Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 524 wyników dla: Korzeniowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
7 11 1821 Krzemieniec Anna Korzeniowska 21 Kulików 299 122 111 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0066.htm
5 9 1823 Krzemieniec Marianna Korzeniowska 25 Marcinówka 299 162 100 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0087.htm
17 2 1828 Kulczyny Wiktoria Korzeniowska 18 Antoniny córka Antoniego i Anastazji 178-3-94 337R 21 Ż Mg
22 8 1828 Horodyszcze ur. Angela Młodzianowska 2/52 Sudełków rodzice ur. Teodor Młodzianowski, Marianna Korzeniowska 178-3-94 115R 47 Ż 224 KP2
19 7 1829 Łuck Agnieszka Korzeniowska 50 Łuck z Roszkowskich. Wd. Józef Franciszek Krzywiński Korzeniowski - archiwista sądowy, 2c. Dorota Tekla, Joanna Józefa, 1s. Wincenty Erazm 815 38 66 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0038.htm
8 5 1829 Butowce Adela/Adolia ? Korzeniowska 11 Stecki rodzice ur. Maciej Korzeniowski, Tekla Łępicka 178-3-95 260R 21 Ż 503 KP2
9 3 1830 Fastów Anna Korzeniowska 80 Wolica ze starości, ur., żona po ur. niegdyś Józefie Korzeniowskim, zostawiła synów: Teodora, Jana, Józefa i Kazimierza 178-51-339 39 9 Ż EH
19 8 1831 Horochów Joanna Eleonora Korzeniowska 1/12 Boryszkowicze c. wlm. Erazma kapitana Korpusu Litewskiego Żytomierskiego Pułku Piechoty i Doroty 846 86V 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0088.htm
2 11 1832 Ołyka Ludwika Korzeniowska 40 Chorłupy z Milewskich, żona Jana, zostawiła synów Juliana i Adama 818 257 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0264.htm
17 8 1833 Korzec Franciszka Korzeniowska 9/12 Majdan Horożowski córka Stefana i Marianny z domu Wiszniowska 245-1-7 113 78 R PW
11 3 1834 Białozórka Marianna Korzeniowska 3/52 Białozórka z konwulsji, c. ur. Franciszka i Teresy 245-1-8 344R 2 R 3259 DW
20 4 1835 Kupiel Paweł Kwiatkowski 1 Kupiel Rodzice: Jakub, Katarzyna Korzeniowska 178-3-101 339 71 Ż 632 SK
17 1 1835 Kulczyny Katarzyna Korzeniowska 13 Słobudka Rodzice: Józef, Krystyna Pawłowska 178-3-101 364 6 Ż 681 SK
3 4 1836 Luboml Karolina Korzeniowska 3 Sztuń m. Brygida Korzeniowska 851 560 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0308.htm
15 2 1836 Białogródka Wiktoria Korzeniowska 50 Szarłajówka ur., z Krynickich, mąż Piotr, synowie Szymon i Jan 178-03-106 140R 16 Ż DM
17 10 1836 Korzec Józefa Korzeniowska 1 Majdan Storożowski ze słabości żołądka, córka Tadeusza i Wiktorii z d. Mroczkowskiej 245-1-10 110v 58 R Na
3 2 1837 Ołyka Józefa Anna Korzeniowska 10/12 Żorniszcze Stanisława i Heleny z Kuszelewskich 823 148 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0156.htm
22 2 1837 Ołyka Ewa Ludwika Korzeniowska 10/12 Żorniszcze Stanisława i Heleny z Kuszelewskich 823 148 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0156.htm
28 4 1838 Ostróg Konstancja Korzeniowska 2/12 Dermań C. Walentego i Franciszki z Żurawskich 171-1-11 39R 68 R DM
12 11 1839 Ołyka Karolina Ewa Korzeniowska 9/356 Dubiszcze Stanisława i Heleny z Koszelewskich 825 166 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0173.htm
17 5 1839 Katerburg Rozalia Korzeniowska 40 Piszczatyńce panna 200 166 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0086.htm
8 3 1841 Wyszogródek Anna Korzeniowska 28 Lulińce wolnego stanu 872 680 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0360.htm
29 12 1841 Luboml Brygida Korzeniowska 26 Luboml 856 563 115 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0308.htm
4 6 1842 Łuck Aniela Korzeniowska 2 Bukowa c. Piotra i Józefy z Wyszyńskich 378 47 37 828 166V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0026.htm
1 11 1843 Horodyszcze Marianna Korzeniowska 40 Sudyłków 1-dw., z Młodzianowskich, mąż Teodor, syn Karol, córki Joanna, Domicela, Sylwestra i Antonina 178-49-18 39V 46 Ż DM
12 11 1844 Nieświcz Aniela Korzeniowska 3 Ławrów c. odnodworki Marianny 439 19 22 0
15 1 1844 Kołki Wincenta Korzeniowska 15 Hodomicze Wojciech i Elżbieta z Wysockich 830 85 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0086.htm
6 4 1845 Deraźne Józefa Korzeniowska 61 Japołoć z Płaszowskich, wdowa, córka Róża 884 217 V 9 DW
20 11 1846 Sokul Józef Myczkowski 54 Dwór Sokulski żona Marianna z domu Korzeniowska, dzieci: Henryk, Julia, Paulina, Aniela, Marianna, Waleria 832 68V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0074.htm
3 11 1846 Wyszogródek Agnieszka Korzeniowska 70 Lulińce z d. Baraniecka, wdowa po Janie, synowie Stanisław, Antoni i Michał 877 712-713 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0367.htm
25 1 1847 Nieświcz Marianna Korzeniowska 66 Bakowce z Tuńskich, wdowa 442 14 8 DW
8 12 1847 Jampol Ewa Korzeniowska 57 Worobiówka jednodworka, panna 245-1-13 329 R 38 R 0
10 4 1847 Korzec Marcjanna Korzeniowska 75 Storożów z domu Tarczewska, wdowa po Szymonie, syn Antoni, Tadeusz, Stefan, córka Kunegunda 77 R PW
26 4 1847 Lachowce Korzeniowska 72 Lachowce wdowa po Jakubie 171-1-13 104V 24 R DM
28 9 1847 Lachowce Franciszka Korzeniowska 64 Lachowce c. ur. Jędrzeja i Marianny z Popielów 171-1-13 107V 47 R DM
12 8 1848 Białogródka Anna Korzeniowska 4 Tarnawka e.cholery, c. 1-dw. Franciszka i Katarzyny z Kozłowskich 178-3-117 171R 105 Ż DM
18 1 1849 Białogródka Prakseda [Katarzyna] Korzeniowska 60 Białogródka ur., z Klukowskich, wdowa po Cyrylu, syn Jan, córki Rozalia, Aniela, Antonina i Anna 178-03-118 565V 7 Ż DM
27 3 1850 Lachowce Aleksandra Korzeniowska 60 Bisówka 1-dw., wdowa po Augustynie, bez potomna 171-1-16 319R 16 R DM
23 8 1858 Łabuń Krystyna Korzeniowska 2 Łotówka c. ur. Piotra i Józefy Skarlińskiej 178-03-74 348V 48 Ż DM
18 2 1858 Lubar Andrzej Pawłowski 2/52 Piedynki s. Franciszka i Agnieszki z d. Korzeniowska 641-1-18 39R 21 Ż MP
25 8 1859 Turzysk Feliksa Korzeniowska 17 Mokrzec c. Macieja i Antoniny z Gruzińskich 731 28 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0015.htm
10 11 1859 Korytnica Pelagia Korzeniowska 65 Uściług z d. Kozicka, jednodworka, wdowa po Teodorze, córki Katarzyna i Feliksa 231 22 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20231/pages/PL_1_436_231_0013.htm
13 9 1860 Ptycza Honorata Korzeniowska 15 Nosowica c. Magdaleny 841 278 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0153.htm
20 7 1863 Białogródka Aniela Korzeniowska 12 Tarnawka panna 178-03-81 56V 44 Ż DM
16 11 1864 Młynów Helena Korzeniowska 48 Kneruty z Kuszelewskich, mąż Stanisław, s. Władysław i Jerzy oraz c. Zofia i Antonina 842 659 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0351.htm
29 9 1867 Torczyn Maria Korzeniowska 6 Chorochoryń c. Michała i Ewy z Sobieszczańskich 653 56 29 0
31 3 1867 Białogródka Agata Korzeniowska 26 Sosnówka z Wolskich, mąż Jan, syn Franciszek i córka Marianna 178-03-81 330R 30 Ż DM
2 2 1869 Tuczyn Ludwika Korzeniowska 8 Matwiejówka c. 1-dw. Stanisława i Julii z Kamińskich 683 34 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0019.htm
15 12 1871 Torczyn Michał Kamiński 64 Okorsk Mały wdowiec, syn Władysław, córki Julia Korzeniowska - wdowa i Helena 657 60 20 0
21 3 1873 Białogródka Katarzyna Korzeniowska 60 Tarnawka 1-dw., wdowa, córki Franciszka i Marianna 178-03-84 429V 27 Ż DM
29 12 1874 Krzemieniec Katarzyna Gonczarowa 52 Krzemieniec z d. Korzeniowska, wlm., wdowa po podpułkowniku Maksymilianie, synowie Arkady, Maksymilian i Aleksander, córki Natalia, Marta i Eugenia 1-68 46V 111 T
2 4 1875 Torczyn Feliksa Korzeniowska 13 Okorsk Mały c. Stanisława i Emilii z Kamińskich 661 54 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0028.htm
17 3 1882 Horochów Józefa Korzeniowska 63 Boryszkowicze z Wyszańskich, chł., mąż Piotr, syn Zygmunt, córki Leontyna i Rozalia 118 68 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0038.htm
25 8 1882 Horochów Ksawera Korzeniowska 75 Horochów chł., wdowa 118 74 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0042.htm
12 3 1898 Młynów Ludwik August Milaszewski 73 Dobratyn wdowiec, żona Apolonia z d. Korzeniowska, dzieci: Antoni-Maciej, Walery-Sylwester, Józefat-Maurycy, Franciszek, Teofila, Zofia-Agata 740-2-409 40V 20 R 1733 RK
24 5 1900 Łanowce Anna Korzeniowska 25 Krasnołuka c. chłopów Juliana i Antoniny z Torleckich 73 V 21 0
3 9 1901 Torczyn Julia Korzeniowska 70 Usicze z Kamińskich, wdowa, syn Józef 955 59 28 DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
19 3 1751 Czartorysk Marianna Skibicka Medweże Michał Anna W. Antoni Babecki, Rozalia Korzeniowska 297-1-185 63R Ł
18 4 1754 Szumsk Marianna Korzenioska Korzeniowska Kordyszów Marcin Marianna Franciszek Braciszewski, Justyna Makowska panna, Jan Kulczycki, Anna Kutczynska 297-1-180 57R Ł RK 139
7 10 1777 Czartorysk Justyna Krasuska Medweże NN Domicela szl. Józef Gultynowicz, Wiktoria Korzeniowska, as. Benedykt Marchocki, Marianna Marciszewska panna 297-1-185 97V Ł 9315 DW
10 7 1790 Torczyn Małgorzata Hulanicka Hulaniki Franciszek Julianna akt skreślony; Antoni Lesniewicz, Marianna Korzeniowska, Aleksander Hulanicki, Tekla Ost 1a b/nr Ł EH
22 2 1791 Szumsk Maciej Antoni Użewski Łużewski Nowostaw Józef Anna Korzeniowska Maciej Gumoski, Rozalia Użewska, Paweł Michał Pruszyński, Marianna Malinska 297-1-181 103V Ł 28 RK
25 5 1807 Ostróg Bernard Jan Radyński Brodów Andrzej Tekla Płochocka Mateusz Badowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 65 Ł SK
6 7 1807 Ostróg Józef Zakrzewski Chorów Marcin Mar... Matuszewska Leon Krzyżanowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 66 Ł SK
6 9 1808 Ostróg Ludwik Dobrowolski Nowomalin Jan Barbara Antoni Lachowicz, Dominika Korzeniowska 297-1-136 83 Ł 1125 SK
24 5 1809 Ostróg Domicela Kruczyńska Ostróg Ignacy Domicela Marcin Krzyżanowski, Eleonora Korzeniowska 297-1-136 98 Ł 1146 SK
3 8 1809 Ostróg Stanisława Domicela Kruszczyńska Nowomalin Ignacy Domicela Poknubiata Feliks Bydłowski, Dominika Korzeniowska 297-1-136 102 Ł 1152 SK
12 10 1810 Ostróg Eugenia Bronisława Sosnowska Nowomalin Stanisław Kasylda Malińska Marcin Korzeniowski, Eleonora Korzeniowska 297-1-136 133 Ł SK
10 3 1811 Ostróg Antonina Tekla Tomaszewska Buderaż Jan Teofila Korzeniowska Chrzest 14.03.1811: Andrzej Lubański, Rozalia Kozłowska 297-1-136 144 Ł 858 SK
9 4 1812 Torczyn Apollonia Kalezynska Ulaniki Piotr Tekla Korzeniowska z wody 3a 19 EH Ł
9 2 1812 Torczyn Apollonia Kaletynska Smolejow Piotr Tekla Korzeniowska chrzest 8.06.1815; Augustyn Okorski, Lucia Okorska, asysta: Franciszek Korzeniow 24a 19 EH Ł
17 12 1813 Torczyn Joanna Strzałkowska Woderady Adam Urszula Garczynska Mathias Strzałkowski, Urszula Korzeniowska, asysta Franciszek Garczynski, Katarz 13a 37 EH Ł
25 9 1814 Torczyn Michał Bogusławski Ulaniki Alexander Franciszka Korzeniowska z wody; wpis 5.10.1814 20a 45 EH Ł
29 5 1814 Ostróg Zofia Korzeniowska Nowomalin Franciszek Józefa Płazowska Onufry Krupicki, Teofila Kotkowska 297-1-136 211 Ł SK
8 6 1815 Torczyn Alexander Alojzy Kaletynski Smolejow Piotr Tekla Korzeniowska Augustyn Okorski, Lucia Okorska, asysta: Franciszek Korzeniowski, Maryanna Chion 24a 18 EH Ł
29 9 1816 Torczyn Michał Bogusławski Ulaniki Alexander Franciszka Korzeniowska chrzest 30.03.1817; Władysław Ulanicki, Antonina Tworznicka panna 37a, 38 b/nr EH
27 1 1816 Ostróg Paulina Dominika Korzeniowska Nowomalin Franciszek Józefa Słozowska ? Marcin Korzeniowski, Tekla Zarzecka 297-1-136 242 Ł CK
11 4 1816 Ostróg Leon Iwanowski Nowomalin Kacper Teresa Kutyłowska Franciszek Gołębiowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 247 Ł CK
14 6 1816 Ostróg Franciszek Wierzbicki Hucisko Nowomalińskie Wojciech Marianna Zwierzchowska Franciszek Gołębiowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 253 Ł SK
4 11 1816 Ostróg Karol Stanisław Michał Gołębiowski Nowomalin Franciszek Elżbieta Chrzest 08.11.1816: Karol Swieykowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 261 Ł SK
29 10 1817 Ostróg Teresa Jadwiga Korzeniowska Płoska Teodor Pelagia Kozicka Bazyli Bowdajewski, Franciszka Werlowna 297-1-136 276 Ł 1006 SK
26 2 1819 Berezne Franciszka Korzeniowska Łęczyn Józef Katarzyna dopeł. 4.02.1828, asys. Ur. Kazimierz Korzeniowski, Ur. Franciszka Tyszkowska 171-1-1 215R 3 R Mg
7 4 1820 Wiszenki Leonard Stempkowski Sławatycze Tomasz Maryanna Rusowiecka Dop.chrztu: 10.04.1827. szl. Jakub Brodnicki i Aniela Korzeniowska wdowa. As: J 813 87a 0 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0087.htm
27 3 1827 Zaturce Marianna Jozefata Korzeniowska Wólka Sadowska Mikołaj Barbara Czemerowska 843 256 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0139.htm
13 9 1827 Jałowicze Eufemia Julianna Antoszewska Jarosławicze Łukasz Katarzyna Drewnowska Michał Antoszewski, Anna Korzeniowska 813 294 8 138 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0269.htm
1 12 1827 Łuck Mikołaj Koralkowski Bodiaczów Mateusz Ewa Wasylkowska Jan Michalski, Kunegunda Korzeniowska 368 36 114 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0019.htm
10 2 1827 Krzemieniec Maryanna Korzeniowska Krzemieniec Józef Monika de Vogich c. profesora Liceum Wołyńskiego, ochrz. 14.04, W. Karol Kaczkowski doktor medycyny i Józ 01-3 5R 31 T 505 DM
9 10 1827 Krzemieniec Paulina Rozalia Domher Krzemieniec Jan Salomea Czajkowska c. urodz., chrz. 10.10., W. Karol Kaczkowski dr medycyny i W. Monika Korzeniowska ż. Józ 01-3 21R 150 T 521 DM
5 8 1827 Szumsk Antonina Listowska Waśkowce Józef Antonina Kolur Michał Stepaniuk, Anna Korzeniowska ż. Sydora, Maksymilian Janpolczuk, Rozalia Listowska ż. Jana 245-1-1 383R 61 R RK
13 9 1827 Szumsk Petronela Cecylia Lisiecka Kąty Wincenty Wiktoria Korzeniowska Józef, Marcela Barszczewska ż. Aleksandra, Antoni Staniszewski, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa 245-1-1 384R 67 R RK
29 11 1827 Szumsk Andrzej Listowski Waśkowce Wawrzyniec Teodora Korzeniowska Korzeniewska Marcin Kukorowski, Antonina Korzeniowska ż. Daniela, Józef Andrzeyczuk, Marta Listowska ż. Ignacego 245-1-1 388R 93 R RK
16 7 1827 Horodyszcze Anna Bielska Białopol Bazyli Katarzyna Korzeniowska Jędrzej Rogalski, Ewa Rzetkiewicz 178-3-93 83 32 Ż 163 MO
24 8 1827 Teofilpol Jan Albert Sowiński Teofilpol Jan Eleonora Korzeniowska Wlm Maksymilian Filipowicz Pułkownik WP i JW. Monika Korzeniowska -żona Prof. Liceum Wołyńskiego, as. Józef Korzeniowski i Laura Filipowicz 178-3-93 333V 37 Ż DM
4 11 1827 Teofilpol Karol Bujalski Ledochówka Jan Honorata Rewer Jan Jastrzębski i Marianna Korzeniowska 178-3-93 338R 53 Ż DM
25 6 1827 Zaturce Emilia Paulina Korzeniowska Wólka Sadowska Franciszek Urszula Dymińska ur. Ksawery Wilczewski, Barbara Korzeniowska ż. Mikołaja 843 258 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0140.htm
3 10 1827 Starokonstantynów Dominikanie Ludwik Franciszek Uszczapowski Stary Konstantynów Michał Julianna Marcinkowska Piotr Sawenko (tytularny sowietnik), Tekla Korzeniowska 178-3-93 148R 98 Ż 286 KP2
6 1 1828 Wiszenki Julian Wachowski Wiszenki Jakub Tekla Karpińska Maciej Terlecki, Aniela Korzeniowska; As: Józef Olechnowicz, Magdalena Iwanowska 814 78 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0082.htm
27 7 1828 Wiszenki Aniela Gągalska Wiszenki Wojciech Julianna Jabłońska Józef Olechnowicz, Aniela Korzeniowska; As: Piotr Dmuchowski, Salomea Follfarowa 814 81a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0085.htm
12 10 1828 Wiszenki Teresa Sakowska lub Mysłowska Wiszenki Jan Marianna Gągalska Jan Wachowski, Aniela Korzeniowska; ch: 15.10. Stefan Wyżewski - Kommendarz wisz 814 82a 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0086.htm
15 10 1828 Łuck Teresa Daszkiewicz Bodiaczów Ksawery Anzelma Korzeniowska Alojzy Michajłow Spiganowicz ekonom, Kunegunda Korzeniowska 368 65 94 814 17a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0033.htm
16 1 1828 Szumsk Agnieszka Kowalewska Waśkowce Wojciech Katarzyna Towarska Mikołaj Jawoszeczki, Teodora Listowska ż. Wawrzyńca, Bazyli Tychomski, Antonina Korzeniowska ż. Dani 245-1-2 386V 112 R RK
4 5 1828 Szumsk Jan Listowski Waśkowce Antoni Anna Towarnicka Józef Botlicki, Dorota Tychomska ż. Wasyla, Dawid Towarnicki, Anna Korzeniowska ż. Izydora 245-1-2 389V 145 R RK
17 3 1828 Ostróg Aleksander Józef Podhorski Kunin Ignacy Salomea Petrykowska dopełnienie 27.03.1828, Petrykowski, Korzeniowska 171-1-1 7V 41 R Mg
18 8 1828 Kuniów Benigna, Bronisława Korzeniowska Nowomalin par. Ostróg Teodor Pelagia Kosicka ch. 26.08.1828, Ur. Franciszek Korzeniowski, Ur. Marianna Kołotylin ż. Piotra, asyst. Ur. Piotr Koło 171-1-1 67V-68R 49 R Mg
21 10 1828 Kuniów Felicjanna Teresa Dergieman Dertka Feliks Wiktoria Mazurkiewicz ch. 22.10.1828, Ur. Jan Sadło, Ur. Józefa Korzeniowska ż. Franciszka, asyst. Ur. Grzegorz Huczyński 171-1-1 73V-74R 67 R Mg
6 8 1828 Horodyszcze Angela Młodzianowska Seredyńce szl. Teodor Marianna Korzeniowska szl. Władysław Tocki, Julianna Młodzianowska 178-3-94 103V 97 Ż 201 KP2
8 4 1828 Ostropol Józefa Korzeniowska Ostropol ur. Teodor Anna Markowska Piotr Kielejewicz, Józefa Jaworska 178-3-94 195V 21 Ż 374 KP2
30 5 1828 Ostropol Nepomucen Murawski Hubin ur. Eliasz Katarzyna Ognicka Szymon Kurowski, Anastazja Korzeniowska 178-3-94 195V 24 Ż 374 KP2
13 6 1829 Wiszenki Marianna Nowicka Wiszenki Grzegorz Marianna Wyżewska ch: 18.06. Feliks K... - Chor. Wojsk Pol., Aniela Korzeniowska - wdowa: as: Piot 815 98a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0101.htm
3 9 1829 Wiszenki Rozalia Lichtańska Zapust Wiszenecki Wincenty Marianna Gągalska ch: 08.09. Stanisław Żochowski, Aniela Korzeniowska; Jan Mysłowski, Helena Gągal 815 99 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0102.htm
28 11 1829 Wiszenki Katarzyna Czemiel Czebenie Jan Teresa Osowska ch: 04.12. Piotr Magierowski, Aniela Korzeniowska - ż. Wincentego 815 100 45 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0103.htm
21 5 1829 Szumsk Wiktoria Listowska Waśkowce Jakub Agnieszka Kuryczuk prac. Walenty Chibliński, Antonina Korzeniowska ż. Daniela, as. Jan Charczuk, Dorota Chiblińska ż. Jana 245-1-3 385V 253 R DW
15 7 1829 Białozórka Jan Brant Białozórka Benedykt Marianna Kamińska ur. Tomasz Brant, Teresa Korzeniowska z. Franciszka 245-1-3 374R 18 R
10 11 1829 Białozórka Marianna Kowalewska Białozórka Stanisław Domicela Teszkiewicz ur. Benedykt Brant, Teresa Korzeniowska ż. Franciszka 245-1-3 375R 24 R
27 2 1829 Ostróg Franciszka Marianna Korzeniowska majętność Karwickiego Walenty Franciszka Żurawska Michał Rutkowski, Anna Rutkowska, Antoni Kieszkwski, Karolina Żurawska 171-1-2 4R 23 R MZ 718
13 7 1829 Ostróg Felicjan Antoni Podhorecki Mizocz Ignacy Salomea Petrykowska Mikołaj Pietrykowski, Franciszka Korzeniowska, Walenty Korzeniowski, Johana Suchocka 171-1-2 10R 76 R MZ 718
27 4 1829 Lachowce Marianna Konferowicz Bisówka Stefan Marianna Rudkowska Jan Konferowicz i Aleksandra Korzeniowska ż. Augustyna 171-1-2 88V 30 R DM
9 7 1829 Lachowce Karolina Mysłowska Bisówka Marek Katarzyna Górska Wojciech Więckowski i Aleksandra Korzeniowska ż. Augustyna 171-1-2 90R 40 R DM
18 2 1829 Bazalia Apolonia Stachurska Nowa Grobla Teofil Joanna Ostrzycka Mikołaj Złoczowski i Korzeniowska wdowa 178-3-95 214R 25 Ż DM
27 2 1829 Bazalia Kazimierz Wereszczyński Nowa Grobla Franciszek Franciszka Korzeniowska ur. Jakub Sygietyński i ur. Marianna Wróblewska 178-3-95 214V 31 Ż DM
2 7 1829 Butowce Jan Skrzyński Prochorówka ur. Maciej Tekla Karczewska ur. Wincenty Sitkiewicz, Tekla Korzeniowska 178-3-95 251V 23 Ż 486 KP2
20 8 1829 Butowce Ludwik Sławiński Malki ur. Adolf Elżbieta Miler ur. Wincenty Sitkiewicz, Tekla Korzeniowska 178-3-95 252R 28 Ż 487 KP2
30 10 1829 Horodyszcze Angela Młodzianowska Seredyńce ur. Teodor Marianna Korzeniowska ur. Bazyli Kopaczewski, wielm. Aleksandra Szczepańska 178-3-95 109R 182 Ż 211 KP2
9 9 1829 Ostropol Mikołaj Ognicki Hubin ur. Jan Rozalia Morawska ur. Michał Strutyński, Anastazja Korzeniowska 178-3-95 197r 51 Ż 379 KP2
24 12 1830 Łuck Adam Anastazy Żelaj Łuck Antoni Antonina Korzeniowska Gerard Korzeniowski, Setera Haken małżonka Bazylego majora 368 113 62 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0057.htm
24 12 1830 Łuck Adam Anastazy Michał Żelay Łuck Antoni Antonina Korzeniowska Dopełnienie: Gierard Korzeniowski, Helena Haben 373 13 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0007.htm
28 9 1830 Krzemieniec Anna Teresa Korzeniowska Krzemieniec Józef Monika Adam Kaczkowski i żona Michała Radziwiła 01-3 139R 185a T 641 DM
25 11 1830 Ostróg Władysław Janczarski Ostróg Franciszek Aniela Chęcińska majętność Karola Jabłonowskiego, Adam Chęciński, Józefa zd Okoń Korzeniowska 1-171-4 1R 1 R MZ 778
5 8 1830 Ostróg Antoni Liberat Krzyzanowski Aleksander Antonina Baur Urodzony w Państwie Austriackim, chrzest 4 czerwca 1831, Chrzestni Dorota zd Kaniewska Korzeniowska, Mikołaj Nowicki 1-171-4 7R 44 R MZ 779
30 9 1830 Ostróg Karolina Przewlocka Podobanka Mikołaj Tekla Kazimierz Wolski, Józefa Korzeniowska, ass. Wincenty Terlecki, Zofia Korzeniowska panna 171-1-3 12R 90 R MZ
12 9 1830 Lachowce Marianna Górska Bisówka Wincenty Tekla Czapska Teodor Kalnicki i Aleksandra Korzeniowska panna 171-1-3 104V 62 R DM
25 2 1830 Tetyjów Grzegorz Tchorzewski Szulaki Franciszek s. Michała Marianna c. Józefa Korzeniowska s. ur., chrz. 27.02, chrzestni: ur.ur.: Jan s. Stefana Piątkowski, Marianna Kociubińska żona Pawła 178-51-339 493 14 Ż EH
18 4 1831 Szumsk Aleksandra Nowakowska Waśkowce Antoni Marianna Mogosińska Grzegorz Mogosiński, Antonina Korzeniowska ż. Daniela 245-1-5 369R 20 R RK
3 11 1831 Szumsk Karolina Lesiecka Sadeczki Wincenty Wiktoria Korzeniowska Józef Linczewski, Wincenta Ciszkowska ż. Tomasza, Tomasz Ciszkowski, Marianna Łopuszanska 245-1-5 373V 53 R RK
8 1 1831 Lachowce Stefan Grzybowski Bisówka Stefan Zofia Czajkowska Józef Kaliński i Helena Korzeniowska 171-1-4 87R 1 R DM
8 3 1832 Łuck Aniela Joanna Żelaj Bodiaczow Antoni Antonina Korzeniowska Ignacy Michalski, Kunegunda Korzeniowka małżonka Erazma 368 134 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0068.htm
17 4 1832 Łuck Wincenty Leon Kamiński Łuck Jakub Katarzyna Korzeniowska Jan Witkiewicz, Apolonia Kantop małżonka Ignacego 368 136 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0069.htm
25 12 1832 Białogródka Anastazja Skulimowska Bisówka par. Lachowce Grzegorz Konstancja Zwierzchowska Józef Konferowicz i Aleksandra Korzeniowska ż. Augustyna 178-03-98 54R 143 Ż DM
2 8 1832 Ostróg Aniela Woznicka Nowomalin Mikołaj Józefa Karasiewcz Wiel. Faustyn Wysocki, JW Eugenia Sosnowska-panna, Ass. Ur. Franciszek Korzeniowski, Małgorzata Wysocka, Oskar Sosnowski, Józefa Korzeniowska żona Franciszka 171-1-5 10R 66 R MZ
12 6 1832 Kijów Antonina Teresa Różańska Korzec, Par. Korecka Adam Anna Michałowska Adolf Świderski, Benigna Złotnicka, Pułkownikowa Wojsk Rosyjskich, as. Karol Trzciński, Monika Korzeniowska, ż. Józefa, Magistra Filozofii, Adiunkta Uniwersytetu, as. Józef Korzeniowski, Eleonora Wolańska, panna, Adolf Kościszewski, Franciszka Korzen 178-51-372 28V 24 Ż BS 59
5 11 1832 Korzec Franciszka Eleonora Korzeniowska Korzec Walenty Franciszka Żurawska Mateusz Hornowski skarbnik mielnicki, Jóżefa Świętorzecka ż. Feliksa, asystowali Stanisław Świętorzecki i Teofila Przełbocka panna 245-1-6 78r 130 R Na
5 12 1832 Korzec Franciszka Korzeniowska Majdan Storożowski Stefan Marianna Wiszniewska Jan Wiszniewski i Agnieszka Kraczkowska mężatka 245-1-6 78v 135 R Na
4 6 1833 Ostróg Petronella Frankowska Ostróg-Nowe Miasto Jan Agnieszka Korzeniowska 68 O 0
13 8 1833 Ostróg Zuzanna Józefa Czerniakowska Mohylany Ignacy Zofia Korzeniowska 97 O 0
21 11 1833 Białogródka Andrzej Sienicki Szarłajówka Bazyli Katarzyna Korzeniowska Jakub Sienicki i Kunegunda z Zielińskich Dłużniewska ż. Bazylego 178-03-99 53R 101 Ż DM
23 6 1833 Korzec Antonina Korzeniowska Majdan Krzyżek Antoni Katarzyna Łukomska 245-1-7 81 72 R PW
1 11 1833 Korzec Izabella, Izabela Korzeniowska Korzec Walenty Franciszka Żurawska 245-1-7 88 115 R PW
19 1 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Agnieszka Białous Nowomalin Bazyli Marcelina Jakuszewska Wojciech Białous, Apolonia Korzeniowska 8 O 0
19 10 1834 Ostróg Piotr Grochowski Nowomalin Jan Katarzyna Woźnicka Piotr Adamowicz, Józefa Korzeniowska 98 O 0
21 2 1834 Dederkały Eleonora Ejsmont Bykowce Franciszek Urszula Kretowicz c. urodz., chrz. 22.02., urodz. Bartłomiej Dobrzański i urodz. Marianna Korzeniowska wdo 01-4 23V 6 T DM 721
30 1 1834 Opalin Emilia Weronika Korzeniowska Piszcza Maciej Apolonia Grudzińska 511 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0017.htm
9 9 1834 Szumsk Petronela Gordzilowska Gordzielewsk Suraż Józef Elżbieta Siniawska Siniewska Franciszek Siniewski, Marianna Korzeniowska wdowa 245-1-8 374V 46 R RK
22 6 1834 Korzec Paulina Bagińska Horodnica Teodor Domicella Korzeniowska Tomasz Wilczyński i Franciszka Grudzińska, asystowali Jan Grabowski i Karolina Grudzińska 245-1-8 76r 81 R Na 0
2 10 1834 Korzec Zofia Teofila Behr Korzec Karol Katarzyna Okryńska Jan Rott kolegski registrator i Franciszka Korzeniowska ż. Walentego, asystowali Walenty Korzeniowski i Marianna Leszczyńska, Aleksander Herman i Ewelina Okryńska panna 245-1-8 80r 105 R Na
22 10 1834 Korzec Rozalia Sydorska Storożów Kazimierz Kunegunda Korzeniowska Stanisław Dziekoński i Marianna Korzeniowska ż. Stefana 245-1-8 81r 109 R Na
22 6 1834 Korzec Paulina Bagińska Horodnica Teodor Domicela Korzeniowska 245-1-9 65 75 R PW
15 5 1835 Kuniów Wiktoria Zofia Czerniakowska Nowomalin Ignacy Zofia Korzeniowska 171-1-8 88 V 32 R 0
26 2 1835 Łuck Konstanty Józef Gasper Terpiłowski Łuck Ignacy Dorota Korzeniowska Dopełnienie:Ignacy Trzetrzewiński, Eugenia Krzyżanowska 377 33 68 827 15R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0017.htm
12 1 1835 Łuck Honorata Antonina Kolenkiewicz Wólka Jędrzej Józefa Scijewska Bazyli Haler, Kunegunda Korzeniowska 373 7 13 ZP
24 5 1835 Łuck Dominika Żurowska Bodiaczów Karol Rozalia Terlecka Witalis Tomaszewski, Kunegunda Korzeniowska 373 25 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0013.htm
3 10 1835 Łuck Lucylla Ludomilla Żelaj Bodiaczów Antoni Antonina Korzeniowska Witalis Tomaszewski, Setera Hakon 373 38 76 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0020.htm
27 2 1835 Ostróg Justyna Aniela Ułowicz Bielaszów Leopold Marianna Miłer Wincenty Wyszatycki Józefa Korzeniowska Szymon Krzyżanowski Konstancja Ułowiczowa 171-1-8 6V 27 R 899
25 3 1835 Ostróg Marian Józef Wyszatycki Derewiańcze Wincenty Wiktoria Babińska Jan Dziakiewicz, Tekla Janczarska, Karol Janczarski, Józefa Korzeniowska 171-1-8 6R 32 R 899
6 5 1835 Ostróg Petronela Stanislawa Woźnicka Nowomalin Mikolaj Józefa Karaszewicz Józef Kołobilin Józefa Korzeniowska 171-1-8 8R 42 R 899
6 8 1835 Kijów Józefa Anna Maria Mikulska Kijów Józef Józefa Podlewska JW. Willibald Besser, W. Elżbieta Bernatowicz, as. JW. Józef Kruczkowski, JW. Monika Korzeniowska, Aleksander Bernatowicz, Obywatel P-tu Latyczowskiego, JW Julia Andrzejowska, chrz. 28.08.1835. Ojciec dziecka -Lektor Języka Polskiego i Pomocnik Bibl 178-51-372 31R 35 Ż BS 64
10 5 1835 Butowce Antoni Skrzyński Prochorówka Maciej Tekla Karczewska Jakub Buławiński, Tekla Korzeniowska 178-3-101 216V 17 Ż 399 SK
1 12 1835 Starokonstantynów Jan Władysław Sałacinski Zielińce Andrzej Agnieszka Połaska Adolf Powinski, Tekla Korzeniowska 178-3-101 178R 143 Ż 346 CK 0
19 3 1835 Korzec Józefa Korzeniowska Majdan Storożowski Tadeusz Wiktoria Mroczkowska 245-1-9 56 17 R PW
28 3 1835 Korzec Tekla Korzeniowska Balarka Sapożynka Marcin Marcela Dziekońska 245-1-9 57 22 R PW
10 11 1836 Białozórka Michał Sińczak Białozórka Erazm Katarzyna pr. Onysko Mielnik, Teresa Korzeniowska 245-1-10 413V 25 R
10 3 1836 Krzywin Józefa Franciszka Wyszatycka Lisicze Apolinary Róża Janczarska ch.14.04.1836, W. Franciszek Janczarski, W. Józefa Korzeniowska wdowa, asys. W. Ignacy Chylewski, W. 171-1-9 63V 16 R Mg
29 6 1836 Ostróg Piotr Paweł Kowalski Nowomalin Cyryl Anna Chodakowska Franciszek Czamański i Józefa Korzeniowska 171-1-9 12V 70 R DM
15 8 1836 Ostróg Marianna Bogusz Hulcza Michał Małgorzata Porębska Adam Bogusz i Barbara Korzeniowska 171-1-9 14V 82 R DM
22 7 1836 Białogródka Jakub Sinicki Sosnoweczka Bazyli Katarzyna Korzeniowska Marcin Beyzymski i Franciszka Oleńska ż. Jana 178-03-106 121V 63 Ż DM
13 2 1836 Korzec Karol Karasiewicz Majdan Storożowski Franciszek Franciszka Zapałowska Onufry Borowski (?) i Wiktoria Korzeniowska ż. Tadeusza 245-1-10 63v 12 R Na
1 5 1836 Korzec Katarzyna Karasiewicz Majdan Storożowski Łukasz Małgorzata Wasylewska Stanisław Dziekoński i Wiktoria Korzeniowska ż. Tadeusza 245-1-10 67v 34 R Na
21 5 1837 Kuniów Ferdynand Czerniachowski Boczanica Ignacy Julia Korzeniowska 171-1-11 78 V 27 0
3 12 1837 Kuniów Mikołaj Złocki Bołotkowce NN Józefa Onufry Ziółkowski, Józefa Korzeniowska ż. Franciszka 171-1-10 89 R 71 R
24 6 1837 Dederkały Joanna Stępkowska Bykowce, par. Szumsk Franciszek Marianna Kulczycka Joachim Markiewicz, Marianna Korzeniowska wdowa 54 179 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0097.htm
21 12 1837 Dederkały Tomasz Florian Kretowicz Bykowce Karol Marianna Dyffon Jan Naruszewicz, Marianna Korzeniowska wdowa 54 184 28 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0100.htm
10 12 1837 Ołyka Rufina Zofia Euzebia Korzeniowska Dubiszcze Stanisław Helena Kuszelewska 823 140 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0148.htm
2 3 1837 Wiszenki Mikołaj Barcikowski Słoboda Bohaczówka Feliks Rozalia Korzeniowska Mikołaj Michałowski, Agata Rudnicka; ch: 04.03. 823 63a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0067.htm
21 1 1837 Łuck Marianna Jackowska Łuck Stefan Konstancja Korzeniowska Ignacy Lewicki, Apolonia Guzańska 374 4 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0003.htm
17 9 1837 Łuck Mateusz Kamiński Łuck Jakub Katarzyna Korzeniowska Gaspar Juszyński, Julianna Łozińska 374 30 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0020.htm
1 1 1837 Szumsk Ewa Czerkawska Huta Stanisław Katarzyna Andrzej Łukasiewicz, Marianna Korzeniowska wdowa 245-1-11 471R 1 R RK
13 9 1837 Szumsk Hipolit Szywicki Siwicki Stepanówka Jan Teofila Wiencichowska Eugeniusz Sosnowski rotmistrz, Marianna Kulbińska wdowa, Stanisław Kamieński, Józefa Korzeniowska, J 245-1-11 481V 65 R RK
13 11 1837 Szumsk Stanisław Pacewicz Rachmanów Wincenty Ludwika Skrzypkowska Tomasz Rucki, Marianna Korzeniowska wdowa, Józef Nowakowski, Tekla Rucka, Jan Pacewicz, Marianna Zie 245-1-11 484V 84 R RK
3 2 1838 Kamień Koszyrski Ignacy Borowski Szczytyń Wincenty Marianna Rudkowska Jan Rubinowski i Julianna Korzeniowska 853 403 AB
8 1 1838 Kuniów Seweryn Wożnicki Nowomalin Mikołaj Józefa Karaszewicz Stanisław Ciachorowski, Józefa Korzeniowska ż. Franciszka 171-1-11 76 V 1 ZP R 0
26 1 1838 Dąbrowica Romuald Erazm Lewandowski Kołki Tomasz Franciszka Zawadzka Jan Cwiklicz, Dominika Michałowska; as: Felix Krasiński, Franciszka Korzeniowska 824 91 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0092.htm
11 2 1838 Szumsk Agata Szwiderska Świderska Szumsk Jan Michalina Jeżowska Antoni Kulczycki, Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja, Bartłomiej Dobrzański, Marianna Korzeniowska 245-1-12 276V 16 R RK
11 9 1838 Szumsk Mikołaj Blacharski Rachmanów Paweł Konstancja Woroszyło Leon Pasalski, Marianna Ciechanowska ż. Stanisława, Wojciech Głowacki, Krystyna Korzeniowska panna 245-1-12 282V 53 R RK
11 2 1838 Ostróg Antoni Jamiński Nowomalin Feliks Dorota Eugeniusz Sosnowski i Honorata Korzeniowska 171-1-11 4R 19 R DM
17 2 1838 Ostróg Konstancja Korzeniowska Dermań Walenty Franciszka Żurawska Józef P... i Zuzanna Żurawska panna 171-1-11 5V 29 R DM
5 7 1838 Ostróg Waleria Przewłocka Podobanka Mikołaj Tekla Stefańska Onufry Ziółkowski i Józefa Korzeniowska 171-1-11 11R 61 R DM
13 12 1838 Ostróg Faustyna Lucyna Nowicka Badówka IN Antonina Marcin Drozdowski i Marianna Korzeniowska 171-1-11 19R 108 R DM
11 5 1838 Białogródka Marianna Korzeniowska Tarnawka Franciszek Katarzyna Kozłowska Jan Mroczko i Wiktoria Gołębiowska ż. Jana 178-3-110 138V 62 Ż DM
29 11 1838 Białogródka Julian Osmulski Tarnawka IN Konstancja Jan Mroczko i Katarzyna Korzeniowska ż. Franciszka 178-3-110 146R 123 Ż DM
26 10 1838 Wieledniki Jan Goźdź Rudnia Łuhinkowska Jan Anna Korzeniowska 178-3-8 464V 18 Ż MW
20 5 1838 Bazalia Erazm Tytus Rajkowski Wasylówka Julian Katarzyna Kurowska ur. Tadeusz Boruchowski i ur. Petronela Korzeniowska 178-03-110 239R 40 Ż DM
30 11 1838 Bazalia Marianna Romanowska Bogdanówka Joachim Brygida Korzeniowska ur. Jan Winogrodzki i ur. Anna Gluzicka 178-03-110 247V 94 Ż DM
1 11 1839 Ołyka Karolina Ewa Korzeniowska Dubiszcze Stanisław Helena Koszelewska 825 154 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0161.htm
8 4 1839 Nieświcz Apolonia Korzeniowska Ławrów NN Marianna 434 6-7 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0004.htm
31 12 1839 Wieledniki Józefa Chomutowska Rudnia Makakowska Józef Katarzyna Korzeniowska 178-3-9 379R 18 Ż MW
20 4 1840 Klewań Pozory Franciszek Czerniakowski Żuków Ignacy Zofia Korzeniowska 880 121 R 13 0
1 10 1840 Nieświcz Aniela Korzeniowska Ławrów NN Marianna 435 11 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0006.htm
7 4 1840 Korzec Franciszek Sydorski Storożów Kazimierz Kunegunda Korzeniowska 871 120 56 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0064.htm
9 9 1840 Korzec Katarzyna Korzeniowska Kamionka Suchowolska Stefan Marianna Wiszniowska ur. Stanisław Dziekoński, Agnieszka Kraczkowska 871 134 106 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0071.htm
24 11 1840 Korzec Katarzyna Korzeniowska Kamionka Suchowolska Tadeusz Wiktoria Mroczkowska 871 143 135 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0076.htm
7 12 1840 Korzec Jan Sawicki Balarka Lubomirka Maciej Apolonia Naumowicz ur. Stefan Żarczyński, Katarzyna Korzeniowska ż. Antoniego 871 145 139 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0077.htm
2 1 1840 Rozważów Julianna Pióro Oliwa Walerian Agnieszka Korzeniowska Jakub Zabrodzki, Wiktoria Korzeniowska, panna, chrz. 3.01.1840 178-51-456 21R 1 Ż BS 52
18 1 1840 Rozważów Antonina Zabrodzka Oliwa Jakub Anna Pióro Mikołaj Pióro, Wiktoria Korzeniowska, panna, chrz. 21.01.1840 178-51-456 21R 2 Ż BS 52
27 1 1840 Rozważów Domicella Poprocka Oliwa Norbert Magdalena Rzesicka Walenty Pióro, Józefa Korzeniowska, panna, chrz. 28.01.1840 178-51-456 21V 4 Ż BS 53
22 12 1840 Rozważów Antoni Pióro Oliwa Benedykt Apolonia Teter Jan Paprocki, Wiktoria Korzeniowska, panna, chrz. 25.12.1840 178-51-456 23V 24R 18 Ż BS 57-
16 10 1841 Białozórka Marianna Szczur Białozórka Walenty Marianna Teodor Rabcewicz i Teresa Korzeniowska 872 754 16
28 2 1841 Białozórka Józef Błażejewski Białozórka Piotr Domicella Szingler Antoni Kłosowski i Teresa Korzeniowska 872 751 6
11 10 1841 Łuck Józef Juchniewicz Omelanik Michał Teresa Zielińska Jan Czemakowski, Józefa Korzeniowska 377 32 66 827 14V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0017.htm
12 5 1841 Wyszogródek Domicella Korzeniowska Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Iwan Mielnicki, Marianna Pozniakowa z. Teodora 872 662 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0351.htm
19 6 1841 Wiszenki Jan Barcikowski Uroczysko Bohaczówka Felix Rozalia Korzeniowska Hieronim Łaskarzewski, Julia Terpiłowska; ch: 24.06. 827 68-69a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0070.htm
2 8 1841 Wiszenki Dominik Romanowski Rudnia Mateusz Anna Korzeniowska Stanisław Boczkowski, Helena Turnuar; ch: 04.08. 827 70a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0072.htm
15 7 1841 Młynów Henryk Aleksander Siemaszko Smordwa Antoni Franciszka Wysoczyńska (dop.) Apoloniusz Ledóchowski, Anna z Głębockich Korzeniowska Prezesowa Gubernii 827 170V 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0174.htm
27 4 1841 Felsztyn Cezar Julian Buczyński Chomińce ur. Michał Anna Korzeniowska wielm. Julian Pogórski, Dorota Dłużniewska 685-4-74 13v 71 Ch 27 KP2
1 8 1842 Kuniów Henryk Głuchowski Nowomalin Franciszek Róża Korzeniowska 881 51 V 47 0
21 4 1842 Korzec Karolina Korzeniowska Kamionka Suchowolska Stefan Marianna Wiszniewska 873 131 58 PW 0
27 9 1842 Korzec Ludwik Sydorski Storożów Kazimierz Kunegunda Korzeniowska 873 150 114 PW 0
13 5 1842 Łuck Leonilda Korzeniowska Niemieckie Piotr Józefa Wyszyńska Ludwik Szydłowski, Julianna Kozłowska 378 12 33 828 146V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0007.htm
2 11 1842 Wyszogródek Karol Hubert Lewandowski Właszczyńce Ignacy Tekla Korzeniowska 873 695 23 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0363.htm
16 1 1843 Szumsk Marceli Antoni Wiszniowski Szumsk Mikołaj Krystyna Korzeniowska Leopold Roguski, Barbara Kubicka wdowa 874 719 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0365.htm
8 3 1843 Łokacze Felicja Eleonora Koneczna Oryszcze Kajetan Waleria Narcyz Pitschman, Justyna Korzeniowska mężatka 348 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20348/pages/PL_1_436_348_0002.htm
24 11 1843 Białozórka Józefa Korzeniowska Białozórka Franciszek Teresa Skalska Alban Szorer z Petronellą Białkowską wdową 874 1011 31 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0499.htm
25 1 1844 Kuniów Honorata Korzeniowska Peremerówka NN Magdalena 883 68 R 3
20 9 1844 Korzec Aniela Bagińska Horodnica Teodor Domicela Korzeniowska 875 169 125 PW 0
11 8 1844 Szumsk Wawrzyniec Łukaszuk Waśkowce Jan Franciszka Listowska Frydrych Faymichier, Antonina Korzeniowska wdowa 875 671 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0352.htm
18 1 1844 Wiszenki Gasper Barcikowski Uroczysko Bohaczówka Felix Rozalia Korzeniowska Karol Barcikowski, Emilia Daszkiewicz - "p"; as: Emiliusz Kossiński, Sabina Dasz 770 3 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0002.htm
4 11 1844 Sielec Karol Adam Malczewski Kulczyny, par. Kulczyny Adam Henryka Korzeniowska dopełnienie 578 6 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0004.htm
29 9 1844 Wyszogródek Michał Franciszek Lewandowski Właszczyńce Ignacy Tekla Korzeniowska Aleksander Wierzbicki, Marianna Kochańska ż. Jana 875 854 29 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0453.htm
15 8 1845 Ostróg Antoni Głuchowski Tesów Franciszek Róża Korzeniowska 884 17 V 98 DW
22 7 1845 Lachowce Magdalena Eysmond Książęcin Jacek Franciszka Zagajewska Antoni Medyński, Dorota Korzeniowska, wdowa 884 118 V 34
16 1 1845 Korzec Antonina Korzeniowska Balarka Lubomirka Jan Agnieszka Ostrowska 876 132 20 PW 0
15 3 1845 Korzec Józef Sydorski Storożów Kazimierz Kunegunda Korzeniowska 876 141 45 PW 0
11 7 1845 Szumsk Jan Kukurowski Waśkowce Szymon Rozalia Listowska Erazm Rutkowski, Antonina Korzeniowska wdowa 876 625 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0336.htm
14 9 1845 Szumsk Franciszek Lewiecki Rachmanów Wincenty Anna Stebelska Leon Pasalski, Marianna Korzeniowska wdowa 876 632 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0339.htm
18 4 1845 Białogródka Wojciech Zaremba (Zaręba) Szarłajówka Franciszek Agnieszka Korzeniowska Antoni Kozłowski i Aniela Korzeniowska ż. Szymona 178-3-113 89V 45 Ż DM
1 12 1845 Białogródka Franciszka Ksawera Korzeniowska Tarnawka Franciszek s. Ludwika Katarzyna c. Mateusza Kozłowska Tomasz Rogulski i Anna Glińska ż. Leona 178-3-113 100R 130 Ż DM
7 9 1845 Ostropol Marianna Grocholska Ostropol IN Anna Grocholska c. nieślubna panny, Jan Pogorzelski i Anna Korzeniowska ż. Teodora 178-3-113 256V 28 Ż DM
24 8 1845 Teofilpol Ludwik Ilnicki Rydka IN Anna Ilnicka s. panny, Hieronim Bogusławski i Marianna Korzeniowska ż. Augustyna 178-3-113 400R 50 Ż DM
23 5 1845 Bazalia Julianna Buszyński Nowa Grobla Michał Anna Korzeniowska Józef Bętkowski i Hortensja Boniecka 178-03-113 218V 59 Ż DM
25 2 1845 Piatyhory Jan Niewodziński Szulaki odn. Jan Julianna Chrzanowska odn. Jan Bartkowski, Joanna Korzeniowska 685-2-1020 28r 13 Ch 55 KP2
1 2 1846 Szumsk Józef Woroszyło Szumsk Bazyli Julianna Gołębiowska Feliks Wojnarowski, Marianna Korzeniowska wdowa 877 822 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0426.htm
12 6 1846 Szumsk Bonawentura Szwiderski Hołubisy Jan Michalina Jeżewska Feliks Wojnarowski, Marianna Korzeniowska wdowa 877 835 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0432.htm
30 9 1846 Szumsk Michał Hieronim Wiszniowski Szumsk Mikołaj Krystyna Korzeniowska 877 845 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0437.htm
24 12 1846 Korzec Karolina Korzeniowska Balarka Lubomirka Jan Agnieszka Ostrowska 877 163 123 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0088.htm
16 6 1846 Ołyka Antonina Ewa Korzeniowska Dubiszcze Stanisław Helena Kuszelewska 470 15 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0008.htm
16 7 1846 Białogródka Aleksander Zaremba Szarłajówka Franciszek s. Michała Agnieszka c. Piotra Korzeniowska Antoni Kozłowski i Tekla Korzeniowska wdowa po Janie 178-03-115 134V 68 Ż DM
25 1 1846 Wyszogródek Paulina Lewandowska Ułaszczyńce Ignacy Tekla Korzeniowska Andrzej Łukianowicz i Marianna Towarnicka ż. Eliasza 877 688-689 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0354.htm
15 3 1847 Kisielin Longin Korzeniowski Krawatki NN Lucyna Korzeniowska Szymon Puchalski, Apolonia Rozemska - ż. Adama; ch: 24.08. 862 247 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0133.htm
12 10 1847 Targowica Marcin Korzeniowski Podhajce NN Aleksandra Korzeniowska Ludwik Kozłowski Katarzyna Kwiatkowska wdowa 833 400 13 ZP 0
14 1 1847 Włodzimierz Róża Korzeniowska Werba Piotr Józefa Wyszyńska 862 4 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0004.htm
15 8 1847 Krzywin Antoni Rakliński Hołowle Stanisław Julia Malinowska ch.20.08.1847, Paweł Sawicki, Marianna Korzeniowska wdowa, asys. Franciszek Malinowski, Tekla Malinowska panna, córka Michała 171-1-13 51V 24 R Mg
27 10 1847 Białogródka Ludwik Korzeniowski Tarnawka Andrzej Elżbieta Kozłowska 1-dw. Jan Rogulski i 1-dw. Katarzyna Korzeniowska ż. Franciszka 178-3-116 111R 99 Ż DM
14 6 1847 Wieledniki Bazyli Chomutowski Rudnia Staromakakowska Józef Katarzyna Korzeniowska 178-3-19 448V 28 Ż MW
6 7 1847 Torczyn Józef Tchorzewski Okorsk Leon Marianna Korzeniowska Józef Kuźniarowicz, Apolonia Tchorzewska 634 7 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20634/pages/PL_1_436_634_0004.htm
15 7 1847 Lachowce Wincenty Skulimowski Bisówka Jan Apolonia Świderska Jarzębski i Kunegunda Korzeniowska ż. Augustyna 171-1-13 91V 35 R DM
25 3 1848 Torczyn Feliks Tchorzewski Okorsk Adam Apolonia Korzeniowska 635 9 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0006.htm
14 8 1848 Białogródka Józefa Zaręba Białogródka Paweł Aniela Korzeniowska Ludwik Kostiukiewicz i Agnieszka Rutkowska ż. Józefa 178-3-117 137V 78 Ż DM
24 8 1848 Białogródka Ludwik Zaręba Szarłajówka Franciszek Agnieszka Korzeniowska Michał Czarnecki i Katarzyna Lesnicka ż. Antoniego 178-3-117 138V 83 Ż DM
23 2 1849 Sielec Maria Eleonora Romanna Malczewska Sielec Adam Henryka Korzeniowska 581 7-8 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0005.htm
12 10 1849 Bazalia Teresa Buszyńska Bogdanówka Michał Anna Korzeniowska Kajetan Bujalski, Honorata Piotrowska 178-3-118 104V-105R 115 Ż DW 199
24 10 1849 Kodnia Rafał Kruszewski Kodnia Jerzy Konstancja Artemenko Kalasanty Małyński Marszałek i Anna Korzeniowska ż. Michała, Janusz Ledóchowski i Maria Radziszewska wdowa 178-03-25 7V-8R 22 Ż DM 0
3 6 1850 Horochów f. Drużkopol Aniela Odzga Bużany Feliks Rozalia Korzeniowska 88 32-33 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0017.htm
1 3 1850 Lachowce Karolina Zaręba Kornica Paweł Aniela Korzeniowska Kasper Wołkowski i Marianna Pilawska ż. Karola 171-1-16 291V-292R 12 R DM
13 4 1850 Białogródka Katarzyna Podgórska Tarnawka Jan Marianna Sławecka Józef Niepokulczycki i Elżbieta Korzeniowska ż. Andrzeja 178-03-119 478V-479R 29 Ż DM
28 5 1850 Bazalia Lucjan Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska 1-dw. Łukasz Krotewicz, Magdalena Winogrodzka 178-3-119 77V-78R 47 Ż 152 DW
18 6 1851 Zaturce Delfina Korzeniowska Wólka Sadowska Karol Małgorzata Tuńska 893 244V-245R 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0247.htm
20 2 1851 Białogródka Ludwik Zaręba Szarłajówka Franciszek Agnieszka Korzeniowska Franciszek Kozłowski i Marianna Krzemieniowska ż. Kazimierza 178-03-120 441V-442R 38 Ż DM
27 7 1851 Białogródka Aniela Korzeniowska Tarnawka Andrzej Elżbieta Kozłowska Józef Niepokulczycki i Anna Wojciechowska ż. Antoniego 178-03-120 454V-455R 88 Ż DM
14 11 1851 Bazalia Leopold Buszyński Borszczówka Michał Anna Korzeniowska Jan Baszyński i Urszula Bujalska 178-03-120 117V-118R 143 Ż DM
1 3 1852 Torczyn Albin Tchorzewski Okorsk Leon Marianna Korzeniowska Bartłomiej Korzeniowski, Nepomucena Papurzyńska 638 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0004.htm
25 1 1852 Kamień Koszyrski Aleksander Zajączkowski Szczytyń Antoni Julia Korzeniowska 186 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0002.htm
4 1 1853 Swojczów Julian Skibiński Mołczanów Adam Józefa Korzeniowska 615 2-3 2 0
21 11 1853 Łuck Maria Klementyna Korzeniowska Łuck Józef Pelagia Przewłocka 389 42-43 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0022.htm
12 8 1853 Białogródka Józef Zaręba Szarłajówka Franciszek Marianna Korzeniowska Kazimierz Krzemieniowski i Teresa Kozłowska ż. Franciszka 178-03-121 478V-479R 67 Ż DM
28 6 1854 Torczyn Ewelina Żmudzka Koszów Wincenty Emilia Korzeniowska 838 109-110 25 0
15 6 1855 Ołyka Karol Modest Dubiski Dubiszcze Józef Zofia Korzeniowska 479 14-15 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0008.htm
1 5 1855 Torczyn Filipina Tchorzewska Okorsk Leon Marianna Korzeniowska 641 16-17 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20641/pages/PL_1_436_641_0009.htm
15 7 1855 Białogródka Marianna Korzeniowska Tarnawka Andrzej Elżbieta Kozłowska Józef Niepokulczycki i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-123 498V-499R 49 Ż DM
24 7 1856 Łabuń Krystyna Korzeniowska Łotówka Piotr Józefa Skrzyńska Marceli Jankowski i Eleonora Brodowska 178-03-124 660V-661R 44 Ż DM
3 7 1856 Bazalia Józef Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska Łukasz Krotewicz i Marianna Kulikowska 178-03-124 74V-75R 63 Ż DM
5 2 1857 Horochów (Drużkopol) Sylwan Odzga Bużany Feliks Rozalia Korzeniowska 898 54V-55R 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0058.htm
21 7 1857 Ołyka Prakseda Helena Dubiska Dubiszcze Józef Zofia Korzeniowska 481 28 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0015.htm
26 10 1857 Sławuta Agnieszka Malinowska Sławuta NN Teresa szer. Jan Malinowski, 1-dw. Marianna Korzeniowska wdowa 178-3-73 438V-439R 48 Ż 826
2 1 1857 Białogródka Stefan Zaręba Szarłajówka Franciszek Agnieszka Korzeniowska chrz.14.09.1857, Franciszek Kozłowski i Anna Maciewicz ż. Jakuba 178-3-73 158V-159R 84 Ż DM
26 9 1857 Białogródka Michalina Korzeniowska Smorszczki Ludwik Antonina Czarkowska Mateusz Witwicki i Tekla Tchorzewska ż. Józefa, as. Marceli Czarkowski i Paulina Witwicka ż. Mateusza 178-3-73 160V-161R 90 Ż DM
8 5 1858 Korzec Aniela Bronowicka Balarka Lubomirka Sebastian Ludwika Chorążewska Jan Bronowicki i Tekla Korzeniowska ż. Piotra 650-1-1 18V-19R 67 R Na
12 1 1858 Bazalia Kazimierz Aleksander Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska Roman Białoszycki i Aleksandra Niwińska 178-03-127 2V-3R 8 Ż DM
19 2 1859 Torczyn Władysław Osoliński (Ossoliński) Chorochoryń Karol Paulina Korzeniowska Józef Garczyński, Marianna Romanowska ż. Wiktora 645 8-9 8 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0005.htm
21 2 1859 Turzysk Leon Hipolit Miłoszewski Mokrzec Ludwik Apolonia Korzeniowska 731 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0002.htm
23 3 1859 Torczyn Józef Janiszewski Okorsk Bonifacy Apolonia Korzeniowska 645 12-13 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0007.htm
22 1 1859 Bazalia Jan Cieliński Bogdanówka Wawrzyniec Balbina Korzeniowska Józef Pasławski i Anna Cielińska 178-03-129 3V-4R 9 Ż DM
24 2 1860 Turzysk Antoni Maciej Miłaszewski Mokrzec Ludwik Apolonia Korzeniowska 732 16-17 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0009.htm
3 12 1860 Torczyn Dionizy Tchorzewski Okorsk Leon Marianna Korzeniowska 841 451-452 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0249.htm
23 8 1860 Ołyka Feliks Stanisław Dubiski Dubiszcze Józef Zofia Korzeniowska prałat Józef Tomkowicz, majorowa Izabela Szyszkowska wdowa 841 319-320 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0011.htm
1 7 1860 Łabuń Antonina Leszczyńska Łotówka Bazyli Rozalia Andruszewicz Mikołaj Brunert i Zofia Korzeniowska wdowa 178-03-75 308V-309R 44 Ż DM
9 5 1860 Bazalia Anna Celińska Bogdanówka Wawrzyniec Balbina Korzeniowska Jakub Winogrodzki i Joanna Pasalska 178-03-130 13V-14R 52 Ż DM
18 3 1862 Torczyn Jan Tchorzewski Okorsk Leon Marianna Korzeniowska 648 8-9 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0005.htm
26 3 1862 Torczyn Józef Żmudzki Koszów Wincenty Emilia Korzeniowska 648 10-11 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0006.htm
4 9 1862 Torczyn Regina Janiszewska Okorsk Bonifacy Apolonia Korzeniowska 648 18-19 34 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0010.htm
11 2 1862 Turzysk Lucyna Maria Miłaszewska Mokrzec Ludwik Apolonia Korzeniowska 891 140V-141R 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0124.htm
16 1 1862 Wiszenki Antonina Korzeniowska Nowosady Florian Antonina Bergel szl. Edward Borecki, w.ż. Katarzyna Korzeniowska ż. Jana 783 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0003.htm
13 1 1862 Korzec Honorata Korzeniowska Balarka Lubomirka Jan Wiktoria Sawicka 887 327-328 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0181.htm
1 10 1862 Krzemieniec Teofila Malinowska Krzemieniec Wincenty Domicela Korzeniowska dopełnienie 426-1-41 12V-13R 44 T 475
26 11 1862 Białogródka Józefa Zdarzyńska Dworzec Ignacy Antonina Stawska Erazm Wołkowski i Agata Korzeniowska ż. Jana 178-03-77 127V-128R 106 Ż DM
1 9 1863 Dederkały Stefania Waleria Korzeniowska Bykowce Antoni Sabina Brosko Romuald Piaseczyński, Adela Poznańska wdowa 56 203-204 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0107.htm
3 4 1863 Turzysk Wincenty Koladyński Stawek Jakub Katarzyna Korzeniowska 892 136V-137R 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0137.htm
31 12 1863 Turzysk Walerian Sylwester Miłoszewski Mokrzec Ludwik Apolonia Korzeniowska 733 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20733/pages/PL_1_436_733_0002.htm
9 1 1863 Żytomierz Antonina Korzeniowska Żytomierz Cezary Karolina Piotrowska Ksiądz Marcin Ziemnowicz, Kamilla Mierzewska ż. deputowanego Kamila Mierzewskiego 178-3-54 7 17 Ż DG
7 11 1863 Żytomierz Michał Kotwcki Futor Kunalewskiego Szymon Michalina Kunalewska Narcyz Pichocki, Franciszka Korzeniowska 178-3-54 77 279 Ż DG
26 5 1863 Lachowce Ludwik Zaręba Kornica Paweł Aniela Korzeniowska szl. Jan Krzyżanowski i Julia Liśniecka ż. Jana 178-3-146 4V-5R 15 Ż DM
11 6 1863 Białogródka Antoni Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baranowska Mateusz Chmielewski i Agata Korzeniowska ż. Jana 178-03-81 14V-15R 55 Ż DM
8 2 1864 Ołyka Marian Cyprian Dubiski Kneruty Józef Zofia Korzeniowska dopełnienie 488 12 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0007.htm
6 9 1864 Wiszenki Aniela Korzeniowska Nowosady Florian Antonina Bergel 784 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0010.htm
8 12 1864 Torczyn Franciszek Żmudzki Koszów Wincenty Emilia Korzeniowska Jakub Mroczkowski, Elżbieta Bernacka ż. Wincentego 650 24-25 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0013.htm
24 7 1864 Białogródka Anna Zielińska Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Franciszek Zalewski i Anastazja Zielińska 178-03-81 81V-82R 65 Ż DM
25 8 1865 Lachowce Antonina Kotwicka Kornica Tomasz Marianna Korzeniowska Michał Liśniowski i Antonina Brzezicka ż. Antoniego 178-3-146 98V-99R 46 Ż DM
19 2 1865 Żytomierz Zofia Tekla Drochoń Żytomierz Inocenty Eleonora Korzeniowska córka dw., Wiktor-Eugeniusz Miller, Narcyza Korzeniowska, asystowali: Antoni Lipnicki, Wincenta Szyd 178-3-61 9 41 Ż DG
28 8 1865 Białogródka Marianna Winiarska Tarnawka Tomasz Konstancja Mroczko Piotr Górski i Elżbieta Korzeniowska wdowa 178-03-81 150V-151R 71 Ż DM
9 11 1865 Białogródka Jan Szwajdecki Białogródka Wincenty Joanna Kozłowska Seweryn Mogiński i Agata Korzeniowska ż. Jana 178-03-81 158V-159R 104 Ż DM
21 11 1866 Białogródka Elżbieta Zielińska Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Piotr Górski i Marianna Glińska ż. Jana 178-03-81 225V-226R 106 Ż DM
27 8 1867 Nieświcz Stanislaw Choiński Bakowce Aleksander Hipolita Korzeniowska 462 10-11 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0006.htm
24 3 1867 Torczyn Ludwik Szczebietowicz Usicze Gustaw Róża Korzeniowska 653 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0006.htm
14 11 1867 Krzemieniec Antoni Korczakowski Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 426-1-41 21V-22R 80 T 484
2 7 1867 Białogródka Antonina Zaręba Szarłajówka Aleksander Marianna Pasławska Józef Maciewicz i Aleksandra Korzeniowska ż. Jana 178-03-81 279V-280R 58 Ż DM
29 11 1868 Łuck Saturnin Dominik Bagiński Łuck Hipolit Franciszka Gukler Adolf Gukler, Franciszka Korzeniowska 398 34-35 65 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0018.htm
1 7 1868 Białogródka Paulina Zielińska Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Piotr Górski i Katarzyna Brzyska ż. Feliksa 178-03-81 357V-358R 59 Ż DM
27 3 1868 Krzemieniec Aleksandra Świętochowska Krzemieniec Wincenty Karolina Jankowska mieszcz. Jan Korczakowski, 1-dw. Agata Korzeniowska 426-1-44 8V-9R 23 T 775 DW
17 1 1869 Tuczyn Antonina Olizarowska Tuczyn Antoni Apolonia Kulbach Mikołaj Bogucki, Katarzyna Korzeniowska ż. Feliksa 683 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0003.htm
9 4 1869 Krzemieniec Bronisław Korczakowski Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 1-48 8V-9R 23 T
5 2 1869 Białogródka Wincenty Niemirowicz Bisóweczka Gabriel Joanna Korzeniowska Józef Gutkiewicz i Anna Niemirowicz ż. Bazylego 178-03-81 414V-415R 22 Ż DM
3 4 1870 Ołyka Wiktoria Franciszka Dubiska Romaszkowszczyzna Józef s. Ignacego Zofia Korzeniowska 491 14 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0008.htm
27 9 1870 Wyszogródek Franciszka Lewandowska Właszczyńce Ignacy Tekla Korzeniowska 1-54 10V-11R 29 T
9 1 1870 Białogródka Wincenty Sinkiewicz Kornica Jan Apolonia Olędzka Józef Wolski i Klementyna Korzeniowska 178-3-84 1V-2R 3 Ż DM
20 6 1870 Białogródka Julianna Zielińska Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Piotr Górski i Anastazja Kardaszewicz ż. Romana 178-3-84 24V-25R 81 Ż DM 0
2 10 1870 Białogródka Dionizy Kozielski Sosnówka Franciszek Józefa Kornatowska Stanisław Kotwicki i Klementyna Korzeniowska 178-3-84 36V-37R 129 Ż DM 0
31 7 1870 Torczyn Zygmunt Żmudzki Koszów Wincenty Emilia Korzeniowska 656 26-27 48 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0014.htm
7 4 1871 Krzemieniec Józefa Korczakowska Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 1-55 181V-182R 33 T DW
24 7 1871 Wyszogródek Anna Sawraj Pachinia Wincenty Domicela Korzeniowska 1-55 52V-53R 18 T
7 3 1871 Jampol Józefa Celestyna Korzeniowska Jampol Leon Wiktoria Jaworska 1-55 75V-76R 14 T
4 4 1871 Białogródka Józef Klepacki Dosin Wawrzyniec Feliksa Zielińska Michał Bińkowski i Józefa Korzeniowska, Andrzej Grzybowski i Marianna Wierzbicka 178-03-84 115V-116R 55 Ż DM
20 4 1871 Białogródka Anastazja Sadłowska Dosin Bernard Antonina Kulikowska Michał Bińkowski i Józefa Korzeniowska 178-03-84 116V-117R 59 Ż DM
19 12 1871 Białogródka Władysław Jagnicki Ternawka Andrzej Marianna Korzeniowska Feliks Brzyski i Klementyna Korzeniowska ż. Jana 178-03-84 149V-150R 189 Ż DM
26 10 1872 Wyszogródek Aleksander Sawraj Pachinia Wincenty Domicella Korzeniowska 1-61 14V-15R 40 T 835
19 4 1872 Białogródka Marianna Zielińska Ternawka Jakub Franciszka Korzeniowska Piotr Górski i Klementyna Korzeniowska 178-3-84 209V-210R 45 Ż DM
30 9 1872 Nowogród Emilia Korzeniowska Kudynowicze Ludwik Karolina Uleanowska Marcin Uleanowski, Agnieszka Lewkowicz 178-3-156 269V-270R 236 Ż 536 DW
7 9 1873 Torczyn Karol Żmudzki Sadów Wincenty Emilia Korzeniowska 659 18-19 25 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20659/pages/PL_1_436_659_0011.htm
6 5 1873 Ostróg Stanisława Joanna Zajączkowska Ostróg Michał Lucyna Olszewska Michał Tuszyński, Anna Korzeniowska panna 654-1-56 62R 7 R MZ
8 5 1874 Białogródka Paulina Kotwicka Kornica Tomasz Marianna Korzeniowska Dionizy Sławecki i Karolina Ruczyńska ż. Karola 178-03-84 460V-461R 67 Ż DM
22 8 1874 Białogródka Jan Zieliński Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Antoni Goralski i Katarzyna Brzyska ż. Feliksa 178-03-84 466V-467R 103 Ż DM
5 10 1875 Krzemieniec Bolesław Korczakowski Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 426-1-69 16V-17R 64 T
2 1 1875 Białogródka Franciszka Zarzycka Suchorzyńce Stanisław Maria Korzeniowska Antoni Małachowski i Bronisława Kamińska ż. Prota 178-03-133 2V-2R 4 Ż DM
11 5 1876 Radziwiłłów Józef Wysocki Sestratyn Franciszek Maria Kapeluch chł. Wincenty Kałakoć, szl. Saturnina Korzeniowska panna 1-70 49V-50R 26 T
24 3 1876 Torczyn Erazm Szczebietowicz Ulaniki Gustaw Rozalia Korzeniowska 662 8-9 14 0
27 7 1876 Torczyn Leon Bujalski Usicze Stefan Franciszka Korzeniowska 662 14-15 27 0
26 3 1877 Krzemieniec Teofila Maria Korczakowska Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 1-71 8V-9R 33 T
4 3 1877 Białogródka Tomasz Zieliński Tarnawka Jakub Franciszka Korzeniowska Franciszek Brzyski i Anna Łozińska ż. Józefa 178-03-133 123V-124R 36 Ż DM
15 9 1877 Białogródka Jan Kotwicki Kornica Tomasz Marianna Korzeniowska Erazm Wołkowski i Joanna Sławecka ż. Tytusa 178-03-133 133V-134R 117 Ż DM
10 12 1877 Białogródka Anna Zarzycka Suchorzyńce Stanisław Marianna Korzeniowska Zygmunt Lewicki i Maria Paszkowska panna c. Józefa 178-03-133 137V-138R 154 Ż DM
5 11 1878 Torczyn Klementyna Szczebietowicz Usicze Gustaw Róża Korzeniowska 665 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0002.htm
11 1 1879 Horochów Teodozja Marianna Korzeniowska Brany Zygmunt Ewelina Zauścińska 826 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0002.htm
20 5 1879 Torczyn Ludwika Bernadzka Sadów Jan Wincentyna Tuńska Wawrzyniec Bernadcki, Balbina Korzeniowska panna 665 14-15 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0008.htm
28 3 1880 Berezdów Teofila Gajewska Chwoszczówka Jan Anna Korzeniowska Grzegorz Woźnicki i Aniela Jasińska ż. Jana 178-3-169 573V-574R 27 Ż DM
8 10 1882 Berezdów Piotr Gajewski Chwoszczówka Jan Anna Korzeniowska Feliks Zarębski i Joanna Gajewska ż. Marcelego 178-3-169 651V-652R 111 Ż DM
16 10 1885 Torczyn Konstanty Garczyński Chorochoryń Bronisław (Brunon?!) Anna (Aniela) Korzeniowska Józef Szadurski, Sabina Krupińska, as.: Franciszek Kru 671 28 EH
18 3 1888 Torczyn Hipolit Garczyński Chorochoryń Bronisław (Brunon?!) Aniela/Anna? Korzeniowska Franciszek Krupiński, Józefa Dymińska 674 13 EH
27 7 1889 Torczyn Aleksander Żukowski Koszów Wincenty Balbina Korzeniowska 675 18-19 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0010.htm
1 8 1890 Ołyka Helena Korzeniowska Huta Bogusławka Jan Apolonia Engler 510 20 76 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0023.htm
26 9 1890 Torczyn Klementyna Garczyńska Chorochoryń Bronisław Aniela Korzeniowska Józef Szadurski, Sabina Krupińska ż. Franciszka 676 20-21 38 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0011.htm
9 7 1893 Torczyn Mieczysław Garczyński Chorochoryń Brunon Aniela Korzeniowska Gerard Daniecki, Józefa Dymińska żona Ludwika 679 22-23 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0012.htm
26 1 1894 Torczyn Władysław Korzeniowski Usicze Józef Maria Korzeniowska 680 6-7 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0004.htm
2 1 1896 Torczyn Helena Garczyńska Chorochoryn Brunon Aniela Korzeniowska 913 1V-2R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20913/pages/PL_1_436_913_0002.htm
1 7 1898 Torczyn ...lina Korzeniowska Wólka Sadowska Konstanty Marianna Zinkiewicz chrzest w Kisielinie 935 21V-22R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0022.htm
24 11 1898 Torczyn Władysław Garczyński Chorochoryn Brunon Aniela Korzeniowska 935 20V-21R 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0021.htm
14 3 1898 Torczyn Matylda Żukowska Koszów Wincenty Balbina Korzeniowska 935 4V-5R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0005.htm
23 9 1901 Torczyn Jan Szczebietowicz Usicze Antoni Maria Jaworska Edward Okorski, Maria Korzeniowska żona Józefa 955 26-27 61 EH 0
1 10 1902 Torczyn Ludwika Korzeniowska Wólka Sadowska, par.Zaturce Konstanty Marianna Zińkiewicz 967 22V-23R 106 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0023.htm
9 8 1904 Torczyn Klementyna Korzeniowska Usicze Józef Maria Romanowska 986 12 V-13 R 56 0
29 10 1912 Torczyn Genowefa Łaskarzewska Smolarnia Horodyńska Marian Izabela Korzeniowska 1042 38-39 73 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0022.htm
10 12 1913 Torczyn Mieczysław Janicki Chorochoryn Wacław Paulina Korzeniowska Jan Wąsowicz, Maria Osolińska ż. Stanisława 1051 34-35 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0019.htm
1 6 1914 Torczyn Ludomir Łaskarzewski Smolarnia Horodyńska Marian Izabela Korzeniowska 1056 20-21 40
12 2 1916 Ołyka Stanisław Gala Przebraże Antoni Cyryla Korzeniowska 1081 131 80 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0073.htm
22 5 1918 Wiszenki Anastazja Korzeniowska Mosty Mikołaj Marianna Bergel Józef Korzeniowski, Adela Prószyńska ż. Franciszka 35-9-769 11V-12R 51 Ł 4524-4525 RK
30 7 1918 Wiszenki Dominik Bielecki Przebraże Wincenty Bronisława Sawicka Jan Słodkowski, Jadwiga Korzeniowska ż. Władysława 35-9-769 14V-15R 70 Ł 4530-4531 RK
20 12 1918 Wiszenki Feliksa Sinicki Mosty Bolesław Stanisława Korzeniowska Albin Korzeniowski, Paulina Cybulska ż. Bronisława 35-9-769 25V-26R 122 Ł 4552-4553 RK
4 10 1919 Wiszenki Franciszek Korzeniowski Mosty Albin Tekla Gala Bolesław Sinicki, Magdalena Korzeniowska ż. Kazimierza 35-9-1359 18V-19R 86 Ł 95859 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
23 1 1810 Łuck Ignacy Rutkowski Jan Teofila Milaszkiewicz Teresa Korzeniowska Błażej Barbara Czuchalewicz Paweł Jedliński, Andrzej Twarowski, Mikołaj Szadurski 177R Ł
30 1 1827 Zaturce Jakub Piasecki Wólka Sadowska 35 Bartłomiej Katarzyna Błędowska Tekla Korzeniowska Wólka Sadowska 16 Franciszek Urszula Dymińska Kazimierz Alkiewicz, Jan Przemerowski, Feliks Kaletyński 843 1 EH
15 6 1827 Wiszenki Hipolit Mytkerman Wiszenki 24 Franciszek Konstancja Klimaszewska Tekla Korzeniowska Wiszenki 18 Wincenty Aniela Turzańska Stanisław Kotelnicki, Józefa Olechnowicz, Feliks Koszakowski, ks. Stef 813 95a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0095.htm
20 11 1827 Stary Konstantynów Domini Grzegorz Sieliński Woronkowce 35 Aleksander Katarzyna Bielecka Marianna Korzeniowska z d. Ostrowska Woronkowce 30 W Jan Marianna Gajewska Kazimierz Brzeziński, Tomasz Dębicki 178-3-93 160V 31 Ż 311 KP2
5 2 1828 Bazalia Wincenty Walewski par. Bazalia 23 Honorata Korzeniowska par. Bazalia 16 brak zapisanych świadków 178-3-94 232R 11 Ż DM
11 11 1828 Kulczyny Paweł Janowski Krasiłów 21 Jan Anna Korzeniowska Józefa Szymoniewska Krasiłów 18 Jan Franciszka Ur. Józef Derecki, Szymon Dilewicz, Kajetan Roszczyński 178-3-94 333R 30 Ż Mg
2 4 1828 Ożohowce JW. Antoni Kamiński Olejniki par. teofipolska 30 JW. Stanisław Barbara Kuczabska wielm. Franciszka Czarnecka par. Ożohowce 20 JW. Władysław Aniela Korzeniowska JW. Hilary Kamiński, JW. Franciszek Kamiński, Karol Sienicki (M - podsędek ptu starokonst., K - chorążanka Wlk. Ks.Lit.) 178-3-94 261V 5 Ż 500 KP2
1 7 1829 Kotelnia Stefan Muszyński Jareszki, par. Pawołocka 30w Jan Marianna Bogatko Marianna Korzeniowska Pawełek 18 Paweł Apolonia Kostka Antoni Polińkiewicz Prichor Lipski, Wojciech Staniszewski, Michał Trzeszniowski 178-51-301 12V 18 Ż 26 BS
3 11 1829 Kotelnia Onufry Górski Niechworoszcza 25 Maksymilian Aleksandra Pawłowska Katarzyna Degórkow Pawełek 22 Andrzej Franciszka Korzeniowska Maciej Zalewski, Jakub Suszycki, Piotr Berezowski 178-51-301 14R 23 Ż 29 BS
3 11 1829 Horodyszcze ur. Wojciech Podlewski Seredyńce 18 ur. Kajetan Anna Meczejewska ur. Teresa Korzeniowska Seredyńce 17 ur. Szymon Elżbieta Beyzym ur. Zachariasz Beyzym, Teodor Młodzianowski 178-3-95 118V 31 Ż 230 KP2
8 5 1829 Stary Konstantynów Kapucy ur. Feliks Kalinowski Szkarawka Mała 24 ur. Jan Marianna Polańska ur. Magdalena Korzeniowska Szkarawka Mała 18 ur. Feliks Tekla Ostrowska ur. Feliks Lenkiewicz, Jan Tyszkowski 178-3-95 186r 15 Ż 357 KP2
12 10 1830 Żytomierz Ignacy Dehbnowicki Żytomierz 28 Grzegorz Marianna Brodowicz Teresa Gaiewska Żytomierz 20 Szymon Apolonia Korzeniowska Ignacy Bolesław Zamowiecki , Ignacy Grzegietowski 178 3 3 66 68 Ż Ni
26 2 1830 Białogródka Bartłomiej Gliński Tarnawka 30 Jan Marianna Korzeniowska Helena Hołowczyc Tarnawka 25 Jan Agnieszka Jakubowska Chwedko Matuł, Jan Patiuk 178-03-96 69V 7 Ż DM
23 11 1830 Wieledniki Józef Chomątowski Jan Urszula Zielezińska Katarzyna Korzeniowska Bazyli Helena Chłań 178-3-3 423R 13 Ż MW
30 8 1831 Leszczyn Eliasz Rohociński Łuka 45w Antoni NN Włoszkowska Kordula Korzeniowska Iwankowo 34 Dominik Melania Sokotowska Roman Lewczuk , Jerzy Łuczycki 178-3-4 190 4 Ż Ni
3 6 1831 Derażne Stanisław Kalityński par. Derażne 27 Piotr Teresa Korzeniowska Brygida Szulewska par. Derażne 28 Jan Salomea Niemiroska Michał Wróblewski, Franciszek Przyhuliński, Teodor Kaczkowski 171-1-4 259V 4 R DM
29 5 1832 Ostróg Ignacy Czerniakowski Nowomalin 26 Jan Wiktoria Grodecka Zofia Korzeniowska Nowomalin 18 Franciszek Józefa Płozowska Ur. Brunon Korzeniowski, Jan Kozłowski, Feliks Pergiman 171-1-5 17R 9 R MZ
21 1 1833 Łuck Ignacy Terpiłowski par. Aleksandria 39 Dorota Korzeniowska Łuck 24 Józef Stanisław Lewndowski, Tomasz Lewandowski 369 1 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0001.htm
22 1 1833 Lachowce Józef Tyszkiewicz Pohorylce par. Jampol 26 Kasper Agnieszka Korzeniowska Tekla Łuszczyńska Mikłasze 17 Maciej Marianna Krymska Mikołaj Jurkowski, Kajetan Tyszkiewicz 171-1-6 88R 1 R DM
10 11 1835 Białogródka Michał Jarzębski Białogródka 28 Jan Anna Korzeniowska Marianna Kwaśniewska Białogródka 20 Kazimierz Krystyna Jastrzębska Andrzej Asłamowicz, Mikołaj Rudkowski 178-3-101 130R 21 Ż DM
17 2 1835 Kulczyny Franciszek Tałałaj Krasiłów 30 Józef Marianna Pułtaszewska Marianna Janowska Krasiłów 21 Jan Anna Korzeniowska Onufry Szymoniewski, Jan Stachowski 178-3-101 359 8 Ż SK
27 10 1835 Kulczyny Jan Stachowski Słobódka 22 Grzegorz Teresa Korzeniowska Rozalia Polatewicz Słobódka 17 Franciszek Salomea Szmoniewska Wincenty Kalinowski, Tomasz Żukowski, Onufry Szmoniewski 178-3-101 362 20 Ż SK
9 2 1836 Zaturce Feliks Kaletyński Par. Zaturce 32 Piotr Tekla Korzeniowska Julia Migalska Raymiasto, par. Hołoby 18 Ignacy Tekla Lesiewicz Karol Żmudzki, Franciszek Korzeniowski, Konstanty Borecki 851 2 EH
18 5 1836 Wiszenki Julian Barcinkowski Bohoszówka 20 Stefan Katarzyna Jabłońska Rozalia Korzeniowska Nowosady 19 Józef Marianna Rosińska Wojciech Rabiński , Krystian Komar, Józef Rudnicki 822 52a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0053.htm
9 2 1836 Hołoby Feliks Kaletyński par. Zaturce 32 Piotr Tekla Korzeniowska Julia Migalska Rajmiasto 18 Ignacy Tekla Lisiewicz Karol Żmudzki, Franciszek Korzeniowski, Konstanty Borecki 851 191R/372 2 RK EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0206.htm
22 11 1836 Derażne Feliks Majewski Postójne 26 Jakub Zofia? Szymańska Elżbieta Gidzińska Stawek 20 Stanisław Apolinaria Korzeniowska Józef Sni.., Ignacy Jasiński, Norbert 171-1-9 200V 15 R DM
20 6 1837 Łuck Bazyli Martynowicz par. łucka 25 Szymon Apolonia Wilczyńska Joanna Kustowska par. łucka 18 Andrzej Dominika Korzeniowska Maciej Konasiewicz, Ignacy Skalarowicz 374 57 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0034.htm
23 8 1838 Kuniów Leon Jaworski Eliaszówka 34 Kazimierz Helena Korzeniowska Koleta Pacewicz Eliaszówka 23 Andrzej Franciszka Michałowska Jan Wolski, Józef Wahulewicz ? 171-1-11 86 V 13 ZP R 0
23 10 1838 Lachowce Jan Lipczyński wdowiec Lachowce 42 Szymon Marianna Restrzyca Marianna Tyszkiewicz Lachowce 20 Gasper Agnieszka Korzeniowska Gasper Kwiatkowski, Jan Nowicki 112 R 19 ZP
15 5 1838 Bazalia Michał Buszyński Bogdanówka 28 Wojciech Marianna Święcicka Anna Korzeniowska Bazalia 24 Marcin Anna Dubilewska Franciszek Korzeniowski, Antoni Miłaszewski 178-3-110 262V 15 Ż DM
31 7 1838 Bazalia Joachim Romanowski Czuchele 21 Józef Marianna Poddymińska Brygida Korzeniowska Bogdanówka 20 Grzegorz Marianna Niewińska Aleksander Pasławski, Wojciech Niewiński 178-3-110 264R 25 Ż DM
22 1 1839 Bazalia Jakub Panosewicz Żerebki 45w Jan Agnieszka Woźniakowska Tekla Korzeniowska Zozulińce Małe 36w Michał Dorota Dąbrowska Ignacy Chmielnicki, Piotr Miłaszewski, Róża Brodecka 178-03-112 232R 2 Ż DM
28 5 1840 Radziwiłłów Ignacy Jastrzębski Radziwiłłów 49w Błażej Konstancja Korzeniowska Anna Nowakowska Radziwiłłów Jan Marianna 826 244 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0245.htm
2 2 1841 Białozórka Ignacy Lewandowski par.Wyszogródek 27 Stanisław Katarzyna Żałyńska Tekla Korzeniowska Białozórka 16 Franciszek Teresa Skalska Tomasz Skarszewski, Paweł Paszyński 872 757 2
2 3 1842 Szumsk Mikołaj Wiszniowski Szumsk 40 Józef Agnieszka Barowicz Krystyna Korzeniowska Szumsk 20 Antoni Marianna Lublińska 873 590 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0306.htm
8 2 1842 Lachowce Paweł Trawiński Worobiówka, par. Jampol 20 Adam Anna Korzeniowska Ludwika Piątkiewicz Żemelińce 16 Marcin Marianna Hołowczyc 881 127 V 3
1 3 1842 Łuck Ludwik Kozłowski Parafia łucka 25 Ignacy Katarzyna Różańska Julia Myczkowska Parafia łucka 23 Józef Marianna Korzeniowska Jan Piotrowski, Antoni Sobociński 378 31 5 828 157R-157V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0017.htm
11 5 1842 Ostróg Franciszek Głuchowski Nowomalin 22 Maciej Katarzyna Białous Róża Korzeniowska Nowomalin 18 Franciszek Józefa Błączyńska 881 24V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0032.htm
7 2 1843 Jampol Mikołaj Wodnicki Worobiówka 25 Józef Lucyna Korzeniowska Teresa Drużukowska Worobiówka 18 Szymon Anna b.d. Jan Trafiński, Paweł Szumański, Jan Kaczanowski 874 673 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0340.htm
23 1 1844 Wiszenki Jan Barcikowski par. Wiszenki 25 Stefan Katarzyna Jabłońska Sabina Daszkiewicz par. Wiszenki 26 Xawery Anzelma Korzeniowska Franciszek Barcikowski, Adam Baykowski 770 18-19 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0010.htm
29 10 1844 Żytomierz Jakub Mirecki 27 Maciej Katarzyna Korzeniowska Zuzanna Piotrowska 23 Tomasz Scholastyka Judycka 178 51 514 70 Ż Ni
21 1 1845 Białogródka Gabriel Zaremba Dworzec 22 Łukasz s. Bartłomieja Rozalia c. Jana Terlecka Anna Korzeniowska Białogródka 18 Cyryl s. Bartłomieja Katarzyna c. Jana Klukowska Stanisław Kornatowski i Grzegorz Borkowski 178-03-113 102R 1 Ż DM
10 6 1845 Ostropol Michał Jadłowski Ostropol 20 Marcin Marianna Grocholska Marianna Korzeniowska Ostropol 18 Teodor Anna Markowska Franciszek Mysiewicz i Mikołaj Iwański 178-3-113 261R 7 Ż DM
11 11 1845 Białozórka Antoni Nowakowski 19 Ignacy Agnieszka Poranska Magdalena Korzeniowska 20 Jerzy Zofia Wincenty Zakrzewski, Franciszek Korzeniowski 876 834 8 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0445.htm
21 10 1845 Bazalia Jan Zamłyński Mecherzyńce 20 Marcin Katarzyna Pawłowicz Marianna Walewska Mecherzyńce 16 Michał Honorata Korzeniowska Feliks Smarzewski, Jan Komarnicki, Marianna Męczyńska 178-03-113 233R 27 Ż DM
4 11 1845 Piatyhory sław. Bazyli Bułatow Dziuńków, Ujezd Machniowiecki, par. Pohre 23 Mitrofan Marianna Korzeniowska odn. Tekla Zabłocka Łobaczew 25 Józef Marianna Hryniewiecka odn. Michał Leszczyński, Józef Bydlewicz, Jakub Lipiński 685-2-1021 13r 5 Ch 22 KP2
3 11 1846 Turzysk Antoni Kubaszewski Suchodoły, par. Włodzimierz 33 Wojciech Rozalia Jastrzemska Franciszka Korzeniowska Mokrzec 18 Maciej Apolonia Grudzińska 861 531 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0230.htm
21 1 1846 Starokonstantynów Witalis Kustowski Krasiłów, par. Kulczyny 25 Jędrzej Dominika Korzeniowska Honorata Zagórska Zapadyńce 18 Michał Apolonia Słoniaska W. Stanisław Czołobijewski, Łukasz Domański 173-3-114 25V 3 Ż 49 DW
11 5 1847 Ołyka Hilary Brocki Par. Ołyka 28 Adam Petronela Bortnowska Antonina Daszkiewicz Par. Ołyka 18 Seweryn Anzelma Korzeniowska 471 24 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0014.htm
9 11 1847 Białogródka Paweł Zaręba Białogródka 22 Jan s. Mikołaja Franciszka c. Wojciecha Izdebska Aniela z d. Korzeniewska Korzeniowska Białogródka 28w Cyryl s. Bartłomieja Prakseda c. Jędrzeja Klukowskich (wdowa po Szymonie) Józef Rutkowski, Grzegorz Borkowski, Marcin Jakuszewski 178-3-116 118V 19 Ż DM
17 10 1848 Kuniów Tomasz Sinicki Sosnówka, par. Białogródka 25 Bazyli Katarzyna Korzeniowska Franciszka Popławska Hucisko Nowe 17 Jan Teresa Wolska 171-1-14 82 R 16 R DW
19 2 1848 Radziwiłłów Wacław Rynkiewicz Radziwiłłów 27 Feliks Konstancja Kunicka Kamelia Slaska Radziwiłłów 22 Maciej Dorota Korzeniowska 834 585 2 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0305.htm
12 11 1848 Kołomyja Dymitr Oryszczuk Kołomyja Kut. 48 29 Jan Anastazja Michajłyszyn Józefa Korzeniowska Kołomyja Kut. 65 21 Maciej Apolonia Abrahamowicz Józef Krzywonowiuk, Dmytro Paziuk 568L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20568/pages/PL_1_301_568_0001.htm
18 9 1849 Żytomierz Augustyn Zieliński 20 Ignacy Tekla Mosiewicz Małgorzata Korzeniowska 16 Ignacy Anna Dubrawska 178 3 78 49 Ż Ni
18 9 1849 Żytomierz Jan Butkowski 25 Mikołaj Marianna Kozaczewska Wiktoria Korzeniowska 20 Ignacy Anna Dubrawska 178 3 78 50 Ż Ni
19 4 1849 Kodnia Mikołaj Lubecki Kodnia 24 Mikołaj Katarzyna Pieńkowska Teofila Korzeniowska Kodnia 20 Tymoteusz Szaflańska Szaflańska Adam Chołodecki, Faustyn Smirodzki 178-03-25 15R 6 Ż DM
25 5 1852 Torczyn Karol Ossoliński Okorsk 20 Antoni Domicela Biernacka Paulina Tchorzewska Okorsk 25 Adam Antonina Korzeniowska Józef Budkiewicz, Kajetan Biernacki, Józef Siatecki 638 26 4 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0014.htm
26 2 1853 Wyszogródek Wincenty Jeżewski Szumki, Królestwo Polskie 37 Marcin Marianna Zygmund Franciszka Korzeniowska Lulińce 20 Antoni Korzeniowski, Lucjan Mielnik 878 399 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0212.htm
3 2 1853 Białozórka Mikołaj Więckiewicz Białozórka 22 Franciszek Maria Jędrzejewska Apolonia Korzeniowska Białozórka 18 Franciszek Teresa Skalska 878 493 2
1 3 1853 Dederkały Antoni Trawiński Tychoml, par. Jampol 33 Adam Anna Korzeniowska Teofila Mirowska Dederkały Wielkie 21 Feliks Anna Pacewicz 878 631 3 55 214 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0112.htm
23 4 1856 Sielec Napoleon Ludgard Jundziłł Krasnystaw 32 Spirydion Anna Kaszyńska Klara Stanisława Malczewska Sielec 18 Adam Henryka Korzeniowska 588 37 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20588/pages/PL_1_436_588_0015.htm
26 2 1856 Kamień Koszyrski Grzegorz Tokarski Kamień Koszyrski 31 Teodor Marianna Szurkiewicz Marianna Korzeniowska Kamień Koszyrski 35 Marcin Anna Burczak 189 14 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0009.htm
21 11 1857 Torczyn Karol Stępkowski par. Torczyn 33 Marcin Izabela Parczowska Teresa Daszkiewicz par. Torczyn 22 Ksawery Anzelma Korzeniowska 643 40 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0022.htm
17 8 1858 Bucyń Wincenty Jankowski pow. Sieradz 28 Jan Wiktoria Paulina Korzeniowska Piaseczno 23 Wojciech Wiktoria Markiewicz Paweł Markiewicz, Antoni Kobylański, Jan Markiewicz 49 9 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2049/pages/PL_1_436_49_0006.htm
20 4 1858 Bazalia Wawrzyniec Celiński Wójtowce par. Kupiel 43w Feliks Agnieszka Chwalińska Balbina Korzeniowska Bogdanówka Grzegorz Marianna Niemirowska Łukasz Krotewicz, Kazimierz Krotewicz, Aleksander Niwiński 178-03-127 35V-36R 17 Ż DM 0
23 10 1860 Luboml Daniel Kowalewski Huta 55w Kazimierz Apolonia Julianna Chmielnicka Luboml 30 Aleksander Tekla Korzeniowska Ignacy Dorosiewicz, Ignacy Sienicki 889 68V 34 304 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0073.htm
3 7 1860 Bazalia Fedor Zaleski Lutarówka 26 Jan Helena Różycka Magdalena z d. Korzeniowska Nowakowska Mecherzyńce 33w Grzegorz Zofia Werbachowska Szymon Barylski, Michał Bujalski, Urszula Bukowska 178-03-130 44V 22 Ż DM
14 9 1861 Łabuń Lucjan Pawłowski Hryców 27 Filip Sabina Piątkowska Józefa Korzeniowska Hryców 26w Maciej Tekla Kurowska Ksawery Zaklikowski, Bazyli Leszczyński 178-03-76 356R 14 Ż DM
12 2 1861 Białogródka Józef Kozłowski Szarłajówka 40 Jan Marianna Remsza Agnieszka z d. Korzeniowska? Zaręba 37w Marcin Marianna Andrzej Kozłowski, Antoni Podgórski 178-03-76 150V 5 Ż DM
20 5 1862 Dederkały Franciszek Trawiński Dederkały Wielkie 40w Adam Anna Korzeniowska Barbara Sietrawska Dederkały Wielkie 25 Józef Klara Popiel 56 236 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0124.htm
26 1 1862 Białogródka Gabriel Niemirowski 24 Józef Cecylia Ziobrowska Joanna Korzeniowska Tarnawka 18 Andrzej Elżbieta Kozłowska Wojciech Mirecki, Wojciech Bogusławski 178-03-77 133R 3 Ż DM
4 2 1862 Bazalia Dionizy Śniatkowski Wolica Polowa 22 Józef Anna Pasztelan Karolina Korzeniowska Wolica Polowa Jan Feliksa Iwerska Antoni Pasztelan, Tomasz Borysławski, Katarzyna Pasztelen 178-03-131 103V-104R 11 Ż DM
14 10 1862 Bazalia Jan Rydwaniecki Zozulińce Małe 20 Franciszek Franciszka Szulc Aniela Korycka Bogdanówka 18 Antoni Elżbieta Korzeniowska Aleksander Szulc, Nikodem Korycki, Marianna Rydwaniecka 178-03-131 108V 25 Ż DM
18 11 1862 Bazalia Leonard Ostromecki Woronowce par. Białozórka 20 Jan Tekla Skrzycka Domicela Stachurska Łazuczynek Mały 18 Józef Marianna Korzeniowska Jan Gluzicki, Jan Piechta, Marianna Gluzicka 178-03-131 114V-115R 44 Ż DM
15 9 1863 Szumsk Wawrzyniec Laskowski Zawadyńce, par. Białogródka 30 Stefan Konstancja Korzeniowska Malwina Proniewicz Suraż 19 Aleksander Agata Alfawicka Jakub Bereżecki, Celestyn Wereszczyński, Józef Leszczyński 245-1-21 209V 10 R RK
28 4 1863 Białogródka Jakub Zieliński Polachowa 23 Franciszek Marianna Szymańska Franciszka Korzeniowska Tarnawka 18 Franciszek Katarzyna Kozłowska Stanisław Mirecki i Jan Kaniewski 178-03-81 37V 5 Ż DM
4 10 1864 Lachowce Tomasz Kotwicki Kornica 21 Michał Urszula Zygmunt Marianna Korzeniowska Kornica 20 Szymon Aniela Korzeniowska? Karol Kucharski, Stefan Pilawski, chł.Aleksander Kwiatkowski 178-3-146 67V 12 Ż DM
27 6 1865 Żytomierz Ludwik Wasilewski Żytomierz 29 Mikołaj Lucja Idzikowska Franciszka Korzeniowska Żytomierz 17 Cezary Pawlina Piotrowska (dw.i dw.) Bolesław Cetnerowicz, Teodor Wasilewski 178-3-61 124R 60 Ż 139 DG
30 1 1866 Stary Oleksiniec Władysław Mazur Stary Oleksiniec 24 Michał Maria Centkiewicz Wanda Czerniachowska Stary Oleksiniec 25 Ignacy Zofia Korzeniowska chł. Jan Centkiewicz, Leonard Puchalski 426-1-39 86V 3 T 333
23 1 1866 Krzemieniec Wincenty Szczepanowski-Dąbrowicz Folwarki Wielkie 23 Feliks Franciszka Jaworska Henryka Czerniakowska Folwarki Wielkie 22 Ignacy Zofia Korzeniowska 426-1-39 24R 2 T 269
20 11 1866 Krzemieniec Jan Korczakowski Krzemieniec 30w Stefan Marianna Soroczyńska Paulina Korzeniowska Krzemieniec 17 Stanisław Wiktoria Pikulska 426-1-39 31V 17 T 277 DW
15 1 1867 Białogródka Andrzej Zalubowski Suchorzyńce 45w Michał Józefa Zajączkowska Elżbieta Korzeniowska Tarnawka 44w Mateusz Apolonia Tałaj Michał Małachowski, Tomasz Zarzycki 178-03-81 305V 1 Ż DM
2 7 1867 Białogródka Tomasz Sinicki Sosnoweczka 40w Bazyli Katarzyna Korzeniowska Anna Malicka Kuźmińce 25 Karol Anastazja Zakrzewska Stanisław Kotwicki, Szymon Brzyski 178-03-81 314V 19 Ż DM
27 10 1868 Torczyn Stanisław Daszkiewicz par.Torczyn 33 Ksawery Antonina Korzeniowska Marcelina Ratkowska par.Torczyn 30 Franciszek Marianna Radytkiewicz Romuald Szejn, Ludwik Barcikowski 654 38 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0023.htm
25 9 1868 Radziwiłłów Władysław Żygodzski Radziwiłłów 41 Jan Julia Sobańska Ferdynanda Głuchowska Radziwiłłów 19 Franciszek Rozalia Korzeniowska 72 V 5 T
2 5 1871 Białogródka Ludwik Bujalski Kornica 21 Michał Anna Bińska Józefa Zaręba Kornica 21 Paweł Aniela Korzeniowska Karol Jasiński, Tomasz Kotwicki 178-3-84 159V 17 Ż DM
13 6 1871 Białogródka Michał Kobylański Ledzianka 50w Jan Domicela Studzińska Marcjanna z d. Słomińska Korzeniowska Ledzianka 30w Józef Anna Lejman Piotr Wejbel, Bazyli Leśniewski 178-3-84 163V 25 Ż DM
30 1 1872 Torczyn Jakub Ciechanowski Olszany, par. Łuck 35 Jakub Katarzyna Gadomska Zofia Koładacka Ulaniki 22 Jakub Katarzyna Korzeniowska 658 37-38 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0020.htm
22 10 1872 Torczyn Józef Jonczko Rudnia, par. Swojczów 23 Jakub Teresa Jakubowicz Filipina Tchorzewska Okorsk 16 Leon Marianna Korzeniowska 658 44-45 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0023.htm
5 11 1872 Białozórka Michał Lewandowski Łaszczyńce, par. Wyszogródek 28 Ignacy Tekla Korzeniowska Józefa Tałałaj Mołotków 17 Stanisław Salomea Śleżyńska 1-64 8R 7 T 960 DW
4 6 1872 Białogródka Stanisław Zarzycki Suchorzyńce 25 Paweł Domicela Gęsicka Marianna Korzeniowska Suchorzyńce 25 Andrzej Elżbieta Kozłowska Antoni Rychliński, Antoni Małachowski 178-03-84 270V 39 Ż DM
11 2 1873 Białogródka Kajetan Gładyszewski Wasylówka par. Bazalia 25 Piotr Honorata Chmielnicka Katarzyna Korzeniowska Szarłajówka 18 Jan Tekla Iwerska Tomasz Krocewicz, Konstanty Buchalski 178-03-84 406V 11 Ż DM
28 5 1873 Białogródka Karol Ruciński Tarnawka 22 Tomasz Rozalia Karolina Zaręba Kornica 19 Paweł Aniela Korzeniowska Wojciech Kuszer, Tomasz Kotwicki 178-03-84 411R 20 Ż DM
28 5 1873 Białogródka Dominik Górski Tarnawka 25 Piotr Marianna Klementyna Korzeniowska Tarnawka 24w Paweł Karolina Feliks Brzeziński , Aleksander Kobylański 178-03-84 411V 21 Ż DM 0
23 9 1873 Białogródka Jan Zaręba Kornica 20 Paweł Aniela Korzeniowska Emilia Goryszewska Iwkowce 20 Adam Anna NN Stanisław Kotwicki, Tomasz Kotwicki 178-03-84 415V 29 Ż DM
16 6 1874 Torczyn Leon Suszyński par. Wiszenki 27 Jakub Marianna Wereng Franciszka Janiszewska Okorsk 18 Bonifacy Apolonia Korzeniowska 660 54 11
10 2 1874 Horochów Walery Konopko par. Horochów 38w Justyna Tomaszewska Leontyna Korzeniowska par. Horochów 30 Piotr Józefa Wyszyńska Zygmunt Korzeniowski, Zenon Gęsiorowski 110 63 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0034.htm
20 5 1874 Białogródka Józef Urbański Krzyworudka 23 Stanisław Franciszka Sławecka Teresa Korzeniowska Szarłajówka 18 Jan Tekla Iwerska Ignacy Urbański, Antoni Kobylański 178-03-84 493R 26 Ż DM
15 5 1877 Torczyn Józef Tchorzewski Okorsk 28 Leon Marianna Korzeniowska Antonina Dąbrowska Okorsk 28 Ambroży Aniela Kropiwnicka 663 35 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20663/pages/PL_1_436_663_0019.htm
16 7 1878 Białogródka Antoni Zieliński Kropiwna 19 Franciszek Marianna Szymańska Marianna Korzeniowska Białogródka 19 Jan Agata Wolska Franciszek Klej, Tomasz Bogusławski 178-03-133 194V 26 Ż DM
17 6 1879 Torczyn Julian Skibiński Rudnia, par. Swojczów 26 Adam Józefa Korzeniowska Petronela Tchorzewska Chorochoryń 18 Michał Anna Teodorowicz 665 43 9 0
15 8 1879 Szumbar Bazyli Trawiński Radoszówka 44w Gabriel Wiktoria Korzeniowska Marianna Leszczynowicz Borki 25 Teodor Franciszka Czarnecka Tomasz Omelański, Mikołaj Moszczyński 626 15 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0008.htm
10 6 1879 Białogródka Andrzej Zaręba Kornica 19 Paweł Aniela Korzeniowska Tekla Jaśkiewicz Hulowce 17 Stanisław Anna Jakubowska Ludwik Bujalski, Józef Zawadzki 178-03-133 244R 31 Ż 474 DM 0
25 1 1881 Torczyn Julian Kołodyński Ulaniki 26 Jakub Katarzyna Korzeniowska Marianna Kleparska Ulaniki 27 Jan Maria Różycka 667 49 2
1 3 1881 Dawidów Dominik Onyśko Dawidów 63 45w Wojciech Franciszka Zielonka Paulina Korzeniowska Dawidów 57 21 NN Barbara 1749L 2 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201749/pages/PL_1_301_1749_0002.htm
30 1 1883 Białogródka Andrzej Zaręba Hulowce 23w Paweł Aniela Korzeniowska Franciszka Pietruszewska Hulowce 20 Antoni Anna Żukowska Stanislaw Kotwicki, Tomasz Kotwicki 178-3-133 472V 2 Ż DW 913
12 2 1884 Białogródka Piotr Grzybowski Bisówka 24 Kazimierz Marianna Piotrowska Antonina Kotwicka Kornica 18 Tomasz Marianna Korzeniowska Wincenty Korzeniowski, Antoni Sinicki 178-03-133 550V 9 Ż 1068 DM
3 2 1885 Białogródka Józef Śniatkowski Wolica par. Bazalia 22 Dionizy Karolina Korzeniowska Franciszka Iwińska Bisówka 18 Jan Salomea Kozielska Józef Urbański, Jan Wąsowicz 178-03-133 623V 6 Ż 1211 DM
25 5 1886 Radziwiłłów Wiktor Łączewski Radziwiłłów 33 Antoni Eleonora Korzeniowska Emilia z Zarzyckich Jakubowska Radziwiłłów 35 Wojciech Anastazja Szumowska 1-80 87 R 4 T 0
20 5 1890 Torczyn Antoni Zinkiewicz Rudnia Mołczanowska, par. Swojczów 23 Florian Ewa Miaskowska Leontyna Tchorzewska Okorsk Duży 21 Leon Marianna Korzeniowska 676 35 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0018.htm
11 2 1890 Krzemieniec Józef Łopuszański Waśkowce, par. Szumsk 48w Wojciech Tekla Korzeniowska Joanna z Konczakowskich Wojtaszewska Hucisko Stożeckie 34 Antoni Apolonia Mińkowska 0.1-81W 28V 10 T
28 1 1896 Horochów Aleksander Szczurowski par. Korytnica 26 Nikodem Konstancja Maus Paulina Petronela Zwierzańska par. Horochów 18 Bronisław Ludwika Korzeniowska 901 32V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20901/pages/PL_1_436_901_0029.htm
30 8 1897 Jałowicze Józef Karasiński par. Młynów 23 Fabian Rozalia Skopifał Anna Firecka par. Jałowicze 20 Józef Wiktoria Korzeniowska 905 27 V 8 0
23 11 1897 Torczyn Jan Tchorzewski Okorsk Duży 35 Leon Marianna Korzeniowska Anna Gabrylewicz Siedmiarki 20 Sylwester Antonina Jankowska Karol Tchorzewski, Antoni Sawicki 914 35 R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20914/pages/PL_1_436_914_0028.htm
2 5 1904 Ołyka Wacław Klepsa Suchowce 27 Hieronim Maria Pramiał Anna z Fireckich Karasińska Suchowce 25 Józef Wiktoria Korzeniowska 984 56 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0056.htm
7 5 1906 Tbilisi Cezary Korzeniewski Zasław, wołyńska gub. 39 Ludwik Antonina Czarkowska Maria z Kordybanowskich Korzeniowska Zasław, wołyńska gub. 32 Franciszek Anna Michalska (wdowa po rodzonym bracie młodego-dyspensa) Andrzej Ziębal, Antoni Pis 135 20 Tb
26 4 1906 Niewirków Piotr Łukomski Głuboczanka 23 Wincenty Franciszka Halicka Józefa Korzeniowska Zastawie 22 Władysław Antonina Fijewska 1012 59V 17 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0051.htm
22 1 1912 Torczyn Atanazy Bujalski Wólka Sadowska, par. Zaturce 23 Stefan Franciszka Korzeniowska Jadwiga Skibińska Chorochoryn 24 Julian Petronela Tchorzewska 1042 49 6 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0029.htm
17 2 1913 Ołyka Franciszek Wolak Domaszów par. Kołki 30 Jan Emilia Korzeniowska Helena Koksanowicz Bogusławka 21 Adam Zofia Konefał 1063 134 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0142.htm
17 2 1913 Torczyn Władysław Majewski Zaszków 25 Franciszek Wiktoria Karpińska Klementyna Garczyńska Chorochoryn 22 Brunon Aniela Korzeniowska Marian Wąsowicz, Michał Wiszniewski 1051 43 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0024.htm
11 8 1918 Tbilisi Jan Zalesski Szawle, kowieńska gub. 29 Bolesław Izabela Korzeniowska Anna Balejtis pow. wiłkomirski, kowieńska g 21 Józef Maria Jakutis 447 86 Tb
1919 Korzec Stefan Bagiński Jan Petronela Korzeniowska Helena Partycka nr aktu 37 t. VIII 37
19 1 1919 Wiszenki Antoni Judycki par. Ołyka Bronisław Ludwika Paszkowska Józefa Wachowska z d. Herman Mosty w Antoni Aniela Korzeniowska Dominik Wachowski, Bolesław Mysakowski, Julian Brodnicki 35-9-1359 26R 4 Ł 95956 RK
16 2 1919 Wiszenki Cyryl Gala Mosty Stanisław Rozalia Herman Helena Korzeniowska Mosty Józef Marcelina Sinicka Marian Sinicki, Stanisław Wachowski, Władysław Herman 35-9-1359 28V 14 Ł 100019 RK
20 5 1920 Tbilisi Józef Fryzel kowieńska gub. 44 Michał Rozalia Korzeniowska Kazimiera Szymanowska kowieńska gub. 35 August Elżbieta Raczyńska Władysław Kozieł, Stanisław Drozdowski 488 16 Tb
4 3 1923 Torczyn Aleksander Żukowski Koszów 34 Wincenty Balbina Korzeniowska nr aktu 14 675 18-19 34 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0010.htm
21 2 1936 Nieświcz Władysław Tomczeński Konstantynówka Pawła Katarzyna Żłobecka Franciszka Korzeniowska 1081 203 40 dop. MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0112.htm
31 1 1937 Torczyn Mieczysław Janicki Chorochoryn 24 Wacław Paulina Korzeniowska 1051 34-35 65 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0019.htm
19 7 1938 St.Wiśniowiec Roman Pawlik Dolina 27 Grzegorz Maria Korzeniowska Stefania Łodyńska Turka 31 Tomasz Olga Szajdzicka 19 R 17 0
13 11 1938 Wiszenki Józef Kowalski Anastazja Korzeniowska 20 Mikołaj Marianna Bergel dopisek 35-9-769 12R 51 Ł 4525 RK
9 7 1939 Torczyn Marcin Paluch Genowefa Łaskarzewska Smolarnia Horodyńska 27 Marian Izabela Korzeniowska 1042 38-39 73 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0022.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
1 Józefa Korzeniowska - wdowa 48 Ostróg Toczewiki 1837 Równe Mg 654-1-8
1 Marianna Korzeniowska 26 Ostróg Wielbowne 1837 Równe Mg 654-1-8
14 Marianna Korzeniowska, wdowa 31 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
1 wdowa Zuzanna Korzeniowska 30 Ostróg Derewiancze 1848 Równe SK 654-1-19
3 Józefa Korzeniowska 64 Ostróg Milatyn 1848 Równe SK 654-1-19
6 10 Korzeniowska Urszula z Waśkiewiczów 47 Toporyszcze Andriejów/Andrzejów 1853 Żytomierz DM 178-03-37
342 40 Korzeniowska Elżbieta c. Klementego 15 Toporyszcze Sały 1853 Żytomierz DM 178-03-37
6 22 Urodzona Marianna Korzeniowska z Lublińskich wdowa 63 Szumsk Szumsk 1857 Łuck DM
49 36 jego żona Antonina z d. Korzeniowska 22 Wiszenki Nowosady 1857 Łuck DM 1-35-62
98 323 Mieszcz. Korzeniowska Wiktoria z Pikulskich c. Jana wdowa 48 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
7 11 żona Krystyna zd. Korzeniowska 57 Szumsk Kruholec 1881 Równe RK 245-1-34
91 266 Jej córka Antonina Korzeniowska 42 Łanowce Ośniki 1881 Równe DW 245-1-34
2 73 Szlachcianka Krystyna Korzeniowska 44 Aleksandria Swiatje 1885 Równe DW 597-1-1
83 .. 137 Ż. Katarzyna ur. Korzeniowska .. 56 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
48 4 Chł. Antonina z Bobowskich Korzeniowska 39 Białozórka Białozórka 1886 Tarnopol DW 426-2-202
20 42 Korzeniowska Wiktoria z Korejw. m.pr. 24 Ostróg Stojło 1903 Ostróg par. DW
42 .. 43 chł. Rozalia ur. Korzeniowska Szczebietowicz wdowa .. 61 Torczyn Usicze 1910 Łuck EH
52 3 żona Kamila Korzeniowska 39 Skurcze Biskupicze 1911 Żytomierz DM 178-49-41
530 12 żona Filomena z Korzeniowska 41 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
549 68 Korzeniowska Filomena, wdowa 43 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
413 82 żona Józefa z d. Korzeniowska 21 Młynów Smordwa 1912 Żytomierz RK 178-49-51


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl