Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 966 wyników dla: Popiel

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 3 1725 Torczyn Jan Popiel 38 GD 55 b/n Ł EH
6 10 1743 Szumsk Bazyli Popiel 60 Potutorów 297-1-184 4V Ł 11 RK
7 9 1750 Szumsk Jan Popielarz 1,5 Huta Rachmanowska rodzice: Maciej i Agnieszka 297-1-184 16V Ł 39 RK
25 4 1781 Szumsk Anna Popiel 5 Rachmanów rodzice: Narcyz i Barbara 297-1-184 96V Ł RK
11 3 1786 Żelechów Konstancja Popiel 70 Żelechów Wielki nr domu 35, panna ze szpitala 301-1573 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201573/pages/PL_1_301_1573_0002.htm
20 3 1815 Nowogród Wołyński Ignacy Rakowski 0,5 Kniaża Zwiahelska Jana i Agnieszki z Popielów 1045-2-195 7R CDIAK 13 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YPY?i=12&cat=989324
6 11 1818 Krzemieniec Franciszek Popiel 26 Krzemieniec 299 82 -83 76 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0045.htm
13 2 1828 Szumsk Apolonia Popielnicka 50 Hucisko Surażskie rodz. Jan i Rozalia 245-1-2 405V 57 R RK
17 2 1828 Starokonstantynów Dominikanie ur. Karol Popiel 20 Sachnowce wolnego stanu, z pleury 178-3-94 170R 32 Ż 327 KP2
8 3 1828 Połonne Mikołaj Wojnarowski 10 Połonne z gorączki, s. ur. Jana i Marianny z Popielów 245-1-2 109V 42 R 217 DW
23 6 1828 Połonne Jan Dąbrowski 3 Połonne z gorączki, s. ur. Jana i Antoniny z Popielów 245-1-2 112V 78 R 223 DW
25 4 1829 Targowica Kamila Popiel 9/12 Targowica c. ur. Jana i Honoraty Malewskiej 815 315 R 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0321.htm
31 1 1830 Zasław św. Jana Marianna Popiel 4 Wójtowce rodz. ur. Wincenty i Katarzyna z Hryniowieckich Popiel, z kaszlu 178-3-96 10r 4 Ż 18 KP2
20 5 1830 Równe Jan Popiel 3 Diatkiewicze s. Józefa i Anieli z Chłodnickich 171-1-3 168R 24 R 168 DM
14 11 1830 Łabuń Katarzyna Popiel 3 Kustowce c. Baltazara i Marianny 178-3-96 122R 54 Ż 232 DM
4 4 1830 Dubno Mikołaj Wróblewski 28 par. Dubno s. Wojciecha i Katarzyny z Popielów 816 139V-140R 45 AGAD 141 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0141.htm
29 4 1831 Kuniów Jan Popiel 40 Kozin żona - nie wiadomo jakiego imienia i jak z domu 171-1-4 77 R 39 R DW
14 11 1831 Kotelnia Antonina Popiel 52 Antopol z d. Wyhowska, mąż Marcin, córki Barbara, Helena i Aniela 178-3-4 216V 70 Ż 428 DM 0
26 3 1832 Korzec Nieczypor Popielewicz 60 Horodnica z konwulsji, żona Katarzyna z d. Wiśniewiecka 245-1-6 96r 37 R Na
26 8 1832 Kulczyny Klara Głuchowska 40 Dubiszcze z d. Popiel, mąż Mikołaj, synowie Jan i Jędrzej, córki Marianna, Ludwika i Anna 178-3-98 348R 45 Ż 659 DM
21 8 1833 Zasław św. Jana Salomea Popiel 4 Wójtowce c. Wincentego i Katarzyny z Hryniewieckich 178-3-99 18R 47 Ż 32 DM
4 12 1833 Zasław św. Jana Wincenty Popiel 58 Wójtowce żona Małgorzata 178-3-99 19V 66 Ż 39 DM
17 2 1834 Zasław św. Józefa Antonina Święcicka 7/52 Piluje c. Józefa i Anieli z d. Popiel 178-3-100 59V 17 Ż 121 RG
15 11 1835 Zasław św. Jana Grzegorz Popiel 3 Wojtowce Matka Katarzyna Popielowa, wdowa 178-3-101 20 54 Ż SK 39
27 10 1835 Butowce Anna Popiel 9/12 Wierzbówka Rodzice: Józef, Marianna Żydkiewicz 178-3-101 230 46 Ż SK
22 12 1836 Turzysk Kazimierz Albin Popiel 10/12 Bobły s. ur. Eliasza i Marianny z Godlewskich 712 31 19 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0018.htm
20 10 1836 Białogródka Antoni Popiel 2 Białogródka s. ur. Leona i Marianny z Druszkowskich 178-3-106 146R 64 Ż DM
29 10 1836 Kotelnia Domicela Sajkowska 2 Antopol c. Sebastiana i Heleny z Popielów 178-51-386 301R 51 Ż 304 DM
1 6 1836 Lubar Adam Grodecki 1 Chwilińce s. Józefa i Wiktorii z Popielów 178-51-386 431R 39 Ż 434 DM
6 11 1837 Berezdów Franciszek Święcicki 1 Mokre s. Józefa i Anieli z Popielów 245-1-11 177V 35 R 176 DM
24 2 1837 Krzemieniec Marianna Popiel 60 Krzemieniec bezdzietna 426-1-11 47R 20 T 191 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQ79?i=190&cat=300453
8 7 1837 Butowce Ewa Radziszewska 67 Kapustyn z d. Przeniatyńska, po I-mężu Popieli synowie Jan i Józef, córka Aniela, po II-mężu Radziszewska syn Dominik, córki Kunegunda, Elżbieta i Marianna 178-3-108 262R 25 Ż 511 DM
2 7 1837 Dubno Romuald Malinowski 54 Krzywucha żona Ewa z Popielów, córki Karolina, Anna, Marianna i Zuzanna oraz syn Franciszek 823 183R 51 AGAD 191 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0191.htm
2 4 1837 Dubno Ksawery Popiel 70 Dubno żona Prakseda z Trzebińskich, potomstwa po sobie nie pozostawił 823 185V 69 AGAD 194 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0194.htm
14 9 1838 Ostróg Ludwika Podhorodecka 2 Hulcza c. Marcina i Ferdynandy z Popielów 171-1-11 42V 100
11 3 1838 Kotelnia Helena Sujkowska 30 Antopol z d. Popiel, mąż Sebastian, synowie Jan i Bazyli, córki Katarzyna i Tekla 178-3-6 170R 15 Ż 327 DM
5 1 1838 Butowce Aleksandra Popiel 29 Kapustyn z d. Adamska, mąż Jan, bez potomna 178-3-110 227R 1 Ż 431 DM
27 8 1838 Szumsk Petronela Giżycka 6/12 Waśkowce c. Piotra i Ewy z Zynków [ur. 29.05.1837 matka Ewa Popieluk] 245-1-12 301R 43 R 296 DM
28 1 1839 Berdyczów Rafał Kołtkiewicz 4 Berdyczów s. 1-dw. Franciszka i Marianny z Popielów 178-3-08 172V 14 Ż 325 DM
6 1 1839 Korzec Józef Popielewicz 1,5 Horodnica s. Jakuba i Marianny z Potapów 178-51-433 89R 2 Ż 96
17 3 1840 Kotelnia Marianna Osowska 1 Antopol c. Stefana i Barbary z Popielów 178-3-9 179V 16 Ż 356 DM
24 3 1840 Krasnopol Joanna Kulikowska 6 Krasnopol c. Stanisława i Małgorzaty z Popielów 178-3-09 213R 18 Ż 419 DM 0
29 6 1841 Berezdów Feliks Popiel 6 Paszuki s. Maksymiliana i Marianny z Lipskich 872 344 27 AGAD 182 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0182.htm
26 4 1841 Klewań Adelina Popiel 2 Klewań c.Feliksa i Karoliny z Molskich 171-1-12 145V 15 R 148 AS
9 2 1842 Ostróg Natalia Podhorodecka 2 Hulcza c. Marcina i Ferdynandy z Popielów 881 34 V 20
23 3 1842 Korzec Marianna Popielewicz 40 Horodnica z Stepczyńskich, mąż Jakub, synowie Jan i Józef, córki Brygida , Anastazja, Apolonia 873 181 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0095.htm
26 12 1842 Kulczyny Agnieszka Popiel 88 Kulczyny wdowa 178-51-485 397V 85 Ż 407 DM 0
5 11 1843 Tuczyn Jan Ignacy Popiel 56 Kudranka żona Franciszka, córka Barbara 882 163 V 20
3 8 1843 Szpanów Julia Czaplińska 3 Szpanów c. Józefa i Aleksandry z Popielów 882 176 R 12
23 11 1843 Turzysk Zofia Eustachia Popiel 0,5 Bobły c. ur. Eliasza i Marianny z Godlewskich 719 15-16 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0010.htm
25 1 1843 Korzec Jakub Popielewicz 43 Horodnica wdowiec po Mariannie z Stepczyńskich, synowie Władysław, Józef, Jan, córki Anastazja, Apolonia 874 246 9 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0126.htm
26 8 1843 Berezdów Eliasz Popiel 6 Paszuki s. Maksymiliana i Marianny z Lipskich 874 338 40 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0173.htm
15 5 1844 Wyszogródek Piotr Popiel 56 Pieczorna m. Weroniki z Suchodolskich, synowie Franciszek, Wincenty, Marcin, Franciszek, córki Katarzyna, Apolonia, Marianna 875 869 17 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0462.htm
16 2 1844 Lubar Apolonia Grodecka 15 Chwilińce c. Józefa i Wiktorii z Popielów 178-51-514 339V 23 Ż 58 DM
13 9 1844 Kuniów Józefa Falkowska 3 Gurszczyzna c. Marcina i Magdaleny z Popielów 883 82 V 27 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0086.htm
14 2 1845 Kuniów Jan Falkowski 6h Gurszczyzna s. Marcina i Magdaleny z Popielów 884 109 V 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0113.htm
6 11 1845 Korzec Brygida Dudkowska 36 Horodnica z domu Popielewicz, mąż Andrzej 876 224 81 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0120.htm
27 6 1845 Ostróg Bolesław Podhorodecki 11 Hulcza z suchot, r. Wielmożni Marcin, Ferdynanda zd Popiel 884 50R 50 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0051.htm
15 3 1845 Butowce Józef Popiel 42 Wierzbówka żona Marianna z Żytkiewiczów, synowie Tomasz, Adam, Antoni i Wiktor 178-3-113 210V 14 Ż DM
20 4 1845 Butowce Tomasz Popiel 9 Wierzbówka s. 1-dw. Józefa i Marianny z Żytkiewiczów 178-3-113 212R 23 Ż DM
16 2 1845 Kulczyny Józef Święcicki 38 Kulczynki żona Aniela z Popielów, synowie Jan, Roman i Wiktor, córki Franciszka i Kamila 178-3-113 385R 22 Ż 742 DM
13 9 1846 Dederkały Józef Sietrawski 63 Dederkały Wielkie jednodworzec, zona Klara z Popielów, synowie Jan, Dominik i Aleksander, córki Marcella, Józefa i Barbara 54 72 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0038.htm
20 11 1846 Starokonstantynów Alojzy Popiel 1,5 Kobylla s. Antoniego i Karoliny z Lipinieckich 178-3-114 54R 120 Ż 91 DM
6 1 1846 Łabuń Franciszka Popiel 4 Kustowce c. Baltazara i Marianny z Lisieckich 178-3-115 120R 1 Ż 235 DM
6 12 1847 Białogródka Roman Święcicki 7 Waśkowczyki s. 1-dw. Józefa i Anieli z Popielów 178-3-116 129V 85 Ż DM
28 9 1847 Lachowce Franciszka Korzeniowska 64 Lachowce c. ur. Jędrzeja i Marianny z Popielów 171-1-13 107V 47 R DM
26 10 1847 Annopol Klemens Popiel 20 Baczmanówka kawaler, s. Macieja i Marianny z Lipskich 171-1-13 123R 33 R 127 DM
20 4 1847 Dubno Ignacy Popiel 113 Krzywucha ze starości, ur., wdowiec po Magdalenie, córki Ewa i Marcella 833 295 53 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0161.htm
29 8 1847 Butowce Witalis Święcicki 5 Wierzbówka s. Józefa i Anieli z Popielów 178-3-116 218R 41 Ż 431 DM
14 8 1847 Berezdów Jan Malinowski 4 Paszuki s. Jakuba i Tekli z Popielów 245-1-13 259V 48 R 514 DM
17 12 1847 Berezdów Łukasz Popiel 65 Paszuki wdowiec po I-żonie Domiceli z Szymańskich i z tego związku syn Jan i córka Tekla, z II-małżeństwa pozostała żona Julianna z Piórów i od niej synowie Paweł, Roman, Piotr, Franciszek, Dominik i Tomasz, córka Paulina 245-1-13 265R 80 R 525 DM
25 6 1848 Kodnia Stanisław Popiel 29 Kodnia e. cholery; 1-dw., żona Domicela Topolnicka 178-3-20 12V 13 Ż DM
23 6 1848 Kodnia Franciszek Popiel 3 Kodnia e. cholery; s. 1-dw. Stanisława i Domiceli Topolnickiej 178-3-20 12V 14 Ż DM
28 6 1848 Kodnia Kazimierz Popiel 5 Kodnia e. cholery; s. 1-dw. Stanisława i Domiceli Topolnickiej 178-3-20 12V 15 Ż DM
15 8 1848 Aleksandria Antonina Popiel 6 Kamienna Góra c. Feliksa i Karoliny z Molskich 171-1-14 236R 18 R 232 DM
17 8 1848 Aleksandria Konstanty Popiel 4 Kamienna Góra s. Feliksa i Karoliny z Molskich 171-1-14 236R 19 R 232 DM
10 3 1848 Lachowce Franciszek Popiel 80 Kaletyńce Male 1-dw., żona Domicela Tomiłowicz, synowie Adolf i Jan, córki Magdalena, Brygida i Julia 171-1-14 135R 19 R 140 DM
23 3 1848 Lachowce Domicela Popiel 70 Kaletyńce Małe 1-dw., wdowa po Franciszku, synowie Adolf, Jan, córki Magdalena, Brygida i Julia 171-1-14 135V 21 R 141 DM
24 8 1848 Łanowce Ludwika Czechowska 65 Łanowce z d. Popiel, mąż Józef, synowie Stanisław, Joachim i Izydor, córka Karolina 245-1-14 261R 24 R 500 DM
22 11 1850 Szpanów Wawrzyniec Tyburcy Czapliński 3/12 Szpanów s. Józefa i Aleksandry z d. Popiel 171-1-16 671V 11 R 684 BW
8 2 1850 Szpanów Kamila Czaplińska 1,5 Szpanów c. Józefa i Aleksandry z d. Popiel 171-1-16 669V 3 R 682 BW
11 11 1850 Butowce Antonina Święcicka 10 Wierzbówka c. Józefa i Anieli z Popielów 178-3-119 239V 29 Ż 468 DM
5 1 1850 Klewań Salomea Popiel 70 Stary Żuków wdowa po Ignacym Popielu, s. Franciszek i Jan 171-1-16 528V 1 R 543 BW 0
23 3 1851 Kotelnia Ewa Ulanicka 62 Niechworoszcz z d. Popiel, wdowa po Janie, synowie Piotr, Leon, Mateusz i Antoni, córki Franciszka i Karolina 178-3-31 365V 11 Ż 721 DM
11 2 1851 Kulczyny Kasper Kunicki 60 Krasiłów żona Józefa z Popielów 178-3-120 222V 10 Ż 437 DM
14 9 1851 Klewań Karolina Kraińska 4 Miłostów c. Józefa i Konstancji z Popielów 171-2-1 51V-52R 26 R 54 BW
24 1 1852 Łokacze Wiktoria Popiel 18 Łokacze od zgniłej gorączki, szl., wolnego stanu 356 19 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20356/pages/PL_1_436_356_0012.htm
25 2 1852 Łokacze Maria Popiel 58 Łokacze od zgniłej gorączki, z d. Godlewska, szl., mąż Eliasz, synowie Salezy, Walerian, Ludwik, Mieczysław i Klemens, córki Józefa i Joanna 356 20 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20356/pages/PL_1_436_356_0012.htm
7 11 1852 Klewań Rozalia Błeszyńska 40 Płoska z d. Popiel, m. Jan 171-1-17 399V 22 R 403 BW
10 1 1853 Klewań Tekla Popiel 75 Miłostów z Domańskich, wdowa, s. Mikołaj, c. Konstancja zamężna 171-1-33 439R 2 R 433 BW
25 7 1853 Kulczyny Tomasz Szymański 67 Woskodawińce żona Agnieszka z Popielów, synowie Michał i Łukasz, córki Katarzyna, Anna i Teofila 178-3-121 222V 77 Ż 431 DM
12 6 1853 Ostróg Marceli [Marcin] Podhorodecki 67 Hulcza ż. Ferdynanda z d. Popiel, s. Maksymilian, Marian, c. Wanda, Olimpia, Natalia 171-1-33 52V 61 R 53 BW
12 4 1854 Krzemieniec Jan Bukojemski 80 Krzemieniec w.ż., żona Marianna z Popielów, bez dzieci 426-1-26 50R 39 T 124 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ7R-R?i=123&cat=300453
26 2 1854 Owrucz Anastazja Popielewicz 2 Owrucz c. NN i 1-dw. Anastazji 178-3-38 624V 4 Ż 1203 MW,DW
4 7 1855 Bazalia Emilia Popielska 50 Rzeszniówka wdowa, córka Barbara 178-3-123 129R 109 Ż DM
3 9 1855 Hulewicze Konstanty Popieluk 20 Czerniawka s. Wawrzyńca i Barbary z Danilczuków 867 484 18 AGAD 257 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0257.htm
23 3 1856 Butowce Feliks Popiel 8 Kapustyn s. Jana i Tekli 178-3-124 628R 9 Ż 1193 DM
8 10 1859 Ołyka Grzegorz Zieliński 57 Humienniki zostawił wdowę Euzebię Popiel, córki Stefanię, Leopoldę i Joannę 483 48 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0026.htm
26 9 1860 Złoczowka Joanna Popielkiewicz 2 Boremel c. Karola i Marianny z Sobczyńskich 841 243 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0133.htm
5 1 1860 Łabuń Antoni Popiel 2 Suszki s. ur. Jana i Marianny Sikorskiej 178-3-75 326R 1 Ż DM
16 7 1860 Berezdów Tekla Mieleniewska 40 Paszuki z d. Popiel, mąż Jakub, potomstwa nie pozostawiła 17-1-23 68V 49 Ch 86 DM 0
11 8 1861 Łabuń Franciszek Popiel 1 Łotówka s. 1-dw. Antoniego i Karoliny Lipnickiej 178-3-76 365V 53 Ż DM
31 1 1861 Lubar Jan Popiel 3 Czartoria Nowa s. Mateusza i Józefy z Dymińskich 641-1-21 40R 6 Ż 36 DM
6 4 1861 Lubar Feliks Kozłowski 1 Futor Lubarski s. Hipolita i Marianny z Popielów 641-1-21 41V 20 Ż 38 DM 0
16 4 1861 Lubar Ludwik Golicki 6/12 Futor Lubarski s. Dominika i Małgorzaty z Popielów 641-1-21 42R 25 Ż 38 DM
30 5 1861 Lubar Józef Kozłowski 4 Futor Lubarski s. Hipolita i Marianny z Popielów 641-1-21 43V 40 Ż 40 DM
16 6 1862 Berezdów Roman Prejzer 17 Nahaczówka kawaler, s. Augustyna i Magdaleny z Popielów 17-1-25 70R 52 Ch 112 DM
14 12 1862 Berezdów Michał Popiel 3 Chorowiec s. Jana i Sabiny z Mitraszewskich 17-1-25 75V 87 Ch 123 DM
6 2 1862 Hulewicze Franciszka Popiel 70 Czerniawka z d. Medwediuk, wdowa po Konstantym, synowie Wawrzyniec, Bazyli i Stanisław, córki Prakseda, Marianna i Justyna 136 30 3 AGAD 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20136/pages/PL_1_436_136_0017.htm
30 4 1864 Butowce Jan Popiel 61 Kapustyn żona Tekla z Iwanickich, synowie Józef i Fabian, córki Aniela i Franciszka 178-3-82 26R 15 Ż 51 DM
20 8 1864 Berezdów Anna Popiel 1,5 Chorowiec c. Jana i Sabiny z Mitraszewskich 17-1-26 65V 26 Ch 100 DM
3 2 1864 Klewań Maria Krystyna Popiel 6/52 Klewań c. Mieczysława i Zofii z domu Beger [Behr?] 171-1-83 157R 4 R 172 BW
28 5 1867 Kuniów Wiktor Popiel 1,5 Kamionka z ospy, s. Józefa i Karoliny 178-3-78 136V 25 Ż DM
11 11 1867 Butowce Feliks Popiel 22 Wierzbówka kawaler 178-3-82 92V 34 Ż 181 DM 0
22 7 1867 Międzyrzec Korecki Aleksandra Czaplińska 53 Hoszcza z d. Popiel, mąż Józef, synowie Lucjan, Zenon, Leopold, Fabian i Bolesław 487-1-65 31R 14 R 19 DM
26 3 1868 Dederkały Klara Sietrawska 74 Dederkały Wielkie z Popielów, jednodworka, wdowa po Józefie, synowie Jan i Dominik, córki Marcjanna i Barbara 56 71 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0039.htm
16 7 1868 Butowce Franciszka Popiel 9/12 Czerniatyn Wielki c. Adama i Katarzyny z Krasnosielskich 178-3-82 110V 15 Ż 216 DM
24 7 1868 Butowce Aleksander Górecki 7/12 Kapustyn s. Józefa i Anieli z Popielów 178-3-82 111R 16 Ż 217 DM
13 3 1870 Ostróg Amelia Popiel 31 Dermań zd Kamińska, wdowiec Jerzy, s. Hilary, Franciszek, c. Konstancja 654-1-56 97 P 3 R MZ
23 5 1871 Wyszogródek Konstancja Popiel 32 Ułaszczyńce z d. Wiszniewska, 1-dw., mąż Franciszek, synowie Nikodem, Mikołaj, Marcin i Jan, córka Marianna 1-55 70R 18 T
12 8 1872 Sidorów Katarzyna Popiel 50 Tłusteńkie 273 z d. Juzkowska, mąż Grzegorz 1205L 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
8 9 1872 Sidorów Mikołaj Kunicki 4 Tłusteńkie 89 s. Jana i Julianny Popiel 1205L 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
11 9 1872 Sidorów Julianna Kunicka 50 Tłusteńkie 123 z d. Popiel, wdowa po Janie 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
11 9 1872 Sidorów Maria Popiel 3/52 Tłusteńkie 170 c. Dymitra i Tekli Berezickiej 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
5 5 1874 Sidorów Jan Jurkowski 16 Tłusteńkie s. Andrzeja i Antoniny Popiel 1205L 142 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0088.htm
6 7 1874 Sidorów Anna Popiel 0 Tłusteńkie 114 c. Piotra i Brygidy z Grzywaczewskich, żyła 1 chwilę. 1205L 142 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0088.htm
4 11 1874 Sidorów Józef Jurkowski 3 Tłusteńkie 91 s. Andrzeja i Antoniny Popiel 1205L 143 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0088.htm
28 1 1877 Ołyka Juliusz Popiel 55 Długoszyje s. Ignacego, stanu wolnego 498 73 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0038.htm
13 7 1892 Berezne Mieczysław Janisławski 8.12 Berezne s. Aleksandra i Honoraty z Popielów 740-2-8 241R 22 R 233 AD1 0
4 9 1894 Ołyka Józef Krebsa 31 Ołyka żona Franciszka z Popielow, dzieci: Józef, Stanisław i Franciszka 1018 385 38 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0202.htm
20 2 1895 Ołyka Marianna Popiel 44 Ołyka ze Żmudzkich, maż Mikołaj, córka Justyna 1018 497 17 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0260.htm
23 1 1897 Młynów Antoni Kreps 2 Koryta Czech, rodzice: Józef i Franciszka z d. Popiel 740-2-412 40V 4 R 1775 RK
18 3 1897 Ołyka Justyna Helena Popiel 31 Ołyka z Teodorowiczów, mąż Lucjan Piotr, dzieci - Zygmunt, Konstantyn, Michał, Katarzyna i Helena 1018 802 27 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0417.htm
22 12 1898 Kuniów Adolf Popiel 90 Gurszczyna chł., kawaler, nikogo po sobie nie pozostawił 178-3-86 754R 72 Ż DM
22 11 1903 Horochów Mieczysław Popiel 65 Horochów wdowiec, dzieci: Jan, Aleksander, Olga 961 56R 69 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0047.htm
10 4 1904 Niewirków Helena Jakubowska 90 Nowa Huta z Popielewiczów, wdowa, zostawiła synów Bazylego, Piotra, Gracjana, Wincentego i c. Annę 982 79 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0069.htm
22 2 1905 Włodzimierz Marianna Popielarz 0,5 Włodzimierz - Cegielnia c.chł.siedleckiej gub. Stanislawa i Wiktorii z Kłoczewskich 991 77R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0075.htm
13 4 1906 Luboml Franciszek Popielnicki 1,5 Luboml r. Józef, Michalina Laskowska 1009 470 36 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0249.htm
27 11 1906 Młynów Franciszek Popiel 68 Koryta Czech, żona Katarzyna z d. Maniasko?, dzieci: Franciszek, Franciszka 740-2-414 51R 48 R 1515 RK
14 12 1908 Ostropol Stanisław Popiel 8 Ostropol s. Mikołaja i Franciszki z Tomaszewskich 17-1-325 241V 31 Ch 458 DM
13 2 1909 Ostropol Józef Popiel 50 Ostropol żona Aneta, synowie Mikołaj, Antoni, Ludwik, Feliks, Walerian i Stanisław, córki Teofila i Aniela 17-2-93 160V 8 Ch 32 DM
2 8 1911 Dubno Michał Węgłowski 8/12 Dubno s. dworzan Władysława i Stanisławy z Popielów 740-4-158 66V 67 R 57 DM
12 6 1914 Ołyka Stanisław Babiński 21 Kadyszcze Floriana i Justyny z Popielów 1063 214 48 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0226.htm
6 6 1915 Kijów, św. Aleksandr Helena Popiel 1 Kijów Rodzice: Edward i Eleonora Krysianiak 312/1/129 148R 142 m.K. JM1
2 10 1915 Kijów, św. Aleksandr Zygmunt Marian Galicki 34 Kijów mąż Mieczysławy Francewny Popiel, ojciec: Stanisław 312/1/129 167R 274 m.K. JM1
25 4 1915 Kowel Jakub Żuławiński 2 Kowel Kazimierza i Katarzyny z Popielów 1072 78 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0041.htm
19 12 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Stanisław Baczyński 1 Czetyrboki s. Cypriana i Filomeny z Popielów 17-2-47a 53V 99 Ch 105 DM
29 5 1915 Ostropol Edward Popiel 8/12 Ostropol s. Feliksa i Antoniny z Kamińskich 17-2-93 212V 13 Ch 350 DM
1 5 1919 Tajkury Jan Popiel 44 Równe ż. Bronisława z Balickich, s. Mieczysław, Edward, córka Maria Wanda 740-4-698 15V 19 R 17 BW
21 1 1922 Młynów Józef Antoni Popiel 56 Moszków z astmy, żona Julia z Miałkowskich, syn Józef, córka Ewa 740-8-158 58V 15 R 28 DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
17 8 1724 Torczyn Antoni Jahodinski Skuły/ Skały Piotr Marianna Jan Popiel, Katarzyna Dubiecka, Michał Zagorski, Joanna Gostynska 17 b/nr Ł EH
23 4 1725 Torczyn Wojciech Zaleski Boratyn Kazimierz Agnieszka Józef Gozimierski, Joanna Popielowa 15 b/nr Ł EH
17 9 1740 Szumsk Wawrzyniec Krajewski Marcin Katarzyna Jan Iwański, Marianna Wyszpolska, Andrzej Izdebski, Marianna Popieluwna 297-1-180 7R Ł RK 15
8 7 1751 Szumsk Piotr Nawrocki Wołkowiec Stanisław Anastazja Józef Medynski, Apolonia Popieluczka, Andrzej Krzemienski, Anastazja Hospodynowa 297-1-180 43V Ł RK 94
8 5 1757 Kamieniec Podolski Katedra Franciszek Polański herbu Stary Koń Kamieniec Podolski Jan (stolnik sandomierski) Magdalena Popiel herbu Sulima chrzest 8.05.1757 roku w Katedrze w Kamieńcu Podolskim, chrzestny Magnificus Piotr Pągowski oraz Joanna Łącka ( teczki wywodowe rodowitości szlacheckiej Polańskich ) 230-1-5053 Ch fotografi KP2
1 7 1763 Brody Emilia Elżbieta Tekla Popiel Brody Antoni Katarzyna Filichoska 101 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20101/pages/PL_1_301_101_0001.htm
27 1 1767 Szumsk Marianna Popieluk Wołkowce Michał Agnieszka Andrzej Dumanski, Eudochia Wasilicha 297-1-180 137V Ł 4507 RK
30 11 1767 Szumsk Andrzej Franciszek Ksawery Mendycki Hołybisy Michał Teresa Paweł Popiel, Honorata z Piotrowskich Lisowska, Jan Rudkowski, Magdalena Mendycka panna 297-1-180 140V Ł 4514 RK
26 4 1772 Szumsk Tekla NN Sadeczki NN NN Marcin Szymanski, Zofia Bilecka, Jerzy Zabłocki, Antonina Popielowa 297-1-180 159V Ł RK 4557
18 2 1781 Szumsk Apolonia Eufrozyna Joanna Popiel Rachmanów Narcyz Barbara Czarnecka Dominik Podhorski, Barbara Olizarowa, Józef Płonoski, Elżbieta Rojeska 297-1-181 45V Ł 46 RK
24 2 1783 Szumsk Franciszek Walenty Popiel Rachmanów Narcyz Barbara Czarnecka Franciszek Dederkał, zd. Rojewska 1mo voto Zagorska 2do voto Olizarowa, Gabriel Olizar, Teresa Malińska zd. Turska 297-1-181 60R Ł 060a RK
14 5 1784 Szumsk Jan Erazm Ignacy Klembowski Klębowski Hołybisy Franciszek Julianna Narcyz Popiel, Teresa Malińska 297-1-181 67V Ł 68 RK
14 5 1784 Szumsk Prosper Leon Franciszek Klembowski Klębowski Hołybisy Franciszek Julianna Narcyz Popiel, Teresa Malińska 297-1-181 67V Ł 68 RK
7 2 1788 Szumsk Apolonia Popielnicka Vitrina Suraska Jan Katarzyna 87 V 0
13 3 1799 Białogródka Katarzyna Popiel Pokoszczówka Jan Teofila Ostrowska chrz. 14.03., g. Marcin Podolski i g. Marianna Stetkiewicz 178-51-95 103V 24 Ż DM
10 2 1818 Tuczyn Scholastyka Honorata Emilia Chołodecka Uście par. Korzec Maciej Katarzyna dopeł.chrz. 25.6.1833; Wlm Michał Walewski i Wlm Antonina Skirmont, Michał Staniszewski i Franciszka Popiel, Jakub Wilczewski i Agnieszka Jucewicz 171-1-6 154V 22 R DM
28 2 1822 Wiszenki Apolonia Malaczyńska Jezioro Ignacy Antonina Popiel wlm. Julian Kisiel, Balbina Dubińska 297-1-12 81V Ł AR
8 3 1823 Szpanów Jan Henryk Sieciński Pieczałówka par. Kazimierka Józef Barbara Popiel dopeł. ch. 15.07.1828, Ur. Jan Szimell, Ur. Franciszka z Kucharskich Herman ż. Michała, Ur. Michał H 171-1-1 174R 9 R 7066 Mg
5 1 1825 Krasnopol Jan Mańkowski Krasnopol Jan Tekla Michałowska dopełnienie chrztu 2.10.1827, Antoni Popiel i Wiktoria Grodecka 178-51-302 13V 61 Ż 16 DM
7 9 1827 Ołyka Stefania Zielińska Humienniki Grzegorz Euzebia Popiel 816 294 40 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0300.htm
5 6 1827 Targowica Erazm Sosnowski Targowica Tomasz Helena Wolska Telesfor Malewski kawaler, Honorata Popiel 813 289a 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0264.htm
25 9 1827 Szumsk Tekla Urnowska Huta Surażska Wincenty Tekla Popieluch Jan Wereszczyński, Zofia Lenczewska panna 245-1-1 384V 70 R RK
25 4 1827 Łabuń Katarzyna Popiel Kastowce/Kaftowce Baltazar Marianna Lisiecka Wincenty Sikorski, Antonina Kaniewska 178-3-93 107V 26 Ż 210 KP2
10 5 1827 Ostropol Grzegorz Mikołaj Skibicki Ładyki, Ładyhy Mikołaj Helena Sińkowska Leon Popiel, Joanna Burzymska 178-3-93 200V 24 Ż 388 KP2, DM
7 3 1827 Wołoczyska Józefa Popielska Friderikówka Michał Ewa Iwanowa Grzegorz Brodzki, Helena Iwanowa 178-3-93 293V 33 Ż 564 KP2
22 1 1827 Zasław św. Jana Marianna Popiel Wojtowce Ignacy Anna Hryniewiecka 178-3-93 2 7 Ż 5 MO
18 2 1827 Krasnopol Apolonia Mańkowska Krasnopol Jan Tekla Michałowska Antoni Popiel i Wiktoria Grodecka zamężna 178-51-302 3R-3V 10 Ż 5-6 DM
8 10 1827 Krasnopol Franciszka Popiel Krasnopol Antoni Konstancja Pisanek chrzest 9.10.1827, Zachariasz Rześniowiecki i Wiktoria Grodecka, asyst. Kajetan Krzyczewski i Rozalia Kleczkowska, Józef Grodecki i Małgorzata Kleczkowska 178-51-302 14R 63 Ż 16 DM
22 10 1827 Dubno Konstancja Cieszkowska Płoska Paweł Marianna Popiel Antoni Przewłocki i Barbara Adamczuk ż. Anizyma 813 182V 103 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0185.htm
17 9 1827 Dederkały Dominik Sietrawski Dederkały Wielkie Józef Klara Popiel s. urodz., chrz.8.10., urodz. Błażej Hermanowski i urodz. Franciszka Wyszopolska panna, urodz. Mikołaj Piratowski i urodz. Marianna Skrzyńska ż. Stanisława 426-1-4 3R 28 T/FS 700 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99C9-Z?i=699&cat=305376
24 2 1827 Berezdów Maciej Kamiński Paszuki Augustyn Agnieszka Nowicka Karol Różański i Tekla Solecka ż. Grzegorza, asyst. Łukasz Popiel i Katarzyna Szymańska wdowa 245-1-1 100R 12 R 196 DM 0
28 10 1827 Berezdów Marianna Buczyńska Paszuki Józef Tekla Kamińska Łukasz Popiel i Marianna Waśkowska wdowa 245-1-1 107V 69 R 211 DM
2 5 1827 Łanowce Marek Popiel Hrynki Piotr Weronika Michał Adamczuk, Marianna Adamczuk 245-1-1 319 8 R 603 DM1
20 6 1827 Łanowce Piotr Popiel Kozaczki Franciszek Domicela Jan Waskowski, Julianna Jankowska 245-1-1 320 13 R 604 DM1
3 7 1828 Targowica Kamila Popiel Targowica Jan Honorata Malewska Telesfor Malewski, Julianna Konosińska panna 814 277 R 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0280.htm
26 3 1828 Targowica Aniela Zubkowska Targowica Antoni Zuzanna Świderska Jan Popiel, Marianna Malewska 814 276 V 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0280.htm
22 6 1828 Turzysk Jan Ludwik Popiel Zadyby Eliasz Marianna Godlewska 709 14 40 EW 0
28 1 1828 Tuczyn Franciszek Józef Bielawski Janin Wawrzyniec Agnieszka Murawska ch. 28.01.1828, Ur. Stanisław Jasiński, Ur. Franciszka Popiel 171-1-1 190R 2 R Mg 708
1 2 1828 Tuczyn Franciszek Grabowski Kudranka NN Konstancja Grabowska ch. 1.02.1828, Kazimierz Żurakowski, Franciszka Popiel 171-1-1 190V 4 R Mg 708
10 5 1828 Tuczyn Honorata Żurachowska Słobudka Kudranka Kazimierz Marianna ch. 10.05.1828, Jan Kowalski, Franciszka Popiel 171-1-1 191R 8 R Mg 708
25 6 1828 Tuczyn Paulina Szatkowska Sinne Stanisław Anna ch. 26.06.1828, Ur. Baltazar Oranski ?, Ur. Franciszka Popiel, asys. Ur. Jan Kamiński, Ur. Aleksandr 171-1-1 192R 14 R 708 Mg
25 2 1828 Berezdów Roman Popiel Paszuki Łukasz Julianna Pióro Jakub Kulczycki i Justyna Waśkowska, asyst. Grzegorz Szymański i Katarzyna Szymańska 245-1-2 66R 23 R 134 DM 0
23 11 1828 Berezdów Klemens Popiel Paszuki Maksymilian Marianna Lipska Józef Buczyński i Wiktoria Paszyńska 245-1-2 76R 99 R 154 DM
22 7 1828 Dubno Józef Baranowski Bodiaki Gabriel Agnieszka Mielnikowska Stanisław Borowiecki i Ferdynanda Popiel panna 814 170R 51 AGAD 174 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0174.htm
15 8 1828 Dubno Marianna Malinowska Płoska Romuald Ewa Popiel Jakub Terebiński i Paulina Piątkowska 814 172R 63 AGAD 176 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0176.htm
26 9 1828 Połonne Tekla Wojnarowska Połonne Jan Martyna Popiel ur. Grzegorz Tomaszewski i Agnieszka Gliwińska 245-1-2 96V 140 R 2682 DW 0
4 5 1829 Berezdów Anna Kowalińska Paszuki Aleksy Aniela Perkowicz Łukasz Popiel i Marianna Kulczycka 245-1-3 113R 27 R 221 DM
8 4 1829 Berezdów Marianna Różańska Paszuki Karol Anna Niedaszkowska Łukasz Popiel i Anna Szymańska ż. Jana 245-1-3 112V 24 R 220 DM
26 3 1829 Berezdów Marianna Kamińska Paszuki Augustyn Agata Nowicka Łukasz Popiel i Marianna Waśkowska 245-1-3 112V 22 R 220 DM
12 1 1829 Berezdów Paweł Zagrobski Paszuki Jan Marianna Zabłocka Stefan Waśkowski i Domicela Popiel ż. Łukasza 245-1-3 110R 3 R 215 DM
24 1 1829 Targowica Franciszek Salezy Włodzimierz Szydłowski Podhajce Ludwik Ludwika Bukowiecka Romuald Czerkawski, Honorata Popiel 815 309 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0314.htm
18 5 1829 Ołyka Janina Joanna Zielińska Humienniki Grzegorz Euzebia Popiel 821 128 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0129.htm
21 1 1829 Krzemieniec Agnieszka Dodbrowolska Krzemieniec Ludwik Ewa Baraniecka sław. Tomasz Bochdiukiewicz i ur. Marianna Popiel wdowa 426-1-3 80V 14 T 581 DM
12 12 1829 Szumsk Jan Popiel Kozaczki Franciszek Dominika Siekierzycka Karol Wołoczkiewicz, Julianna Szmytówna panna 245-1-4 369R 311 R 2115 RK
21 9 1829 Równe Mateusz Popiel Diatkiewicze Mikołaj Wiktoria ch. 22.09.1829, Stanisław Popiel i Marianna Tarasiewicz 171-1-2 137V 39 R RG
20 9 1829 Ostróg January Maksymilian Podhorodecki Hulcza Marcin Ferdynanda Popiel Jan Dziek.., Helena Gernicka 171-1-2 11V 90 R MZ 719
11 7 1829 Kotelnia Magdalena Strzałkowska Antopol Paweł Małgorzata Popiel c. ur., chrzest 12.07, chrzestni: ur.ur.: Mikołaj Sokołowski, Ewa Ulanicka żona Jana, as.: Ignacy Grzybowski, Apolonia Lewkowska żona Jerzego 178-51-300 21a 48 Ż EH
12 6 1829 Kulczyny Zofia Kozłowska Kremenczuki Tomasz Marianna Dzięgielowska chrzest: 1829.06.12, Ur. Roman Wierzbicki, Ur. Agnieszka Popiel, wdowa 178-3-95 349V 48 Ż Mg
18 11 1829 Zasław św. Jana Salomea Popiel Wójtowce ur. Wincenty Katarzyna Hrynowiecka ur. Mikołaj Woroniecki, Franciszka Opatowska 178-3-95 11V 60 Ż 19 KP2
2 1 1829 Butowce Julian Sałaciński Wierzbówka ur. Szymon Marianna Łabuńska ur. Jan Popiel, Julianna Miler 178-3-95 249R 1 Ż 481 KP2
10 11 1829 Butowce Katarzyna Kropielnicka Czerniatyn ur. Roman Apolonia Sławińska ur. Józef Popiel, Domicella Glińska 178-3-95 253R 37 Ż 489 KP2
8 6 1829 Horodyszcze Felicja Popiel Sudełków ur. Leon Martyna Adam Mądzielowski, Katarzyna Dobrzańska, data chrztu 178-3-95 110V 193 Ż 214 KP2
29 6 1829 Starokonstantynów Dominikanie Piotr Pikulicki Kobyla ur. Piotr Marianna Popiel ur. Piotr Pikulicki, Józefa Łukomska 178-3-95 160R 69 Ż 307 KP2
22 4 1829 Wołoczyska Wojciech Popielski Friderikówka prac. Kasper Marianna Buhaj prac. Franciszek Olech, Marianna Wołoszyn 178-3-95 276v 33 Ż 534 KP2
15 9 1829 Nowogród Wołyński Michał Popiel Połonne, par. Połonne Ludwik Teofila Bielkiewicz dop.chrztu 15.7.1832, as. Wlm. Antoni Rajski, Barbara Żukotyńska mężatka 245-1-6 14R 1330 R 1005 DW
17 2 1829 Międzyrzec Konstancja Tomaszewska Międzyrzec Jerzy Joanna Sznajder .Feliks Czerwiński, Franciszka Medecka Popielowa .Asyst. Antoni Białobłocki,Anna z Nowakowskich Bociorowska, Franciszek Skrobocki,Barbara z Grzegorzewskich Konsiewiczowa 171-1-2 258V 15 R AS
8 6 1829 Horodyszcze Feliks Popiel Sudyłków Leon Marianna Andruszkowska wpis do księgi 1832, chrzest 08.06.1829, Adam Mądzelowski i Katarzyna Dobrzańska panna, asyst. Franciszek Kędzierski i Petronela Robaczyńska panna 178-3-99 86R 57 Ż 170 DM
24 4 1829 Dubno Marianna Cieszkowska Płoska Paweł Marianna Popiel Kazimierz Oliszewski i Teresa Jukowska, asyst. Kazimierz Karaszewicz i Zofia Cieszkowska ż. Kazimierza 815 190V 34 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0195.htm
NU 0 1830 Równe Mieczys ław Oktawian Popiel par. Szumsk Jan Stefan Honorata Malewska 881 138 R 27 0
16 11 1830 Ołyka Leopolda Zielińska Parafia Ołyka Grzegorz Euzebia Popiel 816 294 41 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0300.htm
10 9 1830 Szumsk Helena Petronela Korczewska Bryków Paweł Aleksandra Snowodolska Feliks Popiel, Marianna Boczkowska wdowa 245-1-4 377V 901 R 2141 RK
11 4 1830 Białogródka Jan Solecki Suchorzyńce Bazyli Barbara Gańska Józef Rechlicki i Helena z Popielów Suchoniewicz ż. Józefa 178-3-96 55R 19 Ż DM
1 9 1830 Iwnica Jan Magnuszewski Iwnica Tomasz Wiktoria Popiel Feliks jachimowicz Anastazja Onaczyńska as: Atanazy Siecińśki Tekia Lebied 178 3 3 V401 33 Ż MP
20 1 1830 Żytomierz Agnieszka Żygarłowska Żytomierz Maciej Praxeda Lewandowska Błazej Jasiński Rozalia Popielewicz 178 3 3 5R 27 Ż MP
19 3 1830 Kotelnia Józef Popiel Antopol Franciszek Marianna Rakowicz Mikołąj Sokołowski Teodora Korsak as: Józef Rakowicz Apolonia Lewkowska 178 3 3 R188 27 Ż MP
16 6 1830 Kotelnia Justyna Zaleska Niechworoszcza Maciej Jadwiga Barszczewska Wincenty Popiel Marianna Powchowska 178 3 3 V190 46 Ż MP
6 8 1830 Kotelnia Antoni Eisymunt Antopol Konstanty Julianna Popiel Mikołaj Sokołowski Marianna Ossowska 178 3 3 V192 61 Ż MP
7 4 1830 Cudnów Leon Popiel Kurpowce Jan Domicella Sniurabaj Wincenty Kunicki, Anna Żubr 178 3 3 R311 53 Ż MP
3 10 1830 Cudnów Franciszka Szulc Romanów Jan Teresa Popiel Karol Kargon, Magdalena Sanatowska 178-3-3 321V 141 MP
9 5 1830 Krasnopol Stanisław Cichocki Krasnopol Paweł Karolina Tyszkiewicz Jan Łoński, Krystyna Malinowska, as: Antoni Popiel, Pawlina Nęcińska, Karol Poczętowski, Katarzyna Tyszkiewicz 178 3 3 R238 33 Ż MP
28 4 1830 Butowce Franciszka Święcicka Wierzbówka Józef Aniela Popiel Jan Dąbrowski i Aleksandra Popiel ż. Jana 178-3-96 169R 11 Ż 316 DM
11 7 1830 Łabuń Jan Popiel Kustowce Baltazar Marianna Lisiecka Mikołaj Izdebski i Antonina Kaniewska 178-3-96 112R 40 Ż 212 DM
1 6 1830 Berezdów Agata Buczyńska Paszuki Józef Tekla Kamińska Łukasz Popiel i Marianna Waśkowska, asyst. Jan Zagrobski i Anna Bołsunowska 245-1-4 92V 40 R 183 DM
25 3 1830 Dederkały Aleksander Sietrawski Dederkały Wielkie Józef Klara Popiel s. urodz., chrz. 26.03., urodz. Józef de Szmitt i urodz. Tekla Hulewicz ż. Mikołaja, asyst., urodz. Mikołaj Hulewicz i urodz. Marianna Skrzyńska ż. Stanisława 426-1-4 11R 5 T/FS 708 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WD-B?i=707&cat=305376
19 5 1830 Miropol Celestyn Murawski Miropol Antoni Tekla Biernacka Szymon Popiel i Tekla Szatkowska 245-1-4 146R 24 R 283 DM
28 11 1830 Miropol Jędrzej Popiel Miropol Szymon Anastazja Lubańska Józef Biernacki i Ewa Jakubowska, asyst. Jan Klonowski i Tekla Czerniachowska zamężna 245-1-4 149V 54 R 290 DM
1 1 1830 Bazalia f. Tereszki Józefa Dobrowolska par. Bazalia Tomasz Tekla Popiel Ignacy Sobocki i Salomea Kropiwnicka 178-3-96 203R 2 Ż 377 DM
25 3 1831 Turzysk Wiktoria Popiel Bobły Eliasz Marianna Godlewska 709 43 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0022.htm
19 5 1831 Krzemieniec Julianna Dobrowolska Krzemieniec Ludwik Ewa Jan Korotkiewicz i Julianna Popiel 426-1-3 156R 69 T 658 DM
3 9 1831 Krzemieniec Wawrzyniec Niezbrzycki Młynowce Kajetan Rozalia Łotocka Grzegorz Popielewicz i Domicella Woroniecka ż. Jana 426-1-3 160V 102 T 663 DM
25 8 1831 Ostróg Wanda Zuzanna Podhorodecka Hulcza Marcin Ferdynanda Popiel Jan Podhorodecki, Marianna Majewska, Maksymilian Podhorodecki, Euzubia Zielińska 171-1-4 10R 68 R MZ 779
10 2 1831 Korzec Piotr Dydkowski Horodnica Jędrzej Brygida Popielowicz 245-1-5 58 17 R PW 0
27 3 1831 Butowce Aleksandra Skrzyńska Prochorówka Maciej Tekla Karczewska Józef Rudnicki i Tekla Buławińska ż. Jakuba, Jakub Buławiński i Anna Rudnicka ż. Józefa, Franciszek Gruszczyński i Aleksandra Popiel ż. Jana 178-3-97 212V 6 Ż 405 DM
22 8 1831 Cudnów Marianna Grodecka Karpowce Józef Wiktoria Popiel Józef Matuszewski i Agnieszka Mosijowska ż. Jana 178-3-4 289V 96 Ż 570 DM
27 1 1831 Berezdów Piotr Popiel Paszuki Łukasz Julianna Pióro Stefan Waśkowski i Justyna Waśkowska panna 245-1-5 99V 7 R 181 DM
5 2 1831 Berezdów Dorota Popiel Paszuki Maksym Maria Lipska Karol Obuszkiewicz i Anna Iwanicka panna 245-1-5 100R 9 R 182 DM
1 6 1831 Berezdów Apolonia Chodakowska Nahaczówka Teodor Anna Czaplińska Bartłomiej Staniewicz i Helena Popiel ż. Maksymiliana 245-1-5 102R 27 R 186 DM
11 12 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Wincenty Pikulicki Starokonstantynów Jan Marianna Popiel Grzegorz Zakrzewski i Izabella Stępkowska panna 178-3-97 163V 82 Ż 313 DM
23 7 1832 Tuczyn Ignacy Sławuszewski Kudranka Łukasz Katarzyna Nowakowska Karol Hadziewicz i Franciszka Popiel, Ignacy Popiel i Katarzyna Chodorecka 171-1-5 166R 11 R DM 0
16 8 1832 Korzec Stefan Popielewicz Horodnica Jakub Maria Rej? (Stepczyńska?) Józef Zielonkowski i Agnieszka Kuchcicka mężatka 245-1-6 70r 85 R Na
30 11 1832 Kulczyny Lucyna Glińska Junaczki Narcyz Kunegunda Radziszewska Józef Dobrzański i Aleksandra Popiel ż. Jana 178-3-98 336R 68 Ż 637 DM
12 9 1832 Szpanów Emilia Florentyna Rogowska Szpanów Wincenty Anastazja Zaruska Michał Karpowicz, Barbara Zaruska żona Adama.Asyst.Adam Zaruski,Helena Radlińska ż.Józefa, Józef Radliński,Aleks. Popielówna panna 171-1-5 184V 8 R AS
8 2 1832 Dubno Apolonia Szahin Dubno Jan Helena Zakrzewska chrzest 16.02.1832 tylko z samej wody, Ksawery Popiel i Aleksandra Lewandowska panna, asyst. Jan Iwaszkiewicz i Zofia Languara [de La Guera] zamężna 818 119R 14 AGAD 126 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0126.htm
29 11 1832 Dederkały Barabara Sietrawska Dederkały Wielkie Józef Klara Popiel c. urodz., chrz. 4.12., urodz. Mikołaj Hulewicz i Wlm Marianna Jaroszyńska, asyst., urodz. Stanisław Krymski i urodz. Franciszka de Szmitt ż. Józefa 426-1-4 18V 20 T/FS 716 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WF-T?i=715&cat=305376
16 4 1832 Łanowce Apolonia Popiel Hryńki Piotr Weronika Suchodolska Franciszek Misiński i Marianna Kochańska z Samolewskich, asyst. Ignacy Halicki i Marianna Byczkowska 245-1-6 355R 7 R 355 DM
14 11 1833 Kisielin Emilia Salezia Lesiecka Kupiczów Piotr Franciszek Zuzanna Godlewska Ignacy Dubowicz, Katarzyna Konradiowa; as: Wincenty Konrady, Marianna Popiel; ch 848 278 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0158.htm
2 2 1833 Ostróg Paweł Bolesław Podhorodecki Hulcza Marcin Ferdynanda Popiel 171-1-6 3V 18 R MZ
14 2 1833 Zasław św. Jana Grzegorz Popiel Wójtowce Wincenty Katarzyna Hryniewiecka Mikołaj Horoniecki i Hryniewiecka mężatka 178-3-99 3R 10 Ż DM
25 1 1833 Tuczyn Józef Bielawski Janin Wawrzyniec Agnieszka Murawska Kasper Gajdamowicz i Franciszka Popiel 171-1-6 152R 1 R DM
7 4 1833 Tuczyn Apolonia Gniatecka Sobówka Stefan Agnieszka Grzesiuk Hipolit Zacharewicz i Franciszka Popiel 171-1-6 153R 9 R DM
20 6 1833 Tuczyn Ignacy Gniatecki Słoboda Sobówka Cyprian Anna Żygadło Hipolit Zacharewicz i Franciszka Popiel 171-1-6 155R 25 R DM
12 10 1833 Tuczyn Teresa Kuczyńska Kudranka Jan Apolonia Łukomska Maciej Chołodecki i Franciszka Popiel 171-1-6 155R 27 R DM
19 8 1833 Berezdów Róża Buczyńska Paszuki Józef Tekla Kamińska Łukasz Popiel i Agnieszka Zabłocka ż. Łukasza 245-1-7 126R 58 R 16 DM
2 9 1833 Berezdów Rozalia Jagielska Prawutyn Wielki Michał Marianna Bzowska Eliasz Raszkowski i Teofila Popiel ż. Ludwika 245-1-7 126R 60 R 16 DM
6 12 1833 Berezdów Franciszek Popiel Paszuki Łukasz Julianna Pióro Stefan Waśkowski i Justyna Waśkowska panna 245-1-7 128V 79 R 21 DM
22 7 1833 Równe Karol Zajączkowski Diatkiewicze Eliasz Anastazja Stanisław Popiel i Marianna Czajkowska 171-1-6 118V 16 R 116 DM
18 9 1833 Hulewicze Justyna Popiel Czerniawka Konstanty Franciszka Medwediuk Michał Medwediuk i Konstancja Bielecka ż. Hieronima 848 336 22 AGAD 193 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0193.htm
3 2 1834 Ostróg (Hulcza) Weronika Apolonia Podhorodecka Hulcza Marcin Ferdynanda Popiel Jędrzej Podhorodecki, Prakseda Popiel 17 O 0
30 5 1834 Tuczyn Tekla Gniatecka Sobówka Stefan Agnieszka Grysiuk Hipolit Zacharewicz i Franciszka Popiel 171-1-7 167V 9 R DM
6 4 1834 Niewirków Adam Bagiński Horodyszcze Józef Urszula Lubomirska Maciej Bagiński,Franciszka Popiel ż.Jana 171-1-7 277 R 18 R AS 0
5 12 1834 Butowce Anna Popiel Wierzbówka Józef Marianna Żytkiewicz Jan Lipski i Aleksandra Popiel ż. Jana 178-3-100 193V 99 Ż 378 DM
9 7 1834 Berezdów Feliks Popiel Sieliczów Maciej Marianna Lipska Kazimierz Styczyński i Katarzyna Styczyńska ż. Stanisława 245-1-8 108V 37 R 11 DM
16 2 1834 Łabuń Julia Popiel Kustowce Baltazar Marianna Lisicka Wincenty Sikorski i Antonina Kaniewska, asyst. Kasper Lisicki i Elżbietą Lisicka 178-3-100 103V 13 Ż 208 DM
23 4 1834 Łabuń Wojciech Lisicki Kustowce Jan Józefa Skalska Piotr Lisicki i Julianna Błońska, Baltazar Popiel i Elżbieta Lisicka 178-3-100 104R 20 Ż 209 DM
10 12 1835 Dederkały Marianna Sietrawska Dederkały Wielkie Józef Klara Popiel Jan Komorowski, Józefa Jankowska z. Seweryna 54 234 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0125.htm
6 8 1835 Łuck Jan Karol Władysław Polanowski Łuck Tomasz Teofila Augustynowicz Stanisław Popiel, Tekla Augustynowicz 373 30 59 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0016.htm
28 1 1835 Ostróg Marianna Adelajda Podhorodecka Hulcza Marcin Ferdynanda Popiel Ignacy Podhorodecki Apolinara Kotkowska 171-1-8 4V 15 R 899
26 1 1835 Połonne Marianna Dąbrowska Połonne Jan Antonina Popiel Piotr Stachowski, Marianna Ciechońska panna 245-1-9 143R 10 R DW
31 7 1835 Butowce Piotr Gliński Wierzbówka Narcyz Kunegunda Radziszewska Norbert Piotrowski, Aleksandra Popiel 178-3-101 218R 27 Ż 402 SK
27 3 1835 Starokonstantynów Aleksander Bolesław Tuczański Laszki Kazimierz Marianna Ostaszewska Jan Wiszniowski, Honorata Popiel 178-3-101 168R 46 Ż 326 CK
24 5 1835 Starokonstantynów Marcelli Wiktor Rudnicki Semerynki Ludwik Aniela Krokielnicka Stefan Huczyński, Honorata Popiel 178-3-101 170R 67 Ż 330 CK
1 11 1835 Starokonstantynów Franciszka Pikulicka Kobyla Jan Marianna Popiel Piotr Pikulski, Marianna Goloska 178-3-101 176R 124 Ż 342 CK
4 8 1835 Wołoczyska Helena Cap Frydrykówka Jan Agafia Stratia Kacper Popielski, Rozalia Łozińska 178-3-101 301 58 Ż SK
10 10 1835 Berezdów Brygida Zabłocka Paszuki Jan Teresa Niedaszkiewicz Józef Buczyński i Julianna Popiel ż. Łukasza, asyst. Jan Pióro i Marcjanna Waśkowska wdowa 245-1-9 108V 71 R 21 DM
22 2 1836 Turzysk Kazimierz Albin Popiel Bobły Eliasz Marianna Godlewska 712 5 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0003.htm
25 8 1836 Ostróg Ludwika Klementyna Podhorodecka Hulcza Marcin Ferdynanda Popiel Wlm Witalis Parczyński-Marszałek Powiatu Rówieńskiego i Wlm Joanna Otto 171-1-9 16R 90 R DM
6 3 1836 Butowce Tomasz Popiel Wierzbówka Józef Marianna Żydkiewicz ur. Tomasz Sławecki m. Marianny, Katarzyna Niezbrzycka ż. Józefa, ur. Bartłomiej Sałaciński kawaler, Aleksandra Popiel ż. Jana 178-3-106 219R 10 Ż 423 DW
9 10 1836 Butowce Franciszek Borgiasz Święcicki Wierzbówka Józef Aniela Popiel ur. Marcin Dąbrowski m. Teresy, Marianna Więckowska ż. Franciszka, as. Jan Popławski, Aleksandra Popiel ż. Jana 178-3-106 223V 43 Ż 432 DW
9 4 1836 Tuczyn Emilia Kowacz Żelanka Andrzej Antonina Szatkowska Stanisław Jasiński i Franciszka Popiel 171-1-9 157V 11 R DM
2 4 1836 Niewirków Franciszka i Marianna bliżnięta Bagińska Horodyszcze Jan Elżbieta Morga Franciszkę trzymali: Jan Kuczyński, Franciszka Popielowa ż.Jana.Mariannę trzymali:Kajetan Bagiński,Marianna Łukomska ż.Marcina 171-1-9 265 V 16 R AS
27 3 1836 Cudnów Amelia Sławuszewska Karpowce IN Marianna Jan Popiel i Justyna Genszowa wdowa 569-1-59 6R 30 Ż 12 DM
22 4 1836 Cudnów Leonilda Szolc Romanów Jan Teresa Popiel Jan Szatkowski i Józefa Wolska, asyst. Karol Boniakiewicz i Marianna Ulatowska wdowa 569-1-59 12R 68 Ż 24 DM
29 5 1836 Cudnów Józefa Leniewicz Wójtowce Walenty Paulina Paprocka Atanazy Bogatko i Józefa Bohdanowicz ż. Szymona, asyst. Wawrzyniec Bohdanowicz i Krystyna Popiel panna 569-1-59 16R 90 Ż 32 DM 0
1 8 1836 Cudnów Marianna Aniela Masłowska Gwoździarnia Józef Katarzyna Szponarska Erazm Popiel i Zuzanna Poznańska ż. Michała, asyst. Augustyn Szukszta i Antonina Jencz ż. Juliana 569-1-59 21R 121 Ż 42 DM
4 1 1836 Kotelnia Marianna Wilczyńska Niechworoszcz Grzegorz Krystyna Brzezicka Jakub Sieszycki i Teresa Popiel ż. Hipolita 178-51-386 276R 1 Ż 279 DM
16 1 1836 Kotelnia Bazyli Sankowicz Niechworoszcz Benedykt Teofila Witkowska Wojciech Popiel i Julianna Popiel ż. Jerzego 178-51-386 277R 9 Ż 280 DM
20 2 1836 Kotelnia Leon Grabowski Niechworoszcz Jan Agnieszka Brzezicka Walenty Wilczyński i Teresa Popiel ż. Hipolita 178-51-386 277R 11 Ż 280 DM
21 6 1836 Kotelnia Alojzy Ejsymont Antopol Konstanty Julianna Popiel Stanisław Popiel i Marianna Didkowska ż. Joachima 178-51-386 281V 47 Ż 285 DM
28 5 1836 Lubar Marianna Popiel Czartoria Nowa Mateusz Zuzanna Dymińska Franciszek Szatkowski i Aniela Zabłocka ż. Jana 178-51-386 400R 50 Ż 403 DM
4 8 1836 Berezdów Dominik Popiel Paszuki Łukasz Julianna Pióro Stefan Waśkowski, Justyna Waśkowska panna 245-1-10 151V 46 R 13
19 3 1837 Korzec Józef Popielowicz Horodnica Jakub Marianna Topczyńska 245-1-11 73 35 R PW
13 11 1837 Kuniów Feliks Falkowski Gurszczyzna Marcin Michalina Popiel Wawrzyniec Żuchowski, Marianna Swederska ż. Jana 171-1-10 88 V 67 ZP R 0
19 9 1837 Luboml Franciszek Romanowski Luboml Bazyli Tatiana Mosijewicz Bazyli Stadnicki, Marianna Popielnicka 852 530 87 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0279.htm
19 2 1837 Tuczyn Anna Gniatecka Sobówka Stefan Agnieszka Grzesiuk Antoni Słowiński i Franciszka Popiel 171-1-10 170R 5 R DM
26 6 1837 Tuczyn Emilia Łukomska Kudranka Marcin Marianna Wąsowicz Maciej Bagiński i Franciszka Popiel, Kajetan Bagiński i Urszula Łukomska 171-1-10 171V 11 R DM
28 5 1837 Korzec Feliks Lissowski Rudnia Piaskowa Józef Prakseda Popielowicz 245-1-11 80 66 R PW
11 9 1837 Butowce Marianna Konczewska Kapustyn Leonard Rozalia Kobylańska Jan Popiel i Eleonora Katerynicz ż. Leona 178-3-108 228R 32 Ż 446 DM
9 12 1837 Butowce Marianna Lipska Wierzbówka Jan Elżbieta Radziszewska Józef Popiel i Marianna Izdebska ż.. Bazylego 178-3-108 230R 43 Ż 450 DM
3 6 1837 Starokonstantynów Władysław Popiel Kobyla Jan Marianna Pikulicka Piotr Pikulicki i Marianna Godebska panna, asyst. Michał Dąbrowski i Tekla Żółtowska ż. Tomasza 178-3-108 187R 66 Ż 366 DM
29 5 1837 Szumsk Petronela Giżycka Waśkowce Piotr Ewa Popieluk Jan Stykliński, Krystyna Kokorczuk ż. Marcina 245-1-11 476V 36 R 1737 RK
11 8 1837 Berezdów Eliasz Popiel Sieliczów Maksymilian Marianna Lipska Gabriel Gliński i Urszula Barska ż. Andrzeja 245-1-11 160R 62 R 158 DM
23 11 1838 Turzysk Klemens Jan Popiel Bobły Eliasz Marianna Godlewska 714 10 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0006.htm
3 1 1838 Ostróg Marian Andrzej Podhorodecki Hulcza Marcin Ferdynanda Popiel Wlm Łukasz Izdebski Kapitan i Aleksandra Podhorodecka-Podchorążyna, wdowa 171-1-11 1R 2 R DM
11 6 1838 Ostróg Antoni Popiel Wierzchów Katarzyna s. wdowy, Mikołaj Szczyglewski i Domicela Martynowska 171-1-11 10R 55 R DM
17 2 1838 Połonne Konstanty Popiel Połonne Leon Marianna Maciej Popiel zonaty, Antonina Dąbrowska ż. Jana 245-1-12 108R 41 R DW 298
29 3 1838 Tuczyn Józef Bagiński Sobówka Antoni Cecylia Szymańska ur. Józef Bagiński i ur. Franciszka Popiel 171-1-11 172R 9 R DM
26 9 1838 Tuczyn Tekla Łukomska Kudranka Bazyli Domicela Zawadzka ur. Maciej Chołodecki i ur. Franciszka Popiel 171-1-11 175V 23 R DM
9 11 1838 Tuczyn Elżbieta Cecylia Przywalińska Ryświanka Wojciech Zofia Głębska Wlm Kajetan Zaleski i ... Wysocka, Alojzy Popiel i Bronisława Kwiatkowska panna 171-1-11 176V 28 R DM
18 11 1838 Tuczyn Marcin Siewicki Kudranka IN Katarzyna ur. Marcin Łukomski i ur. Franciszka Popiel 171-1-11 177R 29 R DM
1 12 1838 Kulczyny Karolina Szymańska Woskodawińce Tomasz Agnieszka Popiel Łukasz Lipski i Konstancja Benedyktowicz ż. Antoniego 178-3-110 395V 72 Ż 758 DM
25 4 1838 Kodnia Marianna Matkowska Żurbińce Jędrzej Franciszka Popiel ur. Wincenty Popiel i ur. Anna Laszkiewicz ż. Jana, ur. Walenty Witusiewicz i ur. Julianna Hudzińska ż. Jana 178-3-6 269R 19 Ż 520 DM
22 2 1838 Kotelnia Tekla Grabowska Niechworoszcz Jan Agnieszka Brzezicka Walenty Wilczyński i Teresa Popiel ż. Hipolita, asyst. Franciszek Moszkowski i Helena Burzymska ż. Tomasza 178-3-6 154V 21 Ż 297 DM
11 4 1838 Kotelnia Katarzyna Popiel Niechworoszcz Jerzy Justyna Lipińska Wincenty Popiel i Agata Lipińska ż. Wawrzyńca 178-3-6 156R 34 Ż 300 DM
25 6 1838 Kotelnia Jan Popiel Niechworoszcz Mateusz Tekla Degórka Nazariusz Domański i Marianna Karwowska wdowa, asyst. Łukasz Studziński i Domicela Popiel panna 178-3-6 157V 47 Ż 303 DM
9 12 1838 Kotelnia Ambroży Eysymont (Ejsmont) Antopol Konstanty Julianna Popiel Michał Rakowicz i Marianna Didkowska ż. Joachima 178-3-6 163R 89 Ż 314 DM
23 2 1838 Butowce Feliks Sałaciński Wierzbówka Bartłomiej Marianna Radziszewska Jan Popiel i Eleonora Katerynicz ż. Jana, asyst. Szymon Sałaciński i Teofila Sałacińska ż. Antoniego 170-3-110 216R 7 Ż 412 DM
24 12 1838 Butowce Adam Popiel Wierzbówka Józef Marianna Żydkiewicz Tomasz Sławecki i Marianna Więckowska ż. Franciszka, asyst. Bartłomiej Sałaciński i Honorata Jędruska panna 170-3-110 221R 38 Ż 422 DM
20 4 1838 Berezdów Julian Adolf Sokołowski Prawutyn Wielki Józef Anna Popiel Feliks Moszyński Balbina Krasińska wdowa, asyst. Jan Engiel i Eleonora Bilkiewicz, Adam Marcinkiewicz i Anna Jackowska panna 245-1-12 176R 34 R 176 DM
9 8 1838 Berezdów Regina Balicka Dosindorf Leon Katarzyna Raczewska Karol Remizowicz i Balbina Krasińska wdowa, asyst. Józef Wojakowski i Teofila Popiel 245-1-12 178V 56 R 179 DM
22 12 1838 Berezdów Tomasz Popiel Paszuki Łukasz Julianna Pióro Stefan Waśkowski i Justyna Waśkowska panna, asyst. Jan Pióro i Teresa Waśkowska panna 245-1-12 181V 80 R 182 DM
12 2 1838 Żytomierz Piotr Grabowski Futor Wyhowskiego Adam Anna Popiel Wojciech Bobrownicki i Julianna Kalińska ż. Józefa 178-3-6 5R 56 Ż 11 DM
21 11 1839 Kuniów Klemens Falkowski Gurszczyzna Marcin Magdalena Popiel 879 54 R 51 0
6 5 1839 Szpanów Lucjan Filip Czapliński Szpanów Józef Kazimierz Aleksandra Popiel 879 174 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0176.htm
21 2 1839 Tuczyn Franciszek Bagiński Kudranka Maciej Anastazja Maradyńska Józef Bagiński, Franciszka Popielowa 879 150 V 11 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0153.htm
14 2 1839 Tuczyn Julianna Bagińska Kudranka Józef Urszula Łukomska Maciej Bagiński, Franciszka Popielowa , asystowali Antoni Perłowski i Katarzyna 879 150 V 10 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0153.htm
11 11 1839 Klewań Adella Marianna Popiel Peresopnica Feliks Karolina Molska ur. Izydor Molski, Sabina Cieszkowska 879 131 V 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0133.htm
4 2 1839 Krzemieniec Józef Strzelecki Młynowce Jakub Katarzyna Boniak pr. Rafał Kosiński i pr. Anastazja Popielowicz 01-13 4R 14 T 279 DM
22 9 1839 Bazalia f. Terszki Dionizy Leżański Korczówka Jan Marianna Popielska Mikołaj Bujalski i Małgorzata Bujalska, asyst. Feliks Karaszewski i Katarzyna Szmigielska 178-3-112 230R 44 Ż 445 DM
30 3 1839 Berdyczów Aniela Tarnawska Berdyczów Wincenty Marianna Jan Dąbrowski i Katarzyna Popiel ż. Zachariasza 178-3-8 139V 70 Ż 260 DM
29 1 1839 Berezdów Jan Święcicki Mokre Józef Angela Popiel Jan Wiński i Tatiana Tyszkiewicz, asyst. Franciszek Salezy Kornatowski i Petronela Kowalska panna 178-51-433 145V 11 Ż 154 DM
19 6 1840 Szpanów Julia Józefa Czaplińska Szpanów Józef Kazimierz Aleksandra Popiel 880 156 V 5 AGAD 174 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0174.htm
10 1 1840 Korzec Teresa Popielewicz Horodnica Jakub Marianna Stepczyńska Piotr Sydorski żonaty, Józefa Kralkowska ż. Aleksandra 871 113 27 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0061.htm
19 2 1840 Ostróg Natalia Józefa Podhorodecka Hulcza Marcin Ferdynanda Popiel W. Jan Podhorodecki, JW Barbara Kruczkowska ż. Józefa 880 4 R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0005.htm
9 11 1840 Malin Andrzej Walcki Fedorówka par. Wyszewice Teodor Marianna Szemeta Jan Godziliński, Anna Popiel, panna, c. Zachariasza, as. Jan Żukowski, Marianna Bondarzewska, ż.Stefana, chrz. 24.11.1840 178-51-456 8R 27 Ż BS 18
26 6 1840 Chabno Jan Czerwiński Wereśnia Łukasz Serafina Popiel Teodor Żurawski, WJN Pamella Jaroszewicz, panna, chrz. 26.08.1840 178-51-456 28R 27 Ż BS 68
10 2 1840 Cudnów Władysław Korabczyński Romanów Leon Katarzyna Dobrucka Wlm Józef Cetnerowski i Anna Pohorecka wdowa, asyst. Hipolit Popiel i Marianna Giakomelii ż. Jakuba, Wlm Dominik Jankowski i Felicjana Cetnerowska panna 569-1-63 3R 20 Ż DM
25 3 1840 Cudnów Balbina Smolińska Karpowce Stefan Marcjanna Szponarska Feliks Popiel i Marianna Terlecka ż. Piotra 569-1-63 6V 53 Ż DM
23 7 1840 Cudnów Apolinary Romański Karpowce Stanisław Rozalia Kulczewicz Feliks Popiel i Marianna Matusiewicz ż. Jana, asyst. Stanisław Matusiewicz i Anastazja Kowalska wdowa 569-1-63 13R 115 Ż DM
24 7 1840 Kotelnia Jakub Popiel Niechworoszcz Hipolit Teresa Piątkowska Jan Studziński i Połchowska ż. Jana, asyst. Stefan Macewicz i Domicela Wesołowska ż. Augustyna 178-3-9 167V 29 Ż 333 DM
10 11 1840 Kotelnia Franciszek Popiel Niechworoszcz Mateusz Tekla Degórka Nazary Domański i Marianna Karwowska ż. Jana 178-3-9 170V 52 Ż 339 DM
24 12 1840 Kotelnia Adam Popiel Niechworoszcz Jerzy Justyna Lipińska Augustyn Wesołowski i Teresa Korzeniowska ż. Wincentego 178-3-9 171R-171V 58 Ż 340-341 DM
6 8 1840 Krasnopol Kajetan Kulikowski Krasnopol Franciszek Magdalena Popiel Tomasz Zdanowski i Antonina Popiel ż. Antoniego 178-3-9 204V 57 Ż 403 DM
29 8 1840 Krasnopol Rozalia Sokół Krasnopol Paweł Anastazja Pietruszewska Stanisław Kleczkowski i Antonina Popiel ż. Antoniego 178-3-9 205R 62 Ż 404 DM
21 4 1840 Beresteczko Emilia Marianna Krystyna Miaskowska Warszawa, par. Św. Aleksandra Eustachy Katarzyna Popiel Edward Miaskowski, Aniela z Miaskowskich Petzold 3 8 26 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%203/pages/PL_1_436_3_0005.htm
10 8 1840 Berezdów Kajetan Paszyński Paszuki Jan Magdalena Metelska Józef Buczyński i Justyna Pióro panna, asyst. Józef Rybicki i Tekla Popiel panna 871 264 43 AGAD 137 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0137.htm
26 8 1840 Berezdów Julianna Kamińska Paszuki Augustyn Agnieszka Nowicka Łukasz Popiel i Anna Ro[...] ż. Karola, asyst. Jan Szymański i Julianna Szymańska panna 871 265 47 AGAD 138 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0138.htm
10 9 1840 Żytomierz Hilary Murawski Futor Wyhowskiego Hilary Lucyna Popiel Jakub Kotowski i Honorata Wyhowska ż. Grzegorza 178-3-10 34R 262 Ż 68 DM
4 11 1840 Żytomierz Marcjanna Lasota Żytomierz Wincenty Agnieszka Tomaszewska Marcin Popielewicz i Julianna Paszkowska ż. Józefa, asyst. Paweł Popielewicz i Petronela Prusek ż. Piotra 178-3-10 40R 310 Ż 80 DM
8 3 1841 Swojczów Jan Popiel Tartak Ossowski Walery Teofila Daniszewska dopełnienie 858 198 4 605 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0002.htm
15 11 1841 Połonne Michał Popiel Połonne Leon Maryanna 872 142a 155 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0077.htm
1 2 1841 Felsztyn Marianna Buderacka Rososze ur. Jan Józefa Popiel ur. Antoni Jankowski, Marianna Wilczyńska 685-4-74 5v 24 Ch 11 KP2
27 7 1841 Felsztyn Anna Popiel Niemeczyńce ur. Tomasz Anna Kowalewska prac. Franciszek Kunicki, Franciszka Zagórska 685-4-74 23v 132 Ch 47 KP2
30 7 1841 Felsztyn Antonina Ostrowska Rososze ur. Jędrzej Antonina Krzyżanowska ur. Antoni Jankowski, Dominika Popiel 685-4-74 24v 136 Ch 49 KP2
12 10 1841 Felsztyn Łukasz Skapski Niemeczyńce ur. Piotr Marianna Jankowska ur. Tomasz Popiel, Marianna Kulikowska 685-4-74 34r 192 Ch 68 KP2
23 6 1841 Szpanów Zenon Czapliński Szpanów Józef Aleksandra Popiel Jan Radzimiński i Salomea Jozewska ż. Jana, asyst. Jan Jozewski i Helena Jozewska ż. Józefa 171-1-12 183V 7 R 186 DM
6 3 1841 Berezdów Pawlina [Paulina] Popiel Paszuki Łukasz Julianna Pióro Łukasz Zabłocki i Marianna Kulczycka ż. Jakuba 872 292 21 AGAD 155 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0155.htm
1 11 1842 Klewań Antonina Popiel Zastawie Feliks Karolina Molska 882 136 R 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0137.htm
5 3 1842 Kuniów Józefa Falkowska Gurszczyzna Marcin Magdalena Popiel 881 49 V 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0057.htm
5 8 1842 Hulewicze Kajetan Wedmediuk Czerniawka Adam Franciszka Kucek Konstanty Popiel i Marianna Leszczuk ż. Szymona 857 389 15 AGAD 209 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0209.htm
6 12 1842 Kulczyny Szymon Sokołowski Krasiłów Józef Anna Popiel Aleksander Turkiewicz i Marianna Żółtomirska ż. Józefa 178-51-485 379V 111 Ż 389 DM
15 5 1843 Turzysk Zofia Eustachia Popiel Bobły Eliasz Marianna Godlewska 719 3 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0002.htm
9 11 1843 Szpanów Teodor Leopold Czapliński Szpanów Józef Aleksandra Popiel 882 173 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0174.htm
5 2 1843 Swojczów Telisfora Michalina Popiel Tartak Ossowski Walery Teofila Daniszewska 858 198 3 605 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0002.htm
16 2 1844 Nowogród Wołyński Władysław Sokołowski NW Józef Emilia Popiel Mąkiewicz Ludwik, Rokus Salomea, ż.Piotra 56 JZ
30 1 1844 Tuczyn Piotr Mórgowski Nowy Majdan Franciszek Marianna Żukowska Marcin Łukomski, Franciszka Popielowa 883 144V 6 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0148.htm
24 6 1844 Młynów Faustyn Kaznowski Dorohostaje Małe Jan Konstancja Popielkiewicz Leon Gilewicz, Konstancja Gorecka panna, Karol Barcikowski, Konstancja Osiecka 830 179R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0183.htm
27 7 1844 Zwinogródka Adolf Alfons Sawicki Zwinogródka ur. Adam Paulina Duwe chrzest 14.01.1845 r., ur. Tadeusz Popiel, Katarzyna Nowicka 685-2-1020 32r 1 Ch 63 KP2
25 12 1844 Zwinogródka Aniela Robaczyńska Zwinogródka ur. Kazimierz Julia Popiel chrzest 4.02.1845 r., ur. Ignacy Jaczewski sędzia sądu ptu zwinogrodzkiego, Joanna Nepomucena Jaworska podsędkowa 685-2-1020 32v 4 Ch 64 KP2
11 11 1844 Klewań Konstanty Popiel Klewań Feliks Karolina Molska Stanisław Grodecki, Aniela Szałajska panna. Asyst. Ignacy Maleroski, Eleonora Grodecka panna 883 131V 27 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0135.htm
27 2 1845 Łabuń Wiktoria Popielowska Kustowce Baltazar Marianna Lisiecka ur. Franciszek Lisiecki i Antonina Kaniewska ż. Feliksa 178-3-113 123R 26 Ż DM
1 7 1845 Łabuń Józef Lisiecki Kustowce Jan Apolonia Wysocka 1-dw. Feliks Kaniewski i Marianna Popielowa ż. Baltazara 178-3-113 126R 49 Ż DM
30 3 1845 Butowce Aniela Popiel Kapustyn Jan Tekla Iwanicka Mikołaj Przyłuski i Modesta Lewandowska ż. Teodora 178-3-113 14 Ż DM 0
29 5 1845 Butowce Feliks Popiel Wierzbówka Józef Marianna Żytkiewicz Karol Więckowski i Marianna Więckowska ż. Franciszka 178-3-113 22 Ż DM
30 5 1845 Butowce Antonina Święcicka Metce par. Kulczyny Józef Aniela Popiel Jan Święcicki i Katarzyna Żytkiewicz ż. Jędrzeja 178-3-113 23 Ż DM
15 1 1845 Berezdów Paulina Zabłocka Paszuki Jakub Brygida Rybicka Paweł Popiel kawaler i Katarzyna Zagrobska ż. Feliksa, asyst. Feliks Zagrobski i Dorota Zabłocka panna 876 380 6 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0205.htm
18 2 1845 Nowogród Wołyński Olimpia Sokołowska NW Józef Anna Popiel Szweychowski Piotr, Brzezicka Justyna, ż.Pawła 876 11 41 7 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0007.htm
22 2 1845 Kotelnia Leon Popiel Niechworoszcz Mateusz Tekla Degórka Łukasz Studziński i Marianna Karwowska ż. Jana 178-3-12 260R 17 Ż 515 DM
24 8 1845 Kotelnia Ludwik Domański Niechworoszcz Paweł Katarzyna Chmielnicka Łukasz Studziński i Marianna Popiel ż. Andrzeja 178-3-12 264V 53 Ż 524 DM
8 10 1845 Starokonstantynów Bronisław Sałaciński Starokonstantynów Antoni Teofila Aleksandrowicz Jan Popiel i Anna Wodzińska ż. Mikołaja 178-3-113 160V 119 Ż 321 DM
25 8 1845 Klewań Ludwik Kołtunowski Miłostów Andrzej Tekla Linczewska Seweryn Gorski, Konstancja Popiel panna 884 159R 13 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0163.htm
27 2 1845 Annopol Roman Popiel Baczmanówka NN Magdalena 884 70 V 6 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0073.htm
23 3 1846 Łokacze Konstanty Sawicki Iwczewicze Konstanty Marianna Wierzyńska Dominik Bagiński żonaty, Józefa Popiel panna 351 2-3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20351/pages/PL_1_436_351_0002.htm
30 3 1846 Młynów Ignacy Łosowski Koryty Ignacy Marianna Popiel Jan ?, Ludwika Bogacka, Paweł Strubczewski, Justyna Trębicka 832 183V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0193.htm
24 1 1846 Annopol Maria Przyser Peremyśl August Magdalena Popiel 885 58V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0060.htm
19 1 1846 Kuniów Agnieszka Falkowska Gurszczyzna Marcin Magdalena Popiel Paweł Wolski, Feliksa Zabłocka ż. Michała 885 81 2 AGAD SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0082.htm
28 5 1846 Aleksandria Henryka Popiel Kamienna Góra Feliks Karolina Molska [chrzest 25.02.1847] Franciszek Dubiński kawaler i Klementyna Górska panna 171-1-13 193V 7 R 199 JJ, DM
21 10 1846 Berezdów Jan Malinowski Paszuki Jakub Tekla Popiel Jan Popiel kawaler i Teresa Lipska ż. Jana, asyst. Franciszek Żygadło i Jadwiga Kościuszkiewicz ż. Błażeja 877 236 89 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0128.htm
29 10 1846 Butowce Lucyna Franciszka Popiel Kapustyn Jan Tekla Niedzielska Mikołaj Przyłuski Marszałek i Eleonora Brodowska ż. Władysława, asyst. Leon Popławski i Karolina Wielkulewicz panna 178-3-115 219R 35 Ż 432 DM
16 5 1846 Tajkury Jan Nepomucen Ludwik Leon Zwoliński Nowostawce Wincenty Ludwik Felicja Sieniuta Dominik Popiel i Barbara Zielińska z Serwatowskich 885 50V 13 AGAD 52 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0052.htm
22 12 1846 Klewań Roman Henryk Preyser Ponebyl Jan Karol August Magdalena Popiel Franciszek Rodziewicz, Anastazja Bylewska żona Jana 171-1-13 148V 7 R 153 AS
4 1 1846 Lubar Antoni Popiel Czartoria Nowa Mateusz Józefa Dymińska Stanisław Sadłowski i Katarzyna Hebnarowska ż. Feliksa 178-3-15 268R 3 Ż 2 DM
13 3 1846 Starokonstantynów Róża Nienadowska Zapadyńce Stanisław Katarzyna Adamowska Józef Zaleski i Karolina Popiel ż. Antoniego 178-3-114 6V 41 Ż 13 DM
3 9 1846 Starokonstantynów Rozalia Pikulska Kobyla Jan Marianna Popiel Aleksander Wiszniowski i Marianna Lisowska ż. Sylwestra 178-3-114 18V 136 Ż 37 DM
10 6 1846 Łabuń Bazyli Kaniewski Kustowce Jędrzej Aniela Kobierska Feliks Kaniewski i Marianna Popiel ż. Baltazara 178-3-115 109V 45 Ż 216 DM
30 10 1846 Łabuń Agnieszka Osowska Kustowce Andrzej Tekla Pawłowska Franciszek Lisiecki i Marianna Popiel ż. Baltazara 178-3-115 113R 72 Ż 223 DM
30 11 1846 Łabuń Andrzej Lisiecki Kustowce Jan Apolonia Wysocka Feliks Kaniewski i Marianna Popiel ż. Baltazara 178-3-115 114R 82 Ż 225 DM
8 8 1846 Kodnia Franciszek Popiel Kodnia Stanisław Domicela Topolska Augustyn Dytkowski i Marianna Nowakowska ż. Józefa 178-3-15 215V 16 Ż 221 DM
2 1 1847 Turzysk Ewelina Marianna Popiel Bobły Walery Teofila Daniszewska 722 1 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20722/pages/PL_1_436_722_0001.htm
19 12 1847 Szpanów Kamila Elżbieta Czaplińska Szpanów Józef Aleksandra Popiel Karol Hillenmejer i Salomea Jozefska ż. Jana, asyst. Jan Józefski i Dorota Hillenmejer ż. Karola, Józef Radliński i Dominika Żera ż. Waleriana 171-1-13 200V 10 R 206 DM
8 2 1847 Toporyszcze Jan Masłowski Sały Józef Katarzyna Szpakowska chrz. 16.07.1847; Erazm Popiel i Elżbieta Rychter panna 178-3-19 502V 62 Ż 988 DM
15 3 1847 Kotelnia Aleksandra Stocka Niechworoszcz Mikołaj Franciszka Ulanicka Łukasz Studziński i Marianna Popiel ż. Andrzeja 178-3-19 273V 20 Ż 542 DM
27 4 1847 Kotelnia Piotr Stocki Niechworoszcz Marcin Marianna Popiel Hieronim Degórka i Balbina Majewicz ż. Stanisława 178-3-19 274V 29 Ż 544 DM
12 5 1847 Kotelnia Domicela Popiel Niechworoszcz Mateusz Tekla Degórka Łukasz Studziński i Domicela Wesołowska ż. Augustyna 178-3-19 275R 31 Ż 545 DM
20 8 1847 Kotelnia Antoni Popiel Antopol Franciszek Marianna Rakowicz Jakub Lewkowski i Aleksandra Mańkowska ż. Antoniego, asyst. Gabriel Pińkowski i Apolonia Witwicka ż. Pawła 178-3-19 277R 48 Ż 549 DM
22 9 1847 Kotelnia Mateusz Popiel Antopol IN Helena Piotr Bogdaszewski i Tekla Zielonko ż. Władysława 178-3-19 278R 58 Ż 551 DM
13 8 1847 Klewań Wiktoria Baranowska Miłostów Mikołaj Teofila Szklarska Mikołaj Popiel, Brygida Pilarska ż .Mikolaja 171-1-13 152V 23 R 157 AS
13 9 1847 Łabuń Piotr Zalewski Futor Łabuński Antoni Brygida Kaniewska Jan Lisicki i Marianna Popiel ż. Baltazara 178-3-116 140R 66 Ż 279 DM
10 10 1847 Łabuń Anna Kryńska Kustowce Jan Elżbieta Lisiecka Wojciech Błoński i Marianna Popiel ż. Baltazara 178-3-116 141V 75 Ż 282 DM
5 3 1848 Nowogród Wołyński Kazimierz Mędecki Kanuny Jan Marianna Czaplińska Czapliński Apoloni, Popiel Ludwika, ż. Teofila 46 JZ
3 4 1848 Zasław św. Józefa Klementyna Piotrowska Szepetówka Franciszek s. Antoniego Lucyna c. Macieja Popiel 1-dw. Józef Sieromski s. Tomasza młodzian, Antonina Jankowska c. Piotra panna 178-3-117 10V 39 Ż DW
13 7 1848 Aleksandria Franciszka Popiel Kamienna Góra Feliks Karolina Molska Stanisław Gorski i Ferdynanda Michałowska 171-1-14 231V 15 R 228 DM
30 5 1848 Butowce Feliks Popiel Kapustyn Jan Tekla Iwanicka Mikołaj Przyłuski i Eleonora Brodowska ż. Władysława 178-3-117 277R 18 Ż 543 DM
9 3 1848 Klewań Franciszka Karolina Kraińska Miłostów Józef Konstancja Popiel chrzest 14.03.1848, Stanisław Bońkowski i Franciszka Starzyńska wdowa, as. Jan Grzegorz Krassowski wdowiec i Rozalia Błaszyńska ż. Jana 171-1-14 173R 6 R 178 BW
21 12 1848 Tajkury Tomasz Popiel Tajkury Dominik Anna chrzest 21.12.1848, Piotr Wędrychowski i Maria Leonowa 171-1-14 63R 20 R 66 BW
5 8 1849 Kuniów Marianna Witkowska Iliaszówka Antoni Julianna Popiel Melchior Witkowski i Agnieszka Markiewicz ż. Zachariasza 171-1-15 92V-93R 51 R 95 DM
30 8 1849 Annopol Józef Nietyksza Baczmanówka Andrzej Marianna Kamińska Paweł Sadowski i Dorota Popiel panna 171-1-15 119V-120R 37 R 122 DM
1 5 1850 Turzysk Kalikst Stanisław Popiel Bobły Walery Teofila Daniszewska 723 2-3 2 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20723/pages/PL_1_436_723_0002.htm
25 11 1850 Dubno Katarzyna Rurowska Kniahinin Józef Rozalia Witkowska szl. Dominik Popiel, Tekla Kostelowniak 835 515-516 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0270.htm
13 11 1850 Kuniów Marcin Witkowski Dryżak Antoni Julianna Popiel Marcin Falkowski i Franciszka Herman ż. Jana 171-1-16 163V-164R 49 R 171 DM 0
14 3 1850 Butowce Zachariasz Józef Popiel Kapustyn Jan Tekla Iwanicka Walenty Bujalski i Felicja Szymańska ż. Pawła 178-3-119 220V-221R 12 Ż 432-433 DM
28 5 1850 Butowce Onufry Sałaciński Orzechówka Bartłomiej Maria Radziszewska Stanisław Popławski i Tekla Popiel zamężna 178-3-119 222V-223R 18 Ż 436-437 DM
13 6 1850 Butowce Antonina Albertowicz Kapustyn Jakub Teresa Rzeszniowska Jan Popiel i Antonina Zielińska panna 178-3-119 223V-224R 20 Ż 438-439 DM
17 10 1850 Butowce Tomasz Józef Pawłowski Koczówka Franciszek Maria Borowska Maciej Okrzyński i Feliks Popiel ż. Jana 178-3-119 227V-228R 35 Ż 446-447 DM
5 6 1850 Klewań Waleria Kraińska Miłostów Józef Konstancja Popiel chrzest 8.06.1850, Aleksander Kraiński i Rozalia Błeszyńska ż. Jana 171-1-16 518V-519R 13 R 533 BW
8 8 1850 Szpanów Wawrzyniec Tyburcy Czapliński Szpanów Józef Aleksandra Popiel chrzest 16.08.1850, Stanisław Janczewski i Helena Radlińska ż. Józefa 171-1-16 661V-662R 8 R 674 BW
15 1 1850 Tajkury Feliks Popiel Tajkury Dominik Aniela Gajewska chrzest 15.01.1850, Józef Nowakowski i Franciszka Lisiecka panna 171-1-16 196V-197R 1 R 205 BW
14 2 1850 Berezdów Józef Waśkowski Paszuki NN Brygida Waśkowska Eliasz Jaworski i Teresa Kamińska wdowa, asyst. Roman Popiel kawaler i Paulina Zawistowska ż. Andrzeja 171-1-16 537V-538R 12 R 552 DM
29 11 1850 Berezdów Józefa Waśkowska Paszuki Józef Katarzyna Przewłocka Jan Popiel kawaler i Eleonora Waśkowska ż. Aleksandra, asyst. Aleksander Waśkowski i Marianna Mierzwińska ż. Jana, Jan Mierzwiński i Rozalia Przewłocka panna 171-1-16 553V-554R 92 R 568 DM
66 12 1850 Berezdów Anna Kulczycka Chorowiec Bazyli Tekla Rybicka Mikołaj Waśkowski i Agnieszka Zabłocka panna, asyst. Roman Popiel kawaler i Balbina Zabłocka panna 171-1-16 554V-555R 95 R 569 DM 0
20 11 1850 Szumsk Marianna Górska Bołożówka Ignacy Brygida Popiel Marcin Falkowski i Katarzyna Bereżecka ż. Dominika 426-1-239 111V-112R 99 T 123 DM
12 11 1850 Białozórka Marcin Popiel Białozórka Wincenty Marianna Nowakowska Franciszek Korzeniowski i Katarzyna Brant wdowa 426-1-239 210V-211R 15 T 222 DM
4 3 1851 Kotelnia Kazimierz Didkowski Niechworoszcz Paweł Anastazja Wrzeżewska Andrzej Popiel i Tekla Popiel ż. Mateusza 178-3-31 339V-340R 16 Ż 669-670 DM
20 4 1851 Kotelnia Wiktoria Popiel Antopol IN Aniela Dominik Popiel i Marianna Skibińska ż. Ignacego 178-3-31 343V-344R 30 Ż 677-678 DM
11 6 1851 Kotelnia Jan Stocki Zabara Mikołaj Ludwika Dobrowolska Mateusz Popiel i Marianna Popiel ż. Andrzeja 178-3-31 346V-347R 43 Ż 683-684 DM
7 8 1851 Kotelnia Hipolit Korsak Antopol Jan Tekla Morawska Benedykt Popiel i Rozalia Sokołowska ż. Jana, asyst. Władysław Wielunki i Marianna Radkiewicz ż. Tomasza 178-3-31 350V-351R 59 Ż 691-692 DM
12 9 1851 Kotelnia Michał Stocki Niechworoszcz Marcin Marianna Popiel Andrzej Popiel i Balbina Nacewicz ż. Stanisława, asyst. Hieronim Degórka i Franciszka Staniszewska ż. Pawła 178-3-31 352V-353R 66 Ż 695-696 DM
7 1 1851 Kuniów Marianna Falkowska Hucisko Mateusz Magdalena Popiel Paweł Wolski i Katarzyna Zabłocka ż. Dionizego 17-2-1 293V-294R 2 R 299 DM
5 11 1851 Lubar Michał Popiel Czartoria Nowa Maciej Józefa Dymińska Jakub Podwysocki i Katarzyna Herbnuhowska ? ż. Feliksa 178-3-31 452V-453R 81 Ż 889-890 DM
17 4 1851 Krzywin Mikołaj Bajkowski Szlachowa Franciszek Anna Popiel chrzest 8.05.1851, Michał Konczyński i Marianna Bronowicka ż. Pawła 171-2-1 314V-315R 9 R 319 BW
9 1 1851 Berezdów Bronisław Bołsunowski Senihów Karol Rozalia Kwiatkowska Jan Popiel kawaler i Maria Waśkowska panna 178-3-72 296V-297R 6 Ż 583-584 DM 0
27 1 1851 Berezdów Jan Malinowski Huta Grzegorz Apolonia Rapacewicz Jan Popiel kawaler i Małgorzata Nowicka ż. Marcina 178-3-72 297V-298R 12 Ż 585-586 DM
18 12 1851 Niewirków Gracjan Jakubowski Huta Siedliska Wincenty Aleksandra Popiel chrzest 2.01.1852, Anastazy Bagiński i Marianna Śliwińska ż. Józefa 171-1-17 537V-538R 3 R 540 BW
22 7 1852 Berezdów Roman Radomski Paszuki Józef Józefa Sieromska Stefan Iwanicki i Tekla Kuźmińska ż. Kazimierza, asyst. Roman Popiel i Franciszka Iwanicka ż. Stefana 171-1-17 312V-313R 55 R 316 DM
5 11 1852 Berezdów Michalina Różańska Chorowiec Michał Agnieszka Kulczycka Stefan Iwanicki i Tekla Kulczycka ż. Bazylego, asyst. Roman Popiel i Franciszka Iwanicka ż. Stefana 171-1-17 318V-319R 84 R 322 DM
19 10 1852 Berezdów Piotr Malinowski Huta Jan Bogumiła Skałecka Jan Popiel i Teresa Wysocka ż. Ignacego doktora medycyny 171-1-17 319V-320R 91 R 323 DM
26 12 1852 Berezdów Józef Szczepan Bołsunowski Senihów Karol Rozalia Kwiatkowska Jan Popiel i Teofila Waśkowska panna 171-1-17 320V-321R 95 R 324 DM
28 12 1852 Klewań Bogumiła Tekla Kraińska Miłostów Józef Konstancja Popiel chrzest 30.12.1852, Michał Bentkowski i Franciszka Starzyńska wdowa 171-1-17 386V-387R 34 R 390 BW
28 12 1852 Klewań Emilia Teofila Kraińska Miłostów Józef Konstancja Popiel chrzest 30.12.1852, Jan Szklarski i Helena Ławińska panna, as. Franciszek Guzowski i Wiktoria Ławińska ż. Andrzeja 171-1-17 386V-387R 35 R 390 BW
10 2 1852 Równe Aleksander Sokulski Równe Karol Eleonora Brejer chrzest 21.02.1852, Karol Pawłowski i Karolina Popiel, as. Mikołaj Wiszniewski i Barbara Sztejn 171-1-17 344V-345R 2 R 348 BW
30 5 1852 Równe Mieczysław Dębowski Biała Krynica Jan Marianna Świdzińska chrzest 1.06.1852, Laurenty Roszko i Karolina Popiel, as. Józef Podhorodecki i Honorata Popiel 171-1-17 374V-375R 11 R 351 BW
28 12 1852 Annopol Bazyli Nietyksza Baczmanówka Mikołaj Magdalena Popiel chrzest 29.12.1852, Jan Orzędzki i Marianna Staniewicz ż. Bartłomieja 171-1-17 143V-144R 51 R 146 BW
24 4 1853 Wyszogródek Wojciech Popiel Poczerna Wincenty Maria Nowakowska Franciszek Popiel, Helena Puńkowa ż. Bazylego 878 382-383 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0203.htm
11 6 1853 Turzysk Maria Onufria Popiel Bobły Walery Teofila Daniszewska 726 6-7 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20726/pages/PL_1_436_726_0004.htm
17 1 1853 Butowce Fabian Popiel Kapustyn Jan Tekla Iwanicka Jan Romański i Marianna Kurowska 178-3-121 579R 7 Ż 1091 DM 0
10 3 1853 Berezdów Klementyna Waśkowska Paszuki Józef Katarzyna Przewłocka Jan Popiel kawaler i Rozalia Mierzwińska ż. Kazimierza, asyst. Jan Rogowski i Józefa Kulczycka ż. Marcina 171-1-33 346V-347R 17 R 342 DM
2 7 1853 Berezdów Petronela Popiel Paszuki Paweł Julianna Kulczycka Roman Popiel i Józefa Kulczycka ż. Marcina, asyst. Mikołaj Waśkowski i Tekla Malinowska ż. Jakuba 171-1-33 352V-353R 44 R 348 DM
25 8 1853 Berezdów Józef Kulczycki Chorowiec Bazyli Tekla Rybicka Mikołaj Waśkowski i Józefa Kulczycka ż. Marcina, asyst. Roman Popiel i Agnieszka Zabłocka panna 171-1-33 355V-356R 56 R 351 DM
5 10 1853 Berezdów Franciszka Malinowska Huta Grzegorz Apolonia Rapaciewicz Franciszek Popiel kawaler i Tekla Kochanowska ż. Jana 171-1-33 358V-359R 73 R 354 DM
23 11 1853 Berezdów Klementyn Różański Chorowiec Michał Agnieszka Kulczycka Feliks Zagrobski i Tekla Kulczycka ż. Bazylego, asyst. Stefan Iwanicki i Helena Popiel ż. Pawła 171-1-33 361V-362R 85 R 357 DM
15 5 1853 Ostróg Stanisława Teresa Trzeszewska Płoska Roman Julia Ponet [Popiel?] chrzest 16.05.1853, August Czetwertyński i Julia Czetwertyńska ż. Eustachego, as. Eustachy Czetwertyński i Olga Czetwertyńska panna 171-1-33 13V-14R 39 R 16 BW
23 10 1853 Kuniów Hieronim Witkowski Dryżaki Antoni Julia Popiel chrzest 25.10.1853, Adam Falkowski i Franciszka Kulczycka ż. Jana 171-1-33 81V-82R 58 R 82 BW
24 11 1853 Kuniów Antonina Falkowska Gurszczyzna Marcin Magdalena Popiel chrzest 26.11.1853, Wawrzyniec Żukowski i Petronela Żukowska ż. Jana 171-1-33 82V-83R 61 R 83 BW
14 9 1853 Korzec Maria Wanda Edwarda Wysocka Korzec Edward Józefa Żaboklicka Antoni Dobrowolski i Bogumiła Rafałowicz ż. Wacława, Jan Popiel i Maria Poznańska, Andrzej Poznański i Konstancja Dobrowolska ż. Antoniego 171-1-33 298V-299R 98 R 297 DM
23 10 1853 Jampol Jan Popiel Pohorylce Jan Klara Szumańska 878 130-131 36 AGAD 71 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0071.htm
6 2 1854 Berezdów Stanisław Kulczycki Chorowiec Antoni Wiktoria Jasińska Feliks Zagrobski i Józefa Kulczycka ż. Marcina, asyst. Franciszek Popiel i Tekla Jasińska panna 17-1-20 2V-3R 5 Ch 5-6 DM
8 4 1854 Berezdów Paulina Popiel Paszuki Roman Teofila Paszyńska Jan Pióro i Tekla Malinowska ż. Jakuba, asyst. Franciszek Zabłocki i Julianna Fedorowicz panna 17-1-20 7V-8R 25 Ch 15-16 DM
3 9 1854 Niewirków Wincenty Jakubowski Huta Siedliska Wincenty Aleksandra Popiel Jakub Szachniewicz i Teodora Bagińska ż. Atanazego 171-1-37 306V-307R 44 R 304 DM
4 2 1854 Korzec Bronisław Jan Andrzej Popiel Korzec Jan Aleksander Olimpia Żaboklicka Edward Wysocki i Natalia Glińska, asyst. Antoni Dobrowolski i Józefa Wysocka 171-1-37 95V-96R 43 R 102 DM
29 1 1854 Korzec Michał Franciszek Gliński Horodnica Michał Mateusz Natalia Żaboklicka Hipolit Maciejewski i Józefa Wysocka ż. Jana, Jan Popiel i Katarzyna Suchozaniet 171-1-37 95V-96R 44 R 102 DM
18 10 1855 Ołyka Michał Jan Łukasz Popiel Peremiłówka Józef Katarzyna Kisiel 479 20 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0011.htm
4 1 1855 Łabuń Franciszka Popiel Kustowce Jan Marianna Sikorska Łukasz Konoplicki i Aniela Kaniewska 178-3-123 698V-699R 1 Ż DM
9 4 1855 Łabuń Konstanty Mileniewski Łotówka Feliks Domicela Ossowska Marcin Kunicki Karolina Popiel 178-3-123 704V-705R 31 Ż DM
5 1 1855 Butowce Jan Radziszewski Kapustyn Dominik Domicela Lipska Mikołaj Ko[...]ski i Tekla Popiel 178-3-123 659V-660R 2 Ż 1303-1304 DM
17 10 1856 Łabuń Łukasz Popiel Łotówka Antoni Karolina Lipnicka Jan Malinowski i Elżbieta Szmigielska 178-3-124 665V-666R 67 Ż DM
18 11 1857 Łabuń Antoni Popiel Kustowce Jan Marianna Sikorska Antoni Łaskarzewski i Aniela Kaniewska 178-3-73 356V-357R 87 Ż DM
11 3 1857 Lubar Jan Piankowski Nowa Czartoria Maciej Joanna Wysocka Franciszek Minkiewicz, Małgorzata Popielówna, as: Paweł Dubicki, Aleksandra Sizińska 641-1-17 8 25 Ż. MP
13 4 1857 Lubar Józef Kozłowski Derwica Hipolit Marianna Popielewska Antoni Rześniewski, Marianna Kozłowska, as: Marcin Wyszomirski, Józefa Chodorowska 641-1-17 11 37 Ż. MP
17 8 1857 Lubar Jan Baczyński Awratin Józef Marianna Wierzbicka Adam Popiel, Salomea Klingmeier, as: Benedykt Danilewicz, Apolonia Popiel 641-1-17 19 69 Ż. MP
15 2 1857 Teofilpol Oktawian Kotowicz Gabryelówka Augustyn Antonina Waniurska Jan Hulecki kapitan WR i Prakseda Popiel majorowa 178-3-125 213V-214R 9 Ż 410-411 DM
18 10 1858 Łokacze Konrad Felicjan Popiel Cewelicze Salezy Julia Bieniewska Marceli Piwnicki, Józefa Komarnicka z. Józefa 362 14-15 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20362/pages/PL_1_436_362_0008.htm
17 3 1858 Krasnopol Józef Popiel Krasnopol Adam s. Antoniego Apolonia Wierzbicka 178-3-45 5V-6R 33 Ż 11
13 7 1858 Krasnopol Małgorzata Zwolińska Krasnopol Stanisław s. Szymona Józefa Mańkowska szl. Aleksy Rześniowski, Dorota Popiel, as. Feliks Popiel, Marianna Grosicka ż. Piotra 178-3-45 9V-10R 67 Ż 19
22 9 1858 Lubar Maciej Izbicki Chutor Korostkowiecki Józef Zofia Jabłońska Marcin Sikorski, Małgorzata Popielcówna - panna 641-1-18 15 60 Ż MP
15 11 1858 Lubar Imelda Dobrzańska Chutor Lubarski Benedykt Petronela Siedlecka Dominik Tulicki, Józefa Popiel 641-1-18 18 75 Ż MP
20 8 1858 Butowce Zygmunt Kozielski Malkia Stanisław Aniela Harasimowicz Franciszek Delikowski i Michalina Krynicka, Jan Popiel i Julianna Delikowska 178-3-74 277V-278R 30 Ż DM
12 8 1858 Butowce Antoni Rożański Stećki Ignacy Lucyna Hofman Franciszek Pawłowski i Marianna Hofman, Julian Witkowski i Tekla Popiel 178-3-74 277V-278R 31 Ż DM
7 11 1859 Annopol Marcin Popiel Baczmanówka Maciej Marianna Siromska Ignacy Godziszewski i Zofia Sobczuk ż. Timofieja 886 362-363 50 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0192.htm
5 7 1860 Łabuń Sabina Popiel Suszki Jan Marianna Sikorska Teodor Feliński i Anna Mondzelowska 178-3-75 308V-309R 46 Ż DM
5 10 1860 Łabuń Franciszek Popiel Łotówka Marcin Karolina Lipnicka Jakub Szklarski i Domicela Miliniewska 178-3-75 311V-312R 59 Ż DM
22 5 1860 Lubar Filip Kozłowski Nowa Czartoria Hipolit Marianna Popiel Stanisław Goleński, Marcela Bojnieszerska ( zmarł 6 kwietnia 1861) 641-1-20 7 21 Ż MP
5 1 1860 Berezdów Stefan Popiel Paszuki Paweł Aleksandra Kulczycka Mikołaj Waśkowski i Józefa Kulczycka ż. Marcina 17-1-23 1V-2R 2 Ch 3-4 DM
29 5 1860 Berezdów Feliks Nietyksza Nahaczówka Mikołaj Magdalena Popiel Józef Obidziński i Marianna Staniewicz ż. Bartłomieja 17-1-23 11V-12R 44 Ch 23-24 DM
2 10 1860 Berezdów Aniela Zabłocka Paszuki Władysław Apolonia Kuźmińska Roman Popiel i Teofila Bielecka ż. Jana 17-1-23 17V-18R 68 Ch 35-36 DM
19 2 1861 Włodzimierz Leon Adolf Pilecki Werba Aleksander Anna Popiel 796 8-9 12 890 261V-262R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0005.htm
16 2 1861 Połonne Stanisław Czechowski Połonne Mikołaj Karolina Grocholska Seweryn Pawłowski i Wiktoria Popiel ż. Andrzeja 178-3-76 9V-10R 34 Ż DM
7 8 1861 Połonne Kajetan Klepacki Medwedówka Dionizy Aniela Kozłowska Marek Mondzelewski i Marianna Popiel ż. Jana 178-3-76 33V-34R 129 Ż DM 0
28 8 1861 Połonne Rozalia Kulczycka Połonne Jan Marianna Popiel Feliks Popiel i Marcelina Torzewska panna 178-3-76 35V-36R 136 Ż DM
18 5 1861 Połonne Stanisław Grocholski Połonne Leon Franciszka Popiel Michał Hlebowicz i Aleksandra Gwoździejewska ż. Pawła 178-3-76 36V-37R 143 Ż DM
29 10 1861 Połonne Jadwiga Popiel Lasy Połońskie Feliks Teofila Czechowska Jan Miklewicz i Antonina Konopka ż. Mikołaja 178-3-76 42V-43R 164 Ż DM
3 11 1861 Połonne Klementyna Dąbrowska Połonne Stanisław Sabina Czerwińska Konstanty Popiel i Anna Smichowska ż. Mikołaja 178-3-76 48V-49R 189 Ż DM
3 12 1861 Połonne Franciszek Popiel Połonne Jakub Katarzyna Glińska Józef Sokołowski i Julia Uruska ż. Marcina 178-3-76 50V-51R 198 Ż DM
17 12 1861 Połonne Jan Sitański Połonne Kazimierz Teresa Antoniewicz Jan Tomaszewski i Teofila Popiel ż. Feliksa 178-3-76 52V-53R 207 Ż DM
17 1 1861 Berezdów Paweł Bukojemski Kamionka par. Sławuta Józef Ludwika Konarzewska chrzest 29.12.1863 w Berezdowie, Jan Popiel i Aniela Czerniatewicz wdowa, asyst. Józef Chmielewski i Sabina Popiel ż. Jana 178-3-169 25V-26R 99 Ż 52-53 DM
30 1 1862 Butowce Roman Pawłowski Koczówka Szymon Helena Rybczyńska Sylwester Sławiński i Eleonora Brodowska wdowa, asyst. Jan Popiel i Salomea Ruczkowska 178-3-77 283V-284R 5 Ż 563-568 DM
1 12 1862 Korzec Andrzej Bortnowski-Jaroszewicz Suchowola Ksawery Wincentyna Popielnicka Edward (?) i Urszula Kędzierska panna 887 403-404 119 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0219.htm
1 6 1862 Klewań Antoni Guzowski Klewań Franciszek Emilia Eksler chrzest 19.06.1862, Mieczysław Popiel i Ewelina Okryńska panna, as. Ludwik Wiszniewski i Wiktoria Lipińska ż. Andrzeja 887 586-589 15 AGAD 321-322 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0321.htm
19 11 1862 Klewań Katarzyna Teofila Kraińska Miłostów Józef Konstancja Popiel chrzest 25.11.1862, Jan Szklarski i Marianna Szczyglewska ż. Leona, as. Henryk Bzowski i Aniela Wolańska panna 887 611-612 38 AGAD 336 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0336.htm
24 2 1862 Berezdów Karolina Popiel Paszuki Roman Teofila Paszyńska Jan Pióro i Julia Malawska ż. Jakuba 17-1-25 3V-4R 12 Ch 7-8 DM
18 3 1862 Berezdów Józefa Popiel Chorowiec Jan Sabina Mitraszewska Hipolit Liciński i Marcelina Sokolnicka ż. Leonarda, asyst. Władysław Makowski i Maria Sokolnicka panna 17-1-25 6V-7R 23 Ch 13-14 DM
12 10 1862 Berezdów Rafał Nietyksza Maraczówka Mikołaj Magdalena Popiel Józef Obodziński i Marianna Staniewicz ż. Bartłomieja 17-1-25 19V-20R 73 Ch 39-40 DM
29 6 1863 Łokacze Piotr Antoni Popiel Cewelicze Salezy Julia Bieniecka 366 14-15 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20366/pages/PL_1_436_366_0008.htm
6 1 1863 Berezdów Kasper Popiel Paszuki Paweł Julianna Piotr Popiel i Julia Malaska ż. Jakuba 178-3-169 1V-2R 4 Ż 3-5 DM
30 3 1863 Berezdów Anna Popiel Chorowiec Jan Sabina Mitraszewska Hipolit Leszczyński i Emilia Szańkowska wdowa 178-3-169 7V-8R 25 Ż 16-17 DM
24 10 1863 Berezdów Rafał Antoni Sokolnicki Kurczyk Neriusz Rozalia Waśkowska Hipolit Leszczyński i Pelagia Sokolnicka panna, asyst. Jan Popiel i Anna Mitraszewska wdowa 178-3-169 21V-22R 81 Ż 44-45 DM 0
29 3 1864 Butowce Aniela Dziedzic Kapustyn Jan Teresa Olesiuk Jan Myszczuk i Franciszka Popiel panna 178-3-82 16V-17R 8 Ż 33-34 DM
4 4 1864 Butowce Stanisław Popławski Kapustyn Mikołaj Katarzyna Roszkowska Jan Popiel i Józefa Święcicka, asyst. Jakub Hołowiński i Anna Roszkowska panna 178-3-82 16V-17R 9 Ż 33-34 DM
4 1 1864 Kulczyny Maria Górecka Wolica Tatarska Józef Aniela Popiel Adam Jasiński i Waleria Traczewska, asyst. Franciszek Komarnicki i Michalina Jasińska panna 17-1-235 62V-63R 1 Ch 122-123 DM
17 3 1864 Berezdów Józefa Popiel Paszuki Paweł Marianna Lipska Mikołaj Waśkowski i Józefa Kulczycka ż. Marcina 178-3-169 33V-34R 27 Ż 68-69 DM
9 6 1864 Berezdów Małgorzata Rybicka Paszuki Feliks Paulina Popiel Jan Rybicki i Lucyna Kamińska ż. Józefa 178-3-169 37V-38R 43 Ż 76-77 DM
5 8 1864 Berezdów Marianna Zabłocka Paszuki Franciszek Zofia Kamińska Piotr Popiel i Katarzyna Zabłocka ż. Feliksa 178-3-169 42V-43R 61 Ż 86-87 DM
9 9 1864 Berezdów Mikołaj Lipski Paszuki Jan Dorota Kamińska Józef Kamiński i Marianna Popiel ż. Pawła 178-3-169 45V-46R 74 Ż 92-93 DM
20 10 1864 Berezdów Joanna Bilecka Chorowiec Jan Teofila Zabłocka Franciszek Popiel i Apolonia Czarnecka panna 178-3-169 47V-48R 82 Ż 96-97 DM 0
7 7 1865 Żytomierz Dominik Ionke Futor Bileckiego Antoni Zuzanna Wróblewska syn cudzoziemca/ Erazm Popiel, Serafina Laudańska, asystowali: sekr. kol. Eustachy Wróblewski, Pawli 178-3-61 28 168 Ż DG
13 6 1865 Butowce Wasyl Lipski Kapustyn Andrzej Franciszka Popiel Józef Gorecki i Franciszka Wysoczyńska 178-3-82 31V-32R 20 Ż 62-63 DM
27 12 1865 Butowce Jan Dąbrowski Wierzbówka Benedykt Katarzyna Sieniawska Adam Popiel i Antonina Białokur 178-3-82 35V-36R 50 Ż 70-71 DM
25 9 1865 Kulczyny Jan Górecki Wolica Tatarska Józef Aniela Popiel Piotr Iwanów i Katarzyna Kunicka 17-1-235 136V-137R 91 Ch 265-266 DM
24 6 1866 Torczyn Antoni Jan Popiel Chorochoryń Jan Antonina Puchalska szl. Ludwik Popiel, Józefa Popiel panna 653 8-9 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0005.htm
13 5 1866 Żytomierz Marcella Gumowska Futor Ejzyka Jan Marianna Garbowska [15.05.1866] córka 1-dw., Franciszek Popiel i Balbina Żnykrup, asyst.: Walenty Murawski i Petronela 178-3-63 28 118 Ż 53 i 54 DG
2 5 1866 Żyt.Kaplica Inst.Charyt Anastazja Popiel Żytomierz Modest anna Szczepanowska [16.05.1866] córka sekr.kol., Konstanty Bobowski i Anastazja Borkowska, asyst.:Jan Borkowski i Maria 178-3-63 29 124 Ż 55 i 56 DG
8 6 1866 Żytomierz Józefa Żytomierz Marianna Radwanowska [10.06.1866] nieślubna córka, Józef Prychta i Marianna Popiel 178-3-63 31 133 Ż 59 i 60 DG
4 10 1867 Butowce Franciszka Popiel Czerniatyn Adam Katarzyna Krasnosielska Franciszek Srzedziński i Tekla Jastrzębska 178-3-82 76V-77R 29 Ż 149-150 DM
31 5 1868 Butowce Feliks Sałaciński Kapustyn Feliks Franciszka Popiel Jan Lipski i Marianna Więckowska panna 178-3-82 97V-98R 18 Ż 191-192 DM
13 1 1869 Torczyn Hilary Stefan Popiel Chorochoryń Klemens Antonina Pużelska 655 6-7 8 0
12 10 1869 Białogródka Hieronim Gorecki Swerydy Józef Aniela Popiel Mikołaj Pawłowski i Elżbieta Suchowirska ż. Feliksa 178-3-81 444V-445R 142 Ż DM
8 4 1869 Butowce Emilia Popiel Czerniatyn Wielki Adam Katarzyna Krasnosielska Antoni Dobrzański i Franciszka Seredyńska ż. Antoniego 178-3-82 115V-116R 13 Ż 226-227 DM
17 11 1869 Butowce Feliks Krasnosielski Czerniatyn Wielki IN Tekla Krasnosielska Franciszek Szedziński i Tekla Popiel ż. Adama 178-3-82 119V-120R 36 Ż 234-235 DM
19 9 1870 Wyszogródek Jan Popiel Właszczyńce Franciszek Konstancja Wiszniewska 1-54 10V-11R 28 T
19 9 1870 Wyszogródek Marianna Popiel Właszczyńce Franciszek Konstancja Wiszniewska 1-54 10V-11R 28 T
23 8 1872 Sidorów Maria Popiel Tłusteńkie 266 Dymitr Tekla Brzezicka Jan Tkaczuk, paulina Keller ż. Antoniego 1205L 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0009.htm
28 9 1872 Sidorów Magdalena Popiel Tłusteńkie 128 Sozenty Zuzanna Międzybrocka Hilary Holubowicz, Maria Popiel ż. Teodora 1205L 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0009.htm
3 9 1872 Wyszogródek Karolina Popiel Szyły Franciszek Franciszka Czajkowska 1-61 13V-14R 36 T 834
27 9 1873 Sidorów Antoni Drzewaczewski Tłusteńkie 114 Franciszek Apolonia Kamińska Jan Popiel, Marianna Czajkowska ż. Pawła 1205L 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0031.htm
22 10 1873 Sidorów Marianna Kunicka Tłusteńkie 151 Marcin Marcella Berezańska Teodor Popiel, Maria Barańska 1205L 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0031.htm
25 10 1873 Sidorów Tekla Popiel Tłusteńkie 134 Teodor Marianna Jurkowska 1205L 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0031.htm
7 12 1873 Sidorów Marianna Popiel Tłusteńkie 204 Mikołaj Marianna Łukasiewicz 1205L 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0032.htm
6 7 1874 Sidorów Anna Popiel Tłusteńkie 214 Piotr Brygida Grzywaczewska 1205L 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0066.htm
29 12 1875 Butowce Antoni Popiel Kapustyn Józef Anna Kudelska chrzest 2.01.1876; Fabian Popiel i Wanda Zajączkowska ż. Antoniego 17-1-28 1V-2R 4 Ch 3-4 DM
25 7 1876 Butowce Jan Karczewski Czerniatyn Andrzej Marianna Gankowska Mikołaj Wesołowski i Urszula Popiel ż. Adama 17-1-28 7V-8aR 28 Ch 15-16 DM
17 11 1876 Butowce Anna Welbl Czerniatyn Feliks Marianna Góralewicz Józef Gorecki i Urszula Popiel ż. Adama 17-1-28 12V-13R 49 Ch 27-28 DM
7 7 1877 Białogródka Maria Markowska Hulowce Jan Salomea Popielska Ksawery Trawiński i Antonina Piotrowska ż. Jana 178-3-133 128V-129R 75 Ż DM
5 2 1880 Berezdów Paulina Popiel Paszuki Piotr Barbara Chodakowska Józef Szymański i Petronela Szymańska panna 178-3-169 570V-571R 10 Ż DM
17 7 1880 Berezdów Władysław Popiel Paszuki Roman Honorata Iwanicka Piotr Zagrobski i Karolina Popiel panna 178-3-169 580V-581R 66 Ż DM 0
2 9 1880 Berezdów Antonina Iwanicka Paszuki Józef Marianna Rapacewicz Dominik Popiel i Magdalena Kamińska ż. Klemensa 178-3-169 582V-583R 82 Ż DM 0
14 11 1881 Białogródka Aniela Dąbrowska Krzywno Teofil Tekla Zaręba Marcin Popiel, Franciszka Burkowska ż. Tomasza 17-2-76 24V-25R 142 Ch
5 7 1881 Berezdów Adolf Kamiński Paszuki Klementyn Magdalena Burkowskich Dominik Popiel i Karolina Kulczycka ż. Władysława 178-3-169 605V-606R 53 Ż DM
5 8 1881 Berezdów Jakub Popiel Paszuki Piotr Barbara Chodakowska Józef Szymański i Petronela Szymańska panna 178-3-169 608V-609R 66 Ż DM
8 8 1881 Berezdów Kajetan Urbaniewicz Futor Kurczykowski Bartłomiej Michalina Popiel Jan Zawistowski i Apolonia Urbaniewicz ż. Jakuba 178-3-169 609V-610R 69 Ż DM
4 10 1881 Berezdów Antoni Zabłocki Paszuki Roman Karolina Żygadło Władysław Kulczycki i Antonina Popiel ż. Dominika 178-3-169 615V-616R 94 Ż DM 0
28 5 1881 Butowce Mikołaj Wesołowski Czerniatyn Mikołaj Marianna Popławska Adam Popiel i Emilia Karczewska panna 17-1-29 4V-5R 17 Ch 9-10 DM
2 6 1882 Berezdów Piotr Kulczycki Paszuki Władysław Karolina Popiel Stanisław Meleniewski i Józefa Waśkowska ż. Mikołaja 178-3-169 635V-636R 47 Ż DM
15 8 1882 Berezdów Piotr Piotrowski Paszuki Józef Marianna Niedaszkowska Jan Popiel i Apolonia Iwanicka ż. Andrzeja 178-3-169 643V-644R 78 Ż DM
7 10 1882 Berezdów Wincenty Iwanicki Chorowiec Józef Marianna Rapacewicz Dominik Popiel i Magdalena Kamińska ż. Klemensa 178-3-169 651V-652R 110 Ż DM
19 11 1882 Berezdów Teofila Popiel Paszuki Dominik Antonina Iwanicka Józef Bielecki i Marianna Zabrocka ż. Piotra 178-3-169 657V-658R 132 Ż DM 0
5 3 1884 Młynów Anna Bering Kosarewo Fryderyk Wilhelm Malwina Kalczyc Antoni Tomasz Szpikanowicz, Katarzyna Popiel ż. Józefa 740-2-402 17V-18R 69 R 1807 RK
16 8 1884 Meżyrów Jacek Szapowaluk Martynówka Andrzej Józefa Popiel 904-6-5 19 W JS1
28 8 1890 Młynów Wincenty Kreps Koryta Krzysztof Weronika Szubert Czesi, Malin, Wacław Holasek, Maria Popiel ż. Franciszka 740-2-407 16V-17R 77 R 1590 RK
4 12 1891 Berezne Mieczysław Janisławski Polany Jakub Aleksander Honorata Popiel Wiktor Janisławski, Marianna Popiel ż. Mieczysława 740-2-6 181V-182R 93 R 185 AD1
15 3 1892 Dubno Helena Baranowska Detynicze Seweryn Barbara Nieswada Bazyli Chomicz i Helena Popiel 740-10-21 70V-71R 28 R 8 DM
15 7 1892 Dubno Władysław Taborowski Dubno Jozafat Maria Izabela Popiel Józef Dmochowski i Seweryna Lombardo 740-10-21 82V-83R 76 R 20 DM
18 2 1893 Młynów Aleksander Benesz Koryta Wincenty Julia Gołasek Krzysztof Kreps, Maria Popiel ż. Franciszka 740-7-94 2V-3R 15 R 115 DW
14 2 1894 Ołyka Stanisław Babiński Suchowce Florian Justyna Popiel 1018 272 39 MO 0
1 4 1895 Młynów Wincenty Benesz Koryta Wincenty Julia Holasek Czesi, Malin, Krzysztof Kreis, Maria Popiel ż. Franciszka 740-2-411 62V-63R 32 R 1379 RK
6 5 1895 Berezne Stanisława Janisławska Polany Jakub Aleksander Honorata Popiel Michał Wacław Janisławski i Emilia z Wyszyńskich Janisławska ż. Władysława 740-2-7 49V-50R 53 R 51 AD1
16 2 1896 Młynów Ewa Popiel Dorohostaje Józef s. Józefa Julia c. Jacentego Miałkowska Józef Jaszczołt, Marianna Miałkowska ż. Ignacego 740-7-94 51V-52R 19 R 167 DW
18 3 1897 Ołyka Helena Popiel Ołyka Marian Piotr Justyna Helena Teodorowicz 1018 692 30 MO 0
14 6 1897 Młynów Antonina Pasiewicz Koryta Józef Alojza Benesz Malin, Antoni Isczenko, Maria Popiel ż. Franciszka 740-2-412 12V-13R 60 R 1751 RK
14 9 1897 Młynów Agnieszka Benesz Beneš Koryta Wincenty Julia Holasek Czesi, Malin, Krzysztof Kreps, Maria Popiel ż. Franciszka 740-2-412 20V-21R 97 R 1759 RK
16 10 1897 Młynów Aleksander Kreps Koryta Krzysztof Weronika Popiel gub. Warszawska, pow. Gostynin, gm. Szczawin, Wincenty Benesz, Maria Kreps ż. Gustawa 740-2-412 23V-24R 111 R 1762 RK
23 2 1897 Lubar Aleksander Popiel Stara Czartoria Franciszek Anastazja Gorecka Andrzej Czerniachowski i Rozalia Gorecka 178-3-189 29V-30R 18 Ż 57-58 DM
21 4 1897 Lubar Aleksander Sawicki Derewiczki Józef Marianna Grodzka Franciszek Popiel i Agnieszka Porembska (lub Porębska) 178-3-189 33V-34R 39 Ż 65-66 DM
12 12 1897 Lubar Mikołaj Danilewicz Choropaje Dominik Antonina Popiel Franciszek Słomiński i Katarzyna Ławrowska 178-3-189 45V-46R 97 Ż 89-90 DM
2 10 1899 Młynów Józef Popiel Moszków Józef Julia Miałkowska pow. Dubno, Kazimierz Brodowski, Maria Taborowska wdowa 740-2-407 69V-70R 120 R 1636 RK
30 6 1900 Ostropol Jerzy Jan Okół Charkowce Grzegorz Teodor Klementyna Brzozowska Józef Popiel i Kazimiera Janiewicz 17-1-323 377V-378R 45 Ch 738-739 DM
23 10 1901 Młynów Władysław Holasek Holásek Koryta Józef Franciszka Popiel Czesi, Malin, Jan Niemiec, Maria Popiel ż. Franciszka 740-2-402 99V-100R 122 R 1882 RK
7 5 1901 Starokonstantynów Stanisław Popiel Kuźmin Mikołaj Franciszka Tomaszewska Jan Studziński i Aniela Popiel panna 17-1-505 18V-19R 75 Ch 37-38 DM
24 7 1901 Starokonstantynów Maria Popiel Kuźmin Antoni Tekla Paluszewska Jan Ścisławski i Franciszka Popiel ż. Mikołaja 17-1-505 26V-27R 107 Ch 53-54 DM
4 8 1902 Radziwiłłów Stanislawa Popiel Radziwiłłów NN Aniela 7 V-8 R 26 0
5 5 1902 Luboml Anna Szewczuk Jahodyn Kazimierz Jadwiga Jasionek Paweł Iwko, Michalina Popielnicka ż. Józefa 981 19 V-20 R 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0020.htm
10 3 1903 Młynów Bronisława Kreis Koryta Krzysztof Weronika Szubert Czesi, Józef Cybulski, Maria Popiel ż. Franciszka 740-2-411 6V-7R 29 R 1325 RK
29 3 1903 Młynów Maria Holasek Koryta Józef Franciszka Popiel Czesi, gm. Malin, Jan Niemiec, Maria Popiel ż. Franciszka 740-2-411 8V-9R 37 R 1327 RK
10 10 1903 Żytomierz Franciszek Gorzkowski Żytomierz Gabriel Maria Popiel Robert Łukaszewicz, Emilia Macijewska panna 178-3-171 169V-170R 401 Ż 335 DW 0
4 12 1903 Ostropol Witold Myszkowski Pasieczna Stefan Maria Czerwińska chrzest 29.01.1904, Klemens Popiel i Józefa Tomaszewska ż. Lucjana 17-1-323 426V-427R 7 Ch 832-833 DM
7 9 1905 Luboml Józefa Szczepańska Jagodzin Stanisław Marianna Adamczyk Jan Klekociuk, Michalina Popielnicka ż. Jozefa 1009 208 112 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0113.htm
23 2 1905 Młynów Anastazja Holasek Koryta Józef Franciszka Popiel Czesi, Malin, Jan Niemiec, Maria Popiel ż. Franciszka 740-2-411 120V-121R 23 R 1423 RK
18 2 1905 Dubno Zofia Węgłowska Dubno Władysław Stanisława Popiel Hipolit Bagiński i Eugenia Bagińska panna 740-10-21 9V-10R 29 R 11 DM
29 11 1905 Dubno Janina Gordon Dubno Kazimierz Dioniza Popiel Hipolit Bagiński i Stanisława Węgłowska ż. Władysława, Adam Taborowski i Apolonia Dziakiewicz panna 740-10-21 31V-32R 118 R 33 DM
15 8 1906 Dźwiniaczka Sylwester Domański Kudryńce 214 Antoni Wiktoria Ilasińska Mateusz Wiracki, Anna Popiel 310 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20310/pages/1_301_0_0_310_0005.htm
1 8 1907 Ostropol Aniela Popiel Ostropol Antoni Tekla Głużycka [Głuszycka?] Józef Torczyński i Teofila Szaficka ż. Zachariasza 17-1-323 490V-491R 32 Ch 955-956 DM
19 3 1908 Ostropol Józefa Popiel Ostropol Mikołaj Franciszka Tomaszewska Józef Tarczyński i Teofila Szafińska ż. Zachariasza 17-1-323 504V-505R 19 Ch 984-985 DM
14 8 1908 Ostropol Władysław Dębicki Ostropol Szymon Tekla Kubiak Antoni Czyżewski i Franciszka Popiel ż. Mikołaja 17-1-323 510V-511R 39 Ch 996-997 DM
4 11 1908 Ostropol Karolina Czyżewska Ostropol Antoni Paulina Dębicka Józef Tarczyński i Franciszka Popiel ż. Mikołaja 17-1-323 514V-515R 50 Ch 1004-1005 DM 0
3 12 1908 Ostropol Marian Skalski Ostropol Jan Rozalia Jaguszewska Franciszek Dowhalski i Feliksa Popiel ż. Józefa 17-1-323 516V-517R 55 Ch 1008-1009 DM
31 7 1909 Ostropol Zofia Michnowska Ostropol Franciszek Józefa Błocka Antoni Popiel i Paulina Dębicka ż. Antoniego 17-2-93 5aV-6R 24 Ch 12-13 DM
12 11 1910 Horochów Stanisław Filip Popiel Chołoniów Wacław Zofia Krasicka 996 26 124 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0028.htm
12 12 1910 Dubno Michał Węgłowski Dubno Władysław Stanisława Popiel Roman Kazimierz Węgłowski i Dioniza Gordoń 740-4-162 130V-131R 142 R 93 DM
8 4 1910 Starokonstantynów Oktawia Zofia Szreffel Dubiszcze par. Kulczyny Franciszek Agnieszka Ładzińska chrzest 25.05.1920, Kazimierz Sieraczyński i Stanisława Popiel ż. Romualda 17-1-91 116V-117R 50 Ch 223-224 DM
1 7 1910 Ostropol Rozalia Popiel Ostropol Antoni Tekla Glozińska Antoni Czyżewski i Rozalia Swaryczewska ż. Ksawerego 17-2-93 27V-28R 31 Ch 55-56 DM 0
25 12 1910 Ostropol Aleksander Popiel Kalinówka Mikołaj Józefa Tomaszewska chrzest 1.01.1911, Jan Maciejewski i Teofila Szafińska ż. Zachariasza 17-2-93 38V-39R 2 Ch 94-95 DM
21 4 1911 Włodzimierz Oktawia Zińkiewicz Marcelówka Józef Maria Popiel 1038 18V-19R 88 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0022.htm
23 8 1911 Włodzimierz Natalia Bogumiła Szwejgert Falemicze Robert Julia Popiel 1038 39V-40R 191 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0044.htm
14 8 1911 Młynów Zofia Łopatyńska Moszków Edmund Marianna Sokołowska Józef Bronik, Ewa Popiel panna 740-4-447 94V-95R 119 R 710 RK
25 12 1911 Szumbar Stefan Sałacki Temnohajce Stanisław Anna Popiel chrzest 29.01.1912, Jan Iwiński i Józefa Świderska panna 426-1-102 1V-2R 2 T/FS 110 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D3SH-Q?i=109&cat=306849
4 12 1912 Horochów Ksawery Kazimierz Popiel Chołoniów Wacław Zofia Krasicka 1039 27 100 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0031.htm
26 5 1912 Ostropol Jan Michnowski Ostropol Franciszek Józefa Błocka Antoni Popiel i Rozalia Swaryczewska ż. Seweryna 17-2-93 58V-59R 21 Ch 96-97 DM
14 7 1913 Młynów Janina Łopatyńska Moszków Edmund Marianna Sokołowska Józef Braun, Ewa Popiel panna 740-4-447 184V-185R 85 R 799 RK
11 11 1913 Ostropol Stanisław Kamiński Ostropol Hipolit Maria Zgierska Ludwik Łączyński i Antonina Popiel ż. Feliksa 17-2-93 85V-86R 41 Ch 148-149 DM
9 12 1913 Ostropol Filomena Popiel Ostropol Antoni Tekla Gluzicka Feliks Popiel i Rozalia Swaryczewska ż. Seweryna 17-2-93 85V-86R 42 Ch 148-149 DM
8 12 1914 Jałowicze Marian Wacław Jurkiewicz Pianie Wincenty Maria Popielewska 1071 2 1 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201071/pages/1_436_0_0_1071_0002.htm
5 10 1914 Tajkury Stanisław Kosecki Tajkury Aleksander Zofia Waszkowska Jan Popiel i Petronela Bok ż. Bernarda 740-4-697 77V-78R 84 R 73 DM
8 5 1914 Ostropol Stanisława Popiel Kalinówka Mikołaj Franciszka Tomaszewska Antoni Wysocki i Marcelina Tomaszewska 17-2-93 96V-97R 19 Ch 163-164 DM
1 9 1914 Ostropol Bronisław Wysocki Ostropol Antoni Aniela Popiel Mikołaj Popiel i Teofila Szafińska ż. Zachariasza 17-2-93 102V-103R 37 Ch 175-176 DM
6 10 1914 Ostropol Edward Popiel Ostropol Feliks Antonina Kamińska Antoni Popiel i Rozalia Swarczewska ż. Seweryna 17-2-93 102V-103R 39 Ch 175-176 DM
17 10 1914 Ostropol Wiktoria Józefowicz Ostropol Paweł Katarzyna Czeżewska [Czyżewska] Antoni Popiel i Rozalia Swarczewska ż. Seweryna 17-2-93 104V-105R 44 Ch 180-181 DM
31 1 1915 Starokonstantynów Stanisława Gąsicka Folwark Zasłucze Karol Zofia Radecka Mikołaj Popiel i Stanisława Radecka ż. Augustyna 17-2-90 3V-4R 20 Ch 10-11 DM
2 8 1915 Tajkury Stanisław Jarosław Rzas Kwasiłów Johann Barbara Pompe chrzest 28.08.1915, Stanisław Popiel i Emilia Kolasińska panna 740-4-697 136V-137R 93 R 125 BW
25 2 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Zofia Bielecka Seredyńce Piotr Leontyna Popiel Mikołaj Lipski i Julia Łukarzewska 17-2-47a 62V-63R 24 Ch 123-124 DM
24 5 1916 Starokonstantynów Jadwiga Maciejewska Starokonstantynów Jan Józefa Tomaszewska Mikołaj Popiel i Wanda Domańska panna 17-2-90 65V-66R 53 Ch 130-131 DM
15 9 1920 Starokonstantynów Jadwiga Popiel Starokonstantynów Mikołaj Józefa Tomaszewska Jan Majewski i Maria Popiel ż. Waleriana 17-1-91 121V-122R 69 Ch 233-234 DM
23 2 1921 Starokonstantynów Helena Maciejewska Starokonstantynów Jan Józefa Tomaszewska Mikołaj Popiel i Antonina Majewska wdowa 17-2-91 cz.2 208V-209R 39 Ch 20-21 DM
18 8 1921 Młynów Jan Łopatyński Moszków Edmund Maria Sokołowska Jan Sokołowski, Ewa Popiel 740-4-446 45V 99 R 529 RK
6 6 1921 Sarny Helena Belcarz Sarny Seweryn Kazimiera Szawin Władysław Buchholc, Janina Popiel 740-4-753 58V 63 R 62 AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 2 1743 Szumsk Marcin Jaykowski Jajkowski Marianna Popiel Marianna Kamińska, Ignacy Giżycki, Marianna Wyszpolska 297-1-180 6V Ł RK
23 2 1802 Czartorysk Adam Popiel Tekla Zarzycka Medweże ur. Jan Żernicki, WP Stanisław Giedziński 297-1-185 168R Ł 9449 DW
3 6 1806 Katerburg Andrzej Popiel 37 Katarzyna Witkowska Piszczatyńce 18 Wincenty Marianna Kozicka Jan Lubicz Kozicki, Józef Chrzanowski, Józef Bończa Kunicki 426-1-166 10R T/ FS 74 DM
3 10 1811 Dubno Ignacy Dąbrowski Justyna Wnorowska Ksawery Popiel, Władysław Kozlowski 64 11-12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0007.htm
5 8 1813 Dubno Ignacy Małyszczycki Warszawa ? 25 Antoni Aniela Antonina Popiel Dubno 21 Stanisław Elżbieta Stanisław Popiel, Antoni Małyszczycki, Michał Jaworowski 64 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0015.htm
9 2 1813 Szumsk Tomasz Stechański Stychański Huta Surażska k Tekla Popielnicka Huta Surażska p Paweł Kucharski, Józef Wereszczyński 297-1-183 78R Ł RK
24 11 1814 Dubno Onufry Leśniowski 60 Antoni Konstancja Katarzyna Jedlińska Dubno 40 Jan Marianna Stanisław Popiel 64 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0023.htm
1 8 1814 Dubno Stanisław Popiel 50w Józef Euzebia Katarzyna Łozińska Narajów 17 Jan Katarzyna Jan Chryzostom Kaczkowski, Katarzyna Jedlińska 64 37-38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0021.htm
25 2 1823 Cudnów Jan Szulc Romanów 23 Jan Anna Łazowska Teresa Popiel Romanów 16 Ignacy Marianna Stanisławska Paweł Łukowski, Franciszek Maje(w)ski 569-1-56 3V-4R 5 Ż DM
21 2 1826 Dubno Paweł Cieszkowski k Marianna Popiel Płoska p Michał Jordan, Piotr Mirecki 64 150 AGAD 78 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0078.htm
25 9 1827 Ołyka Grzegorz Zieliński Humienniki 27 Andrzej Anastazja Tycińska Euzebia Popiel Humienniki 24 Stanisław Elzbieta Lityńska 813 158 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0160.htm
30 1 1827 Ostropol Józef Wysocki Czarna 22 Jan Elżbieta Lisiecka Julianna Twardochleb Czarna 14 Kazimierz Agata brak Baltazar Popiel, Wincenty Sikorski, Marianna Kurowska 178-3-93 210R 1 Ż 407 KP2
15 11 1827 Butowce Bartłomiej Jędruski Orzechówka 57W Jędrzej Justyna Korzak Anna Niedaszkowska z d. Krzanowska Czerniatynek Mały 45W Łukasz Katarzyna brak Grzegorz Więckowski, Jan Popiel 178-3-93 271R/271V 15 Ż 523/524 KP2
8 5 1827 Berezdów Grzegorz Solecki Paszuki 50w Wawrzyniec Agnieszka Rybicka Tekla Szczawińska Paszuki 40w Szymon Agnieszka Zakrzewska Grzegorz Paszyński, Łukasz Popiel 245-1-1 113R 10 R 222 DM
6 2 1827 Berezdów Józef Szuszkowski Paszuki 38w Jan Katarzyna Popiel Marianna Terlecka Paszuki 19 Grzegorz Ewa Popławska Jan Szymański, Józef Płotnicki 245-1-1 112R 5 R 220 DM
25 9 1827 Korzec Jędrzej Dytkiewicz Ujście par. G-U 20 Paweł Marianna Brygida Popielowicz Ujście 19 Nikifor Katarzyna Jan Zorgier, Onufry Wiśniowski 245-1-1 85V 22 R 168 DM
24 4 1828 Butowce ur. Jan Popiel Butowce 27 ur. Stanisław Ewa Przeniatyńska ur. Aleksandra Adamska Butowce 22 ur. Michał Konstancja Wasilewska ur. Wincenty Sitkiewicz, ur. Grzegorz Wróblewski 178-3-94 248V 18 Ż 476 KP2
30 11 1828 Tajkury Marcin Podhorodecki par. Ostróg 34 Ferdynanda Popiel 23 Uizdce, Marian Maj... Chorąży Łucki, Jan Sza... Tytularny Sowietnik, W. Kazimierz 171-1-1 47V 9 R Mg
29 1 1828 Łabuń ur. Dominik Szymański Łabuń 27 ur. Mateusz Agnieszka Ordijowska Marianna Dzuryłowska Łabuń 15 ur. Bartłomiej Anna Popiel ur. Kazimierz Babicki, Wiktor Dzuryłowski 178-3-94 131R/131V 2 Ż 256/257 KP2
22 1 1828 Berezdów Antoni Jarocki Paszuki 26 Kazimierz Rozalia Bielecka Rozalia Kościukiewicz Paszuki 20 Daniel Aleksandra Waśkowska Jan Malinowski, Łukasz Popiel 245-1-2 78R 1 R 157 DM 0
28 6 1828 Dubno Jan Gregor Dubno 27 Jan Agnieszka Strzelecka Petronela Bojawska Dubno 24 Kasper Antonina Wolska Ksawery Popiel, Ignacy Kopczyński 814 182-183a 11 AGAD 186-187 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0186.htm
24 11 1829 Bazalia -fil.Tereszki Wawrzyniec Krasnosielski Wierzbówka par. Butowce 27 Piotr Katarzyna Marianna Gorczyńska Mońki Antoni Franciszka Radecka Teodor Sławecki, Józef Popiel, Karol Jakubowski, Agnieszka Sławecka 178-3-95 236R 7 Ż DM
3 11 1829 Kotelnia Hipolit Popiel Antopol 19 Wincenty Marianna Wesołowska Teresa Biątkowska Niechworoszcza 17 Michał Marianna Wesołowska Maciej Zalewski, Jan Studziński, Jakub Suszycki, Piotr Berezowski 178-51-301 14R 24 Ż 29 BS
24 2 1829 Butowce ur. Józef Święcicki Miców 25 ur. Kazimierz Marianna Krzanowska ur. Aniela Popiel Wierzbówka 19 ur. Stanisław Ewa Przeniatyńska ur. Franciszek Gilowski, Jan Święcicki 178-3-95 255V 4 Ż 494 KP2
2 6 1829 Horodyszcze ur. Mateusz Miłoszyński Zwiahel 27 ur. Tomasz Apolonia Iwanicka ur. Brygida Terlecka Pleśna 20 ur. Sylwester Magdalena Popiel ur. Antoni Przyszychowski, Antoni Tokarski 178-3-95 115R 18 Ż 223 KP2
26 5 1829 Berezdów Andrzej Nietyksza Maraczówka 23 Jędrzej Teresa Kościukiewicz Marianna Kamińska Berezdów 17 Antoni Marianna Zaborowska Józef Trzciński, Wincenty Popiel, Grzegorz Waśkowski 245-1-3 123V 11 R 242 DW, DM
27 1 1829 Hulewicze Konstanty Popiel par. Hulewicze, cerk. G-U 20 Jan Ulana Danielczuk Franciszka z d. Wedmediuk Danielczuk Czerniawka 35w Jędrzej Jaryna Michaluk Józef Chomiak, Maksym Onyprjuk, Iwan Sawik 844 372 4 AGAD 204 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0204.htm
10 8 1830 Szumsk Franciszek Lewicki Bryków 53 Józef Brygida Tulska Paulina Rewer Bryków 18 Kazimierz Katarzyna Mikostawska Bartłomiej Skrzypkowski, Jan Popiel, Feliks Popiel 245-1-4 385V 92 RK
16 11 1830 Szumsk Wojciech Krajewski Huta Surażska 60w Tomasz Marianna Jakuszewska Anna Bartosiewicz Huta Surażska 30w Jan Marianna Popiel Michał Szymański, Dawid Towarnicki, Jan Myśliński 245-1-4 386R 94 RK
14 10 1830 Dederkały Ludwik Kubikowski par. Szumsk 30w Wawrzyniec Ewa Maciejowska Katarzyna Jaroszewska Dederkały Wielkie 24 Jan Konstancja Gniewosz Tomasz Trzeciak, Jan Popiel 245-1-4 415V 11 RK
29 7 1830 Żytomierz Bazyli Baliński Żytomierz 30 Jakub Anna NN Katarzyna Stokowska Żytomierz 28 Franciszek Katarzyna Popiel Zimlomir Kudrawiec , Ludwik Bułharyn 178-3-3 62 54 Ż Ni
16 2 1830 Międzyrzec Korecki Jan Szahin Par.Dubno 31 Zofia Słubicka Helena Zakrzewska par.Międzyrzec 18 Ignacy Florencja [Florentyna] Wołłowicz Mikołaj Krajewski, Kazimierz Szczepkowski, Ksawery Popiel 171-1-3 275V 4 R AS
4 5 1830 Lubar Jan Wasilewski Lubar 30 Tomasz Marianna Jańska Katarzyna Orzechowska Lubar 20 Wojciech Marianna Popiel Kazimierz Fedorowicz, Czesław Krzyżanowski 178-3-3 365R 13 Ż 694 DM
27 9 1831 Butowce Antoni Sałaciński par. Butowce 25 Franciszek Marianna Orowska Salomea Krześniowska par. Butowce 20 Teodor Magdalena Wysokińska Szymon Sałaciński, Feliks Gorecki, Józef Popiel 178-3-97 219V 7 Ż 419 DM
20 10 1832 Annopol Józef Radomski Maraczówka par. Berezdów 25 Michał Apolonia Milieniewska Franciszka Paszyńska Dołżek 16 Ludwik Apolonia Arębska (Zarębska) Konstanty Paszyński, Wincenty Popiel 171-1-5 129R 11 R 138 DM
8 10 1833 Dederkały Adam Ilnicki Dederkały Wielkie 28 Jan Rozalia Przymycka Eleonora Sietrawska Dederkały Wielkie 17 Józef Klara Popiel Józef de Szmitt, Paweł Korczewski, Paweł Horodecki 245-1-7 373R 5 R RK
12 2 1833 Butowce Jakub Sakowski Czerniatyn Wielki 24 Marianna Dobielewska Marianna Pawłowska Czerniatyn Wielki 16 Aleksander Agnieszka Walicka Jakub Sakowski, Szymon Sałaciński, Józef Popiel 178-3-99 177V 8 Ż 342 DM
2 2 1833 Hulewicze Roman Knysz Jezierno, par. unicka w Porfir Apolonia Soroczuk Anna Zielonka par. Hulewicze w Ułas Helena Popielnik Bazyli Knysz, Jan Oniszczuk 848 344 3 AGAD 197 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0197.htm
29 11 1834 Ołyka Michał Stokowski Ołyka 38w Franciszek Katarzyna Popiel Józefa z Słońskich Świątkowska Ołyka 28 Józef Józefa 820 128 24 AGAD 132 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0132.htm
11 2 1834 Młynów Jan Kaznowski par. Młynów 47w Antoni Marianna Konstancja Popielkiewicz par. Młynów 20 Jan Anna Daniel Korobczyński, Stanisław Szczykowski 820 182R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0186.htm
25 2 1834 Horodyszcze Józef Popiel par. Butowce 29 Stanisław Ewa Przeniatyńska Marianna Żytkiewicz Białopol 18 Teodor Ewa Wolska Antoni Sałaciński, Bartłomiej Sałaciński, Jan Święcicki 178-3-100 128R 5 Ż 256 DM
27 2 1834 Bucyń Konstanty Grodziński Bucyń 28 Jan Katarzyna Sulimowska Józefa Marcjanna Litwinowicz Bucyń 22 Jan Urszula Popiel Feliks Siedliski, Ludwik Bronett, Wiktor Wolski 27 23 2 AGAD 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2027/pages/PL_1_436_27_0012.htm
27 10 1835 Połonne Onufry Hołyński Połonne 28w Paweł Marianna Czerniah Karolina Popiel Połonne 18 Szymon Anastazja Lubikowska Antoni Czachowski, Franciszek Uruski 245-1-9 165V 40 R DW 2828
24 11 1835 Bazalia f. Tereszki Jan Leżański Korczówka 25 Paweł Tekla Zaręba Marianna Popielska Korczówka 17 Paweł Ewa Mirowska Józef Datrowski, Michał Romanowski 178-3-101 251R 14 Ż DM 0
10 11 1835 Cudnów Jan Matusiewicz Karpowce 23 Łukasz Agnieszka Sokołowska Marcjanna Romańska Karpowce 18 Aleksy Marianna Tomaszewska Jan Popiel, Dominik Lewkowicz 569-1-58 42V 39 Ż 59 DM
12 7 1836 Kuniów Marcin Falkowski, wd. Gurszczyzna 36 Bartłomiej Marianna Mulakiewicz Magdalena Popiel Gurszczyzna 17 Franciszek Domicela Siekierzyńska Wawrzyniec Żuchowski Grzegorz Krynicki 171-1-9 90 V 3 R ZP
9 2 1836 Turzysk Jan Litwinowicz par. Bucyń 36 Jan Urszula Popiel Eleonora Tustanowska Bobły 22 Jan Elżbieta Paszkowska 712 18 3 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0011.htm
19 4 1836 Cudnów Piotr Matusiewicz Karpowce 25 Tomasz Barbara Tarnawska Agata Doroszewska Karpowce 19 Leonard Marianna Popławska Jan Popiel, Tomasz Matusiewicz 569-1-59 43V 27 Ż 87 DM
30 8 1836 Cudnów Józef Machnik Turczynówka 28 Michał Marianna Wojtków Marianna Pawlikowska Turczynówka 20 Jakub Urszula Lebiedziewicz Jan Popiel, Mikołaj Lewandowski 569-1-59 52R 60 Ż 104 DM
22 11 1836 Butowce Leonard Konczewski Kapustyn 33 Joachim Justyna Kawicka Rozalia Stromczyńska Kapustyn 30w Bazyli Justyna Kobylańska Kazimierz Wysocki, Jan Popiel 178-3-106 228R-228V 10 Ż 441-442 DM
4 10 1836 Kotelnia Karol Terlecki Antopol 22 Andrzej Anna Symon Julianna Lewkowska Antopol 22 Jerzy Justyna Rudkiewicz Jan Korzon, Joachim Didkowski, Franciszek Popiel 178-51-386 292R 18 Ż 295 DM
25 10 1836 Kotelnia Teodor Żytyński Kotówka 25 Franciszek Ewa Strutyńska Wiktoria Rogozińska Niechworoszcz 19 Wincenty Dorota Trojanowska Jan Studziński, Michał Nowicki, Wincenty Popiel, Franciszek Gilewicz 178-51-386 292V 19 Ż 296 DM
14 2 1837 Kamień Koszyrski Antoni Borowski Szczytyń 49w Ludwik Magdalena Popiel Rozalia Łaskarzewska Huta Wojehoska 30 Paweł Agnieszka Marcinkowska Ludwik Rudkowski, Wincenty Borowski, Józef Zaremba 170 16 2 852 679 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0010.htm
28 2 1837 Korzec Piotr Rudkowski Horodnica 35 Józef Tekla Bałkowska Karolina Grudzińska Horodnica 19 Józef Katarzyna Popiel 245-1-11 112 24 R PW
16 5 1837 Berezdów Józef Sokołowski Prawutyn Wielki 28 Antoni Marianna Branicka Anna Popiel Prawutyn Wielki 18 Antoni Franciszka Piechta Ludwik Popiel, Karol Pioruński, Ludwik Kamiński 245-1-11 170V 17 R 169 DM
3 8 1838 Szpanów Józef Czapliński Szpanów 27 Cyprian Gertruda Zaruska Aleksandra Popiel Szpanów 23 Ignacy Franciszka ur. Jan Radzimiński, Józef Radliński, Andrzej Tomaszewski, Stanisław Z...ski, Karol Hillenmeier, Jan Kamiński, Franciszek Bartoński 171-1-11 201V 2 R 412 DW, AS
1 5 1838 Połonne Maciej Popiel Połonne 45w Aleksander Marianna Anna Buhojemska Połonne 40 Bazyli Marianna Grzegorz Tomaszewski, Paweł Murawski 245-1-12 132R 13 R 3033 DW
2 2 1838 Kotelnia Adam Murawski Balarka Cudnowska par. Żytomierz 30 Wawrzyniec Honorata Glińska Teresa Strzałkowska Antopol 22 Paweł Małgorzata Popiel Jan Korsak, Franciszek Popiel, Hilary Murawski 178-3-6 164R 3 Ż 316 DM
2 2 1838 Kotelnia Joachim Stocki Niechworoszcz 32 Andrzej Helena Rej Teresa Wilczyńska Niechworoszcz 18 Franciszek Katarzyna Rozwadowska Paweł Stocki, Wincenty Popiel, Jan Studziński 178-3-6 164V 5 Ż 317 DM
15 5 1838 Kotelnia Sebastian Sójkowski Antopol 36w Jan Justyna Rohozińska Katarzyna Drohomirecka Antopol 26 Stefan Elżbieta Studzińska Jan Studziński, Wincenty Popiel, Jan Pieńkowski 178-3-6 165V 10 Ż 319 DM
15 5 1838 Kotelnia Mateusz Wierzbicki Kryłówka 30w Michał Antonina Żytyńska Zofia Borysiewicz Kryłówka 26 Leon Aleksandra Nehrebecka Jan Studziński, Wincenty Popiel, Stanisław Nowicki 178-3-6 165V 11 Ż 319 DM
23 11 1839 Żytomierz Bazyli Baliński Jeometra /Geodeta/ Powiatu Żytomierskiego w Jakub Anna Dobrowolska Anastazja Stokowska Żytomierz Franciszek Katarzyna Popiel Jan Czajkowski 178 3 7 67 51 Ż Ni
2 7 1839 Klewań Feliks Popiel par. Klewań 27 Jan Marianna Dumanowska Karolina Molska par. Klewań 20 Konstanty Salomea Wiszniowska 879 134V-135R 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0136.htm
29 10 1839 Kulczyny Adam Popławski Kotiużyńce par. Kupiel 26 Jakub Józefa Wachowska Katarzyna Szymańska Woskodawińce 17 Tomasz Agnieszka Popiel Michał Szulc, Józef Jaźwiński 178-3-112 368V 24 Ż 709 DM
15 5 1839 Cudnów Stefan Smoliński Karpowce 26 Bazyli Apolonia Orłowska Marianna Szponarska Gwoździarnia 18 Piotr Ludwika Zawistowska Jan Popiel, Stefan Orłowski 569-1-62 28V 14 Ż 57 DM
29 9 1840 Lachowce Piotr Malinowski Kaletyńce Małe