Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1255 wyników dla: Markiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 10 1795 Olewsk Leon Markiewicz 24 Hołownia 178-3-128 12V Ż Na
30 4 1819 Krzemieniec Szymon Markiewicz 36 Ludwiszcze żonaty 299 91 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
25 2 1827 Łuck Marianna Markiewicz 86 Łuck z Liniewskich, wdowa potomstwa pozbawiona 813 28 15 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0029.htm
24 4 1827 Zasław św. Jana Roman Markiewicz 40/52 Zasław Antoniego i Karoliny 178-3-93 23 25 Ż 45 MO
30 3 1827 Starokonstantynów Kap Elżbieta Markiewicz 18 tyg Przedmieście Zakuźmin rodzice Grzegorz Markiewicz i Marianna Kmeć, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 192V/193R 10 Ż 372/372 KP2
17 12 1827 Starokonstantynów Dominikanie Kazimierz Marczewski 80 W Starokonstantynów sławetny, wdowiec po Mariannie Markiewicz, zostawił syna Wincentego i 4 córki: Marianna, Marcella, Klara, Magdalena, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 178R 130 Ż 345 KP2
24 10 1827 Dubno Mateusz Ziółkowski 66 Dubno żona Apolonia z Markiewiczów, córki Anna i Marianna 813 206V 95 AGAD 209 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0209.htm
24 5 1827 Korzec Wojciech Markiewicz 4 Balarka Myszakowa s. Jędrzeja i Marianny 245-1-1 93V 45 R 183 DM
21 10 1827 Korzec Szymon Lisowski 25 Rudnia Klonowa żona Rozalia z Markiewiczów, córki Justyna i Teresa 245-1-1 96V 78 R 189 DM
16 2 1828 Horyńgród Kazimierz Markiewicz 39 Szubków m. prac. Katarzyny, poz. s. Franciszka i c. Klementynę 171-1-1 188R 5 R 7080 Mg
23 6 1828 Bazalia -fil.Tereszki Marianna Bielska 90 Wolica Wąsowicza ur., wdowa po Janie, pozostawiła córkę zamężną za Janem Markiewiczem 178-3-95 243R 1 Ż DM
22 1 1828 Starokonstantynów Dominikanie Antoni Markiewicz 5/365 Motrunki rodzice ur. Jan Markiewicz i Barbara Cielińska, z konwulsji 178-3-94 168V 12 Ż 324 KP2
23 5 1828 Wołoczyska Ludwik Markiewicz 22 Friderikówka rodzice ur. Zachariasz Markiewicz, Apolonia Mikulińska, na diarię 178-3-94 284V 113 Ż 545 KP2 0
15 11 1829 Ostróg Eliasz Markiewicz 50 Moszczanica żona Florentyna zd. Adamowicz, zostawił syna Franciszka, w maj. Maksymiliana Jabłonowskiego 171-1-2 26R 48 R 7206 MZ
24 8 1829 Bazalia Erazm Lachowski 1,5 Zozulińce Wielkie s. ur. Apolinarego i Marianny z Markiewiczów 178-3-95 240V 81 Ż DM
10 1 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Marianna Szczepanowska 54 W Hromówka z domu Wąsowicz, wdowa po ur. Stanisławie Szczepanowskim, dzieci z 1go męża Marcina Markiewicza: Jan, Antoni, dzieci z 2go męża St. Szczepanowskiego: Karol, Julianna, z puchliny 178-3-95 171v 5 Ż 330 KP2
1 4 1829 Bucyń Prakseda Korzanowicz 4 Piaseczno c. sławetnych Wojciecha i Wiktorii z Markiewiczów 28 5 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0003.htm
25 6 1829 Bereźnica Jan Markiewicz 53 Horodziec żona Marianna, parafin Kościoła Międzyrzeckiego 815 136V 15 AGAD 141 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0141.htm
15 4 1830 Horyńgród Marek Markiewicz 1 Szubków syn Kazimierza, zmarłego 2 lata wcześniej i żyjącej Katarzyny 171-1-3 190V 9 R Mg
13 9 1830 Horyńgród Tadeusz Markiewicz 60 Raśniki Ucz., żona Marianna 171-1-3 191V 17 R Mg
12 7 1830 Ostróg Paweł Markiewicz 5 Kurhany rodzice Jakub i Franciszka zd. Sawicka 171-1-3 30V 63 R MZ
21 11 1830 Ostróg Antoni Lipczyński 8/12 Dorohoszcza rodzice Mikołaj Marianna zd Markiewicz 171-1-3 35V 102 R MZ
21 8 1830 Międzyrzec Franciszka Markiewicz 80 Daniczów z d.Miodyńska,mąż Karol,zostawiła z 1-go małż.męża Jana Czabowskiego s. Szymona i Kalasantego,po 2-im mężu Karolu Markiewiczu s.Hieronim 171-1-3 281R 33 R AS
26 8 1830 Klewań Jan Markiewicz 26 Blinów kawaler 171-1-3 182V 9 R 184 AS
31 1 1830 Korzec Helena Markiewicz 3 Balarka Myszakowa c. Szymona i Teresy z Bagińskich 245-1-4 79V 7 R 157 DM
15 4 1830 Korzec Teresa Lisowska 1 Rudnia Klonowska c. Szymona i Rozalii z Markiewiczów 245-1-4 81V 23 R 161 DM
20 8 1830 Korzec Walenty Markiewicz 4 Balarka Myszakowa s. Jędrzeja i Marianny z Borowskich 245-1-4 85V 57 R 169 DM
28 8 1830 Korzec Ignacy Markiewicz 8 Balarka Myszakowa s. Jędrzeja i Marianny z Borowskich 245-1-4 86R 58 R 170 DM
22 1 1830 Miropol Tomasz Łabędzki 1,5 Futor Błahoczynny s. Antoniego i Apolonii z Markiewiczów 245-1-4 155V 7 R 299 DM
8 5 1830 Miropol Jan Łabędzki 2 Futor Błahoczynny s. Antoniego i Apolonii z Markiewiczów 245-1-4 158R 32 R 304 DM 0
2 12 1831 Ostróg Jan Markiewicz 50 Kunin nieżonaty 171-1-4 33V 181 R MZ
25 2 1831 Nowogród Wołyński. Pałaszka Markiewicz 30 Majdan Niepoznanicze z połogu, uczciwa, mąż Walichter, bezdzietna 245-1-5 35V 610 R 1346 DW
4 8 1831 Krzemieniec Antoni Markiewicz 6 Krzemieniec s. sołdatów Pawła i Anny z Winiewskich 426-1-7 109R 171 T 977 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HQ-Z?i=976&cat=300453
14 3 1831 Zasław św. Józefa Marianna Markiewska 78 Zasław Majdan wd. po Stanisławie Markiewiczu, pozost. wnuka Stanisława 178-3-97 57V 36 Ż 61 RG
30 7 1832 Horyńgród Hilary Markiewicz 6/12 Szubków syn Katarzyny, od 2 lat wdowy po Kazimierzu, ojciec NN 171-1-5 161V 7 R Mg
21 3 1832 Ostróg Jakub Markiewicz 60 Kurhany wdowa Franciszka zd. Sawicka, s. Marcin, Grzegorz, c. Tekla, Marianna 171-1-5 26V 49 R MZ
3 7 1832 Sielec Leon Markiewicz 18 Sielec s. Andrzeja i Katarzyny z Ciechockich 847 183 17 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0100.htm
23 2 1833 Kuniów Jan Markiewicz 3/12 Karpiłówka s. Macieja i Anny z Sadłów 171-1-6 73 R 11 R 0
31 7 1833 Łuck Jan Lwowski 45 Łuck wd. Apolonia z Markiewiczow c. Tekla 370 17 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0010.htm
16 1 1833 Korzec Karolina Dudkowska 1,5 Balarka Myszakowa córka Andrzeja i Rozalii z domu Markiewicz 245-1-7 101 7 R PW
22 2 1833 Korzec Apolonia Markiewicz 1,5 Balarka Myszakowa córka Szymona i Teresy 245-1-7 104 22 R PW
15 12 1833 Zasław św. Jana Apolonia Jarmolińska 8,5 par. Zasław św. Jana c. Wincentego i Aleksandry z Markiewiczów 178-3-99 20R 68 Ż 40 DM 0
18 1 1833 Bucyń Zenon Korzanowicz 3 Piaseczno s. Wojciecha i Wiktorii z Murkiewiczów [Markiewiczów] 28 19R 3 AGAD 10 AŻ, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0010.htm
20 7 1834 Ostróg Zygmunt Stanisław Najkowski 10/52 Ostróg z suchot, syn Alojzego i Karoliny zd Markiewicz 171-1-7 36V 55 R MZ 8714
6 3 1834 Międzyrzec Rozalia Miller 74 par.Międzyrzec zd.Lencewicz wd.Zostawila z 1-go małż s.Szczepana,z 2-go po Johannie Markiewicz? bez potomstwa,z 3-go Stefana Zajwelewicza?,który zm.w 1826r,z 4-go Johan Miler bez potomstwa 171-1-7 264R 8 R AS 0
10 5 1835 Bazalia f. Tereszki Mikołaj Markiewicz 60 Wolica Wąsowicza ur., pozostawił córki Mariannę i Katarzynę 178-3-101 261R 22 Ż DM
18 2 1835 Ożohowce Błażej Markiewicz 65 Jachnowice wdowiec po Mariannie 178-3-101 293V 10 Ż 546 SK
2 10 1835 Korzec Jędrzej Markiewicz 65 Balarka Myszakowa żona Marcianna z domu Borowska, synowie Szymon, Aleksander i Franciszek, córki Agnieszka, Konstancja i Elżbieta 245-1-9 95 66 R PW
26 7 1835 Tajkury Wiktoria Markiewiczówna 36 Krajów z żółtaczki, ur. 171-1-8 81R 11 R 9071 DW
3 6 1835 Starokonstantynów Anna Markiewicz 50 Skoworódki z Kostkiewiczów, mąż: Jędrzej, dzieci: Grzegorz, Wiktoria 178-3-101 207 104 Ż SK
4 8 1835 Starokonstantynów Marianna Markiewicz 10 Michałowce Rodzice: Grzegorz, Julia Łazowska 178-3-101 208 119 Ż SK
15 12 1835 Starokonstantynów Gabriel Markiewicz 2 Michałowce Rodzice: Gabriel, Julianna Złotowska 178-3-101 212 168 Ż SK
8 2 1835 Miropol Jacek Łabędzki 42 Miropol żona Apolonia z Markiewiczów, potomstwa nie pozostawił 245-1-9 136V 7 R 74 DM
21 4 1835 Miropol Filip Łabędzki 1 Miropol s. Antoniego i Apolonii z Markiewiczów 245-1-9 138R 22 R 77 DM 0
23 11 1836 Ostróg Franciszek Tomczykowski 80 Storonicze szlachetny, żona Agata z Markiewiczów 171-1-9 38V 77 R DM
25 4 1836 Bazalia f. Tereszki Aleksandra Markiewicz 1/12 Czernelówka c. ur. Jana i Anieli z Dzwoniewskich 178-3-120 15 Ż DM
9 11 1836 Korzec Paweł Markiewicz 6/12 Ochmanowa z ospy naturalnej, syn Andrzeja i Marceliny z d. Borowskiej 245-1-10 111v 65 R Na
4 7 1837 Bucyń Antoni Sapieha 3/52 Piaseczno s. prac. Jakuba i Wiktorii z Markiewiczów 30 15 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2030/pages/PL_1_436_30_0010.htm
27 2 1837 Międzyrzec Jan Dzieczyński 58 Kołowerta s.Piotra i Aleksandry z Skorupskich,żona Anna z Markiewiczów,s.Józef,Tomasz,Franciszek,c.Marianna 171-1-10 272V 12 R AS
30 8 1837 Łanowce Franciszek Markiewicz 46 Oryszkowce syn Józefa, wolnego stanu parafianin 245-1-11 423R 21 R 421 DM
12 8 1838 Bucyń Ludwik Sapieha 7 Piaseczno s. sław. Jakuba i Wiktorii z Markiewiczów 31 11 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2031/pages/PL_1_436_31_0008.htm
12 4 1838 Kotelnia Domicela Markiewicz 62 Mińkowce z d. Moszkowska, mąż Szymon, syn Franciszek, córki Anna, Marianna i Helena 178-3-6 171R 25 Ż 329 DM
27 3 1838 Międzyrzec Anna Dzieczyńska 55 Kołowerta z Markiewiczów,mąż Jan,s.Tomasz,Franciszek,Józef,córka Marianna 171-1-11 265V 16 R AS
15 11 1838 Zasław św. Jana Ewa Markiewicz 1 Bielczynka c. Teodora i Marianny z Błażejewskich 178-3-110 20V 42 Ż 39 DM
30 11 1839 Klewań Euzebiusz Antoni Markiewicz 1/12 Hruszwica s. Piotra i Antoniny z Makowskich 879 140 R 28
23 12 1839 Ostróg Franciszka Markiewicz 60 Kurhany wdowa, synowie Marcin i Grzegorz, córka Marianna 879 27 R 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0028.htm
4 12 1839 Berdyczów Józefa Gałecka 1 Połowieck c. ur. Mikołaja i Gertrudy z Markiewiczów 178-3-08 191V 182 Ż 363 DM
21 3 1840 Korzec Teresa Markiewicz 36 Kamionka Suchowolska z domu Bagińska, mąż Szymon, córki Paulina, Katarzyna, Anastazja 871 170 35 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0089.htm
7 6 1840 Kotelnia Aleksander Wyhowski 5 Mińkowce s. Stefana i Anny z Markiewiczów 178-3-9 181R 31 Ż 359 DM
28 10 1840 Kotelnia Franciszka Hermanowicz 80 Mińkowce z d. Kostka, wdowa po Stefanie, synowie Maciej i Grzegorz, córki zamężne Ewa Markiewicz i Tekla Zinkiewicz 178-3-9 182V 44 Ż 362 DM
29 6 1840 Miropol Anastazja Łabędzka 4 Miropol c. Antoniego i Apolonii z Markiewiczów 871 348 21 AGAD 183 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0183.htm
11 11 1840 Miropol Dionizy Markiewicz 4 Polanki s. Jana i Franciszki z Popławskich 871 352 37 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0185.htm
16 2 1841 Bucyń Ludwik Sapieha 8 Piaseczno s. sławetnych Jakuba i Wiktorii z Markiewiczów 34 10 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2034/pages/PL_1_436_34_0007.htm
19 2 1841 Klewań Piotr Markiewicz 6/12 Hruszwica s.Piotra i Karoliny z Makowskich 171-1-12 144V 10 R 147 AS
19 4 1841 Klewań Rozalia Markiewicz 60 Hruszwica wd. c. Rozalia 171-1-12 145R 14 R 147 AS
10 12 1842 Horyńgród Marianna Markiewicz 90 Raśniki wdowa od lat 12 po Tadeuszu, córka Rozalia 881 234 V 21 AGAD DW
22 8 1842 Sokul Paulina Najkowska 9/12 Dwór Sokulski rodzice: ur. Alojzy i Karolina z domu Markiewicz w Parafii Sokulskiej tymczasowo przebywający 828 211V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0215.htm
25 12 1842 Klewań Leon Kretliński 32 Szostaków s. Barnarda i Franciszki z Markiewiczów 881 160 V 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0169.htm
25 2 1842 Miropol Stanisław Markiewicz 15/12 Polanki s. Stanisława i Teresy z Targońskich 873 427 32 AGAD 222 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0222.htm
25 2 1842 Miropol Dominik Łabędzki 2 Miropol s. Antoniego i Apolonii z Markiewiczów 873 427 34 AGAD 222 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0222.htm
3 3 1842 Miropol Jakub Markiewicz 4 Polanki s. Stanisława i Teresy z Targońskich 873 428 38 AGAD 223 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0223.htm
23 10 1842 Zasław św. Józefa Antonina Markiewicz 22 Zasław Majdan stanu wolnego 178-51-485 77V 81 Ż 80 RG
4 7 1842 Zasław św. Jana Antonina Kolińska 3/52 Soszne c. Stefana i Anieli z d. Markiewicz 178-51-485 20R 31 Ż 22 RG
27 7 1843 Tajkury Stefan Markiewicz 1 Nowosiółki s. Marcina i Maryanny z Zabłockich 882 55 V 16
20 5 1843 Kołki Erazm Drzewiński 13 Majdan Trostenecki r: Gabryel i Marianna z Markiewiczów; poch: 23.05. 829 224a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0238.htm
25 7 1843 Międzyrzec Karol Markiewicz 63 Kołowerta ur., wdowiec, syn Hieronim 882 238 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0240.htm
19 7 1843 Korzec Marianna Markiewicz 1 Kamionka Suchowolska córka Szymona i Wiktorii z Malickich 874 260 47 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0133.htm
14 10 1843 Korzec Konstancja Markiewicz 13 Ochmanówka sierota 874 265 62 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0135.htm
2 9 1843 Ratno Wiktoria Markiewicz 0,5 Tur z gorączki, s. sław. Stanisława i Anieli z Rogowskich 858 627 9 AGAD 332 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0332.htm
15 6 1843 Sielec Jędrzej Markiewicz 59 Sielec ż. Katarzyna z d. Malinowska, s. Dominik, Feliks, c. Józefa, Klara, Marcelina 575 9R 3 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20575/pages/PL_1_436_575_0007.htm
20 6 1843 Zasław św. Jana Antoni Markiewicz 8 Bilczyn s. Teodora i Marianny z d. Błażewskiej 178-51-510 20V 44 Ż 24 RG
20 6 1843 Zasław św. Jana Elżbieta Kolińska 8 Soszne c. Stefana i Anieli z d. Markiewicz 178-51-510 21R 45 Ż 24 RG
26 6 1843 Zasław św. Jana Bazyli Koliński 2/52 Soszne s. Stefana i Anieli z d. Markiewicz 178-51-510 21R 47 Ż 24 RG
4 5 1844 Równe Kazimierz Woksman 2/12 Równe s. Jakuba i Teofili z Markiewiczów 883 124R 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0127.htm
7 1 1845 Cudnów Franciszka Rudnicka 70 Słoboda Kajetanówka ur., z d. Markiewicz, wdowa po Józefie, synowie Maciej i Jan, córki Marianna, Teresa, Marcjanna i Agnieszka 178-3-12 212R 3 Ż DM
3 8 1845 Ostróg Aleksander Piątkowski 1 Ostróg z suchot, r. Odnodworcy Jan, Marianna zd Markiewicz 884 52R 60 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0054.htm
20 12 1845 Ostróg Jakub Piątkowski 6 Ostróg z kaszlu, r. Odnodworcy Jan, Marianna zd Markiewicz 884 59V 107 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0062.htm
23 12 1845 Ostróg Dorota Piątkowska 4 Ostróg z kaszlu, r. Odnodworcy Jan, Marianna zd Markiewicz 884 60R 109 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0062.htm
27 6 1845 Bazalia filia Tereszki Emilia Markiewicz 9 Wolica Wąsowicza c. ur. Wincentego i Agnieszki 178-3-113 250R 26 Ż DM
30 5 1845 Wyszogródek Anna Markiewicz 103 Płyska z d. Wyszyńska, wdowa po Janie, córka Tekla 876 764 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0407.htm
20 12 1845 Berezdów Marianna Bieńkowska 2 Bronniki c. Mikołaja i Pauliny z Markiewiczów 876 457 62 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0249.htm
21 7 1846 Starokonstantynów Grzegorz Markiewicz 50 Skowródka 1-dw., żona Julia, potomstwa nie pozostawił 178-3-114 48R 70 Ż 79 DM
17 11 1846 Łuck Anna Markiewicz 4/12 Łuck c. żołnierza odstawnego Franciszka i Katarzyny z Okoronkowiczów 382 64 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0035.htm
4 9 1846 Dąbrowica Tomasz Czyżynkiewicz 13 Łutyniec r: Jan i Marianna z Markiewiczów; poch: 07.09. 832 120a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0128.htm
13 6 1846 Łabuń Zofia Markiewicz 34 Sawerce z d. Sokołowska, mąż Bazyli, syn Marcin i córka Antonina 178-3-115 121V 17 Ż 238 DM
12 6 1847 Dąbrowica Stanisława Nierodkiewicz 76 Dąbrowica r: Jan i Anna z Markiewiczów; "w"; poz.3s. Ignacego, Jakuba i Józefa, c. Teklę; poch: 14.06. 833 232 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0128.htm
21 7 1847 Ostróg Maciej Markiewicz 40 Szlachowa ur., żona Anna z Sadłowskich, synowie Szymon, Stanisław i Antoni, córka Antonina 171-1-13 41R 81 R DM
17 8 1847 Ostróg Magdalena Piątkowska 7 Ostróg c. 1-dw., Jana i Marianny z Markiewiczów 171-1-13 42R 87 R DM
25 4 1847 Równe Jakub Woksman 37 Równe szlachetny, żona Teofila z Markiewiczów, syn Faustyn, córki Karolina i Paulina 171-1-13 142R 19 R DM
1 1 1847 Kuniów Tekla Markiewicz 80 Korytno z d. Zakrzewska, wdowa, syn Jan, córki Marianna i Julianna 171-1-13 81R 2 R 84 DM
10 12 1847 Kuniów Wojciech Antoni Siciński 71 Dertka żona Aniela z Markiewiczów, syn Karol Joachim, córki Marianna i Tekla 171-1-13 85R 45 R 88 DM
7 10 1847 Berezdów Antoni Bieńkowski 2 Bronnik s. Mikołaja i Pauliny z Markiewiczów 245-1-13 262R 61 R 519 DM
10 8 1848 Młynów Jan Markiewicz 73 Młynów stanu wolnego 834 256R/499 36 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0259.htm
18 3 1848 Zasław św. Józefa Fortunat Markiewicz 64 Zasław ze starości, 1-dw., wdowiec, synowie Ignacy i Władysław, córki Karolina i Tekla 178-3-117 60R 41 Ż
30 7 1848 Zasław św. Józefa Antoni Olszewski 50 Zasław - Majdan od cholery, s. Feliksa, szl., żona Karolina z Markiewiczów c. Fortunata, córki Anna i Marianna 178-3-117 69V 98 Ż
11 10 1848 Kuniów Katarzyna Markiewicz 3 Korytne c. Feliksa i Marianny z Wolskich 171-1-14 88 R 58 R DW
27 12 1848 Kuniów Teofila Markiewicz 1 Korytne c. Feliksa i Marianny z Wolskich 171-1-14 89 V 75 R DW
31 7 1848 Kulczyny Józefa Medwedowska 1 Salicha Mała c. Stefana i Katarzyny z Markiewiczów 178-3-117 524R 48 Ż 1030 DM
10 1 1849 Starokonstantynów Wojciech Markiewicz 9/12 Starokonstantynów od kaszlu, s. NN i 1-dw. Michaliny 178-3-118 40R 8 Ż 75 DW
11 4 1849 Krzywin Agata Tomczakowska 99 Krzywin z d. Markiewicz, wdowa po Franciszku, synowie Jan, Kasper i Wincenty, córki Joanna i Rozalia 171-1-15 68V 13 R 71 DM
29 12 1849 Ostróg Andrzej Kawecki 54 Płużne żona Karolina z Markiewiczów, syn Antoni 171-1-15 54V 118 R 57 DM
5 11 1849 Beresteczko Katarzyna Diułyńska 3 Piaski c. Bazylego i Magdaleny z Amarkiewiczów 11 37 29 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2011/pages/PL_1_436_11_0021.htm
6 5 1850 Starokonstantynów Wojciech Markiewicz 71 Starokonstantynów od starości, w.ż., żona Katarzyna z Chrystyczów, synowie Joachim i Konrad, córki Marianna, Anna, Domicela i Jakilina 178-3-119 51R 59 Ż 100 DW
14 3 1850 Kuniów Onufry Koliński 92 Korytno żona Regina z Markiewiczów, syn Tomasz 171-1-16 171R 6 R 178 DM
9 10 1850 Aleksandria Jadwiga Majkowska 14 Aleksandria c. Alojzego i Karoliny Markiewicz 171-1-16 656V 17 R 669 BW
22 9 1850 Krzywin Kazimierz Malinowski 5 Hołowle s. Józefa i Anny z Markiewiczów 171-1-16 194V 18 R 203 BW
18 11 1851 Starokonstantynów Salomea Markiewicz 5/12 Skowródki od kaszlu, c. 1-dw. Grzegorza i Anny z d. Tarnawskiej 178-3-120 84R 156 Ż 164 DW
21 3 1851 Kulczyny Barbara Proczkowska 15/12 Krasiłów c. Feliksa i Karoliny z Markiewiczów 178-3-120 223V 20 Ż 439 DM
1 5 1851 Kulczyny Marianna Markiewicz 20 Krasiłów c. Andrzeja i Barbary z Celińskich 178-3-120 225R 31 Ż 442 DM
24 5 1851 Aleksandria Karolina Najkowska 45 Aleksandria z d. Markiewicz, m. Alojzy, s. Zygmunt 171-2-1 123R 7 R 125 BW
20 3 1852 Łuck Feliks Markiewicz 3 Krasne s. szeregowego Franciszka i Katarzyny 388 68 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0040.htm
1 4 1852 Kuniów Zofia Markiewicz 6 Korytno c. Timofieja i Julii z Wolskich 171-1-17 92R 12 R 94 DM
9 11 1852 Kuniów Marianna Krynicka 64 Radohoszcz Mała z d. Markiewicz, mąż Wawrzyniec, syn Maksymilian 171-1-17 96R 33 R 98 DM
7 2 1852 Korzec Elżbieta Markiewicz 49 Kamionka Suchowolska z d. Kuriata, mąż Aleksander 171-1-17 288R 13 R 291 DM
17 12 1853 Szumbar Karol Markiewicz 3 Nowystaw s.Zenona i Anieli z Jackowskich 625 86 12 878 580 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0047.htm
16 4 1853 Kołodno Katarzyna Jasińska 59 Reszniówka z Markiewiczów, wdowa po Janie, syn Józef, córka Maria 878 457-458 22
15 2 1853 Krzemieniec Jan Markiewicz 75 Marcelówka żona Barbara, z I małżeństwa z Magdaleną z Gruszpińskich synowie Kasper, Antoni i Ksawery, córki Marianna i Anna 878 83 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0047.htm
27 8 1853 Kulczyny Antoni Medwedowski 2 Salicha Mała s. Stefana i Katarzyny z Zagórskich [ z Markiewiczów - II żona ślub 1846] 178-3-121 225R 105 Ż 436 DM
9 4 1854 Bucyń Wojciech Korzanowski 70 Piaseczno żona Wiktoria z Markiewiczów, synowie Nikodem i Franciszek, córki Paulina, Julia i Aniela 46 16 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0010.htm
26 3 1854 Krzemieniec Dominik Bindas 2 Lisznia s. chł. Andrzeja i Marianny z Markiewiczów 426-1-26 48R 29 T 122 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ7R-F?i=121&cat=300453
24 6 1854 Lachowce Feliks Baranowicz 3 Juwkowce s. Aleksandra i Marianny z Markiewiczów 171-1-37 636V 39 R 623 DM
17 12 1854 Lachowce Karolina Baranowicz 1 Juwkowce c. Aleksandra i Marianny z Markiewiczów 171-1-37 638V 60 R 625 DM
23 12 1854 Horyńgród Rozalia Czerniawska 60 Antopol z Markiewiczów, m. Jan, s. Józef 171-1-37 370V 14 R 362 BW
15 6 1854 Korzec Feliks Markiewicz 3 Kamionka s. Grzegorza i Katarzyny z Zwolskich 171-1-37 139R 77 R 143 DM 0
24 7 1854 Korzec Agnieszka Markiewicz 44 Kamionka Suchowolska z d. Bagińska, mąż Franciszek, synowie Modest, Stanisław i Karol, córka Konstancja, Antonina, Józefa, Agnieszka i Katarzyna 171-1-37 140V 85 R 145 DM
18 7 1855 Sielec Antoni Duchnowski 60 Biskupicze Ruskie żona Klara z d. Markiewicz, synowie Franciszek i Dominik, córki Marianna i Kunegunda (cholera) 587 31-32 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0018.htm
22 7 1855 Sielec Katarzyna Markiewicz 70 Biskupicze Ruskie z Malinowskich, wdowa, dawno straciła potomstwo (cholera) 587 34 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0019.htm
29 7 1855 Sielec Klara Duchnowska 38 Biskupicze Ruskie z d. Markiewicz, wdowa po Antonim, synowie Franciszek i Dominik, córki Marianna i Kunegunda (cholera) 587 39 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0022.htm
30 7 1855 Sielec Dominik Duchnowski 6 Biskupicze Ruskie s. Antoniego l Klary z d. Markiewicz (cholera) 587 39 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0022.htm
20 3 1855 Ołyka Anna Kondracka 60 Malin z d. Markiewicz, Jaśnie Wlm. , wdowa po Romanie majorze b. wojsk polskich, córka Konstancja zamężna za ziemianinem Kazimierzem Śliwińskim 479 45-46 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0024.htm
12 7 1855 Lubar Dionizy Mazurek 1 Lubar s. Stanisława Konstancji z d. Markiewicz Mazurków, 641-1-15 34R 69 Ż MP
20 7 1855 Bazalia Marianna Markiewicz 28 Wolica Wąsowicza mąż Feliks, syn Jan i córka Aniela 178-3-123 130V 121 Ż DM
6 10 1856 Kulczyny Marianna Proczkowska 6/12 Krasiłów c. Feliksa i Karoliny z Markiewiczów 178-3-124 218V 61 Ż 399 DM
13 12 1858 Bucyń Emilia Markiewicz 1,5/12 Bucyń od szkarlatyny, c. żołn. Pawła i Karoliny z Sawickich 49 14 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2049/pages/PL_1_436_49_0009.htm
20 6 1859 Krzywin Józef Grabowski 27 Szlachowa z nieumyœlnego wypadku, 1-dw., s. Jana, żona Antonina z Markiewiczów c. Macieja, synowie Jan i Maciej, córka Anna 886 310 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0163.htm
18 2 1861 Ostrówki Anna Jasionczak 6 Wola Ostrowiecka r. Michał, Marianna Markiewicz 890 230R 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0225.htm
18 2 1861 Ostrówki Agnieszka Jasionczak 3 Wola Ostrowiecka r. Michał, Marianna Markiewicz 890 230R 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0225.htm
5 11 1862 Kazimierka Anna Hołubecka 76 Karaczun mąż Stanisław, z d. Markiewicz, synowie Józef, Jan, Ferdynand i Ludwik, córki Teresa, Alojza i Julia 887 204 16 AGAD 110 DM, BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0110.htm
6 3 1862 Kulczyny Leon Markiewicz 9 Wolica Tatarska kawaler 178-3-131 196V 19 Ż 377 DM
23 3 1862 Starokonstantynów Marianna Okrzymowska 9/12 Skowródki c. Jana i Domiceli z Markiewiczów 178-3-131 50R 29 Ż 101 DM 0
10 4 1862 Starokonstantynów Ignacy Markiewicz 1 Werborodyńce s. Michała i Julii z Krzeszniowskich 178-3-131 50V 36 Ż 102 DM
21 8 1862 Lachowce Wawrzyniec Baranowicz 1 Załuże s. Aleksandra i Marianny z Markiewiczów 171-1-75 97R 38 R 97 DM
24 10 1863 Kulczyny Feliksa Proczkowska 19 Krasiłów c. Feliksa i Karoliny z Markiewiczów 17-1-235 58V 66 Ch 114 DM
24 4 1865 Żytomierz Marianna Markiewicz 80 Żytomierz ze starości, dw., wdowa z Omiecińskich, zostawiła syna Mikołaja oraz córki Rożę i Kamillę 178-3-61 145R 105 Ż DG
4 10 1865 Kulczyny Kamila Medwedowska 3 Salicha Mała c. Stefana i Katarzyny z Markiewiczów 17-1-235 168R 54 Ch 328 DM 0
16 2 1865 Bazalia Bazyli Markiewicz 38 Wolica Wąsowicza żona Józefa, syn Klemens, córki Anna i Franciszka 17-1-9 32V 11 Ch 64 DM
19 9 1866 Krzemieniec Petronela Kaszuba 3 Andruha Wielka od cholery, c. chł. Wincentego i Franciszki z Markiewiczów 426-1-39 43R 63 T 288 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43RZ-2?i=287&cat=305376
27 5 1866 Rzyszczów Franciszek Markiewicz 20 Kaniów tyfus, żołnierz 3ciej bryg. saperów, 312-1-90 229 36 m.K KM
3 6 1868 Białogródka Anastazja Markiewicz 51 Dworzec ur., z Korczyńskich, mąż Stefan, synowie Bazyli i Pantaleon, córka Domicela 178-3-81 399V 38 Ż DM
13 11 1870 Kuniów Agnieszka Markiewicz 54 Siekierzyńce mąż Zachariasz, synowie Piotr i Julian 178-3-78 238R 49 Ż DM
28 6 1873 Ostróg Feliksa Berezowska 58 Storonicze zd Markiewicz, wdowiec Teodor, c. Antonina 654-1-56 73L 3 R MZ
3 1 1873 Zasław św. Jana Domicela Markiewicz 1 Mokrzec c. Andrzeja i Franciszki z d. Lokackiej 685-6-6 287V 3 Ch RG
4 3 1877 Białogródka Marianna Markiewicz 75 Kornica mieszczanka, z d. Wolska, wdowa, synowie Eliasz, Daniel i Michał, córki Michalina, Maria, Józefa i Karolina 178-3-133 154V 31 Ż DM
20 11 1881 Turzysk Aniela Markiewicz 68 Tuliczów wdowa, s. Feliks 749 35 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0019.htm
21 5 1885 Kuniów Wincenty Podgruszecki 60 Siekierzyńce żołnierz w stanie spoczynku, żona Karolina z Markiewiczów, córka Franciszka 178-3-86 39V 20 Ż DM
6 4 1886 Kuniów Wawrzyniec Krynicki 90 Radohoszcz wdowiec po Juliannie z Markiewiczów, syn Maksymilian 178-3-86 78R 17 Ż DM
27 5 1887 Grzymałów Rozalia Markiewicz 10/12 Grzymałów c.Jana i Katarzyny zd.Konik 1614 74 6 1614 74 13 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
5 2 1890 Szumsk Józef Gutewicz 83 Bołożówka chł., żona petronela z Sakiewiczów, dzieci od 1-ej żony prawoslawnego wyznania Domiceli Markiewicz: syn Jan, córka Marianna Ławczuczka 01-233 165V 16 T
8 6 1890 Dederkały Filipina Popławska 15 Dederkały c. chł. Stefana i Doroty z Markiewiczów 0.1-81W 72R 12 T
1 5 1891 Luboml Domicela Markiewicz 32 Bereżce z Sudzickich, chł., mąż Wiktor, dzieci Włodzimierz, Olga, Zofia, Maria i Teodor 334 139 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0074.htm
6 10 1892 Krzemieniec Paweł Markiewicz 1,5 Marcelina s. chł. Antoniego i Pauliny z Wereszczyńskich 0.1-81D 39V 69 T
7 1 1892 Kuniów Teofila Markiewicz 60 Hucisko Stare z Gałaszyńskich, mąż Stefan, synowie Roman, Józef, Kswery, córki Honorata i Domicela 178-3-86 447V 1 Ż DM
13 3 1892 Berezne Julia Markiewicz 1,5 Berezne c. Stanisława i Marianny Król 740-2-8 239V 11 R 232 AD1
9 3 1900 Krzemieniec Franciszek Markiewicz 2/12 Marcelina s. Antoniego i Zofii z Arembów 426-1-82 33 R 15 T/FS 43 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R9HV-F?i=42&cat=833690
15 6 1900 Krzemieniec Kamila Markiewicz 2,5 Marcinówka s. chłopów Feliksa i Franciszki 426-1-82 35 R 31 T/FS 45 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R98H-S?i=44&cat=833690
8 11 1901 Ołyka Marianna Łyszcz 1 Czemeryn c. Józefa i Józefy z Markiewiczów 953 82 59 0
12 7 1901 Starokonstantynów Marcelina Stefańska 40 Skoworódki z d. Markiewicz, mąż Jan, córka Stefania 17-1-505 65V 81 Ch 130 DM
12 9 1903 Szumbar Dionizy Demichowicz 58 Dederkały Wielkie chłop, żona Maria z d. Markiewicz 208 V 8 0
17 9 1906 Szumsk Karolina Nowicka 60 Kaletyńce Wielkie z Markiewiczów, chł., mąż Dominik 01-236 153V 75 T
14 2 1906 Dubno Walenty Adalbert Rymarkiewicz 58 Dubno pruski poddany, żona Joanna z Różyńskich, synowie Adam, Jan i Zdzisław, córka Helena 740-4-162 57V 8 R 47 DM
29 10 1906 Tajkury Helena Kowalewska 76 Kołodenka z d. Markiewicz, wdowa, s. Aleksander, Jan, c. Anna, Sabina 740-4-692 103V 39 R 101 BW
6 3 1907 Korzec Elżbieta Czykalska 81 Kamionka Suchowolska z d. Markiewicz, wdowa, synowie Wincenty, Antoni i Mikołaj, córki Anna i Teofila 740-2-332 89R 28 R 94 DM
8 10 1907 Korzec Adolf Markiewicz 8/12 Kamionka Suchowolska s. Michała i Bronisławy z Bagińskich 740-2-332 97R 94 R 102 DM
1 11 1907 Korzec Rozalia Ordyńska 7/12 Kamionka Suchowolska c. Stanisława i Zuzanny z Markiewiczów 740-2-332 99V 113 R 105 DM 0
19 1 1909 Tajkury Jan Markiewicz 45 Kolonia Krajewska mieszczanin Annopola, żona Franciszka z Sułkowych, 2 R 0
1 1 1912 Starokonstantynów Michał Markiewicz 45 Żerebki żona Maria z Krzyżanowskich, synowie Władysław i Józef, córki Ludwika, Ewelina, Janina i Wiktoria 17-2-89 57V 3 Ch 97 DM
31 1 1913 Starokonstantynów Janina Markiewicz 12 Żerebki c. Michała i Marii z Lisowskich 17-2-89 131V 14 Ch 243 DM
2 2 1913 Starokonstantynów Józef Markiewicz 9 Żerebki s. Michała i Marii z Lisowskich 17-2-89 131V 15 Ch 243 DM
4 2 1913 Starokonstantynów Wiktoria Markiewicz 6 Żerebki c. Michała i Marii z Lisowskich 17-2-89 132R 16 Ch 244 DM
10 8 1913 Starokonstantynów Kazimierz Stankiewicz 3 Żerebki s. Mariana i Ludwiki z Markiewiczów 17-2-89 144R 88 Ch 268 DM
26 12 1913 Starokonstantynów Franciszka Stankiewicz 15 Żerebki c. Mariana i Ludwiki z Markiewiczów 17-2-89 149R 120 Ch 278 DM
14 5 1915 Tajkury Anna Markiewicz 52 Zdołbunów z d. Adamowicz, m. Kazimierz, s. Antoni, c. Karolina, Maria 740-4-697 163R 44 R 144 BW
24 11 1916 Tbilisi Teresa Szalkiewicz 67 Tbilisi z d. Markiewicz, c. Michala, wdowa po nadterminowym pisarzu 276 205
19 2 1917 Włodzimierz - Markiewicz 2 h kol.Wodzinek dziecię niechrz. s.Jana i Katarzyny z Sokalów 1077 36-37 14 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0019.htm
