Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 213 wyników dla: Markowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
13 2 1807 Kuniów Jan Markowski 40 Nowe Hucisko szl. 297-1-086 15V Ł
11 12 1820 Krzemieniec Józef Markowski 9/12 Żołoby s. Jana i Małgorzaty 299 107 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0058.htm
29 2 1821 Krzemieniec Maciej Markowski 56 Folwarki 299 111 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0060.htm
30 3 1824 Krzemieniec Mateusz Markowski 10 Wesołówka 299 179 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0095.htm
2 2 1827 Torczyn Anna Helman 85 Torczyn z Markowskich, ur., wdowa, synowie Eliasz, Piotr i Józef 813 52a 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0053.htm
9 2 1827 Krzemieniec Jan Markowski 1,5 Krzemieniec s. sł. Grzegorza i Rozalii z Biernackich 01-6 3V 24 T 872 DM
19 2 1827 Krzemieniec Antonina Gołaszewska 7/52 Krzemieniec c. ur. Jana i Katarzyny Markowskiej 01-6 4R 26 T 872 DM
25 8 1828 Dąbrowica Józef Markowski 43 stanu wolnego; poch: 29.08. 814 141a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0145.htm
9 9 1828 Krzemieniec Franciszka Gołaszewska 2/52 Krzemieniec c. ur. Jana i Katarzyny Markowskiej 01-7 44V 301 T 913 DM
5 4 1828 Klewań Łukasz Markowski 22 Klewań Ur., z par. Zwiahel, dzieci nie zostawił 171-1-1 169R 9 R 7060 Mg
16 12 1832 Sokul Wojciech Markowski 52 Sokul organista kościoła Sokulskiego, wolnego stanu człowiek 818 48R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0054.htm
22 12 1834 Ptycza Tekla Markowska 40 Stołpiec ur., z d. Zawisza, mąż ur. Wojciech Markowski, dziecko: Karolina 820 240R 42 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0244.htm
1 3 1835 Kisielin Eufrozyna Podlewska 4 Kisielin c. prac. Potapa i Anny z Markowskich 597 34 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0021.htm
19 8 1837 Horochów Józef Markowski 5/4 Horochów s. sław. Józefa i Cecylii z Dereckich 75 78 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0042.htm
14 3 1841 Ostróg Marianna Piasecka 45 Derewiańcze z Markowskich, rekrutka, mąż Bartłomiej, potomstwa nie zostawiła R 22 R 24 0
8 3 1843 Ostróg Leon Markowski 4 Płużne s. Ludwika i Józefy z Korczyńskich 882 26 V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0028.htm
14 10 1843 Ostróg Wincenty Markowski 6/12 Płużne s. Ludwika i Józefy z Korczyńskich 882 31 R 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0032.htm
1 3 1845 Kisielin Honorata Łaszczewska 3 Kisielin r: Stanisław i Justyna z Markowskich. 860 331 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0175.htm
7 12 1845 Łabuń Tomasz Wesołowski 45 Nowosielica w wypadku, żona Marianna z Markowskich, synowie Jan, Piotr i Kazimierz 178-3-113 143R 61 Ż DM
12 12 1845 Łabuń Salomea Berezowska 75 Łabuń wdowa po Mikołaju, z Markowskich, syn Florian, córki Antonina i Kunegunda 178-3-113 143R 62 Ż DM
13 1 1846 Kisielin Wiktor Mikulski 2 Kisielin r: Stefan i Anna z Markowskich; poch: 15.01. 861 191 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0102.htm
8 2 1846 Kisielin Karolina Padlewska 8 Kisielin r: Patapp i Anna z Markowskich; poch; 08.02. 861 192 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0103.htm
14 4 1851 Korytnica Józef Markowski 60 Uściług szlachcic, wdowiec po Mariannie z Gutowskich, syn Gabriel, córki Julia, Eleonora, Antonina i Józefa 223 29 14 0
27 1 1851 Kisielin Michalina Łaszczewska 4/12 Kisielin c. Stefana i Justyny z Markowskich 893 159V 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0162.htm
12 2 1851 Kisielin Ignacy Markowski 63 Kisielin wdowiec po Rozalii z Bobrowskich, synowie Aleksander i Bazyli, córki Justyna, Petronela, Anna i Marianna 893 159V 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0162.htm
23 11 1851 Kisielin Franciszka Ziółkowska 3 Kisielin c. Piotra i Marianny z Markowskich 893 162V 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0164.htm
10 5 1853 St. Oleksiniec Marcin Markowski 61 Stary Oleksiniec wdowiac po Malanii z Gawryszków, córka Anna 878 321 22
20 2 1853 Ołyka Michał Markowski 70 Silno zostawił wdowę Teodorę i dzieci: Tomasza, Jana, Józefa i Annę 477 54 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0029.htm
14 12 1854 Krzemieniec Karol Markowski 22 Lisznia szl., żona Franciszka z d. Fedorowicz, 0.1-26 59R 93 T
22 7 1858 Krzemieniec Paulina Kaletyńska 3,5 Lisznia c. 1-dw. Piotra i Antoniny z Markowskich 0.1-30 54V 57 T
29 11 1860 Łuck Henryk Markowski 11,5 Łuck s. guberskiego sekretarza Antoniego i Julii z de Bopre 841 435 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0240.htm
25 5 1860 Krzemieniec Józef Markowski 12 Szepetyn s. Jakuba i Rozalii z Romaszewskich 0.1-33 52V-53R 36 T
9 11 1861 Przewały Karolina Lewandowska 60 Przewały wdowa po Aleksandrze, córka Rozalia - żona Adama Markowskiego 890 111V 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0115.htm
19 9 1861 Sielec Antoni Markowski 42 Mikulicze w. ż., żona Ludwika z d. Baranowska, synowie Stanisław i Karol, córki Wiktoria, Marianna i Helena 593 34 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0019.htm
2 10 1863 Ołyka Władysław Michał Markowski 2/52 Turczyn Józefa i Marianny z Rowińskich 486 54 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0029.htm
16 1 1863 Żytomierz Seweryn Markowski Żytomierz z konwulsji w klasztorze Sióstr Miłosierdzia Żytomierskiego, niemowle (nie podano wieku), syn Józefa i Julii z Ostrowskich 178-3-54 123V 17 Ż DG
15 11 1864 Krzemieniec Jakub Markowski 60 Marcelina szl., żona Rozalia, syn Andrzej, córka Tekla 1-38 68V 83 T 237
29 12 1865 Żytomierz Feliks Markowski 4 Hazynka z suchot, syn dw. Bartłomieja i Magdaleny ze Staniszewskich 178-3-61 167R 415 Ż DG
14 12 1874 Turzysk Franciszek Markowski 74 Tuliczów 74 l., żona Maria Mszanecka 742 25 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0014.htm
19 1 1879 Horochów Marianna Szadurska 0,5 Chołoniów c. chł. Walerego i Franciszki z Markowskich 115 75 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0041.htm
2 4 1883 Ołyka Marianna Łuczaj 2 Palcze Stanisława i Leokadii z Markowskich 504 82 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0042.htm
9 7 1892 Kuniów Julian Jezierski 10/12 Iliaszówka s. Jana i Ludwiki Markowskiej 178-3-86 451V 28 Ż DM
27 4 1894 Radziwiłłów Edwin Markowski 10/12 Radziwiłłów s, Antoniego i Józefy z Piątkowskich 1-81 Z 59 R 13 T 0
12 10 1894 Kuniów Stanisław Jezierski 4 Iliaszówka s. Jana i Ludwiki Markowskiej 178-3-86 535V 53 Ż DM
24 10 1894 Kuniów Feliks Jezierski 2 Iliaszówka s. Jana i Jadwigii? (Ludwiki) Markowskiej 178-3-86 536R 59 Ż DM
11 8 1898 Ołyka Florian Rosiński 6/12 Pyszny Bór Mikołaj i Emilia z Markowskich 1018 952 45 MO
22 8 1900 Radziwiłłów Jan Markowski 5/12 Radziwiłłów s. chłopów Antoniego i Józefy z Piątkowskich 59 V 15 0
11 4 1900 Horochów Paulina Toloczko 70 Horochów z Markowskich zostawiła wdowca Piotra, dzieci Franciszek, Karolina, Maria 943 46 19 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0039.htm
27 7 1903 Horochów Władysław Iwanicki 10 Kowbań syn Jana i Konstancji z Markowskich 961 52 36 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0043.htm
20 8 1909 Tajkury Stanisław Markowski 2 Tajkury s. Antoniego i Marceliny z Nowakowskich 41 R 0
4 2 1914 Nieświcz Józef Pioyrowski 2/12 Szprachy s. chł. Pawła i Władysławy z Markowskich ur. 22.11.1913 1061 32R 6 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201061/pages/1_436_0_0_1061_0033.htm
1919 Łuck Władysław Maszkowski 6m. Klepaczów Józefa i Józefy z Markowskich 131 131 Łuck 0
28 1 1921 Łuck Leokadia Maszkowska 5m. Klepaczów c.Józefa i Józefy z Markowskich 52 14 Łuck 0
9 8 1921 Ostróg Zbigniew Markowski 6/52 Ostróg s. Mariana i Bronisławy z Milewskich Chrzty 71 143 O dopis
3 7 1929 Radziwiłłów Edward Markowski 2/12 Podzamcze s. Bronisława i Marii z Ostrowskich 1-119 256 R 14 T 0
15 12 1932 Radziwiłłów Jan Węgłowski 76 Radziwiłłów żona Maria z Markowskich, synowie Felicjan, Zygmunt i Bolesław, córka Zofia 1-119 273 R 35 T 0
19 11 1933 Kołki Józefa Olszewska 49 Rudnia z Zalewskich, c. Stanisława i Karoliny z Markowskich, wdowa po Franciszku, syn Zenon, córki Maria i Helena. Nr aktu 41 t. VII 660

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
8 1777 Szczurowice Dominik Markowski Styrkowiec Tadeusz Teresa Franciszek Czykosz, Urszula Kiszowa 1310L 34 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0020.htm
13 1 1779 Łuck Stefan Józef Reces Łyszcze (data chrztu) Jan Markowski, Wiktoria Polanowska Ł
2 10 1827 Silno Józef Markowski Silno Michał Teodozja Rosiewska 813 154 43 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0156.htm
30 7 1828 Krzemieniec Józef Miklaszewski Krzemieniec Józef Agata Sieniewicz Paweł Markowski i Katarzyna Puszkiewicz ż. Jana 01-3 57R-57V 164 T 557-558 DM
12 9 1828 Ostróg Leon Markowski Chorów Wincenty Marianna Domarasiewicz chrzest 12.09.1828, Justyn Ratomski, Zofia Winnik, Bartłomiej Zubrzycki, Teofila Zubrzycka, dopisek: 171-1-1 13R R Mg
26 1 1828 Tajkury Józefa Agnieszka Bukowska Zdołbunów Wincenty Joanna Łopatyńska ch. 05.02.1828, W. Józef Dobrzański mjr, Ur. Marianna Domarasiewska, ż. Wincentego Markowskiego, asy 171-1-1 43R 26 R Mg
3 6 1828 Lachowce Jan Markowski Hulowce Ignacy Anna Mokrzycka 04.06.1828, Ur. Bazyli Osepski, Ur. Rozalia Ciecierska, ż. Grzegorza, asyst. Ur. Jan Ciecierski, Ur 171-1-1 109V 33 R Mg
7 10 1829 Gródek Franciszek Łęga Gródek Błażej Apolonia Zagórska Markowski Szymon Kozieja Szczepan, Marczuk Ewa Kurka Petrunela 173 JZ
26 10 1829 Równe Jan Kanty Markowski Złotyjów Józef Anastazja Czerniak ch. 28.10.1829, Stanisław Sęciński i Gabriela z Hołubuckich Jaworską 171-1-2 138V 45 R RG
23 2 1830 Krzywin Maciej Gągała Nietyszyn Stanisław Anna Polkiewicz ch.24.02.1830, Sł. Franciszek Raczyński, Sł. Antonina Polkiewicz panna, asys. Sł. Feliks Markowski, 171-1-3 37V 6 R Mg
17 1 1832 Kisielin Eufrozyna Podlewska Kisielin Potap Anna Markowska Ignacy Markowski, Paulina Zasiemowicz; ch: 17.01. 847 306 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0163.htm
16 6 1833 Krzywin Kamillo Markowski Rozalówka, par. Wasylów Napoleon Tekla Pisarska 880 27 V 15 0
13 1 1833 Ptycza Antonina Paulina Szalachewicz Werba Marcin Julianna Czupkowska Konstanty Sawicki, Marianna Załyńska mężatka, Wojciech Markowski, Teresa Zagrock 819 257V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0267.htm
28 9 1833 Dąbrowica Józef Markowski Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Jan Lewandowski, Dominika Michałowska; ch: 01.10. 819 100R 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0102.htm
21 8 1833 Kisielin Antoni Mikulski Kisielin Mikołaj Rozalia Ostrowska Ignacy Markowski, Apolonia Oniszkiewicz - "w"; as: Walenty Kraszewski, Chrystyna 848 276 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0157.htm
4 1 1835 Ptycza Józefa Świętodzielska Stołpiec Mikołaj Marianna Oleksiuk Wojciech Markowski, Agata Walędzka, Leon Walędzki, Julianna Szałachiewicz, Tomas 821 246R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0248.htm
16 5 1836 Dąbrowica Jan Leopold Markowski Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Aleksander Zeliński, Jacenta Knak; as: Jan Więckowski, Brygida Zelińska; ch: 20. 822 95a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0096.htm
28 12 1836 Ostróg Jan Markowski Storonicze Ludwik Józefa Korczyńska Franciszek Tołpiszkiewicz i Katarzyna Lelawska 171-1-9 22R 127 R DM
21 11 1837 Łuck Feliks Wasilewski par. łucka Piotr Marcella Teodor Markowski, Anna Krzetozowska 374 36 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0023.htm
13 1 1837 Krzemieniec Antoni Puszkiewicz Lisznia Jan Katarzyna Żuleńkiewicz Jakub Markowski i Brygida Chwiejczuk 01-11 6R 21 T 142 DM
17 5 1837 Krzemieniec Feliks Malinowski Andruha Wielka IN Anna Jakub Markowski i Salomea Kozicka 01-11 13V 53 T 150 DM
8 10 1838 Horochów Józef Markowski Horochów Józef Cecylia Derecka 853 120 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0064.htm
14 1 1838 Ptycza Stanislaw Markowski Stołpiec Wojciech Ludwika Janiszewska Józef Rożański, Julia Nowicka, Paweł Lewicki, Róża Rozańska 824 200V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0202.htm
7 4 1838 Ostróg Julian Markowski Białotyń Feliks Agnieszka Pulkiewicz Jakub Choina i Antonina Choina 171-1-11 7R 36 R DM
18 2 1839 Ostróg Leon Markowski Płużne Ludwik Józefa Karczyńska Jan Kowalski, Maryanna Tołpiszkiewiczowa 879 2 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0004.htm
22 5 1839 Lachowce Antoni Markowski Hulowce Ignacy Justyna Sredzińska 879 68 V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0070.htm
28 4 1839 Krzemieniec Witalis Markowski Krzemieniec IN Marianna s. z nieprawego łoża, sł. Paweł Tomaszewski i sł. Rozalia Gromnicka 01-13 9V 45 T 285 DM
8 1 1840 Krzemieniec Seweryn Markowski Marcelówka Jan Magdalena Gryszpińska 871 356 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0187.htm
9 11 1841 Krzywin Walery Narcyz Olszewski Krupiec Walery Leonora Torczyńska ch.13.11.1841, Ur. Napoleon Markowski, Ur. Salomea Lipska ż. Michała, asys. Ur. Maciej Szymański, Ur 171-1-12 34V 30 R Mg
16 3 1842 Krzemieniec Józef Markowski 873 456 31
14 8 1842 Połonne Marianna Piotrowska Lasy Łabuńskie Józef Agata Józef Markowski żonaty, Franciszka Łowińska ż. Wojciecha 873 320 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0166.htm
15 12 1842 Połonne Tomasz Markowski Połonne Ludwik Petronela 873 336 184 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0174.htm
21 1 1843 Ostróg Wincenty Markowski Płużne Ludwik Józefa Kiełczyńska 882 1 V 6 0
16 4 1844 Targowica Wincenty Sawicki Borzemiec Mikołaj Marianna Paszkowska Erazm Markowski, Franciszka Garlińska panna 830 187 R 6 ZP 0
10 9 1844 Lachowce Albin Wincenty Markowski Lachowce Adam Teresa Haczewska 883 92 V 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0096.htm
7 11 1844 Dąbrowica Antoni Stanislaw Markowski Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Aleksander Rafalski, Julianna Karczewska; as: Jan Żurawski, Apolonia Rafalska; c 830 112 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0113.htm
1 5 1844 Kisielin Adam Markowski Kisielin Aleksander Antonina Ogrodnicka Stefan Mikulski, Józefa Kraszewska - "p"; ch: 04.05. 859 170 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0089.htm
23 12 1844 Kisielin Wiktor Mikulski Kisielin Stefan Anna Markowska Aleksander Markowski, Józefa Orłowska; ch: 31.12. 859 179 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0092.htm
19 11 1845 Targowica Marianna Buszyńska Podhajce Jan Julianna Wiszniewska Józef Markowski, Rozalia Paszkowska ż. Mateusza 831 189 V - 190 R 20 ZP 0
14 12 1845 Targowica Emilia Górska Podhajce Ignacy Marianna Wiszniewska Józef Markowski, Marianna Dawidowicz ż. Jana 831 190 V 23 ZP 0
4 7 1845 Kołki Petronela Drzewiecka Rudnia Franciszek Anna Chorążyczewska Tomasz Markowski, Małgorzata Drzewiecka 831 71 24 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0073.htm
10 4 1845 Białogródka Marianna Zielińska Zielona Jan s. Bartłomieja Krystyna c. Jakuba Wojciechowska Aleksander Markowski i Marianna Jasińska ż. Sylwestra 178-3-113 89R 41 Ż DM
18 10 1845 Białogródka Włodzimierz Piotrowski Białogródka Ksawery s. Józefa Emilia c. Jacentego Miłkowska WJ Franciszek Markowski -Proboszcz Zasławski i Julia Jaworska ż. Jana 178-3-113 97V 108 Ż DM
16 5 1846 Targowica Aniela Sawicka Borzemiec Mikołaj Marianna Paszkowska Józef Markowski, Antonina Grudzińska ż. Piotra 832 197 V 5 ZP 0
13 1 1846 Kisielin Sergiusz Leon Markowski Kisielin Alexander Antonina Ogrodzińska Jan Piotrowski, Walerya Mikłaszewska - "p"; ch: 20.01. 861 181 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0096.htm
21 11 1847 Kisielin Klemens Kraszewski Kisielin Eliasz Pelagia Zielińska Bazyli Markowski, Zuzanna Szymańska - ż. Kazimierza; ch: 23.11. 862 249 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0134.htm
5 4 1847 Luboml Katarzyna Naszczoska Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Franciszek Markowski, Irena Niuchniewicz ż. Aleksandra 862 366 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0197.htm
9 10 1847 Kołki Aniela Barańska Rudnia Olchowska Franciszek Tekla Maszkowska Tomasz Markowski, Józefa Sulikowska 833 171 30 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0096.htm
10 11 1848 Ostróg Karol Markowski Płużne Ludwik Józefa Korczyńska Jan Kowalewski i Zofia Szuszyńska ż. Kazimierza 171-1-14 19V 113 R DM
25 12 1850 Łokacze Anna Michalczuk Pawłowicze NN (brak) Aleksander Markowski, Chwedyna Mikołajczuk 354 12-13 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20354/pages/PL_1_436_354_0007.htm
3 4 1850 Kołki Franciszka Barwińska Sitski Lasek Franciszek Tekla Maszkowska Tymoteusz Markowski, Antonina Maszkowska z. Augustyna 835 220-221 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0115.htm
25 10 1850 Łuck Jan Markowski Łuck NN Marianna 835 23-24 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0013.htm
27 4 1853 Łuck Jan Markowski Klepaczów Jozefat Joanna Gwoździk 389 20-21 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0011.htm
16 8 1855 Sielec Stanisław Roch Karol Markowski Mikulicze Antoni Ludwika Baranowska 587 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0005.htm
24 8 1856 Ołyka Ludwik Markowski Silno Józef Marianna Drzewiecka 480 32 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0017.htm
1 2 1857 Krzemieniec Ignacy Adolf Markowski Folwarki Wielkie Kajetan Krystyna Skrzypkowska Roch Skrzypkowski, Filipina Kobylańska 0.1-29 3V-4R 8 T
17 1 1859 Nieświcz Józef Markowski Szprachy Wincenty Michalina Konopka 840 134-135 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0071.htm
1 12 1860 Nieświcz Franciszek Markowski Szprachy Wincenty Michalina Konopka 841 537-538 36 0
15 6 1860 Beresteczko Antonina Trembaczewska Haliczany Roch Franciszka Chrzanowska Teofil Markowski żonaty, Anastazja Diaczenko ż. Stefana 22 10-11 10 841 120-121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0066.htm
18 8 1860 Turzysk Wincenty Markowski Turzysk Paulin Tekla Czepirska 732 10-11 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0006.htm
17 9 1860 Ołyka Franciszek Markowski Silno Józef Marianna Drzewiecka szl. Stanisław Komarnicki, szl. Maria Magdalena Janicka ż. Floriana 841 321-322 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0012.htm
23 11 1861 Przewały Stanisław Markowski Przewały Adam Rozalia Lewandowska 890 105V-106R 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0109.htm
21 9 1863 Ołyka Władysław Michał Markowski Turczyn Józef Marianna Rowieńska 486 26 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0014.htm
1 1 1863 Żytomierz Seweryn Markowski Józef Julia Ostrowska Jan Mysłowski, Eleonora Rakowicz 178-3-54 9 21 Ż DG
11 1 1863 Kuniów Antoni Łukomski Lachowa Mikołaj Tekla Żukowska Franciszek Markowski i Franciszka Górska wdowa 178-3-78 1V-2R 3 Ż DM
11 2 1864 Krzemieniec Lucjan Markowski Krzemieniec NN Julia 1-38 5V-6R 15 T 172
8 3 1865 Ołyka Konstantyn Markowski Dubiszcze Józef Marianna Rowińska 488 8 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0005.htm
29 10 1865 Żytomierz Antonina Poradowska Hazynka Karol Ludwika Podgajecka córka chłopów / Feliks Markowski, Natka Podgajecka 178-3-61 43 286 Ż DG
9 4 1866 Nieświcz Michał Sobestiański Wigurzyce Jan Józefa Siatecka Wincenty Markowski, Maria Sobestiańska mężatka 461 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20461/pages/PL_1_436_461_0004.htm
9 7 1867 Ołyka Józef Markowski Żorniszcze Józef Marianna Rowińska 489 18 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0010.htm
11 3 1868 Łuck Konstanty Feliks Markowski Klepaczów Jozafat Marianna Kornatowska Michał Jakubowski, Julia Rybczyńska 398 10-11 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0006.htm
23 8 1870 Krzemieniec Ludwik Markowski Marcelina Andrzej Maria Smolińska 1-50 23V-24R 79 T
26 2 1872 Krzemieniec Józef Markowski Marcelina Andrzej Maria Smolińska 1-62 4V-5R 12 T 870
20 9 1879 Kuniów Tekla Galimska Hucisko Marcin Faustyna Markowska Celestyn Markowski i Katarzyna Galimska ż. Michała 178-3-78 558V-559R 85 Ż DM
15 12 1879 Kuniów Ewelina Podgruszecka Martyń Jan Józefa Sokołowska Piotr Markowski i Teofila Korewa ż. Romana 178-3-78 565V-566R 115 Ż DM
23 1 1880 Turzysk Stanisław Markowski Bobły Ksawery Antonina Białkowska 748 6-7 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0004.htm
14 9 1881 Turzysk Stefan Stecki Obeniże Ludwik Marcelina Kakorowska Feliks Markowski, Teofila Miłaszewska panna 749 20-21 28 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0011.htm
17 6 1883 Kuniów Antoni Markowski Martyń Celestyn Wiktoria Krzemińska Jan Sokołowski i Faustyna Galimska ż. Marcina 178-3-78 726V-727R 54 Ż DM
26 5 1885 Kuniów Stanisław Markowski Martyń Celestyn Wiktoria Krzemińska Ludwik Fedorowicz i Michalina Sokołowska panna 178-3-86 10V-11R 39 Ż DM
4 10 1886 Jałowicze Jadwiga Jankowska Rudecka Ludwik Antonina Molendo Franciszek Markowski, Antonina Jankowska 159 18-19 25 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0010.htm
6 1 1887 Kuniów Ludwik Markowski Martyń Celestyn Wiktoria Krzemińska Feliks Bilecki i Jadwiga Markowska panna 178-3-86 84V-85R 6 Ż DM
17 9 1890 Radziwiłłów Bolesław Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 0.1-81W 52 V-53 R 38 T
8 3 1890 Horochów Jarosław Iwanicki Myśliny Jan Konstancja Markowska Franciszek Markowski, Aniela Markowska panna 126 16-17 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0009.htm
23 11 1891 Szumbar Józef Markowski Jakimowce, par. Jampol Józef Anna Żyłatyńska 1020 225-226 18
3 7 1893 Radziwiłłów Edwin Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 1-81 Ż 54 V-55 R 35 T 0
10 11 1893 Jałowicze Maria Żaba Czekno NN Wiktoria Franciszek Markowski, Stefania Jankowska 165 22-23 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0012.htm
9 10 1894 Jałowicze Marianna Grabowska Topule Antoni Józefa Bielska Franciszek Markowski, Józefa Stankiewicz 166 29-30 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0016.htm
5 12 1894 Jałowicze Józef Motylewski Jałowicze NN Franciszka Franciszek Markowski, Józefa Chiżewska 166 37-38 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0022.htm
16 1 1895 Szumbar Marceli Markowski Jakimowce, par. Jampol Józef Anna Katyńska 1020 128-129 8 0
10 8 1895 Radziwiłłów Gracjan Szafrański Srebno Józef Nepomucena Sączkowska Aleksander Paszkowski, Maria Czyżewska, Antoni Markowski, Anastazja Paszkowska 53 V-54 R 23
19 11 1895 Radziwiłłów Sylwian Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska szl. Władysław Jaworowicz, Petronela Hrynkiewicz 58 V-59 R 44
18 10 1897 Radziwiłłów Józef Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 1-81 Ł 64 V-65 R 48 T 0
16 7 1899 Turzysk Edward Markowski Rużyn Karol Emilia Bejner 940 10V-11R 47 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0011.htm
8 3 1900 Radziwiłłów Jan Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 43 V-44 R 15 0
28 8 1902 Radziwiłłów Mieczyslaw Markowski Radziwiłłów Antoni Michalina Wojciechowska 9 V-10 R 36 0
0 1902 Ewang.12 Ludwig Byzio Newir Karl Katharina Markowski BZ
24 10 1907 Horochów Jan Markowski Kupowalce Ludwik Anna Malinowska 993 23 95 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0028.htm
1 1 1910 Tajkury Wiktor Markowski Tajkury Antoni Marcelina Nowakowska Maksym Czubok, Marianna Ogrodniczuk panna R-740-4-69 3 V-4 R 10 0
2 2 1910 Gródek Marianna Żyłowska Gródek Andrzej Marianna Sołodkowska Markowski Jan, Sokalska Magdalena, ż. Antoniego 57 JZ
26 6 1917 Kołki Piotr Kownacki Franciszek Adela Żołędziewska Zenon Markowski, Marianna Żołędziewska 1078 3 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0003.htm
1 9 1917 Kołki Władysław Krasicki Kacper Dioniza Skirzewska Zenon Markowski, Adela Kownacka 1078 5 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0005.htm
21 11 1917 Kołki Janina Gala Taraż Marian Emilia Tokarska Zenon Markowski, Leontyna Markowska 1078 11 28 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0012.htm
26 6 1921 Ostróg Zbigniew Markowski Ostróg Marian Bronisława Milewska Władysław Jankowski, Stanisława Milewska 71 143 O
4 5 1929 Radziwiłłów Edward Markowski Podzamcze Bronisław Maria Ostrowska Wiktor Kociuba, Zofia Mech ż. Pawła 1-119 198 V 26 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
27 5 1806 Szumsk Konstanty Markowski Bacaje w Konstancja Jakuszewicz Jakusiewicz Bacaje w Florian Wasilkowski, Antoni Woynarski 297-1-183 56V Ł RK
9 2 1808 Szumsk Wojciech Adaszyński Hucisko Stanisławowe k Marianna Wereszczyńska Stożek p Mikołaj Markowski, Antoni Jastrzębski, Jan Michalicki 297-1-183 64R Ł RK
16 6 1812 Dubno Antoni Tomaszewski 25 Maciej Agnieszka Anna Kępińska Dubno 28 Antoni Markowski, Katarzyna Łotocka, Joanna Dzierzbicka 64 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0009.htm
9 9 1813 Dubno Ludwik Bodakowski 40w Bartłomiej Marianna Urszula Malczewska Dubno 24 Andrzej Teresa ? Jan Szyc, Antoni Markowski 64 27-28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0015.htm
8 10 1823 Krzemieniec Jan Zabłocki Krzemieniec 23 Honorata Wróblewska Krzemieniec 16 Grzegorz Wojciechowski Antoni Markowski 300 16 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0009.htm
3 2 1824 Krzemieniec Mikołaj Szpakowski Krzemieniec 26w Stefania Paszkowska Krzemieniec 26 Piotr Sochacki, Antoni Markowski 300 27 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0014.htm
21 11 1826 Krzemieniec Paweł Markowski Andruha Wielka 27 Rozalia Romaszewska Andrucha Wielka 18 Jan Gałaszewski, Józef Czajkowski 300 76 39 ZP
2 2 1827 Szumsk Ignacy Janicki Huta Szumska 25 Wojciech Barbara Baczkowska Anna Horoch Huta Szumska 22 Bazyli Marianna Szuchłacka Michał Strutyński, Antoni Woźnicki, Józef Markowski 245-1-1 393R 6 R RK
28 10 1828 Ostróg Felicjan Markowski Płużne Agnieszka Pulkiewicz Białotyń łacina, Jan Ulanicki, Ludwik Zakrzewski 171-1-1 22R R Mg
4 5 1830 Żytomierz Karp Jaszczuk G-R 52w Teodor Chweśka Lakian Franciszka Gawrońska zd.Biernacka Żytomierz 30w Jakub Marianna NN Andrzej Łapiński , Antoni Markowski 178 3 3 56 29 Ż Ni
21 10 1834 Szumsk Franciszek Kowalewski Huta Szumska 26 Jan Apolonia Zarzecka Joanna Wereszczyńska Huta Szumska 22 Jan Teresa Myślińska Jakub Markowski, Wawrzyniec Szlachetko, Józef Kowalewski 245-1-8 378V 7 R RK
20 1 1835 Nieświcz Franciszek Markowski par. Nieświcz 37 Wincenty Teresa Dobrzyńska Ludwika Degenfeld par. Nieświcz 16 Romuald Magdalena Mrozowska 430 19 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0011.htm
9 6 1835 Krzemieniec Antoni Soroczyński Dubno, par. Dubno 22 Łukasz Marianna Gongolewska Rozalia Łopuszańska Andruha Wielka 19 Sylwester Elżbieta Romaszewska Jakub Markowski i Jan Wróblewski, Antoni Migorowicz 01-8 35V 10 T 1068 DM
15 6 1837 Lachowce Bazyli Gołębiowski Ujeźdźce, par. Tajkury 23 Piotr Apolonia Horbańska Wincentyna Tokarska Semenów 18 Kazimierz Agata Szumlańska Jan Mielnikowski, Adam Markowski, Piotr Borochowski 171-1-10 118V 16 R DM
21 8 1838 Kołki Franciszek Czapski Tumin 22 Julia Lichtańska Tumin 18 Jan Rozalia Sokołowska Jan Lichtański, Antoni Markowski, Gustaw Rohoziński 824 67a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0068.htm
30 10 1838 Ptycza Teodor Karpiuk Stołpiec, par. Unicka Bereh 22 Hrycko Oksenia Dąbrowska Honorata Witiuk Ptycza 17 Semen Elżbieta Parada Jan Sawiński, Bazyli Karpiuk, Wojciech Markowski 824 211R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0212.htm
29 1 1839 Wiszenki Józefat Markowski Klepaczów, par. Łuck 24 Grzegorz Apolonia Michalewicz Joanna Kuzikowska Rożyszcze 20 Józef Praxeda Danilewicz Gasper Romanowski, Stanisław Dargiewicz, Jan Dargiewicz 825 57-58a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0059.htm
2 11 1840 Ptycza Ignacy Bednarzewski Stołpiec Bazyli Marianna Katarzyna Szewczuczko Stołpiec Jan Rozalia Dąbrowska Jan Świętozielski, Wojciech Markowski, Łukasz Świętozielski 826 264R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0266.htm
12 10 1841 Korzec Antoni Markowski Lubar par. Lubar 24 Kajetan Agnieszka Zatowska Maryanna Ciechońska Korzec 24 Pantaleon Maryanna Medyńska 872 240 32
2 2 1841 Łuck Antoni Markowski 31 Ignacy Roch Dorota Julia Beaupré 28 Józef Magdalena Brzezińska Antoni Długosz, Erazm Korzeniowski 377 35-36 2 827 16R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0019.htm
26 1 1841 Swojczów Stanisław Markowski Hnojno 28 Błażej Marianna Janicka Konstancja Gutkowska Hnojno 26 Jakub Tekla Jaroszewska sław. Jan Trofimowicz, 1-dw. Andrzej Białkowski 603 12 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20603/pages/PL_1_436_603_0007.htm
22 8 1843 Lachowce Adam Markowski Lachowce 32 Franciszek Barbara Napiórkowska Teresa Haszowska Lachowce 20 Eliasz Tekla Szymańska 882 91 R 14
31 1 1843 Szumsk Grzegorz Choiński Majdan Antonowiecki 20 Eliasz Marianna Tomciuk Franciszka Wojda Majdan Antonowiecki 18 Jan Apolonia Jakub Markowski, Antoni Soroczyński, 874 751-752 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0381.htm
23 5 1843 Krzemieniec Jan Łopuszański Białokrynica 18 Sylwester Elżbieta Romaszewska Antonina Ochocka Marcelówka 16 Franciszek Anna Niczyńska Aleksander Polanicki i Jakub Markowski 01-16 25R 11 DM 461 T
6 10 1844 Kołki Tomasz Markowski Rudna 22 Michał Teodora Maciej Maryanna Kunicka Rudna 19 Feliks Salomea Mamrowska Franciszek Kownacki i Jan Markowski 830 84R 5 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0085.htm
27 1 1846 Łuck Wiktor Markowski par. Łuck 20 Grzegorz Agata Michalewicz Antonina Kazikowska par. Łuck 17 Józef Prakseda Józef Markowski, Franciszek Malinowski 382 29 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0016.htm
17 11 1846 Kisielin Piotr Ziółkowski Kisielin 30 Ksawery Apolonia Kazio Marianna Markowska Kisielin Ignacy Rozalia Bobrowska Jan Kraszewski, Adam Markowski, Alexander Markowski 861 190 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0101.htm
13 7 1847 Krzemieniec Wincenty Bereżecki Stożek 25 Jędrzej Tekla Wojewódzka Rozalia ur. Łopuszańska p.v. Soroczyńska Białokrynica 32w Sylwester Elzbieta Tomaszewska Jakub Markowski i Antoni Sykulski 01-21 19R 9 DM 713 T
22 5 1849 Swojczów Bazyli Markowski Kisielin, par. Kisielin 21 Ignacy Rozalia Bobrowska Tekla Miaskowska Mołczanów 20 Piotr Tekla Kowalska 611 43 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20611/pages/PL_1_436_611_0023.htm
11 6 1850 Turzysk Paulin Markowski Turzysk 24 Jan Marianna Malczewska Tekla Czypirska Turzysk 22 Dymitr Marianna Postrucka 723 17 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20723/pages/PL_1_436_723_0010.htm
5 7 1850 Kołki Jan Markowski par. Ołyka 26 Michał Teodora Maniewicz Marianna Drzewiecka Rudeńka Ignacy Agnieszka Sulikowska Tymoteusz Markowski, Adam Maszkowski 835 246 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0128.htm
1 3 1853 Korytnica Gabriel Markowski Uściług 28 Józef Marianna Gutowska Antonina Zalewska Uściług 18 Teodor Aniela Zahorowicz 225 14 4 0
14 2 1854 Dederkały Karol Markowski Dederkały Wielkie 21 Jakub Rozalia Romaszewska Franciszka Chodorowicz Sadki 18 Stefan Katarzyna Stawicka Franciszek Andrzejowski, Ignacy Kułakowski 55 195 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0102.htm
19 2 1856 Nieświcz Jan Omański Szprachy 29 Wincenty Magdalena Ksawera Markowska Szprachy 20 Józef Zofia Józef Markowski, Romuald Siatecki 451 22 2 0
19 10 1858 Kisielin Jan Kwiatkowski Wronczyn 34 Walenty Franciszka Ziółkowska Katarzyna Lublińska Wronczyn 32 Jakub Joanna Wiszniewska Feliks Markowski, Feliks Animkiewicz, Justyn Szymański 888 10 EH
1 6 1859 Kisielin Feliks Markowski Kisielin 24 Jan Marianna Malczewska Aniela Krzeczkowska Dażwa 24 Jan Marianna Bobrowska 899 206V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20899/pages/PL_1_436_899_0205.htm
11 11 1862 Ołyka Józef Markowski Par. Bereściany 39 Józef Zofia Podgórska Marianna Rowińska Pokaszczów 19 Franciszek Konstancja Domańska 485 40 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0021.htm
18 12 1866 Żytomierz Kaplica R-K Karol Jagiełłowicz Winnica gub.Podolska 23 Karol Wiktoryna Nanowska Michalina Zawrocka Winnica gub.Podolska 20 Piotr Faustyna Tomaszewska (dw i dw.) dw.Józef Jagiełłowicz s.Karola, dw. Ludwik Markowski s.Ksawerego i dozorca więziennego zamku Adam Paszyński 178-3-63 100V 75 Ż DG 167
11 7 1871 St. Wiśniowiec Józef Markowski Krzemieńczuk 27 Aleksander Tekla Wojciechowska Anna Żygatyńska Wiśniowiec 18 Augustyn Franciszka Kuchcicka 1-55 39R 8 T
7 2 1882 Kuniów Celestyn Markowski Majdan Płużeński par. Ostróg 24 Piotr Anna Sokołowska Wiktoria Krzemińska Martyń 17 Jan Petronela Sokołowska Jan Malinowski i Roman Korewa 178-3-78 692R 9 Ż DM
17 1 1893 Kuniów Julian Markowski par. Ostróg 28 Józef Jadwiga Piasecka Anna Galimska Dertka 19 Wojciech Józefa Gutowicz Franciszek Musil i Karol Adamowicz 178-3-86 490V 2 Ż DM
20 2 1894 Kuniów Stanisław Markowski par. Zdołbica 18 Konstanty Justyna Kotołowska Olimpia Chwoina (Choina) Martyń 18 Włodzimierz Julia Ozimkowska Augustyn Markowski i Michał Ostaszewski 178-3-86 523V 10 Ż DM
15 11 1901 Radziwiłłów Antoni Markowski Radziwiłłów 33 Feliks Aniela Kr... Michalina Wojciechowska Radziwiłłów 22 Franciszek Maria Jaśkiewicz 147 R 8 0
20 2 1905 Ołyka Kazimierz Markowski Klepaczów 25 Józef Antonina Zinc Teofila Ostrowska Dobra 23 Jan Tekla Koksanowicz 985 55 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0052.htm
26 10 1908 Szumsk Stanisław Markowski Załuże par. Dubno 25 Dominik Marianna Kozłowska Marianna Suchodolska Huta Stara 20 Tomasz Franciszka Stychońska Mikołaj Jastrzembski, Józef Maszczylewski 53V 34 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3W6-6?i=657&cat=833999
8 11 1916 Tbilisi Jan Markowski wileńska gub. 30 Jakub Izabella Illukowicz Elżbieta Lisowska par. Tbilisi 21 Piotr Helena Mamułowa Aleksander Andronikow, Władysław Januszewski 350 24 Tb
1 4 1918 Włodzimierz Jan Markowski w.Mikulicze 33w Jan Katarzyna Gudza Oktawia  Ksenia Sawczuk w.Chobułtowa 21 Jan Helena - Antoni Kaczkowski Henryk Leja Wojciech Dydek 1076 46-47 13 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0024.htm
9 9 1923 Horodło Edward Markowski Rużyn 24 Karol Emilia Bejner Tekla Makarewicz 940 10V-11R 47 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0011.htm
2 2 1925 Radziwiłłów Zygmunt Fronczak Jan Elżbieta Stanisława Żeleźniak Grzegorz Ksenia Kwas B. Markowski, Jan Młynarczuk 1-119 102 V 2 T 0
29 1 1927 Radziwiłłów Bronisław Markowski Jan Józefa Kłuczycka Maria Ostrowska Edward Malwina Ansjan Paweł Mech, Jan Młynarczyk 1-119 151 V 3 T 0
26 10 1930 Horochów Jan Markowski Kupowalce 23 Ludwik Anna Malinowska Antonina Małecka Haliczany 18 Stefan Anna Węgierska 993 23 95 1039 8 22 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0028.htm
16 10 1932 Ołyka Józef Markowski Maria Kosobucka Podhorce 19 Piotr Maria Blejdenk 1063 115 106 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
170 426 Żona Ewa z Markowskich 24 Korzec Kamionka 1885 Równe DW
1 1 Szl. Józef Markowski 57 Jampol Siuśkowce 1901 Tarnopol DW
11 19 Żona Maria z Markowskich 27 Szumbar Matwijowce 1901 Tarnopol DW
12 20 Chłop Mikołaj Markowski 50 Szumbar Matwijowce 1901 Tarnopol DW
8 18 ż. Honorata z Markowskich 52 Ostróg Białotyń 1903 Ostróg par. DW
21 27 Markowski Ignacy 51 Ostróg Hulcza 1903 Ostróg par. DW
25 ż. Maria z Markowskich (dopisana) 21 Ostróg Bór 1903 Ostróg par. DW
48 51 Chł. Antoni Markowski 36 Radziwiłów Radziwiłów 1903 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl