Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 98 wyników dla: Demska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
11 5 1827 Nabrzuska Małgorzata Gojdemska 4 Majdan Karpiłowski pracowitych Wincentego i Maryanny Goydemskich 843 564 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0314.htm
7 9 1841 Ostróg Olimpia Zademska 1 Międzyrzecz Ostrogski c. Bernarda i Kunegundy z ...skich R 27 R 86 0
16 2 1844 Lachowce Agnieszka Demska 80 Żemelińce z Drzymniackich, mąż Mikołaj, córki Julia, Marianna, Marianna i Dorota 883 104 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0107.htm
20 5 1845 Hulewicze Emilia Gajdemska 3 Majdan Hulewiczowski c. Jana i Wiktorii z Jabłońskich 133 27 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0018.htm
21 1 1846 Targowica Katarzyna Demska 100 Krasne wdowa, c. Anna 832 200 R 1 ZP 0
28 4 1847 Korzec Marianna Gajdemska 3 Balarka Lubtowska córka Andrzeja i Jadwigi z Kalickich 94 PW R
16 3 1853 Jampol Helena Demska 75 Krasnołuka wdowa po Mikołaju, syn Szymon, córki Maria i Salomea 878 152 17
1 4 1853 Torczyn Wiktoria Gajdemska 35 Chorochoryn z Jankiewiczów, 1-dw., zamężna, mąż Jan, córka Paulina 639 40 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0022.htm
29 8 1858 Nabrzuska Marianna Gajdemska 63 Budki Karpiłowskie wdowa po Wincentym, pozostawiła dzieci: Salomea, Anna, Magdalena 888 219 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0219.htm
19 1 1874 Torczyn Krystyna Gajdemska 11 Budki Horodyńskie c. Stanisławy 660 61 9 DW
10 11 1881 Ołyka Joanna Gajdemska 72 Palcze z Kuczyńskich, wdowa po Janie, zostawiła syna Ludwika i córki - Cecylię zamężną za Antonim Cybulskim, Emilię za Gabrielem Lipińskim i Rozalię 502 94 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0049.htm
16 9 1914 Jałowicze Anna Demska 6 Pjanie c. NN i chł. kaliskiej guberni, gm. Wichertów, Stanisławy 1054 43V 14

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
6 4 1830 Nabrzuska Grzegorz Zawadzki Majdan Karpiłowski Jan Maryanna Godemska (dop.) Józef Ostrowski, Domicella Kadłubowska żona Jacentego, Feliks Marcinkows 845 288R 13 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0279.htm
2 2 1830 Lachowce Błażej Minkiewicz Kaletyńce Wielkie Jan Marianna Demska [Dębska] Ignacy Hryniewiecki i Krystyna Żuchowska ż. Mikołaja 171-1-3 97R 8 R DM
1 8 1834 Turzysk Dominik Romanowski Jałowce? Piotr Anna Drozd Stefan Skler, Katarzyna Gaydemska 22 EH
1 8 1834 Kisielin August Cyryn Berezołupy Wielkie January Marianna Patrucka As: Józef Dębowski - "k", Praxeda Strademska; ch: 19.08. dop. 849 237 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0133.htm
23 3 1835 Nabrzuska Stanisław Kadłubowski Majdan Karpiłowski Franciszek Maryanna Gajdemska Jacek Zawadzki, Anastazya Kadłubowska żona Stefana 851 471 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0262.htm
6 1 1837 Kisielin Katarzyna Gajdemska Majdan Ośmihowski Antoni Tekla Sawicka Paweł Kuzmiński,Katarzyna Żukowska; ch: 06.01. 852 261 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0136.htm
25 9 1837 Kisielin Stanisława Gajdemska Ośmijowicze Paweł Maryanna Domarzewska Andrzey Grodzki, Marcella Jankiewicz; as: Konstantyn Borecki, Julianna Lachowicz 852 267 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0139.htm
3 10 1837 Krzemieniec Franciszka Kostowska Krzemieniec Jakub Julia Demska Michał Bohdiakiewicz i Julia Jaszkiewicz 01-11 20V 96 T 159 DM
19 5 1838 Kisielin Kadłubowska Majdan Osmiehowski (Ośmiehowicki) Franciszek Maryanna Hajdemska Stefan Piotrowski, Rozalia Rubińska; ch: 22.05. 853 265 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0147.htm
23 6 1838 Kisielin Maryanna Marcinkowska Majdan Ośmihowicze Feliks Joanna Kadłubowska Andrzey Mikłaszewski, Tekla Gajdemska; ch: 26.06. 853 266 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0147.htm
24 12 1838 Kisielin Anastazya Anna Gajdemska Majdan Ośmihowicze (Osmiechowiecki) Antoni Tekla Sawicka Mikołay Zawadzki, Agnieszka Grodzka; ch: 25.12. 853 270 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0149.htm
13 2 1838 Hulewicze Józefa Gajdemska Majdan Hulewiczowski Michał Rozalia Ostrowska 853 332 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0186.htm
6 5 1838 Olewsk Teresa Gajdemska Balarka Wojtkiewicka Ignacy Agata Bielawska Aleksander Garbowski i Marianna ż. Jakuba Grzesiuka 178-3-6 453R 26 Ż Na
15 10 1838 Lachowce Mateusz Unolt Żemelińce Antoni Marianna Demska Michał Piątkiewicz, Dorota Kazimirska 171-1-11 103 R 56 R ZP 314
27 3 1839 Horochów Marianna Demska Boryszkowicze Jan Teodora Tryndulska 854 150 22 77 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0086.htm
3 6 1840 Kołodno Tekla Suchodemska Kołodno Kasper Franciszka Kowalowa 871 625 26 0
3 11 1840 Kołodno Franciszka Teslukowa Kołodno Józef Anna Suchodemska 871 631 44 0
16 9 1840 Krzemieniec Tekla Krasnodemska Żołoby Jan Karolina Kowalska 871 378 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0198.htm
21 2 1841 Kołodno Maciej Berbeciowy Witkowce Grzegorz Marianna Suchodemska 872 690 7
25 1 1841 Kisielin Magdalena Gajdemska Majdan Osmichowicki Paweł Maryanna Józef Dąbrowski, Marta Jankowska; as: Jędrzey Mikłaszewski, B. Samczukowa; ch: 2 856 268 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0145.htm
10 2 1841 Lachowce Józef Unolt Żemelińce Antoni Marianna Demska Ignacy Unolt i Anna Nowicka ż. Jana 178-49-17 3V 11 Ż
25 4 1842 Kisielin Salomea Gajdemska Majdan Osmihowicki Antoni Tekla Sunicka Adam Grodzki, Agata Zaleska; ch: 26.04. 857 285 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0155.htm
3 7 1842 Kisielin Karol Kadłubowski Majdan Osmihowicki Franciszek Marianna Gajdemska Feliks Marcinkowski, Marianna Butowska; ch: 05.07. 857 287 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0156.htm
7 12 1844 Korzec Marianna Gajdemska Balarka Lubtowska Andrzej Jadwiga Kalicka 876 128 6 PW 0
23 1 1846 Swojczów Stanislaw Leśkiewicz Hnojno Szymon Salomea Gajdemska 775 259 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0138.htm
8 5 1846 Lachowce Julia Demska Lachowce Antoni Franciszka Mirecka Jan Nowicki, Agnieszka Goralska, ż. Szymona 885 100R 25 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0101.htm
1 5 1846 Lachowce Filip Unolt Żemelińce Antoni Marianna Demska 1-dw. Dy... Jaworski, Jadwiga Strawińska ż. Pawła 885 99V 23 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0101.htm
27 3 1847 Korzec Katarzyna Gajdemska Balarka Lubitowska Piotr Katarzyna Kuryata 245-1-13 67 V 26 R 0
3 8 1849 Starokonstantynów Helena Demska Woronkowce NN Helena 178-3-118 16V-17R 79 Ż
17 9 1851 Nabrzuska Ludwik Szlachciuk Budki Karpiłowskie Jacenty Anna Gajdemska Piotr Brzezicki, 864 431-432 8 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0238.htm
11 4 1851 Swojczów Aleksander Leśkiewicz Gnojno Szymon Salomea Gajdemska chł. Józef Buczek, w. ż. Marianna Szewczuk ż. Michała 893 166V-167R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0169.htm
6 9 1852 Szumbar Kamila Jakuszewska Zahajce Karol Petronela Adamowicz Kajetan Misiuna, Joanna Demska ż. Józefa 625 115-116 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0062.htm
5 10 1852 Torczyn Ludwik Sawicki Ulaniki Wojciech Petronela Gajdemska 638 109-110 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0060.htm
13 8 1853 Kołodno Dominik Antkiewicz Kołodno Wincenty Marianna Suchodemska 878 427-428 17 0
23 6 1853 Kołodno Jan Koletiuk Kołodno Franciszek Agata Suchodemska 878 423-424 9 0
24 9 1853 Swojczów Jan Buczek Hnojno Józef Magdalena Gajdemska 615 14-15 19 0
24 10 1854 Nabrzuska Jan Szlachciuk Budki Karpiłowskie Hiacynt Anna Gajdemska Artem Pawłowski, Salomea Hołodiuk 866 355-356 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0195.htm
1 1 1857 Korytnica Gerasim Sawicki Stężarzyce Wojciech Petronela Gajdemska 229 2-3 5 0
30 8 1858 Nabrzuska Stanisław Szlachciuk Budki Karpiłowskie Hiacynt Anna Gajdemska Stepan Litwińczuk, Zofia Pawłowska 888 214 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0214.htm
27 3 1859 Korytnica Karolina Pawłowska Stężarzyce Ignacy Petronela Gajdemska 231 6-7 16 0
3 8 1859 Korytnica Stanisław Zajączkowski Stężarzyce Wojciech Kasylda Gajdemska 231 10-11 31 0
17 4 1859 Krzemieniec Antonina Demska Grabówka Aleksander Tekla Girzycka Michał Karwacki, Katarzyna Tomaszewwska 0.1-32 12V-13R 35 T
4 1 1863 Krzemieniec Paulina Demska Grabówka Aleksander Tekla Giżycka 0.1-36 1V-2R 1 T
28 9 1863 Żytomierz Józefa Szpalinska Żytomierz Franciszek Tekla Demska Józef Gradowski, Julia Nowakowska 178-3-54 67 239 Ż DG
6 2 1865 Torczyn Dorota Gajdemska NN Stanisława 651 6-7 7 0
24 5 1869 Ołyka Joanna Lipińska Suchowce Gabriel Emilia Gajdemska 490 22 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0012.htm
22 12 1869 Łuck Katarzyna Diediuk Troscianka Walerian Hortensja Gajdemska 400 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20400/pages/PL_1_436_400_0003.htm
29 1 1871 Ołyka Franciszek Lipiński Suchowce Gabriel Emilia Gejdemska (Gajdemska) 492 6 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0004.htm
12 7 1881 Ołyka Józefa Lipińska Długoszyje Gabriel Emilia Gajdemska 502 32 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0017.htm
8 3 1882 Olewsk Ewa Suchowiecka Wojtkiewiczowska Buda Wincenty Zofia Gajdemska 178-3-57 322V-323R 40 Ż
13 10 1883 Ołyka Stanisława Lipińska Peremiłówka Gabriel Emilia Gajdemska 504 46 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0024.htm
16 7 1886 Ołyka Bronisława Lipińska Peremiłówka Gabriel Emilia Gajdemska 507 44 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0023.htm
12 4 1895 Ołyka Lucyna Kownacka Wólka Kotowska Franciszek Emilia Gajdemska 1018 415 34 MO 0
16 3 1907 Kowel Emilia Gajdemska Trojanówka Józef Helena Gajdelska Piotr Koziuk, Antonina Nazaruk ż. Piotra 1004 8V-9R 37 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0012.htm
2 12 1912 Jałowicze Marianna Demska Pjanie NN Stanisława chrzest w Młynowie 1046 38-39 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201046/pages/1_436_0_0_1046_0022.htm
25 9 1914 Ołyka Zofia Grabowska Dubiszcze Stanisław Olimpia Gajdemska 1063 186 126 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0197.htm
25 9 1914 Ołyka Helena Grabowska Dubiszcze Stanisław Olimpia Gajdemska 1063 186 127 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0197.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
19 5 1831 Dubno Antoni Malewski Dubno 45w Wojciech Anna Demska Bogumila Gawrońska Dubno 30 Andrzej Katarzyna Ostaszewska 817 107V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0111.htm
17 9 1833 Nabrzuska Jan Buteniec Majdan Karpiłowski 21 Józef Katarzyna Sawicka Anna z Rudkowskich Chweścinowa Majdan Karpiłowski 24 Józef Anna Godemska Stefan Pietraszewski, Marcin Hołodiuk 848 482 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/images/PL_1_436_848_0276.jpg
8 9 1834 Nabrzuska Franciszek Kadłubowski Majdan Karpiłowski 27 Stanisław Maryanna Gajdemska Maryanna z Rubinowskich Zawadzka Majdan Karpiłowski 27 Andrzej Magdalena Zając Grzegorz Zając, Stefan Rubinowski 849 446 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0244.htm
24 11 1835 Nabrzuska Julian Rubinowski par. Ratno 18 Stanisław Elżbieta Gajdemska Ewa Kadłubowska Majdan Karpiłowski 20 Stefan Teodora Artemi Pawłowski, Marcin Hołodiuk 850 547 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0291.htm
17 5 1836 Nabrzuska Jacenty Szlachczuk Majdan Karpiłowski 35w Marcin Teresa Rubinowska Anna Pawłowska Majdan Karpiłowski 26 Artemiusz Katarzyna Gajdemska Sofoniasz Hordyiczuk, Serhej Sacharczuk 851 474 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0263.htm
19 7 1836 Krzemieniec Jakub Kostowski Krzemieniec 26 Hodij Helena Tursiewicz Julianna Demska Krzemieniec 20 Mikołaj Agnieszka Morozowska Bazyli Kaliński i Jakub Potchicki 01-10 40V 16 DM 95 T
28 2 1837 Szumbar Kazimierz Skibicki Sosnówka 35 Jan Tekla Petysz Dorota Demska Sosnówka 20 Mikołaj Agnieszka Wincenty pawulski, Ignacy Budzyński 54 201 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0108.htm
15 1 1839 Białogródka Wojciech Szepelski Zastawki par. Kulczyny 22 Jakub Zofia Demska Tekla Zarzycka Ledzianka 18 Andrzej Aniela Ostrowska ur. Ignacy Nowicki i ur. Stefan Zawadzki 178-03-112 130R 1 Ż DM
2 2 1841 Kołodno Franciszek Kazczyszyn Kołodno 23 Mateusz Magdalena Nazaryszyn Apolonia Łukowiecka Kołodno 18 Antoni Teresa Suchodemska 872 718 4
5 10 1841 Kołodno Błażej Sobkowy 22 Sebastian Ewa Kozołapska Marianna Zamorokowa 17 Marcin Helena Suchodemska 872 724-725 12
31 8 1841 Swojczów Szymon Leskiewicz Hnojno 40w Krzysztof Katarzyna Orłowska Salomea Gajdemska Hnojno 25 Wincenty Marianna Piotrowska 603 16 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20603/pages/PL_1_436_603_0009.htm
4 5 1844 Krzywin Ksawery Ładziński Dachownia 60 Jan Agnieszka Tokarz Marianna z Sawickich Sadowska Dachownia 45 Józef Rozalia Gajdemska (wdowiec po Rozalii z Kozerów, wdowa po Antonim) 883 37 V 4
4 2 1845 Lachowce Stanisław Kamiński Hulowce 35 Maciej Anastazja Zaleska Karolina Malczyńska Futor Lachowiecki 24 Wincenty Elżbieta Demska 884 127 R 5
4 2 1845 Hulewicze Wojciech Sawicki Majdan Hulewiczowski 21 Franciszek Anastazja Konopacka Petronela Gajdemska Majdan Hulewiczowski 17 Grzegorz Katarzyna Wiszniewska 133 17 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0012.htm
4 5 1847 Torczyn Feliks Kosowski Korszów, par. Nieświcz 25 Walenty Marcelina Pietruszewska Marianna Janiewicz Siedmiarki 24 Jan Wiktoria Demska 833 58 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0034.htm
11 5 1847 Ostróg Stanisław Kardaszewicz Ostróg 22 Jan Felicja Pełczyńska Kamila Dęmska Płoska 22 Kasper Marianna Drzewińska Zygmunt Różycki, Aleksander Wyszatycki, Henryk Różycki 171-1-13 25R 4 R DM
5 3 1850 Lachowce Jan Bartoszewicz Lachowce 60w Jan Marianna Gluzicka Katarzyna Demska Lachowce 35 Ignacy Marianna Drewińska Grzegorz Korycki i Augustyn Skibicki 171-1-16 311R 8 R DM
5 10 1858 Korytnica Wojciech Zajączkowski Stężarzyce 25 Grzegorz Rozalia Rubinowska Kasylda Gajdemska Stężarzyce 17 Józef Aleksandra Kosińska 230 22 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0012.htm
13 11 1860 Krupiec Donat Wendorf Płaszowa 26 Tadeusz Maria Demska Brygida Witoszyńska Płaszowa 18 Józef Maria Fonder Palin 841 104 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0057.htm
20 11 1860 Krupiec Jan Zielonowski Podlipki 40w Maciej Helena Demska Maria z Wąsowiczów Gawrońska Podlipki 42 Michał Tekla Glińska 841 104 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0057.htm
25 4 1871 Jampol Stanisław Gałęzowski Żemelińce 22 Józef Joanna Gadzińska Paulina Unolt Żemelińce 19 Antoni Helena Demska 1-55 89V 5 T
2 11 1875 Krzemieniec Dominik Witkowski Grabówka 19 Jan Anna Krawczuk Maria Demska Grabówka 20 Aleksander Tekla Kwiatkowska 426-1-69 30V-31R 20 T
6 11 1877 Jałowicze Adam Chiżewski Jarosławicze 19 Józef Anna Szczyrska Józefa Motylewska Jarosławicze 18 Franciszek Agnieszka Demska 151 22 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20151/pages/PL_1_436_151_0013.htm
29 5 1883 Torczyn Romuald Szejna Ulaniki 50w Karol Magdalena Sztejner Tekla laskowska Ulaniki 22 Józef Klara Gajdemska Joachim Hulanicki, Narcyz Koladyński 669 36 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20669/pages/PL_1_436_669_0021.htm
7 11 1893 Ołyka Franciszek Kownacki Wólka Kotowska 26 Dominik Teofila Trybulska Emilia Gajdemska Łuck 26 Kasper Jacenta Orzechowska Teofil Konefał, Franciszek i Piotr Kownaccy 1018 215 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0113.htm
14 11 1904 Ołyka Ludwik Lipiński par. dubieńska 25 Gabriel Emilia Gajdemska Helena Karasińska Reczyszcze 20 Fabian Eufrozyna Konefał 984 60 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0060.htm
7 11 1904 Horochów Stanisław Tyszkiewicz Skobełka 22 Marcin Maria Kazun Anna Prichodko Skobełka 22 Józef Katarzyna Demska 973 36V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0040.htm
7 8 1911 Ołyka Grzegorz Kitajewski Reczyszcze 28 Witalis Rozalia Konefał Bronisława Lipińska Reczyszcze 21 Gabriel Emilia Gajdemska 1063 68 20 MO
8 9 1913 Ołyka Jan Czajka Ujeźdźce 27 Stanisław Franciszka Piłat Lucja Kownacka Wólka 19 Franciszek Emilia Gajdemska 1063 139 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0147.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl