Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 780 wyników dla: Markiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 4 1819 Krzemieniec Szymon Markiewicz 36 Ludwiszcze żonaty 299 91 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
25 2 1827 Łuck Marianna Markiewicz 86 Łuck z Liniewskich, wdowa potomstwa pozbawiona 813 28 15 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0029.htm
24 4 1827 Zasław św. Jana Roman Markiewicz 40/52 Zasław Antoniego i Karoliny 178-03-009 23 25 Ż MO 45
30 3 1827 Stary Konstantynów Kap Elżbieta Markiewicz 18 tyg Przedmieście Zakuźmin rodzice Grzegorz Markiewicz i Marianna Kmeć, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 192V/193R 10 Ż 372/372 KP2
17 12 1827 Stary Konstantynów Dom Kazimierz Marczewski 80 W Stary Konstantynów sławetny, wdowiec po Mariannie Markiewicz, zostawił syna Wincentego i 4 córki: Marianna, Marcella, Klara, Magdalena, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 178R 130 Ż 345 KP2
16 2 1828 Horyńgród Kazimierz Markiewicz 39 Szubków m. prac. Katarzyny, poz. s. Franciszka i c. Klementynę 171-1-1 188R 5 R 7080 Mg
23 6 1828 Bazalia -fil.Tereszki Marianna Bielska 90 Wolica Wąsowicza ur., wdowa po Janie, pozostawiła córkę zamężną za Janem Markiewiczem 178-3-95 243R 1 Ż DM
22 1 1828 Stary Konstantynów Dom Antoni Markiewicz 5/365 Motrunki rodzice ur. Jan Markiewicz i Barbara Cielińska, z konwulsji 178-3-94 168V 12 Ż 324 KP2
23 5 1828 Wołoczyska Ludwik Markiewicz 22 Friderikówka rodzice ur. Zachariasz Markiewicz, Apolonia Mikulińska, na diarię 178-3-94 284V 113 Ż 545 KP2 0
15 11 1829 Ostróg Eliasz Markiewicz 50 Moszczanica żona Florentyna zd. Adamowicz, zostawił syna Franciszka, w maj. Maksymiliana Jabłonowskiego 171-1-2 26R 48 R 7206 MZ
24 8 1829 Bazalia Erazm Lachowski 1,5 Zozulińce Wielkie s. ur. Apolinarego i Marianny z Markiewiczów 178-3-95 240V 81 Ż DM
10 1 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Marianna Szczepanowska 54 W Hromówka z domu Wąsowicz, wdowa po ur. Stanisławie Szczepanowskim, dzieci z 1go męża Marcina Markiewicza: Jan, Antoni, dzieci z 2go męża St. Szczepanowskiego: Karol, Julianna, z puchliny 178-3-95 171v 5 Ż 330 KP2
1 4 1829 Bucyń Prakseda Korzanowicz 4 Piaseczno c. sławetnych Wojciecha i Wiktorii z Markiewiczów 28 5 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0003.htm
15 4 1830 Horyńgród Marek Markiewicz 1 Szubków syn Kazimierza, zmarłego 2 lata wcześniej i żyjącej Katarzyny 171-1-3 190V 9 R Mg
13 9 1830 Horyńgród Tadeusz Markiewicz 60 Raśniki Ucz., żona Marianna 171-1-3 191V 17 R Mg
12 7 1830 Ostróg Paweł Markiewicz 5 Kurhany rodzice Jakub i Franciszka zd. Sawicka 171-1-3 30V 63 R MZ
21 11 1830 Ostróg Antoni Lipczyński 8/12 Dorohoszcza rodzice Mikołaj Marianna zd Markiewicz 171-1-3 35V 102 R MZ
21 8 1830 Międzyrzec Franciszka Markiewicz 80 Daniczów z d.Miodyńska,mąż Karol,zostawiła z 1-go małż.męża Jana Czabowskiego s. Szymona i Kalasantego,po 2-im mężu Karolu Markiewiczu s.Hieronim 171-1-3 281R 33 R AS
2 12 1831 Ostróg Jan Markiewicz 50 Kunin nieżonaty 1-171-4 33V 181 R MZ
25 2 1831 Nowogród Woł. Pałaszka Markiewicz 30 Majdan Niepoznanicze z połogu, uczciwa, mąż Walichter, bezdzietna 245-1-5 35V 610 R 1346 DW
4 8 1831 Krzemieniec Antoni Markiewicz 6 Krzemieniec s. sołdatów Pawła i Anny z Winiewskich 426-1-7 109R 171 T 977 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HQ-Z?i=976&cat=300453
14 3 1831 Zasław św. Józefa Marianna Markiewska 78 Zasław Majdan wd. po Stanisławie Markiewiczu, pozost. wnuka Stanisława 178-03-97 57V 36 Ż 61 RG
30 7 1832 Horyńgród Hilary Markiewicz 6/12 Szubków syn Katarzyny, od 2 lat wdowy po Kazimierzu, ojciec NN 171-1-5 161V 7 R Mg
21 3 1832 Ostróg Jakub Markiewicz 60 Kurhany wdowa Franciszka zd. Sawicka, s. Marcin, Grzegorz, c. Tekla, Marianna 171-1-5 26V 49 R MZ
23 2 1833 Kuniów Jan Markiewicz 3/12 Karpiłówka s. Macieja i Anny z Sadłów 171-1-6 73 R 11 R 0
31 7 1833 Łuck Jan Lwowski 45 Łuck wd. Apolonia z Markiewiczow c. Tekla 370 17 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0010.htm
16 1 1833 Korzec Karolina Dudkowska 1,5 Balarka Myszakowa córka Andrzeja i Rozalii z domu Markiewicz 245-1-7 101 7 R PW
22 2 1833 Korzec Apolonia Markiewicz 1,5 Balarka Myszakowa córka Szymona i Teresy 245-1-7 104 22 R PW
15 12 1833 Zasław św. Jana Apolonia Jarmolińska 8,5 par. Zasław św. Jana c. Wincentego i Aleksandry z Markiewiczów 178-3-99 20R 68 Ż 40 DM 0
20 7 1834 Ostróg Zygmunt Stanisław Najkowski 10/52 Ostróg z suchot, syn Alojzego i Karoliny zd Markiewicz 171-1-7 36V 55 R MZ 8714
6 3 1834 Międzyrzec Rozalia Miller 74 par.Międzyrzec zd.Lencewicz wd.Zostawila z 1-go małż s.Szczepana,z 2-go po Johannie Markiewicz? bez potomstwa,z 3-go Stefana Zajwelewicza?,który zm.w 1826r,z 4-go Johan Miler bez potomstwa 171-1-7 264R 8 R AS 0
10 5 1835 Bazalia f. Tereszki Mikołaj Markiewicz 60 Wolica Wąsowicza ur., pozostawił córki Mariannę i Katarzynę 178-03-101 261R 22 Ż DM
18 2 1835 Ożohowce Błażej Markiewicz 65 Jachnowice wdowiec po Mariannie 178-3-101 293V 10 Ż 546 SK
2 10 1835 Korzec Jędrzej Markiewicz 65 Balarka Myszakowa żona Marcianna z domu Borowska, synowie Szymon, Aleksander i Franciszek, córki Agnieszka, Konstancja i Elżbieta 245-1-9 95 66 R PW
26 7 1835 Tajkury Wiktoria Markiewiczówna 36 Krajów z żółtaczki, ur. 171-1-8 81R 11 R 9071 DW
3 6 1835 Starokonstantynów Anna Markiewicz 50 Skoworódki z Kostkiewiczów, mąż: Jędrzej, dzieci: Grzegorz, Wiktoria 178-3-101 207 104 Ż SK
4 8 1835 Starokonstantynów Marianna Markiewicz 10 Michałowce Rodzice: Grzegorz, Julia Łazowska 178-3-101 208 119 Ż SK
15 12 1835 Starokonstantynów Gabriel Markiewicz 2 Michałowce Rodzice: Gabriel, Julianna Złotowska 178-3-101 212 168 Ż SK
23 11 1836 Ostróg Franciszek Tomczykowski 80 Storonicze szlachetny, żona Agata z Markiewiczów 171-1-9 38V 77 R DM
25 4 1836 Bazalia f. Tereszki Aleksandra Markiewicz 1/12 Czernelówka c. ur. Jana i Anieli z Dzwoniewskich 178-03-120 15 Ż DM
9 11 1836 Korzec Paweł Markiewicz 6/12 Ochmanowa z ospy naturalnej, syn Andrzeja i Marceliny z d. Borowskiej 245-1-10 111v 65 R Na
4 7 1837 Bucyń Antoni Sapieha 3/52 Piaseczno s. prac. Jakuba i Wiktorii z Markiewiczów 30 15 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2030/pages/PL_1_436_30_0010.htm
27 2 1837 Międzyrzec Jan Dzieczyński 58 Kołowerta s.Piotra i Aleksandry z Skorupskich,żona Anna z Markiewiczów,s.Józef,Tomasz,Franciszek,c.Marianna 171-1-10 272V 12 R AS
12 8 1838 Bucyń Ludwik Sapieha 7 Piaseczno s. sław. Jakuba i Wiktorii z Markiewiczów 31 11 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2031/pages/PL_1_436_31_0008.htm
12 4 1838 Kotelnia Domicela Markiewicz 62 Mińkowce z d. Moszkowska, mąż Szymon, syn Franciszek, córki Anna, Marianna i Helena 178-3-6 171R 25 Ż 329 DM
27 3 1838 Międzyrzec Anna Dzieczyńska 55 Kołowerta z Markiewiczów,mąż Jan,s.Tomasz,Franciszek,Józef,córka Marianna 171-1-11 265V 16 R AS
15 11 1838 Zasław św. Jana Ewa Markiewicz 1 Bielczynka c. Teodora i Marianny z Błażejewskich 178-03-110 20V 42 Ż 39 DM
30 11 1839 Klewań Euzebiusz Antoni Markiewicz 1/12 Hruszwica s. Piotra i Antoniny z Makowskich 879 140 R 28
23 12 1839 Ostróg Franciszka Markiewicz 60 Kurhany wdowa, synowie Marcin i Grzegorz, córka Marianna 879 27 R 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0028.htm
4 12 1839 Berdyczów Józefa Gałecka 1 Połowieck c. ur. Mikołaja i Gertrudy z Markiewiczów 178-3-08 191V 182 Ż 363 DM
21 3 1840 Korzec Teresa Markiewicz 36 Kamionka Suchowolska z domu Bagińska, mąż Szymon, córki Paulina, Katarzyna, Anastazja 871 170 35 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0089.htm
7 6 1840 Kotelnia Aleksander Wyhowski 5 Mińkowce s. Stefana i Anny z Markiewiczów 178-3-9 181R 31 Ż 359 DM
28 10 1840 Kotelnia Franciszka Hermanowicz 80 Mińkowce z d. Kostka, wdowa po Stefanie, synowie Maciej i Grzegorz, córki zamężne Ewa Markiewicz i Tekla Zinkiewicz 178-3-9 182V 44 Ż 362 DM
16 2 1841 Bucyń Ludwik Sapieha 8 Piaseczno s. sławetnych Jakuba i Wiktorii z Markiewiczów 34 10 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2034/pages/PL_1_436_34_0007.htm
10 12 1842 Horyńgród Marianna Markiewicz 90 Raśniki wdowa od lat 12 po Tadeuszu, córka Rozalia 881 234 V 21 DW
22 8 1842 Sokul Paulina Najkowska 9/12 Dwór Sokulski rodzice: ur. Alojzy i Karolina z domu Markiewicz w Parafii Sokulskiej tymczasowo przebywający 828 211V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0215.htm
25 12 1842 Klewań Leon Kretliński 32 Szostaków s. Barnarda i Franciszki z Markiewiczów 881 160 V 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0169.htm
27 7 1843 Tajkury Stefan Markiewicz 1 Nowosiółki s. Marcina i Maryanny z Zabłockich 882 55 V 16
20 5 1843 Kołki Erazm Drzewiński 13 Majdan Trostenecki r: Gabryel i Marianna z Markiewiczów; poch: 23.05. 829 224a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0238.htm
25 7 1843 Międzyrzec Karol Markiewicz 63 Kołowerta ur., wdowiec, syn Hieronim 882 238 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0240.htm
19 7 1843 Korzec Marianna Markiewicz 1 Kamionka Suchowolska córka Szymona i Wiktorii z Malickich 874 260 47 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0133.htm
14 10 1843 Korzec Konstancja Markiewicz 13 Ochmanówka sierota 874 265 62 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0135.htm
4 5 1844 Równe Kazimierz Woksman 2/12 Równe s. Jakuba i Teofili z Markiewiczów 883 124R 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0127.htm
7 1 1845 Cudnów Franciszka Rudnicka 70 Słoboda Kajetanówka ur., z d. Markiewicz, wdowa po Józefie, synowie Maciej i Jan, córki Marianna, Teresa, Marcjanna i Agnieszka 178-03-12 212R 3 Ż DM
3 8 1845 Ostróg Aleksander Piątkowski 1 Ostróg z suchot, r. Odnodworcy Jan, Marianna zd Markiewicz 884 52R 60 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0054.htm
20 12 1845 Ostróg Jakub Piątkowski 6 Ostróg z kaszlu, r. Odnodworcy Jan, Marianna zd Markiewicz 884 59V 107 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0062.htm
23 12 1845 Ostróg Dorota Piątkowska 4 Ostróg z kaszlu, r. Odnodworcy Jan, Marianna zd Markiewicz 884 60R 109 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0062.htm
27 6 1845 Bazalia filia Tereszki Emilia Markiewicz 9 Wolica Wąsowicza c. ur. Wincentego i Agnieszki 178-03-113 250R 26 Ż DM
30 5 1845 Wyszogródek Anna Markiewicz 103 Płyska z d. Wyszyńska, wdowa po Janie, córka Tekla 876 764 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0407.htm
20 12 1845 Berezdów Marianna Bieńkowska 2 Bronniki c. Mikołaja i Pauliny z Markiewiczów 876 457 62 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0249.htm
21 7 1846 Starokonstantynów Grzegorz Markiewicz 50 Skowródka 1-dw., żona Julia, potomstwa nie pozostawił 178-3-114 48R 70 Ż DM
17 11 1846 Łuck Anna Markiewicz 4/12 Łuck c. żołnierza odstawnego Franciszka i Katarzyny z Okoronkowiczów 382 64 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0035.htm
4 9 1846 Dąbrowica Tomasz Czyżynkiewicz 13 Łutyniec r: Jan i Marianna z Markiewiczów; poch: 07.09. 832 120a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0128.htm
12 6 1847 Dąbrowica Stanisława Nierodkiewicz 76 Dąbrowica r: Jan i Anna z Markiewiczów; "w"; poz.3s. Ignacego, Jakuba i Józefa, c. Teklę; poch: 14.06. 833 232 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0128.htm
21 7 1847 Ostróg Maciej Markiewicz 40 Szlachowa ur., żona Anna z Sadłowskich, synowie Szymon, Stanisław i Antoni, córka Antonina 171-1-13 41R 81 R DM
17 8 1847 Ostróg Magdalena Piątkowska 7 Ostróg c. 1-dw., Jana i Marianny z Markiewiczów 171-1-13 42R 87 R DM
25 4 1847 Równe Jakub Woksman 37 Równe szlachetny, żona Teofila z Markiewiczów, syn Faustyn, córki Karolina i Paulina 171-1-13 142R 19 R DM
1 1 1847 Kuniów Tekla Markiewicz 80 Korytno z d. Zakrzewska, wdowa, syn Jan, córki Marianna i Julianna 171-1-13 81R 2 R 84 DM
10 12 1847 Kuniów Wojciech Antoni Siciński 71 Dertka żona Aniela z Markiewiczów, syn Karol Joachim, córki Marianna i Tekla 171-1-13 85R 45 R 88 DM
10 8 1848 Młynów Jan Markiewicz 73 Młynów stanu wolnego 834 256R/499 36 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0259.htm
18 3 1848 Zasław św. Józefa Fortunat Markiewicz 64 Zasław ze starości, 1-dw., wdowiec, synowie Ignacy i Władysław, córki Karolina i Tekla 178-3-117 60R 41 Ż
30 7 1848 Zasław św. Józefa Antoni Olszewski 50 Zasław - Majdan od cholery, s. Feliksa, szl., żona Karolina z Markiewiczów c. Fortunata, córki Anna i Marianna 178-3-117 69V 98 Ż
11 10 1848 Kuniów Katarzyna Markiewicz 3 Korytne c. Feliksa i Marianny z Wolskich 171-1-14 88 R 58 R DW 0
27 12 1848 Kuniów Teofila Markiewicz 1 Korytne c. Feliksa i Marianny z Wolskich 171-1-14 89 V 75 R DW
5 11 1849 Beresteczko Katarzyna Diułyńska 3 Piaski c. Bazylego i Magdaleny z Amarkiewiczów 11 37 29
10 1 1849 Starokonstantynów Wojciech Markiewicz 9/12 Starokonstantynów od kaszlu, s. NN i 1-dw. Michaliny 178-3-118 40R 8 Ż 75 DW
11 4 1849 Krzywin Agata Tomczakowska 99 Krzywin z d. Markiewicz, wdowa po Franciszku, synowie Jan, Kasper i Wincenty, córki Joanna i Rozalia 171-1-15 68V 13 R 71 DM
29 12 1849 Ostróg Andrzej Kawecki 54 Płużne żona Karolina z Markiewiczów, syn Antoni 171-1-15 54V 118 R 57 DM
6 5 1850 Starokonstantynów Wojciech Markiewicz 71 Starokonstantynów od starości, w.ż., żona Katarzyna z Chrystyczów, synowie Joachim i Konrad, córki Marianna, Anna, Domicela i Jakilina 178-3-119 51R 59 Ż 100 DW
14 3 1850 Kuniów Onufry Koliński 92 Korytno żona Regina z Markiewiczów, syn Tomasz 171-1-16 171R 6 R 178 DM
18 11 1851 Starokonstantynów Salomea Markiewicz 5/12 Skowródki od kaszlu, c. 1-dw. Grzegorza i Anny z d. Tarnawskiej 178-3-120 84R 156 Ż 164 DW
20 3 1852 Łuck Feliks Markiewicz 3 Krasne s. szeregowego Franciszka i Katarzyny 388 68 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0040.htm
17 12 1853 Szumbar Karol Markiewicz 3 Nowystaw s.Zenona i Anieli z Jackowskich 625 86 12 878 580 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0047.htm
16 4 1853 Kołodno Katarzyna Jasińska 59 Reszniówka z Markiewiczów, wdowa po Janie, syn Józef, córka Maria 878 457-458 22
15 2 1853 Krzemieniec Jan Markiewicz 75 Marcelówka żona Barbara, z I małżeństwa z Magdaleną z Gruszpińskich synowie Kasper, Antoni i Ksawery, córki Marianna i Anna 878 83 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0047.htm
9 4 1854 Bucyń Wojciech Korzanowski 70 Piaseczno żona Wiktoria z Markiewiczów, synowie Nikodem i Franciszek, córki Paulina, Julia i Aniela 46 16 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0010.htm
26 3 1854 Krzemieniec Dominik Bindas 2 Lisznia s. chł. Andrzeja i Marianny z Markiewiczów 426-1-26 48R 29 T 122 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ7R-F?i=121&cat=300453
18 7 1855 Sielec Antoni Duchnowski 60 Biskupicze Ruskie żona Klara z d. Markiewicz, synowie Franciszek i Dominik, córki Marianna i Kunegunda (cholera) 587 31-32 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0018.htm
22 7 1855 Sielec Katarzyna Markiewicz 70 Biskupicze Ruskie z Malinowskich, wdowa, dawno straciła potomstwo (cholera) 587 34 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0019.htm
29 7 1855 Sielec Klara Duchnowska 38 Biskupicze Ruskie z d. Markiewicz, wdowa po Antonim, synowie Franciszek i Dominik, córki Marianna i Kunegunda (cholera) 587 39 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0022.htm
30 7 1855 Sielec Dominik Duchnowski 6 Biskupicze Ruskie s. Antoniego l Klary z d. Markiewicz (cholera) 587 39 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0022.htm
20 3 1855 Ołyka Anna Kondracka 60 Malin z d. Markiewicz, Jaśnie Wlm. , wdowa po Romanie majorze b. wojsk polskich, córka Konstancja zamężna za ziemianinem Kazimierzem Śliwińskim 479 45-46 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0024.htm
12 7 1855 Lubar Dionizy Mazurek 1 Lubar s. Stanisława Konstancji z d. Markiewicz Mazurków, 641-1-15 34R 69 Ż MP
20 7 1855 Bazalia Marianna Markiewicz 28 Wolica Wąsowicza mąż Feliks, syn Jan i córka Aniela 178-03-123 130V 121 Ż DM
13 12 1858 Bucyń Emilia Markiewicz 1,5/12 Bucyń od szkarlatyny, c. żołn. Pawła i Karoliny z Sawickich 49 14 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2049/pages/PL_1_436_49_0009.htm
20 6 1859 Krzywin Józef Grabowski 27 Szlachowa z nieumyœlnego wypadku, 1-dw., s. Jana, żona Antonina z Markiewiczów c. Macieja, synowie Jan i Maciej, córka Anna 886 310 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0163.htm
18 2 1861 Ostrówki Anna Jasionczak 6 Wola Ostrowiecka r. Michał, Marianna Markiewicz 890 230R 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0225.htm
18 2 1861 Ostrówki Agnieszka Jasionczak 3 Wola Ostrowiecka r. Michał, Marianna Markiewicz 890 230R 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0225.htm
5 11 1862 Kazimierka Anna Hołubska 76 Karczun mąż Stanisław, z d. Markiewicz, synowie Józef, Jan, Ferdynand i Ludwik, córki Teresa, Alojza i Julia 887 204 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0110.htm
24 4 1865 Żytomierz Marianna Markiewicz 80 Żytomierz ze starości, dw., wdowa z Omiecińskich, zostawiła syna Mikołaja oraz córki Rożę i Kamillę 178-3-61 145R 105 Ż DG
19 9 1866 Krzemieniec Petronela Kaszuba 3 Andruha Wielka od cholery, c. chł. Wincentego i Franciszki z Markiewiczów 426-1-39 43R 63 T 288
27 5 1866 Rzyszczów Franciszek Markiewicz 20 Kaniów tyfus, żołnierz 3ciej bryg. saperów, 312-1-90 229 36 m.K KM
3 6 1868 Białogródka Anastazja Markiewicz 51 Dworzec ur., z Korczyńskich, mąż Stefan, synowie Bazyli i Pantaleon, córka Domicela 178-03-81 399V 38 Ż DM
13 11 1870 Kuniów Agnieszka Markiewicz 54 Siekierzyńce mąż Zachariasz, synowie Piotr i Julian 178-3-78 238R 49 Ż DM
28 6 1873 Ostróg Feliksa Berezowska 58 Storonicze zd Markiewicz, wdowiec Teodor, c. Antonina 654-1-56 73L 3 R MZ
4 3 1877 Białogródka Marianna Markiewicz 75 Kornica mieszczanka, z d. Wolska, wdowa, synowie Eliasz, Daniel i Michał, córki Michalina, Maria, Józefa i Karolina 178-03-133 154V 31 Ż DM
20 11 1881 Turzysk Aniela Markiewicz 68 Tuliczów wdowa, s. Feliks 749 35 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0019.htm
21 5 1885 Kuniów Wincenty Podgruszecki 60 Siekierzyńce żołnierz w stanie spoczynku, żona Karolina z Markiewiczów, córka Franciszka 178-3-86 39V 20 Ż DM
6 4 1886 Kuniów Wawrzyniec Krynicki 90 Radohoszcz wdowiec po Juliannie z Markiewiczów, syn Maksymilian 178-3-86 78R 17 Ż DM
27 5 1887 Grzymałów Rozalia Markiewicz 10/12 Grzymałów c.Jana i Katarzyny zd.Konik 1614 74 6 1614 74 13 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
5 2 1890 Szumsk Józef Gutewicz 83 Bołożówka chł., żona petronela z Sakiewiczów, dzieci od 1-ej żony prawoslawnego wyznania Domiceli Markiewicz: syn Jan, córka Marianna Ławczuczka 01-233 165V 16 T
8 6 1890 Dederkały Filipina Popławska 15 Dederkały c. chł. Stefana i Doroty z Markiewiczów 0.1-81W 72R 12 T
1 5 1891 Luboml Domicela Markiewicz 32 Bereżce z Sudzickich, chł., mąż Wiktor, dzieci Włodzimierz, Olga, Zofia, Maria i Teodor 334 139 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0074.htm
6 10 1892 Krzemieniec Paweł Markiewicz 1,5 Marcelina s. chł. Antoniego i Pauliny z Wereszczyńskich 0.1-81D 39V 69 T
7 1 1892 Kuniów Teofila Markiewicz 60 Hucisko Stare z Gałaszyńskich, mąż Stefan, synowie Roman, Józef, Kswery, córki Honorata i Domicela 178-3-86 447V 1 Ż DM
9 3 1900 Krzemieniec Franciszek Markiewicz 2/12 Marcelina s. Antoniego i Zofii z Arembów 33 R 15 0
15 6 1900 Krzemieniec Kamila Markiewicz 2,5 Marcinówka s. chłopów Feliksa i Franciszki 35 R 31 0
8 11 1901 Ołyka Marianna Łyszcz 1 Czemeryn c. Józefa i Józefy z Markiewiczów 953 82 59 0
12 7 1901 Starokonstantynów Marcelina Stefańska 40 Skoworódki z d. Markiewicz, mąż Jan, córka Stefania 17-1-505 65V 81 Ch 130 DM
12 9 1903 Szumbar Dionizy Demichowicz 58 Dederkały Wielkie chłop, żona Maria z d. Markiewicz 208 V 8 0
17 9 1906 Szumsk Karolina Nowicka 60 Kaletyńce Wielkie z Markiewiczów, chł., mąż Dominik 01-236 153V 75 T
14 2 1906 Dubno Walenty Adalbert Rymarkiewicz 58 Dubno pruski poddany, żona Joanna z Różyńskich, synowie Adam, Jan i Zdzisław, córka Helena 740-4-162 57V 8 R 47 DM
19 1 1909 Tajkury Jan Markiewicz 45 Kolonia Krajewska mieszczanin Annopola, żona Franciszka z Sułkowych, 2 R 0
1 1 1912 Starokonstantynów Michał Markiewicz 45 Żerebki żona Maria z Krzyżanowskich, synowie Władysław i Józef, córki Ludwika, Ewelina, Janina i Wiktoria 17-2-89 57V 3 Ch 97 DM
24 11 1916 Tbilisi Teresa Szalkiewicz 67 Tbilisi z d. Markiewicz, c. Michala, wdowa po nadterminowym pisarzu 276 205
19 2 1917 Włodzimierz - Markiewicz 2 h kol.Wodzinek dziecię niechrz. s.Jana i Katarzyny z Sokalów 1077 36-37 14 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0019.htm
29 3 1917 Starokonstantynów Feliksa Markiewicz 10 Skoworódki c. Józefa i Anastazji z Sawickich 17-2-90 165V 45 Ch 304 DM
5 4 1917 Starokonstantynów Janina Markiewicz 17 Skoworódki c. Józefa i Anastazji z Sawickich 17-2-90 166V 49 Ch 306 DM
7 11 1917 Tajkury Genowefa Markiewicz 2 Zdołbunów c. Stanisława i Józefy Strzeleckiej z Guberni Radomskiej 740-4-697 259R 60 R 225 DM
26 1 1918 Włodzimierz - Markiewicz n-ur kol.Wodzinek c.Jana i Katarzyny z Sokalów 1077 58-59 2 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0030.htm
15 7 1918 Wiszenki Aniela Markiewicz 90 Wełnianka wdowa, z d. Koch 35-9-769 32R 33 Ł 4564 RK
6 1 1937 Poczajów Tomasz Markiewicz 65 Rosławka s. Jana i Marii, zam we wsi Bucyki pow. Skałat 12 R 1 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 3 1715 Czartorysk Joachim Czułkiewicz Rafałówka Jan Zuzanna Jan Markiewicz, Małgorzata Elżbieta Bussowa, Jan Busse, panna Anna Dąbrowska, Jakub Szulc, Anna Fabi 297-1-185 22V Ł DW
8 5 1760 Czartorysk Stanisław Antoni Butak Czartorysk Stefan Elżbieta Jerzy Żukowski, Marianna Toczycka, Marcin Markiewicz, Chwieszka Brochowicz 297-1-185 76V Ł 9274 DW
8 12 1777 Torczyn Mikołaj Bonisławski Horochoryn Jan Agnieszka Jan Markiewicz, Marianna Pakowska 2 b/nr Ł EH
10 2 1778 Torczyn Piotr Jaroszewicz Torczyn Andrzej Helena Iwanowska Jan Markiewicz, Martianna Dubiecka - panna 2a 3 Ł EH
14 3 1778 Torczyn Józef Mroczynski Bujany Andrzej Rozalia Jan Markiewicz, Marcianna Bałwanowiczowa 3 5 Ł EH
10 3 1778 Torczyn Józef Kodrębski Chorochoryn Marcin Anna Podlewska chrz.:16.03; Jan Markiewicz, Helena Pniewska, Michał Kleparski, Marianna Markiewiczowa 3 6 Ł EH
10 5 1778 Torczyn Zofia Malinowska Adam? Anna Ostrowska ..., Dąbrowska, Jan Markiewicz, Helena Pnieska 3 10 Ł EH
24 5 1781 Torczyn Samuel Erazm Jasielski Szepel Paweł Agata Michalczewicz chrz.:10.06; Jan Szewczyko, Małgorzata Drowolska, Jan Markiewicz, Marianna Szewczykowa 11 b/nr Ł EH
26 3 1781 Szumsk Marianna Cymbaluk Iserna Jan Anastazja Jan Markiewicz, Tatiana Pawłowska, Ignacy Boreyko, Marianna Jadaszkowa, Wojciech Cymbaluk, Małaszka Hryckowa 297-1-181 46V Ł 47 RK
23 8 1783 Torczyn Ludwika Anna Sołońska Torczyn Piotr Ewa chrz.: 24.08; Józef Pniewski, Marianna Markiewiczowa, Andrzej Pszczołkowski, Anna Szewcz 17 10 Ł EH
8 10 1783 Torczyn Brygida Wdowa Chrustowska Siedmiarki Jan Barbara Jan Markiewicz, Agnieszka Siatecka. Kazimierz Siatecki, Konstancja Wycichowska 17a b/n Ł EH
9 1 1784 Torczyn Baltazar Tubielewicz Siedmiarki Kasper Rozalia Herlinkiewiczowna Aleksander Żołkiewski, Marianna Markiewiczowna 19 b/n Ł EH
14 10 1798 Lubar Helena Zozulińska Lubar Marcin Anna łacina, data chrztu, Piotr Chyliński, Justyna Markiewicz 178-49-3 612R Ż Mg
13 3 1799 Lubar Anna Buderadzka Lubar Andrzej Apolonia Łopuszańska łacina, data chrztu, Józef Markiewicz, Anna Zozulińska, ass. Józef Adamowicz, Justyna Markiewicz 178-51-174 5R Ż Mg
21 6 1799 Lubar Regina Lubrańska Lubar Bazyli Katarzyna łacina, data chrztu, Michał Wysoczański, Wiktoria Marcinowska, ass. Michał Marcinowski, Justyna Markiewicz 178-51-174 10V Ż Mg
7 10 1799 Lubar Dionizy Rudnicki Lubar Franciszek Brigida Wertecka łacina, chrzest 9.10.1799, Józef Markiewicz, Anna Zozulińska 178-51-174 16R Ż Mg
15 2 1801 Ostróg Dorota Rok... Dorochoszcza Marcin Marianna Jakub Baszyński, Marianna Markiewicz 297-1-136 2 Ł SK
31 8 1802 Lubar Jan Szarzyński Lubar Dominik Antonina łacina, data chrztu, Piotr Sulikowski, Tekla Markiewicz 178-51-174 43V Ż Mg
26 11 1802 Lubar Katarzyna Małgorzata Sabuszewska Lubar Gabriel Marianna Walicka łacina, data chrztu, Prokop Markiewicz, Małgorzata Kacperska, ass. Michał Malinowski, Marianna Miller, Piotr Lewandowski, Apolonia Jędrzejowska, Piotr Gurski, Julianna Dankowska, Jan Pawłowski, Tekla Markiewiczowa 178-51-174 46V Ż Mg
31 10 1803 Ostróg Marcin Markiewicz Kurchany Jakub Franciszka Jan Golemberg, Petronela Stefanowska 297-1-136 37 Ł CK
2 5 1804 Lubar Wojciech Czerniej Motowidłówka Wojciech Wiktoria łacina, chrzest 3.05.1804, Bazyli Głowacki, Agnieszka Markiewicz 178-51-174 60V Ż Mg
24 2 1805 Ostróg Mateusz Krajewski Białotyn Franciszek Marianna Korczyńska Jan Markiewicz, Anna Woyszczycka 297-1-136 49 Ł SK
4 12 1805 Ostróg Barbara Roko...ska Dorochoszcza Marcin Marianna Jakub Baszyński, Ma... Markiewiczowa 297-1-136 54 Ł SK
9 12 1805 Ostróg Tomasz Markiewicz Brodów Jakub Franciszka ...wicka Jan Stefanowski, Katarzyna Sikorska 297-1-136 54 Ł SK
5 6 1805 Lubar Onufry Łopuszański Lubar Teodor Brygida łacina, data chrztu, Marcin Zozuliński, Tekla Markiewicz, ass. Aleksander Chadziński, Julianna Dankowska 178-51-174 71R Ż Mg 160
24 3 1808 Ostróg Józef Markiewicz Kurchany Jakub Franciszka ...wicka Jan Lichtański, Tekla Kalemberkowa 297-1-136 74 Ł 1112 SK
7 7 1809 Ostróg Helena Zofia Krupicka Luczyn Onufry Elżbieta Markiewicz Michał Ochyciński, Zofia Nowicka 297-1-136 100 Ł 1148 SK
7 4 1810 Ostróg Grzegorz Markiewicz Wołoskowce Jakub Franciszka Jan Lichtański, Marianna Ziemianowska 297-1-136 117 Ł SK
2 10 1813 Ostróg Anna Malinowska Podobanka Ignacy Marcjanna Jakub Okowiński, Julianna Markiewiczówna 297-1-136 197 Ł 915 SK
7 10 1814 Ostróg Józef Franciszek Krupicki Luczyn Onufry Elżbieta Markiewicz Stanisław Sosnowski, Fortunata Rudnicka 297-1-136 217 Ł SK
3 5 1814 Szumsk Zenon Hilary Markiewicz par. Wilejska Gubernia Wileńska Michał Józefa Mieszkowska dopełnienie chrztu 28.11.1839, asyst. Augustyn Wilczyński i Karolina Rajkowska; trzymali co chrztu z samej wody Julian Deligowski i Antonina Solistrowska 178-51-433 295R 86 Ż 307 DM
19 2 1816 Ostróg Marianna Wanczora Wielbowne Wincenty Pelagia Jakub Markiewicz, Barbara Miączyńska 297-1-136 244 Ł SK
27 4 1816 Ostróg Marianna Markiewicz Kurhany Jakub Marianna Franciszka Sawicka Antoni Wrześniowski, Anna Horochowska 297-1-136 248 Ł SK
8 5 1827 Łuck Stanisław Moszczyński Zaborol Jakób Wiktoria Nowak Michał Markiewicz, Wiktoria Bieńkowska 368 9 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0005.htm
31 12 1827 Koblin Erazm Prosowski Młynów Teodor Franciszek Apolonia Jabłońska Jan Markiewicz Kapitan Wojsk Polskich, Genowefa Augustynowicz panna, Bolesław Ch 814 207 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0211.htm
13 4 1827 Krzemieniec Franciszka Markiewicz Marcelina Jan Marianna c. pracowitych, ochrz. 15.04., Prac. Stec i prac. Klara Symocioska 01-3 10V 71 T 511 DM
26 8 1827 Stary Konstantynów Kapucyni Marianna Sadowska Przedmieście Zakuźmin Maciej Petronella Kostecka Grzegorz Markiewicz, Anna Kmieć 178-3-93 183R/183V 18 Ż 354/355 KP2
25 10 1827 Stary Konstantynów Kapucyni Szymon Dembicki Hrebenynka Piotr Katarzyna Łebedyńska Wojciech Markiewicz, Tekla Dembicka 178-3-93 184V 24 Ż 357 KP2
17 9 1827 Starokonstantynów Dominikanie Franciszek Jankowski Stary Konstantynów Wawrzyniec Marianna Przebylska Marcin Slusarenko, Katarzyna Markiewicz 178-3-93 146R 84 Ż 282 KP2
2 6 1828 Krzemieniec Andrzej Markiewicz Marcelówka Jan Magdalena Kryszpińska Leon Bodnarczuk i pr. Katarzyna Ciechońska ż. Piotra 01-3 50R 128 T 550 DM
20 4 1828 Ostróg Józef Lipczyński Dorohoszcza Mikołaj Marianna Markiewicz chrzest 25.04.1828, Adam Żurawski, Marianna Lachowicz panna 171-1-1 9R 49 R Mg
4 10 1828 Ostróg Franciszek Józef Markiewicz ? Borszczówka Jan Magdalena Saciewicz ? data chrztu, Jan Bartnicki, Aleksandra Pod ? 171-1-1 10V R Mg
5 10 1828 Horyńgród Maria Markiewicz Szubków Kazimierz Katarzyna chrz. 7.10., Wojciech Górski, Marcjanna Karasko 171-1-1 185R 11 R 7077 Mg
3 6 1828 Międzyrzec Antonina Markiewicz Międzyrzec Jan Marianna Przewłocka ch. 5.06.1828, Sł. Maciej Dyrański, Prac. Anna Bociorowska, asys. Ur. Jerzy Tomaszewski, Ur. Juliann 171-1-1 233V 18 R 7126 Mg
9 11 1828 Międzyrzec Marianna Zagórska Daniczów NN Karolina Zagórska ch. 11.11.1828, Sł. Eliasz Stankiewicz, Marianna Czajkowska, asys. Karol Markiewicz, Agata Czabowska 171-1-1 238R 45 R 7130 Mg
1 7 1828 Niewirków Anna Markiewicz Niewirków Antoni Karolina ch. 3.07.1828, Ur. Jan Stankiewicz, Ur. Dominika panna 171-1-1 259R 79 R 7152 Mg
11 2 1828 Bazalia Andrzej Markiewicz Wolica Mikołaj Anastazja Rakowska ur. Franciszek Lachowski i Elżbieta Lachowska, ur. Andrzej Łabędzki i Tekla Motylewska 178-3-94 221R 19 Ż DM
27 5 1828 Kulczyny Piotr Chmielnicki Krasiłów Kazimierz Marianna Markiewicz ch. 1828.05.31, Ur. Wojciech Lipski, Ur. Teresa Janowska, ż. Jana, ass. Jakub Wiszniowski, Krystyna Chmielnicka, ż. Wojciecha 178-3-94 320R 43 Ż Mg
26 1 1828 Zasław św. Józefa Marianna Kwiatkowska Zasław ur. Jakub Franciszka Markiewicz ur. Antoni Byczkowski, ur. Rozalia Bieńduchowska 178-3-94 26V 11 Ż 49 KP2
27 3 1828 Zasław św. Jana Wincenty Przeborski Michla ur. Franciszek Helena Kozioł Ur. Maciej Markiewicz, Agnieszka Garczewska 178-3-94 4V 9 Ż 6 KP2
16 8 1828 Zasław św. Jana Antonina Markiewicz Michla ur. Maciej Anna Sadło ur. Wojciech Mycinski, Prakseda Krzyżanowska 178-3-94 8R 31 Ż 13 KP2
28 8 1828 Zasław św. Jana Rozalia Pulkiewicz Michla ur. Marcin Marianna Sadło ur. Maciej Markiewicz, Agnieszka Taworzewska 178-3-94 9R 38 Ż 15 KP2
17 1 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Antoni Markiewicz Motrunki ur. Jan Barbara Cielińska ur. Grzegorz Janiewicz, ur. Balbina Solecka 178-3-94 152V 10 Ż 296 KP2
5 2 1828 Stary Konstantynów Kapucyni Dorota Markiewicz Przedmieście Zakuźmin prac. Grzegorz Marianna Kmieć prac. Jan Zwierzkowski, prac.Marianna Ślusarzenko 178-3-94 180V 34 Ż 347 KP2
23 2 1828 Ostropol Eleonora Zielińska Ostropol ur. Szymon Helena Balbuz ur. Bazyli Markiewicz, Józefa Adamowa 178-3-94 193V 7 Ż 370 KP2
28 10 1829 Kuniów Anastazja Markiewicz Korytne, par. Niewirków Tomasz Julianna Wolska 880 50 V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0053.htm
8 1 1829 Kołki Franciszka Drzewińska Łyczki Gabriel Marianna Markiewicz Dawid Kamiński, Marianna Trofimowicz - ż. Parocha Trościanieckiego; ch: 11.01. 815 108 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0109.htm
11 9 1829 Białogródka Mateusz Markiewicz Bisóweczka Józef Marianna Jezierska Szymon Grzybowski i Marianna Kozłowska ż. Franciszka 178-03-95 74R 77 Ż DM
2 7 1829 Horyńgród Piotr Mieszczański Raśniki Paweł Rozalia Markiewicz ch.2.07.1829, Ur. Jędrzej Knapiński, Helena Osiecka 171-1-2 180V 7 R Mg
19 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Pius Markiewicz Wolica Wąsowicza Wincenty Agnieszka Bilska ur. Michał Siemiatkowski i ur. Małagorzata Olszewska 178-3-95 224R 31 Ż DM
10 11 1829 Kotelnia Aleksander Kostecki Mińkowce Paweł Helena Suska s. ur., chrzest 11.11, chrzestni: ur.ur.: Grzegorz Zakrzewski, Marianna Remiszowska panna, as.: Augustyn Markiewicz, Teresa Tołubińska 178-51-300 22 67 Ż EH
16 11 1829 Zasław św. Jana Salomea Przedwódzka Michla ur. Franciszek Helena Kozłowska ur. Maciej Markiewicz, Marianna Hontymska 178-3-95 11V 58 Ż 19 KP2
25 10 1829 Łabuń Rozalia Kondracka Kochanówka ur. Roman Anna Markiewicz ur. Wincenty Rychliński, Salomea Łojewska 178-3-95 136R 57 Ż 265 KP2
13 12 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Magdalena Suhaczyńska Stary Konstantynów sław. Jan Anna Jatkiewicz ur. Kazimierz Popławski, sław. Marianna Markiewicz 178-3-95 163R 120 Ż 315 KP2
14 1 1829 Stary Konstantynów Kapucyni Paulina Erlawska Przedmieście ur. Aniela Erlawska prac. Wojciech Markiewicz, ur. Marianna Gomulińska 178-3-95 181r 54 Ż 348 KP2 0
24 1 1829 Stary Konstantynów Kapucyni Ludwika Sokołowska Przedmieście ur. Jan Marianna Markiewicz ur. Tomasz Jasiński, Marianna Filipowicz 178-3-95 181v 58 Ż 349 KP2
20 5 1829 Stary Konstantynów Kapucyni Helena Subotowicz Przedmieście prac. Teodor Apolonia Zarzycka prac. Grzegorz Markiewicz, Katarzyna Markiewicz 178-3-95 183r 68 Ż 352 KP2
30 8 1829 Stary Konstantynów Kapucyni Jan Czajkowski Paszkowce ur. Józef Anna Markiewicz ur. Gabriel Nazarewicz, Marianna Cybulska 178-3-95 183v 74 Ż 353 KP2
2 7 1829 Międzyrzec Piotr Mieszczański Raśniki par. Horyńgród Paweł Rozalia Markiewicz Jędrzej Knapiński, Helena Osiecka 171-1-2 265R 41 R AS 0
4 7 1830 Bucyń Zenon Wojciech Kożanowski Piaseczno Wojciech Wiktoria Markiewicz Mikołaj Rządkowski, Klotylda Brunett 26 22 5 B 0
14 8 1830 Ostróg Antoni Lebczyński Dorohoszcza Mikołaj Marianna Markiewicz Grzegorz Liszowski, Tekla Głębocka żona Michała 171-1-3 8R 57 R MZ
23 10 1830 Zasław św. Jana Szymon Markiewicz Kominy Maciej Anna Sadłowska Kajetan Łukomski i Teresa Markiewicz panna 178-03-96 5V 38 Ż DM
26 3 1830 Żytomierz Honorata Hurkowska Żytomierz Feliks Katarzyna Narucka FranciszekFidler Ewa Przybylska as: Jan Szwab,Rozalia Markiewicz 178 3 3 R12 81 Ż MP
1 6 1830 Żytomierz Erazm Witkowski Żytomierz Szymon Dominik Nowicki Wiktoria Markiewicz as:Michał Statkiewicz Wasylina Czerniszowa, Paweł Pomeńczuk Marianna Kozaczkowska 178 3 3 R20 137 Ż MP
27 2 1830 Kodnia Józef Markiewicz Nertykijówka Kajetan Anna Kadłubowska Samuel Czułąjewski Marianna Wiszowata as: Szymon Głuchowski Marianna Jarmolukówna 178 3 3 V389 8 Ż MP
1 6 1831 Kołki Erazm Drzewiński Majdan Trostenecki Gabryel Marianna Markiewicz Mateusz Drzewiński, Marianna Trochimowicz - wdowa; ch: 03.06. 817 58a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0060.htm
1 1 1831 Krzemieniec Kasper Markiewicz Marcelówka Jan Małgorzata Ignacy Szpakowski i Marianna Gryszpińska ż. Antoniego 01-3 146R 9 T 648 DM
2 7 1831 Krzemieniec Barbara Anton Krzemieniec Michał Anna c.nieślubnych rodziców, Kazimierz Nagórski i prac Anna Markiewicz ż. Pawła 01-3 158R 86 T 660 DM
23 2 1831 Ostrówki Petronela Markiewicz Równo Stefan Tekla Samula Piotr Demkowski m. Marianny, Teodora Radzich ż. Stefana 846 278R 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0272.htm
4 11 1831 Horyńgród Karolina Mieszczańska Raśniki Paweł Rozalia Markiewicz ch.4.11.1831, Ur. Maciej Samborski, Ur. Filipina Łotocka, as. Ur. Kacper Łotocki, Ur. Domicela Samborska 171-1-4 167V 8 R Mg
9 4 1831 Korzec Apolonia Markiewicz Balarka Myszakowa Szymon Teresa Bagińska 245-1-5 60 36 R PW
29 10 1831 Korzec Karolina Dudkowska Huta Krywal Jędrzej Rozalia Markiewicz 245-1-5 66 84 R PW
1 11 1831 Korzec Karolina Markiewicz Ballarka Myszakowa Jędrzej Marianna Borowska 245-1-5 67 85 R PW
27 12 1831 Korzec Ewa Witkowska Rudnia Klonowska Jan Regina Lisowska Andrzej Markiewicz i Marianna Sosnowska ż. Adama 245-1-6 56r 3 R Na
12 4 1832 Bucyń Antoni Ludwik Kożanowski Piaseczno Wojciech Wiktoria Markiewicz Ludwik Bronett,Wiktoria Gutowska 26 38 7 B
8 11 1832 Bucyń Emilia Markiewicz Piaseczno Jan Justyna Gutowicz Franciszek Kaminski,Paulina Bronett 26 40 10 B
15 11 1832 Kuniów Jan Markiewicz Karpiłówka Maciej Anna Sadło R 68 R 65 0
17 11 1832 Koblin Karolina Salomea Dalkiewicz Młynów Wiktor Julia Lipińska Jan Markiewicz Kapitan Wojsk Polskich, Anna Zalewska Kapitanowa 818 173R 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0180.htm
12 1 1832 Horyńgród Hilary Markiewicz Szubków NN Katarzyna ch.13.01.1832, Ur. Wojciech Zagajewski, Ur. Katarzyna Brzostowska, matka wdowa po Kazimierzu od 3 lat 171-1-5 157R 3 R Mg
17 6 1832 Zasław św. Jana Anna Opatowska Bilczyn Andrzej Marianna Janicka Stefan Markiewicz i Marianna Markiewicz, as. Jędrzej Szczepanowski i Salomea Butyńska 178-3-98 3R 22 Ż DM
20 11 1832 Zasław św. Jana Marianna Kobylańska Michał Franciszka Jakubowska Stefan Markiewicz i Tekla Kamińska 178-3-98 6R 47 Ż DM
1 2 1832 Kazimierka Ignacy Ferdynand Hołubecki Karaczun Stanisław Anna Markiewicz Jakub Burzyński i Zofia Borowska, asyst. Jan Lech i Ewa Łozińska ż. Szymona 171-1-5 229R 1 R 245 DM
23 4 1833 Ostróg (Mizocz) Antoni Wojciech Markiewicz Hurby Stanisław Karolina Żórawska Mateusz Kwalkiewicz, Marianna Żórawska 69 O 0
5 2 1833 Wiszenki Antonina Korzeniewska Nowosady Józef Marianna Markiewicz Wojciech Baliński, Anna Bergell; ch: 06.02. 819 49 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0050.htm
9 3 1833 Koblin Bolesław Michałowski Murawica Wincenty Julia Krzymińska Jan Markiewicz Kapitan WP, Tekla Marchilewicz, Marek Majewski, Józefa Gajewska 819 201V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0210.htm
16 7 1833 Białogródka Anna Błażejewska Gnojniczka Wawrzyniec Agnieszka Michnicka Stefan Markiewicz i Marianna Olędzka z Dzikowieckich ż. Franciszka 178-03-99 49R 61 Ż DM
15 11 1833 Korzec Elżbieta Markiewicz Balarka Myszakowa Andrzej Marcjanna Borowska Paweł Kuriata i Ewa Skokowska 245-1-8 75r 74 R Na
4 5 1833 Korzec Modest Markiewicz Balarka Myszakowa Andrzej Marcianna Borowska 245-1-7 78 53 R PW
28 3 1834 Kuniów Franciszek Markiewicz Karpiłówka Maciej Anna Sadło R 71 V 28 0
7 5 1834 Ostróg Zygmunt Stanisław Najkowski Ostróg Alojzy Karolina Markiewicz Wincenty Kotkowski, Zofia Lewicka 51 O 0
12 3 1834 Młynów Katarzyna Grzybowska Młynów Konstanty Agnieszka Jan Markiewicz KWP, Julia Dalkiewicz, Wiktor Dalkiewicz Regent Sądu Kijowskiego, 820 176V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0181.htm
19 3 1834 Zasław św. Jana Józef Koliński Soszne Stefan Aniela Markiewicz Wojciech Kamiński i Teresa Mądzylewska 178-3-100 4R 18 Ż 10 DM
9 9 1834 Bucyń Jan Sapieha Mielnica Jakub Wiktoria Markiewicz Tomasz Terlecki, Justyna Markiewiczowa 26 52-53 7 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2026/pages/PL_1_436_26_0027.htm
21 9 1834 Kotelnia Tekla Kostecka Mińkowce Paweł Aleksandra Suska c. ur., chrzest 23.09, chrzestni: Paweł Makarewicz, Teresa Tulanińska żona Jakuba, as.: Faustyn Markiewicz, Teresa Strzałówna panna 178-51-300 70 61 Ż EH 0
13 11 1834 Kulczyny Marcin Brodecki Wolica Tatarska Ignacy Anna Markiewicz Leon Sokołowski i Róża Brodecka ż. Pawła 178-03-100 343V 76 Ż 665 DM
28 10 1834 Międzyrzec Franciszka Daniczów Jan [G-R] Helena [Rz-K] Ur.Karol Markiewicz żon, Eufemia Nowosielecka panna .As.Ur.Gabriel Solewtorski,Magdalena Chodakowska męż. 171-1-7 252V 49 R AS
25 12 1834 Międzyrzec Franciszka Ozabowska [Ozubowska] Daniczów Jan Agata Prawosudowicz Ur.Hieronim Markiewicz,Ur. Marianna Łukasiewiczowa męż.As. Ur.Wincenty Chodakowski,Ur.Anna Prawosudowiczówna 171-1-7 255R 59 R AS
14 3 1835 Kuniów Józefa Markiewicz Korytno Feliks Marianna Wolska 171-1-8 87 R 19 R 0
8 4 1835 Wiszenki Marianna Piotrowska Susk Jan Zuzanna Markiewicz Sebastian Podembowski, Lucjana Podembowska; as: Sabin Dobrowolski, Katarzyna Głę 821 48 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0049.htm
9 1 1835 Młynów Wiktor Dalkiewicz Młynów Wiktor Julia Lipińska Jan Markiewicz Kapitan Wojsk P., Anna Zaleska Kapitanowa, Karol Lipinski, Helena 821 177R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0179.htm
6 4 1835 Młynów Wilhelm Wincenty Rzążewski Użeniec Jan Katarzyna Jan Markiewicz Kapitan WP, Julia Glinecka, Piotr Glinecki, Emilia Glinecka, Teod 821 178V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0181.htm
13 6 1835 Zasław św. Jana Antonina Markiewicz Bilczyn Teodor Marianna Błażejewska Jan Michnicki, Marianna Błażejewska 178-3-101 5 26 Ż SK
6 10 1835 Ostróg Karol Markiewicz Dorohoszcz Grzegorz Marianna Lipczyńska Roman Lechowicz, Tekla Krąberg 171-1-8 13R 73 R 900
22 9 1835 Byszów Konstanty Stupnicki Byszów Jan Józefa Makowska Eliasz Markiewicz, Helena Sokołowska, panna, as. Franciszek Skrobuński, Marianna Mehedowska, panna, Grzegorz Mehedowski, Róża Rakowska, panna, chrz. 25.09.1835 178-51-372 12V 8 Ż BS 27
10 2 1835 Bazalia f. Tereszki Magdalena Lachowska Czernelówka Marianna Markiewicz c. z nieprawego łoża wdowy, Piotr Gorczyński i Marianna Krasnosielska 178-03-101 240V 7 Ż DM
15 8 1835 Bazalia f. Tereszki Benigna Czerniawska Wolica Wąsowicza Jan Teodora Kozyrska Ignacy Dąbrowski i Józefa Turowska, Wincenty Markiewicz i Cecylia Turowska 178-03-101 243R 35 Ż DM
16 5 1835 Starokonstantynów Stanisław Markowski Michałowce Franciszek Regina Lipsiewicka Jan Białobrzyski, Elżbieta Markiewiczowa 178-3-101 170V 68 Ż 331 CK
24 8 1835 Starokonstantynów Augustyn Markiewicz Suszki Jędrzej Barbara Celińska Apoloniusz Czewertyński, Zofia Knol 178-3-101 173V 101 Ż 337 CK
24 11 1835 Kupiel Faustyn Cieszkowski Rabijówka Łukasz Katarzyna Markiewicz Grzegorz Szumowski, Klara Sawicka 178-3-101 327 80 Ż SK
22 5 1835 Kazimierka Julianna Hołubecka Karaczun Stanisław Anna Markiewicz Jakub Burzyński i Marianna Burzyńska ż. Pawła 171-1-8 218V 11 R 225 DM
13 6 1836 Kuniów Antoni Nawrocki Siekierzyńce Dominik Tekla Markiewicz ur. Stanisław Kamiński, Marianna Malinowska z. Piotra 171-1-9 85 R 35 R 9703 DW
12 11 1836 Kuniów Stanislaw Wincenty Markiewicz Gurszczyzna Maciej Anna Sadło R 88 R 64 0
17 12 1836 Kuniów Franciszek Kulnicki Korytne Onufry Regina Markiewicz R 88 V 72 0
10 1 1836 Bucyń Paulina Józefa Sapieha Piaseczno Jakub Wiktoria Markiewicz 29 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2029/pages/PL_1_436_29_0001.htm
1 4 1836 Młynów Marianna Joanna Dębska Młynów Kasper Ludwika Holsztein Jan Markiewicz K.W.P., Antonina Szandra, Franciszek Szandra, Joanna Majewska, St 822 158R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0161.htm
23 12 1836 Młynów Wiktor Tytus Dalkiewicz Młynów Wiktor Julia Lipińska Jan Markiewicz K.W.P., Brygida Wysoczańska 822 162R 38 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0165.htm
17 11 1836 Krzemieniec Anna Markiewicz Marcelówka Jan Magdalena Gryszpińska Bazyli Smolarski i Marta Meteluk 01-10 28R 110 T 70 DM
29 6 1836 Ostróg Piotr Markiewicz Brodów Marcin Marianna Eustachy Hordyjewski i Tekla Leszczyńska 171-1-9 12V 69 R DM
0 1836 Ostróg Karolina Aleksandra Markiewicz Michał Józefa Myszkowska dopeł. chrztu dorosłej córki (brak daty ur.) 25.07.1836, Wlm Tomasz Wojna Major WR i Katarzyna Lewkiewicz 171-1-9 13V 75 R DM
26 6 1836 Horyńgród Jan Marcin Mieszczański Raśniki Paweł Rozalia Markiewicz ch.26.06.1836, Prac. Dymitr Jankowski, Ur. Apolonia Sokołowska 171-1-9 150V 5 R Mg
18 3 1836 Bazalia Józefa Markiewicz Wolica Wąsowicza Wincenty Agnieszka Bilska Jan Kaliński i Katarzyna Sniatkowska, Ignacy Dąbrowski i Katarzyna Kalińska 178-03-106 264R 23 Ż DM
20 3 1836 Bazalia f. Tereszki Aleksandra Markiewicz Czernelówka Jan Aniela Dzwoniewska Tomasz Ruszkowski i Marianna Radecka 178-03-106 274V 21 Ż DM
8 9 1836 Bazalia f. Tereszki Rozalia Ruszkowska Czernelówka Tomasz Anna Markiewicz Aleksander Markiewicz i Katarzyna Dzwoniecka 178-03-106 277R 51 Ż DM
14 11 1836 Berezne Grzegorz Jaworski Ruda Koziarnik Tomasz Agnieszka Markiewicz Józef Niżyński i Agnieszka Niżyńska ż. Franciszka 171-1-9 226R 22 R Na
15 1 1836 Korzec Paweł Markiewicz Balarka Myszakowa Andrzej Marianna Borowska Adam Sosnowski i Konstancja Trojanowska ż. Teodora 245-1-10 62r 2 R Na
9 3 1836 Korzec Konstancja Markiewicz Balarka Myszakowa Franciszek Agnieszka Bagińska Bartłomiej Borowski i Elżbieta Choińska ż. Franciszka 245-1-10 72r 61 R Na
9 3 1836 Korzec Anastazja Markiewicz Balarka Myszakowa Szymon Teresa Bagińska Franciszek Choiński i Agnieszka Wierzbicka panna 245-1-10 72r 62 R Na
7 1 1836 Cudnów Jan Stachowski Futor Omiecińskich Karol Elżbieta Omiecińska Tomasz Omieciński i Marianna Markiewicz ż. Grzegorza 569-1-59 2R 6 Ż 4 DM
27 1 1836 Cudnów Franciszek Markiewicz Cudnów Jan Honorata Rudnicka Franciszek Sługocki i Magdalena Malichowska ż. Jana, asyst. Bernard Piątkowski i Regina Sługocka ż. Franciszka 569-1-59 4R 18 Ż 8 DM
1 2 1836 Cudnów Ignacy Adam Omieciński Futor Omiecińskich Joachim Bogumiła Dybowska Karol Stachowski i Marianna Markiewicz ż. Grzegorza 569-1-59 4R 20 Ż 8 DM
1 8 1836 Międzyrzec Julian Kazimierz Czerwiński Daniczów Łukasz Marianna Chodkowska Karol Markiewicz żon, Prakseda ż.Malewicza 171-1-9 245V 21 R AS
24 6 1837 Dederkały Joanna Stępkowska Bykowce, par. Szumsk Franciszek Marianna Kulczycka Joachim Markiewicz, Marianna Korzeniowska wdowa 54 179 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0097.htm
2 9 1837 Borszczów Karolina Markiewicz Słobódka 81 Jan Maria Sitarczuk 70L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2070/pages/PL_1_301_70_0001.htm
14 9 1837 Borszczów Mateusz Markiewicz Słobódka 36 Piotr Rozalia Jaruszewska Jan Romaniuk, Eufemia Czubak 70L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2070/pages/PL_1_301_70_0001.htm
19 3 1837 Krzemieniec Józefa Gryszpińska Marcelina Antoni Marianna Stepaniuk Jan Jakubowicz i Magdalena Markiewicz 01-11 10V 39 T 147 DM
10 8 1837 Kulczyny Michalina Gutkowska Kulczynki Ignacy Honorata Goliszewska Julian Markiewicz i Katarzyna Zielińska wdowa 178-03-108 241V 63 473 Ż DM
25 12 1837 Zasław św. Jana Ewa Markiewicz par. Zasław św. Jana Teodor Marianna Błażejewska Jan Michnicki i Franciszka Aleksandrowicz 178-3-108 11V 63 Ż 24 DM
30 10 1838 Kuniów Zygmunt Marceli Naynowski Dołocze Alojzy Karolina Markiewicz Karol Jabłonowski, Aleksandra Barska 84 R 81 ZP 0
20 11 1838 Bucyń Julianna Sapieha Piaseczno Jakub Wiktoria Markiewicz Jan Korsak, Justyna Markiewicz 31 5 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2031/pages/PL_1_436_31_0003.htm
18 10 1838 Lachowce Łukasz Ciecierski Hulowce Rajmund Wiktoria Mirecka Jan Eysmont, Józefa Markiewicz ż. Szymona 171-1-11 103 V 58 R ZP 315
23 4 1838 Bazalia f. Tereszki Izydor Markiewicz Wolica Wąsowicza Wincenty Agnieszka Bilska ur. Ignacy Dąbrowski i ur. Katarzyna Swiadkowska [Sniatkowska] 178-03-110 254R 19 Ż DM
5 5 1838 Zasław św. Józefa Kajetan Markiewicz Zasław IN Marianna Markiewicz Antoni Ancypowski i Agnieszka Rucińska ż. Józefa 178-03-110 55R 50 Ż 106 DM
7 12 1838 Zasław św. Józefa Mikołaj Olszewski Zasław Majdan Antoni Karolina Markiewicz Apolinary Zatorski kawaler i Tekla Kamińska panna 178-03-110 68V 105 Ż 133 DM
9 2 1838 Kotelnia Leon Wyhowski Mińkowce Stefan Anna Markiewicz Augustyn Mińkiewicz i Aleksandra Kostecka ż. Pawła, asyst. Franciszek Korzeniowski i Anna Sokołowska panna 178-3-6 154R 16 Ż 296 DM
28 3 1838 Kotelnia Jan Markiewicz Mińkowce Augustyn Katarzyna Kłapiszewska Franciszek Markiewicz i Anna Wyhowska ż. Stefana 178-3-6 155V 30 Ż 299 DM
17 4 1838 Kotelnia Jan Dygórka (Degórka) Mińkowce Adam Konstancja Kostka Jan Kłapiszewski i Ewa Markiewicz ż. Franciszka, asyst. Jakub Dworecki i Anna Sakłakowska panna 178-3-6 156V 37 Ż 301 DM
11 5 1838 Kotelnia Zofia Nowaczewska Gardyszówka Bazyli Marianna Pstrągowska Dionizy Chmielowski i Marcjanna Markiewicz ż. Teodora, asyst. Tadeusz Pstrągowski i Anna Pstrągowska ż. Tomasza 178-3-6 156V 39 Ż 301 DM
30 11 1838 Kotelnia Łucja Kostecka Mińkowce Paweł Aleksandra Suska Augustyn Markiewicz i Marianna Leopoldynowa wdowa 178-3-6 162V 86 Ż 313 DM
23 3 1838 Międzyrzec Paweł Czernieski [Czernioski] Charaług Łukasz Marianna Karol Markiewicz wd. Tekla Sokołowska męż. 171-1-11 252R 8 R AS
19 7 1838 Międzyrzec Wincenty Apolinary Chodakowski Daniczów Wincenty Magdalena Milewska Karol Markiewicz wd. Katarzyna Babińska wd. 171-1-11 255V 28 R AS
23 7 1838 Międzyrzec Stanisław Modest Ludomir Markiewicz Daniczów Hieronim Anna Prawosudowicz Ludwik Pawsza,Konstan cja Pawszanka panna. As.Ignacy ...zaboski, Tekla Łukaszewiczówna 171-1-11 255V 30 R AS
6 2 1839 Kuniów Kazimierz Nawrocki Siekierzyńce Dominik Tekla Markiewicz 879 49 V 8 0
15 6 1839 Kuniów Antoni Markiewicz Maciej Anna Sadło 879 52 V 35 0
22 10 1839 Kuniów Karolina Markiewicz Korytno Feliks Marianna Wolska 879 54 R 48 0
1 12 1839 Korzec Katarzyna Karasiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Franciszka Lublińska Wawrzyniec Czekalski, Agnieszka Markiewicz 871 106 2 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0057.htm
12 4 1839 Ołyka Józefa Popławska Moszczanica Władysław Sabina Laskowska w. ż. Michał Teodorowicz, Tekla Markiewicz ż. Nicyfora 825 147 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0154.htm
20 6 1839 Młynów Marian Tytus Michałowski Murawica Wincenty Julia Krzemińska Jan Markiewicz Kapitan b. Wojsk Pols., Tekla Szczeniawska b. Prezes. Podols., Bo 825 170V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0178.htm
16 12 1839 Klewań Euzebiusz Antoni Markiewicz Hruszwica Piotr Karolina Makowska 879 132 V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0134.htm
31 1 1839 Miropol Piotr Markiewicz Polanki Jan Franciszka Popławska Gabriel Jankowski i Magdalena Witkowska 178-51-433 183aR 8 Ż 193 DM
2 8 1839 Miropol Dominik Łabędzki Miropol Antoni Apolonia Markiewicz Karol Jahałkowski i Marianna Terlecka 178-51-433 188R 49 Ż 198 DM 0
18 10 1839 Miropol Feliks Ostrowski Ludwikówka Józef Marianna Korejwa Stanisław Markiewicz i Franciszka Markiewicz z Popławskich ż. Jana 178-51-433 190V 69 Ż 201 DM
1 11 1839 Miropol Tekla Kuczyńska Polanki Antoni Katarzyna Sobolewska Paweł Witkowski i Franciszka Markiewicz ż. Jana 178-51-433 191R 72 Ż 201 DM
31 5 1840 Kazimierka Ludwik Hołubecki Karaczun Stanisław Anna Markiewicz Jakub Burzyński, Marianna Burzyńska ż. Pawla 880 201 V - 202 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0220.htm
19 1 1840 Białozórka Maryanna Szumowska Szuszkowce Grzegorz Konstancja Markiewicz 871 657 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0349.htm
18 9 1840 Bucyń Nikodem Sapieha Piaseczno Jakub Wiktoria Markiewicz 33 3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2033/pages/PL_1_436_33_0002.htm
27 7 1840 Ostróg Jakub Piątkowski Ostróg Jan Marianna Markiewicz ur. Grzegorz Markiewicz, Magdalena Milewska 880 8 V 72 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0010.htm
29 7 1840 Iwanków Anna Markiewicz Rudnia Lewkowska Tomasz Helena Tomasz Panczyk, Eudoksja Lisowska, chrz. 1.09.1840 178-51-456 11V 21 Ż BS 25
23 7 1840 Rozważów Józef Golczewski Huta Chaniowska Benedykt Anastazja Szkowrońska Roman Markiewicz, Teresa Oborska, mężatka, chrz. 24.07.1840 178-51-456 22V 12 Ż 55 BS
16 8 1840 Cudnów Apolonia Dolińska Cudnów Mikołaj Marianna Piątkowska Franciszek Sługocki i Magdalena Kapen wdowa, asyst. Tomasz Dublan i Regina Sługocka ż. Franciszka, Jan Markiewicz i Barbara Sługocka ż. Antoniego 569-1-63 14V 130 Ż DM
26 4 1840 Kotelnia Szymon Markiewicz Mińkowce Augustyn Katarzyna Kłapiszewska Michał Miłkowski i Marianna Karłowicz ż. Eliasza 178-3-9 166R 18 Ż 330 DM
28 10 1840 Kotelnia Domicela Markiewicz Mińkowce Jan Marcjanna Podfilipska Dominik Kostecki i Petronela Hermanowicz ż. Grzegorza 178-3-9 170V 51 Ż 339 DM
31 1 1841 Szumsk Petronela Dorota Markiewicz Kordyszów Zenon Aniela Jackowska 872 531 9
10 2 1841 Miropol Ewa Markiewicz Antonówka Jan Franciszka Popławska 872 358 16 DW
23 4 1841 Ostróg Kaliksta Markiewicz Sadki NN Karolina R 5 V 42 0
14 1 1841 Tajkury Paulina Najkowska Zdołbica Alojzy Karolina Markiewicz ur. Aleksander Czajkowski kawaler, Tekla z Kniażyńskich Rewinowicz ż. Jana, as. Franciszek Beller kawaler, Agnieszka Wolańska wdowa 171-1-12 42R 2 R DW 548
12 3 1841 Kołki Stanisław Cymbaluk Chrask Kaietan Wiktoria Zakrzewska Romuald Markiewicz, Grażyna Dziejówna - "p"; as: Leon Samborski, Petronela Biels 827 85a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0087.htm
10 11 1841 Młynów Michał Bojarski Młynów Wincenty Justyna Jan Markiewicz Kapitan Wojsk Pols., Helena Czajkowska 827 171V 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0175.htm
10 11 1841 Młynów Marianna Bojarska Młynów Wincenty Justyna Jan Markiewicz Kapitan Wojsk Pols., Helena Czajkowska 827 172R 31 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0175.htm
2 7 1841 Międzyrzec Józef Kalasanty Chodakowski Daniczów Wincenty Magdalena Milewska Bazyli Świdiński,Anna Markiewiczowa.Asyst. Karol Markiewicz wd. Katarzyna Babińska wd. 171-1-12 244V 15 R AS
1 8 1842 Tajkury Stefan Markiewicz Nowostawce Marcin Marianna Zabłocka 881 63 V 12 0
12 2 1842 Równe Faustyn Weksman Równe Jakub Teofila Markiewicz 881 134 R 6 0
30 1 1842 Berezne Martyna Jaworska Koziarnik Tomasz Agnieszka Markiewicz 881 269 V 4 0
21 4 1842 Korzec Marianna Markiewicz Kamionka Suchowolska Szymon Wiktoria Malicka 873 130 55 PW 0
18 3 1842 Sielec Franciszek Duchnowski Biskupicze Ruskie Antoni Klara Markiewicz 574 2 8
14 2 1842 Borszczów Zofia Bajfrak Borszczów 151 Ignacy Teresa Markiewicz 67L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2067/pages/PL_1_301_67_0002.htm
16 12 1842 Młynów Adelajda Lucja Perczyńska Młynów Franciszek Rozalia Szteyner Jan Markiewicz Kpt. B. Wojsk Pols., Wanda Hr. Ossolińska, Stanisław Czajkowski, 828 43V 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0046.htm
1 3 1842 Ostróg Dorota Piątkowska Ostróg Jan Marianna Markiewicz 881 5 V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0007.htm
25 10 1843 Korzec Karol Markewicz Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska 874 214 139 PW 0
22 3 1843 Szumsk Aleksandra Karolina Markiewicz Bołożówka Zenon Aniela Jackowska Leon Pasalski, Zofia Domiankowska wdowa 874 729 45 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0368.htm
26 12 1843 Łuck Szczepan Markiewicz Łuck Franciszek Katarzyna Okoronkiewicz szl. Leonard Wiszniewski, Petronela Olifirówna panna 380 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20380/pages/PL_1_436_380_0001.htm
4 4 1844 Korzec Wincenty Markiewicz Kamionka Suchowolska Szymon Wiktoria Malicka 875 144 51 PW 0
25 12 1844 Sielec Adam Ziubrzycki Sielec NN Józefa Markiewicz 577 3 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0002.htm
26 12 1844 Ostróg Helena Torczyńska Ostróg Stefan Marianna Feliks Kunicki, Marianna Markiewicz ż. Grzegorza 883 14 R 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0017.htm
17 1 1844 Ostróg Aleksander Piątkowski Ostróg Jan Marianna Markiewicz 883 3 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0004.htm
1 4 1844 Lachowce Franciszka Wiercińska Załuże Piotr Józefa Turzańska ur. Augustyn Skibicki, Marianna Markiewicz ż. Feliksa 883 87 V 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0091.htm
11 5 1844 Lachowce Jan Baranowicz Załuże Aleksander Marianna Markiewicz Jan Baranowicz, Tekla Popławska wdowa 883 89 R 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0092.htm
19 1 1844 Sielec Leontyna Giergielewicz Sielec Bazyli Franciszka Wojtowicka prac. Stanisław Skibicki, Marianna Markiewicz panna 576 1 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0001.htm
28 4 1845 Kuniów Katarzyna Markiewicz Korytno Feliks Marianna Wolska 884 98 V 36
23 8 1845 Kuniów Józef Baranowicz Korytno Aleksander Marianna Markiewicz 884 100 R 54
19 3 1845 Sielec Kunegunda Józefa Duchnowska Biskupicze Ruskie Antoni Klara Markiewicz 577 5 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0003.htm
26 12 1845 Dąbrowica Maryanna Markiewicz Łutyń Piotr Julianna Tank Jakub Komma, Justyna Kiedałowa; ch: 02.01.1846. 832 113 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0120.htm
6 6 1845 Tarnawica Polna Anna Marciniuk Hostów 109 Stanisław Julianna Markiewicz 1889L 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201889/pages/1_301_0_0_1889_0003.htm
12 12 1845 Tarnawica Polna Augustyn Maksylewicz Hostów 104 Wojciech Katarzyna Saganowska Paweł Markiewicz, Helena Fednik ż. Dymitra 1889L 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201889/pages/1_301_0_0_1889_0004.htm
8 1 1845 Stawiszcze Seweryna Stebelska Janiszówka wielm. Seweryn Joanna Markiewicz chrzest 25.02, wielm. Józef Pawliński, wielm. Teresa Wojnarowska pułkownikowa 685-2-1020 3r 9 Ch 5 KP2
11 5 1845 Równe Florentyna Woksman Równe Jakub Teofila Markiewicz Paweł Piekarski kawaler i Marianna Sebastianowicz 884 144R 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0148.htm
1 10 1845 Berezdów Antoni Bieńkowski Bronniki Mikołaj Paulina Markiewicz Antoni Kowaliński i Elżbieta Wińska wdowa, asyst. Andrzej Kuczyński i Brygida Lipska panna 876 399 61 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0215.htm
20 1 1845 Uszomierz Antoni Karpowicz Buda Złobycka Grzegorz Prakseda Drapiej Piotr Baszyński i Agnieszka Markiewicz ż. Grzegorza 178-3-12 414R 12 Ż 809 DM
18 5 1845 Kulczyny Feliksa Proczkowska Krasiłów Feliks Karolina Markiewicz Kajetan Kuczalski i Anna Gadębska ż. Marcina 178-3-113 368R 40 Ż 710 DM 0
19 3 1846 Korzec Józefa Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska 877 139 49 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0076.htm
23 11 1846 Korzec Cecylia Markewicz Markiewicz Kamionka Suchowolska Szymon Wiktoria Malicka 877 159 110 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0086.htm
14 6 1846 Kuniów Zofia Markiewicz Korytne Tomasz Julianna Wolska Grzegorz Markiewicz, Marianna Markiewicz ż. Feliksa 885 84 32 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0085.htm
11 12 1846 Kuniów Józef Piątkowski Korytne Jan Anastazja Markiewicz Tomasz Markiewicz, Dorota Ordy 885 89 76 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0090.htm
5 9 1846 Ostróg Jan Kokorski Dorohoszcza Mikołaj Marianna NN Ur. Grzegorz Markiewicz, Tekla Głowacka żona Jędrzeja 885 14V 79 AGAD MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0016.htm
8 11 1846 Ostróg Michał Wojciechowski Dorohoszcza Adam Anna Szwolińska Ur. Grzegorz Markiewicz, Józefa Krąberk 885 19V 111 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0021.htm
3 9 1846 Starokonstantynów Róża Tarczyńska Starykonstantynów Jan Aniela Wiszniewska Józef Pawłowski i Honorata Markiewicz ż. Aleksandra 178-3-114 16V 122 Ż DM
5 4 1846 Berezne Gabriel Jaworski Koziarnik Tomasz Agnieszka Markiewicz Michał Kuriata żonaty i Paulina Bagińska ż. Gabriela 885 220V 12 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0231.htm
12 11 1846 Międzyrzec Elżbieta Pilecka Rusywel Jędrzej Barbara Zenon Markiewicz, Marianna Gurska wd.As. Adolf Gurski,Aniela Mackiewiczowa 885 264R 33 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0274.htm
8 2 1847 Ostróg Stanisław Ruciński Czerniwody Franciszek Marianna Krasucka Antoni Markiewicz i Józefa Baszyńska ż. Bazylego 171-1-13 4R 19 R DM
21 2 1847 Ostróg Magdalena Piątkowska Ostróg Jan Marianna Markiewicz Jan Gawiński i Magdalena Milecka ż. Grzegorza 171-1-13 4V 21 R DM
11 10 1847 Ostróg Anna Kokorska Dorohoszcza Mikołaj Marianna NN Grzegorz Markiewicz i Agnieszka Domańska ż. Józefa 171-1-13 18V 104 R DM
24 12 1847 Ostróg Szczepan Wojciechowski Dorohoszcza Adam Anna Czwalińska Grzegorz Markiewicz i Marcjanna Krąberk ż. Franciszka 171-1-13 22R 127 R DM
30 1 1847 Iwanków Agata Markiewicz Rudnia Lewkowska Konstanty Prakseda Benedykt Panczyk, Helena Szatyłowa, chrz. 31.01.1847 178-51-548 118R 3 Ż BS 243
4 12 1847 Rozważów Barbara Oborska Oliwa Bazyli Marianna Tuszyńska Walenty Pióro, Aleksandra Markiewicz, panna, chrz. 6.12.1847 178-51-548 126V 23 Ż BS 260
28 6 1847 Chabno Helena Kostra Kowszyłówka Marcin Apolonia Markiewicz Jan Raczuszowski, Teodora Bokęz, chrz. 30.06.1847 178-51-548 131V 32 Ż BS 270
23 7 1847 Chabno Franciszek Markiewicz Kowszyłówka Konstanty Regina Kostro Ignacy Adamenn, Domicella Jasińska, chrz. 25.07.1847 178-51-548 131V 34 Ż 270 BS
11 10 1847 Kuniów Ludwik Samułowicz Dryżaki Antoni Marianna Stupnicka Jan Wolski, Agnieszka Markiewiczowa ż. Zachariasza 171-1-13 75V 60 R 865 DW
7 9 1847 Kotelnia Jan Kamiński Mińkowce Klemens Marianna Bielińska Stefan Siomaszko i Ewa Markiewicz ż. Franciszka 178-3-19 277V 51 Ż 550 DM
19 4 1848 Kuniów Teofila Markiewicz Korytno Feliks Marianna Wolska R 70 V 16 0
5 7 1848 Ostróg Wawrzyniec Piątkowski Ostróg Jan Marianna Markiewicz Jan Majdański i Magdalena Zabłocka panna 171-1-14 13R 73 R DM
4 3 1848 Równe Kazimierz Stefan Woksaman Równe Jakub Teofila Markiewicz dopeł.chrz. 2.09.1848, as. Erazm Trembecki i Karolina Sołomkin, Antoni Mirowski i Anna Kostecka 171-1-14 152V 19 R DM
15 9 1848 Berezne Władysław Jaworski Koziarnik Tomasz Agnieszka Markiewicz Jan Rudnicki i Anna Rudnicka ż. Jana 171-1-14 292R 23 R Na
28 1 1848 Lachowce Piotr Baranowicz Załuże Aleksander Marianna Markiewicz Jan Baranowicz i Anastazja Piątkiewicz ż. Jana 171-1-14 113V 8 R DM
30 3 1848 Annopol Julia Markiewicz Annopol Zenon Aniela Jackowska Wlm. Józef Osowiecki,żona Jana Wierbowskiego, Jan Zawojski, Paulina Wierbowska panna 171-1-14 92V 16 R 1188 DW
26 3 1848 Aleksandria Marianna Kowaleski Sołomka Michał Helena Markiewicz Mikołaj Jurzymowski i Teofila Michałowska panna 171-1-14 230V 8 R 227 DM
4 3 1848 Berezdów Franciszka Bieńkowska Bronniki Mikołaj Paulina Markiewicz Jędrzej Kuczyński i Elżbieta Wińska wdowa 17-1-19 3V 16 Ch 7 DM
5 4 1848 Korzec Wincenty Ferreriusz Bagiński Kamionka Suchowolska Jan Apolonia Łabędzka Łukasz Karasiewicz i Agnieszka Markiewicz ż. Franciszka, chrzest 2 maja 1850 r. 171-1-16 408v-409r 56 R Na
21 7 1848 Bazalia Magdalena Tymanowska Wolica Wąsowicza Jan Karolina Lipska Józef Fijałkowski i Marianna Markiewicz 178-3-117 300V 72 Ż 589 DM
1 8 1849 Starokonstantynów Dominika Jahołkowska Starokonstantynów NN Emilia 1-dw, Andrzej Krzywiński, Honorata Markiewicz wdowa 178-3-118 14V-15R 70 Ż
12 11 1849 Starokonstantynów Tekla Markiewicz Starokonstantynów Jan Aniela Gajewska 178-3-118 23V-24R 112 Ż
20 12 1849 Lachowce Wiktoria Baranowicz Załuże Aleksander Marianna Markiewicz Grzegorz Markiewicz i Marianna Markiewicz ż. Jana 171-1-15 160V-161R 76 R DM
7 1 1849 Bazalia f. Tereszki Honorata Ogiboska Wolica Wąsowiczowa NN Marianna szl. Bazyli Kotowicz, Marianna Markiewicz 178-3-118 109V-110R 3 Ż DW 208
21 2 1849 Bazalia f. Tereszki Rajmund Teleżyński Wolica Wąsowiczowa Stefan Honorata Ostrowska szl. Wincenty Markiewicz, Marianna Bujalska 178-3-118 111V-112R 11 Ż DW 212
26 3 1849 Bazalia f. Tereszki Aniela Czerniawska Wolica Wąsowiczowa Kazimierz Domicela Śniatkowska 1-dw. Wincenty Markiewicz, Karolina Tymanowska 178-3-118 112V-113R 17 Ż DW 214
17 2 1849 Krzemieniec Marianna Bindas Lisznia Andrzej Marcela Markiewicz Karol Jaszczuk i Eufemia Kuźmicz ż. Pawła 01-23 6V-7R 18 T DM
30 8 1849 Ostróg Rozalia Rafałowska Dorohoszcza Karol Franciszka Kromberk Grzegorz Markiewicz i Józefa Brzostowska ż. Karola 171-1-15 20V-21R 74 R 23 DM
5 8 1849 Kuniów Marianna Witkowska Iliaszówka Antoni Julianna Popiel Melchior Witkowski i Agnieszka Markiewicz ż. Zachariasza 171-1-15 92V-93R 51 R 95 DM
25 1 1850 Aleksandria Józef Kowalewski Sołomka Michał ? Helena Markiewicz 6 Równe JJ
14 8 1850 Starokonstantynów Tekla Zakrzewska Starokonstantynów NN Marianna szl. Stefan Bielski, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-119 19V-20R 89 Ż 38 DW
2 11 1850 Starokonstantynów Salomea Markiewicz Skowródki Grzegorz Anna Tarnawska 1-dw. Ignacy Głowacki, Ludwika Stefańska ż. Dominika 178-3-119 26V-27R 121 Ż 52 DW
2 11 1850 Starokonstantynów Elżbieta Markiewicz Skowródki Grzegorz Anna Tarnawska 1-dw. Feliks Andruszkiewicz, szl. Elżbieta Terlecka z. Feliksa 178-3-119 26V-27R 122 Ż 52 DW
9 11 1850 Starokonstantynów Rozalia Witwicka Starokonstantynów Franciszek Marianna Żółkiewska 1-dw. Jan Buniewicz, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-119 26V-27R 123 Ż 52 DW
3 3 1850 Bazalia f. Tereszki Marianna Kuczalska Czernelówka Bartłomiej Zofia Markiewicz 1-dw. Aleksander Dzwoniewski, Franciszka Żytkiewiczowa 178-3-119 100V-101R 10 Ż 197 DW
22 11 1850 Bazalia f. Tereszki Klementyna Mogińska Wolica Wąsowicza Wojciech Dorota Bystrzycka 1-dw. Feliks Markiewicz, Teodora Czerniawska 178-3-119 106V-107R 47 Ż 209 DW
2 7 1850 Zasław św. Józefa Paweł Zatorski Zasław Majdan Apolinary s.Józefa Tekla c.Fortunata Markiewicz Alojzy Franciszek Binduchowski s.Antoniego, Józefina Domaszewska ż. Józefa 178-03-119 389V-390R 64 Ż 759-760 RG
2 1 1850 Kuniów Aniela Piątkowska Radohoszcza Mała Jan Anastazja Markiewicz Tomasz Markiewicz i Marianna Jakuszewska ż. Piotra 171-1-16 154V-155R 2 R 162 DM
7 10 1850 Kuniów Sabina Sokołowska Martyń Jan Franciszka Brzezińska Faustyn Zagórski i Marianna Markiewicz ż. Jana 171-1-16 162V-163R 41 R 170 DM
28 7 1851 Bazalia Anna Tumanowska Wolica Wąsowicza Jan Karolina Lipska Antoni Markiewicz i Barbara Dąbrowska 178-03-120 107V-108R 100 Ż DM
2 9 1851 Bazalia Ludwik Strzałkowski Wolica Wąsowicza Andrzej Katarzyna Śniatkowska Feliks Markiewicz i Teodora Mogińska 178-03-120 110V-111R 113 Ż DM 0
21 6 1851 Stary Konstantynów Leon Jan Markiewicz Stary Konstantynów NN Michalina żołn. Adam Kojałowicz, karolina Czajkowska wdowa 178-3-120 40V-41R 76 Ż 78 DW
16 7 1851 Stary Konstantynów Władysław Głowacki Skowródki Ignacy Rozalia Lerua Ob.. Wojciech Szymański, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-120 42V-43R 87 Ż 82 DW
3 9 1851 Stary Konstantynów Rozalia Przyłuska Stary Konstantynów Józefat Franciszka Szmiegielska szl. Marcin Łoś, Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-120 47V-48R 112 Ż 92 DW
30 9 1851 Stary Konstantynów Michalina Temperowska Stary Konstantynów Leon Barbara Janicka szl. Józef Kalasanty Rawicz, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-120 50V-51R 127 Ż 98 DW
9 11 1851 Stary Konstantynów Ludwika Szyk Stary Konstantynów NN Florentyna szl. Kajetan Grabowski, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-120 52V-53R 139 Ż 102 DW
4 6 1851 Korzec Katarzyna Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska Grzegorz Bagiński i Marianna Korzeniowska ż. Stefana 178/3/72 77v-78r 75 Ż Na
6 11 1851 Korzec Feliks Zwolski Kamionka Suchowolska Grzegorz Katarzyna Markiewicz Konstanty Czokalski i Marianna Zwolska ż. Kaliksta 178/3/72 92v-93r 133 Ż Na
8 2 1853 Bazalia Lew Markiewicz Wolica Wąsowicza Feliks Marianna Ostrowska Kazimierz Czerniawski i Katarzyna Strzałkowska 178-3-121 71V-72R 11 Ż 144-145 DM
13 8 1853 Bazalia Ludwik Mogiński Wolica Wąsowicza Tomasz Teodora Bystrzycka Jan Czerniawski i Maria Markiewicz 178-3-121 92V-93R 93 Ż 186-187 DM
24 11 1853 Bazalia Marianna Ładzińska Wolica Wąsowicza Leon Wiktoria Wesołowska Aleksander Leśniewicz i Marianna Markiewicz 178-3-121 102V-103R 136 Ż 206-207 DM
14 4 1854 Krzemieniec Franciszek Markiewicz Marcelina Kasper Apolonia Żużlewicz 0.1-26 11V-12R 31 T
19 1 1854 Bazalia Wincenty Strzałkowski Wolica Wąsowicza Andrzej Katarzyna Śniatkowska Wojciech Mogiński i Marianna Markiewicz 178-03-122 2V-3R 5 Ż DM
31 3 1854 Berezdów Karolina Bieńkowska Bronniki Mikołaj Paulina Markiewicz Symforian Krzysztofowicz i Katarzyna Tkaczuk ż. Mikity 17-1-20 6V-7R 21 Ch 13-14 DM
25 9 1855 Białogródka Franciszka Kozielska Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Andrzej Bilecki i Justyna Markiewicz ż. Tomasza 178-3-123 505V-506R 78 Ż DM
18 5 1856 Łokacze Józef Krajewski Pawłowicze Michał Marianna Malinowska Władysław Nowakowski, Justyna Markiewicz; as. Wiktor Michałuk (Michaliuk), Elena 360 6-7 8 IN http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20360/pages/PL_1_436_360_0004.htm
21 3 1856 Białogródka Jan Rutkowski Sosnóweczka Józef Marianna Kozielska Tomasz Markiewicz i Emilia Dłużniewska ż. Karola 178-03-124 570V-571R 39 Ż DM
9 11 1856 Białogródka Ignacy Baszyński Gnojniczka Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drojecki i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-03-124 591V-592R 123 Ż DM
9 4 1857 Krzemieniec Antoni Puszkiewicz Lisznia Ignacy Marianna Pendyk Wincenty Wesołowski, Apolonia Markiewicz ż. Kaspra 0.1-29 6V-7R 18 T
1 2 1857 Bazalia Agata Markiewicz Wolica Wąsowicza Bazyli Józefa Medwedowska Antoni Ładziński i Elżbieta Ładzińska 178-03-125 4V-5R 16 Ż DM
28 10 1858 Bucyń Emilia Markiewicz Bucyń Paweł Karolina Sawicka 888 176V-177R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0177.htm
4 1 1858 Wołoczyska Tytus Dawid Krzyżanowski Porochnia Karol Józefa Buczyńska 1-dw, Józef Lisowski, Anna Czajkowska ż. Michała, as. Jan Markiewicz, Apolonia Pniewska ż. Stanisława 178-3-127 62V-63R 4 Ż DW 125
14 1 1858 Wołoczyska Paweł Markiewicz Porochnia Michał Anna Czerniawska Józef Bińkowski, Apolonia Czerniawska ż. Jana, as. Jan Krzemiński, Marianna Szaczkowska panna 178-3-127 63V-64R 5 Ż DW 127
1 9 1858 Wołoczyska Anna Karnaczewicz Porochnia Jakub Julia Krzemińska szl. Michał Markiewicz, Marianna Kwaśniewska ż. Jana 178-3-127 76V-77R 57 Ż DW 153
27 10 1858 Wołoczyska Jan Krzywański Porochnia Antoni Barbara Bińkowska 1-dw. Stanisław Krzemiński, Anna Markiewicz ż. Michała, as. Jan Czerniawski, Apolonia Pasalska ż. Adama 178-3-127 78V-79R 68 Ż DW 157 0
22 8 1858 Białogródka Marceli Baszyński Gnojniczka Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drojecki i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-3-74 232V-233R 79 Ż DM
19 3 1858 Bazalia Józef Tarczyński Wolica Wąsowicza Bazyli Aniela Markiewicz Wojciech Mogiński i Marianna Wołkowińska 178-03-127 6V-7R 33 Ż DM 0
28 5 1858 Bazalia Feliks Mogiński Wolica Wąsowicza Wojciech Teodora Bystrzycka Józef Wołkowiński i Józefa Markiewicz 178-03-127 12V-13R 64 Ż DM
21 9 1858 Ostróg Karolina Mydlarska Choteń Tomasz Rozalia Brzezicka 1-dw. Antoni Brzezicki, Karolina Markiewicz ż. Bazylego 171-4-1 16V-17R 77 R 124855 DW
8 9 1859 Kuniów Franciszek Olszewski Zakot Andrzej Urszula Żukowska Paweł Boczkowski i Marianna Markiewicz ż. Mateusza 886 240-241 56 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0126.htm
11 2 1859 Kuniów Marianna Baranowicz Radohoszcza Wielka Aleksander Marianna Markiewicz Daniel Markiewicz i Marianna Markiewicz ż. Jana 886 218-219 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0115.htm
27 8 1859 Lachowce Albin Markiewicz Jurówka Andrzej Franciszka b.d. Szymon Łosowski, Joanna Pietruszewska, ż. Konstantyna 886 165-166 53 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0086.htm
26 3 1859 Ostróg Petronela Markiewicz Białotyń Szymon Katarzyna Majchrewicz Adam Moszyński i Paulina Zejdel panna 886 22-23 33 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0012.htm
7 11 1859 Ostróg Elżbieta Lenczyńska Dorohoszcza Józef Paulina Swiczarska Adam Milewski i Marianna Markiewicz panna 886 75-76 108 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0040.htm
11 11 1859 Ostróg Antoni Białokur Dorohoszcza IN Wiktoria Grzegorz Markiewicz i Anna Galińska ż. Wojciecha 886 77-78 110 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0041.htm
28 11 1859 Krzywin Andrzej Grabowski Szlachowa Józef Antonina Markiewicz Stanisław Kratiuk i Marianna Bronowicka ż. Pawła 886 299-303 28 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0156.htm
23 3 1859 Bazalia Klemens Markiewicz Wolica Wąsowicza Bazyli Józefa Medwedowska Bazyli Tarczyński i Lucyna Medwedowska 178-03-129 12V-13R 46 Ż DM
11 10 1859 Bazalia Filipina Markiewicz Korczówka Feliks Petronela Osińska Aleksander Piątkowski i Franciszka Bujalska 178-03-129 29V-30R 116 Ż DM
7 12 1859 Bazalia Maria Strzałkowska Wolica Wąsowicza Andrzej Katarzyna Sniatkowska Bazyli Tarczyński i Józefa Markiewicz 178-03-129 35V-36R 147 Ż DM
30 1 1860 Krzemieniec Antoni Markiewicz Marcelina Kasper Apolonia Hieronim Nawrocki, Hanka Ezjaszowa 0.1-33 4V-5R 10 T
18 6 1860 Bazalia Józefa Bystrzycka Wolica Wąsowicza Wojciech Teodora Mogińska Stefan Turowski i Józefa Markiewicz 178-03-130 19V-20R 69 Ż DM
5 8 1860 Bazalia Maria Karpińska Tereszki Paweł Tekla Markiewicz Julian Dokulski i Rozalia Ostrowska 178-03-130 22V-23R 83 Ż DM
15 8 1861 Ostróg Władysław Markiewicz Białotyń Szymon Karolina Machrewicz Mikołaj Łukomski i Ka... Bronowicka panna 654-1-36 3R Rapt. R DM
26 6 1861 Białogródka Antonina Baszyńska Gnojniczka Franciszek Anna Machnicka Wincenty Drojecki i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-03-76 125V-126R 47 Ż DM
5 11 1861 Połonne Franciszka Swaszko Połonne Bazyli Anna Kozyra Jan Markiewicz i Marianna Siedlecka ż. Ignacego 178-03-76 44V-45R 175 Ż DM
1 1 1861 Bazalia Stefan Tarczyński Wolica Wąsowicza Bazyli Aniela Markiewicz Jakub Tarczyński i Teodora Mogińska 17-1-5 1V-2R 1 Ch 2-3 DM 0
28 7 1861 Bazalia Anna Markiewicz Wolica Wąsowicza Bazyli Józefa Medwedowska Stefan Turowski i Teodora Mogińska 17-1-5 24V-25R 94 Ch 48-49 DM
20 7 1861 Zasław św. Jana Wincenty Gryniewiecki Wojtowce Jan Joanna Michnicka Franciszek Baliński, Karolina Markiewicz 17-1-119 12V-13R 47 Ch RG
26 1 1862 Białogródka Joanna Kozielska Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Józef Rutkowski i Justyna Markiewicz ż. Jana 178-03-77 103V-104R 8 Ż DM
30 7 1862 Bazalia Kamila Piotrowska Tryski Ludwik Marianna Medwedowska Andrzej Wiliński i Józefa Markiewicz 178-03-131 82V-83R 84 Ż DM
4 8 1862 Starokonstantynów Dominik Kurmin Woronkowce Michał Rozalia Niemiłowska Paweł Dębicki i Julia Markiewicz ż. Michała 178-03-131 23V-24R 95 Ż DM
5 8 1862 Starokonstantynów Dominik Gajewski Werborodyńce Antoni Paulina Górnicka Stanisław Suski i Anna Markiewicz wdowa 178-03-131 23V-24R 96 Ż DM
31 3 1862 Korzec Anna Markiewicz Budki Usteńskie Modest Marianna Pawłowska Grzegorz Jaworski i Marianna Zabłocka panna 887 343-344 28 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0189.htm
18 4 1862 Korzec Feliks Czekalski Kamionka Leon Julia Gajewska Antoni Markiewicz i Zofia Jankowska ż. Antoniego 887 345-346 33 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0190.htm
27 4 1862 Korzec Józef Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Franciszka Bielecka Michał Chodakowski i Rozalia Malicka wdowa 887 349-350 37 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0192.htm
27 4 1862 Korzec Anna Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Franciszka Bielecka Eliasz Bodzyński i Elżbieta Chodakowska wdowa 887 349-350 38 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0192.htm
14 9 1862 Korzec Rozalia Myczkowska Horodnica Wincenty Elżbieta Skubicka Witalis ...wski i Julia Markiewicz ż. Pawła 887 375-376 76 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0205.htm
31 5 1863 Krzemieniec Petronela Markiewicz Marciniówka Kasper Apolonia Puszkiewicz 0.1-36 13V-14R 38 T
6 6 1863 Kuniów Antonina Nawrocka Siekierzyńce Karol Karolina Jakuszewska Kazimierz Zabłocki i Agnieszka Markiewicz ż. Zachariasza 178-3-78 6V-7R 33 Ż DM
29 6 1863 Lachowce Paweł Baranowicz Załuże Aleksander Marianna Markiewicz szl. Mikołaj Ostaszewski i Marianna Kamińska ż. Wincentego 178-3-146 5V-6R 19 Ż DM
27 3 1863 Szumsk Bolesław Dąbrowski Onyszkowce Dionizy Aniela Bartoszewicz Bartosiewicz Michał Krzaczkowski, Dorota Markiewicz panna, Piotr Różanowski, Hieronima Bartoszewicz panna 245-1-21 181V-182R 33 R RK
14 12 1863 Białogródka Łucja Zarzycka Suchorzyńce IN Marianna Zarzycka c. panny, Tomasz Zarzycki i Julia Markiewicz ż. Tomasza 178-03-81 32V-33R 128 Ż DM
13 5 1863 Bazalia Filip Mogiński Wolica Wąsowicza Wojciech Eufrozyna Bystrzycka Franciszek Lipski i Józefa Markiewicz 17-1-7 13V-14R 51 Ch 27-28 DM
28 11 1863 Bazalia Franciszka Markiewicz Wolica Wąsowicza Bazyli Józefa Medwedowska Szczepan Turowski i Celestyna Grawman 17-1-7 35V-36R 140 Ch 71-72 DM
18 8 1863 Zasław św. Jana Karolina Malicka Bielczynka Franciszek Katarzyna Sawicka Jacenty Czyż i Karolina Markiewicz 685-6-6 9V-10R 44 Ch 19-20 DM
10 6 1864 Kuniów Marianna Piątkowska Korytno Jan Marianna Markiewicz Grzegorz Boczkowski i Emilia Białoszewska 178-3-78 31V-32R 16 Ż DM
11 7 1864 Kuniów Oktawia Zagórska Kamionka Faustyn Joanna Dzwonkowska Jan Markiewicz i Antonina Sokołowska ż. Jana 178-3-78 33V-34R 26 Ż DM
10 11 1864 Kuniów Katarzyna Wróblewska Gurszczyzna Józef Marianna Rajpert Antoni Markiewicz i Urszula Wolska ż. Piotra 178-3-78 36V-37R 43 Ż DM
26 7 1864 Zasław św. Jana Aniela Markiewicz Michla Andrzej Franciszka Łukawska Stanisław Piotrowski i Józefa Krzyżanowska 685-6-6 34V-35R 28 Ch 69-70 DM
20 4 1865 Lachowce Adela Baranowicz Załuże Aleksander Marianna Markiewicz Jan Kaliński i Tekla Malinowska ż. Karola 178-3-146 91V-92R 25 Ż DM
28 12 1865 Białogródka Józef Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baranowska Mateusz Chmilewski i Marianna Markiewicz ż. Feliksa 178-03-81 163V-164R 124 Ż DM
15 8 1865 Miropol Hipolit Sankiewicz Ludwikówka Bonifacy Teresa Markiewicz 1-dw. Piotr Markiewicz, Weronika Kuczyńska ż. Macieja 178-3-149 59V-60R 66 Ż 117 DW
9 5 1865 Ostróg Stanisław Podhorodecki Szlachowa Stanisław Marianna Linkiewicz Józef Choina, Karolina Markiewicz 654-1-56 39v R SK
21 11 1865 Zasław św. Jana Emilia Andrusiewicz Krasówka Paweł Sabina Burkowska Józef Werzekowski (Wyrzykowski) i Karolina Markiewicz 685-6-6 72V-73R 53 Ch 144-145 DM
21 5 1866 Krzemieniec Julia Markiewicz Marcelina Kasper Apolonia Moczar 426-1-39 10V-11R 38 T 256
1 3 1866 Kuniów Jan Filarowski Martyń Jan Zofia Fidyk Franciszek Mazurenko i Marianna Markiewicz 178-3-78 84V-85R 16 Ż DM
11 4 1866 Bazalia Anastazja Roszkowska Wolica Wąsowicza IN Rozalia Zenon Turowski i Marianna Markiewicz 17-1-7 154V-155R 60 Ch 212-213 DM
2 6 1867 Kuniów Emilia Sokołowska Bołotkowce Jan Marianna Stefan Ostaszewski i Marianna Markiewicz 178-3-78 114V-115R 29 Ż DM
26 8 1867 Kuniów Marianna Piątkowska Korytno Jan Anastazja Markiewicz Michał Markiewicz i Franciszka ż. Jakuba 178-3-78 117V-118R 46 Ż DM
14 7 1867 Lachowce Marianna Kotwicka Kornica Tomasz Marianna Zaręba Stefan Pilawski i Maria Markiewicz z. Bazylego 178-3-146 172V-173R 32 Ż DM
7 7 1867 Ostróg Stanisław Grabowski Białotyń Jakub Honorata Markiewicz Jan Linkiewicz, Marianna Wereszczyńska żona Jana 654-1-56 3V 2 R MZ
13 1 1867 Ostróg Aniela Gągało Dorohoszcza Grzegorz Anna Kokorska Jan Kokorski, Zofia Markiewiczowa panna 654-1-36 54V 3 R 2952 MZ
1 2 1867 Ostróg Feliks Grabowski Białotyń Józef Antonina Markiewicz Kazimierz Popławski, Aniela Markiewicz ż. Franciszka 654-1-36 55R 3 R 2952 MZ
12 7 1868 Kuniów Antoni Zagórski Kamionka Faustyn Julianna Dzwonkowska Jan Markiewicz i Julianna Czechowska ż. Franciszka 178-3-78 150V-151R 33 Ż DM
28 5 1869 Krzemieniec Feliks Markiewicz Marcelina Kasper Apolonia Puszkiewicz chł. Feliks Puszkiewicz, Magdalena Gilewicz ż. Ksawerego 1-48 11V-12R 31 T
4 5 1869 Białogródka Domicela Buszyńska Gnojniczki Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drohojewski i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-03-81 422V-423R 54 Ż DM
2 10 1870 Szumsk Jan Nowakowski Majdan Dubieński Jan Helena Markiewicz Kazimierz Oborski, Michalina Jankowska wdowa 1-53 21V-22R 90 T RK
20 6 1870 Szumsk Joanna Szymańska Szumsk Stefan Dorota Markiewicz Mikołaj Kalczycki, Bonita Wierzbicka panna 1-53 15V-16R 57 T RK
11 1 1870 Ostróg Antonina Grobowska Białotyń Jakub Honorata Markiewicz Jan Wereszczyński, Aniela... 654-1-56 19V 2 R MZ
1 1 1870 Ostróg Antonina Grabowska Białotyń Jakub Honorata Markiewicz Jan Wereszczyński, Aniela łysinka żona Jana 654-1-56 20V 3 R MZ
12 5 1870 Ostróg Stanisław Markiewicz Majdan Płużeński Piotr Anna Sokołowska Eliasz Wereszczyński, Tekal Dobrzańska żona Wincentego, Ass. Jędrzej Kozłowski, Antonian Sokołowska panna 654-1-56 26R 4 R MZ
14 6 1871 Zasław św. Jana Helena Andrusiewicz Kaletyńce Paweł Sabina Markiewicz Władysław Kamiński, Karolina Baszyńska ż. Jana 685-6-6 219V-220R 23 Ch RG
24 11 1872 Brody Maria Molińska Suchowola 109 Łukasz Marianna Duma Aleksy Czyż, Ewa Markiewicz L
6 6 1872 Kuniów Paweł Dzwonkowski Kamionka IN Karolina s.nieślubny, ch.14.06., Ignacy Zajączkowski i Anna Markiewicz 178-3-78 279V-280R 35 Ż DM
11 6 1872 Białogródka Emilia Rutkowska Sosnóweczka Józef Marianna Kozielska Stefan Rutkowski i Justyna Markiewicz 178-3-84 215V-216R 61 Ż DM
27 3 1872 Zasław św. Jana Paulina Markiewicz Mokrzec Andrzej Franciszka Łukacka Dominik Kosteniecki, Wiktoria Mondzelewska 685-6-6 242V-243R 20 Ch RG
27 3 1872 Zasław św. Jana Domicela Markiewicz Mokrzec Andrzej Franciszka Łukacka Jan Mondzelewski, Aniela Kamińska 685-6-6 243V-244R 21 Ch RG
17 3 1873 Kuniów Antoni Choina Kamionka Karol Apolonia Rożkowska Jan Markiewicz i Petronela Krzemińska 178-3-78 306V-307R 17 Ż DM
8 5 1873 Ostróg Józefa Grabowska Białotyń Jakub Honorata Markiewicz Jan Gęgało, Petronela Polkiewicz ż. Michała 654-1-56 62V 1 R MZ
22 1 1874 Koropiec Maria Kwiecień Koropiec 244 Antoni Anna Markiewicz 1762L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201762/pages/PL_1_301_1762_0001.htm
27 4 1875 Katerburg Filipina Szymańska Futor Szpikołoski Stefan Dorota Markiewicz 203 137-138 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0074.htm
22 1 1876 Krzemieniec Michał Markiewicz Marcelina Antoni Teresa Krawczyńska ob. Michał Meteluk, Apolonia Markiewicz ż. Kaspra 1-70 3V-4R 9 T
28 12 1876 Turzysk Józefa Markiewicz Lityn Feliks Ludwika Buraczyńska 744 8-9 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0005.htm
8 8 1880 Grzymałów Albin Markiewicz Zarubińce Józef Maria Szymańska Stanisław Dorosz, Klementyna Kordaszeska 1677 29 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0015.htm
22 8 1880 Zasław św. Jana Mieczysław Symforian Markiewicz Zasław Kazimierz Maria Raczyńska Stanisław Piotrowski, Maria Raczyńska 17-02-72 1V-2R 2 Ch 3-4 RG
1 1 1881 Turzysk Stanisław Markiewicz Lityń Feliks Ludwika Buraczyńska Władysław Puzoski, Antonina Niedźwiecka ż. Erazma 749 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0002.htm
29 9 1881 Grzymałów Tadeusz Kozłowski Zarubińce Franciszek Karolina Gorczyńska Wojciech Puklicz, Maria Markiewicz 1677 31 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0016.htm
29 12 1882 Butowce Zofia Konoplicka Czerniatyn Wielki Mateusz Joanna Jędruska chrzest 1.01.1883; Jan Leszczyński i Franciszka Markiewicz ż. Michała 17-1-28 52V-53R 3 Ch 103-104 DM
9 5 1886 Ołyka Zdzisław Wincenty Rymarkiewicz Długoszyje Albin Joanna Rożyńska 507 36 54 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0019.htm
5 11 1887 Grzymałów Agnieszka Kołomyja Mazurówka Antoni Anna Kmieć Jan Markiewicz, Maria Marasyn 1614 13 24 EK 0
8 10 1888 Turzysk Amelia Markiewicz Lityn Feliks Ludwika Buraczyńska 756 20-21 36 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0011.htm
14 12 1888 Ołyka Kazimiera Katarzyna Rymarkiewicz Ołyka Albin Joanna Różyńska 509 2 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0002.htm
29 10 1888 Krzemieniec Józefa Stańkiewicz Marcelina Mikołaj Michalina Markiewicz 01-81A 23V-24R 91 T
10 6 1888 Kuniów Antoni Nawrocki Siekierzyńce Adolf Karolina Bartosiewicz Piotr Nawrocki i Julia Markiewicz ż. Józefa 178-3-86 139V-140R 61 Ż DM
14 9 1888 Młynów Maria Kulig Moszków Antoni Anna Markiewicz gub. Łomżyńska, pow. Pułtusk, gm. Wyszków, Michał Koziatek, Rozalia Sadowska ż. Jana 740-2-402 50V-51R 68 R 1837 RK
7 1 1888 Meżyrów Franciszka Markiewicz Hołowczyńce Andrzej Maria Boboska Stanisław Dziubanowski i Antonina Wowczuk żona Daniela 904-6-9 155V-156R 8 W JS1 0
3 5 1889 Krzemieniec Stanisław Stańkiewicz Marcelina Antoni Julia Markiewicz 01-81B 12V-13R 45 T
10 8 1889 Meżyrów Helena Stokrotnicka Hołowczyńce Józef Aniela Lewicka Andrzej Markiewicz i Maria Kochanowska żona Ludwika 904-6-10 167V-168R 49 W JS1
27 1 1890 Krzemieniec Ludwika Markiewicz Smyga Apolinary Marianna Juzowit 0.1-81W 4V-5R 14 T
5 2 1890 Meżyrów Helena Markiewicz Hołowczyńce Andrzej Maria Boboska Ludwik Kochanowski i Katarzyna Rozolińska żona Bazylego 904-6-11 146V-147R 10 W JS1
28 5 1890 Meżyrów Leonard Markiewicz Meżyrów Feliks Aniela Jastrzębska Bronisław Rzeczycki i Józefa Tarnawska panna 904-6-11 151V-152R 33 W JS1 0
0 1891 Turzysk Michalina Markiewicz Turzysk Feliks Ludwika Buraczyńska bn EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0025.htm
22 4 1891 Krzemieniec Paweł Markiewicz Marcinówka Antoni Paulina Wereszczyńska 0.1-81G 8V-9R 31 T
13 6 1891 Krzemieniec Antonina Stankiewicz Marcelina Mikołaj Michalina Markiewicz 0.1-81G 12V-13R 45 T
13 6 1891 Krzemieniec Marianna Stankiewicz Marcelina Mikołaj Michalina Markiewicz 0.1-81G 12V-13R 46 T
15 9 1891 Kuniów Maria Ozimkowska Dołocze Franciszek Tekla Markiewicz Wiktor Ozimkowski i Józefa Ruczkowska (lub Ryżkowska) panna 178-3-86 376V-377R 97 Ż DM
22 3 1893 Szumsk Maria Markiewicz Huta Majdańska Franciszek Paulina Berezowska Józef Dragomirski, Katarzyna Sinkowska panna 81V-82R 48 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDL?i=208&cat=834001
25 10 1893 Kuniów Anna Nawrocka Siekierzyńce Piotr Julia Bezymska Stanisław Podhorodecki i Julia Markiewicz ż. Józefa 178-3-86 483V-484R 140 Ż DM
15 1 1894 Luboml Stanisław Józef Gruszczyński Binduga Józef Jadwiga Iwanicka Zdzisław Zaborski, Stanisława Rymarkiewicz 337 6 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0004.htm
3 1 1894 Luboml Andrzej Henryk Aleksander Kroczyński Binduga Jan Zofia Konczewska Józef Konczewski, Marianna Rymarkiewicz wdowa, Michał Skomorowski, Bronisława Konczewska 337 40 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0021.htm
27 11 1895 Kuniów Anna Nawrocka Siekierzyńce Franciszek Aniela Zielińska Józef Nawrocki i Joanna Markiewicz ż. Józefa 178-3-86 568V-569R 150 Ż DM
1 1 1895 Młynów Tomasz Kulik Moszków Antoni Anna Markiewicz gub. Łomżyńska, pow. Ostrów, gm. Wyszków, Andrzej Boguszewski, Magdalena Koziatek ż. Michała 740-2-411 57R / 13V 1 740-8-158 R RK
23 11 1896 Luboml Wanda Cybulska Binduga Józef Wiktoria Złamańska Henryk Kroczyński, Stanisława Rymarkiewicz 910 41V 161 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0042.htm
1 1 1897 Tuczyn Józefa Wladarczyk Tuczyn Szymon Monika Markiewicz 917 1 V-2 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20917/pages/PL_1_436_917_0002.htm
13 6 1897 Młynów Julianna Kulik Moszków Antoni Anna Markiewicz gub. Łomżyńska, pow. Pułtusk, gm. Wyszków, Józef Jabłoński, Marianna Lewandowska ż. Franciszka 740-2-412 12V-13R 56 R 1751 RK
8 9 1898 Turzysk Władysław Mrozowski Lityn Jan Józefa Markiewicz 939 18V-19R 86 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0020.htm
9 3 1899 Luboml Bronisława Janiczuk Binduga Józef Marianna Józefczuk Jan Mikołajczuk, Izabela Rymarkiewicz 934 9V 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0010.htm
6 2 1900 Krzemieniec Franciszek Markiewicz Marcelina Antoni Zofia Oremba 2 V-3 R 7 0
17 3 1900 Krzemieniec Józefa Markiewicz Marcelina Feliks Franciszka Malewska 5 V-6 R 18 0
1 6 1900 Włodzimierz Jan (Apostoł) Markisz Aleksandrówka Stefan Rozalia Sokal Jan Markiewicz, Marianna Czarnota ż. Błażeja 958 30V-31R 115 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0031.htm
21 4 1900 Włodzimierz Stanisław (Biskup) Syroka Anusin Tomasz Antonina Woźniak Jan Markiewicz, Elżbieta Malinowska ż. Kazimierza 958 25V-26R 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0026.htm
21 12 1901 Krzemieniec Mikołaj Markiewicz Krzemieniec Michał Karolina Kamińska 29 V-30 R 113 0
11 11 1901 Szumsk Wacław Markiewicz Zaliśce Feliks Franciszka Malewska Teofil Zagajewski, Petronela Kogut ż. Wacława 0.1-236 382V-383R 198 T
27 5 1901 Starokonstantynów Feliks Sawicki Skoworódki Jan Klara Figulska Apollon Terlecki i Anastazja Markiewicz ż. Józefa 17-1-505 20V-21R 82 Ch 41-42 DM
22 7 1901 Starokonstantynów Janina Markiewicz Skoworódki Michał Maria Krzyżanowska Ignacy Taborowski i Antonina Dębicka ż. Feliksa 17-1-505 26V-27R 108 Ch 53-54 DM
5 5 1902 Krzemieniec Helena Bednarska v. Markiewicz Marcelina Antoni Zofia Zaręba 10 V-11 R 40 0
24 9 1902 Żuków Michalina Markiewicz Żuków 296 Stefan Joanna Pancio Antoni Fedorowicz, Paulina Brańska ż. Michała 1715L 3 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201715/pages/PL_1_301_1715_0003.htm
8 12 1902 Żytomierz Bronisława Malinowska Żytomierz Felicjan Aniela Raczyńska Wojciech Midros, Maria Markiewicz ż. Kazimierza 178-3-171 92V-93R 20 Ż 181 DW
24 5 1903 Włodzimierz Antonina Markiewicz Emilin Jan Katarzyna Sokal Błażej Czarnota, Marianna Sokal ż. Jana 972 21V-22R 105 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0027.htm
4 2 1904 Szumsk Stanisława Szymańska Bykowce Antoni Antonina Markiewicz 0.1-238 10V-11R 38 T
15 6 1904 Horochów Leon Kulik Jezierce Antoni Anna Markiewicz 973 15 53 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0015.htm
25 12 1904 Dubno Michał Kowalski Dubno Leon Ignacy Helena Rymarkiewicz chrzest 14.01.1905, Władysław Henszel i Janina Kisiel panna 740-10-21 2V-4R 7 R 4-5 DM
18 2 1904 Fastów Józefa Małgorzata Seńko Fastów Ignacy Józefa Maria Markiewicz Hipolit Piasecki, i jego żona Anzelmina Piasecka 1268-1-50 175V-176R 16 CDIAK 184 KM, DW
31 8 1906 Dubno Konstancja Wanda Kowalska Dubno Ignacy Helena Rymarkiewicz Marek Kowalski i Konstancja Henekel ż. Michała 740-4-162 21V-22R 84 R 23 DM
23 6 1906 Berezne Kazimierz Ilkowicz Orłówka Wawrzyniec Justyna Markiewicz Kazimierz Bagiński i Helena Woszczyńska ? ż. Michała 740-4-2 23V-24R 112 R 25 DM
1 4 1907 Fastów Jadwiga Krzyżanowska Fastów Adolf Ksenia Chmielewska Ludwik Markiewicz, Helena Petryszcze-Sałatko 1268-1-50 218V-219R 20 CDIAK 227 KM, DW
20 1 1907 Cudnów filia Romanów Adalbert Żołnowski Majdan Czwarte Paweł Emilia Zapolska Aleksander Markiewicz i Wiktoria Żołnowska ż. Adolfa 178-3-215 63V-64R 23 Ż 123-124 DM
12 11 1909 Fastów Stanisław Żytkiewicz Fastów Józef Zofia Teodora Markiewicz Władysław Powalski, Antonina Powalska, panna 1268-1-50 286V-287R 62 CDIAK 293 KM, DW
30 8 1910 Tajkury Zofia Nowakowska Tajkury Bazyli Anna Markiewicz Dionizy Jakuszewski, Waleria Lis ż. Wojciecha 740-4-694 20 V-21 R 86 R 22 DW
2 7 1911 Tbilisi Fortunat Michał Markiewicz Tbilisi Jan Lubomir s. Fortunata Stanisława c. Micha Pawłowicz ? Lek. Fortunat Markiewicz, Helena Pawłowicz 88 Tb
22 2 1911 Nowonikołajewsk Wincencja Bednarska-Markiewicz Sosnówka Feliks Franciszka Malewska Bazyli Konopczuk, Marta Stankiewicz pryw. 47
8 4 1911 Torczyn Marcelina Markiewicz Ulaniki Antoni Natalia Rybińska Jan Chmielnik, Franciszka Boklek panna 1026 7V-8R 28 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0010.htm
23 11 1911 Korzec f. Horodnica Bolesław Lisowski Lipnik par. Nowogród Wołyński Feliks Marcelina Markiewicz Stanisław Rakowski i Marianna Markiewicz ż. Aleksandra 178-3-181 37V-38R 212 Ż 75-76 DM
14 10 1912 Tbilisi Władysław Jan Markiewicz Tbilisi Jan s. Fortunata Stanisława c. Micha Pawłowicz Władysław s. Franciszka Ganel, Zofia Ganel c. Wiaczeslawa panna 47V 122 Tb
10 8 1912 Starokonstantynów Zofia Żółkiewska Żerebki Stanisław Emilia Krasucka Franciszek Żółkiewski i Paulina Markiewicz panna 17-2-89 24V-25R 93 Ch 51-52 DM
26 7 1912 Korzec f. Horodnica Helena Kobera Horodnica Marcin Anastazja Markiewicz Piotr Wojdat i Maria Jastrzębska panna 178-3-181 81V-82R 125 Ż 163-164 DM
25 2 1913 Nowonikołajewsk Maria Bednarska-Markiewicz Sosnówka Feliks Franciszka Malewska Józef Kogut, Petronela Kogut pryw. 146
23 7 1914 Włodzimierz Wołyński Władysława Markiewicz Wodzinek Jan Katarzyna Sokal 1058 29 137 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0030.htm
13 2 1914 Tajkury Wiktor Nowakowski Tajkury Bazyli Anna Markiewicz Wiktor Oleksiński i Antonina Ogrodniczuk 740-4-697 61V-62R 18 R 57 DM 0
22 6 1914 Tajkury Antonina Oleksińska Tajkury Wiktor Anna Pachol Łukasz Skaza i Antonina Markiewicz panna 740-4-697 73V-74R 66 R 69 DM 0
17 7 1914 Tajkury Zofia Markiewicz Zdołbunów Bronisław Stanisława Moszyńska Tomasz Sapech i Katarzyna Kopijkowska panna 740-4-697 74V-75R 71 R 70 DM
16 12 1914 Tajkury Edward Markiewicz Nowy Mylsk Józef Antonina Jakuszewska Franciszek Boratyński i Maria Jakuszewska ż. Dionizego 740-4-697 81V-82R 98 R 77 DM 0
9 1 1915 Kijów Św. Aleksandra Edward Wasilkowski Kijów Ludwik Bronisława Markiewicz Straton Gdowski i Lidia Borodumska 312/1/129 4V-5R 13 m.K JM1
1 8 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Antonina Teleżyńska Szepetówka Franciszek Rozalia Ostrowska Ludwik Markiewicz i Feliksa Muszalska 17-2-47a 20V-21R 65 Ch 41-42 DM 0
3 9 1915 Starokonstantynów Maria Pawłowska Folwark Małaszycha Józef Teresa Jakubowska Wawrzyniec Bliźniukiewicz i Maria Markiewicz ż. Mikołaja 17-2-90 27V-28R 110 Ch 56-57 DM
2 10 1915 Starokonstantynów Ewelina Wierzbicka Żerebki Jan Ludwika Markiewicz Józef Sawicki i Jadwiga Stankiewicz ż. Mariana 17-2-90 28V-29R 115 Ch 58-59 DM
25 5 1916 Tajkury Weronika Markiewicz Zdołbunów Bronisław Stanisława Moszyńska Kazimierz Markiewicz i Maria Tarasiuk zamężna 740-4-697 182V-183R 36 R 163 DM
2 8 1916 Tajkury Jadwiga Starosta Zdołbunów Franciszek Olimpia Białous Kazimierz Markiewicz i Nadieżda Dedera panna 740-4-697 184V-185R 44 R 165 DM
1 1 1917 Tajkury Stanisław Markiewicz Nowy Mylsk Józef Antonina Jakuszewska Gerwazy Kogut i Maria Boratyńska panna 740-4-697 219V-220R 2 R 191 DM
27 3 1919 Berezne Marcelina Lech Rudnia Łęczyńska Antoni Teofila Markiewicz Franciszek Lech, Katarzyna Lech 740-4-11 7R 48 R AS
20 8 1920 Starokonstantynów Władysław Dobrzański Folwark Małaszycha Jan Józefa Stefańska chrz.8.09 tylko z wody przez Jana Kaszczuka organistę, Jan Markiewicz i Aniela Cybulska panna 17-1-91 120V-121R 67 Ch 231-232 DM
30 10 1921 Starokonstantynów Feliks Czyżewski Żerebki Jan Ewelina Markiewicz Władysław Markiewicz i Maria Buszczyńska ż. Feliksa 17-2-91 cz.2 239V-240R 160 Ch 82-83 DM
2 4 1922 Ostróg Aniela Krajczyńska Choteń Władysław Rozalia Markiewicz Stanisław Chról, Zofia Markiewicz 106 58 O DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 5 1725 Torczyn Piotr Basiuk Wigurzicze (Wigurzyce) rgc Ewa Markiewiczowna Torczyn Tomasz Szumiło, Mathiaszowa Kozłowska 45a b/nr EH
14 2 1745 Szumsk Michał Lewicki Dederkały Wielkie Anna Muszyńska Dederkały Wielkie Tomasz Markiewicz, Marcinowa, Szymon Mabiczuk, Apolonia Łukaszańska 297-1-180 9V Ł RK
8 11 1795 Szumsk Hiacynt Jarmuliński (Jarmolińsk Cyranka k Petronela Skaczuczka Cyranka p Jan Bartoszewicz, Agnieszka Markiewiczowa 297-1-183 15V Ł RK
17 1 1798 Lubar Józef Adamowicz Teresa Makodowicz Lubar łacina, kawaler, panna, Józef Markiewicz, Sebastian Klinowski 178-49-3 599R Ż Mg
13 2 1811 Romanów Albin Markiewicz par. Romanów 23 Piotr Waleria Sobolewska Stanisława Kuczyńska par. Romanów 18 Kalikst Walentyna Winogrodzka Szymon Liśniewski, Marian Siestrzański 178-3-216 59V 9 Ż 114 DM
21 7 1814 Dubno Jan Zajączkowski 24 Wojciech Marianna Justyna Sarosielska Ksawerówka 23 Grzegorz Marianna Andrzej Markiewicz, Eliasz Zajączkowski 64 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0021.htm
12 7 1814 Dubno Klemens Nieciecki 24 Józef Rozalia Katarzyna Chryscińska Warkowicze 22 Szymon Wiktoria Wiktoria Chryścińska, Andrzej Markiewicz, Jakub Jałowiecki 64 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0020.htm
19 5 1814 Dubno Andrzej Markiewicz 28 Szymon Agata Marianna Chrysińska Dubno 19 Szymon Wiktoria Jan Szczetyński, Jakub Zaleski, Aleksander Ptaszyński 64 34-35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0019.htm
3 2 1818 Kuniów Paweł Markiewicz Hucisko Nowe Tekla Wolska (wdowa) Hucisko Nowe 29 V
9 11 1824 Kuniów Feliks Markiewicz Radohoszcza Mała Marianna Wolska Radohoszcza Mała 46 V-47 R 0
25 1 1825 Kuniów Feliks Markiewicz Radohoszcza Mała 22 Marianna Wolska Radohoszcza Mała Michał Anna 47 V 0
16 10 1827 Dombrowica Jan Klesowicz Dombrowica 28 Maciej Eudoxya Nierodkiewicz Tekla Nierodkiewicz Dombrowica 23 Maxym Franciszka Markiewicz Daniel Nierodkiewicz, Antoni Nierodkiewicz 813 143 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0143.htm
18 9 1827 Zasław św. Jana Maciej Markiewicz Par. Kuniowska 30 Jan Rozalia Pulkiewicz Anna Sadłowska Michla 17 Franciszek Rozalia Makowska 178-03-009 17 15 Ż MO 35
6 2 1827 Kotelnia Teodor Berezowski Minkowice 28 Jan Domicella Zielińska Aniela Markiewicz Minkowice 20 Antoni Anastazja Niekraszow Jakub Tułobiński, Paweł Markiewicz,Marcin Zinkiewicz 178-51-301 1R 2 Ż 3 BS
6 2 1827 Kotelnia Paweł Kostecki Kotelnia 27 Jan Zofia Markiewicz Aleksandra Suska Kotelnia 18 Aleksander Marianna NN Szymon Markiewicz, Marcin Zińkiewicz, Mikołaj Dombrowski( Dabrowski) 178-51-301 1V 3 Ż 4 BS
30 1 1827 Stary Konstantynów Domini Jakub Zajączkowski Zasłucze 30 Dymitr Anastazja Rudziewicz Marianna Franków Zasłucze 16 Paweł Anna Sanczycka Grzegorz Markiewicz, Dymitr Trojanowski 178-3-93 154V 6 Ż 299 KP2
30 1 1827 Stary Konstantynów Domini Marcin Wojciechowczyk Jurydyka Dominikańska 24 Piotr Apolonia Maciejowczyk Agnieszka Sebastiańska (sławetna) Jurydyka Dominikańska 20 Jan (sławetny) Katarzyna Majewska Jan Fedorowicz, Wojciech Markiewicz 178-3-93 154V 7 Ż 299 KP2
29 6 1827 Stary Konstantynów Domini Grzegorz Lewicki Skowródki 42 Jan Marianna Piotrowska Domicella Markiewicz Skowródki 23 Jan Helena Rodkiewicz Grzegorz Janiewicz, Jan Markiewicz 178-3-93 158V 22 Ż 307 KP2
9 1 1827 Ożohowce Łukasz (szlachetny) Ciszkowski parafia Kupielska 50 brak brak Katarzyna Markiewicz Jachnowce 20 Błażej Marianna brak Szlachetny Jan Sawicki, Szlachetny Stefan Lipiński 178-3-93 283R 1 Ż 545 KP2
30 9 1828 Ostróg Stefan Malinowski Eufrozyna Pulkiewicz Białotyń łacina, Mateusz Markiewicz, Tomasz Malinowski 171-1-1 21V R Mg
5 2 1828 Kulczyny Aleksander Markiewicz Wolica Wąsowicza, par. Bazalia 20 Wincenty Marianna Boniecka Honorata Stachowska Krasiłów 17 Jan Marianna Jasińska Ur. Ignacy Dąbrowski, Karol Czeniawski, Grzegorz Rudkowski 178-3-94 328R 9 Ż Mg
10 2 1829 Białogródka Dorotej Markiewicz Gnojniczki 30 Jan Hapka Marianna Błażejewska Gnojniczki 21 Paweł Wiktoria Jędrzej Polanowski i Wawrzyniec Błażejewski 178-03-95 80V 4 Ż DM
4 7 1829 Ostróg Jan Myczykowski (Unita) 30 Józef Helena Tenka Marianna z d. Adamowicz par. Ostróg 35w Jan Marianna Tomasz Tenko, Jan Markiewicz 171-1-2 18RV 13 R 7197 MZ
27 4 1830 Targowica Kajetan Wolański Babołoki 22 Jan Małgorzata Berezowska Marianna Bernadzka Rudlów 20 Mateusz Zofia Markiewicz Feliks Bieniewski, Leon Bernadzki 816 224 R 5 ZP
14 2 1830 Kołki Aleksander Zalewski par. Wiszenki 25 Jan Wiktoria Paszkowska Tekla Drzewińska Majdan Łyczkowski 17 Gabryel Marianna Markiewicz Antoni Kamiński, Stanisław Bednarski, Paweł Drzewiński 816 61a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0063.htm
26 10 1830 Ostrówki Nikodem Łaskiewicz Równo 38w Michał Ewa Markiewicz Dorota z Kasińskich Chomiczewska Równo 33w Józef Apolonia Kawecka Bazyli Kowelski, Stefan Tomaszewicz, Stanisław Kurc? 845 279V 7 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0271.htm
1 6 1830 Krzywin Teodor Fedorowski Krzywin 29 Bazyli Prakseda Markiewicz Helena Fal Krzywin 18 Józef Franciszka Konopka Ur. Jan Wilchelm, Ur. Dominik Gurski, Ur. Józef Lippi 171-1-3 41V 4 R Mg
29 6 1830 Kulczyny Michał Walczycki Kulczyny 24 Stefan Marianna Markiewicz Aleksandra Piotrowska Kulczyny 11 Wojciech Weronika Piwowar On - sławetny, Ona - pracowita, świad: Ur Jakub Zagurski, Grzegorz Rutkowski 178-03-96 342R 17 Ż Mg
8 1 1831 Lachowce Hryćko Filipczuk (wyz. G-R) 60w Piotr Tima Wasylowa Anastazja Markiewicz Dzwonki 40w Andrzej Teofila Wołochowicz Wasyl Kowalczuk, Stefan Filipczuk 171-1-4 96R 1 R DM
22 11 1831 Zasław św. Józefa Łukasz Jędruski par.Zasław św.Józef 40w Jan Katarzyna Markiewicz Marianna Krajewska z d. Mazulewska par.Zasław św.Józef 40w Aleksander Marianna NN Antoni Jeżowski, Stanisław Kozłowski 178-03-97 50V 23 Ż 49 RG
17 1 1832 Ostróg Wojciech Kutylowski Ostróg 34w Antoni Helena Teresa Mierkiewicz (Markiewicz) Ostróg 27 Jan Rozalia Jan Pulkiewicz, Wawrzyniec Krynicki, Franciszek Baszyński 171-1-5 15R 1 R MZ
7 8 1832 Ostróg Alojzy Najkowski Ostróg 30 Augustyn Eufrozyna Pietkiewicz Karolina Markiewicz Ostróg 25 Jan Teofila Majewska Wielmożny Sykstus Możejko, Mateusz Smoliński, Justyn Modzelewski 171-1-5 19R 17 R MZ
7 2 1832 Kotelnia Stefan Wyhowski Mińkowice 23 Teodor Aleksandra Kostko Anna Markiewicz Mińkowice 19 Szymon Domicella Moszkowska Stanisław Pruszkowski, Tomasz Kostecki 178-51-301 25R 10 Ż 51 BS
23 10 1832 Korzec Jakub Borowski 23 Szymon Marianna Majkowska Katarzyna Bor 18 Bazyli Ludwika Gangal Adam Sosnowski i Aleksander Markiewicz 245-1-6 88r 29 R Na
15 8 1833 Kołki Paweł Drzewiński par. Kołki 21 Gabryel Marianna Markiewicz Katarzyna Zaręba par. Kołki 17 Jakub Anna Oworska Dawid Kamiński, Benedykt Zalewski 819 73 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0075.htm
5 11 1833 Zasław św. Jana Stefan Koliński par. Zasław 25 Szymon Ewa Boraczewska Aniela Markiewicz par. Zasław 28 Konstanty Konstancja Marankowska Józef Mądzelewski, Wincenty Lasota 178-03-99 11V 12 Ż DM
5 2 1833 Kulczyny Julian Chmielnicki Krasiłów 23 Kazimierz Marianna Markiewicz Honorata Tatałaj Krasiłów 18 Józef Prakseda Jan Chmielnicki, Mikołaj Chmielnicki 178-03-99 325V 7 Ż 620 DM
18 11 1834 Kotelnia Grzegorz Posudyjewski Chałajmgródek, par. Białopol 22 Łukasz Petronela Grabowska Honorata Domańska Niechworoszcza 18 Nazar Ludwika Wesołowska Łukasz Podhajecki, Jan Studziński, Leon Markiewicz 178-51-301 36V 19 Ż 74 BS 0
10 2 1835 Ostróg Andrzej Janicki Dorohoszcz 27 Piotr Helena Saska Zofia Krupicka Storonicze 20 Onufry Elżbieta Markiewicz Józef Pulkiewicz, Narcyz Niezabitowski 171-1-8 20R 4 R MZ 9010
28 7 1835 Zasław św. Józefa Franciszek Gaiewski 46/ Łucja Szeniawska 36/w Łucja Jareńkowicz Ignacy Markiewicz, Erazm Zatorski 178-3-101 73 24 Ż SK
27 10 1835 Bazalia f. Tereszki Tomasz Rożkowski Woskodawińce par. Kulczyny 35 Jakub Zofia Stępkowska Anna Markiewicz Czernelówka 25 Wincenty Marcjanna Jaroszewicz Aleksander Markiewicz, Piotr Bykulski 178-03-101 250V 10 Ż DM
20 10 1835 Kulczyny Józef Ostrowski Krasiłów 22 Mikołaj Antonina Telczyńska Marianna Chmielnicka Krasiłów 19 Kazimierz Marianna Markiewicz Wawrzyniec Parczewski, Michał Ostrowski, Jan Mogiński 178-3-101 361 19 Ż SK
10 11 1835 Stary Konstantynów Tadeusz Jankowski Hryhorowka 50w Wawrzyniec Klara Szafrańska Tekla Józefowa Hryhorowka 40w Józef Helena Mikołaj Janicki, Wojciech Markiewicz, 178-3-101 186 32 Ż SK 0
20 10 1835 Cudnów Feliks Dymitrowicz Futor Kołecki 28 Rafał Ewa Balicka Wiktoria Pulikowska Kajetanówka 20 Szymon Magdalena Markiewicz Jan Wyczałkowski, Jan Kułakowski 569-1-58 41V 35 Ż 57 DM
24 11 1835 Cudnów Jan Rudnicki Kajetanówka 24 Józef Franciszka Markiewicz Waleria Pałaszkiewicz Słoboda Widły 18 Jan Anna Jodko Jan Pulikowski, Antoni Boczkowski 569-1-58 44R 45 Ż 62 DM
19 4 1836 Młynów Józef Fursiewicz Zarzycze par. Włodzimierska 38 Teodor Magdalena Dominika Baszucka par. Młynów 22 Teodor Anna Jan Markiewicz K.W.P., Ignacy Stebelski, Jakub Kondratowicz 822 163V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0167.htm
15 11 1836 Młynów Ferdynand Wiszniewski par. Młynów 25 Feliks Salomea Zofia Sosnowska par. Młynów 17 Aleksander Zofia Jan Markiewicz K.W.P., Stanisław Czajkowski, Konstanty Dąbski 822 166V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0170.htm
5 7 1836 Równe Piotr Markiewicz par. Klewań 27 Antoni Apolonia Orłowska Karolina Makowska par. Równe 18 Wincenty Rozalia Strzałkowska Jan Poziumski, Benedykt Chorążyczewski, Jan Borkowski, Józef Angel 171-1-9 127V 3 R DM
17 5 1836 Cudnów Daniel Turowski Kajetanówka 28 Józef Marianna Jasińska Marianna Pulikowska Kajetanówka 20 Szymon Magdalena Markiewicz Jędrzej Gołębiowski, Józef Turowski 569-1-59 45R 33 Ż 90 DM 0
12 7 1836 Toporyszcze Jan Faliński par. Toporyszcze 25 Teodor Barbara Lipska Marianna Markiewicz Leżnik 21 Sylwester Zofia Lewicka Gabriel Gagan, Stefan Faliński 178-51-386 135R 21 Ż 138 DM
24 1 1837 Kołki Benedykt Zalewski par. Wiszenki Jan Wiktoria Paszkowska Anna Drzewińska par. Kołki Gabryel Marianna Markiewicz Antoni Kamiński, Paweł Drzewiński 823 81 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0086.htm
18 2 1837 Młynów Antoni Siemaszko par. Młynów 26 Ignacy Barbara Borkowska Franciszka Wysoczyńska par. Młynów 17 Karol Brygida Zyrycka Jan Szymon Szczawinski, Jan Markiewicz Kap. W. Polskich, Paweł Drewnow 823 196V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0205.htm
17 10 1837 Korzec Stanisław Bagiński Ochmanówka 36w Franciszek Petronela Zacharczuk Marianna Markiewicz Ochmanówka 37w Jan Bielawski Wiktoria Zaworska 245-1-11 121 43 R PW
15 2 1837 Międzyrzec Józef Gruszecki Kołowerta 22 Leon Anna Filip Marianna Dzieczyńska Kołowerta 18 Jan Anna Markiewicz Paweł Jucewicz, Feliks Oseńkowski, Jerzy Stawski 171-1-10 266R 3 R AS
8 6 1837 Międzyrzec Tomasz Dzieczyński Kołowerta 24 Jan Anna Markiewicz Ludwika Tomaszewska Międzyrzec 21 Aleksander Marianna Grabowska Jan Krajewski, St. Dzieczyński, Wacław Jucewicz 171-1-10 267V 6 R AS
15 8 1837 Ostropol Florian Kotiużyński Mszaniec 34 Kazimierz Marianna Markiewicz Franciszka Kamińska Mszaniec 24 Piotr Zuzanna Orłowska W. Jan Łubkowski, Eustachy Kamieński, Jan Borowicki 178-03-108 335R 19 Ż 650 DM
5 7 1838 Międzyrzec Hieronim Markiewicz Daniczów 25 Karol Franciszka Mioduszewska Anna Prawosudowicz Daniczów 30 Marek Regina Zanczowska [Zawczowska] Józef Markowski, Ignacy Czabowski, Ksawery Żmijewski 171-1-11 260V 4 R AS
28 5 1839 Ostróg Jan Piątkowski Ostróg 20 Ignacy Anna Rucińska Marianna Markiewicz Kurhany 19 Jakub Franciszka Sawicka 879 16 R 6
28 11 1839 Szumsk Zenon Markiewicz Suraż Michał Józefa Mieszkowska Aniela Jackowska Suraż 20 Michał Magdalena Mecherska Wojciech Sieciński, Alojzy Najkowski, Feliks Świętochowski 178-51-433 300V 15 Ż 314 DM
29 9 1840 Ostróg Wincenty Tomczykowski Szlachów 30 Franciszek Agata Markiewicz Marianna Głowacka Dorohoszcza 18 Franciszek Anna Rawska 880 14 V 10
8 10 1840 Młynów Aleksander Lipiński par. Młynów 36 Karol Małgorzata Karolina Wysoczyńska par. Młynów 17 Karol Brygida Jan Markiewicz, Polidor Jankowski, Antoni Siemaszko 826 185R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0186.htm
4 2 1840 Kotelnia Eufrozym Chmielnicki Antopol 22 Jan Teresa Kozierowicz Julia Markiewicz Mińkowce 19 Paweł Honorata Zabłocka Bartłomiej Miłkowski, Jakub Tułobiński, Paweł Kostecki 178-3-9 172V 3 Ż 343 DM
5 5 1840 Kotelnia Jan Grondkowski Mińkowce 35w Eliasz Rozalia Tołubińska Konstancja Markiewicz Mińkowce 25 Piotr Anastazja Niekrasz Stefan Zabłocki, Ksawery Sawicki, Paweł Kostecki 178-3-9 173V 8 Ż 345 DM
10 8 1841 Korzec Szymon Markiewicz Kamionka Suchowolska 52 Andrzej Maryanna Galicka Wiktorya z Malickich Wasiuk Kamionka Suchowolska 28 Eliasz Zofia 872 237 25 DW
26 1 1841 Kołki Stanisław Kamiński Majdan Trostenecki 24 Tomasz Marianna Borecka Józefa Drzewińska Majdan Trostenecki 19 Gabryel Marianna Markiewicz Benedykt Zalewski, Jan Kamiński 827 89 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0091.htm
5 10 1841 Kołki Felix Zaremba par. Wiszenki 28 Jakub Anna Owarska Małgorzata Drzewińska par. Kołki 18 Gabryel Marianna Markiewicz Paweł Drzewiński, Stanisław Kamiński 827 91a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0093.htm
22 6 1841 Berezne Wojciech Kuriata Rudnia Potasznia 20 Jakub Teresa Bronowicka Justyna Jaworska Rudnia Potasznia 18 Tomasz Rozalia Markiewicz Michał Kuriata, Franciszek Kuriata, Adam Kuriata 171-1-12 231V 3 R Na
8 2 1842 Kuniów Maksymilian Krynicki Radohoszcza Mała 19 Wawrzyniec Julianna Markiewicz Antonina Popławska Willa 17 Leon Wiktoria Malinowska Michał Galimski, Jan Galimski 881 55 R 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0062.htm
18 1 1842 Krzemieniec Andrzej Będasiuk Lisznia 20 Maksym Justyna Marianna Markiewicz Marcelówka 20 Jan Magdalena Karol Jaszczuk i Bazyli Stecki 873 488 2 DW DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0254.htm
30 1 1844 Korzec Mateusz Siedlecki parafia Zwiahel 28 Andrzej Marianna Zwolska Antonina Markiewicz BD 18 Aleksander Elżbieta Kuriata 875 195 5 PW
14 5 1844 Dąbrowica Józef Nerodkiewicz par. Dąbrowica 22 Maksymilian Franciszka Markiewicz Eufrozyna Syczewska par. Dąbrowica 19 Bazyli Maryanna Wincenty Heinrych, Jakub Nerodkiewicz, Urban Syczewski 830 114 - 115a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0115.htm
10 9 1844 Żytomierz Gabriel Gołębiowski 24 Bazyli Marianna Kotwicka Agnieszka Wołyńska 17 Paweł Ludwika Markiewicz 178 51 514 57 Ż Ni
18 6 1844 Stepań Jan Wawrynowicz Wyrka 42w Jan Marianna Markiewicz Katarzyna Mokrzycka Wyrka 40 Adam Marianna Mołodecka Piotr Wierzański, Ludwik Bielawski 883 195V 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0206.htm
11 11 1845 Kuniów Jan Piątkowski Zakrynicze 24 Stefan Marianna Podgórska Anastazja Markiewicz Korytno 18 Tomasz Julianna Wolska 884 106 R 13
3 6 1845 Kazimierka Józef Hołubecki par. Kazimierka 25 Stanisław Anna Markiewicz Elżbieta Burzyńska par. Kazimierka 20 Jakub Katarzyna Polikowska 884 256 R - 256 V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0263.htm
11 2 1845 Kulczyny Feliks Markiewicz Wolica Wąsowicza par. Bazalia 22 Wincenty Agnieszka Bielska Marianna Ostrowska Salicha Mała 20 Telesfor Agata Kobylańska Stefan Teleżyński, Andrzej Pawłowski 178-3-113 375V 4 Ż 724 DM
4 2 1845 Kołki Witalis Kamiński par. Kołki 22 Tomasz Maryanna Borecka Katarzyna Drzewińska par. Kołki 18 Gabryel Maryanna Markiewicz Ignacy Kamiński, Jan Kamiński 831 75 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0077.htm
25 2 1845 Bazalia Tomasz Kulpiński Żerebki Wielkie 49w Bazyli Anastazja Krzywińska Marianna Wiszniowska Bogdanówka 19 Michał Anna Markiewicz Tomasz Pawłowicz, Jan Kochański , Katarzyna Chojecka 178-03-113 231R 13 Ż DM
11 11 1845 Bazalia Józef Malitowski Klitna Wielka 25 Ignacy Barbara Kozłowska Teresa Chmielnicka Klitna Wielka 18 Kazimierz Marianna Markiewicz Piotr Gorczyński, Stanisław Słotwiński, Marianna Gorczyńska 178-03-113 233V 31 Ż DM
30 5 1845 Krasnopol Jan Kowalski Krasnopol 25 Paweł Barbara Markiewicz Marianna Witwicka Krasnopol 25 Grzegorz Ewa Wojciechowska Mikołaj Grosicki, Stanisław Kleczkowski, Antoni Popiel 178-03-12 237V 11 Ż 473 DM 0
10 6 1845 Uszomierz Bazyli Świetelski Złobycze 20 Józef Anastazja Lisowska Marianna Markiewicz Buda Złobycka 19 Paweł Franciszka Potebnia Bazyli Misiuna, Paweł Chil 178-3-12 427V 12 Ż 835 DM
18 11 1845 Miropol Rafał Drzewiński Ludwikówka 22 Wincenty Krystyna Czarnecka Elżbieta Markiewicz Polanki 16 Jan Franciszka Popławska Piotr Szumski, Wojciech Domalewski, Rafał Czarnecki 876 360 22 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0195.htm
12 11 1846 Sielec Feliks Markiewicz Sielec 23 Jędrzej Katarzyna Malinowska Salomea Duchniewska Sielec 24 Ludwik Marianna Kaczkowska 578 15 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0009.htm
17 2 1846 Młynów Romuald Lebl par. Młynów 37 Józef Katarzyna Marianna Przyborska par. Młynów 34 Onufry Eleonora Jan Markiewicz Kapitan b. W. Pols., Stanisław Czajkowski, Felicjan Suz 832 187V 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0197.htm
6 7 1847 Ostróg Kazimierz Grabowski Ostróg 35 Dominik Barbara NN Rufina Gajewska Ostróg 25 Wojciech Marianna Piechta Joachim Laszewicz, Tomasz Markiewicz 171-1-13 27R 13 R DM
2 2 1847 Bazalia - Tereszki Kasper Latyński Sorokoduby 32 Aleksander Rozalia Pawłowska Elżbieta Rzepecka sorokoduby 30 Antoni Tekla Markiewicz Marceli Załęski, Leon Jakubowski, Róża Johanowa 178-03-116 253V 4 Ż DM
15 6 1847 Bazalia - Tereszki Wincenty Trembecki Kulczynki par. Kulczyny 19 Maciej Marianna Rosołowska Marianna Markiewicz Czuchele 20 Jan Aniela Dzwoniewska Piotr Trembecki, Józef Jaskolski, Marianna Pawłowska 178-03-116 254R 6 Ż DM
25 1 1848 Szumbar Karol Sieciński Radomyśl, par. Złoczówka 23 Wojciech Aniela Markiewicz Krystyna Wilczyńska Nowystaw 20 Augustyn Anna Mierzejewska Mikołaj Chobrzyński, Ferdynand Baczyński 625 176 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0093.htm
6 2 1849 Starokonstantynów Jan Czajkowski Krasnosiółka 22 Tomasz Anna Markiewicz Aleksandra Lewicka Demkowce 18 Józef Domivela Muszyńska 178-3-118 30R 4 Ż
23 11 1849 Białogródka Ignacy Zaręba Ledzianka 22 Mikołaj Marianna Zielińska Zuzanna z d. Makiewicz [Markiewicz] Stawska Ledzianka 40w Bazyli Barbara Feliks Kozielski, Jan Kwiatkowski, Leon Zieliński 178-03-118 563R 34 Ż DM
25 9 1849 Krzemieniec Kasper Markiewicz Marcelówna 20 Jan Magdalena Gryszpińska Apolonia Puszkiewicz Lisznia 19 Jan Katarzyna Żulenkiewicz Karol Gryszpiński, Feliks Puszkiewicz 01-23 44R 16 T DM
24 4 1849 Zasław św. Józefa Łukasz Jędruski Czotyrboki [Czetyrboki] 50w Jan Katarzyna Markiewicz Marianna z d. Jachimowicz Morel Czotyrboki 30w Stanisław Marianna c. Józefa Jagielska Józef Maszkowski s. Bartłomieja, Antoni Pińkowski s. Andrzeja 178-03-118 478V 9 Ż 875 DM
4 5 1849 Kuniów Jakub Baszyński Dertka 21 Piotr Aleksandra Pasieczna Rozalia Gągało Dertka 18 Stanisław Anna Pulkiewicz Feliks Markiewicz, Karol Baszyński, Łukasz Fidyk 171-1-15 100R 4 R 102 DM
26 7 1849 Kuniów Ildefons Rudnicki Sokul par. Sokul 31w Józef Marianna Jaworska Tekla Marianna Sicińska Dertka 17 Wojciech Antonina Markiewicz Michał Tomaszewski, Feliks Potocki, Wincenty Różycki 171-1-15 101V 9 R 104 DM
13 11 1849 Kuniów Stefan Ostaszewski Martyń 22 Jakub Anna Celińska Karolina Zagórska Kamionka 18 Alojzy (Bazyli ?) Katarzyna Sokołowska Jan Markiewicz, Jan Ostaszewski, Faustyn Zagórski 171-1-15 104V 21 R 107 DM
30 10 1849 Ostróg Stanisław Białokur Sielce par. Krzywin 21 Jakub Barbara Kotowicz Józefa Kromberk (Kromberg) Dorohoszcza 24 Jan Tekla Waśkiewicz Grzegorz Markiewicz, Andrzej Głowacki, Jan Justycki 171-1-15 39V 27 R 42 DM
23 10 1850 Kołki Paweł Drzewiński Majdan Trosteniecki 38w Gabriel Marian