Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 284 wyników dla: Symon

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 3 1831 Kołki Brygida Eysymont 66 Trosteniec z Jajkowskich, wdowa po Tadeuszu, poz. s. Jana, c. Franciszkę i Mariannę; poch: 31.03. 817 62a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0065.htm
26 11 1832 Krzemieniec Dorota Gnura 10 Komarówka c. pr., zmarłego ojca Jana Gnury, wychowywana przez krewnego Aleksandra Symonalskiego 426-1-7 129V 119 T 998 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9941-T?i=997&cat=300453
16 1 1835 Puliny Tekla Husakowska 40 Popławka z d. Symon, m. Mikołaj, syn Maciej, córka Honorata 6 JZ 0
22 8 1835 Puliny Honorata Husakowska 0,5 c. Mikołaja i Tekli z Symonów 75 JZ 0
5 3 1836 Cudnów Marianna Bonisławska 9/12 Wróblówka c. ur. Mateusza i Julianny z Symonów 569-1-59 63V 24 Ż 118 DM
30 9 1836 Cudnów Józef Symon 3 Kikcie s. Rafała i Aleksandry z Zwierzchowieckich 569-1-59 70R 78 Ż 131 DM
16 4 1836 Toporyszcze Walerian Symon 9/12 Korytyszcze s. Jakuba i Anny 178-51-386 139V 15 Ż 143 DM
22 5 1836 Toporyszcze Teofila Piątkowska 4 Korytyszcze c. Jakuba i Ewy z Symonów 178-51-386 140R 24 Ż 143 DM
13 6 1836 Toporyszcze Baltazar Mielewski 2 Korytyszcze s. Tomasza i Marianny z Symonów 178-51-386 140V 29 Ż 144 DM
27 2 1839 Kołki Kazimierz Cekanowicz 25 Kołki rekrut z gub. wileńskiej, syn Symona poch: 28.02. 825 76a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0078.htm
5 5 1840 Cudnów Franciszka Symon 1 Kikcie c. Rafała i Aleksandry z Zwierzchowskich 569-1-63 45V 54 Ż DM
3 10 1842 Kołki Jan Eysymont 62 Krasna Wola poz. ż. Anielę z Komorowskich, s. Seweryna, 6c. Mariannę, Stefanię, Annę, Teklę, Aleksandrę i Konstancję; poch: 06.10. 828 236V 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0240.htm
11 4 1842 Opalin Franciszka Eysymont 59 Wólka Chrypska z Podlewskich, mąż Jan, syn Apolin, córka Józefa 520 9 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20520/pages/PL_1_436_520_0006.htm
1 1 1844 Toporyszcze Agata Wojciechowska 70 Korytyszcze ur., z d. Symon, wdowa po Jakubie, synowie Kajetan, Józef, Jan i Feliks, córki Ludwika, Marianna, Agnieszka i Anna 178-51-514 500R 2 Ż DM
13 2 1844 Toporyszcze Feliks Symon 1/12 Korytyszcze s. ur. Piotra i Balbiny z Wołodkiewiczów 178-51-514 501V 13 Ż DM
20 3 1844 Toporyszcze Apolonia Żydecka 80 Korytyszcze ur., z d. Symon, mąż Antoni, synowie Jan, Onufry i Jakub 178-51-514 502R 19 Ż DM
1 8 1845 Cudnów Katarzyna Symon 25 Mieleńce ur., panna 178-03-12 219V 83 Ż DM
1 12 1845 Toporyszcze Teofila Tyszkiewicz 75 Bezów ur., z d. Symon, mąż Eliasz, syn Florian 178-03-12 483R 39 Ż 943 DM
2 12 1845 Toporyszcze Salomea Symon 1/12 Korytyszcze c. ur. Walentego i Marianny z Perehudów 178-03-12 483V 40 Ż 944 DM
23 12 1845 Toporyszcze Konstancja Symon 1 Korytyszcze c. ur. Piotra i Balbiny z Wołodkiewiczów 178-03-12 484R 44 Ż 945 DM
31 7 1845 Uszomierz Łukasz Symon 45 Katerynówka żona Marianna z Statkiewiczów, synowie Jan, Teodor i Bazyli 178-3-12 434V 47 Ż 849 DM
15 3 1846 Toporyszcze Franciszka Symon 1/12 Korytyszcze c. ur. Stanisława i Feliksy z Zabrodzkich 178-3-15 468V 9 Ż 98 DM
8 2 1846 Toporyszcze Paulina Symon 45 Korytyszcze ur., z d. Dworzańska, mąż Jan, syn Klemens i córka Karolina 178-3-15 467V 4 Ż 96 DM
22 12 1846 Toporyszcze Agata Piątkowska 75 Korytyszcze ur., z d. Symon, wdowa po Janie 178-3-15 475V 66 Ż 112 DM
4 12 1846 Toporyszcze Rozalia Piątkowska 1 Korytyszcze c. ur. Jakuba i Ewy z Symonów 178-3-15 474V 58 Ż 110 DM
27 4 1846 Toporyszcze Klemens Symon 3/12 Korytyszcze s. ur. Jana i Pauliny z Dworzańskich 178-3-15 470R 22 Ż 101 DM
18 2 1846 Annopol Michał Symon 63 Annopol Wlm, żona Karolina z Zarębów, od pół roku w tej parafii zamieszkałych 885 69R 11 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0070.htm
11 7 1847 Kołki Jan Jaworowski 2 Kołki Alexander i Marianna z Eysymontów 833 186 25 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0104.htm
4 1 1851 Toporyszcze Antoni Symon 3 Korytyszcze c. 1-dw. Józefa i Tekli z Borkowskich 178-03-31 579V 1 Ż DM
15 1 1851 Toporyszcze Kajetan Symon 5/12 Korytyszcze s. 1-dw. Mikołaja i Katarzyny z Rosnowskich 178-03-31 580R 5 Ż DM
26 7 1851 Toporyszcze Augustyna Symon 0,5 Korytyszcze c. 1-dw. Michała i Aleksandry Zabrodzkiej 178-03-31 584V 31 Ż DM 0
29 9 1854 Kołki Karolina Ejsymont 44 Trościaniec z d. Chodakowska, szl., mąż Kalikst, synowie Ignacy, Władysław, Soter i Dionizy, córka Kaliksta 838 215 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0114.htm
7 8 1854 Toporyszcze Jan Symon 5 Korytyszcze s. 1-dw. Jana i Marianny Soroczyńskiej 178-03-38 670V 34 Ż DM
12 11 1854 Toporyszcze Jan Symon 67 Korytyszcze 1-dw., wdowiec, syn Józef, córki Rozalia, Joanna i Karolina 178-03-38 673V 57 Ż DM
6 1 1858 Toporyszcze Lucyna Symon 1 Korytyszcze c. Józefa i Tekli z Borkowskich 178-3-128 136V 2 Ż 270 DM
27 5 1858 Toporyszcze Ewa Piaskowska 6/12 Korytyszcze c. Józefa i Feliksy z Symonów 178-3-128 139V 28 Ż 276 DM
30 6 1858 Toporyszcze Antoni Symon 11 Korytyszcze s. Jana i Marianny z Soroczyńskich 178-3-128 140V 36 Ż 278 DM
14 8 1858 Toporyszcze Sabina Owczarska 6/12 Korytyszcze c. Tomasza i Joanny z Symonów 178-3-128 142V 52 Ż 282 DM
27 2 1859 Toporyszcze Michał Symon 5/12 Korytyszcze ospa; s. 1-dw. Stanisława i Feliksy Zabrodzkiej 178-3-50 730V 16 Ż DM
21 7 1859 Toporyszcze Józef Symon 3 Korytyszcze boleści żołądka; s. 1-dw. Antoniego i Antoniny Zabrockich 178-3-50 733V 52 Ż DM
29 10 1859 Toporyszcze Marianna Symon 45 Fasowska Rudnia tyfus; mąż Antoni, syn Jan, córki Anna, Honorata i Józefa 178-3-50 735V 71 Ż DM
22 8 1863 Żytomierz Aniela Kotwicka 3m Niższa Kamionka z żołądka, córka Jana i Anny z Symonów 178-3-54 138R 213 Ż DG
17 10 1866 Żytomierz Zofia Symon 4 Tartak z przeziębienia, 1-dw. Antoniego i Anny z Krzemieniewskich 178-3-63 141R 324 Ż DG 228
8 11 1866 Żytomierz Józef Symon 4 Tartak z guza, syn Antoniego i Anny z Krzemińskich 178-3-63 144R 354 Ż DG 234
11 11 1866 Żytomierz Marianna Symon 6 Tartak z guza, córka Antoniego i Anny z Krzemińskich 178-3-63 144V 358 Ż DG 235
25 8 1888 Ołyka Augustyn Sabin Tomkowicz 2 Reczyszcze Jana i Gertrudy Filomeny z Symonow 508 96 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0050.htm
30 6 1890 Meżyrów Anna Dedeskuł 80 Petranie od starości, z d. Ajsymont (Ejsmont?), mąż Tomasz, syn Michał 904-6-11 165V 22 W JS1, D
9 1 1896 Ołyka Jan Tomkowicz 63 Reczyszcze żona Gertruda Filomena z Symonow, z I-szej żony syn Adolf i c. Stefania, z II s. Mieczysław, z III Kazimierz-Marian i c.Janina-Lucyla 1018 650 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0338.htm
6 5 1904 Zasław św. Jana Franciszek Ejsymont 68 Zasław syn Franciszka, odstawny pułkownik, żona Maria z Okrymskich, syn Włodzimierz i córka Helena 17-2-72 29V 24 Ch 628 DM 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
0 0 1778 Toporyszcze Jan Kaleński par. Toporyszcze Jan Melchilda Jasińska wpis do księgi 1858 r., Marcin Korycki i Marianna Symon 178-3-128 113V-114R 96 Ż 225-226 DM
0 0 1803 Toporyszcze Feliks Kaleński par. Toporyszcze Jan Melchilda Jasińska wpis do księgi 1858 r., Marcin Korycki i Marianna Symon 178-3-128 114V-115R 97 Ż 227-228 DM
17 9 1809 Międzyrzec Karolina Mischel Radziwiłow Ksawery Katarzyna Bleych? ch.z wody,dopeł.26.41834 r. As.Dymitr Symonowicz kaw. Komendant 17 art.brygady i in,JW. Marianna Gnatowska deputatowa,męż. 171-1-7 245V 20 R AS
2 6 1810 Międzyrzec Józefa Michel Zasław Ksawery Katarzyna Bleych? ch.z wody,dopeł.26.4.1834r. As.Dymitr Symonewski kaw JW..Marianna Gnatowska 171-1-7 245V 21 R AS
20 11 1813 Torczyn Andrzej Rebrykowski Szepel Michał Tacianna chrzest 6.01.1814; Szymon Krzysztofowicz, Eudoxia Symonicha 14 2 EH Ł
4 10 1815 Ostróg Michał Semenowicz Sadki Wincenty Teresa Michał Eysymont, Zofia Krzyżanowska 297-1-136 237 Ł 960 SK
30 12 1816 Ostróg Aniela Eysymont Płużne Szymon Tekla Romanowska Chrzest 05.01.1817: Erazm Pasikowski, Helena Lelawska 297-1-136 265 Ł 992 SK
11 9 1816 Międzyrzec Karol Mischel Zasław Ksawery Katarzyna Bleych? ch.z wody,dopeł.26.4.1834r. Dymitr Symonowski kaw. Marianna Gnatowska 171-1-7 246R 22 R AS
5 7 1817 Międzyrzec Henrietta Mischel Smolany Ksawery Katarzyna Bleych? ch.z wody,dopeł.26.4.1834r. Dymitr Symonowski kaw. Marianna Gnatowska 171-1-7 246R 23 R AS
1 7 1819 Międzyrzec Edward Mischel Smolany Ksawery Katarzyna Bleych? ch.z wody,dopeł.26.4.1834r. Dymitr Symonowski kaw. Marianna Gnatowska 171-1-7 246V 24 R AS
24 6 1821 Sokul Jan Mikołaj Dytkowski Horochów Jan Apoloni Agata Eismont 1.v. Rybakowska Teodor Symonowicz, Anna Zagórska, Jan Nowicki Organista, Paulina Znamirowska, On 813 78 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0078.htm
10 12 1821 Międzyrzec Maksymilian Mischel Smolany Ksawery Katarzyna Bleych? ch.z wody,dopeł.26.41834r. Dymitr Symonowski,Marian- na Gnatowska 171-1-7 246V 25 R AS
18 11 1824 Międzyrzec Emilia Mischel Smolany Ksawery Katarzyna Bleych? ch.z wody,dopeł.26.4.1834r. Dymitr Symonowski kaw. Marianna Gnatowska 171-1-7 247R 26 R AS
15 8 1827 Łuck Maria Helena Eysymont Kiwerce Jan Aniela Skomorowska Adam Sławoszewski, Katarzyna z Sołtyków Łutawinowa wdowa 368 22 72 813 11a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0012.htm
19 11 1827 Szumsk Elżbieta Uborowicz Huta Zalesicka Franciszek Kunegunda Garlińska Symon Jakubowski, Marianna Kracicka ż. Marcina, Maciej Czernichewicz, Marianna Borkowska panna 245-1-1 387V 89 R RK
25 1 1828 Łuck Brygida Brodnicka Boholuby Wawrzyniec Franciszka Ejsymont Jan Ejsmont, Agata Krasowska 368 39 9 814 3a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0020.htm
14 9 1828 Zasław św. Jana Julianna Józefa Hańska Michla ur. Bernard Ludwika Lewińska ur. Symon Biliński, Łucja Chmielowska 178-3-94 10V 45 Ż 18 KP2
14 4 1829 Kulczyny Krystyna Sangowicz Krassówka Tadeusz Domicella Eysymont chrzest: 1829.07.14, Ur. Stefan Czerniawski, Ur. Marianna Woroniewicz, ż. Piotra 178-03-95 350V 54 Ż Mg
6 12 1829 Kotelnia Mikołaj Zabłocki Mińkowce Stefan Anna Eisymont Bartłomiej Tułowiński Marta Symon 178 3 3 V185 5 Ż MP
10 10 1829 Derażne Józef Ludwik Szpaczyński Chołoniewicze Piotr Helena Maksymon JW Ludwik Średziński Podchorąży Artylerii WP i JW. Zuzanna Średzińska Skarbnikowa Kowelska 171-1-2 197R 27 R DM
28 12 1830 Ostróg Adam Tytus Kociejewski Ostróg Michał Józefa Kołkowska majętność księcia Karola Jabłonowskiego, Michał Symon, Marianna Kotkowska 1-171-4 1V 5 R MZ 778
19 7 1830 Ostróg Wincenta Józefa Rossowiecka Płużne Aleksander Marianna Czarkowska Michal Symon, Marianna Baranowska panna 171-1-3 12R 92 R MZ
14 3 1830 Żytomierz Mechtyłda Drożewska Żytomierz Franciszek Katarzyna Narbutt Jeremiasz Ejsymont Petronella Lisewska as: Erazm Ejsymont Anna Gabłoni, Napoleon Jurewicz, Zofia Narbutt 178 3 3 V17 119 Ż MP
4 7 1830 Żytomierz Petronella Piaskowska Łukawiec Mateusz Marianna Abrocka Józzef Symon Agata Skrzymińska 178 3 3 R24 169 Ż MP
15 10 1830 Żytomierz Teresa Gislandson Żytomierz Mateusz Helena Podhorodecka Jan Fryderyk Szajkowski Antonina Janiszewska as: Erazm Eysymont Lucyna Fidler 178 3 3 R37 268 Ż MP
28 2 1830 Kotelnia Aleksandra Symon Antopol Tomasz Teresa Kaczanowska Mikołaj Sokołowski Apolonia Kłodnicka as: Jakob Lewkowski Franciszka Rakowiczówna 178 3 3 V187 21 Ż MP
26 2 1830 Cudnów Aleksandra Lesińska Gwozdziarnia Michał Marianna Symon Józef Hołub, Agata Buhaj 178 3 3 R309 33 Ż MP 0
25 12 1830 Cudnów Ewaryst Józef Wyczałkowska Sznejer Jan Aniela Symon Rafał Symon, Marianna Doroszewicz 178 3 3 R325 176 MP
5 8 1830 Berdyczów Domicela Hilmeron Berdyczów Jan Elżbieta Symon Stefan Linkiewicz, Anna Leszczyńska 178 3 3 R130 145 Ż MP 0
19 9 1830 Berdyczów Magdalena Chruścicka Gardyszewce nn Regina Chruścicka Feliks Eisymont,Dorota Herdrytchowa 178 3 3 V133 177 Ż MP 0
7 10 1830 Międzyrzec Michał Kubaszewski Daniczów Jędrzej Julianna Pr.Łukasz Czerniewski,Ur. Józefa Frasatowicz.As.Pr. Szajosz Malewicz,Aleks. Symonowiczówna 171-1-3 271V 40 R AS
10 3 1831 Puliny Maciej Husakowski Jagodzienka Mikołaj Tekla Symon Talko Jan, Burkowska Marianna, ż. Piotra 77 JZ
28 8 1831 Kołki Stefania Eysymontt Krasnowola Jan Aniela Komorowska Józef Wierzański, Honorata Nowicka - wdowa; ch: 18.10. 817 59a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0061.htm
4 6 1832 Kuniów Stanisław Marciniuk Teremne Jakub Tetiana Symoniuk R 60 V 27 0
23 6 1834 Dederkały Joanna Tkaczuk Dederkały Wielkie Karol Elżbieta Symoniuk c. prac., chrz. 24.06., prac. Grzegorz Sawicki i prac. Apolonia Wawryczuk ż. Michała 01-4 24R 12 T DM 721
10 1 1835 Puliny Honorata Husakowska Popławka Mikołaj Tekla Symon Brucki Grzegorz, Husakowska Marianna ż. Józefa 5 JZ 0 0
6 1 1836 Horochów Jan Kostecki Kobyłka Szymon Franciszka Symonowicz Paweł Bilecki, Anna Symonowiczówna panna, as.: Karol Ż 6 EH 0
25 3 1836 Kołki Aleksandra Ludwika Eysymont Krasnowola Jan Aniela Komorowska Mikołaj Stecki, Maryanna Koncewicz 831 67 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0069.htm
23 1 1836 Cudnów Paulina Popowska Kikcie Franciszek Marianna Symon Maciej Zahoroski i Tekla Czachurska ż. Stefana, asyst. Szymon Omieciński i Aleksandra Symon ż. Rafała 569-1-59 3V 17 Ż 7 DM
22 1 1836 Cudnów Wincenty Mościcki Korowińce Jakub Teofila Wojciechowska Antoni Mościcki i Tekla Czachurska ż. Stefana, asyst. Szymon Omieciński i Katarzyna Symon ż. Teodora 569-1-59 4R 19 Ż 8 DM
3 2 1836 Cudnów Franciszek Pieńkowski Kniażyn Dominik Ewa Popowska Karol Dybowski i Marianna Symon panna 569-1-59 4V 21 Ż 9 DM
31 3 1836 Cudnów Franciszek Burkacki Babuszki Michał Wiktoria Wyczałkowska Rafał Symon i Tekla Czachurska ż. Stefana, asyst. Jan Wyczałkowski i Aleksandra Symon ż. Rafała 569-1-59 9V 51 Ż 19 DM
15 9 1836 Toporyszcze Nikodem Dytkowski Korytyszcze Jędrzej Ewa Tyczyna Walenty Symon i Aleksandra Żydecka 178-51-386 125R 74 Ż 128 DM
28 9 1836 Toporyszcze Michał Symon Korytyszcze Jan Paulina Nicefor Korycki i Marianna Rogalska 178-51-386 126R 79 Ż 129 DM
9 10 1836 Toporyszcze Franciszka Rozbicka Korytyszcze Mikołaj Marianna Hrehorowicz Jan Soroczyński i Aleksandra Symon 178-51-386 126V 84 Ż 130 DM
25 12 1836 Toporyszcze Adam Czajkowski Korytyszcze Józef Aleksandra Talko Antoni Symon i Aniela Talko 178-51-386 130V 111 Ż 134 DM
9 12 1838 Kotelnia Ambroży Eysymont (Ejsmont) Antopol Konstanty Julianna Popiel Michał Rakowicz i Marianna Didkowska ż. Joachima 178-3-6 163R 89 Ż 314 DM
5 7 1839 Berdyczów Karolina Waśkowska Bystrzyk Józef Katarzyna Piotrowska Feliks Trzciński i Marianna Symon ż. Adama 178-3-8 148V 140 Ż 278 DM
17 9 1839 Berdyczów Szczęsny Czostkowski Berdyczów Andrzej Marianna Górska Antoni Symon i Teresa Hurkowska ż. Józefa 178-3-8 154R 187 Ż 289 DM 0
10 12 1839 Berdyczów Mikołaj Symon Bystrzyk Adam Marcjanna Siniewska Jan Czyżewski i Konstancja Trzcińska ż. Feliksa 178-3-8 160R 234 Ż 301 DM
16 10 1839 Szumsk Teresa Greszucka Waśkowce IN Teresa Greszucka Jan Mędruk i Barbara Weroniuk ż. Symona 178-51-433 292V 70 Ż 305 DM
12 3 1840 Cudnów Józef Popowski Rudnia Dryhłowska Franciszek Marianna Symon Szymon Omeciński i Aleksandra Symon ż. Rafała, asyst. Jan Wyczałkowski i Marianna Symon panna 569-1-63 5R 42 Ż DM
7 11 1840 Kotelnia Karolina Czerkawska Antopol Tomasz Tekla Szczupławska Michał Rakowicz i Barbara Słomicka ż. Jana, asyst. Antoni Symon i Zofia Janowicz ż. Jana 178-3-9 170R 46 Ż 338 DM
23 6 1841 Sokul Zenon Wojewódzki Nawoz Stanisław Wincenta Górska Jan Wiszniewski, Maria Symonowicz Teodora małżonka 827 60V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0063.htm
23 6 1841 Sokul Paulina Wojewódzka Nawoz Stanisław Wincenta Górska Teodor Symonowicz, Joanna Michalewska Baltazara małżonka 827 60V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0063.htm
10 11 1843 Nowogród Wołyński Marcianna Symon Słoboda Czernicka Wawrzyniec Franciszka Rosińska 874 68 203 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0036.htm
12 12 1843 Koszowata Dioniza Kobierska Taraszcza ur. Andrzej Erazma Łozińska chrzest 11.01.1845 r., ur. Symon Kuszlański sztabs kapitan wojsk ros., Cecylia Zbitniewa 685-2-1020 22r/22v 2 Ch 43/44 KP2
21 2 1844 Ostróg Marianna Symon Ostróg Grzegorz Józefa Nowicka 883 3 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0005.htm
9 3 1844 Sokul Pelagia Zdzitowiecka Sokul NN Emilia Zdzitowiecka Stanisław Smoliński, Maria Symonowicz Teodora małżonka, Jędrzej Prochorowicz, Eu 830 70V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0072.htm
4 9 1844 Horochów Ferdynand Pawlinkowski Ulhówka Ludwik Anna Symonowicz 82 18 40 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2082/pages/PL_1_436_82_0010.htm
10 2 1844 Toporyszcze Feliks Symon Korytyszcze Piotr Balbina Wołodkiewicz Michał Symon i Franciszka Perehuda ż. Józefa 178-51-514 481R 18 Ż DM
14 10 1844 Toporyszcze Jan Symon Kopelnia Antoni Marianna Kuczyńska Piotr Kownacki i Marianna Koszewicz ż. Stanisława 178-51-514 489V 84 Ż DM 0
18 10 1844 Toporyszcze Lucyna Rozbicka Korytyszcze Adam Marianna Lisowska Michał Symon i Magdalena Wojciechowska ż. Jana 178-51-514 489V 85 Ż DM
29 10 1844 Toporyszcze Karol Symon Korytyszcze Michał Aleksandra Zabrodzka Józef Zabrodzki i żona Szymona Żydeckiego 178-51-514 490V 89 Ż DM
4 11 1844 Toporyszcze Karolina Sierżańska Leźnik Ksawery Aniela Talko Jędrzej Dydkowski i Katarzyna Symon ż. Mikołaja 178-51-514 490V 90 Ż DM
22 2 1845 Kołki Dyonizy Eysymont Czornyż Kalikst Karolina Chodakowska Ignacy Chodakowski, Ludwika Żabotin 833 162 8 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0091.htm
22 1 1845 Toporyszcze Konstancja Symon Korytyszcze Piotr Balbina Wołodkiewicz Jędrzej Perehuda i Antonina Zabrodzka panna córka Stefana 178-03-12 448R 20 Ż 873 DM
1 1 1845 Toporyszcze Jan Rozbicki Korytyszcze Mikołaj Marianna Hryhorowicz Józef Wojciechowski i Julia Symon ż. Jana 178-03-12 449R 27 Ż 875 DM
19 4 1845 Toporyszcze Konstancja Rozbicka Czerniachów Jan Waleria Żydecka Jan Symon i Wiktoria Szymańska panna córka Piotra 178-03-12 452V 48 Ż 882 DM
20 4 1845 Toporyszcze Wiktor Symon Leźnik Józef Honorata Topolnicka Stanisław Symon i Aniela Sirżańska ż. Ksawerego 178-03-12 453R 49 Ż 883 DM
23 5 1845 Toporyszcze Konstanty Soroczyński Korytyszcze Wojciech Aleksandra Gągało Jan Symon i Julia Symon ż. Jana 178-03-12 454V 59 Ż 886 DM
3 8 1845 Toporyszcze Hipolit Symon Korytyszcze Mikołaj Katarzyna Rasnowska Józef Perehuda i Marianna Taklo ż. Kazimierza 178-03-12 458V 83 Ż 894 DM
27 8 1845 Toporyszcze Rozalia Piątkowska Korytyszcze Jakub Ewa Symon Mikołaj Symon i Anna Sirżańska ż. Apoloniego 178-03-12 459V 90 Ż 896 DM
6 11 1845 Toporyszcze Salomea Symon Korytyszcze Walenty Marianna Perehuda Michał Symon i Magdalena Wojciechowska ż. Jana 178-03-12 464R 117 Ż 905 DM
7 11 1845 Toporyszcze Karol Dworecki Korytyszcze Kajetan Marianna Jędrzejewska Jędrzej Dydkowski i Katarzyna Symon ż. Mikołaja 178-03-12 464V 119 Ż 906 DM
25 11 1845 Toporyszcze Klemens Symon Korytyszcze Jan Paulina Dworzańska Jan Symon i Marianna Rozbicka ż. Adama 178-03-12 465R 123 Ż 907 DM
13 12 1845 Toporyszcze Marcin Symon Korytyszcze Jan Marianna Żydecka Maciej Żydecki i Katarzyna Sewruk panna córka Leona 178-03-12 465V 126 Ż 908 DM
18 12 1845 Toporyszcze Franciszka Symon Korytyszcze Jan Marianna Soroczyńska Józef Zabrodzki i Marianna Hryhorowicz ż. Samuela 178-03-12 466R 127 Ż 909 DM
23 11 1845 Koszowata Cecylia Kobierska Taraszcza ur. Andrzej Erazma Łozińska JW. Symon Kuszlański sztabs kapitan wojsk ros., Maria Lewicka 685-2-1020 24v 12 Ch 48 KP2
19 1 1845 Cudnów Petronela Krasocka Romanów Florian s. Wojciecha Brygida Symon Jan Bogatko i Marianna Szwajkówna panna 178-3-12 184aR 25 Ż DM
19 3 1845 Cudnów Józef Leśnikowski Mieleńce Antoni s. Stefana Marianna Pieniarska Jan Biesiadowski i Agnieszka Symon ż. Jana 178-3-12 187R 59 Ż DM
10 6 1845 Cudnów Antonina Symon Kikcie Jędrzej s. Michała Marianna Szczucka Jan Wyczałkowski i Justyna Dybowska ż. Karola, asyst. Michał Szczucki i Marianna Popowska ż. Franciszka 178-3-12 192R 107 Ż DM
19 6 1845 Cudnów Antoni Symon Kikcie Rafał s. Michała Aleksandra Zierzchowska Cyryl Wyczałkowski i Tekla Czachurska wdowa, asyst. Marcin Symon i Anna Omiecińska ż. Szymona 178-3-12 192R 109 Ż DM
15 11 1845 Cudnów Stanisław Szczyrski Kikcie Kazimierz s. Felicjana Marianna Balicka Jędrzej Symon i Justyna Dybowska ż. Karola 178-3-12 200V 195 Ż DM
15 12 1845 Cudnów Faustyna Symon Kikcie Marcin s. Michała Katarzyna Omiecińska Jan Wyczałkowski i Marianna Szczucka ż. Michała 178-3-12 202V 213 Ż DM
19 10 1845 Międzyrzec Piotr Seweryn Kurewicz Kołowerta Jan Marianna Czabowska Nikodem Szczepkowski, Konstancja Pawsza. As. Symon Czabowski, Bibiana Osiembłowa? 884 263R 25 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0270.htm
1 5 1846 Kołki Filip Jan Jaworowski Kołki Alexander Maryanna Eysymont Alexy Stecki, Joanna Orzeszko 832 84 9 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0089.htm
20 8 1846 Kuniów Marian Wincenty Wilczyński Bołotkowce Augustyn Paulina Jackowska Michał Lewandowski, Karolina z Zarębów Symonowa wdowa 885 86 45 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0087.htm
8 3 1846 Toporyszcze Franciszka Symon Korytyszcze Stanisław Feliksa Zabrodzka Józef Zabrodzki i Ewa Wojciechowska c. Jana panna 178-03-15 445R 14 Ż 52 DM
19 3 1846 Toporyszcze Józefa Zabrodzka Korytyszcze Stefan Franciszka Soroczyńska Józef Wojciechowski i Marianna Symon ż. Jana 178-03-15 445V 16 Ż 53 DM
6 11 1846 Toporyszcze Michał Symon Korytyszcze Piotr Balbina Wołotkiewicz Józef Zabrodzki i Justyna Perehuda ż. Jędrzeja 178-03-15 454R 66 Ż 70 DM
2 12 1846 Toporyszcze Tekla Symon Korytyszcze Walenty Marianna Perehuda Michał Symon i Elżbieta Korycka ż. Łukasza 178-03-15 454V 70 Ż 71 DM
1 5 1847 Kołki Zygmunt Jakub Jaworowski Kołki Aleksander Maryanna Eysymont Franciszek Wałusowski, Klara Sucharow 833 165 16 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0093.htm
20 10 1847 Kołki Anastazja Julia Eysymont Trosteń Kalikst Karolina Chodakowska Kajetan Podczaski,Anastazja Podczaska 833 173 34 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0097.htm
17 3 1847 Toporyszcze Wiktoria Symon Korytyszcze Stanisław Feliksa Zabrodzka Józef Zabrodzki i Justyna Perehuda ż. Andrzeja 178-3-19 497V 21 Ż 978 DM
12 3 1847 Toporyszcze Pelagia Babska Kopelnia Lambert Teresa Lewicka Bartłomiej Lewicki i Franciszka Symon panna 178-3-19 497V 22 Ż 978 DM 0
9 6 1847 Toporyszcze Antonina Symon Leżniki Józef Leonora Topolnicka Franciszek Baranowski i Anna Sierzańska 178-3-19 501V 54 Ż 986 DM 0
11 6 1847 Toporyszcze Antoni Symon Korytyszcze Jan Marianna Soroczyńska Franciszek Soroczyński i Katarzyna Sewruk panna 178-3-19 501V 56 Ż 986 DM
4 7 1847 Toporyszcze Józefa Symon Kopelnia Antoni Marianna Kuczyńska Piotr Komnacki i Anna Lewicka ż. Jana 178-3-19 502R 60 Ż 987 DM
23 11 1847 Toporyszcze Klemens Symon Korytyszcze Michał Aleksandra Zabrodzka Józef Zabrocki i Antonina Rozbicka ż. Wiktora 178-3-19 507V 101 Ż 998 DM
27 12 1847 Toporyszcze Jan Zabrodzki Korytyszcze Józef Rozalia Symon Andrzej Perechuda i Joanna Symon 178-3-19 510V 124 Ż 1005 DM
3 1 1851 Toporyszcze Tekla Symon Korytyszcze Józef Tekla Borkowska Adam Rozbicki i Marianna Talko ż. Kazimierza 178-03-31 545V-546R 4 Ż DM
13 10 1851 Toporyszcze Józefa Rozbicka Czerniachów Jan Waleria Żydecka Ignacy Iwankiewicz i Leontyna Rozenfeld panna, Stefan Wiszniewski i Marianna Symon ż. Jana 178-03-31 565V-566R 84 Ż DM
5 5 1854 Toporyszcze Józefa Symon Korytyszcze Stanisław Feliksa Zabrodzka Józef Piaskowski i Franciszka Perehuda ż. Józefa 178-03-38 640V-641R 53 Ż DM
16 5 1854 Toporyszcze Jan Symon Korytyszcze Antoni Antonina Zabrodzka Józef Sewruk i Apolonia Grygorowicz ż. Jana 178-03-38 640V-641R 54 Ż DM
27 7 1854 Toporyszcze Anna Symon Korytyszcze Jan Marianna Soroczyńska Franciszek Soroczyński i Franciszka Talko ż. Marcina 178-03-38 645V-646R 75 Ż DM
31 7 1854 Toporyszcze Ignacy Symon Korytyszcze Mikołaj Katarzyna Rosnowska Andrzej Perehuda i Teresa Stebnowska ż. Jakuba 178-03-38 645V-646R 76 Ż DM
23 10 1854 Toporyszcze Rozalia Piaskowska Korytyszcze Józef Feliksa Symon Michał Jasiniecki i Wiktoria Symon panna 178-03-38 648V-649R 88 Ż DM
5 12 1854 Toporyszcze Franciszek Symon Korytyszcze Piotr Petronela Soroczyńska Jan Symon i Katarzyna Żydecka ż. Macieja 178-03-38 651V-652R 98 Ż DM
22 12 1854 Toporyszcze Honorata Rozbicka Czerniachów Jan Waleria Żydecka Józef Sewruk i Maria Symon ż. Józefa 178-03-38 652V-653R 104 Ż DM
31 1 1857 Toporyszcze Petronela Dworecka Kopelnia Jan Franciszka Symon Stanisław Bobrowski i Anna Symon panna 178-3-126 708V-709R 5 Ż 1331-1332 DM
17 2 1857 Toporyszcze Konstancja Symon Korytyszcze Mikołaj Katarzyna Rosnowska Andrzej Perehuda i Teresa Stebnowska ż. Jakuba 178-3-126 709V-710R 12 Ż DM
26 4 1857 Toporyszcze Józef Symon Korytyszcze Jan Marianna Soroczyńska Franciszek Soroczyński i Franciszka Talko ż. Marcina 178-3-126 714V-715R 30 Ż DM
26 5 1857 Toporyszcze Józef Symon Korytyszcze Antoni Antonina Zabrodzka Franciszek Sewruk i Franciszka Talko ż. Marcina 178-3-126 717V-718R 41 Ż 1349-1350 DM
24 7 1857 Toporyszcze Katarzyna Symon Korytyszcze Piotr Petronela Soroczyńska Jan Symon i Marianna Rozbicka ż. Grzegorza 178-3-126 723V-724R 51 Ż DM
19 8 1857 Toporyszcze Ewa Piaskowska Korytyszcze Józef Feliksa Symon Wincenty Żydecki i Wiktoria Symon panna 178-3-126 725V-726R 59 Ż DM
25 3 1858 Toporyszcze Sabina Owczarska Korytyszcze Tomasz Joanna Symon Wiktor Soroczyński i Antonina Piaskowska panna 178-3-128 99V-100R 37 Ż 197-198 DM
28 5 1858 Toporyszcze Jan Symon Korytyszcze Michał Aleksandra Zabrodzka Andrzej Perehuda i Antonina Rozbicka ż. Wiktora 178-3-128 105V-106R 64 Ż 209-210 DM
28 9 1858 Toporyszcze Michał Symon Korytyszcze Stanisław Feliksa Zabrodzka Józef Piaskowski i Petronela Symon ż. Piotra 178-3-128 114V-115R 98 Ż 227-228 DM
15 12 1858 Toporyszcze Wiktoria Symon Korytyszcze Jan Marianna Soroczyńska Hieronim Talko i Katarzyna Żydecka panna 178-3-128 1120V-121R 123 Ż 239-240 DM
30 12 1858 Toporyszcze Sylwester Symon Korytyszcze Walenty Marianna Perehuda Ignacy Perehuda i Feliksa Symon ż. Stanisława 178-3-128 122V-123R 129 Ż 243-244 DM
3 3 1859 Toporyszcze Teofila Symon Korytyszcze Antoni Antonina Zabrodzka Józef Sewruk i Józefa Podgórska ż. Jakuba 178-03-50 697V-698R 25 Ż DM
25 2 1859 Toporyszcze Aleksandra Dworecka Kopelnia Jan Franciszka Symon Stanisław Bobrowski i Franciszka Lewicka 178-03-50 697V-698R 26 Ż DM
13 3 1859 Toporyszcze Grzegorz Piaskowski Korytyszcze Józef Feliksa Symon Wincenty Żydecki i Maksymiliana Wojciechowska ż. Józefa 178-03-50 697V-698R 27 Ż DM
6 6 1859 Toporyszcze Waleria Zabrodzka Toporyszcze Józef Rozalia Symon Zenon Stebnowski i Józefa Podgórska 178-03-50 704V-705R 55 Ż DM
8 9 1859 Toporyszcze Marianna Owczarska Korytyszcze Tomasz Joanna Symon Stefan Grygorowicz i Marianna Rozbicka 178-03-50 709V-710V 77 Ż DM
10 10 1859 Toporyszcze Franciszka Perehuda Korytyszcze Józef Anna Zabrodzka Zenon Stepnowski i Aleksandra Symon 178-03-50 713V-714R 95 Ż DM
22 11 1859 Toporyszcze Klementyn Symon Korytyszcze Piotr Petronela Soroczyńska Jan Symon i Katarzyna Żydecka ż. Macieja 178-03-50 715V-716R 110 Ż DM 0
4 12 1859 Toporyszcze Barbara Symon Leźnik Józef Honorata Topolnicka Franciszek Baranowski i Anna Sierżańska ż. Apollona 178-03-50 716V-717R 113 Ż DM
22 7 1861 Połonne Aniela Eysymont Nowaki Tomasz Maria Morawska Jan Moroziuk i Kamila Kossowska ż. Antoniego 178-03-76 30V-31R 117 Ż DM
4 8 1861 Połonne Adelajda Wasilewicz Lasy Łabuńskie Józef Justyna Wierzbicka Jan Gutowski i Ludwika Eysymont ż. Jana 178-03-76 31V-32R 121 Ż DM
30 4 1862 Kowel Juliusz Kazimierz Ejsymont Kowel Stanisław Antonina Bałkowska Aleksander Denisow, Kamila Pogonowska 263 14-15 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0008.htm
9 6 1863 Żytomierz Feliks Symonow Psiszcze Jan Katarzyna Sokołowska Adam Wojciszewski, Maria Jakimienkow 178-3-54 43 142 Ż DG
25 8 1865 Żytomierz Ludwik Symon Kroszenka Piotr Augustyna Soroczyńska syn dw. / Polikarp Wyhowski, Józefa Soroczyńska 178-3-61 37 233 Ż DG
16 7 1865 Żytomierz Antonina Symon Łukawiecki Tartak Antoni Anna Skrymińska córka dw./ Łukasz Obuchowski, Domicella Werbowska 178-3-61 29 181 Ż DG
9 7 1865 Żytomierz Kazimierz Żytomierz Karolina Symon nieślubny syn 1-dw./ Dionizy Piotrowski, Zofia Głowacka 178-3-61 29 177 Ż DG
21 3 1865 Żytomierz Franciszka Janczynska Kroszenka Piotr Waleria Soroczyńska córka 1-dw., Aleksander Symon, Kamilla Omiecińska 178-3-61 12 66 Ż DG
24 2 1866 Żytomierz Józef Baszyński Futor Januszewicza Jan Józefa Wengłowska [28.02.1866] syn 1-dw., Franciszek Kotwicki i Brygida Symon 178-3-63 14 53 Ż 27 i 28 DG
14 8 1866 Żytomierz Marianna Symon Balarka Mikołaj Wiktoria Wołyńska [15.08.1866] córka mieszcz., Jan Kuriata i Marianna Kochańska 178-3-63 42 195 Ż 81 i 82 DG
23 12 1866 Żytomierz Józefa Kotwicka Futor Januszewicza Jan Anna Symon [25.12.1866] córka dw., Konstanty Wyhowski- sekretarz kol. i Pawlina Piontkowska 178-3-63 62 301 Ż 121 i 122 DG
28 9 1879 Kuniów Michał Gołdosewicz Borowica Karol Józefa Mierzwińska r. z podolskiej gubernii, Antoni Wierciński i Elżbieta Symonowicz ż. Ignacego 178-3-78 558V-559R 88 Ż DM
1 11 1879 Kuniów Rafał Wierciński Borowica Antoni Honorata Krymska Karol Gołdosewicz i Elżbieta Symonowicz ż. Ignacego 178-3-78 561V-562R 97 Ż DM
3 6 1880 Luboml Aleksander Witold Ejsymont Luboml Adolf Antonina Stankiewicz Kazimierz Rzewuski, Rozalia Szczuka 323 30 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0016.htm
10 12 1881 Ołyka Kazimierz Marian Tomkowicz Reczyszcze Jan Filomena Gertruda Symon 503 12 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0007.htm
29 10 1881 Kuniów Szymon Wierciński Borowica Antoni Honorata Krymska Piotr Soroczyński i Elżbieta Symonowicz ż. Ignacego 178-3-78 642V-643R 83 Ż DM
15 3 1882 Kuniów Józef Kalnicki Borowica Bernard Joanna Konopacka Szymon Boczkowski i Elżbieta Symonowicz ż. Ignacego 178-3-78 667V-668R 14 Ż DM
20 11 1882 Kuniów Adam Kupiński Borowica Jan Apolonia Jurkowska Maciej Hryniewiecki i Elżbieta Symonowicz ż. Ignacego 178-3-78 683V-684R 77 Ż DM
31 10 1883 Ołyka Janina Lucylla Tomkowicz Reczyszcze Jan Gertruda Filomena Symon 507 34 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0018.htm
19 11 1883 Kuniów Władysław Kalnicki Borowica Dominik Adela Łukomska Szymon Boczkowski i Elżbieta Symonowicz ż. Ignacego 178-3-78 738V-739R 101 Ż DM
19 7 1885 Luboml Wincenty Stanisław Ejsymont Maciejów, par. Przewały Adolf Antonina Stankiewicz 328 34-35 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0018.htm
10 4 1903 Żytomierz Dominik Gontarski Berezówka Paweł Paulina Skrzemińska Daniel Symoniuk, Antonina Fradyńska ż. Franciszka 178-3-171 119V-120R 155 Ż 235 DW
7 8 1903 Żytomierz Aniela Krasowska Poprawka Stanisław Elżbieta Szczepańska Józef Dragomirecki, Antonina Symonowa wdowa 178-3-171 153V-154R 323 Ż 303 DW
29 10 1903 Żytomierz Antoni Karpiński Chutor Januszewicza Jan Wiktoria Symon Piotr Buczyński, Sabina Karpińska ż. Mikołaja 178-3-171 171V-172R 411 Ż 339 DW
11 6 1908 Fastów Bronisław Symon Fastów Józef Gertruda Keler Paweł Borysiewicz, Franciszka Kotowska 1268-1-50 251V-252R 39 CDIAK 260 KM, DW
19 2 1914 Tajkury Józef Stasilis Zdołbunów Feliks Julia Ostaszewska Ignacy Symonowicz i Wiktoria Gorska ż. Stanisława 740-4-697 61V-62R 20 R 57 DM
27 1 1915 Kijów Św. Aleksandra Jan Bejnarowicz Kijów Stanisław Stefania Rokicka Symon Mickiewicz i Maria Rokicka 312/1/129 7V-8R 28 m.K JM1
4 8 1917 Pokostówka Jan Szachniewicz Faustynówka Józef Józefa Symon Jan Szachniewicz i Wincentyna Symon panna 178-03-211 10V-11R 55 Ż 23-24 DM
4 8 1931 Nabrzuska Dominik Hordyjczuk Nabrzuska Jan Teodozja Kosmyn Symon Wetemec, Hanna 846 296V 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0291.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 11 1806 Moszny, f. Miedzyrzec Antoni Zbierowski Helena Domnicka młody ur.; panna córka X unita; św.: JX Symon Falinkowski, ur. Michał Kobielski 178-51-190 21 Ż 46 EH
20 10 1827 Ostrówki Antoni Wydzga 40 Tomasz Karolina Przełuska Helena Bogusławska Ostrówki 24 Józef Wiktoria Smierowska? Stanisław Eysymont?, Tadeusz Bliziński, Sebastian Zieliński 843 387 21 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0213.htm
30 1 1827 Stary Konstantynów Domini Grzegorz Jaśkow Nowosielica 20 Jan Katarzyna Chwedko Justyna Kazimirkówna Nowosielica 17 Jakub Anna Andrzejczuk Teodor Jacków, Symon Jaśkow 178-3-93 155R 8 Ż 300 KP2
27 1 1829 Hołoby Jan Podczaski par. Hołoby 28 Maciej Marianna Anastazja Wasilkowska par. Hołoby 24 Jan Tekla Biernacka Jan Sobieszczański, Ksawery Wilczyński, Jan Eysymont 844 208R/393 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0220.htm
12 5 1829 Kotelnia Karol Waśkowski Gardyszówka 27w Roman Marianna Eysymont Małgorzata Pruszkowska Lasawka 25 Bazyli Katarzyna Turkiewicz Kazimierz Sokol, Jan Białoszycki, Jan Wyhowski 178-51-301 11R 11 Ż 23 BS
16 6 1829 Kotelnia Jan Grondowski Mińkowice 27 Elisz Rozalia Tołubińska Aleksandra Zieńkiewicz z d. Hermanowicz Mińkowice 30 Stefan Franciszka Kostka Paweł Makarewicz, Teodor Symonic, Paweł Korczyński, Jakub Tułobiński, 178-51-301 12V 17 Ż 26 BS
8 11 1831 Jałowicze Danił Jurczak Jarosławicze 35w Jurko Józefa Symoniak Marianna z Górskich Jurczak Czekno 30 Wawrzyniec Agata Leszek Martyniuk, Bazyli Szeprowski 817 257 R 13 ZP
8 9 1831 Żytomierz Jakub Tchoruk G-R ,Żytomierz 40 NN NN NN Ustyna Łukaszowa Żytomierz 39w NN NN NN Michał Podołuk , Symon Popadiuk 178 3 4 55 48 Ż Ni
7 2 1832 Kulczyny Hrycko Szafowa Rosołowceł (G-R) 18 Iwan Anna Honorata Franczuk Rosołowce 16 Ułas Agnieszka Symon Burdyluk, Konrad Szafował 178-03-98 339V 10 Ż 643 DM
02 09 1834 Opalin Maksym Martynowicz 30 Izaak Marianna Tu? Aniela Medyńska 20 Mikołaj Apolonia Stepanowska Jan Eysymont, Jędrzej Popławski 512 16 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20512/pages/PL_1_436_512_0009.htm
26 7 1836 Cudnów Kazimierz Steblecki Mieleńce 23 Teodor Agata Leszczyńska Joanna Bolesławska Wróblówka 18 Kazimierz Salomea Olszanowska Maciej Ławrowski, Jan Symon 569-1-59 50V 55 Ż 101 DM
13 9 1836 Cudnów Antoni Leśnikowski Mieleńce 30 Stefan Regina Kowalska Anna Bystrzycka z d. Pinarska Mieleńce 36w Józef Elżbieta Turowska Gabriel Piotrowski, Jan Symon 569-1-59 52V 62 Ż 105 DM
2 2 1836 Toporyszcze Jan Mioduszewski Kopelnia 27 Józef Barbara Wasilewska Karolina Tołsztonowska [Tołstanowska] Sały 24 Jan Franciszka Hołowicz Kajetan Wojciechowski i Jakub Symon 178-51-386 132V 6 Ż 136 DM
1 11 1836 Toporyszcze Józef Szachniewicz Annopol par. Horbulów (G-U) 21 Joachim Tekla Tyszkiewicz Marianna Symon Korytyszcze 18 Gabriel Magdalena Gagan Roman Tyszkiewicz, Jan Wojciechowski 178-51-386 136V 28 Ż 140 DM
14 5 1838 Opalin Apoloniusz Eysymont Wólka Chrypska 28 Jan Franciszka Podlewska Agnieszka Paszkowska Wólka Chrypska 19 Paweł Aleksandra Chrościkowska 517 6 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20517/pages/PL_1_436_517_0004.htm
26 1 1838 Żytomierz Antoni Zahorski par. Pulińska 37 Wojciech Marianna Krzyżanowska Anna Szaciło zd. Krotowicz Chutor Wasylewski 35w Benedykt Katarzyna NN Maciej Kotwicki , Stanisław Symon 178 51 417 44 5 Ż Ni
5 11 1839 Żytomierz Piotr Symon Tartak par. Żytomierz 21 Józef Anna Werbowska Augustyna Soroczyńska wieś Dubowiec , par. Żytomierz 13 Florian Helena Tomaszewska Franciszek Werbowski , Paweł Szczepański 178 3 7 67 49 Ż Ni
15 1 1839 Żytomierz Mateusz Symon Żytomierz 30 Jan Anna Obiedzińska Ludwika Kozaczewska Żytomierz 25 Grzegorz Marianna Jazińska Bazyli Morzkowski , Józef Symon 178 3 7 55 3 Ż Ni
10 9 1839 Berdyczów Michał Dmytrewicz Berdyczów 40 Ignacy Anastazja Lelawska Dorota Symon Berdyczów 24 Jan Agata Dziadewicz Włodzimierz Maksymowicz, Jan Słomczyński, Stanisław Łoński 178-3-8 168R 25 Ż 316 DM
15 10 1839 Berdyczów Maciej Paszkowski Berdyczów 25 Aleksander Barbara Sierpitowska Helena Hajdewicz Berdyczów 22 Michał Teresa Moroziewicz Jan Dąbrowski, Ignacy Symon 178-3-8 169V 31 Ż 319 DM
24 9 1839 Kodnia Józef Symon Korytyszcze par. Toporzyszcze Jakub Barbara Witkowska Honorata Topolnicka Kodnia 18 Ignacy Marianna Puzyna Mikołaj Korzun, Józef Perehuda, Jan Symon 178-3-8 339V 6 Ż 651 DM
3 10 1840 Żytomierz Michał Symon 19 Michał Honorata Barańkiewicz Katarzyna Skrzemieniowska 18 Jakub Regina Talka Michał Piaskowski , Franciszek Werpowski 178 3 10 72 54 Ż Ni
18 8 1840 Żytomierz Grzegorz Kozaczewski 25 Grzegorz Marianna Jasińska Małgorzata Murawska 20 Grzegorz Tekla Taszczewska Mateusz Symon 178 3 10 67 34 Ż Ni
4 2 1840 Żytomierz Wiktor Siemaszko 38w Paweł Maria Jasilkowska Barbara Syman 20 Roman Tekla Psorkowska Klemens Szkorupiński , Mateusz Symon 178 3 10 51 4 Ż Ni
18 10 1842 Nowogród Wawrzyniec Symon Tetiurka, par. Puliny 22 Stanisław Anna Swiejchowska Franciszka Kosińska Słoboda Czernicka 18 Jan Anastazja Karlińska 873 75 35 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0041.htm
31 5 1842 Żytomierz Mikołaj Symon 25 Roman Tekla Borkowska Paulina Wojciechowska 22 Ignacy Teresa Szpakowska 178 51 484 18 Ż Ni
8 5 1844 Toporyszcze Aleksander Hańba Kazimierówka 35w Jan Franciszka Żurawska Justyna z d. Malinowska Symon Rudnia Topryska b/w Mikołaj Pieńkowska Jędrzej Hańba, Jakub Ogoński, Jan Janowicz 178-51-514 495V 15 Ż DM
8 10 1844 Toporyszcze Adam Strokowicz Piekarszczyzna 49w Antoni Aniela Grudzińska Paulina z d. Bielkiewicz Możarowska Czernichów 40w Teodor Regina Czudowska Szymon Chodakowski, Bazyli Zieliński, Walenty Symon 178-51-514 499R 28 Ż DM
5 6 1845 Szumsk Michal Symon Annopol 62 Paweł Anastazja Kłodnicka Karolina z Zarębów Rożewska Kordyszów 43 Antoni Marianna Piasecka 876 651-652 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0349.htm
4 11 1845 Szumsk Piotr Adaszyński Huta Szumska 27 Tomasz Teresa Symoniuk Franciszka Jastrzębska Huta Szumska 20 Wojciech Jadwiga Dobrotwór 876 657 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0352.htm
13 5 1845 Kołki Alexander Jaworowski par. Kołki 33 Jan Teresa Staniszewska Maryanna Eysymont par. Kołki 18 Jan Aniela Komorowska Kajetan Zakrzewski, Kalikst Eysymont 831 76 6 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0079.htm
18 2 1845 Toporyszcze Marcin Perehuda Worów 50w Daniel Anna Mielewska Marianna Symon Korytyszcze 40 Stefan Anna Rozbicka Ignacy Jasiniecki, Daniel Żydecki, Szymon Żydecki 178-03-12 469R 3 Ż 915 DM
25 2 1845 Toporyszcze Kajetan Dworecki Korytyszcze 40 Grzegorz Magdalena Gągało Marianna z d. Jędrzejewska Kułakowska Korytyszcze 40w Jan Tekla Radowicz Wojciech Soroczyński, Jan Symon, Mikołaj Rozbicki 178-03-12 470V 6 Ż 918 DM
27 5 1845 Toporyszcze Jan Mołodecki Andriejów 25 Jan Apolonia Janowicz Lucyna Milewska Rudnia Styrteńska 20 Tomasz Marianna Symon Roman Milewski, Jan Perehuda, Jan Dydkowski 178-03-12 473V 12 Ż 924 DM
21 10 1845 Toporyszcze Stanisław Symon Korytyszcze 18 Jakub Barbara Witkowska Feliksa Zabrodzka Korytyszcze 18 Stefan Paulina Daniłowska Jan Symon, Józef Perehuda, Daniel Żydecki 178-03-12 475V 16 Ż 928 DM
3 2 1846 Żytomierz Jan Omieciński wieś Albinówka 21 Antoni Rozalia Sieńkiewicz Kamila Soroczyńska Wieś Albinówki 18 Florian NN Tomaszewska Piotr Symon , Michał Czerniewski 178 3 14 55 11 Ż Ni
29 9 1846 Toporyszcze Maciej Żydecki Korytyszcze 26 Onufry Anna Horejmowicz Katarzyna Soroczyńska Korytyszcze 18 Jan Aleksandra Hryhorowicz Michał Rozbicki, Jan Symon, Michał Żydecki 178-03-15 461R 11 Ż 83 DM
20 10 1846 Toporyszcze Jędrzej Perehuda Korytyszcze 19 Michał Aleksandra Symon Justyna Wojciechowska Korytyszcze 16 Kajetan Teodora Kuczyńska Jakub Piątkowski, Apolinary Sirzański, Jan Korycki 178-03-15 462V 14 Ż 86 DM
20 10 1846 Toporyszcze Józef Zabrodzki Korytyszcze 24w Stefan Paulina Daniłowska Rozalia Symon Korytyszcze 26 Jan Anna Perehuda Adam Rozbicki, Jędrzej Perehuda, Franciszek Symon 178-03-15 463V 16 Ż 88 DM
27 10 1846 Toporyszcze Ignacy Perehuda Worów 23 Marcin Katarzyna Żydecka Teresa Korycka Korytyszcze 19 Nicefor Karolina Kukulewska Ignacy Jasiniecki, Klemens Piątkowski, Walenty Symon 178-03-15 464R 17 Ż 89 DM
9 11 1847 Żytomierz Michał Czerniawski Żytomierz 23 Daniel Antonina Bohdanowicz Karolina Omiecińska Żytomierz 18 Mikołaj Ewa Bilska Piotr Symon , Jan Omieciński 178 3 1 63 55 Ż Ni
1 6 1847 Toporyszcze Piotr Symon Korytyszcze 28 Jerzy Ludwika Kuczyńska Petronela Soroczyńska Korytyszcze 18 Bazyli Rozalia Szaciło Franciszek Symon, Józef Wojciechowski 178-3-19 512V 7 Ż 1008 DM
10 8 1847 Toporyszcze Grzegorz Czepiel Teryńce 37 Wawrzyniec Marianna Symon Regina z d. Switelska Łoś 36w Grzegorz Marianna Węgłowska Konstanty Bojarski, Paweł Bojarski 178-3-19 512V 8 Ż 1008 DM
18 5 1847 Cudnów Antoni Leśnikowski Wójtowce 40w Stefan Regina Kowalska Julianna Padewska Wójtowce 36 Bazyli Petronela Rzeszniowska Gabriel Piotrowski, Jan Symon 569-1-70 44V 24 Ż 88 DM
5 10 1847 Cudnów Wojciech Zieliński Szulajki 23 Aleksander Franciszka Przygalińska Marianna Symon Kikcie 16 Rafał Aleksandra Wierzchowiecka Sylwester Kułakowski, Klemens Zieliński 569-1-70 49R 42 Ż 96 DM
19 2 1850 Kołki Aleksander Majewski par. Łuck 29 Boruch Chana Pokost Paulina Brodnicka Trosteniec 24 Wawrzyniec Franciszka Ejsymont 835 244 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0127.htm
12 2 1850 Luboml Józef Gutowski Luboml 44w Łukasz ?la Ku? Agnieszka Wołosiewicz Zapole 25 Stanisław Rozalia Symont 863 603 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0320.htm
4 11 1851 Toporyszcze Józef Piaskowski 25 Kazimierz Honorata Żydecka Tekla Symon Korytyszcze 17 Walenty Tekla Talko Daniel Żydecki, Wojciech Podgórski 178-03-31 577V 13 Ż DM
3 2 1857 Toporyszcze Franciszek Orłowski Osowka par. Uszomierz 60w Wojciech Marianna Kosińska Julia z d. Zarudzka Symon Leźnik 42w Ignacy Marianna Adaszyńska Ksawery Sierżański, Feliks Zarudzki 178-3-126 741R 4 Ż 1390 DM
27 10 1857 Toporyszcze Tomasz Perehuda Worów 20 Marcin Tekla Korzun Anna Szymanowska Korytyszcze 20 Wawrzyniec Honorata Żydecka Walenty Symon, Józef Jasieniecki 178-3-126 747V 17 Ż 1403 DM
21 6 1859 Toporyszcze Piotr Kułakowski Korytyszcze 40w Walenty Marianna Czepiel Ewa Milewska Styrteńska Rudnia 33 Tomasz Marianna Symon Jan Hrehorowicz, Józef Perehuda 178-03-50 723V 9 Ż DM
20 8 1861 Połonne Dominik Bereżecki Lasy Łabuńskie 41w Andrzej Magdalena Zabłocka Apolonia Wasilewicz Lasy Łabuńskie 20 Szymon Anna Mogilnicka Gabriel Kuklinowski, Tadeusz Eysymont 178-03-76 71R 28 Ż DM
27 6 1865 Cudnów Marcin Omieciński Korowińce Małe 22 Joachim Bogumiła Dybowska Franciszka Popowska Dubiszcze 17 Franciszek Marianna Symon Franciszek Truszkowski, Ignacy Omieciński 178-3-58 44R-44V 41 Ż 86-87 DM
6 2 1866 Żytomierz Mikołaj Symon Balarka 25 Mateusz Ludwika Kozaczewska Wiktoria Wołyńska Balarka 21 Paweł Ludwika Markowska (mieszcz i 1-dw.) Aloizy Szkorupiński i Jan Kuriata 178-3-63 86V 20 Ż DG 140
9 10 1866 Żytomierz Leon Szaciłło-Kulikowski Kozynka par.Puliny 22 Jan Tekla Kuriata Marianna Szkorupińska Balarka 18 Antoni Petronela Omiecińska (1-dw i 1-dw) Piotr Symon i Józef Siemaszko 178-3-63 95R 55 Ż DG 157
6 11 1866 Żytomierz Antoni Lubkowski Żytomierz 45 Ludwik Elżbieta Stempkowska Karolina Symon Żytomierz 24 Jan Pawlina (dw.kawaler i panna) Jakób Mirecki i Stanisław Tuszyński 178-3-63 97V 63 Ż DG 161
2 10 1866 Cudnów Józef Popowski Dubiszcze 25 Franciszek Marianna Symon Agnieszka Czarnecka Futor Czarnecki 17 Jan Wiktoria Bojarska Mateusz Popowski, Franciszek Truszkowski 178-3-58 67V 30 Ż 133 DM
6 11 1866 Cudnów Piotr Goraj Buda Szyjecka par. Puliny 24 Konstantyn Salomea Szaciło-Kulikowska Teodozja Omiecińska Futor Omiecińskich 17 Szymon Anna Symon Józef Goraj, Eliasz Rudkowski (Rutkowski) 178-3-58 70R 40 Ż 138 DM
5 2 1867 Cudnów Wincenty Popowski Dubiszcze 29 Franciszek Marianna Symon Apolonia Atamańska Hłuboczek 18 Paweł Tekla Sawicz Franciszek Truszkowski, Paweł Siracki 178-3-58 77V 13 Ż 152 DM
21 5 1867 Cudnów Józef Szklarski Mieleńce 40w Stefan Katarzyna Leśnikowska Petronela Krasowska Wróblówka 20 Florian Aniela Marcinkiewicz Jan Symon, Antoni Symon 178-3-58 82R 31 Ż 161 DM
28 5 1867 Cudnów Jan Truszkowski Nowosiółka 25 Józef Apolonia Górska Tekla Szczucka Ryżów 18 Michał Marianna Symon Franciszek Truszkowski, Franciszek Popowski 178-3-58 82V 33 Ż 162 DM
2 7 1867 Cudnów Leon Osowski Cudnów 35 Teodor Teresa Waśkowska Tekla Symon Kikcie 18 Marcin Katarzyna Omiecińska Mikołaj Stachowski, Paweł Grabiarz 178-3-58 83R 36 Ż 164 DM
5 11 1867 Cudnów Telesfor Dymitriewicz Futor Kołecki 25 Wincenty Franciszka Barańska Julia Zielińska Szyjka 18 Wojciech Marcelina Symon Jan Baszyński, Jan Osiński 178-3-58 88V 58 Ż 175 DM
24 5 1881 Toporyszcze Piotr Symon par. Toporyszcze 28 Michał Aleksandra Zabrodzka Michalina Baranowska par. Toporyszcze 23 Wawrzyniec Domicela Petrykowska Walenty Rozbicki, Karol Walun 178-3-268 141R 15 Ż 274 DM
24 1 1882 Toporyszcze Gracjan Sławuta par. Toporyszcze 30 Michał Urszula Milewska Ewa Talko par. Toporyszcze 18 Kazimierz Aniela Wojciechowska Karol Symon, Antoni Symon 178-3-268 146V 5 Ż 285 DM 0
31 1 1882 Toporyszcze Leon Perehuda par. Toporyszcze 25 Ignacy Teresa Kropicka Katarzyna Symon par. Toporyszcze 24 Piotr Petronela Soroczyńska Ludwik Zabrocki (Zabrodzki), Józef Moszkowski 178-3-268 146V 6 Ż 285 DM
7 2 1882 Toporyszcze Józef Symon par. Toporyszcze 28 Piotr Petronela Soroczyńska Paulina Wesołowska par. Toporyszcze 17 Paweł Julia Sachniewicz Walenty Rozbicki, Ludwik Zabrocki 178-3-268 147R 8 Ż 286 DM
26 7 1882 Toporyszcze Ignacy Dworecki par. Toporyszcze 25 Jan Franciszka Symon Apolonia Borzymowska par. Toporyszcze 20 Stanisław Cecylia Obidzińska Franciszek Borzymski, Piotr Kobyliński 178-3-268 148V 13 Ż 289 DM
10 10 1882 Toporyszcze Grzegorz Zieliński par. Toporyszcze 27 Grzegorz Marcelina Hanuszewicz Tekla Gągało par. Toporyszcze 18 Łukasz Marianna Wachowska Jan Symon, Józef Janczewski 178-3-268 150V 22 Ż 293 DM
11 10 1892 Cudnów Dionizy Dybowski Kikcie 23 Jan Wiktoria Omecińska Michalina Mościcka Kikcie 18 Mikołaj Franciszka Symon Antoni Mańkowski, Paweł Sieradzki 178-3-263 78R 59 Ż 146 DM
14 2 1910 Cudnów filia Romanów Mikołaj Kulesza par. Cudnów 27 Józef Paulina Lech Antonina Lewandowska par. Cudnów 18 Józef Kamila Symon Jozafat Tyszkiewicz, Lech 178-3-215 308R 8 Ż 579 DM
17 10 1910 Nowy Zawod Piotr Piekarski par. Nowy Zawod 24 Kazimierz Marianna Symon Albertyna Jakusiewicz par. Nowy Zawod 19 Michał Emilia Bagińska Włodzimierz Tarnawski, Marian Jakusiewicz 178-3-196 138R 20 Ż 276 DM
16 2 1914 Cudnów Antoni Osmulski Ryżów 27 Rafał Anna Symon Maria Ratyńska Futor Hodycha 20 Feliks Eufrozyna Turewicz Hipolit Wojnasz, Adam Chmielowski 178-3-263 590V 22 Ż 1130 DM
31 8 1914 Cudnów Hilary Baszyński Faustynówka 23 Augustyn Antonina Symon Genowefa Pawłowska Szyjka 22 Franciszek Honorata Taborowska Leon Piotrowski, Józef Stachowski 178-3-263 594R 36 Ż 1138 DM
25 1 1915 Horochów Andrzej Kruszyna par. Beresteczko 29 Antoni Józefa Symon Helena Sawicka Kupowalce 19 Michał Maria Jaworska 1066 32 1 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0028.htm
25 1 1915 Cudnów Jakub Czarnecki Futor Czarnecki 27 Kazimierz Faustyna Symon Teofila Szczucka Ryżów 16 Jan Józefa Zakusiło Paweł Czarnecki, Józef Czarnecki 178-3-263 599R 3 Ż 1144 DM
21 9 1916 Tajkury Wilhelm Dziudzek Zdołbunów (gub. Łomżyńska) 59w Fryderyk Ludwika Maria z d. Sikorska Łatyszkiewicz Zdołbunów 25 Michał Rozalia Lipińska Mikołaj Malczewski i Ignacy Symonowicz 740-4-697 193V 6 R 174 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
28 61 Konaniwski Symon, służący 21 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
263 622 Symon Józef 20 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
263 642 Symon Michał 18 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
339 3 Ur. Symon Teresa, mąż prawosławny 42 Żytomierz Korytyszcze 1790 CDIAK DM 1044-1-1
27 Michał Symon, kawaler 53 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
14 Wawrzyniec Symon żonaty 26 Nowogród Wołyński Słoboda Czernicka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
16 Katarzyna Symonowicz ? 44 Ostróg Międzyrzecz Ostrogski 1848 Równe SK 654-1-19
3 5 żona Magdalena z Symonów 50 Toporyszcze Andriejów/Andrzejów 1853 Żytomierz DM 178-03-37
182 17 żona Franciszka z Symonów 26 Toporyszcze Kopelnia Słoboda 1853 Żytomierz DM 178-03-37
185 1 Grygorowicz Marianna z Symonów 37 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
187 4 Symon Jan s. Jakuba 32 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
193 22 Symon Marianna z Żydeckich 29 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
201 69 Symon Mikołaj s. Grzegorza 41 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
201 75 Symon Piotr s. Grzegorza 33 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
204 91 Symon Jakub s. Nikifora [Nicefora] 28 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
204 92 Symon Jan s. Nikifora 66 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
204 93 Symon Józef s. Jana 36 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
207 90 żona Ewa z Symonów 41 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
207 93 żona Joanna z Symonów 25 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
208 110 Symon Walenty s. Pawła 50 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
208 111 Symon Franciszek s. Pawła 46 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
209 112 Symon Michał s. Grzegorza 31 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
210 116 Symon Stanisław s. Jakuba 25 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
210 118 Symon Antoni s. Jakuba 24 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
212 117 żona Feliksa z Symonów 22 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
215 131 Zabrocka Marianna z Symonów 50 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
224 21 Symon Jan s. Jakuba 41 Toporyszcze Liznik 1853 Żytomierz DM 178-03-37
226 23 żona Joanna z Symonów 25 Toporyszcze Liznik 1853 Żytomierz DM 178-03-37
226 25 Symon Karolina c. Jana 13 Toporyszcze Liznik 1853 Żytomierz DM 178-03-37
249 20 Symon Antoni s. Stefana 53 Toporyszcze Nebiża/Niebiża 1853 Żytomierz DM 178-03-37
258 26 Symon Józef s. Jakuba 35 Toporyszcze Piekarszczyzna 1853 Żytomierz DM 178-03-37
302 9 Symon Balbina z Wołodkiewiczów 32 Toporyszcze Rosówka Słoboda 1853 Żytomierz DM 178-03-37
329 1 Milewska Marianna z Symonów 71 Toporyszcze Styrteńska Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
397 10 Marianna Krzyżanowska z Symonów, mąż prawosławny 27 Kotelnia Kryłówka 1853 Żytomierz DM 178-3-37
405 33 Teresa Symon z Kaczanowskich 63 Kotelnia Kryłówka 1853 Żytomierz DM 178-3-37
5 14 Wielmożna Karolina Symonowa z Zarembów wdowa 58 Szumsk Szumsk 1857 Łuck DM
2320 247 Symon Paulina córka Michała, panna 45 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2320 196 Symon Piotr 18 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2320 247 Symon Karolina 12 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2330 197 Symon Jan syn Michała 50 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3076 62 Symon Michał 20 Żytomierz Balarka 1864 Ż DM 178-51-90
3163 84 Symon Pawlina z Malickich, zamężna 51 Żytomierz Dubowiec 1864 Ż DM 178-51-90
3164 82 Symon Piotr syn Józefa 48 Żytomierz Dubowiec 1864 Ż DM 178-51-90
3234 20 Symon Brygida córka Romana, panna 22 Żytomierz Kamionka 1864 Ż DM 178-51-90
3235 22 żona Anna z Symonów 26 Żytomierz Kamionka 1864 Ż DM 178-51-90
3253 49 Symon Marianna z Zelisków, wdowa 61 Żytomierz Kamionka 1864 Ż DM 178-51-90
3395 5 Symon Michał syn Michała, wdowiec 46 Żytomierz Łukawiec Tartak 1864 Ż DM 178-51-90
3396 8 Symon Antoni syn Józefa 37 Żytomierz Łukawiec Tartak 1864 Ż DM 178-51-90
3397 8 Symon Apolonia z Korosteckich, wdowa 42 Żytomierz Łukawiec Tartak 1864 Ż DM 178-51-90
3407 16 Werbowska Domicela z Symonów, mąż prawosławny 25 Żytomierz Łukawiec Tartak 1864 Ż DM 178-51-90
3408 17 Zabrocka Marianna z Symonów, mąż prawosławny 29 Żytomierz Łukawiec Tartak 1864 Ż DM 178-51-90
285 510 Symonowa Łucja ur. Kuczyńska, mąż prawosł. 25 Nowogród Wołyński Kamienny Brod 1885 Równe EH 597-1-1
282 347 Symonowska Waleria z Gernów 31 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl