Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 273 wyników dla: Krzysztof

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
7 1 1758 Szumsk Andrzej Chwedorczuk 1/52 Bryków rodzice: Krzysztof i Anastazja 297-1-184 30R Ł 67 RK
1 2 1759 Szumsk Wojciech Mrozowicz 1 Szumsk rodzice: Krzysztof i Tekla 297-1-184 36R Ł 82 RK
31 1 1762 Szumsk Małgorzata Kosinska Kosińska 1 Szumsk rodzice: Krzysztof i Helena 297-1-184 52R Ł 119 RK
7 10 1764 Szumsk Paweł Kosinski Kosiński 1 Rudnia Antonowiecka rodzice: Krzysztof i Helena 297-1-184 65R Ł RK
31 12 1764 Szumsk Jan Zaistowski Zawistowski 1 Borki rodzice: Krzysztof i Katarzyna 297-1-184 66R Ł RK
3 9 1768 Szumsk Franciszka Jaworska 2 Szumsk rodzice: Krzysztof i Marianna 297-1-184 72R Ł RK
4 5 1776 Szczurowice Rozalia Ochocińska 45 Szczurowice 38 mąż Krzysztof 1310L 46 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0029.htm
4 11 1798 Lubar Anna Czerniatowska 2 Lubar łacina, rodzice: Krzysztof, Franciszka 178-49-3 616V Ż Mg
11 12 1799 Lubar Józefa Sangnow ? 1,5 Bratałów łacina, rodzice: Krzysztof, Anna 178-49-3 642V Ż Mg
12 5 1823 Kuniów Marcelina Jaworska 13 Korytno c. szl. Krzysztofa i Anny 297-1-086 63V Ł
31 10 1825 Krzemieniec Kasper Witerski 14/52 Krzemieniec s. Krzysztofa i Julianny 299 226 151 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0119.htm
9 8 1827 Kołki Konstancja Sławoszewska 50 Łyszcze z Łonierowskich, Woyska Łucka, poz. m. Adama (Wojski Ł) i s. Aleksandra i Krzysztofa; 13.08. Prałat kat. Łuckiej Marcin Krzyżanowski 813 110a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
10 5 1827 Bazalia Petronela Zaręba 76 Bazalia ur., wdowa po Krzysztofie, nie pozostawila po sobie potomstwa 178-3-93 255R 62 Ż DM
brak 8 1827 Ostropol Jan Kostro 78 Kalinówka pogrzeb 2 września, rodzice Krzysztof Kostro i Emilia Wysocka, zostawił po sobie 5 synó i 2 córki, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 432 66 Ż 223V KP2
8 4 1827 Wołoczyska Andrzej Sowiński 12 Kopaczówka rodzice Krzysztof i Marianna Sowińscy, na wnętrzną słabość 178-3-93 308R 51 Ż 592 KP2
24 11 1827 Wołoczyska Marianna Koza 45 Łozów mąż Krzysztof Koza, dzieci: Józef, Jan, Apollonia i Franciszka, z puchlizny 178-3-93 313R/313V 141 Ż 602/603 KP2
5 10 1827 Stary Konstantynów Dom Marianna Drozdowska 6/12 Hrehorówka ojciec Krzysztof, matka Agnieszka Starzycka, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 175V 109 Ż 340 KP2
6 5 1828 Jałowicze Teresa Krzysztofowicz 40 Czekno wd. Józef, s. Jan, c. Anna 814 287a 14 ZP 0
1 4 1828 Ołyka Jan Ostrowski 12 Ołyka - Turczyn Ignacy i Helena z Krzysztofowiczów 814 159 14 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0163.htm
4 11 1828 Targowica Marianna Dowhalska 50 Targowica z Olszyńskich, sław., wd. Krzysztof, s. Maciej, Jan, c. Agnieszka 814 281 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0284.htm
29 12 1828 Ostrówki Franciszka Krzysztof 3 Równo r. Wawrzyniec, Marianna Kozaczuk 545 23 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0012.htm
7 7 1828 Białogródka Wiktoria Mańska 70 Białogródka ur. z Karsowskich, mąż Krzysztof, syn Leopold 178-03-94 94R 99 Ż DM
22 9 1831 Krzemieniec Nazary Czyżewski 4 Bereźce Małe s. pr., Krzysztofa i Marty 01-7 111V 197 T 980 DM
3 5 1831 Korzec Rozalia Stojanow 37 Korzec z domu Kondratowicz, mąż Krzysztof, córki Helena, Marianna i Sabina 245-1-5 88 63 R PW
29 1 1832 Korzec Apolonia Zorgier 77w Korzec ze starości, z d. Alchamer, mąż Krzysztof Zorgier 245-1-6 90v 6 R Na
13 4 1834 Kołki Adam Sławuszewski 67 Łyszcze wdowiec po Konstancji z Łoniewskich, poz. 2s. Aleksandra i Krzysztofa; poch: 16.04. 820 67 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0069.htm
20 2 1834 Ostrówki Maciej Jasiączak 7/365 Wola Ostrowiecka r. Krzysztof, Agnieszka Wawrzyk 545 88 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0045.htm
19 9 1834 Białogródka Leopold Malski 35 Białogródka 1-dw., kawaler syn Krzysztofa Malskiego 171-1-100 99V 70 Ż DM
13 1 1834 Korzec Jan Załęski 3 Balarka Lubtowska z ospy, syn Krzysztofa i Franciszki Zabłockiej 245-1-8 90r 9 R Na
8 1 1835 Ostrówki Ewa Herburt 34 Równo z Nowosadów, prac., mąż jan, syn Krzysztof 546 23 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0013.htm
20 1 1835 Łuck Anna Baczewska 41 Kuczkarowiec z Jabłońskich wd. po Janie s. Henryk, Krzysztof, Adam 373 69 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0038.htm
29 1 1835 Lachowce Katarzyna Czapska 63 Lachowce ur., z Jakubowskich, wdowa po Stanisławie Czapskim, syn Jan, córki Tekla, Marianna i Krzysztofa 171-1-8 118V 6 R DM
18 1 1835 Zasław św. Józefa Antoni Szatkowski 31 Sudełkowo Żona: Dorota, dzieci: Krzysztof, Domicela, Marianna, Franciszka 178-3-101 91 55 Ż SK
5 8 1835 Wołoczyska Marianna Gułkowa 60 Korostów Mąż: Krzysztof, bezdzietna 178-3-101 316 102 Ż 588 SK
26 12 1835 Kupiel Marianna Biała 96 Pisarzówka wdowa , dzieci: Michał, Krzysztof, Józef, Tomasz, Agnieszka 178-3-101 345 134 Ż 643 SK
3 1 1835 Teofilpol Anna Krotwicz 7 Karabijówka Rodzice: Krzysztof, Marianna Ostaszewska 178-3-101 381 2 Ż SK
18 6 1837 Horochów Kajetan Puzio 1 Tereszkowce s. sław. Krzysztofa i Katarzyny z Wyków 75 75 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0040.htm
2 2 1838 Radziwiłłów Apolonia Kałużyńska 61 Radziwiłłów wdowa po Krzysztofie 824 196 4 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0196.htm
28 2 1839 Stepań Rafał Kotecki 2.5 Słoboda Ost s. Krzysztofa i Wiktorii z Zielińskich 879 211 V 9
29 12 1840 Korzec Julianna Kraszewska 2 Majdan Bereźnicki córka Krzysztofa i Ludwiki z Pawłowskich 871 189 103 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0099.htm
22 12 1840 St. Wiśniowiec Marianna Dzik 46 Nowy Wiśniowiec mąż Krzysztof, syn Józef, córka Wiktorya 871 591 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0312.htm
29 12 1841 St. Oleksiniec Wiktoria Świętojańska 63 Łosiatyń z Stockich, mąż Krzysztof, synowie Józef i Korneli, córki Józefa i Leonora 872 609 37
26 7 1841 Horochów Jan Pozio 24 Tereszkowce s. uczciwych Krzysztofa i Katarzyny 79 53 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0031.htm
20 9 1841 Korzec Ludwika Kraszewska 21 Majdan Bereźnicki z Pawłowskich, w. ż., mąż Krzysztof, córka Marcelina 872 279 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0148.htm
19 9 1841 Ostrówki Kazimierz Jasiączak 1 Wola Ostrowiecka z biegunki, r. prac. Krzysztof, Agnieszka Wawrzyk 552 38 27 BK DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0024.htm
5 2 1842 Jampol Apolonia Woźniuk 50 Wiązowiec prac., wdowa po Grzegorzu Woźniuk, syn Krzysztof. 873 558 5 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0290.htm
5 9 1843 Kołki Julia Stefańska 18 Tumin r: Piotr i Marianna z Krzysztofowiczów; poch: 08.09. 829 224 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0238.htm
26 2 1843 Ostrówki Katarzyna Wasiuk 15 Ostrówki c. pracowitych Krzysztofa i Marianny z Muzyków 554 28 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0016.htm
4 8 1843 Białozórka Franciszka Tąszewska 48 Szybenna wlm., wdowa po Krzysztofie, córka Izabella 874 1019 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0507.htm
15 4 1844 Deraźne Wojciech Zaręba 18 Hłuboczek rodzice-Krzysztof i Helena z Chorążyczewskich 883 182 V 11 B 0
19 2 1844 Jampol Marianna Kucharuk 70 Juźkowce prac., mąż Krzysztof, syn Mikołaj, córki: Anastazja, Marianna, Helena 875 636 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0334.htm
12 5 1845 Korzec Józefa Kraszewska 8/12 Majdan Bereźnicki córka Krzysztofa i Apolonii z Turowskich 876 211 45 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0113.htm
25 6 1845 Ostropol Adam Krzysztof 1 Żytyńce s. prac. Jakuba i Stefani 178-3-113 265V 14 Ż DM
8 6 1846 Białogródka Wawrzyniec Zieliński 2 Pokoszczówka s. 1-dw. Krzysztofa s. Stanisława i Marianny Jankowskiej c. Jana 178-03-115 153V 46 Ż DM
14 10 1846 Ostróg Józefa Sicka 28 Ostróg z gorączki, zd Antonowicz, wdowiec Wiel. Krzysztof, c. Olga, Zofia 885 44V 94 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0046.htm
5 1 1846 Torczyn Szymon Krzysztofowicz 59 Szepel ze słaboœci wewnętrznej, ur., żona Tekla, synowie Piotr i Jan, córki Balbina, Magdalena, Julianna i Anna 633 18 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20633/pages/PL_1_436_633_0011.htm
23 7 1847 Korytnica Apolonia Miaskowska 63 Uściług z Rychłowskich, wdowa po Krzysztofie - marszałku pow. Włodzimierskiego, córki Felicjanna zamężna i Krystyna - panna 220 16 21 0
13 3 1847 Korzec Paweł Kraszewski 1 Majdan Bereźnicki syn Krzysztofa i Apolonii z Turowskich 40 PW R
28 3 1847 Korzec Józef Załęski Załenski 10 Balarka Lubtowska syn Krzysztofa i Franciszki z Zabłockich 65 PW R
10 5 1847 Korzec Aleksander Załęski 1,5 Balarka Lubtowska syn Krzysztofa i Franciszki z Zabłockich 103 PW R
30 11 1847 Horochów Tekla Puchalska 34 Strzelcze z Antonowiczów, wlm., mąż Krzysztof, córki Krystyna, Anna, Marianna i Antonina 85 50 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0030.htm
27 12 1847 Horochów Marianna Puchalska 2 Strzelcze c. wlm. Krzysztofa i Tekli z Antonowiczów 85 52 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0031.htm
12 7 1849 Beresteczko Karol Rajch 23 Beresteczko s. mieszczanina Krzysztofa 11 35 23
4 7 1849 Starokonstantynów Anna Tamboryn 17 Starokonstantynów od epilepsji, c. żołn. Krzysztofa i Petroneli z d. Fagerysz 178-3-118 54R 118 Ż 103 DW
1 12 1850 Białogródka Marianna Zielińska 40 Zawadyńce 1-dw., mąż Krzysztof, synowie Mikołaj i Józef, córki Anna i Józefa 178-03-119 514R 71 Ż DM
20 2 1851 Swojczów Katarzyna Leśkiewicz 77 Hnojno z Orluków, wdowa po Krzysztofie 896 182 R 4 613 39 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0184.htm
16 9 1851 Białogródka Józef Zieliński 3 Zawadyńce s. 1-dw. Krzysztofa i Marianny Jankowskiej 178-03-120 486R 55 Ż DM
18 8 1852 Ostrówki Antoni Czerwiński 13 Równo r. Krzysztof, Marianna Nehoda 562 61 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0033.htm
20 4 1853 Włodzimierz Katarzyna Barczuk 80 Bielin chł., mąż Krzysztof, córka Apolonia 789 74 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0039.htm
18 2 1853 Białogródka Marianna Zielińska 36 Szelwów 1-dw., z Błażejewskich, mąż Krzysztof, córka Katarzyna 178-03-121 511V 13 Ż DM
27 2 1857 Torczyn Grzegorz Pawłowski 65 Usicze żona Marianna z Kwiatkowskich, dzieci: Jan, Krzysztof i Marcin 643 44 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0024.htm
29 12 1863 Ołyka Rafał Daszkiewicz 35 Stawiszcze syn Tomasza i Marianny z Krzysztoforów 486 61 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0033.htm
30 11 1867 Ołyka Józefa Dongofner 3 Prażnin córka Krzysztofa i Julii z Hofmanów 489 65 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0034.htm
8 1 1868 Torczyn Ignacy Pawłowski 7 Usicze s. Krzysztofa i Klementyny z Moraszków 654 43 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0027.htm
13 1 1868 Torczyn Jan Pawłowski 11 Usicze s. Krzysztofa i Klementyny z Moraszków 654 43 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0027.htm
20 1 1868 Torczyn Maria Pawłowska 4 Usicze c. Krzysztofa i Klementyny z Moraszków 654 44 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0027.htm
1 1 1871 Brody Marianna Żurawska 60 Smólno 350 z d. Spodynek, wdowa po Krzysztofie L
28 11 1872 Ostróg Felicja Kardaszewicz 72 Ostróg zd Pełczyńska, wdowa po Janie, s. Stanisław, Krzysztof 654-1-56 77 L 4 R MZ
24 2 1874 Torczyn Krystyna Pawłowska 3 Usicze c. Krzysztofa i Klementyny z Muraszków 660 62 16 DW
16 2 1875 Torczyn Antoni Pawłowski 6 Usicze s. Krzysztofa i Klementyny z Moroszków 661 51 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0027.htm
9 12 1877 Torczyn Marianna Pawłowska 80 Usicze wdowa, synowie Jan, Marcin i Krzysztof 663 51 30 0
21 11 1885 Ołyka Zofia Mikosz 6/12 Ołyka Krzysztofa i Anny z Kejnerów 506 99 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0051.htm
9 3 1890 Ołyka Władysław Krzysztofowski 4 Satyjów syn Józefy Krzysztofowskiej 510 48 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0047.htm
6 3 1895 Ołyka Jan Płokszta 76 Chorłupy wdowiec, dzieci Adam, Krzysztof, Rozalia 1018 498 21 MO 0
14 9 1896 Ołyka Marianna Mikos 4 Ołyka Krzysztof i Anna z Kejnerów 1018 665 49 MO
3 1 1906 Ołyka Władysława Kozyrska 26 Satyjów z Krzysztofiaków, zostawiła męża Józefa, synów Bronisława i Dominika 1019 307 3 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0166.htm
9 11 1907 Ołyka Marianna Krzysztofiak 50 Satyjów z Furmaniaków, zostawiła męża Rocha, syna Bolesława, córki Annę i Wiktorię 1019 489 85 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0261.htm
7 11 1909 Ołyka Jakub Śliwa 61 Metelno żona Franciszka z Krzysztoforskich, synowie Stefan i Władysław, z 1-go malżeństwa córka Anna 1019 163 99 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0087.htm
18 1 1910 Tbilisi Anna Borgi 58 Tbilisi c. Krzysztofa, włoska poddana, wdowa, b. siostra miłosierdzia tbiliskiego szpitala wojskowego 92 10 Tb
19 9 1912 Tbilisi Maria Hofman 2 Tbilisi c. Krzysztofa - chłopa samarskiej gub. 154 93 Tb
22 1 1914 Tbilisi Teodor Gotfrid Engel 39 Tbilisi s. Krzysztofa, chłop piotrkowskiej gub., łódzkiego pow., żona Olga z d. Grycenko 190 44 Tb
24 10 1916 Tbilisi Aleksander Szoch Tbilisi s. Krzysztofa, niższy urzędnik sokijski 272 183
13 8 1922 Młynów Franciszek Kreps 0,5 Koryta od konwulsji, s. Krzysztofa i Marii z Martynowiczów 740-6-136 64R 67 R 33 DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
3 10 1638 Ostróg Aniela Krzysztofowicz Stanisław Anna data chrztu, ojciec z miejscowości Karolin t.8. 619 ks. WŻ DM
2 7 1641 Ostróg Stanisław Krzysztof Jełowiecki Daniel Barbara d.chrztu, chrzestni: Krzysztof Kruszelnicki i Zofia Kiewliczowa, chrzcił ks. Jan Czołhań t.8. 618 ks. WŻ DM
10 1 1715 Czartorysk Krzysztof Kasper Bunsy Sobiesczyce Jan Małgorzata W. Krzysztof Jan Moskwicki, Anna Barcikowska 297-1-185 22V Ł
2 2 1726 Czartorysk Błażej Lwewicz Benedykt Helena szl. Krzysztof Moskwicki, Petronela Kazimirska, Michał Sisczewicz, Barbara Brzezicka 297-1-185 34R Ł
7 8 1740 Szumsk Wawrzyniec Kretowicz Borki Jan Teresa Krzysztof Baranowski, Anastazja Gąsecka 297-1-180 6V Ł RK 14
11 9 1740 Szumsk Katarzyna Nowakoska Nowakowska Waśkowce Antoni Anastazja Krzysztof Baranoski, Anna Matyiaszowa, Józef Mendyński, Marianna Postupalska 297-1-180 7R Ł RK 15
4 10 1740 Szumsk Franciszka Jadaszko Jadaszek Bartłomiej Jadwiga Krzysztof Baranowski, Anna Wielińska 297-1-180 7R Ł RK 15 0
10 10 1751 Szumsk Łukasz Zawoyski Zawojski Sadeczki Antoni Ewa Krzysztof Mrozowicz, Marianna Huczynska, Franciszek Zeluchowski, Agnieszka Szymonowa 297-1-180 44V Ł RK 97
11 3 1754 Czartorysk Józef Potołowski Czartorysk Antoni Antonina Krzysztof Protasewicz, Regina Kossenda, as. Jakub Ryniewicz, Marianna Totwetowska 297-1-185 67R Ł DW
25 2 1755 Czartorysk Apolonia Koszender Czartorysk Stanisław Regina Krzysztof Prz...lewicz, Romuald Czakowski, Marianna Pożymska, Teofila Nahornicka 297-1-185 68V Ł DW 925
2 2 1755 Szumsk Marianna Jasińska Grzegorz Anastazja Krzysztof Tuzowski, Agnieszka Jasinska 297-1-180 59V Ł RK 147
28 10 1757 Szumsk Marcin Popławski Chodaki Szymon Katarzyna Krzysztof Tuzdenski, Listowska 297-1-180 73V Ł RK 190 0
20 8 1758 Szumsk Barbara Filarowska? Chodaki Jan Marianna Krzysztof Tuzinski, Marianna Filarowska 297-1-180 80V Ł 204 RK
20 2 1759 Szumsk Bernard Michał Zbrozek Zbrożek Obycz Aleksander Krystyna Michał Zbrozek, Justyna Juryewiczowa, Józef Juryewicz, Franciszka Zbrozkowa, Jan Czarnecki, Apolonia Sokolnicka, Krzysztof Podolski, Katarzyna Swiętochowska, Józef Sokolnicki, Zofia 297-1-180 83V Ł RK 212
6 11 1759 Szumsk Katarzyna Bachowska Szumbar Tomasz Marianna Krzysztof Liczmanski, Barbara Andruszkowa 297-1-180 87V Ł RK 220
14 10 1760 Szumsk Franciszek Gawronski Gawroński Wołkowiec Antoni Tekla Krzysztof Kosinski, Anna Sałacka 297-1-180 96R Ł RK 4420
11 3 1761 Czartorysk Onufry Wierczyński Budki Józef Stanisław Teresa Hulewicz Krzysztof Perchorowicz, W. Helena Jastrzębska, as. Anna Jezewska, Luiza Ferensowa 297-1-185 78R Ł 9277 DW
25 10 1764 Czartorysk Urszula Katarzyna Lesniowska Majdan Jakub Katarzyna Anna Laskowska, Krzysztof Iwkowski 297-1-185 84R Ł 9288 DW
9 1 1769 Szumsk Sebastian Chodaki Konstanty Regina Krzysztof Łotocki, Miłaszka Pasztaleniczka 297-1-180 145R Ł RK 4525 0
22 10 1775 Szumsk Jadwiga Teresa Surzyńska Kąty Stanisław Teofila Teodor Grzyboski, Eudochia Kondratowa, Krzysztof Cymbaluk, Marianna Smolinska 297-1-181 14R Ł 014a RK 0
23 4 1776 Szumsk Antoni Skinski Huta Dubieńska Szymon Apolonia Krzysztof Cymbaluk, Marianna Bierudowa 297-1-181 15V Ł 016-1 RK
25 6 1776 Czartorysk Jan Paweł Apostoł Dąbrowski Piotr Kazimiera Grabowska chrzest 27.1.1777, W. Andrzej Terlecki, księżna Teresa z Rzewuskich Radziwiłłowa, as. Kpt. Krzysztof Zydoczew, W. Briana Zalewska 297-1-185 96R Ł 9312 DW
7 9 1780 Szumsk Krzysztof Velezynski Wyleżyński Bryków Kajetan Konstancja Krzysztof Szembek, Helena Karwicka 297-1-181 42R Ł 042a RK
19 2 1782 Szumsk Julianna Tarnawska Bryków Wojciech Marianna Krzysztof Kandecki, Barbara Pohorodecka, Kajetan Wilczyński, Teresa Karwicka, Michał Białokur, Konstancja Wilizyńska 297-1-181 53R Ł 053a RK
3 11 1782 Szumsk Karol Marcin Kobyłecki Bryków Franciszek Agnieszka Ignacy Linczewski, Helena Witkowska, Józef Kołyska, Marianna Wachowiczowna, Krzysztof Wyleżynski, Marianna Tarnawska 297-1-181 58R Ł 058a RK
9 10 1784 Torczyn Franciszek Borgia Pluciński Szepel Aleksander Anna chrz.: 11.10; Wojciech Ulanicki, Zofia Kulszykowa, Krzysztof Pawłowski, Zofia Dąbrowska 20a b/n Ł EH
0 1784 Torczyn Bernard Erazm Kostkiewicz Torczyn/ Iwanczycze Michał Barbara Płonska dop. 26.08.1788; Jan Krzysztofowicz, Zuzanna Kostkiewiczowna panna 37a 14 Ł EH
9 10 1786 Torczyn Jadwiga Wojciechowska Torczyn Tomasz Agnieszka Krzysztof Pawłowski, Zofia Dąbrowska, Bazyli Kruczyński, Antonina Dąbrowska 29 b/n Ł EH
4 5 1786 Torczyn Domicela Olszamowska Chorochoryn Kazimierz Klara Bałłabanowna chrz.; 15.10; Józef święcki, Cecylia Olszamowska, as. Jan Krzysztofowicz, Ewa Daszkiewic 29 b/n Ł EH
25 2 1786 Torczyn Tekla Konstancja Zmijewska Chorochoryn Stanisław Wiktoria z wody: Łukasz Potuszyński, Marianna Przeszkiewiczowa, dop.16.10; Jan Krzysztofowicz, Ma 31a b/n Ł EH
5 2 1788 Torczyn Piotr Nolasco Erazm Wisniofski (Wisniowski) Chorochoryn Antoni Marianna Czaykowska Jan Krzysztofowicz, Cecylia Olszamowska 36, 36a 6 Ł EH
12 5 1799 Lubar Domicella Łaszczewska Wolica Aleksander Justyna Lentowska łacina, data chrztu, Antoni Skawiński, Joanna Lentowska, ass. Krzysztof Holodniuk, Ewa Hawrylicha 178-51-174 8V Ż Mg
0 1802 Ostróg Tekla Franciszka Go...ska Mizocz Antoni Tekla Węgierska Krzysztof Wyleżynski, Anna Swieykoska 297-1-136 25 Ł SK
19 3 1803 Ostróg Józef ...doski Ostróg Piotr Marianna Krzysztof Chominkiewicz, Teresa ... 297-1-136 30 Ł SK
26 4 1804 Ostróg Adam Erazm Wojciech Kozłowski Mizocz Wojciech Rozalia Pierożyńska Krzysztof Karwicki, Izabela Świeykowska 297-1-136 41 Ł SK
24 12 1804 Ostróg Adam Żurawski Mizocz Franciszek Zuzanna Rynkiewicz Krzysztof Karwicki, Izabela Świeykowska 297-1-136 47 Ł SK
8 3 1804 Lubar Jan Marczewski Lubar łacina, data chrztu osoby dorosłej nawróconej z judaizmu, Hieronim Sanguszko, Franciszka z Małachowskich Karwicka, Krzysztof Karwicki, Anna Malinowska 178-51-174 58R-58V Ż Mg 0
19 5 1804 Chodorków, dek. Skwira Jan Kwiatkowska Łycze Tomasz Katarzyna Biernacka c. gen., chrzestni: ur.ur.: nob. Krzysztof Naycznagiel, Anna Domaniewska, as.: Dominik Jamiłowicz, Wiktoria Kosińska, Dominik Cieśniowski, Krystyna Zielińska 178-51-195 291a Ż EH
21 2 1805 Ostróg Helena Zieniewicz Mizocz Kacper Franciszka Krzysztof Mochelski, Helena Garlińska 297-1-136 49 Ł SK
15 8 1806 Ostróg Leon Jan Wolski Płużne Wincenty Eleonora Jaworska Krzysztof Jaworski, Tekla Zierniewiczowa 297-1-136 59 Ł SK
13 7 1809 Ostróg Krzysztof Ignacy Rutkowski Mizocz Jakub Zofia Dębicka dop. chrztu 22.07.1809: Krzysztof Wyleżyński, Franciszka Gumowska 297-1-136 101 Ł 1151 SK
23 7 1809 Ostróg Zuzanna Krystyna Szymańska Mizocz Wincenty Marianna Charska Krzysztof Mochelski, Helena Garlińska 297-1-136 101 Ł 1151 SK
20 11 1813 Torczyn Andrzej Rebrykowski Szepel Michał Tacianna chrzest 6.01.1814; Szymon Krzysztofowicz, Eudoxia Symonicha 14 2 EH Ł
7 7 1817 Torczyn Magdalena Krzystofowicz (Krzysztofo Szepel Szymon Tekla Sostakowska chrzest 8.07.1817; Karol Borem (Gallus- Gal,Celt?), Barbara Andreyczukowa 39 b/nr EH
2 5 1827 Łuck Seweryn Stefański Łuck Piotr Marcela Krzysztofowicz Jan Marków horodniczy łucki, Teresa Keller profesorowa 368 9 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0005.htm
2 5 1827 Łuck Edward Atanazy Stefański Łuck Piotr Marcela Krzysztofowicz Franciszek Keller profesor, Józefa Polanowska panna starościanka 368 9 32 813 7a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0005.htm
21 5 1827 Łuck Marianna Kuźmin Łuck Filip Marianna Łukowska Chrystian Piotrowski, Zofia Krzysztof panna 368 11 39 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0006.htm
24 10 1827 Teofilpol Wiktoria Kordula Milowicz Dmitrówka Seweryn Wiktoria Sanocka Krzysztof Borysów -Pułkownik WR i Wiktoria Sanocka, as. Jan Sanocki - Deputat Gub.Woł., i Wlm Kunegunda Dzięgielowska 178-3-93 335V 49 Ż DM
19 7 1828 Gródek Jakub Śniegurski Gródek Wojciech Anna Wnukowska Szaniawski Jakub Kochmanowicz Krzysztof, Wnukowska Marianna Mroziuk Apolonia 123 JZ
1 2 1828 Nieświcz Ignacy Gibiński Korszów Jan Agnieszka Mikołaj Krzysztofowicz żonaty, Marianna Dąbrowska mężatka 427 18 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0010.htm
27 12 1828 Ołyka Marianna Turczyninów Ołyka Bazyli Ewa Krzysztofowicz 815 154 6 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0158.htm
23 1 1828 Jałowicze Klemens Szczyrski Jarosławicze Jan Rozalia Jabłońska Krzysztof Ołdymar, Antoszkiewicz panna 814 283 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0286.htm
27 2 1828 Kulczyny Agnieszka Kusmierzuk Jaworowce Andrzej Antonina Krzysztof ch. 1828.03.01, prac. Kornel Prysiażniuk, prac. Anna Rywlicka, ż. Tomasza, ass. Jan Krupski, Rozalia Machówna, panna 178-3-94 317R 18 Ż Mg
5 12 1829 Łuck Sabina Ksawera Stefańska Łuck Piotr Marcela Krzysztofowicz Ksawery Misiński, Tekla Stępniowska 368 92 72 815 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0047.htm
27 9 1829 Krzemieniec Izydor Fijałkowski Bereżce Małe Bazyli Anna Krzysztof Chyżeśki i Agata Biedasicka 01-3 100V 142 T 601 DM
25 2 1829 Bazalia Gertruda Kretowicz Łazuczynek Józef Teresa Piotrowska ur. Krzysztof Kretowicz i Magdalena Bukowska 178-3-95 214V 28 Ż DM
NN 12 1830 Wiszenki Henryka Rydzewska Wołodkowszczyzna Leon Elżbieta Kuczyńska As: Wincenty Krzysztof Sławuszewski, Monika Urbanowska; ch: 30.09.1835. 821 53a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0054.htm
10 10 1830 Lachowce Franciszka Jadwiga Lasocka Załuże Mateusz Aniela Ilińska Ignacy Lisikiewicz-Chorąży WP wdowiec i Gordjanna Ilińska ż. Franciszka -Deputata Wołyńskiego, as. Franciszek Iliński i Marianna Boryssowa ż. Krzysztofa 171-1-3 106R 72 R DM
26 3 1830 Żytomierz Jan Jachimowicz Waćków Jakub Agata Zakisieł Talimon Janowski Anna Bujalska as: Krzysztof Pohajewski Agnieszka Kozłowska 178 3 3 V12 82 Ż MP
15 12 1831 Ostrówki Łukasz Jasiączak Wola Ostrowiecka Stanisław Ewa Łysiak Jan Jasionek m. Barbary, Agnieszka Jasiączek ż. Krzysztofa 846 283R 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0277.htm
8 3 1832 Ostrówki Paweł Chudziak Wola Ostrowiecka Jakub Magdalena Giedz Jakub Macyla m. Rozalii, Agnieszka Jasiączuk ż. Krzysztofa 847 466 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0256.htm
21 2 1832 Ostróg Marianna Piotrowska Ostróg Nn Franciszka Krzysztof Szkar, Aniela Ko... 171-1-5 3V 12 R MZ
31 12 1833 Wiszenki Krystyan Galla Kolonia Oliszkiewicze Michał Zuzanna Rel Krzysztof Białkowski, Karolina Filz; as: Andrzej Ptak, Anna Białowna, Szymon Bah 820 37 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0037.htm
7 3 1833 Wiszenki Helena Sinicka Nowosady Józef Marianna Jaraszkiewicz Aleksander Babiński, Rozalia Behow; as: Krzysztof Sernecki, Anna Szwarow, Tomasz 819 50 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0051.htm
8 9 1833 Białogródka Marian Eustachy Pasławski Polachowa Jan Józefa Łabudzińska Krzysztof Borysow Pułkownik WR i Franciszka Borkowska z Czarneckich wdowa 178-03-99 51R 81 Ż DM
14 3 1834 Wiszenki Józef Galla Nowosady Frydryk Marianna Krętowska Jan Gall, Elżbieta Szwarc; as: Wojciech Wierzbiński, Marianna Synicka, Krzysztof 820 39 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0039.htm
6 8 1834 Lachowce Dominik Połchowski Załuże Jan Tekla Ilnicka Wlm Krzysztof Boryssów Pułkownik WR i Anna Ilińska- Pokomorzyna 171-1-7 94R 39 R DM 0
20 5 1834 Korzec Jan Nepomucen Klepuszewski Balarka Michijowska Antoni Helena Chodorowska Krzysztof Załęski i Marianna Hrynowicka ż. Tomasza 245-1-8 73v 64 R Na
26 8 1834 Korzec Józefa Leśniewska Balarka Lubtowska Jan Dorota Dziekońska Maciej Zalewski i Franciszka Załęska ż. Krzysztofa 245-1-8 78v 94 R Na
17 5 1835 Wiszenki Petronela Bergell Nowosady Franciszek Anna Szemetełł Krzysztof Sinicki, Marianna Tomczykowa; as: Wojciech Babiński, Marianna Sienicka 821 49 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0050.htm
20 8 1835 Wiszenki Kamilla Rydzewska Wołodkowszczyzna Leon Elżbieta Kuczyńska Wincenty Krzysztof Słauszewski, Monika Urbanowska; ch: 30.09.1835. 821 53 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0054.htm
13 1 1835 Połonne Agnieszka Demczuk Nowosielica Mikołaj Anna Krzysztof Kaczawski, Ewa Demczuk ż. Sobka 245-1-9 142R 3 R DW
12 3 1835 Połonne Grzegorz Bajcar Nowosielica Maciej Agnieszka Kolasa Maciej Sosnowy żonaty, Regina Twardochleb ż. Krzysztofa 245-1-9 145R 33 R DW
4 3 1835 Starokonstantynów Marianna Grzeszczuk Starokonstantynów Stefan Marianna Smulska Krzysztof Barylski, Katarzyna Połupan 178-3-101 166V 32 Ż 323 CK
26 2 1836 Ostrówki Anastazja Bartniczuk Wola Ostrowiecka Jakub Rozalia Kotelak Krzysztof Jasiączak m. Agnieszki, Apolonia Swied ż. Walentego 851 438 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0245.htm
9 7 1836 Katerburg Aldolf Jan de Dukla Kielders Horynka Józef Domicella Kadłucka ur. Józef Kielders, Brygida Skakalska, as. Andrzej Krzysztofowicz, Domicella Kielderowa 199 73 22 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0039.htm
6 7 1837 Ostrówki Katarzyna Jasiączak Wola Ostrowiecka Stanisław Ewa Łysiak Krzysztof jasiączak m. Agnieszki, Barbara Jasionek ż. Jana 852 435 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0230.htm
12 12 1837 Ostrówki Jan Kloc Wola Ostrowiecka Tomasz Marianna Pogorzelec Krzysztof Jasiączak m. Agnieszki, Apolonia Swied ż. Walentego 852 444 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0234.htm
19 4 1837 Ostróg Franciszka Frolik Choteń Franciszek Tekla Kaczyńska Krzysztof Sien... i Eufrozyna Karpińska 171-1-10 8V 46 R DM
13 6 1838 Białozórka Władysław Konczewski Szybenna Antoni Klementyna Moszumańska W. Franciszek Kula, Franciszka Tąszewska z. Krzysztofa 245-1-12 387R 14 R
27 8 1838 Lachowce Jan Jasielski Żyźnikowce Jan Franciszka Pietraszewska Jan ...sów, Emilia Chilińska ż. Jana, as. w.ż. Jan Hołowiński, Marianna ż. Krzysztofa Płaryzowa 171-1-11 101 V 47 R ZP 313
29 9 1838 Połonne Marcin Sosnowy Nowosielica Mikołaj Marianna Ignacy Jezciorski żonaty, Regina Trzyszcz ż. Krzysztofa 245-1-12 122R 154 R DW 301
11 11 1839 Ostrówki Marcin Bednarz Wola Ostrowiecka Józef Katarzyna Dziurian Jan Soroka m. Magdaleny, Agnieszka Wawrzyk ż. Krzysztofa 550 22 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20550/pages/PL_1_436_550_0012.htm
30 12 1840 Berezdów Walerian Krzysztofowicz Berezdów Symforian Justyna Bednarska 872 285 1
25 6 1840 Kołki Paulina Wiszniowska Łyszcz Ignacy Zuzanna Mickiewicz Krzysztof Sławuszewski, Tekla Waśniewicz - "p"; as: Eluthery Narolski, Wiktoria 826 95 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0096.htm
26 4 1840 Korzec Domicella Klepuszewska Balarka Lubtowska Antoni Aleksandra Chodorowska ur. Krzysztof Załęski żonaty, Franciszka Marcinkowska ż. Jana 871 123 67 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0066.htm
20 9 1841 Kołki Aniela Tekla Maria Święcka Łyczki Jan Karolina Sierputowska Leon Święcki, Tekla Sławuszewska - ż. Krzysztofa; as: Kaietan Podczaski, Joanna 827 87a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0089.htm
10 6 1842 Dąbrowica Rozalia Janowska Sochy Jan Emilia Tyszkiewicz Krzysztof Wiszniewski, Wiktorya Czarnecka; Paweł Pawlikowski, NN Prawosudowicz; 828 254 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0259.htm
22 6 1842 Berezdów Pawlin NN Berezdów NN NN szl. Symforian Krzysztofowicz, Zofia Rybicka ż. Wincentego 873 223 42 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0117.htm
9 4 1843 Kołki Krzysztof Marian Burczyński Łyszcz Aleksander Cecylia Teodorowicz Andrzej Piotrowski, Tekla Sławuszewska - ż. Krzysztofa; as: Franciszek Rohozińsk 829 212V 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0227.htm
3 4 1843 Ostrówki Franciszka Dziuran Wola Ostrowiecka Paweł Marianna Lewek Krzysztof Jasionczak, Agnieszka Bednarz 554 6 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0004.htm
13 10 1843 Ostrówki Franciszek Jasionczak Wola Ostrowiecka Paweł Marianna Sinica Krzysztof Jasionczak, Anna Jasionek ż. Jana 554 13 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0007.htm
11 12 1844 Połonne Sebastian Sosnowy Nowosielica Marcin Marianna Dawid Kobiernik żonaty, Teresa Kaczorowska z. Krzysztofa 875 438 174 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0223.htm
28 12 1844 Połonne Stefan Dymczuk Nowosielica Michał Anna Krzysztof Kaczanowski żonaty, Barbara Nowak ż. Antoniego 875 444 192 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0226.htm
12 7 1845 Ostrówki Katarzyna Gałęza Równo Marcin Franciszka Kosarczuk Krzysztof Czerwiński, Marianna Furmaniuk 556 12 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0007.htm
19 12 1845 Ostrówki Ewa Prystupa Wola Ostrowiecka Michał Magdalena Bahniuk Krzysztof Jasionczak m. Agnieszki, Zofia Tomeczek ż. Mikołaja 556 20 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0011.htm
17 6 1845 Ostropol Paulina Krzysztof Żytyńce Jan Agata Juzek Maksym Chomiak i Stapka Kowalowa ż. Stepana 178-3-113 254R 13 Ż DM
1 2 1847 Torczyn Marianna Wojciechowska Szepel Karol Balbina Krzysztofowicz 634 3 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20634/pages/PL_1_436_634_0002.htm
28 3 1847 Chabno Leonard Kownacki Chabno Józef Józefa Horodecka Ksawery Zaruski, Anna Babich, Krzysztof Jentzuk, Henryna Jahn, Napoleon Babich, Emilia Jentzuk, as.chrz. 20.04.1847 178-51-548 129V 17 Ż BS 266
22 4 1847 Berezne Antonina Kleczkowska Berezne Ignacy Józefa Pogonowska Romuald Zieliński kawaler i Tekla Wiszniewska ż. Krzysztofa, asystowali Ignacy Ber i Ludwika Łozińska ż. Oktawiana 171-1-13 240V 11 R Na
14 5 1847 Berezne Stanisława Chomicka Polany Dominik Karolina Budzyńska Krzysztof Wiszniewski żonaty i Magdalena Barbocka wdowa, asystowali Władysław Grecki żonaty i Julia Budzyńska wdowa 171-1-13 241R 15 R Na
19 1 1851 Berezdów Klementyna Waśkowska Maraczówka Grzegorz Józefa Milewska Symforian Krzysztofowicz i Rozalia Chodakowska ż. Jana 178-03-72 297V-298R 10 Ż DM
26 2 1851 Berezdów Aleksander Jasiński Chwoszczówka Karol Bogumiła Styczyńska Symforian Krzysztofowicz i Teodora Turakiewicz ż. Jana 178-03-72 300V-301R 28 Ż DM
6 5 1851 Berezdów Paulina Krzysztofowicz Berezdów Symforian Justyna Bednarska Piotr Zalewski i Magdalena Tchorzewska ż. Juliana 178-03-72 304V-305R 46 Ż DM
14 6 1851 Berezdów Symforian Waśkowski Romanów Piotr Marianna Kulczycka Symforian Krzysztofowicz i Józefa Solecka ż. Kaliksta 178-03-72 306V-307R 57 Ż DM
20 9 1851 Berezdów Eustachy Mieleniewski Horyce Stanisław Apolonia Wieszczycka Symforian Krzysztofowicz i Domicela Rudnicka wdowa 178-03-72 310V-311R 77 Ż DM
9 8 1851 Berezdów Roman Miller Siomaki IN Marianna chrz. 17.12; Symforian Krzysztofowicz i Teresa Juśkiewicz ż. Wincentego 178-03-72 316V-317R 101 Ż DM
19 12 1852 Torczyn Anastazja Kamińska Szepel Piotr Magdalena Krzysztof 638 111-112 37 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0061.htm
10 7 1857 Torczyn Jan Wojciechowski Karol Balbina Krzysztofowicz 643 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0008.htm
22 8 1864 Torczyn Aleksander Hyrycz Usicze Kajetan Anastazja Romanowska Hipolit Wyszyński, Maria Peretiakiewicz ż. Antoniego, as.: Krzysztof Pawłowski, 650 16-17 29 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0009.htm
28 12 1866 Torczyn Emilia Hyrycz Usicze Franciszek Agnieszka Romanowska Edmund Romanowski, Klementyna Pawłowska ż. Krzysztofa, as.: Kajetan Kazimirski, 653 2-3 3 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0002.htm
31 5 1866 Żytomierz Petronela Żytomierz Aleksandra Pawłowska [05.06.1866] nieślubna córka, Krzysztof Lewicki i Anastazja Rumkowska 178-3-63 30 129 Ż 57 i 58 DG
13 9 1872 Torczyn Aleksandra Krzysztofowicz Siedmiarki Adam Emilia Łaskarzewska 658 24-25 47 0
22 8 1877 Białogródka Wincenty Teodor Łączewski Kuźmińce Walerian Konstancja Rutkowska Wlm Władysław Borysoff i Sabina Kuzniecow, Krzysztof Borysoff i Wacława Donner 178-03-133 133V-134R 122 Ż DM
29 4 1881 Gwoździec Juliusz Martin Gwoździec 1 Henryk Anna Bejuk Kajetan Krzysztofowicz, Aniela Szapisz z Podhajczyk 1701L 2 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201701/pages/PL_1_301_1701_0002.htm
12 7 1883 Torczyn Adolf Tybulewicz Siedmiarki Mikołaj Ludwika Konsewicz Witali Wiszniewski, Emilia Krzysztofowicz ż. Adama, as.: Sylwester Gabrylewicz, 669 16-17 23 EH 0
27 9 1886 Ołyka Władysław Krzysztoforski Metelno NN Józefa Krzysztoforska 507 54 89 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0028.htm
28 8 1886 Kuniów Jan Żygadło Kuniów IN Karolina s. nieślubny, Krzysztof Wierzbicki i Karolina Fidyk ż. Franciszka 178-3-86 59V-60R 58 Ż DM
2 2 1890 Torczyn Antoni Krzysztofowicz Siedmiarki Adam Emilia Łaskarzewska 676 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0003.htm
23 9 1891 Torczyn Stanisława Tybulewicz Siedmiarki Mikołaj Ludwika Konsewicz Antoni Paczkowski, Anna Czyżewska ż. Feliksa, as.: Konstanty Krzysztofowicz, Ann 677 28-29 42 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0015.htm
29 9 1891 Torczyn Michał Wiszniewski Siedmiarki Witalis Apolonia Strutyńska Mikołaj Tybulewicz, Aleksandra Krzysztofowicz panna 677 32-33 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0017.htm
18 6 1891 Tuczyn Jan Kunc Kudranka Józef Florentyna Sarzyńska Antoni Idec, Matylda Tid ż. Krzysztofa 705 24-25 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0013.htm
2 10 1893 Łanowce Michał Krzysztof Sokołówka Klemens Filomena Marciniuk Franciszek Zalewski i Filomena Krzywokulska ż. Stanisława 1-81zh 146V-147R 38 T 282 DM
17 8 1893 Kuniów Ewelina Bielecka Kuniów Antoni Karolina Ziembicka Krzysztof Boltrojan i Wincentyna Polak ż. Józefa 178-3-86 479V-480R 115 Ż DM
18 2 1893 Młynów Aleksander Benesz Koryta Wincenty Julia Gołasek Krzysztof Kreps, Maria Popiel ż. Franciszka 740-7-94 2V-3R 15 R 115 DW
27 9 1893 Młynów Władysław Kreps Koryta August Maria Chwała Jan Benesz, Weronika Kreps ż. Krzysztofa 740-7-94 21V-22R 122 R 135 DW
18 9 1894 Torczyn Kazimierz Tybulewicz Czaruków Mikołaj Ludwika Konsewicz Franciszek Popławki, Helena Krzysztofowicz ż. Adama 680 24-25 48 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0013.htm
28 6 1898 Torczyn Helena Krzysztofowicz Siedmiarki Konstantyn Aniela Adamska 935 10V-11R 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0011.htm
5 10 1898 Torczyn Dionizy Żukowski Koszów Zygmunt Aleksandra Krzysztofowicz 935 15V-16R 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0016.htm
15 9 1900 Kuniów Maria Buzderewicz Dołocze Grzegorz Walentyna Ryżkowska Jan Ozimkowski i Józefa Rodczyl ż. Krzysztofa 178-3-86 839V-840R 146 Ż DM
9 6 1901 Torczyn Feliks Krzysztofowicz Siedmiarki Konstantyn Aniela Adamska 955 18-19 42 0
26 9 1901 Torczyn Janina Żukowska Koszów Zygmunt Aleksandra Krzysztofowicz 955 24-25 58 0
26 6 1905 Ołyka Dominik Kozyrski Satyjów Józef Władysława Krzysztofiak 985 23 88 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0024.htm
27 2 1911 Torczyn Jadwiga Łaskarzewska Siedmiarki Stefan Bronisława Tchorzewska Adolf Tybulewicz, Antonina Krzysztofowicz ż. Antoniego 1026 5V-6R 20 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0008.htm
10 3 1911 Torczyn Konstancja Jaworska Siedmiarki Wojciech Tekla Wiszniewska Konstanty Krzysztofowicz, Cecylia Tybulewicz ż. Adolfa 1026 6V-7R 22 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0009.htm
1 6 1912 Torczyn Stanisława Białkowska Zaturce Adam Paulina Krzysztof chrzest w Zaturcach 1042 44-45 85 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0026.htm
17 4 1913 Tbilisi Paulina Miller Tbilisi Dawid s. Ferdynanda Maria c. Jana Hammerszmidt Krzysztof Hochman, Paulina Bitec 56R 45 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
14 2 1751 Szumsk Maciej Zychowski Rudnia Surażska Zofia Filarowska Rudnia Surażska Krzysztof Turowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 18R Ł RK
10 2 1765 Szumsk Maciej Drapało Dederkały k Anna Wolaczanko Krzysztof Bartoszuk, Mariannna Jurkocicha 297-1-180 44V Ł RK
19 9 1798 Meżyrów Filip Furman Marianna Domczukowa Mołochów Eliasz Stolarz, Krzysztof Wielgolaski 16R Ch
28 10 1800 Lubar Andrzej Gumienniuk Marianna Kazikowna Ożarówka łacina, kawaler, panna, Jakub Krzysztofow, Justyna Fedkowa 178-49-3 662R0662V Ż Mg
18 10 1803 Szumsk Jakub Jasiński Antonowce k Dorota Kupińska Antonowce p Krzysztof Obirkowski, Antoni Stankiewicz, Andrzej Dąbrowski 297-1-183 47R Ł RK
2 2 1811 Szumsk Aleksander Malboski Malborski Zaleśce k Katarzyna Pruska Rachmanów p Ignacy Kozłowski, Krzysztof Świętojański, Ignacy Matow, Józef Małachowski 297-1-183 74R Ł RK
29 1 1828 Bereźnica Leon Cybulski Cepcewicze - Majdan 25 Szymon Agnieszka Niecewicz Tekla Kalinowska Cepcewicze - Majdan 16 Mikołaj Marianna Kulikowska Maciej Jędrzejowski, Krzysztof Jędrzejowski 214 126a 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0130.htm
28 1 1828 Ostrówki Wojciech Żukowski Wola Ostrowiecka 17 Antoni Franciszka Giedz Katarzyna Jasionek Wola Ostrowiecka 15 Mateusz Marianna Kowalczuk Jan Giedz, Krzysztof Jasionczak, Tomasz Walczak 544 12 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20544/pages/PL_1_436_544_0007.htm
27 1 1829 Bazalia Łukasz Guła Popowce 22 Jan Ksenia Marianna Juźko Popowce 18 Andrzej Katarzyna Stefan Kostia, Krzysztof Gawron 178-3-95 226R 1 Ż DM 0
24 2 1829 Bazalia Józef Marcinkowski Klitna 54w Izabela Jagielska Borszczówka 24 Gabriel Teresa Nagrodzka JW. Krzysztof Tąszewski, Sebastian Gładyszewski, Teodor Brodowicz, Tomasz Tąszewski 178-3-95 228V 22 Ż DM
21 5 1833 Ostrówki Stanisław Smulski Wola Ostrowiecka 16 Andrzej Magdalena Wiśnieska Marianna Walczak Wola Ostrowiecka 17 Jan Agnieszka Mazurek Krzysztof Jasiączak, Jan Giedz, Walenty Swiedz 848 461 7 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0263.htm
19 5 1835 Połonne Wojciech Botwina Nowosielica 20 Wojciech Katarzyna Katarzyna Kołcz Nowosielica 19 Piotr Marianna Partyka Krzysztof Twardochleb, Piotr Kocik 245-1-9 160V 15 R DW 2818
15 9 1835 Połonne Antoni Kornafel Nowosielica 24 Jakub Franciszka Marianna Sidorska Nowosielica 20 Antoni Agnieszka Sosnowa Ignacy Jeziorski, Krzysztof Kaczorowski 245-1-9 162V 28 R DW 2822
6 10 1835 Połonne Szymon Kocik Nowosielica 20 Maciej Apolonia Marianna Kornafel Nowosielica 19 Sobek Anna Maciej Sosnowy, Krzysztof Botwina 245-1-9 163R 30 R DW 2823
12 5 1835 Kupiel Szymon Mazurek Krzaczki 30w Kazimierz Tekla Paczkoska Marianna Kondziołkuwna Słobódka Murowana 20 Wojciech Katarzyna Krzysztof Andrzej Czykutayło, Mikołaj Zahrobelny, 178-3-101 329 11 Ż 613 SK
22 2 1842 Luboml Łukasz Palej Wola Ostrowiecka par. Ostrówki 31w Stanisław Katarzyna Wawrzyn Marianna Jurczuk Jankowce 22 Jan Agnieszka Matyszczuk Krzysztof Mieszącak, Piotr Kołtun 857 537 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0287.htm
21 2 1843 Kołki Karol Paciejewski Hodomicze 22 Paweł Praxeda Eysmont Józefa Sandacz Hodomicze 21 Aleksander Marianna Niewicz Leon Gęsiorowski, Seweryn Wołodźko, Krzysztof Sławuszewski, Felix Dmoc 829 218 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0232.htm
23 11 1843 Kołki Straton Frankowski 30 Karol Franciszka Chrońska Marianna Święcka Ostrów, par. Kołki 20 Leon Anna Leszczyńska Maszkin, Krzysztof Sławuszewski, Jan Święcki 829 221a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0235.htm
28 11 1844 Wiszenki Leon Jełowicki Terentijów, par. Międzyrzecz Korecki 50 Daniel Marcella Wigura Ludwika Moszyńska Susk 64 Ignacy Eleonora Mierzwińska Krzysztof Sławuszewski, Antoni Wigura, Majewski 770 42-43 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0022.htm
21 1 1845 Wiszenki Antoni Galla Nowosady 26 Jan Marianna Wróblewska Katarzyna Suchodolska Majdan Jezierski Jan Marcjanna Żarczyńska Bogusław Galla, Krzysztof Herman, Gotlib Herman 771 18 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0010.htm
21 1 1845 Wiszenki Michał Sinicki Nowosady 26 Bartłomiej Anna Szubert Tekla Gala Nowosady 19 Jan Marianna Wróblewska Bogusław Galla, Krzysztof Herman, Gotlib Herman 771 18-19 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0010.htm
18 11 1845 Hulewicze Florian Borowski Kaszówka 26 Benedykt Agnieszka Przedborska Wiktoria Goznicka Kaszówka 19 Mikołaj Katarzyna Jaszczyc Stanisław Jakutowicz, Krzysztof Sławuszewski, Aleksander Kretzmer 133 19 4 860 550 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0013.htm
11 11 1845 Ostropol Piotr Herebenczuk Żytyńce 25 Tomasz Anna Patałach Elżbieta Partyka Żytyńce 20 Konstanty Apolonia Kazimirów Stanisław Herebenczuk, Jan Krzysztof 178-3-113 263R 13 Ż DM
20 1 1846 Wiszenki Józef Galla 20 Jan Marianna Wróblewska Józefa Bergiel 19 Antoni Zofia Szemetyło Józef Kraczkowski, Krzysztof Sienicki 772 14-15 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0008.htm
3 6 1847 Sokul Cyprian Polikowski Boratyn par. Torczyn 29 Józef Franciszka Bienckiewicz Józefa Puchalska Baszowa 20 Konstanty Teresa Brzezińska Franciszek Ksawery Dolibowski, Ludwik Kostkiewicz, Krzysztof Puchalski 833 136 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0077.htm
29 11 1853 Torczyn Ignacy Jaworski par. Torczyn 35 Józef Marianna Pawłowska Apolonia Wojcicka Par.Torczyn 35 Jan Marianna Łozińska Szymon Jaworski, Krzysztof Pawłowski, Cyprian Jarlicz 639 35 11 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0019.htm
22 2 1853 Ostrówki Tymotetusz Łopasiuk Wola Ostrowiecka 18 Paweł Ewa Dziurian Rozalia Jesionczuk Wola Ostrowiecka 25 Franciszek Marianna Giedz Krzysztof Jasiączuk, Paweł Jasionek 563 31 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0017.htm
29 5 1860 Torczyn Maciej Seredziński Szepel 60 Jan Anna Joanna Okoniuk Szepel 50 Stefan Anastazja Cichocka Piotr Paluszyński, Jan Krzysztofowicz 646 28 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0015.htm
19 11 1863 Żytomierz Józef Kolbuszewski Żytomierz, par. Żytomierz 25 Franciszek Karolina Kestler Eleonora Koestler Żytomierz, par. Żytomierz 19 Wojciech Eleonora Wysoka dw., Krzysztof Godlewski ?, Antoni Chodorowski, Piotr Makowski, Parcheim N 178-3-54 106 V 59 Ż DG
30 1 1866 Torczyn Adam Krzysztofowicz Siedmiarki 24 Piotr Apolonia Pawluszyńska Emilia Łaskarzewska Siedmiarki 17 Paweł Katarzyna Jaworska 652 41 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20652/pages/PL_1_436_652_0022.htm
22 6 1869 Torczyn Ludwik Tobelski Uroczyszcze Antonówka 35 Józef Agnieszka Jakubowska Antonina z Słodkowskich Dzikowska Szepel 30 Sylwester Rozalia Łaskarzewska Piotr Więckowski, Krzysztof Pawłowski 655 49 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20655/pages/PL_1_436_655_0028.htm
22 2 1870 Turzysk Wincenty Kopczyński par. Swojczów 23 Adalbert Marianna Krzysztof Józefa Połubińska par. Turzysk 19 Michał Anna Kołtun Jan Spudniewski, Benedykt Dąbrowski 738 19 3
8 2 1870 Torczyn Franciszek Korolczuk Ławrów, par. Nieświcz 20 Józef Antonina Bitko Pawlina Wojciechowska Uroczyszcze Antonówka 20 Karol Balbina Krzysztofowicz 656 37 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0020.htm
28 10 1890 Torczyn Jan Górski Zaturce 26 Stanisław Joanna Pawłowska Bronisława Krupińska Chorochoryn 25 Franciszek Joanna Domańska Feliks Sznajderowski, Filip Krzysztof 676 39 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0020.htm
30 1 1900 Torczyn Telesfor Łaszkowski Wólka Markowiecka, par. Łokacze 35W Tomasz Maria Strzałkowska Pawlina Krzysztofowicz Siedmiarki 17 Adam Emilia Łaskarzewska 954 44 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0024.htm
18 11 1901 Torczyn Michał Dmitrowski Koszów 26 Marian Marianna Antonowicz Klementyna Krzysztofowicz Siedmiarki 17 Adam Emilia Łaskarzewska 955 45 14
17 6 1901 Tbilisi Paweł Dawidowicz kowieńska gub. 36 Michał Urszula Endrasiuk Justyna Filipowicz 25 Stanisław Marianna Żuchowska Krzysztofowicz, Błażejewski i Ralus 9 14 Tb
9 2 1903 Włodzimierz Jan Olszewski Sierakówka 21 Jan Eleonora Lelińska (?) Franciszka Kowal Adamówka 18 Piotr Katarzyna Krzysztof 972 56V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0061.htm
31 7 1906 Tbilisi Maksymilian Jarmoliński pow. Chełm 45 Andrzej Barbara Mikulska Rozyna Szopf z d. Reingardt Jelendorf Jakub Margarita Fotler Krzysztof Roszenbach, Lew Begijew 143 35 Tb
4 11 1912 Ołyka Jan Drożdż Metelno 26 Franciszek Franciszka Krzysztofiak Dominika Marcinkowska Długoszyje 17 Antoni Anna Ślusarz 1050 134 35 MO
28 1 1917 Włodzimierz Stanisław Mamot kol.Turyczańska 55w Jan Józefa Scigaj Franciszka Olszewska z Kowalów m.Włodzimierz 32w Piotr Katarzyna Krzysztof Józef Szczepański Jan Jachimek 1076 18-19 4 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0010.htm
5 2 1928 Torczyn Dionizy Żukowski Koszów 30 Zygmunt Aleksandra Krzysztofowicz Leontyna Czyżewska 935 15V-16R 59 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0016.htm
8 9 1929 Skwira Bronisław Soroczyński Stanisława Białkowska Zaturce 17 Adam Paulina Krzysztof 1042 44-45 85 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0026.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
116 173 Krzysztof Jaworski Wdowiec 45 Ostróg Płużne 1813 Ostróg par. DW
211 170 Krzysztof Kozłowski 31 Ostróg Storonicze 1813 Ostróg par. DW
1 Krzysztof Zaręba 47 Deraźne Hłuboczek 1844 CDIAK DM 1045-2-236
121 syn Krzysztof 9 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
59 97 Prac. Krzysztof Mielniczuk s. Macieja 44 Wyszogródek Żukowce 1857 AGAD DW
59 99 syn 2-i Krzysztofa Mikołaj 23 Wyszogródek Żukowce 1857 AGAD DW
152 301 Prac.Sebastyan Hycza s. Krzysztofa młodzian 23 Wyszogródek Łopuszna 1857 AGAD DW 433-58
51 152 Franciszek kelner syn Krzysztofa 31 Złoczówka Nowy Tok 1869 Równe DW
10 205 za paszportem Hynny Krzysztof 54 Krzemieniec Huta Stożecka 1872 Tarnopol DM
119 376 Kosznerska Wiktoria z Dziekowskich c. Krzysztofa wdowa 56 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
2 5 Donhefner Wilhelm s. Krzysztofa 53 Ostróg Kudryń 1903 Ostróg par. DW
90 .. 23 chł. Emilia ur. Łaskarzewska Krzysztofowicz wd. .. 62 Torczyn Siedmiarki 1910 Łuck EH
90 28 .. syn Antoni Krzysztofowicz 21 .. Torczyn Siedmiarki 1910 Łuck EH
91 29 .. chł. Konstanty Krzysztofowicz 44 .. Torczyn Siedmiarki 1910 Łuck EH
383 10 żona Kazimiera z Krzysztofów 26 Wiszenki Sławatycze 1911 Żytomierz DM 178-49-38
492 27 Krzysztofowicz Anzelm 39 Wiszenki Zaszcze 1911 Żytomierz DM 178-49-38
499 45 żona Joanna z Krzysztofowiczów 40 Wiszenki Zaszcze 1911 Żytomierz DM 178-49-38
45 139 Mikosz Michał s. Krzysztofa, kawaler 26 Ołyka Ołyka 1912 Żytomierz DM 178-49-52


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl