Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 119 wyników dla: Burkowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
2 5 1827 Drużkopol Anna Burkowska 1 Dołhe c. prac. Teodora i Katarzyny 63 5 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
24 10 1828 Radziwiłłów Józef Burkowski 56 Radziwiłłów żona Wiktoria Burkowska, synowie; Ignacy, Jan, córki; Marianna, Tekla, Augustyna, Franciszka, Dominika 814 265a 39 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0269.htm
5 5 1828 Kuniów Teresa Bórkowska (Burkowska) 70 Płoska Ur., zd. Rudkiewicz, wdowa po Grzegorzu, zost. syna Jana kawalera 171-1-1 93V-94R 25 R Mg
27 12 1829 Białogródka Anastazja Burkowska 48 Białogródka ur., mąż Ignacy, córki Katarzyna i Brygida 178-03-95 101R 83 Ż DM
28 12 1841 Jampol Marianna Burkowska 39 Pohorylce z Stawskich, m. Michał, synowie Jakub i Stanisław 871 466 41
1 2 1841 Krzywin Marianna Burkowska 3 Sielce córka Wawrzyńca i Marianny z Zielińskich 171-1-12 39R 3 R Mg
31 3 1842 Ostróg Józefa Burkowska 5 Białotyń c. Macieja i Maryanny z Gongalskich 881 37 R 42
17 4 1844 Ostróg Marianna Burkowska 60 Białotyń z Gugałów, wdowa po Macieju, synowie Jan, Józef i Piotr 883 27 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0030.htm
6 8 1846 Starokonstantynów Cecylia Burkowska 52 Futory ur., z Grębeckich, wdowa, synowie Mikołaj i Jan, córki Cecylia, Magdalena, Marianna i Konstancja 178-3-114 49V 84 Ż DM
16 4 1849 Starokonstantynów Franciszka Chotowicka 48 Skowródki z puchliny, z d. Burkowska, 1-dw., mąż Benedykt, synowie Tomasz i Antoni 178-3-118 47V 66 Ż 90 DW
12 8 1855 Horochów Maria Burkowska 50 Porwańcze wlm., wdowa po Piotrze, synowie Adam, Aleksander i Piotr, córki Wiktoria i Teresa 93 62 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0036.htm
4 12 1865 Żytomierz Zofia Burkowska 34 Żytomierz z tyfusu, 1-dw., panna 178-3-61 164V 379 Ż DG
12 10 1869 Białogródka Michalina Burkowska 5/12 Trusiłówka c. 1-dw. Bazylego i Zofii Królikowskiej 178-03-81 485V 74 Ż DM
25 9 1878 Szumsk Emilia Burkowska 1,5 Stara Huta c. chł., Stanisława i Marianny Jastrzębskiej 1-230 66V 55 T DM 781
10 2 1887 Grzymałów Paulina Zacirka 4,5 Grzymałów córka Mikołaja i Marii zd.Burkowska 1614 73 5 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
3 7 1894 Szumsk Michalina Burkowska 2 Sadeczki Małe c. chł. Franciszka i Antoniny z Giżyckich 01-233 344R 85 T

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
27 8 1807 Ostróg Augustyn Baszyński Storonicze Michał Dorota Burkowska Wojciech Pikuliński, Helena Wereszczyńska 297-1-136 67 Ł SK
13 10 1807 Ostróg Teresa Burkowska Ostróg Ignacy Tekla Mikołaj Matwijów, Melania Adamczykowa 297-1-136 68 Ł 1103 SK
27 7 1819 Torczyn Wincenty Łopuszański Budki Podberezkie Tomasz Teresa Jędrzeiowska chrzest 28.07.1819; Jan Garczyński, Teofila Burkowska, asysta: Piotr Szkuratowsk 49a b/nr EH
17 11 1827 Zasław św. Józefa Michał Kucharski Pobojna Karczma Piotr Cecylia Burkowska 178-03-009 40 85 Ż MO 79
23 2 1828 Radziwiłłów Domicela Burkowska Radziwiłłów Józef Wiktoria Szczurowska 814 248a 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0252.htm
23 2 1828 Radziwiłłów Franciszka Burkowska Radziwiłłów Józef Wiktoria Szczurowska 814 248a 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0252.htm
11 1 1828 Białogródka Honorata Burkowska Białogródka Szymon Tekla Jakubowicz Jan Pruszyński i Marianna Jurewicz ż. Józefa 178-03-94 64R 2 Ż DM
18 2 1829 Szumsk Elżbieta Kamińska Zaliśce Daniel Marianna Burkowska 245-1-3 381R 227 R
18 1 1829 Białogródka Franciszek Pryjatkowski Białogródka Kazimierz Jadwiga Karnur Wawrzyniec Rewka i Anastazja Burkowska 178-03-95 61V 5 Ż DM
8 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Apolonia Karpińska Korczówka Tomasz Anastazja ur. Teodor Bujalski i ur. Anna Burkowska 178-3-95 223R 25 Ż DM
6 1 1830 Szumsk Marcelina Burkowska Sadeczki Małe Józef Elżbieta Zawadzka Szymon Demczuk, Magdalena Listowska ż. Wincentego 245-1-4 369R 314 R RK
9 7 1830 Szumsk Dawid Burkowski Huta Zalesicka Kazimierz Salomea Rawska Franciszek Myśliński, Anna Burkowska panna, Dawid Towarnicki, Tawra Weweyczuk żona 245-1-4 375R 702 R RK
28 3 1831 Turzysk Marcjanna Burkowska Bobły Piotr Marianna Szczurowska 709 43 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0022.htm
10 3 1831 Puliny Maciej Husakowski Jagodzienka Mikołaj Tekla Symon Talko Jan, Burkowska Marianna, ż. Piotra 77 JZ
10 1 1831 Szumsk Teresa Burkowska Sadeczki Józef Elżbieta Łukaszuk Józefat Hrycko, Fiedora Adamowicz ż. Aleksandra 245-1-5 367R 2 R RK
9 9 1832 Łuck Petronela Soczyńska Wólka Marcin Joanna Burkowska Jan Nowiszewski, Anna Folkuszyn 368 145 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0073.htm
27 8 1832 Ostróg Jan Krajczyński Choteń Jan Elżbieta Burkowska Dymitrij Esmo..., Zofia Wierzbicka 171-1-5 10V 73 R MZ
28 1 1833 Białogródka Karol Karpiński Białogródka Stanisław Zofia Burkowska Teodor Krymski i Magdalena Pruszyńska ż. Jana 178-03-99 44V 16 Ż DM
18 7 1836 Ostróg Jan Kulikowski Moszczanica Marcin Ewa Kopczyńska Mikołaj Krasucki i Salomea Burkowska 171-1-9 13R 74 R DM
14 11 1836 Ostróg Stanisław Baszyński Białotyń Benedykt Apolonia Burkowska Jan Choina i Agnieszka Górska 171-1-9 20R 115 R DM
15 7 1836 Białogródka Wincenty z Pawli Kwiatkowski Białogródka Ludwik Magdalena Szwajdecka Michał Kublin i Rozalia Burkowska ż. Franciszka 178-03-106 121V 60 Ż DM
28 9 1836 Białogródka Józef Krymski Chrystówka Teodor Katarzyna Burkowska Seweryn Wilczyński i Antonina Rechold ż. Jana 178-03-106 125R 90 Ż DM
15 2 1837 Szumsk Antonina Daniluk Zaleśce Daniel Marianna Burkowska Daniel Dębski, Tekla Iwaniuk ż. Prokopa 245-1-11 473R 15 R RK
26 6 1837 Lachowce Petronela Burkowska Okniny Dominik Tekla Malicka Wlm Jan .... i Klementyna Olszewska panna 171-1-10 105V 34 R DM
1 12 1837 Lachowce Anna Jaśkiewicz Okniny Franciszek Katarzyna Zakrzewska Marcin Sowiński i Tekla Burkowska ż. Dominika 171-1-10 111V 70 R DM
5 4 1838 Białogródka Katarzyna Burkowska Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Grzegorz Jakuszewski i Magdalena Pruszyńska ż. Jana 178-3-110 136R 41 Ż DM
10 8 1841 Krzemieniec Dominik Wesołowski Rudka Wojciech Zuzanna Burkowska ur. Jan Jastrzębski, Marianna Tyleżyńska 872 407 56
8 11 1841 Krzemieniec Joanna Burkowska Krzemieniec NN Konstancja 872 414 75
15 6 1842 Kołki Cyryl Hołubowicz Okońsk Adam Rozalia Burkowska Ignacy Woyciech..?, Marianna Jankiewicz - ż. Wasyla; ch: 22.06. 828 229V 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0233.htm
9 9 1843 Lachowce Aniela Krymska Semenów Teodor Katarzyna Burkowska 882 82 R 51 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0083.htm
2 7 1844 Lachowce Marianna Karpińska Hulowce Piotr Aniela Kobierska Jan Grzybowski, Magdalena Burkowska, ż. Antoniego 883 90 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0094.htm
25 4 1844 Bazalia Jan Giżycki Michnówka, par. Teofilpol Kazimierz Anna Żukowska dop. chrzu 1849, as. W. Józef Gruja, Anna Burkowska, Dominik Dziegciowski, Katarzyna Skolimowska 178-3-118 105V-106R 120 Ż DW 201
20 7 1846 Starokonstantynów Wincenty Sawicki Futory Łukasz Marianna Burkowska Mikołaj Burkowski i Małgorzata Terechowicz ż. Szymona 178-3-114 13V 96 Ż DM
17 2 1848 Ostróg Antonina Burkowska Biełotyń Jan Anna Baszyńska Stanisław Kraciński i Brygida Swiczarska ż. Eliasza 171-1-14 4V 22 R DM
2 4 1849 Starokonstantynów Paulina Burkowska Hromówka Mikołaj Katarzyna Domaszewska 178-3-118 11V-12R 52 Ż
23 7 1849 Starokonstantynów Jan Terechowicz Swinna Szymon Aniela Burkowska 178-3-118 14V-15R 66 Ż
4 10 1853 Krzemieniec Franciszka Kuczakowska Huta Stożecka Antoni Apolonia Burkowska 878 43-44 62 0
10 4 1859 Ostróg Rozalia Burkowska Białotyń Józef Katarzyna Baszyńska Jan Krasucki i Anna Baszyńska ż. Jana 886 26-27 38 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0014.htm
31 12 1862 Żytomierz Sylwester Osiecki Żytomierz NN Marianna z Pieleckich Osiecka syn żołnierki, chrzestni:Konstanty Padeski, Michalina Burkowska 178-3-54 5 6 Ż DG
9 7 1863 Białogródka Cyryl Niewirowicz Bisóweczka Maciej Marianna Burkowska Franciszek Kozłowski i Katarzyna Kozłowska ż. Antoniego 178-03-81 17V-18R 65 Ż DM
5 10 1864 Białogródka Anna Burkowska Kuczmanówka Leonard Antonina Wolska Marcin Sławecki i Karolina Tokarska ż. Kazimierza 178-03-81 87V-88R 90 Ż DM
25 1 1865 Białogródka Klementyna Zaklicka Waśkowczyki Józef Barbara b/N Grzegorz Zawadzki i Agata Burkowska ż. Macieja 178-03-81 136V-137R 16 Ż DM
4 3 1865 Białogródka Marianna Podgórska Kuźmińce Józef Katarzyna Burkowska Franciszek Niemirowicz i Tekla Niemirowicz panna 178-03-81 140V-141R 29 Ż DM
5 4 1865 Białogródka Jan Zawadzki Waśkowczyki Grzegorz Rozalia b/N Jan Siedlecki i Agata Burkowska ż. Macieja 178-03-81 142V-143R 37 Ż DM
21 12 1865 Białogródka Marianna Chmielowska Białogródka Sylwester Anna Burkowska Karol Zieliński i Rozalia Kuśmińska ż. Jana 178-03-81 161V-162R 114 Ż DM
30 12 1866 Białogródka Zofia Burkowska Kuczmanówka Leon Antonina Wolska Tomasz Zarzycki i Anna Sławecka ż. Jana 178-03-81 229V-230R 124 Ż DM
10 11 1867 Białogródka Jan Podgórski Polachówka Józef Katarzyna Burkowska Kasper Myśliński i Marianna Piotrowska ż. Andrzeja 178-03-81 296V-297R 124 Ż DM
18 2 1868 Białogródka Franciszek Zawadzki Waśkowczyki Grzegorz Rozalia Dębicka Józef Zaklicki i Agata Burkowska ż. Macieja 178-03-81 346V-347R 15 Ż DM
19 2 1869 Białogródka Augustyn Sławecki Kuczmanówka Marcin Marianna Wolska Andrzej Orłowski i Antonina Burkowska ż. Leona 178-03-81 416V-417R 30 Ż DM
28 10 1869 Białogródka Maria Burkowska Kuczmanówka Leonard Antonina Wolska Michał Ruszkowski i Marianna Mondzelewska ż. Kazimierza 178-03-81 445V-446R 148 Ż DM
7 3 1870 Luboml Katarzyna Ołyniuk Jahodyn Michał Marianna Burkowska 313 12-13 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0007.htm
3 6 1872 Luboml Paweł Ołyniuk Jagodzin Michał Marianna Burkowska Ludwik Suszko, Urszula Szulgacz ż. Wawrzyńca 315 20 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0011.htm
2 5 1874 Szumsk Agata Burkowska Sadeczki Ludwik Barbara Jasińska chrz. 4.05 Franciszek Budkowski, Rozalia Kakurska ż. Szymona 1-227 14V-15R 56 T DM 519
26 12 1875 Kuniów Józefa Ryżkowska Dołocze Józef Aniela Ozimkowska Jan Ozimkowski i Wiktoria Burkowska ż. Bazylego 178-3-78 384V-385R 95 Ż DM
18 4 1876 Szumsk Leon Jastrzębski Stara Huta Kajetan Teresa Antonowicz chrz. 26.04 Jan Jastrzębski, Marianna Burkowska ż. Stanisława 1-228 14V-15R 54 T DM 597
22 10 1876 Szumsk Petronela Burkowska Sadki Małe Franciszek Antonina Giżycka chrz. 8.11 Tomasz Leszczyński, Helena Bilewicz ż. Łukasza 1-228 30V-31R 124 T DM 613
26 6 1877 Szumsk Emilia Burkowska Stara Huta Stanisław Marianna Jastrzębska chrz. 3.07 Władysław Jastrzębski, Franciszka Oborska ż. Franciszka 1-229 18V-19R 72 T DM 664
18 8 1877 Szumsk Karolina Burkowska Sadki Aleksander Marianna Listowska chrz. 15.09 Jan Tkaczuk, Pelagia Cywińska ż. Mikołaja 1-229 25V-26R 100 T DM 671
2 5 1878 Szumsk Marianna Kokurowska Waśkowce Sylwester Michalina Burkowska chrz. 8.05 Łukasz Bilewicz, Antonina Kasiuba ż. Jana 1-230 13V-14R 49 T DM 728
18 8 1879 Szumsk Stanisława Burkowska Stara Huta Stanisław Marianna Jastrzębska Władysław Jastrzębski i Antonina Kalinowska ż. Franciszka 01-226 140V-141R 97 T 459 DM
26 10 1880 Krzemieniec Aniela Burkowska Lisznia Leonard Maria Balińska 1-74 16V-17R 48 T
14 11 1881 Białogródka Aniela Dąbrowska Krzywno Teofil Tekla Zaręba Marcin Popiel, Franciszka Burkowska ż. Tomasza 17-2-76 24V-25R 142 Ch
19 1 1881 Szumsk Józef Smoliński Sadeczki Małe Franciszek Marianna Tomaszewska chrz. 25.01 Mikołaj Leszczyński, Marcelina Burkowska wdowa 01-231 3V-4R 11 T DM 795
10 8 1881 Szumsk Wawrzyniec Kokurowski Waśkowce Sylwester Michalina Burkowska chrz. 17.08 Wincenty Zabłocki, Marcelina Kokurowska, asyt. Franciszek Kokurowski, Katarz 01-231 23V-24R 91 T DM 815
21 8 1881 Szumsk Olimpia Oborska Stara Huta Stanisław Franciszka Bilińska chrz. 30.08 Franciszek Jastrzębski, Marianna Burkowska ż. Stanisława 01-231 25V-26R 99 T DM 817
5 5 1891 Szumsk Antonina Kukorowska Waśkowce Sylwester Michalina Burkowska 01-233 17V-18R 66 T
24 10 1894 Szumsk Józefa Franczuk Załuże Franciszek Agata Burkowska 01-233 299V-300R 139 T
18 7 1895 Szumsk Kamila Burkowska Sadeczki Małe Mateusz Paulina Kokurowska 01-233 195V-196R 119 T
6 9 1895 Szumsk Michalina Burkowska Sadeczki Małe Franciszek Antonina Giżycka 01-233 201V-202R 143 T
11 5 1900 Krzemieniec Maria Burkowska Lisznia NN Aniela c. Leona 9 V-10 R 34 0
8 4 1900 Kuniów Antonina Krynicka Noworodczyce Stefan Adela Lisowska Marcin Studziński i Paulina Burkowska ż. Jana 178-3-86 8521V-822R 58 Ż DM
17 6 1901 Szumsk Antonina Burkowska Sadeczki Małe Jan Józefa Mazurek 0.1-236 359V-360R 104 T
4 12 1901 Szumsk Karolina Franczuk Załuże Franciszek Agnieszka Burkowska 0.1-236 385V-386R 212 T
20 5 1910 Tajkury Jadwiga Burkowska Nowosiółki Antoni Bronisława Gorlicka Józef Goreszuk, Barbara Fronczek R-740-4-69 14 V-15 R 57 0
23 9 1910 Tajkury Bronisława Dur Nowosiółki Józef Rozalia Sito Adam Klimek, Bronisława Burkowska ż. Antoniego R-740-4-69 22 V-23 R 95 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
15 2 1795 Meżyrów Jan Bernacki Franciszka Burkowska Rażepy Michał Kłopotowski, Józef Moler 29V 12 Ch
12 11 1811 Kuniów Marcin Wenniuk Płoska Jadwiga Burkowska Płoska 18 R 0
30 1 1827 Zasław św. Jana Piotr Kucharski Par. zasławska 25 Jan Marianna Cecylia Burkowska Suterki 17 Jan Cecylia 178-03-009 14 6 Ż MO 29
26 11 1833 Krzemieniec Tomasz Biendziński Krzemieniec 21 Wincenty Dorota Anna Dobrzańska Krzemieniec 19 Konstanty Franciszka Burkowska Eliasz Gilewicz i Łukasz Sędomirski 01-5 96R 39 T 825 DM
5 2 1833 Białogródka Tomasz Chodorowski Białogródka 20 Stefan Joanna Załużczyńska Brygida Burkowska Białogródka 17 Ignacy Anastazja Sosnowska Grzegorz Jakuszewski, Jędrzej Zalewski 178-3-99 56V 11 Ż DM
12 9 1833 Białogródka Teodor Krymski Białogródka 35 Adam Anna Krajewska Katarzyna Burkowska Białogródka 19 Ignacy Anastazja Sosnowska Jan Podolski, Stanisław Karpiński 178-3-99 58V 23 Ż DM
23 5 1837 Ostróg Józef Majewski Mohylany 25 Jan Justyna Wierzbicka Salomea Ziębicka Mohylany 17 Maciej Magdalena Burkowska Józef Kalasanty Waligórski, Józef Paradowski 171-1-10 24V-25R 9 R DM
14 7 1840 Krzemieniec Wojciech Wesołowski Rudka 46 Mikołaj Regina Zuzanna Burkowska Krzemieniec 25 Wincenty Marianna 871 399 9
20 4 1841 Ostróg Franciszek Frankowski Balarka Choteńska 44 Ignacy Dorota Elżbieta z Zawadzkich Burkowska Balarka Choteńska 40 Józef Marianna R 15 R 6
2 11 1841 Ostróg Mikołaj Kokorski Klonowiec 30 Jędrzej Katarzyna Burkowska Marianna Niemczycka Stojło 18 Ignacy Tekla Oborowicz R 18 R 18 0
22 2 1842 Ostróg Józef Krajczyński Balarka Choteńska 22 Jan Elżbieta Burkowska Franciszka Domalewska Balarka Choteńska 20 Walenty Tekla Żołędziowska 1-dw. Aleksander Brzezicki, Antoni Frankowski, Józef Brzezicki 881 22V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0030.htm
7 11 1843 Ostróg Bazyli Baszyński Dorohoszcza 21 Józef Anna Burkowska Józefa Rucińska Dorohoszcza 18 Jan Marianna Pulkiewicz 882 22 V 35
14 2 1843 Korzec Teodor Łaskarzewski Balarka Lubtowska 24 Antoni Magdalena Sypał Sypuł Justyna Kuklinowska Majdan Kropiwnia 24 Marcin Katarzyna Burkowska 874 231 13 PW
2 7 1844 Korzec Piotr Kuklinowski BD 21 Marcin Katarzyna Burkowska Urszula Bielecka BD 19 Aleksander Katarzyna Orzechowska 875 205 15 PW
1 7 1845 Ostróg Franciszek Raczyński Sielec, par.Krzywin 42 Michał Agnieszka Burkowska Józefa Piotrowska Futory Milatyńskie 20 Antoni Marcjanna Lasota 884 28 V 10
4 2 1845 Krzemieniec Jan Lipski Krzemieniec 26 Piotr Zofia Janusiewicz Magdalena Burkowska Krzemieniec 23 Wincenty Marianna Zielińska Antoni Prochowski i Józef Ptaszyński 01-18 22R 5 DM 556 T
10 2 1846 Ostróg Filip Krajczyński Balarka Choteńska 23 Jan Elżbieta Burkowska Marianna Frankowska Balarka Choteńska 18 Antoni Gertruda Jankowska Franciszek Bagiński, Aleksander Brzezicki, Józef Brzezicki 885 25R 8 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0026.htm
17 11 1846 Starokonstantynów Aleksander Sprzysowiecki Skoworódki 23 Michał Katarzyna Burkowska Apolonia Michałowska Skoworódki 17 Piotr Franciszka Terlecka Stanisław Stepański, Andrzej Kostkiewicz 178-3-114 32V 31 Ż DM
31 8 1847 Ostróg Dionizy Golański Balarka Choteńska 23 Jan Marianna Jarzębkowska Barbara Krajczyńska Balarka Choteńska 18 Jan Elżbieta Burkowska Konstanty Chomicz, Bazyli Janicki 171-1-13 28R 17 R DM
12 10 1847 Ostróg Aleksander Kufalski Płużne 22 Jakub Marcjanna Zawalska Barbara Kondrat Ostróg b/w Kondrat Salomea Burkowska Oleksy Olańczuk, Oleksy Fedor 171-1-13 29R 21 R DM
4 7 1848 Łuck Mikołaj Fedorowicz Żabcze 22 Feliks Teresa Kornasiewicz Anna Burkowska Żabcze 18 Antoni Apolonia Rogowska 384 32 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0017.htm
16 5 1848 Ostróg Józef Baszyński Choteń 21 Benedykt Apolonia Burkowska Barbara Jankowska Choteń 18 Jakub Anna Ożga Franciszek Bagiński, Bazyli Janicki, Mateusz Jankowski 171-1-14 26R 12 R DM
23 5 1849 Żytomierz Paweł Czyżewski 25 Andrzej NN NN Katarzyna Szuszkowicz 20 Szymon Anna Burkowska 178 3 72 25 Ż Ni
16 11 1869 Białogródka Jan Staszewski Ledzianka 30w Tomasz Elżbieta Murawska Tekla Niemirowicz Bisóweczka 20 Maciej Marianna Burkowska Franciszek Podgórski, Feliks Kozłowski 178-03-81 471R 28 Ż DM
9 6 1891 Szumsk Franciszek Franczuk par. Szumsk 21 Antoni Domicela Hornicka Agata Burkowska par. Szumsk 16 Ludwik Barbara Jasińska 01-233 45V 17 T
28 10 1901 Szumsk Karol Listowski Drygany 26 Karol Maria Listowska Stanisława Burkowska Stara Huta 21 Stanislaw Maria Jastrzębska Franciszek Łukomski, Bronisław Oborski 0.1-236 399V 37 T
11 10 1915 Kijów, św.. Aleksandra Franciszek Wierzbicki gm. Płużne, pow. Ostróg 20 Antoni Katarzyna Burkowska Maria Rabińska gm. Tywrów, pow. Winnica 20 Józef Karolina Nosilska Franciszek Żurawski, Dionizy Osiecki 312/1/129 113V 113 m.K. JM1
14 11 1932 Tajkury Mieczysław Skibiński Jadwiga Burkowska Nowosiółki 22 Antoni Bronisława Gorlicka R-740-4-69 14 V-15 R 57 dopisek R

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
53 90 Prac. Jan Paziński s. Feliksa, żona Anna Burkowska Gre-Ros. 46 Wyszogródek Żukowce 1857 AGAD DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl