Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 188 wyników dla: Michalewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
15 6 1817 Krzemieniec Medard Michalewicz 0,5 Ludwiszcze s. Jana i Rozalii 299 61 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0034.htm
30 3 1824 Krzemieniec Franciszka Michalewicz 36 Marcinówka 299 179 48 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0095.htm
11 9 1824 Krzemieniec Krzysztof Michalewicz 40 Marcelówka 299 190 123 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0101.htm
17 6 1824 Kuniów Józef Michalewicz 1 Radohoszcze Wielkie c. ur. Gabriela i Petroneli 297-1-086 66R Ł
20 3 1831 Sokul Marianna Michalewicz 43 Janówka z domu Głowacka, mąż Piotr Michalewicz, dzieci: Jan, Piotr, Ignacy, Bazyli, Paweł, Katarzyna, Aniela 817 45V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0047.htm
11 1 1831 Krzemieniec Anna Romatkowska 45 Krzemieniec sł., z Michalewiczów, wdowa, syn Wincenty, córka Katarzyna 01-7 94R 17 T 962 DM
20 4 1837 Luboml Antoni Michalewicz 5 Luboml r. Mateusz, Marianna Kunysz 852 592 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0310.htm
14 6 1839 Targowica Jan Dzikowski 1 Bokujma s. Kazimierza i Marianny Michalewicz 825 266 R 19 ZP 0
5 12 1839 Targowica Julianna Dzikowska 3 Bokujma c. Kazimierza i Marcjanny Michalewicz 825 267 R 26 ZP 0
28 3 1841 Targowica Marianna Dzikowska 38 Bokujma z Michalewiczów wdowa po Kazimierzu, s. Paweł, c.Petronela, Pawlina, Rozalia, Anna 827 268 R 7 ZP 0
2 10 1841 Turzysk Jeremiasz Sawicki 75 Bobły żona Aleksandra Michalewicz, syn Piotr, córka Marianna 856 382 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0208.htm
5 2 1841 Sielec Teofila Michalewicz 5 Sielec c. ur. Mateusza i Marty z Kuniśców 856 227 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0120.htm
1 6 1842 Łuck Marianna Michalewicz 13 Łuck Urodzona we wsi Łosiatyn c. Kajetana i Heleny 378 46 35 828 166V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0026.htm
4 3 1843 Niewirków Maria Michalewicz 23 Niewirków z Mikulskich, mąż Faustyn, córki bliźniaczki Konstancja i Jadwiga 882 257 V 8
4 2 1846 Kamień Koszyrski Jan Nepomucen Baczewski 42 Worokoml ur., żona Prakseda z Michalewiczów, syn Jan, córka Marianna 179 23 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20179/pages/PL_1_436_179_0014.htm
4 1 1848 Łuck Marianna Michalewicz 37 Łuck urodzona, mąż mateusz, synowie Aleksander i Kalikst, córka Franciszka 384 39 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0022.htm
6 8 1853 St. Oleksiniec Jan Chwaliduszka 60 Nowy Taraż wdowiec po Marii z Michalewiczów, synowie Grzegorz i Roman, córka Paraska 878 322 26
11 4 1857 Luboml Józefa Michalewicz 60 Luboml ur. Szogonowicz 869 188 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0097.htm
23 11 1858 Luboml Józef Michalewicz 60 Luboml 888 89V 79 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0092.htm
19 1 1861 Turzysk Adam Szczerbiński 1 Stawek s. Aleksandra i Emilii z Michalewiczów 890 127V 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0128.htm
17 2 1861 Kowel Feliks Dobrzyński 75 Turowicze 1-dw., wdowiec po Tekli z Michalewiczów, syn Ignacy, córki Anastazja, Teresa, Franciszka, Teofila 262 52 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20262/pages/PL_1_436_262_0028.htm
31 3 1862 Nieświcz Antonina Michalewicz 47 Hryhorowicze 1-dw., mąż Leon, córka Karolina, synowie Wojciech i Wincenty 457 31 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0018.htm
21 1 1864 Kamień Koszyrski Anastazja Michalewicz 70 Hłusza Wielka chł., synowie Marcin, Józef i Konstanty, córki Antonina i Karolina 196 18 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20196/pages/PL_1_436_196_0012.htm
6 6 1867 Torczyn Narcyz Okorski 3 Chorochoryń s. Adolfa i Aleksandry z Michalewiczów 653 53 19 0
20 1 1867 Krzemieniec Marianna Michalewicz 76 Krzemieniec ze starości, z d. Cybulska, mąż Andrzej, dzieci nie zostawiła 426-1-41 37V 2 T 500
19 10 1875 Kuniów Julia Michalewicz 3 Radohoszcz Mała c. Wincentego i Magdaleny Janczewskiej 178-3-78 401R 36 Ż DM
7 4 1876 Ołyka Jan Michalewicz 72 Palcze żona Roza z Juścińskich, s. Mikołaj, Augustyn i Kalikst, c. Celestyna, Maria, Dominika 497 76 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0039.htm
14 1 1878 Kowel Wincenty Michalewicz 2 Kowel s. Marianny 279 56 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0030.htm
7 5 1878 Kowel Bronisław Michalewicz 2/12 Kowel s. NN i miesz. Marianny wdowy 279 71 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0037.htm
15 2 1894 Radziwiłłów Brygida Michalewicz 81 Radziwiłłów z Korganów, szlachcianka, wdowa, syn Aleksander, córki Konstancja Żelichowska i Tekla 1-81 Z 57 V 5 T 0
2 4 1896 Radziwiłłów Katarzyna Wołoszkiewicz 76 Radziwiłłów z d. Michalewicz, syn Lucjan, córki Sabina, Eliza i Zenobia Jaguszewska 1-81 K 68 R 10 T 0
9 3 1899 Brody Jan Inglut 3/52 Suchowola 210 s. Antoniego i Marii Michalewicz L 1
11 1 1901 Brody Józef Inglut 11,5/12 Suchowola 210 s. Antoniego i Marii Michalewicz L 1
28 9 1909 Horochów Celina Celina Michalewicz 70 Horochów córka Jana 995 54 51 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0050.htm
5 12 1909 Luboml Anastazja Michalewicz 96 Zapole 1009 839 114 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0442.htm
6 9 1912 Jałowicze Marian Michalewicz 1,5 Jałowicze s. Leona i Brygidy z Chmielewskich 1046 50 17
2 5 1914 Jałowicze Helena Michalewicz 9/12 Jałowicze c. chł. Leona i Brygidy z Chmielewskich 1054 42V 8
23 4 1934 Krzemieniec Korneliusz Skulimowski 82 Krzemieniec s. Dionizego i Wiktorii z Michalewiczów, kowal, wdowiec, dzieci: Antonina, Waleria, Józef, Franciszek i Piotr 38 R 27 0
10 12 1935 Krzemieniec Paulina Michalewicz 70 Krzemieniec z Brojanowskich, c. Antoniego i Antoniny, wdowa po Marcinie, dzieci: Andrzej i Olga 42 R 66 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
9 1708 Żydaczów Teresa Katarzyna Zieleniecka Walenty Agnieszka Stanisław Michalewicz, Anna Burzemińska 1601L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201601/pages/PL_1_301_1601_0002.htm
29 1 1811 Białogródka Franciszka Popławska Puzyrki Wielkie Mikołaj Marianna Kamińska d.chrz. (ojciec nobilis) Andrzej Michalewicz-Porucznik i Justyna Sokołowska -Dyspozytorowa 178-51-95 104R-104V 8 Ż DM
7 8 1814 Torczyn Kajetan Kondracki Sadow Marcin Anna Michalewicz chrzest 4.11.1814; Kajetan Nossalski, Marianna Nossalska, asysta: Alexander Kowa 21 48 EH Ł
6 2 1827 Wiszenki Walenty Malinowski Wiszenki Piotr Orszula Serafin Chrz. 13.02.1827. szl. Roch Naumowicz z Klarą Michalewicza małżonką; Stefan Wy 813 86a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0086.htm
6 2 1827 Drużkopol Karol Michalewicz Ochłopów Tomasz Marianna 62 2 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2062/pages/PL_1_436_62_0002.htm
10 10 1827 Sielec Franciszka Julia Michalewicz Mielnica Mateusz Marianna Kunisz dopełnienie 577 5 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0003.htm
25 2 1827 Krzemieniec Rozalia Kamińska Wesołówka IN Marianna Kamińska c. nieślubna ochrz. 25.02., urodz. Jan Michalewicz i urodz. Marianna Siechniewicz ż. Fra 01-3 7R 43 T 507 DM
28 3 1827 Krzemieniec Balbina Brygida Zajączkowska Białokrynica Jan Bona Ziębicka c. urodz. Ochrz. 12.04., urodz. Jan Michalewicz i urodz. Brygida Leśnicka regentowa wdow 01-3 10V 69 T 511 DM
14 4 1827 Krzemieniec Franciszka Borudzka Ludwiszcze Jakub Marianna c. ochrz. 15.04., Aleksander Michalewicz i Marianna Sanczuczanka 01-3 10V 70 T 511 DM
22 10 1827 Krzemieniec Łucja Wawrzyńska Wesołówka Jan Anastazja c. prac., chrz.23.10., urodz. Jan Michalewicz i urodz. Łucja Chmurowska, asyst., Bartłom 01-3 22V 159 T 523 DM
14 8 1827 Zasław św. Józefa Marianna Zuzanna Michalewicz Sławuta Gabriel Petronella Zabłocka 178-03-009 37 60 Ż MO 73
10 3 1829 Kamień Koszyrski Jan Kunicki Huta Policka Piotr Agnieszka Michalewicz 167 28 1
3 8 1829 Targowica Rozalia Dzikowska Bokujma Kazimierz Marianna Michalewicz Jan Czyż, Rozalia Michalewicz panna 820 247 V 95 ZP 0
9 12 1829 Krzemieniec Anna Izdebska Wesołówka Kajetan Rozalia Antoni Stukowski i Rozalia Michalewicz ż. Jana 01-3 108R 193 T 609 DM
19 7 1830 Łuck Magdalena Nowodworska Zaborol Michał Julianna Krajewska Jakub Romanowski, Tekla Michalewicz małżonka 368 105 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0053.htm
29 1 1830 Krzemieniec Jan Kobielski Andruha Wielka Józef Łucja Chmurowska Jan Michalewicz i Brygida Siechniewicz ż Jana 01-3 115R 19 T 616 DM
23 5 1830 Krzemieniec Antoni Branicki Andruha Mała Wawrzyniec Barbara Gordziel Jan Michalewicz i Lucyna Komarowska ż. Józefa 01-3 125R 81 T 626 DM
14 12 1830 Krzemieniec Józef Romaszewski Andruha Wielka Piotr Anna Wiszniowska Jan Wróblewski i Rozalia Michalewicz ż. Jana 01-3 144V 224 T 647 DM
30 11 1831 Hołoby Andrzej Bolesław Karaczkowski Miasteczko Jan Katarzyna Mikłaszewska Mikołaj Michalewicz Sowietnik Gubernii Żytomierskiej obrządku Greko-unit., Aleks 847 218V/385 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0209.htm
20 3 1831 Jałowicze Anna Wasiutyńska Pianie Jan Magdalena Lechowicz Józef Żytkowski, Anna Michalewicz wdowa dopełnienie 832 192 R 3 ZP 0
3 11 1831 Mielnica Paweł Michalewicz Krzeczawicze Józef Barbara Szydłowska 846 243R 28 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0243.htm
7 6 1831 Sokul Emilia Michalewicz Janówka Piotr Marianna Jasinska Wincenty Głowacki, Ewa Łobażewska, Aleksander Grzeszewski, Emilia Łobażewska pan 817 41V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0043.htm
28 8 1831 Olewsk Józefa Malwina Michalewicz Folwark Radowel Fabian Emilia Bernatowicz Włas Chłań i Ahapka Trochimowa 178-3-4 447V 18 Ż Na
25 7 1832 Łuck Piotr Chłopecki Boholuby Jan Melania Hanrylub ? Jan Michalewicz, Salomea Krasilnik 368 140 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0071.htm
29 7 1832 Łuck Ignacy Dąbrowski Miłusze Sebastian Marianna Michalewicz Ftodozy Sołowaj , Ewa Nowik 368 140 48 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0071.htm
7 8 1833 Turzysk Antonina Michalewicz Radowicze Piotr Marianna Jasińska 709 69 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0034.htm
4 2 1833 Kisielin Andrzej Ursyn Stankiewicz Swinarzyn Wincenty Anna Dąbrowska Bazyli Kudazanowicz, Justyna Michalewicz; as: Roch Ulczy..?, Rozalia Woyciechows 848 269 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0154.htm
5 5 1834 Targowica Paweł Dzikowski Bokujma Kazimierz Marianna Michalewicz Jan Rożański, Domicela Wojcicka ż. Grzegorza 820 247 V 96 ZP 0
15 10 1834 Turzysk Kalikst Michalewicz Turzysk Mateusz Marcjanna Kunisz 709 81 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0042.htm
1 11 1834 Hołoby Karol NN Drozdnie NN NN Teodor Michalewicz młodzian, Teresa Wasylewska panna 849 188R/342 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0186.htm
4 3 1834 Kisielin Aleksander Głowiński Kupiczów Piotr Anna Pogonowska Karol Łotocki, Marianna Szymańska; as: Gasper Łozowski, Justyna Michalewicz; ch: 849 233 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0131.htm
31 3 1834 Kisielin Aniela Krzeczkowska Nowy Dwór Ignacy Marianna Bobrowska Wincenty Medecki, Justyna Michalewicz; as: Joachim Osmulski, Małgorzata Niemiedk 849 237 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0133.htm
9 11 1835 Łokacze Karolina Michalewicz Markowicze Piotr Marianna Pusińska Jan Balken, Apolonia Bogucka panna 340 4 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20340/pages/PL_1_436_340_0003.htm
12 2 1835 Luboml Ludwika Majtykowska Luboml Wojciech Zofia Dąbrowska Józef Michalewicz, Franciszka Kowalewska ż. Feliksa 850 363 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0193.htm
28 10 1835 Luboml Karolina Stadnicka Luboml Bazyli Marianna Łabuszewska Józef Michalewicz, Anna Kucharska ż. Antoniego 850 386 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0205.htm
9 4 1835 Włodzimierzec Szymon Sulikowski Huta Stepanhorodzka Jacenty Anna Michalewicz dopełnienie 822 67V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
14 2 1836 Targowica Julianna Dzikowska Bokujma Kazimierz Marianna Michalewicz Grzegorz Wojcicki, Justyna Witkowska ż. Hipolita 140 11 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0008.htm
1 3 1836 Kamień Koszyrski Maciej Baczewski Worokoml Nepomucen Prakseda Michalewicz 169 3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20169/pages/PL_1_436_169_0002.htm
27 1 1836 Luboml Anastazja Mossijewicz Luboml Jakub Anastazja Patyewicz Józef Michalewicz, Aleksandra Sergij ż Mikołaja 851 482 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0267.htm
23 10 1836 Krzemieniec Antoni Sichniewicz Wesołówka Jan Helena Solska Jan Michalewicz i Bona Teodorowicz 01-10 24V 96 T 67 DM
18 11 1836 Krzemieniec Elżbieta Stokowska Wesołówka Konstanty Honorata Rużycka Jan Michalewicz i Marianna Rojewska 01-10 28R 109 T 70 DM
20 7 1837 Kisielin Eliasz Jawczyński Muczułki Tomasz Maryanna Mateusz Zagórski, Justyna Michalewicz; as: Michał Suchocki, Klara Gągalska, Winc 852 266 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0139.htm
18 3 1838 Swojczów Benedykt Michalewicz Turia Karol Tekla Motorzyńska 600 3 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0002.htm
15 4 1838 Targowica Józef Dzikowski Bokujma Kazimierz Marianna Michalewicz Karol Zdanowicz, Agata Szadurska ż. Grzegorza 824 223 V 4 ZP 0
15 5 1839 Kołki Dyonizy Jan Hołubowicz Okońsk, d. par. Czartorysk Adam Róża Borowska Jan Szyrma, Izabela Bukowiecka - "p"; as: Paweł Michalewicz, Faustyna Daszkiewic 825 70a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0072.htm
22 1 1839 Kisielin Franciszek Hipolit Lisiecki Kupiczów Piotr Zuzanna Godlewska Kajetan Dawidowicz, Felicyanna Łotocka; as: Piotr Głowiński, Justyna Michalewicz 854 317 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0185.htm
4 12 1839 Krzemieniec Franciszek Rużycki Wesołówka Mikołaj Franciszka Wróblewska ur. Jan Michalewicz i ur. Anastazja Tomaszewska 01-13 20R 109 T 295 DM
18 7 1840 St. Oleksiniec Krystyna Stefanina Kunarzewska Rosławka Paweł Wiktorya Michalewicz 871 521 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0275.htm
28 10 1840 Krzemieniec Antonina Wiszniowska Wesołówka Szymon Urszula Pacierkiewicz ur. Jan Michalewicz, Franciszka Rożycka 871 382 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0200.htm
17 6 1840 Luboml Anna Dek? Binduga Marcin Agata Skwarun Józef Porębski, Józefa Michalewicz ż. Józefa 855 266V 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0278.htm
3 11 1841 Włodzimierz Teofila Karolina Urbanowska Łasków Michał Magdalena Chmielowska Mateusz Michalewicz, Tekla Sankowska ż. Kazimierza 856 30 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0016.htm
29 11 1841 Luboml Andrzej Neczaj Binduga Marcin Agata Skwarun Józef Michalewicz, Salezja Porębska 856 529 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0290.htm
11 2 1842 Luboml Piotr Julian Dorosiewicz Luboml Ignacy Tekla Kaliszyńska Szymon Lelikowicz, Marianna Michalewicz ż. Jana 857 485 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0261.htm
12 2 1843 Niewirków Konstancja Jadwiga Maria Salomea Michalewicz Niewirków Faustyn Maria Mikulska 882 248 V 46 0
12 2 1843 Niewirków Jadwiga Konstancja Franciszka Rozalia Michalewicz Niewirków Faustyn Maria Mikulska 882 248 V 47 0
3 1 1843 Sielec Jan Herniczek Sielec Dominik Antonina Świątkowska Mateusz Michalewicz, Justyna Dunin ż. Józefa 575 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20575/pages/PL_1_436_575_0001.htm
4 5 1843 Sielec Wiktoria Józefa Michalewicz Rusnów Jan Marianna Malewicz 575 2 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20575/pages/PL_1_436_575_0002.htm
22 5 1843 Jampol Mamerty Jan Kelders Krasnołuka Józef Domicella Kadłucka ur. Wincenty Leszczyński, ur. Benigna Michalewicz, ż. Teodora 874 664 39 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0335.htm
23 12 1843 Jampol Klementyna Antonina Michalewicz par. Jampol Teodor Benigna Sudnik wlm. Mamerty Sudnik, Karolina Łuczarska, wdowa 875 602 23 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0317.htm
24 6 1844 Hołoby Zenobia Wołoszkiewicz Nużel Jan Katarzyna Michalewicz Józef Romanowski żonaty, Teofila z Żyryckich Majewska mężatka, Dominik Jundziłł 859 197R/377 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0199.htm
2 1 1844 Kisielin Aleksander Teodorowicz Nyry Kacper Tekla Juszczyńska Stefan Brzeziński - "k", Marianna Michalewicz - "p"; ch: 02.01. 859 165 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0086.htm
3 2 1845 Niewirków Romuald Wrębicki Niewirków Józef Maryanna Faustyn Michalewiczi Ks.Dorota Lubomirska 884 272 9 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0279.htm
1 8 1845 Turzysk Alojza Wołoszkiewicz Zadyby Jan Katarzyna Michalewicz 721 5 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0003.htm
7 12 1845 Kołki Adolf Kamko Hodomicze Antoni Tekla Narolska Paweł Michalewicz, Helena Mołodzka 831 73 34 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0075.htm
23 7 1846 Swojczów Ignacy Tadeusz Sobolewski Mokowicze Władyslaw Nadzieja Stefanowicz Antoni Pińkowski, Justyna Michalewicz wdowa 775 263 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0140.htm
18 4 1847 Aleksandria Wiktor Michalewicz Aleksandria Katarzyna Michalewicz Tomasz Tylman z Anną Dubinówną asysta: Jan Łyszczyński kaw. Z Faustyną Jakułowic 12 Równe JJ
1 11 1849 Kamień Koszyrski Marianna Terlecka Głusza Stefan Antonina Michalewicz 183 12-13 12 0
31 10 1850 Wiszenki Michał Lucjan Wołoszkiewicz Rożyszcze Jan Katarzyna Michalewicz Karol Kochanowski s. Leona z córką Elżbietą 775 20-21 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0011.htm
5 7 1851 Włodzimierz Elżbieta Michalewicz Chobułtów Leon Michalina Czerwińska 787 26-27 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0014.htm
5 6 1851 Kamień Koszyrski Emilia Michalewicz Hłusza Józef Maryna Soroczyńska 184 20-21 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0011.htm
23 1 1852 Łuck Marianna Michalewicz Kniahininek Jan Róża Juszczyńska 388 8-9 11 0
10 11 1853 Włodzimierz Stanisław Korobeński Suchodoły Maciej Maria Grabowska Jan Staniszewski, Wiktoria Michalewicz ż. Michala 789 44-45 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0023.htm
20 11 1855 Sielec Edward Zygmunt Szczerbiński Podhajce Aleksander Emilia Michalewicz Antoni Tomanowski, Marcella Jastrzębska ż. Józefa, Wincenty Omelański, Józefa Sz 587 12-13 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0007.htm
19 4 1856 Kamień Koszyrski Antonina Michalewicz Wielka Hłusza Józef Maria Soroczyńska 189 4-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0003.htm
1 10 1857 Turzysk Bronisława Józefa Michalewicz Bobły Jan Róża Juścińska 729 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20729/pages/PL_1_436_729_0003.htm
16 7 1857 Horochów Wincenty Michalewicz Ochłopów Leon Antonina 898 43V-44R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0047.htm
20 1 1858 Włodzimierz Marianna Szczerbińska Zarzecze Aleksander Emilia Michalewicz 794 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0004.htm
14 1 1858 Krzemieniec Antonina Żółkiewska Krzemieniec Ignacy Emilia Bednarska Jan Sokulski, Marianna Michalewicz ż. Andrzeja 0.1-30 2V-3R 4 T
2 1 1859 Kamień Koszyrski Marcin Michalewicz Worokoml Józef Marianna Soroczyńska 192 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20192/pages/PL_1_436_192_0002.htm
26 3 1859 Kamień Koszyrski Marcjanna Kadłubowska Załazie Jan Justyna Juniewicz Edward Lisikowski, Marianna Michalewicz z. Józefa 192 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20192/pages/PL_1_436_192_0004.htm
19 1 1860 Turzysk Adam Henryk Szczerbiński Trohiczyn Aleksander Emilia Michalewicz 732 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0002.htm
18 4 1860 Turzysk Józefa Szczyrska Tuliczów Feliks Karolina Michalewicz 732 6-7 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0004.htm
21 3 1860 Torczyn Paulina Okorska Chorochoryn Adolf Elżbieta Michalewicz 646 4-5 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0003.htm
18 4 1860 Łuck Katarzyna Michalewicz Łuck NN Józefa Michalewicz 841 369-370 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0204.htm
12 7 1862 Torczyn Henryk Okorski Okorsk Adolf Elżbieta Michalewicz Dominik Krzeczkowski, Aniela Markowska ż. Feliksa 648 30-31 62 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0016.htm
7 2 1862 Turzysk Teofila Szczyrska Hilarów Feliks Karolina Michalewicz 891 140V-141R 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0124.htm
23 10 1863 Kamień Koszyrski Bronislaw Michalewicz Worokoml Józef Marianna Spisacka 195 26-27 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20195/pages/PL_1_436_195_0014.htm
20 11 1863 Żytomierz Felicjan ? Raczyński Żytomierz Franciszek Teresa Mazurek Wincenty Czyżewski, Barbara Michalewicz 178-3-54 81 294 Ż DG
18 4 1865 Torczyn Narcyz Okorski Chorochoryn Adolf Elżbieta Michalewicz podoficer Eliasz Malinowski, Honorata Okorska 651 12-13 16 0
7 5 1866 Kamień Koszyrski Stanisław Michalewicz Worokoml Józef Marianna Spisacka 198 10-11 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20198/pages/PL_1_436_198_0006.htm
11 10 1867 Torczyn Edward Okorski Chorochoryń Adolf Elżbieta Michalewicz 653 26-27 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0014.htm
19 8 1872 Sidorów Aniela Krzyczkowska Tłusteńkie 261 Józef Tekla Michalewicz 1205L 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0008.htm
10 9 1872 Jałowicze Pelagia Krystyna Kwiatkowska Świszczów Antoni Zofia Dobrzańska Feliks Czepielewski, Pulcheria Michalewicz panna 147 16-17 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20147/pages/PL_1_436_147_0009.htm
9 12 1877 Kowel Mikołaj Sierociński Koszary Wielkie Stanisław Wiktoria Waniewska Włodzimierz Michalewicz, Adela Śliwka ż. Tytusa 279 2-3 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0002.htm
16 3 1878 Kowel Bronisław Michalewicz Kowel NN Marianna Barszczewska 279 8-9 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0005.htm
8 3 1886 Brody Stanislaw Hingolt Suchowola Antoni Maria Michalewicz L 5
13 9 1887 Szumsk Marianna Malinowska Majdan Dubieński Antoni Malwina Sielecka August Michalewicz i Karmela Lombardo panna 01-232 111V-112R 149 DM 979 T
7 10 1888 Brody Julianna Hinglut Suchowola 210 Antoni Maria Michalewicz L 222
23 12 1889 Szumsk Wiktoria Bronisława Michalewicz Nahorany, par. Dubno August Waleria Róża Sądecka Antoni Malinowski, Eleonora Guzowska panna 01-233 101V-102R 8 T
7 7 1891 Brody Władyslaw Hinglut Suchowola 210 Antoni Maria Michalewicz Grzegorz Kozodój, Maria Bielecka ż. Łukasza L 10
22 9 1893 Brody Michał Hinglat Suchowola 210 Antoni Maria Michalewicz L 16
29 6 1894 Brody Władysława Paulina Stańko Suchowola 190 Marcin Katarzyna Michalewicz Władysław Michalewicz L 12
13 1 1899 Brody Jan Hinglot Suchowola 210 Antoni Maria Michalewicz L 1
28 8 1899 Horochów Ludwik Kazun Starystaw Jan Magdalena Michalewicz 928 36-37 70 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0019.htm
28 11 1899 Szumsk Janina Martyna Michalewicz Kaletyńce Wielkie Augustyn Waleria Sieniecka 01-235 51V-52R 205 T
17 1 1900 Brody Józef Inglut Suchowola 210 Antoni Anna Michalewicz L 2
16 8 1903 Brody Józef Hinglut Suchowola 210 Antoni Maria Michalewicz L 15
2 4 1904 Szumsk Maria Łukaszewicz Szumsk Aleksy Jan Apolonia Emilia Michalewicz 0.1-238 26V-27R 101 T
18 9 1905 Ołyka Ludwik Dmochowski Długoszyje Stanisław Maria Michalewicz 985 37 142 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0037.htm
18 12 1907 Ołyka Zygmunt Dmochowski Dubiszcze Stanisław Maria Michalewicz 1019 506-507 22 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0270.htm
26 6 1907 Brody Jan Henglot Suchowola 210 Antoni Maria Michalewicz L 15

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
30 1 1827 Kowel Wincenty Kondracki Koszary 26 Marcin Katarzyna Helena Dobrzyńska Turowicze 15 Feliks Tekla Michalewicz Jan Kwiatkowski, Jakub Bogacki 238 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20238/pages/PL_1_436_238_0001.htm
17 7 1827 Białogródka Józef Łukarzewski Ledzianka 33w Grzegorz Agnieszka Szpakowska Magdalena Michalewicz Ledzianka 22 Paweł Helena Podgórska Jan Kozłowski i Mikołaj Zagrodzki 178-03-93 65R 8 Ż DM
27 1 1829 Luboml Jan Prończuk Jankowce 18 Łukasz Jadwiga Rapczun Marianna Hryciuk Jankowce 18 Maciej Ewa Józef Michalewicz, Laurenty Jaszczuk 301 44 6 844 554 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0024.htm
24 11 1829 Łuck Teodor Czarnecki Łuck 33 Jan Agata Gołębiowska Marianna Z Michalewiczów Makowska Łuck 35 Paweł Pelagia Czajkowska Jędrzej Więckowski, Jan Rawczuk 815 29 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0029.htm
29 9 1829 Luboml Feliks Kowalewski Luboml 30 Jan Marianna Kwaśniewska Franciszka Biała Luboml 25 Jakub Marianna Wiluńska Józef Michalewicz, Antoni Kucharski, Karol Holstyn 301 63 40 844 573 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0034.htm
10 11 1829 Krzemieniec Maciej Ostachewicz Wesołówka 22 Michał Anna Marianna Stokowska Wesołówka 18 Antoni Rozalia Jan Michalewicz i Adam Sieniewicz 01-5 41V-42R 47 T 771 DM
16 2 1830 Krzemieniec Antoni Rożycki Wesołówka 26 Michał Krystyna Marianna Kamieńska Wesołówka 20 Jan Barbara Jan Michalewicz i Daniel Onyszkiewicz 01-5 47V 18 T 777 DM
12 11 1830 Olewsk Fabian Michalewicz Olewsk 23 Grzegorz Marianna Malewicz Emilia Bernatowicz Olewsk 18 Bartłomiej Anna Matuszewicz Adam Rudziejewski, Franciszek Kazimierski, Antoni Rawa 178-3-3 494R 8 Ż Na 905
4 2 1834 Luboml Antoni Wąsowski Luboml 26 Jan Józefa Han Julia Iwanczewska Luboml 19 Szymon Antonina Siemińska Jakub Stachiewicz, Józef Michalewicz 301 148 7 849 480 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0078.htm
11 11 1834 Luboml Józef Michalewicz Luboml 36 Grzegorz Marianna Milewicz Józefa Szopowicz Luboml 36 Franciszek Anna Han Erazm Pomorski, Feliks Turowicz 301 163 36 849 494 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0086.htm
27 5 1834 Krzemieniec Konstanty Stokowski Krzemieniec Antoni Rozalia Kaszuba Honorata Różycka Krzemieniec 19 Michał Petronela Zuzolińska Jan Michalewicz i Piotr Stokowski 01-5 100R 13 T 829 DM
15 11 1836 Ostróg Ignacy Karasiewicz Hłuboczek par. Międzyrzec-Korecki 18 Grzegorz Justyna Czaplewska Marianna Chołodecka Sadki 18 Hieronim Honorata Wis Antoni Hej, Feliks Kaliszewski, Michał Michalewicz 171-1-9 28R 21 R DM
14 11 1837 Krzemieniec Mikołaj Monastyrski Wesołówka 21 Antoni Katarzyna Ponarska Marianna Kamińska Wesołówka 20 Kazimierz Anna Żulińska Jan Michalewicz i Antoni Baczyński 01-11 41R 25 DM 183 T
5 6 1838 Włodzimierzec Michał Wincenty Sadowski Huta Stepanhorodzka 35 Michał Zuzanna Lenkiewicz Anna z Kunickich Kunicka Huta Stepanhorodzka 22 Jacek Anna Michalewicz Leon Grejner, Aleksander Kunicki 824 76 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0079.htm
29 1 1839 Targowica Ludwik Zdanowicz Bokujma 25 Feliks Domicela Jaworska Petronela Dzikowska Bokujma 16 Kazimierz Marianna Michalewicz Jan Dzikowski, Franciszek Barszczewski 825 263 R 5 ZP
29 1 1839 Wiszenki Józefat Markowski Klepaczów, par. Łuck 24 Grzegorz Apolonia Michalewicz Joanna Kuzikowska Rożyszcze 20 Józef Praxeda Danilewicz Gasper Romanowski, Stanisław Dargiewicz, Jan Dargiewicz 825 57-58a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0059.htm
9 4 1839 Niewirków Andrzej Wołyncewicz Andrusiejów, par. Międzyrzec 30 Leon Mateusz Teodora Szemet Pawlina Michałowska Sołpa Mała 24 Faustyn Marianna Szymańska Faustyn Michalewicz, Marcin Żukowski 879 268 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0277.htm
30 4 1839 Krzemieniec Andrzej Michalewicz Krzemieniec 25 Grzegorz Anastazja Marianna ur. Kowalska p.v. Hałatowicz Krzemieniec 48w Ignacy Katarzyna Bazyli Kaliński i Andrzej Turobiński 01-13 27R 11 DM 304 T
16 4 1839 Luboml Wojciech Gruszczyński Binduga 60w Stanisław Katarzyna Krasun Anastazja Olchowska z Czyżykowskich Binduga 39w Andrzej Helena Rejman Józef Michalewicz, Andrzej Olchowski 854 602 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0343.htm
27 1 1846 Łuck Wiktor Markowski par. Łuck 20 Grzegorz Agata Michalewicz Antonina Kazikowska par. Łuck 17 Józef Prakseda Józef Markowski, Franciszek Malinowski 382 29 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0016.htm
1 2 1848 Targowica Jan Jankowski Bokujma 22 Benedykt Anna Dąbrowska Rozalia Dzikowska Bokujma 18 Kazimierz Marianna Michalewicz Józef Gałęzowski, Konstanty Paprocki 834 363 R 1 ZP 0
26 2 1850 Łuck Łukasz Izdebski 50 Jan Marianna Kulczycka Tekla Kosakowska par. Wiszenki 24 Grzegorz Agata Michalewicz 835 32 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0018.htm
26 11 1850 Łuck Jan Michalewicz par. Łuck 43w Piotr Marianna Głębocka Rozalia Juścińska par. Łuck 22 Karol Barbara Szywłowska 835 36-37 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0020.htm
26 7 1853 Krzemieniec Bazyli Zgierski Krzemieniec 50w Jan Oksana Katarzyna Michalewicz Krzemieniec 35 Bazyli Jadwiga 878 76 20
4 11 1855 Brody Jan Rojowski Sznyrów 35 Józef Pelagia Michalewicz Tekla Popowicz Boratyn 20 Bazyli Marianna Molińska L 68V
16 1 1855 Luboml Edward Gilde (luteranin) 33 Fryderyk Henrieta Szejnbar Malwina Wunderlich Luboml 22 Jan Olimpia Wyrzykowska Józef Michalewicz 867 272 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0140.htm
25 10 1859 Turzysk Feliks Szczyrski Hilarów 29 Adam Honorata Janoska Karolina Michalewicz Stawki 20 Piotr Marianna Jasińska 731 18 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0010.htm
24 7 1860 Bucyń Ludwik Jankowski Serechowicze 44 Benedykt Teofila Błędowska Karolina Szrajer Serechowicze 30 Bogumil Karolina Bochwit Władysław Kozubowski, Paweł Michalewicz 51 13 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2051/pages/PL_1_436_51_0008.htm
23 10 1860 Krzemieniec Antoni Brojanowski Krzemieniec 19 Antoni Aleksandra Antonina Żółkiewska Krzemieniec 18 Jan Antonina Kiprian Jakub Brojanowski, Jan Rubanowski, Andrzej Michalewicz 0.1-33 40V 17 T
18 5 1875 Ołyka Antoni Żukiewicz Małoryta, par. Brześć 38w Szymon Franciszka Miałkowska Dominika Michalewicz Palcze 22 Jan Rozalia Uścińska 496 56 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0029.htm
4 2 1879 Radziwiłłów Lucjan Wołoszkiewicz Radziwiłłów 28 Jan Katarzyna Michalewicz Filomena Wadecka Radziwiłłów 21 Kajetan Barbara 1-73 60V 3 T
2 3 1880 Torczyn Mieczysław Galkiewicz Chorochoryn 29 Jan Leonarda Czerkaska Pawlina Okorska Chorochoryn 20 Adolf Elżbieta Michalewicz 666 35 5
21 10 1890 Szumsk Franciszek Michalewicz Waśkowce 36w Tomasz Marianna Franciszka Giżycka Waśkowce 20 Paweł Anna Jasińska 01-233 141V 13 T
5 2 1895 Torczyn Edward Okorski Chorochoryń 27 Adolf Elżbieta Michalewicz Helena Jaworska Usicze 19 Julian Emilia Siedlecka Józef Garczyński, Paweł Mielników, Gerard Daniecki 912 33a 5 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20912/pages/PL_1_436_912_0025.htm
7 2 1899 Turzysk Michał Okorski Chorochoryn, par. Torczyn 28 Adolf Elżbieta Michalewicz Józefa Siwicka Wierzbiczno 24 Tomasz Antonina Stefanicz 940 23 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0022.htm
21 5 1900 Luboml Hieronim Bronicki Gałusiówka par. Włodzimierz Wołyński 26 Wojciech Marianna Michalewicz Józefa Tatys Ziemlica 19 Józef Marianna Mazurkiewicz Antoni Bronicki, Franciszek Surmacz 949 113 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0059.htm
15 10 1906 Tajkury Michał Mielnik-Mańkowski Zdołbunów 30 Paweł Maria Stanisława Żukiewicz Zdołbunów 25 Antoni Dominika Michalewicz 26 R 0
22 9 1907 Brody Michał Udycz Suchowola, *Tarnawa, pow. Dobromil 38 Paweł Ewa Ducka Anna Hinglot Suchowola 210 26 Antoni Maria Michalewicz L

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl