htm
6 9 1915 Luboml Jan Pronczuk Kąty Piotr Agata Antonowicz Stefan Czuń, Magdalena Jaszczuk (chrzest w Ostrówkach) 1067 51 110 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0027.htm
23 9 1917 Tbilisi Bronislaw Jeżewski Tbilisi Jan s.Karpa Anna c.Ignacego Jachowicz Witold Jakubowski, Helena Antonowicz 175V 104 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
23 7 1811 Dubno Paweł Chaczowski Teodora Terlecka Dubno Jakub Michałowski, Bazyli Rołoszowski, Małgorzata Antonowicz 64 8-9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0006.htm
11 11 1828 Koblin Wincenty Chilczuk par. Koblin 18 Piotr Marianna Franciszka Antonowicz par. Koblin 16 Jan Katarzyna Józef Korecki, Omelek Arasymow 814 210 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0214.htm
27 10 1829 Krzemieniec Jan Antonowicz Nowosiólki 40w Antoni Zofia Tacia Marczuk Nowosiółki 18 Prokop Helena p. młoda obrz.greko-ros., Ignacy Bartomiejow i Hryćko Poleszuk 01-5 41R 45 T 770 DM
1 6 1830 Nabrzuska Jerzy De Grasse par. Hulewicze 70 Jan Ewa Joanna Antonowicz Obzyr Mały 30 Ignacy Starczewski, August Służewski 845 290V-291R 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0281.htm
9 2 1836 Jałowicze Wincenty Tomaszewski Borzemiec 26 Jakub Tekla Dybowska Katarzyna Chmielowska Borzemiec 17 Łukasz Pelagia Antonowicz Maciej Piotrowski, Jan Tuczapski 822 236 V 2 140 4 ZP
1 11 1836 Młynów Jan Semeniuk greko-unit. par. Ostrożecka 25 Semen Barbara Marianna Antonowicz par. Młynów 18 Piotr Anna Mikita Jakóbczuk, Jan Markosiczuk, Łukasz Erluk 822 166R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0169.htm
21 11 1837 Młynów Szymon Antonowicz par. Młynów 18 Jan Magdalena Anastazja Sakowska par. Młynów 17 Bartłomiej Rozalia Eliasz Chilczuk, Wincenty Kowczuk, Feliks Antonowicz 823 198V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0207.htm
20 11 1838 Lachowce Józef Romaszewski Moskalówka par. Jampol 25 Antoni Marianna Sławińska Tekla Mierzyńska Mikłasze 20 Michał Anna Antonowicz Mikołaj Gurecki, Dominik Jankowski 112 V - 113 R 21 ZP
6 11 1838 Młynów Jan Mickiewicz par. Młynów 20 Kazimierz Rozalia Karolina Korecka par. Młynów 17 Józef Magdalena Wincenty Chilczuk, Hipolit Antonowicz, Kasper Rodziewicz 824 144V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0147.htm
18 7 1839 Bucyń Michał Karnicki par. G-U żyrowicka 24 Wincenty Apolonia Jakobowicz Konstancja Antonowicz Dorotyszcze 20 Jan Salomea Latkowska Cyryl Mieleszkiewicz, Mateusz Lutkowski 32 11 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2032/pages/PL_1_436_32_0007.htm
10 9 1839 Luboml Jan Matysko Kąty 30w Józef Jadwiga Gadzała Franciszka Antonowicz Kąty 20 Jakub Franciszka Macehoniuk Maciej Waluch, Jan Porch 854 615 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0350.htm
28 10 1840 Młynów Feliks Antonowicz par. Młynów 21 Adam Katarzyna Aleksandra Szumejko par. Młynów 17 Piotr Katarzyna Eliasz Chilczuk, Ignacy Kosowski, Mateusz Soroczynski 826 185V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0187.htm
26 10 1841 Połonne Józef Antonowicz Kasperówka 21 Franciszek Anastazja Teresa Sikorska Połonne 18 Mateusz Marianna Kazimierz Stopa i Prokop Murawski 872 153 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0083.htm
1 6 1841 Luboml Kazimierz Sawosz Sawosze 19 Marcin Teresa Tołyż Katarzyna Szewczuk Jagodzin 19 Jan Agnieszka Bartłomiej Antonowicz, Tomasz Dyczko 856 538 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0295.htm
1 6 1841 Luboml Kazimierz Okrasa Jagodzin 18 Kacper Agnieszka Stuber Anna Matysko Jagodzin 19 Maciej Katarzyna Gec ? Bartłomiej Stuber, Bartłomiej Antonowicz 856 538 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0295.htm
4 11 1841 Lachowce Jan Rudnicki Worobiówka par. Jampol 24 Mikołaj Salomea Stawska Marcjanna Mierżyńska Mikłasze 20 Michał Anna Antonowicz Józef Matuszewski, Aleksander Mierżyński 178-49-17 22V 21 Ż DM
30 1 1844 Ostróg Wojciech Antonowicz Balarka Choteńska 23 Jan Konstancja Kozłowska Anna Naumowicz Mosty 19 Kazimierz Agnieszka Kulesza 883 15 V 3
30 1 1844 Ostróg Stefan Borowski Balarka Choteńska 22 Jan Helena Stelmaska Marianna Antonowicz Balarka Choteńska 18 Jan Konstancja Kozłowska 883 16 V 7
12 11 1844 Młynów Wincenty Chilczuk par. Młynów 33w Daniel Agata Marianna Turna par. Młynów 23 Jerzy Rozalia Piotr Antonowicz, Mikołaj Kordowski, Jan Kordowski 830 182R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0186.htm
27 5 1844 Luboml Onufry Pawliczuk Kąty 20 Stanisław Jadwiga Kołtun Anna Antonowicz Kąty 19 Jakub Agnieszka Macehoniuk Józef Romańczuk, Stanisław Pawliczuk 859 607 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0323.htm
12 2 1846 Horochów Feliks Antonowicz Buszkowicze, par. Łokacze / Sielec 25 Szymon Aniela Komarnicka Wiktoria Helena Ma Krzystkiewicz Wola Dykawiecka pow. Jasło, p 20 Piotr Marianna Sfonirzewska Dionizy Bielski, Seweryn Rykaczewski 82 36 3
29 1 1846 Łuck Franciszek Antonowicz par. Łuck 45 Wincenty Justyna Michałowska Apolonia Zytkowska par. Łuck 20 Stanisław Agnieszka Babczyńska 382 30 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0017.htm
9 11 1847 Młynów Szymon Rodziewicz par. Młynów 18 Kasper Antonina Karolina Antonowicz par. Młynów 19 Jan Magdalena Mikołaj Kordowski, Daniel Kordowski 833 375R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0202.htm
30 5 1848 Targowica Jan, Aleksander Bereżecki Chocinie par. krupiecka 25 Ignacy Józefa Nielewska Stefania Strojnowska Targowica 18 Rafał Józefa Antonowicz Konstanty Buczyński, Antoni Strojnowski 834 364 R 4 ZP
3 10 1848 Swojczów Feliks Starczewski Mokowicze 24 Wincenty Marianna Bogdanowicz Feliksa z Jaworskich Kwiatkowska Mokowicze 24 Tadeusz Marianna Bilska Jan Kuczyński, Szymon Antonowicz 610 19 4 0
30 5 1848 Młynów Eliasz Chilczuk par. Młynów 33w Daniel Agata Katarzyna Mickiewicz par. Młynów 20 Kazimierz Rozalia Szymon Antonowicz, Daniel Kordowski, Wincenty Chilczuk 834 250R/487 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0252.htm
31 5 1848 Nieświcz Michał Rążewski 28w Andrzej Marianna Anna Hryniowiecka Czaruków 16 Jan Marianna 1-dw. Marcin Mroczkowski, Adam Antonowicz 443 16 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0010.htm
23 1 1849 Swojczów Józef Antonowicz Mokowicze 23 Szymon Aniela Komornicka Fryderyka Rybicka Ossa 18 Jan Brygida Rynczewska 611 38 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20611/pages/PL_1_436_611_0021.htm
27 5 1851 Luboml Antoni Pawliczuk Kąty 19 Stanisław Jadwiga Wawrysiuk Anastazja Czuń Kąty 19 Mikołaj Agnieszka Kozioł Tomasz Pawliczuk, Tomasz Antonowicz 864 158 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0085.htm
3 2 1853 Luboml Łukasz Stachniuk Rymacze 19 Maciej Marianna Marycz Tekla Romańczuk Rymacze 18 Piotr Marianna Kuć Grzegorz Stachniuk, Bartłomiej Antonowicz 865 138 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0073.htm
3 2 1853 Luboml Stanisław Sawosz Kąty 19 Maciej Teresa Tołyż Tekla Macegoniuk Kąty 16 Sebastian Agnieszka Grabowska Bartłomiej Antonowicz, Józef Kupracz 865 139 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0074.htm
9 1 1855 Luboml Bartłomiej Antonowicz Sawosze 30w Jakub Agnieszka Szeremeta Helena Szewczuk z Szewczuków Jagodzin 31w Kazimierz Jadwiga Szymczuk Jan Sobczuk, Tomasz Antonowicz 867 273 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0140.htm
11 11 1857 Krzemieniec Franciszek Janczyński Rybcza, par. Katerburg 22 Ignacy Apolonia Barańska Petronela Nowakowska Folwarki Wielkie 18 Wojciech Marianna Jakub Czerwiński, Antoni Antonowicz 0.1-29 45R 20 T
27 1 1857 Luboml Mateusz Biluk Kąty 18 Józef Franciszka Jaszczuk Lucyna Antonowicz Sawosze 16 Bartłomiej Magdalena Sawosz Tomasz Pawliczuk, Wojciech Prończuk 869 151 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0078.htm
26 1 1858 Kowel Teofil Myśliński Myslina 20 Józef Katarzyna Antonowicz Marianna Łączyńska Myślina 21 Stanisław Maria Szuflińska Ludwik Mysliński, Cyprian Kucharski 260 37 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0022.htm
25 1 1859 Luboml Maciej Antonowicz Kąty 22 Jakub Agnieszka Macegoniuk Katarzyna Kapitan Skiby 19 Jan Tekla Czuchrowska ? Sawosz, Michał Stachniuk 870 117 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0063.htm
20 9 1859 Kuniów Julian Szerengowski par. Kuniów 23 Antoni Marianna Stokoczewska Marianna Domecka par.Kuniów Józef Wiktoria Antonowicz Ignacy Konopacki i Piotr Olszewski 886 264-265 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0138.htm
1 2 1859 Lachowce Jan Malinowski Hulowce 43w Bazyli Marianna Mikulska Apolonia Bieńkowska z Mereżyńskich Hulowce 42w Michał Anna Antonowicz 1-dw. Dominik Korycki, Stanisław Trojanowski 886 183 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0096.htm
21 9 1860 Ratno Józef Krasuski Hrydki, par. Kowel 49 Ludwik Marianna Dulewska Aleksandra Żukowska Ratno 28 Dominik Zofia Antonowicz Mikołaj Puchalski, Henryk Szymański 889 190R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0188.htm
12 6 1860 Koblin-Młynów Szymon Antonowicz Karolinka 37w Jan Magdalena Sieńkiewicz Katarzyna z Tetrowskich Jenckiewicz Karolinka 33 Jan Anna Chirczuk 841 163 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0090.htm
13 11 1860 Krzemieniec Paweł Koszkiewicz Folwarki Wielkie 31 Dominik Anna Zalewska Joanna Antonowicz Folwarki Wielkie 21 Michał Marianna Dubiecka 0.1-33 42R 20 T
28 1 1862 Luboml Antoni Sawosz Sawosze 21 Eliasz Anna Rudzka Marianna Antonowicz Sawosze 18 Bartłomiej Julianna Szymczuk 891 82R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0065.htm
3 11 1863 Luboml Stanisław Petruk Jankowce 20 Paweł Julianna Sołtys Anna Antonowicz Sawosze 18 Wojciech Magdalena Semczuk? Józef Grabowski, Kazimierz Tołysz 892 84R 34 307 114 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0085.htm
11 10 1865 Ołyka Walerian Antonowicz Chołoniów Par. Horochów 32 Ambroży Anna Makarewicz Aleksandra Czajkowska Humienniki 20 Stanisław Emilia Charbiewicz 488 43 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0023.htm
17 7 1865 Horochów Adam Antonowicz par. Horochów 27 Szymon Aniela Karolina Oranowska par. Horochów 20 Adam Antonina 101 24 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0013.htm
30 1 1866 Luboml Mateusz Matyszczuk Jahodyn 19 Jan Franciszka Antonowicz Marianna Szewczuk Jahodyn 18 Kazimierz Krystyna Pradun 310 84 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0043.htm
9 11 1869 Luboml Józef Kołtun Rymacze 20 Tomasz Anna Gedz Agnieszka Sobczuk Jagodzin 18 Jan Marianna Antonowicz Maciej Rudzki, Jan Szewczuk 312 90 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0049.htm
1 2 1870 Szumsk Wojciech Antonowicz Hucisko Surażskie 48w Jan Konstancja Kozłowska Anastazja z Czarneckich Zawadzka Mosty 37w Katarzyna Grabowska Wawrzyniec Jastrzembski, Kajetan Jastrzembski, Józef Wereszczyński 1-53 35V-36R 12 T RK
21 5 1872 Luboml Kazimierz Kornijczuk Rymacze 20 Tomasz Anna Moroz Marianna Malec Rymacze 19 Jan Helena Karczmarska Bartłomiej Antonowicz, Wojciech Dyczko 315 68 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0035.htm
21 5 1872 Luboml Gabriel Jaszczuk Kąty 49w Paweł Marianna Pradun Marianna Lewczuk z Koguciuków Jagodzin 28w Stefan Aleksandra Galan Bartłomiej Antonowicz, Wojciech Dyczko 315 68 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0035.htm
3 6 1872 Luboml Marcin Sawosz Sawosze 20 Ilia Anna Rudzka Agnieszka Kupracz Jagodzin 20 Franciszek Marianna Sztuber Bartłomiej Antonowicz, Wojciech Dyczko 315 72 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0037.htm
14 10 1873 Luboml Franciszek Petruk Rymacze 25w Jan Anna Muzyka Agnieszka Kołtun z Sobczuków Rymacze 24w Jan Marianna Antonowicz Tomasz Prokopczuk, Franciszek Sobczuk 316 70 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0036.htm
27 1 1874 Białogródka Augustyn Skibicki Hulowce 60 Jan Tekla Petysz Marianna z Meronińskich Rudnicka Hulowce 45 Michał Anna Antonowicz Gabriel Piotrowski Jan Zagajewski 9 JZ 0
10 11 1874 Luboml Wojciech Andruszczuk Terebejki 20 Michał Franciszka Stachniuk Marianna Antonowicz Sawosze 20 Bartłomiej Magdalena Sawosz Bartłomiej Stachniuk, Sebastian Godzaliński 317 76 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0041.htm
9 11 1875 Luboml Szymon Koguciuk Jagodzin 19 Stefan Aleksandra Galan Marianna Pawliczuk Kąty 19 Onufry Anna Antonowicz Piotr Koguciuk, Tomasz Jankowski 318 79 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0041.htm
30 1 1877 Luboml Sylwester Sawosz Kąty 19 Stanisław Tekla Macegoniuk Marianna Bil Kąty 17 Maciej Łucja Antonowicz Michał Żur, Andrzej Stocki 320 70 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0036.htm
29 5 1877 Szumsk Leon Pugaczewski Szumsk 26 Maciej Barbara Antonowicz Ewa Świderska Szumsk 20 Jan Michalina Iżewska 1-dw Franciszek Świderski, Stanisław Jankowski 1-229 43V 13 T DM 689
6 11 1877 Kuniów Gabriel Jasiński Noworoczyce 51w Gabriel Petronela Popławska Franciszka Wysocka Iliaszówka 25 Andrzej Paulina Antonowicz Karol Strzelecki i Karol Kochański 178-3-78 484V 17 Ż DM
5 2 1878 Luboml Jan Sobczuk Jagodzin 19 Jan Marianna Antonowicz Teresa Matyszczuk Rakowiec 20 Bazyli Katarzyna Kogutiuk 321 78 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0040.htm
8 10 1878 Luboml Michał Weremko Jagodzin 33w Jan Katarzyna Kuć Teresa z Matyszczuków Rudzka Terebejki 31 Jan Franciszka Antonowicz 321 93 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0048.htm
24 9 1878 Szumsk Antoni Hulewicz Kąty 50w Łukasz Helena Kucharska Anastazaja z Czerniawskich Antonowicz Kąty 45w Franciszek Katarzyna Grzybowska Jan Leszczyński, Tomasz Gabruk 1-230 51R 20 T DM 765
26 2 1878 Kuniów Józef Jezierski Iliaszówka 47w Stefan Helena Wojciechowska Anna Wysocka Iliaszówka 23 Andrzej Paulina Antonowicz Mikołaj Baranowski, Antoni Sokołowski 178-3-78 523V 7 Ż DM
3 2 1879 Luboml Maciej Antonowicz Kąty 40w Jakub Agnieszka Macegoniuk Apolonia Jaszczuk Kąty 27 Stefan Magdalena Omelan Tomasz Antonowicz, Michał Błaszczuk 322 105 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0053.htm
11 11 1879 Luboml Michał Ołyniuk Sawosze 19 Franciszek Marianna Bąk Anna Klekociuk Jagodzin 19 Szymon Agnieszka Iwko Bartłomiej Antonowicz, Tomasz Jankowski 322 137 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0069.htm
9 11 1880 Dederkały Józef Kowalewski Bykowce 37 Franciszek Joanna Wereszczyńska Józefa Centkiewicz Pototurów 20 Walenty Barbara Antonowicz 57 35 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0020.htm
27 1 1880 Luboml Grzegorz Matysko Kupracze 23 Jan Franciszka Antonowicz Marianna Weremko Jagodzin 18 Jan Rozalia Szklanczuk Michał Weremko, Jan Boszkiewicz 323 72 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0037.htm
1 6 1880 Luboml Wojciech Tołyż Jagodzin 19 Paweł Jadwiga Pendel Ewa Pawliczuk Kąty 20 Onufry Anna Antonowicz Szymon Koguciuk, Stanisław Niegoda 323 91 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0047.htm
12 10 1880 Luboml Franciszek Kupracz Kupracze 18 Łukasz Marianna Kogut Agnieszka Ołyniuk Kupracze 17 Jan Helena Antonowicz Franciszek Kołtun, Jan Proncuk 323 109 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0058.htm
8 11 1880 Luboml Benedykt? Biluk Kąty 18 Maciej Łucja Antonowicz Józefa Szynkaruk Rakowiec 19 Tomasz Teresa Rudzka Tomasz Stachniuk, Wojciech Jankowski 323 116 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0063.htm
25 1 1881 Szumbar Jan Antonowicz par. Krzemieniec 25 Antoni Paulina Sadowska Aleksandra Dolińska Cecyniówka 17 Andrzej Joanna Łopuszańska Piotr Grzątkowski, Antoni Bereżecki 627 23 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0014.htm
8 2 1881 Turzysk Kazimierz Rowicki Wierzbiczno 26 Michał Tekla Rowicka Rozalia Remiszewska Wierzbiczno 28 Kazimierz Petronela Antonowicz 749 25 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0014.htm
3 10 1882 Szumsk Szymon Antonowicz Stara Huta 25 Wojciech Agnieszka Naumowicz Franciszka Jarmolińska Cyranka 18 Józef Klara Jastrzębska 01-232 331V 18 T
8 5 1882 Luboml Maciej Jaszczuk Kąty 57w Paweł Rozalia Weremko Agnieszka Kapelan Rymacze 39 Błażej Dorota Galan Erazm Czerpak, Józef Antonowicz 325 91 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0047.htm
24 10 1882 Luboml Mikołaj Czerpak Borki 24w Erazm Anna Proncuk Anna Biluk Kąty 17 Maciej Łucja Antonowicz Łukasz Czerpak, Wojciech Jankowski 325 97 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0050.htm
13 11 1883 Dederkały Antoni Goliszewski Dederkały Wielkie 23 Ignacy Anna Jałkowska Karolina Centkiewicz Pototurów 19 Wincenty Barbara Antonowicz Antoni Demichowicz, Józef Kowalewski 58 206 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0107.htm
5 2 1883 Luboml Bartłomiej Antonowicz Kąty 21 Tomasz Jadwiga Borowik Tekla Duchnicka Jagodzin 21 Jan Marianna Borkowska Gabriel Parchoniuk, Stanislaw Kaganiuk 326 94 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0053.htm
19 2 1884 Luboml Maciej Sztuber Jagodzin 54w Franciszek Franciszka Antonowicz Elżbieta Sawosz z Petryków Rymacze 48w Jan Teresa Szynkaruk Michał Szynkaruk, Sebastian Godzaliński 327 92 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0048.htm
9 6 1884 Luboml Benedykt Biluk Kąty 22w Maciej Łucja Antonowicz Tekla Suszko Jagodzin 20 Jan Dorota Mordacz Wasyl Proncuk, Erazm Czerpak 327 94 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0049.htm
10 6 1884 Luboml Aleksander Iwańczuk Rakowiec 35w Maciej Agnieszka Kołtun Marianna Petruk Jankowce 19 Stanisław Anna Antonowicz Paweł Tołyż, Andrzej Iwańczuk 327 95 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0050.htm
18 11 1884 Luboml Antoni Kupracz Kąty 19 Józef Katarzyna Sawicka Anna Antonowicz Kąty 18 Maciej Katarzyna Kapitan Wojciech Jaszczuk, Franciszek Błaszczuk 327 100 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0052.htm
18 10 1887 Luboml Jan Biluk Kąty 40w Józef Franciszka Kupracz Anastazja Krasnowska z Ciukiewiczów Kąty 40w Franciszek Anna Bagniuk Tomasz Antonowicz, Józef Czyryna 330 118 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0061.htm
7 11 1887 Dederkały Aleksander Słowicki Tychoml par. Jampol 23 Franciszek Józefa Kosowska Aniela Centkiewicz Kaletyńce Wielkie 22 Walenty Barbara Antonowicz Antoni Słowicki i Konstanty Słowicki 1-81 87R 9 T 985 DM
20 11 1888 Luboml Marek Kupracz Kąty 33w Józef Agnieszka Waluch Tekla Biluk Kąty 21 Mateusz Łucja Antonowicz Wojciech Jaszczuk, Szymon Proncuk 331 119 54 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0061.htm
29 1 1889 Luboml Jan Sobczuk Jagodzin 28w Jan Marianna Antonowicz Franciszka Muzyka Ostrówki par. Ostrówki 19 Jan Apolonia Jasionek Michał Szewczuk, Józef Kupracz 332 93 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0048.htm
12 8 1890 Kowel Teofil Antonowicz Odessa 28 Ignacy Kamila Walicka Ewelina Leszewicz Kowel 28 Aleksander Amelia Zacharczyk 291 72 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0037.htm
11 11 1890 Luboml Marcin Proncuk Kąty 28 Jan Marcelina Iwko Tekla Antonowicz z Duchnickich Kąty 28w Jan Marcelina Buszkowska Andrzej Macegoniuk, Jan Kołtun 333 104 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0053.htm
10 2 1891 Luboml Bartłomiej Sobczuk Jagodzin 19 Jan Marianna Antonowicz Marianna Tołyż Rymacze 17 Sebastian Katarzyna Kołtun 334 109 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0057.htm
17 11 1891 Luboml Franciszek Kogut Rakowiec 19 Tomasz Marianna Stasiuk Magdalena Biluk Kąty 18 Mateusz Łucja Antonowicz 334 127 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0066.htm
6 6 1893 Jałowicze Mikołaj Siatecki par. Jałowicze 24 Jan Aniela Antonowicz Ludwika Szubiakowska par. Jałowicze 34 Michał Julia Mirzejewska Kazimierz Krupiński, Maksym Jaworski 165 31 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0018.htm
16 10 1894 Szumsk Grzegorz Jastrzębski Stara Huta 21 Kajetan Teresa Antonowicz Weronika Paszkowska Odrygany 19 Jan Marianna Trojanowska rodzice K - Piotrowscy 01-233 315V 34 T
20 2 1894 Luboml Stanisław Kupracz Kąty 27 Józef Katarzyna Bagniuk Elżbieta Grabowska z Sobczuków Jankowce 32w Adam Marianna Kuć Jan Antonowicz, Szymon Proncuk 337 100 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0051.htm
5 11 1895 Torczyn Jan Antonowicz Zubilno, par. Zaturce 31 Michał Magdalena Jaworska Pelagia Halkiewicz Chorochoryń 19 Aleksander Emilia Jajkowska 912 36a 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20912/pages/PL_1_436_912_0028.htm
14 5 1895 Szumbar Jan Woroszyło Sosnówka 24 Piotr Celestyna Bosak Walentyna Podolska Borki 17 Wilhelm Justyna Romanowicz Władysław Antonowicz, Józef Czarnecki 1020 148 7 0
28 1 1896 Luboml Wincenty Proncuk Kąty 26 Ignacy Barbara Macegoniuk Antonina Wdowicka Terebejki 16 Jan Marianna Rudzka Franciszek Wojtaszuk, Jan Antonowicz 910 57R 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0052.htm
4 2 1896 Luboml Jan Kołtuniuk Rymacze 21 Joachim Katarzyna Rekuta Anna Antonowicz Kąty 19 Tomasz Józefa Jasionek Piotr Sawoszczuk, Władysław Matyszczuk 910 57V 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0053.htm
3 11 1896 Luboml Franciszek Iwańczuk Rakowiec 19 Aleksander Karolina Ołyniuk Agnieszka Petruk Jankowce 19 Stanisław Anna Antonowicz Jan Krawczuk, Franciszek Wojtaszuk 910 65V 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0061.htm
17 11 1896 Luboml Bartłomiej Kupracz Kąty 24 Łukasz Anna Staniuk Franciszka Biluk Kąty 19 Mateusz Łucja Antonowicz Józef Pawliczuk, Franciszek Jaszczuk 910 67R 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0062.htm
1 6 1897 Torczyn Michał Dmitrowski Ozierce, par. Horochów 23 Marian Marianna Antonowicz Franciszka Żukowska Koszów 19 Jan Emilia Sawicka 914 33 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20914/pages/PL_1_436_914_0027.htm
26 10 1897 Luboml Błażej Pawliczuk Jahodyn 18 Wawrzyniec Marianna Godzało Joanna Antonowicz Kupracze 18 Maciej Apolonia Jaszczuk 911 66 V 53
9 11 1897 Luboml Stanisław Antonowicz Kąty 19 Tomasz Józefa Jasionek Agnieszka Kapelan Rymacze 19 Łukasz Anna Dobrzyńska Franciszek Jaszczuk, Mikołaj Szewczuk 911 68 R 60
14 2 1899 Horochów Bronisław Górski par. Litowiż 21 Fabian Józefa Majewska Jadwiga Sadowska par. Horochów 19 Leon Maria Antonowicz Andrzej Zasiczkowski, Wincenty Nowakowski 928 55 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0029.htm
22 11 1899 Torczyn Jan Bogdaszewski Rudnik Szczerbiński, par. Bachmut 29 Mieczysław Adela Smorczewska Józefa Siatecka Serniczki, par. Zaturce 21 Jan Aniela Antonowicz 936 28 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0024.htm
6 2 1900 Luboml Piotr Błaszczuk Kąty 20 Michał Urszula Iwko Magdalena Petruk Jankowce 21 Stanisław Anna Antonowicz Grzegorz Grabowski, Franciszek Dejneka 949 106 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0055.htm
13 2 1900 Luboml Jan Jaszczuk Kąty 19 Jan Magdalena Proncuk Anastazja Kuźmicz Kuśmiska 18 Stanisław Teresa Lewczuk Paweł Proncuk, Jan Antonowicz 949 112 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0058.htm
18 11 1901 Torczyn Michał Dmitrowski Koszów 26 Marian Marianna Antonowicz Klementyna Krzysztofowicz Siedmiarki 17 Adam Emilia Łaskarzewska 955 45 14
18 11 1901 Luboml Jan Petruk Jankowce 20 Stanisław Anna Antonowicz Łucja Godzało Jagodzin 20 Błażej Anna Wojtaszuk Jan Grabowski, Franciszek Jaszczuk 950 127 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0065.htm
3 2 1902 Luboml Błażej Stocki Jagodzin 25 Jan Marianna Zając Katarzyna Andruszczuk Terebejki 20 Wojciech Marianna Antonowicz 981 55R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0061.htm
1 6 1902 Luboml Sylwester Pradun Jagodzin 31 Grzegorz Anna Suszko Joanna z Antonowiczów Pawliczuk Jagodzin 23 Maciej Apolonia Jaszczuk 981 59R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0065.htm
26 1 1903 Krzemieniec Marian Marciniuk Folwarki Duże 22 Benedykt Kamila Antonowicz Franciszka Niwińska Rybcza 18 Karol Klara Biskupska 35 V 2
11 8 1903 Tbilisi Stefan Ludwik Karski Kutaisi 37 Ludwik Sabina Dębowska Zofia Bronisława Ficner Strzałków, pow. Turek 22 Jan Antonowicz, Piotr Przybylski 66 31 Tb
2 2 1903 Luboml Franciszek Iwko Rymacze 19 Łukasz Agnieszka Dobrzyńska Marianna Antonowicz Kąty 19 Maciej Apolonia Jaszczuk Stanisław Antonowicz, Bartłomiej Prokopczuk 964 55V 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0053.htm
6 10 1903 Luboml Kazimierz Grontkowski Luboml 50w Stanisław Marcelina Domańska Tekla Kupracz z Biluków Kąty 34w Mateusz Łucja Antonowicz Tomasz Sawosz, Grzegorz Jaszczuk 964 61R 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0058.htm
14 11 1904 Torczyn Antoni Radkowski Chorochoryn 28 Mikołaj Michalina Okorska Aniela Halkiewicz Chorochoryn 18 Henryk Adam Longina Sienicka Stanisław Lisowski, Jan Antonowicz 986 41V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0025.htm
5 6 1904 Szumsk Karol Romanowski Bryków 27 Józef Tekla Trzeciak Kamila Antonowicz Stara Huta 17 Szymon Franciszka Jarmolińska 0.1-238 59R 23 T
19 6 1905 Szumsk Antoni Sopiński Obycz 45w Jan Tekla Drewinowska Karolina z Gabrychów Goliszewska Waśkowce 39 Wincenty Barbara Antonowicz 01-236 201R 23 T
13 2 1905 Luboml Mikołaj Kapelan Jagodzin 21 Paweł Karolina Dobrzyńska Józefa Petruk Jankowce 22 Stanisław Anna Antonowicz Wasyl Weremko, Franciszek Jaszczuk 1009 248 10 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0135.htm
29 1 1906 Luboml Karol Pendel Jagodzin 18 Józef Antonina Kołtun Franciszka Petruk Jankowce 20 Stanisław Anna Antonowicz Piotr Tołyż, Błażej Sztuber 1009 426 7 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0226.htm
5 11 1906 Luboml Marcin Andruszczuk Sawosze 23 Wojciech Marianna Antonowicz Franciszka Lewczuk Jagodzin 21 Grzegorz Katarzyna Ołyniuk Paweł Stachniuk, Dominik Rudzki 1009 451 58 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0239.htm
1 7 1907 Szumsk Józef Listowski Drygany 26 Karol Maria Listowska Rozalia Antonowicz Stara Huta 17 Szymon Franciszka Jarmolińska 01-236 56R 36 T
4 2 1907 Luboml Franciszek Kozieł Terebejki 18 Jan Krystyna Dolak Anna Antonowicz Kąty 19 Jan Marianna Malec Stanisław Kupracz, Jan Kołtun 1009 618 3 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0328.htm
25 1 1909 Luboml Jan Andruszczuk Terebejki 21 Wojciech Marianna Antonowicz Karolina Matysko Terebejki 18 Tomasz Franciszka Sobczuk Paweł Stachniuk, Jan Rudzki 1009 783 2 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0413.htm
7 11 1910 Luboml Maciej Kołtuniuk Rymacze 28 Joachim Katarzyna Rekuta Marianna Stachniuk Terebejki 22 Ignacy Franciszka Andruszczuk Stanisław Antonowicz, Michał Koguciuk 1060 136 54 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0076.htm
22 4 1912 Luboml Piotr Proncuk Kąty 22w Maciej Joanna Petruk Agata Antonowicz Kąty 18 Jan Marianna Malec Józef Proncuk, Józef Godzało 1060 482 18 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0255.htm
14 10 1912 Luboml Roman Andruszczuk Sawosze 21 Wojciech Marianna Antonowicz Klara Mordacz Sawosze 17 Mikołaj Marianna Stocka Paweł Stachniuk, Błażej Sztuber 1060 494 41 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0261.htm
11 9 1916 Jałowicze Tomasz Antonowicz Karolinka 40w Tomasz Anna Pinkowska Zofia Głębocka Dobratyn p. Młynów 24 Piotr Franciszka Jankowska 1071 34 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201071/pages/1_436_0_0_1071_0018.htm
30 4 1916 Kijów, św. Mikołaja Aleksander Szostak Kijów 28 Wincenty Aniela Grochal-Gorowska Irena Kontorowicz Kijów 23 Grzegorz Leonilda Wojciech Antonowicz Kreczmer, Leonard Iwanowicz Protasewicz 312/1/109 97V 25 m.K JM1
16 1 1916 Kijów, św. Mikołaja Ignacy Bawiłowski Kijów 24 Kajetan Aleksandra Porucka Janina Leonarda Wągrowska Kijów 19 Antoni Maria Baranowska Aleksander Jurewicz Trubecki, antoni Antonowicz Wągrowski 312/1/109 92V 5 m.K JM1
26 11 1916 Kijów, św. Mikołaja Piotr Światogor Kijów 24 Józef Barbara Markowska Barbara Kwiatkowska Kijów 20 Wiktor Maria Skworczewska Włodzimierz Matwiejewicz Szczekiturow, Edward Antonowicz Smulski 312/1/109 112R 88 m.K JM1
16 6 1918 Tbilisi Stanisław Łużniak gm. Carkoty, pow. pińczowski, kielecka 28 Józef Anna Bochnia Marcelina Antonowicz wołyńska gub. 20 Szymon Franciszka Jarmolińska Adolf Jarmoliński, Jan Jancentowski 434 59 Tb
30 1 1921 Szumsk Jan Listowski Marynki 30 Łukasz Ewa Jasińska Julia Antonowicz 01-233 28V-29R 112 T dopisek
4 10 1925 Szumsk Rafał Antonowicz Stara Huta 22 Szymon Franciszka Jarmolińska Petronela Giżycka Drygany 21 Ludwik Joanna Fiałkowska 0.1-237 37V-38R 146 0.1-238 40V-41R 159 T
24 11 1929 Luboml Jan Antonowicz Józefa Stachniuk Terebejki 21 Paweł Franciszka Andruszczuk 1010 5V 18 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0007.htm
24 11 1929 Luboml Karol Antonowicz Kąty 21 Jan Marianna Malec Józefa Stachniuk 1010 3V 9 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0005.htm
4 6 1930 Rymacze Franciszek Kołtuniuk Rymacze 28w Jan Anna Antonowicz Franciszka Iwko Rymacze 25 Paweł Petronela Grabowska nr aktu 25 981 21 V-22 R 79 1009 213 119 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0116.htm
19 1 1932 Młynów Stefan Wereszczyński Iserna 28 Jan Marianna Gabruk Anna Antonowicz 0.1-238 38V-39R 150 dopisek T
14 2 1933 Ostrówki Stanisław Pradun Jagodzin 27 Sylwester Joanna Antonowicz Katarzyna Ryszkiewicz 1009 342 65 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0184.htm
28 1 1934 Rymacze Jan Prończuk Kąty 19 Piotr Agata Antonowicz Józefa Szynkaruk Jagodzin 24 Paweł Petronela Czuń nr aktu 4 1060 42 83 1067 51 110 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0025.htm
20 5 1934 Rymacze Adam Czerpak Rymacze 24 Łukasz Apolonia Antonowicz Helena Szydłowska nr aktu 18 1060 26 52 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0016.htm
3 3 1935 Rymacze Kazimierz Iwko Rymacze 27 Paweł Petronela Grabowska Franciszka Czerpak Rymacze 23 Łukasz Apolonia Antonowicz nr aktu 12 1060 402 43 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0214.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
9 18 Chłop Jan Antonowicz 54 Szumbar Zahajce 1857 AGAD DM
3 121 Mieszczanin Antonowicz Antoni s. Michała 39 Krzemieniec Folwarki Wielkie 1872 Tarnopol DM
7 174 Jednodworka Antonowicz Paulina c. Mikołaja panna 32 Krzemieniec Folwarki Wielkie 1872 Tarnopol DM
3 8 Żona Aleksandra z Antonowiczów 38 Szumbar Matwijowce 1901 Tarnopol DW
4 6 Żona Barbara z Antonowiczów 72 Szumbar Wołkowce 1901 Tarnopol DW
0 1 Antonowicz Franciszka 22 Szumbar Sosnówka 1903 Tarnopol DW
1 3 Antonowicz Aleksandra wd. 39 Szumbar Sosnówka 1903 Tarnopol DW
3 9 Antonowicz Stanisław żona praw. 51 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
3 7 żona Franciszka z d. Antonowicz 24 Szumbar Sosnówka 1903 Tarnopol DW
11 605 Antonowicz Jan 47 Krzemieniec Folwarki Wielkie 1903 Tarnopol DW
12 608 Antonowicz Feliks ż. pr. 41 Krzemieniec Folwarki Wielkie 1903 Tarnopol DW
14 618 Antonowicz Antoni ż.pr. 47 Krzemieniec Folwarki Wielkie 1903 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl