Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 458 wyników dla: Linkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 10 1819 Krzemieniec Walenty Linkiewicz 2 Krzemieniec s. Jana i Franciszki Korybiciowskiej 299 96 106 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
10 1 1827 Korzec Karol Linkiewicz 2 Rudnia Piaskowa s. Grzegorza i Marianny z Hawelskich [Galickich] 245-1-1 88R 2 R 172 DM
28 5 1828 Krzemieniec Andrzej Żulinkiewicz 80 Lisznia wdowiec 426-1-7 39R 267 T 907 DM
24 9 1828 Włodzimierzec Kajetana Kalinkiewicz 2 Żołudzk Mały c. Andrzeja i Józefy z Scijewskich 814 115 33 AGAD 119 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0119.htm
9 11 1829 Berezdów Grzegorz Linkiewicz 3 Romanów s. Jana i Marianny z Tefanów ? [Ilczenków] 245-1-3 132V 54 R 261 DM
9 2 1830 Krzemieniec Wojciech Linkiewicz 56 Folwareczki pr., żona Helena, synowie Mikołaj, Antoni, Franciszek i Stach, córki Helena i Magdalena 426-1-7 78R 587 T/FS 946 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HH-P?i=945&cat=300453
8 10 1832 Ołyka Norbert Bączkowski 31 Tuszebin żona franciszka z Linkiewiczów, 818 257 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0264.htm
10 7 1832 Krzemieniec Julianna Linkiewicz 53 Folwarki pr., mąż Wojciech, synowie Franciszek i Stanisław, córki Helena i Magdalena 426-1-7 125V 87 T 994 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H9-3?i=993&cat=300453
10 7 1832 Berezdów Zofia Linkiewicz 3 Romanów c. Jana i Marianny z Ilczenków 245-1-6 128V 37 R 49 DM
18 4 1833 Berezdów Łukasz Linkiewicz 80 Romanów wdowiec po Aleksandrze z Bielakowskich, synowie Jan, Marcin i Jan 245-1-7 137V 21 R 37 DM
27 8 1834 Kuniów Józef Wróblewski 0,5 Radohoszcz Wlk s. urodzonych Jakuba i Anieli z Galinkiewiczów 171-1-7 84 V 34 R 0
12 5 1834 Berezdów Aleksander Linkiewicz 9/12 Romanów s. Jana i Marianny z Ilczenków 245-1-8 126R 34 R 42 DM
29 1 1836 Białogródka Rozalia Telinkiewicz 65 Pokoszczówka prac., z Malinowskich, mąż Jan i syn Jan 178-3-106 139R 10 Ż DM
1 10 1837 Kisielin Hilaryon Delinkiewicz 37 Kisielin Ksiądz, Zarządzający Parafią kisielińską; poch: 04.10. 852 275 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0145.htm
1 11 1837 Annopol Elżbieta Linkiewicz 23 Krasnosiółka z d. Orzechowska, mąż Jan 171-1-10 60R 31 R 62 DM
20 5 1839 Berezdów Anastazja Linkiewicz 27 Romanów z d. Gorańska, bezpotomna 178-51-433 175R 39 Ż 183 DM
30 7 1839 Berezdów Barbara Linkiewicz 2 Romanów c. Jana i Marianny z Ilczenków 178-51-433 177R 51 Ż 185 DM
12 4 1839 Korzec Franciszka Jaworska 16/365 Balarka Myszakowa c. Pawła i Ewy z Linkiewiczów 178-51-433 94V 36 Ż 101
8 3 1840 Korzec Anastazja Linkiewicz 3/12 Rudnia Klonowa córka Kajetana i Konstancji z Kuriatów 871 169 29 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0089.htm
29 3 1841 Korzec Roman Linkiewicz 7,5 Rudnia Klonowska s. Andrzeja i Maryanny z Starzyńskich 872 262 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0140.htm
10 12 1842 Korzec Franciszka Suchodolska 34 Rudnia Klonowska z Linkiewiczów, mąż Jan, synowie Bazyli, Marcin, córki Ewa, Honorata, Antonina, Wiktoria 873 207 104 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0108.htm
21 5 1843 Korzec Justyna Linkiewicz 4 Rudnia Klonowa córka Macieja i Tekli z Kuriatów 874 257 39 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0131.htm
30 10 1845 Krzywin Blażej Gągałło 60 Nietykszyn /Nietyszyn żona Helena z Linkiewiczów, synowie: Stanisław, Jan, Jakub, córki: Marcella, Aniela, Antonina 884 69 18 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0071.htm
13 5 1845 Korzec Feliks Linkiewicz 52 Balarka Myszakowa żona Marianna z domu Korża, córka Anna 876 212 46 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0114.htm
20 2 1846 Beresteczko Józef Łabeński 80 Płaszowa ur., żona Bogumiła z Golinkiewiczów, synowie Iwon, Michał, Władysław i Jan, córki Justyna i Małgorzata 8 22 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0013.htm
7 4 1846 Korzec Alojzy Linkiewicz 7 Balarka Myszakowa syn Jana i Teresy z Radiuków (v.n. Linkewicz) 877 193 37 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0103.htm
4 8 1846 Korzec Katarzyna Borowska 2 Rudnia Klonowska córka Filipa i Marianny z Linkiewiczów 877 199 61 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0106.htm
26 11 1846 Korzec Florian Teter 3 Rudnia Klonowska syn Franciszka i Ewy z Linkiewiczów 877 202 73 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0108.htm
26 5 1846 Krzywin Helena Gągałła 60 Nietykszyn z Linkiewiczów, wdowa po Błażeju Gągalle, synowie: Stanisław, jan, Jakub, córki: Marcjanna, Aniela, Antonina 885 80 22 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0081.htm
14 3 1847 Korzec Marcin Suchodolski 4 Rudnia Klonowska syn Jana i Franciszki z Linkiewiczów 245-1-13 42 R PW
4 1 1848 Korzec Aniela Linkiewicz 6/12 Rudnia Klonowa c. Andrzeja i Marianny z Huczyńskich 245-1-14 445R 7 R 857 DM
18 9 1850 Korzec Jan Borowski 1 1/2 Rudnia Klonowa z biegunki; s. Filipa i Marianny z d. Linkiewicz 171-1-16 462r 76 R Na
22 9 1850 Korzec Grzegorz Linkiewicz 70 Rudnia Piaskowa z suchot; żona Marta z d. Galicka, syn Józef, córki Łucja, Elżbieta i Agnieszka 171-1-16 462r 78 R Na
22 9 1852 Kuniów Aniela Wróblewska 16 Radohoszcz Mała c. Jakuba i Julii z Golinkiewiczów 171-1-17 95V-96R 31 R 98 DM
8 1 1852 Korzec Józef Żarczyński 1,5 Rudnia Klonowa s. Jana i Marianny Linkiewiczów 171-1-17 286V 4 R 290 DM
3 1 1853 Kulczyny Jan Wesołowski 52 Zastawki żona Agnieszka z Linkiewiczów, syn Feliks 178-3-121 215V 1 Ż 417 DM
1 10 1853 Kulczyny Wojciech Linkiewicz 98 Zastawki wdowiec, córki Agnieszka, Franciszka i Brygida 178-3-121 225V 110 Ż 437 DM
17 2 1854 Cudnów Paweł Linkiewicz 31 Hołubin żona Maria z Sawickich, syn Antoni i córka Michalina 569-1-78 79R 31 Ż 149 DM
17 11 1856 Krzemieniec Ludwik Linkiewicz 45 Krzemieniec mieszczanin, żona Pelagia z d. Rudiakiewicz, córki Melania i Zofia 426-1-28 64V 85 T 285 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHX-2?i=284&cat=300453
15 5 1857 Krzemieniec Anna Linkiewicz 45 Folwarki Małe chł., mąż Michał, syn Maciej, córki Petronela i Katarzyna 0.1-29 61V 38 T
27 12 1859 Torczyn Maciej Jędrzejewski 64 Zamogile szl., s. Feliksa i Marianny z Pilinkiewiczów 645 62 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0033.htm
2 3 1859 Wieledniki Prakseda Linkiewicz 55 Rudnia Duby mąż Roman, z Łosisoków? 178-3-50 625R 11 Ż MW
16 11 1859 Wieledniki Józef Linkiewicz 1 Rudnia Syrnica syn Mikołaja i Teofili Garnaw 178-3-50 626V 29 Ż MW
3 9 1859 Kulczyny Teodozja Galińska 3 Antoniny c. austriackich poddanych Aleksandra i Małgorzaty z Klinkiewiczów 178-3-129 148R 52 Ż 306 DM
5 4 1860 Starokonstantynów Lucyna Linkiewicz 45 Motrunki z d. Nowicka, mąż Jan, córka Marianna 178-3-130 319V 61 Ż 601 DM
24 4 1861 Luboml Anna Pilinkiewicz 5 Luboml r. Józef, Karolina Kaczanowska 305 151 72 890 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0079.htm
25 1 1862 Kulczyny Aleksander Galiński 41 Antoniny austriacki poddany, syn Jana, żona Małgorzata z Klinkiewiczów 178-3-131 196R 15 Ż 376 DM
6 11 1863 Korzec f. Horodnica Agnieszka Jaworska 6/12 Myszakówka c. Jana i Petroneli z Linkiewiczów 650-1-2 67R 17 R 86 BW
17 11 1864 Wieledniki Bazyli Żurawski 4 Rudnia Przebrodzka syn Piotra i Marianny z Linkiewiczów 178-3-56 42V 60 Ż MW
16 1 1864 Korzec Franciszek Smolnicki 52 Storożów żona Marianna z Linkiewiczów, synowie Szymon, Franciszek i Mikołaj, córki Józefa i Antonina 171-1-83 67V 9 R 70 DM
17 3 1868 Łuck Teofila Maślinkiewicz 2 Żabka c. Adolfa i Franciszki 398 53 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0030.htm
4 1 1868 Krzemieniec Michał Linkiewicz 66 Folwarki Małe od gorączki, chł., wdowiec po Annie, syn Maciej, córka Petronela 426-1-44 41V 2 T DW 809
21 2 1868 Wieledniki Bazyli Linkiewicz 45 Rudnia Syrnica 178-3-56 115V 10 Ż MW
28 4 1870 Wieledniki Dominik Linkiewicz 90 Rudnia Syrnica wdowiec po Aleksandrze z Lipskich, syn Tomasza i Tatiany 178-3-56 162V 14 Ż MW
19 7 1870 Wieledniki Justyna Linkiewicz 21 Rudnia Syrnica od rodów, wolna, z Chomutowskich, córka Adama i Marianny, mąż Atanazy, córka Marianna 178-3-56 163V 24 Ż 308 MW, DW
1 5 1871 Wieledniki Atanazy Linkiewicz 24 Rudnia Syrnica żona Justyna z Chomutowskich, syn Teodora i Agaty 178-3-56 186R 8 Ż MW
21 1 1872 Wieledniki Stefania Linkiewicz 3 Rudnia Syrnica córka Eustachego i Julianny z Chomutowskich 178-3-56 205R 10 Ż MW
22 1 1872 Wieledniki Gabriel Linkiewicz 3 Rudnia Syrnica syn Jana i Małgorzaty ze Strzałkowskich 178-3-56 205R 11 Ż MW
22 1 1872 Wieledniki Franciszek Linkiewicz 4 Rudnia Syrnica syn Jana i Małgorzaty ze Strzałkowskich 178-3-56 205R 12 Ż MW
23 1 1872 Wieledniki Szczepan Linkiewicz 1 Rudnia Syrnica syn Stanisława i Paraskiewy z Jagórowskich? 178-3-56 205R 13 Ż MW
7 12 1874 Krzemieniec Agnieszka Linkiewicz 10/12 Folwarki Małe c. chł. Tadeusza i Katarzyny z Nowakowskich 1-68 45R 101 T
15 7 1874 Wieledniki Małgorzata Linkiewicz 40 Rudnia Syrnica mąż Jan Linkiewicz 178-3-56 267R 22 Ż MW
3 1 1876 Olewsk Aleksander Chomątowski 1 Rudnia Perżańska z kaszlu, syn Jana i Karoliny z d. Linkiewicz 178-3-246 53r 1 Ż Na
4 8 1879 Rzyszczów Franciszek Stankiewicz 12 Rzyszczów s. Jerzego i Salomei Linkiewicz 312-1-112 17 19 m.K KM
23 3 1886 Luboml Józef Pilinkiewicz 51 Luboml 329 123 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0063.htm
18 11 1886 Olewsk Karolina Chomętowska 39 Rudnia Perżańska z padaczki, z domu Linkiewicz, mąż Jan Chomętowski, synowie Andrzej, Tomasz i Józef, córki Anna i Marianna 178-3-246 112v 29 Ż Na
6 11 1888 Olewsk Józef Chomątowski 6 Rudnia Perżańska z ospy, syn Jana i Karoliny z d. Linkiewicz 178-3-246 129v 51 Ż Na
9 9 1892 Luboml Anna Pilinkiewicz 3 Luboml r. Stanisław, Agnieszka Trylewicz 335 125 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0066.htm
6 10 1892 Luboml Kazimierz Pilinkiewicz 6 Luboml r. Stanisław, Antonina Trylewicz 335 137 133 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0072.htm
5 12 1893 Luboml Karolina Pilinkiewicz 60 Luboml ur. Jankowska 336 154 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0079.htm
9 5 1894 Szumsk Marianna Klinkiewicz 6 Hucisko Piaseczne c. chł. Kaspra i Antoniny z Sopińskich 01-233 342R 69 T
19 8 1894 Luboml Marianna Pilinkiewicz 2 Luboml r. Stanisław, Antonina Trylewicz 337 132 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0068.htm
2 8 1895 Olewsk Rozalia Strzełkowska 6 Diedowe Oziero z ospy, córka Jakuba i Krystyny z d. Linkiewicz 178-3-246 194r 50 Ż Na
9 8 1895 Olewsk Grzegorz Strzełkowski 3 Diedowe Oziero z ospy, syn Jakuba i Krystyny z d. Linkiewicz 178-3-246 194v 51 Ż Na
12 8 1895 Olewsk Aniela Strzełkowska 1 Diedowe Oziero z ospy, córka Jakuba i Krystyny z d. Linkiewicz 178-3-246 194v 52 Ż Na
24 8 1895 Olewsk Józef Strzełkowski 9 Diedowe Oziero z ospy, syn Jakuba i Krystyny z d. Linkiewicz 178-3-246 194v 53 Ż Na
8 4 1899 Olewsk Piotr Boczkowski 2 Dworzyszcze z ospy, syn Szymona i Zofii z d. Linkiewicz 178-3-246 221v 18 Ż Na
25 6 1905 Brody Antoni Bilecki 9 Suchowola s. Mikołaja i Teodozji z Zilinkiewiczów L 5
29 2 1908 Cudnów f. Romanów Adam Linkiewicz 60 Hołubin żona Serafina, synowie Antoni i Stanisław 178-3-215 181R 32 Ż 345 DM 0
4 3 1909 Cudnów filia Romanów Stanisława Linkiewicz 14 Słoboda Niwna c. Jana i Marceliny z Brodowskich 178-3-215 250R 33 Ż 468 DM
21 6 1911 Korzec f. Horodnica Maria Linkiewicz 6/12 Kowalewicze c. nieślubna Barbary Linkiewicz c. Rafała i Elżbiety Łoś 178-3-181 53V 45 Ż 107 DM
25 8 1911 Korzec f. Horodnica Marcelina Weronika Dąbrowska 1,5 Kowalewicze c. Wincentego i Marii i Linkiewiczów 178-3-181 56R 60 Ż 112 DM
28 1 1912 Romanów Jan Linkiewicz 55 Niwna wdowiec, synowie Franciszek, Walerian i Bronisław 178-3-216 165R 9 Ż 317 DM
14 6 1915 Horodnica Łukasz Zaworski 30 Piaskówka kawaler, s. Jana i Petroneli z Linkiewiczów 178-3-181 260V 50 Ż 512 DM
20 12 1918 Wiszenki Wiktoria Klinkiewicz 70 Rożyszcze z d. Iżykowska, mąż: Jan 35-9-769 35V 76 Ł 4571 RK
25 1 1919 Berezne Teofil Pruss 27 Bogusza par.Berezne s.Andrzeja i Wiktorii z Zielinkiewiczów 740-4-11 57V 3 R AS

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
2 4 1687 Czartorysk Katarzyna Kaszowska Jan Jerzy Fryderyk Konstancja Świętopełk W. Jan Linkiewicz, Konstancja Kaszowska panna 297-1-185 7R Ł
6 7 1754 Czartorysk Dominika Elżbieta Agata Ferens Nowosiółki Michał Łucja W. Jakub Berch, Zofia Wnarowska, Jan Linkiewicz, Barbara Berchówna 297-1-185 67V Ł DW
8 7 1755 Białogródka Piotr Klinkiewicz Pokoszcżówka Mikołaj Justyna data ch., Antoni Datinkiewicz i Katarzyna Rogalińska 178-51-95 8R 11 Ż DM
8 10 1765 Czartorysk Franciszek Ludwik Linkiewicz Nowosiółki Mikołaj Apolonia data chrztu, Mikołaj Zujko, Katarzyna Zielińska 297-1-185 86R Ł 9292 DW
9 1 1784 Torczyn Baltazar Tubielewicz Siedmiarki Kasper Rozalia Herlinkiewiczowna Aleksander Żołkiewski, Marianna Markiewiczowna 19 b/n Ł EH
14 8 1789 Czartorysk Hiacynt Norzewski Cminie Antoni Teresa Stroińska JW. Kazimierz Sutkowicz Kmita, Wiktoria Jackowska, Honorat Jackowski, Antonina Linkiewiczowa 297-1-185 117R Ł 7777 DW
18 2 1792 Zaturce Weronika Bajkowska Rochowicze Ignacy Anna Linkiewicz ur. Michał Juworysz żonaty, Katarzyna Iguńska wdowa 297-1-46 19R Ł 723 DW
28 5 1806 Ostróg Albin Kazimierz Krajewski Mizoczyk Marcin Marianna Malinkiewicz Franciszek Dworycki, Katarzyna Ryczkowska panna 297-1-136 58 Ł SK
20 5 1826 Kuniów Zuzanna Wróblewska Radohoszcz Wielka Jakub Aniela Galinkiewicz dopełnienie chrztu w 1834 r. R 71 R 24 0
23 3 1827 Horodyszcze Grzegorz Linkiewicz Jagodno Jan Marianna Leskiewicz Maciej Targoński, Regina Zygadło 178-3-93 80 15 Ż 156 MO
16 5 1827 Bazalia Jan Linkiewicz Borszczówka Franciszek Marianna Maksymilianowicz Aleksander Bukowski i Anna Piotrowska ż. Józefa 178-3-93 231V 44 Ż DM
5 2 1828 Horodyszcze Agata (bliźnię) Targońska Jagodna ur. Maciej Justyna Halicka ur. Jan Linkiewicz, Anna Halicka 178-3-94 99V 73/I Ż 193 KP2
3 8 1828 Włodzimierzec Narcyza Kalinkiewicz Żółkinie Andrzej Józefa Ścijewska daty wątpliwe - data ur. 3.08.1828 a chrzest 1.08.1828 tylko z samej wody, Marcin Kalinkiewicz i Marianna Ścijewska wdowa 814 106 54 AGAD 110 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0110.htm
1 9 1829 Łuck Jan Bieżyński Łuck Konrad Franciszka Kownacka Władysław Milinkiewicz, Zuzanna Dydrych małżonka 368 84 49 815 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0043.htm
16 6 1829 Berezdów Eliasz Gorecki Romanów Jan Eufrozyna Rabczuk Jan Linkiewicz i Marianna Burkowa 245-1-3 115R 43 R 225 DM
22 5 1830 Luboml Jan N Luboml Karolina N Paweł Kohut, Franciszka Pilinkiewicz ż. Marcjana 845 308R 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0301.htm
5 8 1830 Berdyczów Domicela Hilmeron Berdyczów Jan Elżbieta Symon Stefan Linkiewicz, Anna Leszczyńska 178 3 3 R130 145 Ż MP 0
17 5 1830 Berezdów Zofia Linkiewicz Romanów Jan Marianna Ilczenko Ignacy Lutowski i Ewa Ciechanowska 245-1-4 94V 57 R 187 DM
28 6 1830 Berezdów Lucyna Solecka Romanów Wojciech Franciszka Ziobrowska Jan Linkiewicz i Domicela Ziobrowska 245-1-4 95R 63 R 188 DM 0
12 9 1831 Targowica Wiktoria Bejger Krasne Jan Honorata Bilinkiewicz Gabriel Ostrowski, Agata Michalak 817 248 V 33 ZP 0
0 1831 Ostróg Ludwika Ix Julia Wicherska Feliks Tekla Berdarowicz dorosłe córki, Dominik Łyszewski, Honorata Linkiewicz, Anna Walewska 171-1-4 11R 78 R MZ 779
2 2 1832 Czartorysk Maryanna Sotera Kalinkiewicz Medwecz Wielka Andrzej Józefa Scijewska Jan Bohdański, Tekla z Juniczów Chodakowska; as: Wawrzyniec Czarnecki, Maryanna 818 79a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0085.htm
1 6 1832 Nowogród Wołyński Jan Ochman Fedorówka Wojciech Anna Walinkiewicz prac. Tomasz Walinkiewicz, Agata Husakowska mężatka 245-1-6 11V 1311 R 914 DW
11 6 1833 Kisielin Antoni Krzyżanowski Kisielin Antoni Magdalena Huczkowska Teodor Białecki, Marianna Kutulska - "w"; as: Alexander Linkiewicz, Anna Zakrzew 848 274 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0156.htm
18 3 1834 Kuniów Józef Wróblewski Radohoszcz Wielka Jakub Aniela Galinkiewicz R 71 V 25 0
2 1 1835 Kisielin Antoni Lisiecki Wiczynie Dawid Franciszka Majewska Alexander Linkiewicz - "k", Maryanna Mrozowska; ch: 03.01. 597 22 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0013.htm
20 5 1835 Horyńgród Julian Murawski Horyńgród Franciszek Dorota ch.21.05.1835, Ucz. Tomasz Berdecki, Ucz. Ewa Klinkiewicz 171-1-8 149V 5 R Mg
5 7 1835 Zasław św. Józefa Marceli Linkiewicz Sławuta Jan Elżbieta Orzechowska Wojciech Butyński, Tekla Rosicka 178-3-101 46 97 Ż SK 0
23 8 1835 Krzemieniec Antoni Linkiewicz Folwarki Małe Franciszek Magdalena Jaszczuk Wojciech Stelmaszczuk i Marianna Plaszowska 426-1-8 17R 83 T/FS 1049 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9973-N?i=1048&cat=300453
31 12 1836 Korzec Jan Linkiewicz Rudnia Klonowa Jędrzej Marianna Starzyńska 245-1-11 64 2 R PW
4 11 1836 Międzyrzec Karol Stanisław Kościuszkiewicz Symonów Dominik Julia Topolska W Ks.Franciszek Czetwertyński,Honorata Czetwertyńska żona Gracjana Linkiewicza 171-1-9 248V 39 R AS
22 11 1836 Międzyrzec Jadwiga Marianna Gostyńska Duliby Tomasz Justyna Iwanicka Romuald Linkiewicz, Oktawia Walewska hr.As. Faustyn Iwanicki, Karolina Iwanicka,Cyryl Gostyński kaw.,Oktawia Gostyńska panna 171-1-9 249V 42 R AS
30 1 1837 Korzec Stanisław Rudnicki Rudnia Piaskowa Szymon Elżbieta Linkiewicz 245-1-11 67 14 R PW
1 7 1839 Krzemieniec Piotr Marczenko Krzemieniec Jan Serafina Stuczyńska sł. Ludwik Linkiewicz i sł. Domicella Deteniewicz 01-13 13R 68 T 288 DM
12 1 1839 Korzec Honorata Witkowska Rudnia Klonowa Jan Regina Lisowska Hiacynt Koziński kawaler, Marianna Linkiewicz żona Andrzeja 178-51-433 59R 13 Ż 63 0
26 1 1839 Korzec Franciszka Zaworska Balarka Myszakowa Paweł Ewa Linkiewicz Kazimierz Linkiewicz żonaty, Konstancja Trojan żona Tomasza 178-51-433 60V 15 Ż 64
25 4 1839 Korzec Honorata Michniewicz Kamionka Suchowolska Stefan Justyna Kuriata Franciszek Chwoiński żonaty, Konstancja Linkiewicz zamężna 178-51-433 65R 56 Ż 70
15 6 1839 Korzec Alojzy Linkiewicz Balarka Myszakowa Jan Teresa Radiuk Wojciech Wereszczyński żonaty, Marianna Kuriata żona Feliksa 178-51-433 69V 76 Ż 74 0
1 10 1839 Korzec Józef Rudnicki Rudnia Piaskowa Szymon Elżbieta Linkiewicz Jan Linek żonaty, Agnieszka Linkiewicz panna 178-51-433 78R 132 Ż 83
14 11 1839 Korzec Wincenty Metelski Rudnia Piaskowa Józef Marcela Kraszewska Józef Linkiewicz żonaty, Marianna Galicka żona Jakuba 178-51-433 79R 138 Ż 84
2 1 1840 Korzec Petronela Linkiewicz Rudnia Piaskowa Józef Franciszka Kuriata 871 112 23 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0060.htm
1 1 1840 Korzec Anastazja Linkiewicz Rudnia Klonowa Kajetan Konstancja Kuriata Tomasz Trojan żonaty, Anna Rudnicka ż. Feliksa 871 110 17 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0059.htm
1 2 1840 Korzec Wiktoria Suchodolska Rudnia Piaskowa Jan Franciszka Linkiewicz 871 118 46 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0063.htm
14 3 1840 Korzec Faustyna Linkiewicz Rudnia Klonowa Maciej Tekla Kuriata 871 119 53 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0064.htm
30 12 1840 Chabno Tomasz Żurawel Rudnia Nowa Radcza Teodor Marianna Wincenty Linkiewicz, Wiktoria Linkiewicz, chrz.31.12.1840 178-51-456 30R 40 Ż BS 72
5 12 1840 Berezdów Mikołaj Linkiewicz Romanów Marcin Barbara Ilczenko Ignacy Solecki i Katarzyna Lutowska ż. Ignacego 871 276 80 AGAD 143 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0143.htm
10 1 1842 Korzec Maryanna Linkiewicz Huta Krywal Franciszek Maryanna Zielińska 873 115 10 PW 0
19 9 1842 Korzec Wincenty Linkiewicz Rudnia Klonowska Andrzej Marianna Starzyńska 873 148 109 PW 0
24 1 1843 Korzec Marcelina Borowska Rudnia Klonowska Filip Marianna Linkiewicz 874 184 51 PW 0
23 10 1843 Nowogród Wołyński Florian Teter Rudnia Karpiłówka Franciszek Ewa Linkiewicz 874 64 190 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0034.htm
17 4 1844 Korzec Anna Linkiewicz Balarka Myszakowa Jan Teresa Kuriata 875 147 60 PW 0
6 6 1844 Korzec Paulina Linkiewicz Rudnia Klonowa Klonowska Kajetan Krystyna Metelska 875 154 82 PW 0
16 7 1844 Korzec Adam Orliński Rudnia Piaskowa Franciszek Agnieszka Linkiewicz 875 159 96 PW 0
7 9 1844 Korzec Mikołaj Linkiewicz Rudnia Klonowa Andrzej Marianna Straczyńska 875 167 121 PW 0
12 12 1844 Korzec Katarzyna Borowska Rudnia Klonowska Filip Marianna Linkiewicz 876 129 10 PW 0
2 8 1844 Lachowce Franciszka Zawadzka Książęcin Jan Marianna Ilinkiewicz 883 91 R 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0094.htm
27 8 1844 Dąbrowica Józef Joachim Styblewski Dąbrowica Jakub Emilia Łobojacka Jan Linkiewicz, Tekla Piaster; as: Michał Woytkiewicz, Agnieszka Linkiewicz; ch: 830 112a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0113.htm
9 5 1845 Dąbrowica Mikołaj Nerodkiewicz Dąbrowica Jakub Anna Łotuszkiewicz Jan Linkiewicz, Aleksandra Seleniewicz; as: Franciszek Romanowski, Albertyna Ter 831 95 9 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
21 6 1845 Kołki Alojzy Szrobecki Dołżyca Ignacy Genowefa Olszewska Faustyn Koszarski, Józefa Kalinkiewicz 831 74 38 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0076.htm
5 6 1847 Korzec Antoni Borowski Rudnia Klonowska Filip Marianna Linkiewicz 21 59 PW R
7 6 1847 Korzec Aniela Linkiewicz Rudnia Klonowska Andrzej Marianna Starzyńska 22 60 PW R
15 6 1847 Chabno Petronela Linkiewicz Rudnia Hreżla Antoni Tekla Smyk Michał Beszyński, Tekla Paprocka, chrz. 22.06.1847 178-51-548 131R 29 Ż BS 269
16 11 1847 Chabno Katarzyna Linkiewicz Ruda Ratczynowa Wincenty Tekla Sikorska Antoni Linkiewicz, Agata Linkiewicz, panna, chrz. 22.11.1847 178-51-548 132V 43 Ż BS 272
1 9 1847 Krzemieniec Stefan Linkiewicz Folwarki Małe Michał Anna Michał Panasiuk i Julianna Jaszczuk 426-0.1-21 9R 50 T DM
30 9 1847 Korzec Franciszka Lisowska Balarka Myszakowa Jan Anna Linkiewicz chrzest 7.01.1848, Stefan Michniewicz i Franciszka Kuriata panna 245-1-14 402V 15 R 778 DM
28 8 1849 Horyńgród Augustyna Maria Janina Czetwertyńska Obarów par. Równe Heliodor Amelia Stadnicka chrzest 15.09.1849, Feliks Linkiewicz i Ignacja Stadnicka, as. Gracjan Linkiewicz i Cecylia Walewska 171-1 -15 309V-310R 9 R 311 BW
20 9 1849 Krzemieniec Mateusz Linkiewicz Folwarki Małe Michał Anna Stefan Sobczuk i Tekla Bednarczuk ż. Józefa 426-1-23 26V-27R 77 T/FS 866 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F934?i=865&cat=300453
21 1 1849 Korzec Aniela Orlińska Rudnia Piaskowa Augustyn Julia Synhajewska Bazyli Mackiewicz i Franciszka Linkiewicz ż. Franciszka 245-1-15 421V-423R 7 R 575 DM
9 10 1849 Korzec Pudencjana Marcjanna Linkiewicz Rudnia Klonowska Andrzej Marianna Straszyńska Feliks Rudnicki i Konstancja Trojan ż. Tomasza 245-1-15 446V-447R 101 R 599 DM
24 10 1849 Korzec Karolina Linkiewicz Rudnia Klonowska Bazyli Łucja Kuriata Franciszek Kuriata i Magdalena Linkiewicz ż. Franciszka 245-1-15 447V-448R 107 R 600 DM
12 2 1850 Korzec Franciszek Smolenicki Majdan Storożowski Franciszek Marianna Linkiewicz Feliks Suchoweicki i Franciszka Wiszniewska ż. Jakuba 171-1-16 396v-397r 21 R Na
22 4 1850 Korzec Marianna Niżyńska Rudnia Piaskowa Feliks Julianna Sosnowska Bartłomiej Borowski i Magdalena Linkiewicz ż. Franciszka 171-1-16 405v-406r 48 R Na
18 5 1850 Korzec Jan Linkiewicz Rudnia Piaskowa Franciszek Józef Franciszka Kuriata Feliks Niżyński i Apolonia Niżyńska ż. Stanisława 171-1-16 411v-412r 68 R Na
16 8 1850 Korzec Piotr Lisowski Myszakowa Jan Anna Linkiewicz Feliks Jaworski i Justyna Michniewicz ż. Stefana 171-1-16 414v-415r 78 R Na
18 8 1850 Korzec Aniela Rudnicka Rudnia Klonowska Szymon Elżbieta Linkiewicz Filip Borowski i Magdalena Linkiewicz 171-1-16 414v-415r 80 R Na
22 8 1850 Korzec Józef Linkiewicz Balarka Myszakowa Jan Teresa Radziuk / Radiuk Jakub Rabczunowski i Anna Kulikowska panna 171-1-16 415v-416r 83 R Na
4 11 1850 Korzec Karolina Orlińska Rudnia Piaskowa Franciszek Agnieszka Linkiewicz Feliks Kuriata i Julianna Kuriata panna 171-1-16 424v-425r 117 R Na
3 4 1850 Krzywin Maria Pulkiewicz Szlachowa Józef Tekla Kucharska chrzest 6.03.1850, Jan Linkiewicz i Anna Pulkiewicz ż. Antoniego 171-1-16 177V-178R 7 R 186 BW
13 4 1850 Krzywin Cecylia Lisiecka Szlachowa Andrzej Marianna Linek chrzest 15.04.1850, Jan Linkiewicz i Anastazja Milewska wdowa 171-1-16 178V-179R 10 R 187 BW
1 3 1850 Berezdów Helena Lewkowicz Siomaki Jan Tekla Staniewicz Jan Linkiewicz i Marianna Staniewicz ż. Bartłomieja 171-1-16 539V-540R 20 R 554 DM
21 3 1851 Wieledniki Józef Linkiewicz Rudnia Syrnica Antoni Franciszka Syczewska 178-3-31 493V 14 Ż MW
13 4 1851 Korzec Waleria Orlińska Rudnia Piaskowa Augustyn Julianna Synhajewska Antoni Kuriata i Franciszka Linkiewicz ż. Józefa 178/3/72 74v-75r 61 Ż Na
23 10 1853 Luboml Marianna Pilinkiewicz Luboml Józef Karolina Jankowska Piotr Ko?, Marianna Gadzalińska 865 114 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0061.htm
8 8 1853 Bazalia Anna Fedorowicz Nowa Grobla Eliasz Rozalia Gluzicka Michał Dolinkiewicz i Katarzyna Chodorowska 178-3-121 91V-92R 91 Ż 184-185 DM
9 11 1854 Wieledniki Stanisław Linkiewicz Rudnia Syrnica Antoni Franciszka Syczewska 178-3-38 565V 45 Ż MW
1 12 1857 Luboml Andrzej Kraszczyński Luboml Andrzej Agnieszka Pielinkiewicz Antoni Chomicz, Marianna Gadzalińska ż. Tomasza 869 129 119 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0067.htm
20 12 1857 Korzec Antonina Smolińska Majdan Storożowski Franciszek Marianna Linkiewicz Józef Jankowski i Agnieszka Karasiewicz ż. Józefa 650-1-1 2V-3R 4 R Na
26 3 1857 Kulczyny Teodozja Aniela Galińska Antoniny Aleksander Małgorzata Klinkiewicz Józef Boniecki i Tekla Hartman 178-3-125 127V-128R 32 Ż 244-245 DM
29 5 1858 Korzec Józefa Linkiewicz Rudnia Piaskowa Józef Franciszka Kuriata Grzegorz Niegojenko i Aleksandra Mackiewicz matka Bazylego 650-1-1 18V-19R 68 R Na
26 11 1858 Kulczyny Maria Klementyna Galińska Antoniny Aleksander Małgorzata Glinkiewicz na paszporcie z Galicji; Mikołaj Galiński i Tekla Hartman ż. Wincentego 178-3-127 133V-134R 117 Ż 266-267 DM
20 4 1859 Luboml Stanisław Pielinkiewicz Luboml Józef Karolina Jankowska 870 78-79 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0043.htm
19 3 1859 Wieledniki Józef Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teofila Markowska 178-3-50 609V 24 Ż MW
23 4 1859 Wieledniki Anna Linkiewicz Rudnia Syrnica Jan Małgorzata Strzałkowska 178-3-50 610V 25 Ż MW
7 6 1859 Wieledniki Antonina Linkiewicz Rudnia Duby Paweł Elżbieta Bazaj 178-3-50 610V 28 Ż MW
7 10 1859 Wieledniki Brygida Syczewska Rudnia Czerwonka Józef Katarzyna Linkiewicz 178-3-50 613V 46 Ż MW
13 8 1861 Luboml Zofia Pielinkiewicz Luboml Józef Karolina Kręcińska 305 44-45 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0024.htm
1 12 1862 Wieledniki Bazyli Żurawski Rudnia Przebrodzka Piotr Marianna Linkiewicz 178-3-56 1V 1 Ż MW 0
8 4 1862 Korzec Józefa Lisowska Balarka Lubtowa Jan Anna Linkiewicz Michał ...łowski i Agnieszka Felińska ż. Jana 887 343-344 30 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0189.htm
13 5 1862 Korzec Zofia Linkiewicz Rudnia Piaskowa Józef Franciszka Kuriata Piotr Maciejewicz i Katarzyna ... ż. Daniela 887 353-354 45 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0194.htm
7 10 1862 Korzec Antonina Kadłubowska Balarka Usteńska Eliasz Marianna Linkiewicz Feliks Zabłocki i Aleksandra Marcinkiewicz ż. Józefa 887 381-382 87 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0208.htm
24 11 1863 Wieledniki Jan Linkiewicz Rudnia Syrnica Stanisław Prakseda Fliorek 178-3-56 6V 32 Ż MW
26 12 1863 Wieledniki Stefan Linkiewicz Rudnia Syrnica Stanisław Prakseda Fliorek 178-3-56 13V 74 Ż MW
18 10 1863 Klewań Lucjan Tomasz Buczyński Broniki Jakub Antonina Jabłońska chrzest 30.11.1863, Faustyn Sejnik i Teresa Linkiewicz panna 650-1-2 135V-137R 31 R 175-176 BW 0
13 1 1863 Korzec f. Horodnica Honorata Dąbrowska Rudnia Klonowska Wiktor Marianna Linkiewicz chrzest 16.01.1863, Józef Linkiewicz i Honorata Kuriata ż. Feliksa 650-1-2 23V-24R 3 R 25 BW
27 2 1863 Korzec f. Horodnica Agnieszka Jaworska Myszakowa Jan Petronela Linkiewicz chrzest 3.03.1863, Piotr Mackiewicz i Józefa Nagalewska ż. Grzegorza 650-1-2 26V-27R 15 R 28 BW
23 3 1864 Luboml Elżbieta Pilinkiewicz Luboml Józef Karolina Jankowska 308 40-41 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0021.htm
5 3 1864 Wieledniki Józef Linkiewicz Rudnia Syrnica Jan Marianna Strzałkowska 178-3-56 24V 17 Ż MW
14 12 1864 Wieledniki Marianna Linkiewicz Tartak Rudnia Antoni Franciszka Syczewska 178-3-56 29V 45 Ż MW
9 11 1864 Berezdów Aniela Linkiewicz Siomaki Tomasz Paulina Kornatowska Bartłomiej Metelski i Joanna Myczkowska ż. Ludwika 178-3-169 49V-50R 91 Ż 100-101 DM
1 1 1865 Wieledniki Stanisław Linkiewicz Rudnia Syrnica Stanisław Teresa Fliorek 178-3-56 48V 24 Ż MW
4 1 1865 Wieledniki Jan Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teofila Linkiewicz 178-3-56 49V 28 Ż MW
23 4 1865 Wieledniki Ewa Żurawska Rudnia Przebrodzka Piotr Marianna Linkiewicz 178-3-56 50V 34 Ż MW
23 5 1865 Wieledniki Józef Linkiewicz Rudnia Syrnica Jan Józefa Synicka 178-3-56 50V 35 Ż MW
9 5 1865 Ostróg Stanisław Podhorodecki Szlachowa Stanisław Marianna Linkiewicz Józef Choina, Karolina Markiewicz 654-1-56 39v R SK
15 12 1866 Wieledniki Marianna Linkiewicz Rudnia Syrnica Eustachy Helena Chomutowska 178-3-56 86V 32 Ż MW
2 1 1866 Wieledniki Aleksander Linkiewicz Rudnia Syrnica Bazyli Franciszka Sodyl 178-3-56 67V 24 Ż MW
10 11 1866 Wieledniki Marcin Syczewski Rudnia Czerwonka Józef Katarzyna Linkiewicz 178-3-56 71V 44 Ż MW
7 7 1867 Ostróg Stanisław Grabowski Białotyń Jakub Honorata Markiewicz Jan Linkiewicz, Marianna Wereszczyńska żona Jana 654-1-56 3V 2 R MZ
26 2 1867 Wieledniki Aleksandra Żurawska Rudnia Przebrodzka Piotr Marianna Linkiewicz 178-3-56 83V 15 Ż MW
3 1 1867 Wieledniki Michał Linkiewicz Rudnia Syrnica Jan Małgorzata Strzałkowska 178-3-56 86V 33 Ż MW
5 1 1867 Wieledniki Pelagia Linkiewicz Rudnia Syrnica Stanisław Prakseda Fliorek 178-3-56 87V 38 Ż MW
10 11 1868 Łuck Mikołaj Maślinkiewicz Żabka Adam Franciszka Sinkiewicz 398 34-35 63 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0018.htm
9 5 1868 Wieledniki Teofila Linkiewicz Rudnia Tartak Jan Józefa Synicka 178-3-56 107V 45 Ż MW
6 6 1869 Wieledniki Antoni Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teodora Markowska 178-3-56 126V 37 Ż MW
7 5 1869 Wieledniki Mikołaj Linkiewicz Rudnia Syrnica Stanisław Prakseda Fliorek 178-3-56 126V 38 Ż MW
16 8 1869 Wieledniki Stanisław Linkiewicz Rudnia Syrnica Dionizy Pelagia Żurawska 178-3-56 128V 51 Ż MW
1 11 1869 Wieledniki Franciszka Żurawska Zabołotie Piotr Marianna Linkiewicz bliźnięta, miejsce urodzenia futor Zabołotie- parafia Petrykowska 178-3-56 132V 62 Ż MW
1 11 1869 Wieledniki Wiktoria Żurawska Zabołotie Piotr Marianna Linkiewicz bliźnięta, miejsce urodzenia futor Zabołotie- parafia Petrykowska 178-3-56 132V 63 Ż MW
4 9 1869 Wieledniki Gabriel Linkiewicz Rudnia Syrnica Jan Małgorzata Strzałkowska 178-3-56 143V 4 Ż MW
30 11 1869 Wieledniki Elżbieta Syczewska Rudnia Czerwonka Józef Katarzyna Linkiewicz 178-3-56 143V 5 Ż MW
26 9 1870 Wieledniki Marianna Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teodora Markowska 178-3-56 170V 29 Ż MW
21 4 1870 Wieledniki Marianna Linkiewicz Rudnia Duby Jan Domicela Chomutowska 178-3-56 146V 24 Ż MW
26 3 1870 Wieledniki Justyna Linkiewicz Tartak Jan Józefa Synicka 178-3-56 148V 33 Ż MW 0
8 7 1870 Wieledniki Marianna Bogusz-Skargowski Tchoryń Tomasz Anna Linkiewicz 178-3-56 148V 34 Ż MW
28 10 1871 Luboml Szymon Kraszczyński Luboml Jakub Agnieszka Pilinkiewicz Paweł Kośmin, Helena Godzało ż. Stefana 314 68 133 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0036.htm
27 10 1871 Wieledniki Bazyli Syczewski Antoni Antonina Linkiewicz dopisano akt w księdze urodzeń za 1871 dnia 27.11.1892 r. 178-3-56 175a Ż MW
7 10 1871 Wieledniki Marcin Linkiewicz Rudnia Syrnica Stanisław Paraskia Fliorek 178-3-56 189V 8 Ż MW
30 9 1871 Wieledniki Rozalia Linkiewicz Rudnia Syrnica Jan Małgorzata Strzałkowska 178-3-56 189V 9 Ż MW
24 9 1871 Wieledniki Anna Linkiewicz Rudnia Syrnica Eustachy Julianna Chomutowska 178-3-56 189V 10 Ż MW
6 7 1871 Tuczyn Jan Morgowski Szubków Mikołaj Anastazja Brzostowska Józef Toczyński i Karolina Klinkiewicz ż. Jana, asyst. Antoni Szczepański i Anna Łukaszewicz ż. Jana 685 16-17 28 AGAD 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0009.htm
3 7 1872 Luboml Ludwika Skotnicka Luboml Piotr Antonina Klekociuk Jan Kaganiuk, Karolina Pilinkiewicz ż. Józefa 315 24 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0013.htm
29 1 1872 Wieledniki Jan Linkiewicz Tartak Atanazy Franciszka Pałyń? miejsce urodzenia futor Tartak- parafia Petrykowska 178-3-56 192V 28 Ż MW
15 2 1872 Wieledniki Tadeusz Linkiewicz Tartak Jan Józefa Synicka miejsce urodzenia futor Tartak- parafia Petrykowska 178-3-56 192V 29 Ż MW
10 2 1872 Wieledniki Anastazja Żurawska Futor Głazków? Piotr Marianna Linkiewicz 178-3-56 193V 34 Ż MW
6 3 1873 Luboml Rozalia Pilinkiewicz Luboml Józef Karolina Jankowska Józef Pigalski?, Antonina Dołginowicz ż. Aleksandra 317 20 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0011.htm
6 3 1873 Luboml Agnieszka Pilinkiewicz Luboml Józef Karolina Jankowska Aleksander Dołginowicz, Antonina Kulicka 317 20 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0011.htm
5 1 1873 Wieledniki Gabriel Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teofila Markowska 178-3-56 214V 31 Ż MW
20 8 1873 Wieledniki Jan Bogusz-Skargowski Tchoryń Tomasz Anna Linkiewicz 178-3-56 218V 55 Ż MW
26 1 1874 Krzemieniec Agnieszka Linkiewicz Folwarki Małe Tadeusz Katarzyna Nowakowska chł. Filimon Bartoluk, Karolina Nikonowa ż. Antoniego 426-1-68 2V-3R 6 T
20 2 1874 Wieledniki Katarzyna Linkiewicz Rudnia Syrnica Eustachy Julianna Chomutowska 178-3-56 241V 32 Ż MW
17 2 1874 Wieledniki Pawlina Syczewska Rudnia Duby Antoni Antonina Linkiewicz 178-3-56 246V 48 Ż MW
23 8 1876 Luboml Józef Skotnicki Luboml Piotr Antonina Klekociuk Jan Macegoniuk, Karolina Pilinkiewicz ż. Józefa 319 42 101 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0022.htm
8 5 1878 Olewsk Piotr Strzałkowski Perha Jakub Krystyna Linkiewicz Franciszek Piaskowski, Marianna Marcinowska ż. Aleksandra 178-3-57 248V-249R 43 Ż
23 6 1879 Luboml Paulina Skotnicka Luboml Piotr Antonina Klekociuk Grzegorz Patiewicz, Karolina Pilinkiewicz ż. Józefa 322 36 70 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0019.htm
9 4 1880 Berezdów Józef Linkiewicz Siomaki Tomasz Paulina Kornatowska Antoni Kornatowski i Zofia Waśkowska panna 178-3-169 574V-575R 30 Ż DM
12 7 1882 Olewsk Antonina Hanuszewicz Aleksandrówka Stanisław Katarzyna Lech Mikołaj Garbowski, Antonina Polinkiewicz z. Mariana 178-3-57 330V-331R 69 Ż
6 5 1882 Luboml Stanisław Skotnicki Luboml Piotr Antonina Klekociuk Jan Kaganiuk, Karolina Pilinkiewicz ż. Józefa 325 30 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0016.htm
23 10 1884 Luboml Józef Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Piotr Skotnicki, Rozalia Pikulska ż. Jana 327 68 133 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0036.htm
17 6 1885 Torczyn Jan Chwedoński Szepel Jan Emilia Czech Józef Gorniak, Henryka Paciejewska, as. Józef Klińkiewicz, Julia Klinkiewicz 671 12-13 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20671/pages/PL_1_436_671_0007.htm
3 3 1887 Luboml Kazimierz Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Józef Trylewicz, Marianna Saciuk ż. Mirona 330 24 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0013.htm
15 8 1888 Luboml Karol Sobczuk Borki Stanisław Józefa Trylewicz Stanisław Czerpak, Agnieszka Pilinkiewicz ż. Stanisława 331 52 101 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0027.htm
4 5 1890 Luboml Anna Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Kirył Saciuk, Marcelina Klimowicz wdowa 333 24 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0013.htm
19 8 1892 Luboml Marianna Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Tryniewicz 335 42-43 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0022.htm
3 3 1892 Ostróg Joanna Lichtańska Rozważ Józef Aniela Linkiewicz Antoni Mińkowski, Wiktoia Jackiewicz 654-1-121 2V-3R 48 R 170918 DW
4 9 1894 Luboml Rozalia Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Jan Trylewicz, Marianna Saciuk ż. Mirona 337 56 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0029.htm
29 9 1895 Luboml Jakub Proncuk Kąty Józef Michalina Trylewicz Stanisław Pilinkiewicz, Józefa Sobczuk wdowa 909 34V 130 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0035.htm
12 4 1895 Berezne Wincenty Garbowski Staryki Mikołaj Balbina Lech Jan Garbowski i Antonina Polinkiewicz ż. Mariana 740-2-7 48V-49R 48 R 50 AD1
24 7 1896 Luboml Krystyna Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Atanazy Olifirowicz, Zofia Naszczocka ż. Władysława 910 22V 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0023.htm
10 6 1898 Luboml Barbara Pilinkiewicz Luboml Stanisław Agnieszka Trylewicz 933 18V-19R 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0019.htm
5 8 1898 Ostróg Antoni Lichtański Hrymiacze Józef Aniela Linkiewicz Antoni Jackiewicz, Wiktoria Jackiewicz ż. Władysława 654-1-134 134 R DW
20 5 1900 Luboml Teresa Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Stanisław Błaszczuk, Elżbieta Pilinkiewicz 949 30 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0016.htm
15 3 1900 Krzemieniec Bogusława Jadwiga Woźniakowska Bereżce Małe Leon Helena Piątkowska Feliks Kaplinkiewicz, Maria Zaborowska 426-1-82 7 V-8 R 27 T/FS 16 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R98L-F?i=15&cat=833690
14 8 1901 Niewirków Piotr Kozłowski Stara Huta Paweł Zofia Linkiewicz 952 40-41 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0021.htm
21 9 1901 Luboml Tekla Kraszczyńska Luboml Adam Franciszka Kuczyńska Stefan Olifirowicz, Elżbieta Pilinkiewicz 950 62 124 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0033.htm
28 12 1901 Luboml Jan Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Antoni Skotnicki, Elżbieta Pilinkiewicz 950 98 194 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0051.htm
27 9 1901 Ostróg Bronisława Lichtańska Hremiacze Józef Aniela Linkiewicz Zygmunt Jackiewicz, Zofia Cielątkowska ż. Jana 654-1-143 16R 172 R SK
1 11 1901 Zasław św. Jana Julian Kostenecki Borysów Feliks Klementyna Hryniewiecka Adolf Linkiewicz i Paulina Zielińska 17-2-72 12V-13R 47 Ch 548-549 DM
21 3 1902 Luboml Bronisław Nakwasiński Stawki, par. Przewały Andrzej Agnieszka Pilinkiewicz 981 15 V-16 R 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0016.htm
17 12 1903 Luboml Marianna Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Jan Kornijczuk, Elżbieta Pilinkiewicz 964 47V 185 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0048.htm
6 5 1904 Luboml Stanisław Kornijczuk Rymacze Jan Józefa Trylewicz Łukasz Czerpak, Elżbieta Pilinkiewicz 1009 32 60 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0021.htm
16 9 1904 Luboml Marianna Skotnicka Luboml Antoni Wiktoria Kałuszyn Ignacy Dominowicz, Elżbieta Pilinkiewicz 1009 68 132 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0039.htm
17 10 1904 Luboml Józefa Dolak Rymacze Piotr Marianna Rekuta Paweł Stachniuk, Elżbieta Pilinkiewicz 1009 74 147 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0042.htm
9 7 1904 Ostróg Aniela Lichtańska Hremiacze Józef Aniela Linkiewicz Józef Ja...cki, Anna ? 654-1-152 7v R SK
20 9 1906 Luboml Franciszek Trylewicz Luboml Jan Anna Marciniuk Paweł Trylewicz, Antonina Pilinkiewicz ż. Stanisława 1009 392 167 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0209.htm
21 4 1906 Nowogród Wołyński Rozalia Walinkiewicz Katerynówka Leon Emilia Bochenkiewicz Stefan Walinkiewicz, Kamila Bochenkiewicz 178-3-202 31V-32R 216 Ż 63 DW 0
10 9 1906 Nowogród Wołyński Franciszka Walinkiewicz Katerynówka Maksym Anna Wojciechowska Bartłomiej Malinowski i Aleksandra Sawicka 178-3-202 72V-73R 447 Ż 145 DW
18 11 1906 Nowogród Wołyński Florian Walinkiewicz Katerynówka Teodor Anna Osińska Stefan Walinkiewicz i Aniela Kotwicka 178-3-202 105V-106R 615 Ż 211 DW
23 11 1907 Luboml Mikołaj Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Jan Trylewicz, Zofia Naszczocka ż. Władysława 1009 604 204 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0320.htm
18 1 1907 Cudnów filia Romanów Paulina Linkiewicz Słoboda Niwna IN Agata Damian Mitrenko i Rozalia Chomicz panna 178-3-215 62V-63R 16 Ż 121-122 DM
10 1 1907 Korzec Petronela Linkiewicz Kowalewicze Adam Kamila Boczkowska Emeryk Dębrowski i Petronela Linkiewicz panna 740-2-332 5V-6R 22 R 7 DM
31 1 1907 Korzec Piotr Linkiewicz Kowalewicze Wincenty Franciszka Bagińska Aleksander Gołębiowski i Barbara Liniewicz panna 740-2-332 10V-11R 46 R 12 DM
8 2 1907 Korzec Ewa Nagalewska Mieczysławka Antoni Józefa Linkiewicz Antoni Wilczyński i Rozalia Nagalewska ż. Michała 740-2-332 12V-13R 56 R 15 DM
1 6 1907 Korzec Mieczysław Linkiewicz Piaskówka Paweł Antonina Gogoł Antoni Wilczyński i Józefa Nagalewska ż. Antoniego 740-2-332 35V-36R 173 R 38 DM
4 8 1907 Korzec Weronika Bronowicka Lubomirka Dominik Anna Kurkiewicz Jan Bronowicki i Antonina Linkiewicz ż. Michała 740-2-332 45V-46R 222 R 48 DM
29 9 1907 Korzec Hieronim Hołub [Gołębiowski ] Kowalewicze Aleksander Teofila Orlińska Wincenty Linkiewicz i Barbra Linkiewicz panna 740-2-332 52V-53R 259 R 55 DM
8 11 1909 Luboml Michalina Skotnicka Luboml Antoni Wiktoria Kałuszyn Stanisław Pilinkiewicz, Anna Błaszczuk ż. Stanisława 1009 758 161 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0400.htm
21 12 1911 Korzec f. Horodnica Rozalia Chwoińska Kowalewicze Łukasz Domicela Wyszyńska chrzest 18.02.1911, Wincenty Linkiewicz i Ewa Kuriata ż. Adama 178-3-181 63V-64R 16 Ż 127-128 DM
22 1 1911 Korzec f. Horodnica Maria Linkiewicz Kowalewicze Rafał Elżbieta Łoś Aleksander Gołębiewski i Anna Chołodecka ż. Piotra 178-3-181 2V-3R 12 Ż 5-6 DM
30 7 1911 Korzec f. Horodnica Bronisław Linkiewicz Kowalewicze Dominik Tekla Rudnicka Piotr Linkiewicz i Łucja Linkiewicz ż. Piotra 178-3-181 24V-25R 138 Ż 49-50 DM
9 8 1911 Korzec f. Horodnica Jan Linkiewicz Piaskówka Paweł Antonina Gogol Antoni Wilczyński i Antonina Linkiewicz ż. Michała 178-3-181 25V-26R 143 Ż 51-52 DM
23 9 1911 Korzec f. Horodnica Józef Linkiewicz Kowalewicze Adam Kamila Boczkowska Emeryk Dąbrowski i Sabina Mańkiewicz 178-3-181 29V-30R 166 Ż 59-60 DM
27 6 1912 Tbilisi Władysława Drożdreńska Tbilisi Kazimierz Wilhelmina Ostromęcka Leonard Puławski, Maria Kalinkiewicz 36V 67 Tb
16 11 1912 Korzec f. Horodnica Stanisława Linkiewicz Kowalewicze Wincenty Franciszka Bagińska Aleksander Gołębiński i Barbara Linkiewicz panna 178-3-181 95V-96R 222 Ż 191-192 DM
20 12 1912 Korzec f. Horodnica Teofila Gołębińska Kowalewicze Aleksander Adela Barasicka ? Wincenty Rynkiewicz i Tekla Linkiewicz ż. Dominika 178-3-181 98V-99R 239 Ż 197-198 DM
21 12 1912 Korzec f. Horodnica Jan Pasikowski Bronnica Klemens Aniela Linkiewicz Erazm Rudnicki i Rozalia Rudnicka ż. Hieronima 178-3-181 99V-100R 243 Ż 199-200 DM
24 12 1912 Korzec f. Horodnica Piotr Rudnicki Butycha Teofil Magdalena Linkiewicz Gracjan Bekieszczuk i Wiktoria Rudnicka panna 178-3-181 100V-101R 251 Ż 201-202 DM
11 9 1913 Korzec f. Horodnica Hipolit Gajdemski Anastaziówka Wielka Ludwik Zofia Łaszewska Andrzej Kalicki i Teofila Linkiewicz wdowa 178-3-181 140V-141R 151 Ż 278-279 DM
5 10 1913 Korzec f. Horodnica Miladia Wyszyńska Stara Huta par. Niewirków Stefan Barbara Linkiewicz Jan Czerwiński i Walentyna Jackowska panna 178-3-181 143V-144R 169 Ż 284-285 DM
10 7 1914 Luboml Stefan Pronczuk Kąty Jacek Karolina Szewczuk Jan Jaszczuk, Elżbieta Pilinkiewicz 1060 746 93 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0392.htm
17 12 1914 Luboml Katarzyna Trylewicz Luboml Jan Anna Marciniuk Franciszek Macegoniuk, Antonina Pilinkiewicz ż. Stanisława 1060 803 207 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0421.htm
7 4 1914 Horodnica Janina Linkiewicz Kowalewicze Dominik Tekla Rudnicka Hieronim Rudnicki i Teofila Rudnicka ż. Jana 178-3-181 181V-182R 86 Ż 357-358 DM
1 8 1914 Horodnica Kazimierz Kuriata Kaczan Fortunat Antonina Wilczyńska Antoni Wilczyński i Antonina Linkiewicz ż. Michała 178-3-181 190V-191R 140 Ż 375-376 DM
15 8 1914 Horodnica Antonina Błońska Kowalewicze Józef Agata Bielawska Antoni Linkiewicz i Bronisława Linkiewicz panna 178-3-181 191V-192R 143 Ż 377-378 DM
5 9 1914 Horodnica Adela Chwoińska Kowalewicze Wojakim ? Domicela Wyszyńska Wincenty Linkiewicz i Elżbieta Wyszyńska panna 178-3-181 192V-193R 153 Ż 379-380 DM
8 9 1914 Horodnica Teofil Linkiewicz Kowalewicze Wincenty Franciszka Bagińska Antoni Linkiewicz i Ewa Bagińska panna 178-3-181 193V-194R 158 Ż 381-382 DM
4 10 1914 Ostropol Wacław Zadarnowski Pyszki Franciszek Emilia Melinkiewicz Mikołaj Łotocki i Maria Łotocka ż. Macieja 17-2-93 103V-104R 42 Ch 177-178 DM 0
1 1 1915 Tbilisi Witold Klino Tbilisi Jan s.Antoniego Marianna c.Jana Jatulewicz Michał Dalinkiewicz, Michalina Batkun 101V 10 Tb
1 2 1915 Horodnica Leonard Jakubowski Lipki Teofil Michalina Linkiewicz Adam Jakubowski i Michalina Rudnicka ż. Gracjana 178-3-181 218V-219R 16 Ż 431-432 DM
28 1 1915 Horodnica Michał Linkiewicz Pereweźnia Mikołaj Franciszka Bronowicka Jan Żygadło i Antonina Linkiewicz ż. Michała 178-3-181 218V-219R 18 Ż 431-432 DM
28 4 1915 Horodnica Witalis Hołub Kowalewicze Aleksander Adela Bartnicka Antoni Linkiewicz i Tekla Linkiewicz ż. Dominika 178-3-181 229V-230R 81 Ż 453-454 DM
30 5 1915 Horodnica Petronela Dąbrowska Kowalewicze Wincenty Maria Linkiewicz Franciszek Rudnicki i Wiktoria Rudnicka ż. Jana 178-3-181 231V-232R 96 Ż 457-458 DM
20 7 1915 Horodnica Michał Nagalewski Piaskówka Antoni Józefa Linkiewicz Wojciech Nagalewski i Teofila Nagalewska panna 178-3-181 236V-237R 125 Ż 467-468 DM
8 7 1916 Tbilisi Elżbieta Rospędzka Tbilisi Jan s.Tomasza Konstancja Trościanko Tomasz Feliksian, Franciszka Olinkiewicz 157V 15 Tb
27 3 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Anna Ejsmunt Szepetówka Karol Helena Woniatowska Piotr Alinkiewicz i Katarzyna Terlecka 17-2-47a 64V-65R 28 Ch 127-128 DM
28 3 1917 Tbilisi Henryk Kalinkiewicz Ozerula, kitaiska gub. Józef s.Jana Anna c.Jana Landman (chrzest 1918) Kazimierz Drożdżyński, Maria Landman 199V 75 Tb
25 2 1917 Berezne Katarzyna Linkiewicz Nowa Natalia IN Marianna Linkiewicz c. panny; Franciszek Chodakowski i Kamila Łoś, asyst. Marcin Linkiewicz i Franciszka Kosowska 740-4-8 15V-16R 40 R 16 DM
30 10 1917 Berezne Aniela Linkiewicz Nowa Natalia Marcin Stanisława Adaszyńska Mikołaj Adaszyński i Emilia Filiczkowska 740-4-8 42V-43R 121 R 43 DM
19 2 1919 Tbilisi Jadwiga Milun Tbilisi Dominik Marianna Domaszewska Mikołaj Pietko, Marianna Dolinkiewicz 219V 22 Tb DW
28 6 1919 Tbilisi Leon Dalinkiewicz Tbilisi Michał s.Marcina Michalina c.Adama Butkiewicz Dominik Malun, Maria Kemeklis 223R 45 Tb DW
23 11 1919 Międzyrzec Janina Linkiewicz Hoszcza Franciszek Aniela Adaszyńska Stanisław Pęcherek, Bronisława Kozłowska 740-4-363 1 2 R AS
4 12 1920 Tbilisi Jan Kalinkiewicz Tbilisi Józef s.Jana Anna c.Jana Lancman (chrzest 1921) Kazimierz Drożdżyński s.Władysława, Zofia Abułaszwili c.Jana 242R 24 Tb
4 12 1920 Tbilisi Jan Kalinkiewicz wpisany powtórnie, patrz poz. 24/1921 243V 31 Tb
2 4 1920 Berezne Adam Linkiewicz Nowa Natalia Marcel Stanisława Adaczyńska Filip Glewiński, Anna Rybicka 740-4-11 93R 57 R AS
1 2 1920 Korzec Mikołaj Ordyński Jan Kamila Skoczyńska Bolesław Linkiewicz, Serafina Markiewicz 740-4-351 2 14 R PW
25 3 1921 Tbilisi Aleksander Norbut Tbilisi Jakub Apolinary s.Zygmunta Stefania c.Stanisława Żupko Wojciech Pańko s.Wojciecha, Michalina Dolinkiewicz c.Adama 239V 9 Tb
12 9 1921 Sarny Witold Polinkiewicz Podbołocin ? par.Bereźnica Walery Olszewska Wincenty Olszewski, Helena Rudnicka żona Witolda 740-4-753 12R 69 R 15 AS
11 10 1921 Tbilisi Katarzyna Bronisława Golinkiewicz Tbilisi Jan s.Celestyna Wiktoria c.Erazma Dąbrowa (chrzest 1922) Robert Rozenbaum s. Fridricha, Bronisława Szamanowska c.Erazma 255R 24 Tb DW
1 12 1922 Sarny Kazimierz Jankowski Radzież Józef Anna Choron...czewska Walery Blinkiewicz Helena Rudnicka ż. Witolda 740-4-753 55R 1 R 58 AS 0
30 3 1923 Sarny Wiktoria Oliszewska Dołgie Wincenty Józefa Zorek Walery Polinkiewicz, Józefa Kunda... ż. Stefana 740-4-753 29R 55 R 32 AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 1 1827 Nowogród Wołyński Łukasz Bojarski Majdan Elizawet 22 Aleksander Marianna Anna z d. Gregol Adamska Majdan Elizawet 30w Jan Apolonia Jan Józefowski, Józef Hlinkiewicz 1045-2-296 1V 3 CDIAK/FS 24 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YR2?i=23&cc=1503045&cat=989324
17 2 1829 Korzec Grzegorz Drapiejkowski par. Nowogród Wołyński 25 Ignacy Marianna Kuriata Łucja Lenkiewicz Rudnia Piaskowa 15 Grzegorz Marianna Galicka Wawrzyniec Skokowski, Jędrzej Linkiewicz 245-1-3 87R 13 R 169 DM
2 2 1830 Zasław św. Józefa Jan Tyszkowski Zasław Majdan 29 Benedykt Apolonia Linkiewicz Honorata Sąsiadowska Zasław Majdan 29 Marcin Ewa Mirecka Mikołaj Grudziński, Jan Tyczyński, Gabriel Korecki 178-3-96 32R 4 Ż 57 RG
8 11 1831 Żytomierz Szymon Mieleniewski Chutor Kroszeński 23 Grzegorz Anna Burzyńska Marianna Bardecka Chutor Kroszeński 17 Jan Marianna Linkiewicz Tomasz Kamiński , Kajetan Petrykowski , Grzegorz Ludwikowski 178-3-4 62 76 Ż Ni
15 10 1833 Horochów Franciszek Jelec par. Nieświcz 48w Adam Aniela Drewnowska Małgorzata z Smolińskich Ulman par. Horochów 29w Kajetan Teresa Pilinkiewicz Felicjan Jędrzejowski, Mikołaj Smoliński 848 108-109 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0062.htm
10 5 1834 Wiszenki Ludwik Ursynowicz par. Wiszenki 86w Jerzy Anna Nowicka Marianna Jabłonowska par. Wiszenki 51 D. Brodowski, Józef Karpiński, Mikołaj Klinkiewicz 820 50a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0050.htm
29 5 1835 Zasław św. Józefa Jan Linkiewicz 24 Łukasz Aniela Bielak Elżbieta Orzechowska 20 Bazyli Małgorzata Turczyńska Wojciech Butyński, Napoleon Kamiński, Łukasz Wereszczyński 178-3-101 66 10 Ż SK
21 2 1837 Ostróg Mikołaj Makowski Wojtowce par. Zasław św. Jana 20 Feliks Anna Marecka Rozalia Bryk Dorohoszcza 20 Antoni Magdalena Linkiewicz Michał Daszkiewicz, Jan Makowski i Jan Zagajewski 171-1-10 23R 4 R DM
20 10 1838 Klewań Michał Parasiewicz par. Klewań 46 Walenty Franciszka Glinkiewicz Zuzanna Owsiana par. Klewań 17 Antoni Joanna Madejska Jan Wołkow, ?rzysław ...sta... , Szymon Petrykowski, Józef Malaczyński, Teodor Bandyni... 171-1-11 158V 2 R 163 AS
28 8 1838 Korzec Józef Linkiewicz Rudnia Piaskowa 22 Grzegorz Marta Galicka Franciszka Kuriata Rudnia Klonowa 17 Mateusz Anna Link Szymon Mackiewicz, Paweł Kuriata 245-1-12 84V 18 R 86 DM
28 8 1838 Korzec Benedykt Kuriata par. Korzec 37w Józef Marianna Lis Tekla Łozowicka par. Korzec 20 Grzegorz Katarzyna Litwińczuk Maciej Linkiewicz, Józef Lisowski 245-1-12 84V 19 R 86 DM
22 1 1839 Korzec Kajetan Linkiewicz par. Korzec 22 Maciej Tekla Kuriata Konstancja Kuriata par. Korzec 20 Józef Marianna Lisowska Adam Sosnowski, Piotr Lisowski 178-51-433 81R 3 Ż 87
11 2 1840 Korzec Franciszek Teter par. Korzec 38w Bazyli Anna Ostrowska Ewa z d. Linkiewicz Jaworska par. Korzec 30w Maciej Tekla Kuriata Bartłomiej Borowski, Walenty Sabba 871 150 2 AGAD 79 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0079.htm
10 11 1840 Korzec Ksawery Metelski Rudnia Piaskowa 23 Józef Anna Ostapczuk Anna Chmielnicka Majdan Bereźnicki 16 Tomasz Petronela Rudnicka Józef Linkiewicz, Tomasz Kraszewski 871 159 19 AGAD 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0084.htm
8 2 1841 Korzec Błażej Borowski Pereweźnia 21 Ignacy Klara Sawicka Katarzyna Bóbr Pereweźnia 20 Jan Teresa Orzechowska Jan Linkiewicz, Paweł Kuriata 872 231 13 AGAD 124 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0124.htm
8 2 1842 Korzec Franciszek Orliński Rudnia Piaskowa 28 Mateusz Marianna Biernacka Agnieszka Linkiewicz Rudnia Piaskowa 26 Grzegorz Marianna Galicka 873 161 2 AGAD PW
24 1 1843 Niewirków Ignacy Rudnicki Rudnia Piaskowa, par. Korzec 21 Szymon Marianna Kuriata Katarzyna Żygadło Mokre 19 Jan Katarzyna Lech Tomasz Sokołowski, Józef Linkiewicz 882 251 R - 251 V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0252.htm
16 2 1843 Nowogród Wołyński Jan Świrski Kulesze 28 Stanisław Marianna Mankiewicz Józefa Sokołowska Kulesze 20 Michał Justyna Linkiewicz 874 95 18 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0050.htm
2 7 1844 Korzec Paweł Linkiewicz BD 21 Maciej Tekla Kuriata Marianna Sawicka BD 18 Wojciech Anna NN 875 204 14 PW
7 5 1844 Kuniów Anastazy Ziembicki Martyń 26 Wawrzyniec Marianna Jakuszewska Zuzanna Wróblewska Martyń 17 Jakub Aniela Golinkiewicz Jan Łukomski, Franciszek Ziembicki, Józef Kostrzyński 883 76 V - 77 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0080.htm
21 1 1845 Korzec Heliodor Metelski Balarka Kaczeniec 22 Feliks Anna Domańska Ewa Suchodolska Rudnia Klonowska 19 Jan Franciszka Linkiewicz 876 176 1 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0095.htm
20 10 1846 Korzec Franciszek Linkiewicz Rudnia Klonowa 20 Andrzej Marianna Starzyńska Magdalena Sornowska Rudnia Klonowa 19 Jakub Domicela Kuriata 877 180 29 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0097.htm
2 2 1847 Ostróg Jakub Gongało Nietyszyn par. Krzewin 22 Błażej Helena Linkiewicz Małgorzata Chwoina Biełotyn 18 Jakub Katarzyna Kutyłowska Mikołaj Wąsowicz, Jan Gongało 171-1-13 24V 2 R DM
2 2 1849 Szpanów Franciszek Karasiński Szpanów 26 Franciszek Agnieszka Waśkiewicz Tekla Gordziewska Szpanów 24 Andrzej Agnieszka Linkiewicz Piotr Grodecki, Józef Zieliński 171-1 -15 324R 1 R 325 BW
12 2 1850 Berezdów Adam Lutowski Romanów 24w Ignacy Katarzyna Ziobrowska Małgorzata Linkiewicz Romanów 20 Jan Marianna Ilczenko Jan Kwiatkowski, Roman Kwiatkowski, Klemens Lutowski 171-1-16 560V 6 R 574 DM
8 7 1851 Cudnów Feliks Metelski Słoboda Niwna 20 Filip Anna Domańska Apolonia Sawicka Słoboda Niwna 20 Marcin Anna Górska Kajetan Linkiewicz, Jan Iliński 569-1-75 68V 25 Ż 94 DM
14 10 1851 Cudnów Ignacy Święcicki Słoboda Niwna 25 Wojciech Anna Korzewska Teresa Misiuna Słoboda Niwna 20 Mikołaj Katarzyna Garbolińska Kajetan Linkiewicz, Nikodem Sawicki 569-1-75 71R 37 Ż 99 DM
24 10 1854 Torczyn Jan Południewski Kozłow, par. Łokacze 20 Bazyli Agata Pilinkiewicz Paulina Łopuszańska Zamogile 17 Jan Julia Nosalska Ignacy Gutkowski, Antoni Stradomski 640 46 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20640/pages/PL_1_436_640_0024.htm
1 6 1854 Wieledniki Jan Linkiewicz Teodor Agata Roman Małgorzata Strzałkowska Karol Agnieszka Czapla 178-3-38 569R 4 Ż MW
27 10 1857 Krzemieniec Feliks Puszkiewicz Lisznia 22 Jan Katarzyna Żulinkiewicz Klara Chweszczuk Białokrynica 19 Stefan Wiktoria Zawadzka 0.1-29 43R 16 T
11 11 1857 Żytomierz Tomasz Linkiewicz Żytomierz 25 Franciszek Klara Dzierd[...] Rozalia Fedorowicz Żytomierz 20 Franciszek Honorata Janicka Jan Mirecki, Karol Łaszkiewicz 178-3-44 112V 85 Ż 227 DM
13 9 1859 Krzemieniec Mikołaj Czapliński Krzemieniec 43 Tomasz Marianna Czerniecka Klara z Linkiewiczów Teodorczuk Krzemieniec 37 Jan Franciszka Wróblewska szl. Józef Jabłoński, szer. Maciej Paleszyński 0.1-32 41V 13 T
22 11 1859 Toporyszcze Władysław Baranowski 23 Jan Petronela Pietruszewska Józefa Rozalia Mączyńska Brażynka 33 Leon Lucyna Paszkiewicz Józef Iwanicki, Józef Kalinkiewicz 178-3-50 728R 18 Ż DM
25 11 1862 Korzec Wiktor Dąbrowski Rudnia Klonowska 21 Mateusz Franciszka Rasiewicz Marianna Linkiewicz [Linek?] Rudnia Klonowska Bazyli Ludwika Kuriata Feliks Kuriata, Piotr Łukomski 887 438 31 AGAD 237 Na, BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0237.htm
26 1 1864 Targowica Michał Łabęski par. Targowica 40w Józef Bogumiła Golinkiewicz Justyna Olechowicz par. Targowica Antoni Magdalena Jakubowska Karol Cybulski, Franciszek Sawicki, Jan Olechowicz 842 781 1 AGAD 418 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0418.htm
4 9 1864 Korzec Józef Rudnicki Głuszków 22 Szymon Elżbieta Linkiewicz Wiktoria Boczkowska Głuszków 20 Adrian Katarzyna Marczewska Franciszek Wilczyński, Kazimierz Wilczyński 171-1-83 56R 20 R 58 DM
18 10 1864 Korzec Łukasz Dziekoński Sapożyn 48w Michał Magdalena Wasilewska Karolina Linkiewicz [Linek] Suchowola 40 Wincenty Anastazja Teodor Redl 171-1-83 59R 26 R 61 DM 0
8 11 1864 Korzec Jakub Jakubowski Huta Krywalska 25 Wiktoria Suchodolska Huta Krywalska 20 Jan Franciszka Linkiewicz Bartłomiej Borowski, Józef Rudnicki 171-1-83 63R 34 R 65 DM
20 6 1865 Łuck Adolf Maślinkiewicz Żabka 26w Tymoteusz Teodora Jakubowska Franciszka Sieńkiewicz Żabka 24 Tymoteusz Domicela Dąbrowska 395 71 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20395/pages/PL_1_436_395_0037.htm
6 2 1866 Żytomierz Walenty Zabrodzki Krosznia 19 Szymon Maria Czajkowska Anna Siemaszko Krosznia 17 Fortunat Marianna Pilinkiewicz (mieszcz. i panna) Jan Pereguda i Wojciech Zabrodzki 178-3-63 86R 18 Ż DG 139
20 10 1868 Nowogród Wołyński Jan Garbowski Majdan Kamienny 23 Józef Elżbieta Całko Rozalia Bielecka Kikowa 20 Tomasz Domicela Klinkiewicz 178-3-152 130 35 Ż 258 MO
16 2 1869 Wieledniki Anastazy Linkiewicz Teodor Agata Justyna Chomutowska Adam Mariana 178-3-56 136R 4 Ż MW
25 1 1870 Nowogród Wołyński Józef Bóbr Huta Kurczycka 23 Kazimierz Marianna Żołnowska Antonina Walinkiewicz Huta Kurczycka 20 Jan Teresa Kuriata 178-3-152 165 6 Ż 325 MO
7 11 1871 Wieledniki Jan Chomutowski Bazyli Barbara Karolina Linkiewicz Bazyli Franciszka 178-3-56 183V 13 Ż MW
4 6 1872 Krzemieniec Maciej Linkiewicz Folwarki Małe 22 Michał Anna Sobczuk Katarzyna Nowakowska Folwarki Małe 23 Franciszek Dorota Gnatiuk 1-62 30R 10 T 895
22 10 1872 Wieledniki Jakub Strzałkowski Karol Agnieszka Krystyna Linkiewicz Franciszek Bazylina wdowiec po Tekli z Olurowskich 178-3-56 202V 14 Ż MW
26 11 1872 Zasław św. Jana Jan Kraciński Sielec par. Krzywin 28 Wincenty Wiktoria Linkiewicz Klementyna Bułajewska Soszne 18 Hieronim Franciszka Żukowska Jan Kraciński, Jan Linkiewicz 685-6-6 257R 19 Ch RG
21 11 1874 Kulczyny Jan Kornicki Antoniny 24 Konstanty Marianna Komarowicz Marianna Galińska Antoniny 17 Aleksander Małgorzata Klinkiewicz Piotr Kornicki, Eustachy Piotrowski 17-1-235 716V 40 Ch 1400 DM
14 11 1876 Krzywin Mateusz Słoniewski Szlachowa 24 Bazyli Joanna Linkiewicz [Link] Franciszka Polkiewicz Szlachowa 17 Stanisław Marianna Jakubowska Łukasz Mierzwiński, Jan Lisiecki, Marcin Polkiewicz 17-2-71 23V 7 Ch DM
9 6 1880 Berezne Antoni Borowski Rudnia Klonowska par. Korzec 21 Filip Marianna Linkiewicz Antonina Kuriata Rudnia Bobrowska 21 Józef Marianna Kozińska Bartłomiej Lech, Romuald Rudnicki 740-2-8 23R 4 R 23 DM
2 2 1881 Krzywin Józef Lichtański Rozważ 24 Fabian Petronela (Prakseda) Żurakowska (Żorgacz) Aniela Linkiewicz Sielce 21 Jan Rozalia Grabowska Józef ?, Tomasz ?, Hipolit ? 17-2-71 109 Ch SK
5 10 1881 Berezne Dominik Halczuk Rudnia Łęczycka 23 Józef Marianna Bronowicka Michalina z d. Szachniewicz Linkiewicz Rudnia Łęczycka 25w Ludwik Rozalia Rudnicka Andrzej Szachniewicz, Antoni Tomaszewski 740-2-5 61V 10 R 61 DM
28 6 1881 Międzyrzec Korecki Józef Linkiewicz Słoboda Piaskowa par. Korzec 60w Grzegorz Marianna Galicka Magdalena z d. Żygadło Żeleźnica 50w Timofiej Maria Kondracka Michał Rajko, Józef Piotrowski 740-2-301 104R 4 R 61 DM 0
31 10 1882 Luboml Stanisław Pilinkiewicz Luboml 24 Józef Karolina Jankowska Antonina Trylewicz Maszów 17 Józef Józefa Matczuk Piotr Skotnicki, Andrzej Rudzki 325 99 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0051.htm
4 6 1883 Luboml Jan Błaszczuk Rymacze 20 Jan Marianna Staniuk Marianna Wigora Rymacze 17 Tomasz Agnieszka Kaganiuk Roman Petruk, Józef Pilinkiewicz 326 102 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0057.htm
20 1 1885 Luboml Stefan Olifirowicz Luboml 39 Tadeusz Agnieszka Rybaczuk Anna Kraszczyńska Luboml 21 Jakub Agnieszka Pylinkiewicz 328 81 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0042.htm
8 11 1892 Luboml Adam Kraszczyński Luboml 25 Jakub Agnieszka Pilinkiewicz Franciszka Kuczyńska Luboml 27 Jan Anna Krutowicz Jan Pikulski, Szymon Kraszczyński 335 90 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0047.htm
26 1 1892 Cudnów Antoni Liśkiewicz Bykówka 27 Gabriel Petronela Linkiewicz Celestyna Bagińska Huta Marianówka 18 Ignacy Aniela Sawicka Jan Weselski, Dominik Telicki 178-3-263 65V 9 Ż 121 DM
12 10 1897 Luboml Szymon Kraszczyński Luboml 26 Jakub Agnieszka Pilinkiewicz Anna Jankowska Luboml 24 Wojciech Anastazja Mosiewicz 911 64 V 46 0
29 4 1901 Luboml Andrzej Nakwaliński Stawki par. Przewały 27 Grzegorz Józefa Buszkiewicz Agnieszka Pilinkiewicz Luboml 27 Józef Karolina Jankowska Mikołaj Lesiuk, Adam Kraszczyński 950 112 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0058.htm
15 10 1906 Niewirków Dominik Linkiewicz Kowalewicze, par. Korzec 25 Piotr s.Bazylego Ewa Tekla Różycka Lewacze 17 Gracjan s.Macieja Marianna 1012 66V 44 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0058.htm
22 5 1911 Tbilisi Dominik Gimbutis pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 31 Ludwik Marianna Nartkus Marianna Zając pow. Siedlce 25 Wojciech Ludwika Jasińska Michał Dolinkiewicz, Kazimierz Bałtuszko 260 27 Tb
26 5 1911 Tbilisi Dionizy Kondyt Ostromecki Kobryń, grodzieńska gub. 34 Aleksander Paulina Bogdańska Helena Hofman suwalska gub. 20 Jan Antonina Staniszewska Kazimierz Drożdżyński, Józef Kalinkiewicz 261 30 Tb
4 9 1911 Korzec f. Horodnica Teofil Rudnicki Butycha 30 Ludwik Józefa Hanuszkiewicz Magdalena Linkiewicz Kowalewicze 21 Józef Marianna Kuriata Józef Turowski, Wincenty Dąbrowski 178-3-181 44V 14 Ż 89 DM
9 9 1912 Starokonstantynów Piotr Piotrowski Świnna 34 Wawrzyniec Maria Chodorowska Romana Jadwiga Modzelewska Starokonstantynów 22 Stanisław Eleonora Linkiewicz Mikołaj Stefański, Adolf Modzelewski 17-2-89 44V 22 Ch 91 DM
6 5 1912 Cudnów Antoni Tymborowski Rudnia Dryhłowska 25 Jan Urszula Wolska Michalina Linkiewicz Rudnia Dryhłowska 23 Maciej Anna Ratyńska Marcin Lipisiwicki, Błażej Raduszyński 178-3-263 554V 30 Ż 1064 DM
8 9 1913 Tbilisi Józef Piepol Kowno 26 Michał Rozalia Zabotko Petronela Żukowska pow. Poniewież, kowieńska gub 20 Maciej Anna Rakowska Michał Dalinkiewicz, Kazimierz Bałtuszko 308 29 Tb
17 2 1913 Korzec f. Horodnica Józef Węgłowski Jakubówka par. Nowogród Wołyński 30 Rafał Ludwika Bagińska Lucjana Linkiewicz Kowalewicze 24 Piotr Ewa Stachowska Jan Bagiński, Jan Stachurski 178-3-181 149V 5 Ż 295 DM
5 5 1913 Korzec f. Horodnica Stefan Wyszyński Zabara 32w Antoni Marianna Jaworska Barbara Linkiewicz Kowalewicze 25 Rafał Elżbieta Łoś Bolesław Rudnicki, Jan Wyszyński 178-3-181 150V 10 Ż 297 DM
19 5 1913 Korzec f. Horodnica Hipolit Zalewski Zabara par. Emilczyn 28 Adrian Agnieszka Suchodolska Sabina Linkiewicz Kowalewicze 24 Józef Marianna Wasicka Bolesław Rudnicki, Franciszek Wyszyński 178-3-181 151V, 14 Ż 299 DM 0
18 5 1914 Horodnica Teofil Jakubowski Młynek 24 Bazyli Wiktoria Dąbrowska Michalina Linkiewicz Kowalewicze 18 Adam Kamila Boczkowska Hipolit Zalewski, Piotr Dąbrowski 178-3-181 205R 11 Ż 405 DM
4 10 1915 Tbilisi Michał Dalinkiewicz pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 37 Marcin Agata Burbulis Michalina Budkiewicz pow. Święciany, wileńska gub. 22 Adam Rozalia Jatulkiewicz Sylwester Paszakarnis, Stanisław Drozdowski 337 24 Tb
14 2 1916 Tbilisi Józef Antoni Kalinkiewicz Łuck, wołyńska gub. 28 Jan Maria Dozdżeńska Anna Landman pow. Krasnystaw, lubelska gub 25 Jan Władysława Szymańska Kazimierz Drozdżański, Bronisław Makarewicz 339 3 Tb
28 1 1919 Berezne Franciszek Lenkiewicz Rafał Małgorzata Nowicka Anna Adaszyńska Roman Anastazja Filiczkowska Marcin Linkiewicz, Józefa Janowa 740-4-11 37V 3 R 29 AS
16 5 1920 Korzec Franciszek Linkiewicz Sienkiewicz 38 Walenty Maria Sokołowska Antonina Chodakowska 26 Felicjan Eufrozyna Iwanicka Józef Chodakowski, Albin Nidzielski 740-4-351 26 28 R PW
19 2 1922 Tbilisi August Petrajtis 50w Mikołaj Anna c. Mic Danielewicz Teresa Gotman (luteranka) 32 Gotlib s. Filipa Rozyna c. Gotliba Baj Szylinkiewicz i Maciejewicz 516 8 Tb
29 11 1923 Kostopol Stanisław Linkiewicz 38 Rafał Małgorzata Nowicka Michalina Rybak 39w Stanisław Maria Krupnik Filip Gliwinicki, Mikołaj Rybicki 740-4-414 37R 14 R 45 DM
4 2 1923 Sarny Bartłomiej Polenkiewicz Dołgie 38w Gracjan Anastazja B...kowiecka Bronisława Orlińska Huta Niemowicka 28 Cezary Albina Bilecka Edward Romański, Ludwik Polinkiewicz 740-4-753 44V 8 R 48 AS
11 2 1923 Sarny Feliks Mikłaszewki Sarny 35w Sta...w Maria Reczek Tekla Downarowicz Sarny 24 Feliks Tekla Linkiewicz Stanisław Czechowicz, Wacław Lisiecki 740-4-753 46R 17 R 49 AS
6 6 1926 Ludwipol Piotr Kozłowski Stara Huta 25 Paweł Zofia Linkiewicz Emilia Łukomska 952 41 97 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0021.htm
3 3 1935 Ludwipol Piotr Kozłowski Stara Huta 34 Paweł Zofia Linkiewicz Wincentyna Żygadło 952 41 97 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
173 466 Linkiewicz Justyna, służąca 18 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
8 Wawrzyniec Linkiewicz 30 Ostróg Tesow 1848 Równe SK 654-1-19
1264 120 Linkiewicz Rozalia z Fedorowiczów, wdowa 28 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
42 156 Żona Marianna z Linkiewiczów 26 Złoczówka Boremel 1869 Równe DW
129 72 żona Maria z Linkiewiczów 49 Ostróg Białotyń 1875 Równe DM 654-1-81
1 1 Mieszcz. Tomasz Linkiewicz 54 Berezdów Siomaki 1885 Równe DW
1 6 Rafał Linkiewicz 23 Berezdów Siomaki 1885 Równe DW
28 93 Żona Agnieszka z Linkiewiczów 36 Berezdów Horodniawka 1885 Równe DW 597-1-1
35 119 Petronela Linkiewicz Mpraw. 49 Berezdów Horodniawka 1885 Równe DW 597-1-1
63 175 Aleksander Linkiewicz 18 Berezdów Berezdów 1885 Równe DW
218 480 Linkiewicz Franciszek Mieszcz. 36 Korzec Zabara 1885 Równe DW
354 764 Linkiewicz Jan Mieszcz. 33 Korzec Pereweżnia 2-go Stanu 1885 Równe DW
363 927 Żona Karolina z Linkiewiczów 49 Korzec Majdan Bereźnicki 1885 Równe DW
574 149 Żona Justyna z Linkiewiczów 40 Korzec Myszakowa 1885 Równe DW 597-1-1
611 159 Żona Petronela z Linkiewiczów 40 Korzec Piaskówka 1885 Równe DW 597-1-1
612 145 Linkiewicz Bartłomiej 33 Korzec Piaskówka 1885 Równe DW 597-1-1
612 145 Linkiewicz Paweł 20 Korzec Piaskówka 1885 Równe DW 597-1-1
612 Linkiewicz Jan 35 Korzec Piaskówka 1885 Równe DW 597-1-1
613 145 Linkiewicz Adam Mieszcz. 40 Korzec Piaskówka 1885 Równe DW 597-1-1
650 155 Linkiewicz Józef Mieszcz. 45 Korzec Kowalewicze 1885 Równe DW 597-1-1
650 155 Linkiewicz Rafał 34 Korzec Kowalewicze 1885 Równe DW 597-1-1
651 156 Linkiewicz Piotr Mieszcz. 38 Korzec Kowalewicze 1885 Równe DW 597-1-1
652 169 Żona Karolina z Linkiewiczów 26 Korzec Kowalewicze 1885 Równe DW 597-1-1
44 99 Linkiewicz Adolf s. Ignacego 32 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
47 80 Podhorodecka Katarzyna z Linkiewiczów wd. 62 Ostróg Białotyń 1903 Ostróg par. DW
53 97 ż. Zofia z Linkiewiczów 32 Ostróg Milatyn 1903 Ostróg par. DW
178 541 Emilia z d. Linkiewicz 33 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
15 40 żona Aniela Linkiewicz 24 Sokul Kol. Czebenie 1911 Żytomierz DM 178-49-40
6 41 Chł. Maria Linkiewicz panna 20 Międzyrzec Sapożyn 1912 CDIAK DW 1045-2-928
276 25 Linkiewicz Mateusz, wdowiec 45 Krzywin Chęcinszczyzna 1912 Ch DM 17-2-70
390 48 Linkiewicz Władysław 12 Krzywin 1-sza spowiedż 1912 Ch DM 17-2-70
22 58 żona Aniela z d. Linkiewicz 32 Korzec - filia Horodnica Bronnica 1913 CDIAK DM 1045-2-940
45 12 żona Magdalena z d. Linkiewicz 22 Korzec - filia Horodnica Butycha 1913 CDIAK DM 1045-2-940
109 48 Linkiewicz Rafał 60 Korzec - filia Horodnica Kowalewicze 1913 CDIAK DM 1045-2-940
110 51 Linkiewicz Wincenty 44 Korzec - filia Horodnica Kowalewicze 1913 CDIAK DM 1045-2-940
110 54 Linkiewicz Maria, wdowa 70 Korzec - filia Horodnica Kowalewicze 1913 CDIAK DM 1045-2-940
111 55 Linkiewicz Dominik 30 Korzec - filia Horodnica Kowalewicze 1913 CDIAK DM 1045-2-940
111 58 matka Linkiewicz Ewa 56 Korzec - filia Horodnica Kowalewicze 1913 CDIAK DM 1045-2-940
131 53 Linkiewicz Franciszek 65 Korzec - filia Horodnica Rudnia Klonowa 1913 CDIAK DM 1045-2-940
169 95 żona Petronela z d. Linkiewicz 26 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
177 122 żona Anna z d. Linkiewicz 41 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
219 44 Linkiewicz Mikołaj 32 Korzec - filia Horodnica Pereweźnia 1913 CDIAK DM 1045-2-940
224 64 Linkiewicz Michał 28 Korzec - filia Horodnica Pereweźnia 1913 CDIAK DM 1045-2-940
224 57 Linkiewicz Aniela, wdowa 57 Korzec - filia Horodnica Pereweźnia 1913 CDIAK DM 1045-2-940
230 20 Linkiewicz Paweł 40 Korzec - filia Horodnica Piaskówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
231 17 żona Józefa z d. Linkiewicz 30 Korzec - filia Horodnica Piaskówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
231 20 Linkiewicz Tekla, wdowa 58 Korzec - filia Horodnica Piaskówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
49 190 żona Maria Linkiewicz 41 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
90 362 Linkiewicz Karolina c. Władysława 19 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
204 15 Jackiewicz Józefa z Linkiewiczów 55 Ostróg Biełaszów 1915 Żytomierz DM 178-49-63
406 79 żona Antonina z Linkiewiczów 45 Sławuta Kamionka 1915 Żytomierz DM 178-49-68
703 107 Linkiewicz Adolf s. Ignacego 43 Ostróg Storonicze 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl