Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 25 wyników dla: Rakowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
5 6 1831 Dąbrowica Jan Rakowicz 30 Dąbrowica poz. 2c. Julię i Ludwikę. 817 85a 66 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0089.htm
9 10 1849 Nieświcz Zofia Sirakowicz 40 Bakowce mąż Maciej, córki Antonina, Maria, Michalina i Barbara 444 42 16 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
11 11 1776 Szczurowice Martyna Solarewczuk Grzymałówka Jakub Rozalia Czarnecka Mateusz Krakowicz i Żona Rozalia 1310L 37 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0022.htm
20 8 1827 Dombrowica Ludwika Rakowicz Dombrowica Jan Marjanna Nichimowska Bazyli Bałan, Helena Romanowska - "p"; as: Franciszek Kosowski, Praxeda Nichimow 813 140 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
4 7 1830 Kotelnia Józef Strzałkowski Antopol Karol Marianna Dromirecka s. ur., chrzest 5.07, chrzestni: ur.ur.: Jan Denisów porucznik galickoho pułku wojsk rosyjskich, Tekla Wityńska żona Macieja, as.: Michał Rakowicz, Apolonia Łewkowska żona Jerzego 178-51-300 32 52 Ż EH
22 1 1832 Dąbrowica Marijanna Rakowicz Dąbrowica Jan Maryanna Joachimowicz Bazyli Baler, Helena Marcienkiewicz; ch: 24.01. 818 85a 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0091.htm
9 12 1832 Dąbrowica Jan Czyżeńkiewicz Urwjanica Jakub Matrona Andrzey Rakowicz, Natalia Derkacz; ch:10.12. 818 87a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0093.htm
14 6 1833 Kotelnia Julianna Strzałkowska Antopol Karol Marianna Drohomirecka c. ur., chrzest 15.06, chrzestni: ur.ur: Jerzy Zatwardnicki, Tekla Wityńska żona Macieja, as.: Józef Rakowicz, Apolonia Lekoska żona Jerzego 178-51-300 57a 19 Ż EH
1 2 1837 Dąbrowica Agata Taranowicz Jasieniec Gabryel Apolonia Krasowska Daniel Rakowicz, Helena Kozubowska; ch: 03.02. 823 110a-110 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0115.htm
3 12 1844 Nieświcz Andrzej Sierakowicz Bakowce Mateusz Zofia Szadurska 439 10 36 0
3 12 1844 Nieświcz Barbara Sierakowicz Bakowce Mateusz Zofia Szadurska 439 10 36 0
1 1 1863 Żytomierz Seweryn Markowski Józef Julia Ostrowska Jan Mysłowski, Eleonora Rakowicz 178-3-54 9 21 Ż DG
24 11 1870 Rzyszczów Janina Józefa Rakowicz Czernysze Kazimierz Wanda Kamińska Michał Kamiński, Kunegunda Rakowicz 312-1-100 375 20 m.K KM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
28 1 1754 Szumsk Jerzy Sawicki Lewicki Huta Surażska Zofia Jewrakowicz Huta Surażska w Teodor Staszyński, Marianna Lewicka 297-1-180 21V Ł RK
20 2 1823 Krzemieniec Piotr Izdebski Wesołówka 23 Marianna Romaniuwicz Wesołówka 18 Grzegorz Laskowski Stefan Kurakowicz 300 6 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0004.htm
27 10 1829 Kotelnia Józef Razowicz Antopol 28 Konstanty Teresa Buszyńska Katarzyna Niedaszkowska Antopol 15 Mikołaj Marianna Wolska Bazyli Rakowicz, Józef Komorski, Jan Korsak 178-51-301 13V 22 Ż 28 BS
19 10 1830 Żytomierz Jędrzej Wachowski Żytomierz 18 Jan NN NN Marianna Rakowicz Żytomierz 18 Józef Apolonia Pawłowska Tomasz Tarnawski 178 3 3 67 73 Ż Ni
15 2 1831 Kotelnia Łukasz Bołsunowski Antopol 18 Zot Teodora Radkiewicz Justyna Lewkowska Antopol 18 Jerzy Anna Rakowicz Mikołaj Sokołowski, Józef Rakowicz, Jan Bołsunowski, Jan Sokołowski, Justyna Bołsunowska 178-51-301 17V 1 Ż 36 BS
4 11 1831 Kotelnia Paweł Wieczor Antopol 23 Michał Marianna Rakowicz Anna Gromnicka Antopol 20 Franciszek Helena Zabłocka Grzegorz Bohdaszewski, Piotr Radecki, Jan Sieszycki, Atanazy Iskrzycki. Pan młody -obrządku grecko-rosyjskiego. 178-51-301 21R 15 Ż 43 BS
7 2 1832 Kotelnia Karol Batorewicz Kotelnia 23 Ignacy Agnieszka Dawidowicz Petronela Rakowicz Kotelnia 15 Tomasz Franciszka Kulcewicz Atanazy Iskrzycki, Łukasz Jaworski, Jan Kulcewicz 178-51-301 25V 12 Ż 52 BS
15 1 1833 Kotelnia Sylwester Rakowicz Antopol 24 Jakub Marcjanna Lewkowska Julianna Stocka Antopol 20 Jan Barbara Łanecka Grzegorz Bohdaszewski, Jakub Lewkowski, Michał Rakowicz 178-51-301 28R 1 Ż 57 BS 0
12 10 1847 Żytomierz Jan Smorzewski Berdyczów 40 Krzysztof Tekla Rakowicz Anna Oleńska Żytomierz 27 Józef Anna NN Józef Kobyliński 178 3 1 60 46 Ż Ni
5 3 1850 Kowel Mikołaj Myśliński Myślin 24 Benedykt Anna Trojanowska Franciszka z Rudnickich Sierakowicz Myślin 30w Antoni Joanna Wincenty Trojanowski, Stanisław Bernadcki 253 23 3 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0013.htm
20 6 1852 Nieświcz Michał Rebczyński Bakowce 33 Piotr Urszula Wilgowicz Józefa Malinowska Bakowce 21 Maciej Małgorzata Sirakowicz 447 22 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0012.htm
11 5 1869 Rzyszczów Bronisław Nawrocki kawaler z Prus 27 Walenty Antonina Kerblewska Oktawia Wolańska par. Rzyszczów 19 Jan Katarzyna Beklewska Gawrył Rakowicz, Grzegorz Linienbort 312-1-96 232 3 m.K KM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl