Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 469 wyników dla: Markowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
13 2 1807 Kuniów Jan Markowski 40 Nowe Hucisko szl. 297-1-086 15V Ł
11 12 1820 Krzemieniec Józef Markowski 9/12 Żołoby s. Jana i Małgorzaty 299 107 91 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0058.htm
29 2 1821 Krzemieniec Maciej Markowski 56 Folwarki 299 111 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0060.htm
30 3 1824 Krzemieniec Mateusz Markowski 10 Wesołówka 299 179 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0095.htm
2 2 1827 Torczyn Anna Helman 85 Torczyn z Markowskich, ur., wdowa, synowie Eliasz, Piotr i Józef 813 52a 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0053.htm
9 2 1827 Krzemieniec Jan Markowski 1,5 Krzemieniec s. sł. Grzegorza i Rozalii z Biernackich 01-6 3V 24 T 872 DM
19 2 1827 Krzemieniec Antonina Gołaszewska 7/52 Krzemieniec c. ur. Jana i Katarzyny Markowskiej 01-6 4R 26 T 872 DM
25 8 1828 Dąbrowica Józef Markowski 43 stanu wolnego; poch: 29.08. 814 141a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0145.htm
9 9 1828 Krzemieniec Franciszka Gołaszewska 2/52 Krzemieniec c. ur. Jana i Katarzyny Markowskiej 01-7 44V 301 T 913 DM
5 4 1828 Klewań Łukasz Markowski 22 Klewań Ur., z par. Zwiahel, dzieci nie zostawił 171-1-1 169R 9 R 7060 Mg
28 1 1828 Kulczyny Ignacy Markowski 99 Krasiłów Ur., żona Apolonia zd. Chmielnicka, syn Aleksander, córka Anna 178-3-94 335V 9 Ż Mg
11 11 1828 Stary Konstantynów Dom ur. Teodora Markowska 50W Zapadyńce wdowa po ur. Markowskimz córka Katarzyna, z suchot 178-3-94 177R 129 Ż 341 KP2
19 2 1828 Ostropol Paweł Markowski 33 Ostropol syn Bazylego, żona ur. Marianna Niedzielska, córka Paulina, z gorączki 178-3-94 208R 21 Ż 398 KP2
21 5 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Marianna Markowska 56 W Derkacze z domu Spławska, wdowa po ur. Ignacym Markowskim, synowie : Jan, Antoni, z suchot 178-3-95 174r 53 Ż 335 KP2
19 3 1829 Ostropol ur. Jędrzej Brzezicki 74 Józefówka żona Barbara z Markowskich, syn Jan, z ruptury 178-3-95 208r 29 Ż 400 KP2
13 8 1830 Kazimierka Mikołaj Markowski 1 Kosmaczów s. Rocha i Korduli z Laskowskich 171-1-3 260V 6 R 264 DM
11 4 1831 Lachowce Piotr Markowski 3 Hulowce s. ur. Ignacego i Anny z Mokrzyckich 171-1-4 108V 48 R DM
26 2 1831 Zasław św. Józefa Balbina Danielkiewicz 16 Zasław Nowe Miasto c. Kazimierza i Domicelli Markowskiej 178-03-97 56R 23 Ż 58 RG
16 12 1832 Sokul Wojciech Markowski 52 Sokul organista kościoła Sokulskiego, wolnego stanu człowiek 818 48R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0054.htm
23 7 1832 Lachowce Emilian Markowski 16/12 Hulowce s. Ignacego i Anny z Mokrzyckich 171-1-5 118R 64 R DM
17 5 1832 Ostropol Antoni Wesołowski 2 Ostropol s. Tomasza i Marianny z Markowskich 178-3-98 234R 17 Ż 443 DM
29 12 1833 Białogródka Michał Jakubowski 50 Polachowa ur., wdowiec po Mariannie z Markowskich, pozostawił syna i córkę Apolonię 178-3-99 68V 101 Ż DM
14 2 1833 Ostróg Jan Markowski 3 Białotyń ze szkarlatyny, r. Ur. Feliks, Agnieszka zd. Pulkiewicz 171-1-6 32R 21 R MZ 8418
4 11 1833 Kulczyny Marianna Chmielnicka 2 Krasiłów c. Wojciecha i Anastazji z Markowskich 178-03-99 338V 73 Ż 646 DM
22 12 1834 Ptycza Tekla Markowska 40 Stołpiec ur., z d. Zawisza, mąż ur. Wojciech Markowski, dziecko: Karolina 820 240R 42 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0244.htm
9 3 1834 Lachowce Wojciech Markowski 1 Hulowce s. ur. Ignacego i Anny z Mokrzyckich 171-1-7 105R 11 R DM
1 2 1834 Kulczyny Wojciech Mruczkowski 6/12 Krasiłów s. Jana i Katarzyny z Markowskich 178-03-100 352V 4 Ż 682 DM
4 2 1834 Kulczyny Paweł Chmielnicki 10/365 Krasiłów s. Wojciecha i Anastazji z Markowskich 178-03-100 352V 5 Ż 682 DM
29 8 1834 Kulczyny Jan Proczkowski 48 Krasiłów żona Katarzyna z Markowskich, synowie Augustyn i Józef 178-03-100 356R 40 Ż 689 DM
20 1 1834 Międzyrzec Szymon Kajetan Markowski 7/52 Międzyrzec s.Józefa i Anieli z Dąbskich 171-1-7 262V 2 R AS
1 3 1835 Kisielin Eufrozyna Podlewska 4 Kisielin c. prac. Potapa i Anny z Markowskich 597 34 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0021.htm
21 6 1836 Równe Jan Markowski 45 Równe wolnego stanu parafianin z parafii stepańskiej 171-1-9 132V 17 R DM
19 8 1837 Horochów Józef Markowski 5/4 Horochów s. sław. Józefa i Cecylii z Dereckich 75 78 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0042.htm
26 11 1837 Białogródka Jan Markowski 9/12 Puzyrki Małe s. ur. Aleksandra i Tekli z Wojciechowskich 178-03-108 177V 104 Ż DM
8 1 1837 Kulczyny Jan Proczkowski 2 Krasiłów s. Feliksa i Franciszki z Markowskich 178-03-108 265V 4 Ż 517 DM
13 5 1837 Zasław św. Jana Kazimierz Markowski 50 Zasław żona Marianna Domicela z Danielewiczów, córka Aniela 178-3-108 20R 22 Ż 40 DM
8 12 1839 Bazalia filia Tereszki Kajetan Markowski 64 Sewruki wdowiec, synowie Józef i Antoni, córki Marianna i Tekla 178-03-112 246V 45 Ż 474 DM
4 8 1840 Kodnia Wincenty Puchalski 2/52 Agatówka s. Macieja i Antoniny z Markowskich 178-3-9 304R 24 Ż 597 DM 0
14 3 1841 Ostróg Marianna Piasecka 45 Derewiańcze z Markowskich, rekrutka, mąż Bartłomiej, potomstwa nie zostawiła R 22 R 24 0
8 3 1843 Ostróg Leon Markowski 4 Płużne s. Ludwika i Józefy z Korczyńskich 882 26 V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0028.htm
14 10 1843 Ostróg Wincenty Markowski 6/12 Płużne s. Ludwika i Józefy z Korczyńskich 882 31 R 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0032.htm
1 3 1845 Kisielin Honorata Łaszczewska 3 Kisielin r: Stanisław i Justyna z Markowskich. 860 331 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0175.htm
7 12 1845 Łabuń Tomasz Wesołowski 45 Nowosielica w wypadku, żona Marianna z Markowskich, synowie Jan, Piotr i Kazimierz 178-3-113 143R 61 Ż DM
12 12 1845 Łabuń Salomea Berezowska 75 Łabuń wdowa po Mikołaju, z Markowskich, syn Florian, córki Antonina i Kunegunda 178-3-113 143R 62 Ż DM
18 3 1845 Kulczyny Klemens Proczkowski 4/12 Krasiłów s. Józefa i Magdaleny z Markowskich 178-3-113 386V 38 Ż 745 DM
30 3 1845 Kulczyny Józef Proczkowski 32 Krasiłów żona Magdalena z Markowskich 178-3-113 387R 43 Ż 746 DM
21 4 1845 Kulczyny Józef Darowski 76 Krasiłów żona Anna z Markowskich, córki Apolonia, Aniela, Zofia i Franciszka 178-3-113 387V 50 Ż 747 DM
11 2 1846 Starokonstantynów Jan Markowski 34 Starokonstantynów zmarł w szpitalu, nie wiadomo jakiego był stanu, był z powiatu Lityńskiego z miasteczka Zińkowa 178-3-114 43R 20 Ż DM
13 1 1846 Kisielin Wiktor Mikulski 2 Kisielin r: Stefan i Anna z Markowskich; poch: 15.01. 861 191 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0102.htm
8 2 1846 Kisielin Karolina Padlewska 8 Kisielin r: Patapp i Anna z Markowskich; poch; 08.02. 861 192 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0103.htm
29 1 1847 Kazimierka Jan Markowski 20 Kosmaczów s. Rocha i Korneli z Laskowskich, kawaler 171-1-13 261V 4 R 270 DM
13 12 1849 Ostróg Karol Markowski 2 Płużne s. Ludwika i Józefy z Korczyńskich 171-1-15 54R 113 R 56 DM 0
14 4 1851 Korytnica Józef Markowski 60 Uściług szlachcic, wdowiec po Mariannie z Gutowskich, syn Gabriel, córki Julia, Eleonora, Antonina i Józefa 223 29 14 0
27 1 1851 Kisielin Michalina Łaszczewska 4/12 Kisielin c. Stefana i Justyny z Markowskich 893 159V 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0162.htm
12 2 1851 Kisielin Ignacy Markowski 63 Kisielin wdowiec po Rozalii z Bobrowskich, synowie Aleksander i Bazyli, córki Justyna, Petronela, Anna i Marianna 893 159V 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0162.htm
23 11 1851 Kisielin Franciszka Ziółkowska 3 Kisielin c. Piotra i Marianny z Markowskich 893 162V 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0164.htm
10 5 1853 St. Oleksiniec Marcin Markowski 61 Stary Oleksiniec wdowiac po Malanii z Gawryszków, córka Anna 878 321 22
20 2 1853 Ołyka Michał Markowski 70 Silno zostawił wdowę Teodorę i dzieci: Tomasza, Jana, Józefa i Annę 477 54 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0029.htm
14 12 1854 Krzemieniec Karol Markowski 22 Lisznia szl., żona Franciszka z d. Fedorowicz, 426-1-26 59R 93 T 133 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ75-Q?i=132&cat=300453
15 10 1856 Lubar Leon Markowski 23 Lubar s. Józefa i Katarzyny z d. Kodelska 641-1-16 41R 59 Ż MP
22 7 1858 Krzemieniec Paulina Kaletyńska 3,5 Lisznia c. 1-dw. Piotra i Antoniny z Markowskich 0.1-30 54V 57 T
29 11 1860 Łuck Henryk Markowski 11,5 Łuck s. guberskiego sekretarza Antoniego i Julii z de Bopre 841 435 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0240.htm
25 5 1860 Krzemieniec Józef Markowski 12 Szepetyn s. Jakuba i Rozalii z Romaszewskich 0.1-33 52V-53R 36 T
9 11 1861 Przewały Karolina Lewandowska 60 Przewały wdowa po Aleksandrze, córka Rozalia - żona Adama Markowskiego 890 111V 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0115.htm
19 9 1861 Sielec Antoni Markowski 42 Mikulicze w. ż., żona Ludwika z d. Baranowska, synowie Stanisław i Karol, córki Wiktoria, Marianna i Helena 593 34 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0019.htm
12 9 1862 Zasław św. Jana Jan Bonifacy Markowski 64 Zasław wdowiec po Teresie z Lippich, bez potomny 178-3-77 280R 41 Ż 555 DM
2 10 1863 Ołyka Władysław Michał Markowski 2/52 Turczyn Józefa i Marianny z Rowińskich 486 54 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0029.htm
16 1 1863 Żytomierz Seweryn Markowski Żytomierz z konwulsji w klasztorze Sióstr Miłosierdzia Żytomierskiego, niemowle (nie podano wieku), syn Józefa i Julii z Ostrowskich 178-3-54 123V 17 Ż DG
15 11 1864 Krzemieniec Jakub Markowski 60 Marcelina szl., żona Rozalia, syn Andrzej, córka Tekla 1-38 68V 83 T 237
29 12 1865 Żytomierz Feliks Markowski 4 Hazynka z suchot, syn dw. Bartłomieja i Magdaleny ze Staniszewskich 178-3-61 167R 415 Ż DG
11 10 1865 Zasław św. Jana Franciszek Borgiasz Markowski 77 Zasław Ksiądz, Przełożony Dekanatu Ostrogsko-Zasławskiego, Proboszcz parafii Zasław św. Jana 685-6-6 84R 31 Ch 165 DM
8 1 1871 Ostróg Ludwik Markowski 80 Czerniwody wdowa Józefa zd Korczyńska, s. Piotr, Jan, c. Johanna 654-1-56 92 L 3 R MZ
14 12 1874 Turzysk Franciszek Markowski 74 Tuliczów 74 l., żona Maria Mszanecka 742 25 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0014.htm
19 10 1877 Białogródka Marian Markowski 6/12 Hulowce s. chł. Jana i Salomei Leżańskiej 178-03-133 158V 86 Ż DM
19 1 1879 Horochów Marianna Szadurska 0,5 Chołoniów c. chł. Walerego i Franciszki z Markowskich 115 75 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0041.htm
11 8 1881 Butowce Leonard Sałaciński 9/12 Czerniatynka s. Mikołaja i Honoraty z Markowskich 17-1-29 24R 17 Ch 38 DM
20 4 1881 Berezne Wacław Wiktorowicz 2 Chołopy s. Marcina i Marianny z Markowskich z guberni płockiej 740-2-5 72V 20 R 68 DM
2 4 1883 Ołyka Marianna Łuczaj 2 Palcze Stanisława i Leokadii z Markowskich 504 82 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0042.htm
30 8 1883 Butowce Antoni Sałaciński 7/12 Czerniatyn Mały s. Mikołaja i Honoraty z Markowskich 17-1-28 76V 26 Ch 149 DM
11 5 1883 Berezne Wincenty Wiktorowicz 12 Smolarnia s. kolonistów Marcina i Marianny z Markowskich 740-2-5 27 R 152 DM
19 3 1885 Berezne Tomasz Wiktorowicz 3 Alfredówka z krupu, s. kolonistów Marcina i Marianny z Markowskich 740-2-6 37R 10 R 35 AD1
9 7 1892 Kuniów Julian Jezierski 10/12 Iliaszówka s. Jana i Ludwiki Markowskiej 178-3-86 451V 28 Ż DM
27 4 1894 Radziwiłłów Edwin Markowski 10/12 Radziwiłłów s, Antoniego i Józefy z Piątkowskich 1-81 Z 59 R 13 T 0
12 10 1894 Kuniów Stanisław Jezierski 4 Iliaszówka s. Jana i Ludwiki Markowskiej 178-3-86 535V 53 Ż DM
24 10 1894 Kuniów Feliks Jezierski 2 Iliaszówka s. Jana i Jadwigii? (Ludwiki) Markowskiej 178-3-86 536R 59 Ż DM
11 8 1898 Ołyka Florian Rosiński 6/12 Pyszny Bór Mikołaj i Emilia z Markowskich 1018 952 45 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0495.htm
22 8 1900 Radziwiłłów Jan Markowski 5/12 Radziwiłłów s. chłopów Antoniego i Józefy z Piątkowskich 59 V 15 0
11 4 1900 Horochów Paulina Toloczko 70 Horochów z Markowskich zostawiła wdowca Piotra, dzieci Franciszek, Karolina, Maria 943 46 19 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0039.htm
27 7 1903 Horochów Władysław Iwanicki 10 Kowbań syn Jana i Konstancji z Markowskich 961 52 36 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0043.htm
8 1 1906 Dubno Antoni Markowski 2/52 Obhów s. Ludwika i Jadwigi Jastrzębskiej 740-4-162 56V 1 R 46 DM 0
20 8 1909 Tajkury Stanisław Markowski 2 Tajkury s. Antoniego i Marceliny z Nowakowskich 41 R DW
14 10 1912 Tajkury Kazimierz Markowski 4 Tajkury s. Józefa i Anny z Brylów z guberni lublińskiej, pochówek 15.10.1912, wpis do księgi 1914 r. 740-4-697 101V 20 R 90 DM
4 2 1914 Nieświcz Józef Pioyrowski 2/12 Szprachy s. chł. Pawła i Władysławy z Markowskich ur. 22.11.1913 1061 32R 6 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201061/pages/1_436_0_0_1061_0033.htm
11 5 1914 Tajkury Antoni Markowski 1 Tajkury s. Kajetana i Franciszki z Przyborowskich z guberni lublińskiej 740-4-697 104R 36 R 92 DM
19 8 1914 Tajkury Wiktor Markowski 4 Tajkury s. Antoniego i Marceliny z Nowakowskich 740-4-697 107V 56 R 96 DM 0
28 12 1914 Tajkury Stanisław Markowski 8/12 Tajkury Józefa i Anny z Brylów z guberni lublińskiej 740-4-697 110V 74 R 99 DM
1919 Łuck Władysław Maszkowski 6m. Klepaczów Józefa i Józefy z Markowskich 131 131 Łuck 0
28 1 1921 Łuck Leokadia Maszkowska 5m. Klepaczów c.Józefa i Józefy z Markowskich 52 14 Łuck 0
9 8 1921 Ostróg Zbigniew Markowski 6/52 Ostróg s. Mariana i Bronisławy z Milewskich Chrzty 71 143 O dopis
3 7 1929 Radziwiłłów Edward Markowski 2/12 Podzamcze s. Bronisława i Marii z Ostrowskich 1-119 256 R 14 T 0
15 12 1932 Radziwiłłów Jan Węgłowski 76 Radziwiłłów żona Maria z Markowskich, synowie Felicjan, Zygmunt i Bolesław, córka Zofia 1-119 273 R 35 T 0
19 11 1933 Kołki Józefa Olszewska 49 Rudnia z Zalewskich, c. Stanisława i Karoliny z Markowskich, wdowa po Franciszku, syn Zenon, córki Maria i Helena. Nr aktu 41 t. VII 660
15 10 1933 Ostróg Antoni Kowalewski Pruski ur. 11.05.1866, syn Adama i Teresy z Markowskich, oficjalista, kawaler 654-1-183 83V 40 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 11 1756 Białogródka Salomea Talko Czyżówka Jan Agnieszka Jakub Kibiński i Teresa Leyman Notariuszowa, asyt. Jan Markowski i Bogumiła Bogusławska 178-51-95 10R 19 Ż DM
22 1 1758 Szumsk Maciej Maskoski Markowski Antonowce Józef Marianna Szymon Zychoski, Ewa Kosciecha 297-1-180 75V Ł 194 RK 0
30 7 1764 Szumsk Ignacy Mykytnik Mikitnik Borki Teodor Apolonia Józef Markowski, Tekla Hanczarka 297-1-180 122R Ł 4476 RK
22 7 1765 Szumsk Walenty Markowski Sadki Marcin Anna Płazoska Płazowska Jan Płazowski, Tekla Goralska 297-1-180 126V Ł 4485 RK
16 7 1769 Szumsk Jakub Markowski Borki Józef Regina Tomasz Janow, Marianna Orłowska 297-1-180 147V Ł RK 4531
8 1777 Szczurowice Dominik Markowski Styrkowiec Tadeusz Teresa Franciszek Czykosz, Urszula Kiszowa 1310L 34 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0020.htm
13 4 1777 Szumsk Katarzyna ze Sieny Huta Szumska Marcin Eufrozyna Jakub Markowski, Zofia Bielecka 297-1-181 20R Ł 020a RK
13 1 1779 Łuck Stefan Józef Reces Łyszcze (data chrztu) Jan Markowski, Wiktoria Polanowska Ł
9 3 1805 Lubar Franciszka Glińska Lubar Paweł Tekla łacina, data chrztu, Franciszak Ziembicki, Anastazja Stawińska, Jan Markowski, Rozalia Radziejowska 178-51-174 69R Ż Mg 153 0
28 9 1806 Czartorysk Franciszek Markowski Medweże Wincenty Teresa Dobrzyńska ur. Antoni Rogala Zawadzki, Teofila Kozłowska, as. Ur. Antoni Sopocki, Tortunata Odyńska 297-1-185 160R Ł 9432 DW
12 3 1814 Ostróg Grzegorz Wierzbicki Hucisko Nowomalińskie Jan Franciszka Wojciech Markowski, Agata Wierzbicka 297-1-136 205 Ł SK
6 4 1814 Zasław św. Józefa Joanna Kamieńska Toporczyki Józef Rozalia [chrzest 7.04] Maciej Markowski i Franciszka Roszczyna, asyst. Samuel Steblecki i Marianna Podolska 178-51-232 5R Ż 7 DM
25 10 1814 Zasław św. Józefa Karol Zasław IN Marianna [chrzest 25.10] Maciej Markowski i Tekla Samborska, asyst. Franciszek Kostrzyński i Julianna Bieniakowska 178-51-232 11V Ż 14 DM
12 1 1816 Ostróg Agnieszka Piasecka Hucisko Nowomalińskie Józef Anna Stanisław Markowski, Agnieszka Markowska 297-1-136 242 Ł CK
8 4 1820 Kulczyny Wojciech Markowski Krasiłów Jan Tekla Izdebska dopeł.chrztu 24.04.1834; chrzest: Józef Darewski i Apolonia Proszkowska ż. Wawrzyńca, asyst.dopeł: Wojciech Różycki i Marianna Markowska ż. Aleksandra 178-03-100 339R 30 Ż 656 DM
2 10 1827 Silno Józef Markowski Silno Michał Teodozja Rosiewska 813 154 43 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0156.htm
4 8 1827 Ostropol Domicella Sadłowska Ostropol Jędrzej Marianna Zielińska Paweł Markowski, Aleksandra Oszczepkowska 178-3-93 204V 51 Ż 396 KP2, DM
30 7 1828 Krzemieniec Józef Miklaszewski Krzemieniec Józef Agata Sieniewicz Paweł Markowski i Katarzyna Puszkiewicz ż. Jana 01-3 57R-57V 164 T 557-558 DM
12 9 1828 Ostróg Leon Markowski Chorów Wincenty Marianna Domarasiewicz chrzest 12.09.1828, Justyn Ratomski, Zofia Winnik, Bartłomiej Zubrzycki, Teofila Zubrzycka, dopisek: 171-1-1 13R R Mg
26 1 1828 Tajkury Józefa Agnieszka Bukowska Zdołbunów Wincenty Joanna Łopatyńska ch. 05.02.1828, W. Józef Dobrzański mjr, Ur. Marianna Domarasiewska, ż. Wincentego Markowskiego, asy 171-1-1 43R 26 R Mg
3 6 1828 Lachowce Jan Markowski Hulowce Ignacy Anna Mokrzycka 04.06.1828, Ur. Bazyli Osepski, Ur. Rozalia Ciecierska, ż. Grzegorza, asyst. Ur. Jan Ciecierski, Ur 171-1-1 109V 33 R Mg
4 1 1828 Kulczyny Kacper Markowski Krasiłów Aleksander Julianna Filińska ch. 1828.01.08, Józef Darecki, Scholastyka Zamłyńska, ż. Stefana, ass. Mikołaj Darecki, Pelagia Komarowska, panna 178-3-94 315R 3 Ż Mg
0 1828 Kulczyny Lucjan Gurski dziecko 6 miesięczne, dopeł. 1828.05.03, chrz.z wody Ur. Piotr Ptaszkowski, Helena Malinowska, wdowa, dopeł. ch. Ur. Stanisław Markowski, Marianna Bekierska, ż. Mikołaja, ass. Wojciech Chmielnicki, Ur. Pelagia Komarowska, panna, w rubryce o rodzicac 178-3-94 319V 36 Ż Mg
7 10 1829 Gródek Franciszek Łęga Gródek Błażej Apolonia Zagórska Markowski Szymon Kozieja Szczepan, Marczuk Ewa Kurka Petrunela 173 JZ
26 10 1829 Równe Jan Kanty Markowski Złotyjów Józef Anastazja Czerniak ch. 28.10.1829, Stanisław Sęciński i Gabriela z Hołubuckich Jaworską 171-1-2 138V 45 R RG
25 5 1829 Ostróg Zofia Szarwrulowska Jan Anna Wincenty N., Julia Dwiernicka, Wincenty Markowski, Tekla Majnuszewska panna 171-1-2 8R 55 R MZ 718
12 8 1829 Ostróg Jan Markowski Białotyń Feliks Agnieszka Pulkiewicz Franciszka Choins żona Józefa 171-1-2 9V 71 R MZ 718
2 10 1829 Berezne Paweł Chomicki Mokwin Daniel Karolina Maciej Markowski i Teodora NN 171-1-2 236R 19 R Na
8 9 1829 Derażne Mikołaj Markowski Złaźne Roch Kordula Laskowska Dionizy Wereszczak i Marianna Mohylańska panna 171-1-2 196V 24 R DM
23 2 1830 Krzywin Maciej Gągała Nietyszyn Stanisław Anna Polkiewicz ch.24.02.1830, Sł. Franciszek Raczyński, Sł. Antonina Polkiewicz panna, asys. Sł. Feliks Markowski, 171-1-3 37V 6 R Mg
16 1 1830 Ostróg Agnieszka Zawalska Płużne Stanisław Anna Zygadło Ludwik Markowski, Julianna Zadworska 171-1-3 1V 6 R MZ
4 5 1830 Lachowce Florian Kuźmiński Hulowce Teodor Aniela Kucharska Ignacy Markowski i Agata Majewska ż. Piotra 171-1-3 101R 33 R DM
5 8 1830 Zasław św. Jana Marianna Franciszka Chmielowska Zasław Szymon Łucja Baranowska JW Ks. Franciszek Borgiasz Markowski Probosz i Wlm Anna Nęcińska wdowa 178-03-96 4R 24 Ż DM
25 11 1830 Zasław św. Jana Karol Franciszek Torczyński Luterka Jan Krystyna Teleżyńska WJKs. Franciszek Borgiasz Markowski Proboszcz i Lucyna Chmielowska, as. Daniel Łempicki i Zuzanna Korycka 178-03-96 6R 44 Ż DM
18 9 1830 Kulczyny Marianna Czernelowska Krasiłów Jakub Wiktoria Derenowska chrzest: 1830.11.09, Ur. Stanisław Markowski, Ur. Scholastyka Zamłyńska 178-03-96 335V 78 Ż Mg
9 1 1830 Lubar Honorata Harnowska Lubar Cyprian Wiktoria Stadnicka Józef Markowski, Marianna Zawidowska 178 3 3 R 357 2 Ż MP
4 8 1830 Kodnia Antoni Kadłubowski Żurbińce Jakób Aleksandra Tomaszewska Andrzej markowski Anna Lapkiewiczowa 178 3 3 V391 24 Ż MP
12 8 1830 Trojanów Kajetan Głębowski Gwozdawka Antoni Rozalia Burzymska Kajetan Markowski Marianna Kozińśka as: Stanisław Przesławski Konstancja Zołodecka Sylwester Rakowicz Józefa markowska 178 3 3 V215 54 Ż MP
28 5 1830 Krasnopol Karol Markowski Lichociotka Jan Magdalena Turzańska Mikołaj Rowiński, Lucyna Krasucka, as: Szymon Tumowicz, Antonina Kokonicka 178 3 3 R239 40 Ż MP
13 9 1830 Krasnopol Kornel Cyprian Dobrosielski Krasnopol Józef Tekla Komarnicka Zachariasz Rześniowiecki, Józefa Morawska, as: Karol Markowski, Franciszka Rześniowiecka 178 3 3 R242 69 Ż MP
1 11 1830 Krasnopol Michał Kozakiewicz Krasnopol Michał Anna Jakubowska Zachariasz Rześniewiecki, Agnieszka Haluszczyńska, as: Karol Markowski, Franciszka Rzesniewiecka 178 3 3 V243 85 Ż MP
30 11 1830 Międzyrzec Jędrzej Grzegorz Markowski Międzyrzec Napoleon Tekla Pisarska Ur.Henryk Stecki,Julia Stecka 171-1-3 273R 49 R AS
31 5 1830 Międzyrzec Zofia Magdalena Szczepkowska Żeleżnica Nikodem Anna Zakrzewska ch.z wody,dopełn.26.12. 1833r.Asyst. W.Karol Omieciński sędzia pułku rówieńskiego,Magdalena z Trypolskich Zakrzewska, W. Kajetan Wyszpolski, Marianna z Markowskich Podlewska 171-1-6 244V 47 R AS
17 6 1830 Ostropol Jan Bernacki Korzówka Teodor Rozalia Kurowska Jan Konoplicki i Katarzyna Kasperska ż. Jędrzeja, asyst. Kajetan Markowski i Domicela Konoplicka panna 178-3-96 238V 32 Ż 442 DM 0
15 1 1831 Kulczyny Aleksander Górski Peczyska Ignacy Franciszka Skulbiszewska chrzest: 1831.02.01, Ur. Wawrzyniec Markowski, Ur. Julianna Markowska, ż. Aleksandra 178-03-97 374V 6 Ż Mg
16 2 1831 Kulczyny Marianna Łabeńska Krasiłów Ignacy Anna Przesiwicz chrzest: 1831.02.14, Ur. Wojciech Markowski, Ur. Teodora Rusztycka, ż. Wincentego 178-03-97 375V 11 Ż Mg
29 8 1831 Kulczyny Ignacy Ostrowski Krasiłów Józef Anna Tomaszewska chrzest: 1831.08.30, Ur. Wawrzyniec Markowski, Ur. Wiltoria Do...ska, ż. Jakuba, ass. Ur. Adam Łysakowski, Ur. Anna Szczucka, ż. Pawła 178-03-97 383V 60 Ż Mg
22 3 1831 Międzyrzec Aleksander Dyweń Marianna Markowska nieślubny syn Marianny Markowskiej podrzucony z karteczką na szyi w Międz. Ch.3.4.1831r, Leopold Dobieszewski, Krystyna ż.Macieja 171-1-4 270V 11 R AS
2 2 1831 Zasław św. Józefa Klementyna Anichinowska Zasław Nowe Miasto prac.Jan Tekla Lubańska ur.Kazimierz Markowski, Katarzyna Kuczyńska 178-3-97 27V 10 Ż 54 RG
11 11 1831 Leszczyn Marcin Markowski Kosarzyszcze Tomasz Franciszka Piatnikowska Józef Tatura i Katarzyna Nowaczewska ż. Józefa 178-3-04 189V 19 Ż 376 DM
17 1 1832 Kisielin Eufrozyna Podlewska Kisielin Potap Anna Markowska Ignacy Markowski, Paulina Zasiemowicz; ch: 17.01. 847 306 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0163.htm
18 7 1832 Horyńgród Aleksy Eliasz Klimkiewicz Horyńgród Onufry Ewa Tarnopolska ch.18.07.1832, Ur. Kajetan Markowski, W. Balbina Kłosowska ż. Eliasza, as. Wojciech Jazdziewski, zakrystian, Barbara Zarębina 171-1-5 158R 10 R Mg
22 1 1832 Ostróg Piotr Markowski Płużne Ludwik Józefa Ur. Ludwik Zakrzewski, Ur. Agnieszka Markowska 171-1-5 2V 5 R MZ
8 3 1832 Zasław św. Jana Wiktoria Zawadzka par. Zasław Naum Marianna Chojnowska Franciszek Markowski i Łucja Chmielowska 178-3-98 1V 7 Ż DM
9 7 1832 Korzec Cyryl Piotrowski Marynin Józef Rozalia Sawicka Andrzej Bartoszewicz i Józefa Zielińska ż. Józefa, asystowali Józef Markowski i Marianna Wojciechowska ż. Ksawerego 245-1-6 68r 71 R Na
22 10 1832 Annopol Karol Hilary Łaskarzewski Annopol Feliks Zuzanna Pisarska ur. Wojciech Jankowski, barbara Malinowska ż. Józefa, as. Napoleon Markowski, Apolonia Kuszelewska ż. Feliksa 171-1-5 125R 36 R 8214 DW
26 12 1832 Kulczyny Antonina Różycka Krasiłów Józef Tekla Bernacka Michał Pawłowski i Marianna Różycka, Aleksander Markowski i Anna Szkodowska 178-03-98 336V 73 Ż 638 DM
16 6 1833 Krzywin Kamillo Markowski Rozalówka, par. Wasylów Napoleon Tekla Pisarska 880 27 V 15 0
13 1 1833 Ptycza Antonina Paulina Szalachewicz Werba Marcin Julianna Czupkowska Konstanty Sawicki, Marianna Załyńska mężatka, Wojciech Markowski, Teresa Zagrock 819 257V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0267.htm
28 9 1833 Dąbrowica Józef Markowski Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Jan Lewandowski, Dominika Michałowska; ch: 01.10. 819 100R 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0102.htm
21 8 1833 Kisielin Antoni Mikulski Kisielin Mikołaj Rozalia Ostrowska Ignacy Markowski, Apolonia Oniszkiewicz - "w"; as: Walenty Kraszewski, Chrystyna 848 276 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0157.htm
2 4 1833 Lachowce Wojciech Markowski Hulowce Ignacy Anna Mokrzycka Bazyli Cichocki i Rozalia Ciecierska ż. Grzegorza 171-1-6 80R 17 R DM
25 10 1833 Międzyrzec Szymon Kajetan Markowski Międzyrzec Józef Aniela Dąbska Ur.Kajetan Piastrzecki komornik ,Ur.Brygida Antonowiczówna panna.As. Ur.Antoni Morawski ,Ur. Franciszka Hubniewiczówna panna 171-1-6 243V 41 R AS
1 5 1834 Horyńgród Katarzyna Skrzyszewska Horyńgród NN Teresa ch.2.05.1834, Ur. Antoni Markowski, Ur. Emilia Anchler 171-1-7 159R 9 R Mg
22 1 1834 Kulczyny Fabian Stachowski Słobódka Krasiłowska IN Marianna Stachowska s. panny, Aleksander Markowski i Scholastyka Zamłyńska ż. Stefana 178-03-100 337V 13 Ż 653 DM
4 1 1835 Ptycza Józefa Świętodzielska Stołpiec Mikołaj Marianna Oleksiuk Wojciech Markowski, Agata Walędzka, Leon Walędzki, Julianna Szałachiewicz, Tomas 821 246R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0248.htm
15 5 1835 Lachowce Jan Markowski Hulowce Ignacy Anna Mokrzycka Justyn Lewicki i Anna Lewińska ż. Juliana 171-1-8 109V 18 R DM
13 3 1835 Starokonstantynów Józefa Naleszkiewicz Swinna Ignacy Honorata Nowakowska Napelon Markowski, Józefa Nowaczyńska 178-3-101 167R 38 Ż 324 CK
16 5 1835 Starokonstantynów Stanisław Markowski Michałowce Franciszek Regina Lipsiewicka Jan Białobrzyski, Elżbieta Markiewiczowa 178-3-101 170V 68 Ż 331 CK
7 9 1835 Starokonstantynów Kajetan Janicki Starokonstantynów Mikołaj Katarzyna Sokołowska Jędrzej Markowski, Salomea Sredzinska 178-3-101 174R 106 Ż 338 CK
19 9 1835 Starokonstantynów Grzegorz Łukowski Starokonstantynów Grzegorz Franciszka Janicka Jędrzej Markowski, KatarzynaKorkowiczowa 178-3-101 174V 110 Ż 339 CK
12 12 1835 Starokonstantynów Aleksander Markowski Derkacze Jan Tekla Puchalska Jan Kopytowski, Franciszka Mazłozinska 178-3-101 177V 138 Ż 345 CK
6 1 1835 Kazimierka Seweryn Stanisław Kunicki Folwark Antonowce Wawrzyniec Rozalia Niemiska [Niemińska] dopeł.chrztu 8.07.1835; chrzest: Jan Wojszycki i Teresa Manzylawska wdowa, Wincenty Myszyński i Róża Kowalska panna; asyst.dopeł: Franciszek Markowski Proboszcz Zasławski i JW. Anna Worcell ż. Stanisława 171-1-8 219R 14 R 225 DM
16 5 1836 Dąbrowica Jan Leopold Markowski Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Aleksander Zeliński, Jacenta Knak; as: Jan Więckowski, Brygida Zelińska; ch: 20. 822 95a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0096.htm
28 12 1836 Ostróg Jan Markowski Storonicze Ludwik Józefa Korczyńska Franciszek Tołpiszkiewicz i Katarzyna Lelawska 171-1-9 22R 127 R DM
16 1 1836 Lachowce Antoni Godlewski Hulowce Alojzy Aniela Gurajska Ignacy Markowski i Katarzyna Jasińska ż. Jana 171-1-9 99R 7 R DM
19 3 1836 Lachowce Józef Boguszewski Żemelińce IN Salomea Boguszewska Kajetan Markowski i Anna Markowska ż. Ignacgo 171-1-9 100V 20 R DM
1 4 1836 Równe Wiktor Markowski Kołodenka par. Tajkury Wincenty Marianna Domarasiewicz Wlm Ludwik Ruszkowski Kapitan WR i Eufrozyna z Traczewskich Gasperska 171-1-9 122R 16 R DM
9 1 1836 Kulczyny Apolonia Paszyńska Krasiłów Jan Barbara Sawicka Joachim Kiszyński i Rozalia Szmigielska panna, Wojciech Markowski i Agata Jaworowiecka panna 178-03-106 233R 3 Ż 450 DM
8 4 1836 Kulczyny Ignacy Markowski Słobódka Krasiłowska Wawrzyniec Marianna Proczkowska Michał Boniewicz i Wiktoria Derenowska ż. Jakuba, Maciej Biliński i Scholastyka Zamłyńska ż. Stefana 178-03-106 236R 27 Ż 456 DM
21 11 1837 Łuck Feliks Wasilewski par. łucka Piotr Marcella Teodor Markowski, Anna Krzetozowska 374 36 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0023.htm
13 1 1837 Krzemieniec Antoni Puszkiewicz Lisznia Jan Katarzyna Żuleńkiewicz Jakub Markowski i Brygida Chwiejczuk 01-11 6R 21 T 142 DM
17 5 1837 Krzemieniec Feliks Malinowski Andruha Wielka IN Anna Jakub Markowski i Salomea Kozicka 01-11 13V 53 T 150 DM
10 10 1837 Międzyrzec Franciszka Józefa Migucka Międzyrzec Piotr Cecylia Telczyńska August Garten wd., Konstancja żona Sewe ryna Pulikowskiego.As. Józef Markowski,Józefa Witkowska panna 171-1-10 262V 40 R AS
8 10 1838 Horochów Józef Markowski Horochów Józef Cecylia Derecka 853 120 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0064.htm
14 1 1838 Ptycza Stanislaw Markowski Stołpiec Wojciech Ludwika Janiszewska Józef Rożański, Julia Nowicka, Paweł Lewicki, Róża Rozańska 824 200V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0202.htm
7 4 1838 Ostróg Julian Markowski Białotyń Feliks Agnieszka Pulkiewicz Jakub Choina i Antonina Choina 171-1-11 7R 36 R DM
21 1 1838 Połonne Franciszka Olanicka Połonne Paweł Tekla Ludwik Markowski kawaler, Anastazja Bóbr ż. Jana 245-1-12 105R 20 R DW 297
16 8 1838 Połonne Roch Bagiński Połonne Teodor Agnieszka Ludwik Markowski kawaler, Zofia Dziublówna panna 245-1-12 118V 128 R DW 300
25 9 1838 Annopol Franciszka Józefina Piotrowska Żuków Franciszek Ksawery Emilia Milkowska Ksiądz Franciszek Borgiusz Markowski, W. Konstancja Białokurowa, as. Antoni Płotnicki, Emilia Bakinowska 171-1-11 126R 35 R 337 DW
9 5 1838 Ostropol Antonina Liniewicz Józefówka Jędrzej Józefa Statkiewicz Józef Markowski i Apolonia Liniewicz ż. Ignacego 178-3-110 281R 33 Ż 552 DM
19 8 1838 Zasław św. Jana Szymon Franciszek Kiryczenko Zasław Tomasz Marianna Hass Proboszcz Franciszek Borgiasz Markowski Antonina Dobrowolska Buhalterowa 178-3-110 7V 40 Ż 17 DM
18 2 1839 Ostróg Leon Markowski Płużne Ludwik Józefa Karczyńska Jan Kowalski, Maryanna Tołpiszkiewiczowa 879 2 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0004.htm
22 5 1839 Lachowce Antoni Markowski Hulowce Ignacy Justyna Sredzińska 879 68 V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0070.htm
28 4 1839 Krzemieniec Witalis Markowski Krzemieniec IN Marianna s. z nieprawego łoża, sł. Paweł Tomaszewski i sł. Rozalia Gromnicka 01-13 9V 45 T 285 DM
17 9 1839 Berdyczów Anna Oliszewska Semenówka Józef Regina Górska Józef Markowski i Rozalia Jaworska panna 178-3-8 154V 189 Ż 290 DM
13 12 1839 Kulczyny Barbara Różycka Krasiłów Maciej Apolonia Darecka Aleksander Markowski i Teresa Gilewicz ż. Mikołaja 178-3-112 360R 105 Ż 693 DM
15 12 1839 Kulczyny Karolina Łysakowska Słobódka Krasiłowska Adam Katarzyna Ostrowska Wawrzyniec Markowski i Wiktoria Tomaszewska ż. Stefana 178-3-112 360V 108 Ż 694 DM
8 1 1840 Krzemieniec Seweryn Markowski Marcelówka Jan Magdalena Gryszpińska 871 356 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0187.htm
7 9 1840 Brusiłów Jan Chromiński Wysokie Wiel. Kazimierz Karolina Olszewska JW. Andrzej Markowski, Deputat i Kawaler, JW. Katarzyna Zawadzka, Podkomorzyna, as. JW. Feliks Zawadzki, Chorąży, Wiel. Elżbieta Chromińska, Wiel. Jan Markowski, Wiel. Joanna Bohdanowicz, chrz. 26.12.1840 178-51-456 47R 44 Ż BS 106
9 11 1841 Krzywin Walery Narcyz Olszewski Krupiec Walery Leonora Torczyńska ch.13.11.1841, Ur. Napoleon Markowski, Ur. Salomea Lipska ż. Michała, asys. Ur. Maciej Szymański, Ur 171-1-12 34V 30 R Mg
16 3 1842 Krzemieniec Józef Markowski 873 456 31
14 8 1842 Połonne Marianna Piotrowska Lasy Łabuńskie Józef Agata Józef Markowski żonaty, Franciszka Łowińska ż. Wojciecha 873 320 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0166.htm
15 12 1842 Połonne Tomasz Markowski Połonne Ludwik Petronela 873 336 184 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0174.htm
21 1 1843 Ostróg Wincenty Markowski Płużne Ludwik Józefa Kiełczyńska 882 1 V 6 0
16 4 1844 Targowica Wincenty Sawicki Borzemiec Mikołaj Marianna Paszkowska Erazm Markowski, Franciszka Garlińska panna 830 187 R 6 ZP 0
10 9 1844 Lachowce Albin Wincenty Markowski Lachowce Adam Teresa Haczewska 883 92 V 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0096.htm
7 11 1844 Dąbrowica Antoni Stanislaw Markowski Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Aleksander Rafalski, Julianna Karczewska; as: Jan Żurawski, Apolonia Rafalska; c 830 112 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0113.htm
1 5 1844 Kisielin Adam Markowski Kisielin Aleksander Antonina Ogrodnicka Stefan Mikulski, Józefa Kraszewska - "p"; ch: 04.05. 859 170 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0089.htm
23 12 1844 Kisielin Wiktor Mikulski Kisielin Stefan Anna Markowska Aleksander Markowski, Józefa Orłowska; ch: 31.12. 859 179 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0092.htm
24 12 1844 Połonne Ewa Woronowicz Lasy Łabuńskie Paweł Marianna Józef Markowski żonaty, Marianna Kwiatkowska ż. Bazylego 875 442 188 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0225.htm
19 11 1845 Targowica Marianna Buszyńska Podhajce Jan Julianna Wiszniewska Józef Markowski, Rozalia Paszkowska ż. Mateusza 831 189 V - 190 R 20 ZP 0
14 12 1845 Targowica Emilia Górska Podhajce Ignacy Marianna Wiszniewska Józef Markowski, Marianna Dawidowicz ż. Jana 831 190 V 23 ZP 0
4 7 1845 Kołki Petronela Drzewiecka Rudnia Franciszek Anna Chorążyczewska Tomasz Markowski, Małgorzata Drzewiecka 831 71 24 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0073.htm
10 4 1845 Białogródka Marianna Zielińska Zielona Jan s. Bartłomieja Krystyna c. Jakuba Wojciechowska Aleksander Markowski i Marianna Jasińska ż. Sylwestra 178-3-113 89R 41 Ż DM
18 10 1845 Białogródka Włodzimierz Piotrowski Białogródka Ksawery s. Józefa Emilia c. Jacentego Miłkowska WJ Franciszek Markowski -Proboszcz Zasławski i Julia Jaworska ż. Jana 178-3-113 97V 108 Ż DM
15 1 1845 Lubar Emilia Dyston Seweryny Rudolf Emilia Niewirska Aleksander Chomikowski z żoną Adelajdą Chomikowską z Markowskich 178-3-12 161V 39 Ż 321 DM
25 9 1845 Lubar Marianna Radziejewska Lubar Piotr Joanna Stachurska Feliks Markowski i Tekla Audycka ż. Dominika 178-3-12 166R 80 Ż 330 DM
7 10 1845 Trojanów Marianna Zalewska Reja Grzegorz Anna Jakubowska Florian Markowski i Konstancja Puchalska ż. Michała 178-3-12 302V 46 Ż 592 DM
5 8 1845 Leszczyn Wawrzyniec Markowski Kosarzyszcze Jan Rozalia Zakusiło Feliks Przyłuski i Franciszka Markowska ż. Tomasza 178-03-12 283R 9 Ż 558 DM
2 2 1845 Kulczyny Marian Markowski Wolica Tatarska Józef Aniela Doniska Franciszek Górski i Marianna Salińska wdowa 178-3-113 365V 19 Ż 705 DM
14 3 1845 Kulczyny Otton Bezdecki Słobudka Krasiłowska Piotr Aniela Nowicka Aleksander Markowski i Anna Żukowska ż. Tomasza 178-3-113 366V 27 Ż 707 DM
12 4 1845 Kulczyny Józef Markowski Zakrynicze Aleksander Tekla Wojciechowska Daniel Sławecki i Anna Wolska ż. Ludwika 178-3-113 367V 37 Ż 709 DM
25 5 1845 Kulczyny Urban Bobrowski Słobudka Krasiłowska Franciszek Marianna Zamłyńska Aleksander Markowski i Tekla Różycka ż. Józefa 178-3-113 368R 41 Ż 710 DM
16 5 1846 Targowica Aniela Sawicka Borzemiec Mikołaj Marianna Paszkowska Józef Markowski, Antonina Grudzińska ż. Piotra 832 197 V 5 ZP 0
13 1 1846 Kisielin Sergiusz Leon Markowski Kisielin Alexander Antonina Ogrodzińska Jan Piotrowski, Walerya Mikłaszewska - "p"; ch: 20.01. 861 181 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0096.htm
20 11 1846 Starokonstantynów Franciszek Markowski Derkacze Antonina Karolina Prokopowicz Jan Kopyłowski i Marianna Holaszczuk ż. Karpa 178-3-114 22R 166 Ż DM
15 3 1846 Zasław św. Jana Emilia Franciszka Czyżewska Zasław Teodor Katarzyna Kowalczewska Franciszek Markowski Proboszcz Zasławski i Julia Chmielewska ż. Szymona 178-3-115 3R 19 Ż 7 DM
1 10 1846 Zasław św. Jana Aniela Czyżewska Zasław IN Joanna Jan Markowski i Justyna Zarzecka/Zarzycka panna 178-3-115 6V 46 Ż 14 DM
31 10 1846 Zasław św. Jana Karolina Baszyńska Borysów Karol Paulina Gągało Feliks Markowski i Dorota Kozłowska ż. Jana 178-3-115 7V 55 Ż 16 DM
2 2 1847 Krzemieniec Jędrzej Markowski Lisznia Jakub Rozalia Romaszewska Bertold Sokołowski i Julia Ryczyńska ż. Feliksa 426-0.1-21 3R 13 T DM
21 11 1847 Kisielin Klemens Kraszewski Kisielin Eliasz Pelagia Zielińska Bazyli Markowski, Zuzanna Szymańska - ż. Kazimierza; ch: 23.11. 862 249 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0134.htm
5 4 1847 Luboml Katarzyna Naszczoska Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Franciszek Markowski, Irena Niuchniewicz ż. Aleksandra 862 366 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0197.htm
9 10 1847 Kołki Aniela Barańska Rudnia Olchowska Franciszek Tekla Maszkowska Tomasz Markowski, Józefa Sulikowska 833 171 30 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0096.htm
8 1 1847 Brusiłów Katarzyna Łukowska Huta Zabiłocka Jan Domicella Potwornicka Jan Komarkowski, Regina Dobrowolska, ż. Leona, chrz. 9.01.1847, ojciec, żołnierz Kamczackiego Jegierskiego Pułku 178-51-548 71V 4 Ż BS 144
20 9 1847 Brusiłów Mateusz Zuzański Huta Zabiłocka Ignacy Marianna Sapocka Jan Komarkowski, Regina Dobrowolska, ż. Leona, chrz. 21.09.1847 178-51-548 80R 49 Ż BS 161
23 10 1847 Humań Seweryna Grodzińska Horodeckie Józef Balbina Kędzierska chrz.01.05.1848; ur.Leon Markowski, ur. Waleria Bryjasławcowa 685-2-1023 4 20 Ch EH
10 9 1847 Humań Stefania Małaczewska Pieniążkowa Szczepan Maria Żuromska chrz. 02.05.1848; ur. Piotr Markowski, Petronela Różycka, as.: Jakub Rożycki, Justyna Markowska 685-2-1023 4 21 Ch EH
7 1 1847 Zasław św. Jana Teofila Pasławska Luterka Józef Julia Straszyńska Jan Markowski i Waleria Rożnowska ż. Tytusa 178-3-116 1R 3 Ż 3 DM
21 9 1847 Zasław św. Jana Mateusz Czyżewski Zasław Teodor Katarzyna Kowalczewska Proboszcz Zasławski Franciszek Markowski i Teresa Markowska ż. Jana 178-3-116 6V 47 Ż 14 DM 0
4 2 1847 Lubar Julian Markowski Lubar Adam Teresa Hoszowska Piotr Płoński i Eleonora Wąsikowska panna 178-3-19 296V 28 Ż 587 DM
10 11 1848 Ostróg Karol Markowski Płużne Ludwik Józefa Korczyńska Jan Kowalewski i Zofia Szuszyńska ż. Kazimierza 171-1-14 19V 113 R DM
8 12 1849 Kodnia Stefan Markowski Agatówka Michał Józefa Tomaszewska Dominik Goralski i Barbara Ciecinowska ż. Józefa, Wincenty Klimszewski i Salomea Tomaszewska panna 178-3-25 8V-9R 28 Ż DM
3 2 1849 Krzemieniec Dionizy Bereżecki Stożek Mateusz Józefa Zaleska Jakub Markowski i Rozalia Bereżecka ż. Wincentego 01-23 5V-6R 15 T DM 0
22 8 1849 Zasław św. Józefa Franciszka Kudyńska Szepetówka August Marianna Zaręba Adam Markowski, Marianna Korzeniowska 178-3-118 460V-461R 75 Ż 842-843 RG
30 6 1849 Zasław św. Jana Joanna Anzelmina Rucińska Zasław Jan Marianna Przetocka Proboszcz Zasławia Franciszek Markowski i Franciszka Przetocka 178-3-118 405V-406R 47 Ż 754-755 DM
10 6 1849 Równe Antonina Ochmańska Złotyjów Jan Maria Kanton Józef Markowski, Marianna Kopijkowska, asyst. Feliks Kopijkowski i Julia Boczkowska 171-1-15 194V-195R 20 R 197 DM
25 12 1850 Łokacze Anna Michalczuk Pawłowicze NN (brak) Aleksander Markowski, Chwedyna Mikołajczuk 354 12-13 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20354/pages/PL_1_436_354_0007.htm
3 4 1850 Kołki Franciszka Barwińska Sitski Lasek Franciszek Tekla Maszkowska Tymoteusz Markowski, Antonina Maszkowska z. Augustyna 835 220-221 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0115.htm
25 10 1850 Łuck Jan Markowski Łuck NN Marianna 835 23-24 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0013.htm
7 8 1851 Stary Konstantynów Jan Chworostowski Weremijówka Mikołaj Marianna Dobrowolska 1-dw. Aleksander Markowski, Rozalia Ostrowska ż. Ignacego 178-3-120 44V-45R 99 Ż 86 DW
26 3 1851 Krzemieniec Antoni Stefański Szepetyn Augustyn Wiktoria Malczewska Jakub Markowski i Franciszka Sieniewicz ż. Józefa 426-1-24 8V-9R 24 T DM
24 7 1851 Krzemieniec Andrzej Izdebski Andruha Wielka Michał Magdalena Malczewska Jakub Markowski i Rozalia Bereżecka ż. Wincentego 426-1-24 15V-16R 44 T DM
8 1 1851 Zasław św. Józefa Seweryna Kozielska Sulżyn Stanisław s.Jana Aniela c.Benedykta Gierasimowicz Stanisław Witalis Markowski s.Grzegorza, Agnieszka Kalińska ż.Cyryla 178-3-120 375V-376R 9 Ż 735-736 RG 0
27 4 1853 Łuck Jan Markowski Klepaczów Jozefat Joanna Gwoździk 389 20-21 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0011.htm
16 12 1853 Białogródka Ludwik de Konti Białogródka Karol Kamila Piotrowska Ksiądz Kanonik Franciszek Markowski i Helena Taborowska ż. Jana 178-03-121 491V-492R 120 Ż DM
16 8 1855 Sielec Stanisław Roch Karol Markowski Mikulicze Antoni Ludwika Baranowska 587 8-9 10 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0005.htm
5 4 1855 Lubar Konstanty Kowalewski Lubar Jan Marianna Żukowska Feliks Markowski, Konstancja Skibicka panna 641-1-15 4V-5R 24 Ż 7 MP, DM
24 8 1856 Ołyka Ludwik Markowski Silno Józef Marianna Drzewiecka 480 32 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0017.htm
1 2 1857 Krzemieniec Ignacy Adolf Markowski Folwarki Wielkie Kajetan Krystyna Skrzypkowska Roch Skrzypkowski, Filipina Kobylańska 0.1-29 3V-4R 8 T
2 4 1857 Toporyszcze Apollon Hojde /Gojde Horoszki Leonard Franciszka Markowska Antoni Markowski i Justyna Cybulska panna 178-3-126 716V-717R 39 Ż DM
17 1 1859 Nieświcz Józef Markowski Szprachy Wincenty Michalina Konopka 840 134-135 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0071.htm
26 6 1859 Ostróg Petronela Żukowska Kunin Jan Karolina Manaszyńska Marcin Markowski i Petronela Jasińska 886 71-72 103 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0038.htm
28 5 1859 Toporyszcze Lucyna Hejde [Hojde, Hajde] Czerniachów Leonard Franciszka Markowska Antoni Markowski i Tekla Rozenfeld ż. Antoniego 178-03-50 703V-704R 50 Ż DM
28 1 1859 Lubar Apolonia Tymko Lubar Adam Aniela Majewska Feliks Markowski, Aniela Kołoszyńska 641-1-19 8 14 Ż MP
1 12 1860 Nieświcz Franciszek Markowski Szprachy Wincenty Michalina Konopka 841 537-538 36 0
15 6 1860 Beresteczko Antonina Trembaczewska Haliczany Roch Franciszka Chrzanowska Teofil Markowski żonaty, Anastazja Diaczenko ż. Stefana 22 10-11 10 841 120-121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0066.htm
18 8 1860 Turzysk Wincenty Markowski Turzysk Paulin Tekla Czepirska 732 10-11 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0006.htm
17 9 1860 Ołyka Franciszek Markowski Silno Józef Marianna Drzewiecka szl. Stanisław Komarnicki, szl. Maria Magdalena Janicka ż. Floriana 841 321-322 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0012.htm
23 11 1861 Przewały Stanisław Markowski Przewały Adam Rozalia Lewandowska 890 105V-106R 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0109.htm
28 10 1861 Ostróg Jan Markowski Storonicze Julian Marianna Suszyńska Franciszek Pruszyński i Domicela Siekierzyńska ż. Teodora 654-1-36 5R Rapt. R DM
12 2 1861 Zasław św. Jana Kazimierz Antoni Rokosowski Zasław Jan Faustyna Czaplińska Franciszek Markowski, Teresa Markowska 17-1-119 4V-5R 15 Ch RG
3 6 1861 Zasław św. Jana Erazmina Filomena Olszewska Zasław Kajetan Florentyna Waśkowska Franciszek Markowski, Antonina Borzymowska 17-1-119 9V-10R 36 Ch RG
24 5 1861 Zasław św. Jana Walery Kublin Zasław Michał Franciszka Rakucka Jan Markowski lekarz powiatowy, Teresa Rozalewska wd. radca tytularna 17-1-119 16V-17R 75 Ch RG
21 4 1862 Zasław św. Jana Aniela Czyżewska Zasław Teodor Katarzyna Kowalczewska Ksiądz Franciszek Markowski i Ludonia Markowska 178-3-77 261V-262R 26 Ż 521-522 DM
21 9 1863 Ołyka Władysław Michał Markowski Turczyn Józef Marianna Rowieńska 486 26 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0014.htm
1 1 1863 Żytomierz Seweryn Markowski Józef Julia Ostrowska Jan Mysłowski, Eleonora Rakowicz 178-3-54 9 21 Ż DG
11 1 1863 Kuniów Antoni Łukomski Lachowa Mikołaj Tekla Żukowska Franciszek Markowski i Franciszka Górska wdowa 178-3-78 1V-2R 3 Ż DM
30 6 1863 Zasław św. Jana Kazimierz Jan Olszewski Zasław Antoni Józefa Ber Jan Markowski i Julia Lewando 685-6-6 7V-8R 35 Ch 15-16 DM
21 9 1863 Zasław św. Jana Olimpia Ludwika Horst Zasław Karol Herman Franciszka Czyżewska Proboszcz Franciszek Markowski i Ludwika Markowska 685-6-6 11V-12R 52 Ch 23-24 DM
11 2 1864 Krzemieniec Lucjan Markowski Krzemieniec NN Julia 1-38 5V-6R 15 T 172
8 3 1865 Ołyka Konstantyn Markowski Dubiszcze Józef Marianna Rowińska 488 8 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0005.htm
29 10 1865 Żytomierz Antonina Poradowska Hazynka Karol Ludwika Podgajecka córka chłopów / Feliks Markowski, Natka Podgajecka 178-3-61 43 286 Ż DG
26 2 1865 Miropol Grzegorz Brodowski Myza Wojciechówka Szymon Emilia Szadurska żołn. rez. Karol Markowski, 1-dw. Aniela Jasińska ż. Jana 178-3-149 53V-54R 25 Ż 105 DW
17 3 1865 Miropol Bolesław Kociszewski Miropol Jan Teofila Talkowska żołn. rez. Markowski, chł. Anna Łukaszewiczowa ż. Piotra 178-3-149 54V-55R 31 Ż 107 DW
5 7 1865 Miropol Józef Markowski Miropol Karol Marianna Zworska szl. Mikołaj Stogniew, c.em. żołn. Katarzyna Kowalowa panna 178-3-149 58V-59R 55 Ż 115 DW
9 4 1866 Nieświcz Michał Sobestiański Wigurzyce Jan Józefa Siatecka Wincenty Markowski, Maria Sobestiańska mężatka 461 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20461/pages/PL_1_436_461_0004.htm
2 2 1866 Ostróg Marianna Zielińska Storonicze Mikołaj Joanna Łlazanowska Julian Markowski, Anna Zielińska ż. Adama 654-1-36 47V 6 R MZ
17 11 1866 Ostróg Marianna Kruszyńska Storonicze Jan Barbara Suszyńska Julian Markowski, Joanna Zielińska ż. Mikołaja 654-1-36 53V 7 R MZ
16 2 1866 Zasław św. Jana Franciszek Markowski Zasław NN Antonina Markowska Jan Stepanów, Anna Wasilew[...] 685-6-6 86V-87R 10 Ch RG
20 9 1866 Zasław św. Jana Kazimiera Eustachia Terlecka Zasław Feliks Kamila Skarga Jan Markowski, Waleria Dobkiewicz 685-6-6 93V-94R 44 Ch RG
9 7 1867 Ołyka Józef Markowski Żorniszcze Józef Marianna Rowińska 489 18 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0010.htm
11 3 1868 Łuck Konstanty Feliks Markowski Klepaczów Jozafat Marianna Kornatowska Michał Jakubowski, Julia Rybczyńska 398 10-11 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0006.htm
19 1 1868 Zasław św. Jana Jan Łastowski Zasław Feliks Domicela Zawadzka Daniel Markowski emer. żołn. i Antonina Płochowska 685-6-6 141V-142R 7 Ch RG
13 1 1869 Ostróg Roman Markowski Majdan Płużeński Jan Salomea Le...ska Paweł Piątkowski, Józefa Krejczyńska żona Jana 654-1-56 8V 7 R MZ
20 6 1869 Ostróg Stanisław Markowski Storonicze Julian Marianna Suszyńska Karol Baszyński, Katarzyna Pruszyńska żona Franciszka 654-1-56 12V 3 R MZ
23 8 1870 Krzemieniec Ludwik Markowski Marcelina Andrzej Maria Smolińska 1-50 23V-24R 79 T
11 4 1870 Ostróg Leon Kozłowski Majdan Płużeński Jędrzej Ludwika Skalska Jan Kraciński, Salomea Markowska żona Jana, Ass. Jan Markowski, Józefa Kracińska żona Jana 654-1-56 26R 1 R MZ
29 6 1871 Ostróg Piotr Markowski Szlachów Szymon Karolina Machrewicz Franciszek Mann, Leonora Mann panna 654-1-56 40R 1 R 43 MZ
2 7 1871 Ostróg Adela Kruszyńska Storonicze Adam Franciszka Kraszewska Julian Markowski, Joanna Zielińska żona Mikołaja 654-1-56 41R 2 R 44 MZ
12 11 1871 Ostróg Stanisław Wysocki Storonicze Jan Ludwika Zielińska Konstanty Markowski, Aniela Kamińska żona Antoniego 654-1-56 44R 5 R 47 MZ
26 2 1872 Krzemieniec Józef Markowski Marcelina Andrzej Maria Smolińska 1-62 4V-5R 12 T 870
6 1872 Ostróg Franciszek Markowski Majdan Płużański Piotr Anna Sokołowska Feliks Berkowski, Teofila Karejwa ż. Romana 654-1-56 51V 6 R MZ
17 9 1872 Ostróg Marceli Markowski Storonicze Julian Marianna Suszyńska Karol Bar...ski, Katarzyna Pruszyńska ż. Franciszka 654-1-56 54V 2 R MZ
20 9 1879 Kuniów Tekla Galimska Hucisko Marcin Faustyna Markowska Celestyn Markowski i Katarzyna Galimska ż. Michała 178-3-78 558V-559R 85 Ż DM
15 12 1879 Kuniów Ewelina Podgruszecka Martyń Jan Józefa Sokołowska Piotr Markowski i Teofila Korewa ż. Romana 178-3-78 565V-566R 115 Ż DM
23 1 1880 Turzysk Stanisław Markowski Bobły Ksawery Antonina Białkowska 748 6-7 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0004.htm
14 9 1881 Turzysk Stefan Stecki Obeniże Ludwik Marcelina Kakorowska Feliks Markowski, Teofila Miłaszewska panna 749 20-21 28 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0011.htm
17 6 1883 Kuniów Antoni Markowski Martyń Celestyn Wiktoria Krzemińska Jan Sokołowski i Faustyna Galimska ż. Marcina 178-3-78 726V-727R 54 Ż DM
26 5 1885 Kuniów Stanisław Markowski Martyń Celestyn Wiktoria Krzemińska Ludwik Fedorowicz i Michalina Sokołowska panna 178-3-86 10V-11R 39 Ż DM
4 10 1886 Jałowicze Jadwiga Jankowska Rudecka Ludwik Antonina Molendo Franciszek Markowski, Antonina Jankowska 159 18-19 25 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0010.htm
6 1 1887 Kuniów Ludwik Markowski Martyń Celestyn Wiktoria Krzemińska Feliks Bilecki i Jadwiga Markowska panna 178-3-86 84V-85R 6 Ż DM
17 9 1890 Radziwiłłów Bolesław Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 0.1-81W 52 V-53 R 38 T
8 3 1890 Horochów Jarosław Iwanicki Myśliny Jan Konstancja Markowska Franciszek Markowski, Aniela Markowska panna 126 16-17 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0009.htm
23 11 1891 Szumbar Józef Markowski Jakimowce, par. Jampol Józef Anna Żyłatyńska 1020 225-226 18
19 3 1892 Ostróg Józef Zieliński Storonicze Jan Antonina Lipczyńska Stanisław Markowski, Julianna Markowska 654-1-121 3V-4R 57 R 171419 DW
3 7 1893 Radziwiłłów Edwin Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 1-81 Ż 54 V-55 R 35 T 0
10 11 1893 Jałowicze Maria Żaba Czekno NN Wiktoria Franciszek Markowski, Stefania Jankowska 165 22-23 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0012.htm
9 10 1894 Jałowicze Marianna Grabowska Topule Antoni Józefa Bielska Franciszek Markowski, Józefa Stankiewicz 166 29-30 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0016.htm
5 12 1894 Jałowicze Józef Motylewski Jałowicze NN Franciszka Franciszek Markowski, Józefa Chiżewska 166 37-38 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0022.htm
24 2 1894 Ostróg Marcelina Mądzelewska Zamłynie Jan Anna Kozłowska Dominik Markowski, Teresa Sztabrowska 654-1-121 29V-30R 61 R 164619 DW
9 3 1894 Ostróg Kazimierz Ciszkowski Zamłynie Antoni Anna Przewłocka Dominik Markowski, Agata Piekarska 654-1-121 29V-30R 62 R 164619 DW
10 8 1895 Radziwiłłów Gracjan Szafrański Srebno Józef Nepomucena Sączkowska Aleksander Paszkowski, Maria Czyżewska, Antoni Markowski, Anastazja Paszkowska 53 V-54 R 23
19 11 1895 Radziwiłłów Sylwian Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska szl. Władysław Jaworowicz, Petronela Hrynkiewicz 58 V-59 R 44
16 1 1895 Szumbar Marceli Markowski Jakimowce, par. Jampol Józef Anna Katyńska 1020 128-129 8 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0077.htm
18 10 1897 Radziwiłłów Józef Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 1-81 Ł 64 V-65 R 48 T 0
16 7 1899 Turzysk Edward Markowski Rużyn Karol Emilia Bejner 940 10V-11R 47 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0011.htm
8 3 1900 Radziwiłłów Jan Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 43 V-44 R 15 0
28 3 1900 Kuniów Maria Jezierska Laszówka Jan Ludwika Markowska Franciszek Markowski i Faustyna Galimska ż. Marcina 178-3-86 8521V-822R 57 Ż DM
1 5 1900 Jałowicze Rozalia Kwiatkowska Worsuń Józef Paulina Zawistowska Franciszek Markowski, Rozalia Czyżewska wdowa 945 5V-6R 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20945/pages/PL_1_436_945_0006.htm
28 8 1902 Radziwiłłów Mieczyslaw Markowski Radziwiłłów Antoni Michalina Wojciechowska 9 V-10 R 36 0
0 1902 Ewang.12 Ludwig Byzio Newir Karl Katharina Markowski BZ
23 12 1905 Dubno Antoni Markowski 740-10-21 33V 126 R 35 DM
24 10 1907 Horochów Jan Markowski Kupowalce Ludwik Anna Malinowska 993 23 95 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0028.htm
30 12 1909 Dubno c. Lewicka Obhów Wojciech Wiktoria Szpalik Józef Markowski i Ludwika Markowska ż. Ludwika 740-4-162 70R 7 R 59 DM
1 1 1910 Tajkury Wiktor Markowski Tajkury Antoni Marcelina Nowakowska Maksym Czubok, Marianna Ogrodniczuk panna 740-4-694 3 V-4 R 10 R 5 DW
2 2 1910 Gródek Marianna Żyłowska Gródek Andrzej Marianna Sołodkowska Markowski Jan, Sokalska Magdalena, ż. Antoniego 57 JZ
18 2 1910 Dubno Aniela Lewicka Kol. Komaszówka Stanisław Adela Babirzecka Józef Markowski i Anna Babirzecka panna 740-4-162 73V-74R 23 R 63 DM
7 2 1912 Tajkury Bronisława Markowski Tajkury Antoni Marcelina Nowakowska Kazimierz Buczyński i Antonina Buczyńska panna 740-4-696 9V-10R 34 R 11 DM
7 10 1912 Tajkury Tadeusz Machlewski Tajkury Feliks Antonina Łukaszewicz Antoni Markowski i Anna Kuriata ż. Władysława 740-4-696 21V-22R 84 R 23 DM
14 11 1912 Tajkury Antonina Prokop Tajkury Antoni Otylia Popek Józef Markowski i Scholastyka Pawińska ż. Józefa 740-4-696 23V-24R 90 R 25 DM
1 10 1913 Młynów Stanisława Lipińska Bokujma par. Łysin Jan Adela Swojtrowska Kniahinin, Franciszek Markowski, Adolfa Lipińska ż. Michała 740-4-447 194V-195R 132 R 808 RK
3 5 1914 Tajkury Stanisław Markowski Tajkury Józef Anna Bryl Kajetan Markowski i Konstancja Markowska ż. Jana 740-4-697 68V-69R 46 R 64 DM
23 11 1914 Tajkury Bronisława Nowakowska Tajkury Alfred Wiktoria Berczyńska Józef Markowski i Kamila Ogrodniczuk ż. Kazimierza 740-4-697 80V-81R 94 R 76 DM
26 6 1917 Kołki Piotr Kownacki Franciszek Adela Żołędziewska Zenon Markowski, Marianna Żołędziewska 1078 3 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0003.htm
1 9 1917 Kołki Władysław Krasicki Kacper Dioniza Skirzewska Zenon Markowski, Adela Kownacka 1078 5 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0005.htm
21 11 1917 Kołki Janina Gala Taraż Marian Emilia Tokarska Zenon Markowski, Leontyna Markowska 1078 11 28 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0012.htm
15 8 1920 Młynów Kazimierz Siwerski Smordowa Franciszek Anna Kurak Franciszek Markowski, Józefa Indra panna 740-6-321 12 82 R 9892 AK2
14 4 1920 Ostróg Jadwiga Łozińska Storonicze Stanisław Petronela Chojna Michał Markowski, Kamila Łozińska 69 O DW
19 7 1920 Ostróg Helena Żytnikowska Storonicze Kazimierz Józefa Baszyńska Cezary Markowski, Krystyna Borkowska 136 O DW
2 12 1920 Ostróg Jadwiga Zielińska Storonicze Jan Antonina Krasowska Cezary Markowski, Anna Trusiewicz 31 173 O 8463 DW
29 10 1920 Ostróg Julia Ładzijewska Storonicze Stefan Feliksa Baszyńska Wincenty markowski, Rozalia Ładzijewska 31 174 O DW
26 6 1921 Ostróg Zbigniew Markowski Ostróg Marian Bronisława Milewska Władysław Jankowski, Stanisława Milewska 71 143 O
26 6 1921 Ostróg Zbigniew Markowski Ostróg Marian Bronisława Milewska Władysław Jankowski, Stanisława Milewska 71 143 O DW
4 5 1929 Radziwiłłów Edward Markowski Podzamcze Bronisław Maria Ostrowska Wiktor Kociuba, Zofia Mech ż. Pawła 1-119 198 V 26 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 5 1806 Szumsk Konstanty Markowski Bacaje w Konstancja Jakuszewicz Jakusiewicz Bacaje w Florian Wasilkowski, Antoni Woynarski 297-1-183 56V Ł RK
9 2 1808 Szumsk Wojciech Adaszyński Hucisko Stanisławowe k Marianna Wereszczyńska Stożek p Mikołaj Markowski, Antoni Jastrzębski, Jan Michalicki 297-1-183 64R Ł RK
16 6 1812 Dubno Antoni Tomaszewski 25 Maciej Agnieszka Anna Kępińska Dubno 28 Antoni Markowski, Katarzyna Łotocka, Joanna Dzierzbicka 64 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0009.htm
9 9 1813 Dubno Ludwik Bodakowski 40w Bartłomiej Marianna Urszula Malczewska Dubno 24 Andrzej Teresa ? Jan Szyc, Antoni Markowski 64 27-28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0015.htm
29 9 1819 Jampol Józef Podgruszecki k Teresa Radziejewska Pohorylce p Mikołaj Lutkiewicz, Wawrzyniec Gutewicz, Michał Podhorodecki, Ludwik Markowski, Tadeusz Podhorodecki 178-51-184 33V Ż 68 DM
8 10 1823 Krzemieniec Jan Zabłocki Krzemieniec 23 Honorata Wróblewska Krzemieniec 16 Grzegorz Wojciechowski Antoni Markowski 300 16 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0009.htm
3 2 1824 Krzemieniec Mikołaj Szpakowski Krzemieniec 26w Stefania Paszkowska Krzemieniec 26 Piotr Sochacki, Antoni Markowski 300 27 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0014.htm
21 11 1826 Krzemieniec Paweł Markowski Andruha Wielka 27 Rozalia Romaszewska Andrucha Wielka 18 Jan Gałaszewski, Józef Czajkowski 300 76 39 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0039.htm
2 2 1827 Szumsk Ignacy Janicki Huta Szumska 25 Wojciech Barbara Baczkowska Anna Horoch Huta Szumska 22 Bazyli Marianna Szuchłacka Michał Strutyński, Antoni Woźnicki, Józef Markowski 245-1-1 393R 6 R RK
13 1 1827 Łabuń Ignacy Jurkowski Łabuń 26 Tomasz Marianna nieczytelne Tekla Łobaczewska Łabuń 20 Baltazar Rozalia Izdebska Józef Markowski, Michał Bogucki 178-3-93 114V 3 Ż 223 KP2
28 10 1828 Ostróg Felicjan Markowski Płużne Agnieszka Pulkiewicz Białotyń łacina, Jan Ulanicki, Ludwik Zakrzewski 171-1-1 22R R Mg
22 1 1828 Kulczyny Wojciech Ostrowski Krasiłów 20 Mikołaj Antonina Linczewska Marianna Płoszczyńska Jaworowce 15 Jan Teresa Moszczyńska Ur. Florian Chworostowski, Wawrzyniec Markowski, Józef Rużycki 178-3-94 326V 3 Ż Mg
13 2 1829 Ostróg Ludwik Markowski Płużne Jan Agnieszka Józefa Korczyńska (Korecka) Płużne 19 Antoni Miroszewska Franciszek Tołpiszkiewicz, Szymon Zalewski 171-1-2 16R 3 R 7194 MZ
24 11 1829 Kotelnia Tomasz Jaworski Kotelnia 40 Józef Agnieszka Kulczewicz Teresa Lamparska Kotelnia 19 Grzegorz Barbara Fardziłowska Wiel. Grzegorz Markowski, Anastazy Iskrzycki, Józef Filiński 178-51-301 15R 27 Ż 31 BS
12 5 1829 Kulczyny Stanisław Markowski Krasiłów 40w Józef Katarzyna Rosołowska Justyna z Głogowskich Laskowska Krasiłów 40w Feliks Anna Gołębiowska Urodzeni, świad: Ur. Wojciech Rużycki, Dominik Pierzchoł 178-03-95 359V 11 Ż Mg
30 6 1829 Kulczyny Jan Markowski Krasiłów 50w Ignacy Apolonia Lubicka Rozalia z Gilewiczów Czucharska Krasiłów 39w Franciszek Marianna Zaręba Urodzeni, świad: Ur. Józef Derecki, Józef Sadowski 178-03-95 361V 20 Ż Mg
4 5 1830 Żytomierz Karp Jaszczuk G-R 52w Teodor Chweśka Lakian Franciszka Gawrońska zd.Biernacka Żytomierz 30w Jakub Marianna NN Andrzej Łapiński , Antoni Markowski 178 3 3 56 29 Ż Ni
9 2 1830 Kulczyny Mikołaj Gilewicz Krasiłów 20 Jan Agnieszka Zielińska Teresa Kamińska Czepelówka 16 Jakub Marianna Kowalewska Urodzeni, świad: Józef Dareszewski, Warzyniec Markowski, Tomasz Krasuski 178-03-96 339V 6 Ż Mg
23 11 1830 Kulczyny Wawrzyniec Markowski Krasiłów 24 Stanisław Salomea Nagurna Marianna Proczkowska Krasiłów 18 Tomasz Apolonia Urodzeni, świad: Ur. Dominik Pierzchało, Teodor Danilecki 178-03-96 344V 26 Ż Mg
16 2 1830 Międzyrzec Napoleon Markowski Międzyrzec 23w Szymon Salomea Kożmińska Tekla Pisarska Charaługa 22 Paweł Katarzyna Niewiarowska Jan Marczewski,Paweł Turowicz 171-1-3 275V 3 R AS
12 10 1830 Szpanów Feliks Chrościchowski Horyńgród 29 Jan Tekla Czarnecka Tekla Romanowska Rzeszuck 25 Ignacy Józefa Wąsowicz St.Czwaliński, Józef Siciński, J.Markowski, Ksawery Bełdowski,Karol Berendt 171-1-3 217R 5 R AS
15 11 1831 Kulczyny Jan Bobrowski Krasiłów 18 Piotr Marianna Suchodolska Anastazja Pawłowska Krasiłów 18 Jan Marianna Wiszniewska Urodzeni, świad: Ur. Aleksander Markowski, Wojciech Markowski 178-03-97 395V 27 Ż Mg
2 2 1831 Wieledniki Jan Markowski Paweł Teodora Tekla Stanisławska Kajetan Anna Zabokrzycka 178-3-4 408R 2 Ż MW
7 6 1831 Międzyrzec Józef Osinkowski Kołowerta 26 Tomasz Krystyna Szydłowska Marianna Jucewicz Kołowerta 18 Józef Agnieszka Nicewicz Ur.Napoleon Markowski, Jan Gruszecki 171-1-4 278R 5 R AS
18 10 1831 Międzyrzec Michał Lenczewski par.Ołyka 28 Józef Marianna Rudkowska Ludwika Harczyńska [prawosł.] Charaług 19 Atanazy Tekla Hreczyn Ur.Józef Drzewiecki, Napoleon Markowski 171-1-4 279V 11 R AS
31 1 1832 Ostróg Franciszek Markowski Ostróg 32 Wincenty Katarzyna Julia Zarzycka z Konigowskich Ostróg 21w Wincenty Marianna WW Antoni Błażejewski, Onufry Malewicz 171-1-5 15R 2 R MZ
5 7 1832 Lachowce Michał Oleński Sosnoweczka par. Białogródka 20 Antoni Honorata Krynicka Anna Bieńkowska Hulowce 18 Wojciech Marianna Lisowska Marcin Beyzymski i Ignacy Markowski 171-1-5 107V 15 R DM
14 2 1832 Łokacze Teodor Markowski par. Łokacze 22 Grzegorz Anna Marianna Martyniuk par. Łokacze 18 Klim Małaszka Gmytr Tylewicz, Kiryk Guzowski 847 81 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0043.htm
26 10 1832 Międzyrzec Józef Markowski par. Międzyrzec 22 Kajetan Agnieszka Zahorska Aniela Dąbska par. Międzyrzec 19 Wincenty Marianna Kozik Jan Ostrowski,Antoni Morawski 171-1-4 260V 11 R AS
2 2 1833 Kulczyny Aleksander Markowski Krasiłów 20 Stanisław Justyna Tomaszewska Tekla Tomaszewska (Wojciechowska ?) Antoniny 18 Jakub Wojciechowski Marianna Rokicka Andrzej Białokur, Ignacy Ostrowski 178-03-99 325R 5 Ż 619 DM
21 10 1834 Szumsk Franciszek Kowalewski Huta Szumska 26 Jan Apolonia Zarzecka Joanna Wereszczyńska Huta Szumska 22 Jan Teresa Myślińska Jakub Markowski, Wawrzyniec Szlachetko, Józef Kowalewski 245-1-8 378V 7 R RK
20 1 1835 Nieświcz Franciszek Markowski par. Nieświcz 37 Wincenty Teresa Dobrzyńska Ludwika Degenfeld par. Nieświcz 16 Romuald Magdalena Mrozowska 430 19 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0011.htm
9 6 1835 Krzemieniec Antoni Soroczyński Dubno, par. Dubno 22 Łukasz Marianna Gongolewska Rozalia Łopuszańska Andruha Wielka 19 Sylwester Elżbieta Romaszewska Jakub Markowski i Jan Wróblewski, Antoni Migorowicz 01-8 35V 10 T 1068 DM
10 11 1835 Kulczyny Jan Chmielnicki Krasiłów 25 Ignacy Katarzyna Szkodowska Marianna Boniewicz Krasiłów 17 Michał Julianna Kardaszewska Antoni Bańkowski, Wawrzyniec Markowski, Tomasz Chmielnicki 178-3-101 362 22 Ż SK
10 11 1835 Stary Konstantynów Aleksander Cisielski Stary Konstantynów 22 Kajetan Franciszka Stanisława Slusarenko Stary Konstantynów 18 Marcin Marianna Marczewska Jędrzej Markowski, Eliasz KopińskiEliasz Sulalycki 178-3-101 186 33 Ż SK
29 6 1836 Lachowce Paweł Bińkowski Hulowce 26 Wojciech Marianna Lisowska Apolonia Mereżyńska Mikłasze b/w Michał Anna Antonowicz Ignacy Markowski, Kajetan Markowski, Aleksander Iwanowski 171-1-9 110V-111R 9 R DM
19 1 1836 Kulczyny Jan Mroczkowski Krasiłów 22 Wawrzyniec Apolonia Czucharska Magdalena Markowska Krasiłów 20 Jakub Marianna Izdebska Józef Jarusiewicz, Aleksander Markowski 178-3-106 246V 3 Ż 476 DM
3 11 1836 Kulczyny Tomasz Żukowski Słobódka Krasiłowska 20 Antoni Tekla Sieszycka Anna Bezdecka Słobódka Krasiłowska 17 Jerzy Wiktoria Białokur Aleksander Markowski, Wincenty Kalinowski 178-03-106 251V 23 Ż 486 DM
5 7 1836 Butowce Stanisław Modzelewski Sulżyn par. Zasław św. Józefa 38 Jan Anastazja Zielińska Helena Więckowska Wierzbówka 19 Kazimierz Marianna Walicka Jan Pańkowski, Stanisław Markowski, Pius Iwanicki 178-3-106 227R 5 Ż 439 DM
11 5 1836 Zasław św. Jana Jan Bonifacy Markowski Zasław św. Jana 35 Tomasz Ludwika Puchalska Teresa Lippi Zasław św. Jana 25 Jan Katarzyna Naprószeńska Szymon Chmielewski, Jan Lippi 178-3-106 12V 4 Ż 25 DM
15 6 1837 Lachowce Bazyli Gołębiowski Ujeźdźce, par. Tajkury 23 Piotr Apolonia Horbańska Wincentyna Tokarska Semenów 18 Kazimierz Agata Szumlańska Jan Mielnikowski, Adam Markowski, Piotr Borochowski 171-1-10 118V 16 R DM
24 1 1837 Międzyrzec Ludwik Piotrowski Janówki 22 Józef Rozalia Sawicka Katarzyna Sawicka Charucza Wielka 16 Grzegorz Marianna Szyszkowska August Garten, Józef Markowski Jędrzej Wołyńcewicz 171-1-10 265R 1 R AS
21 8 1838 Kołki Franciszek Czapski Tumin 22 Julia Lichtańska Tumin 18 Jan Rozalia Sokołowska Jan Lichtański, Antoni Markowski, Gustaw Rohoziński 824 67a 6 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0068.htm
30 10 1838 Ptycza Teodor Karpiuk Stołpiec, par. Unicka Bereh 22 Hrycko Oksenia Dąbrowska Honorata Witiuk Ptycza 17 Semen Elżbieta Parada Jan Sawiński, Bazyli Karpiuk, Wojciech Markowski 824 211R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0212.htm
2 2 1838 Bazalia Ignacy Markowski Hulowce par. Lachowce 35w Stanisław Salomea Nagórna Justyna Sredzińska Zozulińce Małe 20 Józef Dorota Żukowska Adam Goryszewski, Franciszka Wasylewska 178-3-110 260V 3 Ż DM
5 7 1838 Międzyrzec Hieronim Markiewicz Daniczów 25 Karol Franciszka Mioduszewska Anna Prawosudowicz Daniczów 30 Marek Regina Zanczowska [Zawczowska] Józef Markowski, Ignacy Czabowski, Ksawery Żmijewski 171-1-11 260V 4 R AS
17 11 1838 Międzyrzec Józef Czułajewski Czarny Ostrów gub.podolska, par.Czarny Os 28 Antoni Anna Kormańska Józefa Dąbska Międzyrzec 19 Wincenty Marianna Kozik Józef Markowski, Ksawery Żmijewski,Antoni Morawski 171-1-11 262R 7 R AS
13 8 1839 Aleksandria Jakub Artwiński par. Aleksandria Jan Małgorzata Krynicka Marianna Krzewicka par. Aleksandria zmarły zmarła Jan Markowski, Stefan Drzewiecki 879 167 V 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0170.htm
29 1 1839 Wiszenki Józefat Markowski Klepaczów, par. Łuck 24 Grzegorz Apolonia Michalewicz Joanna Kuzikowska Rożyszcze 20 Józef Praxeda Danilewicz Gasper Romanowski, Stanisław Dargiewicz, Jan Dargiewicz 825 57-58a 2 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0059.htm
2 2 1839 Berdyczów Józef Śnichowski Gardyszówka 25 Jacenty Marianna Michałowska Elżbieta Borucka Gardyszówka 19 Mateusz Apolonia Ryżko Aleksander Rudnicki, Feliks Kalinowski, Michał Markowski 178-3-8 164R 9 Ż 308 DM
15 1 1839 Kulczyny Piotr Bezdecki Słobódka Krasiłowska 27w Jerzy Wiktoria Białokur Aniela Nowicka 24 Józef Lucyna Gostyńska Aleksander Markowski, Jan Napadliński 178-3-112 363R 1 Ż 698 DM
15 1 1839 Kulczyny Jan Domaszewski Krasiłów 23 Roman Marianna Lubicka Marianna Wachowska Krasiłów 18 Łukasz Rozalia Zielińska Józef Zieliński, Aleksander Markowski 178-3-112 363R 2 Ż 698 DM
15 10 1839 Kulczyny Kornel Mikołajów Krasiłów 35 Mikołaj Apolonia Oksenia Mosiejów Krasiłów 35 Mosiej Aleksandra Józef Chmielnicki, Jędrzej Markowski 178-3-112 368R 22 Ż 708 DM
2 11 1840 Ptycza Ignacy Bednarzewski Stołpiec Bazyli Marianna Katarzyna Szewczuczko Stołpiec Jan Rozalia Dąbrowska Jan Świętozielski, Wojciech Markowski, Łukasz Świętozielski 826 264R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0266.htm
12 10 1841 Korzec Antoni Markowski Lubar par. Lubar 24 Kajetan Agnieszka Zatowska Maryanna Ciechońska Korzec 24 Pantaleon Maryanna Medyńska 872 240 32
2 2 1841 Łuck Antoni Markowski 31 Ignacy Roch Dorota Julia Beaupré 28 Józef Magdalena Brzezińska Antoni Długosz, Erazm Korzeniowski 377 35-36 2 827 16R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0019.htm
26 1 1841 Swojczów Stanisław Markowski Hnojno 28 Błażej Marianna Janicka Konstancja Gutkowska Hnojno 26 Jakub Tekla Jaroszewska sław. Jan Trofimowicz, 1-dw. Andrzej Białkowski 603 12 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20603/pages/PL_1_436_603_0007.htm
22 8 1843 Lachowce Adam Markowski Lachowce 32 Franciszek Barbara Napiórkowska Teresa Haszowska Lachowce 20 Eliasz Tekla Szymańska 882 91 R 14
24 10 1843 Szumsk Józef Sawicki Rudnia Antonowiecka 20 Stanisław Agnieszka Pestrowicz Marianna Soroczyńska Huta Piaseczna 18 Mikołaj Agnieszka Giżycka Jakub Markowski, Antoni Kaczakowski, Jan Soroczyński 874 756 14 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0381.htm
31 1 1843 Szumsk Grzegorz Choiński Majdan Antonowiecki 20 Eliasz Marianna Tomciuk Franciszka Wojda Majdan Antonowiecki 18 Jan Apolonia Jakub Markowski, Antoni Soroczyński, 874 751-752 4 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0379.htm
23 5 1843 Krzemieniec Jan Łopuszański Białokrynica 18 Sylwester Elżbieta Romaszewska Antonina Ochocka Marcelówka 16 Franciszek Anna Niczyńska Aleksander Polanicki i Jakub Markowski 01-16 25R 11 DM 461 T
6 10 1844 Kołki Tomasz Markowski Rudna 22 Michał Teodora Maciej Maryanna Kunicka Rudna 19 Feliks Salomea Mamrowska Franciszek Kownacki i Jan Markowski 830 84R 5 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0085.htm
13 5 1845 Kulczyny Józef Górski Słobódka Krasiłowska 22 Ignacy Franciszka Kulbaszewska Helena Radziszewska Słobódka Krasiłowska 18 Kazimierz Katarzyna Werykowska Józef Skulbaszewski, Dominik Kowalewski, Wawrzyniec Markowski 178-3-113 377R 9 Ż 727 DM
25 11 1845 Miropol Antoni Markowski Miropol 20 Jan Magdalena Pietruszyńska Marianna Rezanowicz Pliszczyn 19 Franciszek Justyna Żukowska Piotr Sokołowski, Piotr Duchnowski, Wincenty Madejski 876 361 23 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0195.htm
27 1 1846 Łuck Wiktor Markowski par. Łuck 20 Grzegorz Agata Michalewicz Antonina Kazikowska par. Łuck 17 Józef Prakseda Józef Markowski, Franciszek Malinowski 382 29 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0016.htm
17 11 1846 Kisielin Piotr Ziółkowski Kisielin 30 Ksawery Apolonia Kazio Marianna Markowska Kisielin Ignacy Rozalia Bobrowska Jan Kraszewski, Adam Markowski, Alexander Markowski 861 190 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0101.htm
13 7 1847 Krzemieniec Wincenty Bereżecki Stożek 25 Jędrzej Tekla Wojewódzka Rozalia ur. Łopuszańska p.v. Soroczyńska Białokrynica 32w Sylwester Elzbieta Tomaszewska Jakub Markowski i Antoni Sykulski 01-21 19R 9 DM 713 T
25 5 1847 Lachowce Adam Popławski Berezówka powiat Lityński 25 Łukasz Paulina Grodowska Marianna Nowicka Stanisław Tekla Ostrowska Aleksander Lech, Jakub Markowski 171-1-13 99V 6 R DM
25 5 1847 Krasnopol Grzegorz Markowski Januszpol 21w Maciej Katarzyna Szulc Anna Święcicka Januszpol 21 Tomasz Marianna Łubkowska Piotr Sieklucki, Wincenty Święcicki, Florian Janiszewski 178-03-17 12R 6 Ż 24 DM
22 5 1849 Swojczów Bazyli Markowski Kisielin, par. Kisielin 21 Ignacy Rozalia Bobrowska Tekla Miaskowska Mołczanów 20 Piotr Tekla Kowalska 611 43 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20611/pages/PL_1_436_611_0023.htm
30 1 1849 Kodnia Michał Markowski Agatówka 20 Sylwester Julianna Żukowska Józefa Tomaszewska Agatówka 18 Antoni Teresa Osowska Mateusz Rostkowski, Michał Markowski 178-3-25 12V 1 Ż DM
31 10 1849 Krzemieniec Andrzej Doliński Wiśniowiec par. Stary Wiśniowiec 20 Grzegorz Magdalena Bertoszyńska (Bartoszyńska) Joanna Łopuszańska Białokrynica 17 Sylwester Elżbieta Romaszewska Antoni Sykulski, Jakub Markowski 01-23 47V 23 T DM
16 1 1849 Zasław św. Jana Antoni Żurakowski Borysów 19 Jan Anna Samborska Antonina Stupnicka Borysów 18 Stanisław Teresa Nowosielska Jan Żurakowski, Jan Markowski 178-3-118 416R 1 Ż 768 DM 0
11 6 1850 Turzysk Paulin Markowski Turzysk 24 Jan Marianna Malczewska Tekla Czypirska Turzysk 22 Dymitr Marianna Postrucka 723 17 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20723/pages/PL_1_436_723_0010.htm
5 7 1850 Kołki Jan Markowski par. Ołyka 26 Michał Teodora Maniewicz Marianna Drzewiecka Rudeńka Ignacy Agnieszka Sulikowska Tymoteusz Markowski, Adam Maszkowski 835 246 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0128.htm
18 2 1851 Bazalia Wawrzyniec Markowski Krasiłów par. Kulczyny 40w Stanisław Salomea Nagórna Antonina Czyrska Żerebki Małe 33 Ludwik Marianna Śliwińska Feliks Knoll, Michał Buszyński, Anna Buszyńska 178-03-120 124V 8 Ż DM
16 9 1851 Starokonstantynów Andrzej Markowski Starokonstantynów 50w Jan Katarzyna Orchowska Rozalia Ponikowska z Adamowskich Starokonstantynów 35w Wojciech Apolonia Bobrowska szl. Kajetan Grabowski, 1-dw. Franciszek Srzedziński 178-3-120 61V 17 Ż 119 DW
1 3 1853 Korytnica Gabriel Markowski Uściług 28 Józef Marianna Gutowska Antonina Zalewska Uściług 18 Teodor Aniela Zahorowicz 225 14 4 DW
14 2 1854 Dederkały Karol Markowski Dederkały Wielkie 21 Jakub Rozalia Romaszewska Franciszka Chodorowicz Sadki 18 Stefan Katarzyna Stawicka Franciszek Andrzejowski, Ignacy Kułakowski 55 195 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0102.htm
19 2 1856 Nieświcz Jan Omański Szprachy 29 Wincenty Magdalena Ksawera Markowska Szprachy 20 Józef Zofia Józef Markowski, Romuald Siatecki 451 22 2 DW
16 9 1856 Butowce Władysław Miedzianowski Czerniatyn 25 Jakub Anastazja Sławecka Marianna Dobrzańska Czerniatyn 19 Karol Katarzyna Gąsecka Dominik Krzeszniowski i Kazimierz Markowski 178-3-124 624V 5 Ż 1186 DM
2 2 1857 Toporyszcze Leon Hajde 32 Michał Marianna Jurkowska Franciszka Markowska Horoszki 22 Franciszek Julia Kanigowska Józef Kublicki, Leopold Markowski 178-3-126 740V 3 Ż 1389 DM 0
21 7 1857 Lubar Jan Dworzański Lubar 26 Michał Marianna Czajkowska Kamila Michałowska Lubar 18 Jan Agata Jabłońska Feliks Markowski, Walerian Torzycki, Jan Pawłowski 641-1-17 29V 18 Ż 34 DM
19 10 1858 Kisielin Jan Kwiatkowski Wronczyn 34 Walenty Franciszka Ziółkowska Katarzyna Lublińska Wronczyn 32 Jakub Joanna Wiszniewska Feliks Markowski, Feliks Animkiewicz, Justyn Szymański 888 10 EH
14 9 1858 Lubar Karol Markowski Lubar 26 Jan Magdalena Turzańska Marianna Zworska Lubar 19 Franciszek Tekla Bielecka Piotr Talko, Łukasz Stanowski 178-3-128 775V 16 Ż 1479 DM
1 6 1859 Kisielin Feliks Markowski Kisielin 24 Jan Marianna Malczewska Aniela Krzeczkowska Dażwa 24 Jan Marianna Bobrowska 899 206V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20899/pages/PL_1_436_899_0205.htm
27 9 1859 Lubar Klemens Holawiński Lubar 23 Stanisław Rozalia Wężyk Józefa Osińska Lubar 18 IN Katarzyna Osińska Julian Misiewicz, Antoni Markowski, Marceli Głowacki 641-1-19 29V 13 Ż 34 DM
11 11 1862 Ołyka Józef Markowski Par. Bereściany 39 Józef Zofia Podgórska Marianna Rowińska Pokaszczów 19 Franciszek Konstancja Domańska 485 40 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0021.htm
18 12 1866 Żytomierz Kaplica R-K Karol Jagiełłowicz Winnica gub.Podolska 23 Karol Wiktoryna Nanowska Michalina Zawrocka Winnica gub.Podolska 20 Piotr Faustyna Tomaszewska (dw i dw.) dw.Józef Jagiełłowicz s.Karola, dw. Ludwik Markowski s.Ksawerego i dozorca więziennego zamku Adam Paszyński 178-3-63 100V 75 Ż DG 167
11 7 1871 St. Wiśniowiec Józef Markowski Krzemieńczuk 27 Aleksander Tekla Wojciechowska Anna Żygatyńska Wiśniowiec 18 Augustyn Franciszka Kuchcicka 1-55 39R 8 T
16 7 1878 Rzyszczów Gustaw Bednarzewski kawaler 28 Karol Justyna Zdorowska Helena Bielecka panna 16 Wincenty Anna Wiszniewska Wincenty Dąbrowski, Hipolit Markowski, Telesfor Moszkowski 312-1-111 18 4 m.K KM
7 2 1882 Kuniów Celestyn Markowski Majdan Płużeński par. Ostróg 24 Piotr Anna Sokołowska Wiktoria Krzemińska Martyń 17 Jan Petronela Sokołowska Jan Malinowski i Roman Korewa 178-3-78 692R 9 Ż DM
5 2 1884 Meżyrów Mikołaj Markowski 35W Jan Maria Goliszewska Antonina Daszkiewicz Hołowczyńce 17 Ignacy Helena Klimowska? 904-6-5 2 W JS1
17 1 1893 Kuniów Julian Markowski par. Ostróg 28 Józef Jadwiga Piasecka Anna Galimska Dertka 19 Wojciech Józefa Gutowicz Franciszek Musil i Karol Adamowicz 178-3-86 490V 2 Ż DM
20 2 1894 Kuniów Stanisław Markowski par. Zdołbica 18 Konstanty Justyna Kotołowska Olimpia Chwoina (Choina) Martyń 18 Włodzimierz Julia Ozimkowska Augustyn Markowski i Michał Ostaszewski 178-3-86 523V 10 Ż DM
9 11 1897 Kowel Stanisław Antoni Markowski Warszawa, par. praska 29 Józef Helena Radomska Marianna Wyder Kowel 24 Jan Marianna Mikołajczyk Władysław Fidrych, Nikodem Jaskierski 908 36V 22 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0036.htm
15 11 1901 Radziwiłłów Antoni Markowski Radziwiłłów 33 Feliks Aniela Kr... Michalina Wojciechowska Radziwiłłów 22 Franciszek Maria Jaśkiewicz 147 R 8 0
24 6 1901 Młynów Wojciech Markowski Młynów 27 Maciej Antonina Gołębiowska Marianna Franciszka Stanejko Młynów 19 Józef Rozalia Burzyńska Feliks Bernacki, Stach Pińczuk 740-2-402 111R 16 R 1891 RK
20 2 1905 Ołyka Kazimierz Markowski Klepaczów 25 Józef Antonina Zinc Teofila Ostrowska Dobra 23 Jan Tekla Koksanowicz 985 55 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0052.htm
26 10 1908 Szumsk Stanisław Markowski Załuże par. Dubno 25 Dominik Marianna Kozłowska Marianna Suchodolska Huta Stara 20 Tomasz Franciszka Stychońska Mikołaj Jastrzembski, Józef Maszczylewski 53V 34 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3W6-6?i=657&cat=833999
3 10 1910 Dubno Józef Markowski Obhów 35 Andrzej Maria Smolińska Wiktoria Czarnecka Kiryłówka 25 Paweł Ludwika Cichońska Wojciech Lewicki, Paweł Smoliński 740-4-162 118R 31 R 102 DM
8 11 1916 Tbilisi Jan Markowski wileńska gub. 30 Jakub Izabella Illukowicz Elżbieta Lisowska par. Tbilisi 21 Piotr Helena Mamułowa Aleksander Andronikow, Władysław Januszewski 350 24 Tb
1 4 1918 Włodzimierz Jan Markowski w.Mikulicze 33w Jan Katarzyna Gudza Oktawia  Ksenia Sawczuk w.Chobułtowa 21 Jan Helena - Antoni Kaczkowski Henryk Leja Wojciech Dydek 1076 46-47 13 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0024.htm
9 9 1923 Horodło Edward Markowski Rużyn 24 Karol Emilia Bejner Tekla Makarewicz 940 10V-11R 47 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0011.htm
20 1 1924 Młynów Jan Markowski Targowica par. Targowica 26 Piotr Justyna Bezprozwana Maria Kaczyńska Adamówka 21 Jan Zuzanna Wiszniewska Władysław Ziobro, Bolesław Leszczyński 740-4-446 38R 1 R 599 RK 0
2 2 1925 Radziwiłłów Zygmunt Fronczak Jan Elżbieta Stanisława Żeleźniak Grzegorz Ksenia Kwas B. Markowski, Jan Młynarczuk 1-119 102 V 2 T 0
4 10 1925 Młynów Kazimierz Markowski Brzezina par. Łysin 27 Władysław Aniela Ziubrycka Stefania Fryc Klin 18 Józef Marianna Wudka Jan Bartoszek, Adolf Stopniewski 740-8-158 14V 38 R 9981 RK
29 1 1927 Radziwiłłów Bronisław Markowski Jan Józefa Kłuczycka Maria Ostrowska Edward Malwina Ansjan Paweł Mech, Jan Młynarczyk 1-119 151 V 3 T 0
18 9 1927 Młynów Marian Dutkiewicz Brzezina 22 Józef Julia Lipińska Władysława Jakubowska Brzezina 20 Władysław Emilia Sasicka Piotr Mucha, Czesław Markowski 740-6-332 47 24 R AK2
26 10 1930 Horochów Jan Markowski Kupowalce 23 Ludwik Anna Malinowska Antonina Małecka Haliczany 18 Stefan Anna Węgierska 993 23 95 1039 8 22 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0028.htm
16 10 1932 Ołyka Józef Markowski Maria Kosobucka Podhorce 19 Piotr Maria Blejdenk 1063 115 106 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
62 2 żona Domicela z Markowskich 24 Horbulów Annopol czyli Buda Horbul 1790 CDIAK DM 1044-1-1
174 410 Markowski Florian 16 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
190 442 Markowski Antoni (ur.) 34 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
7 Feliks Markowski - żonaty 30 Ostróg Białotyń 1837 Równe Mg 654-1-8
7 Ludwik Markowski - żonaty 40 Ostróg Storonicze 1837 Równe Mg 654-1-8
1 Józef Markowski kawaler 52 Równe Złotyjów 1842 CDIAK DM 1045-2-230
3 Maciej Markowski polowy żonaty 63 Berezne Mokwin 1844 CDIAK AS 1045-2-238
12 Feliks Markowski 41 Ostróg Płużne 1848 Równe SK 654-1-19
15 Ludwik Markowski 51 Ostróg Płużne 1848 Równe SK 654-1-19
16 Michał Markowski 50 Ostróg Milatyn 1848 Równe SK 654-1-19
92 2 Markowski Leopold s. Franciszka 17 Toporyszcze Horoszki 1853 Żytomierz DM 178-03-37
92 3 Markowski Józef s. Franciszka 20 Toporyszcze Horoszki 1853 Żytomierz DM 178-03-37
205 52 Marianna Przyłucka z Markowskich, mąż prawosławny 61 Kotelnia Wołosów 1853 Żytomierz DM 178-3-37
15 26 Jednodworzec Stanisław Markowski 68 Katerburg Pieszczatyńce 1857 AGAD DM 433-14
26 45 Jednodworzec Jan Markowski 32 Katerburg Pieszczatyńce 1857 AGAD DM 433-14
17 36 Żona Marianna z Markowskich 46 Stepań Stepań i Pohulanka 1863 CDIAK DW 1045-2-269
230 283 żona Anna z Markowskich 36 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
322 380 Chomichowska Adela z Markowskich, zamężna 50 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1965 204 żona Marianna z Markowskich 36 Żytomierz Żytomierz R 1864 Ż DM 178-51-90
2402 259 żona Honorata z Markowskich 23 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3188 8 Markowski Bartłomiej syn Franciszka 27 Żytomierz Hażynka 1864 Ż DM 178-51-90
3189 9 Markowski Feliks syn Franciszka, kawaler 26 Żytomierz Hażynka 1864 Ż DM 178-51-90
3194 12 żona Franciszka z Markowskich 48 Żytomierz Hażynka 1864 Ż DM 178-51-90
1 3 Szl. Józef Markowski s. Aleksandra 28 Stary Wiśniowiec Futor przy St. Wiśniowcu 1872 Tarnopol DW 426-2-231
9 30 Jednodworzec Markowski Andrzej s. Pawła 23 Krzemieniec Marcelówka 1872 Tarnopol DM 426-2-115
294 16 żona Joanna z Markowskich 41 Ostróg Czerniwody 1875 Równe DM 654-1-81
317 21 żona Marianna z Markowskich 25 Ostróg Derewiańcze 1875 Równe DM 654-1-81
384 26 Markowski Ignacy 25 Ostróg Hulcza 1875 Równe DM 654-1-81
384 27 Markowski Dominik 22 Ostróg Hulcza 1875 Równe DM 654-1-81
387 37 Markowski Ignacy 28 Ostróg Hulcza 1875 Równe DM 654-1-81
404 2 Markowski Józef 33 Ostróg Moszczanica 1875 Równe DM 654-1-81
419 35 Markowski Jakub 33 Ostróg Milatyn 1875 Równe DM 654-1-81
437 10 Markowski Piotr 43 Ostróg Majdan Płużański 1875 Równe DM 654-1-81
531 55 Markowski Konstanty 43 Ostróg Storonicze 1875 Równe DM 654-1-81
534 61 Markowski Julian 37 Ostróg Storonicze 1875 Równe DM 654-1-81
534 65 Markowski Feliks, wdowiec 67 Ostróg Storonicze 1875 Równe DM 654-1-81
564 31 żona Waleria z Markowskich 20 Ostróg Szlachowa 1875 Równe DM 654-1-81
628 1 Markowski Józef 49 Ostróg Wołoskowce 1875 Równe DM 654-1-81
26 59 Żona Eleonora z Markowskich 22 Berezne Kolonia Kolonistów 1885 Równe DW 597-1-1
170 426 Żona Ewa z Markowskich 24 Korzec Kamionka 1885 Równe DW
11 36 Markowski Franciszek 52 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
27 89 żona Julia z Markowskich 40 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
246 28 Lizakowska Rozalia z Markowskich, wdowa 63 Starokonstantynów Żerebki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
280 97 żona Antonina z Markowskich 53 Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
281 100 Kowalewska Teresa z Markowskich, wdowa 54 Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
365 8 żona Adela z Markowskich 24 Bazalia Kołki 1888 Żytomierz DM 178-49-67
75 Markowski Andrzej 46 Dubno Obhów 1892 Łuck DW 1-22-297a
1 1 Szl. Józef Markowski 57 Jampol Siuśkowce 1901 Tarnopol DW
11 19 Żona Maria z Markowskich 27 Szumbar Matwijowce 1901 Tarnopol DW
12 20 Chłop Mikołaj Markowski 50 Szumbar Matwijowce 1901 Tarnopol DW
8 18 ż. Honorata z Markowskich 52 Ostróg Białotyń 1903 Ostróg par. DW
8 14 Markowski Piotr s. Ludwika 82 Ostróg Majdan Płużański 1903 Ostróg par. DW
9 15 Markowski Franciszek s. Piotra 30 Ostróg Majdan Płużański 1903 Ostróg par. DW
21 27 Markowski Ignacy 51 Ostróg Hulcza 1903 Ostróg par. DW
25 ż. Maria z Markowskich (dopisana) 21 Ostróg Bór 1903 Ostróg par. DW
30 ż. Kazimiera z Markowskich (dopisana) 26 Ostróg Nowomalin 1903 Ostróg par. DW
48 51 Chł. Antoni Markowski 36 Radziwiłów Radziwiłów 1903 Tarnopol DW
57 137 Markowski Konstanty s. Feliksa 77 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
58 138 Markowski Augustyn s. Konstantego 47 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
59 140 Markowski Stanisław s. Konstantego 28 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
60 142 Markowski Jan s. Juliana 40 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
61 146 Markowski Stanislaw s. Juliana 32 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
448 9 Markowski Ignacy 25 Nieświcz Szprachy 1911 Żytomierz DM 178-49-39
449 10 Markowski Franciszek 47 Nieświcz Szprachy 1911 Żytomierz DM 178-49-39
450 11 Markowski Antoni 54 Nieświcz Szprachy 1911 Żytomierz DM 178-49-39
452 19 żona Władysława z Markowskich 20 Nieświcz Szprachy 1911 Żytomierz DM 178-49-39
489 24 żona Katarzyna z Markowskich 51 Wiszenki Zaszcze 1911 Żytomierz DM 178-49-38
521 53 żona Antonina z Markowskich 49 Wiszenki Przebraże 1911 Żytomierz DM 178-49-38
535 33 żona Kamila z Markowskich 36 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
6 17 Markowski Franciszek 32 Łysin Brzezina 1912 Żytomierz DM 178-49-49
7 19 Markowski Władysław 39 Łysin Brzezina 1912 Żytomierz DM 178-49-49
195 14 Markowski Mikołaj 31 Beresteczko Korytno 1912 Żytomierz DM 178-49-48
252 61 Tomczakowska Waleria z Markowskich, wdowa 58 Krzywin Chorowica 1912 Ch DM 17-2-70
312 12 Markowski Kalikst 45 Ptycza Werba 1912 Żytomierz DM 178-49-49
316 31 żona Stanisława z Markowskich 52 Ołyka Palcze 1912 Żytomierz DM 178-49-52
328 53 Markowski Józef 72 Ptycza Werba 1912 Żytomierz DM 178-49-49
528 39 Markowski Andrzej 71 Dubno Komaszówka 1912 Żytomierz DM 178-03-49
528 40 Markowski Józef 37 Dubno Komaszówka 1912 Żytomierz DM 178-03-49
531 46 Markowski Ludwik 39 Dubno Komaszówka 1912 Żytomierz DM 178-03-49
161 16 żona Honorata z Markowskich 62 Ostróg Białotyń 1915 Żytomierz DM 178-49-63
199 2 żona Józefa z Markowskich 22 Ostróg Biełaszów 1915 Żytomierz DM 178-49-63
242 5 Bogusz Stanisława z Markowskich, wdowa 38 Ostróg Hulcza 1915 Żytomierz DM 178-49-63
248 14 Markowski Ignacy 62 Ostróg Hulcza 1915 Żytomierz DM 178-49-63
256 59 żona Antonina z Markowskich 33 Ostróg Hulcza 1915 Żytomierz DM 178-49-63
265 19 żona Józefa z Markowskich 40 Ostróg Hrozowiecki Karczunek 1915 Żytomierz DM 178-49-63
375 5 Kołosińska Maria z Markowskich, wdowa 37 Ostróg Majdan 1915 Żytomierz DM 178-49-63
381 16 Markowski Piotr s. Ludwika, wdowiec 92 Ostróg Majdan 1915 Żytomierz DM 178-49-63
381 17 Markowski Franciszek s. Piotra 42 Ostróg Majdan 1915 Żytomierz DM 178-49-63
453 17 Markowski Celestyn 59 Sławuta Narajówka 1915 Żytomierz DM 178-49-64
667 10 żona Józefa z Markowskich Ostróg Storonicze 1915 Żytomierz DM 178-49-63
679 44 żona Izabela z Markowskich 27 Ostróg Storonicze 1915 Żytomierz DM 178-49-63
682 50 żona Franciszka z Markowskich 36 Ostróg Storonicze 1915 Żytomierz DM 178-49-63
715 150 Markowski Augustyn s. Konstantego 58 Ostróg Storonicze 1915 Żytomierz DM 178-49-63
716 152 Markowski Stanisław s. Konstantego 40 Ostróg Storonicze 1915 Żytomierz DM 178-49-63
717 154 Markowski Julian s. Feliksa, wdowiec 73 Ostróg Storonicze 1915 Żytomierz DM 178-49-63
718 155 Markowski Stanisław s. Juliana 43 Ostróg Storonicze 1915 Żytomierz DM 178-49-63
1081 17 Markowski Stanisław 33 Ostróg Borszczówka, pow. Dubno 1915 Żytomierz DM 178-49-63
1081 18 Markowski Mikołaj 18 Ostróg Borszczówka, pow. Dubno 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl