Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 96 wyników dla: Gadomski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
9 2 1827 Krzemieniec Seweryn Gadomski 3/52 Studzianka s. ur. Józefa i Marianny z Jaszewskich zamieszkałych od 2 lat w par.krzem. 01-6 3V 22 T 872 DM
16 4 1828 Szumsk Ksawery Gadomski 3 Rachmanów rodz. Feliks i Anna zd. Myślińska 245-1-2 407V 80 R RK
25 10 1829 Szumsk Marianna Mędrykowska 7/52 Rochmanów ze słabości żołądkowej, c. ur. Franciszka i Barbary z Gadomskich 245-1-3 408R 184 R
13 3 1829 Niewirków Tomasz Gadomski 4 Hubków s.Józefa i Katarzyny z Rybczyńskich 171-1-2 300 V 70 R AS 0
18 7 1831 Owrucz Ludwik Gadomski 70 Łaski z cholery, ur., żona Helena, córka Julianna 178-3-4 401V 19 Ż 789 MW, DW
15 3 1832 Białogródka Teodora Seredyńska 35 Rublanka ur., z Gadomskich, mąż Tadeusz, syn Narcyz 178-03-98 66V 24 Ż DM
25 6 1832 Białogródka Karol Gadomski 49 Jakimowce ur., żona Marianna, synowie Eliasz i Zachariasz, córki Aniela i Brygida 178-03-98 68V 52 Ż DM
27 11 1832 Białogródka Jan Miedziachowski 56 Ledzianka ur., żona Marianna z Gadomskich, synowie Jakub i Antoni, córki Wiktoria, Aleksandra, Paulina, Julianna i Franciszka 178-03-98 70V 83 Ż DM
28 12 1832 Białogródka Władysław Ławecki 5 Szarłajówka s. Jędrzeja i Antoniny z Gadomskich 178-03-98 71R 88 Ż DM
19 7 1833 Wiszenki Józefa Ciechanowiecka 2 Jezioro r: Jakub i Katarzyna z Gadomskich; poch: 23.07. 819 67a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0068.htm
19 7 1833 Wiszenki Katarzyna Ciechanowiecka 0,5 Jezioro r: Jakub i Katarzyna z Gadomskich; poch: 23.07. 819 67a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0068.htm
18 11 1833 Kołki Stanisław Gadomski 40 Myków poz. ż. Agatę ze Starkiewiczów, 2c. Odarkę i Mariannę; poch: 20.11. 819 76 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0078.htm
1 3 1833 Szumsk Piotr Gadomski 1 Rachmanów z kaszlu, ur., rodz. Feliks i Anna zd. Myślińska 245-1-7 398R 19 R RK
6 3 1833 Białogródka Salomea Zielińska 36 Zielona ur., z Gadomskich, mąż Bartłomiej, synowie Jan i Karol 178-3-99 62V 27 Ż DM
4 3 1834 Niewirków Marcin Gadomski 70 Siwki ż.Krystyna,c.Franciszka, Rozalia 171-1-7 297 V 8 R AS
8 9 1834 Kulczyny Mateusz Tomaszewski 29 Antoniny s. Grzegorza i Marianny z Gadomskich 178-03-100 356V 44 Ż 690 DM
2 1 1836 Równe Jan Gadomski 25 Równe sław., żona Antonina z Rożańskich, córka Klementyna 171-1-9 130R 1 R DM
15 6 1838 Białogródka Agnieszka Ławecka 6/12 Szarłajówka c. ur. Jędrzeja i Antoniny z Gadomskich 178-3-110 161V 49 Ż DM
18 10 1839 Białogródka Mikołaj Ławecki 6/12 Szarłajówka s. ur. Jędrzeja i Antoniny z Gadomskich 178-3-112 145R 72 Ż DM
23 8 1842 Szumsk Jan Gadomski 6 Rachmanów s. ur. Feliksa i Anny z Myszlińskich 873 611 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0317.htm
13 1 1842 Krupiec Wincenty Gadomski 87 Kruki 1-dw., żona Honorata z Przewodzkich, potomstwa nie zostawił 828 76V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0079.htm
24 6 1845 Szumsk Józef Paszyński 8 Hołubisy s. ur. Norberta i Barbary z Gadomskich 876 671 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0359.htm
22 12 1845 Białozórka Kazimierz Więckiewicz 70 Mołodków wdowa Marianna z Gadomskich, na kolki 876 838 13 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0447.htm
22 2 1845 Bazalia filia Tereszki Euzebiusz Gadomski 3 Tryski s. ur. Eliasza i Julianny 178-03-113 249V 8 Ż DM
3 12 1845 Bazalia filia Tereszki Józef Gadomski 1 Tryski s. ur. Jakuba i Anieli 178-03-113 251R 39 Ż DM
1 12 1849 Butowce Roman Gadomski 40 Metce od zamieci, 1-dw., parafianin kulczyniecki, żona Elżbieta z Malinowskich, synowie Faustyn, Józef, Władysław i Jan 178-3-118 78V 28 Ż 151 DW
1 12 1853 Szumsk Katarzyna Gawrońska 46 Rachmanów z Gadomskich, wdowa po Wawrzyńcu, córki Marcjanna i Wiktoria 878 270-271 68
3 1 1854 Bazalia Mateusz Zaleski 83 Mecherzyńce szl., żona Tekla z Gadomskich, synowie Jan i Karol, córka Franciszka 178-03-122 39R 6 Ż DM
1 3 1855 Białogródka Łukasz Słomiński 50 Ledzianka 1-dw., żona Marianna z Gadomskich [Miedzianowskich], potomstwa nie pozostawił 178-03-123 534R 36 Ż DM
13 2 1858 Białogródka Jan Kryński 71 Ledzianka 1-dw., żona Marianna z Gadomskich, syn Jakub 178-03-74 259V 15 Ż DM
4 11 1864 Szumsk Anna Gadomska 60 Rachmanów zd. Myślińska, mąż Feliks Gadomski, dzieci: Teodor, Adam, Józef 245-1-21 207R 50 R RK
26 7 1872 Szumsk Jan Gadomski 2 Rachmanów z gruźlicy, s. Józefa i Marii Orzędskiej 01-226 55V 72 T DM 373
25 1 1890 Szumsk Teodor Gadomski 64 Iłowica em. Podoficer, żona prawosławna chł. Paraskowia, dzieci prawosławne Sydor, Prakseda, Andrej, Iwan, Pawło i Feodor 01-233 163V 12 T
2 5 1890 Jałowicze Tekla Myslińska 60 Targowica od starości, z Gadomskich, chł., wdowa 164 45 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0026.htm
18 10 1906 Szumsk Marian Gadomski 18 Rachmanów chłop 01-236 153V 76 T
29 12 1910 Dubno Jan Urikow 28 Dubno z Guberni Siedleckiej, żona Justyna z Gadomskich, córka Mieczysława 740-4-162 143R 78 R 119 DM
23 8 1917 Pokostówka Feliks Gadomski 2 Faustynówka s. Jana i Antoniny z Kostryckich 178-03-211 32R 30 Ż 64 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
1 2 1800 Lubar Martyna Scholastyka Damięcka Lubar Stefan Katarzyna łacina, data chrztu, Franciszek Gadomski, Eleonora Wasilewska 178-51-174 19V Ż Mg
29 1 1806 Lubar Agata Gołębiowska Lubar Laurenty Agnieszka Kalinowska łacina, chrzest 30.01.1806, Tomasz Gadomski, Franciszka Rudnicka 178-51-174 78R 20 Ż Mg 184
24 2 1806 Lubar Maciej Jaskulski (Jaskólski) Lubar Marcin Krystyna łacina, chrzest 25.02.1806, Tomasz Gadomski, Ludwika Tuska 178-51-174 78V 28 Ż Mg 185
27 10 1806 Lubar Tadeusz Szymon Lebiedziewicz Lubar Ignacy Anna łacina, chrzest 28.10.1806, Tomasz Gadomski, Agata Makowska 178-51-174 86R 109 Ż Mg 206
15 11 1807 Lubar Gertruda Woyciechowska Mikołaj Katarzyna polski, chrzest 16.11.1807, Tomasz Gadomski, Zuzanna Kucharzowa, "wszywka po karcie nr 96 178-51-174 Ż Mg 236
14 8 1827 Horodyszcze Katarzyna (Chajka) Wybrańska Hryców Szloma Getla chrzest 15-letniej nawróconej - chrzestni: Tomasz Skalmirowski, Krystyna Gadomska, Erazm Gadomski, Petronela Janiszewska 178-3-93 84 36 Ż MO 165
10 2 1829 Szumsk Teodor Gadomski Rochmanów Feliks Anna Myślińska 245-1-3 381R 226 R DW
17 10 1829 Horodyszcze Andrzej Adam Gadomski Rzeszniówka Kosa wielm. Erazm Krystyna Sławka wielm. Adam Sławka podkomorzy powm starokonst., wielm. Elżbieta Skolmirowska, ojciec Deputt. Gub. Wołyńskiej 178-3-95 109R 179 Ż 211 KP2
16 5 1830 Krzemieniec Jan Mateusz Gadomski Szepetyn Sylwester Marianna Jarowska Józef Romanowicz i Józefa Żaczek ż. Marcina 01-3 136V 164 T 639 DM
9 2 1830 Kulczyny Faustyn Gadomski Metce Roman Elżbieta Malinowska chrzest: 1830.02.10, Ur. Jakub Łoziński, Ur. Franciszka Dzęgielowska, ż. Franciszka 178-03-96 327R 8 Ż Mg
27 6 1832 Szumsk Piotr Paweł Gadomski Rachmanów Feliks Anna Myślińska Bartłomiej Skrzypkowski, Katarzyna Karolińska żona księdza, Ignacy Myśliński, Katarzyna Kamińska ż. 245-1-6 392V 31 R RK
2 10 1832 Kulczyny Józef Gadomski Metce Roman Elżbieta Malinowska Michał Malinowski i Marianna Wysoczyńska ż. Mikołaja 178-03-98 334V 56 Ż 634 DM
26 12 1833 Szumsk Adam Gadomski Rachmanów Feliks Anna Myślińska Bartłomiej Skrzypkowski, Katarzyna Karolińska ż. Aleksandra, Franciszek Myśliński, Konstancja Blacha 245-1-7 388R 61 R RK
10 12 1834 Luboml Anna Biełosz Luboml Piotr Marianna Rechlińska Józef Gadomski, Anna Laskowska 849 474 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0262.htm
14 2 1836 Kulczyny Leon Gadomski Metce Roman Elżbieta Malinowska Michał Malinowski i Aniela Święcicka ż. Józefa 178-03-106 234V 15 Ż 453 DM
3 11 1837 Łuck Karol Gadomski Łuck NN Anna Maciej Wasilew, Klara Cymbal 374 35 69 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0022.htm
8 3 1837 Szumsk Jan Gadomski Rachmanów Feliks Anna Myślińska Feliks Dobrowolski, Konstancja Blacharska ż. Pawła, Józef Skrzypkowski, Petronela Żukowska 245-1-11 474R 21 R RK
2 9 1837 Szumsk Rozalia Radwańska Żołobki Feliks Brygida Zarzycka Stanisław Bereżecki, Anna Ostrowska ż. Jana, Feliks Gadomski, Katarzyna Gorkowska 245-1-11 479V 54 R RK
17 3 1840 Szumsk Józef Gadomski Rachmanów Feliks Anna Myszlińska 871 476 32
11 1 1844 Bazalia Matylda Joanna Maria Załęska Klitna Wielka Marceli Hillaryna Olszewska dopeł.chrz.1.08.1845, asyt. Konstanty Gadomski i Nikodema Binińska 178-03-113 220R 84 Ż DM
21 9 1845 Antonówka Władysław Mateusz Cichocki Birki ur. Antoni Franciszka Kruszylnicka ur. Józef Gadomski, Barbara Wolska 685-2-1020 59v 14 Ch 118 KP2
17 6 1847 Kodnia Antoni Kapliński Halczyńce Jan Wiktoria Mioduszewska Piotr Gadomski i Gertruda Gałecka ż. Mikołaja 178-03-18 3V 17 Ż DM 0
4 12 1859 Łuck Bronisław Konstantyn Gadomski Iwanowskoje, pow. rylski, gub.kurska Ambroży Józef Tekla Cybulska chrzest w Czernihowie 841 402-403 70 0
8 11 1864 Szumsk Michał Gadomski Rachmanów Józef Marianna Ozimkowska szl. Mikołaj Bogumił, Rozalia Jakubowska ż. Antoniego 245-1-20 175V-176R 101 R
19 7 1870 Szumsk Jan Gadomski Rachmanów Józef Maria Ozimbowska Michał Wróblewski, Tekla Centkiewicz ż. Mateusza 1-53 17V-18R 69 T RK
6 8 1873 Szumsk Władysław Gadomski Rachmanów Józef Maria Ozimska chrz. 12.08 Izydor Kamiński, Anna Kowalska ż. Jana, asyt. Józef Kowalski Teodora Tokarsk 1-226 86V-87R 76 T DM 405
26 3 1877 Szumsk Franciszek Leszczyński Sadki Małe Maciej Brygida Zaręba chrz. 29.03 Józef Gadomski, Ewa Safat ż. Nikifora 1-229 10V-11R 39 T DM 656
24 12 1878 Szumsk Jan Gadomski Sadeczki Józef Marianna Ozimkowska chrz. 26.12 Mieczysław Łopuszański, Aleksandra Świderska ż. Franciszka 1-230 38V-39R 160 T DM 753
5 4 1885 Szumsk Wincenty Gadomski Sadeczki Józef Antonina Kowalska Kazimierz Kowalski, Karolina Myślińska ż. Jana 01-232 173V-174R 44 T
29 3 1888 Horochów Leon Gadomski Drużkopol Maciej Emilia Holender (Holcyter) 124 22-23 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0012.htm
27 11 1890 Szumsk Stanisław Gadomski Sadeczki Józef Antonina Kowalska 01-233 2V-3R 6 T
20 9 1894 Szumsk Jan Gadomski Sadeczki Małe Józef Antonina Kowalska 01-233 295V-296R 122 T
17 11 1896 Młynów Władysław Gadas Murawica Andrzej Karolina Wałachowska Kazimierz Gadomski, Waleria Gadomska ż. Kazimierza 740-7-94 72V-73R 125 R 192 DW
4 10 1897 Młynów Bronisław Gadomski Murawica Kazimierz Waleria Borzecka Bolesław Olfans, Krystyna Gadomska panna 740-2-412 22V-23R 107 R 1761 RK
16 2 1899 Młynów Jan Czerny Karolinka NN Kamila Borzecka nieślubny, Kazimierz Gadomski, Anna Tomaszewska ż. Szymona 740-2-407 50V-51R 22 R 1616 RK
17 10 1899 Młynów Maria Rekonwald Pereweredów Ignacy Teresa Glajch Gleich pow. Krzemieniec, Białokrynica, Kazimierz Gadomski, Waleria Gadomska ż. Kazimierza 740-2-407 68V-69R 115 R 1634 RK
25 7 1909 Szumsk Józef Gadomski Cyranka Wincenty Józefa Jarmolińska Karol Gadomski, Aniela Jarmolińska ż. Karola 71V-72R 115 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-R?i=896&cat=833998

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
25 11 1798 Szumsk Walenty Bobr Bobruk Bykowce k Tekla Strzelecka Bykowce p Paweł Gadomski, Brygida Obuchowska 297-1-183 29V Ł RK
25 10 1803 Wyszogródek Romuald Hulanicki Łopuszna 33w Antonina Sztejn Kuśkowce 23 Józef Lelejewski, Bernard Gadomski, Józef Popławski 297-1-19 2R-2V 6 Ł DM
9 11 1812 Szumsk Jan Trojanowski Żałobki k Rozalia Krzeska Rachmanów p Jan Gadomski, Franciszek Łodecki 297-1-183 77V Ł RK
19 5 1829 Kulczyny Roman Gadomski Rublanka, par. Białogródka 21 Bazyli Marianna Zarzycka Elżbieta Malinowska Metce 27 Jan Klara Młodzianowska Urodzeni, świad: Ur. Szymon Malinowski, Daniel Mądzelowski 178-03-95 360R 13 Ż Mg
24 2 1829 Horodyszcze ur. Józef Zadraźniewicz Swinna, par. połońska 38 ur. Antoni Rozalia Lewitowska ur. Małgorzata Janiszewska Seredyńce 30 ur. Franciszek Petronella Szczepańska ur. Anastazy Skalmirowski, Erazm Gadomski, Walenty Włotkowski 178-3-95 114R 14 Ż 221 KP2
4 11 1830 Zasław św. Józefa Paweł Bełdowski Sławuta 26 Marcin Marianna Orlikowska Teresa Cwilikowska Sławuta 20 Wojciech Marianna Dobrzańska Michał Malinowski, Jakub Roziński, Jan Gadomski 178-03-96 36R 17 Ż 65 RG
10 5 1831 Wieledniki Ułaz Dubeko Grzegorz Anna Salomea Zygadłowska z Gadomskich Ludwik Anastazja 178-3-4 408R 3 Ż MW
10 2 1835 Białogródka Ignacy Krzemieniecki Szarłajówka 45w Mikołaj Elżbieta Kornatowska Marianna z d. Bińska Demecka Szarłajówka 30w Ignacy Marianna Jakubowska Sylwester Łukarzewski, Teodor Gadomski 178-3-101 126V 7 Ż DM
10 2 1835 Białogródka Teodor Gadomski Ledzianka 23 Józef Anna Makadewicz Domicela Dębicka Ledzianka 17 Apolinary Marianna Kosmińska Ignacy Rużycki, Michał Jarzębski 178-3-101 126V 8 Ż DM
29 8 1837 Szumsk Bazyli Woroszyło Rachmanów 20 Ignacy Tekla Woyciechowska Wojciechowska Julianna Gołębiowska Gołębiewska Rachmanów 19 Tomasz Anna Zarzecka Zarzycka Feliks Gadomski, Józef Skrzypkowski, Myśliński 245-1-11 490R 13 R RK
24 6 1845 Kuniów Aleksander Gadomski Lubar, par. XX Dominikanów Lubar 24 Tomasz Emilia ...lecka Marianna Jaroszewska Miakoty 24 Grzegorz Agata Cielińska 884 105 V 9
21 10 1856 Dederkały Józef Sieniawski Sadki 23 Franciszek Domicela Skrzypkowska Franciszka z Bieleckich Kułakowska Sadki 26w Jan Tekla Michałowska Klemens Gwoździjewski, Adam Gadomski 55 126 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0067.htm
26 1 1864 Szumsk Józef Gadomski Rachmanów 23 Feliks Anna Myślińska Marianna Ożymkowska Bołożówka 20 Michał Katarzyna Mogilewicz Mikołaj Bogumił, Jan Makarewicz, Franciszek Rencz 245-1-20 183R 2 R RK
4 11 1873 Szumsk Mateusz Makarewicz Bołożówka 55w Mikołaj Anna Kochanowska Pawlina Sawicka Majdan Antonowiecki 20 Michał Karolina Popławska Józef Gadomski Antoni Sawicki 1-226 114V 23 T DM 433
10 4 1874 Szumsk Leon Romanowski Bryków 25 Antoni Wiktoria Majewska Marianna Listowska Marynki 20 Józef Rozalia Sudolska/Suchodolsk Ignacy Kubikowski, Józef Gadomski, Karol Kubikowski 1-227 36R 4 T DM 541
1 1 1876 Szumsk Wiktor Buzderewicz Rachmanów 43w Aleksander Joanna Jarmuszewska Marianna Popławska Majdan Dubieński 20 Kazimierz Teresa Lubczyńska 1-dw Jan Świderski, Kajetan Giżycki, Józef Gadomski 1-228 38V 1 T DM 621
5 2 1895 Młynów Kazimierz Gadomski Górniki par. Dubno 27 Adam Julia Karasiewicz Waleria Borzecka Murawica 25 Ignacy Aniela Sapczyńska Jan Wanurski, Władysław Gadomski 740-2-411 88R 8 R 1402 RK 0
12 1 1906 Tajkury Konstanty Adam Gadomski Zdołbunów 26 Maciej Emilia Holcyter Maria Olga Seeberg Zdołbunów 36 Herman Berta Blum 1 R
19 11 1906 Dubno Stanisław Gadomski Górniki 24 Adam Julia Karasiewicz Eleonora Dębska Dermań 17 Jan Maria Krynicka Lucjan Ostik, Piotr Szmidt 740-4-162 43V 28 R 44 DM
9 11 1908 Szumsk Wincenty Gadomski Rachmanówka 23 Józef Antonina Kowalska Józefa Jarmolińska Kruszczyńska Cyranka 26w Stanisław Anna Oborska Rafał Wróblewski, Andrzej Myśliński 54V 38 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-L?i=658&cat=833999
30 5 1910 Szumsk Stanisław Kowalski Huta Stara 50w Andrzej Marcelina Kupniewicz Franciszka Piotrowska Zawadzka Liski 50w Michał Joanna Malinowska Wincenty Jesietyński, Józef Gadomski 76R 23 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CW-B?i=1055&cat=834001
10 8 1924 Młynów Julian Ławrzel Bortnica par. Dubno 27 Kazimierz Julia Weryga Aniela Borzecka Karolinka 19 Tytus Maria Radziewicz Bronisław Gadomski, Stanisław Wojtkowiak 740-4-446 42V 30 R 604 RK

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
3 6 Jednodworzec Feliks Gadomski s. Jana 55 Szumsk Rochmanów 1857 Łuck DM
3 4 Siostra Feliksa - Marianna z Gadomskich Woroszyło wdowa 62 Szumsk Rochmanów 1857 Łuck DM
1828 189 żona Waleria z Gadomskich 26 Żytomierz Żytomierz P 1864 Ż DM 178-51-90
3 7 Jednodworzec Józef Gadomski s. Feliksa 32 Szumsk Rochmanów 1872 Łuck DM 193-1-164
7 17 Żołnierz w s. spoczynku Teodor Gadomski 46 Szumsk Zaliśce 1872 Łuck DM 193-1-164
10 25 Żołnierz Teodor Gadomski 48 Szumsk Majdan Antonowiecki 1872 Łuck DM 193-1-164
359 1 Gadomski Aleksander 53 Ostróg Hrymiacze 1875 Równe DM 654-1-81
6 8 chłop Józef Gadomski 45 Szumsk Rachmanów 1881 Równe RK 245-1-34
1 1 Szl. ziem. Marian Gadomski Żpraw. 27 Berezdów Żołobne 1885 Równe DW
10 31 Chł. Józef Gadomski 54 Szumsk Małe Sadeczki 1891 Łuck DW 35-1-402
284 4 Gadomski Józef 48 Ołyka Pełża 1912 Żytomierz DM 178-49-52


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl