Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 282 wyników dla: Demska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 5 1827 Nabrzuska Małgorzata Gojdemska 4 Majdan Karpiłowski pracowitych Wincentego i Maryanny Goydemskich 843 564 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0314.htm
13 8 1831 Kotelnia Anna Krasnodemska 64 Wołosów z d. Tarnopolska, wdowa po Ignacym, syn Jan, córki Anna Hofman, Magdalena i Honorata panny 178-3-4 215R 58 Ż 425 DM
10 9 1833 Hulewicze Bogumiła Gajdemska 10/12 Majdan c.ur.Józefa i Aleksandry z Szydłowskich 131 43 24 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0022.htm
23 1 1833 Włodzimierz Marianna Demska 36 Owadno z połogu, ur., mąż Kasper, synowie Feliks i Stanisław, córki Tekla i Kamilla 848 39 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0022.htm
18 2 1834 Korzec Antonina Gajdemska 4 Balarka Lubtowska z ospy, córka Piotra i Katarzyny Hrynowieckiej 245-1-8 91v 18 R Na
24 7 1835 Hulewicze Salomea Gajdemska 6/365 Majdan Lipieniecki c. Józefa i Aleksandry z Szydłowskich 850 540 13 AGAD 287 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0287.htm
5 6 1836 Hulewicze Anna Gajdemska 5/12 Majdan c. Jakuba i Dominiki z Kozłowskich 851 365 7 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0202.htm
7 9 1841 Ostróg Olimpia Zademska 1 Międzyrzecz Ostrogski c. Bernarda i Kunegundy z ...skich R 27 R 86 0
1 4 1841 Tuczyn Marianna Demska 60 Tuczyn sław., wdowa, syn Marcin i córka Magdalena 171-1-12 168R 11 Ż DM
30 6 1842 Zasław św. Józefa Tekla Nikodemska 50 Sławuta wd. po Joachimie 178-51-485 75R 69 Ż 77 RG
16 2 1844 Lachowce Agnieszka Demska 80 Żemelińce z Drzymniackich, mąż Mikołaj, córki Julia, Marianna, Marianna i Dorota 883 104 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0107.htm
20 5 1845 Hulewicze Emilia Gajdemska 3 Majdan Hulewiczowski c. Jana i Wiktorii z Jabłońskich 133 27 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0018.htm
21 1 1846 Targowica Katarzyna Demska 100 Krasne wdowa, c. Anna 832 200 R 1 ZP 0
28 4 1847 Korzec Marianna Gajdemska 3 Balarka Lubtowska córka Andrzeja i Jadwigi z Kalickich 94 PW R
25 1 1848 Hulewicze Marianna Gajdemska 5/12 Majdan Hulewiczowski c. Jana i Wiktorii z Jankiewiczów 135 17 6 AGAD 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20135/pages/PL_1_436_135_0013.htm
27 7 1848 Hulewicze Marianna Gajdemska 29 Majdan Hulewiczowski panna, c. Józefa i Aleksandry z Szydłowskich 135 21 18 AGAD 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20135/pages/PL_1_436_135_0015.htm
1 4 1853 Torczyn Wiktoria Gajdemska 35 Chorochoryn z Jankiewiczów, 1-dw., zamężna, mąż Jan, córka Paulina 639 40 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0022.htm
16 3 1853 Jampol Helena Demska 75 Krasnołuka wdowa po Mikołaju, syn Szymon, córki Maria i Salomea 878 152 17 AGAD 82 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0082.htm
4 10 1855 Hulewicze Aleksandra Gajdemska 4 Majdan Hulewiczowski c. Karola i Ludwiki z Kozłowskich 867 485 20 AGAD 258 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0258.htm
7 8 1857 Lubar Ignacy Nielipowicz 50 Lubar ż. Dorota z d. Demska 641 -1-17 42V 41 Ż MP
29 8 1858 Nabrzuska Marianna Gajdemska 63 Budki Karpiłowskie wdowa po Wincentym, pozostawiła dzieci: Salomea, Anna, Magdalena 888 219 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0219.htm
12 2 1862 Lachowce Marianna Unolt 48 Żemielińce z d. Demska, mąż Antoni, synowie Kazimierz i Szymon, córki Paulina i Aniela 171-1-75 93R 14 R 93 DM
29 1 1864 Korzec Julianna Czekalska 25 Kamionka Suchowolska z d. Gajdemska, mąż Leon, syn Feliks i córka Paulina 171-1-83 68R 12 R 70 DM
3 4 1869 Olewsk Benedykt Grzesiuk 62 Słoboda Wojtkiewicka z choroby wewnętrznej, żona Elżbieta z d. Gajdemska, synowie Konstanty i Michał, córki Marianna, Tekla, Jadwiga i Karolina 178-3-246 21v 5 Ż Na
23 4 1872 Ostróg Katarzyna Nagórniczewska 80 Ostróg z d. Demska, wdowa po Ludwiku, c. Ludwika 654-1-56 82 P 3 R MZ
11 8 1872 Białogródka Paulina Sieradzka 24 Fedorówka cholera, z d. Demska, mąż Józef , synowie Marcin i Antoni, córka Franciszka 178-3-84 310R 124 Ż DM
1 1 1873 Olewsk Agata Gajdemska 60 Słoboda Wojtkiewicka z choroby wewnętrznej, z domu Bielawska, mąż Ignacy Gajdemski, synowie Józef, Jan i Michał, córki Teresa i Marianna 178-3-246 36v 1 Ż Na
19 1 1874 Torczyn Krystyna Gajdemska 11 Budki Horodyńskie c. Stanisławy 660 61 9 DW
10 2 1877 Białogródka Honorata Karczewska 30 Puzyrki Wielkie chł., z d. Godemska ?, mąż Antoni, syn Jan, córki Maria i Ludwika 178-3-133 153V 19 Ż DM
10 11 1881 Ołyka Joanna Gajdemska 72 Palcze z Kuczyńskich, wdowa po Janie, zostawiła syna Ludwika i córki - Cecylię zamężną za Antonim Cybulskim, Emilię za Gabrielem Lipińskim i Rozalię 502 94 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0049.htm
12 9 1885 Olewsk Michał Siedlecki 67 Budki Wojtkiewickie z krwawej biegunki, mieszczanin owruckiego towarzystwa, s. Jana, żona Anna z d. Gajdemska, synowie Kazimierz i Mikołaj, córki Karolina i Michalina 178-3-246 105v 44 Ż Na
3 6 1888 Olewsk Kazimierz Rudnicki 36 Nowa Aleksandrówka z suchot, żona Ewa z d. Gajdemska, rodzice Karol i Anna z d. Rudnicka 178-3-246 125r 22 Ż Na
27 1 1889 Olewsk Jan Suchowiecki 79 Buda Wojtkiewicka z puchliny, mieszczanin miasta Owrucza, żona Teresa z d. Gajdemska, synowie Aleksander, Telesfor, Wincenty i Kazimierz, córka Urszula 178-3-246 136r 18 Ż Na
2 12 1890 Olewsk Wincenty Suchowiecki 41 Buda Wojtkiewicka z zapalenia płuc, s. Feliksa, czasowo urlopowany szeregowy, mieszczanin owrucki, żona Zofia z d. Gajdemska, syn Tomasz, córki Ewa, Józefa i Anastazja 178-3-246 149v 1 Ż Na
6 1 1893 Olewsk Adela Gajdemska 1 Buda Wojtkiewicka z krupu, córka Mikołaja i Kamili z d. Hanuszewicz 178-3-246 164v 3 Ż Na
13 2 1893 Olewsk Elżbieta Grzesiuk 80 Buda Wojtkiewicka ze starości, z domu Gajdemska, mąż Benedykt Grzesiuk, córki Tekla, Ludwika i Karolina 178-3-246 175v 13 Ż Na
3 1 1896 Olewsk Ludwa Gajdemska 2 Budki Wojtkiewickie z odry, córka Kazimierza i Zofii z d. Grzesiuk 178-3-246 197v 3 Ż Na
28 7 1899 Olewsk Katarzyna Gajdemska 3/52 lub 3 Budki Wojtkiewickie córka Wincentego i Marianny z d. Grzesiuk 178-3-246 223v 34 Ż Na
1 8 1899 Olewsk Ewa Gajdemska 3/52 Budki Wojtkiewickie córka Wincentego i Marianny z d. Grzesiuk 178-3-246 223v 35 Ż Na
9 9 1911 Korzec f. Horodnica Marianna Gajdemska 43 Serdy par. Emilczyn z d. Bielawska, mąż Ignacy, synowie Hieronim, Piotr, Kornel, Aleksander i Witalis, córki Katarzyna i Dioniza 178-3-181 56V 64 Ż 113 DM
19 2 1912 Korzec f. Horodnica Cecylia Gardemska [Gajdemska] 38 Anastaziówka z d. Bodzińska [Brodzińska], mąż Kazimierz, córki Bolesława i Teofila 178-3-181 108R 13 Ż 213 DM
8 7 1912 Korzec f. Horodnica Teofila Gajdemska 2 Anastaziówka Wielka c. Jana i Anastazji z Żygadłów 178-3-181 110V 41 Ż 218 DM
16 8 1912 Korzec f. Horodnica Tekla Gajdemska 2 Anastaziówka Wielka c. Ludwika i Zofii z Łaszewiczów lub Laszewiczów 178-3-181 111V 47 Ż 220 DM
29 10 1912 Korzec f. Horodnica Marianna Nikodemska [Nikomdeska ?] 50 Bronnica z d. Szczepańska, mąż Józef, synowie Franciszek, Stanisław i Jakub 178-3-181 113V 67 Ż 224 DM
14 4 1913 Korzec f. Horodnica Paulina Gajdemska 60 Anastaziówka Wielka z d. Konarska, mąż Kazimierz, synowie Ludwik, Ferdynand, Paweł i Wincenty, córka Teofila 178-3-181 160R 26 Ż 315 DM
16 9 1914 Jałowicze Anna Demska 6 Pjanie c. NN i chł. kaliskiej guberni, gm. Wichertów, Stanisławy 1054 43V 14
17 2 1915 Horodnica Antonina Gajdemska 11 Anastaziówka Wielka c. Ludwika i Zofii z Łaszewiczów 178-3-181 257R 19 Ż 505 DM
20 11 1918 Wiszenki Petronela Gajdemska 22 Antonówka z d. Krasińska, mąż: Władysław 35-9-769 34V 67 Ł 4569 RK
13 4 1919 Wiszenki Walerian Grabowski 42 Elżbiecin żona Adela z d. Kozłowska, Gajdemska po pierwszym mężu 35-9-1359 40V 41 Ł 100214 RK
8 2 1920 Korzec Antonina Klepuszewska 50 Wodnik z domu Hajdemska 740-4-351 39 37 R PW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 3 1780 Szumsk Agnieszka Przydemska Przytomska Hucisko Szumskie Maciej Marianna Paweł Sczepanowski, Marcjanna Giernelowna, Andrzej Zeleznicki, Marianna Jadaszynska 297-1-181 39R Ł 039a RK
29 3 1825 Lachowce Magdalena Minkiewicz Szuńki Jan Marianna Demska data chrztu; Stefan Piotrowski i Marianna Piotrowska 178-51-266 12V Ż 26 DM
12 7 1826 Lachowce Marianna Minkiewicz Żemelińce Jan Marianna Demska data chrztu; Ignacy Nilubowicz i Agnieszka Nowicka 178-51-266 27R Ż 55 DM
0 1827 Międzyrzec Ludwika Nagórniczewska par. Ptycza Ludwik Katarzyna Demska dop. chrztu. 15.07.1849, as. Franciszek Rogoziński kawaler i Teresa Czarniecka wdowa 171-1-15 438V-439R 23 R 440 BW
9 4 1827 Korzec Marianna Gajdemska Balarka Lubtowa Piotr Katarzyna Hryniewiecka Grzegorz Kowarski i Agnieszka Brodowska zamężna 245-1-1 68R 41 R 134 DM
29 9 1827 Hulewicze Michał Gajdemski Majdan Lipieniecki Michał Rozalia Ostrowska Wojciech Michniewicz i Katarzyna Gajdemska ż. Grzegorza, asyst. Abraham Sowiński i Zuzanna Janiewicz wdowa 843 482 23 AGAD 267 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0267.htm
14 11 1827 Hulewicze Stanisław Turowski Majdan Lipieniecki Kazimierz Agata Gajdemska dopełnienie chrztu 26.12.1827, chrzest z wody Michał Gajdemski i Katarzyna Orzechowska ż. Mikołaja, asystowali przy dopełnieniu Abraham Sowiński i Helena Gajdemska ż. Mateusza 843 484 33 AGAD 268 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0268.htm
28 5 1828 Hulewicze Petronela Gajdemska Majdan Hulewiczowski Grzegorz Katarzyna Wiszniewska dopełnienie chrztu 2.06.1841, asyst. Franciszek Kamiński i Anastazja Wiszniewska ż. Jędrzeja 856 454 17 AGAD 249 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0249.htm
8 2 1829 Hulewicze Kazimierz Apolinary Turowski Majdan Lipieniecki Kazimierz Agata Gajdemska Michał Gajdemski i Anna Kraszewska ż. Mikołaja, asyst. Marcin Smoktunowicz i Marianna Jankiewicz ż. Michała 844 357 4 AGAD 196 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0196.htm
6 4 1830 Nabrzuska Grzegorz Zawadzki Majdan Karpiłowski Jan Maryanna Godemska (dop.) Józef Ostrowski, Domicella Kadłubowska żona Jacentego, Feliks Marcinkows 845 288R 13 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0279.htm
2 2 1830 Lachowce Błażej Minkiewicz Kaletyńce Wielkie Jan Marianna Demska [Dębska] Ignacy Hryniewiecki i Krystyna Żuchowska ż. Mikołaja 171-1-3 97R 8 R DM
23 7 1830 Hulewicze Anna Gajdemska Majdan Paweł Marianna Domaszewska Gajdemski kawaler i Anna Orzechowska ż. Tomasza 845 200V 23 AGAD 180 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0180.htm
18 8 1830 Hulewicze Ludwik Mirowski Majdan Jan Justyna Gajdemska Józef Gajdemski i Marianna Kozłowska ż. Szymona 845 201R 26 AGAD 180 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0180.htm
27 9 1830 Hulewicze Julian Bierniecki Czeremoszno Grzegorz Helena Matiasz Grzegorz Matyjaszuk i Helena Gajdemska ż. Mateusza 845 202R 32 AGAD 181 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0181.htm
21 12 1830 Hulewicze Ewa Konopacka Majdan Lipieniecki Jan Franciszka Orzechowska Wawrzyniec Kuczyński i Helena Gajdemska ż. Mateusza, asyst. Abraham Sowiński wdowiec i Marcela Jankiewicz ż. Michała 845 203R 36 AGAD 182 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0182.htm
10 1 1831 Hulewicze Katarzyna Turowska Majdan Kazimierz Karolina Gajdemska Andrzej Wiszniewski i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 846 215R 2 AGAD 208 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0208.htm
19 4 1831 Hulewicze Wiktoria Siedlicka majdan Gabriel Dorota Jankiewicz Mateusz Grocki i Helena Gajdemska ż. Mateusza 846 215V 5 AGAD 209 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0209.htm
8 12 1831 Hulewicze Mikołaj Demski Sitowicze NN Apolonia Demska s. panny, Michał Kurowicki i Kamila Kurowicka panna 846 218R 22 AGAD 211 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0211.htm
17 12 1831 Hulewicze Euzebiusz Gajdemski Majdan Lipieniecki Michał Rozalia Ostrowska Józef Gajdemski i Agata Gajdemska ż. Kazimierza 846 218R 23 AGAD 211 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0211.htm
19 3 1832 Hulewicze Marianna Gajdemska Majdan Antoni Tekla Sawicka Wojciech Sawicki i Dorota Seluk ż. Gabriela 847 372 5 AGAD 200 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0200.htm
13 9 1832 Hulewicze Michał Smoktunowicz Majdan Marcin Tekla Michniewicz Wawrzyniec Kraszewski i Anastazja Lewkowicz ż. Bazylego, asyst. Mikołaj Wiszniewski i Ewa Gajdemska panna 847 375 19 AGAD 201 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0201.htm
26 9 1832 Hulewicze Bogumiła Gajdemska Majdan Józef Daria Szydłowska Onufry Michniewicz i Ewa Gajdemska panna, asyst. Jan Konopacki i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 847 376 21 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0202.htm
7 4 1833 Hulewicze Jan Nimirowski Majdan Mikołaj Justyna Gajdemska Jan Smoktunowicz i Marianna Lewkowicz panna 848 333 9 AGAD 192 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0192.htm
23 12 1833 Hulewicze Józef Adam Gajdemski Majdan Józef Aleksandra Szydłowska Leon Konopacki i Tekla Smoktunowicz ż. Marcina, asyst. Jakub gajdemski i Ewa Gajdemska panna 848 341 35 AGAD 196 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0196.htm
29 5 1833 Hulewicze Elżbieta Gajdemska Majdan Antoni Tekla Sawicka Wojciech Sawicki i Agnieszka Grodzka ż. Michała 848 335 16 AGAD 193 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0193.htm
28 5 1833 Hulewicze Feliks Turowski Majdan Kazimierz Agata Gajdemska Andrzej Wiszniewski i Marianna Jankiewicz ż. Michała 848 334 15 AGAD 192 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0192.htm
1 8 1834 Turzysk Dominik Romanowski Jałowce? Piotr Anna Drozd Stefan Skler, Katarzyna Gaydemska 22 EH
1 8 1834 Kisielin August Cyryn Berezołupy Wielkie January Marianna Patrucka As: Józef Dębowski - "k", Praxeda Strademska; ch: 19.08. dop. 849 237 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0133.htm
12 11 1834 Hulewicze Maria Magdalena Michniewicz Majdan Lipieniecki Wojciech Helena Ostrowska Michał Orzechowski wdowiec i Aleksandra Gajdemska ż. Józefa 849 321-322 41 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0179.htm
21 9 1834 Hulewicze Wiktoryn Wąsowicz Majdan Lipieniecki Jan Antonina Smoktunowicz Wojciech Sawicki i Aleksandra Gajdemska, asyst. Hieronim Bielecki i Karolina Jankiewicz wdowa 849 319 34 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0178.htm
11 6 1834 Hulewicze Tekla Gajdemska Majdan Lipieniecki Paweł Marianna Guzowska Michał Grodzki i Agnieszka Jastrzębska ż. Jana 849 316 22 AGAD 176 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0176.htm
6 5 1834 Hulewicze Florian Stanisław Kołodziński Majdan Lipieniecki Stefan Rozalia Sawicka Wojciech Sawicki i Marcjanna Jankiewicz ż. Michała, asyst. Gabriel Siedlicki i Marianna Janiewicz ż. Rafała, Wawrzyniec Kraszewski i Domicela Gajdemska ż. Jakuba 849 314 17 AGAD 175 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0175.htm
14 1 1834 Hulewicze Faustyn Wiszniewski Majdan Lipieniecki Andrzej Anastazja Janowska Onufry Michniewicz kawaler i Ewa Gajdemska panna 849 310 3 AGAD 173 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0173.htm
1 1 1834 Hulewicze Honorata Jastrzębska Majdan Jakub Anna Pietruszkiewicz Adam Sawicki i Tekla Gajdemska ż. Antoniego, Karol Grodzki kawaler i Domicela Kuczyńska ż. Wawrzyńca 849 310 1 AGAD 173 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0173.htm
9 12 1834 Hulewicze Mikołaj Konopacki Majdan Lipieniecki Jan Ewa Gajdemska Franciszek Sawicki i Marcela Suszkiewicz ż. Jakuba 849 324 48 AGAD 180 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0180.htm
23 3 1835 Nabrzuska Stanisław Kadłubowski Majdan Karpiłowski Franciszek Maryanna Gajdemska Jacek Zawadzki, Anastazya Kadłubowska żona Stefana 851 471 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0262.htm
16 7 1835 Hulewicze Salomea Gajdemska Majdan Lipieniecki Józef Aleksandra Szydłowska Marcin Smoktunowicz i Ewa Konopacka ż. Jana 850 528 13 AGAD 281 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0281.htm
18 6 1835 Hulewicze Józefa Kozłowska Majdan Lipieniecki Gabriel Marcela Mirowska Marcin Smoktunowicz i Domicela Gajdemska ż. Jakuba, asyst. Jakub Jan Konopacki i Helena Lewkowicz panna 850 528 12 AGAD 281 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0281.htm
27 5 1835 Starokonstantynów Jan Nepomucen Batorski Zapadyńce Wincenty Brygida Zademska Andrzej Kleyn, Julia Domaracka panna 178-3-101 170V 72 Ż 331 CK
5 1 1835 Hulewicze Anna Gajdemska Majdan Lipieniecki Jakub Dominika Kozłowska Marcin Smoktunowicz i Anna Kraszewska, asyst. Rafał Janiewicz i Anastazja Lewkowicz ż. Bazylego 850 525 2 AGAD 279 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0279.htm
13 9 1836 Hulewicze Prakseda Wiszniewska Majdan Lipieniecki Andrzej Anastazja Malinowska Wojciech Michniewicz i Rozalia Gajdemska ż. Mikołaja 851 349 33 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0195.htm
2 5 1836 Hulewicze Wiktoria Konopacka Majdan Hulewiczowski Jan Ewa Gajdemska dopełnienie chrztu 20.3.1839, asyst. Jan Wąsowski i Anastazja Lewkowicz ż. Bazylego 854 392 9 AGAD 226 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0226.htm
6 1 1837 Kisielin Katarzyna Gajdemska Majdan Ośmihowski Antoni Tekla Sawicka Paweł Kuzmiński,Katarzyna Żukowska; ch: 06.01. 852 261 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0136.htm
25 9 1837 Kisielin Stanisława Gajdemska Ośmijowicze Paweł Maryanna Domarzewska Andrzey Grodzki, Marcella Jankiewicz; as: Konstantyn Borecki, Julianna Lachowicz 852 267 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0139.htm
3 10 1837 Krzemieniec Franciszka Kostowska Krzemieniec Jakub Julia Demska Michał Bohdiakiewicz i Julia Jaszkiewicz 426-1-11 20V 96 T/FS 159 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQW?i=158&cat=300453
18 9 1837 Hulewicze January Kraszewski Majdan Lepieniecki Mikołaj Anna Ostrowska Jan Wiszniewski i Helena Gajdemska ż. Mateusza 852 360 32 AGAD 189 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0189.htm
31 10 1837 Hulewicze Narcyz Smoktunowicz Majdan Lepieniecki Marcin Tekla Michniewicz Jan Dębowski kawaler i Domicela Gajdemska ż. Jakuba 852 362 41 AGAD 190 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0190.htm
25 12 1837 Hulewicze Szczepan Gajdemski Majdan Lepieniecki Jan Joanna Kuczyńska Marcin Smoktunowicz i Aleksandra Gajdemska ż. Józefa, asyst. Antoni Orzechowski kawaler i Justyna Mirowska ż. Mikołaja 852 363 45 AGAD 191 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0191.htm
19 5 1838 Kisielin Kadłubowska Majdan Osmiehowski (Ośmiehowicki) Franciszek Maryanna Hajdemska Stefan Piotrowski, Rozalia Rubińska; ch: 22.05. 853 265 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0147.htm
23 6 1838 Kisielin Maryanna Marcinkowska Majdan Ośmihowicze Feliks Joanna Kadłubowska Andrzey Mikłaszewski, Tekla Gajdemska; ch: 26.06. 853 266 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0147.htm
24 12 1838 Kisielin Anastazya Anna Gajdemska Majdan Ośmihowicze (Osmiechowiecki) Antoni Tekla Sawicka Mikołay Zawadzki, Agnieszka Grodzka; ch: 25.12. 853 270 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0149.htm
6 5 1838 Olewsk Teresa Gajdemska Balarka Wojtkiewicka Ignacy Agata Bielawska Aleksander Garbowski i Marianna ż. Jakuba Grzesiuka 178-3-6 453R 26 Ż Na
15 10 1838 Lachowce Mateusz Unolt Żemelińce Antoni Marianna Demska Michał Piątkiewicz, Dorota Kazimirska 171-1-11 103 R 56 R ZP 314
1 10 1838 Korzec Rozalia Gajdemska Balarka Michijowska Piotr Katarzyna Kuriata Łukasz Cyrklewicz i Brygida Jankowska, asyst. Feliks Kuriata i Joanna Zabłocka zamężna 245-1-12 75V 106 R 77 DM
13 2 1838 Hulewicze Józefa Gajdemska Majdan Hulewiczowski Michał Rozalia Ostrowska Bartłomiej Zieliński i Anna Michniewicz wdowa 853 332 6 AGAD 186 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0186.htm
27 5 1838 Hulewicze Imelda Orzechowska Majdan Hulewiczowski Mikołaj Katarzyna Szydłowska Marcin Smoktunowicz i Aleksandra Gajdemska ż. Józefa 853 334 12 AGAD 187 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0187.htm
27 3 1839 Horochów Marianna Demska Boryszkowicze Jan Teodora Tryndulska 854 150 22 77 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0086.htm
18 3 1839 Hulewicze Emilia Konopacka Majdan Hulewiczowski Jan Ewa Gajdemska Wojciech Gajdemski i Franciszka Konopacka wdowa 854 392 8 AGAD 226 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0226.htm
6 5 1839 Hulewicze Katarzyna Gajdemska Majdan Hulewiczowski Józef Aleksandra Szydłowska Marcin Smoktunowicz i Ewa Konopacka ż. Jana 854 396 18 AGAD 228 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0228.htm
9 11 1839 Hulewicze Marianna Gajdemska Majdan Hulewiczowski Jakub Dominika Kozłowska Marcin Szmuchtunowicz [Smoktunowicz] i Anastazja Wiszniewska ż. Jędrzeja 854 402 37 AGAD 231 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0231.htm
12 11 1839 Hulewicze Karolina Lewkowicz Majdan Hulewiczowski Bazyli Anastazja Orzechowska Aleksander Wysoczyński i Aleksandra Gajdemska ż. Józefa 854 402 38 AGAD 231 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0231.htm
22 11 1839 Hulewicze Klementyna Ratańczuk Majdan Hulewiczowski Piotr Karolina Świerzbieniewska Wawrzyniec Kraszewski i Aleksandra Gajdemska ż. Józefa 854 403 39 AGAD 232 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0232.htm
3 6 1840 Kołodno Tekla Suchodemska Kołodno Kasper Franciszka Kowalowa 871 625 26 0
3 11 1840 Kołodno Franciszka Teslukowa Kołodno Józef Anna Suchodemska 871 631 44 0
16 9 1840 Krzemieniec Tekla Krasnodemska Żołoby Jan Karolina Kowalska 871 378 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0198.htm
28 3 1840 Olewsk Adam Funer Budki Wojtkiewicze Teodor Katarzyna Rzemiańska Stanisław Kozłowski i Agata Gajdemska żona Ignacego 178/3/9 407V 35 Ż Na
25 3 1840 Olewsk Adam Grzesiuk Budki Wojtkiewicze Jakub Marianna Gajdemska Jan Siedlicki i Marianna Gajdemska żona Grzegorza 178/3/9 407V 36 Ż Na
20 5 1840 Hulewicze Tekla Turowska Majdan Hulewiczowski Kazimierz Agata Gajdemska dopełnienie chrztu 29.05.1844, Gabriel Kozłowski i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 859 354 16 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0186.htm
16 4 1840 Hulewicze Felicjan Kraszewski Majdan Hulewiczowski Mikołaj Anna Ostrowska Jan Wiszniewski i Róża Gajdemska ż. Michała 855 222V 15 AGAD 232 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0232.htm
21 2 1841 Kołodno Maciej Berbeciowy Witkowce Grzegorz Marianna Suchodemska 872 690 7
25 1 1841 Kisielin Magdalena Gajdemska Majdan Osmichowicki Paweł Maryanna Józef Dąbrowski, Marta Jankowska; as: Jędrzey Mikłaszewski, B. Samczukowa; ch: 2 856 268 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0145.htm
10 2 1841 Lachowce Józef Unolt Żemelińce Antoni Marianna Demska Ignacy Unolt i Anna Nowicka ż. Jana 178-49-17 3V 11 Ż DW
29 4 1841 Hulewicze Piotr Konopacki Majdan Hulewiczowski Jan Ewa Gajdemska Kazimierz Orzechowski i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 856 453 12 AGAD 248 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0248.htm
29 4 1841 Hulewicze Adelajda Konopacka Majdan Hulewiczowski Jan Ewa Gajdemska Jakub Gajdemski i Wiktoria Sawicka panna 856 453 13 AGAD 248 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0248.htm
18 9 1841 Hulewicze Maurycy Orzechowski Majdan Hulewiczowski Franciszek Joanna Szydłowska Franciszek Kamiński i Tekla Szmuktonowicz ż. Marcina, asyst. Kazimierz Orzechowski i Aleksandra Gajdemska ż. Józefa 856 457 24 AGAD 250 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0250.htm
25 4 1842 Kisielin Salomea Gajdemska Majdan Osmihowicki Antoni Tekla Sunicka Adam Grodzki, Agata Zaleska; ch: 26.04. 857 285 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0155.htm
3 7 1842 Kisielin Karol Kadłubowski Majdan Osmihowicki Franciszek Marianna Gajdemska Feliks Marcinkowski, Marianna Butowska; ch: 05.07. 857 287 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0156.htm
5 5 1842 Hulewicze Katarzyna Gajdemska Majdan Hulewiczowski Wojciech Apolonia Jankiewicz Franciszek Kamiński i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 857 384 6 AGAD 206 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0206.htm
6 7 1842 Hulewicze Florian Lewkowicz Majdan Hulewiczowski Bazyli Anastazja Orzechowska Hieronim Bielecki i Aleksandra Gajdemska ż. Józefa 857 387 12 AGAD 208 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0208.htm
29 1 1843 Hulewicze Alojzy Kraszewski Majdan Hulewiczowski Mikołaj Anna Ostrowska Ignacy Kowalewski i Elżbieta Gajdemska panna, asyst. Jan Gajdemski i Rozalia Gajdemska ż. Michała 858 326 2 AGAD 173 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0173.htm
28 10 1843 Hulewicze Brygida Lucyna Konopacka Majdan Hulewiczowski Jan Ewa Gajdemska Jakub Gajdemski i Wiktoria Jankiewicz panna, asyst. Gabriel Piotrowski i Justyna Mirowska ż. Mikołaja 858 336 21 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0178.htm
10 11 1843 Hulewicze Cecylia Gajdemska Majdan Hulewiczowski Jan Joanna Kuczyńska Gabriel Kozłowski i Teresa Orzechowska ż. Tomasza, asyst. Grzegorz Wasowski i Dominika Kowalewska ż. Ignacego, Piotr Machowski i Tekla Orzechowska panna 858 337 23 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0179.htm
8 12 1843 Hulewicze Teofil Jankiewicz Majdan Hulewiczowski Wincenty Tekla Wąsowska Dionizy Złotkowski i Apolonia Gajdemska ż. Wojciecha, asyst. Kiryk Hapka i Domicela Wąsowska panna, Władysław Bielecki i Prakseda Wiszniewska panna 858 340 28 AGAD 180 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0180.htm
7 12 1844 Korzec Marianna Gajdemska Balarka Lubtowska Andrzej Jadwiga Kalicka 876 128 6 PW 0
12 7 1844 Lubar Kamila Skibicka Futor Lubarski Kazimierz Dorota Demska Mikołaj Wojnarowski i Helena Duszyńska ż. Błażeja 178-51-514 319R 48 Ż 18 DM
25 5 1844 Hulewicze Witalis Turowski Majdan Hulewiczowski Kazimierz Agata Gajdemska Wawrzyniec Kraszewski i Magdalena Mirowska ż. Antoniego 859 353 15 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0186.htm
20 12 1844 Hulewicze Wiktoria Marianna Pawłowska Majdan Hulewiczowski Piotr Elżbieta Gajdemska Dionizy Złotkowski i Aleksandra Gajdemska ż. Józefa 859 359-360 28 AGAD 189 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0189.htm
11 5 1845 Hulewicze Monika Konopacka Majdan Hulewiczowski Jan Ewa Gajdemska Wojciech Gajdemski i Salomea Orzechowska ż. Antoniego, asyst. Franciszek Orzechowski i Elżbieta Pawłowska ż. Piotra 860 540 17 AGAD 288 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0288.htm
23 1 1846 Swojczów Stanislaw Leśkiewicz Hnojno Szymon Salomea Gajdemska 775 259 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0138.htm
8 5 1846 Lachowce Julia Demska Lachowce Antoni Franciszka Mirecka Jan Nowicki, Agnieszka Goralska, ż. Szymona 885 100R 25 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0101.htm
1 5 1846 Lachowce Filip Unolt Żemelińce Antoni Marianna Demska 1-dw. Dy... Jaworski, Jadwiga Strawińska ż. Pawła 885 99V 23 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0101.htm
30 3 1846 Lubar Katarzyna Skibicka Filińce Kazimierz Dorota Demska Mikołaj Wojnarowski i Helena Duszyńska ż. Wojciecha 178-3-15 271R 32 Ż 8 DM
14 1 1846 Hulewicze Brygida Lewkowicz Majdan Hulewiczowski Bazyli Anastazja Orzechowska Gabriel Kozłowski i Tekla Gajdemska ż. Jana, asyst. Feliks Kozłowski i żona Antoniego Mirowskiego 861 611 2 AGAD 275 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0275.htm
6 4 1846 Hulewicze Józef Sawicki Majdan Hulewiczowski Wojciech Petronela Gajdemska Dionizy Złotkowski i Aleksandra Gajdemska ż. Józefa, asyst. Jan Konopacki i Apolonia Gajdemska ż. Wojciecha 861 614 7 AGAD 277 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0277.htm
15 6 1846 Hulewicze Józefa Gajdemska Majdan Hulewiczowski Jakub Dominika Kozłowska Mikołaj Orzechowski i Apolonia Gajdemska ż. Wojciecha 861 617 14 AGAD 278 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0278.htm
1 7 1846 Hulewicze Józef Kalasanty Pawłowski Majdan Hulewiczowski Piotr Elżbieta Gajdemska Jan Spadkowski i Ewa Konopacka ż. Jana, asyst. Wojciech Kraszewski i Agnieszka Mirowska panna 861 618 15 AGAD 279 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0279.htm
31 10 1846 Hulewicze Emilia Katarzyna Gajdemska Majdan Hulewiczowski Jan Joanna Kuczyńska Wojciech Sawicki i Magdalena Mirowska ż. Antoniego, asyst. Antoni Mirowski i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 861 622 23 AGAD 281 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0281.htm
27 3 1847 Korzec Katarzyna Gajdemska Balarka Lubitowska Piotr Katarzyna Kuriata 245-1-13 67 V 26 R 0
12 12 1847 Krzemieniec Zuzanna Kostowska Krzemieniec Jakub Julia Demska Damian Pleszowski i Anastazja Górnicka ż. Jędrzeja 426-1-21 13V 77 T DM
1 3 1847 Łanowce Anna Bartek Hryńki Andrzej Marianna Wotaniuk Jerzy Pohotyluk i Anna Demska ż. Jana 245-1-13 452V 4 R 895 DM
3 8 1849 Starokonstantynów Helena Demska Woronkowce NN Helena 178-3-118 16V-17R 79 Ż
17 12 1849 Krzemieniec Wiktoria Demska Zabłazy Aleksander Tekla Giżycka Michał Karwacki i Rozalia Bednarska ż. Antoniego 426-1-23 34V-35R 102 T/FS 873 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F22?i=872&cat=300453
4 1 1850 Hulewicze Jan Sawicki Majdan Wojciech Aniela Gajdemska Piotr Ratańczuk i Anna Piotrowska ż. Gabriela 863 728-729 2 AGAD 388 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0388.htm
2 4 1850 Starokonstantynów Kamila Konoplicka Woronkowce Wincenty Marianna Demska szl. Franciszek Zajączkowski, 1-dw. Salomea Sałacińska wdowa 178-3-119 9V-10R 39 Ż 18 DW
21 8 1850 Korzec Paulina Kalicka Balarka Lubtowska Jan Marianna Gajdemska Piotr Cyrklewicz i Aniela Brodowska ż. Jana 171-1-16 415v-416r 82 R Na
1 9 1850 Korzec Marianna Gajdemska Balarka Lubtowa NN Jadwiga Gajdemska z d. Kalicka Feliks Gajdemski i Tekla Kalicka ż. Macieja 171-1-16 417v-418r 89 R Na
26 9 1850 Korzec Michał Jankowski Balarka Lubtowa Józef Joanna Tyszecka Jakub Czerwiński i Jadwiga Gajdemska ż. Andrzeja 171-1-16 419v-420r 100 R Na
22 4 1850 Hulewicze Aniela Konopacka Majdan Jan Ewa Gajdemska Wojciech Gajdemski i Prakseda Złotkowska ż. Dionizego 863 734-735 10 AGAD 391 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0391.htm
17 9 1851 Nabrzuska Ludwik Szlachciuk Budki Karpiłowskie Jacenty Anna Gajdemska Piotr Brzezicki, 864 431-432 8 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0238.htm
11 4 1851 Swojczów Aleksander Leśkiewicz Gnojno Szymon Salomea Gajdemska chł. Józef Buczek, w. ż. Marianna Szewczuk ż. Michała 893 166V-167R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0169.htm
16 7 1851 Olewsk Ludwika Grzesiuk Słoboda Wojtkiewicka Benedykt Elżbieta Hajdemska Feliks Suchowieci i Ewa Ficnerowa 178/3/31 605V-606R 24 Ż Na
12 5 1851 Korzec Stanisław Tyszecki Kamionka Suchowolska Roch Rozalia Łaskarzewska Konstanty Czekalski i Anna Gajdemska 178/3/72 76v-77r 69 Ż Na
8 11 1851 Korzec Michalina Wysocka Klecka Wielka Teodor Katarzyna Gajdemska Grzegorz Kuczyński i Marianna Fidrowska ż. Adama 178/3/72 91v-92r 129 Ż Na
28 1 1851 Hulewicze Julianna Gajdemska Majdan Hulewiczowski Józef Aleksandra Szydłowska Jan Konopacki i Petronela Sawicka ż. Wojciecha, asyst. Wawrzyniec Orzechowski i Ewa Konopacka 864 263-264 3 AGAD 145 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0145.htm
6 9 1852 Szumbar Kamila Jakuszewska Zahajce Karol Petronela Adamowicz Kajetan Misiuna, Joanna Demska ż. Józefa 625 115-116 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0062.htm
5 10 1852 Torczyn Ludwik Sawicki Ulaniki Wojciech Petronela Gajdemska 638 109-110 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0060.htm
13 8 1853 Kołodno Dominik Antkiewicz Kołodno Wincenty Marianna Suchodemska 878 427-428 17 0
23 6 1853 Kołodno Jan Koletiuk Kołodno Franciszek Agata Suchodemska 878 423-424 9 0
7 9 1853 Hulewicze Michał Kraszewski Majdan Tomasz Antonina Bielecka Wawrzyniec Orzechowski i Apolonia Gajdemska ż. Wojciecha, asyst. Rafał Jankiewicz i Aniela Kuczyńska ż. Jana 865 326-327 18 AGAD 174 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0174.htm
24 9 1853 Swojczów Jan Buczek Hnojno Józef Magdalena Gajdemska 615 14-15 19 0
5 3 1853 Ostróg Maria Jadwiga Kardaszewicz Ostróg Stanisław Kamila Dębska chrzest 21.06.1853, Konstanty Sosnkowski i Tekla Demska 171-1-33 15V-16R 49 R 18 BW
7 2 1853 Korzec Julianna Kalicka Balarka Lubtowska Jan Marianna Gajdemska Maciej Łaskarzewski i Brygida Chmielnicka ż. Tomasza 171-1-33 271V-272R 17 R 270 DM
31 10 1854 Hulewicze Antonina Kuczyńska Majdan Hulewiczowski Jan Aniela Michniewicz Jan Spadkowski i Aleksandra Gajdemska ż. Wojciecha 866 311-312 9 AGAD 170 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0170.htm
24 10 1854 Nabrzuska Jan Szlachciuk Budki Karpiłowskie Hiacynt Anna Gajdemska Artem Pawłowski, Salomea Hołodiuk 866 355-356 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0195.htm
11 4 1854 Korzec Leon Kalicki Balarka Lubtowska Maciej Tekla Bronowicka Józef Pawłowski i Ludwika Gajdemska ż. Andrzeja 171-1-37 91V-92R 28 R 98 DM
10 10 1855 Hulewicze Brygida Gajdemska Majdan Hulewiczowski Karol Ludwika Kozłowska Wojciech Cieślikowski i Aniela Kuczyńska ż. Jana, asyst. Jan Kuczyński i Karolina Orzechowska ż. Ludwika 867 468-469 10 AGAD 247 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0247.htm
18 3 1855 Korzec Józef Kalicki Balarka Lubtowska Jan Marianna Gajdemska Tomasz Kraszewski i Brygida Chmielnicka ż. Tomasza 171-1-51 95V-96R 23 R 103 DM
12 12 1855 Korzec Marianna Kalicka Balarka Lubtowska Maciej Tekla Broniewiecka Feliks Gajdemski i Jadwiga Gajdemska ż. Andrzeja 171-1-51 115V-116R 107 R 123 DM
1 1 1857 Korytnica Gerasim Sawicki Stężarzyce Wojciech Petronela Gajdemska 229 2-3 5 0
30 7 1857 Olewsk Antoni Gajdemski Słoboda Wojtkiewicka Józef Helena Fiszner Aleksander Dworecki i Teresa Gajdemska panna 178-3-126 790V-791R 21 Ż Na 0
30 8 1858 Nabrzuska Stanisław Szlachciuk Budki Karpiłowskie Hiacynt Anna Gajdemska Stepan Litwińczuk, Zofia Pawłowska 888 214 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0214.htm
11 1 1858 Olewsk Szymon Siedlecki Słoboda Wojtkiewicka Michał Anastazja Dworzecka Benedykt Grzesiuk i Marianna Gajdemska wdowa 178-3-128 166v-167r 3 Ż Na
27 3 1859 Korytnica Karolina Pawłowska Stężarzyce Ignacy Petronela Gajdemska 231 6-7 16 0
3 8 1859 Korytnica Stanisław Zajączkowski Stężarzyce Wojciech Kasylda Gajdemska 231 10-11 31 0
17 4 1859 Krzemieniec Antonina Demska Grabówka Aleksander Tekla Girzycka Michał Karwacki, Katarzyna Tomaszewwska 0.1-32 12V-13R 35 T
23 4 1860 Białogródka Wojciech Pasztalan Chwedorówka Antoni Justyna Kozieracka Jan Skąpski i Paulina Demska panna 178-3-75 112V-113R 40 Ż DM
14 6 1862 Hulewicze Antonina Orechowska [Orzechowska] Majdan Wawrzyniec Agnieszka Wasiłow Dionizy Złotkowski, Agnieszka Koszarska panna, asyst. Józef Gajdemski i Apolonia Gajdemska ż. Wojciecha 136 10-11 9 ADAD 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20136/pages/PL_1_436_136_0006.htm
1 10 1862 Hulewicze Michał Orechowski [Orzechowski] Majdan Hulewiczowski Ludwik Karolina Bielecka Dionizy Złotkowski i Benigna Szejna ż. Jana, asyst. Grzegorz Cieślikowski i Katarzyna Gajdemska ż. Bazylego 136 14-15 14 ADAD 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20136/pages/PL_1_436_136_0008.htm
14 11 1862 Białogródka Marcin Sieradzki Chwedorówka Józef Paulina Demska Antoni Zarzycki i Izabela Sieradzka ż. Ludwika 178-3-77 126V-127R 101 Ż DM
8 11 1862 Łanowce Ludwika Jamnicka Oryszkowce Karol Apolonia Bogucka Marcin Sokołowski i Marianna Demska panna 245-1-19 294V-295R 26 R 302 DM
4 1 1863 Krzemieniec Paulina Demska Grabówka Aleksander Tekla Giżycka 426-1-36 1V-2R 1 T
28 9 1863 Żytomierz Józefa Szpalinska Żytomierz Franciszek Tekla Demska Józef Gradowski, Julia Nowakowska 178-3-54 67 239 Ż DG
17 8 1863 Korzec Jan Zinkiewicz Folwark Suwcze Aleksander Rozalia Gajdemska chrzest 21.08.1863, Leon Gajdemski i Salomea Zinkiewicz ż. Antoniego 650-1-2 16V-17R 56 R 18 BW
29 6 1863 Korzec f. Horodnica Ewa Gajdemska Anastaziówka Maciej Tekla Bronowiecka chrzest 14.07.1863, Kazimierz Gajdemski i Domicela Naumowicz ż. Tomasza 650-1-2 30V-31R 32 R 32 BW
24 2 1863 Hulewicze Helena Cieślikowska Hulewicze Kasper Justyna Piotrowska Dionizy Złotkowski i Marianna Kossakowska panna, asyst. Michał Cieślikowski i Katarzyna Gajdemska ż. Bazylego 892 154V-155R 8 AGAD 153 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0153.htm
21 3 1863 Hulewicze Marianna Gajdemska Majdan Hulewiczowski Wojciech Apolonia Jankiewicz Dominik Gajdemski i Jacenta Gajdemska ż. Józefa 892 155V-156R 12 AGAD 154 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0154.htm
29 4 1863 Hulewicze Aleksander Krzyczkowski Majdan Hulewiczowski Ludwik Katarzyna Gajdemska Wawrzyniec Orzechowski i Antonina Orzechowska ż. Floriana, asyst. Dominik Gajdemski i Marianna Krzyczkowska ż. Józefa 892 156V157R 14 AGAD 155 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0155.htm
6 2 1865 Torczyn Dorota Gajdemska NN Stanisława 651 6-7 7 0
24 5 1869 Ołyka Joanna Lipińska Suchowce Gabriel Emilia Gajdemska 490 22 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0012.htm
22 12 1869 Łuck Katarzyna Diediuk Troscianka Walerian Hortensja Gajdemska 400 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20400/pages/PL_1_436_400_0003.htm
29 1 1871 Ołyka Franciszek Lipiński Suchowce Gabriel Emilia Gejdemska (Gajdemska) 492 6 8 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0004.htm
12 7 1881 Ołyka Józefa Lipińska Długoszyje Gabriel Emilia Gajdemska 502 32 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0017.htm
8 3 1882 Olewsk Ewa Suchowiecka Wojtkiewiczowska Buda Wincenty Zofia Gajdemska 178-3-57 322V-323R 40 Ż
13 10 1883 Ołyka Stanisława Lipińska Peremiłówka Gabriel Emilia Gajdemska 504 46 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0024.htm
16 7 1886 Ołyka Bronisława Lipińska Peremiłówka Gabriel Emilia Gajdemska 507 44 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0023.htm
12 4 1895 Ołyka Lucyna Kownacka Wólka Kotowska Franciszek Emilia Gajdemska 1018 415 34 MO 0
16 3 1907 Kowel Emilia Gajdemska Trojanówka Józef Helena Gajdelska Piotr Koziuk, Antonina Nazaruk ż. Piotra 1004 8V-9R 37 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0012.htm
15 3 1907 Korzec Kazimierz Klepuszewski Wodnik Rafał Antonina Gajdemska Antoni Wilczyński i Paulina Zabłocka ż. Adama 740-2-332 21V-22R 104 R 24 DM
1 4 1907 Korzec Agata Gajdemska Anastaziówka Wielka Kazimierz Cecylia Godzińska [Brodzińska ?] Tomasz Załomski i Karolina Gogoł ż. Jana 740-2-332 23V-24R 112 R 26 DM
11 6 1911 Korzec f. Horodnica Tekla Gajdemska Anastaziówka Wielka Ludwik Zofia Łaszewicz Karol Kalicki i Apolonia Leśniewska 178-3-181 17V-18R 96 Ż 35-36 DM
10 11 1911 Dubno Stefan Filarski Dubno Michał Jadwiga Górska Józef Jarzębiński i Stanisława Demska ż. Wincentego 740-4-158 28V-29R 134 R 30 DM
2 12 1912 Jałowicze Marianna Demska Pjanie NN Stanisława chrzest w Młynowie 1046 38-39 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201046/pages/1_436_0_0_1046_0022.htm
29 8 1912 Korzec f. Horodnica Paulina Gajdemska Anastaziówka Wielka Ferdynand Jadwiga Ostrowska Adam Ostrowski i Serafina Ostrowska panna 178-3-181 84V-85R 149 Ż 169-170 DM
2 1 1913 Korzec f. Horodnica Stefania Zinkiewicz Anastaziówka Marcin Teofila Czerniatewicz Józef Zasada i Zofia Gajdemska ż. Ludwika 178-3-181 118V-119R 21 Ż 234-237 DM
25 4 1913 Korzec f. Horodnica Rozalia Gajdemska Anastaziówka Wielka Jan Anastazja Żygadło Michał Kalicki i Rozalia Kolicka panna 178-3-181 127V-128R 77 Ż 252-253 DM
16 12 1913 Horodnica Leonida Gajdemska Anastaziówka Wielka Kazimierz Filipina Nowosielecka chrzest 26.01.1914, Jan Brodowski i Bronisława Brodowska panna 178-3-181 169V-170R 16 Ż 333-334 DM
25 9 1914 Ołyka Zofia Grabowska Dubiszcze Stanisław Olimpia Gajdemska 1063 186 126 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0197.htm
25 9 1914 Ołyka Helena Grabowska Dubiszcze Stanisław Olimpia Gajdemska 1063 186 127 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0197.htm
15 8 1914 Horodnica Józef Kalicki Anastaziówka Wielka Karol Kamila Czerwińska Gracjan Łaszewicz i Zofia Gajdemska ż. Ludwika 178-3-181 190V-191R 141 Ż 375-376 DM
28 11 1918 Wiszenki Zofia Gajdemska Antonówka Mikołaj Petronela Kozłowska Jan Habrich, Bronisława Wiszniewska ż. Antoniego 35-9-769 24V-25R 117 Ł 4550-4551 RK
8 7 1918 Nieświcz Felicja Zawada Nieświcz Jan Maria Demska 1087 9 38 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201087/album/index.html#img=1_436_0_0_1087_0010.jpg
28 11 1918 Nieświcz Jadwiga Wojciechowska Dależyk Leonard Konstancja Demska 1087 16 75 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201087/album/index.html#img=1_436_0_0_1087_0019.jpg
22 7 1920 Młynów Władysława Grabowska Władysławówka Stanisław Olimpia Hajdemska Michał Wasilewski, Zofia Brusiłowicz żona Wiktora 740-6-321 13 92 R 9893 AK2
6 9 1922 Młynów Genowefa Grabowska Władysławówka Stanisław Olimpia Gajdemska Gajdomska Władysław Chrzanowski, Zofia Brusiłowicz ż. Wiktora 740-8-158 34V 145 R 4 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 11 1828 Bucyń Mikołaj Kadłubowski par. Dorotyszcze (G-K) 18 Antoni Elżbieta Gajdemska Katarzyna Paprocka Niesuchoiże 17 Jakub Tekla Jan Antonowicz, Bazyli Martynowicz, Grzegorz Makarewicz 27 8 6 AGAD 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2027/pages/PL_1_436_27_0005.htm
10 2 1829 Kotelnia Michał Hofman Wołosowa 30 Józef Julianna Radzikowska Anna Krasnodemska Wołosowa 20 Ignacy Anna Tarnopolska Kazimierz Sokol, Marcin Prażmowski, Jan Bielecki, Julian Sokol, Michał Buczyński 178-51-301 9R 4 Ż 19 BS
8 9 1829 Hulewicze Mikołaj Mirowski Majdan Lipieniecki 20 Jan Zofia Lewkowicz Justyna Gajdemska Majdan Lipieniecki 20 Grzegorz Katarzyna Wyszyńska Szymon Kozłowski, Onufry Michniewicz, Szymon Tuczyński 844 378 14 AGAD 207 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0207.htm
19 5 1831 Dubno Antoni Malewski Dubno 45w Wojciech Anna Demska Bogumila Gawrońska Dubno 30 Andrzej Katarzyna Ostaszewska 817 107V 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0111.htm
10 9 1831 Międzyrzec Józef Krzemiński Międzyrzec 28 Tomasz Tekla Borkowska Tekla Demska Międzyrzec 16 Wincenty Marianna Kozik Ur.Jan Ostrowski,Ksawery Wojciechowski 171-1-4 279R 9 R AS
17 9 1833 Nabrzuska Jan Buteniec Majdan Karpiłowski 21 Józef Katarzyna Sawicka Anna z Rudkowskich Chweścinowa Majdan Karpiłowski 24 Józef Anna Godemska Stefan Pietraszewski, Marcin Hołodiuk 848 482 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/images/PL_1_436_848_0276.jpg
8 9 1834 Nabrzuska Franciszek Kadłubowski Majdan Karpiłowski 27 Stanisław Maryanna Gajdemska Maryanna z Rubinowskich Zawadzka Majdan Karpiłowski 27 Andrzej Magdalena Zając Grzegorz Zając, Stefan Rubinowski 849 446 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0244.htm
4 2 1834 Hulewicze Jan Konopacki Majdan Lipieniecki 22 Leon Magdalena Czerwińska Ewa Gajdemska Majdan Lipieniecki 18 Grzegorz Katarzyna Wiszniewska Mateusz Grodzki, Jan Kuczyński, Wawrzyniec Łopadkiewicz 849 328 5 AGAD 182 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0182.htm
24 11 1835 Nabrzuska Julian Rubinowski par. Ratno 18 Stanisław Elżbieta Gajdemska Ewa Kadłubowska Majdan Karpiłowski 20 Stefan Teodora Artemi Pawłowski, Marcin Hołodiuk 850 547 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0291.htm
11 8 1835 Hulewicze Antoni Mirowski Majdan Lipieniecki 34 Jan Zofia Lewkowicz Magdalena Ostrowska Majdan Lipieniecki 20 Wojciech Marianna Gajdemska Szymon Kozłowski, Jan Gajdemski, Kazimierz Orzechowski, Jan Ostrowski 850 533-534 2 AGAD 283-284 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0283.htm
17 5 1836 Nabrzuska Jacenty Szlachczuk Majdan Karpiłowski 35w Marcin Teresa Rubinowska Anna Pawłowska Majdan Karpiłowski 26 Artemiusz Katarzyna Gajdemska Sofoniasz Hordyiczuk, Serhej Sacharczuk 851 474 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0263.htm
19 7 1836 Krzemieniec Jakub Kostowski Krzemieniec 26 Hodij Helena Tursiewicz Julianna Demska Krzemieniec 20 Mikołaj Agnieszka Morozowska Bazyli Kaliński i Jakub Potchicki 426-1-10 40V 16 DM 95 T
28 2 1837 Szumbar Kazimierz Skibicki Sosnówka 35 Jan Tekla Petysz Dorota Demska Sosnówka 20 Mikołaj Agnieszka Wincenty pawulski, Ignacy Budzyński 54 201 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0108.htm
15 1 1839 Białogródka Wojciech Szepelski Zastawki par. Kulczyny 22 Jakub Zofia Demska Tekla Zarzycka Ledzianka 18 Andrzej Aniela Ostrowska ur. Ignacy Nowicki i ur. Stefan Zawadzki 178-3-112 130R 1 Ż DM
2 2 1841 Kołodno Franciszek Kazczyszyn Kołodno 23 Mateusz Magdalena Nazaryszyn Apolonia Łukowiecka Kołodno 18 Antoni Teresa Suchodemska 872 718 4 AGAD DW
5 10 1841 Kołodno Błażej Sobkowy 22 Sebastian Ewa Kozołapska Marianna Zamorokowa 17 Marcin Helena Suchodemska 872 724-725 12 DW
31 8 1841 Swojczów Szymon Leskiewicz Hnojno 40w Krzysztof Katarzyna Orłowska Salomea Gajdemska Hnojno 25 Wincenty Marianna Piotrowska 603 16 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20603/pages/PL_1_436_603_0009.htm
26 9 1843 Hulewicze Piotr Pawłowski Urno vel Konstantynopol par. Mielnica k Stefan Marianna Jabłońska Elżbieta Gajdemska Majdan Hulewiczowski Grzegorz Katarzyna Wiszniewska Dionizy Złotkowski, Grzegorz Wąsowski, Franciszek Łowicki, Ignacy Niewiarowski 858 347-348 7 AGAD 184 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0184.htm
4 5 1844 Krzywin Ksawery Ładziński Dachownia 60 Jan Agnieszka Tokarz Marianna z Sawickich Sadowska Dachownia 45 Józef Rozalia Gajdemska (wdowiec po Rozalii z Kozerów, wdowa po Antonim) 883 37 V 4
4 2 1845 Lachowce Stanisław Kamiński Hulowce 35 Maciej Anastazja Zaleska Karolina Malczyńska Futor Lachowiecki 24 Wincenty Elżbieta Demska 884 127 R 5
4 2 1845 Hulewicze Wojciech Sawicki Majdan Hulewiczowski 21 Franciszek Anastazja Konopacka Petronela Gajdemska Majdan Hulewiczowski 17 Grzegorz Katarzyna Wiszniewska 133 17 2 AGAD 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0012.htm
4 2 1845 Hulewicze Wojciech Sawicki Majdan Hulewiczowski 21 Franciszek Anastazja Konopacka Petronela Gajdemska Majdan Hulewiczowski 17 Grzegorz Katarzyna Wiszniewska Szymon Kozłowski, Wojciech Cieślikowski, Kasper Lewkowicz, Jan Konopacki 860 548 2 AGAD 293 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0293.htm
4 5 1847 Torczyn Feliks Kosowski Korszów, par. Nieświcz 25 Walenty Marcelina Pietruszewska Marianna Janiewicz Siedmiarki 24 Jan Wiktoria Demska 833 58 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0034.htm
26 1 1847 Wieledniki Wincenty Filipowski Marcin Agnieszka Demska Domicela Lebnicka Cyryl Eleonora Trzębska 178-3-19 451R 3 Ż MW
14 11 1848 Ostropol Franciszek Kozieradzki Pyszki 32 Józef Teresa Winogrodzka Ludwika Mańkowska Pyszki 19 Jan Maria Demska Bernard Łotocki, Tomasz Sehen 178-3-117 361R 9 Ż 708 DM
6 2 1849 Korzec Jan Kalicki Balarka Lubtowska 24 Mikołaj Anna Czyżewska Marianna Gajdemska Balarka Lubtowska 18 Piotr Petronela Hryniewiecka Andrzej Pawłowski, Jan Zabłocki 245-1-15 460R 6 R 615 DM
5 3 1850 Lachowce Jan Bartoszewicz Lachowce 60w Jan Marianna Gluzicka Katarzyna Demska Lachowce 35 Ignacy Marianna Drewińska Grzegorz Korycki i Augustyn Skibicki 171-1-16 311R 8 R DM
5 2 1850 Białogródka Michał Mołodecki Malinki, par. Bazalia 19 Jan Katarzyna Gudemska Marianna Karczewska Puzyrki Wielkie 17 Franciszek Aniela Macharewicz Antoni Różycki, Łukasz Mołodecki 178-3-119 496R 7 Ż DM
15 8 1851 Olewsk Jan Ficner 27 Teodor Katarzyna Józefa Hajdemska 21 Grzegorz Maria Laskowska Franciszek Guzowski, Jan Sumiński 178/3/31 611R 6 Ż Na
12 8 1851 Korzec Jan Karasiewicz Majdan Kropiwnia 36 Augustyn Marianna Wiszniowska Katarzyna Gajdemska z d. Kuriata Balarka Lubtowska 40w Tomasz Rozalia Górska Jan Gogoł, Karol Łykus 178-3-72 107V 20 Ż 210 Na
2 11 1852 Równe Jacek Wojtasik Równe 28 Antoni Łucja Demska Klara Małecka Równe 26 Piotr Petronela Wojniczycka [Wojnicka?] Benedykt Chorążyczewski, Józef Boren 171-1-17 363V 11 R 367 BW
5 10 1858 Korytnica Wojciech Zajączkowski Stężarzyce 25 Grzegorz Rozalia Rubinowska Kasylda Gajdemska Stężarzyce 17 Józef Aleksandra Kosińska 230 22 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0012.htm
19 10 1858 Olewsk Mikołaj Siedlecki Słoboda Wojtkiewicka 50w Jan Ewa Grzesiuk Anna Gajdemska Słoboda Wojtkiewicka 20 Grzegorz Marianna Laskowska Michał Siedlecki, Piotr Piekarski 178-3-128 183v 14 Ż Na
10 5 1859 Olewsk Jan Suchowiecki Słoboda Wojtkiewicka 40w Stefan Katarzyna Ziębowska Teresa Gajdemska Słoboda Wojtkiewicka 22 Ignacy Agnieszka Bielawska Mikołaj Siedlecki, Feliks Gajdamski 178-3-50 770R 4 Ż Na
13 11 1860 Krupiec Donat Wendorf Płaszowa 26 Tadeusz Maria Demska Brygida Witoszyńska Płaszowa 18 Józef Maria Fonder Palin 841 104 9 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0057.htm
20 11 1860 Krupiec Jan Zielonowski Podlipki 40w Maciej Helena Demska Maria z Wąsowiczów Gawrońska Podlipki 42w Michał Tekla Glińska 841 104 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0057.htm
4 2 1862 Białogródka Józef Sieradzki Chwedorówka 26 Salezy Tekla Kozieradzka Paulina Demska Trusiłówka 18 Jan Anna Ciurkowska Konstanty Białokur, Józef Liniewicz 178-3-77 134V 6 Ż DM
21 10 1862 Lachowce Kazimierz Unolt Żemielińce 20 Antoni Marianna Demska Katarzyna Rutkowska Futor Lachowiecki 18 Sebastian Marianna Żukowska Jan Górski, Jan Piątkiewicz, Adam Woniatowski 171-1-75 85V 10 R 86 DM
30 9 1862 Hulewicze Ludwik Krzeczkowski Majdan Hulewiczowski 20 Piotr Salomea Falkowska Katarzyna Gajdemska Majdan Hulewiczowski 21 Wojciech Apolonia Jabłońska Jan Kuczyński, Grzegorz Cieślikowski, Erazm Kraszewski 136 26 5 AGAD 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20136/pages/PL_1_436_136_0015.htm
8 9 1863 Korzec Stanisław Kraszewski Anastaziówka 25 Teodor Marianna Majewska Franciszka Gajdemska Anastaziówka 18 Piotr Katarzyna Józef Pawłowski, Konstanty Jasnogórski 650-1-2 46R 7 R 48 BW
2 6 1863 Hulewicze Franciszek Kulesza Hulewicze 22 Andrzej Anna Bulik Józefa z d. Gajdemska Janiewicz Hulewicze 27w Michał Rozalia Ostrowska Antoni Bulik, Józef Gajdemski, Grzegorz Cieślikowski 892 165V 2 AGAD 163 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0163.htm
25 4 1871 Jampol Stanisław Gałęzowski Żemelińce 22 Józef Joanna Gadzińska Paulina Unolt Żemelińce 19 Antoni Helena Demska 1-dw. Bazyli Piątkowski, Kazimierz Unolt, Antoni Unolt 426-1-55 89V 5 T/FS 487 DW, EK1 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QCM-S?i=486&cat=834012
2 11 1875 Krzemieniec Dominik Witkowski Grabówka 19 Jan Anna Krawczuk Maria Demska Grabówka 20 Aleksander Tekla Kwiatkowska 426-1-69 30V-31R 20 T
6 11 1877 Jałowicze Adam Chiżewski Jarosławicze 19 Józef Anna Szczyrska Józefa Motylewska Jarosławicze 18 Franciszek Agnieszka Demska 151 22 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20151/pages/PL_1_436_151_0013.htm
29 5 1883 Torczyn Romuald Szejna Ulaniki 50w Karol Magdalena Sztejner Tekla laskowska Ulaniki 22 Józef Klara Gajdemska Joachim Hulanicki, Narcyz Koladyński 669 36 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20669/pages/PL_1_436_669_0021.htm
21 1 1890 Młynów Jan Marszałek Dobratyn 25 Józef Katarzyna Poligał Emilia Łozińska Dobratyn 18 Mikołaj Salomea Gajdemska on: austriacki poddany, Hipolit Susakiewicz, Walenty Hamej 740-2-407 25V 2 R 1598 RK
7 11 1893 Ołyka Franciszek Kownacki Wólka Kotowska 26 Dominik Teofila Trybulska Emilia Gajdemska Łuck 26 Kasper Jacenta Orzechowska Teofil Konefał, Franciszek i Piotr Kownaccy 1018 215 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0113.htm
18 8 1896 Młynów Antoni Godlewski Murawica 19 Józef Elżbieta Gajdemska Zofia Mazurek Koryta 17 Antoni Katarzyna Matysiak Stanisław Wisniewski, Aleksander Niewiński 740-7-94 84R 24 R 204 DW
14 11 1904 Ołyka Ludwik Lipiński par. dubieńska 25 Gabriel Emilia Gajdemska Helena Karasińska Reczyszcze 20 Fabian Eufrozyna Konefał 984 60 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0060.htm
7 11 1904 Horochów Stanisław Tyszkiewicz Skobełka 22 Marcin Maria Kazun Anna Prichodko Skobełka 22 Józef Katarzyna Demska 973 36V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0040.htm
7 2 1910 Dubno Antoni Skrzypczak Stanisławka par. Ołyka 23 Egidy Maria Bielecka ? Stanisława Lipińska Kurdybań 20 Gabriel Emilia Gademska [Gajdemska] Władysław Szuwarski, Józef Rosiński 740-4-162 111V 6 R 96 DM
7 8 1911 Ołyka Grzegorz Kitajewski Reczyszcze 28 Witalis Rozalia Konefał Bronisława Lipińska Reczyszcze 21 Gabriel Emilia Gajdemska 1063 68 20 MO
8 9 1913 Ołyka Jan Czajka Ujeźdźce 27 Stanisław Franciszka Piłat Lucja Kownacka Wólka 19 Franciszek Emilia Gajdemska 1063 139 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0147.htm
19 10 1930 Kiwerce Piotr Zentek Ziętek 23 Józef Maria Krauze Leokadia Demska dopisek 740-2-414 76R 108 R 1541 RK

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
39 128 Urodz. Demska Ludwika c. Franciszka wdowa 64 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
1 4 Kolipko [Kolibka] Antonina z d. Demska, wdowa 57 Horochów Ulhówka (Ulgówka) 1902 Łuck DM 193-1-161 8V 17
15 39 żona Maria Demska 26 Jałowicze Świszczów 1913 Żytomierz DM 178-49-67
16 44 Demska Franciszka, wdowa 52 Jałowicze Świszczów 1913 Żytomierz DM 178-49-67


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl