Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 400 wyników dla: Michniewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 2 1830 Hulewicze Stanisław Michniewicz 28 Majdan Lipieniecki 131 19 5 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0010.htm
9 8 1830 Hulewicze Marianna Michniewicz 8 Majdan Lipieniecki c.sł.Wojciecha i Heleny z Ostrowskich 131 20 9 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0011.htm
28 2 1830 Hulewicze Stanisław Michniewicz 28 Majdan Lipieniecki sławetny 845 207V 5 AGAD 187 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0187.htm
9 8 1830 Hulewicze Marianna Michniewicz 8 Majdan Lipieniecki c. Wojciecha i Heleny z Ostrowskich 845 208V 9 AGAD 188 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0188.htm
29 8 1834 Hulewicze Józef Michniewicz 47 Jeziorno żona Anna z Wolańskich 131 46 7 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0024.htm
29 8 1834 Hulewicze Józef Michniewicz 47 Jeziorno żona Anna z Wolańskich, synowie Franciszek, Antoni, Feliks, Alojzy, Ludomił 849 334 7 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0185.htm
2 9 1836 Hulewicze Feliks Michniewicz 18 Hulewicze kawaler, s. Józefa i Anny z Wolańskich 851 366 11 AGAD 203 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0203.htm
2 8 1837 Łuck Aniela Michniewicz 9 Jarowica c. Pawła i Marianny 374 79 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0045.htm
27 8 1837 Łuck Marianna Michniewiczowa 48 Łuck z Ziemiaczkowskich, wdowa pozostawiła córki: Marianna, Aniela 374 92 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0052.htm
2 9 1837 Łuck Aniela Michniewicz 12 Jarowica c. Pawła i Marcjanny 374 94 96 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0053.htm
28 11 1837 Korzec Stanisław Michniewicz 20 Kurczyce kawaler, syn Wincentego i Eufemii z domu Bieńkowska 245-1-11 144 70 R PW
19 2 1838 Luboml Anna Turowiczz 80 Luboml ur. Michniewicz 853 551 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0309.htm
2 12 1838 Hulewicze Onufry Michniewicz 30 Hulewicze kawaler mający około 30 lat 853 352 17 AGAD 196 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0196.htm
8 2 1841 Berezdów Jan Eysmont [Ejsmont] 75 Majdan Dermanka II-żona Magdalena z Gadniewskich i syn Eliasz, wdowiec po I-żonie Marcjannie z Michniewiczów i synowie Bazyli i Jan 872 337 6 AGAD 179 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0179.htm
5 9 1841 Korzec Andrzej Michniewicz 0 Balarka Lubtowska s. Stefana i Justyny z Kuriatów 872 278 92 AGAD 148 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0148.htm
24 1 1842 Włodzimierzec Bazyli Michniewicz 60 Żołudzk żona Brygida z Kunickich, syn Jan, córki zamężne Agnieszka i Anna 828 250V 4 AGAD 255 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0255.htm
23 3 1842 Nowogród Wołyński Paweł Guzowski 61 Serednia wdowiec po Mariannie z Michniewiczów, syn Józef, córka Agnieszka 873 93 65 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0051.htm
8 5 1842 Nowogród Wołyński Marianna Guzowska 56 Serednia z domu Michniewicz, wdowa po Pawle, syn Józef, córki Marianna, Agata, Regina, Antonina 873 99 103 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
18 7 1842 Hulewicze Anna Michniewicz 15 Białochowszczyzna c. Wojciecha i Heleny z Ostrowskich [Las zwany Białochwoszczyzna pod Iwanówką] 857 411 7 AGAD 220 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0220.htm
11 8 1843 Korzec Marianna Michniewicz 1 Balarka Myszakowa córka Stefana i Justyny z Kuriatów 874 261 49 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0133.htm
4 2 1845 Korzec Honorata Michniewicz 6 Balarka Myszakowa córka Stafana i Justyny 876 199 8 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0107.htm
24 4 1846 Horochów Aleksandra Michniewicz 52 Bużany z Sankowskich, ur., wdowa, synowie Mikołaj i Józef, córka Antonina 84 58 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0032.htm
15 12 1846 Berezne Marianna Michniewicz 54 Rudnia Potasznia z febry, z d. Mazur, mąż Mikołaj, syn Kazimierz, córka Katarzyna 885 230V 24 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0241.htm
9 1 1847 Berezne Mikołaj Michniewicz 60w Rudnia Potasznia ze starości, żona Marianna z d. Kuriata, syn Kazimierz, córka Katarzyna 171-1-13 251R 2 R Na
18 2 1848 Hulewicze Marcin Smoktunowicz 39 Majdan Hulewiczowski żona Tekla z Michniewiczów, synowie Michał, Jan i Narcyz 135 18 8 AGAD 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20135/pages/PL_1_436_135_0013.htm
12 5 1849 Niewirków Rafał Żygadło 2 Mokre s. Marcina i Katarzyny z Michniewiczów 171-1-15 427V 9 R 429 DM
8 1 1851 Łuck Karolina Michniewicz 50 Krasne szl., wdowa 387 75 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0040.htm
22 4 1853 Korzec Wincenty Michniewicz 80 Balarka Myszakowa żona Apolonia z Bieńkowskich, syn Stefan 171-1-33 327V 45 R 323 DM
4 5 1853 Korzec Apolonia Michniewicz 60 Balarka Myszakowa z d. Bieńkowska, wdowa po Wincentym, syn Stefan 171-1-33 328V 49 R 324 DM
9 8 1854 Cudnów Aleksandra Kotwicka 80 Rudnia Wysokopiecka z d. Michniewicz, wdowa po Kazimierzu, potomstwa po sobie nie pozostawiła 569-1-78 87V 103 Ż 166 DM
2 2 1858 Włodzimierzec Franciszka Jastrzębska 2 Łozki od konwulsji, c. szl. Piotra i Joanny z Michniewiczów 839 460 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0245.htm
12 2 1858 Włodzimierzec Jan Michniewicz 60 Żołudek Mały od długotrwałej choroby, wolnożyjący, żona Anastazja, synowie Mikołaj, Teofil, Józef, Henryk i Łukasz, córka Paulina 839 461 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0245.htm
12 1 1862 Hulewicze Aleksander Mirowski 6/52 Majdan Hulewiczowski s. Romana i Stefanii z Michniewiczów 136 29 1 AGAD 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20136/pages/PL_1_436_136_0017.htm
28 10 1863 Hulewicze Jan Kuczyński 13 Majdan Hulewiczowski s. 1-dw. Jana i Anieli z Michniewiczów 892 171V 17 AGAD 169 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0169.htm
28 1 1866 Żytomierz Władysław Michniewicz 27 Żytomierz z cholery, kawaler 178-3-63 116V 50 Ż DG 180
27 3 1870 Luboml Prakseda Wasilewicz 85 Luboml z Michniewiczów, wdowa, syn Tomasz, córka Anastazja 313 119 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0062.htm
6 3 1881 Berezne Katarzyna Michniewicz 1 Potasznia c. Piotra i Marianny z Niżyńskich 740-2-5 71R 11 R 66 DM 0
20 12 1892 Berezne Kazimierz Michniewicz 73 Potasznia żona Franciszka z Matuszyńskich, syn Adam i Franciszek 740-2-8 243V 42 R 236 AD1
11 12 1894 Berezne Hilary Pawłowski 3.12 Potasznia s. Karola i Katarzyny z Michniewiczów 740-2-7 39R 58 R 41 AD1
8 2 1895 Berezne Jan Pawłowski 45 Potasznia żona Józefa z Filińskich, syn Józef, córki Agnieszka Michniewicz, Stanisława, Filomena, Katarzyna 740-2-7 73V 4 R 71 AD1
27 2 1906 Berezne Piotr Kozikowski 2/12 Łomsk s. Józefa i Anny z Michniewiczów 740-4-2 71V 20 R 74 DM
25 2 1907 Korzec Cezary Michniewicz 2 Myszakowa s. Witalisa i Antoniny z Rakowskich 740-2-332 88R 20 R 93 DM
3 7 1911 Korzec f. Horodnica Konstanty Wierzbicki 42 Myszakowa żona Józefa z Michniewiczów, córki Adela i Bronisława 178-3-181 54V 50 Ż 109 DM 0
14 10 1911 Korzec f. Horodnica Kazimierz Michniewicz 3/12 Mieczysławka s. Benedykta i Julii z Turowskich 178-3-181 58R 73 Ż 116 DM
10 3 1912 Korzec f. Horodnica Jan Michniewicz 4/12 Myszakowa s. Marcela i Rozalii z Lisowskich 178-3-181 108V 16 Ż 214 DM
26 4 1912 Korzec f. Horodnica Adolf Szatkowski 3/52 Myszaki s. Antoniego i Anieli z Michniewiczów 178-3-181 109R 25 Ż 215 DM
3 1 1913 Tbilisi Aleksander Michniewicz 42 Tbilisi s. Franciszka, szl. kowieńskiej gub. 160 1 Tb
25 4 1913 Korzec f. Horodnica Anna Michniewicz 7 Myszakówka c. Tomasza i Marii z Socharzewskich 178-3-181 160V 30 Ż 316 DM
27 11 1913 Korzec f. Horodnica Wincenty Michniewicz 3 Myszakówka s. Aleksandra i Antoniny z Rogowskich 178-3-181 164V 68 Ż 324 DM
17 11 1915 Horodnica Adolf Michniewicz 5 Pereweźna s. Antoniego i Anny z Bielawskich 178-3-181 265V 89 Ż 522 DM
1 4 1915 Horodnica Paweł Michniewicz 76 Myszakowa synowie Tomasz, Piotr, Antoni, Józef i Andrzej, córki Aniela i Joanna 178-3-181 258V 30 Ż 508 DM
15 1 1915 Horodnica Bronisława Michniewicz 2 Myszakowa c. Marcina i Rozalii z Lisowskich 178-3-181 255V 5 Ż 502 DM
6 4 1916 Horodnica Anna Szpet 5 Myszakowa c. Karola i Franciszki z Michniewiczów 178-3-181 319V 52 Ż 626 DM
10 5 1916 Horodnica Władysława Michniewicz 4 Myszakowa Witalisa i Antoniny z Rakowskich 178-3-181 320V 63 Ż 628 DM
22 12 1916 Horodnica Antonina Michniewicz 30 Myszakowa z d. Rakowska, mąż Witalis, syn Adam, córki Karolina i Genowefa 178-3-181 325V 108 Ż 638 DM
20 5 1917 Tbilisi Kazimiera Michniewicz 2,9 Tbilisi c. Józefa, chłopa kowieńskiej gub. 322 201 Tb
10 10 1917 Tbilisi Jadwiga Michniewicz 4/12 Tbilisi c. Józefa - chłopa kowieńskiej gub. 345 317 Tb
5 11 1919 Berezne Michalina Michniewicz 45 Potasznia mąż Franciszek,c.Ewa, Wincentyna,Bronisława Leontyna 740-4-11 74V 172 R AS
29 11 1919 Berezne Franciszek Michniewicz 50 Potasznia c.Ewa, Wincentyna, Bronisława,Leontyna 740-4-11 74V 173 R AS
28 3 1922 Berezne Aniela Michniewicz 3 Koziarnik c.Jana i Antoniny z Niżyńskich 740-4-11 197V 28 R AS

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 11 1632 Ostróg Katarzyna Michniewicz Andrzej Dorota data chrztu t.8. 620 ks. WŻ DM
3 7 1804 Czartorysk Piotr Michniewicz Kamienucha Teodor Apolonia Wlm. Józef Toczycki, ur. Franciszka Jakubowska 297-1-185 154V Ł 9421 DW
8 1 1805 Zaturce Jan Słowikowski Chołopecze Jan Tatiana Michniewicz data chrztu, Kazimierz Kobułdowicz i Anastazja Skulska 297-1-46 45R Ł 789 DW
20 5 1812 Torczyn Julia Nossalska Sadow Kajetan Anastazja Pielenkiewicz chrzest 18.04.1816; Alexy Rynski, Marianna Michniewiczowna, asysta: Alexander Ko 29a 15 EH Ł
4 10 1818 Hulewicze Franciszek Michniewicz Kijów par. Kijów Józef Anna Wolańska dopełnienie chrztu 21.05.1833, Jakub Szuszkiewicz i Barbara Bnińska ż. Wojciecha 848 334 13 AGAD 192 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0192.htm
13 6 1823 Hulewicze Antoni Michniewicz Majdan Józef Anna Wolańska dopełnienie chrztu 21.05.1833, Piotr Krzyżanowski i Anna Kraszewska ż. Wawrzyńca 848 334 14 AGAD 192 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0192.htm
30 3 1824 Torczyn Franciszek Zarzycki Woderady Wincenty Teresa Dębicka Franciszek Siedlecki, Magdalena Michniewiczowa 65a b/n Ł EH
2 1 1827 Hulewicze Piotr Chmielewski Hulewicze Maciej Apolonia Szkatuluk Jakub Bulik i Agrypina Krysak ż. Ignacego, asyst. Łukasz Chmielowski i Anna Michniewicz ż. Józefa 843 476 4 AGAD 264 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0264.htm
9 7 1827 Włodzimierzec Elżbieta Julianna Kunicka Włodzimierzec Mikołaj Joanna Kurowska Tomasz Bobrowski i Brygida Michniewicz ż. Bazylego 813 115 15 AGAD 115 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0115.htm
10 7 1827 Włodzimierzec Jan z Dukli Czarnecki Majdan Hały Wincenty Karolina Kotecka Tomasz Bobrowski i Brygida Michniewicz ż. Bazylego 813 116a 16 AGAD 116 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0116.htm
1 12 1827 Wyszogródek Anna Krywokulska Wereszczaki Maciej Marianna Michał Michniewicz, Marianna Markitowa, asys. Jacek Kaczorowski, Paranka Juczyszyna 245-1-1 338 41 R 638 DM1
8 9 1827 Hulewicze Anna Michniewicz Majdan Lipieniecki Wojciech Aleksandra Orzechowska Michał Orzechowski i Anna Kraszewska ż. Józefa 843 481 19 AGAD 267 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0267.htm
29 9 1827 Hulewicze Michał Gajdemski Majdan Lipieniecki Michał Rozalia Ostrowska Wojciech Michniewicz i Katarzyna Gajdemska ż. Grzegorza, asyst. Abraham Sowiński i Zuzanna Janiewicz wdowa 843 482 23 AGAD 267 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0267.htm
17 6 1828 Wyszogródek Justyna Burbon Wereszczaki Antoni Teresa Władysław Piotrowski, Marianna Michniewicz, asys. Maksym Rypiuk, Rozalia Kozyrych 245-1-2 336 24 R 646 DM1
10 2 1829 Hulewicze Dorota Orzechowska Majdan Lipieniecki Tomasz Anna Krakowska Wojciech Michniewicz i Franciszka Kwiatkowska, asyst. Wawrzyniec Kraszewski i Katarzyna Orzechowska 844 357 5 AGAD 196 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0196.htm
1 5 1830 Cudnów Jakób Mroczek Huta Cudnowska Teodor Tekla Polaszkiewicz Leonard Michniewicz, Marianna Siatkowska 178 3 3 R313 70 Ż MP
3 6 1830 Hulewicze Joanna Szumlińska Hulewicze NN Tekla Szumlińska c. panny, Marcin Smoktunowicz i Anna Michniewicz zamężna 845 199V 16 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0179.htm
19 6 1830 Hulewicze Erazm Smoktun [Smoktunowicz] Majdan Lipieniecki Marcin Tekla Michniewicz Józef Michniewicz i Agnieszka Jastrzębska, asyst. Mikołaj Wiszniewski kawaler i Marianna Lewkowicz panna 845 199V 18 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0179.htm
14 9 1830 Hulewicze Rozalia Kraszewska Majdan Lipieniecki Michał Marianna Kardaszewska Gabriel Kozłowski i Anna Michniewicz ż. Józefa 845 201V 29 AGAD 181 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0181.htm
4 4 1831 Cudnów Marianna Michniewicz Huta Cudnowska Leonard Teresa Święcicka Bazyli Szatkowski i Tekla Święcicka ż. Józefa 178-3-4 286R 51 Ż 563 DM
7 9 1831 Hulewicze Alojzy Michniewicz Ozierne [Jeziorno] Józef Anna Stefanowicz Mikołaj Kraszewski mąż Anny i Pelagia Knysz ż. Nikodema 846 216V 13 AGAD 210 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0210.htm
26 9 1831 Hulewicze Justyn Michniewicz Majdan Lipieniecki Wojciech Helena Ostrowska Jan Mieliński mąż Justyny i Tekla Chmielowska panna, Antoni Mirowski kawaler i Agata Turowska ż. Kazimierza 846 217R 16 AGAD 210 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0210.htm
16 11 1831 Hulewicze Teodor Szumlański Hulewicze NN Tekla Szumlańska s. panny, Jakub Suszkiewicz i Anna Michniewicz z Stefanowiczów ż. Józefa 846 217V 20 AGAD 211 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0211.htm
6 2 1832 Koblin Narcyz Niewiadomski Podhajce NN Katarzyna Niewiadomska Józef Janiszewsi, Chrystyna Parchwenowa, Paweł Korobiej, Paraska Michniewicz pan 818 171V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0179.htm
6 10 1832 Ostróg Franciszka Zuzanna Umińska Swiate Józef Krystyna Żurakowska ...Michniewicz, Tekla Michniewicz-panna 171-1-6 2V 9 R MZ
13 9 1832 Hulewicze Michał Smoktunowicz Majdan Marcin Tekla Michniewicz Wawrzyniec Kraszewski i Anastazja Lewkowicz ż. Bazylego, asyst. Mikołaj Wiszniewski i Ewa Gajdemska panna 847 375 19 AGAD 201 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0201.htm
26 9 1832 Hulewicze Bogumiła Gajdemska Majdan Józef Daria Szydłowska Onufry Michniewicz i Ewa Gajdemska panna, asyst. Jan Konopacki i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 847 376 21 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0202.htm
12 11 1834 Hulewicze Maria Magdalena Michniewicz Majdan Lipieniecki Wojciech Helena Ostrowska Michał Orzechowski wdowiec i Aleksandra Gajdemska ż. Józefa 849 321-322 41 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0179.htm
27 10 1834 Hulewicze Jan Kanty Kraszewski Majdan Lipieniecki Wawrzyniec Barbara Ostrowska Onufry Michniewicz kawaler i Anna Kraszewska 849 320-321 38 AGAD 178-179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0178.htm
10 8 1834 Hulewicze Mikołaj Kraszewski Majdan Lipieniecki Mikołaj Anna Ostrowska Leon Konopacki i Aniela Jastrzębska, asyst. Wojciech Michniewicz i Justyna Mirowska 849 318 29 AGAD 177 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0177.htm
5 4 1834 Hulewicze Aleksandra NN Jezierno NN NN NN Łukasz Chmielewski i Anna Michniewicz ż. Józefa 849 314 15 AGAD 175 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0175.htm
23 1 1834 Hulewicze Jan Smoktunowicz Majdan Lipieniecki Jan Franciszka Lewkowicz Onufry Michniewicz kawaler i Marianna Kossakowska panna, asyst. Gabriel Kozłowski i Katarzyna Orzechowska ż. Mikołaja, Jakub Gajdemski i Tekla Wąsowska, Jan Wiszniewski i Katarzyna Bielecka ż. Benedykta, Rafał Janiewicz i Joanna Wiszniewska 849 310-311 4 AGAD 173-174 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0173.htm
14 1 1834 Hulewicze Faustyn Wiszniewski Majdan Lipieniecki Andrzej Anastazja Janowska Onufry Michniewicz kawaler i Ewa Gajdemska panna 849 310 3 AGAD 173 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0173.htm
14 1 1834 Hulewicze Korsyn Jankiewicz Majdan Lipieniecki Michał Marcjanna Kraszewska Jan Konopacki kawaler i Justyna Mirowska ż. Mikołaja, Franciszek Michniewicz kawaler i Domicela Kozłowska panna 849 310 2 AGAD 173 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0173.htm
2 12 1834 Hulewicze Ludomił Michniewicz Majdan Lipieniecki Józef Anna Wolańska Mikołaj Kraszewski i Marcela Suszkiewicz ż. Jakuba, asyst. Wawrzyniec Łopadkiewicz i Anna Kraszewska 849 325 52 AGAD 181 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0181.htm
17 1 1835 Berezne Antoni Kuriata Rudnia Potasznia Józef Helena Pawłowska Piotr Bekieszczuk i Katarzyna Michniewicz panna 171-1-8 210R 1 R Na
26 5 1835 Hulewicze Jan Smoktunowicz Majdan Lipieniecki Marcin Tekla Michniewicz Michał Grodzki i Ewa Konopacka, asyst. Onufry Michniewicz i Dominika Ostrowska ż. Pawła 850 528 11 AGAD 281 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0281.htm
24 5 1835 Włodzimierzec Joanna Michniewicz Peczunki Jan Anastazja Chodniewicz Jan Bóbr i Anna Żurkiewicz panna, asyst. Michał Milewicz i Aleksandra Imberg ż. Adama 821 86V 28 AGAD 88 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0088.htm
1 8 1836 Korzec Stanisław Jaworski Balarka Myszakowa NN Katarzyna Jaworska Wincenty Michniewicz i Helena Kuriata ż. Józefa 245-1-10 75v 83 R Na
23 12 1836 Niewirków Ewa Maria Magdalena Żygadło Mokre Marcin Katarzyna Michniewicz Józef Słowiński,Aleksandra Żygadło ż.Szymona 171-1-10 280 V 3 R AS
10 9 1836 Włodzimierzec Mikołaj Kunicki Jezioro Maciej Natalia Borowicz Abraham Krepiniewicz i Brygida Michniewicz ż. Bazylego, asyst. Jan Michniewicz i Justyna Czerwiakowska ż. Leona 822 76R 36 AGAD 77 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0077.htm
15 1 1836 Hulewicze Antonina Jankiewicz Majdan Lipieniecki Michał Marcelina Kraszewska Wincenty Jankiewicz i Anna Kraszewska ż. Mikołaja, asyst. Wojciech Michniewicz i Marcelina Suszkiewicz ż. Jakuba 851 339 4 AGAD 190 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0190.htm
13 9 1836 Hulewicze Prakseda Wiszniewska Majdan Lipieniecki Andrzej Anastazja Malinowska Wojciech Michniewicz i Rozalia Gajdemska ż. Mikołaja 851 349 33 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0195.htm
25 4 1837 Korzec Aleksandra Michniewicz Balarka Myszakowa Stefan Justyna Kuriata 245-1-11 78 57 R PW
10 12 1837 Korzec Mikołaj Kuriata Balarka Myszakowa Józef Julianna Oczeret, Oczeretko w.ż. Stefan Michniewicz żonaty, Franciszka Chwoińska ż. Franciszka 245-1-11 97 131 R 4332 PW
6 9 1837 Hulewicze Stefanida Michniewicz Jeziorno Wojciech Helena Ostrowska Marcin Smoktunowicz i Józefa Karpowicz ż. Antoniego 852 359 31 AGAD 189 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0189.htm
31 10 1837 Hulewicze Narcyz Smoktunowicz Majdan Lepieniecki Marcin Tekla Michniewicz Jan Dębowski kawaler i Domicela Gajdemska ż. Jakuba 852 362 41 AGAD 190 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0190.htm
24 3 1838 Opalin Stefania Józefa Chorąży Piszcza Michał Katarzyna por. Aleksander Michniewicz, Stefania Gutowska panna 517 2 4 AGAD DW
19 10 1838 Drużkopol Michał Orłowski Burzany Wiktoryn Wincentyna Siemaszko Wincenty Zagórski, Aleksandra Michniewicz 853 164 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0087.htm
25 6 1838 Korzec Aleksandra Zaworska Balarka Myszakowa Wojciech Małgorzata Zawadzka Stefan Michniewicz i Marianna Kuriata ż. Feliksa, asyst. Adam Sosnowski i Elżbieta Chwoińska ż. Franciszka 245-1-12 70V 75 R 72 DM
9 5 1838 Włodzimierzec Mikołaj Michniewicz Żołudzk Jan Anastazja Poniatowska Wincenty Bóbr i Anna Żurkiewicz panna 824 73V 13 AGAD 75 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0075.htm
13 2 1838 Hulewicze Józefa Gajdemska Majdan Hulewiczowski Michał Rozalia Ostrowska Bartłomiej Zieliński i Anna Michniewicz wdowa 853 332 6 AGAD 186 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0186.htm
7 6 1838 Żytomierz Katarzyna Wasilewska Żytomierz Bonawentura Antonina Majchrowska Karol Michniewicz i Petronela Łysakowska, asyst. Maciej Pieczycki i Katarzyna Szumówna 178-3-6 17V 167 Ż 36 DM
15 6 1838 Żytomierz Jan Michniewicz Żytomierz Stanisław Katarzyna Fidler Franciszek Szrobocki i Zuzanna Herter ż. Fryderyka, asyst. Jan Janiszewski i Anastazja Kołoszowska ż. Wojciecha 178-3-6 19R 178 Ż 39 DM
25 7 1838 Żytomierz Józef Michniewicz Żytomierz Karol Marianna Bobrownicka Wojciech Bobrownicki i Julia Berestowska ż. Sawotja, asyst. Adam Kozłowski i Marianna Wachowska ż. Andrzeja 178-3-6 23R 218 Ż 47 DM
16 12 1838 Żytomierz Władysław Michniewicz Żytomierz Jan Marianna Rabczenko Karol Michniewicz i Antonina Wągrodzka panna córka Tomasza 178-3-6 38V 371 Ż 78 DM
29 12 1838 Żytomierz Apolonia Nowicka Żytomierz Józef Barbara Niewieska Józef Teleżyński i Marianna Michniewicz 178-3-6 39V 383 Ż 80 DM
25 4 1839 Korzec Honorata Michniewicz Kamionka Suchowolska Stefan Justyna Kuriata Franciszek Chwoiński żonaty, Konstancja Linkiewicz zamężna 178-51-433 65R 56 Ż 70
11 4 1839 Niewirków Piotr Żygadło Mokre Marcin Katarzyna Wychniewicz [Michniewicz] chrzest 29.05.1839, Michał Bagiński i Julianna Żygadło ż. Szymona 879 260 V 18 AGAD 270 DW, BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0270.htm
5 1 1839 Hulewicze Julian Szutkiewicz Majdan Hulewiczowski Tomasz Łucja Plaszyńska Jan Kuczyński i Tekla Smoktunowicz ż. Marcina, asyst. Jan Konopacki i Anna Michniewicz wdowa 854 390 2 AGAD 225 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0225.htm
16 9 1840 Hulewicze Antoni Michniewicz Jezierno Wojciech Aleksandra Ostrowska Teodor Kawer i Wiktoria Jankiewicz panna 855 224V-225R 27 AGAD 234 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0234.htm
10 1 1840 Żytomierz Paweł Gajewski Żytomierz Piotr Marianna Walendowska Erazm Wasylenko sekretarz i Marianna Michniewicz ż. Karola, asyst. Andrzej Wachowski i Marianna Faszczewska ż. Stefana 178-3-10 4R 20 Ż 8 DM
30 1 1840 Żytomierz Ewa Jasińska Żytomierz Jan Marianna Saba Szymon Wołodkowicz i Marianna Michniewicz ż. Karola, asyst. Jakub Kotowski i Regina Hożenko panna córka Pawła 178-3-10 5V 32 Ż 11 DM
10 2 1840 Żytomierz Ewa Perehuda Żytomierz Mikołaj Agata Wołodkiewicz Szymon Wołodkiewicz i Marianna Michniewicz ż. Karola, asyst. Jan Wiszniowski i Julia Zabłocka panna 178-3-10 7R 46 Ż 14 DM
18 6 1840 Żytomierz Eleonora Podlewska Krosznia Jan Agata Bojarska Władysław Malinowski i Franciszka Michniewicz ż. Bazylego 178-3-10 24R 181 Ż 48 DM
20 10 1840 Żytomierz Adelajda Wahowska [Wachowska] Żytomierz Jędrzej Marianna Rabowicz Michał Dobrowolski registrator i Ewa Dobrowolska ż. Floriana, asyst. Jan Michniewicz i Antonina Rabowicz 178-3-10 40V 314 Ż 81 DM
18 11 1840 Żytomierz Władysław Michniewicz Żytomierz Stanisław Katarzyna Fidler Atanazy Kaszperski i Anna Skrobocka ż. Franciszka, asyst. Konstanty Wiliczko [Wieliczko] i Petronela Kryniowa ż. Piotra 178-3-10 41V 320 Ż 83 DM
29 12 1840 Żytomierz Rozalia Michniewicz Żytomierz Karol Marianna Bobrownicka Karol Łaszkiewicz i Marianna Sieńkowska ż. Jana, asyst. Tadeusz Sudziłowski i Marcjanna Maszniew ż. Piotra 178-3-10 48R 361 Ż 96 DM
30 5 1841 Hulewicze Erazm Kuczyński Jezierno Jan Aniela Michniewicz Józef Gajdemski i Wiktoria Sawicka panna, asyst. Franciszek Kamiński i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 856 455 18 AGAD 249 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0249.htm
7 11 1841 Hulewicze Rafał Janiewicz Hulewicze Rafał Marianna Lewkowicz Wojciech Michniewicz i Franciszka Janiewicz panna 856 458 26 AGAD 251 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0251.htm
10 8 1842 Korzec Marianna Michniewicz Balarka Myszakowa Stefan Justyna Lisowska 873 141 87 PW 0
6 1 1842 Włodzimierzec Teofil Michniewicz Żołudzk Jan Anastazja Chodniewicz Maciej Kunicki i Teofila Kunicka wdowa, asyst. Antoni Sadowski i Anna Żurkiewicz panna 828 238V 3 AGAD 242 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0242.htm
20 7 1843 Zdołbunów Anna z Szumowiczów Filipowicz Klemczewa, ziemia grodzieńska Andrzej Franciszka Michniewicz akt konwersji 15/1922 O
28 6 1844 Korzec Paweł Michniewicz Balarka Myszakowa Stefan Justyna Kuriata 875 157 90 PW 0
18 1 1844 Hulewicze Antoni Kuczyński Majdan Hulewiczowski Jan Angela Michniewicz Marcin Senuktonowicz [Smoktunowicz] i Anna Kraszewska ż. Mikołaja, asyst. Franciszek Orzechowski i Wiktoria Orzechowska ż. Kazimierza 859 347 3 AGAD 183 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0183.htm
10 9 1846 Hulewicze Tekla Kuczyńska Iwanówka Jan Aniela Michniewicz Jan Spadkowski i Prakseda Złotkowska ż. Dionizego, asyst. Marcin Smoktunowicz i Anna Kraszewska ż. Mikołaja, Dionizy Złotkowski i Wiktoria Orzechowska ż. Kazimierza 861 621 21 AGAD 280 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0280.htm
23 6 1847 Korzec Piotr Michniewicz Balarka Myszakowa Stefan Justyna Kuriata 24 66 PW R
15 10 1847 Niewirków Krzysztof Żygadło Mokre Marcin Katarzyna Michniewicz chrzest 10.02.1848, Michał Bagiński i Elżbieta Moroz ż. Michała, asyst. Szymon Żygadło i Kunegunda Bagińska ż. Bazylego 171-1-14 319V 16 R 317 DM
20 12 1847 Korzec Andrzej Kuriata Balarka Myszakowa Konstanty Brygida Brzezicka chrzest 6.01.1848, Stefan Michniewicz i Franciszka Kuriata panna 245-1-14 402R 13 R 777 DM
30 9 1847 Korzec Franciszka Lisowska Balarka Myszakowa Jan Anna Linkiewicz chrzest 7.01.1848, Stefan Michniewicz i Franciszka Kuriata panna 245-1-14 402V 15 R 778 DM
3 12 1847 Korzec Franciszek Jaworski Balarka Myszakowa Kajetan Katarzyna Kuriata chrzest 9.01.1848, Franciszek Wilczyński i Justyna Michniewicz ż. Stefana 245-1-14 402V 17 R 778 DM
18 2 1849 Korzec Szymon Kuriata Rudnia Myszakowa Feliks Marianna Jaworska Kajetan Jaworski i Justyna Michniewicz ż. Stefana 245-1-15 425V-426R 20 R 578 DM 0
30 3 1849 Korzec Józefa Choińska Balarka Myszakowa Franciszek Elżbieta Jaworska Stefan Michniewicz i Elżbieta Wilczyńska ż. Michała 245-1-15 434V-435R 54 R 587 DM
23 10 1849 Korzec Teresa Michniewicz Balarka Myszakowa Stefan Justyna Kuriata Bazyli Wilczyński i Agnieszka Wilczyńska ż. Gabriela 245-1-15 447V-448R 105 R 600 DM
16 8 1850 Korzec Piotr Lisowski Myszakowa Jan Anna Linkiewicz Feliks Jaworski i Justyna Michniewicz ż. Stefana 171-1-16 414v-415r 78 R Na
9 11 1851 Ostróg Michalina Pionkowska Płużne Paweł Franciszka Kamińska chrzest 11.11.1851, Edward Kriger i Anna Michniewicz panna 171-2-1 262V-263R 100 R 267 BW
11 9 1852 Berezne Karolina Borodicz Potasznia Józef Tekla Dawidowicz Kazimierz Michniewicz i Anna Kuriata panna 171-1-17 503V-504R 22 R AD1
1 3 1853 Korzec Franciszka Michniewicz Balarka Myszakowa Stefan Justyna Kuriata Bazyli Turowski i Agnieszka Wilczyńska ż. Gabriela 171-1-33 274V-275R 25 R 273 DM
31 10 1854 Hulewicze Antonina Kuczyńska Majdan Hulewiczowski Jan Aniela Michniewicz Jan Spadkowski i Aleksandra Gajdemska ż. Wojciecha 866 311-312 9 AGAD 170 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0170.htm
13 9 1854 Niewirków Paulina Żygadło Mokre Marcin Katarzyna Michniewicz Łukasz Żygadło i Paulina Boczkowska panna 171-1-37 307V-308R 47 R 305 DM
11 7 1855 Korzec Jan Jaworski Balarka Myszakowa Konstanty Brygida Brzezicka Stefan Michniewicz i Anna Jaworska ż. Leona 171-1-51 103V-104R 55 R 111 DM
26 2 1858 Zasław św. Jana Marcin Pulkiewicz Kominy Stanisław Marianna Jakubowska Piotr Pulkiewicz i Anna Michniewicz ż. Jana 178-3-74 73V-74R 9 Ż 143-144 DM
10 1 1860 Dubno Antoni Michniewicz Kościaniec Paweł Emilia Wojna 841 9-10 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0006.htm
29 10 1862 Niewirków Honorata Żygadło Mokre Marcin Katarzyna Michniewicz chrzest 18.03.1863, Maciej Bagiński i Franciszka Targoni 650-1-2 184V-185R 23 R 243 BW
12 11 1863 Żytomierz Katarzyna Marcinkowska Żytomierz Faustyn Rozalia Michniewicz Józef Kowalski, Prakseda Paramałczukow 178-3-54 81 291 Ż DG
10 7 1863 Korzec Franciszka Falkowska Myszakówka Jakub Marianna Kuriata chrzest 15.07.1863, Paweł Michniewicz i Ewa Sawicka ż. Stanisława 650-1-2 14V-15R 51 R 16 BW
29 12 1863 Korzec f. Horodnica Tomasz Wierzbicki Myszakowa Michał Aleksandra Michniewicz chrzest 30.12.1863, Kazimierz Chwoiński i Ewa Sawicka ż. Stanisława 650-1-2 37V-38R 58 R 39 BW
30 1 1863 Hulewicze Józef Kuczyński Iwanówka Jan Aniela Michniewicz Grzegorz Cieślikowski, Józefa Bulik ż. Leona, asyst. Jan Słodkowski i Marianna Smoktunowicz ż. Jana 892 153V-154R 6 AGAD 152 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0152.htm
2 3 1863 Hulewicze Bernard Mirowski Majdan Hulewiczowski Roman Stefania Michniewicz Antoni Kuczyński i Aleksandra Kuczyńska panna, asyst. Wawrzyniec Orzechowski i Marianna Smoktunowicz ż. Jana 892 154V-155R 9 AGAD 153 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0153.htm
22 1 1865 Żytomierz Kamilla Połubińska Futor Januszewicza Klementy Marcianna Rychlewska syn dw., Mikołaj Didkowski, Kamilla Michniewicz 178-3-61 5 16 Ż DG
7 2 1865 Berezne Dorota Michniewicz Potasznia Kazimierz Franciszka Matuszewska Mikołaj Rudnicki i Barbara Kuriata 487-1-24 2V-3R 8 R 5 DM
17 9 1866 Wieledniki Franciszek Michniewicz Wieledniki Józef Aniela Czajka 178-3-56 70V 42 Ż MW
5 5 1866 Berezne Katarzyna Michniewicz Potasznia Kazimierz Franciszka Matuszyńska Mikołaj Rudnicki i Katarzyna Falkowska 487-1-25 7V-8R 19 R 10 DM
3 1 1869 Wieledniki Antoni Michniewicz Wieledniki Józef Antonina Czajka 178-3-56 118V 3 Ż MW
23 12 1871 Ostróg Mikołaj Białokur Ostróg Feliks Zofia Skrzypkowska Teofil Michniewicz, Wiktoria Borszczowa żona Stefana, 654-1-56 45R 5 R 48 MZ
4 2 1879 Rzyszczów Maria Gutowska Zikracze Piotr Anna Michniewicz Stefan Adowski, Tekla Dobrowolska 312-1-112 7 m.K KM
25 2 1880 Berezne Katarzyna Michniewicz Potasznia Piotr Marianna Niżyńska Mikołaj Hołubowicz i Dorota Klepuszewska 740-2-5 6V-7R 29 R 9 DM
9 2 1882 Berezne Anna Michniewicz Potasznia Piotr Marianna Niżyńska Mikołaj Hołubowicz i Agnieszka Kuriata ż. Pawła 740-2-5 84V-85R 25 R 79 DM
27 2 1885 Turzysk Julia Michniewicz Dolsk Antoni Florentyna Lwowa 753 4-5 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20753/pages/PL_1_436_753_0003.htm
28 4 1887 Berezne Ludwika Pawłowska Potasznia Karol Katarzyna Michniewicz Adem Lech i Paulina Pawłowska ż. Józefa 740-2-6 88R-89V 44 R 81 AD1
29 8 1892 Berezne Jan Pawłowski Potasznia Karol Katarzyna Michniewicz Paweł Pawłowski , Franciszka Kuriata ż. Stanisława 740-2-8 214V-215R 66 R 214 AD1
8 8 1894 Berezne Hilary Pawłowski Potasznia Karol Katarzyna Michniewicz Mikołaj Hołubowicz i Franciszka Kuriata ż. Stanisława 740-2-28 12V-13R 74 R 17 AD1
13 8 1895 Berezne Jan Michniewicz Koziarnik Józef Anna Kozińska Michał Bekieszczuk i Teofila Bekieszczuk panna 740-2-7 55V-56R 87 R 57 AD1
10 9 1895 Berezne Teofila Michniewicz Potasznia Adam Agnieszka Pawłowska Fabian Kuriata i Aniela Bagińska ż. Franciszka 740-2-7 56V-57R 99 R 58 AD1
30 7 1905 Niewirków Adela Werbicka Myszaków Konstanty Józefa Michniewicz Florian Chwoiński, Elżbieta Żygadło ż. Karola 983 32V-33R 126 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0033.htm
13 1 1906 Berezne Paulina Kuriata Koziarnik Fortunat Joanna Michniewicz Gracjan Kuriata i Franciszka Michniewicz panna 740-4-2 4V-5R 19 R 6 DM
3 1 1907 Korzec Bronisława Werbicka [Wierzbicka] Myszakowa Konstanty Józefa Michniewicz Antoni Falkowski i Teofila Chwoińska ż. Floriana 740-2-332 2V-3R 6 R 4 DM
21 1 1907 Korzec Adolf Czerwiński Myszakowa Jakub Marcelina Falkowska Jan Falkowski i Julia Michniewicz ż. Benedykta 740-2-332 11V-12R 53 R 14 DM
5 3 1907 Korzec Adam Michniewicz Myszakowa Witalis Antonina Rakowska Franciszek Chwoiński i Ewa Wierzbicka ż. Kaspra 740-2-332 18V-19R 87 R 21 DM
22 3 1907 Korzec Antonina Chwoińska Kowalewicze Józef Domicela Wiszniewska Wincenty Michniewicz i Stefania Krajewska ż. Jana 740-2-332 22V-23R 108 R 25 DM
14 6 1907 Korzec Rozalia Mickiewicz Pereweźna Antoni Domicela Nowosielecka Antoni Michniewicz i Michalina Nowosielecka ż. Faustyna 740-2-332 37V-38R 184 R 40 DM
15 9 1907 Korzec Rozalia Szatkowska Kamionka Suchowolska Antoni Aniela Michniewicz Antoni Czakalski [Czekalski] i Joanna Michniewicz panna 740-2-332 50V-51R 250 R 53 DM
3 11 1907 Korzec Bronisława Michniewicz Pereweźna Antoni Anna Bielawska Paweł Żygadło i Franciszka Markiewicz ż. Grzegorza 740-2-332 56V-57R 280 R 59 DM
15 11 1910 Korzec f. Horodnica Bronisław Łozowicki Bronnica Stefan Anastazja Michniewicz [chrzest 30.01.1911] Gabriel Wiszniewski i Petronela Łozowicka ż. Jana 178-3-181 3V-4R 13 Ż 7-8 DM
16 2 1911 Korzec f. Horodnica Teofil Nowosielecki Pereweźnia Feliks Anastazja Paczkowska Leon Lisowski i Franciszka Michniewicz 178-3-181 5V-6R 28 Ż 11-12 DM
29 3 1911 Korzec f. Horodnica Wincenty Michniewicz Myszakowa Witalis Antonina Rakowska Florian Choiński i Ewa Wierzbicka 178-3-181 8V-9R 43 Ż 17-18 DM
14 7 1911 Korzec f. Horodnica Bronisława Falkowska Myszakowa Jan Apolonia Turowska Jan Turowski i Anna Michniewicz ż. Józefa 178-3-181 22V-23R 127 Ż 45-46 DM
13 8 1911 Korzec f. Horodnica Kazimierz Michniewicz Myszakowa Benedykt Julia Turowska Adam Turowski i Franciszka Wierzbicka córka Michała 178-3-181 25V-26R 141 Ż 51-52 DM
1 9 1911 Korzec f. Horodnica Tekla Kuriata Myszakowa Ludwik Aniela Jaworska Piotr Michniewicz i Michalina Choińska ż. Franciszka 178-3-181 27V-28R 155 Ż 55-56 DM
8 9 1911 Korzec f. Horodnica Anna Szpecht Myszakowa Karol Franciszka Michniewicz Antoni Michniewicz i Józefa Wierzbicka ż. Konstantego 178-3-181 28V-29R 159 Ż 57-58 DM
1 11 1911 Korzec f. Horodnica Jan Michniewicz Myszakowa Marcin Rozalia Lisowska Witalis Michniewicz i Julia Michniewicz ż. Benedykta 178-3-181 34V-35R 196 Ż 69-70 DM
23 3 1912 Korzec f. Horodnica Helena Chmielnicka Myszakowa Marcin Konstancja Wierzbicka Piotr Wierzbicki i Adela Michniewicz panna 178-3-181 69V-70R 47 Ż 139-140 DM
8 4 1912 Korzec f. Horodnica Cezary Bokowski Myszakowa Roman Justyna Brodowska Antoni Michniewicz i Antonina Michniewicz ż. Witalisa 178-3-181 70V-71R 59 Ż 141-142 DM
5 4 1912 Korzec f. Horodnica Cecylia Ziemicka Myszakowa Jakub Joanna Zinkiewicz Antoni Michniewicz i Franciszka Szpekt 178-3-181 72V-73R 68 Ż 145-146 DM
28 3 1912 Korzec f. Horodnica Janina Michniewicz Pereweźnia Antoni Anna Bielawska Jan Żygadło i Aniela Podhorodecka ż. Mikołaja 178-3-181 72V-73R 70 Ż 145-146 DM
5 4 1912 Korzec f. Horodnica Adolf Szatkowski Myszakowa Antoni Aniela Michniewicz Tomasz Michniewicz i Ewa Wierzbicka ż. Kaspra 178-3-181 73V-74R 72 Ż 147-148 DM
2 5 1912 Korzec f. Horodnica Adam Chmielnicki Myszakowa IN Maria Antoni Michniewicz i Adela Turowska ż. Tomasza 178-3-181 73V-74R 76 Ż 147-148 DM
17 5 1912 Korzec f. Horodnica Cezary Michniewicz Myszakowa Józef Anna Lisowska Andrzej Michniewicz i Franciszka Wierzbicka 178-3-181 75V-76R 88 Ż 151-152 DM
1 11 1912 Korzec f. Horodnica Teofila Michniewicz Myszakowa Benedykt Łucja Turowska Karol Szpecht i Franciszka Wierzbicka 178-3-181 96V-97R 224 Ż 193-194 DM
1 11 1912 Korzec f. Horodnica Marcelina Boczkowska Mokre Piotr Maria Żygadło Jan Michniewicz i Franciszka Boczkowska 178-3-181 96V-97R 225 Ż 193-194 DM 0
17 12 1912 Korzec f. Horodnica Bronisława Michniewicz Myszakowa Marcin Rozalia Lisowska Antoni Chwalikowski i Adela Michniewicz panna 178-3-181 98V-99R 238 Ż 197-198 DM
1 1 1913 Tbilisi Edward Michniewicz Tbilisi Aleksander s. Jana Dominika c. Józefa Lewandowska Kazimierz i Leonida Bączkowscy 49V 9 Tb
14 11 1913 Tbilisi Zygmunt Szczesny Tbilisi Aleksander s. Macieja Barbara c. Sofrona Chmielnicka Jan Michniewicz, Maria Sigajewa 67V 104 Tb
1 2 1913 Korzec f. Horodnica Antonina Podhorodecki Pereweźna Mikołaj Aniela Bagińska Antoni Michniewicz i Anna Bagińska panna 178-3-181 119V-120R 27 Ż 236-239 DM
12 3 1913 Korzec f. Horodnica Jadwiga Michniewicz Myszakowa Witalis Antonina Rakowska Felicjan Chwoiński i Rozalia Michniewicz ż. Marcina 178-3-181 124V-125R 57 Ż 246-247 DM
7 4 1913 Korzec f. Horodnica Antoni Bielawski Myszakowa IN Joanna Bielawska s. panny, Florian Falkowski i Wincentyna Michniewicz 178-3-181 127V-128R 74 Ż 252-253 DM
21 4 1913 Korzec f. Horodnica Jan Szatkowski Myszakowa Antoni Aniela Michniewicz Andrzej Michniewicz i Maria Michniewicz ż. Tomasza 178-3-181 127V-128R 78 Ż 252-253 DM
12 7 1913 Korzec f. Horodnica Florian Turowski Myszakowa Jan Józefa Sumińska Piotr Michniewicz i Aniela Chwałkowska 178-3-181 133V-134R 113 Ż 264-265 DM 0
2 8 1913 Korzec f. Horodnica Ewa Michniewicz Pereweźna Antoni Anna Bielawska Antoni Mackiewicz i Adela Bielawska panna 178-3-181 139V-140R 146 Ż 276-277 DM
3 9 1913 Korzec f. Horodnica Karolina Szpecht Myszakowa Karol Franciszka Michniewicz Antoni Michniewicz i Antonina Michniewicz ż. Michała 178-3-181 142V-143R 167 Ż 282-283 DM
1 11 1913 Korzec f. Horodnica Kamila Michniewicz Zabara Tomasz Marianna Socharzewska Józef Socharzewski i Kamila Michniewicz 178-3-181 145V-146R 181 Ż 288-289 DM
28 12 1913 Horodnica Antoni Falkowski Głuszków Jan Apolonia Turowska Jan Turowski i Kamila Michniewicz ż. Andrzeja 178-3-181 170V-171R 21 Ż 335-336 DM
11 7 1914 Tbilisi Helena Michniewicz Tbilisi Aleksander s.Jana Dominika c.Józefa Lewandowska Antoni Dębski, Teodozja Dębska 88V 84 Tb
26 1 1914 Horodnica Rozalia Michniewicz Myszakowa Piotr Anna Wiszniewska Benedykt Michniewicz i Helena Jaworska ż. Grzegorza 178-3-181 172V-173R 32 Ż 339-340 DM
28 1 1914 Horodnica Józefa Rakowska Myszakowa Roman Joanna Brodowska Antoni Michniewicz i Antonina Michniewicz ż. Witalisa 178-3-181 173V-174R 34 Ż 341-342 DM
26 1 1914 Horodnica Feliksa Turowska Myszakowa Adam Antonina Mucharska Jakub Chwoiński i Julia Michniewicz ż. Emeryka 178-3-181 174V-175R 45 Ż 343-344 DM
17 4 1914 Horodnica Teofila Lisowska Myszakowa Łukasz Franciszka Wierzycka Benedykt Michniewicz i Anna Michniewicz ż. Józefa 178-3-181 182V-183R 93 Ż 359-360 DM
1 7 1914 Horodnica Teofila Jaworska Myszakowa Hieronim Adela Kajdanowicz Benedykt Michniewicz i Ewa Bekieszczuk ż. Piotra 178-3-181 187V-188R 120 Ż 369-370 DM
1 10 1914 Horodnica Rozalia Jaworska Myszakowa Grzegorz Helena Łoś Adam Kondracki i Anna Michniewicz ż. Piotra 178-3-181 195V-196R 169 Ż 385-386 DM
18 10 1914 Horodnica Kazimierz Michniewicz Myszakowa Marcin Rozalia Lisowska Witalis Michniewicz i Ewa Bekiszczuk ż. Piotra 178-3-181 197V-198R 179 Ż 389-390 DM
28 11 1915 Tbilisi Ludwik Byliński Tbilisi Apolinary s.Władyslawa Szarlotta c.Henryka Zibert Jan Michniewicz, Teodora Strawińska 122R 101 Tb
20 1 1915 Horodnica Wiktor Michniewicz Pereweźnia Antoni Anna Bielawska Tomasz Bagiński i Maria Szulc ż. Wilhelma 178-3-181 219V-220R 21 Ż 433-434 DM
1 3 1915 Horodnica Wincenty Michniewicz Myszakowa Benedykt Julia Turowska Adolf Turowski i Franciszka Lisowska ż. Łukasza 178-3-181 223V-224R 46 Ż 441-442 DM
1 4 1915 Horodnica Genowefa Michniewicz Myszakowa Witalis Antonina Rakowska Florian Chwoiński i Adela Jaworska ż. Ignacego 178-3-181 226V-227R 66 Ż 447-448 DM
1 4 1915 Horodnica Cezary Sawicki Myszakowa Jakub Anna Zinkiewicz Antoni Michniewicz i Franciszka Szpechl ż. Karola 178-3-181 227V-228R 70 Ż 449-450 DM
23 4 1915 Horodnica Bronisława Michniewicz Myszkowa Józef Anna Lisowska Jakub Chwoiński i Franciszka Lisowska ż. Łukasza 178-3-181 228V-229R 74 Ż 451-452 DM
9 5 1915 Horodnica Ewa Kuriata Myszakowa Ludwik Aniela Jaworska Piotr Michniewicz i Michalina Chwoińska ż. Franciszka 178-3-181 230V-231R 89 Ż 455-456 DM
19 5 1915 Horodnica Adela Michniewicz Myszakowa Andrzej Kamila Borowska Józef Michniewicz i Julia Michniewicz ż. Benedykta 178-3-181 232V-233R 98 Ż 459-460 DM
26 10 1915 Horodnica Jan Szpecht Myszakowa Karol Franciszka Michniewicz Ignacy Jaworski i Karolina Michniewicz panna 178-3-181 243V-244R 165 Ż 481-482 DM
1 12 1915 Horodnica Rozalia Michniewicz Myszkowa Tomasz Maria Suchożewska Antoni Nagalewski i Aniela Suchożewska ż. Józefa 178-3-181 246V-247R 184 Ż 487-488 DM
13 8 1916 Tbilisi Maria Dębska Tbilisi Antoni s.Andrzeja Teodozja c.Józefa Lewandowska (chrzest 1920) Aleksander i Dominika Michniewicz 237R 46 Tb
1 2 1916 Horodnica Antoni Lisowski Myszakowa Łukasz Franciszka Wierzbicka Benedykt Michniewicz i Anna Michniewicz ż. Józefa 178-3-181 273V-274R 25 Ż 537-538 DM
8 2 1916 Horodnica Mieczysław Bagiński Pereweźnia Tomasz Aniela Pukińska [Bagińska ?] Antoni Michniewicz i Anna Bagińska panna 178-3-181 274V-275R 29 Ż 539-540 DM
7 2 1916 Horodnica Aniela Bagińska Myszakowa Bronisław Antonina Kalicka Benedykt Michniewicz i Ewa Bekieszczuk ż. Piotra 178-3-181 275V-276R 33 Ż 541-542 DM 0
1 4 1916 Horodnica Maria Turowska Myszakowa Jan Józefa Suszyńska Piotr Michniewicz i Ewa Bekieszczuk ż. Piotra 178-3-181 281V-282R 61 Ż 553-554 DM
8 4 1916 Horodnica Cezary Jaworski Myszakowa Ignacy Adela Michniewicz Antoni Michniewicz i Franciszka Szpecht ż. Karola 178-3-181 281V-282R 62 Ż 553-554 DM
13 5 1916 Horodnica Rozalia Turowska Myszakowa Jan Adela Bielawska Adam Turowski i Wincentyna Michniewicz ż. Ludwika 178-3-181 287V-288R 92 Ż 565-566 DM
23 9 1916 Horodnica Józef Szatkowski Myszakowa Antoni Aniela Michniewicz Józef Michniewicz i Joanna Rakowska ż. Romana 178-3-181 299V-300R 160 Ż 589-590 DM
25 9 1916 Horodnica Antoni Michniewicz Myszakowa Marcin Rozalia Lisowska Aleksander Werbicki i Adela Jaworska ż. Ignacego 178-3-181 300V-301R 164 Ż 591-592 DM
1 6 1917 Tbilisi Józefa Jadwiga Markus-Michniewicz Tbilisi Józef s.Jerzego Emilia c.Jerzego Kodzis Dominik Markus-Michniewicz, Marianna Balczunas 169R 65 Tb
13 9 1917 Tbilisi Edward Byliński Adżikabul Apolinary s.Władyslawa Szarlotta c.Henryka Zibert Piotr Grigoriew, Dominika Michniewicz 179R 124 Tb
28 4 1917 Kołki Janina Żołędziewska Koszyszcze Jan Marianna Sulikowska Antoni Michniewicz, Kornela Domalewska 1078 19 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0014.htm
3 4 1917 Berezne Franciszek Michniewicz Potasznia Adam Agnieszka Pawłowska Franciszek Rudnicki i Marianna Klepuszewska 740-4-8 19V-20R 52 R 20 DM
14 6 1918 Tbilisi Adela Ławrynowicz Tbilisi Michał s.Franciszka Katarzyna c.Antoniego Bałtrukinis Michał Michniewicz, Maria Szałowska 201R 82 Tb DW
14 9 1918 Tbilisi Romuald Michniewicz Tbilisi Aleksander s.Jana Dominika c.Józefa Lewandowska Ludwik Kulesza, Apolonia Dębska 209V 134 Tb DW
7 6 1918 Kołki Marianna Skirzewska Kazimierz Anna Michniewicz Zenon Kopij, Malwina Gażyńska 1085 20 56 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0021.jpg
6 1 1919 Wiszenki Stefan Kuzikowski Wełnianka Józef Anna Mychniewicz Michniewicz Stefan Kłopotowski, Zofia Gałacz ż. Jana 35-9-1359 2V-3R 7 Ł 95719 RK
8 1 1919 Berezne Kamila Kuriata Koziarnik Hipolit Marianna Hanuszewska Jan Michniewicz i Teofila Kuriata 740-4-11 2R 7 R 3 DM
20 11 1919 Berezne Józef Bekeszczuk Koziarnik Franciszek Filomena Wereszczyńska Jan Michniewicz, Waleria Kożnicka 740-4-11 21V 164 R AS
1 4 1920 Berezne Hilary Kuriata Koziarnik Mateusz Antonina Kuriata Jan Michniewicz, Filomena Kuriata 740-4-11 92V 55 R AS
2 7 1920 Korzec Janina Felińska Kamionka Suchowolska Adam Józefa Kuriata Andrzej Michniewicz, Julia Wiszniewska 740-4-351 13 104 R PW
17 9 1920 Korzec Teofila Michniewicz Myszakowa /Myszaków Marceli Rozalia Lisowska Aleksander Wierzbicki, Franciszka Wierzbicka 740-4-351 16 125 R PW
9 10 1920 Korzec Piotr Michniewicz Myszakowa /Myszaków Antoni Tekla Bradowska Paweł Bradowski, Adela Jaworska 740-4-351 17 134 R PW
20 9 1920 Korzec Jan Jaworski Myszakowa /Myszaków Ignacy Adela Michniewicz Antoni Michniewicz, Tekla Kuriata 740-4-351 17 135 R PW
12 8 1920 Korzec Filomena Michniewicz Myszakowa /Myszaków Witalis Tekla Brodowska Paweł Brodecki, Tekla Michniewicz 740-4-351 17 136 R PW
3 1 1921 Berezne Jan Nieżyński Koziarnik Michał Petronela Korkuś Jan Michniewicz,Kamila Żeczkowska 740-4-11 118R 16 R AS
4 11 1921 Berezne Walenty Bekeszczuk Koziarnik Stanisław Joanna Michniewicz Aleksander Bekeszczuk, Antonina Kuriata 740-4-11 137V 170 R AS
27 3 1922 Berezne Józef Michniewicz Koziarnik Jan Antonina Niżyńska Kazimierz Dąbrowski, Rozalia Kuriata 740-4-11 163V 47 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
2 10 1804 Wyszogródek Jan Piotro(w)ski Żukowce 28 Marianna Michniewicz Żukowce 20 Grzegorz Chraniewicz, Aleksander Lewando(w)ski, Sylwester Łopuszański 297-1-19 5R 9 Ł DM
27 9 1806 Wyszogródek Jan Melecki Wereszczaki k Ewa Nyczko Wereszczaki w Bazyli Żurakowski, Józef Lewicki, Jan Michniewicz 297-1-19 8R 4 Ł DM
24 5 1825 Dubno Atanazy Sokołowski cerk. G-U k Franciszka Gawrońska Dubno p Michał Michniewicz, Maciej Kozłowski, Konrad Michniewicz 64 143 AGAD 75 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0075.htm
23 10 1827 Włodzimierzec Jan Michniewicz Pieczonki 16 Bazyli Brygida Kunicka Anastazja Chodniewicz Huta Stepangrodzka 16 Michał Mikołaj Kunicki, Maciej Kunicki 813 119 5 AGAD 119 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0119.htm
3 2 1829 Włodzimierzec Paweł Kozubowski Wysock par. G-U 18 Jan Felicjanna Agnieszka Michniewicz Pieczonki 15 Bazyli Brygida Kunicka Tomasz Grodzki, Józef Kozubowski, Szymon Grodzki, Tekla Grodzka, Szymon Kozubowski 815 122R 2 AGAD 126 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0126.htm
3 2 1829 Hulewicze Marcin Smoktunowicz Majdan Lipieniecki 22 Bazyli Marianna Jędrzejowska Tekla Michniewicz Majdan Lipieniecki 18 Marcin Marianna Wiszniewska Józef Michniewicz, Onufry Smoktunowicz 844 373 6 AGAD 204 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0204.htm
8 9 1829 Hulewicze Mikołaj Mirowski Majdan Lipieniecki 20 Jan Zofia Lewkowicz Justyna Gajdemska Majdan Lipieniecki 20 Grzegorz Katarzyna Wyszyńska Szymon Kozłowski, Onufry Michniewicz, Szymon Tuczyński 844 378 14 AGAD 207 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0207.htm
27 10 1829 Hulewicze Józef Gajdemski Majdan Lipieniecki 25 Grzegorz Katarzyna Wiszniewska Aleksandra Szydłowska Majdan Lipieniecki 20 Prokop Anastazja Prędocka Michał Mirowski, Wojciech Sawicki, Onufry Michniewicz 844 379 16 AGAD 207 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0207.htm
25 10 1831 Dederkały Daniel Skrzepkowski Dederkały Wielkie 25 Stanisław Katarzyna Michniewicz Anna Sierakowska Dederkały Wielkie 18 Jakub Ewa Leszczyńska Stanisław Skrzyński, Wojciech Jakubowski 245-1-5 410R 5 R RK
9 10 1833 Włodzimierzec Jan Smorodzki par. G-U 27 Sofron [Sofroniusz] Justyna Anna Michniewicz par. Włodzimierzec 14 Bazyli Brygida Kunicka Michał Smorodzki, Jakub Kunicki 819 91V-92R 9 AGAD 94 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0094.htm
4 2 1834 Hulewicze Jakub Gajdemski Majdan Lipieniecki 24 Grzegorz Katarzyna Wiszniewska Domicela Kozłowska Majdan Lipieniecki 21 Szymon Marianna Szypolińska Mikołaj Mirowski, Onufry Michniewicz, Wojciech Cieślikowski 849 329 6 AGAD 183 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0183.htm
19 1 1836 Berezne Marcin Żygadło par. Międzyrzecz 19 Jan Katarzyna Lech Katarzyna Michniewicz Rudnia Potasznia 17 Antoni Marianna Kuriata Mateusz Bronowicki, Wincenty Żygadło 171-1-9 228R 1 R Na
19 4 1836 Korzec Stefan Michniewicz Balarka Myszakowa 21 Wincenty Apolonia Bieńkowska Justyna Kuriata Rudnia Klonowska 18 Józef Marianna Lisowska Wojciech Jaworski, Wawrzyniec Jaworski 245-1-10 92r 13 R Na
31 5 1836 Włodzimierzec Michał Milewicz Majdan Kanonicki 22 Józef Anastazja Kunicka Marianna Niewiadomska Rubań 25 Mikołaj Dorota Popławska Maciej Kunicki, Jan Michniewicz, Franciszek Kownacki 822 82V-83R 6 AGAD 84 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0084.htm
2 2 1836 Hulewicze Tomasz Orzechowski par. Hulewicze 45w Bartłomiej Elżbieta Paszkowska Teresa Zielonka par. Hulewicze 28 Filip Franciszka Sawicka Wojciech Michniewicz, Franciszek Orzechowski 851 359 8 AGAD 199 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0199.htm
22 8 1837 Dubno Kazimierz Badyński Dubno Ignacy Anna Maciągowska Magdalena Leśniowska Dubno 20 Jan Marianna Michniewicz Ignacy Raczkowski, Michał Badyński 823 174V 14 AGAD 183 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0183.htm
30 1 1838 Żytomierz Antoni Kozicki Żytomierz 26 Jan Julianna Korawska Aleksandra Walewicka Żytomierz 18 Piotr Katarzyna Wojnałowicz Tomasz Kozicki, Karol Michniewicz 178-3-6 44R 6 Ż 83 Ni
6 2 1838 Hulewicze Jan Kuczyński Majdan Hulewiczowski 23 Wojciech Anastazja Konopacka Aniela Michniewicz Jezierna 18 Wojciech Aleksandra Ostrowska Jan Wąsowski, Tomasz Bielawski 853 344-345 2 AGAD 192-193 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0193.htm
24 5 1838 Żytomierz Stefan Janowicz Pulinki par. Horbasza G-U 26 Jan Anna Wołodkiewicz Honorata Szymanowska Futor Szymanowskiego 20 Jan Apolonia Michniewicz Jan Janowicz, Jan Pietnicki 178-3-6 50R 30 Ż 95 Ni
13 10 1838 Żytomierz Jan Oczkowski Żytomierz 31w Wojciech Franciszka Krzyżanowska Józefa Baranowska Żytomierz 20 Gabriel Apolonia Kaszperowska Franciszek Kaszperski, Danił Andrejów, Karol Michniewicz 178-3-6 56V 55 Ż 108 Ni
2 2 1839 Żytomierz Bazyli Szymanowski Hutor Szymawski 25 Jan Apolonia Michniewicz Marianna Korycka Hutor Szymawski 18 Jan Agata Niewierowska Jan Polakowski , Aleksander Korycki 178-3-7 57 10 Ż Ni
11 2 1840 Leszczyn Kazimierz Stawski Leszczyn 19 Józef Anna Bereznicka Marianna Grontkowska Łuka 18 Jakub Anna Michniewicz Grzegorz Dunski , Aleksander Strzałkowski , Marcin Gołaszewski 178-3-9 1 Ż Ni
24 1 1843 Miropol Józef Kozłowski Ludwikówka 23 Wojciech Anna Dudkiewicz Agnieszka Guzowska Ludwikówka 23 Paweł Marianna Michniewicz Kajetan Guzowski, Jędrzej Iwaszkiewicz, Leon Witkowski 874 396 2 AGAD 197 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0197.htm
30 4 1844 Hulewicze Jan Gajdemski Majdan Hulewiczowski 22 Michał Rozalia Ostrowska Tekla Orzechowska Majdan Hulewiczowski 17 Tomasz Teresa Rakowska Antoni Mirowski, Tomasz Kraszewski, Wojciech Michniewicz 859 361 1 AGAD 190 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0190.htm
18 11 1845 Hulewicze Jan Wąsowski Majdan Hulewiczowski 59w Maciej Marianna Kępińska Anna z Wolańskich Michniewicz Majdan Hulewiczowski 41w Onufry Marianna Kurowska 133 18 3 AGAD 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0012.htm
21 10 1845 Stepań Maciej Pietrołaj Użanie 20 Tomasz Marcelina Suchodolska Józefa Kołodyńska Majdan Równe 18 Antoni Katarzyna Załęska Franciszek Pietrołaj, Józef Michniewicz 884 231V 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0238.htm
18 11 1845 Hulewicze Jan Wąsowski Majdan Hulewiczowski 59w Maciej Marianna Kępińska Anna z d. Wolańska Michniewicz Majdan Hulewiczowski 41w Onufry Marianna Kurowska Dionizy Złotkowski, Jan Spadkowski, Rafał Janiewicz 860 549 3 AGAD 293 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0293.htm
3 2 1846 Łuck Antoni Zajączkowski par. Wiszenki 35 Stefan Marianna Kotowska Honorata Głowacka par. Łuck 20 Trofim Dorota Michniewicz Michał Barański, Karol Wodnicki 382 31 5 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0017.htm
16 11 1847 Cudnów Józef Guzowski Ludwikówka par. Miropol 25 Paweł Marianna Michniewicz Franciszka Ostrowska Hułubin 19 Benedykt Marianna Kuriata Jan Jędrzejewski, Jan Bober 569-1-70 51V 52 Ż 102 DM
12 9 1848 Cudnów Franciszek Szymkowicz Huta Cudnowska 20 Wojciech Wiktoria Święcicka Marianna Michniewicz Huta Cudnowska 18 Leonard Teresa Święcicka Antoni Szpakowski, Wincenty Lisowski 569-1-71 46V 33 Ż 91 DM 0
12 6 1849 Krzemieniec Aleksander Leszewicz Krzemieniec 24 Adam Elżbieta Michniewicz Amelia Zacharczyk Krzemieniec 18 Jan Joanna Kestler Mikołaj Trubnikow, Aleksander Sawicki 01-23 41R 10 T DM
28 8 1849 Niewirków Michał Lech Chotyńska Balarka par. Bereźne 35w Jan Apolonia Kuriata Józefa z d. Depon Brusiłowicz Huta Bystrzycka 33w Jan Karolina Michniewicz Gabriel Lech, Michał Maligranda 171-1-15 424R 15 R 425 DM
26 2 1858 Kisielin Antoni Michniewicz Żurawica 44 Józef Anna Stefańska Franciszka Grodzka Majdan Osmichowicki 25 Michał Agnieszka Piotrowska Franciszek Ostrowski, Marcin Zalewski, Wincenty Ziółkowski 888 2 EH
19 8 1862 Korzec Michał Wierzbicki Balarka Myszakowa 24 Franciszek Justyna Brzezicka Aleksandra Michniewicz Balarka Myszakowa 24 Stanisław Justyna Kuriata 887 423 16 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0230.htm
3 11 1863 Hulewicze Antoni Kuczyński Majdan Hulewiczowski 22 Jan Aniela Michniewicz Michalina Cieślikowska Majdan Hulewiczowski 22 Wojciech Justyna Chmielowska Grzegorz Cieślikowski, Rafał Janiewicz, Jan Spadkowski 892 166R 3 AGAD 163 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0163.htm
6 10 1864 Włodzimierzec Anastazy Milewicz Majdan Hały 20 Michał Marianna Niewiadomska Michalina Sliwińska Majdan Hały 18 Jan Anastazja Krawcewicz jan Milewicz, Teofil Michniewicz 842 357 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0191.htm
17 1 1865 Łokacze Franciszek Poznański par. Łokacze 26 Mateusz Ludwika Ternawska Tekla Uleryk par. Łokacze 18 Jan Rozalia Czechowska Wojciech Kołodyński, Antoni Michniewicz 367 21 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20367/pages/PL_1_436_367_0012.htm
26 10 1872 Sidorów Stanisław Killar Czarnokuńce 218 28 Paweł Rozalia Michniewicz Katarzyna Tutak Czarnokuńce 306 22 Franciszek Magdalena Czuper 1205L 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0011.htm
27 2 1874 Sidorów Bazyli Kopczak 43 Aleksander Katarzyna Michniewicz Rozalia Goleń Tłusteńkie 27 Antoni Salomea Michalska Jan Dworzyński, Władysław Michałowski 1205L 124 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0076.htm
26 6 1883 Berezne Karol Pawłowski Potasznia 30 Jan Franciszka Kuriata Katarzyna Michniewicz Potasznia 18 Kazimierz Franciszka Matuszyńska Paweł Kuriata, Paweł Klepuszewski 740-2-5 155V 9 R 145 DM
29 6 1887 Berezne Józef Michniewicz Potasznia 27 Kazimierz Franciszka Matuszyńska Anna Kuriata z Kozińskich Koziarnik w 26 Franciszek Anastazja Kraszewska Paweł Kuriata i Gabriel Żygadło 720-2-6 105V 17 R 98 AD1
20 9 1892 Cudnów Witalis Szymkowicz Szyjka 25 Franciszek Marianna Michniewicz Sabina Zaklukowska Rudnia Leśna 19 Ambroży Konstancja Święcicka Andrzej Kruszewski, Ambroży Wojewódzki 178-3-263 75V 50 Ż 141 DM
20 2 1894 Berezne Adam Michniewicz Potasznia 26 Kazimierz Franciszka Matuszyńska Agnieszka Pawłowska Potasznia 19 Jan Józefa Felińska Michał Kuriata i Piotr Hołubowicz 740-2-7 24V 5 R 29 AD1
21 5 1895 Ołyka Adam Zeliczew Długoszyje 27 Józef Aniela Michniewicz Marianna Galenza Długoszyje 20 Michał Ewa Karacka 1018 482 15 MO
15 2 1898 Włodzimierz Paweł Karkuszewski Włodzimierz 30 Ignacy Wiktoria Michniewicz Anna Gilewicz Włodzimierz 20 Piotr Antonina Hajdukiewicz Franciszek Kulibowski, Bazyli Panasewicz 941 61 18 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20941/pages/PL_1_436_941_0060.htm
5 2 1902 Tbilisi Władysław Gramał Telże, kowieńska gub. 30 Józef Barbara Entdwid Anna Żusynow kowieńska gub. 17 Kazimierz Dorota Tomaszunas Stefan Wakniur, Aleksander Melikow i Michniewicz 26 9 Tb
12 5 1902 Tbilisi Tomasz Nowysz grodnieńska gub. 38 Andrzej Anna Skibińska Regina Małgorzata Cigengagel (luteranka) 21 Jan Barbara Miuler Aleksander Michniewicz, Emmanuel Miuller 32 21 Tb
25 1 1904 Ołyka Józef Stefan Brzostowski Parafia pińska 29 Jan Maria Michniewicz Aleksandra Kamińska Huta Kotowska 18 Wincenty Teofila Łubińska 984 53 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0053.htm
2 2 1906 Tbilisi Antoni Zwierzchowski kaliska gub. 45 Michał Józefa Sochacka Amalia z Szusterów Sobikiejewa Tbilisi 34 Aleksander Berta Brajs Feliks Jasiński, Michał Michniewicz 128 6 Tb
18 1 1909 Ołyka Antoni Jankowski Długoszyje 42w Piotr Katarzyna Józefa z Botow Jasińska Długoszyje 31 Frydrych Helena Michniewicz 1019 112 3 MO
1 2 1909 Ołyka Piotr Materkowski Bogusławka 19 Antoni Michalina Kamińska Julia Brzostowska Bogusławka 20 Jan Maria Michniewicz 1019 118 16 MO
5 5 1909 Tbilisi Szymon Lideko suwalska gub. 36 Szymon Ewa Anna Linkowska pow. Kalwaria, suwalska gub. 31 Maciej Wiktoria Aleksander Michniewicz, Antoni Pawklinis 206 22 Tb
17 1 1910 Młynów Michał Banaszewski par. Jałowicze 45w Tadeusz Zofia Mir? Maria Żelewicz par. Jałowicze 38 Józef Aniela Michniewicz Jan Szczęsny, Jan Bukram 740-4-447 1V 1 R 615 RK
7 6 1910 Niewirków Antoni Pawłowski Potasznia par. Berezne 26 Karol Katarzyna Michniewicz Małgorzata Maligranda Rudnia Pohoryłowska 22 Jan Łucja Kuriata Andrzej Muchorowski, Antoni Pawłowski 1016 65R 16 AGAD 50 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201016/pages/1_436_0_0_1016_0050.htm
24 10 1910 Niewirków Piotr Żygadło Stara Huta 24 Teodor Antonina Michniewicz Teofila Czerwińska Stara Huta 21 Florian Paulina Mucharowska Piotr Żygadło, Franciszek Czerwiński 1016 68V 30 AGAD 54 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201016/pages/1_436_0_0_1016_0054.htm
5 2 1911 Tbilisi Aleksander Michniewicz pow. Nowogródek, mińska gub. 30 Jan Zofia Syczewska Dominika Lewandowska Płock 26 Józef Julia Podczaska A. Dębski 250 8 Tb
16 10 1911 Ołyka Wiktor Zylewicz Długoszyje 28 Józef Aniela Michniewicz Franciszka Batur Długoszyje 18 Walenty Katarzyna Zakręcka 1063 71 31 MO
24 5 1911 Korzec f. Horodnica Tomasz Wierzbicki Myszakowa 48w Michał Aleksandra Michniewicz Wiktoria Cybulska Anastaziówka Wielka 38w Franciszek Wacław Lenkowski, Konstanty Wierzbicki 178-3-181 42R 4 Ż 84 DM
28 8 1911 Korzec f. Horodnica Marceli Michniewicz Myszakowa 21 Piotr Kamila Korzeniewska Rozalia Lisowska Myszakowa 24 Piotr Józefa Turowska Antoni Falkowski, Ludwik Turowski 178-3-181 44V 13 Ż 89 DM
20 11 1911 Korzec f. Horodnica Marcjan Chmielnicki Majdan Bereźnicki 25 IN Maria c. Karola Chmielnicka Konstancja Wierzbicka Myszakowa 22 Tomasz Franciszka Łoś Antoni Michniewicz, Antoni Chołodecki 178-3-181 47R 23 Ż 94 DM
5 5 1913 Ołyka Marcin Zylewicz Długoszyje 28 Józef Aniela Michniewicz Bronisława Kowalczuk Długoszyje 18 Karol Marta Zielińska 1063 135 17 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0143.htm
23 6 1913 Korzec f. Horodnica Łukasz Lisowski Myszakowa 21 Piotr Józefa Turowska Franciszka Wierzbicka Myszakowa 19 Kajetan Ewa Kuriata Kazimierz Szczawiński, Marceli Michniewicz 178-3-181 152V 17 Ż 301 DM
29 9 1913 Korzec f. Horodnica Ignacy Zaworski Myszakowa 23 Jan Petronela Lisowska Adela Michniewicz Myszakowa 20 Piotr Kamila Korzeniewska Witalis Michniewicz i Grzegorz Jaworski 178-3-181 155R 27 Ż 306 DM
26 1 1914 Horodnica Marceli Liśniewski Olszanka par. Miropol 24 Józef Wincentyna Pawłowska Ewelina Sawicka Myszakowa 22 Stanisław Marianna Kondracka Jakub Sawicki i Antoni Michniewicz 178-3-181 202V 1 Ż 400 DM
27 4 1914 Horodnica Jan Pawłowski Rudnia Klonowa 31w Jan Maria Bielawska Joanna Bielawska Myszakowa 30 Jan Anastazja Lisowska Jan Borowski, Antoni Michniewicz 178-3-181 204V 9 Ż 404 DM
18 1 1915 Tbilisi Apolinary Byliński pow. Oszmiana, wileńska gub. 30 Władysław Anna Michniewicz Szarlotta Sibert Tbilisi (luteranka) 18 Henryk Emma Szuman Bazyli Zejc, Gotryd Miulbach, Henryk Chan-Pir 326 2 Tb DW
24 11 1918 Tbilisi Ludwik Kulesz Dąbrowa, piortkowska gub. 28 Tomasz s. Wojciecha Julia c. An Szmukker Tamara Słuczewska Tbilisi 23 Mikołaj Maria Ozinowa Aleksander Michniewicz, Stefan Klasbekow 454 99 Tb
5 5 1918 Kołki Sylwester Michniewicz Wasyli Tatiana Lajtar Elżbieta Kownacka Jan Józefa Szulikowska 1085 53 22 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0054.jpg
29 6 1919 Berezne Antoni Kuriata Józef Marcelina Kostrzycka Teofila Jaworska Leon Marcelina Targoni Piotr Bekeszczuk, Jan Michniewicz 740-4-11 42R 47 R 33 AS
21 10 1920 Korzec Paweł Żegadło 30 Teodor Antonina Michniewicz Antonina Bagińska 25 Mikołaj Marianna Czerwińska Stanisław Bagiński, Leon Welko 740-4-351 29 44 R PW
2 2 1921 Berezne Mikołaj Kuriata Jan Rozalia Brusiło Dioniza Kuriata Józef Aniela Ciesielska Jan Michniewicz, Paweł Kuriata 740-4-11 144V 28 R 122 AS
12 2 1922 Berezne Franciszek Kondracki Józef Apolonia Żygadło Bronisława Michniewicz Józef Anna Kozińska Franciszek Lisiecki,Winc. Kalityński 740-4-11 187V 12 R AS
12 2 1928 Myszakowa Piotr Żurawski Mokre 23 Franciszek Aniela Drań Leokadia Michniewicz 983 21V-22R 84 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0022.htm
12 10 1942 Kołki Albin Konefał Marianna Skirzewska parafia Kołki 24 Kazimierz Anna Michniewicz dopisek 1085 10 11 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0021.jpg

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
423 2 Ur. Michniewicz Jan 32 Żytomierz Pauszanka 1790 CDIAK DM 1044-1-1
2 Katarzyna z Michniewiczów żona 20 Niewirków Mokre 1838 CDIAK AS 1045-2-228
20 35 Tekla Smoktunowicz z d. Michniewicz 40 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1856 Łuck MO 195-1-32 114V 6
22 55 Wojciech Michniewicz wdowiec 76 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1856 Łuck MO 195-1-32 114V 6
45 94 żona Aniela z d. Michniewicz 40 Hulewicze Iwanówka 1856 Łuck MO 195-1-32 116V 10
1 1 Jan Michniewicz 49 Włodzimierzec Żołudzk (Żołuck) 1858 Łuck DM 22-1-308 121V 11
3 7 żona Joanna z d. Michniewicz 26 Włodzimierzec Łózki 1858 Łuck DM 22-1-308 117R 6
1 1 Anastazja Michniewicz z d. Chodkiewicz 56 Włodzimierzec Wielki Żołudzk 1864 Łuck AC1 22-1-216 117R 20
1 3 Józef Michniewicz (s. Anastazji) 17 Włodzimierzec Wielki Żołudzk 1864 Łuck AC1 22-1-216 117R 20
1 4 Andrzej Michniewicz (s. Anastazji) 15 Włodzimierzec Wielki Żołudzk 1864 Łuck AC1 22-1-216 117R 20
1 5 Łukasz Michniewicz (s. Anastazji) 13 Włodzimierzec Wielki Żołudzk 1864 Łuck AC1 22-1-216 117R 20
1 4 Paulina Michniewicz (c. Anastazji) 11 Włodzimierzec Wielki Żołudzk 1864 Łuck AC1 22-1-216 117R 20
1 1 żona Joanna z d. Michniewicz 30 Włodzimierzec Łozki 1864 Łuck AC1 22-1-216 128V 33
1437 140 żona Rozalia z Michniewiczów 18 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1500 149 Michniewicz Katarzyna z Fidlerów, wdowa 55 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1503 127 Michniewicz Karol syn Rafała 55 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2531 276 Tomaszenko Teresa z Michniewiczów, mąż prawosławny 43 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3293 36 Michniewicz Zofia córka Bazylego, panna 26 Żytomierz Krosznia 1864 Ż DM 178-51-90
3371 8 Godlewska Józefa z Michniewiczów, wdowa 36 Żytomierz Kalinówka 1864 Ż DM 178-51-90
4 14 Wojciech Michniewicz, wdowiec 85 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1865 Łuck AC1 195-1-42 3R 6
4 8 żona Romana Stefania z d. Michniewicz 26 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1865 Łuck AC1 195-1-42 3R 6
4 9 żona Antonina z d. Michniewicz 27 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1865 Łuck AC1 195-1-42 3R 6
4 11 żona Marianna z d. Michniewicz 30 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1865 Łuck AC1 195-1-42 3R 6
59 169 Jednodworzec Klemens Stanisławow Michniewicz wdowiec po Emilii z Wojnów 50 Złoczówka Żabcze 1869 Równe DW
6 19 żona Stefania z d. Michniewicz 32 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1873 Łuck AT 195-1-54 91R 5
7 21 żona Antonina z d. Michniewicz? 34 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1873 Łuck AT 195-1-54 91R 5
8 24 żona Marianna z d. Michniewicz 38 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1873 Łuck AT 195-1-54 91R 5
25 67 Michniewicz Franciszek 40 Stawiszcze Stawiszcze 1880 CDIAK DM 1042-1-16
25 81 matka Michniewicz Emilia z d. Rosztejno, wdowa 71 Stawiszcze Stawiszcze 1880 CDIAK DM 1042-1-16
576 150 Żona Aleksandra z Michniewiczów 41 Korzec Myszakowa 1885 Równe DW 597-1-1
577 134 Michniewicz Piotr Mieszcz. 23 Korzec Myszakowa 1885 Równe DW 597-1-1
612 159 Żona Karolina z Michniewiczów 25 Korzec Piaskówka 1885 Równe DW 597-1-1
245 61 żona Joanna Jastrzębska z Michniewiczów 56 Stepań Wyrka 1889 CDIAK DM 1045-2-707
9 13 Michniewicz Elżbieta Dubno Detynicze 1892 Łuck DW 22-1-279a
10 15 Michniewicz Elżbieta 40 Dubno Załuże 1892 Łuck DW 22-1-279a
540 161 ż. Barbara z Michniewiczów 61 Krzemieniec Smyga 1899 Równe DW
99 39 Łukasz Michniewicz 49 Kołki Kolonia Grabina 1905 Łuck DM 22-1-314 477R 9 11
192 37 Józef Michniewicz 61 Kołki Koszyszcze 1905 Łuck DM 22-1-314 482R 15
192 39 syn Jan Michniewicz 25 Kołki Koszyszcze 1905 Łuck DM 22-1-314 482R 15
128 51 żona Anna z Michniewiczów 24 Wiszenki Żałobów/ Żałobowo 1911 Żytomierz DM 178-49-38
607 309 żona Władysława Michniewicz b/w Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
124 356 Michniewicz Elżbieta, wdowa 69 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
519 1 Michniewicz Jan 32 Ołyka Baraki 1912 Żytomierz DM 178-49-52
103 70 żona Józefa z d. Michniewicz 40 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
142 8 żona Franciszka z d. Michniewicz 56 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
143 13 Michniewicz Witalis 34 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
145 16 żona Franciszka z d. Michniewicz 25 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
151 45 Michniewicz Piotr 41 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
152 46 Michniewicz Ludwik 37 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
153 47 Michniewicz Paweł, wdowiec 70 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
153 49 Michniewicz Tomasz 45 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
159 72 Michniewicz Marcin 23 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
160 74 Michniewicz Józef 26 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
161 77 Michniewicz Benedykt 27 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
168 121 żona Aleksandra z d. Michniewicz 22 Włodzimierzec Hały 1913 Żytomierz DM 178-49-55
171 115 Michniewicz Piotr 64 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
174 136 żona Ewa z d. Michniewicz 38 Włodzimierzec Hały 1913 Żytomierz DM 178-49-55
215 30 Michniewicz Antoni 48 Korzec - filia Horodnica Pereweźnia 1913 CDIAK DM 1045-2-940
329 3 Andrzej Michniewicz 33 Włodzimierzec Żełuck Duży /Żołuck Wielk 1913 Żytomierz DM 178-49-55
330 6 Klemens Michniewicz 23 Włodzimierzec Żełuck Duży /Żołuck Wielk 1913 Żytomierz DM 178-49-55
331 11 Agnieszka Michniewicz z d. Miszkiewicz, wdowa 51 Włodzimierzec Żełuck Duży /Żołuck Wielk 1913 Żytomierz DM 178-49-55
332 9 Ignacy Michniewicz 38 Włodzimierzec Żełuck Duży /Żołuck Wielk 1913 Żytomierz DM 178-49-55
333 10 Antoni Michniewicz 35 Włodzimierzec Żełuck Duży /Żołuck Wielk 1913 Żytomierz DM 178-49-55
334 11 Andrzej Michniewicz 69 Włodzimierzec Żełuck Duży /Żołuck Wielk 1913 Żytomierz DM 178-49-55
335 12 Stefan Michniewicz 27 Włodzimierzec Żełuck Duży /Żołuck Wielk 1913 Żytomierz DM 178-49-55
336 15 Józef Michniewicz 30 Włodzimierzec Żełuck Duży /Żołuck Wielk 1913 Żytomierz DM 178-49-55
72 35 Michniewicz Marianna 17 Zasław św. Jana Soszne 1915 Żytomierz DM 178-49-61
72 36 Michniewicz Kazimiera 6 Zasław św. Jana Soszne 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl