Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 918 wyników dla: Gajewski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
1 2 !896 Turzysk Stanisław Dądalski 7 Wierzbiczno s. Antoniego i Marianny z Gajewskich 919 26V 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0023.htm
6 12 1800 Zasław Stanisław Zagajewski 3/52 Wojtowce s. Wojciecha i Franciszki l.1 JZ 0 0
29 5 1813 Kuniów Hiacynt Krynicki 7/52 Hucisko Nowe s. ur. Zachariasza i Marianny z Zagajewskich 297-1-086 35V Ł
17 9 1819 Kuniów Maciej Gajewski 4/52 Płoska s. szl. Józefa i Praksedy 297-1-086 52R Ł
1 3 1827 Zasław, Św. Józefa Marianna Orłowska 40 Barbarówka z Nogajewskich, zostawiła męża Bazylego i córki Rozalię i Mariannę 178-3-93 47 21 Ż 93 MO
27 6 1827 Starokonstantynów Dominikanie Joachym Gajewski 10/12 Swinna ojciec Józef, matka Apolonia Kierszniowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 171V 78 Ż 332 KP2
11 7 1827 Starokonstantynów Dominikanie Apolonia Gajewska z domu Kierszni 24 Krasnosiółka mąż Józef Gajewski, zostawiła po sobie syna Jana, przyczyna zgonu: ból wewnętrzny 178-3-93 172R 81 Ż 333 KP2 0
5 12 1828 Białogródka Piotr Kalnicki 80 Sosnoweczka ur., żona Zofia z Gajewskich 178-3-94 96V 120 Ż DM
4 1 1828 Starokonstantynów Dominikanie Marcjanna Gajewska 1,5 Krasnosiółka rodzice ur. Ignacy Gajewski i Marianna Krekowiecka, z wrzodów 178-3-94 168R 4 Ż 323 KP2
5 1 1828 Starokonstantynów Dominikanie prac. Konrad Gajewski 40 Michałowce żona Eudokia Harasim, dzieci: Kornel, Katarzyna, Tacjanna, Olana, z przeziębienia 178-3-94 168R/168V 5 Ż 323/324 KP2
18 10 1829 Zasław św. Jana ur. Tomasz Gajewski 30 Borysów żona ur. Anna Bartosiewicz, dzieci: Agata i syn imię nieznane, z apopleksji 178-3-95 22V 48 Ż 41 KP2
1 8 1829 Starokonstantynów Dominikanie Cyprian Gajewski 7 Swinna rodzice ur. Wojciech Gajewski, Agata Błocka, z ospy 178-3-95 175r 70 Ż 337 KP2
14 8 1829 Starokonstantynów Dominikanie Tomasz Gajewski 2 Swinna rodzice ur. Wojciech Gajewski, Agata Błocka, z ospy 178-3-95 175v 78 Ż 338 KP2
15 8 1829 Starokonstantynów Dominikanie Salomea Gajewska 5 Swinna rodzice ur. Wojciech Gajewski, Agata Błocka, z ospy 178-3-95 175v 79 Ż 338 KP2
23 2 1829 Korzec Marianna Łykus 9/52 Kobyla c. Franciszka i Doroty z Gajewskich 245-1-3 96R 31 R 187 DM
10 9 1829 Korzec Marianna Pawelec 1 Korzyść c. Stanisława i Teresy z Gajewskich 245-1-3 105R 86 R 205 DM 0
16 11 1830 Jałowicze Michał, Władysław Pohorecki 6/365 Jarosławicze s. Bartłomieja i Anastazji Gajewskiej 816 248 R 53 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0253.htm
14 2 1830 Lachowce Marianna Kierzkowska 63 Lachowce ur. z Zielińskich, wdowa po I-mężu Antonim Gajewskim, II-mężu Ignacym Suskim, III-mążu Sebastianie Kierzkowskim potomstwo: syn Mikołaj i 2 syn Manswet w Zakonie Kaznodziejskim, córki Małgorzta-Aniela, Teresa-Aleksandra i Anastazja 171-1-3 116R 13 R DM
13 4 1830 Zasław św. Józefa Marcin Gajewski 45 Futor Karol z gorączki, żona Katarzyna z Lewickich, synowie Andrzej, Jan i Tadeusz, córka Regina 178-3-96 41R 27 Ż 74 RG
26 4 1830 Ostropol Aleksandra Szkodlarska 1 Ostropol c. szlachetnych Mateusza i Anieli z Gajewskich 178-3-96 248R 13 Ż 461 DM
22 7 1830 Lubar Ludwik Wiszniowski 5 Lubar s. Mikołaja i Marianny z Gajewskich 178-3-3 374V 76 Ż 712 DM
5 9 1830 Sielec Florian Koziarzewski 1 3/12 Sielec s. Andrzeja i Magdaleny z Gajewskich 845 95V 13 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0101.htm
2 4 1831 Radziwiłłów Władysław Malinowski 7 Radziwiłłów s. Antoniego i Marianny Gajewskiej 817 222 42 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0226.htm
7 3 1831 Ostróg Jan Zagajewski 44 Choteń wdowa Anna zd Surmowska, dzieci Michał, Wiktoria, Tekla 171-1-4 22R 43 R MZ
28 10 1831 Lachowce Julianna Czyż 2 Hulowce c. ur. Grzegorza i Barbary z Gajewskich 171-1-4 115R 113 R DM
21 11 1831 Lachowce Jan Gajewski 80 Hulowce s. ur. Wojciecha i Marianny z Jakuguszewskich (Jakuszewskich) 171-1-4 116R 120 R DM
12 1 1831 Zasław św. Jana Antonina Daszkiewicz 17 Wojtowce panna, c. ur. Ludwika i Katarzyny z Zagajewskich 178-3-97 13V 5 Ż DM JZ
3 3 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Wojciech Gajewski 30 Ohijowce żona Agata z Błockich, synowie Józef i Jędrzej 178-3-97 178R 32 Ż 338 DM
16 7 1832 Zasław św. Jana Katarzyna Daszkiewicz 15 Wojtowce c. Ludwika i Katarzyny z Zagajewskich 178-3-98 15R 41 Ż JZ
15 11 1832 Lachowce Ludwik Czyż 3/12 Hulowce s. ur. Grzegorza i Barbary z Gajewskich 171-1-5 120V 82 R DM
8 3 1833 Kuniów Zachariasz Krynicki 70 Radohoszcz Mała żona Marianna z Zagajewskich, synowie Wawrzyniec - żonaty i Szymon, córka Petronrla - panna 171-1-6 73 V 17 R 0
27 8 1833 Zasław św. Jana Tadeusz Gajewski 6 Zasław s. Mariana i Katarzyny z Hanickich 178-3-99 18R 49 Ż 32 DM
22 6 1834 Ostróg Aleksander Gajewski 2 Kłopoty z suchot, syn Jana i Marianny zd Stawicka 171-1-7 36R 51 R MZ 8713
14 6 1834 Lachowce Szymon Zagajewski 83 Książęcin ur., wdowiec po Katarzynie z Brzyskich, syn Piotr, córki Marianna i Franciszka 171-1-7 106V 23 R DM
29 1 1834 Korzec Paweł Gajewski 2 Balarka Lubtowska z ospy, syn Jana i Katarzyny Leśniewskiej 245-1-8 91r 15 R Na
24 11 1834 Korzec Ignacy Metelski 1/52 Balarka Lubtowska syn Jana i Katarzyny Gajewskiej 245-1-8 102r 81 R Na
16 7 1834 Łabuń Wojciech Zagajewski 80 Suszki wdowiec, synowie Józef i Tomasz 178-3-100 119V 34 Ż 233 DM
20 2 1834 Zasław św. Józefa Józefa Ostrowska 1 Sławuta c. Eustachego i Heleny z d. Gajewskiej 178-3-100 60R 20 Ż 122 RG
18 5 1836 Targowica Konstancja Błońska 17 Podhajce c. Stefana i Elźbiety Gajewskiej 140 28 10 ZP 0
21 12 1836 Lachowce Józefa Piotrowska 5/52 Książęcin c. ur. Franciszka i Anny z Zagajewskich 171-1-9 117V 43 R DM
8 1 1836 Korzec Julia Rudzińska 14 Korzec z konwulsji, córka Jana i Anastazji z d. Gajewskiej 245-1-10 101v 5 R Na
28 8 1837 Młynów Konstanty Gajewski 2/12 Dorohostaje Małe rodzice: ur. Antoni i Józefa z d. Nowakowska 823 201V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0210.htm
23 11 1837 Ostróg Jan Szydłowski 7/12 Chorów s. Stefana i Elżbiety z Gajewskich 171-1-10 44V 97 R DM
3 2 1837 Korzec Teodor Gajewski 33 Hanówka żona Marianna, córki Apolonia i Marianna 245-1-11 124 5 R PW
25 1 1837 Klewań Marianna Wiszniewska Klewań c.Kajetana i Konstancji z Gajewskich 171-1-10 157R 2 R 159 AS
17 2 1837 Łysin Ludwik Betlejemski 1 Rohóźno s. Franciszka i Katarzyny z Gajewskich 823 215R 9 AGAD 223 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0223.htm
22 2 1837 Łysin Julia Betlejemska 3 Rohóźno c. Franciszka i Katarzyny z Gajewskich 823 215R 11 AGAD 223 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0223.htm
15 10 1838 Horyńgród Jan Zagajewski 8/365 Szubków syn Ur. Wojciecha i Salomei, wcześniak 171-1-11 169V 10 R Mg
2 3 1839 Sielec Florian Koziurczuk 5 Sielec s. prac. Andrzeja i Magdaleny z Gajewskich 572 12 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20572/pages/PL_1_436_572_0008.htm
23 9 1839 Horyńgród Ignacy Zagajewski 8 Szubków s. ur. Wojciecha i Salomei 879 147 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0149.htm
23 7 1839 Ostróg Petronella Kulińska 11 Buszcza c. Jędrzeja i Julianny z Gajewskich 879 25 R 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0026.htm
25 3 1839 Białogródka Jan Karczewski 70 Puzyrki Wielkie ur., wdowiec po Mariannie z Gajewskich, synowie Franciszek i Karol, córki Aleksandra i Katarzyna 178-3-112 140R 23 Ż DM
29 3 1839 Berdyczów Jan Gajewski 40 Berdyczów zmarł w lazarecie z słabości piersiowej 178-3-08 178V 63 Ż 337 DM
1 11 1839 Zasław św. Jana Antoni Zagajewski 50 Wójtowce żona Marianna, synowie Jan, Jędrzej, Stanisław, Franciszek i Maciej 178-3-112 21V 47 Ż 43 DM
4 9 1840 Jampol Jan Gajewski 45 Tychoml żona Marianna z Piątkiewiczów, bez potomstwa 871 465 35 AGAD 243 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0243.htm
5 12 1840 Horochów Barbara Wąsowicz Zawidów z Gajewskich, urodzona, mąż Józef 79 42 bn http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0025.htm
2 8 1840 Korzec Wojciech Gajewski 84 Rzeczki wdowiec 871 179 68 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0094.htm
7 3 1841 Korzec Piotr Piasecki 57 Rzeczki żona Zofia z Gajewskich, syn Ludwik, córki Apolonia i Elżbieta 872 258 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0138.htm
15 2 1841 Ostróg Józef Gajewski 50 Borszczówka żona Prakseda z Bartoszewiczów, dzieci nie zostawił R 21 V 17 0
9 3 1841 Ołyka Bartłomiej Pohorecki 56 Ołyka żona Anastazja z Gajewskich 827 164 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0167.htm
12 8 1841 Korzec Maryanna Pawelec 0,75 Rzeczki c. Stanisława i Teressy z Gajewskich 872 276 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0147.htm
2 2 1841 Lachowce Piotr Szkodlarski 25 Kaletyńce Wielkie s. wolnożyjących Mateusza i Anieli z Gajewskich 178-49-17 24R 10 Ż DM
29 7 1841 Beresteczko Stefan Gajewski Rydków s. Mikołaja i Marianny 3 19 18 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%203/pages/PL_1_436_3_0011.htm
21 9 1842 Równe Paulina Leśniewska 2/12 Diatkiewicze c. Ignacego i Tekli z Gajewskich 881 145 V 18
26 12 1842 Lachowce Franciszka Szymańska 5/12 Bisówka c. Pawła i Magdaleny z Gajewskich 881 112 V 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0121.htm
2 5 1842 Miropol Albert Siestrzyński 28/52 Ulcha s. Michała i Marianny z Nagajewskich 873 436 79 AGAD 227 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0227.htm
9 11 1843 Lachowce Antoni Medyński 1 Książęcin s. Jakuba i Cecylii z Zagajewskich 882 100V 55 AGAD DW
22 8 1843 Lachowce Piotr Zagajewski 10 Książęcin s. Franciszka i Karoliny z Falińskich 882 99 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0101.htm
9 12 1843 Korzec Jan Gajewski 40 Balarka Lubtowska żona Katarzyna z Leśniewskich, syn Teodor, córki Marianna, Julia, Magdalena 874 269 75 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0137.htm
19 6 1843 Zasław św. Jana Antoni Gajewski 4 Borysów s. Sylwestra i Agnieszki z d. Krasowskiej 178-51-510 20V 43 Ż 24 RG
29 1 1844 Lachowce Róża Sawko 50 Bisówka c. Bazylego i Franciszki z Gajewskich 883 103 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0107.htm
18 11 1844 Zasław Edmund Zagajewski 2/365 Wojtowce s. Stanisława (s. Antoniego) i Katarzyny z Winiarskich 64 JZ 0 0
24 3 1845 Lachowce Kazimierz Zagajewski 74 Książęcin żona Marianna z Kobierskich, synowie Franciszek i Antoni, córki Anna, Cecylia, Józefa i Domicella 884 133 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0138.htm
24 9 1845 Łabuń Jan Zagajewski 3 Suszki s. 1-dw. Floriana i Magdaleny z Wiszniowskich 178-3-113 141V 45 Ż DM
5 3 1845 Humań ur. Antoni Gajewski 70 Krystynówka nieżenny, ze starości 685-2-1022 36r 9 Ch 62 KP2
18 4 1845 Kulczyny Kazimierz Raczkowski 5 Peczyska s. Jana i Elżbiety z Gajewskich 178-3-113 387R 48 Ż 746 DM 0
19 4 1845 Kulczyny Dominika Raczkowska 3 Peczyska c.. Antoniego i Elżbiety z Gajewskich 178-3-113 387V 49 Ż 747 DM
12 9 1846 Tajkury Szymon Gajewski 68 Krajów wdowiec, synowie Kajetan i Aleksander 885 56R 13 AGAD 57 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0057.htm
28 1 1846 Ostróg Gabriel Gajewski 4/12 Ostróg z suchot, matka odnodworka Rufina Gajewska 885 30V 11 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0032.htm
10 2 1846 Zasław św. Jana Ferdynand Gajewski 6/12 Borysów s. Sylwestra i Agnieszki z Krasowskich 178-3-115 14V 6 Ż 29 DM
10 10 1846 Zasław św. Jana Rozalia Czyż 4 Wójtowce c. Jana (s. Jacka) i Józefy z Zagajewskich 178-3-115 18R 44 Ż 36 JZ, DM
25 8 1846 Kulczyny Anna Lisowska 20/365 Dubiszcze c. Karola s. Faustyna i Anny z Gajewskich 178-3-115 376V 52 Ż 738 DM
16 5 1847 Ostróg Grzegorz Gajewski 56 Borszczówka prac., żona Józefa, córki Magdalena i Józefa 171-1-13 38R 55 R DM
3 7 1847 Ostróg Stanisław Łętowski 2 Ostróg s. 1-dw. Wojciecha i Wiktori z Zagajewskich 171-1-13 40R 71 R DM
17 7 1847 Ostróg Marianna Gajewska 67 Hulcza wdowa po Bazylim Gajewskim, synowie Kasper, Antoni i Stefan, córki Elżbieta, Joanna i Lucyna 171-1-13 41R 80 R DM
5 12 1847 Ostróg Antoni Roliński 4 Borszczówka s. prac. Jędrzeja i Julianny Gajewskiej 171-1-13 47R 129 R DM
13 4 1847 Horyńgród Szymon Zagajewski 3 Karłowszczyzna syn Wojciecha i Salomei 171-1-13 191R 4 R Mg
17 1 1847 Zasław św. Jana Kasper Gajewski 7/365 Zasław s. Jana i Ewy z Koseckich 178-3-116 12R 4 Ż 24 DM
8 3 1847 Zasław św. Jana Franciszek Gajewski 60 Myślatyn żona Lucyna 178-3-116 13R 14 Ż 26 DM
3 8 1847 Zasław św. Jana Dominik Zagajewski 2 Wójtowce s. Jana (s. Antoniego) i Tekli z Kurzyńskich 178-3-116 15V 39 Ż 31 JZ, DM
3 10 1847 Zasław św. Jana Jędrzej Zagajewski 6 Borysów s. Jędrzeja (s. Antoniego) i Agnieszki z Pulkiewiczów 178-3-116 17R 52 Ż 34 JZ, DM
5 10 1847 Zasław św. Jana Tomasz Zagajewski 1 Borysów s. Jędrzeja (s. Antoniego) i Agnieszki z Pulkiewiczów 178-3-116 17R 54 Ż 34 JZ, DM
26 10 1847 Zasław św. Jana Mikołaj Gajewski 18 Luterka kawaler 178-3-116 17V 58 Ż 35 DM
16 2 1848 Ostróg Marianna Gajewska 10/12 Borszczówka c. prac. Magdaleny Gajewskiej z nieprawego łoża 171-1-14 33V 29 R DM
10 9 1848 Ostróg Rufina Grabowska 26 Ostróg z Gajewskich, mąż żołnierz Kazimierz 171-1-14 44R 112 R DM
12 5 1848 Równe Ignacy Leśniewski 35 Równe żona Tekla z Gajewskich, synowie Ludwik, Piotr, Mikołaj i Józef, córki Emilia i Marcelina 171-1-14 163V 23 R DM
7 8 1848 Korzec Magdalena Pawelec 15 Rzeczki epid. cholery, panna, c. Stanisława i Teresy z Gajewskich 245-1-14 464R 120 R 895 DM
9 8 1848 Korzec Antoni Pawelec 6 Rzeczki s. Stanisława i Teresy z Gajewskich 245-1-14 464R 122 R 895 DM
14 8 1848 Korzec Jan Pawelec 10 Rzeczki epid. cholery, s. Stanisława i Teresy z Gajewskich 245-1-14 465V 130 R 898 DM
12 8 1848 Kulczyny Ma[...]wet ? Lisowski 6 Dubiszcze s. Karola i Hanny z Gajewskich 178-3-117 525R 60 Ż 1032 DM
3 1 1849 Starokonstantynów Brygida Tomaszewska 80 Swinna od starości, z Gajewskich, 1-dw., wdowa po Dymitrze, synowie Józef, August i Kazimierz 178-3-118 39V 1 Ż 74 DW
22 6 1849 Starokonstantynów Jan Gajewski 45 Starokonstantynów od epilepsji, chłop, żona Anna z d. Janiowa, syn Antoni, córki Marianna i Aniela 178-3-118 52R 104 Ż 99 DW
16 3 1849 Krzemieniec Tomasz Cichocki 60 Podlisce żona Marianna z Czugajewskich, córka Maria 426-1-23 57R 25 T 898 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FFG?i=897&cat=300453
16 6 1849 Ostróg Mikołaj Gonczaruk [Łukaszuk] 8/365 Borszczówka akt ur. Łukaszuk, s. Kajetana i Marianny z Gajewskich 171-1-15 49V 70 R 52 DM
1 4 1850 Lachowce Wincenty Medyński 36/52 Książęcin s. urodz. Jakuba i Domiceli (Cecyli) Zagajewskiej 171-1-16 319R 18 R DM
13 4 1850 Lachowce Jan Ejsmont 2 Hulowce s. urodz. Jacka i Franciszki Zagajewskiej 171-1-16 319V 21 R DM
11 9 1850 Lachowce Marianna Szymańska 1 Bisówka c. 1-dw. Pawła i Magdaleny Gajewskiej 171-1-16 325V 54 R DM
7 10 1850 Lachowce Paweł Szymański 32 Lachowce 1-dw., żona Magdalena z Gajewskich 171-1-16 326R 57 R DM
18 4 1850 Starokonstantynów Kazimierz Gajewski 1 Starokonstantynów z kaszlu, s. chł. Stefana i Apolonii z Woźnych 178-3-119 50R 51 Ż 98 DW
12 9 1850 Zasław św. Józefa Andrzej Nagajewski 6/12 Horodyszcze s.Teodora i Julianny 178-3-119 438R 84 Ż 856 RG
15 9 1850 Zasław św. Józefa Józefa Gajewska 6/12 Zasław Majdan c.nieślubna Reginy Gajewskiej 178-3-119 439R 90 Ż 858 RG
6 6 1850 Annopol Franciszek Tyski 0,5 Puzyrki c. Ignacego i Franciszki z Gajewskich 171-1-16 225R 16 R 232 BW
8 1 1850 Berezdów Józef Gajewski 3 Chwoszczówka s. Jana i Antoniny z Paszyńskich 171-1-16 571V 4 R 584 DM
27 5 1851 Zasław św. Józefa Julianna Opalińska 4 Horodyszcze c.Jana i Tekli z d.Nagajewskiej 178-3-120 427R 52 Ż 837 RG
6 7 1851 Ostróg Wiktoria Łętowska 6/12 Ostróg c. Wojciecha i Wiktorii z Zagajewskich 171-2-1 287R 54 R 291 BW
12 9 1852 Ostróg Domicela Łętowska 5 Tatarska Ulica c. Wojciecha i Wiktorii z Zagajewskich 171-1-17 54V 94 R 56 BW
28 2 1852 Równe Bazyli Gajewski 89 Diadkiewicze wdowiec, c. Tekla 171-1-17 365V 5 R 369 BW
3 3 1852 Lachowce Jacenty [Jacek] Ejsmont 45 Książęcin ż. Franciszka z Zagajewskich 171-1-17 171R 14 R 173 BW
11 3 1852 Lachowce Franciszek Piotrowski 65 Książęcin ż. Anna z Zagajewskich, s. Jan, Józef, Gabriel, Feliks, c. Antonina 171-1-17 171R 17 R 173 BW
3 4 1852 Lachowce Aniela Ejsmont 12 Książęcin c. Jacentego [Jacka] i Franciszki z Zagajewskich 171-1-17 171V 22 R 174 BW
1 9 1852 Lachowce Magdalena Ejsmont 3 Książęcin c. Jacka i Franciszki z Zagajewskich 171-1-17 173R 39 R 175 BW
7 3 1853 Horyńgród Józef Zagajewski 26 Karłowszczyzna ż. Franciszka z Bukowskich 171-1-33 454V 6 R 449 BW
11 3 1853 Horyńgród Wojciech Zagajewski 70 Karłowszczyzna ż. Salomea z d. Ejsmunt, s. Ignacy, c. Marcjanna 171-1-33 454V 7 R 449 BW
3 8 1853 Ostróg [Elżbieta?] Szydłowska 60 Chorów [z Gajewskich?], wdowa po Stefanie 171-1-33 57R 94 R 57 BW
28 8 1853 Ostróg Jan 3 Borszczówka s. emerytowanego żołnierza NN i Marianny z Gajewskich 171-1-33 59V 114 R 60 BW
13 5 1853 Równe Kasper Gajewski 40 Omelana ż. Prakseda 171-1-33 412V 30 R 407 BW
24 1 1854 Horochów Antoni Gajewski 20 Horochów rekrut z Królestwa Polskiego 92 54 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2092/pages/PL_1_436_92_0031.htm
3 2 1854 Białogródka Jakub Buderacki 60 Białogródka 1-dw., żona Magdalena z Gajewskich, pozostawił z I-małżeństwa syna Józefa i córkę Konstancję 178-3-122 437R 12 Ż DM
15 10 1854 Opalin Jan Gajewski 59 Piszcza żona Marianna, synowie: Wincenty, Stefan 531 21 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20531/pages/PL_1_436_531_0012.htm
15 10 1854 Opalin Jan Gajewski 59 Piszcza żona Marianna, synowie: Wincenty, Stefan 531 21 16 BK
17 2 1855 Zasław Jan Zagajewski 2 dni Wojtowce s. Jana (s. Antoniego) i Tekli z Kurzyńskich 11 JZ
17 4 1855 Zasław Józef Zagajewski 3/12 Wojtowce s. Mateusza (Marcina) i Elżbiety z Dzwonkowskich 28 JZ
23 3 1855 Białogródka Wojciech Gajewski 73 Białogródka 1-dw., wdowiec, córki Magdalena i Marianna 178-3-123 536R 48 Ż DM
25 4 1855 Białogródka Kazimierz Buderacki 2 Białogródka s. 1-dw. Jakuba i Magdaleny z Gajewskich 178-3-123 538R 58 Ż DM
14 12 1855 Kodnia Józefa Korzun 6/12 Kodnia c. Ignacego i Anny z Gajewskich 178-3-40 19V 25 Ż 36 DM
26 11 1857 Zasław Józefa Zagajewska 20 Wojtowce z d. Jakubowicz, mąż żołnierz Franciszek Zagajewski 48 JZ
14 3 1857 Łuck Elżbieta Błońska 83 Łuck z Gajewskich, wdowa, synowie Jan, Mikołaj i Marcin, córki Franciszka, Marianna i Zofia 393 83 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0043.htm
14 4 1858 Toporyszcze Stanisław Budnicki 8 Worów s. Kaspra i Justyny z Gajewskich 178-3-128 139R 23 Ż 275 DM
14 10 1859 Białogródka Kanimir Zagajewski 3/12 Książęcin s. Antoniego i Petruneli z Jurkowskich 40 JZ 0 0
1 1 1859 Kulczyny Jan Ruczkowski 60 Peczyska żona Elżbieta z Gajewskich, synowie Franciszek i Józef, córka Rozalia 178-3-129 143V 1 Ż 297 DM 0
12 1 1860 Łabuń Jan Zagajewski 20 Fut. Łabuński 1-dw., kawaler 178-3-75 326R 3 Ż DM
10 5 1860 Zasław św. Jana Stanisław Gajewski 2/365 Zasław s. Jana i Ewy z Koseckich 178-3-75 247V 25 Ż 450 DM
6 7 1860 Berezdów Antoni Gajewski 9/12 Chyżawka s. Marcina i Marianny z Wierszyckich 17-1-23 67V 45 Ch 84 DM
30 7 1860 Berezdów Józef Gajewski 4 Chwoszczówka s. Marcina i Marianny z Wierszyckich 17-1-23 69R 53 Ch 87 DM
11 8 1861 Brody Leon Dobrucki 1,5 Suchowola 1 s. Jana i Zofii z Gajewskich L 26
17 4 1862 Szumsk Kazimierz Sikorski 74 Kąty wdowiec po Mariannie z Gajewskich, synowie Tadeusz, Józef, Mikołaj i Franciszek 245-1-19 193V 25 R 342 DM
25 7 1862 Lachowce Marianna Podgórska 5 Książecin c. Jana i Teofili z Zagajewskich 171-1-75 96R 31 R 96 DM
6 10 1863 Włodzimierz Tomasz Gajewski 58 Ochnówka 1-dw., żona Franciszka z Dymińskich, syn Adolf, córki Konstancja, Feliksa, Stanisława i Emilia 798 73 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0039.htm
18 5 1863 Żytomierz Adam Gajewski ? Żytomierz szeregowy, zmarł w Żytomirskim szpitalu wojennym (brak przyczyny zgonu) 178-3-54 133R 135 Ż DG
22 9 1863 Żytomierz Anna Prusinowska 69 Żytomierz ze starości, dw., wdowa, z Syngajewskich, zostawiła syna Jana 178-3-54 139V 232 Ż DG
24 9 1863 Żytomierz Józef Rutkowski 53 Żytomierz z choroby wewnętrznej, zostawił żonę Apolonię z Zagajewskich, synów: Mariana, Fortunata i Antoniego oraz córki: Cecylię i Józefę 178-3-54 139V 233 Ż DG
27 3 1863 Zasław św. Jana Aniela Papusz 5/365 Zasław c. nieślubna wdowy Reginy Papuszowej z Gajewskich 685-6-6 23R 16 Ch 45 DM
24 7 1864 Korzec Gracjan Gajewski 3 Mucharów s. Jana i Konstancji z Jasińskich 171-1-83 72R 34 R 74 DM
2 5 1865 Żytomierz Katarzyna Jakimenko 30 Żytomierz z raka, z Gajewskich, zostawiła męża Mikołaja Jakimienka 178-3-61 145V 113 Ż DG
13 6 1865 Żytomierz Stanisław Gajewski 2 Żytomierz z przeziębienia, syn Antoniego i Marcianny z Murawskich 178-3-61 147V 135 Ż DG
30 1 1866 Żytomierz Józefa Hreniewicz (Greniewicz?) 6 Staniszówka z konwulsji, c.Daniela i Katarzyny z Nahajewskich (Nagajewskich?) 178-3-63 116V 49 Ż DG 180
12 7 1866 Żytomierz Stanisław Kowalewski 1 Żytomierz z konwulsji, syn 1-dw. Mieczysława i Marceliny z Gajewskich 178-3-63 133R 232 Ż DG 212
19 10 1866 Żytomierz Antonina Głuszkowska 75 Żytomierz z d.Gajewska, c.Stefana, ze starości, dw., wdowa po Janie Gajewskim, bezdzietna 178-3-63 141R 326 Ż DG 228
9 12 1866 Żytomierz Józef Gajewski 2 Żytomierz z suchot, syn 1-dw. Aleksandra i Joanny z Błażejewskich 178-3-63 146R 375 Ż DG 238
14 4 1866 Kulczyny Fabian Żółtomirski 82 Krasiłów żona Anna z Gajewskich, synowie Jan, Józef, Michał, Atanazy, Tomasz i Antoni, córki Marianna i Karolina 17-1-235 215V 32 Ch 422 DM
19 3 1870 Białogródka Franciszek Sieciechowski 2 Książęcin s. 1-dw., z parafii Teofilpol Eliasza i Marianny Zagajewskiej 178-3-84 87V 38 Ż DM JZ
18 5 1871 Ostróg Antoni Gajewski 0,5 Piwniowa Góra r. Wawrzyniec, Karolina Rombult 654-1-56 89 L 3 R MZ
20 6 1871 Białogródka Anna Piotrowska 87 Bisówka Wielka 1-dw., z Zagajewskich, wdowa, synowie Gabriel i Feliks, córki Marcjanna, Marianna i Antonina 178-3-84 187V 85 Ż DM
28 8 1872 Białogródka Joachim Ulicki 80 Książęcin cholera, 1-dw., żona Franciszka z Ejsmontów ? [z Zagajewskich p.v. Ejsmont - DM], syn Grzegorz 178-3-84 315V 159 Ż DM
7 12 1874 Kuniów Józefa Klej 7 Bołotkowce c. Grzegorza i Pauliny Gajewskiej 178-3-78 359V 41 Ż DM
16 10 1874 Wieledniki Aleksander Bajkowski 80 Żerewce żona Prakseda z Gajewskich, syn Jana i Tekli z Sąpławskich 178-3-56 269R 36 Ż MW
11 12 1874 Białogródka Józef Mirecki 23 Książęcin chł., żona Karolina z Zagajewskich, syn Wincenty 178-3-84 523R 156 Ż DM, JZ
16 10 1875 Białogródka Marianna Sławecka 1 Nowa Wieś c. mieszczan Andrzeja i Marianny Zagajewskiej 178-3-133 70R 121 Ż DM, JZ
27 11 1875 Białogródka Franciszek Podgórski 2 Książęcin s. chł. Jana i Teofili Zagajewskiej 178-3-133 71R 132 Ż DM, JZ
13 12 1875 Białogródka Piotr Podgórski 10 Książęcin s. chł. Jana i Petroneli? [Teofili] Zagajewskiej 178-3-133 71V 135 Ż DM, JZ
19 7 1877 Białogródka Franciszek Zagajewski 82 Książęcin mieszczanin, żona Maria ? [Karolina] z Falińskich, synowie Mikołaj, Michał, Wincenty i Ludwik, córki Paulina, Konstancja, Maria i Franciszka 178-3-133 157V 70 Ż DM
23 7 1878 Białogródka Karol Sławecki 2 Dworce s. Stanisława i Karoliny z Zagajewskich 57 JZ 0 0
11 12 1878 Białogródka Wincenty Zagajewski 1 Polachowa s. Józefa i Antoniny z Gęsickich 97 JZ 0 0
23 4 1880 Szumbar Kajetan Gajewski 75 Zahajce szl., wdowiec, córka Anna - wdowa 626 135 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0069.htm
6 10 1881 Zasław św. Jana Wincenty Drugajewski 68 Krasówka Pozost. żonę Teklę i córki: Karolinę i Teklę. 17-2-72 31V 33 Ch 51 RG
16 10 1882 Białogródka Jakub Medyński 80 Okop wdowa Cecylia z Zagajewskich, synowie: Franciszek, Stefan, Józef, córki: Marianna, Antonina 17-2-77 116 Ch JZ
13 2 1883 Białogródka Jan Czyż 70 Sosnóweczka wdowa Józefa z Zagajewskich, synowie: Józef, Michał, Piotr, córki: Antonina, Wincentina, Julia 31 JZ 0 0
29 9 1888 Krzemieniec Tomasz Gajewski 31 Krzemieniec rez. szeregowy 32 pułku dragonów, żona Anna Liśniewska, dzieci: Piotr i Ludwik 426-1-81A 47V 62 T
27 12 1889 Białogródka Cezary Zagajewski 2 Okop s. Michała i Anny z Ruczyńskich 17-2-80 27 Ch JZ
9 9 1889 Dederkały Anna Porańska 65 Szkorbotówka z Gajewskich, miesz., wdowa po Franciszku, synowie Jakub i Stanislaw 0.1-81B 94R 11 T
31 8 1892 Turzysk Paulin Gajewski 78 Osiecznik żona Jadwiga Staniszewska, s. Stanisław, Roch, c. Aleksandra, Marianna 760 39 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0022.htm
5 2 1892 Tuczyn Marcelina Głowacka 76 Karłowszczyna z Zagajewskich, mąż Jan - em. żołnierz, dzieci nie zostawiła 706 54 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20706/pages/PL_1_436_706_0029.htm
26 1 1892 Białogródka Andrzej Zagajewski 3 Okopy s. Ludwika i Antoniny z Malinowskich 17-2-87 53V 11 Ch 95 DM
29 4 1892 Białogródka Józef Mysłowski 21 Białogródka kawaler, s. Marcina i Antoniny z Zagajewskich 17-2-87 56V 41 Ch 101 DM
28 6 1894 Białogródka Karol Zagajewski 5/12 Okop s. Wincentego i Anieli z Jakuszewskich 17-2-81 63 Ch JZ 0
26 8 1895 Białogródka Jan Zagajewski 3 Książęcin s. Michała i Anny z Ruczyńskich 17-2-82 168 Ch JZ
22 2 1896 Turzysk Helena Kowalewska 3 Wierzbiczno c. Adama i Aleksandry z Gajewskich 919 26V 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0023.htm
20 3 1901 Starokonstantynów Maria Radzicka 5/52 Werborodyńce c. Ignacego i Anny z Gajewskich 17-1-505 58V 37 Ch 116 DM
20 8 1901 Starokonstantynów Aleksander Kowalski 2,5 Futory s. Jana i Marii z Gajewskich 17-1-505 68R 95 Ch 135 DM
14 2 1902 Radziwiłłów Marcelina Paszkowska 68 Sytno z Gajewskich, mąż Jan, syn Aleksander 20 R 6 0
15 9 1904 Białogródka Piotr Zagajewski 60 Książęcin żona Antonina z Ostrowskich, synowie: Mateusz, Michał, Józef, Andrzej 83 JZ 0 0
23 11 1906 Radziwiłłów Wincenty Gajewski 86 Sitenka synowie Antoni, Leon, jak i Karol, córki Maria i Lucyna 1-94 87 R 24 T 0
1 4 1906 Białogródka Michał Zagajewski Książęcin żona Anna Ruczyńska, synowie Dyonizy, Władysław, Franciszek, Karol, córki: Antonina, Bronisława 43 JZ 0 0
31 8 1906 Romanów Adolf Metelski 8 Słoboda Niwna s. Konstantego i Lucyny z Syngajewskich 178-3-215 56V 74 Ż 110 DM 0
20 4 1907 Białogródka Ludwik Zagajewski 48 Książęcin żona Antonina z Malinowskich, córka Marianna 43 JZ 0 0
17 4 1907 Korzec Augustyn Gajewski 7/12 Futor Korecki s. Franciszka i Marii z Milewskich 740-2-332 91V 47 R 97 DM
22 5 1907 Korzec Michał Koziracki [Kozieracki] 44 Majdan Kropiwieński s. Wincentego, żona Anna z Gajewskich, synowie Zygmunt, Piotr, Antoni i Adolf, córki Kamila i Sabina 740-2-332 92V 56 R 98 DM
13 6 1908 Starokonstantynów Szymon Karpiński 25 Starokonstantynów syn Feliksa, żona Tekla z Gajewskich 17-2-88 71V 42 Ch 142 DM
26 6 1908 Starokonstantynów Edward Kowalski 6 Futory s. Jana i Marii z Gajewskich 17-2-88 72V 48 Ch 144 DM
4 11 1908 Starokonstantynów Zofia Bagińska 15/12 Rasztówka c. Jana i Franciszki z Gajewskich 17-1-500 687V 91 Ch 1284 DM
3 6 1910 Cudnów filia Romanów Zygmunt Fedorowski 5 Słoboda Niwna s. Józefa i Pauliny Syngajewskich 178-3-215 330V 63 Ż 622 DM
17 2 1911 Korzec f. Horodnica Jakub Gajewski 58 Huta Korycka żona prawosławna, synowie Antoni, Mikołaj, Jakub i Teodor, córki Maria i Helena 178-3-181 50V 21 Ż 101 DM
28 11 1911 Romanów Wiktor Syngajewski 79 Słoboda Niwna żona Domicela z Metelskich, synowie Izydor, Kalikst, Aleksander i Walenty, córki Aleksandra, Rozalia i Walentyna 178-3-216 82R 68 Ż 156 DM
20 1 1912 Białogródka Jan Zagajewski 70 Książęcin żona Tekla Szeptycka, syn Michał 14 JZ 0 0
20 7 1912 Starokonstantynów Zofia Sznuryk 10/12 Starokonstantynów c. Pawła i Anastazji z Gajewskich 17-2-89 68V 67 Ch 119 DM
11 3 1912 Tajkury Władysław Gajewski 1,5 Nowosiółki s. Ksawerego i Marceliny z Harasimowiczów 740-4-696 46V 12 R 40 DM
14 8 1912 Tajkury Józef Gajewski 7 Nowosiółki s. Antoniego i Marii Z Filipowiczów 740-4-696 50R 33 R 43 DM
2 7 1913 Białogródka Jan Zagajewski Dworce s. Wincentego i Aleksandry z Karstów 54 JZ 0 0
4 9 1913 Korzec f. Horodnica Kazimierz Osiński 11 Numery s. Jana i Adeli z Gajewskich 178-3-181 163R 54 Ż 321 DM
4 7 1914 Białogródka Michał Zagajewski 50 Polachowa żona Marianna ze Szpalińskich, synowie Karol i Marian, córka Mariana 54 JZ 0 0
17 4 1915 Białogródka Władysław Zagajewski 2/12 Dworce s. Wincentego i Emilii z Kucharskich 42 JZ 0 0
2 6 1915 Tajkury Wincenty Kazimirczuk 90 Tajkury ż. Marianna z Indulskich, dzieci od pierwszej żony Marianny z Gajewskich: Stefana, Franciszkę, Marię, Karolinę, Teklę i Agatę 740-4-697 164V 51 R 146 BW
20 1 1916 Tajkury Roman Gajewski 90 Tajkury II-żona Franciszka z Wysockich, po I-żonie Brygidzie syn Jan, córki Balbina i Honorata 740-4-697 206V 1 R 177 DM 0
10 4 1916 Starokonstantynów Franciszek Gajewski 62 Starokonstantynów żona Justyna z Sobczuków 17-2-90 96R 40 Ch 182 DM
21 7 1916 Starokonstantynów Zofia Sznuryk 3 Starokonstantynów c. Pawła i Anastazji z Gajewskich 17-2-90 101R 71 Ch 192 DM
20 12 1916 Nowy Zawod Paweł Gajewski 35 Stepanówka, par. Puliny od suchot, chł., żona Barbara z Łozińskich, synowie Gwidon, Walenty, Leon i Antoni, córka Kamila 178-3-197 423V 267 Ż 827 DW
23 3 1916 Kijów św. Mikołaja Mieczysław Gajewski 2,5 Kijów od gruźlicy, s. szl. Marcelego 312-1-109 137R 178 m.K 8674 DW
7 7 1916 Horodnica Franciszek Bugajewski 2 Huta Kurczycka s. Konrada i Walerii z Śliwińskich 178-3-181 321V 72 Ż 630 DM
12 3 1917 Tbilisi Piotr Gajewski 27 Tbilisi 14 Kaukaskiego Pułku Strzelców 303 109 Tb
24 9 1917 Starokonstantynów Jan Bagiński 15 Hromówka s. Jana i Franciszki z Gajewskich 17-2-90 174V 97 Ch 322 DM
14 2 1917 Tajkury Maciej Mikołajewicz 62 Zdołbunów austriacki poddany, żona Magdalena z Gajewskich, córki Kazimiera i Zofia 740-4-697 251R 11 R 217 DM
26 9 1918 Białogródka Władysław Zagajewski 5/12 Książęcin s. Jóżefa i Józefy z Metelskich 75 JZ 0 0
1 2 1920 Starokonstantynów Hilary Janowski 50 Starokonstantynów z tyfusu, ekonom ze wsi Kremenczuk, żona Antonina z Gajewskich, synowie Bolesław, Stefan i Mieczysław, córki Władysława i Janina 17-2-91 167R 64 Ch 294 DM
9 4 1920 Krzemieniec Julia Głowacka 67 Krzemieniec z Gajewskich, mieszcz., synowie Konstanty, Włodzimierz i Dymitr, córki Maria i Nadzieja 426-1-122 14V 48 T 385 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4VJ7?i=384&cat=300453
17 2 1920 Tajkury Paweł Gajewski 82 Nowosiółki wdowiec, s. Antoni, Ksawery, Piotr, Wacław, c. Agata, Joanna 740-4-698 27R 5 R 28 BW
26 5 1923 Międzyrzec Stanislaw Karpiński 5/12 Międzyrzec Korecki s.Gwidona i Heleny z Gajewskich 740-4-363 108R 11 R AS
5 3 1933 Ostróg Mikołaj Ryszard Zagajewski Jełomalin ur. 6.12.1932, syn Bronisława i Karoliny z Cymbalskich 654-1-183 80V 10 R Mg
9 11 1936 Dederkały Roman Sobolewski 2 Dederkaly Duże s. Franciszka i Michaliny z Gajewskich 33-1-718 7 V 6 Ł 0
29 9 1936 Ostróg Józef Zagajewski Chorów ur. 11.07.1936, syn Władysława i Antoniny z Ruczkowskich 654-1-183 102R 47 R Mg
16 12 1939 Krzemieniec Stanisław Gajewski 26 Białokrynica ur. 3.4.1913, s. Andrzeja i Marianny z Daszyńskich, zam. Janowiec k/Łęczycy, żonaty 89 0
29 4 1939 Włodzimierz Wołyński NSJ Waleria Bereza 30 Włodzimierz c. Józefa i Marianny z Gajewskich, zostawiła męża Antoniego i dzieci: Irenę i Stanisławę 1089 16 30 AGAD 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0016.jpg
19 1 1940 Krzemieniec Ferdynand Gajewski 72 Krzemieniec s. Wojciecha i Julii, żona Michalina, dzieci: Aleksander i Mieczysław 8 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 6 1762 Szumsk Antoni Gajeski Gajewski Huta Kazimierz Anastazja Grzegorz Jadaszeski, Petronela Stankiewiczowa 297-1-180 108V Ł 4449 RK
9 5 1771 Szumsk Angela Lakowska Łagowska Huta Dubieńska Wawrzyniec Anna Wojciech Obrocki, Anna Zielinska, Gajewski, Marianna Pasternakowa 297-1-180 154V Ł RK 4545
16 11 1800 Zasław Św. Jana Stanisław Zagajewski Wojtowce Wojciech Franciszka Mateusz Zagajewski Tekla Chorianowska, panna l.190-1 JZ 0
4 1 1802 Ostróg Kacper Gajewski Buderaż Bazyli Marianna Franciszek Domański, Tekla Kowalska 297-1-136 14 Ł SK
24 1 1803 Lubar Paweł Gajewski Lubar Ignacy Anna łacina, chrzest 25.01.1803, Marcin Grzybiński, Marianna Sitarska 178-51-174 47V Ż Mg
7 8 1804 Ostróg Kajetan Mrozowski Borszczówka ? Marianna Józef Gajewski, Prakseda Koczubeicha 297-1-136 44 Ł SK
11 9 1804 Ostróg Jan Gajewski Buderaż Bazyli Marianna Ludwik Dąbski, Marianna Maliszkiewiczowa 297-1-136 45 Ł SK
15 11 1805 Ostróg Mateusz Mikołaj Serwatowicz Borszczówka Stanisław Marianna Lachowicz Grzegorz Gajewski, Marianna Mrozowska 297-1-136 54 Ł SK
21 1 1807 Ostróg Ignacy Maćkowski Borszczówka Stanisław Wiktoria Józef Gajewski, ...ska Iwa... 297-1-136 62 Ł SK
26 5 1807 Ostróg Magdalena Mrozowska Borszczówka Łukasz Marianna Józef Gajewski, Priska Kuczodoicha 297-1-136 65 Ł SK
10 7 1807 Lubar Józef Wysocki Lubar Jan Anastazja łacina, chrzest 11.07.1807, Tomasz Gajewski, Helena Rafalska 178-51-174 94R Ż Mg 225
13 7 1807 Lubar Józef Gajewski Lubar Mikołaj Marcjanna łacina, chrzest 14.07.1807, Teodor Łopuszański, Marianna Kodzierska 178-51-174 94R Ż Mg 225
19 1 1812 Ostróg Anastazja Paszkowska Borszczówka Mikołaj Marianna Grzegorz Gajewski, Marianna Mrozowska 297-1-136 173 Ł 888 SK
0 0 1812 Iwnica Antoni Tołkacz Iwnica Piotr Agnieszka Gajewska wpis do księgi 1858, Filip Gajewski i Anastazja Puchalska z Tołkaczów 178-3-128 727V-728R 11 Ż 1391-1392 DM
5 2 1816 Ostróg Agnieszka Maćkowska Hucisko Nowomalińskie Stanisław Wiktoria Gajewska Grzegorz Gajewski, Katarzyna Wierzbicka 297-1-136 243 Ł CK
26 12 1816 Ostróg Stefan Gajewski Hulcza Bazyli Marianna Lachowicz Chrzest 15.05.1817: Andrzej Bastałowski, Helena ? 297-1-136 270 Ł 997 SK
3 7 1824 Lachowce Józef Gajewski Hulowce Wojciech Marianna Lesicka chrzest 3.07.; Wojciech Kamiński i Konstancja Łosowska 178-51-266 4R Ż 9 DM
31 5 1825 Lachowce Antoni Zawacki Książęcin Józef Eleonora Gensicka (Gęsicka) Kazimierz Zagajewski i Marianna Piotrowska 178-51-266 16R Ż 33 DM
26 3 1826 Lachowce Piotr Zagajewski Książęcin Szymon Katarzyna Brzyska data chrztu; Piotr Piotrowski i Teodora Sieszycka 178-51-266 25R Ż 51 JZ, DM
14 4 1826 Lachowce Marianna Kalińska Książęcin Józef Tekla Rutkowska data chrztu; Szymon Zagajewski i Anna Medyńska 178-51-266 25R-25V Ż 51-52 JZ, DM
24 7 1826 Lachowce Jakub Ulanicki Książęcin Jan Helena Teskiewicz [Tyszkiewicz] chrzest 25.07; Szymon Zagajewski i Agnieszka Sapińska 178-51-266 27V Ż 56 JZ, DM
26 10 1826 Lachowce Józef Piotrowski Książęcin Franciszek Anna Zagajewska data chrztu; Józef Sieszycki i Anna Niewińska, asyst. Franciszek Zagajewski i Marianna Zwięckowska 178-51-266 30V Ż 62 JZ, DM
24 7 1827 Starokonstantynów Dominikanie Jakub Błocki Ohijowce Jan Karolina Chruścińska Wojciech Gajewski, Marianna Ostaszewska 178-3-93 143R 63 Ż 275 KP2
23 9 1827 Starokonstantynów Dominikanie Tekla Woroniecka Krasnosiółka Michał Marianna Zajączkowska Ignacy Gajewski, Tekla Woniewicz 178-3-93 146V/147R 90 Ż 283/284 KP2
29 12 1827 Starokonstantynów Dominikanie Tomasz Gajewski Swinny ur. Wojciech Agnieszka Błocka ur. Michał Krakowiecki, ur. Tekla Waniewicz 178-3-94 152R 1 Ż 295 KP2
6 4 1828 Tajkury Wincenty Zieliński Krajów Stefan Marianna Pawłowska ch. 08.04.1828, Uczciwy Szymon Gajewski, Pracowita Anastazja Sołowej 171-1-1 43R 27 R Mg
13 3 1828 Zasław św. Jana Tomasz Gajewski Iwanów ur. Franciszek Anna Nowicka prac. Paweł Bondaruk, Waska Szklaruk 178-3-94 4R 7 Ż 5 KP2
24 12 1828 Starokonstantynów Dominikanie Adam Gajewski Krasnosiółka ur. Ignacy Marianna Krakowiecka ur. Mikołaj Szaniawski, ur. Zuzanna Ostrowska 178-3-94 161V 112 Ż 312 KP2
17 12 1829 Ostróg Adam Gajewski Mizocz maj. Kurnickiego Jan Marianna Stawicka Paweł Bogusz, Marianna Wojciechowska 171-1-2 14R 106 R MZ 719
13 12 1829 Lachowce Cyprian Mikulski Książęcin Franciszek Róża Rakowska Kazimierz Zagajewski i Anna Medyńska ż. Michała, as. Jan Szyszkowski i Agnieszka Sapińska 171-1-2 95V 87 R DM
9 10 1829 Starokonstantynów Dominikanie Ludwik Chrychowiecki Ohijowce ur. Michał Tekla Wesołowska ur. Wojciech Gajewski, Anna Słupska 178-3-95 161V 102 Ż 312 KP2
0 0 1829 Iwnica Ignacy Tołkacz Grabówka Piotr Helena Gądzecka wpis do księgi 1858, Eliasz Kołosowski i Maria Szajdecka z Gajewskich 178-3-128 727V-728R 12 Ż 1391-1392 DM
19 2 1830 Horyńgród Ignacy Zagajewski Szubków Wojciech Salomea Eysmont ch.19.02.1830, Ucz. Kazimierz Romański, Ucz. Marianna Chomicka 171-1-3 186R 2 R Mg
25 12 1830 Białogródka Stefan Kozielski Ledzianka Jan Marianna Falińska Józef Faliński i Agnieszka Kozielska, as. Franciszek Zagajewski i Marianna Kobylańska (wpis do księgi 17.02.1856 na podstawie nakazu Diecezji łuckiej nr 565) 178-3-124 566V-567R 21 Ż DM
23 2 1830 Zasław św. Jana Maciej Zagajewski Wójtowce Antoni Marianna Hryniowiecka Mikołaj Woroniecki i Agnieszka Siekierzyńska mężatka 178-3-96 2V 5 Ż DM JZ
1 6 1830 Zasław św. Józefa Mikołaj Gajewski Zasław Majdan Franciszek Marianna Gęsicka Franciszek Chmielowski, Marianna Krasucka 178-3-96 21R 31 Ż 37 RG
27 9 1830 Korzec Władysław Borysiuk Rzeczki Piotr Ewa Jońca Ułas Sajczuk i Wiktoria Pawelec z Gajewskich ż. Pawła 245-1-4 68V 104 R 135 DM
2 4 1831 Ostróg Leonarda Wojciechowska Mizocz Józef Brygida Szafrańska Stefan Sajdowski, Marianna Gaciwska, Jan Gajewski, Anastazja Zieniewicz 171-1-4 6R 36 R MZ 778
5 10 1831 Lachowce Marianna Mikulska Książęcin Franciszek Rozalia Karpowicz Kazimierz Zagajewski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-4 92R 43 R DM
12 1 1832 Horyńgród Hilary Markiewicz Szubków NN Katarzyna ch.13.01.1832, Ur. Wojciech Zagajewski, Ur. Katarzyna Brzostowska, matka wdowa po Kazimierzu od 3 lat 171-1-5 157R 3 R Mg
26 2 1832 Lachowce Maciej Zaborowski Książęcin Tomasz Marianna Mondzelowska Franciszek Zagajewski i Anna Malinowska ż. Bazylego 171-1-5 90R 14 R DM
28 6 1832 Lachowce Piotr Zagajewski Książęcin Franciszek Karolina Falińska Bazyli Malinowski i Salomea Lipnicka ż. Szymona 171-1-5 95R 42 R DM
28 6 1832 Nowogród Wołyński Rozalia Lewicka Susły Piotr Agata Borewicz ur. Gabriel Gajewski, Rozalia Gołębiowska wdowa 245-1-6 14R 1328 R 1005 DW
11 10 1832 Tajkury Samuel Gajewski Krajewo Kajetan Agnieszka prac. Jan Zieliński młodzian, Prakseda Samkowa 171-1-5 47V-48R 13 R 55 DW
8 6 1832 Dubno Feliks Godlewski Spasów Antoni Julianna Sakowska Józef Sakowski i Anna Jozyp ż. Józefa, asyst. Mikołaj Gajewski i Marianna Sakowska ż. Józefa 818 127R 47 AGAD 134 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0134.htm
10 2 1833 Horyńgród Apoloniusz Zagajewski Szubków Wojciech Salomea Eysmont ch.11.02.1833, Ur.Maciej Samborski, Ur. Agnieszka Chomicka, as. Ur. Maciej Romański, Ucz. Franciszka Nowicka 171-1-6 146R 1 R Mg
26 6 1833 Korzec Paweł Gaiewski, Gajewski Balarka Lubtowska Jan Katarzyna Leśniewska 245-1-7 81 74 R PW
3 10 1834 Ostróg Franciszek Śliwiński Białotyń Mateusz Teresa Hajewska Gajewski, Wojciechowska 94 O 0
13 3 1835 Gródek Józef Burlik Ludwipol Marcin Teresa Litwin Gajewski Wojciech, Jaszczurka Marcianna, ż. Ignacego 47 JZ
3 7 1835 Horyńgród Wincenty Kierkiewicz Szubków Eustachy Franciszka Chomicka ch.5.07.1835, Ucz. Jędrzej Czapski, Ucz. Agnieszka Chomicka, Wojciech Zagajewski, Apolonia Giżycka 171-1-8 150V 10 R Mg
5 12 1835 Lachowce Mikołaj Zagajewski Książęcin Franciszek Karolina Chwalińska Adam Leszczyński i Salomea Lipnicka ż. Szymona 171-1-8 115R 53 R DM
9 7 1837 Młynów Konstanty Gajewski Dorohostaje Małe Antoni Józefa Marcin Majewski, Jadwiga Grabowska, Michał Borzecki, Agnieszka Maszewska 823 193R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0201.htm
21 2 1837 Lachowce Agnieszka Zawadzka Książęcin Jan Marianna Mienkiewicz Franciszek Zagajewski, Domicela Sepczyńska ż. Adama 171-1-10 101 V 9 R ZP
15 8 1837 Lachowce Wawrzyniec Jan Medyński Lachowce Antoni Anna Sawicka Franciszek Zagajewski i Anna Wojciechowska ż. Wojciecha 171-1-10 107R 41 R DM
26 11 1837 Horyńgród Jan Anielewski Szubków NN Katarzyna ch.27.11.1837, Ur. Wojciech Zagajewski, Szl. Agnieszka Słotwińska, mężatka 171-1-10 164R 18 R Mg
17 12 1837 Horyńgród Ludwik Eysmunt Szubków Jan Apolonia Romańska ch.18.12.1837, Ur. Wojciech Zagajewski, Ur. Agnieszka Słotwińska 171-1-10 164V 20 R Mg
5 5 1837 Starokonstantynów Mikołaj Kopczyński Starokonstantynów Benedykt Józefa Taborowska Serafin Tarczyński i Teresa Filanowa ż. Damiana żołnierza, asyst. Kazimierz Gajewski i Brygida Popławska panna 178-3-108 186R 56 Ż 364 DM
30 11 1837 Starokonstantynów Andrzej Gajewski Ohijowce Józef Anna Remiszewska Jan Wojnarowski i Aleksandra Szulakowska ż. Michała, asyst. Jakub Szulakowski i Franciszka Radzicka panna 178-3-108 196R 136 Ż 384 DM
12 1 1837 Zasław św. Józefa Feliks Gajewski Karczma Żyhalicha Franciszek Lucyna Jareńkiewicz Grzegorz Uzarski, Marianna Oleńska 178-3-108 47V 4 Ż 91 RG
5 9 1837 Łabuń Michał Zagajewski Suszki Florian Magdalena Wiszniowska Piotr Kobylański i Rozalia Kobylańska 178-3-108 31R 50 Ż 62 DM
23 7 1838 Młynów Jakub Gajewski Dorohostaje Małe Antoni Józefa Leon Gilewicz, Marianna Borzecka 824 140R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0141.htm
14 8 1838 Młynów Marianna Kaznowska Dorohostaje Małe Jan Konstancja Antoni Gajewski, Konstancja Kaznowska, Karol Barcikowski, Józefa Gajewska 824 141R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0142.htm
23 8 1838 Krzemieniec Ludwik Galiński Kulików Józef Marianna Popławska ur. Kajetan Gajewski i ur. Tekla Romanowska panna 01-12 18R 84 T 231 DM
7 10 1838 Horyńgród Jan Zagajewski Szubków Wojciech Salomea ch.7.10.1838, Ur. Ludwik Wisznicki, Ur. Agnieszka Słotwińska 171-1-11 165V 13 R Mg
17 11 1838 Horyńgród Cecylia Kierkiewicz Szubków Eustachy Franciszka ch.21.11.1838, Ur. Wojciech Zagajewski, Ur. Teodora Pawłowska 171-1-11 166R 17 R Mg
16 1 1838 Zasław św. Jana Antoni Daszkiewicz Wójtowce Michał Antonina Dzendzylewska (Dzięciołowska) Antoni Piekarski, Marianna Sokołowska, Jędrzej Zagajewski, Katarzyna Bułajewska 178-3-110 1R 1 Ż 4 JZ, DM
24 9 1838 Korzec Rozalia Brodowska Balarka Lubtowska Szymon Anna Leśniewska Jan Gajewski i Brygida Jankowska ż. Jędrzeja, asyst. Wincenty Jankowski i Małgorzata Tomaszewska 245-1-12 75R 103 R 76 DM
15 2 1839 Zasław św. Jana Antoni Gajewski Borysów Sylwester Agnieszka Krasowska Jan Kozłowski i Agata Gajewska panna 178-3-112 3V 9 Ż 8 DM
1 10 1839 Miropol Franciszka Pulikowska Ulanówka Kazimierz Teresa Orcińska Wincenty Nagajewski i Antonina Pulikowska ż. Jana 178-51-433 190R 66 Ż 200 DM
19 5 1839 Korzec Teodor Gajewski Balarka Michijowska Jan Katarzyna Leśniewska Łukasz Cyrklewicz żonaty, Anna Zabłocka żona Leona 178-51-433 67R 68 Ż 72
13 9 1840 Lachowce Józef Zagajewski Książęcin Antoni Petronela Jurkowska Kazimierz Mikulski, Domicella Zawadzka, ż. Michała, Jan Zawadzki, Elżbieta Zawad 880 72 V 62
25 2 1840 Zasław Św. Jana Marianna Daszkiewicz Wojtowce Michał Antonina Dzięciołowska Jan Zagajewski i Tekla Kalińska, panna 3 JZ
27 5 1840 Zasław Św. Jana Jan Baszyński Gnojnica Franciszek Tekla Opałowska Jan Zagajewski Tekla Kalinowska, panna 14 JZ 0
8 10 1840 Zasław Św. Jana Brygitta Opałowska Wojtowce Piotr Agnieszka Kozłowska Jan Zagajewski Barbara Hryniowiecka, ż. Antoniego 32 JZ 0
1 12 1840 Zasław Św. Jana Andrzej Zagajewski Borysów Andrzej Franciszka Pulkiewicz Szymon Krasowski Katarzyna Robakiewicz, ż. Ignacego 41 JZ 0
10 3 1840 Brusiłów Konstanty Gajewski Brusiłów Józef Marianna Woroniecka Wiel. Jan Koplewski, Dymisjonowny Porucznik Wojsk Rosyjskich, Wiel. Julia Daszkiewicz, ż. Wawrzyńca, chrz. 23.07.1840 178-51-456 44V 27 Ż BS 101
29 1 1841 Włodzimierz Franciszek Salezy Gajewski Ochnówka Tomasz Franciszka Dymińska 856 6 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0004.htm
21 2 1841 Lachowce Anna Zawadzka Książęcin Jan Marianna Minkiewicz Franciszek Piotrowski, Cecylia Medyńska ż. Jakuba asyt. Antoni Zagajewski, Marianna Dzwonkowska ż. A 178-49-17 4R 15 Ż
21 4 1841 Lachowce Jan Zawadzki Książęcin Maciej Anna Juskiewicz Adam Więckowski i Domicella Leszczyńska ż. Adama asyt. Franciszek Zagajewski i Domicela Zawadzka ż. 178-49-17 6V 28 Ż
20 10 1841 Miropol Albert Władysław Siestrzyński Ulanówka Michał Marianna Nagajewska Wincenty Nagajewski i Helena Raczkowska ż. Teodora 872 370 71 AGAD 196 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0196.htm
19 8 1842 Lachowce Joanna Jaguszewska Książęcin Józef Anna Piotrowska Antoni Zagajewski, Domicella Leszczyńska, ż. Adama 881 121 R 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0129.htm
16 7 1842 Zasław św. Jana Anna Wilczyńska Borysów Marcin Katarzyna Pulkiewicz Andrzej Zagajewski, Dorota Kozłowska ż. Jana 178-51-485 6R 32 Ż 8 JZ, RG
5 8 1842 Zasław św. Jana Urszula Krasowska Borysów Marcin Franciszka Żukowska Jędrzej Zagajewski, Tekla Regalińska panna 178-51-485 6V 34 Ż 9 JZ, RG
3 9 1842 Zasław św. Jana Honorata Opatowska Wojtowce Piotr Agnieszka Rogalińska Jan Zagajewski, Tekla Zielińska, ż. Marcina 178-51-485 6V 36 Ż 9 JZ, RG
6 12 1842 Zasław św. Jana Mikołaj Kotołowski Borysów Paweł Marianna Pulkiewicz Andrzej Zagajewski, Marcjanna Obodzińska ż. Karola 178-51-485 10R 56 Ż 12 JZ, RG
13 1 1843 Tajkury Paweł Feliks Gajewski Krajów Kajetan Agnieszka Kopyłowska 882 46 R 2 0
29 10 1843 Horyńgród Szymon Zagajewski Szubków Wojciech Salomea Eysmunt 882 145 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0146.htm
15 3 1843 Lachowce Mikołaj Hryniowiecki Książęcin Józef Małgorzata Kobierska Antoni Zagajewski, Domicella Leszczyńska, ż. Adama 882 77 R 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0078.htm
3 7 1843 Lachowce Józefa Mysłowska Książęcin Mikołaj Justyna Niemirowska Antoni Zagajewski, Domicella Leszczyńska, ż. Adama 882 79 V 36 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0081.htm
1 3 1843 Miropol Konstancja Siestrzyńska Ulcha Michał Marianna Nagajewska Wincenty Nagajewski i Elżbieta Bochaniewicz ż. Jakuba 874 349 15 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0178.htm
16 2 1843 Zasław św. Jana Grzegorz Krasowski Borysów Eliasz Marianna Siedlarska Andrzej Zagajewski, Marianna Łobodzińska 178-51-510 2R 7 Ż 5 JZ, RG
6 4 1843 Zasław św. Jana Wincenty Woroniecki Wojtowce Feliks Tekla Niemirowska Jan Zagajewski, Dorota Kamińska, ż. Walentego Szymon Korcak Franciszka Hryniowiecka 178-51-510 3R 13 Ż 6 JZ, RG
20 9 1843 Zasław św. Jana Franciszek Kacianowski Borysów Dominik Franciszka Woroniecka Andrzej Zagajewski, Franciszka Pulkiewicz ż. Jana 178-51-510 8R 45 Ż 11 JZ, RG
18 1 1844 Zasław Św. Jana Franciszka Opatowska Wojtowce Gabryel s. Mateusza Anna Krasucka Kazimierz Dobrowolski Marianna Lezińska, ż. Stanisława Stanisław Zagajewski Fran 6 JZ 0
16 11 1844 Zasław Św. Jana Edmund Zagajewski Wojtowce Stanisław s. Antoniego Katarzyna Winiarska Teodor Czyżewski Józefa Serafinowicz, wdowa 62 JZ 0
8 7 1844 Lachowce Jan Zagajewski Książęcin Antoni Petronela Jurkowska Antoni Medyński, Maryanna Więckowska, ż. Adama 883 90 V 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0094.htm
24 4 1844 Miropol Marcin Łabęski [Łabędzki] Miropol Antoni Apolonia Markiewicz Karol Jahołkowski i Katarzyna Trojanowska, asyst. Paweł Gajewski i Longina Jahołkowska ż. Karola 875 332 29 AGAD 170 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0170.htm
6 11 1844 Miropol Karol Gajewski Miropol Paweł Marianna Krzyształowska Antoni Talko i Scholastyka Bazan ż. Aleksandra, asyst. Franciszek Kaliński i Longina Jahołkowska ż. Karola 875 347 73 AGAD 177 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0177.htm
22 1 1845 Lachowce Wincenty Rajmund Niemirowski Książęcin Jan Marianna Winiarska Antoni Zagajewski, Dorota Piotrowska, ż. Franciszka 884 114 R 1
5 2 1845 Zasław Św. Jana Piotr Woroniecki Wojtowce Mikołaj Tekla Nerowska Jan Zagajewski Franciszka Hryniewiecka, panna 9 JZ 0
10 6 1845 Łabuń Felicjan Kwiatkowski Suszki Michał Aleksandra Sielska 1-dw. Florian Zagajewski i Tekla Berezowska ż. Stefana 178-3-113 125R 41 Ż DM
5 2 1845 Zasław św. Jana Piotr Woroniecki Wojtowce Feliks Tekla Nierowska [Niemierowska] Jan Zagajewski i Franciszka Hryniewiecka panna 178-3-113 67R 9 Ż DM
30 5 1845 Zasław św. Jana Ferdynand Gajewski Borysów Sylwester Agnieszka Krasowska Maciej Zieliński i Aniela Tomalewska ż. Jana 178-3-113 70R 33 Ż DM
4 8 1845 Zasław św. Jana Dominik Zagajewski Wojtowce Jan Tekla Kurzyńska Marcin Zieleński i Józefa Czyż ż. Jana 178-3-113 71V 47 Ż DM JZ
30 12 1845 Zasław św. Jana Augustyn Kutyłowski Borysów Paweł s. Jana Marianna Pulkiewicz Jędrzej Zagajewski i Marianna Obodzieńska ż. Karola, as. Jędrzej Hryniewiecki i Wincentyna Ławrowska panna 178-3-113 74V 68 Ż DM, JZ
25 10 1845 Cudnów Ludwik Lelewicz Futor Braczki Jan s. Benedykta Anna Wasiutyńska Piotr Gajewski i Agnieszka Szalinowska ż. Joachima 178-3-12 199R 179 Ż DM
4 10 1846 Lachowce Michał Zagajewski Książęcin Franciszek Karolina Chwalińska Antoni Zagajewski Domicella Leszczyńska, ż. Adama 885 104R 57 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0105.htm
19 11 1846 Lachowce Feliks Kamiński Książęcin Jan Marianna Galińska ur. Franciszek Zagajewski, 1-dw.. Cecylia Medyńska, z. Jakuba 885 105V 69 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0107.htm
28 1 1846 Klewań Jan Franciszek Targoński Klewań Leon Małgorzata Jaroszewska Sław. Marcin Gajewski, ur. Marianna Trochimowa porucznikowa wdowa 885 136V 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0139.htm
17 3 1846 Zasław św. Jana Franciszka Woroniecka Wójtowce Feliks s. Mikołąja Rozalia Bułajewska Stanisław Zagajewski i Aniela Piekarska ż. Antoniego 178-3-115 3V 20 Ż 8 JZ, DM
24 8 1846 Zasław św. Jana Tomasz Zagajewski Borysów Jędrzej s. Antoniego Franciszka Pulkiewicz Teodor Zieliński i Marianna Domaszewska ż. Kazimierza 178-3-115 6R 40 Ż 13 JZ, DM
5 9 1846 Zasław św. Jana Anna Krasowska Borysów Eliasz Anna Krzeszczewska Jędrzej Zagajewski i Katarzyna Druszczewska ż. Franciszka 178-3-115 6R 42 Ż 13 JZ, DM
19 7 1846 Starokonstantynów Wincenty Wojtków Hrehorówka Piotr Rozalia Szafował Karol Gajewski i Marianna Szurek ż. Wincentego 178-3-114 13R 94 Ż 26 DM
9 9 1846 Starokonstantynów Rozalia Sobków Starokonstantynów Dominik Marianna Frank Stefan Gajewski i Paulina Slusarenko ż. Dominika 178-3-114 17R 125 Ż 34 DM
10 12 1846 Miropol Cyprian Nagajewski Ulanówka Klemens Katarzyna Pulikowska Wincenty Nagajewski i Antonina Pulikowska ż. Jana 877 321 86 AGAD 171 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0171.htm
12 7 1846 Łabuń Antoni Majewski Tatarska Berezna Jan Marianna Możejko Michał Gajewski i Apolonia Sirzycka panna 178-3-115 110R 49 Ż 217 DM
27 12 1846 Łabuń Stefan Zagajewski Suszki Józef Marianna Talkowska Adam Mondzelewski i Marianna Kowalska ż. Józefa 178-3-115 115R 88 Ż 226 DM
11 6 1847 Kołki Jan nn Zahorówka nn Magdalena nn Leopold Gajewski, Aniela Gajewska 833 168 23 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0094.htm
30 1 1847 Horyńgród Marcin Kierkiewicz Szubków Eustachy Franciszka Chomicka ch.30.01.1847, Wojciech Zagajewski, Teodora Pawłowska, as. Michał Kozłowski, Aniela Cykalewicz 171-1-13 186R 3 R Mg
27 4 1847 Horyńgród Anastazja Brzostowska Szubków Józef Franciszka ch.28.04.1847, Eustachy Kierkiewicz, Aniela Cykalewicz, as. Wojciech Zagajewski, Franciszka Kierkiewicz 171-1-13 186V 8 R Mg
29 1 1847 Kodnia Franciszek Kostecki Syngury Konstanty Anna Pantus Antoni Taborowski i Wiktoria Trochaniewska ż. Karola, Józef Gajewski i Józefa Winnicka ż. Józefa 178-3-18 1V 3 Ż DM
13 7 1847 Lachowce Franciszek Hryniowiecki Hryniewiecki Książęcin Gabriel Anna Łozińska poprawa nazwiska na "Hryniewiecki" 1859 r., Franciszek Zagajewski i Domicela Leszczyńska ż. Adama 171-1-13 91V 34 R DM
7 10 1847 Lachowce Franciszek Medyński Książęcin Antoni Anna Sawicka Antoni Zagajewski i Marianna Więckowska ż. Adama 171-1-13 94R 50 R DM
10 1 1847 Zasław św. Jana Kasper Gajewski Zasław Jan Ewa Korecka Tomasz Czarnecki i Aleksandra Możyrycka ż. Maksyma 178-3-116 1V 4 Ż 4 DM
8 8 1847 Zasław św. Jana Wawrzyniec Gajewski Borysów Sylwester Agnieszka Krasowska Michał Kaczanowski i Aniela Tomalewska ż. Piotra 178-3-116 6R 40 Ż 13 DM
11 12 1847 Zasław św. Jana Mikołaj Gajewski Zasław Jan Ewa Kosecka Tomasz Czarnecki i Feliksa Kosecka panna 178-3-116 7V 55 Ż 16 DM
5 12 1847 Starokonstantynów Anna Gajewska Starokonstantynów Stefan Apolonia Woźna Wincenty Gajewski i Paulina Ślusarenko ż. Dominika 178-3-116 175V 132 Ż 349 DM
16 4 1848 Zasław św. Józefa Paweł Nagajewski Putryńce Jan Marianna c. Andrzeja chł. Antoni Gadalski s. Mateusza kaw., 1-dw. Joanna Dąbrowska ż. Mikołaja 178-3-117 11V 43 Ż
16 2 1848 Zasław Św. Jana Ignacy Zagajewski Wojtowce Jan s. Antoniego Tekla Kurzyńska Hieronim Bułajewski Helena Piekarska, ż. Antoniego 178-3-117 96V 12 Ż JZ
3 4 1848 Lachowce Piotr Zagajewski Książęcin Antoni Petronela Jurkowska Jan Niemirowski i Domicela Leszczyńska ż. Adama 171-1-14 115V 16 R DM
26 9 1848 Białozórka Ludwik Konczewski Szybenna Antoni Klementyna Moszumańska Stanisław Gajewski i Honorata Olszańska wdowa 245-1-14 176V 18 R 344 DM
7 4 1849 Lachowce Józef Gurski Bisówka Jacek Tekla Czapska Stanisław Zagajewski i Helena Olszewska ż. Franciszka 171-1-15 140V-141R 16 R DM
17 2 1849 Starokonstantynów Kazimierz Gajewski Starokonstantynów Stefan Apolonia Woźna 178-3-118 4V-5R 19 Ż
10 9 1849 Lachowce Wincenty Zagajewski Książęcin Franciszek Karolina Falińska Adam Więckowski i Domicela Leszczyńska ż. Adama 171-1-15 152V-153R 52 R DM
4 7 1850 Starokonstantynów Józef Gajewski Starokonstantynów Karol Katarzyna Sitnik chł. Wincenty Szczepury, Anna Bocianowska ż. Jana 178-3-119 15V-16R 67 Ż 30 DW
27 11 1850 Starokonstantynów Katarzyna Woźna Starokonstantynów Dominik Marianna Frankowa chł. Stefan Gajewski, Anna Bocionowska ż. Jana 178-3-119 27V-28R 129 Ż 54 DW 0
26 1 1850 Zasław św. Józefa Andrzej Nagajewski Horodyszcze Teodor Julia Maciej Jaworski s.Jana, Marianna Kopycińska ż.Michała 178-3-119 371V-372R 9 Ż 723-724 RG
20 6 1850 Zasław św. Józefa Bonifacy Nagajewski Putryńce Jan Marianna Popławska Stefan Szeski, Agata Gadomska ż.Antoniego 178-3-119 388V-389R 62 Ż 757-758 RG
2 11 1850 Berezdów Paulina Jasińska Chwoszczówka Ignacy Agnieszka Kochanowska Jan Gajewski i Honorata Jasińska panna 171-1-16 552V-553R 87 R 567 DM
30 9 1850 Kodnia Marianna Klementowska Rozkopana Mogiła Wincenty Honorata Markowska Kazimierz Gąsecki i żona Siomki Gajewskiego, asyst. Jan Topolnicki i Barbara Ciciniowska ż. Józefa 178-3-27 5V-6R 21 Ż 11-12 DM
30 7 1851 Berezdów Ignacy Zgrzebłowski Chwoszczówka Tadeusz Klara Brzezińska Marcin Gajewski i Karolina Zabłocka ż. Jana 178-3-72 308V-309R 66 Ż 607-608 DM
6 9 1851 Berezdów Jan Paszyński Chwoszczówka Wojciech Marianna Grabowska Konstanty Gajewski i Józefa Brzezicka ż. Józefa 178-3-72 310V-311R 74 Ż 611-612 DM
27 3 1851 Berezdów Jan Gajewski Chwoszczówka Marcin Marianna Wieszczycka Wojciech Paszyński i Karolina Zabłocka ż. Jana 178-3-72 302V-303R 35 Ż 595-596 DM
1 8 1851 Starokonstantynów Dominik Gajewski Starokonstantynów Stefan Apolonia Woźna Ob.. Aleksander Ciesielski, chł. Anna Bocienowska ż. Jana 178-3-120 43V-44R 94 Ż 84 DW
6 12 1851 Bazalia Apollon Gajewski Bryczany, Besarabia - Mołdawia Fortunat Narcyz Zofia Ludwicka dopeł.chrztu 28.12.1864; asyst. Antoni Myszkowski i Ludwika Pisarska 17-1-7 91V-92R 185 Ch 181-182 DM
16 3 1851 Zasław św. Jana Józef Gajewski Borysów Jan Ewa Kociecka Stanisław Piotrowski i Anna Czernecka wdowa 178-3-120 346V-347R 20 Ż 679-680 DM
26 3 1851 Zasław św. Jana Józef Zagajewski Wójtowce Jan Tekla Kurzyńska Hieronim Bułajewski i Antonina Piekarska ż. Antoniego, as. Mateusz Kobierski, Katarzyna Zagajewska 178-3-120 347V-348R 24 Ż 681-682 JZ, DM
8 1 1851 Lachowce Wincenty Zajączkowski Książęcin Piotr Marianna Więckowska Franciszek Zagajewski i Marianna Niemirowska ż. Jana 171-2-1 363V-364R 5 R 369 DM
27 1 1851 Lachowce Agnieszka Zawadzka Bisówka Michał Domicela Sławecka Franciszek Zagajewski i Marianna Niemirowska ż. Jana 171-2-1 364V-365R 8 R 370 DM
23 6 1851 Lachowce Józef Mirzecki [Mirecki] Książęcin Stefan Paulina Czarnecka Antoni Zagajewski i Cecylia Medyńska ż. Jakuba 171-2-1 369V-370R 41 R 375 DM
21 8 1851 Lachowce Wincenty Zagajewski Książęcin Antoni Petronela Jurkowska Adam Więckowski i Karolina Zagajewska ż. Franciszka 171-2-1 371V-372R 53 R 377 DM 0
13 9 1852 Horyńgród Cyprian Zagajewski Szubków Józef Franciszka [Bukowska - BW] chrzest 16.09.1852, Józef Majewski i Wiktoria Chomicka, as. Wiktor Makowski i Helena Dawidow 171-1-17 402V-403R 6 R 406 BW
5 2 1852 Tajkury Romuald Gajewski Nowosiółki Kajetan Agata [Kopyłowska - BW] chrzest 5.02.1852, Kazimierz Harasymowicz i Maria Kowalewska 171-1-17 112V-113R 1 R 115 BW
18 5 1852 Lachowce Franciszek Niemirowski Książęcin Jan Marianna Winiarska chrzest 20.05.1852, Franciszek Zagajewski i Domicela Leszczyńska ż. Adama 171-1-17 156V-157R 32 R 159 BW
26 1 1853 Berezdów Jan Jasiński Chwoszczówka Ignacy Agnieszka Kochanowska Jan Gajewski i Marianna Paszyńska ż. Wojciecha 171-1-33 343V-344R 8 R 339 DM
25 9 1853 Berezdów Piotr Gajewski Chwoszczówka Marcin Marianna Wieszczycka Paweł Gajewski kawaler i Karolina Zabłocka ż. Jana 171-1-33 357V-358R 66 R 353 DM 0
16 5 1853 Lachowce Joanna Medyńska Książęcin Antoni Anna Sawicka chrzest 17.05.1853, Antoni Zagajewski i Anna Hryniowiecka ż. Gabriela 171-1-33 170V-171R 24 R 169 BW
8 7 1853 Lachowce Antonina Mirecka Książęcin Stefan Paulina Czarnecka chrzest 8.07.1853, Mikołaj Zagajewski i Paulina Zagajewska panna 171-1-33 173V-174R 38 R 172 BW
1 10 1853 Lachowce Aniela Czyż Bisówka Jan Józefa Zagajewska chrzest 1.10.1853, Antoni Zagajewski i Emilia Dłużniewska ż. Karola 171-1-33 177V-178R 56 R 176 BW
3 12 1853 Jampol Stanisław Franciszek Ksawery Markowski Bereżyńce par. Teofilpol Kajetan Krystyna Skrzypkowska chrzest 3.01.1854, Aleksander Łoziński i Julia Kleczyńska ż. Maurycego, asyst. Stanisław Gajewski i Zofia Skrzypkowska 172-1-30 285V-286R 1 R 287 DM
18 12 1854 Zasław Franciszek Zagajewski Wojtowce Mateusz Ludwika Dzwonkowska Ignacy Czyż Anna Siedlarska 55 JZ 0
1 9 1854 Lachowce Antoni Hryniewiecki Książęcin Gabriel Anna Łozińska Franciszek Zagajewski i Petronela Zagajewska ż. Antoniego 171-1-37 619V-620R 49 R 607 DM
14 2 1855 Zasław Św. Jana Jan Zagajewski Wojtowce Jan Tekla Kurzyńska Andrzej Hryniowiecki Helena Piekarska 11 JZ 0
15 1 1856 Lachowce Franciszek Zagajewski Książęcin Antoni Petronela Jurkowska Jakub Medyński i Anna Piotrowska wdowa 171-1-67 578V-579R 5 R 561 DM
6 10 1856 Lachowce Franciszek Jezierski Książęcin Paweł Petronela Zawadzka Antoni Zagajewski i Marianna Dąbrowska ż. Seweryna 171-1-67 585V-586R 47 R 568 DM
11 10 1856 Lachowce Franciszka Zawadzka Książęcin Michał Domicela Sławecka Antoni Zagajewski i Elżbieta Szaczyńska [Czaszyńska] ż. Pawła 171-1-67 586V-587R 50 R 569 DM
6 1 1857 Korytnica Julian Gajewski Rusów Józef Marianna Sławińska 229 2-3 2 0
8 4 1857 Zasław Św. Jana Kazimierz Zagajewski Wojtowce Marcin Elżbieta Dzwonkowska Kazimierz Dzwonkowski Anna Siedlecka, ż. Jana Szymon Kaczkowski Anna Kułakowska, 14 JZ 0
4 12 1857 Łabuń Ksawery Gajewski Szkarawka Wielka IN Franciszka Józef Ostaszewski i Julia Konkolewska 178-3-73 356V-357R 90 Ż DM
21 12 1858 Korytnica Mieczysław Gajewski Rusów Józef Marianna Sławińska 230 14-15 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0008.htm
13 3 1859 Krzemieniec Franciszek Godzijewski Krzemieniec NN Emilia Franciszek Gajewski, Anastazja Gilewska panna 0.1-32 9V-10R 25 T
2 7 1859 Lachowce Kazimierz Zagajewski Książęcin Antoni Petronela Jurkowska Leon Kornatowski, Domicela Leszczyńska, ż. Adama 886 159-160 42 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0083.htm
22 9 1859 Lachowce Katarzyna Mikulska Książęcin Stefan Teresa Czyż ur. Antoni Zagajewski, Domicela Leszczyńska, ż. Adama 886 169-170 61 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0088.htm
6 10 1859 Ostróg Paweł Zagajewski Choteń Michał Franciszka Hulańska Jan Janicki i Helena Hulanicka ż. Pawła 886 65-66 92 AGAD 35 JZ, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0035.htm
16 1 1859 Horyńgród Antonina Kirkiewicz Szubków Kazimierz Marianna Kuriata chrzest 17.01.1859, Ignacy Zagajewski i Aniela Cykalewicz ż. Adama 171-1-73 429V-430R 2 R 424 BW
1 2 1860 Włodzimierzec Wincenty Bułgajewski Majdan Kanonicki Jan Józefa Dawidowicz 841 686-687 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0380.htm
2 10 1860 Włodzimierzec Cyprian Jan Woźniuk Majdan Kanonicki Leon Antonina Brzowska Wincenty Bułgajewski, Joanna Bułgajewska ż. Józefa 841 700-701 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0387.htm
4 10 1860 Włodzimierzec Franciszek Bułgajewski Majdan Kanonicki Wincenty Joanna Rudnicka 841 702-703 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0388.htm
8 5 1860 Zasław św. Jana Stanisław Gajewski Zasław Jan Ewa Kosecka Karol Krymski i Katarzyna Linnik 178-3-75 228V-229R 26 Ż 418-419 DM
4 2 1860 Berezdów Jan Zaręba Chyżawka Jan Petronela Majewska Marcin Gajewski i Anna Majewska ż. Stanisława 17-1-23 4V-5R 13 Ch 9-10 DM 0
17 12 1860 Berezdów Wiktor Gajewski Senihów Jan Konstancja Jasińska Aleksander Rapacewicz i Barbara Wierszycka ż. Pawła 17-1-23 23V-24R 89 Ch 47-48 DM
23 11 1860 Starokonstantynów Klemens Ciesielski Połowinniki Wincenty Marianna Korczewska Józef Gajewski i Helena Wysocka ż. Franciszka 178-3-130 299V-300R 140 Ż 563-564 DM
28 1 1861 Zasław św. Jana Franciszek Zagajewski Wojtowce Jan Salomea Malinowska Mateusz Kobierski, Anna Siedlarska 17-1-119 2V-3R 8 Ch JZ, RG
20 11 1861 Korytnica Feliksa Kasperska Chotiaczów Jan Helena Gajewska wolny Benedykt Gajewski, Marianna Gajewska ż. Józefa 233 12-13 34 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20233/pages/PL_1_436_233_0008.htm
6 12 1862 Żytomierz Kasper Żytomierz NN Aniela Gomoroliczewska ? Nieprawego łoża syn, chrzestni: Antoni Gajewski, Barbara Jaworska 178-3-54 5 8 Ż DG
20 1 1862 Berezdów Agnieszka Zaręba Chyżawka Jan Petronela Majewska Marcin Gajewski i Antonina Żygadło ż. Juliana 17-1-25 2V-3R 5 Ch 5-6 DM
10 2 1862 Starokonstantynów Scholastyka Gorczyńska Połowinniki Franciszek Aleksandra Józef Gajewski i Urszula Dobrzańska ż. Gabriela 178-3-131 5V-6R 19 Ż 12-13 DM
4 3 1862 Starokonstantynów Kazimierz Łukowski Hromówka Jan Marianna Woroniecka Józef Gajewski i Urszula Dobrzańska ż. Gabriela 178-3-131 9V-10R 35 Ż 20-21 DM
5 8 1862 Starokonstantynów Dominik Gajewski Werborodyńce Antoni Paulina Górnicka Stanisław Suski i Anna Markiewicz wdowa 178-3-131 23V-24R 96 Ż 48-49 DM
6 12 1862 Starokonstantynów Antoni Sielski Szkarawka Mała Piotr Karolina Dzierżyńska Wojciech Gajewski i Domicela Berezowska ż. Kaspra 178-3-131 32V-33R 144 Ż 66-67 DM
6 12 1862 Łabuń Anna Kosowska Łabuń IN Aniela Michał Zagajewski i Antonina Berezowska panna 178-3-77 335V-336R 75 Ż 664-665 DM
22 11 1862 Horyńgród Feliks Kirkiewicz Karlowszczyzna Klemens Justyna Bagińska chrzest 22.11.1862, Ignacy Zagajewski Marianna Zagajewska 887 182V-184R 11 AGAD 100 JZ, BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0100.htm
12 11 1862 Tajkury Benedykt Gajewski Nowosiółki Roman Brygida Wadyńska [Badyńska] Michał Kowacz i Józefa Nowakowska panna 171-1-75 166V-167R 22 R 162 DM
20 1 1862 Ostróg Józef Zagajewski Choteń Michał Franciszka Golańska Antoni Niemczycki i Anna Serafin ż. Grzegorza 171-1-75 1V-2R 5 R 4 DM
15 5 1863 Żytomierz Stanisław Gajewski Żytomierz Antoni Maria Morawska Grzegorz Dec, Maria Gorkowska 178-3-54 41 126 Ż DG
14 10 1863 Lachowce Teresa Podgórska Książęcin Jan Filomena (Teofila) Zagajewska Józef Zagajewski i Petronela Piotrowska ż. Jana 178-3-146 13V-14R 49 Ż DM JZ
10 5 1863 Berezdów Michał Gajewski Futor Kruhlik Jan Konstancja Jasińska Ludwik Myczkowski i Barbara Werszycka ż. Pawła 178-3-169 8V-9R 32 Ż 18-19 DM
7 9 1863 Berezdów Mikołaj Gajewski Chwoszczówka Paweł Zofia Bołsunowska Jan Gajewski i Anna Jasińska ż. Jakuba 178-3-169 15V-16R 58 Ż 32-33 DM
28 1 1863 Horyńgród Karolina Kirkiewicz Szubków Stanisław Franciszka Chomicka chrzest 29.01.1863, Ignacy Zagajewski i Katarzyna Kirkiewicz ż. Tomasza 650-1-2 249V-250R 1 R 326 BW 0
14 11 1863 Korzec Marianna Kowalska Czarnokały Stanisław Karolina Gajewska chrzest 15.11.1863, Gabriel Gajewski i Paulina Gajewska panna 650-1-2 19V-20R 67 R 21 BW
3 11 1864 Lachowce Teofil Zagajewski Mikłasze Piotr Elżbieta Łozińska szl. Romuald Kilkiewicz i Marianna Gurowska panna 178-3-146 57V-58R 65 Ż JZ, DM
19 1 1864 Zasław św. Jana Józef Zagajewski Wójtowce Franciszek Karolina Obert Jan Zieliński i Marianna Hryniewiecka 685-6-6 28V-29R 2 Ch 57-58 DM 0
9 6 1864 Berezdów Bazyli Zaręba Chyżawka Jan Petronela Majewska Marcin Gajewski i Paulina Szydłowska ż. Juliana 178-3-169 37V-38R 42 Ż 76-77 DM
1 8 1864 Berezdów Paulina Jasińska Sieliczów Marek Rozalia Gajewska Gabriel Gajewski i Teofila Juszkiewicz ż. Wiktora 178-3-169 41V-42R 58 Ż 84-85 DM
7 10 1866 Żytomierz Jan-Justyn Witt Żytomierz Ludwik Julia Kozicka [02.11.1866] syn dw., Mieczysław Gajewski i Helena Chodorowska 178-3-63 55 267 Ż 107 i 108 DG
23 1 1866 Białogródka Feliks Zagajewski Polachowa Józef Antonina Gęsicka Tomasz Kozielski i Agnieszka Medyńska ż. Franciszka 178-3-81 201V-202R 10 Ż DM, JZ
11 10 1866 Białogródka Michał Zagajewski Sosnówka Mikołaj Honorata Białokur Józef Kaliński i Anna Sławecka ż. Jana 178-3-81 221V-222R 92 Ż DM
9 10 1866 Ostróg Franciszek Zagajewski Choteń Michał Franciszka Golańska Antoni niemczycki, Anna Serafin ż. Grzegorza 654-1-36 52V 9 R MZ
8 9 1867 Zasław św. Jana Jan Zagajewski Wojtowce Franciszek Karolina Hubert Jan Zieliński, Marianna Hryniewiecka 685-6-6 121V-122R 56 Ch RG
10 6 1869 Białogródka Jan Zagajewski Książęcin Mikołaj Honorata Białokur Michał Trębecki i Aniela Zagajewska ż. Gabriela 178-3-81 427V-428R 74 Ż DM, JZ
14 12 1870 Ostróg Antoni Gajewski Pieniowa Góra Wawrzyniec Katarzyna Rombólt Władysław Rombólt, Apolonia Gągała panna 654-1-56 33V 2 R MZ
22 9 1871 Białogródka Ignacy Zagajewski Polachowa Józef Antonina Gąsińska Ignacy Królikowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-3-84 134V-135R 132 Ż DM, JZ
26 11 1871 Białogródka Katarzyna Rakowska Polachowa Józef Marianna Czaplińska Józef Kustowski i Józefa Cichocka, Józef Zagajewski i Franciszka Wachowska 178-3-84 146V-147R 179 Ż DM, JZ
27 7 1871 Zasław św. Jana Stanisław Zagajewski Wojtowce Ignacy Katarzyna Robakiewicz Józef Zagajewski, Franciszka Kalińska ż. Jana 685-6-6 223V-224R 43 Ch RG
19 7 1872 Ostróg Stanisław Gajewski Pieniowa Góra Wawrzyniec Katarzyna Rombult Franciszek Skolimowski, Anna Kordszycka ż. Aleksandra 654-1-56 52V 1 R MZ 0
10 8 1872 Białogródka Aniela Medyńska Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska chrz. 12.08, Jan Zagajewski i Tekla Mikulska ż. Michała 178-3-84 225V-226R 93 Ż DM, JZ
18 9 1872 Białogródka Jan Nawrocki Książęcin Wincenty Franciszka Ulanicka Mikołaj Zagajewski i Karolina Ejsmont wdowa 178-3-84 232V-233R 114 Ż DM, JZ
19 8 1873 Białogródka Marianna Niewodzińska Polachowa Teofil Józefa Rewera Józef Zagajewski i Agnieszka Zielińska ż. Kaspra 178-3-84 370V-371R 125 Ż DM, JZ
17 12 1873 Białogródka Barbara Zańkowska Polachowa Józef Józefa Winiarska Józef Zagajewski i Józefa Cichocka ż. Stanisława 178-3-84 395V-396R 199 Ż DM, JZ
13 4 1873 Zasław św. Jana Julia Czechowska Zasław Paweł Joanna Gutewicz Mikołaj Gajewski, Franciszka Podlewska 685-6-6 269V-270R 18 Ch RG
22 2 1874 Sidorów Jan Gajewski Czarnokońce Wielkie 304 Karol Zofia c. Wojciecha 1205L 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0055.htm
2 5 1874 Białogródka Józef Królikowski Polachowa Ignacy Marianna Brzezińska Józef Zagajewski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-3-84 458V-459R 58 Ż DM, JZ
31 10 1874 Białogródka Józef Zagajewski Hulowce Mikołaj Honorata Białokur Piotr Dąbrowski i Antonina Ejsmont ż. Ludwika 178-3-84 473V-474R 140 Ż DM, JZ
1 8 1874 Zasław św. Jana Karol Piekarski Mokrzec Aleksander Anna Nagajewska Bonifacy Nagajewski, Apolonia Wolska 685-6-6 298V-299R 29 Ch 580-581 RG 0
23 1 1875 Białogródka Aniela Bogusławska Książęcin Jan Teofila Zawadzka Jan Zagajewski i Teofila Podgórska 178-3-133 4V-5R 18 Ż DM, JZ
4 2 1875 Białogródka Antonina Winiarska Polachowa Wawrzyniec Marianna Szyszkowska Józef Zagajewski i Józefa Cichocka ż. Stanisława 178-3-133 5V-6R 22 Ż DM, JZ
16 7 1875 Białogródka Antonina Mikulska Książęcin Michał Tekla Medyńska Jan Zagajewski i Teofila Podgórska (zm. 1878) 178-3-133 20V-21R 100 Ż DM, JZ
28 12 1875 Białogródka Ignacy Niewodziński Polachowa Feliks Józefa Rewera Józef Zagajewski i Karolina Rewera ż. Adama 178-3-133 35V-36R 188 Ż DM JZ
25 4 1876 Białogródka Karol Lukarzewski Książęcin Sylwester Paulina Piotrowska Wincenty Zagajewski Paulina Zajączkowska, ż. Stefana 67 JZ 0 0
24 7 1876 Białogródka Jan Niemirowski Książęcin Franciszek Katarzyna Jurkowska Wincenty Zagajewski Tekla Zagajewska, ż. Jana 100 JZ 0 0
1 3 1877 Białogródka Aniela Podgórska Hulowce Jan Teofila Zagajewska Jan Zagajewski i Aniela Piotrowska 178-3-133 123V-124R 32 Ż DM, JZ
29 4 1877 Białogródka Jakub Słomiński Polachowa Tomasz Anna Kornatowska Józef Zagajewski, Józefa Cichocka ż. Stanisława 178-3-133 125V-126R 54 Ż DM
4 6 1877 Białogródka Antonina Zagajewska Książęcin Michał Anna Ruczyńska ur. 4.06; chrzest 9.06; Jan Zagajewski i Teofila Podgórska ż. Jana 178-3-133 127V-128R 64 Ż DM, JZ
27 6 1877 Białogródka Paweł Winiarski Polachowa Wawrzyniec Maria Szyszkowska ur. 27.6., chrzest 29.06; Józef Zagajewski i Franciszka Zagajewska 178-3-133 128V-129R 71 Ż DM, JZ
23 10 1877 Białogródka Wincenty Zagajewski Polachowa Józef Antonina Gęsicka Tomasz Kozielski i Józefa Grzybowska ż. Błażeja 178-3-133 134V-135R 130 Ż DM, JZ
29 12 1877 Białogródka Klementyna Zagajewska Książęcin Wincenty Aniela Jakuszewska Jan Zagajewski i Józefa Piotrowska ż. Feliksa 178-3-133 140V-141V 171 Ż DM, JZ
17 12 1878 Gródek Marianna Biniecka Ludwipol Karol Franciszka Bohatyr Gajewski Mateusz, Szubińska Franciszka, wdowa 301 JZ
17 3 1878 Białogródka Józefa Zajączkowska Książęcin Wincenty Paulina Mysłowska Wincenty Zagajewski Józefa Złuczyniewska, ż. Ignacego 45 JZ 0 0
9 4 1879 Białogródka Marian Piotrowski Książęcin Feliks Józefa Rudnicka Michał Zagajewski Marianna Zajączkowska, ż. Antoniego 32 JZ 0 0
7 7 1879 Białogródka Franciszka Słomińska Polachowa Kazimierz Teressa Giżycka Józef Zagajewski Marianna Zagajewska ż. Antoniego 66 JZ 0 0
29 7 1879 Białogródka Antonina Medyńska+F91 Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska Jan Zagajewski Marianna Niemirowska, ż. Wincentego 77 JZ 0 0
23 9 1879 Białogródka Franciszka Podgórska Książęcin Jan Teofila Zagajewska Jan Zagajewski Teressa Mikulska, ż. Stefana 110 JZ 0 0
26 10 1879 Białogródka Stanisław Zagajewski Szarlajewka Jan Klementyna Iwierska Antoni Lukarzewski Anastazja Micewicz, ż. Jana 137 JZ 0 0
25 10 1879 Białogródka Maria Łozińska Ternawka Antoni Anna Baranowicz Franciszek Zagajewski Julia Kamińska, ż. Ignacego 138 JZ 0 0
27 11 1879 Białogródka Jan Zagajewski Książęcin Wincenty Franciszka Wyrzykowska Wincenty Piotrowski Joanna Medyńska, ż. Stefana 171 JZ 0 0
18 7 1880 Białogródka Filomena Zajączkowska Książęcin Wincenty Paulina Mysłowska Wincenty Zagajewski Agnieszka Medyńska, ż. Franciszka 96 JZ 0 0
11 9 1880 Białogródka Franciszka Hryniowiecka Książęcin Wincenty Petronela Brzezicka Michał Zagajewski Antonina Zagajewska, ż. Piotra 126 JZ 0 0
21 9 1880 Białogródka Józefa Brzezińska Polachowa Mikołaj Domicella Bułsanowska Józef Zagajewski Antonia Brzezińska, ż. Ignacego 131 JZ 0 0
20 12 1880 Białogródka Dionizy Zagajewski Książęcin Michał Anna Ruczyńska Franciszek Medyński Paulina Podgorodecka, ż. Kazimierza 184 JZ 0 0
17 9 1880 Luboml Janina Aleksandra Dorosiewicz Luboml Konstanty Amelia Iwanczewska Aleksander Gajewski, Bronisława Bogatko 323 48 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0025.htm
26 4 1880 Cudnów Izydor Syngajewski Słoboda Niwna Wiktor Domicela Metelska Jan Janiszewski i Karolina Bielecka ż. Jana 178-3-67 499V-500R 115 Ż 990-991 DM
16 5 1880 Cudnów Kalikst Sawicki Słoboda Niwna Andrzej Józefa Rudzińska Józef Syngajewski i Katarzyna Janiszewska ż. Andrzeja 178-3-67 503V-504R 132 Ż 998-999 DM
13 3 1881 Białogródka Ludwik Zagajewski Hulowce Mikołaj Karolina Białokur Piotr Ziobrowski Karolina Malinowska, ż. Wawrzyńca 17-2-76 21 Ch JZ
17 2 1881 Berezdów Mikołaj Jasiński Foszczówka Feliks Petronela Paszyńska Gabriel Gajewski i Ludwika Stawska ż. Antoniego 178-3-169 596V-597R 17 Ż DM
5 8 1881 Berezdów Marianna Jasińska Chwoszczówka Jan Aniela Kowalska Mikołaj Gajewski i Tekla Zarębska ż. Feliksa 178-3-169 608V-609R 67 Ż DM
27 9 1881 Krzemieniec Michalina Czekanowska Krzemieniec Jan Anastazja Góralska Jan Czugajewski, Zuzanna Zwierkowska 426-1-75 13V-14R 52 T 22 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47Q-7?i=21&cat=834008
2 7 1882 Białogródka Aniela Trawińska Okopy Ludwik Marianna Dubowicz Jan Zagajewski Franciszka Zagajewska, ż. Wincentego 17-2-77 59 Ch JZ
17 9 1882 Białogródka Michał Zagajewski Okopy Piotr Antonina Ostrowska Franciszek Zagajewski Joanna Medyńska, ż. Stefana 17-2-77 101 Ch JZ
29 10 1882 Białogródka Wincenty Medyński Okopy Józef Aleksandra Mikulska Wincenty Zagajewski Teofila Podgórska, ż. Jana 17-2-77 130 Ch JZ
8 10 1882 Berezdów Piotr Gajewski Chwoszczówka Jan Anna Korzeniowska Feliks Zarębski i Joanna Gajewska ż. Marcelego 178-3-169 651V-652R 111 Ż DM
16 10 1883 Białogródka Franciszek Zagajewski Okopy Wincenty Aniela Jakuszewska Franciszek Medyński Józefa Piotrowska, ż. Feliksa 158 JZ 0 0
25 11 1883 Białogródka Władysław Zagajewski Okopy Michał Anna Ruczyńska Franciszek Medyński Petrunela Hryniowiecka, ż. Wincentego 180 JZ 0 0
9 10 1883 Meżyrów Feliks Leon Gajewski Hołowczyńce Wiktor Lenarda Miłkowska 904-6-4 63 W JS1
11 10 1884 Białogródka Ludwik Hryniowiecki Okopy Wincenty Petronela Brzezicka Michał Zagajewski Maria Trawińska, ż. Ludwika 156 JZ
17 10 1884 Białogródka Karolina Zagajewski Okopy Ludwik Antonina Malinowska Franciszek Medyński Tekla Zagajewska, ż. Jana 159 JZ
16 9 1884 Białogródka Stefan Zagajewski Okopy Wincenty Franciszka Wyrzykowska Józef Medyński Teofila Podgórska, ż. Jana 136 JZ
5 3 1884 Białogródka Józef Niemirowski Okopy Wincenty Marianna Grombowska Jan Zagajewski Aniela Piotrowska, ż. Gabriela 33 JZ
1 2 1885 Białogródka Marcelina Piotrowski Okopy Wincenty Antonina Mirecka Ludwik Zagajewski Paulina Mirecka, ż. Feliksa 14 JZ
10 12 1885 Białogródka Franciszek Zagajewski Okopy Michał Anna Ruczyńska Wincenty Zagajewski Paulina Podgorodecka, ż. Kazimierza 189 JZ
1 9 1885 Białogródka Józefa Bogusławski Sosnoweczka Jakub Rozalia Wyrzykowska Wincenty Zagajewski Marianna Jasielska, ż. Ludwika 142 JZ
13 7 1885 Białogródka Mikołaj Zagajewski Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Krolikowski Magdalena Kozielska, ż. Tomasza 109 JZ
29 6 1885 Białogródka Piotr Winiarski Polachowa Wawrzyniec Marianna Szyszkowska Józef Zagajewski Antonina Paszkiewicz, ż. Wincentego 91 JZ
17 3 1885 Białogródka Józef Zagajewski Okopy Piotr Antonina Ostrowska Józef Medyński Aniela Zagajewska, ż. Wincentego 41 JZ
9 3 1885 Białogródka Franciszek Zagajewski Okopy Andrzej Karolina Trojanowska Kajetan Mirecki Maria Trawińska, ż. Ludwika 36 JZ
25 3 1886 Włodzimierz Wojciech Gajewski Franciszek Maria Czarnota nr aktu 62 t. V 511
15 8 1886 Smila Maria Zakrzewska Łozanówka Franciszek Helena Matkowska Grzegorz Nagajewski, Józefa Niedzielska 2209-01-04 73V-74R 18 CDIAK
11 4 1886 Meżyrów Władysław Gajewski Hołowczyńce Wiktor Leonora Miłkowska Leon Płoński i Maria Miłkowska żona Leona 904-6-7 149V-150R 28 W JS1
23 8 1887 Białogródka Cezary Zagajewski Okopy Michał Anna Ruczyńska Franciszek Ruczyński Józefa Ruczyńska, ż. Dominika 65 JZ
3 2 1887 Białogródka Maria Zagajewski Okopy Ludwik Antonina Malinowska Stanisław Wierzbicki Joanna Medwenska, ż. Stefana 19 JZ
9 1 1887 Białogródka Józef Zagajewski Okopy Wincenty Aniela Jakuszewska Józef Medyński Antonina Medyńska, ż. Michała 4 JZ
2 10 1889 Białogródka Aleksander Zagajewski Okopy Wincenty Aniela Jakuszewska Michał Jakuszewski Honorata M? ż.Pawła 17-2-80 34V-35R 168 Ch JZ
2 9 1889 Białogródka Jakub Zagajewski Okopy Piotr Antonina Ostrowska Józef Medyński, Agnieszka Medyńska, ż. Franciszka 17-2-80 28V-29R 139 Ch JZ
2 8 1889 Białogródka Stefanina Zarzycka Okopy Jan Marcelina Rakowska Wincenty Zagajewski, Honorata Mustafa ż. Pawła 17-2-80 24V-25R 118 Ch
14 11 1890 Włodzimierz Andrzej Gajewski Franciszek Marianna Błażejewska nr aktu 183 t. V 511
26 6 1891 Krzemieniec Józef Gajewski Andruha Mała Franciszek Marianna Doleżał 426-1-81G 14V-15R 53 T
17 2 1891 Berezne Edward Bukowski koloniści z gub. płockiej, Alfredówka Bronisław Antonina Olech Mateusz Gajewski, Wiktoria Milewska ż. Stefana 740-2-6 168V-169R 14 R 172 AD1
25 2 1892 Meżyrów Józef Gajewski Korostowce Jakub Brygida Bochenko Wincenty Buchenko i Franciszka Buchenko żona Sylwestra 904-6-13 152V-153R 14 W JS1
26 3 1892 Dubno Franciszek Czernik Warkowicze Mikołaj Barbara Błażek Szymon Gajewski i Antonina Mandau 740-10-21 71V-72R 30 R 9 DM
2 8 1893 Włodzimierz Wawrzyniec Gajewski Franciszek Marianna Błażejewska nr aktu 145 t. V 511
24 11 1894 Białogródka Franciszek Zagajewski Okopy Wincenty Franciszka Wyrzykowska Michał Zagajewski Katarzyna Niemirowska, ż. Franciszka 17-2-81 192 Ch JZ
15 4 1894 Białogródka Bronisława Zagajewski Okopy Ludwik Antonina Malinowska Ludwik Malinowski Maria Jarusiewicz, ż. Grzegorza 17-2-81 57 Ch JZ
3 1 1894 Białogródka Karol Zagajewski Okopy Wincenty Aniela Jakuszewska Stefan Medyński Agnieszka Medyńska, ż. Franciszka 17-2-81 4 Ch JZ
14 1 1895 Białogródka Karol Winiarski Polachowa Wawrzyniec Marianna Szyszkowska Józef Zagajewski Sałomea Podgórska, ż. Antoniego 17-2-82 10 Ch JZ
19 5 1895 Białogródka Bronisława Zagajewski Okopy Michał Anna Ruczyńska Wincenty Zagajewski Wiktoria Sławecka, ż. Ignacego 17-2-82 97 Ch JZ
8 9 1895 Białogródka Marian Zagajewski Sosnówka Wlk Michał Marianna Szpalińska Jan Andrusiewicz Leonora Kuklińska, ż. Franciszka 17-2-82 163 Ch JZ
16 10 1896 Włodzimierz Tomasz Gajewski Antoni Maria Rzepecka nr aktu 187 t. V 511
15 4 1897 Białogródka Mikołaj Winiarski Polachowa Wawrzyniec Marianna Szyszkowska Józef Zagajewski Agata Mikołajewska, ż. Jana 17-2-83 67 Ch JZ
25 2 1899 Władysław Zagajewski Polachowa Feliks Marianna Urbańska JZ 0 0
3 8 1899 Horochów Jan Gajewski Zwiniacze Antoni Maria Rzepecka 928 34-35 68 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0018.htm
5 12 1901 Kowel Apolonia Aleksandrowicz Kowel Franciszek Teresa Gniazdowska Antoni Gajewski, Jadwiga Mirecka panna 963 1 V-2 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0002.htm
11 11 1901 Szumsk Wacław Markiewicz Zaliśce Feliks Franciszka Malewska Teofil Zagajewski, Petronela Kogut ż. Wacława 0.1-236 382V-383R 198 T
18 5 1901 Zasław św. Jana Dominik Zagajewski Wójtowce Józef Józefa Kurzyńska Jan Dobrowolski i Joanna Kalińska 17-2-72 7V-8R 28 Ch 538-539 JZ, DM
28 8 1901 Zasław św. Jana Maria Wilczyńska Luterka Mikołaj Katarzyna Nagajewska Dionizy Nagajewski i Honorata Nagajewska 17-2-72 10V-11R 39 Ch 544-545 DM 0
18 9 1901 Zasław św. Jana Jadwiga Różańska Zasław IN Rozalia Mikołaj Gajewski i Maria Sokołowska 17-2-72 11V-12R 44 Ch 546-547 DM
31 10 1901 Zasław św. Jana Michał Ostrowski Bielczyn Józef Anna Drugalecka Kazimierz Zagajewski i Ludwika Andrusiewicz 17-2-72 12V-13R 48 Ch 548-549 DM
15 11 1901 Zasław św. Jana Aniela Siedlarska Wójtowce Franciszek Ludwika Kobylańska Stanisław Zagajewski i Celestyna Kulińska 17-2-72 13V-14R 50 Ch 550-551 DM
26 3 1901 Starokonstantynów Antonina Misiewicz Świnna Julian Emilia Dobrzańska Jan Gajewski i Natalia Dańkowska ż. Wojciecha 17-1-505 11V-12R 48 Ch 23-24 DM
18 4 1901 Starokonstantynów Stefan Gajewski Starokonstantynów Jan Maria Czyrnysz Paweł Gajewski i Julia Gajewska ż. Dominika 17-1-505 14V-15R 60 Ch 29-30 DM
4 10 1901 Starokonstantynów Franciszka Bońkowska Starokonstantynów Antoni Antonina Żółkiewska Antoni Gajewski i Katarzyna Gutowska ż. Jana 17-1-505 32V-33R 134 Ch 65-66 DM 0
8 9 1902 Radziwiłłów Cyryl Gajewski Srebne Wincenty Antonina Buczyńska 9 V-10 R 35 0
19 4 1903 Włodzimierz Stefan Gajewski Zimno Franciszek Amelia Bronisława Kępińska 972 14V-15R 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0020.htm
1 5 1903 Żytomierz Bronisław Sokołowski Żytomierz Antoni Kamila Połubińska Kajetan Gajewski, Maria Niewirowska ż. Antoniego 178-3-171 130V-131R 206 Ż 257 DW
27 7 1903 Żytomierz Bronisław Bobrownicki Żytomierz Roman Cezaryna Gajewska Marian Gajewski, Teresa Mądrzejewska ż. Józefa 178-3-171 148V-149R 295 Ż 293 DW
13 7 1904 Fastów Wiaczesław Syngajewski Fastów Ignacy Maria Szymańska Jan Ziemlański, Józefa żona Wacława Mościckiego 1268-1-50 181V-182R 39 CDIAK 190 KM, DW 0
27 3 1904 Zasław św. Jana Marianna Siedlarska Wójtowce Franciszek Ludwika Kobylańska Stanisław Zagajewski i Elżbieta Zagajewska 17-2-72 4V-5R 13 Ch 586-587 DM 0
25 3 1904 Zasław św. Jana Bronisław Kurzyński Wójtowce Karol Teofila Biernacka Stanisław Zagajewski i Aniela Nowak 17-2-72 4V-5R 14 Ch 586-587 DM
1 5 1904 Zasław św. Jana Aniela Burkowska Michla Wincenty Teresa Zarzycka Piotr Nagajewski i Karolina Krześniowska 17-2-72 6V-7R 22 Ch 590-591 DM
16 11 1905 Białogródka Stanisław Brzeziński Polachowa Antoni Klementyna Kędzierska Feliks Zagajewski, Agnieszka Brzezińska ż. Karola 17-2-84 147V-148R 149 Ch
10 7 1906 Białogródka Karol Kozielski Polachowa Ignacy Józefa Winiarska Feliks Zagajewski Marianna Kurpińska, ż. Józefa 120 JZ 0 0
18 8 1906 Białogródka Marian Rogulski Sochurzyńce Jan Bronisława Mądzelewska Michał Zagajewski Anna Zarzycka, ż. Antoniego 144 JZ 0 0
17 1 1906 Szumsk Antoni Zagajewski Bołożówka Teofil Waleria Malewska 426-1-236 88V-89R 18 T
15 2 1906 Dubno Piotr Zagajewski Dubno Ludwik Antonina Malinowska [chrzest 5.11.1906] Józef Bohonos i Maria Kozak ż. Dionizego 740-4-162 27V-28R 107 R 29 DM
22 1 1906 Fastów Ewaryst Górski Śniegurowka NN Petronela Górska Antoni Syngajewski, Maria żona Mikołaja Syngajewskiego 1268-1-50 192V-193R 6 CDIAK 201 KM, DW
23 2 1906 Fastów Mieczysław Syngajewski Fastów Ignacy Maria Szymańska Teofil Szymański, Anna Kozłowska panna 1268-1-50 193V-194R 10 CDIAK 202 KM, DW
29 12 1906 Cudnów filia Romanów Filipina Sawicka Słoboda Niwna Walenty Teofila Metelska chrzest 9.01.1907, Paweł Syngajewski i Paulina Syngajewska ż. Józefa 178-3-215 61V-62R 9 Ż 119-120 DM
9 1 1906 Tajkury Józef Gajewski Nowosiółki Antoni Maria Filipowicz chrzest 15.01.1906, Krzysztof Ginter i Aniela Biełous ż. Teodora 740-4-692 61V-62R 5 R 61 BW
28 3 1906 Tajkury Józef Rzepa Nowosiółki Antoni Balbina Gajewska chrzest 3.04.1906, Ksawery Gajewski i Joanna Filipowicz ż. Leona 740-4-692 66V-67R 26 R 66 BW
19 3 1906 Nowogród Wołyński Józef Gajewski Chutor Zwiahelski Joann Karolina Tetera Franciszek Kajdanowicz, Teofila Tetera 178-3-202 20V-21R 135 Ż 41 DW
19 5 1907 Białogródka Leon Medyński Książęcin Wincenty Michalina Niemirowska Andrzej Zagajewski Klementyna Niemirowska, ż. Pawła 97 JZ 0 0
30 6 1907 Białogródka Marianna Sobko Sochurzyńce Stanisław Anna Kozielska Michał Zagajewski Józefa Łaszcz, ż. Andrzeja 108 JZ 0 0
12 8 1907 Fastów Zofia Kulczycka Koszczejówka Leon Antonina Cyngajewska Dominik Cyngajewski, Teofila Wiecka 1268-1-50 225V-226R 49 CDIAK 234 KM, DW
8 7 1907 Cudnów filia Romanów Józef Syngajewski Słoboda Niwna Józef Paulina Kuczyńska Klemens Sawicki i Aniela Metelska panna 178-3-215 88V-89R 171 Ż 173-174 DM
2 8 1907 Ostropol Józef Kowalski Chiżniki Jan Marianna Gajewska Franciszek Gajewski i Konstancja Dołgiert ż. Bazylego 17-1-323 490V-491R 33 Ch 955-956 DM
23 7 1907 Korzec Hipolit Anuszkiewicz Anastaziówka Wielka Wawrzyniec Katarzyna Czerniatewicz Roman Gajewski i Franciszka Załomska ż. Tomasza 740-2-332 43V-44R 213 R 46 DM
13 10 1907 Korzec Teresa Jasińska Mucharów Piotr Paulina Kowalska Marcin Gajewski i Stefania Jasińska ż. Józefa 740-2-332 54V-55R 269 R 57 DM
1 1 1908 Szumsk Józef Zagajewski Bołożówka Józef Waleria Malewska Mikołaj Boliko, Helena Miklaszewska panna 426-1-97 1V-2R 4 T 606 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HJ-P?i=605&cat=834001
14 3 1908 Fastów Józefa Maria Syngajewski Fastów Józef Maria Straszyńska Kazimierz Moskalewski, Marcelina Czajkowska 1268-1-50 246V-247R 17 CDIAK 255 KM, DW 0
14 1 1908 Starokonstantynów Tadeusz Gajewski Połowinniki Jan Antonina Pawłowska Antoni Kupczyński i Antonina Bondarczuk 17-2-88 2V-3R 12 Ch 6-7 DM 0
17 1 1908 Starokonstantynów Franciszek Zamuluk Hryhorówka Stefan Maria Woroniecka Jan Gajewski i Anna Mikuluk 17-2-88 3V-4R 15 Ch 8-9 DM
13 6 1908 Starokonstantynów Antoni Dubilewicz Świnna Antoni Ewelina Centomirska Franciszek Gajewski i Franciszka Ognicka ż. Antoniego 17-2-88 19V-20R 78 Ch 40-41 DM
5 9 1908 Starokonstantynów Stanisława Bońkowska Starokonstantynów Antoni Antonina Żółkiewska Jan Gajewski i Franciszka Markiewicz ż. Józefa 17-2-88 26V-27R 107 Ch 54-55 DM
22 12 1909 Cudnów filia Romanów Kalikst Żarczyński Słoboda Niwna Konstanty Rozalia Syngajewska chrzest 1.01.1910, Kalikst Syngajewski i Teofila Syngajewska ż. Teodora 178-3-215 260V-261R 1 Ż 489-490 DM 0
12 7 1910 Tajkury Władysław Gajewski Nowosiółki Lewer Marcelina Harasymowicz Józef Rowicki, Anna Filipowicz ż. Leona 740-4-694 18 V-19 R 79 R 20 DW
24 2 1910 Tajkury Rafał Harasimowicz Nowosiółki Józef Petronela Sinicka Seweryn Gajewski, Józefa Harasimowicz panna 740-4-694 9 V-10 R 36 R 11 DW
9 3 1910 Cudnów filia Romanów Longin Syngajewski Słoboda Niwna Józef Paulina Kuczyńska Maciej Sawicki i Antonina Sawicka ż. Hipolita 178-3-215 265V-266R 41 Ż 499-500 DM
1 8 1910 Cudnów filia Romanów Rozalia Bilecka Słoboda Niwna Wincenty Petronela Janiszewska Paweł Syngajewski i Stanisława Ilnińska ż. Józefa 178-3-215 283V-284R 163 Ż 535-536 DM
19 6 1911 Zasław Roman Zagajewski Wojtowce Stanisław Anastazja Indruska O 0
27 5 1911 Korzec f. Horodnica Jan Jaworski Kurczycka Huta Stanisław Antonina Kubaszewicz Konrad Bugajewski i Teofila Pawłowska 178-3-181 15V-16R 84 Ż 31-32 DM
24 12 1911 Romanów Zygmunt Metelski Słoboda Niwna Adam Anna Górska Kalikst Syngajewski i Ewelina Ilińska ż. Władysława 178-3-216 50V-51R 298 Ż 101-102 DM
19 9 1911 Fastów Michał Zagajewski Kożanki, par. Nowosielica Józef Klara Dąbrowska Jan Dąbrowski, Teofila Jagurenko 1268-1-50 350V-351R 65 CDIAK 359 DW
30 8 1911 Nowy Zawod Walenty Gajewski Stefanówka par. Puliny Paweł Barbara Łozińska Józef Polański, Emilia Paprocka ż. Piotra 178-3-196 98V-99R 506 Ż 198 DW
9 8 1912 Białogródka Dominik Zagajewski Książęcin Jan Michalina Piotrowska Józef Izierski Katarzyna Zagajewska, ż. Józefa 146 JZ 0 0
29 9 1912 Białogródka Michał Winiarski Polachowa Jan Antonina Cichocka Ignacy Zagajewski Klementyna Brzezińska, ż. Antoniego 181 JZ 0 0
29 7 1912 Białogródka Jan Zagajewski Hulowce Ludwik Julia Zawadzka chł. Karol Zagajewski, Helena Szyszkowska panna 139 JZ 0
4 7 1912 Starokonstantynów Józef Gajewski Świnna Franciszek Aniela Woroniecka Józef Stefański i Waleria Słupska ż. Wincentego 17-2-89 20V-21R 77 Ch 43-44 DM
29 8 1912 Starokonstantynów Franciszek Dubilewicz Świnna Antoni Ewelina Centomirska Franciszek Gajewski i Franciszka Ognicka ż. Antoniego 17-2-89 26V-27R 103 Ch 55-56 DM
8 6 1912 Tajkury Antonina Harasimowicz Nowosiółki Józef Petronela Sinicka Ksawery Gajewski i Józefa Harasimowicz panna 740-4-696 15V-16R 60 R 17 DM
8 10 1912 Tajkury Stanisław Gajewski Nowosiółki Piotr Karolina Czapek Leon Filipowicz i Barbara Mierzwińska ż. Franciszka 740-4-696 21V-22R 82 R 23 DM
23 8 1912 Tajkury Bolesław Gajewski Nowosiółki Ksawery Marcelina Harasiewicz Franciszek Przeklas i Stanisława Biełous panna 740-4-696 22V-23R 85 R 24 DM
9 7 1912 Korzec f. Horodnica Marian Gajewski Kurczycka Huta Aleksander Michalina Partycka Ignacy Partycki i Janina Partycka 178-3-181 79V-80R 113 Ż 159-160 DM 0
15 2 1913 Białogródka Julian Zagajewski Polachowa Stefan Katarzyna Kustowska Stanisław Kustowski Franciszka Zagajewska, ż. Ignacego 32 JZ 0 0
24 2 1913 Białogródka Jan Zagajewski Hulowce Teofil Karolina Zdarzyńska Karol Zagajewski Jóżefa Zawadzka, ż. Jana 42 JZ 0 0
5 6 1913 Starokonstantynów Zofia Sznuryk Starokonstantynów Paweł Anastazja Gajewska Ignacy Gajewski i Anna Nesterczuk 17-2-89 94V-95R 72 Ch 171-172 DM
30 11 1914 Białogródka Stanisław Zagajewski Hulowce Ludwik Julia Zawadzka Mieczysław Jakubowski Józefa Zawadzka, ż. Jana 164 JZ
14 7 1914 Tajkury Leontyna Gajewska Nowosiółki Ksawery Marcelina Herasimowicz Antoni Gajewski i Anna Filipowicz ż. Leona 740-4-697 75V-76R 73 R 71 DM
29 7 1915 Ołyka Stanisława Gajewski Satyjów Stanisław Paulina Mikett 1081 62-65 121 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0034.htm
6 1 1915 Starokonstantynów Anna Tychomirska Starokonstantynów IN Maria c. Feliksa Tychomirska Antoni Gajewski i Teresa Jakubowicz wdowa 17-2-90 1V-2R 7 Ch 4-5 DM
16 4 1915 Starokonstantynów Roman Bońkowski Starokonstantynów Antoni Antonina Bońkowska Antoni Gajewski i Anna Gajewska wdowa 17-2-90 13V-14R 56 Ch 28-29 DM
25 10 1915 Starokonstantynów Władysław Gajewski Starokonstantynów Paweł Józefa Górska Franciszek Srzedziński i Maria Ignatiuk 17-2-90 31V-32R 125 Ch 64-65 DM
9 3 1916 Starokonstantynów Helena Sznuryk (Sznurek) Starokonstantynów Paweł Anastazja Gajewska Ignacy Gajewski i Anna Nesterczukowa wdowa 17-2-90 59V-60R 29 Ch 118-119 DM
5 2 1916 Horodnica Nikodem Gajewski Anastaziówka Wielka Roman Barbara Kraszewska Stanisław Rakowski i Domicela Naumowicz ż. Michała 178-3-181 276V-277R 40 Ż 543-544 DM
25 5 1916 Horodnica Paweł Weselski Krynice Adolf Marcelina Gajewska Ambroży Gajewski Helena Weselska panna 178-3-181 286V-287R 88 Ż 563-564 DM
6 1 1917 Tbilisi Halina Polikiewicz Tbilisi Antoni s.Józefa Wanda c.Jana Poznal Bolesław Gajewski, Helena Poznań 161R-V 29 Tb
22 6 1917 Starokonstantynów Jan Sznurek-Sznurkowski Starokonstantynów Paweł Anastazja Gajewska Józef Janik i Tekla Janik z Gajewskich ż. Kazimierza 17-2-90 125V-126R 57 Ch 240-241 DM
23 4 1917 Tajkury Józef Gajewski Nowosiółki Seweryn Marcelina Herasimowicz Leon Filipowicz i Maria Mierzwińska panna 740-4-697 224V-225R 24 R 196 DM
11 4 1917 Sarny Euge... córka Hartel(a) Antonówka par.Bereźnica Herman Marcelina Jasińska Władysław Bogajewski, Helena 740-4-753 65R 130 R 68 AS
4 8 1917 Berezne Wiktor Roznerski Antolin Bronisław Józefa Laskowska Teodor Gajewski i Rozalia Rudnicka 740-4-8 32V-33R 93 R 33 DM
9 11 1917 Berezne Władysława Sobiecki Antolin Jana Katarzyna Dymarska Teodor Gajewski i Ewa Sobiecka 740-4-8 42V-43R 122 R 43 DM
19 4 1918 Białogródka Władysław Zagajewski Książęcin Józef Józefa Metelska Jan Juchniewicz Michalina Medyńska, ż. Wincentego 49 JZ 0 0
20 8 1918 Tajkury Wacław Gajewski Nowosiółki Piotr Karolina Czapek Wacław Gajewski i Zofia Maluszkiewicz panna 740-4-697 274V-275R 49 R 241 DM 0
20 10 1918 Tajkury Helena Gajewska Nowosiółki Ksawery Marcelina Harasimowicz Wacław Gajewski i Maria Mierzwińska panna 740-4-697 277V-278R 64 R 244 DM
13 2 1919 Berezne Stanisława Kuriata Kolonia Stara - Natalia Adam Anna Andrzejewska Jan Gajewski i Teofila Irzycka 740-4-11 5R 30 R 6 DM
16 7 1919 Tajkury Władysław Gajewski Nowosiółki Antoni Maria Filipowicz chrzest 10.08.1919, Teodor Biłous i Barbara Mierzwińska ż. Franciszka 740-4-698 6R 17 R 7 BW
4 9 1920 Tajkury Kazimirz Gajewski Nowosiółki Ksawery Marcelina Harasimowicz chrzest 8.01.1921, Wacław Gajewski i Jadwiga Kotwicka ż. Józefa 740-4-698 32R 4 R 33 BW
23 6 1921 Ostróg Wacław Zagajewski Stanisławka Stanislaw Olimpia Jankowska Feliks Zieliński, Filomena Zagajewska 64 116 O DW
29 11 1921 Ostróg Stanisław Gajewski Derewiańcze Władysław Teofila Głembocka Stanisław Nidla, Maria Głembocka 86 201 O DW
9 4 1921 Starokonstantynów Antoni Gajewski Starokonstantynów Paweł Józefa Górska Franciszek Tychomirski i Maria Ignatiuk 17-2-91 cz.2 214V-215R 62 Ch 32-33 DM
2 3 1921 Berezne Leokadia Żygadło Alfredówka Bronisław Pelagia Olech Teodor Gajewski, Anna Wiszniewska 740-4-11 119V 25 R AS
28 5 1921 Butowce Jadwiga Korzeniowska Dracze IN Franciszka c. Jana Korzeniowska Jan Gajewski i Bronisława Kozłowska ż. Jana 17-2-90 319V 42 Ch 614 DM
11 5 1921 Tajkury Tadeusz Gajewski Nowosiółki Piotr Karolina Czapek chrzest 29.05.1921, Wacław Gajewski i Zofia Tyśka [Tyśko?] ż. Władysława 740-4-698 34R 15 R 35 BW
4 6 1922 Berezne Irena Kuriata Natalia Bogusław Zofia Żarczyńska Antoni Gajewski,Helena Feliczkowska 740-4-11 170R 97 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 11 1797 Meżyrów Tomasz Gajewski Marianna Sachnowska Petranie ur. Andrzej Piegłowski, szl. Jan Sachnowski, Michał Bętkowski, Bazyli 6V Ch
20 2 1799 Zasław Św Jana Józef Rybczyński Wojtowce Rozalia Walicka Wojtowce Wojciech Zagajewski Mikołaj Zebrowski l.168 JZ 0
9 9 1806 Jampol Antoni Czarnecki k Tekla Piątkiewicz Tychmol w Ignacy Gajewski, Marcin Łoziński 178-51-184 12R 15 Ż 25 DM
9 2 1808 Szumsk Antoni Gaiewski Gajewski Borszczówka par. Mizocz k Józefa Barszczewska Hucisko Surażskie p Tomasz Barszczewski, Ignacy Wierzbicki 297-1-183 64V Ł RK
7 5 1816 Kuniów Stefan Gajewski Płoska 30 Prakseda Bartosiewicz Płoska 30 28 R 0
18 11 1823 Jampol Jan Gajewski k Marianna Piątkiewicz Tychoml p Józef Łosiński, Jan Trawiński, Mitrofan Byczkowski, Andrzej Januszkiewicz 178-51-184 39V Ż 80 DM
22 5 1827 Korzec Jan Gajewski Balarka Lubtowska 18 Dominik Teresa Katarzyna Leśniewska Balarka Lubtowska 14 Józef Helena Łukasz Cyrklewicz, Stanisław Leśniewski, Jan Marcinkowski 245-1-1 83V 15 R 164 DM
30 10 1827 Łanowce Wincenty Ostrowski Kuśkowce Małe 56w Agnieszka Zagajewska Kuśkowce Małe 50 Marcin Dawidowski, Kajetan Gajewski 245-1-1 324 5 R 611 DM1
29 1 1828 Klewań Kacper Gajewski Hruszwica 28 Michał Katarzyna Bieniewska Teodozja Chrzanowska Hruszwica 36 Kazimierz Julianna Czepurkowska Ur. M. Gajewski, Józef Sakowski, Szymon Hurkowski 171-1-1 163V 4 R 7055 Mg
10 11 1829 Białogródka Franciszek Zagajewski Kuźmińce 23 Kazimierz Marianna Kobylińska Karolina Chwalińska (Falińska) Kuźmińce 18 Jan Katarzyna Antoni Pilawski i Jan Zawadzki, Jan Zwięćkowski 178-3-95 86V 28 Ż DM, JZ
30 6 1829 Zasław św. Józefa ur. Franciszek Gajewski Zasław Majdan 36W ur. Wawrzyniec Franciszka Wiszniewska ur. Marianna Gąsowska Zasław Majdan 30 ur. Antoni Anna Olszańska ur. Daniel Jaroszewicz, Tomasz Gajewski, Franciszek Praczykowski 178-3-95 43R 20 Ż 82 KP2
6 10 1829 Zasław św. Józefa ur. Ludwik Mierzejewski Zasław Majdan 20 ur. Jan Anastazja Sułkowska ur. Katarzyna Białozub Zasław Majdan 19 ur. Teodor Teresa Rutkowska ur. Michał Mysłowski, Franciszek Gajewski 178-3-95 44R 25 Ż 84 KP2
12 5 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Michał Krechowiecki Krasnosiółka 47 ur. Jerzy Marianna Strumińska ur. Tekla Wesołowska par. Starokonstantynów Dominikanie 28 ur. Jędrzej Teresa Gniedzicka ur. Ignacy Gajewski, Józef Gajewski 178-3-95 166v 10 Ż 321 KP2
27 10 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Józef Ognicki Swinna 25 ur. Piotr Brygida Wróblewska ur. Anna Szymańska Swinna 18 ur. Marcin Marianna Niewidalska ur. Kazimierz Wolski, Wojciech Gajewski 178-3-95 168v 19 Ż 325 KP2
26 11 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Józef Gajewski Krasnosiółka 30 ur. Jan Julianna Szelingowska ur. Anna Bobronicka Krasnosiółka 35 W ur. Stanisław Raniszewski Karolina Grzybińska ur. Michał Krechowiecki, Dominik Mankiewicz 178-3-95 169r/169v 24 Ż 326/327 KP2
23 11 1830 Dubno Antoni Gajewski Dubno 28 Stanisław Marianna Józefa Nowakowska Dubno 21 Jakub Marianna Kazimierz Cieszkowski, Teodor Jabłoński 816 132V 15 AGAD 134 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0134.htm
1 5 1832 Zasław św. Jana Antoni Kamiński par. Zasław 22w Józef Rozalia Wierzańska Tekla Bułajewska par. Zasław 16 Józef Franciszka Hryniewiecka Franciszek Makowski, Jan Zagajewski 178-3-98 9V 11 Ż DM
5 6 1832 Zasław św. Jana Franciszek Krasowski par. Zasław 51w Stefan Katarzyna Domicela z d. Chocianowska Zalewska par. Zasław 50w Maciej Agnieszka Kalinowska Aleksander Hryniewiecki i Jan Zagajewski 178-3-98 10R 13 Ż DM JZ
1 11 1832 Tajkury Jan Zieliński par. Tajkury 21 Kajetan Anna Agnieszka Dobrzyńska par. Tajkury 18 Kasper Helena Mikołaj Zieliński, Kajetan Gajewski 171-1-5 51R 6 R 58 DW
29 1 1833 Lachowce Wojciech Gajewski Hulowce 60w Aleksander Anna Kwiatkowska Marianna Zdanowska Hulowce 30 Maciej Agnieszka Pietruszewska Józef Mokrzycki, Kazimierz Olszewski 171-1-6 88V 3 R DM
29 10 1833 Lachowce Piotr Karpiński Książęcin 20 Grzegorz Brygida Małyńska Elżbieta Oryszewska Książęcin 18 Aleksander Teodora Dobrowolska Kazimierz Mikulski, Jan Saszycki i Antoni Zagajewski 171-1-6 91R 15 R DM
22 5 1833 Dubno Franciszek Wróblewski par. Młynów 18 Józef Petronela Horodyńska Rozalia Zarębska par. Dubno 16 Szymon Apolonia Czupkowska Antoni Gajewski, Józef Siwicki 819 183R 8 AGAD 191 JJ, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0191.htm
21 1 1834 Horyńgród Tomasz Słotwiński Babin 27w Sebastian Tekla Markowska Agnieszka Chomicka Szubków 20 Franciszek Marianna Reszczyńska Wojciech Zagajewski, Rafał Harasymowicz, Wojciech Jazdziewski 171-1-7 162R 1 R Mg
28 10 1834 Tuczyn Józef Bartmański par. Horyńgród 26 Franciszek Agnieszka Kworecka [Skwarecka] Józefa Lewicka par. Tuczyn 19 Tomasz Anna Dębicka Józef Giżycki, Wojciech Zagajewski 171-1-7 170V 4 R 177 DM
4 3 1834 Korzec Mikołaj Rzeźnik Hanówka 30w Kazimierz Zofia Kucmus Anna Baranowska Hanówka 20 Bartłomiej Eufemia Duluk Zachariasz Koszel i Teodor Gajewski 245-1-8 86v 11 R Na
22 7 1834 Dubno Mikołaj Gajewski par. Dubno 36w Kazimierz Wiktoria Wierzbicka Marianna z d. Leżańska Rolińska par. Dubno 21w Roch Zofia Brzenakowska ? Józef de Adlert, Franciszek Juchkiewicz 820 157R 11 AGAD 161 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0161.htm
10 11 1835 Białogródka Jan Więckowski Szarłajówka 25 Grzegorz Tekla Kobierska Barbara Noniewicz Szarłajówka 18 Teodor Apolonia Lipińska Franciszek Zagajewski, Jan Niemirowski 178-3-101 130R 22 Ż DM, JZ
2 6 1835 Starokonstantynów Andrzej Gajewski Ohyjowce 23 Wojciech Zuzanna Rzymowska Helena Chodakowska Świnna 19 Ignacy Agnieszka Daniewicz Bazyli Lewicki, Michał Szulakowski, 178-3-101 181 13 Ż SK
25 10 1836 Horyńgród Józef Leszkiewicz (Leskiewicz) Tuczyn 20 Marcin Marianna Anna Brzostowska Szubków 20 Jan Marianna Wojciech Zagajewski, Tomasz Słotwiński 171-1-9 153R 4 R Mg
24 10 1837 Zasław Św. Jana Franciszek Baszyński par Zasław 24 Grzegorz Anna Tyczyńska Tekla Opałowska par Zasław 18 Mateusz Katarzyna Rybczyńska Tomasz Roszkowski Jan Zagajewski Franciszek Zieliński 16 JZ
31 1 1837 Lachowce Wincenty Ejsmont 26 Jędrzej Marianna Żukowska Marianna Czapska 20 Stanisław Katarzyna Jakubowska Bazyli Malinowski, Antoni Zagajewski, Paweł Gluzicki 171-1-10 115R 4 R DM
21 2 1837 Ostróg Mikołaj Makowski Wojtowce par. Zasław św. Jana 20 Feliks Anna Marecka Rozalia Bryk Dorohoszcza 20 Antoni Magdalena Linkiewicz Michał Daszkiewicz, Jan Makowski i Jan Zagajewski 171-1-10 23R 4 R DM
21 2 1837 Horyńgród Jan Eysmunt Szubków 21 Marcin Dorota Chodorowska Apolonia Romańska Szubków 17 Jan Marianna Nowosielecka Karol Szczuruk, Wojciech Zagajewski, Bazyli Woytkowski 171-1-10 165V 2 R Mg
21 11 1837 Tuczyn Stanisław Olizarowski Tuczyn 23 Antoni Helena Teodorowicz Barbara Ratomska Tuczyn 27 Jakub Anna Dąbrowska Izydor Godlewski, Michał Bańkowski, Wojciech Zagajewski 171-1-10 182R 13 R DM
24 10 1837 Zasław św. Jana Franciszek Baszyński par. Zasław św. Jana 24 Grzegorz Anna Tyczyńska Tekla Opatowska par. Zasław św. Jana Mateusz Katarzyna Rybczyńska Tomasz Rożkowski, Jan Zagajewski, Franciszek Zieliński 178-3-108 16R 16 Ż 32 DM
29 6 1838 Zasław św. Józefa Franciszek Karpiński Zasław 25 Stefan Marianna Bielecka Teresa Wiszniewska Zasław 20 Sylwester Magdalena Kuklińska Tomasz Porański, Mateusz Grudziński, Tomasz Gajewski 178-3-110 76V 12 Ż 149 DM
6 2 1838 Zasław św. Jana Jędrzej Zagajewski par. Zasław św. Jana 25 Antoni Marianna Hryniewiecka Franciszka Pulkiewicz par. Zasław św. Jana 20 Szymon Marianna Zagórska Mikołaj Woroniecki, Antoni Hryniewiecki 178-3-110 13R 2 Ż 25 JZ, DM
21 8 1838 par. Zasław św. Jana Stanisław Śliwiński par. Zasław św. Jana 35 Jan Marianna Zielińska Marianna Anastazja Siedlarska par. Zasław św. Jana 18 Mikołaj Tekla Czaplińska Eliasz Krasowski, Jan Zagajewski, Marian Krasowski 178-3-110 13V 3 Ż 26 JZ, DM
30 1 1838 Starokonstantynów Michał Czajkowski Samczyki 20 Jan Aleksandra Drozdowska Teresa Kowalewska Samczyki 18 Jakub Anna Piotr Górecki, Kazimierz Gajewski 178-3-110 185V 2 Ż 356 DM
29 5 1838 Starokonstantynów Michał Maciejów Starokonstantynów 20 Maciej Petronela Czernisz Tekla Chrzanowska Starokonstantynów 18 Kajetan Anna Feliks Maciejów, Stefan Gajewski 178-3-110 189R 17 Ż 363 DM 0
23 10 1838 Starokonstantynów Kazimierz Gajewski Starokonstantynów 24 Konrad Helena Aleksandra Antoniuk Starokonstantynów 25 Piotr Katarzyna Szelechowska Karol Gajewski, Jakub Lechanczuk 178-3-110 194R 36 Ż 373 DM
1 2 1838 Jampol Antoni Zagajewski Książęcin par. Lachowce Kazimierz Marianna Petronela Jurkowska Pohorylce 17 Kazimierz Agnieszka Szymon Korzeniowski, Adam Więckowski 245-1-12 262R 1 R 258 DM
23 1 1839 Zasław Św. Jana Józef Dobrowolski par Zasław 28 Wawrzyniec Anna Kamińska Helena Kamińska par Zasław 22 Franciszek Rozalia Zielińska Jan Zagajewski Jóżef Różycki 2 JZ 0
23 1 1839 Zasław św. Jana Józef Dobrowolski Zasław św. Jana 28 Wawrzyniec Anna Kamińska Helena Kamińska Zasław św. Jana 22 Franciszek Rozalia Zielińska Jan Zagajewski i Józef Różycki 178-3-112 12R 2 Ż 25 DM
21 5 1839 Starokonstantynów Wojciech Dobrzański Połowinniki 20 Jan Kunegunda Wiszniowska Karolina Szulakowska Ohijowce 18 Wincenty Zuzanna Wasilewska Andrzej Gajewski, Michał Szulakowski 178-3-112 173R 12 Ż 336 DM
8 9 1840 Zasław Św. Jana Franciszek Zieliński Zasław 25 Jędrzej Marianna Kurzyńska Tekla Kalińska Zasław 20 Antoni Balbinna Czyż Jan Zagajewski Jan Jasiński 7 JZ 0
15 9 1840 Żytomierz Jan Gajewski 20 Józef Anna Moszczycka Anna Muzyk 18 Paweł Katarzyna Koreywo Tomasz Drabczewski , Ignacy Sydorowicz 178 3 10 70 44 Ż Ni
6 7 1841 Leszniów Wojciech Gajewski 41 Elżbieta z Duszków Kaiser 29 Prokop Magdalena Jan Marcinak, Paweł.... 746 7 3 B
2 2 1841 Lachowce Jan Czyż Wojtowce par. Zasław 21 Jacek Franciszka Błońska Józefa Zagajewska Książęcin 18 Kazimierz Marianna Kobierska Jan Jasiński, Jan Zagajewski, Jan Niemirowski 178-49-17 18R 7 Ż DM JZ
22 6 1841 Żytomierz Gabriel Gajewski 25 Stefan Marianna Stawerska Urszula Leszczyńska 17 Antoni Marianna Ostrowska 178-51-465 37 Ż Ni
9 11 1841 Cudnów Wincenty Nagajewski Ulanówka par. Miropol 23 Jakub Agnieszka Sawicka Katarzyna Rudnicka Towszcza 22 Jan Anastazja Żygadło Stanisław Pulikowski, Jan Korociński 569-1-64 32R 41 Ż 64 DM
26 1 1841 Miropol Paweł Gajewski Miropol 22 Grzegorz Anna Galicka Marianna Krzyształowska Miropol 17 Prokop Katarzyna Zielichowska [Żelichowska] Mikołaj Piwiński organista, Faustyn Zaręba, Jan Klimczuk 872 374 2 AGAD 198 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0198.htm
15 11 1842 Zasław Św. Jana Stanisław Łoziński Zasław 26 Jan Wiktoria Bożycka Marianna z Szumowskich Hryniowiecka Zasław 40 Aleksander Kunegunda Zagajewska Gabryel Hryniowiecki J. Halenicki Stanisław Zagajewski 11 JZ 0
15 11 1842 Zasław św. Jana Stanisław Łosiński par. Zasław św. Jana 26 Jan Wiktoria Bożycka Marianna Hryniewiecka par. Zasław św. Jana 40w Aleksander Kunegunda Zagajewska panna mł. z d. Szumowska, św.: Gabriel Hryniewiecki, Piotr Halenicki, Stanisław Zagajewski 178-51-485 15V 11 Ż 18 RG
6 6 1843 Lachowce Stanisław Zagajewski Wojtowce, par. Zasław 22 Antoni Marianna Hryniowiecka Katarzyna Winiarska Książęcin 17 Jan Anna Jakubowska Antoni Zagajewski, Adam Leszczyński, Jacek Czyż 882 90 V 11
14 11 1843 Lachowce Mikołaj Pawłowski 21 Florian Marianna Godlewska Rozalia Medyńska 18 Michał Anna Ibrzyńska Antoni Zagajewski, Franciszek Piotrowski, Jan Pawłowski 882 93 R 21
13 10 1843 Żytomierz Kazimierz Gajewski Żytomierz 37 Maciej Marianna Gawrońska Anna Nendziekiewicz Żytomierz 20 Walenty Dorota Wołoszanowska Ignacy Gawroński, Ignacy Korczewski 178-51-501 40R 82 Ż 42 Ni
3 2 1844 Ostróg Feliks Borkowski Mizocz 26 Adam Lubka Gabriel Marcellina z Gajewskich Choina Mizocz 25 Józef Prakseda 883 17 R 9
16 1 1844 Lachowce Paweł Czaszyński Wojtowce, par. Zasław 30 Jan Marianna Krajewska Elżbieta z Nimirowskich Gałęska Książęcin 29 Jędrzej Barbara Zalewska Adam Zagajewski Adam Leszczyński Mikołaj Mysłowski 883 97 R 1 0
12 11 1844 Zasław Św. Jana Stanisław Popławski Zasław 22 Jan Marianna Kland Rozalia Szumowska Zasław 20 Aleksander Kunegunda Zagajewska Jan Zagajewski Michał Błażejewski Karol Krymski 13 JZ 0
21 1 1845 Lachowce Kazimierz Grzybowski Książęcin 23 Szymon Wiktoria Sińkiewicz Marianna Piotrowska Książęcin 22 Franciszek Anna Zagajewska Jakub Medyński Antoni Zagajewski 884 126 V 3
30 1 1845 Żytomierz Paweł Gajewski Żytomierz 45w Stefan Marianna NN Paulina Turzańska Żytomierz 30 Tomasz Rozalia Gołębiowska Feliks Niewiadomski , Gabryjel Jabłoński 178 3 12 38 7 Ż Ni
27 1 1846 Starokonstantynów Szymon Karpiński Starokonstantynów 27 Jan Marianna Anna Sitnicka Starokonstantynów 26 Kazimierz Wiktoria 1-dw. Aleksander Cisielski, prac. Karol Gajewski 173-3-114 26R 5 Ż 50 DM
3 11 1846 Starokonstantynów Ludwik Abramowicz Konstatynów Królestwo Polskie 22 Wincenty Amalia Baranowska Maria Łabuńska Dyneburg, Gubernia Witebska 20 Jan Józefa Jaworska Kazimierz Gajewski, Michał Walczycki 178-3-114 30V 23 Ż 59 DM
12 5 1846 Zasław św. Jana Jan Gajewski par. Zasław św. Jana 26 Marcin Katarzyna Ewa z d. Korecka Czechowska par. Zasław św. Jana 27w Feliks Marianna Łotowska Tomasz Czarnecki, Jędrzej Gajewski 178-3-115 12R 12 Ż 24 DM
17 5 1847 Zasław Stanisław Szumowski 20 Aleksander Kunegunda Zagajewska Magdalena Śliżeńska 19 Jan Rozalia Koleżycka Jan Zagajewski Jan Siedlarski Hieronim Ostrowski 4 JZ 0
23 11 1847 Białogródka Grzegorz Kobierski Książęcin par. Lachowce 25 Wojciech s. Mikołaja Elżbieta c. Feliksa Maciejewska Justyna Wierzbicka Ledzianka 20 Michał s. Jana Marianna c. Szymona Zasławska Antoni Zagajewski, Jan Piotrowski, Franciszek Malinowski 178-3-116 118V 20 Ż DM
17 5 1847 Zasław św. Jana Stanisław Szumowski par. Zasław św. Jana 20 Aleksander Kunegunda Zagajewska Magdalena Śliżyńska par. Zasław św. Jana 19 Jan Rozalia Kulczycka Jan Zagajewski, Jan Siedlarski 178-3-116 9V 4 Ż 20 DM
18 5 1847 Klewań Cyprian Miskiewicz Klewań 50w Jan Marianna Guz Franciszka Rogalska Klewań 26 Emilian Marianna Buczyńska Sław. Franciszek Guzowski, Marcin Gajewski 171-1-13 156V 2 R DW
28 9 1848 Zasław, św. Józefa Michał Bazylewski Sudyłków 22 Tadeusz Marianna Marianna Leszczyńska Horodyszcze 18 Jan Katarzyna Śliwińska 1-dw. Teodor Nagajewski, chł. Jan Karbowski 178-3-117 45V 26 Ż
15 2 1848 Żytomierz Franciszek Gajewski 23 Piotr Marianna Lewandowska Eleonora Wesołowska 19 Mikołaj Agnieszka Leszczyńska Jakób Ziemiecki Erazm Korczewski 178-3-23 54 5 Ż Ni
30 10 1849 Lachowce Piotr Zagajewski Lachowce 25 Szymon Cyryla Brzyska Magdalena Krzyżanowska Lachowce 19 Andrzej Marianna Kowalska Piotr Zagajewski i Teodor Piotrowski 171-1-15 171R 17 R DM
18 9 1849 Krzemieniec Jan Syngajewski Marcelówna 24 Franciszek Klara Jastrzębska Aleksandra Lisiewicz Marcelówna 20 Konstanty Katarzyna Zielińska Łukasz Krawczyński, Semen Haliczuk 01-23 43V 15 T DM
10 10 1849 Krzemieniec Łukasz Krawczyński Marcelówna 26 Jan Julianna Syngajewska Marianna Babierzecka Marcelówna 23 Ignacy Katarzyna Jan Kuczakowski, Stefan Syngajewski 01-23 45R 18 T DM
13 6 1850 Annopol Jan Gajewski par. Berezdów 19 Jan Antonina Paszyńska Konstancja Jasińska Krasnosiółka 19 Józef Aniela Zubielewicz Kazimierz Jasiński, Marcin Gajewski, Franciszek Murawski 171-1-16 221R 7 R 229 BW
11 2 1851 Lachowce Maciej Zagajewski Wójtowce par. Zasław św. Jana 20 Antoni Marianna Hryniowiecka Julianna Jakubowska Hulowce 17 Jan Agnieszka Goryszewska Maciej Kobierski, Mikołaj Hryniowiecki 171-2-1 376V 3 R 382 DM
18 2 1851 Horyńgród Józef Zagajewski Szubków 23 Albert Salomea Ejsmont Franciszka Bukowska Szubków 18 Rozalia Bukowska Eustachy Kierkiewicz, Tomasz Chomicki 171-2-1 148V 1 R 151 BW
25 11 1851 Berezdów Jan Jankowski Balarka Lubtowa par. Korzec 19 Andrzej Brygida Łaskarzewska Marianna Jasińska Chwoszczówka 17 Kazimierz Julianna Słoniewska Maciej Łaskarzewski, Józef Zakrzewski, Jan Gajewski 178-3-72 328V 20 Ż 644 DM
26 10 1852 Berezdów Karol Jasiński Chwoszczówka 40w Maciej Julianna Kuczkowska Marianna Bieńkowska Bronnik 20 Piotr Katarzyna Wołkowska Jan Turakiewicz, Ignacy Jasiński, Jan Gajewski 171-1-17 332R 19 R 334 DM
22 11 1853 Zasław Św. Jana Marcin Zagajewski par. Zasław 23 Antoni Marianna Hryniowiecka Elżbieta Dzwonkowska par. Zasław 18 Kazimierz Anna Zalewska Walenty Kaleńśki Jan Zieliński Ignacy Czyż 18 JZ
22 2 1853 Poryck Stanisław Nowicki par. Horochów 27 Ignacy Marianna Józefa Ostrowska par. Poryck 19 Kazimierz Marianna Radzimińska Franciszek Gajewski, Ignacy Daszkiewicz 894 46V 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20894/pages/PL_1_436_894_0046.htm
6 11 1855 Korzec Paweł Gajewski Chwoszczówka par. Berezdów 22 Jan Antonina Paszyńska Marianna Chodakowska Futor Korecki 20 Mikołaj Marianna Milewska Marceli Gajewski, Grzegorz Mińkiewicz 171-1-51 128V 21 R 136 DM 0
14 10 1856 Zasław Św. Jana Ignacy Czyż Wojtowce 20 Hiacenty Franciszka Jabłońska Michalina Kraniewska Borszowa 18 Mateusz Aniela Kozłowska Stanisłąw Kuczyński Stefan Mikulski Franciszek Zagajewski 14 JZ 0
19 2 1856 Łabuń Antoni Siekierzyński par. Łabuń 23 Stefan Anna Zagajewska Anna Zagajewska Rożyczna 18 Kazimierz Marianna Tomaszewska Władysław Gorecki, Sylwester Gajewski 178-3-124 673R 7 Ż DM
3 2 1857 Zasław Św Jana Franciszek Zagajewski Kalinow 34 Antoni Marianna Hryniowiecka Józefa Jakubowska Kalinow 19 Kazimierz Anna Lewkowicz Karol Krimski, Jan Zieliński, Jan Piekarski 1 JZ
26 5 1857 Żytomierz Hipolit Czyżewski Żytomierz 23 Sylwester Barbara Kozłowska Dominika Janczewska Sokołowa Góra 25 Antoni Marianna Sadowska Michał Nestorowicz, Gabriel Gajewski, Franciszek Kejzer 178-3-44 101V 41 Ż 205 DM 0
26 1 1858 Zasław Św Jana Franciszek Zagajewski Wojtowce 31 Antoni Marianna Hryniowiecka Karolina Obert Borszowa 18 Karol Apolonia Abert Kasper Tomaszewski Kazimierz Dzwonkowski Jan Makowski 5 JZ 0
26 1 1858 Zasław św. Jana Franciszek Zagajewski Wójtowce 31w Antoni Marianna Hryniewiecka Karolina Obert Borysów 18 Karol Apolonia Abert Kasper Tomaszewski, Kazimierz Dzwonkowski, Jan Makowski 178-3-74 88V 5 Ż 172 DM
3 11 1859 Korytnica Benedykt Gajewski Rusów 22 Józef Małgorzata Klimkiewicz Antonina Kamińska Rusów 19 Kazimierz Apolonia Szymańska 231 18 7
13 11 1860 Berezdów Stefan Szerenkowski Maraczówka 50k Paweł Domicela Rożniatowska Salomea z d. Mieleniewska Maraczówka 45w Kajetan Tekla Paszyńska Jan Orłowski, Wawrzyniec Paszyński, Jan Gajewski 17-1-23 50V 19 Ch 70 DM
11 11 1862 Białogródka Mikołaj Zagajewski Książęcin par. Lachowce 22 Franciszek Karolina Falińska Honorata Białokur Puzyrki Małe 18 Antoni Agnieszka Popławska Anton