Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 156 wyników dla: Rykowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
7 10 1760 Szumsk Helena Petrykoska Petrykowska 90 Bołożówka 297-1-184 44R Ł 101 RK
18 3 1825 Krzemieniec Antonina Werykowska 45 Krzemieniec 299 209 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0110.htm
25 10 1829 Szumsk Marianna Mędrykowska 7/52 Rochmanów ze słabości żołądkowej, c. ur. Franciszka i Barbary z Gadomskich 245-1-3 408R 184 R
29 7 1830 Ostróg Marianna Petrykowska 72 Kunin zd Tomaszwska, wdowa po Mikołaju, s. Mikołaj, Szymon, c. Salomea 171-1-3 33R 80 R MZ
6 1 1832 Ostróg Wiktoria Rykowska 56 Ostróg zd. Kopytyńska, wdowiec Bazyli, 171-1-5 23R 5 R MZ
9 1 1832 Ostróg Katarzyna Rykowska 60 Luczyn wdowa, syn Tomasz 171-1-5 23V 7 R MZ
21 4 1836 Równe Marianna Potrykowska 80 Chocin z Rogowskich, wdowa po Wlm Andrzeju Potrykowskim, córka Julianna 171-1-9 131V 12 R DM
1 8 1838 Wieledniki Józef Tauskiesz? 7/12 Matiowicze syn Grzegorza i Marianny Rykowska 178-3-6 439R 34 Ż MW
26 11 1841 Szumsk Marianna Mędrykowska 60 Szumsk wolnego stanu 872 578 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0306.htm
13 10 1841 Nowogród Wołyński Julia Rykowska 8 Kożuszki c. ur. Grzegorza i Heleny z Rożańskich 872 106 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0058.htm
18 10 1841 Nowogród Wołyński Klara Rykowska 1,5 Kożuszki c. ur. Grzegorza i Heleny z Rożańskich 872 107 95 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0058.htm
18 6 1843 Nowogród Wołyński Antonina Petrykowska 3/12 Zwiahel córka Antoniego i Franciszki z domu Sagowska 874 150 63 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0078.htm
12 9 1847 Dąbrowica Karolina Petrykowska 12/52 Pracuki r: Michał i Lucyna z Sulikowskich; poch: 20.09. 833 233 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0129.htm
4 1 1855 Ostrówki Katarzyna Pastrykowska 69 Holendry Świerzowskie z Holców, mąż Michał, syn Frydrych, córka Aniela 565 28 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0016.htm
10 2 1901 Horochów Jadwiga Petrykowska 94 Drużkopol wdowa, dzieci: Karolina 944 44 11 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0039.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
9 10 1742 Szumsk Franciszek Błażeiewski Błażejewski Sadki Wawrzyniec Teresa Andrzej Błażeiowski, Marianna Błażejowska, Wojciech Błażejewski, Anastazja Kyrykowska, Maciej Leszkowicz, Marianna Leszkówna 297-1-180 13V Ł RK 28
7 5 1752 Szumsk Jan Stanisław Boreyko Borejko Szumbar Maciej Barbara Maciej ?kanski, Franciszka Thorzewska, Jan Zielonka, Helena Petrykowska 297-1-180 48R Ł RK 109
5 10 1774 Szumsk Seweryn Kozerski Kozyrski Horbowce Dominik Brygida Thorzewska Tchórzewska Baltazar Podhorski, Wiktoria Zielonczyna, Brygida Potrykowska, Wawrzyniec Boreyko 297-1-181 9R Ł 009a RK
9 4 1777 Szumsk Katarzyna Marianna Wkrinska Wkryńska Liski Feliks Magdalena Potrikowska Potrykowska Jakub Niepokulczycki, Joanna Niepokulczycka 297-1-181 20V Ł 21 RK
3 4 1786 Szumsk Tekla Magdalena Czarnecka Horbowce Aleksander Teresa Kazimierz Chobrzycki, Józefata Petrykowska, Dionizy Puławski, Magdalena Borkowska 297-1-181 79V Ł 80 RK
12 8 1792 Szumsk Tekla Joanna Niepokojczycka Szumbar Antoni Magdalena Petrykowska 7 R Ł 0
12 8 1792 Szumsk Katarzyna Tekla Niepokojczycka Szumbar Antoni Magdalena Petrykowska 7V Ł 0
2 3 1794 Szumsk Jakub Niepokulczycki Szumbar Petrykowska 16 V Ł 0
12 8 1798 Lubar Marianna Bonisławska Motrunki Antoni Anastazja łacina, data chrztu, Mikołaj Moczulski, Agnieszka Potrykowska 178-49-3 605V Ż Mg
7 8 1803 Lubar Helena Barańska Motrunki Szymon Eufrozyna łacina, data chrztu, Wincenty Wolański, Agnieszka Potrykowska 178-51-174 53V Ż Mg
14 12 1804 Lubar Mikołaj Sobecki Lubar Kacper Marianna Petrykowska łacina, dopeł. chrztu 22.01.1805, Bazyli Srebrzański, Franciszka Czernichowska 178-51-174 67R Ż Mg
3 1 1806 Lubar Wiktoria Dębska Czartoryja Albert Aniela łacina, chrzest 4.01.1806, Mikołaj Kostkowski, Katarzyna Potrykowska 178-51-174 77R 4 Ż Mg 181
2 5 1806 Lubar Józef Zahorowski Czartoryja Maciej Dominika Pruszyńska łacina, chrzest 3.05.1806, Wiktor Kozłowski, Katarzyna Potrykowska 178-51-174 81V 62 Ż Mg 192
? 3 1808 Ostróg Katarzyna Brykowska Dorohoszcza Antoni Magdalena Tomasz Rawski, Barbara Jankowska 297-1-136 74 Ł 1112 SK
13 12 1809 Ostróg Barbara Brykowska Dorohoszcza Antoni Magdalena Marek Żurakowski, Matrona Baszyńska 297-1-136 109 Ł 1161 SK
1 2 1820 Aleksandria Marianna Karolina Czerczycka Równe par. Równe Grzegorz Julia Potrykowska dopeł.chrz. 26.07.1832, as. Wlm Franciszek Luidyk i Anna Batrańcowa ż. Floriana, Florian Batrańc i Marianna Dobrowolska ż. Antoniego - Majora WR 171-1-5 175V 10 R DM 827
1 11 1824 Aleksandria Michał Czerczycki par. Aleksandria Grzegorz Julia Potrykowska dopeł.chrz. 26.07.1832, as. Wlm Franciszek Luidyk i Anna Batrańcowa ż. Floriana, Florian Batrańc i Marianna Dobrowolska ż. Antoniego - Majora WR 171-1-5 175V 9 R DM 827
16 9 1827 Dombrowica Józefa Dawidowicz Pracuki Michał Rozalia Chodorowska Nikodem Korkiewicz, Wiktorya Petrykowska - "w"; as: Stanisław Tublewicz, Francis 813 140 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
10 1 1828 Szumsk Ksawery Śliwiński Rachmanów Marcin Rozalia Mędrykowska Stanisław Ciwiński, Aniela Liszniewska ż. Ignacego, Franciszek Myśliński, Katarzyna Gadomska panna 245-1-2 386V 113 R RK
17 3 1828 Ostróg Aleksander Józef Podhorski Kunin Ignacy Salomea Petrykowska dopełnienie 27.03.1828, Petrykowski, Korzeniowska 171-1-1 7V 41 R Mg
7 12 1828 Aleksandria Roman Franciszek Ksawery Czerczycki (Czercycki ?) Aleksandria Grzegorz Julia Petrykowska ch. 26.12.1828, Ur. Franciszek Stocki, Tekla Stocka, asyst. Ur. Zenon Bogusz, Ur. Joanna Boguszówna 171-1-1 180R 21 R Mg
17 11 1828 Międzyrzec Edmund Towsłosz (Milewski) Grzegorz Marcelina Rykowska ch. 18.11.1828, Towsłosz (Milewski) w 1860 - zmiana nazwiska, Ur. Jan Pawłowski, Ur. Katarzyna Nowak 171-1-1 238V 48 R 7131 Mg
12 9 1829 Szumsk Marianna Mędrykowska Rochmanów Franciszek Rozalia Gadomska ur. Ignacy Liszniowski, Rozalia Sliwińska ż. Marcina, Aleksander Skrzypkowski, Anna Gadomska panna 245-1-3 390V 283 R
7 10 1829 Białozórka Marek Antoni Wawrzyniec Jędrzej Wojakowski Niemierzyńce, par. Łanowce Leon Franciszka Potrykowska JW Antoni Potrykowski, W. Marianna Witwińska, Andrzej Łochowski, Julia Radziszewska panna 245-1-3 374V 23 R
13 7 1829 Ostróg Felicjan Antoni Podhorecki Mizocz Ignacy Salomea Petrykowska Mikołaj Pietrykowski, Franciszka Korzeniowska, Walenty Korzeniowski, Johana Suchocka 171-1-2 10R 76 R MZ 718
27 10 1829 Lachowce Helena Zagajewska Książęcin Szymon Katarzyna Brykowska [Brzyska] Stefan Rudkowski i Teodora Sieszycka ż. Józefa 171-1-2 95V 76 R DM
18 4 1830 Szumsk Antoni Slewiński Śliwiński Rochmanów Marcin Rozalia Mendrykowska Bartłomiej Skrzypkowski, Katarzyna Karolińska ż. Aleksandra, Franciszek Gołembiowski, Aniela Lisznio 245-1-4 373R 506 R RK
6 11 1830 Ostróg Leonarda Johanna Podhorodecka Hulcza Ignacy Salomea Petrykowska dop. chrztu 27 grudnia 1831, chrzestni Szymon Petrykowski, Marianna Wolańska, Grzegorz Janiszewski, Izabela Isupowa 1-171-4 13V 101 R MZ
19 9 1831 Dąbrowica Antoni Michał Czeszejko Sochy Piotr Teofila Petrykowska Antoni Małaszczycki, Dominika Lwowicz; as: Józef Czeszcyk, Konstancya Sturmansew 817 79-80a 98 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0083.htm
24 12 1833 Dąbrowica Aniela Cieszejko Sochy Piotr Teofila Petrykowska Antoni Małaszczycki, Konstancya Dullewicz; ch: 26.12. 819 100b 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0104.htm
4 1 1833 Ostróg Tytus Podhorodecki Kunin Ignacy Salomea Petrykowska Walenty Korzeniowski, Mikołaj Patrykowski, Marianna Soch..cka 171-1-6 2V 11 R MZ
16 11 1834 Ostróg Salomea Podhorecka Kunin Ignacy Salomea Petrykowska ... Jabłoński, ecylia Dzięciołowska 108 O 0
27 11 1834 Szumsk Stanisław Romanowski Bryków Antoni Wiktoria Metrykowska Jan Górski, Karolina Fiałkowska panna 245-1-8 375V 55 R RK
1 11 1836 Wiszenki Karolina Brykowska Maydan Chlewiszka Sylwester Józefa Łaskarzewska Jakub Jastrzębski, Marianna Łozowicka; ch: 04.11. 822 49 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0050.htm
9 10 1836 Ostróg Dionizy Podhorecki Kunin Ignacy Salomea Petrykowska Wlm Bazyli Bo..wicz i Wlm Izabella Jssupowa panna 171-1-9 18V 107 R DM
10 9 1837 Dąbrowica Justyna Czeszeyko Sochy Piotr Teofila Petrykowska Franciszek Michałowski, Maryanna Krasińska; as: Klemens Sawicki, Salomea Chocian 823 113 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0118.htm
26 9 1838 Dąbrowica Szymon Przełuski Pracuki Karol Ludwika Petrykowska Piotr Czeszeyko, Katarzyna Czeszeyko - "p"; as: Paweł Hanski, Teofila Czeszeyko; 824 93 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0094.htm
6 12 1839 Korzec Barbara Czaplińska Koseniów Mateusz Tekla Rykowska 871 108 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0058.htm
15 2 1839 Ostróg Faustyna Podhorecka Kunin Ignacy Salomea Petrykowska Mikołaj Petrykowski, Emilia Dobrzańska panna 879 2 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0004.htm
15 2 1839 Ostróg Faustyna Podhorecka Kunin Ignacy Salomea Petrykowska 880 5 V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0007.htm
29 6 1840 Międzyrzec Paulina Przybytkowska Żawrów Adam Katarzyna Brykowska 880 217 R 30 0
18 7 1840 Dąbrowica Szymon Czeszeyko-Sochacki Sochy Piotr Teofila Petrykowska Klemens Sawicki, Aleksandra Jabłońska -"p"; as: Jan Czeszeyko, Salomea Chocianow 826 118 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0119.htm
31 7 1840 Nowogród Wołyński Klara Rykowska Kożuszki Grzegorz Helena Różańska 871 41 157 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0022.htm
20 10 1840 Korostyszew Jan Wołotowski Wilenka Jan Franciszka Petrykowska Łukasz Czerepański, Katarzyna Halimowska, chrz. 21.10.1840 178-51-456 18R 40 Ż BS 46
20 12 1841 Korzec Tomasz Czapliński Koreniów Mateusz Tekla Rykowska 872 222 130 0
15 5 1842 Międzyrzec Karolina Przybytkowska Żawrów Adam Katarzyna Brykowska 881 180 V 15 0
17 4 1842 Lachowce Jarosław Filip Rudolf Radzimiński Szymkowce Włodzimierz Julia Potrykowska JW Wincenty Radzimiński, Honorata Breza ż. Hipolita 881 117 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0125.htm
13 9 1842 Luboml Franciszka Makowska Kropiwnik Józef Wincentyna Jaworska Ignacy Rakowski, Katarzyna Petrykowska wdowa 857 512 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0274.htm
31 12 1842 Nowogród Wołyński Ludwik Kozieradzki Futor Zwiahel Edward Honorata Ostrowska Świrski Wiktor, Ordyńska Marianna, Lewkowicz Kajetan, Petrykowska Leonora, panna 874 1 1 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0002.htm
31 10 1843 Annopol Karolina Nowicka Las Kurasz Bazyli Apolonia Brykowska 882 106 V 39 0
19 6 1843 Korzec Julian Czapliński Koseniów Mateusz Tekla Rykowska 874 198 91 PW 0
26 7 1843 Dąbrowica Ignacy Przełuski Pracuki Karol Ludwika Petrykowska Piotr Czeszeyko, Józefa Dawidowicz - "p";as: Michał Petrykowki, Katarzyna Przełu 829 245a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0259.htm
16 12 1843 Międzyrzec Magdalena Przybytkowska Zawrów Adam Katarzyna Brykowska 882 233 R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0234.htm
18 5 1843 Wyszogródek Antoni Korzeniowski Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Kryspin Lewandowski, Tekla Potrykowska 874 927-928 12 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0469.htm
26 3 1843 Nowogród Wołyński Antonina Petrykowska Nowogród Wołyński Antoni Franciszka Sagowicz 874 21 62 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0012.htm
2 4 1843 Lachowce Zygmunt Feliks Franciszek Radzimiński Szymkowce Włodzimierz Julia Potrykowska 882 86 V 78 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0088.htm
30 9 1845 Annopol Rozalia Nowicka Las Kurasz Bazyli Apolonia Brykowska 884 73 V 30
22 4 1845 Zasław św. Jana Soter Podhorecki Borysów Ignacy Salomea Petrykowska Wlm Felicjan Podhorecki i Wlm Wiktoria Kałusowska ż. Erazma 178-3-113 69R 24 Ż DM
17 2 1846 Korzec Julia Konstancja Rykowska Futor Korecki Józef Józefa Tyszecka 877 130 23 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0072.htm
6 3 1846 Korzec Teofila Czaplińska Koszeniów Mateusz Tekla Rykowska 877 133 33 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0073.htm
30 1 1846 Dąbrowica Paulina Przełuska Pracuki Karol Ludwika Petrykowska NN Czarnecki - "k", Katarzyna Przełuska - "p"; ch: 30.01. 832 114 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0121.htm
4 2 1846 Annopol Rozalia Przybytkowska Las Kurasz Adam Katarzyna Brykowska 885 58V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0060.htm
13 4 1847 Katerburg Antonina Korf Rybcza Feliks Zofia Petrykowska 199 42 8
24 6 1847 Dąbrowica Karolina Petrykowska Pracuki Michał Lucyna Sulikowska 833 224 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0124.htm
28 7 1847 Brusiłów Hieronim Romanowski Przewrocie Konstanty Marianna Cielińska Dionizy Piotrowski, Aleksandra Petrykowska, ż.Jerzego, as. Michał Mątycki, Magdalena Białobocka, ż. Jakuba, chrz. 29.07.1847 178-51-548 78R 39 Ż BS 157
25 1 1847 Korostyszew Paweł Krynicki Wilenka Urban Teodora Petrykowska Ludwik Piotrowski, Urszula Zublewska, chrz. 26.01.1847 178-51-548 87V 7 Ż BS 176
15 6 1847 Korostyszew Marianna Krynicka Wilenka Jan Katarzyna Petrykowska Ludwik ..., Aniela Chalimowska, chrz. 26.06.1847 178-51-548 90V 91R 29 Ż BS 182
24 1 1848 Dąbrowica Julianna Przełuska Pracuki Karol Ludwika Petrykowska Leonard Romański - "k", Leonarda Kaznowska - "p"; ch: 13.04. 834 148a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0155.htm
20 2 1848 Ostróg Franciszka Żylińska Stupno Florian Dorota Zabłocka Wlm Kapitan WR Ksawery Podhorodecki i Marianna Potrykowska ż. Stanisława 171-1-14 5R 24 R DM
26 10 1854 Trojanów Józef Wincewicz Słobodyszcze Franciszek Ewa Petrykowska 178-3-38 459V-460R 65 Ż
1 2 1854 Łabuń Ignacy Maria Żelisław Machcewicz Radom Carstwo Polskie Żelisław Witalis Prosper Ewa Ostrykowska dopeł.chrz. 21.12.1855; as. Konstanty Michałowski i Maria Olszewska, Franciszek Sobieszczański i Florentyna Zejdler 178-03-123 715V-716R 90 Ż DM
10 4 1859 Wieledniki Krystyna Lipska Usow Sylwester Agata Chomutowska miejsce urodzenia parafia Petrykowska 178-3-50 608V 18 Ż MW
12 7 1859 Wieledniki Jan Chomutowski Usow Grzegorz Wiktoria Borowa miejsce urodzenia parafia Petrykowska 178-3-50 611V 36 Ż MW
6 9 1860 Dąbrowica Wiktoria Przyłuska Pracuki Karol Ludwika Petrykowska Wojciech Szkwarkowski, Cezaria Przyluska ż. Antoniego 841 740-741 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0408.htm
13 7 1863 Lachowce Eleonora Zielińska Turówka Ksawery Magdalena Petrykowska Piotr Kancerski i Marianna Kobierska ż. Wincentego 178-3-146 6V-7R 23 Ż DM
21 2 1866 Żytomierz Augustna Baranowska Wieszczków Wawrzyniec Domicella Petrykowska [22.02.1866] córka dw., Ludwik Wyhowski i Magdalena Kuczyńska 178-3-63 12 43 Ż 23 i 24 DG
21 2 1866 Żytomierz Bronisław Gensierowski Żytomierz Karol Honorata Rykowska [23.02.1866] jedno z bliżniąt, córka 1-dw., Adrian Zahorowski i Maria Żymska ? 178-3-63 12 46 Ż 23 i 24 DG
21 2 1866 Żytomierz Antonina Gensierowska Żytomierz Karol Honorata Rykowska [23.02.1866] jedno z bliżniąt, syn 1-dw., Karol Krotofilski i Aleksandra Juszkiewicz 178-3-63 13 47 Ż 25 i 26 DG
7 4 1867 Olewsk Marianna Lech Rudnia Staryki Piotr Józefa Petrykowska 178-3-57 70V-71R 49 Ż
23 5 1869 Wieledniki Jan Synicki Usow Roman Ewa Lipska miejsce urodzenia Futor Usów- parafia Petrykowska 178-3-56 127V 44 Ż MW
2 3 1869 Wieledniki Jakub Chomutowski Usow Antoni Marianna Fliorek miejsce urodzenia futor Usow- parafia Petrykowska 178-3-56 128V 50 Ż MW
1 11 1869 Wieledniki Franciszka Żurawska Zabołotie Piotr Marianna Linkiewicz bliźnięta, miejsce urodzenia futor Zabołotie- parafia Petrykowska 178-3-56 132V 62 Ż MW
1 11 1869 Wieledniki Wiktoria Żurawska Zabołotie Piotr Marianna Linkiewicz bliźnięta, miejsce urodzenia futor Zabołotie- parafia Petrykowska 178-3-56 132V 63 Ż MW
2 11 1869 Wieledniki Piotr Chomutowski Usow Kazimierz Julianna Synicka miejsce urodzenia futor Usow- parafia Petrykowska 178-3-56 132V 64 Ż MW
2 1 1870 Kuniów Konstanty Sinkowski Chiniówka Jakub Antonina Sabatyńska Dominik Adaszyński i Marianna Petrykowska 178-3-78 205V-206R 2 Ż DM
15 11 1870 Wieledniki Marcin Synicka Usow Roman Ewa Lipska miejsce urodzenia futor Usow- parafia Petrykowska 178-3-56 167V 12 Ż MW
15 3 1870 Wieledniki Apolonia Lipska Usow Józef Karolina Chomutowska miejsce urodzenia futor Usów- parafia Petrykowska 178-3-56 147V 28 Ż MW
20 5 1870 Wieledniki Helena Żurawska Futor Głozkowy Florian Katarzyna Chomutowska miejsce urodzenia futor Głozkowy- parafia Petrykowska 178-3-56 147V 29 Ż MW
21 2 1871 Wieledniki Leon Chomutowski Usow Kazimierz Julia Synicka miejsce urodzenia futor Usow- parafia Petrykowska 178-3-56 170V 25 Ż MW
28 2 1871 Wieledniki Roman Chomutowski Usow Jan Teodora Fliorek miejsce urodzenia futor Usow- parafia Petrykowska 178-3-56 170V 26 Ż MW
23 5 1871 Wieledniki Katarzyna Lipska Usow Kazimierz Ewa Łapowska miejsce urodzenia futor Usow- parafia Petrykowska 178-3-56 171V 33 Ż MW
22 3 1871 Wieledniki Adam Chomutowski Rudnicze? Apolinary Agata? Markowska miejsce urodzenia futor Rudnicze?- parafia Petrykowska 178-3-56 173V 43 Ż MW
25 9 1871 Wieledniki Marcin Lipski Usow Aleksander Michalina Żurawska miejsce urodzenia futor Usow- parafia petrykowska 178-3-56 188V 5 Ż MW
8 12 1872 Sidorów Mikołaj Międzybrocki Czarnokuńce 102 NN Maria Baranowska Teodor Bielecki, Anna Rykowska wdowa po Bartłomieju 1205L 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0005.htm
29 1 1872 Wieledniki Jan Linkiewicz Tartak Atanazy Franciszka Pałyń? miejsce urodzenia futor Tartak- parafia Petrykowska 178-3-56 192V 28 Ż MW
15 2 1872 Wieledniki Tadeusz Linkiewicz Tartak Jan Józefa Synicka miejsce urodzenia futor Tartak- parafia Petrykowska 178-3-56 192V 29 Ż MW
4 3 1872 Wieledniki Kazimierz Chomutowski Usow Teodor Aniela Chomutowska miejsce urodzenia futor Usów- parafia Petrykowska 178-3-56 192V 30 Ż MW
14 4 1872 Wieledniki Adam Glioz Narkucki Młyn Tomasz Anastazja Chomutowska miejsce urodzenia Narkucki Młyn, parafia petrykowska 178-3-56 193V 33 Ż MW
25 9 1873 Wieledniki Andrzej Synicki Usow Roman Ewa Lipska miejsce urodzenia futor Usów- parafia etrykowska 178-3-56 212V 23 Ż MW
5 3 1873 Wieledniki Scholastyka Chomutowska Rudnicze? Bartłomiej Agata Markowska miejsce urodzenia folwark Rudnicze- parafia petrykowska 178-3-56 215V 38 Ż MW
13 6 1873 Wieledniki Antoni Sosnowski Rudnia Szepurna? Franciszek Apolonia Synicka miejsce urodzenia parafia petrykowska 178-3-56 217V 51 Ż MW
30 6 1873 Wieledniki Paweł Chomutowski Usow Kazimierz Julianna Synicka miejsce urodzenia futor Usow- parafia petrykowska 178-3-56 217V 52 Ż MW
16 10 1873 Wieledniki Feliks Syczewski Szybok Polikarp Franciszka Synicka miejsce urodzenia futor Szybok- parafia petrykowska 178-3-56 219V 63 Ż MW
1 11 1873 Wieledniki Feliks Żurawska Elozkowo? Jan Wiktoria Rudnicka futor Elozkowy?-parafia petrykowska 178-3-56 220V 69 Ż MW
15 2 1874 Wieledniki Pawlina Lipska Usow Józef Karolina Chomutowska miejsce urodzenia futor Usów- parafia petrykowska 178-3-56 240V 29 Ż MW
5 4 1874 Wieledniki Gabriel Lipski Usow Aleksander Michalina Żurawska miejsce urodzenia futor Usów- parafia petrykowska 178-3-56 240V 30 Ż MW
1 5 1874 Wieledniki Helena Tuszyńska Zasłona Piotr Serafina Polyn miejsce urodzenia parafia Petrykowska 178-3-56 242V 35 Ż MW
27 9 1874 Wieledniki Jan Chomutowski Usow Atanazy Marianna Zielezińska miejsce urodzenia futor Usów- parafia petrykowska 178-3-56 254V 72 Ż MW
14 4 1892 Kuniów Ewelina Wolska Hucisko Stare Adam Petronela Petrykowska Franciszek Jakuszewski i Klementyna Wolska ż. Józefa 178-3-86 411V-412R 46 Ż DM
16 12 1901 Tuczyn Bolesława Petrykowska Kudranka Jan Józefa Wilichowska 957 27V-28R 108 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0028.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
24 7 1748 Szumsk Marcin Przywidzki Zofia Zielonka Zielińska Adam Petrykowski, Tomaszewska, Franciszek Sinkiewicz, Helena Potrykowska 297-1-180 15V Ł RK
3 11 1801 Kuniów Eliasz Zaleski Siekierzyńce Katarzyna Petrykowska Siekierzyńce Ł DW
22 9 1829 Dąbrowica Piotr Czeszejko par. Dąbrowica 28 Joachim Marjanna Pietkiewicz Teofila Petrykowska par. Dąbrowica 17 Karol Wiktoria Tublewicz Karol Kunicki, Ludwik Słodkowski 815 146a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0150.htm
26 10 1830 Dąbrowica Adam Czarnecki par. Włodzimierzec 30w Marcin Marcella Ostrowska Wiktorya z Borchockich Petrykowska Pracuki 34 Antoni Marjanna Jan Klesowicz, Antoni Nierodkiewicz. 816 106 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0108.htm
2 11 1830 Krzemieniec Feliks Piotrowski Krzemieniec 48k Stanisław Anna Dorota Brykowska Krzemieniec 35p Jan Marianna Taranowski i Kazimierz Baczyński 01-5 56V 53 T 786 DM
5 11 1833 Kotelnia Jan Buczyński Kosarzyszcze, par. Leszczyńska 43w Kazimierz Julianna Kuźmińska Anna Wysocka z d.Ossowska Antopol 40w Stefan Barbara Petrykowska Grzegorz Bohdaszewski, Ignacy Nosaczewski, Józef Komorski 178-51-301 31R 12 Ż 63 BS
3 11 1835 Uściług Wilhelm Szefer par. Uściług 22 Karol Katarzyna Petrykowska Marianna Soroczyńska par. Uściług 20 Jan Rozalia Bobczyńska 850 227 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0126.htm
3 11 1835 Żytomierz Tomasz Drzewiecki 20 Maciej Marianna Jankowska Marcianna Petrykowska 17 Kajetan Agnieszka Milewska 178 51 3 56 Ż
13 9 1836 Krzemieniec Feliks Kozłowski Krzemieniec 20 Franciszek Anna Tomkiewicz Klara Głowacka Krzemieniec 20 Franciszek Ewa Worykowska Franciszek Kozłowski i Ludwik Łąkiewicz 01-10 42R 19 DM 96 T
26 7 1836 Szumsk Feliks Baszyński Waśkowce 38w Jan Barbara Barbara Mędrykowska zd. Gadomska 29w Jan Wiktoria Ignacy Myśliński, Tomasz Myśliński 245-1-10 468R 22 R RK
21 2 1837 Krzemieniec Tomasz Czypliński Krzemieniec 20 Jan Apolonia Warykowska Marianna Marczenko Krzemieniec 18 Grzegorz Agnieszka Kapuścińska Jacenty Sagatowicz i Tomasz Marczenko 01-11 32V 8 DM 173 T
22 5 1838 Dąbrowica Karol Przyłuski Pracuki 22 Jan Eudoxya Nowosielecka Ludwika Petrykowska Pracuki 18 Karol Wiktorya Dublewicz Semen Zahorowski, Piotr Czeszeyko 824 95-96a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0096.htm
30 1 1838 Szumsk Jan Wiszniowski Wiszniewski Bryków k Teodor Marianna Petrykowska Agnieszka Bilewicz Bryków 18 Łukasz Ewa Fisztun? Leonard Krzyżanowski, Rynko Ułasow, Jan Ihnatow 245-1-12 288R 2 R RK
23 7 1839 Bazalia Franciszek Łochowski Łazuczyn Wielki 26 Andrzej Anna Potrykowska Felicja Wisłocka Szmyrki 19 Onufry Dsalomea Błońska Potrykowski Marszałek i Herman Niepokojszycki, Malwina Sapieha 178-03-112 233V 14 Ż DM
25 2 1840 Żytomierz Jan Giżycki 37w Grzegorz Katarzyna Henrykowska Sabina Wrzeżewska 29 Mikołaj Aleksandra Osiecka Wojciech Jaworski , Bronisław Olszański 178 3 10 58 15 Ż Ni
2 2 1841 Nowogród Wołyński Józef Dobrzański Huta Rohaczowska 25 Michał Marianna Rykowska Teresa Ostrzyńska Nemylana 20 Antoni Balbina Weselska Wojciech Rykowski, Erazm Malicki 872 70 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
31 1 1843 Ostróg Bazyli Nowicki Milatyn 22 Jan Anna Barska Apolonia Brykowska Milatyn 20 Antoni Magdalena Zielińska 882 17 V 4
10 10 1843 Łanowce Samuel Nowoszycki Krzemieniec par. Krzemieniec 33 Wincenty Magdalena Bobrowska Julia Wojakowska Oryszkowce 19 Leon Franciszka Petrykowska Jan Rożański, Celestyn Kański, Edward Petrykowski 874 995-996 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0490.htm
22 7 1845 Żytomierz Piotr Celestyn Piątkowski Krosznia 20 Aleksander Aleksandra Tyszkiewicz Karolina Petrykowska Chutor Kroszenka 16 Kajetan Agnieszka Meleniewska Ignacy Drohomirecki , Franciszek Bardecki 178 3 12 45 38 Ż Ni
3 11 1846 Szumsk Władysław Wiszniowski Bryków 22 Teodor Marianna Potrykowska Ludwika Listowska Waśkowce 18 Jakub Agnieszka Tomaszewska Kajetan Romanowski, Józef Bilewicz 877 864 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0447.htm
29 9 1846 Korzec Józef Zakrzewski Futor Korecki 25 Wojciech Barbara Malinowska Józefa Rykowska Futor Korecki 25 Sebastian Klara Mierzwińska 877 177 23 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0095.htm
7 11 1848 Białogródka Piotr Iwanicki Książęcin par. Lachowce 30 Kazimierz Marianna Nowakowska Marcelina Halkiewicz Suchorzyńce 20 Nikodem Zofia Wędrykowska Kazimierz Kaliński, Jan Tokarzewski 178-3-117 152V 31 Ż DM
10 1 1850 Lachowce Zygmunt Małachowski Jakimowce par. Jampol 26 Franciszek Cecelia Przełuska (Przyłuska) Julia z d. Potrykowska Radzimińska Szymkowce 27w Antoni Franciszka Kibicka (Skibicka) Stanisław Mogilnicki i Seweryn Kadłubiski 171-1-16 308V 1 R DM
6 6 1851 Olewsk Piotr Lech 30 Mikołaj Anna Kuriata Józefa Garbowska 23 Karol Katarzyna Petrykowska Jan Lech, Tomasz Garbowski 178/3/31 610V 3 Ż Na
18 10 1853 Krzemieniec Józef Bojakowski Ohryszkowce, par. Łanowce 35 Leon Franciszka Petrykowska Magdalena Trusiewicz Krzemieniec 24 Teodor Aleksandra Wołoszyńska 878 71 15
6 10 1862 Dederkały Zygmunt Radzimiński Pototurów 20 Włodzimierz Julia Petrykowska Angela Czosnowska Pototurów 17 Jan Marianna Jełowicka Zygmunt Małachowski, Tomasz Jełowicki 56 239 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0125.htm
8 11 1864 Nowogród Wołyński Józef Orzechowski Huta Rohaczowska 18 Faustyn Teresa Szpenger Paulina Rykowska Huta Rohaczowska 18 Wojciech Katarzyna Szaciło 178-3-152 31 61 Ż 62 MO
31 1 1865 Lachowce Mateusz Piątkiewicz par. Lachowce 20 Stanisław Honorata Kamińska Marianna Wojciechowska Żemielińce 17 Hieronim Konstancja Strykowska Feliks Zalewski, Bazyli Piątkiewicz, Karol Kutasiewicz 178-3-146 105V 2 Ż DM
16 10 1866 Lachowce Bazyli Piątkiewicz Żemielińce 26 Michał Karolina Grutkowska Ludwika Onszkiewicz? Żemielińce 16 Józef Tekla Trykowska Ksawery Bujarski, Józef Piątkiewicz, Antoni Unolt 178-3-146 151R 12 Ż DM
4 6 1872 Jampol Karol Gurynowicz Kusznierówka, par. Kuniów 22 Józef Domicela Strykowska Ludwika Koszycka Żemelińce 18 Jan Katarzyna Dobrzańska 1-58 20V 6 T 727
20 6 1876 Ołyka Józef Wojtkowski Czudwy par. Deraźne 28 Feliks Agnieszka Chomicka Albertyna Sawicka Ołyka 21 Sylwester Józefa Petrykowska 497 59 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0030.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl