Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 892 wyników dla: Korzeniowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 7 1801 Olewsk Anastazja Korzeniowska 1 Rokitno córka Grzegorza i Agaty 178-3-128 21V Ż Na
7 11 1821 Krzemieniec Anna Korzeniowska 21 Kulików 299 122 111 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0066.htm
5 9 1823 Krzemieniec Marianna Korzeniowska 25 Marcinówka 299 162 100 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0087.htm
18 6 1827 Dubno Rozalia Korzeniowska 1 Dubno c. Tomasza i Marianny z Chomickich 813 198V 46 AGAD 201 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0201.htm
17 2 1828 Kulczyny Wiktoria Korzeniowska 18 Antoniny córka Antoniego i Anastazji 178-3-94 337R 21 Ż Mg
22 8 1828 Horodyszcze ur. Angela Młodzianowska 2/52 Sudełków rodzice ur. Teodor Młodzianowski, Marianna Korzeniowska 178-3-94 115R 47 Ż 224 KP2
19 7 1829 Łuck Agnieszka Korzeniowska 50 Łuck z Roszkowskich. Wd. Józef Franciszek Krzywiński Korzeniowski - archiwista sądowy, 2c. Dorota Tekla, Joanna Józefa, 1s. Wincenty Erazm 815 38 66 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0038.htm
8 5 1829 Butowce Adela/Adolia ? Korzeniowska 11 Stecki rodzice ur. Maciej Korzeniowski, Tekla Łępicka 178-3-95 260R 21 Ż 503 KP2
3 6 1829 Równe Klara Korzeniowska 60 Równe wdowa po Teodorze, syn Józef i córka Józefa 171-1-2 146R 21 R 157 DM
9 3 1830 Fastów Anna Korzeniowska 80 Wolica ze starości, ur., żona po ur. niegdyś Józefie Korzeniowskim, zostawiła synów: Teodora, Jana, Józefa i Kazimierza 178-51-339 39 9 Ż EH
28 2 1830 Równe Katarzyna Korzeniowska 55 Równe z d. Brożek, wdowa po Tomaszu, córka Marianna 171-1-3 166V 14 R 167 DM
19 8 1831 Horochów Joanna Eleonora Korzeniowska 1/12 Boryszkowicze c. wlm. Erazma kapitana Korpusu Litewskiego Żytomierskiego Pułku Piechoty i Doroty 846 86V 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0088.htm
2 11 1832 Ołyka Ludwika Korzeniowska 40 Chorłupy z Milewskich, żona Jana, zostawiła synów Juliana i Adama 818 257 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0264.htm
17 8 1833 Korzec Franciszka Korzeniowska 9/12 Majdan Horożowski córka Stefana i Marianny z domu Wiszniowska 245-1-7 113 78 R PW
14 5 1833 Kulczyny Anastazja Korzeniowska 50 Krasiłów z d. Dryhałowska, wdowa po Janie 178-3-99 336R 44 Ż 641 DM
11 3 1834 Białozórka Marianna Korzeniowska 3/52 Białozórka z konwulsji, c. ur. Franciszka i Teresy 245-1-8 344R 2 R 3259 DW
20 4 1835 Kupiel Paweł Kwiatkowski 1 Kupiel Rodzice: Jakub, Katarzyna Korzeniowska 178-3-101 339 71 Ż 632 SK
17 1 1835 Kulczyny Katarzyna Korzeniowska 13 Słobudka Rodzice: Józef, Krystyna Pawłowska 178-3-101 364 6 Ż 681 SK
3 4 1836 Luboml Karolina Korzeniowska 3 Sztuń m. Brygida Korzeniowska 851 560 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0308.htm
15 2 1836 Białogródka Wiktoria Korzeniowska 50 Szarłajówka ur., z Krynickich, mąż Piotr, synowie Szymon i Jan 178-3-106 140R 16 Ż DM
17 10 1836 Korzec Józefa Korzeniowska 1 Majdan Storożowski ze słabości żołądka, córka Tadeusza i Wiktorii z d. Mroczkowskiej 245-1-10 110v 58 R Na
26 2 1836 Cudnów Anna Korzeniowska 35 Stołpów ur., z d. Dybowska mająca około 35 lat, mąż Łukasz, córka Anna 569-1-59 63R 23 Ż 117 DM
27 1 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Antonina Korzeniowska 3 Seredyńce c. Pawła i Marianny z Opalińskich 178-3-106 105V 4 Ż 205 DM
5 6 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Elżbieta Korzeniowska 63 Seredyńce wdowa po Szymonie, syn Łukasz 178-3-106 109V 28 Ż 213 DM
3 2 1837 Ołyka Józefa Anna Korzeniowska 10/12 Żorniszcze Stanisława i Heleny z Kuszelewskich 823 148 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0156.htm
22 2 1837 Ołyka Ewa Ludwika Korzeniowska 10/12 Żorniszcze Stanisława i Heleny z Kuszelewskich 823 148 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0156.htm
28 4 1838 Ostróg Konstancja Korzeniowska 2/12 Dermań C. Walentego i Franciszki z Żurawskich 171-1-11 39R 68 R DM
12 11 1839 Ołyka Karolina Ewa Korzeniowska 9/356 Dubiszcze Stanisława i Heleny z Koszelewskich 825 166 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0173.htm
17 5 1839 Katerburg Rozalia Korzeniowska 40 Piszczatyńce panna 200 166 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0086.htm
27 4 1839 Korzec Marianna Korzeniowska 9 Piszczów c. Walentego i Franciszki z Żurawskich 178-51-433 94R 40 Ż 101
24 6 1839 Korzec Franciszka Korzeniowska 40 Piszczów z d. Żurawska, mąż Walenty 178-51-433 96V 52 Ż 103
5 11 1839 Korzec Apolonia Korzeniowska 9/12 Balarka Lubtowska c. Antoniego i Marianny z Łukomskich 178-51-433 99R 80 Ż 106
8 3 1841 Wyszogródek Anna Korzeniowska 28 Lulińce wolnego stanu 872 680 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0360.htm
29 12 1841 Luboml Brygida Korzeniowska 26 Luboml 856 563 115 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0308.htm
4 6 1842 Łuck Aniela Korzeniowska 2 Bukowa c. Piotra i Józefy z Wyszyńskich 378 47 37 828 166V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0026.htm
1 11 1843 Horodyszcze Marianna Korzeniowska 40 Sudyłków 1-dw., z Młodzianowskich, mąż Teodor, syn Karol, córki Joanna, Domicela, Sylwestra i Antonina 178-49-18 39V 46 Ż DM
12 11 1844 Nieświcz Aniela Korzeniowska 3 Ławrów c. odnodworki Marianny 439 19 22 0
15 1 1844 Kołki Wincenta Korzeniowska 15 Hodomicze Wojciech i Elżbieta z Wysockich 830 85 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0086.htm
13 2 1844 Lubar Aniela Korzeniowska 17/52 Kirijówka c. Ludwika i Kunegundy z Małachowskich 178-51-514 339V 21 Ż 58 DM
6 4 1845 Deraźne Józefa Korzeniowska 61 Japołoć z Płaszowskich, wdowa, córka Róża 884 217 V 9 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0224.htm
20 11 1846 Sokul Józef Myczkowski 54 Dwór Sokulski żona Marianna z domu Korzeniowska, dzieci: Henryk, Julia, Paulina, Aniela, Marianna, Waleria 832 68V 4 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0074.htm
3 11 1846 Wyszogródek Agnieszka Korzeniowska 70 Lulińce z d. Baraniecka, wdowa po Janie, synowie Stanisław, Antoni i Michał 877 712-713 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0367.htm
25 1 1847 Nieświcz Marianna Korzeniowska 66 Bakowce z Tuńskich, wdowa 442 14 8 DW
8 12 1847 Jampol Ewa Korzeniowska 57 Worobiówka jednodworka, panna 245-1-13 329 R 38 R 652 DW
10 4 1847 Korzec Marcjanna Korzeniowska 75 Storożów z domu Tarczewska, wdowa po Szymonie, syn Antoni, Tadeusz, Stefan, córka Kunegunda 77 R PW
26 4 1847 Lachowce Korzeniowska 72 Lachowce wdowa po Jakubie 171-1-13 104V 24 R DM
28 9 1847 Lachowce Franciszka Korzeniowska 64 Lachowce c. ur. Jędrzeja i Marianny z Popielów 171-1-13 107V 47 R DM
26 8 1847 Starokonstantynów Marianna Korzeniowska 13 Michałowce c. Józefa i Petroneli z Kochanowskich 178-3-116 195R 100 Ż 388 DM
12 8 1848 Białogródka Anna Korzeniowska 4 Tarnawka e.cholery, c. 1-dw. Franciszka i Katarzyny z Kozłowskich 178-3-117 171R 105 Ż DM
20 8 1848 Korzec Marianna Korzeniowska 38 Balarka Sapożynka z d. Dziekońska, wdowa synowie Jan i Antoni, córki Katarzyna i Tekla 245-1-14 466V 135 R 900 DM
11 12 1848 Kulczyny Rozalia Korzeniowska 25 Słobódka Krasiłowska c. Józefa i Anastazji 178-3-117 529R 95 Ż 1040 DM
18 1 1849 Białogródka Prakseda [Katarzyna] Korzeniowska 60 Białogródka ur., z Klukowskich, wdowa po Cyrylu, syn Jan, córki Rozalia, Aniela, Antonina i Anna 178-3-118 565V 7 Ż DM
20 5 1849 Korzec Tekla Korzeniowska 13 Balarka Usteńska sierota 245-1-15 480V 45 R 655 DM
27 3 1850 Lachowce Aleksandra Korzeniowska 60 Bisówka 1-dw., wdowa po Augustynie, bez potomna 171-1-16 319R 16 R DM
16 3 1850 Ostropol Anna Korzeniowska 53 Ostropol z d. Markowska, mąż Teodor, syn Prokop, córki Marianna, Józefa, Agnieszka, Paulina i Katarzyna 178-3-119 260R 7 Ż 508 DM
1 11 1850 Klewań Kamila Korzeniowska 38 Klewań panna 171-1-16 533V 41 R 548 BW
9 12 1851 Korzec Kazimierz Sidorski 60 Storożów z suchot, żona Kunegunda z d. Korzeniowska, synowie Adam, Franciszek, Ludwik i Józef, córki Anna, Marianna, Rozalia, Józefa i Apolonia 178-3-72 129r 91 Ż Na
2 9 1851 Zasław św. Jana Józefa Korzeniowska 25 Mokrzec c. Walentego i Franciszki 178-3-120 370R 30 Ż 725 DM
8 8 1851 Kulczyny Róża Głuchowska 28 Metce z d. Korzeniowska, wdowa, syn Antoni i córka Ferdynanda 178-3-120 228R 56 Ż 448 DM
1 7 1852 Deraźne Apolinaria Gidzińska 70 Stawek z d. Korzeniowska, wdowa po Stanisławie, s. Teofil, Paweł, Tytus, c. Elżbieta 171-1-17 464R 12 R 467 BW
6 6 1853 Horyńgród Józefa Korzeniowska 74 Mikulin z d. Okuń, wdowa po Franciszku, s. Franciszek 171-1-33 455R 12 R 449 BW
7 12 1853 Korzec Anna Korzeniowska 2,5 Lazaret c. Józefa i Honoraty z Majdańców 171-1-33 339R 114 R 335 DM
16 7 1854 Kodnia Anna Korzeniewska [Korzeniowska] 72 Kodnia z d. Głębocka, wdowa po sowietniku Michale Korzeniewskim [Korzeniowski], po I-mężu Wincentym Ledóchowskim synowie Janusz, Leon i Apollon, córki Tekla panna i zamężna Aleksandra Podhorodeńska 178-3-38 503V 12 Ż 982 DM
23 8 1858 Łabuń Krystyna Korzeniowska 2 Łotówka c. ur. Piotra i Józefy Skarlińskiej 178-3-74 348V 48 Ż DM
18 2 1858 Lubar Andrzej Pawłowski 2/52 Piedynki s. Franciszka i Agnieszki z d. Korzeniowska 641-1-18 39R 21 Ż MP
25 8 1859 Turzysk Feliksa Korzeniowska 17 Mokrzec c. Macieja i Antoniny z Gruzińskich 731 28 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0015.htm
10 11 1859 Korytnica Pelagia Korzeniowska 65 Uściług z d. Kozicka, jednodworka, wdowa po Teodorze, córki Katarzyna i Feliksa 231 22 12 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20231/pages/PL_1_436_231_0013.htm
13 9 1860 Ptycza Honorata Korzeniowska 15 Nosowica c. Magdaleny 841 278 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0153.htm
14 2 1861 Ostropol Franciszka Korzeniowska 23 Ostropol z d. Sehen, mąż Bartłomiej i syn Michał 178-3-76 327R 5 Ż 614 DM 0
20 7 1863 Białogródka Aniela Korzeniowska 12 Tarnawka panna 178-3-81 56V 44 Ż DM
21 1 1863 Korzec Emilia Korzeniowska 4/12 Kamionka c. Tomasza i Petroneli z Sadowskich 650-1-2 54V 2 R 61 BW
16 11 1864 Młynów Helena Korzeniowska 48 Kneruty z Kuszelewskich, mąż Stanisław, s. Władysław i Jerzy oraz c. Zofia i Antonina 842 659 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0351.htm
15 1 1864 Korzec Marianna Korzeniowska 3/12 Lazaret c. Pawła i Honoraty z Zinkiewiczów 171-1-83 67R 5 R 69 DM
29 9 1867 Torczyn Maria Korzeniowska 6 Chorochoryń c. Michała i Ewy z Sobieszczańskich 653 56 29 0
31 3 1867 Białogródka Agata Korzeniowska 26 Sosnówka z Wolskich, mąż Jan, syn Franciszek i córka Marianna 178-3-81 330R 30 Ż DM
2 2 1869 Tuczyn Ludwika Korzeniowska 8 Matwiejówka c. 1-dw. Stanisława i Julii z Kamińskich 683 34 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0019.htm
15 12 1871 Torczyn Michał Kamiński 64 Okorsk Mały wdowiec, syn Władysław, córki Julia Korzeniowska - wdowa i Helena 657 60 20 0
21 3 1873 Białogródka Katarzyna Korzeniowska 60 Tarnawka 1-dw., wdowa, córki Franciszka i Marianna 178-3-84 429V 27 Ż DM
29 12 1874 Krzemieniec Katarzyna Gonczarowa 52 Krzemieniec z d. Korzeniowska, wlm., wdowa po podpułkowniku Maksymilianie, synowie Arkady, Maksymilian i Aleksander, córki Natalia, Marta i Eugenia 1-68 46V 111 T
2 4 1875 Torczyn Feliksa Korzeniowska 13 Okorsk Mały c. Stanisława i Emilii z Kamińskich 661 54 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0028.htm
17 3 1882 Horochów Józefa Korzeniowska 63 Boryszkowicze z Wyszańskich, chł., mąż Piotr, syn Zygmunt, córki Leontyna i Rozalia 118 68 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0038.htm
25 8 1882 Horochów Ksawera Korzeniowska 75 Horochów chł., wdowa 118 74 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0042.htm
12 3 1898 Młynów Ludwik August Milaszewski 73 Dobratyn wdowiec, żona Apolonia z d. Korzeniowska, dzieci: Antoni-Maciej, Walery-Sylwester, Józefat-Maurycy, Franciszek, Teofila, Zofia-Agata 740-2-409 40V 20 R 1733 RK
24 5 1900 Łanowce Anna Korzeniowska 25 Krasnołuka c. chłopów Juliana i Antoniny z Torleckich 73 V 21 0
11 1 1900 Ostropol Maria Korzeniowska 73 Ferma Walunin z d. Kuroban, wdowa po I-mężu Pawłowskim, po II- mężu Korzeniowskim, syn Władysław 17-1-325 185V 2 Ch 354 DM
3 9 1901 Torczyn Julia Korzeniowska 70 Usicze z Kamińskich, wdowa, syn Józef 955 59 28 DW
16 9 1902 Ostropol Maria Korzeniowska 43 Ostropol córka Piotra, mąż wyznania prawosławnego 17-1-325 202R 23 Ch 385 DM
13 11 1907 Ostropol Antonina Korzeniowska 60 Futor Ostropolski z d. Mińkowska, parafianka ostropolska 17-1-325 234R 18 Ch 445 DM
23 8 1907 Korzec Katarzyna Marcinkowska 81 Sapożyn z d. Korzeniowska, wdowa po II-mężu [Janie Marcinkowskim -DM], po I-mężu Michale Rakowskim synowie Marcel i Feliks 740-2-332 94V 73 R 100 DM
19 11 1908 Ostropol Tekla Korzeniowska 36 Ostropol z d. Adamska, mąż Roman, synowie Konstanty, Feliks i Władysław, córka Zofia 17-1-325 240V 26 Ch 456 DM
31 1 1909 Ostropol Agata Korzeniowska 80 Żytyńce z d. Fiodorowska, wdowa, synowie Jan, Tadeusz, Ignacy i Piotr 17-2-93 160R 6 Ch 31 DM
3 2 1920 Korzec Kamila Budzińska 50 z domu Korzeniowska 740-4-351 38 30 R PW
7 3 1920 Korzec Katarzyna Piasecka 45 Rzeczki z domu Korzeniowska, mąż Jan 740-4-351 43 82 R PW
8 3 1920 Korzec Anna Korzeniowska 40 z domu Lewkowicz 740-4-351 43 85 R PW
13 4 1920 Korzec Józefa Bronowicka 60 z domu Korzeniowska 740-4-351 46 115 R PW
1 5 1920 Korzec Maria Korzeniowska 15 Dermanka córka Ludwika i Teofili z domu Kuriata 740-4-351 47 123 R PW
29 9 1920 Korzec Antonina Fedorowska 26 Majdan córka Franciszka i Marceliny z domu Korzeniowska 740-4-351 53 179 R PW
17 9 1924 Korzec Maria Korzeniowska 63 Futory Koreckie z Sokołowskich, po I-mężu Sienkiewiczu syn Franciszek i córka Wincentyna, II-mąż Jan Korzeniowski oraz córki Bronisława i Władysława 740-4-352 36V 41 R 38 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 3 1751 Czartorysk Marianna Skibicka Medweże Michał Anna W. Antoni Babecki, Rozalia Korzeniowska 297-1-185 63R Ł
18 4 1754 Szumsk Marianna Korzenioska Korzeniowska Kordyszów Marcin Marianna Franciszek Braciszewski, Justyna Makowska panna, Jan Kulczycki, Anna Kutczynska 297-1-180 57R Ł RK 139
7 10 1777 Czartorysk Justyna Krasuska Medweże NN Domicela szl. Józef Gultynowicz, Wiktoria Korzeniowska, as. Benedykt Marchocki, Marianna Marciszewska panna 297-1-185 97V Ł 9315 DW
8 8 1785 Zaturce Klara Błędowska Wólka Sadowska Jakub Marianna ur. Jan Wilczewski, Apolonia Korzeniowska 297-1-46 5V Ł 692 DW
7 10 1787 Zaturce Franciszek Brunon Dionizy Alkiewicz Wólka Sadowska Michał Tekla Ulanicka ur. Stanisław Milewski, Franciszka Korzeniowska panna, as. Mikołaj Korzeniowski, Ludwika Wilczewska panna, 297-1-46 12R 7 Ł 707 DW
10 7 1790 Torczyn Małgorzata Hulanicka Hulaniki Franciszek Julianna akt skreślony; Antoni Lesniewicz, Marianna Korzeniowska, Aleksander Hulanicki, Tekla Ost 1a b/nr Ł EH
30 8 1790 Zaturce Augustyn Błędowski Wólka Sadowska Jakub Petronela Jurkiewicz P. Józef Okorski kawaler, Apolonia z Danilkiewiczów Korzeniowska mężatka 297-1-46 16R Ł 716 DW
31 8 1790 Zaturce Rozalia Bogusławska Ulaniki Aleksander Franciszka Korzeniowska ur. Antoni Kleczkowski wdowiec, Teresa z Godzińskich Korzeniowska wdowa, as. Bartłomiej Wasilewski kawaler, Marianna Kleczkowska panna 297-1-46 16V Ł 717 DW
22 2 1791 Szumsk Maciej Antoni Użewski Łużewski Nowostaw Józef Anna Korzeniowska Maciej Gumoski, Rozalia Użewska, Paweł Michał Pruszyński, Marianna Malinska 297-1-181 103V Ł 28 RK
15 10 1791 Zaturce Teresa Jadwiga Alkiewicz Wólka Sadowska Piotr Franciszka Danilkiewicz Stanisław Milewski żonaty, Apolonia Korzeniowska mężatka, as. Szymon Iwanoski żonaty, Tekla Korzeniowska panna, Andrzej Suchocki żonaty, Teofila Iwanowska panna 297-1-46 17V Ł 720 DW
31 7 1792 Zaturce Ignacy Michalewicz Wólka Sadowska Benedykt Franciszka Bergielewicz Józef Tubalski kawaler, Marianna Wilczewska mężatka, as. Józef Okorski kawaler, Katarzyna Korzeniowska mężatka 297-1-46 19R Ł 723 DW
7 7 1793 Wiszenki Marianna Róża Kozicka Smerdyń Ludwik Katarzyna Korzeniowska wlm. Jan Słotwiński, panna Konstancja Tomaszewksa 297-1-12 4R AR
25 5 1793 Zaturce Filip Neriusz Błędowski Wólka Sadowska Ignacy Apolonia Nowakowska ur. Kajetan Ulanicki kawaler z Ulanik, Franciszka z Dalnikiewiczów Halkiewiczowa, as. Leon Sikorski kawaler z Szepla, Katarzyna Korzeniowska mężatka, Józef Okorski kawaler, Tekla Korzeniowska panna 297-1-46 21V Ł 728 DW
18 9 1793 Zaturce Teodor Tuński Wólka Sadowska Franciszek Ludwika Wilczewska ur. Wojciech Kozubowski kawaler z Zaturzec, Franciszka Halkiewiczowa mężatka, as. Józef Wadecki kawaler z Serniczków, Katarzyna Korzeniowska mężatka, Aleksander Piotrowski żonaty, Tekla Korzeniowska panna 297-1-46 22R Ł 729 DW
10 3 1794 Zaturce Franciszka Jabłońska Wólka Sadowska Grzegorz Apolonia ur. Józef Okorski żonaty, Apolonia Błędowska mężatka, as. Andrzej Suchockiżonaty, Katarzyna Korzeniowska mężatka 297-1-46 23V Ł 733 DW
11 5 1794 Zaturce Anna Olszewska Zaturce Antoni Marianna Romanowicz data dop. chrztu, ur. Piotr Alkiewicz, Marianna Pawłoska, Wojciech Kozubski, Katarzyna Korzeniowska 297-1-46 24R-V Ł 735 DW
25 7 1796 Zaturce Kunegunda Chalukiewicz Wólka Sadowska Michał Tekla Ulanicka ur. Franciszek Tuński żonaty, Katarzyna Korzeniowska mężatka 297-1-46 27aV Ł 746 DW
27 4 1798 Czartorysk Teofil Józef Giedziński Medweże Stanisław Apolinaria Korzeniowska dop.chrztu 19.10.1799, JW. Józef Kalasanty Olizar. Wlm. Barbara Konopacka 297-1-185 138R Ł 7818 DW
22 10 1798 Zaturce Elżbieta Mokulińska Zaturce Nicefor Marianna data chrztu, uczc. Franciszek Jasiński, Katarzyna Korzeniowska 297-1-46 34R Ł 764 DW
18 10 1799 Czartorysk Remigiusz Stanisław Józef Giedziński Gidziński Medweże Stanisław Apolinaria Korzeniowska Wlm. Tadeusz Piaskowski, Barbara Konopacka 297-1-185 137V-138R Ł 7817 DW
11 4 1801 Czartorysk Apolinara Leonarda Giedzińska Medweże Stanisław Apolinara Korzeniowska Wlm. Józef de Bondyni, Barbara Młodzianowska 297-1-185 142V Ł 7827 DW
11 4 1801 Czartorysk Apolinara Leonarda Gidzińska (Giedzińska) Medweże Stanisław Apolinara Korzeniowska dop. Chrztu 23.7.1801, Wlm. Józef Kalasanty Rymiński, Wiktoria Jackowska, Tomasz Jackowski, Honorata Rymińska 297-1-185 143R-V Ł 7828 DW
25 3 1801 Zaturce Franciszek Okorski Wólka Sadowska Kazimierz Marianna Dąbrowska data chrztu, ur. Franciszek Tuński i Marianna Wilczewska, as. Józef Iwanowski i Katarzyna Korzeniowska 297-1-46 38V Ł 774 DW
25 5 1807 Ostróg Bernard Jan Radyński Brodów Andrzej Tekla Płochocka Mateusz Badowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 65 Ł SK
6 7 1807 Ostróg Józef Zakrzewski Chorów Marcin Mar... Matuszewska Leon Krzyżanowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 66 Ł SK
6 9 1808 Ostróg Ludwik Dobrowolski Nowomalin Jan Barbara Antoni Lachowicz, Dominika Korzeniowska 297-1-136 83 Ł 1125 SK
15 1 1808 Wiszenki Franciszek Piotrowski Bejnerówka Józef Barbara wlm. Michał Tuński, Antonina Korzeniowska, data wg kal. juliańskigo 297-1-12 42R AR 0
7 5 1808 Wiszenki Katarzyna Piotrowska Bejnerówka Józef Rozalia wlm. Michał Tuński, wlm. Antonina Korzeniowska 297-1-12 43V AR
24 5 1809 Ostróg Domicela Kruczyńska Ostróg Ignacy Domicela Marcin Krzyżanowski, Eleonora Korzeniowska 297-1-136 98 Ł 1146 SK
3 8 1809 Ostróg Stanisława Domicela Kruszczyńska Nowomalin Ignacy Domicela Poknubiata Feliks Bydłowski, Dominika Korzeniowska 297-1-136 102 Ł 1152 SK
12 10 1810 Ostróg Eugenia Bronisława Sosnowska Nowomalin Stanisław Kasylda Malińska Marcin Korzeniowski, Eleonora Korzeniowska 297-1-136 133 Ł SK
10 3 1811 Ostróg Antonina Tekla Tomaszewska Buderaż Jan Teofila Korzeniowska Chrzest 14.03.1811: Andrzej Lubański, Rozalia Kozłowska 297-1-136 144 Ł 858 SK
26 2 1811 Wiszenki Anastazja Tuńska Bejnerówka Michał Marianna Rogalska Atanazy Szyskowski, wlm. Antonina Korzeniowska 297-1-12 50V AR
9 4 1812 Torczyn Apollonia Kalezynska Ulaniki Piotr Tekla Korzeniowska z wody 3a 19 EH Ł
9 2 1812 Torczyn Apollonia Kaletynska Smolejow Piotr Tekla Korzeniowska chrzest 8.06.1815; Augustyn Okorski, Lucia Okorska, asysta: Franciszek Korzeniow 24a 19 EH Ł
17 12 1813 Torczyn Joanna Strzałkowska Woderady Adam Urszula Garczynska Mathias Strzałkowski, Urszula Korzeniowska, asysta Franciszek Garczynski, Katarz 13a 37 EH Ł
17 8 1813 Wiszenki Sybilla Marianna Julianna Nehrebecka Czołnica Jan Zuzanna Tomaszewska wlm. Aleksander Pikuliński, Kunegunda Korzeniowska, Jan Korzeniowski, Franciszka Pikulińska, Erazm Korzeniowski, Apolonia Żwan, Augustyn Kudrebski, Eliza Popowa żona majora wojsk ros. 297-1-12 58R AR
25 9 1814 Torczyn Michał Bogusławski Ulaniki Alexander Franciszka Korzeniowska z wody; wpis 5.10.1814 20a 45 EH Ł
29 5 1814 Ostróg Zofia Korzeniowska Nowomalin Franciszek Józefa Płazowska Onufry Krupicki, Teofila Kotkowska 297-1-136 211 Ł SK
8 10 1814 Wiszenki Katarzyna Nehrebecka Sołtysy Jan Zuzanna Tomaszewska Szymon Bliziński komornik łucki, Barbara Korzeniowska podstolina halicka, wlm. Jan Korzeniowski, Julianna Blizińska, chrzest 11.10.1814 297-1-12 60V AR
3 12 1814 Wiszenki Franciszka Tuńska Bejnerówka Michał Rozalia Marianna wlm. Jan Mysłowski, wlm. Marianna Korzeniowska, dop. ceremonii 17.1.1815 297-1-12 61V Ł AR
0 0 1814 Dubno Zofia Sawer Michał Wiktoria dopełnienie chrztu 23.04.1830, 16-letniej panny, asyst. Maksymilian Wężyk-Rucki [Wężyk-Rudzki] i Justyna Korzeniowska, Paweł Orzeł i Franciszka Starzyńska 816 119R 49 AGAD 121 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0121.htm
8 6 1815 Torczyn Alexander Alojzy Kaletynski Smolejow Piotr Tekla Korzeniowska Augustyn Okorski, Lucia Okorska, asysta: Franciszek Korzeniowski, Maryanna Chion 24a 18 EH Ł
29 9 1816 Torczyn Michał Bogusławski Ulaniki Alexander Franciszka Korzeniowska chrzest 30.03.1817; Władysław Ulanicki, Antonina Tworznicka panna 37a, 38 b/nr EH
27 1 1816 Ostróg Paulina Dominika Korzeniowska Nowomalin Franciszek Józefa Słozowska ? Marcin Korzeniowski, Tekla Zarzecka 297-1-136 242 Ł CK
11 4 1816 Ostróg Leon Iwanowski Nowomalin Kacper Teresa Kutyłowska Franciszek Gołębiowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 247 Ł CK
14 6 1816 Ostróg Franciszek Wierzbicki Hucisko Nowomalińskie Wojciech Marianna Zwierzchowska Franciszek Gołębiowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 253 Ł SK
4 11 1816 Ostróg Karol Stanisław Michał Gołębiowski Nowomalin Franciszek Elżbieta Chrzest 08.11.1816: Karol Swieykowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 261 Ł SK
16 1 1816 Wiszenki Agnieszka Sosczyńska (Soczyńska) Bejnerówka Piotr Marianna Tuńska wlm. Marcin Tuński, Marianna Korzeniowska, chrzest 10.2.1816 297-1-12 64R Ł AR
10 1 1816 Wiszenki Paulina Kossakowska Wiszenki Feliks Domicela Kotelnicka Ignacy Teleżyński podkomorzy łucki, Tekla Trzebuchowska horodniczyna włodzimierska, Szymon Dobrzeński podsędek równeński, Tekla Korzeniowska kapitanowa sprawnikowa łucka, Jan Baczewski podsędek łucki, Róża Krzywicka żona podsedka łuckiego. Dop. cerem 297-1-12 65V Ł AR
29 10 1817 Ostróg Teresa Jadwiga Korzeniowska Płoska Teodor Pelagia Kozicka Bazyli Bowdajewski, Franciszka Werlowna 297-1-136 276 Ł 1006 SK
6 11 1817 Wiszenki Mikołaj Toński (Tuński) Bejnerówka Michał Marianna wlm. Piotr Wilczewski, wlm. Antonina Korzeniowska, chrzest 20.11.1817 297-1-12 69V Ł AR
26 3 1818 Szumsk Antoni Kokorowski [Kukurowski] Waśkowce Szymon Rozalia Listowska Wojciech Listowski i Antonina Korzeniowska wdowa 245-1-14 190R 19 R 365 DM
25 8 1818 Dubno Jan Dąbrowski Warkowicze Ignacy Justyna Wnorowska dopełnienie chrztu 21.10.1834, asyst. Wincenty Lebla i Katarzyna Korzeniowska ż. Józefa 820 151R 84 AGAD 155 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0155.htm
26 2 1819 Berezne Franciszka Korzeniowska Łęczyn Józef Katarzyna dopeł. 4.02.1828, asys. Ur. Kazimierz Korzeniowski, Ur. Franciszka Tyszkowska 171-1-1 215R 3 R Mg
7 4 1820 Wiszenki Leonard Stempkowski Sławatycze Tomasz Maryanna Rusowiecka Dop.chrztu: 10.04.1827. szl. Jakub Brodnicki i Aniela Korzeniowska wdowa. As: J 813 87a 0 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0087.htm
17 12 1820 Wiszenki Anna Karpiuk Wiszenki Konrad Marianna Prusiuk Jan Wachowski, Aniela Korzeniowska, Mikołaj Mamczuk, Teofista Szafaranka, chrzest 18.12.1829 297-1-12 76V Ł AR
2 2 1821 Wiszenki Brygida NN Susk NN Marcela pr. Michał Brzezowski, wlm. Aniela Korzeniowska, chrzest 3.2.1821 297-1-12 77V Ł AR
15 7 1822 Wiszenki Grzegorz Gągalski Budki Wiszeneckie Wojciech NN wlm. Stanisław Kotelnicki, Aniela Korzeniowska, chrzest 16.7.1822 297-1-12 83R Ł AR
3 8 1822 Wiszenki Paweł Janiszewski Bejnerówka Wojciech Balbina Józef Ruszczyc, Marianna Korzeniowska 297-1-12 83V Ł AR
4 1 1823 Wiszenki Marianna Wachowska Wiszenki Jakub Tekla Karpiuk Jan Wiśniowski, Aniela Korzeniowska, Piotr Magerowski, Anna Janiszewska, chrzest 5.1.1823 297-1-12 85V Ł AR 0
4 5 1824 Wiszenki Katarzyna Trembicka Wiszenki Ignacy Zofia Wojciech Gągalski, Aniela Korzeniowska, chrzest 5.5.1824 297-1-12 91R Ł AR 0
10 3 1824 Lachowce Franciszka Gajewska Bisówka Dominik Agata Wiszniewska data chrztu; Jan Mysłowski i Aleksandra Korzeniowska 178-51-266 1V Ż 4 DM
6 7 1824 Lachowce Marianna Wiadrowska Bisówka Michał Franciszka Skulimowska data chrztu; Jan Wolski i Aleksandra Korzeniowska 178-51-266 4V Ż 10 DM
28 2 1825 Wiszenki Hipolit Pajewski Czołnica Józef Eufrozyna Korzeniowska wlm. Witalis Tomaszewski, Rozalia Dybowska, chrzest 1.3.1825 297-1-12 94V Ł AR
11 7 1825 Wiszenki Jan Bendzeluk (Będzeluk) Swoz Andrzej Marianna Zaremba (Zaręba) Józef Statkiewicz, Aniela Korzeniowska, chrzest 12.7.1825 297-1-12 96R Ł AR
7 12 1825 Wiszenki Barbara Wachowska Wiszenki Jakub Tekla Skrybczuk Józef Statkiewicz, Aniela Korzeniowska, Michał Odżga, Marianna Kałuszowska, chrzest 8.12.1825 297-1-12 97R Ł AR 0
28 10 1826 Korzec Szymon Krzyżanowski Derażnia Średnia Marceli Franciszka Orłowska dopełnienie chrztu 24.01.1829, Marcin Krzyżanowski proboszcz Wielednicki i Józefa Korzeniowska, Antoni Kuźmiński proboszcz korecki i Tekla Dąbrowska wdowa 245-1-3 63R 9 R 123 DM
22 1 1826 Wiszenki Wiktor Jabłoński Wiszenki Wojciech Helena Wiktor Słoniewski wojskowy, Marianna Wyżewska, Adam Słoniewski, Aniela Korzeniowska, chrzest 23.1.1826 297-1-12 97V Ł AR
28 1 1826 Wiszenki Rozalia Ryżowska Wiszenki Walenty Józefa Wojciech Kozłowski, Aniela Korzeniowska, Grzegorz Nowicki, Dorota Bernadzka, chrzest 29.1.1826 297-1-12 98R Ł AR
2 2 1826 Wiszenki Walerian Grodzki Kopaczówka Kajetan Marianna Michałowska jw. Marcin Jełowicki starosta zawidecki, Marianna Wyżewska, wlm. Feliks Kosakowski, Julianna Wyżewska, wlm. Jan Tuński, Aniela Korzeniowska, chrzest 3.2.1826 297-1-12 98R Ł AR
23 2 1826 Wiszenki Honorata Kamińska Susk Marcin Agnieszka Kajetan Grodzki, Aniela Korzeniowska, Józef Stankiewicz, Julianna Wyżewska, chrzest 24.2.1826 297-1-12 98R Ł AR 0
26 5 1826 Wiszenki Stanisław Daśkiewicz Rożyszcze Ksawery Anna Korzeniowska wlm. Franciszek Koppall, Marcjanna Rydlewska 297-1-12 99V Ł AR
21 6 1826 Wiszenki Jan Gągalski Wiszenki Antoni Klara Litchanowska wlm. Wojciech Gągalski, Aniela Korzeniowska, wlm. Wincenty Lithanowski, Julianna Gągalska, chrzest 22.6.1826 297-1-12 99V Ł AR
27 3 1827 Zaturce Marianna Jozefata Korzeniowska Wólka Sadowska Mikołaj Barbara Czemerowska 843 256 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0139.htm
13 9 1827 Jałowicze Eufemia Julianna Antoszewska Jarosławicze Łukasz Katarzyna Drewnowska Michał Antoszewski, Anna Korzeniowska 813 294 8 138 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0269.htm
1 12 1827 Łuck Mikołaj Koralkowski Bodiaczów Mateusz Ewa Wasylkowska Jan Michalski, Kunegunda Korzeniowska 368 36 114 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0019.htm
10 2 1827 Krzemieniec Maryanna Korzeniowska Krzemieniec Józef Monika de Vogich c. profesora Liceum Wołyńskiego, ochrz. 14.04, W. Karol Kaczkowski doktor medycyny i Józ 426-1-3 5R 31 T 505 DM
9 10 1827 Krzemieniec Paulina Rozalia Domher Krzemieniec Jan Salomea Czajkowska c. urodz., chrz. 10.10., W. Karol Kaczkowski dr medycyny i W. Monika Korzeniowska ż. Józ 426-1-3 21R 150 T 521 DM
5 8 1827 Szumsk Antonina Listowska Waśkowce Józef Antonina Kolur Michał Stepaniuk, Anna Korzeniowska ż. Sydora, Maksymilian Janpolczuk, Rozalia Listowska ż. Jana 245-1-1 383R 61 R RK
13 9 1827 Szumsk Petronela Cecylia Lisiecka Kąty Wincenty Wiktoria Korzeniowska Józef, Marcela Barszczewska ż. Aleksandra, Antoni Staniszewski, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa 245-1-1 384R 67 R RK
29 11 1827 Szumsk Andrzej Listowski Waśkowce Wawrzyniec Teodora Korzeniowska Korzeniewska Marcin Kukorowski, Antonina Korzeniowska ż. Daniela, Józef Andrzeyczuk, Marta Listowska ż. Ignacego 245-1-1 388R 93 R RK
16 7 1827 Horodyszcze Anna Bielska Białopol Bazyli Katarzyna Korzeniowska Jędrzej Rogalski, Ewa Rzetkiewicz 178-3-93 83 32 Ż 163 MO
24 8 1827 Teofilpol Jan Albert Sowiński Teofilpol Jan Eleonora Korzeniowska Wlm Maksymilian Filipowicz Pułkownik WP i JW. Monika Korzeniowska -żona Prof. Liceum Wołyńskiego, as. Józef Korzeniowski i Laura Filipowicz 178-3-93 333V 37 Ż DM
4 11 1827 Teofilpol Karol Bujalski Ledochówka Jan Honorata Rewer Jan Jastrzębski i Marianna Korzeniowska 178-3-93 338R 53 Ż DM
25 6 1827 Zaturce Emilia Paulina Korzeniowska Wólka Sadowska Franciszek Urszula Dymińska ur. Ksawery Wilczewski, Barbara Korzeniowska ż. Mikołaja 843 258 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0140.htm
3 10 1827 Starokonstantynów Dominikanie Ludwik Franciszek Uszczapowski Starokonstantynów Michał Julianna Marcinkowska Piotr Sawenko (tytularny sowietnik), Tekla Korzeniowska 178-3-93 148R 98 Ż 286 KP2
26 2 1827 Kodnia Feliks Jan Lubowiecki Kodnia Ignacy Tekla Podhorecka Józef Szlemer i Stanisława Korzeniowska, asyst. Walerian Kwiatkowski i Marianna Lewicka panna 178-51-287 1aV 5 Ż 5 DM
29 9 1827 Krasnopol Marianna Karwowska Konstantynówka Michał Domicela Sączkowska chrzest 30.09.1827, Jozafat Ostrowski i Marianna Korzeniowska 178-51-302 16V 78 Ż 19 DM
6 1 1828 Wiszenki Julian Wachowski Wiszenki Jakub Tekla Karpińska Maciej Terlecki, Aniela Korzeniowska; As: Józef Olechnowicz, Magdalena Iwanowska 814 78 4 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0082.htm
27 7 1828 Wiszenki Aniela Gągalska Wiszenki Wojciech Julianna Jabłońska Józef Olechnowicz, Aniela Korzeniowska; As: Piotr Dmuchowski, Salomea Follfarowa 814 81a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0085.htm
12 10 1828 Wiszenki Teresa Sakowska lub Mysłowska Wiszenki Jan Marianna Gągalska Jan Wachowski, Aniela Korzeniowska; ch: 15.10. Stefan Wyżewski - Kommendarz wisz 814 82a 32 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0086.htm
15 10 1828 Łuck Teresa Daszkiewicz Bodiaczów Ksawery Anzelma Korzeniowska Alojzy Michajłow Spiganowicz ekonom, Kunegunda Korzeniowska 368 65 94 814 17a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0033.htm
16 1 1828 Szumsk Agnieszka Kowalewska Waśkowce Wojciech Katarzyna Towarska Mikołaj Jawoszeczki, Teodora Listowska ż. Wawrzyńca, Bazyli Tychomski, Antonina Korzeniowska ż. Dani 245-1-2 386V 112 R RK
4 5 1828 Szumsk Jan Listowski Waśkowce Antoni Anna Towarnicka Józef Botlicki, Dorota Tychomska ż. Wasyla, Dawid Towarnicki, Anna Korzeniowska ż. Izydora 245-1-2 389V 145 R RK
17 3 1828 Ostróg Aleksander Józef Podhorski Kunin Ignacy Salomea Petrykowska dopełnienie 27.03.1828, Petrykowski, Korzeniowska 171-1-1 7V 41 R Mg
18 8 1828 Kuniów Benigna Bronisława Korzeniowska Nowomalin par. Ostróg Teodor Pelagia Kosicka ch. 26.08.1828, Ur. Franciszek Korzeniowski, Ur. Marianna Kołotylin ż. Piotra, asyst. Ur. Piotr Koło 171-1-1 67V-68R 49 R Mg
21 10 1828 Kuniów Felicjanna Teresa Dergieman Dertka Feliks Wiktoria Mazurkiewicz ch. 22.10.1828, Ur. Jan Sadło, Ur. Józefa Korzeniowska ż. Franciszka, asyst. Ur. Grzegorz Huczyński 171-1-1 73V-74R 67 R Mg
6 8 1828 Horodyszcze Angela Młodzianowska Seredyńce szl. Teodor Marianna Korzeniowska szl. Władysław Tocki, Julianna Młodzianowska 178-3-94 103V 97 Ż 201 KP2
8 4 1828 Ostropol Józefa Korzeniowska Ostropol ur. Teodor Anna Markowska Piotr Kielejewicz, Józefa Jaworska 178-3-94 195V 21 Ż 374 KP2
30 5 1828 Ostropol Nepomucen Murawski Hubin ur. Eliasz Katarzyna Ognicka Szymon Kurowski, Anastazja Korzeniowska 178-3-94 195V 24 Ż 374 KP2
9 2 1828 Jampol Jan Trawiński Worobijówka Gabriel Wiktoria Korzeniowska Józef Różański, Anna Szymonowa, asys. Józef Tyszkiewicz, Anna Biełonoga ż. Jana 245-1-2 237 12 R 452 DM1
19 4 1828 Dubno Julianna Elżbieta Stocka par. Dubno Stanisław Pelagia dopełnienie chrztu 24.08.1830, asyst. Feliks Kirkor i Faustyna Korzeniowska ż. Antoniego, Onufry Horodecki porucznik Pułku Wołyńskiego wdowiec i Marianna Bogusławska wdowa 816 123V-124R 73 AGAD 125 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0125.htm
13 6 1829 Wiszenki Marianna Nowicka Wiszenki Grzegorz Marianna Wyżewska ch: 18.06. Feliks K... - Chor. Wojsk Pol., Aniela Korzeniowska - wdowa: as: Piot 815 98a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0101.htm
3 9 1829 Wiszenki Rozalia Lichtańska Zapust Wiszenecki Wincenty Marianna Gągalska ch: 08.09. Stanisław Żochowski, Aniela Korzeniowska; Jan Mysłowski, Helena Gągal 815 99 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0102.htm
28 11 1829 Wiszenki Katarzyna Czemiel Czebenie Jan Teresa Osowska ch: 04.12. Piotr Magierowski, Aniela Korzeniowska - ż. Wincentego 815 100 45 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0103.htm
21 5 1829 Szumsk Wiktoria Listowska Waśkowce Jakub Agnieszka Kuryczuk prac. Walenty Chibliński, Antonina Korzeniowska ż. Daniela, as. Jan Charczuk, Dorota Chiblińska ż. Jana 245-1-3 385V 253 R DW
15 7 1829 Białozórka Jan Brant Białozórka Benedykt Marianna Kamińska ur. Tomasz Brant, Teresa Korzeniowska z. Franciszka 245-1-3 374R 18 R
10 11 1829 Białozórka Marianna Kowalewska Białozórka Stanisław Domicela Teszkiewicz ur. Benedykt Brant, Teresa Korzeniowska ż. Franciszka 245-1-3 375R 24 R
27 2 1829 Ostróg Franciszka Marianna Korzeniowska majętność Karwickiego Walenty Franciszka Żurawska Michał Rutkowski, Anna Rutkowska, Antoni Kieszkwski, Karolina Żurawska 171-1-2 4R 23 R MZ 718
13 7 1829 Ostróg Felicjan Antoni Podhorecki Mizocz Ignacy Salomea Petrykowska Mikołaj Pietrykowski, Franciszka Korzeniowska, Walenty Korzeniowski, Johana Suchocka 171-1-2 10R 76 R MZ 718
27 4 1829 Lachowce Marianna Konferowicz Bisówka Stefan Marianna Rudkowska Jan Konferowicz i Aleksandra Korzeniowska ż. Augustyna 171-1-2 88V 30 R DM
9 7 1829 Lachowce Karolina Mysłowska Bisówka Marek Katarzyna Górska Wojciech Więckowski i Aleksandra Korzeniowska ż. Augustyna 171-1-2 90R 40 R DM
18 2 1829 Bazalia Apolonia Stachurska Nowa Grobla Teofil Joanna Ostrzycka Mikołaj Złoczowski i Korzeniowska wdowa 178-3-95 214R 25 Ż DM
27 2 1829 Bazalia Kazimierz Wereszczyński Nowa Grobla Franciszek Franciszka Korzeniowska ur. Jakub Sygietyński i ur. Marianna Wróblewska 178-3-95 214V 31 Ż DM
2 7 1829 Butowce Jan Skrzyński Prochorówka ur. Maciej Tekla Karczewska ur. Wincenty Sitkiewicz, Tekla Korzeniowska 178-3-95 251V 23 Ż 486 KP2
20 8 1829 Butowce Ludwik Sławiński Malki ur. Adolf Elżbieta Miler ur. Wincenty Sitkiewicz, Tekla Korzeniowska 178-3-95 252R 28 Ż 487 KP2
30 10 1829 Horodyszcze Angela Młodzianowska Seredyńce ur. Teodor Marianna Korzeniowska ur. Bazyli Kopaczewski, wielm. Aleksandra Szczepańska 178-3-95 109R 182 Ż 211 KP2
9 9 1829 Ostropol Mikołaj Ognicki Hubin ur. Jan Rozalia Morawska ur. Michał Strutyński, Anastazja Korzeniowska 178-3-95 197r 51 Ż 379 KP2
7 3 1829 Międzyrzec Anna Laskowska Kołowerta Stefan Konstancja Korzeniowska Ur.Mikołaj Czerwiński, Tekla Nowozielecka.As.Maksymilian Ryznes,Joachima Gallowa 171-1-2 259V 20 R AS
24 12 1830 Łuck Adam Anastazy Żelaj Łuck Antoni Antonina Korzeniowska Gerard Korzeniowski, Setera Haken małżonka Bazylego majora 368 113 62 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0057.htm
24 12 1830 Łuck Adam Anastazy Michał Żelay Łuck Antoni Antonina Korzeniowska Dopełnienie: Gierard Korzeniowski, Helena Haben 373 13 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0007.htm
28 9 1830 Krzemieniec Anna Teresa Korzeniowska Krzemieniec Józef Monika Adam Kaczkowski i żona Michała Radziwiła 426-1-3 139R 185a T/FS 641 DM
25 11 1830 Ostróg Władysław Janczarski Ostróg Franciszek Aniela Chęcińska majętność Karola Jabłonowskiego, Adam Chęciński, Józefa zd Okoń Korzeniowska 171-1-4 1R 1 R MZ 778
5 8 1830 Ostróg Antoni Liberat Krzyzanowski Aleksander Antonina Baur Urodzony w Państwie Austriackim, chrzest 4 czerwca 1831, Chrzestni Dorota zd Kaniewska Korzeniowska, Mikołaj Nowicki 171-1-4 7R 44 R MZ 779
30 9 1830 Ostróg Karolina Przewlocka Podobanka Mikołaj Tekla Kazimierz Wolski, Józefa Korzeniowska, ass. Wincenty Terlecki, Zofia Korzeniowska panna 171-1-3 12R 90 R MZ
12 9 1830 Lachowce Marianna Górska Bisówka Wincenty Tekla Czapska Teodor Kalnicki i Aleksandra Korzeniowska panna 171-1-3 104V 62 R DM
25 2 1830 Tetyjów Grzegorz Tchorzewski Szulaki Franciszek s. Michała Marianna c. Józefa Korzeniowska s. ur., chrz. 27.02, chrzestni: ur.ur.: Jan s. Stefana Piątkowski, Marianna Kociubińska żona Pawła 178-51-339 493 14 Ż EH
5 4 1830 Korzec Kazimierz Kuriata Majdan Sapożyn Wincenty Wiktoria Korzeniowska Mateusz Dziekuński i Magdalena Turowska z Konyfałów [Konefałów] 245-1-4 60V 40 R 119 DM
17 3 1830 Dubno Marianna Kamińska Dubno Jakub Katarzyna Korzeniowska Wojciech Kozierowski i Ewa Gaślińska panna 816 115V 30 AGAD 118 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0118.htm
8 1 1831 Lachowce Stefan Grzybowski Bisówka Stefan Zofia Czajkowska Józef Kaliński i Helena Korzeniowska 171-1-4 87R 1 R DM
3 11 1831 Szumsk Karolina Lesiecka Sadeczki Wincenty Wiktoria Korzeniowska Józef Linczewski, Wincenta Ciszkowska ż. Tomasza, Tomasz Ciszkowski, Marianna Łopuszanska 245-1-5 373V 53 R 1881 RK
18 4 1831 Szumsk Aleksandra Nowakowska Waśkowce Antoni Marianna Mogosińska Grzegorz Mogosiński, Antonina Korzeniowska ż. Daniela 245-1-5 369R 20 R 1872 RK
7 4 1831 Zasław św. Józefa Michał Baranowski Zasław Nowe Miasto ur.Józef Józefa Ziniechołowna ur.Szymon Tchorzewski, Marianna Korzeniowska. 178-3-97 30V 26 Ż 60 RG
18 1 1831 Ostropol Agnieszka Korzeniowska Ostropol Teodor Anna Maskowska Konstanty Kilijewicz i Józefa Jaworska zamężna 178-3-97 259V 5 Ż 489 DM
12 4 1831 Butowce Julian Tynowski Stećki Józef Tekla Wiszniowska Józef Rudnicki i Tekla Korzeniowska, Adolf Sławiński i Anastazja Wiszniowska 178-3-97 213R 8 Ż 406 DM
31 10 1831 Butowce Klemens Sapalski Butowce Ludwik Marianna Żurawińska Józef Rudnicki i Tekla Ślaska panna, Wincenty Rawicz Sitkiewicz i Teresa Buławińska, Józef Żurawiński i Paulina Sitkiewicz, Adolf Sławiński Chorąży i Tekla Korzeniowska 178-3-97 217R 31 Ż 414 DM
8 3 1832 Łuck Aniela Joanna Żelaj Bodiaczow Antoni Antonina Korzeniowska Ignacy Michalski, Kunegunda Korzeniowka małżonka Erazma 368 134 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0068.htm
17 4 1832 Łuck Wincenty Leon Kamiński Łuck Jakub Katarzyna Korzeniowska Jan Witkiewicz, Apolonia Kantop małżonka Ignacego 368 136 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0069.htm
25 12 1832 Białogródka Anastazja Skulimowska Bisówka par. Lachowce Grzegorz Konstancja Zwierzchowska Józef Konferowicz i Aleksandra Korzeniowska ż. Augustyna 178-3-98 54R 143 Ż DM
2 8 1832 Ostróg Aniela Woznicka Nowomalin Mikołaj Józefa Karasiewcz Wiel. Faustyn Wysocki, JW Eugenia Sosnowska-panna, Ass. Ur. Franciszek Korzeniowski, Małgorzata Wysocka, Oskar Sosnowski, Józefa Korzeniowska żona Franciszka 171-1-5 10R 66 R MZ
12 6 1832 Kijów Antonina Teresa Różańska Korzec, Par. Korecka Adam Anna Michałowska Adolf Świderski, Benigna Złotnicka, Pułkownikowa Wojsk Rosyjskich, as. Karol Trzciński, Monika Korzeniowska, ż. Józefa, Magistra Filozofii, Adiunkta Uniwersytetu, as. Józef Korzeniowski, Eleonora Wolańska, panna, Adolf Kościszewski, Franciszka Korzen 178-51-372 28V 24 Ż BS 59
5 11 1832 Korzec Franciszka Eleonora Korzeniowska Korzec Walenty Franciszka Żurawska Mateusz Hornowski skarbnik mielnicki, Jóżefa Świętorzecka ż. Feliksa, asystowali Stanisław Świętorzecki i Teofila Przełbocka panna 245-1-6 78r 130 R Na
5 12 1832 Korzec Franciszka Korzeniowska Majdan Storożowski Stefan Marianna Wiszniewska Jan Wiszniewski i Agnieszka Kraczkowska mężatka 245-1-6 78v 135 R Na
8 3 1832 Ostropol Józef Ognicki Hubin Jan Rozalia Muraszewska Szymon Korzeniowski i Anastazja Korzeniowska, asyst. Andrzej Obuchowicz i Rozalia Wojnicka 178-3-98 217R 13 Ż 412 DM
3 9 1832 Ostropol Stefan Woniecki Hubin Aleksander Rozalia Ognicka Szymon Kurowski i Anastazja Korzeniowska, asyst. Andrzej Obuchowicz i Marianna Lewicka zamężna 178-3-98 221V 40 Ż 421 DM
4 7 1832 Butowce Elżbieta Skrzyńska Prochorówka Maciej Tekla Karczewska Józef Rudnicki i Teresa Baławińska ż. Jakuba, asyst. Jakub Baławiński i Julia Rudnicka ż. Józefa, Feliks Jasinicki i Tekla Korzeniowska ż. Macieja 178-3-98 169R 24 Ż 324 DM
29 12 1832 Horodyszcze Sylwestra Młodzianowska Sudyłków Teodor Marianna Korzeniowska Stefan Andruski i Tekla Brojakowska ż. Antoniego 178-3-99 88R 68 Ż 174 DM
17 11 1832 Równe Elżbieta Salomea Polak Równe Jan Józefa Korzeniowska Bazyli Hołdajewicz kawaler i Prakseda Chodorowska z Gołębiowskich 171-1-5 140R 33 R 148 DM
23 3 1832 Dubno Izydor Włodzimierz Borowiecki Bodiaki Stanisław Józefa Rakowska Józef Rakowski i Franciszka Korzeniowska, asyst. Walenty Korzeniowski i Marianna Rakowska zamężna 818 122R 26 AGAD 129 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0129.htm
22 4 1832 Włodzimierzec Teofila Kunicka Huta Stepangrodzka Jan Katarzyna Dawidowicz dopełnienie chrztu 6.03.1833, asyst. Jan Iwanowski i Izabela Korzeniowska panna 819 79V 11 AGAD 82 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0082.htm
4 6 1833 Ostróg Petronella Frankowska Ostróg-Nowe Miasto Jan Agnieszka Korzeniowska ur. Kasper Jatobrzycki, Samarska wdowa 68 O DW
13 8 1833 Ostróg Zuzanna Józefa Czerniakowska Mohylany Ignacy Zofia Korzeniowska 97 O 0
21 11 1833 Białogródka Andrzej Sienicki Szarłajówka Bazyli Katarzyna Korzeniowska Jakub Sienicki i Kunegunda z Zielińskich Dłużniewska ż. Bazylego 178-3-99 53R 101 Ż DM
23 6 1833 Korzec Antonina Korzeniowska Majdan Krzyżek Antoni Katarzyna Łukomska 245-1-7 81 72 R PW
1 11 1833 Korzec Izabella Izabela Korzeniowska Korzec Walenty Franciszka Żurawska 245-1-7 88 115 R PW
22 10 1833 Ostropol Karolina Żarska Hubin Romuald Anna Grabowska Jan Ognicki i Anastazja Korzeniowska, asyst. Szymon Kurowski i Marianna Swaryczewska panna 178-3-99 223R 63 Ż 426 DM
1 1 1833 Horodyszcze Antonina Korzeniowska Futor Łożyszczański Paweł Marianna Opalińska Serafin Skibicki i Anastazja Walczyk ż. Szymona 178-3-99 88V 1 Ż 175 DM
24 3 1833 Włodzimierzec Teofila Grejner Majdan Stepangrodzki Jakub Zofia Wilczyńska dopełnienie chrztu 8.05.1833, asyst. Dionizy Wilczyński i Izabella Korzeniowska panna, Michał Sadowski i Karolina Wilczyńska ż. Dionizego 819 82V 28 AGAD 85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0085.htm
19 1 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Agnieszka Białous Nowomalin Bazyli Marcelina Jakuszewska Wojciech Białous, Apolonia Korzeniowska 8 O 0
19 10 1834 Ostróg Piotr Grochowski Nowomalin Jan Katarzyna Woźnicka Piotr Adamowicz, Józefa Korzeniowska 98 O 0
30 1 1834 Opalin Emilia Weronika Korzeniowska Piszcza Maciej Apolonia Grudzińska 511 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0017.htm
22 6 1834 Korzec Paulina Bagińska Horodnica Teodor Domicella Korzeniowska Tomasz Wilczyński i Franciszka Grudzińska, asystowali Jan Grabowski i Karolina Grudzińska 245-1-8 76r 81 R Na 0
2 10 1834 Korzec Zofia Teofila Behr Korzec Karol Katarzyna Okryńska Jan Rott kolegski registrator i Franciszka Korzeniowska ż. Walentego, asystowali Walenty Korzeniowski i Marianna Leszczyńska, Aleksander Herman i Ewelina Okryńska panna 245-1-8 80r 105 R Na
22 10 1834 Korzec Rozalia Sydorska Storożów Kazimierz Kunegunda Korzeniowska Stanisław Dziekoński i Marianna Korzeniowska ż. Stefana 245-1-8 81r 109 R Na
22 6 1834 Korzec Paulina Bagińska Horodnica Teodor Domicela Korzeniowska 245-1-9 65 75 R PW
7 5 1834 Ostropol Domicela Kiliewicz Ostropol Jan Wiktoria Pogorzelska Teodor Korzeniowski i Marianna Korzeniowska 178-3-100 237V 22 Ż 459 DM
12 9 1834 Ostropol Piotr Karpiński Charkowce Wawrzyniec Anastazja Kurowska Aleksander Gątkiewicz i Anastazja Korzeniowska wdowa 178-3-100 239V 34 Ż 463 DM
23 1 1834 Białozórka Marianna Korzeniowska Białozórka Franciszek Teresa Skalska Alban Szor, Petronela Białkowska 245-1-8 339R 3 R 3248 DW
9 9 1834 Szumsk Petronela Gordzilowska Gordzielewska Suraż Józef Elżbieta Siniawska Siniewska Franciszek Siniewski, Marianna Korzeniowska wdowa 245-1-8 374V 46 R 2001 RK
21 2 1834 Dederkały Eleonora Ejsmont Bykowce Franciszek Urszula Kretowicz c. urodz., chrz. 22.02., urodz. Bartłomiej Dobrzański i urodz. Marianna Korzeniowska wdowa, asyst., urodz. Ludwik Szyngler i urodz. Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja 426-1-4 23V 6 T/FS 721 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WF-6?i=720&cat=305376
15 5 1835 Kuniów Wiktoria Zofia Czerniakowska Nowomalin Ignacy Zofia Korzeniowska 171-1-8 88 V 32 R 0
26 2 1835 Łuck Konstanty Józef Gasper Terpiłowski Łuck Ignacy Dorota Korzeniowska Dopełnienie:Ignacy Trzetrzewiński, Eugenia Krzyżanowska 377 33 68 827 15R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0017.htm
11 2 1835 Białozórka Apolonia Korzeniowska Białozórka Franciszek Teresa ksiądz unita Antoni Sieńgielewicz, ur. Petronela Białkowska wdowa 245-1-9 339R 4 R 665 DW
12 1 1835 Łuck Honorata Antonina Kolenkiewicz Wólka Jędrzej Józefa Scijewska Bazyli Haler, Kunegunda Korzeniowska 373 7 13 ZP
24 5 1835 Łuck Dominika Żurowska Bodiaczów Karol Rozalia Terlecka Witalis Tomaszewski, Kunegunda Korzeniowska 373 25 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0013.htm
3 10 1835 Łuck Lucylla Ludomilla Żelaj Bodiaczów Antoni Antonina Korzeniowska Witalis Tomaszewski, Setera Hakon 373 38 76 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0020.htm
27 2 1835 Ostróg Justyna Aniela Ułowicz Bielaszów Leopold Marianna Miłer Wincenty Wyszatycki Józefa Korzeniowska Szymon Krzyżanowski Konstancja Ułowiczowa 171-1-8 6V 27 R 899
25 3 1835 Ostróg Marian Józef Wyszatycki Derewiańcze Wincenty Wiktoria Babińska Jan Dziakiewicz, Tekla Janczarska, Karol Janczarski, Józefa Korzeniowska 171-1-8 6R 32 R 899
6 5 1835 Ostróg Petronela Stanislawa Woźnicka Nowomalin Mikolaj Józefa Karaszewicz Józef Kołobilin Józefa Korzeniowska 171-1-8 8R 42 R 899
6 8 1835 Kijów Józefa Anna Maria Mikulska Kijów Józef Józefa Podlewska JW. Willibald Besser, W. Elżbieta Bernatowicz, as. JW. Józef Kruczkowski, JW. Monika Korzeniowska, Aleksander Bernatowicz, Obywatel P-tu Latyczowskiego, JW Julia Andrzejowska, chrz. 28.08.1835. Ojciec dziecka -Lektor Języka Polskiego i Pomocnik Bibl 178-51-372 31R 35 Ż BS 64
10 5 1835 Butowce Antoni Skrzyński Prochorówka Maciej Tekla Karczewska Jakub Buławiński, Tekla Korzeniowska 178-3-101 216V 17 Ż 399 SK
1 12 1835 Starokonstantynów Jan Władysław Sałacinski Zielińce Andrzej Agnieszka Połaska Adolf Powinski, Tekla Korzeniowska 178-3-101 178R 143 Ż 346 CK 0
19 3 1835 Korzec Józefa Korzeniowska Majdan Storożowski Tadeusz Wiktoria Mroczkowska 245-1-9 56 17 R PW
28 3 1835 Korzec Tekla Korzeniowska Balarka Sapożynka Marcin Marcela Dziekońska 245-1-9 57 22 R PW
26 2 1835 Szumsk Franciszka Emilia Ciechanowska Szumsk Stanisław Marianna Gołębiowska Paweł Iwanow porucznik WR i Marianna Skrzypkowska ż. Bartłomieja, asyst. Bartłomiej Skrzypkowski i Marianna Korzeniowska wdowa 245-1-9 369V 4 R 721 DM
10 11 1836 Białozórka Michał Sińczak Białozórka Erazm Katarzyna pr. Onysko Mielnik, Teresa Korzeniowska 245-1-10 413V 25 R
10 3 1836 Krzywin Józefa Franciszka Wyszatycka Lisicze Apolinary Róża Janczarska ch.14.04.1836, W. Franciszek Janczarski, W. Józefa Korzeniowska wdowa, asys. W. Ignacy Chylewski, W. 171-1-9 63V 16 R Mg
29 6 1836 Ostróg Piotr Paweł Kowalski Nowomalin Cyryl Anna Chodakowska Franciszek Czamański i Józefa Korzeniowska 171-1-9 12V 70 R DM
15 8 1836 Ostróg Marianna Bogusz Hulcza Michał Małgorzata Porębska Adam Bogusz i Barbara Korzeniowska 171-1-9 14V 82 R DM
22 7 1836 Białogródka Jakub Sinicki Sosnoweczka Bazyli Katarzyna Korzeniowska Marcin Beyzymski i Franciszka Oleńska ż. Jana 178-3-106 121V 63 Ż DM
13 2 1836 Korzec Karol Karasiewicz Majdan Storożowski Franciszek Franciszka Zapałowska Onufry Borowski (?) i Wiktoria Korzeniowska ż. Tadeusza 245-1-10 63v 12 R Na
1 5 1836 Korzec Katarzyna Karasiewicz Majdan Storożowski Łukasz Małgorzata Wasylewska Stanisław Dziekoński i Wiktoria Korzeniowska ż. Tadeusza 245-1-10 67v 34 R Na
2 1 1836 Ostropol Paulina Korzeniowska Ostropol Teodor Anna Markowska Bazyli Korzeniowski i Domicela Jędrzejewska ż. Jędrzeja 178-3-106 300R 1 Ż 578 DM
15 2 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Anna Korzeniowska Seredyńce Paweł Marianna Upalińska [Opalińska] Włodzimierz Tocki i Marianna Tocka panna 178-3-106 84V 7 Ż 164 DM
6 5 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Antonina Młodzianowska Sudyłków Teodor Marianna Korzeniowska Stefan Jędruski i Katarzyna Baczyńska wdowa 178-3-106 87R 18 Ż 169 DM
21 5 1837 Kuniów Ferdynand Czerniachowski Boczanica Ignacy Julia Korzeniowska 171-1-11 78 V 27 0
3 12 1837 Kuniów Mikołaj Złocki Bołotkowce NN Józefa Onufry Ziółkowski, Józefa Korzeniowska ż. Franciszka 171-1-10 89 R 71 R
24 6 1837 Dederkały Joanna Stępkowska Bykowce, par. Szumsk Franciszek Marianna Kulczycka Joachim Markiewicz, Marianna Korzeniowska wdowa 54 179 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0097.htm
21 12 1837 Dederkały Tomasz Florian Kretowicz Bykowce Karol Marianna Dyffon Jan Naruszewicz, Marianna Korzeniowska wdowa 54 184 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0100.htm
10 12 1837 Ołyka Rufina Zofia Euzebia Korzeniowska Dubiszcze Stanisław Helena Kuszelewska 823 140 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0148.htm
2 3 1837 Wiszenki Mikołaj Barcikowski Słoboda Bohaczówka Feliks Rozalia Korzeniowska Mikołaj Michałowski, Agata Rudnicka; ch: 04.03. 823 63a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0067.htm
21 1 1837 Łuck Marianna Jackowska Łuck Stefan Konstancja Korzeniowska Ignacy Lewicki, Apolonia Guzańska 374 4 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0003.htm
17 9 1837 Łuck Mateusz Kamiński Łuck Jakub Katarzyna Korzeniowska Gaspar Juszyński, Julianna Łozińska 374 30 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0020.htm
21 5 1837 Międzyrzec Ferdynand Maksymilian Czerniakowski Boczanica Ignacy Zofia Korzeniowska Ur. Dominik Kościusz kiewicz,Ur.Białkowska. As.Erazm Promiński, Marianna Teredowna panna 171-1-10 258V 18 R AS
23 3 1837 Ostropol Marianna Statkiewicz Józefówka Józef Marianna Pawłowska Bazyli Macieja syn i Franciszka Korzeniowska ż. Jana 178-3-108 319R 13 Ż 619 DM
8 1 1837 Starokonstantynów Seweryna Korzeniowska Beregiele Jan Tekla Aleksander Lachowicz i Marianna Markowska 178-3-108 180R 8 Ż 352 DM
1 1 1837 Szumsk Ewa Czerkawska Huta Stanisław Katarzyna Andrzej Łukasiewicz, Marianna Korzeniowska wdowa 245-1-11 471R 1 R 1724 RK
13 9 1837 Szumsk Hipolit Szywicki Siwicki Stepanówka Jan Teofila Wiencichowska Eugeniusz Sosnowski rotmistrz, Marianna Kulbińska wdowa, Stanisław Kamieński, Józefa Korzeniowska, Jan Garliński, Aleksandra Łodyńska 245-1-11 481V 65 R 1749 RK
13 11 1837 Szumsk Stanisław Pacewicz Rachmanów Wincenty Ludwika Skrzypkowska Tomasz Rucki, Marianna Korzeniowska wdowa, Józef Nowakowski, Tekla Rucka, Jan Pacewicz, Marianna Zielińska 245-1-11 484V 84 R 1755 RK
23 11 1837 Zasław św. Józefa Katarzyna Czerniawska Zasław Majdan NN Tekla Czerniawska Sebastian Mazurkiewicz, Tekla Korzeniowska 178-3-108 74V 112 Ż 143 RG
2 12 1837 Zasław św. Józefa Franciszek Mazurkiewicz Pleszczyn Jan Ewa Lubarska Maciej Ulatowski, Tekla Korzeniowska 178-3-108 75R 115 Ż 144 RG 0
3 2 1838 Kamień Koszyrski Ignacy Borowski Szczytyń Wincenty Marianna Rudkowska Jan Rubinowski i Julianna Korzeniowska 853 403 AB
8 1 1838 Kuniów Seweryn Wożnicki Nowomalin Mikołaj Józefa Karaszewicz Stanisław Ciachorowski, Józefa Korzeniowska ż. Franciszka 171-1-11 76 V 1 ZP R 0
26 1 1838 Dąbrowica Romuald Erazm Lewandowski Kołki Tomasz Franciszka Zawadzka Jan Cwiklicz, Dominika Michałowska; as: Felix Krasiński, Franciszka Korzeniowska 824 91 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0092.htm
11 2 1838 Ostróg Antoni Jamiński Nowomalin Feliks Dorota Eugeniusz Sosnowski i Honorata Korzeniowska 171-1-11 4R 19 R DM
17 2 1838 Ostróg Konstancja Korzeniowska Dermań Walenty Franciszka Żurawska Józef P... i Zuzanna Żurawska panna 171-1-11 5V 29 R DM
5 7 1838 Ostróg Waleria Przewłocka Podobanka Mikołaj Tekla Stefańska Onufry Ziółkowski i Józefa Korzeniowska 171-1-11 11R 61 R DM
13 12 1838 Ostróg Faustyna Lucyna Nowicka Badówka IN Antonina Marcin Drozdowski i Marianna Korzeniowska 171-1-11 19R 108 R DM
11 5 1838 Białogródka Marianna Korzeniowska Tarnawka Franciszek Katarzyna Kozłowska Jan Mroczko i Wiktoria Gołębiowska ż. Jana 178-3-110 138V 62 Ż DM
29 11 1838 Białogródka Julian Osmulski Tarnawka IN Konstancja Jan Mroczko i Katarzyna Korzeniowska ż. Franciszka 178-3-110 146R 123 Ż DM
26 10 1838 Wieledniki Jan Goźdź Rudnia Łuhinkowska Jan Anna Korzeniowska 178-3-8 464V 18 Ż MW
20 5 1838 Bazalia Erazm Tytus Rajkowski Wasylówka Julian Katarzyna Kurowska ur. Tadeusz Boruchowski i ur. Petronela Korzeniowska 170-3-110 239R 40 Ż DM
30 11 1838 Bazalia Marianna Romanowska Bogdanówka Joachim Brygida Korzeniowska ur. Jan Winogrodzki i ur. Anna Gluzicka 170-3-110 247V 94 Ż DM
20 3 1838 Butowce Paweł Skrzyński Prochorówka Maciej Tekla Karczewska Jakub Buławiński i Balbina Wysocka ż. Kazimierza, asyst. Kazimierz Wysocki i Teresa Korzeniowska wdowa 170-3-110 216V 10 Ż 413 DM
1 8 1838 Ostropol Ignacy Jędrzejowski Ostropol Jędrzej Julianna Stefan Skulbaszewski i Anna Korzeniowska 178-3-110 282V 44 Ż 555 DM
20 10 1838 Zasław św. Jana Wandalina Łucja Czerniakowska Bielczyn Ignacy Zofia Korzeniowska Jan Paweł Sokulski i Marianna Rączkowska 178-3-110 9R 50 Ż 20 DM
11 2 1838 Szumsk Agata Świderska Szumsk Jan Michalina Jeżowska Antoni Kulczycki, Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja, Bartłomiej Dobrzański, Marianna Korzeniowska 245-1-12 276V 16 R 272 RK
11 9 1838 Szumsk Mikołaj Blacharski Rachmanów Paweł Konstancja Woroszyło Leon Pasalski, Marianna Ciechanowska ż. Stanisława, Wojciech Głowacki, Krystyna Korzeniowska panna 245-1-12 282V 53 R 278 RK
4 3 1838 Łanowce Franciszek Sztyngiel Koszelówka par. Bazalia Andrzej Petronela Sawicka dopełnienie chrztu 24.08.1838, asyst. Stanisław Korzeniowski i Marianna Korzeniowska ż. Michała 245-1-12 398V 16 R 394 DM
13 3 1838 Korzec Łucja Bagińska Horodnica Teodor Domicela Korzeniowska Jakub Huczyński kawaler i Franciszka Grodzińska ż. Tomasza 245-1-12 64V 39 R 66 DM
17 3 1838 Korzec Józefa Sidorska Storożów Kazimierz Kunegunda Korzeniowska Gabriel Żurawski i Petronela Karpiuk 245-1-12 64V 41 R 66 DM 0
3 5 1838 Korzec Zofia Korzeniowska Kamionka Suchowolska Stefan Marianna Wiszniewska Jan Wiszniowski i Anna Dziekońska ż. Stanisława 245-1-12 67R 54 R 68 DM
16 7 1838 Korzec Anna Tyszecka Kamionka Suchowolska Maciej Elżbieta Chilińska Franciszek Markiewicz i Wiktoria Korzeniowska zamężna 245-1-12 71V 83 R 73 DM
12 11 1838 Korzec Stanisław Kostka Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska Michał Rudkowski i Anna Korzeniowska ż. Stefana 245-1-12 77V 119 R 79 DM 0
1 11 1839 Ołyka Karolina Ewa Korzeniowska Dubiszcze Stanisław Helena Koszelewska 825 154 47 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0161.htm
8 4 1839 Nieświcz Apolonia Korzeniowska Ławrów NN Marianna 434 6-7 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0004.htm
31 12 1839 Wieledniki Józefa Chomutowska Rudnia Makakowska Józef Katarzyna Korzeniowska 178-3-9 379R 18 Ż MW
6 4 1839 Berdyczów Marianna Korzeniowska Hryszkowce Franciszek Franciszka Miłodrowska Jan Pęczakowski i Julianna Dąbrowska ż. Józefa 178-3-8 140V 77 Ż 262 DM
1 5 1839 Berdyczów Aleksander Hammer Berdyczów Karol Marianna Moniatowska Jan Karwowski i Tekla Korzeniowska ż. Feliksa 178-3-8 143V 102 Ż 268 DM
24 8 1839 Berdyczów Ludwika Klementyna Kuczyńska Berdyczów Aleksander Helena Gutowska Bazyli Pławiński i Tekla Korzeniowska 178-3-8 153R 179 Ż 287 DM
9 2 1839 Korzec Apolonia Korzeniowska Majdan Krzyżyk Antoni Katarzyna Łukomska Tomasz Hrynowiecki żonaty, Kunegunda Sydorska żona Kazimierza 178-51-433 60V 21 Ż 65
11 2 1839 Korzec Apolonia Karasiewicz Kamionka Łukasz Małgorzata Wasilewska Stanisław Dziekoński żonaty, Wiktoria Korzeniowska żona Tadeusza 178-51-433 60V 23 Ż 65
3 4 1839 Zasław św. Józefa Sabina Korzeniowska Sławuta NN Marianna NN Jan Frankowski, Agnieszka Czernecka 178-3-112 51V 36 Ż 99 RG
27 6 1839 Zasław św. Józefa Joanna Marcinkowska Zasław Majdan Józef Zofia Wiszniewska Antoni Sotakowicz, Tekla Korzeniowska 178-3-112 57R 68 Ż 110 RG
7 10 1839 Zasław św. Józefa Franciszek Mowczan Zasław Nowe Miasto Mateusz Aniela Tarnowska Tomasz Ruciński, Tekla Korzeniowska 178-3-112 63V 106 Ż 123 RG
20 4 1840 Klewań Pozory Franciszek Czerniakowski Żuków Ignacy Zofia Korzeniowska 880 121 R 13 0
1 10 1840 Nieświcz Aniela Korzeniowska Ławrów NN Marianna 435 11 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0006.htm
7 4 1840 Korzec Franciszek Sydorski Storożów Kazimierz Kunegunda Korzeniowska 871 120 56 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0064.htm
9 9 1840 Korzec Katarzyna Korzeniowska Kamionka Suchowolska Stefan Marianna Wiszniowska ur. Stanisław Dziekoński, Agnieszka Kraczkowska 871 134 106 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0071.htm
24 11 1840 Korzec Katarzyna Korzeniowska Kamionka Suchowolska Tadeusz Wiktoria Mroczkowska 871 143 135 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0076.htm
7 12 1840 Korzec Jan Sawicki Balarka Lubomirka Maciej Apolonia Naumowicz ur. Stefan Żarczyński, Katarzyna Korzeniowska ż. Antoniego 871 145 139 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0077.htm
2 1 1840 Rozważów Julianna Pióro Oliwa Walerian Agnieszka Korzeniowska Jakub Zabrodzki, Wiktoria Korzeniowska, panna, chrz. 3.01.1840 178-51-456 21R 1 Ż 52 BS
18 1 1840 Rozważów Antonina Zabrodzka Oliwa Jakub Anna Pióro Mikołaj Pióro, Wiktoria Korzeniowska, panna, chrz. 21.01.1840 178-51-456 21R 2 Ż BS 52
27 1 1840 Rozważów Domicella Poprocka Oliwa Norbert Magdalena Rzesicka Walenty Pióro, Józefa Korzeniowska, panna, chrz. 28.01.1840 178-51-456 21V 4 Ż BS 53
22 12 1840 Rozważów Antoni Pióro Oliwa Benedykt Apolonia Teter Jan Paprocki, Wiktoria Korzeniowska, panna, chrz. 25.12.1840 178-51-456 23V 24R 18 Ż BS 57-
26 4 1840 Kodnia Marceli Franciszek Jankowski Kodnia Ignacy Franciszka Zagórska Wlm Władysław Umiński i Wlm Anna Korzeniowska ż. Michała 178-3-9 296R 13 Ż 582 DM
24 12 1840 Kotelnia Adam Popiel Niechworoszcz Jerzy Justyna Lipińska Augustyn Wesołowski i Teresa Korzeniowska ż. Wincentego 178-3-9 171R-171V 58 Ż 340-341 DM
28 2 1841 Białozórka Józef Błażejewski Białozórka Piotr Domicella Szingler Antoni Kłosowski i Teresa Korzeniowska 872 751 6 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0396.htm
11 10 1841 Łuck Józef Juchniewicz Omelanik Michał Teresa Zielińska Jan Czemakowski, Józefa Korzeniowska 377 32 66 827 14V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0017.htm
16 10 1841 Białozórka Marianna Szczur Białozórka Walenty Marianna Teodor Rabcewicz i Teresa Korzeniowska 872 754 16 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0397.htm
12 5 1841 Wyszogródek Domicella Korzeniowska Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Iwan Mielnicki, Marianna Pozniakowa z. Teodora 872 662 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0351.htm
19 6 1841 Wiszenki Jan Barcikowski Uroczysko Bohaczówka Felix Rozalia Korzeniowska Hieronim Łaskarzewski, Julia Terpiłowska; ch: 24.06. 827 68-69a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0070.htm
2 8 1841 Wiszenki Dominik Romanowski Rudnia Mateusz Anna Korzeniowska Stanisław Boczkowski, Helena Turnuar; ch: 04.08. 827 70a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0072.htm
15 7 1841 Młynów Henryk Aleksander Siemaszko Smordwa Antoni Franciszka Wysoczyńska (dop.) Apoloniusz Ledóchowski, Anna z Głębockich Korzeniowska Prezesowa Gubernii 827 170V 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0174.htm
27 4 1841 Felsztyn Cezar Julian Buczyński Chomińce ur. Michał Anna Korzeniowska wielm. Julian Pogórski, Dorota Dłużniewska 685-4-74 13v 71 Ch 27 KP2
21 4 1842 Korzec Karolina Korzeniowska Kamionka Suchowolska Stefan Marianna Wiszniewska 873 131 58 AGAD PW
27 9 1842 Korzec Ludwik Sydorski Storożów Kazimierz Kunegunda Korzeniowska 873 150 114 PW 0
13 5 1842 Łuck Leonilda Korzeniowska Niemieckie Piotr Józefa Wyszyńska Ludwik Szydłowski, Julianna Kozłowska 378 12 33 828 146V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0007.htm
2 11 1842 Wyszogródek Karol Hubert Lewandowski Właszczyńce Ignacy Tekla Korzeniowska 873 695 23 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0363.htm
1 8 1842 Kuniów Henryk Głuchowski Nowomalin Franciszek Róża Korzeniowska 881 51 V 47 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0059.htm
16 1 1843 Szumsk Marceli Antoni Wiszniowski Szumsk Mikołaj Krystyna Korzeniowska Leopold Roguski, Barbara Kubicka wdowa 874 719 15 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0363.htm
8 3 1843 Łokacze Felicja Eleonora Koneczna Oryszcze Kajetan Waleria Narcyz Pitschman, Justyna Korzeniowska mężatka 348 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20348/pages/PL_1_436_348_0002.htm
24 11 1843 Białozórka Józefa Korzeniowska Białozórka Franciszek Teresa Skalska Alban Szorer z Petronellą Białkowską wdową 874 1011 31 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0499.htm
20 9 1844 Korzec Aniela Bagińska Horodnica Teodor Domicela Korzeniowska 875 169 125 PW 0
11 8 1844 Szumsk Wawrzyniec Łukaszuk Waśkowce Jan Franciszka Listowska Frydrych Faymichier, Antonina Korzeniowska wdowa 875 671 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0352.htm
18 1 1844 Wiszenki Gasper Barcikowski Uroczysko Bohaczówka Felix Rozalia Korzeniowska Karol Barcikowski, Emilia Daszkiewicz - "p"; as: Emiliusz Kossiński, Sabina Dasz 770 3 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0002.htm
4 11 1844 Sielec Karol Adam Malczewski Kulczyny, par. Kulczyny Adam Henryka Korzeniowska dopełnienie 578 6 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0004.htm
29 9 1844 Wyszogródek Michał Franciszek Lewandowski Właszczyńce Ignacy Tekla Korzeniowska Aleksander Wierzbicki, Marianna Kochańska ż. Jana 875 854 29 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0453.htm
25 1 1844 Kuniów Honorata Korzeniowska Peremerówka NN Magdalena 883 68 R 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0071.htm
14 5 1844 Dubno Walerian Jerlicz Warkowicze Hilary Anna Żychlińska Łukasz Malewicz i Katarzyna Korzeniowska, asyst. Wojciech Jeruzelski i Józefa Hejnedorff 830 119V 22 R 121 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0121.htm
15 8 1845 Ostróg Antoni Głuchowski Tesów Franciszek Róża Korzeniowska 884 17 V 98 DW
22 7 1845 Lachowce Magdalena Eysmond Książęcin Jacek Franciszka Zagajewska Antoni Medyński, Dorota Korzeniowska, wdowa 884 118 V 34
16 1 1845 Korzec Antonina Korzeniowska Balarka Lubomirka Jan Agnieszka Ostrowska 876 132 20 PW 0
15 3 1845 Korzec Józef Sydorski Storożów Kazimierz Kunegunda Korzeniowska 876 141 45 PW 0
11 7 1845 Szumsk Jan Kukurowski Waśkowce Szymon Rozalia Listowska Erazm Rutkowski, Antonina Korzeniowska wdowa 876 625 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0336.htm
14 9 1845 Szumsk Franciszek Lewiecki Rachmanów Wincenty Anna Stebelska Leon Pasalski, Marianna Korzeniowska wdowa 876 632 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0339.htm
18 4 1845 Białogródka Wojciech Zaremba (Zaręba) Szarłajówka Franciszek Agnieszka Korzeniowska Antoni Kozłowski i Aniela Korzeniowska ż. Szymona 178-3-113 89V 45 Ż DM
1 12 1845 Białogródka Franciszka Ksawera Korzeniowska Tarnawka Franciszek s. Ludwika Katarzyna c. Mateusza Kozłowska Tomasz Rogulski i Anna Glińska ż. Leona 178-3-113 100R 130 Ż DM
24 8 1845 Teofilpol Ludwik Ilnicki Rydka IN Anna Ilnicka s. panny, Hieronim Bogusławski i Marianna Korzeniowska ż. Augustyna 178-3-113 400R 50 Ż DM
23 5 1845 Bazalia Julianna Buszyński Nowa Grobla Michał Anna Korzeniowska Józef Bętkowski i Hortensja Boniecka 178-3-113 218V 59 Ż DM
25 2 1845 Piatyhory Jan Niewodziński Szulaki odn. Jan Julianna Chrzanowska odn. Jan Bartkowski, Joanna Korzeniowska 685-2-1020 28r 13 Ch 55 KP2
7 9 1845 Ostropol Marianna Grocholska Ostropol IN Anna Grocholska c. nieślubna panny, Jan Pogorzelski i Anna Korzeniowska ż. Teodora 178-3-113 256V 28 Ż 513 DM
12 11 1845 Kulczyny Józef Korzeniowski Słobudka Krasiłowska IN Rozalia Korzeniowska Piotr Bezdecki i Julianna Żółkiewska ż. Józefa 178-3-113 373R 91 Ż 720 DM
1 2 1846 Szumsk Józef Woroszyło Szumsk Bazyli Julianna Gołębiowska Feliks Wojnarowski, Marianna Korzeniowska wdowa 877 822 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0426.htm
12 6 1846 Szumsk Bonawentura Szwiderski Hołubisy Jan Michalina Jeżewska Feliks Wojnarowski, Marianna Korzeniowska wdowa 877 835 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0432.htm
30 9 1846 Szumsk Michał Hieronim Wiszniowski Szumsk Mikołaj Krystyna Korzeniowska 877 845 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0437.htm
24 12 1846 Korzec Karolina Korzeniowska Balarka Lubomirka Jan Agnieszka Ostrowska 877 163 123 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0088.htm
16 6 1846 Ołyka Antonina Ewa Korzeniowska Dubiszcze Stanisław Helena Kuszelewska 470 15 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0008.htm
16 7 1846 Białogródka Aleksander Zaremba Szarłajówka Franciszek s. Michała Agnieszka c. Piotra Korzeniowska Antoni Kozłowski i Tekla Korzeniowska wdowa po Janie 178-3-115 134V 68 Ż DM
25 1 1846 Wyszogródek Paulina Lewandowska Ułaszczyńce Ignacy Tekla Korzeniowska Andrzej Łukianowicz i Marianna Towarnicka ż. Eliasza 877 688-689 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0354.htm
24 3 1846 Bazalia Józef Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska Józef Stachurski i Anna Niemirowicz 178-3-115 234V 43 Ż 462 DM
29 12 1846 Ostropol Lucyna Miłoszyńska Ostropol Feliks Karolina Dankiewicz Wincenty Lipiński i Zofia Korzeniowska ż. Łukasza, asyst. Teodor Szajkiewicz i Teresa Szajkiewicz ż. Teodora 178-3-115 278R 42 Ż 546 DM
15 12 1846 Ostropol Antonina Jadłowska Ostropol Michał Marianna Korzeniowska Aleksander Baczyński i Anna Jadłowska panna, asyst. Kazimierz Grocholski i Rozalia Zaręba ż. Wawrzyńca 178-3-115 280R 54 Ż 550 DM
24 11 1846 Kulczyny Klemens Chworostowski Słobódka Krasiłowska Piotr Marianna Korzeniowska Jan Polatewicz i Franciszka Korzeniowska ż. Ignacego 178-3-115 361V 117 Ż 709 DM
15 3 1847 Kisielin Longin Korzeniowski Krawatki NN Lucyna Korzeniowska Szymon Puchalski, Apolonia Rozemska - ż. Adama; ch: 24.08. 862 247 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0133.htm
12 10 1847 Targowica Marcin Korzeniowski Podhajce NN Aleksandra Korzeniowska Ludwik Kozłowski Katarzyna Kwiatkowska wdowa 833 400 13 ZP 0
14 1 1847 Włodzimierz Róża Korzeniowska Werba Piotr Józefa Wyszyńska 862 4 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0004.htm
15 8 1847 Krzywin Antoni Rakliński Hołowle Stanisław Julia Malinowska ch.20.08.1847, Paweł Sawicki, Marianna Korzeniowska wdowa, asys. Franciszek Malinowski, Tekla Malinowska panna, córka Michała 171-1-13 51V 24 R Mg
27 10 1847 Białogródka Ludwik Korzeniowski Tarnawka Andrzej Elżbieta Kozłowska 1-dw. Jan Rogulski i 1-dw. Katarzyna Korzeniowska ż. Franciszka 178-3-116 111R 99 Ż DM
14 6 1847 Wieledniki Bazyli Chomutowski Rudnia Staromakakowska Józef Katarzyna Korzeniowska 178-3-19 448V 28 Ż MW
6 7 1847 Torczyn Józef Tchorzewski Okorsk Leon Marianna Korzeniowska Józef Kuźniarowicz, Apolonia Tchorzewska 634 7 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20634/pages/PL_1_436_634_0004.htm
15 7 1847 Lachowce Wincenty Skulimowski Bisówka Jan Apolonia Świderska Jarzębski i Kunegunda Korzeniowska ż. Augustyna 171-1-13 91V 35 R DM
31 12 1848 Kulczyny Aniela Korzeniowska Słobódka Krasiłowska Jan Franciszka Hryniewicz chrzest 2.01.1849, Antoni Milewicz i Józefa Janowska ż. Pawła 178-3-118 159V-160R 2 Ż 301-302 DM
25 3 1848 Torczyn Feliks Tchorzewski Okorsk Adam Apolonia Korzeniowska 635 9 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0006.htm
14 8 1848 Białogródka Józefa Zaręba Białogródka Paweł Aniela Korzeniowska Ludwik Kostiukiewicz i Agnieszka Rutkowska ż. Józefa 178-3-117 137V 78 Ż DM
24 8 1848 Białogródka Ludwik Zaręba Szarłajówka Franciszek Agnieszka Korzeniowska Michał Czarnecki i Katarzyna Lesnicka ż. Antoniego 178-3-117 138V 83 Ż DM
28 7 1848 Bazalia Hieronim Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska Antoni Niemirowski i Franciszka Miłaszewska 178-3-117 301V 77 Ż 591 DM 0
20 3 1848 Korzec Ewa Górska Balarka Lubomirka Romuald Joanna Kraczkowska Wojciech Ręczkowski i Agnieszka Korzeniowska ż. Jana 245-1-14 409V 57 R 792 DM
24 11 1848 Korzec Adam Bagiński Kamionka Grzegorz Marianna Kuriata Łukasz Karasiewicz i Wiktoria Krzniewska Korzeniowska] ż. Tadeusza 245-1-14 422V 136 R 818 DM
23 2 1849 Sielec Maria Eleonora Romanna Malczewska Sielec Adam Henryka Korzeniowska 581 7-8 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0005.htm
12 10 1849 Bazalia Teresa Buszyńska Bogdanówka Michał Anna Korzeniowska Kajetan Bujalski, Honorata Piotrowska 178-3-118 104V-105R 115 Ż DW 199
24 10 1849 Kodnia Rafał Kruszewski Kodnia Jerzy Konstancja Artemenko Kalasanty Małyński Marszałek i Anna Korzeniowska ż. Michała, Janusz Ledóchowski i Maria Radziszewska wdowa 178-3-25 7V-8R 22 Ż DM 0
22 8 1849 Zasław św. Józefa Franciszka Kudyńska Szepetówka August Marianna Zaręba Adam Markowski, Marianna Korzeniowska 178-3-118 460V-461R 75 Ż 842-843 RG
17 9 1849 Zasław św. Józefa Franciszka Klementyna Męczyńska Zasław Majdan Stanisław Anna Kapuścińska Jan Mikłaszewski s.Józefa, Tekla Korzeniowska ż.Stanisława 178-3-118 462V-463R 80 Ż 846-847 RG
7 7 1849 Ostropol Dominik Józefowicz Ostropol Teofil Katarzyna Lipińska Mateusz Sadłowski i Paulina Lipińska ż. Wincentego, asyst. Paweł Klementowski i Prakseda Korzeniowska panna 178-3-118 201V-202R 14 Ż 373-378 DM
21 7 1849 Szpanów Józef Sosnowski Żytyń Wielki Stanisław Paulina Grodecka chrzest 21.07.1849, Julian Kuczyński i Tekla Korzeniowska mężatka, as. Antoni Babiński i Salomea Grodecka panna 171-1 -15 320V-321R 8 R 322 BW
20 1 1849 Korzec Agnieszka Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska Grzegorz Bagiński i Marianna Korzeniowska ż. Stefana 245-1-15 421V-423R 8 R 575 DM
6 2 1849 Korzec Franciszek Korzeniowski Balarka Lubomirka Jan Aniela Ostrowska Wojciech Ostrowski i Honorata Korzeniowska panna 245-1-15 424V-425R 13 R 577 DM
9 2 1849 Korzec Apolonia Sidorska [Sydorska] Storożów Kazimierz Kunegunda Korzeniowska Stanisław Cybulski i Petronela Majdaniec 245-1-15 424V-425R 16 R 577 DM
15 9 1849 Korzec Marianna Budzińska Kamionka Eliasz Anna Kraczkowska Tomasz Chodakowski i Marianna Korzeniowska ż. Józefa 245-1-15 443V-444R 90 R 596 DM
31 12 1849 Kulczyny Jan Chworostowski Słobódka Krasiłowska Piotr Marianna Korzeniowska chrzest 1.01.1850, Jan Stachowski i Anna Stachowska ż. Jana 178-3-119 181V-182R 1 Ż 356-357 DM
3 6 1850 Horochów f. Drużkopol Aniela Odzga Bużany Feliks Rozalia Korzeniowska 88 32-33 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0017.htm
1 3 1850 Lachowce Karolina Zaręba Kornica Paweł Aniela Korzeniowska Kasper Wołkowski i Marianna Pilawska ż. Karola 171-1-16 291V-292R 12 R DM
13 4 1850 Białogródka Katarzyna Podgórska Tarnawka Jan Marianna Sławecka Józef Niepokulczycki i Elżbieta Korzeniowska ż. Andrzeja 178-3-119 478V-479R 29 Ż DM
28 5 1850 Bazalia Lucjan Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska 1-dw. Łukasz Krotewicz, Magdalena Winogrodzka 178-3-119 77V-78R 47 Ż 152 DW
18 2 1850 Zasław św. Józefa Marianna Opalińska Seredyńce Jan s.Szymona Tekla c.Karola Nagajewska Szymon Malinowski, Justyna Korzeniowska ż.Łukasza 178-3-119 375V-376R 23 Ż 731-732 RG
30 7 1850 Zasław św. Józefa Zuzanna Kowalska Szepetówka Hipolit s.Józefa Józefa c.Stefana Jabłońska Franciszek Targoński s.Macieja, Marianna Korzeniowska ż.Jakuba 178-3-119 391V-392R 72 Ż 763-764 RG
20 4 1850 Korzec Wojciech Korzeniowski Balarka Lubomirka Jan Agnieszka Ostrowska Wojciech Ostrowski i Franciszka Korzeniowska ż. Stanisława 171-1-16 406v-407r 51 R Na
8 1 1850 Międzyrzec Seweryn Morga Kołowerty Józef Marianna Węgłowska chrzest 11.01.1850, Józef Gruszecki i Marianna Kurowicz ż. Jana, as. Jan Żygadło i Marianna Korzeniowska panna 171-1-16 739V-740R 1 R 752 BW
16 1 1850 Kodnia Marcelina Michalina Zielińska Kodnia Jan Domicela Olszewska Józef Kalasanty Małyński i Anna Korzeniowska ż. Michała, asyst. Kamil Mierzejewski i Julia Małyńska 178-3-27 1V-2R 2 Ż 3-4 DM
1 12 1850 Kodnia Jan Tomasz Lubecki Kodnia Mikołaj Teofila Korzeniowska Józef Grecki i Marianna Radziszewska majorowa wdowa, asyst. Jan Zieliński i Eufrozyna Grecka ż. Józefa 178-3-27 6V-7R 25 Ż 13-14 DM
18 6 1851 Zaturce Delfina Korzeniowska Wólka Sadowska Karol Małgorzata Tuńska 893 244V-245R 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0247.htm
20 2 1851 Białogródka Ludwik Zaręba Szarłajówka Franciszek Agnieszka Korzeniowska Franciszek Kozłowski i Marianna Krzemieniowska ż. Kazimierza 178-3-120 441V-442R 38 Ż DM
27 7 1851 Białogródka Aniela Korzeniowska Tarnawka Andrzej Elżbieta Kozłowska Józef Niepokulczycki i Anna Wojciechowska ż. Antoniego 178-3-120 454V-455R 88 Ż DM
14 11 1851 Bazalia Leopold Buszyński Borszczówka Michał Anna Korzeniowska Jan Baszyński i Urszula Bujalska 178-3-120 117V-118R 143 Ż DM
20 2 1851 Korzec Antonina Milewska Futor Korecki Jan Honorata Korzeniowska Jan Korzeniowski i Magdalena Hajdukowicz 178/3/72 62v-63r 18 Ż Na
23 2 1851 Korzec Franciszka Budzyńska Balarka Suchowolska Eliasz Anna Kraczkowska Tomasz Chodakowski i Marianna Korzeniowska ż. Józefa 178/3/72 63v-64r 20 Ż Na
8 4 1851 Korzec Antoni Malicki Kamionka Suchowolska Franciszek Rozalia Wiszniewska Konstanty Bagiński i Marianna Korzeniowska ż. Stefana 178-3-72 72v-73r 55 Ż Na
4 6 1851 Korzec Katarzyna Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Agnieszka Bagińska Grzegorz Bagiński i Marianna Korzeniowska ż. Stefana 178/3/72 77v-78r 75 Ż Na
26 7 1851 Korzec Anna Korzeniowska Futor Lazaret Józef Honorata Karpiuk Jan Kowalski i Katarzyna Ostrowska ż. Stanisława 178/3/72 81v-82r 92 Ż Na
19 3 1851 Zasław św. Józefa Józefa Helena Korzeniowska Klimówka Ludwik s.Mateusza Antonina c.Michała Czarkowska Roman Gliński s.Antoniego, Karolina Marczewska ż. Mateusza 178-3-120 382V-383R 30 Ż 749-750 RG
1 5 1851 Zasław św. Józefa Klementyna Korzeniowska Szepetówka Jakub s.Andrzeja Marianna c.Grzegorza Halicka Wawrzyniec Wodziński s.Stefana żołn. w stan. spocz., Petronela Halicka ż.Andrzeja 178-3-120 384V-385R 36 Ż 753-754 RG
1 3 1852 Torczyn Albin Tchorzewski Okorsk Leon Marianna Korzeniowska Bartłomiej Korzeniowski, Nepomucena Papurzyńska 638 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0004.htm
25 1 1852 Kamień Koszyrski Aleksander Zajączkowski Szczytyń Antoni Julia Korzeniowska 186 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0002.htm
15 4 1852 Annopol Jan Hej Peremyśl Piotr Balbina Frankowska chrzest 16.04.1852, Jan Rybicki i Marianna Korzeniowska zamężna 171-1-17 132V-133R 17 R 135 BW
1 2 1852 Korzec Petronela Korzeniowska Balarka Lubomirka Jan Agnieszka Ostrowska Wojciech Ostrowski i Franciszka Korzeniowska ż. Stanisława 171-1-17 237V-238R 10 R 241 DM 0
20 6 1852 Korzec Antonina Korzeniowska Majdan Kropiwnia Florian Tekla Sidorska Wincenty Wąż i Katarzyna Połowińska ż. Wincentego 171-1-17 246V-247R 52 R 250 DM
4 8 1852 Korzec Dominik Wysocki Duplinki Michał Antonina Korzeniowska Jan Kowalski i Marianna Sidorska panna 171-1-17 251V-252R 79 R 255 DM
12 11 1852 Korzec Marceli Rakowski Krzyżyk Michał Katarzyna Korzeniowska Stanisław Ostrowski i Apolonia Gieresz ż. Józefa 171-1-17 263V-264R 137 R 267 DM
20 12 1852 Korzec Paulina Korzeniowska Kamionka Suchowolska Adam Barbara Czerwińska Michał Korzeniowski i Elżbieta Chodakowska, Karol Jakubowski i Anna Budzińska 171-1-17 264V-265R 145 R 268 DM
21 1 1852 Szumsk Aniela Wysocka Hołubisy Andrzej Franciszka Starnowska [Tarnowska] Adam Lewicki i Marianna Korzeniowska z Lublińskich wdowa, asyst. Michał Baszot i Julianna Rostowska ż. Kazimierza 426-1-241 101V-102R 14 T 105 DM
4 1 1853 Swojczów Julian Skibiński Mołczanów Adam Józefa Korzeniowska 615 2-3 2 0
21 11 1853 Łuck Maria Klementyna Korzeniowska Łuck Józef Pelagia Przewłocka 389 42-43 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0022.htm
12 8 1853 Białogródka Józef Zaręba Szarłajówka Franciszek Marianna Korzeniowska Kazimierz Krzemieniowski i Teresa Kozłowska ż. Franciszka 178-3-121 478V-479R 67 Ż DM
18 2 1853 Wiszenki Julianna Korzeniowska Nowosady Jan Katarzyna Hejman Jacek Adamowicz i Józefa Korzeniowska ż. Floriana 22-1-120 144V-145R 5 Ł DM
19 7 1853 Wiszenki Wincenta Brzewska, Brzeska Rożyszcze Ludwik Wilhelmina Franciszka Charłamów Ludwik Raciborski i Rozalia Korzeniowska ż. Michała. Asyst. Michał Korzeniowski i Monika Sztrauch ż. Józefa, Ferdynand Eichler i Emilia Miączyńska ż. Stanisława 22-1-120 148V-149R 22 Ł DM
8 3 1853 Bazalia Franciszek Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska Antoni Niemirowski i Marianna Kulikowska 178-3-121 75V-76R 25 Ż 152-153 DM
8 7 1853 Bazalia Paulina Buszyńska Bogdanówka Michał Anna Korzeniowska Roman Białoszycki i Julia Dębicka 178-3-121 88V-89R 79 Ż 178-179 DM
21 6 1853 Ostropol Jan Dowhalski Ostropol Bazyli Aleksandra Pogorzelska Konstanty Zieliński i Anastazja Korzeniowska 178-3-121 790V-791R 23 Ż 1489-1490 DM
7 4 1853 Lachowce Jan Zaręba Kornica Paweł Aniela Korzeniowska chrzest 21.04.1853, Stanisław Mirecki i Marianna Baranowicz ż. Kaspra 171-1-33 169V-170R 19 R 168 BW
1 6 1853 Korzec Franciszek Milewski Futor Korecki Jan Wawrzyniec Honorata Korzeniowska Mateusz Sikorski i Marianna Florańska, Michał Wysocki i Karolina Sikorska 171-1-33 284V-285R 55 R 283 DM
1 9 1853 Korzec Emilia Korzeniowska Kamionka Suchowolska Tadeusz Wiktoria Mroczkowska Eliasz Budziński i Antonina Iwanicka rekrutka 171-1-33 293V-294R 84 R 292 DM
1 9 1853 Korzec Kamila Korzeniowska Kamionka Suchowolska Tadeusz Wiktoria Mroczkowska Łukasz Urbański i Agnieszka Bagińska ż. Konstantego 171-1-33 293V-294R 85 R 292 DM
9 9 1853 Korzec Mikołaj Wysocki Duplinki Michał Antonina Korzeniowska Józef Korzeniowski i Marianna Kowalska ż. Jana 171-1-33 294V-295R 88 R 293 DM
28 6 1854 Torczyn Ewelina Żmudzka Koszów Wincenty Emilia Korzeniowska 838 109-110 25 0
7 2 1854 Wiszenki Marianna Gall Nowosady Marcin Helena Sienicka Jan Herman i Katarzyna Korzeniowska ż. Jana 838 220-221 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0117.htm
9 4 1854 Wiszenki [...]la Korzeniowska Nowosady Florian Józefa Babińska Benedykt Zalewski i Katarzyna Korzeniowska ż. Jana 838 222-223 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0118.htm
10 9 1854 Wiszenki Mikołaj Herman Nowosady Jan Antonina Korzeniowska Jan Korzeniowski i Karolina Sinicka ż. Jana, asyst. Gottlieb Herman i Apolonia Gall ż. Andrzeja 838 230-231 28 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0122.htm
6 3 1854 Zasław św. Józefa Wiktoria Witwicka Futor Klimówka Mateusz Paulina Franciszek Rześniowski, Antonina Korzeniowska 178-3-122 453V-454R 18 Ż 885-886 RG
10 1 1854 Korzec Marcjanna Budzińska Kamionka Suchowolska Eliasz Anna Kraczkowska Tomasz Chodakowski i Józefa Korzeniowska 171-1-37 85V-86R 3 R 92 DM
14 2 1854 Korzec Tekla Milewska Storożów Stanisław Marianna Sidorska Florian Ostrowski i Honorata Korzeniowska 171-1-37 89V-90R 18 R 96 DM
19 9 1854 Korzec Maria Korzeniowska Majdan Kropiwnia Florian Tekla Sidorska Antoni Malawski i Marianna Kościńska 171-1-37 103V-104R 73 R 110 DM
10 11 1854 Korzec Justyna Korzeniowska Lazaret Józef Honorata Majdaniec Michał Wysocki i Elżbieta Kokulska 171-1-37 108V-109R 93 R 115 DM
20 3 1854 Kulczyny Franciszka Łysakowska Słobódka Krasiłowska Adam Katarzyna Ostrowska Stefan Tomaszewski i Franciszka Korzeniowska ż. Jana 178-3-122 93V-94R 16 Ż 179-180 DM
3 7 1854 Kulczyny Marcin Chworostowski Słobódka Krasiłowska Piotr Marianna Korzeniowska Józef Chworostowski i Katarzyna Łysakowska ż. Adama 178-3-122 98V-99R 42 Ż 189-190 DM
15 8 1854 Kulczyny Marianna Polatewicz Słobódka Krasiłowska Andrzej Honorata Korzeniowska Adam Łysakowski i Cecylia Orłowska ż. Michała 178-3-122 100V-101R 56 Ż 193-194 DM
15 6 1855 Ołyka Karol Modest Dubiski Dubiszcze Józef Zofia Korzeniowska 479 14-15 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0008.htm
1 5 1855 Torczyn Filipina Tchorzewska Okorsk Leon Marianna Korzeniowska 641 16-17 15 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20641/pages/PL_1_436_641_0009.htm
15 7 1855 Białogródka Marianna Korzeniowska Tarnawka Andrzej Elżbieta Kozłowska Józef Niepokulczycki i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-3-123 498V-499R 49 Ż DM
12 6 1855 Butowce Antoni Sałaciński Wierzbówka Józef Marianna Więckowska Józef Więckowski i Marianna Korzeniowska 178-3-123 663V-664R 24 Ż 1311-1312 DM
24 7 1856 Łabuń Krystyna Korzeniowska Łotówka Piotr Józefa Skrzyńska Marceli Jankowski i Eleonora Brodowska 178-3-124 660V-661R 44 Ż DM
3 7 1856 Bazalia Józef Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska Łukasz Krotewicz i Marianna Kulikowska 178-3-124 74V-75R 63 Ż DM
9 11 1856 Ostropol Seweryna Jadłowska Ostropol Michał Marianna Korzeniowska Antoni Grocholski i Wiktoria Klementowska ż. Pawła 178-3-124 643V-644R 47 Ż 1223-1224 DM
16 10 1856 Kulczyny Łukasz Chworostowski Słobódka Krasiłowska Piotr Marianna Korzeniowska Ignacy Chworostowski i Franciszka Korzeniowska ż. Jana 178-3-124 197V-198R 84 Ż 358-359 DM
23 9 1856 Lachowce Piotr Zaręba Kornica Paweł Aniela Korzeniowska Józef Pilewski i Franciszka Tyszecka panna 171-1-67 584V-585R 41 R 567 DM
29 10 1856 Kodnia Emilia Lubecka Kodnia Mikołaj Teofila Korzeniowska walerian Buszkiewicz i Teresa Zabellewicz majorowa wdowa 178-3-41 6V-7R 22 Ż 13-14 DM
5 2 1857 Horochów (Drużkopol) Sylwan Odzga Bużany Feliks Rozalia Korzeniowska 898 54V-55R 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0058.htm
21 7 1857 Ołyka Prakseda Helena Dubiska Dubiszcze Józef Zofia Korzeniowska 481 28 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0015.htm
26 10 1857 Sławuta Agnieszka Malinowska Sławuta NN Teresa szer. Jan Malinowski, 1-dw. Marianna Korzeniowska wdowa 178-3-73 438V-439R 48 Ż 826
2 1 1857 Białogródka Stefan Zaręba Szarłajówka Franciszek Agnieszka Korzeniowska chrz.14.09.1857, Franciszek Kozłowski i Anna Maciewicz ż. Jakuba 178-3-73 158V-159R 84 Ż DM
26 9 1857 Białogródka Michalina Korzeniowska Smorszczki Ludwik Antonina Czarkowska Mateusz Witwicki i Tekla Tchorzewska ż. Józefa, as. Marceli Czarkowski i Paulina Witwicka ż. Mateusza 178-3-73 160V-161R 90 Ż DM
22 1 1857 Kulczyny Ignacy Łysakowski Słobódka Krasiłowska Jakub Marcelina Górska Andrzej Politewicz i Franciszka Korzeniowska ż. Jana 178-3-125 123V-124R 14 Ż 236-237 DM
8 5 1858 Korzec Aniela Bronowicka Balarka Lubomirka Sebastian Ludwika Chorążewska Jan Bronowicki i Tekla Korzeniowska ż. Piotra 650-1-1 18V-19R 67 R Na
12 1 1858 Bazalia Kazimierz Aleksander Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska Roman Białoszycki i Aleksandra Niwińska 178-3-127 2V-3R 8 Ż DM
19 2 1859 Torczyn Władysław Osoliński (Ossoliński) Chorochoryń Karol Paulina Korzeniowska Józef Garczyński, Marianna Romanowska ż. Wiktora 645 8-9 8 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0005.htm
21 2 1859 Turzysk Leon Hipolit Miłoszewski Mokrzec Ludwik Apolonia Korzeniowska 731 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0002.htm
23 3 1859 Torczyn Józef Janiszewski Okorsk Bonifacy Apolonia Korzeniowska 645 12-13 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0007.htm
22 1 1859 Bazalia Jan Cieliński Bogdanówka Wawrzyniec Balbina Korzeniowska Józef Pasławski i Anna Cielińska 178-3-129 3V-4R 9 Ż DM
23 4 1859 Kulczyny Wojciech Chworostowski Słobódka Krasiłowska Piotr Marianna Korzeniowska Kasper Różycki i Franciszka Krzyżanowska ż. Jana 178-3-129 120V-121R 45 Ż 252-253 DM 0
18 2 1859 Szumsk Ewa Świderska Szumsk Jan Michalina Iżewska [Jeżowska] Stanisław Dziwulski i Marianna Korzeniowska z Lublińskich wdowa 245-1-16 159V-160R 20 R / FS 161 DM
24 2 1860 Turzysk Antoni Maciej Miłaszewski Mokrzec Ludwik Apolonia Korzeniowska 732 16-17 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0009.htm
3 12 1860 Torczyn Dionizy Tchorzewski Okorsk Leon Marianna Korzeniowska 841 451-452 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0249.htm
23 8 1860 Ołyka Feliks Stanisław Dubiski Dubiszcze Józef Zofia Korzeniowska prałat Józef Tomkowicz, majorowa Izabela Szyszkowska wdowa 841 319-320 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0011.htm
1 7 1860 Łabuń Antonina Leszczyńska Łotówka Bazyli Rozalia Andruszewicz Mikołaj Brunert i Zofia Korzeniowska wdowa 178-3-75 308V-309R 44 Ż DM
9 5 1860 Bazalia Anna Celińska Bogdanówka Wawrzyniec Balbina Korzeniowska Jakub Winogrodzki i Joanna Pasalska 178-3-130 13V-14R 52 Ż DM
26 3 1860 Ostropol Józefa Jadłowska Ostropol Michał Marianna Korzeniowska Łukasz Korzeniowski i Marianna Jadłowska ż. Jana, asyst. Stefan Zieliński i Katarzyna Dowhalska 178-3-75 274V-275R 8 Ż 493-494 DM
22 6 1861 Bazalia Jan Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska Jan Chojecki i Agata Szmigielska 17-1-5 19V-20R 74 Ch 38-39 DM
11 9 1861 Bazalia Mikołaj Szymański Wolica Polowa IN Julia Fedorowska Michał Makowski i Tekla Korzeniowska 17-1-5 31V-32R 121 Ch 62-63 DM
22 1 1861 Ostropol Honorata Zgierska Ostropol Jakub Józefa Kozakiewicz Maciej Sadłowski i Józefa Przeorska ż. Feliksa, asyst. Aleksander Niemelański i Ludwika Korzeniowska wdowa 178-3-76 299V-300R 6 Ż 565-566 DM
18 3 1862 Torczyn Jan Tchorzewski Okorsk Leon Marianna Korzeniowska 648 8-9 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0005.htm
26 3 1862 Torczyn Józef Żmudzki Koszów Wincenty Emilia Korzeniowska 648 10-11 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0006.htm
4 9 1862 Torczyn Regina Janiszewska Okorsk Bonifacy Apolonia Korzeniowska 648 18-19 34 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0010.htm
11 2 1862 Turzysk Lucyna Maria Miłaszewska Mokrzec Ludwik Apolonia Korzeniowska 891 140V-141R 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0124.htm
16 1 1862 Wiszenki Antonina Korzeniowska Nowosady Florian Antonina Bergel szl. Edward Borecki, w.ż. Katarzyna Korzeniowska ż. Jana 783 4-5 5 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0003.htm
26 11 1862 Białogródka Józefa Zdarzyńska Dworzec Ignacy Antonina Stawska Erazm Wołkowski i Agata Korzeniowska ż. Jana 178-3-77 127V-128R 106 Ż DM
2 2 1862 Butowce Julianna Topolnicka Kapustyn Mikołaj Katarzyna Roszkowska Grzegorz Korzeniowski ziemianin i Eliza Korzeniowska panna 178-3-77 283V-284R 4 Ż 563-567 DM
1 10 1862 Krzemieniec Teofila Malinowska Krzemieniec Wincenty Domicela Korzeniowska dopełnienie chrztu 4.7.1867 426-1-41 12V-13R 44 T 475 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43K1-H?i=474&cat=300453
13 1 1862 Korzec Honorata Korzeniowska Balarka Lubomirka Jan Wiktoria Sawicka Wojciech Ręczkowski i Franciszka Klepuszewska ż. Bazylego 887 327-328 4 AGAD DW, Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0181.htm
20 4 1862 Korzec Teodor Wysocki Duplinki Michał Antonina Korzeniowska Franciszek ...wski i Elżbieta Kokulska 887 345-346 32 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0190.htm
20 8 1862 Korzec Emilia Korzeniowska Kamionka Tomasz Petronela Sadowska Józef Lewkowicz i Franciszka Lewkowicz ż. Jana 887 367-368 65 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0201.htm
21 8 1862 Korzec Marianna Korzeniowska Budki Usteńskie Mikołaj Julia Boczkowska Michał K... i Honorata Ko... ż. Pawła 887 369-370 68 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0202.htm
20 11 1862 Korzec Andrzej Witkowski Kamionka Suchowolska NN Józefa Witkowska Edward ... i Marianna Korzeniowska 887 397-398 109 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0216.htm
29 12 1862 Korzec Helena Bagińska Balarka Sapożynka Michał Katarzyna Korzeniowska Tomasz Dąbrowski i Małgorzata Dąbrowska 887 405-406 121 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0220.htm
1 7 1862 Ostróg Piotr Kostecki Ostróg Aleksander Aniela Wolańska Maksymilian Skopowski major i Sabina Korzeniowska ż. Antoniego 171-1-75 15V-16R 69 R 18 DM
1 9 1863 Dederkały Stefania Waleria Korzeniowska Bykowce Antoni Sabina Brosko Romuald Piaseczyński, Adela Poznańska wdowa 56 203-204 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0107.htm
3 4 1863 Turzysk Wincenty Koladyński Stawek Jakub Katarzyna Korzeniowska 892 136V-137R 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0137.htm
31 12 1863 Turzysk Walerian Sylwester Miłoszewski Mokrzec Ludwik Apolonia Korzeniowska 733 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20733/pages/PL_1_436_733_0002.htm
9 1 1863 Żytomierz Antonina Korzeniowska Żytomierz Cezary Karolina Piotrowska Ksiądz Marcin Ziemnowicz, Kamilla Mierzewska ż. deputowanego Kamila Mierzewskiego 178-3-54 7 17 Ż DG
7 11 1863 Żytomierz Michał Kotwcki Futor Kunalewskiego Szymon Michalina Kunalewska Narcyz Pichocki, Franciszka Korzeniowska 178-3-54 77 279 Ż DG
26 5 1863 Lachowce Ludwik Zaręba Kornica Paweł Aniela Korzeniowska szl. Jan Krzyżanowski i Julia Liśniecka ż. Jana 178-3-146 4V-5R 15 Ż DM
11 6 1863 Białogródka Antoni Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baranowska Mateusz Chmielewski i Agata Korzeniowska ż. Jana 178-3-81 14V-15R 55 Ż DM
7 1 1863 Bazalia Józef Śniatkowski Wolica Polowa Dionizy Karolina Korzeniowska Bonifacy Metelski i Teresa Remsza 17-1-7 1V-2R 4 Ch 3-4 DM
19 3 1863 Bazalia Józefa Cielińska Janówka Wawrzyniec Balbina Korzeniowska Marcin Niwiński i Elżbieta Korycka 17-1-7 8V-9R 32 Ch 17-18 DM
17 10 1863 Ostropol Łukasz Jadłowski Ostropol Michał Marianna Korzeniowska Kazimierz Dowhalski i Apolonia Adamska 17-1-323 8V-9R 38 Ch 16-17 DM
13 1 1863 Kulczyny Marianna Antonina Korzeniowska Krasiłów Antoni Marcelina Ratusiewicz Walerian Zwoliński i Marianna Kwiatkowska ż. Ludwika 17-1-235 1V-2R 4 Ch 3-4 DM 0
2 1 1863 Korzec Marcelina Korzeniowska Kropiwnia Florian Tekla Sidorska chrzest 13.01.1863, Ignacy Wiszniowski i Elżbieta Chodobowska [Chodakowska?] 650-1-2 2V-3R 2 R 4 BW
2 3 1863 Korzec Karol Jankowski Kamionka Antoni Zofia Korzeniowska chrzest 3.03.1863, Ignacy Wiszniewski i Elżbieta Chodorowska ż. Tomasza 650-1-2 6V-7R 16 R 8 BW
22 9 1863 Korzec Petronela Lewkowicz Koszelów Wincenty Marianna Brodecka chrzest 24.09.1863, Adam Lewkowicz i Petronela Korzeniowska ż. Tomasza 650-1-2 16V-17R 57 R 18 BW
18 10 1863 Korzec Adam Synhajewski Kozak Mikołaj Tekla Wigadło [Żygadło] chrzest 22.10.1863, Jan Kowalski i Honorata Korzeniowska ż. Józefa 650-1-2 17V-18R 62 R 19 BW
6 11 1863 Korzec Marianna Korzeniowska Lazaret Paweł Honorata Zienkiewicz chrzest 7.11.1863, Jan Jasnogórski i Marianna Owerkowicz ż. Klemensa 650-1-2 18V-19R 65 R 20 BW
9 12 1863 Korzec Antoni Malewski Futor Korecki Jan Wawrzyniec Honorata Korzeniowska chrzest 11.12.1863, Jan Jasnogórski i Marianna Nerkowicz ż. Klemensa 650-1-2 21V-22R 74 R 23 BW
8 2 1864 Ołyka Marian Cyprian Dubiski Kneruty Józef Zofia Korzeniowska dopełnienie 488 12 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0007.htm
6 9 1864 Wiszenki Aniela Korzeniowska Nowosady Florian Antonina Bergel 784 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0010.htm
8 12 1864 Torczyn Franciszek Żmudzki Koszów Wincenty Emilia Korzeniowska Jakub Mroczkowski, Elżbieta Bernacka ż. Wincentego 650 24-25 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0013.htm
24 7 1864 Białogródka Anna Zielińska Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Franciszek Zalewski i Anastazja Zielińska 178-3-81 81V-82R 65 Ż DM
16 11 1864 Bazalia Salomea Cielińska Bogdanówka Wawrzyniec Balbina Korzeniowska Antoni Korycki i Julia Niwińska 17-1-7 86V-87R 166 Ch 171-172 DM
25 8 1865 Lachowce Antonina Kotwicka Kornica Tomasz Marianna Korzeniowska Michał Liśniowski i Antonina Brzezicka ż. Antoniego 178-3-146 98V-99R 46 Ż DM
19 2 1865 Żytomierz Zofia Tekla Drochoń Żytomierz Inocenty Eleonora Korzeniowska córka dw., Wiktor-Eugeniusz Miller, Narcyza Korzeniowska, asystowali: Antoni Lipnicki, Wincenta Szyd 178-3-61 9 41 Ż DG
28 8 1865 Białogródka Marianna Winiarska Tarnawka Tomasz Konstancja Mroczko Piotr Górski i Elżbieta Korzeniowska wdowa 178-3-81 150V-151R 71 Ż DM
9 11 1865 Białogródka Jan Szwajdecki Białogródka Wincenty Joanna Kozłowska Seweryn Mogiński i Agata Korzeniowska ż. Jana 178-3-81 158V-159R 104 Ż DM
20 2 1865 Ostropol Leon Korzeniowski Ostropol IN Paulina s. panny, Stefan Zieliński i Petronela Korzeniowska 17-1-323 30V-31R 9 Ch 59-60 DM
30 5 1865 Zasław św. Jana Marianna Korzeniowska Zasław Jan Anna Szponarska Teodor Czyżewski i Apolonia Lewandowska 685-6-6 69V-70R 37 Ch 138-139 DM
11 3 1865 Kulczyny Sabina Kalinowska Słobódka Krasiłowska Franciszek Agnieszka Godebska Alojzy Zamichowski kawaler i Marianna Korzeniowska ż. Antoniego 17-1-235 120V-121R 28 Ch 233-234 DM
21 11 1866 Białogródka Elżbieta Zielińska Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Piotr Górski i Marianna Glińska ż. Jana 178-3-81 225V-226R 106 Ż DM
23 2 1866 Bazalia Maciej Cieliński Bogdanówka Wawrzyniec Balbina Korzeniowska Marcin Niwiński i Joanna Krotewicz 17-1-7 148V-149R 35 Ch 200-201 DM
26 10 1866 Bazalia Jan Śniatkowski Wolica Polowa Dionizy Karolina Korzeniowska Tytus Śniatkowski i Tekla Gęsicka 17-1-7 177V-178R 149 Ch 258-259 DM
27 8 1867 Nieświcz Stanislaw Choiński Bakowce Aleksander Hipolita Korzeniowska 462 10-11 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0006.htm
24 3 1867 Torczyn Ludwik Szczebietowicz Usicze Gustaw Róża Korzeniowska 653 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0006.htm
2 7 1867 Białogródka Antonina Zaręba Szarłajówka Aleksander Marianna Pasławska Józef Maciewicz i Aleksandra Korzeniowska ż. Jana 178-3-81 279V-280R 58 Ż DM
14 11 1867 Krzemieniec Antoni Korczakowski Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 426-1-41 21V-22R 80 T 484 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43KY-X?i=483&cat=300453
29 11 1868 Łuck Saturnin Dominik Bagiński Łuck Hipolit Franciszka Gukler Adolf Gukler, Franciszka Korzeniowska 398 34-35 65 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0018.htm
1 7 1868 Białogródka Paulina Zielińska Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Piotr Górski i Katarzyna Brzyska ż. Feliksa 178-3-81 357V-358R 59 Ż DM
27 3 1868 Krzemieniec Aleksandra Świętochowska Krzemieniec Wincenty Karolina Jankowska mieszcz. Jan Korczakowski, 1-dw. Agata Korzeniowska 426-1-44 8V-9R 23 T 775 DW
17 1 1869 Tuczyn Antonina Olizarowska Tuczyn Antoni Apolonia Kulbach Mikołaj Bogucki, Katarzyna Korzeniowska ż. Feliksa 683 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0003.htm
9 4 1869 Krzemieniec Bronisław Korczakowski Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 1-48 8V-9R 23 T
5 2 1869 Białogródka Wincenty Niemirowicz Bisóweczka Gabriel Joanna Korzeniowska Józef Gutkiewicz i Anna Niemirowicz ż. Bazylego 178-3-81 414V-415R 22 Ż DM
3 4 1870 Ołyka Wiktoria Franciszka Dubiska Romaszkowszczyzna Józef s. Ignacego Zofia Korzeniowska 491 14 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0008.htm
27 9 1870 Wyszogródek Franciszka Lewandowska Właszczyńce Ignacy Tekla Korzeniowska 1-54 10V-11R 29 T
9 1 1870 Białogródka Wincenty Sinkiewicz Kornica Jan Apolonia Olędzka Józef Wolski i Klementyna Korzeniowska 178-3-84 1V-2R 3 Ż DM
20 6 1870 Białogródka Julianna Zielińska Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Piotr Górski i Anastazja Kardaszewicz ż. Romana 178-3-84 24V-25R 81 Ż DM 0
2 10 1870 Białogródka Dionizy Kozielski Sosnówka Franciszek Józefa Kornatowska Stanisław Kotwicki i Klementyna Korzeniowska 178-3-84 36V-37R 129 Ż DM 0
31 7 1870 Torczyn Zygmunt Żmudzki Koszów Wincenty Emilia Korzeniowska 656 26-27 48 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0014.htm
7 4 1871 Krzemieniec Józefa Korczakowska Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 1-55 181V-182R 33 T DW
24 7 1871 Wyszogródek Anna Sawraj Pachinia Wincenty Domicela Korzeniowska 1-55 52V-53R 18 T
7 3 1871 Jampol Józefa Celestyna Korzeniowska Jampol Leon Wiktoria Jaworska 1-55 75V-76R 14 T
4 4 1871 Białogródka Józef Klepacki Dosin Wawrzyniec Feliksa Zielińska Michał Bińkowski i Józefa Korzeniowska, Andrzej Grzybowski i Marianna Wierzbicka 178-3-84 115V-116R 55 Ż DM
20 4 1871 Białogródka Anastazja Sadłowska Dosin Bernard Antonina Kulikowska Michał Bińkowski i Józefa Korzeniowska 178-3-84 116V-117R 59 Ż DM
19 12 1871 Białogródka Władysław Jagnicki Ternawka Andrzej Marianna Korzeniowska Feliks Brzyski i Klementyna Korzeniowska ż. Jana 178-3-84 149V-150R 189 Ż DM
26 10 1872 Wyszogródek Aleksander Sawraj Pachinia Wincenty Domicella Korzeniowska 1-61 14V-15R 40 T 835
19 4 1872 Białogródka Marianna Zielińska Ternawka Jakub Franciszka Korzeniowska Piotr Górski i Klementyna Korzeniowska 178-3-84 209V-210R 45 Ż DM
30 9 1872 Nowogród Wołyński Emilia Korzeniowska Kudynowicze Ludwik Karolina Uleanowska Marcin Uleanowski, Agnieszka Lewkowicz 178-3-156 269V-270R 236 Ż 536 DW
7 9 1873 Torczyn Karol Żmudzki Sadów Wincenty Emilia Korzeniowska 659 18-19 25 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20659/pages/PL_1_436_659_0011.htm
6 5 1873 Ostróg Stanisława Joanna Zajączkowska Ostróg Michał Lucyna Olszewska Michał Tuszyński, Anna Korzeniowska panna 654-1-56 62R 7 R MZ
8 5 1874 Białogródka Paulina Kotwicka Kornica Tomasz Marianna Korzeniowska Dionizy Sławecki i Karolina Ruczyńska ż. Karola 178-3-84 460V-461R 67 Ż DM
22 8 1874 Białogródka Jan Zieliński Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Antoni Goralski i Katarzyna Brzyska ż. Feliksa 178-3-84 466V-467R 103 Ż DM
5 5 1874 Kulczyny Jan Rybiński Jaworowce Leon Emilia Szawłowska Jan Lipski i Marcjanna Korzeniowska, asyst. Cyryl Kozłowski i Franciszka Lipska 17-1-235 677V-678R 58 Ch 1325-1326 DM
9 6 1874 Kulczyny Józefa Zielińska Krasiłów Antoni Franciszka Sławska Stanisław Pilecki i Marcelina Korzeniowska, asyst. Stefan Wróblewski i Antonina Orzechowska 17-1-235 679V-680R 65 Ch 1329-1330 DM 0
17 7 1874 Kulczyny Klementyna Okrzymowska Krasiłów Piotr Agnieszka Boczkowska Stanisław Gołecki i Marcelina Korzeniowska ż. Antoniego, asyst. Antoni Korzeniowski i Paulina Rudkowska ż. Leona 17-1-235 682V-683R 80 Ch 1335-1336 DM
2 12 1874 Kulczyny Helena Gelecki Krasiłów Stanisław Emilia Ostrowska Bonawentura Buc austriacki poddany i Marcelina Korzeniowska ż. Antoniego 17-1-235 697V-698R 138 Ch 1365-1366 DM
14 12 1874 Kulczyny Anna Łysakowska Słobódka Krasiłowska Aleksander Aniela Korzeniowska Ludwik Żukowski i Marcelina Łysakowska ż. Jakuba, Asyst. Franciszek Polatewicz i Krystyna Ostrowska ż. Jana 17-1-235 697V-698R 139 Ch 1365-1366 DM
25 12 1874 Kulczyny Stefan Orzechowski Krasiłów Wojciech Antonina Sławska Atanazy Zieliński i Marcelina Korzeniowska ż. Antoniego, asyst. Stefan Wróblewski i Józefa Kunicka ż. Józefa 17-1-235 700V-701R 149 Ch 1371-1372 DM
5 10 1875 Krzemieniec Bolesław Korczakowski Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 426-1-69 16V-17R 64 T
2 1 1875 Białogródka Franciszka Zarzycka Suchorzyńce Stanisław Maria Korzeniowska Antoni Małachowski i Bronisława Kamińska ż. Prota 178-3-133 2V-2R 4 Ż DM
11 5 1876 Radziwiłłów Józef Wysocki Sestratyn Franciszek Maria Kapeluch chł. Wincenty Kałakoć, szl. Saturnina Korzeniowska panna 1-70 49V-50R 26 T
24 3 1876 Torczyn Erazm Szczebietowicz Ulaniki Gustaw Rozalia Korzeniowska 662 8-9 14 0
27 7 1876 Torczyn Leon Bujalski Usicze Stefan Franciszka Korzeniowska 662 14-15 27 0
26 3 1877 Krzemieniec Teofila Maria Korczakowska Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 1-71 8V-9R 33 T
4 3 1877 Białogródka Tomasz Zieliński Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Franciszek Brzyski i Anna Łozińska ż. Józefa 178-3-133 123V-124R 36 Ż DM
15 9 1877 Białogródka Jan Kotwicki Kornica Tomasz Marianna Korzeniowska Erazm Wołkowski i Joanna Sławecka ż. Tytusa 178-3-133 133V-134R 117 Ż DM
10 12 1877 Białogródka Anna Zarzycka Suchorzyńce Stanisław Marianna Korzeniowska Zygmunt Lewicki i Maria Paszkowska panna c. Józefa 178-3-133 137V-138R 154 Ż DM
5 11 1878 Torczyn Klementyna Szczebietowicz Usicze Gustaw Róża Korzeniowska 665 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0002.htm
11 1 1879 Horochów Teodozja Marianna Korzeniowska Brany Zygmunt Ewelina Zauścińska 826 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0002.htm
20 5 1879 Torczyn Ludwika Bernadzka Sadów Jan Wincentyna Tuńska Wawrzyniec Bernadcki, Balbina Korzeniowska panna 665 14-15 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0008.htm
28 3 1880 Berezdów Teofila Gajewska Chwoszczówka Jan Anna Korzeniowska Grzegorz Woźnicki i Aniela Jasińska ż. Jana 178-3-169 573V-574R 27 Ż DM
20 10 1881 Krzemieniec Mieczysław Korczakowski Poczajów, par. Radziwiłów Jan Maria Korzeniowska Jan Wiszniewski, Tatiana Gawrusiewicz 426-1-75 19V-20R 75 T 28 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9CX?i=27&cat=834008
8 10 1882 Berezdów Piotr Gajewski Chwoszczówka Jan Anna Korzeniowska Feliks Zarębski i Joanna Gajewska ż. Marcelego 178-3-169 651V-652R 111 Ż DM
28 5 1884 Humań Wanda Helena Kociubska Humań Henryk Weronika Korzeniowska Michał Kociubski, Franciszka Kociubska ż. Jana 931-1-2438 5V-6R 20 Cz 90 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9G-WSMR-X?i=89&cc=4133834&cat=999975
16 10 1885 Torczyn Konstanty Garczyński Chorochoryń Bronisław (Brunon?!) Anna (Aniela) Korzeniowska Józef Szadurski, Sabina Krupińska, as.: Franciszek Kru 671 28 EH
18 3 1888 Torczyn Hipolit Garczyński Chorochoryń Bronisław (Brunon?!) Aniela/Anna? Korzeniowska Franciszek Krupiński, Józefa Dymińska 674 13 EH
27 7 1889 Torczyn Aleksander Żukowski Koszów Wincenty Balbina Korzeniowska 675 18-19 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0010.htm
1 8 1890 Ołyka Helena Korzeniowska Huta Bogusławka Jan Apolonia Engler 510 20 76 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0023.htm
26 9 1890 Torczyn Klementyna Garczyńska Chorochoryń Bronisław Aniela Korzeniowska Józef Szadurski, Sabina Krupińska ż. Franciszka 676 20-21 38 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0011.htm
9 7 1893 Torczyn Mieczysław Garczyński Chorochoryń Brunon Aniela Korzeniowska Gerard Daniecki, Józefa Dymińska żona Ludwika 679 22-23 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0012.htm
26 1 1894 Torczyn Władysław Korzeniowski Usicze Józef Maria Korzeniowska 680 6-7 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0004.htm
23 12 1894 Berezne Józefa Szpakowska Tynne Adolf Aneta Korzeniowska Władysław Młodzianowski i Regina Garbowska panna 740-2-7 21V-22R 127 R 26 AD1
2 1 1896 Torczyn Helena Garczyńska Chorochoryn Brunon Aniela Korzeniowska 913 1V-2R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20913/pages/PL_1_436_913_0002.htm
1 7 1898 Torczyn ...lina Korzeniowska Wólka Sadowska Konstanty Marianna Zinkiewicz chrzest w Kisielinie 935 21V-22R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0022.htm
24 11 1898 Torczyn Władysław Garczyński Chorochoryn Brunon Aniela Korzeniowska 935 20V-21R 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0021.htm
14 3 1898 Torczyn Matylda Żukowska Koszów Wincenty Balbina Korzeniowska 935 4V-5R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0005.htm
23 9 1901 Torczyn Jan Szczebietowicz Usicze Antoni Maria Jaworska Edward Okorski, Maria Korzeniowska żona Józefa 955 26-27 61 EH 0
1 10 1902 Torczyn Ludwika Korzeniowska Wólka Sadowska, par.Zaturce Konstanty Marianna Zińkiewicz 967 22V-23R 106 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0023.htm
22 1 1903 Żytomierz Aniela Jaworska Żytomierz Ludwik Emilia Korzeniowska Jan Szychewicz, Petronela Semerda ż. Antoniego 178-3-171 94V-95R 28 Ż 185 DW
9 8 1904 Torczyn Klementyna Korzeniowska Usicze Józef Maria Romanowska 986 12 V-13 R 56 0
3 8 1906 Ostropol Bronisław Adamski Ostropol Franciszek Maria Korzeniowska Erazm Łapiński i Ewelina Adamska ż. Antoniego 17-1-323 470V-471R 31 Ch 918-919 DM
6 3 1908 Międzyrzec Korecki Antoni Łukomski Kołowerta Piotr Józefa Korzeniowska Władysław Korzeniowski i Bronisława Łukomska ż. Antoniego 740-4-360 2V-3R 6 R 4 DM
23 6 1910 Ostropol Helena Adamska Ostropol Franciszek Maria Korzeniowska Franciszek Zieliński i Emilia Adamska ż. Antoniego 17-2-93 26V-27R 26 Ch 53-54 DM
26 5 1911 Ostropol Aleksander Berezowski Korzówka IN Franciszka Berezowska Antoni Miliniewski i Marianna Korzeniowska ż. Jana 17-2-93 44V-45R 27 Ch 106-107 DM 0
29 10 1912 Torczyn Genowefa Łaskarzewska Smolarnia Horodyńska Marian Izabela Korzeniowska 1042 38-39 73 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0022.htm
24 6 1912 Ostropol Emilia Adamska Ostropol Franciszek Maria Korzeniowska Franciszek Zieliński i Ewelina Adamska ż. Antoniego 17-2-93 61V-62R 28 Ch 102-103 DM
22 12 1912 Ostropol Bronisław Wysocki Ostropol Piotr Antonina Skalska Piotr Skalski i Maria Korzeniowska ż. Jana 17-2-93 69V-70R 54 Ch 118-119 DM
10 12 1913 Torczyn Mieczysław Janicki Chorochoryn Wacław Paulina Korzeniowska Jan Wąsowicz, Maria Osolińska ż. Stanisława 1051 34-35 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0019.htm
1 6 1914 Torczyn Ludomir Łaskarzewski Smolarnia Horodyńska Marian Izabela Korzeniowska 1056 20-21 40
27 12 1915 Ostropol Władysław Adamski Ostropol Franciszek Maria Korzeniowska Adolf Zieliński i Józefa Kapuścińska ż. Hieronima 17-2-93 123V-124R 42 Ch 217-218 DM
27 12 1915 Ostropol Jan Adamski Ostropol Franciszek Maria Korzeniowska Zenon Kamiński i Michalina Zielińska ż. Franciszka 17-2-93 124V-125R 43 Ch 219-220 DM
12 2 1916 Ołyka Stanisław Gala Przebraże Antoni Cyryla Korzeniowska 1081 131 80 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0073.htm
22 5 1918 Wiszenki Anastazja Korzeniowska Mosty Mikołaj Marianna Bergel Józef Korzeniowski, Adela Prószyńska ż. Franciszka 35-9-769 11V-12R 51 Ł 4524-4525 RK
30 7 1918 Wiszenki Dominik Bielecki Przebraże Wincenty Bronisława Sawicka Jan Słodkowski, Jadwiga Korzeniowska ż. Władysława 35-9-769 14V-15R 70 Ł 4530-4531 RK
20 12 1918 Wiszenki Feliksa Sinicki Mosty Bolesław Stanisława Korzeniowska Albin Korzeniowski, Paulina Cybulska ż. Bronisława 35-9-769 25V-26R 122 Ł 4552-4553 RK
1 10 1918 Kołki Kazimiera Korzeniowska Baltazar Franciszka Krasicka Kazimierz Jakubowski, Janina Jabłońska 1085 31 90 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0032.jpg
25 9 1918 Kołki Franciszka Gala Antoni Cyryla Korzeniowska Ludwik Paszkowski, Józefa Korzeniowska 1085 32 93 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0033.jpg
12 10 1918 Kołki Ireneusz Śmietanowski Jan Jadwiga Korzeniowska Zenon Skirzewski, Heva Kownacka 1085 34 98 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0035.jpg
4 10 1919 Wiszenki Franciszek Korzeniowski Mosty Albin Tekla Gala Bolesław Sinicki, Magdalena Korzeniowska ż. Kazimierza 35-9-1359 18V-19R 86 Ł 95859 RK
13 3 1920 Korzec Aleksander Bazeliński Jan Tekla Korzeniowska Aleksander Ejsmont, Aleksandra Paszkowska 740-4-351 5 39 R PW
2 3 1920 Korzec Wincenty Heszko / Heszek Majdan Józef Elżbieta Połowińska Hipolit Karasiewicz, Anna Korzeniowska 740-4-351 7 57 R PW
6 6 1920 Korzec Bronisława Kuczyńska Dermanka Łukasz Józefa Bronowicka Jan Korzeniowski, Stanisława Korzeniowska 740-4-351 10 79 R PW
28 8 1920 Korzec Zofia Ejsmont / Eysmont Łoczaret ? Oczaret ? Aleksander Elżbieta Korzeniowska Julian Mempel, Maria Nickowska 740-4-351 13 106 R PW
9 10 1920 Korzec Władysława Połowińska Majdan Karol Adela Korzeniowska Adam Korzeniowski, Małgorzata Fedorowska 740-4-351 16 131 R PW
14 11 1920 Korzec Józef Chicewicz Dermanka Jan Aniela Korzeniowska Jan Korzeniowski, Michalina Kwiatkowska 740-4-351 19 151 R PW
15 3 1920 Korzec Stanisława Bruchlej Mikołajówka Cezary Józefa Korzeniowska Jan Korzeniowski, Janina Bruchlikowska 740-4-351 21a 171 R PW
28 5 1921 Butowce Jadwiga Korzeniowska Dracze IN Franciszka c. Jana Korzeniowska Jan Gajewski i Bronisława Kozłowska ż. Jana 17-2-90 319V 42 Ch 614 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 11 1800 Jampol Adam Trawiński k Anna Korzeniowska Worobijówka p Franciszek Kulczycki, Stanisław Januszkiewicz 178-51-184 1R 6 Ż 3 DM
30 10 1804 Jampol Kasper Tyszkiewicz 20 Jan Anna Leszczyńska Agnieszka Korzeniowska Pohorylce 18 Andrzej Marianna Olszewska Tomasz Leszczyński, Franciszek Jurkowski 178-51-184 8R 7 Ż 17 DM
23 1 1810 Łuck Ignacy Rutkowski Jan Teofila Milaszkiewicz Teresa Korzeniowska Błażej Barbara Czuchalewicz Paweł Jedliński, Andrzej Twarowski, Mikołaj Szadurski 177R Ł
14 2 1815 Jampol Józef Wodnicki k Łucja Korzeniowska Worobijówka p Jakub Sierakowski, Piotr Piotrowski, Szymon Leszczyński, Łukasz Dobrzański 178-51-184 27R Ż 55 DM
21 10 1816 Jampol Gabriel Trawiński 27 Wiktoria Korzeniowska Worobijówka 20 Maciej Bogusławski, Jan Opolski, Augustyn Korzeniowski, Franciszek Pietkiewicz 178-51-184 29V Ż 60 DM
30 1 1827 Zaturce Jakub Piasecki Wólka Sadowska 35 Bartłomiej Katarzyna Błędowska Tekla Korzeniowska Wólka Sadowska 16 Franciszek Urszula Dymińska Kazimierz Alkiewicz, Jan Przemerowski, Feliks Kaletyński 843 1 AGAD EH
15 6 1827 Wiszenki Hipolit Mytkerman Wiszenki 24 Franciszek Konstancja Klimaszewska Tekla Korzeniowska Wiszenki 18 Wincenty Aniela Turzańska Stanisław Kotelnicki, Józefa Olechnowicz, Feliks Koszakowski, ks. Stef 813 95a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0095.htm
20 11 1827 Starokonstantynów Dominikanie Grzegorz Sieliński Woronkowce 35 Aleksander Katarzyna Bielecka Marianna Korzeniowska z d. Ostrowska Woronkowce 30 W Jan Marianna Gajewska Kazimierz Brzeziński, Tomasz Dębicki 178-3-93 160V 31 Ż 311 KP2
13 11 1827 Jampol Ignacy Stańkiewicz Moskalówka 24 Jan Anastazja Nesterowska Apolonia Malewska Jampol 18 Paweł Agata Korzeniowska Narcyz Ochrymowicz, Marcin Sidorowicz, Ignacy Lutomski, Józef Bufalt 245-1-1 244V 12 R 480 DM1
5 2 1828 Bazalia Wincenty Walewski par. Bazalia 23 Honorata Korzeniowska par. Bazalia 16 brak zapisanych świadków 178-3-94 232R 11 Ż DM
11 11 1828 Kulczyny Paweł Janowski Krasiłów 21 Jan Anna Korzeniowska Józefa Szymoniewska Krasiłów 18 Jan Franciszka Ur. Józef Derecki, Szymon Dilewicz, Kajetan Roszczyński 178-3-94 333R 30 Ż Mg
2 4 1828 Ożohowce JW. Antoni Kamiński Olejniki par. teofipolska 30 JW. Stanisław Barbara Kuczabska wielm. Franciszka Czarnecka par. Ożohowce 20 JW. Władysław Aniela Korzeniowska JW. Hilary Kamiński, JW. Franciszek Kamiński, Karol Sienicki (M - podsędek ptu starokonst., K - chorążanka Wlk. Ks.Lit.) 178-3-94 261V 5 Ż 500 KP2
1 7 1829 Kotelnia Stefan Muszyński Jareszki, par. Pawołocka 30w Jan Marianna Bogatko Marianna Korzeniowska Pawełek 18 Paweł Apolonia Kostka Antoni Polińkiewicz Prichor Lipski, Wojciech Staniszewski, Michał Trzeszniowski 178-51-301 12V 18 Ż 26 BS
3 11 1829 Kotelnia Onufry Górski Niechworoszcza 25 Maksymilian Aleksandra Pawłowska Katarzyna Degórkow Pawełek 22 Andrzej Franciszka Korzeniowska Maciej Zalewski, Jakub Suszycki, Piotr Berezowski 178-51-301 14R 23 Ż 29 BS
3 11 1829 Horodyszcze ur. Wojciech Podlewski Seredyńce 18 ur. Kajetan Anna Meczejewska ur. Teresa Korzeniowska Seredyńce 17 ur. Szymon Elżbieta Beyzym ur. Zachariasz Beyzym, Teodor Młodzianowski 178-3-95 118V 31 Ż 230 KP2
8 5 1829 Starokonstantynów Kapucyni ur. Feliks Kalinowski Szkarawka Mała 24 ur. Jan Marianna Polańska ur. Magdalena Korzeniowska Szkarawka Mała 18 ur. Feliks Tekla Ostrowska ur. Feliks Lenkiewicz, Jan Tyszkowski 178-3-95 186r 15 Ż 357 KP2
2 2 1829 Równe Adrian Semenów (G-R) par. Równe 45w Semen Emilia Ostapów Antonina Piotrowska par. Równe 26 Bogumiła Korzeniowska Jan Fadiejow, Antoni Gresznew 171-1-2 139V 2 R 151 DM
12 10 1830 Żytomierz Ignacy Dehbnowicki Żytomierz 28 Grzegorz Marianna Brodowicz Teresa Gaiewska Żytomierz 20 Szymon Apolonia Korzeniowska Ignacy Bolesław Zamowiecki , Ignacy Grzegietowski 178-3-3 66 68 Ż Ni
26 2 1830 Białogródka Bartłomiej Gliński Tarnawka 30 Jan Marianna Korzeniowska Helena Hołowczyc Tarnawka 25 Jan Agnieszka Jakubowska Chwedko Matuł, Jan Patiuk 178-3-96 69V 7 Ż DM
23 11 1830 Wieledniki Józef Chomątowski Jan Urszula Zielezińska Katarzyna Korzeniowska Bazyli Helena Chłań 178-3-3 423R 13 Ż MW
28 11 1831 Łabuń Ignacy Wysocki Macewicze Małe 28 Antoni Agnieszka Wesołowska Marianna Medyńska Macewicze Małe 20 Józef Katarzyna Korzeniowska Feliks Niemirowski, Bazyli Kuczkowski, Józef Medyński 178-3-97 141R-141V 19 Ż 269-270 DM
18 10 1831 Łabuń Józef Medyński Macewicze Małe 33w Józef Katarzyna Korzeniowska Marianna Ławrowska Macewicze Małe 16 Stefan Marianna Baraniecka Feliks Wojnarowski, Jan Radecki, Mikołaj Wierzchniacki 178-3-97 140V 16 Ż 268 DM
30 8 1831 Leszczyn Eliasz Rohoziński Łuka 45w Antoni Włoszkowska Kordula z d. Datkowska Korzeniowska Iwanków 34w Dominik Melania Sokołowska Roman Lewczenko, Jerzy Łuczycki 178-3-4 190V 4 Ż 378 Ni, DM
3 6 1831 Deraźne Stanisław Kalityński par. Deraźne 27 Piotr Teresa Korzeniowska Brygida Szulewska par. Deraźne 28 Jan Salomea Niemiroska Michał Wróblewski, Franciszek Przyhuliński, Teodor Kaczkowski 171-1-4 259V 4 R DM
4 10 1831 Równe Jan Polak par. Równe 17 Teodor Motra Józefa Korzeniowska par. Równe 19 Teodor Klara Grzegorz Kukurun, Teodor Polak, Benedykt Chorążyczewski 171-1-6 142V 3 R 150 DM
29 5 1832 Ostróg Ignacy Czerniakowski Nowomalin 26 Jan Wiktoria Grodecka Zofia Korzeniowska Nowomalin 18 Franciszek Józefa Płozowska Ur. Brunon Korzeniowski, Jan Kozłowski, Feliks Pergiman 171-1-5 17R 9 R MZ
21 1 1833 Łuck Ignacy Terpiłowski par. Aleksandria 39 Dorota Korzeniowska Łuck 24 Józef Stanisław Lewndowski, Tomasz Lewandowski 369 1 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0001.htm
22 1 1833 Lachowce Józef Tyszkiewicz Pohorylce par. Jampol 26 Kasper Agnieszka Korzeniowska Tekla Łuszczyńska Mikłasze 17 Maciej Marianna Krymska Mikołaj Jurkowski, Kajetan Tyszkiewicz 171-1-6 88R 1 R DM
13 2 1833 Butowce Andrzej Łatyński 38w Antoni Elżbieta Ładzińska Julianna Korzeniowska Malkia (Malki) 17 Maciej Marianna Stemenowska Adolf Sławiński, Maciej Skrzyński 178-3-99 177V 7 Ż 342 DM
10 11 1835 Białogródka Michał Jarzębski Białogródka 28 Jan Anna Korzeniowska Marianna Kwaśniewska Białogródka 20 Kazimierz Krystyna Jastrzębska Andrzej Asłamowicz, Mikołaj Rudkowski 178-3-101 130R 21 Ż DM
17 2 1835 Kulczyny Franciszek Tałałaj Krasiłów 30 Józef Marianna Pułtaszewska Marianna Janowska Krasiłów 21 Jan Anna Korzeniowska Onufry Szymoniewski, Jan Stachowski 178-3-101 359 8 Ż SK
27 10 1835 Kulczyny Jan Stachowski Słobódka 22 Grzegorz Teresa Korzeniowska Rozalia Polatewicz Słobódka 17 Franciszek Salomea Szmoniewska Wincenty Kalinowski, Tomasz Żukowski, Onufry Szmoniewski 178-3-101 362 20 Ż SK
9 2 1836 Zaturce Feliks Kaletyński Par. Zaturce 32 Piotr Tekla Korzeniowska Julia Migalska Raymiasto, par. Hołoby 18 Ignacy Tekla Lesiewicz Karol Żmudzki, Franciszek Korzeniowski, Konstanty Borecki 851 2 AGAD EH
18 5 1836 Wiszenki Julian Barcinkowski Bohoszówka 20 Stefan Katarzyna Jabłońska Rozalia Korzeniowska Nowosady 19 Józef Marianna Rosińska Wojciech Rabiński , Krystian Komar, Józef Rudnicki 822 52a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0053.htm
9 2 1836 Hołoby Feliks Kaletyński par. Zaturce 32 Piotr Tekla Korzeniowska Julia Migalska Rajmiasto 18 Ignacy Tekla Lisiewicz Karol Żmudzki, Franciszek Korzeniowski, Konstanty Borecki 851 191R/372 2 AGAD EH, RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0206.htm
22 11 1836 Deraźne Feliks Majewski Postójne 26 Jakub Zofia? Szymańska Elżbieta Gidzińska Stawek 20 Stanisław Apolinaria Korzeniowska Józef Sni.., Ignacy Jasiński, Norbert 171-1-9 200V 15 R DM
10 5 1836 Cudnów Franciszek Mazurkiewicz Wróblówka 26 Marcin Marianna Szelingowska Regina Gumińska Wróblówka 21 Teodor Magdalena Korzeniowska Gabriel Kosiński, Jan Sojkowski 569-1-59 44V 31 Ż 89 DM
25 10 1836 Toporyszcze Piotr Korycki par. Toporyszcze 22 Nicefor Karolina Kokulewska Scholastyka Żydecka Korytyszcze 17 Ignacy Zofia Korzeniowska Michał Żydecki i Jan Soroczyński 178-51-386 136R 27 Ż 139 DM
21 6 1836 Kotelnia Jan Przetocki par. Białopol 24 Wojciech Katarzyna Bielecka Marianna Korzeniowska Pawełki 20 Paweł Apolonia Kostka Andrzej Grocholski, Jakub Górski, Jakub Nehrebecki 178-51-386 290V 11 Ż 294 DM
20 6 1837 Łuck Bazyli Martynowicz par. łucka 25 Szymon Apolonia Wilczyńska Joanna Kustowska par. łucka 18 Andrzej Dominika Korzeniowska Maciej Konasiewicz, Ignacy Skalarowicz 374 57 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0034.htm
14 2 1837 Kulczyny Józef Żółkiewski Zozulińce par. Bazalia 23 Sylwester Magdalena Kozłowska Julianna Stachowska Słobódka Krasiłowska 20 Grzegorz Teresa Korzeniowska Jan Wilichowski, Jan Różycki 178-3-108 255R 12 Ż 498 DM
21 11 1837 Butowce Mikołaj Dubilewski Czerniatyn Wielki 22 Michał Marianna Korzeniowska Julianna Popławska Czerniatyn Wielki 19 Wincenty Katarzyna Pawłowska Sebastian Jaskulski, Leon Gorecki, Dominik Krzeszniowski 178-3-108 250V 14 Ż 490 DM
23 8 1838 Kuniów Leon Jaworski Eliaszówka 34 Kazimierz Helena Korzeniowska Koleta Pacewicz Eliaszówka 23 Andrzej Franciszka Michałowska Jan Wolski, Józef Wahulewicz ? 171-1-11 86 V 13 R ZP
23 10 1838 Lachowce Jan Lipczyński wdowiec Lachowce 42 Szymon Marianna Restrzyca Marianna