Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 547 wyników dla: Piasecki

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 1 1803 Kuniów Jan Piasecki 4 Martynie s. Aleksandra i Katarzyny 297-1-086 3R Ł
5 9 1814 Kuniów Grzegorz Piasecki 4/12 Zakrynicze s. ur. Aleksandra i Katarzyny 297-1-086 39R Ł
23 4 1815 Kuniów Aleksander Piasecki 60 Zakrynicze ur., wdowiec 297-1-086 41V Ł
20 11 1824 Kuniów Wojciech Piasecki 25 Martynie ur., żona Katarzyna 297-1-086 67V Ł
11 10 1825 Krzemieniec Adam Piasecki 13 Krzemieniec alumn 299 226 145 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0119.htm
27 4 1827 Kołki Ignacy Piasecki 40 Żurawicze Towarzysz Pułku Lit. Ułańskiego; 28.04. Szymon Jankiewicz - ksiądz 813 109 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0109.htm
27 12 1829 Nowosielica Marcianna Piasecka 50 Bespieczna z puchliny, ur., z Tarnawskich, c. Bazylego, mąż Antoni Piasecki, synowie: Joachim i Mikołaj, córka Marianna 178-51-339 425a 25 Ż EH
15 1 1829 Międzyrzec Piotr Piasecki 3 Włodzimierka s.Stanisława i śp. Marianny Wojciechowskiej 171-1-2 280V 4 R AS
28 11 1829 Międzyrzec Stanisław Piasecki 50 Rusywel ż.Helena,s.Aleksander, Gaspar i c .Marianna Anna i Julianna 171-1-2 290R 64 R AS
8 1 1829 Korzec Antoni Piasecki 2 Korzec s. Piotra i Zofii z Rojewskich 245-1-3 91V 5 R 178 DM
12 1 1829 Korzec Antoni Piasecki 2 Rzeczki s. Jana i Katarzyny z Korytanów 245-1-3 91V 6 R 178 DM 0
29 1 1829 Korzec Stanisław Piasecki 2 Rzeczki s. Jana i Marianny z Karytanów 245-1-3 93V 17 R 182 DM
25 8 1830 Ostróg Michał Piasecki 1 Hucisko Nowomalińskie syn wdowy Marianny 171-1-3 31R 67 R MZ
2 11 1830 Lachowce Mateusz Rudkowski 2/12 Lachowce s. ur. Jana i Salomei z Piaseckich 171-1-3 122R 71 R DM
1 1 1830 Kulczyny Andrzej Piasecki 80 Kulczyny Ur., żona Agnieszka zd. Błażejewska 178-3-96 346R 3 Ż Mg
7 3 1831 Czartorysk Jan Piasecki 59 Bielska Wola poz. ż. Elżbietę i c. Teofilę; poch: 09.03. 817 11-12a 3 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0094.htm
28 3 1831 Ostróg Piasecki 40 Hucisko Nowomalińskie wdowa Petronela, dzieci Anna 171-1-4 24R 65 R MZ
16 7 1831 Ostróg Stanisław Piasecki 80 Nowomalin wdowa Brygida zd Gęsiorowska, dzieci Michał, Marianna 171-1-4 29V 133 R MZ
3 2 1831 Lachowce Aleksander Bartosiewicz 1 Szuńki s. prac. Kazimierza i Marianny z Piaseckich 171-1-4 105R 14 R DM
25 5 1831 Lachowce Józef Biskupski 7 Żemelińce s. ur. Antoniego i Heleny z Piaseckich 171-1-4 111V 76 R DM
13 11 1832 Kuniów Wincenty Telicki 30 Bołotkowce żona Marianna z Piaseckich, 171-1-5 86 R 48 R
27 11 1832 Kuniów Rozalia Micińska 2/52 Martyń c. Ignacego i Rozalii z Piaseckich 171-1-5 86 V-87 R 53 R
21 9 1832 Dąbrowica Józef Jabłoński 65 Worobin poz. ż. Franciszkę z Piaseckich; poch: 24.09. 818 92 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0099.htm
20 6 1832 Ostróg Piotr Piasecki 8 Nowomalin z ospy, matka Marianna zd Piasecka 171-1-5 30V 98 R MZ
5 2 1832 Lachowce Klemens Biskupski 1 Żemelińce s. ur. Antoniego i Heleny z Piaseckich 171-1-5 111V 11 R DM
16 4 1832 Lachowce Honorata Siwkowska 1 Lachowce c. ur. Hieronima i Magdaleny z Piaseckich 171-1-5 114R 31 R DM
20 5 1832 Lachowce Roch Piasecki 26 Siwki wolnego stanu parafianin 171-1-5 116R 45 R DM
13 9 1832 Korzec Joachim Piasecki 10/365 Korzec z konwulsji, syn Aleksandra i Paraski z d. Szymonowicz 245-1-6 101v 70 R Na
1 6 1832 Kulczyny Jan Zalewski 6 Peczyska s. Kazimierza i Katarzyny z Piaseckich 178-3-98 347V 39 Ż 658 DM
8 3 1833 Kuniów Józef Żuchowski 1,5 Zakoty s. Wojciecha i Marianny z Piaseckich 171-1-6 73 V 18 R 0
8 3 1833 Kuniów Tekla Choina 2,5 Martyń c. Macieja i Marianny z Piaseckich 171-1-6 74 R 19 R 0
19 6 1833 Kuniów Ignacy Miciński 30 Martyń żona Rozalia z Piaseckich 171-1-6 75 R 33 R 0
22 6 1833 Kuniów Agnieszka Micińska 7 Martyń c. Ignacego i Rozalii z Piaseckich 171-1-6 75 R 35 R 0
5 11 1833 Lachowce Marianna Rutkowska 7 Lachowce c. ur. Jana i Salomei z Piaseckich 171-1-6 97V 49 R DM
8 9 1833 Kulczyny Aleksander Zalewski 4 Peczyska s. Kazimierza i Katarzyny z Piaseckich 178-3-99 337V 63 Ż 644 DM
9 8 1833 Miropol Jakub Siestrzyński 1 Ulcha s. Michała i śp. Franciszki z Piaseckich 245-1-7 190V 32 R 197 DM
8 5 1834 Ostrówki Maciej Piasecki 70 Ostrówki 545 88 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0045.htm
17 5 1834 Ostróg Jan Piasecki 18 Nowomalin z gorączki, młodzian 171-1-7 35R 43 R MZ 8712
7 6 1834 Lachowce Helena Bilińska 62 Lachowce ur., z Piaseckich, wdowa po Michale, potomstwa od dawna pozbawiona 171-1-7 106R 20 R DM
23 11 1834 Korzec Marcella Samogłowicz 7/52 Rzeczki córka Grzegorza i Apolonii Piaseckiej 245-1-8 102r 80 R Na
5 4 1835 Bazalia Franciszek Piasecki 55 Bogdanówka ur., żona Marianna, synowie Michał, Zachariasz, Piotr i Wawrzyniec, córki Aniela, Antonina i Anna 178-3-101 255R 64 Ż DM
9 6 1835 Butowce Franciszek Piasecki 45 Pieńki kawaler , 178-3-101 227 24 Ż SK 0
17 12 1836 Kuniów Marcjanna Choina 2 Kuniów c. Macieja i Marianny Piaseckiej R 96 V 50 ZP 0
18 7 1836 Ostróg Józef Piasecki 70 Hucisko Nowomalińskie wdowiec, córki Marianna, Justyna i Franciszka 171-1-9 35R 48 R DM
29 1 1836 Lachowce Tomasz Piasecki 70 Załuże prac., wdowiec, potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-9 113V 7 R DM
10 1 1837 Kuniów Michał Choina 5 Kamionka s. Macieja i Marianny Piaseckiej 171-1-10 94 R 3 R ZP
20 4 1837 Ostróg Mikołaj Piasecki 36 Derewiańcze żona Pryska, syn Franciszek, córki Teresa i Regina 171-1-10 38R 45 R DM
16 1 1838 Lachowce Kajetan Piasecki 6 mies Żemelińce s. Alojzego i Marianny Piątkiewicz 114 V 6 ZP 0
14 6 1838 Białogródka Jan Piasecki 6 Polachówka s. ur. Kajetana i Franciszki z Kucharskich 178-3-110 161V 48 Ż DM
19 1 1838 Międzyrzec Gasper Piasecki 33 Włodzimirka s.Stanisława i Marianny z Wojciechowskich 171-1-11 263V 5 R AS
1 9 1838 Szumsk Tomasz Adaszyński 1 Balarnia s. Mikołaja i Marianny z Piaseckich 245-1-12 301V 45 R 297 DM
22 4 1839 Lachowce Szymon Piasecki 86 Futor Lachowiecki żona Katarzyna z Żukowskich, synowie Tomasz i Benedykt, córka Salomea 879 86 V 24
21 2 1839 Wiszenki Fabian Piasecki 1/2 Beynarówka s. NN i Tekli; poch: 23.02. 825 62a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0064.htm
23 9 1839 Ostróg Aniela Okowińska 1 Toczewiki c. Józefa i Zofii z Piaseckich 879 26 R 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0027.htm
19 3 1839 Kuniów Maciej Chojna 50 Dańkówka żona Marianna z Piaseckich, synowie Antoni, Kazimierz i Wojciech, córka Józefa 879 61 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0062.htm
7 2 1839 Białogródka Szymon Piasecki 4 Polachowa s. ur. Kajetana i Franciszki z Kucharskich 178-3-112 139R 11 Ż DM
17 3 1839 Bazalia Wawrzyniec Piasecki 7 Bogdanówka z oparzenia się w gorzelni bogdanowickiej, s. Franciszka i Marianny 178-3-112 239R 20 Ż 460 DM
25 2 1840 Ostróg Anna Sokołowska 7 Toczewiki c. Tomasza i Maryanny z Piaseckich 880 17 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0018.htm
9 1 1840 Lachowce Jan Piasecki 8/52 Żemelińce s. Alojzego i Marianny z Piątkiewiczów 880 80 V 6
21 4 1840 Ostróg Ludwik Dobrowolski 26/52 Choteń s. Michała i Marianny z Piaseckich 880 19 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0021.htm
9 2 1840 Łuck Antoni Piasecki 55 Jeziórko Pozostawił wdowę Anielę z Bogdańskich 376 38 9 826 26R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0025.htm
20 2 1840 Kisielin Dawid Piasecki 50 Wiczyn poz. ż. Franciszkę z Modzylewskich, 2s. Antoniego i Adama, 3c. Maryannę, Annę i Teklę; poch: 22.02. 855 165a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0170.htm
4 5 1841 St. Oleksiniec Leopold Piasecki 23 Stary Oleksiniec żona Franciszka z Majewskich, córka Leontyna 872 609 38
7 3 1841 Korzec Piotr Piasecki 57 Rzeczki żona Zofia z Gajewskich, syn Ludwik, córki Apolonia i Elżbieta 872 258 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0138.htm
3 3 1841 Korzec Szymon Piasecki 39 Rzeczki żona Maryanna, syn Jan, córki Franciszka i Maryanna 872 257 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0137.htm
5 2 1841 Korzec Wincenty Piasecki 3 Kozak s.Szymona i Marcjanny 872 253 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0135.htm
16 7 1841 Szumsk Aleksandra Wereszczyńska 55 Majdan Antonowiecki z Piaseckich, mąż Jan, synowie Piotr i Paweł, córka Appolonia 872 573 35 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0303.htm
6 12 1842 Ostróg Mikołaj Zieliński 23 Brodów żona Maryanna z Piaseckich, syn Jan, córka Magdalena 881 44 V 101
19 5 1842 Nowogród Wołyński Agnieszka Kozakiewicz 3,5 Susły córka Szymona i Praksedy z Piaseckich 873 100 109 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
9 1 1842 Międzyrzec Aleksander Piasecki 48 Rusywel żona Magdalena, synowie Adam i Jan, córki Wiktoria i Marianna 881 184 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0192.htm
15 11 1842 Lachowce Helena Biskupska 50 Żemelińce z Piaseckich, mąż Antoni, synowie Jakub i Jan, cóki Teresa i Maryanna 881 111 R 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0119.htm
22 11 1843 Wiszenki Tekla Mysłowska 2 Beynarówka r: Józef i Agnieszka z Piaseckich; poch: 24.11. 829 208V 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0223.htm
21 12 1843 Korzec Wojciech Mendaluk 60 Rzeczki żona Regina z Piaseckich, synowie Antoni, Ignacy, Grzegorz, Łukasz, Florian, córki Teresa, Franciszka, Helena 874 270 77 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0138.htm
21 6 1843 Ostróg Franciszek Piasecki 22 Derewiańcze s. Mikołaja i Praksedy z Koryniczuków 882 29 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0030.htm
1 2 1843 Horodyszcze Stefan Stefański 6 Kupina s. 1-dw. Tomasza i Reginy Piaseckiej 178-49-18 35R 2 Ż DM
29 3 1844 Ostróg Jakub Piasecki 80 Derewiańcze żona Katarzyna z Okocińskich, dzieci nie zostawił 883 26 R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0029.htm
9 6 1844 Lachowce Maciej Piasecki 70 Lachowce żona Tekla z Kossowskich, syn Maciej, córki Magdalena i Antonina 883 105 V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0109.htm
9 1 1844 Lachowce Jan Piasecki 1 Żemelińce s. Alojzego i Marianny z Piątkiewiczów 883 103 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0107.htm
5 1 1844 Korzec Władysław Mendaluk 3/12 Rzeczki syn prac. Wojciecha i Reginy z Piaseckich 875 213 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0109.htm
25 11 1844 Lachowce Kornela Rudkowska 3 Lachowce c. urodzonych Jana i Salomei z Piaseckich 883 107 V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0111.htm
5 11 1844 Międzyrzec Jan Piasecki 2 Tudorów s.Aleksandra i Magdaleny 883 235V 31 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0242.htm
15 2 1845 Kuniów Stanisław Piasecki 25 Karczemka Kadłubiska młodzian 884 109 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0113.htm
8 4 1845 Horochów Michał Łącki 68 Raczyn wlm., wdowiec po Joannie z Piaseckich, s. Feliksa i Małgorzaty z Wyżykowskich, bezpotomny 83 51 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0029.htm
13 10 1845 Teofilpol Jan Szmigielski 2 Kotiużyńce s. 1-dw. Piotra i Teresy z Piaseckich 178-3-113 414V 54 Ż DM
24 1 1846 Korzec Tomasz Piasecki 4/52 Rzeczki syn Ludwika i Marianny z Bagińskich 877 186 10 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0100.htm
27 1 1846 Korzec Marianna Samojłowicz 5/12 Rzeczki córka Grzegorza i Apolonii z Piaseckich 877 186 12 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0100.htm
15 3 1846 Korzec Jan Piasecki 42 Rzeczki żona Marianna z Korytków, syn Franciszek, Ignacy, Piotr, córka Marianna 877 191 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0102.htm
17 4 1846 Korzec Sylwester Piasecki 4/12 Rzeczki syn Ignacego i Teresy z Tomaszczuków 877 194 41 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0104.htm
18 2 1846 Łuck Aleksandra Ilińska 85 Podhajce z Piaseckich, JW., wdowa 382 50 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0028.htm
23 1 1846 Przewały Piotr Piasecki 30 Staweczki kawaler 861 547 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0238.htm
1 12 1846 Berezne Scholastyka Jabłońska 33 Kniasioło z suchot, c. Józefa i Franciszki z d. Piaseckiej 885 230R 22 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0240.htm
6 7 1847 Torczyn Marianna Okorska 60 Koszów spadła z drzewa, ur., z Piaseckich, mąż Stanisław 833 64 24 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0037.htm
27 12 1847 Kulczyny Nikodem Piasecki 50 Krasiłów żona Katarzyna z Rutkowskich, syn Michał i córka Rozalia 178-3-116 421R 109 Ż 827 DM
16 7 1848 Zasław św. Jana Albin Piasecki 1 Bilczynek od suchot, s. 1-dw. Pawła s. benedykta i Emilii z Boguckich 178-3-117 111R 52 Ż
29 7 1848 Szumsk Ludwika Adaszyńska 2 Majdan Dubieński c. Mikołaja i Marianny z Piaseckich 245-1-14 224R 105 R 430 DM
4 7 1848 Korzec Stanisław Chudzik 65 Rzeczki wdowiec po Mariannie z Piaseckich, synowie Ambroży i Łukasz, córki Marianna i Elżbieta 245-1-14 454V 66 R 876 DM
8 7 1848 Korzec Honorata Romaniewska 4/12 Morozówka c. Józefa i Elżbiety z Piaseckich 245-1-14 455R 69 R 877 DM
15 8 1848 Kulczyny Jan Piasecki 14 Dubiszcze kawaler 178-3-117 525V 63 Ż 1033 DM
27 5 1849 Zasław św. Jana Bonifacy Piasecki 1/52 Bielczynka s. Pawła i Emilii z Boguckich 178-3-118 428R 32 Ż 784 DM
29 1 1849 Ostróg Magdalena Oborska 6/12 Piwcze c. Józefa i Rozalii z Piaseckich 171-1-15 42V 12 R 45 DM
31 3 1849 Szumsk Jan Wereszczyński 75 Majdan Dubieński wdowiec po Aleksandrze z Piaseckich, synowie Piotr i Paweł, córka Apolonia 245-1-15 242R 21 R 332 DM
6 5 1849 Korzec Franciszka Mendaluk 19 Rzeczki c. Wojciecha i Reginy z Piaseckich 245-1-15 479V 41 R 653 DM 0
26 1 1850 Korzec Mikołaj Piasecki 8/52 Rzeczki z konwulsji; s. Feliksa i Teresy z d. Zielińskiej 171-1-16 450v 9 R Na
26 2 1851 Korzec Szymon Piasecki 47w Rzeczki z suchot, żona Marianna z d. Gieczon, synowie Jan, Dominik i Bazyli, córka Marianna 178-3-72 118v 23 Ż Na
29 3 1851 Korzec Teresa Samojłowicz 6/12 Rzeczki z odry, córka Grzegorza i Apolonii z d. Piaseckiej 178-3-72 120r 35 Ż Na
6 2 1851 Międzyrzec Jakub Kobelski 47 Tudorów ż. Wiktoria z Piaseckich, s. Michał 171-2-1 233R 11 R 233 BW
28 1 1852 Złoczówka Antoni Serafinowicz 80 Smyków szl., żona Domicela z Piaseckich, synowie Jan i Adam, córki Domicela, Marianna, Regina i Franciszka 836 282 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0150.htm
24 4 1852 Ostróg Franciszek Matkowski 30 Derewiańcze s. Antoniego i Agnieszki z Piaseckich 171-1-17 49R 48 R 50 BW
30 5 1852 Ostróg Jan Franciszek Wierzbicki 3 Derewiańcze s. Jakuba i Anny z Piaseckich 171-1-17 51V 69 R 53 BW
12 4 1852 Korzec Paweł Piasecki 47 Rzeczki wdowiec po Dorocie, synowie Franciszek (I), Feliks i Franciszek (II) i Józef, córki Helena i Wiktoria 171-1-17 291R 33 R 294 DM
13 4 1852 Korzec Jan Samojłowicz 7 Rzeczki s. Grzegorza i Apolonii z Piaseckich 171-1-17 291V 34 R 295 DM
20 4 1852 Korzec Karol Piasecki 1,5 Rzeczki s. Ludwika i Marianny z Bagińskich 171-1-17 292R 38 R 295 DM
19 11 1852 Korzec Saba Kołkowski 1/365 Słoboda Derażnia s. Mikołaja i Marianny z Piaseckich (zmarł zaraz po narodzeniu, ochrzczony tylko z wody przez babę) 171-1-17 299R 78 R 302 DM
22 5 1853 Kulczyny Jan Trembecki 3 Kulczyny s. Wincentego i Rozalii z Piaseckich 178-3-121 220V 53 Ż 427 DM
29 1 1853 Ostróg Antoni Kochański 2/52 Toczewiki s. Ignacego i Rozalii [z Piaseckich - BW] 171-1-33 46R 11 R 46 BW 0
27 12 1854 Maciejów Franciszek Piasecki 49 Rudnia szl., żona Julianna z Winogrodzkich, synowie Jan, Adam i Polion, córka Marianna po matce prawosławni 418 21 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20418/pages/PL_1_436_418_0013.htm
15 8 1854 Korzec Ignacy Piasecki 34 Rzeczki żona Marianna, synowie Bazyli i Andrzej 171-1-37 141R 88 R 145 DM
9 6 1855 Szumsk Benedykt Białobrzycki 66 Waśkowce wdowiec po Anieli z Piaseckich, córka Katarzyna 172-1-41 415R 47 R / FS 417 DM
20 4 1856 Kulczyny Piotr Szmigielski 38 Krasiłów żona Teresa z Piaseckich, synowie Marcin, Antoni i Karol 178-3-124 215V 35 Ż 393 DM
13 4 1857 Torczyn Konstanty Ulanowski 26 Torczyn s. Aleksandra i Marianny z Piaseckich 643 45 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0025.htm
6 4 1857 Krzemieniec Fortunat Pawłowski 5 Krzemieniec s. szl. Marcina i Tekli z Piaseckich 0.1-29 59V 26 T
12 4 1857 Kulczyny Karol Szmigielski 2 Czepelówka s. Piotra i Teresy z Piaseckich 178-3-125 157V 19 Ż 302 DM
22 6 1859 Kulczyny Mikołaj Trembecki 5 Peczyska s. Wincentego i Rozalii z Piaseckich 178-3-129 146R 33 Ż 302 DM 0
15 8 1859 Kulczyny Łukasz Piasecki 38 Krasiłów kawaler 178-3-129 147R 45 Ż 304 DM
23 2 1860 Torczyn Władysław Piasecki 20 Koszów s. 1-dw. Macieja i ś.p. Petroneli z Kazimirskich 646 34 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0019.htm
18 5 1862 Międzyrzec Paweł Malinowski 0,5 Rusywel s. chł. Wojciecha i Julii z Piaseckich 887 320 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0175.htm
13 7 1862 Korzec Antoni Piasecki 2 Rzeczki syn Feliksa i Teresy z d. Zielińskiej 887 454 53 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0246.htm
15 8 1862 Korzec Franciszek Piasecki 17 Rzeczki z padaczki, syn Jana i Agnieszki (?) z d. Sawickiej (?) 887 455 58 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0247.htm
18 5 1864 Korzec Feliks Romaniecki [Romaniewski] 18 Korzec s. Józefa i Elżbiety z Piaseckich (zapisana data zgonu 18.05.1864 a pochówek z zapisaną datą 15.05.1864) 171-1-83 72R 36 R 74 DM
6 11 1864 Korzec Ignacy Piasecki 45 Rzeczki żona Teresa z Bagińskich [z Tomaszczuków, a jej matka Agata Bagińska], synowie Antoni i Jan, córka Marianna 171-1-83 73V 43 R 76 DM
30 1 1865 Żytomierz Antonina Ratkowska 32 Żytomierz wdowa z Piaseckich 178-3-61 138V 18 Ż DG
27 10 1866 Białogródka Katarzyna Rogulska 40 Sachnowce e. cholery, z Piaseckich, mąż Ignacy, córki Jadwiga i Małgorzata 178-3-81 260R 76 Ż DM
9 6 1867 Torczyn Pawlina Tarkowska 1 Koszów c. Macieja i Józefy z Piaseckich 653 53 20 0
7 8 1867 Ostróg Tomasz Piasecki 60 Martyń żołnierz, kawaler 654-1-56 108 P 2 R 110 MZ
6 2 1870 Torczyn Wincenta Konopko 3 Uroczyszcze Budki od kokluszu, c. szer. Ludwika i Karoliny z Piaseckich 656 47 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0025.htm
20 7 1872 Dederkały Ambroży Piasecki 20 Kordyszów kawaler 57 326 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0176.htm
4 9 1874 Ołyka Franciszek Piasecki 80 Prażnin zostawił żonę Marię c. Jana, dzieci z I małżeństwa Józefa, Władysława, Joannę, Mariannę i Teresę 495 82 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0043.htm
9 5 1874 Horochów Marcin Piasecki 50 Brany chłop, wdowiec 110 87 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0047.htm
31 10 1876 Ołyka Julia Piasecka 3/12 Prażnin córka NN i Józefy Piaseckiej 497 82 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0042.htm
6 7 1876 Kuniów Antoni Piasecki 30 Gurszczyzna mieszczanin, żona Joanna z Konopackich, synowie Józef i Bronisław, córka Magdalena 178-3-78 444R 18 Ż DM
6 2 1877 Radziwiłłów Karol Bakumienko 2 Radziwiłłów s. austriackich poddanych Jana i Zofii z Piaseckich 1-71 64 V 7 T
11 7 1877 Szumsk Ludwik Wereszczyński 4 Stara Huta z cholery, s. chł. Józefa i Marceliny Piaseckiej 1-229 57V 39 T DM 704
20 5 1878 Torczyn Piotr Piasecki 2 Siedmiarki s. Marianny 664 45 16
20 5 1878 Dederkały Aniela Suchodolska 3 Kaletyńce Wielkie c. Józefa i Marianny z Piaseckich 57 127 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0073.htm
24 5 1878 Dederkały Aniela Suchodolska 1 Kaletyńce Wielkie c. Józefa i Marianny z Piaseckich 57 128 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0073.htm
1 1 1879 Ołyka Zygmunt Piasecki 8/12 Prażnin Józefa i Teresy z Królikowskich 500 78 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0041.htm
15 2 1881 Torczyn Jan Strzałkowski 35 Oderady żona Marianna z Piaseckich, dzieci Adam, Antoni i Aniela małoletnie 667 57 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0027.htm
6 4 1881 Torczyn Szymon Piasecki 70 Koszów wdowiec, syn Piotr - żonaty, córki Marianna i Karolina - zamężne 667 58 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0028.htm
27 7 1883 Turzysk Adam Piasecki 1,5 Zadyby s. Teofila i Anny z Sierakowskich 751 32 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0019.htm
10 4 1885 Ołyka Zenon Piasecki 7 Prażnin syn NN i Józefy 506 80 15 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0042.htm
30 1 1894 Szumbar Tekla Pawłowska 75 Cecyniówka z Piaseckich, mieszcz., wdowa po Marcinie, córka Magdalena 627 80 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0046.htm
27 11 1898 Kowel Ksawery Rudnicki 80 Rudniki mieszcz. Milanowicz, żona Joanna z Piaseckich, syn Stanisław, córki Celestyna, Zuzanna i Antonina 931 70 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0049.htm
18 11 1901 Zasław św. Jana Ryszard Piasecki 3 Kominy s. Władysława i Doroty z Mierzejewskich 17-2-72 32R 38 Ch 579 DM
28 5 1907 Korzec Paweł Piasecki 71 Korzec s. Jana, II-żona Maria z Wąchalskich, synowie Mikołaj, Antoni i Kazimierz, córka Katarzyna, po I-żonie [Franciszce z Janczewskich -DM] córki Maria i Antonina 740-2-332 93R 59 R 98 DM
29 5 1908 Brody Władysław Piasecki 2,5 Suchowola 115 s. Jana i Ewy Mikołów L 4
20 5 1909 Tajkury Franciszek Piasecki 48 Zdołbunów żona Ludwika z Szpakowskich, syn Marian, córka Emilia 27 R 0
2 7 1911 Korzec f. Horodnica Rozalia Kamieniecka 2/12 Kurczycka Huta c. Metodego i Apolonii z Piaseckich 178-3-181 54R 48 Ż 108 DM
29 11 1915 Horodnica Piotr Piasecki 4 Kurczycka Huta s. Kazimierza i Ewy z Łabęskich 178-3-181 266V 99 Ż 524 DM
26 2 1917 Torczyn Stanisław Piasecki 38 Koszów Piotra i Józefy z Żukowskich 1082 35 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0037.htm
5 4 1920 Korzec Jan Piasecki Rzeczki 740-4-351 45 103 R PW
12 4 1920 Korzec Andrzej Piasecki 4 z 12 Rzeczki syn Andrzeja i Rozalii z domu Bołsunowska 740-4-351 46 113 R PW 0
20 12 1920 Korzec Czesław Piasecki 8 z 12 Korzec syn Antoniego i Rozalii z domu Furasiewicz 740-4-351 57 222 R PW
30 11 1924 Korzec Piotr Piasecki 80 Rzeczki wdowiec, synowie Adam i Jan, córki Anna i Aniela 740-4-352 38V 58 R 40 DM
7 7 1933 Ostróg Grzegorz Zwierzchowski Wierzchów ur. 27.04.1867, syn Feliksa i Marii z Piaseckich, rolnik, żona Aleksandra zd. Pawłowska 654-1-183 82R 25 R Mg
6 1 1935 Ostróg Konstancja Wasilewska Hucisko ur. 2.05.1859, zd. Wierzbicka, córka Jakuba i Anny z Piaseckich, wdowa 654-1-183 91V 1 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
3 8 1631 Buszcze Jakub Byszki Tomasz Dorota Prokop Piasecki, Zofia Sobkowa z Byszek 183L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20183/pages/PL_1_301_183_0001.htm
25 9 1762 Szumsk Michał Kowalczuk Bryków Numen Marianna Tymoteusz Grab, Marianna Dachnikowa, Bazyli Piasecki, Anna Kowalska 297-1-180 110R Ł 4452 RK
24 2 1796 Zaturce Franciszka Romana Tekla Tuńska Wólka Sadowska Franciszek Ludwika Wilczewska data chrztu, ur. Piasecki, Florentyna Dymińska, Eliasz Merkowicz, Tekla Kalicińska 297-1-46 27R Ł 743 DW
16 12 1796 Zaturce Jan Ewangelista Okorski Wólka Sadowska Józef Anastazja Janiewicz ur. Piotr Piasecki żonaty, Franciszka Halkiewicz mężatka 297-1-46 28R Ł 748 DW
20 6 1798 Wiszenki Cyryl Karol Piasecki Łuków Mikołaj Marianna przy ceremonnii z wody Apolonia Dzygilicha, przy dopełnieniu w dniu 18.7.1798 wlm. Stanisław Janowski starosta/starościc ustrzycki, wlm. Anna Polanowska, ur. Tomasz Kajmowski, wlm. Magdalena Janowska 297-1-12 15R AR
27 12 1801 Ostróg Jan Baranoski Nowomalin Antoni Prakseda Stanisław Piasecki, Melania Dobrzanska 297-1-136 24 Ł SK
11 5 1803 Ostróg Jan Babtysta Piasecki Rudnia Nowomalinska Stanisław B... Wojciech Wereszczynski, ... ...linska 297-1-136 32 Ł CK
30 3 1804 Ostróg Benedykt Piasecki Nowomalin ? Marianna Jakub Grabowski, Agafia Wierzbicka 297-1-136 40 Ł SK
31 1 1804 Monasterzyska dek. Huma Piotr Piasecki Koneta Michał Apolonia Kraszecka s. ur., chrzest 08.02, chrzestni: ur.ur.: Józef Łobaczewski, Ewa Łobaczewska 178-51-195 144 (1106) b/n Ż EH
2 7 1807 Zaturce Jan Piasecki Beresk Kazimierz Marianna data chrztu, Józef Kolankowski i Helena Studzińska 297-1-46 49R Ł 801 DW
26 4 1808 Ostróg Józef Piasecki Nowomalin Józef Anna Wojciech Wierzbicki, Agnieszka Matkowska 297-1-136 75 Ł 1115 SK
8 8 1811 Ostróg Franciszek Piasecki Hucisko Nowomalińskie Bartłomiej Marianna Marcin Wierzbicki, Marcela Piasecka 297-1-136 159 Ł 874 SK
28 2 1813 Ostróg Jan Piasecki Hucisko Józef Anna Wolanicka Jan Kozmin, Franciszka Wierzbicka 297-1-136 191 Ł 909 SK
22 1 1813 Wiszenki Szymon Piasecki Kopaczówka Wojciech Marianna Antoni Michałowski, Balbina Tuńska 297-1-12 57R AR
7 9 1814 Torczyn Szymon Piasecki Kwasowica Piotr Marianna Augustyn Okorski, Lucia Okorska, asysta: Franciszek Korzeniowski, Konstancja Oko 20 39 EH Ł
7 5 1814 Ostróg Magdalena Jadoszyńska Nowomalin Grzegorz Marianna Smolińska Stanisław Piasecki, Ksawera Teodorowa 297-1-136 209 Ł SK
27 12 1814 Ostróg Jan Piasecki Hucisko Nowomalińskie NN Marianna Piasecka Marcin Wierzbicki, Apolonia Wierzbicka 297-1-136 222 Ł SK
21 1 1815 Ostróg Dominik Piasecki Hucisko Nowomalińskie NN Agnieszka Piasecka Franciszek Krajewski, Agnieszka Maćkowska 297-1-136 224 Ł SK
29 4 1815 Wiszenki Wojciech Piaszecki (Piasecki ?) Rożyszcze Antoni Marianna wlm. Nikodem Puchalski asesor kowelski, wlm. Tekla Puchalska 297-1-12 62V Ł AR
13 7 1816 Krzemieniec Jakub Antoni Jakubowski Solomna, par. tarnorudzka Alojzy Dorota Jakubowska dop. chrztu 1828, Franciszek Skarbek Rudzki i Zefira Rudzka z Piaseckich 426-1-3 62R 185 T 562 DM
7 7 1817 Ostróg Aniela Mankowska Hucisko Nowomalińskie NN Marianna Mankowska Mikołaj Piasecki, Petronela Piasecka 297-1-136 271 Ł 998 SK
3 11 1823 Torczyn Karol Piasecki Siedmiarki Andrzej Rozalia Lisowska Konstanty Lebedynski - organista, Zuzanna Wisniowska 62a b/n Ł EH
11 4 1827 Bazalia Filip Juźkiewicz Bazalia Roch Marianna Józef Piasecki i Marianna Petruk 178-3-93 231R 42 Ż DM
26 5 1827 Bazalia Antonina Teodorowska par. Bazalia Ignacy Marianna Kadajkowska Józef Piasecki i Apolonia Franciszkówna 178-3-93 231V 47 Ż DM
27 12 1827 Bazalia b/imienia Piasecki/a Bazalia Józef Apolonia Ignacy Teodorów i Apolonia Budzińska 178-3-93 241V 130a Ż DM
27 12 1827 Bazalia b/imienia Piasecki/a Bazalia Józef Apolonia Ignacy Teodorów i Apolonia Budzińska 178-3-93 241V 130 Ż DM
12 9 1827 Katerburg Marianna Pawłowska Matwiejowce Jan Józefa Gutkiewicz Stefan (...)naruwicz, Marianna Godziszewska ż ż Stanisława, asys. Roch Piasecki, Rozalia Dąbrowska ż. Pawła 245-1-1 256 22 R 502 DM1
21 8 1827 Maciejów Jacek Hipolit Żelichowski Tupały Franciszek Katarzyna Kunasewicz Kajetan Mojsiejewicz i Dorota Czyż zamężna, asyst. Franciszek Piasecki i Rozalia Chażewska panna 843 600 16 AGAD 334 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0334.htm
11 7 1827 Krasnopol Cyprian Pietruszewski Krasnopol Stanisław Marianna Zielińska Tomasz Piasecki i Agata Alchperejter 178-51-302 7R 25 Ż 9 DM
29 7 1827 Korzec Marianna Gajewska Hanówka Chwedko Marianna Piotr Piasecki i Barbara Turowska zamężna 245-1-1 72V 75 R 143 DM
27 8 1827 Korzec Rozalia Janc Rzeczki Stanisław Marianna Piasecka Szymon Piasecki i Katarzyna Gajewska zamężna 245-1-1 73R 81 R 144 DM
2 11 1827 Korzec Karolina Rzeźnik Hanówka Mikołaj Tekla Maksym Mikołajczuk i Pałaszka Kołodiowa, asyst. Szymon Piasecki i Domacha Zacharowa 245-1-1 76V 105 R 151 DM 0
19 11 1827 Korzec Stanisław Piasecki Rzeczki Jan Marianna Kuryta Mikołaj Kucmus i Regina Mendaluk zamężna 245-1-1 78R 117 R 154 DM
3 2 1828 Ostróg Feliks Jan Michalski Mosty Gabriel Katarzyna Rychlewicz chrzest 7.02.1828, Ignacy Werla, Franciszka Piasecka ż. Michała, asysta Michał Piasecki i Róża Werla 171-1-1 4R 21 R Mg
3 3 1828 Ostróg Teofila Zawacka Mizoczyk Leon Katarzyna Żółtowska chrzest 28.03.1828, Klemens Żólkiewicz, Franciszka, asysta Michał Piasecki, 171-1-1 7V 40 R Mg
11 2 1828 Bazalia Ignacy Piasecki Bogdanówka Franciszek Marianna Brodecka ur. Jan Niwiński i Ewa Winogrodzka, ur. Michał Ostrmecki i Petronela Bujalska 178-3-94 221R 18 Ż DM
11 7 1828 Kotelnia Michał Piasecki Wasylówka Franciszek Julianna Myszkowska s. ur., chrzest 7.06.1829, chrzestni: ur.ur.: Jan Białoszycki, Małgorzata Białoszycka żona Szymona, as.: Bazyli Nowoczywski, Teresa Zyberk żona Piotra 178-51-300 20 35 Ż EH
24 2 1829 Korytnica Józef Syn Piasecki Kładniów Stefan Apolonia Kosińska 208 13 42 AGAD DW
1 10 1829 Ostróg Michał Piasecki Nowomalin NN Marianna Ignacy Wierzbicki, Petronela Piasecka żona Daniela 171-1-2 11R 86 R MZ 718
20 9 1829 Międzyrzec Tekla Zabrocka Tudorów NN Marianna Zabrocka c.nieślubna.Ur.Aleksander Piasecki, Prac.Justyna ? Pasiecznikówna 171-1-2 269V 60 R AS
1 10 1829 Korzec Teresa Zielińska Rzeczki Jan Ewa Janc Jan Piasecki i żona Mikołaja Kacmusa 245-1-3 78R 98 R 153 DM
14 11 1829 Korzec Katarzyna Kucmus Rzeczki Kazimierz Ewa Baranowska Piotr Piasecki i Agnieszka Kucmus zamężna 245-1-3 79V 106 R 156 DM
21 11 1829 Korzec Feliks Piasecki Rzeczki Paweł Dorota Krzepicka Marcin Kucmus kawaler i Apolonia Chudzińska zamężna 245-1-3 79V 107 R 156 DM
7 12 1829 Korzec Franciszek Piasecki Rzeczki Jan Marianna Kuriata Mikołaj Kucmus i Marianna Sakiluszczuk panna 245-1-3 81V 112 R 159 DM 0
5 11 1830 Czartorysk Henryk Leonard Orzeszko Bielska Wola Michał Salomea Tokarska Wiktor Piasecki, Urszula Czyżewska - ż. Józefa; as: Józef Orzeszko, Teofila Pias 816 96a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0098.htm
1 12 1830 Krzemieniec Ignacy Stanisław Piasecki Krzemieniec Ignacy Katarzyna Borowska Antoni Chodorowicz i Petronela Kalicka 426-1-3 144R 219 T 646 DM
2 3 1830 Szumsk Karol Teodor Piasecki Iserna NN Katarzyna Piasecka Jan Wereszczyński, Dorota Wereszczyńska ż. Józefa 245-1-4 371V 402 R 2123 RK
1 3 1830 Lachowce Kazimierz Witkowski Żemelińce Walenty Agnieszka Pajewska Alojzy Piasecki i Anna Wojciechowska ż. Wojciecha 171-1-3 98R 18 R DM
2 5 1830 Krasnopol Marianna Zielińśka Krasnopol Maciej Marcjanna Kozińska Leon Florian Janiszewski, Marianna Tchorzewska, as: Maciej Piasecki, Katarzyna Piotrowska 178 3 3 R238 32 Ż MP
31 7 1830 Krasnopol Ignacy Poczętowski Krasnopol Karol Brygida Tyszkiewicz Szymon Tumanowicz, Małgorzata Kleczkowska, as:Maciej Piasecki, Agata Nęcińska 178 3 3 V240 53 Ż MP
8 11 1830 Krasnopol Aleksy Grocholski Krasnopol Feliks Agnieszka Kowalska Tomasz Piasecki, Marcjanna Szczepańska, as: WiktorTrójecki, Antonina Piasecka 178 3 3 R244 87 Ż MP
28 3 1830 Korzec Maria Piasecka Rzeczki Szymon Marcela Jędrzej Kucmus i żona Pawła Piaseckiego 245-1-4 60V 38 R 119 DM
16 8 1830 Korzec Apolonia Łozińska Hanówka [Annówka] Teodor Marianna Gajewska Piotr Piasecki i Warka Olszańska ż. Teodora 245-1-4 67R 90 R 132 DM
17 10 1830 Korzec Łukasz Mendeluk Rzeczki Wojciech Joanna Piasecka Szymon Piasecki i Regina Zielińska ż. Jana 245-1-4 69V 112 R 137 DM
16 6 1831 Międzyrzec Modest Piasecki Rusywel Aleksander Magdalena Zabłocka Ur.Feliks Sakowicz, Franciszka Kobelska 171-1-4 272R 17 R AS
6 11 1832 Korytnica Mikołaj Piasecki Korytnica Stefan Apolonia Grzybowska 208 34 19 0
17 1 1832 Ostróg Antonina Agnieszka Magniszewska Buderaż Michał Tekla Staniszewska Ur. Piotr Dobrowolski z Anna Wolner, Ur. Michał Piasecki z Anna Siedlecka 171-1-5 2R 3 R MZ
14 3 1832 Ostróg Józef Piasecki Nowomalin Michał Monika Orłowska Ur. Daniel Orłowski, Ur. Katarzyna Skibicka, Ass. Ur. Jan Jadaszyński, Ur. Pawlina Orłowska 171-1-5 5R 22 R MZ
25 9 1832 Korzec Józef Piasecki Rzeczki Paweł Dorota Krzywicka Wawrzyniec Marcinowski i Franciszka Joniec mężatka 245-1-6 73r 101 R Na
8 11 1832 Korzec Bazyli Piasecki Rzeczki Szymon Małgorzata Łykus Mikołaj Kucmus i Pelagia Chwoińska mężatka 245-1-6 76r 121 R Na
8 7 1832 Miropol Jan Piasecki Ulcha Kajetan Franciszka Kuczarska Teodor Dąbrowski i Anna Korejwa zamężna, asyst. Leon Kucharski i Jadwiga Kucharska panna 245-1-6 169V 29 R 172 DM
0 1833 Ostróg (Mizocz) Katarzyna NN podrzucona w Hulczy NN NN Karol Piasecki, Urszula Zborowska 123 O 0
13 3 1833 Ostróg Józef Deczyński Nowomalin Adam Teresa Oberewicz Jan Jadaszyński, ż. Michała Piaseckiego 171-1-6 5V 34 R MZ
29 6 1833 Korzec Piotr Piasecki Rzeczki Jan Marianna Korytko 245-1-7 81 75 R PW
23 11 1833 Kulczyny Cecylia Zalewska Kulczynki Kazimierz Katarzyna Piasecka Nikodem Piasecki i Rozalia Rosołowska ż. Tomasza 178-3-99 323V 81 Ż 614 DM
21 4 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Marek Gęsiorowski Nowomalin Kazimierz Kasylda Krzemińska Benedykt Piasecki, Konstancja Michałoszczuk 42 O 0
5 7 1834 Ostróg (Mizocz) Karol Michał Jan Bollor Mizocz Michał Anna Stefańska Michał Piasecki, Katarzyna Wodzińska 67 O 0
25 10 1834 Białogródka Szymon Juda Piasecki Białogródka Kajetan Franciszka Kucharska Franciszek Zorhacz i Marianna Jakubowska ż. Michała 178-3-100 85V 94 Ż DM
4 2 1834 Korzec Agata Piasecka Rzeczki Szymon Marianna Jan Piasecki i Dorota Piasecka ż. Pawła 245-1-8 67v 24 R Na
8 9 1834 Korzec Józef Zieliński Rzeczki Jan Ewa Janiec Paweł Piasecki i Bogumiła Piekarrz panna 245-1-8 79r 99 R Na
17 10 1835 Horochów Ignacy Głowacki Podberezie Jan Barbara Romanowska Józef Piasecki, Katarzyna Szymańska żona Michała, as. 63 EH 0
4 2 1835 Ostróg Józef Romuald Szafranski Mizocz Makary Agnieszka Michal Piasecki Konstancja Sypniewska 171-1-8 5R 25 R 899
22 9 1836 Lachowce Mateusz Nowicki Lachowce Bazyli Agata Sokulska Mateusz Piasecki i Magdalena Siwkowska ż. Hieronima 171-1-9 106R 60 R DM
13 5 1836 Korzec Helena Mendaluk Rzeczki Wojciech Regina Piasecka Szymon Piasecki i Agnieszka Gazunowa z. Jana 245-1-10 70r 49 R Na 0
24 11 1836 Kulczyny Michał Piasecki Dubiszcze Nikodem Katarzyna Rutkowska Kazimierz Zalewski i Franciszka Słotwińska ż. Szymona 178-3-106 242R 73 Ż 468 DM
18 4 1837 Lachowce Kajetan Piasecki Żemielińce Alojzy Marianna Piątkiewicz Jan Bielicki i Anna Wojciechowska ż. Wojciecha 171-1-10 103 V 21 R ZP
10 7 1837 Korzec Antoni Zieliński Rzeczki Jan Ewa Janc Janiec prac. Paweł Piasecki, Ludwika Piekarzowa ż. Andrzeja 245-1-11 85R 86 R PW
18 2 1837 Starokonstantynów Józef Piasecki Starokonstantynów NN Petronela Piasecka s. panny, Jakub Miłaszewski i Petronela Szarkiewicz 178-3-108 182R 26 Ż 356 DM
31 7 1838 Krzywin Katarzyna Kraskowska Łaszanówka Tomasz Rozalia Juszczyńska ch.1.08.1838, Ur. Paweł Piasecki, Ur. Marianna Rybicka wdowa 171-1-11 51V 27 R Mg
12 8 1838 Bazalia f. Tereszki Hipolit Słotwiński Tereszki Szymon Franciszka Dąbrowska ur. Nikodem Piasecki i ur. Teofila Jaworska panna 170-3-110 255V 29 Ż DM
21 8 1838 Korzec Domicela Wąż Kamionka Ludwik Rozalia Masalska Joachim Piasecki i Helena Liniewicz zamężna 245-1-12 73R 91 R 74 DM
13 11 1839 Lachowce Jan Piasecki Żemelińce Alojzy Marianna Piątkiewicz 879 73 R 56
19 10 1839 Wiszenki Petronela Mysłowska Bejnarówka Józef Agnieszka Piasecka Jan Piasecki, Anna Soszyńska; ch: 23.10. 825 55a 39 AGAD 57 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0057.htm
25 3 1839 Lachowce Józef Muszyński Żemelińce Jan Brygida Zalewska Alojzy Piasecki, Kunegunda Rozwalska ż. Karola 879 67 R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0068.htm
27 5 1839 Bazalia Marianna Sienicka Łazuczynek Mały Piotr Agnieszka Sokołowska Jan Sokołowski i Barbara Żukowska, asyst. Andrzej Piasecki i Urszula Bukowska 178-3-112 220R 54 Ż 428 DM
9 3 1839 Bazalia f. Terszki Kazimierz Piasecki Triski IN Cecylia Kazimierz Zalewski i Tekla Burakowska, asyst. Paweł Burakowski i Marianna Piasecka 178-3-112 227V 11 Ż 440 DM
23 9 1839 Ostropol Michał Piasecki Mszaniec Filip Anna Lublińska Stefan Olszewski i Magdalena Wereszczyńska ż. Feliksa 178-3-112 256V 51 Ż 496 DM
30 4 1839 Maciejów Ignacy Filip Kisiel Haliny Wola Julian Waleria Tuszowska Franciszek Piasecki i Marianna Bujanowska wdowa, asyst. Maciej Szostacki i Elżbieta Łączyńska panna 405 4 8 AGAD 4 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20405/pages/PL_1_436_405_0004.htm
15 2 1840 Lachowce Grzegorz Piasecki Futor Lachowiecki Tomasz Anna Rudkowska 880 64 V 12 0
9 10 1840 Korzec Dionizy Zieliński Rzeczki Jan Ewa Janiec Paweł Piasecki, Bogumiła Mendaluk żona Jana 871 137 115 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0073.htm
9 12 1840 Korzec Marianna Pawelec Rzeczki Stanisław Teresa Gajewska Paweł Piasecki, Marianna Mendaluk żona Antoniego 871 145 140 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0077.htm
15 4 1840 Czarnobyl Józefa Wyszyńska Czarnobyl Bazyli Emilia Konoplicka Konstanty Piasecki, Marianna Gliwińska, chrz. 16.04.1840 178-51-456 37R 6 Ż BS 86
7 2 1840 Krasnopol Julia Parczewska Stetkowce Bazyli Katarzyna Maciej Piasecki i Anna Kośmiderska panna 178-3-9 200V 11 Ż 395 DM
2 4 1840 Krasnopol Franciszka Grocholska Krasnopol Feliks Agnieszka Kowalska Maciej Piasecki i żona Franciszka Nęcińskiego 178-3-9 202R 27 Ż 398 DM
9 5 1840 Krasnopol Małgorzata Karbowska Konstantynówka Stanisław Tekla Zakusiło Maciej Piasecki i Franciszka Żurakowska ż. Piotra 178-3-9 203V 42 Ż 401 DM
28 7 1840 Maciejów Wojciech Jan Dawidziński Rudnia Jan Justyna Karniłowicz Roman Więckowski i Izabella Kamińska wdowa, asyst. Franciszek Piasecki i Ewa Zielińska 406 6 10 AGAD 4 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20406/pages/PL_1_436_406_0004.htm
30 12 1841 Międzyrzec Jan Piasecki Puzyrki Aleksander Magdalena ...biecka 881 179 R 1 0
11 10 1841 Wiszenki Tekla Mysłowska Beynarówka Józef Agnieszka Piasecka Ignacy Ulanicki, Agnieszka Mysłowska; as: Jan Piasecki, Anna Soszyńska; ch: 27.1 827 71a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0073.htm
24 6 1841 Połonne Jan Piasecki Burtyn Paweł Honorata 872 131 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0071.htm
1 2 1842 Korzec Maryanna Wężyk Koseniów Ludwik Rozalia Mafelska Joachim Piasecki, Salomea Węzowska 873 117 16 PW 0
25 1 1843 Lachowce Jan Piasecki Żemelińce Alojzy Marianna Piątkiewicz 882 75 R 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0076.htm
10 10 1843 Korzec Franciszek Piasecki Rzeczki Paweł Dorota Zagurski 874 212 134 AGAD PW
5 2 1843 Wyszogródek Michał Teofil Cętkiewicz Żukowce Michał Tekla Ostrowicz Michał Piasecki, Bogumiła Chraniewicz 874 924 3 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0468.htm
18 9 1843 Lachowce Franciszek Piasecki Adamówka Tomasz Anna Rudkowska 882 82 V 53 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0084.htm
24 12 1844 Połonne Stefan Piasecki Konotopy Jan Marianna Józef Siedlecki żonaty, Marianna Ciechocka wdowa 875 442 186 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0225.htm
11 8 1844 Białozórka Zuzanna Aurelia Sokołowska Szybenna Leopold Józefa Olszewska ur. Lambert Piasecki z Klementyną Wl. Antoniego Kończewskiego małżonką 875 977 13 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0519.htm
2 10 1844 Kuniów Antoni Piasecki Futor Kadłubiszczyzna Ignacy Brygida Bilecka 883 73 R 60 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0076.htm
30 12 1845 Korzec Sylwester Piasecki Rzeczki Ignacy Teresa Tomaszczuk 876 174 149 AGAD PW
30 12 1845 Korzec Tomasz Piasecki Rzeczki Ludwik Marianna Bagińska 876 175 150 AGAD PW
8 1 1845 Bohusław Zofia Tatarowska Huta ur. Wawrzyniec Zofia Borowska chrzest 4.06, ur. Feliks Piasecki, Joanna Skąpska 685-2-1020 43r 8 Ch 85 KP2 0
5 2 1846 Maciejów Teofil Ostrowski Halinowola Stanisław Józefa Czarnecka Wincenty Trojanowski i Julianna Piasecka, asyst. Franciszek Piasecki i Joanna Trojanowska 412 1 1 AGAD 1 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20412/pages/PL_1_436_412_0001.htm
16 1 1846 Bazalia Antoni Piasecki Bogdanówka Michał Marianna Basamanowicz Tomasz Pawłowicz i Marianna Niwińska 178-3-115 231V 10 Ż 456 DM
2 11 1846 Kulczyny Franciszek Piasecki Krasiłów Maurycy Rozalia Żółkiewska Cyryl Dołhaliuk i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-115 360R 103 Ż 706 DM
13 6 1847 Korzec Antoni Piasecki Rzeczki Paweł Dorota Zagórski 24 65 PW R
18 7 1847 Lachowce Wincenty Piasecki Adamówka Benedykt Antonina Kowalewska Wincenty Malinowski i żona Tomasza Piaseckiego 171-1-13 92R 37 R DM
1 3 1847 Zasław św. Jana Albin Piasecki Michla Paweł Emilia Bogucka Jan Lewicki i Antonina Czwalińska wdowa 178-3-116 2R 10 Ż 5 DM
16 8 1847 Kulczyny Jacek Czechowski Krasiłów NN Rozalia Czechowska Jan Piasecki i Anastazja Chmielnicka zamężna 178-3-116 399R 70 Ż 784 DM
29 11 1848 Kuniów Andrzej Piasecki Kamionka Ignacy Brygida Bilecka R 76 R 65 0
29 12 1848 Ostróg Stanisław Ruciński Stójło Michał Anna Białous chrzest 2.01.1849, Franciszek Białous i Joanna Haczyńska ż. Karola, asyst. Tomasz Piasecki i Marianna Chwoina ż. Jana 171-1-15 1V-2R 1 R 4 DM
28 6 1848 Kulczyny Piotr Piasecki Peczyska Nikodem Katarzyna Rutkowska Grzegorz Czernicki i Agnieszka Rutkowska 178-3-117 502R 54 Ż 986 DM
19 3 1848 Korzec Aniela Janiec Rzeczki Wojciech Franciszka Kucmus Ignacy Piasecki i Marianna Piasecka 245-1-14 409R 56 R 791 DM
11 2 1849 Lachowce Antoni Piątkiewicz Żemelińce Józef Marianna Wodnicka Alojzy Piasecki i Teresa Wodnicka ż. Mikołaja 171-1-15 137V-138Ra 6 R DM
3 5 1849 Ostróg Stanisław Kamieniecki Stójło Andrzej Katarzyna Bielecka Tomasz Piasecki i Stefania Iwanowa ż. Chwedora 171-1-15 12V-13R 43 R 15 DM
17 5 1849 Zasław św. Jana Bonifacy Mikołaj Piasecki Bielczynka Paweł Emilia Bogucka Mikołaj Wojtkowski i Tekla Żuławska 178-3-118 400V-401R 27 Ż 744-745 DM
28 6 1849 Korzec Piotr Piasecki Rzeczki Ludwik Marianna Bagińska Wojciech Chudzik i Elżbieta Chudzik ż. Piotra 245-1-15 439V-440R 73 R 592 DM
5 12 1849 Korzec Mikołaj Piasecki Rzeczki Feliks Teresa Ignacy Kucmus i Marianna Piasecka ż. Ludwika 245-1-15 452V-453R 126 R 605 DM
4 8 1850 Maciejów Dominik Heliodor Jarochowski Maciejów Piotr Helena Sawicka Roman Winckowski i Józefa Lenczewska, asyst. Franciszek Piasecki i Marianna Urbinowska, Mikołaj Fułkowski i Marianna Kisielińska 416 12 13 AGAD 7 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20416/pages/PL_1_436_416_0007.htm
10 1 1850 Bazalia Jan Piasecki Bogdanówka 1-dw. Józef Magdalena Szulc szl. Ignacy Majerski, Antonina Mrozowska 178-3-119 65V-67R 4 Ż 128 DW
20 9 1851 Bazalia Marianna Maliszewska Bogdanówka Bartłomiej Apolonia Olszewska Zachariasz Piasecki i Paulina Chojecka 178-3-120 112V-113R 124 Ż DM
27 2 1851 Korzec Walenty Piasecki Rzeczki Feliks Karolina Zielińska Tomasz Mendaliuk i Katarzyna Mendaliuk 178/3/72 66v-67r 31 Ż Na
5 3 1851 Korzec Kazimierz Janiec Rzeczki Wojciech Franciszka Baranowska Ignacy Piasecki i Katarzyna Chudzik 178/3/72 67v-68r 34 Ż Na
17 3 1851 Korzec Józefa Wąż Koseniów Ludwik Rozalia Masalska Joachim Plesiecki i Katarzyna z Piaseckich Soroczyńska 178/3/72 68v-69r 39 Ż Na
7 9 1851 Korzec Karol Piasecki Rzeczki Ludwik Marianna Bagińska Wojciech Chudziak i Magdalena Mendaluk ż. Grzegorza 178/3/72 86v-87r 112 Ż Na
4 1 1851 Lachowce Feliks Rudkowski Lachowce Sebastian Marianna Żukowska Tomasz Piasecki i Katarzyna Piotrowska ż. Ignacego 171-2-1 363V-364R 3 R 369 DM
12 2 1852 Berezdów Julian Jasiński Chwoszczówka Jakub Anna Zgrzebłowska Joachim Piasecki i Marianna Gajewska ż. Marcina 171-1-17 304V-305R 17 R 308 DM
9 12 1852 Dederkały Ambroży Piasecki Bykowce NN Antonina Kowalewska 55 273 22 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0142.htm
27 8 1852 Ostróg Karolina Bielecka Stojło Fabian Antonina Sakiewicz chrzest 28.08.1852, Tomasz Piasecki i Elżbieta Bielecka ż. Antoniego 171-1-17 20V-21R 84 R 23 BW
22 10 1852 Ostróg Jan Wierzbicki Stojło NN Teresa Wierzbicka s. nieślubny Teresy, chrzest 26.10.1852, Tomasz Piasecki i Paulina Kamińska ż. Szymona 171-1-17 24V-25R 102 R 27 BW
21 1 1852 Lachowce Wincenty Piasecki Żemelińce Alojzy Wiktoria Trzeciakowska chrzest 22.01.1852, Jan Piątkiewicz i Jadwiga Trawińska ż. Pawła 171-1-17 153V-154R 6 R 156 BW
10 6 1853 Zasław św. Józefa Jan Nowoszycki Zasław Erazm Wiktoria Wojciechowska Grzegorz Piasecki, Domicela Szymkowska 178-3-121 407V-408R 48 Ż 766-767 RG
13 6 1853 Bazalia Antoni Pawłowicz Halczyńce par. Białozórka Ignacy Agnieszka Piotrowska chrz. 13.06. Bazalia; Józef Piasecki i Katarzyna Fijałkowska 178-3-121 84V-85R 61 Ż 170-171 DM
14 4 1853 Ostróg Marianna Kamińska Stojło Szymon Balbina Domańska chrzest 20.04.1852, Tymoteusz Piasecki i Agnieszka Kowalska wdowa 171-1-33 10V-11R 30 R 13 BW
8 9 1854 Lachowce Wincenty Piasecki Lachowce Mateusz Paulina Uteusz Józef Kuźmiński i Joanna Miłaszewska ż. Jana 171-1-37 620V-621R 51 R 608 DM
25 1 1855 Bazalia Wincenty Piasecki Bogdanówka Józef Magdalena Szulc Piotr Słupski i Marcjanna Niewińska 178-3-123 76V-777R 9 Ż DM
22 1 1858 Korzec Antoni Piasecki Rzeczki Ignacy Teresa Łykus Grzegorz Mendaliuk i Elżbieta K...niowa ż. Józefa 650-1-1 5V-6t 15 R Na
17 4 1858 Korzec Grzegorz Piasecki Rzeczki Feliks Teresa Zielińska Tomasz Mendaliuk i Tekla Baranowska 650-1-1 16V-17R 60 R Na
26 5 1860 Deraźne Marianna Kapczyńska Deraźne Karol Marianna Piasecka chrzest 7.06.1860, Józef Piasecki i Aniela Michałowska ż. Konstantego 171-3-24 238V-239R 22 R 328-329 BW
17 7 1861 Ostróg Marianna Tolis Stojło Jan Apolonia Sokołowska ojciec Jan Tolis narodowości holenderskiej, Tomasz Piasecki i Rozalia Kuźmin ż. Jana 654-1-36 3R Rapt. R DM
24 2 1861 Połonne Maciej Szpaczyński Lasy Łabuńskie Grzegorz Agnieszka Ostrowska Jan Piasecki i Apolonia Zalewska ż. Kajetana 178-3-76 10V-11R 38 Ż DM
4 8 1862 Żytomierz Dominik Piasecki Żytomierz Mikołaj Dominika Mazaraki August Stiftieł ?, Marianna Domańska asystowali: Piotr Zabierolewski ?, Waleria Rynkiewicz, Mieczysł 178-3-54 21 Ż DG
29 4 1862 Korzec Józef Piasecki Rzeczki Bazyli Wiktoria Mendaluk Wincenty Reznik i Marianna Sipajło 887 349-350 39 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0192.htm
16 6 1862 Ostróg Adolf Biełous [Białous] Stojło NN Zofia c. Kaspra Biełous Tomasz Piasecki i Marianna Choina ż. Jana 171-1-75 14V-15R 64 R 17 DM
27 5 1863 Bazalia Piotr Piasecki Czuchele Józef Magdalena Szulc Feliks Haraczewski i Ewelina Słupska 17-1-7 15V-16R 57 Ch 31-32 DM
10 8 1863 Berezdów Wawrzyniec Piasecki Chwoszczówka Joachim Małgorzata Zabłocka Jan Zabłocki i Marianna Urbanowicz ż. Michała 178-3-169 14V-15R 54 Ż 30-31 DM
14 1 1863 Korzec Antonina Piasecka Rzeczki Józef Tekla Baranowska chrzest 14.01.1863, Franciszek Piasecki i Katarzyna Mendaluk ż. Łukasza, as. Bazyli Piasecki i Tekla Mendaluk ż. Grzegorza 650-1-2 2V-3R 3 R 4 BW
10 6 1863 Korzec Jan Piasecki Rzeczki Ignacy Teresa Tereszczuk [Tomaszczuk?] chrzest 11.6.1863, Franciszek Piasecki i Elżbieta Kisiel ż. Franciszka 650-1-2 11V-12R 38 R 13 BW
22 10 1863 Korzec Joanna Choińska Rzeczki Adam Marianna Chodzicka [Chudzicka] chrzest 22.10.1863, Bazyli Piasecki i Elżbieta Kisiel ż. Józefa 650-1-2 17V-18R 61 R 19 BW 0
7 11 1863 Korzec Adam Piasecki Rzeczki Jan Agnieszka Sawczuk chrzest 7.11.1863, Grzegorz Mendaluk i Agnieszka Kucmus ż. Marcina 650-1-2 19V-20R 66 R 21 BW
6 3 1864 Ostropol Antoni Piasecki Ostropol Władysław Agnieszka Kulińska Maciej Sadłowski i Sabina Gołębiowska panna 17-1-323 17V-18R 19 Ch 33-34 DM
1 4 1866 Ostróg Jakub Dobrzański Nowomalin ??? Marianna Okowińska Stanisław Piasecki, Józefa Martynowska ż. Michała 654-1-36 49V 3 R MZ
24 9 1866 Bazalia Andrzej Krzywiński Czuchele Feliks Katarzyna Zawadzka Józef Piasecki i Balbina Majewska 17-1-7 173V-174R 134 Ch 250-251 DM
5 10 1870 Ostróg Antoni Piasecki Hurby Piotr Apolonia Piasińska Albin Rogowski, Marianna Jastrzębska panna 654-1-56 32R 4 R MZ
9 5 1871 Kuniów Józef Piasecki Gurszczyzna Antoni Joanna Konopacka Jan Zabłocki Karolina Świderska 178-3-78 245V-246R 21 Ż DM
4 2 1873 Ostróg Mieczysław Piasecki Łebedie Grzegorz Aniela Czygłowska Filip Marcinkowski, Szczygłowska ż. Karola 654-1-56 61V 5 R MZ
1 5 1874 Kulczyny Florian Piasecki Peczyska Piotr Paulina Duchniewicz Klementyn Chodorowski i Agnieszka Gilewska, asyst. Apollon Zdaniewicz i Wincentyna Czernicka 17-1-235 676V-677R 53 Ch 1323-1324 DM
30 9 1875 Kuniów Bronisław Piasecki Górszczyzna Antoni Joanna Konopacka Stefan Wolski i Franciszka Winosławska ż. Franciszka 178-3-78 378V-379R 71 Ż DM
10 12 1877 Torczyn Regina Garczyńska Okorsk Stefan W akcie Feliksa (z Siatecka Wacław Piasecki, Agnieszka Malinowska ż. Feliksa 663 26-27 51 EH 0
27 9 1878 Torczyn Stanisław Piasecki Korszów Piotr Józefa Żukowska (Podgórska?) Mateusz Tarnawski, Anna Osolińska (Ossolińska) ż. Jana 664 18-19 33 EH 0
26 4 1878 Ołyka Zygmunt Piasecki Prażnin Józef Teresa Królikowska 499 22 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0012.htm
11 8 1880 Turzysk Wiktor Piasecki Zadyby Teofil Anna Sierakowska 748 12-13 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0007.htm
1 1 1882 Turzysk Adam Piasecki Zadyby Teofil Anna Sierakowska 750 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0002.htm
10 9 1882 Horochów Mikołaj Sokołowski Horochów Józef Marianna Maluwacz Piotr Spiasecki, Franciszka Zielińska, Antoni Starzyński, Julia Zielińska 118 34,36 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0019.htm
3 5 1896 Młynów Jan Stawiński Berehy Józef Karolina Świetlicka Hipolit Piasecki, Józefa Hornowska ż. Bronisława 740-7-94 58V-59R 53 R 174 DW
18 2 1904 Fastów Józefa Małgorzata Seńko Fastów Ignacy Józefa Maria Markiewicz Hipolit Piasecki, i jego żona Anzelmina Piasecka 1268-1-50 175V-176R 16 CDIAK 184 KM, DW
15 6 1904 Fastów Józefa Drabek Fastów Romuald Józefa Piasecka Ludwik Skowroński Anzelmina żona Hipolita Piaseckiego 1268-1-50 180V-181R 33 CDIAK 189 KM, DW
12 9 1904 Fastów Józef Zagrzebski Fastów Ludwik Magdalena Góral Ludwik Skowroński, Anzelma żona Hipolita Piaseckiego 1268-1-50 184V-185R 50 CDIAK 193 KM, DW
17 11 1906 Nowogród Wołyński Antoni Błoński Kurczycka Huta Adolf Tekla Łabędska Kazimierz Piasecki i Florianna Łabędska 178-3-202 101V-102R 595 Ż 203 DW
1 12 1906 Nowogród Wołyński Wiktoria Żygadło Kurczycka Huta Adolf Marianna Kowalska Kazimierz Piasecki i Froria Łabęska 178-3-202 120V-121R 686 Ż 241 DW
19 10 1907 Fastów Władysława Drabek Fastów Romuald Józefa Piasecka Hipolit Piasecki, Weronika Wodraszko 1268-1-50 229V-230R 64 CDIAK 238 KM, DW
15 1 1907 Korzec Paulina Mendaluk Rzeczki Piotr Wiktoria Skubicka Józef Piasecki i Katarzyna Piasecka ż. Jana 740-2-332 6V-7R 28 R 8 DM
17 6 1907 Korzec Kazimierz Piasecki Korzec Józef Maria Iwanicka Józef Piasecki i Barbara Terlecka ż. Ignacego 740-2-332 38V-39R 188 R 41 DM
24 7 1907 Korzec Antoni Piasecki Rzeczki Adam Antonina Zabłocka Franciszek Zabłocki i Józefa Kwiatkowska ż. Marcelego 740-2-332 41V-42R 204 R 44 DM
18 12 1907 Korzec Antoni Terlecki Korzec Ignacy Barbara Piasecka Jan Piasecki i Maria Węgłowska panna 740-2-332 65R 309 R 68 DM
23 3 1908 Brody Władysław Piasecki Hucisko Brodzkie 74 Jan Ewa Mikołów L 5 DW
18 8 1909 Brody Józef Piasecki Suchowola 115 Jan Ewa Mikołów L 5
18 2 1909 Fastów Zygmunt Bartoszewicz Fastów Franciszek Aniela Mielnik Hipolit Piasecki, Maria Weseły 1268-1-50 268V-269R 7 CDIAK 278 KM, DW
22 6 1909 Fastów Jadwiga Truszkowska Fastów Józef Maria Górkiewicz Hipolit Piasecki, Józefa Czaplińska 1268-1-50 278V-279R 30 CDIAK 284 KM, DW
6 8 1910 Tajkury Tadeusz Piasecki Zdołbunów Marian Jadwiga Włodarczyk Mikołaj Ostrowski, Adela Zeberi ż. Aleksandra, chrzest w Zdołbunowie 740-4-694 18 V-19 R 77 R 20 DW
28 11 1911 Młynów Janina Naszyńska Bokujma par. Łysin NN Matylda Antonina Naszyńska nieślubna, Michał Piasecki, Karolina Błaszczak ż. Michała 740-4-447 132V-133R 164 R 746 RK
10 5 1911 Korzec f. Horodnica Piotr Piasecki Kurczycka Huta Kazimierz Ewa Łabęska Władysław Łabęski i Florentyna Łabęska ż. Pawła 178-3-181 14V-15R 76 Ż 29-30 DM
27 1 1911 Fastów Helena Bartoszewicz Fastów Franciszek Anna Melnik Hipolit Piasecki, Maria Lasocka, rodzice z Królestwa Polskiego 1268-1-50 338V-339R 5 CDIAK 345 DW
6 2 1911 Fastów Zygmunt Nowicki Fastów Stanisław Zofia Krejter Hipolit Piasecki, Anieka Gismund. Rodzice pruscy poddani 1268-1-50 340V-340aR 13 CDIAK 347 DW
12 11 1911 Fastów Felicja Walas Fastów Franciszek Antonina Zagórska Hipolit Piasecki, Stanisława Pilkiewicz 1268-1-50 353V-354R 77 CDIAK 362 DW
20 5 1913 Tajkury Zygmunt Piasecki Zdołbunów Marian Jadwiga Wodarczuk [Włodarczuk Włodarczyk] chrzest 3.06.1913, Aleksander Gałęzowski i Adela Zeberg ż. Alekandra 740-4-697 13V-14R 52 R 15 BW
23 2 1915 Kijów Św. Aleksandra Janina Walentyna Piasecka Kijów Stanisław Jan Walentyna Wanda Bagieńska Mamert Radzikowski i Maria Piasecka, Józef Piasecki i Józefa Dobrowolska 312/1/129 12V-13R 46 m.K JM1
21 3 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Kazimierz Piasecki Szepetówka Kazimierz Aniela Broniewicz Józef Gładki i Aleksandra Lasocka 17-2-47a 7V-8R 27 Ch 15-16 DM
1 3 1920 Korzec Bronisław Piasecki Adam Antonina Zabłocka Adam Wojciechowski, Paulina Piasecka 740-4-351 4 34 R PW
4 4 1920 Korzec Czesław Piasecki Antoni Rozalia Jasińska Antoni Iwanicki, Marta Socharzewska 740-4-351 6 45 R PW
4 4 1920 Korzec Stanisław Piasecki Antoni Rozalia Jasińska Michał Socharzewski, Ktarzyna Bronowicka 740-4-351 6 46 R PW
16 4 1920 Korzec Ludwik Winckowski Kamionka Suchowolska Józef Anna Piasecka Jan Piasecki, Aniela Łykus 740-4-351 7 58 R PW
11 11 1923 Młynów Marian Bronisław Turbak Kozarów Julian Julia Sitek Marian Henryk Piasecki, Anna Turbarz żona Jana 740-6-321 40 175 R AK2

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 7 1751 Szumsk Dominik Piasecki Huta ..głuska Katarzyna Michalewska Huta Surażska p Jan Jakosiewicz, Tomasz Barowicz, Krystyna Jadaszkówna, Barbara Popławska 297-1-180 18V Ł RK
2 2 1802 Szumsk Franciszek Piasecki Huta Antonowiecka k Agnieszka Zielińska Huta Antonowiecka p Jan Rucki, Katarzyna Mołodecka, Marianna Śliwińska 297-1-183 39V Ł RK
21 8 1804 Humań Józef Piasecki Koczubijowka kaw Teresa Kądzielska Koczubijówka pann młodzi gen.gen.; świadkowie: Teodor Cwitocha, Piotr Stanisławski 178-51-195 312a Ż EH
3 2 1824 Kuniów Wojciech Piasecki Martyń Katarzyna Górska Martyń 45 R 0
30 1 1827 Zaturce Jakub Piasecki Wólka Sadowska 35 Bartłomiej Katarzyna Błędowska Tekla Korzeniowska Wólka Sadowska 16 Franciszek Urszula Dymińska Kazimierz Alkiewicz, Jan Przemerowski, Feliks Kaletyński 843 1 AGAD EH
12 2 1827 Zaturce Mateusz Piasecki Zaturce 26 Bartłomiej Katarzyna Błędowska Tekla Tchorzewska Zaturce 17 Ignacy Agnieszka Olszewska Ignacy Błędowski, Jan Przemerowski, Jan Podgórski 843 2 EH
8 5 1827 Korzec Stanisław Pawelec Rzeczki 28 Maciej Katarzyna Teresa Gajewska Rzeczki 18 Józef Katarzyna Wojciech Menedeluk, Piotr Piasecki 245-1-1 82V 11 R 162 DM
28 1 1828 Ostrówki Maciej Piasecki Ostrówki 60w Karol Marianna Sobolewska Katarzyna z Zawirowskich Rotmańska Ostrówki 53w Franciszek Cecylia Piotrowska Kacper Szołkowski, Jan Wasiuk, Piotr Kołtun 544 13 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20544/pages/PL_1_436_544_0007.htm
5 2 1828 Międzyrzec Aleksander Piasecki Włodzimierka 28 Stanisław Marianna Magdalena Zabrocka Tudorów 18 Józef Justyna Ur. Antoni Olszewski, Ur. Franciszek Kotyłowski, Ur. Antoni Piotrowski 171-1-1 241R 1 R 7133 Mg
27 2 1829 Ostróg Marcin Daniszewski Białotyń 17 Marian Wierzbicki Marianna Suborska Marianna Wierzbicka Białotyń 19 NN Katarzyna Machowska Ignacy Wierzbicki, Dawid Piasecki 171-1-2 16R 1 R 7194 MZ
10 2 1829 Kulczyny Maciej Boczkowski Kulczyny 45 Ignacy Barbara Łopuszyńska Agnieszka Michalska Kulczyny 20 Onufry Teresa Łukaszewicz Urodzeni, świad: Ur. Gabriel Skrzypkowski, Jędrzej Piasecki, Michał Zawadzki 178-3-95 357R 2 Ż Mg
10 2 1829 Ożohowce szlach. Ignacy Baczyński Ożohowce 36 szlach. Jan Marianna szlach. Antonina Kuczmińska Ożohowce 22 szlach. Jan Marianna szlach. Antoni Łuba, Roch Piasecki 178-3-95 269R 7 Ż 520 KP2
24 1 1830 Krzemieniec Ignacy Piasecki Krzemieniec 30 Ignacy Wiktoria Kamila Borowska Krzemieniec 20 Błażej Urszula Kostecka Mikołaj Głowacki i Jan Juzdawski 426-1-5 43V 2 T 773 DM
20 10 1830 Ostróg Eliasz Studnicki Mizocz 37 Jan Barbara Franciszka Wrzeszowska Mizocz 25 Kajetan Anna Józef Siedlecki, Michał Piasecki 171-1-3 22R 21 R MZ
16 11 1830 Kulczyny Nikodem Piasecki Peczyska 19 Jędrzej Agnieszka Błażejewska Katarzyna Rutkowska Peczyska 14 Bazyli Justyna S.... Urodzeni, świad: Ur. Gabriel Skrzypkowski, Mikołaj Boczkowski 178-3-96 343V 23 Ż Mg
9 2 1830 Korzec Jan Kucmus Korzec 18 Michał Tekla Łykus Marianna Rodziewicz Korzec 18 Szymon Teodora Rawska Piotr Piasecki, Jan Pawelec 245-1-4 76R 7 R 150 DM 0
26 1 1830 Miropol Mikołaj Krukowski Miropol, par. G-R 19 Gabriel Marianna Żukowska Rozalia Biernacka Miropol 18 Józef Ewa Jakubowska Ignacy Talko, Piotr Prokowski, Paweł Piasecki 245-1-4 151V 3 R 293 DM
8 11 1831 Korzec Jakub Jonca 18 Józef Julianna Podosek Franciszka Chudzicka 18 Stanisław Marianna Piasecka Wojciech Mendaluk, Piotr Piasecki 245-1-5 77 22 R PW
12 10 1831 Kulczyny Jan Skrzyszewski Czepelówka 31w Wojciech Julianna Popławska Anna z Kobylańskich Bobrowska Peczyska 25w Grzegorz Aleksandra Rulkowska? Urodzeni, świad: Ur. Nikodem Piasecki, Onufry Michalski, 178-3-97 394V 22 Ż Mg
15 11 1831 Horodyszcze Paweł Piasecki Ulcha par. Miropol 24 Teodor Marcjanna Głowacka Honorata Strzemidłowska Horodniawka 16 Piotr Marianna Szelęgowska Tomasz Stefański i Gabriel Baczyński 178-3-97 115R 14 Ż 218 DM
25 9 1832 Szumsk Piotr Piasecki Majdan Antonowiecki 20 Józef Wiktoria Niedźwiałowska Katarzyna Kowalewska Majdan Antonowiecki 20 Paweł Apolonia Wereszczyńska Stanisław Drzewiadło, Piotr Wereszczyński, Antoni Krasicki 245-1-6 405V 28 R RK
18 2 1832 Ostróg Piotr Dobrowolski Mizocz 40 Ignacy Marianna Popławska Antonina Kozieracka z d. Jasińska Mizocz 36w Marian Anna K.... Józef Siedlecki, Stanisław Sypniewski, Michał Piasecki, Wilhelm Arabski 171-1-5 16V 8 R MZ
9 6 1832 Skurcze Jakub Romanewicz par. Torczyn 20 Mateusz Anna Tchorzewska Agnieszka Piasecka par. Skurcze 20 Piotr Marianna Deręgowska ur. Maciej Piasecki, Jan Romanewicz 818 35R-V 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0041.htm
10 6 1834 Korzec Andrzej Piekarz Rzeczki 25w Jan Wiktoria Gajewska Ludwika Janiec Rzeczki 18 Szymon Helena Podosek Stanisław Chudzik, Piotr Piasecki i Mikołaj Kucmus 245-1-8 87v 16 R Na
1 7 1834 Korzec Antoni Mendaluk Rzeczki 18 Andrzej Marianna Kucmus Marianna Chwid Rzeczki 18 Mateusz Teresa Piekarz Stanisław Chudzik, Jan Piasecki i Karol Kiśluk 245-1-8 88r 17 R Na
3 2 1835 Lachowce Alojzy Piasecki Żemelińce 23 Jan Salomea Dobrzańska Marianna Piątkiewicz Żemelińce 15 Marcin Marianna Hołowczyc Anton Biskupski i Szymon Hołowczyc 171-1-8 115R 2 R DM
10 11 1835 Połonne Franciszek Mozejko Medwedówka 22 Jan Teresa Marianna Sierzycka Medwedówka 15 Jędrzej Marianna Korkowska Stanisław Czwaliński, Stanisław Piasecki 245-1-9 167V 47 R 2832 DW
24 1 1837 Lachowce Erazm Krynicki 30w Wincenty Ewa Wereszczuk Marianna Woniatowska 18 Andrzej Helena Piotrowska Józef Gutkowski, Tomasz Piasecki, Adam Woniatowski 171-1-10 114R-114V 2 R DM
18 7 1837 Lachowce Tomasz Piasecki fut. Lachowicki 27 Szymon Katarzyna Żukowska Anna Rudkowska fut. Lachowicki 25 Jan Brygida Brzyska Jan Rudkowski, Jan Ziobrowski 171-1-10 119V 19 R DM
13 2 1838 Beresteczko Antoni Serafinowicz par. Beresteczko 47w Jan Marianna Kozłowska Domicella z Piaseckich Malendowska par. Beresteczko 33w Walenty Barbara 1 20 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0011.htm
24 5 1838 Korzec Józef Samojłowicz par. Korzec 27 Jan Marianna Sosnowska Aniela Bilewicz par. Korzec 23 Bazyli Eudoksja Kopciuk Jan Chudzicki, Jan Piasecki 245-1-12 82V 10 R 84 DM
29 10 1839 Ostróg Leopold Piasecki Mizocz 23 Michał Franciszka Przedborska Franciszka Majewska Mizocz 16 Antoni Agata Misewicz 879 17 V 16 AGAD DW
13 7 1839 Ostropol Filip Piasecki Mszaniec 22 Tomasz Katarzyna Zarzycka Anna Lublińska Maszaniec 18 Jan Anna Jędrzej Jędrzejewski, Mateusz Adamski 178-3-112 263R 10 Ż 509 DM
30 7 1839 Annopol Paweł Piasecki Łaszanówka, par. Krzywin 25 Benedykt Helena Sztochalska Emilia Bogucka Annopol 18 Mikołaj Agnieszka Rudnicka 879 100 R 5 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0101.htm
28 4 1840 Zaturce Aleksander Sikorski Par. Zaturce 24 Józef Ostianna? Taratyn Marianna z Piaseckich Sawicka Z dworu zaturzeckiego Stary Z 34 Franciszek Rusyłowicz, Stanisław Smoliński 855 1 EH
28 7 1840 Krasnopol Jakub Szczawiński Teterynówka 40w Antoni Jozafata Józefa Olpińska Teterynówka 34 Jan Zofia Woderacka Piotr Pajewski, Maciej Piasecki 178-3-09 210V 11 Ż 415 DM
7 11 1841 Jałowicze Szymon Wiszniowski wdowiec Jałowicze 50 Mikołaj Regina Papiernik Tacjana z Wiktoruków Kobiesiuk Jałowicze 35w Antoni Katarzyna Jan Piasecki, Mikołaj Watkowski 827 253 R - 253 V 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0257.htm
26 1 1841 Lachowce Jan Koszycki Żemielińce 19 Piotr Franciszka Moszyńska Katarzyna Dobrzańska Żemielińce 22 Łukasz Marianna Kowalska Alojzy Piasecki, Stefan Bocarski, Tomasz Piątkiewicz 178-49-17 16V 3 Ż DM
18 5 1841 Niewirków Stefan Sobotiuk Niewirków 42 Jan Natalia Katarzyna Kraszewska Niewirków 40w Wojciech Dorota z Piaseckich Lasotów Teodor Szakolewski,Paweł Lewandowski 171-1-12 266 R 8 R AS
27 4 1841 Korzec Mikołaj Plesiecki Korzec 23 Aleksander Zofia Kuriata Józefa Jakutowicz Korzec 17 Kondrat Oksenia Dawidowicz Ignacy Gerus, Jan Piasecki, Aleksander Gierus 872 232 15 AGAD 125 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0125.htm
7 9 1841 Korzec Marcin Kucmus Rzyczki 37w Józef Katarzyna Podosek Agnieszka Samujłowicz Hołownica 20 Jan Marianna Jan Piasecki, Antoni Mendaluk 872 238 28 AGAD 128 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0128.htm
1 3 1842 Lachowce Benedykt Piasecki Futor Lachowiecki 22 Szymon Katarzyna Żukowska Zofia Piotrowska Kaletyńce Wielkie 20 Kazimierz Franciszka Rogowska 881 129 R 9 AGAD DW
15 11 1842 Korzec Wojciech Janiec Rzeczki 18 Józef Julianna Podos Franciszka Kucmus Rzeczki 16 Kazimierz Ewa Baranowska Antoni Mendaluk, Ignacy Mendaluk, Jan Piasecki 873 170 20 PW
15 2 1842 Kuniów Ignacy Piasecki Kamionka 28 Aleksander Katarzyna Łukomska Brygida Bilecka Kamionka 17 Anastazy Małgorzata Choina 881 55V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0063.htm
10 1 1843 Połonne Jan Piasecki Lasy Łabuńskie 22 Teodor Marianna Marianna Paprocka Lasy Łabuńskie 17 Piotr Klara Witali Choronczeski. Karol Załęski 874 1 EH
7 11 1843 Połonne Tomasz Piasecki Koncz?? 20 Teodor Marianna ? Anastazja Ostrowska Lasy Łabuńskie 18 Marianna Wawrzyniec Waselewicz, Antoni Tynicki 874 45 AGAD EH
10 10 1843 Korzec Ignacy Piasecki Rzeczki 21 Jan Marianna Korytko Teresa Tomaszczuk Ołyczówka 20 Franciszek Agata Bagińska Antoni Mendaluk, Ambroży Chudzik, Ignacy Mendaluk 874 240 31 EH 0
10 1 1843 Wyszogródek Maciej Lewicki Martyszkowce 20 Antoni Franciszka Studzińska Marianna Waniurska Martyszkowce 20 Franciszek Julia Zajączkowska Ignacy Witkowski, Michał Piasecki 874 968 1 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0476.htm
23 1 1844 Korzec Wojciech Chudzik Rzeczki 18 Stanisław Marianna Piasecka Katarzyna Kuriata Rzeczki 16 Wojciech Marcela Taczkowska Antoni Mendaluk, Jan Piasecki 875 192 2 AGAD PW
6 2 1844 Jampol Antoni Biskupski Lachowce 55w Antoni Marianna b.d. Marianna Gosiewska Jampol 35w Łukasz Tekla b.d. z Piatkiewiczów, Wojciech Piasecki, Franciszek Piątkiewicz, Jan Piątki 875 624 4 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0328.htm
14 1 1845 Lachowce Maciej Piasecki Lachowce 22 Maciej Tekla Krasucka Pawlina Uteusz Lachowce 20 Mikołaj Honorata Przedborska 884 126 R 1
28 1 1845 Korzec Ludwik Piasecki Rzeczki 21 Piotr Zofia Gajewska Marianna Bagińska Michijówka parafia Nowogród Wołyński Zwiahel 18 Wincenty Magdalena Suchodolska 876 177 2 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0096.htm
21 2 1845 Białozórka Lambert Piasecki Parafia Wołoczyńska 26 Michał Franciszka Przedborska Karolina Niecieska Białozórka 20 Hipolit Emilia Siniecka Wl. Ludwik Sołtanie, Józef Sokolnicki 876 833 3 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0445.htm
4 2 1845 Bazalia Antoni Niemirowski Bogdanówka 49 Tomasz Katarzyna Gluzicka Anna Krzywińska Bogdanówka 20 Łukasz Marianna Hucewicz Grzegorz Korzeniowski, Józef Piasecki, Franciszek Miłaszewski 178-3-113 229V 5 Ż DM
18 2 1845 Bazalia Gabriel Ciesielski Łazuczynek Mały 26 Wiktor Helena Domańska Anna Bujalska Łazuczynek Mały 17 Adam Rozalia Izbińska Sylwester Żułkiewski, Kazimierz Piasecki i Agnieszka Sienicka 178-3-113 230R-230V 9 Ż DM
25 2 1845 Bazalia Michał Piasecki Bogdanówka 27 Franciszek Marianna Brodecka Marianna Basamanowicz Bogdanówka 19 Tomasz Helena Jędrzejowska Leon Kwiatkowski, Fabian Zagórski, Marianna Niewińska 178-3-113 231R 14 Ż DM
28 1 1845 Krasnopol Mikołaj Malarewicz Nosówki 25 Mikołaj Magdalena Libert Salomea Aleksandrowicz Krasnopol 23 Franciszek Joanna Chmielowska Maciej Piasecki, Jan Szczepański, Jan Malarewicz 178-3-12 236R 3 Ż 470 DM
26 2 1845 Krasnopol Józef Szłapiński Bohdanowo 45w Wawrzyniec Marianna Zielińska Apolonia z d. Dobrzańska Zuzulińska Bohdanowo 35w Józef Marianna Karol Ostaszewski, Maciej Pias Karol Ostaszewski, Maciej Piasecki 178-3-12 237R 8 Ż 472 DM
20 1 1846 Bazalia Mikołaj Budzyński Bogdanówka 27 Wincenty Marianna Korycka Anna Piasecka Bogdanówka 21 Franciszek Marianna Brodecka Kajetan Niwiński, Józef Piasecki, Franciszka Żaborowska 178-3-115 249R 1 Ż 490 DM
10 2 1846 Bazalia Zachariasz Piasecki Bogdanówka 23 Franciszek Marianna Brodecka Tekla Żytkiewicz Czuchele 19 Mateusz Marianna Łukarzewska Antoni Żaborowski, Franciszek Wiszniowski, Franciszka Żaborowska 178-3-115 250R 7 Ż 492 DM
12 5 1846 Bazalia Jan Czapski Bogdanówka 22 Konstanty Marianna Sinkiewicz Tekla Łukarzewska Czuchele 17 Łukasz Rozalia Pasztalan Antoni Żaborowski, Józef Piasecki, Katarzyna Czapska 178-3-115 250V 12 Ż 493 DM
24 11 1846 Bazalia Grzegorz Kulikowski Słobódka Murowana par. Kupiel 40w Jan Agnieszka Starowiecka Marianna Borewicz Bogdanówka 20 Mikołaj Anna Miłaszewska Andrzej Piasecki, Mikołaj Wojciechowski, Honorata Kulikowska 178-3-115 254V 34 Ż 501 DM
5 5 1846 Kulczyny Maurycy Piasecki Słobódka Krasiłowska 26 Jędrzej Katarzyna Błażejewska Rozalia Żółkiewska Słobódka Krasiłowska 20 Jan Teresa Wilgocka Józef Żółtomirski i Julian Chmielnicki 178-3-115 367V 10 Ż 720 DM
2 2 1847 Lachowce Benedykt Piasecki Adamówka 25w Szymon Katarzyna Żukowska Antonina Kowalewska Kaletyńce Małe Maciej Marianna Brodzijewska Józef Piotrowski, Julian Dro... 171-1-13 98V 3 R DM
15 6 1847 Kulczyny Mikołaj Rudkowski [Rutkowski] Peczyska 20 Jan Anna [Justyna] Miliszewska [Miłaszewska] Marianna Pawłowska Peczyska 20 Szymon Magdalena Wysocka Grzegorz Czernicki, Nikodem Piasecki 178-3-116 406R-406V 8 Ż 797-798 DM
23 5 1848 Lachowce Alojzy Piasecki Żemelińce 35w Jan Salomea Dobrzańska Wiktoria Trzeciak Żemelińce 16 Tomasz Marianna Ostrowska Jakub Biskupski, Jan Piątkiewicz 171-1-14 129V 7 R DM
24 10 1848 Korzec Jan Piasecki par. Korzec 21 Szymon Małgorzata Łykus Agnieszka Sawczuk par. Korzec 18 Chwedor Marianna Turzyńska Ambroży Chudzik, Grzegorz Samojłowicz, Ignacy Piasecki 245-1-14 435V 16 R 841 DM
24 10 1848 Korzec Feliks Piasecki Rzeczki 18 Paweł Dorota Zagórska Teresa Zielińska Rzeczki 18 Jan Ewa Gajewska Jan Kowalski, Józef Kucmus, Grzegorz Mendaluk 245-1-14 436V 18 R 843 DM 0
6 2 1849 Horochów Jan Piasecki Drużkopol 20 Marcin Marianna Kosecka Teresa Symbirska Drużkopol 19 Aleksander Franciszka Polecka 87 60 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2087/pages/PL_1_436_87_0032.htm
16 10 1849 Korzec Ignacy Kucmus Rzeczki 20 Józef Marianna Tekla Baranowska Annówka 20 Józef Feliksa Zachar Antoni Mendaluk, Ignacy Piasecki, Wojciech Kucmus 245-1-15 465V 17 R 626 DM
22 10 1850 Zaturce August Romanowski Korszów par. Torczyn 18 Jakub Agnieszka Piasecka Marianna Piotrowska Wólka Sadowska 20 Franciszek Katarzyna Turowska Mateusz Piasecki, Józef Turowski, Rodor? (Robert?) Osiński 863 6 AGAD EH
22 1 1850 Korzec Tomasz Kucmus Rzeczki 22 Kazimierz Ewa Baranowska Apolonia Gajewska Annówka 18 Teodor Marianna Ignacy Piasecki, Paweł Piasecki, Jan Mendaluk 171-1-16 429v 1 R Na
25 6 1850 Połonne Jan Ostrowski Lasy Łabuńskie 26w Wawrzyniec Marianna Filińska Joanna Sobolewska Bortyn [Burtyn] 20 Franciszek Marianna Łaszewicz Jan Piasecki, Grzegorz Szpaczyński 171-1-16 64R 30 R 68 DM
11 2 1851 Ostropol Stanisław Górecki Mszaniec 22 Piotr Marianna Leniewicz Teresa Lublińska Mszaniec 20 Jan Anna Słomińska Filip Piasecki, Franciszek Berezowski 178-3-120 333R 4 Ż 654 DM
18 10 1853 Ostróg Piotr Piasecki Hurby 40w Marianna Adaszyńska Hurby 33w Teodor Grzybowski, Ignacy Przewłocki 171-1-33 39V 15 R 41 BW
31 1 1854 Horochów Filip Grabiec Smyków 20 Jakub Maria Rozalia Michałowska Bodiaczów 18 Paweł Klara Piotr Piasecki, Gmitr Kolanko 92 42 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2092/pages/PL_1_436_92_0023.htm
7 2 1854 Lachowce Mikołaj Woźnicki Warywódki 56w Piotr Teresa Czarnecka Tekla Zofijewska Daniłówka 30 Józef Barbara Domańska Antoni Trawiński, Mateusz Piasecki 171-1-37 627V 3 R 615 DM
22 1 1856 Torczyn Franciszek Piasecki Siedmiarki 50 Piotr Salomea Okorska Franciszka Gabrylewicz Siedmiarki 30 Stefan Marianna Tomasz Dąbrowski, Marian Biernacki 642 1 EH
7 2 1860 Berezdów Joachim Piasecki Chwoszczówka 60w Jan Anastazja Piotrowska Małgorzata Zabłocka Chwoszczówka 28 Jan Anna Styczyńska Jakub Jasiński, Karol Jasiński, Bazyli Brzezicki 17-1-23 43R 4 Ch 55 DM
12 2 1861 Połonne Michał Szpaczyński Lasy Łabuńskie 23 Wincenty Magdalena Sicińska Karolina Bagińska Lasy Łabuńskie 18 Walenty Salomea Kwiatkowska Florian Bagiński, Władysław Piasecki 178-3-76 62V 11 Ż DM
1 7 1862 Białogródka Jan Rokosowski Białogródka 40w Stanisław Honorata Berezowska Eufrozyna Sinkowska Białogródka 19 Mikołaj Franciszka Szyszkowska ? [Szymańska] Antoni Strumiński, Benedykt Piasecki 178-3-77 140R 17 Ż DM
18 11 1862 Kuniów Stanisław Olszewski Radohoszcz Wielka 22 Tomasz Marianna Podhorodecka Emilia Zakrzewska Radohoszcz Wielka 18 Ludwik Marianna Popławska Rafał Popławski, Feliks Olszewski, Grzegorz Piasecki 171-1-75 128R 12 R 124 DM
26 5 1863 Żytomierz Józef Radecki Żytomierz, par. Żytomierz 26 Jan Ludwika Penziorowska Józefa Kalińska Żytomierz, par. Żytomierz 17 Ludwik Tekla Malinowska dw., Franciszek Dombrowski, Mikołaj Piasecki 178-3-54 99 R 22 Ż DG
17 2 1863 Korzec Michał Fiałkowski Korzec 35w Józef Marianna Nowicka Wiktoria Piasecka Korzec 24 Paweł Dorota Krzypicka [Zagórska?] Maciej Rozicki, Mikołaj Piasecki 650-1-2 44V 4 R 45 BW
18 10 1864 Korzec Paweł Piasecki Korzec 20 Jan Helena Franciszka Janczewska Korzec 27 Leon Aniela Teodorowicz Tomasz Więckowski, Franciszek Milewski 171-1-83 60R 28 R 62 DM
18 7 1865 Międzyrzec Korecki Jan Mendaluk Rzeczki par. Korzec 20 Jan Bogumiła Piekarz Anna Rudnicka Chmielówka 17 Jan Antonina Utler Grzegorz Mendaluk, Mikołaj Piasecki, Demian Połoński 487-1-63 20V 3 R 12 DM
18 6 1867 Torczyn Feliks Kostecki Budki Usickie 18 Grzegorz Antonina Tybulewicz Sylwestra Sawicka Budki Usickie 23 Filon Anna Wolak Sylwester Gabrylewicz, Piotr Piasecki? 653 45 7 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0024.htm
4 6 1867 Torczyn Teofil Jaworski Horodynie 23 Karol Elżbieta Łaskarzewska Fruzyna Tybulewicz Siedmiarki 18 Kasper Marianna Strzałkowska? Piotr Piasecki, Sylwester Gabrylewicz 653 44 5 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0023.htm
4 6 1867 Kuniów Antoni Piasecki Bołotkowce 22 Jan Bielecka Joanna Konopacka Gurszczyzna 20 Ignacy Marcelina Gołębiowska Józef Konopacki, Gabriel Podhorodecki, Aleksander Jakuszewicz 178-3-78 129V 14 Ż DM
21 6 1870 Szumsk Piotr Piasecki Iserna 55w Maciej Urszula Oborska Apolonia Sopińska Antonowce 35w Jan Magdalena Krasicka Karol Bielanowski żołnierz, Piotr Wereszczyński 1-53 38V-39R 21 T RK
29 1 1877 Torczyn Piotr Piasecki Korszów 38 Szymon Tekla Tubilewicz Józefa z Żukowskich Podgórska Korszów 45 Antoni Helena Żmudzka Jan Żukowski, Wojciech Jadzga? 663 33 1 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20663/pages/PL_1_436_663_0018.htm
21 1 1879 Horochów Piotr Piasecki par. Horochów 22 Jan Teresa Samborska Elżbieta Ryl par. Horochów 20 Jan Marianna 115 50 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0026.htm
19 6 1883 Bazalia Kasper Chrzanowski Słobódka Murowana par. Kupiel 25 Grzegorz Tekla Cichocka Domicela Krotowicz Bazalia 18 Łukasz Joanna Niemirowska Paweł Piasecki, Wincenty Cichocki 17-1-8 260R 27 Ch 510 DM
28 8 1883 Bazalia Józef Piasecki Futor Marianówka 50w Franciszek Petronela Zawadzka Józefa Z d. Zalewska Zbińska Łazuczynek Mały 45w Wojciech Cecylia Dwornicka Adam Paluchowski, Józef Zalewski 17-1-8 262V 38 Ch 515 DM
12 2 1884 Bazalia Stanisław Bujalski Bogdanówka 22 Paweł Antonina Woronowicz Franciszka Zdaniewicz Czuchele 19 Leon Klara Niewińska Jan Piasecki i Marcin Krotewicz 17-1-8 268R 8 Ch 525 DM
1896 Korzec ? Józef Piasecki Antoni Wiktoria Bilewicz Antonina Bagińska t.IV 426 18
11 10 1898 Stawiszcze Jan Tomaszewski Kiślin 28 Piotr Michalina Zawadzka Klementyna Wanda Ilczyńska Kiślin 23 Julian Aleksandra Karłowicz Julian Ilczyński, Wacław Brzeczyński, Stanisław Piasecki 1042-1-27 63R 8 CDIAK 63 DM
1904 Korzec ? Jan Piasecki Antoni Marianna Fedorowska Marianna Zwolska t.IV 426 6
11 6 1907 Bazalia Marian Piasecki Tereszki 24 Józef Joanna Sadowska Maria Krzewicka Tereszki 21 Klemens Anna Turowska Władysław Syngowicz, Florian Pużański 17-1-8 553V 21 Ch 1079 DM
28 6 1909 Tajkury Marian Piasecki par. Tajkury 22 Franciszek Ludwika Szpakowska Jadwiga Włodorczyk par. Tajkury 18 Maciej Narcyza Kołodyńska (?) 14 R
26 1 1909 Bazalia Piotr Piasecki Porochnia par. Wołoczyska 42w Józef Magdalena Szulc Paulina z d. Dąbrowska Dzygarska Marianówka 33w Alojzy Honorata Pędzelska Franciszek Andrzejewski, Marian Andrzejewski 17-1-8 575R 8 Ch 1120 DM
7 2 1910 Dubno Antoni Sinkowski Radów 27 Michał Tekla Pistrowicz [Pestrowicz] Franciszka Domalewska Radów 21 Ludwik Karolina Zalewska Grzegorz Piasecki, Jan Sinkowski 740-4-162 111V 5 R 96 DM
13 2 1911 Torczyn Stanisław Siatecki Koszów 35 Ludwik Anastazja Janiewicz Maria Tchorzewska Okorsk Duży 22 Emilian Zuzanna Zinkiewicz Stanisław Piasecki, Karol Żmudzki 1026 38V 5 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0024.htm
27 5 1912 Korzec f. Horodnica Władysław Łabęski Numery 23 Mikołaj Justyna Skiba Emilia Wereszczyńska Numery 22 Adam Franciszka Błońska Kazimierz Piasecki, Mikołaj Suchodolski 178-3-181 103V 3 Ż 205 DM
18 4 1915 Tajkury Stanisław Szyszko Zdołbunów 26 Stanisław Wiktoria Szczucka Helena Nemeczek Zdołbunów 22 Maciej Anna Chudoba Józef Piasecki, Tomasz Łukaszewicz 740-4-697 142R 4 R 130 BW
11 2 1916 Kijów, św. Mikołaja Piotr Paweł Piasecki Kijów 28 Kazimierz Joanna Widemin Cezaryna Maria Trentowska Kijów 30 Julian Damazy Zofia Stankiewicz Bogumił Julewicz Trentowski, Stanisław Feliksowicz Czaplicki 312/1/109 95R 15 m.K JM1
8 2 1920 Korzec Antoni Choiński 21 Franciszek Pawlina Piasecka Antonina Terlecka 19 Józef Józefa Skubicka Antoni Kołkowski, Andrzej Piasecki 740-4-351 23 10 R PW
19 11 1922 Ostróg Wacław Piasecki Jadwiga Masiewicz Tuczyn 22 Rufin Marcelina Kostrożyńska 956 42-43 82 dopisek 0
31 1 1925 Warszawa Marian Henryk Piasecki Aniela Serafin 24 Wojciech Marianna Kędzior kościół Nawiedzenia N.M.P. w Warszawie 740-2-402 101R 126 R 1883 RK
9 1 1927 Zdołbunów Karol Piasecki Nadzieja Dyczkowska Zdołbunów 18 Paweł Maria Niemeczek dopisek w akcie konwersji 1/1927 O 9012 DW
1934 Krzemieniec Józef Piasecki Krzemieniec 35 Wincenty Józefa Cieślikowska Zinowia Skakalska Krzemieniec 21 Bazyli Melania Sokulska 33 R 50

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
263 625 Piasecki Jan 28 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
263 679 Piasecki Polikarp 15 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
7 Aleksander Piasecki służący 16 Luboml Luboml 1791 Lublin BK 2
136 712 Jakub Piasecki 41 Ostróg Hucisko Nowomalińskie 1813 par. Ostróg DW
136 715 Daniel Piasecki - Brat 27 Ostróg Hucisko Nowomalińskie 1813 par. Ostróg DW
137 718 Józef Piasecki Ostróg Hucisko Nowomalińskie 1813 par. Ostróg DW
138 721 Stanisław Piasecki 51 Ostróg Hucisko Nowomalińskie 1813 par. Ostróg DW
142 738 Marcin Piasecki 57 Ostróg Hucisko Nowomalińskie 1813 par. Ostróg DW
4 Mikołaj Piasecki - żonaty 40 Ostróg Derewiańcze 1837 Równe Mg 654-1-8
5 Benedykt Piasecki - żonaty 30 Ostróg Hucisko Nowomalińskie 1837 Równe Mg 654-1-8
7 Jakub Piasecki, wdowiec 62 Ostróg Podobanka 1837 Równe Mg 654-1-8
24 Leopold Piasecki Ostróg Mizocz 1837 Równe Mg 654-1-8
75 Prakseda z Piaseckich żona 36 Nowogród Wołyński 3.Susły 1844 CDIAK AS 1045-2-235
2 Ignacy Piasecki 41 Ostróg Stojło 1848 Równe SK 654-1-19
2 Tomasz Piasecki 36 Ostróg Stojło 1848 Równe SK 654-1-19
20 Piotr Piasecki 43 Ostróg Hurby 1848 Równe SK 654-1-19
5 Kuzyn urodzony Wincenty Piasecki 8 Dederkały Bykowce 1857 AGAD DM 433-5
8 24 żona Teresa z Piaseckich 40 Szumsk Mosty 1857 Łuck DM 35-1-71
12 kuzyn Jan Piasecki 5 Dederkały Sadki 1857 AGAD DM 433-5
3 Kuzyn Jan Piasecki 7 Dederkały Sadki 1860 Tarnopol DW 426-2-242
1974 205 Radkowska Antonina z Piaseckich, wdowa 28 Żytomierz Żytomierz R 1864 Ż DM 178-51-90
24 65 żona Katarzyna z Piaseckich 29 Szumsk Huta Stara 1872 Łuck DM 193-1-164
285 9 Pawczuk Marianna z Piaseckich, mąż prawosławny 26 Ostróg Czerniachów 1875 Równe DM 654-1-81
351 26 żona Antonina z Piaseckich 22 Ostróg Futory Międzyrzeckie 1875 Równe DM 654-1-81
371 14 żona Anna z Piaseckich 50 Ostróg Hucisko Nowomalińskie 1875 Równe DM 654-1-81
462 59 żona Rozalia z Piaseckich 57 Ostróg Nowomalin 1875 Równe DM 654-1-81
604 3 żona Rozalia z Piaseckich 62 Ostróg Toczewiki 1875 Równe DM 654-1-81
616 27 żona Marianna z Piaseckich 43 Ostróg Wierzchów 1875 Równe DM 654-1-81
617 28 żona Marianna z Piaseckich 42 Ostróg Wierzchów 1875 Równe DM 654-1-81
2 5 Piasecki Józef 30 Stawiszcze Kraśny Kąt 1880 CDIAK DM 1042-1-16
7 22 Żona Marianna z Piaseckich 38 Dederkały Kaletyńce Wielkie 1881 Równe DW 245-1-34
1 1 Żona Domicela z Piaseckich 46 Tuczyn Podolany 1885 R DW 597-1-1
16 28 Piasecki Antoni chł. 36 Korzec Korzec 1885 Równe DW
17 31 Piasecki Paweł chł. 42 Korzec Korzec 1885 Równe DW
19 36 Piasecki Feliks chł. 38 Korzec Korzec 1885 Równe DW
121 309 Żona Antonina z Piaseckich 24 Korzec Duplinki 1885 Równe DW
228 499 Piasecki Antoni Chł. 29 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
228 502 Piasecki Jan 22 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
229 503 Piasecki Franciszek Ż praw. 56 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
231 504 Piasecki Piotr Chł. 37 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
232 506 Piasecki Jan Chł. 60 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
233 507 Piasecki Bazyli Chł. 55 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
233 508 Piasecki Józef 24 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
235 512 Piasecki Józef Chł. 53 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
242 585 Żona Maria z Piaseckich 32 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
247 604 Żona Franciszka z Piaseckich 25 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
254 558 Piasecki Władyslaw Chł. 38 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
255 559 Piasecki Walery Chł. 37 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
256 561 Piasecki Franciszek 43 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
307 764 Żona Maria z Piaseckich 27 Korzec Ołyczówka 1885 Równe DW
320 800 Żona Anna z Piaseckich 22 Korzec Kobylnia 1885 Równe DW
393 102 Żona Maria z Piaseckich 27 Korzec Huta Krywalska 1885 Równe DW
595 4 Piasecki Paweł 32 Starokonstantynów Ohijowce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
583 37 brat Piasecki Kazimierz 15 Stepań Mydzka Huta 1889 CDIAK DM 1045-2-713
23 48 Piasecki Julian 22 Dubno Warkowicze 1892 Łuck DW 22-1-279a
23 49 Piasecki Grzegorz Dubno Warkowicze 1892 Łuck DW 22-1-279a
6 19 Żona Teofila z Piaseckich 56 Jampol Żemelińce 1901 Tarnopol DW
1 1 Pisacki [Piasecki] Piotr 52 Horochów Kniaże 1902 Łuck DM 193-1-161 34R 68
8 23 jej M. Jadwiga z Piaseckich wd. 77 Ostróg Grozowski Korczunek 1903 Ostróg par. DW
322 394 Ulicka Antonina z Piaseckich wd. 47 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
104 171 żona Maria z Piaseckich 19 Klewań Hruszwica 1907 Równe BW 171-2-43 6V 8 4
425 2 żona Kazimiera z Piaseckich 33 Bereźnica Luchcza 1911 Żytomierz DM 178-49-37
429 10 żona Jadwiga z Piaseckich 30 Bereźnica Luchcza 1911 Żytomierz DM 178-49-37
630 312 Piasecki Wojciech 46 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
153 296 Piasecki Tadeusz 27 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
604 213 Murawska Józefa z Piaseckich, wdowa 60 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
387 87 Piasecki Kazimierz 40 Korzec - filia Horodnica Kurczycka Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
62 167 Piasecki Jan 65 Białogródka Białogródka 1915 Żytomierz DM 178-49-60
120 38 Pasucki ( Piasecki ?) Jan 35 Zasław św. Jana Michla 1915 Żytomierz DM 178-49-61
490 5 Piasecki Józef 43 Białogródka Podlisce 1915 Żytomierz DM 178-49-60


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl