Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 54 wyników dla: Szmidt

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
10 2 1856 Łabuń Ludwik Szmidt 2 Łabuń s. mieszczan Władysława i Józefy Końskiej 178-03-124 680V 10 Ż DM
22 3 1856 Łabuń Zygmunt Szmidt 3 Łabuń s. mieszczan Konstantego i Walerii Lipnickiej 178-03-124 681V 16 Ż DM
22 3 1866 Żytomierz Karol Szmidt 65 Żytomierz z karbunkułu, s. Józefa, wł ziemski cz. Wsi Jaropowiec, pow. Skirskiego, gu. Kijowskiej, zostawił ż. Lucję c. Jakóba z d. Klimenkowską 178-3-63 122V 113 Ż DG 192
3 11 1872 Radziwiłłów Józef Płyskot 3 Radziwiłłów s. kolonistów Czechów Franciszka i Anny z d. Cawberszmidt 1-60 26 V 43 T 0
22 12 1888 Radziwiłłów Maria Szmidt 80 Radziwiłłów miesz, córka Petronela 0.1-81A 73V 37 T
11 6 1905 Ołyka Antoni Dudek 9/52 Ołyka Franciszek i Paulina Szmidt 985 75 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0070.htm
14 1 1905 Ołyka Roman Szmidt 19 Ołyka Józefa i Weroniki Gertel Szmidt 985 69 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0064.htm
11 4 1906 Ołyka Weronika Szmidt 72 Ołyka z Hertlów, zostawiła męża Józefa i córkę Paulinę 1019 317 32 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0171.htm
4 11 1915 Kijów, św. Aleksandr Genowefa Szmidt 8 Kijów bieżeńcy z Nowoaleksandrowa Rodzice: Roman i Katarzyna Werner 312/1/129 173V 321 m.K. JM1
6 6 1916 Tbilisi Stanislaw Szmidt 67 Tbilisi s. Jakuba, generał major 253 90
15 10 1916 Tbilisi Johan Szmidt 20 Tbilisi s. Marcina, szeregowy 3 Wojskowej Str. Drogowej 270 172
28 10 1916 Tbilisi Andrzej Waldszmidt 18 Lazaret 12 s. Aleksandra, niższy urzędnik 272 184
18 2 1917 Tbilisi Jan Szmidt 26 Tbilisi s. Ignacego, szeregowy 10 Kaukaskiej Drużyny Inżyn.-Roboczej 298 81 Tb
25 2 1917 Tbilisi Aleksander Szmidt 25 Tbilisi 1 Kaukaskiej Drużyny Inżyn. 299 90 Tb
11 9 1920 Młynów Maria Szmidt 69 Młynów z domu Sochanek, austriacka poddana, wdowa 740-6-321 69 90 R AK2
16 10 1920 Młynów Maria Szmidt 22 Młynów panna 740-6-321 69 94 R AK2
19 12 1936 Dederkały Helena Ruczkowska 44 Potuturów c. Władysława i Ewy z Szmidtów, mąż Adam, syn Roman, córka Antonina 33-1-718 7 V 8 Ł 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
3 2 1894 Jałowicze Michał Łabędski Nadczyce Walery Józefa Komnacka Ignacy Czyszkowski, Apolonia Szmidt 166 7-8 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0005.htm
1 10 1904 Ołyka Antoni Dudek Ołyka Franciszek Paulina Szmidt 984 38 144 MO 0
7 1 1906 Ołyka Helena Dudek Ołyka Franciszek Paulina Szmidt 1019 175 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0094.htm
14 4 1907 Ołyka Bolesław Dudek Ołyka Franciszek Paulina Szmidt 1019 365 63 MO
1 9 1907 Ołyka Józef Szmidt Michalin NN Katarzyna Szmidt 1019 403 137 MO
26 2 1910 Młynów Władysława Paszkowska Szczęśliwa NN Marianna Paszkowska Łuck, nieślubna, Franciszek Paszkowski, Anna Szmidt panna 740-4-447 34V-35R 31 R 648 RK
17 4 1913 Tbilisi Paulina Miller Tbilisi Dawid s. Ferdynanda Maria c. Jana Hammerszmidt Krzysztof Hochman, Paulina Bitec 56R 45 Tb
22 3 1913 Tbilisi Maria Hammerszmidt st. Nahaczewka Era Piotr s. Antoniego Rozalia c. Grzegorz Dechant Józef Hammerszmidt, Roza Dotmyt 56V 46 Tb
29 7 1913 Tbilisi Józefina Hammerszmidt Tbilisi Dawid s. Georga Anna Maria Sommer Salwator Hofman, Paulina Bittel 62R 75 Tb
4 8 1913 Tbilisi Karolina Gaak Tbilisi Stefan s. Jana Elżbieta c. Aleksan Łatał Aleksander Witman, Karolina Szmidt 63V 82 Tb
31 5 1913 Młynów Antonina Suchanek Suchánek Iwankowce Alojzy Teresa Majeska Czesi, austriaccy poddani, Jan Szmidt, Emilia Szmidt panna 740-4-447 179V-180R 66 R 794 RK
16 2 1914 Tbilisi Albert Hammerszmidt Tbilisi Michal s. Michała Katarzyna Widman Jan Gask, Paulina Gintel 73V 14 Tb
23 7 1914 Jałowicze Halina Staniewicz Pjanie Boleslaw Eugenia Goldszmidt 13V-14R 38
10 10 1914 Tbilisi Antoni Wajman Jekaterinfeld Antoni s.Jana Maria c. Antoniego Szrejner Michał Chammer-Szmidt, Roza Chaak 93V 96 Tb
5 5 1915 Tbilisi Maria Hammerszmidt Tbilisi Dawid s.Jerzego Maria Dorota c.Fryd Summar Ferdynand Maul, Maria Gaus 214 108R 39 Tb
20 10 1915 Tbilisi Aleksander Hammerszmidt Tbilisi Michał s.Michała Katarzyna c.Grzegor Witman Paweł Witman, Krystyna Witman 119V 89 Tb
14 8 1915 Kijów Św. Aleksandra Jerzy Dybowicz Kijów Władysław Stanisława Zofia Kuperszmidt Ludwik Granat i Maria Mysłowska 312/1/129 46V-47R 184 m.K JM1
17 6 1915 Kowel Irena Sieduszewska Kowel Ignacy Urszula Brataniec Julian Siedlecki, Barbara Gołszmidt 1072 31-32 74 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0017.htm
7 3 1917 Tbilisi Wiktor Gawroński Tbilisi Aleksy s.Andrzeja Nina c.Christofora Szmidt Apolinary Usatenko, Agnieszka Gawrońska 187V 1 Tb
24 6 1917 Tbilisi Janina Jasińska Tbilisi Marek s.Adama Praskowia c.Lucjana Trofimowa Adolf Szmidt, Aleksandra Browczenko 171R 76 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
28 5 1833 Dederkały Jakub Adaszyński 21 Kasper Agnieszka Sitarz Magdalena Jaworska Dederkały Wielkie 17 Jan Marianna Olszewska Józef de Szmidt, Stanisław Skrzyński, Wawrzyniec Skrzyński 245-1-7 372V 4 R RK
8 6 1858 Bazalia Ferdynand Szmidt Czuchele 34 Augustyn Karolina Melcher Paulina Kraśnicka Czuchele 20 Mikołaj Marianna Kamińska Piotr Wróblewski, Wojciech Kulesza, Marianna Krzywicka 178-03-127 38V 25 Ż DM
12 11 1891 Semenówka Christofor Sznejder (Schneider) Marienburg, gub. samarska 22 Christof Teresa Bekker (Becker) Elżbieta Gammerszmidt (Hammerschmidt) samarska gub. 20 Leongardt Maria Katarzyna Gejmerling (Hammerl Anton Bejer (Bayer), Stefan Domme 42 19 Tb
27 8 1895 Tbilisi Antoni Szmidt Austria 26 Józef Anna Zagrodna Józefa Frida Austria 18 Antoni Franciszka Frapberg Tomasz Lepske, Wojciech Czystowski 53 22 Tb
3 11 1896 Tbilisi Tomasz Lejske Austria 46w Józef Elżbieta Martinek Anna Czerny 38 Jan Barbara Gonc Antoni Szmidt, Paweł Albrecht 74 31 Tb
16 2 1897 Tbilisi Jan Jurek radomska gub. 26 Stanisław Anna Urbaniuk Maria Menza Austria 29 Józef Anna Szmidt Antoni Bułła, Józef Doleżaf 81 8 Tb
3 5 1897 Tbilisi Michał Wejwoda Austria 26 Johan Maria Sztrunk Franciszka Walsa Austria 26 Józef Franciszka Grafnet Antoni Szmidt, Wit Wencel 85 15 Tb
6 1 1904 Tbilisi Piotr Girkont 32w Piotr Maria Żyrus Wilhelmina Szmidt kijowska gub. 26 Władysław Maria Korwin Fryderyk Hejn, Ferdynand Hejn 77 1 Tb
28 8 1905 Tbilisi Antoni Pokalniszkis kowieńska gub. 27 Bartłomiej Anna Dowkint Anna Maria Szmidtlejn saratowska gub. Józef Maria Kenig Wincenty Lil i Gramaryński 116 39 Tb
27 8 1906 Ołyka Józef Szmidt Ołyka 67w Jan Ludwika Gutknecht Barbara z Iberlów Miller Ołyka 48 Ludwik Katarzyna Rambuszek 1019 296 33 MO
26 11 1906 Młynów Józef Wziętek Wziątek Dorohostaje 27 Jan Katarzyna Skiba Maria Eisenberg z d. Krauzer Dorohostaje 26w Andrzej Zofia Becker on: austriacki poddany, ona: luteranka, Jan Grocholski, Mikołaj Szmidt 740-2-414 38R 28 R 1504 RK
1 12 1907 Młynów Wacław Raszek Rašek Dorohostaje 24 Antoni Anna Elżbieta Rzegaczek Řeháček Dorohostaje 22 Franciszek Joanna Czesi, Jan Szmidt, Wacław Schmidt 740-2-414 98R 39 R 1558 RK
12 1 1916 Kijów, św. Mikołaja Wiktor Adam Batycki Kijów 32 Aleksander Emilia Szmidtke Joanna Anna Anders 25 Frydrych Albert Elżbieta Tauchert Karol Albertowicz Anders, Grzegorz Albertowicz Anders 312/1/109 92R 4 m.K JM1
27 9 1917 Tbilisi Fridrich Żermal Obwód Wojska Dońskiego (luteranin) 28 Fridrich Elżbieta Szmidt Anastazja Tretiak Austria 19 Aleksander Ewa Popowicz Johanes Gochnaczal, Piotr Akerman 389 75 Tb
4 7 1920 Tbilisi Georgij Gaładi Węgry 28 Jan Anna Gozin Paulina Szlelel (luteranka) 28 Fridrich Karolina Szmidt Stefan Kisz, Weseli Wencel 490 21 Tb
28 12 1924 Tbilisi Mikołaj Kiling 21 Gustaw s. Fridricha Irina c. Jó Nobogina Elżbieta Halmerszmidt 21 Michał s. Michała Katarzyna c. Jerz Witman Aleksander Turkiewicz, Andrzej Witman 547 20 Tb
7 1 1932 Szelwów Marian Rudkowski Chutor Dudy 32 Marcin Maria Sobolewska Wanda Szmidt 954 10-11 25 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0006.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
152 30 żona Emilia z d. Szmidt 50 Wiszenki Rożyszcze 1857 Łuck DM 1-35-62
78 1 Józef Szmidt 37 Równe Równe 1862 Równe DW
63 Szmidt Katarzyna 66 Dubno Obhów 1892 Łuck DW 1-22-297a
69 Szmidt Antoni 44 Dubno Obhów 1892 Łuck DW 1-22-297a
26 57 Szmidt Maria z Suchalek, wdowa [Czeszka] 61 Młynów Młynów 1912 Żytomierz DM 178-49-51
213 403 Szmidt Józef 56 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
213 405 Szmidt Piotr 26 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
213 628 Szmidt Anna, wdowa 66 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
918 45 Szmidt Józef, wdowiec 71 Ołyka Humienniki 1912 Żytomierz DM 178-49-52
149 1 Szmidt Stefan s. Frydrycha 69 Łabuń Kalenicze Wielkie 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl