Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1035 wyników dla: Wasyl

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 8 1827 Ołyka Marianna Skidanenka 30 Ołyka żona Ignacego, s. Wasyl, c. Marianna i Aleksandra 813 163 21 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0165.htm
16 2 1827 Nowogród Wołyński Dorota Wasylewska 1 Niepoznanicze Jędrzeja i Rozalii Husakowskiej 28 JZ
27 11 1827 Łuck Magdalena Wasylewska 60 Żabka z Zakrzewskich, wdowa po Walerianie, pozostawiła: syna Piotra, córki: Marcjanna, Marianna i Helena. 813 40a 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0041.htm
24 12 1827 Sokul Jan Wasylewski 31 Pożarki lokaj ww. Rakuzy stanu wolnego 813 84 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0084.htm
4 2 1827 Dederkały Jan Wasylewski 23 Dederkały Małe kawaler 426-1-6 1R 4 T 837 DM
6 9 1827 Dederkały Madgalena Darzyluk 20 Wołkowce z suchot, mąż pracowity Wasyl, potomstwa nie pozostawiła 426-1-6 2V 20 T 839 DM
18 5 1827 Dubno Kajetan Wasylkowski 46 Dubno żona Marianna z Szczepińskich, syn Walenty i córka Wiktoria 813 197R 38 AGAD 199 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0199.htm
28 7 1827 Stary Oleksiniec Marianna Barczyszyna 47 Baryszówka z gorączki, z Kowalczuków, wdowa po Wasylu, s. Chwedek, c. Róźka, Aleksandra, Teodora 245-1-1 276 16 R 540 DM1
24 8 1827 Stary Oleksiniec Teodora Barczyszyna 5 Baryszówka na puchlinę, c. Wasyla i Marianny 245-1-1 276 17 R 540 DM1 0
18 12 1827 Wyszogródek Anna Ignatiuk 8 Martyszkowce z koru, r. Wasyl i Apolonia 245-1-1 348 29 R 659 DM1
5 5 1828 Białogródka Apolonia Wasylczuk 70 Białogródka prac., wdowa po Janie, córka Justyna 178-3-94 89R 60 Ż DM
20 4 1828 Starokonstantynów Dominikanie prac. Rozalia Mikita 65 Sachnowce z d. Suchodolska, mąż prac. Wasyl Mikitow, córki: Felicjanna, Katarzyna, Justyna, ze starości 178-3-94 173V 81 Ż 334 KP2
21 3 1828 Katerburg Szymon Leszczynowicz 76 Piszczatyńce z gorączki, wdowiec po Magdalenie z Wasylewskich 245-1-2 260 12 R 500 DM1
1 8 1829 Szumbar Anastazja Spasiuk 27 Szumbar mąż Wasyl, syn Nikita 199 291 14 AGAD DW
5 1 1829 Ołyka Marianna Bandura 80 Didycze wdowa po Antonim, zostawiła synów: Sawkę, Macieja, Wasyla i Łukasza 815 171 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0175.htm
3 11 1829 Łuck Marianna Rowińska 3 Łuck c. Marka i Magdaleny Wasylowskiej 815 46 126 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0046.htm
24 2 1829 Koblin Marianna Wasylewska 70 Podhajce mąż ś.p. Mikołaj Wasylewski 815 240R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0244.htm
24 2 1829 Bazalia Aleksandra Wasylewska 80 Łazuczyn Wielki wdowa, potomstwa nie pozostawiła 178-3-95 238R 25 Ż DM
30 8 1829 Aleksandria Franciszek Wasylewski 60 Aleksandria sł., żona Anna z Kamieńskich 171-1-2 179V 20 R DM
6 2 1829 Horodyszcze ur. Szymon Wasylewicz 56 Horodniawka Majdan żona ur. Rozalia Wasylewicz, ze zgniłej gorączki, córki: Marianna, Anna, Elżbieta, Helena 178-3-95 120R 11 Ż 233 KP2
6 2 1829 Horodyszcze ur. Marianna Wasylewicz 14 Horodniawka Majdan rodzice ur. Szymon i Rozalia Wasylewicz, ze zgniłej gorączki 178-3-95 120R 12 Ż 233 KP2
11 2 1829 Horodyszcze ur. Rozalia Wasylewicz 50W Horodniawka Majdan wdowa, córki: Elżbieta, Helena, Anna, ze zgniłej gorączki 178-3-95 120V 14 Ż 234 KP2
9 6 1829 Szpanów Julianna Cwietlicka 1 Szpanów c.Jana i Klary z Wasylewskich 171-1-2 167V 5 R AS
26 9 1829 Dubno Apolonia Wasyl 1 Dubno c. Grzegorza i Zofii z Krasowskich 815 227R 84 AGAD 231 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0231.htm
22 10 1829 Jałowicze Marianna Kuśnieruk 40 Korszowiec wd. Wasyl, s. Mikołaj, c. Anastazja, Katarzyna 815 323 V 36 AGAD 330 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0330.htm
7 8 1830 Luboml Sylwester Wasylewski 80 Nudyże 845 323V 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0317.htm
11 6 1830 Szumsk Ludwik Charczuk 2 Waśkowce rodz. Wasyli i Marianna zd. Pawłowska 245-1-4 393R 261 R RK
6 7 1830 Krzemieniec Antoni Romanczuk 41 Folwarki Małe pr., wdowiec, syn Wasyl 426-1-7 86R 661 T/FS 954 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997L-8?i=953&cat=300453
27 9 1830 Krzemieniec Anna Kuczeruk 53 Nowosiółki pr., mąż Sopko, syn Andrzej, Wasyl i Mikołaj, córka Katarzyna 426-1-7 88V 697 T/FS 957 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997G-Q?i=956&cat=300457
4 10 1830 Krzemieniec Paweł Sopko 72 Nowosiółki pr., wdowiec, syn Mikołaj, Andrzej, Wasyl, córka Katarzyna 426-1-7 89R 700 T/FS 957 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997G-Q?i=956&cat=300460
9 11 1830 Krzemieniec Aleksandra Tereszczuk 4/52 Folwarki Wielkie c. pr., Wasyla i Anny z Chorążuków 426-1-7 90R 715 T/FS 958 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997L-S?i=957&cat=300463
8 4 1830 Poryck Piotr Krzyszczucki 62 Poryck żona Justyna z Fedorów, synowie Mikołaj, Michał, Szymon i Wasyl, córka Hapka 845 46R 11 AGAD 50 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0050.htm
18 10 1831 Radziwiłłów Józef Wiszniewski 4 Lewiatyn s. Jana i Pelagii z Wasylów 817 229a 89 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0233.htm
16 5 1831 Jałowicze Anna Wasyluk 7 tyg Horodnica Wielka c. Antoniego i Justyny 817 259 R 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0268.htm
30 7 1831 Targowica Teresa Wasylewicz 38 Wełnicze wd. Jan 817 253 V 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0262.htm
17 2 1831 Luboml Marceli Misan 3/52 Rymacze r. Tomasz, Jadwiga Wasyluk 846 309V 12 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0304.htm
15 3 1831 Luboml Jadwiga Misan 30 Rymacze ur. Wasyluk 846 311R 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0305.htm
8 12 1831 Zasław św. Jana Konstancja Świstuń 65 Luterka prac., wdowa po Wasylu, syn Jan 178-3-97 24V 95 Ż DM
22 7 1831 Kulczyny Wawrzyniec Franczuk 25 Rosołowce prac., żona Wasylina zd. Płaszek ? 178-3-97 404R 59 Ż Mg
22 7 1831 Nowogród Wołyński. Marceli Wasylewski 6 Elizaweta-Majdan z dyrayi, s. wolnych Antoniego i Marianny z Stachowskich 245-1-5 47R 702 R 1723 DW
16 9 1831 Nowogród Wołyński. Franciszek Wasylewski 2 Elizaweta-Majdan z bólu żołądka, s. ur. Antoniego i Marianny z Stachowskich 245-1-5 49R 720 R 1759 DW
12 7 1831 Międzyrzec Marianna Safsa 34 Kołowerta z Szawłowskich,na cholerę,ż.Wasyla Safsa,s.Stefan obrządku G-R,c.Teresa ż.Pawłą Kondratiuka i Łucja 171-1-4 288R 61 R AS
6 7 1831 Gródek Petronela Wasylewska 22 Gródek Urodzona, pozostawiła po sobie męża Karola Wasylewskiego, syna Tomasza, zmarła z cholery 685-4-5 1268R 107 Ch 684 MN
28 7 1831 Narodycze Barbara Jakowczuk 30 z d. Baranowicz lub Boronowicz, mąż Wasyl, dzieci: Wincenty, Bazyli, Teresa 178-3-4 419R 8 Ż 821 AB1
3 5 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Marianna Jacycha 70 Pohoryła Niższa wdowa po Jacku Wasylowym, synowie Wincenty i Tadeusz, córki Wiktoria i Rozalia 178-3-97 187R 107 Ż 356 DM
5 1 1832 Dederkały Franciszka Leszczuk 4 Dederkały Małe z ospy, c. pracowitych Wasyla i Tekli Maksymiuk 426-1-6 15R 1 T 851 DM
8 2 1832 Dubno Franciszka Rutkowska 14 Dubno z paraliżu, c. ur. Nestora i Marianny z Wasylewskich 818 158R 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0165.htm
18 1 1832 Annopol Marianna c. Wasyla 46 Annopol panna, c. Wasyla i jego nieznanej z imienia i nazwiska żony od 2 lat zamieszkałych w tej parafii 171-1-5 131V 4 R 140 DM
14 1 1832 Tajkury Agnieszka Wasylewska 45 Posiahwa wdowa po Janie, bez potomna 171-1-5 52R 3 R 59 DM
14 11 1832 Jampol Antonina Żurach 2/52 Wiązowiec c. Wasyla i Tekli z Kapuśniaków (w akcie chrztu Żural) 245-1-6 265R 56 R 266 DM
23 3 1833 Hulewicze Helena Kowalczuk 2/52 Czersk c.Wasyla i Marceli 131 42 18 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0022.htm
7 3 1833 Łuck Józef Paszkowski 3,5 Majdan Siekierzycki s. Gabriela i Marianny Wasylewskiej 370 8 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0006.htm
1 2 1833 Luboml Prakseda Wasylewicz 60 Luboml ur. Śliszkiewicz 848 552 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0313.htm
8 11 1833 Szumsk Narcyz Cymbaluk 6 Iserna z konwulsji, pr., rodz. Jan i Fruzyna zd. Wasyluk 245-1-7 401R 41 R RK
27 12 1833 Aleksandria Katarzyna Wasylewska 50 Kamienna Góra wdowa po Franciszku 171-1-6 180R 25 R DM
5 1 1834 Hołoby Marcela Koprowska 1 Drozdnie rodzice: ur. Dionizy i Barbara z d. Wasylewska 849 191R/347 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0189.htm
26 2 1834 Hołoby Bazyli Wasyluk 24 Rajmiasto żona Maryna z domu Wisniewska 849 192R/349 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0190.htm
7 7 1834 Luboml Katarzyna Wasylewicz 53 Bór ur. Bahniuk 849 508 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0280.htm
8 7 1834 Butowce Marianna Wasyluk 1 Pieńki c. Jana i Katarzyny z Jakubów 178-3-100 202V 21 Ż 395 DM 0
14 9 1834 Zasław św. Jana Apolonia Remer 73 Zasław z d. Wasylewska, wdowa 178-3-100 16V 32 Ż 34 DM
24 2 1835 Młynów Marianna Krawczuk 50 Podhajce mąż Hrycko, dziecko: Wasyl 821 189R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0191.htm
13 11 1835 Dąbrowica Agata Hulewicz 18 Jasieniec r: Mikołaj i Józefata z Wasylewskich; poch: 15.11. 821 111 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0112.htm
17 10 1835 Ostróg Agnieszka Wasylewska 60 Płużne z kolek, wdowa, synowie Ludwik i Feliks, z drugiego malżeństwa syn Kacper, corki Tekla i Marianna 171-1-8 42V 85 R
11 5 1835 Białogródka Agnieszka Gabrjeluk 86 Polachowa prac., z Wawrzynców, wdowa po Wasylu, syn Łukasz 178-3-101 138R-138V 59 Ż DM
4 12 1835 Berezne Euksenia Wasylowska 63w Dwór Chotyń ze słabości wewnętrznej, mąż Jan, córka Franciszka zamężna 171-1-8 216V 21 R Na
15 3 1835 Kupiel Elżbieta Proćkowa 23 Lewkowce Mąż: Wasyl, z Woźniuków syn Michał 178-3-101 336 35 Ż 626 SK
5 1 1835 Starokonstantynów Teresa Kościowa 40 Starokonstantynów z Sobków, mąż Wasyl 178-3-101 198 2 Ż SK
6 2 1835 Starokonstantynów Marianna Kowalczuk 4/52 Karaimówka Rodzice: Wasyl, Marianna Kosińska 178-3-101 200 26 Ż SK
11 10 1835 Aleksandria Tomasz Prokopowicz 60 Nowy Zawod żona Małgorzata z Targoniów [Wasylewskich ?], synowie Mikołaj, Ignacy i Florian, córki Franciszka i Wiktoria 171-1-8 177V 12 R 184 DM
2 4 1835 Klewań Marta Pańczuk 30 Płoska z d.Żulińska, mąż Wasyl, s.Jan, córki : Małaszka, Horpyna 171-1-8 145V 8 R 151 AS
6 11 1836 Dąbrowica Elżbieta Biruk 36 Jasieniec Rekrutka; poz. m. Wasyla, bezdzietna; poch; 07.11. 822 103 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0104.htm
25 8 1836 Korzec Anna Wasylewska 24 Ochmanowa z połogu, mąż Paweł Wasylewski 245-1-10 109r 49 R Na
2 11 1836 Korzec Kazimierz Korzeniowski 4 Majdan Storożowski z kaszlu, córka Łukasza i Małgorzaty z d. Wasylewskiej 245-1-10 111r 61 R Na
10 11 1836 Korzec Katarzyna Wasylewska 2/12 Ochmanowa z ospy naturalnej, córka Pawła i Anny z d. Borowskiej 245-1-10 111v 66 R Na
17 12 1836 Korzec Andrzej Karasiewicz 6 Majdan Storożowski z ospy, syn Łukasza i Małgorzaty z d. Wasylewskiej 245-1-10 113r 74 R Na
19 2 1836 Deraźne Franciszek Wasylów 39 Podłużne pracowity, żona Marta i córka Marianna 171-1-9 201V 5 R DM
27 2 1836 Deraźne Rozalia Sarnicka 79 Podłużne pracowita, mąż Wasyl 171-1-9 201V 6 R DM
24 2 1836 Toporyszcze Katarzyna Wasylewska 67 Bobryk Stary wdowa, syn Stefan, córki Franciszka i Marianna 178-51-386 138R 4 Ż 141 DM
2 1 1837 Dubno Rozalia Wasylewska 46 Dubno wdowa po Janie 823 177R 3 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0185.htm
26 9 1837 Berezne Teresa Wasylewska 67w Berezne ze starości, mąż Jan, córka Anastazja 171-1-10 246R 17 R Na
5 2 1837 Aleksandria Andrzej Ostapowicz 8/52 Kamienna Góra z konwulsji, s. sław. Józefa i Małgorzaty z Wasylewskich 171-1-10 191R 3 R 101 DW
11 7 1837 Aleksandria Joanna Żarczyńska 9 Majdan Łażowski z kóru, c. ur. Juliana i Anny z Wasylewskich 171-1-10 192R 11 R 102 DW
27 8 1837 Ostropol Katarzyna Fedor 35 Wisznopol mąż Wasyl 178-3-108 344R 40 Ż 668 DM
7 11 1837 Zasław św. Jana Barbara Bilecka, Bielecka 54 Borysów z d. Wasylewska, wdowa po Piotrze, syn Zachariasz 178-3-108 22V 47 Ż 45 DM
25 3 1838 Wiszenki Praxeda Wasyluk 40 Wiszenki "w" po Kondracie; poch: 28.03. 824 55a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0056.htm
10 1 1838 Luboml Elżbieta Wasylewicz 3,5 Luboml r. Andrzej, Prakseda Machniuk 853 545 3 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0306.htm
20 2 1838 Luboml Konstancja Wasylewicz 17 Luboml r. Andrzej, Prakseda Machniuk 853 552 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0310.htm
4 1 1838 Białogródka Konstancja Kłymczuk 50 Tarnawka prac., wdowa po Wasylu, córki Hapka-Zofia, Wiktoria i Pryśka 178-3-110 157R 3 Ż DM
23 2 1838 Zasław św. Jana Marianna Stelmarczuk 58 Soszne z d. Tomaszowa (córka Tomasza ?), mąż Wasyl Stelmarczuk 178-3-110 15V 5 Ż 29 DM
10 3 1839 Łokacze Katarzyna Kozaczuk 63 Chworostów prac., wdowa po Wasylu, córka Marianna 344 9 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20344/pages/PL_1_436_344_0007.htm
10 1 1840 Dąbrowica Józef Szafrański 20/52 Jasieniec r: Jędrzey i Magdalena z Wasylewskich; poch: 11.01. 826 126 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0127.htm
12 1 1840 Nowogród Wołyński Mikołaj Wasylewicz 1 Kamienny Bród s. Jana i Maryanny z Kuczyńskich 871 80 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0043.htm
27 1 1840 Równe Anna Moskal 28 Jasiennicze prac., mąż Martyn, syn Wasyl, córka Prakseda 880 111 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0115.htm
22 4 1840 Luboml Dorota Wasylewicz 50 Luboml z Błońskich, mąż Jan 855 280R 47 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0291.htm
6 1 1840 Beresteczko Marianna Wasylewska 2/52 Smolawa c. Pawła i Franciszki z Szandareckich 2 13 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%202/pages/PL_1_436_2_0009.htm
10 4 1840 Berezne Aleksander Kuriata 2/12 Rudnia Potasznia s. Jana i Franciszki z Wasylewskich 880 199 R 10 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0217.htm
1 6 1841 Kuniów Aleksander Fidik 3 Siekierzyńce s. Gabriela i Tekli z Wasylewskich R 50 V 20 0
25 7 1841 Ostróg Franciszka Leszczuk 16/52 Międzyrzecz Ostrogski c. Erazma i Teresy z Wasylewskich 171-1-12 25 V 67 R DW
16 9 1841 Ostróg Prakseda Wasylewicz 50 Ostróg wdowa, dzieci nie zostawiła R 27 R 88 0
16 2 1841 Felsztyn prac. Marianna Wasylowa 50W Wolica syn Jan, z kaszlu 685-4-74 67r 26 Ch 131 KP2
1 3 1842 Aleksandria Małgorzata Prokopowicz 90 Nowy Zawod z Wasylewskich, wdowa po Tomaszu, synowie Mikołaj, Ignacy i Florian, córki Anna i Franciszka 881 214 R 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0223.htm
29 9 1842 Dąbrowica Aleksandra Łaszkiewicz 21/52 Jasieniec r: Aleksander i Elżbieta z Wasylewskich; poch: 01.10. 828 260 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0266.htm
19 4 1842 Wyszogródek Helena Narolska 38 Łopuszna ż. Wasyla Narolskiego, syn Wasyl, córki Jawna(?) i Anna 873 703 13 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0367.htm
1 6 1842 Wyszogródek Teresa Delikatna 53 Szyły ż. Fedka, synowie Wasyl i Andrej, córka Prakseda 873 703 17 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0367.htm
28 1 1843 Niewirków Stanisław Chorążyczewski 2/12 Siwki s. Marcina i Barbary z Wasylewskich 882 257 V 5 AGAD DW
15 7 1843 Niewirków Aleksandra Chorążyczewska 5/12 Siwki c. Marcina i Barbary z Wasylewskich 882 258 V 15 DW
9 11 1843 Niewirków Stanisław Wasylewski 1.5 Siwki s. Jana i Franciszki z Suchodolskich 882 259 R 19
5 2 1843 Jampol Marianna Wiewiórka 0,5 Pohorylce c. prac. Tadeusza i Krystyny z Wasylów 874 679 7 AGAD MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0343.htm
1 1 1843 Miropol Adam Wasylewski 2/52 Polanki s. Jana i Anny z Czarneckich 874 417 1 AGAD 208 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0208.htm
10 12 1843 Miropol Katarzyna Wasyluk 40 Kotelanka z d. Cychmistrz [Cechmistrz], mąż Iwan, synowie Jakim i Nikipor, córki Zofia i Anastazja 874 431 57 AGAD 215 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0215.htm
23 6 1843 Hulewicze Joanna Bulik 3 Hulewicze c. Wasyla i Petroneli 858 352 6 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0186.htm
16 1 1844 Ostróg Anna Medwied' 50 Ostróg mąż Wasyl prawosławny odstawny sołdat, synowie Fedor i Afanasij 883 24 R 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0027.htm
8 1 1844 Korytnica Marianna Panasiuk 61 z Walczuków, mąż Wasyl, 2 synów wyznania prawosławnego i 2 córki zamężne 217 9 4 DW
26 8 1844 Dąbrowica Józef Karwacki 4 Jasieniec r: Ignacy i Aleksandra Wasyliszyn; poch: 29.08. 830 116 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0117.htm
17 11 1844 Lachowce Grzegorz Daszkiewicz 81 Okniny żona Tekla z Wasylów, syn Łukasz, córka Wiktoria 883 107 V 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0111.htm
27 9 1844 Wyszogródek Katarzyna Niewidziajło 60 Właszczyńce z Lewandowskich, wdowa po Wasylu, córki Zofia i Franciszka 875 870-871 21 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0462.htm
19 3 1844 Stepań Helena Petruk 76 Złotolin wdowa po Charytonie Petruku, synowie Stepan, Kuźma i Wasyl, córka Hapka 883 197V 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0208.htm
17 6 1844 Aleksandria Hieronim Wyhowski 2 Koźlin s. Edwarda i Marcjanny z Wasylkowskich 883 163V 11 AGAD 174 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0174.htm
1 3 1845 Szumsk Franciszka Leszczuk 55 Kąty z Ostrowskich, mąż Izydor, synowie Bazyli i Wasyl, córka Marianna 876 666 12 AGAD 356 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0356.htm
1 5 1845 Hołoby Apolonia Cichanowska 2 Drozdnie rodzice: ur. Kazimierz i Teresa z d. Wasylewska 860 512 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0273.htm
10 11 1845 Dąbrowica Tekla Hordziejewska 1,5 Krzywica r: Wincenty i Teodora z Wasylewskich; poch: 12.11. 831 100 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0103.htm
13 10 1845 Miropol Lucyna Wasylewska 20 Futor Średniego Kurzenia panna mająca około 20 lat, zmarła nagle 877 358 45 AGAD 190 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0190.htm
26 5 1846 Korzec Wiktoria Kuriata 11/52 Rudnia Pereweżnia córka Pawła i Rozalii z Wasylewskich 877 196 48 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0105.htm
7 9 1846 Szumbar Marta Simuch 80 Zahajce wdowa po Wasylu, synowie Piotr i Gmytr, córka Tekla 625 214 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0113.htm
4 2 1846 Dąbrowica Magdalena Szafrańska 23 Jasieniec z Wasylewskich; poz. m. Jędrzeya; poch: 07.02. 832 119a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0127.htm
6 2 1846 Deraźne Małgorzata Wasylewska 50 Deraźne z.d.Grabowska,szlachcianka wdowa, syn Gustaw Tytus, córka Stanisława 885 198 V 5 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0209.htm
26 2 1846 Kołki Elżbieta Romaniuk 50 Sobiatyniec Mąż Semen,dzieci:Wasyl i Paweł,oraz Katarzyna i Róża. 832 91 8 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0097.htm
22 9 1846 Ostróg Jan Wasylewski 3 Płużne Odnodworcy Franciszek, Tekla zd Rokuszewska 885 43V 87 AGAD 45 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0045.htm
12 12 1846 Wyszogródek Katarzyna Chomiak 36 Korżkowce z d. Lewandowska, mąż Chwedko, synowie Wasyl, Wasyl, Jakim, Mikita i Hrechor, córki Barbara i Katarzyna 877 714 22 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0368.htm
18 12 1846 Wyszogródek Apolonia Hnatiuk 60 Martyszkowce z d. Kaźmirczuk, mąż Wasyl, synowie Iwan, Andrzej i Lucek, córka Justyna 877 714 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0368.htm
7 11 1846 Aleksandria Franciszek Wyhowski 4/52 Choteńka s. Edwarda i Marcjanny z Wasylkowskich 885 183R 15 AGAD 189 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0189.htm
14 3 1847 Jampol Franciszka Fajfura 37 Dytkowce z Cikawiuków, mąż Chwedko, synowie Wasyl i Noczypor 245-1-13 324 V 9 R 643 DW
22 7 1847 Horochów Antoni Ostrowski 80 Sielec żona Regina, syowie Wasyl i Paweł, córki Aniela, Apolonia, Helena i Anna 85 44 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0025.htm
14 4 1847 Lubar Anna Gerun 60 Motowidłówka mąż Wasyl, synowie Jakub i Doroteusz 178-3-19 314R 27 Ż 620 DM
26 6 1848 Katerburg Wincenty Jaszczuk 40 Piszczatyńce żona Marianna z Rymarów, s.Wasyl i Nikodem 199 23 13 485
17 6 1848 Humań Adam s. Jana Ilnicki 67 Humań mieszkaniec wsi Czarnohorodki, pow. wasylkowskiego, gub. Kijowskiej, chirurg; zostawił żonę Honoratę z Kocakowskich, synów 2: Aleksandra i Franciszka i córkę Magdalenę. 685-2-1025 2a 14 Ch EH
24 8 1848 Aleksandria Elżbieta Wasylewska 26 Aleksandria z d. Pilecka, mąż Józef , syn Jan i córka Joanna 171-1-14 236R 20 R 232 DM
15 8 1849 Zasław św. Józefa Maciej Wasylkowski 60 Sulżyn pozost.wd.Teklę z d.Karpińską c.Pawła, syna Antoniego i córki: Paulinę i Józefę 178-3-118 497R 51 Ż 911 RG
14 1 1851 Zasław św. Jana Helena Wasylewa 50 Luterka potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-3-120 366V 3 Ż 718 DM 0
17 8 1855 Aleksandria Anna Żarczyńska 51 Majdan Hłażowski z Wasylewskich, m. Julian, s. Aleksander, Jan, Lucjan, Tomasz, c. Anna, Urszula 171-1-51 380R 18 R 383 BW
7 2 1856 Korytnica Grzegorz Wasyluk 60 Uściług mieszczanin, żona Marianna Katarzyna 228 22 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0013.htm
9 2 1856 Ostrówki Marianna Kudan 5/12 Równo r. Wasyl, Katarzyna Banachiewicz 566 30 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20566/pages/PL_1_436_566_0017.htm
7 1 1858 Olewsk Waleria Hanuszkiewicz 85w Słoboda Sobiczyńska ze starości, z d. Borowska, synowie Mateusz, Wasyli, Stanisław, córki Marianna, Józefa, Agnieszka, Łucja, Apolonia i Marianna 178-3-128 186v 1 Ż Na 0
8 4 1863 Szumsk Adolf Jankowski 3 Majdan Dubieński rodz. Wasyl i Michalina zd. Adaszyńska 245-1-21 220R 23 R RK
7 10 1863 Szumsk Antonina Adamczuk 1 Kąty rodz. Wasyl i Anna zd. Pestrowicz 245-1-21 224R 48 R RK
24 3 1865 Białogródka Maciej Podgórski 8 Polachówka s. 1-dw. Jana i Wasyliny 178-3-81 189R 14 Ż DM
2 10 1870 Krzemieniec Eufrozyna Zawadzka 52 Krzemieniec z d. Szawłowska, W., wdowa po Atanazym, synowie Andrzej, Jan i Antoni, córki Aleksandra i Wasylisa 1-50 49R-V 71 T
15 8 1873 Zasław św. Jana Karolina Wasyluk 40 Luterka wdowa 685-6-6 290R 26 Ch RG
25 8 1875 Kuniów Cecylia Iwańczuk 49 Dryżaki chł., z Bartosiewiczów, wdowa po Janie, córka Wasylina 178-3-78 401R 35 Ż DM
14 10 1879 Torczyn Teofila Aworksiuk 33 Szczurzyn z Krzeszewskich, mąż Wasylij, syn Siergiej, córka Wiera 665 53 20 0
11 1 1879 Szumsk Józefa Andrejczuk 49 Bryków mąż Wasyl prawosławny, syn Filip i córka Paraskiewia 426-1-226 171V 2 T 491 DM
8 10 1880 Rzyszczów Krystyna Lisiecka 60 Prucki Wielkie zapalenie płuc, mieszkanka Wasylkowa, zostawiła wdowca Juliana, synów Erazma, Wacława, Szczepana i Jana, córki Julię, Teklę i Kazimierę 312-1-114 24 27 m.K KM
20 8 1880 Meżyrów Franciszek Prus 3 Meżyrów Wasyl Marianna Gawryłow 904-6-1 37 W JS1
18 9 1880 Meżyrów Barbara Prus 2 Meżyrów Wasyl Marianna Gawryłow 904-6-1 41 W JS1
17 4 1882 Międzyrzec Korecki Stefan Mazur 80 Sapożyn syn Wojciecha, potomstwo wyznania prawosławnego synowie Wasyl, Danił, Daniel i Timofiej, córka Prakseda 740-2-301 156R 6 R 90 DM
29 3 1888 Turzysk Leon Kołaczyński 72 Turzysk wdowiec po Justynie, s. Wasyl, Siemion, Ostaf, c. Stefania 756 49 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0028.htm
17 10 1891 Radziwiłłów Wawrzyniec Sapek 66 Budki żona Justyna z d. Zubkiewicz, synowie Daniło i Wasyl, córka Agafia Kobornikowa prawosławni 0.1-81G 70 V 32 T
23 1 1892 Ołyka Rozalia Aleksandrowicz 71 Ołyka z Kozłowskich, wdowa, dwóch synów: Wasyl i Michał 1018 76 8 MO
21 5 1898 Turzysk Marianna Ostapiuk 40 Mokrzec z Goców, mąż Wasyl, s. Józef, Piotr, Arsej, Konstanty, Aleksy, c. Weronika, Walentyna, Anna 939 36 18 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0031.htm
8 1 1904 Zasław św. Jana Olga Zapolska 77 Zasław z d. Rylska, zamieszkała w tej parafii od lat trzech, ze wsi Wasylówki powiatu Skwira gub. Kijowskiej, wdowa po Antonim Zapolskim, potomstwa nie po sobie nie pozostawiła 17-2-72 26V 3 Ch 622 DM
29 1 1906 Horochów Franciszek Czmuchałek 49 Czeskie Nowosiółki żona Franciszka Kniziaczek, dzieci: Franciszek, Józef, Wasyl, Jan 992 49 7 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0038.htm
25 4 1906 Horochów Stanisława Krawiec 32 Bużany z Siodłowskich, mąż Wasyl, dzieci: Tadeusz, Janina 992 21 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0040.htm
13 7 1906 Horochów Antonina Pundyk 77 Dróżkopol z Sokalskich, mąż Daniel, dzieci: Konstanty, Antoni, Cyprian, Wasyl, Stefania 992 34 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0042.htm
13 8 1906 Jampol Joanna Daniłowa 60 Szuńki z d. Strzembicka, wdowa, synowie Teodozy, Teodor i Michał, córki Wasylewa, Charyta i Eufemia 426.1.94 95R 36 T FS 410 DM
20 8 1906 Romanów Helena Wasylewska 3/52 Siniawka c. Kazimierza i Ludwiki z Ostrowskich 178-3-215 56R 71 Ż 109 DM
4 11 1907 Horochów Anna Kramarewicz 70 Horochów z Zielińskich, wdowa, dzieci: Teodor i Wasyl 993 52 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0056.htm
10 3 1908 Horochów Tekla Stiepaczyńska 60 Horochów mąż Teodor, dzieci: Wasyl, Grzegorz, Oksana, Nastazja, Ewa 994 49 14 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0054.htm
28 3 1915 Tbilisi Bolesław Arciszewski 74 Tbilisi generał major, żona Lubow z d. Jegorowa c. Wasyla 208 35
25 3 1920 Krzemieniec Anastazy Pyndyk 52 Marcelówka żona Sabina z Wasylkowskich, syn Marian, córki Prtronela, Anastazja i Aniela 426-1-122 14V 46 T 385 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4VJ7?i=384&cat=300453
11 4 1920 Tajkury Józefa Jurczenko 56 Zakrzewszczyzna z d. Błaszczyk, m. Eustachy, s. Jan, Joachim, Wasyl, c. Zofia, Maria, Jewdokia, Helena 740-4-698 28V 14 R 30 BW
3 4 1923 Szumsk Bolesław Listowski 10/52 Hucisko Pikulskie s. Józefa i Eweliny z d. Wasylkowskiej 426-1-260 49V 35 T 100 RK
22 10 1925 Radziwiłłów Eliasz Kowalczuk 98 Sestratyn wdowiec, synowie Wasyl i Terentij 426-1-119 110 R 26 T DW
14 11 1935 Krzemieniec Bronisława Wasylkowska 80 Stożek c. Dominika i Karoliny, wdowa po Michale, dzieci: Marceli, Bolesław, Adolf, Emilia i Rozalia. 41 R 60 0
21 10 1935 Gaje Lewiatyńskie Wiera Mikołów 1 Gaje Lewiatyńskie c. Wasylia i Marii z d. Barabach 4 0
24 1 1936 Krzemieniec Andrzej Wasylkowski 75 Stożek s. Jana i Barbary, żona Petronela, dzieci: Adam, Józef, Maria i Antoni 3 0
26 8 1936 Krzemieniec Anna Marczenko 70 Krzemieniec z Turbińskich, c. Piotra i Antoniny, dzieci: Bazyli, Wasylisa i Maria 34 0
24 8 1936 Kąty Jan Daniel 16/12 Iserna data ur. 5.04.1935, s. Wincentego i Wasyliny z Nakoniecznych 426-1-291 42V 39 T 82 DM
30 9 1937 Krzemieniec Petronela Wasylkowska 84 Stożek z Dąbrowskich, c. Pawła i Narcyzy, synowie Adam, Józef i Antoni, córka Maria. 48 R 59 0
30 9 1937 Krzemieniec Halina Wasylkowska 3 Stożek c. Adolfa i Anny z Timoszczuków 48 R 60 0
21 6 1938 Krzemieniec Emilia Wasylkowska 65 Stożek z Soczyńskich, c. Karola i Walerii, dzieci: Jan, Joanna, Petronela i Rozalia 32 0
28 9 1939 Krzemieniec Ryszard Wasylkowski 4/12 Stożek s. Adolfa i Anny z Timoszczuków 65 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 3 1749 Czartorysk Kazimierz Kaliski Czartorysk Andrzej Teresa Wasyl Łuczkiewicz, Marianna Sewelicka 297-1-185 61V Ł
7 7 1750 Szumsk Bonawentura Sopiński Rachmanów Aleksander Rozalia Antoni Sopinski, Ewa Wasylowa, Eliasz Jurczuk, Regina Parasicha 297-1-180 38V Ł RK 82
13 7 1751 Szumsk Magdalena Gabrilczuk Gabrylczuk Borki Tomasz Anna Michał Ganczarz, Anna Wasylicha 297-1-180 43V Ł RK 94
10 12 1752 Szumsk Mikołaj Gonsocki Gąsecki Liski Jan Róża Michał Wasylewski, Magdalena Strzeminska, Adam Strzeminski, Angela Olofowa 297-1-180 50R Ł RK 117
30 11 1756 Szumsk Andrzej Curkoski Curkowski Córkowski Szumsk Ignacy Jan Mielnicki, Tekla, Franciszek Piotroski, Katarzyna Kazimierczuk, Konstanty Antonoski, Anna Wasylicha 297-1-180 68V Ł RK 178
22 6 1766 Szumsk Marianna Furman Sosnowka Daniel Angela Tomasz Jaskow, Anastazja Wasylowa 297-1-180 132V Ł 4497 RK
6 3 1768 Szumsk Marcjanna Franciszka Prokopik Prokopiuk Szumsk Józef Krystyna Fedko Mielnik, Ewa Kozicka, Jan Chomiak, Tatiana Wasylicha, Wasyl Pauluk, Apolonia Heczońka 297-1-180 141V Ł 4516 RK
27 3 1768 Szumsk Marianna Sznurkowska Szumsk Józef Rozalia Jakub Pikulski, Helena Wirkowska, Stefan Jendruszkiewicz, Helena Wasylicha 297-1-180 142R Ł 4517 RK
9 1 1774 Szumsk Marianna Mielnik Bołożówka Marcin Leontyna Wasyl Kondratow zięć, Zofia Juskowa 297-1-181 5V Ł 6 RK 0
9 1 1774 Szumsk Marianna Stangryt Szumsk Bazyli Teresa Wasyl Pawluk, Marianna Janowa 297-1-181 5V Ł 6 RK
22 1 1778 Szumsk Wincenty Tatarczuk Kruholec Wincenty Dorota Antoni Olszewski, Marianna Faczycha, Maciej Wasyluk, Aleksandra Demczycha 297-1-181 24R Ł 024a RK
4 6 1778 Szumsk Małgorzata Strzelecka Hucisko Dubieńskie Michał Magdalena Maciej Wasylkowski, Anna Łagocka 297-1-181 29R Ł 029a RK
27 10 1780 Szumsk Kazimierz Tatarczuk Kruholec Hiacynt Dorota Antoni Olszeski, Marianna Felczycha, Maciej Wasyluk, Marianna Wojownikowna 297-1-181 43R Ł 043a RK
15 3 1781 Szumsk Józef Rybacki Szumsk Tomasz Magdalena Józef Zuraski, Tekla Pawłoska, Błażej Paszek, Apolonia Wasylicha 297-1-181 46R Ł 046a RK
16 7 1782 Szumsk Anna Wasilak Wasyluk Kruholec Maciej Marianna Maciej Ogepski, Katarzyna Domanska, Konrad Korolczuk, Katarzyna Stolarzowna 297-1-181 56R Ł 056a RK
5 3 1785 Szumsk Dorota Wasyluk Kruholec Maciej Marianna Maciej Ogibski, Marianna Wolaniukowa, Ignacy Domcuski, Katarzyna Nitaszowna 297-1-181 72R Ł 072a RK
27 10 1785 Szumsk Szymon Słobodzianik Kruholec Hiacynt Zofia Michał Słobodzianiuk, Marianna Haurylicha, Maciej Wasyluk, Konradziucka 297-1-181 76R Ł 076a RK
1 4 1789 Zaturce Olena Gontarz Zaturce Wojciech Marianna prac. Ptasczuk, Katarzyna Wasylicha 297-1-46 10R Ł 703 DW
1 4 1789 Zaturce Helena Gontarz Zaturce Wojciech Marianna prac. Ptaszuk, Katarzyna Wasylicha, as. Maciej Juszewicz, Anna Chwaszczukowa 297-1-46 14R Ł 712 DW
1 4 1789 Zaturce Ewa Gontarz Zaturce Wojciech Marianna prac. Ptaszuk, Katarzyna Wasylicha, as. Maciej Juszewicz, Anna Chwaszczukowa 297-1-46 14R Ł 712 DW
17 3 1790 Szumsk Józef Woźniak Kruholec Jakub Tekla bliźniak, Michał Słobodzianiuk, Barbara Domanska, Maciej Wasyluk, Marianna Wasylkowna, Hiacynt Słobodzianiuk, Condratowa 297-1-181 100R Ł 19 RK 0
25 4 1798 Gródek Stanisław Mokrzycki Gródek Mateusz Wiktoria - Gontychowicz Łukasz Sołodkowski Wincenty, Wojtowicz Marianna Wasylowa Agata JZ
28 3 1798 Lubar Wincenty Leon Wasylewski (Wasilewski) Lubar Paweł Anna łacina, data chrztu, Michał Haydrych, Agnieszka Szulakowska, Maciej Kozłowski, Teresa Szulakowska, ass. Tomasz Mioduszewski, Marianna Haydrychowa, Jakub Ostaszewski, Marianna Gutowska 178-49-3 598V Ż Mg
25 7 1798 Lubar Aleksander Henryk Daywell Lubar Ignacy Elzbieta łacina, data chrztu, Tadeusz Buszczyński, Helena Wasylewska 178-49-3 605R Ż Mg
14 2 1798 Czartorysk Józefa Świderska Czartorysk Ludwik Franciszka Putołowska ur. Wincenty Wasylkowski, Wlm. Salomea Toczyska, Jan Młodzianowski, Pelagia Kropiewnicka 297-1-185 134R Ł 7810 DW
7 7 1799 Lubar Apolonia Mazurkiewicz Lubar Franciszek Zofia łacina, data chrztu, Franciszek Wasylkowski, Katarzyna Kozicka, ass. Stanisław Korycki, Marianna Dąbrowska 178-51-174 11R Ż Mg
24 7 1799 Lubar Ignacy Dominik Wysocki Lubar Józef Krystyna Gadomska łacina, data chrztu, Romuald Kozłowski, Eleonora Wasylewska (Wasilewska), ass. Stefan Damięcki, Anastazja Kisielowa, Stanisław Tuski, Katarzyna Damięcka 178-51-174 11V-12R Ż Mg
1 11 1799 Wiszenki Michał Onczar Wiszenki Szymon Prakseda ur. Stanisław Teleżyński, Apolonia Makowska, Mikołaj Ogrodnik, Prakseda Wasyl, data chrztu wg. kalendarza juliańskiego 297-1-12 18V AR
10 1 1800 Lubar Marianna Korycka Lubar Stanisław Antonina Wasylewska łacina, chrzest z wody 11.01.1800, dopeł. chrztu 15.01.1800, Jakub Dankowski, Zofia Korycka, ass. Tomasz Agatyn, Marianna Miller, Franciszek Czarnecki, Julianna Dankowska 178-51-174 19R Ż Mg
1 11 1804 Ostróg Karol Artymowicz Ostróg Isak ? Marianna Teodor Wasylow, Maria Tymoftejowa 297-1-136 47 Ł SK
5 3 1805 Ostróg Anna Teodorowicz Ostróg NN Angela Teodorowiczowa Michał Popow, Julianna Wasylówna 297-1-136 49 Ł SK
4 6 1805 Lubar Antoni Korycki Lubar Stanisław Antonina Wasylewska (Wasilewska) łacina, data chrztu, Michał Wysoczański, Julianna Kobylańska, ass. Andrzej Bawarowski, Aleksandra Baranowska 178-51-174 71R Ż Mg 160
1 2 1806 Moszny, filia Miedzyrzec Ignacy Makarewicz Międzyrzec ur. Michał Helena Szymanska Ksawery Czapliński, malarz, Barbara Aleksandrowicz, as: Wasyl Ochrimenko, Tekla Jaroszynska 178-51-190 1a Ż EH
24 2 1807 Ostróg Felicjan Granowski Nowomalin Piotr Agnieszka Rawska Bernard Kitliński, Marianna Wasylewska 297-1-136 62 Ł SK
4 10 1808 Ostróg Marianna Żytnikowska Ostróg Andrzej Krystyna Onufry Wasylczuk, Prakseda Jnaczycka 297-1-136 86 Ł 1129 SK
10 12 1808 Ostróg Ambroży Wolski Płużne Wincenty Honorata Jaworska Wojciech Wasylewski, Pelagia Zierniewiczowa 297-1-136 89 Ł 1132 SK
13 4 1809 Ostróg Tomasz Płaszczyński Płużne Wincenty Marcela Popławska Wojciech Wasylewski, Marcela Pogruszewska 297-1-136 96 Ł 1144 SK
24 12 1810 Wiszenki Stefan Kucharz Wiszenki Leon Teodora Stefan Pryjmak, Melania Wasyl 297-1-12 50V AR
9 2 1811 Ostróg Teodor Szawłowski Tesow Tomasz Dorota Wasyl Weyczuk, Olena Hołubowa 297-1-136 140 Ł 853 SK
0 1811 Olewsk Franciszek Skurzyński Paweł Aleksandra Dudkowska Wasyli Turowski i Domicella Skurzyńska, Bartłomiej Linowski i Marianna Skurzyńska 178-3-128 168v-169r 9 Ż Na
6 6 1812 Ostróg Antoni Wasylewski Płużne Wojciech Agnieszka Chrzest 11.06.1812: Kacper Jankowski, Katarzyna Brzyzicka 297-1-136 180 Ł 897 SK
4 3 1813 Wiszenki Ewa Borodijczuk Rożyszcze Jarmił Marianna wlm. Paweł Wasylewski, Helena Postańska 297-1-12 57R AR
9 9 1815 Mariampol Tekla Wasylkiewicz Mariampol 60 Stanisław Zofia 876L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20876/pages/PL_1_301_876_0002.htm
4 4 1815 Tajkury Stefan Franciszek Zieliński Nowosiółki Jakub Barbara Serwatowska dop.chrztu 10.10.1831, ur. Jan Bogusławski, Marianna Wasylewska, as. Grzegorz K..ski, Magdalena Partycka mężatka, wpis w 1832 r. 171-1-5 48V b/n R 56 DW
6 8 1816 Torczyn Józefa Hulanicka Ulaniki Filip Kunegunda Sawicka chrzest 25.11.1819; Karol Wasylewski, Helena Ulanicka b/nr EH
29 9 1816 Ostróg Marianna Wasylewska Płużne Wojciech Katarzyna Markowska January Samborski, Anna Samborska panna 297-1-136 259 Ł SK
23 2 1816 Wiszenki Marianna Sajkowska Rożyszcze Andrzej Regina Szulakowska wlm. Tomasz Kajmowski, wlm. Aniela Kornijewiczówna, Paweł Wasylewski, Helena Postańska, chrzest 24.2.1816 297-1-12 64R Ł AR
0 1817 Kamionka Strumiłowa Marianna Wasylow Budki Nieznanowskie Joachim Katarzyna Lada 1669L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201669/pages/PL_1_301_1669_0001.htm
6 4 1817 Wiszenki Jan Wasyluk Sławatycze Szymon Melania Demetriusz Daniluk, Juliann Żaniszczycha, chrzest 9.4.1817 297-1-12 68R Ł AR
24 11 1819 Torczyn Katarzyna Cecylia Malinowska Ulaniki Józef Tekla Pawłowska chrzest 25.11.1819; Karol Wasylewski, Helena Ulanicka 50a b/nr EH
10 10 1822 Torczyn Jan Mikołaj Popławski Torczyn Andrzej Antonina Wasylkowska chrz. 20.10; Fabian Padlewski, Antonina Kownacka 59 b/n Ł EH
15 1 1823 Wiszenki Honorata Wasyluk Wiszenki Joachim Espina Kalińska Teodor Klimczuk, Teofista Juchimianka, chrzest 16.1.1823 297-1-12 85V Ł AR
23 1 1824 Torczyn Konstanty Ildefons Popławski Torczyn Andrzej Antonina Wasylkowska Tomasz Olszamowski, Salomea Bilińska 64a b/n Ł EH
0 0 1824 Zasław św. Jana Albin Dobrowolski Jan Antonina Jarzembska dopeł.chrz. 7-letniego syna, as. JWlm Sergiej Wasylewicz Szeremetiew Major WR i Wlm Franciszka Bielenicka Kapitanowa WR, Antoni Borejsz Podpułkownik WR i Anna Dobrowolska panna 178-3-97 4V 27 Ż DM 0
30 4 1825 Sielec Aleksandra Katarzyna Wolańska Mikulicze Michał Anna Sawicka dop. ch. 10. 2. 1829 r. As..... Wasylewski, Eleonora Kołtonowicz, Stanisław Kołtonowicz, Marianna Klimowicz 844 165 6 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0093.htm
28 2 1825 Wiszenki Anastazja Mazurkiewicz Rożyszcze Marcin Helena Różycka Szymon Wasylow podsetnik pieszy (subcenturio peditis) wojsk ros., Tekla Jakubowska, chrzest 1.3.1825 297-1-12 94V Ł AR
28 3 1825 Wiszenki Aleksander Franciszek Sosnowski Rożyszcze Tomasz Helena Wolska wlm. Szymon Wasylow podsetnik pieszy (subcenturio peditis) wojsk ros., wlm. Tekla Jakubowska, Karol Cyprys, Marianna Gwoździkowska, chrzest 29.3.1825 297-1-12 95R Ł AR
26 10 1826 Deraźne Rafał Wasyleski Deraźne Maciej Helena Michał Daczoski, Barbara Piluszeska 59 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0005.htm
11 8 1826 Torczyn Zuzanna Torczyn nn Agnieszka Wasylowa, wdowa illegitimi; Bazyli Pleszkowski, Eufrozyna Bazylewiczowa 74a b/n Ł EH
2 1 1827 Wiszenki Melania Browarczuk Wiszenki Józef Melania Wasyluk Chrz. 2.01.1827. prac. Mateusz Wasyluk, Stefania Ignacego Kowalczuka małżonka. 813 85 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0085.htm
5 4 1827 Kowel Wincenty Popławski Rudniki Antoni Agnieszka Pilaska Tadeusz Marynowski, Marianna Wasylewska wdowa 237 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20237/pages/PL_1_436_237_0002.htm
18 8 1827 Kozin Marianna Franczuk Kozin Józef Anna Wasyl Sawczuk, Marianna Laskowska 296 7 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0004.htm
18 6 1827 Łuck Jan Siekacki Bodiaczów Antoni Prakseda Charkiewicz Jan Wasylkowski kawaler, Barbara Radecka panna 368 15 50 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0008.htm
28 9 1827 Łuck Marianna Rowińska Łuck Marek Magdalena Wasylewska Józef Łobodziński, Ewa Szydłowska panna 368 25 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0013.htm
28 9 1827 Łuck Marianna Tekla Rowińska Łuck Marek Magdalena Wasylewska Dopełnienie Karp Sklifus kawaler, Ewa Szydłow 368 25 81 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0013.htm
1 12 1827 Łuck Mikołaj Koralkowski Bodiaczów Mateusz Ewa Wasylkowska Jan Michalski, Kunegunda Korzeniowska 368 36 114 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0019.htm
7 11 1827 Sokul Ludwika Aleksiejow Sokul Grzegorz Helena Grzegorz Kondracki, Marianna Romanowska, Wasyl Aleksiejow sołdat, Darka Rudkowna 813 82a 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0082.htm
27 2 1827 Szumsk Ksawery Kibicki Kiebicki Kordyszów Jan Katarzyna Kazimierz Kondratiuk, Marianna Chwedko, Stanisław Starczyński, Horpyna Wasyl 245-1-1 377R 25 R RK
3 11 1827 Szumsk Karol Listowski Kąty Marcin Magdalena Kucharska Antoni Jasiński, Anastazja Tomaszewska ż. Wasyla 245-1-1 386R 79 R RK
17 2 1827 Białogródka Agnieszka Grzeszczuk Suchorzyńce Grzegorz Marianna Daniło Wasyl Lesink i Tekla Szymczuk ż. Jana 178-3-93 55R 14 Ż DM
27 11 1827 Nieświcz Andrzej Szymoniuk Ławrów Jakub Teodora Wasyluk 427 14 35 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0008.htm
17 2 1827 Bazalia Maciej Wasyluk Swinna Wojciech Eudoksja Onufry Daniluk i Apolonia Szybenecka 178-3-93 229R 25 Ż DM
2 7 1827 Bazalia Piotr b/N Bogdanówka Jan Marianna Maciej Wasyluk i Praska Paradaj ż. Marka 178-3-93 233V 64 Ż DM
11 10 1827 Teofilpol Antoni Mularz Dmitrówka Bartłomiej Franciszka Czaplińska Józef Kondratiuk i Agnieszka Czaplińska, as. Trochim Wasyluków i Karolina Wierzchanowska 178-3-93 334V 44 Ż DM
6 1 1827 Butowce Agnieszka Wasyluk Ruńki Jan Katarzyna brak Jan Susztuk, Marianna Welguszanka 178-3-93 261R 1 Ż 505 KP2
29 9 1827 Wołoczyska Tomasz Wojciechowski Wołoczyska Jan Pelagia Wasylowa Paweł Suchodolski, Kordula Kruszewska 178-3-93 298R 91 Ż 573 KP2
29 3 1827 Starokonstantynów Dominikanie Piotr Jozyp Niemirówka Jan Anastazja Jurczyk Jeremiasz Kruzow, Apolonia Wasylowczyk 178-3-93 137R 20 Ż 263 KP2
23 8 1827 Ożohowce Ludwik Malanowski Jachnowce Antoni (szlachetny) Rozalia Wasylewska Wielmożny Antoni Zakaszewski, Franciszka Bielska 178-3-93 280V 34 Ż 541 KP2
4 11 1827 Białozórka Tekla Zozulata Szuszkowce Teodor Katarzyna prac. Wasyl Chwedoruk, Anna Petrykowa z. Iwana 245-1-1 364R 24 R 3362 DW
24 10 1827 Jampol Szymon Komarzyński Przedmieście Jampolskie Bartłomiej Agnieszka prac. Juźko Wasyluk z Pałaszka wdową, asyst. Michał Pytypczuk z Pryśko Bojarową małż. Kosti Boiara 245-1-1 239R 61 R 469 DM1
26 10 1827 Jampol Karolina Komarzyńska Przedmieście Jampolskie Jakub Ewa prac. Józef Wasyluk z Anną Karpińską, asyst. Franciszek Komarzyński z Agatą małż, Grzegorza Okipniczuka 245-1-1 239V 63 R 470 DM1
6 11 1827 Jampol Marianna Kapuśniak Wiązowiec Piotr Marianna Romaniuk prac. Marko Welman i Teresa Kapuśniak ż. Jakima, asyst. Wasyl Rak i Marianna Kardaszuka ż. Mikity 245-1-1 240R 68 R 471 DM1
5 3 1827 Wyszogródek Franciszek Tejsarowicz Wereszczaki Jakub Marianna Andrzej Sydoruk, Marianna Wasylowa, asys. Bartłomiej Tejsarowicz, Agnieszka Jackowa 245-1-1 332 15 R 627 DM1
26 6 1827 Wyszogródek Anna Halczuk Musurowce Konrad Agnieszka Trocka Wasyl Kowalczuk, Horpyna Mielniczka 245-1-1 335 24 R 632 DM1
12 4 1828 Radziwiłłów Józef Wiszniewski Lewiatyn Jan Pelagia Wasylewska 814 249a 13 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0253.htm
31 3 1828 Kozin Tomasz Semeniuk Budy Stare Szymon Rozalia Piotr Piotroski, Magdalena Semeniuk ż. Wasyla 296 15 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0008.htm
22 10 1828 Kozin Paweł Dąbrowski Płaszowa Jan Józefa Wasylewska 296 19 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0011.htm
7 1 1828 Nowogród Wołyński Jan Wasylewski Elizawet Jędrzej Rozalia Husakowska Sokołowski Jan, Zarudzka Magdalena, ż. Józefa 280 JZ
9 11 1828 Krzemieniec Mikołaj Niewiadomski Krzemieniec IN Ewa s. z nieprawego łoża, Wasyl Semenow i Zofia Sobkiewiczowa 426-1-3 71R 221 T 571 DM
22 2 1828 Stary Oleksiniec Maciej Dubrawski Oleksiniec Nowy Józef Anna Sieńkiewicz Stepan Demnicki, Anna Hołubeńka ż. Wasyla, asys. Iwan Zełeniuk, Anna Gmytriuk ż. Antona 245-1-2 265 5 R 509 DM1
4 5 1828 Szumsk Jan Listowski Waśkowce Antoni Anna Towarnicka Józef Botlicki, Dorota Tychomska ż. Wasyla, Dawid Towarnicki, Anna Korzeniowska ż. Izydora 245-1-2 389V 145 R RK
4 12 1828 Deraźne Franciszek Ksawery Jarzymowski Deraźne Seweryn Ewa Wasyl ch. 05.12.1828, Antoni Pielaszewski, Marianna Janowicz 171-1-1 199V 23 R Mg
21 3 1828 Szpanów Julianna Świetlicka Szpanów Jan Klara Wasylewska ch.26.03.1828, Sł. Paweł Lewicki, Aleksandra Klukowska ż. Macieja, asyst. Sł. Jan Grodecki, Sł. Tekl 171-1-1 174R 7 R 7066 Mg
19 3 1828 Klewań Franciszek Jurczyński lub Turczyński Bartłomiej Agnieszka ch. 19.03.1828, Wasyl Furman, Anna Kucharz 171-1-1 159R 11 R 7050 Mg
24 1 1828 Bazalia Antoni Jakubkiewicz Lutarówka Piotr Teodora Ochocka ur. Maciej Wasylewski i ur. Tekla Michałkowska 178-3-94 220R 11 Ż DM
30 1 1828 Bazalia Agnieszka Szkoluk Popowce Paweł Katarzyna pr. Wasyl Turyniuk i Marianna Juźkowa 178-3-94 220V 14 Ż DM
12 3 1828 Bazalia Katarzyna Borysławska Czuchele Piotr Marianna Borewicz ur. Ignacy Witkowski i ur. Marianna Wasylewska 178-3-94 221V 24 Ż DM
20 2 1828 Kulczyny Piotr Kaspruk Peczyska Marcin Katarzyna Szachowat ch. 1828.02.22, prac. Wasyl Zeleniuch, Justyna Wolicka, ż. Jana, ass. Antoni Sosyp, Anna Ostapczyn, ż. Artyma 178-3-94 317R 16 Ż Mg
31 5 1828 Horodyszcze Magdalena Wasylowa Rzeszniówka Kosa prac. Grzegorz Zofia Olejnik prac. Jan Marczuk, Marta Kozak 178-3-94 101V 85/II Ż 197 KP2
10 7 1828 Horodyszcze Mikołaj Antoni Wasylewski Szepetówka wielm. Justyn porucznikostwo wojsk ros. Salomea Gryner wielm. Ignacy Wilner, wielm. Tekla Płaszczewska 178-3-94 102V 91/III Ż 199 KP2
13 9 1828 Horodyszcze Teresa Jaworska Horodyszcze prac. Józef Katarzyna Ostapczuk prac. Józef Jaworski, Łucja Wasyl 178-3-94 104V 108 Ż 203 KP2
17 9 1828 Ożohowce Tekla Drozd Jachnowce prac. Jędrzej Marianna brak prac. Wasyl Hryńków, Marianna Drozd 178-3-94 259R 30 Ż 495 KP2
2 4 1828 Jampol Marianna Buryk Juśkowce NN Marta Tetemon Stryżykowdarz, Marianna Tedoryszyn ż. Juliana, asys. Wasyl Cumbaluk, Hapka Bezbachuwna dziewka 245-1-2 239 26 R 455 DM1
24 6 1828 Jampol Julianna Zielnicka Przedmieście Jampolskie Franciszek Franciszka Lesicka Walenty Iszczuk, Hapka Kuchon ż. Semena, asys. Pańko Gorec, Hapka Stolarczuk ż. Wasyla, Kiryło Wiwsianiuk, Handzia Bołhun ż. Jakuba 245-1-2 240 32 R 457 DM1
11 12 1828 Jampol Mikołaj Zielnicki Przedmieście Jampolskie Jan Pryśka Stasiuk Jakim Waliczuk, Marianna Momut ż. Jana, asys. Wasyl Kobyłka, Anna Bohatyrczuk ż. Prokopa 245-1-2 241a 51 R 462 DM1
25 3 1828 Dubno Aleksander Wasylewski Dubno NN Marianna Teodor Burzański i Józefa Rożnowska panna 814 165V 22 AGAD 170 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0170.htm
15 1 1828 Katerburg Pawlina Tomasiuk Borszczówka Sawka Tekla Trybyt Jan Stasiuk, Anna Sirkiewicz ż. Iwana, asys. Wasyl Rehoda, Marianna Penebrat ż. Mikołaja 245-1-2 251 3 R 481 DM1
22 10 1828 Stary Oleksiniec Jadwiga Kucharska Baszuki Gabriel Tekla Trylowska Wasyl Zucharkow, Parańka Swejka ż. Maksyma 245-1-2 269 29 R 516 DM1
6 3 1828 St. Wiśniowiec Tomasz Guzowski Stary Wiśniowiec Jakub Dorota Jackowa Aleksander Szuszkiewicz, Paraska Dmytrycka, asys. Jan Maczalski, Tacjanna Wasyliszyn 245-1-2 282 17 R 540 DM1
13 10 1828 St. Wiśniowiec Łukasz Rewicki Stary Wiśniowiec Dymytr Aleksandra Jakusiłow Michał Wasyliszyn, Prakseda Boyczycha, asys. Jan Kotulski, Franciszka Kocztowa 245-1-2 284 37 R 545 DM1
19 9 1828 Połonne Tekla Stopa Nowosielica Szymon Katarzyna prac. Joachim Kuzmycz i Agnieszka Wasylowa 245-1-2 96R 137 R 2681 DW
6 5 1829 Berezdów Regina Kornijczuk Huta Taras Marta Wasyl Syroluk i Teodora Kornijczuk ż. Filipa 245-1-3 113R 28 R 221 DM
22 2 1829 Hulewicze Leon Kusyk Hruszówno Serhij Eufemia Semeniuk chrzest 23.02.1829, Jan Pawłów i Marianna Niżnik ż. Wasyla 844 361-362 16 AGAD 198 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0198.htm
26 4 1829 Kozin Agnieszka Marciniuk Kozin Jan Franciszka Fedko Dubieniecki, Wiktoria Wasylowa 296 22 69 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0013.htm
8 9 1829 Kozin Antoni Padewski Maciukowski Janówka Jan Agnieszka Snuczukowa Łukasz Wasyluk, Rozalia Chudyk ż. Jana 296 25 79 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0014.htm
5 2 1829 Jałowicze Agata Wasyluk Horodnica Wielka Andrzej Justyna Kalatyniuk Wasyl Jakowiuk, Katarzyna Konołowczak 815 318 R 25 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0324.htm
10 4 1829 Łuck Leon Jakubowski Żabka Paweł Marianna Wasylewska Bazyli Czyżewski, Helena Wasylewska panna 368 77 24 815 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0039.htm
19 2 1829 Luboml Apolonia Oleszkiewicz Luboml Daniel Marianna Rudzka Michał Panasiuk, Petronela Wasylewicz 844 527 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0288.htm
15 4 1829 Równe Franciszek Walichowski Równe Bazyli Anna ch. 15.04.1829, Jan Lech i Tekla Wasylewska, as. Kazimierz Nikiforow i Franciszka Cwiklicka 171-1-2 133R 19 R RG
27 10 1829 Białogródka Anaftazy Wojcieszko Szarłajówka NN Eudoksja c. Chwedka wdowca Wojcieszko Aleksy Kołomijczuk i Eufrozyna Kalczuk ż. Wasyla 178-3-95 78V 104 Ż DM
22 4 1829 Lachowce Jerzy Kowalski Dzwonki Jan Prakseda Mosiejów Wasyl Kowalczuk i Katarzyna Bartoszewicz ż. Andrzeja 171-1-2 88R 27 R DM
14 7 1829 Lachowce Onufry Skomorowski Lachowce Konrad Prakseda Wasyl Paweł Lipski i Darka Juchimniuk ż. Jana 171-1-2 90R 41 R DM
3 1 1829 Bazalia Karolina Zalewska Mecherzyńce Wojciech Salomea Ciesielska ur. Wincenty Krzyszkowski i ur. Marianna Wasylewska 178-3-95 213R 4 Ż DM
19 7 1829 Bazalia Eliasz Wiszniowski Szmyrki Łukasz Franciszka Wasylewska ur. Marcin i Marianna Kurowska 178-3-95 215V 54 Ż DM 415
19 8 1829 Kupiel Wincenty Ignacy Wasylewski Indyki JW. Jakub Honorata Sochawska JW. Józef Wilczopolski, JW. Małgorzata Wasylewska miecznikówna 178-3-95 298R 65 Ż 578 KP2
1 9 1829 Kupiel Rozalia Kilimczuk Kloniny prac. Bartłomiej Marianna prac. Wasyl Zubek, Katarzyna Kowal 178-3-95 299R 73 Ż 580 KP2
2 9 1829 Kupiel Wawrzyniec Żabniuk Kloniny prac. Wojciech Ewa prac. Maciej Krawczuk, Katarzyna Wasylowa 178-3-95 299R 74 Ż 580 KP2
26 3 1829 Ożohowce Chrystyna Lipa Jachnowce prac. Jan Anna prac. Wasyl Hryńkow, Ksenia Kusznirowa 178-3-95 263R 14 Ż 508 KP2
1 6 1829 Ożohowce Petronella Sztańko Jachnowce prac. Jan Anna prac. Wasyl Hryńków, Marianna Kasperska 178-3-95 264R 23 Ż 510 KP2
2 11 1829 Ożohowce Michał Drozd Jachnowce prac. Józef Honorata prac. Wasyl Hryńków, Marianna Kasperska 178-3-95 266V 48 Ż 515 KP2
21 11 1829 Ożohowce Katarzyna Drozd Jachnowce prac. Józef Anna prac. Wasyl Hryńków, Jagniszka Horynkowa 178-3-95 266V 51 Ż 515 KP2
3 5 1829 Starokonstantynów Dominikanie Anna Wasyl Połowinniki prac. Jan Katarzyna Harasym prac. Stefan Onufrejów 178-3-95 158V 53 Ż 304 KP2
17 8 1829 Teofilpol Jan Budziński Wolica ur. Sylwester Katarzyna ur. Karol Wasylewski, prac. Paraskiewa Humeniuk 178-3-95 328v 38 Ż 637 KP2
26 11 1829 Horodyszcze Antoni Ludwik Kasper Wasylewski Szepetówka Justyn Salomea Griner dopełnienie chrztu 06.01.1830, chrzest z wody - Ignacy Płaszczewski i Cecylia Krukowska wdowa, dopeł.chrztu - Ignacy Płaszczewski i Apolonia Kretowicz ż. Michała 178-3-96 89R 191 Ż 159 DM 0
15 9 1829 Sielec Mikołaj Godziński Wólka Falemicka (przysiółek) Ludwik Anna Wasylewska Grzegorz Hulanicki, Rozalia Procajło 844 170 24 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0095.htm
15 10 1829 Dubno Cezary Chiliński Mirohoszcza Wincenty Róża Żukowska chrzest 24.10.1829 tylko z wody, Wasyl Michajłowicz i Pułku Litewskiego Ułańskiego i Teresa Pokowna 815 202V 106 AGAD 207 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0207.htm
24 7 1829 Wyszogródek Anna Sobków Szyły Mikołaj Agnieszka Tomasz Makuch i Marianna Piwoskubska, asyst. Wasyl Krawiec i Anastazja Szpilman 245-1-3 334V 33 R 345 DM 0
20 4 1830 Równe Jakub Kierowicz Równe Józef Barbara Prokop nieślubny, sław. Piotr Jarzyna, magdalena Gadomska, as. Wawrzyniec Wasylow, Marianna Kukuryniowa 171-1-3 151R 13 R 7627 DW
2 3 1830 Wiszenki Aleksandra Klimuk Wiszenki Teodor Marianna Warmińska Andrzej Wasyluk, Marianna - ż. Bazylego; As: Ignacy Makifiuk, Anna Klimuk - pann 816 47 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
11 7 1830 Ptycza Feliks Martyniuk Mykitycze Ignacy Helena c.Filipa Józef Wasyl Filipowy syn kawaler, Marianna Hnata Denysiuka żona 816 200V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0205.htm
13 9 1830 Luboml Marianna Mochniuk Luboml Teodor Józefa Marmura Jędrzej Wasylewicz, Paraskia? Mossiewicz ż. Stefana 845 310V 72 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0304.htm
16 1 1830 Krzemieniec Piotr Żylin Krzemieniec Piotr Zofia Jaworska Wasyl Siemionów i Melania Tracka ż. Grzegorza 426-1-3 114R 13 T 615 DM
17 3 1830 Krzemieniec Aniela NN Krzemieniec IN IN NN znaleziona w nocy na ulicy, Karol Rakowski i Zofia Wilczyńska ż. Wasyla 426-1-3 118V 41 T 620 DM
16 6 1830 Krzemieniec Wincenty Bindas Lisznia Maksym Justyna Wasyl Tymków i Anna Raczyńska ż. Józefa 426-1-3 127R 92 T 628 DM
12 8 1830 Krzemieniec Julia Dąbrowska Wrozowce Jan Józefa Wasylewska Jan Slażyński i Magdalena Wysocka wdowa 426-1-3 141V 206 T 644 DM
15 11 1830 Krzemieniec Marianna Plewacz Folwarki Iwan Anna Wasyl Romanczuk i Dorota Ławczycha 426-1-3 144R 221 T 646 DM
11 4 1830 Białozórka Anna Ogrodnik Szuszkowce Paweł Julianna Wasyl Chwedorczuk, Julianna Andruszkowa wdowa 245-1-4 359R 10 R RK
14 12 1830 Białozórka Marianna Kopiak Białozórka Tomasz Ewa Wiktor Machnicki, Apolonia Muzykant ż. Wasyla 245-1-4 361R 26 R RK
23 4 1830 Szumsk Jan Bielewicz Bilewicz Waśkowce Józef Antonina Chmiel Maciej Wasyluk, Dorota Lublińska ż. Jana, Józef Lubliński, Marianna Stepaniuk ż. Michała 245-1-4 373V 509 R 2129 RK
8 2 1830 Białogródka Agata Wasylewicz Białogródka Jan Agata Witwicka Stanisław Jabłoński i Anastazja Drużbińska 178-3-96 53V 9 Ż DM
12 10 1830 Białogródka Edward Biskupski Trusiłówka Józef Marianna Zawadzka chrzest w Kaplicy Trusiłowskiej, Józef Zatorski i Tekla z Wasylewskich Zawadzka 178-3-96 65R 85 Ż DM
23 4 1830 Ostróg Aleksandra Laurent Ostróg Jan Leonora Wasyl Sokół, Pryska żona Leona 171-1-3 6R 42 R MZ
23 3 1830 Lachowce Franciszek Gniazdowski Lachowce Łukasz Marianna Baczmańska Wincenty Bagiński i Rozalia Wasylewska ż. Bazylego 171-1-3 98V 22 R DM
2 1 1830 Lubar Ignacy Kłoczan Lubar Jan Olana Kłoczan Michał Kajuś, Maria Mykita, as: Wasyl janów, Marianna Orlicka 178 3 3 V357 7 Ż MP
6 5 1830 Iwnica Domicella Szymańska Iwnica Tomasz Marianna Zakrzewska Kazimierz Drozdowski Marianna Szymańska as: Wasyl Iwanowicz Aryberch Ponz Ewa Nowicaka 178 3 3 V400 20 Ż MP
1 6 1830 Żytomierz Erazm Witkowski Żytomierz Szymon Dominik Nowicki Wiktoria Markiewicz as:Michał Statkiewicz Wasylina Czerniszowa, Paweł Pomeńczuk Marianna Kozaczkowska 178 3 3 R20 137 Ż MP
11 3 1830 Cudnów Grzegorz Domański Cudnów Paweł Aleksandra Wasylewska Józef Michałowski, Magdalena Wasylkowska, as: Wincenty Łużowski, Katarzyna Łużowska 178 3 3 R310 43 Ż MP
14 7 1830 Cudnów Bonawentura Wasylewski Futor Borejki Feliks Janina Bordziakowska Bordziakowski Agnieszka Tomaszewska 178 3 3 R316 102 Ż MP
26 7 1830 Cudnów Franciszek Librdowicz Romanów Antoni Petronela Lisowska Jerzy Wasylewski, Jadwiga Iwanowska 178 3 3 R318 110 Ż MP
20 8 1830 Cudnów Franciszka Wojnor Romanów Tomasz Anna Moskalewska Jerzy Wasylewski, Teresa Marcinkowska 178 3 3 R319 120 Ż MP
28 8 1830 Cudnów Joanna Osińska Sieniawka Jerzy Zofia Spasowska Piotra Wasylewski, Julianna Bilińska 178 3 3 V319 123 Ż MP
25 9 1830 Cudnów Antonina Kwiatkowska Romanów Szymon Honorata Pinkowska Jerzy Wasylewski, Marianna Polnicka 178 3 3 R321 136 Ż MP
10 2 1830 Niewirków Marcin Dąbrowski Siwki Stanisław Agnieszka Rudnicka Wincenty Wasylowski, Marianna Niżenska 171-1-3 286 V 14 R AS
15 9 1830 Horodyszcze Agata Jaszczuk Horodyszcze Walenty Marianna Zaręba Bazyli Zaręba i Elżbieta Abramczuk ż. Trochima, asyst. Władysław Wasylów i Marianna Jaworska ż. Mateusza 178-3-96 94V 234 Ż 170 DM
21 10 1830 Horodyszcze Jędrzej Jaworski Horodyszcze Piotr Marianna Piaskorska Jakub Wasylów i Marianna Czyżyńska ż. Szymona, asyst. Jędrzej Jaworski i Agnieszka Nakoneczna ż. Jana 178-3-96 95V 243 Ż 172 DM
3 12 1830 Butowce Franciszek Dębicki Pieńki Erazm Prakseda Wasyluk Panas Okunik i Aleksandra Wasyluk 178-3-96 173R 35 Ż 324 DM
1 8 1830 Tajkury Piotr Kopyłowski Koleœniki Antoni Salomea Grzegorz Wasylewski i Justyna Tymoszówna 171-1-3 50R 74 R 54 DM
21 4 1830 Dederkały Ambroży Iżycki Mieziurzyńce Andrzej Maryanna Sukmaniuk s. prac., chrz. 22.04., urodz. Grzegorz Świerszczyński i prac. Marianna Knyda ż. Wasyla, asyst., prac. Stefan Tkaczuk i prac. Maryanna Klimasz ż. Symena 426-1-4 11V 7 T/FS 709 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99C9-B?i=708&cat=305376
16 6 1830 Dederkały Antonina Michałczuk Dederkały Małe Tymek Anastazja Szyndyk c. prac., chrz., 17.06., prac. Andruch Franczuk i prac. Tekla Drapaluk ż. Wasyla 426-1-4 12R 13 T/FS 709 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99C9-B?i=708&cat=305376
22 12 1830 Dederkały Marianna Maksymiuk Dederkały Małe Tomasz Helena Kucharz c. prac., chrz. 23.12., prac. Wasyl Daniluk i prac. Jeryna Diaczuk ż. Andrzeja 426-1-4 13V 24 T/FS 711 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99C9-N?i=710&cat=305376
19 1 1830 Bazalia Wincenty Mikołajów Janówka Paweł Honorata Wasyl Panasiuk i Franciszka Jokrowa 178-3-96 185V 6 Ż 342 DM
25 7 1830 Bazalia Anna Wasylów Świnna Agnieszka Maksym Szewczuk i Marianna Kucharz 178-3-96 195R 81 Ż 361 DM
3 9 1830 Bazalia Mikołaj Wasylów Czuchele Józef Helena Stefan Hryćków i Marianna Niewiadomska 178-3-96 197V 99 Ż 366 DM
3 9 1831 Turzysk Marianna Studziżur Stawek Wojciech Regina Wasyluk 709 45 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0023.htm
19 7 1831 Kozin Marianna Oleksiuk Gaje Płaszowskie Jakub Marianna Bazyli Oleksiuk, Anastazja Paczkowska ż. Wasyla 296 39 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0021.htm
8 3 1831 Jałowicze Anna Wasyluk Horodnica Wielka Andrzej Justyna Bazyli Jakowiuk, Barbara Nowosilków 817 255 V 49 138 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0009.htm
5 2 1831 Łuck Eufrozyna Manaskiewicz Łuck Jerzy Elźbieta Synkowska Wasyl Marlów, Marianna Trał 368 118 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0060.htm
19 3 1831 Łuck Wiktoria Rowińska Łuck Marcin Magdalena Wasylewska Paweł Sydorowicz, Agata Rudnicka 368 120 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0061.htm
13 9 1831 Łuck Aleksander Makowski Łuck Wincenty Tekla Koźmińska Jan Radzicki, Ludwika Wasylewska 368 125 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0063.htm
13 1 1831 Krzemieniec Bazyli Szmitt Krzemieniec IN Katarzyna Wasyl Michałow i prac. Franciszka Malawska 426-1-3 147V 18 T 650 DM
13 8 1831 Krzemieniec Zuzanna Migorowicz Krzemieniec Antoni Barbara Wojciechowska Maciej Oćwieżowski emert.prof., i Magdalena Wasylenko ż. Daniela 426-1-3 159V 96 T 662 DM
10 2 1831 Białogródka Aleksander Kajetanów Chrystówka Juźko Marianna Wasylów Samojło Benedyczuk i Pryska Kamińska panna 178-3-97 72V 14 Ż DM
30 8 1831 Aleksandria Joachim Żarczyński Majdan Hłażowski Julian Anna Wasylewska Gabriel Łoś i Tekla Kotowska ż. Jana 171-1-4 181V 20 R DM 0
26 10 1831 Zasław św. Jana Tomasz Lewicki Zasław IN Antonina Grzegorz Szyszków i Katarzyna Wasylowa 178-3-97 6V 44 Ż DM
1 2 1831 Nowogród Wołyński Ignacy Kunicki Kamienny Bród Stanisław Magdalena Zawacka Jan Wasylewicz kawaler, Domicela Kunicka mężatka 245-1-5 2V 1082 R 5913 DW
26 2 1831 Nowogród Wołyński Józef Wasylewski Elizaweta Majdan Jędrzej Rozalia Husakowska Antoni Wasylewski, Magdalena Zarudzka mężatka 245-1-5 4R 1091 R 31 DW
20 7 1831 Nowogród Wołyński Franciszek Wasylewski Kikowa Piotr Marcjanna Anłocwarska ur. Gabriel Mędecki, Franciszka Marcinowska 245-1-5 12V 1159 R 502 DW
1 9 1831 Nowogród Wołyński Rozalia Lewandowska par. Nowogród Woł. Jan Franciszka Wasylewska ur. Łukasz Lewandowski żonaty, Klara Lewandowska mężatka 245-1-5 16R 1189 R 555 DW 0
5 10 1831 Nowogród Wołyński Franciszek Wasylewski Kikowa Piotr Marianna Żółnowska ur. Gabriel Mendecki, Franciszka Marcinowska 245-1-5 20R 1213 R 709 DW
3 11 1831 Nowogród Wołyński Andrzej Karasiewicz Elizaweta Majdan Łukasz Małgorzata Wasylewska wolny Antoni Wasylewski, Rozalia Wasylewska mężatka, 245-1-5 21R 1220 R 724 DW
3 1 1831 Horodyszcze Franciszka Jaworska Horodyszcze Józef Katarzyna Rabczewska Antoni Łagorzewski i Łucja Wasylowa ż. Jakuba 178-3-97 106R 1 Ż 201 DM
25 7 1831 Butowce Jakub Jaszczuk Kapustyn Grzegorz Anastazja Chwedko syn Josypa i Helena Łyskowa ż. Wasyla 178-3-97 215R 20 Ż 410 DM
27 4 1831 Cudnów Katarzyna Charyt Wysoki Piec Jan Rozalia Cekiel Andrzej Weres i żona Wasyla Tymczuka 178-3-4 286V 55 Ż 564 DM
8 6 1831 Cudnów Antoni Kamiński Futor Szponarskiego Michał Marianna Sidorowicz Jakub Poliszuk i Tekla Wasylewska ż. Jerzego 178-3-4 287V 69 Ż 566 DM
16 1 1831 Luboml Marceli Misan Rymacze Tomasz Jadwiga Wasyluk Michał Żur, Agnieszka Tołyż ż. Antoniego 846 301V 9 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0296.htm
11 12 1831 Luboml Agnieszka Klekociuk Luboml Bazyli Paraskia Buławka Jędzrej Wasylewicz, Parskia Mosiewicz ż. Józefa 846 306V 78 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0301.htm
29 3 1831 Dederkały Kajetan Leśniewicz Dedekały Wielkie Mikołaj Katarzyna Mościcka s. urodz., chrz., 28.04., urodz. Ignacy Choynowski i urodz. Magdalena Wasylkowska panna 426-1-4 14V 7 T/FS 712 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WN-M?i=711&cat=305376
13 1 1832 Sokul Paulina Kulewicz Kozin Tomasz Marianna Łukianowicz Wasyl Pawłow, Hapka Kuczmuk 818 43R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0049.htm
15 6 1832 Ołyka Modest Wasylkowski Ołyka NN Róża Wasylkowska 818 269 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0276.htm
7 6 1832 Kozin Antoni Tywoniuk Gaje Płaszowskie ... Helena Mikpłaj Nałozyty, Motrona Swider ż. Wasyla 296 48 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0026.htm
21 12 1832 Jałowicze Piotr Wasyluk Horodnica Wielka Andrzej Justyna Wasyl Jakowiuk, Barbara Nowosiad 818 219 V 59 138 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0011.htm
8 1 1832 Łuck Józefa Wasylewska Łyszcze Jakub Magdalena Świątkowska Kornel Tryciński, Teofila Borowska panna 368 130 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0066.htm
11 1 1832 Luboml Marcjanna Wasylewicz Bór Jan Petronela Mańczuk Jędrzej Wasylewicz, Tatiana Pikulska ż. Jana 847 541 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0294.htm
30 1 1832 Ostrówki Franciszek Kowalczuk Równo Piotr Teodora Waseluk Michał Wasyluk m. Apolonii, Julianna Martyniuk ż. Chilmana? 847 463 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0254.htm
29 10 1832 Korzec Józef Aleksander Wąż Korzec Aleksander Salomea Jędrzejewska Joachim Wasylewski podoficer i Marianna Szkorutówna panna 245-1-6 75v 117 R Na
31 5 1832 Nowogród Wołyński Katarzyna Połowińska Majdan Elizaweta Tomasz Agnieszka Marczewska ur. Jan Sokołowski, Rozalia Wasylewska mężatka 245-1-6 11V 1310 R 914 DW
12 6 1832 Nowogród Wołyński Antoni Daszkowski Majdan Elizaweta Michał Marianna Łotocka ur. Jan Jasiński, Rozalia Wasylewska ż. Andrzeja 245-1-6 12V 1316 R 939 DW
29 11 1832 Nowogród Wołyński Franciszka Jasińska Majdan Elizawecki Jan Anastazja Paszkowska ur. Andrzej Wasylewski, prac. Agnieszka Połowińska ż. Tomasza 245-1-6 24R 1411 R 1350 DW
4 8 1832 Kulczyny Jan Szczucki Krasiłów Paweł Anna Markowska Florian Chorostowski i Eudokia Wasyluk ż. Onufrego 178-3-98 334R 48 Ż 633 DM
18 9 1832 Horodyszcze Rozalia Szymczuk Horodyszcze Jan Katarzyna Spasyba Ł [...] [...]dański i Krystyna ż. Mirona Wasylowego 178-3-98 93V 43 Ż 179 DM
6 3 1832 Dubno Wiktor Jaworski Dubno Ignacy Anna Kubikowska Fedor Fiedorow i Antonina Różycka zamężna, asyst. Ignacy Kuźmin i Anna Wasylewska zamężna 818 121R 21 AGAD 128 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0128.htm
1 12 1832 Miropol Anna Marciniuk Kotelanka Stach [Stanisław] Marianna Babiar Iwan Wasylów i Agnieszka Nowa ż. Michała 245-1-6 174R 68 R 176 DM
3 10 1832 Łanowce Franciszek Chmielewski Domaninka Franciszek Natalia Hudim Jan Basisty i Klementyna Hryniuk ż. Wasyla, asyst. Tymko Szpilman i Ewa Peryiuwna ż. Andrucha 245-1-6 357R 20 R 357 DM
26 1 1832 Jampol Domicela Chweszczuk Pohorylce Leon Wiktoria Ofman Franciszek Sawicki i Tekla Tyszkiewicz ż. Kazimierza, asyst. Wasyl Szpyra i Motra Mikolczuk ż. Wasyla 245-1-6 245V 5 R 247 DM
8 7 1832 Jampol Jan z Dukli Rzepecki Lepieszówka Wawrzyniec Anna Mościcka Wasyl Kopijów i Helena Mościcka ż. Zachariasza, asyst. Iwan Mironiuk i Helena Pieszko ż. Tomasza 245-1-6 248R 27 R 249 DM
10 9 1832 Jampol Mikołaj Kapuśniak Wiązowiec Antoni Marianna Kłapińska Wasyl Rak i Teresa Kokoruz ż. Jakowa, asyst. Prokop Bondaruk i Marianna Kardasz ż. Mikity 245-1-6 250R 40 R 251 DM
8 10 1832 Jampol Franciszek Zwoliński Pohorylce Jakub Motra Hryniuk Wojciech Maliński i Katarzyna Chweszczuk ż. Leona, asyst. Paweł Kuriia i Motra Hryniuk wdowa po Wasylu 245-1-6 250V 44 R 252 DM
28 11 1832 Jampol Katarzyna Sobczuk Juśkowce Zachariasz Anastazja Wawryniuk Andruch Maksymiuk i Maria Darmorost ż. Teodora, asyst. Wasyl Krasiuk i Pałaszka Wawryczuk ż. Bazylego 245-1-6 251V 54 R 253 DM
24 12 1832 Jampol Adam Suwałka Krasnołuka Matwiej Pelagia Pacholczuk Paweł Kirebka i Marianna Polańska, asyst. Wawrzyniec Wasyliszyn i Marta Fedoryszyna, Czornobaj ż. Teodor Czarnobaj i Marianna Stepankowa 245-1-6 251R 59 R 253 DM
16 9 1832 Hulewicze Ignacy Wasylczuk Janówka Jan Teresa Ziełunko [Zielonko] Grzegorz Statkiewicz kawaler i Łucja Okseniukowa panna 847 376 20 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0202.htm
28 8 1833 Jałowicze Michał Mielnik Horodnica Wielka Jacek Franciszka Wasyl Jakowiuk, Chima Ihnatia 819 269 V 67 138 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0013.htm
3 9 1833 Jałowicze Katarzyna Wasyluk Horodnica Wielka Piotr Katarzyna Antoch Stefan Stasiuk, Chima Hreczanka - panna 819 269 V 68 138 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0013.htm
19 8 1833 Ptycza Jan Hiacenty Węgrowski Stołpiec Wiktor Anna Steycnik Wasyl, Marianna, Trochim, Zofia Bazylego Suminskiego małżonka 819 260R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0269.htm
7 10 1833 Luboml Karol Naszczuk Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Karol Kownacki, Prakseda Wasylewicz ż. Andrzeja 848 517 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0295.htm
18 4 1833 Białogródka Katarzyna Wasylewska Białogródka Jan Anna Witwicka Stanisław Ziębicki i Ewa Szwajdecka ż. Feliksa 178-3-99 47R 43 Ż DM
30 5 1833 Aleksandria Teodor Ostapowicz Kamienna Góra Józef Małgorzata Wasylewska Andrzej Kuczyński i Zuzanna Ostapowicz ż. Jana 171-1-6 165V 9 R DM
12 7 1833 Aleksandria Aleksander Żarczyński Majdan Hłażowski Julian Anna Wasylewska Gabriel Łoś i Tekla Kotowska ż. Jana 171-1-6 168R 20 R DM
13 5 1833 Zasław św. Jana Marianna Sebastianowicz Zasław IN Marianna Sokolewska c. wdowy z niepraweło łoża, Wasyl Dekan i Rozalia Pańszuk 178-3-99 4V 27 Ż DM 0
7 3 1833 Niewirków Jan Szlapiński Dywień Szymon Priska z Werszylów Jan Kluk,Marianna Kuryluk ż. Jana.Asyst.Jerzy Szymczuk, Helena Wasylczuk ż.Karpa 171-1-6 261 V 10 R AS
23 6 1833 Niewirków Jan Chorążewski Moczulanka Marcin Barbara Wasylewska Wincenty Wasylewski, Marianna Niżyńska ż. Józefa 171-1-6 265 R 32 R AS
25 12 1833 Ostropol Wiktoria Grocholska Futor Ostropolski Andrzej Helena Onufry Neczyporuk i Marianna Patryczenko ż. Wasyla 178-3-99 224V 73 Ż 429 DM 0
22 2 1833 Horodyszcze Małgorzata Abramczuk Horodyszcze Jakim Elżbieta Szydłowska Szymon Zaręba i Agnieszka Jakoś ż. Antoniego, asyst. Wasyl Jakimów i Agnieszka Zaręba ż. Ludwika 178-3-99 90V 13 Ż 179 DM
10 3 1833 Białozórka Franciszek Zozulasty Szuszkowce Teodor Katarzyna Wasyl Fedoryszyn, Anna Petryszynowa mężatka 245-1-7 360R 5 R 3296 DW
13 7 1833 Łabuń Piotr Skaliszewski Tytków Feliks Antonina Ławrynowicz rodzice bez ślubu, Wasyl Olszewski i Anastazja Wardowszycha 178-3-99 72V 33 Ż 145 DM
26 3 1833 Równe Franciszka Tarnawska Równe Antoni Paulina Kudelska Franciszek Zbrożek i Marianna Wasylicha 171-1-6 116V 4 R 114 DM
5 5 1833 Sielec Michał Godziński Chmielówka Ludwik Anna Wasylewska Mikołaj Brawer, Antonina Herniczek ż. Dominika 848 155 13 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0084.htm
1 11 1834 Hołoby Karol NN Drozdnie NN NN Teodor Michalewicz młodzian, Teresa Wasylewska panna 849 188R/342 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0186.htm
16 12 1834 Hołoby Tomasz Adamczuk Byteń Karol Maria Kowalczuk Daniło Czaban, Anna Łapszewicz, Wasyl Sydoruk, Eudochia Bazyliszyna 849 188V/343 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0187.htm
2 9 1834 Zasław św. Jana Joachim Wasylewski Borysów Wincenty Józefa Popławska Maciej Kłodnicki i Marianna Kłosińska 178-3-100 7R 35 Ż 16 DM
23 9 1834 Luboml Jan Olejniuk Luboml Bazyli Teresa Chwedyk Jędrzej Wasylewicz, Eleonora Kimowicz ż. Leona 849 469 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0259.htm
28 2 1834 Białogródka Marianna Waśkowska Kropiwno Stefan Teresa Kustowska Tomasz Sobieszczański i Zofia z Bobików Piotrowa ż Wasyla Kapitana WR 178-3-100 75V 15 Ż DM
18 11 1834 Białogródka Tomasz Karpiński Białogródka IN Aleksandra Jakub Kaczkowski i Hapka Kubasowa ż. Wasyla 178-3-100 86V 102 Ż DM
17 12 1834 Berezne Grzegorz Kuriata Rudnia Potasznia Jan Marta Wasylowna Walenty Kuriata i Aleksandra Bronowicka ż. Andrzeja 171-1-7 226V 24 R Na
26 11 1834 Aleksandria Joanna Czumak Józefówka Stefan Tekla Wasylewska Grzegorz Dziekański i Józefa Chodorowska ż. Mikołaja 171-1-7 180R 26 R DM
12 9 1834 Międzyrzec Józefa Dyczyńszczuk Kołowerta Kondrat Józefa Gilewska Pr.Wasyl Stepanczuk, Tetiana Babiczowa męż.As. Antoni Gilewski żon,Tekla Semenowa wd. 171-1-7 251V 46 R AS
29 6 1834 Ostropol Paulina Grocholski Ostropol Jan Katarzyna Kamińska Wasyl Mamczuk i Helena Grocholska 178-3-100 238R 27 Ż 460 DM
2 9 1834 Berezdów Jan Czajhucka Ryławka Franciszek Daria Przyłucka Wasyl Rudenczuk i Maryna Rudenczuk ż. Nikity 245-1-8 110R 49 R 14 DM
11 7 1834 Łanowce Feliks Siwczuk Ośniki Jakub Anastazja Adamczuk Leon Siwczuk i Martocha Sidorczuk ż. Zachariasza, asyst. Grzegorz Siwczuk i Agapia Beyzym ż. Wasyla 245-1-8 329V 14 R 336 DM
17 3 1835 Hołoby Józef Koprowski Drozdnie Dionizy Barbara Wasylewska Jan Bieliński, Kazimiera Charłam 850 252R/492 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0261.htm
18 4 1835 Luboml Marcjanna Naszczocka Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Paweł Dybowski, Prakseda Wasylewicz ż. Andrzeja 850 368 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0196.htm
4 4 1835 Połonne Wincenta Sokołowska Połonne NN Marianna Bazyli Korobczyński, żonaty, Apolonia Wasylowa wdowa 245-1-9 146R 41 R DW
12 1 1835 Białogródka Kasper Juszczuk Chrystówka Antoni Apolonia Mikołaj Wasyl Kamiński i Marianna Martynowa ż. Mykity 178-3-101 111V 5 Ż DM
4 12 1835 Białogródka Barbara Jaśko Kropiwno Mikołaj Katarzyna Jakub Mazur i Petronela Wasylowa 178-3-101 124R 101 Ż DM
19 6 1835 Wasylów Józefa Emeryka Kuczyńska Kopaczów Wiel. Antoni Tekla Wyhowska W. Jan Michałowski, były Sędzia Powiatu Wasylkowskiego, W. Leona Wyhowska, wdowa, as. Leon Antoni Kuczyński, W. Zofia Piątkowska, chrz.2.07.1835. Ojciec dziecka- Były Sędzia Powiatu Kijowskiego, teraz Członek Kijowskiej Guberskiej Komisji Narodowego 178-51-372 61V 15 Ż BS 125
27 11 1835 Zasław św. Józefa Feliks Dąbrowski Zasław Feliks Wiktoria Ptaszycka Wasyl Matwiejów, Agata Klepasowa 178-3-101 58 146 Ż SK
14 5 1835 Bazalia Stanisław Borysławski Lutarówka Piotr Marianna Borewicz Maciej Wasylewski i Marianna Malczewska, Mikołaj Borewicz i Marianna Wasylewska 178-3-101 235R 45 Ż DM
15 8 1835 Bazalia Anna Ciatynów Janówka Andrzej Marianna Fedko Wasylów i Marianna Romaniuk 178-3-101 237R 74 Ż DM
31 8 1835 Bazalia Joanna Mikołów Popowce Ignacy Aleksandra Jakub Hryćków i Anna Stachowa, Eliasz Mikołów i Wasylina Ilkowa 178-3-101 237V 79 Ż DM
5 9 1835 Bazalia Tomasz Synczuk Popowce Tomasz Zofia Kajetan Wasylów i Ksenia Michałków, Teodor Iwanów i Marianna Mykita 178-3-101 237V 81 Ż DM
11 2 1835 Starokonstantynów Antoni Patentowy Starokonstantynów NN Marcecha Patentowa Wasyl Horobieć, Olana Horobec 178-3-101 165R 18 Ż 320 CK
12 4 1835 Starokonstantynów Wiktoria Stojanowska Japadyńce Józef Marianna Sieracka Ksawery Stojeniowski, Anastazja Wasylowska 178-3-101 168V 48 Ż 327 CK
25 6 1835 Starokonstantynów Antoni Zawacki Hromówka Piotr Teodora Nieczyperuk Wasyl Jaremow, Katarzyna Haruszka 178-3-101 171R 77 Ż 332 CK
25 11 1835 Berezne Karolina Kuriata Rudnia Potasznia Jan Franciszka Wasylewska Wojciech Bekieszczuk i Agnieszka Bronowicka ż. Michała 171-1-8 212V 27 R Na
30 5 1835 Miropol Petronela Wasylewska [Wasilewska] Ludwikówka Jan Antonina Czarnecka Antoni Kuczyński i Marianna Guzowska z Wyszyńskich 245-1-9 127R 18 R 56 DM 0
5 7 1835 Miropol Stanisław Pulikowski Ulanówka Aleksander Rozalia Wasylewska Jan Raczkowski i Aleksandra Pulikowska z Witkowskich ż. Stanisława 245-1-9 128R 25 R 58 DM
1 3 1835 Łanowce Jan Chmielewski Domaninka Franciszek Natalia Hudym Jan Bosyk i Kilina Hryniuk ż. Wasyla, asyst. Bazyli Pakowski i Jewdokia Mielnik ż. Jakowa, Tomasz Tymków i Teodozja Piłat panna 245-1-9 327V 3 R 642 DM
6 11 1836 Ptycza Michał Buczynski Piratyn Teodor Helena Diaczuk Wasyli Dmytruk, Marianna Pawlukowska, Paweł Krzywicki, Marianna Stankiewicz 822 226R 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0235.htm
2 6 1836 Dąbrowica Franciszka Łosik Jasieniec Jan Barbara Bazyli Wasylewski, Agnieszka Karpińska; ch: 03.06. 822 95 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0096.htm
5 8 1836 Białozórka Marianna Zuzulasta Szuszkowce Chwedko Katarzyna pr. Wasyl Fedoryszyn, Anna Antonowa 245-1-10 413R 21 R
11 7 1836 Białogródka Marianna Juszczuk Chrystówka Antoni Apolonia Juźko Wasyl Kamiński i Marianna Martyniuk 178-3-106 121R 58 Ż DM
13 4 1836 Równe Aleksandra Iwanicka Rowne Franciszek Julianna Wapniewska Wincenty Lewicki kawaler i Helena Wasylówna panna, as. Grzegorz Jakowlew i Julia Jakorowa, Michał Aleksiejew i Marianna Fiedorówna panna 171-1-9 119V-120R 5 R DM
27 7 1836 Bazalia Cyriak Piotr Sobków Popowce Sylwester Prakseda Wasylów Andrzej Jurczuk i Melania Andrzejowa 178-3-106 268R 73 Ż DM
14 9 1836 Bazalia Joachim Mazurczuk Czuchele Wojciech Wiktoria Piotr Wasylczuk i Marianna Grzeszczuk 178-3-106 269V 89 Ż DM
11 11 1836 Bazalia Marianna Majewska Żerebki Wielkie Jan Aleksandra Olińska Wasyl Znowa i Franciszka Horobców, Aleksander Bondarczuk i Tekla Jakubowa 178-3-106 270V 103 Ż DM
17 7 1836 Berezne Szymon Kuriata Sielec Kajetan Aleksandra Stefan Paszkowski żonaty i Tekla Kuriata panna, asystowali Paweł Wasylkow i Marianna B..nadzka 171-1-9 224V 11 R Na
1 5 1836 Korzec Katarzyna Karasiewicz Majdan Storożowski Łukasz Małgorzata Wasylewska Stanisław Dziekoński i Wiktoria Korzeniowska ż. Tadeusza 245-1-10 67v 34 R Na
9 8 1836 Korzec Katarzyna Wasylewska Ochmanówka NN Agnieszka Wasylewska Ignacy (?) Wiszniewski i Franciszka Wiszniewska ż. Jakuba 245-1-10 76v 90 R Na
23 8 1836 Niewirków Elżbieta Wasylewska Lewacze Wincenty Marianna Wejtowska Feliks Rudnicki, Katarzyna Rudnicka ż.Ignacego 171-1-9 268 V 28 R AS
27 8 1836 Niewirków Franciszka Chorążyczewska Siwki Marcin Barbara Wasylkowska Jan Niżyński, Marianna Niżyńska ż.Józefa 171-1-9 269 R 29 R AS
3 10 1836 Niewirków Stanisław Horodnica Jan Agnieszka Wyszyńska Józef Niżyński, Katarzyna ż.Macieja Wasylewska 171-1-9 270 R 34 R AS
19 12 1836 Kulczyny Barbara Baranowska Krasiłów IN Julianna Baranowska c. panny, Konrad Tymków i Hapka Denysiuk ż. Wasyla 178-3-106 243V 85 Ż 471 DM
22 12 1836 Kulczyny Marianna Pociata Krasiłów Atanazy Ludwika Piekutowska Andrzej Kołomyjc i Hapka Denysiuk ż. Wasyla 178-3-106 244V 92 Ż 473 DM
13 5 1836 Aleksandria Jan Żarczyński Majdan Łażowski Julian Anna Wasylewska Gabriel Łoś i Tekla Kotowska ż. Jana 171-1-9 172R 12 R 185 DM
28 11 1836 Aleksandria Andrzej Ostapowicz Kamienna Góra Józef Małgorzata Wasylewska narodzony wieczorem, chrzest 29.11., Wawrzyniec Kuczewski i Katarzyna Szlejf ż. Ludwika 171-1-9 174V 26 R 188 DM 0
29 11 1836 Aleksandria Andrzej Ostapowicz Kamienna Góra Józef Małgorzata Wasylewska narodzony z rana, chrzest 29.11., Ludwik Chodorowski i Katarzyna Szlejf ż. Ludwika 171-1-9 174V 27 R 188 DM
27 9 1836 Łanowce Józef Błażczuk Siniowce Mikołaj Marianna Jaworska Jan Jaworski i Aleksandra Czerniak ż. Wasyla 245-1-10 401V-402R 24 R 394 DM
21 8 1837 Kuniów Anna Galimska Dobryń Jan Rozalia Grabowska Anastazy Grudniewski, Marianna Wasylewska panna 171-1-10 87 R 56 ZP R 0
24 7 1837 Łuck Jakub Polaczuk Boratynek Jan Teodora Jakub Okorczuk, Hapka Wasyluk 374 27 53 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0018.htm
20 12 1837 Borszczów Tomasz Kużelowski Słobódka 78 Wojciech Anastazja Wasyl Jan Czubak, Irena Żebrowska 70L 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2070/pages/PL_1_301_70_0001.htm
4 2 1837 Luboml Agata Sawicka cegielnia dworska Maciej Agnieszka Kuzmyk Michał Cytyjewicz, Prakseda Wasylewicz wdowa 852 507 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0268.htm
19 9 1837 Luboml Michał Bahniuk Borki Maciej Jadwiga Kozioł Szymon Wasylewicz, Tatiana Czerpak ż. Wawrzyńca 852 530 86 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0279.htm
23 12 1837 Luboml Ewa Czerpak Bór Szymon Petronela Rudzka Wasyl Semeniuk, Agnieszka Kuzmik ż. Mikity 852 542 121 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0285.htm
27 2 1837 Białogródka Maciej Grabarczuk Chrystówka Józef Marianna Wasyluk Samioł Ławryszyn i Paulina Grabar ż. Jana 178-3-108 147V 30 Ż DM
3 4 1837 Białogródka Sykstus Wincenty Zieliński Teleżyńce Józef Ksenia Wasylewska Józef Jachimowski i Marianna Szadkowska 178-3-108 149R 42 Ż DM
29 5 1837 Białogródka Marianna Mazurczuk Białogródka Jan Marta Iwanow Wasyl Matio i Krystyna Matio ż. Jakuba 178-3-108 151V 63 Ż DM
11 6 1837 Białogródka Antonina Jarczewska Ledzianka Mikołaj Marianna Szymczuk Jan Janczewski i Marta Wasylowa ż. Gmitra 178-3-108 152R 66 Ż DM
30 5 1837 Litowiż Aniela Petronela Wasylewska Tyszkiewicze Bazyli Anastazja Sawicka W. Franciszek Potuszyński, Kasylda Kucharska ż. Jana 852 111R 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0112.htm
12 9 1837 Berezne Marianna Kuriata Rudnia Potasznia Jan Franciszka Wasylewska Wojciech Bekeszczuk żonaty i Domicella Wyrzykowska wdowa 171-1-10 238V 22 R Na
25 5 1837 Aleksandria Grzegorz Szlejf Kamienna Góra Ludwik Katarzyna Wasylewska Karol Chodorowski i Rozalia Marczuk ż. Jana 171-1-10 188R 11 R 190 DM
24 2 1837 Ostropol Maciej Grochowski Ostropol Jędrzej Helena Kurowska Hryćko Maruszkiewisz i Marianna Petryczenko ż. Wasyla 178-3-108 318V 11 Ż 618 DM
6 3 1837 Ostropol Karol Maszkowski Pasieczna Stefan Marianna Daniel Szczorniuk i Olana Wasylowa 178-3-108 318V 12 Ż 618 DM 0
23 9 1837 Szumsk Marianna Kulczycka Kruholec Joachim Agnieszka Jackowska Maciej Wasyluk, Motra Dymczuk ż. Kondrata, Paweł Łukaszuk, Honorata Jackowska panna 245-1-11 481R 63 R 1748 RK
23 7 1837 Łanowce Franciszka Siwczuk Ośniki Jakub Anastazja Adamczuk Leon Siwczuk i Apolonia Siwczuk ż. Wasyla 245-1-11 413v-414R 20 R 412 DM
17 1 1838 Kuniów Agnieszka Fidik Dobryń Gabriel Tekla Wasylewska Józef Jakuszewski, Agnieszka Galimska ż. Franciszka 76 V 5 ZP
2 2 1838 Aleksandria Marianna Ostapowicz Kamienna Góra Józef Małgorzata Wasylewska Wincenty Czerwiński i Paraska Weremczuk ż. Maksyma 171-1-11 186R 2 R 190 DM
20 7 1838 Drużkopol Anna Prystupko Wolica Drużkopolska Tymek Rozalia Wasyl Folsatyn, Regina Sołohub ż. Andrzeja 853 162 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0086.htm
17 4 1838 Jałowicze Wincenty Bąkowski Horodnica Wielka Michał Józefa Turkiewicz Ihnat Kmiejczuk, Marianna Plisiuk ż. Wasyla 824 219 V 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0221.htm
3 6 1838 Swojczów Franciszka Buczak Wólka Swojczowska Sylwester Marianna Rebczyńska Szymon Gdyra, Darka Romaniuk ż. Wasyla 600 6 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0004.htm
25 9 1838 Luboml Władysław Mikulski Luboml Władysław Marianna Dobrzyńska Szymon Wasylewicz, Anna Ciukiewicz 853 502 75 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0284.htm
26 9 1838 Luboml Józefa Wasylewicz Luboml Andrzej Katarzyna Klekociuk Grzegorz Wołosiewicz, Tekla Pikulska ż. Jana 853 503 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0285.htm
6 7 1838 Białogródka Anna Grabar Chrystówka Jaśko Marianna Hołub Wasyl Kamiński i Marianna Ignatiuk ż. Andrzeja 178-3-110 139V 71 Ż DM
29 8 1838 Białogródka Marianna Marcin Suchorzyńce Mikołaj Franciszka Juźków Wojciech Wasylów i Dynma Gorczoniuk ż. Jana 178-3-110 143R 100 Ż DM
13 6 1838 Połonne Antoni Wasylewicz Konotopy Mikołaj Anna Michał Kuczyński żonaty, Teresa Zalewska ż. Jana 245-1-12 115V 102 R DW 299
24 4 1838 Annopol Józefa Kożuchowska Annopol Ignacy Sabina Perekładowska ur. Adam Skirmunt, Wiktoria Wasylewska panna, as. Feliks Jabłoński, Wiktoria Skirmunt ż. Adama 171-1-11 124R 16 R 335 DW
1 6 1838 Wieledniki Adam Wasylewski Trościaniec Bazyli Ewa Lisowska 178-3-6 427V 43 Ż MW
17 5 1838 Kulczyny Malwina Honorata Gwinczewska Krasiłów Karol Klementyna Kustowska Atanazy Pociata doktor medycyny i Honorata Wasylewska ż. Jakuba 170-3-110 389V 34 746 Ż DM
21 2 1838 Kodnia Aleksandra Furman Kodnia Stefan Katarzyna pr. Grzegorz Znachorczuk i pr. Anna Kosińska ż. Bazylego, Wasyl Mielniczuk i pr. Agnieszka Kucharz ż. Maksyma 178-3-6 267R 7 Ż 516 DM
12 2 1838 Butowce Apolonia Wasyluk Pieńki Semen Zofia Jurczyńska Józef Michalski i Franciszka Lubecka wdowa 170-3-110 215V 5 Ż 411 DM
21 12 1838 Butowce Marianna Mykietiuk Pieńki Hryćko Aleksandra Sobków Trochim Poleszuk i Marianna Wasyluk ż. Tarasa 170-3-110 221R 37 Ż 422 DM
13 11 1838 Łanowce Stanisław Tomczyszyn Grzybowa Jaśko Maria Krzysztof Jakub Bartocha i Maria Franczyszyn ż. Wasyla, asyst. Antonów Stryżybroda i Maria Humeniuk ż. Fedka 245-1-12 399V 21 R 395 DM
8 9 1838 Jampol Rozalia Wywiórka Juźkowce Mateusz Krystyna Teodor Czarnecki i Marianna Konaszewska, asyst. Mateusz Wasyluk i Marianna Wasyluk 245-1-12 255V 28 R 255 DM
26 12 1838 Jampol Jan Kozak Juźkowce Jędrzej Helena Humeniuk Antoni Oportowski i Anna Wasylowa 245-1-12 257V 40 R 257 DM
27 3 1839 Kuniów Aleksander Fidikowski Dobryń Gabriel Tekla Wasylewska 879 50 V 16 0
25 5 1839 Jałowicze Filip Janczyński Czekno Mikołaj Marianna Fedyńska Witalis Tomaszewski, Marianna Szewczuk ż. Wasyla 825 250 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0259.htm
19 3 1839 Łokacze Aniela Szczofinowicz Mikulicze NN Katarzyna Szczofinowicz Wasyl Kościuk żonaty, Marta Mikołajczuk mężatka 344 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20344/pages/PL_1_436_344_0002.htm
5 11 1839 Hołoby Leonarda Koprowska Drozdnie Dionizy Barbara Wasylewska Kazimiera Charłamowa Majorowa Wojsk Rosyjskich wdowa, Edward Witwicki młodzian, 854 242R/415 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0238.htm
13 1 1839 Ptycza Agnieszka Mikołajczuk Mykitycze Jan Marta Kozłowska Wasyl Tymosiuk, Marianna Kozubecowa 825 236R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0244.htm
28 7 1839 Ptycza Jakub Świętozielski Stołpiec Andrzej Oksenia Wasyluk Stefan Wasyluk, Ewa Brońska 825 239V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0248.htm
23 5 1839 Dąbrowica Paulina Białkowska Rudnia Jan Konstancya Słodkowska Antoni Więckowski, Teodora Wasylewska; as: Aurelian Łobojacki, Maryanna Słodkows 825 111a-111 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0117.htm
9 8 1839 Dąbrowica Józef Kalasanty Szafrański Jasieniec Andrzey Magdalena Wasylewska Benedykt Łaszkiewicz, Justyna Łopuchowa; ch: 15.08. 825 111 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0117.htm
7 3 1839 Białogródka Tomasz Zieliński Bisówka Józef Ksenia Wasylewska ur. Stanisław Suchodolski Assesor Zasławski i ur. Barbara Małecka ż. Kajetana 178-3-112 118V 36 Ż DM
29 8 1839 Białogródka Mikołaj Mazur Kropiwna Kondrat Marcjanna Juźko pr. Antoni Ułasiuk i pr. Krystyna Mazur ż. Wasyla 178-3-112 124R 82 Ż DM
17 2 1839 Bazalia f. Terszki Sabina Wyszowaty Sorokoduby Antoni Petronela Orłowska W. Hubert Żardecki i Franciszka Wasylewska, asyst. W.Julian Rudzki i Sabina Wasylewska panna 178-3-112 227V 10 Ż 440 DM
7 5 1839 Berdyczów Stanisław Wasylewski Berdyczów Jan Justyna Małaszczyńska Makary Antoszkiewicz i Aniela Marszałowska 178-3-8 143V 103 Ż 268 DM
2 6 1839 Berdyczów Erazm Zwierzchowski Berdyczów Józef Agnieszka Orłowska Jan Wasylewski i Marianna Moniatowska ż. Józefa 178-3-8 145V 119 Ż 272 DM
9 4 1839 Kulczyny Konstanty Zawadzki Kulczyny Michał Franciszka Piotrowska Wasyl Wasylowicz Iłoytów i Tekla Turkiewicz ż. Kazimierza 178-3-112 348V 35 Ż 670 DM
6 2 1839 Butowce Katarzyna Kusznir Lisińce IN Krystyna c. nieślubna wdowy; Jan Demianów i Marianna Chymicz ż. Wasyla 178-3-112 201V 9 Ż 392 DM
18 9 1839 Korzec Józefa Jezierska Duplinki Łukasz Marianna Skubicka Antoni Skubicki żonaty, Odarka Wasylowa zamężna 178-51-433 75V 112 Ż 80
31 8 1839 Jampol Stefan Wawryczuk Juśkowce Bazyli Pałaszka Iwan Cymbał i Anna Wasyliszyn 178-51-433 266R 33 Ż 277 DM
12 4 1840 Nowogród Wołyński Konstanty Lewandowski Huta Dziekonka Jan Franciszka Wasylewska 871 23 86 AGAD 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0013.htm
15 2 1840 Wyszogródek Feliks Szaryński Właszczyńce Andrzej Ksawera Maciej Lewandowski, Oryszka Matwiejkowa ż. Wasyla 871 595 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0314.htm
14 1 1840 Kołki Józefa Paulina Łomańska Folwark Taraż Wincenty Franciszka Komko Wasyl Nowak, Agata Komko; ch: 15.01. 826 92-93a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0093.htm
15 11 1840 Wyszogródek Leopold Jan Hulecki Płyska Jan Justyna Szuldes Matwij Wasylewicz Jakubowski, maryanna Kaczarewska 871 601 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0317.htm
26 7 1840 Aleksandria Aniela Kamila Żarczyńska Majdan Łużowski Eliasz Anna Wasylewska Stanisław Żarczyński żonaty, Dorota Żenowa mężatka 880 151 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0168.htm
25 9 1840 Łuck Stanisław Oziński Teremno Hipolit Helena Wasylewska Feliks Zagórski, Kazimiera Sawicka panna 376 21 64 826 16V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0011.htm
18 5 1840 Włodzimierzec Teofila Mazurkiewicz Majdan Stepanhorodzki Bazyli Marianna Szafrańska Wasyl Chwedorowicz i Gawronia Bart[...] 826 106V 24 AGAD 108 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0108.htm
16 11 1840 Równe Feliks Wyhowski Złotyjów Edward Marianna Wasylkowska 880 105 V 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0109.htm
15 11 1840 Nowogród Wołyński Józef Wasylewicz Kamienny Bród Antoni Lucyna Kuczyńska 871 58 226 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0030.htm
13 10 1840 Luboml Franciszka Bahniuk Bór Antoni Anna Szewc Franciszek Czerpak, Anna Wasylewiczowa 855 269R 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0280.htm
24 4 1840 Malin Wojciech Wasylewski Lubowicze Antoni Franciszka Jakubowska W. Józef Pieńkowski, Dziedzic wsi Piniziewicz, Marianna Masława, ż.Bazylego, Majora i Kawalera, chrz.2.10.1840 178-51-456 7R 7V 24 Ż BS 16-
7 4 1840 Cudnów Leon Rewucki Rudnia Dryhłowska Szymon Aleksandra Paliwoda Franciszek Grabiarz i Pałaszka Tańska ż. Wasyla 569-1-63 6V 57 Ż DM
28 1 1840 Miropol Roman Wasylewski Polanki Jan Anna Czernecka Wojciech Domalewski i Łucja Niedzielska wdowa 871 308 12 AGAD 159 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0159.htm
24 7 1840 Miropol Anna Zielińska Kozarka Jakub Karolina Rudnicka Jan Tokarski i Marianna Hanczaruk ż. Wasyla 871 314 44 AGAD 162 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0162.htm
11 4 1840 Dubno Franciszka Szulatyńska Dubno NN Salomea Szulatyńska Wasyl Danilew i Helena Staniszewska wdowa 826 143R 31 AGAD 144 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0144.htm
19 3 1841 Białozórka Józef Witer Szuszkowice Piotr Lubka Wasyl Fedroryczyn i Barbara Andrejczuk 872 751 7 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0396.htm
5 6 1841 Nowogród Wołyński Franciszek Wasylewski Huta Dziekońka Antoni Tekla Lewandowska 872 27 102 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0017.htm
28 4 1841 Nowogród Wołyński Franciszka Wasylewicz Kamienny Bród Teodor Ludwika Rudnicka ur. Jan Osiński, Lucyna Wasylewicz ż. Antoniego 872 21 76 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0013.htm
16 2 1841 Nowogród Wołyński Leon Rudnicki Kamienny Bród Apolinary Agnieszka Wasylewicz ur. Piotr Rudnicki, Marcjanna Kuźmińska ż. Aleksandra 872 13 44 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0009.htm
3 11 1841 Wyszogródek Roza Patycka Musurowce Jan Apolonia Sasowska Szymon Skarzewski, Maryanna Kowalczuk ż. Wasyla 872 666 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0353.htm
18 12 1841 Dąbrowica Elżbieta Łoś Jasieniec Jan Barbara Bazyli Wasylewski, Apolonia Taranowicz; ch: 20.12. 827 121a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0124.htm
14 1 1841 Miropol Wincenty Guzowski Ludwikówka Kajetan Marianna Wyszyńska Wojciech Domalewski i Anna Wasylewska ż. Jana 872 356 6 AGAD 189 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0189.htm
24 7 1841 Berezne Anna Szlejff Berezne Ludwik Katarzyna Wasylewska Piotr Rodziewicz żonaty i Tekla Imberg mężatka, asystowali Aleksander Imberg żonaty i Marianna Mochowa mężatka 171-1-12 229R 27 R Na
21 3 1841 Felsztyn Kazimierz Wasyliszyn Oleszkowce prac. Stanisław Józefa prac. Marcin Rudnicki, Apolonia Stanisławowa 685-4-74 11v 61 Ch 23 KP2
17 5 1841 Felsztyn Anna Dziadyga Rososze prac. Tomasz Anna prac. Wasyl Antków, Marianna Budzynowa 685-4-74 16v 89 Ch 33 KP2
20 9 1841 Felsztyn Mateusz Wasyliszyn Oleszkowce prac. Maciej Rozalia prac. Marcin Rudnicki, Magdalena Kierepkowa 685-4-74 31r 174 Ch 62 KP2
18 9 1841 Miropol Józef z Kupertynu Czarnecki Ludwikówka Piotr Łucja Guzowska Wojciech Domalewski i Anna Wasylewska ż. Jana 872 368 62 AGAD 195 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0195.htm
17 10 1841 Miropol Łukasz Butwin Kotelanka Marcin Agata Solec Mikołaj Przetwina i Jewdocha Leśko ż. Wasyla 872 369 68 AGAD 195 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0195.htm
2 3 1841 Beresteczko Konstancja Tekla Kulczycka Beresteczko Piotr Marianna Wasylewska 3 3 7 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%203/pages/PL_1_436_3_0002.htm
20 11 1841 Beresteczko Marianna Wasylewska Smolawa Paweł Franciszka Szwindarecka 3 9 27 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%203/pages/PL_1_436_3_0005.htm
24 12 1841 Beresteczko Adam Wasylewski Smolawa NN Tekla 3 10 32 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%203/pages/PL_1_436_3_0006.htm
24 12 1842 Niewirków Stanisław Chorążyczewski Siwki Marcin Barbara Wasylewska 882 242 V 10 0
24 12 1842 Niewirków Helena Chorążyczewska Siwki Marcin Barbara Wasylewska 882 242 V 11 0
5 4 1842 Kołodno Józef Zawadzki Bruszniewo Stefan Zuzanna Wasylewska 873 716 20
15 6 1842 Kołki Cyryl Hołubowicz Okońsk Adam Rozalia Burkowska Ignacy Woyciech..?, Marianna Jankiewicz - ż. Wasyla; ch: 22.06. 828 229V 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0233.htm
1 8 1842 Aleksandria Hieronim Ignacy Wyhowski Koźlin Edward Marcjanna Wasylkowska 881 209 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0217.htm
20 12 1842 Aleksandria Tomasz Żarczyński Majdan Łużowski Julian Anna Wasylewska 881 210 V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0220.htm
13 8 1842 Jałowicze Jacek Wasylkowski Horodnica Wielka NN Magdalena Wasylkowska Ludwik Tomaszewski, Domicela Laskowska ż. Piotra 828 121 V 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0124.htm
6 5 1842 Dąbrowica Aleksandra Łaszkiewicz Jasieniec Aleksander Elżbieta Wasylewska Dominik Leskowiec, Magdalena ...owa; ch: 08.05. 828 254 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0259.htm
19 4 1842 Połonne Jan Wasylewicz Konotopy Wawrzyniec Teresa 873 310 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0161.htm
12 9 1842 Ostróg Marianna Wasylewska Płużne Franciszek Anna Rudonszowska 881 13 V 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0015.htm
15 8 1842 Nowogród Wołyński Marianna Wasylewska Huta Dziekońka Ignacy Franciszka Miaskowska 873 36 142 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0020.htm
29 9 1842 Nowogród Wołyński Michał Wasylewicz (Wasylewski) Kamienny Bród Jan Marianna Kuczyńska 873 43 171 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0024.htm
21 2 1842 Luboml Marianna Sawicka Luboml Michał Marianna Bończuk Szymon Wasylewicz, Anna Ciukiewicz ż. Michała 857 487 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0262.htm
29 4 1842 Wyszogródek Piotr Ratuszniak Musurowce Michał Anna Stefan Mazurek, Marianna Huńkowa ż. Wasyla 873 693 6 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0362.htm
12 6 1842 Wyszogródek Antoni Sałacki Musurowce Marcin Katarzyna Szymon Skarzewski, Marianna Huńkowa ż Wasyla 873 693 10 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0362.htm
29 12 1842 Miropol Adam Wasylewski Polanki Jan Anna Czarnecka Stanisław Markiewicz i Aleksandra Pulikowska ż. Stanisława 873 404 74 AGAD 209 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0209.htm
25 10 1843 Włodzimierz Zofia Laskowska Rokietnica Mikołaj Józefa Brunin Włodzimierz Wasylewski, Dorota Wielohurska wdowa 858 24 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0014.htm
18 2 1843 Sielec Józef Zarębiński Chmielówka Michal Honorata Wasylewska 575 2 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20575/pages/PL_1_436_575_0002.htm
16 3 1843 Aleksandria Joanna Wasylewska Nosków Józef Elżbieta Pilecka 882 164 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0166.htm
5 2 1843 Hołoby Jan Koprowski Drozdnie Dionizy Barbara Wasylewska Franciszek Bałaban Marianny z Karczewskich małżonek, Wilhelmina Charłam panna, L 858 207R/397 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0210.htm
22 12 1843 Dąbrowica Anastazya Łosik Jasieniec Jan Barbara Siniłło Bazyli Wasylewski, Apolonia Taranowicz; ch: 23.12. 829 246 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0260.htm
14 11 1843 Berezne Stanisława Bronowicka Hruszówka Antoni Salomea Paszyńska ur. Jan Domański, Wiktoria Wasylewska panna 882 214 R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0215.htm
18 1 1843 Luboml Magdalena Bahniuk Borki Michał Agnieszka Jaszczuk Bazyli Wasylewicz, Anna Szeremeta ż. ? 858 470 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0250.htm
18 1 1843 Luboml Antonina Klekociuk Luboml Leon Julianna Prończuk Roman Wasylewicz, Marianna Stankiewicz ż. Jacka 858 471 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0250.htm
7 7 1843 Nowogród Wołyński Jan Wasilewicz Wasylewicz Kamienny Bród Antoni Lucyna Kuczyńska 874 42 124 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0023.htm
28 12 1843 Niewirków Karolina Misiunow Huta Bystrzecka Ignacy Anna Żygadło ch. 10.2.1844r, Piotr Jandelski Tekla Wasylewska żona Stanisława 883 239V 16 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0246.htm
3 3 1843 Miropol Kazimierz Czarnecki Ludwikówka Piotr Lucyna Guzowska Jan Wasylewski i Marianna Domalewska ż. Wojciecha 874 350 16 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0179.htm
10 4 1843 Miropol Domicela Kotwicka Ludwikówka Eliasz Anna Wasylewska Leon Witkowski i Marianna Guzowska ż. Kajetana 874 355 31 AGAD 181 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0181.htm
18 11 1843 Miropol Jan Mokrzycki Tokarówka Jan Katarzyna Mokrzycka s. Katarzyny z nieprawego łoża, ojciec Jan Liner, Aleksander Hrehorowicz i Marcela Wasylczuk z Zielińskich ż. Eliasza 874 380 106 AGAD 194 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0194.htm
15 12 1843 Miropol Jan Bilecki Kotelanka Ignacy Marianna Gudz Szymon Noga i Franciszka Wasylkowska ż. Mikołaja 874 381 110 AGAD 194 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0194.htm
27 12 1843 Miropol Joanna Zielińska Kozarka Jakub Karolina Rudnicka Jan Rudnicki i Marianna Hanczaruk ż. Wasyla 874 383 115 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0195.htm
30 1 1843 Białozórka Franciszek Kociura Szuszkowce NN Tekla prac. Wasyl Fedoryszyn z Olaną Panasiuk 874 1006 3 AGAD 496 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0496.htm
12 10 1844 Ostróg Katarzyna Gorycka Mizocz NN Anna Wasyl Kuźniów, Katarzyna Harasiewicz ż. Karola 883 11 V 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0015.htm
6 9 1844 Ostróg Jan Wasylewski Płużne Franciszek Tekla Rokuszewska 883 10 V 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0014.htm
17 8 1844 Aleksandria Sabina Wyhowska Koźlin Edward Marianna Wasylewska 883 158a R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0168.htm
21 10 1844 Aleksandria Orszula Żarczyńska Majdan Łażowski Eliasz Anna Wasylewska 883 159a R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0169.htm
10 2 1844 Hołoby Apolonia Cichanowska Drozdnie Kazimierz Teresa Wasylewska Polidor Pauliny z Kałusowskich Ruczyńskiej małżonek, Kazimiera Charłam wdowa, Te 859 196R/375 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0198.htm
2 3 1844 Wyszogródek Konstancja Sieńkowska Żukowce Jan Katarzyna Tycz Wasyl Snydziński, Apolonia Berezowska wdowa 875 847 10 AGAD AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0450.htm
12 3 1844 Wyszogródek Franciszka Woniakowska Musurowce Stefan Katarzyna Patycka Mikołaj Bojarczuk, Maryna Owczarukowa ż, Wasyla 875 848 13 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0450.htm
23 9 1844 Wyszogródek Tekla Ratuszniak Musurowce Michał Anna Mazur Szymon Orłowski, Marianna Huńkowa ż. Wasyla 875 854 28 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0453.htm
6 12 1844 Białozórka Jakub Witr Szuszkowice Piotr Lubka Hnat Wasylowicz z Barbarą Romana Andreyczuka małżonką 875 979 25 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0521.htm
11 3 1844 Toporyszcze Konstanty Osiecki Huta Dobryńska Stefan Marianna Wasylewska Franciszek Osiecki i Tekla Budkiewicz ż. Antoniego 178-51-514 482V 25 Ż DM
23 12 1844 Toporyszcze Tomasz Wasylewski Nebiża Jakub Marianna Korbut chrzest 1.01.1845, Michał Siwaczenko i Katarzyna Rudnicka ż. Michała 178-3-12 445R 3 Ż 867 DM
4 1 1844 Niewirków Józef Wasylewski Siwki Gabriel Franciszka Żygadło Jan Niżyński, Barbara Chorążyczewska ż.Marcina 883 240R 20 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0246.htm
28 4 1844 Niewirków Mateusz Chorążyczewski Siwki Marcin Barbara Wasylewska z bliżniąt, Mateusz Niżyński, Antonina Kuriata ż.Jana 883 242R 32 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0248.htm
28 4 1844 Niewirków Jakub Chorążyczewski Siwki Marcin Barbara Wasylewska z bliżniąt, Michał Kuriata, Brygida Kuriata ż.Pawła 883 242R 33 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0248.htm
24 5 1844 Międzyrzec Joanna Trubryk Międzyrzec Jan Tekla Pańkowska Maksym Wasylewicz, Antonina Błońska 883 228R 16 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0234.htm
11 11 1844 Lubar Aniela Kościów Wolica Mikita Marianna Guluk Tomasz Madzuga i Anastazja Kurdyn ż. Wasyla 178-51-514 324V 81 Ż 29 DM
4 9 1844 Dubno Marianna Kozłowska Dubno NN Marianna Juszkiewicz c. nieślubna wdowy, Wasyl Danilin i Regina Tkaczenko ż. Grzegorza 830 121V 36 R 123 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0123.htm
22 4 1845 Kuniów Wojciech Fidik Dobryń Gabriel Tekla Wasylewska 884 98 V 35 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0102.htm
19 3 1845 Dąbrowica Marianna Łaszkiewicz Jasieniec Aleksander Elżbieta Wasylewska Dominik ..., Jaryna Laskowicz; ch: 30.03. 831 95a-95 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
14 3 1845 Miropol Feliks Szymański Kotelanka Mikołaj Franciszka Wasylkowska ur. Ignacy Bilecki, prac. Aleksandra Głuszecka ż. Michała 876 318 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0174.htm
10 1 1845 Białozórka Jan Ogrodnik Szuszkowce Szymon Tekla Grech prac. Hnat Wasylów, prac. Lukeryją Chwedka Boyka małżonką 876 826 1 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0441.htm
26 12 1845 Wyszogródek Szczepan Szpilman Szyły Jan Katarzyna Jaskulska Michał Jakulski i Anastazja Dudar ż. Tomka, Michał Korol i Motra Czułyk ż. Wasyla 876 750 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0400.htm
25 3 1845 Toporyszcze Wincenty Rudnicki Nebiża Jan Katarzyna Wasylewska Jan Rudnicki i Marianna Rudnicka ż. Mikołaja 178-3-12 451R 37 Ż 879 DM
9 11 1845 Lubar Marianna Gierun Motowidłówka Władysław Agnieszka Marcinowa Bazyli Pińkowski i Anna Mądroska ż. Wasyla 178-3-12 167R 94 Ż 332 DM
6 3 1846 Korzec Wiktoria Kuriata Rudnia Pereweżnia Paweł Rozalia Wasylewska 877 133 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0073.htm
4 2 1846 Dąbrowica Michal Karwacki Jasieniec Ignacy Helena Wasylewska Jakub Jakubowicz, Anna Filemonowicz - "w"; ch: 12.02. 832 116a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0123.htm
13 10 1846 Łanowce Jadwiga Błaszczuk Siniowce Jan Anna Jańczuk pr. Mateusz Czabaj i pr. Aleksandra Czerniak ż. Wasyla 877 738 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0381.htm
5 5 1846 Białozórka Jan NN Szybenna NN Joanna Piotrowska prac.Hnat Wasylów z Lujeryją Chwedka Boyka małżonką, asystowali Michał Kałuski z Marianną Semieraża małżonką 877 715 1 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0368.htm
27 4 1846 Niewirków Józef Niżyński Siwki Feliks Justyna Sosnowska Mateusz Niżyński,Franciszka Wasylewska ż.Jana 885 232V 9 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0243.htm
24 9 1846 Niewirków Józef Niżyński Siwki Grzegorz Ewa Boczkowska Michał Kuriata,Franciszka Wasylewska ż.Jana 885 236R 30 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0246.htm
19 8 1846 Niewirków Benigna Łabędzka Ludwipol Stanisław Antonina Choszczewska Faustyn Michalewicz, Wiktoria Wasylewska panna. Asyst. Jan Domański komisarz dóbr..., Sabina Łyczkowska deputatowa ż. Kazimierza 885 236R 32 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0246.htm
26 4 1846 Stepań Antonina Mokrzycka Wyrka Grzegorz Ludwika Pietrołaj Antoni Polakiewicz i Anna Wasylewska ż. Wawrzyńca 885 205V 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0216.htm
30 6 1846 Ostropol Piotr Statkiewicz Futor Ostropolski Józef Marianna Pawłowska Jan Strutyński i Marianna Kuczyńska ż. Feliksa, asyst. Wasyl Stradomski i Justyna Koszarska ż. Wincentego 178-3-115 274V 22 Ż 539 DM
1 1 1846 Zasław św. Jana Anna Rozalia Bóbr Mokrzec Jan Rozalia Orzechowska Jan Tomczuk i Tatiana Wasylowa 178-3-115 1R 2 Ż 3 DM
7 1 1846 Zasław św. Jana Magdalena Ślusarczuk Myślatyn Ignacy Anna Sobczuk Wasyl Kominiuk i Tekla Waśczuk ż. Mikołaja 178-3-115 1V 4 Ż 4 DM
28 5 1846 Aleksandria Jan Wasylewski Aleksandria Józef Elżbieta Pilecka Stefan Szuwarski i Wiktoria Krzeminowska zamężna 885 179R 10 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0185.htm
11 10 1846 Aleksandria Franciszek Wyhowski Choteńka Edward Marianna Wasylkowska Mateusz Łochowicz i Wincentyna Bobrowiczówna panna 885 180R 19 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0186.htm
26 11 1846 Kulczyny Eleonora Przyłuska Krasiłów Józef Franciszka Szmigielska Łukasz Ciechowski i Wiktoria Wasylewska ż. Stanisława 178-3-115 361V 116 Ż 709 DM
18 10 1847 Kisielin Lucyna Staniewska Kisielin Stanisław Barbara Kasianowska Szymon Puchalski, Józefa Wasylewska - "p"; ch: 26.10. 862 248 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0133.htm
8 3 1847 Korzec Paulina Mudrak Zapust Storożecki Antoni Marianna Wasylewska 245-1-13 66 V 20 R 0
13 8 1847 Drużkopol Julian Wasylewski Brany Mateusz Anna Traczyńska ur. Wincenty Przezdzicki, Tekla Salutyńska 862 90 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0048.htm
8 1 1847 Luboml Anastazja Wasylewicz Luboml Tomasz Tekla Patyjewicz Aleksander Patyjewicz, Marianna Patyjewicz ż. Michała 862 360 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0194.htm
27 1 1847 Byszów Mieczysław Jan Rulikowski Paszkówka JW Wencesław Cyprian Anastazja Charlęska JW. Wacław Borcyko, Były Marszałek Powiatu Rowińskiego i Kawaler, JW. Zofia z Trypolskich Rulikowska, Marszałkowa Wasylkowska, as. JW. Bazyli Freygang, nollerski assesor, JW. Karolina Bigulska, JW. Edward Rulikowski, JW. Marcjanna z Garszowskich Kard 178-51-548 51V 3 Ż BS 104
4 7 1847 Niewirków Agnieszka Wasylewska Siwki Jan Franciszka Suchodolska Jan Niżyński, Ewa Niżyńska panna 171-1-13 282 V 27 R AS 0
7 10 1847 Kuniów Karolina Fidik Dobryń Gabriel Tekla Wasylewska Jan Skarzewski, Józefa Markowska ż. Ludwika 171-1-13 75R 54 R 864 DW
12 7 1847 Aleksandria Karol Żarczyński Majdan Łużowski Julian Anna Wasylewska Stefan Szuwarski i Dorota Łoś zamężna 171-1-13 195R 20 R 200 JJ, DM
12 4 1847 Toporyszcze Józefa Rudnicka Rudnia Fasowska Jan Katarzyna Wasylewska Michał Siwaczenko i Marianna Rudnicka ż. Mikołaja 178-3-19 498V 30 Ż 980 DM
26 5 1847 Starokonstantynów Magdalena Nycz Paszkowce Wawrzyniec Anna Chmura Maciej Staniszewski i Katarzyna Makarczuk ż. Wasyla 178-3-116 166R 51 Ż 330 DM
27 10 1847 Kulczyny Jan Różycki Słobódka Krasiłowska Kasper Józefa Stebelska Kazimierz Urbański i Wiktoria Wasylewska ż. Stanisława 178-3-116 400V 89 Ż 787 DM
19 11 1847 Łanowce Anna Weneczuk [Winniczuk] Siniowce Jan Marianna Czabaj Józef Błaszczuk i Magdalena Soroczyńska ż. Wasyla 245-1-13 455V 19 R 901 DM
30 8 1847 Czarnokozińce Kazimierz Zieliński Bereżanka Bartłomiej Anna prac. Jan Rakoczy małżonek i Jadwiga Wasylowa ż. Ignacego 675-4-168 22 Ch 7 DW
13 6 1848 Nowogród Wołyński Kleotylda Justyna Adamowicz Dziekunka Mateusz Franciszka Popławska Wasylewski Antoni, Wasylewska Marianna, panna 129 JZ
23 4 1848 Humań Jakub Puchalski Humań Eugenia Puchalska chrz. 02.05; ur. Stefan Wasyliew, ur. Karolina Piotrowska 685-2-1023 4a 22 Ch EH
21 1 1848 Bazalia Piotr Michałków Czuchele Kazimierz Marianna Tomasz Koziurko i Marianna Wasylowa 178-3-117 293R 9 Ż 574 DM
16 5 1849 Białogródka Eugenia Strumińska Sieniutki Mikołaj Agnieszka Wasylkowska Jan Skulimowski i Teresa Jaksulska ż. Andrzeja 178-3-118 527V-528R 83 Ż DM
26 6 1849 Białogródka Marianna Sobków Suchorzyńce Kazimierz Anna Humeniuk Szymon Wasylów i Tekla Hrynczuk ż. Jakuba 178-3-118 531V-532R 95 Ż DM
24 5 1849 Ostróg Jan Baszyński Bielmaż Grzegorz Franciszka Bazyli Storożow UnterOficer (Podoficer) i Domicela Wasylewicz ż. Piotra 171-1-15 14V-15R 50 R 17 DM
24 5 1849 Ostróg Anna Baszyńska Bielmaż Grzegorz Franciszka Dymitr Wasylew i Rozalia Eliasz ż. Jakuba 171-1-15 14V-15R 51 R 17 DM
4 5 1850 Luboml Marcin Rekuta Rymacze Franciszek Magdalena Pronczuk Tomasz Gadzała, Barbara Kuźmin ż. Wasyla 863 570 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0303.htm
1 5 1850 Luboml Maria Jankowska Krymno Karol Magdalena Ostrowska Tomasz Gadzała, Barbara Kuźmin ż. Wasyla 863 570 45 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0303.htm
7 1 1850 Bazalia Seweryn Zakordoniec Swinna chł. Jan Marianna chł. Ignacy Malakiewicz, Marianna Wasylowa 178-3-119 65V-66R 2 Ż 128 DW
3 1 1850 Kuniów Stanisław Fidyk Kamionka Gabriel Tekla Wasylewska Jan Sokołowski i Joanna Markowska panna 171-1-16 154V-155R 4 R 162 DM
1 12 1850 Korzec Aleksandra Malicka Ochmanówka Jan Anna Szulakowska Felicjan Suchowiecki i Tatiana Malicka ż. Wasylego 171-1-16 426v-427r 125 R Na
2 2 1850 Tajkury Katarzyna Gajewska Nowosiółki Kajetan Agnieszka Kopyłowska chrzest 2.02.1850, Jan Kopyłowski i Aleksandra Wasylewska 171-1-16 196V-197R 3 R 205 BW
2 2 1851 Luboml Błażej Janczuk Rakowiec Maciej Agnieszka Kogut Wojciech Iwańczuk, Katarzyna Matwiejuk ż. Wasyla 864 108 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0060.htm
6 3 1851 Toporyszcze Franciszka Rudnicka Rudnia Fassowska Jan Katarzyna Wasylewska Jan Budnicki i Rozalia Twardowska ż. Antoniego 178-3-31 550V-551R 22 Ż DM
6 4 1851 Toporyszcze Franciszka Wasylewska Nebiża Jakub Marianna Korbut Lew Feliński i Teodora Budnicka ż. Bazylego 178-3-31 552V-553R 30 Ż DM
9 4 1851 Korzec Anna Masalska Korzec Józef Tekla Indykowska Sergiej Wasyliew i Olena Matiuszkowska 178/3/72 71v-72r 49 Ż Na
28 9 1851 Zasław św. Jana Anna Kobylańska Mokrzec Sylwester Franciszka Wasylewa Józef Pańkowski i Konstancja Michałowska ż. Jana 178-3-120 352V-353R 44 Ż 691-692 DM
8 12 1853 Tajkury Mikołaj Wyhowski Glinki Edward Marcjanna [Wasylkowska?] chrzest 8.12.1853, Faustyn Łukaszewicz i Elżbieta Godulska ż. Feliksa 171-1-33 131V-132R 16 R 130 BW
20 6 1853 Niewirków Ludwika Wasylewski Siwki Gabriel Franciszka Żygadło chrzest 21.06.1853, Teodor Kuriata i Katarzyna Chorążyczewska panna 171-1-33 595V-596R 21 R 584 BW
15 11 1854 Korzec Franciszek Chwedorczuk Hozdów Józef Dorota Kucmus Wasyl Ustymski i Teresa Śmiałkowska 171-1-37 108V-109R 94 R 115 DM
1 7 1856 Luboml Anna Pyndel Jagodzin Piotr Helena Proncuk Wasyl Proncuk, Marianna Tołyż ż. Grzegorza 868 74 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0040.htm
13 8 1857 Luboml Stanisław Szynkaruk Rakowiec Tomasz Teresa Rudzka Marcin Rudzki, Katarzyna Matyszczuk ż. Wasyla 869 101 63 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0053.htm
11 10 1857 Ostrówki Justyna Luszko Wilczy Przewóz Tymoteusz Katarzyna Kodanowska Wasyl Luszko, ? 888 220V 1 BK 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0221.htm
29 3 1857 Toporyszcze Antonina Osiecka Dobryńska Huta Stefan Marianna Wasylewska Franciszek Osiecki i Teresa Mieleniewska z Wisłockich wdowa 178-3-126 710V-711R 16 Ż DM 0
1 8 1857 Toporyszcze Piotr Wasylewski Nebiża Jakub Marianna Korbut Leon Telicki i Teodora Budnicka panna 178-3-126 724V-725R 55 Ż DM
28 9 1858 Korzec Teofila Klepuszewska Balarka Lubomirka Walenty Ludwika Bazylińska Jan Bazyliński i Franciszka Nikofor ż. Wasyla 650-1-1 26V-27R 99 R Na
2 10 1858 Bazalia Anna Piotrowska Sewruki IN Marianna Kalikst Płazanowski i Martocha Wasylowa 178-3-127 22V-23R 111 Ż DM
22 5 1859 Kuniów Józef Kamiński Zakrynicze Józef Agnieszka Białous Damian Kołodziński i Anastazja Kołodzińska ż. Wasyla 886 232-233 37 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0122.htm
20 8 1860 Nabrzuska Walery Furmanczuk Grywa Wincenty Brygida Dawidiuk Wasyli Mazur, Paraskiewia Budik 889 208 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0206.htm
10 9 1862 Bazalia Mikołaj Susłowski Popowce Jan Wiktoria Pawłowicz Jan Szewczuk i Motra Wasylewa 178-3-131 87V-88R 103 Ż DM
17 3 1863 Białogródka Gabriel Franczuk Suchorzyńce Antoni Apolonia Wasyl Lesiuk i Anna Pilipczuk ż. Trofima 178-3-81 7V-8R 28 Ż DM
26 12 1863 Bazalia Szczepan Kozłowski Wolica Wąsowicza Paweł Apolonia Czerniawska Szczepan Turowski i Hapka Wasylewa 17-1-7 39V-40R 153 Ch 79-80 DM
11 6 1864 Bazalia Onufry Fursa Czuchele Michał Anna Każmiruk Jakub Harsimczuk i Jakulina Wasylewa 17-1-7 61V-62R 82 Ch 122-123 DM 0
3 1 1866 Żytomierz Jan Wasylewski Żytomierz Franciszek Franciszka Duchnowska [4.01.1866] syn wolnożyjących, Ulas Korowajew i Maria Czopowska 178-3-63 3 4 Ż 5 i 6 DG
6 2 1866 Wysokie R-K Kaplica fil Teofila Tyluńczyk Wysokie Jan Aniela Wasylewska [08.02.1866] córka 1-dw., Kozak Platon Serdinow i Pawlina Korzeniewska 178-3-63 13 48 Ż 25 i 26 DG
18 9 1867 Bazalia Tekla Wojciechowska Sewruki Paweł Katarzyna Godebska Kazimierz Niewiński i Justyna Wasylewska 17-1-7 210V-211R 128 Ch 324-325 DM
3 9 1868 Luboml Piotr Świrgun Borki Stefan Helena Pronczuk Adam Czerpak, Marianna Kuźmiuk ż. Wasyla 311 48 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0026.htm
30 11 1868 Krzemieniec Andrzej Bielski Krzemieniec NN Joanna pisarz Jakuckiego Pułku Piechoty Wasyl Smolkow, Maria Orżanowa z. Ułasa 426-1-44 24V-25R 71 T 791 DW
24 11 1868 Butowce Aleksander Jaszczuk Żabcze Antoni Rozalia Jankowska Wasyl Onyszczuk i Maria Mukijowa 178-3-82 102V-103R 41 Ż 201-202 DM
15 1 1869 Szumsk Jan Dąbrowski Kaletyńce Małe Dionizy Amelia Bartoszewicz Wincenty Ejsmont, Augustyna Sityńska ż. Wasyla 1-53 2V-3R 8 T RK
4 6 1870 Szumsk Grzegorz Borkowski Sadeczki Ludwik Barbara Jasińska Dominik Jasiński, Oksenia Kalenik ż. Wasyla 1-53 14V-15R 53 T RK
27 1 1870 Kuniów Marianna Ozimkowska Maziarnia Dołotecka Jan Zofia Zielińska Wasyl Dańko i Julianna Choina 178-3-78 206V-207R 8 Ż DM
1 7 1872 Horochów Marianna Mudrak Wolica Jakub Klara Wasylczuk 108 26-27 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0015.htm
14 4 1873 Szumsk Mikołaj Ostrowski Majdan Antonowiecki Jan Karolina Oborska chrz. 15.04 Jan Przytomski, Ludwika Ostrowska ż. Wasyla 1-226 77V-78R 40 T DM 396
10 2 1874 Luboml Antoni Wierzyński Binduga Jan Katarzyna Skwarkowska Józef Porębski, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 317 4 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0003.htm
10 6 1874 Luboml Magdalena Biluk Kąty Mateusz Łucja Antonowicz Józef Ołyniuk, Marianna Proncuk ż. Wasyla 317 16 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0009.htm
20 12 1874 Luboml Tomasz Jaszczuk Kąty Piotr Magdalena Lipczyńska Sebastian Adamczuk, Marianna Proncuk ż. Wasyla 317 54 135 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0028.htm
25 1 1876 Szumsk Józef Śliwiński Uhorsk Jan Emilia Kozyrska chrz. 2.02 Wasyl Ostrowski, Dominika Kaczanowska ż. Jana 1-228 4V-5R 16 T DM 587
16 5 1876 Szumsk Feliks Stańkiewicz Iłowica Mikołaj Konstancja Soroczyńska chrz. 24.05 Jan Grzybowski, Anna Piątkowska ż. Wasyla 1-228 16V-17R 64 T DM 599
26 6 1876 Szumsk Petronela Boguszewska Suraż Józef Franciszka Romanowska chrz. 29.06 Józef Gordzelewski, Karolina Bułkowska ż. Wasyla 1-228 19V-20R 74 T DM 602
23 5 1876 Kuniów Adolfina Sokołowska Martyń Stanisław Elżbieta Wasylewska Stanisław Filarowski i Józefa Jakutowicz ż. Aleksandra 178-3-78 415V-416R 49 Ż DM
22 5 1876 Luboml Grzegorz Petryk Jagodzin Łukasz Paulina Kupracz Maciej Kupracz, Marianna Proncuk ż. Wasyla 319 24 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0013.htm
20 9 1876 Luboml Franciszka Jaszczuk Kąty Jan Magdalena Proncuk Wasyl Proncuk, Magdalena Jaszczuk ż. Wojciecha 319 44 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0023.htm
1 11 1876 Luboml Stanisław Błaszczuk Kąty Michał Urszula Iwko Stefan Czuń, Marianna Proncuk ż. Wasyla 319 54 133 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0028.htm
23 3 1877 Luboml Katarzyna Bagniuk Borki Wawrzyniec Agnieszka Proncuk Jan Tereszkiewicz, Łucja Kapitan ż. Wasyla 320 12 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0007.htm
5 8 1877 Białogródka Aniela Franczuk Suchorzyńce Jakub Petronela Wasyl Turczyniuk i Franciszka Demczuk 178-3-133 130V-131R 92 Ż DM
10 3 1879 Szumsk Antoni Sawicki Majdan Antonowiecki Michał Karolina Popławska Jan Przytomski i Ludwika Ostrowska ż. Wasyla 01-226 126V-127R 42 T 445 DM
23 12 1879 Luboml Karolina Rybaczuk Zamłynie Jan Franciszka Kogut Stefan Stasiuk, Marianna Szewczuk ż. Wasyla 322 88 173 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0045.htm
14 1 1880 Luboml Feliks Pawliczuk Kąty Grzegorz Franciszka Pendel Wasyl Proncuk, Tekla Macegoniuk ż. Andrzeja 323 4 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0003.htm
22 2 1880 Luboml Piotr Grontkowski Luboml Kazimierz Elżbieta Godzalińska Wasyl Abramowicz, Helena Marczuk ż. Michała 323 12 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0007.htm
10 8 1881 Luboml Jan Stasiuk Zamłynie Stefan Katarzyna Iwańczuk Jan Rybaczuk, Marianna Szewczuk ż. Wasyla 324 36 70 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0019.htm
17 11 1881 Luboml Henryk Sielecki Luboml Aleksander Joanna Danilewska Wasyl Szowski, Amelia Banaszew ż. Rościsława? 324 62 121 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0032.htm
25 12 1881 Luboml Jan Ołyniuk Kąty Michał Rozalia Proncuk Wasyl Proncuk, Tekla Grabowska ż. Wincentego 324 72 144 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0037.htm
6 3 1882 Luboml Józef Janiczuk Kąty Wojciech Magdalena Szklanczuk Michał Błaszczuk, Marianna Proncuk ż. Wasyla 325 16 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0009.htm
7 8 1882 Luboml Jan Kupracz Kąty Łukasz Anna Stachniuk Wasyl Proncuk, Franciszka Proncuk ż. Wawrzyńca 325 42 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0022.htm
13 7 1883 Grzymałów Maria Buczko Zarubińce Grzegorz Katarzyna Wasyluk Michał Czereba, Magdalena Hołojad 1677L 34 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0018.htm
30 3 1883 Luboml Aleksander Sielecki Luboml Aleksander Joanna Danilewicz Konstanty Turzański, Maria Szowska ż. Wasyla 326 26 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0014.htm
8 11 1883 Luboml Karolina Stasiuk Zamłynie Piotr Marianna Szynkaruk Stefan Stasiuk, Marianna Szewczuk ż. Wasyla 326 74 147 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0041.htm
3 1 1884 Luboml Karol Grabowski Jagodzin Wincenty Tekla Ołyniuk Szymon Koguciuk, Marianna Proncuk ż. Wasyla 327 2 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0002.htm
18 3 1884 Luboml Józefa Rybaczuk Zamłynie Jan Franciszka Kogut Wasyl Szewczuk, Marianna Szewczuk ż. Marcina 327 16 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0009.htm
20 10 1884 Luboml Łucja Pawliczuk Kąty Mikołaj Franciszka Waluch Wasyl Proncuk, Łucja Mordacz ż. Grzegorza 327 66 130 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0035.htm
6 12 1884 Luboml Mikołaj Jaszczuk Kąty Kazimierz Anna Macegoniuk Sylwester Sawosz, Marianna Proncuk ż. Wasyla 327 76 149 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0040.htm
2 8 1885 Kuniów Ludwika Kolbuszewska Noworoczyce Marcin Anna Telicka Jakub Kondracki i Elżbieta Wasylkowska ż. Nikodema 178-3-86 18V-19R 69 Ż DM
29 6 1887 Luboml Jan Kogut Rakowiec Tomasz Marianna Kaganiuk Tomasz Kogut, Eufrozyna Gryniuk ż. Wasyla 330 40 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0022.htm
22 7 1887 Luboml Stefan Ciecierski Byk Piotr Joanna Ciunkiewicz Ludwik Dołgwinowicz, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 330 50 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0027.htm
20 8 1887 Szumsk Adolf Gabruk Iserna Stanisław Aniela Podhorodecka Wasyl Jakuszewski i Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 426-1-232 105V-106R 119 DM 973 T
27 1 1888 Luboml Stanisław Trylewicz Luboml Józef Elżbieta Tołyż Wasyl Duman, Marianna Kajsewicz ż. Wasyla 331 8 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0005.htm
10 1 1889 Krzemieniec Emilia Wasylkowska Stożek Michał Bronisława Kajdanowicz 01-81B 2V-3R 6 T
7 11 1890 Luboml Michalina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 333 66 132 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0034.htm
3 5 1892 Luboml Mikołaj Kowalewski Kropiwniki Zygmunt Aniela Dawiczyńska Franciszek Kowalewski, Wasylisa Żyrycka ż. Szymona 335 28-29 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0015.htm
10 3 1893 Szumsk Anna Stankiewicz Huta Piaseczna NN Aniela Stankiewicz Wojciech Lenkowski, Anna Piątowska ż. Wasyla 80V-81R 42 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDFM?i=207&cat=833999
26 2 1894 Luboml Antonina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Kamiński, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 337 18 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0010.htm
8 9 1895 Luboml Rajmund Niebynowski? Maszów Kazimierz Ewelina Wroczyńska Stanisław Jakubowski, Na? Woncewicz ż. Wasyla 909 31V 118 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0032.htm
19 7 1895 Młynów Józef Sawicki Miatyń Jan Teofila Tomaszewska Warkowicze, Józef Jaszczołt, Anna Prokopciuk ż. Wasyla 740-2-411 83V-84R 70 R 1398 RK
12 10 1899 Luboml Anna Niegoda Jagodzin Antoni Józefa Kuwałek Mikołaj Prokopczuk, Magdalena Weremko ż. Wasyla 934 33V 129 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0035.htm
11 11 1900 Luboml Dominik Staniuk Kupracze Paweł Marianna Bagniuk Wasyl Weremko, Joanna Suszko ż. Stefana 949 78 155 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0040.htm
25 6 1901 Luboml Jan Godzało Jagodzin Wojciech Anna Kołtun Wasyl Weremko, Marianna Kondracka ż. Jana 950 32 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0018.htm
8 8 1901 Luboml Katarzyna Prokopczuk Jagodzin Mikołaj Magdalena Sawosz Wasyl Weremko, Anna Niegoda ż. Pawła 950 46 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0025.htm
11 2 1902 Krzemieniec Paweł Wasylkowski Stożek Andrzej Aniela Dąbrowska 6 V- 7 R 23 0
21 2 1903 Luboml Marianna Niegoda Jagodzin Jan Agnieszka Ołyniuk Józef Stachniuk, Magdalena Weremko ż. Wasyla 964 7V 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0008.htm
7 8 1903 Luboml Karolina Weremko Jagodzin Tomasz Józefa Proncuk Wasyl Weremko, Magdalena Iwko ż. Michała 964 25V 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0026.htm
16 2 1907 Luboml Anna Kapelan Jagodzin Mikołaj Józefa Petryk Wasyl Weremko, Karolina Klekociuk ż. Szymona 1009 516 32 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0275.htm
2 1 1907 Korzec Piotr Kopczyński Horodnica Henryk Ludwika Patyńska Antoni Kopczyński i Julia Wasylewa ż. Arsenia 740-2-332 2V-3R 7 R 4 DM
5 4 1908 Luboml Jan Iwko Jagodzin Józef Franciszka Ołyniuk Wasyl Weremko, Marianna Kołtun ż. Piotra 1010 13V 51 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0015.htm
14 10 1909 Luboml Jan Stachniuk Rakowiec Józef Rozalia Stachniuk Józef Rudzki, Dorota Dolak ż. Wasyla 1009 748 144 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0395.htm
20