29 3 1917 Starokonstantynów Feliksa Markiewicz 10 Skoworódki c. Józefa i Anastazji z Sawickich 17-2-90 165V 45 Ch 304 DM
5 4 1917 Starokonstantynów Janina Markiewicz 17 Skoworódki c. Józefa i Anastazji z Sawickich 17-2-90 166V 49 Ch 306 DM
7 11 1917 Tajkury Genowefa Markiewicz 2 Zdołbunów c. Stanisława i Józefy Strzeleckiej z Guberni Radomskiej 740-4-697 259R 60 R 225 DM
5 9 1917 Berezne Julia Ilkowicz 2,5 Folwark Żurne c. Wawrzyńca i Justyny z Markiewiczów 740-4-8 152V 57 R 72 DM
26 1 1918 Włodzimierz - Markiewicz n-ur kol.Wodzinek c.Jana i Katarzyny z Sokalów 1077 58-59 2 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0030.htm
15 7 1918 Wiszenki Aniela Markiewicz 90 Wełnianka wdowa, z d. Koch 35-9-769 32R 33 Ł 4564 RK
19 6 1920 Korzec Jan Markiewicz 50 Kamionka Suchowolska żona Ewa z domu Łozowicka 740-4-351 48 136 R PW
23 8 1920 Korzec Antoni Klepuszewski 10 Dermanka syn Jana i Michaliny z domu Markiewicz 740-4-351 51 162 R PW
11 10 1920 Korzec Tomasz Cerklewicz 23 Dermanka syn Marcelego i Anny z domu Markiewicz 740-4-351 56 207 R PW
5 2 1920 Tajkury Antonina Markiewicz 40 Nowomylsk z d. Jakuszewska, m. Józef, s. Kazimierz, Władysław, Józef, Konstanty, Edward, Stanisław, c. Helena 740-4-698 26V 2 R 28 BW
1 3 1924 Korzec Anna Cyrklewicz 65 Dermanka wdowa, z d. Markiewicz, synowie Franciszek i Marian, córki Stefania i Józefa 740-4-352 32R 8 R 33 DM
6 1 1937 Poczajów Tomasz Markiewicz 65 Rosławka s. Jana i Marii, zam we wsi Bucyki pow. Skałat 12 R 1 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 3 1715 Czartorysk Joachim Czułkiewicz Rafałówka Jan Zuzanna Jan Markiewicz, Małgorzata Elżbieta Bussowa, Jan Busse, panna Anna Dąbrowska, Jakub Szulc, Anna Fabi 297-1-185 22V Ł DW
8 5 1760 Czartorysk Stanisław Antoni Butak Czartorysk Stefan Elżbieta Jerzy Żukowski, Marianna Toczycka, Marcin Markiewicz, Chwieszka Brochowicz 297-1-185 76V Ł 9274 DW
8 12 1777 Torczyn Mikołaj Bonisławski Horochoryn Jan Agnieszka Jan Markiewicz, Marianna Pakowska 2 b/nr Ł EH
10 2 1778 Torczyn Piotr Jaroszewicz Torczyn Andrzej Helena Iwanowska Jan Markiewicz, Martianna Dubiecka - panna 2a 3 Ł EH
14 3 1778 Torczyn Józef Mroczynski Bujany Andrzej Rozalia Jan Markiewicz, Marcianna Bałwanowiczowa 3 5 Ł EH
10 3 1778 Torczyn Józef Kodrębski Chorochoryn Marcin Anna Podlewska chrz.:16.03; Jan Markiewicz, Helena Pniewska, Michał Kleparski, Marianna Markiewiczowa 3 6 Ł EH
10 5 1778 Torczyn Zofia Malinowska Adam? Anna Ostrowska ..., Dąbrowska, Jan Markiewicz, Helena Pnieska 3 10 Ł EH
24 5 1781 Torczyn Samuel Erazm Jasielski Szepel Paweł Agata Michalczewicz chrz.:10.06; Jan Szewczyko, Małgorzata Drowolska, Jan Markiewicz, Marianna Szewczykowa 11 b/nr Ł EH
26 3 1781 Szumsk Marianna Cymbaluk Iserna Jan Anastazja Jan Markiewicz, Tatiana Pawłowska, Ignacy Boreyko, Marianna Jadaszkowa, Wojciech Cymbaluk, Małaszka Hryckowa 297-1-181 46V Ł 47 RK
23 8 1783 Torczyn Ludwika Anna Sołońska Torczyn Piotr Ewa chrz.: 24.08; Józef Pniewski, Marianna Markiewiczowa, Andrzej Pszczołkowski, Anna Szewcz 17 10 Ł EH
8 10 1783 Torczyn Brygida Wdowa Chrustowska Siedmiarki Jan Barbara Jan Markiewicz, Agnieszka Siatecka. Kazimierz Siatecki, Konstancja Wycichowska 17a b/n Ł EH
9 1 1784 Torczyn Baltazar Tubielewicz Siedmiarki Kasper Rozalia Herlinkiewiczowna Aleksander Żołkiewski, Marianna Markiewiczowna 19 b/n Ł EH
14 10 1798 Lubar Helena Zozulińska Lubar Marcin Anna łacina, data chrztu, Piotr Chyliński, Justyna Markiewicz 178-49-3 612R Ż Mg
13 3 1799 Lubar Anna Buderadzka Lubar Andrzej Apolonia Łopuszańska łacina, data chrztu, Józef Markiewicz, Anna Zozulińska, ass. Józef Adamowicz, Justyna Markiewicz 178-51-174 5R Ż Mg
21 6 1799 Lubar Regina Lubrańska Lubar Bazyli Katarzyna łacina, data chrztu, Michał Wysoczański, Wiktoria Marcinowska, ass. Michał Marcinowski, Justyna Markiewicz 178-51-174 10V Ż Mg
7 10 1799 Lubar Dionizy Rudnicki Lubar Franciszek Brigida Wertecka łacina, chrzest 9.10.1799, Józef Markiewicz, Anna Zozulińska 178-51-174 16R Ż Mg
15 2 1801 Ostróg Dorota Rok... Dorochoszcza Marcin Marianna Jakub Baszyński, Marianna Markiewicz 297-1-136 2 Ł SK
31 8 1802 Lubar Jan Szarzyński Lubar Dominik Antonina łacina, data chrztu, Piotr Sulikowski, Tekla Markiewicz 178-51-174 43V Ż Mg
26 11 1802 Lubar Katarzyna Małgorzata Sabuszewska Lubar Gabriel Marianna Walicka łacina, data chrztu, Prokop Markiewicz, Małgorzata Kacperska, ass. Michał Malinowski, Marianna Miller, Piotr Lewandowski, Apolonia Jędrzejowska, Piotr Gurski, Julianna Dankowska, Jan Pawłowski, Tekla Markiewiczowa 178-51-174 46V Ż Mg
31 10 1803 Ostróg Marcin Markiewicz Kurchany Jakub Franciszka Jan Golemberg, Petronela Stefanowska 297-1-136 37 Ł CK
2 5 1804 Lubar Wojciech Czerniej Motowidłówka Wojciech Wiktoria łacina, chrzest 3.05.1804, Bazyli Głowacki, Agnieszka Markiewicz 178-51-174 60V Ż Mg
24 2 1805 Ostróg Mateusz Krajewski Białotyn Franciszek Marianna Korczyńska Jan Markiewicz, Anna Woyszczycka 297-1-136 49 Ł SK
4 12 1805 Ostróg Barbara Roko...ska Dorochoszcza Marcin Marianna Jakub Baszyński, Ma... Markiewiczowa 297-1-136 54 Ł SK
9 12 1805 Ostróg Tomasz Markiewicz Brodów Jakub Franciszka ...wicka Jan Stefanowski, Katarzyna Sikorska 297-1-136 54 Ł SK
5 6 1805 Lubar Onufry Łopuszański Lubar Teodor Brygida łacina, data chrztu, Marcin Zozuliński, Tekla Markiewicz, ass. Aleksander Chadziński, Julianna Dankowska 178-51-174 71R Ż Mg 160
24 3 1808 Ostróg Józef Markiewicz Kurchany Jakub Franciszka ...wicka Jan Lichtański, Tekla Kalemberkowa 297-1-136 74 Ł 1112 SK
7 7 1809 Ostróg Helena Zofia Krupicka Luczyn Onufry Elżbieta Markiewicz Michał Ochyciński, Zofia Nowicka 297-1-136 100 Ł 1148 SK
7 4 1810 Ostróg Grzegorz Markiewicz Wołoskowce Jakub Franciszka Jan Lichtański, Marianna Ziemianowska 297-1-136 117 Ł SK
2 10 1813 Ostróg Anna Malinowska Podobanka Ignacy Marcjanna Jakub Okowiński, Julianna Markiewiczówna 297-1-136 197 Ł 915 SK
7 10 1814 Ostróg Józef Franciszek Krupicki Luczyn Onufry Elżbieta Markiewicz Stanisław Sosnowski, Fortunata Rudnicka 297-1-136 217 Ł SK
3 5 1814 Szumsk Zenon Hilary Markiewicz par. Wilejska Gubernia Wileńska Michał Józefa Mieszkowska dopełnienie chrztu 28.11.1839, asyst. Augustyn Wilczyński i Karolina Rajkowska; trzymali co chrztu z samej wody Julian Deligowski i Antonina Solistrowska 178-51-433 295R 86 Ż 307 DM
19 2 1816 Ostróg Marianna Wanczora Wielbowne Wincenty Pelagia Jakub Markiewicz, Barbara Miączyńska 297-1-136 244 Ł SK
27 4 1816 Ostróg Marianna Markiewicz Kurhany Jakub Marianna Franciszka Sawicka Antoni Wrześniowski, Anna Horochowska 297-1-136 248 Ł SK
8 5 1827 Łuck Stanisław Moszczyński Zaborol Jakób Wiktoria Nowak Michał Markiewicz, Wiktoria Bieńkowska 368 9 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0005.htm
31 12 1827 Koblin Erazm Prosowski Młynów Teodor Franciszek Apolonia Jabłońska Jan Markiewicz Kapitan Wojsk Polskich, Genowefa Augustynowicz panna, Bolesław Ch 814 207 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0211.htm
13 4 1827 Krzemieniec Franciszka Markiewicz Marcelina Jan Marianna c. pracowitych, ochrz. 15.04., Prac. Stec i prac. Klara Symocioska 426-1-3 10V 71 T 511 DM
26 8 1827 Starokonstantynów Kapucyni Marianna Sadowska Przedmieście Zakuźmin Maciej Petronella Kostecka Grzegorz Markiewicz, Anna Kmieć 178-3-93 183R/183V 18 Ż 354/355 KP2
25 10 1827 Starokonstantynów Kapucyni Szymon Dembicki Hrebenynka Piotr Katarzyna Łebedyńska Wojciech Markiewicz, Tekla Dembicka 178-3-93 184V 24 Ż 357 KP2
17 9 1827 Starokonstantynów Dominikanie Franciszek Jankowski Starokonstantynów Wawrzyniec Marianna Przebylska Marcin Slusarenko, Katarzyna Markiewicz 178-3-93 146R 84 Ż 282 KP2
4 12 1827 Maciejów Antonina Józefa Sawicka Maciejów Jan Anna Markiewicz z d. Jakubieska Jan Borusiewicz i Felicjana Górska panna, asyst. Mikołaj Bartoszewski i Domicela Mosiejewska, Kajetan Mojsiejewski i Fryderyka Peremska panna, Wawrzyniec Wyszkowski i Julia Kulicka panna 843 602 21 AGAD 335 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0335.htm
19 3 1827 Krasnopol Józefa Marianna Markiewicz Krasnopol Kazimierz Marianna Nowosielska Szymon Głowacki i Zofia Pietruszewska 178-51-302 4R-4V 14 Ż 6-7 DM
24 10 1827 Sielec Michał Wojtowicki Sielec Tomasz Marianna Dominik Markiewicz, Józefa Markiewicz 843 154 18 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0084.htm
23 2 1827 Dubno Maciej Kozieracki Dubno Joachim Rozalia Lubczyńska Grzegorz Markiewicz i Anna Kulik ż. Piotra, asyst. Sergiusz Iliziejow i Julianna Jochimowicz ż. Karola 813 169R 26 AGAD 171 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0171.htm
20 4 1827 Dubno Antonina Ochocka Warkowicze Franciszek Anna Niczyńska Aleksander Mastyburski i Agnieszka Chuchrowska wdowa, asyst. Jakub Markiewicz i Helena Wiszniewska ż. Macieja 813 173R 50 AGAD 175 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0175.htm
18 4 1827 Korzec Apolonia Linkażewska ? [Synhajewska ? Balarka Myszakowa Grzegorz Marianna Lisowska Józef Zielenkowski i Marianna Zaworska, asyst. Michał Linek i Marianna Markiewicz zamężna 245-1-1 69R 46 R 136 DM
9 9 1827 Korzec Nikodem Zaworski Balarka Myszakowa Wojciech Małgorzata Maciej Linek i Marianna Markiewicz zamężna 245-1-1 74R 86 R 146 DM
15 10 1827 Korzec Teresa Lisowska Rudnia Klonowa Szymon Rozalia Aleksander Markiewicz i Marianna Lisowska zamężna 245-1-1 76R 103 R 150 DM
2 6 1828 Krzemieniec Andrzej Markiewicz Marcelówka Jan Magdalena Kryszpińska Leon Bodnarczuk i pr. Katarzyna Ciechońska ż. Piotra 426-1-3 50R 128 T 550 DM
20 4 1828 Ostróg Józef Lipczyński Dorohoszcza Mikołaj Marianna Markiewicz chrzest 25.04.1828, Adam Żurawski, Marianna Lachowicz panna 171-1-1 9R 49 R Mg
4 10 1828 Ostróg Franciszek Józef Markiewicz ? Borszczówka Jan Magdalena Saciewicz ? data chrztu, Jan Bartnicki, Aleksandra Pod ? 171-1-1 10V R Mg
5 10 1828 Horyńgród Maria Markiewicz Szubków Kazimierz Katarzyna chrz. 7.10., Wojciech Górski, Marcjanna Karasko 171-1-1 185R 11 R 7077 Mg
3 6 1828 Międzyrzec Antonina Markiewicz Międzyrzec Jan Marianna Przewłocka ch. 5.06.1828, Sł. Maciej Dyrański, Prac. Anna Bociorowska, asys. Ur. Jerzy Tomaszewski, Ur. Juliann 171-1-1 233V 18 R 7126 Mg
9 11 1828 Międzyrzec Marianna Zagórska Daniczów NN Karolina Zagórska ch. 11.11.1828, Sł. Eliasz Stankiewicz, Marianna Czajkowska, asys. Karol Markiewicz, Agata Czabowska 171-1-1 238R 45 R 7130 Mg
1 7 1828 Niewirków Anna Markiewicz Niewirków Antoni Karolina ch. 3.07.1828, Ur. Jan Stankiewicz, Ur. Dominika panna 171-1-1 259R 79 R 7152 Mg
11 2 1828 Bazalia Andrzej Markiewicz Wolica Mikołaj Anastazja Rakowska ur. Franciszek Lachowski i Elżbieta Lachowska, ur. Andrzej Łabędzki i Tekla Motylewska 178-3-94 221R 19 Ż DM
27 5 1828 Kulczyny Piotr Chmielnicki Krasiłów Kazimierz Marianna Markiewicz ch. 1828.05.31, Ur. Wojciech Lipski, Ur. Teresa Janowska, ż. Jana, ass. Jakub Wiszniowski, Krystyna Chmielnicka, ż. Wojciecha 178-3-94 320R 43 Ż Mg
26 1 1828 Zasław św. Józefa Marianna Kwiatkowska Zasław ur. Jakub Franciszka Markiewicz ur. Antoni Byczkowski, ur. Rozalia Bieńduchowska 178-3-94 26V 11 Ż 49 KP2
27 3 1828 Zasław św. Jana Wincenty Przeborski Michla ur. Franciszek Helena Kozioł Ur. Maciej Markiewicz, Agnieszka Garczewska 178-3-94 4V 9 Ż 6 KP2
16 8 1828 Zasław św. Jana Antonina Markiewicz Michla ur. Maciej Anna Sadło ur. Wojciech Mycinski, Prakseda Krzyżanowska 178-3-94 8R 31 Ż 13 KP2
28 8 1828 Zasław św. Jana Rozalia Pulkiewicz Michla ur. Marcin Marianna Sadło ur. Maciej Markiewicz, Agnieszka Taworzewska 178-3-94 9R 38 Ż 15 KP2
17 1 1828 Starokonstantynów Dominikanie Antoni Markiewicz Motrunki ur. Jan Barbara Cielińska ur. Grzegorz Janiewicz, ur. Balbina Solecka 178-3-94 152V 10 Ż 296 KP2
5 2 1828 Starokonstantynów Kapucyni Dorota Markiewicz Przedmieście Zakuźmin prac. Grzegorz Marianna Kmieć prac. Jan Zwierzkowski, prac.Marianna Ślusarzenko 178-3-94 180V 34 Ż 347 KP2
23 2 1828 Ostropol Eleonora Zielińska Ostropol ur. Szymon Helena Balbuz ur. Bazyli Markiewicz, Józefa Adamowa 178-3-94 193V 7 Ż 370 KP2
28 10 1829 Kuniów Anastazja Markiewicz Korytne, par. Niewirków Tomasz Julianna Wolska 880 50 V 36 AGAD 53 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0053.htm
18 2 1829 Korzec Katarzyna Markiewicz Balarka Myszakowa Szymon Teresa Jaworska Franciszek Chwoiński i Wiktoria Czerniewska zamężna 245-1-3 65V 22 R 128 DM
11 2 1829 Korzec Konstancja Markiewicz Balarka Myszakowa Jędrzej Marcjanna Bohdańska Władysław Sobolewski i Julianna Bondarowa zamężna 245-1-3 65R 21 R 127 DM
8 1 1829 Kołki Franciszka Drzewińska Łyczki Gabriel Marianna Markiewicz Dawid Kamiński, Marianna Trofimowicz - ż. Parocha Trościanieckiego; ch: 11.01. 815 108 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0109.htm
11 9 1829 Białogródka Mateusz Markiewicz Bisóweczka Józef Marianna Jezierska Szymon Grzybowski i Marianna Kozłowska ż. Franciszka 178-3-95 74R 77 Ż DM
2 7 1829 Horyńgród Piotr Mieszczański Raśniki Paweł Rozalia Markiewicz ch.2.07.1829, Ur. Jędrzej Knapiński, Helena Osiecka 171-1-2 180V 7 R Mg
19 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Pius Markiewicz Wolica Wąsowicza Wincenty Agnieszka Bilska ur. Michał Siemiatkowski i ur. Małagorzata Olszewska 178-3-95 224R 31 Ż DM
10 11 1829 Kotelnia Aleksander Kostecki Mińkowce Paweł Helena Suska s. ur., chrzest 11.11, chrzestni: ur.ur.: Grzegorz Zakrzewski, Marianna Remiszowska panna, as.: Augustyn Markiewicz, Teresa Tołubińska 178-51-300 22 67 Ż EH
16 11 1829 Zasław św. Jana Salomea Przedwódzka Michla ur. Franciszek Helena Kozłowska ur. Maciej Markiewicz, Marianna Hontymska 178-3-95 11V 58 Ż 19 KP2
25 10 1829 Łabuń Rozalia Kondracka Kochanówka ur. Roman Anna Markiewicz ur. Wincenty Rychliński, Salomea Łojewska 178-3-95 136R 57 Ż 265 KP2
13 12 1829 Starokonstantynów Dominikanie Magdalena Suhaczyńska Starokonstantynów sław. Jan Anna Jatkiewicz ur. Kazimierz Popławski, sław. Marianna Markiewicz 178-3-95 163R 120 Ż 315 KP2
14 1 1829 Starokonstantynów Kapucyni Paulina Erlawska Przedmieście ur. Aniela Erlawska prac. Wojciech Markiewicz, ur. Marianna Gomulińska 178-3-95 181r 54 Ż 348 KP2 0
24 1 1829 Starokonstantynów Kapucyni Ludwika Sokołowska Przedmieście ur. Jan Marianna Markiewicz ur. Tomasz Jasiński, Marianna Filipowicz 178-3-95 181v 58 Ż 349 KP2
20 5 1829 Starokonstantynów Kapucyni Helena Subotowicz Przedmieście prac. Teodor Apolonia Zarzycka prac. Grzegorz Markiewicz, Katarzyna Markiewicz 178-3-95 183r 68 Ż 352 KP2
30 8 1829 Starokonstantynów Kapucyni Jan Czajkowski Paszkowce ur. Józef Anna Markiewicz ur. Gabriel Nazarewicz, Marianna Cybulska 178-3-95 183v 74 Ż 353 KP2
2 7 1829 Międzyrzec Piotr Mieszczański Raśniki par. Horyńgród Paweł Rozalia Markiewicz Jędrzej Knapiński, Helena Osiecka 171-1-2 265R 41 R AS 0
9 12 1829 Wachnówka Marianna Garlińska Wachnówka Stefan s. Józefa Marianna c. Jana Markiewicz ur.Teodor Radkowski, Agnieszka Radkowska ż. Grzegorza, as. Jana Kozubowski, Anna Stanisławska panna 178-51-339 342R-V 42 Ż 752 DW
14 4 1829 Sielec Ignacy Gronowski Sielec Feliks Barbara Markiewicz Antoni Marcinkiewicz, Marianna Antoniewska 844 166 10 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0093.htm
19 4 1829 Korzec Franciszek Zaworski Balarka Myszakowa Franciszek Tekla Sosnowska Franciszek Markiewicz i Tekla Sosnowska zamężna 245-1-3 69R 44 R 135 DM
22 7 1829 Korzec Jakub Synhajewski Balarka Myszakowa Grzegorz Marianna Lisowska Franciszek Chowiński i Marianna Markiewicz zamężna 245-1-3 74R 73 R 145 DM
12 9 1829 Korzec Eufrozyna Malicka Majdan Storożowski Franciszek Eudoksja Markiewicz Kazimierz Malicki i Teresa Sidorska zamężna 245-1-3 76R 85 R 149 DM
13 9 1829 Korzec Feliks Markiewicz Balarka Myszakowa Aleksander Elżbieta Majewska Gabriel Wilczyński i Marianna Turowska zamężna 245-1-3 76R 86 R 149 DM
4 7 1830 Bucyń Zenon Wojciech Kożanowski Piaseczno Wojciech Wiktoria Markiewicz Mikołaj Rządkowski, Klotylda Brunett 26 22 5 AGAD B, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2026/pages/PL_1_436_26_0012.htm
14 8 1830 Ostróg Antoni Lebczyński Dorohoszcza Mikołaj Marianna Markiewicz Grzegorz Liszowski, Tekla Głębocka żona Michała 171-1-3 8R 57 R MZ
23 10 1830 Zasław św. Jana Szymon Markiewicz Kominy Maciej Anna Sadłowska Kajetan Łukomski i Teresa Markiewicz panna 178-3-96 5V 38 Ż DM
26 3 1830 Żytomierz Honorata Hurkowska Żytomierz Feliks Katarzyna Narucka FranciszekFidler Ewa Przybylska as: Jan Szwab,Rozalia Markiewicz 178 3 3 R12 81 Ż MP
1 6 1830 Żytomierz Erazm Witkowski Żytomierz Szymon Dominik Nowicki Wiktoria Markiewicz as:Michał Statkiewicz Wasylina Czerniszowa, Paweł Pomeńczuk Marianna Kozaczkowska 178 3 3 R20 137 Ż MP
27 2 1830 Kodnia Józef Markiewicz Nertykijówka Kajetan Anna Kadłubowska Samuel Czułąjewski Marianna Wiszowata as: Szymon Głuchowski Marianna Jarmolukówna 178 3 3 V389 8 Ż MP
20 9 1830 Butowce Katarzyna Sławecka Lisińce Julian Franciszka Chodakowska Jakub Denisowski i Elżbieta Markiewicz ż. Macieja 178-3-96 171V 25 Ż 321 DM
14 3 1830 Sielec Józef Wojtowicki Sielec Tomasz Marianna Zarębińska Dominik Markiewicz, Justyna Zarębińska żona Jana 845 88V 6 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0094.htm
9 9 1830 Sielec Michał Gargalewicz (Giergielewicz) Sielec Bazyli Franciszka Wojtowicka Józef Adugalski, Józefa Markiewicz 845 89V- 90R 15 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0095.htm
5 6 1830 Dubno Aleksandra Zawadzka Dubno Ignacy Anna Ostapowicz Maciej Zacharzewski i Marianna Markiewicz ż. Jana 816 120R 55 AGAD 122 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0122.htm
1 6 1831 Kołki Erazm Drzewiński Majdan Trostenecki Gabryel Marianna Markiewicz Mateusz Drzewiński, Marianna Trochimowicz - wdowa; ch: 03.06. 817 58a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0060.htm
26 8 1831 Sielec Jan Wrona Sielec Feliks Barbara Marcinkiewicz Jan Kwaszczyński, Katarzyna Markiewicz żona Andrzeja 846 116V 17 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0119.htm
1 1 1831 Krzemieniec Kasper Markiewicz Marcelówka Jan Małgorzata Ignacy Szpakowski i Marianna Gryszpińska ż. Antoniego 426-1-3 146R 9 T 648 DM
2 7 1831 Krzemieniec Barbara Anton Krzemieniec Michał Anna c.nieślubnych rodziców, Kazimierz Nagórski i prac Anna Markiewicz ż. Pawła 426-1-3 158R 86 T 660 DM
23 2 1831 Ostrówki Petronela Markiewicz Równo Stefan Tekla Samula Piotr Demkowski m. Marianny, Teodora Radzich ż. Stefana 846 278R 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0272.htm
4 11 1831 Horyńgród Karolina Mieszczańska Raśniki Paweł Rozalia Markiewicz ch.4.11.1831, Ur. Maciej Samborski, Ur. Filipina Łotocka, as. Ur. Kacper Łotocki, Ur. Domicela Samborska 171-1-4 167V 8 R Mg
9 4 1831 Korzec Apolonia Markiewicz Balarka Myszakowa Szymon Teresa Bagińska 245-1-5 60 36 R PW
29 10 1831 Korzec Karolina Dudkowska Huta Krywal Jędrzej Rozalia Markiewicz 245-1-5 66 84 R PW
1 11 1831 Korzec Karolina Markiewicz Ballarka Myszakowa Jędrzej Marianna Borowska 245-1-5 67 85 R PW
27 12 1831 Korzec Ewa Witkowska Rudnia Klonowska Jan Regina Lisowska Andrzej Markiewicz i Marianna Sosnowska ż. Adama 245-1-6 56r 3 R Na
18 12 1831 Kotelnia Tomasz Berezowski Mińkowce Teodor Aniela Markiewicz Michał Miłkowski i Teresa Tułowińska ż. Jakuba 178-3-4 201V 53 Ż 399 DM
15 11 1832 Kuniów Jan Markiewicz Karpiłówka Maciej Anna Sadło R 68 R 65 0
17 11 1832 Koblin Karolina Salomea Dalkiewicz Młynów Wiktor Julia Lipińska Jan Markiewicz Kapitan Wojsk Polskich, Anna Zalewska Kapitanowa 818 173R 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0180.htm
12 1 1832 Horyńgród Hilary Markiewicz Szubków NN Katarzyna ch.13.01.1832, Ur. Wojciech Zagajewski, Ur. Katarzyna Brzostowska, matka wdowa po Kazimierzu od 3 lat 171-1-5 157R 3 R Mg
17 6 1832 Zasław św. Jana Anna Opatowska Bilczyn Andrzej Marianna Janicka Stefan Markiewicz i Marianna Markiewicz, as. Jędrzej Szczepanowski i Salomea Butyńska 178-3-98 3R 22 Ż DM
20 11 1832 Zasław św. Jana Marianna Kobylańska Michał Franciszka Jakubowska Stefan Markiewicz i Tekla Kamińska 178-3-98 6R 47 Ż DM
1 2 1832 Kazimierka Ignacy Ferdynand Hołubecki Karaczun Stanisław Anna Markiewicz Jakub Burzyński i Zofia Borowska, asyst. Jan Lech i Ewa Łozińska ż. Szymona 171-1-5 229R 1 R 245 DM
8 6 1832 Dubno Antoni Kozieradzki Dubno Joachim Rozalia Mieszczan Michał Maciejewski i Regina Chacińska ż. Jozafata, asyst. Grzegorz Kalman i Marianna Markiewicz wdowa 818 128R 50 AGAD 135 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0135.htm
12 4 1832 Bucyń Antoni Ludwik Kożanowski Piaseczno Wojciech Wiktoria Markiewicz Ludwik Bronett,Wiktoria Gutowska 26 38 7 AGAD B, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2026/pages/PL_1_436_26_0020.htm
8 11 1832 Bucyń Emilia Markiewicz Piaseczno Jan Justyna Gutowicz Franciszek Kaminski,Paulina Bronett 26 40 10 AGAD B, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2026/pages/PL_1_436_26_0021.htm
16 2 1832 Włodzimierzec Julianna Rudnicka Majdan Przerwa Jan Salomea Tuszyńska Jan Rudnicki i Jozafata Rudnicka z Markiewiczów ż. Franciszka 818 57V 1 AGAD 63 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0063.htm
25 12 1832 Sielec Marianna Giergielewicz Sielec Bazyli Franciszka Wojtowicka Józef Konfland, Józefa Markiewicz panna 847 175 26 AGAD 95 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0095.htm
23 4 1833 Ostróg (Mizocz) Antoni Wojciech Markiewicz Hurby Stanisław Karolina Żórawska Mateusz Kwalkiewicz, Marianna Żórawska 69 O 0
5 2 1833 Wiszenki Antonina Korzeniewska Nowosady Józef Marianna Markiewicz Wojciech Baliński, Anna Bergell; ch: 06.02. 819 49 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0050.htm
9 3 1833 Koblin Bolesław Michałowski Murawica Wincenty Julia Krzymińska Jan Markiewicz Kapitan WP, Tekla Marchilewicz, Marek Majewski, Józefa Gajewska 819 201V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0210.htm
16 7 1833 Białogródka Anna Błażejewska Gnojniczka Wawrzyniec Agnieszka Michnicka Stefan Markiewicz i Marianna Olędzka z Dzikowieckich ż. Franciszka 178-3-99 49R 61 Ż DM
15 11 1833 Korzec Elżbieta Markiewicz Balarka Myszakowa Andrzej Marcjanna Borowska Paweł Kuriata i Ewa Skokowska 245-1-8 75r 74 R Na
4 5 1833 Korzec Modest Markiewicz Balarka Myszakowa Andrzej Marcianna Borowska 245-1-7 78 53 R PW
8 6 1833 Miropol Antonina Markiewicz Ludwikówka Stanisław Teresa Targoń Paweł Witkowski i Aleksandra Pawłowska zamężna 245-1-7 177V 29 R 184 DM
19 2 1833 Sielec Szymon Chmielowski Sielec NN Julianna Chmielowska Józef Konfland, Józefa Markiewicz panna 848 152 2 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0082.htm
29 12 1833 Sielec Tomasz Miaskowski Sielec Teodor Barbara Mandziukiewicz ch.1.1. 1834 r. Jan Kwaszczyński, Józefa Markiewicz panna 849 135 1 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0077.htm
28 3 1834 Kuniów Franciszek Markiewicz Karpiłówka Maciej Anna Sadło R 71 V 28 0
7 5 1834 Ostróg Zygmunt Stanisław Najkowski Ostróg Alojzy Karolina Markiewicz Wincenty Kotkowski, Zofia Lewicka 51 O 0
12 3 1834 Młynów Katarzyna Grzybowska Młynów Konstanty Agnieszka Jan Markiewicz KWP, Julia Dalkiewicz, Wiktor Dalkiewicz Regent Sądu Kijowskiego, 820 176V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0181.htm
19 3 1834 Zasław św. Jana Józef Koliński Soszne Stefan Aniela Markiewicz Wojciech Kamiński i Teresa Mądzylewska 178-3-100 4R 18 Ż 10 DM
9 9 1834 Bucyń Jan Sapieha Mielnica Jakub Wiktoria Markiewicz Tomasz Terlecki, Justyna Markiewiczowa 26 52-53 7 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2026/pages/PL_1_436_26_0027.htm
21 9 1834 Kotelnia Tekla Kostecka Mińkowce Paweł Aleksandra Suska c. ur., chrzest 23.09, chrzestni: Paweł Makarewicz, Teresa Tulanińska żona Jakuba, as.: Faustyn Markiewicz, Teresa Strzałówna panna 178-51-300 70 61 Ż EH 0
13 11 1834 Kulczyny Marcin Brodecki Wolica Tatarska Ignacy Anna Markiewicz Leon Sokołowski i Róża Brodecka ż. Pawła 178-3-100 343V 76 Ż 665 DM
28 10 1834 Międzyrzec Franciszka Daniczów Jan [G-R] Helena [Rz-K] Ur.Karol Markiewicz żon, Eufemia Nowosielecka panna .As.Ur.Gabriel Solewtorski,Magdalena Chodakowska męż. 171-1-7 252V 49 R AS
25 12 1834 Międzyrzec Franciszka Ozabowska [Ozubowska] Daniczów Jan Agata Prawosudowicz Ur.Hieronim Markiewicz,Ur. Marianna Łukasiewiczowa męż.As. Ur.Wincenty Chodakowski,Ur.Anna Prawosudowiczówna 171-1-7 255R 59 R AS
18 9 1834 Starokonstantynów Józef Szyke Starokonstantynów śp. Samuel Zuzanna Baczyńska dopełnienie chrztu 14.10.1847, Joachim Markiewicz i Marianna Filipowicz ż. Michała, Wincenty Korkowski i Barbara Janicka panna 178-3-116 172V 104 Ż 343 DM
12 9 1834 Berezdów Wiktor Adam Przewłocki Futor Berezdowski Jan Tekla Zalewska Szymon Sztejn i Ewa Raszkowska ż. Eliasza, asyst. Stanisław Zaleski i Teresa Heleniewska wdowa, Jan Meleszko i Marianna Markiewicz 245-1-8 110V 54 R 15 DM
1 6 1834 Łabuń Petronela Murawska Hryców Stanisław Helena Markiewicz Adam Kędzierski i Jadwiga Gramzowa, Franciszek Wielichowski i Marianna Goślińska 178-3-100 106R 32 Ż 213 DM
30 4 1834 Miropol Filip Łabędzki Miropol Antoni Apolonia Markiewicz Piotr Krynicki i Tekla Czerniachowska 245-1-8 174V 33 R 180 DM
22 12 1834 Miropol Tomasz Ostrowski Ludwikówka Józef Marianna Korejwa Stanisław Markiewicz i Magdalena Witkowska 245-1-8 178V 67 R 184 DM 0
18 10 1834 Miropol Teresa Markiewicz Ludwikówka Jan Franciszka Popławska Kajetan Guzowski i Magdalena Witkowska ż. Pawła 245-1-8 179R 69 R 184 DM
8 7 1834 Zasław św. Józefa Emilia Aniela Olszewska Zasław Majdan Antoni Karolina Markiewicz Ignacy Markiewicz, Agnieszka Ostrowska 178-3-100 34R 65 Ż 70 RG
15 1 1834 Dubno Paweł Gruszkiewicz Dubno NN Marianna Gruszkiewicz Piotr Afanasjew i Marianna Markiewicz ż. Jana 820 138V 10 AGAD 143 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0143.htm
13 12 1834 Dubno Wiktoria Zacharzewska Dubno Maciej Franciszka Ilczenko Jakub Miłotowicz tapicer i Justyna Markiewicz ż. Daniela, asyst. Karol Krygier kapelusznik i Anna Trofimowicz ż. Merkura 820 153R 97 AGAD 157 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0157.htm
13 3 1834 Sielec Domicjana Giergielewicz Biskupicze Ruskie Wawrzyniec Marianna Janiewicz Bazyli Giergielewicz, Józefa Markiewicz panna 849 136 6 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0078.htm
14 3 1835 Kuniów Józefa Markiewicz Korytno Feliks Marianna Wolska 171-1-8 87 R 19 R 0
8 4 1835 Wiszenki Marianna Piotrowska Susk Jan Zuzanna Markiewicz Sebastian Podembowski, Lucjana Podembowska; as: Sabin Dobrowolski, Katarzyna Głę 821 48 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0049.htm
9 1 1835 Młynów Wiktor Dalkiewicz Młynów Wiktor Julia Lipińska Jan Markiewicz Kapitan Wojsk P., Anna Zaleska Kapitanowa, Karol Lipinski, Helena 821 177R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0179.htm
6 4 1835 Młynów Wilhelm Wincenty Rzążewski Użeniec Jan Katarzyna Jan Markiewicz Kapitan WP, Julia Glinecka, Piotr Glinecki, Emilia Glinecka, Teod 821 178V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0181.htm
13 6 1835 Zasław św. Jana Antonina Markiewicz Bilczyn Teodor Marianna Błażejewska Jan Michnicki, Marianna Błażejewska 178-3-101 5 26 Ż SK
6 10 1835 Ostróg Karol Markiewicz Dorohoszcz Grzegorz Marianna Lipczyńska Roman Lechowicz, Tekla Krąberg 171-1-8 13R 73 R 900
22 9 1835 Byszów Konstanty Stupnicki Byszów Jan Józefa Makowska Eliasz Markiewicz, Helena Sokołowska, panna, as. Franciszek Skrobuński, Marianna Mehedowska, panna, Grzegorz Mehedowski, Róża Rakowska, panna, chrz. 25.09.1835 178-51-372 12V 8 Ż BS 27
10 2 1835 Bazalia f. Tereszki Magdalena Lachowska Czernelówka Marianna Markiewicz c. z nieprawego łoża wdowy, Piotr Gorczyński i Marianna Krasnosielska 178-3-101 240V 7 Ż DM
15 8 1835 Bazalia f. Tereszki Benigna Czerniawska Wolica Wąsowicza Jan Teodora Kozyrska Ignacy Dąbrowski i Józefa Turowska, Wincenty Markiewicz i Cecylia Turowska 178-3-101 243R 35 Ż DM
16 5 1835 Starokonstantynów Stanisław Markowski Michałowce Franciszek Regina Lipsiewicka Jan Białobrzyski, Elżbieta Markiewiczowa 178-3-101 170V 68 Ż 331 CK
24 8 1835 Starokonstantynów Augustyn Markiewicz Suszki Jędrzej Barbara Celińska Apoloniusz Czewertyński, Zofia Knol 178-3-101 173V 101 Ż 337 CK
24 11 1835 Kupiel Faustyn Cieszkowski Rabijówka Łukasz Katarzyna Markiewicz Grzegorz Szumowski, Klara Sawicka 178-3-101 327 80 Ż SK
22 5 1835 Kazimierka Julianna Hołubecka Karaczun Stanisław Anna Markiewicz Jakub Burzyński i Marianna Burzyńska ż. Pawła 171-1-8 218V 11 R 225 DM
22 8 1835 Berezdów Symforian Bajer Jabłonówka Augustyn Kazimiera Markiewicz Jan Wilski i Agata Łukowska ż. Szymona, asyst. Szymon Łukowski i Wiktoria Huczyńska 245-1-9 107R 60 R 18 DM
1 11 1835 Miropol Magdalena Markiewicz Ludwikówka Stanisław Teresa Targoni Kazimierz Pawłowski i Magdalena Witkowska 245-1-9 130V 43 R 63 DM
13 6 1836 Kuniów Antoni Nawrocki Siekierzyńce Dominik Tekla Markiewicz ur. Stanisław Kamiński, Marianna Malinowska z. Piotra 171-1-9 85 R 35 R 9703 DW
12 11 1836 Kuniów Stanislaw Wincenty Markiewicz Gurszczyzna Maciej Anna Sadło R 88 R 64 0
17 12 1836 Kuniów Franciszek Kulnicki Korytne Onufry Regina Markiewicz R 88 V 72 0
10 1 1836 Bucyń Paulina Józefa Sapieha Piaseczno Jakub Wiktoria Markiewicz 29 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2029/pages/PL_1_436_29_0001.htm
1 4 1836 Młynów Marianna Joanna Dębska Młynów Kasper Ludwika Holsztein Jan Markiewicz K.W.P., Antonina Szandra, Franciszek Szandra, Joanna Majewska, St 822 158R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0161.htm
23 12 1836 Młynów Wiktor Tytus Dalkiewicz Młynów Wiktor Julia Lipińska Jan Markiewicz K.W.P., Brygida Wysoczańska 822 162R 38 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0165.htm
17 11 1836 Krzemieniec Anna Markiewicz Marcelówka Jan Magdalena Gryszpińska Bazyli Smolarski i Marta Meteluk 01-10 28R 110 T 70 DM
29 6 1836 Ostróg Piotr Markiewicz Brodów Marcin Marianna Eustachy Hordyjewski i Tekla Leszczyńska 171-1-9 12V 69 R DM
0 1836 Ostróg Karolina Aleksandra Markiewicz Michał Józefa Myszkowska dopeł. chrztu dorosłej córki (brak daty ur.) 25.07.1836, Wlm Tomasz Wojna Major WR i Katarzyna Lewkiewicz 171-1-9 13V 75 R DM
26 6 1836 Horyńgród Jan Marcin Mieszczański Raśniki Paweł Rozalia Markiewicz ch.26.06.1836, Prac. Dymitr Jankowski, Ur. Apolonia Sokołowska 171-1-9 150V 5 R Mg
18 3 1836 Bazalia Józefa Markiewicz Wolica Wąsowicza Wincenty Agnieszka Bilska Jan Kaliński i Katarzyna Sniatkowska, Ignacy Dąbrowski i Katarzyna Kalińska 178-3-106 264R 23 Ż DM
20 3 1836 Bazalia f. Tereszki Aleksandra Markiewicz Czernelówka Jan Aniela Dzwoniewska Tomasz Ruszkowski i Marianna Radecka 178-3-106 274V 21 Ż DM
8 9 1836 Bazalia f. Tereszki Rozalia Ruszkowska Czernelówka Tomasz Anna Markiewicz Aleksander Markiewicz i Katarzyna Dzwoniecka 178-3-106 277R 51 Ż DM
14 11 1836 Berezne Grzegorz Jaworski Ruda Koziarnik Tomasz Agnieszka Markiewicz Józef Niżyński i Agnieszka Niżyńska ż. Franciszka 171-1-9 226R 22 R Na
15 1 1836 Korzec Paweł Markiewicz Balarka Myszakowa Andrzej Marianna Borowska Adam Sosnowski i Konstancja Trojanowska ż. Teodora 245-1-10 62r 2 R Na
9 3 1836 Korzec Konstancja Markiewicz Balarka Myszakowa Franciszek Agnieszka Bagińska Bartłomiej Borowski i Elżbieta Choińska ż. Franciszka 245-1-10 72r 61 R Na
9 3 1836 Korzec Anastazja Markiewicz Balarka Myszakowa Szymon Teresa Bagińska Franciszek Choiński i Agnieszka Wierzbicka panna 245-1-10 72r 62 R Na
7 1 1836 Cudnów Jan Stachowski Futor Omiecińskich Karol Elżbieta Omiecińska Tomasz Omieciński i Marianna Markiewicz ż. Grzegorza 569-1-59 2R 6 Ż 4 DM
27 1 1836 Cudnów Franciszek Markiewicz Cudnów Jan Honorata Rudnicka Franciszek Sługocki i Magdalena Malichowska ż. Jana, asyst. Bernard Piątkowski i Regina Sługocka ż. Franciszka 569-1-59 4R 18 Ż 8 DM
1 2 1836 Cudnów Ignacy Adam Omieciński Futor Omiecińskich Joachim Bogumiła Dybowska Karol Stachowski i Marianna Markiewicz ż. Grzegorza 569-1-59 4R 20 Ż 8 DM
1 8 1836 Międzyrzec Julian Kazimierz Czerwiński Daniczów Łukasz Marianna Chodkowska Karol Markiewicz żon, Prakseda ż.Malewicza 171-1-9 245V 21 R AS
1 6 1836 Kotelnia Antoni Markiewicz Mińkowce Faustyn Katarzyna Kłapiszewska Franciszek Markiewicz i Anna Wyhowska ż. Stefana 178-51-386 281R 41 Ż 284 DM
5 6 1836 Kotelnia Justyna Kostecki Mińkowce Paweł Aleksandra Suska Paweł Markiewicz i Teresa Tułowińska panna 178-51-386 281R 42 Ż 284 DM
29 8 1836 Kotelnia Anna Siomaszko Mińkowce Stefan Ewa Bielecka Michał Miłkowski i Teresa Markiewicz ż. Pawła 178-51-386 283R 60 Ż 286 DM
27 12 1836 Berezdów Józef Przewłocki Futor Berezdowski Jan Tekla Zalewska Szymon Sztejn, Marianna Markiewicz wdowa 245-1-10 156V 88 R 23
8 1 1836 Miropol Rafał Pulikowski Ulanówka Stanisław Aleksandra Witkowska Gabriel Jankowski i Franciszka Markiewicz z Popławskich ż. Jana 245-1-10 115R 1 R 119 DM
21 2 1836 Miropol Leon Popławski Ludwikówka Eliasz Anna Sobolewska Antoni Kuczyński i Franciszka Markiewicz 245-1-10 117R 14 R 121 DM
23 2 1836 Miropol Anastazja Łabędzka Miropol Antoni Apolonia Markiewicz Piotr Krynicki i Tekla Czerniachowska, asyst. Piotr Talko i Marianna Zaręba 245-1-10 117V 17 R 122 DM
9 7 1836 Miropol Elżbieta Kuczyńska Ludwikówka Grzegorz Brygida Popławska Kazimierz Popławski i Teresa Markiewicz 245-1-10 121V 40 R 126 DM
13 12 1836 Miropol Dionizy Markiewicz Ludwikówka Jan Franciszka Popławska Kajetan Guzowski i Magdalena Witkowska 245-1-10 127V 77 R 132 DM
24 6 1837 Dederkały Joanna Stępkowska Bykowce, par. Szumsk Franciszek Marianna Kulczycka Joachim Markiewicz, Marianna Korzeniowska wdowa 54 179 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0097.htm
2 9 1837 Borszczów Karolina Markiewicz Słobódka 81 Jan Maria Sitarczuk 70L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2070/pages/PL_1_301_70_0001.htm
14 9 1837 Borszczów Mateusz Markiewicz Słobódka 36 Piotr Rozalia Jaruszewska Jan Romaniuk, Eufemia Czubak 70L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2070/pages/PL_1_301_70_0001.htm
10 8 1837 Kulczyny Michalina Gutkowska Kulczynki Ignacy Honorata Goliszewska Julian Markiewicz i Katarzyna Zielińska wdowa 178-3-108 241V 63 473 Ż DM
25 12 1837 Zasław św. Jana Ewa Markiewicz par. Zasław św. Jana Teodor Marianna Błażejewska Jan Michnicki i Franciszka Aleksandrowicz 178-3-108 11V 63 Ż 24 DM
19 3 1837 Krzemieniec Józefa Gryszpińska Marcelina Antoni Marianna Stepaniuk Jan Jakubowicz i Magdalena Markiewicz 426-1-11 10V 39 T/FS 147 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F85?i=146&cat=300453
5 1 1837 Starokonstantynów Karolina Michałowska Skowródki Jan Helena Sumowska Józef Albertowicz i Lucyna Lerua ż. Wincentego, asyst. Jan Brześniowiecki i Honorata Markiewicz ż. Aleksandra 178-3-108 179V 5 Ż 351 DM
6 2 1837 Starokonstantynów Honorata Tarczyńska Starokonstantynów Serafin Aniela Wiszniewska Eliasz Koszyński i Honorata Markiewicz ż. Aleksandra, asyst. Stefan Maciejewski i Szurakiewiczowa wdowa 178-3-108 181V 20 Ż 355 DM
8 3 1837 Starokonstantynów Józef Lewicki Motrunki Jan Domicela Markiewicz Jan Reszniewiecki i Róża Paradowska ż. Feliksa, asyst. Wincenty Lerua i Magdalena Lewicka ż. Stefana 178-3-108 183R 35 Ż 358 DM
18 9 1837 Starokonstantynów Tekla Ciszkowska Skowródki Bronisław Ludwik Józefa Kaniowska Grzegorz Markiewicz i Anastazja [...] ż. Jana, asyst. Michał Żurakowski i Elżbieta Terlecka ż. Feliksa 178-3-108 192V 111 Ż 377 DM
17 6 1837 Miropol Petronela Ostrowska Ludwikówka Józef Marianna Korejwa Paweł Witkowski i Teresa Markiewicz 245-1-11 227R 40 R 225 DM
14 10 1837 Miropol Kalikst Kuczyński Polanki Antoni Katarzyna Sobolewska Paweł Witkowski i Franciszka Markiewicz 245-1-11 231R 72 R 229 DM
17 12 1837 Miropol Gracjan Ostrowski Ludwikówka Jan Salomea Jankowska Grzegorz Kuczyński i Franciszka Markiewicz 245-1-11 232V 84 R 231 DM
19 7 1837 Dubno Paulina Gawrońska Dubno Franciszek Prakseda Józef Muss i Justyna Markiewicz ż. Daniela, asyst. Wincenty Rutkowski i Marianna Markiewicz wdowa 823 164R 49 AGAD 172 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0172.htm
30 10 1838 Kuniów Zygmunt Marceli Naynowski Dołocze Alojzy Karolina Markiewicz Karol Jabłonowski, Aleksandra Barska 84 R 81 ZP 0
20 11 1838 Bucyń Julianna Sapieha Piaseczno Jakub Wiktoria Markiewicz Jan Korsak, Justyna Markiewicz 31 5 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2031/pages/PL_1_436_31_0003.htm
18 10 1838 Lachowce Łukasz Ciecierski Hulowce Rajmund Wiktoria Mirecka Jan Eysmont, Józefa Markiewicz ż. Szymona 171-1-11 103 V 58 R ZP 315
23 4 1838 Bazalia f. Tereszki Izydor Markiewicz Wolica Wąsowicza Wincenty Agnieszka Bilska ur. Ignacy Dąbrowski i ur. Katarzyna Swiadkowska [Sniatkowska] 170-3-110 254R 19 Ż DM
5 5 1838 Zasław św. Józefa Kajetan Markiewicz Zasław IN Marianna Markiewicz Antoni Ancypowski i Agnieszka Rucińska ż. Józefa 170-3-110 55R 50 Ż 106 DM
7 12 1838 Zasław św. Józefa Mikołaj Olszewski Zasław Majdan Antoni Karolina Markiewicz Apolinary Zatorski kawaler i Tekla Kamińska panna 170-3-110 68V 105 Ż 133 DM
9 2 1838 Kotelnia Leon Wyhowski Mińkowce Stefan Anna Markiewicz Augustyn Mińkiewicz i Aleksandra Kostecka ż. Pawła, asyst. Franciszek Korzeniowski i Anna Sokołowska panna 178-3-6 154R 16 Ż 296 DM
28 3 1838 Kotelnia Jan Markiewicz Mińkowce Augustyn Katarzyna Kłapiszewska Franciszek Markiewicz i Anna Wyhowska ż. Stefana 178-3-6 155V 30 Ż 299 DM
17 4 1838 Kotelnia Jan Dygórka (Degórka) Mińkowce Adam Konstancja Kostka Jan Kłapiszewski i Ewa Markiewicz ż. Franciszka, asyst. Jakub Dworecki i Anna Sakłakowska panna 178-3-6 156V 37 Ż 301 DM
11 5 1838 Kotelnia Zofia Nowaczewska Gardyszówka Bazyli Marianna Pstrągowska Dionizy Chmielowski i Marcjanna Markiewicz ż. Teodora, asyst. Tadeusz Pstrągowski i Anna Pstrągowska ż. Tomasza 178-3-6 156V 39 Ż 301 DM
30 11 1838 Kotelnia Łucja Kostecka Mińkowce Paweł Aleksandra Suska Augustyn Markiewicz i Marianna Leopoldynowa wdowa 178-3-6 162V 86 Ż 313 DM
23 3 1838 Międzyrzec Paweł Czernieski [Czernioski] Charaług Łukasz Marianna Karol Markiewicz wd. Tekla Sokołowska męż. 171-1-11 252R 8 R AS
19 7 1838 Międzyrzec Wincenty Apolinary Chodakowski Daniczów Wincenty Magdalena Milewska Karol Markiewicz wd. Katarzyna Babińska wd. 171-1-11 255V 28 R AS
23 7 1838 Międzyrzec Stanisław Modest Ludomir Markiewicz Daniczów Hieronim Anna Prawosudowicz Ludwik Pawsza,Konstan cja Pawszanka panna. As.Ignacy ...zaboski, Tekla Łukaszewiczówna 171-1-11 255V 30 R AS
27 1 1838 Miropol Jan Chryzostom Czarnecki Ludwikówka Kacper Domicela Jabłońska Antoni Kuczyński i Franciszka Markiewicz ż. Jana 245-1-12 149V 4 R 151 ES
1 3 1838 Miropol Albin Wasilewski Polanki Jan Anna Czarnecka Antoni Kuczyński i Franciszka Markiewicza ż. Jana 245-1-12 151R 16 R 152 ES
3 5 1838 Miropol Jakub Markiewicz Polanki Stanisław Teresa Targońska Antoni Kuczyński i Franciszka Markiewicz z Popławskich ż. Jana 245-1-12 152R 27 R 153 ES
11 6 1838 Miropol Małgorzata Jankowska Ludwikówka Gabriel Apolonia Guzowska Grzegorz Czarnecki i Franciszka Markiewicz 245-1-12 152V 31 R 154 ES
23 6 1838 Miropol Karolina Kuczyńska Polanki Grzegorz Brygida Popławska Franciszek Markiewicz i Franciszka Markiewicz z Popławskich ż. Jana 245-1-12 153V 36 R 155 ES
28 3 1838 Korzec Antoni Wariuk Kamionka Suchowolska NN Wiktoria Malicka s. nieślubny wdowy, Franciszek Markiewicz i Małgorzata Karasiewicz ż. Łukasza 245-1-12 65V 45 R 67 DM
16 7 1838 Korzec Anna Tyszecka Kamionka Suchowolska Maciej Elżbieta Chilińska Franciszek Markiewicz i Wiktoria Korzeniowska zamężna 245-1-12 71V 83 R 73 DM
12 11 1838 Korzec Stanisław Kostka Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska Michał Rudkowski i Anna Korzeniowska ż. Stefana 245-1-12 77V 119 R 79 DM 0
6 2 1839 Kuniów Kazimierz Nawrocki Siekierzyńce Dominik Tekla Markiewicz 879 49 V 8 0
15 6 1839 Kuniów Antoni Markiewicz Maciej Anna Sadło 879 52 V 35 0
22 10 1839 Kuniów Karolina Markiewicz Korytno Feliks Marianna Wolska 879 54 R 48 0
1 12 1839 Korzec Katarzyna Karasiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Franciszka Lublińska Wawrzyniec Czekalski, Agnieszka Markiewicz 871 106 2 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0057.htm
12 4 1839 Ołyka Józefa Popławska Moszczanica Władysław Sabina Laskowska w. ż. Michał Teodorowicz, Tekla Markiewicz ż. Nicyfora 825 147 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0154.htm
20 6 1839 Młynów Marian Tytus Michałowski Murawica Wincenty Julia Krzemińska Jan Markiewicz Kapitan b. Wojsk Pols., Tekla Szczeniawska b. Prezes. Podols., Bo 825 170V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0178.htm
16 12 1839 Klewań Euzebiusz Antoni Markiewicz Hruszwica Piotr Karolina Makowska 879 132 V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0134.htm
31 1 1839 Miropol Piotr Markiewicz Polanki Jan Franciszka Popławska Gabriel Jankowski i Magdalena Witkowska 178-51-433 183aR 8 Ż 193 DM
2 8 1839 Miropol Dominik Łabędzki Miropol Antoni Apolonia Markiewicz Karol Jahałkowski i Marianna Terlecka 178-51-433 188R 49 Ż 198 DM 0
18 10 1839 Miropol Feliks Ostrowski Ludwikówka Józef Marianna Korejwa Stanisław Markiewicz i Franciszka Markiewicz z Popławskich ż. Jana 178-51-433 190V 69 Ż 201 DM
1 11 1839 Miropol Tekla Kuczyńska Polanki Antoni Katarzyna Sobolewska Paweł Witkowski i Franciszka Markiewicz ż. Jana 178-51-433 191R 72 Ż 201 DM
10 2 1839 Korzec Łucja Kuklinowska Majdan Kropiwnia Antoni Helena Rakowska Franciszek Markiewicz żonaty, Wiktoria Czekalska żona Wawrzyńca 178-51-433 60V 22 Ż 65
5 4 1839 Korzec Wincenty Zaworski Balarka Myszakowa Tomasz Agnieszka Markiewicz Grzegorz Niżyński żonaty, Barbara Chorążyczewska żona Marcina 178-51-433 64V 45 Ż 69
10 7 1839 Korzec Elżbieta Borowska Kamionka Suchowolska Onufry Honorata Karasiewicz Łukasz Karasiński żonaty, Agnieszka Markiewicz żona Tomasza 178-51-433 70V 83 Ż 75
8 4 1839 Zasław św. Józefa Wojciech Bajer Sławuta Augustyn Kazimiera Markiewicz Franciszek Wojnarowski, Marianna Wereszczyńska 178-3-112 52R 38 Ż 100 RG
31 5 1840 Kazimierka Ludwik Hołubecki Karaczun Stanisław Anna Markiewicz Jakub Burzyński, Marianna Burzyńska ż. Pawla 880 201 V - 202 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0220.htm
19 1 1840 Białozórka Marianna Szumowska Szuszkowce Grzegorz Konstancja Markiewicz Bazyli Sławiński, Tekla Repnik ż. Pawła 871 657 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0349.htm
18 9 1840 Bucyń Nikodem Sapieha Piaseczno Jakub Wiktoria Markiewicz 33 3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2033/pages/PL_1_436_33_0002.htm
27 7 1840 Ostróg Jakub Piątkowski Ostróg Jan Marianna Markiewicz ur. Grzegorz Markiewicz, Magdalena Milewska 880 8 V 72 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0010.htm
29 7 1840 Iwanków Anna Markiewicz Rudnia Lewkowska Tomasz Helena Tomasz Panczyk, Eudoksja Lisowska, chrz. 1.09.1840 178-51-456 11V 21 Ż BS 25
23 7 1840 Rozważów Józef Golczewski Huta Chaniowska Benedykt Anastazja Szkowrońska Roman Markiewicz, Teresa Oborska, mężatka, chrz. 24.07.1840 178-51-456 22V 12 Ż 55 BS
16 8 1840 Cudnów Apolonia Dolińska Cudnów Mikołaj Marianna Piątkowska Franciszek Sługocki i Magdalena Kapen wdowa, asyst. Tomasz Dublan i Regina Sługocka ż. Franciszka, Jan Markiewicz i Barbara Sługocka ż. Antoniego 569-1-63 14V 130 Ż DM
26 4 1840 Kotelnia Szymon Markiewicz Mińkowce Augustyn Katarzyna Kłapiszewska Michał Miłkowski i Marianna Karłowicz ż. Eliasza 178-3-9 166R 18 Ż 330 DM
28 10 1840 Kotelnia Domicela Markiewicz Mińkowce Jan Marcjanna Podfilipska Dominik Kostecki i Petronela Hermanowicz ż. Grzegorza 178-3-9 170V 51 Ż 339 DM
17 11 1840 Miropol Stanisław Markiewicz Polanki Stanisław Teresa Targoni Grzegorz Kuczyński i Katarzyna Kuczyńska ż. Antoniego 871 319 70 AGAD 165 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0165.htm
15 10 1840 Dubno Franciszek Raczkowski Dubno Ignacy Marianna Kurlakowska [Królikowska] Maciej Baulinger i Marianna Markiewicz ż. Jana 826 147V 64 AGAD 149 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0149.htm
31 1 1841 Szumsk Petronela Dorota Markiewicz Kordyszów Zenon Aniela Jackowska 872 531 9
13 5 1841 Miropol Bonifacy Jankowski Ludwikówka Gabriel Apolonia Guzowska [...] i Franciszka Markiewicz 872 364 43 AGAD 193 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0193.htm
20 3 1841 Miropol Józef Jaworski Ludwikówka Teodor Honorata Kuriata Grzegorz Kuczyński i Franciszka Markiewicz 872 361 26 AGAD 191 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0191.htm
10 2 1841 Miropol Ewa Markiewicz Antonówka Jan Franciszka Popławska Mikołaj Mielnicki i Apolonia Jankowska ż. Gabriela 872 358 16 AGAD 190 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0190.htm
23 4 1841 Ostróg Kaliksta Markiewicz Sadki NN Karolina R 5 V 42 0
14 1 1841 Tajkury Paulina Najkowska Zdołbica Alojzy Karolina Markiewicz ur. Aleksander Czajkowski kawaler, Tekla z Kniażyńskich Rewinowicz ż. Jana, as. Franciszek Beller kawaler, Agnieszka Wolańska wdowa 171-1-12 42R 2 R DW 548
12 3 1841 Kołki Stanisław Cymbaluk Chrask Kaietan Wiktoria Zakrzewska Romuald Markiewicz, Grażyna Dziejówna - "p"; as: Leon Samborski, Petronela Biels 827 85a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0087.htm
10 11 1841 Młynów Michał Bojarski Młynów Wincenty Justyna Jan Markiewicz Kapitan Wojsk Pols., Helena Czajkowska 827 171V 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0175.htm
10 11 1841 Młynów Marianna Bojarska Młynów Wincenty Justyna Jan Markiewicz Kapitan Wojsk Pols., Helena Czajkowska 827 172R 31 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0175.htm
2 7 1841 Międzyrzec Józef Kalasanty Chodakowski Daniczów Wincenty Magdalena Milewska Bazyli Świdiński,Anna Markiewiczowa.Asyst. Karol Markiewicz wd. Katarzyna Babińska wd. 171-1-12 244V 15 R AS
12 2 1841 Klewań Piotr Kazimierz Markiewicz Hruszwica Piotr Karolina Makoska [Makowska] Stanisław Górski, Anna Dunin.As.Stefan Selnicki Tekla Gojżeska wd. 171-1-12 135V 7 R 138 AS
6 9 1841 Miropol Rozalia Popławska Polanki Franciszek Marianna Pulikowska Grzegorz Kuczyński i Franciszka Markiewicz ż. Jana 872 368 59 AGAD 195 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0195.htm
1 8 1842 Tajkury Stefan Markiewicz Nowostawce Marcin Marianna Zabłocka 881 63 V 12 0
12 2 1842 Równe Faustyn Weksman Równe Jakub Teofila Markiewicz 881 134 R 6 0
21 4 1842 Korzec Marianna Markiewicz Kamionka Suchowolska Szymon Wiktoria Malicka 873 130 55 AGAD PW
18 3 1842 Sielec Franciszek Duchnowski Biskupicze Ruskie Antoni Klara Markiewicz 574 2 8
14 2 1842 Borszczów Zofia Bajfrak Borszczów 151 Ignacy Teresa Markiewicz 67L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2067/pages/PL_1_301_67_0002.htm
16 12 1842 Młynów Adelajda Lucja Perczyńska Młynów Franciszek Rozalia Szteyner Jan Markiewicz Kpt. B. Wojsk Pols., Wanda Hr. Ossolińska, Stanisław Czajkowski, 828 43V 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0046.htm
1 3 1842 Ostróg Dorota Piątkowska Ostróg Jan Marianna Markiewicz 881 5 V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0007.htm
27 3 1842 Miropol Helena Wańkiewicz Bubno Jan Marianna Raczkowska Jakub Dobiński i Ewa Winogrodzka ż. Jana, asyst. Karol Berezowski i Magdalena Markiewicz ż. Karola 873 385 17 AGAD 199 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0199.htm
9 8 1842 Miropol Domicela Ostrowska Ludwikówka Józef Marianna Korejwa Stanisław Markiewicz i Magdalena Witkowska ż. Pawła 873 393 42 AGAD 204 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0204.htm
29 12 1842 Miropol Adam Wasylewski Polanki Jan Anna Czarnecka Stanisław Markiewicz i Aleksandra Pulikowska ż. Stanisława 873 404 74 AGAD 209 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0209.htm
5 11 1842 Zasław św. Józefa Eleonora Jakubowska Minkowce Klemens Franciszka Markiewicz Paweł Nieckier, Julia Mile[...] 178-51-485 44R-44V 82 Ż 46-47 RG
30 1 1842 Berezne Martyna Jaworska Koziarnik Tomasz Agnieszka Markiewicz 881 269 V 4 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0276.htm
22 2 1842 Zasław św. Jana Feliks Błażejewski Zasław NN Marianna Błażejewska Józef Jankowski, Marianna Markiewicz 178-51-485 2R 7 Ż 4 RG
14 5 1842 Zasław św. Jana Stanisław Jakub Zasław NN Julianna Jakubówna Wojciech Polakow, Marianna Markiewicz 178-51-485 4V 23 Ż 7 RG
17 5 1842 Zasław św. Jana Stanisław Michnicki Bilczyn Jan Marianna Kamińska Michał Marecki, Marcjanna Markiewicz 178-51-485 5R 26 Ż 7 RG 0
13 6 1842 Zasław św. Jana Antonina Kolińska Soszne Stefan Aniela Markiewicz Wojciech Kamiński, Marianna Pankowska 178-51-485 5V 29 Ż 8 RG
29 11 1842 Zasław św. Jana Marianna Rajsz Zasław NN Katarzyna Rajszówna Michał Karpow, Marianna Markiewicz 178-51-485 9V 52 Ż 12 RG
25 10 1843 Korzec Karol Markewicz Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska 874 214 139 PW 0
22 3 1843 Szumsk Aleksandra Karolina Markiewicz Bołożówka Zenon Aniela Jackowska Leon Pasalski, Zofia Domiankowska wdowa 874 729 45 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0368.htm
26 12 1843 Łuck Szczepan Markiewicz Łuck Franciszek Katarzyna Okoronkiewicz szl. Leonard Wiszniewski, Petronela Olifirówna panna 380 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20380/pages/PL_1_436_380_0001.htm
17 2 1843 Miropol Konstancja Ostrowska Ludwikówka Jan Salomea Jankowska Paweł Witkowski i Franciszka Markiewicz ż. Jana 874 348 10 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0178.htm
28 4 1843 Miropol Piotr Markiewicz Polanki Stanisław Teresa Targońska Paweł Witkowski i Katarzyna Kuczyńska ż. Antoniego 874 357 39 AGAD 182 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0182.htm
13 5 1843 Miropol Antonina Jaworska Ludwikówka Teodor Dorota Kuriata Grzegorz Kuczyński i Franciszka Markiewicz ż. Jana 874 360 47 AGAD 184 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0184.htm
17 6 1843 Miropol Antonina Popławska Polanki Eliasz Anna Sobolewska Stanisław Markiewicz i Krystyna Czarnecka ż. Marcina 874 362 54 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0185.htm
23 6 1843 Miropol Joanna Markiewicz Polanki Jan Franciszka Popławska Stanisław Markiewicz i Magdalena Witkowska ż. Pawła 874 364 60 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0186.htm
24 12 1843 Miropol Adam Przewłocki Polanki Antoni Marianna Szymanowska Stanisław Markiewicz i Franciszka Markiewicz ż. Jana 874 382 114 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0195.htm
21 11 1843 Zasław św. Józefa Marianna, Eleonora Olszewska Zasław Nowe Miasto Antoni Karolina Markiewicz Bazyli Borkowski, Urszula Umińska 178-51-510 48R 94 Ż 51 RG
1 5 1843 Zasław św. Jana Józefa Kozłowska Zasław NN Helena NN Jan Morozowski, Marianna Markiewicz 178-51-510 4R 20 Ż 7 RG
4 4 1844 Korzec Wincenty Markiewicz Kamionka Suchowolska Szymon Wiktoria Malicka 875 144 51 PW 0
25 12 1844 Sielec Adam Ziubrzycki Sielec NN Józefa Markiewicz 577 3 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0002.htm
26 12 1844 Ostróg Helena Torczyńska Ostróg Stefan Marianna Feliks Kunicki, Marianna Markiewicz ż. Grzegorza 883 14 R 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0017.htm
17 1 1844 Ostróg Aleksander Piątkowski Ostróg Jan Marianna Markiewicz 883 3 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0004.htm
1 4 1844 Lachowce Franciszka Wiercińska Załuże Piotr Józefa Turzańska ur. Augustyn Skibicki, Marianna Markiewicz ż. Feliksa 883 87 V 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0091.htm
11 5 1844 Lachowce Jan Baranowicz Załuże Aleksander Marianna Markiewicz Jan Baranowicz, Tekla Popławska wdowa 883 89 R 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0092.htm
19 1 1844 Sielec Leontyna Giergielewicz Sielec Bazyli Franciszka Wojtowicka prac. Stanisław Skibicki, Marianna Markiewicz panna 576 1 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0001.htm
12 3 1844 Miropol Franciszek Kuczyński Polanki Antoni Katarzyna Sobolewska Wojciech Domalewski i Markiewicz ż. Jana 875 326 10 AGAD 167 DW, DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0167.htm
24 4 1844 Miropol Marcin Łabęski [Łabędzki] Miropol Antoni Apolonia Markiewicz Karol Jahołkowski i Katarzyna Trojanowska, asyst. Paweł Gajewski i Longina Jahołkowska ż. Karola 875 332 29 AGAD 170 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0170.htm
26 12 1844 Miropol Jan Przewłocki Polanki Antoni Marianna Szymańska Andrzej Kurzyński i Franciszka Markiewicz ż. Jana 875 350 83 AGAD 179 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0179.htm
28 4 1845 Kuniów Katarzyna Markiewicz Korytno Feliks Marianna Wolska 884 98 V 36 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0102.htm
19 3 1845 Sielec Kunegunda Józefa Duchnowska Biskupicze Ruskie Antoni Klara Markiewicz 577 5 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0003.htm
26 12 1845 Dąbrowica Maryanna Markiewicz Łutyń Piotr Julianna Tank Jakub Komma, Justyna Kiedałowa; ch: 02.01.1846. 832 113 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0120.htm
6 6 1845 Tarnawica Polna Anna Marciniuk Hostów 109 Stanisław Julianna Markiewicz 1889L 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201889/pages/1_301_0_0_1889_0003.htm
12 12 1845 Tarnawica Polna Augustyn Maksylewicz Hostów 104 Wojciech Katarzyna Saganowska Paweł Markiewicz, Helena Fednik ż. Dymitra 301-1889 2 AGAD DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201889/pages/1_301_0_0_1889_0004.htm
8 1 1845 Stawiszcze Seweryna Stebelska Janiszówka wielm. Seweryn Joanna Markiewicz chrzest 25.02, wielm. Józef Pawliński, wielm. Teresa Wojnarowska pułkownikowa 685-2-1020 3r 9 Ch 5 KP2
11 5 1845 Równe Florentyna Woksman Równe Jakub Teofila Markiewicz Paweł Piekarski kawaler i Marianna Sebastianowicz 884 144R 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0148.htm
1 10 1845 Berezdów Antoni Bieńkowski Bronniki Mikołaj Paulina Markiewicz Antoni Kowaliński i Elżbieta Wińska wdowa, asyst. Andrzej Kuczyński i Brygida Lipska panna 876 399 61 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0215.htm
20 1 1845 Uszomierz Antoni Karpowicz Buda Złobycka Grzegorz Prakseda Drapiej Piotr Baszyński i Agnieszka Markiewicz ż. Grzegorza 178-3-12 414R 12 Ż 809 DM
18 5 1845 Kulczyny Feliksa Proczkowska Krasiłów Feliks Karolina Markiewicz Kajetan Kuczalski i Anna Gadębska ż. Marcina 178-3-113 368R 40 Ż 710 DM 0
6 3 1845 Kotelnia Kazimierz Markiewicz Mińkowce Franciszek Ewa Hermanowicz Seweryn Sawicki i Marianna Hermanowicz ż. Macieja 178-3-12 261R 24 Ż 517 DM
20 7 1845 Kotelnia Jan Berezowski Mińkowce Teodor Aniela Markiewicz Jan Jurkiewicz i Ewa Sawicka ż. Seweryna 178-3-12 263V 43 Ż 522 DM
20 7 1845 Kotelnia Wincenty Berezowski Mińkowce Teodor Aniela Markiewicz Adam Degórka i Anna Kostecka panna 178-3-12 263V 44 Ż 522 DM
2 9 1845 Kotelnia Rozalia Wyhowska Wołosów Stefan Anna Markiewicz Michał Miłkowski i Marianna Hermanowicz ż. Macieja 178-3-12 265R 57 Ż 525 DM
23 8 1845 Kuniów Józef Baranowicz Korytno Aleksander Marianna Markiewicz 884 100 R 54 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0103.htm
19 3 1846 Korzec Józefa Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska 877 139 49 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0076.htm
23 11 1846 Korzec Cecylia Markewicz Markiewicz Kamionka Suchowolska Szymon Wiktoria Malicka 877 159 110 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0086.htm
14 6 1846 Kuniów Zofia Markiewicz Korytne Tomasz Julianna Wolska Grzegorz Markiewicz, Marianna Markiewicz ż. Feliksa 885 84 32 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0085.htm
11 12 1846 Kuniów Józef Piątkowski Korytne Jan Anastazja Markiewicz Tomasz Markiewicz, Dorota Ordy 885 89 76 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0090.htm
5 9 1846 Ostróg Jan Kokorski Dorohoszcza Mikołaj Marianna NN Ur. Grzegorz Markiewicz, Tekla Głowacka żona Jędrzeja 885 14V 79 AGAD MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0016.htm
8 11 1846 Ostróg Michał Wojciechowski Dorohoszcza Adam Anna Szwolińska Ur. Grzegorz Markiewicz, Józefa Krąberk 885 19V 111 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0021.htm
5 4 1846 Berezne Gabriel Jaworski Koziarnik Tomasz Agnieszka Markiewicz Michał Kuriata żonaty i Paulina Bagińska ż. Gabriela 885 220V 12 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0231.htm
12 11 1846 Międzyrzec Elżbieta Pilecka Rusywel Jędrzej Barbara Zenon Markiewicz, Marianna Gurska wd.As. Adolf Gurski,Aniela Mackiewiczowa 885 264R 33 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0274.htm
3 9 1846 Starokonstantynów Róża Tarczyńska Starokonstantynów Jan Aniela Wiszniewska Józef Pawłowski i Honorata Markiewicz ż. Aleksandra 178-3-114 16V 122 Ż 33 DM
1 12 1846 Klewań Łazarz Skowroński Hruszwica Stanisław Agrypina Piotr Markiewicz, Marianna Rawa żona Michała 885 143R 29 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0145.htm
20 1 1846 Miropol Agnieszka Witkowska Ludwikówka Leon Magdalena Kuczyńska Franciszek Jankowski i Teresa Markiewicz ż. Stanisława 877 293 3 AGAD 157 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0157.htm
9 7 1846 Miropol Elżbieta Szumska Zielone Stójło Piotr Franciszka Czarnecka Grzegorz Kuczyński i Katarzyna Markiewicz panna 877 307 44 AGAD 164 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0164.htm
7 10 1846 Miropol Marianna Czarnecka Ludwikówka Marcin Justyna Kamińska Wojciech Domalewski i Franciszka Markiewicz ż. Jana 877 313 63 AGAD 167 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0167.htm
10 10 1846 Miropol Ludwika Dobrowolska Polanki Michał Marianna Zalewska Jan Markiewicz i Krystyna Sankiewicz ż. Jędrzeja 877 314 64 AGAD 168 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0168.htm
28 4 1847 Kulczyny Józefa Medwedowska Salicha Mała Stefan Katarzyna Markiewicz Józef Ostrowski i Tekla Czyż ż. Mikołaja 178-3-116 395R 37 Ż 776 DM
19 3 1847 Kulczyny Franciszka Proczkowska Krasiłów Feliks Karolina Markiewicz Józef Werengowski i Julia Barańska ż. Leona 178-3-116 393V 22 Ż 773 DM
8 2 1847 Ostróg Stanisław Ruciński Czerniwody Franciszek Marianna Krasucka Antoni Markiewicz i Józefa Baszyńska ż. Bazylego 171-1-13 4R 19 R DM
21 2 1847 Ostróg Magdalena Piątkowska Ostróg Jan Marianna Markiewicz Jan Gawiński i Magdalena Milecka ż. Grzegorza 171-1-13 4V 21 R DM
11 10 1847 Ostróg Anna Kokorska Dorohoszcza Mikołaj Marianna NN Grzegorz Markiewicz i Agnieszka Domańska ż. Józefa 171-1-13 18V 104 R DM
24 12 1847 Ostróg Szczepan Wojciechowski Dorohoszcza Adam Anna Czwalińska Grzegorz Markiewicz i Marcjanna Krąberk ż. Franciszka 171-1-13 22R 127 R DM
30 1 1847 Iwanków Agata Markiewicz Rudnia Lewkowska Konstanty Prakseda Benedykt Panczyk, Helena Szatyłowa, chrz. 31.01.1847 178-51-548 118R 3 Ż BS 243
4 12 1847 Rozważów Barbara Oborska Oliwa Bazyli Marianna Tuszyńska Walenty Pióro, Aleksandra Markiewicz, panna, chrz. 6.12.1847 178-51-548 126V 23 Ż BS 260
28 6 1847 Chabno Helena Kostra Kowszyłówka Marcin Apolonia Markiewicz Jan Raczuszowski, Teodora Bokęz, chrz. 30.06.1847 178-51-548 131V 32 Ż BS 270
23 7 1847 Chabno Franciszek Markiewicz Kowszyłówka Konstanty Regina Kostro Ignacy Adamenn, Domicella Jasińska, chrz. 25.07.1847 178-51-548 131V 34 Ż 270 BS
11 10 1847 Kuniów Ludwik Samułowicz Dryżaki Antoni Marianna Stupnicka Jan Wolski, Agnieszka Markiewiczowa ż. Zachariasza 171-1-13 75V 60 R 865 DW
7 9 1847 Kotelnia Jan Kamiński Mińkowce Klemens Marianna Bielińska Stefan Siomaszko i Ewa Markiewicz ż. Franciszka 178-3-19 277V 51 Ż 550 DM
1 1 1847 Starokonstantynów Seweryn Krotowski Irszyki Szczepan Marianna Wróblewska Wojciech Markiewicz i Apolonia Sobotowicz 178-3-116 160R 1 Ż 318 DM
31 3 1847 Starokonstantynów Marianna Markiewicz Starokonstantynów Jan Anna Gajewska Szymon Karpiński i Katarzyna Gajewska ż. Karola 178-3-116 163V 30 Ż 325 DM
22 7 1847 Starokonstantynów Aleksandra Markiewicz Starokonstantynów Jan Barbara Celińska Piotr Czajkowski i Apolonia Ostrożyńska ż. Karola 178-3-116 168V 74 Ż 335 DM
22 10 1847 Starokonstantynów Joanna Siedlecka Starokonstantynów Jan Brygida Różycka Wojciech Markiewicz i Apolonia Sobotowicz wdowa 178-3-116 172V 108 Ż 343 DM
25 1 1847 Klewań Paulina Kamińska Hruszwica Stanisław Petronela Dudzińska Piotr Markiewicz, Aniela Kotowiczówna 171-1-13 148V 8 R 153 AS
19 4 1848 Kuniów Teofila Markiewicz Korytno Feliks Marianna Wolska R 70 V 16 0
5 7 1848 Ostróg Wawrzyniec Piątkowski Ostróg Jan Marianna Markiewicz Jan Majdański i Magdalena Zabłocka panna 171-1-14 13R 73 R DM
4 3 1848 Równe Kazimierz Stefan Woksaman Równe Jakub Teofila Markiewicz dopeł.chrz. 2.09.1848, as. Erazm Trembecki i Karolina Sołomkin, Antoni Mirowski i Anna Kostecka 171-1-14 152V 19 R DM
15 9 1848 Berezne Władysław Jaworski Koziarnik Tomasz Agnieszka Markiewicz Jan Rudnicki i Anna Rudnicka ż. Jana 171-1-14 292R 23 R Na
28 1 1848 Lachowce Piotr Baranowicz Załuże Aleksander Marianna Markiewicz Jan Baranowicz i Anastazja Piątkiewicz ż. Jana 171-1-14 113V 8 R DM
30 3 1848 Annopol Julia Markiewicz Annopol Zenon Aniela Jackowska Wlm. Józef Osowiecki,żona Jana Wierbowskiego, Jan Zawojski, Paulina Wierbowska panna 171-1-14 92V 16 R 1188 DW
26 3 1848 Aleksandria Marianna Kowaleski Sołomka Michał Helena Markiewicz Mikołaj Jurzymowski i Teofila Michałowska panna 171-1-14 230V 8 R 227 DM
4 3 1848 Berezdów Franciszka Bieńkowska Bronniki Mikołaj Paulina Markiewicz Jędrzej Kuczyński i Elżbieta Wińska wdowa 17-1-19 3V 16 Ch 7 DM
5 4 1848 Korzec Wincenty Ferreriusz Bagiński Kamionka Suchowolska Jan Apolonia Łabędzka Łukasz Karasiewicz i Agnieszka Markiewicz ż. Franciszka, chrzest 2 maja 1850 r. 171-1-16 408v-409r 56 R Na
21 7 1848 Bazalia Magdalena Tymanowska Wolica Wąsowicza Jan Karolina Lipska Józef Fijałkowski i Marianna Markiewicz 178-3-117 300V 72 Ż 589 DM
2 1 1848 Bazalia f. Tereszki Ewa Kapustyńska Klitna Wielka IN Joanna c. wdowy, Feliks Markiewicz i Honorata Telczyńska 178-3-117 309R 1 Ż 606 DM
2 1 1848 Bazalia f. Tereszki Ewa Kapustyńska Klitna Wielka IN Joanna c. wdowy, Feliks Markiewicz i Honorata Telczyńska 178-3-118 309R 2 Ż 607 DM
24 3 1848 Bazalia f. Tereszki Aniela Markiewicz Wolica Wąsowicza Feliks Marianna Ostrowska Józef Ładziński i Honorata Telczyńska 178-3-117 310V 14 Ż 609 DM
21 9 1848 Bazalia f. Tereszki Eustachy Kuczalski Czernelówka Bartłomiej Zofia Markiewicz Tomasz Kulpiński i Salomea Wierzbicka 178-3-117 313R 31 Ż 614 DM
1 12 1848 Bazalia f. Tereszki Waleria Dąbrowska Wolica Wąsowicza Gabriel Barbara Pawłowska Walenty Markiewicz i Salomea Ładzińska 178-3-117 314V 44 Ż 617 DM
18 12 1848 Korzec Tomasz Markiewicz Kamionka Suchowolska Szymon Wiktoria Malicka Franciszek Malicki i Teresa Bagińska ż. Piotra 245-1-14 424R 143 R 821 DM
1 8 1849 Starokonstantynów Dominika Jahołkowska Starokonstantynów NN Emilia 1-dw, Andrzej Krzywiński, Honorata Markiewicz wdowa 178-3-118 14V-15R 70 Ż
12 11 1849 Starokonstantynów Tekla Markiewicz Starokonstantynów Jan Aniela Gajewska 178-3-118 23V-24R 112 Ż DW
20 12 1849 Lachowce Wiktoria Baranowicz Załuże Aleksander Marianna Markiewicz Grzegorz Markiewicz i Marianna Markiewicz ż. Jana 171-1-15 160V-161R 76 R DM
7 1 1849 Bazalia f. Tereszki Honorata Ogiboska Wolica Wąsowiczowa NN Marianna szl. Bazyli Kotowicz, Marianna Markiewicz 178-3-118 109V-110R 3 Ż DW 208
21 2 1849 Bazalia f. Tereszki Rajmund Teleżyński Wolica Wąsowiczowa Stefan Honorata Ostrowska szl. Wincenty Markiewicz, Marianna Bujalska 178-3-118 111V-112R 11 Ż DW 212
26 3 1849 Bazalia f. Tereszki Aniela Czerniawska Wolica Wąsowiczowa Kazimierz Domicela Śniatkowska 1-dw. Wincenty Markiewicz, Karolina Tymanowska 178-3-118 112V-113R 17 Ż DW 214
17 2 1849 Krzemieniec Marianna Bindas Lisznia Andrzej Marcela Markiewicz Karol Jaszczuk i Eufemia Kuźmicz ż. Pawła 426-1-23 6V-7R 18 T/FS 846 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQPM?i=845&cat=300453
30 8 1849 Ostróg Rozalia Rafałowska Dorohoszcza Karol Franciszka Kromberk Grzegorz Markiewicz i Józefa Brzostowska ż. Karola 171-1-15 20V-21R 74 R 23 DM
5 8 1849 Kuniów Marianna Witkowska Iliaszówka Antoni Julianna Popiel Melchior Witkowski i Agnieszka Markiewicz ż. Zachariasza 171-1-15 92V-93R 51 R 95 DM
23 12 1849 Klewań Janina Witanowska Hruszwica Ignacy Maria Berezowska chrzest 7.05.1850, Piotr Markiewicz i Domicela Górska mężatka 171-1-16 517V-518R 9 R 532 BW
20 1 1849 Korzec Agnieszka Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska Grzegorz Bagiński i Marianna Korzeniowska ż. Stefana 245-1-15 421V-423R 8 R 575 DM
14 8 1850 Starokonstantynów Tekla Zakrzewska Starokonstantynów NN Marianna szl. Stefan Bielski, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-119 19V-20R 89 Ż 38 DW
2 11 1850 Starokonstantynów Salomea Markiewicz Skowródki Grzegorz Anna Tarnawska 1-dw. Ignacy Głowacki, Ludwika Stefańska ż. Dominika 178-3-119 26V-27R 121 Ż 52 DW
2 11 1850 Starokonstantynów Elżbieta Markiewicz Skowródki Grzegorz Anna Tarnawska 1-dw. Feliks Andruszkiewicz, szl. Elżbieta Terlecka z. Feliksa 178-3-119 26V-27R 122 Ż 52 DW
9 11 1850 Starokonstantynów Rozalia Witwicka Starokonstantynów Franciszek Marianna Żółkiewska 1-dw. Jan Buniewicz, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-119 26V-27R 123 Ż 52 DW
3 3 1850 Bazalia f. Tereszki Marianna Kuczalska Czernelówka Bartłomiej Zofia Markiewicz 1-dw. Aleksander Dzwoniewski, Franciszka Żytkiewiczowa 178-3-119 100V-101R 10 Ż 197 DW
22 11 1850 Bazalia f. Tereszki Klementyna Mogińska Wolica Wąsowicza Wojciech Dorota Bystrzycka 1-dw. Feliks Markiewicz, Teodora Czerniawska 178-3-119 106V-107R 47 Ż 209 DW
2 7 1850 Zasław św. Józefa Paweł Zatorski Zasław Majdan Apolinary s.Józefa Tekla c.Fortunata Markiewicz Alojzy Franciszek Binduchowski s.Antoniego, Józefina Domaszewska ż. Józefa 178-3-119 389V-390R 64 Ż 759-760 RG
2 1 1850 Kuniów Aniela Piątkowska Radohoszcza Mała Jan Anastazja Markiewicz Tomasz Markiewicz i Marianna Jakuszewska ż. Piotra 171-1-16 154V-155R 2 R 162 DM
7 10 1850 Kuniów Sabina Sokołowska Martyń Jan Franciszka Brzezińska Faustyn Zagórski i Marianna Markiewicz ż. Jana 171-1-16 162V-163R 41 R 170 DM
13 10 1850 Ostróg Jan Markiewicz Ostróg Jan Marianna Pańkowska chrzest 14.10.1850, Grzegorz Markiewicz i Pelagia Kalinowska ż. Stefana 171-1-16 119V-120R 103 R 124 BW
27 11 1850 Ostróg Andrzej Baszyński Dorohoszcza Bazyli Józefa Rosińska [Rucińska] chrzest 5.12.1850, Grzegorz Markiewicz i Wiktoria Chwoina ż. Kazimierza 171-1-16 121V-122R 111 R 126 BW
25 1 1850 Aleksandria Józef Kowalewski Sołomka Michał Helena Markiewicz chrzest 2.02.1850, Lucjan Chodorowski i Paulina Wabiszkiewicz panna, as. Norbert Dziekoński i Petronela Jasińska panna 171-1-16 643V-644R 6 R 656 JJ, BW
16 4 1850 Krzywin Kazimierz Malinowski Hołowle Józef Anna Markiewicz chrzest 17.04.1850, Antoni Denisiewicz i Apolonia Jakubowska ż. Kazimierza 171-1-16 178V-179R 11 R 187 BW
24 11 1850 Ostróg Jan Karol Markiewicz Nowomalin Zenon Aniela Jackowska chrzest 1.01.1851, Stanisław Konopka i Franciszka Lewandowska ż. Michała 171-2-1 237V-238R 1 R 238 BW 0
17 5 1850 Berezdów Jan Bieńkowski Broniki Mikołaj Paulina Markiewicz Bazyli Ejsmont i Elżbieta Wińska wdowa, asyst. Symforian Krzysztofowicz i Katarzyna Lewkowicz wdowa 171-1-16 543V-544R 40 R 558 DM
14 1 1850 Miropol Hipolit Wasilewski Polanki Jan Anna Czarnecka Łukasz Markiewicz i Krystyna Sankiewicz ż. Andrzeja 171-1-16 229V-230R 4 R 237 DM
18 2 1850 Miropol Franciszka Kozłowska Polanki Antoni Ewa Kotrowska Jan Markiewicz i Marianna Przewałowska ż. Antoniego 171-1-16 234V-235R 20 R 242 DM
24 2 1850 Miropol Maciej Popławski Polanki Franciszek Marianna Pulikowska Piotr Szumski i Franciszka Markiewicz ż. Jana 171-1-16 236V-237R 27 R 244 DM
18 3 1850 Miropol Józefa Husakowska Zielone Stojło Julian Marianna Hańba Łukasz Markiewicz i Teresa Markiewicz ż. Stanisława 171-1-16 238V-239R 33 R 246 DM
30 4 1850 Miropol Filipina Cybulska Polanki Jan Katarzyna Markiewicz Karol Witkowski i Marcjanna Jaworska ż. Jana 171-1-16 243V-244R 46 R 251 DM
19 5 1850 Miropol Franciszka Szczepkowska Hołyszówka Antoni Anna Jasińska Adam Jasiński i Franciszka Markiewicz ż. Jana 171-1-16 245V-246R 52 R 253 DM
17 7 1850 Miropol Szymon Drzewiński Ludwikówka Rafał Elżbieta Markiewicz Rafał Czarnecki i Apolonia Kuczyńska ż. Andrzeja 171-1-16 249V-250R 65 R 257 DM
27 12 1850 Miropol Rafał Markiewicz Polanki Stanisław Teresa Targoni Paweł Jankowski i Marianna Jankowska ż. Franciszka 171-1-16 266V-267R 112 R 273 DM
28 7 1851 Bazalia Anna Tumanowska Wolica Wąsowicza Jan Karolina Lipska Antoni Markiewicz i Barbara Dąbrowska 178-3-120 107V-108R 100 Ż DM
2 9 1851 Bazalia Ludwik Strzałkowski Wolica Wąsowicza Andrzej Katarzyna Śniatkowska Feliks Markiewicz i Teodora Mogińska 178-3-120 110V-111R 113 Ż DM 0
21 6 1851 Starokonstantynów Leon Jan Markiewicz Starokonstantynów NN Michalina żołn. Adam Kojałowicz, karolina Czajkowska wdowa 178-3-120 40V-41R 76 Ż 78 DW
16 7 1851 Starokonstantynów Władysław Głowacki Skowródki Ignacy Rozalia Lerua Ob.. Wojciech Szymański, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-120 42V-43R 87 Ż 82 DW
3 9 1851 Starokonstantynów Rozalia Przyłuska Starokonstantynów Józefat Franciszka Szmiegielska szl. Marcin Łoś, Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-120 47V-48R 112 Ż 92 DW
30 9 1851 Starokonstantynów Michalina Temperowska Starokonstantynów Leon Barbara Janicka szl. Józef Kalasanty Rawicz, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-120 50V-51R 127 Ż 98 DW
9 11 1851 Starokonstantynów Ludwika Szyk Starokonstantynów NN Florentyna szl. Kajetan Grabowski, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-120 52V-53R 139 Ż 102 DW
4 6 1851 Korzec Katarzyna Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska Grzegorz Bagiński i Marianna Korzeniowska ż. Stefana 178/3/72 77v-78r 75 Ż Na
6 11 1851 Korzec Feliks Zwolski Kamionka Suchowolska Grzegorz Katarzyna Markiewicz Konstanty Czokalski i Marianna Zwolska ż. Kaliksta 178/3/72 92v-93r 133 Ż Na
29 9 1851 Lachowce Feliks Baranowicz Iwkowce Piotr Marianna Markiewicz Tomasz Markiewicz i Anastazja Piątkowska, asyst, Piotr Mikuszewski i Julia Markiewicz 171-2-1 372V-373R 61 R 378 DM
29 9 1851 Lachowce Feliks Baranowicz Iwkowce Aleksander Marianna Markiewicz Tomasz Markiewicz i Anastazja Piątkowska 171-2-1 372V-373R 67 R 378 DM
18 1 1851 Klewań Ludwik Markiewicz Hruszwica Piotr Karolina Makowska chrzest 23.01.1851, Ignacy Lipski i Nepomucena Lipska panna 171-2-1 31V-32R 4 R 34 BW
8 3 1851 Klewań Franciszek Jan Paszkiewicz Hruszwica Stanisław Agrypina Skowron chrzest 10.04.1851, Kajetan Górski i Karolina Markiewicz ż. Piotra, as. Adam Barszczewski i Domicela Górska mężatka, Stanisław Zadernowski i Tekla Kochańska panna 171-2-1 35V-36R 15 R 38 BW
12 2 1851 Berezne Michał Jaworski Koziarnik Tomasz Agnieszka Markiewicz chrzest 1.04.1851, Franciszek Kuriata i Paulina Bagińska ż. Gabriela 171-2-1 56V-57R 15 R 59 BW
3 3 1851 Krzywin Jan Grabowski Nietyszyn Józef Anna [Antonina] Markiewicz chrzest 9.04.1851, Jan Gągało i Katarzyna Ziemba ż. Karola 171-2-1 314V-315R 8 R 319 BW
8 1 1851 Ostróg Wiktor Denisiewicz Milatyn Ignacy Marianna Malinowska chrzest 9.01.1851, Szymon Markiewicz i Aniela Marcinów panna 171-2-1 238V-239R 7 R 239 BW
1 4 1851 Ostróg Rozalia Kokorska Dorohoszcza Mikołaj Marianna NN [Niemczycka ?] chrzest 10.04.1851, Grzegorz Markiewicz i Marianna Muszyńska ż. Jakuba 171-2-1 246V-247R 37 R 247 BW
21 4 1851 Miropol Paulina Witkowska Małaszówka Leon Magdalena Kuczyńska Franciszek Jankowski i Teresa Markiewicz ż. Stanisława 178-3-72 257V-258R 27 Ż 507-508 DM
19 11 1851 Miropol Elżbieta Jaworska Polanki Jan Marianna Markiewicz Leon Witkowski i Marianna Jankowska ż. Franciszka 178-3-72 274V-275R 76 Ż 541-542 DM
12 4 1852 Berezdów Katarzyna Bieńkowska Bronniki Mikołaj Paulina Markiewicz Mikołaj Łuczyński i Regina Kuczyńska ż. Andrzeja 171-1-17 308V-309R 35 R 312 DM
17 4 1852 Klewań Rudolf Witanowski Hruszwica Ignacy Maria Berezowska chrzest 29.06.1852, Grzegorz Hulanicki i Anna Szpitalewska ż. Antoniego, as. Ignacy Szpitalewski i Karolina Markiewicz ż. Piotra 171-1-17 380V-381R 17 R 384 BW
10 1 1852 Kuniów Fabian Ostaszewski Martyń Stefan Karolina Zagórska Wiktor Rządkowski i Marianna Markiewicz ż. Jana 171-1-17 62V-63R 4 R 63 DM
1 9 1852 Ostróg Antoni Biedakowski Dorohoszcza Kazimierz Wiktoria Piątkowska chrzest 2.09.1852, Aleksander Markiewicz i Anna Galińska ż. Wojciecha 171-1-17 20V-21R 86 R 23 BW
8 2 1853 Bazalia Lew Markiewicz Wolica Wąsowicza Feliks Marianna Ostrowska Kazimierz Czerniawski i Katarzyna Strzałkowska 178-3-121 71V-72R 11 Ż 144-145 DM
13 8 1853 Bazalia Ludwik Mogiński Wolica Wąsowicza Tomasz Teodora Bystrzycka Jan Czerniawski i Maria Markiewicz 178-3-121 92V-93R 93 Ż 186-187 DM
24 11 1853 Bazalia Marianna Ładzińska Wolica Wąsowicza Leon Wiktoria Wesołowska Aleksander Leśniewicz i Marianna Markiewicz 178-3-121 102V-103R 136 Ż 206-207 DM
13 4 1853 Ostróg Michalina Ostaszewska Klonowiec Jan Marianna Zagórska chrzest 16.04.1853, Faustyn Zagórski i Marianna Markiewicz ż. Jana 171-1-33 10V-11R 28 R 13 BW
12 6 1853 Ostróg Anna Piątkowska Ostróg Jan Marianna Markiewicz chrzest 26.06.1853, Grzegorz Markiewicz i Kołotowska ż. Sawy 171-1-33 16V-17R 53 R 19 BW
20 4 1853 Kuniów Wojciech Zagórski Kamionka Faustyn Joanna Dzwonkowska chrzest 20.04.1853, Jan Markiewicz i Teresa Piotrowska ż. Józefa 171-1-33 72V-73R 25 R 73 BW
20 3 1853 Kuniów Bazyli Piątkowski Korytno Jan Anastazja Żarkiewicz chrzest 20.04.1853, Daniel Markiewicz i Marcela Gunczewska [Hunczewska] panna 171-1-33 73V-74R 26 R 74 BW
2 8 1853 Aleksandria Aniela Kowalewska Sołomka Michał Helena Markiewicz chrzest 10.08.1853, Aleksander Jakutowicz i Wincentyna Bobrowicz panna 171-1-33 489V-490R 26 R 481 BW
20 7 1853 Lachowce Karolina Baranowicz Juwkowce Aleksander Marianna Markiewicz chrzest 21.07.1853, Eliasz Markiewicz i Anastazja Piątkowska ż. Jana 171-1-33 174V-175R 42 R 173 BW
14 4 1854 Krzemieniec Franciszek Markiewicz Marcelina Kasper Apolonia Żużlewicz 0.1-26 11V-12R 31 T
19 1 1854 Bazalia Wincenty Strzałkowski Wolica Wąsowicza Andrzej Katarzyna Śniatkowska Wojciech Mogiński i Marianna Markiewicz 178-3-122 2V-3R 5 Ż DM
31 3 1854 Berezdów Karolina Bieńkowska Bronniki Mikołaj Paulina Markiewicz Symforian Krzysztofowicz i Katarzyna Tkaczuk ż. Mikity 17-1-20 6V-7R 21 Ch 13-14 DM
7 8 1854 Lachowce Maria Markiewicz Jurówka Mikołaj Franciszka Łukawska Aleksander Wyszatycki i Kamila Filewska ż. Wiktora 171-1-37 618V-619R 44 R 606 DM 0
9 5 1854 Korzec Franciszka Zwolska Kamionka Suchowolska Grzegorz Katarzyna Markiewicz Michał Korzeniowski i Antonina Iwanicka sołdatka 171-1-37 95V-96R 41 R 102 DM
25 9 1855 Białogródka Franciszka Kozielska Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Andrzej Bilecki i Justyna Markiewicz ż. Tomasza 178-3-123 505V-506R 78 Ż DM
18 5 1856 Łokacze Józef Krajewski Pawłowicze Michał Marianna Malinowska Władysław Nowakowski, Justyna Markiewicz; as. Wiktor Michałuk (Michaliuk), Elena 360 6-7 8 IN http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20360/pages/PL_1_436_360_0004.htm
21 3 1856 Białogródka Jan Rutkowski Sosnóweczka Józef Marianna Kozielska Tomasz Markiewicz i Emilia Dłużniewska ż. Karola 178-3-124 570V-571R 39 Ż DM
9 11 1856 Białogródka Ignacy Baszyński Gnojniczka Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drojecki i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-3-124 591V-592R 123 Ż DM
29 4 1856 Kulczyny Marianna Proczkowska Krasiłów Feliks Karolina Markiewicz Maciej Stępkowski i Franciszka Batarin ż. Stefana 178-3-124 187V-188R 35 Ż 340-341 DM
9 4 1857 Krzemieniec Antoni Puszkiewicz Lisznia Ignacy Marianna Pendyk Wincenty Wesołowski, Apolonia Markiewicz ż. Kaspra 426-1-29 6V-7R 18 T
4 1 1857 Miropol Marcelina Jaworska Ludwikówka Jan Marianna Markiewicz Karol Witkowski i Julia Czarnecka ż. Franciszka 178-3-73 377V-378R 2 Ż 706-707 DM
1 2 1857 Bazalia Agata Markiewicz Wolica Wąsowicza Bazyli Józefa Medwedowska Antoni Ładziński i Elżbieta Ładzińska 178-3-125 4V-5R 16 Ż DM
13 10 1857 Kulczyny Magdalena Medwedowska Salicha Mała Stefan Katarzyna Markiewicz Jan Zabirzewski i Apolonia Ostrowska ż. Stanisława 178-3-125 138V-139R 89 Ż 266-267 DM
22 9 1857 Miropol Franciszek Przewłocki Hołyszówka Mikołaj Magdalena Markiewicz Andrzej Kuczyński i Elżbieta Czarnecka ż. Piotra 178-3-73 396V-397R 58 Ż 744-745 DM
28 10 1858 Bucyń Emilia Markiewicz Bucyń Paweł Karolina Sawicka 888 176V-177R 5 AGAD 177 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0177.htm
4 1 1858 Wołoczyska Tytus Dawid Krzyżanowski Porochnia Karol Józefa Buczyńska 1-dw, Józef Lisowski, Anna Czajkowska ż. Michała, as. Jan Markiewicz, Apolonia Pniewska ż. Stanisława 178-3-127 62V-63R 4 Ż 125 DW
14 1 1858 Wołoczyska Paweł Markiewicz Porochnia Michał Anna Czerniawska Józef Bińkowski, Apolonia Czerniawska ż. Jana, as. Jan Krzemiński, Marianna Szaczkowska panna 178-3-127 63V-64R 5 Ż DW 127
1 9 1858 Wołoczyska Anna Karnaczewicz Porochnia Jakub Julia Krzemińska szl. Michał Markiewicz, Marianna Kwaśniewska ż. Jana 178-3-127 76V-77R 57 Ż DW 153
27 10 1858 Wołoczyska Jan Krzywański Porochnia Antoni Barbara Bińkowska 1-dw. Stanisław Krzemiński, Anna Markiewicz ż. Michała, as. Jan Czerniawski, Apolonia Pasalska ż. Adama 178-3-127 78V-79R 68 Ż DW 157 0
22 8 1858 Białogródka Marceli Baszyński Gnojniczka Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drojecki i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-3-74 232V-233R 79 Ż DM
19 3 1858 Bazalia Józef Tarczyński Wolica Wąsowicza Bazyli Aniela Markiewicz Wojciech Mogiński i Marianna Wołkowińska 178-3-127 6V-7R 33 Ż DM 0
28 5 1858 Bazalia Feliks Mogiński Wolica Wąsowicza Wojciech Teodora Bystrzycka Józef Wołkowiński i Józefa Markiewicz 178-3-127 12V-13R 64 Ż DM
21 9 1858 Ostróg Karolina Mydlarska Choteń Tomasz Rozalia Brzezicka 1-dw. Antoni Brzezicki, Karolina Markiewicz ż. Bazylego 171-4-1 16V-17R 77 R 124855 DW
27 5 1858 Zasław św. Jana Jan Kobierski Wójtowce Maciej Karolina Hryniewiecka Marcin Zieliński i Karolina Markiewicz 178-3-74 77V-78R 25 Ż 151-152 DM
2 5 1858 Kulczyny Jan Proczkowski Krasiłów Feliks Karolina Markiewicz Kajetan Kuczalski i Marianna Proczkowska 178-3-127 119V-120R 41 Ż 235-236 DM
8 9 1859 Kuniów Franciszek Olszewski Zakot Andrzej Urszula Żukowska Paweł Boczkowski i Marianna Markiewicz ż. Mateusza 886 240-241 56 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0126.htm
11 2 1859 Kuniów Marianna Baranowicz Radohoszcza Wielka Aleksander Marianna Markiewicz Daniel Markiewicz i Marianna Markiewicz ż. Jana 886 218-219 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0115.htm
27 8 1859 Lachowce Albin Markiewicz Jurówka Andrzej Franciszka b.d. Szymon Łosowski, Joanna Pietruszewska, ż. Konstantyna 886 165-166 53 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0086.htm
26 3 1859 Ostróg Petronela Markiewicz Białotyń Szymon Katarzyna Majchrewicz Adam Moszyński i Paulina Zejdel panna 886 22-23 33 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0012.htm
7 11 1859 Ostróg Elżbieta Lenczyńska Dorohoszcza Józef Paulina Swiczarska Adam Milewski i Marianna Markiewicz panna 886 75-76 108 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0040.htm
11 11 1859 Ostróg Antoni Białokur Dorohoszcza IN Wiktoria Grzegorz Markiewicz i Anna Galińska ż. Wojciecha 886 77-78 110 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0041.htm
28 11 1859 Krzywin Andrzej Grabowski Szlachowa Józef Antonina Markiewicz Stanisław Kratiuk i Marianna Bronowicka ż. Pawła 886 299-303 28 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0156.htm
23 3 1859 Bazalia Klemens Markiewicz Wolica Wąsowicza Bazyli Józefa Medwedowska Bazyli Tarczyński i Lucyna Medwedowska 178-3-129 12V-13R 46 Ż DM
11 10 1859 Bazalia Filipina Markiewicz Korczówka Feliks Petronela Osińska Aleksander Piątkowski i Franciszka Bujalska 178-3-129 29V-30R 116 Ż DM
7 12 1859 Bazalia Maria Strzałkowska Wolica Wąsowicza Andrzej Katarzyna Sniatkowska Bazyli Tarczyński i Józefa Markiewicz 178-3-129 35V-36R 147 Ż DM
30 1 1860 Krzemieniec Antoni Markiewicz Marcelina Kasper Apolonia Hieronim Nawrocki, Hanka Ezjaszowa 0.1-33 4V-5R 10 T
18 6 1860 Bazalia Józefa Bystrzycka Wolica Wąsowicza Wojciech Teodora Mogińska Stefan Turowski i Józefa Markiewicz 178-3-130 19V-20R 69 Ż DM
5 8 1860 Bazalia Maria Karpińska Tereszki Paweł Tekla Markiewicz Julian Dokulski i Rozalia Ostrowska 178-3-130 22V-23R 83 Ż DM
15 8 1861 Ostróg Władysław Markiewicz Białotyń Szymon Karolina Machrewicz Mikołaj Łukomski i Ka... Bronowicka panna 654-1-36 3R Rapt. R DM
26 6 1861 Białogródka Antonina Baszyńska Gnojniczka Franciszek Anna Machnicka Wincenty Drojecki i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-3-76 125V-126R 47 Ż DM
5 11 1861 Połonne Franciszka Swaszko Połonne Bazyli Anna Kozyra Jan Markiewicz i Marianna Siedlecka ż. Ignacego 178-3-76 44V-45R 175 Ż DM
1 1 1861 Bazalia Stefan Tarczyński Wolica Wąsowicza Bazyli Aniela Markiewicz Jakub Tarczyński i Teodora Mogińska 17-1-5 1V-2R 1 Ch 2-3 DM 0
28 7 1861 Bazalia Anna Markiewicz Wolica Wąsowicza Bazyli Józefa Medwedowska Stefan Turowski i Teodora Mogińska 17-1-5 24V-25R 94 Ch 48-49 DM
20 7 1861 Zasław św. Jana Wincenty Hryniewiecki Wojtowce Jan Joanna Michnicka Franciszek Baliński, Karolina Markiewicz 17-1-119 12V-13R 47 Ch RG
26 1 1862 Białogródka Joanna Kozielska Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Józef Rutkowski i Justyna Markiewicz ż. Jana 178-3-77 103V-104R 8 Ż DM
30 7 1862 Bazalia Kamila Piotrowska Tryski Ludwik Marianna Medwedowska Andrzej Wiliński i Józefa Markiewicz 178-3-131 82V-83R 84 Ż DM
4 8 1862 Starokonstantynów Dominik Kurmin Woronkowce Michał Rozalia Niemiłowska Paweł Dębicki i Julia Markiewicz ż. Michała 178-3-131 23V-24R 95 Ż 48-49 DM
5 8 1862 Starokonstantynów Dominik Gajewski Werborodyńce Antoni Paulina Górnicka Stanisław Suski i Anna Markiewicz wdowa 178-3-131 23V-24R 96 Ż 48-49 DM
31 3 1862 Korzec Anna Markiewicz Budki Usteńskie Modest Marianna Pawłowska Grzegorz Jaworski i Marianna Zabłocka panna 887 343-344 28 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0189.htm
18 4 1862 Korzec Feliks Czekalski Kamionka Leon Julia Gajewska Antoni Markiewicz i Zofia Jankowska ż. Antoniego 887 345-346 33 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0190.htm
27 4 1862 Korzec Józef Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Franciszka Bielecka Michał Chodakowski i Rozalia Malicka wdowa 887 349-350 37 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0192.htm
27 4 1862 Korzec Anna Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Franciszka Bielecka Eliasz Bodzyński i Elżbieta Chodakowska wdowa 887 349-350 38 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0192.htm
14 9 1862 Korzec Rozalia Myczkowska Horodnica Wincenty Elżbieta Skubicka Witalis ...wski i Julia Markiewicz ż. Pawła 887 375-376 76 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0205.htm
15 10 1862 Kulczyny Teresa Markiewicz Kulczynki Feliks Petronela Osińska Wojciech Wierzbicki i Marianna Trembecka 178-3-131 172V-173R 121 Ż 332-333 DM
8 3 1862 Berezdów Konstanty Bińkowski Bronniki Mikołaj Paulina Markiewicz Antoni Tunicki i Franciszka Ejsmont ż. Michała 17-1-25 6V-7R 24 Ch 13-14 DM
18 2 1862 Kuniów Michał Zagórski Kamionka Faustyn Joanna Dzwonkowska Jan Markiewicz i Julianna Mazurenko ż. Franciszka 171-1-75 107V-108R 10 R 104 DM
27 6 1862 Kuniów Piotr Piątkowski Korytno Jan Anastazja Markiewicz Bazyli Markiewicz i Marianna Markiewicz 171-1-75 113V-114R 38 R 110 DM
3 8 1862 Ostróg Kamila Lipczyńska Dorohoszcza Józef Paulina Świczarska Adam Milewski i Zofia Markiewicz 171-1-75 15V-16R 72 R 18 DM
31 5 1863 Krzemieniec Petronela Markiewicz Marciniówka Kasper Apolonia Puszkiewicz 426-1-36 13V-14R 38 T
6 6 1863 Kuniów Antonina Nawrocka Siekierzyńce Karol Karolina Jakuszewska Kazimierz Zabłocki i Agnieszka Markiewicz ż. Zachariasza 178-3-78 6V-7R 33 Ż DM
29 6 1863 Lachowce Paweł Baranowicz Załuże Aleksander Marianna Markiewicz szl. Mikołaj Ostaszewski i Marianna Kamińska ż. Wincentego 178-3-146 5V-6R 19 Ż DM
27 3 1863 Szumsk Bolesław Dąbrowski Onyszkowce Dionizy Aniela Bartoszewicz Bartosiewicz Michał Krzaczkowski, Dorota Markiewicz panna, Piotr Różanowski, Hieronima Bartoszewicz panna 245-1-21 181V-182R 33 R RK
14 12 1863 Białogródka Łucja Zarzycka Suchorzyńce IN Marianna Zarzycka c. panny, Tomasz Zarzycki i Julia Markiewicz ż. Tomasza 178-3-81 32V-33R 128 Ż DM
13 5 1863 Bazalia Filip Mogiński Wolica Wąsowicza Wojciech Eufrozyna Bystrzycka Franciszek Lipski i Józefa Markiewicz 17-1-7 13V-14R 51 Ch 27-28 DM
28 11 1863 Bazalia Franciszka Markiewicz Wolica Wąsowicza Bazyli Józefa Medwedowska Szczepan Turowski i Celestyna Grawman 17-1-7 35V-36R 140 Ch 71-72 DM
18 8 1863 Zasław św. Jana Karolina Malicka Bielczynka Franciszek Katarzyna Sawicka Jacenty Czyż i Karolina Markiewicz 685-6-6 9V-10R 44 Ch 19-20 DM
11 4 1863 Korzec Kamila Gołdowska Kamionka Suchowolska Stanisław Franciszka Tyszecka chrzest 14.04.1863, Antoni Markiewicz i Julia Czekalska ż. Leona 650-1-2 7V-8R 23 R 9 BW
8 7 1863 Korzec Anna Zwolska Kamionka Grzegorz Katarzyna Markiewicz chrzest 9.07.1863, Konstanty Czekalski i Apolonia Czekalska ż. Wojciecha 650-1-2 14V-15R 48 R 16 BW
10 6 1864 Kuniów Marianna Piątkowska Korytno Jan Marianna Markiewicz Grzegorz Boczkowski i Emilia Białoszewska 178-3-78 31V-32R 16 Ż DM
11 7 1864 Kuniów Oktawia Zagórska Kamionka Faustyn Joanna Dzwonkowska Jan Markiewicz i Antonina Sokołowska ż. Jana 178-3-78 33V-34R 26 Ż DM
10 11 1864 Kuniów Katarzyna Wróblewska Gurszczyzna Józef Marianna Rajpert Antoni Markiewicz i Urszula Wolska ż. Piotra 178-3-78 36V-37R 43 Ż DM
26 7 1864 Zasław św. Jana Aniela Markiewicz Michla Andrzej Franciszka Łukawska Stanisław Piotrowski i Józefa Krzyżanowska 685-6-6 34V-35R 28 Ch 69-70 DM
28 8 1864 Berezdów Stefan Bińkowski Bronniki Mikołaj Paulina Markiewicz Andrzej Kuczyński i Marianna Witkowska ż. Kazimierza 178-3-169 44V-45R 70 Ż 90-91 DM
20 4 1865 Lachowce Adela Baranowicz Załuże Aleksander Marianna Markiewicz Jan Kaliński i Tekla Malinowska ż. Karola 178-3-146 91V-92R 25 Ż DM
28 12 1865 Białogródka Józef Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baranowska Mateusz Chmilewski i Marianna Markiewicz ż. Feliksa 178-3-81 163V-164R 124 Ż DM
15 8 1865 Miropol Hipolit Sankiewicz Ludwikówka Bonifacy Teresa Markiewicz 1-dw. Piotr Markiewicz, Weronika Kuczyńska ż. Macieja 178-3-149 59V-60R 66 Ż 117 DW
9 5 1865 Ostróg Stanisław Podhorodecki Szlachowa Stanisław Marianna Linkiewicz Józef Choina, Karolina Markiewicz 654-1-56 39v R SK
21 11 1865 Zasław św. Jana Emilia Andrusiewicz Krasówka Paweł Sabina Burkowska Józef Werzekowski (Wyrzykowski) i Karolina Markiewicz 685-6-6 72V-73R 53 Ch 144-145 DM
21 5 1866 Krzemieniec Julia Markiewicz Marcelina Kasper Apolonia Moczar 426-1-39 10V-11R 38 T 256
1 3 1866 Kuniów Jan Filarowski Martyń Jan Zofia Fidyk Franciszek Mazurenko i Marianna Markiewicz 178-3-78 84V-85R 16 Ż DM
11 4 1866 Bazalia Anastazja Roszkowska Wolica Wąsowicza IN Rozalia Zenon Turowski i Marianna Markiewicz 17-1-7 154V-155R 60 Ch 212-213 DM
2 6 1867 Kuniów Emilia Sokołowska Bołotkowce Jan Marianna Stefan Ostaszewski i Marianna Markiewicz 178-3-78 114V-115R 29 Ż DM
26 8 1867 Kuniów Marianna Piątkowska Korytno Jan Anastazja Markiewicz Michał Markiewicz i Franciszka ż. Jakuba 178-3-78 117V-118R 46 Ż DM
14 7 1867 Lachowce Marianna Kotwicka Kornica Tomasz Marianna Zaręba Stefan Pilawski i Maria Markiewicz z. Bazylego 178-3-146 172V-173R 32 Ż DM
7 7 1867 Ostróg Stanisław Grabowski Białotyń Jakub Honorata Markiewicz Jan Linkiewicz, Marianna Wereszczyńska żona Jana 654-1-56 3V 2 R MZ
13 1 1867 Ostróg Aniela Gągało Dorohoszcza Grzegorz Anna Kokorska Jan Kokorski, Zofia Markiewiczowa panna 654-1-36 54V 3 R 2952 MZ
1 2 1867 Ostróg Feliks Grabowski Białotyń Józef Antonina Markiewicz Kazimierz Popławski, Aniela Markiewicz ż. Franciszka 654-1-36 55R 3 R 2952 MZ
12 7 1868 Kuniów Antoni Zagórski Kamionka Faustyn Julianna Dzwonkowska Jan Markiewicz i Julianna Czechowska ż. Franciszka 178-3-78 150V-151R 33 Ż DM
28 5 1869 Krzemieniec Feliks Markiewicz Marcelina Kasper Apolonia Puszkiewicz chł. Feliks Puszkiewicz, Magdalena Gilewicz ż. Ksawerego 1-48 11V-12R 31 T
4 5 1869 Białogródka Domicela Buszyńska Gnojniczki Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drohojewski i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-3-81 422V-423R 54 Ż DM
2 10 1870 Szumsk Jan Nowakowski Majdan Dubieński Jan Helena Markiewicz Kazimierz Oborski, Michalina Jankowska wdowa 1-53 21V-22R 90 T RK
20 6 1870 Szumsk Joanna Szymańska Szumsk Stefan Dorota Markiewicz Mikołaj Kalczycki, Bonita Wierzbicka panna 1-53 15V-16R 57 T RK
11 1 1870 Ostróg Antonina Grobowska Białotyń Jakub Honorata Markiewicz Jan Wereszczyński, Aniela... 654-1-56 19V 2 R MZ
1 1 1870 Ostróg Antonina Grabowska Białotyń Jakub Honorata Markiewicz Jan Wereszczyński, Aniela łysinka żona Jana 654-1-56 20V 3 R MZ
12 5 1870 Ostróg Stanisław Markiewicz Majdan Płużeński Piotr Anna Sokołowska Eliasz Wereszczyński, Tekal Dobrzańska żona Wincentego, Ass. Jędrzej Kozłowski, Antonian Sokołowska panna 654-1-56 26R 4 R MZ
14 6 1871 Zasław św. Jana Helena Andrusiewicz Kaletyńce Paweł Sabina Markiewicz Władysław Kamiński, Karolina Baszyńska ż. Jana 685-6-6 219V-220R 23 Ch RG
24 11 1872 Brody Maria Molińska Suchowola 109 Łukasz Marianna Duma Aleksy Czyż, Ewa Markiewicz L
6