Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 3995 wyników dla: Niewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 7 1798 Lubar Aleksandra Leniewicz 3 Lubar łacina, rodzice: Antoni, Elżbieta 178-49-3 610R Ż Mg
18 12 1799 Lubar Marianna Puniewicz 1,5 Kowalenki łacina, rodzice: Józef, Marianna 178-49-3 643R Ż Mg
12 5 1800 Lubar Dorota Leniewicz 2 Semenówka łacina, rodzice: Antoni, Franciszka 178-49-3 657R Ż Mg
25 2 1802 Kuniów Franciszka Ziarniewicz 2 Miakoty c. szl. Jana i Teresy 297-1-086 1V Ł
24 7 1804 Kuniów Zofia Kupniewiczowa 50 Kuniów 297-1-086 7R Ł
25 4 1809 Czartorysk Maciej Hryniewicz 9,5/52 Czartorysk s. miesz. Karola i Agnieszki 297-1-186 50 Ł
23 5 1809 Czartorysk Karol Hryniewicz 30 Czartorysk 297-1-186 50 Ł
3 3 1810 Kuniów Jan Ziarniewicz 60 Miakoty szl., zostawił żonę i jedną córkę 297-1-086 22R Ł
9 3 1810 Kuniów Józef Ziarniewicz 56 Miakoty szl., zostawił żonę 297-1-086 22R Ł
1812 Kołki Szymon Hryniewicz 22 Majdan Trosteniecki 297-1-64 11 Łuck 0
1 2 1812 Krzemieniec Aniela Jezierska 32 Kokorów z Duniewiczów, wd. Daniel, s. Stanisław, Tomasz, c. Tekla, Teresa 299 8 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0006.htm
26 1 1812 Krzemieniec Genowefa Wierszewska Szepetyn c. Faustyna i Anny Wysockiej 1-v Batkowska, 2-v Sapińska, 3-v Hryniewicz 299 7 - 8 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0006.htm
3 4 1814 Krzemieniec Elźbieta Jachniewicz 1 Folwarki Wielkie c. Leona i Ksawery 299 32 -33 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0019.htm
3 1 1815 Nowogród Wołyński Anna Maniewicz Zwiahel c. NN i Barbary z parafii Pińsk 1045-2-195 4R CDIAK 10 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-Y26?i=9&cat=989324
10 11 1817 Krzemieniec Gracjan Bienniewicz 8 Białokrynica c. Franciszka i Józefy zJasińskich 299 66 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0037.htm
14 10 1818 Krzemieniec Sylwester Sieniewicz 80 Andrucha Mała 299 81 70 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0045.htm
10 11 1818 Krzemieniec Łukasz Zieniewicz 30 Kołosowa stanu wolnego 299 83 80 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0046.htm
14 5 1819 Krzemieniec Agnieszka Jachniewicz 4/12 Krzemieniec c. Leona i Ksawery Lisowskiej 299 92 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
15 2 1822 Krzemieniec Erazm Iniewicz 2 Krzemieniec s. Tomasza i Zofii 299 127 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0069.htm
19 4 1822 Dubno Jan Siniewicz 2 Ozerany s. Rafała i Wiktorii, pracowici 65 21 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0011.htm
12 4 1822 Dubno Karolina Sieniewicz 12 Ozerany c. Tomasza i Agnieszki, pracowici 65 21 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0011.htm
2 3 1822 Dubno Jan Siniewicz 15 Ozerany s. Tomasza i Agnieszki, pracowici 65 19 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0010.htm
22 7 1822 Krzemieniec Jan Jachniewicz 4/52 Krzemieniec s. Leona i Anny 299 140 119 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0076.htm
7 11 1822 Krzemieniec Marianna Budniewicz 40 Krzemieniec 299 145 156 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0078.htm
6 6 1824 Krzemieniec Anna Dytyniewicz 3 Krzemieniec c. Pawła i Anny 299 184 75 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0098.htm
12 9 1824 Krzemieniec Jan Jachniewicz 1 Krzemieniec s. ... i Ksawery 299 190 126 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0101.htm
20 7 1825 Krzemieniec Aniela Wiszniowska 7 Wesołówka c.Szymona i Marianny Siechniewicz 299 217 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0114.htm
5 11 1826 Krzemieniec Marianna Segniewicz (Sichniewicz) 4 Wesołówka c. Jana i Brygidy 299 251 171 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0131.htm
11 11 1826 Krzemieniec Józef Segniewicz (Siegniewicz) 7 Wesołówka s. Jana i Brygidy 299 251 172 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0131.htm
4 1 1827 Ołyka Michal Tymaniecki 28 Ołyka żona Małgorzata ze Zdaniewiczów, syn Józef, córka Józefa 813 160 1 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0162.htm
28 3 1827 Torczyn Franciszek Leśniewicz 50 Ulaniki ur., żona Marianna z Olędzkich, synowie Maksymilian i Kacper, córki Marianna, Marcella i Franciszka 813 53a 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0054.htm
29 11 1827 Drużkopol Jan Holeniewicz 30 Kniaza prac., kawaler 63 11 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0006.htm
15 9 1827 Koblin Bazyli Skirszewski 10/12 Moszków Stanisław i Franciszka z Staniewiczów 813 218 13 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0221.htm
16 7 1827 Dąbrowica Piotr Kwiatkowski 2/52 Masłopuszcza r: Ignacy i Tekla z Hryniewiczów; poch: 17.07. 813 145a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0145.htm
16 5 1827 Dederkały Maryanna Leśniewicz 6/52 Dederkały Wielkie z konwulsji, c. urodzonych Mikołaja i Katarzyny Mościckiej 01-6 1V 12 T 838 DM
18 2 1827 Krzemieniec Marianna Buchaniewicz 20 Krzemieniec mąż Bazyli Buchanowicz unter oficer 01-6 3V 25 T 872 DM
7 6 1827 Zasław, Św. Józefa Józef Samborski 2 Waśkowce Michała i Marianny z Liniewiczów 178-3-93 49 47 Ż 97 MO
2 7 1827 Horodyszcze Katarzyna Maryniewicz 60 Paszuki wdowa 178-3-93 98 32 Ż MO 192
24 9 1827 Bazalia Salomea Sochmaniewicz 2 Swinna c. slaw. Tomasza i Marianny z Staniszewskich 178-3-93 259R 110 Ż DM
12 1 1827 Teofilpol Andrzej Sieniewicz 50 Karabijówka s. ur. Piotra i Emilii 178-3-93 343R 2 Ż DM
3 1 1827 Ostropol nieczytelne Liniewicz 18 Józefówka Liniewicza żona, bezpotomna, przyczyna zgonu: gorączka 178-3-93 420 3 Ż 217R KP2
18 2 1827 Ostropol Stanisław Liniewicz 80 Józefówka żona Teofila Piotrowska, zostawił synów Ignacego, Ludwika, Fabiana i Piotra żonatych, córki: Mariannę, Annę, Rozalię mężatki, przyczyna zgonu: duszności 178-3-93 422 13 Ż 218R KP2
25 2 1827 Ostropol Ignacy Jachimowicz brak Józefówka dziecko, ojciec Aleksander Jachimowicz, matka Anna Liniewicz, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 422 15 Ż 218R KP2
14 4 1827 Ostropol Benedykt Brzozowski 2 Józefówka ojciec Michał, matka Marianna Broniewicz, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 425 28 Ż 219V KP2
1 5 1827 Ostropol Tomasz Liniewicz 0,5 Józefówka ojciec Piotr, matka Teresa Maszkowska, przyczyna zgonu: z kaszlu 178-3-93 426 36 Ż 220R KP2
11 3 1827 Wołoczyska Bazyli Dachniewicz 18 Wołoczkowce rodzice Jan i Marianna Dachniewicz, z puchlizny 178-3-93 307R 34 Ż 590 KP2
14 6 1827 Wołoczyska Kazimierz Korniewicz 5 Korostów rodzice Piotr i Rozalia Korniewicz, z puchlizny 178-3-93 309V 79 Ż 595 KP2
4 4 1828 Targowica Michał Zdaniewicz 21 Bokujma ur., s. Feliksa i Brygidy Jaworskiej, kawaler 814 282a 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0285.htm
25 9 1828 Czartorysk Franciszka Kropieniewicz 18/52 Czartorysk r: Abraham i Anna Wakulewicz 814 136a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0140.htm
10 1 1828 Dederkały Antoni Jurkowski 3/52 Dederkały Wielkie z kaszlu, s. urodzonego Wawrzyńca i Tekli Leśniewicz 01-6 3R 2 T 839 DM
22 2 1828 Dederkały Jan Juchniewicz 68 Dederkały Wielkie urodzony, żona Prakseda, syn Piotr i córka Antonina 01-6 3V 10 T 840 DM
27 2 1828 Krzemieniec Marianna Jachniewicz 10/12 Krzemieniec z ospy, c. Lesnora i Ksawery Lisowskiej 01-7 31V 224 T 900 DM
27 3 1828 Krzemieniec Józef Siechniewicz 1/52 Wesołówka s. ur. Franciszka i Marianny Lityńskiej 01-7 34R 239 T 902 DM
30 12 1828 Lachowce Marcin Różycki 80 Unijów m. Ur. Agnieszki z Juniewiczów, zost. s. Franciszka 171-1-1 129R 73 R Mg
12 3 1828 Tajkury Katarzyna Malewicz 32 Nowosiółki Ur., z domu Słabniewicz, ż. Onufrego, zost. 2s. Jana i Józefa i c. Katarzynę 171-1-1 49R 24 R Mg
4 4 1828 Aleksandria Marianna Kalińska 1 Zaborol c., Ur. Tekli zd. Janiewicz, wdowy 171-1-1 182V 10 R Mg
16 4 1828 Międzyrzec Anna Waniewicz 45 Majków c. Ur.W. Antoniego i Rozalii zd. Bobińska 171-1-1 247aR 30 R Mg 7140
9 2 1828 Białogródka Feliks Noniewicz 3 Szarłajowka s. ur. Teodora i Apolonii z Chobrzyńskich 178-03-94 84R 18 Ż DM
17 2 1828 Kulczyny Jakub Sieniewicz 50 Dubiszcze prac., żona Marianna, 2 s. Wincenty i Jan 178-3-94 336V 20 Ż Mg
5 12 1828 Kulczyny Anna Chmielnicka 1 Krasiłów córka Wojciecha i Marianny zd. Lisniewicz 178-3-94 342V 80 Ż Mg
31 12 1828 Zasław św. Józefa Wincenty Mychniewicz 58 Majdan Zasław WJ Ksiądz, kapłan zgromadzenia św. Wincentego a Paulo, Superior Domu zasławskiego tegoż zgromadzenia, Dziekan zasławski i starokonstantynowski, Administrator kościoła św. Jana, kapłańskiej posługi lat 31 178-3-94 63V 85 Ż 123 KP2
29 2 1828 Stary Konstantynów Dom Joanna Jakowicz 6 Stary Konstantynów rodzice ur. Aleksander Jakowicz, Marianna Janiewicz, z kaszlu 178-3-94 171R 43 Ż 329 KP2
3 5 1828 Stary Konstantynów Dom Tekla Lachowicz 2 Stary Konstantynów rodzice ur. Aleksander Lachowicz, Marianna Janiewicz, z kaszlu 178-3-94 174R 88 Ż 335 KP2
27 3 1828 Ostropol Anastazja Gorecka Józefówka rodzice ur. Antoni Gorecki, Rozalia Liniewicz, z konwulsji 178-3-94 211R 42 Ż 404 KP2
10 7 1828 Ostropol Józef Berczowski 1 Józefówka rodzice ur. Michał Berczowski, Marianna Broniewicz, z konwulsji 178-3-94 214R 68 Ż 410 KP2
15 12 1829 Jałowicze Ludwik Rezniewicz 60 Jałowicze żona Zofia, nie żyjąca, c. Zofia, Faustyna 815 324 R 39 AGAD ZP
3 2 1829 Kołki Agnieszka Bohniewicz 4 Omelno c. wdowy, poch. 03.02. 815 113 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0116.htm
7 2 1829 Kołki Agnieszka Sachniewicz 37 Sitnica z Wojewiczów, poz. M. Mikołaja, s. Tomasza, 2c. Mariannę Juliannę i Barbarę; poch. 09.02. 815 113 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0116.htm
25 2 1829 Kołki Barbara Sachniewicz 8 Sitnica c: Mikołaja i Agnieszki z Wojewiczów; poch: 26.02. 815 114a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
8 5 1829 Kołki Rozalia Dybowska 28 Jaromel ze Słabiniewiczów, poz. m.Jana - Tytularnego Sowietnika, 3 s. Karola, Jana i Fortunata; poch: 11.05. 815 114 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
10 6 1829 Kołki Anna Karabiniewicz 3 Dworzyszcze c: Jana i Agnieszki z Czerkawskich; poch: 1.06. 815 115a 21 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0118.htm
17 12 1829 Łuck Joachim Stefanowicz 59 Wólka wd. Dorota Bereźniewicz, s. Michał, c. Fiedorowa zamężna 815 48 141 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0048.htm
13 6 1829 Nabrzuska Jan Dąbrowski 46 Nabrzuska wdowiec po Anieli z Jaryniewiczow, pozostawił córkę Emilię 844 454 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0253.htm
16 3 1829 Dederkały Eleonora Jurkowska 3/52 Dederkały Wielkie c. urodzonych Wawrzyńca i Tekli Leśniewicz 01-6 7R 8 T 843 DM
5 12 1829 Krzemieniec Marianna Siechniewicz 70 Lisznia Wlm, pozostawiła syna Stanisława Piotra i córkę Agnieszkę 01-7 74R 545 T 942 DM
29 10 1829 Białogródka Michalina Noniewicz 3 Szarłajówka c. ur. Teodora i Apolonii z Chobrzyńskich 178-03-95 99R 67 Ż DM
13 6 1829 Stepań Szymon Sulikowski 80 Ossowa ur., żona Justyna z Zaryniewiczów, synowie Michał, Józef, Antoni, Bazyli i Michał 171-1-2 231R 11 R DM
6 11 1829 Butowce prac. Michał Zdaniewicz 45 Czerniatyn Wielki żona prac. Magdalena Zdaniewicz, dzieci: Wojciech, Łukasz, ze słabości naturalnej 178-3-95 260V 27 Ż 504 KP2
3 2 1829 Łabuń Jan Orzechowski 2 Chrabuźna rodzice Zachariasz Orzechowski i Agnieszka Hryniewicz, z gorączki i koru 178-3-95 143R 2 Ż 279 KP2
10 2 1829 Łabuń Katarzyna Orzechowska 11 Chrabuźna rodzice prac. Zachariasz Orzechowski, Agnieszka Hryniewicz, z koru 178-3-95 143V 5 Ż 280 KP2
4 12 1829 Łabuń ur. Marianna Leniewicz 80 W Mikulin wdowa po ur. Dymitrze Leniewicz, ze starości, dzieci żonate i zamężne: Franciszek, Jan, Marcjanna, Marianna 178-3-95 152 51 Ż 294 KP2
19 5 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Aniela Janiewicz 40 Wierzchniaki z domu Lewkowska, mąż ur. Grzegorz Janiewicz, dzieci: Gabriel, Sabina, Zofia, z puchliny 178-3-95 174r 50 Ż 335 KP2
11 10 1829 Stary Konstantynów Dom Marianna Czeszelska 2 Stary Konstantynów rodzice ur. Jan Czeszelski, Katarzyna Jachniewicz, z kaszlu 178-3-95 177v 108 Ż 342 KP2
31 3 1829 Teofilpol ur. Wincenty Liniewicz 58 Teofilpol nauczyciel w szkole powiat. starokonst., z zapalenia wątroby, żona Anna z Malczewskich, dzieci: Aleksander, Matylda 178-3-95 338v 14 Ż 656 KP2
5 3 1829 Międzyrzec Roman Staniewicz 1 3/12 Międzyrzec s.Romana i Tekli zd.Mossakowska 171-1-2 282V 16 R AS
13 9 1829 Kazimierka Jadwiga Wołyniewicz 9 mies. Piasków c. Mikołaja i Eleonory z Ambroziewiczów 171-1-2 254R 13 R 245 DM
30 10 1830 Hołoby Tekla Okuniewicz 1/12 Jezierzany rodzice: ur. Jan i Marianna z domu Ostrowska 845 217R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0196.htm
27 1 1830 Szumsk Marcelina Kopniewicz 36 Hucisko Surażskie mąż Wincenty Kopniewicz, dzieci: Stanisław, Andrzej 245-1-4 388V 224 R RK
2 9 1830 Szumsk Stanisław Kupniewicz 17 Hucisko Surażskie rodz. Wincenty i Dorota zd. Mikiczuk 245-1-4 396R 283 R RK
22 12 1830 Białogródka Samuel Leniewicz 50 Jakimowce ur., wdowiec po Franciszce z Zawistowskich, synowie Daniel i Jędrzej 178-03-96 85R 74 Ż DM
31 5 1830 Lachowce Walenty Sawicki 50 Kurjanki prac., żona Anna z Hryniewiczów, synowie Walenty i Jan, córki Agata i Marianna 171-1-3 118R 32 R DM
28 3 1830 Zasław św. Jana ur. Marianna Chroniewicz 48W Zasław w lazarecie Skarbowym Włościańskim, z wodnej puchliny 178-3-96 11r 14 Ż 20 KP2 0
1 6 1830 Ostropol Piotr Grochowski 40 Józefówka z cholery; żona Agnieszka z Broniewiczów, córka Teresa i Karolina 178-03-97 273R 1 Ż 510 DM
16 2 1830 Ostropol Piotr Górecki 6/12 Józefówka s. ur. Piotra i Marianny z Leniewiczów 178-3-96 247V 5 Ż 460 DM
17 3 1830 Annopol Franciszka Łosiewicz 14 Annopol c. Piotra i Marianny z Okuniewiczów 171-1-3 143R 7 R 148 DM
26 3 1831 Targowica Ludwik Zdaniewicz 55 Bokujma epidemia cholery 818 217 R 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0224.htm
26 1 1831 Radziwiłłów Ludgarda Lisowska 10/12 Radziwiłłów c. Leona i Karoliny Staniewicz 817 217 3 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0221.htm
3 1 1831 Horochów Katarzyna Szymonowicz 60 Horochów sław., wdowa po Filipie, córki zamężne Katarzyna Juszczyńska i Marianna Chominiewiczowa 846 78R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0079.htm
19 4 1831 Luboml Marcin Proniewicz 52 Bereżce 846 321V 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0307.htm
6 4 1831 Ostróg Józef Ruszyniewicz 50 Ostróg wdowa Krystyna 1-171-4 24V 73 R MZ
4 5 1831 Ostróg Karolina Olejnik 1,5 Ostróg rodzice Piotr i Józefa zd Arszyniewicz 1-171-4 27R 102 R MZ
29 7 1831 Białogródka Zofia Noniewicz 1 Szarłajówka c. ur. Teodora i Apolonii Chobrzyckiej 178-3-97 100V 68 Ż DM
18 5 1831 Olewsk Jan Romaniewicz 8 Rudnia Lwa syn Łukasza i Marianny z Lechów, z odry 178-3-4 451R 13 Ż Na 883
10 2 1831 Zasław św. Jana Rozalia Tyszyńska 61 Zasław ur., z Czereszniewiczów, wdowa po Michale, synowie Jan i Mikołaj 178-3-97 15V 22 Ż DM
8 4 1831 Tuczyn Jan Szachniewicz 49 Rzeczyca ur., wdowiec, synowie Mikołaj i Jakub, córki Marianna, Anna, Elżbieta i Antonina 171-1-4 230R 12 R DM
20 4 1831 Kulczyny Angela Hryniewicz 6/12 Krasiłów rodzice: Symplicjusz i Józefa zd. Bilińska 178-03-97 409V 102 Ż Mg
5 6 1831 Kulczyny Bazyli Boniewicz 36 Krasiłów Ur., żona Wiktoria zd. Kańkowska, 3 synów: Jan, Stefan, Mikołaj i 2 córki: Marianna, Anna 178-03-97 410R 107 Ż Mg
1 8 1831 Korzec Marianna Janiewicz 40 Korzec z domu Jakutowicz, mąż Grzegorz, córka Oktawina 245-1-5 92 98 R PW
26 1 1831 Nowogród Woł. Marianna Czmielewska 3/12 Zwiahel z dyarii, c. sław. Karola i Marianny z Hryniewiczów z par. łuckiej 245-1-5 33V 594 R 1240 DW
26 10 1831 Derażne Agata Ostapowicz 4 Zwizdże c. pracowitych Pawła i Wiktorii z Szachniewiczów 171-1-4 265V 37 R DM
16 3 1831 Niewirków Rozalia Leniewicz 5 Siedliszcze c.Stanisława i Joanny z Ułowiczów 171-1-4 250 R 13 R AS
26 4 1831 Niewirków Tekla Brasłaniewicz [Brasłanowi 1 Horodyszcze córka Józefa i Justyny z Łukomskich 171-1-4 251 V 24 R AS
18 3 1831 Krzemieniec Teofila Telatycka 16 Krzemieniec c. WW Piotra i Zuzanny z Korzeniewiczów 426-1-7 97V 52 T 966 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HW-R?i=965&cat=300453
11 11 1831 Krzemieniec Agnieszka Dytyniewicz 1 Krzemieniec c. sł., Pawła i Anny z Dobrowolskich 426-1-7 113R 214 T 981 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997J-Y?i=980&cat=300453
4 5 1831 Zasław św. Józefa Dominik Hryniewicz 30 Zasław Nowe Miasto s. Wincentego 178-03-97 63R 80 Ż 72 RG 0
4 2 1831 Ostropol Paulina Gorecka 7/365 Józefówka c. Piotra i Marianny z Siniewiczów 178-03-97 274R 12 Ż 512 DM
9 6 1831 Ostropol Piotr Grochowski 40 Józefówka z cholery, żona Agnieszka z Broniewiczów 178-03-97 279V 58 Ż 523 DM
2 9 1831 Ostropol Marianna Brzozowska 28 Józefówka z d. Broniewicz, mąż Michał 178-03-97 281R 71 Ż 526 DM
21 7 1831 Annopol Bazyli Janiewicz 80 Annopol ks. Obrządku greko-unickiego, żona Regina z Korzeniewiczów, synowie Julian i Józef, córki Marianna i Katarzyna 171-1-4 133V 46 R 141 DM
18 8 1831 Gródek Szczepan Boguniewiczowy 5 Ludwipol Rodzice pracowici Tomasz i Helena z Kwietniów Boguniewiczowi, zmarł z ospy 685-4-5 1274V 158 Ch 697 MN
17 11 1831 Gródek Marianna Boguniewiczowy 7 Ludwipol Rodzice pracowici Szymon i Marianna z Gnotów Boguniewicz, zmarła z ospy 685-4-5 1279R 196 Ch 706 MN
12 12 1831 Gródek Helena Gałka 4 Ludwipol Rodzice pracowici Kacper i Rozalia z Boguniewiczów Gałka, zmarła z ospy 685-4-5 1280V 205 Ch 709 MN
27 8 1832 Kołki Jan Karabiniewicz 53 Myków poz. ż. Agnieszkę z Czerkawskich, s. Adama i c. Rozalię; poch: 29.08. 818 56 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
21 11 1832 Kołki Katarzyna Markowska 72 Kołki z Zdaniewiczów, wdowa po Kazimierzu, poz. c. Helenę; poch: 23.11. 818 57a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0063.htm
5 2 1832 Szumbar Agata Sourdien 23 Zahajce z Hryniewiczów, mąż Albert, syn Jan, córka Franciszka 199 306 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0159.htm
13 10 1832 Czartorysk Pudencjana Celestyna Dyszkleniewicz 5/12 Czartorysk r: NN i Rozalia; poch: 15.10. 818 83a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0089.htm
11 6 1832 Dederkały Michalina Jurkowska 6/52 Dederkały Wielkie z ospy, c. urodzonych Wawrzyńca i Marianny Leśniewicz 01-6 18R 28 T 854 DM
8 6 1832 Luboml Teresa Zdaniewicz 36 Luboml ur. Olifirowicz 847 586 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0317.htm
8 6 1832 Szumsk Stefan Kopniewicz 4 Huta Surażska z żołądka, pr., rodz. Wincenty i Marcelina zd. Rogowska 245-1-6 416V 62 R RK
7 1 1832 Ostróg Marianna Arszyniewicz 90 Ostróg wdowa 171-1-5 23V 6 R MZ
28 3 1832 Ostróg Marianna Słabniewicz 86 Rozważ Ur. Wdowa, s. Franciszek 171-1-5 27R 53 R MZ
4 4 1832 Ostróg Klara Nowicka 12 Futor Milatyński z gorączki, rodzice Ur. Wiktor, Agata zd Janiewicz 171-1-5 28R 63 R MZ
4 3 1832 Lachowce Marianna Piotrowska 40 Lachowce ur., z Tuniewiczów, mąż Józef, syn Jakub i córka Katarzyna 171-1-5 112V 20 R DM
2 7 1832 Niewirków Józef Leniewicz 3 s.Mikołaja i Anny z Kekierwiczów 171-1-5 282 V 20 R AS
22 12 1832 Ostropol Teofila Broniewicz 60 Józefówka wdowa, od dawna potomstwa pozbawiona 178-3-98 236V 39 Ż 448 DM
16 9 1832 Ostropol Józefa Gorecka 6 Józefówka c. Antoniego i Rozalii z Liniewiczów 178-3-98 235V 29 Ż 446 DM
17 11 1832 Butowce Jan Kochanowski 1,5 Bołkuny s. Karola i Marianny z Leniewiczów 178-3-98 182R 39 Ż 347 DM
12 12 1832 Butowce Karol Liniewicz 4 Bołkuny s. Jana i Teofili z Makowskich 178-3-98 182R 42 Ż 347 DM 0
22 2 1833 Jałowicze Grzegorz Niedzwiedzki 75 Nowostaw wd. Joanna Słabniewicz, s. Seweryn, c. Eleonora, Teodora 819 272 R 98 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0281.htm
3 6 1833 Radziwiłłów Feliks Lisowski 9/365 Radziwiłłów s. Leonarda i Karoliny Staniewicz 819 254a 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
17 6 1833 Radziwiłłów Edward Lisowski 6 Radziwiłłów s. Leonarda i Karoliny Staniewicz 819 254 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
23 6 1833 Radziwiłłów Karolina Lisowska 25 Radziwiłłów z d. Staniewicz, mąż Leonard 819 254 25 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
12 9 1833 Łuck Zuzanna Juchniewicz 1 Łuck c. Michała i Teresy Zielińskiej 370 21 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0012.htm
7 4 1833 Luboml Jan Oksentewicz 1 Luboml r. Paweł, Anna Zdaniewicz 848 560 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0317.htm
15 3 1833 Szumsk Katarzyna Kupniewicz 30 Hucisko Antonowieckie z suchot, sł., zd. Adaszyńska, mąż Wincenty, dzieci: Szymon, Marianna 245-1-7 398V 22 R RK
25 6 1833 Białozórka Piotr Zdaniewicz 1 Szybenna z gorączki, s. ur. Wincentego i Marianny 245-1-7 364V 10 R
28 5 1833 Ostróg Jakub Żwan 60 Milatyn z suchot, wdowa Ur. Joanna zd. Korzeniewicz, s. Bolesław, Zygmunt, c. Jadwiga 171-1-6 36R 48 R MZ 8422
3 2 1833 Korzec Katarzyna Sarnicka 15/12 Korzec córka Kornela i Joanny z domu Janiewicz 245-1-7 102 14 R PW
15 2 1833 Korzec Kornel Sarnicki 46 Korzec żona Joanna z domu Janiewicz, córka Petronela 245-1-7 103 21 R PW 0
16 6 1833 Korzec Helena Szachniewicz 2/12 Balarka Aleksandrówka córka Kazimierza i Petroneli z domu Słodkowska 245-1-7 110 58 R PW
21 3 1833 Butowce Antoni Zdaniewicz 2,5 Czerniatyn Wielki s. Łukasza i Marianny z Wysockich 178-03-99 183V 17 Ż 353 DM
19 2 1833 Ostropol Józef Zdaniewicz 18 Ostropol s. Tadeusza i Heleny z Drozdowskich 178-03-99 232R 9 Ż 441 DM
3 3 1833 Ostropol Jan Brzezowski 3 Józefówka s. Michała i Marianny z Broniewiczów 178-03-99 232V 17 Ż 442 DM
9 9 1834 Dederkały Małgorzata Proniewicz 50 Zahajce urodzona, mąż Ambroży, parafianka szumbarska, pozostawiła po sobie synów Wincentego, Aleksandra, Jana i Ferdynanda, córki Nimfę, Benedyktę i Annę 01-6 24R 15 T 860 DM
26 1 1834 Dąbrowica Waleryan Kaliński 10/12 Folwark Masłopuszcza r: Teodor i Tekla z Janiewiczów; poch: 27.01. 820 100 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0104.htm
13 10 1834 Dąbrowica Karolina Doniewicz 5 Wysock r: Franciszek i Elżbieta z Tarasiewiczów; poch: 15.10. 820 101 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0105.htm
24 4 1834 Szumsk Jędrzej Kupniewicz 60 Hucisko Szumskie z kolki, sł., żona Dorota zd. Cymbaluk, bezpotomny 245-1-8 382R 13 R RK
11 6 1834 Ostróg Michał Hryniewicz 35 Ostróg młodzian 171-1-7 36R 49 R MZ 8713
29 10 1834 Białogródka Rozalia Żytkiewicz 80 Jakimowce ur., z Liniewiczów, wdowa po Bartłomieju, córka Marianna 171-1-100 100R 79 Ż DM
31 3 1834 Białozórka Marianna Zdaniewicz 3 Szybenna z gorączki, c. ur. Wincentego i Marianny 245-1-8 344R 7 R 3259 DW
25 4 1834 Kulczyny Stanisław Leśniewicz 78 Kulczynki żona Teresa z Bogusławskich, synowie Eliasz i Jan, córka Petronela 178-03-100 354R 22 Ż 685 DM
20 7 1834 Ostropol Zofia Liniewicz 40 Józefówka z d. Popławska, wdowa, synowie Ignacy, Ludwik, Piotr i Fabian, córki Marianna, Anna i Rozalia 178-03-100 252R 22 Ż 487 DM
21 1 1835 Dederkały Tekla Jurkowska 42 Dederkały Wielkie z Leśniewiczów, mąż wawrzyniec, syn Wawrzyniec, córki Franciszka i i Lucja 199 213 2 DW
6 2 1835 Dederkały Lucyna Jurkowska 1 Dederkały Wielkie c.Wawrzyńca i Tekli z Leśniewiczów 199 213 4 DW
12 2 1835 Szumbar Maryanna Biniewicz 60 Borki z Horodeckich, mąż Walenty, syn Jan 199 223 2 694
2 12 1835 Kołki Grzegorz Staniewicz 55 Trościaniec wdowiec; poch: 04.12. 821 80 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0081.htm
16 4 1835 Łuck Stefan Bolesław Maniewicz 2,5 Łuck s. Adama i Zofii Pomarzańskiej 373 83 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0045.htm
13 7 1835 Łuck Mieczysław Stefan Maniewicz 1,5 Łuck s. Adama i Zofii Pomarzańskiej 373 93 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0050.htm
23 3 1835 Łokacze Petronela Proniewicz 19 Oryszcze z Cybulskich, wlm., mężatka, 1 syn 340 7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20340/pages/PL_1_436_340_0006.htm
18 1 1835 Białogródka Antoni Zalubowski 1 Puzyrki Małe s. ur. Pawła i Elżbiety z Leniewiczów 178-03-101 132R 9 Ż DM
3 8 1835 Bazalia f. Tereszki Franciszka Leniewicz 20 Triski ur., mąż Andrzej, syn Dominik 178-03-101 261V 25 Ż DM
31 1 1835 Zasław św. Józefa Tomasz Kałuszewski 60 Siwki Żona: Marianna Leniewicz, dzieci: Mateusz, Michał, Anastazja, Marianna 178-3-101 83 9 Ż SK
24 6 1835 Łabuń Mikołaj Juchnowicz Juchniewicz 27 Łabuń Żona Marianna, dzieci: Bolesław, Murwina ? 178-3-101 160V 17 Ż 312 SK 0
21 2 1835 Butowce Jan Zdaniewicz 2 Czerniatyń Rodzice: Łukasz, Marianna 178-03-0101 225 8 Ż SK 0
7 1 1835 Ostropol Wojciech Liniewicz 5 Józefówka Rodzice: Ludwik, Józefa Brzozowska 178-3-101 276R 2 Ż 515 SK
12 11 1835 Ostropol Marianna Sochaniewicz 5/365 Wisznopol Rodzice: Anastazja, Marianna Kostecka 178-3-101 285V 74 Ż 533 SK
20 11 1835 Ostropol Teodor Sochaniewicz 2/52 Wisznopol Rodzice: Andrzej, Marianna Kostecka 178-3-101 286R 77 Ż 534 SK
13 11 1835 Wołoczyska Hryniewicz 35 Frydrykówka Rodzice: Jan, Anastazja, kawaler 178-3-101 318 117 Ż 591 SK
2 10 1835 Teofilpol Mikołaj Daniewicz 71 Torokanówka Żona Justyna z Litwickich, dzieci: Mikołaj, Katarzyna, Agnieszka 178-3-101 386 61 Ż SK
25 6 1835 Korzec Wawrzyniec Miler 2 Korzec syn Jana i Marianny z domu Janiewicz 245-1-9 92 46 R PW
8 1 1835 Krzemieniec Krystyna Sichniewicz 56 Wesołówka ur., panna 426-1-8 51V 3 T 1084 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994K-G?i=1083&cat=300453
4 4 1835 Starokonstantynów Maciej Ihnatowski 4 Świnna Rodzice: Wojciech, Teresa Daniewicz 178-3-101 204 67 Ż SK
4 2 1836 Targowica Władysław Dryniewicz 4 Podłożce s. Marcina i Anny Subrys 140 25 2 ZP 0
27 6 1836 Radziwiłłów Józef Lissowski 4 Radziwiłłów syn Leonarda i Karoliny z d. Staniewicz 822 220 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0228.htm
12 1 1836 Luboml Tomasz Zdaniewicz 46 Luboml 851 553 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0305.htm
10 3 1836 Krzemieniec Katarzyna Oliniewicz 4 dni Krzemieniec 426-1-10 50V 28 T 108 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQLD?i=107&cat=300453
1 12 1836 Lachowce Józef Gurajski 60 Lachowce ur., żona Marianna z Tuniewiczów, synowie Dominik, Mateusz, Józef i Jan, córki Agata, Katarzyna, Marianna, Aniela, Urszula i Anna 171-1-9 116V 34 R DM
6 2 1836 Bazalia Ludwik Jakubowski 2 Bazalia s. sław. Józefa i Brygidy z Hryniewiczów 178-03-106 290V 9 Ż DM
28 3 1836 Bazalia Krystyna Hryniewicz 15/52 Bazalia c. ur. śp. Honoraty z Hryniewiczów i niewiadomego ojca 178-03-106 291V 25 Ż DM
10 1 1836 Cudnów Małgorzata Leniewicz 14 Cudnów panna 569-1-59 61V 6 Ż 114 DM
24 1 1836 Cudnów Paweł Studziński 4 Wójtowce s. ur. Teodora i Apolonii z Leniewiczów 569-1-59 62R 12 Ż 115 DM
5 4 1836 Cudnów Józef Saleniewicz 3 Kikcie s. ur. Michała i Julianny z Rychlińskich 569-1-59 64R 30a Ż 119 DM
15 12 1836 Cudnów Józefa Leniewicz 6/12 Wójtowce c. ur. Walentego i Pauliny z Paprockich 569-1-59 73V 106 Ż 138 DM
17 12 1836 Kulczyny Piotr Malawski 60 Junaczki żona Anna z Korniewiczów 178-03-106 260R 57 Ż 502 DM
14 12 1836 Międzyrzec Elżbieta Słabniewicz 56 Międzyrzec z Zaruckich,wd. po Leonie c.Franciszka 171-1-9 260R 32 R AS
24 7 1836 Olewsk Wiktor Sosnowski 12 Derha od ukąszenia gada, syn Waleriana i Anny z d. Maniewicz 178/51/386 564r 5 Ż Na
13 2 1837 Dederkały Wawrzyniec Leśniewicz 4/12 Dederkały Wielkie s. ur. Mikołaja i Katarzyny z Mościckich 54 187 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0101.htm
12 3 1837 Horochów Julianna Hryniewicz 50 Strzelcze z Litwińskich, sław., mąż Aleksander, syn Piotr 75 71 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0038.htm
9 7 1837 Horochów Jan Tarnawski 2/52 Borotczyce s. ur. Kajetana i Krystyny z Bogdaniewiczów 75 77 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0041.htm
2 8 1837 Łuck Aniela Michniewicz 9 Jarowica c. Pawła i Marianny 374 79 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0045.htm
27 8 1837 Łuck Marianna Michniewiczowa 48 Łuck z Ziemiaczkowskich, wdowa pozostawiła córki: Marianna, Aniela 374 92 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0052.htm
2 9 1837 Łuck Aniela Michniewicz 12 Jarowica c. Pawła i Marcjanny 374 94 96 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0053.htm
22 8 1837 Ptycza Elżbieta Proniewicz 4/52 Pełcza nieprawego łoża, matka: ur. Benedykta Proniewicz 823 278R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0311.htm
28 12 1837 Luboml Anna Makowska 45 Kropiwnik ur. Broniewicz 852 615 107 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0322.htm
2 5 1837 Szumsk Jan Wereszczyński 2 Hucisko Surażskie z konwulsji, ur., rodz. Ignacy i Marianna zd. Kupniewicz 245-1-11 498R 49 R RK
5 5 1837 Białogródka Karolina Związkowska 9/12 Szarłajówka c. ur. Jana i Barbary z Noniewiczów 178-03-108 172R 51 Ż DM
9 5 1837 Białogródka Aniela Leniewicz 3 Puzyrki Małe c. ur. Macieja i Justyny z Zarzyckich 178-03-108 172V 54 Ż DM
15 10 1837 Berezne Mikołaj Bronowicki 5/52 Rudnia Kniasielska ze słabości wewnętrznej, s. Michała i Agnieszki z d. Machniewicz 171-1-10 246R 18 R Na
28 11 1837 Korzec Stanisław Michniewicz 20 Kurczyce kawaler, syn Wincentego i Eufemii z domu Bieńkowska 245-1-11 144 70 R PW
23 2 1837 Międzyrzec Jan Sokołowski 78 Charaług s.Karola i Teresy z Skrzyńskich,ż.Anna z Sobniewiczów, c.Tekla,Lucyna,Kordula,Marianna,Anna 171-1-10 272R 9 R AS
21 2 1837 Ostropol Elżbieta Czerniewicz 60 Jaremicze wdowa, synowie Aleksander i Jan 178-3-108 338V 9 Ż 657 DM
29 3 1837 Ostropol Antoni Leniewicz 9/12 Józefówka s. Fabiana i Barbary z Chmielowskich 178-3-108 341R 21 Ż 662 DM
14 4 1837 Ostropol Ludwik Leniewicz 35 Józefówka żona Józefa z Berezowskich, syn Kalikst 178-3-108 341R 22 Ż 662 DM
26 4 1837 Ostropol Mikołaj Leniewicz 6 Józefówka s. Piotra Józefy z Skorodyńskich 178-3-108 341V-342R 26 Ż 663-664 DM
8 3 1838 Katerburg Wicenty Pruniewicz 30 Folwarki żona Honorata 199 168 14 DW
18 2 1838 Targowica Anastazja Protopowicz 18 mies Podhajce c. Jana i Julianny Hryniewicz 824 227 V 6 ZP 0
19 4 1838 Ołyka Marianna Witwińska 2 Palcze Stanisława i Honoraty z Zieniewiczów 824 136 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0137.htm
24 4 1838 Ołyka Ludwik Witwiński 1 Pełża Stanisława i Honoraty z Zieniewiczów 824 136 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0137.htm
19 2 1838 Luboml Anna Turowiczz 80 Luboml ur. Michniewicz 853 551 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0309.htm
12 1 1838 Ostrówki Marianna Bahaniewicz 47 Równo ur. Ślusarczuk 549 28 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20549/pages/PL_1_436_549_0017.htm
27 1 1838 Stepań Justyna Sulikowska 85 Odżgow z d. Hryniewicz, wdowa, synowie Michał, Antoni i Bazyli żonaci i 2-gi Michał kawaler 171-1-11 230R 3 R 232 DM
3 1 1838 Białogródka Teofila Leniewicz 1 Jakimowce c. ur. Daniela i Konstancji z Kretowiczów 178-3-110 157R 1 Ż DM
17 12 1838 Białogródka Kazimierz Pełczyński 82 Białogródka ur., żona Honorata z Leniewiczów, synowie Wiktor, Ignacy i Apolinary, córki Tekla, Felicjana i Józefa 178-3-110 165V 91 Ż DM
6 5 1838 Białozórka Feliks Zdaniewicz 2 Szybenna z kuru, s. Wincentego i Marianny 245-1-12 393R 11 R 3161 DW 0
2 2 1838 Bazalia Małgorzata Zdaniewicz 42 Czuchele mąż Józef, syn Andrzej, córki Honorata i Marianna 178-03-110 262R 12 Ż 518 DM
4 10 1838 Ostropol Benedykt Dubieniewicz 1,5 Ostropol s. Ignacego i Marianna z Szomańskich 178-3-110 294R 41 Ż 575 DM
6 10 1838 Ostropol Julianna Broniewicz 32 Józefówka z d. Sehen, mąż Szymon, synowie Jan, Józef, Mateusz i Jakub 178-3-110 294R 42 Ż 575 DM
24 10 1838 Ostropol Franciszka Liniewicz 12/52 Józefówka c. Jędrzeja i Józefy z Statkiewiczów 178-3-110 294V 43 Ż 576 DM 0
22 1 1839 Lachowce Jan Tuniewicz 1 Kaszczyńce s. Leona i Tekli z Giżyckich 879 82 V 3
2 4 1839 Annopol Baltazar Rudnicki 1,5 Hubelce s, Jana i Marianny z Słoniewiczów 879 104 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0105.htm
25 8 1839 Katerburg Michał Antoniewicz 50 Tetylkowce żona Marianna z Dubieckich, syn Antoni, córki Pawlina i Joanna 200 168 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0087.htm
29 7 1839 Berdyczów Adam Iwaniewicz 8/12 Skrehlówka s. ur. Ludwika i Antoniny z Piotrowiczów 178-3-08 185R 120 Ż 350 DM
25 4 1839 Kodnia Katarzyna Szymańska 2 Kodnia c. ur. Piotra i Julianny z Hryniewiczów 178-03-08 343R 11 Ż 657 DM
28 1 1839 Kulczyny Katarzyna Chmielnicka 3 Krasiłów c. Jana i Marianny z Boniewiczów 178-3-112 372R 11 Ż 715 DM
11 5 1839 Ostropol Fabian Liniewicz 36 Józefówka żona Barbara z Chmielewskich, syn Augustyn i córka Marianna 178-3-112 267V 22 Ż 518 DM 0
7 8 1839 Ostropol Józefa Liniewicz 18/52 Józefówka c. Piotra i Józefy z Skorodyńskich 178-3-112 269R 32 Ż 521 DM
19 9 1839 Ostropol Aleksandra Górecka 23/52 Józefówka c. Antoniego i Rozalii z Liniewiczów 178-3-112 269R 34 Ż 521 DM
2 4 1840 Niewirków Mikołaj Leniewicz 78 Siedliszcze żona Anna z Kosowiczów, syn Jan, córki Marianna i Cecylia, z pierwszej żony Tomczyńskiej synowie Marcin, Stanisław i Tadeusz 880 242 R 9
2 1 1840 Ołyka Marianna Pozniewicz 2 Ołyka c. Bazylego i Agaty z Ferentów 464 20 2 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0012.htm
4 6 1840 Radziwiłłów Anna Dachniewicz 58 Lewiatyn wdowa po Janie 826 251 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0253.htm
12 2 1840 Krzemieniec Feliks Jachniewicz 0,5 Krzemieniec s. Teodora i Balbiny 871 410 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0215.htm
4 3 1840 Krzemieniec Józef Zierniewicz 2 Krzemieniec s. Tekli 871 414 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0217.htm
30 1 1840 Łuck Magdalena Juchniewicz 4 Łuck c. Michała i Teresy Zielińskiej 376 37 6 826 25V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0025.htm
24 12 1840 Olewsk Antonina Romaniewicz 1 Rudnia Lwa z kaszlu 178/3/9 411V 7 Ż Na
3 1 1840 Cudnów Antoni Narajewski 1,5 Kozara s. Gabriela i Anny z Bochaniewiczów 569-1-63 41R 2 Ż DM
11 2 1840 Cudnów Mateusz Bochaniewicz 33 Kozara żona Anastazja z Waśniowskich, synowie Feliks i Jan 569-1-63 41V 10 Ż DM 0
11 3 1840 Kodnia Michał Siedlecki 6/12 Kodnia s. Antoniego i Julianny z Zieniewiczów 178-3-9 302V 10 Ż 594 DM
12 11 1840 Kotelnia Augustyn Moszkowski 2/52 Zabara s. Franciszka i Elżbiety z Siechniewiczów 178-3-9 183R 45 Ż 363 DM
29 11 1840 Kotelnia Michał Siechniewicz 1 Kotówka s. Atanazego i Agnieszki z Moszkowskich 178-3-9 183V 50 Ż 364 DM
2 12 1841 Miropol Karol Rokicki 0.5 Kamień s. Macieja i Marianny z Bocheniewiczów 872 386 48
8 2 1841 Berezdów Jan Eysmont 75 Majdan Dermanka wdowiec po Marcjannie z Michniewiczów, synowie z I małżeństwa: Bazyli i Jan, z II małżeństwa Eliasz 872 337 6
25 2 1841 Kołki Magdalena Kiętrzyńska 41 Sitnica z Sachniewiczów; poz. m. Ignacego i c. Antoninę; poch: 28.02. 827 94a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0096.htm
17 8 1841 Annopol Michał Fabrycy 97 Żuków żona Teresa z Leniewiczów, syn Ignacy, córka Franciszka, a z drugiego małżeństwa córka Anna Ponkówna R 80 V 22 0
24 12 1841 Połonne Agnieszka Zdaniewicz 6 Pohoryła c. Dominika i Marianny 872 177 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0096.htm
7 2 1841 St. Wiśniowiec Stanisław Zieleniewicz 8 Stary Wiśniowiec s.prac, Daniela i Marianny z Bartoszyńskich 872 642 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0341.htm
3 6 1841 St. Wiśniowiec Antoni Zieleniewicz 4 Stary Wiśniowiec s.NN i prac.Marianny 872 650 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0345.htm
31 7 1841 Dąbrowica Sotera Daniewicz 25 Wysock r: Franciszek i Elżbieta z Tereszkiewiczów; poch: 03.08. 827 125 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0128.htm
29 5 1841 Krzemieniec Aniela Zierniewicz 8/12 Krzemieniec c.Tekli 872 456 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0241.htm
26 1 1841 Szumsk Antoni Cymbaluk 65 Iserna żona Apolonia z Skapniewiczów, synowie Paweł, Jan i Ignacy, córki Tekla, Marianna i Anna 872 566 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0300.htm
18 11 1841 Horochów Hieronim Zdaniewicz 7 Pieczychwosty s. Mikołaja i Katarzyny z Sawickich 79 60 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0034.htm
5 9 1841 Korzec Andrzej Michniewicz 0 Balarka Lubtowska s. Stefana i Justyny z Kurijatów 872 278 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0148.htm
20 8 1841 Ostrówki Paweł Bachaniewicz 5 Równo z krwawej dezynterii, r. prac. Jan, Marianna Tywoniuk 552 37 26 BK DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0023.htm
11 8 1841 Międzyrzec Stanisław Czajkowski 1 Chmielówka s.Jana i Klary ze Słoniewiczów 171-1-12 253R 25 R AS
30 8 1841 Międzyrzec Marianna Słoniewicz 57 Chmielówka z Sakiewiczów,s.Józef.c.Klara 171-1-12 253V 29 R AS
14 6 1842 Ostróg Anna Mianowska 49 Ostróg z Chroniewiczów, wdowa po Mikołaju, synowie Faustyn i Ignacy 881 39 V 60
13 1 1842 Nieświcz Jan Juniewicz 2 Podberezie rodzice: Józef i Teresa z Pinkowskich 437 13 3 B 0
5 7 1842 Radziwiłłów Antoni Buniewicz 2/52 Radziwiłłów syn NN i Anastazji Józefy Buniewicz 828 98 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0100.htm
3 11 1842 Ołyka Augustyn Hołdakowski 4 Ołyka Antoniego i Praksedy z Porchuniewiczów 466 28 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0015.htm
26 2 1842 Kołki Katarzyna Turczenin 1,5 Kołki r: Bazyli i Ewa z Teliniewiczów; poch: 29.02. 828 234V 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0238.htm
31 10 1842 Łuck Józef Juchniewicz 4 Żabka s. Michała i Teresy z Zielińskich 378 55 67 828 171R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0030.htm
11 9 1842 Berezdów Adam Lewkowicz 6 Korytyszcze s. ur. Jana i Tekli z Staniewiczów 873 290 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0151.htm
23 3 1842 Nowogród Wołyński Paweł Guzowski 61 Serednia wdowiec po Mariannie z Michniewiczów, syn Józef, córka Agnieszka 873 93 65 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0051.htm
28 3 1842 Nowogród Wołyński Marianna Kuniewicz 80 Tartak z domu Osińska, wdowa po Pawle, synowie Andrzej, Józef 873 94 71 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0051.htm
1 4 1842 Nowogród Wołyński Katarzyna Jasieniewicz 1,5 Susły córka Józefa i Brygidy z Grzybowskich 873 95 76 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0052.htm
2 5 1842 Nowogród Wołyński Pelagia Jasieniewicz 2 Susły córka Jana i Marianny z Kuźmickich 873 99 100 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
8 5 1842 Nowogród Wołyński Marianna Guzowska 56 Serednia z domu Michniewicz, wdowa po Pawle, syn Józef, córki Marianna, Agata, Regina, Antonina 873 99 103 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
3 6 1842 Wyszogródek Jakub Borowiecki 67 Buhłówka m. Anny z Chraniewiczów, bez potomstwa 873 704 19 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0368.htm
1 7 1843 Szpanów Adam Pawłowski 7/12 Szpanów s. Franciszka i Anny z Szachniewiczów 882 176 R 11
23 10 1843 Szumsk Marianna Wereszczyńska 38 Hucisko Surażskie z Kupniewiczów, mąż Ignacy, synowie Wawrzyniec, Łukasz i Jan 874 775 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0393.htm
24 7 1843 Lachowce Marianna Guralska 62 Lachowce z Tuniewiczów, wdowa po Józefie, synowie Dominik, Mateusz, Józef i Jan, córki Agata, Katarzyna, Marianna, Urszula, Aniela i Anna 882 98 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0100.htm
22 12 1843 Dąbrowica Franciszek Daniewicz 56 Wysock poz. ż. Elżbietę z Tereszkiewiczów, s. Bazylego (żonaty) i Józefa, 2 zamężne c. Franciszkę i Teresę; poch: 24.12. 829 250 - 251a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0264.htm
11 8 1843 Korzec Marianna Michniewicz 1 Balarka Myszakowa córka Stefana i Justyny z Kuriatów 874 261 49 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0133.htm
7 10 1843 Nowogród Wołyński Józef Janiewicz 1 Rudnia Talecka syn Mateusza i Franciszki z domu Paradowska 874 161 104 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0083.htm
16 1 1843 Białozórka Teodor Rabcewicz 76 Białozórka sławetny, żona Teresa z Zdaniewiczów, córki Katarzyna, Marianna, Aniela i Franciszka 874 1017 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0506.htm
21 8 1843 Bucyń Antoni Kurniewicz 3 Miżów s. urodzonych Jana i Honoraty z Kozakiewiczów 36 17 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2036/pages/PL_1_436_36_0011.htm
2 1 1844 Włodzimierz Pelagia Bałtuzewicz 76 Włodzimierz ze Słabniewiczów, ur., mąż Franciszek, z 1-go małż. syn Jan Czyżowski, z 2-go syn Ksawery Bałtuzewicz 859 43 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0023.htm
21 10 1844 Szumsk Jan Zieliński 6/12 Hucisko Surażskie s. Jana i Joanny z Czermaniewiczów 875 715 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0378.htm
6 7 1844 Ołyka Apolonia Witwińska 6/12 Borbin Stanisława i Honoraty z Zieniewiczów 468 29 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0016.htm
10 9 1844 Sielec Maryanna Kozłowska 1 Sielec c. Adama i Katarzyny z Hryniewiczów 576 19 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0011.htm
2 3 1844 Toporyszcze Katarzyna Zieniewicz 80 Worów wolno żyjąca, z d. Baszyńska, wdowa po Janie, córka Anna 178-51-514 502R 17 Ż DM
4 2 1845 Korzec Honorata Michniewicz 6 Balarka Myszakowa córka Stafana i Justyny 876 199 8 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0107.htm
26 11 1845 Radziwiłłów Dorota Slaska 43 Radziwiłłów z domu Korzeniewicz, mąż Maciej 831 252 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0258.htm
4 11 1845 Szumsk Anna Kupniewicz 2 Majdan Antonowiecki c. Wincentego i Katarzyny z Pestrowiczów 876 678 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0362.htm
12 7 1845 Cudnów Wojciech Kulbaniewicz 60 Cudnów 1-dw., wdowiec po Mariannie z Szeremetów i od niej syn Julian, II-żona Prakseda 178-03-12 218V 70 Ż DM
26 12 1845 Kołki Maryanna Kunicka 45 Rudnia z Sachniewiczów, m. Grzegorz Kunicki, oraz synowie:Jan i Andrzej, oraz córki: Aleksandra, Róża i Antonina. 831 81 29 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0084.htm
22 4 1845 Białogródka Apolon Zalubowski 1 Puzyrki Małe s. 1-dw. Andrzeja s. Michała i Florentyny z Leniewiczów c. Macieja 178-03-113 114V 46 Ż DM
5 2 1845 Białozórka Marianna Litwicka 3/4 Białozórka rodz. Grzegorz i Urszula Zdaniewicz, z koru 876 836 2 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0446.htm
24 12 1845 Wyszogródek Szymon Maciuk 100 Płyska żona Katarzyna z Ziliniewiczów, synowie Jan i Marcin, córka Franciszka 876 769-770 33 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0410.htm
8 3 1845 Toporyszcze Maciej Hryniewicz 80 Andrzejów ur., wdowiec po Zofii z Lewkowskich, synowie Feliks i Jakub, córka Józefa 178-03-12 478R 9 Ż 933 DM
16 10 1845 Cudnów Anastazja Siomakiewicz 12 Kozara c. 1-dw. Marcina i Anny z Bohoniewiczów 178-03-12 222V 118 Ż DM
16 11 1845 Berezdów Helena Staniewicz 52 Nahaczówka z d. Waśkowska, mąż Bartłomiej, synowie Andrzej i Józef, córki Tekla, Marianna, Aniela i Anastazja 876 455a 57 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0248.htm
21 3 1845 Ostropol Jakub Leniewicz 2 Józefówka s. 1-dw. Andrzeja i Józefy 178-3-113 265R 9 Ż 530 DM
28 5 1846 Korytnica Marianna Woroniewicz 1 Czerniawka c. Antoniego i Ludwiki z Binieckich 219 16 12 DW
13 12 1846 Korytnica Ludwika Woroniewicz 28 Wulka mąż Antoni, córki Anna i Józefa małoletnie 219 19 23 DW
9 1 1846 Jałowicze Karol Daniewicz 1 Pułhanów s. Ignacego i Apolonii Szadurskiej 832 195 R 1 ZP
14 7 1846 Szumsk Franciszek Kupniewicz 1 Iserna s. Józefa i Marianny z Krajewskich 877 888 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0459.htm
2 3 1846 Korzec Aniela Juchnicka 35 Szytnia z domu Janiewicz, mąż Bazyli, syn Jakub, Wiktor 877 190 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0102.htm
22 6 1846 Łuck Michał Słabniewicz 37 Łuck żona Wenoranda z Stefańskich, synowie Władysław i Witold, córki Leonilda, Julia i Aniela 382 48 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0026.htm
20 12 1846 Łuck Zofia Maniewicz 32 Łuck mąż Adam, syn Feliks, córka Aleksandra 382 70 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0038.htm
5 1 1846 Dąbrowica Ignacy Daniewicz 50 Wysock r: ś.p. Bazyli i Agata z Dawidowiczów, żonaty; poch; 07.01. 832 115 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0125.htm
20 4 1846 Dąbrowica Adam Krepiniewicz 87 Dąbrowica r: Dymitr i IN; poz. s. Józefa i c. Annę; poch: 21.04. 832 119a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0127.htm
24 4 1846 Horochów Aleksandra Michniewicz 52 Bużany z Sankowskich, ur., wdowa, synowie Mikołaj i Józef, córka Antonina 84 58 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0032.htm
3 7 1846 Bazalia Tekla Tochmaniewicz 2,5 Szmyrki c. Tomasza i Marianny 178-03-115 262V 56 Ż 515 DM
17 2 1846 Luboml Franciszka Sulik 40 Kuśniska ur. Daniewicz 861 502 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0217.htm
11 4 1846 Białogródka Adolf Leniewicz 10 Zielona s. 1-dw. Daniela s. Samuela i Konstancji Kretowicz c. Franciszka 178-03-115 152R 30 Ż DM
21 12 1846 Białogródka Teodor Noniewicz 61 Kuźmińce 1-dw, s. Jana, żona Apolonia z Chobrzyńskich c. Jana, synowie Ignacy i Grzegorz, córki Marianna, Barbara, Agnieszka i Józefa 178-03-115 158R 92 Ż DM
15 12 1846 Berezne Marianna Michniewicz 54 Rudnia Potasznia z febry, z d. Mazur, mąż Mikołaj, syn Kazimierz, córka Katarzyna 885 230V 24 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0241.htm
4 11 1846 Wyszogródek Katarzyna Maciuk 80 Płyska z d. Zieleniewicz, wdowa po Szymonie, synowie Jan i Marcin, córka Franciszka 877 713 20 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0367.htm
26 1 1846 Stepań Onufry Kraśnicki 50 Stepań emeryt.podoficer, żona Józefa z Zdaniewiczów, bez potomny 885 213V 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0224.htm
12 12 1846 Toporyszcze Agata Szachniewicz 83 Słoboda Fontaniego wolno żyjąca, z d. Sawicka, wdowa po Stefanie 178-3-15 475R 61 Ż 111 DM
2 10 1846 Berezdów Franciszek Lewkowicz 3 Siomaki s. Jana i Tekli z Staniewiczów 877 285 61 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0153.htm
19 8 1847 Bucyń Walery Brzostowski 3 Wólka Kaczyńska s.Michała i Klary z Słabniewiczów 862 586
20 8 1847 Bucyń Henryk Brzostowski 9 Wólka Kaczyńska s.Michała i Klary z Słabniewiczów 862
2 12 1847 Ołyka Józef Dziwulski 10/356 Malin Jana i Anny z Koniewiczów 471 37 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0022.htm
20 4 1847 Kołki Aniela Słabniewicz 3 Tumin Michał i Weneranda z Stefańskich 833 183 14 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0102.htm
1 5 1847 Kołki Wincenty Słabniewicz 3 Tumin Michał i Weneranda z Stefańskich 833 184 17 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0102.htm
9 7 1847 Krzywin Franciszka Orlińska 4 Szlachowa córka Macieja i Agnieszki zd. Hryniewicz 171-1-13 57V 22 R Mg
17 1 1847 Białogródka Antoni Leniewicz 3 Puzyrki Małe s. 1-dw. Macieja i Justyny z Zarzyckich 178-3-116 120V 5 Ż DM
10 9 1847 Równe Kajetan Bujniewicz 26 Równe unter oficer Jakuckiego Pieszego Pułku 171-1-13 144V 35 R DM
4 2 1847 Kodnia Jan Zieniewicz 8 Lachowce s. ur. Józefa i Doroty Radeckiej 178-03-18 11R 1 Ż DM
9 1 1847 Berezne Mikołaj Michniewicz 60w Rudnia Potasznia ze starości, żona Marianna z d. Kuriata, syn Kazimierz, córka Katarzyna 171-1-13 251R 2 R Na
1 5 1847 Lachowce Dominik Bolechowski 0,5 Semenów s. 1-dw. Dominika i Honoraty z Dubiniewiczów 171-1-13 105R 28 R DM
12 1 1847 Krzemieniec Marianna Tychniewicz 70 Krzemieniec z d. Sędomirska, wdowa po Onufrym, syn Szymon i córka Anna 426-1-21 26R 4 T 721 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47T-5?i=720&cat=300453
2 1 1847 Krzemieniec Franciszek Tasimkiewicz 1 Krzemieniec s. Teodora i Balbiny z Jachniewiczów 426-1-21 26R 3 T 721 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47T-5?i=720&cat=300453
11 8 1847 Krzemieniec Elżbieta Sichniewicz 21 Lisznia z d. Milichowska, mąż Adam, syn Michał 426-1-21 34R 66 T 729 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X472-K?i=728&cat=300453
19 10 1847 Krzemieniec Ludwika Juchniewicz 13 Bereźce c. Józefa i Justyny z Przedborskich 426-1-21 37R 90 T 733 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F924?i=732&cat=300453
17 5 1847 Kotelnia Ignacy Siechniewicz 4 Kotówka s. Łukasza i Teresy z Domańskich 178-3-19 289V 22 Ż 573 DM
19 5 1847 Kotelnia Józef Siechniewicz 2 Kotówka s. Łukasza i Teresy z Domańskich 178-3-19 290R 24 Ż 574 DM
20 7 1847 Kotelnia Teodor Kulbaniewicz 1 Wołosów s. Wojciecha i Praksedy z Zailskich 178-3-19 291V 35 Ż 577 DM
30 10 1847 Ostropol Marcelina Kurowska 20 Wisznopol z d. Sochaniewicz, mąż Stefan, córka Marianna 178-3-116 290R 43 Ż 572 DM
29 1 1848 Jałowicze Franciszek Zdaniewicz 3 mies Pułhanów s. Jana i Apolonii Szadurskiej 834 377 V 6 ZP 0
22 8 1848 Nowogród Franciszek Olszewski 1 Susły s. Wincentego i Marianny Jasieniewicz 130 JZ
13 7 1848 Młynów Szymon Baraniewicz 30 Młynów żona Anastazja, dziecko: Bartłomiej 834 255V/498 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0259.htm
3 8 1848 Młynów Róża Biedniewicz 24 Młynów mąż Szymon, dziecko: Fatima 834 256R/499 35 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0259.htm
30 1 1848 Dąbrowica Felix Michał Hajnrych 1 Dąbrowica r: Wincenty i Anna z Krypiniewiczów; poch: 31.01. 834 152a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0160.htm
7 12 1848 Dąbrowica Aleksandra Seleniewicz 40 Dąbrowica szl., mąż Karol s. Kazimierza, potomstwa nie zostawiła. 834 154a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0162.htm
30 9 1848 Zasław św. Jana Roman Proniewicz 3 Zasław od puchliny wodnej, s. W. Feliksa i Pauliny z Haczyńskich 178-3-117 114V 88 Ż
31 3 1848 Ostróg Jan Żurawski 45 Ostróg zmarł w szpitalu, ur., żona Marianna z Hryniewiczów, córki Antonina, Ludwika i Franciszka 171-1-14 35V 47 R DM
15 4 1848 Białogródka Agnieszka Podgórska 9/12 Trusiłówka c. 1-dw. Tomasza i Józefy z Noniewiczów 178-3-117 162R 51 Ż DM
23 4 1848 Białogródka Magdalena Zdaniewicz 75 Sachnowce 1-dw., z Krasickich, wdowa po Michale, synowie Łukasz i Jakub, córka Teresa 178-3-117 163R 56 Ż DM
15 6 1848 Berezne Aniela Szachniewicz 1 Bronisławka z suchot, c. Józefa i Małgorzaty z d. Klepus 171-1-14 300V 14 R Na
23 12 1848 Berezne Marianna Szachniewicz 1/52 Podrałówka z konwulsji, c. Marcina i Pauliny z d. Bagińskiej 171-1-14 303R 28 R Na
7 7 1848 Humań Aniela Filipowicz 76 ur., z Wierniewiczów, wdowa, synów 3: Józef, Remigiusz, Marcin, córka Katarzyna 685-2-1025 5 33 Ch EH
15 6 1848 Berezdów Marianna Lewkowicz 1 Siomaki c. Jana i Tekli z Staniewiczów 17-1-19 41V 42 Ch 69 DM
21 7 1848 Berezdów Andrzej Staniewicz 15 Nahaczówka s. Bartłomieja i Heleny z Waśkowskich 17-1-19 43V 54 Ch 73 DM
19 6 1848 Międzyrzec Tomasz Janiewicz [Janjewicz] 57 znaleziony martwy na gruncie błudowskim 171-1-14 350R 15 R 347 AS
24 2 1849 Korytnica Honorata Kowalewska 62 Bortnów z Leśniewiczów, wdowa po Franciszku, synowie Aleksander, Leopold, Feliks i Jan, córki Salomea i Marianna 222 34 6 0
27 8 1849 Korytnica Feliks Kowalewski 21 Bortnów szlachcic stanu wolnego s. Franciszka i Honoraty z Leśniewiczów 222 38 22 0
22 11 1849 Lachowce Joanna Okuniewicz 2 Kaletyńce c. Julianny Okuniewicz i nieznanego ojca 171-1-15 184R 46 R DM
21 3 1849 Starokonstantynów Ludwik Piotrowski 54 Wierzchniaki od choroby wewnętrznej, 1-dw., żona Zofia z Janiewiczów, syn Feliks, córka Maria 178-3-118 45V 50 Ż 86 DW
12 6 1849 Starokonstantynów Józef Dubieniewicz 1 Starokonstantynów od epilepsji, s. 1-dw. Leona i Pauliny z Janczewskich 178-3-118 50V 90 Ż 96 DW
3 3 1849 Białogródka Marianna Wojnowska 60 Puzyrki Małe 1-dw., z Leniewiczów, pozostawila syna Józefa 178-03-118 568R 24 Ż DM
22 3 1849 Białogródka Petronela Zalubowska 1/12 Piłki c. 1-dw. Andrzeja i Marianny z Leniewiczów 178-03-118 570V 38 Ż DM
18 7 1849 Białogródka Marianna Zalubowska 3/12 Puzyrki Małe c. 1-dw. Pawła i Elżbiety z Leniewiczów 178-03-118 575V 67 Ż DM
17 12 1849 Białogródka Marianna Daniewicz 50 Sachnowce 1-dw., z Wysockich, mąż Łukasz, synowie Jakub i Aleksander 178-03-118 581V 105 Ż DM
29 12 1849 Białogródka Łukasz Zdaniewicz 50 Suchorzyńce 1-dw., żona Marianna z Wysockich, synowie Jakub, Aleksander i Józef 178-03-118 583R 112 Ż DM
28 5 1849 Butowce Magdalena Zieniewicz 1 Orzechówka od kaszlu, c. 1-dw. Floriana i Karoliny z Budzińskich 178-3-118 78R 21 Ż 150 DW
15 1 1850 Luboml Dorota Truniewicz 40 Jankowce 863 622 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0329.htm
8 12 1850 Starokonstantynów Marianna Lachowicz 65 Starokonstantynów od kolki, z Janiewiczów, szl., wdowa po Aleksandrze, synowie Wincenty i Franciszek 178-3-119 62R 148 Ż 122 DW
17 12 1850 Starokonstantynów Honorata Pęczkowska 63 Starokonstantynów od romatyzmu, szl., z Romaniewiczów, wdowa po Józefie, syn Seweryn, córka Sabina 178-3-119 62V 153 Ż 123 DW
2 2 1850 Ostropol Andrzej Sochaniewicz 55 Wisznopol żona Marianna z Kosteckich, synowie Jan, Antoni i Hilary, córka Marianna 178-3-119 259R 3 Ż 506 DM
8 1 1851 Łuck Karolina Michniewicz 50 Krasne szl., wdowa 387 75 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0040.htm
18 7 1851 Łuck Wojciech Zawadzki 59 Łuck em. żołnierz, żona Józefa z Siemniewiczów, 387 95 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0050.htm
10 12 1851 Zasław św. Józefa Michał Samborski 60 Kłębówka pozost.: wd.Mariannę z d.Leniewicz, s.Kazimierza i c.Anastazję 178-3-120 431R 76 Ż 845 RG
8 1 1851 Białogródka Franciszka Podgórska 2 Kuźmińce c. 1-dw. Tomasza i Józefy Noniewicz 178-03-120 480R 5 Ż DM
20 3 1851 Bazalia Cyryl Dubiniewicz 1 Zozulińce Małe s. Jana i Magdaleny 178-03-120 133V 37 Ż DM
28 10 1851 Bazalia Ignacy Duceniewicz 60 Mońki żona Aniela, potomstwa po sobie nie pozostawił 178-03-120 143V 110 Ż DM
3 4 1851 Toporyszcze Pelagia Ziniewicz 50 Bobryk Stary ur., z Łagowskich, mąż Bazyli, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-03-31 582V 21 Ż DM
21 7 1851 Korzec Oktawia Janiewicz 25 Korzec stanu wolnego 178/3/72 124v 65 Ż Na
1 5 1851 Starokonstantynów Apolonia Dubieniewicz 0,5 Starokonstantynów od choroby wewnętrznej, c. 1-dw. Leona i Pauliny z d. Janczenkowej 178-3-120 73V 65 Ż 143 DW 0
7 6 1851 Starokonstantynów Aniela Chraniewicz 1,5 Starokonstantynów od gorączki, c. szl. Tomasza i Marianny z Olińskich 178-3-120 75V 80 Ż 147 DW
21 7 1851 Starokonstantynów Józef Janiewicz 5 Wierzchniaki od suchot, c. chł. Tomasza i Agaty z Jaskowych 178-3-120 76V 96 Ż 149 DW
28 4 1851 Ostropol Edward Dubniewicz 7/12 Czarna s. Ignacego i Marii z Zabielskich 178-3-120 337V 10 Ż 662 DM
14 12 1852 Korytnica Bazyli Woroniewicz 55 Uściług stanu wolnego 224 29 44 0
26 2 1852 Nieświcz Zofia Leśniewicz 14 Szprachy panna 447 27 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0016.htm
26 7 1852 Kamień Koszyrski Hieronim Białobłocki 52 Zagłusze 1-dw., żona Małgorzata z d. Janiewicz, synowie Józef, Antoni, Aleksander i Florian, córka Józefa 185 21 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20185/pages/PL_1_436_185_0012.htm
11 2 1853 Szumsk Klara Śliwińska 37 Hucisko Surażskie z Kupniewiczów, mąż Ignacy, synowie Michał, Józef, Hieronim i Jakub, córka Julianna 878 248-249 13
19 4 1853 Szumsk Jakub Śliwiński 7/12 Hucisko Surażskie s. Ignacego i Klary z Kupniewiczów 878 254 26
11 3 1853 Kamień Koszyrski Paweł Juniewicz 60 Lutnia 1-dw., stanu wolnego 186 22 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0014.htm
19 2 1853 Białogródka Barbara Zwięckowska 33 Szarłajówka 1-dw., z Noniewiczów, mąż Jan, syn Julian, córki Franciszka, Michalina i Marianna 178-03-121 511V 14 Ż DM
2 3 1853 Białogródka Aniela Rutkowska 23 Sosnóweczka 1-dw., z Juchniewiczów, mąż Józef, synowie Marcin i Jan, córka Paulina 178-03-121 512V 21 Ż DM
31 5 1853 Białogródka Honorata Pełczyńska 75 Białogródka ur., z Liniewiczów, wdowa po Kazimierzu, synowie Ignacy i Apolinary, córki Felicjana i Józefa 178-03-121 517V 51 Ż DM
12 8 1853 Bazalia Katarzyna Leniewicz 87 Kołki wdowa, synowie Michał i Dominik, córka Agnieszka 178-1-121 138R 114 Ż 274 DM
14 5 1853 Ostropol Marianna Sochaniewicz 25 Wisznopol z d. Wierzbicka, mąż Jan, synowie Kazimierz, Jan i Hilary 178-3-121 804R 23 Ż 1514 DM
23 7 1853 Ostropol Hilary Sochaniewicz 6/12 Wisznopol s. Jana i Marianny z Wierzbickich 178-3-121 805R 29 Ż 1516 DM
29 7 1853 Ostropol Jan Czerniewicz 30 Jaremicze kawaler 178-3-121 805R 33 Ż 1516 DM 0
17 8 1853 Ostropol Jan Sochaniewicz 2 Wisznopol s. Jana i Marianny z Wierzbickich 178-3-121 807V 50 Ż 1521 DM
10 11 1854 Torczyn Róża Bogusławska 2 Ulaniki c. szl. Michała i Joanny z Liśniewiczów 838 147 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0074.htm
30 10 1854 Łuck Józef Zieniewicz 7 Poddębce s. Stefana i Antoniny 838 73 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0039.htm
12 6 1854 Bucyń Józef Koniewicz 79 Piaseczno żona Petronela z d. Mankiewicz, syn Aleksander, córki Anna, Brygida i Józefa 46 18 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0011.htm
29 1 1854 Korytnica Dorota Bilecka 60 Kładniów z Wieniewiczów, wdowa po Piotrze, córka Marianna 226 23 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0014.htm
3 3 1854 Korytnica Marianna Woroniewicz 1,5 Trościanka c. Antoniego i Anastazji z Mirowskich 226 24 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0014.htm
6 3 1854 Kowel Dominik Smoliński 58 Kowel mieszczanin. żona Jaryna z Leśniewiczów, synowie Eliasz, Teodor i Jan, córki Anna i Joanna 256 29 7 866 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0017.htm
13 3 1854 Luboml Katarzyna Pinkiewicz 64 Luboml ur. Waniewicz 866 152 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0080.htm
14 3 1854 Krzemieniec Jan Brojak 5 Baszkowce s. 1-dw. Kazimierza i Marianny z d. Zieniewicz 426-1-26 47V 24 T 122 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ7R-F?i=121&cat=300453
7 4 1854 Ostropol Andrzej Liniewicz 40 Charkowce żona Balbina, syn Wincenty i córka Wiktoria 178-3-122 572R 11 Ż 1113 DM
1 10 1854 Ostropol Piotr Liniewicz 56 Józefówka żona Józefa, syn Kazimierz i córka Marianna 178-3-122 575R 26 Ż 1119 DM
22 7 1855 Sielec Anna Giergielewicz 15 Sielec c.Wawrzyńca i Marianny z Janiewiczów (cholera) 587 34 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0019.htm
6 7 1855 Kowel Antoni Kucniewicz 20 Kowel rekrut samodzielnego korpusu kaukaskiego, kawaler 257 169 279 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0089.htm
10 1 1855 Białogródka Florentyna Zalubowska 35 Piłki 1-dw., z Liniewiczów, mąż Andrzej, syn Antoni, córki Dorota i Aniela 178-03-123 529V 7 Ż DM
3 2 1855 Białogródka Jan Rutkowski 2 Sosnóweczka s. 1-dw. Józefa i Anieli z Juchniewiczów 178-03-123 532R 23 Ż DM
22 2 1855 Białogródka Tomasz Podgórski 45 Kuźmińce 1-dw., żona Józefa z Noniewiczów, córki Marianna, Rozalia i Barbara 178-03-123 534R 34 Ż DM
18 4 1855 Białogródka Karolina Zalubowska 0,5 Piłki c. 1-dw. Andrzeja i Florentyny z Liniewiczów 178-03-123 537V 55 Ż DM
4 8 1855 Białogródka Antoni Zalubowski 6 Piłki s. 1-dw. Andrzeja i Florentyny z Liniewiczów 178-03-123 546R 108 Ż DM
19 12 1855 Białogródka Maciej Krzemieniowski 50 Podlisce 1-dw., żona Marianna z Noniewiczów, syn Jan i córka Katarzyna 178-03-123 554V 159 Ż DM
23 11 1855 Lubar Marianna Liniewicz 30 Lubarski Hutor z d. Stokowska, mąż Julian Wyszomirski, synowie Józef, Mateusz,Michał, Marcin, córka Agnieszka 641-1-15 38R 112 Ż MP
15 12 1855 Lubar Jakub Noniewicz 23 Lubar - lazaret wojskowy kawaler, stanu wolnego, żołnierz szeregowy, 641-1-15 38V 116 Ż MP
25 12 1855 Lubar (Nieczytelne) Czyż 15 Guzowszczyzna c. Dominika i Marianny Suchoiniewicz 641-1-15 38V 119 Ż MP
7 6 1855 Krzemieniec Dionizy Bereżecki 2 Wesołówka s, szl. Józefa i Franciszki z Siegniewiczów 426-1-27 44R 53 T 202 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4H-S?i=201&cat=300453
2 11 1855 Krzemieniec Florian Siegniewicz 5/12 Wesołówka s. szl. Józefa i Franciszki z Malczewskich 426-1-27 52V 104 T 211 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4Z-S?i=210&cat=300453
28 7 1855 Ostropol Roman Łotocki 6/12 Józefówka s. Władysława i Marianny z Leniewiczów 178-3-123 695R 26 Ż 1366 DM
9 2 1856 Sielec Teofila Giergielewicz 18 Sielec c. chł. Wawrzyńca i Marianny z Janiewiczów 588 30 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20588/pages/PL_1_436_588_0018.htm
11 2 1856 Krzemieniec Franciszka Jachniewicz 1,5 Krzemieniec c. Teodora i Balbiny z Tasinkiewiczów 426-1-28 52V 14 T 273 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHF-3?i=272&cat=300453
1 1 1856 Lubar Julian Czyż 2 Gizowszczyzna s. Dominika i Marianny z .d. Suchoniewicz 641-1-16 36R 1 Ż MP
11 3 1857 Torczyn Julia Bogusławska 3 Ulaniki c. Wlm. Michała i Joanny z Leśniewiczów 643 45 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0025.htm
2 7 1857 Torczyn Brygida Janiewicz 0,5 Koszów c. Józefa i Józefy 643 46 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0025.htm
9 6 1857 Brody Rozalia Sichniewicz 7 Suchowola 44 c. Jana i Tekli Molińskiej L 80R
3 9 1857 Krzemieniec Franciszka Siegniewicz 42 Wesołówka z d. Bereżecka, szl., mąż Adam, córka Tekla 0.1-29 65R 58 T
17 10 1857 Krzemieniec Jan Siegniewicz 2/12 Wesołówka s. szl. Józefa i Franciszki z Malczewskich 0.1-29 66V 68 T
13 1 1857 Białogródka Ewa Staniewicz 40 Białogródka wolnego stanu parafianka 178-03-73 190V 2 Ż DM
19 3 1857 Bazalia Dionizy Duchniewicz 10/52 Tryski s. 1-dw. Wawrzyńca i Julii 178-03-125 61R 30 Ż DM
8 11 1857 Toporyszcze Józefa Witkowska 40 Andryjów wdowa, z d. Hryniewicz 178-3-126 757R 46 Ż 1420 DM
2 11 1857 Toporyszcze Jan Stebnowski 70 Korytyszcze żona Tekla z Hryniewiczów, synowie Jakub i Zenon, córka Teodozja 178-3-126 756V 40 Ż 1419 DM
31 3 1858 Nieświcz Ignacy Szadurski 2 Czaruków s. szl. Franciszka i Marii z Bodniewiczów 839 185 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0096.htm
19 5 1858 Białogródka Mikołaj Liniewicz 34 Puzyrki Małe 1-dw., żona Michalina z Wojciechowskich, syn Franciszek 178-03-74 262V 33 Ż DM
6 2 1858 Łabuń Teofila Liniewicz 50 Szkarawka Wlk 1-dw., z Makowskich, mąż Jan, bez potomna 178-03-74 345R 14 Ż DM
2 2 1858 Włodzimierzec Franciszka Jastrzębska 2 Łozki od konwulsji, c. szl. Piotra i Joanny z Michniewiczów 839 460 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0245.htm
12 2 1858 Włodzimierzec Jan Michniewicz 60 Żołudek Mały od długotrwałej choroby, wolnożyjący, żona Anastazja, synowie Mikołaj, Teofil, Józef, Henryk i Łukasz, córka Paulina 839 461 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0245.htm
14 11 1858 Lubar Dominik Zdaniewicz 80 Faustynówka ż. Marianna z d. Wiszniewska, 641-1-18 46R 77 Ż MP
21 7 1858 Ostropol Paweł Sochaniewicz 3/52 Wisznopol s. Antoniego i Katarzyny z Radeckich 178-3-74 310R 14 Ż 589 DM
14 6 1859 Łanowce Łukasz Krytowicz 47 Łanowce szl., żona Joanna z Leśniewiczów, od 1-ej żony syn Mieczysław i córka Dorota, od 2-ej córka Filimona 245-1-16 324V 7 R
15 11 1859 Łanowce Józefa Leśniewicz 7 Bereżanka c. szl. Tomasza i Doroty z Porajskich 245-1-16 326R 18 R
8 1 1859 Krzemieniec Hilary Brojak 20 Baszkowce s. 1-dw. Fortunata Kazimierza i Marianny z d. Ziniewicz 0.1-32 47V 3 T
1 3 1859 Luboml Katarzyna Tołoczko 60 Luboml ur. Proniewicz 870 141 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0075.htm
27 2 1859 Bazalia Magdalena Dubiniewicz 6 Wasylówka c. 1-dw., Jana i Magdaleny 178-03-129 54V 25 Ż DM
26 11 1859 Bazalia Wawrzyniec Duchniewicz 65 Tryski 1-dw., żona Marianna, syn Jan 178-03-129 64R 102 Ż DM
8 7 1859 Toporyszcze Anna Talko 3 Berezówka ospa; c. ur. Teodora i Ludwiki Szachniewicz 178-3-50 733V 49 Ż DM
31 8 1859 Toporyszcze Marianna Szachniewicz 55 Sielce suchoty; mąż Wincenty, synowie Tomasz i Franciszek, córka Katarzyna 178-3-50 734R 57 Ż DM
27 1 1859 Annopol Aniela Obidzińska 40 Krasnosiółka z d. Staniewicz, mąż Jan, synowie Karol i Józef, córka Tekla 886 379 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0202.htm
23 7 1860 Złoczówka Feliks Juchniewicz 1 Żabcze s. NN i Konstancji 841 241 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0132.htm
26 12 1860 Torczyn Antoni Romaniewicz 3 Koszów s. 1-dw. Augustyna i Marianny z Piotrowskich 646 41 28 841 473 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0022.htm
20 3 1860 Brody Tekla Zieleniewicz 54 Suchowola 44 z d. Molińska, mąż (od 32 lat) Jan L 110R
12 6 1860 Brody Józef Zieleniewicz 14 Suchowola 44 s. Jana i Tekli z Molińskich L 110V
9 5 1860 Bereżnica Jan Gryniewicz 49 Niemowicze w. ż., wdowiec, dzieci nie zostawił 841 590 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0326.htm
9 7 1860 Włodzimierzec Łukasz Płachczyński 45 Majdan Goły 1-dw., żona Petronela z Łuniewiczów, córki Agata i Wiktoria 841 725 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0400.htm
21 2 1860 Krzemieniec Anna Detyniewicz 80 Krzemieniec miesz., wdowa po Pawle, syn Jan, córki Marianna, Rozalia i Teresa 0.1-33 48V 13 T
21 1 1860 Białogródka Józef Zalubowski 14 Puzyrki Małe s. 1-dw. Pawła i Elżbiety Leniewicz 178-03-75 142V 8 Ż DM
31 3 1860 Białogródka Apolonia Noniewicz 73 Kuźmińce ur., wdowa po Teodorze, syn Grzegorz, córki Marianna i Józefa 178-03-75 147V 38 Ż DM
20 8 1860 Białogródka Julian Leśniewicz 1 Sachnowce s. ur. Klemensa i Feliksy Kłodzianowskiej 178-03-75 152V 70 Ż DM
17 2 1860 Ostropol Józefa Liniewicz 62 Józefówka wdowa, syn Karol ? i córka Marianna 178-3-75 292V 3 Ż 521 DM
31 8 1861 Włodzimierz Stefania Michalek 4 Włodzimierz c. w.ż. Alberta i Emilii z Broniewiczów 796 82 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0043.htm
31 7 1861 Krzemieniec Władyslaw Siegniewicz 3 Wesołówka s. szl. Józefa i Franciszki z Malczewskich 0.1-34 67V 70 T
14 11 1861 Krzemieniec Teodor Jachniewicz 53 Krzemieniec szl., żona Balbina, synowie Jan i Józef, córka Balbina 0.1-34 70V 90 T
10 1 1861 Białogródka Michał Hryniewicz 48 Dańkowce szl., wdowiec, synowie Kazimierz i Kamil-Mieczysław, córka Cezaryna 178-03-76 167R 6 Ż DM
12 7 1862 Ostrówki Marcin Ryszniewicz 4 Rowno s. chł. Pawła i Agnieszki z Jasionków 568 45 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0024.htm
12 10 1862 Krzemieniec Antonina Czekanowska 12 Krzemieniec c. miesz. Wojciecha i Marianny z d. Detyniewicz 0.1-35 60V 80 T
1 1 1862 Białogródka Kazimierz Leśniewicz 1 Sachnowce s. ur. Klemensa i Feliksy z Kłodzianowskiej 178-03-77 153R 2 Ż DM
15 3 1862 Białogródka Józef Teleżyński 35 Puzyrki Wielkie ur., żona Marianna z Liniewiczów, syn Jan, córki Aniela i Sabina 178-03-77 157V 30 Ż DM
21 9 1862 Bazalia Grzegorz Janiewicz 84 Szmyrki żona Franciszka i od niej synowie Teofil, Hieronim, Franciszek i Medard; po I-żonie syn Gabriel oraz córki Zofia i Sabina 178-03-131 131V 91 Ż DM
31 1 1862 Stepań Mateusz Kuliniewicz 75 Stepań wolnego stanu parafianin 887 288 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0156.htm
9 11 1862 Butowce Teresa Zdaniewicz 1 Czerniatyn Wielki c. Aleksandra i Rozalii 178-3-77 297R 28 Ż 589 DM
9 12 1862 Ostropol Anna Łotocki 9 Józefówka c. Władysława i Marianny z Leniewiczów 178-3-77 319V 44 Ż 633 DM
10 7 1863 Brody Jan Zieleniewicz 58 Suchowola 44 wdowiec po Tekli Molińskiej L 33
7 1 1863 Hulewicze Wincenty Janiewicz 17/12 Hulewicze s. chł. Józefa i Józefy z Gajdemskich 892 169R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0166.htm
7 1 1863 Żytomierz Piotr Liniewicz 4 Zabrudzie ze szkarlatyny, syn Pawła i Julianny z Piotrowskich, numer metryki taki sam jak Eligiusza Piotrowskiego 178-3-54 122V 14 Ż DG
18 1 1863 Żytomierz Eligiusz Piotrowski 75 Żytomierz z zapalenia płuc, urzędnik sądowy, wdowiec, parafianin Kościoła Cudnowskiego (numer metryki taki sam jak Piotra Liniewicza) 178-3-54 123R 14 Ż DG
9 3 1863 Żytomierz Karol Drzewiecki 2 Żytomierz z konwulsji, syn Józefa i Magdaleny Wołodniewicz 178-3-54 128R 71 Ż DG
27 4 1863 Żytomierz Marianna Nieniewicz 82 Żytomierz z suchot, wdowa z Wygowskich, zostawiła syna Józefa 178-3-54 132R 123 Ż DG
17 6 1863 Żytomierz Franciszek Antoniewicz Żytomierz utonął w rzece Teterow, mieszkaniec miasta Dubna (brak wieku) 178-3-54 135R 162 Ż DG
23 6 1863 Żytomierz Helena Rychlińska 2 Żytomierz z biegunki, córka Alaksandra i Cecylii Broniewicz 178-3-54 135R 165 Ż DG
3 9 1863 Żytomierz Jakób Chodakowski 72 Żytomierz ze starości, dw., zostawił żonę Annę ze Statniewiczów, synów: Piotra i Władysława oraz córkę Katarzynę 178-3-54 138V 222 Ż DG
2 8 1864 Białogródka Kajetan Liniewicz 80 Puzyrki Wielkie żona Franciszka z Karczewskich, córka Honorata 1718-03-81 127R 37 Ż DM
21 2 1864 Butowce Marianna Zdaniewicz 2/12 Czerniatyn c. Aleksandra i Rozalii 178-3-82 25V 8 Ż 50 DM
9 3 1865 Krzemieniec Ignacy Czekanowski 11 Krzemieniec s. mieszcz. Wojciecha i Marianny z Detyniewiczów 1-37 45R 26 T 52
3 2 1865 Żytomierz Antoni Tyczyna 32 Waćków z choroby durowej, zostawił żonę Teresę z Gryniewiczów, syna Antoniego 178-3-61 139R 22 Ż DG
4 5 1865 Żytomierz Grzegorz Zieniewicz 73 Żytomierz z tyfusu, dw., zostawił żonę Brygidę z Białkowskich, synów Leona, Grzegorza i Mikołaja oraz córkę Józefę 178-3-61 145V 114 Ż DG
17 3 1866 Krzemieniec Franciszek Jachniewicz 44 Krzemieniec od tyfusowej gorączki, wdowiec po Pelagii, dzieci nie zostawił 426-1-39 37R 24 T 282
14 4 1866 Krzemieniec Honorata Siechniewicz 30 Wesołówka od puchliny, z Bereżeckich, mieszcz., mąż Ludwik, córki Michalina, Emilia, Józefa, Klementyna i Stefanina 426-1-39 38V 34 T 284
28 12 1866 Krzemieniec Wiktoria Siechniewicz 1 Wesołówka od kokluszu, c. mieszcz. Wincentego i Heleny ze Stokowskich 426-1-39 50R-V 108 T 295
30 1 1866 Żytomierz Józefa Hreniewicz (Greniewicz?) 6 Staniszówka z konwulsji, c.Daniela i Katarzyny z Nahajewskich (Nagajewskich?) 178-3-63 116V 49 Ż DG 180
28 1 1866 Żytomierz Władysław Michniewicz 27 Żytomierz z cholery, kawaler 178-3-63 116V 50 Ż DG 180
1 10 1866 Żytomierz Józef s.Jozefa Barycki 67 Żytomierz z suchot, dw., zostawił żonę Kamillę z Wysikowskich, synów Władysława, Józefa i Michała oraz córkę Adelajdę po mężu Zieniewiczwą 178-3-63 139R 306 Ż DG 224
20 12 1866 Butowce Karolina Ziniewicz 55 par. Butowce mąż Florian, córki Małgorzata, Anna, Maria i Magdalena 178-3-82 69R 34 Ż 135 DM
29 1 1867 Torczyn Józefa Iniewicz 2 Siedmiarki c. Wiktora i Anny z Czyżewskich 653 49 3
20 2 1867 Brody Karol Janczyn 2 Suchowola 141 s. Jana i Anny z d. Baraniewicz L 73V
19 3 1867 Horochów Marianna Miechniewicz 83 Bożów 1-dw., wdowa, syn Paweł 103 57 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0032.htm
2 2 1867 Krzemieniec Marianna Proniewicz 60 Krzemieniec od gorączki, wdowa, dzieci nie zostawiła 426-1-41 38V 9 T 501
30 9 1867 Rzyszcz?w Pelagia Ro?alska 20 Rogoz?w, gub, Pu?tawska c?rka pruskich poddanych Walentego i Florentyny z domu jakniewicz 312-1-92 228 31 m.K KM
3 10 1867 Nieświcz Józef Korniewicz 0,5 Hubin od suchot, s. NN i 1-dw. Marii 462 35 23 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0020.htm
16 7 1868 Stary Oleksiniec Wawrzyniec Bajszak 75 Korszyłówka od starości, chł., żona Marianna z Moszczniewiczów, potomstwa nie zostawił 426-1-41 104V 27 T DW 874
1 10 1868 Radziwiłłów Antoni Slaski 80 Leduchów ziemianin, żona Teofila z d. Korzeniewicz, syn Władysław, córki Julia i Antonina 78 R 23 T 0
15 2 1868 Torczyn Marianna Siatecka 0,5 Koszów c. Ludwika i Anastazji z Janiewiczów 654 45 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0028.htm
19 5 1868 Torczyn Ignacy Mroziński 7 Horodynie s. Pawła i Teresy z Groniewiczów 654 49 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0030.htm
23 7 1868 Torczyn Marcin Janiewicz 0,5 Siedmiarki s. Wiktora i Marianny z Zlijewskich 654 50 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0030.htm
4 11 1868 Torczyn Elżbieta Romaniewicz 27 Koszów z Konopków, mąż Franciszek 654 52 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0031.htm
20 3 1869 Kuniów Rozalia Juchniewicz 70 Siekierzyńce wdowa, syn Feliks, córki Tekla i Wiktoria 178-3-78 201V 10 Ż DM
3 5 1869 Kuniów Andrzej Juchniewicz 1 Siekierzyńce s. Feliksa i Petroneli Chmielewskiej 178-3-78 202R 15 Ż DM
15 2 1869 Białogródka Konstancja Leniewicz 65 Puzyrki 1-dw., z Kretowiczów, wdowa po Franciszku, córki Marianna i Honorata 178-03-81 474V 9 Ż DM
24 1 1870 Brody Kazimierz Zieleniewicz 3 Suchowola 104 S. Michala i Tekli z d. Kozodój L 159R
27 3 1870 Luboml Prakseda Wasilewicz 85 Luboml z Michniewiczów, wdowa, syn Tomasz, córka Anastazja 313 119 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0062.htm
24 10 1870 Szumsk Adam Smoliński 30 Iserna żona Marianna zd. Kupniewicz, dzieci: Franciszek, Tekla, Antonina 1-53 51V 49 RK
3 3 1870 Olewsk Józef Romaniewicz 5 Słoboda Borowska z kokluszu, syn Kazimierza i Justyny z d. Kozińskiej 178-3-246 25r 9 Ż Na
29 9 1870 Łanowce Anastazja Leśniewicz 0,5 Domaninka c. szl. Kajetana i Urszuli Barszczewskiej 1-46 18R 21 T 1033 DM
7 1 1870 Torczyn Anna Leœniewicz 57 Szepel od puchliny, 1-dw., wdowa, córki Salomea, Tekla, Teofila i Rozalia 656 46 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0025.htm
17 4 1870 Torczyn Mieczysława Bogusławska 13 Ulaniki od suchot, c. szl. Michała i Joanny z Leœniewiczów 656 50 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0027.htm
5 7 1870 Torczyn Franciszek Romaniewicz 25 Koszów od paraliżu, 1-dw., żona Józefa z Koladyńskich, bez potomstwa 656 54 26 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0029.htm
14 9 1870 Wieledniki Katarzyna Lewicka 50 Rudnia Wierzchnia Medweżańska wdowa po Justynie Lewickim, z Staszniewiczów, córka Piotra i Anny 178-3-56 163V 25 Ż MW
8 12 1871 Torczyn Helena Pietkiewicz 10 Szepel c. Stanisława i Teofili z Leśniewiczów 657 59 18 0
16 12 1871 Torczyn Rozalia Lisniewicz 25 Usicze c. Józefa i Anny z Witwińskich 657 61 21 0
25 8 1871 Olewsk Hilary Romaniewicz 6/12 Słoboda Borowska z czarnej choroby, syn Kazimierza i Justyny z d. Kozińskiej 178-3-246 31r 15 Ż Na
25 7 1871 Białogródka Franciszka Lachniewicz Polachowa c. żołnierza Macieja i Katarzyny 178-03-84 182V 55 Ż DM
17 10 1871 Białogródka Józef Liniewicz 30 Puzyrki Małe 1-dw., kawaler 178-03-84 187V 86 Ż DM
8 3 1872 Kowel Agaton Okuniewicz 44 Kowel em. sekretarz guberialny, żona Jadwiga z d. Krukowska 273 30 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20273/pages/PL_1_436_273_0017.htm
29 6 1872 Brody Józef Zieleniewicz 3/12 Suchowola 44 s. Michała i Tekli Kozodój L 7
28 10 1872 Brody Jan Guleniewicz 12 h Stare Brody 16 s. NN i Apolonii L 10
28 10 1872 Brody Władysław Guleniewicz 1 h Stare Brody 16 s. NN i Apolonii L 11
1 8 1872 Torczyn Marcelina Lisniewicz 55 Ulaniki panna 658 55 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0029.htm
11 9 1872 Tuczyn Michał Kuczewski 35 Tuczyn mieszczanin, żona Marianna z Kobryniewiczów, córki: Anna, Lucyna i Karolina 686 54 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0031.htm
12 9 1872 Krzemieniec Balbina Jachniewicz 67 Krzemieniec mieszcz., wdowa po Teodorze, synowie Jan i Józef, cóka Petronela 1-62 49R-V 90 T 914
22 1 1872 Szumsk Franciszek Brączkowski 1 Litowiszcze z odry, s. chł. Jana i Ludwiki Kupniewicz 01-226 48V 12 T DM 366
25 6 1872 Szumsk Marianna Kowalska 55 Waśkowce z Kupniewiczów, mąż Albert, synowie Kazimierz, Franciszek, Stanisław, córka Antonina 01-226 54V 65 T DM 372
1 12 1872 Szumsk Paweł Brączkowski 5/52 Litowiszcze z padaczki, s. chł. Jana i Ludwiki Kupniewicz 01-226 65V 135 T DM 383
24 2 1872 Białogródka Anna Lachniewicz 4 Białogródka c. Macieja i Katarzyny Zarzyckiej 178-3-84 295V 38 Ż DM
7 6 1872 Białogródka Katarzyna Ursyn 1 Zawadyńce c. mieszczan Hipolita i Marii Dobniewicz 178-3-84 301V 74 Ż DM
14 8 1872 Olewsk Anna Garbowska 58w Staryki z choroby wewnętrznej, z domu Romaniewicz, synowie Jan i Antoni, córki Marianna i Klara 178-3-246 33v 12 Ż Na
1 8 1873 Torczyn Mieczysława Mrozowska 15 Ulaniki c. Adama i Tekli z Leśniewiczów 659 48 24 0
30 7 1873 Jałowicze Maria Staniewicz 6 Zabłotce c. chłopów Maurycego i Anny Zdanowicz 147 36 11 0
4 2 1873 Horochów Marcin Daniewicz 3/12 Pieczychwosty s. chł. Jana i Lucyny z Gruszeckich 109 58 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20109/pages/PL_1_436_109_0033.htm
19 11 1873 Radziwiłłów Maria Hryniewicz 2,5 Radziwiłłów c. szlachciców Józefa i Rozalii z Morozowskich 1-67 85 V 42 T
29 1 1874 Torczyn Tomasz Mazuryk 56 Sadowa żona Marianna z Janiewiczów, córka Domicela 660 61 12 DW
17 7 1874 Horochów Marianna Takmaniewicz 60 Horochów z Makowskich, chł., mąż Bazyli, córki Anastazja i Marianna 110 91 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0049.htm
10 1 1874 Krzemieniec Jan Siechniewicz 6/365 Wesołówka s. miesz. Ludwika i Marii z Soroczyńskich 1-68 31V 1 T
14 5 1874 Sidorów Jakub Holicki 3 Czarnokońce Wielkie 190 s. Andrzeja i Katarzyny z d. Kuśniewicz 1205L 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0080.htm
25 3 1874 Sidorów Marcella Sypniewicz 13/365 Tłusteńkie 1 c. Ignacego i Józefy Karasiewicz 1205L 141 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0087.htm
9 6 1874 Białogródka Józef Ursyn 1,5 Beleżyńce s. mieszczan Hipolita i Marii Dubniewicz 178-03-84 514R 74 Ż DM
8 10 1875 Torczyn Jan Bieliński 16 Szepel s. Michała i Salomei z Leśniewiczów 661 63 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0033.htm
3 1 1875 Białogródka Justyna Liniewicz 80 Puzyrki Małe chł., wdowa, syn Adolf i córka Teresa 178-3-133 58V 1 Ż DM 0
19 9 1875 Białogródka Anna Liniewicz 3 Puzyrki Wielkie c. chł. Daniela i Honoraty 178-3-133 69R 112 Ż DM
28 1 1876 Krzemieniec Urszula Jachniewicz 15/12 Krzemieniec c. miesz. Jana i Marceli z Tatarzyńskich 426-1-70 32V 9 T
22 2 1876 Krzemieniec Jan Siechniewicz 1 Wesołówka s. miesz. Wincentego i Heleny z Stokowskich 426-1-70 33V 13 T
23 11 1876 Luboml Anna Sobczuk 13 Jagodzin r. Jan, Marianna Antoniewicz 319 137 108 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0071.htm
28 4 1876 Butowce Stanisław Gąsecki 4/365 Czerniatyn s. Jana i Marianny z Zieniewiczów 17-1-28 26V 25 Ch 54 DM
26 12 1877 Torczyn Bazyli Pietkiewicz 2,5 Szepel s. Michała i Teofili z Leśniewiczów 663 52 32 0
3 2 1877 Dederkały Stefan Ursyn 2 Liski s. mieszczan pow. konstantynowskiego Hipolita i Marii z Dubniewiczów 57 158 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0089.htm
3 2 1877 Dederkały Klementyna Ursyn 13 Liski c. Hipolita i Marii z Dubniewiczów 57 158 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0089.htm
3 1 1877 Brody Anna Zieliniewicz 1/365 Suchowola 44 c. Michala i Tekli Kozodój L
4 4 1877 Krzemieniec Antonina Jachniewicz 10/12 Krzemieniec c. mieszcz. Jana i Marceliny z Tataryńskich 1-71 31V 18 T
6 11 1877 Szumsk Józef Błaszczuk 2 Załuże z krupy, s. chł., Ignaego i Marianny Kopniewicz 1-229 60R 52 T DM 706
17 12 1877 Szumsk Aleksander Gordzilewski 2 Suraż s. żołnierza Karola i Karoliny Proniewicz 1-229 61R 60 T DM 707
13 1 1877 Białogródka Antonina Liniewicz 1 Puzyrki Małe c. chł. Adolfa i Marianny Łukarzewskiej 178-03-133 153R 10 Ż DM
4 2 1877 Olewsk Michał Romaniewicz 5 Okopy syn Adama i Magdaleny z d. Kozińskiej 178-3-246 58v 5 Ż Na
29 8 1878 Torczyn Lucyna Mrozowska 3/12 c. Adama i Tekli z Leśniewiczów 664 47 24 0
9 5 1878 Brody Modest Zieleniewicz 2,5/12 Suchowola 44 s. Michała i Tekli Kozodój L
19 12 1878 Szumsk Aleksander Wereszczyński 65 Iserna emeryt. żołnierz, żona Aniela Kupniewicz sałdatka 1-230 71R 85 T DM 785
26 9 1878 Horochów Wiktoria Stasiewicz 1 Drużkopol c. chłopów Franciszka i Apolonii z Zdaniewiczów 114 85 41 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20114/pages/PL_1_436_114_0046.htm
6 1 1878 Olewsk Franciszka Romaniewicz 1 Okopy z bólu żołądka, córka Adama i Magdaleny z d. Kozińskiej 178-3-246 62v 1 Ż Na
26 6 1879 Torczyn Józefa Leśniewicz 64 Ulaniki z Hulanickich, wdowa, synowie Mikołaj, Feliks - żonaci i Józef, córki Paulina i Katarzyna - zamężne 665 51 13 0
1 1 1879 Ołyka Józef Komko 66 Humienniki wdowiec po Mariannie Zdaniewicz, syn Aleksander 500 78 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0041.htm
29 11 1879 Krzemieniec Stefania Siechniewicz 12 Wesołówka c. miesz. Ludwika i Honoraty z Bereżeckich 1-73 44V 79 T
14 12 1879 Krzemieniec Antonina Siechniewicz 16/12 Wesołówka c. mieszcz. Ludwika i Marii z Soroczyńskich 1-73 45R 84 T
23 1 1880 Krzemieniec Justyn Sichniewicz 8 Wesołówka s. Józefa i Franciszki z Malczewskich 1-74 35V 8 T
29 3 1880 Krzemieniec Józef Sichniewicz 55 Wesołówka żona Franciszka z d. Malczewska, synowie Władysław i Ignacy, córki Marianna, Tekla i Konstancja 1-74 39R 28 T
28 4 1880 Olewsk Michał Romaniewicz 6 Rudnia Lwa z bólu żołądka, syn Józefa i Marianny z d. Lech 178-3-246 72v 12 Ż Na
23 2 1880 Berezne Felicjan Rudnicki 6/12 Potasznia s. Mikołaja i Anieli z Szachniewiczów 740-2-5 32V 10 R 33 DM
4 2 1880 Berezne Mikołaj Rudnicki 38 Potasznia żona Aniela a Szachniewiczów, synowie Franciszek i Felicjan, córki Paulina, Marianna , Michalina, Antonina, Marcelina i Elżbieta 740-2-5 32R 7 R 32 DM
19 12 1881 Dederkały Marianna Ursyn 41 Liski z Dubniewiczów, b. 1-dw., mąż Hipolit, synowie Jan i Piotr, córka Michalina 58 285 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0147.htm
7 1 1881 Torczyn Wincentyna Piotrowska 1 Smolarnia Torczyńska c. Józefa i Katarzyny z Leśniewiczów 667 56 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0027.htm
10 2 1881 Torczyn Salomea Bielnicka 45 Szepel z Leśniewiczów, mąż Michał, synowie Józef, Władysław i Marian małoletni, córka Marianna małoletnia 667 56 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0027.htm
28 2 1881 Horochów Benedykta Śliwińska 70 Chołoniów z Pruniewiczów, chł., wdowa 117 61 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0033.htm
3 10 1881 Horochów Marianna Zdaniewicz 3 Pieczychwosty c. chł. Jana i Lucyny z Gruszeckich 117 66 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0036.htm
26 2 1881 Szumsk Karol Śliwiński 8/12 Iserna s. żołnierza Antoniego i Antoniny Kupniewicz 01-231 53V 26 T DM 845
25 8 1881 Krzemieniec Petronela Jachniewicz 0,5 Krzemieniec od czarnej choroby, c. mieszcz. Jana i Marceliny 426-1-75 36R 68 T 44 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X479-X?i=43&cat=834010
12 1 1881 Olewsk Antonina Romaniewicz 11 Okopy z czerwonki, córka Adama i Magdaleny z d. Kozińskiej 178-3-246 77r 1 Ż Na
12 2 1881 Berezne Adam Cielecki 2/52 Bronisławka s. Szymona i Sabiny z Szachniewiczów 740-2-5 71R 12 R 66 DM
6 3 1881 Berezne Katarzyna Michniewicz 1 Potasznia c. Piotra i Marianny z Niżyńskich 740-2-5 71R 11 R 66 DM 0
6 9 1882 Szumsk Emilia Kupniewicz 1,5 Iserna c. chł. Jana i Lucyny z Zielińskich 1-232 373V 59 T
1 11 1882 Olewsk Piotr Janiewicz 2/12 Młynek Sobiecki z czarnej choroby, syn Ignacego i Łucji z d. Piekarskiej 178-3-246 86v 17 Ż Na
20 11 1882 Berezne Karolina Kuriata 1 Rudnia Nowa c. Jana i Antoniny z Taraniewiczów 740-2-5 124R 41 R 113 DM
12 2 1883 Berezne Michał Urbaniewicz 92 Biłka wdowiec, synowie Józef, Franciszek i Jan 740-2-5 163V 3 R 148 DM
22 4 1883 Berezne Marianna Kuriata 22 Podrałówka z d. Szachniewicz, mąż Teodor, córka Aniela 740-2-5 167R 23 R 151 DM
2 9 1883 Berezne Aniela Kuriata 6/12 Potasznia c. Teodora i Marianny z Szachniewiczów 740-2-5 169R 40 R 153 DM
11 1 1884 Olewsk Jan Romaniewicz 3 Rudnia Lwa z kaszlu, syn Józefa i Teresy z d. Lech 178-3-246 94r 5 Ż Na
5 6 1884 Olewsk Anna Janiewicz 3 ... Sobiczyński z gorączki, córka Ignacego i Lucyny z d. Piekarskiej 178-3-246 96r 17 Ż Na
27 4 1885 Szumsk Tekla Krasicka 9 Iserna c. chł. Jana i Karoliny z Kupniewiczów 01-232 215V 34 T
30 1 1885 Olewsk Konstancja Romaniewicz 80 Słoboda Kisorycka ze starości, z domu Żygadło, wdowa po Jakubie, synowie Adam i Józef, córka Ewa 178-3-246 100r 12 Ż Na
12 6 1885 Olewsk Konstancja Jasińska 62 Rudnia Lwa ze starości, z domu Romaniewicz, wdowa, synowie Wojciech i Franciszek, córki Tekla, Karolina i Marianna 178-3-246 102r 24 Ż Na
16 2 1885 Berezne Franciszek Kondracki 40 Podrałówka z gorączki, żona Zofia z Szachniewiczów, syn Antoni, córki Helena, Katarzyna i Tekla 740-2-6 36R 6 R 34 AD1
13 5 1885 Berezne Gracjan Cielecki 9/12 Bronisławka z kaszlu, s. Szymona i Sabiny z Szachniewiczów 740-2-6 38R 16 R 36 AD1
2 11 1885 Berezne Joanna Kuriata 9/12 Smolarnia z krupu, c. Józefa i Ewy z Szachniewiczów 740-2-6 40V 31 R 39 AD1 0
8 12 1885 Berezne Anna Szachniewicz 60 Smolarnia z gorączki, wdowa z Dudkowskich, córki zamężne Aniela Lech, Ewa Kuriata i Kamila panna 740-2-6 42R 39 R 40 AD1
11 12 1885 Berezne Małgorzata Szachniewicz 65 Bronisławka z gorączki, z Klepuszewskich, mąż Józef, synowie nieślubny Jan Klepuszewski oraz Franciszek Szachniewicz i Karol Szachniewicz, córki zamężne Marianna Kostrzycka, Aniela Kuriata, Antonina Żygadło 740-2-6 42R 40 R 40 AD1
20 5 1886 Szumsk Łukasz Brączkowski 1/52 Litowiszcze s. chł. Jana i Ludwiki z Kupniewiczów 01-232 280V 59 T
18 5 1886 Meżyrów Wincenty Gryniewicz 2/12 Łopatyńce r.: Leonard i Anna Tomczenko 904-6-7 165V 21 W JS1
17 1 1887 Grzymałów Jan Hryniewicz 5/12 Ostapie s.Łukasza i Zofii zd.Gorczyńska 1614L 81 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0042.htm
27 1 1887 Szumsk Józefa Proniewicz 27 Suraż z Kulczyckich, szl., mąż Klemens, dzieci Aleksander i Stanisława 01-232 148V 4 T
19 3 1887 Szumsk Walery Bujański 90 Borowica chłop, żona Marianna z Jurkowskich, córka Apolonia Kupniewicz 01-232 150R 17 T
13 12 1887 Dederkały Aleksandra Nowicka 9/12 Kaletyńce Wielkie c. Alfonsa i Adeli Baraniewicz 1-81 91V 12 T 990 DM
20 9 1887 Olewsk Piotr Janiewicz 1,5 Stary Zawód z krwawej biegunki, syn Józefa i Franciszki z d. Tyszeckiej 178-3-246 117r 15 Ż Na
14 11 1888 Brody Maria Zieleniewicz 52 Suchowola 44 z d. Molińska, mąż Jan L 175
24 4 1888 Krzemieniec Anna Sichniewicz 3 Wesołówka c. miesz. Andrzeja i Marianny 01-81A 44V 33 T
23 5 1888 Olewsk Klemens Romaniewicz 3 Okopy z ospy, syn Adama i Magdaleny z d. Kozińskiej 178-3-246 124v 21 Ż Na
26 12 1888 Olewsk Ewa Janiewicz 5 Słoboda Kupiel z oparzenia, córka Józefa i Franciszki z d. Tyszeckiej 178-3-246 131v 63 Ż Na
27 5 1889 Krzemieniec Marek Sichniewicz 1 Krzemieniec s. miesz. Stanislawa i Teresy z Iszczuków 01-81B 42V 29 T
23 10 1889 Krzemieniec Piotr Iszczuk 66 Krzemieniec miesz., żona Wiktoria z d. Sichniewicz, córka Teresa 01-81B 46R 49 T
1 2 1889 Szumsk Józef Brączkowski 12 Litowiszcze s. Jana i Ludwiki Kupniewicz 01-232 67V 14 T 935 DM
6 1 1889 Olewsk Filomena Romaniewicz 2 Rudnia Lwa ze szkarlatyny, córka Józefa i Teresy z d. Lech 178-3-246 134r 6 Ż Na
7 1 1889 Olewsk Józefa Romaniewicz 4 Rudnia Lwa ze szkarlatyny, córka Józefa i Teresy z d. Lech 178-3-246 134v 7 Ż Na 0
12 3 1889 Olewsk Paweł Janiewicz 8 Stary Zawód z ospy, syn Józefa i Franciszki z d. Tyszeckiej 178-3-246 137v 27 Ż Na
5 12 1889 Olewsk Ludwik Janiewicz 1,5 Stary Zawód z krupu, syn Józefa i Franciszki z d. Tyszeckiej 178-3-246 141r 48 Ż Na
21 12 1889 Olewsk Joanna Romaniewicz 2 Okopy z krupu, syn Adama i Magdaleny z d. Kozińskiej 178-3-246 141v 50 Ż Na
28 3 1890 Ołyka Jan Zdaniewicz 5 Metelno Macieja i Marianny z Rudzkich 510 49 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0048.htm
15 1 1890 Szumsk Franciszek Białobrzycki 9/12 Zielony Dąb s. chł. Grzegorza i Lucyny z Kupniewiczów 01-233 163R 6 T
5 8 1890 Krzemieniec Filip Malczewski 3 Wesołówka s. Jana i Tekli z Siniewiczów 0.1-81W 37V 41 T
9 10 1890 Krzemieniec Antoni Żukowski 56 Krzemieniec miesz., żona Anna z d. Domaniewicz, dzieci Łukasz i Maria 0.1-81W 38V 50 T
22 8 1891 Szumbar Stanisław Mruczkowski 1/12 Siwki, par. Dederkały s. Józefa i Michaliny z Siniewiczów 1020 243 6 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0140.htm
20 11 1891 Szumsk Franciszek Błażczuk 19 Załuże s. chł. Ignacego i Marianny z Kupniewiczów 01-233 85R 119 T
2 4 1891 Radziwiłłów Katarzyna Bogdaniewicz 33 Radziwiłłów z d. Pawczyńska, mąż Józef, syn Michał, córki Elżbieta i Maria 0.1-81G 67V 13 T
17 7 1891 Krzemieniec Stanisław Siniewicz 86 Krzemieniec miesz., żona Teresa z d. Iszczuk, syn Mikołaj 426-1-81G 38R 29 T DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TW16?i=871&cat=300453
28 12 1892 Torczyn Wiktor Juniewicz 50 Siedmiarki żona Marianna z Zmijewskich, synowie jan i Franciszek, córki Klara, Anna i Ludwika 678 61 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0033.htm
1 8 1892 Krzemieniec Marcin Sichniewicz 1 Wesołówka s. chł. Juliana i Tekli 0.1-81D 38R 54 T
18 8 1893 Włodzimierz Tomasz Bobrowski 65 Włodzimierz miesz., od 1-ej żony Józefy z Proniewiczów córki Teofila i Maria, o 2-ej żonie i ich dzieciach brak danych 811 141 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0072.htm
12 2 1893 Kowel Franciszka Zdaniewicz 14 Biełaszów od suchot, c. chł. suwalskiej gub. pow. sejneńskiego gm. Krasnopol Dominika i Rozalii z Rowińskich 294 85 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20294/pages/PL_1_436_294_0044.htm
12 3 1893 Młynów Józef Kopniewicz 1 Koryta od zapalenia płuc, s. austr. podd. Pawła i Marianny z Mrozowskich 740-7-94 41R 24 R 156 DW
2 5 1893 Młynów Zofia Juchniewicz 4/12 Dobratyn od ospy, c. chł. Wincentego i Anny z d. Jurgilewicz 740-7-94 43V 44 R 159 DW 0
12 5 1893 Olewsk Paweł Janiewicz 2 Stary Zawód z padaczki, syn Józefa i Franciszki z d. Tyszeckiej 178-3-246 169v 31 Ż Na
1 5 1893 Olewsk Emilia Romaniewicz 16 Rudnia Lwa z zapelania płuc, córka Józefa i Teresy z d. Lech 178-3-246 174v 7 Ż Na
8 9 1894 Radziwiłłów Maria Milewska 70 Radziwiłłów z Bednarskich, chłopka, wdowa, córki Katarzyna Żyniewicz, Marcelina Gruszkowska 1-81 Z 60 R 20 T 0
29 8 1894 Torczyn Wincentyna Terlecka 1 Siedmiarki c. chł. Ludwika i Klary z Juniewiczów 680 47 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0030.htm
15 12 1894 Szumsk Marian Gabruk 10 Iserna s. chł. Kazimierza i Anny z Kupniewiczów 01-233 351V 136 T
11 10 1895 Brody Łukasz Janczyn 2 Suchowola 242 s. Łukasza i Tekli Zieleniewicz L 16
14 2 1895 Tuczyn Antoni Harasimowicz 5/12 Babin s. mieszcz. Boleslawa i Anny z Janiewiczów 915 40V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0035.htm
13 8 1895 Białogródka Cecylia Łukarzewska 35 Szarłajówka z Liśniewiczów, chł., mąż Józef, synowie Stanisław i Jan, córki Marcelina, Petronela i Karolina 17-2-82 97R 144 Ch
9 5 1895 Olewsk Teofila Romaniewicz 25 Okopy z krupu, córka Kazimierza i Józefy z d. Kozińskiej 178-3-246 193v 43 Ż Na
4 3 1897 Kowel Tomasz Bieduniewicz 23 Kowel szeregowy 23 roty, chłop mińskiej guberni pow. ihumeńskiego gromady brodeckiej, kawaler 908 51 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0043.htm
17 7 1897 Młynów Marianna Kopniewicz 7/12 Koryta rodzice: Paweł i Marianna Morozowicz 740-2-412 46R 48 R 1780 RK
6 7 1898 Torczyn Marcelina Terlecka 8/12 Siedmiarki c. Ludwika i Klary z Juniewiczów 935 43 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0034.htm
28 9 1898 Horochów Apolonia Stasiewicz 56 Drużkopol z Zdaniewiczów, chł., mąż Franciszek, synowie Andrzej i Stanisław, córki Marcelina, Maria, Antonina i Józefa 927 51 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0042.htm
29 7 1898 Szumsk Lucyna Białobrzycka 53 Kamyki z Zielińskich, chł., mąż Grzegorz, dzieci po 1-ym mężu Kupniewiczu Ksawery, Adela, Teofila i Joanna, po Białobrzyckim syn Paweł i córka Julia 01-234 90R 58 T
6 4 1898 Młynów Anna Juchniewicz 25 Dobratyn z d. Jurgilewicz, mąż Wincenty, dzieci: Adolf, Zofia 740-2-409 41V 28 R 1734 RK
17 12 1898 Ołyka Jan-Marian Żuliński 5 Ołyka Paweł i Zofia z Waniewiczów 1018 961 72 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0499.htm
14 11 1898 Olewsk Paweł Boczkowski 17 Dworzyszcze z odry, syn Władysława i Kamili z d. Janiewicz 178-3-246 216v 49 Ż Na
2 4 1900 Niewirków Feliksa Żygadło 10 Słoboda Stryj c. mieszczan społeczności rówieńskiej Piotra i Apolonii z Szachniewiczów 951 70 23 0
1 11 1900 Niewirków Józefa Brusiło 65 Huta Bystrzecka z Szachniewiczów, mieszczanka, wdowa, synowie Antoni i Stefan 951 78 52 0
22 9 1900 Łanowce Piotr Zdaniewicz 3 Mołotków s. chłopów Wincentego i Julii z Mondzelewskich 75 V 33 0
10 9 1900 Torczyn Joachim Leśniewicz 60 Ulaniki s. Mikołaja i Kunegundy z Hulanickich 954 63 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0034.htm
28 12 1901 Krzemieniec Karolina Sichniewicz 60 Wesołówka mieszczanka krzemieniecka 48 V 59 0
20 8 1901 Tuczyn Bronisław Szendier 13 Kudranka s. Józefa i Władysławy z Leniewiczów 957 48 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0038.htm
26 1 1901 Szumsk Aniela Kupniewicz 86 Iserna chł., córki Karolina, Marianna, Ludwika, Joanna i Antonina 0.1-236 418V 14 T
17 4 1901 Młynów Maria Morozowska 39 Koryta z d. Kopniewicz, mąż Paweł, dzieci: Jan, Kazimierz, Zofia, Helena 740-4-446 5R 23 R 489 RK
23 1 1902 Niewirków Karolina Żygadło 45 Niemilla z Szachniewiczów, mieszczanka rówieńska, mąż Antoni, córki Teofila, Stanisława, Aniela, Helena, Michalina i Wincentyna 965 74 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0069.htm
26 2 1903 Niewirków Petronela Liniewicz 1,5 Bystrzyce Wincentego Kajetana i Wiktorii z Bagińskich 981 77 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0070.htm
12 12 1903 Niewirków Walentyna Dąbrowska 6/12 Stara Huta Jana i Teofili z Szachniewiczów 981 87 79 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0080.htm
5 12 1903 Szumsk Marianna Brączkowska 20 Litowiska c. chł. Jana i Ludwiki z Kupniewiczów 0.1-237 106V 133 T
6 4 1903 Horochów Franciszek Zdaniewicz 80 Pieczychwosty pozostawił żonę Tatianę z Makitrów 961 50 23 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0041.htm
28 8 1903 Horochów Zofia Zdaniewicz 5/12 Pieczychwosty córka Józefa i Mari z Rążewskich 961 53R 45 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0044.htm
6 2 1904 Krzemieniec Ludwik Sichniewicz 86 Wesołówka mieszczanin, żona Maria z Sarkalskich, synowie Franciszek, Piotr i Antoni, córki Józefa, Emilia, Klementyna i Franciszka 28 V 11 0
9 8 1904 Torczyn Marcin Romaniewicz 53 Koszów chłop, żona Maria z d. Krzanowska, synowie Konstanty, Gabriel, Jan, Józef i Stanisław, córki Katarzyna, Aniela, Anna i Adela 986 49V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0029.htm
15 1 1904 Niewirków Kamila Misiewicz 40 Niemilja z Liniewiczów, zostawiła męża Bernarda, s. Michała, Bronisława, Felicjana, Andrzeja c. Adelę, Aleksandrę, Wiktorię, Marię 982 74 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0064.htm
20 2 1904 Niewirków Franciszek Żygadło 22 Mokre Józefa i Anny z Szachniewiczów 982 76 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0066.htm
9 5 1904 Niewirków Anna Kwiatkowska 38 Jakubówka z Szachniewiczów, zostawiła męża Franciszka, synów: Ambrożego, Józafata, Feliksa, Walentego, Jana córki: Kamilę i Adolfę 982 80 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0070.htm
10 5 1904 Niewirków Adolfa Kwiatkowska 2 Jakubówka Franciszka i Anny z Szachniewiczów 982 80 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0070.htm
24 6 1904 Niewirków Teofil Szachniewicz 3 Jakubówka Józefa i Ewy z Boczkowskich 982 81 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0071.htm
9 12 1904 Horochów Anna Zdaniewicz 40 Pieczychwosty pozostawiła męża Feliksa, dzieci: Aleksander, Jan, Franciszek, Andrzej 973 56 54 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0050.htm
25 4 1905 Niewirków Joanna Liniewicz 74 Biały Brzeg z Sewruków, szlachcianka, mąż Wincenty, synowie Stanisław, Julian, Antoni i Marcin 983 83V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0074.htm
6 5 1905 Niewirków Kamila Kwiatkowska 5 Jakubówka c. mieszczan Franciszka i Anny z Szasniewiczów 983 83V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0074.htm
7 5 1905 Niewirków Elżbieta Rudnicka 0,5 Lewacze c. szl. Fabiana i Marceliny z Szasniewiczów 983 83V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0074.htm
10 5 1905 Niewirków Bolesław Szachniewicz 1 Huta Bystrzecka s. Marcelego i Romaniny z Bagińskich 983 84R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0074.htm
26 5 1905 Niewirków Leon Dąbrowski 0,5 Stara Huta s. mieszcz. Jana i Teofili z Szachniewiczów 983 84V 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0075.htm
5 8 1905 Niewirków Wincenty Kajetan Liniewicz 42 Bystrzyca szlachcic, żona Wiktoria z Bagińskich, c. Marianna i Stanicława, z 1-go malż. Syn Bronislaw 983 87R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0077.htm
18 9 1905 Niewirków Tekla Szachniewicz 60 Huta Bystrzecka z Bagińskich, c. ś.p. Marcina i Konstancji, synowie Dionizy i Marceli, córki Rozalia i Adela 983 89R 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0079.htm
4 2 1905 Szumsk Stanislaw Witkowski 9/12 Majdan Antonowiecki s. chł. Józefa i Karoliny z Kupniewiczów 01-236 210R 38 T
2 11 1905 Szumsk Maria Błażejewska 60 Załuże z Kupniewiczów, mąż Ignacy, syn Leon, córki Tekla i Antonina 01-236 221V 151 T
5 12 1905 Szumsk Bronislawa Proniewicz 3 Suraż c. szl. Klemensa i Michaliny z Sławeckich 01-236 223R 166 T
18 6 1906 Szumbar Leon Szymański 80 Piszczatyńce mieszczanin miasta Proskurowa, żona Joanna z d. Dubniewicz, synowie Jan, Edward i Julian, córki Klementyna i Maria 1020 120 15 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0073.htm
13 6 1906 Torczyn Michalina Romaniewicz 30 Koszów z d. Bernacka, chł., mąż Konstanty 1021 49V 14 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0031.htm
3 2 1906 Berezne Marianna Szachniewicz 25 Zawołocze c. Rafała i Anieli z Bagińskich ?, mąż Marceli Szachniewicz, syn Gracjan (pochówek 6.02.1906, akt 8 inna data zgonu 740-4-2 70V 8 R 73 DM
27 2 1906 Berezne Piotr Kozikowski 2/12 Łomsk s. Józefa i Anny z Michniewiczów 740-4-2 71V 20 R 74 DM
6 4 1906 Berezne Marianna Szachniewicz Zawołocze c. Rafała Bagińskiego i Anieli z Żygadłów, mąż Marceli i syn Gracjan, pochówek 8.04.1906 (akt nr 8 - inna data zgonu) 740-4-2 72R 26 R 74 DM
24 10 1906 Berezne Stanisław Lech 2 Nowa Kniaźsielska Rudnia s. Władysława i Cecylii z Szachniewiczów 740-4-2 76R 59 R 78 DM
20 1 1907 Ołyka Eleonora Liniewicz 2/12 Ołyka córka Antoniny Liniewicz 1019 462 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0247.htm
14 8 1908 Horochów Stanisław Zdaniewicz 3 Pieczychwosty syn Feliksa i Konstancji Zarzyckiej 994 55 53 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0061.htm
21 8 1909 Ołyka Józef Hryniewicz 5/12 Bogusławka Hipolita i Bronisławy z Winiewskich 1019 156 71 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0084.htm
12 10 1909 Jałowicze Piotr Karabiniewicz 40 Podhajce zostawił wdowę Mariannę z Wolańskich, synów Antoniego i Franciszka oraz córki Zofię i Karolinę 1000 23
10 12 1909 Ołyka Stanisław Hryniewicz 2,5 Huta Bogusławka Hipolita i Aleksandry z Winiewskich 1019 166 109 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0089.htm
8 4 1909 Horochów Anna Zdaniewicz 10 mieś Pieczychwosty córka Mikołaja i Józefy Kazun 995 50 22 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0046.htm
19 1909 Horochów Andrzej Zdaniewicz 29 Pieczychwosty kawaler 995 52 38 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0048.htm
23 5 1910 Tajkury Jadwiga Janikowska 4/12 Zdołbunów c. chłopów malogoskiej gminy kieleckiej guberni Walentego i Anny z Leniewiczów R-740-4-69 48 R 29 R
25 12 1910 Horochów Aleksander Dymdowski 10 mieś Pieczychwosty syn Jakuba i Marii Zdaniewicz 996 60 78 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0054.htm
17 5 1910 Dubno Marcjanna Leniewicz '3/12 Dubno c. nieślubna Antoniny Leniewicz córki Wincentego 740-4-162 137V 44 R 114 DM
16 3 1910 Cudnów filia Romanów Franciszka Siomakiewicz 5 Kozara c. Wawrzyńca i Katarzyny z Bochaniewiczów 178-3-215 327R 27 Ż 615 DM
28 6 1910 Cudnów filia Romanów Antonina Szponarska 5 Kozara c. Jana i Marii z Bochaniewiczów 178-3-215 331R 66 Ż 623 DM
30 6 1910 Cudnów filia Romanów Baltazar Szponarski 2/12 Tewelówka s. Jana i Marii z Bochaniewiczów 178-3-215 331R 69 Ż 623 DM
25 7 1910 Cudnów filia Romanów Dominik Rychliński 6 Kozara s. Kamila i Kamili z Bochaniewiczów 178-3-215 332R 76 Ż 625 DM
28 11 1910 Cudnów filia Romanów Adolf Serafiniewicz 11/12 Kozara s. Wincentego i Bronisławy z Szczuckich 178-3-215 336R 117 Ż 633 DM
20 6 1911 Tbilisi Jan Beresniewicz 32 Tbilisi szlachcic kowieńskiej gub. 123 45 Tb
19 8 1911 Ołyka Edmund Staniewicz 10/12 Zabołotce Romuald i Stanisława z Kozików 1063 84 76 MO
30 12 1911 Torczyn Maria Juchniewicz 34 Boratyn z d. Blejstram, chł., mąż Stanisław, synowie Aleksander, Stanisław, Cezary, Władysław i Jan, córki Antonina, Wanda, Władysława, Jadwiga 1042 60 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0035.htm
4 2 1911 Horochów Zofia Zarniewicz 5 Pieczychwosty córka Feliksa i Konstancji Zarniewickiej 997 49 9 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0042.htm
27 6 1911 Horochów Mikołaj Zdaniewicz 33 Pieczychwosty żona Józefa Kazun, dzieci: Maria 997 51 32 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0044.htm
3 7 1911 Korzec f. Horodnica Konstanty Wierzbicki 42 Myszakowa żona Józefa z Michniewiczów, córki Adela i Bronisława 178-03-181 54V 50 Ż 109 DM 0
14 10 1911 Korzec f. Horodnica Kazimierz Michniewicz 3/12 Mieczysławka s. Benedykta i Julii z Turowskich 178-03-181 58R 73 Ż 116 DM
20 12 1911 Starokonstantynów Kamila Boniewicz 26 Ohijowce z d. Radzicka, mąż Ludwik, (pochówek 22.12.1911, wpis 1912 r.) 17-2-89 63V 37 Ch 109 DM
15 3 1912 Torczyn Mieczysław Terlecki 15/12 Siedmiarki s. chł. Ludwika i Klary z d. Juniewicz 1042 60 3 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0035.htm
11 1 1913 Torczyn Stanisław Stabrowski 8/12 Budki Horodyńskie s. miesz. m. Łucka Konstantego i Feliksy z Leśniewiczów 1051 50 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0029.htm
3 1 1913 Tbilisi Aleksander Michniewicz 42 Tbilisi s. Franciszka, szl. kowieńskiej gub. 160 1 Tb
18 2 1913 Horochów Józef Zdaniewicz 35 Pieczychwosty chłop, żona Maria z Ropniewskich, synowie Władysław i Aleksander, córki Antonina i Franciszka 1045 79 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0042.htm
26 8 1914 Tbilisi Elżbieta Leśniewicz 70 Tbilisi c. Józefa, dziedziczna szlachcianka, wdowa 193 58 Tb
29 1 1915 Tbilisi Franciszek Antoniewicz 43 Tbilisi s. Antoniego, chłop witebskiej gub., żona Michalina z Sobolewskich c. Aleksandra 205 16
18 5 1915 Tbilisi Eliasz Oleśniewicz 51 Tbilisi s. Teodora, szlachcic piotrkowskiej gub. 213 56
3 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Franciszek Hryniewicz 26 Kijów żołnierz z Wileńskiej Guberni m. Kobylniki pow. Święciany, ojciec: Wincenty 312/1/129 134R 59 m.K. JM1
10 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Klementyna Saleniewicz 69 Kijów mieszcz. teplijowska pow. taraszczańskiego, ojciec: Michał 312/1/129 134V 63 m.K. JM1
14 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Bordiuk 52 Kijów z domu Hryniewicz I voto Popowa, wdowa po Gabrielu, córka Lidia, ojciec: Jan 312/1/129 163V 245 m.K. JM1
5 10 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Władysław Roszczyna 16 Plesna s. Józefa i Marii z Boniewiczów 17-2-47a 50R 76 Ch 98 DM
20 5 1917 Tbilisi Kazimiera Michniewicz 2,9 Tbilisi c. Józefa, chłopa kowieńskiej gub. 322 201 Tb
10 10 1917 Tbilisi Jadwiga Michniewicz 4/12 Tbilisi c. Józefa - chłopa kowieńskiej gub. 345 317 Tb
25 4 1917 Starokonstantynów Leon Broniewicz 14 Starokonstantynów s. Stanisława i Rozalii z d. Kluge 17-2-90 167V 55 Ch 308 DM
17 10 1917 Starokonstantynów Franciszka Dachniewicz 4 Futor Łanek c. Klementego i Józefy z Górnickich 17-2-90 176V 111 Ch 326 DM
3 11 1918 Tbilisi Władysław Juchniewicz 33 Tbilisi s. Władysława, obywatel grodnieńskiej gub. 385 115 Tb
12 8 1918 Włodzimierz Edward Pruchniewicz 28 w.Dubniki s.Piotra-Pawła i Emilii z Pieńkowskich, urzęd.Kolej., poz. wdową Ludwiki z Wodzińskich mąż, zos. c.Janinę i Helenę-Romusldę 1077 78-79 66 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0040.htm
27 10 1918 Wiszenki Bolesław Sztanga 8 Krzemieniec Nowy rodzice: Albert i Rozalia z d. Juchniewicz 35-9-769 33V 55 Ł 4567 RK
29 10 1918 Wiszenki Antoni Sztanga 10 Krzemieniec Nowy rodzice: Albert i Rozalia z d. Juchniewicz 35-9-769 34R 58 Ł 4568 RK
12 3 1919 Wiszenki Stefan Kuzikowski 2/12 Rożyszcze rodzice: Józef i Anna z d. Mychniewicz 35-9-1359 39R 23 Ł 100152 RK
10 3 1919 Berezne Stanisław Szachniewicz 5 Granne s.Jana i Antoniny z Dziembowskich 740-4-11 59R 17 R AS
17 3 1919 Berezne Ignacy Szachniewicz 90 Zawołocze z.Katarzyna z Niedzwiedzkich,s. Marian,Mikołaj,Adolf i Marcel,c. Marcelina, Józefa, Antonina, Rozalia 740-4-11 59R 20 R AS
26 4 1919 Berezne Leontyna Szachniewicz 7/12 Zawołocze c.Floriana i Ewy 740-4-11 70V 133 R AS
29 10 1919 Berezne Kamila Szachniewicz 72 Podrałówka mąż Antoni,s.Antoni, Jan,c.Honorata,Aniela, Marcelina,Leontyna, Anna,Bronisława i Rozalia 740-4-11 72R 150 R AS
5 11 1919 Berezne Michalina Michniewicz 45 Potasznia mąż Franciszek,c.Ewa, Wincentyna,Bronisława Leontyna 740-4-11 74V 172 R AS
29 11 1919 Berezne Franciszek Michniewicz 50 Potasznia c.Ewa, Wincentyna, Bronisława,Leontyna 740-4-11 74V 173 R AS
1 3 1920 Starokonstantynów Maria Dubiniewicz 22 Werborodyńce z tyfusu, włościanka, panna, w 2 rub. wpisano imię Aleksandra 17-2-91 175V 117 Ch 311 DM
13 9 1920 Starokonstantynów Jan Boniewicz 65 Skoworódki zmarł nagle na polu, mieszczanin, starszy syn Antoniego Boniewicza, żona Feliksa z Bonieckich, syn Antoni, córki Zofia, Aniela i Anna 17-2-91 193R 222 Ch 346 DM
9 7 1921 Młynów Adam Zacharzewski 30 Smordwa żona Zofia z d. Kopniewicz, dziecko: Janina 740-4-446 56R 34 R 539 RK
2 1 1921 Starokonstantynów Jan Dachniewicz 84 Łanek z starości, włościanin, żona Paulina z Krynickich, synowie Klemens i Jan 17-2-91 cz.2 279V 1 Ch 152 DM
25 2 1921 Starokonstantynów Tekla Buszczyńska 75 Żerebki z starości, włościanka, z d. Zdaniewicz, wdowa, syn Bronisław, córka Antonina 17-2-91 cz.2 282V 21 Ch 158 DM
3 6 1921 Starokonstantynów Roman Boniewicz 3/12 Werborodyńce z konwulsji, s. włościan Bronisława i Rozalii z Szepelskich 17-2-91 cz.2 289R 60 Ch 171 DM
5 7 1921 Starokonstantynów Roman Janiewicz 55 Starokonstantynów z zakażenia krwi, lekarz z Ostropola, żona Emilia z Szulimów 17-2-91 cz.2 290R 65 Ch 173 DM
18 2 1922 Młynów Wojciech Wawrzyniewicz 56 Horodyszcze z raka, wdowiec, potomstwa nie zostawił 740-8-158 59V 21 R 29 DW
4 4 1922 Młynów Marian Skiba 3,3 Iwanówka z zaziębienia, s. Konstantego i Antoniny z Duniewiczów 740-8-158 60V 35 R 30 DW
28 3 1922 Berezne Aniela Michniewicz 3 Koziarnik c.Jana i Antoniny z Niżyńskich 740-4-11 197V 28 R AS
26 11 1933 Ostróg Leokadia Muszalska Ostróg ur. 10.12.1927, córka Władysława i Antoniny zd. Awdiejew-Chaniewicz, ojciec robotnik 654-1-183 84V 47 R Mg
15 11 1934 Krzemieniec Ksawery Micewski 62 Wesołówka s. Jana i Marii z Sichniewiczów, rolnik, żona Magdalena, dzieci: Jan i Rozalia 44 R 75 0
18 3 1936 Krzemieniec Tadeusz Malewski 9/12 Szpikołosy s. Józefa i Albiny z Sichniewiczów 9 0
6 3 1937 Ostróg Władysław Podhorodecki Ostróg ur. 9.01.1924, syn Józefa i Julii zd. Awdiejew-Chaniewicz, sierota mieszkający przy babci 654-1-183 105V 11 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 11 1632 Ostróg Katarzyna Michniewicz Andrzej Dorota data chrztu t.8. 620 ks. WŻ DM
10 1708 Żydaczów Katarzyna Hryniewicz Mikołaj Ma... 1601L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201601/pages/PL_1_301_1601_0002.htm
9 2 1711 Czartorysk Marianna Liniewicz Kazimierz Marianna Katarzyna Metelska ur. Jakub Korytkiewicz, Katarzyna Kondratowiczowa, Maciej Cepielowicki, panna Kopernicka 297-1-185 18V Ł
14 11 1713 Czartorysk Marcin Zyniewicz Paweł Jan Anna 297-1-185 21R Ł
2 4 1715 Torczyn Monika Maleczka brak imienia Zofia Maleczka Bazyli Soricz, Anastazja Sachniewicz 3 b/nr Ł EH
23 11 1716 Czartorysk Marcin Liniewicz Paweł Kazimierz Katarzyna Metelska Stanisław Bonikowski, Marianna Hurko, Bartłomiej Hurko, Barbara Brzezicka 297-1-185 23V Ł DW
3 12 1718 Czartorysk Franciszek Stogorocki Chrasko Michał Anna ur. Hieronim Zagorski, Marianna Zagorska, Sebastian Zgierski, Konstancja Leśniewiczówna panna 297-1-185 26R Ł
21 1 1720 Czartorysk Antoni Leniewicz Paweł Marianna ur. Maciej Raczyński, Anna Skrzeszowska panna 297-1-185 27V Ł
2 9 1723 Czartorysk Bartłomiej Jurewicz Władysław Magdalena Leśniewicz ur. Michał Jonczyński, Izabela Zagorska, 297-1-185 31R Ł
28 10 1724 Czartorysk Franciszka Teresa Jurewicz Władysław Magdalena Leśniewicz W. Jerzy Zbikowski, Petronela Kaziemierska, Franciszek Kaziemierski, Tekla Kaziemierska 297-1-185 32V Ł
21 2 1726 Czartorysk Julianna Eleonora Jurewicz Władysław Magdalena Marianna Leśniewicz szl. Karol Wilczopolski, Petronela Kazimirska, Franciszek Kazimirski, Barbara Wągrocka 297-1-185 34R Ł
25 10 1727 Torczyn Marcelina Batiowska Szepel Franciszek Katarzyna Jerzy Duchniewicz, Franciszka Leduchowska 24a b/nr Ł EH
20 7 1734 Torczyn Jakub Aleksander Hałaniewicz Józef Teresa Aleksander Wasielewski, Marianna Piątkowska 31 b/nr Ł EH
22 11 1743 Szumsk Stanisław Kuchniewicz Kordyszów Łukasz Katarzyna Józef Woyciechowski, Konstancja Chorakówna, Hieronim Oryszewski, Regina Borzymowska 297-1-180 16V Ł RK 34
17 7 1746 Szumsk Jakub Hałaniewicz Szumsk Jan Elżbieta Antoni Woytanoski, Bibiana Droieska, Józef Nowakoski, Ewa Panasowna 297-1-180 25V Ł RK 53
31 3 1748 Czartorysk Franciszek de Paulo Gryniewicz Jakub Antonina Mikołaj Tatarowski, Regina Konsedowa 297-1-185 59R Ł
3 3 1748 Szumsk Kazimierz Hałaniewicz Waśkowce Jan Aleksandra Marcin Nowakoski, Teodora Wolaniczka 297-1-180 31R Ł RK 64
11 3 1754 Czartorysk Józef Potołowski Czartorysk Antoni Antonina Krzysztof Protasewicz, Regina Kossenda, as. Jakub Ryniewicz, Marianna Totwetowska 297-1-185 67R Ł DW
13 8 1754 Czartorysk Hiacynt Gryniewicz Czartorysk Jakub Antonina Mikołaj Tatarowski, Katarzyna Radlińska, Dominik Tokarski, Regina Kossendowa 297-1-185 68R Ł DW
29 5 1755 Czartorysk Magdalena Łysakiewicz Czartorysk Grzegorz Katarzyna Lesakiewicz Michał Tatarowski, Franciszka Protasowiczowa, Bazyli Slusko, Antonina Hriniewiczowa 297-1-185 69R Ł DW 926
4 3 1757 Czartorysk Kazimierz Potułowski Czartorysk Antoni Antonina Jakub Chryniewicz, Marianna Torfakowska ? 297-1-185 71V Ł 9265 DW
22 2 1758 Szumsk Dorota Jadaszek Jadaszko Iserna Łukasz Anna Piotr Mikoluk, Habka Klimicha, Symeon Kompaniewicz, Barbara Rudykowa 297-1-180 76R Ł 195 RK
8 3 1759 Czartorysk Franciszka Potułowska Czartorysk Antoni Antonina Dymitr Stankiewicz, Apolonia Tatarowska, Jakub Hryniewicz, Marianna Totwatowska 297-1-185 75V Ł 9272 DW
13 6 1759 Czartorysk Antoni Wincenty Wielkoszewski Józef Marianna W. Franciszka Przecławska, Ignacy Hryniewicz, Joanna Horainowa, Piotr Rymiński, Joanna Tyszanka, Józef Lasecki 297-1-185 76R Ł 9273 DW
6 1 1761 Szumsk Kasper Jadaszko Jadaszewicz Iserna Tomasz Anna Szymon Kompaniewicz, Paraskewia Rydykowa, Franciszek Adaszek, Petronela Stankiewiczowa 297-1-180 98R Ł 4424 RK
3 6 1765 Szumsk Wit Leszczeniewicz Leszczynowicz Kruholec Michał Kunegunda Abramowicz Piotr Tortacki 297-1-180 126R Ł 4484 RK
2 11 1765 Szumsk Tadeusz Leszczeniewicz Leszczynowicz Kruholec Abramowicz 297-1-180 128R Ł 4488 RK
5 5 1766 Szumsk Jan z Mathy Leszczeniewicz Leszczynowicz Kruholec Michał Abramowicz Kozuchowski, Angela Leszczeniewiczowa 297-1-180 131V Ł 4495 RK
5 5 1766 Szumsk Szymon Antoni Leszczeniewicz Leszczynowicz Kruholec Ignacy Angela Kozuchowski, Katarzyna Mirowska 297-1-180 131V Ł 4495 RK
5 5 1766 Szumsk Hiacynt Franciszek Leszczeniewicz Leszczynowicz Kruholec Michał Kunegunda Piotr Kozuchowski, Katarzyna Mirowska 297-1-180 131V Ł 4495 RK
7 5 1768 Szumsk Wojciech Pastelenic Pasztalenic Rudnia Chodacka Kazimierz Małaszka Sebastian Pastaleniewicz, Barbara Pastaleniewiczowa 297-1-180 142V Ł 4518 RK
7 9 1773 Torczyn Seweryn Hiacynt Kościuszko Torczyn Stanisław Antonina Chroscichowska chrz.: 15.01.1780; Leon Broniewicz, Ludwika Chrościchowska, Feliks Paweł Turski,Marianna 8,8a 3 Ł EH
28 11 1776 Szumsk Andrzej Stępkoski Stępkowski Szumsk Antoni Zuzanna Franciszek Krotowicz, Anastazja Skibicka, Bohdan Jewniewicz, Katarzyna Kowaleska, Antoni Kowaleski, Zofia Bielecka 297-1-181 18V Ł 19 RK
5 10 1777 Szumsk Marianna Modrzelewska Szumsk Jakub Anna Wincenty Zielinski, Julianna Leweka, Mikołaj Dzukaniewicz, Angela Dębicka panna 297-1-181 23R Ł 023a RK 0
27 3 1778 Czartorysk Józefa Majer Czartorysk Michał Anna szl. Antoni Karczewski, Anna Sobańska, as. uczciwy Benedykt Magoniewski, Marianna Hryniewiczowa, sław. Szymon Wejna, Zofia Rybczyńska 297-1-185 98V Ł 9317 DW
17 11 1778 Czartorysk Elżbieta Katarzyna Kulikowska Czartorysk Stefan Agnieszka ur. Jan Zabłocki, Marianna Słowicka panna, as. Uczc. Stanisław Krupicki, Marianna Hryniewiczowa 297-1-185 99V Ł 9319 DW
3 12 1780 Torczyn Mikołaj Ksawery Preszniewicz? Bujany Stanisław Marianna Białostocka Józef Jukowski, Aleksandra Dąbrowska, Kasper Dąbrowski, Marcianna z Dobieckich Jukowska 10a b/nr Ł EH
10 4 1780 Czartorysk Józef Kulikowski Czartorysk Stefan Agnieszka uczciwi Maciej Gorlicki, Marianna Hryniewiczowa 297-1-185 102V Ł 9325 DW
24 6 1781 Torczyn Jan Baptysta Erazm Grzegorz Lesniewicz Ulaniki Antoni Rozalia Kozuchoska chrz.: 26.06; Franciszek Czechurski, Albina z Rochozynskich Kisielowa, Antoni Ulanicki, 11a b/nr Ł EH
27 1 1781 Czartorysk Jan Protasiewicz Czartorysk Maksym Anna Jan Tokarski, Marianna Hryniewicz 297-1-185 103V Ł 9327 DW
14 3 1782 Czartorysk Józef Protasiewicz Czartorysk Maksym Anna prac. Jan Folcarski, Marianna Hryniewiczowa 297-1-185 104V Ł 9329 DW
8 10 1783 Torczyn Mirosław Ignacy Liesniewicz (Leśniewicz) Ulaniki Antoni Rozalia Tekla Kożuchowska z wody: Antoni Ulianicki, Anna Wasielkowska; dop. 31.01.1787: Jan Kumarnicki, Petronela 30 b/n Ł EH
9 3 1783 Czartorysk Klara Tutwałowska Czartorysk Jan Marcjanna Tadeusz Jasienicki, Magdalena Szarkowska, as.prac. Grzegorz Sołomucha, Marianna Hryniewiczowa 297-1-185 106R Ł 9332 DW
9 3 1783 Czartorysk Franciszka Tutwałowska Czartorysk Jan Marcjanna Tadeusz Jasienicki, Magdalena Szarkowska, as.prac. Grzegorz Sołomucha, Marianna Hryniewiczowa 297-1-185 106V Ł 9333 DW
25 2 1784 Czartorysk Maciej Kuchanowski Czartorysk Antoni Urszula prac. Stefan Kulikowski, Marianna Chryniewiczowa 297-1-185 108R Ł 9336 DW
3 11 1785 Czartorysk Karol Kulikowski Czartorysk Stefan Agnieszka ur. Maciej Garlicki, W. Barbara Muchlińska, as. Mateusz Razbirew, Marianna Hryniewiczowa 297-1-185 111R Ł 9342 DW
4 1 1787 Torczyn Marianna Honorata Liesniewicz (Leśniewicz) Ulaniki Antoni Rozalia Tekla Kożuchowska z wody; Jan Komarnicki, Petronela Piotrowska, dop. 31.01; Stanisław Kleparski, Tekla Kun 30a b/n Ł EH
10 2 1787 Czartorysk Teodor Czartorysk Jan Franciszka Wojcik dop.chrztu 10.4., prac. Maciej Rybczyński, Marianna Hryniewiczowa 297-1-185 113R Ł 9646 DW 0
29 9 1788 Torczyn Teofila Ludwika Lesniewicz Ulaniki Antoni Rozalia Kozuchowska Józef Kalasanty Kisiel, Albina de domo Rochozienska Kisielowa 40, 40a b/n Ł EH
4 6 1789 Czartorysk Antoni Tutwalowski Czartorysk Jan Marcjanna sław. Mikołaj Tatarowski, Marianna Hryniewiczowa 297-1-185 116V Ł 7776 DW
10 1 1790 Dźwiniaczka Franciszek Saleniewicz Kudryńce Józef Eufrozyna Suzańska 310 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20310/pages/1_301_0_0_310_0004.htm
10 1 1790 Dźwiniaczka Augustyn Saleniewicz Kudryńce Józef Eufrozyna Suzańska 310 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20310/pages/1_301_0_0_310_0004.htm
10 7 1790 Torczyn Małgorzata Hulanicka Hulaniki Franciszek Julianna akt skreślony; Antoni Lesniewicz, Marianna Korzeniowska, Aleksander Hulanicki, Tekla Ost 1a b/nr Ł EH
20 9 1793 Szumsk Tekla Sichniewicz Zaliśce Sylwester Krystyna 13 R Ł 0
19 3 1798 Białogródka Józef Liniewicz Puzyrki Małe Michał Anna g. Paweł Kozłowski i g. Anna Wolska z Fedorówki 178-51-95 95V 12 Ż DM
26 12 1798 Białogródka Stefan Jan Ewangelista Sołtanowski Piłki Grzegorz Jakub Ludwika g. Michał Ciechanowski i Jadwiga Sochaniewicz 178-51-95 101V 76 Ż DM
4 9 1799 Lubar Antoni Leniewicz Kiryówka (Kiryjówka) Kazimierz Marianna łacina, data chrztu, Dominik Michalski, Antonina Tchórzewska 178-51-174 14V Ż Mg
15 5 1799 Białogródka Ignacy Albert Fabrycy Czyżówka Michał Teresa Liniewicz data chrz., z samej wody 178-51-95 106V 41 Ż DM
11 2 1800 Lubar Walenty Leniewicz Rohoźna Antoni Franciszka Olszewka łacina, data chrztu, Wincenty Mikulicz, Marianna Rzeczycka 178-51-174 20V Ż Mg
10 1 1800 Czartorysk Agata Sulikowska Huta Mateusz Katarzyna Andrzej Sulikowski, Anastazja Lezninszczanka, as. Karol Ryniewicz, Apolonia Ru... 297-1-185 139R Ł 7820 DW
21 5 1801 Gródek Joanna Wysoczyńska Nowe Porzycze Jan Ludwika Sikorska Hołyński Jan, Juniewicz Ewa JZ
17 3 1802 Ostróg Józef Kazimierz Zierniewicz Mizocz Kasper Franciszka Józef ...koski, Marta Jaworska 297-1-136 17 Ł SK
29 9 1802 Ostróg Tekla Rozalia Dumanska Mizocz Franciszek Wiktoria Kacper Zieniewicz, Marta Jaworska 297-1-136 25 Ł SK
3 2 1802 Lubar Franciszek Leniewicz Kiryówka (Kiryjówka) Kazimierz Marianna łacina, chrzest 4.02.1802, Wincenty Wolański, Klara Zabłocka 178-51-174 37V Ż Mg
17 2 1802 Lubar Marianna Leniewicz Lipna Maciej Teofila łacina, chrzest 18.02.1802, Gabriel Sadowski, Ludwika Jotnianowa ? 178-51-174 38V Ż Mg
8 3 1802 Lubar Jan Kamiński Lipna Tomasz Katarzyna łacina, chrzest 9.03.1802, Maciej Leniewicz, Anastazja ...? 178-51-174 39R Ż Mg
14 12 1802 Lubar Tomasz Leniewicz Ożarówka Antoni Franciszka Olszewska łacina, chrzest 15.12.1802, Franciszek Jankowski, Marianna Kowalska 178-51-174 47R Ż Mg
21 12 1802 Lubar Maria Aniela Wybranowska Seweryny (Sewerynówka) Gabriel Anna Jasińska łacina, dopeł. Chrztu 9.04.1803, Kajetan Malinowski, Teresa Swiczykowska ?, ass. Józef Koniewicz ?, Anna Malinowska 178-51-174 50R Ż Mg
15 12 1803 Ostróg Tomasz Maximowicz Ostróg Wincenty Katarzyna Józef Arseniewicz, Katarzyna Olexiówna 297-1-136 38 Ł SK
2 10 1803 Ostróg Brygida Kwiatkowska Tesow Andrzej Katarzyna Iwaszkiewicz dop. chrztu 10.04.1805, chrzestni: Marcin Gorliński, Rozalia Waniewiczowa 297-1-136 50 Ł SK
2 3 1803 Lubar Kazimierz Skibicki Lubar Jan Tekla łacina, data chrztu, Hilary Konarski, Tekla Sznarniewicz 178-51-174 49R Ż Mg
15 4 1803 Lubar Marianna Michałoska Rohoźna