Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 286 wyników dla: Galicki

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 9 1817 Olewsk [brak imienia] Galicki 3 Rudnia Radowelska syn Jana i Anny z domu Kołodzińskiej 178-3-128 47V Ż Na
10 1 1827 Korzec Karol Linkiewicz 2 Rudnia Piaskowa s. Grzegorza i Marianny z Hawelskich [Galickich] 245-1-1 88R 2 R 172 DM
28 10 1828 Berezdów Apolonia Kotwicka 2 Majdan Stanisławówka c. Aleksandra i Anny z Galickich 245-1-2 86V 56 R 173 DM
28 1 1829 Korzec Stefan Linek 1 Rudnia Piaskowa s. Jędrzeja i Marianny z Galickich 245-1-3 93V 16 R 182 DM
22 7 1830 Horodyszcze Anna Rudnicka 3 Szepetówka c. Michała i Barbary z Galickich 178-3-96 105R 91 Ż 190 DM
25 1 1832 Berezdów Marianna Kotwicka 3 Korytyszcze c. Aleksandra i Anny z Galickich 245-1-6 124R 4 R DM
20 10 1833 Horodyszcze Paweł Galicki 2 Kamionka s. Grzegorza i Zuzanny z Mazurkiewiczów 178-3-99 107R 25 Ż 207 DM
24 12 1835 Zasław św. Józefa Jakub Galicki 70 Szepetówka wdowiec po Magdalenie, dzieci: Jędrzej, Barbara 178-3-101 109 155 Ż SK
17 8 1836 Korzec Maksymilian Galicki 1 Rudnia Piaskowa ze słabości żołądka, syn Jakuba i Marianny z d. Rogowskiej 245-1-10 108r 45 R Na
14 12 1836 Cudnów Piotr Galicki 5 Rudnia Dryhłowska s. sławetnych Mikołaja i Anieli z Kratiuków 569-1-59 73V 105 Ż 138 DM
17 11 1836 Berezdów Tadeusz Kapłański 6/12 Senihów s. Macieja i Marianny z d. Galickiej 245-1-10 167V 48 R 44
26 11 1836 Berezdów Brygida Kapłańska 4 Senihów c. Macieja i Marianny z d. Galickiej 245-1-10 168R 53 R 45
27 1 1838 Kisielin Magdalena Antoniuk 26 Twerdynie z Galickich; poz. m. Pawła, s. Piotra, c. Tytianę; poch: 29.01. 853 276 5 AGAD 153 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0153.htm
29 11 1838 Wieledniki Teodor Galicki 62 Rudnia Barbarówka żona Łucja 178-3-6 440R 43 Ż MW
9 11 1839 Krzywin Marianna Baszyńska 70 Krzywin ze starości, sław., z Galickich, wdowa po Feliksie, syn Józef, córki Elżbieta i Tekla Grzegorzowa 879 36 V 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0038.htm
26 6 1839 Berdyczów Jan Galicki 65 Berdyczów 1-dw., zmarł w lazarecie, z suchot 178-3-08 182V 96 Ż 345 DM
2 2 1844 Toporyszcze Karolina Skokowska 3/12 Rudnia Borowa c. wolno żyjących Aleksandra i Agnieszki z Galickich 178-51-514 501R 8 Ż DM
26 1 1847 Toporyszcze Ludwika Kotwicka 1 Kropiwenka c. Aleksandra i Reginy z Galickich, (poch. 28.01.1847) 178-3-19 518V 42 Ż 1019 DM
13 10 1848 Berezdów Józefa Skorupska 4 Berezdów c. Feliksa i Petroneli z Galickich 17-1-19 51R 98 Ch 88 DM
10 11 1848 Berezdów Aleksander Kotwicki 70 Senihów żona Anna z Galickich, syn Józef, córki Anna i Marianna 17-1-19 51V 100 Ch 89 DM 0
2 11 1849 Niewirków Józef Murawski 3 Moczulanka s. Benedykta i Zofii z Galickich 171-1-15 428R 15 R 429 DM
25 3 1849 Korzec Franciszek Kuriata 6 Kaczaniec s. Jana i Marianny z Galickich 245-1-15 474R 19 R 642 DM
12 1 1850 Korzec Marcin Niegojenko 7/52 Rudnia Piaskowa z kokluszu; s. Grzegorza i Józefy z d. Galickiej 171-1-16 450r 4 R Na 0
17 5 1851 Wieledniki Józef Galicki 1 Rudnia Barbarówka syn Bazylego i Zofii 178-3-31 506V 32 Ż MW
18 6 1852 Berezdów Julianna Waśkowska 6/12 Senihów c. Tomasza i Honoraty z Galickich 171-1-17 339R 25 R 341 DM
9 5 1853 Berezdów Tadeusz Galicki 27 Senihów żona Marianna z Mieleniewskich, synowie Grzegorz i Teodor 171-1-33 380R 32 R 374 DM
29 8 1853 Niewirków Stanisław Galicki 3 Ludwipol s. Jana i Małgorzaty z Ziembowskich 171-1-33 608R 12 R 594 BW
7 12 1853 Niewirków Ludwik Galicki 1,5 Ludwipol s. Grzegorza i Aleksandry z Bagińskich 171-1-33 609R 16 R 595 BW
13 5 1854 Wieledniki Anastazja Hutnik 73 Rudnia Średnia Medweżańska z Galickich 178-3-38 573R 10 Ż MW
28 6 1854 Cudnów Józef Galicki 3 Rudnia Wysokopiecka s. Bazylego i Elżbiety z Siwków 569-1-78 84V 81 Ż 160 DM
4 7 1854 Zasław św. Józefa Michał Galicki (Halicki) 100 Pleśna wd. po Magdalenie z d. Lisowskiej, pozost. s.: Pawła, Marcina i Józefa oraz c. Łucję 178-3-122 496R 40 Ż 970 RG
14 1 1857 Toporyszcze Wincenty Galicki 9 Kamienny Bród z parafii Uszomierz 178-3-126 752R 4 Ż 1410 DM
12 2 1858 Toporyszcze Erazm Nieboraczko 70 Dobryń żona Małgorzata z Galickich, synowie Anastazy i Aleksander, córka Marianna 178-3-128 137V 12 Ż 272 DM
16 9 1858 Toporyszcze Sylwester Turski 9 Toporyska Rudnia s. nieślubny Marianny Turskiej z Galickich 178-3-128 143R 56 Ż 283 DM
13 5 1859 Kuniów Michał Wiarkowski 1 Radohoszcz s. 1-dw. Anzelma i Agnieszki Galickiej/Galimskiej 886 278 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0145.htm
17 11 1859 Toporyszcze Józef Łoś 50 Terynce Rudnia tyfus, żona Marianna z Galickich, synowie Marcin, Grzegorz i Maciej, córki Brygida, Antonina i Aleksandra 178-3-50 736V 83 Ż DM
21 8 1862 Białogródka Jacek Galicki 1 Krzyworudka s. ur. Jana i Joanny (zapisano, że żył 1 rok, akt ur. i chrztu 16.08.1862) 178-3-77 167R 85 Ż DM
3 2 1862 Berezdów Anna Waśkowska 4/12 Senihów c. Tomasza i Honoraty z Galickich 17-1-25 63R 10 Ch 98 DM
8 11 1866 Żytomierz Florian Galicki 2 Żytomierz z suchot, syn 1-dw., Ignacego i Wiktorii z Kulikowskich 178-3-63 143V 351 Ż DG 233
16 3 1872 Ołyka Maria Eugenia Żylińska 4/12 Ołyka Edwina Aleksandra i Eweliny Stefanii z Galickich 493 65 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0033.htm
19 5 1874 Wieledniki Łukasz Ludwicki 90 Noryński Młyn żona Helena z Galickich, syn Franciszka i Ludwiki 178-3-56 266R 18 Ż MW
17 6 1876 Ołyka Benedykt Damian Galicki 14 Ołyka Adama i Joanny ze Stokowskich 497 79 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0041.htm
30 5 1889 Sławuta Władysław Galicki 5/52 Futor Wasylowa Grobla s. Stanisława i Anny z Jabłońskich 17-2-53 32V 21 Ch 44 DM
25 6 1899 Olewsk Kamila Wolska 4/12 Michałówka z kaszlu, córka Jana i Marianny z d. Galickiej, mieszczan uszomirskich 178-3-246 222v 28 Ż Na
2 3 1900 Niewirków Stanisława Filonczuk 3 Niewirków c. chłopów Adama i Marianny z Galickich 951 68 14 0
26 2 1903 Niewirków Lucjan Galicki 3/12 Promska Franciszka i Tekli z Kuriatów 981 76 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0069.htm
4 9 1903 Niewirków Leontyna Filonczuk 14 Niewirków Adama i Marianny z Galickich 981 83 58 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0076.htm
11 3 1908 Starokonstantynów Michalina Jaguszewska 10 Samczyki c. Jana i Karoliny z Galickich 17-2-88 67V 18 Ch 134 DM
29 4 1908 Starokonstantynów Andrzej Juchniewicz 63 Starokonstantynów żona Felicja z Galickich po I-mężu Gurowska 17-2-88 69V 32 Ch 138 DM
4 8 1908 Starokonstantynów Bronisław Galicki 1 Demkowce s. Stanisława i Anastazji z Dzierżyńskich 17-2-88 74R 59 Ch 147 DM
2 10 1915 Kijów, św. Aleksandr Zygmunt Marian Galicki 34 Kijów mąż Mieczysławy Francewny Popiel, ojciec: Stanisław 312/1/129 167R 274 m.K. JM1
1 7 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Adam Galicki 60 Wasylowa Grobla par. Sławuta parafianin sławucki, żona Karolina z Burkowskich, synowie Alfred, Wacław, Antoni, Jan i Mikołaj, córka Jadwiga 17-2-47a 43V 39 Ch 85 DM
15 4 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Grzegorz Jabłoński 67 Szepetówka żona Klementyna z Galickich, syn Jan, córki Franciszka, Malwina, Władysława i Stanisława 17-2-47a 92R 41 Ch 180 DM
20 4 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Bronisław Wiszniewski 3/12 Szepetówka s. Antoniego i Marii z Galickich 17-2-47a 92V 43 Ch 181 DM
16 2 1916 Horodnica Adela Bagińska 4 Myszakowa c. Bronisława i Antoniny z Galickich 178-3-181 316V 25 Ż 620 DM
28 4 1916 Horodnica Aleksander Galicki 7 Bronnica s. Andrzeja i Anieli z Suchodolskich 178-3-181 320R 56 Ż 627 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 4 1828 Horodyszcze Julian Czerkiewski Jagodna uczc. Jan Julianna Ostrowska uczc. Tomasz Galicki, Rozalia Ostrowska 178-3-94 101V 83/V Ż 197 KP2 0
6 6 1829 Berezdów Wincenty Galicki Senihów Jakub Barbara Antoni Kościukiewicz i Anna Kotwicka 245-1-3 114V 38 R 224 DM
5 7 1829 Horodyszcze Józef Galicki Szepetówka uczc. Michał Barbara Sławińska ur. Jędrzej Galicki, ur. Marianna Krotowska 178-3-95 106V 157 Ż 205 KP2
2 3 1830 Trojanów Antonina Szawierska Koszcza Wyższa Szymon Teresa Tomasz Galicki Kunegunda Szawurska 178 3 3 V212 23 Ż MP
17 1 1830 Cudnów Antoni Galicki Dryhtów Tomasz tekla Jastrzębska Jan Kowalski, Józefa Didkowska 178 3 3 V307 19 Ż MP
13 12 1830 Cudnów Anna Galicka Rudnia Nowa Stanisław Ewa Maciej Galicki, Stanisława Laskowska 178 3 3 V327 198 MP
12 7 1830 Narodycze Wincenty Malinowski Rudnia Rucza Piotr Tekla Mielnik ( z Janów Mielników) Marcin Galicki, Chima Baran żona Petra 178-3-3 438V 139 Ż 806 AB1
15 3 1831 Korzec Józef Galicki Rudnia Pereweżnia Jakub Marianna Dżygadło 245-1-5 60 33 R PW 0
17 1 1831 Narodycze Antoni Malinowski Rudnia Bucza Wojciech Domicella Kawecka Stefan Golicki (Galicki), Lisowska żona Szymona 178-3-4 412V 5 Ż 809 AB1
29 3 1831 Narodycze Grzegorz Galicki Rudnia Bucza Augustyn Marianna Marcin Galicki, Domicela Galicka 178-3-4 413R 14 Ż 810 AB1
1 11 1831 Horodyszcze Paweł Galicki Kamionka Grzegorz Zuzanna Mazurkiewicz Paweł Mazurkiewicz kawaler i Tekla Mazurkiewicz panna 178-3-97 110R 35 Ż 209 DM
3 10 1834 Korzec Maksymilian Galicki Rudnia Piaskowa Jakub Marianna Dżygadło 245-1-9 58 33 R PW
20 12 1835 Toporyszcze Grzegorz Węgłowski Rudnia Kotwiczyna Teodor Marianna Skokowska chrzest 14.01.1836, Teodor Galicki i Teresa Czaplińska zamężna 178-51-386 116V 6 Ż 120 DM
7 5 1836 Cudnów Stanisław Galicki Rudnia Dryhłowska Adam Marianna Drozdowska Józef Kratiuk i Marianna Kunicka wdowa, asyst. Jan Jakubowski i Anna Balicka ż. Antoniego 569-1-59 13V 77 Ż 27 DM
29 11 1836 Toporyszcze Andrzej Łoś Rudnia Teryńce Piotr Marianna Teodor Galicki i Agnieszka Łoś ż. Józefa 178-51-386 128R 95 Ż 131 DM
23 10 1838 Wieledniki Jan Galicki Barbarówka Stanisław Agata Goźdź 178-3-6 430V 68 Ż MW
12 4 1838 Niewirków Marianna Mulinowska Medwedówka Opanas Elżbieta Kuriata Sł.Jan Galicki, Jadwiga Bagińska ż.Jana 171-1-11 274 V 21 R AS
7 7 1838 Korzec Józef Kalasanty Lisowski Pereweźnia Jan Agnieszka Kuriata Stanisław Bagiński i Konstancja Kuriata z Galickich zamężna 245-1-12 70V 76 R 72 DM
14 4 1839 Korzec Wincenty Filiński Balarka Brzezówka Jan Agnieszka Sawicka Jakub Galicki żonaty, Marianna Kuriata żona Jana 178-51-433 65R 55 Ż 70
23 11 1840 Wyszewicze  Bazyli Galicki Krymska Rudnia Jan Marianna Goraj Jan Szyczewski, Zenobia Goraj, chrz. 28.11.1840 178-51-456 52V 28 Ż BS 117
8 3 1840 Cudnów Jan Galicki Rudnia Dryhłowska Adam Marianna Drozdowska Jan Kaliński i Anna Czarnecka ż. Piotra 569-1-63 4V 34 Ż DM
25 6 1840 Cudnów Jan Galicki Nowa Rudnia Fabian Ewa Konstanty Kotwicki i Melania Łukijanczuk ż. Józefa, asyst. Stefan Łukijanczuk i Justyna Omelczuk panna 569-1-63 10V 93 Ż DM
3 11 1840 Cudnów Anna Kotwicka Rudnia Hodycha Feliks Joanna Szatkowska data chrztu (wpis do księgi 12.1840) Konstanty Galicki i Marianna Galicka 569-1-63 25V 229 Ż DM
26 12 1840 Cudnów Marcin Linowski Nowa Rudnia Franciszek Wiktoria Galicka data chrztu (wpis do księgi 12.1840) Fabian Galicki i Anna Awramczuk 569-1-63 25V 231 Ż DM
8 1 1841 Niewirków Seweryn Galicki Hłuboczanka Grzegorz Aleksandra Bagińska Paweł Żurawski,Brygida Rudnicka ż.Jana 171-1-12 258 R 13 R AS
9 11 1844 Niewirków Jacek Galicki Ludwipol Grzegorz Aleksandra Bagińska Paweł Żurawski,Julianna Strutyńska ż.Bazylego 883 246R 57 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0252.htm
26 6 1844 Lubar Paulina Łanucka Derewicze Franciszek Marianna Kruczkowska Dominik Galicki i Marianna Jędrzejewska ż. Tomasza 178-51-514 318V 45 Ż 17 DM
12 2 1845 Niewirków Maciej Galicki Ludwipol Jan Regina Ziembowska Jan Swidziński i Apolonia Żurawska 884 272 10 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0279.htm
9 7 1845 Niewirków Jan Kasperski Hubków Woyciech Agnieszka Kuriata Bartłomiej Galicki i Anna Świdziańska 884 276 40 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0281.htm
15 7 1845 Niewirków Jakób Żurawski Hubków Grzegorz Apolonia Galicka Jan Galicki i Anna Świedzińska 884 277 44 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0284.htm
14 11 1845 Niewirków Adam Galicki Medwedówka Stanisław Barbara Bagińska Wawrzyniec Bagiński i Konstancya Bagińska 884 278 59 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0285.htm
14 12 1845 Cudnów Ambroży Galicki Futor Hodyski Mikołaj Honorata Adam Galicki i Anna Chmielowska 178-3-12 201V 207 Ż DM
23 9 1845 Trojanów Franciszek Bóbr Koszcza Wyższa Jan Marianna Szaciło Jan Galicki i Anna Szaciło ż. Franciszka 178-3-12 302R 42 Ż 591 DM
13 11 1845 Trojanów Marcin Umiński Koszcza Wyższa Franciszek Katarzyna Jaworska Jan Galicki i Teresa Umińska ż. Augustyna 178-3-12 303V 56 Ż 594 DM
25 2 1845 Uszomierz Wiktoryn Galicki Rudnia Krasnosiółka Michał Anna Dworzecka Piotr Komnacki i Marianna Skokowska ż. Grzegorza 178-3-12 415R 22 Ż 811 DM
7 5 1845 Uszomierz Aleksander Drapiej Rudnia Szerszniawska Jan Prakseda Skoczek Jan Galicki i Marianna Boryszewska ż. Jana 178-3-12 418R 52 Ż 817 DM
22 6 1845 Uszomierz Jan Kluska Rudnia Kamień Jakub Apolonia Wach Grzegorz Galicki i Antonina Galicka panna 178-3-12 419R 62 Ż 819 DM
6 10 1845 Uszomierz Ewa Gołda Rudnia Rafałówka Jan Felicjana Burkowska Jan Galicki i Wespazja Gołda ż. Wawrzyńca 178-3-12 421V 88 Ż 824 DM
17 10 1845 Uszomierz Jan Galicki Rudnia Zakomorna Teodor Małgorzata Wach Adam Borowski i Marcjanna Wach panna 178-3-12 421V 89 Ż 824 DM
14 8 1846 Niewirków Dominika Paszkowska Medwedówka Kajetan Joanna Krzewicka Stanisław Galicki,Franciszka Bagińska ż.Tomasza 885 235R 26 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0245.htm
19 12 1846 Niewirków Maria Galicka Ludwipol Jan Regina Ziembowska Grzegorz Galicki, Anna Świdzińska ż.Jana 885 238V 45 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0249.htm
2 7 1847 Wieledniki Paweł Galicki Rudnia Barbarówka Bazyli Zofia Adamowicz 178-3-19 448V 29 Ż MW
29 3 1847 Niewirków Józef Galicki Ludwipol Grzegorz Aleksandra Bagińska Jan Targowicz, Julianna Strutyńska ż.Bazylego 171-1-13 279 V 11 R AS 0
27 10 1847 Niewirków Jan Żurawski Ludwipol Wojciech Apolonia Galicka Jan Galicki,Aleksandra Galicka ż. Grzegorza 171-1-13 284 V 41 AS
27 7 1848 Wiszenki Antoni Michał Tomaszewski Susk Stanisław Antonina Dolanowska Nikodem Śnieżko i Joanna Galicka z Karczewskich ż. Dionizego, asyst. Dionizy Galicki i Karolina Śnieżko z Szklińskich ż. Nikodema 834 171 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0094.htm
16 1 1849 Kuniów Marianna Śliwińska Radohoszcza Mała Jan Agnieszka Michał Galicki i Lucyna Choina ż Pawła 171-1-15 85V-86R 3 R 88 DM
8 6 1849 Niewirków Aniela Murawska Moczulanka Benedykt Zofia Galicka Feliks Galicki i Elżbieta Moroz ż. Michała 171-1-15 411V-412R 23 R 413 DM
12 11 1849 Niewirków Marianna Żurawska Ludwipol Wojciech Apolonia Galicka Feliks Galicki i Jadwiga Świdzińska panna 171-1-15 417V-418R 48 R 419 DM
28 12 1849 Annopol Bazyli Galicki Żuków Paweł Tekla Żygadło Feliks Rudnicki i Teresa Szydłowska ż. Antoniego 171-1-15 123V-124R 53 R 126 DM
2 1 1850 Niewirków Marianna Żurawska Ludwipol Wojciech Apolonia Galicka chrzest 10.01.1850, Feliks Galicki i Jadwiga Świdzińska 171-1-16 611V-612R 9 R 624 BW
14 12 1850 Niewirków Adam Bagiński Medwedówka Jan Antonina Kosarzecka chrzest 15.12.1850, Stanisław Galicki i Ewa Bagińska ż. Jana 171-1-16 621V-622R 52 R 634 BW
16 10 1850 Niewirków Stanisław Galicki Ludwipol Jan Regina Ziembowska chrzest 2.01.1851, Stanisław Ziembowski i Anna Świdzińska ż. Jana 171-2-1 89V-90R 6 R 92 BW
20 12 1850 Annopol Faustyn Białokur Peremyśl Józef Emilia Michelson chrzest 1.01.1851, Piotr Galicki i Konstancja Białokur wdowa, as. Teodor Dergiman i Franciszka Pszenicka 171-2-1 341V-342R 1 R 346 BW
8 4 1851 Niewirków Wincenty Murawski Moczulanka Benedykt Zofia Galicka chrzest 9.04.1851, Feliks Galicki i Petronela Murawska ż. Józefa 171-2-1 94V-95R 27 R 97 BW
15 2 1851 Annopol Józef Galicki Żuków NN Rozalia Galicka nieślubny syn Rozalii, chrzest 19.01.1851, Jan Rybicki i Helena Chodakowska ż. Tymoteusza 171-2-1 344V-345R 22 R 349 BW
26 8 1852 Niewirków Ludwik Galicki Ludwipol Grzegorz Aleksandra Bagińska chrzest 30.08.1852, Jan Targoni i Balbina Łukomska ż. Tomasza 171-1-17 550V-551R 53 R 556 BW
24 8 1853 Zasław św. Józefa Ludwik Kulesza Barbarowka Paweł Julia Pochilska Józef Galicki, Konstancja Kobylańska 178-3-121 413V-414R 65 Ż 778-779 RG
24 11 1853 Niewirków Aleksander Galicki Ludwipol Jan Marianna Ziembowska chrzest 28.11.1853, Paweł Mankowski i Balbina Łukomska ż. Tomasza 171-1-33 598V-599R 34 R 587 BW
18 1 1854 Niewirków Feliks Bagiński Medwedówka Tomasz Franciszka Milewska Stanisław Galicki i Barbara Bagińska ż. Mikołaja 171-1-37 298V-299R 11 R 297 DM
29 6 1854 Niewirków Franciszka Bagińska Medwedówka Jan Antonina Kosarzycka Stanisław Galicki i Emilia Bagińska ż. Tomasza 171-1-37 304V-305R 36 R 302 DM
10 4 1855 Niewirków Apolonia Murawska Moczulanka Benedykt Zofia Galicka Grzegorz Galicki i Balbina Łukomska ż. Łukasza 171-1-51 335V-336R 23 R 340 DM
4 3 1855 Niewirków Kazimierz Galicki Huta Siedliska Feliks Zofia Rudnicka Franciszek Bagiński i Balbina Łukomska 171-1-51 335V-336R 24 R 340 DM
10 8 1857 Lubar Wawrzyniec Rozalski Lubarski Detwicki Chutor Jan Anna Owsianicka Stanisaław Galicki, Marianna Kozłowska, as: Jan Grodecki, Antonina Owsianicka - panna 641-1-17 19 68 Ż. MP
9 3 1858 Lubar Franciszek Jendrzejewski Chutor Lubarski Andrzej Regina Jakubowska Dominik Galicki, Antonina Malarewicz 641-1-18 7 19 Ż MP 0
5 2 1860 Starokonstantynów Wiktoria Lubicka Ohijowce Józef Salomea Błocka Paweł Galicki i Antonina Sokalska ż. Antoniego 178-3-130 274V-275R 18 Ż 513-514 DM
16 8 1862 Białogródka Jacek Galicki Krzyworudka Jan Joanna Iwańska Marceli Ładziński i Józefa Gorajska panna 178-3-77 119V-120R 74 Ż DM
24 8 1862 Łabuń Stefania Danilewicz Tadeuszpol Wincenty Marianna Czajkowska Paweł Galicki i Katarzyna Błońska zamężna 178-3-77 332V-333R 54 Ż 658-659 DM
7 10 1863 Żytomierz Józef Galicki Balarka Stefan Domicella Korobczyńska Jan Kuriata, Rozalia Dubiniecka 178-3-54 69 243 Ż DG
17 10 1863 Niewirków Jan Galicki Siedliszcze Grzegorz Aleksandra Bagińska chrzest 29.12.1863, Jan Fusiewicz? i Balbina Łukomska 650-1-2 192V-193R 69 R 251 BW
25 11 1865 Kulczyny Mikołaj Garlicki Woskodawińce Antoni Marianna Krasucka Józef Galicki i Helena Głuchowska ż. Jana 17-1-235 143V-144R 117 Ch 279-280 DM
19 3 1866 Żytomierz Józef Galicki Żytomierz Ignacy Wiktoria Szaciło-Kulicka Wincenty Szaciło-Kulicki i Aniela Pirecka 178-3-63 20 77 Ż 37 i 38 DG
2 4 1866 Żytomierz Antoni Galicki Balarka Stefan Domicella Korobczyńska [03.04.1866] syn mieszcz., Jan Kuriata i Aloiza Korzun 178-3-63 23 89 Ż 43 i 44 DG
14 3 1880 Cudnów Longin Galicki Futor Dryhłowski Stanisław Marcelina Gałęzowska Jan Galiński i Julia Turewicz ż. Kazimierza 178-3-67 492V-493R 77 Ż 976-977 DM
30 3 1880 Cudnów Aleksander Galicki Rudnia Bartkowa Bazyli Marianna Kociubińska Marcin Raduszyński i Anna Kociubińska ż. Stefana 178-3-67 494V-495R 89 Ż 980-981 DM
9 4 1880 Cudnów Franciszka Moszczyńska Nowa Rudnia Bazyli Elżbieta Rogalska Jan Galicki i Petronela Szaciło ż. Stanisława 178-3-67 496V-497R 99 Ż 984-985 DM
14 7 1880 Cudnów Zuzanna Kratiuk Rudnia Dryhłowska Stefan Teofila Galicka Andrzej Galicki i Marcelina Kratiuk panna 178-3-67 511V-512R 174 Ż 1014-1015 DM
25 8 1880 Cudnów Ludwik Galicki Ryżów Jan Karolina Rybczyńska Józef Szczucki i Karolina Kociubińska panna 178-3-67 519V-520R 213 Ż 1030-1031 DM
2 10 1880 Cudnów Michalina Kobylańska Futor Dryhłowski Wiktor Anna Kociubińska Stanisław Galicki i Michalina Chruścicka ż. Gwidona 178-3-67 525V-526R 241 Ż 1042-1043 DM 0
22 10 1881 Berezdów Grzegorz Halicki/Galicki Futor Kurczykowski Antoni Marianna Kulczycka Władysław Kulczycki i Antonina Kulczycka panna 178-3-169 616V-617R 100 Ż DM
17 1 1884 Międzyrzec Korecki Franciszek Jankowski Wacławka Mikołaj Józefa Galicka Franciszek Galicki i Michalina Kuczyńska 740-2-302 45-46R 3 R 23 DM
25 8 1886 Międzyrzec Korecki Józef Jankowski Chmielówka Mikołaj Józefa Galicka Franciszek Galicki i Michalina Kuczyńska ż. Stanisława 740-2-302 237V-238R 19 R 79 DM
10 12 1886 Międzyrzec Korecki Andrzej Galicki Woronucha Kazimierz Antonina Rakowska Wojciech Marcinkowski i Teofila Sawicka panna 740-2-302 241V-242R 34 R 83 DM
10 2 1892 Kuniów Franciszek Andrele Antonówka Antoni Antonina Wacław Galicki i Katarzyna Litowska z. Jana 178-3-86 405V-406R 22 Ż DM
4 10 1893 Berezne Franciszka Bielska Berezne Maksymilian Helena Gładkowska Stanisław Galicki i Jadwiga Lejman ż. Karola 740-2-8 262V-263R 99 R 253 AD1
4 10 1893 Berezne Adam Bielski Berezne Maksymilian Helena Gładkowska Stanisław Galicki i Jadwiga Lejman ż. Karola 740-2-8 262V-263R 100 R 253 AD1
2 4 1900 Niewirków Antoni (Padewski) Galicki Adamówka Jan Marianna Łukomska 951 13 V-14 R 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0016.htm
15 7 1901 Starokonstantynów Kazimierz Galicki Rasztówka Antoni Karolina Gradymska Kazimierz Mieciński i Józefa Pużańska ż. Franciszka 17-1-505 25V-26R 101 Ch 51-52 DM
26 6 1907 Cudnów filia Romanów Cezary Biliński Gwoździarnia Kazimierz Barbara Karpińska Michał Galicki i Teofila Hanicka ż. Kaspra 178-3-215 86V-87R 160 Ż 169-170 DM
4 1 1911 Cudnów Karolina Chruścicka Futor Dryhłowski Aleksander Marianna Florańska Leontyn Galicki i Marcelina Pilkowska panna 178-3-231 386V-387R 7 Ż 765-766 DM
13 2 1911 Cudnów Jan Kulikowski Stawki Karol Anastazja Galicka Aleksander Galicki i Józefa Galicka ż. Jana 178-3-231 393V-394R 42 Ż 779-780 DM
26 3 1911 Cudnów Dominik Przewłocki Faustynówka Jan Kamila Galicka Albin Galicki i Paulina Galicka panna 178-3-231 399V-400R 71 Ż 791-792 DM
3 4 1911 Cudnów Antonina Tomaszewska Huta Cudnowska Leon Kamila Szymkowicz Michał Galicki i Antonina Karpińska panna 178-3-231 400V-401R 78 Ż 793-794 DM
18 4 1911 Cudnów Genowefa Kotwicka Wysoki Piec Piotr Seweryna Szatkowska Jan Galicki i Aleksandra Galicka zamężna 178-3-231 402V-403R 90 Ż 797-798 DM
17 9 1911 Cudnów Paulina Galicka Wysoki Piec Jan Józefa Rękas Aleksander Galicki i Anastazja Kulikowska ż. Karola 178-3-231 418V-419R 170 Ż 829-830 DM
7 10 1911 Cudnów Aniela Kratiuk Rudnia Dryhłowska Zygmunt Rozalia Kulikowska Dominik Galicki i Ludwika Czarnecka ż. Rajmunda 178-3-231 422V-423R 186 Ż 837-838 DM
9 10 1911 Cudnów Dominik Chrzanowski Rudnia Dryhłowska Józef Antonina Gaśniewicz Aleksander Galicki i Kamila Pielecka panna 178-3-231 423V-424R 191 Ż 839-840 DM
9 11 1913 Horodnica Jan Rybczyński Krywalska Huta Mikołaj Antonina Galicka chrzest 7.01.1914, Jan Galicki i Maria Czerniatewicz panna 178-3-181 167V-168R 4 Ż 329-330 DM 0
1 11 1914 Horodnica Adam Rewucki Bronnica Michał Franciszka Weselska Jan Galicki i Kamila Rudnicka panna 178-3-181 198V-199R 186 Ż 391-392 DM
12 2 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Stanisław Galicki Plesna Jan Antonina Potańska Mikołaj Ostrowski i Anna Jaworska 17-2-47a 2V-3R 11 Ch 5-6 DM
27 6 1915 Starokonstantynów Stanisław Porembski (Porębski) Zielińce Jan Zofia Bujalska Stanisław Galicki i Apolonia Sikorska ż. Ludwika 17-2-90 19V-20R 80 Ch 40-41 DM
30 8 1915 Starokonstantynów Cezary Galicki Zielińce Stanisław Anastazja Dzierżyńska Ludwik Korzyński i Zofia Porębska ż. Jana 17-2-90 26V-27R 108 Ch 54-55 DM
11 12 1915 Starokonstantynów Jan Galicki Demkowce IN Antonina c. Józefa Galicka Piotr Jaścicki i Jadwiga Piotrowska 17-2-90 35R 146 Ch 70 DM
10 2 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Bronisław Wiszniewski Szepetówka Antoni Maria Galicka Bazyli Galicki i Władysława Galicka 17-2-47a 60V-61R 17 Ch 119-120 DM
22 5 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Adam Medecki Szepetówka Antoni Kamila Chrzanowska Jakub Galicki i Adela Chrzanowska 17-2-47a 70V-71R 46 Ch 139-140 DM 0
16 4 1917 Pokostówka Stefan Galicki Wysoki Piec Jan Józefa Rękas Gwidon Kulikowski i Anastazja Kulikowska ż. Karola 178-3-211 5V-6R 25 Ż 13-14 DM
4 6 1917 Pokostówka Marcelina Galicka Wysoki Piec Aleksander Petronela Kupniewicz Jan Galicki i Kamila Polanowska ż. Marianna 178-3-211 7V-8R 37 Ż 17-18 DM
3 12 1917 Pokostówka Franciszka Weselska Nowoszyjka Jan Paulina Garbowska Józef Galicki i Feliksa Weselska panna 178-3-211 16V-17R 92 Ż 35-36 DM
9 2 1924 Międzyrzec Leontyna Żygadło Andrusijów Kazimierz Rozalia Sagalska Hipolit Galicki ,Elżbieta Żygadło panna 740-4-363 114V 13 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 11 1823 Cudnów Józef Galicki Rudnia Nowa 30 Ewa Sydorczuk z d. Gałecka Rudnia Nowa 22w Adam Kotwicki, Ewa Karpowiczowa 569-1-56 26V-27R-27V 41 Ż DM
23 1 1827 Horodyszcze Paweł Galicki Jagodno 20 Michał Wiktoria Tekla Żygadło Jagodno 17 Sebastian Magdalena Bazyli Patelnicki, Jan Lenkiewicz 178-3-93 88 1 Ż 172 MO
6 2 1827 Horodyszcze Michał Rudnicki Jagodno 28 Piotr Rozalia Barbara Galicka Jagodno 22 Jakub Magdalena Bazyli Patelnicki, Grzegorz Galicki 178-3-93 89 7 Ż 175 MO
27 10 1831 Cudnów Aleksander Temberski Słoboda Widły 35w Jan Apolonia Talko Apolonia Rudnicka Słoboda Widły 20 Józef Agnieszka Chmielowska Teodor Galicki, Mikołaj Grabiarz 178-3-4 298V 15 Ż 588 DM
22 11 1831 Cudnów Adam Czyrski Horodyszcze 28 Feliks Julianna Marcinkiewicz Rozalia Galicka Horodyszcze 19 Wojciech Katarzyna Kotwicka Leon Atamański, Adam Galicki 178-3-4 299V 20 Ż 590 DM
10 5 1836 Niewirków Grzegorz Galicki 23 Bartłomiej Agnieszka Karszewska Aleksandra Bagińska Medwedówka 18 Daniel Julianna Żygadło Franciszek Nowiński, Jan Bagiński 171-1-9 276 V 10 R AS
12 1 1836 Cudnów Jan Rudnicki Turczynówka 21 Sylwester Cecylia Radzimińska Anna Pawlikowska Turczynówka 19 Józef Urszula Krupska Stefan Rudnicki, Stefan Galicki 569-1-59 38R 4 Ż 76 DM
18 5 1836 Cudnów Jan Charyton Rudnia Frysarka (wyz. G-U, par. Tryhórska 20 Antoni Oreszka Kuzmiczuk Rozalia Doroszek Rudnia Poczta 16 Stefan Agnieszka Łozińska Gabriel Galicki, Semen Charyton 569-1-59 45V 34 Ż 91 DM
14 6 1836 Cudnów Jan Jakubowski Rudnia Dryhyłowska 27 Bazyli Petronela Lewandowska Marianna Gilewicz z d. Galicka Rudnia Dryhyłowska 27w Jan Apolonia Kaleńska Jan Zaleski, Adam Galicki 569-1-59 46V 39 Ż 93 DM
30 5 1837 Cudnów Kazimierz Denysiuk Rudnia Dryhłowska 40w Stefan Tekla Kaleńska Klara z d. Wanat Kunicka Rudnia Bartkowa 38w Stefan Anna Piołun Mikołaj Galicki, Piotr Tarnawski 569-1-60 36R 21 Ż 66 DM
9 1 1838 Niewirków Paweł Żurawski Hubków 25 Józef Agata Bagińska Justyna Żygadło Hubków 20 Mikołaj Anna Ordyńska Bartłomiej Galicki,Michał Żygadło 171-1-11 281R 1 R AS
19 6 1838 Cudnów Mikołaj Galicki Rudnia Dryhłowska 40w Tomasz Agnieszka Wanat Honorata z d. Szaciło Chłań Rudnia Hodycha 28w Szymon Franciszka Łukowska Adam Galicki, Józef Denysiuk 569-1-61 36R 26 Ż 69 DM
4 9 1838 Cudnów Franciszek Galicki Rudnia Dryhłowska 26 Adam Franciszka Kociuba Marcjanna Kotwicka Rudnia Wysokopiecka 20 Kazimierz Marianna Bagińska Adam Wanat, Adam Galicki 569-1-61 38R 34 Ż 73 DM
17 9 1839 Cudnów Wojciech Galicki Rudnia Frysarka 48 Piotr Marianna Denisiuk Marianna Daniluczka Rudnia Frysarka 20 Jędrzej Marianna Tomasz Nehoda, Kazimierz Galecki 569-1-62 32V 29 Ż 65 DM
1 9 1840 Cudnów Jan Kaleński Rudnia Dryhołowska 36w Gabriel Tatiana Reszczuk Aniela Prejs Wysoki Piec 17 Jan Marianna Rogalska Franciszek Żydecki, Adam Galicki 569-1-63 30V 16 Ż DM
19 7 1842 Cudnów Adam Galicki Rudnia Hodycha 50w Wojciech Katarzyna Kotwicka Zofia z d. Kotwicka Kobernicka Rudnia Wysokopiecka 40w Atanazy Ewa Kotwicka Teodor Galicki, Michał Bagiński 569-1-65 29V 11 Ż 53 DM
14 2 1843 Cudnów Bazyli Galicki Wysoki Piec 25 Jan Anna Charyton Elżbieta Sewczenko Wysoki Piec 18 Mikołaj Marianna Łozińskich Stanisław Stawinoga, Karp Łukienczuk 569-1-66 32R 13 Ż 65 DM
30 1 1844 Niewirków Jan Galicki Ludwipol 22 Bartłomiej Agnieszka Hordyńska Regina Ziembowska Rudnia Niemilla 18 Maciej Konstancja Mochorowska 883 248V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0255.htm
8 5 1844 Toporyszcze Bartłomiej Olwacha Rudnia Szlachowa 35w Wojciech Agnieszka Kluczyńska Małgorzata Hańba Rudnia Szlachowa 22 Jan Agnieszka Rychwalska Józef Borowski, Teodor Galicki, Leon Kluczyński 178-51-514 496R 16 Ż DM
11 2 1845 Niewirków Piotr Paszkowski Medwedówka 23 Grzegorz Helena Bagińska Antonina Dzieczyńska Wołkoszów 18 Stanisław Teresa Lewicka Marcin Bagiński i Stanisław Galicki 884 282 5 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0289.htm
18 2 1845 Niewirków Piotr Choronżyczewski Huta Bystrzecka 27 Ignacy Anna Rudnicka Paulina Szpryngiel Huta Bystrzecka 23 Mateusz Maryanna Szpryngiel Marcin Łabendzki i Jan Galicki, M - inna forma nazwiska Chorążyczewski 884 283 8 AGAD LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0290.htm
21 1 1845 Niewirków Stanisław Galicki Medwedówka 28 Jan Eufimia Staszewska Barbara Bagińska Medwedówka 23 Kajetan Agnieszka Łukomska Kajetan Paszkowski i TomaszBagiński 884 281 1 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0288.htm
18 2 1845 Toporyszcze Paweł Gągała Rudnia Krasnosiółka par. Uszomierz 24 Jan Anna Żygadło Dominika Hnitecka Rudnia Borowa 22 Michał Katarzyna Skokowska Michał Galicki, Ludwik Chomicz, Łukasz Gągała 178-3-12 469V 4 Ż 916 DM
19 2 1845 Uszomierz Józef Baszyński Rudnia Kamień 23 Kazimierz Katarzyna Galicka Marianna Bilińska Rudnia Kamień 24 Leon Katarzyna Perehuda Grzegorz Galicki, Józef Biliński 178-3-12 427R 9 Ż 834 DM
9 9 1845 Uszomierz Jan Wachowski Rudnia Zakomorna 20 Piotr Tekla Mierzwińska Marianna Grzybowska Rudnia Zakomorna 17 Kazimierz Marianna Kamińska Gabriel Borowski, Teodor Galicki 178-3-12 428V 16 Ż 837 DM
4 6 1845 Puliny Tomasz Kociubiński Rudnia Chodycha par. Cudnów 20 Franciszek Agata Kalinowska Aleksandra Jasińska Budyszcze 18 Tomasz Tekla Lech Jan Bagiński, Tomasz Galicki 178-3-12 359V 28 Ż 708 DM
10 2 1846 Zasław św. Józefa Józef Galicki Pleśna 19 Michał Cecylia Lisiecka Waleria Drohojewska Tyszewicze 18 Antoni Wiktoria Kucharska Piotr Bóbr, Józef Galicki, Wincenty Drohojewski 178-3-115 67R 13 Ż 132 DM
19 5 1846 Zasław św. Józefa Adam Galicki Żylińce 30 Michał Honorata Lisowska Marianna Tomaszewska Żylińce 25 Ignacy Tekla Szklarska Feliks Wieczór, Wojciech Roszczyna 178-3-115 73V 26 Ż 145 DM
8 2 1848 Zasław, św. Józefa Marcin Galicki Plasna 23 Michał Honorata Lisowska Magdalena Karpińska Kamionka 18 Jakub s. Franciszka Magdalena c. Jana Sławińska ur. Jan Ostrowski s. Jana, Jan Rychlicki s. Tomasza 178-3-117 36V 8 Ż
7 11 1848 Zasław, św. Józefa Franciszek Karpiński Kamionka, par. Sławuta 21 Jakub s. Franciszka Magdalena c. Jana Sławińska Apolonia Siedlecka Radoszówka 17 Wawryk s. Tomasza Barbara c. Józefa Mazurkiewicz 1-dw. Jan Rychlicki s. Tomasza, Marcin Galicki s. Michała, Eliasz Czer 178-3-117 50R 35 Ż
23 1 1849 Niewirków Feliks Galicki Ludwipol 22 Bartłomiej Agnieszka Hordyńska Zofia Rudnicka Ludwipol 18 Jan Franciszka Garbolińska Jan Galicki, Grzegorz Targoni 171-1-15 420V 1 R 422 DM
13 2 1849 Niewirków Michał Nikorowski Huta Siedliska 23 Daniel Marianna Olszanowska Marianna Bagińska Huta Siedliska 20 Daniel Justyna Żygadło Franciszek Łukomski, Grzegorz Galicki 171-1-15 422V 10 R 424 DM
9 7 1850 Cudnów Jakub Kratiuk Rudnia Dryhłowska 35w Jakub Pałaszka Miszczuk Katarzyna z d. Kotwicka [Łysak ?] Droczkowska Rudnia Nowa 22w Antoni Apolonia Kotwicka ? Adam Galicki, Franciszek Denesiuk 569-1-73 68V 36 Ż 106 DM
19 2 1851 Ołyka Adam Galicki Ołyka 40 Eliasz Katarzyna Balkowska Joanna Stokowska Ołyka 26 Michał Marianna Płochowska 475 30 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0016.htm
29 7 1851 Toporyszcze Józef Galicki Rudnia Kamień par. Uszomierz 25 Teodor Marianna Waliwacha Aleksandra Borowska Rudnia Kropiwenka 18 Jan Helena Kuczyńska Dymiński i Stefan Żurawski 178-3-31 576V 11 Ż DM
11 11 1851 Niewirków Łukasz Żygadło Janówka 20 Ignacy Rozalia Mikłaszewska Tekla Łaszewska Medwedówka 18 Atanazy Elżbieta Kuriata Stanisław Żygadło, Stanisław Galicki 171-2-1 106V 13 R 109 BW
18 1 1853 Zasław św. Józefa Jan Ordyński Szepetówka 26 Wawrzyniec Marianna Franciszka Korzeniowska Szepetówka 17 Jakub Zofia Józef Galicki, Stanisław Jabłoński, Józef Krajewski 178-3-121 425V 1 Ż 799 RG
2 8 1853 Cudnów Adam Galicki Rudnia Dryhłowska 50w Wojciech Katarzyna Kotwicka Tekla z d. Jastrzębska Golińska Futor Dryhłowski 48w Paweł Marianna Gajewska Stefan Kociuba, Franciszek Grabiarz 569-1-77 67V 26 Ż 116 DM
22 8 1854 Cudnów Marcin Galicki Rudnia Dryhłowska 25 Adam Maria Drozdowska Albina Doroszkiewicz Rudnia Dryhłowska 20 Grzegorz Maria Wanat Jan Wyczałkowski, Cyryl Wyczałkowski 569-1-78 68R 27 Ż 132 DM
31 10 1854 Cudnów Stefan Denysiuk Rudnia Dryhłowska 25 Józef Eleonora Rzewucka Katarzyna z d. Żurawska Trybunalska Rudnia Dryhłowska 25w Grzegorz Agnieszka Kaleńska Józef Grabowski, Marcin Galicki 569-1-78 69V 34 Ż 135 DM
14 2 1854 Niewirków Łukasz Żurawski Ludwipol 26w Jan Franciszka Rudnicka Urszula z d. Puhacz Zgórska Hłuboczanka 36w Grzegorz Tekla Paszkowska Jan Galicki, Tomasz Łukomski 171-1-37 311R 2 R 308 DM
22 1 1856 Łabuń Paweł Galicki Demkowce par. Starokonstantynów 38w Teodor Marianna Polańska Marianna Danilewicz par. Łabuń 18 Wincenty Joanna Olszewska Ignacy Dobrowolski, Antoni Sokalski 178-3-124 671V 2 Ż DM
2 9 1856 Łabuń Adam Niepokojczycki Połonne par. Połonne 19 Marcin Agnieszka Wojciechowska Barabra Siodłowska Futor Łabuński 18 Michał Ewa Borecka Józef Wilczyński, Jan Galicki 178-3-124 674V 14 Ż DM 0
11 9 1860 Berezdów Jan Wodziński Szepetówka par. Zasław św. Józefa 21 Wawrzyniec Marianna Jakubowska Julianna Żygadło Futor Kurczykowski 18 Jan Domicela Kurkiewicz Michał Domański, Józef Żygadło, Klemens Galicki 17-1-23 47V 13 Ch 64 DM 0
20 8 1861 Połonne Andrzej Galicki Połonne 52w Antoni Elżbieta Lisicka Tekla z d. Ulanicka Kobylańska Połonne 52w Wincenty Marianna Bazyl Antoni Gliwiński, Jan Strzelecki 178-3-76 70V 27 Ż DM
21 10 1862 Zasław św. Jana Ignacy Andrusiewicz Kaletyńce 22 Aleksander Tekla Kurzyńska Salomea Szatkowska Kaletyńce 22 Piotr Lucyna Wałuszewska Józef Galicki, Franciszek Baszyński, Mikołaj Andrusiewicz 178-3-77 272R 11 Ż 541 DM
30 8 1864 Korzec Tomasz Umiński Huta Krywalska 24 Adam Petronela Myślińska Rozalia Łabęska Huta Krywalska 20 Stefan Brygida Wereszczyńska Feliks Czerniachowicz, Paweł Galicki 171-1-83 54R 16 R 56 DM
26 9 1865 Żytomierz Jan Kozłowski Żytomierz 27 Tomasz Zofia Czerniawska Ludwika Kulbicka Żytomierz 19 Paweł Marcelina Czyżewska (1-dw.i ob..) 1-dw. Ignacy Galicki, mieszcz.Adam Tyszkiewicz 178-3-61 127V 74 Ż 146 DG
10 10 1865 Cudnów Jan Galicki Rudnia Dryhłowska 26 Adam Marianna Drozdowska Karolina Rybczyńska Ryżów 18 Stefan Regina Kłodnicka Marcin Galicki, Wojciech Olszewski 178-3-58 51R-51V 58 Ż 100-101 DM
29 1 1867 Cudnów Stefan Lewandowski Rudnia Dryhłowska 30 Marcin Rozalia Matusiewicz Ewa Żukowska Rudnia Dryhłowska 18 Józef Marianna Donis Stefan Sokół, Onufry Galicki 178-3-58 75V 5 Ż 148 DM
22 11 1870 Wieledniki Jan Galicki Bazyli Ewa Franciszka Smykowska Łukasz Anna 178-3-56 159R 21 Ż MW
11 2 1879 Krzywin Bazyli Galicki Żuków par. Annopol 28 Paweł Tekla Żygadło Anna Bopre Choniaków 17 Franciszek Marianna Perłowska Tomasz Metelski, Stanisław Świdziński, Jan Metelski 17-2-71 74R 4 Ch DM
11 5 1880 Cudnów Stanisław Denesiuk Słoboda Dryhłowska 38w Franciszek Franciszka Galicka Marianna z d. Agi Zalewska Ryżów 25w Jan Helena Piotrowska Jan Galicki, Marcin Galicki 178-3-58 278R 19 Ż 551 DM
21 6 1881 Toporyszcze Sylwester Gągało par. Uszomierz 21 Wincenty Apolonia Mazurenko Aniela Skokowska par. Toporyszcze 21 Kazimierz Agnieszka Żelizko Stefan Galicki, Jan Wachowski 178-3-268 141V 17 Ż 275 DM 0
15 8 1882 Toporyszcze Jan Gnitecki par. Uszomierz 22 Stanisław Aleksandra Węglowska Wiktoria z d. Skurzyńska Rychwalska par. Toporyszcze 21w Wincenty Anastazja Bielak Jan Galicki, Sylwester Czyżewski 178-3-268 148V 14 Ż 289 DM
2 10 1883 Berezne Franciszek Galicki Woronucha par. Międzyrzec 26 Feliks Zofia Rudnicka Karolina Cielecka Bronisławka 19 Franciszek Aniela Lech Seweryn Morawski, Kazimierz Galicki 740-2-5 156V 13 R 146 DM
24 11 1891 Berezne Antoni Makowski Berezne 28 Hipolit Anna Małachowska Łucja Garbowska Czabel 22 Piotr Tekla Kuriata Stanisław Galicki i Hilary Garbowski 740-2-6 193V 30 R 196 AD1
2 2 1892 Cudnów Mikołaj Kotwicki Nowa Rudnia 24 Leon Katarzyna Drozdowska Wiktoria Jasińska Futor Hodycha 20 Józef Honorata Dybowska Jan Królikowski, Jan Galicki 178-3-263 66R 11 Ż 122 DM
8 11 1892 Cudnów Jan Galicki Rudnia Dryhłowska 26 Marcin Albina Doroszewska Teresa Dybowska Ryżów 20 Michał Katarzyna Pińkowska Aleksander Balicki, Joachim Galicki 178-3-263 79V 66 Ż 149 DM
8 11 1892 Cudnów Jan Galicki Rudnia Dryhłowska 42w Konstanty Marianna Kruszewska Kamila z d. Ryżko Kociubińska Rudnia Dryhłowska 40w Antoni Karolina Tomaszewska Paweł Galicki, Piotr Kozłowski 178-3-263 80R 67 Ż 150 DM
22 11 1892 Cudnów Zachariasz Leśniewski par. Miropol 26 Jan Anna Telicka Apolonia Marcinowska Siaberka 19 Adam Józefa Bystrzycka Ludwik Dobrowolski, Paweł Galicki 178-3-263 81V 74 Ż 153 DM
16 2 1892 Berezne Stanisław Wysocki z guberni wileńskiej 29 Kajetan Wiktoria Kozłowska Marianna Wiktoria Żurawska Tynne 22 Stanisław Kordylia Borkowska Stanisław Galicki , Joachim Mankiewicz, K - rodem z guberni płockiej 740-2-8 229V 6 R 224 AD1 0
13 2 1900 Niewirków Stanisław Galicki Słoboda Promska 25 Wincenty Marianna Żygadło Sabina Żygadło Janówka 24 Feliks Franciszka Węgłowska 951 50 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0050.htm
21 1 1901 Starokonstantynów Feliks Karnasiewicz Demkowce 21 Tomasz Tekla Zaklicka Aniela Galicka Demkowce 18 Franciszek Maria Zajączkowska Antoni Rakowski, Józef Galicki 17-1-505 40V 1 Ch 80 DM
30 9 1901 Starokonstantynów Jan Jaguszewski Samczyki 40w Antoni Anastazja Maruszewska Karolina Galicka Demkowce 27 Paweł Maria Danielewicz Grzegorz Czajkowski, Stanisław Galicki 17-1-505 49R 27 Ch 97 DM
21 5 1901 Cudnów Jan Zakusiło Rudnia Dryhłowska 24w Augustyn Aniela Jasińska Franciszka Czudowska Futor Tetyńca 17 Feliks Petronela Renkas/Rękas Józef Galicki, Albin Galicki 178-3-263 278V 30 Ż 530 DM
27 1 1902 Tuczyn Antoni Galicki Siedliszcze Wielkie, par. Niewirków 24 Wincenty Marcelina Żygadło Józefa Bobiszkiewicz Leonówka 18 Filip Kunegunda Chodorowska 969 28V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0028.htm
3 2 1902 Cudnów Franciszek Szaciło Hodycha 58w Grzegorz Marianna Goraj Marianna z d. Berezowska Grudkowska Hodycha 39w Dominik Aniela Brzezowska Józef Galicki, Stefan Galicki 178-3-263 294V 5 Ż 560 DM
4 6 1902 Cudnów Dionizy Pińkowski Dubiszcze 55w Jan Prakseda Łukasiewicz Marianna z d. Hajek ? Wesołowska Rudnia Bartkowa 50w Franciszek Helena Wincenty Popowski, Andrzej Galicki 178-3-263 304V 45 Ż 580 DM
3 11 1902 Cudnów Franciszek Galicki Futor Dryhłowski 26 Stanisław Marcjanna Gałęzowska Marianna Kociubińska Rudnia Hodycha 18 Benedykt Faustyna Lisońska Michał Balicki, Jan Galicki 178-3-263 312R 76 Ż 595 DM
27 4 1903 Niewirków Ignacy Czerwiński Bronnica par. Korzec 48w Aleksander Apolonia Turowska Marianna z Galickich Rudnicka Lewacze 37 Maciej Tekla Bronowicka 981 58 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0059.htm
19 6 1905 Cudnów Franciszek Galicki Rudnia Dryhłowska 27w Stanisław Marcelina Gałęzowska Franciszka z d. Lisiecka Osińska Kniażyn w Karol Tekla Węglowska Albin Galicki, Zenon Demitriewicz 178-3-263 380R 36 Ż 726 DM
18 9 1905 Cudnów Jan Sofiński Futor Ożgi 32 Stanisław Maria Paszkowska Jadwiga Ganowska Futor Ożgi 21 Florian Aniela Zubowicz Józef Galicki, Adolf Ożgo 178-3-263 383V 49 Ż 733 DM 0
2 10 1905 Cudnów Stanisław Kociubiński Rudnia Dryhłowska 29 Jan Rozalia Grabowska Karolina Trybunalska Rudnia Dryhłowska 23 Jan Marianna Denesiuk Stefan Kratiuk, Józef Galicki 178-3-263 384R 51 Ż 734 DM
6 11 1905 Cudnów Longin Galicki Futor Dryhłowski 26 Stanisław Marcelina Gałęzowska Petronela Wojewódzka Kniażyn 19 Ambroży Ludwika Szymkowicz Albin Galicki, Franciszek Galicki 178-3-263 387R 63 Ż 740 DM
28 5 1906 Starokonstantynów Stanisław Krynicki Świnna 19 Benedykt Zofia Miczkowska Paulina Roskoszyńska Świnna 20 Feliks Karolina Kretowicz Jan Augustowski, Józef Galicki 178-52-28 387V 21 Ż 391 DM
21 9 1908 Starokonstantynów Franciszek Majewski Demkowce 23 Ludwik Aniela Sokolnicka Maria Walczuk (ob. G-R) Szkarawka Mała 25 Semen Ewrona Józef Galicki, Marcin Popławski 17-2-88 52R 35 Ch 104 DM
9 11 1908 Starokonstantynów Stanisław Popławski Demkowce 24 Marcin Elżbieta Błocka Emilia Kwiatkowska Rasztówka 20,5 Andrzej Paulina Biernacka Józef Galicki, Józef Beheba 17-2-88 52V 38 Ch 105 DM
1 2 1909 Niewirków Marceli Galicki Słoboda Prom 26 Wincenty Marianna Żygadło Aniela Borowska Mokre 19 Paweł Olimpia Rudnicka Stanisław Galicki, Jan Galicki 1015 62R 4 AGAD 59 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0059.htm
30 1 1911 Cudnów Teodor Raduszyński Rudnia Dryhłowska 23 Jan Antonina Trybunalska Maria Szpakowska Rudnia Dryhłowska 23 Stanisław Anna Szaniawska Longin Galicki, Tomasz Szpakowski 178-3-263 533V 10 Ż 1022 DM 0
5 6 1911 Cudnów Cezary Demitriewicz Futor Kułecki [Kołecki] 22 Teodor Julia Zielińska Fortunata Ochman Futor Hodycha 23 Jakub Józefa Hołub Józef Galicki, Zenon Demitriewicz 178-3-263 539V 33 Ż 1034 DM
5 2 1912 Cudnów Jan Galicki Faustynówka 23 Jan Karolina Rybczyńska Petronela Górska Sobolówka 20 Karol Franciszka Wąsowicz Hieronim Rogowski, Mikołaj Baczyński 178-3-263 553V 25 Ż 1062 DM
3 2 1913 Krzywin Stanisław Galicki Choniaków 27 Bazyli Anna Bober Maria Świdzińska Lisicze 17 Andrzej Franciszka Szczawińska Antoni Murawski, Rafał Rudnicki 17-2-70 246V 2 Ch 472 DM
29 7 1914 Cudnów Antoni Pielecki Rudnia Dryhłowska 31 Piotr Sabina Grabowska Aniela Szczucka Ryżów 20 Jan Józefa Zakusiło Aleksander Galicki, Włodzimierz Pielecki 178-3-263 593V 34 Ż 1137 DM
23 7 1917 Pokostówka Jan Galicki Faustynówka 72w Adam Maria Drozdowska Katarzyna z d. Lisowska Lewandowska Korczówka 52w Józef Apolonia Zwolińska Kajetan Galicki, Franciszek Pawłowski 178-3-211 20V 5 Ż 42 DM
2 2 1921 Berezne Marian Galicki Józef Franciszka Brusiło Ewa Lech Adolf Julia Węgłowska Jan Wiszniewski, Edward Galicki 740-4-11 144R 22 R 121 AS
11 11 1923 Międzyrzec Wojciech Duśko Stołpin 27 Piotr Marianna Rabijasz Stanisława Żygadło Nowiny par.Międzyrzec 18 Hipolit Aniela Łozowicka Franciszek Galicki, Seweryn Muszyński 740-4-363 105V 17 R AS
15 6 1928 Ludwipol Marian Galicki Antonina Łukomska Stara Huta 28 Fortunat Józefa Szachniewicz 951 39 V-40 R 194 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0042.htm
26 12 1930 Ludwipol Witalis Galicki Bronisława Gajderowicz Zastawie 26 Stanisław Antonina Chabasińska 982 45V-46R 179 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0048.htm
23 2 1936 Ludwipol Piotr Jarosz Marcelina z Galickich Gajderowicz Nowiny 27 Franciszek Tekla Kuriata 1015 8V-9R 31 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0011.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
108 21 Dom kowala: Uczciwy Jan Galicki, żona Ruska 49 Horbulów Rudnia Rakowska 1790 CDIAK DM 1044-1-1
111 8 Dom kowala: Uczciwy Wincenty Galicki 53 Horbulów Rudnia Szycówka 1790 CDIAK DM 1044-1-1
5 Jan Galicki 33 Niewirków Medwedówka 1838 CDIAK AS 1045-2-228
8 Zofia z Galickich żona 19 Niewirków Moczulanka 1838 CDIAK AS 1045-2-228
13 Zofia z Galickich żobna 43 Niewirków Siedliszcze 1838 CDIAK AS 1045-2-228
15 Bartłomiej Galicki 49 Niewirków Siedliszcze 1838 CDIAK AS 1045-2-228
15 Wiktoria z Galickich żona 34 Nowogród Wołyński 67.Majdan Niepoznanicze 1844 CDIAK AS 1045-2-235
46 3 żona Agnieszka z Galickich 46 Toporyszcze Borowa Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
162 1 żona Regina z Galickich 35 Toporyszcze Kropiwenka Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
170 22 żona Jadwiga z Galickich 51 Toporyszcze Kropiwenka Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
173 27 Makowska Marianna z Galickich 37 Toporyszcze Kropiwenka Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
357 10 żona Magdalena z Galickich 33 Toporyszcze Staryki Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
396 16 żona Marianna z Galickich 41 Toporyszcze Teryńce Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
555 459 Galicki Ignacy syn Gabriela 30 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1354 130 żona Rozalia z Galickich 45 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3003 19 Borowska Salomea z Galickich, wdowa 56 Żytomierz Baraszówka 1864 Ż DM 178-51-90
28 86 Chł. Antoni Galicki 41 Berezdów Chutor Kurczykowski 1885 Równe DW 597-1-1
615 12 Galicki Franciszek 37 Starokonstantynów Rasztówka 1888 Żytomierz DM 178-49-24
617 19 żona Maria z Galickich 22 Starokonstantynów Rasztówka 1888 Żytomierz DM 178-49-24
645 24 Galicki Józef 26 Starokonstantynów Demkowce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
7 19 Chł. Galicki Jan s. Ignacego 35 Kodnia Jankowce 1897 Żytomierz DM 178-49-30
11 30 Chł. Galicki Konstanty s. Ignacego 41 Kodnia Syngury 1897 Żytomierz DM 178-49-30
26 66 Chł. Galicki Józef s. Ignacego 32 Kodnia Syngury 1897 Żytomierz DM 178-49-30
14 31 ż. Michalina z Galickich 30 Miropol Miasto Miropol 1912 ES
284 5 Galicki Bazyli 61 Krzywin Choniaków 1912 Ch DM 17-2-70
4 13 Galicki Kazimierz 56 Korzec - filia Horodnica Bronnica 1913 CDIAK DM 1045-2-940
26 81 Galicki Erazm, wdowiec 58 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
28 85 Galicki Józef 37 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
30 92 Galicki Franciszek 43 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
111 12 Galicki Stanisław 63 Zasław św. Jana Michla 1915 Żytomierz DM 178-49-61
130 40 Galicki Jan s. Piotra 45 Łabuń Białopol 1915 Żytomierz DM 178-49-62
137 561 żona Bronisława z Galickich/Halickich 39 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl