Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1026 wyników dla: Dawidowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 4 1812 Olewsk Jan Dawidowicz ok. 80 Balarka Borowska żonaty 178-3-128 37V Ż Na
24 6 1813 Olewsk Józef Dawidowicz 30 Majdan Borowski pozostawił żonę, dwóch synów i jedną córkę 178-3-128 39V Ż Na
26 8 1813 Olewsk Łucja Dawidowicz 13 Balarka Borowa córka Jana i Teresy 178-3-128 40R Ż Na
5 9 1813 Olewsk Katarzyna Dawidowicz ok. 50 Balarka Borowa zamężna 178-3-128 40R Ż Na
5 9 1813 Olewsk Jan Dawidowicz 9 Balarka Borowa syn Jana i Katarzyny 178-3-128 40R Ż Na
1816 Kołki Jan Dawidowicz Huta Kulikowiecka s. Andrzeja i Magdaleny z Sulikowskich Dawidowicz 297-1-64 Łuck 0
1816 Kołki Ewa Dawidowicz Huta Kulikowiecka c. Tadeusza i Małgorzaty z Sulikowskich Dawidowicz 297-1-64 Łuck 0
1818 Kołki Feliks Dawidowicz Huta Kulikowiecka s. Tadeusza i Magdaleny z Sulikowskich Dawidowicz 297-1-64 Łuck 0
21 11 1820 Kołki Teresa Dawidowicz 2 Huta Kulikowiecka c. Andrzeja i Magdaleny z Sulikowskich Dawidowicz 297-1-64 Łuck 0
1822 Kołki Michał Dawidowicz 2,5 Huta Kulikowiecka s. Tadeusza i Magdaleny z Sulikowskich Dawidowicz 297-1-64 Łuck 0
3 5 1825 Kołki Michał Dawidowicz 70 Huta Kulikowiecka 297-1-64 Łuck 0
2 4 1827 Dąbrowica Katarzyna Dawidowicz 30 Krzywica ze Słodkowskich; poz. m. Antoniego, 2s. Jana i Kazimierza; poch: 04.04. 813 145a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0145.htm
20 2 1827 Włodzimierzec Marianna Dawidowicz 4 Stepangród c. Feliksa i Elżbiety z Iwaszkiewiczów 813 120 3 AGAD 120 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0120.htm
27 3 1827 Włodzimierzec Tomasz Kunicki 45 Huta Stepangrodzka żona Zofia z Dawidowiczów, synowie Kazimierz, Kajetan, Marcin, córki Ewa, Marianna i Franciszka 813 120 5 AGAD 120 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0120.htm
4 3 1828 Kozin Feliks Dawidowicz 51 Kozin ur., wdowiec, syn Jan 298 6 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0004.htm
18 6 1830 Czartorysk Leon Skaskiewicz 1 Majdan Temny r: Eliasz i Katarzyna z Dawidowiczów; poch: 20.06. 816 100a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0102.htm
7 8 1830 Stepań Piotr Dawidowicz 8 Ossowa s. ur. Jędrzeja i Magdaleny z Sulikowskich 171-1-3 240R 14 R DM
11 8 1830 Stepań Ludwik Dawidowicz 6 Majdan Huta s. ur. Andrzeja i Magdaleny z Sulikowskich 171-1-3 240V 16 R DM
10 10 1830 Stepań Agnieszka Dawidowicz 24 Ossowa ur., z d. Sulikowska, mąż Bazyli, córka Agnieszka 171-1-3 241R 22 R DM
2 8 1831 Niewirków Stanisław Dawidowicz [Dawidowski] 14 Antonówka s.Jana i Rozalii z Chorążyczewskich 171-1-4 252 V 34 R AS
7 8 1831 Niewirków Franciszek Dawidowicz 12 Antonówka s.Jana i Rozalii z Chorążyczewskich 171-1-4 253 R 35 R AS
7 8 1831 Niewirków Ignacy Dawidowicz 10 Antonówka s.Jana i Rozalii z Chorążyczewskich 171-1-4 253 R 36 R AS
19 2 1832 Zasław św. Józefa Szymon Dawidowicz 19 Sulżyn kawaler, s. Jakuba i Agnieszki z d. Mozulewskiej 178-3-98 31V 12 Ż 62 RG
16 2 1833 Stepań Jan Kołodyński 9/52 Wyżka s. ur. Dominika i Marianny z Dawidowiczów 171-1-6 217R 10 R DM
8 7 1833 Stepań Romuald Dawidowicz 1 Ossowa s. ur. Andrzeja i Magdaleny z Sulikowskich 171-1-6 218R 18 R DM
27 1 1833 Włodzimierzec Elżbieta Dawidowicz 28 Huta Stepangrodzka mąż Feliks, syn Jan i córka Marianna 819 94R 3 AGAD 96 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0096.htm
1 12 1833 Włodzimierzec Jan Kunicki 50 Majdan Stepangrodzki żona Katarzyna z Dawidowiczów, syn Aleksander, córki Magdalena, Honorata, Wincentyna i Teofila 819 97R 21 AGAD 99 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0099.htm
14 12 1834 Stepań Antoni Dawidowicz 58 Słoboda Ossowa żona Anastazja z Sulikowskich, synowie Józef żonaty, Jan i Antoni kawalerowie, córka Marianna zamężna, zaś Tekla i Rozalia panny 171-1-7 22R 19 R 229 DM
6 6 1835 Zasław św. Józefa Tekla Lublińska 2 Brykula Rodzice: Stanisław, Marianna Dawidowicz 178-3-101 90 51 Ż SK
6 6 1836 Stepań Aniela Dawidowicz 2 Słoboda Ossowa c. Józefa i Tekli z Sulikowskich 171-1-9 220R 10 R 233 DM
26 10 1836 Stepań Dominik Dawidowicz 1,5 Słoboda Ossowa s. Jędrzeja i Magdaleny z Sulikowskich 171-1-9 221R 18 R 235 DM
23 12 1836 Stepań Ewa Dawidowicz 2 Słoboda Ossowa c. Aleksandra i Marianny z Sulikowskich 171-1-9 222R 26 R 236 DM
8 1 1836 Włodzimierzec Jan Dawidowicz 52 Majdan Stepangrodzki żona Julianna z Turowskich, syn Józef, córki Marianna, Petronela, Rozalia, Antonina i Julianna 822 87R 1 AGAD 88 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0088.htm
29 7 1837 Kisielin Kajetan Dawidowicz 10 Czerniejów r: Jan i Ludwika z Zawadzkich; poch: 30.07. 852 275 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0145.htm
5 5 1837 Stepań Franciszka Dawidowicz 3 Mielnikowe c. Bazylego i Marianny z Sulikowskich 171-1-10 231V 29 R 234 DM
5 6 1837 Stepań Franciszka Dawidowicz 10 Słoboda Ossowa c. Jędrzeja i Magdaleny z Sulikowskich 171-1-10 231V 31 R 234 DM
8 8 1837 Stepań Joanna Dawidowicz 8 Słoboda Ossowa c. Jędrzeja i Magdaleny z Sulikowskich 171-1-10 232R 33 R 234 DM
25 6 1837 Stepań Wincenty Dawidowicz 10 Słoboda Ossowa s. Leona i Agaty z Sulikowskich 171-1-10 232R 35 R 234 DM
18 7 1837 Stepań Wiktoria Dawidowicz 4 Słoboda Ossowa c. Leona i Agaty z Sulikowskich 171-1-10 232V 39 R 235 DM
18 7 1837 Stepań Wojciech Dawidowicz 23 Słoboda Ossowa s. Kazimierza i Dominiki z Sulikowskich, kawaler 171-1-10 232V 40 R 235 DM 0
19 8 1837 Stepań Ewa Konopacka 1 Słoboda Ossowa c. Dominika i Apolonii z Dawidowiczów 171-1-10 233R 41 R 235 DM
24 4 1837 Zasław św. Józefa Daniel Dawidowicz 36 Sulżyn pozost. wd. wyzn. G-R i s. Jana 178-3-108 100R 46 Ż 193 RG
15 2 1838 Łanowce Marcin Dawidowicz 47 Bereżanka syn Kazimierza i Marianny z Didjuków 245-1-12 405R 6 R 400 DM
14 4 1838 Włodzimierzec Franciszek Turowski 2 Huta Stepangrodzka s. Michała i Katarzyny z Dawidowiczów 824 79R 7 AGAD 81 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0081.htm
10 6 1838 Wieledniki Michał Dawidowicz 5 Małachówka syn Karola i Agaty Milewskiej 178-3-6 438V 27 Ż MW
17 2 1839 Stepań Anna Sulikowska 3/4 Mielnikowe c. Feliksa i Lucyny z Dawidowiczów 879 211 R 7
16 8 1839 Deraźne Józef Sulikowski 9 Makarówka s. Jana i Marianny z Dawidowiczów 879 191 R 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0193.htm
28 12 1839 Bereźnica Wacław Dawidowicz 7 Niweck s. Michała i Franciszki z Kaznowskich 825 107R 25 AGAD 113 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0113.htm
29 6 1840 Stepań Karol Dawidowicz 1.5 Tchory s. Dionizego i Tekli z Sulikowskich 880 190 R 13
20 4 1840 Berezdów Marianna Siedlecka 62 Paszuki z Dawidowiczów, wdowa po Kajetanie, syn Józef, córki Marianna i Franciszka 871 298 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0154.htm
3 4 1840 Bereźnica Feliks Dawidowicz 2 Niweck s. Michała i Franciszki z Kaznowskich 826 136V 4 AGAD 138 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0138.htm
9 4 1841 Berezdów Marianna Zagrobska 76 z Dawidowiczów, wdowa po Tomaszu, synowie Kazimierz, Jan i Jan, córki Anna i Agnieszka 872 341 18 AGAD 181 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0181.htm
19 6 1841 Korzec Gabryel Żurawski 34 Storożów żona Agata z Dawidowiczów 872 273 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0145.htm
14 3 1842 Stepań Aniela Dawidowicz 0.5 Osowa c. Jędrzeja i Magdaleny z Sulikowskich 881 176 R 9 AGAD DW
18 10 1842 Korzec Konrad Jakutowicz 52 Korzec żona Oksenia z Dawidowiczów 873 199 80 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0104.htm
1 3 1844 Targowica Władysław Dawidowicz 5 Podhajce s. Jana i Marianny Podgórskiej 830 194 R 7 ZP 0
6 2 1844 Stepań Antoni Dawidowicz 18 Ossowa s. Antoniego i Anastazji z Sulikowskich 883 197V 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0208.htm
5 1 1846 Dąbrowica Ignacy Daniewicz 50 Wysock r: ś.p. Bazyli i Agata z Dawidowiczów, żonaty; poch; 07.01. 832 115 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0125.htm
3 1 1846 Deraźne Józefa Zaręba 1 Hłuboczek córka Jana i Rozali Dawidowicz 885 198 R 1 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0208.htm
5 12 1846 Deraźne Jan Dawidowicz 3/12 Balarka syn Szymona i Doroty z.d. Skarlińska 885 202 R 23 AGAD 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0212.htm
26 8 1846 Niewirków Józef Wożniakowski 4 Huta Bystrzecka s.Bazylego i Anny z Dawidowiczów 885 244V 16 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0255.htm
27 3 1846 Stepań Teodor Dawidowicz 5/12 Tchory s. Wawrzyńca i Łucji z Kownackich 885 215R 14 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0225.htm
7 12 1846 Stepań Ludwika Dawidowicz 6/12 Ossowa c. Szymona i Apolonii z Sulikowskich 885 218R 33 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0228.htm
7 1 1847 Dąbrowica Marianna Dawidowicz 1,5 Szack r: NN i Franciszka; poch: 09.01. 833 230 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0127.htm
10 7 1848 Dąbrowica Karolina Dawidowicz 10/12 Szachy r: Michał i Franciszka z Kaznowskich; poch: 11.07. 834 153a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0161.htm
1 12 1848 Dąbrowica Maryanna Czajkowska 68 Krzywica z Dawidowiczów, r: Jan i Maryanna, s. Jan, c. Marianna 834 154a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0162.htm
1 6 1848 Stepań Jan Dawidowicz 9 Tchory s. Wawrzyńca i Łucji z Kownackich 171-1-14 282R 16 R 279 DM
6 6 1848 Stepań Bartłomiej Dawidowicz 1 Tchory s. Wawrzyńca i Łucji z Kownackich 171-1-14 282R 19 R 279 DM
1 7 1848 Stepań Ludwik Dawidowicz 18/52 Słoboda Ossowa s. Szymona i Apolonii z Sulikowskich 171-1-14 282V 21 R 280 DM
17 9 1848 Stepań Emilia Dawidowicz 1,5 Mielnikowa c. Bazylego i Marianny z Sulikowskich 171-1-14 285V 44 R 283 DM
19 10 1848 Stepań Łucja Dawidowicz 10/12 Ossowa c. Aleksandra i Marianny z Sulikowskich 171-1-14 286R 50 R 283 DM
27 12 1848 Stepań Józefa Dawidowicz 2 Ossowa c. Krzysztofa i Franciszki z Sulikowskich 171-1-16 286V 55 R 284 DM
14 2 1849 Stepań Feliks Dawidowicz 1 Ossowa s. Szymona i Apolonii z Sulikowskich 171-1-15 387R 2 R 388 BW
16 11 1849 Stepań Antoni Dawidowicz 2/12 Ossowa s. Aleksandra i Marianny z Sulikowskich 171-1-15 390R 20 R 391 BW
18 11 1849 Stepań Michał Dawidowicz 2/12 Tchory s. Wawrzyńca i Lucyny z Kownackich 171-1-15 390V 21 R 392 BW
15 3 1850 Stepań Elżbieta Dawidowicz 35 Ossowa z d. Sulikowska, m. Jan, s. Mikołaj, c. Franciszka, Aniela, Apolonia, Wiktoria 171-1-16 713V 4 R 726 BW
25 3 1851 Stepań Magdalena Dawidowicz 70 Ossowa z d. Sulikowska, m. Tadeusz, s. Szymon, Aleksander, Krzysztof, Wawrzyniec 171-2-1 205R 11 R 206 BW
9 5 1851 Stepań Ludwik Dawidowicz 2 Tchory s. Dionizego i Tekli z Sulikowskich 171-2-1 205V 15 R 207 BW
22 5 1851 Stepań Celestyna Dawidowicz 2 Ossowa c. Krzysztofa i Franciszki z Sulikowskich 171-2-1 206R 17 R 207 BW
3 6 1851 Stepań Karol Górski 3 Ossowa s. Józefa i Konstancji z Dawidowiczów 171-2-1 206V 18 R 208 BW
20 6 1851 Stepań Teresa Dawidowicz 1,5 Ossowa c. Szymona i Apolonii z Sulikowskich 171-2-1 206V 19 R 208 BW
25 10 1851 Stepań Andrzej Dawidowicz 75 Ossowa ż. Magdalena z Sulikowskich, s. Wawrzyniec, Piotr, c. Marianna 171-2-1 207V 25 R 209 BW
22 2 1852 Stepań Joanna Bielawska 3 Omelanka c. Franciszka i Ludwiki z Dawidowiczów 171-1-17 493V 4 R 497 BW 0
23 3 1852 Stepań Rozalia Dawidowicz 60 Mielnikowe z Sulikowskich, m. Teodor, s. Szymon, Józef, Karol, Ludwik, Mikołaj, Adam, c. Ludwika, Honorata, Elżbieta 171-1-17 493V 6 R 497 BW
18 3 1852 Korzec Aleksander Dawidowicz 60 Korzec żona Magdalena z Janiewiczów, syn Faustyn 171-1-17 290V 30 R 294 DM
19 8 1853 Włodzimierz Konstancja Dawidowicz 4 Werba c. 1-dw. Augustyna i Józefy z Dalikowskich 789 82 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0043.htm
15 2 1853 Berezne Jan Bronowicki 8 Potasznia s. Józefa i Tekli z Dawidowiczów 171-1-17 569R 7 R AD1
7 5 1853 Stepań Karolina Dawidowicz 12 Tchory c. Dionizego i Tekli z Sulikowskich 171-1-33 552R 11 R 541 BW
10 5 1853 Stepań Marianna Dawidowicz 50 Mielnikowe z Sulikowskich, m. Bazyli, s. Jan, c. Bogumiła, Wiktoria, Antonina, Małgorzata, Kamila 171-1-33 552V 13 R 542 BW
21 6 1853 Stepań Franciszka Dawidowicz 30 Ossowa z Sulikowskich, m. Krzysztof, c. Karolina 171-1-33 552V 14 R 542 BW
18 3 1853 Targowica Marianna Dawidowicz 42 Podhajce z d. Podgórska, mąż Jan, synowie Mateusz, Ksawery, Piotr i Konstanty, córki Aniela i Barbara 172-1-18 222R 6 R 223 DM
8 2 1854 Targowica Barbara Dawidowicz 4 Podhajce c. Jana i Marianny z Podgórskich 172-1-30 217V 3 R 217 DM 0
17 6 1855 Deraźne Rozalia Zaręba 39 Głęboczek z Dawidowiczów, m. Jan, s. Piotr, Julian, Franciszek, c. Józefa, Paulina 171-1-51 398V 16 R 401 BW
25 10 1857 Olewsk Andrzej Koziński 69 Borowe ze starości, ż. Anna z d. Dawidowicz, syn Roman 178-3-126 801R 8 Ż Na
28 3 1859 Włodzimierzec Marianna Pirocka 13 Majdan Stepanhorodzki c. chłopów Józefa i Karoliny z Dawidowiczów 840 382 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0207.htm
5 3 1859 Włodzimierzec Julian Pirocki 1,5/12 Majdan Stepanhorodzki s. Józefa i Karoliny z Dawidowiczów 840 381 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0207.htm
19 5 1859 Włodzimierz Julia Dawidowicz 8 Werba c. jednodworców Augustyna i Józefy z Bańkowskich 795 59 22 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0031.htm
9 2 1859 Kazimierka Konstancja Dawidowicz 5/12 Kazimierka c. Joanny Dawidowicz 171-1-73 455V 1 R 448 BW
5 8 1859 Beresteczko Stanisław Woroniecki 52 Krasiłówka żona Anastazja z Dawidowiczów 21 25 12 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2021/pages/PL_1_436_21_0015.htm
20 4 1860 Kołki Jan Sulikowski 1 Majdan Rudnicki s. Jana i Karoliny z Dawidowiczów 841 515 5 0
13 3 1860 Dąbrowica Wincenty Dawidowicz 0,5 Milacze s. w.ż. Stanislawa i Petroneli z d. Dulewicz 841 754 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0416.htm
1 10 1860 Deraźne Franciszek Zaręba 9 Hłuboczek [Głęboczek] s. Jana i Rozalii z Dawidowiczów 171-3-24 258V 22 R 366 BW
13 1 1862 Stepań Cecylia Kołodyńska 6/12 Omelanka c. Jana i Tekli z Dawidowiczów 887 287 3 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0156.htm
3 2 1863 Stepań Ewa Dawidowicz 2 Mielnikowe c. Ludwika i Katarzyny z Maszkowskich 650-1-2 332R 2 R 415 BW
19 3 1863 Stepań Magdalena Dawidowicz 70 Tchory z Sulikowskich, wdowa po Andrzeju, s. Wawrzyniec, Piotr, c. Marcelina 650-1-2 332V 4 R 416 BW 0
24 4 1863 Stepań Tekla Dawidowicz 50 Tchory z Sulikowskich, m. Dionizy, s. Ksawery, Ignacy, Jan, Karol, c. Apolonia, Honorata 650-1-2 333R 9 R 417 BW
1 1 1864 Olewsk Agata Kotwicka 40 Rudnia Tepenicka z domu Dawidowicz, mąż Tomasz Kotwicki, synowie Piotr, Stefan i Adam, córki Antonina i Marta 178-3-246 6r 1 Ż Na
13 4 1864 Olewsk Anna Dawidowicz 70 Rudnia Radowelska z suchot i ze starości, mąż Jan Dawidowicz, synowie Józef i Wincenty, córka Marianna 178-3-246 7v 15 Ż Na
9 6 1864 Olewsk Franciszek Garbowski 7 Rykówka z odry, syn Marcina i Marianny z d. Dawidowicz 178-3-246 8r 18 Ż Na
22 3 1865 Horochów Kajetan Dawidowicz 75 Mirkowicze wdowiec, syn Karol 101 32 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0018.htm
10 10 1869 Ołyka Katarzyna Dawidowicz 38 Długoszyje z Maszkowskich, mąż Ludwik Dawidowicz, s. Adam, c. Julia i Michalina 490 74 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0039.htm
12 8 1870 Katerburg Benedykt Dawidowicz 1,5 Matwiejowce s. Jana i Kamili z Radzikowskich 203 398 13
10 8 1870 Olewsk Anastazja Tyszecka 4 Słoboda Snowidowska z gorączki, córka Michała i Domicelli z d. Dawidowicz 178-3-246 27v 32 Ż Na
25 5 1871 Radziwiłłów Ludwika Dawidowicz 33 Srebno z d. Ładzińska, mieszczanka, mąż Franciszek, synowie Józef, Karol i Mikołaj, córki Maria i Anna 1-55 129 R 34 T
19 3 1874 Olewsk Jan Dawidowicz 90 Biełokurowicze ze starości 178-3-246 42r 22 Ż Na
30 8 1874 Olewsk Antonina Dawidowicz 6 Słoboda Sobiczyńska z żołądka, córka Anastazego i Eufrozyny z d. Garbowskiej 178-3-246 43v 36 Ż Na
8 9 1874 Olewsk Ewa Dawidowicz 2 Słoboda Snowidowska z krwawej biegunki, syn Józefa i Benigny z d. Rękas 178-3-246 44r 39 Ż Na
11 9 1874 Olewsk Katarzyna Dawidowicz 8 Słoboda Sobiczyńska z krwawej biegunki, córka Anastazego i Eufrozyny z d. Garbowskiej 178-3-246 44r 40 Ż Na
20 9 1874 Olewsk Agnieszka Dawidowicz 75 Słoboda Snowidowska ze starości, mąż Karol s. Franciszka Dawidowicz, synowie Józef i Anastazy 178-3-246 44v 44 Ż Na
20 6 1875 Radziwiłłów Kazimierz Dawidowicz 3 Lewiatyn s. miesz. Franciszka i Pauliny z Zarzyckich 1-69 81V 27 T
14 2 1875 Olewsk Karol Dawidowicz 85 Słoboda Snowidowska wdowiec, synowie Anastazy i Józef, córki Domicella i Rozalia 178-3-246 48r 7 Ż Na
29 3 1875 Olewsk Józef Dawidowicz 30 Słoboda Snowidowska z gorączki, żona Benigna z d. Rękas 178-3-246 48v 14 Ż Na
4 6 1876 Turzysk Tomasz Dawidowicz 40 Błażennik żona Antonina Borecka, s.Aleksander, c. Maria 744 16 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0010.htm
10 3 1876 Olewsk Józef Dawidowicz 1 Słoboda Snowidowska z żołądka, syn Karola [powinno być Józefa] i Benigny z d. Rękas 178-3-246 53v 8 Ż Na
1 6 1876 Olewsk Ewa Dawidowicz 3/12 Słoboda Snowidowska z żołądka, córka Anastazego i Franciszki z d. Garbowskiej 178-3-246 54r 12 Ż Na
4 6 1877 Turzysk Aleksander Dawidowicz 3 Błażennik s. Tomasza i Marceliny z Boreckich 745 15 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20745/pages/PL_1_436_745_0009.htm
17 12 1880 Olewsk Eufrozyna Dawidowicz 42 Słoboda Snowidowska z przeziębienia, z domu Garbowska, mąż Anastazy Dawidowicz, syn Florian, córki Marianna i Marcjanna 178-3-246 74v 27 Ż Na
1 1 1882 Berezne Wojciech Morawski 3 Smolarnia s. Pawła i Franciszki z Dawidowiczów 740-2-5 117V 1 R 107 DM
25 4 1883 Olewsk Anastazja Kotwicka 70 Balarka Radowelska ze starości, z d. Dawidowicz, wdowa, syn Aleksander 178-3-246 90v 19 Ż Na
31 5 1885 Berezne Honorata Kondracka 2/12 Podrałówka c. Floriana i Marianny z Dawidowiczów 740-2-6 38V 21 R 37 AD1
1 12 1886 Berezne August Kondracki 1/2 Bronisławka na krup, s. Floriana i Marianny z Dawidowiczów 740-2-6 79V 56 R 71 AD1
22 3 1886 Berezne Ignacy Kondracki 3 Bronisławka na krup, s. Floriana i Marianny z Dawidowiczów 740-2-6 76R 22 R 67 AD1
19 12 1887 Olewsk Anastazy s. Karola Dawidowicz 56w Buda Snowidowska z suchot, syn Florian, córki Maria i Marianna 178-3-246 118v 24 Ż Na
10 2 1887 Berezne Helena Hanuszkiewicz 28 Lado z Dawidowiczów, mąż Jan Hanuszkiewicz, synowie Michał i Adam, córki Aniela, Marianna i Paulina 720-2-6 112R 10 R 102 AD1
26 4 1887 Berezne Adam Morawski 4 Peresieki s. Pawła i Franciszka z Dawidowiczów 720-2-6 113V 24 R 104 AD1
16 10 1888 Olewsk Franciszka Dawidowicz 1 Buda Snowidowska z krwawej biegunki, córka Antoniego i Kamili z d. Lech 178-3-246 128v 43 Ż Na 0
18 11 1888 Olewsk Rozalia Tyszecka 1 Buda Snowidowska z ospy, córka Jana i Marianny z d. Dawidowicz 178-3-246 130r 53 Ż Na
20 12 1888 Olewsk Antonina Dawidowicz 2 Buda Snowidowska z ospy, córka Floriana i Michaliny z d. Januszkiewicz 178-3-246 131v 61 Ż Na
21 2 1890 Olewsk Michał Tyszecki 61 Buda Snowidowska z zapalenia płuc, s. Grzegorza, żona Domicela Dawidowicz, synowie Feliks i Adam 178-3-246 144r 12 Ż Na
7 6 1893 Radziwiłłów Franciszek Dawidowicz 67 Bat'ków żonaty, synowie Jan, Karol i Mikołaj, córki Maria i Aniela 1-81 Ż 66 R 17 T 0
5 4 1893 Olewsk Petronela Dawidowicz 62 Balarka Radowelska ze starości, chł., wdowa po Feliksie, córka Ewa 178-3-246 168v 26 Ż Na
18 10 1894 Olewsk Janina Dawidowicz 1 Buda Sobiczyńska z odry, córka Jana i Józefy z d. Hanuszewicz 178-3-246 182v 56 Ż Na
15 12 1894 Olewsk Ewa Dawidowicz 1 Budki Snowidowskie ze szkarlatyny, córka Floriana i Michaliny z d. Hanuszewicz 178-3-246 187v 87 Ż Na
12 1 1895 Olewsk Antoni Dawidowicz 1 Budki Snowidowskie z krupu, syn Floriana i Michaliny z d. Hanuszewicz 178-3-246 191r 17 Ż Na
29 4 1895 Olewsk Domicela Tyszecka 59 Budki Snowidowskie z tyfusu, z domu Dawidowicz, mąż Michał Tyszecki, synowie Feliks i Adam 178-3-246 193r 39 Ż Na
14 10 1896 Jałowicze Maria Kwiatkowska 2 Worsuń c. Adolfa i Apolonii z Dawidowiczów 904 48 R 17 0
7 8 1897 Olewsk Emilia Tyszecka 5 Budki Snowidowskie córka Tomasz i Marianny z d. Dawidowicz 178-3-246 205r 17 Ż Na 0
20 4 1898 Olewsk Józef Dawidowicz 1 słoboda Kruta ze szkarlatyny, córka Jana i Józefy z d. Hanuszewicz, parafian kościoła berezneńskiego, mieszczan miasta Wysocka guberni wołyńskiej 178-3-246 208v 2 Ż Na
12 12 1898 Olewsk Józef Tyszecki 2 Słoboda Snowidowska z czarnej choroby, córka Jana i Marianny z d. Dawidowicz 178-3-246 217v 56 Ż Na
3 3 1899 Olewsk Ludwika Dawidowicz 6 Słoboda Snowidowska z koklusza, córka Antoniego i Kamili z d. Lech 178-3-246 221r 12 Ż Na
15 3 1900 Jałowicze Władysław Kwiatkowski 2,5 Borzemiec s. chłopów Adolfa i Apolonii z Dawidowiczów 945 27 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20945/pages/PL_1_436_945_0025.htm
26 1 1903 Jałowicze Feliks Kunicki 2 Swiszczów s. chłopów Adama i Marianny z Dawidowiczów 975 36 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0024.htm
9 3 1903 Jałowicze Jadwiga Kwiatkowska 7 Worsuń od tyfusu, c. chł. Adama i Apolonii z Dawidowiczów 875 37R 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0024.htm
26 4 1904 Ołyka Dionizy Chodorowski 2 Moszczanica Ludwik i Ludwika z Dawidowiczów 984 73 33 MO 0
3 5 1904 Jałowicze Katarzyna Kwiatkowska 3 Worsuń c. chł. Adolfa i Apolonii z Dawidowiczów 976 37V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0024.htm
13 7 1905 Horochów Władyslaw Dawidowicz 13 Kołbania s. Mikołaja i Anieli z Asingerów 974 53V 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0049.htm
11 3 1906 Horochów Aniela Dawidowicz 13 Kowbań córka Mikołaja i Anieli Asinger 992 15 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0039.htm
21 1 1907 Młynów Helena Dawidowicz 2 Arszyczyn rodzice: Feliks i Anna z d. Peńska 740-2-414 101R 4 R 1561 RK
4 4 1908 Jałowicze Apolonia Kwiatkowska 42 Worsuń z Dawidowiczów, zostawiła wdowca Adolfa, synów Franciszka, Konstantyna, Stanislawa i Jana oraz córki Bronisławę, Anielę i Teofilę 999 37 8 AGAD 22 MO, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20999/pages/1_436_0_0_999_0022.htm
27 3 1911 Radziwiłłów Jadwiga Dawidowicz 8/12 Chotyń c. Karola i Marii z Zawadzkich 1-101 62 R 12 T 0
19 8 1913 Jałowicze Jan Kunicki 11 Świszczów s. chł. Adama i Marii z d. Dawidowicz 1047 44 16 DW
27 12 1913 Korzec f. Horodnica Rozalia Kuriata 65 Siwki z d. Dawidowicz, mąż Franciszek, synowie Adam, Hilary i Mikołaj, córki Antonina, Teofila, Anastazja i Filomena 178-3-181 166R 79 Ż 327 DM
18 6 1914 Włodzimierz Leonard Dawidowicz 8/12 Włodzimierz Józefa i Marii z Kopczyńskich 1058 95 90 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0082.htm
30 7 1916 Tbilisi Paweł Dawidowicz 52 Tbilisi s. Michała, mieszczanin m. Poniewieża kowieńskiej gub., żona Jstyna z d. Filipowicz c. Stanisława, dzieci: Helena l. 15, Wanda l. 13, Julia l. 12, Władysław l. 9, Leokadia l. 5 257 110
30 12 1916 Nowy Zawod Janina Wanat 3/12 Olanówka, par. Trojanów od konwulsji, c. mieszcz. Adama i Marianny z Dawidowiczów 178-3-197 424R 272 Ż 828 DW
16 3 1919 Wiszenki Antonina Dawidowicz 6 Wincentówka rodzice: Marcin i Adela z d. Sawicka 35-9-1359 39V 25 Ł 100159 RK
1 6 1919 Wiszenki Stanisława Jaworska 2 Klementówka rodzice: Hipolit i Adela z d. Dawidowicz 35-9-1359 42V 64 Ł 100231 RK
14 10 1919 Berezne Mikołaj Dawidowicz 23 Potasznia ż.Elżbieta, na tyfus 740-4-11 71V 142 R AS
7 12 1919 Berezne Bolesław Dawidowicz 15 Bronisławka s.Józefa i Konstancji z Kunickich 740-4-11 74R 167 R AS
4 4 1920 Młynów Anna Dawidowicz 34 Pańska Dolina żona Feliksa 740-6-321 67 74 R AK2
27 1 1920 Berezne Józef Dawidowicz 60 Bronisławka wd, s.Hieronim,Piotr,c.Bronisława, Antonina 740-4-11 155R 12 R AS
14 1 1924 Młynów Michalina Dawidowicz 60 Pańska Dolina panna 740-4-446 48R 3 R 609 RK
28 3 1924 Kostopol Julia Dawidowicz 75 Ruda Podłużańska z d. Gołębiowska, mąż Ignacy, synowie Konstanty, Jan i Wiktor 740-4-414 47R 11 R 53 DM
26 4 1932 Radziwiłłów Maria Dawidowicz 34 Sitenka z Popsów, mąż Antoni, córki Lucyna, Helena i Bronisława 1-119 270 V 13 T 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 4 1751 Szumsk Marianna Sankiewicz Senkiewicz Rachmanów Jakub Zofia Ludwik Dawidowicz, Ewa Hanska, Szymon Rodecki, Helena Chodecka 297-1-180 42R Ł RK 89
12 7 1796 Kołki Magdalena Dawidowicz Huta Kukielska Jan Teresa 297-1-62 Ł MO
30 11 1801 Czartorysk Mikołaj Sulikowski Huta Lisowska Jan Motruna szl. Kazimierz Dawidowicz, Katarzyna Sulikowska 297-1-185 144R Ł 7830 DW
20 2 1803 Czartorysk Joanna Marianna Dawidowicz Czartorysk Jan Marianna Stanisław Tereszewicz, Helena Tutwałowska 297-1-185 152V-153R Ł 9417 DW
6 4 1805 Czartorysk Marianna Sulikowska Huta Lisowska Józef Apolonia ur. Tadeusz Dawidowicz, Prakseda Sulikowska 297-1-185 157R Ł 9426 DW
3 1 1807 Czartorysk Julianna Sulikowska Huta Lisowska Wincenty Anna ur. Tadeusz Dawidowicz, Anastazja Sulikowska 297-1-185 160V Ł 9433 DW
29 10 1814 Zasław św. Józefa Szymon Koliński Sulżyn Maciej Ewa [data chrztu] Marcin Więckowski i Marianna Dawidowicz 178-51-232 9R Ż 11 DM
0 1825 par. Kołki Tekla Maryanna Jasienicka par. Kołki Tomasz Magdalena Trusiewicz As: Kaietan Dawidowicz, Antonina Jasienicka - ż. Prospera, Prosper Jasienicki, Z 816 95a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0097.htm
11 1 1827 Czartorysk Gundyz Malinowski Czartorysk NN Maryanna Malinowska Kaietan Dawidowicz, Monika - ż. Salomońskiego; as: Maciey Garlicki, Maria - ż. 813 134 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0134.htm
27 1 1827 Czartorysk Jan Erazm Borzecki Czartorysk Jan Petronela Majewska Kaietan Dawidowicz, Kazimiera - ż. Krzyżanowskiego; as: Nikodem Bojanowski, Ewa 813 134 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0134.htm
25 2 1827 Dombrowica Kazimierz Dawidowicz Krzywica Antoni Katarzyna Słodkowska Jan Czaykowski, Dorota - ż. Kaczyńskiego; ch: 28.02. 813 138 4 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0138.htm
28 8 1827 Dombrowica Paweł Czajkowski Krzywica Jan Marjanna Dawidowicz Maciey Dawidowicz, Marjanna - ż. Candrowskiego; ch: 04.09. 813 140 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
16 9 1827 Dombrowica Józefa Dawidowicz Pracuki Michał Rozalia Chodorowska Nikodem Korkiewicz, Wiktorya Petrykowska - "w"; as: Stanisław Tublewicz, Francis 813 140 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
18 12 1827 Dombrowica Adam Hordziejewski Krzywica Tomasz Ewa Drągowska Maciey Dawidowicz, Franciszka - ż. Dawidowicza; as: Jan Klesowicz, Antonina - ż. 813 141 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0141.htm
26 4 1827 Włodzimierzec Feliks Chomicki Stepangród Ignacy Julianna Dawidowicz Kazimierz Szostakowski i Anna Grabowska ż. Michała, asyst. Paweł Grejner i Joanna Dembowska ż. Jakuba 813 115 12 AGAD 115 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0115.htm
18 1 1828 Łuck Wincenta Ewa Poźniakowska Łuck Wojciech Helena Jarocka Alojzy Korewa, Prakseda Miller z Dawidowiczów 368 38 5 814 2a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0020.htm
4 10 1828 Dąbrowica Karolina Dawidowicz Krzywica Antoni Katarzyna Walewska Józef Dębowski, Marcjanna Laskowska; ch: 17.01.1829. 815 142 49 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0146.htm
3 3 1828 Stepań Kunegunda Dawidowicz Bazyli Agnieszka Sulikowska ch. 4.03.1828, Ur. Jędrzej Sulikowski, Ur. Julianna Zarzycka, panna 171-1-1 206V-207R 5 R Mg 709
19 6 1828 Stepań Józef Sulikowski Osowa Jan Marianna Stepan ch. 20.06.1828, Ur. Teodor Dawidowicz, Ur. Agnieszka Sulikowska 171-1-1 208R 21 R Mg 710
19 7 1828 Stepań Wincenty Dawidowicz Osowa Leon Agata Sulikowska ch. 21.07.1828, Ur. Jakub Dawidowicz, Ur. Aleksandra Sulikowska 171-1-1 208V 22 R Mg 710
25 9 1828 Stepań Ludwik Dawidowicz Osowa Teodor Rozalia Sulikowska ch. 26.09.1828, Ur. Dominik Sulikowski, Ur. Agnieszka Sulikowska 171-1-1 208V-209R 27 R Mg 710
6 2 1828 Zasław św. Józefa Andrzej Lubomirski Brykula ur. Stanisław Marianna Dawidowicz ur. Jan Pogonowski, ur. Teresa Pohoska 178-3-94 27R 14 Ż 50 KP2
1 9 1828 Zasław św. Józefa Jan Falkowski Sulżyn ur. Łukasz Marianna Malinowska ur. Marcin Węckowski, ur. Apolonia Dawidowicz 178-3-94 38R 78 Ż 72 KP2 0
20 12 1828 Włodzimierzec Józef Adam Jufimowicz Stepanhorod Ignacy Julianna Dawidowicz dop.chrztu 9.5.1829, as. W. Ludwik Drewicz, ur. Anna Zurkiewicz panna 815 118V 18 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0123.htm
4 7 1828 Włodzimierzec Petronela Dawidowicz Majdan Stepangrodzki Jan Julianna Łaskarzewska dopełnienie chrztu 1.10.1828, asyst. Tomasz Łaskarzewski i Elżbieta Dawidowicz 814 108 63 AGAD 112 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0112.htm
26 6 1829 Czartorysk Leon Skazkiewicz Czartorysk Eliasz Katarzyna Dawidowicz Józef Troicki, Domicela Garlicka; as: Paweł Swiderski, Paulina Klukowska - ż. Ad 815 139a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0143.htm
25 1 1829 Stepań Joanna Dawidowicz Ossowa Andrzej Magdalena Sulikowska Józef Dawidowicz i Apolonia Dawidowicz ż. Józefa 171-1-2 202R-202V 4 R DM
9 11 1829 Stepań Marcin Sulikowski Ossowa Jędrzej Marianna Sawicka Jakub Dawidowicz i Aleksandra Sulikowska 171-1-2 206V 37 R DM
23 8 1829 Turzysk Filip Studziżur Stawek Wojciech Pryska Kubik Daniel Kawalowski, Anna Dawidowiczowa mężatka 709 24 72 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0013.htm
23 8 1829 Turzysk Joanna Studziżur Stawek Wojciech Pryska Kubik Daniel Kawalowski, Anna Dawidowiczowa mężatka 709 24 72 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0013.htm
8 7 1829 Włodzimierzec Wincenty Elżbiety Kunicki Huta Stepanhorodzka Jan Katarzyna Dawidowicz dop. chrztu 15.8.1829, as. ur. Szymon Sulikowski, Antonina z Lewickich Zawadzka ż. Stefana 815 120R 29 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0124.htm
17 2 1830 Trojanów Marianna Adamowicz Trojanów Jan Domicela Jemiec Piotr Lisowski Teresa Strojwąs as: Piotr Kalicki Marianna Dawidowiczówna Józef Adamowicz Anastazja Adamowicz 178-3-3 211V 15 Ż MP
1 3 1830 Trojanów Kazimierz Kazimierkowski Szumsk Wincenty Antonina Sobotowska Ludwik Dawidowicz Elżbieta Mielnicka 178 3 3 R212 21 Ż MP
18 2 1830 Stepań Szymon Sulikowski Ossowa Dominik Zofia Arasim (Harasim) Jakub Sulikowski i Marianna Dawidowicz panna 171-1-3 231V 7 R DM
6 8 1830 Stepań Kajetan Sulikowski Ossowa Wincenty Prakseda Hajduk Antoni Dawidowicz i Eudoksja Sulikowska ż. Dominika 171-1-3 234R 25 R DM
12 9 1830 Stepań Konstancja Dawidowicz Zbuż Jakub Apolonia Sulikowska Józef Dawidowicz i Helena Sulikowska ż. Macieja 171-1-3 235R 30 R DM 0
15 11 1830 Stepań Elżbieta Dawidowicz Ossowa Teodor Rozalia Sulikowska Dominik Sulikowski i Aleksandra Sulikowska 171-1-3 236R 36 R DM
9 2 1830 Zasław św. Józefa Aniela Komarowska Brykula Antoni Serafina Daniel Dawidowicz, Ewa Punicka 178-3-96 16V 11 Ż 30 RG
27 8 1830 Zasław św. Józefa Mikołaj Lubliński Brykula Stanisław Marianna Dawidowicz Mikołaj Jaworski, Józefata Mierzejewska 178-3-96 23V 48 Ż 42 RG
19 3 1830 Butowce Aniela Kornelia Rudnicka Kapustyn Józef Julia Kuczmińska chrzest w wody: Leon Dawidowicz i Tekla Ślaska panna, dopełnienie chrztu 12.07.1839; Woronicz były marszałek i Marianna Przyłuska, Ignacy Klembowski i Tekla Ślaska panna 178-3-96 170R 17 Ż 318 DM 0
24 7 1831 Turzysk Jakub Dawidowicz Stawek Mikołaj Anna 709 45 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0023.htm
19 1 1831 Czartorysk Emilia Pietkiewicz Ośnica Mała Antoni Katarzyna Pielawska Jan Bielski, Honorata Nowicka; as: Kajetan Dawidowicz, Maryanna Bojanowska - ż. 817 8 2 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0091.htm
17 6 1831 Czartorysk Hiacynta Rozalia Bojanowska Czaplin Nikodem Maryanna Saczkowska Kajetan Dawidowicz, Melania Abramska - ż. Tomasza; ch: 18.06. 817 9a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0092.htm
7 2 1831 Stepań Romuald Dawidowicz Ossowa Jędrzej Magdalena Sulikowska Józef Dawidowicz i Apolonia Dawidowicz 171-1-4 199R 3 R DM
24 2 1831 Stepań Franciszka Sulikowska Ossowa Wincenty Agnieszka Niwińska Teodor Dawidowicz i Helena Sulikowska ż. Marcina 171-1-4 199V 7 R DM
21 8 1831 Stepań Wiktoria Dawidowicz Ossowa Bazyli Marianna Sulikowska Dominik Sulikowski i Apolonia Dawidowicz ż. Jakuba 171-1-4 203R 30 R DM
20 3 1831 Nowogród Wołyński Benedykt Popławski Balarka Michałówka Antoni Antonina Paszkowska Michał Dawidowicz, Ewa Paszkowska mężatka 245-1-5 5V 1104 R 116 DW
16 4 1831 Włodzimierzec Rozalia Dawidowicz Majdan Stepangrodzki Jan Julianna Turowska dopełnienie chrztu 6.03.1833, asyst. Franciszek Szostakowski i Katarzyna Kunicka ż. Jana 819 80R 12 AGAD 82 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0082.htm
24 4 1832 Stepań Anna Sulikowska Ossowa Bazyli Franciszka Sawicka Dominik Sulikowski i Apolonia Dawidowicz ż. Jakuba 171-1-5 205V 11 R DM
13 9 1832 Stepań Stefan Sulikowski Ossowa Dominik Aleksandra Nowicka Józef Dawidowicz i Dominika Sulikowska ż. Wojciecha 171-1-5 207V 26 R DM
13 12 1832 Stepań Jan Kołodyński Wyżka Dominik Marianna Dawidowicz Józef Dawidowicz i Agnieszka Średzińska ż. Kazimierza 171-1-5 209V 37 R DM
8 9 1832 Deraźne Katarzyna Komnacka Majdan Lipieński Franciszek Marianna Sulikowska Teodor Dawidowicz i Agata Grochowska 171-1-5 194V 28 R DM 0
12 10 1832 Nowogród Wołyński Marianna Dawidowicz Balarka Michałowiecka Michał Ewa Popławska sław. Antoni Popławski, ur. Prakseda Kozakiewicz mężatka 245-1-6 21R 1386 R 1235 DW
7 10 1832 Włodzimierzec Rozalia Dawidowicz Majdan Stepangrodzki Antoni Katarzyna Walewska dopełnienie chrztu 6.03.1833, asyst. Bazyli Kośmiński i Paulina Grejner panna 819 79V 10 AGAD 82 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0082.htm
22 4 1832 Włodzimierzec Teofila Kunicka Huta Stepangrodzka Jan Katarzyna Dawidowicz dopełnienie chrztu 6.03.1833, asyst. Jan Iwanowski i Izabela Korzeniowska panna 819 79V 11 AGAD 82 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0082.htm
3 10 1833 Dąbrowica Wacław Napoleon Dawidowicz Niweck Michał Franciszka Kaznowska Jan Jankowski, Katarzyna Kaznowska; ch: 03.10. 819 100V 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0103.htm
10 5 1833 Dąbrowica Józef Dawidowicz Niweck Michał Franciszka Kaznowska Michał Szemetyłło, Leonora z Kolbackich Chomicka; ch: 10.5. 819 100V 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0103.htm
21 4 1833 Stepań Antonina Dawidowicz Ossowa Bazyli Marianna Sulikowska Jakub Dawidowicz i Franciszka Sulikowska ż. Bazylego 171-1-6 208V 24 R DM
3 6 1833 Stepań Erazm Dawidowicz Ossowa Jakub Apolonia Sulikowska Dominik Kołodyński i Helena Sulikowska ż. Marcina 171-1-6 209R 27 R DM
3 6 1833 Stepań Marcelina Dawidowicz Ossowa Andrzej Magdalena Sulikowska Michał Mirowski i Helena Sulikowska ż. Michała 171-1-6 209R 28 R DM
19 6 1833 Stepań Wiktoria Dawidowicz Ossowa Leon Agata Sulikowska Jakub Dawidowicz i Agnieszka Sulikowska ż. Wincentego 171-1-6 209V 30 R DM
2 7 1833 Stepań Józef Sulikowski Ossowa Mikołaj Apolonia Niewińska Teodor Dawidowicz i Agnieszka Sulikowska ż. Wincentego 171-1-6 210R 33 R DM
8 9 1833 Stepań Mikołaj Dawidowicz Ossowa Teodor Rozalia Sulikowska Marcin Sulikowski i Aleksandra Sulikowska ż. Dominika 171-1-6 210V 39 R DM
5 2 1833 Włodzimierzec Ignacy Sadowski Majdan Stepangrodzki Tomasz Aniela Dawidowicz dopełnienie chrztu 4.04.1833, asyst. Kazimierz Kunicki i Zofia Kunicka panna 819 80V 17 AGAD 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0083.htm
4 2 1833 Włodzimierzec Wiktoria Bielawska Majdan Stepangrodzki Aleksander Dominika Pierzecka dopełnienie chrztu 3.09.1833, asyst. Grzegorz Oczkowski i Julianna Dawidowicz ż. Jana 819 84V 40 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0087.htm
22 6 1833 Włodzimierzec Antonina Dawidowicz Majdan Stepangrodzki Jan Julia Turowska dopełnienie chrztu 3.09.1833, asyst. Maciej Turowski i Katarzyna Kunicka ż. Jana 819 84V 41 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0087.htm
7 9 1834 Jałowicze Mateusz Dawidowicz Jałowicze Jan Marianna Podgórska Wincenty Tomaszewski, Marianna Wdodowicz 820 241 V 75 138 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0015.htm
10 6 1834 Niewirków Franciszka Brusiłowicz Antonówka Katarzyna Dawidowicz wdowa.Jan Brusiłowicz,Agata Brusiłowicz ż.Mateusza 171-1-7 280 R 29 R AS
7 1 1834 Stepań Dorota Sulikowska Słoboda Ossowa Jan Marianna Drożyńska Teodor Dawidowicz i Zofia Sulikowska ż. Dominika 171-1-7 207R 1 R 213 DM
19 2 1834 Stepań Ludwik Sulikowski Majdan Ossowa Michał Helena Sieczkowska Józef Dawidowicz i Aleksandra Sulikowska ż. Dominika 171-1-7 208V 9 R 216 DM
20 3 1834 Stepań Józefa Kołodyńska Wyżka Dominik Marianna Dawidowicz Leon Dawidowicz i Agnieszka Seredzińska ż. Kazimierza 171-1-7 210R 16 R 218 DM
9 5 1834 Stepań Michał Sulikowski Majdan Ossowa Wincenty Agnieszka Niewińska Marcin Sulikowski i Rozalia Dawidowicz ż. Teodora 171-1-7 213R 29 R 220 DM
22 10 1834 Stepań Marcin Sulikowski Słoboda Ossowa Jan Franciszka Przybyszewska Teodor Dawidowicz i Lucyna Sulikowska panna 171-1-7 215V-216R 43 R 223 DM
23 11 1834 Stepań Aniela Dawidowicz Słoboda Ossowa Dionizy Tekla Sulikowska Bazyli Sulikowski i Agnieszka Sulikowska ż. Jana 171-1-7 216V 47 R 224 DM
28 3 1834 Stepań Aniela Sulikowska Słoboda Ossowa Mateusz Krystyna Sawicka dopełnienie chrztu 27.05.1835, Stefan Zaszkiewicz i Balbina panna, Jan Dawidowicz i Józefa Gutkowska panna 171-1-8 198V 18 R 205 DM
6 3 1834 Butowce Wiktor Jan Jasieninicki Żabcze Feliks Marcjanna Terpiłowska Mikołaj Uteusz i Julianna Rudnicka ż. Józefa, asyst. Maciej Skrzyński i Anastazja Dawidowicz ż. Wiktora 178-3-100 189R 66 Ż 369 DM 0
20 4 1834 Włodzimierzec Wiktoria Tuszyńska Rubań Jan Urszula Sulikowska Wojciech Niewiadomski i Katarzyna Tuszyńska z Dawidowiczów ż. Michała 820 72V 14 AGAD 75 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0075.htm
3 2 1835 Stepań Ewa Dawidowicz Słoboda Ossowa Aleksander Marianna Sulikowska Łukasz Sulikowski i Lucyna Sulikowska panna 171-1-8 196V 6 R 203 DM
25 1 1835 Stepań Franciszka Dawidowicz Słoboda Ossowa Bazyli Marianna Sulikowska Józef Bielawski i Rozalia Kobylańska ż. Antoniego 171-1-8 196R 3 R 202 DM
27 7 1835 Niewirków Antonina Wożniakowska Antonówka Antoni Anna Dawidowicz Antoni ...szejko,Anna Żygadło wdowa 171-1-8 248 V 18 R AS
27 6 1835 Stepań Joanna Sulikowska Słoboda Ossowa Antoni Helena Kunicka Łukasz Sulikowski i Agnieszka Dawidowicz panna 171-1-8 199V 22 R 206 DM
2 8 1835 Stepań Dominik Dawidowicz Słoboda Ossowa Jędrzej Magdalena Sulikowska Józef Dawidowicz i Helena Sulikowska ż. Marcina 171-1-8 200R 25 R 206 DM
3 10 1835 Stepań Hieronima Sulikowska Słoboda Ossowa Wincenty Aleksandra z Heraziów Wawrzyniec Dawidowicz i Zofia Sulikowska ż. Dominika 171-1-8 201R 32 R 207 DM
18 12 1835 Stepań Aniela Sulikowska Słoboda Ossowa Feliks Lucyna Dawidowicz Jan Dawidowicz i Helena Sulikowska ż. Marcina 171-1-8 203R 44 R 209 DM
18 12 1835 Włodzimierzec Franciszek Turowski Huta Stepangrodzka Michał Katarzyna Dawidowicz dopełnienie chrztu 16.01.1836, asyst. Dominik Bajkowski i Anna Kunicka ż. Kazimierza 822 67V-68R 4 AGAD 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
6 8 1835 Włodzimierzec Joanna Gęsiorowska Majdan Stepangrodzki Kasper Teresa Bielawska dopełnienie chrztu 17.01.1836, asyst. Tomasz Turowski i Teodora Turowska panna, Antoni Dawidowicz i Klotylda Bielawska panna 822 68R 5 AGAD 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
28 9 1835 Włodzimierzec Julianna Dawidowicz Majdan Stepangrodzki Jan Julianna Turowska dopełnienie chrztu 17.01.1836, asyst. Szymon Kunicki i Teodora Turowska panna, Antoni Dawidowicz i Barbara Walewska panna 822 68R 6 AGAD 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
11 1 1835 Włodzimierzec Wincenty Dawidowicz Rybczyce Kazimierz Marianna Tomaszewska dopełnienie chrztu 25.01.1835, Franciszek Wyżykowski i Marianna Metelska ż. Grzegorza 821 82R 6 AGAD 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0083.htm
23 12 1836 Kołki Adam Dawidowicz Maydan Moraimowski Dyonizy Tekla Sulikowska Marcin Sulikowski, Dominika Sulikowska - "p"; ch: 25.12. 822 62 54 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0063.htm
13 2 1836 Dąbrowica Felix Dawidowicz Niweck Michał Franciszka Kaznowska Jacek Chomicki, Anna Zaręba; as: Maciey Kaznowski, Tekla Chomicka; ch; 17.02. 822 94a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0095.htm
15 1 1836 Niewirków Zofia Wożniakowska Antonówka Bazyli Anna Dawidowicz ch.3.02.1837 r.Tomasz Chorążeczewski,Anna Osienkowska ż,Jana 171-1-10 282 V 15 R AS
5 2 1836 Stepań Dorota Dawidowicz Słoboda Ossowa Szymon Apolonia Sulikowska Dominik Kołodyński i Tekla Dawidowicz ż. Józefa 171-1-9 206R 8 R 219 DM 0
27 2 1836 Stepań Aniela Sulikowska Słoboda Ossowa Maciej Marcelina Magrzecka Teodor Dawidowicz i Aleksandra Sulikowska ż. Dominika 171-1-9 206R 9 R 219 DM
25 7 1836 Stepań Aniela Sulikowska Słoboda Ossowa Bazyli Franciszka Sawicka Wawrzyniec Dawidowicz i Katarzyna Anuszewska ż. Piotra 171-1-9 210V 34 R 224 DM
18 12 1836 Stepań Ksawery Kołodyński Omelanka Dominik Marianna Dawidowicz Kazimierz Seredziński i Franciszka Bielawska ż. Jana 171-1-9 214V 58 R 228 DM
5 3 1836 Włodzimierzec Anna NN Majdan Stepangrodzki NN NN NN Antoni Dawidowicz i Anna Bielawska ż. Jana 822 70R 14 AGAD 71 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0071.htm
15 6 1836 Włodzimierzec Joanna Dawidowicz Majdan Stepangrodzki Antoni Katarzyna Walewska dopełnienie chrztu 22.01.1837, Dominik Bajkowski i Teodora Turowska panna, asyst. Kasper Gęsiorowski i Joanna Kowtunowicz [Kołtunowicz] ż. Leona 823 87R-87V 2 AGAD 92-93 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0092.htm
22 12 1836 Włodzimierzec Onufra Mazurkiewicz Majdan Stepangrodzki Bazyli Elżbieta Danilkiewicz dopełnienie chrztu 22.01.1837, Teodor Walewski i Teodora Turowska panna, asyst. Marcin Iwaszkiewicz i Julianna Dawidowicz wdowa 823 87V 3 AGAD 93 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0093.htm
18 11 1837 Stepań Piotr Paweł Dawidowicz Słoboda Ossowa Andrzej Magdalena Sulikowska chrzest 18.11.1837, wpis 01.1838] Tadeusz Dawidowicz i Józefa Chorążyczewska ż. Michała 171-1-11 220R 1 R 222 DM 0
1 1 1837 Stepań Regina Kołodyńska Omelanka Jan Tekla Dawidowicz Tomasz Bielawski i Agnieszka Kołodyńska ż. Marcina 171-1-10 216R 2 R 218 DM
19 1 1837 Stepań Józefa Dawidowicz Słoboda Ossowa Bazyli Marianna Sulikowska Michał Sulikowski i Apolonia Dawidowicz ż. Jakuba 171-1-10 217R 8 R 219 DM
11 3 1837 Stepań Karolina Sulikowska Słoboda Ossowa Dominik Aleksandra Niewińska Maciej Sulikowski i Apolonia Dawidowicz ż. Szymona 171-1-10 218R 13 R 220 DM
24 3 1837 Stepań Barbara Sulikowska Odżgów Mateusz Krystyna Sawicka Jan Dawidowicz i Balbina Brzozowska panna 171-1-10 218R 15 R 220 DM
13 5 1837 Stepań Jan Dawidowicz Słoboda Ossowa Aleksander Marianna Sulikowska Wawrzyniec Dawidowicz i Zofia Sulikowska ż. Wincentego 171-1-10 220R 25 R 222 DM
20 8 1837 Stepań Ludwika Sulikowska Mielnikowe Wawrzyniec Agnieszka Kobylańska Teodor Dawidowicz i Franciszka Sulikowska ż. Bazylego 171-1-10 221R 31 R 223 DM
9 8 1837 Starokonstantynów Aleksander Wolski Zapadyńce Jan Katarzyna Sawicka Ks. Wiktor Dawidowicz (gr. unicki) i Julianna Budzińska ż Jana, asyst. Jan Budziński i Julianna Astafiejowa ż. Sergiusza 178-3-108 191R 98 Ż 374 DM
4 11 1837 Włodzimierzec Marianna Kunicka Huta Stepangrodzka Franciszek Teodora Turowska chrzest 20.01.1838, Wincenty Grejner i Anna Kunicka wdowa, asyst. Franciszek Szostakowski i Julianna Dawidowicz wdowa 824 72R 2 AGAD 73 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0073.htm
21 9 1838 Targowica Władysław Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Podgórska Stanisław Podgórski, Marianna Kętrzyńska ż. Ignacego 824 225 R 13 ZP 0
12 6 1838 Dąbrowica Aleksander Dawidowicz Niweck Michał Franciszka Kaznowska Antoni Sochaczewski, Józefa Szubiakomska; as: Franciszek Kaznowski, Karolina Buc 825 108 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0114.htm
21 12 1838 Dąbrowica Ewa Hordiewska Krzywica Tomasz Konstancya Szafrańska Kazimierz Dawidowicz, Katarzyna Onysko; ch: 30.01.1839. 825 109a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0115.htm
11 9 1838 Kołki Karol Joachim Dawidowicz Majdan Anyszczona Dyonizy Tekla Sulikowska Jan Sulikowski, Helena Sulikowska - ż. Marcina; ch: 12.09. 824 63 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0064.htm
8 12 1838 Stepań Mikołaj Dawidowicz Słoboda Ossowa Jan Elżbieta Sulikowska Ludwik Sulikowski i Tekla Kołodyńska ż. Jana 171-1-11 227R 43 R 229 DM
20 11 1838 Stepań Karolina Dawidowicz Słoboda Ossowa Szymon Apolonia Sulikowska Dionizy Dawidowicz i Helena Sulikowska ż. Marcina 171-1-11 226V 40 R 229 DM
18 11 1838 Stepań Jan Onuchowski Tchory Kasper Rozalia Bóbr Wawrzyniec Dawidowicz i Józefa Sulikowska ż. Jana 171-1-11 226V 39 R 229 DM
7 6 1838 Stepań Małgorzata Dawidowicz Mielnikowe Bazyli Marianna Sulikowska Michał Sulikowski i Krystyna Sulikowska ż. Mateusza 171-1-11 224R 24 R 226 DM
22 5 1838 Stepań Anna Sulikowska Słoboda Ossowa Feliks Łucja Dawidowicz Jan Dawidowicz i Helena Sulikowska ż. Michała 171-1-11 223V 23 R 226 DM
8 7 1838 Stepań Jan Dawidowicz Słoboda Ossowa Wawrzyniec Lucyna Kownacka chrzest 10.12; Michał Sulikowski i Agata Dawidowicz ż. Leona 171-1-11 227R 44 R 229 DM
21 4 1839 Niewirków Franciszka Woźniakowska Huta Antonówka Bazyli Anna Dawidowicz 879 261 R 19 0
22 1 1839 Kisielin Franciszek Hipolit Lisiecki Kupiczów Piotr Zuzanna Godlewska Kajetan Dawidowicz, Felicyanna Łotocka; as: Piotr Głowiński, Justyna Michalewicz 854 317 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0185.htm
18 10 1839 Stepań Aniela Kołodyńska Omelanka Jan Tekla Dawidowicz 879 203 R 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0205.htm
1 11 1839 Stepań Katarzyna Kołodyńska Omelanka Dominik Marianna Dawidowicz ur. Kazimierz Seredyński, Honorata Bielawska ż. Ludwika 879 204 R 45 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0206.htm
16 2 1839 Olewsk Franciszka Dawidowicz Budki Borowskie Feliks Dorota Kozińska Paweł Dabiża i Katarzyna Ulanicka panna 178-3-8 496R 11 Ż Na
15 1 1840 Stepań Karolina Sulikowska Mielnikowe Feliks Lucyna Dawidowicz 880 176R 5 AGAD DW
16 4 1840 Stepań Karolina Dawidowicz Tchory Dionizy Tekla Sulikowska 880 177 V 15 AGAD DW
3 10 1840 Stepań Franciszka Dawidowicz Osowa Jan Elżbieta Krawcewicz ur. Ludwik Sulikowski, Katarzyna Dawidowicz ż. Kazimierza 880 180 V 27 DW
1 7 1840 Włodzimierzec Petronela Grąkowska Hranie Jan Antonina Iwaszkiewicz Kazimierz Dawidowicz i Stefania Szumakiewicz wdowa 826 107R 25 AGAD 108 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0108.htm
7 2 1840 Olewsk Romuald Koziński Budki Borowe Andrzej Anna Dawidowicz Jan Batrowski i Elżbieta Dawidowicz panna 178/3/9 404V 7 Ż Na
25 5 1840 Olewsk Teresa Kozińska Okopy Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Feliks Dawidowicz i Teresa Januszkiewicz panna 178/3/9 406R 21 Ż Na
16 12 1840 Olewsk Anna Dawidowicz Okopy Feliks Dorota Kozińska Maciej Jasiński i Paulina Kozińska żona Mikołaja 178/3/9 408R 42 Ż Na
1 12 1840 Targowica Ksawery Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Podgórska Ignacy Skwarz..... , Jadwiga Kamińska ż. Jana 826 278 V 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0281.htm
20 2 1840 Łysin Leon Tomasz Kulikowski Wołkowyje Wawrzyniec Aniela Żmudzka Antoni Pasiewicz i Marianna Dawidowicz, asyst. Tadeusz Mroczyński i Marianna Pasiewicz ż. Antoniego 826 197R 3 AGAD 198 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0198.htm
19 9 1840 Bereźnica Feliks Władysław Szkwarkowski Bereźnica Jan Aniela Dubin Grzegorz Łyszkiewicz i Katarzyna Buczyńska ż. Szczepana, asyst. Jan Korniewicz i Marianna Dawidowicz 826 131V 21 AGAD 133 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0133.htm
2 8 1841 Łokacze Jan Paszkowski Chworostów Jan Petronela Augustyn Dawidowicz żonaty, Agata Skibiło mężatka 346 5 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20346/pages/PL_1_436_346_0003.htm
28 5 1841 Kisielin Wiktorya Grodzka Majdan Osmichowicki Woyciech Maryanna Lewkowicz Augustyn Dawidowicz, Agnieszka Grodzka; ch: 01.06. 856 273 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0148.htm
16 9 1841 Berezne Karolina Garbolińska Rudnia Potasznia Karol Marcella Dawidowicz Szymon Kuriata żonaty i Anna Kuriata wdowa 171-1-12 230R 34 R Na
14 3 1841 Stepań Karolina Dawidowicz Ossowa Wawrzyniec Lucyna Kownacka Michał Sulikowski i Katarzyna Dawidowicz ż. Kazimierza 171-1-12 206V 10 R 210 DM
23 3 1841 Stepań Aniela Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz Józef Bielawski, Aniela Bielawska ż. Piotra 171-1-12 206V 12 R 210 DM
23 4 1841 Stepań Kamila Dawidowicz Mielnikowe Bazyli Marianna Sulikowska Szymon Dawidowicz i Lucyna Sulikowska ż. Feliksa 171-1-12 207V 16 R 211 DM
25 5 1841 Stepań Petronela Dawidowicz Ossowa Aleksander Marianna Sulikowska Wawrzyniec Dawidowicz i Teresa Sulikowska ż. Ludwika 171-1-12 208R 19 R 211 DM
26 10 1841 Stepań Aniela Dawidowicz Ossowa Jędrzej Magdalena Sulikowska Tadeusz Dawidowicz i Helena Sulikowska ż. Michała 171-1-12 210V 35 R 214 DM
23 11 1841 Stepań Jan Dawidowicz Ossowa Szymon Apolonia Sulikowska Wawrzyniec Dawidowicz i Rozalia Dawidowicz panna 171-1-12 211V 41 R 215 DM
20 12 1841 Bereźnica Teofila Łyszkiewicz Bereźnica Jan Marianna Dawidowicz Wojciech Bobrownicki i Marianna Piatnicka ż. Piotra 827 129R 29 AGAD 132 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0132.htm
5 2 1842 Kołki Szymon Barwiński Majdan Harajmówka Ksawery Dominika Sulikowska SulikowskaJan Sulikowski, Lucyna Dawidowicz - ż. Wawrzyńca; ch: 07.02. 828 226V 4 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0230.htm
15 9 1842 Dąbrowica Aniela Karolina Dawidowicz Krzywica Michał Franciszka Kaznowska Kazimierz Dawidowicz, Teodora Hordzijewska; ch: 21.09. 828 255a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0260.htm
7 1 1842 Stepań Seweryn Dawidowicz Tchory Dionizy Tekla Sulikowska 881 161 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0169.htm
20 5 1842 Stepań Kamilla Sulikowska Mielnikowe Feliks Łucja Dawidowicz 881 164 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0173.htm
4 8 1842 Stepań Antoni Dominik Kołodyński Omelanka Jan Tekla Dawidowicz 881 166 R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0174.htm
28 9 1842 Stepań Michał Dawidowicz Osowa Szymon Dorota Szkarlińska 881 167 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0176.htm
18 11 1842 Stepań Ludwik Dawidowicz Osowa Wawrzyniec Lucyna Kownacka ur. Michał Sulikowski, Agnieszka Dawidowicz panna 881 168 R 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0176.htm
3 9 1842 Nowogród Wołyński Faustyn Dawidowicz Dąbrówka Aleksander Magdalena Janiewicz 873 38 151 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0021.htm
25 1 1843 Stepań Dorota Kołodyńska Omelanka Dominik Marianna Dawidowicz 882 193 V 5 0
21 4 1843 Stepań Monika Dawidowicz Osowa Jakub Apolonia Sulikowska 882 196 V 21 0
6 5 1843 Stepań Narcyza Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz 882 196 V 22 0
12 5 1843 Stepań Stefan Dawidowicz Osowa Aleksander Marianna Sulikowska 882 196 V 23 0
13 9 1843 Stepań Aniela Dawidowicz Osowa Jan Elżbieta Sulikowska 882 199 V 39 0
26 7 1843 Dąbrowica Ignacy Przełuski Pracuki Karol Ludwika Petrykowska Piotr Czeszeyko, Józefa Dawidowicz - "p";as: Michał Petrykowki, Katarzyna Przełu 829 245a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0259.htm
20 8 1843 Berezne Stanisław Bernard Garboliński Rudnia Potasznia Karol Marcella Dawidowicz 882 212 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0214.htm
2 1 1843 Stepań Mikołaj Florian Kołodyński Omelanka Jan Tekla Dawidowicz dopełnienie chrztu 15.04.1845; Jan Pawłowski i Tekla Wiszniewska panna 884 224V 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0231.htm
25 5 1843 Zasław św. Józefa Julian Sieromski Sławuta Gaspar Józefa Dawidowicz Sebastian Mazurkiewicz, Judyta Świroszczewska 178-51-510 36R 45 Ż 39 RG
17 11 1843 Bereźnica Feliks Łyszkiewicz Bereźnica Jan Marianna Dawidowicz Michał Brzozowski i Aniela Sk[...]kowska wdowa 829 256V 34 AGAD 271 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0271.htm
20 9 1844 Deraźne Gracjan Żołędziewski Nerucze Jan Agnieszka Dawidowicz Józef Kopiej, Katarzyna Bober 883 175 R 41 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
15 10 1844 Deraźne Aniela Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska 884 200 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0206.htm
27 4 1844 Berezne Piotr Borodycz Rudnia Potasznia Józef Tekla Dawidowicz Gabriel Bagiński żonaty, Marianna Bekeszczuk ż. Piotra 883 201V 15 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0212.htm
1 1 1844 Stepań Józef Dawidowicz Ossowa Kazimierz Katarzyna Drzewiecka Szymon Dawidowicz i Małgorzata Drzewiecka panna 883 186R 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0196.htm
16 4 1844 Stepań Wincenty Onuchowski Odżgów Kasper Rozalia Bóbr Aleksander Dawidowicz i Franciszka Kobylińska ż. Ksawerego 883 188V 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0199.htm
23 8 1844 Stepań Ignacy Dawidowicz Tchory Dionizy Tekla Sulikowska Kazimierz Dawidowicz i Franciszka Kobylańska ż. Ksawerego 883 190V 28 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0201.htm
14 12 1845 Targowica Emilia Górska Podhajce Ignacy Marianna Wiszniewska Józef Markowski, Marianna Dawidowicz ż. Jana 831 190 V 23 ZP 0
16 3 1845 Deraźne Józefa Zaręba Hłuboczek Jan Rozalia Dawidowicz 884 203 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0209.htm
2 2 1845 Dąbrowica Stanisława Stefania Dawidowicz Budki Hrańskie Józef Justyna Gronkowska Michał Werpulewski, Anna Strzałkowska - "p"; ch: 03.02. 831 94 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0097.htm
16 11 1845 Dąbrowica Katarzyna Czajkowska Krzywica NN Anastazya Józef ...kiewicz, Magdalena Dawidowicz - "p"; ch; 17.11. 831 96a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0099.htm
28 12 1845 Dąbrowica Tomasz Kunicki Krupów Kazimierz Anna Stomaszewska Teodor Orzelewski, Maryanna Dawidowicz; ch: 27.01.1846. 832 114 5 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0121.htm
5 5 1845 Kołki Jan Sulikowski Majdan Haraimowski Adam Agnieszka Tuszyńska Ludwik Sulikowski, Maryanna Dawidowicz 831 69 15 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0071.htm
10 2 1845 Berezne Rajmund Garboliński Balarka Chotyńska Karol Marcjanna Dawidowicz Stanisław Dawidowicz kawaler i Tekla Dawidowicz ż. Józefa 884 236V 6 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0243.htm
19 10 1845 Berezne Jan Borodycz Rudnia Potasznia Józef Tekla Dawidowicz Gabriel Bagiński żonaty i Marianna Bekeszczuk ż. Piotra 884 242R 37 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0248.htm
1 1 1845 Stepań Jan Dawidowicz Odżgów Bazyli Marianna Sulikowska Franciszek Sulikowski i Honorata Dawidowicz panna 884 222R 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0228.htm
1 2 1845 Stepań Gracjan Kołodyński Ossowa Jan Tekla Dawidowicz Franciszek Bielawski i Katarzyna Kołodyńska ż. Antoniego 884 222R 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0228.htm
5 4 1845 Stepań Stanisław Dawidowicz Mielnikowe Bazyli Marianna Sulikowska Michał Sulikowski i Elżbieta Elsner panna 884 223V 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0230.htm
24 5 1845 Stepań Karolina Sulikowska Ossowa Ludwik Ewa Żołędziowska Wawrzyniec Dawidowicz i Franciszka Kobylańska ż. Ksawerego 884 225R 29 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0231.htm
9 6 1845 Stepań Honorata Dawidowicz Ossowa Aleksander Marianna Sulikowska Ludwik Sulikowski i Katarzyna Dawidowicz ż. Kazimierza 884 225V 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0232.htm
25 6 1845 Stepań Rozalia Sulikowska Ossowa Ludwik Teresa Uleiewicz [Hulewicz] Kazimierz Dawidowicz i Apolonia Dawidowicz ż. Szymona 884 226R 33 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0232.htm
4 7 1845 Stepań Paweł Sulikowski Mielnikowe Feliks Lucyna Dawidowicz Józef Dawidowicz i Agnieszka Żołądkowska ż. Jana 884 226R 34 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0232.htm
7 11 1845 Stepań Teodor Dawidowicz Ossowa Wawrzyniec Łucja Kownacka Krzysztof Dawidowicz i Katarzyna Sulikowska panna 884 227V 43 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0234.htm
14 11 1845 Stepań Józef Kołodyński Omelanka Dominik Marianna Dawidowicz Kazimierz Seredziński i Honorata Troińska ż. Ludwika 884 228R 47 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0234.htm
24 12 1845 Stepań Adam Sulikowski Odżgów Mateusz Krystyna Sawicka Jan Dawidowicz i Katarzyna Sulikowska panna 884 229V 55 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0236.htm
12 4 1845 Trojanów Jan Piotrowski Trojanów Joachim Franciszka Wiszniewska Mikołaj Winiarski i Honorata Dawidowicz panna 178-3-12 299V 18 Ż 586 DM
12 11 1845 Trojanów Teresa Dawidowicz Olanówka Jan Anna Ignacy Kłosowicz i Marianna Siedlecka 178-3-12 303V 55 Ż 594 DM
28 6 1846 Targowica Piotr Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Podybińska Franciszek Barszczewski, Macjanna Bieniewska ż. Teofila 832 197 V 8 ZP 0
9 5 1846 Dąbrowica Maryanna Dawidowicz Hranie Jakub Franciszka Kaznowska Teodor Kapustyński, Anastazya Marcinkiewicz; ch; 16.05. 832 117a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0124.htm
2 8 1846 Dąbrowica Ignacy Gronkowski Budki Hrańskie Jan Antonina Iwaszkiewicz Franciszek Iwaszkiewicz, Maryanna Dawidowicz; ch: 08.08. 832 117 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0124.htm
19 10 1846 Deraźne Jan Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska Stefan Kowalski / Anna Bielawska 885 193 R 26 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0199.htm
10 2 1846 Stepań Apolonia Dawidowicz Ossowa Jan Elżbieta Sulikowska Kazimierz Dawidowicz i Teresa Sulikowska ż. Ludwika 885 203V 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0214.htm
9 3 1846 Stepań Franciszka Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz Józef Bielawski i Aniela Bielawska ż. Piotra 885 203V 5 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0214.htm
17 3 1846 Stepań Tekla Dawidowicz Ossowa Kazimierz Katarzyna Drzewiecka Franciszek Sulikowski i Teresa Sulikowska ż. Ludwika 885 204R 6 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0214.htm
21 4 1846 Stepań Ludwika Dawidowicz Ossowa Szymon Apolonia Sulikowska Krzysztof Dawidowicz i Marianna Dawidowicz ż. Aleksandra 885 205R 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0215.htm
23 4 1846 Stepań Apolonia Dawidowicz Tchory Dionizy Tekla Sulikowska Kazimierz Dawidowicz i Franciszka Kobylańska ż. Ksawerego 885 205R 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0215.htm
6 12 1846 Stepań Mikołaj Żołędziowski Ossowa Jan Agnieszka Dawidowicz Jan Dawidowicz i Marianna Dawidowicz ż. Bazylego 885 208V 35 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0219.htm
25 4 1847 Białozórka Antonina Zawadzka Szybenna Józef Anna Andrzej Dawidowicz i Honorata Skibicka ż. Bazylego 245-1-13 445R 8 R 880 DM
5 1 1847 Dąbrowica Cecylia Bober Hranie Piotr Wincenta Dawidowicz 833 219 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0121.htm
14 5 1847 Dąbrowica Piotr Buhajewski Pracuki Jan Józefa Dawidowicz 833 224 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0124.htm
3 7 1847 Dąbrowica Rozalia Dawidowicz Budki Hrańskie Józef Justyna Gronkowska Tomasz Makarewicz żonaty, Anna Horbaczewska zamężna 833 225 18 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0124.htm
7 4 1847 Berezne Balbina Dawidowicz Balarka Chotyńska Stanisław Paulina Klepus Jan Rybczyński żonaty i Małgorzata Cielecka ż. Tomasza 171-1-13 240R 9 R Na
9 9 1847 Berezne Mikołaj Borodycz Rudnia Potasznia Józef Tekla Dawidowicz Klemens Bagiński żonaty i Antonina Kamińska wdowa 171-1-13 244V 35 R Na
20 9 1847 Berezne Mateusz Garboliński Jakubówka Karol Marcjanna Dawidowicz Jan NN kawaler i Julia Siewicka 171-1-13 244V 36 R Na
4 1 1847 Stepań Józef Sulikowski Odzgowa IN Katarzyna Sulikowska Aleksander Dawidowicz i Anna Sulikowska panna 171-1-13 222V 3 R 231 DM
28 1 1847 Stepań Karolina Dawidowicz Ossowa Krzysztof Franciszka Sulikowska Jan Sulikowski, Marianna Dawidowicz ż. Aleksandra 171-1-13 223R 6 R 231 DM
3 4 1847 Stepań Józefa Dawidowicz Ossowa Krzysztof Franciszka Sulikowska Jan Sulikowski i Katarzyna Sulikowska panna 171-1-13 225R 20 R 233 DM
6 5 1847 Stepań Emilia Dawidowicz Mielnikowa Bazyli Marianna Sulikowska Wincenty Wawrynowicz i Katarzyna Sulikowska panna 171-1-13 225V 23 R 234 DM
23 7 1847 Stepań Bartłomiej Dawidowicz Tchory Wawrzyniec Łucja Kownacka Krzysztof Dawidowicz i Tekla Dawidowicz ż. Józefa 171-1-13 228R 36 R 236 DM
14 9 1847 Stepań Ludwika Dawidowicz Ossowa Józef Ewa Sulikowska Ludwik Dawidowicz i Agnieszka Żołędziewska ż. Jana 171-1-13 228R 38 R 236 DM
22 11 1847 Stepań Cecylia Sulikowska Ossowa Ludwik Joanna Szumska Wawrzyniec Dawidowicz i Franciszka Dawidowicz ż. Krzysztofa 171-1-13 230R 50 R 238 DM
13 12 1847 Stepań Łucja Dawidowicz Ossowa Aleksander Marianna Sulikowska Kazimierz Dawidowicz i Łucja Dawidowicz ż. Wawrzyńca 171-1-13 230V 51 R 239 DM
19 3 1847 Deraźne Dominik Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Kownacka Maciej Bielawski i Dorota Dawidowicz mężatka 171-1-13 208V 10 R 214 BW
23 3 1847 Deraźne Józefa Zaręba Hłuboczek Jan Rozalia Dawidowicz Kazimierz Zaręba i Tekla Kołodyńska mężatka 171-1-13 208R 13 R 214 BW
11 5 1847 Deraźne Stanisław Skarliński Balarka Jan Tekla Kownacka Szymon Dawidowicz i Ewa Kownacka panna 171-1-13 209V 17 R 215 BW
17 12 1847 Deraźne Ludwik Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska Jan Kowalski i Anna Bielawska mężatka 171-1-13 213V 40 R 220 BW
12 5 1848 Dąbrowica Ewa Floryanna Korbut Chilin Ignacy Rozalia Awdykamowicz Wacław Chumirzewski - "k", Józefa Dawidowicz - "p"; as: Jakub Łukianowicz - "k", 834 149a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0156.htm
10 5 1848 Dąbrowica Magdalena Dawidowicz Szachy Michał Franciszka Kaznowska Tomasz Mordziewski, Anastazya Marcinkiewicz; ch; 20.05. 834 149a 11 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0156.htm
11 4 1848 Dąbrowica Joachim Czyżynkiewicz Urwanica Teodor Anna Jakub Nerodkiewicz, Aleksandra Dawidowicz; ch: 12.04. 834 148a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0155.htm
16 3 1848 Dąbrowica Julia Czajkowska Krzywica Józef Maryanna Czarnecka Michał Petrykowski, Justyna Dawidowicz; ch: 21.01. 834 147 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0154.htm
21 8 1848 Targowica Barbara Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Podgórska 834 699 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0365.htm
4 1 1848 Stepań Fortunat Kołodyński Omelanka Jan Tekla Dawidowicz Dominik Kołodyński i Agnieszka Kołodyńska ż. Marcina 171-1-14 265R 1 R 262 DM
7 2 1848 Stepań Wiktoria Dawidowicz Słoboda Ossowa Jan Elżbieta Sulikowska Antoni Sulikowski wdowiec i Joanna Sulikowska ż. Ludwika 171-1-14 266R 8 R 263 DM
10 3 1848 Stepań Feliks Dawidowicz Słoboda Ossowa Szymon Dorota Szkarlińska Kazimierz Dawidowicz i Marcelina Sulikowska ż. Jana 171-1-14 267R 12 R 264 DM
10 3 1848 Stepań Ludwik Dawidowicz Słoboda Ossowa Szymon Dorota Szkarlińska Jan Chomicz i Marianna Dawidowicz ż. Aleksandra 171-1-14 267R 12a R 264 DM 0
21 3 1848 Stepań Karol Górski Słoboda Ossowa Józef Konstancja Dawidowicz Wawrzyniec Dawidowicz i Franciszka Dawidowicz ż. Krzysztofa 171-1-14 267V 16 R 265 DM
22 6 1848 Stepań Jan Dawidowicz Słoboda Ossowa Kazimierz Katarzyna Drzewiecka Antoni Sulikowski kawaler i Konstancja Górska ż. Józefa 171-1-14 270V 32 R 268 DM
28 6 1848 Stepań Paweł Chorążyczewski Słoboda Huta Michał Józefa Słowikowska Wincenty Dawidowicz i Julianna Myszkowska ż. Recessa 171-1-14 270V 34 R 268 DM
30 8 1848 Stepań Aniela Kołodyńska Omelanka Dominik Marianna Dawidowicz Kazimierz Seredziński żonaty i Teofila Kołodyńska ż. Jana 171-1-14 271V 40 R 269 DM
23 3 1848 Deraźne Franciszek Grochowski Balarka Stefan Katarzyna Walczyńska chrzest 26.03.1848, Michał Krasinkiewicz i Dorota Dawidowicz mężatka 171-1-14 244R 8 R 240 BW
20 8 1848 Deraźne Katarzyna Wałczyńska Balarka Józef Katarzyna Sawicka chrzest 22.08.1848, Antoni Dawidowicz i Katarzyna mężatka 171-1-14 248V 29 R 245 BW
15 11 1848 Deraźne Karolina Bober Wowcze Franciszek Agata Kopiej chrzest 21.11.1848, Krzysztof Dawidowicz i Marcelina Sulikowska mężatka 171-1-14 249V 34 R 246 BW
24 10 1848 Kołki Feliks Basiński Majdan Haraimowski Ksawery Dominika Sulikowska Krzysztof Dawidowicz i Honorata Sulikowska panna 834 215 24 AGAD 117 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0117.htm
24 4 1849 Berezne Anastazy Borodicz Potasznia Józef Tekla Dawidowicz Klemens Bagiński i Aniela Kuriata panna 171-1-15 219V-220R 12 R 222 DM
23 5 1849 Berezne Marianna Dawidowicz Bronisławka Stanisław Paulina Klepus Józef Szachniewicz i Marianna Kuriata ż. Bazylego 171-1-15 221V-222R 16 R 224 DM
28 1 1849 Deraźne Jadwiga Grochowska Balarka Stanisław Paulina Walczyńska chrzest 30.01.1849, Jan Kowalski i Dorota Dawidowicz mężatka 171-1-15 330 6 R 331 BW
9 7 1849 Deraźne Michał Kopiej Balarka Jan Katarzyna Komnacka (Kownacka) chrzest 11.07.1849, Szymon Dawidowicz i Anna Bielawska mężatka 171-1-15 334 21 R 335 BW
13 7 1849 Deraźne Ewa Skarlińska Balarka Jan Tekla Komnacka chrzest 14.07.1849, Szymon Dawidowicz i Katarzyna Grochowska mężatka 171-1-15 334 22 R 335 BW
9 10 1849 Deraźne Franciszek Zaręba Hłuboczek Jan Rozalia Dawidowicz chrzest 10.10.1849, Jakub Krasinkiewicz i Marianna Joanna Przybyszewska panna 171-1-15 337 33 R 338 BW
2 3 1849 Stepań Joanna Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz chrzest 3.03.1849, Jan Bielawski i Apolonia Lech wdowa 171-1-15 356V-357R 10 R 358 BW
28 3 1849 Stepań Ludwik Dawidowicz Tchory Dionizy Józef Tekla Sulikowska chrzest 3.05.1849, Dominik Kołodyński i Józefa Kraśnicka wdowa 171-1-15 358V-359R 17 R 360 BW
28 6 1849 Stepań Piotr Dawidowicz Odzgowa (Odżgów) Wawrzyniec Anna Sulikowska chrzest 30.06.1849, Jan Sulikowski i Konstancja Sulikowska mężatka 171-1-15 361V-362R 27 R 363 BW
14 7 1849 Stepań Anna Molędziewska Mielnikowe Jan Agata Dawidowicz chrzest 17.07.1849, Wawrzyniec Dawidowicz i Elżbieta Dawidowicz panna 171-1-15 363V-364R 32 R 365 BW
29 7 1849 Stepań Aniela Dawidowicz Ossowa Krzysztof Franciszka Sulikowska chrzest 31.07.1849, Ludwik Sulikowski i Honorata Sulikowska panna 171-1-15 364V-365R 34 R 366 BW
1 8 1849 Stepań Stefan Dawidowicz Mielnikowe Józef Ewa Sulikowska chrzest 3.08.1849, Wincenty Wawrynowicz i Hieronima Sulikowska panna 171-1-15 364V-365R 35 R 366 BW
12 8 1849 Stepań Ludwika Sulikowska Tchory Franciszek Honorata Dawidowicz chrzest 25.09.1849, Andrzej Makowski i Ludwika Wiszniowska panna 171-1-15 366V-367R 42 R 368 BW
24 9 1849 Stepań Antoni Dawidowicz Ossowa Aleksander Marianna Sulikowska chrzest 26.09.1849, Wawrzyniec Dawidowicz i Konstancja Górska mężatka 171-1-15 367V-368R 43 R 369 BW
24 9 1849 Stepań Michał Dawidowicz Tchory Wawrzyniec Lucyna Kownacka chrzest 29.09.1849, Michał Sulikowski i Franciszka Kobylańska mężatka 171-1-15 367V-368R 45 R 369 BW
16 10 1849 Stepań Adam Sulikowski Mielnikowe Feliks Ludwika Dawidowicz chrzest 1.11.1849, Michał Sulikowski i Marcelina Kołodnicka mężatka 171-1-15 369V-370R 50 R 371 BW
12 12 1849 Stepań Paulina Teresa Dawidowicz Ossowa Szymon Apolonia Sulikowska chrzest 29.01.1850, Jan Sulikowski i Karolina Dawidowicz ż. Kazimierza, as. Teodor Dawidowicz i Katarzyna Drzewiecka wdowa 171-1-16 695V-696R 7 R 708 BW
1 1 1850 Deraźne Bazyli Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska chrzest 2.01.1850, Antoni Skarliński i Tekla Joanna Skarlińska mężatka 171-1-16 673V-674R 2 R 686 BW
3 1 1850 Deraźne Józef Grochowski Balarka Stefan Katarzyna Wałczyńska chrzest 4.01.1850, Szymon Dawidowicz i Marianna Krasinkiewicz mężatka 171-1-16 673V-674R 4 R 686 BW
2 1 1850 Stepań Celestyna Dawidowicz Ossowa Krzysztof Franciszka Sulikowska chrzest 3.01.1850, Jan Sulikowski i Katarzyna Dębołęcka ż. Pawła 171-1-16 694V-695R 3 R 707 BW
9 3 1850 Stepań Witalis Sulikowski Mielnikowe NN Franciszka Sulikowska chrzest 1.06.1850, Ksawery Kobylański i Łucja Dawidowicz ż. Wawrzyńca 171-1-16 698V-699R 24 R 711 BW
25 7 1850 Stepań Józef Kołodyński Omelanka Jan Tekla Dawidowicz chrzest 29.07.1850, Dominik Kołodyński i Agnieszka Seredyńska ż. Kazimierza 171-1-16 699V-700R 29 R 712 BW
9 12 1850 Stepań Wiktoria Wawrynowicz Mielnikowe Wincenty Rozalia Sulikowska chrzest 27.12.1850, Antoni Kownacki i Elżbieta Dawidowicz panna 171-1-16 704V-705R 52 R 717 BW
2 2 1850 Berezne Michał Garbaliński Rudnia Potasznia Karol Marianna Dawidowicz chrzest 17.02.1850, Adam Bagiński i Julia Kniahnicka wdowa 171-1-16 470V-471R 20 R 482 BW
6 1 1851 Włodzimierz Wołyński Julia Dawidowicz Werba August Józefa Balikowska 787 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0002.htm
11 7 1851 Olewsk Rozalia Dawidowicz Balarka Snowidowicka Karol Agnieszka Chmielewska Michał Hanuszkiewicz i jego żona Salomea 178/3/31 606V-607R 25 Ż Na
5 8 1851 Olewsk Piotr Kotwicki Rudnia Radowelska Tomasz Elżbieta Dawidowicz Jan Rudnicki i Katarzyna Zalewska żona Waleriana 178/3/31 606V-607R 26 Ż Na
18 10 1851 Olewsk Tekla Garbowska Balarka Radowelska Marek Marianna Dawidowicz Hieronim Szydłowski i Aleksandra Kotwicka panna 178/3/31 608V-609R 33 Ż Na 0
25 10 1851 Deraźne Ludwik Grochowski Balarka Stefan Katarzyna Walczyńska chrzest 26.10.1851, Szymon Dawidowicz i Franciszka Skarlińska 171-2-1 133V-134R 33 R 136 BW
24 11 1851 Stepań Adam Sulikowski Ossowa Jan Katarzyna Sulikowska chrzest 7.01.1851, Wawrzyniec Dawidowicz i Anna Dawidowicz ż. Wawrzyńca 171-2-1 179V-180R 2 R 181 BW
24 1 1851 Stepań Ludwika Dawidowicz Ossowa Kazimierz Katarzyna Drzewiecka chrzest 5.02.1851, Józef Górski i Rozalia Zaremba ż. Jana 171-2-1 181V-182R 7 R 183 BW
25 2 1851 Stepań Kazimierz Sulikowski Odżgów Mateusz Krystyna Sulikowska chrzest 4.03.1851, Wawrzyniec Dawidowicz i Anna Konopacka ż. Stanisława 171-2-1 181V-182R 9 R 183 BW
8 3 1851 Stepań Wiktoria Dawidowicz Ossowa Aleksander Marianna Sulikowska chrzest 10.03.1851, Józef Górski i Anna Dawidowicz ż. Wawrzyńca 171-2-1 182V-183R 12 R 184 BW
10 3 1851 Stepań Józef Dawidowicz Mielnikowe Wawrzyniec Katarzyna Onuchowska chrzest 15.03.1851, Wincenty Wawrynowicz i Łucja Sulikowska ż. Feliksa 171-2-1 183V-184R 13 R 185 BW
24 5 1851 Stepań Ewa Krzemińska Ossowa Józef Konstancja Dawidowicz chrzest 25.05.1851, Krzysztof Dawidowicz i Franciszka Dawidowicz ż. Jana 171-2-1 185V-186R 19 R 187 BW 0
19 7 1851 Stepań Adela Kołodyńska Omelanka Dominik Marianna Dawidowicz chrzest 22.07.1851, Kazimierz Œredziński i Tekla Kołodyńska ż. Jana 171-2-1 186V-187R 24 R 188 BW
8 9 1851 Stepań Karolina Dawidowicz Ossowa Krzysztof Katarzyna Sulikowska chrzest 10.09.1851, Jan Sulikowski i Konstancja Krzemińska ż. Józefa 171-2-1 188V-189R 29 R 190 BW
9 9 1851 Stepań Karolina Dawidowicz Odżgów Wawrzyniec Anna Sulikowska chrzest 16.09.1851, Grzegorz Sulikowski i Konstancja Sulikowska ż. Wincentego 171-2-1 188V-189R 30 R 190 BW
6 10 1851 Stepań Józef Dawidowicz Ossowa Krzysztof Franciszka Dawidowicz chrzest 14.10.1851, Feliks Rakowski i Honorata Sulikowska panna 171-2-1 191V-192R 37 R 193 BW
24 10 1851 Stepań Jan Dawidowicz Tchory Dionizy Tekla Sulikowska chrzest 25.10.1851, Jan Dawidowicz i Katarzyna Dawidowicz ż. Kazimierza 171-2-1 192V-193R 40 R 194 BW
24 10 1851 Stepań Salomea Sulikowska Tchory Franciszek Honorata Dawidowicz chrzest 28.10.1851, Antoni Kownacki i Honorata Sulikowska panna 171-2-1 192V-193R 41 R 194 BW
16 11 1851 Stepań Teresa Sulikowska Ossowa Jan Marcelina Dawidowicz chrzest 17.11.1851, Bazyli Sulikowski i Katarzyna Górska ż. Józefa 171-2-1 193V-194R 43 R 195 BW
21 9 1851 Stepań Mateusz Dawidowicz Ossowa Józef Ewa Sulikowska chrzest 10.12.1851, Ludwik Dawidowicz i Regina Sulikowska panna 171-2-1 195V-196R 49 R 197 BW
12 1 1851 Berezne Antonina Dawidowicz Bronisławka Stanisław Paulina Klepus chrzest 21.01.1851, Marcin Szachniewicz i Anna Woźnicka ż. Bazylego 171-2-1 55V-56R 6 R 58 BW
3 1 1852 Targowica Konstanty Dawidowicz Borzemiec Jan Marianna Podhorska 836 333-334 3 0
19 1 1852 Włodzimierzec Ferdynanda Żarczyńska Chinocz Tomasz Łucja Czarnecka szl. Jan Czarnecki, Marianna Dawidowicz z. Kazimierza 837 302-303 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0165.htm
12 1 1852 Włodzimierzec Antonina Krzemińska Huta Stepanhorodzka Karol Marianna Dawidowicz 1-dw. Aleksander Kunicki, Ludwika Turowska panna 837 302-303 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0165.htm
8 1 1852 Stepań Piotr Konopacki Odżgów Stanisław Anna Sulikowska chrzest 20.01.1852, Jan Sulikowski i Anna Dawidowicz ż. Wawrzyńca 171-1-17 468V-469R 6 R 472 BW
30 8 1852 Stepań Joanna Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz chrzest 31.08.1852, Tomasz Bielawski i Ewa Horoszkiewicz ż. Ludwika 171-1-17 478V-479R 34 R 482 BW
27 6 1852 Stepań Piotr Dawidowicz Ossowa Jakub Apolonia Sulikowska crzest 29.06.1852, Wawrzyniec Dawidowicz i Katarzyna Dawidowicz ż. Kazimierza 171-1-17 476V-477R 30 R 480 BW
27 3 1852 Stepań Adela Dawidowicz Ossowa Jan Franciszka Wojciechowska chrzest 4.05.1852, Seweryn Szymanowski i Marianna Dawidowicz ż. Aleksandra 171-1-17 473V-474R 20 R 477 BW
24 2 1852 Deraźne Paulina Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska chrzest 24.02.1852, Antoni Skarliński i Anna Bielawska ż. Macieja 171-1-17 449V-450R 6 R 453 BW
6 4 1852 Deraźne Julian Zaręba Hłuboczek Jan Rozalia Dawidowicz chrzest 10.04.1852, Michał Chorążyczewski i Dorota Krasinkiewicz ż. Jakuba 171-1-17 451V-452R 11 R 455 BW
11 9 1852 Berezne Karolina Borodicz Potasznia Józef Tekla Dawidowicz Kazimierz Michniewicz i Anna Kuriata panna 171-1-17 503V-504R 22 R AD1
29 12 1852 Stepań Tomasz Dawidowicz Mielnikowe Wawrzyniec Katarzyna Opuchowska chrzest 14.01.1853, Wawrzyniec Dawidowicz i Marianna Opuchowska panna 171-1-33 529V-530R 1 R 521 BW
1 12 1853 Dąbrowica Katarzyna Dawidowicz Budki Hrańskie Józef Justyna Gronkowska 838 369-370 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0198.htm
20 5 1853 Berezne Rozalia Petronela Dawidowicz Bronisławka Stanisław Paulina Klepuszewska Jan Szachniewicz i Petronela Szachniewicz żona Kazimierza 171-1-17 559V-560R 15 R AD1
2 12 1853 Berezne Ewa Cielecka Bronisławka Tomasz Elżbieta Żygadło Paweł Żygadło i Paulina Dawidowicz żona Stanisława 171-1-17 534V-535R 38 R AD1
26 1 1853 Równe Wiktoryn Równe NN Ludwika s. nieślubny Ludwiki, chrzest 26.01.1853, Mikołaj Dawidowicz i Regina Iwanczuk, as. Karol Lindenberg 171-1-33 389V-390R 1 R 384 BW
7 3 1853 Deraźne Jan Kopiej Zacisze Ignacy Anna Skarlińska chrzest 8.03.1853, Józef Chodorowski i Dorota Dawidowicz ż. Szymona 171-1-33 511V-512R 6 R 503 BW
24 5 1853 Deraźne Michał Żukowski Witalisówka Ludwik Aniela Krasinkiewicz chrzest 28.05.1853, Antoni Skarliński i Dorota Dawidowicz ż. Szymona 171-1-33 513V-514R 12 R 505 BW
1 3 1853 Stepań Hipolit Kołodyński Omelanka Jan Tekla Dawidowicz chrzest 7.03.1853, Dominik Kołodyński i Agnieszka Kołodyńska ż. Marcina 171-1-33 531V-532R 7 R 523 BW
14 4 1853 Stepań Ludwik Żołędziewski Mielnikowe Jan Agnieszka Dawidowicz chrzest 16.04.1853, Wawrzyniec Dawidowicz i Krystyna Sulikowska ż. Franciszka 171-1-33 532V-533R 10 R 524 BW
22 10 1853 Stepań Kamila Sulikowska Ossowa Jan Katarzyna Dawidowicz chrzest 25.10.1853, Piotr Dawidowicz i Marianna Kobylańska ż. Ksawerego 171-1-33 539V-540R 33 R 531 BW
13 11 1853 Stepań Antoni Dawidowicz Tchory Wawrzyniec Łucja Kownacka chrzest 16.11.1853, Jan Sulikowski i Franciszka Kobylańska ż. Stanisława 171-1-33 541V-542R 37 R 533 BW
11 9 1853 Stepań Tomasz Sulikowski Tchory Franciszek Honorata Dawidowicz chrzest 6.12.1853, Józef Dawidowicz i Ludwika Bielawska ż. Franciszka 171-1-33 541V-542R 38 R 533 BW
21 5 1854 Dąbrowica Adolf Bułhajewski Praszczuki Jan Józefa Dawidowicz Michał Petrykowski, Katarzyna Kozubowska z. Stefana 838 373-374 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0200.htm
19 5 1854 Trojanów Piotr Szczygielski Trojanów Jakub Anna Dawidowicz 178-3-38 453V-454R 27 Ż
16 8 1854 Trojanów Benigna Dawidowicz Trojanów Michał Katarzyna Popławska 178-3-38 457V-458R 49 Ż
17 9 1854 Trojanów Józefa Rogalska Trojanów Józef Honorata Dawidowicz 178-3-38 457V-458R 54 Ż
18 5 1854 Olewsk Franciszka Rudnicka Budki Radowelskie Józef Katarzyna Chmielewska Anastazy Dawidowicz i Petronela Dawidowicz żona Felicjana 178/3/38 697V-198R 10 Ż Na
9 5 1854 Deraźne Paulina Zaręba Hłuboczek Jan Rozalia Dawidowicz chrzest 10.05.1854, Józef Dębołęcki i Dorota Kasinkiewicz ż. Jakuba 171-1-37 341V-342R 16 R 337 BW
3 9 1854 Deraźne Józefa Kopiej Balarka Jan Katarzyna Komnacka chrzest 4.09.1854, Szymon Dawidowicz i Ewa Chorążyczewska ż. Wojciecha 171-1-37 343V-344R 24 R 339 BW
25 9 1855 Deraźne Marianna Choroszkiewicz Balarka Franciszek Katarzyna Grochowska chrzest 2.10.1855, Antoni Żukowski i Dorota Dawidowicz ż. Szymona 171-1-51 386V-387R 13 R 390 BW
30 10 1855 Deraźne Anastazy Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Krasinkiewicz chrzest 1.11.1855, Antoni Skarliński i Dorota Dawidowicz ż. Szymona 171-1-51 387V-388R 15 R 391 BW
28 2 1856 Berezne Helena Dawidowicz Rudnia Potasznia Stanisław Paulina Klepus Jakub Szachniewicz i Marianna Kuriata ż. Bazylego 171-1-67 132V-133R 13 R 135 DM
20 3 1856 Berezne Aleksander Borodicz Rudnia Potasznia Józef Tekla Dawidowicz Maciej Szachniewicz i Tekla Bekieszczuk wdowa 171-1-67 133V-134R 20 R 136 DM
3 5 1856 Berezne Mikołaj Kondracki Bronisławka Kazimierz Anna Kuriata Stanisław Dawidowicz i Marianna Cielecka ż. Tomasza 171-1-67 134V-135R 24 R 137 DM
29 1 1856 Targowica Jan Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Wiszniewska Michał Rebczyński i Apolonia Kwiatkowska ż. Piotra 172-1-51 209 V-210 R 3 R 216 DW
1 2 1857 Olewsk Marta Kotwicka Rudnia Sielicka Tomasz Elżbieta Dawidowicz Władysław Kotwicki i Joanna Chalecka panna 178-3-126 786V-787R 5 Ż Na 0
15 11 1857 Olewsk Stanisław Zajączkowski Rudnia Bystra Jakub Dorota Kotwicka Nazar Chalecki i Petronela Dawidowicz rekrutka 178-3-126 793V-794R 33 Ż Na
3 8 1858 Olewsk Stefan Kotwicki Rudnia Siedliska Feliks Elżbieta Dawidowicz Kazimierz Piekarski i Katarzyna Zalewska rekrutka 178-3-128 174v-175r 35 Ż Na
2 10 1858 Olewsk Michał Garbowski Słoboda Radowelska Marcin Marianna Dawidowicz Feliks Szydłowski i Julia Garbowska panna 178-3-128 176v-177r 40 Ż Na
27 6 1858 Deraźne Piotr Kopiej Zacisze Ignacy Anna Skarlińska chrzest 29.06.1858, Szymon Dawidowicz i Ewa Chorążyczewska ż. Wojciecha 650-1-1 476V-477R 22 R 527 BW
4 9 1858 Deraźne Dionizy Bober Ładessa Tomasz Emilia Praczkowska chrzest 7.09.1858, Szymon Dawidowicz i Anna Janson ż. Mateusza 650-1-1 477V-478R 26 R 528 BW
23 12 1858 Deraźne Ludwik Sawicki Zauholce Jan Bogumiła Dawidowicz chrzest 28.12.1858, Ludwik Adamski i Aniela Sulikowska panna 650-1-1 481V-482R 37 R 532 BW
23 5 1858 Kazimierka Konstancja Dawidowicz Kazimierka NN Joanna Dawidowicz c. nieślubna Joanny, chrzest 25.05.1858, Apolinary Makrocki i Zofia Hnidecka [Gnitecka] ż. Jana 650-1-1 515V-516R 26 R 581 BW
8 11 1858 Kazimierka Andrzej Jaron Kazimierka NN Ludwika Gurazda s. nieślubny Ludwiki, chrzest 9.11.1858, Apolinary Makrocki i Teofila Dawidowicz panna 650-1-1 518V-519R 40 R 584 BW
17 12 1859 Dąbrowica Joanna Gronkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Józef Dawidowicz, Marianna Nikonowicz z. Szymona 841 734-735 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0405.htm
24 3 1859 Bereźnica Joanna Niewęgłowska Choszczowata Karol Marcela Dawidowicz 840 268-269 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0144.htm
1 11 1859 Deraźne Ludwik Chorążyczewski Balarka Wojciech Ewa Kownacka chrzest 2.11.1859, Julian Kopiej i Franciszka Dawidowicz ż. Mikołaja 171-1-73 414V-415R 34 R 400 BW
14 9 1859 Deraźne Adam Chorążyczewski Wowcze Maciej Teresa Choroszkiewicz chrzest 29.09.1859, Szymon Dawidowicz i Marianna Choroszkiewicz panna 171-1-73 412V-413R 28 R 398 BW
24 6 1859 Olewsk Feliks Tyszecki Słoboda Snowidowska Michał Domicela Dawidowicz Atanazy Dawidowicz i Karolina Chmielewska żona Leona 178/3/50 766V-767R 38 Ż Na
24 3 1859 Deraźne Ewa Dawidowicz Balarka Mikołaj Franciszka Bielawska chrzest 25.03.1859, Szymon Dawidowicz i Marianna Krasinkiewicz ż. Michała 171-1-73 407V-408R 13 R 393 BW
8 3 1859 Deraźne Stanisław Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska chrzest 10.03.1859, Antoni Skarliński i Aniela Bogdanowicz wdowa 171-1-73 406V-407R 11 R 392 BW 0
23 12 1859 Stepań Jan Sulikowski Dołgoszyje Grzegorz Dorota Dawidowicz dop. chrztu 16.01.1863, as. Antoni Jasnogórski i Joanna Sulikowska ż. Ludwika 650-1-2 307V-308R 6 R 388 BW
13 4 1860 Targowica Józefa Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Wiszniewska 841 284-285 4 0
1 1 1860 Włodzimierzec Paulina Żurkiewicz Huta Stepanhorodzka Tomasz Marianna Dawidowicz 841 684-685 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0379.htm
17 1 1860 Włodzimierzec Wincenty Czarnecki Majdan Grabina Walenty Albertyna Dawidowicz 841 686-687 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0380.htm
1 2 1860 Włodzimierzec Wincenty Bułgajewski Majdan Kanonicki Jan Józefa Dawidowicz 841 686-687 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0380.htm
10 10 1860 Deraźne Józefa Dawidowicz Balarka Mikołaj Franciszka Bielawska chrzest 11.10.1860, Szymon Naumowicz i Aniela Naumowicz panna 171-3-24 242V-243R 36 R 336-337 BW
2 3 1860 Kazimierka Anna Narolska Kazimierka Michał Teofila Dawidowska [Dawidowicz] chrzest 4.03.1860, Tomasz Dawidowicz i Joanna Dawidowicz panna 171-3-24 275V-276R 16 R 386 BW
14 4 1862 Maciejów Władysław Marceli Dawidowicz Maciejów Jan Kamila Radziszewska Tytus Paraziński, Józefa Fiwarkowska 424 8-9 7 0
9 6 1862 Deraźne Adela Kopiej Balarka Grzegorz Tekla Komnacka Szymon Dawidowicz i Franciszka Dawidowicz ż. Mikołaja 887 136-137 22 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0073.htm
9 7 1862 Deraźne Stanisław Kopiej Zacisze Ignacy Anna Skarlińska Szymon Dawidowicz i Katarzyna Żukowska ż. Wincentego 887 138-139 24 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0074.htm
28 1 1862 Stepań Adela Sulikowska Tchory Jan Marcelina Dawidowicz Antoni Kownacki i Paulina Karczewska ż. Aleksandra 887 243-244 5 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0133.htm
11 2 1862 Stepań Kamila Dawidowicz Odżgów Wawrzyniec Anna Sulikowska Walenty Sulikowski i Aniela Sulikowska panna 887 245-246 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0134.htm
18 6 1862 Stepań Katarzyna Dawidowicz Ossowa Piotr Honorata Sulikowska Antoni Kownacki i Ludwika Sulikowska panna 887 255-256 29 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0139.htm
8 10 1862 Stepań Adela Maszkowska Mielnikowe Jan Wiktoria Dawidowicz Bazyli Maszkowski i Aniela Konopacka ż. Stanisława 887 263-264 44 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0143.htm
27 10 1862 Stepań Ludwik Sulikowski Ossowa Grzegorz Dorota Dawidowicz Bazyli Sulikowski i Kamila Dawidowicz panna 887 263-264 46 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0143.htm
5 11 1862 Stepań Paulina Dawidowicz Słoboda Ost Krzysztof Franciszka Sulikowska Antoni Kownacki i Konstancja Górska ż. Józefa 887 265-266 48 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0144.htm
7 4 1862 Berezne Franciszek Kondracki Bronisławka Kazimierz Anna Kuriata chrzest 17.05.1862, Paweł Osowicki i Paulina Dawidowicz mężatka 887 470-471 16 AGAD 255 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0255.htm
15 10 1863 Deraźne Ludwik Sawicki Zahułek Jan Bogumiła Dawidowicz chrzest 20.10.1863, Władysław Roskowiński i Aleksandra Adamska ż. Wincentego 650-1-2 236V-237R 34 R 306 BW
29 9 1863 Swojczów Stanisław Sadowski Swojczów Jan Tekla Dawidowicz 624 14-15 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0008.htm
14 2 1863 Włodzimierz Józefa Ostrowska Włodzimierz Franciszek Helena Dawidowicz 798 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0006.htm
2 3 1863 Deraźne Aniela Skarlińska Balarka Antoni Franciszka Chodorowska chrzest 10.03.1863, Michał Dawidowicz i Franciszka Dawidowicz ż. Mikołaja 650-1-2 229V-230R 14 R 299 BW
7 1 1863 Deraźne Michalina Kopiej Balarka Julian Józefa Kołodyńska chrzest 8.01.1863, Franciszek Kopiej i Franciszka Dawidowicz ż. Mikołaja 650-1-2 227V-228R 7 R 297 BW 0
25 10 1863 Kazimierka Urszula Hołubowicz Piasków Maciej Marianna Cybulska chrzest 27.10.1863, Adam Dawidowicz i Teresa Pieczkowska ż. Jana 650-1-2 270V-271R 30 R 350 BW
1 11 1863 Kazimierka Bronisława Narolska Kazimierka Michał Teofila Dawidowicz chrzest 1.11.1863, Jan Pieczkowski i Joanna Dawidowicz panna 650-1-2 271V-272R 33 R 351 BW
3 1 1863 Stepań Franciszek Korkuć Odżgów Józef Ewa Konopacka chrzest 6.01.1863, Wawrzyniec Dawidowicz i Ewa Sulikowska ż. Karola 650-1-2 306V-307R 3 R 387 BW
15 1 1863 Stepań Ludwika Dawidowicz Osowa Hieronim Barbara Sulikowska chrzest 16.01.1863, Grzegorz Sulikowski i Joanna Sulikowska ż. Ludwika 650-1-2 307V-308R 5 R 388 BW
23 1 1863 Stepań Adela Kobylańska Tchory Stanisław Franciszka Tuszyńska chrzest 27.01.1863, Antoni Kownacki i Katarzyna Dawidowicz ż. Wawrzyńca 650-1-2 308V-309R 10 R 389 BW
21 1 1863 Stepań Agnesssa [Agnieszka] Czarnecka Mielnikowe Tomasz Antonina Dawidowicz chrzest 30.01.1863, Jan Maszkowski i Ewa Dawidowicz ż. Józefa 650-1-2 308V-309R 11 R 389 BW
12 4 1863 Stepań Julia Dawidowicz Mielnikowe Ludwik Katarzyna Maszkowska chrzest 14.04.1863, Szymon Dawidowicz i Honorata Sulikowska ż. Franciszka 650-1-2 313V-314R 37 R 394 BW
25 4 1863 Stepań Konstancja Konopacka Odżgów Stanisław Anna Sulikowska chrzest 28.04.1863, Kazimierz Sulikowski i Anna Dawidowicz ż. Wawrzyńca 650-1-2 314V-315R 41 R 395 BW
4 5 1863 Stepań Hipolit Dawidowicz Osowa Jan Franciszka Jaroszewicz chrzest 30.05.1863, Krzysztof Dawidowicz i Hieronima Maszkowska ż. Bazylego 650-1-2 315V-316R 49 R 396 BW
4 11 1863 Stepań Michał Żołędziewski Mielnikowe Jan Agnieszka Dawidowicz chrzest 6.11.1863, Wawrzyniec Dawidowicz i Wiktoria Maszkowska ż. Jana 650-1-2 320V-321R 71 R 401 BW
21 12 1863 Stepań Ludwik Dawidowicz Mielnikowe Józef Ewa Sulikowska chrzest 25.12.1863, Ludwik Dawidowicz i Hieronima Maszkowska ż. Bazylego 650-1-2 322V-323R 81 R 403 BW
2 11 1863 Berezne Marcelina Dawidowicz Rudnia Łęczyńska Stanisław Paulina Klepas chrzest 3.11.1863, Dionizy Kuriata i Marianna Kuriata 650-1-2 73R 40 R 98 BW
9 4 1864 Targowica Józef Rebczyński Podhajce Jan Franciszka Boszyńska Mateusz Dawidowicz i Apolonia Kwiatkowska ż. Piotra 842 768-769 4 AGAD 411 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0411.htm
4 4 1864 Deraźne Ewa Grochowska Balarka Adam Katarzyna Kołodyńska chrzest 5.04.1864, Michał Dawidowicz i Józefa Kopiej ż. Juliana 171-1-83 242V-243R 9 R 266 BW
27 11 1864 Deraźne Jan Chorążyczewski Balarka Wojciech Ewa Kownacka chrzest 29.11.1864, Julian Kopiej i Franciszka Dawidowicz ż. Mikołaja 171-1-83 250V-251R 32 R 274 BW
12 12 1864 Deraźne Ludwik Kopiej Balarka Julian Józefa Kołodyńska chrzest 13.12.1864, Michał Dawidowicz i Katarzyna Grochowska ż. Adama 171-1-83 251V-252R 35 R 275 BW
5 6 1867 Olewsk Antonina Dawidowicz Snowidowska Słoboda Atanazy Fruzyna Garbowska 178-3-57 67V-68R 36 Ż
19 11 1867 Olewsk Stanisław Garbowski Radowelska Słoboda Cyprian Ewa Dawidowicz 178-3-57 72V-73R 59 Ż
16 8 1869 Kamionka Strumiłowa Agnieszka Chenka Zeldec 103 Aleksander Katarzyna Kozdrowicka Mikołaj Dawidowicz, Agrypina Bohaczewska 518L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20518/pages/PL_1_301_518_0001.htm
5 8 1872 Radziwiłłów Kazimierz Dawidowicz Buhajówka Franciszek Paulina Zarzecka 1-60 7 V-8 R 25 T 0
28 6 1873 Jałowicze Marianna Dawidowicz Podhajce Mateusz Katarzyna Gureska Antoni Brzeźniakiewicz, Marianna Buczyńska 147 10-11 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20147/pages/PL_1_436_147_0006.htm
9 3 1874 Katerburg Michalina Dawidowicz Matwiejowce Jan Kamila Radzichowska 203 162-163 7
18 7 1874 Turzysk Aleksander Dawidowicz Błażenniki Tomasz Antonina Borecka 742 6-7 10 0
16 11 1876 Ołyka Józefa Chodorowska Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 497 44 71 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0023.htm
13 11 1878 Ołyka Emilia Chodorowska Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 499 52 72 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0027.htm
18 1 1880 Cudnów Maria Dawidowicz Cudnów Antoni Rafalina Królikowska Bolesław Grzybowski i Józefa Łęczycka wdowa 178-3-67 480V-481R 18 Ż 952-953 DM
21 4 1881 Ołyka Aniela Chodorowska Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 502 20 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0011.htm
2 11 1881 Berezne Hipolit Murawski Smolarnia Paweł Franciszka Dawidowicz Tomasz Kuriata i Marianna Lisiecka ż. Bazylego 740-2-5 57V-58R 74 R 57 DM
16 8 1881 Berezne Adam Januszkiewicz Lado Jan Helena Dawidowicz Antoni Tomaszewski i Aniela Kuriata panna 740-2-5 53V-54R 60 R 53 DM
26 5 1882 Olewsk Jan Garbowski Radowelska Balarka Cyprian Ewa Dawidowicz 178-3-57 323V-324R 44 Ż
14 10 1883 Ołyka Teofil Chodorowski Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 504 46 67 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0024.htm
20 4 1883 Berezne Marcjanna Januszkiewicz Lado Jan Helena Dawidowicz Stefan Łabędzki i Waleria Januszkiewicz 740-2-5 135V-136R 43 R 126 DM
17 8 1883 Berezne Marianna Dawidowicz Bronisławka Józef Konstancja Kunicka Bazyli Lisiecki i Sabina Cielecka ż. Szymona 740-2-5 140V-141R 61 R 131 DM
2 9 1883 Berezne Ignacy Kondracki Bronisławka Florian Marcelina Dawidowicz Leon Szachniewicz i Aleksandra Cielecka ż. Jana 740-2-5 140V-141R 64 R 131 DM
28 1 1884 Łanowce Julia Święcicka Napadówka Jan Honorata Szawłowska Grzegorz Szawłowski i Apolonia Dawidowicz ż. Mikołaja 1-78 100V-101R 6 561 DM
4 5 1884 Humań Maria Kochanowska Zajączkówka Jan Maria Dawidowicz Mikołaj Biliński, Klara Jędrzejewska ż. Roberta 931-1-2438 5V-6R 17 Cz 90 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9G-WSMR-X?i=89&cc=4133834&cat=999975
30 3 1885 Berezne Honorata Kondracka Bronisławka Florian Marcelina Dawidowicz Adam Bronowicki i Aleksandra Cielecka ż. Jana 740-2-6 6V-7R 29 R 9 AD1
1 7 1886 Jałowicze Adela Dawidowicz Targowica Mateusz Antonina Łozińska 159 10-11 13 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0006.htm
15 7 1886 Radziwiłłów Helena Dawidowicz Radziwiłłów Franciszek Paulina Zarzycka 1-80 72 V-73 R 30 T 0
30 9 1886 Jałowicze Bronisława Kwiatkowska Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz 159 16-17 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0009.htm
12 4 1886 Ołyka Dionizy Chodorowski Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 507 24 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0013.htm
15 5 1886 Berezne Augustyn Kondracki Bronisławka Florian Marianna Dawidowicz Józef Dawidowicz i Aleksandra Cielecka ż. Jana 740-2-6 49V-50R 37 R 49 AD1 0
20 5 1886 Berezne Gracjan Morawski Peresieki Paweł Franciszka Dawidowicz Antoni Borodicz i Kamila Morawska ż. Aleksandra 740-2-6 49V-50R 41 R 49 AD1
15 9 1886 Berezne Hieronim Dawidowicz Bronisławka Józef Konstancja Kunicka Paweł Morawski i Rozalia Karczewska ż. Mikołaja 740-2-6 54V-55R 72 R 54 AD1
21 12 1887 Radziwiłłów Oktawia Dawidowicz Chotyń Jan Ludwika Sprytula T 50 V-51 R 42 0
15 11 1888 Radziwiłłów Stanisław Dawidowicz Chotyń Karol Marianna Zawadzka 426-1-81A 60V-61R 46 T
25 11 1889 Radziwiłłów Józef Dawidowicz Chotyń Jan Ludwika Sprytul 0.1-81B 62 V-63 R 54 T
1 12 1890 Jałowicze Jan Kwiatkowski Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz 163 29-30 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0016.htm
6 3 1891 Radziwiłłów Marianna Dawidowicz Chotyń Karol Marianna Zawadzka 0.1-81 G 49 V-50 R 15 T
20 5 1891 Berezne Marianna Morawska Peresieki Paweł Franciszka Dawidowicz Józef Bekieszczuk, Marianna Lisiecka ż. Wojciecha 740-2-6 171V-172R 35 R 175 AD1
31 12 1891 Berezne Aniela Kondracka Bronisławka Florian Marcelina Dawidowicz chrzest 01.01.1892 Adam Bronowicki , Marianna Cielecka ż.Ftanciszka 740-2-8 204V-205R 1 R 204 AD1 0
29 1 1892 Radziwiłłów Zofia Dawidowicz Chotyń Jan Ludwika Sprytul 0.1-81D 45V-46R 9 T
22 5 1892 Berezne Aniela Kuriata Potasznia Grzegorz Paulina Rudnicka Michał Dawidowicz , Tekla Klepuszewska ż. Pawła 740-2-8 211V-212R 44 R 211 AD1
7 8 1892 Berezne Mikołaj Dawidowicz Potasznia Michał Marianna Rudnicka Stanisław Kuriata , Michalina Rudnicka panna 740-2-8 213V-214R 59 R 213 AD1
7 10 1892 Berezne Helena Dawidowicz Bronisławka Józef Konstancja Kunicka Antoni Bronowicki , Marianna Bronowicka ż. Adama 740-2-8 217V-218R 80 R 217 AD1
28 6 1892 Berezne Józef Dawidowicz Lado Jan Józefa Hanuszkiewicz Józef Kuriata , Anna Dolańska ż. Jakuba 740-2-8 217V-218R 84 R 217 AD1
15 9 1892 Berezne Anastazja Morawska Siedliszcze Paweł Franciszka Dawidowicz ch. 10.01.1893 Kajetan Bekieszczuk i Antonina Szachniewicz ż. Ludwika 740-2-8 246V-247R 5 R 239 AD1
24 1 1893 Berezne Michał Kostrzycki Bronisławka Benedykt Paulina Kondracka Konstanty Ziembowski i Marcelina Dawidowicz ż. Floriana 740-2-8 247V-248R 12 R 240 AD1
7 5 1893 Berezne Bronisław Pawłowski Bronisławka Jan Marcelina Szachniewicz Adam Bronowicki i Konstancja Dawidowicz ż. Józefa 740-2-8 253V-254R 48 R 244 AD1
23 7 1894 Radziwiłłów Mikołaj Dawidowicz Chotyń Jan Ludwika Prytuła 1-81 Z 46 V-47 R 17 T 0
3 2 1894 Jałowicze Antoni Kwiatkowski Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz Józef Kwiatkowski, Apolonia Laskowska 166 4,6 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0003.htm
26 4 1894 Ołyka Helena Dawidowicz Huta Bogusławka Józef Marianna Słodkowska 1018 298 76 MO 0
12 2 1894 Berezne Aniela Kondracka Bronisławka Florian Wiktoria Dawidowicz Bazyli Lisiecki i Konstancja Dawidowicz ż. Józefa 740-2-7 3V-4R 17 R 6 AD1
17 9 1894 Berezne Tomasz Kuriata Potasznia Grzegorz Paulina Rudnicka Michał Dawidowicz i Michalina Rudnicka panna 740-2-7 13V-14R 80 R 18 AD1
9 10 1894 Berezne Dionizy Dawidowicz Potasznia Michał Marianna Rudnicka Piotr Kuriata i Franciszka Kuriata ż. Stanisława 740-2-7 14V-15R 86 R 19 AD1
17 1 1895 Radziwiłłów Antoni Dawidowicz Chotyń Karol Maria Zawadzka 48 V-49 R 2 0
4 1 1895 Młynów Marianna Jaworska Koryta Gustaw Bogumiła Fiałkowska Malin, Wacław Zawadzki, Wiktoria Dawidowicz ż. Ludwika 740-2-411 57R / 13V 5 740-8-158 R RK
10 3 1895 Berezne Bronisława Dawidowicz Bronisławka Józef Konstancja Kunicka Antoni Bronowicki i Marcelina Kondracka ż. Floriana 740-2-7 45V-46R 30 R 47 AD1
2 7 1895 Berezne Antoni Pawłowski Bronisławka Jan Marcelina Szachniewicz Gracjan Bronowicki i Konstancja Dawidowicz ż. Józefa 740-2-7 53V-54R 73 R 55 AD1
15 10 1896 Jałowicze Jadwiga Kwiatkowska Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz 904 13 V-14 R 38 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20904/pages/PL_1_436_904_0014.htm
5 2 1897 Jałowicze Teofila Kunicka Swiszczów Adam Maria Dawidowicz 905 3 V-4 R 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20905/pages/PL_1_436_905_0005.htm
12 1 1898 Jałowicze Władysław Kwiatkowski Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz 929 1V-2R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20929/pages/PL_1_436_929_0002.htm
24 11 1900 Radziwiłłów Katarzyna Dawidowicz Chotyń Karol Maria Zawadska 50 V-51 R 41 0
17 5 1903 Radziwiłłów Ludwika Dawidowicz Chotyń Karol Maria Zawadzka 108 V-109 R 15 0
20 11 1903 Jałowicze Maria Chiżewska Jaroslawicze Józef Adela Dawidowicz 975 15V-16R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0016.htm
14 6 1903 Jałowicze Ludwik Kwiatkowski Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz 975 5V-6R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0006.htm
25 6 1904 Radziwiłłów Paulina Podolska Niemirówka Marceli Helena Dawidowicz 17 0
11 4 1905 Młynów Helena Dawidowicz Chorupań Feliks Anna Penska Leonard Dawidowicz, Katarzyna Penska panna 740-2-411 124V-125R 42 R 1427 RK
20 10 1906 Radziwiłłów Michał Podolski Niemirówka Marceli Helena Dawidowicz 1-94 71 V-72 R 41 T 0
1 11 1906 Młynów Katarzyna Dawidowicz Chorupań Leon Aniela Reilich Stanisław Szczurowski, Katarzyna Reilich panna 740-2-414 22V-23R 106 R 1492 RK
15 7 1906 Berezne Filipina Kuriata Rudnia Łęczyńska Adam Marianna Dawidowicz Jan Lech i Kamila Kuriata ż. Franciszka 740-4-2 27V-28R 132 R 29 DM
5 8 1907 Młynów Józefa Penska Arszyczyn Antoni Franciszka Reilich pow. Dubno, Leonard Dawidowicz, Maria Reilich panna 740-2-414 72V-73R 95 R 1538 RK
6 3 1908 Radziwiłłów Feliks Dawidowicz Chotyń Karol Maria Zawadska 1-97 59 V-60 R 12 T 0
6 5 1908 Jałowicze Stanisław Dawidowicz Jarosławicze Józef Anna 999 8 15 AGAD 9 MO, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20999/pages/1_436_0_0_999_0009.htm
11 8 1909 Ołyka Bronisław Dawidowicz Pełża Józef Józefa Chodorowska 1019 68 154 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0039.htm
14 2 1910 Radziwiłłów Walenty Dawidowicz Chotyń Karol Maria Zawadzka 1-100 40 V-41 R 8 T 0
1 3 1910 Młynów Bronisława Dawidowicz Dolina Feliks Anna Penska Józef Purmak, Teofila Czerpak ż. Jana 740-4-447 35V-36R 33 R 649 RK
18 4 1910 Młynów Bronisława Dawidowicz Beregi Leon Aniela Reilich Karol Szumowski, Paulina Reilich ż. Józefa 740-4-447 40V-41R 55 R 654 RK
16 2 1911 Radziwiłłów Julia Juryńska Chotyń Andrzej Helena Dawidowicz 1-101 46 V-47 R 11 T 0
1 4 1911 Tbilisi Leokadia Dawidowicz Tbilisi Paweł Justyna Filipowicz Franciszek Jawajsz, Rozalia Kozłowska 5R 54 Tb
9 4 1911 Młynów Feliksa Dawidowicz Jarosławicze par. Jałowicze Józef Anna Jarosławicze, Michał Matusewicz, Anna Karna ż. Piotra 740-4-447 78V-79R 55 R 692 RK
7 8 1911 Młynów Maria Smyk Dolina Wiktor Emilia Jurgielewicz Feliks Fedorowicz, Anna Dawidowicz ż. Feliksa 740-4-447 91V-92R 107 R 707 RK
20 1 1911 Nowy Zawod Jan Dawidowicz Olanówka, par. Trojanów Zygmunt Aniela Ra?ska Jan Popławski, Julia Dawidowicz ż. Antoniego 178-3-196 32V-33R 160 Ż 66 DW
5 3 1911 Nowy Zawod Władysław Dawidowicz Olanówka, par. Trojanów Ludwik Maria Popławska Mikołaj Burzymski, Helena Popławska z. Jana 178-3-196 47V-48R 232 Ż 96 DW
28 4 1911 Nowy Zawod Wincentyna Święcicka Roszcza Antoni Tekla Skokowska Mikołaj Słodkowski, Karolina Dawidowicz ż. Franciszka 178-3-196 64V-65R 319 Ż 130 DW
16 6 1911 Nowy Zawod Józefa Turowska Dermań Antoni Petronela Dawidowicz Antponi Golczewski, Maria Dawidowicz panna 178-3-196 80V-81R 398 Ż 162 DW
1 9 1911 Nowy Zawod Franciszek Sidlicki Olanówka, par. Trojanów Aleksander Julia Dawidowicz Jan Konopacki, Maria Dawidowicz ż. Józefa 178-3-196 101V-102R 523 Ż 204 DW
22 10 1912 Ołyka Antonina Dawidowicz Romaszkowka Jozef Józefa Chodorowska 1050 100 193 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0052.htm
27 4 1913 Tbilisi Mariusz Dawidowicz Tbilisi Jan s. Juliana Augusta c. Andrzeja Linedstajn Antoni Kozłowski, Anna Gołąbek 57V 52 Tb
20 2 1913 Kijów Św. Aleksandra Zygmunt Ignacy Duszyński Kijów Mieczysław Zuzanna Korejwo Aleksander Dawidowicz i Katarzyna Korejwo, Bolesław Korejwo i Maria Ostrowska 312/1/129 17V-18R 67 m.K JM1
23 8 1913 Młynów Bronisława Dawidowicz Ostrożec par. Jałowicze Józef Anna Maślicka Jarosławicze, Franciszek Węgliński, Marianna Sabuła ż. Józefa 740-4-447 188V-189R 103 R 803 RK
7 4 1914 Deraźne Florian Bober Wilcze Felicjan Aniela Dawidowicz t. II 755-756 34
30 7 1915 Tbilisi Aleksander Bielkiewicz Tbilisi Marian s. Wincentego Zofia c. Macieja Dawidowicz Józef Pepol, Serafina Jarosławska 112R 58 Tb
30 9 1915 Ołyka Józef Dawidowicz Horodyszcze Cezary Józefa Piekarz 1081 67 129 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0039.htm
16 4 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Władysław Lewicki Szepetówka Stanisław Paulina Dawidowicz Antoni Lewicki i Maria Mikulska 17-2-47a 11V-12R 38 Ch 23-24 DM
11 7 1916 Tbilisi Wiktoria Bielkiewicz Tbilisi Marian s.Wincentego Zofia c.Macieja Dawidowicz Józef Dawidowicz, Maria Pluśnina 171V 80 Tb
7 2 1916 Nowy Zawod Longin Chorążewski Huta Justynówka Adam Rozalia Trybl Piotr Dawidowicz i Paulina Niedźwiecka ż. Franciszka 178-3-197 295V-296R 59 Ż 585-586 DM
8 5 1916 Nowy Zawod Gwidon Wanat Olanówka, par. Trojanów Jan Józefa Bagińska Piotr Dawidowicz, Karolina Leśniewska ż. Józefa 178-3-197 315V-316R 158 Ż 625 DW
17 5 1916 Nowy Zawod Aleksander Dawidowicz Sporne, par. Trojanów Antoni Julia Czeczel Piotr Dawidowicz, Franciszka Czeczel ż. Mikołaja 178-3-197 316V-317R 162 Ż 627 DW
1 5 1916 Nowy Zawod Antonina Siedlecka Olanówka, par. Trojanów Aleksander Julia Dawidowicz Józef Rybaczek, Maria Kuczyńska ż. Jana 178-3-197 317V-318R 169 Ż 629 DW
24 8 1916 Nowy Zawod Michalina Dawidowicz Olanówka, par. Trojanów Kalikst Karolina Popławska Stanisław Popławski, Michalina Popławska panna 178-3-197 340V-341R 281 Ż 675 DW 0
26 10 1916 Nowy Zawod Janina Wanat Olanówka, par. Trojanów Adam Maria Dawidowicz Franciszek Pawlik, Maria Popławska ż. Jana 178-3-197 354V-355R 352 Ż 703 DW
25 5 1918 Tbilisi Józef Majkowski Tbilisi Stanislaw s.Franciszka Maria c.Jana Awiłowa Bronislaw Dawidowicz, Irena Berezowska 196V 57 Tb
7 1 1918 Wiszenki Janina Dawidowicz Wincentówka Marcin Adela Sawicka Studziny, Równe, gubernia Wołyńska, Franciszek Kornalowski, Genowefa Całka panna 35-9-769 1V-2R 3 Ł 4504-4505 RK
2 1 1918 Wiszenki Monika Sawicka Wincentówka NN Marianna Wachowska córka wdowy, Kołki, Łuck, gub. Wołyńska, Marceli Dawidowicz, Stanisława Grochowska panna 35-9-769 2V-3R 6 Ł 4506-4507 RK
15 3 1918 Wiszenki Stanisława Jaworska Klementówka Hipolit Adela Dawidowicz Łuck, Sokul, gub. Wołyńska, Zenon Jaworski, Genowefa Koksanowicz panna 35-9-769 6V-7R 27 Ł 4514-4515 RK
6 4 1918 Wiszenki Aniela Dawidowicz Wincentówka NN Leontyna Dawidowicz nieślubna, Silno, Łuck, gub. Wołyńska, Jan Żołendzewski, Sabina Dawidowicz panna 35-9-769 6V-7R 30 Ł 4514-4515 RK
11 4 1920 Tbilisi Jerzy Belkiewicz Erywań Marian s.Wincentego Zofia c.Macieja Dawidowicz Józef Dawidowicz, Maria Grigoriewa 232V 20 Tb DW
2 11 1920 Berezne Józef Kuriata Potasznia Gracjan Józefa Kuriata Dionizy Dawidowicz, Helena Kuriata 740-4-11 107R 170 R AS
19 5 1921 Młynów Janina Bernadzka Bernacka Wygoda par. Jałowicze Kazimierz Helena Peńska Feliks Dawidowicz, Leokadia Myślińska ż. Józefa 740-4-446 41V 64 R 525 RK
22 2 1921 Berezne Adela Dawidowicz Bronisławka Hieronim Antonina Kuriata Wincenty Szachniewicz, Antonina Brusiło 740-4-11 119V 27 R AS
22 2 1921 Berezne Bronisław Dawidowicz Bronisławka Hieronim Antonina Kuriata Stanisław Dziembowski, Adela Szachniewicz 740-4-11 119V 28 R AS
1 4 1921 Berezne Stanislawa Kuriata Rudnia Łęczynska Adam Marianna Dawidowicz Gracjan Lech,Ewelina Kuriata 740-4-11 122R 47 R AS
1 6 1922 Berezne Teofila Hołubowicz Potasznia Jan Janina Kuriata Dionizy Dawidowicz,Maria Kuriata 740-4-11 169R 91 R AS
1 8 1922 Berezne Karol Hołubowicz Potasznia Celestyn Karolina Szachniewicz Dionizy Dawidowicz, Antonina Bagińska 740-4-11 173V 127 R AS
17 9 1922 Berezne Helena Dawidowicz Potasznia Dionizy M...? Kowalska Władysław Kuriata, Maria Kuriata 740-4-11 178V 166 R AS
30 8 1922 Sarny Joanna Garbowska Luchcza Adam Jadwiga Dawidowicz Edward Wierciński, Stanisława Danielczuk 740-4-753 60R 82 R 63 AS
20 12 1922 Młynów Henryk Dawidowicz Pańska Dolina Feliks Cecylia Milewska (Melerska - LU) Feliks Baranowski, Honorata Kulińska panna 740-8-158 39V 185 R 9 RK
15 10 1923 Sarny Jan Olek Klesów Piotr Domicela Dawidowicz Adam Dawidowicz, Anna Milon 740-4-753 40V 166 R 44 AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
1 2 1814 Dubno Felicjan Kowalski Apolonia Stronińska Warkowicze Władysław Kozłowski, Ludwik Okulski, Feliks Dawidowicz 64 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0023.htm
2 2 1818 Ołyka Jan Dawidowicz Rozalia Chorąży M. Łopateński 297-1 227 AP Łuck MO
4 2 1823 Bereźnica (Cepcewicze) Michał Dawidowicz par. Dąbrowica Rozalia Chodorowska par. Bereźnica Marcin Piekarski, Ludwik Słodkowski, Kazimierz Brzozowski 25 2
25 2 1823 Bereźnica Michał Dawidowicz par. Dąbrowica Franciszka Kaznowska par. Bereźnica Mateusz Kotewicz, Grzegorz Łyszkiewicz, Jan Czajkowski 25 3
20 11 1827 Włodzimierzec Antoni Dawidowicz Krynica [Krzywica] par. Dąbrowica 25w Jan Barbara Liniewska Katarzyna Walewska Majdan Rubań 18 Teodora Marianna Gurowska Jan Czajkowski, Dionizy Wilczyński, Jan Łaskarzewski 813 120a 10 AGAD 120 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0120.htm
13 5 1828 Stepań Jędrzej Sulikowski Osowa 21 Mateusz Katarzyna Sulikowska Marianna Sulikowska Wyrka 19 Grzegorz Teresa Gołębiowska Ur. Jan Sulikowski, Ur. Teodor Dawidowicz, Ur. Bazyli Sawicki 171-1-1 212R 5 R Mg 7104
18 11 1828 Butowce prac. Antoni Makaruk (gr.-kat.) Sulzyn 20 ur. Maciej Marianna Kostiuk prac. Elżbieta Piotrowska Pieńki 18 prac. Jan Agata Majewska prac. Paweł Mierzyjewski, ur. Szymon Dawidowicz 178-3-94 251R 29 Ż 481 KP2
16 9 1828 Nowogród Wołyński Paweł Boczkowski Józefówka 20 Kajetan Julianna Agnieszka Osińska Józefówka 18 Mateusz Franciszka Lasocka Karol Dawidowicz, Marian Boczkowski 1045-2-296 20R 72 CDIAK/FS 42 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-Y6T?i=41&cc=1503045&cat=989324
3 2 1829 Stepań Jakub Sulikowski Ossowa 23 Wojciech Konstancja Duszyńska Anna Naumowicz Ossowa 19 Marcin Anastazja Magdzińska Jan Sulikowski, Tomasz Sulikowski, Leon Dawidowicz 171-1-2 208R 1 R DM
3 2 1829 Stepań Józef Gabryelski par. Kołki 20 Jan Krystyna Sokołowska Rozalia Sulikowska Ossowa 19 Stanisław Elżbieta Nastalska Józef Sulikowski, Tadeusz Dawidowicz, Mikołaj Sulikowski 171-1-2 208R 2 R DM
21 9 1830 Olewsk Michał Boczkowski Balarka Snowidowska 25 Kajetan Helena Onuszewicz Józefa Kotwicka Balarka Snowidowska 15 Stefan Helena Targoni Karol Dawidowicz, Franciszek Hayko, Nazar Chalecki 178-3-3 493V 6 Ż Na 904
15 11 1830 Stepań Bazyli Dawidowicz Ossowa 40w Bartłomiej Łucja Kunicka Marianna Sulikowska Ossowa 25 Stanisław Elżbieta Niwińska Antoni Dawidowicz, Mateusz Sulikowski 171-1-3 238V 8 R DM
5 10 1830 Berezdów Ludwik Kowaliński Paszuki 29 Józef Marianna Marianna Siedlecka Paszuki 18 Kajetan Marianna Dawidowicz Jakub Iwanicki, Jan Malinowski 245-1-4 102R 15 R 201 DM
8 10 1831 Czartorysk Bonawentura Zakrzewski par. Czartorysk 53w Jan Petronela Socharzewska Tekla Bielska par. Czartorysk 29 Jerzy Agnieszka Leon Mozarowski, Kajetan Dawidowicz, Ignacy Troicki, Dominik Baykowski 817 10-11a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0093.htm
25 10 1831 Zasław św. Józefa Józef Rafalski Sulżyn 30w Wojciech Apolonia NN Katarzyna Lublińska Brykula 25 Marcin Franciszka Krajewska Bazyli Jaworski, Szymon Dawidowicz, Feliks Platyński 178-3-97 49V 18 Ż 47 RG
3 7 1832 Czartorysk Feliks Pietkiewicz Ośnica Wielka 36 Ignacy Anna Gruszczewska Katarzyna z Dziekanskich Paplińka Ośnica Wielka 35w Kaietan Dawidowicz, Leon Mazerowski, Kasper Płaskowicki 818 81 5 AGAD 87 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0087.htm
7 2 1832 Kotelnia Karol Batorewicz Kotelnia 23 Ignacy Agnieszka Dawidowicz Petronela Rakowicz Kotelnia 15 Tomasz Franciszka Kulcewicz Atanazy Iskrzycki, Łukasz Jaworski, Jan Kulcewicz 178-51-301 25V 12 Ż 52 BS
24 1 1832 Stepań Dominik Kołodyński Wyżka Wojciech Katarzyna Kuczyńska Marianna Dawidowicz Ossowa 24 Antoni Anastazja Sulikowska Gabriel Kołodyński, Tomasz Bielawski 171-1-5 212R 2 R DM
2 10 1832 Niewirków Bazyli Wożniakowski Antonówka 23 Joachim Marianna ....czorowska Anna Dawidowicz Antonówka 18 Jan Rozalia Chorążyczewska Franc. Giterecki, Antoni Brusiłowicz 171-1-5 277 R 13 R AS
7 8 1832 Włodzimierzec Tomasz Sadowski Huta Rafałowiecka 20 Michał Zuzanna Baryczewska Aniela Dawidowicz Huta Rafałowiecka 19 Maciej Teresa Kunicka Kazimierz Kunicki, Leon Grejner 818 61R 3 AGAD 67 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0067.htm
5 11 1833 Jałowicze Jan Dawidowicz Jałowicze 21 Feliks Antonina Sieprawska Marianna Podgórska Jałowicze 22 Jacek Aleksandra Trzeciak Ludwik Szydłowski, Michał Piotrowski 819 271R-V 18 AGAD 280 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0280.htm
5 2 1833 Kotelnia Mateusz Kulcewicz Kotelnia 21 Jan Teresa Szymańska Domicella Batórewicz Kotelnia 20 Ignacy Agnieszka Dawidowicz Antoni Piechocki, Antoni Wiensławski, Karol Batórewicz 178-51-301 29R 5 Ż 59 BS
26 11 1833 Aleksandria Aleksander Jakutowicz par. Aleksandria 22 Konrad Ksawera Dawidowicz Marianna Dubińska par. Aleksandria 28w Jan Katarzyna Bagińska Piotr Jemielski, Józef Kamiński 171-1-6 175V 8 R DM
29 1 1833 Stepań Michał Chorążyczewski Hłuboczek par. Deraźne 36w Jan Teresa Krajczyńska Justyna Sulikowska Ossowa 20 Stefan Franciszka Kunicka Krzysztof Zaręba, Stanisław Chorążyczewski. Wawrzyniec Dawidowicz 171-1-6 214R-214V 2 R DM
27 8 1833 Stepań Józef Dawidowicz Ossowa 22 Antoni Anastazja Sulikowska Tekla Sulikowska Ossowa 18 Mikołaj Apolonia Lewińska Tadeusz Dawidowicz, Wincenty Sulikowski, Michał Sulikowski 171-1-6 215R 5 R DM
10 9 1833 Włodzimierzec Feliks Dawidowicz Stepangrodzka 32w Marianna z d. Krajewska Krzemieńska Huta Stepangrodzka 30w Leon Grejner, Jakub Grejner, Kazimierz Kunicki, Kazimierz Szostakowski 819 91R 7 AGAD 93 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0093.htm
30 11 1833 Włodzimierzec Kazimierz Dawidowicz Rybczyce 25 Maciej Rozalia Kunicka Marianna Tomaszewska Rybczyce 18 Michał Justyna Rymont Kazimierz Kunicki, Ignacy Kwiatkowski 819 93R-93V 13 AGAD 95-96 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0095.htm
3 6 1834 Kamień Koszyrski Gabryel Piotrowski Majdan Lipienicki, par. Hulewicze 24 Franciszek Agata Szepulańska Anna Balikowska Krymna 20 Antoni Tekla Krynicka Bazyli Buczyński, Augustyn Dawidowicz, Paweł Kuczyński, Francisze 849 4 EH
25 2 1834 Krzywin Jan Zagrobski Lisicze 31 Tomasz Marianna Dawidowicz Domicella Postępska Lisicze 18 Józef Helena Kozakiewicz W. Ignacy Chylewski, W. Eugidy Wyszatycki, W. Bazyli Mokrzycki 171-1-7 51R 2 R Mg
24 1 1834 Stepań Aleksander Dawidowicz Słoboda Ossowa 20 Tadeusz Magdalena Sulikowska Marianna Sulikowska Słoboda Ossowa 20 Jan Agnieszka Kunicka Aleksander Dawidowicz, Jakub Dawidowicz, Erazm Paszkowski 171-1-7 218R 2 R 225 DM
23 9 1834 Stepań Feliks Sulikowski Słoboda Ossowa 20 Michał Justyna Jackowska Lucyna Dawidowicz Słoboda Ossowa 21 K [...] [...]nika Sulikowska Tadeusz Dawidowicz, Michał Sulikowski, Teodor Dawidowicz 171-1-7 218V-219R 5 R 226 DM
11 11 1834 Stepań Jan Sulikowski Słoboda Ossowa 20 Wincenty Agnieszka Niewińska Józefa Gutkowska Tchory 17 Adam Małgorzata Moździerska Marcin Sulikowski, Józef Dawidowicz, Jan Dawidowicz 171-1-7 219V 8 R 227 DM
3 11 1835 Korzec Aleksander Dawidowicz Korzec 35 Dawid Barbara Bobrowska Magdalena Janiewicz Korzec 21 Grzegorz Anna Marka 245-1-9 80 21 R PW
15 9 1835 Stepań Jan Kołodyński Wyżka 22 Jerzy Anna Polityk Tekla Dawidowicz Słoboda Ossowa 20 Antoni Anastazja Sulikowska Tomasz Bielawski, Dominik Kołodyński, Kazimierz Kołodyński 171-1-8 205V 7 R 212 DM
20 1 1835 Włodzimierzec Michał Turowski par. Włodzimierzec 61w Krzysztof Katarzyna z d. Dawidowicz Kunicka Huta Stepangrodzka 36w ur. Jan Turowski, sław. Adam Imberg 821 93R 1 AGAD 94 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0094.htm
2 2 1836 Berezdów Józef Siedlecki Paszuki 22 Kajetan Marianna Dawidowicz Tekla Waśkowska Paszuki 19 Grzegorz Anastazja Zabłocka Jan Zagrobski, Leon Lipski 245-1-10 157V 3 R 25
14 2 1837 Kamień Koszyrski Aleksander Kulczuk Krymno (unita) 26 Szymon Marianna Saj Zofia Bulikowska par. Kamień Koszyrski 19 Antoni Tekla Lemiesz Szymon Jasiński, Augustyn Dawidowicz 170 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0010.htm
24 10 1837 Deraźne Jan Dawidowicz Ossowa par. Stepań 24 Antoni Anastazja Suchodolska Elżbieta Sulikowska Makarówka 18 Jan Franciszka Przybyszewska Tadeusz Dawidowicz, Dominik Kołodyński, Józef Sulikowski 171-1-10 211V 11 R DM
6 6 1837 Stepań Wawrzyniec Dawidowicz Słoboda Ossowa 20 Jędrzej Magdalena Sulikowska Lucyna Kownacka Omelanka 18 Stanisław Tekla Jackowska Dominik Kołodyński, Jan Dawidowicz, Franciszek Bielawski 171-1-10 227R 13 R 229 DM
6 2 1838 Olewsk Józef Kuriata Rudnia Borowska (par. Berezne) 20 Michał Jeuha Antonowicz Józefa Kozińska Budki Borowe 16 Andrzej Anna Dawidowicz Leon Mucharowski, Jan Piotrowski, Hieronim Szydłowski 178-3-6 455V 4 Ż 884 Na
13 11 1838 Stepań Franciszek Bielawski Omelanka 20 Józef Marianna Kownacka Ludwika Dawidowicz Mielnikowe 18 Teodor Rozalia Sulikowska Tomasz Bielawski, Ksawery Basiński, Szymon Dawidowicz 171-1-11 229R-229V 5 R 231-232 DM 0
22 5 1838 Bereźnica Karol Myszkiewicz Dołhe 47 Piotr Marianna Łap[...]ka Anastazja Rudkowska [Rutkowska] Dołhe 26 Michał Helena Suchodolska Michał Dawidowicz, Jan Jankiewicz, Jan Bandura 824 86V 4 AGAD 89 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0089.htm
29 1 1839 Kołki Ludwik Sulikowski Rudnia 22 Wincenty Oksenta Sapadniuk Teresa Hulewicz Rudnia 20 Antoni Marianna Gorajewska Marcin Sulikowski, Ławryn Dawidowicz 825 74a 3 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0076.htm
29 1 1839 Kołki Kazimierz Dawidowicz Rudnia 21 Leon Agata Sulikowska Katarzyna Jaroszewicz Rudnia 20 Wojciech Marianna Wierzbicka Dominik Kołodyński, Franciszek Drzewiecki 825 74a 4 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0076.htm
15 1 1839 Włodzimierzec Antoni Tuszyński Majdan Rubań 23 Michał Katarzyna Dawidowicz Apolonia Miszkiewicz (Milewicz) Majdan Rubań 18 Józef Anastazja Kunicka 1-dw. Ludwik Niewiadomski, Jan Rudnicki 825 86V 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0089.htm
22 10 1839 Włodzimierzec Ignacy Kołodyński Majdan Rubań 24 Antoni Katarzyna Załeńska Marianna Tuszyńska Majdan Rubań 18 Michał Katarzyna Dawidowicz 1-dw. Wojciech Niewiadomski, Antoni Tuszyński 825 90V 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0093.htm
10 11 1840 Puliny Florian Balicki Buda Szyjecka 24 Paweł Tekla Morzyjewska Honorata Borowska Buda Szyjecka 17 Jan Anna Miedźwiecka Feliks Mianowski, Jan Dawidowicz 178-3-9 348V 35 Ż 683 DM
3 11 1840 Bereźnica Józef Grzembowski [Grzębowski] Majdan Niemowicki 34 Józef Antonina Turczanek Helena z d. Janicka Guzowska Majdan Niemowicki 24w Stanisław Katarzyna Kloc[...] Michał Dawidowicz, Filion Grzębowski, Wojciech Łoziński 826 135V 7 AGAD 137 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0137.htm
29 1 1841 Kołki Ksawery Basiński par. Stepań 23 Wojciech Katarzyna Kownacka Dominika Sulikowska par. Stepań 20 Mikołaj Apolonia Niwińska Tomasz Bielawski, Dyonizy Dawidowicz, Antoni Sulikowski 827 90a 3 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0092.htm
7 9 1841 Kołki Ludwik Sulikowski par. Kołki 23 Franciszek Rozalia Bernacka Ewa Żołędziewska par. Kołki 24 Adam Ewa Komnacka Teodor Sulikowski, Józef Dawidowicz 827 90 6 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0092.htm
9 2 1841 Bereźnica Jan Łyszkiewicz Bereźnica 22 Grzegorz Marianna Prosuwna [Prusian] Marianna Dawidowicz Bereźnica 21 Michał Marianna Słodkowska Marcin Piekarski, Franciszek Konopacki, Aleksander Buczyński, Jan Jankowski 827 130R 1 AGAD 133 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0133.htm
9 2 1841 Berezne Karol Garboliński par. Bereźnica, Totowicze 26 Maciej Marianna Siedlecka Marcjanna Dawidowicz Balarka Chotyńska 23 Jan Marcella Chorążewska Bazyli Woźniakowski, Piotr Chorążewski 171-1-12 231R 2 R Na
26 10 1841 Deraźne Szymon Dawidowicz Ossowa par. Stepań 24 Teodor Rozalia Sulikowska Dorota Skarlińska Balarka 21 Paweł Magdalena Żołędziewska Józef Bielawski, Józef Dawidowicz, Jan Skarliński 171-1-12 198R 8 R DM
19 1 1841 Korzec Jan Jakutowicz Korzec 21 Kondrat Oksenia Dawidowicz Marianna Mórawska [Murawska] Korzec 24 Marcin Tekla Kowalska Ignacy Gerus, Mykita [...]ski 872 225 2 AGAD 121 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0121.htm
27 4 1841 Korzec Mikołaj Plesiecki Korzec 23 Aleksander Zofia Kuriata Józefa Jakutowicz Korzec 17 Kondrat Oksenia Dawidowicz Ignacy Gerus, Jan Piasecki, Aleksander Gierus 872 232 15 AGAD 125 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0125.htm
22 2 1842 Stepań Jan